PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 13. Hafta | Şikebahçe 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Berke6198
22.11.2015, 18:27
Emek hırsızlarına karşı bu denli zor bir mücadelede takımımıza sonsuz başarılar...

Haydi FIRTINA!

F. Yıldırım
22.11.2015, 18:29
şu başlıkta yazan kelimeyi görmekten nefret ediyorum şikebahçe diye değiştirilir inşallah

Ozan Kara
Bu maçı alırsak Sadi Hoca'mı unutmayacağım.

Yavuz Bektaş
6 kasım yaşayabiliriz

Hakan
22.11.2015, 18:30
Rencide olmayalım yeter

Sibel
22.11.2015, 18:37
Ben açacaktım başlığı. Bir senedir bekliyordum. Sağlık olsun. :)
İnşallah bu sefer olacak.

Berke6198
22.11.2015, 18:39
Ben açacaktım başlığı. Bir senedir bekliyordum. Sağlık olsun. :)
İnşallah bu sefer olacak.

Hürgün'ün şanssızlığını ben kırayım dedim :) :)

İnşallah tutacak...

maxim
22.11.2015, 18:42
1 puan yeter.

Fatih Öztürk
22.11.2015, 18:43
Trabzonspor’un sağı solu belli olmaz!

Hürgün Aygün
22.11.2015, 18:44
Hürgün'ün şanssızlığını ben kırayım dedim :) :)

İnşallah tutacak...

Bi' an "Ben mi açsam?" diye düşünmedim değil. :D :D

Serdar A
22.11.2015, 18:45
İç ve dış oyunlar sonucu hedefsiz kalan ve mali ödeme güçlüğü çeken kulübün ne yazık ki kulüpten ayrılmayı düşünen futbolcuları için vitrin maçı olacak şikebahçe müsabakası ... Yani istek anlamında futbolcuların sahadaki tutumu daha farklı olacaktır. Trabzonpor hiç bir hedefi dahi kalmamış olsa , çok daha zayıf kadroya da sahip olsa farketmez , ebediyete kadar bu maçların atmosferi farklı olmuştur ve olacaktır...

Ben genel anlamda takımın maça ortak olması noktasında direnç koyabileceğini ancak öte yandan kulübün hakkını savunmaktan aciz insanların varlığını fırsat bilen federasyonun şikebahçe nin galibiyeti için balansı ayarlayacağından neredeyse eminim.

hyasin61
22.11.2015, 18:47
ınsallah alırız bu macı ruzgar tersıne dondururuz.Kader macı dedıklerı bu mac ıste

Hakan
22.11.2015, 18:50
Marin oynamazsa rakip kaleye gidemeyiz.Medjani de olsa iyiydi

Cihad Varlı
22.11.2015, 18:51
Topla oynama %70 - %30'a Fener üstünlüğünde olacak. Skor tahminim, en az 3 yeriz.

DeAgLeMaNyAq
22.11.2015, 18:51
En iyi olduğumuz zamanlarda bile FB'yi yenemezken şu halimizle 18 yıl aradan sonra yenmek mucize gibi bir şey olur. Sadi Hoca'nın yerinde olsam maça forvetsiz başlarım. Zaten FB'ye uzun zamandır gol atamıyoruz. Forvette tek başına ezilecek N'Doye ve Cardozo yerine orta sahayı kalabalık tutmak daha mantıklı...

AYYILDIZ
22.11.2015, 18:55
3 fark yeriz.

Nazim Can
22.11.2015, 18:57
Yeniliriz büyük ihtimal ama ezilecegimizi hic sanmiyorum.

Oğuz B.
22.11.2015, 18:58
şb de en az bizim kadar kötü futbol oynuyor. Ama maçı bağlarlar bir şekilde ev sahibine.

Maçın skorunu bireysel hatalar belirler. Şaka şaka tabi ki hakem belirleyecek.

Cagdas Topal
22.11.2015, 19:00
Malesef 1-0 2-0 veya 3-0 biter gol bile atabileceğimize ihtimal vermiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

melihergun
22.11.2015, 19:02
Su kanaryayi bir yensekde firtinada bakalim nasil ters ucuyomus gorse

Fatih Özkan
22.11.2015, 19:09
İmkansız.

Berat Akçay
22.11.2015, 19:12
Fenerbahçe de iyi oynamıyor ama defansta bu denli yaptığımız hataları hiç affetmezler. Kalbi olan izlemesin

Doğan Keskin
22.11.2015, 19:25
Bjk maçını izleyenler hatırlar o maçtaki gibi iyi mücadele edip kapanıp takım halinde hücuma çıkmalıyız FB ye karşı.

gurur6134
22.11.2015, 19:28
Basligin sikebahce trabzonspor diye degistirilmesini talep ediyorum acilen..

Soner Albayrak
22.11.2015, 19:36
İstersek asrın futbolunu oynayalım o stadyumdan galip çıkartmazlar bizi boşuna ümitlenmeyin derim.

OrkHun
22.11.2015, 19:52
5 yeriz.

6, 7 falan olmazsa iyidir.

Burçak
22.11.2015, 20:12
şu başlıkta yazan kelimeyi görmekten nefret ediyorum şikebahçe diye değiştirilir inşallah

bu karakter yoksunu yavşakların adı tarih boyunca şikebahçe kalmalı!

dağlıca61
22.11.2015, 20:13
Yeter ki mücadelemiz onurlu olsun sonrasında iyi futbol ve galibiyet camiaya moral olsun inşallah.

yattarinho61
22.11.2015, 20:19
Hezimete uğrarız inşallahda şu IHO adaylığını belki geri çeker, gerci nerde onda o adamlık..

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Fatih K.
22.11.2015, 20:24
Ligin ilk maçında da yeni td ile Avni Akerde 1-0 yenmiştik ve Beşiktaş Mersinle oynamıştı. Şimdi yine yeni td ile Avni Akerde 1-0 yendik ve yine rakip Mersin deplasmanında:cool:

Courage
22.11.2015, 20:37
Kurtlar Vadisinin ilk zamanlarındaki oyuncularından olan Freud Fethi'nin hem karakter hemde yaptığı iş anlamında (şikecilerde yöneticilikle umumhane baronu olmak arasında fark yok zira) emsali olan şikebahçe yöneticisi şahsın maç sonunda ağzını ayırarak büyüklük sorgulaması cüretini gösteremeyeceği bir oyun oynamak dileğiyle....

Tek isteğim bu ,skorun canı cehenneme!

Ozan Yılmaz
22.11.2015, 20:43
ölümüne defans yapacağımız bir maç bekliyorum, 0-0'a yatmaya çalışırız eğer takım savunması ve Onur gününde olursa puan alabiliriz. (bu akşamki maçı gördükten sonra)

Yavuz Bektaş
22.11.2015, 20:52
Ne yalan söylim 3 farklı skor belki ihoya gidecek oy sayısını düşürür.
Kısa vadeli zararlar uzun vadede kâr sağlayabilir unutmayın

Ufuk
22.11.2015, 21:01
Şansımız yok maalesef. Bir takım bu kadar mı oynamaz. Takımda birkaç adamı korumak adına tüm takımı mahvettik. Kimsede istek kalmadı. Bjk maçını izliyorum adamlar 1-0 önde dandik bi penaltı çalmış hakem ama olsun yine de adamlar hala çılgın gibi saldırıyor. Pres falan yapıp gol atma peşindeler. Sivas bile topu aldığı zaman şeşu veya eneramoya indirip gol yapma Peşinde. Bizimkiler kale boş olsa önce Aykut'la Mustafa kendi aralarında üç pas yapar Erkana atar, Erkan bir anda geri dönüp sağ Kanada paralel pas atar. O geri döner Özer kendi ekseninde falan döner..

Bu saatten sonra neler olur bilmem ama bize daha önce Gittiği takıma sistem kazandırmış bi hoca lazım artık. Tabi bunlar düzgün yönetimle olur iho vs falan en fazla para basarak yabancı birini getirebilir.

İ. C. Ertem
22.11.2015, 21:02
bugünkü maçtaki gibi oynarsak bizim açımızdan hezimet olabilir şikebahçe maçı o nedenle ben 0-0'a razıyım yeter ki ezilmeyelim şunlara... onurumuzu kurtarsak kâfi..

ffırtına
22.11.2015, 21:11
Son yıllarda şikecilere karşı çok kötüyüz özellikle onların sahasında oynadığımız maçlarda felaket baskı yiyoruz ancak şu ana kadar çok büyük bir fark yemedik çünkü her maçta kalecilerimiz muhteşem oynadılar lakin şimdi bizim takımda ne ruh var ne istek var ne mücadele var ne hırs var ne yardımlaşma var , yani takım şu anda yokları oynuyor bu şikeciler iyi bir taraftar desteğiyle oynarsa tarihimizin en farklı yenilgilerinden birini yaşarız... Abartmadan söylüyorum 3-4 farka kesin gözüyle bakıyorum, biraz komik gelecek ama 7-0 kaybedeceğiz gibi bir his var bende.. Bizi bu duruma düşürenler utansın..

Onur
22.11.2015, 21:13
Umarım biraz olsun mücadele edecek gücümüz olur. Yoksa vay ki ne vay...

Oruç
22.11.2015, 21:15
Keşke hiç oynanmasa. Takımı izlemek işkence. Hemen bitsin bu lig. Nefret ettim resmen.

signal
22.11.2015, 21:33
Başlık yanlış olmuş. Lütfen şikebahçe olarak değiştirilsin.

Kemal Öztel
22.11.2015, 21:42
Abartmayı seven taraftarımız yine cosmuş 3 5 7 gidiyor...Tabi ki favori şb ama onlar da iyi oynamıyor.Defansif oynayacaz bu da doğru ama bizim için defans yapmak saldırmaktan daha kolay.Sonuç olarak neyin ne olacağı belli olmaz

Ama iho ve yonetimi seçime kadar tulum da yapsak gitmelidir ve gidecektir..

umitçebi
22.11.2015, 21:49
Onur

cavanda aykut douglas alper

*******okay mbia*********

marin****ekici******erkan

*********ndoye*********

Ndoye nın kafası karışık gıbı..Moralının yerıne gelmesı gerekıyor..
Erkan la Mehmet ın de artık geçmişe sunger çekmesı ve full motıvasyon koşmaları ve oynamaları gerekıyor..
O zaman yukardakı takım fb ye dırenır..En kotu beraberlık alır..Kadıkoyde galıbıyet içib ıyı oyunun yanında hakem desteği vs vs de lazım olduğu için o ihtimal uzakta gorunuyor..
Umarım Sadi Hoca yukardakı şekılde çıkar..Ozer ısrarı takımı yakıcak..Marın profesyonellıgı ıle bu takım için şans..Yumlu mumlu oynatma sakın hocam Allah aşkına diyorum...

Murat'
22.11.2015, 21:51
Ortamı boşu germeyelim, yoksa kötü bir mağlubiyet alırız. Onu iyi oynarsa berabere kalabiliriz.

turgay_6161
22.11.2015, 22:29
Gönül İsterki Yenelim Ama Bu Çok Zor Hatta İmkansız Gibi Duruyor , Takımımızın Oynadığı Futbol Ortada .
Çok Fazla Fark Yemeyiz İnşallah .

Terzioğlu
22.11.2015, 22:33
Onur - Cavanda, Douglas, Aykut, Alper - MBia, Okay, Ekici, Özer, Marin - Cardozo

bach72
22.11.2015, 23:10
Sadi hocaya güveniyorum.Fenerbahçe'yi de yeneceğiz.Net skor ve güzel oyun bekliyorum.

Cihad Varlı
22.11.2015, 23:13
Sadi hocaya güveniyorum.Fenerbahçe'yi de yeneceğiz.Net skor ve güzel oyun bekliyorum.

Güldüm, gerçekten.

DNA-TS
22.11.2015, 23:21
12 haftadır tek forvet oynayıp istediğini alamayan takımımız istermisiniz kadıköy de çift forvet oynayıp rakibi şaşkına çevirsin. gerçek beklentim mağlubiyet ama futbolcular gurur meselesi yapıp sürpriz çıkarsa ne güzel olurdu.

Önder28
22.11.2015, 23:28
Sonuç şu aşamada çok önemli değil . Yensek yenilsek de değişen bir şey olmaz.
Adam gibi oynasınlar yeter. Maçtan sonra başım dik gezmek istiyorum.

asilhamsi
22.11.2015, 23:28
-----------onur-----------

salih----aykut---douglas----alper

-----ekici---aytac---mbia---------

cavanda---------------marin

-----------cardozo-----------

asilhamsi
22.11.2015, 23:30
ya da

-----------onur--------

cavanda--aykut--douglas--alper

-----okay---aytac--mbia-----

--------ekici------marin------

----------cardozo----------

bu daha saglam oldu.

Adem Akyüz'
22.11.2015, 23:31
Cem Yılmaz geldi aklıma nedense..

Aydın Danış
22.11.2015, 23:34
Sonuç şu aşamada çok önemli değil . Yensek yenilsek de değişen bir şey olmaz.
Adam gibi oynasınlar yeter. Maçtan sonra başım dik gezmek istiyorum.

Vallahi ne yalan söyliyim bende 2 patronumda şikebahçeli kafayı yememek içten değil zaten bu ara olanlardan dolayı uğraşıp duruyolar benle İHO sağolsun rezillik diz boyu!!

asilhamsi
22.11.2015, 23:40
sonuc bence cok onemli.Kesinlikle kaybetmemeliyiz.

Courage
22.11.2015, 23:41
Şİkecilerin

-Ağır ama yer tutmasını iyi bilen ,fiziği de son derece kuvvetli 2 stoperi

-Koşu mesafesi ,ofansa katkıları ile Türkiyenin en iyisi olan 2 beki

-Hangisini koysan asgari düzeyde rakibe pozisyon vermeyecek 3 önliberosu

-Ofansif becerisi yüksek olmakla beraber diğerini de iyi-kötü beceren 2 ortasahası

-Biri kuvvetiyle diğeri ise tek vuruş ustalığıyla her daim tehlike olan 2 forveti

var.

Adamlarda olmayan tek şey kulübedeki teknik direktörün oyun aklı. Onların silahı dolu ,tetiği çekecek adam yanlışlıkla kendini vurmadığı müddetçe bu kadar avantajlı kadro ve diğer faktörler ile kaybetmeleri imkansız gibi birşey.

Geçen sene Hakanın sayesinde kurtulduğumuz farkın olmaması ve imkansız gibi görünen puanın alınması yine Onurun becerisine kalıyor.

...

İşte bende kaybedecek birşeyi olmayan takımın çıkıp puan durumu v.s bakmadan dişediş oynamasını bekliyorum. Kalite açığını kapatmanın tek yolu bu.

asilhamsi
22.11.2015, 23:44
bu hafta berabere kalırız,Kasımpasa cinconu yener. 18-22
haftaya eskişehiri yeneriz,bursa cincon berabere 21-23
sonra biz rizeyi yeneriz,besiktas cinconu yener 24-23

asilhamsi
22.11.2015, 23:49
Şİkecilerin

-Ağır ama yer tutmasını iyi bilen ,fiziği de son derece kuvvetli 2 stoperi

-Koşu mesafesi ,ofansa katkıları ile Türkiyenin en iyisi olan 2 beki

-Hangisini koysan asgari düzeyde rakibe pozisyon vermeyecek 3 önliberosu

-Ofansif becerisi yüksek olmakla beraber diğerini de iyi-kötü beceren 2 ortasahası

-Biri kuvvetiyle diğeri ise tek vuruş ustalığıyla her daim tehlike olan 2 forveti

var.

Adamlarda olmayan tek şey kulübedeki teknik direktörün oyun aklı. Onların silahı dolu ,tetiği çekecek adam yanlışlıkla kendini vurmadığı müddetçe bu kadar avantajlı kadro ve diğer faktörler ile kaybetmeleri imkansız gibi birşey.

Geçen sene Hakanın sayesinde kurtulduğumuz farkın olmaması ve imkansız gibi görünen puanın alınması yine Onurun becerisine kalıyor.

...

İşte bende kaybedecek birşeyi olmayan takımın çıkıp puan durumu v.s bakmadan dişediş oynamasını bekliyorum. Kalite açığını kapatmanın tek yolu bu.

cok abartılı

stoper aykut ve douglas bahsettigin stoperlerden cok kotu degiller.Arada ucurum yok.Hem bizimkiler hem şikeciler hata yapıyor.

on libero mbia,okay,aytac valla hangisini oynatırsan oynat kotu degil.

cavanda,alper.Belkide en zayıf bolgemiz.Burada bize ustunluk kurmaları kacınılmaz.

ekici,marin ofansif ortasaha olarak daha iyi oldugumuzu soyleyebiliriz.

ofansif kanat.Burada bizim adımıza yazılacak tek isim formda bir yusuf.

cardozo.Forvet olarak digerlerinden aşşagı degil.Hele tek vurus konusunda.

kısaca bizim hem defansiz hem de ofansif kanat sorunumuz cok cok buyuk.Hakem faktorunden sonra bizi en cok zorlayan konu bu.

melihergun
22.11.2015, 23:50
Cikalim saracoglunda firtina cikaralim herifler saskina donsun futbol bir akil oynudur akli olan kazanir suana kadar bu olayi kullanamadik fakat bunun ile real madrid i bile yenebiliyorsan bunu bizde yapariz.Bize gerekli olan sabirli oyun barca taktigide bizimkiler pas konusunda biraz sorunlu yoksa bu paslasma yuzdemiz yuksek olursa illaki acik buluruz. Olmadi kontraya yatar yada bir frikikten atariz alin size senaryo oynamak futbolculara kaliyor tabi.

asilhamsi
22.11.2015, 23:50
-----------onur---------

cavanda---douglas---aykut---alper

------okay----mbia---ekici----------

marin--------cardozo--------yusuf

cok iyi mucadele etmeliyiz.

Mehmet Fatih Silik
22.11.2015, 23:52
Tamam takim iyi degil ama abartmanin da alemi yok...

grandmaster
22.11.2015, 23:56
oyuncular potansiyellerini maça yansıtırsa galibiyet olabilir nitekim atmosferi farklı olan bu maçta daha verimli oynayacaklardır ben buradaki genel görüşün aksine galibiyetin uzak olmadığını düşünüyorum

Courage
23.11.2015, 00:00
yapma usta gözünü seveyim .Bruno Alves - Kjaer nasıl oluyor da Aykut ve Mustafa (Douglas oynamaz ama o da dahil) ile hemen hemen aynı ?

Ön liberoda bir tek M'Bia o da deneyimi ve büyük maç tecrübesiyle öne çıkacak.Diğerleri ne ileri ne geri istenileni veremiyor. Okay'ın istisnası ise soğukkanlılığı o özelliği de vurdumduymazlığa doğru evrildi.

Ofansif olarak durarak oynayan ve ayağında uzun süre tuttuğu topu kaptırıp hızlı atak yememize neden olan Ekici hangi isimden önde? Burada da yine Marin tıpkı M'Bia gibi deneyim ve maç tecrübesiyle öne çıkıyor ama o da fizik olarak ezilir.

Cardozo da hem fikirim ama top gelmediği müddetçe Fernandao gibi söke söke top alıp ,omuz omuza gidecek durumda değil biliyorsunuz.

grandmaster
23.11.2015, 00:08
yapma usta gözünü seveyim .Bruno Alves - Kjaer nasıl oluyor da Aykut ve Mustafa (Douglas oynamaz ama o da dahil) ile hemen hemen aynı ?

Ön liberoda bir tek M'Bia o da deneyimi ve büyük maç tecrübesiyle öne çıkacak.Diğerleri ne ileri ne geri istenileni veremiyor. Okay'ın istisnası ise soğukkanlılığı o özelliği de vurdumduymazlığa doğru evrildi.

Ofansif olarak durarak oynayan ve ayağında uzun süre tuttuğu topu kaptırıp hızlı atak yememize neden olan Ekici hangi isimden önde? Burada da yine Marin tıpkı M'Bia gibi deneyim ve maç tecrübesiyle öne çıkıyor ama o da fizik olarak ezilir.

Cardozo da hem fikirim ama top gelmediği müddetçe Fernandao gibi söke söke top alıp ,omuz omuza gidecek durumda değil biliyorsunuz.
mesela stoperleri kendi aralarında kıyaslamaktan ziyade fb hücum hattı ts savunma hattı dengesi ile ts hücum hattı fb savunma hattı arasındaki dengeye bakmak daha doğru olur

Courage
23.11.2015, 00:14
Onların hücum aksiyonlarının 3'te 1'ine bile karşılık gelmeyecek hücum yapacağımız için Bruno-Kjaer ve Mustafa -Aykut ikilisini tek taraflı yorumlamak (bize göre) daha iyi netice verir bence.

EMİR
23.11.2015, 00:30
Bence sadi hoca takıma elinden yettiğince gaz verir,hırslandırır ancak yeterli olmaz

Özer-Onur bu ikili biraz agresif davranıp takımı ateşlerse güzel bir mücadele izleyebiliriz

Özer kesinlikle 11 de oynamalı!Hırslı oynuyor ve şikerlere karşı ekstra hırslı olacağını düşünüyorum

Bence parola:AGRESİFLİK

Takım ne kadar kötüde gitse büyük maçlar farklıdır.

Erkan A.
23.11.2015, 01:04
-----------onur---------

cavanda---douglas---aykut---alper

------okay----mbia---ekici----------

marin--------cardozo--------yusuf

cok iyi mucadele etmeliyiz.

sikecilere karsi bu onbir oynarsa kazaniriz gibime geliyor sadece alperin yerinde yusuf oynamali yusufun yerinde erkani oynatirdim o Zaman tamamdir ..
umarim sadi hocada bizim gibi düsünüyordur

yasin196761
23.11.2015, 01:05
Onur cavanda Aykut douglas Alper okay mbia ekici marin yusuf ndoye bu 11 ve iyi alan savunmasıyla feneri yeneriz ama takımın sıkıntı veren Yönleri başla türlü futbolcular artık sallamıyorlar bu arada biz kaç maç seyircisiz oynayacağız?

Erkan A.
23.11.2015, 01:17
okay biraz daha sorumluluk almali cok pasif oynuyor yoksa banami öyle geliyor renktaslar yanlis hatali uzun paslari cok oluyor ?
milli takimda oynadigi kisa sürede daha cok göze batmisti ,yoksa bizde yanlis yerlerdemi oynuyor acaba ?? gercek oynadigi mevki ön liberomu

Gurbetçi_TS
23.11.2015, 01:25
Beraberlik bile mucize.

Fatih Öztürk
23.11.2015, 02:15

Aynen.

Fatih Öztürk
23.11.2015, 02:28
Şikeci dallamalar forumlarında fark atacaklarından eminler.
Trabzonspor ne kadar kötü günler geçirsede AKREP gibi takımdır.nerde ne zaman sokacağı belli olmayan akrep misali.
Şikebahçe'yi evlerinde madara edecez, buraya yazdım noktayı koydum.

Fatih Öztürk
23.11.2015, 02:46
Onur,Cavanda,Aykut,Mustafa,Alper,Mbia,Medjani,Ekic i,Erkan,Yusuf,Cardozo.

Tam Yusuf'un maçı işte, at defansın arkasına topu Yusuf kevgire çevirsin feneri.

Mert Zaman
23.11.2015, 03:26
forvetsiz çıkılmalı maça orta sahayı kalabalık tutup uzaktan şutlar denenmeli bombacı çok nasılsa ileriye top taşıyamayacağımız orta kesemeyeceğimiz çok açık gençlerbirliğine karşı isabetli 1 ortan var sonuçta

rhaegarr
23.11.2015, 03:43
Sadi hocanın neyine güveniyorsunuz be?

rhaegarr
23.11.2015, 03:45
--------------------------------Onur----------------------------

Cavanda--------Douglas---------------Yumlu---------Yusuf

-----------------------------Mbia

------------------Okay-----------------Ekici

-----------------------------Marin

------------------------------N'Doye
-----------------------------Cardozo

Hava toplarında etkili ne kadar adamımız varsa oynamalı tabi Ekici de. Maça kadar da duran top çalışmalıyız. Tek çıkar yol bu.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2015, 06:50
bu hafta berabere kalırız,Kasımpasa cinconu yener. 18-22
haftaya eskişehiri yeneriz,bursa cincon berabere 21-23
sonra biz rizeyi yeneriz,besiktas cinconu yener 24-23

GS ahımızı aldı Avni Aker'deki maçtan sonra.
İnşallah yakalarız onları

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2015, 06:50
Şikeci dallamalar forumlarında fark atacaklarından eminler.
Trabzonspor ne kadar kötü günler geçirsede AKREP gibi takımdır.nerde ne zaman sokacağı belli olmayan akrep misali.
Şikebahçe'yi evlerinde madara edecez, buraya yazdım noktayı koydum.

İnşallah kardeşim

cakalkerem
23.11.2015, 08:35
3 ten aşağı olursa şaşırırım....

Faik Yılmaz
23.11.2015, 08:45
derbi maçların favorisi olmaz derler ama....

biz oynadığımız futbolla hiç bir maçın favorisi olamıyoruz diğer yandan...

ne yapacağız bilmiyorum

duyurukcu
23.11.2015, 09:15
1-2 alacağız inşaALLAH

eMR3
23.11.2015, 09:43
----------------------Onur----------------------

Cavanda------M.Yumlu------Aykut------Alper

-----------------Okay----Mbia-----------------

Özer---------------M.ekici--------------Marin

--------------------Cardozo--------------------

El Cordobes
23.11.2015, 09:44
hey gidi sadi hoca...

maç sonu açıklamalarını okudum. "kendimi kabul ettirmem için uzayda mı takım çalıştırmam lazım" ve benzeri cümleler.

biz de diyoruz ki sadi hoca bizdendir,şimdi takıma o ruhu aşılamaya çalışır.meğer onun derdi de farklıymış. şu takımın içine hesapsız,menfaatsiz bir Allahın kulu gelmeyecek mi? nedir bunca hırs, aldığınız paralar mı yetmiyor?

oynanan oyun berbat, çıkardığın kadro berbat, oyuna müdahalen berbat, şansa kazanmışsın bu atarın kime?

şimdi şikecileri yenersem bu takımın hocası bu sezon ben olur muyum diye hesap yapmaya başlamıştır.

reisoğlu61
23.11.2015, 09:51
----------------------Onur----------------------

Cavanda------M.Yumlu------Aykut------Alper

-----------------Okay----Mbia-----------------

Özer---------------M.ekici--------------Marin

--------------------Cardozo--------------------

fena degil renktas, sadece cavandanin yerinde Salih ile baslayip, Özerin yerine yani sag öne Cavandayi koysa sadi hoca daha güvenilir olur...

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2015, 10:00
"İnşallah Fenerbahçe maçında devamı gelir"

Tekelioğlu, Trabzonspor'un iyi bir kadrosunun bulunduğunu belirterek, şunları söyledi:

"İyi sonuçlar alacağına inanıyorum. İnşallah Fenerbahçe maçında bunun devamı olan iyi sonuçlardan birini elde ederiz. Fenerbahçe ile maç yapmaya gidiyoruz. Fenerbahçe de diğerleri gibi rakibimiz. Pazar gününden o maçı konuşup ortamı germek istemiyoruz. Fenerbahçe'nin bütün maçlarını zaten televizyondan izledik, oyuncularımız, hocalarımız tanıyor. Fenerbahçe maçında tabii ki tedbirimizi alacağız, oyun kurgumuzu ona göre yerleştireceğiz. Bu tür maçlar için 'hocasız da gidilse takım motive olur' sözü vardır. Camianın seçim arifesinde böyle bir galibiyete ihtiyacı var. İnşallah o maçın hazırlıklarını yapacağız, en ufak detayına kadar Fenerbahçe'yi iyi etüt edip, galibiyetle de dönersek kulübün önü açılır."

Tekelioğlu, kariyerinde alt yapı kategorileri de dahil sadece Süper Lig şampiyonluğunun bulunmadığını belirterek, "Milli takımda görev alan 4 hocanın yardımcılığını yaptım. Kariyer, karizma, elbise ve giyim kuşamla olmaz, saha sonuçlarıyla olur. Kendimi kabul ettirmem için galiba uzayda bir takım çalıştırmak gerekiyor. Ruslar ve Çinliler bize o imkanı sağlar" diye konuştu.

ÖmürKaradeniz61
23.11.2015, 10:04
Enteresan bir şekilde böyle maçlarda iyi sonuçlar alıyoruz,bu maçta sürpriz yapabiliriz.

x_man
23.11.2015, 10:38
inşallah madara olmayız

adiloş bebe
23.11.2015, 10:52
yıllardır fenerbahçelilere karşı (ailemde babamda dahil birçok kişi fenerlidir) savunduğum birşey vardı fenerbahçe bir Trabzonspor maçı öncesi eğer kendinden çok eminse puan kaybediyor örnek geçen sene kadıköydeki maç ama bu yıl durum çok farklı eğer sahada sadece bir maçlıkta olsa Trabzonspor futbolcusu lduğunu hatırlayan ve o maç para için değilde Trabzonspor taraftarı için oynayıp sahaya %100'ünü yansıtan bir takım olursa galip bile gelebilriz ama tıpkı başakşehire veya gençlerbirliğine oynar gibi oynarsak malesef çok farklı yeniliriz

Ergin Demirci
23.11.2015, 10:56
Fark yeriz kesinlikle

İbrahim Yattara

Trabzon34
23.11.2015, 10:58
Romantik dostlar maç için olumlu düşünüyor.. Ben "pas geçme" hakkı olsaydı bu maçı seçerdim.. Takım darma dağın.. İki pas yapamıyor.. Oyuncular sorumluluk almıyor.. Üstelik para da alamıyor.. Disiplinsizlik almış yürümüş.. Oyuncular birbirini döver olmuş.. Başımızda malesef henüz kendini ispatlayamamış bir hoca var.. Yönetim yok.. Üstelik uzun zamandır kazanamadığımız kadıköy deplasmanındayız... İnanın şikecilerin oyuncuları durumun farkındadır... bizi farklı kötü yakaladılar, bunu değerlendirmek isteyeceklerdir.. hakemi falan da düşünürsek kazanma şansımız yok gibi.. Beraberlik de zor.. yenilgi zormal sonuç.. bari çok kötü bir sonuç olmasın temennisindeyim..

SEDER
23.11.2015, 11:00
bildiğim bir şey varsa Douglas kesinlikle oynamamalı. Douglas la çıkılan her maç kaybetmeye mahkumuz..mustafa aykut ikilisi, aykut Douglas yada mustafa Douglas ikililerinden çok daha fazla güven veriyor.. ve sol beki destekleyecek biriyle maça çıkılmalı. sağ kanat iyi de sol bek ite Alper çok yetersiz...

Turgay Atalay
23.11.2015, 11:04
Tarihi fark bekliyorum, yalan yok.

Necmettin ALTUNTAŞ
23.11.2015, 11:08
Hiç ümidim yok.

Mert Oğuzlu61
23.11.2015, 11:13
Cem Yılmaz geldi aklıma nedense..

Aynen aynen :))))

Bence maca kadar basligi kitleyelim, ölü taklidi yapalim. En iyi donemlerimizde yenemedik simdi yonetimsiz, antrenorsuz, en sıkintili zamanimizda Kadikoy de galip gelmek rakibe trolluk olur :)))

Gerci yanilmiyorsam bunlari avni aker de Sadi hocayla 2-1 yenmistik. Kume dusmekten 3 puanla kurtuldugumuz sezon, ne kadar benzerlik var dimi. :) Tarihimizin en karanlik 2. Dönemiydi. Kadikoy de forumun genc jenerasyonu galibiyet bile goremediler, yenemiyoruz serefsizleri bizim maclarda iman gucuyla oynuyorlar.

Bera B.
23.11.2015, 11:14
Rencide oluruz, kalbimiz kırılır.

TSarıalioğlu
23.11.2015, 11:14
Hakem götü başı dağıtmasın fener evinde zorlanır bizim yapmamız gereken şey sadece orta saha ve defans beraberlik çıkartalım şu maçtan frikik falan olursa baya iyi olur.Vitor orta sahaya yük bindircek kanatlarımız olsa iki deli fişek maçı alırız .
fener 1 gol bulursa 2 yi bulmak için saldırabilir fkat kontratak oynarsak da bişeyler olabilir ümitsizim ama umutsuz değilim
Locadan bikaç tanıdık var maça gitmeyi planlıyorum

nakzo
23.11.2015, 11:15
Bu sahada gördüğümüz takım olamayan yığın bu maçı kaybeder ama Sadi hoca ölümüne defans yapacağı için fark felan yemeyiz.

nakzo
23.11.2015, 11:19
Aynen aynen :))))

Bence maca kadar basligi kitleyelim, ölü taklidi yapalim. En iyi donemlerimizde yenemedik simdi yonetimsiz, antrenorsuz, en sıkintili zamanimizda Kadikoy de galip gelmek rakibe trolluk olur :)))

Gerci yanilmiyorsam bunlari avni aker de Sadi hocayla 2-1 yenmistik. Kume dusmekten 3 puanla kurtuldugumuz sezon, ne kadar benzerlik var dimi. :) Tarihimizin en karanlik 2. Dönemiydi. Kadikoy de forumun genc jenerasyonu galibiyet bile goremediler, yenemiyoruz serefsizleri bizim maclarda iman gucuyla oynuyorlar.

Kadıköy de değil Avni akerde yendik galibiyet golünü zafer atmıştı.2-1 ligde

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2015, 11:39
Berabere biter ya da alırız.

Fark söylentileri abartılı

Mert Oğuzlu61
23.11.2015, 11:42
Kadıköy de değil Avni akerde yendik galibiyet golünü zafer atmıştı.2-1 ligde

Evet bende Avni Aker dedim hayal meyal hatirliyorum, Zafer galiba 2 gol atmisti. İlk golu hatirlayamadim ama 2. Golde karsi karsiya guzel bir vurusla koseye birakmisti.

Kadikoyde galibiyet hatirlamiyorum. Valla bu mac 1 puanda yeter, yenmesek de olur. Yenilmeyelimde...

MetehanS
23.11.2015, 11:49
Gömeceğiz :)

El Cordobes
23.11.2015, 12:18
Evet bende Avni Aker dedim hayal meyal hatirliyorum, Zafer galiba 2 gol atmisti. İlk golu hatirlayamadim ama 2. Golde karsi karsiya guzel bir vurusla koseye birakmisti.

Kadikoyde galibiyet hatirlamiyorum. Valla bu mac 1 puanda yeter, yenmesek de olur. Yenilmeyelimde...

o maç takımın başında briegel vardı.

sadi hocanın aldığı maçta hami uchenin belini kırmıştı 1-0 almıştık...

duyurukcu
23.11.2015, 12:35
Tarihi fark bekliyorum, yalan yok.
bu söylemler bjk maçı öncesi ki söylemlere ne kadarda benziyor :)

Aydın Danış
23.11.2015, 12:36
Sadi Hoca bu maçı alabilirmi ümidim yok ama alırsa şu dönemde ciddi şekilde kendini bize kanıtlamış olur. Şu sıkıntılı dönemde havalara uçarız.. O rüzgarla 5-6 Arayık seçimlerine gireriz ordanda Usta ile çıkarsak o zaman herşey düzelmeye başlar ama işte o amalar yok mu ah aah ?!

evonon
23.11.2015, 12:42

Beşiktaş maçı öncesi ile şimdiki hal arasında dağlardan çok fark var, bende yenileceğimizi garanti görüyorum ama takımın genel bir özelliği olarak fazla fark olacağınız sanmıorum en fazla 3-0 hatta aklımdan geçen skor bu

duyurukcu
23.11.2015, 12:45
Beşiktaş maçı öncesi ile şimdiki hal arasında dağlardan çok fark var, bende yenileceğimizi garanti görüyorum ama takımın genel bir özelliği olarak fazla fark olacağınız sanmıorum en fazla 3-0 hatta aklımdan geçen skor bu
ortadan çalan bir hakem olursa şikeciler bizi asla yenemez hatta galibiyete daha yakınız şikecilerde hiç bir halt yok sen bakma bizim içinde bulunduğumuz kargaşaya..3 senedir nasıl yenemiyorlarsa bu kez de yenemeyecekler hatta ben kazanacağımızı düşünüyorum...

Turgay Atalay
23.11.2015, 13:22

Bu sefer çok farklı ya, doğru giden bir tane şeyimiz yok. Ne futbolcular sahada ne yaptığını biliyor, ne teknik direktör, ne yönetim ne de büyük hain. Hakem adil yönetse de yönetmese de, çok birşey farketmediğini daha ilk dakikalardan farkedeceğiz hepimiz. Bitmiş bu takım,bu camia, efsane mefsane kalmadı.

duyurukcu
23.11.2015, 13:53
Bu sefer çok farklı ya, doğru giden bir tane şeyimiz yok. Ne futbolcular sahada ne yaptığını biliyor, ne teknik direktör, ne yönetim ne de büyük hain. Hakem adil yönetse de yönetmese de, çok birşey farketmediğini daha ilk dakikalardan farkedeceğiz hepimiz. Bitmiş bu takım,bu camia, efsane mefsane kalmadı.

tamam hadi biz bitiğiz de bu şikecilerde ne var onu anlamıyorum..Trabzonsporum istanbulda her zaman iyi performanslar çıkarmıştır bu şikecilere karşı biz biliyoruz o kaybedilen 13 maçın nasıl kaybedildiğini,erkanı hiç sevmem ama özellikle şikebahçe maçlarında ve derbi maçlarda iyi performans ortaya koyuyor keza yusuf da öyle bjk maçı taktiği ile biz bunları yeneriz ama dediğim gibi ortadan çalan hakem olsun yeter...

kayyum61
23.11.2015, 14:00
febe çok mu iyi top oynuyor sanki, mersini zar zor yendiler emin olun bizden daha kötüler

Sibel
23.11.2015, 14:24
İçimde nedense yeneceğiz hissi var.

cakalkerem
23.11.2015, 14:35

çok zor be Sibel HNm.....Bu sefer de benim içim de fark yiyeceğiz hissiyatı var

cakalkerem
23.11.2015, 14:36
febe çok mu iyi top oynuyor sanki, mersini zar zor yendiler emin olun bizden daha kötüler

ama her maçı kazanıyorlar....

Aydın Danış
23.11.2015, 14:40

Aman Allahım Sibel yemin ediyorum umutlandırdın beni :) Senin öyle kolay kolay bu tarz şeyleri yazdığına şahit olmadım sen yazdın bir umut doğdu içime gerçekten hayırlısı bakalım...

cakalkerem
23.11.2015, 14:44
yenemeyizde şöyle 1-2 veya 2-0 da razıyım.....yalan yok Trabzon'dan hiç umudum yok.....top oynamıyoruz..
bence 8 defans 1 kaleci 2 orta saha ile çıkalım

ogeday6106
23.11.2015, 14:49
kafadan maglubiyeti kabul etmek trabzonspor taraftarına yakışmıyor , bu formadan hiç umudu kesmediğimiz için hala buralardayız.

dik oyna trabzonum...

kayyum61
23.11.2015, 15:05
o değilde medjani göz göre göre elden gidiyor hemde çok komik paralar yüzünden, şu adam ayrılırsa başımızı çok vururuz. bursa kapıda bekliyormuş almak için çatır çatır oynar bursada. bu gidişle elimizde futbolcu kalmayacak

lazarinho
23.11.2015, 15:15
içinde bulunduğumuz koşullar belli benim beraberlik galibiyet kadar değerlidir şu durumda.

evonon
23.11.2015, 15:28
tamam hadi biz bitiğiz de bu şikecilerde ne var onu anlamıyorum..Trabzonsporum istanbulda her zaman iyi performanslar çıkarmıştır bu şikecilere karşı biz biliyoruz o kaybedilen 13 maçın nasıl kaybedildiğini,erkanı hiç sevmem ama özellikle şikebahçe maçlarında ve derbi maçlarda iyi performans ortaya koyuyor keza yusuf da öyle bjk maçı taktiği ile biz bunları yeneriz ama dediğim gibi ortadan çalan hakem olsun yeter...

Top oynamaya kafalarını verebilseler kesinlikle aynı fikirdeyim ama o kadar karmaşa var ki, inşallah senin dediğin gibi olsun. Ben yine her maç olduğu gibi Trabzon'a iddaamı oynarım kaybedersemde olsun... Senin dediğin olur kazanırsak harika

duyurukcu
23.11.2015, 15:48
o değilde medjani göz göre göre elden gidiyor hemde çok komik paralar yüzünden, şu adam ayrılırsa başımızı çok vururuz. bursa kapıda bekliyormuş almak için çatır çatır oynar bursada. bu gidişle elimizde futbolcu kalmayacak
inanın medjaninin gidişine zerre üzülmem hatta sevinirim de lakin bu şekilde gitmesi klubün itibarını zedeler gerçi zedelenmeyen itibarda bırakmadı ya bu yönetim...

duyurukcu
23.11.2015, 15:57
7741ulen onur hiç gülesim yoktu o nası tipmiş öyle :)

alone_6161
23.11.2015, 16:00
Takımın durumu kötü, motivasyon sıfır, aylardır para ödenmiyor, teknik direktör geçici görevlendirilmiş zaten Gençler maçındaki değişiklikleri vs. de beğenilmedi, yönetim desen zaten yok vs. Klüp olarak A'dan Z'ye istikrarsız bir görüntü veriyoruz.

şikecilerin kadroları bizden daha iyi olsa da durumu aslında pek parlak değil. Hocalarına tepkiler var, nani, van persie mutsuz, huzursuz vs., onlar da bizim kadar olmasa da istikrarsız görüntü veriyorlar.

Ama bu tabloda istikrarlı görüntü verenler var. tüpçünün hakemleri. Hakemler lig başından beri gayet istikrarlı bir görüntü veriyorlar. Dolayısıyla onların bu istikrarıyla fener maçı alır götürür. Umutlanmayın bile.

evonon
23.11.2015, 16:13

Düşün artık klüp o komik paraları bile bulamıyor, çünkü yok

karahanbakar
23.11.2015, 16:16
Biz fenere gol atamayız orası kesin gibi. Adamlar çok zor gol yiyor. E onlar da pek hücüm oynayamıyor. Bu durumda azcık aklımız başımızda olursa 0-0 la çıkarız ordan.

Mustafa YILMAZ
23.11.2015, 16:23
bu maçın taktik teknik hocalık bi tarafı yok tamamen oyuncuların motivasyonu ile oynanacak eğer mevcut kadro inanır ve bu kara bulutları azda olsa dağıtmalıyız derse sert maç olur aksi halde bu kötü şikebahçeden bile fark yeriz ama ben dengeli bir maç bekliyorum beraberlik olası hatta yenebiliriz bile oyuncular duruş sergilesin yeter

Aydın Danış
23.11.2015, 16:26
Şöyle bir 2 ataktan Mehmet'in frikiği ile 0-1 yapsak sora dibine kadar defansla çıksak ordan ne güzel olur varya bu bile yeter bana şu durumda...

UĞUR DURTAŞ
23.11.2015, 16:33
gerçekçi olmak gerekiyor,
perşembe onların maçı var
p.tesi onlar bastıracak,koşacak,pres yapacak
bizimkiler izleyecek,bizler diyeceğizki
p.şembe onlarmı maç yaptı bizimkiler mi diye...
**
çok zor ama aklıma şuda gelmiyor değil yani...
büyük maçlarda takım daha fazla motive olabilir bi ihtimal
cavanda ve mbia direk oynarlarsa,
maçada ağırlıklarını koyarlarsa diğer oyuncuların performansı artar kanısındayım.

gençler maçındaki devamlı yan ve geri pasları midemi bulandırdı.
topu ayağına alan topu atacak kişi bulamıyor,
halbuki takım koşsa mücadele etse,açığa kaçsa topu alacak
bunların hiçbiri olmuyor,bütün futbolcularımız ayağıma top gelsin diye bekliyor.
**
böyle örnek vermek istemezdim,
bjk nin her hafta maçlarını izlerken büyük keyif alıyorum.
koşmayan,mücadele etmeyen,yardımlaşmayan,pres yapmayan bir tane oyuncuları yok.
maçı istiyorlar arkadaşlar,rakibi devamlı ısırıyorlar
3 kişiyle 4 kişiyle pres yapıyorlar.
acaba bizimkiler bu takımı izlerken düşünüyorlar mı ?
bizler niçin böyle coşkulu oynuyamıyoruz diye?
utanıyorlarmı? veya üzülüyorlarmı?
**
bizim takım 3 pas yapamıyor
ver kaç yapamıyor,
faul alamıyor,
araya top atamıyorlar?
niçin?
**
galip gelmemiz çok ama çok zor
ama imkansız değil
**
sadi hoca bu 2 gün içerisinde fb nin tüm maçlarını izlemeli,
zayıf yönlerini futbolcularıyla çalışmalı,
galip gelmenin önemini beyinlerine kazımalı,
çok kızmama rağmen cavanda ve mbia direk oynamalı
sefa direk oynamamalı,
marin,erkan ve cardozo kesinlikle ikinci yarı oyuna girmeli.
dauglas çok ağır,alper çok yetersiz ama musanın maç eksiği çok.
medyani?durumu nedir?

sadi hoca inşallah aşağıdaki kadroyla sahaya çıkar.

onur
cavanda-mustafa-medyani-aykut(alper)
mbia -okay
yusuf-ekici-özer
ndoye
**unutmadan maçın hakemi c.çakır.

SALDIRAY
23.11.2015, 16:53
Beraberlik iyidir.

TuAF2007
23.11.2015, 17:46
Cardozo yu Ekici yi kesip, Sefa yla Özerle başlarsa maça çok zor...

Punisher-61
23.11.2015, 18:12
Bu hafta icinde futbolcularin alacaklari ödense o moralle puan alabiliriz..

Berke6198
23.11.2015, 18:13
Valla çok zor ne yazık ki.

Galibiyete kendimi inandırmak istiyorum ancak hakemler, bireysel performanslar ve takım performansı göz önüne alındığında hiçbir anlamda olumlu sonuç alamıyoruz.

artvints
23.11.2015, 18:34
isterse takım ligden düşecek konumda olsun, karşısına istanbul takımı çıktığında bir refleks göstermek zorundadır.futbolcular bunu taraftara borçludur.bir hafta boyunca duygulara oynanırsa bir geri dönüş sağlanabilir sonra ver elini kongre, yeni başkan, yeni yönetim...

kayyum61
23.11.2015, 19:50
rize bile istanbul takımlarını kılıçtan geçiriyor, biz neden yapamayalım akıllı oynarsak bizde kazanabiliriz, orada feneri yenebiliriz takımlarında bişey yok bulunduğum mevkide fenerli çok hepsi korkuyor, mehmet ekici cardozo marin vs. duman edebiliriz

Ozan Kara
23.11.2015, 19:59
Marin, Ekici ve Cardozo oynamali.

Emre ÖZTÜRK
23.11.2015, 20:10
Onlar bizden çok daha fazla korkuyorlar şu ölü halimizden bile çekiniyorlar emin olun buna

Tahir61
23.11.2015, 21:01
bkz. mersin idman yurdu

kulübün haline bak Allah seni kahretsin iho

batugol
23.11.2015, 21:05
tek avantajimiz kimsenin umudunun olmamasi

Aydın Danış
23.11.2015, 21:09
Onlar bizden çok daha fazla korkuyorlar şu ölü halimizden bile çekiniyorlar emin olun buna

Yanlız gerçekten dediğin doğru bugün patron koyu şikebahçelidir ne olacak maç dedi yenilecezde kaç farklı bilmiyorum bu halimizle çok zor dedim hiç belli olmaz o sizin ne yapacağınız hiç belli olmuyor dedi adamlar şu halimizden bile çekiniyor bu iyi birşey

kyodou
23.11.2015, 21:13
________ Cardozo _________

_____ Ekici ____ Marin _____

Yusuf _ M'Bia _ Okay _ Cavanda

____ Douglas Aykut Yumlu ____

_________ Onur ___________

Bu kadro 40 metrede oynarsa yenebiliriz. Başka türlü zor.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
23.11.2015, 21:25
.......................onur............
...cavanda...yumlu..aykut...alper
.................okay...m'bia
.....yusuf(sefa)...ekici......marin
......................n'doye

Erkan A.
24.11.2015, 00:43
________ Cardozo _________

_____ Ekici ____ Marin _____

Yusuf _ M'Bia _ Okay _ Cavanda

____ Douglas Aykut Yumlu ____

_________ Onur ___________

Bu kadro 40 metrede oynarsa yenebiliriz. Başka türlü zor.

renktas senin yapmis oldugun bu kadroda süper cok iyi düsündün gercekten bu kadro olmali ..
baska birseye daha deginecegim medjaninin gitmesine baskanliga aday olan baskanlar neden engel olmadilar ??
medjani devre arasindan sonraki kadro icin cok lazimdi yazik olmus ..sikebahceye karsida isimize cok yarayacakti..aslinda dünyanin parasini aliyorlar bir kac ay bekleseler acliktan ölecekler sanki

Koray Böyük
24.11.2015, 03:55
Zor maç. Kadikoyde baya bi baskı hissedilecek. Buna hazirlamaliyiz kendimizi. Hem taraftar hem hakem hem liderliğe oynuyan takım.. İlk yarı rakip kaleye gidemeyiz. Bir osmanlispor maçı gibi.. Havalari iyi rakibin çok zor hezimette alabiliriz galibiyette. Beraberlik %0 gibi. İlk yarı karambole gol bulsak ikinci yarı kontra bulabiliriz. Çok zor maç. Ama imkânsız değil.

O sahada bize galibiyet yüzü göstermezler.. Kimse kimseyi kandırması..

Hamdi Karamahmutoğlu
24.11.2015, 04:21
Bence çok zor bir maç olmayacak bizim açımızdan.
Baskı rakipte olacak.
Gol atamıyorlar.
Beşiktaş iyi top oynuyor ve şikeciler onlarla rekabete girmek istese de bu hocayla işleri zor.
Bence futbolcular biraz inanırsa, baskı altında olmadan çıkacakları bu maçtan 3 puanla dönebilirler.
Zor ama imkansız değil.
Son yılların en zayıf (takım oyunu, uyum) şikebahçesine karşı oynayacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2015, 07:44
Marin, Ekici ve Cardozo oynamali.

Bu vurucu tim ve Yusuf oynarsa silkeleriz ve kongre öncesi moral olur.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2015, 07:45
Bence çok zor bir maç olmayacak bizim açımızdan.
Baskı rakipte olacak.
Gol atamıyorlar.
Beşiktaş iyi top oynuyor ve şikeciler onlarla rekabete girmek istese de bu hocayla işleri zor.
Bence futbolcular biraz inanırsa, baskı altında olmadan çıkacakları bu maçtan 3 puanla dönebilirler.
Zor ama imkansız değil.
Son yılların en zayıf (takım oyunu, uyum) şikebahçesine karşı oynayacağız.

Perreira şu an ligdeki en kötü yabancı Hoca

Cesur, sabırlı ve istekli olursak kazanmamız işten bile değil

kyodou
24.11.2015, 08:12
Şb deplasmanında yapabileceğin max 3-4 atağıda ofanstaki yeteneksizlere harcatma Sadi Hoca. Elinde bireysel yetenekli 2 oyuncun var zaten; Ekici ve Marin. Ikisi de 90 dakika oynamalı.

Selçuk Sarı
24.11.2015, 10:07
Açıkçası bu maç için bahis şirketlerinin 1.10 - 6.00 - 12.00 gibi ganyanlar açmasını bekliyordum ancak şikebahçeye 1.60 açmış... Valla azcık umutlandım demek ki çok favori değil :P

Sertan Danışer
24.11.2015, 10:12
takımın form durumu,belirsizlikler,kavgalar,kaos ortamı,kongre arifesi,teknik direktörsüzlük,hakem ve seyirci faktörleri tüm bunlar göz önüne alındığında bırakın galibiyeti beraberliğin bile sürpriz olduğu aşikar fakat gs ve bjknin bile her maç 2-3 yiyerek mağlup olduğu bir deplasmanda son 3 maçı gol yemeden haliyle mağlup olmadan bitirdik.kim ne derse desin hakemler tarafından bariz bir şekilde doğranmazsak ve özellikle defans bölgesinde kritik hatalar yapılmazsa bir umut ışığı olabilir.ekici-marin-cardozo sahada olmalı.onur-cavanda-mbia-okay bu dörtlünün performansıda önemli.

61li
24.11.2015, 10:45
yeneriz

kaan61
24.11.2015, 11:10
.................... Onur ....................

Cavanda... Douglas....Aykut.... Alper

................ Mbia ..... Okay............

Mehmet ....... Marin ........ Erkan

................... Cardozo .................. Kadro bu olur . Ama kenardan gelip oyunu değiştirecek katkı yapacak adamamız yok.

angraf
24.11.2015, 11:15
favori olmadığımız derbi maçlarını yeniyoruz ya da kaybetmiyoruz ne zaman bir eşiğe gelsek o zaman ise kaybediyoruz 2009 senesinde ki 1-1 lik maç gibi olacak beraberlik kokuyor

Nazim Can
24.11.2015, 11:16
.......................onur............
...cavanda...yumlu..aykut...alper
.................okay...m'bia
.....yusuf(sefa)...ekici......marin
......................n'doye
Görüyorum artiriyorum Ekici yerine Özeri tercih ederim.

katre-i.matem
24.11.2015, 14:22
Şahsen yusuf ve deniz ile başlamasını tercih ederim

Faik Yılmaz
24.11.2015, 14:28
Paf takımdan oyuncu almak durumunda kalabiliriz bu gidişle....

Birde bu tabloya sebep olanlar utanmadan arlanmadan hala aday olup oy isteyebiliyorlar ya ona yanarım.....

kayyum61
24.11.2015, 14:36
marco marin fb maçında yok, Trabzonu terketmiş, cardozo da yüzde 50 oynamayacakmış kadro dışı

herkese geçmiş olsun

karahanbakar
24.11.2015, 14:40
marco marin fb maçında yok, Trabzonu terketmiş, cardozo da yüzde 50 oynamayacakmış kadro dışı

herkese geçmiş olsun

Ciddi mi? Kaynak ne?

Aydın Danış
24.11.2015, 15:15
Ciddi mi? Kaynak ne?

Sakin sakin hemen telaş etmeyin belindeki sakatlık yüzünden Almanya'daki özel doktoruna gitmiş dönücek..
Cardozo ile ilgili bir bilgi yok ama Cardozo ilee sürekli uğraşıyorlar buda yalandır diye umuyorum

Şu seçim günü biran önce gelsin artık bukadar sıkıntıyı kaldıramıyacaz...

Soner Albayrak
24.11.2015, 15:20
Olcan Adın'ın ve Henrique'nin katlettiği maç aklıma geldi yine moralim bozuldu. Biz o maçta şikecileri rezil edemedik daha da öyle bir fırsat geçmez elimize.

karahanbakar
24.11.2015, 15:23
Sakin sakin hemen telaş etmeyin belindeki sakatlık yüzünden Almanya'daki özel doktoruna gitmiş dönücek..
Cardozo ile ilgili bir bilgi yok ama Cardozo ilee sürekli uğraşıyorlar buda yalandır diye umuyorum

Şu seçim günü biran önce gelsin artık bukadar sıkıntıyı kaldıramıyacaz...

Ha iyi ya valla daha fazla kötü haberi kaldıracak durumda değilim. Tam da vize zamanı :) maça kadar gider gelir ya heralde. Net bi sakatlığı yok diye biliyorum. Rutin kontrol olabilir.

Aydın Danış
24.11.2015, 15:25
Ha iyi ya valla daha fazla kötü haberi kaldıracak durumda değilim. Tam da vize zamanı :) maça kadar gider gelir ya heralde. Net bi sakatlığı yok diye biliyorum. Rutin kontrol olabilir.

Her okuduğumuz haberi buraya patır kütür yazıyoruz sora telaş oluyor kafayı yememek elde değil zaten :)

karahanbakar
24.11.2015, 15:28
Her okuduğumuz haberi buraya patır kütür yazıyoruz sora telaş oluyor kafayı yememek elde değil zaten :)

Taraftar napsın, ayrılık kavga gürültü derken kafayı yedik iyice. Her habere bu da olmuştur mantığıyla bakıyoruz :)

Aydın Danış
24.11.2015, 15:36
Taraftar napsın, ayrılık kavga gürültü derken kafayı yedik iyice. Her habere bu da olmuştur mantığıyla bakıyoruz :)

İHO varken biz daha çoook paranoya'ya bağlarız..

UĞUR DURTAŞ
24.11.2015, 16:32
senede bir defa değil..
ayda bir defada değil
her gün rezil olacağımız haberler alıyoruz.
iho sayesinde.
bir ömür boyu affedilmeyecek bir kişi olarak
tarihe yazılacaktır.
**
içtenlikle söylüyorum,
keşke fb maçına kadar diğer yabancılarda gitsede
yeni gelen başkana kolaylık olsa.
benim en büyük korkum,
yine bu kişinin tekrar seçileceğidir.
inşallah olmaz diyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2015, 17:24
Trabzonspor 17 Yaş Altı takımında forma giyen ve milli takımın da kaptanlığını yapan Abdülkadir Ömür, UEFA tarafından "Türk Messi, Yeni Hagi" şeklinde kendisiyle ilgili yapılan tanıtımdan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Bordo-mavili takımda hücuma yönelik orta alanda görev yapan Abdülkadir Ömür, 8 yıldır Trabzonspor alt yapısında forma giydiğini belirtti.
Futbola mahallesinde oynayarak başladığını ifade eden Abdülkadir Ömür, "Babamın küçük bir halı sahası vardı, orayı işletiyordu. Okuldan çıktıktan sonra heyecanla oraya gidiyor ve futbol oynuyordum. Alt yapıda hocalarımız okullara seçmelere geliyordu, biz de o zaman seçildik ve Trabzonspor'a geldik" dedi.
UEFA tarafından kendisiyle ilgili benzetmenin muhteşem bir duygu olduğunu anlatan Ömür, "İlk duyduğumda arkadaşlar gelip beni tebrik ettiler. Kalbim hızlandı o haberi gördüğümde. Sevinçten ağlamıştım. UEFA'nın sitesinde geleceğinin yıldız adayı olarak bahsedilmek, büyük futbolculara benzetilmek gurur verici" diye konuştu.
Genç futbolcu, Çarşıbaşı ilçesinden her gün idmanlara gidip geldiğini vurgulayarak, "İdmandan 2 saat önce evimden çıkıyorum ve eve dönüşümde ise geç oluyor. Ailem bana çok destek oluyor. Hocalarım bana sahip çıktı. Yurt dışı hayallerimiz var ama öncelikle Trabzonspor A Takımı'nda forma giymeyi hedefliyorum. Trabzon'da oynayan her oyuncunun hayali Trabzonspor formasıdır. İnşallah bir gün o formayı giyerim" ifadesini kullandı.
Milli takımda Cafer Tosun ile kaptanlık görevi yaptığını anlatan Ömür, "Birlikte 4 yıl önce seçilmiştik. İkimiz de kaptanız, çok ender rastlanan bir durum. Çok mücadele veriyoruz. Bazen ben onun, bazen de o benim kaptanım oluyor. İnanılmaz bir duygu, o formayı giymek onun gururunu taşımak çok önemli" diye konuştu.
-Tekelioğlu'nun görüşleri
Trabzonspor Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu olan ve Şota Arveladze ile yolların ayrılmasının ardından A takımda da göreve getirilen Sadi Tekelioğlu ise 17 Yaş Altı Futbol Takımlarının çok özel bir grup olduğunu belirterek, "Abdülkadir de bu oyunculardan biri. Topla birebir oyuncu eksiltme yeteneği olan aynı zamanda yaptığı paslarla da takımı yönlendiren bir oyuncu. Hagi'yi Messi'yi bilmiyorum ama futbolcuya benziyor" dedi.
Alt yapılardaki gruplardan çok iyi oyuncular çıkacağını Trabzonspor'u iyi yerlere taşıyacaklarına inandıklarını anlatan Tekelioğlu, şunları kaydetti:
"Bizim diğer gruplarda da çok yetenekli oyuncular var onların büyük işler başaracaklarına inanıyoruz. Bu futbol mezarlığında doğmadan ölenler çok olmuştur. Bu oyuncuların o duruma düşmesine müsaade etmeyeceğiz, gece gündüz takipteyiz, aileleriyle de konuşuyoruz. Şımarmamalılar, büyüdükçe daha çok çalışmalılar. Yabancılardan ayıran tek hadise örneğin Alman mantalitesi, herkesin beğendiği, takdir ettiği mantalitedir. Onlar başardıkça daha fazla çalışır, biz daha az çalışırız. Onun için bir yere kadar iyiyiz, sonra tersine döneriz. Onlar hep futbolda üstüne katar, biz de öyle yapmak istiyoruz."

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2015, 17:25
şikebahçe-0
Trabzonspor-1 (Marin Dk. 61)

UĞUR DURTAŞ
24.11.2015, 18:01
favori olmadığımız derbi maçlarını yeniyoruz ya da kaybetmiyoruz ne zaman bir eşiğe gelsek o zaman ise kaybediyoruz 2009 senesinde ki 1-1 lik maç gibi olacak beraberlik kokuyor

**
bulunduğumuz durumu göz önünde tutarsak,
galip gelmiş gibi sevinirim.
belirtmiş olduğunuz sonuca.

kayyum61
24.11.2015, 18:19
kaybedecek bişeyimiz hiç yok, deli gibi saldırıp onları yenmeliyiz yenilirsek kaybımız olmaz zaten bu sene yandı, ama kazanırsak belki şampiyonluğa bile tekrar ortak olabiliriz puan farkı eritilemeyecek kadar değil

artvints
24.11.2015, 18:28
Görüyorum artiriyorum Ekici yerine Özeri tercih ederim.
Kadro tahminiydi o. Ayrıca sahasından çıkamayacak takımda cardozo'nun cirpinmasini istemem.

Hakan
24.11.2015, 19:52
Kadro tahminiydi o. Ayrıca sahasından çıkamayacak takımda cardozo'nun cirpinmasini istemem.
N'Doye ne farkediyor? Forvetsiz çıkmak en iyisi

Soner Albayrak
24.11.2015, 23:12
Gümbür gümbür şikebahçe atakları gözümün önünden gitmiyor :(

uemit
25.11.2015, 01:00
onur
cavanda douglas aykut alper
sefa (marin) mbia okay erkan
ekici yusuf

cardoso ndoye esteban aytac salih musa özer

Silver61
25.11.2015, 01:08
Yedekleri iyi tutmak lazım diyeceğim de takımda adam kalmadı.

Erkan A.
25.11.2015, 02:08
Trabzonspor 17 Yaş Altı takımında forma giyen ve milli takımın da kaptanlığını yapan Abdülkadir Ömür, UEFA tarafından "Türk Messi, Yeni Hagi" şeklinde kendisiyle ilgili yapılan tanıtımdan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Bordo-mavili takımda hücuma yönelik orta alanda görev yapan Abdülkadir Ömür, 8 yıldır Trabzonspor alt yapısında forma giydiğini belirtti.
Futbola mahallesinde oynayarak başladığını ifade eden Abdülkadir Ömür, "Babamın küçük bir halı sahası vardı, orayı işletiyordu. Okuldan çıktıktan sonra heyecanla oraya gidiyor ve futbol oynuyordum. Alt yapıda hocalarımız okullara seçmelere geliyordu, biz de o zaman seçildik ve Trabzonspor'a geldik" dedi.
UEFA tarafından kendisiyle ilgili benzetmenin muhteşem bir duygu olduğunu anlatan Ömür, "İlk duyduğumda arkadaşlar gelip beni tebrik ettiler. Kalbim hızlandı o haberi gördüğümde. Sevinçten ağlamıştım. UEFA'nın sitesinde geleceğinin yıldız adayı olarak bahsedilmek, büyük futbolculara benzetilmek gurur verici" diye konuştu.
Genç futbolcu, Çarşıbaşı ilçesinden her gün idmanlara gidip geldiğini vurgulayarak, "İdmandan 2 saat önce evimden çıkıyorum ve eve dönüşümde ise geç oluyor. Ailem bana çok destek oluyor. Hocalarım bana sahip çıktı. Yurt dışı hayallerimiz var ama öncelikle Trabzonspor A Takımı'nda forma giymeyi hedefliyorum. Trabzon'da oynayan her oyuncunun hayali Trabzonspor formasıdır. İnşallah bir gün o formayı giyerim" ifadesini kullandı.
Milli takımda Cafer Tosun ile kaptanlık görevi yaptığını anlatan Ömür, "Birlikte 4 yıl önce seçilmiştik. İkimiz de kaptanız, çok ender rastlanan bir durum. Çok mücadele veriyoruz. Bazen ben onun, bazen de o benim kaptanım oluyor. İnanılmaz bir duygu, o formayı giymek onun gururunu taşımak çok önemli" diye konuştu.
-Tekelioğlu'nun görüşleri
Trabzonspor Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu olan ve Şota Arveladze ile yolların ayrılmasının ardından A takımda da göreve getirilen Sadi Tekelioğlu ise 17 Yaş Altı Futbol Takımlarının çok özel bir grup olduğunu belirterek, "Abdülkadir de bu oyunculardan biri. Topla birebir oyuncu eksiltme yeteneği olan aynı zamanda yaptığı paslarla da takımı yönlendiren bir oyuncu. Hagi'yi Messi'yi bilmiyorum ama futbolcuya benziyor" dedi.
Alt yapılardaki gruplardan çok iyi oyuncular çıkacağını Trabzonspor'u iyi yerlere taşıyacaklarına inandıklarını anlatan Tekelioğlu, şunları kaydetti:
"Bizim diğer gruplarda da çok yetenekli oyuncular var onların büyük işler başaracaklarına inanıyoruz. Bu futbol mezarlığında doğmadan ölenler çok olmuştur. Bu oyuncuların o duruma düşmesine müsaade etmeyeceğiz, gece gündüz takipteyiz, aileleriyle de konuşuyoruz. Şımarmamalılar, büyüdükçe daha çok çalışmalılar. Yabancılardan ayıran tek hadise örneğin Alman mantalitesi, herkesin beğendiği, takdir ettiği mantalitedir. Onlar başardıkça daha fazla çalışır, biz daha az çalışırız. Onun için bir yere kadar iyiyiz, sonra tersine döneriz. Onlar hep futbolda üstüne katar, biz de öyle yapmak istiyoruz."

abdulkadir ömürü alman siteside yazdi övdü ..cogu takimlar genc 17 veya 18 yaslarinda genclere sans veriyorlar abdulkadir ömür bu Kadar basariliysa neden oynatmiyoruz?
nuri sahin vardi 17 yasinda a milli olmustu yanilmiyorsam ?? abdulkadirin arastirdim bir tane videosu yok ben hic izlemedim hagi gibi diyorlar dogrumu izleyen varsa biraz anlatsin Burda yorumlasin ..konuyla alakasi yoktu ama hopali abimiz iyi yakalamis bu gencin haberini benimde dikatimi cekmisti bir gazetede ..

smart
25.11.2015, 08:15
Yenilmekle kalmayacağız

U.Sadıkoğlu
25.11.2015, 10:27
Ne olacağı hiç belli olmaz... Kesin hüküm vermenin bir anlamı yok ancak Şikebahçe biraz daha ağır basıyor sadece 'birazcık daha' diyorum dikkat...

Sami Yen'de oynanan Gs-Fb maçını hatırlayın.. Toplama oynama yüzdeleri %77 - %23 gibi rakamlardı çok net hatırlıyorum Şikecilerin kazandığı serbest vuruşta Samuel Johnson'ın vurduğu top barajada çarparak ağlara gitmiş ve büyük bir futbol mucizesi gerçekleşmişti...

Bir benzer vaka Şikecilerle Kadıköy'de 2009-10 Sezonunda oynadığımız maç...

Bu tarz maçların akıbeti belli olmaz o yüzden büyük lokma yiyelim büyük konuşmayalım Pazartesi 20:30' u bekleyelim...

Necmettin ALTUNTAŞ
25.11.2015, 10:47
Bir mucize olur mu...

brnclhn
25.11.2015, 11:02
bizim fbyi yenme ihtimalimiz mersin-antep-sivas vs. gibi takımların kadıköyde fb yi yenme ihtimali kadardır...ötesi boş yorumdur...ha çok büyük sürprizler silsilesi olur ya da çok şanslı oluruz yeneriz, o da bize denk gelmez...

El Cordobes
25.11.2015, 11:16
yenilmeyeceğiz...

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2015, 12:52
Bir mucize olur mu...

TS bir efsanedir.
Efsanelerin için mucize değil gerçekler vardır.
Yenmemiz mucize olmaz demek istiyorum.
Hakemler biçmesin yeter.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2015, 12:52
Puanla döneriz.

atomantcum
25.11.2015, 13:03
Yensek de yenilsek de aleyhimize sonuçlanacak bir maç.

Yenersek, iho çıkacak yıllar sonra fb'yi stadında şöyle yendik böyle yendik diye kabaracak, yeniden seçilme ihtimali güçlenecek.
Yenilirsek de zaten olmayan prestijimiz iyice eksilere düşecek.

Beraberlik en iyi sonuç bence, ki o bile çok zor. Yenme gibi bir ihtimalimiz ise yok denecek kadar az. Onur yine harikalar yaratır, Van Persie yine takıma küser, taraftar tepki gösterir vs vs. maç bi şekilde 0-0 giderse ve 90+3'te filan bi duran top kazanırsak ancak bu şekilde kazanabiliriz.

alone_6161
25.11.2015, 13:50
Ben yine diyorum hakemler formda olursa biz puan falan alamayız....Ki bu yıl formlarının zirvesindeler.....

Fatih Özkan
25.11.2015, 14:30
Kulüpten maça dair bilgilendirme SMS'i geldi:
Neymiş ? Fenerbahçe'yi 18 senedir deplasmanda yenemiyormuşuz! En son 3-1 yenmişiz falan filan...
Allah'ım!

M. Fatih ALEMDAR
25.11.2015, 15:05
Rahat alırız maçı.
Sıkıntı yok :)

UĞUR DURTAŞ
25.11.2015, 17:17
Maçın hakemi büyük bir ihtimalle
c.çakır olur,eğer olmassa kesin b.yıldırımı verirler.
**
planı uyguladılar ve başarılı oldular.
**
lig bitene kadar hakemlerin artık aleyhimize düdük çalacaklarını zannetmiyorum.
bu maçta trabzonsporumuz dirençli oynarsa,içten mücadele ederse
ayağa pas yaparak atak yaparsa,rakipten fazla koşarsa
çakır veya yıldırımın tüm taktir haklarını lehimize çalacağını,
hatta ve hatta ataklarımızda terettüt ettikleri ofsaytları ve penaltı pozisyonlarını lehimize çalacaklarını bekliyorum.
**
yazdıklarıma samimi olarak inanarak yazdım,
yanlız; takımımızın hakeme samimi içten kazanma ruhuyla mücadele ettiğimizi hissettirmeliyiz.
eğer izleyenlere bunu hissettirmessek,her zamanki kişiliksiz oyunu sahaya yansıtırsak doğal olarak
şansımızın olmadığını belirtmek isterim.
**
kesinlikle marin ve erkan ilk 11 de başlamamalı,
son 30 dak kala maça girmeliler,
kondisyonu yarım saatlik oyuncular,
ekiciyi inşallah direk oynatır sadi hoca,
bazen hazetmesenizde bazı oyuncuları kadroya yazabiliyorsunuz.

onur
cavanda-mustafa-aykut-musa(alper)
mbia-okay
özer-ekici-yusuf
ndoye

ccd6167
25.11.2015, 18:11
İnşallah bariz hakem hatalarıyla kendi kalelerine attıkları gollerle yeneriz . Yani takımın kazanması için sebep olmasın

uemit
25.11.2015, 18:14
hakem sayesinde kzanmak güzel olur :) hatirliyan varmi hakemle bir büyük mac kazandimizi.. kücük mac sayariz onlarca yalan yok

Emrah Akcagöz
25.11.2015, 18:23
Bu maçta olumlu düşünebilmek için herhangi bir olasılık görmüyorum. Oyun olarak bizden pek bir artıları olmasa da hakem, seyirci, şans ve medya faktörü bir hayli bunlardan yana. Olayın tek pozitif tarafı 2-3 yıldır Kadıköy' de yenilmememiz hoş 17-18 senedir yenemiyor oluşumuz da o pozitif havayı yok ediyor. Velhasıl bu maçtan alabileceğimiz en iyi sonuç beraberlik o da çok küçük bir ihtimal.

Hakan
25.11.2015, 21:24
Onur,Cavanda,Aykut,Douglas,Alper,Mbia,Okay,Ekici,E rkan,Marin,Özer

Tahir61
25.11.2015, 21:45
http://www.61saat.com/oscar-cardozo-ya-koksal-baba-dan-dayak-video,6159.html

şikecileri de yumrukla cardooo :)

EMİR
25.11.2015, 22:31
Her ne kadar gerçekler ortada olsada her ne kadar şuan ki yönetim yüzünden canım kanım takımımdan kendimi uzak hissetsemde TRABZONSPOR yenilir diyemiyorum abi yok olmuyor bunu kabullenemiyorum.

Futbolcular eğer gerçekten taraftara azcıkda olsa değer veriyorlarsa canla başla oynarlar çünkü bu maçın bizim için önemini biliyorlar.Çevremizde ki şikebahçeli insanlara karşı ne kadar dik durmak istediğimizi biliyorlar.Paralarını almadıkları için diğer maçlarda oynamamalarına çok kızmıyorum ama bu maçın farklı olduğunun farkındalar ve GERÇEKTEN MÜCADELE ETTİĞİNE İNANMADIĞIM HER FUTBOLCU benim için biter.

Ben galibiyet istemiyorum onlardan!
Ben MÜCADELE istiyorum!
Yenilsek bile canları çıksın istiyorum!
BEN BU MAÇA PARA İÇİN DEĞİL,TARAFTARI İÇİN ÇIKAN BİR TRABZONSPOR İSTİYORUM!

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2015, 22:41
TS forması giyenler kongreye kadar alacakları dahil her şeyi bir kenara bırakıp, gerçek Karadeniz fırtınası gibi oynarsa yıkarız orayı

Aydın Danış
25.11.2015, 22:54
http://www.61saat.com/oscar-cardozo-ya-koksal-baba-dan-dayak-video,6159.html

şikecileri de yumrukla cardooo :)

Şu Cardozo adam yahu bugün dediklerini okuyuncada iyice karakterli adam gibi bir futbolcu ve insan olduğunu gördüm hep böyle yabancıların gelmesi dileğiyle... Ayrıca inşallah şikecilere bir golü var bu hafta hissediyorum... Kafa vuruuuuşuuu Caaardooozoooo.. :)

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2015, 23:35
Trabzonspor'da büyük bir sorun oluşturan ödeme krizine Kaptan Onur Kıvrak el attı. Bordo mavili takımda aylardır ödeme alamayan futbolcular isyan bayrağını çekmiş ve sözleşme feshi yoluna başvurmaya başlamışlardı. Bilindiği gibi önce Portekizli yıldız Jose Bosingwa sözleşmesini feshetmiş ardından da Kevin Constant ile Carl Medjani bordo mavili takım ile olan sözleşmelerine son vererek kulüple yollarını ayırmıştılar.
Takımı oldukça etkileyen bu krize Kaptan Onur Kıvrak el attı ve takım arkadaşları ile bir görüşme yaptı. "Kulübe ihtar çekmeyin, yeni yönetimin seçilmesini bekleyin" diyerek arkadaşlarına tavsiyede bulunan Onur Kıvrak ödemeler için 5-6 Aralık tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul'un beklenmesi gerektiğini ifade etti. Bunun üzerine ikna olan Trabzonsporlu futbolcular yaşanan krizi kongre sonrasına ötelediler. Kongrenin ardından futbolcuların paralarının ödenmesi ile kriz tamamen ortadan kalkacak.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2015, 23:35
Şu Cardozo adam yahu bugün dediklerini okuyuncada iyice karakterli adam gibi bir futbolcu ve insan olduğunu gördüm hep böyle yabancıların gelmesi dileğiyle... Ayrıca inşallah şikecilere bir golü var bu hafta hissediyorum... Kafa vuruuuuşuuu Caaardooozoooo.. :)

Ahlaklı, dürüst ve centilmen bir SPORCU Cardozo Reis

Oğuzhan
25.11.2015, 23:42
Eğer futbolcular futbolun basit bir oyun olduğunu, basit oynanması gerektiğini unutmazlar, ekstra şeylere bulaşmazlarsa kazanma şansımız olur. Ama bizim takımda herkes Messi olduğu için kimse basit oynamıyor.

Berke6198
26.11.2015, 00:02
Özer 11'de başlarsa maçı izlemeyeceğim. Direnebildiğim kadar direneceğim.

EMİR
26.11.2015, 00:15
Özer 11'de başlarsa maçı izlemeyeceğim. Direnebildiğim kadar direneceğim.

Şikecilere karşı en hırslı olacağını düşündüğüm isimdir özer

Canla başla mücadele edeceğini düşünüyorum

Berke6198
26.11.2015, 00:19
Şikecilere karşı en hırslı olacağını düşündüğüm isimdir özer

Canla başla mücadele edeceğini düşünüyorum
Bizden uzakta mücadele etsin mümkünse. Bu takıma katkı verebilecek son isim. Geldiği ilk zamandan beri bunu savunuyorum. Savunmaya da devam edeceğim.

Yavuz Bektaş
26.11.2015, 00:45
Özerden anca amigo olur

Koray Böyük
26.11.2015, 01:44
Kadikoyde cardozoooo sesi ne kadar duymak istesemde ndoye ile başlanmasının taraftariyim. Cardozo olduğu direk gidemiyorsunuz illa kenara inmek şart. İnşallah marin içeri girdi arkaya cevirdi gelişine Caaaaarrrrdddddoooooozzzzzooooo yok böyle bir gol cardozoooo.

İ. SARAL
26.11.2015, 10:33
3-0 biter. Parasız sadet olmaz.

------------------------Onur------------------------------

Cavanda------Aykut---------Yumlu------------Alper

---------------Mbia-------------Okay----------------

Özer-------------------Ekici-----------------Yusuf

----------------------N'doye--------------------

Özer mecburiyetten. Cardozo, Marin ve Erkan sonradan girmeli.

F. Yıldırım
26.11.2015, 11:49
Maçın hakemi Deniz Ateş Bitnel...

7758

HOPA'LI TS'Lİ
26.11.2015, 11:50
Esteban da yol ayırımındaymış. Hiç üzülmem gideceğine
Zaten yetersiz biriydi.

Aydın Danış
26.11.2015, 11:53
Deniz Ateş Bitnel-- şimdiden neler olacağını herkes tahmen edebilir heralde...

signal
26.11.2015, 12:01
Azizin istediği tipte bir hakem verildi. Kadıköy baskısını kaldıramayacak bu tür maçlarda fazla deneyimi olmayan genç hakemlerden biri.

alone_6161
26.11.2015, 12:08
aziz genç hakem verin dedi, tff de emir telakki etti. Bu maçtan biz 3 puan çıkaramayız.....

lazibere
26.11.2015, 12:18
Suleyman Abay, yardımcı hakem, Hani GS maçımızda ceza sahası dışındaki faule penaltı çalan hakem? Dikkatiniz çekerim

Adem Akyüz'
26.11.2015, 12:31
Osmanlı maçımızı yönetmişti. Gayet de iyi yönetmişti. Bakalım bu maç nasıl olur?

Aydın Danış
26.11.2015, 12:34
Biz Deniz Ateş Bitnel'e takılı kalıyoruz ama asıl mevzu Süleyman Abay ve Mehmet Cem Satman'dan çıkacak...

Tolga Okumuş
26.11.2015, 12:40
Futbolda her şey olabilir.Öncelikle bunu bilmek gerekir.
Fakat gerçekleri de görmemiz gerekiyor.
Puan alma şansımız %5'lerde.
Bundan önceki beraberliklerde ekstra kaleci performansları vardı.Bu sene baktığımızda kadroya herkesin ilk yazdığı isim olan Onur inanılmaz derece de formsuz.Bu kadar potansiyeli olan bir futbolcu neden hala kendini yan toplar ve oyuna başlamada geliştiremez düşünmeden edemiyor insan.
Takımda ki oyunculara baktığımızda ise çeşitli sebeplerden dolayı boş vermişlik olduğunu çok net görebiliyoruz. Özellike Cavanda'da fazlasıyla var.
Ayrıca takımda ki arkadaşlık seviyesi de yerlerde.Yani bu maçtaki en ufak bir kırılmada takımın hiçbir şekilde tepki veremeyeceğini düşünüyorum.

Bütün bu psikolojik dezavantajların yanında birde takımın sezon başından beri ne oynadığı belli olmayan futbolunu da ekleyince puan alma şansımız hayallere kalmış görünüyor.
Burada kızacak ya da sinirlenecek birşey yok.Kimse kimseye hayal satmasın,kimse kimseyi beklenti içine sokmasın.
Bizim takımımızın nasıl futbol oynadığını en iyi biz biliyoruz aslında.

O yüzden tavsiyem benim gibi yapıp p.tesi günü için kendinizi iyi bir mağlubiyete hazırlayın derim.En azından aşırı sinirlenmezsiniz.

duyurukcu
26.11.2015, 12:41
Suleyman Abay, yardımcı hakem, Hani GS maçımızda ceza sahası dışındaki faule penaltı çalan hakem? Dikkatiniz çekerim
Karşıyaka - Denizlispor / Süleyman Abay

o zaman bu abay kim :)

duyurukcu
26.11.2015, 12:43
<tbody>
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=86)
FENERBAHÇE A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=3592)
- (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=140084)
Detaylar (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=140084)
TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=3596)
(H) DENİZ ATEŞ BİTNEL (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19915)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(Y) ERDEM BAYIK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20439)
(D) MEHMET CEM SATMAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20183)
(B) SUAT ARSLANBOĞA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)
(A) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)

</tbody>
Süleyman özay abay değil beyler o kadar salaklık yapmazlar dı heralde

Aydın Danış
26.11.2015, 12:49
Karşıyaka - Denizlispor / Süleyman Abay

o zaman bu abay kim :)

:D Hayır okadar paranoyaya bağlamışızki Süleyman Özay'ı Abay okumuşuz buna bende dahilim :D

duyurukcu
26.11.2015, 12:59
:D Hayır okadar paranoyaya bağlamışızki Süleyman Özay'ı Abay okumuşuz buna bende dahilim :D
paranoya dedinde aklıma geldi paran olacak oya ile evleneceksin güzel kız valla...

Aydın Danış
26.11.2015, 13:20
Onur Marin Ekici Cardozo Aykut Mbia Günlerinde olursa biz bu maçı alırız...

Fatih Öztürk
26.11.2015, 13:24
En çok beğendiğim hakemler Ali Palabıyık ve Deniz Ateş Bitnel.

Deniz hoca gördüğünü cesurca çalan bir hakem.hakem yönünden sıkıntı çekmeyiz.

duyurukcu
26.11.2015, 13:30
En çok beğendiğim hakemler Ali Palabıyık ve Deniz Ateş Bitnel.

Deniz hoca gördüğünü cesurca çalan bir hakem.hakem yönünden sıkıntı çekmeyiz.
akhisar maçımızı ezil yönetmişti psmanlı maçıda iyi değildi ama biz çok kötü olduğumuz için göze batmadı

Fatih Öztürk
26.11.2015, 13:35
akhisar maçımızı ezil yönetmişti psmanlı maçıda iyi değildi ama biz çok kötü olduğumuz için göze batmadı

Hocam Akhisar maçımızı Alper Ulusoy yönetmişti.Deniz hoca Osmanlı maçını yönetti hakemlik bir şey yoktu maçta.

Yaşar
26.11.2015, 13:38
En büyük isteğim Hacıosmanoğlu'nun bütün Türkiye' ye rezil olacağı, bir daha insan içine cikamayacagi ve spor ile alakasını kesmesini sağlayacak şeyler olması. Bu Trabzonspor un sahada yenilmesini istiyorum demek değil, fb taraftarının açacağı herhangi bir pankart, yapacağı bir tezahürat veya fb yöneticilerinin söylemleri ile olabilir. Nefret ediyorum Haciosmanoglu'ndan , fb nin bütün yöneticileri daha sempatik geliyor açıkçası.

Maçın favorisi fb ama son bir kaç yıldır 0-0 ları iyi oynuyoruz Kadıköy'de. Beraberlik olacaksa gollü beraberlik olur bu defa. 0-0 bitmez bence.

StyLe
26.11.2015, 13:43
Takım aynı ruhsuz futbolu oynadığı sürece hakem hatalarını eleştirecek yüzü kendimde bulamıyorum.

duyurukcu
26.11.2015, 13:46
Hocam Akhisar maçımızı Alper Ulusoy yönetmişti.Deniz hoca Osmanlı maçını yönetti hakemlik bir şey yoktu maçta.
öylemi yanılmışım o zaman şikebahçe maçından sonra özür dilerim deniz beyden :)

duyurukcu
26.11.2015, 13:47
Takım aynı ruhsuz futbolu oynadığı sürece hakem hatalarını eleştirecek yüzü kendimde bulamıyorum.
ben buluyorum valla sanki herkes güzel futbol oynuyor ama hakeminen kazanmaya da devam eti ediyor edecek

duyurukcu
26.11.2015, 13:52
akhisar maçında ilave yardımcı hakemmiş yusufun penaltısını vermeyen hakem sanırım...

StyLe
26.11.2015, 13:57
ben buluyorum valla sanki herkes güzel futbol oynuyor ama hakeminen kazanmaya da devam eti ediyor edecek

Harcanan paraların karşılığı bu kadar kötü futbol olamaz. Bu kadar ruhsuz ve kötü futbol için ne milyon eurolar harcamaya gerek vardı nede hafta boyu antrenman yapmaya gerek var. Alt yapı A takımdan bu haftaya kadar daha fazla puan toplardı. İyi oynayan bir takımı hakemde durduramaz. Hakem hataları var doğru ama bizim hatalarımız hakem hatalarını geçti!

LaZuRiBeRe_53
26.11.2015, 13:57
Onur
cavanda Aykut duglas Alper
mbia olay
yusuf. Ekici. marin
cardozo

duyurukcu
26.11.2015, 13:58
Harcanan paraların karşılığı bu kadar kötü futbol olamaz. Bu kadar ruhsuz ve kötü futbol için ne milyon eurolar harcamaya gerek vardı nede hafta boyu antrenman yapmaya gerek var. Alt yapı A takımdan bu haftaya kadar daha fazla puan toplardı. İyi oynayan bir takımı hakemde durduramaz. Hakem hataları var doğru ama bizim hatalarımız hakem hatalarını geçti!
iyi oynayan takımı hakemler durdurur en son örneği gs maçımız...takım top oynamıyor doğru ama bjk dahilinde iyi oynayan da yok öyle kaldıki buna rağmen bjk kadar kollanan da yok bu sene...

StyLe
26.11.2015, 14:05
iyi oynayan takımı hakemler durdurur en son örneği gs maçımız...takım top oynamıyor doğru ama bjk dahilinde iyi oynayan da yok öyle kaldıki buna rağmen bjk kadar kollanan da yok bu sene...

Ben önce iyi futbol diyorum. Takım iyi futbol oynasın hakem hatasına gerekli tepkiyi gösteririm.

Mevcut TFF yönetimini bizim yönetim seçti. Artık içeride Trabzonspor'un hakkını savunacak adamlarımız var, Trabzonspor'un hakkını kimse yiyemeyecek dendi. Şimdi hakkımızı yiyorlar dediğimizde bugünlerde olduğu gibi herkes güler bize ve gülüyor da.

duyurukcu
26.11.2015, 14:48
Ben önce iyi futbol diyorum. Takım iyi futbol oynasın hakem hatasına gerekli tepkiyi gösteririm.

Mevcut TFF yönetimini bizim yönetim seçti. Artık içeride Trabzonspor'un hakkını savunacak adamlarımız var, Trabzonspor'un hakkını kimse yiyemeyecek dendi. Şimdi hakkımızı yiyorlar dediğimizde bugünlerde olduğu gibi herkes güler bize ve gülüyor da.
tabiki hepimiz iyi futbol istiyoruz lakin bende diyorum ki iyi futbola puan vermiyorlar önce adalet diyorum puan lamadığın iyi futbol sabahtan akşama kadar çalıştığın ama patronundan alamadığın paraya benzer adalet olsa zaten 3 aşağı 5 yukarı 7 yana herkes aynı futbolu oynayabilecektir...

güneyli
26.11.2015, 14:50
Yenmemiz çok mümkün görünmüyor.Yenilmeyiz gibi...Tek ümidim rezil bir psikolojide olmamız.İyi olsaydık yeniliriz derdim.Bu maçta ne yapacağımız belli olmaz.İlk golü atmamız maçın ibresini bize çevirir.Maçı 1-1 tahmin ediyorum

Sibel
26.11.2015, 14:51

Yüz demeyelim de, kötü futboldan hakeme bile sıra gelmeyecek hale geldik.

Fatih Öztürk
26.11.2015, 14:58

akhisar maçında ilave yardımcı hakemmiş yusufun penaltısını vermeyen hakem sanırım...

İyi dediğimiz 2 gün yaşamıyor,ilk kez büyük maçta görev alıyor bakacaz artık :)

duyurukcu
26.11.2015, 15:04
İyi dediğimiz 2 gün yaşamıyor,ilk kez büyük maçta görev alıyor bakacaz artık :)
büyük maç mı ne büyük maçı hırsızla mağdurun maçı :)

uemit
26.11.2015, 15:09
4 6 0 ne dersiniz :)

uemit
26.11.2015, 15:11
Onur
Cavanda aykut douglas alper
Erkan mbia okay yusuf
Marin ekici
Cardozo ndoye ugurcan salih aytac sefa özer

ÖmürKaradeniz61
26.11.2015, 15:13
Hırsız biz,mağdur onlar.

duyurukcu
26.11.2015, 15:25
daha öncede dediğim gibi hakemin adil olacağını varsayarak 1-2 alacağız diyorum...

Fatih Öztürk
26.11.2015, 15:45

:)

duyurukcu
26.11.2015, 15:55
SON DAKİKA - Esteban Alvarado, alacaklarının ödenmediği gerekçesi ile FIFA’ya başvurdu.ohh bundanda kurtuluyoruz keşke ihoda alacakları için ! fifaya başvursada ondanda kurtulsak

reisoğlu61
26.11.2015, 17:18
cüneytin malum vakasi olmasaydi bu maca kesin verilirdi.
genc hakemin verilmesi iyi, ancak azizenin yaptigi aciklamalardan sonra verilmesi manidar...
Hakem adaletli mac yönetirse bu mactan galip bile cikabiliriz.

Sefa
26.11.2015, 17:27
0-0 biter..

UĞUR DURTAŞ
26.11.2015, 18:15
3-0 biter. Parasız sadet olmaz.

------------------------Onur------------------------------

Cavanda------Aykut---------Yumlu------------Alper

---------------Mbia-------------Okay----------------

Özer-------------------Ekici-----------------Yusuf

----------------------N'doye--------------------

Özer mecburiyetten. Cardozo, Marin ve Erkan sonradan girmeli.

hazetmediğim isimler olsada sahaya çıkacak kadro bu kadro
bende bu isimleri yazmıştım.
kesinlikle marin ilk 11 oyuncusu değil,son 30 dak.yararlanılması gerek,
bu kadro % 50-60 oranında kişiliklerini sahaya yansıtsınlar belki yenemeyiz
ama yenilmeyizde.
**
samimi ve içten mücadele et gerisi gelir kendiliğinden....

emrhan61
26.11.2015, 18:22
Marin ve Mehmet oyun kuracak iki isim iken Özer ve Erkan müthiş bir fikir.

Onur
Cavanda Douglas Aykut Alper
Mbia Okay
Yusuf Mehmet Marin
Ndoye.

Tamamen gömülü oynayacağımız kesin gibi.

Douglas kapalı defans oyuncusu, Ndoye ve Yusufun hızını kullanmalıyız. Cardozo ile kaleye gidemeyiz.

Hüseyin Ş.
26.11.2015, 19:11
Bence 3 tane falan yeriz ama böyle maçlar genelde berabere bitiyor

Oğuzhan
26.11.2015, 20:22
Maçın hakemi umarım cesaretli yönetim sergileyebilir Kadıköy'de. Pek ihtimal vermesem de.

Mert Acar
26.11.2015, 20:57
Yine umutlu arkadaşlar görüyorum..Arkadaşlar yapmayın,beklentiyi yükseltmeyin sonuç hüsran olmasın.
Oynadığımız futbol ortada,teknik direktörümüz ortada,parasını alamayan ve kaos içindeki futbolcuları hiç saymıyorum bile..
+ birde şb yenilirse liderle arası açılacak buna izin vermezler,en kötü sahneye tetikçiler çıkar ve görevini yapar.

melihergun
26.11.2015, 23:19
Marin ve Mehmet oyun kuracak iki isim iken Özer ve Erkan müthiş bir fikir.

Onur
Cavanda Douglas Aykut Alper
Mbia Okay
Yusuf Mehmet Marin
Ndoye.

Tamamen gömülü oynayacağımız kesin gibi.

Douglas kapalı defans oyuncusu, Ndoye ve Yusufun hızını kullanmalıyız. Cardozo ile kaleye gidemeyiz.
N'doye hızlı mı valla hiç fark etmedim.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2015, 23:46
FB ağır zemine rağmen Molde karşısında çok iyi mücadele etti. Belki etkili pozisyon bulamıyorlar ama hiç değilse yardımlaşma var. Özellikle Alper, Diego ve Fernandao üçlüsü çok formda...

yasin196761
26.11.2015, 23:55
Onur cavanda aykut douglas alper yusuf mbia ekici okay marin sefa belki bu 11 biseyler yapar Ama dar alanda oynamak sartiyla zaten bjk macindaki gibi yapsak 2-0 3-1 gibi skorlar aliriz fakat takimda buyuk kaos yuzunden ne oynadigi belli degil mactaki kritik adamlar mbia okay cavanda mehmet ve marin arkada iyi olursak yusuf ve sefanin hizindan faydalansbiliriz bana gore 0-0 kokan bi mac insAllah yeneriz

TolgaTopçu61
27.11.2015, 00:11
Gerçekci olursak, maç bizim yari sahamizda geçer 90 dakika boyunca..
Bir tane posizyona bile giremeyiz..

revolution
27.11.2015, 00:23
yensen ne olacak .
yenilsen ne değişecek .

geriye doğru kadıköy.de yaptığımız maçları kaçınız doğru sayabilir .
hadi saydın diyelim .
ne olacak . çok mu önemli .
madalya mı veriyorlar .

farzet ki bu sefer yendin .
mesela salı sabahı ne olacak .
yendik diye sırıtacak mısın .
hadi sırıttın .
sonra .
şb.yi tutan arkadaşını kızdırdın diyelim .
tamam kızdırdın . deşarj oldun .
eee...
başka ...

la bi gidin artık .
ergen misiniz nesiniz.

seyret geç .
ötesi yok .

dünyevi zevkler gözünüzü kör etmiş .
azıcık da ölümü , ahireti , hesap gününü düşünün .

Azrail size trabzonspor.u sormayacak .

ffırtına
27.11.2015, 00:35
Eğer bunlarla 5-6 hafta önce oynasaydık gol atma şansımız olabilirdi bu akşam izlediğim şikeciler (bu maçta da çok iyi bir oyun ortaya koymadılar) ile bizim ruhsuzları karşılaştırıyorum arada çok büyük fark var dua edelim de Onur gününde olsun yoksa hezimete uğrayacağımızı düşünüyorum..

Colakoglu
27.11.2015, 00:39
Nezaman mactan 1 hafta öncesinde heyecan yapmasam kazaniyoruz. Suan IHO sayseinde o durumdayim, yani mac bizim.