PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avea 1967 Hat

Murat'
23.11.2006, 16:47
Arkadaşlar avea böyle bir hat çıkarmış sınırlı sayıda olacakmış sanırım.....internetten diğer bilgileri bi türlü bulamadım trabzonsporun hattıyla ilgili bilgileri ancak...bugün bir gazatede bjk ile ilgili olan faturalı hattı alanlara forma hediye edildiğini öğrendim...eğer trabzonsporun hattındada böyleyse gerçekten de güzel

tamuğ yamtar
23.11.2006, 16:56
Dün Gs'nin maçından önce reklamını yaptılar.

Maç Gs'nin olduğu için sadece Onların adı geçti.

Bize özel çıkartıldı mı bilmiyorum?

Varsa öyle birşey alınabilir.

Murat'
23.11.2006, 17:01
çıkarrtılar aveanın sitesinde var ama onun olduğu sayfayı bi türlü açamadım

bir de siz bakınbakalım açabiliyormusunuz

www.avea.com.tr

Badaloğlu
23.11.2006, 17:05
Fener ve Galatasaray'ın Avea reklamlarını gördüm.Ama Beşiktaş ve Trabzonspor'un reklamlarını göremedim!...

Miraç Atalay Çiftçi
23.11.2006, 17:07
http://www.avea.com.tr/sta/futbol/ts/index.shtml
http://www.avea.com.tr/sta/futbol/ts/tarifeler.shtml

burada bilgiler mevcut arkadaşlar....

Murat'
23.11.2006, 17:09
sayfaları bi türlü açamadım ben yaaaaa...hat alana forma hediye edliyor mu bilgisi olan varsa yazsın

A.Hilal Çakıroğlu
23.11.2006, 17:13
sayfayı açamayanlar için

FATURALI HAT TARİFESİ

Trabzonspor’un ilk 11.000’i
Artık Trabzonsporluların faturalı bir hattı var: Avea1967!
11.000 çok özel numara, kalbi Trabzonspor ile çarpan taraftarları bekliyor!
Cebine kadar taraftar!

Trabzonsporluysan, artık Avea’da sana özel bir hat var! Futbolla yatıp futbolla kalkanlara, Trabzonspor için her şeyi veririm diyenlere: Avea1967. Peki, Avea1967 sana ne kazandıracak?

1967 ile başlayan ya da biten 11.000 çok özel numaradan biri senin olacak.
Nuri Albayrak’tan adına imzalanmış sertifikaya sahip olacaksın.
En güzel Trabzonspor formalarından birini kazanacaksın.
Arkadaşlarını Trabzonspor’a özel Ringalarla karşılayacaksın.
Avantajlı bir tarifeyle konuşurken Trabzonspor’a da destek olacaksın.
Ücretsiz bilgi mesajlarıyla Trabzonspor’u daha yakından takip edebileceksin*.
Sürpriz organizasyonlara ve aktivitelere katılma şansın olacak.
Ve artık sana özel bir müşteri hizmetleri numaran var: 444 0 967.Servisler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi www.avea.com.tr (http://www.avea.com.tr/)’den öğrenebilirsin.

Avea1967 tarifesi
Avea1967 tarifesinde aylık 49 YTL paket ücreti karşılığında yurtiçi 210 dakika ücretsiz her yöne görüşme süren var. Üstelik ücretsiz sürelerin bittikten sonra, diğer operatörün en yaygın şebeke içi görüşme ücreti olan 0,28 YTL’nin de altında bir fiyata, her yöne dakikası sadece 0,25 YTL’den görüşebiliyorsun.

Avea 1967 Faturalı Hattı TarifesindeDiğer OperatördeSabit Ücret-0,95 YTLPaket Fiyatı49 YTL-Ücretsiz Dakika210 dakika her yöne-Şebeke İçi0,25 YTL/dk0,28 YTL/dkSabit Hatlar0,25 YTL/dk0,28 YTL/dkDiğer Operatör0,25 YTL/dk0,60 YTL/dk
Fiyatlara KDV dahil, ÖTV hariçtir.

FATURASIZ HAT TARİFELERİ

Herkes susacak taraftar konuşacak!
Trabzonsporluların faturasız bir hattı var: Avea1967!
Artık Trabzonspor’u ne kadar gönülden desteklediğin cebinden anlaşılacak!
Cebine kadar taraftar!

Trabzonspor’un ana sponsoru Avea, Trabzonspor’un resmi faturasız hattını sunar: Avea1967! Sana özel fiyatlarla, ister diğer Trabzonsporlularla galibiyetini kutla, ister rakiplerinin mağlubiyetini. Üstelik ücretsiz bilgi mesajlarıyla Trabzonspor’u sürekli yakından takip et*.

Hattın belli, tarifen hangisi?

Avea1967 faturasız hattını alırken, Avea’nın birbirinden avantajlı tarifelerinden birini seçebilirsin.

Avea1967 Aramızda Tarifesi
Avea1967’li arkadaşlarınla çok uygun fiyata görüşmek, diğer numaraları ararken de kontörlerin bitmesin istiyorsan, Aramızda tam sana göre bir tarife! Aramızda ile bu tarifede olan herkesi, her ay 100 ya da üzerinde kontör yükleyerek, 10 dakikası 2 kontörden arayabiliyorsun. Üstelik 31 Aralık 2006’ya kadar çok özel bir kampanya ile tüm Avealıları 10 dakikası 2 kontöre arayabileceksin**.

Avea1967 HepsiBir Tarifesi
Herkesle tek fiyattan görüşmek istiyorsan HepsiBir tam sana göre! Her yönü, Türkiye’nin en avantajlı fiyatıyla, dakikası 4 kontörden arıyorsun. Avea, Turkcell, Telsim, ev, iş... Herkesi aramanın dakikası 4 kontör! Üstelik 2500 kontör de hediye***.

Haberdar Taraftar!
Avea1967’liysen, Trabzonspor’la ilgili her şeyden haberdarsın demektir. İçerikleri Trabzonspor Kulübü tarafından sağlanan bilgi paketine hattın aktive edildiği andan itibaren otomatik abone oluyorsun. Bilgi paketinde kulüpten haberler, maçlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve flaş gelişmeler her gün saat 08.00-00.30 saatleri arasında cep telefonuna iletilecektir.

Ücretsiz Trabzonspor Ringası
Avea1967’li olduktan sonra ücretsiz Ringalara sahip olacaksın. Seni arayanları istersen Trabzonspor’a özel Ringalarla karşılayacaksın.

Ayrıca sürpriz organizasyonlar ve aktivitelere de katılma şansın olacak. Servisler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi www.avea.com.tr (http://www.avea.com.tr/) web sayfasından öğrenebilirsin.

Avea 1967 HepsiBirAvea 1967 AramızdaDiğer OperatörGrup İçi 10 dakikası 2 kontör ** Şebeke İçi4 kontör10 dakikası 2 kontör **4 kontörSabit Hatlar4 kontör5 kontör4 kontörDiğer Operatör4 kontör5 kontör10 kontör
Tablodaki değerler dakika karşılıklarını göstermektedir.

TS FATURALI

*İçerikleri Trabzonspor Kulübü tarafından sağlanan bilgi paketine hat aktive edildiği andan itibaren ücretsiz abone olunacaktır.
Bilgi paketlerinde kulüpten haberler, flaş haberler ve maçlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler her gün saat 08.00-00.30 saatleri arasında SMS ile iletilecektir.
Avea1967 Faturalı Hattı tarifesi aboneleri, her ay KDV dahil ÖİV hariç, ödeyecekleri 49 YTL tutarında sabit bedel karşılığında 210 dakika Türkiye içi her yöne (özel servislere, ücretli hatlara doğru yapılan aramalar hariç) görüşme hakkına sahip olacaktır. Sabit bedel karşılığı kendilerine tanınan görüşme süresinin aşılması durumunda, aşan kısma ilişkin yurtiçi görüşmeleri her yöne tek fiyat olan 0,25 YTL üzerinden ücretlendirilecektir. Avea’nın piyasa koşulları uyarınca fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Sabit bedel karşılığı tanınan görüşme süresinin bir kısmının ya da tamamının ilgili ay içerisinde kullanılmaması durumunda kalan süreye ilişkin görüşme hakkı bir sonraki aya devretmeyecektir. Bu hattan ve tarifeden faydalanabilmek için bağlayıcılık sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. Hatta ilk kayıt ücreti 99 YTL’dir. Forma ve sertifika hat aktif olduktan sonra fatura adresine teslim edilecektir.

TS FATURASIZ

*Bilgi servisleri ilk 3 ay ücretsizdir. Üçüncü aydan itibaren aylık 100 ve üzeri kontör yüklenmesi durumunda ücretsiz olarak geçerli olacaktır.
**100 kontör yükleme koşulu yerine getirilmediğinde görüşmenin dakika fiyatı 2 kontördür. Sabit hat ve diğer GSM operatörlerini aramanın dakikası 5 kontördür. 31 Aralık’tan itibaren Avea1967 Aramızda tarifesindekilerle görüşmenin 10 dakikası 2 kontör olarak devam edecek ve diğer Avealıları aramanın dakika fiyatı 2 kontör olacaktır. Yeni hat alan abonelerden bu tarifeye ilk kayıtta, bir defaya mahsus 50 kontör kayıt ücreti alınacaktır.
***2500 hediye kontör aylık 250 kontör karşılığı 62,5 dakika olarak 10 ayda verilecektir. Bunun için abonelerin, her ay en az 250 kontör yüklemesi gerekmektedir. 100 veya 150 kontör yükleyen abonelere de aylık 100 kontör karşılığı 25 dakika hediye edilecektir. Hediye dakikalar şebeke içinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinecektir. Kontör karşılığı verilecek hediye dakikalar yükleme yapılan tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olacak ve aboneler kampanyadan 30 gün içinde en fazla 1 kere faydalanabileceklerdir.

Faturasız Hat tarife değişikliği sadece Avea1967 faturasız hatları arasında gerçekleştirilebilir, diğer Avea tarifelerine geçiş kapalıdır.
Faturalı Hat tarifesi ise tarife değişikliğine kapalı olup, iptal ve değişiklik taleplerinde bağlayıcılık sözleşmesinde belirtilen cezai şartlar uygulanır.

Lapina
23.11.2006, 17:14
Bizimde var .. Avea 4441500 den bilgi aldim sabah. 99 YTL civarinda bi paket aliyorsun. Aylik 49 YTL(Sabit Her Ay) ucret odeyip istedigin sebekeyi yurt ici yurt disi 210 dk ucretsiz ariyorsun. Paketin icinde Baskanin imzali sertifikasi ve forma vs gibi hediyeler var. Sadece 11000 kisinin yararlanabilecegi bir sey.

eys_61
23.11.2006, 17:19
öğretmen hatlarında çevirdikleri dalavereden sonra bir daha avea mı? aman Allah korusun

A.Hilal Çakıroğlu
23.11.2006, 17:23
öğretmen hatlarında çevirdikleri dalavereden sonra bir daha avea mı? aman Allah korusun
dalavere mi? kaçırdığımız birşey mi var?

Murat'
23.11.2006, 17:25
acaba faturasız hattın fiyatı kaç ytl

Remzi
23.11.2006, 17:27
bu tarifelerin kampanyası başladı mı?

eys_61
23.11.2006, 18:16
dalavere mi? kaçırdığımız birşey mi var?
Şöyle ki;avea kurumsal hatları adı altında piyasaya sunulan meb hatlarında daha önce sınırsız süre tarife içi bedava konuşma hakkı tanınıyordu.bunun için belli bir miktar sabit ücret ödüyorduk ve tarife dışı görüşmeler için de uygulanan tarife olağandan daha fazlaydı (vergiler vs).Yapılan sözleşme 10 yıllık olup iki taraf tarafından da şartların yerine getirilmesini öngörüyordu.Geçtiğimiz günlerde avea sözleşmenin bir köşesine sıkıştırdıkları "makul konuşma süresi" gibi komik bir bahaneyle sınırsız görüşmenin süresini ayda 17 saat olarak değiştirdi.Daha açıklayacı olması açısından günlük ücretsiz konuşma limiti 24 saatken yarım saate düşürüldü.
Yasal olarak uygunsuz hiçbirşey görünmemesine rağmen,avea abonelerini kandırmıştır.Olay muhtemelen yargıya taşınacak ve bu arada hat iptalleri de gündeme gelecek.

Her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutan avea Trabzonspor adına pazarlayacağı paket üzerinde de pekala oynamalar yapabilir,demek istediğim buydu.

Lapina
23.11.2006, 18:22
99 YTL verip bu hatti almaktansa Kulube uye olmak daha mantikli degil mi arkadaslar?

A.Hilal Çakıroğlu
23.11.2006, 18:27
Şöyle ki;avea kurumsal hatları adı altında piyasaya sunulan meb hatlarında daha önce sınırsız süre tarife içi bedava konuşma hakkı tanınıyordu.bunun için belli bir miktar sabit ücret ödüyorduk ve tarife dışı görüşmeler için de uygulanan tarife olağandan daha fazlaydı (vergiler vs).Yapılan sözleşme 10 yıllık olup iki taraf tarafından da şartların yerine getirilmesini öngörüyordu.Geçtiğimiz günlerde avea sözleşmenin bir köşesine sıkıştırdıkları "makul konuşma süresi" gibi komik bir bahaneyle sınırsız görüşmenin süresini ayda 17 saat olarak değiştirdi.Daha açıklayacı olması açısından günlük ücretsiz konuşma limiti 24 saatken yarım saate düşürüldü.
Yasal olarak uygunsuz hiçbirşey görünmemesine rağmen,avea abonelerini kandırmıştır.Olay muhtemelen yargıya taşınacak ve bu arada hat iptalleri de gündeme gelecek.

Her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutan avea Trabzonspor adına pazarlayacağı paket üzerinde de pekala oynamalar yapabilir,demek istediğim buydu.
Bilgi için teşekkr ederim. Böyle bir kısıtlama getirildiğinden haberim yoktu:( Biz de öğrt. hattı kullanıyoruz

sweetrose
23.11.2006, 19:51

Aynen öyle; Öğretmen hattı aldık; "Öğretmen" değilim ama ancak o hat kurtarıyordu sabah akşam konuşmayı... Ancak avea çok büyük bir kazık attı...:mad:

Abdallı61
23.11.2006, 19:59
reklamı kaydedebilirmisiniz? şey pardon kaydedebilirmisinuz

agahozlu
23.11.2006, 20:03
99 ytl verip bu hattı almak pek akıllı işi değil bir de avea olması işi daha da kötü yapıyor.

sweetrose
23.11.2006, 20:15
Avea sakat bu sıralar. Ne olduğu belli değil... Polis hattı, öğretmen hattı bu sıralar teyakkuzda..

hüseyin toraman
26.11.2006, 00:32
99 YTL verip bu hatti almaktansa Kulube uye olmak daha mantikli degil mi arkadaslar?

Bencede yanılmıyorsam 61.00 ytl verip kulübe üye olurum
99,00 ytl ile de bitmiyo aydada 49,00 ytl ödenecek
ben bu parayı avea ya vereceğime kulübe üyede olurum formamıda kendim alırım
teşekkürler avea ben almayayım

Mehmet Fırat
26.11.2006, 00:44
ya ben de heves etmiştim almaya ama bu fiyatları duyunca pek akıl karı gelmedi bana...

Tevfik Kılıç
26.11.2006, 01:18
sayfaları bi türlü açamadım ben yaaaaa...hat alana forma hediye edliyor mu bilgisi olan varsa yazsın

evet hat alana forma hediye ediliyor

Mustafa Önal
26.11.2006, 01:19
kaç gündür bakıyorum bir tv kanalında bile reklamları yok.yada ben rast gelmedim.reklamlarını bizim tezavratımızla kanallarda yayınlayamayan bir firmanın hattını almak ban biraz abes geldi

Burak
26.11.2006, 01:45
eskıden de wardı 1967 lı ... yenıden faalıyete gecırdıler

055 1967 xx 61 dı numaram ... kullanmayalı uzun zaman oldu kapanmıstır :D

Cafer KILIÇSOY
26.11.2006, 08:40

Hay ağzına sağlık Arkadaşım. Konuş daa

kutoz
26.11.2006, 10:51

Yukarıda ki çağrıya kulak verin arkadaşlar. Hemen hemen hepimizin bir hattı vardır. O parayla, kulübe üye olun sadece yılda birkez aidat ödeyin... Üstelik her ay vereceğiniz 49 YTL ile her ay farklı farklı forma alabilirsiniz...

Naim
26.11.2006, 11:14

Sonuna Kadar Destek Oluyorum Öztekine
99 öde sonra ayda 49 öde
ne gerek var herkesin hattı var bir de Üyelik Kartı olsun

Sim kart Almak Yerine Üyelik Kartı alın ;)

sweetrose
26.11.2006, 11:18
Erkan abi bu avea ile iş yapılmaz.. çok sakat firma..

kuzey
26.11.2006, 12:41
katılıyorum zaten benim 2 adet avea var bu adamları anlamıyom..
eneyi zannettiler....

pReN@_61
26.11.2006, 12:45
hayIrlı olsun...

Mehmet
26.11.2006, 16:49
Avea mı? Uzak durun?

Kadir Aydın
26.11.2006, 17:11

Eee millet bunu suistimal edip bebek ağlama telefonu olarak kullanırsa olacağı budur. 24 saat bi telefon açık bırakılır mı yahuuu? Kimse kimsenin babasının oğlu değil.

Lapina
26.11.2006, 17:20
Eee millet bunu suistimal edip bebek ağlama telefonu olarak kullanırsa olacağı budur. 24 saat bi telefon açık bırakılır mı yahuuu? Kimse kimsenin babasının oğlu değil.

Suistimal etmeyenler kayniyor arada.Ben kullandigim EGM hattindan gorusmeleri %90 is icin yapiyorum.Gunah degil mi ?

Kadir Aydın
26.11.2006, 17:40
Suistimal etmeyenler kayniyor arada.Ben kullandigim EGM hattindan gorusmeleri %90 is icin yapiyorum.Gunah degil mi ?

Kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef...

TAMTÜRK61
26.11.2006, 20:47
Avea mı? Uzak durun?

Sagol arkadaslar ben de ögretmenim ve Avea alacaktim. Bu kadar üc kagit varsa almam. Bilgilendirdiginiz ICIN tesekkürler!

Bartuğ13
26.11.2006, 21:11
ben bişey anlamadım bu adamlar bizim hayrımıza bişey yapmaz.bu yaptıkları iyi mi kötü mü

sarman61
02.12.2006, 13:44
Aynen öyle; Öğretmen hattı aldık; "Öğretmen" değilim ama ancak o hat kurtarıyordu sabah akşam konuşmayı... Ancak avea çok büyük bir kazık attı...:mad:

Neyine kasık attı yahu zaten beleş konuşuyorsunuz. Sizlerden alamadığı parayı bizlerden çıkarıyor. Yahu bu ne beleşciliktir. Benim aldığım maaş öğretmen maaşından daha az olmasına rağmen faturamı kendim ödüyorum kuruşu kuruşuna. Ben çok gördüm öğretmen hattı ile sevgililerin biribrleri ile konuşmalarını çok su istimal edildi bu özellik kimse kusura bakmasın ama avea sonuna kadar haklı.

töre61
02.12.2006, 13:48
bu avea bana cok büyük kazık attı 500 milyon civarında

Burçak
02.12.2006, 14:10
fiyat bakımından pek bi cazip tarafı yok yani. en iyisi klübe üye olmak bencede

Murat'
02.12.2006, 14:11
kulube üyeliği inşallah bursumu almaya başlayınca halledicemmm..

macka61
02.12.2006, 15:03
faturasız mı 99 ytl

tekhece
02.12.2006, 15:07
Fener ve Galatasaray'ın Avea reklamlarını gördüm.Ama Beşiktaş ve Trabzonspor'un reklamlarını göremedim!...

Trabzonspor un reklamını da yapmışlar.. senin gibi ben de tv de seyretmedim ama internet sayfalarında yayınlıyorlar..:mad:

fanatik_zuzu
02.12.2006, 16:09
bu hat işi boş bence.aveanın zaten doğru dürüst çektiği yok.bende almıştım attım sonra:Dbide sanırım 99 ytl imiş biri klübe üye olmak daha mantıklı yazmış..bencede sonuna kadar katılıyorum;)

Yasin Tokgöz
05.12.2006, 17:27
acaba faturasız kontörlü kac para avea hat faturalı da ayda 49 ytl kontörlüde kac para bilen var mı

sheva
05.12.2006, 17:49
Neyine kasık attı yahu zaten beleş konuşuyorsunuz. Sizlerden alamadığı parayı bizlerden çıkarıyor. Yahu bu ne beleşciliktir. Benim aldığım maaş öğretmen maaşından daha az olmasına rağmen faturamı kendim ödüyorum kuruşu kuruşuna. Ben çok gördüm öğretmen hattı ile sevgililerin biribrleri ile konuşmalarını çok su istimal edildi bu özellik kimse kusura bakmasın ama avea sonuna kadar haklı.

sorun insanların bu bedava konuşma işini abartması değil,başlarda sözleşmede herhangi bir kısıtlama olmamasına rağmen sonradan avea'nın bir cinlikle konuşma süresine sınır getirmesi bence. ben sözleşmeyi sınırsız konuşma imkanı verdiği için imzaladım belki. baştan belli bir miktar kısıtlaması getirseydi böylece de suistimallerin önüne geçseydi kimsenin bir itirazı olmazdı. ama her zaman avea bir yolunu bulup insanları kandırmıştır bence. mobil öğrencide de oldu aynısı. önceleri tüm avealıları arayabiliyorken dakikası 2 kontöre sonra yok sadece mobil öğrencileri arayabilirsiniz dedi. bütün operatörlere msj çekebiliyorken sadece mobillere çekebilirsiniz dedi. valla 2 tane avea hattım var biri kurumsal biri mobil. ben kendimi ikisinde de kandırılmış hissediyorum.,
bu yüzden avea hat alıp aveayı zengin etmektense kulübe üye olmak ya da lisansluı ürün kullanmak daha mantıklı geliyor.

Onurhan
05.12.2006, 21:42

abi bende ne şanssa hep trabzon sporum gördüm tek bize mi çıktı zannetmiştim helal olsun falan diyordum ..

Yasin Tokgöz
06.12.2006, 17:35
ne kadar acaba faturasız ts hattı

Şentürk
06.12.2006, 17:43
Trabzonsporun reklemına 3-4 kez rastladım,güzel olmuş.

Mustafa Mahmutoğlu
06.12.2006, 19:44
avea güzel işler yapıor..duyduuma göre mesela:0505-875-1967
oluormuş
son 4 rakam 1967 oluormuş

keramiya
11.12.2006, 03:48

o zaman bu battığımın resmidir..böyle adilik olmaz..

t-juba-n
11.12.2006, 07:14

Egemen
11.12.2006, 07:52
avea 1967 hat ??? almam kusura bakmasın kimse..

pReN@_61
11.12.2006, 10:42
hayırlı olsun...

Hüseyin Çümen
17.12.2006, 17:21
oha ben kampanyanın böle olduunu bilmiodum aman kalsın

macka61
17.12.2006, 18:19
arkadaşlar faturasız hat 15ytl imiş faturalılar 99 ytk imiş

t-juba-n
20.12.2006, 16:40
güzel o zaman 15 lira bişi deil

hamucera
01.01.2007, 13:18
arkadaşlar avea yamuk bi firma kabul ederim. meb hatlarına kısıtlama getirmişler ama birçok kişiye sms atmamışlar kafalarına göre bazılarına atmışlar o kadar.
müşteri hizmetlerini arayınca sordum evet dediler. geçenlerde tekrar aradım konuyu sordum şu anlık öle bişi yok dediler. bi ara gündeme gelmiş ama daha sonra konuşma süreleri kısalınca vazgeçtiklerini sölediler. bana bu şekilde söylenmediğini ve kısıtlamanın olduğunu söylediklerini söyledim. yok yanlış demişlerdir dediler.
yalnız avea öle bi firma ki dayı oğlunun 2 tane hattı vardı hatları kapatın dedi teefon ile fax ta çekmişti. ama aldığı cevap bizde kayıtlı öle numara yok. bunu dediklerinde de kuzen faturadan numaraları okuyordu. söyleyince bizde kayıtlı öle bi numara yok başka bi isteğiniz varmı dediler sonra da telefoınu kapattılar. arkasından yine fatura gönderdiler. yani sistemleri berbat. ne zaman ne yapacakları belli olmuyo. verecekleri ayrıcalıkta zaten başka taraftan çıkar mutlaka.

A.Alper
01.01.2007, 14:51
hüleannn iş para kazanmaya gelince ts y, her şeye dahil ediyolar olaya bak almam yaw!!!

Jade
03.01.2007, 12:10
faturasız hat 20 ytl.. ayrıca bu hat sahipleri aralarında 10 dk.sı 2 kontörden konuşabilecekmiş..

alternatif seçenek te herkesle 2dk. (diğer operatörler ve sabit hat dahil) 4 kontörden.. birisi aldı da oradan biliyorum, alırken böyle demişler..

oflu_cilgin
03.01.2007, 12:38
sayın arkdaşlar bunun fiyatını bilen var mı siteye yenı kayıt oldum da haberım yoq

faturasız hatlar için

oflu_cilgin
03.01.2007, 12:39
saolasın 1461@61 kusura baqma görememişim

taner1967
03.01.2007, 12:43
FATURALI HAT TARİFESİ

Trabzonspor’un ilk 11.000’i
Artık Trabzonsporluların faturalı bir hattı var: Avea1967!
11.000 çok özel numara, kalbi Trabzonspor ile çarpan taraftarları bekliyor!
Cebine kadar taraftar!

Trabzonsporluysan, artık Avea’da sana özel bir hat var! Futbolla yatıp futbolla kalkanlara, Trabzonspor için her şeyi veririm diyenlere: Avea1967. Peki, Avea1967 sana ne kazandıracak?

1967 ile başlayan ya da biten 11.000 çok özel numaradan biri senin olacak.
Nuri Albayrak’tan adına imzalanmış sertifikaya sahip olacaksın.
En güzel Trabzonspor formalarından birini kazanacaksın.
Arkadaşlarını Trabzonspor’a özel Ringalarla karşılayacaksın.
Avantajlı bir tarifeyle konuşurken Trabzonspor’a da destek olacaksın.
Ücretsiz bilgi mesajlarıyla Trabzonspor’u daha yakından takip edebileceksin*.
Sürpriz organizasyonlara ve aktivitelere katılma şansın olacak.
Ve artık sana özel bir müşteri hizmetleri numaran var: 444 0 967.

taner1967
03.01.2007, 12:44
Avea1967 tarifesi
Avea1967 tarifesinde aylık 49 YTL paket ücreti karşılığında yurtiçi 210 dakika ücretsiz her yöne görüşme süren var. Üstelik ücretsiz sürelerin bittikten sonra, diğer operatörün en yaygın şebeke içi görüşme ücreti olan 0,28 YTL’nin de altında bir fiyata, her yöne dakikası sadece 0,25 YTL’den görüşebiliyorsun.

taner1967
03.01.2007, 12:45
Avea 1967 Faturalı Hattı Tarifesinde Diğer Operatörde
Sabit Ücret - 0,95 YTL
Paket Fiyatı 49 YTL -
Ücretsiz Dakika 210 dakika her yöne -
Şebeke İçi 0,25 YTL/dk 0,28 YTL/dk
Sabit Hatlar 0,25 YTL/dk 0,28 YTL/dk
Diğer Operatör 0,25 YTL/dk 0,60 YTL/dk
SMS 0,15 YTL/SMS 0,15 YTL/SMS

hayat61
03.01.2007, 13:12
Faturasız taraftar hattını 10 YTL satan ana bayiler var.Açık hat olduğu için ucuzdur dedim.Günahlarını almışım.Hattı alır almaz tel. taktık hat açılmamıştı(Kimliğin üzerini çizerek verdi).Ertesi gün açmışlar.
Kısaca herkes tutturabildiği fiyata faturasız hatları satıyor.

Size tavsiyem kimlik fotokobilerinizi kullanırken üzerini çizin ve ne için kullanacaksanız yazın.
Tüm operatölerde açık hat var.Anabayiler açık hat yapmak zorunda bırakılıyor.Bunun için bayiye gelen kimlikler kullanılıyor.Alt bayi devir için evrakları yollamazsa kimin üzerine hat açılmışsa açık hat o kişinin üzerine kalıyor.Bayiler çizik kimlikleri kullanmıyor.
Ayrıca çöpe atılan,başka yerlerde kullanılan yırtılmamış,çizilmemiş kimlik ve faturalar kullanılarak faturalı hat açtıran dolandırıcılar var.O yüzden kimlik fotokopilerini ve özellikle faturalarınızı dikkatli saklayın.FAturaları çalıp sahte kimlik yapıp faturalı hat alan sahtekarlar var.Ve sahte kimlikler soğuk damgasına kadar orjinal.Faturalarınızı atarken yırtın ve faturaları kapıda bırakmayın.
Konuyla alakasız olduğunu biliyorum ama uyarmak istedim.Dikkatli olmakta yarar var.Önemsemediği için canı yananları gördüm.Sizinde başınıza gelmesini istemem.Allah kötü niyetli kişilerle karşılaştımasın.

Şuayip Aydın
03.01.2007, 13:49
bu tarifelerin kampanyası başladı mı?
remzi gerilerde kalma kardesim ben bayramdan sonra hattımı alıyom aga ya sen ne zamn alıyon bakam

Miraç Atalay Çiftçi
03.01.2007, 14:02
faturasız hatlarında sonu 1967 mi ?

hayat61
03.01.2007, 14:07
faturasız hatlarında sonu 1967 mi ?

Hayır.1967 uygulaması sadece faturalı hatlar için geçerliymiş.Forma,sertifika ve 1967 uygulaması nedeniyle faturalı hatların fiyatı 99 YTL

Hüseyin Çümen
20.01.2007, 04:59
Trabzonspor un reklamını da yapmışlar.. senin gibi ben de tv de seyretmedim ama internet sayfalarında yayınlıyorlar..:mad:

nekadar güzel olmuş bu reklam çok beendim :tsbayrak:

Lapina
10.04.2007, 12:09
Avea'ya teşekkür ediyoruz efendim. 10 Nisan olması münasebetiyle hem kutlama mesajı yolladı hemde bugüne nazır 100 Adet SMS hediye. Eyvallah Avea.

Cem Balcı
30.10.2007, 23:03
ya bitürlü alamadım yaaa...

TSunami.61
01.02.2009, 12:18
99 ytl verip hat alacağıma 45lik 2 forma alırım klübe daha fazla fayda sağlarım..