PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarihin En Rezil Oyuncu Seçimini Yapan Sadi Hoca'ya Tebrikler(!)

Muhammed Türkmen
01.12.2015, 09:12
Evet, Renktaşlar. Trabzonsporlu olarak o kadar kal (http://forum.donanimhaber.com/m_112348595/tm.htm#)iteli futbolcular varken bunları saha kenarında tutmak ve oyuna almamak baştan kaybedilmiş bir sınavdır ki nitekim de öle oldu.
http://img.donanimhaber.com/image/s12.gif http://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/s20.gif

Sadi tekelioğlu alt yapı hocasıdır ve dün akşam yaptığı değişiklikler ile alt yapının da durumun ne kadar (http://forum.donanimhaber.com/m_112348595/tm.htm#) içler acısı olduğunu göstermiş oldu.

Yahu tamam ilk 11'de bel (http://forum.donanimhaber.com/m_112348595/tm.htm#)ki bazı oyuncuları yedek bıraktın eyvallah tamam da değişiklikler nedir öyle ya

Sadi Hoca'nın "bence" değişiklik ve kadro hatası

Öncelikle Yumlu yerine douglas, Alper yerine Yusuf erdoğan veya Musa Nizam

Ekici maalesef mehmet topalın ayaklarında tepinmesi sonucu sakatlanıp çıktı. Onun yerine ayağına tüm sezon top dokunmamış aytaçı alması da tam facia. Dünya yıldızı Marin dururken sen aytaçı alıyorsun. Cardozo bu arada hala yedek ki bana gelen bilg (http://forum.donanimhaber.com/m_112348595/tm.htm#)ide cardozo resmen yalvarmış hocam bu maçta oynamak istiyorum diye almamış kaşar hoca.

Son değişiklik hakkın kaldı madem erkanı çıkarıyorsun marini al ki ayağında top tuttsun ileriye taşısın ama hocamız alakasız oyuncu olan Salih dursunu aldı. Tüm bu defansif değişikliklere rağmen taç sonrasında yapılan ortada 5 kişi uyurken fernandao kimse yokmuş gibi gol attı.

Dün maçın en iyisi Cavanda'ydı. Sonra aldığı topları direk hücuma çıkartmak isteyen ekici'ydi.

Şu takıma gelen yönetimden istedikler:
1-Takımı siyasete sokmasın
2-TS'yi bitirmek isteyen yöneticiler, TSli görünümü verip alttan mahvetmeye çalışanlar ( hurma gibi)
3-Net,Göze hoş gelen ve skora giden bir futbol oynatılması konusunda istikrarlı bir T.D.
vs.

alone_6161
01.12.2015, 09:39
Erkan ve Özer'le başlaması hata. Alper sarı gördüğünde hemen dışarı almaması hata, Ndoye'ye 90 dakika tahammül etmesi hata.....Böyle gider.

Ondan sonra neden beni Trabzonspor'a hoca yapmıyorlar, Trabzon değerlerine sahip çıkmıyor vs. Trabzon size sahip çıkmasın arkadaş, siz öyle başarılı olun ki, gelin Trabzonspor'u da bir çıta yukarı taşıyın. Trabzonspor birilerine sahip çıkma kurumu değil ki.....

Muhammed Türkmen
01.12.2015, 10:09
Kesinlikle katılıyorum. Özer bu aralar çok alakasız oynuyor. Ulan kafayı yicem yahu. Millet futbolcu alır oynatır bizler oynatmayız. Açık söyliyim ben bile tv'den maçı izlerken böyle takım olmaz olsun ben bilr oynamam şuraya bak rezillik diyorum. Futbolcular sonuna kadar haklılar bu konuda. Sen cardozo 'yu almıyorsun. En önemli silahın senin. Bir diğeri Marin ki zaten Marin ile cardozo dikkat ettiyseniz dar alanda çok iyi tek top yapabiliyorlar. Ama gel gör ki trabzonspor ' niğme niğme doğruyorlar ve bu konuda da adım adım ilerliyorlar.

lazibere
01.12.2015, 10:15
N doye yi nin futbolla ilgilendiğini sanmıyorum.
Sabaha kadar oynasak fenere gol atamazdık.
Adamlar kassalardı bizi 5 lik yaparlardı

SEDER
01.12.2015, 10:28
çok kötü hocalar gördük ama akşamki kadar amatörünü hiç görmemiştik.. Alper 43 dakika bas bas bağırdı ben bu takımı sabote edeceğim.ya beni al ya ben gerekeni yapacağım diye..sol taraf otoban oldu..çavanda canavar gibi sağ tarafı toplarken Alper zerre katkı vermedi.ilk sarıdan sonra oyundan alınsaydı çok daha farklı olurdu herşey...ayrıca ndoye şaka gibi 90 dakika oynadı.yaptığı top kayıplarını ben bu halimle yapmam..(hadi abartayım) barcelonada bile oynayacak adam cardozo yedek..sen hocamısın? chealse nin gelecek vadeden oyuncusu marin yedek..yaa 5 6 aralık gelse de kurtulsak şu öze dönüş martavalından.. korkak adamların bu takımda yeri yok...dünkü hocalıktan sonra bu adamı alt yapıdan bile göndermek lazım.sadinin elindeki alt yapıdan bir cacık olmaz...

Travelair
01.12.2015, 10:31
Geçmiş dönemden aklımda olumsuz kalmış. Yazacaktım ama o dönemden kendisini öven arkadaşları görünce yazımı öteledim. Altyapıda başarılıysa orda devam etsin. Ama orda da reform ve revizyon gerekiyor

cem1990
01.12.2015, 11:45
Altyapı da ki başarı kriteri nedir
Altyapı da hoca ne yaparsa başarılı olur.Neye göre başarılı deniliyor Sadi hoca için
Bilgisi olan arkadaş varsa aydınlatmasını isterim.

hüseyin toraman
01.12.2015, 12:18
............... Ben ne diyeceğimi bilemedim

halil ibo
01.12.2015, 12:24
Hakkında başlığa bile gerek yok esasen.Ama madem açılmış,altyapıya dahi dönmemek üzere Trabzonsporla tüm ilişiği kesilirse yerinde bir karar olur.

OnurKul
01.12.2015, 12:28
Sadi Hoca bitmiş... Şu tarihe kadar gördüğüm en kötü oyuncu seçimi ve ilk onbir. Oyuncu değişiklikleri de kanser etti.

Bu arada başlığı açan arkadaşın oyuncu tercihlerini de onaylayamıyorum.

Bana göre Marin-Cardozo ve Yusuf ilk onbir başlamalıydı. Douglas şart değil.

nakzo
01.12.2015, 12:37
Bu bunakta UTANMA var mı ki bodur kel BUNAK senin futbol mantalitene atlı yayın rezil herif 5 değil 2 tane yediğini için boncuk yakacaklar bir tarafına diyorum...Özkan sümer,Sadi Tekelioğlu,Giray bulak,sardar balı bu kulpten içeri bile sokulmamalıdır.Koca Trabzonspor dün oynattığı oyunu maçta izle REZİL HERİF..

duyurukcu
01.12.2015, 12:49
tutturmuşunuz N'doye de N'doye dünkü maçda 3 tane adam vardı sahada birşeyler için çabalayan cavanda ekici n'doye..sen önce ileriye çıkmasını orta kesmesini pas yapmasını öğren ondan sonra N'doye ye kabahat bul..4 senedir N'doye diyen taraftar bugün başka konuşuyor..ne Ndoye ne Janko kötü futbolcu ya da gelse bugün Gomez Fernandao yine bizde yerden yere vurulacak çünkü kanadı olmayan bir takıma ibrahimoviçi koysan bir halt olmaz sorun forvetlerin gol atamaması değil sorun takım olamayışımız ve doyumsuz taraftar kitlemiz

Selami Gürpınar
01.12.2015, 12:52
Gereksiz başlık

Travelair
01.12.2015, 13:15
Altyapı da ki başarı kriteri nedir
Altyapı da hoca ne yaparsa başarılı olur.Neye göre başarılı deniliyor Sadi hoca için
Bilgisi olan arkadaş varsa aydınlatmasını isterim.

Altyapının başarılı olduğunu savunanlar alt yaşlarda Türkiye şampiyonluklarının geldiğinden dem duruyor, başarılı değil diyenler ise altyapıdaki başarıların üstyapıya yansımadığından. Altyapıdakiler bunun üstyapının suçu olduğunu düşünüyor, ama diğer bir görüşe göreyse de küçükken gerekli sportif ve gelişim eğitimini alıp ileriye öyle hazırlanmadığından üstte silinip gittiklerini savunuyor

kayyum61
01.12.2015, 13:49
tutturmuşunuz N'doye de N'doye dünkü maçda 3 tane adam vardı sahada birşeyler için çabalayan cavanda ekici n'doye..sen önce ileriye çıkmasını orta kesmesini pas yapmasını öğren ondan sonra N'doye ye kabahat bul..4 senedir N'doye diyen taraftar bugün başka konuşuyor..ne Ndoye ne Janko kötü futbolcu ya da gelse bugün Gomez Fernandao yine bizde yerden yere vurulacak çünkü kanadı olmayan bir takıma ibrahimoviçi koysan bir halt olmaz sorun forvetlerin gol atamaması değil sorun takım olamayışımız ve doyumsuz taraftar kitlemiz

adam penaltı atmaktan bile aciz, akhisar maçında penaltı kaçırdı oda yetmedi dönüp ayağına gelen topu boş kaleye atamadı o da yetmedi kaleye girecek olan buz gibi topu engelledi
2 metre top sürmekten aciz sahada ağzında sakız dolanıp duran futbolla alakası olmayan vurdumduymazın biri, derhal kadro dışı bırakılmalıdır onun yerine altyapıdan adam oynat milyon kat iyi.
beğenmediğimiz yatabare bile ara sıra kritik goller atıp duruyordu ndoye onun ayakkabısının bağı olamaz
dünkü maçta bizim adamın tepesine çıktı ne içip oyuna çıkıyorsa merak ediyorum, birde kırk yılın başında güzel bir atak yapmışız atağı kesip topu dışarı attı, ben teknik direktör olsam sahaya dalıp tekme tokat dalarım, akhisarın bulduğu rodallega vs. neler yapıyor ligde iyi izleyin sonra ndoye denilen enkaza verilen 1 liraya acırsınız

birde öz evladçı, hasımcı, biz efsaneyiz her şeyin en iyisini biz biliriz diblomamız var, Trabzonsporu biz buralara getirdik diyen zihniyette tez zamanda azalarak biter umarım. futbolu hala zekiler caner osmanpaşalardan ibaret görüyorlar. maçta cardozo, marin gibi adamlarla oynasak ne kaybederdik? en fazla yine yenilirdik ama adam gibi yenilirdik sahada resmen dalga geçtiler bizimle.

herkese soruyorum, ndoye yerine marinle çıksaydık daha mı kötü olacaktı?

Tolga Okumuş
01.12.2015, 13:55
Bu ve bunun gibi kafası 70'lerde,uygulamaları çağ dışı,dünya futbolundan uzak,kendini bir adım ileriye atamamış adamlardan Trabzonspor'un derhal kurtulması gerek.
Mümkünse eski futbolcu,eski efsane falan hiçbiri kalmasın.
Bir de bu adamları bize yılların tecrübeli ismi falan diye yutturuyorlar.
Altyapı bunlara emanetmiş.
Peh!!

CAFER ÖZER
01.12.2015, 14:47
Hele maç sonu açıklaması tamamen deli saçması
2.yarı iyi oynadık istediklerimizi sahaya yansıttık
Ulan rezil oldun top namına birşey oynamadın Orta sahayı geçemedin rakip akıllı olsa 10 tane atar gönderirdi senin gibi paçavraya
Bu adamları ne diye takımın başına getiriler
Gerçi İhonun başkan olduğu takıma
Sadi Keli fazla bile

katre-i.matem
01.12.2015, 15:00
Trabzonspor umuzun boyunu açmış onca derdi varken dunkü maçta çıkan 11 konuşmaya bile değmez. Nitekim bu 11 işi göreceli bir kavramdır ve form durumları göz önüne alındığında berabere kalmamız bile sürpriz bir sonuç olurdu.

Mert Pasa
01.12.2015, 15:27
onu harca bunu harca ne olacakti zannediyorduk ki sonunu...yonetimi konusmaya bile degmez ama biz kendimizi elestirmeyecegiz mi?ona istifa buna istifa dedigimiz insanlar baska takimlari ucuruyor,hepsini de tu kaka edenler baskalarimiydi?

Mert Pasa
01.12.2015, 15:28
Ayrica Sadi sanki talimat almis,sanki yabancilarin alacagi cok sen bunlari oynatma simdilik sorun tam gorulmesin denmis olabilir

My
01.12.2015, 17:58
Altyapının başarılı olduğunu savunanlar alt yaşlarda Türkiye şampiyonluklarının geldiğinden dem duruyor, başarılı değil diyenler ise altyapıdaki başarıların üstyapıya yansımadığından. Altyapıdakiler bunun üstyapının suçu olduğunu düşünüyor, ama diğer bir görüşe göreyse de küçükken gerekli sportif ve gelişim eğitimini alıp ileriye öyle hazırlanmadığından üstte silinip gittiklerini savunuyor
Muharrem Usta'nın altyapıdaki olması gereken sistemle ilgili fikirleri güzel bence. Koordineli çalışmak mecbur. A takım ayrı telden çalıyor altyapıdakiler ayrı. Çorba.

ibrahim
01.12.2015, 19:50
Fatih Tekkeyi zamaninda israrla bek oynatan adamdan bahsediyorsunuz surda. :D

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2015, 23:07
Sadi Hocadan başarı beklemeyiniz
Kapasite bu kadar

bach72
01.12.2015, 23:31
Sadi hocaya laf eden tayfa muhtemelen Sadi hoca'nın futbola verdiği yılların toplamından daha küçük yaştadır.Ne bekliyordunuz Sadi hocadan?Rezil,kepaze futbol oynayan,birbirlerini tokatlayan,gırtlaklayan,paralarını alamadıkları için kadınsı kaprislerle tüm camiayı bunaltan futbolcular topluluğundan 10 günde Barcelona yaratmasını mı?Biraz ayaklarınız yere bassın gençler..

Gurpas
02.12.2015, 07:18
Sorun Sadi değilki, sorun onu oraya getiren zihniyet...

asilhamsi
02.12.2015, 08:32
Bu adam futbolla ilgisini bir an evvel kesmeli.Bu kadar yeteneksiz olup bunca yıldır bu işten ekmek yemesinin tek sebebi Trabzonlu olması.

1461 in basındaki kot kafalıda bunun aynısı.Ugrassak boyle yeteneksiz adamları bulamayız vesselam.

asilhamsi
02.12.2015, 08:33
Sadi hocaya laf eden tayfa muhtemelen Sadi hoca'nın futbola verdiği yılların toplamından daha küçük yaştadır.Ne bekliyordunuz Sadi hocadan?Rezil,kepaze futbol oynayan,birbirlerini tokatlayan,gırtlaklayan,paralarını alamadıkları için kadınsı kaprislerle tüm camiayı bunaltan futbolcular topluluğundan 10 günde Barcelona yaratmasını mı?Biraz ayaklarınız yere bassın gençler..

bence yıllarına heba etmiş.Yıllardır futbolum icinde elle tutulur yaptıgı hic birsey yok.Bu konuda yeteneksiz oldugunu kabul etmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
02.12.2015, 09:36
Muharrem USTA
ve
Mircea Lucescu

nakzo
02.12.2015, 09:37

Doğru 2002 yılındada gelmişti bu öz evlatçı Çulsuz özkan sümer le birlikte çok uğraştılarda bizi düşmedi formamız ligden 14.bitirmiştik.

OnurKul
02.12.2015, 18:00

Düzgün bir kadro çıkarmasını bekliyordum. Yoksa bizi lig düşmenin eşiğine getiren adamdan ne beklenir?

bordoylamavi
02.12.2015, 19:57
yıllarca bi başarısı olmayan bi adam. ne beekliyordunuz ki. adam 2. lig hocası

SEDER
02.12.2015, 20:44
90 dakika ndoye ye sabredip cardozoyu yedek bırakan adamdan ne beklenir...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayundur Han
07.12.2015, 22:36
Ey herseyi bilen taraftar. Bugun Sadi hocanin konusmasindan sonra biraz utandinizmi? Yada hala ben hakliyim havasindamisin? Adam elini tasin altina sokmus zorda olan sevdigi kulubun basina gecmis. Gelmis
surada amansizca elestiriyorsun. O bilmiyor sanki kisa vadeli geldigini. Elinden geleni yapiyor alni opulesi adam. Helal olsun ve sagol Sadi hoca.

Erkan A.
07.12.2015, 23:07
Ey herseyi bilen taraftar. Bugun Sadi hocanin konusmasindan sonra biraz utandinizmi? Yada hala ben hakliyim havasindamisin? Adam elini tasin altina sokmus zorda olan sevdigi kulubun basina gecmis. Gelmis
surada amansizca elestiriyorsun. O bilmiyor sanki kisa vadeli geldigini. Elinden geleni yapiyor alni opulesi adam. Helal olsun ve sagol Sadi hoca.

:alkış::alkış::alkış:

alone_6161
08.12.2015, 09:37
Sadi hocayı eleştirenlerden biri de benim ve eleştirmeye de devam edeceğim. Zor bir zamanda görev aldı diye ne yapsa susacak mıyız? Kar yağıyor diye işe gitmemezlik hangimiz yapıyor? Her işin zorluğu vardır ve o göreve getiriliyorsan elinden geleni yapacaksın ve bunu bir lütuf gibi anlatmayacaksın.

Özevlat psikolojisinden acilen çıkmamız lazım. Herkes özevlat bahanesiyle beni göreve getirin, iyi de para verin, ama eleştirmeyin de, ben böyle takılayım derdinde. Yurtdışına açılma yok, yabancı dil öğrenme yok, kurslara gidip kendini geliştirme yok, yeni idman tekniklerinden, yeni savunma-hücum taktiklerden bi haber, hala 30 yıl önceki önce düz koşu, sonra açma-germe, biraz top sektirin, ortada sıçan oynayın, yarım saat çift kale maç idmanlarıyla devam et, ondan sonra klüp bana sahip çıksın. Böyle düşünen adam, şu koltuğa oturayım da, koltuktan aldığım güçle devam edeyim derdinde. Hala iyi yöneticilerin oturdukları koltuğa güç-değer kattıklarını, koltuktan güç almadıklarını öğrenemedik gitti.

Hangi futbolcumuz idmandan sonra ek idman yapıyor, kendini geliştiriyor? En son Hami'nin frikik çalışmalarını hatırlarım o. Hepsi arabaya atlayıp gezme, kahvede okey oynama, İstanbul'da gece klüplerinde çapkınlık peşinde. Doğru dürüst kitap okuyan, bir hobisi, hayat görüşü olan futbolcumuz yok. O an kazandıkları para yıllarca akacak zannedip yiyip-içip geziyorlar, futbolu bırakınca, paralar suyunu çekince ben bu klübe 10 yıl emek verdim. E karşılığını da aldın, daha ne yapalım, klübü üzerine mi yapalım?

alone_6161
23.12.2015, 13:58
Kendimce yanlışı görünce sonuna kadar eleştiririm ama doğru sözü de alkışlarım. Aşağıdaki ifadeler için Sadi Hoca'ya tebrikler. Çok yerinde tespitler...

Trabzonspor’un gerçek sahibi yerel basındır. İstanbul basının burası için hayırlı rüya görmesi mümkün değil. Onlar bize oyuncu, bazında da hoca bazında da, (uçurur, kaçırır, şöyle lazım böyle lazım) diyorlar. Trabzonspor’u uçururlar ama Trabzonspor zaten uçmuş, uçurumda yani. Trabzonspor’u uçurmaya değil, durdurmaya gerek var.

zafercalikoglu
23.12.2015, 14:38
Fatih Tekkeyi zamaninda israrla bek oynatan adamdan bahsediyorsunuz surda. :D

doğru ya ,buydu kralı bek olarak oynatan :) puhahaa ,m.besir de bence stoper falan olabilirmi