PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

BaşoğLu
17.03.2016, 11:08
Üstüene basarak söylüyorum 1g 1.2 milyon tl bi mağlubiyet hakkımız daha yok. Başkanın gazıyla bile en az 3-4 maç daha alınması lazım. Koy ağırlığını mücadele ile bile 3-4 galibiyet alınır. Ama yok arladaş takımda hala iho döneminden klma başıboşluk devam ediyor

katılıyorum. ama bunun için takımın mental olarak rahatlaması gerekiyor. gerçekten çok ağır bir baskı var üzerlerinde. takımlar açıklanırken yedeklere bakıyorum. bi tane a takım futbolcusu göremiyorum ! seçeneğin olmayışı bir yana takımın moral motivasyonunun berbat olması çok büyük etken . bu adamlara doğum günü partisi değil Trabzonspor tarihinin kısa filmleri izletilerek nerede olduklarının farkına varmaları sağlanmalı. halkla bütünleştirilmeliler. Taraftarlarla yapılan ve taraftarların beklentileri düşüncelerinin sorulduğu kısa röportajlar izletilmeli. bu takım taraftarın ne istediğini bilmiyor ! şirket düzeyinde bakarsak her mağlubiyet şirketin borsa da değer kaybına sebep oluyor. bu futbolcuların değerini de düşürüyor !

BlackPanther
17.03.2016, 12:16
USTA, HANİ BİTNEL DÜDÜĞÜ ASIYORDU?

http://www.haber61.net/d/other/cdvics4ueaasval.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134
17.03.2016, 12:17
http://www.61saat.com/m/futbol/tff-muharrem-usta-yi-ciddiye-almiyor-h281238.html

ey gidi usta eyy...

aaahmet61
17.03.2016, 12:59
usta düşmüş borcun peşine.kafasını kaldırıp hakeme laf diyecek hali yok.

demir_41
17.03.2016, 13:41
Bu haber hangi amaca hizmet etmek için yapılır. Uluslararası bir müsabakada tff bu hakemi görevlendirmiş de başkanımızı umursamiyor desek bu gorevlendirmeyi yapan tff değil. Bu haberi yapanın bundan haberi yok desek o da pek mümkün gözükmüyor. O halde apaçık art niyet var desek Trabzonspor un iyiliğini isteyen biri niye art niyetli olup aklınca başkanı küçük düşürmeye çalışsın ki vs vs uzar gider.

bordox
17.03.2016, 13:43
Fıfa kokartı olan hakemlerin atamasını Fıfa yapıyor.Tff Fıfa listesini sezon başında güncelliyor,bununla TFF'nin bir alakası yok bildiğim kadarıyla.
Maksatlı haber olmuş.

slmn
17.03.2016, 13:48
Hakan Çalhanoğlu olayında bir itin yaptığı yoruma bakın:@tribundergi ... trabzon şehri yeryüzünden silinsin dicemde of'luyum. Küllüyen zararlar hamsi kafalar ya

twitter hesabı [MENTION=19538]CaglayanOzturk atış serbesttir!

nakzo
17.03.2016, 13:58
Üstüene basarak söylüyorum 1g 1.2 milyon tl bi mağlubiyet hakkımız daha yok. Başkanın gazıyla bile en az 3-4 maç daha alınması lazım. Koy ağırlığını mücadele ile bile 3-4 galibiyet alınır. Ama yok arladaş takımda hala iho döneminden klma başıboşluk devam ediyor

Aynen katılıyorum.6 maç alsan 2 milyon avro para yapıyor çok ilginç Başkandan ve yöneticilerden çıt yok .Hatta oyundan memnun çoğu kardeşim Trabzonspor ligin bitimine 10 hafta kala 13 mağlubiyet alamaz alırsa başkan o topçu müsvettelerinin ağzına yapar aleni şekilde büyük takım budur.Başkan olan sapıtıyor yeminle seçilmeden önce tweeterdan başka konuşuyordu şimdi çıt yok.

emre6117
17.03.2016, 15:03
Hakan Çalhanoğlu olayında bir itin yaptığı yoruma bakın:@tribundergi ... trabzon şehri yeryüzünden silinsin dicemde of'luyum. Küllüyen zararlar hamsi kafalar ya

twitter hesabı [MENTION=19538]CaglayanOzturk atış serbesttir!
O itin tweeterına yazdığım cvp.. Ofun trabzonun ilçesi olduğunu bilmeyecek kadr cahil. Kendi şehrinin takımını tutmayavak kadr karaktersizmişsin. Senin gibilere zaten şikeci takımı tutmak yakışırdı. Bnce sizler de bu itin tweetine girip birşeyler karalayn. Arada çıkıyor işte böylr itler.adam diye dolaşıyordur piyasada birde.

BaşoğLu
17.03.2016, 15:16
O itin tweeterına yazdığım cvp.. Ofun trabzonun ilçesi olduğunu bilmeyecek kadr cahil. Kendi şehrinin takımını tutmayavak kadr karaktersizmişsin. Senin gibilere zaten şikeci takımı tutmak yakışırdı. Bnce sizler de bu itin tweetine girip birşeyler karalayn. Arada çıkıyor işte böylr itler.adam diye dolaşıyordur piyasada birde. oflu olupta Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş ı tutan çok kişi tanıyorum maalesef . anne tarafı oflu olan biri olarak lanetliyorum hepsini ! Bu adamlar kendi şehrini satmış adamlar memleketimi satmayacak !

karahanbakar
17.03.2016, 17:55
Bir haber var. Olay "Deniz Ateş Bitnel'in U17 maçı yönetmesi ve TFF'nin bu haberi sitesinden duyurmaması"
Bazı yerel medya bozuntuları: TFF Muharrem Usta'yı umursamıyor. V.s.
Fanatik: TFF Trabzondan koktuğu için haberi sitesinden yayınlayamadı.
Kusura bakmayın ama burdan bu malum kişilerr ağız dolusu sövmek istiyorum. Yahu bu adamlar ne istiyor bu kulüpten. Trabzonspor olmasa bu gazeteci bozuntuları aç kalır. Bunların yaptıkları yediği kaba pislemek değil de nedir. Trabzonspor'u kamuoyu önünde küçültmeye çalışmak hoşlarına gidiyor belli ki. Bence şu anda Trabzonspor'un en büyük sorunlarından birisi yerel medya. Trabzondaki baskı dedikleri şeyler bunların saçma sapan haberlerinden başka bir şey değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
17.03.2016, 19:12
Deniz Ateş Bitnel'in ismini anmadan ince bir açıklama yapmışlar ama ben hâla kendisinin gelecek sezon tekrar Süper Lig'de maçlara çıkacağını düşünüyorum. En fazla kokartı alınır...

memozcan
17.03.2016, 19:19

twitter hesabı CaglayanOzturk atış serbesttir!
hahaha..

Ozan Yılmaz
17.03.2016, 19:47
başkana dört bir yandan saldırıyorlar, açık arıyorlar...

başkanımız ve yönetimi her tarafa yetişmeye ve cevap vermeye çalışıyor,

özellikle sosyal mecradan birbirinden farklı birçok iddia öne sürüp kulübü ve yönetimi yaralamaya-karalamaya çalışıyor hainler,

hepsine teker teker cevap veriliyor yorulmadan, bıkmadan, usanmadan.

başkanım bu yürüyüşte kendini yalnız hissetme destekçiniziz,

çalışmalarınızı takdirle takip ediyor, elimizden geldiği kadarıyla destek olmaya çalışıyoruz,

sen bu kutlu zafer yürüyüşünden asla dönme ve vazgeçme,

doğrularını kimseden çekinmeden uygulamaya devam et,

Allah yardımcın olsun, rakibin, düşmanın ve hatta dost bildiklerin bile seni arkandan vurmaya çalışacaklardır ama sen kararlılıkla yapılması gerekenleri uygulamaya devam et...

unutma ki her karanlık günün ardından elbet güneş doğacak...

Yavuz Hasan
17.03.2016, 19:55
Başkan çok zor bi dönemden geçiyor lucesku gelecek diye Ersun yanal ı getirmedi tamam bu sezondan bir beklentimiz yoktu ama gelecek sene de büyük risk altına girdi takımın içinde bulunduğu hava öyle kolay düzelecek bişey değil ben şahsen luceskunun geleceğine inanmıyorum ve eğer gelecek Sezon bu takım kampa yeni bir hocayla planlı programlı başlamış olmazsa işte o zaman muharrem bey için sonun başlangıcı olur ne kadar proje üretirsen üret ne kadar kurumsallaşırsan kurumsallaş eğer sahada başarı olmazsa hepsi anlamsız kalır

Umarım gelecek sezon sefa, yusuf ve türevi futbolcular bu takımda olmaz ve yine umarım şota,hami ve türevi hocalar bu takımın başında olmaz

Tahir61
17.03.2016, 21:36
U17 Euro 2016'da oynanan Portekiz - İsveç karşılaşmasında bir Türk hakemi görev almıştır. Söz konusu maçın hakemi İstanbul’da oynanan Galatasaray – Trabzonspor karşılaşmasından çok daha önce belirlenmiş ve UEFA sitesinde yayınlanmıştır. Avrupa’daki bu tür maç organizasyonlarıyla ilgili atamalar UEFA’nın yetkisindedir ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun buna müdahale etme hakkı bulunmamaktadır. TFF sadece yurt içindeki hakem görevlendirmeleriyle yetkilidir. Bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=19141#Icerik

Manava61
17.03.2016, 22:13
5. olmak demek Avrupa'ya katılmak demek....

Ve 2 yıl önce Avrupa'dan kazandığımız para 10 milyon euronun üzerindeydi.....

Yani Avrupa prestij demek , para demek.....

Ayrıca devre arası mesela Ersun Yanal gelse takıma en azından kondisyon yükler takım 60 dan sonra pestili çıkmış dut gibi sahada dökülmezdi....

Ersun yanali yarim sonem icin ikna etmenin kolay olsugunu sanmiyorum ki uzun sureli yapilanma icin bile alinsa bu kadro onun taraftarin gozundeki az olan kredisini bitirirdi.Ben diyorum ki avrupa ligi yerine sampiyonlar ligini tercih etmek gerekiyordu.Kisa sureli degil de uzun vadeli yani Muharrem usta da bunun pesinde.Bu oyuncu kadrosu yarim donem icin gelen her hocayi yipratir.O yuzden bu donemi bu sekilde duse kalka fecirmek en iyisi.

orhanunal
18.03.2016, 00:47
seneye lucescuyu getirebilirse momentumu arkasına alır...getiremezse canı sağolsun

mete61bordomavi
18.03.2016, 01:29
Sayın Usta'nın seneye ilk yapacağı iş, gerçekten futbolun gereklerini bilen, modern, mekanize endüstriyel futbolun yapısından ve temel dinamiklerden anlayan, futbolun hem ofans hem de defans boyutlarını çok yönlü ele alıp, saha içerisinde gerektiğinde olumlu müdahalelerde bulunacak -Hami hoca'nın Cardozo-Sefa değişikliği gibi değil elbette! :D - bir teknik direktörü bulup alması gerekmektedir!
Bu yapılacaklar listesinde ilk sırada olmalıdır!

Daha sonra, kaybetmeyi alışkanlık haline getirmiş Looser oyuncularla yolları ayırmak ve Winner ruhlu, ayaklarına, bileklerine hakim, modern futbolu oynayabilen, özel hayatında içkisi, sigarası olmayan karakterli oyunculardan bir kadro kurmalıdır! Bu oyuncular illa yıldız olmak zorunda değil, çünkü yıldızlara verecek paramız maalesef yok! Yıldız olabilecek oyuncuları arayıp bulmamız gerekiyor! Futbolculuk dönemlerinde, Şota, Arçil kardeşler olsun, İbrahim Yattara olsun, Marko Aurelio olsun, bunlar Trabzonspor'a gelmeden kim bu isimleri daha önce duymuştu?

mete61bordomavi
18.03.2016, 01:35
Sadri Şener'in 2009'daki Looser olmuş kadroyu komple bir yaz transferinde temizlemesi gibi kadronun değiştirilmesi gerekmektedir!
Ayman'lı bilmem neyli kadro gitmiş, yerine Colman'lı, Selçuk'lu, Alanzinho'lu, Gökhan Ünal'lı, Burak'lı, Teofilo'lu, Egemen'li kadro gelmişti! O kadronun geldiği sene direkt şampiyonluğa oynamıştık! O dönem devre arasında Yusuf transferi gerçekleşmiş olsaydı o sezon şampiyon bizdik. Yusuf'u Bjk alınca şampiyon oldular. Yusuf o sezon harika oynamıştı.

Demem o ki, kazanan bir takım istiyorsan, mali durumunu da göz önüne alarak kazanmayı bilen, kaybetmeyi içine sindiremeyen futbolculardan bir kadro kurmalısın.

61ronin61
18.03.2016, 10:30
yaa şu yorumları okuyorumda el insaf el vijdan el hak diyorum yaa bu kadar olmaz .

yaa kardeşim muharrem usta bitmiş batmış ruhsuz bir takımı aldı.uçan kuşa borç var tüm gelirler temlikli .yaa bunu bilerek mi yapıyorsunuz bilmeyerekmi yoksa bu sezon muharrem usta geldiğinde şampiyon filanmı olmayı bekliyordunuz?

hoca konusu hami son derece doğruydu idareten bir hoca lazımdı yarım sezon için.bu da toprağımız hami biçilmiş kaftandı.oda şansını berbat kullandı artık ts de hocalık yapamaz.

muharrem usta başkanımız tüm planlamaları mükemmle yapıyor emin olun yapıyor.ve taze kan heyecanlı dünya çapında sıfır kilometre hoca sezon sonu getirilicek.heee devre arası getirilseydi dersenz o iş yaş mükemmel kariyerli süper hoca devre arası getirilmez ayrıca kendi takımı değil ve yenilgilerle o hocayıda kaybederdik .moralmen pasifize olurdu o hoca.

uefa saçmalığınada katılmadığımız için muharrem ustaya on üzerinden on veriyorum.boş iş uefa kupası.ne para var ne bişey ligde elinden gidiyor.seneye yüzde 90 yenilenmiş bir kadro ve süper bir hocayla tek hedef lig şampiyonluğu olucak bu son derece doğru bir adım.

30 yıldır sabrediyoruz .2 ay sabredemedik.muharrem ustaya yapılan acımasız eleştirlerin hekimoğlu taraftarları olduguna inanıyorum.

Faik Yılmaz
18.03.2016, 10:33
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta şu anda

1-Uefa nezdinde ceza almamamız için canla başla uğraşıyor....

2-Sponsorluk çalışmalarına devam ediyor.....

Bu iki konu açıklığa kavuştuğunda takıma daha çok vakit ayırabilecektir....

Not : Sportif başarısızlık konusu hepimizin canını sıkıyor ve bu konuyada azıcık eğilse iyi olur....

yorumsuz6117
18.03.2016, 22:23
Değil Lucescu , Guardiola bile gelse kadro baştan aşağı değişmezse şampiyonluğa oynamak falan hayaldir..

Nihat Günay
18.03.2016, 23:21
Başkan başaracak. İnanıyorum...

selcuk
18.03.2016, 23:24
Deniz Ateş Bitnel'in ismini anmadan ince bir açıklama yapmışlar ama ben hâla kendisinin gelecek sezon tekrar Süper Lig'de maçlara çıkacağını düşünüyorum. En fazla kokartı alınır...
abay son nezaman süper ligde görev aldi

sonra cagatay sahan

Bud Spencer
19.03.2016, 17:00
Hami ile ilk büyük hatayi yaptin başkan
Eğer armin veh yanlişinida yaparsan destegimi çekecegim

6ay bekleyip bu gereksiz adam alinirsa ümitlerimin hepai tükenir
Stuttgart haric (çok iyi bir jenerasyona rastladi) bir tane basarisi bile yok
Igrenc top oynatiyor

memozcan
19.03.2016, 20:04
trabzonsporun durumu bir nebze olsun kabul edilebilir ama 1461 için hala harekete geçmemiş olması net hatadır!!!

emrhan61
19.03.2016, 20:05
..

Kemal Öztel
19.03.2016, 20:52
Önümüzdeki senenin çalışmalarına artık daha net odaklanabilir yönetim

tanjugunduz
19.03.2016, 21:20
Başkanimiz bize iyi bir teknik direktör getir bu ve ruhsuz oyuncu topluluğundan KURTAR bizi

O ruh geri gelecek

makif61
19.03.2016, 22:48
Bu sene için bu adamdan tek beklentim, kulübün ekonomik durumu, iyi paraya anlaşılacak sponsorlar, akyazının yetişmesi, sportif anlaşmalar, lobi faaliyetleri. Bu kulüpten iho denen bir adam geçti, 2.5 sene bu adama sabrettiysem, sana yarım dönem seve seve sabrederim.

makif61
19.03.2016, 22:53
Size PTT 1. lig layık. Borç azaltalım diye ptt 1. lige düşecez. orda nasılsa uefa dan ceza alma gibi bir durum yok vallahi mis gibi hem orda şampiyon olma ihtimalimiz de yüksek.
Forma işine gelince Nike bize defalarca forma yaptı. Hangisinden memnunsunuz. Aynı hatayı usta yönetimi devam ettiriyor. Merak ediyorum gelecek yıl o formalar kaç adet satacak.

Hocam basit düşünelim, sen gel kendini Nike'ın yerine koy ve karşına Trabzonsporun başkanı diye iho diye bir adam geliyor. Allah aşkına söyler misin forma satışları,tsclub staışları zaten yerlerde sportif olarak kulüp tarihinin en sportif başrısız dönemlerini geçiriyorsun. Sen nike yerinde olsan sallar mısın ? Adidas olsa da fark etmeyecekti inan... Allah bilir bizimkiler paraları da ödememiştir nike a, böyle bir durum da olabilir.

artvints
20.03.2016, 14:34
fonseca da t.direktör adayları arasına girebilir. kullandığı taktik diziliş ve fenerlileri ayar etmesi hoşuma gitti.

salihismet
20.03.2016, 14:44
Bosingwa Walter Mazzari veya Armin Wech in yanida yardimci hocalik yapacak diye bmn nin bir haberi var,
bazan öyle sacma haberler yapiyorlar ki okumaya üseniyorum.

DeAgLeMaNyAq
21.03.2016, 00:33
Aziz Yıldırım bildiğim kadarıyla 3 Temmuz'dan beri Cumhurbaşkanı ile yüzyüze bir araya gelmedi. Yarın ki toplantıya katılır mı o da soru işareti. Ama olur da katılırsa Usta'nın uzak durup malzeme vermemesi gerekiyor. Zaten sırf sportif başarısızlıktan dolayı millet eleştirmeye yer arıyor. Bir de bunlarla uğraşmayalım...

bkandil
21.03.2016, 09:42
Aziz Yıldırım bildiğim kadarıyla 3 Temmuz'dan beri Cumhurbaşkanı ile yüzyüze bir araya gelmedi. Yarın ki toplantıya katılır mı o da soru işareti. Ama olur da katılırsa Usta'nın uzak durup malzeme vermemesi gerekiyor. Zaten sırf sportif başarısızlıktan dolayı millet eleştirmeye yer arıyor. Bir de bunlarla uğraşmayalım...

Birilerine malzeme vermemek için değil, Trabzonspor'un tavrını göstermek için uzak durması gerekli...

Gurpas
21.03.2016, 11:11
Bu adama güvenmek istiyorum. İnşallah önümüzdeki sezonun hazırlıklarını hızlı bir şekilde yapıyordur.

aaahmet61
21.03.2016, 11:19
TAM TAMINA 58 MİLYON

Tam tamına 58 milyon liraya yakın para ödediler. Eski parayla 58 trilyon...

Kim mi ödedi?

40 milyona yakınını Başkan Muharrem Usta kendi cebinden, üstünü de Zeki Öztürk, Mehmet Yiğit Alp, Önder Bülbüloğlu ve Nevzat Aydın ağırlıklı yöneticiler ödedi.

Bunlar tamamen şahsı hesaplarından ödenen paralar.

Helal olsun.

Bu zamanda bu kadar paranın, üstelik de kendi ceplerinden ödenmesi kolay mı?

Kimi gelir alır götürür. Kimileri ise kendi cebinden çil çil paralarını şimdikiler gibi verir.

Bu arada.. Sorunların çözümü için önemli olan kredi hamlesi de sonuçlanmak üzere.

Ufak tefek pürüzler kaldı onu da halletme noktasına geldiler.

Allah yar ve yardımcıları olsun.

Ödenen meblağlara baktıktan sonra, Trabzonspor’un durumunu daha net görmeye başladık

artvints
21.03.2016, 11:23
trabzonspor'u 10 yılda borçsuz bir klüp yaptıktan sonra 58 milyonu geri alsınlar.

Ertan 51
21.03.2016, 11:35
Ne Luce ismi,ne bitnel köpeğine karşı tavrı,ne de yerli skut ekibi,bunlar beni hiç mi hiç rahatsız etmedi,eleştirilecek yanları var ama ben hata olarak görmüyorum.

Şu an hoca işine odaklanıp netleştirmediyse,
lig biter bitmez hoca ismi açıklanıp 1-2 de futbolcu ile anlaştım demezse işte o zaman benim için M.Usta da soru işareti olmaya başlar,kafam karışır,tekrar umutsuzluk,karamsarlık günlerine geri döneriz.

Ben şu an için başkanımızdan ve yönetim kurulundan çok ama çok umutluyum,
ama hoca belirsizliğini layıkıyla bitiremezse,daha da uzatırsa,türlü türlü isimler dönmeye devam ederse,belli bir planın hocası değil de panik hocası gelirse dağ fare doğurmuş olur,başkanın da bittiği,bizim de bittiğimiz demektir bu.

selcuk
21.03.2016, 12:33
Trabzonspor'a UEFA’dan iyi haber!Bülbüloğlu, UEFA’dan gelebilecek ceza tehdidi ile ilgili olarak bordo-mavilileri sevindirecek haberler verdi. Bülbüloğlu, UEFA’dan herhangi bir ceza almadan yeni bir sözleşme yapabileceklerine inandığını söyledi.
21 Mart 2016 Saat: 12:23
http://www.trabzonajans.com/img/haber/trabzonspora-uefa-dan-iyi-haber_182.jpgFinansal fair-play ile ilgili ağır kriterler dahilinde Trabzonspor’da yaşanan gelişmeleri yakından takip eden UEFA ile sürekli görüşme halinde olan Kulüp Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, geçen hafta yaptıkları ön görüşmenin ardından 24 Mart’ta genişletilmiş bir heyetle savunma yapacaklarını belirtti.
Geçen hafta UEFA’da bir toplantı yaptıklarını ifade eden Bülbüloğlu, "24 Mart’ta daha genişletilmiş bir heyet ile gidip gelişmelerle ilgili olarak savunma yapacağız. Biz hazırlıklarımızı ve savunmamızı yaptık. Ön görüşmelerimizi yaptık ve olumlu geçti. Bir ceza almadan yeni bir sözleşme yapabileceğimize inanıyorum. Yeni bir yönetim, yeni projelerimizi ve bu süreçte yapacağımız mali disiplin çalışmalarımızı anlatacağız, yaptıklarımız var. Sözleşmelerde yüzde 25’e yakın bir tasarruf sağladık. Akyazı Stadyumu açılacak ve bununla birlikte bir takım projelerimizi sunacağız. Mali durumda, disiplinle bir balans sağlayacağımızı anlatacağız. 3 yıllık dönemde bu işi UEFA’nın istediği kriterlerde götürebileceğimizi ortaya koyacağız. Ondan sonrası buna uyup uymamakla alakalı olacak. Uyabilirsek bir sıkıntı olmaz. Uyamazsak her an bir ceza gelebilir" şeklinde konuştu.

salihismet
21.03.2016, 12:35
Yani Trabzonspora yakistirilan hocalarin arasinda Ustanin söylemlerine uymayanlar var, iki
örnek vereyim, belki daha var ama aklima ikisi kaldi. 1-Daum, 2- Armin Weh, bu hoca Stuttgarti
sampiyon yapti, ancak bu sampiyonlukta bana göre hocanin yüzde 40 gibi bir payi vardi, sonra takimi
düsürme noktasina getirdi ve kovuldu. Bu hocalar Luceskuvari hocalara hic mi hic benzemiyor, yani
Ustanin hoca planlarinin icerisinde bu isimler bence asla ve asla olamaz, bunun tersi olursa Ustanin
iyi niyetine, calisma azmine ve emeklerine yazik olur. Hoca konusunu bence Usta halletti, bir aksilik
olur diye aciklamasini yapmiyorlar, bu tamamen benim düsüncem. Bmn bu gibi haberleri nereye dayanarak yapiyor cok
merak ediyorum...

selcuk
21.03.2016, 12:40
Yani Trabzonspora yakistirilan hocalarin arasinda Ustanin söylemlerine uymayanlar var, iki
örnek vereyim, belki daha var ama aklima ikisi kaldi. 1-Daum, 2- Armin Weh, bu hoca Stuttgarti
sampiyon yapti, ancak bu sampiyonlukta bana göre hocanin yüzde 40 gibi bir payi vardi, sonra takimi
düsürme noktasina getirdi ve kovuldu. Bu hocalar Luceskuvari hocalara hic mi hic benzemiyor, yani
Ustanin hoca planlarinin icerisinde bu isimler bence asla ve asla olamaz, bunun tersi olursa Ustanin
iyi niyetine, calisma azmine ve emeklerine yazik olur. Hoca konusunu bence Usta halletti, bir aksilik
olur diye aciklamasini yapmiyorlar, bu tamamen benim düsüncem. Bmn bu gibi haberleri nereye dayanarak yapiyor cok
merak ediyorum...
daum yalanlandi
veh inde gercek oldugunu sanmiyorum

bmn haber yapmiyor, cok okunan haberleri copy paste ediyor
altina kaynak yazinca bütün sorumluluktan kurtuluyorsun
kesinliklen bu konuda daha secici olunmali

slmn
21.03.2016, 13:28
daum yalanlandi
veh inde gercek oldugunu sanmiyorum

bmn haber yapmiyor, cok okunan haberleri copy paste ediyor
altina kaynak yazinca bütün sorumluluktan kurtuluyorsun
kesinliklen bu konuda daha secici olunmali

Vehde yalanlanmıştı geçen hafta https://mobile.twitter.com/zagortenay76/status/709030831306756096

bkandil
21.03.2016, 14:02
TAM TAMINA 58 MİLYON

Tam tamına 58 milyon liraya yakın para ödediler. Eski parayla 58 trilyon...

Kim mi ödedi?

40 milyona yakınını Başkan Muharrem Usta kendi cebinden, üstünü de Zeki Öztürk, Mehmet Yiğit Alp, Önder Bülbüloğlu ve Nevzat Aydın ağırlıklı yöneticiler ödedi.

Bunlar tamamen şahsı hesaplarından ödenen paralar.

Helal olsun.

Bu zamanda bu kadar paranın, üstelik de kendi ceplerinden ödenmesi kolay mı?

Kimi gelir alır götürür. Kimileri ise kendi cebinden çil çil paralarını şimdikiler gibi verir.

Bu arada.. Sorunların çözümü için önemli olan kredi hamlesi de sonuçlanmak üzere.

Ufak tefek pürüzler kaldı onu da halletme noktasına geldiler.

Allah yar ve yardımcıları olsun.

Ödenen meblağlara baktıktan sonra, Trabzonspor’un durumunu daha net görmeye başladık

Bundan yaklaşık 2,5 yıl önce aynı şeyler Hacıosmanoğlu ve yönetimi için söylendi. Yönetime geldiğinin ilk ayında yaklaşık 40 milyon (Parayı kendisi vermedi, başkasının parasını verdi v.s.) ödeme yapmışlar diyordu bazı arkadaşlar.
Benim gözümde bunun abartılacak kadar bir önemi yok. Sebebi de şudur, her para veren ya da bulan, bunun geri dönüşünü bir şekilde aldı Trabzonspor'dan, bu yönetim de er ya da geç alacaktır.

Mevcut yönetim şimdiye kadar gelen yönetimlere göre daha profesyonel, bunu kabul edebilirim; fakat "yöneticilerin çil çil paralarını Trabzonspor'a bağışladığı" gibi bir algının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Yiğit SARI
21.03.2016, 14:09
TD seçimini çok merak ediyorum

selcuk
21.03.2016, 14:10
Bundan yaklaşık 2,5 yıl önce aynı şeyler Hacıosmanoğlu ve yönetimi için söylendi. Yönetime geldiğinin ilk ayında yaklaşık 40 milyon (Parayı kendisi vermedi, başkasının parasını verdi v.s.) ödeme yapmışlar diyordu bazı arkadaşlar.
Benim gözümde bunun abartılacak kadar bir önemi yok. Sebebi de şudur, her para veren ya da bulan, bunun geri dönüşünü bir şekilde aldı Trabzonspor'dan, bu yönetim de er ya da geç alacaktır.

Mevcut yönetim şimdiye kadar gelen yönetimlere göre daha profesyonel, bunu kabul edebilirim; fakat "yöneticilerin çil çil paralarını Trabzonspor'a bağışladığı" gibi bir algının yanlış olduğunu düşünüyorum.
cok güzel bakis acisi

yönetim basarisi kupalarla, ciroyla ve gelir gider dengesinlen ölcülmelidir

transfer, laf sokmak, popüler ve manipulatif davranislar futbolun uyusturucusudur
bir 2 gün mutluluk icin yillarinin heba olusudur

Ömer Akdağ
21.03.2016, 14:17
Ben artik hoca, teknik kadro ve futbolculara guvenip arkama yaslanarak futbol seyretmek istiyorum. Bize guven veren isimler gelmesi lazim. Temel sorun taraftarin artik takima guvenmemesi.

oflubektas
21.03.2016, 17:47
Ben artik hoca, teknik kadro ve futbolculara guvenip arkama yaslanarak futbol seyretmek istiyorum. Bize guven veren isimler gelmesi lazim. Temel sorun taraftarin artik takima guvenmemesi.

Yok kardeşim arkana yaslanarak maç seyretmek iyi birşey değil. Bak 2011 sezonuna, fark attığımız maçlarda bile bende tırnak kalmıyordu. Futbol heyecanla güzeldir. Arkana yaslanarak, hem de kazanacağına emin olarak anca Barcelona-Getafe vb. maçları izlersin. Ancak Barca taraftarı da heyecanla ve şüpheyle izlediği Atletico ve Sevilla gibi maçlara daha çok ilgi gösterir.

Esas ben şimdi arkama yaslanarak izliyorum bizim maçları. Hatta televizyon karşısında Trabzon maçı izlerken uyumuşluğum da var :) Hem TV karşısında, hem de tribünde 90 dakika boyunca ayakta maç izlediğim zamanlara geri dönmek ister gönül.

Samet Yildirim
22.03.2016, 00:20
Mitomani nedir?
Kişilerde kendi söylediği yalana inanma hastalığıdır. Bu tür hastalar hatalarını örtmek için sürekli yalana başvururlar. Bir süre sonra söyledikleri yalanlara kendileri de inanmaya başlarlar.Zaman içinde kendi vicdanlarından uzaklaşmaya başladıkça gerçek bir varlık elde etmek amacıyla yalan söylemeye devam ederler.

Tskler Baskanim...Yeni birsey ögrendik.

Ertan 51
22.03.2016, 11:25
Mitomani nedir?
Kişilerde kendi söylediği yalana inanma hastalığıdır. Bu tür hastalar hatalarını örtmek için sürekli yalana başvururlar. Bir süre sonra söyledikleri yalanlara kendileri de inanmaya başlarlar.Zaman içinde kendi vicdanlarından uzaklaşmaya başladıkça gerçek bir varlık elde etmek amacıyla yalan söylemeye devam ederler.

Tskler Baskanim...Yeni birsey ögrendik.
Askerde çoğumuz mitomaniymiş demek ki :)
ama orda bitti şükürler olsun,devam etmedi.

Guiterrez
22.03.2016, 11:48
Hastahane olayına başkanın müdahele etmesi lazım stadyumun yanında çok saçma.

Mert Acar
22.03.2016, 19:43
Başkan hoca konusunda hata yapma lüksümüz yok..Hatta şimdiden anlaşmış olman lazım,yapılacak transferler kadro mühendisliği hepsi planlanmalı..
Ersun hoca bize en uygunu..Ne hataya ne de riske gerek yok.

nakzo
22.03.2016, 22:15
saçma sapan 2 hoca ismi geçiyor,lig tvde söyledi . Yanlışlar devam ediyor. Bu 2 isminde başarısız olacağı aşikardır .inşallah bu çok büyük hatayı yapmaz.

Cengiz Çubukcu
23.03.2016, 07:28
eskiden şenol güneş ismi sürekli gündeme gelirdi şimdi ise yerini Ersun yenal aldı.. kısır döngü .....

selcuk
23.03.2016, 10:35
baskan bu aksan 22:00 da asporda

Mehmet Cihan Kocaman
23.03.2016, 11:33
Walter Mazzarri... :ok

61ronin61
23.03.2016, 11:53
İtalyan futbolu sıkıcı defans defans defans.İtalyan hocalar turkiyede tutmuyor.keske sağlam bir alman hoca alsaydik.almanın olduğu yerde disiplin hırs savasma ve bol bol gol pozisyonu vardır.futbol 11 kişi ile oynanan ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur.

selcuk
23.03.2016, 12:11
İtalyan futbolu sıkıcı defans defans defans.İtalyan hocalar turkiyede tutmuyor.keske sağlam bir alman hoca alsaydik.almanın olduğu yerde disiplin hırs savasma ve bol bol gol pozisyonu vardır.futbol 11 kişi ile oynanan ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur.
seni bilgilendirmek aslinda zul

yinede

mazzari standart bir italyan hocaylan alakasi yok
yirtici saldiran stili var
vur patlasin cal oynasin mottosu :)

61ronin61
23.03.2016, 12:16
seni bilgilendirmek aslinda zul

yinede

mazzari standart bir italyan hocaylan alakasi yok
yirtici saldiran stili var
vur patlasin cal oynasin mottosu :)

Demek o yüzden hep 2.lig takımlarını çalıştırmis.hee bi Napoli çalıştırdı bide interden kovulmuştu. ama.yinede umarım sen haklı çıkarsın renkdas.

~UniCef~
23.03.2016, 14:07
eskiden şenol güneş ismi sürekli gündeme gelirdi şimdi ise yerini Ersun yenal aldı.. kısır döngü .....

Senol Günes bizi 3./4. gelisinde sampyon yapti. Insallah Ersun Yanal de basarir :)

Tayfun
23.03.2016, 14:22
Zeki Uzundurukan â€@ZekiUzundurukan (https://twitter.com/ZekiUzundurukan)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);">6 saniye önce (https://twitter.com/ZekiUzundurukan/status/712615482491330560)</small>
Bu aksam A Spor'da saat 22.00'deki Futbol Vizyon programında Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'yi ağırlıyoruz. Bekleriz...

61ronin61
23.03.2016, 15:28
Usta başkanımıza canlı yayında sormak lazım.bjk nin çiminin aynısını bizim stadata yaptiricakmi diye. Yada daha kalitelisini.

Mert Acar
23.03.2016, 15:44
Baskan 1461 konusunda sınıfta kaldı.Rezalet secimler devam ediyor.

piskopatrizeli
23.03.2016, 16:03
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2016/03/23/cardozo_8461.jpg

muratt
23.03.2016, 16:36

Kısır döngü değil bu, aklın yolu.
Türkiye'de 3 tane isim var bence teknik direktörlük konusunda diğerlerinden açık ara önde olan: F.Terim, Ş.Güneş ve Ersun Yanal (malesef bu isimlerden iki tanesini defalarca kovmuş bir camiayız :/ )
Bu dört isimden sonra Yılmaz Vural, Ertuğrul Sağlam, Hamza Hamzaoğlu, Hikmet Karaman ve Aykut Kocaman isimleri gelir.
Bu saydığım isimler dışında kalanlar ise, Tolunay, Rıza, Samet, Abdullah Avcı, Mustafa Denizli dahil seviye olarak çok geridedirler.
Yabancı hoca da her zaman risk malumunuz. Del Bosque'leri Rijkard'ları, Mancini'leri, Halilodziç'leri de gördük sonuçta...

O zaman demek oluyor ki, Şenol ve F.Terim de gelemeyeceğine göre Ersun Yanal'dan başkası bizim için zaman kaybı ve fantazi olur. Bence forumda artık isim değil, Ersun nasıl bir kadro kurmalı tartışması olması lazım ama gelemedik oraya..

Ersun olamıyorsa eğer, en üstün bir altındaki isimlere yönelmek lazım, onlar içinde en makulu Ertuğrul'dur.

Sonuç olarak, Ertuğrul veya Ersun gelmezse önümüzdeki sene, bu seneden de beter olabilir. Nasıl bu sene geçen seneden beter olduysa, seneye daha kötüsünü de görebiliriz..

Ozan Yılmaz
23.03.2016, 19:26
Muharrem Usta:
Aktazı stadı...
zeminde yakışan olacak;yani hibrit olacak.Antreman sahalarından birini de hibrit yapmaya niyetliyiz. https://t.co/QJXivp1HDT

orhanunal
23.03.2016, 19:54
millet o kadar çıldırmış ki y yerine t yazınca başkan öyle değil felan yazıyorlar.zor dostum zor valla bu taraftar profiliyle,umarım düzelir.

Colakoglu
23.03.2016, 21:24
Saat 22.00 da muharrem baskan asporda

amour_61
23.03.2016, 23:55
Ersun hoca ile orta yolun bulunmalı. Gerek yok Luce'li aksiyonlara :)
Aynen katılıyorum

Colakoglu
24.03.2016, 00:06
Ben katilmiyorum, luce gelmeli ve gelecek diyorum [emoji106]

artvints
24.03.2016, 15:19
http://www.haber61.net/trabzon-basinindan-ustaya-tepki-261253h.htm

ancak tepki gösterirler.herkes kendini yeterli görüyor. kaç tane yazı yazdınız, söz söylediniz de gündem oldu, millet tartıştı? iş yok ama tepkiye gelince hiç geri durmazlar. yetersizsiniz kardeşim işte, yorum yapmayı, futbol konuşmayı, ilgi çekmeyi, analiz yapmayı bilmiyorsunuz.

Faik Yılmaz
24.03.2016, 15:34
Başkanımızın "Sosyal Medyada Güçlü olmalıyız"söylemine şiddetle katılıyorum...

Her yeni takipçi marka değerimizin artması demek.....

Bu nedenle facebook olsun twitter olsun üye olalım olmayanlarıda üye yapalım. Trabzonspor'u takip ettirelim...

Ben bütn arkadaş listeme Trabzonspor'u eklemeleri için mesaj gönderdim.....Herkes böyle yaparsa iyi olur diye düşünüyorum

not : yaklaşık yarım saatte 8 arkadaşım Faceteki Trabzonspor sayfasını beğendi....

Şu an toplam 905.8901 kişi bu sayfayı beğendi....

ilk etapta bu rakamı 1 milyona çıkartmalıyız....

DeAgLeMaNyAq
24.03.2016, 15:41
Usta'nın söylediği sözlerin birebir aynısını 4 sene önce Sadri Şener söyledi. Maç sonrası yazı yazan yorumculardan bağımsız ulusal basında kaç Trabzonspor'lu yönetici ve gazeteci var? Bütün gazetelerin genel yayın yönetmenleri FB'li. Spor dünyasında Trabzonspor'lu bir Zeki Uzundurukan var. Ali Eyüboğlu magazin yazar, Altan Öymen ve Mustafa Karalioğlu siyaset yazar...

BaşoğLu
24.03.2016, 15:46
Başkanımızın "Sosyal Medyada Güçlü olmalıyız"söylemine şiddetle katılıyorum...

Her yeni takipçi marka değerimizin artması demek.....

Bu nedenle facebook olsun twitter olsun üye olalım olmayanlarıda üye yapalım. Trabzonspor'u takip ettirelim...

Ben bütn arkadaş listeme Trabzonspor'u eklemeleri için mesaj gönderdim.....Herkes böyle yaparsa iyi olur diye düşünüyorum

not : yaklaşık yarım saatte 8 arkadaşım Faceteki Trabzonspor sayfasını beğendi....

Şu an toplam 905.8901 kişi bu sayfayı beğendi....

ilk etapta bu rakamı 1 milyona çıkartmalıyız....aslında sorunun çözümü kolay. Trabzonspor ismini kullanan fan sayfalarını kapat Trabzonspor resmi sayfasına da aktif bir sosyal medya danışmanı koy. bak o sayı 2 milyon olmuyor mu !

Tahir61
24.03.2016, 19:16
1-UEFA yetkilileriyle yaklaşık 2 saat süren bir görüşme oldu.Son 3 yılın kötü mali performansına gelecek 4 yılı kapsayan iş planı sunduk.
2-Kulübün finansal çöküşüne kötümser bakış tek tartışmasız gerçekti.Gelecekle ilgili planlarımız UEFA tarafından iyi karşılandı.
3-Şu bir gerçek ki...sürecin men cezası almadan sadece izleme süreciyle noktalanması için gereken tüm çaba harcanmıştır.Ümitle bekliyoruz.

hayırlısı ama sıkıntı var gibi
men alsak başlı başına dert
almasan izlensen bu takımı nasıl ayağa kaldıracaksın

Allah belanı vere iho

ağasarlı
24.03.2016, 19:20
Başkanın dünkü konuşmalarını nerden bulabilirim?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
24.03.2016, 19:42
Herkese çok selamlar :)

DeAgLeMaNyAq
24.03.2016, 19:52
Başkanın dünkü konuşmalarını nerden bulabilirim?

Dün youtube da paylaşılmıştı ama maç görüntüleri nedeniyle kaldırıldı...

<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/62mj1mce" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/y7csuwhk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/dhuhhues" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/zrw96ncg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ağasarlı
24.03.2016, 20:26
Teşekkürler ama açılmyor sanırım

Mustafa'
24.03.2016, 20:35
Facebook'ta divane sayfası paylaştı ordan bakabilirsiniz :)

memozcan
24.03.2016, 21:16
başkanı dün akşam izledim.. başkanlık performansı ayrıyeten tartışılır ama hocalık yapsa hamiden daha iyi yapacağına bahse girerim..

UĞUR DURTAŞ
25.03.2016, 11:01
Gözden çıkarılan oyuncuların kaderleri kendi ellerinde
**
ne demek kendi ellerinde?

şimdi sen sezon boyu bir şey oynama,
koşma,mücadele etme,vurdum duymaz davran,
kağıt kalem bize ligten düşmeme hesapları yaptır,
sonra;
antep maçı,başkşehir,gençler,fb,es maçlarında
yusufun,erkanın,sefanın,fatihin,salihin,marinin... .ve diğer oyuncuların,
yüksek performans göstermesi takımda kalacak anlamına gelmemeli.
kesinlikle,
eğer yönetim buna aldanıp yukarıdaki isimleri yeni sezon ve yeni stadımıza taşırsa
şimdiden geçmiş olsun derim.
sayın usta laflarınız havada kalmaması çok önemli,
o devrimi sezon sonu yapmalısınız.

Gurpas
25.03.2016, 11:13
şu Yusuf a ayar oluyorum arkadaş.

Adem Akyüz'
25.03.2016, 13:47
Muharrem Usta şu ana kadar İHO'dan iyi değil, aynılar. Usta=Diplomalı İHO diyen kafalar görüyorum..

Allah ıslah etsin..

Faik Yılmaz
25.03.2016, 13:53
Muharrem Usta şu ana kadar İHO'dan iyi değil, aynılar. Usta=Diplomalı İHO diyen kafalar görüyorum..

Allah ıslah etsin..

ooooo

" İho bundan daha iyi idi. en azından tvde sövüp sayıyordu " bile diyen var o neki......

piskopatrizeli
25.03.2016, 14:02
içimden bir ses fener maçında çok kötü olaylar çıkacak ve başkan istifa edecek diyor.

Travelair
25.03.2016, 14:07
Başkan iyi gidiyor. Sezon sonuna kadar kulübün iyiliği için futbolcuları ve teknik direktörü cesaretlendirmesi bence yanlış anlaşılmamalı

Aydın Danış
25.03.2016, 14:22
Başkan aldı yürüdü benim gözümde o kadar diyorum yani bir ara gömlek kravat çeket giyip geçecekdim tv karşısına :D

amasya0561
25.03.2016, 15:59
içimden bir ses fener maçında çok kötü olaylar çıkacak ve başkan istifa edecek diyor.

tövbe tövbeee

Soner Albayrak
25.03.2016, 16:59
Kardeşim, aynanın karşısına geçip ''ben artık değişeceğim, bundan sonra farklı olacağım.'' diyin.

Ertesi gün değişmeye başlamaya çalıştığınızda bu işin aslında düşündüğünüz gibi kolay olmadığını anlarsınız.

Tek bir insanın değişmesi bile kolay bir iş değilken koskoca camianın değişimi sizce kolay mı?

Adam da zaten bu işler ha diyince olmayacak diyor bize zaman lazım diyor şu İHO'ya 2.5 yıl sabrettik bu adama neden 1 sezon sabredemiyoruz?

Ben şahsen başkanı destekliyorum çünkü yerine daha iyisi gelmeyecek. Sizin kriterleriniz nedir bilmiyorum ama benim başkan olacak kişideki başlıca kriterlerim saygılı, konuşmasını bilen, eğitim düzeyi iyi olmasıdır.

ucurum
25.03.2016, 17:01
Başkan bu yazdığımı tarih unutacak ama ben hatırlayacağım:

SEN BUNDAN 10 YIL SONRA TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SİYASİ DEĞERİ OLACAKSIN!

artvints
25.03.2016, 17:02
Kardeşim, aynanın karşısına geçip ''ben artık değişeceğim, bundan sonra farklı olacağım.'' diyin.

Ertesi gün değişmeye başlamaya çalıştığınızda bu işin aslında düşündüğünüz gibi kolay olmadığını anlarsınız.

Tek bir insanın değişmesi bile kolay bir iş değilken koskoca camianın değişimi sizce kolay mı?

Adam da zaten bu işler ha diyince olmayacak diyor bize zaman lazım diyor şu İHO'ya 2.5 yıl sabrettik bu adama neden 1 sezon sabredemiyoruz?

Ben şahsen başkanı destekliyorum çünkü yerine daha iyisi gelmeyecek. Sizin kriterleriniz nedir bilmiyorum ama benim başkan olacak kişideki başlıca kriterlerim saygılı, konuşmasını bilen, eğitim düzeyi iyi olmasıdır.

son dönemden sonra benim için konuşmasını bilmesi yeterdi. başkan konuşunca utanmak istemiyordum. şuan üç istanbul takımının başkanlarının konuşmasını dinlemem. taraftarları da pot kırmasa bari diyordur.

batuhanTs
25.03.2016, 17:05
Yumlu ile kontrat yenilenirse bu kadar guzel konusmayi vizyon laflarini bir cirpida kenara atmis olur dikkatli davranmasi lazim usta nin

Kenan Berber
25.03.2016, 17:57
Tam tersine Yumlu kalmalidir.O kadronun icinde olmalidir.

Yumlu ile kontrat yenilenirse bu kadar guzel konusmayi vizyon laflarini bir cirpida kenara atmis olur dikkatli davranmasi lazim usta nin

Ahmet Hamza
25.03.2016, 18:00
Sebep?

Kenan Berber
25.03.2016, 18:01
Sebep?
Hak ettigi icin olabilir mi?

Ahmet Hamza
25.03.2016, 18:02
Hak ettigi icin olabilir mi?
Olamaz çünkü vasatın vasatı bir stoper. Küme hesapları yapacaksak yine kalabilir tabi.

Kenan Berber
25.03.2016, 18:08
Olamaz çünkü vasatın vasatı bir stoper. Küme hesapları yapacaksak yine kalabilir tabi.
Sadece bu seneye gore-bozuk olan takimda- yorum yapmayın. Iyi sezonlarda da mustafa stoperdeydi. Olayli antep macinda ozellikle yapmissa bunu ben de hala kabul edemiyorum. Uber ultra super bir stoper mi? Hayir hatalari var fakat sampiyonluga oynayacak kadroda en kotu yedek olup sorun cikarmayacak bir adam. Suna da eminim ki ayni mustafa semih kayayla yer degistirse cok daha baska seyler konusuluyordu burada. Ki o semihin hatalari Trabzondan Istanbul'a yol olur.

Ahmet Hamza
25.03.2016, 18:11
Sadece bu seneye gore-bozuk olan takimda- yorum yapmayın. Iyi sezonlarda da mustafa stoperdeydi. Olayli antep macinda ozellikle yapmissa bunu ben de hala kabul edemiyorum. Uber ultra super bir stoper mi? Hayir hatalari var fakat sampiyonluga oynayacak kadroda en kotu yedek olup sorun cikarmayacak bir adam. Suna da eminim ki ayni mustafa semih kayayla yer degistirse cok daha baska seyler konusuluyordu burada. Ki o semihin hatalari Trabzondan Istanbul'a yol olur.
İyi olduğumuz 2010-2011 kendisi yedekti. Sonra iyi bir sezonumuz olmadı zaten. Şampiyonluğa oynayacak bir takımda böyle oyuncular olmaz. Bir de maaş arttırımı filan konuşuluyor. Ben de şöyle bir örnek vereyim. Kendisi yerine Trabzon doğumlu olmayan böyle vasat bir oyuncu olsa elli defa yollanmıştı.

Kenan Berber
25.03.2016, 18:21
İyi olduğumuz 2010-2011 kendisi yedekti. Sonra iyi bir sezonumuz olmadı zaten. Şampiyonluğa oynayacak bir takımda böyle oyuncular olmaz. Bir de maaş arttırımı filan konuşuluyor. Ben de şöyle bir örnek vereyim. Kendisi yerine Trabzon doğumlu olmayan böyle vasat bir oyuncu olsa elli defa yollanmıştı.
2010-11 den bu yana döküldüğümuz bir cok macta da az is yapmadi. Belki kotunun iyisi olarak degerlendirilebilir ama inşallah kurulacak kadroda iki saglam stoper olur Mustafa dan iyilerini izleriz

Aydın Tiryaki
25.03.2016, 18:21
Eğer Trabzonspor'umuzun şampiyonluk veya ligde ilk 3 sırada yer almak gibi bir hedefi varsa, Mustafa yedek olmaktan öteye geçmemeli bu takımda.

Çünkü kendisi ilk 11'de başlayacak kadar oyun görüşü iyi olan bir stoper değil.

En fazla yedek olur, fazlası değil.

batuhanTs
25.03.2016, 18:54

Berberler spordan iyi kotu anlar muhabbet bellidir o kadar erkegin icinde kuaför olma ihtimaliniz var mi ?

Kenan Berber
25.03.2016, 19:17
Yok hocam bilgisayar mühendisiyim. Berberler saç kesiyoda sen ne kesiyosun onu çözemedik

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nihat Günay
25.03.2016, 20:02
Mustafa stoper mi?

Faik Yılmaz
25.03.2016, 21:01
Trabzonspor'un Facebook'ta 906 bin, Twitter'da 501 bin takipçisi var. Marka değerimiz için ikiside 1 milyonu en kısa zamanda geçmeli....

murmut
25.03.2016, 22:36
Hasan Tüncel â€<s>@</s>hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 27 Min.Vor 27 Minuten (https://twitter.com/hasantuncel61/status/713457743466725376) </small>
Trabzonspor Göğüs reklamı için bir dünya deviyle 10 gün içinde imza atacak. Ortalama 3 Milyon Dolar'a gelecek bir anlaşma olacak

Gercekse Baskani tebrik etmek lazim.

Soner Albayrak
25.03.2016, 22:41
son dönemden sonra benim için konuşmasını bilmesi yeterdi. başkan konuşunca utanmak istemiyordum. şuan üç istanbul takımının başkanlarının konuşmasını dinlemem. taraftarları da pot kırmasa bari diyordur.

İnsanlar önemli bir şeymiş gibi görmüyor ama Trabzonspor'u kitleler önünde temsil eden adam konuşunca utanmıyorsan ve geleceğe güvenle bakıyorsan bu az şey değildir, zaten yönetimi eleştirmekle uğraşmayan adamların temel kaygısı mevcut düzen yüzünden ileri geliyor. Avrupa'da herhangi bir ligin herhangi bir takımı olsaydık başarılı olmamamız için hiçbir neden yoktu ama işte burası Türkiye.

61ronin61
25.03.2016, 22:53
şenol güneş gibi türkiyenin en mükemmel hocasını yedik düşmemeye oynadık.ne futbol ne bişeykaldı trübünlerde bitti.ama bursa bjk coştu neden çünkü türkiyenin en büyük hocası şenol güneşt,rdiğerleri ancak onu taklit eder.

vee usta başkanımız bunuda yersek aynı hoca durumu gibi olucak.artık gerçekten başkan adayıda kalmadı haaa var kaldılar işte şenol güneş gittikten sonraki hocalar gibi olur o başkanlarda.bari ustanın değerini bilelim.

muharrem usta şenol güneştir.

Samet Yildirim
25.03.2016, 23:02
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Haber61 TV'nin canlı yayınladığı Gebze Trabzonsporlular Gecesi'nin düzenlediği etkinlikte açıklamalarda bulundu.

İşte Usta'nın açıklamalarından göze çarpanlar;

3 aydır süreçte bir kulüp başkanının 5 yılda yaşayabileceği tüm olumsuzlukları yaşadık. Nefesimiz kesildi, moralimiz bozuldu, seçimden bugüne M’bia’nın haricinde kulübe para girmedi. Ancak bilinki hiçbir gece uykum kaçmadı. Ne yapacağız demedim. Biz bilerek buraya geldik. Yaşadıklarımıza bakınca şunu sordum, neden böyle şeyler yaşadık. Tam başımızı kaldıracakken Galatasaray maçında malum olaylar yaşandı. Yaşananlardan ders çıkarmaya başladık. Gelecek sezon için planlamalara başladık. Trabzonspor’un temel sorunu kadro istikrarsızlığı. Bir Liechest City gerçeği var. Bakın kadorda kaçtane bilinmiş oyuncu var. Elimizdeki oyuncuları makinede öğtür gibi öğütmek istemiyoruz. Biz scout ekibi kurduk. Kimi oraya koyarsanız koyun birileri tarafından elekştirilecek. Şuanda hangi bölgelere ihtiyaç var, hangi fiyatlarla nereden oyuncu bulabiliriz. Hangi nitelikte oyuncular lazım. 12 kişilik ekibin bir maliyeti var. Arkadaşların hepsi 2 Bin Liraya çalışıyor. Birtek İngiletere’den gelen arkadaşımız 2.500 Euro alıyor. Biz geldikten sonra 6-7 kişi getirdik kilit noktalara.

Trabzonspor’a herşeyini verenler oldu tarihte. Biz de bu kulübe herşeyimizi vermeye geldik. Hiçbir zaman şunu aldı dedirtmemek istiyorum. Bizim 50. Yılımız geliyor. Sloganımız da buydu. Hedefsiz bir yönetim veya insan olur mu. 50. Yıl böyle bir kulüp için es geçebilir mi. Birilerinin hadi 50. Yıl gelsin görelim demeleri için koymadık ki. Tarih her sorumluluk alanları bir şekilde yazıyor.

Bu senenin kalan bölümü zor geçecek. Seçildiğimiz günden beri ilk defa önümüzdeki maça takım tam kadro olarak gidecek. Kadro yapılanmasında inanılmaz bir kadro mühendisliği hatası var. Marin’e baktığımızda, güçlü kondisyonlu hazır bir Marin çok iş yapar. Ancak şuanki takımda topu kaptırdığınızda ileride sıkıntı oluyor. Bizde böyle Marinvari oyuncular var. Ekonomik sorunlarımız, dev şekilde devam ediyor. Ancak bir ay içinde derin bir nefes alacağız.

USTA'DAN SPONSOR MÜJDESİ

Sezona formasında göğüs reklamı olmadan başlayan ve bu konuda büyük eleştiriler alan Trabzonspor'da bu sorun çözüme kavuşturuldu.

Başkan Muharrem Usta, dünya devi bir firmayla göğüs reklamı için anlaşmaya vardıklarını söyledi. Usta" Biliyorsunuz şuanda formamızın göğsü boş. Göğüs reklamı için bir dünya deviyle 10 gün içinde imza atmış olacağız. Ortalama 3 Milyon Dolar'a gelecek bir anlaşma olacak." ifadelerini kullandı.

Uefa !

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, UEFA'ya verdikleri savunma ile ilgili açıklamalarda bulundu.

UEFA'dan izleme süreci talep ettiklerini vurgulayan Usta, 90 Milyon olan gelirin 180 milyon TL olacağına dair planlama verdiklerini söyleyerek " Bugünde imza atıyorum yapacağız bunu. Şimdi bunu yaparken kulüpte bana bu işi yapacaklar lazım. O işe aldıklarımızı bunun için aldık." dedi.

UEFA'ya 4 yıllık bir plan sunduklarını söyleyen Usta, "UEFA’da toplantığımıza girip çıktığımızda, bugüne kadar olan tablomuz, özellikle son 3 yıllık tabloda çok ağır bir durum görünüyor Biz oraya 4 yıllık bir plan sunduk. Gelirlerimiz ve giderlerimizin nereye varacağını söyledik. Biz 3 ayda yaptıklarımızı anlattık. Umarım oradan bir ceza almayız. Biz 4 yıllık bir izleme süreci istedik. 10 gün içinde cevap gelecek. Biz gözetlemeyi yüzde 50.1 olarak görüyorum. Ceza gelirmi tabiki gelebilir. Karar ne gelirse gelsin, gözetim de gelse ceza da gelse kurtuluş değildir. Her ne gelirse gelsin altından kalkacağız." ifadelerini kullandı.

Akyazi`da satislar basliyor !

Akyazı Stadı için loca satışlarının başlayacağını söyleyen Usta, yeni stada göre de kadro planlaması yapacaklarını söyledi.

Usta "Yeni stadımız yeni dönemde açacağız. Ufak tefek eksiklikleri olacaktır. Orada localar, vip gibi koltuklarımızın satışları var. Şuanda stadın bize tahsis edilmesini bekliyoruz. Tahsis ettiğimiz anda 190 kişilik loca listemiz var satışlarımız yarın başlayacak. Gelecek seneye yeni bir yolculuk olacak. Listemizde çok çeşitli yerler ve kişiler var. Trabzonspor için gelecek yıl milat olacaktır. Bizde takımı ona göre planlıyoruz. Bundan yana sıkıntınız olmasın. Gelecek yıl kulübün hedefi şu olacaktır; Ligdeki en iyi takımlardan birisi olmak. Bir sonraki sene ise hedefe kilitlenmektir." ifadelerini kullandı.

haber61.net

tonya55
25.03.2016, 23:05
besiktas stadını gezmesi hiç şık olmadı.

61ronin61
25.03.2016, 23:09
bilmiyorum.yaptığım yorumlar hep çıkıyor.

akyazıda yaptığım eleştiriler şimdi herkesin dilinde .

şenol güneş onu kaybettik herşeyi kaybettik dedim çooooooooooook önceden evet işte sonuç.sıradanlaştık orta sıra anadolu takımı gibi olduk hatta korktuk bi ara düşücez diye acaba diye .

usta başkanımız içinde yorumum şudur.bu başkanımızı kaybedersek gerçekten sıradanlaşır orta sıra takımı oluruz bunu kesin ve net diyorum.hadi bunuda yiyinde sonuçlarını görün usta düşmanları.

Samet Yildirim
25.03.2016, 23:14
3 Milion $ gögüs reklam anlasmasi...Kiyaslama gsve bjk ile yaparsak

GS: 2015-2016 sezonunda 9 milyon Tl, 2016-2017 sezonunda 10 milyon Tl ve 2017-2018 sezonunda 11 milyon lira bedel karşılığında sözleşme imzalamıştır. (30 Milion Tl Toplam --- Dollar olarak ise 10.5 M $ --- Yillik 3.5 M. $)

Bjk: 5 yillik anlasma yapti ve 29 Milion $ alacaklar toplaminda. Yani Yillik 5.8 M.$ Vodafone

------------

Trabzonspor`un yillik 3 Milion $ anlasmasi iyi olur kesinlikle su anki durumda. Bjk bu anlasmayi yaparken Sportif yönden basariliydi ve Stadyum vb komple anlasma yapildi. Gs ile ayni bu rakam diyebiliriz.

Bence su anki sartlarda anlasmamis mükemmel.

Samet Yildirim
25.03.2016, 23:25
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Gebze’de Trabzonsporluların buluştuğu organizasyona katıldı. Etkinlik öncesi Haber61 tv mikrofonuna konuşan Usta, Trabzonspor’un büyük bir camia olduğunu vurgulayarak “Byük bir camianın tekrar ayağa kaldırılması gerekiyor. Ben bu akşam organizasyonu yapan Gebze Trabzonsporlular derneğine teşekkür ederim. Bu etkinlikleri başka yerlerde de yapmak istiyoruz. Aydınlık bir gelecek için çalışıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada “Basında Trabzonspor’u temsil edecek gazeteciler yok” tarzında cümlesi nedeniyle yerel basında eleştirilen Usta konuyla ilgili olarak “Güçlü camiaların basın ve medyada kaliteli arkadaşlara ihtiyacımız var. Kalitenin bendeki karşılığı Trabzonspor’u temsil etmeye kalktığımızda Trabzonspor’un ağırlığını göstermesi lazım. Bizi iyi temsil etmelerini isterim. Benim istediklerimi yazacak gazeteciye ihtiyacım yok. Trabzonspor’un temsil edilme noktasında önemli isimlere ihtiyacı var. Bazı arkadaşlar bu konuyu farklı anladılar. Ben altını yeniden çizmek isityorum, Trabzonspor’un imajını sergileyecek, ağırlığını gösterecek onlarca gazeteciye ihtiyaç var. “ ifadelerini kullandı.

orhanunal
25.03.2016, 23:40

umarım bu taraftar profili değişir.

kayyum61
25.03.2016, 23:48
umarım bu taraftar profili değişir.

yanlış bişey mi dedi? onlar bizim stada gecekondu demişti küçümsemişlerdi gittik plaket verdik ve stadlarını gezdik, gezdilermi bilmiyorum umarım doğru değildir ama eğer yaptıysak hiç iyi olmadı bu

batuhanTs
26.03.2016, 00:18
bilmiyorum.yaptığım yorumlar hep çıkıyor.

akyazıda yaptığım eleştiriler şimdi herkesin dilinde .

şenol güneş onu kaybettik herşeyi kaybettik dedim çooooooooooook önceden evet işte sonuç.sıradanlaştık orta sıra anadolu takımı gibi olduk hatta korktuk bi ara düşücez diye acaba diye .

usta başkanımız içinde yorumum şudur.bu başkanımızı kaybedersek gerçekten sıradanlaşır orta sıra takımı oluruz bunu kesin ve net diyorum.hadi bunuda yiyinde sonuçlarını görün usta düşmanları.

Vayyy gelecege isiklar da tutarmis nasil bir futbol dehasi gec baskan ol ugrastirma bizleri , cek cikar bizi buralardan

61ronin61
26.03.2016, 00:20
Vayyy gelecege isiklar da tutarmis nasil bir futbol dehasi gec baskan ol ugrastirma bizleri , cek cikar bizi buralardan

:)

orhanunal
26.03.2016, 00:38
yanlış bişey mi dedi? onlar bizim stada gecekondu demişti küçümsemişlerdi gittik plaket verdik ve stadlarını gezdik, gezdilermi bilmiyorum umarım doğru değildir ama eğer yaptıysak hiç iyi olmadı bu

evet yanlış bir şey dedi!

bu ülkenin sıkıntısı spor kültürünün olamaması malesef.ama bu konuda ümitliyim çünkü camiaların tepelerindeki adamlar taraftar görüşlerini değiştirebiliyor.örneğin sadri şener zamanında kolbastı oynayan o sempatik takım o sempatik taraftardan iho döneminde her maç sahaya birşeyler atan türkiyenin en antipatik bulunan taraftarve takım tiplerinden olmuştuk.umarım 5 senede düzelir bu.

soruna gelince deplasman takımını ağırlarken yemek verirsin o sırada rakip arma flama tarzı bir hediye verirsin.plaket şenol güneşe verdiler.bunu eleştiriyorsan umarım 5 senede sende düzelirsin.

stad gezme olayı hoşuma gitti çok.nedenlerin den ilki bizim stad görevlilerinin yeni yapılan stadları gezme isteği ve orda bulunan güzel şeyleri bizim stadada uygulama düşünceleri.ikincisi bunun güzel bir dostluk şeklinde gerçekleşmesi.başkanın söylediği gibi benim stadım senin stadın yok fikret ormanı aramış başkanımız ''fikret stadı ziyarete geleceğiz demiş'' fikoda ''başkanım şehir dışındayım ben hemen genel sekreterimize haber veriyorum demiş başkanımızda senin stadı benim stadım mı olur ben giderim bütün stadlar hepimizin demiş.işte sporun özü budur.spor dostluktur.ama bizim stadımıza gecekondu dedi diyerek bi yere varamazsın.demişse kendi hayvanlığıdır.biz düz duralım eğri belasını bulsun anlaşında olmamız lazım umarım sizde bu anlayışla spora bakarsınız.eğer böyle olursak yeniden o sempatik takım hürriyeti döneriz yine başarılı günlerimize döneriz.

revolution
26.03.2016, 01:22
başkan kafasındakileri alıştıra alıştıra söylese iyi olur .
yoksa kirişi kıran bu taraftar yakında balatayı da sıyıracak .

vay be .
biz kafamıza geçirecek huni ararken
adam geldi . saçımızı tarayıp başımızı okşuyor .
hatta 3-4 ay sonra yeni oyuncağımızı da elimize verecek .

ve hayret .
hala ensemize şaplak atmadı .
yoksa attı mı lan ?

neyse ..

olmayan beynimizle , üç gram aklımızla ,
ters giydiğimiz elbisemizle ,
tabanı ve başparmak ucu delik siyah naylon çorabımızla,
dişimizin arasındaki yemek artığıyla
salyamızla , sümüğümüzle

yanındayız başkan .

ama kulak arkasını istersen bozuşuruz .

ona göre .

Tahir61
26.03.2016, 02:26

yine konuşmuş ukala ukala. acaba burda bize mi bir gönderme var yine

-BİZİM SAYEMİZDE STAT NASIL OLACAĞINI HERKES ÖĞRENDİ-

“İki loca arasına led ekran gelecek. Pazartesi montajı yapılacak. 3 tarafta olacak. Skorboard montajına bugün başlanacak. Bizim sayemizde stat nasıl olacağını herkes öğrendi. Biz de elimizden geldiğince herkesi aydınlatmaya çalışıyoruz”

https://haber1903.com/n-17273-fikret-ormandan-flas-aciklamalar-gomez-giderse-gider-daha-iyisi-gelir.html

atomantcum
26.03.2016, 09:23
evet yanlış bir şey dedi!

bu ülkenin sıkıntısı spor kültürünün olamaması malesef.ama bu konuda ümitliyim çünkü camiaların tepelerindeki adamlar taraftar görüşlerini değiştirebiliyor.örneğin sadri şener zamanında kolbastı oynayan o sempatik takım o sempatik taraftardan iho döneminde her maç sahaya birşeyler atan türkiyenin en antipatik bulunan taraftarve takım tiplerinden olmuştuk.umarım 5 senede düzelir bu.

soruna gelince deplasman takımını ağırlarken yemek verirsin o sırada rakip arma flama tarzı bir hediye verirsin.plaket şenol güneşe verdiler.bunu eleştiriyorsan umarım 5 senede sende düzelirsin.

stad gezme olayı hoşuma gitti çok.nedenlerin den ilki bizim stad görevlilerinin yeni yapılan stadları gezme isteği ve orda bulunan güzel şeyleri bizim stadada uygulama düşünceleri.ikincisi bunun güzel bir dostluk şeklinde gerçekleşmesi.başkanın söylediği gibi benim stadım senin stadın yok fikret ormanı aramış başkanımız ''fikret stadı ziyarete geleceğiz demiş'' fikoda ''başkanım şehir dışındayım ben hemen genel sekreterimize haber veriyorum demiş başkanımızda senin stadı benim stadım mı olur ben giderim bütün stadlar hepimizin demiş.işte sporun özü budur.spor dostluktur.ama bizim stadımıza gecekondu dedi diyerek bi yere varamazsın.demişse kendi hayvanlığıdır.biz düz duralım eğri belasını bulsun anlaşında olmamız lazım umarım sizde bu anlayışla spora bakarsınız.eğer böyle olursak yeniden o sempatik takım hürriyeti döneriz yine başarılı günlerimize döneriz.

:alkış::alkış:

slmn
27.03.2016, 17:34
http://www.1461trabzon.com.tr/haberayrinti.php?id=809

kartal61
27.03.2016, 21:36
Başkan profosyonelce ilerliyor.Onun en buyuk gorevı maddıyatı duzeltıp,kulup içinde bır sıstem kurmak.Gerısı teknık ekıbın işi.
Baskan taraftarımızın buyuk çogunlugu tarafından desteklenıyor.Eger bu baskanla bır seylerı degıstıremessek bır daha ıflah olmayız.
Takımı su halınden alıp seneye dırek sampıyon yapmak zor iş.İnsallah seneye kımse 2 maglubıyetten sonra yonetıme somurtmaz.Seneye yarışı sonuna kadar kovalayalım yeter.Yeterkı bır takım olalım,su gunlerımızı yasamayalım.
Tabı seneye sampıyon olursak tadından yenmez.
Eger baskan bu profosyonellıkle ılerlerse ve taraftarda eskısınden daha fazla her anlamda takıma destek olursa 10 yıl içinde Avrupadan kupa bıle gelır.
Önemlı olan anlık basarılar degıl,o basarılara abone olmak ve bır sıstem takımı olmak.Yoksa 2011 den sonrakı 5 senede yerlerde olmak iş degil.
Ben baskana ve yonetıme bu konuda guvenıyorum.Bızı çok buyuk bır ekol yapabılırler.

yazıkoldu
27.03.2016, 21:42
Maçlar kaybedildikçe hepimiz her şeyi eleştiriyoruz ben de öyleyim maalesef. Ancak başkanın yerinde olmayı inanın teklif etseler kabul etmem, öyle bir yükün altındaki insanın oturup ağlaması geliyor. 50. yıl şampiyonluk iddiası şu şartlar altında yürek ister, başkana helal olsun.

61ronin61
28.03.2016, 01:16
başkanım sakın bizi kimseye karşı ezdirme.bizi en çok yaralayacak olan budur.kürt aziz kurnaz fiko bunlar yamuk yaparsa lafını sok.asla altta kalama tarfatar tam takip seni iziliyor başkanım.

bunlar senin kadar iyi değil zaten ikiside şikeci bir takım onlara şampiyonluk için her yol mubah.ve onlara sakın ve asla güvenme başkanım.ne şikebahçe ne kolpataş asla bizim dostumuz değil onlar aralarında ittifak sana dost gibi gözüküp ölümcül darbeyi vurma peşindeler.

gerektiğinde korkusuz bir aslan gibi kükre başkanım her zaman yumjuşak güler yüzlü fair olma dostluk işleripara etmiyor bu düzende .bak başkanım kürt aziz nasıl öttürüyor ortalığı.aslında iho onun haddini bildirmişti ama oda harcandı.bana uyuz olanlar olabilir ama ben ihonun gerçek bir trabzonsporlu gerçek bir trabzonspor sevdalısı olduğuna inanıyorum düzen onu harcadı.başarılıolmak için herşeyi yaptı elli tane hoca getirdi bin tane futbolcu aldı ama olmadı.ama ts başkanı olarak kürt azize koyduğu postalar harbi gerçek delikanlı trabzonlu duruşunu sergilediği için ve bize tüm türkiyenin korktuğu kürt azize koyduğu postalarla gurur yaşattığı için iho ya teşekkür ediyorum.

ne fiko ne aziz dinledii işte gerçek trabzonspor başkanı böyle olmalı.herkese haddini bildirdi postasını koydu.

ilkokul mezunu olablir çobanlık yapmış olablir(peygamberimizde çobanlık yaptı) iho şampiyon olmayı başarılı olmayı çok istedi getiridiği futolculara bakın arkadaş bunları görmeyen reddeden gerçek bir inançsız ve nankördür.hoca konusu erusndan tutun aslında hep herkesin hayır diyemiyeceği hoocalar getirdi.ama bir türlü olmadı ve sonuçta kulüp 500 milyon borca battı.en son mehmet aliyılmazdan sonra tüm çakal istanbul üçüzlerine posta koyan lafını koyan başkanı ne zaman gördünüz ama olmadı işte.

Cengiz Çubukcu
28.03.2016, 09:45
http://www.karadenizmanset.com/haber/857/muharrem-usta-istanbuldan-destek-istedi.html

Faik Yılmaz
28.03.2016, 10:19
Avrupa'dan men cezası alırsak şöyle kötü olur.....

Diyelim önümüzdeki yıl 2.olduk.. Şampiyonlar Ligine gitme şansımız var... O şans gitmiş olucak.....

Büyük bir gelirden olucağız....

Enaldo61
28.03.2016, 12:32
Arkadaşlar Muharrem Usta'yı asla yalnız bırakmayalım bakım böyle bir Başkan zor gelir bu kulübün başına. Yersiz eleştirenlere prim vermeyelim.

piskopatrizeli
28.03.2016, 13:14
Arkadaşlar Muharrem Usta'yı asla yalnız bırakmayalım bakım böyle bir Başkan zor gelir bu kulübün başına. Yersiz eleştirenlere prim vermeyelim.

son iki magandadan sonra bu kadar beyefendiliği bizim taratarın bünyesi kaldırmaz.

amasya0561
28.03.2016, 14:04
Kötüleyerek, yuh çekerek, oyuncuların yaptığı yanlışları ayaklarını daha fazla titreterek Trabzonspor'a hiç faydamız olmaz. Sahip çıkacağımız tek yer Trabzonspor. Önümüzdeki yıl Trabzonspor'un yeniden yapılandığı, ısıran çok kaliteli bir takımın ortaya çıkacağını gördüğümüz, başarıya koştuğuna inandığımız bir yıl olacaktır. MUHARREM USTA
Arkadaşlar başkanımız hem futboldan anlıyor hemde yönetmekten. bizlerde takıma sahip çıkarsak bu iş olacak Usta ile şampiyonluk hayal degil.
işte yukardaki tesbiti futbolculara baskı yaparak birşey elde etmedigimizi söylüyor. haklıda bizler gelen milli futbolcuları yuhalamadıkmı aglatmadıkmı sonra ne oldu bizden gittiler yeniden milli oldular. başkanımızı dinleyip söylediklerine uysak bizim için şampiyonluklar peşpeşe gelebilir. hatta geçenlerde bir arkadaşımla iddaaya bile girdim bu başkanımız egerki devam ederse dört sene içinde bize uefa da final oynatacak diye.
inşallah olocak.

only ts
28.03.2016, 14:05
baskan bizim memlekete bir gomlek ustun geldi. sonumuz hayirli olsun

Giallorossi
28.03.2016, 14:27
Baslikta "yeni" ibaresi kalkabilir artik 4 ay oldu artik yeni sayilmaz. Söylemleri ve projelerini gerceğe dönüstürürse (bundan hic süphem yok) emin adimlarla efsane baskan olma yolunda ilerliyor

Faik Yılmaz
28.03.2016, 14:30
Başkanımızın da dediği gibi sosyal medyada güçlenmemiz lazım....

Facebbokta ve Twitter'da 1 milyon barajını hemen aşmamız lazım....

Cengiz Çubukcu
28.03.2016, 14:34

önce sahada güçlenmemiz lazım...

Faik Yılmaz
28.03.2016, 14:40
önce sahada güçlenmemiz lazım...

Abi daha önce sayılı yazdım yanlış anlaşıldı....

Facebbok listemdeki Trabzonluların en az yarısı Faceteki Trabzonspora üye değil......

sadece benim sayfamda üye olmayan Trabzonsporlu sayısı 500 ü geçiyor.....

Genel olarak Trabzonspor u beğenenlerin sayısı ise 910 bini ancak bulmuş durumda....

Yani ilk etapta hemen 1 milyonu geçmeli bu sayı....

Twitterda ise durum daha kötü sadece 500 küsür bin takipçi var.. buda en azından 1 milyonu bulmalı...

Bu sayılar ne kaar artar ise reklam anlaşmalarında elimiz o kadar kuvetli olur....

SEDER
28.03.2016, 16:32
facebookta resmi hesap için tüm listeme özel davet yolladım..daha şimdiden 7 kişi ekledi. listenizde Trabzonsporlu olduğunu düşündüğünüz hemen herkese davet atın. küçük büyük yaşlı genç hala teyze dede nine alayı..herkesin listesinde en az 5-10 kişi vardır ts li olmasına karşın resmi hesabı takip etmeyen. bir anda 1.5 milyon çok rahat aşılabilir böylelikle...hala 900 bin civarındayız..

orhanunal
28.03.2016, 22:13
vizyon akıyor şerefsizim vizyon.ah giden 2,5 yıl ahhh!

MertcaN.K.*61
28.03.2016, 22:50
Twitterdan ısrarla koltuk kalitesi ve ışıklandırma ile ilgili yazıyorum cevap yok. Her konuda açıklama var stadla ilgili bu ikisi hala muamma sizde destek olun bu konuda bi açıklama alalım artık başkandan.

ağasarlı
29.03.2016, 09:56
Twitterdan ısrarla koltuk kalitesi ve ışıklandırma ile ilgili yazıyorum cevap yok. Her konuda açıklama var stadla ilgili bu ikisi hala muamma sizde destek olun bu konuda bi açıklama alalım artık başkandan.
Soayal medyada destek veririz muhakkak,tribün ısıtma sistemi ve led scorbord gündeme getirelim

ağasarlı
29.03.2016, 09:59

Facrbooktan bir çok kişiye trabzonspor resmi sitesine beğenme gönderdim.bir çok kişi halrn beğenmemiş resmi sitemizi.

Mert Acar
29.03.2016, 11:29
Hibrit çim..
Her maç lise öğrencilerini stadda ağırlama dan sonra şimdi de uçaklı kombine..Helal olsun başkan.Akyazı için güzel planların olduğu ortada.İnşallah yeniden ayağa kalkacağız.

ucurum
29.03.2016, 12:28
Çok az kaldı öyle bir travma yaşattı ki o önceki tipine ne dediğim...

Seneye unutacağız inşallah hepsini sayende. Allah senden razı olsun USTA başkan.

ağasarlı
29.03.2016, 14:11
Renktaşlar.kulübün sosyal medya hesaplarını beğenin beğendirin. Facebook kullanıpta trabzonsporun resmi sayfasını takip etmeyen çok sayıda fanatik taraftar mevcut. Şahsi face hesabımdan bir çok kişiye trabzonspor sayfasını beğenme gönderdim bir çok tanıdığım daha yeni beğendi.

cakalkerem
31.03.2016, 08:53
Ulan bu günahım kadar sevmedeiğim sefa efendi ne zaman adam oldu da kulüpten alacaklarını istiyor..Sen öyle çık topunu oyna...Kim kime yata yata 3 milyon verir Deyyuz....

Faik Yılmaz
31.03.2016, 08:57
Facrbooktan bir çok kişiye trabzonspor resmi sitesine beğenme gönderdim.bir çok kişi halrn beğenmemiş resmi sitemizi.

Evet her gün bir kaç yüz kişi artıyor beğenen sayısı lakin daha fazla olmalı.......

daha hızlı artmalı....

Faik Yılmaz
31.03.2016, 13:59
Kongre'de açıklanan ve 31 ekim 2015 tarihi itibarı ile borcumuz : 453 milyon tl.....

Dün açıklanan ve 26 şubat 2016 tarihi itibarı ile borcumuz : 417 milyon lira...

Borcumuzun artışı durmuş hatta azalmaya başlamış...... 36 milyon tl azalmış......

Tahir61
31.03.2016, 17:20
Kongre'de açıklanan ve 31 ekim 2015 tarihi itibarı ile borcumuz : 453 milyon tl.....

Dün açıklanan ve 26 şubat 2016 tarihi itibarı ile borcumuz : 417 milyon lira...

Borcumuzun artışı durmuş hatta azalmaya başlamış...... 36 milyon tl azalmış......

şu uefa dan bir problem çıkmasa da önümüze baksak artık

tonya55
31.03.2016, 20:45
bakalım ne olacak.

alone_6161
31.03.2016, 21:18
Borç 10 milyon avrodan fazla azalmış. Bu durumda UEFA'nın bize ceza vermemesi gerekir ki daha gelecek sponsorluk anlaşmaları da var. Hadi hayırlısı, inşallah ceza almadan atlatırız bu süreci....

orhanunal
31.03.2016, 21:55
kararlardan sonra sponsor işi açıklanır bence.bugün uefa 3-4 takıma kaymış bize bişey çıkmadı sevindirici şimdilik...

Külünkoğlu
01.04.2016, 08:27
Başkan sponsorluklara önem veriyor önem vermekte haklıdır da.
Yalnız İstanbul'un en merkezi yerlerinde 5 takımın olduğu Trabzonspor'un olmadığı TBF'nin resmi sponsporunun reklamları gözümüzün içine sokuluyor.
Ayrıca kokokola reklamı da ciddi ciddi rahatsız edici. Trabzonspor Yönetimi reklam konularına bir an önce el atmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2016, 08:45
Başkan'ın attığı her adımı büyük bir takdir, keyif ve heyecanla izliyorum.

ÇOCUKLAR İNANIN
İNANIN ÇOCUKLAR
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
GÜNEŞLİ GÜNLER
BORDO-MAVİ AŞKIYLA YİNE SEVİNECEĞİZ
ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLEYECEĞİZ

Cengiz Çubukcu
01.04.2016, 13:30
artık cek,cak'ları geçip uygulama zamanı...bekliyoruz...

Faik Yılmaz
01.04.2016, 13:43
artık cek,cak'ları geçip uygulama zamanı...bekliyoruz...

Yani 4 ay doldu...

artık yavaş yavaş icraatların geleceğini düşünüyor ve umuyoruz....

Enaldo61
01.04.2016, 14:12
başkan doğru yoldu gidiyor borcun bu kadar azalması da bunun göstergesi beklemedeyiz...

gometra
01.04.2016, 14:14
Napsın adam milli takım arasında takımı uefa'da çeyrek final mi oynatsın :) :)

Mehmet Cihan Kocaman
01.04.2016, 14:34
Uefa kararı ne zaman açıklanacak?

Adem Akyüz'
01.04.2016, 14:47
4 gözle Deniz Ateş Bitnel'e görev verilmesini bekleyen ve TS'liyim diyen sırtlanlar var. Ellerinden gelse gidip Kuddusi'ye yalvaracaklar.

TS61_NL
01.04.2016, 21:32
Hollanda ajanslarinda az onze 3 takimin seneye finansal fair play yuzunden Avrupaya katilamayacaklarini acikladilar ve Trabzonsporumuzun adi gecmiyor. Bu takimlar Baku, Dnipro ve Targu Mures. Bizede bu sekil ceza verilmis olsaydi ismimiz belli olurdu diye dusunuyorum umarim boyledir.

Enaldo61
01.04.2016, 21:34
Hollanda ajanslarinda az onze 3 takimin seneye finansal fair play yuzunden Avrupaya katilamayacaklarini acikladilar ve Trabzonsporumuzun adi gecmiyor. Bu takimlar Baku, Dnipro ve Targu Mures. Bizede bu sekil ceza verilmis olsaydi ismimiz belli olurdu diye dusunuyorum umarim boyledir.

Bana da pek men yicez gibi gelmiyor açıkçası.

selcuk
01.04.2016, 21:37
sali günkü toplantiyi bekleyecegiz
bende men beklemiyorum
para ve transfer kisitlamasi cezasi gibi bi paket, uyulmasa otomatikmen isleme giren men gibi bisey

kyodou
01.04.2016, 21:58
4 gözle Deniz Ateş Bitnel'e görev verilmesini bekleyen ve TS'liyim diyen sırtlanlar var. Ellerinden gelse gidip Kuddusi'ye yalvaracaklar.
Aynen öyle.

Reha Asan
01.04.2016, 22:35
bende men beklemiyorum
para ve transfer kisitlamasi cezasi gibi bi paket, uyulmasa otomatikmen isleme giren men gibi bisey
abi olası transfer kısıtlaması Bjk'nin ki gibi mi olur sence?
eğer öyle olursa bittiğimizin resmidirde.

selcuk
01.04.2016, 22:44
abi olası transfer kısıtlaması Bjk'nin ki gibi mi olur sence?
eğer öyle olursa bittiğimizin resmidirde.
evet
bitmeyiz, iyi satis yapariz

Reha Asan
01.04.2016, 22:50
evet
bitmeyiz, iyi satis yapariz
abi ben satış konusunda ümitsizim.
iyi bedele satabileceğimiz fazla oyuncumuz yok ki.

selcuk
01.04.2016, 23:13
abi ben satış konusunda ümitsizim.
iyi bedele satabileceğimiz fazla oyuncumuz yok ki.
damlaya damlaya göl olur
cardozo, ndoye, yatabareden 10 milyon cash ve 6 milyon maas bütcesi bekliyorum...

bu yaz tarihin en balon transfer dönemlerinden olacak
ingilizler 3milyar avroluk tv gelirini ilk kez harcamaya basliyacak

normalde 1 milyar harciyorlar, bu sene 2 katini harcamalari bekleniyor
cin, amerika ve araplarin bu ise karismasinlan inanilmaz bir zincirleme etki olacak piyasada
popcornumuzu alip elimize izleyecegiz

Reha Asan
01.04.2016, 23:20
damlaya damlaya göl olur
cardozo, ndoye, yatabareden 10 milyon cash ve 6 milyon maas bütcesi bekliyorum...

bu yaz tarihin en balon transfer dönemlerinden olacak
ingilizler 3milyar avroluk tv gelirini ilk kez harcamaya basliyacak

normalde 1 milyar harciyorlar, bu sene 2 katini harcamalari bekleniyor
cin, amerika ve araplarin bu ise karismasinlan inanilmaz bir zincirleme etki olacak piyasada
popcornumuzu alip elimize izleyecegiz
inşallah abi.
bilgiler için sağolasın

kayyum61
02.04.2016, 01:34
ceza olmaz artık bu saatten sonra ama ne yazık ki saçma sapan puan kayıplarımız yüzünden avrupa hayal seneye

ayrıca sezon başında avrupaya gitmeyelim takım yoruluyor diyen futbol alimlerini de unutmadık!

orhanunal
02.04.2016, 02:05
ceza gelmezse sponsor açıklanır bence.salı günü netleşir.

nakzo
03.04.2016, 23:04
bende men beklemiyorum
para ve transfer kisitlamasi cezasi gibi bi paket, uyulmasa otomatikmen isleme giren men gibi biseyyemişim avrupasını sana zaten transfer kısıtlaması getirse en büyük ceza olur.Bu kadroyla oynamak zorunda olman demek ustanın ocak ayından ötesini görmemesi demektir.

adiloş bebe
03.04.2016, 23:10
uefada gelecek ceza oyuncu stamadan alınamz cezası olacaksa transfer dönemi çok sıkıntılı geçer bizim işin hatta hatta scout ekibinin önerdiği çoğu oyuncu ile görüşülemez bile

orhanunal
04.04.2016, 00:13
yemişim avrupasını sana zaten transfer kısıtlaması getirse en büyük ceza olur.Bu kadroyla oynamak zorunda olman demek ustanın ocak ayından ötesini görmemesi demektir.

transfer cezasını fifa veriyor uefanın öyle bi hakkı yok.

only ts
04.04.2016, 09:46
uefa ceza almadigimizi acikladigi dakikanin hemen ardina samsung la olan anlasmamis aciklanacak.

AdemS
04.04.2016, 09:49
Tanju Çolak Kanal 24'te yayınlanan programda, Trabzonspor'un önümüzdeki sezon için Braga'nın teknik direktörü Paulo Fonseca ile anlaştığını açıkladı..

http://spor.haber7.com/spor-medyasi/haber/1877757-tanju-colak-duyurdu-trabzonun-yeni-hocasi (http://spor.haber7.com/spor-medyasi/haber/1877757-tanju-colak-duyurdu-trabzonun-yeni-hocasi)

Faik Yılmaz
04.04.2016, 09:52
Trabzonspor'a maddi anlamda Profesyonel eli değdiği hemen belli oldu....

Borç artışı durduğu gibi 36 milyon tlde azaldı....

Üstelik bu olay asıl gelir getirecek sponsorluk anlaşmaları olmadan oldu....

Şu anda tek handikapımız kısa vadeli bçlarımızın yüksekliği. uzun vadeli banka kredisi ile bu sorunuda çözebilirsek önümüz açılır....

artvints
04.04.2016, 09:57
bazıları 36 milyon tl az diye düşünebilir ama öyle değil durumlar. her seferinde faiz yükü var.borç artış ivmesinin azalması veya durması bile iyi gösterge olabilirdi. ama üstüne borcu azaltmışlar.bence müthiş bir şey.

Faik Yılmaz
04.04.2016, 10:06
bazıları 36 milyon tl az diye düşünebilir ama öyle değil durumlar. her seferinde faiz yükü var.borç artış ivmesinin azalması veya durması bile iyi gösterge olabilirdi. ama üstüne borcu azaltmışlar.bence müthiş bir şey.

Yooo hiç az biraz rakam değil 36 milyon tl....

Bu arada bir anektod daha vereyim... Trabzonspor'un borçları Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden daha fazla idi.....

artvints
04.04.2016, 10:13

Bu arada bir anektod daha vereyim... Trabzonspor'un borçları Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden daha fazla idi.....

borç azaltmışlar demek borç ödemişler anlamına mı geliyor, yoksa futbolcuların maaşlarındaki düzeltmelerle oluşan bir durum mu bu? toplamda 70 milyon tl gibi bir tasarruf yaptık diyordu zannediyorsam başkan. 36 tl borç azalmışsa, yaklaşık bir 30, 40 milyon tl de faiz ödüyoruz demektir.

El Cordobes
04.04.2016, 10:20
sefa, erkan ve musa'nın para alamadıkları için sorun çıkardıkları ve kadroya alınmadıkları haberleri yapıldı. hatta sefanın icraya başvurduğu. 1461 dekilerin de durumu ortada. yönetim de her defasında düzenli ödemeye geçtik, sorun yok diyor. bi yerde bi yanlış var ama basın mı ortalığa yine fitne yayıyor bilemiyorum.

bu arada ziraat bankasına başvurduğumuz 250 milyonluk kredi galiba onaylanmış.

Faik Yılmaz
04.04.2016, 10:28
borç azaltmışlar demek borç ödemişler anlamına mı geliyor, yoksa futbolcuların maaşlarındaki düzeltmelerle oluşan bir durum mu bu? toplamda 70 milyon tl gibi bir tasarruf yaptık diyordu zannediyorsam başkan. 36 tl borç azalmışsa, yaklaşık bir 30, 40 milyon tl de faiz ödüyoruz demektir.

fubolcuların maaşlarındaki düzeltmelerde otomatik olarak aynı oranda borcun azalışı demek.....

1 haziran 2015-29 şubat 2016 tarihleri arasında faiz olarak 15 milyon tl ödemişiz.....

Yaptığımız transferlerin negatif etkisinide hesaba katmak lazım......

selcuk
04.04.2016, 10:31
sefa, erkan ve musa'nın para alamadıkları için sorun çıkardıkları ve kadroya alınmadıkları haberleri yapıldı. hatta sefanın icraya başvurduğu. 1461 dekilerin de durumu ortada. yönetim de her defasında düzenli ödemeye geçtik, sorun yok diyor. bi yerde bi yanlış var ama basın mı ortalığa yine fitne yayıyor bilemiyorum.

bu arada ziraat bankasına başvurduğumuz 250 milyonluk kredi galiba onaylanmış.
yönetim güncel alacaklari düzenli ödemeye basladi
sefa ve nizam eskiden kalan alacaklara karsi bonservisini verelim teklifi gelmeden akilli davranmaya calisiyor

erkan olayi bence yalan
avrupa sampiyonasi öncesi bukadar ahmak olmaz bir oyuncu
bugün hersey aciklanir

Bayundur Han
04.04.2016, 10:33

Guzel isler bunlar, ama yol uzun. Sponsorluktan falan gelen paralar ancak suanki futbolcularin kontratlarina yeter. Suanki kadrodan kimi satarsak kardir. Daha eskilerden kalan davalar odemelerimiz var. Onlarida unutmayalim. Kisa vadeli olan borcumuz icin faiz odenece bu sene. Hepsini katarsak, transfer isi zor. Zaten baskan onun icin scout ekibini kurdu. Cok ucuz transferler yapacagiz. Bunlar sorun degil tabi ama seyirciye bunlari anlatmak gerek. Beklenti icinde olmasin kimse.

Harun-61
04.04.2016, 10:35
Braga teknik Direktörü Paulo Fonseca ile anlastigimizi söylemis Tanju Colak.

selcuk
04.04.2016, 10:38
ahanda haber geldi

http://www.tayfahaber.com/d/news/76336.jpgTrabzonspor’un başarılı oyuncusu Erkan Zengin hastalığı neden ile Gaziantepspor maçında oynamazken, hakkında çıkan iddialara ise isyan etti.

Erkan Zengin yakın çevresine bu haberler sonrası isyanını diler getirirken, “Trabzonspor ile şuana kadar asla para konusunu dert etmedim. Sahaya çıktığım zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yakamı bıraksınlar işimizi yapalım” dediği ifade edildi.

Hastalığı nedeni ile İsveç Milli Takım kadrosundan da çıkarılan Erkan, “Kötü bir hastalık geçirdim. Yüksek bir gribal enfeksiyona yakalandım. Özellikle yüzümde uyuşukluklar var. Bu nedenle Gaziantepspor maçının kadrosunda yer almadım. Milli takım kadrosundan da çıkarılmıştım. Milli takımda da mı para için oynamadım?” diyerek çıkan haberlere isyan ettiği belirtildi

El Cordobes
04.04.2016, 10:45
ahanda haber geldi

http://www.tayfahaber.com/d/news/76336.jpgTrabzonspor’un başarılı oyuncusu Erkan Zengin hastalığı neden ile Gaziantepspor maçında oynamazken, hakkında çıkan iddialara ise isyan etti.

Erkan Zengin yakın çevresine bu haberler sonrası isyanını diler getirirken, “Trabzonspor ile şuana kadar asla para konusunu dert etmedim. Sahaya çıktığım zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yakamı bıraksınlar işimizi yapalım” dediği ifade edildi.

Hastalığı nedeni ile İsveç Milli Takım kadrosundan da çıkarılan Erkan, “Kötü bir hastalık geçirdim. Yüksek bir gribal enfeksiyona yakalandım. Özellikle yüzümde uyuşukluklar var. Bu nedenle Gaziantepspor maçının kadrosunda yer almadım. Milli takım kadrosundan da çıkarılmıştım. Milli takımda da mı para için oynamadım?” diyerek çıkan haberlere isyan ettiği belirtildi

bu iyi haber. gs maçında takımı o şekilde sahiplenip isyan eden birinden beklemezdim zaten. ama diğerleri özellikle sefa uefa ile olan durumumuzu koz olarak kullanıp bişeyler koparmanın derdinde anlaşılan.

selcuk
04.04.2016, 10:52
bu iyi haber. gs maçında takımı o şekilde sahiplenip isyan eden birinden beklemezdim zaten. ama diğerleri özellikle sefa uefa ile olan durumumuzu koz olarak kullanıp bişeyler koparmanın derdinde anlaşılan.
sefada cok acikta
musayi bitürlü anlayamadim
ahim sahim bir alacagi da yok
yönetimlen anlasilmis ve tutulmus ödeme plani var subattan beri, derdi nedir anlayamadim

Faik Yılmaz
04.04.2016, 10:54
ahanda haber geldi

Trabzon'da dedikodu virüsü Erkan Zengin'in yakalandığı hastalığın virüsünden daha kötü maalesef.....

Bayundur Han
04.04.2016, 10:59
sefada cok acikta
musayi bitürlü anlayamadim
ahim sahim bir alacagi da yok
yönetimlen anlasilmis ve tutulmus ödeme plani var subattan beri, derdi nedir anlayamadim

hikayenin tumunu bilmiyoruz. Belki adamlar aylardir konusuyor yonetim ile. Ilerleme olmadigi icin boyle birsey yapmis olabilirler. Futbolcu hakkini arar, bu futbolculari seyirci onune atmak asil sorun. Bu isimler disari veriliyor ama neden denilmiyor ki bu kontratlari yapanlarin Allah belasini versin? Sorun orada. Futbolcunun bir sucu yok. Futbolcuya o parayi soz verende sorun. Ha parasini sorup sorusturmayan futbolcuyuda alnindan opeceksin. Ama hakkini arayan adamada kizamazsin. Seneye yollarsin gider. Sefa bu takimin futbolcusu degil zaten.

Erkan Zengin isi Cevat Kol haberi kokuyor. Cevat Kol iyi becerir bu isleri. Isi gucu takimi karistirmak.

selcuk
04.04.2016, 11:13
hikayenin tumunu bilmiyoruz. Belki adamlar aylardir konusuyor yonetim ile. Ilerleme olmadigi icin boyle birsey yapmis olabilirler. Futbolcu hakkini arar, bu futbolculari seyirci onune atmak asil sorun. Bu isimler disari veriliyor ama neden denilmiyor ki bu kontratlari yapanlarin Allah belasini versin? Sorun orada. Futbolcunun bir sucu yok. Futbolcuya o parayi soz verende sorun. Ha parasini sorup sorusturmayan futbolcuyuda alnindan opeceksin. Ama hakkini arayan adamada kizamazsin. Seneye yollarsin gider. Sefa bu takimin futbolcusu degil zaten.

Erkan Zengin isi Cevat Kol haberi kokuyor. Cevat Kol iyi becerir bu isleri. Isi gucu takimi karistirmak.
subat, mart, nisan
anlasildigi gibi paralarini aldilar

önce el sikisip sonra sikayet etmek ne demek, bu 2 oyuncu hareketlerinlen iho kadar suclu

alone_6161
04.04.2016, 12:15
Belki de bu oyuncuları getirenler, mevcut yönetimi zor duruma düşürmek için şikayet ettiriyor. Dışardan baktığımda çok karışık işler görüyorum...

selcuk
04.04.2016, 12:19
Belki de bu oyuncuları getirenler, mevcut yönetimi zor duruma düşürmek için şikayet ettiriyor. Dışardan baktığımda çok karışık işler görüyorum...
insanin aklindan gecmiyor degil
ama hainligin bukadarinad insanin inanasi gelmiyor
dirilis dizisine dönüyor

Ertan 51
04.04.2016, 12:31
insanin aklindan gecmiyor degil
ama hainligin bukadarinad insanin inanasi gelmiyor
dirilis dizisine dönüyor
Diriliş gine neyse,Filinta da hain olmayan kişi sayısı 5 i geçmez :D
o sebeple filintaya bakmıyor Dirilişe bakıyorum,
ama orda da hain sayısı artarsa onu da bırakacağım acayip strese giriyorum,
kaynanam dizidekilerle çekişir,laf yetiştirirdi ona gülerdim ben de öyle oluyorum hainlikleri gördükçe.

Başlığa bağlayacak olursam,
bizim TS camiasında da çok hain var,acı bir söz ama çok var.
Allah yardımcısı olsun Ertuğrul beyimizin,pardon Muharrem başkanımızın :)

Faik Yılmaz
04.04.2016, 13:32
Diriliş gine neyse,Filinta da hain olmayan kişi sayısı 5 i geçmez :D
o sebeple filintaya bakmıyor Dirilişe bakıyorum,
ama orda da hain sayısı artarsa onu da bırakacağım acayip strese giriyorum,
kaynanam dizidekilerle çekişir,laf yetiştirirdi ona gülerdim ben de öyle oluyorum hainlikleri gördükçe.

Başlığa bağlayacak olursam,
bizim TS camiasında da çok hain var,acı bir söz ama çok var.
Allah yardımcısı olsun Ertuğrul beyimizin,pardon Muharrem başkanımızın :)

Maalesef çok var abi o dediğiniz türden insanlardan.....

az önce bir haber okudum mesela.....

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili ve Fenerbahçe'nin eski golcüsü Saffet Sancaklı, "Trabzonspor'da çok oynamak istiyordum" dedi.

Sancaklı, "Mehmet Ali Yılmaz ile görüştüm Şenol Güneş beni alacaktı. Sabah Trabzon a gelecektim. Sonra vaz geçtiler gelemedim. Kocaelispor ile anlaştım. O dönem çok üzüldüm. Yıllar sonra öğrendim ki, Trabzon da bir gazeteci benim kan hastalığım olduğunu söylemiş. Bunu uzun yıllar sonra bana Şenol Hocam söyledi. Keşke o gazeteci öyle bir yalan yazmasaydı. Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte oynayacaktım" dedi.

Kocaelispor'da oynadıktan sonra Fenerbahçe'ye transfer olan Sancaklı, "Eğer gelseydim Trabzonspor'un efsane futbolcuları arasına girebilirdim. Oysa Trabzon'da KTÜ gibi bir yer var. Keşke oraya götürerek o iddia ile ilgili gerekli kontrolleri yaptırsalardı" ifadelerini kullandı.

selcuk
04.04.2016, 14:16
Asım Örem, Constant ve Sefa Yılmaz dışında hiçbir oyuncunun kulübe ihtarname çekmediğini, hiçbir oyuncunun kadro dışı kalmadığını açıkladı.

böylece nizamda yalanlanmis oldu
biraz yukarda yazmisdim
yapmis olsa cok anlamsiz bir hareket yapmis olacakti

halilaziz61
04.04.2016, 16:35
bu arada Tanju çolak Braga'nın hocası Paulo Fonseca ile TS'nin anlaştığını söyledi. Var mı başka böyle bir haber yoksa, ikinci Eto'o bitmiş vakası mı?

BaşoğLu
04.04.2016, 16:38
Trabzonspor'a maddi anlamda Profesyonel eli değdiği hemen belli oldu....

Borç artışı durduğu gibi 36 milyon tlde azaldı....

Üstelik bu olay asıl gelir getirecek sponsorluk anlaşmaları olmadan oldu....

Şu anda tek handikapımız kısa vadeli bçlarımızın yüksekliği. uzun vadeli banka kredisi ile bu sorunuda çözebilirsek önümüz açılır....zaten stadın isim hakkı satışı ve Mehmet ali yılmaz tesislerinin (büyük ihtimalle hava alanına dahil edilmek üzere ) kamulaştırılma bedelleri ve elde ki futbolcuların satışı ile birlikte kısa vadeli borçlarının % 70 i ödenip . rahatlayan kulüp ekonomisiyle bankadan yeni ve uzun vadeli kredi çekilerek yapılanmaya gidilecektir.

BaşoğLu
04.04.2016, 16:39
ben erkan dan beklemiyorum öyle bir hareket. tamam çok küfür yedi . çok canımızı yaktı ama son 7 8 hafta ondaki değişim takımı sahiplenmesi öyle bir şey yapacağını göstermiyor bence

Harun-61
05.04.2016, 14:03
Musa Nizam: Ben hiçbir zaman ekonomik konularda sorun çıkartmadım. Bu tür dedikodular nereden çıkıyor bilmiyorum ama bunları yapanları Allah'a havale ediyorum. Ben oynadığım kulübe ihtar çekmem. Benim kişiliğimde bu yok.

artvints
05.04.2016, 14:18
5 senelik bir planla borcu 100, 150 milyon tl civarına indirmesini bekliyorum.

5 senede başarılar dahil ortalama her yıl 200 milyon tl gelir elde etsek borç kapanabilir.ama çok sıkı tedbir şart. oyuncu giderleri her sene 100 milyon tl'de tutulabilir.50 milyon tl ekstra giderler, bonservis gibi durumlar için ayrılabilir.kalan 50 milyon tl ile de borç ödenir. rakamları salladım ama böyle bir genel plan yapmıştır başkan. oyuncu satışlarından da kasamıza para girerse 5 senede düzlüğe çıkar klüp. önümüzdeki tek sorun 2 yıl sonraki seçim.inşallah bir saçmalık yaşamayız.

murmut
05.04.2016, 15:16
UEFA'nin karari bugünmü aciklanacakti??

Sefer A.
05.04.2016, 15:23
Musa Nizam ihtar çekmez
Musa Nizam ihtar çekse de bilin ki o haklidir
Musa Nizam iyi topçu degildir ama adamdir
Bu açidan bakip, çikan haberleri böyle yorumlayalim...
Hiç öyle miydi böyle miydi diye arastirmaya gerek yok, yazdiklarimdan baska bir ihtimal söz konusu olamaz :)

Mehmet Cihan Kocaman
05.04.2016, 15:27
UEFA Galatasaray ile ilgili kararı 9 gün içinde açıklamıştı ancak biz savunma yapalı 12 gün oldu hala bir açıklama yok.
Artık karar açıklansa da sponsorlar açıklansa. Bugün toplantısı var mı UEFA'nın bilgisi olan var mı?

selcuk
05.04.2016, 15:32
UEFA Galatasaray ile ilgili kararı 9 gün içinde açıklamıştı ancak biz savunma yapalı 12 gün oldu hala bir açıklama yok.
Artık karar açıklansa da sponsorlar açıklansa. Bugün toplantısı var mı UEFA'nın bilgisi olan var mı?
gs de ceza verilecegide duyurulmusdu
onlar gercekten bütün kurallari alt üst etti

bugün ve persembe yine toplantilar var
bakacagiz sira bize gelecekmi
uzun sürmesi bence positiv

Sefer A.
05.04.2016, 15:47
Zerre cezâ yemeyiz, o isler hikâye... haklarimizi vermeden bize dokunamazlar...
En fazla para cezâsi, ya da ihtar falan... eeennnn fazla ama eeennn fazla 1 dönem transfer yasagi, o da olmaz da iste... ama avrupa'dan men falan ohooo öyle bir ihtimal yok

Mehmet Cihan Kocaman
05.04.2016, 15:48
Zerre cezâ yemeyiz, o isler hikâye... haklarimizi vermeden bize dokunamazlar...
En fazla para cezâsi, ya da ihtar falan... eeennnn fazla ama eeennn fazla 1 dönem transfer yasagi, o da olmaz da iste... ama avrupa'dan men falan ohooo öyle bir ihtimal yok

Transfer yasağı yemek men cezasından daha kötü değil mi?

Sefer A.
05.04.2016, 16:09
Bence degil ama eger öyleyse o da gelmez rahat olabiliriz :) ya ihtar ya hafif para cezâsindan öteye gidemezler... toplanti moplanti zimbirtilari hikâye, bir sey olmaz, bence bos yere tirsiyoruz... baskan da arada böyle isimiz zor diyor bilerek, isi çözünce "çok ugrastik çözdük son anda kurtulduk" falan demek için, bence

selcuk
05.04.2016, 16:09
uefada transfer yasagi yok
maddi ve kadro kisitlamalari var

Bence degil ama eger öyleyse o da gelmez rahat olabiliriz :) ya ihtar ya hafif para cezâsindan öteye gidemezler... toplanti moplanti zimbirtilari hikâye, bir sey olmaz, bence bos yere tirsiyoruz... baskan da arada böyle isimiz zor diyor bilerek, isi çözünce "çok ugrastik çözdük son anda kurtulduk" falan demek için, bence
cok eminsin
varmi bi insider info

Sefer A.
05.04.2016, 16:18
cok eminsin
varmi bi insider info
Yok be abi, belki de 1 2 yildir benzer seyler yaziyorum... bu 10-11 senesinden dolayi bize dokunacaklarini sanmiyorum... oysa bjk için sikeden cezâ vermeyince 1 2 sene sonra maddi durumdan dolayi men cezâsi verdiler, affetmediler... bize böyle bir muamele yapmalari söz konusu olamaz, serefsizler merefsizler ama o kadarini da yapamazlar... cezâlarin en hafifini verirler en fazla...
Transfer yasagini uefa degil de fifa mi veriyordu o zaman ?

orhanunal
05.04.2016, 16:22
uefada transfer cezası yok olsa bile real madrid gibi casa götürürsün yazın serbest olur doldurursun takımı :D

selcuk
05.04.2016, 16:25
Yok be abi, belki de 1 2 yildir benzer seyler yaziyorum... bu 10-11 senesinden dolayi bize dokunacaklarini sanmiyorum... oysa bjk için sikeden cezâ vermeyince 1 2 sene sonra maddi durumdan dolayi men cezâsi verdiler, affetmediler... bize böyle bir muamele yapmalari söz konusu olamaz, serefsizler merefsizler ama o kadarini da yapamazlar... cezâlarin en hafifini verirler en fazla...
Transfer yasagini uefa degil de fifa mi veriyordu o zaman ?
evet
uefa sadece kisitlama yapiyor normalde
gerci bunlar yeni biseylerde üretirse sasirmam
bukadar sürdügüne göre biseyler var hazirladiklari

artvints
05.04.2016, 16:27
vahid dönemi net bir şekilde aştık limiti, devre arasında da durmadık devam ettik. o sene için ceza gelir. bu sene ise devre arasında sezon başı yaptıklarımızı geri aldık. onun dışında ş.ligine girdikten sonraki seneler futbolcu maaşları gelirleri sürekli aştı. toplam borç da 100 milyon euroyu aştı. ceza almamamız için bir sebep yok.

Sefer A.
05.04.2016, 16:27
uefada transfer cezası yok olsa bile real madrid gibi casa götürürsün yazın serbest olur doldurursun takımı :D
biz real madrid degiliz ama herhalde cas skinti yapmaz isi yokusa sürmez, yani en kötü ihtimal bunu yapariz... gerçi takimi doldurmanin ne oldugunu gördük biz de, yani o da skinti :)

evet
uefa sadece kisitlama yapiyor normalde
gerci bunlar yeni biseylerde üretirse sasirmam
bukadar sürdügüne göre biseyler var hazirladiklari
Bir sey ollmmmaaaaazzz :D :p

((Ulan bir de yaniliyormusum, fenâ cezâ yiyormusuz, amaniiiinn))

selcuk
05.04.2016, 16:31
biz real madrid degiliz ama herhalde cas skinti yapmaz isi yokusa sürmez, yani en kötü ihtimal bunu yapariz... gerçi takimi doldurmanin ne oldugunu gördük biz de, yani o da skinti :)

Bir sey ollmmmaaaaazzz :D :p

((Ulan bir de yaniliyormusum, fenâ cezâ yiyormusuz, amaniiiinn))
men degilde para, kadro kisitlamasi gibi ceza bekliyorum

Fatih Çelik
05.04.2016, 16:43
Bize sattığın oyuncunun geliri kadar harcama yapma ve şöyle 21-23 kişilik kadro sınırı cezası gelirse bu bizim için ödül olur bence. Daha konsantre daha iyi fiyatla yaparız bu işi.

Ertan 51
05.04.2016, 17:05
Bize sattığın oyuncunun geliri kadar harcama yapma ve şöyle 21-23 kişilik kadro sınırı cezası gelirse bu bizim için ödül olur bence. Daha konsantre daha iyi fiyatla yaparız bu işi.
Hele hele kadron 23 ü geçmesin derse en çok ben sevinirim heralde :)

BaşoğLu
05.04.2016, 18:10
gs'ye ceza verdiler çünkü borcu aldı başını gitti , takımın en az kazananı sabri reyiz 2.5 milyon Euro alıyor adamlarda. baktığımız zaman bu adamlar gelir vergisinde usulsüzlükten devletten yedikleri 130 milyon tl lik cezayı bile c.b. yi yalayarak zor bela sildirmiş bir takımdır. gs'nin borcu milyar tl lerle ölçülüyor. ne kadar riva arazisine güvenselerde ( ki pek bilinmez ama Büyükçekmece'de de 106 dönüm gibi bir arazileri olduğunu anımsıyorum. hatta burası için ruhsat alınamamıştı . ) düşünün ki gs 'ye devlet bağış yaptı bu zamana kadar. Trabzonspor'un gelirleri az olabilir ( ama artık değil stad isim sponsorluğu - forma sponsorluğu - m.ali yılmaz tesislerinin olası kamulaştırılma bedeli - loca ve yeni stad bilet satışları ile artık gelirleri artacaktır ) ama borcu da çok değil 3 ay da 36 milyon tl azalan bir borcumuz var. toplam da 417 milyon tl borç çok değildir aslında. sadece kısa vadeli borcumuzun çok oluşu bizi dar boğaza soktu ( iho şaşkolozu sağolsun )

BaşoğLu
05.04.2016, 18:12
Hele hele kadron 23 ü geçmesin derse en çok ben sevinirim heralde :)valla süper olur abi :) ben fm'de 20 kişilik kadroyla oynuyordum :D . 23 kişilik kadro versinler. sakatlık durumlarına karşılık fizyoterapist ve doktorları da profosyonel yapsınlar. herhangi bir durum da da alt yapıdan takviyelerle geçiştirilir diye düşünüyorum..

Mehmet Cihan Kocaman
05.04.2016, 19:03
Bugünkü toplantıdan da bişey çıkmadı heralde.

selcuk
05.04.2016, 19:06
persembeye kalmisa benziyor

murmut
05.04.2016, 20:11
Hasan Tüncel â€<s>@</s>hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 9 Min.vor 9 Minuten (https://twitter.com/hasantuncel61/status/717396571130830850) </small> Trabzon, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A011e279b4f223b25)
Trabzonspor'da Ziraat Bankası'ndan çekilecek kredinin bu hafta hesaba yatması bekleniyor.

Kredi suan acik olan borclar icin kullanilacak sanirim?

adiloş bebe
05.04.2016, 20:20
borcu borçla kapıyoruz ah iho ah bakalım nasıl ödeyeceksin o hesapları

Poor
05.04.2016, 20:25
Hele hele kadron 23 ü geçmesin derse en çok ben sevinirim heralde :)

Transferler de kampa yetisme zorunluluğu gelsin bide

gometra
05.04.2016, 20:29
Bizim borcun büyük kısmı kısa vadeli ve yüksek faizli. Bu yeni krediyle hem faiz yükü azalacak hem de makul oranda uzun vadeye yayılacak. Uzun vadede bu kredinin alınması Akyazı'nın isim hakkından daha önemliydi bence, ve bu kredinin alınmasında siyasi ilişkilerin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya konmuş oldu. Siyasetle ilişkiyi mitinglerde otobüs tepelerinde değil profesyonel şekilde yürüttüğün zaman karşılığını böyle almış oluyorsun. İho olsa beyaz tv'de canlı yayında cumhurbaşkanından kredi dilenirdi. Yönetim büyük iş gördü, tebrik etmek lazım.

selcuk
05.04.2016, 20:41
Hasan Tüncel ‏<s>@</s>hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 9 Min.vor 9 Minuten (https://twitter.com/hasantuncel61/status/717396571130830850) </small> Trabzon, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A011e279b4f223b25)
Trabzonspor'da Ziraat Bankası'ndan çekilecek kredinin bu hafta hesaba yatması bekleniyor.

Kredi suan acik olan borclar icin kullanilacak sanirim?
cogu tabiki
250 milyon diyenler var, bu rakam dogruysa bi kismi yeni takim kurmayada harcanacaktir

benim tek bilmek istedigim faiz orani
iho zamaninda %12 faizi basari olarak görüyorduk
ins. usta bunu %6 ya indirebilirler

ÖmürKaradeniz61
05.04.2016, 20:48
Kredi çekerek takımı nasıl kurtaracağız bilmiyorum fakat kredinin finans analizini iyice bilmeden yorum yapmak mantıksız.Başkan doğrusunu bilir biz ona güveniyoruz şuan söyleyebileceğimiz tek söz.

murmut
05.04.2016, 21:04
Kredi çekerek takımı nasıl kurtaracağız bilmiyorum fakat kredinin finans analizini iyice bilmeden yorum yapmak mantıksız.Başkan doğrusunu bilir biz ona güveniyoruz şuan söyleyebileceğimiz tek söz.

Kücük faizle alinan borclarla büyük faizli borclar kapatilacak ve en azindan onlarin yükünden kurtulacak kulüp.

ccd6167
05.04.2016, 21:30
Kredi büyük ihtimal yeniden yapılanmada kullanıcak borçlar için

başkan altyapı ve 1461 konusunda büyük yanlışlar yapıypr hala sen basından beri eleştiriyorum fakat yanı kafa devam ediyor

Bayundur Han
06.04.2016, 08:53
subat, mart, nisan
anlasildigi gibi paralarini aldilar

önce el sikisip sonra sikayet etmek ne demek, bu 2 oyuncu hareketlerinlen iho kadar suclu

eger o paralari almissalar baskan hakli. Tam isler yoluna girmis gidip sikayet ediyorsun.

Daha onemlisi baskanin aciklamasina gore bu futbolcular baskanla konusmamis. Zaten kotu niyet buradan belli oluyor. Konusursun yonetimle, parani alamazsin, bir kac ay beklersin, birsey degismez sonra gidersin sikayet edersin. Buna kimsa birsey diyemez. Ama parani almaya baslamissin, baskanin yanina gitmemissin sonra sikayet etmissin. Hele kulubun su durumunda.

Bayundur Han
06.04.2016, 08:56
cogu tabiki
250 milyon diyenler var, bu rakam dogruysa bi kismi yeni takim kurmayada harcanacaktir

benim tek bilmek istedigim faiz orani
iho zamaninda %12 faizi basari olarak görüyorduk
ins. usta bunu %6 ya indirebilirler

Yeniden finanslandiriyor takimi. Buyuk bolumu kisa vadeli borclara gidecek. futbolcu paralari, yuksek faizli borclar, odenmesi gereken faizler. Oyle buyuk transfler beklememek gerek.

Faik Yılmaz
06.04.2016, 09:50
Ne Uefa kararıymış arkadaş....

Sanki adam öldürdük bir türlü açıklanmıyor.....

Mehmet Cihan Kocaman
06.04.2016, 11:08
UEFA yine görüşmeye çağırmış 11-12 Nisan'da toplantı var. Bu iş ay sonuna kaldı malesef.

Faik Yılmaz
06.04.2016, 11:19
UEFA yine görüşmeye çağırmış 11-12 Nisan'da toplantı var. Bu iş ay sonuna kaldı malesef.

Kredi sözleşmesinin son aşamaya geldiği ve açıklanmak üzere olduğu söyleniyor....

İnşallah bu arada kısa vadeli borçları bir düzene sokarlar....

Colakoglu
06.04.2016, 11:23
Beyler twitterdan 4 tane takipciye ihtiyacim var, destek pls [emoji1] 5 olmaz ve olmamali.

selcuk
06.04.2016, 12:09
UEFA'dan Trabzonspor'a Sürpriz Telefon!

http://www.tayfahaber.com/d/news/82069.jpgBordo Mavili Kulüp'ün sunumunun ardından kararı bu hafta içerisinde açıklaması beklenen UEFA yetkilileri Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu'nu arayarak son bir görüşmeye çağırdılar.
Bu davet Trabzonspor cephesindeki umutları artırdı. Genel olarak yapılan sunumun beğenildiği ve detayların tekrar masaya yatırılacağı şeklinde yorumlanan bu gelişmenin detayları 11-12 Nisan'da yapılacak toplantının ardından netlik kazanacak.
Kötü senaryo ise yapılan sunumun ve gösterilen kaynakların ardından Belkalem, Constant ve Sefa konusunda yaşanan gelişmelerin UEFA cephesinde yeniden soru işaretleri oluşturması ihtimali. Bu oyuncuların tavırları Başkan Muharrem Usta'yı sinirlendirmiş, tepki göstermesine yol açmıştı.
UEFA'nın yapılacak son görüşmenin ardından kararı ay sonuna kadar açıklaması bekleniyor.

bu benim icin baskanin 4 yillik yeni takip önerisi kabul edildi demektir
ek noktalari görüsmek icin cagiriyordurlar

belkalem, sefa, constant olayi sorun olsa cezayi basardilar

12 nisani kim bekleyecek simdi

Hasan Habip Özbay
06.04.2016, 12:18
başkana gün geçtikçe daha çok inanıyorum destek olmak lazım emin adımlarla eski günlere inşallah

selcuk
06.04.2016, 12:49
Cezalar Artıyor!

06.04.2016 09:54

http://www.tayfahaber.com/d/news/82604.jpg
Trabzonspor'da para cezaları arttı.
Trabzonspor'da aylık ödemelerin standart şekilde yapılmaya başlamasının ardından, disiplinsizliklere yönelik para cezaları da arttı.

Milli maçlar nedeniyle gittikleri ülkelerinden geç gelen Douglas ve Cavanda, para cezasına en çok çarptırılan isimler oldu. Kurallara uymayanlar anında faturayı ödeyecek.

hersey rayina oturuyor
disiplini para ve basari getirir

selcuk
06.04.2016, 19:05
birazdan bülbülogulu a spora baglanacak
uefa konusunla ilgili aciklamalar...

Adem Akyüz'
07.04.2016, 01:29
birazdan bülbülogulu a spora baglanacak
uefa konusunla ilgili aciklamalar...
Dinleyebildin mi abi neler söyledi?

Reha Asan
07.04.2016, 09:41
Dinleyebildin mi abi neler söyledi?
çok uzun konuşmadı.Sunduğumuz projelerde oluşan soru işaretlerine ilişkin bizi tekrardan görüşmeye çağırdıklarını düşündüğünü,tek başına katılacağını,ceza alma ihtimalimizin mevcut olduğunu ancak düşüncelerinin olumlu olduğunu belirtti.

Adem Akyüz'
07.04.2016, 10:25
çok uzun konuşmadı.Sunduğumuz projelerde oluşan soru işaretlerine ilişkin bizi tekrardan görüşmeye çağırdıklarını düşündüğünü,tek başına katılacağını,ceza alma ihtimalimizin mevcut olduğunu ancak düşüncelerinin olumlu olduğunu belirtti.
Peki, Teşekkürler. Şu karar açıklansa da önümüze baksak artık.

ysfemr
07.04.2016, 10:26
Keşke fener taraftarıyla aramızdaki husumeti düşündüğü kadar seçim öncesi verdiği sözlerle şimdiki açıklamalarının tutarlı olması konusuna dikkat etse :) Lucescu gelecek şampiyonluğa oynayacaz diyen adam gitti bonservis vermeden topcu alacaz vs vs diyen bi adam geldi :)

Cihad Varlı
07.04.2016, 10:32
Keşke fener taraftarıyla aramızdaki husumeti düşündüğü kadar seçim öncesi verdiği sözlerle şimdiki açıklamalarının tutarlı olması konusuna dikkat etse :) Lucescu gelecek şampiyonluğa oynayacaz diyen adam gitti bonservis vermeden topcu alacaz vs vs diyen bi adam geldi :)

Tamamen çarpıtılmış cümle. Haber için söylüyorum yanlış anlaşılmasın. Böyle düşünen biri bu dar boğazda devre arası Muhammet Demir'e 2.750 vermez. Adama vurmak için pusuda bekliyor gibiyiz, enteresan.

muratt
07.04.2016, 10:49
O değil de hoca işi noldu. Önümüzdeki yılın planlamasını ve yapılanmasını hocasız mı yapacağız ? Yok öyle olacaksa İHO'yu neden gönderdik, adam zaten hocası transfer yapıp sonra sezon başlamadan gönderiyordu adamları.. Tevfik Fikret, Anıl ve Gökhan Karadeniz transferlerinin yenileri geliyor herhalde...

Sercan Keleş
07.04.2016, 10:49
Başkan desteklenmeyi hak ediyor. Kulüp olarak içinde bulunduğumuz durumdan her zaman bahsetmişti. Bu sorundan Muharrem Usta olarak tek başına kalkamayacağını hep birlikte destekler ile bunu halledeceğini söylemişti. Biz taraftar olarak arkasında duruyoruz fakat Muharrem Usta burada başka mercilerinde desteğini istemiştir. Bu konuda ne kadar destek görüyor ? Bana sorarsanız Başkanın arkasında duran tek oluşum Bordomavi.net ve Aspor ekibi.

BERBATOV61
07.04.2016, 11:23
başkanı fener taraftarı olayında kesinlikle desteklemiyorum kimse kusura bakmasın tamam şikeyi yapanlar taraftarlar değil ama şikeyi yapanlara sahip çıkanlar taraftarlar böyle aymazlık olmaz. Ahımızda var husumetimizde var başkan dedi diye ben fener maçında sövmekten vazgeçmeyeceğim ne bu gün ne de Allah ömür verirse 50 sene sonrada her fener lafını duyduğumda şikeden dolayı kalayı basacağım. Maça gitme imkanım olursada 90 dakkika söveceğim kimse kusura bakmasın

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2016, 11:46

Ya resmen adam hata yapsın da gömelim diye pusuda bekliyorsunuz. Tutturdunuz bi Lucescu. Açın dinleyin ne demiş seçimden önce. Lucescu yada Lucescuvari (yani Lucescu gibi kurt hoca) alacaz dedi. Sene sonunu bekleyin bence.

zafercalikoglu
07.04.2016, 11:52
Bizi eski günlerimize geri getir,dile bizden ne dilersen baskan ,

ysfemr
07.04.2016, 11:57
Ya resmen adam hata yapsın da gömelim diye pusuda bekliyorsunuz. Tutturdunuz bi Lucescu. Açın dinleyin ne demiş seçimden önce. Lucescu yada Lucescuvari (yani Lucescu gibi kurt hoca) alacaz dedi. Sene sonunu bekleyin bence.

lucescu gelecek derken lucescuvariyi de kastediyorum o kalitede bir hocaya gel biz bonservis vermeden kadro kuracagız deyip ikna etmesini bekleyen varsa ne diyim saygı duyarım!!!

My
07.04.2016, 12:46
Arkadaşlar fb ile aranızı düzeltmeye hazır oluuuuuuun. Neymiş öyle kavga, gürültü, 3. sınıf insanlar gibi adamlara saldırmalar. 1. sınıf olup aramızı tecavüzcülerimizle medeni bir seviyeye çekice inşallah.

“Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki konuları ben ikiye ayırıyorum. İşin bir taraftarla ilgili, bir de yönetimsel düzeyi var. Taraftarlar cephesinden baktığımda şunu görüyorum... Keşke müsaade edilse de Fenerbahçeli seyircilerle Trabzonlu seyircilerin iç içe maç izleme sorumluluğunu üzerime alabilsem. Bunu yapabileceğime inanıyorum. Bizim taraftarlar düzeyinde bir sıkıntımız olmadığını herkesin anlaması lazım. Bu konuda kararlıyım.Tüm sorumluluğu almaya da hazırım.”

“Fenerbahçeli ve Trabzonlu taraftarlar arasında ne sorun olabilir ki? Diyelim ki var… Çözmek de bize düşer. Sorun hepimizin bildiği gibi 2010-11 sezonundaki süreçle ilgili. Artık bu süreci de medeni bir ortama taşımaktır doğru olan. Hem Fenerbahçe hem Trabzon için... İki kulübün de üzerine düşen birbirlerine birinci sınıf davranması. Sadece Fenerbahçe için değil diğer takımlar için de söylüyorum. Ben bunu Trabzon’da yapmaya hazırım ve tekrar ediyorum ki tüm sorumluluğu üzerime alıyorum. Fenerbahçe,Beşiktaş ve Galatasaray taraftarının o stattan en ufak bir sorunu olmadan ayrılacağını iddia ediyorum. Bu kadar da ciddiyim.”