PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Ahmet Kara
06.03.2016, 23:55
Futbolcuların başı dik olsun ama taraftarın eğik böyle olmaz başkan uçakta futbolculara takım içinde gruplaşma istemiyorum diyorsun sonrada arkanızdayım kendi içinde çelişiyorsun. Gruplaşma varsa hemen şimdi kafasını kopar

BlackPanther
06.03.2016, 23:59
Hami: "Konyaspor karşısında 3 net pozisyon bulup atamıyorsan yeniliyorsun , baktığınız da oyundan memnunum. Umutluyum, çünkü sahada bütün bir takım vardı."

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

nakzo
07.03.2016, 00:02
AHLAK KISMINI BİR KENARA BIRAKARAK SÖYLÜYORUM.AZİZ, FB DE BÖYLE YÜZSÜZ FUTBOLCU TOPLULUĞU OLSA VE FB Yİ BZİZM ŞU DÜŞTÜĞÜMÜZ REZALET DURUMA DÜŞÜERSE NE YAPAR .NE YAPARIN CEVABI BENİM BAŞKAN PROFİLİMİN CEVABIDIR.KOSKOCA TRABZONSPOR KÜME DÜŞME MÜCADELESİ VERİRKEN FUTBOLCU BOZUNTULARI ELİ ŞEYİNDE DÜNYA BİLMEM NEYİNDE RAHAT RAHAT DOLAŞIYORSA KİMSE BAŞKANIM DİYE ORTALIKTA GEZMEYECEK.hAYIRLI GECELER TATLI RÜYALAR HEKESE...

uzungöllü
07.03.2016, 00:03
Takımın bulduğu 3 pozisyon ile oyundan memnun olan biri bu takımın masörü dahi olamaz. Ne oldu senin dik oynama felsefene be hocam. Eyvallah eksik,sakat,cezalı,hakemler vs. ama senin bu açıklamaların da büsbütün rezalet. Tam bir hayal kırıklığı yarattın hocam.

DNA-TS
07.03.2016, 00:04
bence,başkanın en büyük hatası ekonomik gelişmelerle ilgilenirken hoca konusu çok geri planda bırakması oldu.
önce sadi tekelioğlu la 2.yarıya başladı sonrasında hami mandıralı yı göreve getirerek yanlışını sürdürdü. sadi hoca alt yapıya dönmeyi istedi bıraktık açıklaması bence inandırıcı değildi.
Allah muhafaza 1haftada 3maç yapacağız alınacak bir mağlubiyet bizi al aşşa eder ve yeni bir hoca daha gerekebilir.
oysa kongre sonrası ersun yanal gelseydi bu yönetimle gelecek sezonun yapılanmasını yapar ligde de avrupa kupalarına kalabilirdi.
ihtimalli konuşuyorum ama ersun yanal gelseydi bu derece kötü olamazdık ki olsaydık bile gelecek sene takımın hocası olacak adamı gören topçu kendine çeki düzen verirdi.
sözün özü;başkanın en büyük yanlışı luce vari hoca söylemi.

61ronin61
07.03.2016, 00:10
Ben hala daha luce ile anlaştığına inanıyorum. Bu anlaşma şuanda elimizi kolumuzu bagladi..Aksi bi durum olsaydı ersun yada kariyerli hocayi şimdiden alırdı. .
Şimdiki durumda en suçsuz kişi baskan

bravo işte yorum budur.(lucesku olayında tam emin değilim ama en azından onun kadar ondan fazla dünya çapında hoca sezon bitince alınıcak)

artvints
07.03.2016, 00:37
sadi hocanın elinde aytaç okay mbia ekici özer vardı, o da hepsini koyuyordu sahaya. o da ölümüne eleştiriliyordu. burda olmasak inanacağız söylenenlere. tek alternatif ersun hocaydı onla da uzun vadeli sözleşme yapmak gerekiyordu nedense olmadı. araya tekrar hoca sokmaya gerek yoktu.ya uzun vadeli bir hoca bulacaktık, ya da sadi ile devam edilecekti. başkan sıkıntılardan dolayı yeni hoca işine girmedi.biraz hareketlilik olsun, hazır isteyenler de var diye hami'yi getirdi.olay bu.sonra da her şey ters gitmeye başladı. en başından beri sürekli değişiklik yapmanın cezasını çekiyoruz. oyuncular iyice rahatladı, her hoca geldiğinde yeniden kredi kazanıyorlar oysaki bu oyuncuların kredi notu çok kötü. yeni kedi verirsen batarsın. sürekli hocaya fatura çıkarılmaz.ayrıca şota'nın antreman sistemi başka diğerlerinin başka. bu kadar sakatlığın sebebi sadece şansızlık olamaz.vitor'a düzgün antreman yaptırmıyor, ağırlık çalıştırmıyor falan diyorlardı şimdi futbolcular sahada eşşek gibi koşuyor. bu işler şakaya gelmiyor. düzgün takip edilmesi lazım futbolcuların.antep, ibb kasımpaşa, konya düzgün yönetilmeye başladı.aklımızı başımıza almazsak gerilerde kalırız. tabi ki iyi futbolcu isteyeceğiz ama ekonomik imkanlar içerisinde. gelen hocaya zaman tanıyacağız. futbolculara prim verilmeyecek. önce başkan sonra hocanın iyi olduğundan emin olup sonsuz destek vereceğiz. kaliteli hoca gerekir diyen zaten muharrem usta.kimse işgüzarlık yapmasın. zamanı gelince doğru hamleyi yapacaktır.

Fatih Öztürk
07.03.2016, 01:37
Yok eksikler varmış,Vay efendim aramızda inanmayanlar varmış diye devamlı mazeret uyduran hocasımsı herif takıma 2 pas yaptıramıyor ama çene maşallah.
Ne zaman kovuyorsun ve prestijimizi iyi bir hocaya emanet ediyorsun sayın Başkan ne zaman?

Ahmet Kara
07.03.2016, 01:46
Bugün Galatasaray ve Trabzonspor yönetiminin sıkıntı çekmesinin önemli sebeblerinden birisi

Geçmiş yönetimlerin bıraktığı enkazdır

Başkanın muhakki yanlışı var

Yanlışa yanlış demeliyiz önce

Hami'yi takımın teknik direktörü yapması yanlış

Sene sonu için Lucescu'yu beklerken bu seneden tamamen umudu kesmesi Hami'yi getirmesinden daha da yanlış

Lucescu'yu niye istiyoruz

Bizi 50.yılda Şampiyon yapması için

Şimdi herkese ve başkana soruyorum Ersun bizi 50.yılda şampiyon yapamazmıydı ?

Adem Akyüz'
07.03.2016, 02:17
bu skorlar ustanın değil hacı başkanın eseridir. bunu anlamak için dahi olmaya gerek yok!

Ben hala daha luce ile anlaştığına inanıyorum. Bu anlaşma şuanda elimizi kolumuzu bagladi..Aksi bi durum olsaydı ersun yada kariyerli hocayi şimdiden alırdı. .
Şimdiki durumda en suçsuz kişi baskan

Başkanın en büyük hatası taraftarı dinlemesi. Anketler falan boş işler. Kendi bildigi ne ise onu uygulamalı. Taraftar ne demiş, yerel gazeteler ne demis hiç takmamali.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece saha sonuçlarına bakarak kandırıldık lafını kullanmak kolaycılıktır. Kaldı ki kandırıldık ifadesi herkes tarafından kabul edilen bir durum olduğu anlamına gelir ki ben henüz ortada böyle bir isyan hareketi göremiyorum. Sadece haklı olarak saha sonuçlarından dolayı bir kızgınlık var. Kendisini kandırılmış hisseden pek tabii olabilir bu da gayet doğal. Bugün Hami Hoca yerine Sadi Hoca takımın başında olsa ve aynı sonuçları alsaydı, bu seferde niye Hami gelmedi diye yeni bir akım başlayacaktı. Nasıl ki bugün 7 maçta 6 galibiyet alan bir Hami Hoca olsaydı yönetim çok başarılı sayılmayacaktı, 7 maçta 6 mağlubiyetten sonra da bu yönetim de fos çıktı anlayışı doğru değil. Anlık skora göre değerlendirme yaparsak zaten kimsenin uzun vadede başarılı olma şansı yok. Usta'nın konuşmasında Hami'ye destek olması da gayet doğal ama geçerliliği olduğunu düşünmüyorum. Allah korusun Mersin karşısında alınacak mağlubiyet ortada Hami Hoca falan bırakmaz. Yok bırakıyorsa zaten başka şeyler var demektir...
+1

61ronin61
07.03.2016, 02:25
yaa adem akyüz adminim ben niye artı puan rep almadım.bende zafer 6161 e katıldım görüşüne.:)

Faik Yılmaz
07.03.2016, 07:57
7 Aralık'ta Ustayı Başkan seçtik....

3 ay geçti....

Hacıosmanoğlu olağanüstü kötü yönetti takımı.....

13 maçta

5 galibiyet.
2 beraberlik aldık
6 kezde mağlup olduk...

Delegeler bende dahil olmak üzere bu kötü sonuçlardan sonra VİZYONLU Başkan Muharrem USTA' yı seçtik...

Takım azıcık düzelir diye bekledik....

Oysa kupada elendik...

ligde 10 maçta
3 galibiyet
1 beraberlik
ve 6 mağlubiyet aldık...

Sayın Usta bugüne kadar aldığı sonuçlarla takımı toparlamak bir yana Hacıosmanoğlu'nu bile aratır haldedir....

Ekonomik olarak ne kadar güzel şeyler yapıyorsa sportif anlamda o kdar kötü yönetiyor takımı...
Hatta berbat yönetiyor..

Oyuncu oynamadıktan sonra Başkan ne yapsın diyor bazıları...
Önümüzdeki yıl 10 transfer yaparsa da oyuncular yine oynamazsa ne yapacağız peki....

Beyler takım hızla kümeye doğru gidiyor kümeye....

Tehlikenin farkındamısınız ?

bkandil
07.03.2016, 08:19
Bariz bir farkla topun rakipte olduğu (%40-%60) oyundan memnun bir hoca ve başkanımız var...

Cagdas Topal
07.03.2016, 08:22
Bu takıma lucescu falan gelmez arkadaşlar kandırmayalım kendimizi

Sent from my iPhone using Tapatalk

TSelif
07.03.2016, 08:23

Ne yapalım Faik mesela ..
Yönetim istifa etsin olağanüstü kongreye mi gidelim. :) ( Birilerinin dediği ve istediği gibi )

Bu arada hala Yönetim istifa başlığı açılmamış forumda , ilerleme var :D

Cagdas Topal
07.03.2016, 08:30
İşin şakasındasınız hala bu hatayı ben yapmadım tamam USTA yı seviyorum ama MİY maçını bekliyorum sonuç değişmez yine hamiye destek çıkarsa kusura bakmasın bu kafayla kendisi de kalmaz

Faik Yılmaz
07.03.2016, 08:34
Ne yapalım Faik mesela ..
Yönetim istifa etsin olağanüstü kongreye mi gidelim. :) ( Birilerinin dediği ve istediği gibi )

Bu arada hala Yönetim istifa başlığı açılmamış forumda , ilerleme var :D

Hayır gereğini yapsın....

Futbolcuları oynatsın....

İster tatlı dille ikna etsin ister tehditle.....

Yoksa kendisi de bu tablonun altında kalacak....

bkandil
07.03.2016, 08:35
Sorun başkan, vizyon, hoca meselesi değil artık...

Sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum...

Futbolcular (özellikle sezon başından beri oynayanlar) bir tükenmişlik içinde,

Kimse durumdan memnun değil, fakat yapabileceği bir şey yokmuş çaresizliğinde...

piskopatrizeli
07.03.2016, 08:46
böyle giderse muharrem başkan 50. yılda şampiyonluk sözünü tutmuş olacak. ama ptt ligi şampiyonluğuyla.

kartal61
07.03.2016, 08:48
Haminin getirilmesi konusunda Baskana sallamak bence cok yanlis.Adam butun planini gelecek seneye kurdu.Bu sene oyle boyle bitsin seneye yeni hoca ile sampiyonluga oynariz diye dusunuyordu.
Boyle bir ortamda Haminin gelmesi bence dogru karardi.Zaten cogumuz Haminin en sonki performansindan dolayi sicak bakiyorduk.
Ama tutmadi.Haminin istatisligi kabup edilebilir gibi degil.Soyle bir seyde var.Bu oyuncular kac tane hoca yedi.Kimi getirirsen getir su durumda fazla etki etmez.
Zaten ligin bitimine az kalmis.Soyle bir ortamda her hoca gelmeyi kabul etmez.Buyuk hocalarda bu kadar kisa sozlesmeyi kabul etmez.
Ulan yukari tukursek biyik asagi tukursek sakal.Ruhsagligimiz bozuldu yemin ederim sizofrene bagladik

amasya0561
07.03.2016, 09:00
Sorun başkan, vizyon, hoca meselesi değil artık...

Sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum...

Futbolcular (özellikle sezon başından beri oynayanlar) bir tükenmişlik içinde,

Kimse durumdan memnun değil, fakat yapabileceği bir şey yokmuş çaresizliğinde...

evet bencede sorun psikolojik. Hami iyi demiyorum ama hafta arası antramanları bırakıp futbolculara sadece psikolojik destek verilse bundan iyi oynarlar.
takım yine kaybedersek korkusuyla çıkıyor sahaya

!olgun!
07.03.2016, 09:08
Başkan ilk hatasını adam akıllı bir hoca getirmeyerek yaptı. Gelecek sezonun hocasını ikinci yarı başında getirmesi gerektiği söylenmişti hep. Hem hoca takımı tanırdı hem de planlamayı hallederdi. İkinci hatasını ise Sadi ile devam etme kararı alarak yaptı. Bu hatasını erken fark edip Hami'yi getirdi. Her şey güzel gidecekken GS maçı ve sonrasını yönetemedi. Kendisinin futboldan anlamadığını söylemiştim daha önce, iyi bir 2. adam lazımdı kulübe. Kurumsal olarak, ekonomik olarak ve kulübü ileri taşıyabilir ama bunun için takıma futbol konusunda ya gerçekten üst düzey bir teknik direktör getirmeli ya da dünya çapında bir sportif direktör ile anlaşmalı.

Bir de şu twitter saçmalığını bir kenara bırakmalı.
bu kadroya nasıl hoca getirilibilinirdi soruyorum sana....
tek başıma lucescuyla anlaşıldı dememe rahmen inanılmaz tepki gördüm ...
pişman değilim çünkü geçen hafta itibariyle ön sözleşmesinide gördüm...
tekrar ediyorum ersun felan gelmicek ....
belki tolunay kafkas olabilir ufak bir görüşme oldu...
hami hocayla sezon sonunu getirmeye çalışıyolar....
zaten bir kaç haftaya başkanında luce yi açıklaması bekleniyor....
scout ekibi 2 ayrı gurup ilk gurup açıklandı ikinci gurup açıklanmıcak.....
ellerinde belli bir liste var ona göre izleme fiyat araştırma yapılacak....

delfino
07.03.2016, 09:11
hala akıllanmamış birileri hemen ustanın ipini çekti ne kadar da sabırsısız ne kadar da tezat düşünüyoruz bir yanda ekonomimiz düzelsin diye istiyoruz bir yandan da sportif başarı gelsin iho doldurmadımı bu futbolcuları usta gelip ilk yarı bittiğinde bütün takımı değiştirip boş yere gönderseydi yerine bir ton para döküp üstüne en kötü ersunu getirseydi ozaman başarılı başkan olacaktı ama bunları yapmadı işin mali boyutu nu daha çok önemsedi trabzonu trabzon gibi yönetme işin sabır kısmını önemseyerek zaten biten bir sezonun kısmen parasal açığını kapatarak bitirmek ve önümüzdeki senelere para saçarak başırıyı getirmek amacı olduğunu düşünüyorum . ama buna ne kadar sabır gösteririz bilemiyorum çünkü biz trabzonuz şenol güneşi adamdan saymayan volkan şeni adamdan saymayan (şuan ki takımlarında yaptıkları ortada olan ) işin baskı unsurunu hep yaşatan biziz destek ten çok kostek olmayı iyi beceren bir milletiz sonra da gelip başarı bekliyoruz biz daha çok bu kafayla başarı bekleriz ..

Adem Akyüz'
07.03.2016, 09:18
Sabır, sabır, sabır..

Son 10 maç.

Bu takım küme düşmez merak etmeyin.

Bizim iyi olmamızdan değil, alttakiler kötü.

CEMEFKER
07.03.2016, 09:19
"Başkan şöyle böyle...", "şunu iyi yaptı bunu kötü yaptı...", "aslında iyi niyetli"...vs.

Ben taaa 3 sene önceki seçimlerde en büyük iki aday İHO & Usta kapışmasında Usta kazanamadığı zaman üzülmüştüm, sonraki süreçte İHO'nin sisteme karşı agresif çıkışları beni umutlandırmıştı...sonrası malum....Bu seçimlerde ise Hekimoğlu & Usta kapışmasında her nedense yine Usta'nın kılpayı öne geçmesine sevinmiştim...

Sonuçta insanlara karşı bir art niyetimiz yok, kimseye karşı bir art niyetimiz olamaz, hiç birşeye bakmadan sadece olaya kişisel çıkar açısından baktığımızda işimiz gücümüz belli ve tek derdimiz TS.

Usta'nın birçoğumuza göre "seçim vaadidir, sonradan caymış olması son derece normaldir" dediği Lucescu çıkışının Mayıs sonrası masaya esaslı bir şekilde yatırılacağını ve o kapının ardına kadar açılması için bütün gücün sarf edileceğine dair kuvvetli işaretler gelmeye başladı..hayırlısı olsun tabi...

Ancak 50. yıl şampiyonluğu öncesi takımın sportif alandaki hali ortada... Yarım sezon çok değerli iken, 50. yıl şampiyonluğu için takımın alt yapısının oluşturulması ve birlikte oynayarak biraz dahi olsa takım haline gelmenin çok elzem iken böylesi önemli ve kritik bir süreç boş geçiriliyor...Lucescu gelse dahi elindeki takımı yeniden kurmak isteyecek, yeni isimler....klubün mali yapısı da ortada iken nasıl bir yol takip edilecek merak ediyorum...Lucescu alt yapıdan yeni ,genç ve aç bir nesil (dünki Razaman etkili oynadı) takviyeli 3-4 nokta yabancı ile derin sulara yelken açabilir...

Yukarda yazdıklarım birer temenni ve varsayım üzerine....

Anca ortada tek bir gerçek var bana göre maalesef "krizi yönetmesini bilmeyen bir yönetim".

Bu kısa vadede hakem facialarına karşı nasıl bir duruş sergileyip sonra geri vites yapacağımız , içerdeki gruplaşmalara karşı yapılacak tek şeyin yok sayıp silbaştan yapmak olduğunu öğrenmiş olduk.

Yarın ki şampiyonluk mücadelesinde kora kor aziz, orman, gs lisesinin kayalaşmış iradesi karşısında bu naif anlayış bir buz gibi eriyip gidecektir...

İ. SARAL
07.03.2016, 09:50
Başkana ve yönetime güvenim tam. Başkanı tek eleştirdiğim nokta 50. yılda şampiyonluk rüyası. Bu takımın en az 5 yıla ihtiyacı var. Bu 5 yıl içinde ilk 4 veya Avrupa'ya gitmek hedef olmalı, planlı adımlar atılmalı, taraftar da artık gerçekleri görmeli, sabretmeli. Başkan ne biliyorsa onu uygulamalı. Çoğu cahil ve şımarık olan taraftarı dinlememeli. Bu taraftar, takım şampiyonluk yolundayken bile hocasına "hoca değil", topçusuna "çöp" diyebiliyor. Bu nedenle taraftar zırvalarına "yav he he" demeli. Bu taraftara ve yerel medyaya bakarsak her 2 maçta bir hoca değiştirmek, her 10 maçta bir takımı komple yenilemek zorunda kalırız.

bordox
07.03.2016, 10:00
7 Aralık'ta Ustayı Başkan seçtik....

3 ay geçti....

Hacıosmanoğlu olağanüstü kötü yönetti takımı.....

13 maçta

5 galibiyet.
2 beraberlik aldık
6 kezde mağlup olduk...

Delegeler bende dahil olmak üzere bu kötü sonuçlardan sonra VİZYONLU Başkan Muharrem USTA' yı seçtik...

Takım azıcık düzelir diye bekledik....

Oysa kupada elendik...

ligde 10 maçta
3 galibiyet
1 beraberlik
ve 6 mağlubiyet aldık...

Sayın Usta bugüne kadar aldığı sonuçlarla takımı toparlamak bir yana Hacıosmanoğlu'nu bile aratır haldedir....

Ekonomik olarak ne kadar güzel şeyler yapıyorsa sportif anlamda o kdar kötü yönetiyor takımı...
Hatta berbat yönetiyor..

Oyuncu oynamadıktan sonra Başkan ne yapsın diyor bazıları...
Önümüzdeki yıl 10 transfer yaparsa da oyuncular yine oynamazsa ne yapacağız peki....

Takım kümeye gitmez ama sizin gibi en ufak tehlike anında panik yapanlar emin olun yarattığı kargaşa ve kafa karışıklığı ile sorunu daha da büyütüyor.
Umarım Trabzon'dakiler de sizin gibi panik halinde değildir.

Faik Yılmaz
07.03.2016, 10:07
Takım kümeye gitmez ama sizin gibi en ufak tehlike anında panik yapanlar emin olun yarattığı kargaşa ve kafa karışıklığı ile sorunu daha da büyütüyor.
Umarım Trabzon'dakiler de sizin gibi panik halinde değildir.

Benim söylediklerim hiçbir şey değil emin olun....

Burada her gün "Hacıosmanoğlu bile bu kadar kötü değildi" eleştirilerine cevap vermek zorunda kalıyorum Muharrem Usta'ya açık destek veren birisi olarak....

Takımı derhal düzeltmeli yoksa kendisine verilen destek hızla azalacak....

emre6117
07.03.2016, 10:19
Usta geldikten sonraki dönemin lig puan durumunu r arkadş çıkarabilirmi acaba. En son sıradayızdır herhalde.başkan haminin ve futbolcuların arkasında durmaya drvan etsin. Cidden başkan iyi bir yönrtici olabilir ama kesinlikle futboldan anlamıyor. Bunu seneye daha iyi göreceğiz. Yazın bir kenara. Başkan çok müsamahalı. Futbolun sert yüzünğ. Futbolculara güvenilmeyeceğini anlayamadı daha. Çok iyi niyetli başkan.

Ahmet ÇOLAK
07.03.2016, 10:20
Benim söylediklerim hiçbir şey değil emin olun....

Burada her gün "Hacıosmanoğlu bile bu kadar kötü değildi" eleştirilerine cevap vermek zorunda kalıyorum Muharrem Usta'ya açık destek veren birisi olarak....

Takımı derhal düzeltmeli yoksa kendisine verilen destek hızla azalacak....
Ne yapmalı mesela? Şortunu giyip antrenman sahasında yusufa orta açmayı mı öğretmeli? Mustafa ya adam kaçırmamanın tekniklerini mi?

Şunu merak ediyorum acaba hami yerine lucescu gelseydi 7 maçta alınan 6 mağlubiyetlik tabloyu ne kadar değiştirirdi. Bence en fazla 3 maç kazandırırdı belki biraz da pozitif futbol ama eminim yine eleştirilecekti.

Sorun ne hami ne yönetim sorun kadro ve kadronun ruh hali.. Seneye bu kadrodan 2 3 isim haricinde herkes gitmeli.. Transfer sezonu geçsin seneye ilk yarıda takımı görelim ondan sonra yönetimi eleştiririz..

Aldığı enkazı en aza indirmeyi şimdiye kadar başaran bir yönetimi saha sonuçlarıyla eleştireceksek kusura bakmayın eleştiren kimse iyi niyetli değildir gözümde..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
07.03.2016, 10:22
Lucescu ismi verilip sadi ve haminin gelmesi. Scout ekibi kurulacal deyip 2.lig ayarında bir scout ekibi. Bunun adı vizyon filan değildir. Bana birisi ersunun neden gelmediğini neden hami ve sadi ile devam ettiğimizi açıklasın. Ve cidden bu scout ekibinin içinde üst düzey birisi var mı anlatsın.

bordox
07.03.2016, 10:25
Ama siz bu şekilde davranıp destek vermiyorsunuz,takımın saha sonuçlarının ve ligdeki durumunun kötü olduğunu herkes gibi yönetenler de görüyor,sakin ve soğukkanlı kalıp kriz ortamından çıkılması gerekirken sürekli olarak eleştiri ve memnuniyetsizlik belirtiyor insanlar.
Bu tür zamanlarda korkarak ve ağıtlar yakarak var olan gücü de zayi ediyoruz,bu şekilde elimize ne geçecek.

Faik Yılmaz
07.03.2016, 10:26
Ne yapmalı mesela? Şortunu giyip antrenman sahasında yusufa orta açmayı mı öğretmeli? Mustafa ya adam kaçırmamanın tekniklerini mi?

Şunu merak ediyorum acaba hami yerine lucescu gelseydi 7 maçta alınan 6 mağlubiyetlik tabloyu ne kadar değiştirirdi. Bence en fazla 3 maç kazandırırdı belki biraz da pozitif futbol ama eminim yine eleştirilecekti.

Sorun ne hami ne yönetim sorun kadro ve kadronun ruh hali.. Seneye bu kadrodan 2 3 isim haricinde herkes gitmeli.. Transfer sezonu geçsin seneye ilk yarıda takımı görelim ondan sonra yönetimi eleştiririz..

Aldığı enkazı en aza indirmeyi şimdiye kadar başaran bir yönetimi saha sonuçlarıyla eleştireceksek kusura bakmayın eleştiren kimse iyi niyetli değildir gözümde..

Başkan istedikleri her şeyi alan ondan sonada iyi evlat olmalarını bekleyen bazı zengin babalar gibi yapıyor....

Yanlış yapıyor....

oyunculara Psikolojik destek verilebilir mesela...

Olumlu olumsuz olgularla motive edilebilir başkan tarafından...

Yusuf'un Galatasaray maçlarındaki penforması ortaya çıkabilir... Ersun Yanal olsa gençleri güzel kullanırdı mesela....

Peki bunları yapmayalımda ne yapalım her maç kurbanlık koyun gibi mağlup olmayımı bekleyelim...

önümüzdeki yıl alınan futbolcularında canları futbol oynamak istemzse kendi hallerinemi bırakacağız....

böyle başarı nasıl gelecek....

Faik Yılmaz
07.03.2016, 10:30
Usta geldikten sonraki dönemin lig puan durumunu r arkadş çıkarabilirmi acaba. En son sıradayızdır herhalde.başkan haminin ve futbolcuların arkasında durmaya drvan etsin. Cidden başkan iyi bir yönrtici olabilir ama kesinlikle futboldan anlamıyor. Bunu seneye daha iyi göreceğiz. Yazın bir kenara. Başkan çok müsamahalı. Futbolun sert yüzünğ. Futbolculara güvenilmeyeceğini anlayamadı daha. Çok iyi niyetli başkan.

10 maç....

3 galibiyet....

1 beraberlik....

6 mağlubiyet....

10 puan...

14 gol attık...
18 gol yedik....
------------------
Mersin 3 galibiyet , 1 beraberlik 6 mağlubiyet....

Eskişehir : 3 galibiyet 1 beraberlik 6 mağlubiyet

Sivas : 2 galibiyet , 2 beraberlik , 6 mağlubiyet....

Kayseri : 2 galibiyet , 3 berabrlik....

Bizim kadar kötü takımlar sadece küme düşme hattındaki takımlar....

Ahmet ÇOLAK
07.03.2016, 10:32
Başkan istedikleri her şeyi alan ondan sonada iyi evlat olmalarını bekleyen bazı zengin babalar gibi yapıyor....

Yanlış yapıyor....

oyunculara Psikolojik destek verilebilir mesela...

Olumlu olumsuz olgularla motive edilebilir başkan tarafından...

Yusuf'un Galatasaray maçlarındaki penforması ortaya çıkabilir... Ersun Yanal olsa gençleri güzel kullanırdı mesela....

Peki bunları yapmayalımda ne yapalım her maç kurbanlık koyun gibi mağlup olmayımı bekleyelim...

önümüzdeki yıl alınan futbolcularında canları futbol oynamak istemzse kendi hallerinemi bırakacağız....

böyle başarı nasıl gelecek....
Motive etsin diyorsun adam bir tek onu yapıyor üstte de bu durumu eleştiriyorsun. Şuan ne yapılabilir mesela atsan atamazsın satsan satamazsın..

Hamiyi gönderip yanlış bir hamle yaparsan gelecek seneyi de çöpe atarsın.. Hami yerine farklı birini tercih etseydi evet bu kadar kötü olmazdık belki ama yine olağanüstü bir değişiklik de olmayacaktı yine eleştirecektik..

Bu kadroyla iddia ediyorum dünyanın en iyi hocasını getirelim yine konyayı yenemezdik..

Ha bu arada her maç hakemler tarafından verilmeyen penaltılarımızı vs konuşmuyorum bile onlar istediğimiz gibi maç yönetse belki şuan bu durumda bile olmazdık..

Faik Yılmaz
07.03.2016, 10:39
Motive etsin diyorsun adam bir tek onu yapıyor üstte de bu durumu eleştiriyorsun. Şuan ne yapılabilir mesela atsan atamazsın satsan satamazsın..

Hamiyi gönderip yanlış bir hamle yaparsan gelecek seneyi de çöpe atarsın.. Hami yerine farklı birini tercih etseydi evet bu kadar kötü olmazdık belki ama yine olağanüstü bir değişiklik de olmayacaktı yine eleştirecektik..

Bu kadroyla iddia ediyorum dünyanın en iyi hocasını getirelim yine konyayı yenemezdik..

Ha bu arada her maç hakemler tarafından verilmeyen penaltılarımızı vs konuşmuyorum bile onlar istediğimiz gibi maç yönetse belki şuan bu durumda bile olmazdık..

Başkan SADECE konuşuyor motive etmiyor....

Ya Allah aşkına kadromuzun nesi var....

Gençlerbirliğinin kadrosu daha mı iyi bizden.....

7 maçtan 6 galibiyet çıkardılar 18 puan topladılar.....

bordox
07.03.2016, 10:40
Zaten doğru futbolcu seçimi ve kadro mühendisliği yapılmış olsa en pahalı ilk 4 kadro içindeki bu takım bu şekilde sürklase olur muydu?
Takımın sorunu belli ve çözümü için yeniden yapılanma olması gerekiyor.Bunun gerçekleşmesi için de sene sonu beklenecek mecburen.
Çok kritik bir süreçte başkan aramızda küslük istemiyorum diyorsa demek ki bu durumun farkında olmayan,küçük hesaplar peşinde koşan,takım bütünlüğünü bozan tipler var takımda.

Ahmet ÇOLAK
07.03.2016, 10:45
Evet daha iyi mesela onlarda orta açma ve çalım atma özürlü bir kanat oyuncusu olan Yusuf yok, mesela pas atma özürlü özerleri yok, mesela top ezmekten başka yeteneği olmayan ekranları yok, mesela defans yapma özürlü mustafaları yok.. Liste böyle uzar gider.. ha bunlar diğer takımlara gidince farklı oynayabilirler ama bu takımda bu ruh haliyle böyleler ve bu topçular böyle oynadıktan sonra takımda bu sonuçları almaya mahkum.

Ha bu arada hami yerine üzülmez gelseydi takımın başına 3 galibiyet fazla alırdık onu da ekleyim ama 7 de 7 yapamazdık..

S.Seymen
07.03.2016, 10:47
şu dönemde Hami gönderilecekse yeni hoca seçilir uzun süreli bir sözleşme ile gelecek yapılanması başlatılırsa gönderilir

onun dışında sadece Sadi alternatifi var ama küfretmekten ağzımız yüzümüz yamulduğu için gelmeye bilir

bir kaç aylık yeni bir alternatif çok da anlamı değil

Sibel
07.03.2016, 11:01
Sportif konuda yönetime vurmak için yeni sezon beklenmeli.
Evet sorumlu onlar olsa da şu aşamada suçlu değiller.
Usta'nin en büyük yanlışı taraftarı dinlemesi.
Aynı taraftar onu göndermek için pusuda.

TSemih61
07.03.2016, 13:39
bu kadroya nasıl hoca getirilibilinirdi soruyorum sana....
tek başıma lucescuyla anlaşıldı dememe rahmen inanılmaz tepki gördüm ...
pişman değilim çünkü geçen hafta itibariyle ön sözleşmesinide gördüm...
tekrar ediyorum ersun felan gelmicek ....
belki tolunay kafkas olabilir ufak bir görüşme oldu...
hami hocayla sezon sonunu getirmeye çalışıyolar....
zaten bir kaç haftaya başkanında luce yi açıklaması bekleniyor....
scout ekibi 2 ayrı gurup ilk gurup açıklandı ikinci gurup açıklanmıcak.....
ellerinde belli bir liste var ona göre izleme fiyat araştırma yapılacak....
Hocam Lucescu ayarında bir hoca getirmek zor değildi bana göre. Sırf Lucescu gelecek diye yarım dönemden vazgeçmek bana mantıklı gelmedi/gelmiyor. Oyuncular hocanın gideceklerini bildikleri için kendilerini vermiyor futbola. Ersun, Ertuğrul gibi Türk hocaları bu takımda görmek istemiyorum. Tolunay tazminatı dolayısıyla sene sonuna kadar gelebilir aslında ben beğeniyordum oynattığı futbolu. Neyse olan oldu, başkana desteğim ve güvenim tam.

Faik Yılmaz
07.03.2016, 13:52
Sene sonunda ligi zorla bitirmiş....

Uefa kupasına bile katılamayan bir takıma Lucescu neden gelsin ?

Adam her sene Şampiyonlar LigindeUefa Kupasında oynuyor zaten....

Para için derseniz tonla parayı Shaktar'da alıyor zaten....

artvints
07.03.2016, 14:02

takım avrupa ligine gitmiyorsa büyük hoca gelmez diye bir şey yok. teferrüat onun için. projeye, vadedilene bakar hoca. gelmemek için bahane olur ancak.

Mustafa OK
07.03.2016, 14:18
Umarım Hami ile yola devam etmeleri sene sonu için Lucescu veya Lucescu vari biri ile anlaştıkları içindir...

Yoksa çok büyük bir yanlışın içindeler bu geçen zamanlara yazık olur...

Heleki sezon sonu biri ile anlaşılmamıs ve aryaış içnde olurlarsa işleri çok zor...

Ozan Yılmaz
07.03.2016, 14:31
hep destek, tam destek, kesintisiz destek!

yanındayız başkan.

TSelif
07.03.2016, 14:49
Ahmet Çubukçu için "ligten düşmeyiz" dedi diye haber çıktı ya, işte o haber Halil Şanlı imzalıymış. Yani adam öyle bir şey dememiş..

Ben diyorum biri bizi bizden kurtarsın artık ...

Faruk BERBER
07.03.2016, 14:55
Takım şuan çok kötü durumda evet ama başkana güvenim sonsuz.

DeAgLeMaNyAq
07.03.2016, 15:01
Lucescu ismi verilip sadi ve haminin gelmesi. Scout ekibi kurulacal deyip 2.lig ayarında bir scout ekibi. Bunun adı vizyon filan değildir. Bana birisi ersunun neden gelmediğini neden hami ve sadi ile devam ettiğimizi açıklasın. Ve cidden bu scout ekibinin içinde üst düzey birisi var mı anlatsın.

Hiçbir zaman Lucescu bu sezon gelecek denmedi. Sadi Hoca'yı da Usta getirmedi. Ersun Yanal da kendisinin gelmesinin bir anlamı olmayacağını Lig TV'de açıkladı. Biraz dikkatli takip edelim...

My
07.03.2016, 15:07
Usta'nın bu sezonla ilgili tavrı.. hocaya bakışı.. bu sezona bakışı -ya da bakmayışı dersek daha doğru olur- vs... Futbolcular bu durumdan etkilenmiş olabilirler. Hocayı gelip geçici diye takmıyor -dün de Muhammet hocaya trip yapmış heralde- olabilirler. Hami'den de hoca felan olmaz zaten hal hareketler, konuşmalar felan onu gösteriyor. Üzerine hakem hataları ve sakatlıkları da -bu da ayrı bir konu- eklenince Fredinin kabusuna döndü iş. Uyanmak bilmiyoruz bir türlü bu kabustan.

Devre arası yanlış tercih ve durumu/ligi küçümsemek bizi bu durumlara getiren en büyük etken bence.

!olgun!
07.03.2016, 16:19
Hocam Lucescu ayarında bir hoca getirmek zor değildi bana göre. Sırf Lucescu gelecek diye yarım dönemden vazgeçmek bana mantıklı gelmedi/gelmiyor. Oyuncular hocanın gideceklerini bildikleri için kendilerini vermiyor futbola. Ersun, Ertuğrul gibi Türk hocaları bu takımda görmek istemiyorum. Tolunay tazminatı dolayısıyla sene sonuna kadar gelebilir aslında ben beğeniyordum oynattığı futbolu. Neyse olan oldu, başkana desteğim ve güvenim tam.
evet bu sezon çöpe atıldı.... bu pekte hoş değil ...
lucescu ayarında hoca bulunurdu ama türkiyede tutarmı soru işareti muharrem usta soru işareti istemiyor .....
aslında sadece şampiyonlukta istemiyor avrupada büyük başarılar....bu şuanda gülünç oluyor hemde avrupayı çöpe attığımız bir sezonda ama geri adım atmadan ileriye sıçrayamazdık.....
sezon sonu büyük neşter vurulacak....
söz edilen ortasaha oyuncusu yalan haber....

f1bekir
07.03.2016, 16:23
Devre arası kalıcı çözümü bulmalıydın başkanım, bir risk aldın ama sonu nereye gidecek Allah bilir.

Allah yardımcın olsun, inşallah bu seneyi sağ salim atlatırız.

cewat
07.03.2016, 16:26
evet bu sezon çöpe atıldı.... bu pekte hoş değil ...
lucescu ayarında hoca bulunurdu ama türkiyede tutarmı soru işareti muharrem usta soru işareti istemiyor .....
aslında sadece şampiyonlukta istemiyor avrupada büyük başarılar....bu şuanda gülünç oluyor hemde avrupayı çöpe attığımız bir sezonda ama geri adım atmadan ileriye sıçrayamazdık.....
sezon sonu büyük neşter vurulacak....
söz edilen ortasaha oyuncusu yalan haber....

Açıklanmayan 2. bir scout ekibi var demişsiniz. Daha önce bahsettiğiniz Dortmund ekibi olma ihtimali yoktur dimi? Veya paylaşmanız da bir sakınca var mı?

Ayrıca bu açıklanmama konusu bana yanlış geliyor biraz. Taraftar Staa konusu yüzünden resmen saldırıyor yönetime ama belki de açıklanmayan adamları bilseler gümbür gümbür destek olacaklar. Ha tabii bu ekibin açıklanmama sebebi yerel zihniyetin baş ağrıtmaması içinse buna hak vermemek yanlış olur kesinlikle.

!olgun!
07.03.2016, 16:28

faik hocam yazılarını takib eden ve çoğu yazını taktir edn bir kişiyim....
neden sorusuna ...kendisinin shaktarda daha fazlasını başaramıyacağını biliyor ve fazlasıyla yıprandı..
bu soru biraz cardozonun türkiyeyi neden seçtiğiyle benzer ...yada daha fazla örnek verebilirdim....
lucescuya sunulan proje fazlasıyla ilgisini çekti alacağı ucrette gayet iyi...kendi istekleride oluşmuştu onlarda kabul edilip yazıya döküldü....

!olgun!
07.03.2016, 16:33
Açıklanmayan 2. bir scout ekibi var demişsiniz. Daha önce bahsettiğiniz Dortmund ekibi olma ihtimali yoktur dimi? Veya paylaşmanız da bir sakınca var mı?

Ayrıca bu açıklanmama konusu bana yanlış geliyor biraz. Taraftar Staa konusu yüzünden resmen saldırıyor yönetime ama belki de açıklanmayan adamları bilseler gümbür gümbür destek olacaklar. Ha tabii bu ekibin açıklanmama sebebi yerel zihniyetin baş ağrıtmaması içinse buna hak vermemek yanlış olur kesinlikle.
yabancı bir ekip... gizem yaratmaya çalışmıyorum ama büyük takımlarla çalışıyolar ve bizede destek olacaklar ücret felan herşey anlaştılar... başka bir takımın scout ekibi nasıl bize yardım edecek diceksin.. bu biraz yeni hocanın isteği....ve açıklanmıyacak... istekleri arasında vardı....

cewat
07.03.2016, 16:46
yabancı bir ekip... gizem yaratmaya çalışmıyorum ama büyük takımlarla çalışıyolar ve bizede destek olacaklar ücret felan herşey anlaştılar... başka bir takımın scout ekibi nasıl bize yardım edecek diceksin.. bu biraz yeni hocanın isteği....ve açıklanmıyacak... istekleri arasında vardı....

Estağfurullah kesinlikle gizemli takılıyor gibi bir düşüncem yok sizin hakkınızda. Zira çoğu gizemli duyumcu şeklinde ki kişilere nispeten siz hep sorumluluk alıp açıkça konuştunuz ve bu konuda takdiri hak ediyorsunuz. Yeri geldi bir sürü hakarette işittiniz, hepimiz şahit olduk bu durumlara..

Diğer konuda kesinlikle şaşırmam, bir sürü bağımsız scout ekibi var, farklı farklı kulüplerle aynı anda çalışan. Sanırım geçenler de bir arkadaş vermişti bununla ilgili bir kaç örnek. Umarım takımımıza yararı çok olur da, gerisinin bir teferruatı yok.

Teşekkür ederim bilgilendirme için ama son bir soru soracağım. Lucescu'nun ön sözleşmesini gördüm dediniz. Bu sözleşmeden cayma durumu olabilir mi yoksa sağlam bir ön sözleşmemi?

Faik Yılmaz
07.03.2016, 16:51
neden sorusuna ...kendisinin shaktarda daha fazlasını başaramıyacağını biliyor ve fazlasıyla yıprandı..
bu soru biraz cardozonun türkiyeyi neden seçtiğiyle benzer ...yada daha fazla örnek verebilirdim....
lucescuya sunulan proje fazlasıyla ilgisini çekti alacağı ucrette gayet iyi...kendi istekleride oluşmuştu onlarda kabul edilip yazıya döküldü....

İnşallah gelir....

Son zamanlardaki başarısız tablo herkesi olduğu gibi benide ümitsizliğe sevketti...

1-2 galibiyet alabilsek dağılacak bu karabulutlar...

neyse sakat ve cezalıların bir kısmı Mersin maçında dönüyormuş...

inşallah güzel bir balangıç yaparız bu hafta

Fatih Öztürk
07.03.2016, 16:51
Lucescu kendi ağzından yok öyle birşey derken neye dayanarak geleceğini iddia ediyorsun arkadaşım helede İstanbul kulüpleri hergün kapısını aşındırırken neden Trabzon?
Muharrem Usta'nın kara kaşına,Boyuna posunamı hevesli.

Mehmet BAŞ
07.03.2016, 16:57
Yönetimin devre arasında hoca getirmemesinin oldukça akılcı buluyorum.

Elimizdeki kadro tam sekiz tane hocayı telef etmiş, istifa ettirmiş!

Yeni gelecek hoca bu oyuncular yüzünden yarım dönemde yıpranırdı.

Hele ki Trabzonspor taraftarı gibi sabrı tükenmiş, çatacak yer arayan bir kitle o hocayı kevgire çevirirdi.

Uzaklara bakmayın, Sadi ve Hami'nin geldiği durum ortada...

O yüzden iyi ki de devre arasında hoca getirmediler diyorum.

Yoksa gelecek olan adamcağız yarım devrede tüm sabırları tüketirdi.

Samet Yildirim
07.03.2016, 20:57
Devre arasi yabanci Hocanin gelmemesi nekadar dogru oldugunu gördük. Cok yipranirdi belkide yeni sezona bile baslayamazdi hic gerek yoktu ve dogru olan yapildi.

Sezon sonu gereken yapilacaktir.

Baskan ve Yönetim iyi...Rahat olalim.

memozcan
07.03.2016, 21:08
küme düşmeye doğru gidiyoruz ve başımızda ligin açık ara en kötü hocası var ve durumumuz iyi!!

bu takım bir futbol takımı beyler.. eğer küme düşersek isterseniz kartalda plazanız, isterseniz boğaz kenarında zorlu centeriniz olsun kar etmez..

Fatih Özkan
07.03.2016, 21:36
Tatlı tatlı konuşan Usta'nın sezon sonu futbol fukaralarına kapıyı göstereceğinden eminim.
Sabır, sabır, sabır diye boşuna konuşmadı seçim öncesi her fırsatta.

Fatih Öztürk
08.03.2016, 00:52
küme düşmeye doğru gidiyoruz ve başımızda ligin açık ara en kötü hocası var ve durumumuz iyi!!

bu takım bir futbol takımı beyler.. eğer küme düşersek isterseniz kartalda plazanız, isterseniz boğaz kenarında zorlu centeriniz olsun kar etmez..

Gelde anlat işte.

Faik Yılmaz
08.03.2016, 08:04
Trabzonspor 'un küme düşmesi için özel olarak çaba sarfetmesi lazım.....

Sivas , Eskişehir zaten mantıksal olarak ligi bitiridiler. Her hafta puan kaybediyorlar....

Sivas : Sivas'ın şampiyonluk adaylarının ikisi Beşiktaş ve fener ile ayrıca kendisi gibi düşme hattındaki kayseri ile maçları var....Bizimlede maçı var.....geriye kalan maçlarıda ligin iyi top oynayan takımları Başakşehir , akhisar gibi takımlar....Fikstürü çok zor....

Eskişehir : Kendisi gibi düşme adayı Kayseri ile Mersin ile maçı var....Trabzonspor ile Başakşehir ile maçları var.... Kısıtlı uyumsuz kadrosu ve bozulan morali ile bu maçlardan ouanlar çıkarması çok zor...

Mersin : Bu hafta bizimle maçı var.... Fener ile maçları var... sonra Eskişehirle maçları var... Rize deplasmanına gidecek...Başakşehirlede maçı var.... Onun dışındaki maçlarından puan alabilir. bence küme düşmeme yönünde en fazla şansı olan ekip bu....

Kayseri : Maalesef en zor maçları olan klüp bu..... Fenerbahçe , Beşiktaş ve Galatasarayla daha oynamadı. Eskişehir ve Sivaslada maçları var... Diğer maçlarında da Aksihar gibi güçlü ekiplerle karşılaşacak

Yani bu 4 takımın 3 tanesi düşecek..araya bizim girmemiz için özel çaba sarfetmemiz gerekiyor. Ben bu yıl düşme barajının 35 ve altı olacağını düşünüyorum.....

Ahmet Faruk
08.03.2016, 11:01
Ahmet Çubukçu için "ligten düşmeyiz" dedi diye haber çıktı ya, işte o haber Halil Şanlı imzalıymış. Yani adam öyle bir şey dememiş..

Ben diyorum biri bizi bizden kurtarsın artık ...
Yani ligden düşebiliriz yönetime göre de 😃

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaşoğLu
08.03.2016, 12:33
her sene bir rotasyon yapılıyor her sene neşter vuruluyordu bu takıma . ama bu zamana kadar alınan futbolcular hep menajer önerileri ile alınan futbolculardı yani bize lazım olanlar değil bize yedirilenlerdi . Ben gelecek sezondan ümitliyim ümitli olmasına da bu sezon küme düşer miyiz düşmez miyim orasını bilmiyorum. içim acıyor puan durumuna bakarken gözlerim doluyor :(

tonya55
08.03.2016, 12:46
Dünyada başka hoca yok ünal aysal aday olacakmış lucescu hoca olacakmış.başkan iyi gidiyor tek hatası lucescu idi onun dışında gerçekleri konusuyor doğru hareket ediyor.

Adem Akyüz'
08.03.2016, 18:59
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160308/73f503b549fa0956d2206144ecb34f6b.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160308/ad3a7b804ca88fe28cd35a187a258bcb.jpg

Bu sayfaların sahiplerini, bu haberleri yapanları unutmayın. Allah düşmanın da mert olanı versin diye boşuna dememişler..

Eleştiri yapılan konulara bak! Bu adamların da amacı "Trabzonspor'un başarısı" işte. Yersen..

memozcan
08.03.2016, 19:13

Sivas , Eskişehir zaten mantıksal olarak ligi bitiridiler. Her hafta puan kaybediyorlar....

Sivas : Sivas'ın şampiyonluk adaylarının ikisi Beşiktaş ve fener ile ayrıca kendisi gibi düşme hattındaki kayseri ile maçları var....Bizimlede maçı var.....geriye kalan maçlarıda ligin iyi top oynayan takımları Başakşehir , akhisar gibi takımlar....Fikstürü çok zor....

Eskişehir : Kendisi gibi düşme adayı Kayseri ile Mersin ile maçı var....Trabzonspor ile Başakşehir ile maçları var.... Kısıtlı uyumsuz kadrosu ve bozulan morali ile bu maçlardan ouanlar çıkarması çok zor...

Mersin : Bu hafta bizimle maçı var.... Fener ile maçları var... sonra Eskişehirle maçları var... Rize deplasmanına gidecek...Başakşehirlede maçı var.... Onun dışındaki maçlarından puan alabilir. bence küme düşmeme yönünde en fazla şansı olan ekip bu....

Kayseri : Maalesef en zor maçları olan klüp bu..... Fenerbahçe , Beşiktaş ve Galatasarayla daha oynamadı. Eskişehir ve Sivaslada maçları var... Diğer maçlarında da Aksihar gibi güçlü ekiplerle karşılaşacak

Yani bu 4 takımın 3 tanesi düşecek..araya bizim girmemiz için özel çaba sarfetmemiz gerekiyor. Ben bu yıl düşme barajının 35 ve altı olacağını düşünüyorum.....
fotografı çok güzel çekmişsiniz ama bizim bu fotograftaki yerimizi yanlış tespit etmişsiniz.. tehlike yazınızda gizli zaten.. bizim bu 4 takımın üçüyle maçımız var.. ve bu maçları kazanacağımıza dair hiç bir emare yok.. 2. devre puan durumuna bakılacak olursa en şanslı takım MİY.. hele hele bu hafta bizi yenerlerse o zaman düşme korkusunu iliklerimize kadar hissederiz..

nakzo
08.03.2016, 19:14
Lucescu ne bugün ne yarın Trabzonspor'a gelmeyecek .Başkan gelmeyecek bir adam için yarım sezonu kaybetmiştir.Bu takımın mayısın sonu itibariyle yeni hocasıyla anlaşma yapması elzemdir.Bu iş ihonun BUNAK vahit sevdasına benzerde ağustosa da kayarsa geçmiş olsun.

Ahmet Aksu
08.03.2016, 19:57
Lucescu ne bugün ne yarın Trabzonspor'a gelmeyecek .Başkan gelmeyecek bir adam için yarım sezonu kaybetmiştir.Bu takımın mayısın sonu itibariyle yeni hocasıyla anlaşma yapması elzemdir.Bu iş ihonun BUNAK vahit sevdasına benzerde ağustosa da kayarsa geçmiş olsun.

gs nin de bu ara ilgilendiği söyleniyor. ben ümidi kesmiştim şimdi galatasarayın her işimize çorba olması gibi bu konudan da dolayı artık imkansız diyorum.

artvints
08.03.2016, 20:07
trabzon'da her şey birbirine girmiş, doğru yanlışı ayıran çizgi, omurga kalmamış.seçim sürecinde istediğin gibi propaganda yaparsın, seçim biter helalleşir sonra tüm gücünle takıma destek verirsin. başka türlü başarılı olamaz ki bu klüp. bu kadar aptalca eleştiri olur mu? yorumcu, gazeteci yetersizliği olsa da asıl sebep kötü niyet.hepsi hıncal'dan öğrenmiş gazeteciliği maşallah.

Cengiz Çubukcu
08.03.2016, 21:43
Başkan her çağrılan yere gideceğim diye enerjisini boşu boşuna harcıyor, mutlaka seçici olması şart...

Berke6198
08.03.2016, 22:14
Bu sene sonu yapacağımız rotasyon bizim için "en az" 2-3 senelik düzeni oluşturacak kadro olmalı. Belki 1-2 takviye yapılabilir.

Ancak durum ve şartlar ne olursa olsun, bu sene artık son yeniden yapılanma sürecine girip 2-3, hatta 5 sene kadar takımın dinamikleriyle oynamamak şart. Yoksa başarı çok çok uzak.

CEMEFKER
09.03.2016, 08:59

Evet...şu yaptığımız hesaplar bile bize zül olarak yeter de artar bile...

Görünün o ki birçok taraftarı gözünde harcanan yarım sezon olmasa da olur kabilinden...ki bana göre bu yarım sezon, yani koskoca 6 ay anne karnındaki bir çocuğun ruh kazanıp ete kemiğe bürünmesi kadar çok uzun ve değerli bir süre...

Sahaiçi sonuçlarına odaklanıp (başkan yeni transferler yapacak, yeni hocalar gelecek, skoyut ekibi kurdu, hollandalı bir ekipmiş, iyiyiz , naifiz, hiç olmadığı kadar politik bir başkana sahibiz, vizyonumuz o kadar geniş ...) yeni sezona yeni ümitlerle girmek isteyen taraftar şunu unutmasın sistem üzerinde bazı taşlar yerinden oynamadıkça 2015-16 İho'lu TS'ye bir gs freni çekildiği gibi bir ayar vermeye hazırlar...

tonya55
09.03.2016, 09:09
Başkanın hatası lucescu ile görüşme dahi yapmadan secim malzemesi olarak kullanmasi.

Travelair
09.03.2016, 09:29
Nerden biliyorsunuz?

Faik Yılmaz
09.03.2016, 09:36

İnşallah öyle olur arkadaşım...

Lakin şahsen ben pek inanmıyorum Lucescu'nun geleceğine....

Başkana oy verdim bende lakin bu vaadine inanarak vermedim...

Maddi durumumuzu araştıran ve vehametini gördükten sonra biraz olsun Usta'nın düzelteceğini düşünerek verdim....
Bugüne kadar maddi anlamda yaptığı icraatlarıylada bunu gösterdi zaten....

Faik Yılmaz
09.03.2016, 09:40
Galatasaray Başkanıyla ilgili bir haber okudum geçende....

Maddi durumu düzeltmek için yapacaklarını anlatıyordu....

1-Takımın giderleri kısılacak maliyeti gelirler seviyesine indirilecek ( biz bunu yaptık yapmaya devam ediyoruz)

2-Oyuncuların aldığı ücretler azaltılacak garanti para düşürülecek ( bunuda yaptık)

3-Scout sistemi getirilecek ( bizde bu işe başladık)

Görüldüğü üzere başkanımız ekonomik önlemler almak açısından Galatasaray'ın çok önünde. bizim 3 ay önce almaya başladığımız önlemleri Galatasaray daha yeni almaya başlıyor....

omondoles
09.03.2016, 11:16
Başkanın bir bildiği var diyerek gelecek sezonun başına kadar eleştirmeyeceğim.

Loading %61..

Külünkoğlu
09.03.2016, 11:43
Başkanın iyi bildiğini tahmin ettiğimiz finans konularında başarılı olması, hle hele futbolcu zihniyetinin malum olduğunu ülkemizde fedakarlığı kabul ettirmenin kolay olmadığı ortamda bunu sağlayabilmek başlı başına bir başarıdır.

Ancak saha içi bir maliyet muhasebesinin gerçek sonucu ve matematik değildir. Fiziki ve ruhi bir çok etkeni barındıran bununla birlikte birarada olmanın hassasiyetleri ile hareket eden toplulukların iş çıkarabildiğini biliyoruz. Başkan'da bunu biliyordu. Fakat müdahale için geç kaldı. Hepimiz dileği geç kalınmış da olsa müdahalenin sonuçlarını vermesidir.

Başkan'ı hele hele böylesi bir ortamda onu ilk satanların seçim günlerinde ona destek için ölçüsüzlük de dahil olmak üzere her türlü söylemlerde bulunanların olması beni şaşırttı dersem yalan olur.
Ona oy vermeyen birisi olarak sonuna kadar Başkan Muharrem Usta'nın yanında olmalıyız'ı savunuyorum.

Burada Başkan'nın acemi olduğu bir konu var ki o da şu,

Etrafındaki bazı insanların kendi kifayetsizliklerini örtbas etmek için asıl işi yapabilecek insanları Başkan'a yaklaştırmamak adına her türlü ilkesizliğe ve şahsiyetsizliğe başvurabileceklerini şuan için tahmin edememesidir.
İşin ahlaki tarafı bir yana, bu durum müthiş derece de zaman kaybına neden olduğu gibi ileride de demoralizeye sebep olacaktır.

Gelinen noktada benim gözlemleyebildiklerim bunlar. Umarım bu süreci en az hasarla atlatırız.

Faik Yılmaz
09.03.2016, 15:56
Sevgili Dostlar....

Trabzonspor Seçiminden aylarca önce ben ve bir grup arkadaşım sürekli istişare halinde olduk. Hemen her gün konuştuk dertleştik. Sonra aramızda konsensüs sağlayarak Muharrem Usta'ya destek olmaya karar verdik. Bunu başka grupların yaptığı gibi birilerine iletip pazarlık konusu yapmadık. Maddi manevi bir menfaat istemedik. Tek amacımız takımımızın geleceği idi. En iyi aday Usta dedik destekledik. Kimseye dikte ettirmedik. Vede dürüstçe bunu açıkladık.

3 aday var idi. En iyiside Usta idi.... Bir arkadaşın ifadesi ile " Meydan parkında bir çay içemeyecek " adamların oluştuğu bir yönetime oy veremezdik ve vermedik zaten....

Gelinen noktada Muharrem Usta'nın özellikle maddi anlamda icraatları ne kadar güzel olsa da sportif yönden bir o kadar başarısızdır. Şehirde gitgide artan bir hoşnutsuzluk baş göstermektedir. Ve gurbetteki vatandaşlarımız bunu çok iyi algılayamasa da başarısız sonuçlar arttıkça bu muhalif yapı büyüyecek yönetimin elini kolunu bağlayacak hale getirecektir.

Yönetimi bu konu hakkında eleştiriyorum bazen biraz fazlada oluyor farkındayım. Bunu 3 nedenle bilinçli olarak yapıyorum...

1-Ben birilerine oy verdikten sonra dantelli kefen giyip her dediklerine eyvallah diyen biri değilim. Oy verdiysem hakkını isterim. Başkanımızıda eleştirmek hakkımdır. Bu konuda kimseden izin almam. Ha anlamadan birini kırdı isemde özür dilerim. hiç gocunmam....

2-Etrafında mutlaka yiyici diye tabir edilen insanlar tarafından takımın kötü durumu ve şehirdeki olumsuz hava kendisine yansıtılmıyor olabilir. Bunun içindir ki buradan olsun sosyal medyadan olsun eleştirilerimi iletiyorum ki gerçekleri görsün " testi kırılmadan " önlem alınsın.

3-Benim söylediklerim şehrin genel havasıdır. Ve " Hacıosmanoğlu bile bu kadar kötü sonuçlar almadı " lafına aslında bir isyandır. Ben bunu kabul edemiyorum. Evet ASLINDA başkan bencede takımı motive edebilir ve daha güzel sonuçlar almasını sağlayabilirdi. Bu anlamda eksiktir. Ve bu eksikliğini farketmelidir. Bunu O'na birileri söylemelidir.

Yukarıdaki nedenlerle eleştirilerim devam edecektir. Bu demek değildir ki desteğimi kestim. Hayır desteğim devam ediyor ve de lig bitene kadar da devam edicek...

Ondan sonra da icraatlarına bakarak karar veririz...

saygılarımla

BaşoğLu
09.03.2016, 16:06
Başkanımızdan mali açıdan memnunum. attığı bazı adımlarda sportif başarılarımızın geleceği açısından umut ışığı yakıyor . Ama başkanımızın çok dikkatli olması gerekiyor yerel medya ve taraftar baskısı karşısında ve ayrıca Trabzonspor Kan emicilerine karşı . Yolu aydınlık olsun ... Allah'ım yardımcısı olsun

Bu dar boğazdan nasıl kurtuluruz bilmiyorum. Ama Usta bu yönde porto modelini ele almalı. Futbolcu alacaksın sonra satıp para kazanıp iki tane alacaksın! Hazır Çin pazarı da çıktı ortaya. kakala kakalayabildiğin kadar :)

aaahmet61
09.03.2016, 16:33
Sevgili Dostlar....

Gelinen noktada Muharrem Usta'nın özellikle maddi anlamda icraatları ne kadar güzel olsa da sportif yönden bir o kadar başarısızdır. Şehirde gitgide artan bir hoşnutsuzluk baş göstermektedir. Ve gurbetteki vatandaşlarımız bunu çok iyi algılayamasa da başarısız sonuçlar arttıkça bu muhalif yapı büyüyecek yönetimin elini kolunu bağlayacak hale getirecektir.

saygılarımla

sportif açıdan eleştirmen yanlış.bu kadroyu kuran haci dir.kurduğu kadroların durumu bellidir.1461 in durumu ortada.ha başkan yazın kadroyu yeniler başarısız olursa eleştirmek doğru olur.hacinin 500 trilyon borçla bıraktığı amatör futbolculara verdiği milyon dolarların hesabını usta dan sormak yanlış olur.

Faik Yılmaz
09.03.2016, 16:39
sportif açıdan eleştirmen yanlış.bu kadroyu kuran haci dir.kurduğu kadroların durumu bellidir.1461 in durumu ortada.ha başkan yazın kadroyu yeniler başarısız olursa eleştirmek doğru olur.hacinin 500 trilyon borçla bıraktığı amatör futbolculara verdiği milyon dolarların hesabını usta dan sormak yanlış olur.

Kadromuzun bir çok eksiği olsa da 9 resmi maçta 8 yenilgi alacak kadar kötü değil......

Birde bütün güzellikleri Muharrem Usta'ya bütün kötülükleri de Hacıosmanoğlu'na yüklemekte doğru değil....

Takımın morali bozuk , konsantrasyonu düşük.....

İşte Onu düzeltmekte başkanın görevi bana göre...

Tıbbi psikiyatrik yardımda alınabilir gerekirse....

Yani Başkanımız hekimdir benden çok daha iyi bilir bunları...

Dip.Ing.Mag.
09.03.2016, 20:00
Süleyman hurma aspor da konuşuyor

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
09.03.2016, 20:07
Süleyman hurma:

- bu yıl trabzonspor u hakemlerle katlettiler
- trabzonspor da her ferd kendi hayalinde bir trabzonspor yaşıyor ve kendini o sistemin tepesine koyuyor hal böyle oluncada bir bütünlük zor
- sonrasında Trabzonspor la ilgili daha fazla konuşmak istemiyorum dedi

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

tonya55
09.03.2016, 20:14
500 trilyon borç enkaz devraldı zaman tanımak lazim.

Alp Yavuz 13
09.03.2016, 20:28
beyfendiye güvenim sonsuz.

serkanholep
09.03.2016, 20:59

Loading %61..

aynı düşüncedeyim

sırtımızdaki kamburlardan kurtulmamız kolay olmayacak

ndoye,yatabare nin mutlaka satılması gerek

cardozo satılabilirse fena olmaz ama kalsa da olur

çöpler bir şekilde yollansın

başkan bunları ve daha fazlasını görüyordur

kartal61
09.03.2016, 21:18

Loading %61..

Aynen oyle.Hatta ben bu kadar dıbe vurmus halde onumuzdekı sene dırek sampıyonluga oynamanın bıraz zor olacagını dusunuyorum.O yuzden 2 sene sonra geldıgı noktadan dahada kotuye gıdersek o zaman konusurum

lazo1967_61
09.03.2016, 22:42
Bir sessizlik almis gidiyor. Somut gelismeler olmali artik hadi baskan guzel haberlerini bekliyoruz.

Kemal Öztel
09.03.2016, 23:17
Başkana güveniyorum bu seneyi kazasız belasız atlatalım seneye çok doğru adımlar atılacaktır..

My
09.03.2016, 23:31
http://s22.postimg.org/5yjmu219d/Ads_z.jpg

yorumsuz6117
09.03.2016, 23:32
Celil Hekimoğlu ş...... çıktı..

Mert Oğuzlu61
09.03.2016, 23:34
Salih haberi tam olarak ne oluyor twitten kızmış Muharrem bey, kavga ediyorlar. Altuğ gereksizi Salih ile ilgili bir şeyler diyor ama anlamadım, bilen biri aydınlatabilir mi ? Hekimoğlu ile ilgilide bir şeyler yazılıyor, ne oluyor bana da yazın bende öğrenmek istiyorum. :))))

My
09.03.2016, 23:39
http://s22.postimg.org/5yjmu219d/Ads_z.jpghttp://s24.postimg.org/qnuds6hgl/Ads_z.jpg

Adem Akyüz'
09.03.2016, 23:43
Salih haberi tam olarak ne oluyor twitten kızmış Muharrem bey, kavga ediyorlar. Sadi gereksizi Salih ile ilgili bir şeyler diyor ama anlamadım, bilen biri aydınlatabilir mi ? Hekimoğlu ile ilgilide bir şeyler yazılıyor, ne oluyor bana da yazın bende öğrenmek istiyorum. :))))
Altuğ, "TFF Salih Özür dilesin" dedi. Yönetim de Salih'e iletti diye yazdı. Özür dilemeli mi diye bir de anket açtı. Algı yaratmak için.

Sonra Usta'nın anketler düzenlediği trabzonsporuz hesabı TrabzonAjans'ın(Altuğ'un sitesi) Hekimoğlu'na ait olduğunu yazdı. Celil arkada yapıcı görünüp yönetimi yıpratmak için Altuğ'u kullanıyor diye yazdılar..

Sonra da Usta yukarıdaki twiti atarak Salih haberini yalanladı..

Durum bu? Yorumun nedir [emoji14]

My
09.03.2016, 23:46
:)

Adem anlatmış zaten...

~UniCef~
09.03.2016, 23:47
Asagilik insanlar bunlar.

My
09.03.2016, 23:49
Altuğ, "TFF Salih Özür dilesin" dedi. Yönetim de Salih'e iletti diye yazdı. Özür dilemeli mi diye bir de anket açtı. Algı yaratmak için.

Sonra Usta'nın anketler düzenlediği @trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6309)uz hesabı TrabzonAjans'ın(Altuğ'un sitesi) Hekimoğlu'na ait olduğunu yazdı. Celil arkada yapıcı görünüp yönetimi yıpratmak için Altuğ'u kullanıyor diye yazdılar..

Durum bu? Yorumun nedir [emoji14]Yalnız Altuğ Atalay haberi yalanlamadı. Aksine ısrarcı.

Muhaliflik olur ama bunlarınki kör göze parmak sokmak. Böyle habercilik te olmaz muhaliflik te.

My
09.03.2016, 23:51
http://s30.postimg.org/8ivco8kch/Ads_z.jpg

Adem Akyüz'
09.03.2016, 23:52
Yalnız Altuğ Atalay haberi yalanlamadı. Aksine ısrarcı.

Muhaliflik olur ama bunlarınki kör göze parmak sokmak. Böyle habercilik te olmaz muhaliflik te.
Yalan haber yaptım diyecek hali yoktu. Çok iyi biliyor ki 2 gün sonra kimse ona bu haberi sormayacak. Böyle böyle bir şey demiştin, ne oldu demeyecek. Çok iyi biliyor ki 2 gün sonra yapacağı haberlere yine inananlar olacak. O yüzden de şimdi geri adım atmış gözükmek istemiyor(bence).

el_conquistador
09.03.2016, 23:53
Özellikle davamız Trabzonspor diyip; adamcı değiliz diyenler Twitterde Celil Hekimoğlunu Nasıl savunuyorlar. Gerçekten çok ilginç

Ahmet Kara
10.03.2016, 00:00
Başkan şimdi de mitomani örneğini veriyor...:D

Mitomani: Çocukluğundan itibaren büyüklerinin her konudaki anlamsız yalanlarıyla yetiştirilen, kişinin gerekli gereksiz her yerde ve her konuda yalanlar, masallar uydurup bunlara kendisinin de inanma hastalığı

DeAgLeMaNyAq
10.03.2016, 00:01
Nevzat Aydın Cevat Kol'la kapışır. Muharrem Usta Altuğ Atalay'la. Haklı bile olsalar bunların kamuoyu önünde yaşanması hoş değil. Altuğ Atalay'ın Usta'nın uçakta yaptığı konuşmanın ardından ayakta alkışlıyorum şeklinde tweet attığında buzlar eridi sanmıştım ama dün sanki o cümleyi kullanmamış gibi Trabzonspor köstebek aramasın, o şov amaçlı konuşmayı bilerek basına sızdırdılar. Trabzonspor başkanı takımına ben İstanbul'a dönüyorum diyemez işte biz bu yüzden Trabzonspor Trabzon'dan yönetiliri savunduk ifadelerini kullandı. Ayrıca Göksel Gümüşdağ'ı burada seven kimse yoktur. Fakat aynı Göksel Gümüşdağ hâla Şenol Güneş'le sarmaş dolaş olduğunda ses çıkarılmıyorken, Usta diplomasi gereği kendisiyle ilişkilerini sürdürüyorsa burada da çifte standart uygulanıyor demektir...

Adem Akyüz'
10.03.2016, 00:05
Abi başkanın bunlarla muhattap olmasına ben de sıcak bakmıyorum aslında ama bunlara inanan kesim çok fazla. Bu kesimi olabildiğince daraltmak için arada bir böyle çıkışlar yapmak gerekiyor.

slmn
10.03.2016, 00:05
Hekimoğlu'da koltuğa çökmek için bekliyor anlaşılan.

Mert Oğuzlu61
10.03.2016, 00:13

Sonra Usta'nın anketler düzenlediği trabzonsporuz hesabı TrabzonAjans'ın(Altuğ'un sitesi) Hekimoğlu'na ait olduğunu yazdı. Celil arkada yapıcı görünüp yönetimi yıpratmak için Altuğ'u kullanıyor diye yazdılar..

Durum bu? Yorumun nedir [emoji14]

Altuğ benim için yorum yapmaya değecek birisi değil, yerel medyadaki çoğu insan gibi gereksiz. Fırlat at çöp bidonuna, bizim derdimiz ne adamların derdi ne ? İstanbulluların da kendi camialarında var böyle medyacı, algı operasyoncusu, muhalif kişilikler ama bizimkiler başka bir boyutta, büyük kısmı cahil. Çok cahil insanlar var. Muharrem bey vizyonuyla cevap veriyor zaten, başkan çok akıllı adam...

Diğer iddaaya gelecek olursak... Hekimoğlu nun arka planda böyle çocukça şeyler yaptıracağını sanmıyorum, Altuğ a seçim öncesi belki temas etmiş olabilir ama seçim sonrası yönetim aleyhine haberler yapılması gibi boş boş mevzularla uğraşacak biri değil. Yapmamıştır öyle şeyler. Hekimoğlu na yüklenmek anlamsız, adam sık sık kendi listesindeki kişileri toplayıp Trabzon da yönetimdeki isimlerle buluşuyor yemek yiyor, el ele pozlar veriyor. Muharrem Usta kaç yıl takımın başında kalır bilinmez ama Hekimoğlu sonrası için koltuğu rezerve etmiş durumda, kendini rezil edecek şeyler yapmaz.

DeAgLeMaNyAq
10.03.2016, 00:15
Altuğ Atalay söylediğine göre kaynağı Sinan Zengin. Sinan Zengin gibi ikinci bir ismi o kulüpte görevlendirememek de bu yönetimin ayıbıdır. Kulübe giren çıkan ne varsa servis ediliyor...

Adem Akyüz'
10.03.2016, 00:23
Altuğ benim için yorum yapmaya değecek birisi değil, yerel medyadaki çoğu insan gibi gereksiz. Fırlat at çöp bidonuna, bizim derdimiz ne adamların derdi ne ? İstanbulluların da kendi camialarında var böyle medyacı, algı operasyoncusu, muhalif kişilikler ama bizimkiler başka bir boyutta, büyük kısmı cahil. Çok cahil insanlar var. Muharrem bey vizyonuyla cevap veriyor zaten, başkan çok akıllı adam...

Diğer iddaaya gelecek olursak... Hekimoğlu nun arka planda böyle çocukça şeyler yaptıracağını sanmıyorum, Altuğ a seçim öncesi belki temas etmiş olabilir ama seçim sonrası yönetim aleyhine haberler yapılması gibi boş boş mevzularla uğraşacak biri değil. Yapmamıştır öyle şeyler. Hekimoğlu na yüklenmek anlamsız, adam sık sık kendi listesindeki kişileri toplayıp Trabzon da yönetimdeki isimlerle buluşuyor yemek yiyor, el ele pozlar veriyor. Muharrem Usta kaç yıl takımın başında kalır bilinmez ama Hekimoğlu sonrası için koltuğu rezerve etmiş durumda, kendini rezil edecek şeyler yapmaz.

TrabzonAjans sitesinin Celil Bey'e ait olduğu ve Altuğ'un da onun elemanı olduğu bilgisi doğru sanırım. Çünkü bunun söyleyenler Ticari Sicil Gazetesini açın bakın diyor. Ayrıca şimdi kontrol ettim, seçim öncesi ve sonrası Celil Bey'le çok yakın olan isimler de "Bunu zaten herkes biliyordu" yazmışlar. Haber yaptırma kısmına ben de yorum yapmak istemem açıkçası ama TrabzonAjans'ın çizgisi ortada..

yorumsuz6117
10.03.2016, 00:23
Hekimoğlu truva atı çıktı..

thehell61
10.03.2016, 00:25
Hekimoğlu'da koltuğa çökmek için bekliyor anlaşılan.

Doymuyorlarki. Biri bitiyor biri bitiyor biri başlıyor amaç yersen Trabzonspor ama akıl koltuk ve getirdileri.

Gokhlayeh
10.03.2016, 00:28
Bu Altuğ daha iki üç maç sonra sudan nedenlerle yönetimi istifaya çağırmıştı, burada yazıklar olsun diye yazmıştım.

Muharrem Usta, Hacıosmanoğlu'na karşı kaybettikten sonra geri çekildi, hiçbir şekilde kulüple ilgili meselelere burnunu sokup, demeç verip, sürekli gündeme gelip durmadı, ama Hekimoğlu ve grubu bu duruşu gösteremedi bugüne kadar. Çok ayıp, onursuz, saygısız bir şey bence bu yaptıkları. Seçimler geçti, bitti, kaybedildi, ama hala bir rekabet havası var bunların bu hadsizliğinden ötürü.

Mert Acar
10.03.2016, 00:35
Hekimoğlu gizliden iyi çalışıyor..
Özellikle yönetimdekiler Hakan Orhan,Kulacoglu ,Huseyin Ors ve Mehmet Ongan başta olmak üzere..

DeAgLeMaNyAq
10.03.2016, 00:48
Özellikle yönetimdekiler Hakan Orhan,Kulacoglu ,Huseyin Ors ve Mehmet Ongan başta olmak üzere..

Bu grubun hepsi Usta'yı daha ikinci ayında utanmadan istifaya çağırdı. Bunun temel sebebi de yönetimlerinden ziyade tamamen siyasi görüşlerinden dolayı. Ama bu grubun da seçime birkaç hafta kala Hekimoğlu'na katıldıklarını unutmamak lazım. Yani Celil Bey'in 1 yıl boyunca çalıştığı çekirdek kadrosunda zaten bu isimler yoktu. Hekimoğlu muhalefete şimdiden başlarsa kaybedeceğini biliyor. O yüzden asla böyle bir işe girişeceğini zannetmiyorum. Şu bir gerçek ki taraftar için itibarlı ve vizyoner bir yönetim asla başarı ölçüsü olmaz. Usta da sportif başarıyı sağlayamadığı takdirde yeniden seçilemez...

tanjugunduz
10.03.2016, 00:51
Dostlar burası yeri değil biliyorum ama şike davasında geldiğimiz son aşama nedir ? Başkanimiz hafta hafta ne bileyim aylık olarak bilgilendirme yapsa güzel olmaz mi. Yurtdışında avukatlarının hangi aşamada çok merak ediyorum.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Napoli
10.03.2016, 01:26
Hekimoğlu yandaşları hekimoğluna zarar veriyor,boyle giderlerse benim oyumu asla alamazlar...M.Usta acil twiter hesabını dondurmalı,bu sekilde kapışmak koca kulup baskanına hiç yakışmıyor..Bu medya yalan da yazar doğruda resmi siteden yap açıklamanı geç

Şerafettin Kara
10.03.2016, 02:15
takım 23 haftada 27 puan toplamış başkan twiterda laf dalaşında gazeteci denilen adamın ne yaptığı belli değil bu klüp bu şehir nelerle uğraşıyo arkadaş yemin ediyorum çıldırmamak elde değil

selcuk
10.03.2016, 03:36
takım 23 haftada 27 puan toplamış başkan twiterda laf dalaşında gazeteci denilen adamın ne yaptığı belli değil bu klüp bu şehir nelerle uğraşıyo arkadaş yemin ediyorum çıldırmamak elde değil
baskan araya girip yalanlamasa bu konu 1 haftayi rehin alirdi

eskiden bunlarin yalanlanmadigindan dert yanardik
bugün kuyu ates almadan söndürüldü
ekstradan kuklanin iplerinin kimin elinde oldugu sizdirildi

ben seviyorum baskanin itfaiye taktigini

DeAgLeMaNyAq
10.03.2016, 03:48
Deniz Ateş Bitnel fotoğrafının izinsiz olarak kullanılıp T-Shirt olarak satılmasından dolayı kulübe tazminat davası açıyormuş. Selçuk Yöntem volume 2...

selcuk
10.03.2016, 04:06
Deniz Ateş Bitnel fotoğrafının izinsiz olarak kullanılıp T-Shirt olarak satılmasından dolayı kulübe tazminat davası açıyormuş. Selçuk Yöntem volume 2...
bizim mactan bir kare
bütün yayin haklarina sahip olmamiz gerekmiyormu

DeAgLeMaNyAq
10.03.2016, 04:36
bizim mactan bir kare
bütün yayin haklarina sahip olmamiz gerekmiyormu

O hak bizim maç olmasından ziyade fotoğrafı çeken foto muhabirine ve dolayısıyla onun kurumuna aittir. Nihayetinde kamuya ait bir fotoğraf olduğu için herhangi bir ortamda kullanılabilir fakat iş ticaret boyutuna girdiğinden belki sıkıntı yaşanabilir. Ama herhangi bir maddi tazminat kararı çıkabileceğine inanmıyorum. En fazla mağdur sıfatıyla hedef gösterildiğini beyan edip manevi tazminat alabilir ya da t-shirt'lerin satışını durdurmayı talep edebilir. Zaten alan aldı bu saatten sonra durdursa da bir şey olmaz...

Oğuzhan Turhan
10.03.2016, 07:20

Abi,

Bende Trabzon şehrini anlayamıyorum. Bu takım 30 küsür senedir resmi olarak şampiyon olamıyor.
Şikeli sezondan beri bazen 4. bazen de 5. oluyoruz.
Son 20 yılda toplasan 4 kere şampiyonluğa oynamışız. (1996 - 2004 - 2005 - 2011)
Koca şehir bunlardan hoşnutsuz olmuyor da, bir enkaz devralan Usta' dan mı hoşnutsuz oluyorlar.
Trabzon şehri önce "adam" olsun da şehrinin takımına sahip çıksın.
3 liralık biletlerde bile stadı doldurama ondan sonra Trabzon şehri rahatsız...
Takım başarılı olduğunda Çemizgezeksporun stadı da full çeker.
Trabzon şehri önce takımına bir sahip çıksın da, ondan sonra rahatsız olma hakkını da elde ederler.

Faik Yılmaz
10.03.2016, 08:32
Trabzonspor başarısız olsun Muharrem Usta başarısız olsun diye dua eden Trabzonsporlular var....

Evet yanlış duymadınız Trabzonsporlular var....

Ahmet Faruk
10.03.2016, 08:44
Muharrem Bey konuşurken onu dinleyen iki tane bakan vardı.
Bakanları seversin sevmezsin,Muharrem Beyi seversin sevmezsin. Bunlardan ayrı olarak bu saygınlığa saygı duyman lazım. Senin yöneticilerin o kadar yalakalık yaptıkları adamdan randevu talep edip, reddedilmiş insanlardı.

Güce tapmayalım. Amenna. Ama gücünü Trabzonspor için kullananlara da en azından saygı duyalım.

Külünkoğlu
10.03.2016, 08:48
Hangisi trajikomik bilemedim şimdi,
Nasıl ki burada yazdıklarımı sadece tek bir kişiye söylüyormuşum gibi (ne alakaysa) üzerine alıp ulusa sesleniş tarzında ıkınarak cevap verme gayreti içinde olanlar mı ?
Yoksa Başkan’ın Kulübün onca yıl halkla ilişkiler sorumlusu olup halkla ilişkiler ile ilgili tek bir çalışma yapmayan/yapamayan derecede yetkin eski kulüp çalışanını ciddiye alıp cevap vermesi mi ?

Çoğu durumlarda denklik şart.

Özellikle basitleşmemek adına.

Tayfun
10.03.2016, 09:01

Resmen kuduruyorlar, Usta tökezlese diye beklerden ağızları akıyor ...

Cengiz Çubukcu
10.03.2016, 09:09

herhalde bunu düşünemeyecek kadar salak değillerdir.... ben dikkat ettim hakem çok belli olmuyor

Faik Yılmaz
10.03.2016, 10:00
Celil Hekimoğlu'nun taraftarlarının seçimden itibaren yaptıklarını görünce O'na oy vermeyerek ne kadar doğru bir iş yaptığımızı çok daha iyi anladım.....

Cengiz Çubukcu
10.03.2016, 10:02
daha eleştirilerin dozu yükselmemişken bu kadar muhattap olmaya, her şeye cevap vermeye çalışmamaları lazım.... boşu boşuna enerjilerini harcıyor kendilerini yıpratıyorlar...

Adem Akyüz'
10.03.2016, 10:06
daha eleştirilerin dozu yükselmemişken bu kadar muhattap olmaya, her şeye cevap vermeye çalışmamaları lazım.... boşu boşuna enerjilerini harcıyor kendilerini yıpratıyorlar...
Ben tam tersini düşünüyorum. Üstte selcuk abi de söyledi. Başkan bugün bunu yalanlamasa bu konu 1 hafta giderdi ve yönetime bir güvensizlik oluşurdu. Çünkü bu adamlara inananlar, en azından inanmak isteyenler var. Baştan bunun önü kesiliyor.

Eleştiri seviyesinin yükselmediğine de katılmıyorum ayrıca. 2. ay istifaya davet edildi yönetim. Daha ne kadar yükselebilir ki?

Fatih Özkan
10.03.2016, 10:33
Muharrem Usta'nın yanındayım.
Bu şehri de taraftarları da anlamaz oldum artık. Gerçekler bu kadar ortadayken bu kadar erken bu kadar şiddetli eleştiri niye ?
3 TL verip maça gitmezsin, sabahlara kadar eleştirirsin. Yazıktır.
Kimseye fırsat vermemek gerek! Bu sebeple sezon sonuna kadar yönetime sahip çıkmak gerek.
Geçtiğimiz dönemde ne büyük rezilliklere tanıklık etti bu gözler!

Cengiz Çubukcu
10.03.2016, 10:43
Ben tam tersini düşünüyorum. Üstte selcuk abi de söyledi. Başkan bugün bunu yalanlamasa bu konu 1 hafta giderdi ve yönetime bir güvensizlik oluşurdu. Çünkü bu adamlara inananlar, en azından inanmak isteyenler var. Baştan bunun önü kesiliyor.

Eleştiri seviyesinin yükselmediğine de katılmıyorum ayrıca. 2. ay istifaya davet edildi yönetim. Daha ne kadar yükselebilir ki?

iyi de başkanın bir sürü profosyoneli var onlar yapsınlar yalanlama işlerini , eleştiri seviyesi konusunda bunlar daha iyi günler...neler göreceğiz neler , bunu üzülerek söylüyorum...

AdemS
10.03.2016, 10:46
Nasıl bir kaosun içine düştün be Başkan?

Allah (cc) yardımcın olsun.. İşin zor..

adiloş bebe
10.03.2016, 10:52
doğrusunu, yanlışını belirtip başkanın yanında olmalıyız ben ümitliyim 2 sezon içersinde toparlanacağız ve yepyeni bir oluşum içine gireceğiz. Mevcut başkan kadar ondan sonra o bayrağı devralacaklarda önemli artık geriye gitmeye tahammülümüz yok hep ileriyi düşünmeli yeter geride kaldığımız bu kadar

bordox
10.03.2016, 10:56
İbrahim Hacıosmanoğlu zamanında yaşanan o kadar rezillik ve kötü yönetilmeye rağmen ses çıkarmayan insanlar bugün bu kadar gürültüyü neden çıkarıyor.?
Seçim döneminde dikkatimi çeken şey Celil Hekimoğlu'nun Istanbul medyasına yaptığı ziyaretler ve forma verip,adeta kendini beğendirme çabaları olmuştu.Bu genel yayın yönetmenlerinin çoğu şike sürecinde ve halen açıkca Şikeci çetelerin yanında yer almışlardı.
Bu söylediğim belki bazılarına sert gelecek ama Türk Futbolunun başındaki çetenin Trabzon içinde çok sayıda elemanı ve bağlantısı var.
İyi ve planlı yönetilen bir Trabzonspor ve birlik olmuş bir Trabzon istemiyorlar.
Bu potansiyelden ciddi rahatsızlık duyuyorlar çünkü %50 seviyesinde doğruları yapan bu şehir onların bütün plan programını alt üst ediyor.
Bu tür yol göstermeyen ve Trabzonspor'un sorunlarına çözüm sunmayın haber-eleştirilere hep bu açıdan yaklaştım.
Yanlış olduğunu düşünmüyorum,futbola çöreklenen bu çetenin içerdeki adamlarını iş yapamaz hale getirmek bir numaralı işi olmalı yönetimin.Bu sayede sorunların büyük kısmı çözülmüş olacaktır.
Taraftarın da bu tiplere iş yapacak alan bırakmaması gerekiyor.

Reha Asan
10.03.2016, 11:01
Eleştiri gerçekleştirilen eylemler ya da sarfedilen sözlere yönelik olur.Şu ana kadar yapılanlar eleştiri değil iftiradır.(iddiaları ile ilgili belge ya da ispata yarar birşey sunulmadığı için iftira diyorum)
Genel bir kural vardır,herkes iddiasını ispatlamakla mükelleftir.Altuğ atalay bunu iddia etti ise ispatlamak zorundadır.İspatlamıyor ise müfteridir.Başkanın ya da kulübün olmayan birşeyi ispatlamak gibi bir mecburiyeti ya da imkanı yoktur.

Yavuz KÜÇÜK
10.03.2016, 11:01
Ben tam tersini düşünüyorum. Üstte @selcuk (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=347) abi de söyledi. Başkan bugün bunu yalanlamasa bu konu 1 hafta giderdi ve yönetime bir güvensizlik oluşurdu. Çünkü bu adamlara inananlar, en azından inanmak isteyenler var. Baştan bunun önü kesiliyor.

Örnek:Muharrem Usta kulübü düşürdüğü bu durumdan dolayı kimsenin elini kana bulamadan intihar etmelidir.

DeAgLeMaNyAq
10.03.2016, 14:49
"Ulaş Özdemir kulüp çalışanlarına karşı köstebek operasyonu başlattı" haberinin bile köstebek aracılığıyla dışarı sızması nasıl bir ironidir...

Mehmet BAŞ
10.03.2016, 14:56
Trabzonspor başarısız olsun Muharrem Usta başarısız olsun diye dua eden Trabzonsporlular var....

Evet yanlış duymadınız Trabzonsporlular var....

Onlar çıkarları uğruna her şeyi yapabilecek karaktersizliğe sahip insanlar.

"Trabzonspor başarılı olacaksa, benim elimle başarılı olacak!" mantığı ile hareket eden bu güruh Aziz Yıldırım'dan bile daha büyük bir tehlikedir.

~UniCef~
10.03.2016, 15:16
Bakanları seversin sevmezsin,Muharrem Beyi seversin sevmezsin. Bunlardan ayrı olarak bu saygınlığa saygı duyman lazım. Senin yöneticilerin o kadar yalakalık yaptıkları adamdan randevu talep edip, reddedilmiş insanlardı.

Güce tapmayalım. Amenna. Ama gücünü Trabzonspor için kullananlara da en azından saygı duyalım.

Cok güzel bir yazi.

~UniCef~
10.03.2016, 15:20
Bunlar ilk senelerin sancilari. Önemli olan en az bir secim daha kazanmasi. Kazanmasi icin sportif basari lazim

İ. SARAL
10.03.2016, 15:27
Başkan işini bilir.

halil ibo
10.03.2016, 15:39
Başkanın gözle görülebilen iki yanlışı;
1-Lucescu vaadi sebebiyle ''esas t.d.'' görevlendir-e-meyişi,
2-twitterde;hırsıza,uğursuza laf yetiştirme telaşı.

Özellikle İHO gibi ;hem şehri,hem kulübü,hem erkekliği dosta-düşmana rezil eden yanlışın karesi,küpü sonsuz üssü bir başkandan sonra,
bu yanlışları sebebiyle gömeceksek,Trabzonu da,Trabzonspor'u da gömebiliriz...

Onur Akyüz
10.03.2016, 16:00
Lucescu gelirse bu kadar millet ne diyecek çok merak ediyorum.

Geri vitesin bin bir çeşidini göreceğiz, ben bekliyorum.

Fatih Özkan
10.03.2016, 16:02

Çok güzel bir tespit! :alkış: :alkış:

piskopatrizeli
10.03.2016, 16:19
muharrem başkan seneye gider gibi. çünkü bu camia için fazla efendi duruyor . bizim taraftara "çekerim emaneti öperim adaleti" tarzı adam lazım.

ucurum
10.03.2016, 16:42
muharrem başkan seneye gider gibi. çünkü bu camia için fazla efendi duruyor . bizim taraftara "çekerim emaneti öperim adaleti" tarzı adam lazım.

Seneye gitmez, kimse gitmez. Bir dahaki seçimin son 3 ayı hatta son 1 ayı ya tek liste seçilir, ya da 500 oy alır gider... Bu camia işte bu kadar mal olduğu için boş konuşup icraat yapamaz kimse. O yüzden Usta rahat olsun, zor olanı yaptı, seçimi kazandı, şimdi dik dursun, dediklerini yapsın zaten başarı gelecektir, hatta bu seneyi geçtim ben önümüzdeki sene de beklenti içinde değilim. Son senesi ilk yarı liderliğe oynasın herkes her şeyi unutur.

!olgun!
10.03.2016, 17:09
ben ne yazayım... ne yazsam insanlar inanmak istediklerine inanacak....

Mert Acar
10.03.2016, 17:12
Bu grubun hepsi Usta'yı daha ikinci ayında utanmadan istifaya çağırdı. Bunun temel sebebi de yönetimlerinden ziyade tamamen siyasi görüşlerinden dolayı. Ama bu grubun da seçime birkaç hafta kala Hekimoğlu'na katıldıklarını unutmamak lazım. Yani Celil Bey'in 1 yıl boyunca çalıştığı çekirdek kadrosunda zaten bu isimler yoktu. Hekimoğlu muhalefete şimdiden başlarsa kaybedeceğini biliyor. O yüzden asla böyle bir işe girişeceğini zannetmiyorum. Şu bir gerçek ki taraftar için itibarlı ve vizyoner bir yönetim asla başarı ölçüsü olmaz. Usta da sportif başarıyı sağlayamadığı takdirde yeniden seçilemez...

Usta enkaz devraldı abi..Şuan sportif anlamda başarısız olmamızın tek nedeni eski yönetimdir.Ustanın yeni sezonda yapacağı teknik direktör seçimi ve scout ekibinin yeni transferleriyle sorumluluk kendine geçmiş oluyor.Yani gerçek eleştiri o zaman yapılabilir.Ki umarım doğru teknik adam ve transferlerle bizi utandırmayacak.İnanıyorum ki o vizyon vizyon diye dalga geçenlere gerekli cevap o zaman verilecek,doğru adımlarla.
Hekimoğlunun antipatik gelmesinin sebeblerinden biri en azından kendi adıma konuşuyorum..Yönetimidir.Tamamen oy toplamaya yönelik karışık bir ekip kurdu..Kulaçoğluna çok saygı duymama rağmen o da beni hayal kırıklığına uğrattı ve linç etmek için uğraşıyorlar.Oysa bu zor durumda herkesin kulube destek olması gerek..Hekimoğlunun samimiyetine inanmak istiyorum..Belki ileri ki yıllar da o da görev alacak ama önce kendi çalışabileceği bir ekibini kurması lazım.

Resmen kuduruyorlar, Usta tökezlese diye beklerden ağızları akıyor ...

Zaten Trabzonsporun bu halde olmasının özeti ve ana sebebi de bu zaten.."Adamcılık"
Ortada bir tane Trabzonspor var başka yok,ama eğer ben yoksam Trabzonsporda başarısız olsun diye uğraşan bir zihniyet var..Yani meseleleri Trabzonspor değil,kendileri.Arkalarına da yerel medyayı aldıkları zaman zaten karalamak için tüm ortam musait oluyor.

Emorfo_55
10.03.2016, 17:24
Süreç boyunca Muharrem Usta desteklenmeli diyordum . Sosyal Medya'daki ( Burası dahil ) yorumları görünce
Sonuna kadar desteklenmeli diyorum..

Garipsiniz..

Samet Yildirim
10.03.2016, 21:09
Muharrem Usta ile yola devam..Tekrar eski günlere döndürecek...Full destek

nakzo
10.03.2016, 22:10

baştan beri söylüyorum.1 bu twiter saçmaliğini bitirmesi2.takimin şu anki durumunun lay lay lom olmadiğini ve sert davranmasi gerektiğini öğrenmesi lazim.

omondoles
10.03.2016, 23:47

Ahada buraya yazıyorum.bence Lucescu gelecek

Loading %61..

Faik Yılmaz
11.03.2016, 08:17

Bu sefer aldığı alacağı paraya laf edilecektir....

Bizim halkımız eleştirmek için tekneyle gezdiği kız arkadaşını bile bulur....

O konuda sıkıntınız olmasın.....

BaşoğLu
11.03.2016, 09:09
2013' ü hatırlayın Hacıosmanoğlu ilk katıldığı seçimden önce Muharrem Usta için Hükumetin adamı yaftalaması yaparak Muharrem Usta'ya karşı bir antipati uyandırmıştı . Ben o seçimi sadece '' O kupa 1 aya gelecek '' vaadiyle kazandığını düşünmüyorum bu da bir etkendi . Ama gördük kim kimin adamıymış ! Muharrem Usta'nın sonuna kadar arkasındayım ! SONUNA KADAR !

Dip.Ing.Mag.
11.03.2016, 10:17
USTA'ya en az 10 yil sabredersek güzel günler görecegiz, ha yok her zamanki gibi davranirsak ta bu Kulüpten hic bir sey olmayacak emin olun.

Ahmet Başkaya
11.03.2016, 10:43
10 yıl şampiyon olamasın 10 yıl daha bu kulübü yönetsin. Ben 1.olsam da şampiyonluğumu vermiyorlar zaten. En azından böyle adam gibi adam dursun başımızda. Senin üslubuna kurban be.

Onur Akyüz
11.03.2016, 10:53
Bu sefer aldığı alacağı paraya laf edilecektir....

Bizim halkımız eleştirmek için tekneyle gezdiği kız arkadaşını bile bulur....

O konuda sıkıntınız olmasın.....

Neyse ki adam 70 yaşında. Tekneyle kız gezdireceği yaşları çoktan geçti de rahatız o konuda.

Ama armudun sapı üzümün çöpü diyecekler, gözünün üstünde kaşı var diyecekler, diyecekler de diyecekler.

Beni şimdilik Luce geldiğinde burada atıp tutanların şekilden şekile girmesi ve yapacağım ifşa şov ilgilendiriyor.

Onur Akyüz
11.03.2016, 10:55
Ahada buraya yazıyorum.bence Lucescu gelecek

Loading %61..

Benim tahminim de bu yönde. Bütün oklar orayı gösteriyor.

BaşoğLu
11.03.2016, 12:33
başkan şunun farkına varırsa bizi çok güzel günler bekliyor olacak .

Biz İstanbul takımları kadar mali açıdan güçlü değiliz. Bunun için ilk iş mali durumu düzeltmek amaçlı çalışılmalı . Şampiyonluk ikinci planda olmalı .

Peki bu nasıl olmalı ! Trabzonspor Futbolcu Fabrikası yapılarak . Her transfer döneminde revizyona gidilerek boşa verilen paralarla ligin 10. haftasında havlu atmış takıma şampiyonluk misyonu yüklemekle değil

İlk 3-5 yıl Trabzonspor transfer ettiği gelecek vaad eden futbolcuları pişirip - Çin Veya Doğu Avrupa Ülkeleri'ne satarak para kazanarak elde ettiği gelirlerle yeni genç yetenekler bulup yeniden yetiştirerek . Sonra sonra Trabzonspor yıldızları elinde tutarak scout ekibinin de yerinde transfer yapması ile dinamik genç ve başarıya aç kadrosu ile Şampiyonlukları kendisi alacaktır zaten .

Yani demem o ki Madem ki Endüstriyel Futbola amatör ruhla savaşmamıza müsaade etmiyorlar. Bizde oyunu Kuralına göre oynayalım !

ucurum
11.03.2016, 15:19
http://www.transfermarkt.co.uk/jorge-sampaoli/profil/trainer/10819

Başkanım şu adamı getir gerisi yalan yaaaaaaaaaaaa!

Fatih Öztürk
11.03.2016, 19:46
Sayın Başkanın şahsi düşüncem Hami ve Mbia dışında önemli hatası yok lâkin ne yazıkki Hami hatası bize pahalıya maloldu.
Lucescu şart değil şampiyonluk yaşamış iyi bir hoca ve bir kaç takviyeyle heyecana ortak olabiliriz.

Samet Yildirim
11.03.2016, 23:46
Sayin Baskan mac sonrasi yaptigi aciklama ile Hami Mandiralinin yeni sezonda T.Direktör olmayacagini belli etti ama yardimci hoca olabilir fakat olmayacagi kesin.

Uğur Ö.
12.03.2016, 00:07
Sayin Baskan mac sonrasi yaptigi aciklama ile Hami Mandiralinin yeni sezonda T.Direktör olmayacagini belli etti ama yardimci hoca olabilir fakat olmayacagi kesin.

Nereye yaptı açıklamayı ?

Samet Yildirim
12.03.2016, 00:16
Nereye yaptı açıklamayı ?

Trtspor, Baris Yurduseven ile röportaj

orhanunal
12.03.2016, 14:19
kendisi daha iyi bilir fakat ben yine de nacizane önerimi yazayım.

may tesislerinden gelecek olan parayı lütfen borçları kapatmak için kullanmayın sayın başkan.siz iyi bir yönetici olabilirsiniz fakat bir sonraki başkanın iho vari olmayacağı garanti edilemez.bu sebeple 150 trilyonu(doğruysa) akyazı oteli+akyazı avm+aykazı lunaparkı(the eye of london tarzı)+kartal projesi+hes projesinde yatırım olarak kullanın yetmezse bu yapılara düşük hisseli ortaklar alın.klübün devamlı kaynağı çok az.bizim yıllık gelirimiz 90 milion lirayken gs ni 280 milyon lira civarında.o 150 trilyon hazır bir para.hazıra dağ dayanmaz sayın başkanım...

not:akyazıya hastane yaparlarsa ve bunu destekleyen bir ts taraftarı çıkarsa yazıklar olsun diyorum....

emre6117
12.03.2016, 14:24
Ustanın tek sorunu futbolu özellikle türk futbolunu bilmiyor olması. Bu kadr kurtla. Paranın bu kadr ön plana çıktığı bir ortamda muharrem ustanın iyilik. Herksle iyi geçinme taktiği tutmaz. Erman toroğlu bu konuda sizin başkanı çok kolay badem ederler dedi ki erman toroğlu türk futbolunu adı gibi bilir. Umarım yanılırım çünkü usta gerçekten iyi biri ve adamgibi adam. Ama türk futbolu için bu kadr iyi olmak güzel bir şeydeğil.

Nihat Günay
12.03.2016, 14:48
Bence başkanın mbia'yı satmasi hata değil.

Hata, iho'nun medjani'yi elinden kaçırması

Hakan
12.03.2016, 15:00
Yaz hazırlık kampı nasıl olacak onu da merakla bekliyorum.En son ne zaman ciddi hazırlık maçı yaptık hatırlamıyorum.

Travelair
12.03.2016, 15:18
Son gs maçında bahis iddiası da vardı. Benim bildiğim tff bu iddiayı ararştırmakla mükellef ama yanılmıyorsam tff başkanı bahis iddiası hakkındaki soruya delil getirsinler hani delil şeklinde cevap verdi. Ne oldu bu iddianın üzerine gidilecek mi?

SamZuk
12.03.2016, 15:49
Başkan şu ana kadar gayet iyi. Hami konusunda da en büyük suç taraftarın. Bu konulara fazla girmek istemiyorum ama buradan sesleniyorum;

1- Takıma ciddi bir kondisyoner alınmalı ve sporcuların fiziksel durumlarına dikkat etmeleri gerekirse cezalarla sağlanmalı.
2- Genç ve gelecek vaadeden futbolcular için gerekirse özel koç tutulup fizik ve mental yönden geliştirilmeli.
3- TS clup için tedarikçi kimse değiştirilmeli. Ürünlerin daha kaliteli ve estetik olması lazım . yoksa her zaman zarar eder.
4- Akyazı ya kesinlikle hastahane yapılmamalıdır.Klübe getirisi olacak bir kompleks olmalı orası. Başka yer mi kalmadı Trabzonda ?

Şimdilik bu kadar.

sasone
12.03.2016, 17:50
Başkan Hami'yi göndermeyerek TFF ve sisteme kafa tutuyor,siz hakemlerle falan bizi korkutmaya çalışıyorsunuz ya ben de Hami'yi göndermiyorum işte Trabzonspor'un gücü size,sisteminize,hakemlerinize karşı içimizdeki en vasıfsız adamlar bile takımı yönetse bu takıma bir şey olmaz diyor.
Rest çekiyor korkusuz başkanım.Yürek bu işte.Ancak böyle adamlarla ilerleriz.

Yalnız Şenol Güneş'e plaket işi hoşuma gitmedi başkanım,dünyada İstanbul şikecilerine gidecek en son adam olmalıydı Şenol Güneş ama gitmeyi kendine yakıştırdı.

Fatih Öztürk
13.03.2016, 01:35
Hami'yi göndermeyerek TFF'ye kafa tutuyor he?
Ziraat Kupasından ve Trabzonspor'un adının bile yeteceği lig 3.Hami'nin vasıfsızlığı yüzünden gitti,Sanırım bu bir tek TFF'nin hoşuna gitti!

Sefer A.
13.03.2016, 03:49
http://www.canliskor2.com/mac/4CJNMwrR/#mac-ozeti

Kurban Berdyev sampiyonluga gidiyor...
Begenmeyenlere duyurulur...
Aferin be Kurban hoca

kyodou
13.03.2016, 08:22
Başkan Hami'yi göndermeyerek TFF ve sisteme kafa tutuyor,siz hakemlerle falan bizi korkutmaya çalışıyorsunuz ya ben de Hami'yi göndermiyorum işte Trabzonspor'un gücü size,sisteminize,hakemlerinize karşı içimizdeki en vasıfsız adamlar bile takımı yönetse bu takıma bir şey olmaz diyor.
Rest çekiyor korkusuz başkanım.Yürek bu işte.Ancak böyle adamlarla ilerleriz.

Yalnız Şenol Güneş'e plaket işi hoşuma gitmedi başkanım,dünyada İstanbul şikecilerine gidecek en son adam olmalıydı Şenol Güneş ama gitmeyi kendine yakıştırdı.
En koyu Usta' cılardan biri olarak soruyorum; Hami-Tff ne alaka ? :)

kyodou
13.03.2016, 08:23
http://www.canliskor2.com/mac/4CJNMwrR/#mac-ozeti

Kurban Berdyev sampiyonluga gidiyor...
Begenmeyenlere duyurulur...
Aferin be Kurban hoca
Sefer Berdyev gelene kadar başka bir konuda mesaj atmayacaksın sanırım. :D

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer A.
13.03.2016, 13:16
Sefer Berdyev gelene kadar başka bir konuda mesaj atmayacaksın sanırım. :D
:D yok o kadar da degil :p Ama adam isi biliyor, prof. dr. Kurban Berdyev

ucurum
13.03.2016, 13:42
USTA bunlar ne çabuk unuttu İHO illetini...

SONUNA KADAR ARKANDAYIZ, HATALARINLA CEFALARINLA YANINDAYIZ!

sasone
13.03.2016, 15:52
En koyu Usta' cılardan biri olarak soruyorum; Hami-Tff ne alaka ? :)

Başkana sen buralarda yenisin diyorlar hakem hatalarıyla,bizimle iyi geçin,sistem yıkma,düzeltme işlerine fazla kafa yorma diyorlar o da cevap olarak Hami ile devam kararı verip,adamlara bizi o tür şeylerle korkutamazsınız,Trabzonspor'un başında Hoca olmasa bile bize bir şey yapamazsınız diyor.
Adamların elinden en büyük kozu alıyor yani.Bu bir güç gösterisi,karşı tarafa sizden de tehditlerinizden de korkmuyorum demektir.

El Cordobes
13.03.2016, 16:24
:D yok o kadar da degil :p Ama adam isi biliyor, prof. dr. Kurban Berdyev

bu berdiyev bizim geçen sezon başında elediğimiz rostovla mı şampiyonluğa gidiyor? cska yı da yenip liderliğe yükselmişler. berdiyev son dakika golünden sonra çıldırmış durumdaydı. tespih filan kar etmemiş:) hakikaten saygı duyulacak işler yaptı rusyada, yapmaya da devam ediyor. rostovun kadrosu da öyle ahım şahım bir kadro değil.

Sefer A.
13.03.2016, 17:19
bu berdiyev bizim geçen sezon başında elediğimiz rostovla mı şampiyonluğa gidiyor? cska yı da yenip liderliğe yükselmişler. berdiyev son dakika golünden sonra çıldırmış durumdaydı. tespih filan kar etmemiş:) hakikaten saygı duyulacak işler yaptı rusyada, yapmaya da devam ediyor. rostovun kadrosu da öyle ahım şahım bir kadro değil.
Oooo abi sen de bizdensin, ayri bir sevindim simdi :) :D
Rostov takiminin çogu pek bilinmeyen, hatta dandik topçular... özeti izledim, adamlar az adamla öz hücumlar yapabiliyorlar...
Bu Berdyev bizde Lucescu'dan da daha iyi isler yapar diyorum ben, kisitli imkanlarla basarili olma ihtimali daha yüksek...7
Adam tesbihi de hiç birakmiyor arkadas deliriyor seviniyor yine tesbih elinde :D geçen seneki Rostov takimindaki isimlerin iyi bir kismi yine orada, 2 3 tecrübeli ve 1 2 de genç topçu aldi sampiyonluga gidiyor

Poor
13.03.2016, 19:01
ersun ya da lucescu olmuyorsa cihat arslani getirsinler. mukemmel bir insan iyi bir hoca hem de genc.

cihat arslani ilk kapan buyuk takim sampiyon olur buraya yaziyorum.

Ozan Yılmaz
13.03.2016, 19:12
ersun ya da lucescu olmuyorsa cihat arslani getirsinler. mukemmel bir insan iyi bir hoca hem de genc.

cihat arslani ilk kapan buyuk takim sampiyon olur buraya yaziyorum.
Cihat da büyük ihtimal g.saray ile anlaşır hamzaoğlu gibi.

Şanlı SanMarino
13.03.2016, 22:53
Usta'yı her eleştirdiğinizde aklınıza 2,5 yıl yalancı, müfteri ve cahil bir adamın o koltuğu işgal ettiğini hatırlayın!

Veya,

Susun.

emre6117
14.03.2016, 00:32
Cihat da büyük ihtimal g.saray ile anlaşır hamzaoğlu gibi.
Cihat arslanın maç sonu konuşmasını izledim. Bravo adam gibi adm. Bizm maç sonrası da çok gğzl konuşmuştu. Böyle temşz adm türk futboluna fazla. Bir şenol güneşe. F. Teriöe. Mdenizliye bakıyorum. Bir cihat arslana bakıyorum. Türk futbolu nedn böyle belli. Şenol bir daha bize glmesin. Eğer yenersk kesin ağlar. Maç yenidn oynansın ister. Bir sus be şenol. Bir de plaket vereceğiz zatı muhtereme. Bir küfretmediği kaldı trabzonspora. Yakında onu da yapar.

Fatih Öztürk
15.03.2016, 02:28
Edit

Ozan Yılmaz
15.03.2016, 14:14
Sefer Asan El Cordobes S.ÖZKAN

harekete geçilsin artık :)

http://img.61saat.com/images/haberler/trabzonspora_tesbihli_hoca_h92067.jpg

Erman Aydın
15.03.2016, 16:07
Antonio Conte, EURO 2016 sonrası İtalya milli takımını bırakacağını açıkladı. henüz 46 yaşında ve başarılı.

S.ÖZKAN
15.03.2016, 16:09
Sefer Asan El Cordobes S.ÖZKAN

harekete geçilsin artık :)

http://img.61saat.com/images/haberler/trabzonspora_tesbihli_hoca_h92067.jpg

Tesbihini de alda gel.

cewat
15.03.2016, 16:11
Antonio Conte, EURO 2016 sonrası İtalya milli takımını bırakacağını açıkladı. henüz 46 yaşında ve başarılı.

Chelsea ile anlaştığı söyleniyor İngiltere basının da. Senelik 6,5 milyon Sterlin diyorlar..

serdaracıl
15.03.2016, 17:11
Ankaradaki patlamada şehit olan nusrettin kardeşimizin okuluna ve cenaze törenine klüp adına gönderdiğiniz çelenkten dolayı teşekkür ederiz. Yalnız olmadığımızı hissettik, bize gurur verdi. Kardeşimize de allah rahmet etsin

sasone
15.03.2016, 21:40
Ahmet Nur Çebi'ye Tolgay transferinde bize o kadar hakaret ettiği için plaket vermeniz gerçekten büyük incelik.Dikkat edin bir tarafınız kırılmasın nezaketten.
Hep mi böyle olur be,ulan bir taneniz de taraftar gibi hissedin.

ccd6167
15.03.2016, 21:42
Hala uyuz uyuz takımı izliyorsun. Değişen bişi yok. Bitnel denen köpek bırakmadı. Hami denen şahsa bırakılmaycak kadar trabzonsporun büyük olduğunu anlamamışsın sayın başkan. Şak şaka devam. Tebrik ederim sizi. Sizin gazınızla bile 1-2 maç fazladan kazanamadık ya helal olsun size. hiç bi fonksiyonunuzu göremedik hala

ccd6167
15.03.2016, 21:44
Ahmet Nur Çebi'ye Tolgay transferinde bize o kadar hakaret ettiği için plaket vermeniz gerçekten büyük incelik.Dikkat edin bir tarafınız kırılmasın nezaketten.

Görmedim fakat öyle bişi yaptıysalar bir bravo daha kendisine. Şak şak mı dersin yalaklık mi dersin ne dersin artık. Kendinsinden tiksinirim böyle bişi varsa

Mert Oğuzlu61
15.03.2016, 21:46

Maçın başlarını kaçırdım, bu hareketi yaptılar mı gerçekten ? Eğer doğruysa şu dakika Usta dan soğurum, hemde öyle böyle değil. Usta cı olarak söylüyorum bunu.

sasone
15.03.2016, 21:53
Kardeşler kulüp resmi sayfasını ara sıra açın.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=19117#Icerik

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 21:56
Maçın başlarını kaçırdım, bu hareketi yaptılar mı gerçekten ? Eğer doğruysa şu dakika Usta dan soğurum, hemde öyle böyle değil. Usta cı olarak söylüyorum bunu.

Her maç öncesi yemeğinde rakip takıma hediye olarak kulübü temsilen tabak, gümüşlük, süs eşyası vs. verilir. Plaket falan yok. Hatta Sadri Şener'in Aziz Yıldırım'a vermişliği bile var...

sasone
15.03.2016, 22:00
Plaket veya hediye her neyse,kasten plaket yazmadım,meramım açık o kadar hakaretlerden sonra bu ne demek?Doğru mu yani sizce?

mete61bordomavi
15.03.2016, 22:03
Ben gerçekten şunu anlamakta zorluk yaşıyorum:
Kadro kalitesi oldukça düşük! Bu oyuncuları al PTT liginde bir takıma koy! Yeminle diyorum o takımı küme düşürürler!
Bu kadroyla seneye devam etmeyi düşünüyorsalar hiç zahmet etmesinler!

ÇOK RADİKAL değişiklikler yapılmalı bu takımda!
Yav Allah aşkına gelecek şampiyonluk iddiası olan bir takımda oynayan futbolculara bakın!
Cardozo'ya pas atamıyorlar, 90 dk boyunca adama tek pas tamayan bir kadro!

Bundan büyük ispat mı olur şu kadronun yetenek yoksunu olduğunu görmek için?

ccd6167
15.03.2016, 22:22
Uyuz uyuz kulubü izleme başkan. Neşteri koy

Mert Oğuzlu61
15.03.2016, 23:14
Tam olarak neyi, neden beklediklerini anlayamadım. Lucescu ile ortada anlaşma varsa sözleşmeyi basına sunarsın, Shaktar ın moraline başlarım bizim moral motivasyon kalmadı kümeye gidiyoruz. Yok eğer ortada sözleşme yoksa neyi bekliyoruz çıksınlar açıklasınlar. Amatörlüğün kitabını yazıyorlar, kimse kusura bakmasın benim desteklediğim vizyon bu değildi.

selcuk
15.03.2016, 23:20
Tam olarak neyi, neden beklediklerini anlayamadım. Lucescu ile ortada anlaşma varsa sözleşmeyi basına sunarsın, Shaktar ın moraline başlarım bizim moral motivasyon kalmadı kümeye gidiyoruz. Yok eğer ortada sözleşme yoksa neyi bekliyoruz çıksınlar açıklasınlar. Amatörlüğün kitabını yazıyorlar, kimse kusura bakmasın benim desteklediğim vizyon bu değildi.
luceylen nasil kontrat olsun

en fazla prensipler anlasmasi vardir, onunda baglayici bir noktasi yok

kesin imzali birsey olsa mecbursun aciklamaya
spk eski tarihli bir kontratta verecegi cezalar astronomik olur
manipulasyondan hapise varacak yolu var

bos laflara kanmayalim

Mert Oğuzlu61
15.03.2016, 23:30
luceylen nasil kontrat olsun

en fazla prensipler anlasmasi vardir, onunda baglayici bir noktasi yok

kesin imzali birsey olsa mecbursun aciklamaya
spk eski tarihli bir kontratta verecegi cezalar astronomik olur
manipulasyondan hapise varacak yolu var

bos laflara kanmayalim

Ben inanmıyorum zaten ve inanmadığım için her geçen hafta yönetime karşı doluyorum. Lucescu beklentisinin her yerinden amatörlük akıyor, dünyanın hiçbir yerinde hiçbir yönetim yarım devreyi çöpe atıp gelip gelmeyeceği belli olmayan 70 yaşında adamı beklemez. Ortada görüşme yok, sözleşme yok, neyi bekliyoruz ?

Sampouli boşta, Ersun boşta. Bir sürü kaliteli antrenör var, getirsinler birisini ve gelecek sezon planlaması başlasın. Ersun bugün gelse kadroyu sıfırdan kuracak, kimin gideceğini kalacağını biliyor neşteri direk vuracak ama yok onuda getirmiyorlar. Eee peki ne yapmaya çalışıyorlar, maksatları nedir ben çözemedim. Biz vizyonu ve sabretmeyi seçtik ama ortada ciddi bir belirsizlik var, vizyon felan göremiyorum şuan hem Ts hem 1461 her alanda tepe takla gidiyoruz hiçbirine çözüm getiremediler. Tamam sezon sonunu bekleyelim ama neyi bekliyoruz bize hiçbir şey anlatmıyorlar ki en sinir bozucu olanı da bu zaten.

artvints
15.03.2016, 23:32
başkan, şu taraftarı zerre kadar kafana takma, anca konuşur, dedikodu yapar, nefret kusar. ne biliyorsun onu yap, anket falan da yapma o bile fazla.

selcuk
15.03.2016, 23:49
Ben inanmıyorum zaten ve inanmadığım için her geçen hafta yönetime karşı doluyorum. Lucescu beklentisinin her yerinden amatörlük akıyor, dünyanın hiçbir yerinde hiçbir yönetim yarım devreyi çöpe atıp gelip gelmeyeceği belli olmayan 70 yaşında adamı beklemez. Ortada görüşme yok, sözleşme yok, neyi bekliyoruz ?

Sampouli boşta, Ersun boşta. Bir sürü kaliteli antrenör var, getirsinler birisini ve gelecek sezon planlaması başlasın. Ersun bugün gelse kadroyu sıfırdan kuracak, kimin gideceğini kalacağını biliyor neşteri direk vuracak ama yok onuda getirmiyorlar. Eee peki ne yapmaya çalışıyorlar, maksatları nedir ben çözemedim. Biz vizyonu ve sabretmeyi seçtik ama ortada ciddi bir belirsizlik var, vizyon felan göremiyorum şuan hem Ts hem 1461 her alanda tepe takla gidiyoruz hiçbirine çözüm getiremediler. Tamam sezon sonunu bekleyelim ama neyi bekliyoruz bize hiçbir şey anlatmıyorlar ki en sinir bozucu olanı da bu zaten.
yav sampaoli, ersun hoca gelmis olsaydi bu takim onlarida yiyecekti

birak yeni sezona yeni sayfa acilsin
yönetimin en dogrusu bu takimin basina yeni hoca getirmeyisi

yeni hocanin üzerinde ölü topraklan baslayacakti
yipranacakti

yeni sezon yeni hoca, temizlenmis kadroylan min. eski yüklen baslayacagiz

Mert Acar
16.03.2016, 00:00
Başkan sene sonu iyi bir teknik direktörle anlaşmalısın.Bırak scout ekibiyle birlikte istediği kadroyu kursun 2 3 sene sabredelim.Ama hoca seçimi çok onemli.
Ersun Yanal bence dogru tercih.

Mert Oğuzlu61
16.03.2016, 00:02

yipranacakti

2008 Aralık kongresi sonrası Sadri Şener geldi ve Ersun Yanal ile devam dedi. Mehter marşı gibi gidiyorduk sezonu iyi kötü tamamladık ama takımın başında sonraki sezonun planlamasını yapan hoca vardı. Sezon biter bitmez enkaz temizlendi transferler ilk kez o yaz kampa yetiştirildi.

Ersun dışında gelecek yabancı antrenör sıfırdan kadro oluşturma aşamasında sıkıntı yaşayacaktır. Oyuncular tatile çıkacak, takım Temmuz da toplanacak. Eğer yabancı antrenör getirirsek bu avantaj mıdır dezavantaj mıdır ? Bence dezavantajdır. Vahid de aynısını yaşadık.

selcuk
16.03.2016, 00:05
2008 Aralık kongresi sonrası Sadri Şener geldi ve Ersun Yanal ile devam dedi. Mehter marşı gibi gidiyorduk sezonu iyi kötü tamamladık ama takımın başında sonraki sezonun planlamasını yapan hoca vardı. Sezon biter bitmez enkaz temizlendi transferler ilk kez o yaz kampa yetiştirildi.

Ersun dışında gelecek yabancı antrenör sıfırdan kadro oluşturma aşamasında sıkıntı yaşayacaktır. Oyuncular tatile çıkacak, takım Temmuz da toplanacak. Eğer yabancı antrenör getirirsek bu avantaj mıdır dezavantaj mıdır ? Bence dezavantajdır. Vahid de aynısını yaşadık.

simdi o islerede destek olacak scout ekibi var

ayrica bu enkazi ozamanlan bir tutma

Ahmet Kara
16.03.2016, 00:06
Sene sonu bu takımda kaç kişi kalır bilmiyorum ama heralde kalacak kişilerin toplamı iki haneyi bulmaz. Sezon sonu iyi kadro mühendisine ihtiyacımız var çok uzağa gitmene gerek yok başkan

nakzo
16.03.2016, 00:07

yipranacakti

Yahu kardeş bu takımın bir iskeleti bile yok bu takım mayıs ayının 2.haftası hocasını belirleyip,7 net transfer yapması lazım sen polyannalara bakma bu takımın 70 lık ihtiyarı beklemeye ve onun kaprisleri çekmeye ne vakti ne takati var.

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 00:20
Ersun Yanal Trabzonspor'a gelmek istemediğini ve dönmesinin bir anlamı olmayacağını söylüyor biz hâla Ersun da Ersun diyip duruyoruz. Ha yeni sezonda gelirse de kendisi tükürdüğünü yalamış olur...

nakzo
16.03.2016, 00:31
Ersun Yanal Trabzonspor'a gelmek istemediğini ve dönmesinin bir anlamı olmayacağını söylüyor biz hâla Ersun da Ersun diyip duruyoruz. Ha yeni sezonda gelirse de kendisi tükürdüğünü yalamış olur...

Ne zaman dedi böyle birşey adamla devre arası anlaşıldı lucescu aşkına büyük kumar oynuyor başkan.

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 00:50
Ne zaman dedi böyle birşey adamla devre arası anlaşıldı lucescu aşkına büyük kumar oynuyor başkan.

Lig TV'de kendisi söyledi biraz dikkatli takip edelim. Ben Lucescu'nun normal şartlarda geleceğine inananlardan değilim ama Lucescu teknik direktörlüğü bırakmaz ve Ukranya'dan ayrılırsa o vakit gelme ihtimali olabilir. Ancak Lucescu konusunda da bir kumar oynandığını düşünmüyorum. Anlaşıldıysa anlaşılmıştır, anlaşılmadıysa da anlaşılmamıştır. 22 Mayıs'tan itibaren yönetimin 1 haftalık süresi var. O 1 hafta içerisinde yeni sezon teknik direktörü mutlak suretla açıklamaları gerekiyor. Bu sezon Avrupa yok ligi Temmuz ortasında açacağız şeklinde bir bahaneye sarılırlarsa yanarlar...

My
16.03.2016, 01:22
Ersun Yanal Trabzonspor'a gelmek istemediğini ve dönmesinin bir anlamı olmayacağını söylüyor biz hâla Ersun da Ersun diyip duruyoruz. Ha yeni sezonda gelirse de kendisi tükürdüğünü yalamış olur...Ersun hoca bunu yarım devrelik anlaşmayı kabul etmediği içn dememiş miydi?

My
16.03.2016, 01:26
Çebi'yle samim fotolara kızanlar olmuş. Asıl Aziz ve ya şikeci tayfasıyla samimi fotoları felan görmeye hazır olun diyorum :)

artvints
16.03.2016, 01:29
ersun hocanın bjk maçlarını da biliyoruz. yine aynı şeyi yapmadı mı taraftar? o yüzden hiç sallamayacaksın taraftarı. antrenörle oyuncuyla laf dalaşına girip küfredeni stada almayacaksın. sıkı yönetim, takım adam edilirken taraftar da adam olacak.tek taraflı olmaz. küfreden kendine başka meşgale bulsun.

Samet Yildirim
16.03.2016, 01:37
Sezon sonu Takimda ve Teknik ekipte operasyon yapilacak. Cok fazla irdelemeye gerek yok.

Ersun veya baska yerli olmayacak.

Yabanci bir t.direktör olacaktir.

nakzo
16.03.2016, 01:51
Sezon sonu Takimda ve Teknik ekipte operasyon yapilacak. Cok fazla irdelemeye gerek yok.

Ersun veya baska yerli olmayacak.

Yabanci bir t.direktör olacaktir.

Geçmiş olsun .....Brehams haricinde Trabzonsporda başarılı olan yabancı hoca yok.Trabzonsporda hiçbir yabancı hoca şampiyon olamaz.

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 01:54
Ersun hoca bunu yarım devrelik anlaşmayı kabul etmediği içn dememiş miydi?

Böyle bir şeyi net olarak dile getirmedi ama Ersun Yanal'a yarım sezonluk teklif yapılacak bir hoca değil. Kendisi kulüp ekonomik sıkıntı içerisindeyken ve büyük transfer yapacak bütçesi yokken benim gelmemin bir anlamı yok dedi sadece...

Şanlı SanMarino
16.03.2016, 02:57
Hiç dert etmeyin

Trabzonspor'un muhteşem bir başkanı var

Bugünler geçecek

Azıcık sabır, lütfen azıcık sabır

Öncekine ettiğinizin onda biri kadar sabır

Lütfen

Olmaz mı?

Bayundur Han
16.03.2016, 06:59
Bu konu neden hala acik? Yonetime yonelik elestiriler konusundan elestiri yapilabilinir. Bu konuyu kapatin. Baskan secildi is bitti.

Faik Yılmaz
16.03.2016, 07:59
Muharrem Usta göreve geldiğinde tam 20 maç vardı ligin bitmesine...

Pekala bazı şeyler düzeltilebilir takım ilk 5 e sokulabilirdi....

Sportif anlamda Başkanımız maalesef sınıfta kalmıştır.... Takıma sportif yönden hiç bir katkısı olmamış bilakis takım dahada geriye gitmiştir.....

Ekonomik anlamda yaptıklarını takdir ediyorum yalnız bu seneyi rezilce cdevam ettirmeye katlanmamızı beklemesi doğrusu hiç yakışmadı....Ufak bir neşterle bu takım üst sıralara oynardı...Kimse kusura bakmasın....

ccd6167
16.03.2016, 08:29
Seneye başkanlık devam edecek büyük ihtimal. Fakat en ufak kriz yönetiminde napcaksınız hic bi tecrbe yok.

resmen rezil durumdayız şu an. Adam yönetimi kriz yönetimi konusunda neden birer tedbir amaçlı şeyler yapmıyorsunuz. Bu kadar mı basit bu işler. 1 g 1.2 milyon tl olduğu ligde hiç mi umrunuzda değil.

artvints
16.03.2016, 08:55
sivas maçından sonra takım tamamlanacak. ondan sonra maçlar daha rahat geçecektir. deplasmanda sıkıntılar çekebiliriz. fener maçına kadar 2, 3 galibiyet alıp tam kadro olmalıyız. o maçta daha dengeli bir baskı ile şikecilerden puan alırsak takımın havası pozitif yöne döner. daha 10 maç var. takım bir kere bile ideal kadroyla, hazır oyuncularla maça çıkmış değil. gs'nin durumunda değiliz. sahaya çıkıp mücadele edecek 11 tane genç sayılabilecek oyuncu var. hami'nin moral bozmayıp oyuncuları mücadele etmeye ikna etmesi gerekiyor.

Mert Oğuzlu61
16.03.2016, 10:40

Böyle bir şey söylemedi yanlış bilgi vermeyelim.

Şansal ile muhabbet ediyorlardı, TS hocasını şimdiden getirmeli mi diye sordu Şansal konu oradan açıldı. Ersun ''kim gelirse gelsin elinden bir şey gelmez, bende gelsem bir şey yapamam, TS sezonu bu şekilde tamamlayacak'' dedi. Yani sadece kalan maçlar için konuştu. Yeni sezonda gelirse kendi tükürdüğünü yalayan Ersun olmayacak bizim yönetimdeki birkaç yönetici olacak.

Kasımpaşa maçından sonra görüşmeler olmuştu, birkaç amatör yönetici Ersun u kızdırmış ve Ersun masadan kalkmış. Sonrasında zaten ABD ye gitti tatile. Lig Tv de sık sık söylüyor zaten TS ye kim gelirse gelsin sezon sonuna kadar hiçbir faydası olamaz diyor. Kalan maçlarda gelmek istememesini anlarım, burada hata zaten yönetimde. Kasımpaşa maçından sonra Ersun u getirebilirlerdi. Yarım devreyi çöpe atmayı seçtiler. Ersun da bunun farkında, onunda haklı gerekçeleri var...

Trabzon a gelmek istememe gibi bir durum yok. Gs camiası onu istemiyor, Fb de Aziz varken oraya gidemez, Bjk de Şenol var. Biz istesek koşa koşa gelir, üstelik 2008 deki gibi yeni yapılanma ve yeni yönetim. Tam Ersun un istediği atmosfer var gelmemesi için hiçbir sebep yok...

karahanbakar
16.03.2016, 10:43
Ersun'un bu seneden kim gelirse gelsin bir şey yapamaz söyleminden "yahu acele etmeyin, sezon bi bitsin oturup konuşalım. Başka yerlerde hoca aramayın" anlamına da gelir mi [emoji1]

artvints
16.03.2016, 11:31
30 senesini çöpe atmış takım 6 ay sabredemiyor.400 milyon borcu var takımın, oyuncular birer birer gidiyor, takım dağılmış. ama usta 6 ayı çöpe atmış.biraz makul olun artık. zaten gelecek seneler çöpe atılmış. usta bir durun nefes alın dedi. iki günde kalkmayacak enkaz.6 ay istedi adam, çok mu ? adam 6 ay boyunca boşa çıkabilecek antrenörleri de gözden geçirerek karar vermek istiyor. hamza hoca, denizli diye sayıp durdunuz burda. aldıkları 6 puan fazla var o kadar.

Faik Yılmaz
16.03.2016, 11:46
30 senesini çöpe atmış takım 6 ay sabredemiyor.400 milyon borcu var takımın, oyuncular birer birer gidiyor, takım dağılmış. ama usta 6 ayı çöpe atmış.biraz makul olun artık. zaten gelecek seneler çöpe atılmış. usta bir durun nefes alın dedi. iki günde kalkmayacak enkaz.6 ay istedi adam, çok mu ? adam 6 ay boyunca boşa çıkabilecek antrenörleri de gözden geçirerek karar vermek istiyor. hamza hoca, denizli diye sayıp durdunuz burda. aldıkları 6 puan fazla var o kadar.

Başkanın yaptıkları güzel şeyler ama bunlar her maç rezilce futbol oynayıp rezilce yenilmemizi mazur göstermiyor....

Hacıosmanoğlu kadar bile saha sonucu alamayan bir başkan doğal olarak eleştirilir....

Burada özleştiri yapması gereken taraftar değil başkan , yönetim, teknik kadro ve futbolculardır....

artvints
16.03.2016, 12:00
Başkanın yaptıkları güzel şeyler ama bunlar her maç rezilce futbol oynayıp rezilce yenilmemizi mazur göstermiyor....

Hacıosmanoğlu kadar bile saha sonucu alamayan bir başkan doğal olarak eleştirilir....

Burada özleştiri yapması gereken taraftar değil başkan , yönetim, teknik kadro ve futbolculardır....

sezonun sonunu bekleyin bu durumu değerlendirmek için ayrıca hacı'nın takımında solbek constant önlibero medjani, mbia forvette ndoye vardı.2'şer milyon maaşlarla. sezonun başlangıcıyla, ortası aynı değil.t.direktör kovmaktan başka bir şey yapmayan bir adamı gösterge olarak kullanmayın burda. adam futbolculara 2'şer 3'er milyon vadetmiş.bu kandırılmış adamların sıkmasıyla bir ayda alınan puanlardan başka elde bir şey yok. gerçek ortaya çıkınca ne olduğunu biliyoruz. eleştirilecek tek şey trqabzonspor camiasıdır. biz ikimiz, neyiz, ne yapıyoruz, amacımız ne diye düşünmelidir. takıma nasıl destek veririz onu düşünmelidir.

http://www.haber61.net/lemi-celik-trabzonspor-fenerbahcenin-yanlis-felsefesini-aldi-260497h.htm

böyle bir adam var mesela. adam televizyonlarda saçma sapan yorumlardan başka bir şey yapmıyor.hiçbir yerde görev yapmamış.yönetime iş buyuruyor, sorun çözeceğini iddaa ediyor. bu bilmişlikten vazgeçmelidir trabzonspor camiası.

tanjugunduz
16.03.2016, 12:16
Başkanimiz yeni sezona umutla başlayalım ruhsuz oyuncuları yok et bu takimdan lütfen. Yeni oyuncular yeni onurlu gururlu iş disiplinine sahip oyuncular getir lütfen baskan

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil ibo
16.03.2016, 12:23
Ölçü tabii ki başarısızlık olmamalı ama diğer maçlarda çalınanları bırakın sadece iki geyse maçında adil yönetim olsaydı onların önünde olacaktık.
Yıllar sonra iyi bir başkan ve yönetime sahibiz.Ne yaptığını bilen,yapılmasını istediklerimiz yapmaya çalışan.İnşallah sonuç alırlar.
Acımasızca eleştirilecekleri tek nokta teknik direktör konusu.Onda da inşallah sezon sonu iyi bir hocayla el sıkışarak yakışanı yaparlar.

Travelair
16.03.2016, 13:16
Yanılmıyorsam kulüp zamanında Lemi'yi İngiltere'ye eğitime gönderdi. Bir süre önce televizyonda yine yorum yaparken spiker Lemi'yi düzeltti, Cardoza değil, Cardozo. Ha öyle mi pardon Cardozo dedi Lemi. Sonraki deyişinde Cardoza dedi, sonra Cardoza demeye devam etti...

bahadır2561
16.03.2016, 14:43
30 yili cope atmak ne demek?

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 15:18
Böyle bir şey söylemedi yanlış bilgi vermeyelim.

Şansal ile muhabbet ediyorlardı, TS hocasını şimdiden getirmeli mi diye sordu Şansal konu oradan açıldı. Ersun ''kim gelirse gelsin elinden bir şey gelmez, bende gelsem bir şey yapamam, TS sezonu bu şekilde tamamlayacak'' dedi. Yani sadece kalan maçlar için konuştu. Yeni sezonda gelirse kendi tükürdüğünü yalayan Ersun olmayacak bizim yönetimdeki birkaç yönetici olacak.

Kasımpaşa maçından sonra görüşmeler olmuştu, birkaç amatör yönetici Ersun u kızdırmış ve Ersun masadan kalkmış. Sonrasında zaten ABD ye gitti tatile. Lig Tv de sık sık söylüyor zaten TS ye kim gelirse gelsin sezon sonuna kadar hiçbir faydası olamaz diyor. Kalan maçlarda gelmek istememesini anlarım, burada hata zaten yönetimde. Kasımpaşa maçından sonra Ersun u getirebilirlerdi. Yarım devreyi çöpe atmayı seçtiler. Ersun da bunun farkında, onunda haklı gerekçeleri var...

Trabzon a gelmek istememe gibi bir durum yok. Gs camiası onu istemiyor, Fb de Aziz varken oraya gidemez, Bjk de Şenol var. Biz istesek koşa koşa gelir, üstelik 2008 deki gibi yeni yapılanma ve yeni yönetim. Tam Ersun un istediği atmosfer var gelmemesi için hiçbir sebep yok...

Ben sezonun bitmesini sabredemeyip niye Ersun Yanal gelmedi şeklinde isyana karşı yazdım zaten onu. Dediğimiz gibi adam böyle bir Trabzonspor'a gelmemin bir anlamı yok diyor daha neyi uzatıyoruz. GS bile hem Türkiye Kupası hem de ligde ilk 5'e girme hedefi varken, kendi özevlatlarını bile ikna edemeyip Sneijder'in getirdiği Hollanda'lı altyapı hocasına teslim etti. Bu sezon öyle veya böyle geçecek yapacak bir şey yok. Ersun Yanal'ın hedefi şampiyonluk oynayacak bir Trabzonspor. Sezon sonunda niye ayrıldı? İstediği oyuncuların alacak bir bütçemiz olmadığı için. Süleyman Hurma da Tivibu'da ve birkaç yerde bunu defalarca dile getirdi. 10 sene önceki Ersun Yanal yok. Trabzonspor'u 4.yapmak ona bir şey katmıyor. Burada sorulması gereken soru şu. Mevcut borçlar ve gelirler ortadayken Trabzonspor nasıl şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak? Ya adı çok fazla duyulmamış ancak verimli olacak oyuncularla bir yola girecek ya da Hacıosmanoğlu döneminde olduğu gibi yeniden borçlanarak kumar oynayacak. Bunun karşısında başarı gelirse sorun yok başarı gelmezse borç 1 milyar liraya yaklaşacak ve kulüp batma eşiği noktasına gelecek...

nakzo
16.03.2016, 16:17
Ben sezonun bitmesini sabredemeyip niye Ersun Yanal gelmedi şeklinde isyana karşı yazdım zaten onu. Dediğimiz gibi adam böyle bir Trabzonspor'a gelmemin bir anlamı yok diyor daha neyi uzatıyoruz. GS bile hem Türkiye Kupası hem de ligde ilk 5'e girme hedefi varken, kendi özevlatlarını bile ikna edemeyip Sneijder'in getirdiği Hollanda'lı altyapı hocasına teslim etti. Bu sezon öyle veya böyle geçecek yapacak bir şey yok. Ersun Yanal'ın hedefi şampiyonluk oynayacak bir Trabzonspor. Sezon sonunda niye ayrıldı? İstediği oyuncuların alacak bir bütçemiz olmadığı için. Süleyman Hurma da Tivibu'da ve birkaç yerde bunu defalarca dile getirdi. 10 sene önceki Ersun Yanal yok. Trabzonspor'u 4.yapmak ona bir şey katmıyor. Burada sorulması gereken soru şu. Mevcut borçlar ve gelirler ortadayken Trabzonspor nasıl şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak? Ya adı çok fazla duyulmamış ancak verimli olacak oyuncularla bir yola girecek ya da Hacıosmanoğlu döneminde olduğu gibi yeniden borçlanarak kumar oynayacak. Bunun karşısında başarı gelirse sorun yok başarı gelmezse borç 1 milyar liraya yaklaşacak ve kulüp batma eşiği noktasına gelecek...

1.Trabzonspor ancak yerli bir hocayla başarılı olur.Ersun Yenal.şenol güneş,ziya doğan,yılmaz Vural hep yerli ile başarı geldi.2.Kimse ustadan isimli yıldız istemiyor.Simkoviyak,yattara,romaşenko,colman calel leyoung tarzı ucuz ama yıldız potansiyelli adamlar bekliyoruz ki bunun için seçildi Konyanın akhisarı ibbnin kurduğu gibi bir kadroda kurmayı başarabilmeli.

artvints
16.03.2016, 16:30
nedense sürekli bir hararet var.hiç vakit kaybetmeye, beklemeye tahammül yok. hedef kısa vadede şampiyonluk ise en iyi aday ersun yanal bu çok açık. ekici, aytaç, okay hepsini tanıyan ersun yanal.klübü camiayı bilen ersun yanal. ligi takımları bilen ersun yanal. adamın işi ligi, oyuncuları analiz etmekti zaten bu sene. akyazı ile birlikte içeride en az 45 puan alır oyun sistemi ile.ama illa adama sallayacaklar. usta'nın bunları çok dinlememesi lazım.iki senede bu takımı şampiyon yapar gider.sonra isterse fatih tekke gelsin takımın başına.uzun vadeli planlar için hoca bulunur. yabancı hocaya biraz sabredeceksin. iskeleti kurana kadar destek vereceksin.acayip acayip denemeler göreceğiz.sabretmek lazım. çok zor bu işler. yine de bu başkan kimi getirirse getirsin takım ayağa kalkacaktır eminim. hatta hami'nin bile son 9 haftada en az 6 galibiyet alacağını düşünüyorum :D

zafercalikoglu
16.03.2016, 16:49
ben başkana güveniyorum ,güçlü ekonomi iyi bir takım getirir,yoksa feriştahını getirsen bu takımdan bişey olmaz,ben seneye bu takım ilk 4 e girsin istiyor,sonraki sezonda şampiyonluğu ciddi ciddi kovalaması lazım

kanterts
16.03.2016, 20:22
baskan cok yumusak , oyunculara baski yapmali . erkan , sefa , atik , musa acilen kadro disi kalmali .

Mert Oğuzlu61
16.03.2016, 20:59

Kasımpaşa maçı sonrası Ersun imza atabilirdi, bunu gerek bizim kaynaklarımız gerek Ersun a yakın kaynaklar defalarca yazdı. Sonra ipler neden koptu, bilindik sebepler işte bir iki adamın tepkisine göre rota çizdiler. Şimdi bekliyoruz neyi bekliyorsak, yarım devre gitti Avrupa bileti gitti maçlar kaybediliyor paralar gidiyor. Bekleyelim bakalım.

Ben hataya hata derim, Usta cı olmam bir şeyi değiştirmez. Ersun u Kpaşa maçı sonrası göreve getirmemeleri bence hataydı. Yalandan yere bekledik, deli ibo yaptıysa herkes yapar çokta zor değildi şu takımı ayağa kaldırmak. Geçen sene Ersun başarmıştı, taptaze örnek... Getireceğimiz antrenör ile umarım şimdiden anlaşılmıştır ve bu adam ligi + takımı takip ediyordur yoksa sıkıntı büyük.

Manava61
16.03.2016, 21:20
Muharrem Usta göreve geldiğinde tam 20 maç vardı ligin bitmesine...

Pekala bazı şeyler düzeltilebilir takım ilk 5 e sokulabilirdi....

Sportif anlamda Başkanımız maalesef sınıfta kalmıştır.... Takıma sportif yönden hiç bir katkısı olmamış bilakis takım dahada geriye gitmiştir.....

Ekonomik anlamda yaptıklarını takdir ediyorum yalnız bu seneyi rezilce cdevam ettirmeye katlanmamızı beklemesi doğrusu hiç yakışmadı....Ufak bir neşterle bu takım üst sıralara oynardı...Kimse kusura bakmasın....

Kusura bakmayin da sampiyon olamadiktan sonra ha 5. olmussun ha 10. Hic farketmez.Bence baskan iyi yapiyor bu sene bir sekilde biter kume filan dusmeyiz prestij filan diyorsaniz da kimse 4. 5. Oldugu icin Trabzonsporla sponsorluk imzalamaz.Eger yeni hoca ikinci yaei basinda getirilseydi taraftar onu da hemen yerdi adamin yeni sezon kredisi cok az olurdu.Tek onemli olan yeni hocanin gelis tarihi lig biter bitmez hoca gelmrli ve nesteri vurmali.Ben lucescu olmasindan yana degilim daha genc birine ihtiyacimiz var.

Mert Oğuzlu61
16.03.2016, 21:38
Kusura bakmayin da sampiyon olamadiktan sonra ha 5. olmussun ha 10. Hic farketmez.Bence baskan iyi yapiyor bu sene bir sekilde biter kume filan dusmeyiz prestij filan diyorsaniz da kimse 4. 5. Oldugu icin Trabzonsporla sponsorluk imzalamaz.Eger yeni hoca ikinci yaei basinda getirilseydi taraftar onu da hemen yerdi adamin yeni sezon kredisi cok az olurdu.Tek onemli olan yeni hocanin gelis tarihi lig biter bitmez hoca gelmrli ve nesteri vurmali.Ben lucescu olmasindan yana degilim daha genc birine ihtiyacimiz var.

Avrupa ya gidememek demek;

- en az 15-20 milyon TL kayıp demek
- seri başı avantajını kaybetmek demek
- transferde dezavantaj demek
- oyuncularına piyasa yapamamak demek
- çeşitli ek gelirlerin buhar olması demek
- sponsor anlaşmalarında elinin zayıf olması demek

Sayılabilecek bir sürü sebep mevcut. Avrupa bileti çok çok önemli. Sadece şampiyonluğa odaklanmak yanlış.

Manava61
16.03.2016, 22:10
Avrupa ya gidememek demek;

- en az 15-20 milyon TL kayıp demek
- seri başı avantajını kaybetmek demek
- transferde dezavantaj demek
- oyuncularına piyasa yapamamak demek
- çeşitli ek gelirlerin buhar olması demek
- sponsor anlaşmalarında elinin zayıf olması demek

Sayılabilecek bir sürü sebep mevcut. Avrupa bileti çok çok önemli. Sadece şampiyonluğa odaklanmak yanlış.

İsimli tramsfer yapacagimizi dusunmuyorum bu yuzden transferde dezavantaj olmaz.Gelecek oyuncular basariya ac olacagindan baskan onlara yapilmak istenenleri layikiyla anlatirsa dezavantaj olmaz.Eger avrupa ugruna yeni hoca getirmek gibi bir risk alsaysik kazanabilecegimiz yukarda saydigin gibi 20 milyon tl gelir va olurdu ama bu oyuncu geubuyla bunlari basarma olasiligimiz olsukca dusuktu.Ama o tarz bir risk degil de bu tarz (simdi yapildigi gibi)bir risk aldigimizda kazanacaklarimiz diger ihtimale gore daha fazla.Ben baskan olsam 2. Yolu secerdim

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 22:18
Kasımpaşa maçı sonrası Ersun imza atabilirdi, bunu gerek bizim kaynaklarımız gerek Ersun a yakın kaynaklar defalarca yazdı. Sonra ipler neden koptu, bilindik sebepler işte bir iki adamın tepkisine göre rota çizdiler. Şimdi bekliyoruz neyi bekliyorsak, yarım devre gitti Avrupa bileti gitti maçlar kaybediliyor paralar gidiyor. Bekleyelim bakalım.

Ben hataya hata derim, Usta cı olmam bir şeyi değiştirmez. Ersun u Kpaşa maçı sonrası göreve getirmemeleri bence hataydı. Yalandan yere bekledik, deli ibo yaptıysa herkes yapar çokta zor değildi şu takımı ayağa kaldırmak. Geçen sene Ersun başarmıştı, taptaze örnek... Getireceğimiz antrenör ile umarım şimdiden anlaşılmıştır ve bu adam ligi + takımı takip ediyordur yoksa sıkıntı büyük.

Ersun Yanal Kasımpaşa maçı sonrası yani ilk yarı bitiminde geldiğinde bu sezon için faydalı olacağına inanıyorsa, 3 hafta sonra ekranlarda ben de olsam bir şey değişmezdi sözünü niye kullanıyor o zaman. Çünkü adamın hedefi yukarısı ve mevcut kadroyla da büyük bir başarı sağlanacağını düşünmüyor. Zaten adam geçen sene doğru dürüst huzurlu çalışamadı. Bir taraftan şike üzerinden vurdular diğer taraftan antrenmanlara çıkmıyor diye iftira attılar. Her şey bir yana Hami Mandıralı ile Ersun Yanal'ın kıyaslanması bile zuldur. Bu kıyaslamayı yerel medyanın yapmasını anlarım ama sırf kendisini milli takımdan kovdu diye kin güden Hami Hoca'nın TV yorumculuğunda bilimci, bilgisayarcı hocaların Avni Aker'de nasıl korkup kaçtığını gördük diye alay etmesini kabullenemem. Hami Hoca'nın oynattığı daha doğrusu oynatamadığı futbol yetmiyormuş gibi bir de çok iyi oynadık, onu atsaydık bunu kaçırmasaydık şeklinde kendini avutması bile kendisiyle çalışmamak için yeterli. Haftalarca sakat ve cezalılara sığınıp durdu. O bahanesi de kalmadı sayılır. Bundan sonrası için hepimizi utandırsın, biz de yanılmışız diyelim...

mete61bordomavi
16.03.2016, 22:24
Büyük takımlar zaman zaman böyle kötü sezonlar, dönemler yaşarlar. Bu futbolun doğasında olan birşeydir!
Sonraki sezon başka bir motivasyonla yeniden vira bismillah der başlarsın!

Fakat, bu noktada benim asıl korktuğum, aynı kadroyla gelecek yıla başlanması olur ki, bu tam anlamıyla iyice sarsılan büyük takım prestijini SIFIRLAR!
Başta da belirttiğim gibi zaman zaman büyük takımlar bu tip sendelemeler yaşayabilirler, ama o büyük takımlar bu krizi fırsata çevirmesini de bilirler.
Böyle yıllarda, artık heyecanını kaybetmiş, futbol bilgisi zayıf, fizik kondisyon olarak çok gerilerde olan oyunculardan kadroyu tamamen arındırırlar! (Bknz: Sadri Şener'in 2009 devrimi)
Aymanlı bilmem neyli kadroyu komple 2009'da değiştirip, o zaman yıldızı yeni parlayan oyuncuları Trabzonspor'a kazandırmıştı!
Kimler vardı peki? Selçuk, Burak, Colman,Cale,Alanzinho,Gökhan Ünal, vs gibi isimlerle WINNER bir kadro kurulmuştu! Ve bu kadro şike sezonu dahil hem ligde hem avrupa'da hem de kupalarda büyük başarılar kazanmıştı! (Yanlış anlama olmasın Sadri Şener'i savunmak için demiyorum bunları!)
İşte böyle bir yapılanma gerekiyor yine bize!
Bu kadroya Messi'yi getir, yine de bir şey olmaz!

Yönetimden bizim beklentimiz, yeni sezona olabildiğince hassas adımlarla ve doğru bir transfer politikasıyla girilmesi ve kadronun acilen değiştirilmesidir!

gometra
17.03.2016, 03:58
Sevgili Muharrem Usta'ya buradan sesleniyorum, Trabzonspor'u kurtaracak proje bende!

Yapmanız gereken şey çok basit, Trabzonspor taraftarıyım diyen herkes banka hesabını kulübe kote edecek, kaybettiğimiz her maçtan sonra 10lar lira kesinti olacak, kazanırsak da aynı şekilde 10ar lira prim.

Vakıf ya nasıl olsa, oh rahat. Yumlu kalsın, Yusuf çocuğumuz, Özer kaptanımız, ya aslında İshak kötü futbolu değil, takımın başına Hami gelsin diyen adamları o zaman izleyin. İzleyin ilk mağlubiyette Mustafa Yumlu'yu nasıl pikaba atıp Giresun sınırına bırakıyorlar :)

Babasının şirketi olsa 1 dakika tahammül etmeyeceği adamlara gece gündüz paragraflar döşeyen tayfayı o zaman görün siz

**

A: Ahmet bey bu hafta yenildik, şirket olarak 1.2 milyon lira zarardayız malesef
B: Neden yenildik Hakan bey, bu kaybın nedeni ne?
A: Şirketimiz çalışanlarından Mustafa Yumlu kötü performans gösterdi
B: Hmm, başka?
A: Ayrıca Yusuf, Özer, Aytaç (bu liste uzar) oldukça etkisizdi, ayrıca Teknik Sorumlumuz Hami bey gereken müdahaleleri yapamadı

B: Dema yavv, neysa hagan bey bi dirilyondan batmazuk heralda. bunlar heb bizım uşaklar nabalum yabacak bişemız yog, önümüzde gene maçlar var
A: Efendim 6 haftadır kazanamıyoruz

B: yav bırag hagan bey nabalım zarar ediyrız diye eşi dosti tagımdan mi govalım, bu şirgedi dırabzonlilar gurdi dırabzonlilardan başka adam çalişamaz burda
A: Efendim borç 450 milyon
B: yav hagan ben sana bu şirgedi dırabzonlilar gurdi diyrim sen bana borç diysin, ben gider bizim uşaklardan yeni eleman bulurum sen sıgınti etma

Şuan kulübün içinde bulunduğu durum tam olarak bu :)

Faik Yılmaz
17.03.2016, 08:17

5. olmak demek Avrupa'ya katılmak demek....

Ve 2 yıl önce Avrupa'dan kazandığımız para 10 milyon euronun üzerindeydi.....

Yani Avrupa prestij demek , para demek.....

Ayrıca devre arası mesela Ersun Yanal gelse takıma en azından kondisyon yükler takım 60 dan sonra pestili çıkmış dut gibi sahada dökülmezdi....

ccd6167
17.03.2016, 09:22
Hala uyuz uyuz kulubu izlemekte olan başkan. Ortalıklarda mı belli değil o da. Neşteri vuramıyorsun hala takıma. İnşallah bildiği vardır yoksa durum vahim..

BaşoğLu
17.03.2016, 09:58
Hala uyuz uyuz kulubu izlemekte olan başkan. Ortalıklarda mı belli değil o da. Neşteri vuramıyorsun hala takıma. İnşallah bildiği vardır yoksa durum vahim.. bence şuan başkan İHO'nun kadrosuna şans veriyor hala ki sezon sonu yapılacak herhangi bir rötasyonda çıkacak çalkantılara. yok efendim takımı dağıttı paralar çöpe gitti gibi tepkilere cevap olarak gördük sizin kurduğunuz takımı demek için !

ccd6167
17.03.2016, 11:02
bence şuan başkan İHO'nun kadrosuna şans veriyor hala ki sezon sonu yapılacak herhangi bir rötasyonda çıkacak çalkantılara. yok efendim takımı dağıttı paralar çöpe gitti gibi tepkilere cevap olarak gördük sizin kurduğunuz takımı demek için !

Üstüene basarak söylüyorum 1g 1.2 milyon tl bi mağlubiyet hakkımız daha yok. Başkanın gazıyla bile en az 3-4 maç daha alınması lazım. Koy ağırlığını mücadele ile bile 3-4 galibiyet alınır. Ama yok arladaş takımda hala iho döneminden klma başıboşluk devam ediyor