PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 14.Hafta l Trabzonspor 3 - 1 Eskişehirspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Ozan Kara
07.12.2015, 23:03
Bu sene trabzonun uefaya gitmesi mi sivas ve eskişehir in aynı anda küme düşmesi mi deseler kaç kişi benim gibi 2. Şıkkı tercih eder...

Basaksehir ile Konya da ciksa aradan guzel olur

poetricus
07.12.2015, 23:04
360 TV demiştiniz? Ben açtım da Aziz Peder konuşuyor. Yoksa beynim mi uydurdu bu kâbusu?

yattarahayranı
360 TV demiştiniz? Ben açtım da Aziz Peder konuşuyor. Yoksa beynim mi uydurdu bu kâbusu?
Geç kalmıssın maalesef bitti

Mehmet BAŞ
Bu medyanin amaci nedir daha hala Lucescu da Lucescu Adam diyor gelecek sezon icin 1. siradaki hedefimiz ama oturup konusacagiz diyor her programda ayni halt ben biktim wallaha.

Dertleri şu, Lucescu olayını çok fazla dillendirip adamı Ukrayna'da zor durumda bırakmak.
Küçük hesaplar peşindeler anlayacağınız...

Hakan Yeşilyurt
07.12.2015, 23:05
Sadi gitmis mi?

Kemal Sunal'in su hortum sallayan videosunu koyarmisiniz

Manu61
07.12.2015, 23:05
Orası riskli ama onlara karşı ne yapacağını merak etmiyorum desem yalan olur. :D

Ustanızı verin son model sıfır bir İho olarak geri verelim kampanyası yaparlar :) Bu adamı raydan çıkarabilecek tek program bu bence. Kan kokusu alan köpek balığı gibiler :)

poetricus
07.12.2015, 23:06
Geç kalmıssın maalesef bitti
Bendeki de şans Muharrem Usta niyetine açtım, Aziz Yıldırım çıktı.
Kutup ayıları kışt kışt!

F. Yıldırım
07.12.2015, 23:06
Sakin ol ve oyunu Usta'ya ver yazalım altına :)

valla yazalım her sayfada sabit mesaj olarak dursun:)

POYRAZ
07.12.2015, 23:07
Bu sene trabzonun uefaya gitmesi mi sivas ve eskişehir in aynı anda küme düşmesi mi deseler kaç kişi benim gibi 2. Şıkkı tercih eder...
Icabinda UEFA'ya gitmemeyi bile göze alirim fe-be'nin iki fahisesinin kümeye düstügünü görmek icin.

yorumsuz6117
07.12.2015, 23:09
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonsporda-sadi-tekelioglu-istifa-etti

selcuk
07.12.2015, 23:11
lucescu konusundan adami vurmaya calisiyorlar
neden oray birakacakmis

kimse demiyorki savas icinde olan bir ülkede rakip takimin misafiri olarak yasayan bir takimin basinda oldugunu
savas icinde avrupanin en cok aids hastasi yasadigi sehirde 6,5 milyon kazanacagima trabzon gibi bi sehirde vergisiz temiz 3 milyonmu ?

Enes Ünal Kaya
07.12.2015, 23:13
10 kişi kalmış eskişehire karşı bile çift forvet devam edemiyoruz.

sonucunda gol yiyoruz.. bu kadar korkak olunmaz

Courage
07.12.2015, 23:14
lucescu konusundan adami vurmaya calisiyorlar
neden oray birakacakmis

kimse demiyorki savas icinde olan bir ülkede rakip takimin misafiri olarak yasayan bir takimin basinda oldugunu
savas icinde avrupanin en cok aids hastasi yasadigi sehirde 6,5 milyon kazanacagima trabzon gibi bi sehirde vergisiz temiz 3 milyonmu ?

Alacağı paradan vuramıyorlar hocam. Bunun cevabını Usta ''niteliksiz adamlara verdiğimiz paralardan 5 tane Lucescu parası çıkıyor'' diyerek zaten evvelden vermişti. Uğur Meleke birşey bulamamış olacak ki Luce'nin gs ve bjk'de aniden gönderilmesine atıfta bulunarak yüksek tazminat dayatması yaparsa ne yapacağını sordu. Cevabını da aldı zaten.

Fatih Cengiz
07.12.2015, 23:14
Yalnız Uğur Meleke güzel konuşuyor iyi tespitler yapmış
Hangi kanalda abim

wakitsiz

Heisenberg
07.12.2015, 23:16
Ustanızı verin son model sıfır bir İho olarak geri verelim kampanyası yaparlar :) Bu adamı raydan çıkarabilecek tek program bu bence. Kan kokusu alan köpek balığı gibiler :)
:D

yattarahayranı
07.12.2015, 23:17
Hangi kanalda abim

wakitsiz
360TV de konuşuyordu ama azizeye geçtiler

Fatih Cengiz
07.12.2015, 23:18
Dertleri şu, Lucescu olayını çok fazla dillendirip adamı Ukrayna'da zor durumda bırakmak.
Küçük hesaplar peşindeler anlayacağınız...
Ya da iyice dinlendirip sonra da "bak yapamayacağı vaatler verdi" deyip sonra kamuoyunun önüne atmak Usta Başkanı.
Lig tv de şansal da tam böyle söyledi.. "Bu sözü verdi artık tutmazsa Trabzon'da sıkıntı yaşar "...
Klasik İstanbul medyası taktikleri. Umarım biz klasik Trabzonspor taraftarı olmayız...

wakitsiz

Mert Oğuzlu61
07.12.2015, 23:18
Hocm okaydan hiçbişi olmaz . Hırs hız atletizm teknik akıl hiçbiri yok.Bu saatten sonrada gelişmez. 21 yaşında bir adamın rakibi ısırması lazım. Dinamik atletik hırslı bunun yanında oyun görüşü olması lazım oynadığı mevkide . Okayın en büyük avantajı kuvveti. En fazla olsa olsa ceyhun gülselam olur bu kafayla. Yada hergün extra idman yapcak.

Yaw durun ilk haftalar fırtına gibi estiren, milli takıma kadar yükselen de bu arkadaştı. :) Kayseri den beri takip ediyorum, box to box diye tabir ettiğimiz çift yönlü oyunculardan. Takımda işler rayına otursun, performansı yükselecek çok isim var... Okay yetenekli topçu. Fiziği ve hava hakimiyeti iyi, ayakları dengeli ve top çalma özelliği iyi olan bir oyuncu. Elbette geliştirmesi gereken özellikler var, Mbia ile merkezde alternatifi yok. Yeni gelen hoca iyi işlerse kaliteli orta saha kazanmış olacağız. Ozan Tufan ile ülkenin en potansiyelli genç orta sahası.

Üzerinde durmalıyız hırslı oyuncu, geliştirecektir kendisini. Selçuk 23 ünde geldi bize, 2 yıl aldı tam olarak pişmesi. Okay daha 21... Eleştiri için çok erken, böyle oyuncu kazanamayız.

selcuk
07.12.2015, 23:21
Alacağı paradan vuramıyorlar hocam. Bunun cevabını Usta ''niteliksiz adamlara verdiğimiz paralardan 5 tane Lucescu parası çıkıyor'' diyerek zaten evvelden vermişti. Uğur Meleke birşey bulamamış olacak ki Luce'nin gs ve bjk'de aniden gönderilmesine atıfta bulunarak yüksek tazminat dayatması yaparsa ne yapacağını sordu. Cevabını da aldı zaten.
aynen

ben yinede bielsa tarafiyim
bu gezegen bizim paramizla karsilayabilecegimiz en iyi takim kurabilen td
tek sorun 50. yil sampiyonlugu onlan olmaz,
meyveleri toplanmasi daha uzun sürüyor onun cikarttigi iste

2.adayim marcel koller
adamin avusturya milli takiminda becerdigi tam bir mucize
inanilmaz formda ve cikisda olan biri

Mehmet BAŞ
07.12.2015, 23:22
Arkadaşlar neden bir kere de kendinizi eleştirmiyorsunuz?

Bakın genç oyuncu kazanmak sadece sahada tezahuratlarla olmuyor.

Bu işin psiko sosyal yönleri daha ön plandadır.

Bakın zamanında Fatih ve Gokdeniz'e de çok ağır eleştiriler yapıldı. Bunlardan bir şey olmaz denildi.

Peki ya sonra ne oldu?

Sonra bu çocuklar büyük futbolcu oldular. Ama türlü zorluklara katlanmak zorunda kalarak...

O yüzden sabırlı olalim arkadaşlar.

Muhammet, Abdulkadir, Oguzhan... Bunlar gerçekten çok yetenekli çocuklar.

Güvene, desteklenmeye, cesarete ihtiyaçları var.

Taraftar olarak bizler, bu çocuklara artık açık çek vermemiz gerek.

Zeki, Mustafa, Akbaş, Göksu'ya yapılanlar doğru değil... Bakın bu çocukların yeteneklerini tartışalım ama artık guvenelim.

Bugün N'Doye'nin yapamadığını Muhammet yapıyorsa herkes şapkasını çıkarıp önüne koymalı...

zafercalikoglu
07.12.2015, 23:22
okay da muhammedde iyi uşak ama kendileri çok iyi bakmaları lazım..

zafercalikoglu
07.12.2015, 23:24

Bakın zamanında Fatih ve Gokdeniz'e de çok ağır eleştiriler yapıldı. Bunlardan bir şey olmaz denildi.

Peki ya sonra ne oldu?

Sonra bu çocuklar büyük futbolcu oldular. Ama türlü zorluklara katlanmak zorunda kalarak...

Taraftar olarak bizler, bu çocuklara açıklara açık çek vermemiz gerek.

Zeki, Mustafa, Akbaş, Göksu'ya yapılanlar doğru değil... Bakın bu çocukların yeteneklerini tartışalım ama artık guvenelim.

Bugün N'Doye'nin yapamadığını Muhammet yapıyorsa herkes şapkasını çıkarıp önüne koymalı...

çok iyi özetledin renkdaş,şuda bir gerçek ışık görmediğimiz oyuncudada çok fazla vakit kaybetmeyede gerek yok

Fatih Cengiz
07.12.2015, 23:25
Yaw durun ilk haftalar fırtına gibi estiren, milli takıma kadar yükselen de bu arkadaştı. :) Kayseri den beri takip ediyorum, box to box diye tabir ettiğimiz çift yönlü oyunculardan. Takımda işler rayına otursun, performansı yükselecek çok isim var... Okay yetenekli topçu. Fiziği ve hava hakimiyeti iyi, ayakları dengeli ve top çalma özelliği iyi olan bir oyuncu. Elbette geliştirmesi gereken özellikler var, Mbia ile merkezde alternatifi yok. Yeni gelen hoca iyi işlerse kaliteli orta saha kazanmış olacağız. Ozan Tufan ile ülkenin en potansiyelli genç orta sahası.

Üzerinde durmalıyız hırslı oyuncu, geliştirecektir kendisini. Selçuk 23 ünde geldi bize, 2 yıl aldı tam olarak pişmesi. Okay daha 21... Eleştiri için çok erken, böyle oyuncu kazanamayız.
Kesinlikle size katılıyorum. Ve sizin cevap verdiğiniz arkadaşa ( forum da çok yazmadığım için tapatalkta iki msjı da alıntı yapmayı bilmediğimden bu şekilde söylüyorum) da kesinlikle katılmıyorum.
Okay yaşına rağmen gayet tecrübeli gibi oynuyor. Ama halen daha tecrübesiz sayılır. Zamanla ülkenin en iyi orta sahası olur. Almanların Balackı tipinde olacağını hatta biraz da moderni olabileceğini düşünüyorum.

Dikine pasları, ikili mücadelesi, pas kalitesi ve oyun görüşü üst düzey..
Biraz hız ve hızlanma çalışmalı bence... Top sürmesi kayseride iyidi, biz de de özgüven kazandıkça dha iyilelerini yapabilecek bir potansiyel.

İki maçta etkisizdi diye gömmeyelim gencecik adamları, göklere de çıkarmayacağımız gibi...

wakitsiz

gurkankyildiz
07.12.2015, 23:25
Kazanmak önemliydi Cardozo sen bir kralsin :)

ccd6167
07.12.2015, 23:26

Hocam fizikte o kalınlıkta bi topçu kolayına atlet olamaz . Bnde çok ümitliydim en başta ama gördüm ki bi cacık olmaz bundan. Keşke olsa. Box-to-box falanda değil hocam o tarza oyuncu bizde selçuk colman dan sonra kimse gelmedi. Bi kere topu dikine sürme düşüncesi yok . Kafasını kaldırıp bakmıyor bile. İnşllah başarılı olur da fiziğine kuvvetine yazık etmez. Ben onun yerinde olsam kendimi stopere çeker defansta geliştiririm

mustafakaraca
07.12.2015, 23:27
Okay meburiyetten box to box, çünkü ileri geri de bişey yapabildiği yok. Aytaç daha ısırgan daha dinamik. Okay'ın acil özgüvene ihtiyacı var. Soner'den farksız

Nazim Can
07.12.2015, 23:28
Hocam fizikte o kalınlıkta bi topçu kolayına atlet olamaz . Bnde çok ümitliydim en başta ama gördüm ki bi cacık olmaz bundan. Keşke olsa. Box-to-box falanda değil hocam o tarza oyuncu bizde selçuk colman dan sonra kimse gelmedi. Bi kere topu dikine sürme düşüncesi yok . Kafasını kaldırıp bakmıyor bile. İnşllah başarılı olur da fiziğine kuvvetine yazık etmez. Ben onun yerinde olsam kendimi stopere çeker defansta geliştiririm

Aykut Akgün ????

F. Yıldırım
07.12.2015, 23:31
79177918

ccd6167
07.12.2015, 23:31
Aykut Akgün ????
TjikuZu hocam. Daha mantıklı.

Furkan Özdem
07.12.2015, 23:32
79177918

Çok sakıncalı bi durum :D

selcuk
07.12.2015, 23:32
okay nezaman box to box yaptiniz
okay bildigin deeplying playmaker
yasina göre form grafiginin dalgalanma yasamasi normal
1-2 mac dinlendirilsin
okay gibi adammi var bu ligde
seneye ligin en iyisi olacak ins.

fernandez
07.12.2015, 23:35
okay çok genç yaştan itibaren türk futbolunun ümitle beklediği bir isim ve beklenen yerlere geleceğini düşünüyorum. okay konusundaki asıl sıkıntı sözleşme süresi bence. zirveye çıktığı günleri formamız altında geçirir umarım.

jairzinho
beşir in fiziği dünya standartlarına çok uygun.bugün iyi forvetlere baktığımızda boy genelde 1.80-1.85 arası. (lewandovski -suarez vs)

Nazim Can
TjikuZu hocam. Daha mantıklı.

Tjikuzu nun yine bir Almanya gecmisi vardi, Bundesliga falan:) Aykut Akgünü cok büyük scout ekibimiz, biride cok meshur matrix Ugur Uzunali, Karsiyakadan kesfedip getirdi diyecegim ama adamin daha öncede Trabzonspor kariyeri vardi yanilmiyorsam:)

jairzinho
07.12.2015, 23:36
okay dan fazla ümidim yok.agresif bir oyuncu değil.orta sahada daha agresif oynamalı

Fatih Ç
07.12.2015, 23:38
Yine göklere çıkarılma seansları :)

artvints
07.12.2015, 23:38

Peki ya sonra ne oldu?

Taraftar olarak bizler, bu çocuklara artık açık çek vermemiz gerek.

şampiyonluktan sonra inşallah :)

yöneticilerin de suçu var.net bir plan ve yol haritası yok ki.şu çocuk şu aşamaları geçerse a takımda oynar diye.tamamen tesadüfe bırakılmış.

17 yaşında kendini sahaya atabilen genç yetenekli bir çocuk isteriz hepimiz ama sosyal çevre çok kötü. kaldıramıyorlar baskıyı. sorunların tek tek tespit edilip çözülmesi lazım.çoğu sosyal sorunlar. bu eleştiriyi futbolcu üzerinden yapmak küfretmek en kolayı. orda da başka piskolojik durumlar var tabi.bunlara aldırmamayı öğrenmeli futbolcular.

Mert Oğuzlu61
07.12.2015, 23:39

Aslında tam tersi, dikine çok iyi oynuyor ilk haftalarda topla atağa çok hızlı çıkıyordu direk paslarla hücum başlatıyordu. Atlet olmasına gerek yok bence, Selçuk ta koşmuyor gözüküyor mesela ama adam maestro. Yinede Okay ın hantal oyuncu olduğunu düşünmüyorum hızını bir tık geliştirirse iyi olacak. Selçuk un bizde pişip iyi orta saha olması 2 yılını aldı, 23 yaşında gelmişti. Okay a biraz zaman lazım. Artık hazır ve olmuş oyunculardan ziyade böyle potansiyelli, ucuz, genç ve hırslı isimlere yönelmeliyiz. Sabredersek iyi orta saha kazanırız. fb, gs, bjk li arkadaşlarımla ne zaman maç izlesem Okay ı övüyorlar, tarafsız olarak istanbulluların da dikkatini çektiğini söyleyebilirim.

Nazim Can
07.12.2015, 23:40
Okay icin cok üstüne gidiliyor evet fazla iyi degil bu siralar ama Selcuk da ilk geldigi sene Alay konusu oluyordu buralarda, hele bir yeni Hoca gelsin, belirsizlik bir giderilsin cok daha iyi olacaktir Okay, 120 küsür 1. lig macina cikmis Okaya cöp muamelesi yapip, 10 dakikalik Besiri, Burak Yilmaz yapmak da anca bize yakisir zaten.

Nazim Can
07.12.2015, 23:45
Bu arada mac esnasinda Yusuf sagda topu her aldiginda sol ayaaak sol ayaaaak diye bögüren kimdi :)

ccd6167
07.12.2015, 23:46
Tjikuzu nun yine bir Almanya gecmisi vardi, Bundesliga falan:) Aykut Akgünü cok büyük scout ekibimiz, biride cok meshur matrix Ugur Uzunali, Karsiyakadan kesfedip getirdi diyecegim ama adamin daha öncede Trabzonspor kariyeri vardi yanilmiyorsam:)
Ben bu ülkede ön libero olarak kadir pekmezciyi beğenirdim belli ki bi avrupa altyapısı vardı ama çıkmıyor işte önlibero ülkeden. Bi tugay kerimoğlu bi ünal kolay kolay çıkmaz. Ben bunları izledikten sonra hele ki tugaydaki teknik oyun zekası ünaldaki hırs kuvvet sürekli dikine oynama gayreti sonra okaydaki vurdumduymazlık oyun zekası eksiklği falan bana çok basit geliyor bu topçular.

şimdi burak yılmazı örnek alan bi topçuya ben nasıl destek olayım hedefi trabzonsporda oynamak olan birisine nasıl anlatacaksın avrupda şu sistem var şöyle şöyle diye. Yahu ben levandowskiyi örnek alıyorum hedefim liverpoolda oynamak de kardeşim sürekli mükemmeli iste onu örnek al

türk topçusunun ufku dar. Açık olan işte gidiyor romaya barçaya kimisi 8 sene ingilterede kalıyor kimisi 8 senedir rusyada.

Cagdas Topal
Bu arada mac esnasinda Yusuf sagda topu her aldiginda sol ayaaak sol ayaaaak diye bögüren kimdi :)

Boffin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Furkan Özdem
Okay iyi bir oyuncu olduğunu birkaç maçta kanıtladı. Son maçlarda soner aydoğdu izlenimi veriyor ama geçici bir şeydir diye umuyorum.

selcuk
07.12.2015, 23:47
boffin

~UniCef~
07.12.2015, 23:49
Sadi Hocanin söylediklerini cok begendim. Böyle insanlari cok severim. InsAllah bundan sonra basarili olur

Mehmet Fatih Silik
07.12.2015, 23:49
Insallah Muhammet'in karakteri o kisiye benzemez

ccd6167
07.12.2015, 23:50
Aslında tam tersi, dikine çok iyi oynuyor ilk haftalarda topla atağa çok hızlı çıkıyordu direk paslarla hücum başlatıyordu. Atlet olmasına gerek yok bence, Selçuk ta koşmuyor gözüküyor mesela ama adam maestro. Yinede Okay ın hantal oyuncu olduğunu düşünmüyorum hızını bir tık geliştirirse iyi olacak. Selçuk un bizde pişip iyi orta saha olması 2 yılını aldı, 23 yaşında gelmişti. Okay a biraz zaman lazım. Artık hazır ve olmuş oyunculardan ziyade böyle potansiyelli, ucuz, genç ve hırslı isimlere yönelmeliyiz. Sabredersek iyi orta saha kazanırız. fb, gs, bjk li arkadaşlarımla ne zaman maç izlesem Okay ı övüyorlar, tarafsız olarak istanbulluların da dikkatini çektiğini söyleyebilirim.

Hocam selcukun potansiyeli çok iyiydi manisada. Mesela ozan tufanda çok iyiydi geçn sene. Bak mesela oAn tufan oyun görüşü ve tekniğini biraz geliştirsin yeni ünal karaman olur çocuk .

Okaydan bi ünal tugay çıkar mı sence ? Çıkmaz bana göre. Ben pek ümitli değilim.bu yaştaki birisin ortasahayı yırtmsı lazm

arahna
07.12.2015, 23:51
okayın asıl yeri bence forvet arkası
ön libero için yavaş
okay selçuğun daha iyisi . adam geçebiliyor ve daha zeki . pasları daha teknik
selçuk da topu iyi kullanır ama savunması zayıf ve yavaş

ccd6167
07.12.2015, 23:51
Sadi Hocanin söylediklerini cok begendim. Böyle insanlari cok severim. InsAllah bundan sonra basarili olur
Kıbrıs biletini almıştır o çoktan.

arahna
07.12.2015, 23:52
beşir in hızı nasıl toplu topsuz bilen var mı ?

~UniCef~
07.12.2015, 23:55
Altyapıdan oyuncu çıkarmakla "öz evlatçılık" arasında kocamaaaan bir uçurum var :)

Bunu anlamak gerek. Hepimiz altyapidan oyuncu cikmasini bekliyoruz. Ama yeteneksiz oyunculari sadece Trabzonlu olduklari icin oynatmalari can sikiyor

selcuk
07.12.2015, 23:58
okayın asıl yeri bence forvet arkası
ön libero için yavaş
okay selçuğun daha iyisi . adam geçebiliyor ve daha zeki . pasları daha teknik
selçuk da topu iyi kullanır ama savunması zayıf ve yavaş
yanlis isimlerlen kiyasliyorsunuz
daha cok bir pirlo, nuri sahin gibi stil oyuncuylan kiyasla
okaydan klasik 8 numara oynanmasi beklenemez

arahna
08.12.2015, 00:03
zaten öyle yaptım daha dikkatli okursan eğer

Mert Oğuzlu61
08.12.2015, 00:04
Hocam selcukun potansiyeli çok iyiydi manisada. Mesela ozan tufanda çok iyiydi geçn sene. Bak mesela oAn tufan oyun görüşü ve tekniğini biraz geliştirsin yeni ünal karaman olur çocuk .

Okaydan bi ünal tugay çıkar mı sence ? Çıkmaz bana göre. Ben pek ümitli değilim.bu yaştaki birisin ortasahayı yırtmsı lazm

Ozan ın pasları fb lileri çıldırtıyor o da büyük takıma gidip eleştiri yiyen genç oyuncu konumunda, yeni Selçuk Şahin diye kendi taraftarı dalga geçiyor ama kondisyonu, oyun zekası iyi olan güçlü bir oyuncu. Bizim Okay ile kıyaslamaya kalkarsam en büyük fark kondisyon bence. Okay özel olarak çalıştırılmalı yeni antrenör onu işlemeli. Yıldız alacak paramız yok kendi yıldızımızı yaratmalıyız Okay bu açıdan önemli. Evet eksikleri olduğu konusuna katılıyorum, çok çalışmalı ve Selçuk un yaptığı patlamayı yapmalı. Selçuk ta ilk zamanında çok eleştiri yiyordu, Ersun un prensi diye çok dalga geçiliyordu. Çalışırsa başarır bence.

selcuk
zaten öyle yaptım daha dikkatli okursan eğer
pirlo ve sahinin forvet arkasinlan alakasi yokki

artvints

takım pas yapmıyor ki, şenol güneş çok sever o tip oyuncuyu.selçuk bizde çok üst seviyede oynadı bu stili malum sezon. hoca çok önemli.

arahna
08.12.2015, 00:09
hücuma dönük orta sahayı kastediyorum
okay ön lşbero için yavaş hücum için yeterince teknik

pirlo ve sahinin forvet arkasinlan alakasi yokki

arahna
08.12.2015, 00:11
okayın verimsizliği biraz sistemden biraz takımdan biraz kendinden
ne tam ön libero ne hücuma dönük orta saha
bi taraf evrilmeli
eğer hızını gücünü artırırsa teknik bi ön libero olarak çok iyi olur ama o hırçınlığı hiç olmayacak gibi

revolution
08.12.2015, 00:12
okay.ı da aytaç.ı da daha önce canlı canlı izledim.
iyi bir aytaç.ı okay mokay kesemez kardeşim .

aytaç gibi okay.da 2 büyük sakatlık geçirsin .
tam formayı kapacakken bi sakatlık daha geçirsin .
oldum derken hocası yanlış tercihte bulunup yerine
konstant gibi fatih atik gibi salih gibi canlı bombaları koysun
ondan sonra görelim okay.ın performansını .

okay iyi çocuk . hoş çocuk .
ama aytaç varken ve hazırken
kusura bakma da aga
okay ancak yedeği olur .

Timur Mikhail
08.12.2015, 00:13
Bence sadi hoca ne kadar hazetmesemde takımı mantikli oynatti. Eğer hücum futbolu oynasaydık çok saçma goller yiyebilirdik bunu önceki haftalarda gördük. Aykut hariç defans göbek oyuncularımız hücum futboluna uygun değil. Yine de özeri sokacağina genc abdulkadir i soksaydi, ayrica marin neden kadroda yoktu galiba sakatti.

selcuk
08.12.2015, 00:18
hücuma dönük orta sahayı kastediyorum
okay ön lşbero için yavaş hücum için yeterince teknik

ön libero ama siradan degil
arkadan oyunu kuran, defansa kreativ bir dokunus veren stil
sahin len pirlo kim bilir avrupanin en yavas ön liberolari, ama stillerinlen takimlarinda degismezler
juve ve dortmund gibi defansdan cikabilen bir kulüp biliyormusun son4 yilda
ayni bu görevi bizde okay üstlenecek
biraz daha gelisdimi

su an dünyada en az olan futbolcu tiplemesi dlp önlibera

Onur Akyüz
08.12.2015, 00:22
Aytaç iyi adam.

Ama Okay da çok meziyetli bir çocuk.

Top kaybı yapmaz, saklar, adam geçer, iyi pas atar, iyi şut çıkarır.

İyi bir Okay kimseye forma vermez ama şu haliyle biraz dinlenmesi iyi olabilir.

arahna
08.12.2015, 00:32
bu mevkiler için nuri -selçuk-okay-aytaç- yetersiz
aytaç melo gibi olmalı
okay emre gibi

gelişirlerse ikisi birden oynayabilir
ama asıl facia iki kanadımız
özer yusuf erkan çok yetersiz . marin nerde iyi anlayamadık orta- sağ- sol

Kemal Öztel
08.12.2015, 00:33
Bence Okay Aytaçı ikiye katlar hatta bana göre Okay Türk futbolcular içinde kendi mevkii için en potansiyelli oyuncu Salih Uçan falan da dahil..

Colakoglu
08.12.2015, 00:34
Colman yapinca klas savasci futbolcu oluyor Aykut yapinca kasap. Net olarak topa müdahele neyin kirmizisi anlamadim.

Neden, cünkü aykutun küpesi, uzun saci yok sünnet sakali var.

arahna
08.12.2015, 00:36
Bence Okay Aytaçı ikiye katlar hatta bana göre Okay Türk futbolcular içinde kendi mevkii için en potansiyelli oyuncu Salih Uçan falan da dahil..

ikisi farklı tipte ve görevde oyuncular
biraz gelişince çok iddialı olabilirler
okay bence de ozandan selçuktan iyi ama yavaş kardeş yavaş

Samet Yildirim
08.12.2015, 00:38
3 gol 3 Puan...güzel oldu...

Ne oynadik ? Ben birsey anlamadim. Sadi Tekelioglu ile asla olmaz her mac ilk 11 faciasi olur mu ya :)

Kemal Öztel
08.12.2015, 00:38
ikisi farklı tipte ve görevde oyuncular
biraz gelişince çok iddialı olabilirler
okay bence de ozandan selçuktan iyi ama yavaş kardeş yavaş

Biraz yavaş bence de ama tekniği,hava hakiiyeti,soğukkanlılığı gibi çok üstün özellikleri de var.Kısaca,benim Okaya güvenim tam

İsmail Sezgin
08.12.2015, 00:40
Eskişehirli bi yakın arkadaşım var hakeme sitemliydi.
bizi mi tuttular bu maç?

arahna
08.12.2015, 00:41
Biraz yavaş bence de ama tekniği,hava hakiiyeti,soğukkanlılığı gibi çok üstün özellikleri de var.Kısaca,benim Okaya güvenim tam
başından beri ben de çok inanıyorum okaya
ilk transfer edildiğinde çok söyledim sabırlı olun çok iyi diye
özel olarak hız ve güç çalışmalı , çalıştırılmalı

Yusuf BALCI
08.12.2015, 01:19
Eskişehirli bi yakın arkadaşım var hakeme sitemliydi.
bizi mi tuttular bu maç?

1 penaltımız verilmedi. onların penaltı dediği pozisyonda da birşey yok. maçın genelinde iyi olsa da aleyhimizde hataları vardı. direk kırmızıyı es geçti dirsek attı bir oyuncuları. tek hakeme kızabilecekleri aykutun sert çift dalmaya benzer bir pozisyonu var. kırmızı veremezdi çünkü topa müdahale vardı ama sarıyı haketti ve zaten sarı yedi.

Fatih Cengiz
08.12.2015, 01:20
Ufacık minicik yorumlar da benden..
Sahada görebildiklerimden..

Mustafa kritik her zaman yaptığı bir kaç müdahalenin yanında, çok kritik basit hataları vardı. Stoperim aykut ve Douglas yapar gibi. İkisi de göze batacak kadar iyilerdi.. Rakip mi zayıftı tam emin değilim yine de....

Mbia zokora olma yolunda gibi. İlk haftalarından pek eser yok. Ne top çalma ne top dağıtma konusunda ilk haftalarının çok çok gerisinde.

Aytaç istekliydi, verilen görev neydi tam bilmiyorum ama dikine ve ileri oynama konusunda zayıf gibi, tabi uzun zaman oynamaması da bunda etken, ben aytaçtan ümitliyim. Ümitliydim de...

Okay biraz kendi çizgisinin altında gibiydi ama değişik kişiler değişik sistemler üst üste maç vs derken. Öyle maçları olacaktır. Arada dinlendirmek bazen ısrar etmek iyi olacaktır. Yeni hoca ve oturan iyi bir takımın içerisinde çok ama çok önemli bir parça olacak. Hem takımımız hem milli takım için..

Mehmet çok istekli ama çok fazla faule maruz kalıp çok az faul alıyor.. Pas - çalım dengesini geliştirmesi çok önemli... Form tutkça bu ligin çok üzerinde bir oyuncu olduğunu ve takımın en önemli parçası olacağı kesin.

Yusuf da istekli ama birebir de adam geçme özelliğini hiç kullanamadı... Ligin ilk iki üç haftasında mükemmel olacak gibiydi ama biraz geri kaldı. Formu düşüyor.

Cavanda işini yaptı, hakem kolay sarı gösterdi. Takım iyi olduğunda iyi bir parça olacak o da...

Cardozo iyi niyetli ve faydalı. Marin de olduğunda çok güzel işler çıkaracak...

Erkan boşluk.. Oynadığını anlayamadık bile.

Beşir için iyi oldu... Ama futbolu ve yetenekleri hakkında bir fikir veremedi...

Özer iyi bir yedek.. Son 30 larda girerse takıma birşeyler katabilir.. Belki...

İdeal kadrom:

0312 484 0203 --_________onur_________
Cavanda - aykut - Douglas -?
______mbia-(Aytaç)-Okay
Marin ----- Ekici --------yusuf
________oscar________

Saygılar... İyi geceler mesajı

wakitsiz

İsmail Sezgin
08.12.2015, 01:43
1 penaltımız verilmedi. onların penaltı dediği pozisyonda da birşey yok. maçın genelinde iyi olsa da aleyhimizde hataları vardı. direk kırmızıyı es geçti dirsek attı bir oyuncuları. tek hakeme kızabilecekleri aykutun sert çift dalmaya benzer bir pozisyonu var. kırmızı veremezdi çünkü topa müdahale vardı ama sarıyı haketti ve zaten sarı yedi.
teşekkür ederim :)

Oruç
08.12.2015, 07:20
beşir in fiziği dünya standartlarına çok uygun.bugün iyi forvetlere baktığımızda boy genelde 1.80-1.85 arası. (lewandovski -suarez vs)

Önemli olan mental olarak kendini hazırlayabilmesi. Bizim altyapıdan gelen oyuncuların en büyük sorunu bu. Yusuf'a bakınca bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Yusuf abisi ile okey masalarına meze olmasın, çok çalışsın.

Kaya
08.12.2015, 07:54
Herkese günaydın...

Muharrem Usta'nın ilk lig maçında galibiyet görmesi güzel oldu... :)

Futbola çok değinmeğe gerek yok. Toparlanması gereken pek çok nokta var.

ertuuu
08.12.2015, 08:58
moral falan bozmak,
farklı yorum getirmek için takla atmak istemiyorum ama,
eskişehir ligin en berbat takımı diyebiliriz...

ccd6167
08.12.2015, 09:02
Okayın tekniği falanda iyi değil. Antep maçında topu stop yapamadı ayağından 3 metre topu açtıda rezil gol yedik. okay ın bi kere daha da kuvvetlenmesi lazım seri olması lazım vücudunu kullanmasını tam olarak bilmiyor hantallığını gidermesi lazım. Aynılarını yusuf için de dedik yusuf dinlemedi hiçbirini şimdi şutları taça gidiyor.

herkes futbolcu olabilir. Herkes idman yapıyor. İdmanda kendisini kimse geliştirmez. Extra idmanlar yapılması lazım. Yeni gelen hoca okay-aytaç-yusuf-uğurcan hepsine extra idmanlar yaptırması lazım. Burak hami gökdeniz hepsi kendini böyle geliştirdi.

Al sana kalite . Akıl teknik oyun görüşü beyin ne ararsan

https://m.youtube.com/watch?v=zxoDOR_5cwc

katre-i.matem
08.12.2015, 09:07
Kötü bir saha dizilişine rağmen aldığımız bu galibiyet hayırlı olsun. Başkan içinde moral olmuştur.

Faik Yılmaz
08.12.2015, 09:15
Muhammet Beşir'in attığı golle Celil Hekimoğlu'nun başkan olmaması arasında bağlantı kurup eleştiri yapanlarıda gördük.

Nasıl bir kafa bu ?

Fatih Öztürk
08.12.2015, 09:20
moral falan bozmak,
farklı yorum getirmek için takla atmak istemiyorum ama,
eskişehir ligin en berbat takımı diyebiliriz...

Aynen.âdeta yürüyerek maç kazandık,kalemizde tehlike olabilecek pozisyonları yok.küme düşecekler,düşsünler.

7can61
08.12.2015, 09:22
Gs ile 6 puan fark var, neden olmasın?

LaZuRiBeRe_53
08.12.2015, 09:25
iho m.ekicinin golunden sonra gene ağlamış , ya kızayım mı sana ne yapayım şimdi kaybetmeni okadar çok istememe rağmen bu ağlamalar şimdi niye be abicim.. ts ye çok şey vermek istedin de beceremedin ondan mı bilemedim

lopsang
08.12.2015, 09:28
Organizasyondaki sıkıntı hemen çözülecek değil. Lakin dün takım istekliydi. İyi mücadele etti. Özellikle Aytaç her yere koştu, Yusuf, Cavanda çok çalıştılar. Hatta o koşmaz durarak oynar denen Cardozo dün epey hareketliydi. Kenarlara çok güzel toplar attı. Ben bu sene ilk kez gördüm bunu (bir iki istisnası vardı ). Mehmet'te ciddi sıkıtnı var yalnız. İlk yarı takımın en isteksizi en az mücadele edeni idi. Penaltı golünden sonra biraz kendisine geldi.

Dün net olarak bir şey daha göze çarptı. Bu takımı Şota doğru dürüst çalıştırmamış. Bazı oyuncalar sanki daha fitti dün. Yani 2-3 haftada form tutulurmu fiziksel açıdan,bilemiyorum, ama bana öyle geldi.
İkincisi takım Şota'yı, Hurma'yı hatta İHO yu sevmemiş, belki ikisini belki hepsini...Bazı şeyler yavaşça değişecekmiş gibi...İnşallah

ertuuu
08.12.2015, 09:33
Organizasyondaki sıkıntı hemen çözülecek değil. Lakin dün takım istekliydi. İyi mücadele etti. Özellikle Aytaç her yere koştu, Yusuf, Cavanda çok çalıştılar. Hatta o koşmaz durarak oynar denen Cardozo dün epey hareketliydi. Kenarlara çok güzel toplar attı. Ben bu sene ilk kez gördüm bunu (bir iki istisnası vardı ). Mehmet'te ciddi sıkıtnı var yalnız. İlk yarı takımın en isteksizi en az mücadele edeni idi. Penaltı golünden sonra biraz kendisine geldi.

Dün net olarak bir şey daha göze çarptı. Bu takımı Şota doğru dürüst çalıştırmamış. Bazı oyuncalar sanki daha fitti dün. Yani 2-3 haftada form tutulurmu fiziksel açıdan,bilemiyorum, ama bana öyle geldi.
İkincisi takım Şota'yı, Hurma'yı hatta İHO yu sevmemiş, belki ikisini belki hepsini...Bazı şeyler yavaşça değişecekmiş gibi...İnşallah

tebrik...
resmen 1 ayda 5 halı saha maçı yapsam aynı fizik seviyesine gelirim...
takımda gönülleri yapmak lazım önce,
sonra kamburları atmak lazım,
şu takım 14 kişi + 3 genç oyuncuyla oynasın daha iyi yerlerde olur...
gerisi güzaf...

A. Aydın
08.12.2015, 09:33
iho m.ekicinin golunden sonra gene ağlamış , ya kızayım mı sana ne yapayım şimdi kaybetmeni okadar çok istememe rağmen bu ağlamalar şimdi niye be abicim.. ts ye çok şey vermek istedin de beceremedin ondan mı bilemedim

Volkan sen agladiginda iho takimda isi yok demisti.
3 yil sonra tekrar kongre oldugunda ekleyecegi usulsuzlerle tekrar kizicagiz emin olalim.
Yaptiklari affedilir cinsten degil.

LaZuRiBeRe_53
08.12.2015, 09:38
Volkan sen agladiginda iho takimda isi yok demisti.
3 yil sonra tekrar kongre oldugunda ekleyecegi usulsuzlerle tekrar kizicagiz emin olalim.
Yaptiklari affedilir cinsten degil.

doğru diyorsun

Ozan Kara
08.12.2015, 09:58
Mehmet Ekici cok tekme yiyor. Bazen sakatlanacak diye korkuyorum. Su bencilliginden vazgecmesi lazim.

munzevil
08.12.2015, 10:06

İbrahim başkan samimi bir insan,iyi bir taraftar fakat başkanlık koltuğu için yeterli değil en azından ilm-i siyaseti bilmiyor.
Ağzına gelen ilk şeyi hemencecik söyleyen adamdan iyi yönetici olamaz.

zahido
08.12.2015, 10:14
Okayın tekniği falanda iyi değil. Antep maçında topu stop yapamadı ayağından 3 metre topu açtıda rezil gol yedik. okay ın bi kere daha da kuvvetlenmesi lazım seri olması lazım vücudunu kullanmasını tam olarak bilmiyor hantallığını gidermesi lazım. Aynılarını yusuf için de dedik yusuf dinlemedi hiçbirini şimdi şutları taça gidiyor.

herkes futbolcu olabilir. Herkes idman yapıyor. İdmanda kendisini kimse geliştirmez. Extra idmanlar yapılması lazım. Yeni gelen hoca okay-aytaç-yusuf-uğurcan hepsine extra idmanlar yaptırması lazım. Burak hami gökdeniz hepsi kendini böyle geliştirdi.

Al sana kalite . Akıl teknik oyun görüşü beyin ne ararsan

https://m.youtube.com/watch?v=zxoDOR_5cwc

Okay gelecek vaadeden bir oyuncu. Selçuk bize geldiğinde Okaydan çokta bir artısı yoktu. Zaten son senesinde sivrilmeye başlamıştı sonrası malum.

Okaydaki sorun şuaşamada yedek olması gerekirken biranda ilk 11 oyuncusu olması. Tamam kumaş iyi ama ilk 11 için de yeterli biri değil. Sabredilirse iyi oyuncu olmaya namzet bir futbolcu bence.

ÖmürKaradeniz61
08.12.2015, 10:19
İho iyi bir Trabzonsporludur hatta fanatiktir lakin yönetme becerisi herkeste olmaz,çok fanatiklik iyi birşey değil ani kararlar verilebilir İhoda bunu yaşadı.

Mesut
08.12.2015, 10:29
Okay gelecek vaadeden bir oyuncu. Selçuk bize geldiğinde Okaydan çokta bir artısı yoktu. Zaten son senesinde sivrilmeye başlamıştı sonrası malum.

Okaydaki sorun şuaşamada yedek olması gerekirken biranda ilk 11 oyuncusu olması. Tamam kumaş iyi ama ilk 11 için de yeterli biri değil. Sabredilirse iyi oyuncu olmaya namzet bir futbolcu bence.

Yapmayın etmeyin.Okay çok ağır ve yumuşak bir futbolcu.Kuvvetlenmesi gerek.Tekniği iyi sadece bu kadar.Ne kondisyon ne sürat.Selçuk böylemiydi.Yanlışınız var.

Fatih K.
08.12.2015, 10:31
Gs ile 6 puan fark var, neden olmasın?
Devre arasına kadar 3/3 yaparsak ilk 3 yarışına katılırız bence de. gs ile 6 puan fark var bu hafta bjkye yenilseler 3e iner belkide ilk yarı bitmeden altımıza alırız.

Dip.Ing.Mag.
08.12.2015, 10:44
İho iyi bir Trabzonsporludur hatta fanatiktir lakin yönetme becerisi herkeste olmaz,çok fanatiklik iyi birşey değil ani kararlar verilebilir İhoda bunu yaşadı.

Dün a haber de Olcay Çakır'da vardı, birisi İHO için iyi ki gitti, Türk futbolunun düzelmesi için gitmesi gerekiyordu gibi bir şeyler zırvaladı. Aziz gibi bir deccal varken İHO nun aforoz edilmesi ne kadar içime sinmese de yaptığı Amatörlükler yüzünden gözden düştü. Yoksa çoğumuzdan Trabzonsporludur belki de, Adam en azından elini taşın altına epey bi soktu. Zaten sportif başarıyı biraz yakalayabilseydi Başkan olarak kalırdı.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Mesut
08.12.2015, 10:47
Ve şunu da belirteyim Okay bu haliyle bile bu kadar göze batmıyorsa sebebi Mbia'dır.
Okay kendini toparlaması lazım.

Sadettin_
08.12.2015, 11:00
Devre arasına kadar 3/3 yaparsak ilk 3 yarışına katılırız bence de. gs ile 6 puan fark var bu hafta bjkye yenilseler 3e iner belkide ilk yarı bitmeden altımıza alırız.
böyle hesaplar her sene oluyor . Kötü olmamıza ragmen bir bakıyoruzkı yukarıyla aramızda cok az bır fark var.. bir serı yakalasak ilk 3 potasına cok rahat giricez gibi gozukuyor ama bu bir türlü gerceklesmıyor .
senelerdir böylle

Taner Gündoğdu
08.12.2015, 11:07
adam o parayı harcamaya alışmış. insanın gelirine göre gideri olur. her zaman gelen para gelmezse de sen nasıl aç kalıyorsan o adam da aç kalır. hiçbirşey yapmadan yan gelip yatanları kast etmiyorum.

25-26 yaşındaki adamlar ne ara yılda 2 milyon harcamaya alışmışlar?

UĞUR DURTAŞ
08.12.2015, 11:09
2 farklı galip gelmişiz,
güzel şeyler yazamıyoruz,çok kötü
bu hafta sezon sonuna kadar çalışacağımız hoca belirlenmeli.
sadi hoca ile olacak bir şey değil..
önderliğinde 3 maça çıktık 2 galibiyet,1 mağlubiyet
iyi görünsede,bu takıma 3 hafta boyunca
3 pas yaptıramadı,çalışılmış bir pozisyon izleyemedik,
oyunu okuyup ,anında müdahale edemedi vs vs
onun içindirki bu iş 2 gün içerisinde çözülmeli
belki çok kattarım ama dün akşam takımın başında ben olsaydım,
15.dakikada 2 oyuncu hakkımı kullanırdım.
kardeşim milli takıma çağrılan tek oyuncusuneçmedin
karşındaki rakip lig sonunçusu,ligin en kötü topunu oynayan 2 takımından biri(diğeride çok acı ama biziz)
dün beni çıldırttın,kendimi yedim sinirden
canım kardeşim,okay
topu ayağına alıyorsun,
belli bir mesafe önün açık bu alanı depar atarak geçmedin,
rakip kaleye daha yakın takım arkadaşlarına pas verecekken vermedin,
sen takımı sabote edercesine ayağına aldığın tüm topları
sanki rakip kale onurun koruduğu kaleymiş gibi bütün topları geriye oynadın,
anlamış değilim,kardeşim sen bizimle dalgamı geçiyorsun,biraz cesaretli ol
ileriye doğru oynasa,herhalde karşın da üst düzey bir takım olsa desene vay halimize..
sanmayinki sadece o
diğerleride
mbia bizle hala dalga geçiyor,
nerde o bursa ve bjk maçındaki mbia..yok ama.
2-0 öndeyiz farkı açamıyoruz
eksik kalmış takımdan gol yiyoruz.
*takım koşmuyor
onur topu alıyor eliyle topu oyuna sokacak
br tane oyuncumuz açığa kaçmıyor,
kaçamıyor,çünkü güç yok.
*
şota sezon öncesi gelmesine rağmen bu takıma;
güç depolamamış
kondisyon depolamamış
sahada dalga geçer gibi koşmaların tek nedeni bu dur arkadaşlar.

7can61
08.12.2015, 12:08
Dün a haber de Olcay Çakır'da vardı, birisi İHO için iyi ki gitti, Türk futbolunun düzelmesi için gitmesi gerekiyordu gibi bir şeyler zırvaladı. Aziz gibi bir deccal varken İHO nun aforoz edilmesi ne kadar içime sinmese de yaptığı Amatörlükler yüzünden gözden düştü. Yoksa çoğumuzdan Trabzonsporludur belki de, Adam en azından elini taşın altına epey bi soktu. Zaten sportif başarıyı biraz yakalayabilseydi Başkan olarak kalırdı.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

El insaf be kardeşim, kör ölmüş badem gözlü olmuş.

Hangi taşın altına elini sokmuş? Benim gördüğüm Trabzonsporu kayaların altında bıraktığı.

Kulübe usulsüz üyelikler yapan, yaptığı hem saçma sapan transferler ve yediği cezalar ile kulübü milyonlarca dolar zarara sokan adam sizden iyi trabzonsporluysa vay sizin halinize!

Kulübü çok sevmek diye bir algı uydurulmuş gidiyor, geçiniz bu sevgi saygı işlerini öyle bir şey olsaydı abdürrahim albayrak delisini gsye başkan yaparlardı.

zahido
08.12.2015, 12:54
Yapmayın etmeyin.Okay çok ağır ve yumuşak bir futbolcu.Kuvvetlenmesi gerek.Tekniği iyi sadece bu kadar.Ne kondisyon ne sürat.Selçuk böylemiydi.Yanlışınız var.

Ağırlıksa Selçuk daha ağır bir futbolcuydu. Sürat bakımından Okay ve Selçuğu karşılaştırıyorsak Okayın hakkını vermeliyiz. Teknik kısımda Selçuk daha teknikti ama hünerlerinide bizdeki son senesinde göstermeye başlamıştı. Bizden giderken 25-26 yaşındaydı.

Okay daha yolun başında sayılabilir. 94 doğumlu 21-22 yaşında 25-26'larına geldiğinde tekrar bakarız durumuna.

Bugun gitmek istesin hem bjk hem gs ister, bu kadar net söylüyorum.

He bu birazda futbolcunun elinde olan bişey, kafasında oynamak varsa kumaşı sağlam ve çok iyi futbolcu olabilecek birisi bana kalırsa.

samet aslan
08.12.2015, 15:30
hahha ligin en kalitesiz takımını yenmişiz hemen gsyi altımıza alırız 3/3 yaparızlar başlamış arkadaşlar boş hayallere kapılmayın bu sene 4-5 içerisinde olmak başarı bu saatten sonra

artvints
08.12.2015, 15:38
şu maç baştan aşağı rezillik dolu. nasıl bu kadar başı boşluk var bu kadar paranın döndüğü yerde anlamak güç.yanlışlıkla fifa görevlisi falan izlese şu maçı, futbola ağır hakaretten top oynamayı yasaklar bize.hiç abartmıyorum.seyirci yasağı koyuyorlar bir de. kimse izlemez zaten bunu.

oflubektas
08.12.2015, 16:18
Arkadaş o Eskişehir kadrosu neydi öyle ya. Adamlar fotokopi kağıdından çıkmış gibi:

Boffin: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı
Emre Güngör: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı
Emre Güral: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı
Kamil Ahmet Çörekçi: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı
Anıl Karaer: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı
Alparslan Öztürk: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı
Engin Bekdemir: Esasında daha iyi yerlere gelecek bir oyuncuydu. Genç yaşında parladı ama beklenen çıkışını yapamadı

Mübarek takım değil, Oğuz Atay'ın "Tutunamayanlar" Romanı :) Samet Hoca'nın işi çok zor.

DeAgLeMaNyAq
08.12.2015, 19:57
TFF Hacıosmanoğlu'na kıyak geçmiş. Zaten kendisi kahvaltıda maça gitme konusunda TFF'ye danışacaklarını söylemişti. Başkanlığı düşünce mantıksız bir şekilde hak mahrumiyeti cezası da düşmüş. Oysa ceza şahısa verildi...

Enes Ünal Kaya
08.12.2015, 20:22
Emre Güral ı ben begeniyorum hala.

M. Fatih ALEMDAR
09.12.2015, 12:43
3-1 aliriz maci.

Hayatta iddaa oynamam,oynayan varsa; evi arabayi satip bu skora yatirsin parayi :)

Umarım bu mesajımı dikkate alıp köşe olanlar vardır :)

Murat'
09.12.2015, 13:14
TFF Disiplin Talimatı'na göre, hak mahrumiyeti cezası almış olmalarına rağmen Avni Aker (http://www.hurriyet.com.tr/index/avni-aker) Stadı'ndaki karşılaşmayı protokol tribününden seyreden Hacıosmanoğlu ve Uzunay'ın bu eylemleri nedeniyle Trabzonspor Kulübü'ne toplamda 130 bin ila 260 bin TL arasında değişen para cezaları verilecek.
TFF Disiplin Talimatı'nın 'Cezaya ve Tedbire Uyulmaması' başlıklı 50. maddesinin 1/b hükmü şöyle:
"Kulüp yöneticilerine tayin edilen hak mahrumiyeti cezasının iki katı kadar ve Süper Lig kulübü yöneticileri için 65.000 TL’den 130.000 TL’ye kadar para cezası verilir."

Adamlar giderayak yine Trabzonspor'a geçirdiler, biz de bunların arkasından iyi konuşalım diyoruz. Yeni yönetimin ilk işi bu ceza için giden bu yöneticilere dava açmak olmalı, çocuk oyuncağı mı bu arkadaş.

Mehmet Cihan Kocaman
09.12.2015, 13:17
Adamlar giderayak yine Trabzonspor'a geçirdiler, biz de bunların arkasından iyi konuşalım diyoruz. Yeni yönetimin ilk işi bu ceza için giden bu yöneticilere dava açmak olmalı, çocuk oyuncağı mı bu arkadaş.
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Muharrem Usta davet etmedi mi Hacıosmanoğlu'nu?

Murat'
09.12.2015, 18:03
Muharrem Usta davet etmedi mi Hacıosmanoğlu'nu?

Davet olayını bilmiyorum ancak eğer gerçekten Usta davet etmişse başkanlık döneminin ilk yanlışını yapmıştır, ya Ali Uzunay kim de maça davet edilecek, takıma üç kuruşluk katkısı olmayan kimseler giderayak 250 bin lira zarar sokuyorlar takımı. Bu nasıl yöneticiliktir.