PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 13. Hafta | Şikebahçe 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

DarkBlooD
27.11.2015, 01:02
yensen ne olacak .
yenilsen ne değişecek .

geriye doğru kadıköy.de yaptığımız maçları kaçınız doğru sayabilir .
hadi saydın diyelim .
ne olacak . çok mu önemli .
madalya mı veriyorlar .

farzet ki bu sefer yendin .
mesela salı sabahı ne olacak .
yendik diye sırıtacak mısın .
hadi sırıttın .
sonra .
şb.yi tutan arkadaşını kızdırdın diyelim .
tamam kızdırdın . deşarj oldun .
eee...
başka ...

la bi gidin artık .
ergen misiniz nesiniz.

seyret geç .
ötesi yok .

dünyevi zevkler gözünüzü kör etmiş .
azıcık da ölümü , ahireti , hesap gününü düşünün .

Azrail size trabzonspor.u sormayacak .
Çok geçmiş olsun , beyaz ışığa fazla yaklaşma 😊 ... Doktorlar ne diyor kaç gün daha buralarda olursun ?

eksikbirşey
27.11.2015, 02:38
revolution Azrail soru sormuyor kanka haberin olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2015, 06:53
Kadıköy'de destan yaz Trabzon'um.
1997'deki 3-1'den beri orada galibiyeti özlettin bize

A. Aydın
27.11.2015, 09:58
Onur kıvrak takım içi toplantılar yapıyor.
Demek oluyor ki güveni kendine geldi.
İnşallah bu maçla tekrar zirveye çıkacak.

Fatih K.
27.11.2015, 10:25
Defans yapmamız gereken maçlardan. Eğer Onur o eski günleri hatırlarsa ve defansta sağlam durursa kazanabiliriz. Defans eğer 3 pasla ceza sahası şov yaparsa 3-0 4-0 gibi rezil bir skor çıkabilir. Bjk maçı gibi yemezsek atacağımız bir maç bence...

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2015, 12:38
Beşiktaş karşılaşmasında müthiş oynayan ve zafer golünü atan Erkan Zengin, Galatasaray derbisinde ise kalenin dibinden mutlak golü kaçırmıştı. Her iki büyük maçın da en çok konuşulan adamı olan Erkan, şimdi gözünü Fenerbahçe’ye dikti. 1997’den bu yana Kadıköy’de kazanamadıklarını hatırlatan gurbetçi yıldız, “Bu kez biz kazanacağız. Olacak biliyoruz.

18 YIL SONRA OLSUN BE ERKAN'IM
PAZARTESİ GECEMİZ BAYRAM OLSUN.

kayyum61
27.11.2015, 13:38
Onur Spartacus gibi gaza getirir, motive ederse oyuncuları orada dağıtırız ama tabi 80 bin lira için takımı terkeden oyuncular gibi çıkacaksak hiç çıkıp oynamayalım

Trabzon34
27.11.2015, 13:42
Molde maçlarını izledim. Kötü bir zeminde, fizik gücü yüksek bir rakibe karşı oynadılar ve pek pozisyon vermediler.. Gene de defasnlarındaki kjer - alves ikilisinin çok iyi olmadığını düşünüyorum.. hataya açıklar ama bizim onları hataya zorlayacak şeyler yapıp yapamayacağımız soru işareti.. orta sahaları özellikle alper - diego ikilisi iyi oynuyor.. nani isteksizdi.. volkan girdikten sonra oyuna hız kattı.. nani nin durumu zeminden dolayı mıydı emin değilim ama dünki maçı izleyince nani oynarsa bizim için daha iyi olacaktır.. ozan - joseph ikilisi de orta sahada fena değil ama çok abartılacak bir yönleri yok.. fernadao ise çok güçlü.. rvp ise nokta santrafor.. çift santrafor mu çıkarlar bilmiyorum ama tek de çıksalar her iki oyuncunun da bizim savunmayı zorlayacağı kesin... Oyun anlamında defansif oynayacağımız kesin gibi ama onur un biraz formsuz olduğunu düşününce yan toplara dikkat etmek lazımçç özellikle fernadao oynarsa.. sağ bek gökhan eski günlerine dönüyor gibi.. ancak evelden beri bir sıkıntısı var gökhan ın ileri çıkmayı çok seviyor, onun arkasına atılacak toplarla atak şansı yakalayabiliriz.. sol bek hasan ise bir ortalaması olan bir oyuncu.. defansı ortalama yapıyor hücumda ise yok.. kalecileri fabiano da volkan da birbirini aratmaz gibi görünüyor ama bizim maçta volkan kaleci gibi geliyor. fabiano biraz daha sakar gibi görünüyor ama avrupa liginde pek problem yaşamadı (içerideki molde maçı hariç..) aslında içeride oynadıkları ve kaybettikleri molde maçı bize kazanmamız için ipuçlarını sunuyor diye düşünüyorum.. oyunu kendi sahamızda kabul edip hızlı hücumlarla gol arayacağız.. açıkçası forvetlerimiz formsuz ama cardozo bu maçların oyuncusu.. ileride top tutabileceğini ve belki bu maçı kendisi için bir fırsat olarak göreceğini düşünüyorum.. Aslında kadroya erkan ı da yazmak geçiyor içimden.. onun için dek nedini kanıtlama maçı olabilir ama kadroda yer bulamadım..

------------------------Onur------------------------------

Cavanda------Aykut---------Yumlu------------Alper

---------------Mbia-------------Okay----------------

Marin------------------Ekici-----------------Yusuf

----------------------Cardozo--------------------

yattarinho61
27.11.2015, 14:46
Maçı aliriz diyenler var gülmek istiyorum sadece..
1. O maçı "vermezler" bize
2. Fark yiyecegimizide sanmiyorum
3. Ya 1:0 fener alir yada 0:0 biter.. defansa gömülen bi takim izleriz

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

umitçebi
27.11.2015, 17:44
Maça gitsemmi acaba dıye duşunuyorum...

Tff pasolıgım ıle ?

ÖmürKaradeniz61
27.11.2015, 19:06
Ben beraberlik bekliyorum bu maçta

Aydın Danış
27.11.2015, 19:37
Garip bir his var içimde maçla ilgili ama hadi hayırlısı

Mert'
27.11.2015, 20:16
Şaka maka maçı kazanabileceğimizi düşünenler var :)

Oğuz B.
27.11.2015, 20:18
Umut her zaman var. Bence de kazanabiliriz. İnşallah da kazanırız.

Ufuk
27.11.2015, 20:25
Gol atacağımıza inanmıyorum. Rakip kötü oynarsa 1-0 normal oynarsa 2-0 çok iyi oynarsa 3-0 biter. Biz çok iyi oynarsak berabere bitiririz. Maç sonucu olarak 2-0 bana çok olası geliyor.

Doğukan Uçan
27.11.2015, 20:36
büyük ihtimal maç 0-0 bitecek. yenilirsek bile 1-0 kaybederiz diğer türlü fark yeriz felan muhabbeti eskidi artık

asilhamsi
27.11.2015, 22:58
Molde maçlarını izledim. Kötü bir zeminde, fizik gücü yüksek bir rakibe karşı oynadılar ve pek pozisyon vermediler.. Gene de defasnlarındaki kjer - alves ikilisinin çok iyi olmadığını düşünüyorum.. hataya açıklar ama bizim onları hataya zorlayacak şeyler yapıp yapamayacağımız soru işareti.. orta sahaları özellikle alper - diego ikilisi iyi oynuyor.. nani isteksizdi.. volkan girdikten sonra oyuna hız kattı.. nani nin durumu zeminden dolayı mıydı emin değilim ama dünki maçı izleyince nani oynarsa bizim için daha iyi olacaktır.. ozan - joseph ikilisi de orta sahada fena değil ama çok abartılacak bir yönleri yok.. fernadao ise çok güçlü.. rvp ise nokta santrafor.. çift santrafor mu çıkarlar bilmiyorum ama tek de çıksalar her iki oyuncunun da bizim savunmayı zorlayacağı kesin... Oyun anlamında defansif oynayacağımız kesin gibi ama onur un biraz formsuz olduğunu düşününce yan toplara dikkat etmek lazımçç özellikle fernadao oynarsa.. sağ bek gökhan eski günlerine dönüyor gibi.. ancak evelden beri bir sıkıntısı var gökhan ın ileri çıkmayı çok seviyor, onun arkasına atılacak toplarla atak şansı yakalayabiliriz.. sol bek hasan ise bir ortalaması olan bir oyuncu.. defansı ortalama yapıyor hücumda ise yok.. kalecileri fabiano da volkan da birbirini aratmaz gibi görünüyor ama bizim maçta volkan kaleci gibi geliyor. fabiano biraz daha sakar gibi görünüyor ama avrupa liginde pek problem yaşamadı (içerideki molde maçı hariç..) aslında içeride oynadıkları ve kaybettikleri molde maçı bize kazanmamız için ipuçlarını sunuyor diye düşünüyorum.. oyunu kendi sahamızda kabul edip hızlı hücumlarla gol arayacağız.. açıkçası forvetlerimiz formsuz ama cardozo bu maçların oyuncusu.. ileride top tutabileceğini ve belki bu maçı kendisi için bir fırsat olarak göreceğini düşünüyorum.. Aslında kadroya erkan ı da yazmak geçiyor içimden.. onun için dek nedini kanıtlama maçı olabilir ama kadroda yer bulamadım..

------------------------Onur------------------------------

Cavanda------Aykut---------Yumlu------------Alper

---------------Mbia-------------Okay----------------

Marin------------------Ekici-----------------Yusuf

----------------------Cardozo--------------------

sadece mustafa yerinde douglas yazıyorum hepsi o kadar.

asilhamsi
27.11.2015, 23:00
eziklil psikolojisine ne gerek var.Trabzonspor kadrosu gayet iyi bir takım.

Yüksek konsantrasyon ile

--------------onur------------

cavanda----douglas---aykut----alper

------mbia-----okay---------------

marin-------ekici--------yusuf

----------cardozo---------------

asilhamsi
27.11.2015, 23:01
Trabzon haddini bilerek oynamalı diyenlere diyorum ki.Asıl siz haddinizi bilin.

asilhamsi
27.11.2015, 23:03
devre arası 3 tane transfer ile bu takım saha kalkar.İsimler önemli değil :

--------------onur-----------

cavanda---douglas---papy---eren

---------mbia-------okay-----------

marin---------ekici-----------****

------------****---------------------

feneri cok abartıyorlar.Bu güzel bir işaret.Bu sefer koyacagız bu eziklere.

karahanbakar
27.11.2015, 23:04
eziklil psikolojisine ne gerek var.Trabzonspor kadrosu gayet iyi bir takım.

Yüksek konsantrasyon ile

--------------onur------------

cavanda----douglas---aykut----alper

------mbia-----okay---------------

marin-------ekici--------yusuf

----------cardozo---------------

Marin Almanyada diye biliyordum. Dönecek mi maça kadar?

Berke6198
27.11.2015, 23:11
Ne kadar sıkılsak da istemesek de bu takımın şu andaki stoper tandemi mecburen Mustafa-Aykut'tur.

Douglas'ı kanatları bu denli etkin oyunculardan oluşan bir takıma karşı kullanmak büyük aptallık olur, perişan ederler.

Mustafa-Aykut ikilisi mecburen tercihimiz olacaktır.

Fatih Öztürk
27.11.2015, 23:48
Edit gençlere kötü örnek olmayalım durduk yere.

Hakan
27.11.2015, 23:58
http://cdn.makeagif.com/media/11-27-2015/VC8Srt.gif

İyi geceler

Samet Yildirim
28.11.2015, 00:11
Onur

Cavanda Douglas Aykut Alper
---------Okay Mbia----
----Yusuf Ekici Marin----- -
-------N'doye-----

Adamim Cardozo bu mac yedek. Begenmedigim yusuf ise ilk 11 cünkü kontra ataklarda lazim olur öne cikislarda faydasi olur.

Fatih Öztürk
28.11.2015, 00:15
Maçın yıldızı Yusuf Erdoğan olacak.

redbul
28.11.2015, 00:15
son 3 sezondur şikecilerle istanbulda 0-0 berabere kalıyoruz ama ben bu maçta gol yeriz diye düşünüyorum.

yasin196761
28.11.2015, 01:05
Onur
cavanda aykut douglas yusuf
marin okay mbia Ekici
Cardozo

Ndoye
cardozo by macta ancak bu sekilde oynayabilir aslinda denenebilir zaten kaybetcek biseyimiz Yok

asilhamsi
28.11.2015, 11:44
onur
cavanda douglas aykut alper
mbia okay
marin ekici yusuf
cardozo

şikeciler cok abartıyor.Su kadro ile ve yüksek motivasyon ile duman attırırız.

Fatih Özkan
28.11.2015, 12:10
Fernandao elbet atar.
Ve çıkaramayız ne yazık ki.

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2015, 12:37
0-1
1-2
1-1

bu skorlardan biri olur, yani puanla döneriz.

Perreira canlı bomba
maçı alırsak koltuğunu sallarız :)

emrhan61
28.11.2015, 12:48
Onur
Mbia Okay
Marin Ekici Yusuf
Cardozo

Çok ciddi söylüyorum bu kadro motive olursa yenilmemiz hakem hariç imkansız gibi.

Şuanki takım farkettiyseniz önemli maçlarda ve gol yedikten sonra iyi oynuyor yani baskıda iyi oynuyoruz. Beşiktaş maçındaki taktiği uygulamalıyız.

Fatih Çelik
28.11.2015, 13:36
Ne kadar sıkılsak da istemesek de bu takımın şu andaki stoper tandemi mecburen Mustafa-Aykut'tur.

Douglas'ı kanatları bu denli etkin oyunculardan oluşan bir takıma karşı kullanmak büyük aptallık olur, perişan ederler.

Mustafa-Aykut ikilisi mecburen tercihimiz olacaktır.

Şu mesajı yazarken çektiğin acıları anlayabiliyorum Berke...

Fatih Çelik
28.11.2015, 13:39
Muhtemelen 65-70 e kadar sağlam baskı yiyeceğiz. O arada bir yan top veya duran toptan Fernandao atar. Maç da böylece biter. Zaten hücum etmeyi beceremiyoruz belli bir düzenimiz yok . Şikeciler gibi derli toplu ve ligin en iyi savunan takımına gol atmamız çok zor.

1-0

blues
28.11.2015, 14:52
Yusuk erdogani kurtarici ya da macin yildizi oalrak görebilecek yetide taraftar kitlemiz mevcut.
Yusuf erdogan bildigin ikinci sinif topcu ve trabzonun yerlisi kontenjaninan o takimda bulunuyor. sayet akilli bir teknik adam gelir, iyi bir yönetim ortaya cikara zaten takimdan ekici, akut gibi cöplerle birlikte yollanacaktir.
bugün ekiciye saldiranlar daha sezonbasinda yönetime ekiciyle uzatmadigi icin saldiriyordu. Tam da bu iste sorun. Fikri olmadan zikri olan insanlar toplulugu.
Yusuk hangi macta hangi golü hangi pasi atmista takima katki saglamis! Bu yilki istatistikleri nedir bu adamin!
Sayet fenerbahce macinda iyi oyun bekliyorsak bunu marin, Mbia, ekici, erkan,cavana, cardozo, onur gibi elemanlarla saglariz. Yusuf sadece elfreni kolu olur bu takimda. Adam bu yil daha orta yapabilmis degil! Bir tane orta diyorum yahu.. allahin belasi bir orta, kafasini daha kaldirdigi mac yok bu adamin ona kurtarici diye bakiyorlar. yillar önce yine böyle bir oyuncumuz vardi! Selehattin!

OĞUZHAN061
28.11.2015, 15:09
douglas canlı bomba aynı constant gibi yazmayın şunu kadrolara

Erkan A.
28.11.2015, 16:24
mbia son maclarda yetersiz kaliyor bence ön liberoda neden stoper olarak düsünülmüyor ?? onur - cavanda - mbia - aykut - yusuf - okay - Özer(aytac) - Mehmet - cardozo - marin - erkan

Cafer Bulur
28.11.2015, 16:27
Ben bu mactan azda olsa umitliyim kolay teslim olmayiz bence.

Bunada dayanaklarim bu sezon ki bjk maci ve yillar once bjk yi inonude tekelioglu ile yenmemizdir.

Eger hakem bizi dogramazsa bir beraberlik bekliyorum kadromuz buna musait.

brnclhn
28.11.2015, 16:28
sonucu bilmem ama 2 den fazla şut atamayacağımızdan çok eminim...

kürşat61
28.11.2015, 16:48
Maç bizim bence.

Şansa bala da olsa alıcaz maçı. :)

Fatih Öztürk
28.11.2015, 17:09
Sen önce kendi yetine bir bak daha Yusuf'un yerli olmadığından haberin yok

Lantis
28.11.2015, 17:31
Maç kadrom:
-----------------ONUR
CAVANDA--AYKUT--DOUGLAS--ALPER
------------------MBİA
---------AYTAÇ------------OKAY
-----------------MEHMET
------------MARİN------YUSUF

Bu maç için CARDOZO ve NDOYE gibi statik yavaş forvetlere gerek yok.MEHMET in arapaslarıyla ve çalışılmış organizasyonlarla MARİN ve YUSUF gol atabilir.Oyunun gidişatına göre de oyuna SEFA,ÖZER,ERKAN girebilir.

Furkan S.
28.11.2015, 17:39
Douglas,Douglas,Douglas,Douglas,Douglas,Douglas,Do uglas,Douglas,Douglas,Douglas,Douglas

Hakan
28.11.2015, 17:41
14 resmi maç,vasat oynadığı maç yoktur
Geleceğin yıldızı Yusuf :)

Furkan S.
28.11.2015, 17:48
14 resmi maç,vasat oynadığı maç yoktur
Geleceğin yıldızı Yusuf :)

Öyle geleceğin ta ...

Fatih Öztürk
28.11.2015, 17:50
Bjk ile oynadığımız maçı izlemişmiydin Hakan.

Hakan
28.11.2015, 17:54
İzledim bütün maç top ezdi

artvints
28.11.2015, 18:17
İzledim bütün maç top ezdi

yok artık. top ezdi dediğin adam sayesinde baskıdan çıkabildin, o günden beri motta forma yüzü görmedi.

Hakan
28.11.2015, 18:25
yok artık. top ezdi dediğin adam sayesinde baskıdan çıkabildin, o günden beri motta forma yüzü görmedi.
Yine tek pozisyonla tümevarımı uyguladın.O pozisyonun devamında ibretlik bir orta açmıştı
Ayrıca bizi baskıdan Mbia çıkardı

artvints
28.11.2015, 18:29
Yine tek pozisyonla tümevarımı uyguladın.O pozisyonun devamında ibretlik bir orta açmıştı
Ayrıca bizi baskıdan Mbia çıkardı

sen maçı bir daha izle.3 4 defa yusuf ordan çıkış yaptıktan sonra beşiktaşın baskısı kırıldı devre arasına kadar biz hakim olduk maça.

Yavuz Bektaş
28.11.2015, 18:30
32 no muhabbeti açılmış yine.Bjk maçında 3-4 atamamamızın nedeni 32 nodur.İlk yarı ani çıkışlarımızı 32 no yüzünden hunharca harcadık.Genel performansı değerlendirmiyorum bile.23-24 yaşına gelmiş adam hala sağ ayağını kullanamıyorsa (ki sol ayağını bile kullanamıyor)ben ona futbolcu demem.Ama en berbat noktası top kontrolü.22 nodan bile kötü bazen

Erkan A.
28.11.2015, 18:30
Bugün sabah antrenmanı çift kale antrenmanında her iki ismi o bölgede deneyen Tekelioğlu kararını verdi.
Tekelioğlu, maç eksiği bulunan Musa Nizam’a Fenerbahçe maçında görev vereceği kaydedildi.
Maç saatine kadar herhangi bir değişiklik olmadığı takdirde Musa Nizam, Fenerbahçe maçında Constat’ın yerinde görev alacak. kaynak : 61saat

Furkan S.
28.11.2015, 18:44
Ben adını bile anmak istemiyorum siz kontra atak futbolunda açık alanda falan etkili diyorsunuz ceza almak istemiyorum zorlamayın da lütfen :D

Fatih Öztürk
28.11.2015, 18:57
Bjk maçında oyunu Yusuf'un üzerine kurup baskı yediğimiz anlarda topu kaptığımızda ilk hamle topu Yusuf"la buluşturup olgun 3-4 atak geliştirdik neticede kayda değer pozisyonlar bulduk.oyun 40-50 metrede oynandığında Yusuf gibi dripling ile boş alanı iyi kullanan adamın her zaman olmalı.fener maçıda muhtemelen 40-50 metrede dar alanda oynanacağı için oyunu Yusuf üzerine kurup feneri ani darbelerle yere serebiliriz.

Adem Akyüz'
28.11.2015, 18:58
Deniz Yılmaz kadro dışı bırakıldı

umitçebi
28.11.2015, 19:06
Hala deplasman da ki saraçoğlu deplasmanında Cardozo yu ilk 11 e neden yazarlar..Gerçekten anlamıyorum..Cardozo fener saldırıken ne yapıcak?Pres mi? Orta saha da mı oynayacak ne yapacak?Cardozo takım ne zaman maçı karşı ceza sahasına yığacak kıvama gelır dakka 55 60 tır ozaman gırer oyuna..Onun dşında tabıkı ndoye oynayacak forvette...Galatasaray maçına kadar gol atamayan ama takım oyunu ıçın muthış işler yapan bır ndoye vardı..Sonrasında sakatlık ve takımın genel halı onu da vurdu..
Yusuf ıçınde ıkıncı yarı duruma gore oyuna dahıl edılmelı dıye duşunuyorum..Marınde ortada değil kanatta değerlendırılmelı...Mbıa okay ıkılsıı kesınlık fb ortasahasına ustunluk sağlar..Tek korkum defanstakı saçma sapan hatalar...Mejanı douglas tandemını ısrarla oturtmadılar..Medjanı de gıttı..Şımdı douglas aykut çıkacak..Umarım ılk yırmı dakıkada hata yapmazlar..Ilk 45 dakıka golsuz bıterse maçta herşey çok farklı olur..

İlk 11 ım;

***********onur*********
cavanda****douglas***aykut*****alper
**********okay*******mbıa*******
***marın******ekıcı*********erkan
*************ndoye****************

yorumsuz6117
28.11.2015, 19:08
Deniz Yılmaz kadro dışı bırakıldı

İyi olmuş etkisiz eleman zaten kendisi.. Bide şu Erkan Zengin kadro dışı bırakılsa tadından yenmez adamın sahada varlığı zarar..

yorumsuz6117
28.11.2015, 19:09
Yine 90 dakika ezildiğimiz ama bu sefer 1 puanıda kurtaramayacağımız bir maç olacak diye düşünüyorum..

F. Yıldırım
28.11.2015, 19:35
Aslında geride oynamamızın en büyük sebebi maç başlamadan medya ve sosyal ortamda oluşturulan psikolojik baskıdır. Yok şb iyi yok ezileceğiz felan ondan sonra çıkıp ceza sahalarına dahi gidemiyoruz.

Geçen maçı hatırlayalım atağa kalkıyoruz Erkan 35 metreden şut çekiyor. Niye ileride adam yok. Bu kadar aciz oynamanın bir anlamı yok.

Zaten sen ilk 15-20 dakikada 8-9 kişi geri çekilirsen karşı tarafa ekstra bir güç gelir. şikebahçe'nin bu kadar baskılı oynamasına izin veren biziz. Başka maçlarında bu kadar baskı kuramıyorlar.

Demem o ki modern futbolun gerektirdiğini yapmalıyız. Takım halinde defans ve toplu hücum.

-------------Onur

Luis---Aykut---Douglas---Alper

-------------M'Bia

Marin--Okay----Ekici-----Erkan

-----------Cardozo (N'Doye)

yorumsuz6117
28.11.2015, 20:41
Şu Erkan'ı kadroya yazanlara şaşıyorum.. Adam tam bir bir trol..

kyodou
28.11.2015, 20:48
Kazanabilecek tek kadro budur. Biraz da şans lazım.

_________ Cardozo _________

_____ Ekici _____ Marin _____

Yusuf _ M'Bia _ Okay _ Cavanda

____ Douglas Aykut Yumlu ____

__________ Onur __________

Mümkün olduğunca kısa alanda oynamalı. Aykut ve Cardozo arasında 40 metre civarı olmalı. Hem atakta hem savunmada.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrhan61
28.11.2015, 21:49
Haydaaaaa. 32 No iyi değil tamam. Ama hic degilse Ruhsuz erkan ve belirli kisiler disinda kimseye pas atmayan Özer oynayacagina o oynasın. Hic degilse mücadele ediyor çabalıyor.

Hakan
28.11.2015, 22:00
Haydaaaaa. 32 No iyi değil tamam. Ama hic degilse Ruhsuz erkan ve belirli kisiler disinda kimseye pas atmayan Özer oynayacagina o oynasın. Hic degilse mücadele ediyor çabalıyor.
3 yıldır aynı geyik Emirhan hala mücadele ediyor diyosun.Burhan Eser kadar yeteneği yok adamın

artvints
28.11.2015, 22:02
3 yıldır aynı geyik Emirhan hala mücadele ediyor diyosun.Burhan Eser kadar yeteneği yok adamın

peki kim oynamalı kanatlarda?

DarkBlooD
28.11.2015, 22:05

Mümkün olduğunca kısa alanda oynamalı. Aykut ve Cardozo arasında 40 metre civarı olmalı. Hem atakta hem savunmada.

Güzel kadro daugles yerine Aytaç da yazılabilir.

Hakan
28.11.2015, 22:07
peki kim oynamalı kanatlarda?
Marin Ve Erkan

Fatih K.
28.11.2015, 22:10
Yusufu şu şartlarda kadro dışı bırakanlara soruyorum bu sezon Yusufun oynamadığı maçlarda ceza sahasına kaç defa girdik?

artvints
28.11.2015, 22:15
Marin Ve Erkan

erkan ve mehmet kavgalı.

Hakan
28.11.2015, 22:25
erkan ve mehmet kavgalı.
O kadar para alıyorlar triplerini dışarda yapsınlar

zafercalikoglu
28.11.2015, 22:27
zor maç bu kadar olumsuzluğa rağmen bakalım ne kadar büyük bir kulupmüşüz göreceğiz,korkak oyun oynarsak fener eze eze 1-0 veya 2-0 alır,ama koşarsak mücadele edersek akıllı oynanırsa maç ta bir golde buldunmu tadından yenmez ,bu maçı orta saha belirler,bakalım mehmet ,erkan,mbia ,özer,marin ve okay neler yapabilecek,hadi hayırlısı ,

Erkan A.
28.11.2015, 22:31
hakan ve artvints renktaslarim iyi güzelde özeride yazin kadrolariniza Özer gecen mac 90 dakika sahadaydi
sadi hocanin akrabasidir yani kesinlikle ilk onbirde olacak ..yusufa gelince bende begeniyorum 1461 trabzonumuzda oynarken feneri perisan etmisti
isterse oynuyor yaramaz

Erkan A.
28.11.2015, 22:37
zor maç bu kadar olumsuzluğa rağmen bakalım ne kadar büyük bir kulupmüşüz göreceğiz,korkak oyun oynarsak fener eze eze 1-0 veya 2-0 alır,ama koşarsak mücadele edersek akıllı oynanırsa maç ta bir golde buldunmu tadından yenmez ,bu maçı orta saha belirler,bakalım mehmet ,erkan,mbia ,özer,marin ve okay neler yapabilecek,hadi hayırlısı ,

renktas suan büyüklük kücüklük kalmadi baskan secilecek oyuncular paralarini alamamis bir kac oyuncu sehiri terk etmis bir kac oyuncu gitmek istiyor
teknik direktör kim olacak beli degil hersey soru isaretiyken büyüklükten kücüklükten söz etmek yanlis? yoksa bizim büyüklügümüzü kimse tartisamaz sadece suan iyi durumlarda degiliz bunu sanirim herkes biliyor ha diyorsan formamizin büyüklügü yeter o Zaman ayni düsüncelerdeyiz ben hic bir oyuncumuza güvenmiyorum suan ama trabzonlu oldugum icin sanirim gözümün gördügü hic birseyden korkmuyorum ...hayirlisi diyelim artik ama benim icimde bir his var kazanacagiz diyor bizim formamiz yeter bu sikecilere medjani gitmis constant gitmis gitsinler böylede aslinda feneri her türlü yenebilecek kadromuz var sadece ilk onbiri Dogru sekilendirecek hocamizdir ...

Timur Mikhail
28.11.2015, 22:40
Kesinlikle özer, sefa,musa ve ndoye oynamamalı. bunlar oynayacağına 7 kişi oynayalım daha iyi.

F. Yıldırım
28.11.2015, 22:40
Ben de Erkan'dansa Yusuf'un oynaması gerektiğini düşünüyorum ama bu maç için değil.

Nedeni ise yukarıdaki yazdıklarım. 8-9 kişi defans yapacaksa Yusuf oynasın ama ben böyle futbol istemiyorum bu maç ileride top tutacak adama ihtiyacımız var.

Yada Marin'in ince paslarıyla Yusuf'un defans arkasına koşularını kombine etmek de uygulanabilir ama Sadi bunu düşünebilir mi zor.

Kavga meselesine gelince kim haklı olursa olsun sahaya çıktığında geçmişte yaşananları unutup formasının hakkını verecek. Gol atıldığında beraber sevinmesinler ama Erkan boşken Ekici paz atmaz yada Ekici boşken Erkan pas atmazsa takım arkadaşlarına yapabilecekleri en büyük ihanettir.

artvints
28.11.2015, 22:54
Ben de Erkan'dansa Yusuf'un oynaması gerektiğini düşünüyorum ama bu maç için değil.

Nedeni ise yukarıdaki yazdıklarım. 8-9 kişi defans yapacaksa Yusuf oynasın ama ben böyle futbol istemiyorum bu maç ileride top tutacak adama ihtiyacımız var.

Yada Marin'in ince paslarıyla Yusuf'un defans arkasına koşularını kombine etmek de uygulanabilir ama Sadi bunu düşünebilir mi zor.

Kavga meselesine gelince kim haklı olursa olsun sahaya çıktığında geçmişte yaşananları unutup formasının hakkını verecek. Gol atıldığında beraber sevinmesinler ama Erkan boşken Ekici paz atmaz yada Ekici boşken Erkan pas atmazsa takım arkadaşlarına yapabilecekleri en büyük ihanettir.

marin pasları ve yusufun defans arkası koşuları benim da aklıma yatan durum.diğer türlü aynı tip oyuncular sahada olunca oyun tıkanıyor.tabi bu normal durumlar için geçerli.şu durumda bizim takımın ne yapacağını kestirmek zor.topu ayağında tutabilen oyuncular baskıyı azaltmada işe yarayabilir.pek pozisyona girebileceğimizi sanmıyorum.

smart
28.11.2015, 23:13

Nani darmadağın eder yusufun oynadigi kanati

kyodou
28.11.2015, 23:23
Nani darmadağın eder yusufun oynadigi kanati
Bu sistemde Naniyi tutacak adam Yusuf değil zaten. M' Bia ve Douglas.

F. Yıldırım
28.11.2015, 23:23
marin pasları ve yusufun defans arkası koşuları benim da aklıma yatan durum.diğer türlü aynı tip oyuncular sahada olunca oyun tıkanıyor.tabi bu normal durumlar için geçerli.şu durumda bizim takımın ne yapacağını kestirmek zor.topu ayağında tutabilen oyuncular baskıyı azaltmada işe yarayabilir.pek pozisyona girebileceğimizi sanmıyorum.

Geride oynamazsak pozisyon bulabileceğimize inanıyorum. Defans ve hücum arasındaki denge bize maçı bile kazandırabilir ve bu dengeyi kurmamızı sağlayacak olan Sadi hocadır. Ha son maça bakarsak hiç ama hiç güven vermiyor.

arahna
28.11.2015, 23:26
hücumda iyi de marin ekici erkan cardozo geriye yeterince yardım etmez direncimiz düşük olur
marin iyileşti mi risk alınır mı bilmiyorum hamle oyuncusu olmalı
marin yerine özer daha iyi olur daha dirençli
ancak ekici geçen yıl cardozoya tek pas atmadı

Aslında geride oynamamızın en büyük sebebi maç başlamadan medya ve sosyal ortamda oluşturulan psikolojik baskıdır. Yok şb iyi yok ezileceğiz felan ondan sonra çıkıp ceza sahalarına dahi gidemiyoruz.

Geçen maçı hatırlayalım atağa kalkıyoruz Erkan 35 metreden şut çekiyor. Niye ileride adam yok. Bu kadar aciz oynamanın bir anlamı yok.

Zaten sen ilk 15-20 dakikada 8-9 kişi geri çekilirsen karşı tarafa ekstra bir güç gelir. şikebahçe'nin bu kadar baskılı oynamasına izin veren biziz. Başka maçlarında bu kadar baskı kuramıyorlar.

Demem o ki modern futbolun gerektirdiğini yapmalıyız. Takım halinde defans ve toplu hücum.

-------------Onur

Luis---Aykut---Douglas---Alper

-------------M'Bia

Marin--Okay----Ekici-----Erkan

-----------Cardozo (N'Doye)

Ozan Kara
28.11.2015, 23:26
Ndoye ile oynadigimiz da rakip defansin icinde Cardozo'dan daha cok kayboluyor. Pas alisverisi yapamiyor. Kanatlara top dagitamiyor. Cardozo bunlari yapar. Kesinlikle Cardozo oynamali.

arahna
28.11.2015, 23:33
fernandao veya pörsiye karşı cardozo olmalı kesin . cardozo çok iyi pas atıyor ve savunmayı üzerine çekiyor. duran toplar da önemli zaten

Ndoye ile oynadigimiz da rakip defansin icinde Cardozo'dan daha cok kayboluyor. Pas alisverisi yapamiyor. Kanatlara top dagitamiyor. Cardozo bunlari yapar. Kesinlikle Cardozo oynamali.

Cafer Bulur
28.11.2015, 23:38
Ndoye ile oynadigimiz da rakip defansin icinde Cardozo'dan daha cok kayboluyor. Pas alisverisi yapamiyor. Kanatlara top dagitamiyor. Cardozo bunlari yapar. Kesinlikle5 Cardozo oynamali.

Bencede cardozo oynamali ndoye nun aklinda futbol falan yok.

Cardozo araya cok iyi toplar atiyor bundan faydalanmaliyiz.

Fatih K.
28.11.2015, 23:48
O değilde şbye deplasmanda en son 16.05.2010 da gol atmışız. Resmen skandal..

kyodou
28.11.2015, 23:50
Ekici frikik golü atacak. Içime doğdu.
İnşallah kalede ayıcık olur. Onun frikiği içeri alırkenki suratını görmeliyim.

grandmaster
28.11.2015, 23:55
şikeciler gol yemiyor son 8 maçta sadece 2 gol yemişler

Yavuz Bektaş
28.11.2015, 23:58
10-14-22-32 nolar sahada olmadığı sürece ben bütün kadrolara tamamım.(Onur-Cardozo-Mehmet-Mbia-Okay sabit olduğu varsayılmıştır)

ozzy!
29.11.2015, 00:02
Cardozo'nun ölüsü Ndyo'den daha iyidir.

Fatih Öztürk
29.11.2015, 00:29
Takım pazar günü yani bugün saat 14:00 --14:30 gibi Sabiha Gökçen Havalimanına inecek.Orada olup takımımızı karşılayacaz inşallah.

sasone
29.11.2015, 00:32
En iyi zamanımızda çok iyi oyunlar oynayıp kazanamadık bu sefer onların diyeti olsun tarihimizin en berbat zamanlarında bu şikecileri yenip dosta düşmana bizi bitiremezsiniz diyelim.

Trabzonspor'un forması,arması hepinizle başa çıkmaya yeter İstanbul.

Hakan
29.11.2015, 00:48
Abiler tüm mesajlar silindi sakin olalım lütfen :) Yanlış anlaşılma olmuş hiç bir Trabzonsporlu sikecileri mutlu etmek istemez tabi

Soner Albayrak
29.11.2015, 00:54
O stadyumdan bizi galip çıkartmazlar unutun galibiyeti.

Fatih Çelik
29.11.2015, 01:52

Yapma Hakan Yusuf yüzdesi düşük oyun gorüşü dar bir oyuncu ama kritik maçlarda çok katkı verdi. Geniş alanda en hızlı oyuncumuz. Bu seviyede oynar mı yerli kalitesi bu düzeyde olursa ligde oynar her türlü.

Hakan
29.11.2015, 02:11
Yapma Hakan Yusuf yüzdesi düşük oyun gorüşü dar bir oyuncu ama kritik maçlarda çok katkı verdi. Geniş alanda en hızlı oyuncumuz. Bu seviyede oynar mı yerli kalitesi bu düzeyde olursa ligde oynar her türlü.

Tamam tek numarası hızı diyorsun katılıyorum.
Yabancı sınırsız olmasa bile bizde oynayamaz,daha doğrusu oynayamamalı.

Fatih Çelik
29.11.2015, 02:13
Tamam tek numarası hızı diyorsun katılıyorum.
Yabancı sınırsız olmasa bile bizde oynayamaz,daha doğrusu oynayamamalı.

Normal şartlar altında evet ama hiçbir şey normal değil maalesef.

Şanlı SanMarino
29.11.2015, 03:07
Şimdiden hepimize geçmiş olsun. Fazla üzülmeyelim, takmayalım, boşverelim. Hayat devam ediyor.

Doğukan Uçan
29.11.2015, 08:30
Korkma, Titre.

Paraya karşı emeğin savaşı.

http://www.imgim.com/1448632491062.jpg
http://www.imgim.com/1448632530309.jpg

61ronin61
29.11.2015, 09:40
malesef 5-1

Fatih Özkan
29.11.2015, 09:41
Benim önceliğim seçim arkadaşlar. Bu maç %10 önem arz ediyor benim için.
3 puan alırız, alamayız... Önümüzdeki hafta İHO cahilinden yakamızı kurtarmamız gerek.

Manu61
29.11.2015, 09:44
Hiç umudum yok erken gol yersek 3-4 olur rahat. İnşallah olmaz tabi.

emrhan61
29.11.2015, 09:44
Rüyamda Ndoye gol atıyordu. Ancak rüyamda olacaktır :)

emrhan61
29.11.2015, 09:46

Yeteneği yokda yeteneği olanlardan da fayda yok. Kontra oynayacağımız belli bir işe yarar belki.

Şu takıma bir tane daha kanat alacaktık ah ah. Joel Campbell harika olurdu.

asilhamsi
29.11.2015, 10:26
yalandan yere kosup bir tane olumlu iş yapmayan özer yerine yusuf u 100 kere tercih ederim.Ama ne özer ne de yusuf bu takımda 11 de olmamalı.

----------------onur-------------

cavanda-----douglas----aykut----alper

--------mbia---------okay-------------

marin----------ekici--------------yusuf

-----------cardozo---------------------

asilhamsi
29.11.2015, 10:27
medjani tam bu macın adamıydı.

Constant cok iyi topcu ama biz kullanamadık.Forvet arkasında yada sol onde cok iyi işler yapabilirdi.Ama bizde onu oynatacak kabiliyette teknik direktör yok.

asilhamsi
29.11.2015, 10:28
--------------onur-------------

cavanda-----douglas----papy-----denisov

---------medjani---------mbia----------

marin------------ekici-------------constant

-------------cardozo---------------------

bu kadroyu izlemek isterdim.

ucurum
29.11.2015, 10:36
Şu an, içimde bir umut var. Ben geçen seçimde Usta'nın arkasından sallayan biri olarak, kendisinden özür diliyorum, dinlemeden sadece hükümet yakınlığı ve Fenerbahçe formasıyla görünce tepem atmıştı. İçimde küçük bir umut, Usta ile yukarı doğru bir ivme kazanacağımızı söylüyor ki aslında hala İHO'nun seçimi kazanacağını düşünüyorum. Şu bir gerçek, güneş, gecenin en karanlık noktasından sonra doğar. Yani İho bizi cehennemin dibine kadar itti ama oraya atması için son bir şey daha gerekli: 3 büyüklerden birine karşı alınacak olan ezici mağlubiyet. Her ne kadar bu adam ne yaptıysa işlerin içine etti yine de derbilerde başarı gösterdi Trabzonum. Bu Fenerbahçe bu konuda da İHO'ya istediğini verecek gibi duruyor ve yeni yönetim tam anlamıyla enkaz ötesi bir klüp devralacak. İçimdeki hissiyat.

Berat Akçay
29.11.2015, 10:45
Şu maç başkanlık seçiminden sonra olmalıydı

Sibel
29.11.2015, 10:52
İçimde bir kıpırtı var.
Hayrolsun inşallah. :o

61ronin61
29.11.2015, 11:06
başlığımda hemen gümbürtüye gitmiş:)

biraz ağır kaçtı galiba:confused:

Fatih Cengiz
29.11.2015, 11:18
Kadrolar vs hikaye.. Kafaların nasıl hazırlanacağı önemli... Sonuç falan da hikaye...
Bize Trabzonspor duruşunu gösterecek bir dik duruş önemli.
Elimizden şike ile şampiyonluğu alan, sonra da binbir oyun ile bizi haksız ve "öteki" yapan takıma, taraftarına, medyasına ve tüm sessiz şeytan olan Türkiye'sine karşı...Bu takım o yıldan beri hiç bir varlık gösteremiyor.
İHO sayesinde de en eziği en rezili oynuyoruz.

Uzun zamandır yazmıyorum buraya.. Soğudum artık futboldan da ülkemden de... İnşallah hayırlısı olur

wakitsiz

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2015, 11:20
Bu maçı alırsa efsanemiz
Küllerimizden doğuşumuz olur kongre öncesi

ÇaGaTaY
29.11.2015, 11:31
TRABZONSPOR hangi otrelde kalacak bilen var mı?

Emre ÖZTÜRK
29.11.2015, 13:16
Muhtemelen Topal ve Souza ikilisiyle çıkacaklar maça.Bu ikili çok defansif kalıyor.Basit hata yapmazsak kolay gol yemeyiz.M'bia ve Okay ikilisi maçın kilit oyuncuları.Kızanlar olabilir ama Mustafa,Aykut ikilisi ile çıkılmalı maça.Douglas çok vasat.Ön alanda kim oynarsa oynasın ezilecek.N'doye yada Oscar farketmez.Yusuf'u zamanında Burak'ı nasıl kullandıysak o şekilde kullanmalıyız.Yapacağı koşularla hem duran top kazandırıp hemde pozisyona sokabilir takımı.

............................Onur.................. .......

Cavanda....Mustafa.......Aykut..........Alper

..................M'bia........Okay...............

.......Mehmet..........................Marin...... ..

...........Yusuf..............N'doye..............

Yaşar
29.11.2015, 13:35
Sadi Hoca'nın dediginiz gibi bir oyun görüşü yoktur. Yani fb ile oynuyorum, öncelikle rakibi bozup on tarafta hızlı oyuncular kullanmalıyım şeklinde bir plan yapamaz. Kendisinin her rakibe aynı taktik şeklinde bir sistemi vardır ve bu sistem ne başka bir maçta ne de maç içerisinde maçın gidişatına göre değişmez. Yani Gençlerbirliği maçı kadrosunun aynısını bekliyorum ben. Belki Özer-Ekici değişikliği yapar. Bunun dışında maç 0-0 da gitse, 1-0 geride de olsak yapacağı değişikler Ndoye-Cardozo, Sefa-Erkan ve Marin-Yusuf olacaktır. Sadi Hoca bu ya ama şanslı adamdır ben en çok şansına güveniyorum.

Numan Yerlikaya
29.11.2015, 16:37
0-0 veya 1-0 biter fark felan olmaz

Gol atabileceğimizi düşünmüyorum yine yatarız defansa

memmedaga
29.11.2015, 16:39
yalandan yere kosup bir tane olumlu iş yapmayan özer yerine yusuf u 100 kere tercih ederim.Ama ne özer ne de yusuf bu takımda 11 de olmamalı.

----------------onur-------------

cavanda-----douglas----aykut----alper

--------mbia---------okay-------------

marin----------ekici--------------yusuf

-----------cardozo---------------------

doğru kadro

memmedaga
29.11.2015, 16:40
ahiret sorusu : olasi bir galibyet ile iho kabusu devam edermi ?

Ozan Kara
29.11.2015, 17:41
ahiret sorusu : olasi bir galibyet ile iho kabusu devam edermi ?

En fazla 30 oy cikar.

Ozan Kara
29.11.2015, 17:42
Guray Vural kendini gelistirdi. Biz hala Yusuf'tan bir umut bekliyoruz.

Cihad Varlı
29.11.2015, 17:47
Beşiktaş yeniliyor. Fener asılır yarın, üç fark bekliyorum ben.

El Cordobes
29.11.2015, 18:00
Beşiktaş yeniliyor. Fener asılır yarın, üç fark bekliyorum ben.

yeniliyor ve hala penaltı çalınmadı. enteresan...

Travelair
29.11.2015, 18:02
Hakemden kuvvetle muhtemel çok çekeceğiz

sasort
29.11.2015, 18:39
biz bu emre güralı neden yolladık şu takıma bir forvet gelmedi arkadaş

ndoye derdi nedir alamadım adam hiç gol atazmı arkadaş ya

sasort
29.11.2015, 18:47
biz bu muhammed demiri almamız lazım bence

signal
29.11.2015, 18:48
Galibiyet alacağımızı veya yenilmeyeceğimizi düşünüyorum. Bu, duygusal bir yorum da olabilir.

sasort
29.11.2015, 18:48
Hugo Rodallega gibi adamları neden bulamıyoruz

Cavalcanti
29.11.2015, 18:55
Haftanın en önemli maçı pazartesi. :D

AYYILDIZ
29.11.2015, 18:57
Akhisar rahat yendi.

sasort
29.11.2015, 18:59
futbol bu görüntü şansımız yok ancak geçen hafta şansımız yok diyordum

umitçebi
29.11.2015, 18:59
Hakem doğru duzgun maç yonetınce bjk nın mumunun da sonduğunu gorduk..Soyluyorduk hep ama ınsanlar gormek ıstemıyorlardı..İşte hakem boyle bırşey...Şuan kadıkoy e lıder gıtmek veya kazanıp lıder olmak işten bıle değildi bu kadro için...Ama şuan bu hallerdeyız...

Hayılrısı bakalım..Sadı tekelıoglundan korkuyorum...Forvette cardozo ıle başlama defansta yumlu ıle başlama marını ve ekıcıyı yedek oturmak gıbı hatalar yapmaz umarım...

DeAgLeMaNyAq
29.11.2015, 19:03
FB'ye liderlik şansı geldi bu da bizim açımızdan hiç iyi olmadı. Normal şartlarda son 2 maçındaki oyunu ortaya koyarsa FB zorlanmadan kazanır gibi gözüküyor ama Akhisar'ın yaptığı gibi katı bir savunma yapabilirsek puanla çıkabiliriz...

Fatih Öztürk
29.11.2015, 19:05
Oyuncularımızdan galibiyet sözü aldık,yenecez.

sasort
29.11.2015, 19:06
akhisara bak arkdaş lider ile 4 puan fark var :)

sasort
29.11.2015, 19:07
Oyuncularımızdan galibiyet sözü aldık,yenecez.

bjk yenilmesi beni biraz ümitlendirdi.

battı balık yan gider çift forvet çıksaya :)

Burçak
29.11.2015, 19:11
şikeci köpekleri papazın çayırında çimlere gömmek şu şartlarda zor görünse de pes etmeyeceğiz..

Armağan Dere
29.11.2015, 19:14

bence fener ve gs'yi ümitlendirdi bizi değil..
Fener çalakalem saldırmaz göreceksin..
Vanpersie ile başlar umarım..Fernandao,Diego,Alper çok formdalar..
bari fark yemesek..3-0 ve üzeri..

Cafer Bulur
29.11.2015, 19:18
FB'ye liderlik şansı geldi bu da bizim açımızdan hiç iyi olmadı. Normal şartlarda son 2 maçındaki oyunu ortaya koyarsa FB zorlanmadan kazanır gibi gözüküyor ama Akhisar'ın yaptığı gibi katı bir savunma yapabilirsek puanla çıkabiliriz...
Bjk kazansaydi sb kazanmak zorunda hissedecekti kendisini ve daha istekli olacaklardi simdi puan kaybina tahammülleri var bence bizim icin daha iyi oldu.

Fatih Öztürk
29.11.2015, 19:22

Sadi hoca deli dolu adamdır çift forvet çıkarsa şaşırmam :)

katre-i.matem
29.11.2015, 19:27
Bu macta kaybetmemek surpriz sonuc olur maalesef. Elbette ki en buyuk arzumuz galibiyet ve elbette ki oynanmamis her maci kazanma arzumuz var ama benim umudum yok acikcasi. Azicik umudum olsa stada gidip sikecilerin aglayislarini yerinde izlemeyi cok isterdim.

Samet Yildirim
29.11.2015, 19:32
Onur

---------Okay Mbia----
----Yusuf Ekici Marin----- -
-------N'doye-----

Adamim Cardozo bu mac yedek. Begenmedigim yusuf ise ilk 11 cünkü kontra ataklarda lazim olur öne cikislarda faydasi olur.

Yavuz Bektaş
29.11.2015, 19:35
bu takım maalesef barça gibi oynasa da kadıköye gidince bozuluyor.kaldı ki şu anki durumla maalesef kazanmamız futbol şansına bağlı.

Aydın Danış
29.11.2015, 19:38
Sadi hoca deli dolu adamdır çift forvet çıkarsa şaşırmam :)

Aklıma gelmedi değil bu herif çift forvet çıkarmı çıkar diye düşündüm ama bilemiyorumda :)

Fatih Öztürk
29.11.2015, 19:43
Aklıma gelmedi değil bu herif çift forvet çıkarmı çıkar diye düşündüm ama bilemiyorumda :)

Çıksın anasını satayım kaybedecek neyimiz var :)

kyodou
29.11.2015, 20:02
biz bu muhammed demiri almamız lazım bence
En az 2-3 yıl önce almamız gerekirdi. O kadar forvete para verdikte şu adamı almadık. Kafa işte.

Cafer Bulur
29.11.2015, 20:05
bu takım maalesef barça gibi oynasa da kadıköye gidince bozuluyor.kaldı ki şu anki durumla maalesef kazanmamız futbol şansına bağlı.
Fb bizi son yillarda kendi sahasinda yenemedi yendigi zamanda zorlandi niye bu kadar umitsizsiniz anlamis degil.

Yarinki macin havası cok farkli olacaktir bir beraberlik sansimiz kesinlikle var.

Fatih Özkan
29.11.2015, 20:16
Futbolcuların yaptığı paylaşımlara bakınca biraz olsun heyecan yapıyorum fakat öncelik seçim! İHO denen truva atını o koltuktan indirmeliyiz evvela...

Önder28
29.11.2015, 21:14
Şartlar ne olursa olsun hiçbir maça yeniliriz yada berabere kalırız demedim - diyemem. Vurduğun gol olsun Trabzonum. Yeneceğiz inşallah!

Hakan
29.11.2015, 21:48
http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/29/99d837685c1d69bfbe2e7799c854c37d.jpg

Memo yine dışlanmış

Ahmet Aksu
29.11.2015, 21:51
abi bu akshisar felaket iyi birbirlerini ezberlemişler kim nerde nasıl oynayacak falan.
kasımpasada fena değil sol kanat taki yabancısı çok iyi eren derdiyok ta iyiymiş baya.

Nazim Can
29.11.2015, 21:51
Bizim macin hakemi kim ?

Mustafa Calik
29.11.2015, 21:54
Bizim macin hakemi kim ?

Deniz Ates Bitnel

ağasarlı
29.11.2015, 22:28
İçimden bir ses yeneceğiz diyor. Fb bu skorlardan sonra daha da hırslanıp dolayısıyla stres altında maça çıkacak.biz ise... Kaybedecek çok fazla birşeyimiz olmadığı için delice saldıracağız gibime geliyor

cakalkerem
29.11.2015, 22:39
herkesin içinde yeneceğiz hissi var..
yarın 30 dakika da kufurleri saymaya başlarız..
bence tarihi fark yiyeceğiz malesef...

4-0 yada 5-0 olur gibi

emrhan61
29.11.2015, 22:49
Birincisi , kesinlikle fark yemeyiz.

Sakin oynarsak kazanacagimizi dusunuyorum. En kotu ihtimal 1 - 0 olur.

cakalkerem
29.11.2015, 22:51
inşallah dediğiniz gibi olur yarın akşam bakarız artık

yasin196761
29.11.2015, 22:54
Memo frikik atması için faul almak lazım bunu yapacak marin ve birazda yusuf var kjaer ve alves birebirde marin rahat geçebileceği adamlar bjk maçı içinde düşündüğüm şeyi tekrar düşünüyorum cardozo bu maçlarda kullanabilceğimiz forvet değil maç 0-0 gittiği sürece kenardaysa zaten oyuna girmeyecektir he ndoye ne kadar fayda verir bilemem ama gol filan beklemiyorum aslında forvetsiz çıksak daha mantiklı mbia okay ekici üçlüsü önünde marin Yusuf erkan olabilir ama Sadi hocanın ne yapıcanı bilemiyorum.oyun bizim yarı sahamızda geçeceği aşikâr mesele ALINAN topla neler yapabiliriz bjk maçında oyun stilini yansıtırsak (o maçta tek pozisyon verdik oda mbia ve yumlunun anlaşmazlığı yüzünden)3 puan çıkartmak zor olmaz he geriye bi faktör daha var hakem... Bakalım neler olacak şunları sevindirmeyelim bu maçta yenemesekte yenilmeyelim Allah yardımcımız olsun

UgurAk61
29.11.2015, 22:58
Bence tarihi fark yeriz malesef

Gesendet von iPad mit Tapatalk

UgurAk61
29.11.2015, 22:59
Eslesmeye bak ... Nani alper[emoji15][emoji15][emoji15]

Gesendet von iPad mit Tapatalk

Mert Acar
29.11.2015, 23:04
Futbol oynamiyoruz,hocamiz yok,oyuncularin paralari odenmiyor...Secim arefesi..
Maalesef sonuç hüsran olacak arkadaşlar.

yorumsuz6117
29.11.2015, 23:53
Erkan kesinlikle sahada olmamalı Yusuf ise sahada olmalı..

Courage
29.11.2015, 23:54
Alper ile beraber önünde oynayacak adamında önemi büyük. Teke tek kalırsa Nani ,Volkan farketmez arkasındaki bekleri de düşünürsek çok açık veririz.

Göbeği birşekilde kontrol edebiliriz. Duran toplar,yan toplar ez cümle hava topları sıkıntı oluşturabilir. Buna mukabil gol atmayı nasıl beceririz hiç aklıma gelen bir formül yok. Ne yazsak uygulamada olmuyor. Yine de bizde duran toplarla direk kaleye yada seken topları alarak şanslar yakalayabiliriz. Kontrayı beceremeyiz. Ona da tedbir olarak ellerindeki adamların özellikleri yetiyor.

Ne olursa olsun oyun olarak ezilmemeyi temenni ediyorum.

Soner Albayrak
29.11.2015, 23:55
Feci bilenmişlerdir şimdi bize şut sayıları 20-2 falan olur.

kayyum61
29.11.2015, 23:56
maç başlar, güzel oynarız iyi pas yaparız ama maçın başında kendi hatamızdan kaynaklanan saçma sapan bir gol yeriz sonra atmaya uğraşırken 2. yi yeriz otururuz aşağa

yorumsuz6117
30.11.2015, 00:12
Fernandao yerine Persie bizim için avantaj olur.. Fernandao bizim salak defansı çok üzer..

Tolga Okumuş
30.11.2015, 00:23
Hep böyle maçtan önce hayal ederken öyle oynarız böyle oynarız diyoruz ama maç başlayınca küfürlerde peşinden geliyor.
Bu maçta farklı olmayacak.
Orta sahayı geçmekte zorlanan,iki pas yapamayan,bireysel hatalarda tavan yapan bir takım izleyeceğiz.
1-0 dan sonra izin verirlerse top biraz bizde durur, o sırada aslında fena oynamıyoruz derken 2-0 olmasına üzülürüz.
Bundan sonrası da rakibe kalmış.
Hafta içi maçı yaptıklarından rolantiye alırlar ya da o gazla daha da fazla üzerimize gelirler.
Maçı kayıt altına almayı düşünüyorum.
Yapılan hakem hatalarını ve oyuncularımızın saçma hatalarını kısa videolar ile anlatmayı düşünüyorum.

Fatih Öztürk
30.11.2015, 00:44
Sağda solda aziz iti maçın hakemini aramış diyorlar.

Furkan Özdem
30.11.2015, 00:47
Her şey aleyhimize şu an. Futbolcular mutsuz, takım tam bir bataklığın içinde, geleceğe yönelik belirsizlik var. Rakipte ise durum tam tersi. Formda olduğumuz her şeyin yolunda olduğu zamanlarda deplasmanda yenemediğimiz şikecileri bu durumda yenmek hayal gibi bir şey. Evet totem yapıyorum :D

arahna
30.11.2015, 00:49
yenilsek fark yesek de ihodan kurtulsak diyenler burda mı yine?

Erkan A.
30.11.2015, 01:03
cogumuz farkli yenilecegiz diyoruz sebebleride ortada ve küfürler gelecek diyoruz yaziyoruz buraya
madem biliyoruz yenilecegimizi neden küfür edecegiz diyoruz ?? hersey ortada degilmi maaslar ödenmiyor bir kac oyuncu sehirimizi terk etmis
baskan kim beli degil hoca nasil olsa kalmayacak yani bu durumda tabiki ileriye umutla bakmak imkansiz
yenilsekte bu takim bizim sahip cikmamiz gerekiyor yeni baskan secilecek ondan sonra devre arasi gelecek yeni yapilanma olacak
..sikeciler macina gelince bencede forvetsiz oynamamiz gerekiyor en Ilerde marin tek basina sag sol kosabilir o teknik var onda ortasahayada katki yapar
özeri mutlaka oynatacaktir sadi hocamiz akraba avantaji var tabiki gecen macta gördük izledik onur cavanda Mustafa douglas aykut mbia okay Özer erkan yusuf marin bu onbirle oynamaliyiz kimse kusura bakmasin bizim golcümüz normal sartlardada yok malesef ne cardozo nede ndoye ...bügün eski maclarimizi izledim teofilo guiterezi izledim ve gercekten bizim golcümüz yokmus dedim golcü teofilo gibi olur trabzonspor icin baska degil ..hayirlisi artik insallah yeneriz insallah benim mac tahminim sikecileri 0 - 3 yenecegiz diyorum onurumuzla birlikte gol yemeyecegiz goller atacagiz düsünüyorum ..

61_Hasan_69
30.11.2015, 02:02
Sağda solda aziz iti maçın hakemini aramış diyorlar.

Yalandır bence su ts yi yenmek için hakem mi aaranir

61_Hasan_69
30.11.2015, 02:08
Maç 0-0 bitecek bence

Darude6161
30.11.2015, 02:10
Aha yazdım ula 3-1 yenecez. Yarın akşam görüşürüz

Fatih Öztürk
30.11.2015, 02:49
Yalandır bence su ts yi yenmek için hakem mi aaranir

Trabzonspor'un en kötü zamanında bile ölüsünden korkulur!

61_Hasan_69
30.11.2015, 03:03
Trabzonspor'un en kötü zamanında bile ölüsünden korkulur!

Biz ancak böyle romantik sözlerle kendimizi kandiririz

Süper Golcü
30.11.2015, 04:16
sadi hocanın oğluyla senelerce birlikte oynadım küçüklüğümüzde, kendisin tanıdığı varsa buradan selam söylüyorum, şu maçı biraz izleme kazanma isteği varsa içimde o da sadi hoca içindir

ne kadar kötü olsak da büyük maçlarda oynama kendini gösterme isteği olan daha iyi konsantre olabilen oyuncu yapımız var, fener maçlarının havasını bilen sadi hoca nın olumlu etkisiyle beklediğimizin aksine güzel şansın geldiği bir maç izliyiceğimizi düşünüyorum, bu maçta n doye dan gol bekliyorum marinin de gerçek gücünü potansiyelini görebileceğimz kıyas bir maç olucak böyle maçlar seneye bonservisini alırken kıyas alınmalı

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2015, 06:44
Bu hafta alınan sonuçlar, tam istediğimiz gibi oldu.

Bu maçı kazanırsak lig bizim için yeniden başlar.

En kötü 3.lüğe ortak oluruz kısa vadede

Yunus Danışmaz
30.11.2015, 08:18
Bu hafta alınan sonuçlar, tam istediğimiz gibi oldu.

Bu maçı kazanırsak lig bizim için yeniden başlar.

En kötü 3.lüğe ortak oluruz kısa vadede

Ya öyle olur , ya da şikeciler bu fırsatı kaçırmamak için bizi fena yapar..

Ahmet Ulusoy
30.11.2015, 08:30
''Şöyle fark yeriz böyle yenilirizciler'' gelmiş hoş gelmişler. Bunların gelişi bana galibiyet için ümit veriyor. Çünkü bu arkadaşlarımız ile diğer maçlardaki ''şöyle fark atarız böyle ezerizciler'ö tamamen aynı kişiler.

AlperenAltun
30.11.2015, 08:57
Hiç umudum kalmadı gönül yenelim istiyor ama herşey ortada

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AlperenAltun
30.11.2015, 08:58
Marin oynıcak mı arkadaşlar

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
30.11.2015, 09:20
Yumlu ve Alperden oluşan bir defans hattî :(

piskopatrizeli
30.11.2015, 09:24
ya 0-0 yada 1-0 biter. İHO dan maç sonu fener taraftarıyla dalaşıp "başkanınız gelsin ulan" diye bağırmasını bekliyorum. Seçim öncesi son şansı.

Fatih K.
30.11.2015, 09:33
Gol yemezsek atarız bence. şbnin defansı tam saatli bomba birtek gg var onuda halletsinler bir şekilde. Eğer sakin oynar topu onlara teslim etmezsek kazanabiliriz ama önceki maçlardaki gibi topu onlara bırakırsak en iyi ihtimal berabere kalırız bence

Adem Akyüz'
Alper geçen hafta iyi oynamıştı. Bu hafta Gökhan(veya Şener) karşısında ne yapacak çok merak ediyorum.

ÖmürKaradeniz61
Hayal aleminde yaşamanın anlamı yok,bu maçı kazanamayız imkansız.Alacağımız bir beraberlik bile bize fazlasıyla mutlu etmeli.Takım dağılmış halde herkes birbirini yiyor,arkadaşlık yok.

bordo61
30.11.2015, 09:53
Hiç umudum yok , buda beni umutlandırıyor :)

adiloş bebe
30.11.2015, 09:59
biliyorum çok ütopik ama rüyamda fenerbahçeyi 5-1 yeniyorduk fenerlilerle dalga falan geçiyorduk ama tabi 1-0 olsun bizim olsun yeter

İ. SARAL
30.11.2015, 10:00
2-0 veya 3-0.

Sibel
30.11.2015, 10:12
Beyaz tişört giyiyoruz.

Ozan Kara
30.11.2015, 10:15
Bu kadro o takimi yenemez mi? Cok zor degil. Oyuncular da gayret ederse bu maci aliriz bence.

hasannuhoglu
30.11.2015, 10:19
Sol bekte Yusufu geçici de olsa niye oynatmıyoruz.Benim Kadrom:
Onur
Cavanda Aykut Douglas Yusuf
Mbia Okay
Marin Mehmet Erkan
Cardozo

Yavuz Bektaş
30.11.2015, 10:25
Takım normalde gol atamıyor kadıköyde hiç atamaz gibime geliyor.Umarım futbol şansı yanımızda olur

oflubektas
30.11.2015, 10:42
Beyaz tişört giyiyoruz.

Bjk maçında giydiğimiz ateş gibi düz bordo forma sadece o maç için miymiş ? Kumaş kalitesini bilmem ama, o güzelim düz bordo forma varken, ortaokul beden dersinde eşortmanın altına giydiğim fanilaya benzeyen o saçmalığı giyme ısrarını anlamıyorum.

Maça gelince; şimdi bizim topçular "ulan zaten paramı alamıyorum, yeni yönetim de gelecek, vidamızı sıkmadan oynayalım da yenilelim, gelecek yönetim de paramı ödesin" diye oynarsa fark yemek garantidir. Ha eğer herkes büyük maç ciddiyeti ile oynar, hücum hattı defansa yardım eder, kale önünde değil de cezasahası önünde defans kurarsak feneri yenmek imkansız değildir. Defans yapacağımız için ağır Douglas da, savruk Aykut da sırıtmaz, çünkü açık alanda madara olma ihtimalleri çok düşük. fenerde ise Van Persie çok zeki bir ceza sahası gölcüsü, onun yerine boğuşmayı seven Fernandao oynasa keşke. Bizim Aykut veya Yumlinho'yla dövüşüp dursun. Sağ bekte ise Gökhan Gönül eskisi gibi geri dönemiyor, ayrıca kronik baldır sakatlığı da cabası. Onun yerine Şener oynasa daha çok zorlanırız.

Bizim de mümkün olduğunca az pozisyon verecek şekilde defans yapıp, özellikle ikinci devre taze kuvvet olarak oyuna alınacak Yusuf gibi bir oyuncuyla konrtaatak golü bularak galibiyete ulaşmamız mümkün. Onur da eski günlerine dönmeli, zaten 1-2 güzel kurtarış yapsın, Kadıköy ortamında müthiş gaza geliyor :) Sol bekte Alper, (Erkan da defansta yardımına gelmeli), defansta Douglas-Aykut ve forvet arkasında Marin oynamalı. Santraforda Cardozo da N'doye de boğulur gibi, yalnız Cardozo rakip defans arkasına kaçacak adamlara çok iyi servis yapabilir.

Sadi Hoca ile deplasmanda 2-1 kazandığımız bir beşiktaş maçı (goller: Zafer-Da Silva) vardı, onun gibi bir tarih tekerrür etse çok sevinirim.

Hüseyin Sahtiyan
30.11.2015, 10:43
Defansta Aykut, Yumlu oynamalı maalesef bugün için. Aradaki hüsumet sebebiyle gazlanabilirler ver normalden üstün bir performans gösterebilirler. Douglas üst düzey bir stoper değil çünkü. Sol bekte de Yusuf'u denemeyi tercih etmemiz lazım, en azından süratli olması rakibinde bence o kanattan fazla risk alamamasına sebep olacaktır. Diğer bölgelerde tek değişikliğe gerek yok, korkum Cardozo'yla başlamaması.

http://www.kadronukur.com/uploads/squads/83c0840b82-94043.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/83c0840b82-94043.html)

El Cordobes
30.11.2015, 10:53
Beyaz tişört giyiyoruz.

aklımızca mesaj veriyoruz...

EMİR
30.11.2015, 10:54
Maç ne olursa olsun maçtan sonraki gün Trabzona okumak için başka şehirden gelmiş kendi şehrinin takımını tutmayıpda istanbul yalakası olan şikebahçe forması giymiş elemanlar çıksa ya karşıma şöööyle bi yedirsem o formayı onlara rahatlarım :)

afsbahar
30.11.2015, 10:58
Bence beyaz formayı bir daha hiç giymeyelim; bize hiç uymuyor.

Aydın Danış
30.11.2015, 11:02
Şikeciler tedirgin oynayacak sekiztaş kaybetti lider olma ihtimalleri var onun stresi ile hata yapacaklardır amma velakin biz o hataları değerlendirebilcekmiyiz işte o büyük bir muamma kargaların maçındaki gibi oynarsak kazanırız kazanamıyacaz diye birşey yok herşey olabilir...

A. Aydın
30.11.2015, 11:04
Sezon önceleri 4. lig takımıyla hazırlık maçı var diye heyecandan bir gün önce uyuyamıyordum.
Şimdi fb ile maç var ama heyecan sıfır.

Nazim Can
30.11.2015, 11:05
Macin hakeminin gecen hafta olmayan bir penalti uydurup diger takimin oyuncusunada küfür ettigi söyleniyor.

afsbahar
30.11.2015, 11:07
Karşında bordo mavi formayı görünce Trabzonsporla oynadığını anlıyorsun. Ama bembeyaz forma; ne oldugu kim oldugu belli değil.
"Bazen diyoruz ya bu forma Bordo Mavi kimin üstine geçirsek bu maçı alırız."
Bembeyaz olunca içine kimi koyarsan koy olmuyor işte.
Trabzonspor ruhunu bence formadan başlatalım.

Arda'
30.11.2015, 11:25
Az bi umudum vardı beyaz formayı görünce o da gitti. Ya arkadaş bu forma uğursuz işte anlamak bu kadar mı zor. Hangi maçta giysek bu formayı yeniliyoruz. Elimizde bordo gibi asil bi renk varken hala gidip beyaz giyiyolar ya inanılmaz. BJK maçındaki formayı giyin işte çıkalım maça bu kadar mı zor.

batuhanTs
30.11.2015, 11:37
bu maçta da torpilinden özeri oynatırsa maçı izmemeyi düşünmüyorum

Ergin Demirci
30.11.2015, 11:41
Beyler umutlanınca yeniliyoz umutlanmayın

İbrahim Yattara

Ergin Demirci
30.11.2015, 11:43
Maç ne olursa olsun maçtan sonraki gün Trabzona okumak için başka şehirden gelmiş kendi şehrinin takımını tutmayıpda istanbul yalakası olan şikebahçe forması giymiş elemanlar çıksa ya karşıma şöööyle bi yedirsem o formayı onlara rahatlarım :)
Yomra KYK da fenerli dolu [emoji35]

İbrahim Yattara

Aydın Danış
30.11.2015, 11:47
Şu Beyaz Formayı görünce kanım çekiliyor abi şu beyaz formadaki uğursuzluğumuzu da üstümüzden atsak şu maçla efsane forma olur :)

Gurpas
30.11.2015, 11:48
evire çevire yenerler bizi....

brnclhn
30.11.2015, 11:51
bizim vizyon sahibi sadi hocamız bu maçta beraberliği başarı olarak görecek ve 11 kişi defans yaparak bizi rezil etmeye ve utandırmaya devam edecek...keşke cesur oynasak da yenilsek...artık pısırık anadolu klupleri gibi olmaktan utanıyorum...

TuAF2007
30.11.2015, 11:52
Kulübün elinde formada kalmadı galiba. Tarihimizin en rezil en uğursuz formasını giymekte neden bu kadar diretiyorlar anlam veremiyorum. Trabzonun maçı olduğunu bilmesen stadin uzak bi yerinden izlesen akhisarmi bu takım dersin

Derin Trabzon
30.11.2015, 12:06
Beyler şimdiden kafanıza takmayın, hem zaten önemli olan memleket meselesi!!! biz şikecilerden fark yesek ne olur, memleketimiz koskoca rusya ya ayar vermiş uçağını düşürmüş. önemli olan memleket aga.

Enes Ünal Kaya
30.11.2015, 12:10
Yenileceğimiz çok belli ya kesin kazanırız şimdi :)

FERHAT K.
30.11.2015, 12:20
Mutlak yenmemiz lazim acayip Moral ve motivasyon verir bize ve en az ilk 3 garanti olur
ha baktik yenemiyoruz hakemde engelliyor ozaman 11 kisi defans yapip yenilmeyelim yeter

bilgehan83
30.11.2015, 12:31
maça barcelona gibi forvetsiz çıkmak en mantıklısı ilerde marin ve yusuf ı oynatırdım hızlı hücumlarda iki oyuncu bize çok yarar.. ndoye cardozo deniz bunlarla asla çıkmam maça almam da..

onur
cavanda aykut douglas alper
mbia okay
yusuf mehmet özer
marin

Numan Yerlikaya
30.11.2015, 12:35
Marin ve Ekici aynı anda sahada olmalı Özer oynarsa yine vay halimize.

ffırtına
30.11.2015, 12:36
Bunlara karşı son 12 maçta galibiyetimiz bulunmuyor hele hele onların sahasında oynadığımız maçlarda takım ayağında top tutamıyor.. 2000 yılında bunlara 5-2 kaybettiğimiz bir maç vardı çok üzülmüştüm o maçta bu akşam ki maçta bundan farklı biteceğini sanmıyorum.. 4-0, 5-1 gibi bir sonuç bekliyorum...

ertuuu
30.11.2015, 12:38
kontrollü korkak temkinli oynuyorlar,
60 dk top çevir, sahalarında panik olduklarında takarsın 1 tane bitirirsin..
futbol basit oyundur..

Oğuzhan Fidan
30.11.2015, 12:39
beyaz formayla çıkarsak bir mağlubiyet yazın oraya.

TSarıalioğlu
30.11.2015, 12:40
hep yeneriz umuduyla gittiğimizde hüsran olurdu şimdi kesin yeniliriz deniliyor tam tersi olucak
onur inanmış takım inanmış forma uğursuzluğunu bu maçta yıkalım

artvints
30.11.2015, 12:41
maça barcelona gibi forvetsiz çıkmak en mantıklısı ilerde marin ve yusuf ı oynatırdım hızlı hücumlarda iki oyuncu bize çok yarar.. ndoye cardozo deniz bunlarla asla çıkmam maça almam da..

onur
cavanda aykut douglas alper
mbia okay
yusuf mehmet özer
marin
Chelsea bu hafta ilerde hazard ile oynadı.maç da 0-0 bitti.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2015, 13:16
Trabzonspor teknik direktörü Sadi Tekelioğlu, Fenerbahçe’yi mağlup edecek oyun stratejisini belirledi. Gençlerbirliği maçının ardından Fenerbahçe maçına odaklanan tecrübeli teknik adam, Sarı-Lacivertlilerin bugüne kadar oynadığı tüm maçları izleyerek analizlerini yaptı. Oyun stratejisini belirleyen Tekelioğlu, Fenerbahçe’yi 60 dakika boyunca yorup atağa geçmeyi hedefliyor.

Herşey İstediği Gibi Giderse

Tecrübeli teknik, sarı-lacivertli ekibin ilk yarıda boğduğu rakiplerinin işini ikinci yarının hemen başında attığı golle bitirdiğini anlattı. Fenerbahçe’nin bu dakikaya kadar gol bulamazsa sonraki dakikalarda oyunu kontrol altında tutup aktif dinlenmeye geçtiğini oyuncularına aktardı. 60’ıncı dakikadan sonra yorulmadan maçın sonunu getirmek için aktif dinlenmeye geçen F.Bahçe’nin en fazla bu dakikalarda savunmasız kaldığını anlatan Tekelioğlu, bu dakikalarda atacakları bir golün kendilerine maçı getirebileceğini savundu.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2015, 13:18
"Onur, Cavanda, Aykut, Douglas Franco, Alper, Mbia, Okay, Özer, Mehmet Ekici, Erkan (Marin) ve N'Doye"

Muhtemel 11

Marin oynamalı ama 2. devre

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2015, 13:19
Hakemler Kadıköy'de şikebahçeyi kolluyor genellikle

Bu maça Ali Palabıyık verilmeliydi.

Umarım bir facia daha yaşatmazlar hakemler bu gece

OFLU
30.11.2015, 13:40
Şöyle bir puan tablosuna baktım da .. Yensen ne olacak? ..
Haftaya her kimle oynuyorsan yine rezil bir futbol yine sistemsizlik olacak..

buserkan61
30.11.2015, 14:04
ben kadroya ndyoyeyı asla yazmam ya. bu adam geldıgınden beri naptı allah aşkına. Onur, Cavanda, Aykut, Douglas Franco, Alper, Mbia, Okay, erkan, Mehmet Ekici, Marin ve cardozo benım favori kadrom. deplasman için biçilmez kaftan. kendı sagımızda okayın yerıne koy ndoyeyı cift forvet oynat zaten bu takım kendı sahasında deplasman takını hapsedebilir.

Yavuz Bektaş
30.11.2015, 14:09
Rüyamda macın başında ekici ile öne geçiyorduk sonda paso yatıyordu takım sonucu göremedim

duyurukcu
30.11.2015, 14:12
Rüyamda macın başında ekici ile öne geçiyorduk sonda paso yatıyordu takım sonucu göremedim
yok o gol ekiciden 2-0 dan sonra geldi 2-1 kaybettik :) ben hepsini gördüm...1-2 alacaz demiştim hep umarım bu rüya tersine çıkar ve alırız inşALLAH

duyurukcu
30.11.2015, 14:13
7781Şikeci fenerbahçe - Tertemiz Trabzonspor

Pazartesi
Saat: 20.00

Selçuk Baki
30.11.2015, 14:43
Keşke Özer'i alırken sözleşmesine fb maçlarında oynayamaz maddesi koysaydık.

Adem Akyüz'
30.11.2015, 14:45
Bugün Onur formdaysa ve biraz şansımız varsa 1 puan alır, feneri lider yapmamanın sevincini yaşarız. Fazlası olmaz bence..

Fatih Cengiz
30.11.2015, 14:49
Selam arkadaşlar, bir mini yorum ;

Ben de iho ve avanelerinden nefret eder haldeyim. Ben de takımın durumundan ümitsizim. Ama takıma bakınca da (gidenlere kaçanlara kaçırılanlara rağmen) iyi bir kadro görüyorum. Eğer bu maçı alırsak liderle puan farkımız 7 oluyor.
İyi bir yönetim iyi bir teknik ekiple halen daha çok iyi şeyler çıkabilir.

Henüz herşey bitmedi. Biz bitti demeden de bitmes-in.

Ama çok ümitlenmekte istemiyorum. Malum örneklerimiz çok. Takım bi hafta da futbolu öğrenmediyse pek şansımız yok gibi.
Ve fakat futbol da bu yüzden güzel. Bazen favoriler, bazen körü durumda olanlar kazanır.

Hayırlısı olsun. Şike olmasın da ne olursa olsun

wakitsiz

Ahmet T.
30.11.2015, 14:53
İlk defa bir maç öncesinde heyecanlanmıyorum. İlk defa maça yetişmek için dersi asmaya çalışmayacağım. İlk defa maça yetişeyim diye koşarak eve gitmeyeceğim. Bana bu duyguları da yaşattınız ya ne diyeyim. Allah'ınızdan bulun..

uemit
30.11.2015, 15:00
Şöyle bir puan tablosuna baktım da .. Yensen ne olacak? ..
Haftaya her kimle oynuyorsan yine rezil bir futbol yine sistemsizlik olacak..

baktim bence bu sene minumum 76 yla samp olunur diyorum ondan bizim sampion sansimiz yok

ozturk
30.11.2015, 15:10
puan almamız imkansız bu hafta..

Ömer Akdağ
30.11.2015, 15:18
Gençlerimiz de 4-0 geride suan feneve karsi....

edit: mac bitti..

yorumsuz6117
30.11.2015, 15:26
İki takım arasında son 10 maç galibiyetimiz yok..

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 19. Hafta Karşılaşması
30 Ocak 2011
Fenerbahçe (https://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
2 - 0
Trabzonspor (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
İstanbul (https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul)

[göster (https://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e-Trabzonspor_rekabeti#)]

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 16. Hafta Karşılaşması
18 Aralık 2011
Fenerbahçe (https://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
1 - 0
Trabzonspor (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 33. Hafta Karşılaşması
1 Nisan 2012
1 - 1
Trabzon (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon)

</tbody>

<tbody>

Süper Final 1. hafta
15 Nisan 2012
2 - 0

</tbody>

<tbody>

Süper Final 5. hafta
6 Mayıs 2012
1 - 3

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 5. Hafta Karşılaşması
24 Eylül 2012
0 - 0

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 22. Hafta Karşılaşması
17 Şubat 2013
0 - 3

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 7. Hafta Karşılaşması
6 Ekim 2013
0 - 0

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 24. Hafta Karşılaşması
10 Mart 2014
0 - 3
Hükmen

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 2. Hafta Karşılaşması
14 Eylül 2014
0 - 0

</tbody>

yorumsuz6117
30.11.2015, 15:28
Erkan oynarsa bittik..

Aydın Danış
30.11.2015, 15:28
Yenersek buralar şenlenir ama herkes uzak ihtimal görüyor bu durumu bende dahil beraberlik bile iyidir en azından 1 puanımız olur ama bir yanımda da heycanlı bir bekleyiş var...

theo
30.11.2015, 15:29
lig başlamadan önce bu takım ilk yarı 27 puan alır ikinci yarı da 45 puan alıp 72 puanla ligi tamamlar diyordum.

Bakalım 27yi yakalayabilecek miyiz?

Hakan
30.11.2015, 15:30
Onur'dan sonra o tahtaya ilk Marin yazılmalı arkadaş tartıştığımız şeye bak

yorumsuz6117
30.11.2015, 15:34
Son 12 maçta 2 gol atmışız şaka gibi bi istatistik.. fenere karşı bildiğin San Marino'dan farkımız yok..

Doğukan Uçan
30.11.2015, 15:40
gol atamayız büyük ihtimal yine 1-0 yada 0-0 diyorum ben

artvints
30.11.2015, 15:58
..................m'bia..okay
......yusuf.........ekici.......erkan
.....................marin.

chealse yapıyorsa biz de yaparız.bizim chealse'den neyimiz eksik?

B.AKDEMİR
30.11.2015, 16:15
Bu maçta doğal olarak umudumuz yok. Ancak kadromuzda ki bir kaç kaliteli ayak ve Onur faktörü ile neden olmasın diye de düşünmeden edemiyoruz. Bence de Onur, Marin, Ekici , Cardozo ,Mbia ve Okay gününde olurlarsa defans hattımızda Çanakkale geçilmezi oynarsa 0-1 maçı alma ihtimalimiz var. Ancak normal şartlarda Şb nin favori olduğu bir maç.

Aydın Danış
30.11.2015, 16:16
Sadi hoca bu maçı alırsa 1. devrenin sonuna kadar yerini garantiler hangi yönetim gelirse gelsin o açıdan bütün kozlarını ortaya koyacakdır..

emrhan61
30.11.2015, 16:16
Marinin oynamaması da ahmaklık olur. Mehmet de dahil en kreatif oyuncumuz. Kesinlikle oynamalı.

odyseuys
30.11.2015, 16:21
<iframe src="http://www.footyformation.com/team/embed/slug/o1K" width="490" height="650" seamless scrolling="no" border="0" frameborder="0">http://www.footyformation.com/team/view/slug/o1K</iframe>

yattarinho61
30.11.2015, 16:22
Selam arkadaşlar, bir mini yorum ;

Ben de iho ve avanelerinden nefret eder haldeyim. Ben de takımın durumundan ümitsizim. Ama takıma bakınca da (gidenlere kaçanlara kaçırılanlara rağmen) iyi bir kadro görüyorum. Eğer bu maçı alırsak liderle puan farkımız 7 oluyor.
İyi bir yönetim iyi bir teknik ekiple halen daha çok iyi şeyler çıkabilir.

Henüz herşey bitmedi. Biz bitti demeden de bitmes-in.

Ama çok ümitlenmekte istemiyorum. Malum örneklerimiz çok. Takım bi hafta da futbolu öğrenmediyse pek şansımız yok gibi.
Ve fakat futbol da bu yüzden güzel. Bazen favoriler, bazen körü durumda olanlar kazanır.

Hayırlısı olsun. Şike olmasın da ne olursa olsun

wakitsiz
Kazansak liderle puan farkı 9 , 7 degil.. ama sadece lideri bakilmamali 2. 3. de önemli sonucta onlarda puan kaybetmeli.. ancak söyle 10 maclik galibiyet serisi kurtarir takimi bunu yapacak kapasite yok. Hayal kurmayalim yani boşyere

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Fatih Cengiz
30.11.2015, 16:27
Teşekkür ederim düzeltme için, 10 puanın altında tutmakta önemli.

İyi bir hava yakalanır da iyi top oynamaya başlarsak! Bişeyler olabilir. Ümitlenmeyelim ama takımı da gömmeyelim istiyorum. Seviyorum ben bu takımı (Trabzonsporu)...

İnsan sevdiğine kötü düşünür mü.. Diyorum ama sonra yine bişeyler oluyor falan.... Neyse kafayı yicez bu uğurda sanırım.

wakitsiz

Trapezunt
30.11.2015, 16:30
İçimde bu maçı farklı kazanacağımızı söyleyen bir taraf var.

Aydın Danış
30.11.2015, 16:39
İçimde bu maçı farklı kazanacağımızı söyleyen bir taraf var.

Kazanalımda farkı kalsın, benimde içimde bir şeyler var ama hadi hayırlısı felaket bir heycan var anlam veremediğim...

karahanbakar
30.11.2015, 16:41
Feneri orta alanda durdururuz diyorum. 0-0