PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

My
07.04.2016, 12:49
Bir de Bitnel olayı var. Büyük laflar etti başkan. Adamların oyun bahçesinde ve de onların keyiflerince belirlediği kurallarla oynamaya çalışıyoruz. Bahçenin sahibi ise her türlü bunlara kol kanat germiş vaziyette. Çok keskin ifadelerle "bitti" dedi başkan. Sağdan soldan "geri dönecek inşallah" demeye başladılar. Sırf oyunun kurallarını hatırlatmak ve seni de itibarsızlaştırmak için "bitti" dediğini "bitirmezler" se de şaşırma başkanım.

~UniCef~
07.04.2016, 12:57
Cok bos elestiren bir toplumuz, daha da vahim olani, bununla gurur duyan bir toplumuz. Baskan in su ana kadar yaptigi ekonomik ve sosyal basarilara bakmaktan sa bos elestirmenin ne manasi var?

Gercekler ortadayken zamana yayarak degil de birden sicrama beklemenin ne manasi var? Yeni TD geldi mi de su anda Baskanin tutamadigi söz tartilisiliyor? Belki o dönem de Lucescuyu getirecegine emin de ondan sonra ihtimal azalinca sözü Lucescu vari bir TD ye getirdi, ki zaten dogru olan da budur. Bir isim degi, bir sisteme ihtiyacimiz var. Lucescu en iyi aday, ama olmadigi icin bos elestirmenin bir anlami yok.

Su anki TS gerceklerine bakarak yorum yapmak gerekir. Hayal ettigimiz TS ye bakarak degil

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2016, 13:05
Bir kere de köstek olmayın be kardeşim, bir kere de destek olun.

muratt
07.04.2016, 13:41
Şu kupa meselesini doğru yöneten başkan göremeyeceğiz sanırım. Neyse, zaten Usta'dan öyle bir beklentisi olan da yoktu sanırım. Sonuçta o iş çoktan da kapandı, fenerliler dahil herkes bizim şampiyon olduğumuzu biliyor, kupa dediğiniz de bir teneke parçası sonuçta. Evet çok büyük bir zulme uğradık ama dünya böyle bir yer, dünyanın adil olduğunu iddia eden de yok zaten. Dünyada her mağdur hakkını alabiliyor mu ? Alamıyor. Biz de alamadık. Hakkımızı aradık, ama alamadık. Bu gerçeği kabul etmekten başka çare yok.

Usta'dan beklentimiz ise teknik direktör ve yapılanma. Her gün daha geç kalınıyor. Hami ile geçen her gün bizi bir adım daha geriye götürüyor, ne olacak bu işlerin sonu. Başkan biraz da bu işlerle uğraşsın...

artvints
07.04.2016, 14:35
bu konuyla ilgili açıklamalar için erken.mesele çözülene kadar ne pozitif ne de negatif bir açıklamaya gerek yoktu. ayrıca bonservissiz oyuncu işi yaş. bonservisli olsun temiz olsun. mbia da bonservissizdi ama temiz geçirdi.

BERBATOV61
07.04.2016, 14:41
köstek olmayın derken yanlışına da yanlış demeyelim mi bu nasıl bir mantık ben taraftar olarak fenerbahçeliler le kol kola maç izlemek istemiyorum kardeşim bu kadar basit. İzlemek istememe sebebimde belli izlemek isteyen gider kadiköye istediği gibi maçını izler. Bu işin sonu olan olmuş artık önümüze bakalıma geleceğini hepimiz biliyor bu kulüp atıyorum seneye şampiyon olsun başkan desinki fenerle artık bu konuyu uzatmaya gerek yok bak takım iyi yeni şampiyonluklar kovalayalım geçmişi unutalım, unutacaksınız heralde ben unutmuyorum enayimiyim ben yıllardır her ortamda deli gibi millet kavga ediyorum şike olayıyla ilgili bir adam dedi diye unutacakmıyım bunu

BaşoğLu
07.04.2016, 15:44
Şu kupa meselesini doğru yöneten başkan göremeyeceğiz sanırım. Neyse, zaten Usta'dan öyle bir beklentisi olan da yoktu sanırım. Sonuçta o iş çoktan da kapandı, fenerliler dahil herkes bizim şampiyon olduğumuzu biliyor, kupa dediğiniz de bir teneke parçası sonuçta. Evet çok büyük bir zulme uğradık ama dünya böyle bir yer, dünyanın adil olduğunu iddia eden de yok zaten. Dünyada her mağdur hakkını alabiliyor mu ? Alamıyor. Biz de alamadık. Hakkımızı aradık, ama alamadık. Bu gerçeği kabul etmekten başka çare yok.

Usta'dan beklentimiz ise teknik direktör ve yapılanma. Her gün daha geç kalınıyor. Hami ile geçen her gün bizi bir adım daha geriye götürüyor, ne olacak bu işlerin sonu. Başkan biraz da bu işlerle uğraşsın...şampiyonluk kupası tenekeden ibaret olabilir. ama şampiyonluk primi 40 milyondan ibaretti . artı o şampiyonluk kupasını bizim takım kaldırsaydı o kadro dağılmaz. biz de dikiş tutturamayan bunca transferi yapmazdık . artı sponsor anlaşmaları falan derken bayağı bir prestij kazanıyorduk. sığ düşünüyorsunuz. çok sığ

gurur6134
07.04.2016, 16:15
Eski kasardan tost şikeciden dost olmaz biraksin bu baris ayaklarini usta , etrafa sirin gozukcem diye bunlara gerek yok..isine yogunlas bos islerle ugrascagina resmen en kaz aldin bu sene .. taraftar sesini cikarmiyor bu yuzden ama seneye isik goremezse takimda sonun iho gibi olur..buyuk laf konustun 50.yilda sampiyonluk diye insallah sen hakli cikarsin..

muratt
07.04.2016, 16:36
şampiyonluk kupası tenekeden ibaret olabilir. ama şampiyonluk primi 40 milyondan ibaretti . artı o şampiyonluk kupasını bizim takım kaldırsaydı o kadro dağılmaz. biz de dikiş tutturamayan bunca transferi yapmazdık . artı sponsor anlaşmaları falan derken bayağı bir prestij kazanıyorduk. sığ düşünüyorsunuz. çok sığ

Çok büyük zulme uğradık diye yazdım, daha ne diyim. Yaşadığımız mağduriyeti anlatan daha iyi ifade varsa onu kullanalım. Sığ düşünmüyorum, burada sadece gerçekleri söylüyorum. Hakkımızı alamadık, bence bu gerçeği artık kabullenelim. Çok uğraştık ama alamadık. Var mı aksini iddia eden. üzücü ama gerçek bu. Hakkımızı alamadık diye haksız olmadık elbet, biz haklıyız ama sadece hakkımızı alamıyoruz.

Şimdi düştüğümüz yerden bir şekilde kalkacaksak eğer, önce gerçekleri kabul ederek kalkacağız. Unutmayacağız elbette yaşananları, ama buna da takılıp kalmayacağız. Belki bu işteki zararımız (potansiyel şampiyonluklar prestij vs) 100-200m euro. Abartmıyorum, eğer bir gün hukuki süreç bizim leyhimize sonuçlanacaksa açılacak tazminat davasının miktarı bu olmalı, ama malesef yenildik. Hakkımızı elimizden aldılar. Benim söylediğim bu, var mı söylediğimde yanlış birşey ? Hoşumuza gitmiyor evet, ben de yazarken hoşlanmıyorum, ama gerçekler böyle.

SamZuk
07.04.2016, 16:46
Aferin size ! Stada gidip fenere de sövecekmissiniz,bravo. Sahaya yabancı madde de atın sakın affetmeyin. Hatta sahaya atlayıp olay çıkarın . Ne büyük başarı!

Taraftar olarak halen anlamıyorsunuz bu nefretiniz haklı ama yaptıklarınız hep bize zarar verdi. Ne geçti elinize cezalardan ve fenere giden bedava 3 puanlardan başka?

BaşoğLu
07.04.2016, 16:51
Çok büyük zulme uğradık diye yazdım, daha ne diyim. Yaşadığımız mağduriyeti anlatan daha iyi ifade varsa onu kullanalım. Sığ düşünmüyorum, burada sadece gerçekleri söylüyorum. Hakkımızı alamadık, bence bu gerçeği artık kabullenelim. Çok uğraştık ama alamadık. Var mı aksini iddia eden. üzücü ama gerçek bu. Hakkımızı alamadık diye haksız olmadık elbet, biz haklıyız ama sadece hakkımızı alamıyoruz.

Şimdi düştüğümüz yerden bir şekilde kalkacaksak eğer, önce gerçekleri kabul ederek kalkacağız. Unutmayacağız elbette yaşananları, ama buna da takılıp kalmayacağız. Belki bu işteki zararımız (potansiyel şampiyonluklar prestij vs) 100-200m euro. Abartmıyorum, eğer bir gün hukuki süreç bizim leyhimize sonuçlanacaksa açılacak tazminat davasının miktarı bu olmalı, ama malesef yenildik. Hakkımızı elimizden aldılar. Benim söylediğim bu, var mı söylediğimde yanlış birşey ? Hoşumuza gitmiyor evet, ben de yazarken hoşlanmıyorum, ama gerçekler böyle.

1. hakkımızı alamadık değil almadık ! almak için ne yaptın fifa'ya UEFA'ya CAS'a TFF'ye MHK'ya PFDK'ya mail attık gittik peşinden ''Kişilerle kurumlar ayrılmalıdır, Yöneticilerin işlediği suçu kurum çekmemeli'' diyen dönemin başbakanı şimdi ki cumhurbaşkan'ına da oy attık. üstüne alkış tuttuk. Hakkımız olanı geri verilmesinde kilit isim olduğunu oy birliğiyle kabul edip, Trabzonlularca harekete geçmediğimiz kabul edelim. Almak isteseydik o hakkı söke söke almıştık !

2. Şimdi bu panama zımbırtısı çıktı ya fifa bizimle uğraşmaz bile, öyle uyduruktan '' cas gerekli cezayı verdi '' der çekilir kenara. Ama o salih Dursun'un kırmızı kartından sonra meclis basın toplantı salonunda Trabzonspor atkıları ve kırmızı kartlarıyla ''görsel şov'' yaparken ''Tırabzonsipor'umuzun haggını yedirmeyeceğiz , bu olayın dakipçisi olacağız'' diyenlerde çekildi , oldu mu bu şimdi ? Sen kendi adamından fayda göremiyorsun ki . oldu ki dediklerimin hiçbiri gerçek olmadı da FİFA cezayı kesti bizi haklı gördü falan . Bu sürecin maddi ve manevi tazminat bedeli milyonlarla ölçülemeyecek kadar derin ve büyüktür. 5 milyon taraftarın mutluluğu , psikolojisi , adalete olan inancı üzerinde gerçekleştirilen deformasyon'un manevi bedelini devlet , fifa ve tff ve Fenerbahçe (tüm camiasıyla birlikte ) el ele verse de ödeyemez . faizleriyle birlikte 500 milyon Euro'luk maddi tazminatın yanında. bu pisliğin örtülmesi ile alakalı kim rol sahibi ise istifalı özürlerini de sunmak zorundadırlar ki vicdanlara su serpilir. tabi ki bu dediklerim tamamen bir ütopya.. Bura Japonya değil ki suçlu olan suçunu kabul edip özür dileyip istifa etsin veya görevini iyi yapamadığı şuuruyla vicdan azabından kafasına sıksın ...

yani uzun lafın kısası . hayal dünyasında yaşıyoruz biz . ama bu hayalden vazgeçmeyecek kadar inatçı , asi ve dik kafalıyız ( bazılarımız )

Ahmet ÇOLAK
07.04.2016, 16:51
Şu başlığı kapatın da eleştirmek için ustanın hataları diye bir başlık açın bazısı nasılsa bir tek bunun için yazıyor..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kamer'
07.04.2016, 17:40
Trabzonspor'un marka değeri son yıllarda gerçekten çok düştü , bugün Emirates le ilgili bi haber çıktığında herkesin dilinde aynı laf , Emirates in Trabzonsporla ne işi olur ?

Marka değerimizi yükseltmemiz , ekol takım olmamız gerekiyo , taraftarından başkanına herkesin imrenerek izleyeceği bi kulüp olmalıyız .

Bu yolda ilk adımlardan birisi getireceğimiz hoca ve sponsorlarımız olacak .

Lucescunun en ufak bi gelme ihtimali varsa dahi sırf bu yüzden zorlanmalı sonuna kadar , Lucescunun Trabzonla ne işi olur diyenlere inat .

Emirates in sponsor olma ihtimali varsa parasına çok takılmadan anlaşılmalı , Emirates in Trabzonla ne işi olur diyenlere inat ..

POYRAZ
07.04.2016, 17:45
Sayin Usta, eger burayi okuyorsaniz
Allah askina su gruplari birlestirip ortaya büyük
bir grup cikartin. Trabzonspor tribünleri icin inanilmaz önemli bu.
Herseye el atiyorsunuz buna da el atin.
Bunu basaracaginiza inaniyorum.

Kamer'
07.04.2016, 18:21

Az önce başka bi başlıkta ben de aynı konuda yazmıştım , aynı düşüncede olanların olmasını görmek sevindirici .

Türkiyede şampiyonluk yaşamış 5 takımda bi bizim sanırsam doğru düzgün bi grubumuz yok . Trabzona özgü bi isimle yeni bi yapılanma şart . Çılgınlar , Vira , TG . Bu 3 ünün birleşiminden yeni bi oluşum çıkarılmalı . İsim olarak ben Virayı çok özgün ve güzel bulmama rağmen diğer gruplar kabul etmez sanırım .

My
08.04.2016, 00:31

Şimdi düştüğümüz yerden bir şekilde kalkacaksak eğer, önce gerçekleri kabul ederek kalkacağız. Unutmayacağız elbette yaşananları, ama buna da takılıp kalmayacağız. Belki bu işteki zararımız (potansiyel şampiyonluklar prestij vs) 100-200m euro. Abartmıyorum, eğer bir gün hukuki süreç bizim leyhimize sonuçlanacaksa açılacak tazminat davasının miktarı bu olmalı, ama malesef yenildik. Hakkımızı elimizden aldılar. Benim söylediğim bu, var mı söylediğimde yanlış birşey ? Hoşumuza gitmiyor evet, ben de yazarken hoşlanmıyorum, ama gerçekler böyle.Bu teslimiyetçi, sistemin kendisine biçtiği rolü havada kapan, hatta bizlere kabul ettirilmek istenen "bu iş bitti" karapropagandasını da Trabzonsporlular'a empoze etmeye çalışan bu kafayla şimdi ben aynı takımı mı tutuyorum diye düşünmeden edemiyorum.

My
08.04.2016, 01:03
Bir kere de köstek olmayın be kardeşim, bir kere de destek olun.3 sene dinledik İHO'culardan bu "köstek olmayın" muhabbetini. Onlara da bir şey dedinmi muhasebeci mi olacaksın, parası cebinden mi çıkıyor, ömründe göremeyeceğin yıldızları getirdi adam size yine de yaranamadı derlerdi. Yanlışı eleştirmek köstek olmak demek değildir.

Aferin size ! Stada gidip fenere de sövecekmissiniz,bravo. Sahaya yabancı madde de atın sakın affetmeyin. Hatta sahaya atlayıp olay çıkarın . Ne büyük başarı!

Taraftar olarak halen anlamıyorsunuz bu nefretiniz haklı ama yaptıklarınız hep bize zarar verdi. Ne geçti elinize cezalardan ve fenere giden bedava 3 puanlardan başka?Arkadaşım neden mevzuyu saptırıyorsun. Bu dava sonuçlanmadan, bu ahlaksız, şerefsiz, hırsız tayfası tecavüzcülerimizle hiç bir şey olmamış gibi neden bir araya gelelim? Hem neden biz düzeltiyoruz ben bunu anlayamıyorum!? S.çıp sıvayan, benim her şeyimi gaspeden, yetmemiş bir de bana ağız dolusu hakaret eden bu ahlaksız kaypak sahtekar hırsız güruhuyla ben neden aramı iyi tutmam gerekiyor da onlar yediği halttan az da olsa yüzü kızarıp benimle arasını düzeltmeye çalışmıyor? Ben şimdi bunu dedim mi vay sen taş sopa sahaya dalıp küfür etmek istiyorsun sonucu nasıl çıkıyor!

Çok açık yazıyorum. Adamlara yalaklanmaya gerek yok! Bu sizlere dokunmuyor olabilir ama benim fena halde kanıma dokunuyor. Hakkını adam gibi ara, efendice ara, ama sonuna kadar ve samimiyetle ara; olur olmaz; ama en azından süreç bittiğinde aynada kendimize baktığımızda yüzümüz kızarmasın.

Kemal Öztel
08.04.2016, 01:28
Direkleri yıkıp toplu küfrederek sadece kendi çöplüğümüzde öteriz sahada cevabını vermedikçe.Kimse alınmasın şbyi evinde yenemedikten sonra ne kadar anlamlı olursa olsun açılan pankartın da değeri kalmıyor yapılan tezahuratındaTaraftar şb maçında maça yoğunlaşmalı,rakibe korku salmalı ve çok büyük destek vermeli takıma...Bunların dışında savaş ortamı bitebilir ama dostluğa bende katılmıyorum

Adem Akyüz'
08.04.2016, 01:57
Daha önce de yazdım, yine yazayım. Deniz Ateş Bitnel'e görev verilmesini ağzından salyalar akıtarak bekleyen ve Trabzonsporlu olduğunu zanneden bir kesim var.

Olur da Muharrem Usta Trabzonspor'u şampiyon yaparsa bu kesimin "Siyasetle aldı şampiyonluğu yaa" diyeceğine ve sevinmeyeceğine de adım gibi eminim..

Cengiz Çubukcu
08.04.2016, 07:19
gruplar hiç bir zaman birleşmez buna bence gerek de yok...

SamZuk
08.04.2016, 08:18
3 sene dinledik İHO'culardan bu "köstek olmayın" muhabbetini. Onlara da bir şey dedinmi muhasebeci mi olacaksın, parası cebinden mi çıkıyor, ömründe göremeyeceğin yıldızları getirdi adam size yine de yaranamadı derlerdi. Yanlışı eleştirmek köstek olmak demek değildir.

Arkadaşım neden mevzuyu saptırıyorsun. Bu dava sonuçlanmadan, bu ahlaksız, şerefsiz, hırsız tayfası tecavüzcülerimizle hiç bir şey olmamış gibi neden bir araya gelelim? Hem neden biz düzeltiyoruz ben bunu anlayamıyorum!? S.çıp sıvayan, benim her şeyimi gaspeden, yetmemiş bir de bana ağız dolusu hakaret eden bu ahlaksız kaypak sahtekar hırsız güruhuyla ben neden aramı iyi tutmam gerekiyor da onlar yediği halttan az da olsa yüzü kızarıp benimle arasını düzeltmeye çalışmıyor? Ben şimdi bunu dedim mi vay sen taş sopa sahaya dalıp küfür etmek istiyorsun sonucu nasıl çıkıyor!

Çok açık yazıyorum. Adamlara yalaklanmaya gerek yok! Bu sizlere dokunmuyor olabilir ama benim fena halde kanıma dokunuyor. Hakkını adam gibi ara, efendice ara, ama sonuna kadar ve samimiyetle ara; olur olmaz; ama en azından süreç bittiğinde aynada kendimize baktığımızda yüzümüz kızarmasın.

Zaten seyircilerin iç içe izlemeyeceği kesin. Hiç bir yetkilinin bir tarafı yemez o kararı vermeye. Sen hukuk yolunda hakkını arayacaksan. Her maç ceza yiyecek, hükmen yenilecek hareketlerde bulunmamalısın. Haklı ve madurken insanların gözünde çekilmez ve saldırgan olmayacaksın.

Ayrıca neden mi biz düzeltiyoruz bu gerilimi. Çünkü şükrü Saracoğlunda taraftar yüzünden fener hükmen yenilmiyor ama avni akerde yeniliyor TS.Ayrica büyüklük ve duruş budur. Karşındaki n yaparsa yapsın seviyeni bozmayacaksın.

revolution
08.04.2016, 09:02
grupları birleştirirsen
kulübün vereceği maç bileti bedeli yüksek meblağ tutar .
kulüp hem zararlı çıkar , hem de kulübün beleş maç bileti dağıttığı dedikodusunun gerçek olduğu anlaşılır .

ama 40-50 gözü dönmüşe bilet verirsen arada kaynar gider .
o 40-50 manyak da kime istersen ona bağırır .

hatta havaalanında vip karşılama için bu arkadaşları aktif şekilde kullanabilirsin .
ama çiçekler, maytaplar ve psikopatları havaalanına taşıyan dolmuşların kiralanması kulüpten olmak kaydıyla .

ha bir de köfte ekmek ve ayran . bonus olarak da bi dal cigara . ( çay yok . bak bu iyi işte . )

sonuç olarak

yok kardeş . biz almayalım . biz böyle iyiyiz .

BaşoğLu
08.04.2016, 09:27
facebook'ta İho taraftarlarının kurduğu fırtına grup haber sayfasında başkana giydiriyolar . Fenerbahçe ile alakalı açıklamalarından ötürü Kadıköy'de ki taraftarla kavga olayının fotolarını paylaşarak m.usta'ya korkak yakıştırması yapıyorlar. bu kadar geri kafalılık görmedim arkadaş. tamam ilk seçildiğinde bende umutluydum sert bir başkan dedim . ama cümle alem gördü ki cb'nin bi el hareketiyle kuyruğunu bacakları arasına sıkıştırarak geri çekilen bir köpek veya daha yumuşak bir ibare olacaksa bir kukla görevi görmekteydi İHO. ilk kazandığı seçimde Muharrem Usta'yı da hükumetin adamı bu diye milletin önüne de sürerek kazanmıştır aslen, kupa bir ayda gelecek vaadiyle değil ... ( ayrıca o vaadi vermesinin üzerinden 3 sene geçti ... )

Mehmet Cihan Kocaman
08.04.2016, 09:32
3 sene dinledik İHO'culardan bu "köstek olmayın" muhabbetini. Onlara da bir şey dedinmi muhasebeci mi olacaksın, parası cebinden mi çıkıyor, ömründe göremeyeceğin yıldızları getirdi adam size yine de yaranamadı derlerdi. Yanlışı eleştirmek köstek olmak demek değildir.

Abi Fenerbahçe konusunda demiyorum. Ama arkadaş burda Muharrem Usta'nın "bonservis ödemeden futbolcu alacağım" lafını almış Lucescu'ya kadar getirmiş. Yok efendim seçimden sonra Lucescu demiş şimdi Lucescuvari diyor öyle hocalar gelmez vs.

Mehmet Cihan Kocaman
08.04.2016, 09:35
Daha önce de yazdım, yine yazayım. Deniz Ateş Bitnel'e görev verilmesini ağzından salyalar akıtarak bekleyen ve Trabzonsporlu olduğunu zanneden bir kesim var.

Olur da Muharrem Usta Trabzonspor'u şampiyon yaparsa bu kesimin "Siyasetle aldı şampiyonluğu yaa" diyeceğine ve sevinmeyeceğine de adım gibi eminim..

Aynı şekilde Lucescu yada o ayarda bi hoca alınmasın takım başarısız olsun scout ekibinin aldığı futbolcular kötü çıksın diye dua eden ve pusuda yatan bir sürü insan var. TrabzonAjans.com tayfası başta olmak üzere.

Faik Yılmaz
08.04.2016, 09:40
Klübümüz için öncelikli olarak küme hattından uzak durmaktı hedefimiz......

Bu hedef sağlandı....

Şimdi maddi yapının güçlendirilmesi çalışmalarına devam ediliyor....

Hatalar olabilir yapılıyorda zaten...

ama icraat yapan adam hata yapar.......

tanjugunduz
08.04.2016, 10:57
Yeni teknik direktör umuz kim olacak acaba . bize yeni bir hoca yeni bir takım yapılanması yeni bir sinerji yeni etik değerler lazım lütfen başkan sana guveniyoruz artık gelişmeler görmek istiyoruz

O ruh geri gelecek

bordox
08.04.2016, 11:51
Başkan'ın oyunu kuralına göre oynaması neden rahatsızlık veriyor?
Medya ve kamuoyu önünde problem çıkaran ve sorunlu olan taraf olarak gösterilmemiz ve bu nedenle eleştirilmemizin bize ne faydası var?

BaşoğLu
08.04.2016, 12:01
Medya ve kamuoyu önünde problem çıkaran ve sorunlu olan taraf olarak gösterilmemiz ve bu nedenle eleştirilmemizin bize ne faydası var?bence de . eğer ki başkan bunu yaparda Fenerbahçe taraftarından ters tepki görürse. çıkıp kamuoyuna. kimse Trabzonspor'a mok atmasın siz yanaşmıyorsunuz uzlaşmaya . vandallığı da sürdürmeye çalışan da sizsiniz diyerek konuşmaya hakkı doğar

POYRAZ
08.04.2016, 14:03
gruplar hiç bir zaman birleşmez buna bence gerek de yok...
Bana göre gerek var.
Muharrem Usta bunu denemeli.
Yapar yada yapamaz ama denemeli.

Ertan 51
08.04.2016, 15:24
Başkanım, hoca işini şu an için netleştirmiş ol,
bu ara da 2-3 te oyuncu bağla,
lig biter bitmez bunları açıkla ve imzalattır,
aman ha bize bakma kafandaki planı uygula,
yolun 3 te 2 sini geçmiş oluruz,geriye bişi kalmaz :)
çok ta duacı olurum sana :o

batuhanTs
08.04.2016, 15:41
Transferlerin kamptan once alinmasi bile bence buyuk vizyon olur her sene yeni oyuncular kampa yetisecek palavralarini duymaktan biktim bunu basarirsa ne kadar capsiz baskanlarimizin oldugunu daha iyi anlariz ha gene ayni terane olursa zaten sasirmam sonra da kimse de cikup usta vizyon sahibi demesin

My
08.04.2016, 22:39
Zaten seyircilerin iç içe izlemeyeceği kesin. Hiç bir yetkilinin bir tarafı yemez o kararı vermeye. Sen hukuk yolunda hakkını arayacaksan. Her maç ceza yiyecek, hükmen yenilecek hareketlerde bulunmamalısın. Haklı ve madurken insanların gözünde çekilmez ve saldırgan olmayacaksın.

Ayrıca neden mi biz düzeltiyoruz bu gerilimi. Çünkü şükrü Saracoğlunda taraftar yüzünden fener hükmen yenilmiyor ama avni akerde yeniliyor TS.Ayrica büyüklük ve duruş budur. Karşındaki n yaparsa yapsın seviyeni bozmayacaksın.Güzel kardeşim ceza yememek için olay çıkarmazsın, bitti. Bak, kaç yıldır bırak olay çıakrmayı istesinler şikeyle ilgili pankart dahi açtırtmıyorlar bize kulübümüz aracılığıyla. fb ile aramızı düzeltmenin bunlarla bir ilgisi yok. En başından ceketin düğmesi yanlış iliklendi şimdi ne yapsak düzelmiyor. Net, dik bir tutumu hiç olmadı ki kulübün.

Abi Fenerbahçe konusunda demiyorum. Ama arkadaş burda Muharrem Usta'nın "bonservis ödemeden futbolcu alacağım" lafını almış Lucescu'ya kadar getirmiş. Yok efendim seçimden sonra Lucescu demiş şimdi Lucescuvari diyor öyle hocalar gelmez vs.Kurunun yanında yaşı da yaktık desene Mehmet :) Kusura bakma.

bence de . eğer ki başkan bunu yaparda Fenerbahçe taraftarından ters tepki görürse. çıkıp kamuoyuna. kimse Trabzonspor'a mok atmasın siz yanaşmıyorsunuz uzlaşmaya . vandallığı da sürdürmeye çalışan da sizsiniz diyerek konuşmaya hakkı doğarYa hu arkadaşlar bu kadar saf olmayın Allah aşkına sen sapına kadar, %150.000 haklısın da neler neler oluyor, ne iftiralar ne akla ziyan haberler, oyurmlar, yazılar yayınlanıyor, yeri geliyor sırf hakkını savunuyorsun diye envayi çeşit iftira, hakaret, kin, nefrete maruz kalıyorsun.

My
08.04.2016, 22:45
Medya ve kamuoyu önünde problem çıkaran ve sorunlu olan taraf olarak gösterilmemiz ve bu nedenle eleştirilmemizin bize ne faydası var?Sadri Şener de İHO da hep oyunu kuralına göre oynamaya çalıştığı için bu hallere düştük. Oyun onların oyunu. Ve de oyunda kalmak istiyosan boyun eğip sana biçilen rolü kabullenip uysal koyun olacaksın. Baştan çok büyük yanlışlar yapıldı. Şimdi düzeltmesi imkansız neredeyse. Eğer bu açıklamalar vs. bir politika sonucu ise eyvallah ama artık bana daral geldi her gelenin bunlara yaranmaya çalışmasından. Olmuyor işte kardeşim adamlar yav.ağın önde gidenleri. Ya itaat edeceksin ya da yok olacaksın onlara göre.

Mehmet Cihan Kocaman
08.04.2016, 23:02
Kurunun yanında yaşı da yaktık desene Mehmet :) Kusura bakma.

Estağfurullah abi :)

Ahmet Faruk
08.04.2016, 23:34
Hasan Tüncel â€<s>@</s>hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 9 Min.vor 9 Minuten (https://twitter.com/hasantuncel61/status/717396571130830850) </small> Trabzon, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A011e279b4f223b25)
Trabzonspor'da Ziraat Bankası'ndan çekilecek kredinin bu hafta hesaba yatması bekleniyor.

Kredi suan acik olan borclar icin kullanilacak sanirim?

İHO zamanında yapılan transferlerin kaynağı da yine böyle bir kredi olarak gösterilmişti. Kısa vadeli olanları kapatmak için Vakıfbank veya Halkbanktan, hangisi hatırlamıyorum, uzun vadeli düşük faizli kredi alındığı, kaynağın da bu olduğu söylenmişti bu forumda.

Aynı şeyi mi yapıyoruz? Yoksa ikisinden birisi gerçek değil mi?

Ahmet Faruk
08.04.2016, 23:39
Abi "Adamlar yiyor ama çalışıyor da" gibi olmuş :)

Hata tabi ki olur, olacak da. Fakat bunun göz göre göre olması icraat ile açıklanmaz bence. Mesela Hami gibi, mesela 1461 konusu gibi.

beratika
09.04.2016, 11:26
Hamiyle devam edilecek diye açıklama mı yapmış????!!

Fatih Çelik
09.04.2016, 12:53
Konuyla alakalı mesajlar atmaya çalışalım lütfen.

Burası Trabzonspor'a katkı vermeyi hedefleyen bir platform. Bu tip konular üzerine yazmak yerine bahsettiğim noktada yazmaya çalışırsak sevinirim.

fadigaTS
10.04.2016, 00:02
Muharrem Ustadan klas penaltı vuruşu :) https://twitter.com/UstaMuharrem/status/718874258445877248?lang=tr

Faruk BERBER
10.04.2016, 09:05
Yönetimin uçaklı kombine olayı konusunda bir gelişme var mı ?

SEDER
10.04.2016, 11:30
hangi hocayı getirirse getirsin, ama rica ediyorum tek forvet oynatan, önce defans sonra atabilirsek gol mantığında olan, mağlubiyettense beraberlik iyidir mantığında olan, günü kurtarma derdinde olan, oyunu defanstan değil orta sahadan kurduran, futbolcuyu taraftarın medyanın önüne atan, korkak bir hoca istemiyoruz.. ha birde pres ve set oyunu nedir bilsin..birde sol beki sağ açık, sağ açığı sol kanatta oynatarak hocalık yaptığını sananlardan da olmasın...mümkünse hayat felsefesi 4-4-2 olsun..mümkünse forvetsiz oynadığın her maç rakibin orta sahasını rahatlattığını, topu rakibe verdiğini, rakibin defans hattının orta sahaya yaklaşarak destek verdiğini, takımının top ayağındayken rahat çıkamadığını, sahaya yayılamadığını bilsin.. mümkünse takımın her maç yıldız olması gereken oyuncusunun kalecilerinin değil, forvetler olduğunu bilsin..mümkünse kaybedilen maç sonrası " ee zaten rakip bizim üstümüzde, gayet normal" gibi zart zurt konuşmasın..mümkünse orta sahaya mbia gibi iki adam alınması gerektiğini bilsin..ve mümkünse şampiyonluğun kanatlardan geçtiğini bilsin..kaç senedir sol kanat ve sağ kanatta bir istikrar yakalayamadık..

sasone
10.04.2016, 15:24
Osman Özköylü ile ilgili bir hareketlerini göremedik Usta ve yönetiminden.Bu konuda bir gelişme olmasını bekliyordum ama Osman Hocanın başka takımla anlaşmaması bir umut hani.
Ben olsam seneye onunla başlardım.Yabancı gelecek,tanıyacak derken bana biraz zor iş geliyor.

diskus
10.04.2016, 16:25
Osman Özköylü ile ilgili bir hareketlerini göremedik Usta ve yönetiminden.Bu konuda bir gelişme olmasını bekliyordum ama Osman Hocanın başka takımla anlaşmaması bir umut hani.
Ben olsam seneye onunla başlardım.Yabancı gelecek,tanıyacak derken bana biraz zor iş geliyor.

Osman Hoca cok büyük bir soru isaretidir.Osman hoca gittigi tüm takimlarina hücum futbolu oynatir bu artisi yalniz,Osman Hoca hakemlerle kavga eder,Osman hoca basin mensuplari ile kavga eder,Osman hoca kendi futbolcusu ilede mac esnasinda kavga eder.Bence kendine hakim olamadigindan cok sey kaybediyor.

İsa
10.04.2016, 16:26
Stadın isim hakkı meselesi ne oldu?

En son Turcell ile kesin bir anlaşma var diye konuşuluyordu.

Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin devri vs...

Mali anlamda önümüzü açacak hamleler gelmeden ne transfer nede başarı hikayelerini konuşabiliriz.

Sanırım bazı meselelerde biraz geç kalıyor gibiyiz.

Ziraat bankasından alınacak kredi nasıl bir artı sağlayacak mali anlamda?

Bilen bir arkadaş özetleyebilir mi?

selcuk
10.04.2016, 16:40
Stadın isim hakkı meselesi ne oldu?

En son Turcell ile kesin bir anlaşma var diye konuşuluyordu.

Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin devri vs...

Mali anlamda önümüzü açacak hamleler gelmeden ne transfer nede başarı hikayelerini konuşabiliriz.

Sanırım bazı meselelerde biraz geç kalıyor gibiyiz.

Ziraat bankasından alınacak kredi nasıl bir artı sağlayacak mali anlamda?

Bilen bir arkadaş özetleyebilir mi?
isim hakki hakkinda somut bisey yok

may tesisleri icin kapta aciklanan son mali tabloda 60 milyon tl lik kamulastirma bedeli var
yeni havaalani projeside acikliga kavusdugunda bu iste gerceklesir

mali hamlelerin yolunu uefa ffp karari acacak
avrupada oynayabilmek reklam degerini artiriyor

2 yil gec kaldik, su an bugüne yetismeye calisiliyor

borclarimizin %60i kisa vadeli, bunlar yapilandirilacak + yüksek faizli borclarda silinecek
eski yönetim icin%12 faizli kredi normaldi, bundan 35 milyon tl faiz ödüyoruz, bu yükün bi kismindan kurtulacagiz

İsa
10.04.2016, 16:55
isim hakki hakkinda somut bisey yok

may tesisleri icin kapta aciklanan son mali tabloda 60 milyon tl lik kamulastirma bedeli var
yeni havaalani projeside acikliga kavusdugunda bu iste gerceklesir

mali hamlelerin yolunu uefa ffp karari acacak
avrupada oynayabilmek reklam degerini artiriyor

2 yil gec kaldik, su an bugüne yetismeye calisiliyor

borclarimizin %60i kisa vadeli, bunlar yapilandirilacak + yüksek faizli borclarda silinecek
eski yönetim icin%12 faizli kredi normaldi, bundan 35 milyon tl faiz ödüyoruz, bu yükün bi kismindan kurtulacagiz

Uefa kararlarının çok etki edeceğini sanmıyorum.

Sponsorluk meselesinin biran önce çözülmezse beklentinin çok altında rakamlarla muhatap olacağımızı düşünüyorum.

Hali hazırda Mayıs itibariyle global bir ekonomik kriz beklentisi mevcut.

Havaalanı meselesi kaç yıl oldu somut bir adam yok gibi.

Planan şeylerin çok güzel olduğu belli ama sürenin uzaması aleymize işliyor.

Asıl sıkıntım ise projelerin çoğunun siyasi destekle yürüyor olması.

Siyasi destek iyi hoş ama burası Türkiye yarın sabah nasıl bir ülkede uyanacağımız belli değil açıkcası...

selcuk
10.04.2016, 17:10
Uefa kararlarının çok etki edeceğini sanmıyorum.

Sponsorluk meselesinin biran önce çözülmezse beklentinin çok altında rakamlarla muhatap olacağımızı düşünüyorum.

Hali hazırda Mayıs itibariyle global bir ekonomik kriz beklentisi mevcut.

Havaalanı meselesi kaç yıl oldu somut bir adam yok gibi.

Planan şeylerin çok güzel olduğu belli ama sürenin uzaması aleymize işliyor.

Asıl sıkıntım ise projelerin çoğunun siyasi destekle yürüyor olması.

Siyasi destek iyi hoş ama burası Türkiye yarın sabah nasıl bir ülkede uyanacağımız belli değil açıkcası...
avrupada oynamamanin nasil cok etkisi olmasin

sponsorluk meseleleri cözülmüsdür, ffp karari ve devir daim islemleri öncesi imza beklemek hayalcilik

kriz beklentisi olmayan aymi var 2008 den beri

havaalani meselesi bu yil projesi degisti, kapta bir miktar aciklandigina göre adimlar hizlandirildi demektir

hangi projemiz siyasi destekliymis stadyum disi

İsa
10.04.2016, 17:19
avrupada oynamamanin nasil cok etkisi olmasin

sponsorluk meseleleri cözülmüsdür, ffp karari ve devir daim islemleri öncesi imza beklemek hayalcilik

kriz beklentisi olmayan aymi var 2008 den beri

havaalani meselesi bu yil projesi degisti, kapta bir miktar aciklandigina göre adimlar hizlandirildi demektir

hangi projemiz siyasi destekliymis stadyum disi

Kredi meselesi ve sponsorluk anlaşmaları siyasi destek olmadan olumlu sonuçlanmaz.

En azından istediğimiz yada hayalini kurduğumuz rakamlar olmaz.

Şuan kulüpler batık durumda devlet desteği olmadan kurtulmalarıda zaten mümkün değil.

Avrupa düzenli olarak var olduğumuz ve sürekli başarılı olduğumuz bir mecra değil .

Herhangi bir firma Trabzonspor Avrupa'da reklamımızı yapacak diye bize sponsor olmaz.

Bu yüzden çok fark edeceğini düşünmüyorum.

Elbette etkisi olur ama çok olmaz...

Örneğin en son adı geçen Socar ve en çok dillendirilen Turkcell siyassi destek olmadan bize sponsor olmaz...

selcuk
10.04.2016, 17:34
Kredi meselesi ve sponsorluk anlaşmaları siyasi destek olmadan olumlu sonuçlanmaz.

En azından istediğimiz yada hayalini kurduğumuz rakamlar olmaz.

Şuan kulüpler batık durumda devlet desteği olmadan kurtulmalarıda zaten mümkün değil.

Avrupa düzenli olarak var olduğumuz ve sürekli başarılı olduğumuz bir mecra değil .

Herhangi bir firma Trabzonspor Avrupa'da reklamımızı yapacak diye bize sponsor olmaz.

Bu yüzden çok fark edeceğini düşünmüyorum.

Elbette etkisi olur ama çok olmaz...

Örneğin en son adı geçen Socar ve en çok dillendirilen Turkcell siyassi destek olmadan bize sponsor olmaz...
görünüse göre stadyumda, gögüs sponsoruda yabanci ve uluslararasi sirketler
siyaseten alakasi olmayan

kredi icin son kezde aynisi denmisdi, siyaset olmasza olmaz diye
son dakikada rus bankasi araya girip ziraatdan daha iyi anlasma sundu bize
bugün yine ziraat bankasinlan anlasilma üzeri, ama yine bir rus veya hollanda bankasi araya girebilir

sonuc olarak Trabzonspordan bahsediyoruz
borclarinin kat fazlasi varliklari olan bir kulüpden bahsediyorsun

bu asagilik kompleksi rahatsiz edici

El Cordobes
10.04.2016, 18:00
görünüse göre stadyumda, gögüs sponsoruda yabanci ve uluslararasi sirketler
siyaseten alakasi olmayan

kredi icin son kezde aynisi denmisdi, siyaset olmasza olmaz diye
son dakikada rus bankasi araya girip ziraatdan daha iyi anlasma sundu bize
bugün yine ziraat bankasinlan anlasilma üzeri, ama yine bir rus veya hollanda bankasi araya girebilir

sonuc olarak Trabzonspordan bahsediyoruz
borclarinin kat fazlasi varliklari olan bir kulüpden bahsediyorsun

bu asagilik kompleksi rahatsiz edici

kredi konusunda süreçten biraz haberdardım. geçen yönetimden abdi serdar üstünsalih vakıfbankta genel müdürlükte önemli bir makam sahibi birisiydi. muhtemelen onun gayretleriyle denizbanktaki yüksek faizli krediyi düşük faizden yapılandırmak için vakıfbank bir çalışma yaptı ve teklifini sundu. gayet makul bir teklifmiş ve yönetimce kabul edilmiş. ancak vakıfbankla denizbank arasında ipoteklerin devri konusunda anlaşmazlık yaşanmış. hukuki teknik bir detay. bu arada denizbank Trabzonsporu kaçırmamak için vakıfbankın teklifine yakın bir şekilde kredi faizini revize etme teklifinde bulunmuş. ve en son ihale denizbankta kaldı. faiz oranını ve kredi miktarını tam bilmiyorum ama şuanda piyasaya göre çok yüksek faizden kredimiz dönmüyor bildiğim kadarıyla.

ziraat işi ise tamamen devletin teşviki. ama sadece bize özgü bir durum değil. futbol kulüplerinin risklerini özel bankalardan almak ve yapılandırmak için 3 devlet bankasına yönlendirme var. bir nevi teşvik.

tanjugunduz
10.04.2016, 21:02
Başkan ucakli kombineden önce takımdaki copculeri ucaksiz hatta otobussuz yaya olarak gönder sonra ilk kombineyi ben alacagim

O ruh geri gelecek

sasone
10.04.2016, 21:24
Osman Hoca cok büyük bir soru isaretidir.Osman hoca gittigi tüm takimlarina hücum futbolu oynatir bu artisi yalniz,Osman Hoca hakemlerle kavga eder,Osman hoca basin mensuplari ile kavga eder,Osman hoca kendi futbolcusu ilede mac esnasinda kavga eder.Bence kendine hakim olamadigindan cok sey kaybediyor.

Osman Hoca hiç soru işareti değildir bence.Yaptıkları yapcaklarının teminatıdır,eline malzemeyi ver,bırak onu yoğursun,hedefe koştursun,topun da kralını oynatır.
Ben Muharrem Usta'nın yerinde olsam bugün getirirdim takımın başına,şu ruhsuz,kişiliksiz adamlara gönderene kadar kan kusturdum.
Abi sahanın kenarında en az benim kadar samimi,takım için yırtınan birisini görmek istiyorum,gerekirse hakemle dalaşsın,gerekirse futbolcuya bağırsın,yeter ki futbola ihanet etmesin.
Osman Hoca ne kadar erken gelse o kadar iyi olur bizim için.

artvints
10.04.2016, 21:41
Osman Hoca hiç soru işareti değildir bence.Yaptıkları yapcaklarının teminatıdır,eline malzemeyi ver,bırak onu yoğursun,hedefe koştursun,topun da kralını oynatır.
Ben Muharrem Usta'nın yerinde olsam bugün getirirdim takımın başına,şu ruhsuz,kişiliksiz adamlara gönderene kadar kan kusturdum.
Abi sahanın kenarında en az benim kadar samimi,takım için yırtınan birisini görmek istiyorum,gerekirse hakemle dalaşsın,gerekirse futbolcuya bağırsın,yeter ki futbola ihanet etmesin.

bir simone çıkar mı içinden? :D öyle 4 4 2 oynatıyorsa gelsin.

şu dönemde olmaz bence. erken geldikleri için harcanıyorlar. ciddi bir çıkış gösterip güçlü bir şekilde takımın başına gelmeleri gerekir. bu bilgi ve tecrübe işi. büyük takımda cv ile sağlayabilirsin bunu. ortaya çıkardığı bir takımı görüp incelemeden gelmemesi daha iyi. camiada harcanmamış bir hoca kalsın.

Ahmet Aksu
10.04.2016, 21:44

valla şaka gibi abi ne osman hocası ya
hamiden yeteri kadar çekmediniz galiba..
o da gelse bu takıma hamiden şotadan farksız olur hiç gerek yok..
artık kurtulalım bu alt takımlarda iş yapmaya çalışan başarıya aç hoca muhabbetlerini abi hocada tecrübe o kadar kurt birisi, gerisi hikaye...

sasone
10.04.2016, 23:22
artık kurtulalım bu alt takımlarda iş yapmaya çalışan başarıya aç hoca muhabbetlerini abi hocada tecrübe o kadar kurt birisi, gerisi hikaye...

Osman Özköylü gibi futbol emekçisi ile Hami gibi torpilliyi kıyaslamakla olaya ne kadar uzak olduğunu gösterdin ,kusura bakma senle bu tartışmaya girmeyeceğim.

sasone
10.04.2016, 23:25

Normalde ben de erken olduğunu düşünüyordum ama bugünkü maçtan sonra profesyonel ve para için kim gelecekse uzak dursun,futbola dair hayalleri ve ihtirasları olan,heyecanını kaybetmemiş birisi olsun.
Osman Özköylü de biçilmiş kaftan bu iş için.Yabancı Hoca gelsin diyoruz da Muharrem Usta bize yıldız olmaz diyor?Kimi neye ikna edebileceğiz?

Ahmet Aksu
10.04.2016, 23:25
Osman Özköylü gibi futbol emekçisi ile Hami gibi torpilliyi kıyaslaman bile olaya ne kadar uzak olduğunu gösterdin ,kusura bakma senle bu tartışmaya girmeyeceğim.

futbol emekçiliğini bilemem ama yönettiği takımları inceledim ve vasat olduğuna karar kıldım bu takım yetiştirme yurdu değil hocam . deneme yanılma ile hoca gelirse daha çok çekeriz.

61ronin61
10.04.2016, 23:27
şahsi fikrim osman özköylü alınmayacak gelmiyecek bizde hoca olmayacak bunu biliyorum ama.

osman özköylü hocamız olsaydı ömrünüzde görmediğiniz savaşçı agresif bir takım görürüdünüz.ve asla kimse bizi sahamızda yenemezdi. sahamızda 17 de 17 yapardık.

osman özköylü ile ilk iki bence garanti olurdu.neyse olmayacak şeyler için kafa yormaya gerek yok.

sasone
10.04.2016, 23:32
futbol emekçiliğini bilemem ama yönettiği takımları inceledim ve vasat olduğuna karar kıldım bu takım yetiştirme yurdu değil hocam . deneme yanılma ile hoca gelirse daha çok çekeriz.

Tekrar incele,özellikle o takım taraftarlarının yorumlarını ve yazdıklarını da bu araştırmalara kat lütfen,her gittiği yerde pas ve set oyunu oynayan,rakibi sahasına hapseden bir oyun planını başarıyla uygulamıştır.
Saha kenarında olsun,saha dışında olsun ekmeğini yediği takımın hakkı için sonuna kadar çabalayan,gittiği her yere mücadeleyi ve iddiayı götüren bir Hoca.
Kıyaslama yaparken şunu göz önüne alın ikinci lig seviyesindeki futbolcularla bile sahaya istediği pasa dayalı bir futbol yansıtabilen bir Hoca acaba daha kaliteli futbolcularla neler yapabilir?
Kıyaslamanızın diğer kıstası ise şu olsun Hami'nin 10 haftada yol verildiği ligde 5 sezonda 3 takımı süper lige taşımış,bir takımı da küme düşecek derken play-off potasına sokmuş bir Hoca.

Ahmet Aksu
10.04.2016, 23:33
şahsi fikrim osman özköylü alınmayacak gelmiyecek bizde hoca olmayacak bunu biliyorum ama.

osman özköylü hocamız olsaydı ömrünüzde görmediğiniz savaşçı agresif bir takım görürüdünüz.ve asla kimse bizi sahamızda yenemezdi. sahamızda 17 de 17 yapardık.

osman özköylü ile ilk iki bence garanti olurdu.neyse olmayacak şeyler için kafa yormaya gerek yok.

neye göre bunu anlıyorsunuz hadi bizi geçtim niye diğer takımlar göremiyor çözemedim osman hoca olsa da kendi sahamızda yenilmesek :D hadi inşallah..

Faruk BERBER
11.04.2016, 09:53

Osman hoca ilgili söylediklerini ütopik bulsam da Hami hocadan çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Kendisini PTT 1.Lig'den takip ederim. Takımlarına ilk etapta kattığı bir disiplin, düzen var. Sistem var. Maşallah bizde hiçbiri yok bu saydıklarımın.

İnşallah iyi yerlere gelir, hak ettiği takdirde bizde de görev alır.

ibrahim
11.04.2016, 11:52
Osman Özköylu Hami Mandıralıdan on kat daha hocadır. Herif futbolculuğunda yaptığı isimle Trabzonspor teknik direktörü oldu resmen. Dünyanın hiç bir yerinde yok böyle saçmalık.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

duyurukcu
11.04.2016, 12:34
şota gelirken neden bu kadar torpil konuşulmuyordu hayret..Haminin Hocalığını tartışırız ayrı(kaldı ki ilk geldiğinde övgüler diziliyordu neden gönderildi falan) bu takımı değil hami şu an mourinho gelse toparlayamaz..hami torpille geldi ise yıllarca bu sizleri ve bizleri yüzlerce kez sevindirdiği içindir şahsen böyle bir futbolcu için de 1-2 kez torpil !!! yapılmasında sakınca yoktur...burda ersun ersun diye bağıranları ibret ve hayretle izliyorum 2 defa geldi ikisinde de fiyasko ne Türkiye kupası ne lig,herksin dilinde bir 2010-2011 şampiyon kadrosunu kurdu Şenol Güneş kaymağını yedi safsataları çok özür dileyerek ulan bu Şenol Güneş her gittiği takımdamı kaymak yiyor..ne oynattı ağbi ersun geçen sene...2 gs maçı dışında şöyle iyi oynadığımız maç var diyebilirmiyiz...saygılarımla

artvints
11.04.2016, 19:23
örnek bir atmosfer oluştu beşiktaş stadı ile ilgili olarak. bu havayı, heyecanı oluşturduğunuzda çok iyi fikirler çıkar ortaya. önemli olan o adımları atabilmek, doğru olanı belirlemek. en önemli iş yönetime düşüyor tabi. bizim camiada heyecanı söndürmeye çalışan, enerji sömüren insan tipi de çok. çok zor işimiz.o yüzden şımarıklığı bırakmak lazım. bütün takımlar stadını yapıp düzlüğe çıkıyor.çantada keklik değil artık lig. yanlış yaparsak geri kalırız.

usta'nın uzun bir süre takımın başında kalması lazım. diğer başkan tiplerini az çok gördük. sürekli düşman yaratıp birilerini suçlayan tipler. oradan başarı çıkmaz, ancak kavga çıkar. zor bir süreç olacak. hedefe varmak için maksimum performans lazım. yönetime yardımcı olmak, eleştiri yapmadan önce olayları doğru bir şekilde değerlendirmek lazım. millete sallayayım da rahatlayayım modundan çıkalım mümkünse. bize yakışmıyor bu şımarıklık. eksik varsa omuz verme zamanı, uzaktan akıl öğretme zamanı değil.bu samimiyeti gösterelim artık.

batuhanTs
11.04.2016, 22:00
şota gelirken neden bu kadar torpil konuşulmuyordu hayret..Haminin Hocalığını tartışırız ayrı(kaldı ki ilk geldiğinde övgüler diziliyordu neden gönderildi falan) bu takımı değil hami şu an mourinho gelse toparlayamaz..hami torpille geldi ise yıllarca bu sizleri ve bizleri yüzlerce kez sevindirdiği içindir şahsen böyle bir futbolcu için de 1-2 kez torpil !!! yapılmasında sakınca yoktur...burda ersun ersun diye bağıranları ibret ve hayretle izliyorum 2 defa geldi ikisinde de fiyasko ne Türkiye kupası ne lig,herksin dilinde bir 2010-2011 şampiyon kadrosunu kurdu Şenol Güneş kaymağını yedi safsataları çok özür dileyerek ulan bu Şenol Güneş her gittiği takımdamı kaymak yiyor..ne oynattı ağbi ersun geçen sene...2 gs maçı dışında şöyle iyi oynadığımız maç var diyebilirmiyiz...saygılarımla

Su bos safsatalari biraksak artik klise bunlar yok mourinhi gelse bir sey olmaz yok messi gelse fayda etmez sen simdi kimle kimi kiyasliyon ona dikkat et bir biz akilliyiz adamlar salak milyonlarca dolari teknik adama veriyorlar biz 100 bine bilmem neye cozuyoruz cok akilliyiz ya verelim hami yi onlara madem degis tokus yapalim heriflere ekonomi dersi vermis oluruz

61ronin61
12.04.2016, 00:17
usta başkanım bjk stadına gittin.gördün demi o marotonda devasa hangar kapıları yok. nasıl bir bütün o trbünler.

eğer başkanım sen o dev gemi girecek hangar kapılarına açılır kapanır portatif trbün yaptırmassan en başarısız başkansın gözümde.:)

kayyum61
12.04.2016, 00:32
Osman Özköylu Hami Mandıralıdan on kat daha hocadır. Herif futbolculuğunda yaptığı isimle Trabzonspor teknik direktörü oldu resmen. Dünyanın hiç bir yerinde yok böyle saçmalık.

çok doğru bir yorum, biri yaptığı isimle hoca oldu, diğeri uefa avrupa liginde final oynadıda hoca oldu

atomantcum
12.04.2016, 01:11
Bu medya ile ömrü uzun değil. Haberin manşeti şu:
http://i.imgur.com/SWWohXn.png

Haberin kendisine bakın bir de:

karadenizinsesi'nde yer alan habere göre: Spor Servisi Trabzonspor’da yönetim kurulu üyeleri Ali Rıza Egemen ile Suat Şen’in bazı yöneticiler ile sorun yaşadığı ve istifa edecekleri iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-yonetiminde-catlak-var-mi-h289744.html

Trabzon yerel basını kadar nefret ettiğim şey azdır. Haberlerin yarısı uydurma, yarısı da sağdan soldan öyle bi üfürme ile geliyor. Berbat bir Türkçe ile yazarlar, hiçbir şey anlaşılmaz. Aynı haberi farklı resim ve manşetlerle tekrar tekrar verirler. Tarafsızlıkla alakaları yoktur, kendilerine yakın olanı övüp, yanaşamadıklarına her türlü pisliği yaparlar. Bir gün ak dediklerine ertesi gün kara derler. Hami gelsin diye uğraşıp durur, Hami başarısız olunca da yönetimi bunun üzerinden suçlarlar. Yalan ya da kulaktan dolma bir haber yaparlar, sonra o haber yalanlanınca "Yalanlandı" filan diye de haber yaparlar utanmadan. Yeni Türkiye'ye çok yakışıyor gerçekten.

selcuk
12.04.2016, 09:50
Önder Bülbüloğlu: 3 konuda bizden daha detaylı bir rapor istediler. Sunacağımız raporun ardından hakkımızda verecekleri karar belli olacak.

<button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button expand-stream-item" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(204, 214, 221); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"></button>Önder Bülbüloğlu: UEFA Finansal Fair Play komitesi bizim ile yapacağı görüşmenin ardından 15 Nisan'da toplanacak ve kararını verecek.

Bülbüloğlu: Fedadan etkilendiler. Bizim UEFA'ya yaptığımız sunum 4 yıllıktı. Stadımızın yapıldığını biliyorlar. Stat isminin gelirinin...

ne kadar olacağını da biliyorlar. Kartal'da arazimiz var. UEFA yetkililerine total bir bütçe sunduk.

BaşoğLu
12.04.2016, 10:06
bazı yorumlarda osman özköylü isimleri geçmiş. başarıya aç bir hoca her zaman iyidir. bakarsak şuan da takımın başında olan hami den de iyidir. ama baktığımızda. bu taraftar mustafa reşit Akçay'ı bile harcamıştır ki ilk lige çıktığında asansör olacak dediğimiz Akhisar'a farklı bir ivme kazandırıp rakibin korktuğu takım konumuna getirmiş. bugün osmanlıspor'la 4 büyüklerin alayını tokatlamış bir teknik adam kendisi. osman hocayı da yerler ...

Faik Yılmaz
12.04.2016, 10:36
Başkanım artık şu sponsorlar bir an önce belli olsa da yeni sezona başlamadan önce bir atılıma başlasak.....

Adem Akyüz'
12.04.2016, 10:44
Başkanım artık şu sponsorlar bir an önce belli olsa da yeni sezona başlamadan önce bir atılıma başlasak.....
Muhtemelen Uefa kararı bekleniyor abi.

Faik Yılmaz
12.04.2016, 10:49
Yapımına 2013 yılında başlanan Beşiktaş Stadı bitti.....

Oysa 2006 yılında başlanan Akyazı Arena ise hala bitmedi....

Dolayısıyla bu durum taraftar arasında umutsuzluğa neden oluyor.....

Bu nedenle Stadyum bir an önce bitirilmeli , sponsorlar belli olmalı , yeni banka kredisiyle borçlar ötelenip klüp rahat bir nefes almalı....

Daha sonra ise güzel bir kombine kampanyası ile camia canlandırılmalı tabiri caizse üzerimizdeki ölü toprağı kaldırılmalı.....

selcuk
12.04.2016, 10:52

Bu nedenle Stadyum bir an önce bitirilmeli , sponsorlar belli olmalı , yeni banka kredisiyle borçlar ötelenip klüp rahat bir nefes almalı....

Daha sonra ise güzel bir kombine kampanyası ile camia canlandırılmalı tabiri caizse üzerimizdeki ölü toprağı kaldırılmalı.....
abi 2006da neyi baslamisti akyazinin

2008 ve 2010 da avni aker tadilat gördü

Reha Asan
12.04.2016, 10:57

abi bizim projeye 2006 deyip bjkninkine 2013 demene katılamıyorum.
Benim bildiğim her iki stadında temelleri birbirlerine yakın tarihlerde atıldı.Bu tarihe kadar bitmemesine itiraz edersen eyvallah haklısın derim ama bizim stat fikrinin başlangıcı olan 2006 yılı ile bjknin temel tarihi olan 2013 yılını kıyaslaman bence uygun olmamış.Bjkninde stat projesi 2009 yıllarına dayanmaktadır bu arada.Hatta daha da eski olabilir.

Faik Yılmaz
12.04.2016, 10:57

2008 ve 2010 da avni aker tadilat gördü

ilk konuşulduğu tarih 2006.... çok iyi hatırlıyorum.....

2007 yılında dönemin başbakanı Trabzon mitinginde 2011 yılında bitecek dedi......

2009 yılında dönemin başbakanı yine Trabzon mitinginde 2013 yılında bitecek dedi..... ( ikisinide bizzat canlı olarak duydum )

ve hala bitmesini bekliyoruz......

Dediğiniz yıllarda stadyum tadilat gördü ama yeni stadyum yapılacak diye maraton tibününün üstü kapatılmadı bu nedenle 7 yıldır insanlar ıslanarak maç izliyor......

Faik Yılmaz
12.04.2016, 11:01
İnanmayan bizim stadyum başlığını açsın okusun.....

başlık doldu yenisi açıldı.... eskisini bulamadım yenisinin açıldığı tarih 30.01.2008.....

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/1039-Stadyum-Projesi-(1)/page101?highlight=akyaz%FD

buda ilk başlık....

tam 10 yıldır stadyum yapılacak diye oyalanıyoruz , uyutuluyoruz.....

selcuk
12.04.2016, 11:06

2007 yılında dönemin başbakanı Trabzon mitinginde 2011 yılında bitecek dedi......

2009 yılında dönemin başbakanı yine Trabzon mitinginde 2013 yılında bitecek dedi..... ( ikisinide bizzat canlı olarak duydum )

Dediğiniz yıllarda stadyum tadilat gördü ama yeni stadyum yapılacak diye maraton tibününün üstü kapatılmadı bu nedenle 7 yıldır insanlar ıslanarak maç izliyor......
abi öyle bakarsan benim cocuklugumdan beri stadyum yapiyoruz
jimnastikde 1990da tasinacakti dolmabahceden

ilk kürek vurulan tarih bence önemlidir

proje olarak 2006 dan sonra beton fabrikasinin orasi olsun, fatih olsun hatta ist. tasinma sacmaligini bile ortaya atanlar vardi

ben yönetim olsam akyazi acilisindan hemen sonra yeni stadyum projelendirmesine baslarim
bi 30 yilimizi alir yapima baslama asamasi

Faik Yılmaz
12.04.2016, 11:19
abi öyle bakarsan benim cocuklugumdan beri stadyum yapiyoruz
jimnastikde 1990da tasinacakti dolmabahceden

ilk kürek vurulan tarih bence önemlidir

proje olarak 2006 dan sonra beton fabrikasinin orasi olsun, fatih olsun hatta ist. tasinma sacmaligini bile ortaya atanlar vardi

ben yönetim olsam akyazi acilisindan hemen sonra yeni stadyum projelendirmesine baslarim
bi 30 yilimizi alir yapima baslama asamasi

O dediğiniz hiç birinde siyasiler söz vermedi....

Burada her seçim döneminde söz verildi bize....

YAPACAĞIZ denildi....

Yapsak güzel olur denilmedi...

Ben buna bakarım....

10 yıl geçmiş tamı tamına 3650 gün olmuş......

Mersin Stadyumu 2 ay çalışmalar durmasına rağmen 540 günde başladı bitti...

Ülkede süper lig takımları hatta ptt 1.lig takımlarının bile önemli kısmına stadyum yapıldı....

Biz hala 5 ay sonra stadyum bitermi hesabı yapıyor isek ayıptır, günahtır hatta zulümdür.....

dağlıca61
12.04.2016, 11:22
BJK kendi stadyumunu kendisi yapma cesareti gösterdi, 50 milyon TL devlet yardımı dışında yardımda almadı peki Trabzonspor da Avni Aker in yerine yeni stadyum yapma cesareti gösterecek başkan,yönetici ismi verebilirmisiniz, kimse veremez değil mi. Muharrem Usta yönetimi dışında bir yönetimin ismini veremezsiniz. Trabzonspor bugün babasından harçlık isteyen askerliğini yapmış çocuklar gibi farkındamısınız, Muharrem Usta ve arkadaşları 4 yıl önce çevrilebilir miktarda borcu olan bir Trabzonspor un başına gelmiş olsalar inanın Trabzonspor Avni Aker in yerine stadyum yapacak bilgi, birikim ve cesarete sahip tek başkan.

BaşoğLu
12.04.2016, 11:24

Dediğiniz yıllarda stadyum tadilat gördü ama yeni stadyum yapılacak diye maraton tibününün üstü kapatılmadı bu nedenle 7 yıldır insanlar ıslanarak maç izliyor......ilk olarak 2005 te dillendirilmiş 11 sene olmuş hadi bu seneyi de saymıyorum bazılarının hatrına 10 sene olmuş. peki bu 10 yılda neler oldu türkiye de .ilk olarak kayseriyle başlayan stad yenilemelerinde mersin samsun sakarya Antalya salatasaray hatta hepsini geçtim taraftarı bile olmayan başakşehir . başta olmak üzere. batman rize aydın . adana vs. vs bu sayı gider. peki bu projeler ne zaman başladı 2010 dan sonra. tek kayseri 2008 2009 da yapıldı. peki Trabzon ne oldu 10 senede 7 tane seçim gördü ama stad bitmedi ..

angraf
12.04.2016, 11:31
ilk olarak 2005 te dillendirilmiş 11 sene olmuş hadi bu seneyi de saymıyorum bazılarının hatrına 10 sene olmuş. peki bu 10 yılda neler oldu türkiye de .ilk olarak kayseriyle başlayan stad yenilemelerinde mersin samsun sakarya Antalya salatasaray hatta hepsini geçtim taraftarı bile olmayan başakşehir . başta olmak üzere. batman rize aydın . adana vs. vs bu sayı gider. peki bu projeler ne zaman başladı 2010 dan sonra. tek kayseri 2008 2009 da yapıldı. peki Trabzon ne oldu 10 senede 7 tane seçim gördü ama stad bitmedi ..

kesinlikle haklısınız fakat bizim ki sadece stad değil kompleks olarak planlandı tabi bu 10 senelik gecikmeye asla bahane olamaz bizim stadımızın en geç 2013 te bitmesi gerekirdi bunun farkındayım trabzonsporu her alanda oldugu gibi bu alanda da sona attılar 2016 agustosta bitecek deniliyor inanın bizler ve yönetim baskı yapılmazsa 2016 sonuna kadar da sürer bu olay.

BaşoğLu
12.04.2016, 11:31

2008 ve 2010 da avni aker tadilat gördü2006 da proje çizildi 2013 e kadar 5 6 kere proje değişti veya yöneticilerin ve yetkililerin tabiriyle geliştirildi . ama hala bitmedi .

Faik Yılmaz
12.04.2016, 11:33
ilk olarak 2005 te dillendirilmiş 11 sene olmuş hadi bu seneyi de saymıyorum bazılarının hatrına 10 sene olmuş. peki bu 10 yılda neler oldu türkiye de .ilk olarak kayseriyle başlayan stad yenilemelerinde mersin samsun sakarya Antalya salatasaray hatta hepsini geçtim taraftarı bile olmayan başakşehir . başta olmak üzere. batman rize aydın . adana vs. vs bu sayı gider. peki bu projeler ne zaman başladı 2010 dan sonra. tek kayseri 2008 2009 da yapıldı. peki Trabzon ne oldu 10 senede 7 tane seçim gördü ama stad bitmedi ..

yok dolgu yapılmış yok ondan uzamış diyor bazıları.....

görende dolgu ile sivastopola gittik sanır....

BaşoğLu
12.04.2016, 11:36
kesinlikle haklısınız fakat bizim ki sadece stad değil kompleks olarak planlandı tabi bu 10 senelik gecikmeye asla bahane olamaz bizim stadımızın en geç 2013 te bitmesi gerekirdi bunun farkındayım trabzonsporu her alanda oldugu gibi bu alanda da sona attılar 2016 agustosta bitecek deniliyor inanın bizler ve yönetim baskı yapılmazsa 2016 sonuna kadar da sürer bu olay.ya bırakalım artık şu bizimkisi sadece stad değil komplekste var komplekslerini. iki tane oval bina 5 tane antreman sahası ve yanına sporla alakasız şehir hastanesinin kompleks tanımıyla uzaktan yakından alakası olamaz. kompleks olması için. Trabzonspor'a ait otel kamp eğitim merkezi. alt yapı merkezleri. cafeler avmler. kolej binaları yönetim binaları Trabzonspor a gelir getirecek iş hanları. futbolcuları için küçük çaplı bir site . yaparsın o zaman bunun adı komple bir kompleks olur. ama 5 tane antreman sahasını yaptırmak kompleks yaptırmakla eş değer olmuyor . ki zaten o 5 tane sahayı Trabzonspor sadece m.a.yılmaz tesislerini satsa 10 kere yapar kendi başına...

BaşoğLu
12.04.2016, 11:37
yok dolgu yapılmış yok ondan uzamış diyor bazıları.....

görende dolgu ile sivastopola gittik sanır....engebeli arazisini dolgu inşaatında kullanmak amaçlı düzlemek için 1 trilyon verecekleri talihli kişiyi aramak uzun sürmüştür......

selcuk
12.04.2016, 11:38
BJK kendi stadyumunu kendisi yapma cesareti gösterdi, 50 milyon TL devlet yardımı dışında yardımda almadı peki Trabzonspor da Avni Aker in yerine yeni stadyum yapma cesareti gösterecek başkan,yönetici ismi verebilirmisiniz, kimse veremez değil mi. Muharrem Usta yönetimi dışında bir yönetimin ismini veremezsiniz. Trabzonspor bugün babasından harçlık isteyen askerliğini yapmış çocuklar gibi farkındamısınız, Muharrem Usta ve arkadaşları 4 yıl önce çevrilebilir miktarda borcu olan bir Trabzonspor un başına gelmiş olsalar inanın Trabzonspor Avni Aker in yerine stadyum yapacak bilgi, birikim ve cesarete sahip tek başkan.
nerde oynayacaktik 2-3 sene
orasi istanbul degil, 5-6 stadyum olsun
sonra tesisler ne olacakti...

ya bırakalım artık şu bizimkisi sadece stad değil komplekste var komplekslerini. iki tane oval bina 5 tane antreman sahası ve yanına sporla alakasız şehir hastanesinin kompleks tanımıyla uzaktan yakından alakası olamaz. kompleks olması için. Trabzonspor'a ait otel kamp eğitim merkezi. alt yapı merkezleri. cafeler avmler. kolej binaları yönetim binaları Trabzonspor a gelir getirecek iş hanları. futbolcuları için küçük çaplı bir site . yaparsın o zaman bunun adı komple bir kompleks olur. ama 5 tane antreman sahasını yaptırmak kompleks yaptırmakla eş değer olmuyor . ki zaten o 5 tane sahayı Trabzonspor sadece m.a.yılmaz tesislerini satsa 10 kere yapar kendi başına...

kompleks lafi ne demek acaba
tt arena tek basina kompleks olabildi bizim 500 dönüm olamiyor
ben bu türkceden bisey anlamadim
spor sitesimi oldu

angraf
12.04.2016, 11:38
ya bırakalım artık şu bizimkisi sadece stad değil komplekste var komplekslerini. iki tane oval bina 5 tane antreman sahası ve yanına sporla alakasız şehir hastanesinin kompleks tanımıyla uzaktan yakından alakası olamaz. kompleks olması için. Trabzonspor'a ait otel kamp eğitim merkezi. alt yapı merkezleri. cafeler avmler. kolej binaları yönetim binaları Trabzonspor a gelir getirecek iş hanları. futbolcuları için küçük çaplı bir site . yaparsın o zaman bunun adı komple bir kompleks olur. ama 5 tane antreman sahasını yaptırmak kompleks yaptırmakla eş değer olmuyor . ki zaten o 5 tane sahayı Trabzonspor sadece m.a.yılmaz tesislerini satsa 10 kere yapar kendi başına...

bildiğim kadarıyla tamda emin değilim buradaki arkadaşlar daha iyi söylerler M.A Yılmaz tesisleri satılacak yada istimlak edilecek diye biliyorum komplekse yeni tesisler yapılacak önümüzdeki yıl diye burada konusanlar vardı.

BaşoğLu
12.04.2016, 11:40
bildiğim kadarıyla tamda emin değilim buradaki arkadaşlar daha iyi söylerler M.A Yılmaz tesisleri satılacak yada istimlak edilecek diye biliyorum komplekse yeni tesisler yapılacak önümüzdeki yıl diye burada konusanlar vardı.
m.a.yılmaz tesisleri Trabzon hava limanı genişletilmesi amaçlı kamulaştırılma ihtimali var ( buranın değeri kağıt üzerinde 50 milyon tl olmakla birlikte 110 milyon tl gibi bir rakamda geçmiştir.. ama iho yönetiminin şirket varlıklarını tek yerde toplama çalışmaları esnasında buraya biçilen değerin 50 milyon tl olduğunu hatırlıyorum.

angraf
12.04.2016, 11:45
m.a.yılmaz tesisleri Trabzon hava limanı genişletilmesi amaçlı kamulaştırılma ihtimali var ( buranın değeri kağıt üzerinde 50 milyon tl olmakla birlikte 110 milyon tl gibi bir rakamda geçmiştir.. ama iho yönetiminin şirket varlıklarını tek yerde toplama çalışmaları esnasında buraya biçilen değerin 50 milyon tl olduğunu hatırlıyorum.

böyle bir durumda buradaki arkadaşlar akyazıya yeni tesislerin yapılacağınıda söylemişlerdi mevcut tesislerden daha modern olacak şekilde.

BaşoğLu
12.04.2016, 11:53
böyle bir durumda buradaki arkadaşlar akyazıya yeni tesislerin yapılacağınıda söylemişlerdi mevcut tesislerden daha modern olacak şekilde.zaten mesele de orada. şehir hastanesine gidecek olan o 400 dönüme sen tesis yapacaktın oteli avm si iş hanı cafesi sitesi vs. ama o hastane oraya girerse sen cücük kadar yere iki blok dikip yönetim binası diye yiyeceksin ... yemek zorunda bırakılacaksın..

cem1990
12.04.2016, 11:54
Faik ağabey siyaseti bilmiyormuş gibi konuşuyorsun
35 yaşına kadar siyasetin yalan dolan olduğunu bilmiyorsan hata sende ağabey :)

selcuk
12.04.2016, 12:06
ihtimalimi
1 havaalani genisletilmeyecek, yenisi yapilacak
2 may tesislerinin gelen sezon kamulastirilmasi öngörüldü yönetimden
kap i biraz okuyun derim

https://i.hizliresim.com/v5DQNm.jpg

angraf
12.04.2016, 12:16
ihtimalimi
kap i biraz okuyun derim

o halde 60 milyon TL ye burası kamulaştırılmış bu para klübe ne zaman verilir acaba.

selcuk
12.04.2016, 12:20
o halde 60 milyon TL ye burası kamulaştırılmış bu para klübe ne zaman verilir acaba.
kamulastirilacak demek daha dogru
devletten bi istek geldiki bu bütceye alindi
mali teslim ettinmi parayi alirsin

BaşoğLu
12.04.2016, 12:28
ihtimalimi
kap i biraz okuyun derim

benim bahsettiğim 50 milyon tl Trabzonspor bağlı şirketlerinin bilançolarında yer alan varlıkları tek çatı altında toplarken m.a.y tesisleri için biçilen değerleme rakamıydı . kdv hariç 46.93 milyon tl ye diğer bir Trabzonspor bağlı firmasına satış rakamı bu .. işte kaynak . http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-dan-kap-a-bagis-aciklamasi-trabzon-yerelhaber-417444/

ama bu rakam iskonto uygulanarak bulunmuş rakam. tabii ki üçüncü kişi ve kurumlara satışta bu rakamın % 50 artısına satış yapılacağı ve yapılması da gerektiği gün gibi ortada.

selcuk
12.04.2016, 12:33
benim bahsettiğim 50 milyon tl Trabzonspor bağlı şirketlerinin bilançolarında yer alan varlıkları tek çatı altında toplarken m.a.y tesisleri için biçilen değerleme rakamıydı . kdv hariç 46.93 milyon tl ye diğer bir Trabzonspor bağlı firmasına satış rakamı bu .. işte kaynak . http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-dan-kap-a-bagis-aciklamasi-trabzon-yerelhaber-417444/

ama bu rakam iskonto uygulanarak bulunmuş rakam. tabii ki üçüncü kişi ve kurumlara satışta bu rakamın % 50 artısına satış yapılacağı ve yapılması da gerektiği gün gibi ortada.
40-50 60
konuyla ne alakasi var

BaşoğLu
12.04.2016, 12:36
40-50 60
konuyla ne alakasi var

konuyla şöyle bir alakası var. 69.420 m2 lik bir tesisin 50 milyon veya 60 milyona satışımı daha karlıdır . yoksa 60 üzerine satışımı. bunun için matematik profosörü değil 4 işlem bilmek gerekli. devlet bizi akyazı da hastaneyle sıkıştırıyorsa. bizde onları havaalanının yeniden yapılması projesinde m.a.y. tesisleriyle sıkıştırmalıyız. tabii ki onların üslubu gibi değil...

ÖmürKaradeniz61
12.04.2016, 12:39
Daha Metrekare hesabı yapmayı bilmeyenler yahu 10 senedir bir stadı bitiremediniz diyor,bjknin bitti bizimki haledaha devam ediyor diyor ama adam düşünmüyor o dolgunun nasıl yapıldığını kocaman dönüm alanın nasıl doldurulduğunu,denizde kazık çakmak nasıl birşeydir,deniz üstüne kompleks nasıl yapılır.Hadi fikrin yok bari saygı göster.Ben çok iyi bildiğimi söylemiyorum fakat sıradan bir ihaleye devlet en aşağı 120 gün süre veriyorken Trabzonspor stadı gibi başlı başlına karmaşıklıkla dolu bir projenin 1-2 senede bitmesini bekleyen arkadaşların iyi niyetine şahsımca ben inanmıyorum,artniyet arıyorum.Türkiyede diğer stad projeleri bir yana Akyazı biryana.Bjk hazır yeri yıktı üstüne inşaat yaptı keza diğer stadlarda aşağı yukarı hep aynı.

selcuk
12.04.2016, 12:45
konuyla şöyle bir alakası var. 69.420 m2 lik bir tesisin 50 milyon veya 60 milyona satışımı daha karlıdır . yoksa 60 üzerine satışımı. bunun için matematik profosörü değil 4 işlem bilmek gerekli. devlet bizi akyazı da hastaneyle sıkıştırıyorsa. bizde onları havaalanının yeniden yapılması projesinde m.a.y. tesisleriyle sıkıştırmalıyız. tabii ki onların üslubu gibi değil...
Türkiyede nasil oldugunu bilmiyorum
burada kamulastirma o bölgede satilan diger arsalarin ortalama karemetre fiyatina yapilir
bunun lami mimi olmaz
mahkemeye gidersen sadece sonucu geciktirirsin
bizimde bunu göze alacak vaktimiz yok

ayrica 3 bin metre pistli havaalanina takiminda ticari ihtiyaci var

hastane isini baskan sessiz sedasiz hal eder

ben daha en gec 2017 de yeni ücretli piyasa artirimi bekliyorum, akyazidaki projeleri finanse edebilmek icin
hes projeside daha duruyor

BaşoğLu
12.04.2016, 12:51
Türkiyede nasil oldugunu bilmiyorum
burada kamulastirma o bölgede satilan diger arsalarin ortalama karemetre fiyatina yapilir
bunun lami mimi olmaz
mahkemeye gidersen sadece sonucu geciktirirsin
bizimde bunu göze alacak vaktimiz yok

ayrica 3 bin metre pistli havaalanina takiminda ticari ihtiyaci var

hastane isini baskan sessiz sedasiz hal eder

ben daha en gec 2017 de yeni ücretli piyasa artirimi bekliyorum, akyazidaki projeleri finanse edebilmek icin
hes projeside daha duruyortamam peki şöyle düşün bugün denize sıfır bir araziyi trabzonda kaç paraya alırsın tam 69.420 metrekare yani 70 dönüm araziyi. 1 trilyon diyorum dönüm başına ben. çünkü h.avni aker arazisinin dönüm başına fiyatı bu . ki biz denize sıfır bir alandan bahsediyoruz. devlet hastaneye sıra gelince kafasına göre ahkam kesiyorsa kardeşim. sende ona böyle bir kozla konuş.. o tesisleri devlete satma zorunluluğu yok Trabzonspor un.

selcuk
12.04.2016, 12:57
tamam peki şöyle düşün bugün denize sıfır bir araziyi trabzonda kaç paraya alırsın tam 69.420 metrekare yani 70 dönüm araziyi. 1 trilyon diyorum dönüm başına ben. çünkü h.avni aker arazisinin dönüm başına fiyatı bu . ki biz denize sıfır bir alandan bahsediyoruz. devlet hastaneye sıra gelince kafasına göre ahkam kesiyorsa kardeşim. sende ona böyle bir kozla konuş.. o tesisleri devlete satma zorunluluğu yok Trabzonspor un.
zurunlu istimlak edemez diyorsun yani

bu dediklerin bence antipati uyandirir ve diger islerinde önüne gelir
oranin toprak degeri bellidir
tabi lobi faaliyetlerinde kullanirsin bunu, ama öyle direk koz olarak kullanmak bence yanlis olur

BaşoğLu
12.04.2016, 13:25
zurunlu istimlak edemez diyorsun yani

bu dediklerin bence antipati uyandirir ve diger islerinde önüne gelir
oranin toprak degeri bellidir
tabi lobi faaliyetlerinde kullanirsin bunu, ama öyle direk koz olarak kullanmak bence yanlis olur
devlet nasıl Akyazı'ya hastane yapılması ile alakalı bir tutum sergiliyorsa yönetimde bunu gayet tabi yapabilir.. sonuçta akyazı devletin bize tahsis etmesi gereken bir proje çünkü karşılığını avni aker ve yavuz selimle alıyor. ama m.a.y. tesisleri tamamen Trabzonspor'un tapulu malı. isterse satmaz.

Mehmet Cihan Kocaman
12.04.2016, 17:21
Önder Bülbüloğlu'nun UEFA görüşmesiyle ilgili bir açıklama yapıldı mı? Nasıl geçti?
Karar ne zaman açıklanacak?

Adem Akyüz'
12.04.2016, 17:37
Önder Bülbüloğlu'nun UEFA görüşmesiyle ilgili bir açıklama yapıldı mı? Nasıl geçti?
Karar ne zaman açıklanacak?
Uefa 15 Nisan'da yapacağı toplantıda kararı açıklayacak diye bir açıklama okudum twitterda ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Gurpas
12.04.2016, 17:59
Bizle ilgili alınan kararlar bile geç oluyor. Nedir bu çektiğimiz arkadaş.

gurur6134
12.04.2016, 18:22
Senelerce numune hastanesi ve ssk ne cekti avni akerden mac gunleri bunlarin haberi yok heralde stat yanina hastane olurmu ya hangi akla hizmet bu neyin kafasi..gurultu patirdi karmasa ve hastane..

Ahmet Aksu
12.04.2016, 19:05
artık şu uefa meselesi hallolsa da sponsor işini sonlandırsa. kabak tadı verdi artık, stadın açılmasına 3-4 ay kaldı sponsorlar piyasada yok.
ayrıca hoca konusunda da ümitli değilim. özellikle haminin scout ekibi ile iş yapması ve seneye oluşacak iskelet kadroyu seçmesi olayı benim ümidimi düşürdü ne yalan söyleyeyim. kadronun neredeyse %70 nin değişmesi gerekirken iskelet kadronun üstüne takviye sözcükleri canımı sıktı. iskelet kadro yok ki üstüne serpiştirelim.

Adem Akyüz'
12.04.2016, 19:51
artık şu uefa meselesi hallolsa da sponsor işini sonlandırsa. kabak tadı verdi artık, stadın açılmasına 3-4 ay kaldı sponsorlar piyasada yok.
ayrıca hoca konusunda da ümitli değilim. özellikle haminin scout ekibi ile iş yapması ve seneye oluşacak iskelet kadroyu seçmesi olayı benim ümidimi düşürdü ne yalan söyleyeyim. kadronun neredeyse %70 nin değişmesi gerekirken iskelet kadronun üstüne takviye sözcükleri canımı sıktı. iskelet kadro yok ki üstüne serpiştirelim.
Hami'nin böyle bir görev içinde olduğu nerden çıktı? Herhangi bir yetkili kişiden bu yönde bir açıklama var mı? Yoksa yerel basının üfürmesi mi?

kayyum61
12.04.2016, 20:15
fbde vitor pereira nın koltuğu sallantıda, eğer gönderilirse bence bu takımda iş yapar hırslı birisine benziyor, tecrübeli, bosingwa da yardımcısı olur

selcuk
12.04.2016, 22:23
Hami'nin böyle bir görev içinde olduğu nerden çıktı? Herhangi bir yetkili kişiden bu yönde bir açıklama var mı? Yoksa yerel basının üfürmesi mi?
hami mac sonu scout ekibinin önerilerini degerlendirdigini söyledi sadece

kendi varligini takima karsi güclendirmeye calisdigi icin demistir bunu

ibrahim
12.04.2016, 22:24
çok doğru bir yorum, biri yaptığı isimle hoca oldu, diğeri uefa avrupa liginde final oynadıda hoca oldu
Bazı şeyleri yapabilmek için belli bir olgunluğa erişmiş olmak gerekiyor. Örneğin birisi sırf müezzinlik yaptı diye imam olarak tayin edilmez veya muhtarlık yaptı diye bakanlık verilmez kimseye.

Osman Özköylünün belli başlı bir geçmişi var. Takımlar devraldı, kimisine dipten tepeyi gösterdi, kimisine seviye atlattı lig yükseltti. Enkazlar devraldı, çoğunu adam etti. Hami 3 futbolcu grubuyla 50 kişiyle çalıştıysa Osman Özköylü 10 ayrı takımla 200 kişi çalıştırdı. Hami 100 antrenmana çıktıysa Osman Özköylü 500 antrenmana çıktı. Hami televizyonlarda yarım yamalak Türkçesiyle maç yorumlayıp antrenörlük belgesini yeni yeni alırken Osman Özköylü profesyonel liglerde tur atlatıyordu takımlarına.

Bu yüzden Osman Özköylü hocadır, Hami daha hoca olamamıştır.

rhm04
12.04.2016, 23:22
ben tolunay kafkas bir daha denenmelidir diyorum 5 yıllık sözleşme ile hiç bir şekilde işine karışılmamalıdır...

61ronin61
12.04.2016, 23:29
ben tolunay kafkas bir daha denenmelidir diyorum 5 yıllık sözleşme ile hiç bir şekilde işine karışılmamalıdır...

alacağı için trabznsporu mahkemeye vermiş tolunayı haa.

ayrıca beş para etmez bir hoca.ne kadar küçük düşünüyorsunuz.

tolunay hami akçay bunlar alt lig takım hocları.

1 numaramız vardı onuda kolpataş kaptı.

kimsede sabır mabır kalmadı ölüp gidicek şampiyonluk göremeden.

bize dünyaca ünlü bir hoca yada mükemmel bir hoca lazım.

kayyum61
12.04.2016, 23:33
ben ikisini kıyaslamıyorum, ikisini kıyaslarsak dediğiniz doğru ben sadece bizi şampiyon yapabilecek bir hoca gözüyle bakıyorum. öz evlatlarla bir yere varamayız, amacımız ilk 5 ise Sir de 5. yapar ama şampiyonluk yarışı için üst düzey hoca lazım.

bunların hepsi zaman kaybından başka bişey değil, 3 ay biri 5 ay başka biri ondan sonra neden başarısızız?

birde kıyasladığınız takımlar 2. lig 3. lig takımları, yahu Trabzonsporu çalıştırmakla zeytinburnusporu çalıştırmak aynı şey değil

rhm04
12.04.2016, 23:37

onun tavrı adamı takımdan kovar gibi gönderen hacıya idi. insan gibi konuşup gönderse bu sonuçlar doğmaz bir evladımızı bu kadar üzmezdik. insanca davranılınca davaındn vazgeçti

alone_6161
13.04.2016, 10:40

Tolunay'ın yerinde olsam bende aynısını yapardım. Yıllarca Trabzonspor'a hizmet etmiş ve görevde olan Tolunay hoca görevden alındığını gazetelerden, tvlerden duyuyor. Böyle saçma şey olur mu? Alırsın karşına teşekkür edersin, biz başka bir hocayla çalışmak istiyoruz dersin, anlaşır, el sıkışır ayrılırsın. İHO'nun saçma icraatlarından biri işte. Hatta kendisi bile kabul etmişti hatasını....

Adem Akyüz'
13.04.2016, 11:21
Yunus Emre Sel: Trabzonspor'un dün UEFA ile yaptığı görüşmeler sonucunda sürecin biraz daha uzama durumu ortaya çıktı. Yani karar 15'inde değil daha sonra.

İyice suyu çıktı bu işin de..

artvints
13.04.2016, 11:24
uefa'nın yerinde olsam klübün transfer sezonunu nasıl geçirdiğine bakarak veririm kararı. verilen sözler orada bozuluyor.

Faik Yılmaz
13.04.2016, 11:24
Yunus Emre Sel: Trabzonspor'un dün UEFA ile yaptığı görüşmeler sonucunda sürecin biraz daha uzama durumu ortaya çıktı. Yani karar 15'inde değil daha sonra.

İyice suyu çıktı bu işin de..

Nedir bu ya....

Evet süreç çok uzadı......

Sanki adam öldürdük.....

Mehmet Cihan Kocaman
13.04.2016, 12:07
Ya ne süreçmiş abi yeter ya.
Bu UEFA bizimle ilgili kararları niye geç veriyor hep?
Galatasaray ile ilgili karar 8 gün içinde açıklanmıştı bizimki 1 ay olacak nerdeyse.

angraf
13.04.2016, 13:15
bu kadar uzatıp avrupadan men vermezler umarım -.-

OFLU
13.04.2016, 13:53
Bu UEFA da tam gerzekler topluluğu arkadaş. Ulan haklıya hakkını vermezsin, bi karar alacan yok bidaha görüşelim yok bi ziyaret edin. Men vereceksen ver ulan bizde işimize bakalım .

selcuk
13.04.2016, 14:00
Ya ne süreçmiş abi yeter ya.
Bu UEFA bizimle ilgili kararları niye geç veriyor hep?
Galatasaray ile ilgili karar 8 gün içinde açıklanmıştı bizimki 1 ay olacak nerdeyse.
8 günde verilen karar idam´di
dnipro gibi takimlarada kisa sürede men cezasi verilmisti

uzamasi bence olumlu
büyük ihtimallen bir aksiyon plani ve yeni ffp hedefleri kontrati hazirlaniyordur

Mehmet Cihan Kocaman
13.04.2016, 15:44
8 günde verilen karar idam´di
dnipro gibi takimlarada kisa sürede men cezasi verilmisti

uzamasi bence olumlu
büyük ihtimallen bir aksiyon plani ve yeni ffp hedefleri kontrati hazirlaniyordur

İdam falan değildi 1 yıl men aldı Galatasaray.
Herkes 2 yıl veya 1+1 yıl bekliyordu ve çoğunluk 1 yıl ceza verilmesine sevinmişti.
Yanlış hatırlamıyorsam Muharrem Usta 24 Mart'ta sunuma gitmişti. 20 gün falan oldu çoktan karar verilmeliydi. Önder Bülbüloğlu 2 gün önce gitti galiba son bir kez daha gidecek. Geçtiğimiz hafta açıklansaydı şimdi sponsorluklar falan açıklanmış olurdu sırf bu süreç yüzünden yönetimin eli kolu bağlı şuan ileriye bakamıyoruz.

Allahından bul İHO!!!

Ahmet Aksu
13.04.2016, 15:48
uefa kararı yine ertelendi galiba mayısın ilk haftasına kadar sürecekmiş diyorlar. sponsorluktan dolayı bu iş canımı sıkıyor bir an önce halledilse de sponsorları açıklasalar artık, zaten çok geç kalındı.

Tahir61
13.04.2016, 15:58
uefa daki savunmamızda "mali olarak düştüğümüz bu durumun en büyük sebebi sizin de onayladığınız şike davasının ülkemizde tanınmaması ve hakkımızın bize verilmemesidir" diye bir şey dedik mi acaba???

selcuk
13.04.2016, 16:29
İdam falan değildi 1 yıl men aldı Galatasaray.
Herkes 2 yıl veya 1+1 yıl bekliyordu ve çoğunluk 1 yıl ceza verilmesine sevinmişti.
Yanlış hatırlamıyorsam Muharrem Usta 24 Mart'ta sunuma gitmişti. 20 gün falan oldu çoktan karar verilmeliydi. Önder Bülbüloğlu 2 gün önce gitti galiba son bir kez daha gidecek. Geçtiğimiz hafta açıklansaydı şimdi sponsorluklar falan açıklanmış olurdu sırf bu süreç yüzünden yönetimin eli kolu bağlı şuan ileriye bakamıyoruz.

Allahından bul İHO!!!
men benim icin idamlan bir

UEFA, Fair Play Kriterleri kapsamında Karadeniz ekibini üçüncü
UEFA, Trabzonspor'u bir kez daha davet etti. Karadeniz ekibi, Fair Play Kriterleri kapsamında İsviçre'de ikinci kez UEFA’ya savunmasını verirken, Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, bir görüşme daha yapacaklarını söyledi.

UEFA, Trabzonspor ile ilgili kararını veremiyor.
Futbolun Avrupa'daki patronu, Fair Play Kriterleri kapsamında Karadeniz ekibini üçüncü kez görüşmeye çağırma kararı aldı.
"UEFA da bu işi ciddiyetle yürüttüğümüzün farkında"
Başkan yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA ile yaptıkları görüşme konusunda açıklamalarda bulundu.
Görüşmenin iyi geçtiğini belirten Önder Bülbüloğlu, "15 Nisan'da karara bağlanmasını beklediğimiz süreç, biraz daha uzayacak gibi görünüyor. Teknik anlamda görüşmelerimiz devam ediyor ve olumlu gidiyor. Ama kararın açıklanması Nisan ayının sonunu bulacak gibi. Hatta Mayıs'ın ilk haftasına da uzayabilir. Sürenin uzaması bizim lehimize bir durum" dedi.
Süreci en hafif ceza ile atlatmak için her yolu denediklerine dikkat çeken Bülbüloğlu, "Salı günü yaptığımız toplantıda, yolladığımız ek bilgiler hakkında konuştuk. Bir görüşme daha olacak. Vergi uzlaşmasıyla ilgili UEFA'ya sunacağımız bir rapor vardı ancak yetiştiremedik. İsviçre'den döndüğümde arkadaşlarımız bu raporları tamamladı. Bunları alıp UEFA yetkililerine götüreceğim. Onlar da bu işi ciddiyetle yürüttüğümüzün farkındalar" diye konuştu.

uefa daki savunmamızda "mali olarak düştüğümüz bu durumun en büyük sebebi sizin de onayladığınız şike davasının ülkemizde tanınmaması ve hakkımızın bize verilmemesidir" diye bir şey dedik mi acaba???

sanmam
gs herseyi sike sürecine ve global krize bagladi
bi etkisi olmadi
ayni hatayi biz yapmamisizdir

Doğukan Uçan
13.04.2016, 16:57
https://twitter.com/MuharremPasa/status/675356956379504640

:D :D :D

Uğur_Dmrtrk
13.04.2016, 20:00
Bir an önce sonuçlansa artık..Ne tür bir yaptırımı olacak UEFA'nın göreceğiz..Herşeye hazırlıklı olmak lazım yinede.

trabzonsporkits
13.04.2016, 23:55
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12963623_994389427274911_8481579671777803148_n.jpg ?oh=b92288acb962e8c9d79fb07e42a6dcd7&oe=5771C9EF

YUKSELİSE GECTIK

Mehmet Cihan Kocaman
14.04.2016, 11:01
Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Abdullah Beşir çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşir’in hedefinde ise Bordo-Mavili kulübün başkanı Muharrem Usta vardı. Trabzonspor yönetiminde başı boşluk olduğunu dile getiren Beşir, “Başkan İstanbul’dan bir sekreterle Trabzonspor’u yönetmeye kalkıyor. En acı tarafı, yönetimde yer alan arkadaşların da bu duruma seslerini çıkarmamalarıdır. Bu da yönetimin tutarsız olduğunun göstergesidir” diye konuştu.
YILMAZ BİR KÖPRÜYDÜ
İstanbul’dan başkanlık yapanlar arasından bugüne kadar sadece Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz zamanında şampiyonluk çıktığını vurgulayan Beşir, “Onursal Başkan İstanbul’da olmasına rağmen bir ayağı her zaman Trabzon’daydı. Kulüple iç içeydi. O dönem zor şartlarda Trabzonspor’u hedefe taşımak için tam mesaisini verirdi. Kısacası İstanbul ile Trabzon arasında köprüyü iyi kurardı. Oysa şimdi bu böyle mi? Başkan Muharrem Usta telekonferans sistemi ile toplantılara katılıyor, aradaki samimiyeti ortadan kaldırıyor. Bu şekilde kulüp yönetilmez. Süslü kelimeler Trabzonspor’u hedefine ulaştırmaz” dedi.
ELLE TUTULUR İCRAATI YOK
Başkan Usta’nın kulübün geleceğine dönük ışık vermediğini söyleyen Beşir, şöyle devam etti: “Benim gibi bu düşüncede olup da Bordo- Mavili kulübe gönül veren birçok insan var. Kulübü 3 ay önce devralmasına rağmen elle tutulur bir icraatı yok. Hep lafta bazı şeyleri dile getiriyor ama bir söz vardır: Lafla peynir gemisi yürümez. Bir kere Muharrem Usta Trabzonspor’u yönettiğinin farkında olmalı. Kendisi ‘hastanede 17 bin çalışanım var’ söylemini bırakıp hangi koltukta oturduğunun farkına varmalı. Gel gör ki hâlâ bunun farkında değil.”
BURASI AİLE ŞİRKETİ DEĞİL
Usta’nın Trabzonspor’u aile şirketi olarak gördüğünü ileri süren Abdullah Beşir, “Bizim de kulağımıza başkanın, kulübü kardeşi İzzet Usta’ya emanet ettiği duyumları geliyor. Bu affedilmez bir hata ve yanlıştır. Burası aile şirketi değil. İyi, o zaman biz orayı bırakalım, Usta kardeşlerle Trabzonspor’u yeniden kuralım. Böyle bir şey olur mu? Muharrem Usta aklını başına almalı, aksi halde Trabzonspor’dan elini ayağını çekmeli” diye konuştu.
DİKTA REJİM HUZURSUZLUĞU
Bordo-Mavili yönetimde kazanın kaynadığı söylemlerinin ayyuka çıktığını açıklayan Beşir, “Birçok yöneticinin istifasının cebinde olduğunu duyuyoruz. Demek ki yönetim içinde Usta’ya karşı bir rahatsızlık var. Sen tek başına karar alıp uygulayacaksın, hep ben diyeceksin, yola çıktığın arkadaşlarını pasifize edip kendi havanı atacaksın. O nedenle, Usta’nın dikta rejimi ile kulübü yönetmesinin yönetim içinde huzursuzluğa yol açtığına inananlardanım. Zamanla yönetim içindeki dalga büyür ve onun altında kalırlarsa hiç şaşırmam” dedi.
SEN GİT GERİSİNİ DÜŞÜNME
“Muharrem Usta kulübü aldığından bugüne kadar gerekli umudu vermediği gibi Trabzonspor’u daha da kötü yerlere götürecektir. Gidişat onu gösteriyor” görüşünü savunan Beşir, “Ben gidersem takım daha kötüye gider düşüncesinde olmasın başkan Usta. Sen git, gerisini düşünme! Bırak yakamızı! Trabzonspor’a bir şey olmaz. Trabzonspor layık olduğu yeri bulur. Yeter ki doğru adamlar gelsin. Bunlar değil Trabzonspor’u, amatör kulübü bile yönetemezler” diye konuştu. Trabzonspor’un öz evlatlarıyla başarıyı yakalayacağını söyleyen Beşir, “Nedense Trabzonspor yönetiminden bu konuda istenilen adımlar atılmadı. Hâlâ macera peşinde koşulması kulübü daha büyük kaosun içerisine sokacaktır. Bana göre Trabzonspor başkanlık gömleği Muharrem Usta’ya fazlasıyla bol geliyor” ifadelerini kullandı.
Onursal Başkan Yılmaz’ın çatısı altında birleşilmeli
Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın Bordo-Mavili kulüp için büyük bir değer olduğunun altını çizen Abdullah Beşir, “Bir kere Trabzonspor başarıya giden yolda kulübün mihenk taşlarını bir araya getirmeli. Bu halkanın en önemli ismi ise Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz’dır. Onun fikrinden, gücünden Trabzonspor mutlaka yararlanmalı.Kulübün içine düştüğü çıkmazdan çıkış noktası Onursal Başkan Yılmaz’ın ta kendisidir. Bu değerin çatısı altında birleşme kesinlikle olmalı. Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz’ın önderliğinde güçlerin birleştiği Trabzonspor’un önünde kimse duramaz” dedi.

Kaynak:Karadeniz

Mehmet Ali Yılmaz denen şahsı savunmasına mı yanalım?
Yoksa "İstanbul'dan yönetenler arasında en son onun döneminde şampiyon olduk" deyip 2010-2011'deki şampiyonluğu yok saymasına mı yanalım?
"3 ay olmasına rağmen bir icraatı yok" deyip 3 aylık süreci çok uzunmuş gibi göstermesine mi yanalım? Yoksa bu kısa süreçte kulübün borcunu 36 milyon lira gibi ciddi bir ölçüde azaltmasını görmeyişine mi yanalım?
"Bunlar amatör kulüp bile yönetemez" demesine mi yanalım? Yoksa "kurtuluş öz evlatlarımızda" diyerek yönetimin, teknik heyetin ve futbolcu kadrosunun kulübü yeyip bitiren "küçük olsun bizim olsun" görüşünde olan öz evlatlardan oluşmasını istemesine mi yanalım?

Yerel basın başta olmak üzere aylardır böyle saçma sapan yazılar yazarak taraftarın arkasında durduğu 3 aylık yönetimi yıpratmak için elinden geleni yapan herkesi allah ıslah etsin.

Bu kulüp sizin yüzünüzden bu halde. Trabzonspor'u size yedirmeyeceğiz. ALLAHINIZDAN BULUN!!

Samet Yildirim
14.04.2016, 11:11
Abdullah Besir :D

İ. SARAL
14.04.2016, 11:15
Böyle adamlar için resmi siteden sadece şu cümle yayınlanmalı: "yav he he"

Adem Akyüz'
14.04.2016, 11:49
Karadeniz Gazetesi'nin(MAY'ın) acısı büyük.. Bütün haberlerinde aynı saldırı dilini kullanıyorlar.

artvints
14.04.2016, 11:56
abdullah beşir'in 3 ay önce seçim olduğundan haberi yok galiba. madem müthiş bir adammış girseymiş seçime mehmet ali yılmaz. ama öyle olmaz tabi usta 3 ayda bu işi yapamıyoruz deyip apar topar mehmet ali yılmaz'ın ayağına gidecek biz yapamadık sen bizi kurtar diyecek.öyle bir fantazi dünyaları var. birilerinin adamı olmak tam olarak böyle birşey.

Reha Asan
14.04.2016, 12:02
seçileli 1 hafta olan yönetimi istifaya davet eden yerel medyanın yanına bir de 3 ayında bırak git diyen divan kurulu üyemiz çıktı.Maşallah çok güzel bir camiaya sahibiz.

Mehmet Cihan Kocaman
14.04.2016, 12:21
Şunları gördükçe camiadan ve yerel basından tiksiniyorum.
Muharrem Usta ve ekibine olan sevgim de artıyor.

amasya0561
14.04.2016, 13:05
Bu ve bunun gibiler canımdan çok sevdigim takımdan sogutacaklar beni. la bi düşün şu takımın yakasından.

srmnlii
14.04.2016, 14:16
okurken resmen midem bulandı.. Başka sözede gerek yok..

Samet Yildirim
14.04.2016, 14:18
https://twitter.com/AlirizaEgemen/status/720569732475330562

slmn
14.04.2016, 15:05
May denen adamın onursallığını elinden alacaksın bu mallara en güzel cevap o olur.

Ertan 51
14.04.2016, 15:18
Köpekliğini yaptığınız onursal başkanınız da batsın siz de batın e mi,
en az şikeciler kadar tiksiniyorum sizlerden haberiniz olsun,
sülük sizden iyi sülük, o derece :mad:

kayyum61
14.04.2016, 16:10
fatura olayı nedir yahu? gerçek mi? faturalarla ilgilenen bir birimi yok mu kulübün?

Ömer Akdağ
14.04.2016, 16:46
fatura olayı nedir yahu? gerçek mi? faturalarla ilgilenen bir birimi yok mu kulübün?

Parodi hesabi o baskanin kendi hesabi degil, espri yapmis arkadas.

alone_6161
14.04.2016, 17:19
MAY'a verilmiş olan onursal başkan payesi hemen geri alınmalıdır. Neymiş gücünden faydalanacakmışız...Hangi gücünden? Kendi kanalında tüm Trabzonsporlularla cücük kadar aklıyla dalga geçen yetersizlere maaş ödediği için mi?

Adem Akyüz'
14.04.2016, 17:27
Divan Kurulu'nda böyle isimlerin olduğu bir camiadan fazla bir şey beklememek lazım. Fosillesmis beyinlerden Trabzonspor'a yarar sağlayacak fikirler çıkmaz!

omondoles
14.04.2016, 17:50
Mamaları kesilmiş belliki.

Loading %61..

Adem Akyüz'
14.04.2016, 18:15
Ne kadar da diktatör(!) bir başkan!
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160414/c6b38462f0dc0945f2f8130cae897493.jpg

artvints
14.04.2016, 18:30
resmin ortasında durmuş ama mütevazi de sayılmaz şimdi :D

~UniCef~
14.04.2016, 18:35
Bu insanlar da diktatör korkusu nedir? IHO neydi ozaman?
Adam inandiklarini ve dogru bulduklarini yapmaya calisiyor, yok ne yapsaydi, her sorun da taraftarlara mi danissaydi?
Adam secilmis birakin en azindan 7-8 ay rahat calissin.

sasone
14.04.2016, 19:19
Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Abdullah Beşir çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşir’in hedefinde ise Bordo-Mavili kulübün başkanı Muharrem Usta vardı. Trabzonspor yönetiminde başı boşluk olduğunu dile getiren Beşir, “Başkan İstanbul’dan bir sekreterle Trabzonspor’u yönetmeye kalkıyor. En acı tarafı, yönetimde yer alan arkadaşların da bu duruma seslerini çıkarmamalarıdır. Bu da yönetimin tutarsız olduğunun göstergesidir” diye konuştu.
YILMAZ BİR KÖPRÜYDÜ
İstanbul’dan başkanlık yapanlar arasından bugüne kadar sadece Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz zamanında şampiyonluk çıktığını vurgulayan Beşir, “Onursal Başkan İstanbul’da olmasına rağmen bir ayağı her zaman Trabzon’daydı. Kulüple iç içeydi. O dönem zor şartlarda Trabzonspor’u hedefe taşımak için tam mesaisini verirdi. Kısacası İstanbul ile Trabzon arasında köprüyü iyi kurardı. Oysa şimdi bu böyle mi? Başkan Muharrem Usta telekonferans sistemi ile toplantılara katılıyor, aradaki samimiyeti ortadan kaldırıyor. Bu şekilde kulüp yönetilmez. Süslü kelimeler Trabzonspor’u hedefine ulaştırmaz” dedi.
ELLE TUTULUR İCRAATI YOK
Başkan Usta’nın kulübün geleceğine dönük ışık vermediğini söyleyen Beşir, şöyle devam etti: “Benim gibi bu düşüncede olup da Bordo- Mavili kulübe gönül veren birçok insan var. Kulübü 3 ay önce devralmasına rağmen elle tutulur bir icraatı yok. Hep lafta bazı şeyleri dile getiriyor ama bir söz vardır: Lafla peynir gemisi yürümez. Bir kere Muharrem Usta Trabzonspor’u yönettiğinin farkında olmalı. Kendisi ‘hastanede 17 bin çalışanım var’ söylemini bırakıp hangi koltukta oturduğunun farkına varmalı. Gel gör ki hâlâ bunun farkında değil.”
BURASI AİLE ŞİRKETİ DEĞİL
Usta’nın Trabzonspor’u aile şirketi olarak gördüğünü ileri süren Abdullah Beşir, “Bizim de kulağımıza başkanın, kulübü kardeşi İzzet Usta’ya emanet ettiği duyumları geliyor. Bu affedilmez bir hata ve yanlıştır. Burası aile şirketi değil. İyi, o zaman biz orayı bırakalım, Usta kardeşlerle Trabzonspor’u yeniden kuralım. Böyle bir şey olur mu? Muharrem Usta aklını başına almalı, aksi halde Trabzonspor’dan elini ayağını çekmeli” diye konuştu.
DİKTA REJİM HUZURSUZLUĞU
Bordo-Mavili yönetimde kazanın kaynadığı söylemlerinin ayyuka çıktığını açıklayan Beşir, “Birçok yöneticinin istifasının cebinde olduğunu duyuyoruz. Demek ki yönetim içinde Usta’ya karşı bir rahatsızlık var. Sen tek başına karar alıp uygulayacaksın, hep ben diyeceksin, yola çıktığın arkadaşlarını pasifize edip kendi havanı atacaksın. O nedenle, Usta’nın dikta rejimi ile kulübü yönetmesinin yönetim içinde huzursuzluğa yol açtığına inananlardanım. Zamanla yönetim içindeki dalga büyür ve onun altında kalırlarsa hiç şaşırmam” dedi.
SEN GİT GERİSİNİ DÜŞÜNME
“Muharrem Usta kulübü aldığından bugüne kadar gerekli umudu vermediği gibi Trabzonspor’u daha da kötü yerlere götürecektir. Gidişat onu gösteriyor” görüşünü savunan Beşir, “Ben gidersem takım daha kötüye gider düşüncesinde olmasın başkan Usta. Sen git, gerisini düşünme! Bırak yakamızı! Trabzonspor’a bir şey olmaz. Trabzonspor layık olduğu yeri bulur. Yeter ki doğru adamlar gelsin. Bunlar değil Trabzonspor’u, amatör kulübü bile yönetemezler” diye konuştu. Trabzonspor’un öz evlatlarıyla başarıyı yakalayacağını söyleyen Beşir, “Nedense Trabzonspor yönetiminden bu konuda istenilen adımlar atılmadı. Hâlâ macera peşinde koşulması kulübü daha büyük kaosun içerisine sokacaktır. Bana göre Trabzonspor başkanlık gömleği Muharrem Usta’ya fazlasıyla bol geliyor” ifadelerini kullandı.
Onursal Başkan Yılmaz’ın çatısı altında birleşilmeli
Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın Bordo-Mavili kulüp için büyük bir değer olduğunun altını çizen Abdullah Beşir, “Bir kere Trabzonspor başarıya giden yolda kulübün mihenk taşlarını bir araya getirmeli. Bu halkanın en önemli ismi ise Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz’dır. Onun fikrinden, gücünden Trabzonspor mutlaka yararlanmalı.Kulübün içine düştüğü çıkmazdan çıkış noktası Onursal Başkan Yılmaz’ın ta kendisidir. Bu değerin çatısı altında birleşme kesinlikle olmalı. Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz’ın önderliğinde güçlerin birleştiği Trabzonspor’un önünde kimse duramaz” dedi.

Kaynak:Karadeniz

Mehmet Ali Yılmaz denen şahsı savunmasına mı yanalım?
Yoksa "İstanbul'dan yönetenler arasında en son onun döneminde şampiyon olduk" deyip 2010-2011'deki şampiyonluğu yok saymasına mı yanalım?
"3 ay olmasına rağmen bir icraatı yok" deyip 3 aylık süreci çok uzunmuş gibi göstermesine mi yanalım? Yoksa bu kısa süreçte kulübün borcunu 36 milyon lira gibi ciddi bir ölçüde azaltmasını görmeyişine mi yanalım?
"Bunlar amatör kulüp bile yönetemez" demesine mi yanalım? Yoksa "kurtuluş öz evlatlarımızda" diyerek yönetimin, teknik heyetin ve futbolcu kadrosunun kulübü yeyip bitiren "küçük olsun bizim olsun" görüşünde olan öz evlatlardan oluşmasını istemesine mi yanalım?

Yerel basın başta olmak üzere aylardır böyle saçma sapan yazılar yazarak taraftarın arkasında durduğu 3 aylık yönetimi yıpratmak için elinden geleni yapan herkesi allah ıslah etsin.

Bu kulüp sizin yüzünüzden bu halde. Trabzonspor'u size yedirmeyeceğiz. ALLAHINIZDAN BULUN!!

Hani dinazorların nesli tükenmişti?Bu ne peki?Yeni açılacak botanik parkın nadide bir parçası olur düşüncesindeyim.

ccd6167
14.04.2016, 21:00
Bni en çok şaşırtan o yazıyı okuyan buradaki arkadaşlar oluyor açıkcası.

Travelair
14.04.2016, 21:25
Divan kurulu üyeliği nasıl kazanılır bilmiyorum ama belli ki seçimde bir yanlış var. Doğru insanları seçmeleri lazım

selcuk
15.04.2016, 01:20
Divan kurulu üyeliği nasıl kazanılır bilmiyorum ama belli ki seçimde bir yanlış var. Doğru insanları seçmeleri lazım
25 yil üyelik yapan herkes divsan kurulu üyesi olur

Travelair
15.04.2016, 08:35
25 yil üyelik yapan herkes divsan kurulu üyesi olur

Hatırladım. Sadece zamana dayalı olması kötü. Nitelik de lazım. Bu örnekte sadece 25 yılı doldurdu diye mi haber yapıyorlar? Öyle ise de yanlış

Hakan
15.04.2016, 12:08
3 yıl takip söylentisini kulüp yalanladı,kazasız belasız atlatsak şunu

halil ibo
15.04.2016, 12:44
MAY gibilerin,İHO gibilerin başkanlık koltuğunda oturması zuldur samimi,vefalı,cefakar Trabzonspor taraftarına.
Bunlar ve benzeri zihniyetlerden kurtulmadan da başarı kaf dağının ardında...
Sayın başkanım Muharrem Usta aynen devam ediniz.Doğru bildiğiniz yoldan bir milim sapma göstermeyin lütfen.

Faik Yılmaz
15.04.2016, 13:29
Dostlarım ,

Biz işimize bakalım....

Önümüze bakalım.....

Mehmet Cihan Kocaman
15.04.2016, 17:12
Nevzat Aydın gereken cevabı vermiş Abdullah Beşir'e :)

ccd6167
16.04.2016, 18:56
U17 de olanlardan haberiniz yok herhalde sayın başkan. Bu arada bitnelde bırakmadı. Kusura bakmayın ama başka birisi olsa sövülmedik tarafı kalmazdı. Azıcık ağırlık koyun federasyon da mhk da hala eziklik devam ediyor

Ozan Yılmaz
16.04.2016, 22:52
U17 de olanlardan haberiniz yok herhalde sayın başkan. Bu arada bitnelde bırakmadı. Kusura bakmayın ama başka birisi olsa sövülmedik tarafı kalmazdı. Azıcık ağırlık koyun federasyon da mhk da hala eziklik devam ediyor
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160416/46bce8cab71717a153262b1676ed3b16.jpg

ibrahim
16.04.2016, 22:57
Şaka gibi. Bizim itirazımız zaten yazının o tarihte gelmesine. Dolu dizgin giderken sezonun sonuna doğru statü değiştirdi herifler. Başkan ya kafa buluyor bizimle ya da tepkimizin nedenini kavrayamamış.

Muhammet YILMAZ
16.04.2016, 23:10
Şaka gibi. Bizim itirazımız zaten yazının o tarihte gelmesine. Dolu dizgin giderken sezonun sonuna doğru statü değiştirdi herifler. Başkan ya kafa buluyor bizimle ya da tepkimizin nedenini kavrayamamış.

https://twitter.com/UstaMuharrem/status/721429783113035777

50.Yılda Şampiyonluğaa-MuharremBaşkan

Muhammet YILMAZ
16.04.2016, 23:11
Ve sonuç :
https://twitter.com/UstaMuharrem/status/721430890128273408

ibrahim
16.04.2016, 23:12
https://twitter.com/UstaMuharrem/status/721429783113035777

Ani bi kararla playoff belirlerler, fenerle final oynattırıp elimizden alırlar. O zaman da tff avukatı olur mu acaba başkan bey efendi?

Ahmet Faruk
16.04.2016, 23:15
Muharrem Bey bu konuda en doğrusu yapıyor. Her şeye itiraz edip, adını çıkartmak ilerde haklı olduğun durumda dinlenmemene sebep olur.

Şu olay olmasa U-17 nin kaçıncı olduğundan kim haberdar olurdu Allah aşkına? Her şeye slogan, her şeye isyan... Bizi bunlar kurtarmaz.

BERBATOV61
16.04.2016, 23:16
başkanla geçen havalimanında karşılaştım bir kaç futbolcu için artık bezdiğimizi hiç birşey yapmasada en azından şunları göndermesini rica ettim. Verdiği cevabı burda yazmayı doğru bulmuyorum ama en azından başkanında bizim kafada olduğunu derdimizi anladığının farkına vardım imkan dahilinde yapar yapamaz bilemem ama benim kafamda bu yönde bir şüphe kalmadı

Adem Akyüz'
16.04.2016, 23:18
Başkanın tivitlerine bakılırsa sezon sonunda play-off'ların oynanacağı başından beri biliniyormuş. O kadar tantana boşuna mıydı? Sadi Tekelioğlu sistemden bu kadar habersiz mi ki o açıklamaları yaptı?

Kafam karıştı yine :)

BERBATOV61
16.04.2016, 23:24
Başkanın tivitlerine bakılırsa sezon sonunda play-off'ların oynanacağı başından beri biliniyormuş. O kadar tantana boşuna mıydı? Sadi Tekelioğlu sistemden bu kadar habersiz mi ki o açıklamaları yaptı?

sadi tekelioğlu Türkiye kupası finalistinin avrupaya gitmeyeceğini bilmiyor nere kaldı u17

selcuk
17.04.2016, 00:03

eski yönetim onu bilgilendirdimi

martta sezon bittigi nerde görüldü
https://pbs.twimg.com/media/CgMIjhUUUAAhEdJ.jpg:large

Adem Akyüz'
17.04.2016, 00:27
Benim anladığım şu: TFF sene başı bir genelge yayınlıyor ve burada sene sonunda Türkiye Finalleri'nin yapılacağını, katılım şartlarını da daha sonra duyuracağını söylüyor. Ligin bitimine 2-3 hafta ilk 8 takımın katılacağını bildiriyor..

Buradan anlaşılan biz şampiyon olsak da olmasak da play-off'lar oynanacaktı. Sıkıntı katılım şartlarının 2-3 hafta kala açıklanması..

Ve bence en önemli soru şu, bu play-off'lar daha önceki senelerde oynandı mı? Eğer oynanmışsa itiraz edecek bir şey yok ama bu sistem ilk kez uygulanıyorsa sıkıntı büyük demektir..

selcuk
17.04.2016, 00:42
Benim anladığım şu: TFF sene başı bir genelge yayınlıyor ve burada sene sonunda Türkiye Finalleri'nin yapılacağını, katılım şartlarını da daha sonra duyuracağını söylüyor. Ligin bitimine 2-3 hafta ilk 8 takımın katılacağını bildiriyor..

Buradan anlaşılan biz şampiyon olsak da olmasak da play-off'lar oynanacaktı. Sıkıntı katılım şartlarının 2-3 hafta kala açıklanması..

Ve bence en önemli soru şu, bu play-off'lar daha önceki senelerde oynandı mı? Eğer oynanmışsa itiraz edecek bir şey yok ama bu sistem ilk kez uygulanıyorsa sıkıntı büyük demektir..
Coca-Cola Gelişim Ligleri çatısı altında oynanan Bölgesel Gelişim Ligi U15 kategorisinden Nike Premier Cup U15 Süper Finalleri'ne katılacak iki takım belli oldu.

2. Kademe maçlarında Altınordu A.Ş'yi 3-2'lik skorla geçen Trabzonspor A.Ş ve Kartalspor karşısında 1-0'lık skorla galip gelmeyi başaran Boluspor, Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası'nda birinci ve ikinci olan takımlar ile Nike Premier Cup U15 Süper Finalleri'nde mücadele edecek. Eleme usulü oynanacak bu müsabakalar sonunda birinci olan takım Nike Premier Cup Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanacak.

<center>
<tbody>

27.03.2014 09:29:42

<tbody>
http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/habernokta.gif4.7.2016
U17 Ligi finalleri başlıyor (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=19234)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/habernokta.gif6.30.2015
U13 Türkiye Şampiyonası finalleri Bursa'da oynanacak (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17735)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/habernokta.gif5.28.2015
U14 Ligi Türkiye finalleri devam ediyor (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17640)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/habernokta.gif5.21.2015
U15 Ligi Türkiye finalleri Antalya'da devam ediyor (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17602)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/habernokta.gif4.23.2015
Bölgesel Gelişim Ligleri Türkiye finalleri başlıyor (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17474)

</tbody>

</tbody>
</center>

orhanunal
17.04.2016, 01:01
sinir olduğum bu gençlerin olayı kupa almak değil kendilerini profesyonneliğe hazırlamak.nasıl bu kadaar mental çöküş yaşıyorsunuz.sizden kupa isteyen yok maçını oyna kendini fizik ve mental olarak geliştir ts ye kupaları orda alırsın.

yazıkoldu
17.04.2016, 08:42
Başkan sense of humour'u çok yüksek adam. :)
Ne kadar da diktatör(!) bir başkan!
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160414/c6b38462f0dc0945f2f8130cae897493.jpg

makif61
17.04.2016, 12:38
Abdullah Beşir gibi adamlar çıktığı zaman piyasaya anında bu adamları trolleyip tepkini göstermek gerekir.. Bundan sonraki 3 yıl da Muharrem Usta'nın her yaptığı işi sorgulamadan kabul edeceğim. Hele ki şu azman karadeniz medyasını görünce taraflı bir şekilde savunmaya devam edeceğim. Çünkü bu bir zihniyet meselesi. Büyük devrimler her zaman büyük adamlar ile olur.... İnşallah güzel günleri göreceğiz.

Mehmet Cihan Kocaman
17.04.2016, 12:49
Muharrem Usta â€@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 12 sa.12 saat önce (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/721457642888118272)</small>İstanbul, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A5e02a0f0d91c76d2)
Haklı olduğumuz yerde sonuna kadar kararlı gideriz.Aslolan..."TS'nin üzerine oyun oynanıyor" gibi algılardan kurtulmaktır.Büyüklük budur.

Şerafettin Kara
17.04.2016, 14:19
Gelecek sezon kadroya katılacak isimlerin Hami tarafından değerlendirilecek olması haberleri doğruysa tam anlamıyla rezillik ve vizyonsuzluk.Dibine kadar muhalefet gerektiricek bir davranış

Arda'
18.04.2016, 13:48
Azizin açıklamalardan sonra Ersun Yanalın fb defteri kapandı bence. Lucescu olmazsa seneye yeni stadımızla Ersun Yanal getirilmeli.

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2016, 14:28
Yerli hoca olarak önümüzdeki sezon için Şenol Güneş ve Ersun Yanal'dan başkasına karşıyım.
Ancak kim gelirse gelsin sezon biter bitmez gelmeli. Hemen transfer çalışmalarına başlayıp takımı kampa sokmalı.

batuhanTs
18.04.2016, 20:06
Eger ki seneye yumlu bu takimda kalirsa Trabzonspor tarihinin en kotu başkanlarından birisi olarak tarihe geciceksin usta

Ahmet Hamza
18.04.2016, 20:29
Hami sonun olacak başkan...

Adem Akyüz'
18.04.2016, 20:31
Umarım gelecek sezon için kadroda düşündüğü oyuncu sayısı 3-4'ü geçmez..

emre6117
18.04.2016, 20:34
Hami sonun olacak başkan...

Başkan ekonomik anlam hariç şuana kadr çok kötü. Aldığı oyuncular ve hoca tercihleri. Sahaya müdahale etmemesi. Ustanın geleceği çok iyi değil şimdiden söyleyeyim. Bu futbolcu grubu çok başkan yer.

MertcaN.K.*61
18.04.2016, 20:49
Muharrem usta yı yaptığı çoğu işte destekledim ancak asıl ve en önemlisi futbol başarısıydı. Ama ne yaptık koskoca ligin 2.yarısını attık biz seneye şampiyon kadro kuracaz dedik.

Kimse ümitsiz olmasın Trabzon camiası büyük şampiyonluk lafı demekten kimse çekinmesin korkmayın denildi.

E madem camia büyük niye biz ligin 2. Yarısını çöpe attık
? Büyük camia adeta küstüm oynamıyorum, bunu saymam banane bi el daha dercesine ligi bıraktı.

Hadi diyelim Bu konuda anlaştık bıraktık 2. Yarıyı ligde.

Yeni sezon için hoca yok ??? Anlaşırsın bi hocayla dersinki hocam al önünde 10 maç var takımı seyret raporlarını hazırla gözlemle. Sezon sonu hemen anlaşalım istediğin transferi yapalım kampa gidelim.

Peki şimdi ne oluyor ? Ne yapıyoruz ?

Scout ekibi kurduk, iyi güzel..
Bu ekipten gelen Topçuları kim değerlendiriyor şuan alınsın alınmasın takibe devam edilsin diye ? Teknik heyet..

Teknik heyet kim ? Hami vs..

Seneye hami var mı ?

Belli değil..

Biz daha çok girer bu başlıklarda sinir stres atarız..

Gurpas
18.04.2016, 20:56
Sadri Şener başkanlığa geldi ne yaptı yepyeni bir kadro kurdu. Birkaç sene sonra şampiyon oldu, İyi futbol iyi oyuncularla oynanır, elimizdeki çöplerden bir an önce kurtulmalıyız, gelecek sezon yepyeni bir kadro kurulmalı, bu seneki kadrodan sadece Onur olmalı. Muharrem Usta sen akıllı adamsın burayı okuyorsan bunları yapmalısın yoksa bu kadro ve bu hoca senin sonun olacak.

MertcaN.K.*61
18.04.2016, 21:14
Muharrem Usta hiçte beklediğiniz gibi herkesi gönderip yeni bi takım kurmayacak bunun sinyallerini burası oyuncu Öğütme makinası değil diyerek verdi zaten

Fatih Özkan
18.04.2016, 21:22
Muharrem Usta hiçte beklediğiniz gibi herkesi gönderip yeni bi takım kurmayacak bunun sinyallerini burası oyuncu Öğütme makinası değil diyerek verdi zaten

Bekleyelim görelim.

batuhanTs
18.04.2016, 21:37
Muharrem usta yı yaptığı çoğu işte destekledim ancak asıl ve en önemlisi futbol başarısıydı. Ama ne yaptık koskoca ligin 2.yarısını attık biz seneye şampiyon kadro kuracaz dedik.

Kimse ümitsiz olmasın Trabzon camiası büyük şampiyonluk lafı demekten kimse çekinmesin korkmayın denildi.

E madem camia büyük niye biz ligin 2. Yarısını çöpe attık
? Büyük camia adeta küstüm oynamıyorum, bunu saymam banane bi el daha dercesine ligi bıraktı.

Hadi diyelim Bu konuda anlaştık bıraktık 2. Yarıyı ligde.

Yeni sezon için hoca yok ??? Anlaşırsın bi hocayla dersinki hocam al önünde 10 maç var takımı seyret raporlarını hazırla gözlemle. Sezon sonu hemen anlaşalım istediğin transferi yapalım kampa gidelim.

Peki şimdi ne oluyor ? Ne yapıyoruz ?

Scout ekibi kurduk, iyi güzel..
Bu ekipten gelen Topçuları kim değerlendiriyor şuan alınsın alınmasın takibe devam edilsin diye ? Teknik heyet..

Teknik heyet kim ? Hami vs..

Seneye hami var mı ?

Belli değil..

Biz daha çok girer bu başlıklarda sinir stres atarız..

Isin vahim kismi bu hamiye iletiliyormus kendisi acikladi

MertcaN.K.*61
18.04.2016, 21:53
Isin vahim kismi bu hamiye iletiliyormus kendisi acikladi

hemde ne vahim.. resmen bidahaki sezona ümidi kesin demek gibi bişey bu

Ahmet Faruk
18.04.2016, 21:56
Başkan kendisine Hami diye direten kimse ona şöyle bu işlerden uzak bir vazife versin. HES işi olur, otel işi olur, kamp işi olur. Ama futbolla alakalı bi iş olmaz.

He bu fikir kendisinden çıktıysa da kendisi futbol işlerinden çekilsin. Sponsor baksın, devlet kademeleri ile görüşsün.

Hamiyi Ersun Yanala tercih eden zihniyet işin oyun kısmından uzak dursun.

Arda'
18.04.2016, 22:14
Hami inadından vazgeçer umarım seneye o adamı takımın bünyesinde görmek istemiyorum.

Murat'
18.04.2016, 22:16
İşi çok ama çok zor.

Allah onun da bizim de yardımcımız olsun.

Reha Asan
18.04.2016, 22:21
prim sistemi devreye sokulmalıdır.
Nasıl ki kazanınca prim alıyor iseler kaybedince de en az iki katı ceza kesilmelidir.

bahadır2561
18.04.2016, 22:21
Yarim sezon Sadi ve Hami'ye muhtac ettin Avrupa'da gitti malesef

Hatani anlayip ozur dilemekte erdemdir

Saha ici battik resmen

Emre İskender
18.04.2016, 22:22
Başkanın saha dışımda uğraştığı onca problemden dolayı saha içini boşladı...

başkanım artık saha içine de bak...

Saha içi iyi ise borç da kapanır para da gelir taraftarda gelir hersey düzelir....

Fatih Özkan
18.04.2016, 22:22
Başkan'ın yerinde olmak istemem.

TSemih61
18.04.2016, 22:32
Bunca aydır bekliyoruz, adam gibi bir teknik direktör getirmezseniz sizin de İHO'dan bir farkınız olmadığı anlaşılacak.

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 22:36
Bunca aydır bekliyoruz, adam gibi bir teknik direktör getirmezseniz sizin de İHO'dan bir farkınız olmadığı anlaşılacak.
O gada da değil :)

TSemih61
18.04.2016, 22:40
O gada da değil :)
Vallaha o kadar kardeşim. Taraftar olarak beni ekonomiden daha çok transfer ve hoca ilgilendiriyor. Ekonomik işlerine tamam, eyvallah ama beni saha kısmı ilgilendiriyor. Oraya yönelik çalışmalar yapmazsa, İho ile aynı kefeye konur.

endlessdeath
18.04.2016, 22:42
Hami hocayla olacak gibi değil başkanım artık acil bileti kesilmesi gereken oyuncularda var mustafa yumlu fatih atik Salih Dursun Musa Nizam Douglas

İ. SARAL
18.04.2016, 22:43
Baskana guveniyorum ama taraftari hic ama hic dinlememeli ve oz evlat seviciliginden vazgecmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 22:55
Vallaha o kadar kardeşim. Taraftar olarak beni ekonomiden daha çok transfer ve hoca ilgilendiriyor. Ekonomik işlerine tamam, eyvallah ama beni saha kısmı ilgilendiriyor. Oraya yönelik çalışmalar yapmazsa, İho ile aynı kefeye konur.
Seneye farklı olacak inşallah bu sene zaten bitmişti yapabilecek çok şey yoktu ama seneye her şey farklı olmak zorunda biraz sabredelim ustaya gerisi gelecek inanıyorum. Zaten bu adam da yapamazsa bizden daha bir cacık olmaz.

manomat
18.04.2016, 22:59
Hami Mandıralı: "Futbolda aktör oyuncular. Oyuncular sahada istediklerimizi yaparsa maçı kazanabiliriz. Avrupa hedefimiz var."

Adam hakli. Forvetlere bol gol atin, kaleciye de gol yeme demis. Baska ne yapsin? Dediklerini yapmazsaniz böyle yenilirsiniz iste :)))

Hami Mandıralı: "Trabzonspor hocasına yakışır şekilde giyinmeye çalışıyorum. Sponsorlarıma teşekkür ediyorum. Her hafta giydiriyorlar bizi"

Giydirmeyen kalmadi zaten, gelen gecen yeterince giydiriyor :))

Bu adami hoca diye getiren adam " TS 50. yilinda sampiyon olacak" masalina inanmaya devam ediyor.

Ahmet Kara
18.04.2016, 23:05
Somut bir şeyler istiyorum... Mesala şimdiden Teknik Direktörü açıklarsan iyi olabilir... Tabi Teknik Direktör belli ise...

sasone
19.04.2016, 00:07
Hami Mandıralı: "Futbolda aktör oyuncular. Oyuncular sahada istediklerimizi yaparsa maçı kazanabiliriz. Avrupa hedefimiz var."

Adam hakli. Forvetlere bol gol atin, kaleciye de gol yeme demis. Baska ne yapsin? Dediklerini yapmazsaniz böyle yenilirsiniz iste :)))

Hami Mandıralı: "Trabzonspor hocasına yakışır şekilde giyinmeye çalışıyorum. Sponsorlarıma teşekkür ediyorum. Her hafta giydiriyorlar bizi"

Giydirmeyen kalmadi zaten, gelen gecen yeterince giydiriyor :))

Bu adami hoca diye getiren adam " TS 50. yilinda sampiyon olacak" masalina inanmaya devam ediyor.

Futbolcuyken de sevmiyordum bu adamı ya,ne yapıştı kulube.Adam şu maçtan sonra bu takım Hocası olmadan da bu kadar oynar,boşa para almama gerek yok der gider ya.

Ha Muharrem Usta bu adamı kara kaşı kara gözü için getirmedi,o her boku bilen yerel medyaya alın istediğiniz adamı getirdik,bu halttan bir şey anlamıyorsunuz bari bir kerecik olsun anlayın dedi,şu anda da yıldırma yapıyor,bu adamı siz istediniz,bir önceki gelişinde Mustafa Hoca'nın hazırladığı mücadeci takımın ekmeğini yediğini anlayacak çapta değilsiniz,iyice bir kafanıza yazın diyor.
Yoksa Hami'ye çek git demesi iki laf yani,maksat biraz o çok bilen tayfanın burnu sürtsün,bakın bakalım Hocalık kolay iş mi anlayın diyor.

artvints
19.04.2016, 00:39
Futbolcuyken de sevmiyordum bu adamı ya,ne yapıştı kulube.Adam şu maçtan sonra bu takım Hocası olmadan da bu kadar oynar,boşa para almama gerek yok der gider ya.

Ha Muharrem Usta bu adamı kara kaşı kara gözü için getirmedi,o her boku bilen yerel medyaya alın istediğiniz adamı getirdik,bu halttan bir şey anlamıyorsunuz bari bir kerecik olsun anlayın dedi,şu anda da yıldırma yapıyor,bu adamı siz istediniz,bir önceki gelişinde Mustafa Hoca'nın hazırladığı mücadeci takımın ekmeğini yediğini anlayacak çapta değilsiniz,iyice bir kafanıza yazın diyor.
Yoksa Hami'ye çek git demesi iki laf yani,maksat biraz o çok bilen tayfanın burnu sürtsün,bakın bakalım Hocalık kolay iş mi anlayın diyor.

Olur ki hoşlanmadığınız bir şey sizin için hayırlı olur. Olur ki sevip arzu ettiğiniz bir şey sizin için şerli olur, ayetine tutunmuş durumdayım :D ben de o yönde bir umut besliyorum ama çok yüzsüz adamlar var. aynı cümlede iki tane birbirine zıt şey söyleyip başkan eleştirisi yapacak kapasitede yorumcular var camiada, bazen kale almamak en iyisi.

selcuk
19.04.2016, 00:54
ersun yanali su an ümit karan bitirdi

ccd6167
19.04.2016, 07:39
Sayın başkanı hami ve 1461 konusunda devre arası uyardık burada.

3 ayda 1461 de 2 hoca değişti. Böyle bi saçmalık yok. Düşünün sana futbolcu yetiştirmesi gereken bi kulüp 2 3 ayda 28361919 yaşında 2 hoca. Hoca demeyelim biz gerçi teknik traktör olsa gerek.

hiç mi genç başarıya aç hoca yok sayın başkan 1461 için. ?

dünya futbolunun bu kadar geliştiği pazarda en önemli etken altyapı. Dünyadaki bütün futbolcular bi kulubun altyapısından çıkıyor. Ama biz hala bu işten bi faydalanmıyoruz. Gönül istiyorki altyapı gümbür gümbür çalışsın oradan çıkan futbolcular hocalar kazandıklarını trabzona yatırsın.

şimdi 1461 in başkanı MUHTAR hocasıda İhtiyar heyetinden? Ne farkın kaldı iHo dan başkan o zaman.

Kıvanç Çuvalcı
19.04.2016, 07:46
Baskana guveniyorum ama taraftari hic ama hic dinlememeli ve oz evlat seviciliginden vazgecmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı fikirdeyim.

Fatih Çelik
19.04.2016, 07:52
Ersun Yanal'ı pek istemiyorum ama azizin sözlerinden sonra ben olsam duramam. Gelsin şampiyon yapsın. Yönetim gerekli serbestliği tanısın.

muratt
19.04.2016, 08:20

Şenol Güneş ve Ersun Yanal gibi Türkiye'nin en iyi 3 teknik direktörünün 2'sini kovmuş bir camiayız biz. Hatta bir defa da kovmadık, birkaç defa kovduk ikisinide. O yüzden, bence Hami çok iyi. Hami ile devam edilmeli. Adam gibi teknik direktörler bize çok geliyor...

ccd6167
19.04.2016, 08:23
Sınavın başladı başkan . Bakalım neler diyeceksin şike süreciyle

Adem Akyüz'
19.04.2016, 08:45
Şenol Güneş ve Ersun Yanal gibi Türkiye'nin en iyi 3 teknik direktörünün 2'sini kovmuş bir camiayız biz. Hatta bir defa da kovmadık, birkaç defa kovduk ikisinide. O yüzden, bence Hami çok iyi. Hami ile devam edilmeli. Adam gibi teknik direktörler bize çok geliyor...
Ağzınıza sağlık. Acı ama gerçek.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 10:05

Şu cümleler çerçevelenip asılmalı.
Çok iyi tespit...

Travelair
19.04.2016, 10:44
Başkan biraz sert yüzünü artık göstermeli

Gokhlayeh
19.04.2016, 11:00
Aslolan Trabzonspor'un üzerine oyun oynanıyor gibi algılardan kurtulmaktır demişti geçen gün. Bugün de gördük ki üzerimize oyun oynanmıyormuş, paralel yapının işleriymiş bunlar, öyle algılarken yanılmışız meğer. Başkanımız bizi bu algılardan kurtaracak inşallah.

Stad sponsoru da güya bir hafta on gün içinde falan açıklanacaktı, UEFA'nın kararı bir haftaya belli olacaktı...

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 11:15
Stat işi ağır gidiyor, hoca konusu belli değil, sponsorlar, Kartal arazileri hiçbir gelişme yok.

Beklemeye devam...

MertcaN.K.*61
19.04.2016, 11:22

Çok doğru malesef durum bu bizim için..

Keşke Şenol hoca olsaydı da 75ten sonra Ceyhun u alsaydık yine..

MertcaN.K.*61
19.04.2016, 11:25
Ersun Yanal'ı pek istemiyorum ama azizin sözlerinden sonra ben olsam duramam. Gelsin şampiyon yapsın. Yönetim gerekli serbestliği tanısın.

Benimde ilk aklıma gelen şey bu oldu niyeyse.. öyle kovulmaz böyle gidilir dercesine imrendiren bi futbol oynatıyormuş bizimkilere.. neyse çok hayal kurduk sanırım

Sefaenes
19.04.2016, 11:52
Lucescu gelmeyecekse neden başka hoca bulunup da alınmaz Hami yi bırakın hoca olmayı yardimcida olmaz sevilmeden önce formül bende diyen Başkan 6 ay oldu nerde bu formül neden goremiyoruz. 1461 formüle göre düşüyor Trabzonsporum zar zor ligde kaldı şimdiye kadar iho dan çok çirkin yok Usta bey. Iho dan tek varkin şimdiye kadar biryere para harcamamis olman

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 11:59
Bu takımın teknik heyetinden tutun,futbolcusuna kadar,değil Trabzon,Karadeniz orjinli futbolcu,sporcu,şahıs,kişi ne derseniz diyin görmek istemiyorum.
Keşke mümkün olsa da yönetim için de aynısı olsa ama mümkün değil...

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 12:11
http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 12:13
Sadi Tekelioğlu denen şahıs,hala tabi ki de öncelik bizim buranın çocuğu olanlar olacak diyor.
Bitmediniz arkadaş,bitmediniz...

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 12:14
Trabzon anlayışıymış.
Lanet olsun senin düşüncelerine....

ÖmürKaradeniz61
19.04.2016, 12:44
Aşortman veriyorlarmış sadi hocaya.

Adem Akyüz'
19.04.2016, 13:00
Başkan şu sıralar basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yapıyormuş ve yayınlanmamasını istemiş.

Bu arada toplantıya Trabzonajans ve Karadeniz Gazetesi'nden kimse çağrılmamış.

Nasıl sevindim anlatamam. İho'nun Cevat Kol'a yaptığı gibi tesislere bile sokmayacaksın bunları!

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 13:07
Başkan şu sıralar basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yapıyormuş ve yayınlanmamasını istemiş.

Nasıl sevindim anlatamam. İho'nun Cevat Kol'a yaptığı gibi tesislere bile sokmayacaksın bunları!

Az önce Sadi Hoca'yı izlerken altta Muharrem Usta basın toplantısı birazdan yazıyordu ben de ne alaka dedim buymuş demek.
Trabzonajans'ın çağrılmamasına çok sevindim. Zaten kimi çağıracaktı ki Altuğ Atalayı mı?

Sibel
19.04.2016, 13:18

Çağırmasa da onlar yazar "bir şeyler". İşleri bu çünkü.

Adem Akyüz'
19.04.2016, 13:19
Çağırmasa da onlar yazar "bir şeyler". İşleri bu çünkü.

Yazdılar zaten, Usta'dan ambargolu toplantı diye haber yapıp haber içeriğinde sansürcü demişler.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 14:07
GİDECEKLERDE KALACAKDA BELLİ.. FENERBAHÇE MAÇINDAN SONRA YOLLAR AYRILACAK Bu yolculuğa, gönlünü ortaya koyan, ruhunu ortaya koyan, bordo-mavi renklerin serüvenini bilen başarıya aç devamlı motive olan ağabeyse ağabeyliğini bilen, gençse dinamizmini ortaya koyanla tam bir sürece gireceğiz. Kalacaklar da gideceklerde belli. Biz Fenerbahçe maçından sonra yollarımızla ayrılacağımızda oturup konuşacağız. Biz gelecek sezonun da kadrosun göreceğiz. Onların yerine gençleri koyacağız. Gençleri de söyledim. Takıma dönecek olanlar var kiralık olanlardan. Onların da hesabını yapıyoruz. Gelecek senenin hesaplarını emin olun ki yol haritamız şekillenmiş durumda. Gelyecek seneni hesapların ilk defa bu kadar erkenden planlama durumundayız. Son 3 yıldır 4 yıldır unuttuğumuz bir şeyi konuşuyoruz.

61saat.com MUHARREM USTA

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 14:22
HAMİ MANDIRALI İLE DEVAM EDECEK Mİ? Bizim biliyorsunuz, Hami hoca ile biraz önce bahsettiğim nedenlerle yarım sezon artı 1 yıl olmak üzere 1,5 yıllık sözleşmesi var. Biz başlarken kendisine ve ekibini zor bir sürece girdiğimizi söyledik. O süreçte görev almayı düşünmeyen benim görüştüğüm bazı teknik direktörler vardı. Söyledikleri şey, “böyle bir dönemde büyük kulüplerde bu düşüşün yaşandığı teknik direktör olmak, hele devre arasında çok kolay bir iş değil çok doğru değil. Sistemin içinde kaybolur gidersiniz” Ama bu gerçek. Tabloya baktığınızda böyle bir durum var. Hami hocaya çok zor bir dönemde görev aldığını söyledim. Hami hocanın Adrian’ların olduğu dönemde 14 maçlık serisi vardı. O 14 maçlık seriyi önemsediğimi öyle bir başarı olması durumunda devam edeceğimi söylemiştim. Ama o gün ki kadro ile bugün kadroyu siz değerlendirebilirsiniz. Bugün takım olarak ne kadar başarılı olup olmadığımız ortadayken daha radikal yolculuğa çıkmamız gerek. Bunda Hami hocanın da böyle düşüneceğine inanıyorum. Trabzonspor sizin bizim ne kadar olduğu kadar Hami hocanın da takımıdır. Bu noktada her türlü alternatifte yönümüze bakıyoruz.

61saat.com MUHARREM USTA

Adem Akyüz'
19.04.2016, 14:27
Radikal yolculuğa çıkmamız gerek cümlesinden Hami ile devam edilmeyeceği anlaşılıyor.

Hiçbir zaman Hami ile devam edileceğini düşünmedim zaten.

Fener maçından sonra operasyon başlıyormuş.

Gerçek anlamda Muharrem Usta'yı ve icraatlarını değerlendirebileceğimiz dönemler geliyor.

BlackPanther
19.04.2016, 14:37
Başkansan başkanlığını bil. Trabzonspor türk futbolunun yüz karası oldu ve sen hala utanmadan orada keyifli keyifli oturuyorsun??

Kadro Kadro diyorsun Hamiyi savunuyorsun. Her okumuş adamın kafası çalışmaz derler her zaman. Doğruymuş. Sana cuk diye oturuyor.

İbrahim Üzülmezin elinde yıldızlar topluluğu mu var? Trabzonsporun kadrosu İstanbulda lider Beşiktaşa sahayı dar etmedi mi? Erkan Zengin ceza sahası dışından füze göndermedi mi? O zaman bu futbolcular biyonikmiydi??

Sen ne anlamaz umursamaz adam çıktın?? Hami bu işi beceremiyor. Sen bakma. Sende bu işi beceremiyorsun ama senin yerine gelecek doğru dürüst başkan adayıda yok Trabzonda. Trabzonlu olmayan birisi keşke aday olsa. O kadar zengin arap geliyor. Neredeyse Trabzonu satın alıyorlar. Trabzonu satmışken Trabzonsporuda zengin bir araba satalımda kurtulalım.

Bıktık ya bıktık. Bizi elaleme kepaze etmeye ne hakkınız var. Utanma yok mu sizlerde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Reha Asan
19.04.2016, 14:37
Fenerbahçe maçından sonra kadrodan gönderilecek oyuncuların belli olacağını ifade etmiş Başkan.Umarım bu şahıslar arasında Özer ve Mustafa'da vardır.
Hami ile devam edilmeyeceği yönündeki açıklamada, Haminin yardımcı antrenör olarakta takımda kalmayacağı anlamına geldiğinden güzel ve sevindirici.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 14:45
Forma sponsoru falan da tamammış. 1 hafta 10 gün içinde netleşecek. Teorik olarak anlaşma sağlanmış. Uluslararası bir firmayla.

Sefaenes
19.04.2016, 14:57
Bence 1 saniye beklenmeyen gidecek tehditkar fb maçında oynamasın hami bile çıkmasın hocamız oynasak daha iyi

Cihad Varlı
19.04.2016, 14:59
Sen Allah'ın bir lütfusun.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 15:00
Başkansan başkanlığını bil. Trabzonspor türk futbolunun yüz karası oldu ve sen hala utanmadan orada keyifli keyifli oturuyorsun??

Kadro Kadro diyorsun Hamiyi savunuyorsun. Her okumuş adamın kafası çalışmaz derler her zaman. Doğruymuş. Sana cuk diye oturuyor.

İbrahim Üzülmezin elinde yıldızlar topluluğu mu var? Trabzonsporun kadrosu İstanbulda lider Beşiktaşa sahayı dar etmedi mi? Erkan Zengin ceza sahası dışından füze göndermedi mi? O zaman bu futbolcular biyonikmiydi??

Sen ne anlamaz umursamaz adam çıktın?? Hami bu işi beceremiyor. Sen bakma. Sende bu işi beceremiyorsun ama senin yerine gelecek doğru dürüst başkan adayıda yok Trabzonda. Trabzonlu olmayan birisi keşke aday olsa. O kadar zengin arap geliyor. Neredeyse Trabzonu satın alıyorlar. Trabzonu satmışken Trabzonsporuda zengin bir araba satalımda kurtulalım.

Bıktık ya bıktık. Bizi elaleme kepaze etmeye ne hakkınız var. Utanma yok mu sizlerde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tam olarak neyi eleştirdiğini anlayamadım?

ÖmürKaradeniz61
19.04.2016, 15:07
Başkanımızın iyi niyeti mustafa yumluyla belli olur.Eğer o herifle sözleşme yenilenirse başkanımızın iyi niyetinden şüphe etmeye başlarım onu çok seven biri olarak.

Cihad Varlı
19.04.2016, 15:09
Yahu, takım son iki yılında üst üste üç maç kazanamamış. Sekiz teknik direktör değiştirmiş. Her yıl ciddi bir yapılanmanın ve borç yükünün altına girmiş. Bu süreçte neredeyse ayda bir takım içinde kavga olayları ortaya çıkmış ve basına yansımış. Bu rezil tabloya rağmen kulüp tarihinin en bilinçli başkanı elini taşın altına koymuş ve göreve başlayalı sadece dört ay olmuş. Ve başkanın kafasını çalışmıyor he mi? He, he. Asıl sizin kafanız çalışmıyor. Kafanız çalışmamakla kalmıyor, her şeyi çabucak unutuyorsunuz. Garipsiniz.

halilaziz61
19.04.2016, 15:12
Tam olarak neyi eleştirdiğini anlayamadım?

sen yine iyi ben hiç bişe anlamadım

Mustafa YILMAZ
19.04.2016, 15:14
usta'nın açıklamarı biraz olsun sakinleştirdi gidecekler belli derken inşallah vicdanları rahatlatacak şekilde olur öyle diyorum çünkü resmen övüncümüzün katili oldular hapse atılmaları lazım. hami ile yola devam edilmeyecek diyor aslında buda çok güzel haber şu kadro yapılanmasını adam gibi yapmamız lazım yoksa paraşütsüz düşeriz bu son sanş artık.

hami konusuna gelirsek onla olur olmaz ayrı bi mevzu bende olmayacağın düşünüyorum ama usta'nın bi söylediği gerçek var oda şu anki oyuncu grubu ile kimse bi halt oynayamaz hele ki bi çoğu gideceğini biliyorken o yüzden çok da ağır konuşmamak lazım yeğenim hiç izlemedi hami'yi ama sorsan en iyi frikikçi kimdi diye hami der öyle kalsın hami.

Reha Asan
19.04.2016, 15:14
İHO'dan sonra gelen bir başkana yarım dönem bile sabredemeyen taraftar hiç bir teknik direktöre falan da sabretmez.

Cihad Varlı
19.04.2016, 15:17
Büyük resme bakıldığında bu adamların gözümüzde sonsuz kredisi olmalı. Ama biz daha dört ay olmuşken asıp kesiyoruz. Buradakiler yine elle tutulur. Twitter'da tehdit, hakaret, küfür içerikli söylemler var. Yeniliyorum, bizden bir halt olmaz.

Sibel
19.04.2016, 15:24
fener maçından sonra gidecek oyuncularla yollar ayrılacakmış.
İnşallah önceliği fenerli oyunculara tanırız.
Onlar da zirvede bırakmış olur.

Mehmet Cihan Kocaman
19.04.2016, 15:32
fener maçından sonra gidecek oyuncularla yollar ayrılacakmış.
İnşallah önceliği fenerli oyunculara tanırız.
Onlar da zirvede bırakmış olur.

Şair burda Özer'e mi sesleniyor;)

Bera B.
19.04.2016, 15:39
Fener maçından sonra kimse gitmez. Sezon ortasında kimi nereye gönderiyorsun? Başkanın açıklamaları bu konuda muhtemelen yanlış değerlendirildi. Belki önümüzdeki sezon olmayacaklara tebliğde vs. bulunacak olabilirler ama sözleşme feshi vb. bir şey olacağını beklemeyin.

Adem Akyüz'
19.04.2016, 15:46
Fener maçından sonra kimse gitmeyecek. Yolları ayıracağımız oyuncularla görüşmelere başlayacağız dedi.