PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öğretmenler Günü Kutlu Olsun... (2007)

sümela61
24.11.2006, 13:00
hepinizin bildiği üzere bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü... bir milletin ilerlemesine, aydınlanmasına katkıda bulunacak en önemli iki meslek, (bence) öğretmenlik ve (hangi din olursa olsun) din adamlığıdır...

bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu olsun... inşallah çok daha iyi şartlarda görev yapıp sadece işlerine ve çocuklarına konsantre olabilirler...

bu arada BMN sayesinde tanıştığım iki renkdaşımız da, öğretmenler bildiğim kadarıyla... mega61 (metin) (bayadır gözükmüyor ortalıkta, Samsun'a kitap kampanyası gibi çok güzel bir işe öncülük de etmişti hatırlarsanız) ve tsukru61 (şükrü)... özellikle onların bu anlamlı günlerini de kutlarım...

Mehdi
24.11.2006, 13:16
abi böyle güzel bir konuyu başlığa taşıdığın için teşekkürler.bende bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum.

A.Hilal Çakıroğlu
24.11.2006, 13:18
başta BMN.deki öğretmen ve öğretmen adayları olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun :)

Mehmet_Mercanlı
24.11.2006, 13:20
bu kutsal görevi onuruyla yerine getiren tüm ÖĞRETMENLERİMİZİN öğretmen günleri kutlu olsun.

Erdinç Dilek
24.11.2006, 13:31
Bende ezikbahçeyi tutan ve öğretmen adayı olan kayınçoma yazdığım mesajı yayınlamak istiyorum:)
öğretmen adayına selamlar olsun
tümü trabzonsporlu olan bir sınıfın olsun
yolun ve bahtın açık olsun
öğretmenler günün kutlu olsun

zky_ts
24.11.2006, 13:42
Bütün öğretmenlerimizin bu güzel günü kutlu olsun...

Murat'
24.11.2006, 14:04
Birçok öğretmenin oldu şimdiye kadar bazılarından çok şey öğrendim,bazılarını çok sevdim , bazılarnı da hiç sevemedim...ama herşeye rağmen hepsine çok teşekkürler..çünkü hepsinden bişeyler öğrendim..Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun...

Berberoğlu
24.11.2006, 14:36
Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.. Özellikle de babam(emekli), kızkardeşim(üniversite son sınıf) ve de nişanlımın...:cool:

Sevgi
24.11.2006, 14:37
başta yengem olmak üzere tüm öğretmen ve öğretmen adayı arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun :)

sweetrose
24.11.2006, 14:49
Başta, En Büyük Öğretmen Mustafa Kemal' rahmetle anarken, eğitim ordumuzda görev alan bütün öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Tüm öğretmenlerimizin bu mutlu günü kutlu ve mutlu olsun.

Naim
24.11.2006, 14:53
Tüm BMN deki Öğretmenlerin Öğretmen Adaylarının Öğretmenler günü kutlu olsun

Öğrencilere Trabzonspor Sevgisini aşılamayı unutmayın
:D

sümela61
24.11.2006, 14:57
Tüm BMN deki Öğretmenlerin Öğretmen Adaylarının Öğretmenler günü kutlu olsun

Öğrencilere Trabzonspor Sevgisini aşılamayı unutmayın
:D

hay yaşa Naim... ben unutmuşum bunu belirtmeyi, bu çok önemli... öğretmenler "model" olduklarını unutmamalı; Trabzonspor atkıları, ürünleri ile Trabzonspor'un büyüklüğünü aralara sıkıştırmalarıyla, ufaklıkların Trabzonspor gerçeğinden "bihaber" olmamalarını sağlamaları lazım... ;)

Mustafa Önal
24.11.2006, 18:12
TÜM yurdumun güzel öğtretmenlerinin bu gününü kutlarım. ayrıca kendimde bir öğretmen adayı olarak kendi günümü kutlarım.:) bulunduğum her yere Trabzonspor sevgisini taşıyacağımdan ve aşılayacağımdan şüpeniz olmasın.

fanatik_zuzu
24.11.2006, 18:15
öğretmenler gününü bende kutluyorum..görevleri çok kutsal;)

Harun
24.11.2006, 19:56
Ne yazık ki değerlerimizi kaybettiğimizin tartışıldığı şu dönemlerde ; bu kadar önemli bir başlığın şu saate kadar sadece ondört(14) cevap alması değerlerimize ne kadar sahip çıktığımzı göstermiştir.

Tüm öğreetmenlerimizin öğretmen gününü kutlarım.

Admin arkadaşlarımızında hiç bir mesaj yazmaması....

Erdem Keser
24.11.2006, 20:32
suan yemege giden ama fenerbahceli olan varol abimin ve sibel ablamin de ogretmenler gunu kutlu olsun umarim sizde bi gun dogru yolu bulacaksiniz

Cyzio
24.11.2006, 22:36
Bilmem beni öğretmenden sayar mısınız ama, bugün çeşitli vasıtalarla pek çok tebriki kabul ettim. Yalnız benim çocuklar pek ufak tefek değil.

Ben de bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarken, en çok sevdiğim bu mesleği yapabildiğim için, Allah'a bir kere daha şükrediyorum.

TSelif
24.11.2006, 22:41
Bütün öğretmenlerimizin bu özel günü kutlu olsun.

AtalaY_BuğrA
24.11.2006, 23:55
Bütün Öğretmenlerimizin bu güzel gününü kutluyorum.Bizleri bugünlere getiren bu yüee insanlara minnet borcumuz var bunu hiç unutmayalım. Ayrıca seneye diplomamda öğretmenlik yazsada bizlerin atanma ihtimalim zor olduğu için diplomamında öğretmenler gününü kutluyorum.

Oğuuz
25.11.2006, 00:17
Bilmem beni öğretmenden sayar mısınız ama, bugün çeşitli vasıtalarla pek çok tebriki kabul ettim. Yalnız benim çocuklar pek ufak tefek değil.

Ben de bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarken, en çok sevdiğim bu mesleği yapabildiğim için, Allah'a bir kere daha şükrediyorum.
hocam gününüz kutlu olsun...
inşallah iki sene sonra benimde bu günümü kutlayan öğrencilerim olur:) .. (hayali bile güzel)

kutoz
25.11.2006, 01:02
Yüreğinde Cumhuriyet ateşi yakan Baş Öğretmen Atatürk ve onun yolunda korkmadan yürüyen öğretmenlerimin, bu anlamlı gününü kutlar, yaktıkları ateşin kaynağını unutmayarak nesilden nesile aktarmalarını diliyorum...

Saygılarımla...

Öğrencilerinizden birisi...

ilhan
23.11.2007, 18:24
Başta BMN'de ki hocalarımız olmak üzere tüm Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum..

İskender
23.11.2007, 18:38
Son sınıfta Eğitim fakültesini bırakan birisi olarak öğretmenliği bir nebze de olsa solukladım...

Sadece birgünde olsa hatırlamak hatırlanmak çok güzel, Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun...
Nice güzel nesiller yetiştirmeleri dileğiyle...

Erbay
23.11.2007, 18:43
Öğretmenler günü kutlu olsun:alkış:Bmnde bulunan hocalarımızı ayrıca kutluyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
23.11.2007, 22:57
Yüreğinde Cumhuriyet ateşi yakan Baş Öğretmen Atatürk ve onun yolunda korkmadan yürüyen öğretmenlerimin, bu anlamlı gününü kutlar, yaktıkları ateşin kaynağını unutmayarak nesilden nesile aktarmalarını diliyorum...

Saygılarımla...

Öğrencilerinizden birisi...

:alkış::alkış::alkış:

Ögretmenler günü kutlu olsun.
Baş öğretmen, izindeyiz...

Ali Can
23.11.2007, 23:05
Öğretmenler günü kutlu olsun

Cem Balcı
23.11.2007, 23:19
bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun...

Kaya
24.11.2007, 00:21
http://www.bordomavi.net/images/haber/ogretmen.jpg

“Memleketimizi, toplumumuzu gerçek hedefe, gerçek mutluluğa ulaştırmak için iki orduya ihtiyaç vardır. Biri vatanın hayatını kurtaran asker ordusu, diğeri memleketin geleceğini yoğuran irfan ordusudur. Bu iki ordunun her ikisi de kıymetlidir, yücedir.

Fakat bu iki ordudan hangisi daha değerlidir, hangisi bir diğerinden üstündür? Şüphesiz böyle bir tercih yapılamaz. Bu iki ordunun ikisi de hayatidir.
Yalnız siz irfan ordusu mensupları, sizlere mensup olduğunuz ordunun değer ve yüceliğini anlatmak için şunu söyleyeyim ki sizler ölen ve öldüren birinci orduya, niçin öldüğünü öğreten bir orduya mensupsunuz.

Bir millet, irfan ordusuna sahip olmadıkça savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferin köklü sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuyla mümkündür. Bu ikinci ordu olmadan birinci ordunun elde ettiği kazanımlar sönük kalır. Milletimizi geçek mutluluğa, kurtuluşa ulaştırmak istiyorsak, bizi ölümden kurtaran ve hayata götüren bugünkü idare şeklimizin sonsuzluğunu istiyorsak, bir an önce büyük, kusursuz, nurlu bir irfan ordusuna sahip olmak zorunluluğunda bulunduğumuzu inkar edemeyiz.”

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Kütahya Lisesi – 24 Mart 1923

Kaya
24.11.2007, 00:32
Bu da resmi sitemizden... www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/intro/241107intro.jpg

Cyzio
24.11.2007, 10:11
Bügünlere gelmemde (artık nerelere geldiysem :confused:) büyük payı olan bütün hocalarımın hürmetle ellerinden öpüyorum. Ahirete göçenlere Allah'tan rahmet, yaşayanlara uzun ömürler temenni ederek.

Ayşe Aygün
24.11.2007, 10:42
Hz. Ali bana bir harf öğretenin kulu kölesi olurum demişti. Biz belki sizlere kul köle olmadık ama asla unutmadık öğretmenlerimiz.o güzel ellerinizde öperiz.Öğretmenler gününüz kutlu olsun.Size çok şey borçluyuz.

Tolpaş61
24.11.2007, 11:16
Başta eşim Nilgün Şahin olmak üzere tüm öğretmenlerin bu güzel gününü kutluyorum.

Emre B.
24.11.2007, 11:26
Tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.

Murat'
24.11.2007, 11:41
Beni bu günlere götüren tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutluyorum....

Şu an ki üniversite hocalarımı bunun dışında tutuyorum

Hüdai Pervaneli
24.11.2007, 11:45
ya bu bmnde ögretmen varmi?
butun ögretmenlerin ögretmenler günü kutlu olsun

Cengiz Çubukcu
24.11.2007, 11:55
olmaz mı benim bildiğim Öğretmen Vkz (Volkan Karadeniz) arkadaşımız var....Bütün öğretmenlerimizin günü kutlu olsun..

Vkgz
24.11.2007, 13:10
Teşekkür Ederiz Arkadaşlar. Dileriz Sizlerin Çocukları ve Sizlerde-Gençler İçin- Bir Gün Bu Güzel Sözü Duyma Mutluluğuna Erişirsiniz.. Ne Güzel Bir Söz.. "Öğretmenler Günün Kutlu Olsun Örtmenim" :)

m@rdi
24.11.2007, 13:15
Hayatımın dönüm noktalarında hep bir öğretmenim vardı yanımda,hepsinin bir parçada olsun izini taşıyorum nacizane yaşantımda.
Şimdide bir öğretmen adayı var yanıbaşımda :) Onunda her öğrencisinde bir iz bırakmasını diliyorum, tebssümle şükranla anılan...

Cyzio Hocam başta olmak üzere tüm BMNli öğretmenlerimizin,öğretmen adaylarımızın(kardeşimin de :) ) günleri kutlu olsun.

Mustafa AYDIN
24.11.2007, 13:25
Bütün öğretmenlerimizin,öğretmenelr günü kutlu olsun..
Allah vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin ...

Koray
24.11.2007, 13:33
babamda emekli öğretmen...bütün öğretmenlerimizin öğrettmenler günü kutlu olsn...

Özge
24.11.2007, 14:30
Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

tsiraa29
24.11.2007, 14:39
Onlar yurdun en önemli değerleri :)

Oğuuz
24.11.2007, 16:58
başta cyzio hocam olmak üzere, mustafa önal, vkgz, 61viya ve ülkemin tüm değerli öğretmenlerinin günü kutlu olsun.. kendimide unutmayayım bu arada :)

h.bezir61
24.11.2007, 17:02
Bütün ögretmenlerimizin ögretmenler günü kutlu olsun.

Erkan
24.11.2007, 17:10
Bütün ögretmenlerimizin ögretmenler günü kutlu olsun. :)

-
ahan da arkadasin yaptigi olay geldi aklima :D..

Hollanda da bi ay onceydi sanirim ogretmenler gunu,okulun muduru sinif sinif dolasip ogretmenlere Pasta veriyordu, arkadas gitti mudure staj gordugunu soyledi ve mudure`yi kandirarak pastayi aldi:p

Selman
24.11.2007, 17:16
Başta Bmn'de ki öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarının sonra da tüm öğretmenlerimizin bu mutlu günü kutlu olsun.

Mustafa Önal
24.11.2007, 17:16
tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım. onlar bizim için bulunmaz nimet. bir gün o kutsal mesleği bizde yapacağız inşallah. öğretmenler günümüz kutlu olsun

a d bacan
24.11.2007, 17:40
ögretmen arkadaşların ögretmenler gününü kutlar
iki cihan saadeti dilerim

A.Hilal Çakıroğlu
24.11.2007, 19:11
Başta Cyzio hocam, Poetricus hocamız, Hayat61, Ögrtmn Vkgz gibi Bordomavi.net'teki öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum :)

AtalaY_BuğrA
24.11.2007, 19:59
Cyzio ve Poetricus hocalarımızın ve de en az onlar kadar değerli olan diğer arkadaşlarımızın öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Öğretmenlik okuyupta atama olmadığı için benim gibi mesleğini yapamayan arkadaşlarım adına da bugunleri bize yaşatanlara selamlar olsun.

tuncii
24.11.2007, 21:05
tum ogretmenlerın bu mesut gununu kutlarım

SDanışmaz
24.11.2007, 21:05
Bütün öğretmenlerimizi öğretmenler günü kutlu olsun :)

KUTADGU
24.11.2007, 21:16
Öğretmenler Günümüzü kutlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür eder saygılar sunarım...

Kutlu Olsun Öğretmenlerim, Gününüz...

Nytre
24.11.2007, 21:16
bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. insallah devlet öğretmenlere hak ettiği maaşı verir. ayrica kalleşlerce şehit edilen öğretmenlerimizin de ruhları şad olsun!