PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

artvints
19.04.2016, 15:59
maçlarda süre almazlar artık diye düşünüyorum.. kanatlarda erkan, marin oynamaz yani.

Faik Yılmaz
19.04.2016, 16:29
Başkan bugün anlayan futbolcular için güzel ultimatom verdi aslında.....

Fener maçından sonra bir daha forma ve takım yüzü göremeyecek bir çok futbolcu....

Doğru karar bencede.....

Bu seneden vazgeçtik nasılsa bari gençlerden 1-2 tanesini belki takıma monte edebiliriz....

Trilyonluk ruhsuzlarda kenardan seyretsinler....

Fatih Çelik
19.04.2016, 16:37
Bana transfer yasağı alacağız gibi geliyor. Bu konuda bi kısıtlama olacağını düşünüyorum. Stat için olumlu düşünüyorum ama iç kısımlar pek halledilmemis sanırım. Asıl beni geren vereceğimiz sözlerin tutulamaması halinde yaşayacaklarımız. Ne yazık ki 50. Yıl veya Lucescu'dan pek umutlu değilim . Hayırlısı olsun.

artvints
19.04.2016, 16:43
istanbul'da açalım sezonu, maçları gündüze almak için federasyonla konuşsunlar, krizi fırsata çevirip marmaradaki taraftarın rüzgarıyla sezona başlarız.iyi bir kampanya gerek tabi. hoca ve transferle özellikle gönderilecek oyucularla başlar rüzgar zaten. akyazı tam anlamıyla hazır olana kadar 4, 5 maç iyi gider.

Faik Yılmaz
19.04.2016, 16:46
Stadyum yetişmeyecekse 1-2 maç Olimpiyat Stadında oynanabilir....

Güzelde gelir getirir.....

halilaziz61
19.04.2016, 16:46
Bana transfer yasağı alacağız gibi geliyor. Bu konuda bi kısıtlama olacağını düşünüyorum. Stat için olumlu düşünüyorum ama iç kısımlar pek halledilmemis sanırım. Asıl beni geren vereceğimiz sözlerin tutulamaması halinde yaşayacaklarımız. Ne yazık ki 50. Yıl veya Lucescu'dan pek umutlu değilim . Hayırlısı olsun.

büyük ihtimal öyle olacak, cezasız kurtulamayacağız bizi bu durumlara düşürenleri başta şikeciler olamk üzere Allah cezasız bırakmasın

Fatih Çelik
19.04.2016, 16:47
istanbul'da açalım sezonu, maçları gündüze almak için federasyonla konuşsunlar, krizi fırsata çevirip marmaradaki taraftarın rüzgarıyla sezona başlarız.iyi bir kampanya gerek tabi. hoca ve transferle özellikle gönderilecek oyucularla başlar rüzgar zaten. akyazı tam anlamıyla hazır olana kadar 4, 5 iyi gider.

Bir defaya mahsus olabilir bence de. Hem her yerde olduğumuz mesajını bir kere daha vermiş oluruz. Vodafone Arena yi mi istesek :)

Fatih Çelik
19.04.2016, 16:48
büyük ihtimal öyle olacak, cezasız kurtulamayacağız bizi bu durumlara düşürenleri başta şikeciler olamk üzere Allah cezasız bırakmasın

Amin inşallah. ..

dağlıca61
19.04.2016, 17:07
UEFA ile yapılan FFP görüşmelerinde verilen sözlerden biri 2016-2017 sezonunda Akyazı nın açılacağı ve buradan beklenen kurtuluşumuzun güvencesi hatırı sayılır gelir. Stad açılışı maalesef 1-2 ay daha gecikeceğine göre buradan gelecek gelirde aynı sürede gecikecektir buda verilen sözlerin tutulmaması anlamı taşıyor ki arkamıza aldığımız rüzgar artık ters esmeye başladı, inşallah men ve transfer yasağı cezası almadan bu süreci atlatırız, Muharrem Usta nın Trabzonspor u bu sıkıntılı dönemden en az zararla çıkartacağına inanıyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 17:11
İnşallah ceza yemeyiz ama transfer yasağı almaktansa men cezası almayı tercih ederim.

~UniCef~
19.04.2016, 17:17
İHO'dan sonra gelen bir başkana yarım dönem bile sabredemeyen taraftar hiç bir teknik direktöre falan da sabretmez.

Sabretmesin. Baskanlar neden taraftari dinliyor ki?

Reha Asan
19.04.2016, 17:28
Sabretmesin. Baskanlar neden taraftari dinliyor ki?
Katılıyorum bencede kendi bildiği doğrularda dinlememeli ya da fazla takılmadan bildiği yolda devam etmeli ama Türkiye'de Aziz dışında taraftarı umursamayacak başkan profili göremiyorum ne yazık ki.

~UniCef~
19.04.2016, 17:29
Sanki Özer ve Mustafa yi göndermeyecekmis gibi geldi bana

Adem Akyüz'
19.04.2016, 17:29
İnşallah ceza yemeyiz ama transfer yasağı almaktansa men cezası almayı tercih ederim.
Men yasağı neyse de transfer yasağı ciddi anlamda belimizi büker. Mevcut oyuncularla devam ettiğimizi düşünmek bile istemiyorum.

~UniCef~
19.04.2016, 17:30
Katılıyorum bencede kendi bildiği doğrularda dinlememeli ya da fazla takılmadan bildiği yolda devam etmeli ama Türkiye'de Aziz dışında taraftarı umursamayacak başkan profili göremiyorum ne yazık ki.

Ben bizim Baskana cok güveniyorum. Ama Trabzon da ki süper zekalar Diktarör bagirip durular.

Reha Asan
19.04.2016, 17:34
Ben bizim Baskana cok güveniyorum. Ama Trabzon da ki süper zekalar Diktarör bagirip durular.
o Trabzondakiler zaten bir bıraksalar kulübün yakasını yönetim açısında rahatlamış olacağız ama Kulüp var oldukça üzerinden nemalanmaya çalışan kan emicilerde olmaya devam edecektir ne yazık ki.

A. Aydın
19.04.2016, 17:54

Aynı fikirdeyim. Yeni kurulacak kadro taraftarı da çekecektir.
Hem de bizim açımızdan gövde gösterisi olur.

DeAgLeMaNyAq
19.04.2016, 18:09
Başkan'ın söylediği kalan 4 maçta genç oyuncuları oynatma durumu biraz riskli. Bunu topyekün uygulayabileceğimizi düşünmüyorum. Muhtemelen her maçta 1-2 genç oyuncu 11'de başlar. Nihayetinde 1 galibiyetin bedeli 1.5 milyon TL'ye yakın.

Euro 2016'dan dolayı ligler geç başlıyor. Eylül başında Dünya Kupası elemeleri nedeniyle de 2 haftalık bir milli ara var. Fikstürde ilk hafta maçımız içeridiyse deplasmana aldırır, 2.haftayı İstanbul'da 3.haftayı da depasmanda oynarsak 4.haftaya yani Eylül sonuna bugün itibari ile 5 aydan fazla bir süre var. Ben Akyazı'nın açılışının lig başlamadan Ağustos ayına yetişeceğini düşünmüyorum. Eylül sonu çok daha makul bir tarih...

ensarusta
19.04.2016, 19:27
Kulubu düzlüğe çıkartmak adına baskan sponspor, isim hakkı falan didinip duruyor. ama görüldüğü gibi tablo epey sıkıntı. camianın gerek iş adamları, gerek taraftarlar olarak bu duruma el atılması destek olunması lazım. gerek avrupada gerek türkiyede yardım gecesi v.s farklı kampanyalar düzenlenebilir. herkes imkanı kadar destekler. kulubu düzlüğe el birliğiyle çıkartabiliriz inşallah. hem bu birliktelik camia olarak butunleşmemize ve kenetlenmemize de katkı saglayacaktır. baska çare yok.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 19:45
Neden Galatasaray'ın bileklik kampanyasına benzer kampanyalar yapmıyoruz?
10 TL'den satılsa 1 milyon satış yapsak 10 milyon tl eder.

Sibel
19.04.2016, 19:46
Fener maçından sonra kimse gitmeyecek. Yolları ayıracağımız oyuncularla görüşmelere başlayacağız dedi.

Tabii ki kimse gitmeyecek. Ama kadrodan giderek yol alırlar.

selcuk
19.04.2016, 19:51
Neden Galatasaray'ın bileklik kampanyasına benzer kampanyalar yapmıyoruz?
10 TL'den satılsa 1 milyon satış yapsak 10 milyon tl eder.
o bileklikler zaten her tsclup da var
her kulüp bayiinde var, gs o kampanyayi para kazanmaya yapmadi
uefa nin gözünü boyamak icin yapti

ne kazanc yaptilar???
gercek soru bu

Sibel
19.04.2016, 19:53

Transfer yasağı alırsak bu sene açtığımız mezara gömülme vaktimiz gelmiş olur.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 19:53
o bileklikler zaten her tsclup da var
her kulüp bayiinde var, gs o kampanyayi para kazanmaya yapmadi
uefa nin gözünü boyamak icin yapti

ne kazanc yaptilar???
gercek soru bu

Her TS Club'da var ama bunu kampanya haline getirmek gerek.
1 milyon bileklik satıp 10 milyon tl kazanç elde etmek fena bir fikir olmaz bence.

only ts
19.04.2016, 19:56
kulubu dustugu bu durumdan kurtarmamiz gerekiyor.. ancak bu is. Trabzon daki sozde bazi taraftarlarla olacak gibi gozukmuyor, Istanbul da cesitli hazirlik maclari yapilmali, yerli yada yabanci takim olabilir. Klubun Trabzondan belli bir sure uzak durmasi lazim..

selcuk
19.04.2016, 20:01
1 milyon bileklik satıp 10 milyon tl kazanç elde etmek fena bir fikir olmaz bence.
anliyorum

bence gs in o tarafar potansiyelini yapamadigini biz nasil yapalim

nakzo
19.04.2016, 20:02
O kadar DESTEKLEDİM ama tam bir hayal kırıklığı konuşmalarınıda okudum.Elle tutulur tek bir olumlu şey yok hep bir olumsuzluk yani ölümü bize 13.olarak gösterecek seneye 6.olarakta sıtmaya razı edecek .Bir zamanlar Emirhan Makul kardeşim Trabzonspor hiçbir zaman şampiyon olamaz her geçen sene dahada acı çekerek küçüleceğiz demişti aynı o noktadayız.Kulüpler yasası değişir de Trabzonsporu bir Rus,bir Arap veya Çinli alırsa şampiyonluk görürüz yoksa harbinden imkânsız bizde bu iş bilmezlık olduğu sürece olamayız. bjk 1 milyar TL borçla şampiyon olur biz 400 milyon TL borçla dükkanı çoktan kapatmışız.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 20:06
O kadar DESTEKLEDİM ama tam bir hayal kırıklığı konuşmalarınıda okudum.Elle tutulur tek bir olumlu şey yok hep bir olumsuzluk yani ölümü bize 13.olarak gösterecek seneye 6.olarakta sıtmaya razı edecek .Bir zamanlar Emirhan Makul kardeşim Trabzonspor hiçbir zaman şampiyon olamaz her geçen sene dahada acı çekerek küçüleceğiz demişti aynı o noktadayız.Kulüpler yasası değişir de Trabzonsporu bir Rus,bir Arap veya Çinli alırsa şampiyonluk görürüz yoksa harbinden imkânsız bizde bu iş bilmezlık olduğu sürece olamayız. bjk 1 milyar TL borçla şampiyon olur biz 400 milyon TL borçla dükkanı çoktan kapatmışız.

Ne kadar abartıyorsunuz yahu adamlar göreve geleli 4 ay oldu neyi eleştiriyorsunuz?
Gelmeden önce de hep diyordu biz gelir gelmez herşey düzelmeyecek çok uzun bir süreç var sabır lazım diye.
4 ayda ne olmasını bekliyorsunuz enkaz altındaki takımı alıp ne yapacaktı?
Daha İHO'nun temizlenecek çok pisliği var bi durun hele.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 20:08
anliyorum

bence gs in o tarafar potansiyelini yapamadigini biz nasil yapalim

Yurt içinde yurt dışında 10 tl verip kulübe katkı sağlatacak en az 1 milyon kişi olmalı bence abi.
Ne kadar satılsa kârdır abi. İlla bileklik demiyorum tabi başka gelir getirecek bi kampanya da olur.

Şerafettin Kara
19.04.2016, 20:38
Eğer bu çeteciler bu takınmadan yollanmassa bu açıklamaları hepsi değersiz ve boştur.Yollanmadığı takdirdede bu yönetimin meşruluğuda artık sona erer.Yetsin artık sabır sabır bu ameleler yuzunden kaç yıl heba oldu

Fatih Özkan
19.04.2016, 20:46
Başkan kimseye gül bahçesi vaadetmedi.
Bu işin ne kadar zorlu olacağını seçim öncesinde defalarca anlattı. Kaldı ki göreve geleli 4 ay oldu daha. İHO saolsun öyle bir enkaz bıraktı ki kolumuzu kıpırdatamıyoruz.
Hele şu gaybana sezon bitsin, sonrasına bakarız.
Başkan'a inanıyorum.

A. Aydın
19.04.2016, 20:59
Başkan kimseye gül bahçesi vaadetmedi.
Bu işin ne kadar zorlu olacağını seçim öncesinde defalarca anlattı. Kaldı ki göreve geleli 4 ay oldu daha. İHO saolsun öyle bir enkaz bıraktı ki kolumuzu kıpırdatamıyoruz.
Hele şu gaybana sezon bitsin, sonrasına bakarız.
Başkan'a inanıyorum.
Sosyal medyada acayip iho propagandasi yapiliyor.
Ustaya vurup; iho varken boyle miydi diyolar.

Goruyorum ki bazi arkadaslar da etkileniyor.

Muharrem ustan nin suana kadar yaptigi herseyin altina imzami atarim.
Yasanan butun olumsuzluklarin nedeni onceki cobandir.

Alp Yavuz 13
19.04.2016, 21:16
Başkan bu senenin bir nevi "çile sezonu" olarak kaç kere adlandırdı? Bundan aylar önce? Gelip burada boş boş "Sizde beceremediniz yaaa" boş konuşmanın lüzumu yok.

tonya55
19.04.2016, 21:34
baskanı eleştirmek acımasızlık gelecek yılın sonunda elestirilir yada hatası varsa yorum yapılır.

Kamer'
19.04.2016, 22:19

bi olumlu yorumunuza rastlamadım bugüne kadar

El Cordobes
19.04.2016, 22:21
Başkan bu senenin bir nevi "çile sezonu" olarak kaç kere adlandırdı? Bundan aylar önce? Gelip burada boş boş "Sizde beceremediniz yaaa" boş konuşmanın lüzumu yok.

yönetime destek olalım ama söyledikleriniz eksik.

yönetim ağır bir yükün altında doğru. fakat zaten bu yükün altından ancak bu kadro kalkar diye bu yönetime oy verildi. yoksa öbür aday da bilançonun ağırlığını söylüyordu. hatta daha ileri gidip 3 sene birşey beklemeyin dediler. o zaman buralarda kocaelispora döneceğiz feveranları kopuyordu. 50. yılda şampiyonluğa, lucescu vs. söylemler başka bir algı yarattı. samimi olarak şunu kendinize sorun. bu yönetim seçildiğinde ligin ikinci yarısında her önüne gelene yenilen, ligin en berbat oyununu oynayan bir takım ön gördünüz mü? yoksa gerekli müdahaleleri yaparak avrupa mücadelesi veren, türkiye kupasını zorlayan bir takım mı hayal ettiniz?

planlar tutmamış olabilir, tahmin edilenden daha ağır bir tabloyla karşılaşılmış olabilir ama seçim sürecinde bu sene çile sezonu olacak diye bana bir tane cümle gösterebilir misiniz?

ensarusta
19.04.2016, 22:40
Arkadaşlar biraz aklı selim olalım. şuan en son kızacağımız eleştireceğimiz kişiler mevcut yönetim. kulubun 500 trilyon civarı borcu var. ne bekliyorsunuz her gelen yönetim evini arabasını satıp kulubu düzlüğemi çıkaracak. dediğim gibi tek çare el birliğiyle bu enkazı kaldırmak ve bir daha bu kulube başkan secerken kişisel çıkarları değilde kulubun menfaatini ön planda tutan bir delege yapımızın oluşmasını saglamak.

nakzo
19.04.2016, 22:57
Ne kadar abartıyorsunuz yahu adamlar göreve geleli 4 ay oldu neyi eleştiriyorsunuz?
Gelmeden önce de hep diyordu biz gelir gelmez herşey düzelmeyecek çok uzun bir süreç var sabır lazım diye.
4 ayda ne olmasını bekliyorsunuz enkaz altındaki takımı alıp ne yapacaktı?
Daha İHO'nun temizlenecek çok pisliği var bi durun hele.
Ne abartması güzel kardeşim başkanın konuşmasını okumadın mı???En can alıcı noktası:Hamiye 2014 teki başarını(ben hiçbir başarı göremiyorum tek bir derbi galibiyeti yok fb ye yenilmiş gs den fark yemiş sivasın salaklığı sayesinde son hafta 4.olmuş) tekrarlarsan seneyede seninle devam ederim dedim....6 galibiyet almış bir adamla şampiyon olacağını sanıyor başkanımız lucescu felan hikayeymiş yani. TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI....

artvints
19.04.2016, 23:02
Ne abartması güzel kardeşim başkanın konuşmasını okumadın mı???En can alıcı noktası:Hamiye 2014 teki başarını(ben hiçbir başarı göremiyorum tek bir derbi galibiyeti yok fb ye yenilmiş gs den fark yemiş sivasın salaklığı sayesinde son hafta 4.olmuş) tekrarlarsan seneyede seninle devam ederim dedim....6 galibiyet almış bir adamla şampiyon olacağını sanıyor başkanımız lucescu felan hikayeymiş yani. TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI....

kadro kötü diyorsun sonra derbi galibiyeti bekliyorsun. makul bir başarıdan, iskelet çıkarmasından bahsetmiş başkan.sonuçta adrian, henrique olcan o çıkıştan sonra iyi sayılabilecek paraya satıldı.

nakzo
19.04.2016, 23:10
bi olumlu yorumunuza rastlamadım bugüne kadar

Olumlu görsem olumlu derim. ihonun peşinde koşarkenburda tamına yakınınız 3 senedir usta diyordum ben.Biz ustayı bize bu KEPAZELİĞİ seyrettirsin ve sürekli enkaz edebiyatı yapsın diye seçmedik.Ustanın ağzından bir olumlu cümle duymadım 3 ay oldu...Şimdi hekimoğlu da aynı şeyleri söylüyordu oda hamiyi,sadyi getirirdi oda 3 sene istedi fark nerde????İho seçildiği ilk gün ligde 4.olabilmek bile size şampiyonluk gibi gelecek demiştim aç ve bak şimdi 4.olmak bize Kaf dağının bile uzağında geliyor demi hemserimmm geldiğimiz nokta bu .

nakzo
19.04.2016, 23:13
kadro kötü diyorsun sonra derbi galibiyeti bekliyorsun. makul bir başarıdan, iskelet çıkarmasından bahsetmiş başkan.sonuçta adrian, henrique olcan o çıkıştan sonra iyi sayılabilecek paraya satıldı.

Kardeşim 2014 teki kadrodan bahsediyorum bu seneki kadrodan değil ...Anadolu takımlarından bile puan alamayan Türk futbol tarihinin en kötü hocasından derbi galibiyeti beklemiyoruz zaten.

sasone
19.04.2016, 23:23
Bir yerde bir felaket olduğunda önce hasar tespit çalışması yapılır ve varsa acil kurtarma yapılacak işlere yoğunlaşılır,sonra enkaz kaldırılıp,yeniden imara geçilir.
İşin ilk iki kısmı acildir ve beklemez,sonrası için de bu şart.
Bizim ekonomik olarak enkazı kaldırmamız biraz uzun sürdü,çünkü bilinenden daha felaket bir durum vardı.

İho gibi bir felaket çok az kulubün başına gelmiştir.Hami de aslında toptan bir cevaptır bu işlerde uzman olduğunu sanan kifayetsizlere.
En kritik dönemde yapılan M.Demir ve Güray transferleri bir referanstır,sıkıntılı süreci geride bırakıyoruz.

Ibrahim Gaygusuz
19.04.2016, 23:35
Keske dusmeme mucadelesi verseydikte su futbolcularin su son maclarda Avni akerde bacaklari titreseydi

emrex61
20.04.2016, 01:44
Bu ülkede iyilerin yada iyi işlerin yükselebildiğini mi sanıyorsunuz, ülkenin iş ve çalışma şartlarına bakarak insanların para için neler yaptını görerek milyon dolarlar için neler yapabilceklerini düşününce bu klubun bu ülkede bir yere gelmesi imkansız.

Ama evet iş milliyetciliğe gelince trabzon savaş dövüş çarpışma dendiği zaman ilk biz akla geliyoruz bana artık bu tür duygular etki etmiyor gerçekten ülkeden sogudum bizim milliyetciliğimizi kullandıklarını düşünüyorum ve ülke olarakda bunun karşılıgını şerefsiz rumlar hamsi kafalılar ve lazlar olarak alıyoruz neyleylim ben böyle halka.

muratt
20.04.2016, 08:41
Yönetimi eleştiren arkadaşlar, daha adamlar işe geleli 4 ay olmadı, tüm suçu yönetime atmak yanlış. Bir önceki 2.5 yıllık facia yönetimin sonuçları bunlar, gerçekleri görmek lazım. Önümüzdeki sezon nisan ayında neredeyiz ona bakmak lazım, hatta belki önümüzdeki sezona bile deği, bir sonraki sezona. Yani 2018 nisan ayındaki duruma göre bu yönetimi yargılamak lazım. Ama tabi günlük yaşayan bir camia için komik gelebilir bu...

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 09:02
Yönetimi eleştiren arkadaşlar, daha adamlar işe geleli 4 ay olmadı, tüm suçu yönetime atmak yanlış. Bir önceki 2.5 yıllık facia yönetimin sonuçları bunlar, gerçekleri görmek lazım. Önümüzdeki sezon nisan ayında neredeyiz ona bakmak lazım, hatta belki önümüzdeki sezona bile deği, bir sonraki sezona. Yani 2018 nisan ayındaki duruma göre bu yönetimi yargılamak lazım. Ama tabi günlük yaşayan bir camia için komik gelebilir bu...

Aslında sıkıntı eleştiri tarzımızda.

Eleştiriye değer bulduğumuz en ufak şeyi bile eleştirdiklerimiz açısından cehenneme çevirmemek lazım.

Öğrenebilir miyiz bunu, sanmıyorum :)

Emorfo
20.04.2016, 10:02
Başkanın işi zor gerçekten. Nasıl bir akıl tutulması yaşadık ki Hacıosmanoğlu gibi bir cahile kulübü teslim ettik. Şike süreci ve Hacıosmanoğlu yanlışı bize büyük zarar verdi öyle böyle değil. Camianın üzerindeki bu ölü toprağı bana 96 senesinden sonraki yılları hatırlattı. Sendrom aynı sendrom. Camiada küsmüşlük, tepki, mide kasılmaları, bıkkınlık had safhada. Tüm bu sebepler birleştiğinde başkanın işinin ne kadar zor olduğunu görebiliyoruz. Stat yetişmezse alacağı radikal kararla takımı 1 sene İstanbul'da oynatsın. Trabzon şehrinin o negatif enerjisinden bir nebze de olsa kurtulur kulüp, takım camia...

ozcan_asanoglu
20.04.2016, 10:06
Başkan'ın kongre öncesindeki teşhis-tespitleri ve çare olacak yol haritaları doğru. -Eğer rahat bırakılırsa- başarılı olmaması için bir sebep yok. Sabır-akılcı yönetim ve iyi belirlenmiş yol haritası doğrultusunda sistemli çalışma ile kulüp toparlanacaktır. Bizim 'bir an önce şampiyon olalım' baskısına girmememiz lazım. Doğru işler yapılırsa zaten başarı gelecektir. Başkan'ın hataları olmadı mı, oldu elbette. Hami, uzun vadeli düşünülmüyorsa yanlış bir seçim oldu mesela. Ayrıca bazı demeçlerinde de hatalar yaptı. Bunları Başkanlık acemiliğine vermek lazım ama daha da fazla hata lüksü yok artık..Eleştiri mutlaka gerekli ama yerel medyanın bir kısmının adeta en küçük hatasını kollayıp pireyi deve yapan haber-yorumları, kişisel hesaplar, başka menfaatler, hala kafası kongrede olanlar..Bunlar tam camia olamamış bizlerin yıllardır süre gelen eksikliği ve başarısızlıktaki en büyük neden..

Ozan Yılmaz
20.04.2016, 10:42
gs satabilmiş mi o kadar ki?
biz o rakamın 4 de 1 ini bile satamayız...

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2016, 10:49
gs satabilmiş mi o kadar ki?
biz o rakamın 4 de 1 ini bile satamayız...

Galatasaray 6 günde 465 bin satış yapmıştı.
9 Şubat'ta başladı ve Mayıs ayının sonuna kadar 2 milyonu geçmeyi planlıyorlar. Şuan ne kadar satış yapılmıştır kim bilir.
Türkiye'de kulübü için bileklik alabilecek 1 milyon Trabzonsporlu bulamıyorsak kapatalım kulübü.

oflubektas
20.04.2016, 11:27
Önümüzdeki sezon için acilen başarılı saha sonuçlarına ve iyi top oynayan takıma ihtiyaç var. Flaş transfer de olmayacağına göre (iflah olmaz bir "öz evlatçı" olarak İho zamanında transfer için herkes alkış tutarken, bir haber için sabahlarken ben istemiyor, "muhasebecilikle" suçlanıyordum) ya Lucescu veya aynı kalibrede iyi bir hocayla anlaşacak, ya da umut vaadeden düşük maliyetli adamların patlamasını bekleyeceğiz. Daha önce bizim 2003, bjk'nin de 2012'de yaptığı "Samet Aybaba ile feda" sezonuna artık kimse hazır değil. Çünkü internet bi tek götümüze bağlanmadı :)

Aksi halde taraftarın hiçbirşey görmeden, kendiliğinden kulübe sahip çıkması İMKANSIZDIR !

Erkan YILMAZ
20.04.2016, 11:27
9 Şubat'ta başladı ve Mayıs ayının sonuna kadar 2 milyonu geçmeyi planlıyorlar. Şuan ne kadar satış yapılmıştır kim bilir.
Türkiye'de kulübü için bileklik alabilecek 1 milyon Trabzonsporlu bulamıyorsak kapatalım kulübü.

herkesin elinde android telefon herkeste facebook hesabı ama sayımız 912 bin he yapmayalım demiyorum ama ğs 20 milyon taraftarı ile 2 milyon satmayı hedef yapmışşsa bizim rakamımız 1 milyonu geçmez diye düşünüyorum

Ozan Yılmaz
20.04.2016, 11:38
Ben de iddia ediyorum ki bu kulüp, bu taraftar ile değil 1 milyon, 500 bine bile ulaşamaz böyle bir kampanya başlatsa.

BlackPanther
20.04.2016, 11:40
Tam olarak neyi eleştirdiğini anlayamadım?

Hami yi savunuyor. Sorun Hami degilmiş.

Bende ona şunu söylüyorum. Sorun Hami değilse neden o zaman yıldızlar topluluğu Gençlerbirliği Trabzonspora 3 gol ata biliyor??

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlackPanther
20.04.2016, 11:45
Başkanın işi zor gerçekten. Nasıl bir akıl tutulması yaşadık ki Hacıosmanoğlu gibi bir cahile kulübü teslim ettik. Şike süreci ve Hacıosmanoğlu yanlışı bize büyük zarar verdi öyle böyle değil. Camianın üzerindeki bu ölü toprağı bana 96 senesinden sonraki yılları hatırlattı. Sendrom aynı sendrom. Camiada küsmüşlük, tepki, mide kasılmaları, bıkkınlık had safhada. Tüm bu sebepler birleştiğinde başkanın işinin ne kadar zor olduğunu görebiliyoruz. Stat yetişmezse alacağı radikal kararla takımı 1 sene İstanbul'da oynatsın. Trabzon şehrinin o negatif enerjisinden bir nebze de olsa kurtulur kulüp, takım camia...

Doğru düşünce. Trabzonspor İstanbulda oynasın banko şampiyonluğa oynar. Hemde bu kadroyla bile. Benden söylemesi.

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2016, 11:58
Hami yi savunuyor. Sorun Hami degilmiş.

Bende ona şunu söylüyorum. Sorun Hami değilse neden o zaman yıldızlar topluluğu Gençlerbirliği Trabzonspora 3 gol ata biliyor??

Hamiyi savunmuyor kardeşim. Sorunun tamamı hamide değil ayrıca bunu da kabul edelim. Ancak hamiden beklediği başarıyı görmediğini ve yolları ayiracagini söyledi zaten daha ne desin.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 12:00

Yereller iyice yerler adamı valla :)

Sercan Keleş
20.04.2016, 12:10
Ben başkana çok güveniyorum ve süreç tanıyorum. Hami sabredilecek bir teknik direktör olsa ona da sabrederim sorun değil. Futbolda ivme ritm yakalamak önemlidir. Güzel futbol oynatan bir hoca gelsin.

İstediğim birkaç şey var. Yeni stadyum tam bir cehennem olsun. Oradan kimse elini kolunu sallaya sallaya çıkamasın. Futbolcularımız güzel futbol oynasın savaşsın. Birkaç pozisyona girelim kaçıralım direklerden dönsün , dönsün bizim kalemize gelsin top. Keyif alalım. Kadro otursun sonrası zaten düzelir.

İ. SARAL
20.04.2016, 12:19
Başkan işini bilir.

muratt
20.04.2016, 13:58
Aslında sıkıntı eleştiri tarzımızda.

Eleştiriye değer bulduğumuz en ufak şeyi bile eleştirdiklerimiz açısından cehenneme çevirmemek lazım.

Öğrenebilir miyiz bunu, sanmıyorum :)

Malesef eleştiri kültürümüz olmadığı için oluyor bunlar birazda. Eleştiri ile hakaret bazen birbirine karışıyor, ayırd etmek mümkün olmuyor.

artvints
20.04.2016, 14:06
Malesef eleştiri kültürümüz olmadığı için oluyor bunlar birazda. Eleştiri ile hakaret bazen birbirine karışıyor, ayırd etmek mümkün olmuyor.

aslında eleştiri olumlu yorumu da kapsar. ama bizim dilimizde kazandığı anlama bakarak durumumuzu anlayabiliriz.

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2016, 14:19
Ersun Yanal ile anlaşılmış hatta Güray ve Muhammet'i de o aldırmış diyor Zeki Uzundurukan.

Faik Yılmaz
20.04.2016, 14:23
Ersun Yanal ile anlaşılmış hatta Güray ve Muhammet'i de o aldırmış diyor Zeki Uzundurukan.

Belkide Aziz Yıvdırım'ın Ersun'a giydirmeye çalışmasının nedeni de bu......

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2016, 14:38
Belkide Aziz Yıvdırım'ın Ersun'a giydirmeye çalışmasının nedeni de bu......

Olabilir zaten bişeyler bildiği belli ki o konuştuktan bir gün sonra kumpas(!) operasyonu başladı.

OFLU
20.04.2016, 14:52
Sponsor ne oldu başkan ya, benim en çok merak ettiğim konu bu.

Ahmet Aksu
20.04.2016, 15:27

hakikaten 15 gündür 1 hafta sonra belli oluyor deniyor ama bir türlü belli olamadı. bi stad sponsoru belli olacak dendi sonra forma sponsoruna dönüldü ne olduğunu çözemedim. başkan hoca konusunda bir netlik kazandıramamışken en azından bu konuyu netleştirelim. herşey için illa sonuna kadar bekleyeceğiz..

karahanbakar
20.04.2016, 15:34
hakikaten 15 gündür 1 hafta sonra belli oluyor deniyor ama bir türlü belli olamadı. bi stad sponsoru belli olacak dendi sonra forma sponsoruna dönüldü ne olduğunu çözemedim. başkan hoca konusunda bir netlik kazandıramamışken en azından bu konuyu netleştirelim. herşey için illa sonuna kadar bekleyeceğiz..

Başkanın bir çok konuda elini kolunu bağlayan mesele UEFA'daki dosya. Kararın açıklanma tarihine bakarak muhtemel bir gün söylüyor başkan ama o kadar da açıklanmayınca gün uzayıp gidiyor. Şunu bi netleştirseler bir çok konuda rahatlayacak yönetim.

Kamer'
20.04.2016, 16:16

Anlaşma bile sağlanışmış hala nasıl bilgi sızmıyo anlamıyorum , iho olsa anlaşma olmadan öğrenirdik :)))

basında geçenlerden farklı bi isimle anlaşıldıysa gerçekten iyi saklıyolar , haa basından birisiyse de adı geçenler bence gayet iyiydi

My
20.04.2016, 22:20
TS TV'de işe alımlar başladı!

Trabzonspor TV'de işe alımlar başladı.

Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu'nun hayata geçirmek istediği ve Youtube üzerinden yayın yapacak olan TS TV'ye ilk personel alımı gerçekleşti.

Buna göre, Çay TV Trabzon temsilciliğinde uzun süredir kameraman olarak görev yapan Süleyman Karaca, Trabzonspor'da göreve başlıyor.

Karaca'nın 2 Mayıs'ta Trabzonspor'da resmi olarak göreve başlaması ve TS TV'nin açılışında görev alması bekleniyor. Bordo Mavili kulüpte internet tv için işe alımların devam edeceği kaydedildi.

TrabzonAjans.com

Hakan
20.04.2016, 22:38
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160420/a1f28671b2b0d74d56038507564c6988.jpg

Murathan
20.04.2016, 22:41
Bu çok saçma bir tivit olmuş.
Erken seçimi beklemek nedir yani ?
Böyle haince/adice bi beklenti içinde olmaz bence İho.
ki devamında ersun/luce ile alakalı 3 asırlık haberleri de tekrar yamalamış, net yalan haber işte..

A. Aydın
20.04.2016, 22:45
Parasi bitti herhalde. Kendine bi kac cek daha yazar.
Benim icin aziz yildirim ne ise ibrahim haciosmanoglu odur.
Secimde bile sike yapmaya calisan adamdan hersey beklenir.

Onur Akyüz
21.04.2016, 00:41

Sen de bunu yedin?

Arkadaş muhalif takılmana bir şey demiyoruz, o da bir ilgi çekme yöntemidir eyvallah da biraz mantıklı ol.

Onur Akyüz
21.04.2016, 00:48

Bunun gibi bir davar çobanın ömrü boyunca görüp göreceği rahmet bu koltuktu.

Adam yerine konuluyordu, her yere özel uçakla gidebiliyordu, bir tv kanalını aradığı zaman ne kadar saçmalarsa saçmalasın yine de yayına çıkıyordu, ee peşinden giden tonla sığır da vardı adam o hayalle yanıp tutuşmaz mı?

Yolunu da buluyordu tabi at hırsızı haysiyetsiz herif!

selcuk
21.04.2016, 01:57
borsada hissemiz 3 tl olmus, dün 2,95 de kapattik

piyasada baskana güveniyor

annttiigs
21.04.2016, 02:42
maalesef yerel leş kargaları üşüştüler başına. çıkarı azıcık zedelenen başladı sallamaya. başkanı kurtaramazasak sonumuz zeytinburnuspor gibi olacak.

artvints
21.04.2016, 03:04
adamlar koskoca doktora, iş adamına sallama fırsatı buluyorlar az bir şey mi? tabi ki faydalanacaklar bu tip durumlardan. işler yoluna girene kadar sallayacaklar kaçarı yok. bırakın ne halleri varsa görsünler. bunlar olumlu olumsuz bir şekilde tepki almaya çalışıyorlar, en iyi çözüm hiç sallamamaktır.

en çok da şirket yönetebiliyor olabilirsiniz ama futbolu bilmek, yönetmek farklı bir şey diye konuşanlara tavım. zaten önceden yönetenler futbol akademisi mezunuydu. bu konuşanlar zaten futbol profesörü, başkasının ne haddine futbol bilmek falan. kendinize güldürmeyin bari, doğru dürüst yorum yaptığınız yok.

Uğur Kalyoncu
21.04.2016, 05:36
2013 te gelse muhtemelen her sey cok daha farkli olurdu..Sampiyon olur muyduk bilemem hem maddi hem manevi acidan daha az yıpranmış olurduk..Az çok tecrubelerime dayanarak söylüyorum, görüp görebileceğimiz en iyi baskanla calisiyoruz suan..Sabırlı davranip sonuna kadar destek olmalıyız...Icinde bulundugumuz durumlar ha deyince ortadan kalkacak durumlar değil. .Kolay degil o kadar borcu yapilandirip ayni zamanda sifirdan yarışır takım kurmak...Ben güveniyorum. Allah utandirmaz insallah.

nakzo
21.04.2016, 08:48
Sen de bunu yedin?

Arkadaş muhalif takılmana bir şey demiyoruz, o da bir ilgi çekme yöntemidir eyvallah da biraz mantıklı ol.

Kardeşim Bâşkan bunu söylüyor her taraf yazdı Ha ben ustaya güvendiğim için bu lafınıfı yedim çünkü kendi söylüyor.Eğer öbür türlüyse iş o daha vahimdir yalancılığa girer.

nakzo
21.04.2016, 08:52
Hami hocaya çok zor bir dönemde görev aldığını söyledim. Hami hocanın Adrian’ların olduğu dönemde 14 maçlık serisi vardı. O 14 maçlık seriyi önemsediğimi öyle bir başarı olması durumunda devam edeceğimi söylemiştim. Ama o gün ki kadro ile bugün kadroyu siz değerlendirebilirsiniz. Bugün takım olarak ne kadar başarılı olup olmadığımız ortadayken daha radikal yolculuğa çıkmamız gerek. Bunda Hami hocanın da böyle düşüneceğine inanıyorum. ...........Başkanın sözleri ......Ne demiş ben vallaha bunları yedim sen yemediysen ......Lucescuyu getirecek adam hamiye seninle devam ederim der mi?????

Reha Asan
21.04.2016, 09:39
2013 te gelse muhtemelen her sey cok daha farkli olurdu..Sampiyon olur muyduk bilemem hem maddi hem manevi acidan daha az yıpranmış olurduk..Az çok tecrubelerime dayanarak söylüyorum, görüp görebileceğimiz en iyi baskanla calisiyoruz suan..Sabırlı davranip sonuna kadar destek olmalıyız...Icinde bulundugumuz durumlar ha deyince ortadan kalkacak durumlar değil. .Kolay degil o kadar borcu yapilandirip ayni zamanda sifirdan yarışır takım kurmak...Ben güveniyorum. Allah utandirmaz insallah.

Ekonomik açıdan çok farklı olurduk.Bu kadr borç ve birbirinden bağımsız oyuncularla dolu bir kadromuz olmazdı.Ancak şike davsı üzerinden yıpranmış,erken seçime zorlanan bir yönetim olurdu.Çünkü o dönemde herkes İHO'nun 2 ayda kupayı getireceğine, mafya oduğundan Aziz'i bitireceğine inanmıştı.Şu anda bile şike davası üzerinden yıpratılmaya çalışılan başkanın o zaman ne tür saldırılara maruz kalacağını düşünemiyorum.

Uğur Kalyoncu
21.04.2016, 10:31
Ekonomik açıdan çok farklı olurduk.Bu kadr borç ve birbirinden bağımsız oyuncularla dolu bir kadromuz olmazdı.Ancak şike davsı üzerinden yıpranmış,erken seçime zorlanan bir yönetim olurdu.Çünkü o dönemde herkes İHO'nun 2 ayda kupayı getireceğine, mafya oduğundan Aziz'i bitireceğine inanmıştı.Şu anda bile şike davası üzerinden yıpratılmaya çalışılan başkanın o zaman ne tür saldırılara maruz kalacağını düşünemiyorum.

Eğer o zaman kısa sürede sportif bir basari saglayabilseydi bugün ki şike söylemleriyle idare edebilirdi ama sportif basari olmazsa kısa sürede kökünü kazirlardi..Ne yalan soyleyeyim benimde bir yanım Haci yi istiyordu..En azından yapilacak her seyi yapti kupa gelmedi deriz diyorum adam cumhurbaşkanının 1 numarali yalakasi çıktı ama onda da yanilmisim herhalde Fikret gecti bizimkini..

Reha Asan
21.04.2016, 10:46
Eğer o zaman kısa sürede sportif bir basari saglayabilseydi bugün ki şike söylemleriyle idare edebilirdi ama sportif basari olmazsa kısa sürede kökünü kazirlardi..Ne yalan soyleyeyim benimde bir yanım Haci yi istiyordu..En azından yapilacak her seyi yapti kupa gelmedi deriz diyorum adam cumhurbaşkanının 1 numarali yalakasi çıktı ama onda da yanilmisim herhalde Fikret gecti bizimkini..

Ben o seçimde Muharrem Usta'nın seçilmesini istemiştim ama hiç bir zamanda İHOyu destekleyenleri garipsemedim.O dönemde güzel bir algı operasyonu yapılmıştı ve başarıya ulaşarak İHO seçildi ve adm yalakalıktan başka birşey yapmadı,kulübün itibarını yerle bir etti ama Sağolsun Fikret ortaya çıktı da bayraktarlığı İHOdan aldı :) Artık İHO dönemi geçmite kaldı diyelim ders çıkararak önümüze bakalım.Başkan inşallah kulübün sorunlarını bir bir sona erdirirde yüzümüz az da olsa gülmeye başlar.

nbay
21.04.2016, 10:55
başkanın lucescu ile ilgili sözleri resmen onu seçim malzemesi olarak kullandığı kanıtlar nitelikte. Lucescunun yüksek maliyetini karşılayacak durumda olup olmadığını cümle alem görüyordu seçim döneminde, şimdi bu teknik direktör maliyetlerinin de uefanın önünde olduğu gerçeğini ortaya atarak yan çiziyor.
birileri de işimizi bozdu söylemi de bana direk IHO'nun söylemlerini hatırlattı . burası da düşündürücü gerçekten.

ÖmürKaradeniz61
21.04.2016, 10:58
Bunun gibi bir davar çobanın ömrü boyunca görüp göreceği rahmet bu koltuktu.

Adam yerine konuluyordu, her yere özel uçakla gidebiliyordu, bir tv kanalını aradığı zaman ne kadar saçmalarsa saçmalasın yine de yayına çıkıyordu, ee peşinden giden tonla sığır da vardı adam o hayalle yanıp tutuşmaz mı?

Yolunu da buluyordu tabi at hırsızı haysiyetsiz herif!
Hacıosmanoğlu iyi bir Trabzonsporluydu bu camianın tek kuruş parasını yemedi lakin başkanlık yapabilecek birisimiydi hayır tabikide orası ayrı.

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2016, 11:03
Hacıosmanoğlu iyi bir Trabzonsporluydu bu camianın tek kuruş parasını yemedi lakin başkanlık yapabilecek birisimiydi hayır tabikide orası ayrı.

Hacıosmanoğlu veya başkası olsun,insanları yanlış eylemlerle itham etmek ne kadar doğru değilse, aksi de doğru değil kanımca.
Daha yakın zamanda ödenen,taahhüt edilen paraları,imzalanan sözleşmelerin içindeki uçuk rakamları gördük.
Bütün bunlar söz konusuyken,camianın tek kuruşunu yemedi diye kesin bir yargı çok yanlış.
Aksi de yanlış tabi,bilemeyiz...

Hala ,kendisinin bırakmış olduğu pislikleri temizlemeye çalışmamız da cabası...

ÖmürKaradeniz61
21.04.2016, 11:42
Hacıosmanoğlu veya başkası olsun,insanları yanlış eylemlerle itham etmek ne kadar doğru değilse, aksi de doğru değil kanımca.
Daha yakın zamanda ödenen,taahhüt edilen paraları,imzalanan sözleşmelerin içindeki uçuk rakamları gördük.
Bütün bunlar söz konusuyken,camianın tek kuruşunu yemedi diye kesin bir yargı çok yanlış.
Aksi de yanlış tabi,bilemeyiz...

Hala ,kendisinin bırakmış olduğu pislikleri temizlemeye çalışmamız da cabası...
Ben sadece iyi niyetinden şüphe etmiyorum anlamında tek kuruş yemedi dedim,yaptığı yanlışları say say bitmez o konuda hemfikiriz zaten.Sadece Hacıosmanoğlu değil ben her başkan için aynı şeyi düşünüyorum,böyle büyük bir şirketlerde kafana göre para giriş çıkışı yapamazsın medyada yer alan haberler bence inandırıcı değil.Komisyon adı altında belki para kaçırma olabilir fakat o riske girmez diye düşünüyorum o makamlara gelmiş insanlar.

Onur Akyüz
21.04.2016, 12:03
Kardeşim Bâşkan bunu söylüyor her taraf yazdı Ha ben ustaya güvendiğim için bu lafınıfı yedim çünkü kendi söylüyor.Eğer öbür türlüyse iş o daha vahimdir yalancılığa girer.

Bu tip açıklamaları fazla dikkate almaya gerek yok bence, seneye Hami'yle devam etmeyeceğimizi en başta Hami biliyordur, hepimiz de bunun farkındayız.

Ama bunu basına söyleyip Hami'yi rencide etmek de bir yöntem tabi.

Onur Akyüz
21.04.2016, 12:05

Tek kuruş parasını yemedi demek en basit tabirle saflık olur.

Kulübe topladığı yardım paralarını kendisine çek yazdığını sağır sultan biliyor. Muharrem Usta da giderayak kendine yazdığı 750.000 tl'lik çeki açıklamıştı.

Cihad Varlı
21.04.2016, 12:55
Çok özür dileyerek bunu söylemek zorundayım; tüm yaşadıklarımıza ve kulübün içinde bulunduğumu durumu düşünürsek bu adamı ve yönetimini içinde bulunduğumuz sezonda ağır eleştiren, bel altı vuran, açık arayan malın önde gidenidir, art niyetlidir, gerizekalıdır.

halil ibo
21.04.2016, 13:08
Daha önce kaçırdığımız değerli insanlar gibi,başkanlık için son yıllardaki en makul-en temiz-en çalışkan ismi de Trazbonspor'dan soğutabiliriz.
Gerçekten başarabiliriz bunu.Ha gayret !..

kanterts
21.04.2016, 13:38
saban yumlu ile sözlesme uzatacaksan vizyondan falan bahsetme .

halilaziz61
21.04.2016, 15:56
Çok özür dileyerek bunu söylemek zorundayım; tüm yaşadıklarımıza ve kulübün içinde bulunduğumu durumu düşünürsek bu adamı ve yönetimini içinde bulunduğumuz sezonda ağır eleştiren, bel altı vuran, açık arayan malın önde gidenidir, art niyetlidir, gerizekalıdır.

Evet ben de artniyetli olduklarını düşünüyorum. Bunlara cemil hekimoğlu müstehaktı. Böyyük Trabzonsporu Lemi Çelik ile Serdar bali ile kuracaktı, yollarına taş koydular

alone_6161
21.04.2016, 17:03
Ben sadece iyi niyetinden şüphe etmiyorum anlamında tek kuruş yemedi dedim,yaptığı yanlışları say say bitmez o konuda hemfikiriz zaten.Sadece Hacıosmanoğlu değil ben her başkan için aynı şeyi düşünüyorum,böyle büyük bir şirketlerde kafana göre para giriş çıkışı yapamazsın medyada yer alan haberler bence inandırıcı değil.Komisyon adı altında belki para kaçırma olabilir fakat o riske girmez diye düşünüyorum o makamlara gelmiş insanlar.

Sefa'nın menajerine 2,6 trilyon komisyon ödeyen bir başkan İHO. Bu parayı ödeyen biri ya o komisyona ortak olmuştur, olmadıysa da kesinlikle Trabzonspor'u idare edecek bilgiye, görgüye, yeterliliğe sahip biri değildir. Aklıma başka ihtimal gelmiyor...

dağlıca61
21.04.2016, 17:30

İHO her ne kadar kongrede ibra edilmiş olsa da kendisini ve yönetimini aklamadan, camiayı ikna etmeden giden bir başkandır,30 aylık döneminde gönderdiği ve aldığı hoca, futbolcu ve çalışanları göz önüne alırsak yapmış olduğu tüm icraatları şaibelidir.

BERBATOV61
21.04.2016, 17:53
borsada hissemiz 3 tl olmus, dün 2,95 de kapattik

piyasada baskana güveniyor

1.80 den beri hisse senedi almaya çalışıyorum yapıkredi halen daha açacak yatırım hesabımı parayı %50 katlamıştık şimdiye kadar

~UniCef~
21.04.2016, 23:04
Evet ben de artniyetli olduklarını düşünüyorum. Bunlara cemil hekimoğlu müstehaktı. Böyyük Trabzonsporu Lemi Çelik ile Serdar bali ile kuracaktı, yollarına taş koydular

Anlamamalirini ben anlamiyorum :)

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2016, 13:59
Bizim camia kadar kulübüne zarar veren başka camia yoktur.
Tarafarından tut divan üyelerine, basınından tut eski başkanlarına camianın önde gelenlerine, onursal başkanlarına...
Herkes zarar veriyor...

piskopatrizeli
22.04.2016, 14:35
hani noldu kardeş takımdık kankaydık.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor'un tesislerinde haciz işlemi uygulandı

Kayserispor ile Trabzonspor arasındaki kriz devam ediyor.

<article style="border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid; border-bottom-color: rgb(235, 235, 235); margin-bottom: 10px; font-size: 15px; line-height: 28px;">Sporx.com haberine göre; Cem Can'ın transferinde kalan alacağın bir kısmını Şubat ayında Trabzonspor'dan tahsil eden ve diğer kalan kısmı için de tahaüt alan Kayserispor, bordo-mavili kulüp tarafından ödeme yapılmayınca haciz işlemi başlattı.
201 BİN LİRALIK HACİZ İŞLEMİ
Kayseri İcra Müdürlüğü tarafından yürütülen haciz işlemi için Trabzonspor tesislerine gelen haciz memurları, bordo-mavili kulübün 201 bin TL'lik taşınır mallarına haciz işlemi uygulamak istedi
</article>

Sefaenes
22.04.2016, 14:47
Cem can da kim ya la bu geçmiş yonetimlerle nekadar enkaz bırakmış bunlara sorsan Trabzon sevdalıları insan sevdasına böyle hainlik yaparım. Trabzonspor bu duruma sokan her kimse hain dır asla Trabzonspor degil

alone_6161
22.04.2016, 14:53
Okay'ın bonservisine karşılık verilen çeklerin karşılıksız çıkması durumu. Ahhhh İHO ahhhh. Ne hale getirdin klübü? Bir de burda İHO mükemmel kadro diyenler vardı.....

murmut
22.04.2016, 15:08
http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/770x0/571a09a767b0a971dc186c49

Yokmu bu kücücük borcu cebinden ödeyebilcek yönetici??

Faik Yılmaz
22.04.2016, 15:36
Bu borç işi başlı başına skandaldır....

Lakin Muharrem Bey kime borcumuz var , kimle alacak-verecek konusunda mahkemeliğiz bilmiyormu....
Haciz davaları bir günde hacizlik olmaz.... Bir sürü yazışma olur....

Bu duruma getirilmeyecekti olay.. Burada zarar gören İHO olmaz Trabzonspor olur.... Bizim marka değerimize zarar verir bu....
Sözgelimi sponsor firmalar ücret verirken bu durumuda göz önone alacaklardır....

Tamam bu durum İHO' nun hatasıdır ancak şu anda başkan Muharrem Bey'dir... Ve önlem alması gerekende O'dur....

kimse kusura bakmasın....

Sefaenes
22.04.2016, 16:33
Birde biz neden sponsor bulamıyoruz hadi 2011 den sonra Şb iş sahipleri vermiyor ya Trabzonlu olup da neden sponsor olmuyorlar yarım sezonluk usta en azından bulabilirdim

7can61
22.04.2016, 16:44
Cem can kim lan, 200 bin tl ne oluyor? Kayseri iki yüzbin için bizi icraya mı veriyor? Düşün lan kümeye, beter olun.

Adem Akyüz'
22.04.2016, 16:46
Kayserispor değil, oyuncunun kendisi icra takibi başlatmış..

Biz bu oyuncuyu ne ara aldık da adama borçlandık?

Ozan Yılmaz
22.04.2016, 16:48
Cem can kim lan, 200 bin tl ne oluyor? Kayseri iki yüzbin için bizi icraya mı veriyor? Düşün lan kümeye, beter olun.
kayseri değil cem can kendisi vermiş icraya diyorlar...

Turgut Altun
22.04.2016, 17:07
Basında çıkan haberlerde yöneticiler transfer yasağı da gelebilir diyor. Ama UEFA transfer yasağı veremiyor.

4. maddede verilebilecek cezalar var.
http://www.uefa.com/community/news/newsid=2064391.html

Türkçe karşılıkları
http://www.fanatik.com.tr/2016/01/20/iste-uefanin-galatasaraya-verebilecegi-cezalar-642200

DeAgLeMaNyAq
22.04.2016, 19:26
Bu borç işi başlı başına skandaldır....

Lakin Muharrem Bey kime borcumuz var , kimle alacak-verecek konusunda mahkemeliğiz bilmiyormu....
Haciz davaları bir günde hacizlik olmaz.... Bir sürü yazışma olur....

Bu duruma getirilmeyecekti olay.. Burada zarar gören İHO olmaz Trabzonspor olur.... Bizim marka değerimize zarar verir bu....
Sözgelimi sponsor firmalar ücret verirken bu durumuda göz önone alacaklardır....

Tamam bu durum İHO' nun hatasıdır ancak şu anda başkan Muharrem Bey'dir... Ve önlem alması gerekende O'dur....

kimse kusura bakmasın....

Aynen katılıyorum. Zaten bu olay yeni değil 2.5 ay önce de mevzu olmuştu.

http://www.fanatik.com.tr/2016/02/12/kulube-sok-baskin-polislerle-geldiler-645453

Rakam büyük olmadığı için ödeme güçlüğü gibi bir durum olduğunu sanmıyorum ancak ne amaçla ödeme yapmadıklarını da merak ediyorum. Oyuncuların alacakları bir kenara menajerlerine de ciddi borçlarımız var birçoğu TFF ve Fifa'ya başvurdu diye biliyorum. Zaten Sefa gibi kadroda düşünülmeyen oyuncuların ödemeleri de bonservislerini verme karşılığında bilerek yapılmıyordu. Bir ara Sefa'yı oynatıp belki parlatırız düşüncesi olmuştu ama Türkiye'deki kulüplerin mali tablosu ortadayken hiçbir kulüp Sefa'ya ödediğimiz bonservisin çeyreğini bile ödemezdi...

salihismet
23.04.2016, 00:20
Ben şahsen 50. yıldan bile umutlu değilim, ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirimki yönetim iyi niyetli
çalışmalar yapıyor. Bu iyi niyetli çalışmada bazı gitgellerde yok değil, örneğin hoca konusu Lucescuvariden
bence biraz geriye doğru işlemeye başladi bile. Bende dahil olmak üzere çoğu kişi düne kadar
Lucescunun olacağını düşünürken, Türkiyede birileri tarafından işin bozulduğu seslendirilmeye başlandı.
işin ackcası, artık Trabzonspor kaldırabilecek olduğu yükün altına girmek zorunda olduğunun farkındadır.

karahanbakar
23.04.2016, 00:52
Başkanın iyi niyetinden ve güzel işler yapacağından şüphem yok ama son twiti biraz canımı sıktı. Çok iyi bir hoca getireceğiz derken şimdi hocayla da olmaz demeye başladı. Ama biz biliyoruz ki bu iş iyi bir hoca ile olur başkan. Bu takımın başına adam akıllı bir hoca getirmek en baştaki görevidir şu anda bu yönetimin. Zira bu anlamda henüz somut adımlar göremedik daha. İyi beklentiler içerisindeyiz. Bekliyoruz.

selcuk
23.04.2016, 00:52
2-Çözüm:Yeni bir gelecek için "Kentsel Dönüşüm" şart.Malesef radikal kararlar gerekecek.Bu yaz çok sıcak geçecek.Zor olacak ama olacak.

https://pbs.twimg.com/profile_images/682899386700009473/Z1eTvrSb_bigger.jpgMuharrem Usta â€@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 32 Min.Vor 32 Minuten (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/723622836364017665)</small><button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button expand-stream-item" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(204, 214, 221); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"></button>
1-Tespit:Kısa sürede 8 hoca,onlarca oyuncu,500 milyon borç.Başarı sadece transferleya da...hocayla gelseydi işler ne kolay olurdu.

Gurpas
23.04.2016, 10:06
Yav he he başkan...

Uğur Ö.
23.04.2016, 12:26
Yav he he başkan...
Yazık valla size.

gurur6134
23.04.2016, 12:32
Lucenin olmayacagi en basindan belliydi bu mali tabloyla yok isi bozmuslar bilmem ne o isi gececen bi kere baskan bi zoka attin secim propagandasi icin tuttu orasi ayri konu..millet lucesku hayali kurarken bu senede camiaya ölümu gosterip(hami) seneye sitmaya ( ersun) razi etcen milleti bu da kurnazlik ve su mali tabloda yapilabilcek yegane sey..

TSelif
23.04.2016, 13:46
Her şeyi anlayabilirim de "Trabzonspor tarihinin en CAHİL başkanıdır" yaftasını bu adama hangi aklın ürünü olarak yazdı bu Sadi onu düşünüyorum akşamdan beri.
Cahil dedi adama yahu hem de tarihin en cahili :D :D :D

Uğur Ö.
23.04.2016, 14:11
Şuan UEFA 'nın kararı bekleniyor. Eğer ceza gelmezse Lucescu veya o ayarda bir hoca gelir. Yok eğer ceza gelirsede Ersun Hocanın geleceğine inanıyorum.

orhanunal
23.04.2016, 14:16
Yav he he başkan...

harfleri yan yana getirebilmeni bile başarı olarak kabul ediyorum.umarım yakında bi çılgınlık yapıp mantık çerçevesinde bir şeyler yazarsınız.

Ahmet Taşçı
23.04.2016, 14:17
Yalan söylediyse de iyi ki söyledi, başka türlü seçimi nasıl alırdı, diğer adaylar alsaydı halimiz ne olurdu, Başkanın canı sağolsun bence son 20 yılın en profesyonel ve zeki Başkanı geldi, gayet mantıklı adımlarla da ilerliyor 2 yıl verelim adama başarısız olursa zaten kendi bırakır öyle de kaliteli bi adam.

Sercan Keleş
23.04.2016, 14:31
Her şeyi anlayabilirim de "Trabzonspor tarihinin en CAHİL başkanıdır" yaftasını bu adama hangi aklın ürünü olarak yazdı bu Sadi onu düşünüyorum akşamdan beri.
Cahil dedi adama yahu hem de tarihin en cahili :D :D :D

Hangi sadi nerede kim ne dedi ?

zafer6161
23.04.2016, 14:53
birisi bu adamı başkana bildirsin....

Avustralya A ligi gol kralı 750 bin euro değeri var,,daha önce sampdaro'da oynadı.ismi galiba fornarelli...bir çok maçını izledim adam harika goller atıyor,,,

http://i.hizliresim.com/D2v42l.png (http://hizliresim.com/D2v42l)

bu sezon attığı goller

Bj0gkDrU9uY

28TS61
23.04.2016, 17:37
nedense baskana güvenemiyorum. özellikle sike konusunda cok pasif kaliyor. sikeciler orda burda sesini duyuruyor biz ise kulüp olarak hic bir ses getirecek olay yapmiyoruz

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2016, 17:42
nedense baskana güvenemiyorum. özellikle sike konusunda cok pasif kaliyor. sikeciler orda burda sesini duyuruyor biz ise kulüp olarak hic bir ses getirecek olay yapmiyoruz

Ne yapalım Azizin asker kaçağı olduğunu yüzüne mi vuralim?

28TS61
23.04.2016, 17:45
evet vuracaksin.

esra61
23.04.2016, 20:05
Başkanın işi planlı olarak ilerleten bir lider olduğunu düşünerekten ,taraflı tarafsız herkesin destek vermesini temenni ediyorum. Başkanım, inşallah güzel günler görürüz sizinle ,güneşli günler..

A. Aydın
23.04.2016, 21:38
Yanlis dusunuyosun bu konuda.
Iho hep basarizligini sike ile ortbas etmeye calisti. 2010 sezonundan beri sikeyi on plana getirmek takimimizi daha da geriye goturdu.
Sike mucadelesi yapilmalidir ama serseri gibi ona buna hakaret ederek degil. Avukatlarla hukuk yoluyla yapilsin.

Mehmet Cihan Kocaman
24.04.2016, 00:12
Sadi Karakaş neler yazmış öyle. Ben böyle hainlik gormedim.

Erdem Kural
24.04.2016, 17:32
Trabzonspor başkanı hakkında yalan haberler yapan siteler ve bunları paylaşan facebook,twitter vs. gibi sayfaların Trabzonsporlu olmadığını ve Trabzonspor düşmanı olduğunu bilmek lazım. Bu sitelerin ve sayfaların isimlerini bir yerlere not etmek de fayda var.

bahadır2561
24.04.2016, 22:08
Bu berbat yıl da adam gibi hoca getirmeyerek katkı yaptın, tebrikler başkan

TSemih61
24.04.2016, 22:08
Acı senesi dedin ama öldürdün başkan. Bu rezilliği affetirmek için çok çalışman lazım.

demir_41
24.04.2016, 22:10
Başkanım hemen bu gece başkanlığı bırakın, Trabzonspor Trabzon'dan yönetilirciler başa gelsinler,tamamen öz evlatlardan oluşmuş muhteşem bir takım kursunlar,nemalanmayı bekleyen ne kadar güruh varsa hepsi mamalarını bir güzel alsinlar.Bırakın herkes mutlu olsun.Ne işiniz var sizin orada bırakın başkanım bırakın ki herkes mutlu olsun.

yazıkoldu
24.04.2016, 22:11
yıl bitmeden 3. hoca gelir, zaten ihoda da aynı konu vardı. bekle dedim, bu yılı tekelioğluyla bitir dedim, dinletemedim.

artvints
24.04.2016, 22:11
o taraftar topluluklarını stattan uzaklaştırmak en büyük hizmetin olur başkan. iş bul reislerine, dağılırlar zaten.

Mehmet Fatih Silik
24.04.2016, 22:22
Yazik oluyor sana ve senin gibi TS'ye hizmet etmek isteyen bir baskana.

ccd6167
24.04.2016, 22:25
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/52597-STSL-30-Hafta-Trabzonspor-0-4-%C5%9Fikebah%C3%A7e-Ma%C3%A7-Tamamlanmad%C4%B1/images/icons/icon1.png
Sayın başkan noldu

bitnel bıraktı mı?

arkasındaki güçler yıkıldı mı?

bize yada anadolu takımına haksızlık yapılmadı mı?

o kadar konuştun ettin de noldu??

hacıosmanoğlundan farkını göremedik sayın başkan. Varsa göster de samimiyetine inanalım.ü

Arda'
24.04.2016, 22:35
Hamiciğinle mutluluklar başkan. Hami inadın yüzündne seneye Akyazı işi de yalan oldu.

Hakan
24.04.2016, 23:05
Yarım sezon Başakşehir ya da Kasımpaşa'da oynayalım.

Hasan61
24.04.2016, 23:07
Takımı kümede tutan Esteban'ın bugün niye oynamadığının cevabı ortada.Gereğini yap başkan.Gruplaşmaları,çeteleri sil klüpten yoksa giden sen olacaksın.

bordomavi1
24.04.2016, 23:08
Şu zamana kadar büyük çuvalladı. Bir ara ayrıntılı yazıcam.

EnjoyTheMusic
24.04.2016, 23:10
Seneye maclari istanbulda oynat. Trabzondaki bazi gerzeklere fazla bu kulup. Ve tayyibe cik deki 2011den beri dograniyoruz.ama gelecek sezon kulubun 50. Yili bu yuzden sampiyon biziz, Ya da trabzonsporu kapatiriz!

Ozan Yılmaz
24.04.2016, 23:12
Doğru sizin gibilere çok gelir bu adam. Size iho yakışır. Kim kurdu bu ekibi? Hemen saldırın, hiç durmayın iho bekliyor kapıda. Memnunsanız mutluluklar...

EnjoyTheMusic
24.04.2016, 23:13
Yeni baskani haksiz yere elestirenleri lanetliyorum. Sizin zihniyetiniz ancak koyde koyun bekler, birakin futbolu

artvints
24.04.2016, 23:24
Yarım sezon Başakşehir ya da Kasımpaşa'da oynayalım.

millet kan kusuyor, sen fayda peşindesin :D bir maç geleyim beraber seyrederiz öyle bir şey olursa.

Hakan
24.04.2016, 23:25
millet kan kusuyor, sen fayda peşindesin :D bir maç geleyim beraber seyrederiz öyle bir şey olursa.
Olur,en kötü evimizde ağırlarız full hd bir maç izlersin :D

bordomavi1
24.04.2016, 23:27
Eleştirin kardeşim eleştirin. Eleştirmezsek raydan çıkarlar, yapıcı eleştirmezsek daha da çok çıkarlar. Her yaptığını bu adam vizyonlu, büyük yönetici deyip geçersek hiç bir şeyin şimdiden-eskiden farkı olmaz.

artvints
24.04.2016, 23:32
masum bir hoca hatası.o da batmış takımda yeni hoca bulamaması yüzünden. iyi niyetiyle bütün sorunları çözecektir.nereye geldim ben havası doğru değil.sorunlar bizim, biz çözeceğiz. ama adam akıllı hiç affetmeden faturayı keseceksin yoksa arkası kesilmez.

bahadır2561
24.04.2016, 23:34
Çık ve de ki

''Kişiler ve kurumlar ayrıdır''

'' Sahaya atlayanlar kumpasın bir ürünüdür''

''Paralel yapı Trabzosnpor'u ele geçirmeye calısıyor''

bordomavi1
24.04.2016, 23:42
masum bir hoca hatası.o da batmış takımda yeni hoca bulamaması yüzünden. iyi niyetiyle bütün sorunları çözecektir.nereye geldim ben havası doğru değil.sorunlar bizim, biz çözeceğiz. ama adam akıllı hiç affetmeden faturayı keseceksin yoksa arkası kesilmez.

Sadece hoca hatası mı?
Mbia'nın gidişi. Öncesinde Mbia ile kötü ilişkiler.
Sefa'yı örnek verip geçmiş transfer politikasını eleştirdi aynısını yaptı Güray'la Muhammet'i aldı.
Lucescu veya Lucescu vari kariyerli hoca dendi, gidip Ersun'la görüşüldü. Hala daha görüşülüyor.
Gelir gelmez değişim mesajı verilmeliydi kadro dışılar olmalıydı ama tam tersi yapıldı herkes affedildi. Sonuç yine aynı.
Trabzonspor TV çocuk oyuncağı dedi hemen hallederiz dedi. Göreve gelince çok para gidecek, yapamayız dedi. Tamam haklı ama başta niye öyle konuştun?

Daha çok şey var. Belki de en hafifi Hami Hoca'dır. Allah izin verirse bir kaç gün içinde ayrıntılı yazıcam buraya.

Ha desteklemiyor muyum? Evet destekliyorum. Ama eleştirmezsek, yanlışa yanlış demezsek çok daha fazlı yanlış olur.

Murathan
24.04.2016, 23:43
Başkanım alooo neredesiniz ?

Ozan Yılmaz
24.04.2016, 23:43
Çık ve de ki

''Kişiler ve kurumlar ayrıdır''

'' Sahaya atlayanlar kumpasın bir ürünüdür''

''Paralel yapı Trabzosnpor'u ele geçirmeye calısıyor''
Turkiyenin mevcut gerçeği budur ve aziz bundan faydalanıyorsa biz de kullanalım. ne de olsa ülkede her suçun tek bir sorumlusu var paralel, biz ceza almamalıyız.
Tabi olmayacak böyle bir şey fakat yorum güzel ve fener bu şekilde sıyrılıyor yaptığı her pisliğin içerisinden.
Trabzon, vur ensesine al ekmeğini şehri olmuştur. %80 le desteklemeye devam...

Harun-61
24.04.2016, 23:50
Uefa'dan ceza yemden kurtuluruz umudu ile yasarken......?!?

Adem Akyüz'
24.04.2016, 23:52
Trabzonspor'a yapacağın en büyük hizmetlerden biri malum grubu stattan uzaklaştırmak olacak başkan.

sifuni
Abi her anlamda cok kötü durumdayiz camia paramparca bizi bu durumdan cikaracak hamleler gelmeli. Bu hamleler ne olur bilmiyorum gerekirse sosyolog ve psikoliglarla calisip bu olyai cözmeliyiz.

TSemih61
Ersun Yanal'ı getirme kolaycılığına kaçarsan çok büyük bir yanlış yapmış olursun başkan.

Adem Akyüz'
24.04.2016, 23:54
İHO'nun ve 3 Temmuz sürecinin enkazıyla uğraşmak, bütün küfürleri yemek de sana kaldı başkan.. Trabzon'a hoşgeldin.

Reha Asan
24.04.2016, 23:55
Adam görüştüğümüz kimse kabul etmedi bu ortamdaki bir kulübe gelmeyi biz de Hami ile anlaştık dedi.
Siz olsanız ne yapardınız?
Hami gelmeden de bana göre yetersizdi şimdide yetersiz ama Hami gelmeden önce o kadar büyük bir güruh vardı ki geçici olarak Hami gelsin diyen.Haminin hücum futbolu oynattığını iddia eden, Juventus maçını ve Avrupaya katılmamızı referans gösteren.
İçinizden kaçınız beklerdiniz Hami'nin bu kadar kötü performans göstereceğini?
Ama bakıyorum Hami gelmeden önce Sadiyi gönder Hamiyi getir diyen kimse şimdi ben o zaman istemiştim ama yanılmışım demiyor.
Ben Hoca seçimi konusunda her ne kadar Haminin gelmesini istemesemde Başkana laf edemem.
Ama maşallah Haminin 6 galibiyet ve 1 Juventus maçına tav olupta isteyenler şimdi Hami üzerinden başkana saldırıyor.
NOT:bu yazdıklarımı hiç bir renktaşın şahsı üzerine almamasını dilerim.Bu yazdıklarım gerek burada gereksede sosyal medayadaki duruma karşı yazılmıştır.

Varlıbaş61
24.04.2016, 23:57
Al hami efendini yanına sen bak kendi yoluna .. Ilk seçimde yoksun, bay vizyon !! Bu takım hami gibi bir çapsıza teslim edilir mi yahu !

Ahmet Kara
24.04.2016, 23:58
Başkana sayıp sövenler Trabzonsporlu değildir. İsimleri not alınsın.

Harun-61
25.04.2016, 00:04
Serdar Bali 360 TV'de costu, darbe yapip yönetimi ele alacagiz diye birseyler zirvaliyor.

.

Harun-61
25.04.2016, 00:06
Baskan konusuyor. Canli

tanjugunduz
25.04.2016, 00:07
Nerde

O ruh geri gelecek

manomat
25.04.2016, 00:14
Meclise girmenin yolu TS baskanligindan geciyor. Trabzonspor'un hakki yenmis, kupasi elinden alinmis, sikeciler aklanmis kimin umurunda

Sefaenes
25.04.2016, 00:19
Usta ilk başta Hami yi kovdun sonra tg denen grubun başkanını mahkemeye verip şiddet kanunu uyguladım bunlar satılmış taraftar grubu başlatan olayı bunlar

TSemih61
25.04.2016, 00:20
Başkanın yaptığı konuşmaları hiç beğenmiyorum. İHO'dan bile kötü. Biraz açık konuş, taraftarın beklediği konulara değin.

signal
25.04.2016, 00:23
Biraz daha paralel, kumpas işlerine girmesi gerek. Bu ülkede en çok işe yarayan sistem bu.

A. Aydın
25.04.2016, 00:30
Başkanın yaptığı konuşmaları hiç beğenmiyorum. İHO'dan bile kötü. Biraz açık konuş, taraftarın beklediği konulara değin.
Sen trabzonsporu tutuyorsan ben tutmuyorum kardes.

TSemih61
25.04.2016, 00:37
Sen trabzonsporu tutuyorsan ben tutmuyorum kardes.
Çok iddialı sözler bunlar. Herkes farklı düşünebilir, ortak payda Trabzonspor, her karşıt görüşü düşman ilan etmek sakıncalı.

Çok konuşuyor başkan ama konuşmanın tümüne baktığında elde var sıfır. Hep aynı şeyleri geveleyip duruyor. Beni asıl ilgilendiren teknik direktör ve futbolcular kısmı ama dişe dokunur tek bir açıklaması yok geldiğinden beri.

Şunu da ekleyim. Başkanın şuan kulüp için bir şans olduğunu düşünüyorum ama artık radikal kararlar alması lazım. Taraftarı da işin içine katmalı, twitter ile de olacak iş değil bu. Hami Hoca ile devam ısrarı çok yanlıştı. Bugünkü olaylarda birinci derece suçludur. Hami'yı kovup yerine başka hoca getirseydi, Avrupa'ya gidebilir, Fener maçına çok farklı bir motivasyon ile çıkabilirdik. Lucescu vaadiyle başkan seçilip, Ersun Yanal'a razı etmeye çalışması kabul edilemez. İHO da ilk geldiğinde birçok taraftar eleştirilmesini istemiyordu. Eleştiri çok önemli. Tabi Usta'nın başkan seçilmesinden rahatsız olan bir kısım cenahın yaptığı gibi saçma sapan dedikodularla, çamurla değil.

Bir de aklıma Galatasaray maçı sonrası geldi. Şöyle yapacağız böyle yapacağız dendi ama somut bir şey yok ortada. Zaten o süreci yönetememesi kulübün bu günlere gelmesine sebep olan girdaba soktu.

salihismet
25.04.2016, 00:55
Ben korkuyorum ki başkanda birgün Onur gibi kulübün anahtarlarını bırakıp gidecek.

Karmam
25.04.2016, 00:55
Çok iddialı sözler bunlar. Herkes farklı düşünebilir, ortak payda Trabzonspor, her karşıt görüşü düşman ilan etmek sakıncalı.

Çok konuşuyor başkan ama konuşmanın tümüne baktığında elde var sıfır. Hep aynı şeyleri geveleyip duruyor. Beni asıl ilgilendiren teknik direktör ve futbolcular kısmı ama dişe dokunur tek bir açıklaması yok geldiğinden beri.

Hep aynı şeyleri geveleyip duruyor dediğin, hep aynı sorular geldiği için oluyor. Teknik direktör sorulduğunda "Sezon sonunda bakacağız" diyen adama, sen sezon sonuna kadar aynı soruyu sorarsan sezon sonuna kadar aynı cevabı alırsın.

Ayrıca transfer dönemi Haziran'a kadar kapalı. Bunu da hatırlatmak gerekiyor sanırım.

İHO çok dolu dolu konuştu. Kulübü 500 milyon lira borca soktu, 1 tane sponsor bulamadı, kulübe dünyanın cezasını aldırdı, en ufak bir başarı gösteremedi sonra da gitti. Çok dolu dolu konuştu. Gelse de konuşsa yine, şöyle dolu dolu. Kimi asacak, kimi kesecek, sayın cumhurbaşkanı nasıl, bunları hep merak ediyoruz.

sifuni
25.04.2016, 00:57
Olaydan bagimsiz takimin tamamen degismesi gerekiyor. Özkan sümer baskanliga geldiginde yapilan toptan degisim ve genc oyuncular ile yepyeni bir sayfa açmak zorundayız. Bunun için tüm takım arasında sevdiğimiz oyuncular dahil değişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca başkan basın toplantısı düzenleyerek 50. Yılda şampiyonluk sözü verdim ama bu takımın çok büyük sorunları var bunları çözmesen şampiyonluk hayal deyip söylemini revize etmesi gerekiyor. Muhalefet fazlaca üzerine gelecektir ama realist olunması gerekiyor.

esra61
25.04.2016, 00:58
Başkana her daim tam destek veriyor.Konuşmasını bilen olaylara sükunetle yaklaşan ve ne yapılması gerektiğini bilen bir başkan var.Desteklenmelidir.

Napoli
25.04.2016, 00:59
Tg denilen Trabzonspor düşmanları acil stadyuma alınmamalı

batuhanTs
25.04.2016, 01:03
Ustanin isi cok zor takim facia futbol harici islerde bir sekilde iyi goturuyor yapici konusuyor filan bunlar iyi ama bunlarla bitmiyor benim analizime gore futboldan pek anlamiyor muhammet ve guray tercihleri facia turkiye liginden topcu almak intihardir hem maddi anlamda hemde kalite anlaminda bakiniz galatasaray ve biz besiktas ne zaman tabata koybasi gibi coplere yiginla para vermeyi birakti basari geldi keza fenerde bu tesaduf degil bu ligden babanin oglunu bile almiyacaksin bu kadar basit biz hala akillanmadik ama milyon eurolari cöp turk oyuncularina doktuk bu yanlistan acilen donmek lazim

RoyalEvil61
25.04.2016, 01:04
gelecek senenin bütcesini sultan erdogana bagislayalim, problemlerimizin cogusu böylece cözülecektir

POYRAZ
25.04.2016, 01:04
Allah Muharrem Usta'nin yardimcisi olsun.
Böylesi bir camiaya ve kadroya sahip bir
kulüpte baskanlik yapmak cok ama cok zor olmali.

TSemih61
25.04.2016, 01:05
@Karmam (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50734)
Hocam aynı sorular geliyor diye bir şey yok. Hami ile kulüp uçuruma doğru giderken, senin çıkıp insanlara umut dağıtman lazım. Hoca değişikliği yapıp, seneye ne olacağı hakkında insanları bilgilendirmen lazım. Bu sene acı senesi diyip geçiştiremezsin. Mesela sponsor konusuna bir türlü açıklama getirmedi. Statın ne zaman biteceği, o araziye hastanenin yapılıp yapılmayacağı gibi konular hep muamma. Taraftarın gazına gelip yaptığı iki fos transfer var. Yine aynı şekilde Uefa konusunda taraftarın içine su serpemiyor. Başkanın işi kolay değil bunu kabul ediyorum. Ekonomik anlamda da güzel işler yaptı. Özellikle Mbia transferi konusunda hakkı ödenemez ama yeterli değil bunlar.

Başkanın futboldan anlamadığını da hep yazdım bu sayfalarda. Bu işi futbolu bilen profesyonellere emanet etmesini, kendisinin de Trabzonspor ile daha çok şirket düzeyinde ilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum hala.
Ayrıca bir şey daha ekleyeyim. Üst düzey scout sistemi kurulacak dedi, sonucunda biraz hayal kırıklığı oldu. Bunu da unutmamak lazım.

salihismet
25.04.2016, 01:05
Trabzonda gevelemeden konuşanın ömrü uzun olmaz, helede konu Trabzonsporsa. Zaten başkan
50. yılda şampiyonluk sözünü vererek ömrünü kısaltı kendisi. Helede bu kafalarlan giderse bırak
50. yılı 50 yıl sonrada başarılı olamaz.

My
25.04.2016, 01:12
İşin çok acayip zor başkanım benim aklım almıyor vallaha nasıl düzelteceksin bu enkazı.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 01:15
Yerinde olmak istemezdim. Allah yardimcin olsun başkan.

hay1699
25.04.2016, 01:19
Şimdiden başkana fatura çıkarmak insafsızlıktır, hala ümidimi korumak istiyorum.

sasone
25.04.2016, 01:27
Zaten bu tür olayları aşmadan istediğin devrimi yapamazdın,bu sene adeta masallarda anlatılan padişahlarının prenses kızlarını kazanana vereceği o zorlu mücadelelerle savaşıyorsun,başaracağından şüphem yok,içimizdeki hainler ve dışımızdaki düşmanlara rağmen.

artvints
25.04.2016, 01:30
Sadece hoca hatası mı?
Mbia'nın gidişi. Öncesinde Mbia ile kötü ilişkiler.
Sefa'yı örnek verip geçmiş transfer politikasını eleştirdi aynısını yaptı Güray'la Muhammet'i aldı.
Lucescu veya Lucescu vari kariyerli hoca dendi, gidip Ersun'la görüşüldü. Hala daha görüşülüyor.
Gelir gelmez değişim mesajı verilmeliydi kadro dışılar olmalıydı ama tam tersi yapıldı herkes affedildi. Sonuç yine aynı.
Trabzonspor TV çocuk oyuncağı dedi hemen hallederiz dedi. Göreve gelince çok para gidecek, yapamayız dedi. Tamam haklı ama başta niye öyle konuştun?

Daha çok şey var. Belki de en hafifi Hami Hoca'dır. Allah izin verirse bir kaç gün içinde ayrıntılı yazıcam buraya.

Ha desteklemiyor muyum? Evet destekliyorum. Ama eleştirmezsek, yanlışa yanlış demezsek çok daha fazlı yanlış olur.

hepsi masum hatalar, bence çoğu hata da değil. eleştirilsin ama iho ile yana yana cümle içinde kullanılmasın. yanlışından dönecek kalitede bir adam.ersun konusunda sana katılmıyorum zaten. lucescu vari hoca söylemi yanında, eski çalıştığımız hocalardan bazılarıyla da başarıya gidebileceğimizi düşünüyorum diye söylemi var ekip işi dedi.ben yazılı basın manşet okumuyorum.bütün söylediklerini kendim dinledim.hangi söyleminin öne çıktığı beni ilgilendirmez. her soruya mantıklı cevabı var. tv işi ilk çok basit dedi sonra araştırınca öce youtube ve radyo kurup tv için alt yapı oluşturmak daha mantıklı diye karar aldı. yanlışı bu seviyede olsun yeter ki. ben dedim illa yapacağım kafasında değil.makul bir adam.

hami konusu camiaya ders olacağı yerde darbe yapmaktan bahseden yereller var, inşallah bizi onların ellerine bırakmaz.

slmn
25.04.2016, 01:31
Bu haber ne şimdi ahlaksız şerefsiz sporx.

http://www.sporx.com/fenerbahce-maci-sonrasi-salih-dursun-patlamasi-SXHBQ537126SXQ

Samet Yildirim
25.04.2016, 01:33
Cok iyi bir aciklama yaptigini düsünüyorum.

Allah yardimcisi olsun. Trabzonspor`umuz zor toparlanir. Gelecek sezonuda ciddi bir sekilde etkileyecek gibi görünüyor. Uefa ya verilen gelir-gider dengesi sözü var oda sikintiya girecektir. Takim facia...

Cok cok cok zor...insallah iyi isler yaparak düzeliriz.

Bir kac sene sürer gibi duruyor.

ccd6167
25.04.2016, 07:19
Sayın başkanın şu ana kadar olumlu işini göremedik

bu takım hamiye bırakılmayacak kadar büyük dedik. 1.g 1.2 milyon tl dedik . Hami kaldıramaz dedik. Kulupte disiplin yok dedik. O futbolcular hoca - başkan gazıyla bile 3-4 maç kazanır dedik. Ama başkan kulubun çiftlik havasını devam ettirdi.

1461 bu kulubun olmazsa olmazıdır dedik. Gittiler muhtarı başkan yaptılar hoca yaptıkları zaten ne idüğü belirsiz

sponsorluk yok stad konusunda açıklama yok.

Bitnel bırakacaktı bırakmadı ?

hakkımız yenmeyecekti yenilmeye devam ediyor.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 07:36

bu takım hamiye bırakılmayacak kadar büyük dedik. 1.g 1.2 milyon tl dedik . Hami kaldıramaz dedik. Kulupte disiplin yok dedik. O futbolcular hoca - başkan gazıyla bile 3-4 maç kazanır dedik. Ama başkan kulubun çiftlik havasını devam ettirdi.

1461 bu kulubun olmazsa olmazıdır dedik. Gittiler muhtarı başkan yaptılar hoca yaptıkları zaten ne idüğü belirsiz

Olumlu işini göremedik, hmmm!

Muhtar olan başkan kulüp başkanı olamaz mı? Önceki yönetime nazaran 1461 kümede kalırsa bu bir başarı değil midir?

Sponsorluk konusunda defalarca önemli yol aldıklarını söylediler. Çocuk bile Uefa kararının beklendiğini anlar.

Bitnel bizim maçtan sonra hangi maçta görev aldı?

Hakkımız yenmeyecek söyleminin 1 ay içinde gerçekleşeceğine gerçekten inanıyor muydunuz?

ccd6167
25.04.2016, 07:51
Olumlu işini göremedik, hmmm!

Muhtar olan başkan kulüp başkanı olamaz mı? Önceki yönetime nazaran 1461 kümede kalırsa bu bir başarı değil midir?

Sponsorluk konusunda defalarca önemli yol aldıklarını söylediler. Çocuk bile Uefa kararının beklendiğini anlar.

Bitnel bizim maçtan sonra hangi maçta görev aldı?

Hakkımız yenmeyecek söyleminin 1 ay içinde gerçekleşeceğine gerçekten inanıyor muydunuz?

Ciddi misin şaka mısın ? Savunmak için bu kadar saçmalamasan iyiydi.

muhtardan kulup başkanı olurmuş? Örneği var mı dünyada ? Gösterir
misin?

Bitnel maç yönetti gençler şampiyonasında. Düdüğü asacak demişti yanlış mıyım? Arkasındakilerde gidecek demişti hatta..

fener 3 sene avrupaya gidemedi sponsoru mu yoktu anlaşamadı mı sponsorlarla yada gayse noldu avrupadan men aldı sponsorlar mı vazgeçti tersine gögüs reklamı aldılar. Avrupa ya gidip gitmemek sponsorluk arasında ne alaka var yani. Onu çözemedim.

aynen hakkımız yenmeyecek olayı herhalde 4-5 sene sonra olacak bi olay de mi? Bunun okulu var mezun olunması gereken kişileri mi bekliyoruz yoksa.

sen 1461 in vizyonunu küme de kalmak olarak anladıysam bravo?? Amaç trabzonspora futbolcu yetiştirmek. 4 tane yabancı var hangisi iş yapar yada as takıma girer. Bırak adamlar daha 1461 de oynayamıyor bile.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 08:00
Ciddi misin şaka mısın ? Savunmak için bu kadar saçmalamasan iyiydi.

muhtardan kulup başkanı olurmuş? Örneği var mı dünyada ? Gösterir
misin?

Bitnel maç yönetti gençler şampiyonasında. Düdüğü asacak demişti yanlış mıyım? Arkasındakilerde gidecek demişti hatta..

fener 3 sene avrupaya gidemedi sponsoru mu yoktu anlaşamadı mı sponsorlarla yada gayse noldu avrupadan men aldı sponsorlar mı vazgeçti tersine gögüs reklamı aldılar. Avrupa ya gidip gitmemek sponsorluk arasında ne alaka var yani. Onu çözemedim.

aynen hakkımız yenmeyecek olayı herhalde 4-5 sene sonra olacak bi olay de mi? Bunun okulu var mezun olunması gereken kişileri mi bekliyoruz yoksa.

sen 1461 in vizyonunu küme de kalmak olarak anladıysam bravo?? Amaç trabzonspora futbolcu yetiştirmek. 4 tane yabancı var hangisi iş yapar yada as takıma girer. Bırak adamlar daha 1461 de oynayamıyor bile.

Bana göre de sen saçmalıyorsun şimdi? Hangimiz haklı?

Dünyada örneğinin olmaması bir muhtarın yöneticilik yapamayacağı anlamına mı geliyor?
Dünya üzerinde kaç tane doktor başkan vardır mesela?

Bitnel hangi maçı yönetti bilmiyorum. Yönettiyse yönetim için ciddi bir eksi puandır.
Onun arkasındakilerin gitmesi ha deyince olacak bir durum değildir. Arkalarında koskoca devlet var.
Aynı durum hakkımızın yenmesinin engellenmesi için de geçerli. Senin gücün yoksa senin hakkını yerler
Öncelikle ekonomik ve lobi olarak güçlenmen lazım!

Yazdığımdan 1461'in vizyonunu kümede kalmak olarak anladıysan bence de bravo. Böyle anlamak için ne yaptın çok merak ettim gerçekten.
Anlatmak istediğim şu: bu takım İHO döneminde küme düşme potasında iken yeni yönetimin gelmesiyle iyi kötü bir ivme yakalayıp kümede kalmayı başarırsa bu önceki yönetime göre daha başarılı olduklarını göstermez mi?

Sponsorluk konusunda ise İstanbul kulüpleriyle bizi kıyaslamak çok talihsizce bir durum olmuş.
Onlarda tek telefonla milyonlarca Euro'yu kulübe aktaran iş adamları varken senin iş adamların yeri geliyor kombine bile almıyor. Sponsor olacak firma için Uefa'dan gelecek ceza önemli bir kriterdir. En azından fiyat belirlerken bunu göz önüne alırlar.

Ertan 51
25.04.2016, 08:12
Allah yardımcın olsun başkanım,
gerçekten işin çok çok zor,içeride dışarıda hain dolu,
bir yandan tff ve tff yi güdenlerle uğraşmak,
bir yandan kendi adamlarının başklanlığı için TS ye ihanet eden alkçaklarla uğraşmak
diğer yandan Bayern'in başkanı ve hocası başımızda olsa onu eleştirip türlü türlü bilmişlikler yapanlarla uğraşmak,
tekrar Allah yardımcın olsun,
akıl işi falan değil bizim camiaya başkan olmak,
hep demişimdir zaten,değmez,
ya hain ilan edilirsin,yada hainliğe maruz kalır sırtından bıçağı yersin :(

ccd6167
25.04.2016, 08:20
Bana göre de sen saçmalıyorsun şimdi? Hangimiz haklı?

Dünyada örneğinin olmaması bir muhtarın yöneticilik yapamayacağı anlamına mı geliyor?
Dünya üzerinde kaç tane doktor başkan vardır mesela?

Bitnel hangi maçı yönetti bilmiyorum. Yönettiyse yönetim için ciddi bir eksi puandır.
Onun arkasındakilerin gitmesi ha deyince olacak bir durum değildir. Arkalarında koskoca devlet var.
Aynı durum hakkımızın yenmesinin engellenmesi için de geçerli. Senin gücün yoksa senin hakkını yerler
Öncelikle ekonomik ve lobi olarak güçlenmen lazım!

Yazdığımdan 1461'in vizyonunu kümede kalmak olarak anladıysan bence de bravo. Böyle anlamak için ne yaptın çok merak ettim gerçekten.
Anlatmak istediğim şu: bu takım İHO döneminde küme düşme potasında iken yeni yönetimin gelmesiyle iyi kötü bir ivme yakalayıp kümede kalmayı başarırsa bu önceki yönetime göre daha başarılı olduklarını göstermez mi?

Sponsorluk konusunda ise İstanbul kulüpleriyle bizi kıyaslamak çok talihsizce bir durum olmuş.
Onlarda tek telefonla milyonlarca Euro'yu kulübe aktaran iş adamları varken senin iş adamların yeri geliyor kombine bile almıyor. Sponsor olacak firma için Uefa'dan gelecek ceza önemli bir kriterdir. En azından fiyat belirlerken bunu göz önüne alırlar.

Sen diyosun ki 1461 kümede kalması başarı. Ben demiyorum sonra diyosun ki bunu nasıl çıkardın. 1 senede bi topçu çıkmıyorsa ve orada hala radikal değişiklik yapılmıyorsa küme düşümüssün kalmışsın çokta önemli değil. Senin amacın futbolcu yetiştirmek. Oranın yasası olacak. Geçin bu muhtar vs muhabbetini olmaz kardeşim. Olmaz . Olma şansı da yok. Başkan olamazlar. Gitsin amatör kümede yapsın o zaman. Muhtar dediğin adam ne başarısı varda 1461 başkan oluyor. 1461 de moruklara gerek yok. Oranın hepsi baştan aşağı genç olmak zorunda . Hocasıda başkanıda furbolcusuda. Hepsi. Aç bak ajaxın 11 yaş ortalaması 22. En yaşlısı kalecileri 26 yaşında.

Sponsorluk konusunda yok o vermiyordu şu vermiyordu demiyorum. Lafa gelince büroksiyi bilirim ekonomi istanbul diyor sayın başkan. Bunu da ben çözecek değilim. O zaman ihodan farkın kalmıyor işte.

ben orada kıyasladığım bi kere sponsorluklaın avrupa kupasına gitmeyle ceza almayala alakası olmadığı. Asıl sen bunu kavrayamamışsın herhalde. 3 sene gidemedi noldu sponsorları mı yoktu. Türk telekom sözleşmeyi mi fesetti. yada ceza almasak seneye alsak sponsor çekilecek mi geri. Konya hersene avrupada mı adamlar sponsor seçiyor bol bol.

Dünya futbolu pastası büyüyor. Çin pazarı ve amerikan pazarı avrupadan daha büyük. Bu pazarda yer alacaksan altyapını güçlendireceksin.scout sistemi ikinci planda olacak.hatta yurtdışından çok yurtiçinde aktif olmalı. Artık topçular sana gelemyecek seçenek çok artık. 1461 üzerinde durmamım sebebide odur.

aç yaz nete maç yönetmiş mi bitnel diye.

salihismet
25.04.2016, 11:18
Onur bir kere kamptan ayrılıp Türkiyeye gitti, ona benzer bu ikinci olayıdır. Küfürü, eden kişiden başka
kimse tasvip etmiyor, Trabzonsporluluk sırf coçuğunun nüfüsuna doğum yeri Trabzon yazsın diye onun doğmasını
Trabzonda sağlamak kadar kolay değildir, Trabzonsporluluk zordur, eğer bu zorluğa katlanacaksan dün ve kamp
döneminde yaptığın haraketleri yapmayacaksın

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 11:23

Kardeşim şaka mısın sen allah aşkına ya?
Burda bile yüzlerce insan Hami gelsin diyordu.
1461'i bu hale Muharrem Usta mı soktu? Ne idüğü belirsiz dediğin adam Hüsnü Özkara sanırım? Takip ediyor musun bilmiyorum ama zirvedeki Karabük'ü deplasmanda yendi, 1 hafta sonra zirvedeki Elazığ'ı içerde parçaladı. O takımın başında da Lucescu gibi birini mi bekliyordun?
Forma sponsoru konusunda sadece imzalar kaldı. Stad sponsoru da öyle. UEFA kararı bekleniyor diyoruz niye anlamıyorsun? Mesele sponsor bulmak değil. UEFA ceza verirse önceden konuşulan fiyat yarı yarıya iner, bu yüzden bekleniyor.
Bitnel'in yönettiği maç uluslararası bir maç ve atamasını UEFA yaptı. Bu maçın ataması bizim GS maçından önce yapıldı. Bizi ve federasyonu bağlamaz. Bunu sokaktaki 10 yaşındaki çocuk bile biliyor. Sen de biliyorsun ama amacın yıkıcı eleştiri.

salihismet
25.04.2016, 11:43
Başkandan herşeyin mükemmel olmasını bekleyenlerin taraftarlıkları acaba o kadar mükemmelmidir?

onur-ts
25.04.2016, 11:45
Başkan malum grubu tribünden ve tüm kulüple ve şehirle alakalı sosyal aktiviteden men etmeden o tribün iflah olmaz. Sadece transfer yetmiyor o stadı da sen dizayn edeceksin.bu grup ve liderini uzaklaştırmak senin asli görevindir.o da yetmez o tribünde taraftarın aklı selim hareket etmesi için gerekli yapıyı da sen kuracaksın. Elini kolunu sallayan grup kuramayacak hatta grup işini toptan kaldır bıktık ya.azizi sevmeyiz ama adam doğru olanı yapıyor engel çıkaran başkasının köpeği olan grupları temizliyor. Sen de temizleyeceksin.bunu yapmaz isen o konuşmaların hava cıva kalır.

Sibel
25.04.2016, 11:46
Önemli bir adım atıp başkaldırı ve yenilenme sürecine girmeli.
En önemlisi taraftar desteği. Herkesin boynunun borcu kime kusura bakmasın. Bu saatten sonra yapmamız gereken bu. Aksi halde o ip kesilir Trabzonspor düşer.

Vkgz
25.04.2016, 11:46
Fenerliler stad yaktı 4 maç ceza aldı bakalım Usta kaç maç ceza ile olayı kapatacak

Mustafa Çolak
25.04.2016, 11:53
Zor olan işi, dün geceden sonra dahada zorlaştı. İlk icraat o grubun bir şekilde önünü kesmek olmalıdır.

Ömer Öztürk
25.04.2016, 11:58
neresinden tutsan elinde kalan bi camia , allah yardımcısı olsun..

TSemih61
25.04.2016, 12:03
Mehmet Cihan Kocaman

Şu Hami olayına bir açıklama getirmek lazım. Taraftarın büyük çoğunluğu gelecek sezon takımı yönetecek hocanın bir an önce gelmesini istiyordu. 2. yarı başlamadan yeni bir hoca getirmek en mantıklı olanıydı ama Muharrem Usta "bu sene acı senesi" diyip Sadi Hoca ile devam etme kararı aldı. Gelecek sezon Lucescu'yu getireceğiz diyip koskoca 17 maçı çöpe attı. Sadi Hoca kötü sonuçlar almaya devam edince hoca değişikliği mecbur hale geldi. Ersun haberleri vs. dışında elde tek seçenek olarak da Hami kaldı. Gelecek sezonun hocasıyla anlaşsaydı kimse de niye Hami gelmedi demezdi zaten. Yani kısaca ilk hatası gelecek sezon da takımın başında olacak yeni bir hoca ile anlaşmayıp Sadi ile devam etmek oldu, sonra Hami'yi getirerek o yanlışı düzeltmek istedi. Buraya kadar sıkıntı yok tamam.

E peki işler yolunda gitmeyince niye hocayı değiştirmedin diye sorarlar adama. Tazminatı yok bir şeyi yok. Getir farklı bir hoca. Eldekiyle olmuyorsa farklı şeyler deneyeceksin. Takımı Avrupa'ya gitme amacıyla motive edecek hoca bulunabilirdi. En azından gidemesek bile bir şeyler denemiş olurduk. Şimdi kimse bu takım şu kadar hoca yedi demesin. GS maçında sonra 3 kez üst üste mağlubiyet alıp kontrolü kaybettiğinde yolları ayırmak başkandan beklenen en olağan şeydi. Hami ümit vaad etmiyordu çünkü.

ccd6167
25.04.2016, 12:17
Kardeşim şaka mısın sen allah aşkına ya?
Burda bile yüzlerce insan Hami gelsin diyordu.
1461'i bu hale Muharrem Usta mı soktu? Ne idüğü belirsiz dediğin adam Hüsnü Özkara sanırım? Takip ediyor musun bilmiyorum ama zirvedeki Karabük'ü deplasmanda yendi, 1 hafta sonra zirvedeki Elazığ'ı içerde parçaladı. O takımın başında da Lucescu gibi birini mi bekliyordun?
Forma sponsoru konusunda sadece imzalar kaldı. Stad sponsoru da öyle. UEFA kararı bekleniyor diyoruz niye anlamıyorsun? Mesele sponsor bulmak değil. UEFA ceza verirse önceden konuşulan fiyat yarı yarıya iner, bu yüzden bekleniyor.
Bitnel'in yönettiği maç uluslararası bir maç ve atamasını UEFA yaptı. Bu maçın ataması bizim GS maçından önce yapıldı. Bizi ve federasyonu bağlamaz. Bunu sokaktaki 10 yaşındaki çocuk bile biliyor. Sen de biliyorsun ama amacın yıkıcı eleştiri.

Düdüğü asınca hakemlik yapabiliyor musun ??

1461 den kimi alırsın kadroya ??

Sebahattin albayrak kimdir ne başarısı vardı ?

hüsnü özkara kimdir ? Kaç tane topçu yetiştirmiştir? 60 yaşında doğru dürüst takımda hocalık yapmamış adam ne iş yapar kulüpte?

Hadi sponsorluklarda uefa kararı bekleniyor olsun? Kimlerle görüşme yapılıyor açıklar mısın??

Geç kardeş bu işleri. Sende ki kafayla düşünecek olursam hamide 2 maç üstüste kazandı ona bakarsan o da kalsın madem? hami gelsin diyorduysan bişi diyemem. Geçen sene anteönürlük belgesi alan adamı istediniz demek ki? Çok iyi kafa. Güle güle kullan.

Külünkoğlu
25.04.2016, 12:21
Doğruya doğru demenin zorunluluğu haksızlık etmemenin dürüstlüğünden ileri gelir.

Başkan Hami konusunda hata yaptı. Onun yerinde biz olsak belki bizde aynı hatayı yapabilirdik. Zannediyorum ki idare edebileceğini ve bu kadar da kötü olabileceğini düşünmedi. Fayda maliyet analizine sürekli maddiyat ekseninden bakılmayacağını, saha içinin bir dinamit olduğunu hiç boşlamaya gelmeyeceğini acı bir biçimde öğrenmiş oldu. Geçen aylarda uyarmıştım. Ama etrafını saran simsar ve sırtlanlardan sesimizi duyuramamıştık.

Söyledim yine söylüyorum Trabzonspor camiasının en temel sorunu karakter sorunudur.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 12:33
Düdüğü asınca hakemlik yapabiliyor musun ??

1461 den kimi alırsın kadroya ??

Sebahattin albayrak kimdir ne başarısı vardı ?

hüsnü özkara kimdir ? Kaç tane topçu yetiştirmiştir? 60 yaşında doğru dürüst takımda hocalık yapmamış adam ne iş yapar kulüpte?

Hadi sponsorluklarda uefa kararı bekleniyor olsun? Kimlerle görüşme yapılıyor açıklar mısın??

Geç kardeş bu işleri. Sende ki kafayla düşünecek olursam hamide 2 maç üstüste kazandı ona bakarsan o da kalsın madem? hami gelsin diyorduysan bişi diyemem. Geçen sene anteönürlük belgesi alan adamı istediniz demek ki? Çok iyi kafa. Güle güle kullan.

Kardeşim bak şimdi...
UEFA GS maçından önce diyor ki İsveç-Portekiz maçını Deniz Ateş Bitnel yönetecek.
Sonra GS maçında bu olay oluyor vs. vs.
E adam bu maçı yönetecek tabi ki. TFF ile alakası yok ki, UEFA yapmış atamayı ve maç uluslararası bir maç.
Adam zaten bu maç dışında bir maçta görev yapmadı. Anladın mı? Anlatabildim mi?

1461'in mevcut kadrosuyla Muharrem Usta'nın ne alakası var? Bu takımı bu hale getiren Hacıosmanoğlu. Zamanında hepsini a takıma almayacaktı.
Şuan bu takımın öncelikli amacı futbolcu yetiştirmek değil ligde kalmak. Bu takım herkesten fark yerken şimdi Karabük ve Elazığ'ı yeniyor. Başındaki hocaya laf edemezsin. Bu konuda Muharrem Usta'yı eleştirmek haksızlık.

Kimle görüşme yaptığını niye açıklasın? Zaten yeterince bilgi verdi. Uluslararası firmalarla imza aşamasındayız dendi. Daha ne istiyorsun be kardeşim ayıp ya.

Son olarak ben Hami'yi istemedim ama herkes Sadi gitsin diye bağırırken çoğu kişi de Hami'nin önceki performansına aldanıp onu istiyordu.

Son olarak Hüsnü Özkara Trabzonspor'da 10 yıl forma giymiştir. Konyaspor'u şampiyon olarak lige çıkarmıştır.

bahadır2561
25.04.2016, 13:34
Ne yap et cezalari alt sinirdan verdirmeye calis baskanim

Paralel de kisilerler kurumlar ayri de ama bi sekilde siyril bu isin icinden

28TS61
25.04.2016, 13:38
sahis ile kurumlar ayrilmali. kisilerin yaptigi kulüpleri baglamamali ;)

memmedaga
25.04.2016, 14:24
Başkan iddialı olmak zorunda ama sportif açıdan çok fena çuvalladı,bu kadar kötü olacağını kimsevtahmin etmedi.düzeni değiştirmek için erken konuştu, hami herkesi çok fena yanılttı

kurtulmak lazım

Cihad Varlı
25.04.2016, 16:01
Başkanın acilen çok geniş kapsamlı bir basın toplantısı yapması lazım. Dünü, bugünü ve yarını değerlendireceği uzun bir toplantı. Şuan ciddi bi belirsizlik, soru işareti ve negatif hava var camianın tamamında. En azından bunu bir parça da olsa ortadan kaldırmalı.

Punisher-61
25.04.2016, 16:10
Bu kadroyu usta mi kurduda herkes ona yükleniyor?? Oyunculari satti evet cünkü onlari ödemek icin para yoktu.. Bonservisle satmazsa adamlar para alamadiklari icin gidecekler örnek medjani...

Bin yanlisi var oda hami...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

serkanholep
25.04.2016, 16:21
Usta başkan bizi ve kötü imajımızı temizleyecek bir üsluba sahip

Bu yumuşak üslubun umarım altında radikal kararlar alacak bir irade vardır

TD lere sabredemiyoruz ama başkana sabretmek gerek. Her şeyi bildiğini zanneden, futboldan çok iyi anladığını düşünen taraftar yok artık. O nesil bitti. Bu lafları da bırakın. Geçmişten kalan tek şey Trabzonda herşeyin futbola endeksli olduğu. Bu özellik bile koca bir futbol şehri olduğumuzu ve bir gün uyanacağımızı gösteriyor.

Bunun için en başta sabır sabır sabır

artvints
25.04.2016, 16:23
şu an trabzon'daki büyük çoğunluktan futbolu daha iyi bildiğini iddaa ediyorum.

Harun-61
25.04.2016, 16:24
Eminim, Serdar Bali gibi yüzlerce kisi Trabzonspor'un basarili olmasini istemiyorlar.

Baskana söyledikleri laflardan anlasiliyor.

Hepsi cikarci!!!

artvints
25.04.2016, 16:29
Eminim, Serdar Bali gibi yüzlerce kisi Trabzonspor'un basarili olmasini istemiyorlar.

Baskana söyledikleri laflardan anlasiliyor.

Hepsi cikarci!!!

çok önemli laflar aslında onlar. bunlar kendilerini asıl evlatlar olarak görüyorlar. trabzonspor onlara ait yani.isterseler darbe de yapabilirler yani. hiç çalışmak kendini geliştirmek yok. doğuştan hak istiyorlar. adam iki ay önce yapılan seçime dahi girmemiş, ona bile lüzum görmüyor.

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2016, 16:29
Serdar Bali, Onur'a yükleniyor.
Ulan güle oynaya beşiktaş'a gittiğin günleri anlatıyor büyüklerimiz.Otur,konuşma artık...

Fatih Öztürk
25.04.2016, 16:57
Felaket hoca tercihleriniz yüzünden önce Ziraat kupasını ardındanda güle oynaya katılmamız gereken UEFA'yı heba ettiniz teşekkürler.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 16:57
Tolga Sağlam: Trabzonspor, gün içerisinde 6 oyuncu ile yolların ayrıldığını açıklayabilir.

Temizlik başlıyor sanırım.

Ertan 51
25.04.2016, 17:03
Felaket hoca tercihleriniz yüzünden önce Ziraat kupasını ardındanda güle oynaya katılmamız gereken UEFA'yı heba ettiniz teşekkürler.
Baba ilk günden beri sen söylüyorsun farkındayım,
oyuncu fesihleri,hoca tercihi falan cirit atarken yarın düşme potasına girelim de görürüm ben sizi diyordun,
dediklerin aynen çıktı,
ben o hamlelerin yine doğru olduğunu düşünüyorum,
tek ters giden şey bu kadar kötü olabileceğimizi düşünmedim ben,
Fatih haklı ama Trabzonsporun adı yeter,eldeki oyuncular da o kadar kötü oyuncular değil,
iyi kötü sezonu bitirelim,yeni hoca ile yeni sezona başlayalım demiştim,
demek ki öyle değilmiş :(
Bunu derken tekrar söyleyim başkanın geldiğinde yaptığı temizliği bugün olsa bugün yine desteklerim,beni yanıltan oyuncularımızın adam olmaması,Hami nin dünyanın en kötü hoca! sı olması oldu.

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 17:05
Her an kulüpte takımla alakalı olarak önemli gelişmeler yaşanabilir
https://pbs.twimg.com/profile_images/509675136375848960/ExZJd3rO_bigger.jpeg Yunus Emre Sel â€<s>@</s>yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)

hodlu
25.04.2016, 17:09
Muharrem Usta sadece süslü cümleler ile konuşuyor. Ne yapacağı konusunda da pek bir ipucu yok. Sadi hoca ve Hamiyi kısa sürede kullandı çöpe attı. Lucescu zaten hayal. Beklemeye devam bakalım ne olacak. Deniz Ateş Bitnel denen o adama karşı ne yaptığını da bilen yok...Kısacası gidişat kaosa doğru gidiyor...

Ertan 51
25.04.2016, 17:11
Her an kulüpte takımla alakalı olarak önemli gelişmeler yaşanabilir
https://pbs.twimg.com/profile_images/509675136375848960/ExZJd3rO_bigger.jpeg Yunus Emre Sel ‏<s>@</s>yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)
Bu gelişmeler alacaklarına karşılık verilen bonservis olsun,
paraları ödenmiş olsun (zehir zıkkım olsun tabi)
yani karşılıklı anlaşarak olsun ki bırak Konstant'ı Cem Can durumuna düşmeyelim,
inşallah başkanımız aklı selim hareket ediyordur.

tivıttırım var ama nasıl kullanılır bilmem :(
ulaşabilen ne olur bu yönde konuşsun,
bize bakmasın,ortalığın tozuna dumanına bakmasın,
kafasına yatanı yapsın.

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 17:15
Bu gelişmeler alacaklarına karşılık verilen bonservis olsun,
paraları ödenmiş olsun (zehir zıkkım olsun tabi)
yani karşılıklı anlaşarak olsun ki bırak Konstant'ı Cem Can durumuna düşmeyelim,
inşallah başkanımız aklı selim hareket ediyordur.

tivıttırım var ama nasıl kullanılır bilmem :(
ulaşabilen ne olur bu yönde konuşsun,
bize bakmasın,ortalığın tozuna dumanına bakmasın,
kafasına yatanı yapsın.

Kadro dışı bırakılan isimler olur gibi geliyor bana, parası verilecekse kadro dışı bırakılıp futbol hayatını bitirsinler. Hem parayı alıp hem yeni kulübe gidemesin kimse. Zira parasını verip göndermek bu ruhsuzlar için ödül olur ceza değil.

DeAgLeMaNyAq
25.04.2016, 17:17
Hâla Timsah Arena açılışında Hami Hoca ile Cumhurbaşkanı'nın 10 saniyelik diyaloğunu öne atıp baskı ile Usta'nın kendisini göreve getirdiği iddia edenlerin olması enteresan. Eleştirilecek onca mevzu varken buradan bir pay çıkartmak ne kadar doğru bilemiyorum. Telkin olmuş olabilir olmamıştır diyemem ama ciddi bir baskı yapılmış olsa yönetim bu kararı göreve gelir gelmez alırdı 1.5 ay sonra değil. Zaten şurada 4 maç kalmış. Hiçbir gücün Hami Hoca'yı tutma şansı da yok. Ayrıca Şota'dan sonra açılan anket de ortada. Kimsenin doğru dürüst Hami Hoca'yı desteklediği yokken Hami Hoca burada öve öve bitirilemiyordu efsanesinden de vazgeçelim...

Fatih Özkan
25.04.2016, 17:17
En büyük hayalim Trabzonspor başkanı olmak lakin böyle pis bir zamanda asla bu sorumluluğu alamazdım.
Allah başkanın yardımcısı olsun.
Kendisine güveniyorum.

Ertan 51
25.04.2016, 17:18
Kadro dışı bırakılan isimler olur gibi geliyor bana, parası verilecekse kadro dışı bırakılıp futbol hayatını bitirsinler. Hem parayı alıp hem yeni kulübe gidemesin kimse. Zira parasını verip göndermek bu ruhsuzlar için ödül olur ceza değil.
Okanım tabi ki ben de senin gibi düşünüyorum,
parantez içinde de yazdık farkındaysan zehir zıkkım olsun diye,
ama bumerang gibi dönüp dolaşıp bizi bulacak,
şu gerginlik kullanılıp baya bi uygun şekilde kopmalar yapılabilir,
öyle kafamıza göre olmaz ama,bence olmamalı da,ilerde 2 katını hak ediyor çünkü alçaklar.

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 17:21
Okanım tabi ki ben de senin gibi düşünüyorum,
parantez içinde de yazdık farkındaysan zehir zıkkım olsun diye,
ama bumerang gibi dönüp dolaşıp bizi bulacak,
şu gerginlik kullanılıp baya bi uygun şekilde kopmalar yapılabilir,
öyle kafamıza göre olmaz ama,bence olmamalı da,ilerde 2 katını hak ediyor çünkü alçaklar.

İnşallah alınacak kararlarla kulübe verilecek zarar minimuma indirilir abi, anne memleketim Niğde'ye de selamlar :)

Reha Asan
25.04.2016, 17:23
Hâla Timsah Arena açılışında Hami Hoca ile Cumhurbaşkanı'nın 10 saniyelik diyaloğunu öne atıp baskı ile Usta'nın kendisini göreve getirdiği iddia edenlerin olması enteresan. Eleştirilecek onca mevzu varken buradan bir pay çıkartmak ne kadar doğru bilemiyorum. Telkin olmuş olabilir olmamıştır diyemem ama ciddi bir baskı yapılmış olsa yönetim bu kararı göreve gelir gelmez alırdı 1.5 ay sonra değil. Zaten şurada 4 maç kalmış. Hiçbir gücün Hami Hoca'yı tutma şansı da yok. Ayrıca Şota'dan sonra açılan anket de ortada. Kimsenin doğru dürüst Hami Hoca'yı desteklediği yokken Hami Hoca burada öve öve bitirilemiyordu efsanesinden de vazgeçelim...

O konuşma olmasada Sadiden sonra yarım dönem için Hami gelecekti.Ortada başkasının ismi varken sanki o konuşmadan sonra başkan bir anda dönerek Hamiyi getirmiş gibi ortam yaratmaya çalışmak artniyetten başka birşey değildir.Bu iddiayı ileri sürenlerin hepside Haminin takımın başına geçmesini isteyenler ne garip ki :)

Ertan 51
25.04.2016, 17:25
İnşallah alınacak kararlarla kulübe verilecek zarar minimuma indirilir abi, anne memleketim Niğde'ye de selamlar :)
Anaa,şaşırdım bak,a.s.
bugün sabahtan beri duyduğum en güzel söz oldu :)
Şu gerginliğimiz bitsin de tanışıp akraba çıkalım,unutturma :)

zafercalikoglu
25.04.2016, 17:32
başkan en büyük hatan Hamiyi getirmen oldu,umarım bir daha kulubun kapısndan içeri sokmazsın ,yaktı bizi yaktı ,

Fatih Öztürk
25.04.2016, 18:18
Baba ilk günden beri sen söylüyorsun farkındayım,
oyuncu fesihleri,hoca tercihi falan cirit atarken yarın düşme potasına girelim de görürüm ben sizi diyordun,
dediklerin aynen çıktı,
ben o hamlelerin yine doğru olduğunu düşünüyorum,
tek ters giden şey bu kadar kötü olabileceğimizi düşünmedim ben,
Fatih haklı ama Trabzonsporun adı yeter,eldeki oyuncular da o kadar kötü oyuncular değil,
iyi kötü sezonu bitirelim,yeni hoca ile yeni sezona başlayalım demiştim,
demek ki öyle değilmiş :(
Bunu derken tekrar söyleyim başkanın geldiğinde yaptığı temizliği bugün olsa bugün yine desteklerim,beni yanıltan oyuncularımızın adam olmaması,Hami nin dünyanın en kötü hoca! sı olması oldu.

Abi keşke haksız çıksaydımda şuan 50'nin üzerinde puanımız olsaydı lâkin görünen köy kılavuz istemiyordu.
Eli ayağı düzgün bir hoca bulmak atla deve bir olay değildi.Bu oyuncu grubunun sezon başında nasıl hırsla oynadığını biliyoruz ben burda oyuncu grubunun pek kabahati olduğunu düşünmüyorum.Sadi hoca çok kısa süre görev aldı çapı belli adam en azından haddini bilerek oynattı hani beceremesede birşeyler yapmaya çalıştı.Peki bu Hami denen antrenörümsü şey aylardır naptı?koca bir hiç.E bunu tahmin etmek zormuydu tabiki hayır.Adam başlı başına felaket kötü bir antrenör.Bizden başka hoca değiştiren her takım bizden çok daha iyi sonuçlar alırken biz yokuş aşağı gidiyoruz ve hâlâ Hami denen herif kovulmuş değil.Gerçekten enteresan.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 18:20
Başkanın acilen çok geniş kapsamlı bir basın toplantısı yapması lazım. Dünü, bugünü ve yarını değerlendireceği uzun bir toplantı. Şuan ciddi bi belirsizlik, soru işareti ve negatif hava var camianın tamamında. En azından bunu bir parça da olsa ortadan kaldırmalı.
Buna fazlasıyla katılıyorum.

artvints
25.04.2016, 18:30
Bjk yönetimi çarşı'yı dışlamaya başladıktan beri klüp düzene girdi. klüp bu seviyeye gelmesine rağmen çok ağı eleştiriler yapıyor yönetime malum düzenin adamları.başarı olduğu için kazan kaynamıyor. aynı savaşı vermek zorundadır yönetimimiz.

Hasan61
25.04.2016, 18:57
Kadroya giremeyen adamı kadro dışı bırakmak biraz fazla radikal oldu.

Hain Yumlu,Yusuf ile yola devam.

Sibel
25.04.2016, 19:18
Teşekkürler Başkan.

Kemal Öztel
25.04.2016, 20:11
Süreç çok iyi yönetildi.Onur açıklama yaptı sorun çözüldü,sahaya atlayan taraftarın passoligsiz girdiği açıklandı ki bu bi güvenlik zaafiyetidir cezayı bizim adımıza olumlu etkileyecektir,ve son olarak 5 gereksiz+Cavanda kadro dışı bırakıldı.Dünden sonra fazlasıyla güzel haber bunlar..

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 20:35
Kadroya giremeyen adamı kadro dışı bırakmak biraz fazla radikal oldu.

Hain Yumlu,Yusuf ile yola devam.

He tabi Yumlu da kadro dışı kalmalıydı dimi.
Aykutu da istemiyoruz o da kadro dışı edilmeliydi.
Salih Dursun, Musa Nizam, Aytaç Kara, Okay Yokuşlu, Muhammet Demir, Ekici falan...

Ee son 3 maçta kimi oynatacaz? Satılacak oyunculara değer mi kaybettirelim.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 20:42
Bence duruma göre sezon sonu Cavanda ile toplantı falan yapılır ve yeni oluşuma ciddiyetli bir şekilde olmak istiyorsa affedilir.
Umarım öyle olur. İşini ciddiye alan iyi bir Cavanda sağ tarafa katkı yapar.

8-12 maç arası ceza yazıyor tüm siteler. Ben 12 maç falan sanmıyorum ama 6-8 maç ceza verirler tahminen. Bu cezayı en alt sınıra (4-5 maça) indirmek için yönetimin yapması gereken şeyler var.

* Öncelikle kulüp olarak bu olayların son derece karşısında olduğumuzu belirten açıklamalar yapılmalı. (Yapıldı)
* Olayın peşine düşülmeli ve bunu yapanlara kulüp olarak sembolik de olsa dava açılmalı.
* Bu tür olayları engellemek ve centilmen bir taraftar profili oluşturmak için acilen somut adımlar atılmalı.
* Malum grup stadyuma bir daha alınmamalı..

Bunlar yapılırsa bence 4-5 maç ile sıyrılabiliriz.

Hasan61
25.04.2016, 20:47
He tabi Yumlu da kadro dışı kalmalıydı dimi.
Aykutu da istemiyoruz o da kadro dışı edilmeliydi.
Salih Dursun, Musa Nizam, Aytaç Kara, Okay Yokuşlu, Muhammet Demir, Ekici falan...

Ee son 3 maçta kimi oynatacaz? Satılacak oyunculara değer mi kaybettirelim.

Haklısın hepsinin milyonluk alıcıları var oynatmayınca değer kaybediyorlar.
Cavanda'dan daha fazla para getrime ihtimali olan kim vardı bu klüpte.

orhan42
25.04.2016, 20:48
Jan Mari çakalları bir daha o stada sokulmamalı..Ayrıca kadro dışılara baktığımda bu durumun sorumlusu Fatih Atik midir?veya zaten kadro dışı olan Sefa?Komple takımı kadro dışı bırakmak lazım bu ruhsuzları..

OFLU
25.04.2016, 21:01
Aman ne iş yaptınız. Zaten kadroya giremeyen Atik Marin ve Sefayı kadro dışı bırakmışlar. Hadi ordan be.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 21:03
Aman ne iş yaptınız. Zaten kadroya giremeyen Atik Marin ve Sefayı kadro dışı bırakmışlar. Hadi ordan be.

Marin kadroya giremiyor mu?
Güldürdünüz...

İ. SARAL
25.04.2016, 21:25
Başkana güveniyorum. Hami konusunda hata yaptı ama bu hatayı yapmasına neden olan yine taraftar. Sadi iyi kötü götürüyordu. Bursa maçında Mbia ve Cavanda satış yapmasa o maçı da almıştık. Çok bilen taraftar Sadi'yi takımın başında görmek istemiyordu. Hami'den başkası da yarım dönemlik teklifi kabul etmedi ve sonuç ortada.

OFLU
25.04.2016, 21:47
Giriyo ya girmez mi, 2 haftadır 90. Dakikada maç alıyor. Müthiş performansıyla göz dolduruyor Marin efendi

Harun-61
25.04.2016, 22:17
Serdar Bali gibi basiretsiz, egosu tavan yapmış adamlarıda şu kulüpden kovsan ellerini öperiz

A. Aydın
25.04.2016, 22:49
Başkana güveniyorum. Hami konusunda hata yaptı ama bu hatayı yapmasına neden olan yine taraftar. Sadi iyi kötü götürüyordu. Bursa maçında Mbia ve Cavanda satış yapmasa o maçı da almıştık. Çok bilen taraftar Sadi'yi takımın başında görmek istemiyordu. Hami'den başkası da yarım dönemlik teklifi kabul etmedi ve sonuç ortada.
Sadi kendisi birakti.
Altyapiya gitmek istiyorum dedi.
Ben mi yanlis hatirliyorum.

nakzo
25.04.2016, 23:01
Gönderileceği belli olan f.atik ve sefa kadro dışı bu adamlar sene başından beri toplam5 maç dahi oynamadı ki zaten bu durumda olmamızda bu adamların ne kadar suçu olabilr?????Yumlu ve okay takımın içine aleni şekilde her hafta ediyor bunlarla mı oynayacaz seneye.Yumlu ve okaydan zirve bekleyen kafa bizden bir halt olmaz.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 23:49
Serdar Bali gibi basiretsiz, egosu tavan yapmış adamlarıda şu kulüpden kovsan ellerini öperiz
Dün akşam baya kudurmuş zatı muhterem. Bu adam(!) kızıyorsa ve memnun değilse anlayın ki yönetim doğru yoldadır. Çünkü bu adamın en son kazandık dediğinde kulüp tarihinin en basiretsiz ve en kötü dönemine başlıyordu.

El Cordobes
26.04.2016, 00:05

sadi iyi kötü götürmüyordu, bariz şekilde kötü götürüyordu. kazandıgı maçların hamiyle kazandığımız maçlardan gram farkı yoktu. rezil futbol ve kalecilerin devleştiği maçlar. kasımpaşayla ezilerek berabere kalmaya bile kırk takla atan adamla da geleceğimiz yer bugünkünden farklı olmazdı. tek artısı bu ruhsuzların yerine daha fazla genç oyuncu görürdük. santraforsuz çıktığı maça aslında 6 forvetle çıktım deyip mbia yı ön bölgede oynatan bir dehadan birşey çıkmazdı.

memozcan
26.04.2016, 00:10
aralıkta kongre yapmaya devam ettiğimiz müddetçe bu tür durumları yaşamaya devam ederiz.. kongrenin mayıs sonunda yapılması gerekiyor.. böylece gelen yönetim en azından sevabıyla günahıyla o sezondan sorumlu olur.. şu anda yaşadıklarımızda en az suçlu olanlardan biri de başlkandır..

hami kararı hariç.. hami yerine hüseyin kalparla anlaşsaydı daha iyiydi.. çünkü biri teknik direktör diğeri de eli cebinde altında kiremit rengi pantolonuyla bir soytarı..

memozcan
26.04.2016, 00:13
o ankette hamiye oy verenler hangi yüzle burda yorum yapıyorlar çok merak ediyorum..

Harun-61
26.04.2016, 00:34
-----...

Murat'
26.04.2016, 00:36
Allah islah etsin.
Dayısınıda meşhur ettiler.
Mal herif; insan Özür diler-hata yaptık der.

Normalde bunu söylemem ama ikisinin de sıfatından anlaşılıyor ne mal olduğu. Çocuk konuşmayı bile bilmiyor.

28TS61
26.04.2016, 00:38
söyle bi basin toplantisi yapip savunma verseler keske

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/31224-Şike-Davası-Şike-Tescillendi!-UEFA-CAS-ve-İFM-Onadı!?p=1920431475&viewfull=1#post1920431475

https://i.ytimg.com/vi/iGAkKoKRTAY/maxresdefault.jpg

http://i.milliyet.com.tr/Skorer600x298/2013/09/23/fft226_mf3626629.Jpeg

http://media08.ligtv.com.tr/img/news/2007/5/19/19401_Taraftar_Olay003.jpg

http://cdn.sporbul.com/1263_28_22429.jpg