PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

ensarusta
24.02.2016, 19:33
Bitnel olayi iyi hoş da arkadaşlar bu gs maçinda 3 puanda galibiyet primi yine gs ye yazildi. Futbolculara gelecek muhtemel oynamama cezasi ve para cezasi da işin cabasi. önceki sezonlar hadi neyse diyelim ya bu sezon ne olacak hakem hatalarindan yapilan haksizliklardan dolayi kaybettiğimiz puanlar galibiyet primleri ne olacak, ya da takimin moral motivasyonunun düşmesi, seyirci gelirlerinin ve forma satişlarinin azalmasinin, sponsorlarin kaçmasinin zararini kim ödeyecek. Hikayeyi biraksinlar. Bitnel gitmiş iş bitmiş sanki. çeşmenin başinda tüpçü ve ekibi var aziz amcasiyla birlikte. Tüpçü bugün konuşmasinda çok üzüldüğünü söyleyip durdu onun asil üzüldüğü ya rantimiz elden giderse korkusuyla yaşadiği üzüntüdür anca.
Son gs maçinda onlarda tahmin etmemiştir olaylarin bu şekilde büyüyeceğini. Allah şasirtti işte. Gittiler maçi acemi hakeme verdiler. Bitnel de aldiği talimatlari uygulama da sikinti çekince iş patladi. Bizim için hayirli oldu belki de. Bir devin buyuk bir camianin uyanmasina birlik ve beraberliğinin sağlanmasina vesile olur inşallah.

selcuk
24.02.2016, 19:35
BİTnel'in hakemliğinin bittiğine dair resmi bir açıklama gelmesi lazım
karambole bırakılacak bir durum değil

ayrıca kurulların seçimi ile ilgili alınan kararlara sebep olunması da önemli bir durumdur.
daha profesyonel futbolcularin tff delegesi olabilmesi icin yol acilmali
300 delegeylen cok sey degismeyecektir

Mustafa YILMAZ
24.02.2016, 19:45
Başkan'ın dün akşam ki açıklamalarını bende yadırgadım baştan çünkü öfke çok büyük ama biraz düşününce mantıklısı bu yani güle güle konuşup ufak ufak balyozu indiriyor aslında.. başkan çok zeki adam nasıl konuşması gerektiğini çok iyi biliyor mesela iho o kadar esti gürledi ama karşılığı alay edercesine cezalar oldu ama usta toplantılar yapdırttı karşılığını aldı çünkü lobisi gayet yeterli ve nasıl kullanması gerektiğini biliyor olmalı.

bende isterim hepsi istifa edip defolup gitsinler ama bir gecede olacak iş değil bu zira aziz örümcek ağı gibi sarmış her yanı tabi ki tayyip destekli yapıyor bunu o yüzden hemen olmaz işi hep sıcak tutarak karşılığı mutlaka alınacaktır zaten resmi twitter hesabı bunu gösterdi bu gün o yüzden bu sadece başlangıç ben usta'nın kararlılığına güveniyorum.

serdaracıl
24.02.2016, 19:52
Ne oldu şimdi Tüpçü gaz mı aldı? Yarın PFDK dan bizim oyunculara çarşaf gibi cezalar gelecek, bizim mağduriyetimiz ne olacak? Bu gaz bana yetmedi.

Bence hiçbir cezayı tanımamamız lazım. Para cezasını ödeme. Oyuncuya maç cezası verirlerse inadıya sahaya sür. Başkana hak mahrumiyeti verirlerse inadıya trübüne gelsin. Seyircisiz cezada inadıya stadın kapılarını aç. Bak ne oluyor. Adil oluncaya kadar böyle.

ccd6167
24.02.2016, 20:24
Lobin güçlü olacak yahudiler gibi. Sayın az olsa da öz kritik stratejik noktalarda olacaksın.her alanda değil belli başlı alanlarda etkili olacaksın. Zamanından beri bunu söylüyoruz. Her trabzonlunun bi hedefi olmalı. Dünyayı artıl lobiler yönetiyor. Mesela inşaat spor enerji sağlık gibi sektörlerde tekel yada kartel olacaksın. Dünya düZeni bu maalesef. Fakat bizim sivil toplum kuruluşları olsun hala aktif değil.

sayın başkana çok iş düşüyor lobi konusunda. Zamanında toki başkanı , gençlik spor müdürü , kızılay başkanı vb yerlerde sağlam trabzonlular vardı. Ama adam kullanmasını bilemiyouz maalesef

CEMEFKER
24.02.2016, 20:38
Yapma gözünü seveyim, üç kuruşluk aklımız var. :)
Ehe ehe, ehe ehe he he he he....

Dikkat ediniz o zaman dalgalara yakın kurmuşsunuz kumdan kaleyi....[emoji1]

Bu mudur..Budur madem öyle...

Her çıtaya eğilmesini biliriz...

A. Aydın
24.02.2016, 21:33
iho olsun tff başkanı :D
Zaten zemin yoklayacaktir.
Amaci medyada adinin gecmesi.
Daha once selcuk aydinin arkasinda reklamini yapiyordu . Tff baskan adayi oldu.
Simdi bos zamanlarinda mahallenin muhtar adayi oluyodur

Poor
24.02.2016, 21:37
Zaten zemin yoklayacaktir.
Amaci medyada adinin gecmesi.
Daha once selcuk aydinin arkasinda reklamini yapiyordu . Tff baskan adayi oldu.
Simdi bos zamanlarinda mahallenin muhtar adayi oluyodur

Bizden uzak olsun da.

Jedi
24.02.2016, 22:25
Lobin güçlü olacak yahudiler gibi. Sayın az olsa da öz kritik stratejik noktalarda olacaksın.her alanda değil belli başlı alanlarda etkili olacaksın. Zamanından beri bunu söylüyoruz. Her trabzonlunun bi hedefi olmalı. Dünyayı artıl lobiler yönetiyor. Mesela inşaat spor enerji sağlık gibi sektörlerde tekel yada kartel olacaksın. Dünya düZeni bu maalesef. Fakat bizim sivil toplum kuruluşları olsun hala aktif değil.

sayın başkana çok iş düşüyor lobi konusunda. Zamanında toki başkanı , gençlik spor müdürü , kızılay başkanı vb yerlerde sağlam trabzonlular vardı. Ama adam kullanmasını bilemiyouz maalesef

kim ne derse desin veya düşünürse düşünsün, inançları beni ilgilendirmez ama yahudilere hayranım........tüm büyük organizasyon ve

kuruluşların arasında yahudiler var.

Ömer Akdağ
24.02.2016, 23:00
Baskan ve camiamiz iyi is cikardilar, kim ne derse desin. Hakemligi bitti, sistemde degisiyor. Daha fazlasi ne bekliyorduk? Daha fazlasi cok zor. Demiroren gitse bile sistem degismedikce bir sey olmayacakti. Boyle iyi oldu bence.

Fatih Öztürk
24.02.2016, 23:04
Hiç bir şey değişmeyecek gene kritik maçlarda hakkımız gasbedilecek.
Çözüm anarşi.

hodlu
24.02.2016, 23:21
Olmadı be Sayın Başkan Usta. Bu taraftar size umut bağlamıştı. Tarihi bir kongre ile sizi o kutsal koltuğa oturttu. Ya sen ne yaptın Sn. Başkan; uğruna gencecik insanların kendini astığı bir davayı hiçe saydın. Milyonlarca taraftarın içi yanıyor, kelle istiyor sen istifa ermenize gerek yok biraz daha doğrayın diyorsun. Pes vallahi, vallahi pes....

M.S.SOFU
24.02.2016, 23:31
Başkan'ın dün akşam ki açıklamalarını bende yadırgadım baştan çünkü öfke çok büyük ama biraz düşününce mantıklısı bu yani güle güle konuşup ufak ufak balyozu indiriyor aslında.. başkan çok zeki adam nasıl konuşması gerektiğini çok iyi biliyor mesela iho o kadar esti gürledi ama karşılığı alay edercesine cezalar oldu ama usta toplantılar yapdırttı karşılığını aldı çünkü lobisi gayet yeterli ve nasıl kullanması gerektiğini biliyor olmalı.

bende isterim hepsi istifa edip defolup gitsinler ama bir gecede olacak iş değil bu zira aziz örümcek ağı gibi sarmış her yanı tabi ki tayyip destekli yapıyor bunu o yüzden hemen olmaz işi hep sıcak tutarak karşılığı mutlaka alınacaktır zaten resmi twitter hesabı bunu gösterdi bu gün o yüzden bu sadece başlangıç ben usta'nın kararlılığına güveniyorum.
%100 katılıyorum.

Başkan yapması gerekeni yaptı.iş şiddetle çözülseydi iho.çözerdi.uln daha ne yapacaz hakemleri rehin aldık statta.bunun ötesi hakemleri öldürmek ki onunda çözüm olmayacağı aşikar

En azından muharrem başkan dalga geçiyor, sinir ediyor.işe yaradı mı? Bence yaradı.daha çok ses getirdik.

yörük

ağasarlı
24.02.2016, 23:32
Başkan bence çok iyi iş çıkardı. Şiddete başvurmadan,haklıyken haksız konuma düşmeden, sistemi sorgulattı,taşları yerinden oynattı.zamanla o taşları yuvarlayacaz.biraz sabır...

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra Çora
24.02.2016, 23:48
Bu tff ile değişim olmaz. Devlet bu mafyaya soruşturma açmadan ve bunları hapise atmadan bu iş çözülmez. Gün gelir yine herşey tekrarlanır. Kele almak lazımki, tüm aleme ibretlik olsun.

Sibel
24.02.2016, 23:50
Çok güzel şeyler oluyor.
Mükemmel...

Murathan
24.02.2016, 23:56

katılıyorum.
:ok

BySeHzAdE
25.02.2016, 00:00
İlk defa ne yaptığını bilen, adımlarını planlı bir şekilde atan bir başkanımız ve ben bu adamla gurur duyuyorum.

Oğuz B.
25.02.2016, 00:01
Seçimi hâlâ daha hazmedemeyenler veryansın ediyor. Güler misin ağlar mısın?

Başkanım yüzümüzü önümüze eğdirmedin. Seni seviyoruz. Sana güveniyoruz. Allah yardımcın olsun.

Adem Akyüz'
25.02.2016, 00:04
Seçimi hâlâ daha hazmedemeyenler veryansın ediyor. Güler misin ağlar mısın?

Başkanım yüzümüzü önümüze eğdirmedin. Seni seviyoruz. Sana güveniyoruz. Allah yardımcın olsun.
Onlar her zaman olacaklar [emoji57]

Samet Yildirim
25.02.2016, 00:09
Muharrem Usta ve arkadaslari muazam bir sekilde ilerliyor...

Devam eder insallah böyle..

Mert Acar
25.02.2016, 00:14
Tshirt almadan geçmeyelim :)

fadigaTS
25.02.2016, 00:50
Tshirt almadan geçmeyelim :)

Tişört beyaz diye bliyordum.Ama siyahmış.Hiç olmazsa biraz daha iyi

artvints
25.02.2016, 01:30
temsil edilme konusu çok önemliydi, içimiz doluyor taşıyor, haksız duruma düşüyoruz , üstümüze geliyorlar, toplanıp kendi gündemimizi konuşamıyoruz.ilk defa protesto hakkımız ülke çapından samimi insanlardan ilgi gördü ve süreç düzgün yönetildi, haklıyken haksız duruma düşmedik. temsil konusunda ilk defa içimiz rahat bir olayı atlattık. sağolsun twitter'dan gündem oluşturuyor başkan ama bunu tv ile geliştirmek rutine bağlamak ve yorumcu yetiştirmek lazım.ilk sorun bu.

ikinci sorun da üzerimizde şampiyonluk yükü.şu sevinci yaşadıktan sonra zaten bir rutine girer klüp. sonra döneriz içimize, kimseye kanıtlayacağımız bir şey kalmaz, komplekslerimizden kurtuluruz ve üretmeye başlarız.yorumcu, başkan, t.direktör, futbolcu üretimine başladığımız zaman geleceğimizi de kurtarmış oluruz..

HIZIR_IR
25.02.2016, 01:49
http://m.radikal.com.tr/blog/paralel-yapi-ergenekon-ve-balyozun-golgesinde-sike-ve-yolsuzluk-isbirligi-114749
Lutfen okuyunuz. Aslinda şike başlığının konusu oraya da yazdim ama gundem sicakken buraya da yaziyorum.

ibrahim
25.02.2016, 02:20
http://s17.postimg.org/at0vrlzgv/Ads_z.jpg

Aksal abi, Nurgül hanım bizden sayılırlar. Böyle yazdıklarına göre bir bildikleri var demekki.
Güya herkes bizdendi abi. Ne de güzel haberler verdiler bize vakti zamanında hey gidi. :D

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

ibrahim
25.02.2016, 02:35
Bu tff ile değişim olmaz. Devlet bu mafyaya soruşturma açmadan ve bunları hapise atmadan bu iş çözülmez. Gün gelir yine herşey tekrarlanır. Kele almak lazımki, tüm aleme ibretlik olsun.

Hükumete kanun değiştirten bir oluşum var karşımızda. Koca TBMM bile o oluşumun kıçını kurtarmak için birbirleriyle yarıştı, kol kola girdi. Adamlar resmen kanun çıkarttırıp hoşuna gitmeyince kaldırttı. Hiç de öyle yabana atılamayacak bir güç var adamların ellerinde.

Şanlı SanMarino
25.02.2016, 04:39
Olmadı be Sayın Başkan Usta. Bu taraftar size umut bağlamıştı. Tarihi bir kongre ile sizi o kutsal koltuğa oturttu. Ya sen ne yaptın Sn. Başkan; uğruna gencecik insanların kendini astığı bir davayı hiçe saydın. Milyonlarca taraftarın içi yanıyor, kelle istiyor sen istifa ermenize gerek yok biraz daha doğrayın diyorsun. Pes vallahi, vallahi pes....

Hacıabi sana İho lazım bu belli. Fazla gelir Usta. O yüzden bi süre sen takip etme takımı. Anlaştık mı?

Alp Yavuz 13
25.02.2016, 08:00
Basına bu şekilde malzeme verilmemesine dikkat edilmesi gerekiyor. Sıcağı sıcağına olaylara fevri yaklaşmak yerine akılcı bir şekilde bakmak gerekir diye düşünüyorum.

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1200658-trabzonspor-taraftarindan-muharrem-ustaya-buyuk-tepki

Bizleri en iyi şekilde temsil edebilecek bir yönetime sahibiz keyfini çıkartalım...

Famusta
25.02.2016, 08:08
Başkanımız 3,4 hamke ötesini düşünüp hareket ediyor.
Bazı gerçekleri göz ardı edip sonuç alamayız.
Bence bu durumda olabileceklerin içinde en iyilerinden biri oldu
Nice hakkımız yenildi şimdiye kadar. Ne olmuştu.. ne değişmişti. Hiç.
Şimdi keneltlenme zamanı, bunu fırsat bilip ayağa kalkarız inş.
Seçimi kaybedenlere de şirin gözüküp alttan hareket ediyorlar. Samimi bir şekilde destek olmaılar.

Faik Yılmaz
25.02.2016, 08:23
Kırmızı Kartlı tişörtler çıktı....

Kalitesi malitesi şu anki tartışma konumuz olmamalı daha güzel yapılabilirdi ama...

Fiyatı 40 tl....

100.000 kişi bu tişörtlerden alsa 4 milyon tl gibi azımsanmayacak bir gelir elde ederiz.

( not : akşamki yok hakemlerin eğitimnide kullanıcaz filan gibisözleri şaka kabul ediyorum )

cakalkerem
25.02.2016, 08:30
hadi bakalaım...tişörtlere devam

Külünkoğlu
25.02.2016, 08:32
Başkan ne demek istediğini tam anlatsın. Kimsenin de aklı karışmasın. BİTnel'in ipini çekip Müftüoğlu'na kalsın demesi söylemleri ile tezat oluşturdu.

Genel toplama bakınca Başkan iyi gidiyor ancak savruk görüntü de yakışmıyor.

Bu durumu düzeltebileceğine inanıyorum.

Oğuz ZEYTİN
25.02.2016, 08:45
Muharrem Bey pazar gecesi yerinde bir çıkış yaptı. Haklı davamızda içerik ve üslup olarak gayet yerinde bir konuşma yaptı. Hedefi doğru seçmişti. Lakin gece eriyip gün doğunca herkes gibi o da acı gerçekle yüzleşti: MHK Başkanı dediğiniz kişi oraya gelirken (getirilirken) arkasını sağlam yere dayamıştı. İroni veya strateji filan değil gayet çaresizce "İstifa etmese de olur" dendi.

Hem basında hem de taraftarlar arasında kılıf arayan, başkandan çok başkancı olanlar da bu gerçeği biliyor.

Bakınız, sistematik bir nefret ve bu nefretten beslenen saldırıya maruz kalıyoruz yıllardır. Karşı cephede açtığımız delik sayısı bizim zayiatımızın onda biri değil. Misal Trabzonspor'a şikeci diyen Turgay Demir'e kalemini bıraktırabildik mi? Kupayı getirebildik mi? Şikecilerin çoğu hala bu işten ekmek yemiyor mu? Peki yaz biz? Kadromuz, moralimiz, şevkimiz yerle bir olmadı mı?

O sebeple karşımızdakiler İSTİFA ET-ME-Lİ-DİR! Ettirilmelidir! Hani siyaset Trabzonspor menfaati gereği kullanılacaktı? Kuddusi kadar geçmeyecekse sözümüz Saray'a yuh olsun böyle lobiye... Ve hani hakem piyondu? Hakemin mesleği bırakmasıyla "Ohh rahatladık" mı diyeceğiz?

Bu bir...

İki... (Passolig'i bir kenarda tutarak) Ürüne en fazla talep olacağı zaman fiyat düşer mi, artar mı? Bu nasıl isyandır ki, bu nasıl protesto hazırlığıdır ki, bu nasıl devrimdir ki rica minnet biletleri çiklet fiyatına düşürerek stadyum doldurmaya çalışıyoruz... Belki t-shirtlerden açığı kapatacağız. Derdim olaya kapitalist yaklaşmak değil. Bu konuda Trabzonspor yönetimi, Trabzonspor taraftarına güvenememiştir. Düşünsenize bilet fiyatlarının yüksek tutulduğunu? Ve stadyumun istenen doluluğa ulaşamadığını. Başlamadan biten devrim... Ne acı...

Başkan, etrafındaki yalakalardan sıyrıldığında çok başarılı olacaktır. Kendisini ve çevresini az çok tanıyan biri olarak gözlemim budur.

yazıkoldu
25.02.2016, 08:57
Başkan konuya ekonomik temelde bakmak zorunda olduğundan bazı mevzularda yönetime anlayışla yaklaşmak iyi bir taraftarlık örneğidir; y. Erdoğan orta açamıyor !!! diye binlerce ve yıllarca yazmak taraftarlık değildir.

Oruç
25.02.2016, 09:36
Resmi siteden ayarın kralını vermiş başkan. Anlayana tabi.

Bülent Bayraktar
25.02.2016, 09:50
Muharrem Bey pazar gecesi yerinde bir çıkış yaptı. Haklı davamızda içerik ve üslup olarak gayet yerinde bir konuşma yaptı. Hedefi doğru seçmişti. Lakin gece eriyip gün doğunca herkes gibi o da acı gerçekle yüzleşti: MHK Başkanı dediğiniz kişi oraya gelirken (getirilirken) arkasını sağlam yere dayamıştı. İroni veya strateji filan değil gayet çaresizce "İstifa etmese de olur" dendi.

Hem basında hem de taraftarlar arasında kılıf arayan, başkandan çok başkancı olanlar da bu gerçeği biliyor.

Bakınız, sistematik bir nefret ve bu nefretten beslenen saldırıya maruz kalıyoruz yıllardır. Karşı cephede açtığımız delik sayısı bizim zayiatımızın onda biri değil. Misal Trabzonspor'a şikeci diyen Turgay Demir'e kalemini bıraktırabildik mi? Kupayı getirebildik mi? Şikecilerin çoğu hala bu işten ekmek yemiyor mu? Peki yaz biz? Kadromuz, moralimiz, şevkimiz yerle bir olmadı mı?

O sebeple karşımızdakiler İSTİFA ET-ME-Lİ-DİR! Ettirilmelidir! Hani siyaset Trabzonspor menfaati gereği kullanılacaktı? Kuddusi kadar geçmeyecekse sözümüz Saray'a yuh olsun böyle lobiye... Ve hani hakem piyondu? Hakemin mesleği bırakmasıyla "Ohh rahatladık" mı diyeceğiz?

Bu bir...

İki... (Passolig'i bir kenarda tutarak) Ürüne en fazla talep olacağı zaman fiyat düşer mi, artar mı? Bu nasıl isyandır ki, bu nasıl protesto hazırlığıdır ki, bu nasıl devrimdir ki rica minnet biletleri çiklet fiyatına düşürerek stadyum doldurmaya çalışıyoruz... Belki t-shirtlerden açığı kapatacağız. Derdim olaya kapitalist yaklaşmak değil. Bu konuda Trabzonspor yönetimi, Trabzonspor taraftarına güvenememiştir. Düşünsenize bilet fiyatlarının yüksek tutulduğunu? Ve stadyumun istenen doluluğa ulaşamadığını. Başlamadan biten devrim... Ne acı...

Başkan, etrafındaki yalakalardan sıyrıldığında çok başarılı olacaktır. Kendisini ve çevresini az çok tanıyan biri olarak gözlemim budur.

Turgay Demir bize şikeci ne zaman demiş ben hiç duymadım yeni mi oldu?
Yani yıllardır yanımızda olan biriydi diye hatırlıyorum.

Alp Yavuz 13
25.02.2016, 10:18

Gamze Bal'ın verdiği tarihi ayar da vardı hatta :)

"Trabzon Fenerden puan alsın kellemi keserim" açıklaması vardı vakti zamanında. Bursanın şampiyon olduğu zaman

amasya0561
25.02.2016, 10:27
http://www.haber61.net/iste-salih-tisortleri-258745h.htm
İşte vizvon budur gelirlerin genç hakemlere burs için verilmesi gerekli yerlere kapak olur.
hala bu başkana laf ediliyorsa peh dogrusu

amasya0561
25.02.2016, 10:29
http://www.haber61.net/muharrem-ustaya-baskanlik-teklifi-258763h.htm
herkez bildi bu başkanın ne kadar degerli oldugunu bizde tam arkasında durabilsek.

adiloş bebe
25.02.2016, 10:31
iyi bir yönetimimiz var umarım devam ederler

AnAKiN
25.02.2016, 10:32
Son burs aciklamasi bomba olmus.. Bildigin bilezik gibi.geçirmişiz yahu.. Başkani cok takdir ettim..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SEDER
25.02.2016, 11:18
Bu haftaki rezalet yaşanırken başkanın muharrem usta değil de İho olduğunu hayal ettim. kabus gibiydi: herhalde haklı davamızda hemen herkes bize düşman olurdu. hakem odası basması, konuşması, icraatleri olay olurdu. bütün İstanbul basını deniz ateş denen erkek bozmasını kahraman yapmıştı. süreç nasıl bu kadar profesyonel idare ediliri gösterdi muharrem USTA. maç çıkışı herkes ondan çıkacak açıklamaları beklerken o saat 23 e kadar bekleyin diyerek önce tüm dikkatleri üzerine çekti. saat 23 te tüm spor kanaları canlı yayınladı adamın konuşmasını.sonra o öldürücü konuşmayı yaptı ki herkesi hayran bıraktı. bu kadar yerinde doğru akıllı, kimseyi kırmadan dökmeden istenileni o kadar doğru bir şekilde ifade etti ki, hemen herkes trabzonun haklılığını gördü. Türk futbolunu bilmem ama Trabzonspor için çok doğru adammış Muharrem USTA. hem sadece oda değil hemen tüm yönetimi böyle kibar zarif ve işini bilenlerden oluşmuş. şu salih dursun tişörtü en az 40 bin satar. bu bile Ts cluplardaki değişimin göstergesi.

Faik Yılmaz
25.02.2016, 11:36
100 bin tişört 4 milyon tl gelir....

hedefimiz bu olmalı.....

ccd6167
25.02.2016, 11:48
100 bin tişört 4 milyon tl gelir....

hedefimiz bu olmalı.....

internetten satış var mı?

El Cordobes
25.02.2016, 11:56

var ama sabahtan beri uğraşıyorum site açılmıyor.

Faik Yılmaz
25.02.2016, 13:02

var evet.....

artvints
25.02.2016, 13:22
gündemi trabzonspor'un belirlemesi acayip canlarını sıkıyor istanbulluların. abartmayın falan diyorlar. :)

gökhants1966
25.02.2016, 13:44
Herşey iyi güzel de yapılan bazı şeyler çabuk unutuluyor ülkede sonuçta biz yine hakkımızı alamıyoruz.Şike davasının sonucu ne olacak çok merak ediyorum.

amasya0561
25.02.2016, 14:39
gündemi trabzonspor'un belirlemesi acayip canlarını sıkıyor istanbulluların. abartmayın falan diyorlar. :)

işte bu. bundan böyle masya vurdumu yumrugumuzu ses getirelim. o ezikliklerden gına gelmişti.
seni başımıza ALLAH gönderdi başkanım.

ccd6167
25.02.2016, 14:46
4 tane alalım tişörtten bakalım. Güzel olacak inşallah

emre6117
25.02.2016, 14:51
var evet.....

Amaç salih dursunüzerinden gelir sağlamak değil. Yönetimi çok yanlış anlamışsınız. Oradan gelen parayla ne yapulacağını yazdı başkan. Başkan sürekli gol atıyor heraçıklamasıyla aslında. Ve ondaki vizyonu çoğumız anlayamıyoruz. Şuanda başkan bizim taraftar ve camiaya göre çok büyük geliyor. Umarım başkanın seviyesine bir gün çıkarız camia olarak. İşte o zaman dünya kulübü oluruz.

emre6117
25.02.2016, 14:55
Başkanımız Allaha şükür ülkeye c. Başkanı olabilecek kapasitede biri. Umarım harcamayız bu başkanı. Usta da yapamazsa bundan sonra kimse toparlayamaz trabzonsporu. Bunun farkına varalım önce. Başkana sahip çıkaşım ve ne olursa olsun arkasında duralım.

Faik Yılmaz
25.02.2016, 14:56
Amaç salih dursunüzerinden gelir sağlamak değil. Yönetimi çok yanlış anlamışsınız. Oradan gelen parayla ne yapulacağını yazdı başkan. Başkan sürekli gol atıyor heraçıklamasıyla aslında. Ve ondaki vizyonu çoğumız anlayamıyoruz. Şuanda başkan bizim taraftar ve camiaya göre çok büyük geliyor. Umarım başkanın seviyesine bir gün çıkarız camia olarak. İşte o zaman dünya kulübü oluruz.

Yahu öyle bir okul yok ,
eğitim yok...

işin kuralı belli oluş şekli belli.....

Tff'de bu tip bir oluşuma izin vermez zaten.....

Başkan ironi yapmış, taşlama yapmış....

güzelde yapmış..

ama ben şahsen benim paramla hiç bir hakem eğitim görsün istemem....
Düşünsene senin paranla okuyan bir hakem senin aleyhine karar verebilirmi ?

Hakem eğitilecekse bu iş Federasyonun görevidir...

ha yapamıyor o ayrı mesele.....

artvints
25.02.2016, 14:58
bu tişört geliri sıcak para olarak trabzonspor'un ihtiyaçları için harcanır, uzun vadede yurt dışı talebi olan genç hakemlere burslar verilir. bunlar karışık işlerdir :)

selcuk
25.02.2016, 15:14
Yahu öyle bir okul yok ,
eğitim yok...

işin kuralı belli oluş şekli belli.....

Tff'de bu tip bir oluşuma izin vermez zaten.....

Başkan ironi yapmış, taşlama yapmış....

güzelde yapmış..

ama ben şahsen benim paramla hiç bir hakem eğitim görsün istemem....
Düşünsene senin paranla okuyan bir hakem senin aleyhine karar verebilirmi ?

Hakem eğitilecekse bu iş Federasyonun görevidir...

ha yapamıyor o ayrı mesele.....
nyon da uefa core egitim merkezi var

genc potansiyelli hakemlere özel ders ve uluslararasi erken tecrübe almasini sagliyor

Ahmet Erkan Sezgün
25.02.2016, 15:16
Hemen tişörtlere hücum edeyim dedim site doğru düzgün çalışmıyor ! Nevzat Aydın bey lütfen ilgilenin :) Şuan yürütülen strateji tek kelimeyle muhteşem. Bu takımın ve şehrin başına o kadar olay gelmesine rağmen ilk defa haklıyken haksız duruma düşmedik ya,beni en çok o mutlu ediyor.Tebrikler,bu planlamanın içinde kimler varsa.

Adem Erdoğan
25.02.2016, 15:23
Zekice hareketler bazı bünyelere ağır geliyor.

İHO gibi haklıyken haksız duruma düşürecek başkan olması bekleniyor. Ekranlarda rahat rahat ahkam kesip populistlik yapabilmek için.

Faik Yılmaz
25.02.2016, 15:31
nyon da uefa core egitim merkezi var

genc potansiyelli hakemlere özel ders ve uluslararasi erken tecrübe almasini sagliyor

Onları oraya kim gönderiyor...... ?

Ülkelerin federasyonları mı....
klüplerimi ?

Faik Yılmaz
25.02.2016, 15:37
Arkadaşlar neyi ispat etmek istediğiniz doğrusu anlamadım...

Klüplerin sponsorluğunda hakem eğitimimi olur Allah aşkına.....

selcuk
25.02.2016, 15:41
Onları oraya kim gönderiyor...... ?

Ülkelerin federasyonları mı....
klüplerimi ?
1- gider, parayi bastinmi federasyondanda herangibi kategoride lisansi varsa sorun degil

2- bir fon kurarsin, ktü den 3-5 prof. gönüllü yönetim kuruluna koyarsin, onlar gelen istekleri degerlendirir
fonada Türkiyede herkes bagis atabileceginden taraf sorunu olmaz

3- egitim ahlaki degerleri pekistirir

4- abi ben yapilir yapilmaz, olur olmaz demedim
sadece böyle bir egitim merkezinin isvicrede oldugunu yazdim

ha unutmusum
5- uefanin alt kategorilerde düzenledigi turnavalarda düdük caliyorlar

Faik Yılmaz
25.02.2016, 15:45
1- gider, parayi bastinmi federasyondanda herangibi kategoride lisansi varsa sorun degil

2- bir fon kurarsin, ktü den 3-5 prof. gönüllü yönetim kuruluna koyarsin, onlar gelen istekleri degerlendirir
fonada Türkiyede herkes bagis atabileceginden taraf sorunu olmaz

3- egitim ahlaki degerleri pekistirir

4- abi ben yapilir yapilmaz, olur olmaz demedim
sadece böyle bir egitim merkezinin isvicrede oldugunu yazdim

Onu direktsize yazmadım.....

genel görüşe göre yazdım....

bizim bursumuzla okuyan hakemler fikri hiç akılcı gelmiyor...

tamam başkan güzel laf sokmuş federasyona ve ilgililere ama uzatmamak lazım diye düşünüyorum....

uzun vadede aleyhimize döner bu iş....

selcuk
25.02.2016, 15:49
Onu direktsize yazmadım.....

genel görüşe göre yazdım....

bizim bursumuzla okuyan hakemler fikri hiç akılcı gelmiyor...

tamam başkan güzel laf sokmuş federasyona ve ilgililere ama uzatmamak lazım diye düşünüyorum....
bende düsünmüyorum
ama kulüpler birliginde böyle bir burs verelim önerisi yapmak icin zemin hazirlamis olabilir

Enaldo61
25.02.2016, 15:52
Abi Başkan bildiğin kafaya almış hakemleri ne bağışı ya :D

Faik Yılmaz
25.02.2016, 15:54
bende düsünmüyorum
ama kulüpler birliginde böyle bir burs verelim önerisi yapmak icin zemin hazirlamis olabilir

hah bak o olur..güzelde olur......

bende bunu söylemeye çalışıyorum :)

Enaldo61
25.02.2016, 15:56
İşin ilgince bir de fotoğrafın altına nasıl hakemlere bağışlarsınız bu paraları bilmem ne diye yardıranlar var onlar daha komik :))

selcuk
25.02.2016, 16:00
kulüp icin önemli bir gelir zaten degil

yes 25bin siparis verildi dedi
tanesi ham madde, tasarim, üretim, transport, reklam ve satiminlan 15liraya patlar

tas catlasin 170 bin avro kalir
bu parayida bu mactaki tribün etkinliklerine harcariz

konusulacak önemli bir deger degil maddi konumdan

manevi cok degerli

Mert Oğuzlu61
25.02.2016, 16:18
MHK yetkilileri: "Deniz Ateş Bitnel'in düdüğünü asması filan söz konusu değil. Böyle bir şey gündemimize dahi girmedi. Kötü bir maç yönetti kötü bir puan aldı. Bunun neticesinde de uzun bir süre dinlenecek. Belki bu sezon sonuna kadar olabilir belki 7-8 hafta sonra tekrar düdük çalmaya başlayabilir" açıklamasını yaptılar.

Sporx Özel

Beklenen açıklamada geldi... Şaşırmadım, adamlar ''hakem hatası'' gözüyle bakıyorlar, 1 ay dinlendirme yetermiş yani (!)

3 temmuz u Avrupa da kazanamazsak bu ülke bizi bitirecek. Tek yol şike davasına çıkıyor başka seçenekte kurtuluşta yok.

Enaldo61
25.02.2016, 16:29
Arkadaşlar Bitnel düdüğü asmasa bile bu saatten sonra hangi statta nasıl maç yönetebilir? En iyi ihtimalle gelecek sezon düdük çalar. Trabzon stadındaki maçlara zaten veremezler.

Adem Akyüz'
25.02.2016, 17:53
Sporx'in yayın yönetmeni Tahir Kum. Kimdir bu Tahir Kum?

Şike iddianamesinde yer aldığı şekliyle Aziz Yıldırım'ın isteğiyle özel olarak yalan haber yapan kişi. Zaten özel habermiş. İlk okuduğum an moralim bozuldu ama kaynağı görünce düzeldi. Deniz Ateş Bitnel'e artık maç verileceğini sanmıyorum.

emre6117
25.02.2016, 18:01
MHK yetkilileri: "Deniz Ateş Bitnel'in düdüğünü asması filan söz konusu değil. Böyle bir şey gündemimize dahi girmedi. Kötü bir maç yönetti kötü bir puan aldı. Bunun neticesinde de uzun bir süre dinlenecek. Belki bu sezon sonuna kadar olabilir belki 7-8 hafta sonra tekrar düdük çalmaya başlayabilir" açıklamasını yaptılar.

Sporx Özel

Beklenen açıklamada geldi... Şaşırmadım, adamlar ''hakem hatası'' gözüyle bakıyorlar, 1 ay dinlendirme yetermiş yani (!)

3 temmuz u Avrupa da kazanamazsak bu ülke bizi bitirecek. Tek yol şike davasına çıkıyor başka seçenekte kurtuluşta yok.

Boşuna muhabbetimi yapmaya değmez. Bitnelin hakemliği bitmiştir. Arkasındatız muhabbeti yaptıklarına bakmayın. Daha maç falan alamaz bİTnel. Salih dursun dan gelen gelir hayrına birşeylere bağışlanıp tepki arttırılmış olur. Başkan da bu yaklaşımda zaten. Ordan gelen 3 milyon filan bizi kurtarmaz ama bazılarının gözüne sokacan o parayı biryerlere bağışlayarak. Böylece insanlar bize sempati duymaya başlayacaklar şuanda başladılar bile. Bu 4 günde taraftar ve sempatizanımız kesin artmıştır.

Buğra Çora
25.02.2016, 18:09
Ve cezalar açıklandı PFDK Salih Dursun ve Aykut Demir'e 3'er Cavanda'ya ise 2 maç ceza verdi.
[URL= http://www.ligtv.com.tr/haber/ve-cezalar-aciklandi-2[/URL]

slmn
25.02.2016, 18:11
İho zamanında olsaydı Aykut 8 Salih 10 maç ceza alırdı.

selcuk
25.02.2016, 18:16
jimnastik macini kapsiyor aykutun cezasi degilmi

Buğra Çora
25.02.2016, 18:19
jimnastik macini kapsiyor aykutun cezasi degilmi

Diğerlerinde olduğu gibi bizdede ertelensin bu ceza

Adem Akyüz'
25.02.2016, 18:22
Cezalar alt sınırdan verilmiş anlaşılan.

nuri45
25.02.2016, 18:44
Özere ceza cikmamis

Murat KARAKURT
25.02.2016, 18:53
Özere ceza cikmamis
Özer ceza aldı......Sevk edilme nedeni maç sonrası kırmızı kart görmesine rağmen röportaj vermesiydi..... Bu nedenle para cezası yedi.....

Uğur Ö.
25.02.2016, 20:06
https://www.facebook.com/Trabzonspor/videos/1118589868172670/

Yeni yönetim müthiş gidiyor. İlk kez içim çok rahat. İstedikleri herşeyi yapacaklar. Böyle bir yönetimi Allah gönderdi kıymetini çok iyi bilmek gerekir. Trabzonspor'u eski günlerine döndüreceksin USTA !

Poor
25.02.2016, 20:17
Cezalar cidden az. Kendimi Istanbul takimi taraftari gibi hissettim ha. Ben salih sezonu kapar diye bekliyodum.

Yonetim guclu ve dogru oynuyor demekki..

Oğuz ZEYTİN
25.02.2016, 20:28

Geç cevap veriyorum, kusura bakmayın.

Bursa'nın şampiyon olduğu sene, 2010.

"Trabzonspor, Fener'den puan alsın kellemi keserim. Göreceksiniz, iddaa bile bu maçı tek maç oynatmayacak."

Yıllardır o bizim yanımızda değildi. Onun derdi "Bjk'yi şikeden nasıl aklarımdı". Böyle onursuzların yanında yer alıp tepesine çıkarmaktan yüzü kızarmayanlar ve ona geçmişteki bu ahlaksız yazısını hatırlatmayanlar varsın utansın.

ÖmürKaradeniz61
25.02.2016, 21:06
Cezalar neden bu kadar az,kesin olayın içinde birşey var.

Oruç
25.02.2016, 22:19
Tahrik eden hakem, ceza alan bizim futbolcular. Olmadık yerde maçı mahveden hakem yüzünden 3 puan gitti, galibiyet primi gitti. Üzerine oyuncularımız 3'er maç ceza aldı ama biz hala cezalar az diyoruz. Hayret valla.

ensarusta
25.02.2016, 22:21
bitnel gitti, 3 puan gitti, federasyondan alınacak galibiyet primi gitti, futbolcularımız ceza 2-3 maç ceza aldı. ne anladık bu işten. inşallah camiamızın birlik ve beraberliğine vesile olur ne diyim.

ccd6167
25.02.2016, 22:57
Cidden iho ya hak verdim . Adam boşuna o gavat hakemleri tıkamamış odalarına bi bildiği varmış belkide.

Fakat hakemlere karşı elimiz çok güçlendi. Sittin sene saha aleyhimize zor düdük çalarlar. Ortasahadaki faule penaltı bile verebilirler.

cyberentalpi
25.02.2016, 23:29
Sporx'in yayın yönetmeni Tahir Kum. Kimdir bu Tahir Kum?

Şike iddianamesinde yer aldığı şekliyle Aziz Yıldırım'ın isteğiyle özel olarak yalan haber yapan kişi. Zaten özel habermiş. İlk okuduğum an moralim bozuldu ama kaynağı görünce düzeldi. Deniz Ateş Bitnel'e artık maç verileceğini sanmıyorum.

Bu adam bildiğim kadarı ile Trabzon'lu.

Ömer Akdağ
25.02.2016, 23:32
Tahrik eden hakem, ceza alan bizim futbolcular. Olmadık yerde maçı mahveden hakem yüzünden 3 puan gitti, galibiyet primi gitti. Üzerine oyuncularımız 3'er maç ceza aldı ama biz hala cezalar az diyoruz. Hayret valla.

Kesinlikle ayni dusuncedeyim. Biz bastan sona kadar magduruz nasil cezalar az????

Ozan Yılmaz
25.02.2016, 23:50
Cezalar neden bu kadar az,kesin olayın içinde birşey var.
Bjk maçına göre ayar çekmiş olabilirler.

Erkan YILMAZ
26.02.2016, 00:01
Cidden iho ya hak verdim . Adam boşuna o gavat hakemleri tıkamamış odalarına bi bildiği varmış belkide.

Fakat hakemlere karşı elimiz çok güçlendi. Sittin sene saha aleyhimize zor düdük çalarlar. Ortasahadaki faule penaltı bile verebilirler.

Çok iyiydi aynı fikirdeyim:)

Fatih Öztürk
26.02.2016, 00:25
Bjk ve fener maçlarında lime lime doğrarlar bizi merak etmeyin.Bu namussuzlarla baş etmek için anarşi çıkarmaktan başka seçenek yok.Bunu kafanıza sokun.6222'yi tersten uygulayalım bakın adalet nasıl lehimize tecelli ediyor.

Soner Albayrak
26.02.2016, 00:34
İHO zamanında resmi hesabın attığı tweetler binleri bulan retweet ve beğeni almıyordu, şu son dönemde resmi hesabın hiti arttı bu da sosyal medyanın etkin şekilde kullanıldığını gösteriyor, demek ki üzerine düşülüyor bu konunun hakkını vermek lazım yönetimin.

Ertan 51
26.02.2016, 09:58
Tırstılar,düzene tekrar çomak soktuk gibi iddalarım yok,
neye yorumlayacağımı gerçekten bilmiyorum,
sevinmelimiyim,yoksa bizi tekrar doğramaya başlayacaklarından adım gibi emin olduğumdan oturduğum yerde oturuyum mu bilemedim ama gerçekten cezalar beni çok şaşırttı,
%100 hakem denen satılmış köpeğin bizleri bu hale getirdiği bilsem de,alıştığımız sistemin maşaları Salih'e en az 7-8 maç ,başkana da para cezası ve hak mahrumiyeti vermesi lazımdı,şaşırdım.

Her ne olursa olsun iyiye yoracak şeyler daha çok göze batmaya başladı,
başkanımıza çok çok teşekkürler,
sabrımızı ve desteğimizi esirgemeyelim yarınlar çok daha güzel olacak Allahın izni ile.

A. Aydın
26.02.2016, 10:40
İHO zamanında resmi hesabın attığı tweetler binleri bulan retweet ve beğeni almıyordu, şu son dönemde resmi hesabın hiti arttı bu da sosyal medyanın etkin şekilde kullanıldığını gösteriyor, demek ki üzerine düşülüyor bu konunun hakkını vermek lazım yönetimin.

Muharrem usta yerel gazeteleri de çok iyi kullanıyor. Bütün yerel gazetler aynı reklamı tam sayfa verdiler.
Her yönden mükemmel bir başkanımız var.
Her söylediği ses getiriyor.

ÖmürKaradeniz61
26.02.2016, 10:57

İho o hakemleri oraya tıkarak en güzelini yapmıştır fakat ondan sonraki süreçte utandırmıştır.Hakemleri oraya kapatmadık çay yolladık,yemek yedirdik,misafir ettik yolladık demek ben tükürdüğümü yalarım demek ve buda bizim ciddiye alınma kapasitemizi düşürdü direkt olarak.Hakemleri oraya kapattıktan sonra ağzını yüzünü kır hastanelik et bak sana daha doğrama yapabiliyorlar mı ama bunu yapamıyorsan adamları yalandan yere odaya tıkıp milleti germenin anlamı yok.

Yavuz KÜÇÜK
26.02.2016, 14:38

Kocaeli'nden Celil Hekimoğlu'na oy vermek için Trabzon'a giden birisi dışında bu derece isyan edenin olmaması kendinizi sorgulama sebebi olmalıdır.

fadigaTS
26.02.2016, 14:41
Kocaeli'nden Celil Hekimoğlu'na oy vermek için Trabzon'a giden birisi dışında bu derece isyan edenin olmaması kendinizi sorgulama sebebi olmalıdır.

Aslında Öztrabzonspor diye bir takım kursa hekimoğlu taraftarları da biz de rahat etsek. :)

Sibel
26.02.2016, 14:42
Sayın Usta'nin "her şeyin" bilincinde olarak, emin adımlarla, her şeyi hesap ederek adım attığına inancım tam. O yüzden ne kadar çomak sokmak isteyen varsa az ötede dursun.

Yavuz KÜÇÜK
26.02.2016, 15:00
Aslında Öztrabzonspor diye bir takım kursa hekimoğlu taraftarları da biz de rahat etsek. :)

İnsanların derdi ne zaman sadece Trabzonspor olursa o zaman bir yerlere varabiliriz.

Sayın Usta'nin "her şeyin" bilincinde olarak, emin adımlarla, her şeyi hesap ederek adım attığına inancım tam. O yüzden ne kadar çomak sokmak isteyen varsa az ötede dursun.

Az ötede durmaları için biraz mama vermek gerekiyor şöyle 50-100 sıkıştırmak lazım rastladıklarımıza.

Faik Yılmaz
26.02.2016, 15:04
İşin ironik tarafı Celil Hekimoğlu en azından eylemsel olarak bütünlük için çalışıyor....Birlik olalım türünden mesajlar veriyor...

Ancak Hakan Kulaçoğlu , Hakan Orhan , Atilla Dilaver Abi gibi isimler yönetim bir hata yapsada eleştirsek modundalar.....

En ufak bir açıkta başlıyorlar Fırtına obüsü gibi hedefi bombalamaya....

Yani bende eleştirmeyi seven tasvip eden bir insanım ama bir insanın iyi yaptıkları hiç görülmeden sürekli açık yakalama türünde eleştirilere de karşıyım....

Kamil Çakmak
26.02.2016, 15:05
Bence siyasıler' in baskılarından dolayı cezalar bu seviyede verildi. Tabii hiç de az değil cezalar. Ortada o cezaların gelmesine, futbolcuları yanlış eyyamcı kararlarıyla çıldırtan bizim 3 puanımızı katleden hakem gerçeği var.

Bizimkiler tahkime gidiyorlar. Cezalar birer maç daha düşer ise iyi olur.:)

cewat
26.02.2016, 15:25
İşin ironik tarafı Celil Hekimoğlu en azından eylemsel olarak bütünlük için çalışıyor....Birlik olalım türünden mesajlar veriyor...

Ancak Hakan Kulaçoğlu , Hakan Orhan , Atilla Dilaver Abi gibi isimler yönetim bir hata yapsada eleştirsek modundalar.....

Yani bende eleştirmeyi seven tasvip eden bir insanım ama bir insanın iyi yaptıkları hiç görülmeden sürekli açık yakalama türünde eleştirilere de karşıyım....

Abi bu durum benim için seçilmemelerinin ne kadar hayırlı olduğuna en büyük göstergedir. Şuan bile birlik olamıyorlar, makam aldıktan sonra herhalde hepsi ayrı telden çalardı. İHO dönemi gibi olurmuydu bilmem ama eminim istifalar olurdu.

Oğuzhan Turhan
26.02.2016, 15:29

O çok güzel bir siyasi taktiktir.
Başkan birlik mesajları verir, çevresindekiler de yerin dibine sokar!!!
"Ama başkan birlik mesajları veriyor yaaa..." der işin içinden sıyrılmaya çalışır o başkan adayının destekçileri.

Faik Yılmaz
26.02.2016, 15:47
Abi bu durum benim için seçilmemelerinin ne kadar hayırlı olduğuna en büyük göstergedir. Şuan bile birlik olamıyorlar, makam aldıktan sonra herhalde hepsi ayrı telden çalardı. İHO dönemi gibi olurmuydu bilmem ama eminim istifalar olurdu.

O çok güzel bir siyasi taktiktir.
Başkan birlik mesajları verir, çevresindekiler de yerin dibine sokar!!!
"Ama başkan birlik mesajları veriyor yaaa..." der işin içinden sıyrılmaya çalışır o başkan adayının destekçileri.

2 nedenle Celil Beye oy vermedim.... hatta vermedik.....

1-"Trabzonspor Trabzon'dan yönetilir " gibi hayatımda duyduğum en sığ vizyonsuz söylemleri....

2-Fatih Balta arkadaşımızın deyimiyle " Meydanda bir bardak çay içemeyecek insanların aynı yönetimde yer alması.....

Ama seçimden sonra yaptıkları açıklamalar ile başka nedenlerde eklediler bunlara.....

Doğukan Uçan
26.02.2016, 16:16
başkan kulübe çağ atlattı resmen helal olsun özellikle sosyal projeler ve sosyal medyada yapılan paylaşımlar olsun harbiden 10 numara. iho dahil diğerlerine bakıyorum arada çok büyük fark var.

ağasarlı
26.02.2016, 16:34
Renktaş tewetterden yazsan retweet yapardım.;-)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
26.02.2016, 17:35

Odaya hakem kitleme olayından sonra da aynı görüşler beyan edildi. Yok bir daha bizim hakkımızı yiyemezler yok bir daha cesaret edemezler falan filan. Sonra ne oldu, her seferinse daha fazla katledildik. O zaman da söyledim, şimdi de söylüyorum hiçbir şey değişmeyecek yine en çok bizim hakkımız, hukukumuz çiğnenecek. Bazı şeyler temelden değişmediği sürece, hep en çok ezilen biz olacağız.

ccd6167
26.02.2016, 20:32
Odaya hakem kitleme olayından sonra da aynı görüşler beyan edildi. Yok bir daha bizim hakkımızı yiyemezler yok bir daha cesaret edemezler falan filan. Sonra ne oldu, her seferinse daha fazla katledildik. O zaman da söyledim, şimdi de söylüyorum hiçbir şey değişmeyecek yine en çok bizim hakkımız, hukukumuz çiğnenecek. Bazı şeyler temelden değişmediği sürece, hep en çok ezilen biz olacağız.

Haklıyken haksız olduk başkanın saçmalıkları yüzünden o konuda. Halbuki oradaki hatalarda gayse maçı kadar vardı antep maçından bahsediyorum. Başkan cahil olunca maalesef olan oldu. Şimdi rüzgar tamamen bizden yana. Hakem görmedim duymadım diyemeyecek maalesef.

orhanunal
26.02.2016, 23:05
soyal medyada ne olduğunu bilen varmı.ölüm haberi paylaşmaktan ileri gidemeyen sayfalar artık taraftarı gaza getiren videolar paylaşıyor,tff ye bilezik gibi geçiriyor ,insanları tribüne çağırıyor,sağduyu mesajlarını çok güzel veriyor.enteresan valla sonunda sosyal medyayı etkin kullanıyoruz.

Vkgz
26.02.2016, 23:22
hani nerde devrim. olmadı usta. kuddusi pişkin pişkin karşımıza çıkıyor hala. aziz yıldırım olsa sokağa çıkamazdı o adam.

Enaldo61
27.02.2016, 12:26
Arkadaşlar Muharrem Usta sanıldığından daha güçlü biridir, iho gibi atar gider yapıp tepeden yediği bir azarla oturmaz rahat olun.

AYYILDIZ
27.02.2016, 13:11
Fikret Orman'a gereken cevabı ver Başkan.

Cengiz Çubukcu
27.02.2016, 13:13

Bence cevabı stadı düzgün yaptırarak versin ...

AYYILDIZ
27.02.2016, 13:14
Bence cevabı stadı düzgün yaptırarak versin ...

Abi o ayrı o ayrı. Adam resmen Trabzonspor'la dalga geçmiş.

Fatih Öztürk
27.02.2016, 13:22
Ne demiş Orman Fikret.

beratika
27.02.2016, 13:38
Ne demiş Orman Fikret.

Fikret Orman: Trabzonspor'un stadıyla bizim stadımızın lükslüğü bir değil.Sultanbeyli'deki bir evle Boğaz kenarındaki aynı maliyet mi olur?

Harun-61
27.02.2016, 14:42

BMN'de cok methiyeler dizdik Hakan Kulaçoğlu'na. Malesef full hayal kirikligi !

Arkandayiz Muharrem Usta.

Fatih Öztürk
27.02.2016, 16:23
Fikret Orman: Trabzonspor'un stadıyla bizim stadımızın lükslüğü bir değil.Sultanbeyli'deki bir evle Boğaz kenarındaki aynı maliyet mi olur?

Hay kıçımın kenarı.
1 milyar 300 milyon borçlu batmış a.... kaymış şike yaptığı tescillenmiş bir kulüple Anasının ak sütü gibi bembeyaz tarihi olan Trabzonspor bir olabilirmiymiş acep.

ÖmürKaradeniz61
27.02.2016, 16:28
Benim gözlemlediğim kadarıyla bizim başkan öyle açıklamalara cevap verecek kadar kalitesiz bir adam değil,bence cevap vermeyecektir.

amasya0561
27.02.2016, 16:38
Benim gözlemlediğim kadarıyla bizim başkan öyle açıklamalara cevap verecek kadar kalitesiz bir adam değil,bence cevap vermeyecektir.

aynen, gale bile almayacaktır. ürüsün dursun bi başına.

Mustafa'
27.02.2016, 16:39
Fikret'in başkanlığını şu zamana kadar takdir etmiştim ama yavaş yavaş yanlış sularda yüzmeye başlıyor galiba.

Ama bu sular tehlikeli Fiko'cum, dikkatli ol.

[KAPLAN]
27.02.2016, 19:48
Hamiyi getirmeyecektin Başkan

Sent from my iPhone using Tapatalk

robinhood61
27.02.2016, 21:09
bence başkanın tek hatası hami'yi getirmesiydi....vizyondan bahseden adam hami'yi trabzona layık görmez....haaa...sene sonunda lucesku gibi bir adam gelirse sabrederim orası ayrı....inşallah sözünü tutarsın başkan...yoksa sen de gidersin bu limandan

Cengiz Çubukcu
27.02.2016, 21:14
şu ana kadar gördüğüm en iyi başkan profili , umarım kendisini aşağı çekmeyiz...

Murat'
27.02.2016, 21:44
Sadi Tekelioğlu'nu göndermek bir hataydı bence, Hami yardımcı antrenörlük için bile çok yetersiz.

Fatih Çelik
27.02.2016, 22:03
Protesto yeterli düzeyde olmadı başkanım...

memozcan
27.02.2016, 22:05
başkanın şu ana kadar ki en büyük hatası hamidir.. bari hamiyi bir diksiyon kursuna falan gönder de bu hatayı biraz hafifletiver başkan..

Ahmet Kara
M'Bia'yı satıyorsan onun yerine adam alacaksın
Takımın başına Teknik Direktör getireceksin
Biliyoruz Ekonomi ile savaşıyorsun ama biraz da saha içine odaklanman lazım

artvints
bizim taraftar sadece konuşur, iho'yu bu takımın başına başkan yapan taraftarın bir şey eleştirmeden önce bir yutkunması lazım.usta'ya o kadar iftira atan adamların şimdi ne derse tamam başkanım demesi lazım, bırakın takım eleştirmeyi falan. ne halt yediysen sancılarını çekeceksin. bir süre hiç ses etmeyeceğiz yönetime. hiçbir şey bilmediğimiz ortada çünkü.

Hakan
27.02.2016, 22:09
Protesto değil de protestocuk yaptık.O kadar fikir istenip bunun yapılması ilginç

orhan42
27.02.2016, 22:13
Başkanım yeter artık..Protesto protesto dedin milleti uyuttun.Tamam seni seviyoruz ama puan durumundan haberin yok galiba..Hami ile bu iş olmayacak.Lucesku falan derken takım potaya giriyor ama tam terse..getir Ersun'u sen de kurtul biz de kurtulalım..

Adem Akyüz'
27.02.2016, 22:26
Başkan olarak şu adamların yönetime gelmesine engel olduğunuz için çok teşekkür ederim başkanım..

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160227/8012900e8ceb246f78da17832abbeefa.jpg

Erkan YILMAZ
27.02.2016, 22:43
başkan seviyoruz seni ama protesto filan değil tüm dünya da bizi filan konusmicak takımın yokuş aşağı gitmesi bizleri endişelendiriyor

Fatih Özkan
27.02.2016, 22:53
Başkan olarak şu adamların yönetime gelmesine engel olduğunuz için çok teşekkür ederim başkanım..

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160227/8012900e8ceb246f78da17832abbeefa.jpg

Kendisine kınayı nereye yakması gerektiğini söyledim.

Sibel
27.02.2016, 23:09
Keşke ümit vermeseydiniz protesto için.
Başka sözüm yok.

Enisc
27.02.2016, 23:36
Baya yazdım, uzun oldu sildim. Yine de yazmış olayım. 1 haftadır yaptıklarınızla, bugün ters düştü. Başkanın maç öncesi açıklaması da dahil sanki "hakkımızı yediler ama bakın biz sıradan bir maç izler gibi izleyeceğiz" mesajı vermeye çalıştınız. Halbuki 1 haftadır "siz yeterki stada gelin, tarihi protesto yapacağız" diyordunuz. Bir daha da böyle fırsatı, böyle potansiyel sahibi taraftarı zor bulursunuz.

Poor
27.02.2016, 23:47
sanki cezalarin az gelmesi protestonun siddetini degistirdi gibi geliyor bana.

neyse bu sene zaten bitmisti seneye bakicaz artik baskana da yuklenmeyin birakin adamlar bi sene yonetsin

kupamiz calindi calanlara bu sehir gitti oy verdi simdi kimse cikip konusmasin

Mehmet BAŞ
27.02.2016, 23:51
Ya arkadaşlar protesto falan daha ne yapacaklardı?

Futbolcular da dahil bir eylem yapıldı...

Ayrıca 61.dakikada taraftar ne yaptı bu akşam?

Ben göremedim.

Siz gördünüz mü?

Sibel
27.02.2016, 23:57
Ya arkadaşlar protesto falan daha ne yapacaklardı?

Futbolcular da dahil bir eylem yapıldı...

Ayrıca 61.dakikada taraftar ne yaptı bu akşam?

Ben göremedim.

Siz gördünüz mü?

Sosyal medyadan "ilginç" fikirler isteyip, "dünya bizi izliyormuş herkes görecek" diyerek çıta yükselttikten sonra 30 saniyelik rakibin top çevirmesinin protesto olduğunu düşünmemizi bekliyorsaniz, yanılıyorsunuz.
Eğer bilgimiz olmasaydı orda bir şeylerin ters gittiğini bile anlamayabilirdik belki.
61.dkda hiçbir şey olmadı. Pozisyon denk geldi. Bağır çağır. Denk gelmese de bir plan yoktu.
Berbat bir maçtı hey ya Rabbim

M.S.SOFU
28.02.2016, 00:03
Ya allah aşkına taraftar protesto yapamıyor suçu başkana atıyoruz.

Bu kafayla kusura bakmayın ama bi poh olmaz bizden.

Suçlu futbolcular
Suçlu taraftar
Her sene bir alt ligte oynayan adana demir taraftarı kada rbile olamıyoruz.

Bence herkes kendini sorgulasın.ona suç at buna suç at

Kimse kendini suçlamıyor.ben bu kafaya karşıyım

Herkes ya başkanı ya futbolcuları suçluyor.
E taraftar
Yooo taraftara laf. yok

Bu gün o kadar adamı organize edemeyen kişiler konuşmasın başkan suçlu diye.

Herkes kendine baksın

yörük

Mehmet BAŞ
28.02.2016, 00:28
M.Akçay: Annem öldükten bir gün sonra bana koro halinde söven insanlarla bir daha aynı duyguları yaşamak istemem. Trabzonspor'da çalışmam.

Trabzonspor taraftarının kafa yorması gereken nokta burasıdır.

Fatih Öztürk
28.02.2016, 01:04
Sadi,Hami seneye Ali Kemal'mi yoksa Giray Bulak'mı?

nakzo
28.02.2016, 08:48
Sadi,Hami seneye Ali Kemal'mi yoksa Giray Bulak'mı?

Yok fatihciğim mra yedi,Giray yemişti hamide yiyor bir tek turgay semerci oğlu kaldı adayım turgay semerci oğlu Trabzonsporun ağzına et parayı cukkkala ondan sonra Trabzonsporun hakkında söylemediğini iftira kalmasın bunları hoca diye saydığımda yok zerzavat bunlar.

muratt
28.02.2016, 08:59
Sayın Başkan, Hami hevesini aldıysa gerçek bir teknik direktör getirebilir misiniz artık ?

Murat'
28.02.2016, 09:33
Taraftarın organize etmesi gereken bir şeydi protesto, en başından beri protesto önerilerinizi bekliyorum demesi yanlıştı Başkan'ın.

gurur6134
28.02.2016, 09:40
resmen 1 hafta boyunca trubunlere oynadı usta..taraftardan protesto onerısı ıste dur sonrada tek bır kısının bıle bırakın onerdıgı yapılmasının ıcıne sınmedıgı 30 sn lıght bısey yap..daha ne dıye mıllete soruyorsun kafana gore davrancan madem kımsenın ıcıne sınmeyen bısey yapcaksan..neymıs tarıhe sahıtlık etmek ısteyenler c.tesı statda olsunlarmıs dunya bızı konuscakmıs falan fılan dunyada kımse bızı konusmuyor bı protestoyu becerıp yapamadık yıne elımızdekı tarıhı fırsatı kacırdık ..konusulan tek sey trabzonsporun oynadıgı rezıl ezık futbol o da dunyada degıl turkıyede..destek vermemeız elestırmıyecegımız anlamına gelmez bu yaptıkların kredını azaltır usta sadece..

ibrahim
28.02.2016, 10:07
Hata yaptın başkanım. Bu olayı kullanıp tribünleri toplayarak camiayı harekete geçirmek, takımı yeniden şahlandırmak istedin.

Hesaba katmadığın şey bu takımın bi ota yarayamayacağıydı. Düşüncen güzeldi ama uygulaması sahadaki tipler yüzünden zor bişeydi. Risk aldın ama yemedi malesef.

nakzo
28.02.2016, 10:24
İş protestota değil yanı kurtuluş sahada olmadan daha dışında yoksun...Başkanın şu sahadaki rezil sürüsünden utandığını düşünüyorum.Ama seneye gelecek hoca belli değil ona göre transfer politikası yok.Seneye böyle olursa Ankaragücü gibi oluruz.Gidecek adamlar belli.Fatih,musa,salih,bence okayyyyyy,bosi, yumluyu futbolcu olarak GÖRMESEMDE yedekte kalmalı keza sefa bu adam futbolu çoğundan iyi biliyor sağ kanat için alternatif olarak kalmalı ,aytaç kalmalı,özer kesinlikle gitmeli.Marin gitmeli,erkan kalmalı yusuf gitmeli cavanda kalmalı,Ekici kalmalı,cardoza kesinlikle gitmeli. Açık net bu adamlarla ısrar etmemeli önemli olan yerlerine alınacak adamlar.Öncelikli olarak n'diaye ne gerekiyorsa yapılıp alınmalı.Olmazsa olmaz şimdiden söz kesilmeli.....Yeni takım n'diayenin üstüne kurulmalı.Hadi başkanım...

Fatih Öztürk
28.02.2016, 10:38
Yok fatihciğim mra yedi,Giray yemişti hamide yiyor bir tek turgay semerci oğlu kaldı adayım turgay semerci oğlu Trabzonsporun ağzına et parayı cukkkala ondan sonra Trabzonsporun hakkında söylemediğini iftira kalmasın bunları hoca diye saydığımda yok zerzavat bunlar.
Başkanın etrafında akıl grubu yerini aldı.Malum grubun başını Özkan Sümer ve Faruk Özak çekiyor.Bunlar ne derse o.Bakalım bunların ulu aklı Trabzonspor'u nereye götürecek.

Mert Acar
28.02.2016, 11:35
Başkan maalasef protesto işinde zayıf kaldın.En azından twitterdan filan insanları bu kadar büyük beklentiye sokmamalıydın.
Bakalım düdüğü astırabilecekmisin..Sana inanıyoruz.
Scout işi de sarpa sarmadan açıklanır umarım bu hafta çok uzadı.

S.Seymen
28.02.2016, 11:39
Başkanın gaz alma yönünde çalışacağı gibi bir şüphem oluştu

umarım öyle değildir ama işler iyi gitmiyor açıkçası

bu söylem sportif durum ya da saha içi başarı kıstası vs için söylenmemiştir...

Emorfo
28.02.2016, 12:14
Olur olmadık her şeyi sosyal medyadan paylaşmasını en başından eleştirmiştim. Başkanın işi değil sosyal medyadan taraftarlarla direk diyaloglara girmek. Bu işi yapacak yöneticiler vardır, taraftardan ve sosyal medyadan sorumlu bir yönetici tayin edersin ne paylaşılacak ne edilecek yönetim politikasına göre şekillendirirsin.

Burada asıl sıkıntı saha sonuçlarının iyi gitmemesi. Bu sezondan zaten bir beklentimiz yok ancak başkanın kongrede verdiği sözlerden biri de hem ekonomik durumu hem imajımızı hem de saha sonuçlarını aynı anda düzelteceğiz idi. Bu gidiş gidiş değil. Cezalı sakat derken gerçekten çok kötü kadrolarla maça çıkıyoruz da ne olursa olsun o formayı giyen aldığı paranın hakkını verecek. Veremiyorsa zaten Trabzonspor'da işi olmamalı. Bu sezon en az acı ile bitsin de yeni bir yapılanma şart. Mevcut kadrodan 3, 4 oyuncu dışında alayı çöp sat gitsin. Trabzonspor'da oynayacak oyuncular değiller. Bu takım ne takoz adamlar gördü ancak adamlar yürekleri ile oynadı sitemin parçası oldu aldıkları paranın da hakkını fazlasıyla verdiler. Son yıllardaki oyuncular hem takoz hem yüzsüz hem de pişkin.

artvints
28.02.2016, 12:20
taraftarın çok kızdık bahanesiyle takıma zarar vermesini önledi ki bence tarihi bir hareket, gerisi çok önemli değil.

BySeHzAdE
28.02.2016, 12:24
Seyirci değil bize taraftar lazım diye kaç kere söyledik. Yok takım oynarsa stat dolarmış yok küskünlük varmış. Geçeceksiniz arkadaşım bu boş lafları. Dün gece bile eğer stat tıka basa dolmuyorsa gelenlerde çekirdek yiyicilerse kimse kusura bakmasın bizden bi halt olmaz. Bu başkan da bize bir kaç boy büyük geliyor hemen özevlatspora dönmeliyiz!

Gökhan Uzun
28.02.2016, 12:25
Bu maçta organize bir protesto olamayışının sebebi yönetim maalesef. Bu kadar gaza getirip, protesto edeceğiz vs deyip tek yapılanın 30 sn lik durma eylemi olması çok ilginç.

Taraftarın protesto edememesi bu konudaki yönetim hatasını gölgelemiyor maalesef. (Ha bu arada hala söylüyorum bizde taraftarın bu kadar başıboş olmasının sebebi Çatı olabilecek bir taraftar grubumuzun olmayışı. Tribün grupları konusunda sıfırız gerçekten)

Yaratıcı veya en azından onu geçtim sayıca birkaç protesto adına hareket görmeyi beklerdim. Umarım ileride protesto edecek bir duruma düşmeyiz de bunları hiç tartışmayız.

tonya55
28.02.2016, 12:25
Başkanın en büyük hatası lucescu ismini kullanmasi onun dfisdinda herşey yilinda

Sefaenes
28.02.2016, 12:53
En kisa zamanda calisacak hoca bulunmali bu Hamile olacak is degil yoksa Hami Baskani bitirir

kayyum61
28.02.2016, 13:35
En kisa zamanda calisacak hoca bulunmali bu Hamile olacak is degil yoksa Hami Baskani bitirir

öyle demeyin ama juventus maçında çok güzel top oynatmıştı takıma

Adem Akyüz'
28.02.2016, 13:37
Beklentiler önemli gerçekten. Ben oyuncuların dahil olduğu bir protesto bekliyordum ve bu da oldu. O yüzden de büyük bir hayal kırıklığı yaşamadım açıkçası. Taraftar beklentiyi çok yükseltmiş anlaşılan. Bunda başkanın da payı var tabi ki ama camiayı bir havaya sokma açısından bu bana normal geliyor. Eğer takım dün kazansaydı tepkinin büyüklüğüne küçüklügüne bakmadan camiada olumlu bir hava oluşacaktı ama sahadaki ruhsuzlar yüzünden bu kumar tutmadı.

Başkan hiçbir zaman bu sezon için başarı vaat etmedi. Hatta çile sezonu olacağını bile söyledi. Çok ilginç bir taraftarımız var ki istediği şeyi hemen istiyor. Seçimde Hekimoğlu'nu destekleyenler ve onun listesindeki birkaç kişi olumsuz sonuçları fırsat bilip saldırmaya başlamışlar. Hiç şaşırmadım açıkçası.

el_conquistador
28.02.2016, 13:56
Beklentiler önemli gerçekten. Ben oyuncuların dahil olduğu bir protesto bekliyordum ve bu da oldu. O yüzden de büyük bir hayal kırıklığı yaşamadım açıkçası. Taraftar beklentiyi çok yükseltmiş anlaşılan. Bunda başkanın da payı var tabi ki ama camiayı bir havaya sokma açısından bu bana normal geliyor. Eğer takım dün kazansaydı tepkinin büyüklüğüne küçüklügüne bakmadan camiada olumlu bir hava oluşacaktı ama sahadaki ruhsuzlar yüzünden bu kumar tutmadı.

Başkan hiçbir zaman bu sezon için başarı vaat etmedi. Hatta çile sezonu olacağını bile söyledi. Çok ilginç bir taraftarımız var ki istediği şeyi hemen istiyor. Seçimde Hekimoğlu'nu destekleyenler ve onun listesindeki birkaç kişi olumsuz sonuçları fırsat bilip saldırmaya başlamışlar. Hiç şaşırmadım açıkçası.

Bu camiada sağduyulu insanlar niye bu kadar azınlıkta? Gerçekten çok üzücü...

El Cordobes
28.02.2016, 13:58

seçim sürecinde yarım sezon için "Avrupa olmazsa olmazımız" cümlesi çok kullanıldı. hatta nedeniyle ilgili detaylı açıklamalar yapıldı (sponsor gelirleri,marka değeri vs.). çile söylemi maalesef yapılan sportif hamlelerin karşılığı ortaya çıkmayınca öne sürüldü. ben şahsen bu yönetim geldikten sonra takımın uçmasını filan beklemiyordum ama içine düştüğümüz şu tabloyu da beklemiyordum. sportif manada hatalar yapıldı. umarım önümüzdeki sezon için artık kulislere kulaklar kapanır ve beklediğimiz profesyonel yönetim anlayışıyla takım planlaması yapılır.

Reha Asan
28.02.2016, 14:41

:alkış: :alkış: :alkış:

orhan42
28.02.2016, 14:43
Hami ustanın kredisini tüketecek bu gidişle..Al Ersunu başka maceraya gerek yok..

Gümüshaneli61
28.02.2016, 14:50
Ikinci Lig icin de projeler var mi baskan ?

Saka makada yapmiyorum.

Emre EFENDİOGLU
28.02.2016, 14:54
İnşallah bu kadar ağır bir tepkiyi bir daha göstermeyiz, yer yerinden oynadı baksanıza.

gurur6134
28.02.2016, 14:57
Dunya futbol tarihine gecen protesto icin sagol baskan dunya bizi konusuyor sayende..

gurur6134
28.02.2016, 15:00

Beklentiyi yukselten taraftardi yani oylemi dunya futbol tarihine gececek protesto yapcaz deyip 1 hafta boyunca taraftardan protesto onerilerini isteyen baskan degildi oylemi..pes diyorum pes..baskan taraftari havaya sokmamis aksine hayal kirikligina ugratmistir iyice kusturmustur takima bu tutumuyla..

Numan Yerlikaya
28.02.2016, 15:04
Başkanın tek hatası Hami. Hami de çok büyük hatadır.

ÖmürKaradeniz61
28.02.2016, 15:32
Başkan acilen edebiyat yapmayı bırakmalı.Kendince haklı olabilir ama Türkiyede işler lafla değil icraatla oluyor,hamiyle felan olmaz bu işler gelmesi hataydı zaten.Ersun hocayı çağır gelsin adamın içi gidiyor,bırak lucescu hikayesini olmayacak duaya amin deme.

Adem Akyüz'
28.02.2016, 15:49
Beklentiyi yukselten taraftardi yani oylemi dunya futbol tarihine gececek protesto yapcaz deyip 1 hafta boyunca taraftardan protesto onerilerini isteyen baskan degildi oylemi..pes diyorum pes..baskan taraftari havaya sokmamis aksine hayal kirikligina ugratmistir iyice kusturmustur takima bu tutumuyla..

Sanırım gözden kaçırmışsınız. Yoksa okuduğunuz şeyi anlayabileceğinizi düşünüyorum.

AhmetG.
28.02.2016, 16:57
Başkan gelecek sezon altyapıdan gelen gençler hariç takımda bir kişiyi bile saklamaman ve herkesi göndermen gerekli. Bu ruhsuzluk başka türlü atılamaz. Yapılacak takviyelerle bu iş çözülmez.
Sıkıntı kökten itibaren başlıyor.
Sadece Onur kalabilir o da yeni oyunculara abilik etmesi için. İyi bir fiyat gelirse o da satılabilir. Ama kalması daha mantıklı.

Ahmet Hamza
28.02.2016, 17:32
GÜNDEM TRABZONSPOR ÖZEL : Dün duyum değil istek dedik, bugün haber verelim..
Ersun Yanal'ın yardımcılarınından bir tanesi tamda şu an önemli bir oyuncumuzla Trabzon'da görüşüyor.
Başkanımız Ersun Yanal ile İstanbul'da tekrar bir araya gelecek..
Artık yeter bitsin hayırlısıyla şu iş..!
Gelişme olması durumunda aktaracağız..

Bu sayfa Mehmet Ekici'yle çok yakındı yakındı yanlış hatırlamıyorsam. Bahsedilen futbolcu Ekici olabilir mi?

cimlagava
28.02.2016, 18:15
Herkes şapkayı önüne koysun. 5 dk sakince düşünsün yorum yapmadan önce.
Bu takım tam 5 yıldır eğer kalecisi formda değilse yeniliyor, formdaysa da yeniliyor ya da berabere kalıyor. En son ezerek galibiyetimiz ne zaman ?
Kaç hoca geldi gitti ne değişti? Dün akşam Mustafa Reşit hoca gerçekleri konuştu. Cesur yönetimler lazım. O ne demiş bu ne demiş boşver. Çoluk çocuğun aklıyla camiayı rezil etmeyin artık. Sürekli kavga sürekli tartışma. Eridik bitmek üzereyiz gören yok mu?
Şehirdeki insanlar da bıktı artık. Ben çocuktum bu takım küme düşüyordu ama tribünler doluydu.

Bir yapıcı öneri olmazsa bir arpa boyu da yol alınmaz. Sürekli eleştiri , sürekli eleştiri. Herkes yapabilir bunu. Otur otur ipe diz.

Vkgz
28.02.2016, 20:23
devrim dedin ama başkan herkes koltuğunda çay içmeye devam ediyor.

Uğur Ö.
28.02.2016, 20:33
Yahu Luceskunun geleceği yok getir şu Ersunu bari takımı kümede tutsun. Hami ile olacak iş değil bu.

El Cordobes
28.02.2016, 20:54
Asım Örem:"Zaten Türkiye'nin siyasetçilerinden federasyonuna, hakem kurulundan genel futbol kamuoyuna kadar her kesimden haklılığımız teyid edildi. o nedenle biz de bu işi fazla abartmak istemedik. işi daha da sulandırmanın daha da çıkmaza sokmanın bir faydası yok."

haklıymışız o zaman dağılabiliriz...

yönetimin malum çevreye yakınlığından ziyade bağımlı olduğunu gösteren işaretler canımı çok sıkıyor.

Poor
28.02.2016, 20:56
bugun ersun gelsin diyenler ersunla bu takim kaybedince takim kotu demeye baslicaklar. kim gelirse gelsin bu takimla basarili olamayiz zaten olamadikda.

bu yil bitti arkadaslar daha neden teknik hoca degisikligi bekliyorsunuz yada istiyorsunuz anlamiyorum. getirin ersunu 3 hafta yenilince o gitsin bu sefer getirin tolunayi demeye baslicaksiniz gelsin o da yenilsin bu sefer baskasi gelir

sizde hoca bitmiyor ki gelsinler sirayla bi tur da bu yonetim doneminde atsinlar. kafa iho kafasi aynen devam. zaten sezon bitmis gitmis hala baskana hami uzerinden laf soyluyolar sanki baskan hamiyle 10 sene sozlesme yapti takimi uzerine kurdu sanki ne garip insanlarsiniz

memozcan
28.02.2016, 21:20
bugun ersun gelsin diyenler ersunla bu takim kaybedince takim kotu demeye baslicaklar. kim gelirse gelsin bu takimla basarili olamayiz zaten olamadikda.

bu yil bitti arkadaslar daha neden teknik hoca degisikligi bekliyorsunuz yada istiyorsunuz anlamiyorum. getirin ersunu 3 hafta yenilince o gitsin bu sefer getirin tolunayi demeye baslicaksiniz gelsin o da yenilsin bu sefer baskasi gelir

sizde hoca bitmiyor ki gelsinler sirayla bi tur da bu yonetim doneminde atsinlar. kafa iho kafasi aynen devam. zaten sezon bitmis gitmis hala baskana hami uzerinden laf soyluyolar sanki baskan hamiyle 10 sene sozlesme yapti takimi uzerine kurdu sanki ne garip insanlarsiniz
kardeşim puan tablosuna bakarak bunları yazsaydın keşke..

asilhamsi
28.02.2016, 21:20

Mesele şuki bu yıl bitmedi ve malesef kolay kolay bitmez.Yönetim akıl almaz hatalar yaptı ve krizi malesef yönetemedi.

Bu işin şakası kalmadı.Takım resmen dibe vurdu,kadro dagıldı,basımızda hoca yok ve onumuzde cok kritik maclar var.

Başkana hala şaka geliyor bu olanlar.

Erkan YILMAZ
28.02.2016, 21:32
Başkanın en büyük eksisi göreve geldiğinde ligin bitimine sanki 4-5 hafta var da seneye bakıyoruz artık havası estirmesi

dağlıca61
28.02.2016, 23:00
Muharrem Usta nın sezon sonunda Ersun Yenal veya Tolunay Kafkas ikilisinden birisini getireceğini sanıyorum inşallah yerli olur, benim tercihim Tolunay Kafkas tan yana, sabırsız camia Tolunay hoca ya başarıya giden yolda makul bir süre tahammül edebilir mi şüpheliyim. Muharrem Usta nın başarısızlık halinde yabancı hoca hamlesi de kendisinin son şansı olur.Ama sezon sonunda Lucescu nun gelmesi yaşı, maliyeti başarısızlık halinde ekonomik anlamda batmamız ve çöküş sürecinde enkaz altında kalmamız anlamına gelir.

gurur6134
28.02.2016, 23:06
Sanırım gözden kaçırmışsınız. Yoksa okuduğunuz şeyi anlayabileceğinizi düşünüyorum.
Aynen genc kardesim okudugumu anlayabilcek kapasitedeyim..taraftar beklentiyi yuksek tutmus bunda baskanin da payi var demissin ya bundaki tek sebep baskanin hafta icindeki cikisi ve soylemleriydi diyorum bende ..benimde demek istedigim bu taraftar durup dururken beklentiye girmedi hic sagda solda baska sebep aramaya gerek yok..sanirim seninde gozunden kacmis nedemek istedigim guzel kardesim..

Adem Akyüz'
28.02.2016, 23:09
Aynen genc kardesim okudugumu anlayabilcek kapasitedeyim..taraftar beklentiyi yuksek tutmus bunda baskanin da payi var demissin ya bundaki tek sebep baskanin hafta icindeki cikisi ve soylemleriydi diyorum bende ..benimde demek istedigim bu taraftar durup dururken beklentiye girmedi hic sagda solda baska sebep aramaya gerek yok..sanirim seninde gozunden kacmis nedemek istedigim guzel kardesim..
Siz beklentinin artmasını yüzde yüz başkana bağlıyorsunuz, ben yüzde yetmiş.. Aramızdaki fark bu sanırım. Yoksa ikimizde benzer şeyler düşünüyoruz :)

vendercan
28.02.2016, 23:22
Hami ile devam ederse, bu yönetim kendini bitirir...
Trabzonspor'un gerçek bir hocaya ihtiyacı var...
2000-2001 sezonu yaşanmakta...

Uğur Ö.
29.02.2016, 00:44
Alt tarafla sadece 10 puan var ve alt tarafla hepsiyle maçta oynayacağız. 3 ünüde yenilmeyeceğimizi kim söyleyebilir. Yada bu takımın bu saatten sonra maç kazanabileceğini kim iddaa edebilir. Kalan 12 maçtan max 3 galibiyet alacağımızı düşünüyorum bu kadroyla. 2 beraberlik alsak 7 yenilgi ile takım 38 puan yapar. Alt taraftaki takımlar eğer herhangi biri 11 maç 6 maç kazansa resmen düşüyoruz ki Gençlerbirliği böyle bir çılgınlık yaptıysa Mersin gibi tecrübeli takımda yapabilir. Bir kere böyle bir hesaplamaları yapmamız bile utanç verici.

Jedi
29.02.2016, 01:18
bugün 90 dakika seyrettiğim sivasıda yenemezsek geri kalan maçlara çıkmayalaım...direkt düşelim

tristram
29.02.2016, 01:45
sadi ile devam dediginde hoca konusunda hata yapiyor demistim..o heyecanla o havayla hoca mevzusunun hemen cozulmesi gerekiyordu.sadi ile devam dedi sonra hami geldi simdi kume dusme mucadelesi vermeye baslayacagiz..koca ikinci yariyi cok hafife aldi..kendisine sonsuz destegim var ama konya macida kaybedilirse takimi ligde tutmak adina acilen bir hoca bulunmasi gerekiyor.iceride arka arkaya mersin-sivas maclari bizim icin olum kalim maci olacak.bu maclara da hami degil baska biri cikmali..

Jedi
29.02.2016, 02:21
sadi ile devam dediginde hoca konusunda hata yapiyor demistim..o heyecanla o havayla hoca mevzusunun hemen cozulmesi gerekiyordu.sadi ile devam dedi sonra hami geldi simdi kume dusme mucadelesi vermeye baslayacagiz..koca ikinci yariyi cok hafife aldi..kendisine sonsuz destegim var ama konya macida kaybedilirse takimi ligde tutmak adina acilen bir hoca bulunmasi gerekiyor.iceride arka arkaya mersin-sivas maclari bizim icin olum kalim maci olacak.bu maclara da hami degil baska biri cikmali..

allahtan sivas maçı 19 mart da o zamana kadar sakatların çoğu iyileşir... tabi başka sakatlar vermezsek.

jairzinho
29.02.2016, 06:27
sadi ile gereksiz bir zaman kaybı yaşadı.her zaman söyledim.o 45 günlük kayıp bugünleri hazırladı adeta.hamiye sıfır hazırlık şansı bıraktılar.geldiğin anda operasyonu yapacaktın başgan.

Faik Yılmaz
29.02.2016, 07:59
Sayın Başkan.....

Sivas, Eskişehir , Mersin üçlüsünden birisinin puan almaması için dua eder hale geldik...

Allah razı olsun ekonomik anlamda çok başarılı hamleleriniz var ancak ekonomide ne kadar başarılı iseniz sportif anlamda o kadar başarısızsınız.... Bu böyle devam etmez......

Birde bu yıldan vazgeçtik diye her maçta yenilmek zorundamıyız her maç dökülmek zorundamıyız anlamadım doğrusu....

piskopatrizeli
29.02.2016, 08:11
muharrem başkana söyleyinde şu ersinin yalını kemiğini versin artık.

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 28 Şub (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/703744979651465217)</small>
33- O bir fenomenO bir AnonscuO bir Fenerbahçe sempatizanı
O bir Fb Sponsoru @UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 22 sa.22 saat önce (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/703858349960355843)</small>
İnandık doktorlara!
Öyle böyle dediler
Düşmana çiçek,
Dostlarımıza zehir verdiler..!!

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 28 Şub (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/703743213392289794)</small>
32- Merak içindeyiz FENOMEN bey!Sırada ne var?Fenerbahçeniz için nasıl jestler
düşünüyorsunuz? @UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem) Vine paylaşımlar bekliyoruz

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 27 Şub (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/703710269109710848)</small>
Ersin Gökalioğlu Retweetledi: Ersin Gökalioğlu
27- Meğer Lucescu ile hiç görüşülmemiş...!En başında Elma
Şekeri demiştim! Ne oldu?@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 27 Şub (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/703701373972516865)</small>
21- TS ekonomisi bitti,tükendik,çöküşteyiz dedi!Yapan İHO'ya hesap sor dedik SORAMIYOR!Oy karşılığında anlaşılınca sormaz@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

Faik Yılmaz
29.02.2016, 08:21
Sayın Başkan ;

Takımı düzeltip ilk 5 E sokarsınız diye size oy verdik...

Ama siz son 5 e soktunuz...

Bu işe acilen bir önlem alın....

Sportif başarıda gerekiyor...

Takıma 2.ligde para lazım değil..

kimse dillendirmiyor ama tehlike her geçen gün büyüyor....

Napoli
29.02.2016, 08:30
Umarım bi 5 10 yıl buralarda kimse Hami konuşmaz..Sadi hocayla devam edilmeliydi

Ertan 51
29.02.2016, 08:36
Şikeci tayfasından daha alçak,şikeci tayfasından daha şerefsiz insanlar var canım Trabzonporumun içinde ve etrafında,size diyecek kelime bulamıyorum,kısaca sizin de Allah belanızı versin inşallah diyor işi bitiriyorum :(
(piskopat rizelinin mesajının altına denk getirecektim olmadı kusura bakmayın)

İ. SARAL
29.02.2016, 08:48
Taraftarı dinlemeden ne biliyorsa onu yapmalı. Karşısında çoğu cahil ve futbolun "f" sinden anlamayan bir kitle var.

Cengiz Çubukcu
29.02.2016, 08:57
başkan Ertuğrul Sağlam'ı düşün derim...

CEMEFKER
29.02.2016, 09:00
Tek bir şey...

Futbolcular Başkan'ın "feda" isteğini yanlış anlamış anlaşılan...
"Super Lig'den feda"

UĞUR DURTAŞ
29.02.2016, 09:13
bugün 90 dakika seyrettiğim sivasıda yenemezsek geri kalan maçlara çıkmayalaım...direkt düşelim
**
kendimizi kandırmanın bizlere hiç bir faydası yok.
gerçekçi olmassak hayal edemiyeceğimiz yerde buluruz kendimizi.
dürüst,doğrucu ve gerçekçi olmamız şart.
ligin dibinde eses-sivas-mersin var.
sivas antalya maçında çok istahlı oynadı,tek kale oynadı ama gol atamadı,
eses bursa karşısında özellikle ikinci yarı takım gibi oynadı ama gol atamadı,
mersin,10 kşiyle bile konya karşısında golü yiyene kadar adam gibi,takım gibi oynadı
bunlar bu üç takımın galip gelemeseler bile bu haftaki performanslarının iyi olduğunu gözlerimle gördüm.
**
çok acı ama geçen yılda bu yılda ligin;
en ruhsuz,
en vurdum duymaz,
en kişiliksiz topunu biz oynuyor.
**
bunun bizler gibi yönetimde farkında
teknik heyette farkında
futbolcularda farkında
ama dile getiremiyorlar.
**
şaka değil,bugünden itibaren radikal karrlar alınmassa vay halimize.

Jedi
29.02.2016, 09:20
**
kendimizi kandırmanın bizlere hiç bir faydası yok.
gerçekçi olmassak hayal edemiyeceğimiz yerde buluruz kendimizi.
dürüst,doğrucu ve gerçekçi olmamız şart.
ligin dibinde eses-sivas-mersin var.
sivas antalya maçında çok istahlı oynadı,tek kale oynadı ama gol atamadı,
eses bursa karşısında özellikle ikinci yarı takım gibi oynadı ama gol atamadı,
mersin,10 kşiyle bile konya karşısında golü yiyene kadar adam gibi,takım gibi oynadı
bunlar bu üç takımın galip gelemeseler bile bu haftaki performanslarının iyi olduğunu gözlerimle gördüm.
**
çok acı ama geçen yılda bu yılda ligin;
en ruhsuz,
en vurdum duymaz,
en kişiliksiz topunu biz oynuyor.
**
bunun bizler gibi yönetimde farkında
teknik heyette farkında
futbolcularda farkında
ama dile getiremiyorlar.
**
şaka değil,bugünden itibaren radikal karrlar alınmassa vay halimize.

evet sivas iyi oynadı gibi gozuktu oda antalyasporun berbat futbol anlayışından, sivas ın tum kademeleri sorunlu, gerçek forveti yok,

defansları eh işte, bence sakatsız tam kadro ts rahat yener sivası sahaya iştahlı çıktıktan sonra..

Adem Akyüz'
29.02.2016, 09:45
Gökhan Saral.. Umarım hakkında gereken yapılır. Yoksa yönetimin içinde hep bir kara leke olarak kalacak benim gözümde..

Fatih Öztürk
29.02.2016, 09:59
Reis kaç defa twit attım sana yapma dedim özevlatlara kanma dedim al eli ayağı düzgün bir hoca hem Ziraat Kupasını kaldıralım hemde ligi ilk üç içinde bitirelim kulüp en kısa yoldan paraya boğulsun dedim dinletemedim.
Bak reis;Faruk'a Özkan'a fazla güvenme istedikleri olmayınca kulübü başına yıkarlar kaçma kaçarsın sonra!
Herşeyden geçtik ortada hedef kalmadı git ne yap et iyi bir hocayla anlaş şimdiden kadroyu ayıklamaya başlasın önümüzdeki sezonu net olarak görelim yoksa önümüzdeki sezonda şimdiden çöpe gidecek sevgili başkanım.

seyosti61
29.02.2016, 10:06
muharram usta bu işi becerir. kurumsal kımliği olan bir insan. bu nedenle haminin çapsız olduğunu vizyonunun olmadığını çok ii anlaması lazım ve seneye takımdan göndermesi şart. gs maçından sonra konuşmasını bile beceremeyen hami mandıralıdan bişi olmaz. gönlümüzde hep yeri var ama ts sana agır gelir hami.

Ozan Yılmaz
29.02.2016, 10:16
Gökhan Saral.. Umarım hakkında gereken yapılır. Yoksa yönetimin içinde hep bir kara leke olarak kalacak benim gözümde..
ne olmuş, ne yapmış ki? :confused:

Tayfun
29.02.2016, 10:23
https://twitter.com/GokhanSaralTS

Yönetimdeki kişi çıkmış paralel yapı diyor güler misin ağlar mısın :D :D

Ozan Yılmaz
29.02.2016, 10:29
böyle insanlar yönetime giriyorsa bu kulüpten nasıl başarı bekleyebiliriz ki!
Başkan derhal gereğini yapmalı bu birilerine yaranma sevdasında olan tayfaya.
bu ekiple başarı gelmez! kafaya bak, nasıl çalışıyor :mad:

Faik Yılmaz
29.02.2016, 10:36
İnsanların beceremedikleri ihmali olan her haltı paralele bağlamaları moda oldu....

Kaçak et yakalandı kim yaptı paralel.....

Trafik cezası yazıldı kim yaptı paralel polis yaptı....

Adem Akyüz'
29.02.2016, 10:40
ne olmuş, ne yapmış ki? :confused:
Gs maçında olanları paralele bağladı. Başka bir deyişle Aziz Yıldırım'ı haklı çıkardı. Artık ona mı yalakalık yapıyor yoksa saraya mı bilmiyorm.

Sibel
29.02.2016, 10:42
Gökhan Saral şu an bizi rezil etti yazdıkları ile.
Rezil olduk.

Sefaenes
29.02.2016, 10:44
Baskan acil önlem almazsa Hami onu tarih sayfalarina yazdiracak hem 1461 hem Trabzonspor 1 alt düsecek ondan sonra istedigi tweet atar. Hami Trabzonsporu düşürse umurunda olmaz takimi o kurmadi çünkü

Fatih Öztürk
29.02.2016, 10:50
Namı diğer Gaddar Kerim (Derin Trabzon) paralel işine ne diyecek merakla bekliyorum :)

Ozan Yılmaz
29.02.2016, 10:54
Gs maçında olanları paralele bağladı. Başka bir deyişle Aziz Yıldırım'ı haklı çıkardı. Artık ona mı yalakalık yapıyor yoksa saraya mı bilmiyorm.

Evet twitter hesabına baktım yazdığı rezillikler hala orada duruyor,

tepkimizi gösterelim ilgili şahısa!

başkan acil müdahil olmalı bu konuya,

onu da mesajlara etiketleyerek tepkimizi ortaya koyalım, böyle altını dolduramayıp boş yalaka mesaj yazanlara.

Mert Oğuzlu61
29.02.2016, 11:06
http://i.imgur.com/6i4pz06.png

Bjk bizi yenecek o maçı geçelim. Eğer Konya yı yenemezsek alttaki 3 lüden 2 si kazanırsa biz ne mok yiyeceğiz ayıptır söylemesi ?

Furkan Özdem
29.02.2016, 11:09
Yönetim gelir gelmez yaptığı birçok olumlu işten sonra son zamanlarda saçmalamaya başladı malesef. Açıklamalar, protesto rezilliği vs...

Adem Erdoğan
29.02.2016, 11:25
Resmen 2001-2002 sezonunu yaşıyoruz.

Bjk Bursa galibiyetleriyle başlangıç, Sadi Tekelioğlu, dibe vurmuş ekonomi ve ligde kalma hedefi.

Murat'
29.02.2016, 11:46
Resmen 2001-2002 sezonunu yaşıyoruz.

Bjk Bursa galibiyetleriyle başlangıç, Sadi Tekelioğlu, dibe vurmuş ekonomi ve ligde kalma hedefi.
Sene başından beri aynı şeyi söylüyordum, aynen de dediğim gibi oldu. Yalnız bu sene o sezondan bile kötüyüz bence, ortada tam bir enkaz var.

Ertan 51
29.02.2016, 13:00
Konya-TS..............1
TS-Bjk..................0
TS-Mersin.............3
TS-şikeci sivas......1
Antep-TS..............1
TS-Başakşehir ......1
Gençler-TS............0
TS-şikebahçe........0
Satılmışşehir-TS....0
TS-Rize.................3
Antalya-TS............1
TS-Kasımpaşa.......3

Bana göre alacağımız puanlar anca bu kadar olur :(
o da ne ediyor 27+14= 41
her ne kadar bu düşme lafının konuşulması çok canımı acıtsa da konuşmamız lazım ,önlem almamız lazım,ayağımızı denk almamız lazım,yoksa Allah göstermesin.

gurur6134
29.02.2016, 13:04
http://www.61saat.com/m/futbol/trabzonsporlu-yoneticiden-paralel-yapi-iddiasi-h275409.html
bu kot kafalilardan iho zamaninda yeterince vardi kurtulduk diye seviniyorduk ama anlasilan o ki isimler degismis kafa yapisi degismemis yaziklar olsun inin artik su siyasilerin kucagindan biz utandikca siz zevk aliyorsunuz anlasilan..

gurur6134
29.02.2016, 13:13
Usta su adami yonetimden sutlayacak yurek varmi sende ..cevabini ben verim yok..siyasilere yalakalik yapmak isteyenler bunu trabzonspor kurumsal kimligi altinda yapmasinlar yapmamalilar da kimsenin bu camiayi kucuk dusurmeye hakki yok..gaysey macini ve sezon basindan beri yapilanlari paralel safsatasina baglamak taraftarin akliyla oynamak dalga gecmektir yaziklar olsun paralelin isi diyemi eylemde yapmadiniz c.tesi gunu oylemi kandirdi ag babalariniz sizi..her iste bi hayir vardir gaysey macindaki hayirda yonetimin icindekilerin gercek yuzunu ortaya cikarmasi oldu..yalakalikda ihodan farklari miting miting gezmemeleri bi tek sosyal medya yolunu tercih etmeleri..

Cengiz Çubukcu
29.02.2016, 13:18
bu gökhan saral ne iş yapar ? Allahım sen aklıma mukayyet ol yarabbim ...

Ahmet Kara
29.02.2016, 13:25
Başkan'ın en önemli hatası Hami Mandıralı. Ben inanıyorumki o da Hami'yi isteyerek getirmedi. Mecbur kaldı. Yönetimin halen kredisi var. Sezon başı Hoca seçiminde bir hata daha yaparlarsa bütün kredisini tüketecekler.

nakzo
29.02.2016, 13:27
Konya-TS..............1
TS-Bjk..................0
TS-Mersin.............3
TS-şikeci sivas......1
Antep-TS..............1
TS-Başakşehir ......1
Gençler-TS............0
TS-şikebahçe........0
Satılmışşehir-TS....0
TS-Rize.................3
Antalya-TS............1
TS-Kasımpaşa.......3

Bana göre alacağımız puanlar anca bu kadar olur :(
o da ne ediyor 27+14= 41
her ne kadar bu düşme lafının konuşulması çok canımı acıtsa da konuşmamız lazım ,önlem almamız lazım,ayağımızı denk almamız lazım,yoksa Allah göstermesin.
Konya 1 puan,bjk bence yenilmeyeceğiz 1 puan,mersin3 puan,sivas 1puan,antep,1 puan,başakşehir 0 puan bence Gençlerbirliği küme düşme işinden yırttı o maçta hiç tehlikesi kalmayacak yeneceğiz 3 puan,şijebahçe 0 puan, eskişehir o maça kadar düşmüş olacak kazanacağız 3 puan,ri,e 3 puan,antalya,0 puan,kasımpaşa 1 puan:17 puan toplamda 20 puanla ikinçi yaryı bitireceğiz toplamda 44 puan ..ben 35 -37 puanında küme düşme hattına yeteceğini düşünüyorum.Hanı biz bu hesapları yapıyoruz ustanında hiç olmazsa futbolcularla ve komle teknik ekiple bir durum değerlendirme toplantısı yapması gerektiğini düşünüyorum.Bu kadar RAHATLIK OLMAZ SEN KOCA İKİNCİ YARIYI HEDEFİMİZ YOK DİYE BAŞLARSAN GÖREVE ,FUTBOLCUDENEN GEBEŞLERDE SENİ BU HALE SOKAR.

Murat'
29.02.2016, 13:29
Paralel yapı lafından midem bulanmaya başladı artık, birileri sıkışınca ağzına bu lafı pelesenk ediyor.

El Cordobes
29.02.2016, 13:37
Usta su adami yonetimden sutlayacak yurek varmi sende ..cevabini ben verim yok..siyasilere yalakalik yapmak isteyen mallar bunu trabzonspor kurumsal kimligi altinda yapmasinlar yapmamalilar da kimsenin bu camiayi kucuk dusurmeye hakki yok..gaysey macini ve sezon basindan beri yapilanlari paralel safsatasina baglamak taraftarin akliyla oynamak dalga gecmektir yaziklar olsun paralelin isi diyemi eylemde yapmadiniz c.tesi gunu oylemi kandirdi ag babalariniz sizi..her iste bi hayir vardir gaysey macindaki hayirda yonetimin icindekilerin gercek yuzunu ortaya cikarmasi oldu..yalakalikda ihodan farklari miting miting gezmemeleri bi tek sosyal medya yolunu tercih etmeleri..

iho siyasetle o kadar seviyesiz, o kadar bayağı ve o kadar yalakaca bir ilişki kurma biçimi geliştirdi ki artık siyasetle alenen fakat medeni ölçülerde ilişki kurmak camiaya ve taraftara rahatsızlık vermemeye başladı maalesef. ölümü gösterip sıtmaya razı etmek dedikleri bu olsa gerek.

bu durumun sinyalleri geçtiğimiz haftalarda yapılan birlik ve beraberlik toplantısında verilmişti. rahatsız edici görüntüler vardı ama sözde "siyaseti kullanacağız" diye ses çıkmadı. bu lafı söyleyenler de çok net biliyorlar ki bu güruh istediğini almadan, karşılıksız sana günahını bile vermez. 13 sene sonra bunu anlamış olmamız gerekiyordu sanırım. daha akyazının rantı bekliyor...

ilk etkileri maalesef dozajı düşürülen protestoda gördük. dünyayı sallayacakken ülke gündemine bile giremedik. yönetimin söylemlerinden anladığımız bu işi abartmayın diye bir yerlerden kulaklarına bir şeyler üfürüldü. ne yazık ki...

nakzo
29.02.2016, 13:39
Başkan'ın en önemli hatası Hami Mandıralı. Ben inanıyorumki o da Hami'yi isteyerek getirmedi. Mecbur kaldı. Yönetimin halen kredisi var. Sezon başı Hoca seçiminde bir hata daha yaparlarsa bütün kredisini tüketecekler.

Takım çok çok çok kötü hem adam satma hemde en az 6 adam almak gerekecek sezon sonu gelmeyecek bir lucescu sevdası bizi batırır.İho vahit sevdasına transferde çok geç kaldı,sonrasında yanlış ve acele transferler hem ekonomimize batırdı hem de elimizde ederinin 3 katı paralar verilmiş Türkiyenin en kötü kadrosu var.Yapılacak şey basit ersun boşta sezon sonuna kadar sana 1.ve 2.öncelikli transfer listesi hazırlar.Takımı izlemesine gerek yok zaten biliyor ha bir maç izleyen bir adamda bosiden,okaydan,özerden,yumludan,yusuftan,musadan, salihten hiçbir bok olmayacağını bilir hiç vakit kaybetmeye gerek yok.Hami Tevekeliyle,bir toplantı yap bu takımı gerekirse komple defans oynatsın gerekli puanı al ondan sonra bir daha gelmemek üzere postala TRT ye ,anca orda gol yorumlar.

Ahmet Kara
29.02.2016, 13:41
Takım çok çok çok kötü hem adam satma hemde en az 6 adam almak gerekecek sezon sonu gelmeyecek bir lucescu sevdası bizi batırır.İho vahit sevdasına transferde çok geç kaldı,sonrasında yanlış ve acele transferler hem ekonomimize batırdı hem de elimizde ederinin 3 katı paralar verilmiş Türkiyenin en kötü kadrosu var.Yapılacak şey basit ersun boşta sezon sonuna kadar sana 1.ve 2.öncelikli transfer listesi hazırlar.Takımı izlemesine gerek yok zaten biliyor ha bir maç izleyen bir adamda bosiden,okaydan,özerden,yumludan,yusuftan,musadan, salihten hiçbir bok olmayacağını bilir hiç vakit kaybetmeye gerek yok.Hami Tevekeliyle,bir toplantı yap bu takımı gerekirse komple defans oynatsın gerekli puanı al ondan sonra bir daha gelmemek üzere postala TRT ye ,anca orda gol yorumlar.
Ersun kaçti gitti abi. Gs'ye gider artık bu saatten sonra. Başkan olmayacak duaya amin diyor(Lucescu). Sezon sonu artık bir tane daha Vahid ve Broos faciası yaşarız.

gurur6134
29.02.2016, 13:47
iho siyasetle o kadar seviyesiz, o kadar bayağı ve o kadar yalakaca bir ilişki kurma biçimi geliştirdi ki artık siyasetle alenen fakat medeni ölçülerde ilişki kurmak camiaya ve taraftara rahatsızlık vermemeye başladı maalesef. ölümü gösterip sıtmaya razı etmek dedikleri bu olsa gerek.

bu durumun sinyalleri geçtiğimiz haftalarda yapılan birlik ve beraberlik toplantısında verilmişti. rahatsız edici görüntüler vardı ama sözde "siyaseti kullanacağız" diye ses çıkmadı. bu lafı söyleyenler de çok net biliyorlar ki bu güruh istediğini almadan, karşılıksız sana günahını bile vermez. 13 sene sonra bunu anlamış olmamız gerekiyordu sanırım. daha akyazının rantı bekliyor...

ilk etkileri maalesef dozajı düşürülen protestoda gördük. dünyayı sallayacakken ülke gündemine bile giremedik. yönetimin söylemlerinden anladığımız bu işi abartmayın diye bir yerlerden kulaklarına bir şeyler üfürüldü. ne yazık ki...

Yemin ederim memleketimden sogudum nefret ettim bu tur insanlar ve yanar donerlikleri yuzunden resmen trabzonspor sevdamdan vazgecmem icin zorluyorlar beni ama direniyorum bunlara inat yuzsuz herifler..

SEDER
29.02.2016, 13:51
ahh bee başkan sen değilmiydin yanlış tercih yapmayacağız diyen...hami yerine sadi hocayla devam edilseydi keşke.. fatih atik i oynatıyor herif. sadi yusufu sol bek oynattıydı sol taraftaki sıkıntı çözüldüydü. bu hami gene musa nizam a döndü. ki bana göre takımdaki en kötü oyuncu musa nizam..o kadar yanlış kadro o kadar saçma değişiklikler yapıyor ki sadi hocayı mumla aradık.acilen gönderilmeli..

kyodou
29.02.2016, 13:54
Gökhan Saral' ın açıklamaları neden bu kadar tepki alıyor anlamış değilim. Söyledikleri doğru olabillir.

"Paralelciler Şikebahçe' ye kumpas kurmuş" tezi doğru olduğunu varsayarsak, bu; "Şike yapmadılar" anlamına gelmiyorki. "Şikeyi paralelciler ortaya çıkardı" demek oluyor sadece.

Mesela sıradan bir cinayeti Pkk' lı biri ihbar etse, fail ceza almayacak mı ?

"Tapeleri paraleler ortaya çıkarmış, o yüzden delil olarak sayılmasın" gibi saçmasapan görüşleri kabul edenler pis pis sırıtıyor şuan. Gökhan Saral' ın açıklamaları talihsiz ve gereksizdi kabul ama; "Şikecilerin tarafında" iması yapmak da haksızlık.

Paraleller neden Şikebahçe' nin yaptığı şikeyi ortaya çıkardı ? Aziz Yıldırım' ın paralelcilerle ilişkisi ne ? Darbe planında nede Şükrü Saraçoğlu stadının ismi geçiyor ? Bunlar sorulmalı. Şike cezalarının yanında bunların da üstüne gidilmesi gerekirken, suçu suçla örtbas edenlerin ekmeğine yağ sürmeyin.

Paralel kumpas yapmışsa Şikebahçe haklı olmuyor, daha da haksız oluyor. Bunun ayrımını yapamayan zihniyet onların işini kolaylaştırıyor.

3 Temmuz süreci; "Şikebahçe şike yaptı mı, yapmadı mı ?" kavgasından, "Paralel kumpas kurdu mu, kurmadı mı" kavgasına döndü. Paralelin kumpası kanıtlanırsa bizim taraftar susup kalacak hale geldi. Yav bize ne kim kumpas kurmuş kurmamış ? Şike yapıldı mı ? Yapıldı. Banane kim ortaya çıkarmış, kim dinlemiş ??? Algı yönetimlerine kanmayın...

İ. SARAL
29.02.2016, 14:05
Bu Gökhan Saral orijinal Saral değil galiba. Soyadını değiştirmiş, ya da ben yanlış biliyorum.

Oğuz ZEYTİN
29.02.2016, 14:08

Bu bir...

Evet, sayin baskan etrafindaki butun yalakalardan kurtulmali. Bunlarin cogu basketbol takiminda Muharrem Bey'i yanlis yonlendirdi. Simdi ayni hatalari yapiyorlar.

Samimi uyarilarimizi Hekimogluculuk seklinde degerlendiren dostlar da sanirim olan biteni sogukkanlilikla gormeye basladi.

faik celikoflu
29.02.2016, 14:14
Başkan şu anda efsane olmaktan gazoz olmaya giden korku tünelinde...

Bakalım geri mi dönecek, acil çıkıştan mı kaçacak, yoksa gazoz havuzuna mı düşecek.

Faik Yılmaz
29.02.2016, 14:27
Takım kesinlikle küme düşmez buna inanıyorumda...

korkusunu yaşamak bile yeterince rezalet bir durum.....

Fatih Öztürk
29.02.2016, 14:36
Bu Gökhan Saral orijinal Saral değil galiba. Soyadını değiştirmiş, ya da ben yanlış biliyorum.

Gökhan Saral malûm Saral sülalesinden değil,Bu arkadaş Vakfıkebir'li.

Ahmet Kara
29.02.2016, 14:48
Belliki kulübün içerisinde her konuda fikir ayrılığı var. Bu ileride çok sorun yaratır.

smart
29.02.2016, 14:51
Hami istifa

İ. SARAL
29.02.2016, 14:53

Evet bizden değil diye biliyorum bende, soyadını değiştirmiş.

Dip.Ing.Mag.
29.02.2016, 14:57
Takım kesinlikle küme düşmez buna inanıyorumda...

korkusunu yaşamak bile yeterince rezalet bir durum.....

Valla ben hic te öyle düsünmüyorum, bu pislik düzende bizi harcarlar, ki bu seneki Kadar katledildigimiz görülmemistir dünya üzerinde. takim desen zaten tam küme düsmelik bunu firsat bilip dibe yollayabilirler bizi ki ebediyysen sesimiz solugumuz kesilsin diye.

ucurum
29.02.2016, 14:58
Muharrem USTA'yı eleştirmek tabi ki herkesin en doğal hakkı ancak ben olabilecek en iyi senaryoyu izlediğimizi düşünüyorum.

Hami'yi takımın başına getirdi. Sadi Hoca 2-0'dan 2-4 maç vermişti Bursa'ya. Hadi ben gene de Sadi ile devam edilse rahatsız olmazdım.

Hami, Galatasaray maçını kazanmıştı. Kazanmasının sebebi de açık oynamasıydı. Galatasaray maçını alsaydı bence Osmanlıspor maçını da alırdı bu kadar eksiği olmazdı. Hami'nin başarısız olduğunu düşünmüyorum. Bu iki maçı almış olsaydı şu an başarısız olduğunu düşünenlerin de onu başarısız bulacağını sanmıyorum.

USTA'ya gelince. Trabzonspor Galatasaray maçından moral motivasyon puan ve oyuncu eksiği açısından maksimum zarar gördü.

Eğer takım başında İHO olsaydı, takım şu an hak mahrumiyetleri, ekstra kayıplar, hükmen mağlubiyetler, ömür boyu menler ve tüm Türkiye'nin haklı görürken haksız olduğunu düşündüğü bir noktaya çoktan gelmişti. Bu yönetim OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNADI.

Kaleyi içten fethederken, tüm silahlarınızı çıkarıp önüne gelene ateş etmezsiniz. Önce yakınlık kurarsınız sonra yavaş yavaş Bizans oyunlarına döner iş.

USTA'nın ve Hami'nin doğru işler yaptığını düşünüyorum. USTA'ya tek bir eleştirim var.

Hakem o düdüğü asacak gitsin Fitness klübüne geri dönsün demeyecekti. Evet belki de en dik durduğu nokta ve ben karşı çıkıyorum.
Öncelikle bu Trabzonspor halkının gazını almak idi.
İkincisi eğer dediysen olması gerekiyordu. Bence tam tersi, Deniz bir iki hafta dinlendirilip maça çıksaydı Trabzon'un yanındaki klüp sayısı 10'dan 20'ye çıkardı. TFF'nin Kuddusinin kredi 10'dan 5'e düşerdi. Çünkü bu saatten sonra zaten adam gibi maç yönetemeyeceği aşikar. En ufak bir hatada da sıradaki takım bu sefer bizim düşmediğimiz hataya düşüp adamı linç bile edebilirdi...

USTA doğru olanı yaptı ama genel olarak. Hami'ye tek eleştirim var, oyunculara çok ısrar ediyor. Atik ve Sefa'ya istediğin kadar tahammül et olmuyor ama sana da saygı duyuyorum. Bir bildiğin vardır.

Şimdi sonuç olarak, size bir hikaye anlatayım. Anne çocuğunu alıp sahile tatile gitmişler. Takmış çocuğuna kırmızı şapka, bırakmış oynasın diye. Denizden bir dalga gelmiş, çocuğu almış. Anne gitmiş kıyıya açmış ellerini, Allahım demiş, bana çocuğumu geri ver başka bir şey istemem. Bunu söyler söylemez bir dalga daha gelmiş çocuk annesinin kollarına geri dönmüş. Sarılıp öptükten sonra kadın yukarı dönerek tekrar seslenmiş: Allahım bir de bunun kırmızı bir şapkası vardı...

Biz Trabzonspor'u çoktan kaybetmiştik İHO döneminde. Dediği çile dönemi ya, inanmayın, Trabzonspor Morgta şu an. Dönmesi mucize. Bu noktada USTA'yı Hami'yi eleştirmek ÇOK AMA ÇOK KOLAY!!!

Biz zor olanı yapıp kötü gününde bu takıma sahip çıkmalıyız.

Tayfun
29.02.2016, 15:09
http://www.ntvspor.net/canliyayin

Başkan ntvspor'da ...

Mustafa YILMAZ
29.02.2016, 15:20
fotomaç işi paralele bağlamıştı haberi görünce iyi küfür etmiştim şimdi bizim yöneticimiz paralel diyor... eğer usta bunlarla yola devam edecekse olmaz bir gram ilerleyemeyiz düzen değişecek diyor ama bu biat ederek olmaz..

o kadar güvendim o kadar inandım etma başkan..

bu küçük bir olay değil bu bir niyettir.

Ahmet Kara
29.02.2016, 15:40
MUHARREM USTA : Takım kaptanlarıyla hakemlerin sene içerisinde sıkça bir araya gelmesini sağlamalıyız. Kulüp başkanlarıyla, kulüp yönetimleriyle hakemlerin sık sık bir araya gelmesini sağlamalıyız. Hakemlerin asli görevi ne? Bu sisteme hizmet etmek. Onlar aslında ücretleri karşılığında sisteme hizmet eden kişiler. Ben hastaneciyim, hastanede çalışan birinin asli görevi nedir en iyisini yapmak. Hakemler de öyle. Futbol için en iyisini yapmak için hakemler de bizim yanımızda olmalı. Ama bakıyorsunuz herkesin bir gettosu var. Herkes kendi dünyasına çekilmiş. Biz şunu istiyoruz. Futbol Federasyonu'ndan 22, 23 tane hakem çalışsın.Bunların maaşı eşit olsun. Ama bu hakemlerin ekonomik kaygılar nedeniyle başka yerlerde çalışmasına müsaade edilmemeli. Hakemlerle, yöneticiler, takım kaptanları görüşürse böyle mi olur. Hakemlik müessesinin futbolun gerçek sahibi olan kulüpler üzerinden yönetilmesi lazım. Kulüpler Birliği'nin görevlerinin yeniden düzenlenmesi lazım. Modern dünyadaki gibi. Bunun en önemli örneği İngiltere. Biz buradan 18 kulüp bunun altına imza atarak kalktık. Mottomuz şu: Bu düzen değişmeli!'' dedi.
Bitnel defterini kapattığını belirten Usta, ''Ben Deniz Ateş Bitnel konusunda artık bir şey söylemeyeceğim. TFF'nin basın toplantısına bakarsanız, kararı görürsünüz. Paragraf arasında kararı açıkladılar. Daha fazla girmek istemiyorum. Futbolda böyle adaletsizlikler sadece bize yapılmadı ama biz bunlardan en çok çeken takımız. Biz ligin ilk yarısındaki Galatasaray maçında da bunu yaşadık. Dejavu. Gördüğümüz şeyi bize tekrar göstermenize gerek yok. Şimdi ne oldu, sakatlarımız vardı. Cezalılar eklendi. Motivasyonumuz düzeldi. E peki bunlar ileride olmayacak mı? Olacak. O yüzden diyoruz ki bu düzen değişmeli... Taraftarın futbola bir inancı kalmadı. Mutlu oluyor mu, olmuyor. Bunu kötü bir tiyatro sahnesinden uzaklaştırma zamanı geldi. Bugün bu konularla ilgili daha sıkı bir şekilde çalışacağız. Federasyona karşı değil, federasyonla birlikte... Hakemlere karşı değil, hakemlerle birlikte... Taraftara karşı değil, taraftarla birlikte çalışacağız. '' şeklinde konuştu.
Müftoğlu'nun istifasını neden istemediğini açılayan Muharrem Usta, ''Müftüoğlu'nun açıklamalarında kesinlikle hayal kırıklığına uğradım. Ama bir yandan da anlamaya çalıştım. Türkiye'de sistem değişmediği sürece başkanlar değişse ne olur? Kuddusi bey ilk ve son başkan mı? Sorun başkan sorunu değil Türkiye'de. Sorun bir sistem sorunudur ve bu sistem iflas etmiştir. Bu sistem bitmiştir, tükenmiştir. Kuddusi Müftüoğlu da Yıldırım Demirören de kulüpler de başkanları da sistemin bittiğinde, var olan düzenin geri kalmış olduğu noktasında birleşmemiz lazım. Müftüoğlu'nun verdiği demeçlerden tatmin olmamama rağmen bu düzenin değişmesine katkıda bulunursa tarihe ''değişime katkı sağladı'' şeklinde geçer. '' dedi.
Trabzonspor camiasının büyük beklentilerinin olduğunu belirten Usta, ''Camianın beklentisi elbette ki üst düzeye çıktı ama bizim sağduyulu hareket etmemiz gerek. Ben Trabzonspor'un yolculuğundan eminim. Hangi adımları attığımızı biliyorum. Nereye gittiğimizi de biliyorum. İrtifa kaybettik. 4 koldan yeniden yapılanma içerisindeyiz. Nasıl ki Türk futbolu için bunu diyorsak Trabzonspor'da da düzen değişecek. Her türlü değişmesi lazım. '' ifadelerini kullandı.
Bundan sonra Riva'da daha sık bulunacağını belirten Usta, ''Müftüoğlu ve Demirören'le defalarca görüştüm ama bunları kamuoyuna aktaracağım şeyler değil. Tabii ki Trabzonspor'u konuştuk. Trabzonspor'a yapılan haksızlığı söylediler. Ama mutlak manada Türkiye'de yeni bir düzene ihtiyacımız olduğu noktasında birleştik. Riva'yı bizim olarak görüyorum. Orayı başka bir yer olarak görmek istemiyorum. Riva bundan sonra benim evimdir. Ben Riva'da sıkça görüneceğim. Ama Riva'ya Trabzonspor'a katlı sağlayayım diye gitmem. Riva'ya gitme nedenimiz yeni düzende birbirimizi anlamaya çalışmak için gitmeliyiz. Birbirimize uzak olmamalıyız, birbirimizi anlamalıyız. İnsanlar konuştukça, dertleştikçe bazen karşılıklı seslerini yükselttikçe anlaşırlar. Kim ne kadar gider bilemem ama ben Riva'ya sıkça gideceğim dedi.

alone_6161
29.02.2016, 15:49

Malum Saral sülalesinden olan milletvekili Oktay Saral'ın da aşağıdaki demeçlerini unutmadık.

"Şike yaptık biz. Yapmayan bir tane takım yok Trabzonspor’da bunun içerisindedir. Hatır şikesi deyin ne derseniz deyin şike yapmayan bir tane kulüp yok herkes yaptı kimi 10 yıl evvel kimi 15 yıl evvel herkes şike yaptı"

emre6117
29.02.2016, 16:26
fotomaç işi paralele bağlamıştı haberi görünce iyi küfür etmiştim şimdi bizim yöneticimiz paralel diyor... eğer usta bunlarla yola devam edecekse olmaz bir gram ilerleyemeyiz düzen değişecek diyor ama bu biat ederek olmaz..

o kadar güvendim o kadar inandım etma başkan..

bu küçük bir olay değil bu bir niyettir.

Şike olaylarının olmasında ve ortaya çıkartılmasında parelelin parmağı var zaten. Yok diyen hiçbirşey bilmiyordur. Mesela zaten azizi indirmekti bunu da bilmeyen yok.ama asıl mesele fb o sene şike yapmıştır. Ve bu kanıtlanmıştır.olan bize olmuştır. Şampiyonluğumız çalınmıştır. Parelelin işin içinde olması şike olmadığı anlamına gelmez. Ama bir sporsever olarak şikeden hapis yatmaya da karşıyım. Şikenin cezası sahada verilir. Yani takıma tff olarak verilir. Bşz de tm tersi oldu. Aziz ceza yedi fbye birşey olmadı türkiye içinde.sadece bunu okumak bile azize yönelik yapıldığını ortaya koyuyor. Net sonuç şike yapmasaydı aziz. İster kumpas olsun ister olmasın. Fb o sezon şikeyle şampiyon olmuştur.sonuxunda 3 yıl men yemiştir. Türkiyede hiçkimse fbye traftarı ve lobisinden dolayı ceza verememiştir. (TÜM SİYASİLER. MEDYANIN ÇOĞU. Fbyi masum görmüştür. Çünkü güçlüler. Ve türkiyede güçlünün borusu ötüyor malesef.

Mehmet BAŞ
29.02.2016, 16:44
Hayatımda bir şeyden emin oldum.

Trabzonspor taraftarı son dönemde yaşadıkları olumsuzluklar nedeniyle sağlıklı düşünemiyor.

Sadi'nin arkasına bir tek teneke bağlamadınız, şimdi keşke Sadi kalsaydı diye üzülüyorsunuz.

Ayıp artık!

Sizin bu ayarsız tavırlarınız, herkesin arkasından hayasızca küfür etmeleriniz kadar hiç bir şey bu kulübe zara vermedi. Vermiyor, vermeyecek!

Bu kulübün çıkardığı tüm değerleri aşağıladınız! Küfür ettiniz, yerin dibine soktunuz!

Biraz da kendinize bakın...

(NOT: Bu sözler buradaki herhangi birinin şahsına söylenmemiştir.)

slmn
29.02.2016, 17:04
Şike olaylarının olmasında ve ortaya çıkartılmasında parelelin parmağı var zaten. Yok diyen hiçbirşey bilmiyordur. Mesela zaten azizi indirmekti bunu da bilmeyen yok.ama asıl mesele fb o sene şike yapmıştır. Ve bu kanıtlanmıştır.olan bize olmuştır. Şampiyonluğumız çalınmıştır. Parelelin işin içinde olması şike olmadığı anlamına gelmez. Ama bir sporsever olarak şikeden hapis yatmaya da karşıyım. Şikenin cezası sahada verilir. Yani takıma tff olarak verilir. Bşz de tm tersi oldu. Aziz ceza yedi fbye birşey olmadı türkiye içinde.sadece bunu okumak bile azize yönelik yapıldığını ortaya koyuyor. Net sonuç şike yapmasaydı aziz. İster kumpas olsun ister olmasın. Fb o sezon şikeyle şampiyon olmuştur.sonuxunda 3 yıl men yemiştir. Türkiyede hiçkimse fbye traftarı ve lobisinden dolayı ceza verememiştir. (TÜM SİYASİLER. MEDYANIN ÇOĞU. Fbyi masum görmüştür. Çünkü güçlüler. Ve türkiyede güçlünün borusu ötüyor malesef.

Paralel(!) azizi indirip ne yapacak ya bizim taraftarımız bile şikecilerin ağzından konuşuyor, ayrıca ne demek hapise karşıyım şikenin hırsızlıktan ne farkı var, ayrıca Eskişehir maçında vefat eden abimiz ne olacak? Hepimizin çalınan hayalleri, bozulan psikolojileri!

Bugün itibariyle daha net gördüm ki bizim camiamıza her şey müstehak.

Cengiz Çubukcu
29.02.2016, 17:05
başkanın açıklamaları sadece Trabzonspor'u değil Türk futbolunu da içine alan bir çözüm önerisi sunuyor...

jairzinho
29.02.2016, 17:16
acaba keşke hekimoğlu mu kazansaymış seçimi diye düşünmeye başladım.samimiyet konusunda hekimoğlu şu anda bana daha samimi geliyor.sebebi şu.

usta her tv konuşmasında sunum yapar gibi konuşuyor.devamlı bir mesaj verme kaygısı var.samimiyetten uzak görüyorum bu durumu.

tribünlerde de usta dan çok hekimoğlu görünüyor.başkan tv lerde mesaj verirken hekimoğlu tribünde taraftarla birlikte.

jairzinho
29.02.2016, 17:19
daha yanı başında iho dan hesap sorulmazken türk futbolunu kurtarmaya çıkmakta enteresan.2 yılda yapılan transfer rezillikleri eleştirildi.sonra ne oldu? iho makamından jeep eşliğinde uğurlandı.bu işte bi terslik var aga.

Ertan 51
29.02.2016, 17:31
acaba keşke hekimoğlu mu kazansaymış seçimi diye düşünmeye başladım.samimiyet konusunda hekimoğlu şu anda bana daha samimi geliyor.sebebi şu.

usta her tv konuşmasında sunum yapar gibi konuşuyor.devamlı bir mesaj verme kaygısı var.samimiyetten uzak görüyorum bu durumu.

tribünlerde de usta dan çok hekimoğlu görünüyor.başkan tv lerde mesaj verirken hekimoğlu tribünde taraftarla birlikte.
Anlık belki daha iyi olabilirdi(bana kalırsa hiç alakası yok,kesinlikle çok daha kötü olurdu)
ama sonrasında TS nin sonu olurdu,şaka falan değil gerçekten maddi durum,plansızlık,çapsızlık derken uçuruma gidiyorduk,Hekimoğlu da bunu toparlayamazdı. Bu günü düşünmeyelim,sabredelim, mevcut başkan kulübü toparlayacaktır. Ama bunlar bizde olur mu,çok zor,görüyoruz işte,yönetimin içinden söylenenleri,yerel basını, hepsi birer ejderha olmuş saldırıyor da saldırıyor. Belki biraz abartı olacaktır,bana katılmayanlara da saygı duyar hak veririm ama ben M.Usta nın son şansımız olduğunu düşünüyorum.

Jip ile uğurlama işi nezaket ve TS başkanını uğurlama adına,makama saygı adına,hoş görü ve birlik mesajı adına 10 numara bir işti bana kalırsa.Terslik falan yok.

Kamer'
29.02.2016, 17:31
Birkac gundur Ustaya yonelik elestiriler artmis durumda . Elestiri her zaman olmali karsi degiliz tabiki ama bu durumu firsat bilip "boyug basgan iho geri gel bunlar senin tirnagin olamaz " gibi yorumlara sosyal medyada rastladikca ve bu yorumlarin desteklendigini gordukce midem bulaniyo .
Trabzon insanini gozumde fazla buyutmusum diye dusunuyorum artik , kabadayi ruhlu , her konuda bilip bilmeden konusan insanlar cok fazla . Bu adamlar laftan da anlamaz ki yapacak bir sey olsun .

Neyse , ben ruh sagligim acisindan bir yil boyunca hicbir yorumu okumama forumlarda gezmeme karari aldim . Cunku bu yorumlar beni takimin yenilmesinden daha cok uzuyor .

Hakkinizi yemeden de gecmeyeyim , bmn bu konuda ortalamanin cok uzerinde . Ama azinlikta .

bordox
29.02.2016, 17:56
Muharrem Usta doğru bir strateji ile ilerliyor.
Uzlaşmacı bir profil ile sorunları çözmeye çalışıyor,karşıdakine bir şans veriyor veya öyle görünmek istiyor.
Söylediği değişimi başlatmak için daha sert söylemlere girdiğinde hiç kimse başkanı suçlayamacak,biz iyi niyet gösterdik ama buna samimi cevap alamadık diyecek,eğer istediği değişim sağlanmazsa.

Taraftarımız her zamanki gibi yine sabırsız ve beklemek nedir bilmiyor.
Bu uzun ve zor bir süreç beklemek ve destek olmak gereklidir.
Hami Mandıralı belki takıma bir şey vermedi ama bundan sonra efsane futbolcuyum,Hocalık ilk benim hakkım asalaklığını bitirilmesi için çok faydalı oldu.