PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 13. Hafta | Şikebahçe 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

artvints
30.11.2015, 22:44
Bu maçta kadroya yazılacak ilk adam Yusuf Erdoğan'dı.ilk yarıda Erkan'ın ağır kaldığı bir kaç pozisyonda Yusuf olsaydı 2-3 net pozisyon bulurduk.

marin ve yusuf oynasaydı alan geçerlerdi.nasıl bir futbol aklı ki özer ve erkan ile oynuyorsun.bunlar topu içeri doğru çekip pas yapar. sanki bu takımla rakip sahaya yerleşip pas yapacağız. ilk yarıda kontra fırsatları acınası bir şekilde eridi gitti.

Tufan AYAN
30.11.2015, 22:44
Abi hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum uzun bir aradan sonra Sadi hoca beni kopardı resmen... Özellikle "İkinci golü yemesek, Aytaç'ın vurduğu gol olsa belki 1-1 bitebilirdi." lafı son derece komik yahu.. Birde planımızı 11'e 11 yaptık demiyor mu yıkıldım... Aslında ne acı ve yazık yani trajikomik bir durum ama ne yapayım bu saatten sonra İHO'nun yaptıklarını ve kulübün içine düştüğü ağır enkazı gördükçe ağlamak geliyor içimden!.. Mahalle takımının kaptanı bile böyle komik cümleler sarf etmez!
Altyapıdan neden oyuncu çıkmıyor? Cevabı bulunmuştur umarım.

Doğan Keskin
30.11.2015, 22:45
Usta başkan olsun saha içini profesyonellere emanet etsin..çok mu şey istiyoruz..transferden anlayan bir ekip ve teknik adam istiyoruz..

Erkan A.
sadi keli diyorki planı 11 e 11 yaptık lan 11 e 11 oynarken çokmu düzgün oynuyorduk.

keliyle ne alakasi var ???

olcay_61
şaka maka izlemedim umursamıyorum da ama yine de sonucu görünce içim burkuldu be.
ah iho ah ne heves bıraktın ne takım, tez zamanda düşersiniz şu takımın yakasından yalakalarınla beraber

Ömer Akdağ
30.11.2015, 22:46
Su durumda futbolculara kizabilenlere sasiyorum...

A.T.R
30.11.2015, 22:46
Ne ara bu kadar çirkefleştik aklım almıyor. Kendi futbolcumuz itici gelmeye başlıyor artık. Birde bunu destekleyenler var. İyi, güzel kavga ediyoruz Trabzonsporlulukda kadıköye çıkıp korkak oynayıp, zora gelince kavga etmektir zaten dimi. Ya benim Trabzonsporluluk anlayışımda sıkıntı var ya da gerçekten her şeyiyle Trabzonspora ters bir takım yarattık.

Siz nasıl yorumlarsınız bilmem ama ben kasıtlı olarak kavga çıkarmaya çalışan, çok ezikce kavgadan yarar sağlamaya çalışan futbolcular gördüm Trabzonspor formasını giyen. Özellikle Salihin yaptıklarına helal olsun nidaları çekmek tam bir at gözlüğüyle olaya bakmaktır herhalde. Kendi yetersizliğini rakibe saldırarak kapatmaya çalışan bir Trabzonspor'u görmek çok daha fazla üzdü beni. Sadece futbolcular değil Sadi hoca da yaptı bunu.

Korkudan iki pas yapamıyorsun, orta sahayı geçme cesaretin yok sonra rakibe sataşıyorsun. ki haksız bir şekilde yapıyorsun bunu. Taraftarda helal olsun çekiyor.

Artık gerçekten sıkılmaya başladım bundan ya. At gözlüğünü çıkarsanız dışardan ne kadar itici bir takım olduğumuzı görürsünüz.

Maçla ilgili sadece bunu söylemek istedim. Diğer şeyler zaten yeterince yazılıyor.

bravo Ayhan. Yeminle söylüyorum Bizim futbolcular (bizim ve futbolcu kelimelerini yan yana yazarken bile kahroluyorum) taraftarı çözmüş. Yeniliyor değil rezil oluyor olmanın önüne çirkeflikle geçmeye çalışıp bunu da taraftara mücadele diye satma cüretini gösteriyor ve hatta satabiliyorlar da :(((

eksikbirşey
30.11.2015, 22:47
Kendini takımın sahibi sanan herkesi kovmak en iyi başlangıç

Sent from my iPhone using Tapatalk

TuAF2007
IQ oranı 00.1 olan bir adama takım emanet edersen sonuçları Böyle olur.... orangutan beyni bile bunların beyninden daha üstündür.

DEEP BLUE
Dünya yıldızı ünvanı olan iki oyuncun kenarda, bir sürü kazma sahada... Ulan bu adamlar şikecilere karşı oynamayacaksa niye aldık? Gaziantep'le Mersin'e karşı oynasın diye mi!!! Çok ağır sövüyorum, küfürün nirvanasındayım!

Yavuz KÜÇÜK
30.11.2015, 22:48
Bu takımı tutarsan ya katil olursun ya da kahrından ölürsün ayıptır teknik direktör diye takımın başında maça çıkan adama bak.

Courage
Her zaman ki gibi olan bize oldu yine.

Yarın işine ,okuluna gidecek o kadar insanın etrafındakilerden gerekirse kavga ettirecek lafları işitmesine neden olup bu gece mışıl mışıl uyuyanların aldıkları her kuruş ,her menfaat zehir zıkkım olsun.

El Cordobes
şu cardozoya üzüldüğüm kadar kimseye üzülmüyorum.

megolaman bir hoca gelir dalga geçer gibi 90+ da oyuna sokar, yatabarenin,ndoyenin hatta denizin arkasında yedek beklersin, şapkalı bir deha gelir seni oyuna bile sokmaz ama senin gıkın çıkmaz.

cardozonun bu takımda oynaması birkaç kişiyi yumruklaması mı gerekiyor?

DeAgLeMaNyAq
30.11.2015, 22:49
Pereira maç 7-0 bitebilirdi derken Sadi Hoca hala bıyık mevzularına girmiş...

dağlıca61
30.11.2015, 22:49
unutum yazmaya bir kac gün icinde Ishak dogan ve soner aydogana af cikarsa sasirmayin sadi tekelioglu bu hic beli olmaz
Zaten kadro dışı kalmalarını gerektirecek bir durum yoktu ki, kiralık gideceksin veya kulüp bul denen ve gitmek istemiyorum diyen futbolcu kadro dışı mı kalırmış,hemde defansının solunda sezon başından beri sıkıntın olduğu halde, birileri egolarını tatmin ediyor. Trabzonspor un başarısı, başarısızlığı, futbolcuya verilen garanti para kimin umurunda.

Erkan A.
30.11.2015, 22:50
Mehmet Ekici sakatlanmis ??

bitirim
İyi güzelde gelen profesyoneller cardozo, marin, cavanda veya embiya dan daha kaliteli adam mı getirecek? Bunlar dan hangisi kalitesiz?

Fatih ÖZDEMİR
Bu sevdadan geçersem mekanım olsun cehennem

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
ilkyarı
alper-erkan ikilisi
7788

nani-gökhan
7789

Hakan Yeşilyurt
30.11.2015, 22:51
Şu takımın başına sokaktan bir tane Fenerleyi koy..böyle rezil bir oyun oynatmaz..açık ve net...

Courage
Su durumda futbolculara kizabilenlere sasiyorum...

kızarız abicim.

Rakip takımın bir süre önce başında tıpkı bizim amele başı kılıklı herife benzer biri vardı. Bu kadar aciz ve ruhsuz oynadıklarını gördünüz mü ?

En az mücadele etsinler istiyoruz bunu da yapmayan ,önünde geçen topa öküzün trene baktığı gibi bakan adamlara bırakında iki laf edelim.

memozcan
başkan ben olsam p.tesi takımın başına osman özköylüyü getiririm.. sene sonuna kadar takım senindir, sene sonu da lucenin yardımcısı olacaksın derim..

Tufan AYAN
Dünya yıldızı ünvanı olan iki oyuncun kenarda, bir sürü kazma sahada... Ulan bu adamlar şikecilere karşı oynamayacaksa niye aldık? Gaziantep'le Mersin'e karşı oynasın diye mi!!! Çok ağır sövüyorum, küfürün nirvanasındayım!
Abi, bu sadi denen şapkalı palyaço sanirim pöyuk baskana komplo kuruyor.

ts_tuncay_ts
Ekici sakatlandı de mi ? Yoksa başka bişi yok yani?

Asporda görüntülerde koltuk değneğiyle gördüm 3-5 saniye...Sakatlanmış olmalı...

Enisc
İho kaynaklı sorunlar ayhan abi. Yönetim sevk ıdare duruş yok. Temsil yok tepede.
Ben Ganzilis tv değilim. Ayhan abi bmnde farklı bir kullanıcı ismiyle kayıtlı.

h@msi61
30.11.2015, 22:52
başkan ben olsam p.tesi takımın başına osman özköylüyü getiririm.. sene sonuna kadar takım senindir, sene sonu da lucenin yardımcısı olacaksın derim..

Lucescu'nun bundan haberi var mi :)

Derin Trabzon
30.11.2015, 22:52
İho, Sadi. Hey Allahım ya ne adamlara kaldık.

Ulan kahvede eline iddaa kuponu sıkıştırıp, götür la bunları yatır üstü kalsın denecek adamları takımın başına koymuslar

Fatih Öztürk
30.11.2015, 22:53
maç evveli Alperin önünde oynayacak adamın önemini yazmıştım usta.

Nani ile teke tek kalması büyük riskti. Erkan haftalardır batırıyor ama üzerinde ısrarcı olanlar fazla.

Aynen öyle dostum.Yusuf böyle maçları tek başına alabilecek potansiyeldedir.fenerin maçın büyük bölümünde ayakta duracak hâli yokken bide çocuğu oyuna alınca beke hapsettik.

ÖmürKaradeniz61
Hoşgeldiniz efendim,ortamda çok gergin ama artık idare edeceğiz.

olcay_61
onlarla çıksak belki 5-0 yenilrdik ama şimdi 2-0 yenildik madalya verecekler abi..
kim teknik direktör olsa yine bu anlayışla çıkacaktı

batuhanTs
Macin skorundan daha aci olan bir sey varsa sadinin mac sonu analizi cidden utandim ben su adam teknik adam olmus

dağlıca61
30.11.2015, 22:54
Hatır, gönül, menfaat, hemşerilik ilişkileri üzerine kadro kurarsanız bu gün yaşadıklarımız normaldir İHO ve saz arkadaşları.

Erkan A.
30.11.2015, 22:54
Zaten kadro dışı kalmalarını gerektirecek bir durum yoktu ki, kiralık gideceksin denen ve gitmek istemiyorum diyen futbolcu kadro dışı mı kalırmış,hemde defansının solunda sezon başından beri sıkıntın olduğu halde, birileri egolarını tatmin ediyor. Trabzonspor un başarısı, başarısızlığı, futbolcuya verilen garanti para kimin umurunda.

Ishak dogan konusunda Dogru diyorsun da böyle sinir krizleri geciriyoruz birde sonerlemi ugrasacagiz simdik ?? lucescu egegelirse gelmeden önce baskan adayi ustadan sözler almistir suanki bu kadromuzu calistirmaz benim bildigim lucescu kesin bir kac oyuncu isteyi olmustur diye düsünüyorum

yasin196761
30.11.2015, 22:55
Zeki yavrudan ve mustafa akbastan ozur diliyorum

karahanbakar
30.11.2015, 22:55
Marin marin marin
geldiğinden bugüne kadar marinin kayseri maçındaki asistinin dışında olumlu bir hareketini görmedim.
osmanlı maçında çıplak gözle izledim.
top ayağına gelince oynasa bari,çok kuvvetsiz biri donuksa kendini hemen yere bırakıyor.
onun dışında;
pres yok,
defansa yardım yok,
kaptırdığı topların heşinden koşma yok,
hırs yok,
vs vs vs
marinin diğer takımlarda tutunamamasının nedenide bunlar zaten,
marinin son 30 dakikada oyuna girmesini taraftarıyım.
ekici ile marin yanyana oynamaz,erkanda dahil
ekici ve marin ikiside on numara
bizim takım iki 10 numarayı kaldırmaz.
çok net.
**
onur,mbia,cavanda ve ekicinin oyunları skoru belirler.
bu dört oyuncunun içten daha doğrusu samimi mücadelesi
diğer oyuncuların performansını % 100 üst seviyeye çekecektir.
**
ligin en kötü topunu biz oynasakta
büyük maç atmosferi çok farklıdır.
**
yenilmeyecek hiç bir takım yoktur.
trabzonsporumuzun inanarak sahaya çıkması şart.
**
onur
cavanda-mustafa-aykut-alper
okay-mbia
özer-ekici-yusuf
ndoye
**
gerçekten gülmeyi bizlerde hak ediyoruz.
inşallah gülen taraf oluruz.

Marin 10 numara mı? Marin sol kanadın efsanesidir. En kötü hali bile Erkan'dan daha iyi değilse ben futbol flan bilmiyorum. Kötü yanları olsa bile arada ofansıf güzel işler yapar. Ama Erkan? Erkan hastalıktır, futbol katilidir, pas atsa tutmayan, koşsa 3 adım sonra topu geri çeken, ortası dağa taşa giden sığırın tekidir. Ben bu adamı bir daha izlemek istemiyorum abi. Bir daha 11 de başladığı maçı da izlemicem. Bu kadar da netim. Yeter artık!

memozcan
30.11.2015, 22:57
Lucescu'nun bundan haberi var mi :)
hahaha.. bu iyiydi..

adiloş bebe
yapılan tercihler oynanan oyun tamamen hiçbir varlık gösteremeyen bir trabzonspor var sadi hoca gitsin uzayda takım çalıştırsın geçen hafta güzel söyledi yani ilk defa bir fener maçında maçı çirkinleştiren taraf bizdik kusurabakmayın avni akerdede biz bu adamlara gol mol atamayız artık nasıl korkuttularsa bizi 1-0 gerideyiz ama maça salih giriyor cardozo ve marin kenarda tek top tutan adam mehmet dışarıya alınıyor yazık birde maç sonu üç sarı kartı olan salihi korumaya aldım diyor utanmadan

TSunami_69
Ciddi ciddi lucescunun gelecegine inaniyor musunuz

memozcan
30.11.2015, 22:58
MRAnın gombakt futbolunu özledim:)

DEEP BLUE
30.11.2015, 22:58
Soru:

Yumlu, Aykut, Aytaç, Okay, Mbia, Ndoye

Bu isimlerin ortak özelliği nedir?

A) Tank gibi ağır olmaları
B) Gülle gibi ağır olmaları
C) Fil gibi ağır olmaları
D) Kağnı arabası gibi ağır olmaları
E) Hepsi

Diğer soru:

Bu kadar ağır adamla sahada olursan sonuçta ne olursun?

A) Madara
B) Ekmek teknesi
C) Averaj takımı
D) Komik
E) Hepsi

Tuğrul
30.11.2015, 22:59
Şu veya bu oyuncu oynasa şöyle olurdu gibi teorilere inanmıyorum.

1- Senin takımı öne itecek stoper ve sol bekin vasatın altında ( Mustafa, Aykut, Alper )

2- Önde top tutacak, pozisyon yaratacak, çabuk ve dikine gidecek adamların rezalet ( Özer, Erkan )

3- Takımın bütünlüğü, sistemi yok. Herşey rastlantı, bireysel gelişiyor. Bloklararası bağlantı, alan daraltma, çabuk pas, sahaya yayılış gibi temel faktörler yok.

4- 11 oyuncu da toplu oyunda insiyatif alacak. Topsuz oyunda da topa sert girişecek.

zafer6161
30.11.2015, 23:00
konuyla alakası yok fakat fener de son 45 mactır evinde ts gs bjk ya yenilmiyor. ..

Furkan Özdem
Şu takıma mevkisinde en iyi olan oyuncuyu oynatabilecek "KAPASİTEDE", eziklik psikolojisinden arınmış bir teknik direktör bulunur inşallah.

ÖmürKaradeniz61
Ahahah Şenol Güneş sanada yazıklar olsun.Önceden Fatih terim mi Mustafa Denizli'mi daha iyi diyenler şimdi Şenolgüneşide eklemişler neden acaba.

memozcan
bu gün bazı sitelerde haber vardı: menajeri tsden bir başkan adayıyla görüştü ve teklife sıcak bakıyor şeklinde bir açıklama yapmış.. adam proje adamı.. ndoye ve constanta verilen parayı ona versek neden gelmesin..

Fatih Çelik
Soru:

Yumlu, Aykut, Aytaç, Okay, Mbia, Ndoye

Bu isimlerin ortak özelliği nedir?

A) Tank gibi ağır olmaları
B) Gülle gibi ağır olmaları
C) Fil gibi ağır olmaları
D) Kağnı arabası gibi ağır olmaları
E) Hepsi

Diğer soru:

Bu kadar ağır adamla sahada olursan sonuçta ne olursun?

A) Madara
B) Ekmek teknesi
C) Averaj takımı
D) Komik
E) Hepsi

1. F) Bu tankların aynı anda sahada olmaları.
2. F) BoliBolingoli Mbombo

dağlıca61
Mehmet Ekici sakatlanmis ??
Elbette takımda futbolcuyu muayene edecek Doktor olmayınca futbolcu teşhisi kendisi koyar, sakatım der çekilir kenara bakar keyfine.

yattarinho61
30.11.2015, 23:02
Şadiye ne icirdiler ? Aynisindan banada verin güzel kafa yapiyor demek..

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

karahanbakar
30.11.2015, 23:02
Zerre kadarcık futbol bilgim varsa diyorum bu maça Erkan-Özer yerine Marin-Yusuf oyunuyla başlasak çok farklı olurdu. Belki yine yenilirdik ama pozisyonlar bulur o kontra fırsatlarında tehlike yaratırdık.

Tuğrul
30.11.2015, 23:03
Hatır, gönül, menfaat, hemşerilik ilişkileri üzerine kadro kurarsanız bu gün yaşadıklarımız normaldir İHO ve saz arkadaşları.

Bu söylemler daha çok 1461'de şekil buluyor

TS'da olan ise beceriksizlik, iş bilmezlik ve basiretsizlik.

Onur Akyüz
30.11.2015, 23:03
Bizim önceliğimiz kongredir.

Maç olmuş bitmiş. Böyle yönetilen bir takım sadece şansa kazanabilir, bu sezon öyle ya da böyle kaçtı gitti.

Geleceğimiz de yok olabilir. Kongre çok önemli, tarihin en önemli kongresi!

dağlıca61
30.11.2015, 23:04
Merak ettiğim bir konu var Trabzonspor'da oynayan futbolcuların bu sezon yönetimden aldığı para cezaları hakkında bilgisi olan var mı yoksa para veremedikleri futbolculara ama cezada vermiyoruz size mi diyorlar.

Cihad Varlı
Lütfen, rica ediyorum hatta ve hatta yalvarıyorum.. Değişiklikleri biri izah edebilir mi, n'olur?

ccd6167
1. F) Bu tankların aynı anda sahada olmaları.
2. F) BoliBolingoli Mbombo

�� Bolibolingolimbombo adamsın reis. Tuttum bunu. Yeni formama bu adamın adını yazdırmıştım.

Fatih Öztürk
30.11.2015, 23:05
Mbia napsın adam sahanın heryerinde çokta güzel mücadele etti.Okay,Özer resmen yürüdü.

Fatih Çelik
30.11.2015, 23:06
Lütfen, rica ediyorum hatta ve hatta yalvarıyorum.. Değişiklikleri biri izah edebilir mi, n'olur?

Tabi ki Sadettin"Sadi" Tekelioğlu.

Courage

Adam bırakacağım diyor Shakhtar'ı. Elbette biri kapacak. Geçmişine bakıyoruz hep plan projesi olan takımlara birşeyleri yeniden inşaa etmek üzere gelmiş ve başarmışta. Bir de kongre adaylarımızdan Muharrem Ustaya bakıyoruz dönüp. O da uzun vadeli ,Trabzonsporu diriltecek başarıya koşturacak teknik direktör getireceğiz diyor. Dolayısıyla her iki isimde kafa yapısı olarak çakışıyor. Yerel olsun bizim olsun demeyen başkan ile Lucescu pekala gelebilir.

Velev ki gelmese de onun ayarında birini muhakkak başımızda göreceğiz ben inanıyorum.

yattarinho61
Şadiye demistir kendi kendine "aman fark yemeyimde 1-0 , 2-0'a razıyım" eger bunu gecirmediyse icinden futboldan anlamıyorum(yillardir top oynadığım halde diyorum bunu)

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Fatih Çelik
�� Bolibolingolimbombo adamsın reis. Tuttum bunu. Yeni formama bu adamın adını yazdırmıştım.

Kendisine kefilim adamdır.

DEEP BLUE
30.11.2015, 23:08
Bu şikecileri bu futbolla her Anadolu takımı perişan ederdi! Bi bok yok adamlarda ama bizim "ölüyü diriltme" misyonumuz gereği 17. sezonu da galibiyetsiz geçtik. Bu puştları orada en son yendiğimizde evlenenler torun torba sahibi oldu, ama bizim Sadi hala "onlar bir gol az atsa, biz de bir tane atsak maç 1-1 biterdi" diyerek ihtimal hesabı yapmakla meşgul !!! Şaka mısınız oğlum siz!

Yaşar
30.11.2015, 23:09
Sadi abi teknik yetersizliklerinin yanında herkesin beynini kendininki kadar sanıp karşısındaki insanlara La Fontaine'den Masallar anlatmayı da çok iyi başarır. İnanan inanıyor bu masallara ama ben yemiyorum artık Sadi abi.

Courage
30.11.2015, 23:10
Şaka mısınız oğlum siz!

En büyük şaka ,şaka olmamaları.

İHO'sundan Sadi'ye bu adamlar Trabzonun gerçekleri.

AYYILDIZ
30.11.2015, 23:11
Bu şikecileri bu futbolla her Anadolu takımı perişan ederdi! Bi bok yok adamlarda ama bizim "ölüyü diriltme" misyonumuz gereği 17. sezonu da galibiyetsiz geçtik. Bu puştları orada en son yendiğimizde evlenenler torun torba sahibi oldu, ama bizim Sadi hala "onlar bir gol az atsa, biz de bir tane atsak maç 1-1 biterdi" diyerek ihtimal hesabı yapmakla meşgul !!! Şaka mısınız oğlum siz!

Çarşamba günü yapacağı adaylık konuşmasını birlik beraberlik ve dış mihraklara karşı birleşme diye tanıtan Başkanın verdiği görevi yapan teknik direktörden beklenecek bir açıklama.

dağlıca61
30.11.2015, 23:12
Merak ettiğim bir konu var Trabzonspor'da oynayan futbolcuların bu sezon yönetimden aldığı para cezaları hakkında bilgisi olan var mı yoksa para veremedikleri futbolculara ama cezada vermiyoruz size mi diyorlar.

dağlıca61
30.11.2015, 23:14
Bu söylemler daha çok 1461'de şekil buluyor

TS'da olan ise beceriksizlik, iş bilmezlik ve basiretsizlik.
TS de menfaat olmadığını kimse söyleyemez.

TSunami_69
30.11.2015, 23:14
Adam bırakacağım diyor Shakhtar'ı. Elbette biri kapacak. Geçmişine bakıyoruz hep plan projesi olan takımlara birşeyleri yeniden inşaa etmek üzere gelmiş ve başarmışta. Bir de kongre adaylarımızdan Muharrem Ustaya bakıyoruz dönüp. O da uzun vadeli ,Trabzonsporu diriltecek başarıya koşturacak teknik direktör getireceğiz diyor. Dolayısıyla her iki isimde kafa yapısı olarak çakışıyor. Yerel olsun bizim olsun demeyen başkan ile Lucescu pekala gelebilir.

Velev ki gelmese de onun ayarında birini muhakkak başımızda göreceğiz ben inanıyorum.

kusuru bakma da benim hic inancım yok

Enes Ünal Kaya
30.11.2015, 23:15
Korner'e çıkan topu TAÇ olarak kullanıyorlar

ve Skor'a etki ediyor..

KURAL HATASI olmaz mı bu ? Eğer kural hatası varsa İtiraz etmek gerekmez mi

ccd6167
30.11.2015, 23:15
Kendisine kefilim adamdır.
Bende kefilim. Lukaku bunun kuzeni :) Boli Bolingoli-mbombo. Eric djemba-djemba dan sonra en karizmatik isim.

slmn
30.11.2015, 23:16
Sadi bu maçla hakkını kaybetti favorileri giray bulak

O açıdan demedim, bu zihniyet devam edecek. Bunlar gelirse Sadi vb. altyapıda da olsa devam edecekler. Yani bunlar öze dönüş ayağına kulüpten nemalanmaya devam edecekler.

Enes Ünal Kaya
30.11.2015, 23:18
Bize oberasyon yapılıyor

http://i.hizliresim.com/r8EMjV.jpg

A. Aydın
30.11.2015, 23:18
Bize oberasyon yapılıyor

Bu adam niye gulmuyo diyorladi ya.
Cevap.

Yaşar
30.11.2015, 23:21
Bana mecburiyetten İşte Benim Stilim ile Paramparça arasında zapping yaptıran zihniyete yazıklar olsun ya.

Cihad Varlı
30.11.2015, 23:21
Erkan çok tatlı ya.

freedomforever
30.11.2015, 23:23
Erkan........

Cihad Varlı
30.11.2015, 23:25
Ceza almaya değer kardeş.

Hahaha. Eyvallah abi :D

freedomforever
30.11.2015, 23:26
Alintiyi kaldiralim lutfen. Sinirimi bosalttim geri cektim 😝😝

Yavuz Bektaş
30.11.2015, 23:27
Erkanın elinde kaset var bence

DeAgLeMaNyAq
30.11.2015, 23:28
Erkan muhabbeti nedir?

Fatih Çelik
Alintiyi kaldiralim lutfen. Sinirimi bosalttim geri cektim 😝😝

Bizde öyle olmuyor ama :)

Fatih Öztürk
Cardozo varken Cardozo oynamalı diyoruz sanki başımızdaki hoca provokatörlük yaparcasına tam tersini yapıyor.hayır yani N'Doye napıyor? 5-6 kere duvar olup topu ters ayakla kanatlara açma fırsatını buldu âdeta vermemek için çırpındı.Cardozo napıyor bu hocalara arkadaş.forma giymesi için napmalı.

Arda'
30.11.2015, 23:29
Marko Marin neden oynamaz ya kardeşim delireceğim takımın en yaratıcı topçusunu oynatmıyor eğer bi sakatlığı yoksa bu ihanettir.

DEEP BLUE
30.11.2015, 23:30
Marin, Cardozo, Mbia, Ekici, Onur, Cavanda gibi oyunculara para ödeyen bir kulüp, nasıl oluyor da, Alper, Ndoye, Yumlu, Musa, Salih Dursun gibi tiplere de para ödüyor? Anlayan biri varsa lütfen anlatsın... Bu nasıl bir paradokstur!...

Cihad Varlı
30.11.2015, 23:31
Marin, Cardozo, Mbia, Ekici, Onur, Cavanda gibi oyunculara para ödeyen bir kulüp, nasıl oluyor da, Alper, Ndoye, Yumlu, Musa, Salih Dursun gibi tiplere de para ödüyor? Anlayan biri varsa lütfen anlatsın... Bu nasıl bir paradokstur!...

Velkam tu Tırabizonda abi.

memozcan
30.11.2015, 23:32
Korner'e çıkan topu TAÇ olarak kullanıyorlar

ve Skor'a etki ediyor..

KURAL HATASI olmaz mı bu ? Eğer kural hatası varsa İtiraz etmek gerekmez mi
elleme renktaş.. bi daha oynayıp bi daha rezil olmayak..

Erkan A.
30.11.2015, 23:33
Mehmet ekiciye lafim yok ama her mac sakatlanmak neyin nesi arkadas ya ?? ünal hami fatih gökdeniz bu oyuncularimiz her mac oynardi ?? Mehmet almanyadada Cabuk sakataniyordu bu yüzden bremende oynayamadi ..Ilkay gündoganla nürnbergde birlikte oynuyorlardi diye biliyorum ama Ilkay gündogan daha saglamdi sorumluluk aliyordu en iyi tarafi sakatlanmiyordu hemen ilk foulde ?? mehmet Ekici sorumluluk alsa güven verse milli takimin kaptani olurdu yazik ediyor kendisine

Fatih Öztürk
30.11.2015, 23:33
Yeni yönetim devre arası iyi bir sol bek alıp oyuncuların maaşlarını düzgün ödesin kâfi.yeni hocayada Cardozo'yu oynatması için sözleşmesine madde eklenmeli.

Cihad Varlı
30.11.2015, 23:35
Yeni yönetim devre arası iyi bir sol bek alıp oyuncuların maaşlarını düzgün ödesin kâfi.yeni hocayada Cardozo'yu oynatması için sözleşmesine madde eklenmeli.

Abi kanatta lazım. Kesinlikle lazım hemde. Sol bek, sağ açık, sol açık.

Hakan
30.11.2015, 23:36
Futbolcuların parası ödense yeni baskan yeni hoca 4'te 4 yapsak 29 puan.

Adem Akyüz'
Utandım..

DEEP BLUE
Uyumayı deniycem. Muhtemelen bunu başaramayarak kedi videolarına takılıp fırça yiycem hatundan ama son bir soru beynimi kemiriyor ve sormadan edemiycem...

Sayın Sadi bey... Şikeciler 4 gol daha atsa ama hakem birini saymasa, biz de 4 gol atsak ve bunların biri kendi kalemize olsa maç kaç kaç biterdi? Bir de, Ndoye'nin amca oğlunun yaşı, Okay kazmasının teyze kızının yaşının 2 katıdır. Teyze kızı Okay'dan 3 yaş küçük olduğuna göre, Ndoye'nin amcası kaç yaşındadır?

Başka sorum yok...

Harun-61
30.11.2015, 23:39
Cardo, Marin oynamıyor.

Salih, Alper, Aytaç v.s. sahada...

Vay anasına. Yazıklar olsun bu düzene!!!

.

Fatih Öztürk
30.11.2015, 23:39
Abi kanatta lazım. Kesinlikle lazım hemde. Sol bek, sağ açık, sol açık.

Kardeşim Sefa'yı Yusuf'u kanatlarda kullanabiliriz.bence bizim tek Sorunumuz gerçekten iyi olan kadro kalitesinden iskelet çıkarmamaktır.meselâ Cardozo,Marin âdeta hocaların fantazisine kurban ediliyor.bu adamlar İstanbul takımlarında olsa taraftar bu oyuncuları kenarda görsün kelle alır.

Fatih Öztürk
30.11.2015, 23:41
Futbolcuların parası ödense yeni baskan yeni hoca 4'te 4 yapsak 29 puan.

Yaparız.yemin ederim yaparız hemde.bu kadronun parasını takır takır öde seneye 2-3 takviyeyle şampiyonluk yarışına ortak oluruz.

Sefer A.
30.11.2015, 23:51
Katiliyorum... fb falan bir sey degil bu pereira ile, zaten bu sene bu hocalarla gs öyle böyle yine sampiyonluga en yakin takim... Senol hoca sampiyon olamaz, pereira zaten malak, o olmasa daha iyi, ama orda baska seyler giriyor araya pereira'ya ragmen kazaniyorlar... biz 2 senedir kolayca aradan siyrilabilecekken miçip duruyoruz.... yeter arkadas yaa gerçekten, rakipler yarin öbür gün akillanacak biz de ne kadar ugrassak ugrasalim basari yakalayamayacagiz.... oysa bilhassa geçen sene ve bu sene ipi gögüslemek hiç te zor degildi...
Sadi hoca ise kendini de bizi de rezil etti, o degisiklikleri Sota bile yapmazdi... haydi Mehmet'i çikarmasi falan bir sey demeyelim 10 kisiydik, peki Erkan çikarken neden Salih giriyor ? Marin olsa 4-0 mi yenilecektik ? Marin'i koy bir sey dene belki 1-1 yaparsin... kafayi yemis yaaa ulan sinirden gülüyorum arkadas :D

Poor
30.11.2015, 23:52
Tam bi panayır var klupte :) su secimde iho secilmezse ben de bu isten anlamıyorum demektir.

Oy verenler ihoya karşı oynanan büyük oyunu gorecek ve merdivene ters binmeyeceklerdir.
İstikrar sursun trabzonspor büyüsün!

Önder28
30.11.2015, 23:54
Maçtan aklımda kalanlar;
1. Geliyorum diyen kırmızı kart (1-0 gerideyken ihanet),
2. N'doyenin orta sahada aldığı topu 40 metre geriye oynaması (yanlış taktik),
3. Aytaç'ın orta sahadan attığı şuta Cardozonun -yav şu adamlar bile oynuyor biz kulübedeyiz- gülüşü (yanlış değişiklik),
4. S.Dursun'un markovice dalması ile g.gönül-Sadi hoca didişmesi (yenilginin verdiği çaresizlik),

Furkan S.
30.11.2015, 23:55
Sadi Tekelioğlu IRKÇI diyorum kesinlikle

Samet Yildirim
30.11.2015, 23:59
aykut kocaman bu kadroyu sürseydi....maci satti derdik.

nokta ve net.

sametaydin
01.12.2015, 00:00
Yaparız.yemin ederim yaparız hemde.bu kadronun parasını takır takır öde seneye 2-3 takviyeyle şampiyonluk yarışına ortak oluruz.

Olma dostum olmaz. O eşik çok geride kaldı. Paralarını da versen disiplini sağlayamazsın artık. Çünkü futbolcular burayı istedikleri gibi kullanıyorlar. Bu futbolcularla olmaz. Disiplin yok paralarını versen de bişey olmaz. Ne sahada disiplin var ne de dışarıda.

nakzo
01.12.2015, 00:01
Uyumayı deniycem. Muhtemelen bunu başaramayarak kedi videolarına takılıp fırça yiycem hatundan ama son bir soru beynimi kemiriyor ve sormadan edemiycem...

Sayın Sadi bey... Şikeciler 4 gol daha atsa ama hakem birini saymasa, biz de 4 gol atsak ve bunların biri kendi kalemize olsa maç kaç kaç biterdi? Bir de, Ndoye'nin amca oğlunun yaşı, Okay kazmasının teyze kızının yaşının 2 katıdır. Teyze kızı Okay'dan 3 yaş küçük olduğuna göre, Ndoye'nin amcası kaç yaşındadır?

Başka sorum yok...

Abi bu bodur kelin 13 sene önce beyin damarları tıkandığı için küme düşüyorduk hatta bi muhabir buna kadroyu sayabilirmisin dedi 3 kez denedi sayamamışta ya UTANAMIYORUM BİLE BASKAN COBAN İHO HOCA BUNAK FUTBOL CAHİLİ SADİ.

Fatih Öztürk
01.12.2015, 00:03
Olma dostum olmaz. O eşik çok geride kaldı. Paralarını da versen disiplini sağlayamazsın artık. Çünkü futbolcular burayı istedikleri gibi kullanıyorlar. Bu futbolcularla olmaz. Disiplin yok paralarını versen de bişey olmaz. Ne sahada disiplin var ne de dışarıda.

Disiplini olmayan oyuncular belli.Salih,N'Doye haricinde herkes mücadele anlamında elinden geleni yapıyor.bunların biletini kesersin herkes ayağını denk alır.

objek
01.12.2015, 00:04
Orta sahayi cekip cevirecek diye once zokora sonrasinda mbia alindi ikiside vasati gecemedi bize futbol zekasi yuksek orta saha oyunculari lazim sadece oyun bozmaya calisan yan ve geri pasi yapabilen oyuncularla bu kadar olur

Mehmet BAŞ
01.12.2015, 00:06
Şimdi Cardozo rest çekse, yeter artık deyip gitse kim kızabilir?

Bu adama yapılan eziyet kimseye yapılmadı!

Yemişim N'doye'sini...

nakzo
01.12.2015, 00:12
Fatih disiplin değil yetenek yok. ndoye kötü,cavanda kötü,özer kötü,alper,kötü,okay kötü,yumlu kötü.fatih biz kendimizi kandırıyoruz. Bu adamlar kötü futbolcu. Para odemeyle, disiplinle düzenlemeyecekler. iho ve hurma geleceğimizi çaldı hangi başkan gelirse gelsin bunları kakacak bir enayi takım bulmadan Trabzonspor asla duzelmeyecek .

yasin196761
01.12.2015, 00:14
Onur cavanda aykut yusuf ekici mbia okay marin cardozo bunlar disindakiler gonderilip bir an once yeni kadro kurulmali ve bir iskelet oturtmaliyiz yoksa bu kafayla cok daha seneye seneye deriz

Tolga Okumuş
01.12.2015, 00:20
Trabzonspor'un her hattıyla çamurun dibinde olduğunun kanıtıydı bu akşam.
Hadi yönetimi,futbolcuyu falan geçtik.
Altyapımızın da ne durumda olduğunu öğrenmiş olduk.Hoş biliyorduk zaten de iyice göründü artık.

Sadi Tekelioğlu: Yılların teknik adamı (!)
Trabzon sokaklarında mahalle maçı yapan çocukardan çevirsen bir tane,desen ki Fenerin en güçlü tarafı neresi?Abi sağ kanat,der.
Bizim sol kanada bir bakıyoruz,garibim Alper kuzu gibi atılmış aslanların önüne.
Bir Gökhan bindiriyor,bir Nani bindiriyor.Erkan'ı ara da bulasın.
Peki aramızda "ya Erkan öyle değildi ileri-geri arı gibi çalışırdı" diyen varmı?
YOK!!!
E yılların kurt hocası (!) Sadi Hoca ne bekledin Erkan'dan? Kapat orayı Yusuf ile.En azından bek takip eden adam.Kontraya da yatkın bir adam.
Ekici sakatlandı çıktı diyelim. Mbia'yı onun yerine atıp,Aytaç'ı Mbia'nın yerine alacağına koysana oraya Marin'i.

Yahu be adam! Yetmedi mi artık Trabzonspor'dan efsane adı altında aldığınız paralar?
Çağın gerisinde,kendini bir adım geliştirememiş,dünya futbolundan bihaber adamlar düşün artık şu takımın yakasından.
Şİmdi bu hoca altyapıya eğitim veriyor öyle mi?
Bu adam bize oyuncu kazandıracak öyle mi?
Bu adam bize 17-18 yaş grubunun alması gereken teknik ve taktik eğitimleri tam bir şekilde verecekte A takımda izleyeceğiz!
Pardon ama bir tarafları ile gülerler arkadaş.

Bu ve bunun gibi efsane adı altında,futbol yobazı,70'li yılların mantığındaki adamlar yeni seçilecek yönetimin de kozu olmamalı.
Ahbap-çavuş ilişkileri ile futbolcu kayıranlardan dolayı Lemi'nin yeğeni Özer,özevlatçı Tayfun,Macit,Hasan ve daha niceleri geldi burada parasını aldı gitti.Ve hala da aynı düzenin adamları gelip burada ya Trabzonspor'da görev alıyorlar ya da görev bekliyorlar.
Biraz utanma olur be arkadaş.Biraz izan !!!

Soner Albayrak
01.12.2015, 00:25
Yüzümüz gülmeyecek mi bizim?

nakzo
01.12.2015, 00:27
Trabzonspor'un her hattıyla çamurun dibinde olduğunun kanıtıydı bu akşam.
Altyapımızın da ne durumda olduğunu öğrenmiş olduk.Hoş biliyorduk zaten de iyice göründü artık.

Sadi Tekelioğlu: Yılların teknik adamı (!)
Trabzon sokaklarında mahalle maçı yapan çocukardan çevirsen bir tane,desen ki Fenerin en güçlü tarafı neresi?Abi sağ kanat,der.
Bizim sol kanada bir bakıyoruz,garibim Alper kuzu gibi atılmış aslanların önüne.
Bir Gökhan bindiriyor,bir Nani bindiriyor.Erkan'ı ara da bulasın.
Peki aramızda "ya Erkan öyle değildi ileri-geri arı gibi çalışırdı" diyen varmı?
YOK!!!
E yılların kurt hocası (!) Sadi Hoca ne bekledin Erkan'dan? Kapat orayı Yusuf ile.En azından bek takip eden adam.Kontraya da yatkın bir adam.
Ekici sakatlandı çıktı diyelim. Mbia'yı onun yerine atıp,Aytaç'ı Mbia'nın yerine alacağına koysana oraya Marin'i.

Yahu be adam! Yetmedi mi artık Trabzonspor'dan efsane adı altında aldığınız paralar?
Çağın gerisinde,kendini bir adım geliştirememiş,dünya futbolundan bihaber adamlar düşün artık şu takımın yakasından.
Şİmdi bu hoca altyapıya eğitim veriyor öyle mi?
Bu adam bize 17-18 yaş grubunun alması gereken teknik ve taktik eğitimleri tam bir şekilde verecekte A takımda izleyeceğiz!

Bu ve bunun gibi efsane adı altında,futbol yobazı,70'li yılların mantığındaki adamlar yeni seçilecek yönetimin de kozu olmamalı.
Ahbap-çavuş ilişkileri ile futbolcu kayıranlardan dolayı Lemi'nin yeğeni Özer,özevlatçı Tayfun,Macit,Hasan ve daha niceleri geldi burada parasını aldı gitti.Ve hala da aynı düzenin adamları gelip burada ya Trabzonspor'da görev alıyorlar ya da görev bekliyorlar.
Biraz utanma olur be arkadaş.Biraz izan !!!

Macit,Dilâver,ragıp,hasan üçüncü,tayfun cora,hüseyin cimşir,yumlu,zeki bu futbol yobazı BUNAK ve türevlerinin alt yapıdan çıkar8p futbolumuza ceza olarak sunduğu futbol ilahları....

sasort
01.12.2015, 00:27
trabzonspor'un her hattıyla çamurun dibinde olduğunun kanıtıydı bu akşam.
Altyapımızın da ne durumda olduğunu öğrenmiş olduk.hoş biliyorduk zaten de iyice göründü artık.

Sadi tekelioğlu: Yılların teknik adamı (!)
trabzon sokaklarında mahalle maçı yapan çocukardan çevirsen bir tane,desen ki fenerin en güçlü tarafı neresi?abi sağ kanat,der.
Bizim sol kanada bir bakıyoruz,garibim alper kuzu gibi atılmış aslanların önüne.
Bir gökhan bindiriyor,bir nani bindiriyor.erkan'ı ara da bulasın.
Peki aramızda "ya erkan öyle değildi ileri-geri arı gibi çalışırdı" diyen varmı?
Yok!!!
E yılların kurt hocası (!) sadi hoca ne bekledin erkan'dan? Kapat orayı yusuf ile.en azından bek takip eden adam.kontraya da yatkın bir adam.
Ekici sakatlandı çıktı diyelim. Mbia'yı onun yerine atıp,aytaç'ı mbia'nın yerine alacağına koysana oraya marin'i.

Yahu be adam! Yetmedi mi artık trabzonspor'dan efsane adı altında aldığınız paralar?
çağın gerisinde,kendini bir adım geliştirememiş,dünya futbolundan bihaber adamlar düşün artık şu takımın yakasından.
şimdi bu hoca altyapıya eğitim veriyor öyle mi?
Bu adam bize 17-18 yaş grubunun alması gereken teknik ve taktik eğitimleri tam bir şekilde verecekte a takımda izleyeceğiz!

Ahbap-çavuş ilişkileri ile futbolcu kayıranlardan dolayı lemi'nin yeğeni özer,özevlatçı tayfun,macit,hasan ve daha niceleri geldi burada parasını aldı gitti.ve hala da aynı düzenin adamları gelip burada ya trabzonspor'da görev alıyorlar ya da görev bekliyorlar.
Biraz utanma olur be arkadaş.biraz izan !!!

arkadaşlar maçi izlemedim ama eminimki alper aslan gibi oynadi elinden geleni yapti sol bekte constant çok mu iyi iş yapti ileri gidip geri gelemeyen adam içki içen sigara içip koşamayan adamlara sporcu diye 2.5 me garanti para ile oynatacaği oynat alperi karakterli 100 de 100 yerli topçu yetiştiririz

bence trabzon efsanesi boyle ortaya çikti

okay mehmet onur cardozo mbia marin bu adamlari takimda tutmaliyiz

elin afrikalilarina me aç karnini doyuramaz bizde o biçim

TuAF2007
01.12.2015, 00:32
Cardozo yla Marin sinirlenip çekip gitmezler dimi oynamıyoruz diye.

sasort
01.12.2015, 00:32
Arkadaşlar bazilari bu durumu içerliyor bende içerliyorum ama bir yerdede her işte bir hayir vardir ya

en azindan çürük elmalarin gitmesi için firsat oldu

takima değer veren en azindan bağli olan adamlar takimda kalir

medjani şaşirtti beni ancak yine söylüyorum bence hayirli olacak bizim için

sasort
01.12.2015, 00:33
cardozo yla marin sinirlenip çekip gitmezler dimi oynamıyoruz diye.

cardozo marin akilli adamlar

onlar bu dönemin geçici olduğunu biliyor

yeni yönetimi bekleyecekler ancak yine bu bela gelirse dediğin olur bence

sasort
01.12.2015, 00:34
Srkadaş ne fb maçiymiş yenildiğimize mi yanayim

ekici durumu nasil acaba

sol bek kim oynayacak asil soru

TSarıalioğlu
01.12.2015, 00:34
O kadar beddua nereye gitti hepsi ters mi tepti noldu sikeciler güllük Gülistanlık yaşıyor iken biz kahroluyoruz yeter artık yeter yeniden mehmet ler ölmesin

Armağan Dere
01.12.2015, 00:35
Alper denen futbolcu fukarası kesin FENERBAHÇELİDİR..
Yahu arkadaş baskı yersin anlarım da 10 dkda 2 kart görmek nedir kardeşim..
Defol git kardeşim bu takımdan..
Düzgün bir sol bek ve Cardozo ile biz bu Feneri yenerdik..
İlk golü yedikten sonra bile iyi oynadık..
N'DOYE VE ALPER DİREK KOVULMALI KARDEŞİM

Courage
01.12.2015, 00:36
Alper denen futbolcu fukarası kesin FENERBAHÇELİDİR..
Düzgün bir sol bek ve Cardozo ile biz bu Feneri yenerdik..
İlk golü yedikten sonra bile iyi oynadık..
N'DOYE VE ALPER DİREK KOVULMALI KARDEŞİM

resmen flashback!

2010-11 sezonu İstanbulda ki bjk maçında Serkanın yediği haltı yedi. Bereket o gün kazanmıştık ama aynısı olmadı bu kez.

Cafer Bulur
01.12.2015, 00:38
Macit,Dilâver,ragıp,hasan üçüncü,tayfun cora,hüseyin cimşir,yumlu,zeki bu futbol yobazı BUNAK ve türevlerinin alt yapıdan çıkar8p futbolumuza ceza olarak sunduğu futbol ilahları....

Bu aksam sadece maci kaybetmedik cok sey kaybettik bence.

Sadi hocanin tercihleri oyuncu degisiklikleri hal ve hareketleri oyuncularimiz in hicbirsey yapmadiklari gibi sadece kabadayivari hareketleri isteksizlikleri adeta utanc vericiydi.

Mac kaybedersin ama bu sekilde mac kaybedilmez bir Trabzonsporlu olarak bu aksamdan utandım yerin dibine girdim.

Usta diyoruz ama korkarimki bu camia ömür boyu iflah olmayacaktir.

Cunku futbolcusu futbolcu degil hocasi hoca degil baskani baskan degil yedegi yedek degil soruyorum size bu takim nasıl iflah olacak?

Peleray
01.12.2015, 00:39
orta sahayı geçemeyen takımdan utandım da takım yeniliyor orta sahayı geçemiyor kaleye tek şutu yok. aykut fernandaoya dalmış, salih markovice saldırmış bunlara sevinen, alkış tutan zihniyetten ayrı bir utandım.
salihin, aykut'un yaptıklarını ezilmişliğimizin kanıtıdır, mahalle maçlarında rakip takıma gücü yetmeyen adamların yaptıkları pislikler gibi bir nevi. milletimiz de bunlara alkış tutuyor, gaza geliyor. sonra iho nasıl başkan olur.

sadi hocaya diyecek laf yok, o değişikliklerle resmen fark yemeyelim diye yaptı.

yasin196761
01.12.2015, 00:43
Abi noktasina kadar katiliyorum

berit
01.12.2015, 00:43
Bize oberasyon yapılıyor

Haa haa haa haa sen çok yaşa emi kardeş hiç güleceğim yoktu Allah'da seni çok çok çok güldürsün inşallah.

Tolga Okumuş
01.12.2015, 00:45
Birde bu maç öncesi taraftara gaz vermeleri yok mu?İyice ifrit oluyorum

-Kaptan futbolcular ile görüştü!!!
-Mbia: Bu maça takımdaki herkes faklı hazırlanıyor!!!
-Erkan Zengin'in Fenerbahçe planı!!!
-Sadi Tekelioğlu:Feneri ezberledik.
-Çok farklı olacak.
-Takımdaki moral üst seviyede...

Yahu kardeşim yemeyin şu milleti Allah aşkına.
Millete gaz veripte böyle sümsük gibi çıkmayın sahaya.
Benim saf taraftarımda geliyor gaza,Allah bilir kaç kişinin kafası davul gibi,kaç kişi yarın iş yerindeki geyiği düşünüyor,kaç kişi sinirinden yatakta 4 dönüyor?

sasort
01.12.2015, 00:46
alper denen futbolcu fukarası kesin fenerbahçelidir..
Düzgün bir sol bek ve cardozo ile biz bu feneri yenerdik..
Ilk golü yedikten sonra bile iyi oynadık..
N'doye ve alper direk kovulmali kardeşim

ndoye bir şey diyemem ama alperde kumaş var ancak karşisindaki adamda nani futbol çakali ikinci kartta resmen alpeerin üzerine oynamiş alper de iki pozisyondada tecrübesizliğinin kurbani olmuş bence sabredilmeli bu çocuk ileriye gelecek vadediyor

Cafer Bulur
01.12.2015, 00:48
Rakibin 10 metre ofsayt oldugu pozisyonda sari kart gorebilen stoperimiz var.

Sari karti oldugu halde bile bile oyundan atilan bir solbekimiz var.

Ataga cikip gol atmayi istemek yerine yerde oyuncu yatiyor diye topu disari atan forvetimiz var.
Rakip orta yaparken ayni yerde oldugu rakibi izleyen ozevlat stoperimiz var.

Bu kadar beyinsiz oyuncu toplulugu her takima nasip olmaz sonumuz hayrolsun.

nakzo
01.12.2015, 00:49
O kadar beddua nereye gitti hepsi ters mi tepti noldu sikeciler güllük Gülistanlık yaşıyor iken biz kahroluyoruz yeter artık yeter yeniden mehmet ler ölmesin

Bu iş bed duayla olsaydı İsrail perişan araplar dünyanın lideri olurdu;ama israil kral araplar çanak yalayıcısı..fenerin iyi bir başkanı var futbolcu korkuyor başkandan kötü oynarsam kıçımı kesr benim diyor,aldığı hoca ve futbolcular üst düzey ,basarız adama bir sezon bile katlanmıyor,hedef hep zirve son 10 senede 9 defa ilk iki cinde bitirmis ligi ,bahane üreten hayal satan yönetim yok .Bence fener bizim rakibimiz değil su halimizle bursa,sivas,g.birliği,akhisar rize bizim rakibimiz.

sasort
01.12.2015, 00:50
Haftaya kim oynayacak sol bekte birde bilginiz var mi ekicinin durumunu

nakzo
01.12.2015, 00:52
Rakibin 10 metre ofsayt oldugu pozisyonda sari kart gorebilen stoperimiz var.

Sari karti oldugu halde bile bile oyundan atilan bir solbekimiz var.

Ataga cikip gol atmayi istemek yerine yerde oyuncu yatiyor diye topu disari atan forvetimiz var.
Rakip orta yaparken ayni yerde oldugu rakibi izleyen ozevlat stoperimiz var.

Bu kadar beyinsiz oyuncu toplulugu her takima nasip olmaz sonumuz hayrolsun.

Bide bu kadar hilhat garibesini bir araya toplamak için harcadığın 200 milyon TL var ve bizden başkada örneği yok.

yattarahayranı
01.12.2015, 00:52
Staddan deynekle çıktı

Cafer Bulur
01.12.2015, 00:53

Haftaya delegeler vuracak iho inleyecek eskisehir macini otomatikman kazanacagiz.

nakzo
01.12.2015, 00:54
ndoye bir şey diyemem ama alperde kumaş var ancak karşisindaki adamda nani futbol çakali ikinci kartta resmen alpeerin üzerine oynamiş alper de iki pozisyondada tecrübesizliğinin kurbani olmuş bence sabredilmeli bu çocuk ileriye gelecek vadediyor

Hiçbir şey olmaz berbat bir adam sabredersen 13 haftada 17 puanda debelenir durursun.

objek
01.12.2015, 00:57
Birde bu maç öncesi taraftara gaz vermeleri yok mu?İyice ifrit oluyorum

-Kaptan futbolcular ile görüştü!!!
-Mbia: Bu maça takımdaki herkes faklı hazırlanıyor!!!
-Erkan Zengin'in Fenerbahçe planı!!!
-Sadi Tekelioğlu:Feneri ezberledik.
-Çok farklı olacak.
-Takımdaki moral üst seviyede...

Yahu kardeşim yemeyin şu milleti Allah aşkına.
Millete gaz veripte böyle sümsük gibi çıkmayın sahaya.
Benim saf taraftarımda geliyor gaza,Allah bilir kaç kişinin kafası davul gibi,kaç kişi yarın iş yerindeki geyiği düşünüyor,kaç kişi sinirinden yatakta 4 dönüyor?

Bizim yoneticiler mac oncesi demec falan vermesinler resmen rakibi gaza getiriyorlar susun be kardesim bir defada mac sonunda kazaninca konusun

Tolga Okumuş
01.12.2015, 00:58
arkadaşlar maçi izlemedim ama eminimki alper aslan gibi oynadi elinden geleni yapti sol bekte constant çok mu iyi iş yapti ileri gidip geri gelemeyen adam içki içen sigara içip koşamayan adamlara sporcu diye 2.5 me garanti para ile oynatacaği oynat alperi karakterli 100 de 100 yerli topçu yetiştiririz

bence trabzon efsanesi boyle ortaya çikti

okay mehmet onur cardozo mbia marin bu adamlari takimda tutmaliyiz

elin afrikalilarina me aç karnini doyuramaz bizde o biçim

Güzel kardeşim Alper iyi futbol oynamadı,bu düzende oynayamaz da zaten.
Hele Nani'den yediği bi çalım var.Hani böyle mahalleden geçerken top sana doğru gelirde topun peşine gelen iki çocuğa artistik çalım yaparsın ya.Aynı onun gibi "uşak" gibi oynadı onunla.
Ama sorun onda değil.25 yaşında gelmiş adamdan medet umup takıma transfer edenlerde.
Verilen para da az değil.
Avrupa'da A takımdaki genç oyuncu yaşı 17-18 lere çekilmişken bizde bunlara hala daha genç muamelesi yapılması takımımızdaki,yönetimsel anlamda, kokuşmuş zihniyetin en açık göstergesi.
Çünkü biz oturmuşuz menajerlerin kucağına.
Araştırmak yok,proje hak getire.Altyapın üstten beter çünkü zihniyet ortada.

Ne güzel yabancı sınırın kalkmış.Araştır bul diyor adam sana.Verme az topa vurmasını bile Türk futbolcuya milyon eurolar.
Ama sen ehli değilsin ki o piyasada.
Yok ki adamın iki yabancı dil bilsin kulüp adına gitsin uluslararası ilişkilerde bulunsun.

Bakalım bir niyet Muharrem Usta diyorum artık.

TSemih61
01.12.2015, 01:00
Neredesin eyy Fatih Atik? Harbi bir Fatih vardı ne oldu ona.

Fatih Öztürk
01.12.2015, 01:02
Fatih disiplin değil yetenek yok. ndoye kötü,cavanda kötü,özer kötü,alper,kötü,okay kötü,yumlu kötü.fatih biz kendimizi kandırıyoruz. Bu adamlar kötü futbolcu. Para odemeyle, disiplinle düzenlemeyecekler. iho ve hurma geleceğimizi çaldı hangi başkan gelirse gelsin bunları kakacak bir enayi takım bulmadan Trabzonspor asla duzelmeyecek .

Cavanda ne alaka güzel kardeşim maçın en etkili ismiydi.Okay 2-3 maçtır yokları oynasada bu takımın bel kemiğidir.Diğerleri için katılırım lakin bu takımın çok değerli oyuncuları var bir kalemde silmek olmaz.

bach72
01.12.2015, 01:04
Yıllardır sol bek sıkıntısı çekiyoruz.Abdullah Ercan ve Koreli Lee dışında faydalı bir adam bulamadık gitti.Alper,Musa Nizam'la olmaz o bölge.Mecburen Cavanda'yı sola çekip sağ beki ise Salih'le götürmek lazım.En azından devre arasına kadar.

TSemih61
01.12.2015, 01:05
Fatihler Sonerler Ishaklar oynamadiginda her sey guzel olacakti halbuki. Bir sey gormezden gelindi; kalanlarin onlardan farki yoktu. Begenmedigimiz Edriyinlari arar olduk. Vallahi Henriqueyi ozleyecegim aklima gelmezdi adama her mac kufurler yagdiriyorduk. Nuradan ozur diliyorum kendisinden suanki futbolcular bin kat daha agirini hak ediyor.

bordoylamavi
01.12.2015, 01:12
maça bakmadım bile. skora da şaşırmadım. 20 senedir yeneme 4 maçtır bir gol bile atama. oysa hamelr olmasa şu olmasa bu olmasa neler yapıcaz dimi

TSemih61
01.12.2015, 01:14
Yýllardýr sol bek sýkýntýsý çekiyoruz.Abdullah Ercan ve Koreli Lee dýþýnda faydalý bir adam bulamadýk gitti.Alper,Musa Nizam'la olmaz o bölge.Mecburen Cavanda'yý sola çekip sað beki ise Salih'le götürmek lazým.En azýndan devre arasýna kadar.

Bence Aykut oynamali sol bekte. Gecen senelerde oynamisti iyi de idare etmisti.

Armağan Dere
01.12.2015, 01:15
size bir soru?
Hacıosmanoğlu gitti..
yeni yönetim Ersun Yanal'ı geri getirebilir mi..
getirirse bize 2.yarı neler yapabilir..
bi yorum alabilir miyim?

Karasoy
01.12.2015, 01:15
Maçla ilgili söylenecek pek birşey yok. Kabul etmeliyiz artık.Bir Akhisar, Büyükşehir belediye kadar olamıyoruz. Eskişehir'in bile karekteristik bir oyun stili var ama bizde bu bile yok.Bu kadar transfer yapmışsın aldığımız sonuçlara bakın. Her 4-5 mağlubiyet sonrası 1 galibiyete sevinir olduk. Bugün 90 dakikalık bölümde kaleyi bulan tek şut çekmişiz. Bir de dışarı vurduk.Elin Karabüğü,Göztepe'si gelse bizden daha fazla pozisyona girer.Ne diyeyim sahada futbolcu diye gezinenler utanmıyorsa diyecek birşey de yoktur zaten. Bir de Ndoye hala bu takımda nasıl ilk 11 oynar anlamış değilim. 13 hafta geçti gol yok.İkinci Thomas Jun faciası diyebiliriz.

kyodou
01.12.2015, 01:16
Aytaç baya iyi oynadı şaşırttı beni. En iyiler; M' Bia, Cavanda ve Ekici. En kötüler; N' Doye, Alper ve Özer.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaplans
01.12.2015, 01:19
Bence Alper'e çok da fazla kabahat bulmamak lazım. Biraz Erkan'ın mağduru oldu. Tabi karşısındakiler bakımından da takımın en şansızıydı.

Baskıyı kırmaya çalışmak yerine takım halinde biraz defansif kalmak ve farkın artmaması için çabalamış olmak üzüntü verici. Halbuki ha iki fark ha üç fark. Önemli olan sahaya karakter koyabilmek.

Bu aslında temel bir mental eksiklik. Ancak kanımca bu zafiyet camianın içine düştüğü derin buhranlardan da kaynaklanıyor biraz.

Bence kulüp olarak bir süre transferi durdurup hedef küçültmeliyiz. Bir süre maddi risk içeren hareketlerden uzak durmalıyız. Ligi orta sıralarda bitirecek bir pozisyonu ekonomik planda da tasarlamalıyız.

Bu yöntem biraz soluklanmamıza, risk almadan sağlıklı düşünebileceğimiz bir ortamın oluşmasına sebebiyet verecektir. Yarışma ve transfer stresi olmaksızın geçireceğimiz iki, üç sene, camianın ve tüm paydaşların sükunete kavuşmasını sağlayacak bu da bize uzun vade de sağlıklı düşünme imkanını kazandıracaktır.

Sonrasında ise kulübün geleceğine dair, belki de halka açık platformlarda uzun tartışma süreçleri başlatılmalı, geniş bir konsensüs eşliğinde bir gelecek planlaması tasarlanmalı ve bu plana harfiyyen uyulmalıdır.

Aksi takdirde kulüp her anlamda yokuş aşağıya yol almaktadır. Buradan geri dönülebilite ihtimalinin ne olduğunu bilmiyorum ancak şimdi frene basmazsak eğer o ihtimal için dahi geç kalındığından da ciddi şekilde ürküyorum

Berkan
01.12.2015, 01:46
Valla ne desem bilemedim 21 senedir bu takımı desteklerim ilk kez bu kadar çaresiz bir Trabzonspora şahit oluyorum, her konuda en alt seviyedeyiz bence... 45 senelik efsane takımın en rezil dönemine denk gelmekte bizim şanssızlığımız olsun.

Maça gelirsek her zamanki gibi ilerde çoğalamama organize olamama sorunu vardı sonuca şaşırmadım açıkcası. :(

Courage
01.12.2015, 01:53
size bir soru?
Hacıosmanoğlu gitti..
yeni yönetim Ersun Yanal'ı geri getirebilir mi..
getirirse bize 2.yarı neler yapabilir..
bi yorum alabilir miyim?

Yeni yönetim kim olacak? Bu sorunun cevabı sizin sorunuzun cevabını verir.

Muharrem Usta'nın karşısındaki bloktan hepsi benim adıma aynı zihniyetin temsilcisi olduğu için Ersun Yanal şöyle dursun yerlinin yerlisi kafasıyla hareket edecek. Kaldı ki küçülmek,öze dönmek v.b. söylemlere şehir dışından Yılmaz Vural'da dahil kimseyi getiremezsin.Yani kendi vizyonlarına denk hocayı getirecekler. (adayları sizde bende biliyoruz)

Muharrem Usta seçilirse ben Lucescu için çok çaba sarf edeceğini ve başaracağını düşünüyorum. Aksilik oldu diyelim yerli olarak tercih sebebi olmak ise Ersun'un insiyatifinde. Onun bazı şeylere ikna olması ,istekli olması ve en önemlisi başarmaya inanması lazım.

Courage
01.12.2015, 01:56
Ayrıca seçilirse Ustanın yeni teknik direktörü sezon bitmeden getirip takımın dizaynını sezon başı kampına kalmadan yaptıracağını ve her sene başımıza gelen son dakika transfer safsatasını bitireceğini düşünüyorum.

Berkan
01.12.2015, 02:07
Sonuca hangimiz şaşırdı renkdaşlar ? Umuyorum aramızda ilk 10 dk şb bastırınca inşallah farka gitmez diye dua edenler olmuştur, benim gibi! Haftalardır aynı aynı aynı takım OY-NA-MI-YOR. Sanki bu işi zorla yapan insanları sahaya sürmüşüz gibi. Bir takım kötü oynaya bilir ama kötü mücadele edemez. Trabzonspor mücadele ET-Mİ-YOR. Biz boşuna üzülüyoruz bugünkü futbolcusundan başkanından hocasından hiç biri bizim düşündüğümüzün 10 da biri kadar bu takımı düşünmüyor. Offf offffff gece gece darlandım.

bitirim
01.12.2015, 02:20
Alper kötü diyen arkadaşlara hatırlatmak isterim ki önünde erkan oynuyor, ne yapsın garibim. Erkan efendi bırakın o kanatta top kapmayı aldığı topları da bir bir rakibe teslim etti

Yavuz KÜÇÜK
01.12.2015, 02:34
La arkadaş gözlerimi kapatıyorum Sadi hocanın(!) yaptığı değişiklikler gözümün önüne geliyor.Kaleye gidemiyorsun 1-0 geridesin son değişiklik hakkını Salih'ten yana kullanıyorsun.Fark yememeye maç oynatıyor adam böyle bir rezillik var mı ya

İskender Çakmak
01.12.2015, 06:54
rezillik bunun adı. Yazacak, konuşacak hiçbir şey yok. Bittiğimizin, tükendiğimizin resmi...

kyodou
01.12.2015, 07:24
Bence Alper'e çok da fazla kabahat bulmamak lazım. Biraz Erkan'ın mağduru oldu. Tabi karşısındakiler bakımından da takımın en şansızıydı.

Baskıyı kırmaya çalışmak yerine takım halinde biraz defansif kalmak ve farkın artmaması için çabalamış olmak üzüntü verici. Halbuki ha iki fark ha üç fark. Önemli olan sahaya karakter koyabilmek.

Bu aslında temel bir mental eksiklik. Ancak kanımca bu zafiyet camianın içine düştüğü derin buhranlardan da kaynaklanıyor biraz.

Bence kulüp olarak bir süre transferi durdurup hedef küçültmeliyiz. Bir süre maddi risk içeren hareketlerden uzak durmalıyız. Ligi orta sıralarda bitirecek bir pozisyonu ekonomik planda da tasarlamalıyız.

Bu yöntem biraz soluklanmamıza, risk almadan sağlıklı düşünebileceğimiz bir ortamın oluşmasına sebebiyet verecektir. Yarışma ve transfer stresi olmaksızın geçireceğimiz iki, üç sene, camianın ve tüm paydaşların sükunete kavuşmasını sağlayacak bu da bize uzun vade de sağlıklı düşünme imkanını kazandıracaktır.

Sonrasında ise kulübün geleceğine dair, belki de halka açık platformlarda uzun tartışma süreçleri başlatılmalı, geniş bir konsensüs eşliğinde bir gelecek planlaması tasarlanmalı ve bu plana harfiyyen uyulmalıdır.

Aksi takdirde kulüp her anlamda yokuş aşağıya yol almaktadır. Buradan geri dönülebilite ihtimalinin ne olduğunu bilmiyorum ancak şimdi frene basmazsak eğer o ihtimal için dahi geç kalındığından da ciddi şekilde ürküyorum
O kadar faul yaptıda bi sakatlayamadı Nani' yi.

Doğukan Uçan
01.12.2015, 07:51
derin trabzon :D :D :D

Faik Yılmaz
01.12.2015, 08:13
ligin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da....

Baksanıza Cardozo gibi bir adam yedek oynatılıyor. 3 oyuncu değişikliğine rağmende Ona gerek kalmıyor....

öyle geniş bir kadromuz var...

Oruç
01.12.2015, 08:18
Aykut'un bir şutu sonrası yedek kulübesindeki Cardozo'nun gülüşü dün gecenin özetiydi. Anlayana tabi.

TSelif
01.12.2015, 08:25
Hacı sayesinde tarihinde ilk kez ( yanlış hatırlamıyorsam) fb taraftarı Trabzon kümeye diye bağırdı. Çünkü ben ne gs ne bjk ne de fbden duymadım bu güne kadar bu tür tezahürat..
Bütün ilkleri yaşattın bize ALLAH seni bildiği gibi yapsın he mi ne diyim .

Doğukan Uçan
01.12.2015, 08:28
Uğur Meleke: "Trabzonspor yönetimi Medjani ve Bosingwa'nın maaşını ödemeyip Salih ile Aykut'un maaşını öderse takım bu duruma düşer tabi"

asilhamsi
01.12.2015, 08:38
herseyi anlarım da 5 metre ofsaytta olan adama ofsayt vermeyip bizim oyuncuya el verdi diye bizim oyuncuya kızmayı anlamam.

Dün hakem yine devredeydi.Alperin ilk sarı kartı duzmece.Fenerden mutlaka adam atılmalıydı.Ekici sahayı koltuk degnegiyle terketti.

Bu arada Olcay Cakır a da bir cift sozum var.BMN nin uzerine basarak spor yorumcusu oldun para kazandın.

Seni tanımasam uzun yıllar şikebahcede top oynamıs bir oyuncu oldugunu dusunurum.Bu kadar duzenin adamı olmak eski bir BMN uyesine yakısmıyor.

Sende tüm İstanbul medyası gibi gucun yanındasın.Ayıp oluyor.

serdaracıl
01.12.2015, 08:39
Yeni yönetimle artık durup bi soluklanmamız lazım. Kıt imkanlarla her sene yarışmak bizi yıprattı. Sağluklı düşünüp sağlam adımlar atmak lazım. Projelerimizi uzun vadeye yaymak lazım

bordo61
01.12.2015, 08:40
Trabzonsporun iç ve dış düşmanları futbolcuları ayartıp , Sadi hocanın yemeğine de ilaç atıp yanlış tercih yapmasını sağladılar.

Bütün bu olaylarla Hacıosmanoğlunun başkan olmasının önünü kesmeye çalışıyorlar ama başaramayacaklar.

Nasıl ama :)

asilhamsi
01.12.2015, 08:41
Trabzonspor un en buyuk problemi kucuk olsun,benim olsun mantıgıdır.

cakalkerem
01.12.2015, 08:47
dün hakem çok iyiydi..hatta gereğinden fazla iyi..

topmu oynadık 2 pas mı yaptık alperin kanadı otobana döndü hoca denen şahız izliyor futboldan anlamıyor ki birde hava atıyor...

UĞUR DURTAŞ
01.12.2015, 09:29
Alperin bu maçta futbol hayatı bitecek demedi demeyin

süleyman hurmanın kazıklarından bir tanesi
yetersizliğinden çok bahsedileceğini düşünmüştüm maç esnasında
kısa süre içerisinde acemice gördüğü 2 sarı kart
yazdığınız gibi bizdeki futbol hayatını bitirdi.
tebrik ediyorum sizi...

Fatih K.
01.12.2015, 09:41
süleyman hurmanın kazıklarından bir tanesi
yetersizliğinden çok bahsedileceğini düşünmüştüm maç esnasında
kısa süre içerisinde acemice gördüğü 2 sarı kart
yazdığınız gibi bizdeki futbol hayatını bitirdi.
tebrik ediyorum sizi...
Abi bunu görmek için kahin falan olmaya gerek yok yani. Ptt de kadroya giremeyen 25 yaşına gelmiş adamı sen en ağır maçta Nani gibi bir adamın karşısına koyarsan hem deli eder hemde adamı oyundan attırır. İlk sarıyı gördü ben evde kendimi yırttım çıkarsın diye çıkarmadı 5-6 dakika sonra kırmızı yedi çıktı. Ersun Yanalın ahını aldık belimiz doğrulmuyor daha...

MetehanS
01.12.2015, 09:43
Bu seneden geçti, puan farkı açıldı.

En azından önümüzdeki seneyi düşünen yatırımlar ve çalışmalar yapmak icab eder.

VE şu var ki, maalesef, takım içi huzursuzluklar kavgalardan sonra Marin gibi Mbia gibi oyuncuları takımda tutabilir miyiz?

Çok zor!

matrixx61
01.12.2015, 09:53
Ulan hoca madem kırmızı kart gördü oyuncun bi tevekkallik yapıp dönsene 3'lü savunmaya..3-5-1 oyna..douglası al oyuna özeri çıkar..ekici sakatlandıysa çıkar marini al..ndoye çıkar cardozoyu al bizde hoca diyelim sana bak bişeyler deniyor diye..ama nerdeeeeee bu kadar zor mu yavvvvv....

İ. SARAL
01.12.2015, 09:54
Bence kadromuz gayet yeterli 1-2 eksiğimiz var. Ne kadar iyi kadro kurarsan kur iyi bir hoca, ekip, takım oluşturamazsan olmuyor üstüne bir de maaş ödenmedi mi sonuç ortada. İyi bir hoca bulup istikrar sağlanmalı ve en az 1-2 yıl sabredilmeli.

Fatih Cengiz
01.12.2015, 10:01
Hocam alper kaç yaşında?

wakitsiz

Fatih Öztürk
01.12.2015, 10:07
Müzenizde bize ait olan KUPAMIZ bize iade edilmediği müddetçe dostluk mostluk yok.bu kin 50 sene daha böyle sürecek.mart ayında tarlalaları süren,Bursa'dan İstanbul'a madende çalıştırmak için işçi isteyen,Manisa'dan Samandıra'ya inşaat işçisi isteyen,Süryani olup her cuma Eyüp'te kurban kestiren bir kulübün taraftarı bana kumpas masalı anlatıyor.

İ. SARAL
01.12.2015, 10:09
Daha hala kumpas deniyor ya gülmekten öleceğim :) Sen de biliyorsun o yıl neler yaptığınızı ama sizin tek argümanınız "sadece biz mi yaptık", "bu zamana kadar herkes yaptı niye biz ceza alalım". Çevremdeki bütün fenerlilerin dediği bu hepsi ne olduğunun farkında ama işlerine gelmiyor.

İ. SARAL
01.12.2015, 10:10
Müzenizde bize ait olan KUPAMIZ bize iade edilmediği müddetçe dostluk mostluk yok.bu kin 50 sene daha böyle sürecek.mart ayında tarlalaları süren,Bursa'dan İstanbul'a madende çalıştırmak için işçi isteyen,Manisa'dan Samandıra'ya inşaat işçisi isteyen,Süryani olup her cuma Eyüp'te kurban kestiren bir kulübün taraftarı bana kumpas masalı anlatıyor.

Abi öyle deme aziz çok dindarmış her maç öncesi kurban kestiriyormuş, tarla sürmek o anlamdaymış :)

İ. SARAL
01.12.2015, 10:12
Allah aşkına bu cahil taraftara şu azizin tarla sürme muhabbetine mahkemede verdiği cevabı biri hayrına koysun şuraya. Bu kadar cahil bir taraftar topluluğu görülmemiştir yer yüzünde. aziz ne derse inanıyor bunlar.

TSelif
01.12.2015, 10:13
Küme düşüp sizde olan kupamızı ve haklarımızı bize iade edene kadar dostluk mostluk yok. Hadi şimdi güle güle ...

tonya55
01.12.2015, 10:15
bırakın şimdi 2011 i batmış gidiyoruz kongre var takım karsı takımın kalesine gitmekten aciz 3 pas yapamıyoruz nasıl kurtarırız onu düşünelim.

UĞUR DURTAŞ
01.12.2015, 10:17
gerçekçi olmak gerkirse,bizler büyük bir beklenti içinde değildik
es es maçında olacağı gibi bende dahil ideal 11 yazıyoruz.
bakmayın aslında yazdığımıza,
bugünkü puan cetveline ve takımın oynamış olduğu oyuna bakarsak
futbolcuların tek tek performanslarını iincelersek
formayı x oyuncu % 100 hak ediyor diyemeyiz.
takım aylarca 3 pas yapamaz durumda
çalışılmış bir tane organize atağımız yok,
hocamız yok,
yönetimimiz yok,
para yok,
futbolcular bunları kullanarak bilerek top oynamıyorlar.
mücadele etmiyorlar.
**
dün özellikle fb ilk yarı çok baskılı oynadı,
saha ve seyirci avantajını çok iyi kullandı
hakem kesinlikle bu durumdan etkilenmedi
dün marin ve erkanın direk oynatılmaması taraftarıydım,
sadi hoca marini beklenti,erkanı oynattı
dün marini oynatıp ekiciyi oynatmasaydı
bugün bizler ekici yine yok derdik,
yusuf direk niçin oynamadı dediğimiz gibi
arkadaşlar
eses maçında marin ve yusuf ilk 11 olacaktır.
bu ruhsuz,kişiliksiz oyunu oynadığımız sürece
haftaya bugün marin ve yusufu eleştiriyo olacağız
çok net,
*
fb denen takımın lobisi çok kuvvetli
maçı anlatan spikerler bile,gollerde nasıl kı..... yırtıklarını gördünüz
mutluluktan uçuyorlardı...
bir pozisyonda rakip hocanın önüne top geldi,cavanda eğilim almak üzereyken
adi hoca görmesine rağmen topu sağına attı,cavanta boşa eğilmiş oldu,
buna bile hoş bir görüntü oldu diyor,namussuzlar
cavandanın yerinde kendi oyuncularından biri olsaydı
bizim hocayı eliyle iterdi.
**
rakip 10 kişi kaldığı zaman
sanki karşımızda çoğalmış gibi oynadıklarını düşünüyoruz
niçin?
çünkü atılan arkadaşının açığı kapatmak için ölümüne koşuyorlar,savaşıyorlar
ama biz 10 kiş kaldığımız zaman allah canımızı alıyor
sanırsınız 7 kişi ile mücadele ediyoruz
kardeşim biraz dik durun,antep 9 kişiyle
2-0 dan 2-2 getirdi oyunu
adam biraz utanır,
şahsen ben belgesel izlemeye bayılırım,
dün alper in durumuna bir benzetme yapmak isterim,
yavru ceylan ve yetişkin ceylan
aç aslanların arasında kalmış bir ceylan sürüsü olduğu düşünüyorum,
tecrübeli ceylanların zıt yöne kaçtığını,
alperinde panik halinde aslanların yönüne kaçtığını gözümde canlandırdım.
kardeşim zaten takıma bir şey vermiyorsun,birde beyinsizce kırmızı kart görerek,
arkadaşlarını eksik bırakıyorsun.
şota hocaya çok kızıyordum,
bi oyuncuyu illa 60-70 dakikadamı değiştireceksin diye
bir oyuncu yeri gelir 10 dak.değişir dedim ve burada sizlerle paylaştım.
1 ay önce contant ve cavandanın laubali haretleri yüzünden yediğimiz gollerden sonra
bu oyuncuları hemen dışarı almadığı diye çokeleştşrmiştim.
dün aynı şeyleri alper atılmadan önce düşündüm,
sadi hoca sol kanadımızı yol yaptı fb liler sen izliyorsun
izlemeye devam et ,1 hafta daha izlersin....
**
okayı da anlamakta güçlük çekiyorum.
her hafta oynamasına rağmen ,ümit milli takımda defalarca oynamış,
şimdi milli takıma bile seçilen okay beni hayal kırıklığına uğratıyor.
sahada ne yaptığını bilen varmı?
sanki 15 yaş takımından bir oyuncuyu adam eksikliğinden alıp
süpriz bir şekilde sahaya çıkmış gibi acemice dolanıyor,
*
arkadaşlar takımın sağlıklı antreman yaptığını düşünmüyorum,
sezon öncesi takıma yükleme yapılmadığı açık ortada
rakip oyuncular bir depar atıyor,içim gidiyor,
bizimkiler koşunca ,allah canlarını almış gibi koşuyorlar,
zannedersiniz sırtlarında 20 kg lık ağırlık var.
kardeşim siz koşmaktan acizsiniz,
**
dün mustafa çok nazikti,
rakip oyuncuları sakinleştiriyor,yerden kaldırıyor
sert çıkan oyuncularımızı fırça atıyor,
çok centilmendi,
allah var yediğimiz 2 golü güzel izledi
acısı çok güzeldi.tebrik ediyorum mustafayı güzel yer tutmuş.
**
dünyanın en iyi hocasınıda getirsen
bu yetenektedi oyuncularla 1 arpa boyu yol alamayız.
**
bu hafta sonu inşallah bizleri huzura çıkartacak,başarıyı getirecek
küskünleri barıştırıp,birleştirici olacak,
mafya ağzı ile konuşmayan
siyaseti trabzonsporumuza bulaştırmayacak
seçim otobüslerinin üzerine çıkmayacak
adam gibi bir başkan seçmek dileğiyle.

Fatih Öztürk
01.12.2015, 10:19
Abi öyle deme aziz çok dindarmış her maç öncesi kurban kestiriyormuş, tarla sürmek o anlamdaymış :)

Merak ediyorum bu kurbanlar tarlayı sürdükleri öküzlermi acaba.öyleyse hem işinden hem etinden hemde sevabından yararlanmışlar :)

SEDER
01.12.2015, 10:37
ayakta kalan tek kişi cavanda idi. onur unda gollere yapacağı bişey yoktu..sonuç normal.. galibiyet beklemiyodum da insan en azından takımı sabote eden Alper yerine bir değişiklik yapabilecek hoca istiyor..yada ndoye takımın içine ederken cardozoyu oyuna alabilecek bir kenar yönetimi..bunu bile bize çok görüyolar...bu takıma 20 yıldır şenol güneş de dahil kaliteli oyunu iyi okuyabilen bir hoca gelmedi.

İ. SARAL
01.12.2015, 10:40
Merak ediyorum bu kurbanlar tarlayı sürdükleri öküzlermi acaba.öyleyse hem işinden hem etinden hemde sevabından yararlanmışlar :)

:)

Sibel
01.12.2015, 10:54
1- fenerbahçe taraftarından etik olmasını, doğru demiyorum bak, gerçeklerin yanında durmasını istiyoruz. Daha doğrusu öyle bir isteğimiz yok. Siz bilirsiniz.
2-formanla Trabzon'da gezemezsin. Çünkü Trabzon başka şehirlerde olduğu gibi karma takım tutulan bir yer değil. Bizim tek bir rengimiz var. O bizim kutsalımız. Burda hiçbir çocuğun başka renk görme ihtimaline dahi sebep olamazsınız. Hele 2011 sonrası, asla.
3- Muş'ta ya da herhangi bir yerde yan yana maç izlemiş olabiliriz. Futbol dostluk da olabilir. Eskiden öyleydi. Artık değil.
4-Bize alkış borcunuz yoktu. Sizin fikrinizmis. Ben böyle bir olay hatırlamıyorum zaten.
5-Bu Trabzon şehrinin kini öfkesi nedir? Güzel soru. Şimdi dinle. Evlisin. Uzun yıllar çocuğun olmuyor. (Allah korusun) Hergün evlat hasreti çekiyorsun. Yıllar sonra nasip oluyor ve evladın oluyor. Şu işe bak ki hastanede çocuğun çalınıyor. Hem de sırf para için. Tahmin edebiliyorum ki o hırsızlara kin duymazsin.
6- Birkaç soruna birden cevap vereyim bu şıkta. Şike yapıldığına nasıl inanıyoruz? Futbol bilgimiz yeterince olduğu için bizler ta maçlar oynanırken her şeyi görmüş burada yazmış insanlarız. Bu tabii ki sizi bağlamaz. Lakin eğer okuma zahmetine katlanır 400 sayfalık iddianameyi okursan, ki umuyorum Türkçen yeterlidir, anlarsın.
Hakimin şu anki konumu ya da olanlar şike davasının başka boyutlarla ilişkilenmesinden. Kaldı ki bu soruları sorarken tüm aklama projelerinin sizler için çalıştığının da farkindasindir. Sevgili başkanınızin tapelerini okuyun. Çekinmeyin. Vicdan ve akıl sahibi herkesin gördüklerini göreceksiniz.
7-Bizden kötü yorumlar beklemiş ama bulamamışsiniz. Çünkü bizler tepki kime gerekiyorsa ona veriyoruz tepkimizi. Biz futbolumuzun farkındayız. Keşke siz de bazı şeylerin farkında olsanız.
8- Kendine gelmesi gereken bizler değil, en başında Türk futboludur. Daha sonra yanlış doğru ayırt etmeden koru körüne bağlanan sizlersiniz. Ama hepsinden evvel, hırsızlığın, hak yemenin, hayal çalmanın farkına varamayan vicdanı kör, aklı satılık, ahlâkı zayıf insanlardır.
Bir fenerliye cevap vermek hiç adetim değildir.
Sadece içimden geldi yazdım.
Ömrünün sonuna dek o formayla Avni Aker'e gelemezsin.
Çünkü o formada kulübünüzün çaldığı emeklerimiz, bu yüzden verilen son nefesler, bu yuzden hiç kavusulmadan kapanan gözler, bu yüzden milyonlarca gözyaşı var. Kan var. Acı var.
Bu noktada ayrılıyoruz işte. Çünkü siz bir takımı seviyorsunuz.
Biz bir takıma hayat veriyoruz. Bir takım da bize. Bu ifade edilemeyecek bir durum. Bu ömür boyu dünya üzerinde başka hiçbir takım ve taraftarına nasip olmayacak.
Dünyada bazı şeyler çok özeldir. Kıyasıya yaşanır.
Hepsi(...) bu.

İ. SARAL
01.12.2015, 11:09
Başta yumuşak cümlelerle konuya girip gerçekler suratına şamar gibi inince gerçek yüzünü göstermiş bu şahıs. Tipik şikesever zihniyeti. Bırakın kalsın burada biraz eğlenelim.

Sibel
01.12.2015, 11:14
:):):):):):)

Sibel
01.12.2015, 11:17
Başta yumuşak cümlelerle konuya girip gerçekler suratına şamar gibi inince gerçek yüzünü göstermiş bu şahıs. Tipik şikesever zihniyeti. Bırakın kalsın burada biraz eğlenelim.
“bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk”

:D:D

İ. SARAL
01.12.2015, 11:20
“bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk”

Tüh ya adamların günahını almışız 4-5 senedir. Yatacak yerimiz yok.

Doğan BULAT
01.12.2015, 11:27
Böyle saçmalık dünyanın nereseinde var Allah aşkına?
Sen maaş ödeyemiyorsun futbolcuların bir bir elden gidiyor Takım da huzur denen biey kalmamış herkes herkesle kavgalı futbolcularda ruh kalmamış.. Hoca diye takımın başına koyun getiriyorsun

Sonra utanmadan tekrar aday oluyorsun.. Parasını vermedikten sonra bende yaprdım o transfeleri ne var bunda

İnsanda biraz yüz olur onur olur. Yapamıyorsan bırakacaksın Hala başkan olmak için çırpınıyor.. Yiyecek daha çok şey var dimi bitmrdi daha külüp.. Çekin elinizi artık yeter. Başkan gelmesin bu külübün başına istemiyorum bi tane ADAM gelsin. o yeter bize

AlperenAltun
01.12.2015, 11:30
Hala hakem diyen var 2011 diyen var hatayı kendimizde aramadıkça içimizde sorgulama yapmadıkça bir adım ileriye gidemeyiz. 2011de takılıp kaldık. Bide seneye artık diyen renktaşlarım var bu takım seneye de bişe yapamaz bize en az 2-3 sene lazım az transferli maddi yönden zorlanmıcamız iyi yönetilmiş 2-3 sezon sonunda ancak toparlanabiliriz.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OnurKul
01.12.2015, 11:40
Bitmedi çilemiz. Sadi Hoca da garip garip işler yapıyor. Zaten emaneten bu takımın başındasın adam akıllı bir kadro sürsene hoca. Cardozo ve Marin'e ne gıcığınız var ulan? N'doye dökülüyor, desteksiz kalıyor ve adam mental olarak göçmüş. Hala sahada tutuyorsun. Yusuf nasıl oynamaz yahu! Nasıl!

Bu kadro kağıt üzerinde çok iyi kadro ama şu hoca olayını 2 senedir çözemedik, çözemiyoruz. Ben Ersun'un oyunundan zerre haz almam ama adamı mumla arıyorum.

cem1990
01.12.2015, 11:43
Yense idik ne sevinirdim
Yenildik diye de ne de üzüldüm
Artık bu psikoloji var üzerimde.Aralık ayında ya doğum günü kutlayacağız ya da ölümümüzü ilan edeceğiz.

artvints
01.12.2015, 11:48
Başkan ve yönetim şekli değiştiğinden itibaren takım da hızlı bir şekilde değişecektir. Öyle 3, 5 seneye falan gerek yok iyi futbol oynamak için.değişim anları büyük ivme getirir. 2 3 sene sonra ise gelişim yavaslar. Biz suan inanilmaz bir dususteyiz.en dipteyiz. Yukselisimiz baş dondurucu olacak. Istanbul basının trabzon'da neler olduğundan usta'dan haberi yok.baya sasiracaklar. Ona göre seçim yapar kongre inşallah.

Dün spor programlarını gezerken herkesi çok mutlu gördüm, kahkaha atıyorlardı.trabzon kümeye sesleri, m'bia kale çizgisini geçince taraftarın gol diye dalga geçmesi, bu durumu kaldiramayip sinirlenen futbolcular. En kotusu de bunu hakkettigimizi dusundum fazla sinirlenmedim, uzuldum sadece.Bu düştüğümüz durumlardan ders alıp ona göre davranmazsak biter trabzonspor.

OnurKul
01.12.2015, 11:49
ligin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da....

Baksanıza Cardozo gibi bir adam yedek oynatılıyor. 3 oyuncu değişikliğine rağmende Ona gerek kalmıyor....

öyle geniş bir kadromuz var...

Cardozo kim ki? (!) Sezon sonunda gollerine bakılır "Amaaan bu adam da tırt çıktı" denir ve silinir gider. :)

17 gol atan adamı beğenmiyor millet, Sadi'den Şota'dan ne bekliyoruz? N'doye yedek olsun diye geldi, ruh gibi bir adam. Ulan Yatabare niye gitti o zaman!

OnurKul
01.12.2015, 11:51
Yönetim değişmeli, yönetebilen gelmeli ve acilen yine yönetebilen bir HOCA gelmeli. Öyle Kasımpaşa'da Kayseri'de orta sıralara oynayan adamı getirirsen, kendi egosunu aşamamış adam tabii ki futbolculara sarar. Takımda huzur bırakmadı Hurma'yla-Şota efendi. Yönetim zaten arazi...

6Şafak Aydın1
01.12.2015, 11:56
konusa konusa bitiremedik arkadas. simdi yine secim var. haciosmanoglu giderse gidecek gitmezse yeni bir haciosmanoglu gelecek. ne anladik bu isten. gelen gideni arattigina göre hic secilmesin.

kulübün ihtiyaci olan tek esas olan sey oyuncu yetistirmek. bu ikinci plana atildiginda basarisizlik, borclanma kacinilmaz oluyor.

ndoyenin maliyeti ile 100 tane oyuncu yetistirilirdi.

Necmettin ALTUNTAŞ
01.12.2015, 12:04
"Bugün Benim Efkarım Var Zarım Var Değme Felek.." Ekarımı dağıtacak bu türküyü buldum.Ne diyeyim...

oynadikoyna
01.12.2015, 12:44
bu kadro gaziantepte ya da gençlerbirliğinde olsaydı şimdi en kötü 3. sıradaydık ama gelgelelim cardozo gibi adamın marin gibi adamın var ilerde endoye 90 dakika oynuyor kjaer alves tank gibi zaten solda alper var ki içler acısı nani alperle top gibi oynadı bakkal gibi yönetilirsek sonuç bundan ibaret olur

Karasoy
01.12.2015, 12:51
Hoca değişir, yönetim değişir sonuçlar aynı.Kimse ilaç olamadı bu takıma.Şenol Güneş,Sadri zamanında bir kıpırdanma vardı ama tribünde Şenol Güneş'e edilen o küfürleri duyduktan sonra dedim bu takım hiçbirşeyi haketmiyor.2011'i devireli 5 yıl oldu ama daha nelerle uğraşıyoruz.Kendini kulüp başkanı sanan şaysiyet hala kupa yoldu, bu işi bitireceğiz.Taraftarlar da iyi alışmış masallara..Doğru ya bu halkı her yıl kandırmayı başarıyorlar nedense her seferinde sözde sokaklara dökülüp oy verdiklerini de eleştirmekten geri durmazlar.

duyurukcu
01.12.2015, 13:07
hangisi başkan olursa olsun Ertuğrul Sağlam dan fazlasını beklemeyin

oynadikoyna
01.12.2015, 13:20
biz kendimize bakacağımıza millete düşman oluyoruz 2011 senesi gitti artık hep bununla yaşamak yerine 2011'den beri şunları bir defa yenemedik onu da geçtim biz büyük takımız diye dolaşıyoruz ama her sene dördüncülük başarı 40 tane çöp transfer üstüne de borç batağı

Hakan Yeşilyurt
01.12.2015, 13:25
Bira bana anlatsin Allah askina bu takim antremande ne yapiyor..

vfor
01.12.2015, 14:20
kadın gibi yaşamayacağız diyenler takımın kadın gibi bile top oynayamamasını nasıl içine sindiriyo da tekrar başkanlığa aday oluyo utanmadan anlamış değilim!
keşke amip gibi yaşamak yerine kadın kadar asaletli yaşayabilsen de takım bu halde olmasa.

ayrıca o nasıl bi teknik adamlık! 5 yaşındaki velete kadro kur desen emin ol senden daha isabetli kurar kadroyu.

son olarak malesef bıldır yedirdikleri hurma!lar bu kafayla daha çok tırmalar!

UĞUR DURTAŞ
01.12.2015, 14:24

Hakan Yeşilkurt Kardeşim;

dünkü yenilgiden dolayı kızgınlığımdan dolayı eleştirmeyeceğim.
bu aylardır gelen bir birikim.
evet bizim takımın ciddi anlamda sıkı antreman yaptığını düşünmüyorum.
çok net,
bu takıma sezon öncesi,
kuvvet ve kondisyon yüklenmediği için
sahada kanı gibi dolaşıyorlar,
yaşı ilerlemiş veya sırtlarında 20 kg lık ağırlık varmış gibi koşuyorlar.
bir sonraki maç için genelde 1 hafta süre oluyor,
milli maç arası 2 hafta.
hoca gerçek hoca olsa
kısa sürede takıma kondisyon yükler,
ilk oynuyacağımız rakibin tüm maçları ekibiyle birlikte defalarca izlenerek,
notlar alınır.
artıları neler?eksileri neler?
sonra bunları antreman öncesi futbolcularıyla görüntülü olarak paylaşır,
sonra taktik antremanlarına önem verir.
bu rakibin defansı ağır,
bu rakibin orta sahası kuvvetli
bu rakibin golcüsü formsuz,çok gol kaçırıyor
kalecileri yan toplarda aksıyor,
kornerlerden gelen toplarda çok başarılılar,
70.dak.sonra kondisyon sorunları başlıyor
vs vs vs vs
bu örnekleri yüzlerce yazabilirim.
bu aksaklıklar ve olumlu yönlerini masaya yatırılarak,
futbolcuların neler yapması gerektiğini ezberletirim.
örnekten yola çıkarak,kornerleri direk ortalatmamda,paslaşarak kullanmalarını söylersin.
arkadaşlar,bizim takımın maçlara ezbere çıktığından adım gibi eminim.
şu yazdıklarımı hoca futbolculara uygulatacak
sonra kötü sonuç alacağız.
ben inanmıyorum,olumsuz sonuç alacağımızı.
**
arkadaşlar;
bizler takımın maçlarda bir kere çalışılmış hareketini görememizin nedeni budur.
antremanda bizim takım hiç bir şey çalışmıyor.
lay lay lommm.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2015, 14:47
herseyi anlarım da 5 metre ofsaytta olan adama ofsayt vermeyip bizim oyuncuya el verdi diye bizim oyuncuya kızmayı anlamam.

Bu konuda hakemi suçlamak anlamsız. Pasif ofsayt diye bir şey var. Yardımcı hakem bayrağını kaldırsa bile maçın hakemi düdük çalmadan futbolcu kendi kafasına göre karar veremez. Ha Aykut aslında topu eliyle almak istemedi ama şanssızlığına top eline çarptı. Ama dediğim gibi futbolcunun hakem yerine karar verme lüksü yok...

Uğur Meleke: "Trabzonspor yönetimi Medjani ve Bosingwa'nın maaşını ödemeyip Salih ile Aykut'un maaşını öderse takım bu duruma düşer tabi"

Yani Uğur Meleke'yi çoğumuz takdir ederiz ama bu aralar Telegol'ün etkisinden midir bilemiyorum ama iyice skor yorumculuğuna döndü. 2 ay önceki yayınları duruyor. İlk 4 haftada 10 puan toplarken bütün oyuncularımızı yere göğe sığdıramıyordu. Trabzonspor çok karakterli oyunculardan kurulu bir takım bu sene ligin favorisi dedikten sonra işler tersine dönünce dün de oyuncuları yerin dibine soktu. Bu oyuncular 2 ayda karaktersizleşmedi herhalde...

Sibel
01.12.2015, 14:52
Bira bana anlatsin Allah askina bu takim antremande ne yapiyor..http://i.hizliresim.com/B68qJg.jpg (http://hizliresim.com/B68qJg)

CAFER ÖZER
01.12.2015, 14:57
Sadi denilen Adamın Yaptığı yapacağı taktikleri tartışıp boşu boşuna kendinizi üzmeyin
Bu adam 3.ligde bile hocalık yapamaz Bunu Ta Özkan Sümer döneminden takımın başında iken söylemiştim
Trabzonspora gelmiş geçmiş en kötü hoca sıralaması yapsam Açık ara
Sadi Keli 1.sırada olur
FB iyi oynamadı Biz hiç oynamadık sonuç gayet normal
FB yerine iyi bir takım olsa idi dün sahadaki Trabzonspora tarihi fark atardı
kırmızı karttan önce bile biz 6-7 kişi vardık sahada
Kırmızı karttan sonra yine aynı 6-7 kişi onlarda var yok arası idi
Maçtan sonra 2.yarı İstediklerimizi yapabildik diyen Sadi müsvettesine hangi maçı izlediğini sorardım

Oğuzhan Fidan
01.12.2015, 15:52

s.çmış sonundada sıvama bölümüne geçmiş.biz böyle savunma yapsak yanımdaki askerden dipçiği yeriz ne içti lan bu diye :D komedi resmen ya. adam açıklayamıyo bile :D

Mustafa Demir
01.12.2015, 15:59
aykut mustafa yumlu salih dursun bide adini bilmedigim kirmizi yiyen dangalagi bu takimda degil trabzonda olmalarina bile hazmedemiyorum

Erdal DİLEK
01.12.2015, 16:20
Bu takim 4-2-3-1 oynamaz. Bu takim 4-4-1-1 oynar. Niye kaliplaşmiş fikirler peşinde koşuyoruz...

Nihat Günay
01.12.2015, 18:34

Kavga ediyor

Oğuz B.
01.12.2015, 18:36
Tek tek performans değerlendirmesi doğru değil. Oyundan atılan elamanın dışındakilere çok fazla kızamıyorum.

Trabzonspor sahipsiz, Trabzonspor yalnız...

tonya55
01.12.2015, 18:43
takım karsı kaleye gidemior yusuf cardos yedek lükse bak 3 pas yapamıyoruz.

Enes Ünal Kaya
01.12.2015, 19:03
Büyük maçlar büyük oyuncularla kazanılır diye birşey var hani.

Cardozo ve Marko Marin SüperLig için çok büyük oyuncular ancak derbide yoklardı.

Neden kaybettik diye sormaya gerek yok

Oğuzhan Fidan
01.12.2015, 19:07
dışardan yapılan yorumlar takımın antrenmanlarda kavga ettiği gruplaşmalar olduğu vs. gsninde durumu aynı şuanda gruplaşmalar var..oynamak istemeyen bi grup olduğu doğru ilk 11 oyuncularının içersindede var bu kişiler.

Fatih Birinci
01.12.2015, 19:14
Alper ve özer abv

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

M. Fatih ALEMDAR
01.12.2015, 19:37
Bu takim 4-2-3-1 oynamaz. Bu takim 4-4-1-1 oynar. Niye kaliplaşmiş fikirler peşinde koşuyoruz...

Hocam
Takimimizin suanki durumunda 8-8-8 de oynasak pek farketmez. :)

objek
01.12.2015, 20:14
takım karsı kaleye gidemior yusuf cardos yedek lükse bak 3 pas yapamıyoruz.

Alanzinho calimlarla bu takimi one dogru tasiyordu kimseye yaranamadi nasilki her gecen sezon sonrasi bir onceki sezonu ariyorsak giden oyuncularida bir o kadar ariyoruz kim devre arasinda transfer istiyorsa gelen 5 oyuncudan birisi belki yararli olabilir gerisi elde patlar gidenler aranir!

Şener61
01.12.2015, 21:04
Dun maci izledimde anladigim. Tek sey sadinin hoca deil trabzonspor copcu olamaz bu kadar korkak trabzon izlemedim dunku macta kaleye 2 kere gittik cunku tek dikine oynicak adam. Marindi ikinci yari alir dedm ama gittik mbia kanat oynadi sanki yeniyorduk dun ofansif oyuncularla oynasaydik rahat 2 gol atardik ama bu puan sadi hocanin sikeciler hediyesidir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
01.12.2015, 21:07
Trabzonspor o kadar acizki mbia rakip kale çizgisini geçti diye fB taraftarı gol diye bağırdı hala utanmadan aday olan bir yüzsüz var Allah sizi ıslah etsin.

ibrahim
01.12.2015, 21:23
Cardozoyu zamaninda Tekkeye yaptigi gibi bekte oynatmadigina sükredin. :)

İ. C. Ertem
01.12.2015, 21:30
Az önce twitterda gördüm de paylaşayım dedim sizle kendisinin adına fake bir hesap açmışlar sanırım ;)

Dün gece İstanbul da kaldım, bugün Eminönü'nde şapka bakacam

77977798

Yavuz Bektaş
01.12.2015, 22:02
Şifreyi unutmuş Sado basitti Cardozo-Marin1967

tonya55
01.12.2015, 22:08
Alanzinho calimlarla bu takimi one dogru tasiyordu kimseye yaranamadi nasilki her gecen sezon sonrasi bir onceki sezonu ariyorsak giden oyuncularida bir o kadar ariyoruz kim devre arasinda transfer istiyorsa gelen 5 oyuncudan birisi belki yararli olabilir gerisi elde patlar gidenler aranir! çok doğru tespitler bravo

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2015, 23:07
Marin, Cardozo, Yusuf

Bunlar yoksa

şikebahçe-2
sadi-0

olur

Soner Albayrak
02.12.2015, 00:08
Yenilebilirsiniz bu normaldir ama ezilmeye hakkınız yoktu..

Orhan Aydın
02.12.2015, 00:10
Arkadaş şampıyonluğa olan mesafemiz bu maçla bir kez daha ortaya çıkmıştır. Yazık ya bu takımı tutana!

Alper, Yumlu, Aykut...

Yok bu Dünyanın adaleti.

Fanatik34
02.12.2015, 13:49
Ilk 5 Hafta kazara toplanan 11 Puan sansi, Halilhodzic´le olsaydi...

Skor Taraftarligi, dogru futbolun önüne gecerse, dövünmeyeceksin!

Sadi gibi daha Cobanlik (kaldi´ki onlar bildikleri isi yaparlar) yapamayacaklara milyonluk takim emanet edersen..

Hakan Yeşilyurt
03.12.2015, 18:48
Hakan Yeşilkurt Kardeşim;

dünkü yenilgiden dolayı kızgınlığımdan dolayı eleştirmeyeceğim.
bu aylardır gelen bir birikim.
evet bizim takımın ciddi anlamda sıkı antreman yaptığını düşünmüyorum.
çok net,
bu takıma sezon öncesi,
kuvvet ve kondisyon yüklenmediği için
sahada kanı gibi dolaşıyorlar,
yaşı ilerlemiş veya sırtlarında 20 kg lık ağırlık varmış gibi koşuyorlar.
bir sonraki maç için genelde 1 hafta süre oluyor,
milli maç arası 2 hafta.
hoca gerçek hoca olsa
kısa sürede takıma kondisyon yükler,
ilk oynuyacağımız rakibin tüm maçları ekibiyle birlikte defalarca izlenerek,
notlar alınır.
artıları neler?eksileri neler?
sonra bunları antreman öncesi futbolcularıyla görüntülü olarak paylaşır,
sonra taktik antremanlarına önem verir.
bu rakibin defansı ağır,
bu rakibin orta sahası kuvvetli
bu rakibin golcüsü formsuz,çok gol kaçırıyor
kalecileri yan toplarda aksıyor,
kornerlerden gelen toplarda çok başarılılar,
70.dak.sonra kondisyon sorunları başlıyor
vs vs vs vs
bu örnekleri yüzlerce yazabilirim.
bu aksaklıklar ve olumlu yönlerini masaya yatırılarak,
futbolcuların neler yapması gerektiğini ezberletirim.
örnekten yola çıkarak,kornerleri direk ortalatmamda,paslaşarak kullanmalarını söylersin.
arkadaşlar,bizim takımın maçlara ezbere çıktığından adım gibi eminim.
şu yazdıklarımı hoca futbolculara uygulatacak
sonra kötü sonuç alacağız.
ben inanmıyorum,olumsuz sonuç alacağımızı.
**
arkadaşlar;
bizler takımın maçlarda bir kere çalışılmış hareketini görememizin nedeni budur.
antremanda bizim takım hiç bir şey çalışmıyor.
lay lay lommm.

Hocam açıklama için teşekkür ederim.. Bizim bunları yapmadığımız çok açık

http://i.hizliresim.com/B68qJg.jpg (http://hizliresim.com/B68qJg)

Sibel helal olsun baya bir güldürdün beni :)