PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TS - Fight Club !

Ali YİĞİT
18.11.2015, 14:52
Medjani,Özer,Erkan,Onur,Ekici,Cavanda,Marin,Aykut şuana dek aklıma gelen isimler.

Parası ödenmediği için disiplin cezası verilemeyen futbolcular bunu aleyhimize koz olarak kullanıyorlar.

Yok mu bunun bir çaresi yol geçen hanı olduk iyice

Ozan Yılmaz
18.11.2015, 16:12
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12249695_420217518189107_4044628720747138573_n.jpg ?oh=81953d1cc62c5a7313c889a117a58d7a&oe=56BAE54C

jairzinho
18.11.2015, 16:14
marin: this is the fight club :)

Kemal Öztel
18.11.2015, 16:17
Hakikaten Aykut ne yapmış öyle ya..
Ah be Aykut ahh..

jairzinho
18.11.2015, 16:19
gençlerden bir stoperi helikopterle getirirsen olacağı budur

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 16:23
Aykut 2014 yılında da Trabzon'da bir doktora saldırmıştı.

Marco Marin giderse üzülürüm.

HURMA, yabancı oyunculara gitmeyin diye yalvarırken, İHO seçimde yanıma kimleri alsamın derdindeymiş.

Bu İHO tam sopalık adam, acayip öfkeliyim bu adama, defoL git artık yalancı düzenbaz, kulüp ne hale geldi utanmıyor musun, vicdansız

Travelair
18.11.2015, 16:27
Hieee o da ona çaksaydi bi tane ne büyutiysinuz?

Fatih Öztürk
18.11.2015, 16:35
90'lı yılların başında Street Fighter adında bir dövüş oyunu çıkmıştı,okuldan çıkınca soluğu atari salonunda alırdım,Boksör Balrog'u seçerdim iki yumrukta sererdim Ken'i yere :D

bordo61
18.11.2015, 16:38
Böyle birşey olamaz olamaz yani kulübe bak geldiğimiz hallere bak adam kavgada böyle ümüğüne sarılmaz.

Anında kovulmlı ama kime diyoruz ki , kim kovacak yönetim bile yok

F. Yıldırım
18.11.2015, 16:43
RE - ZA - LET

Kulüp dingonun ahırına dönmüş.

Tolga Okumuş
18.11.2015, 16:44
Yazık ki ne yazık.Trabzonsporun geldiği bu noktada kimin emeği varsa Allah hepsini bildiği gibi yapsın.Benim hakkım varsa bunlara helal değildir.Şuraya bak sen Bremen'de Chelsea'da top oyna, şampiyonluklar kazan,avrupa kupaları kazan ondan sonra burada antremanda çakma kabadayılardan biri seni paralasın.Çakma kabadayıya sorun bakalım Kadıköy'de Egemen bunu şamarlarken artisliği neresine kaçmıştı?

ccd6167
18.11.2015, 16:44
Ee cahillik kötü bişi sonuçta . Zamnında bu takımda hatta bu şehirde bu kadar sakko kafalar yoktu şimdi takımda var. Allahin cahil köpeği diyorum isterseniz ceza verin. Bu adam yabancı bu kulupte taa Almanyadan gelmiş aykut sığırıda almanca bilir o çocuga yardımcı olması lazımken sığır sığır öküz öküz hareketler.

Allah akıl fikir versin . Hocaefendiye gitsinde feyz alsın misafire nasıl davranılır diye. Birisi big gün gelir sıkar ayağına ben naptım der o zaman . Şerefsiz köpek.

Fatih Öztürk
18.11.2015, 16:51
Yazık ki ne yazık.Trabzonsporun geldiği bu noktada kimin emeği varsa Allah hepsini bildiği gibi yapsın.Benim hakkım varsa bunlara helal değildir.Şuraya bak sen Bremen'de Chelsea'da top oyna, şampiyonluklar kazan,avrupa kupaları kazan ondan sonra burada antremanda çakma kabadayılardan biri seni paralasın.Çakma kabadayıya sorun bakalım Kadıköy'de Egemen bunu şamarlarken artisliği neresine kaçmıştı?

Egemen'i şamarlasaydı o zamanda kalkıp takımını yaktın hain Aykut dermiydin?
Ben derdim.

DeAgLeMaNyAq
18.11.2015, 16:54
https://pbs.twimg.com/media/CUGiNvEUYAAEpHs.jpg

Süleyman Hurma devreye girmiş burası kreş değil barışın çabuk...

gabriel omar
18.11.2015, 16:54
Ben derdim.

O kadar delikanlıysa orda da hesap etmeden Egemene dalardı.Burda Marine dalıyorsa gözüne kestirdiği için başka bir sebepten değil.

Tzameti
18.11.2015, 16:56
üzüldük evet ama asla şaşırmadık. Başkanı ne ki kendisi ne olsun.

Marin'e üzüldüm, göze biraz hitap eder top oynayan bir tek o vardı onu da kaybettik.

Kahroluyorum artık, ciddi anlamda kahroluyorum. İnşallah UHU yeniden başkan seçilir de kulüp batar ve bizde kendimize geliriz. Aksi halde taraftarlar olarak kanser olma vaktimiz yakındır.

Tolga Okumuş
18.11.2015, 16:58
...edit

Fatih Öztürk
18.11.2015, 16:58
O kadar delikanlıysa orda da hesap etmeden Egemene dalardı.Burda Marine dalıyorsa gözüne kestirdiği için başka bir sebepten değil.

Kardeş oyunu kuralına göre oynayacaksın.Egemen'e dalsaydı belki 10 maç ceza alacaktı yazık değilmi hem kulübe hemde kendisine.Aykut ile Marin'in hangi sebepten kavga ettiğini bilmiyoruz,ben Aykut'un kötü niyetli olduğuna inanmıyorum,barışacaklardır.

Fatih Öztürk
18.11.2015, 17:00
Şöyle derdim,açıklayayım.
Eğer ilk önce bu vursaydı derdim.
Ama tokatı yedikten sonra altta kalıyorsan bu artistvari tavırlar havada kalır.

Kardeş futbol sahası artistlik arenası değil.şimdi resimde düştü barışmışlar,olması gereken budur.

Tolga Okumuş
18.11.2015, 17:00
Ben derdim.

Şöyle derdim,açıklayayım.
Eğer ilk önce bu vursaydı derdim.
Ama tokatı yedikten sonra altta kalıyorsan bu artistvari tavırlar havada kalır.

Tolga Okumuş
18.11.2015, 17:05
Kardeş futbol sahası artistlik arenası değil.şimdi resimde düştü barışmışlar,olması gereken budur.

Eyvallah..
Ama benim bakış açım farklı.
Barıştırma konusu da dahil.

gabriel omar
18.11.2015, 17:05
Kardeş oyunu kuralına göre oynayacaksın.Egemen'e dalsaydı belki 10 maç ceza alacaktı yazık değilmi hem kulübe hemde kendisine.Aykut ile Marin'in hangi sebepten kavga ettiğini bilmiyoruz,ben Aykut'un kötü niyetli olduğuna inanmıyorum,barışacaklardır.

Valla ben artık iyi niyete falan inanmıyorum abi.Bir tane baş varken oldu bin tane baş artık herkes kendi kafasında takılıyor.

Fatih Öztürk
18.11.2015, 17:06
Eyvallah..
Ama benim bakış açım farklı.
Barıştırma konusu da dahil.

Saygı duyarım.

Fatih Öztürk
18.11.2015, 17:07
Valla ben artık iyi niyete falan inanmıyorum abi.Bir tane baş varken oldu bin tane baş artık herkes kendi kafasında takılıyor.

Tabi o konuda haklısın kardeşim,umarım önümüzdeki kongre güzel günlere başlangıç noktamız olur.

signal
18.11.2015, 17:13
Kavga yapmayan oyuncu kalmadı herhalde.

piskopatrizeli
18.11.2015, 17:15
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/11/18/trabzonspor_6536.jpg

sarman61
18.11.2015, 17:24
Yalnız millet te izliyor bon bon bakıyor ayırsanıza kardeşim.

artvints
18.11.2015, 17:28
Yalnız millet te izliyor bon bon bakıyor ayırsanıza kardeşim.

ne olduğunu anlamamışlardır, normalde de öyle giriyor rakibe.

Aydın Danış
18.11.2015, 17:31
ne olduğunu anlamamışlardır, normalde de öyle giriyor rakibe.
Hiç gülceğim yokdu :D

Berke6198
18.11.2015, 17:45
Adamın boğazını sıksın, sonra barıştıralım ?

Burası ahır mı ? Koskoca TRABZONSPOR! Herkes yaptığı işin bedelini ödeyecek!

reisoğlu61
18.11.2015, 17:48
konuyu bilmiysaniz bosuna yazi yazmayin sacma sapan. dengeyi saglamaya calisin biraz. herkes aykuta yüklenmis. bu olayin niye buraya geldigini arastirmadan tek tarafli elestiri yanlis.
erkan mehmeti tokatladiginda bukadar kalkmadiydiniz ayaga, ama suanda takimda en cok mücadele eden aykut öz evlat oldugu icin hemen elestiriliyor tabiki

Mustafa'
18.11.2015, 18:20
Evine ekmek getirmeye çalışan asgari ücretliler olarak toplandık milyonlar alan adamları mutlu etmenin yollarını arıyoruz...

smart
18.11.2015, 20:46
konuyu bilmiysaniz bosuna yazi yazmayin sacma sapan. dengeyi saglamaya calisin biraz. herkes aykuta yüklenmis. bu olayin niye buraya geldigini arastirmadan tek tarafli elestiri yanlis.
erkan mehmeti tokatladiginda bukadar kalkmadiydiniz ayaga, ama suanda takimda en cok mücadele eden aykut öz evlat oldugu icin hemen elestiriliyor tabiki
Erkan mehmrt olayinin fotoğrafi yok olsa daha cok ayaga kalkardik ve soğuduğunda öğrendigimiz bir olay bu 1 ikinicisi ise bizim basimiza ne geldiyse öz evlat denilen yeteneksizlerden geldi

sasone
18.11.2015, 21:36

Kızlar Marin'i daha çekici buluyorsa bu Marin'in suçu mu ya?

Manu61
18.11.2015, 21:42
90'lı yılların başında Street Fighter adında bir dövüş oyunu çıkmıştı,okuldan çıkınca soluğu atari salonunda alırdım,Boksör Balrog'u seçerdim iki yumrukta sererdim Ken'i yere :D

Guile uzmanıydım :) KOF serisi ve Street Fighter'da bileğimi büken pek çıkmazdı.

Fatih Öztürk
18.11.2015, 22:13
Guile uzmanıydım :) KOF serisi ve Street Fighter'da bileğimi büken pek çıkmazdı.

Harbi sinir oluyordum Amerikan askeri Guile'ye :)
Havadan yanaştığın zaman aparkatının tadına illa baktırırdı :D

Kasım Hilal
18.11.2015, 22:23
Keşke Erkan ve Mehmet için de Marin ve Aykut'u barıştırırkenki kadar hızlı olsaydı...

İleli
18.11.2015, 22:26
Kaç oldu be kaç oldu sonra Trabzonspor niye kazanamıyor şu rezilliklere bir bakın utanç verici soğuttunuz ulan takımdan..

oflubektas
18.11.2015, 22:44

Az buçuk Ken oynayabilen adam iki aduket (horeyuken) ve 1 dep dep ile (seri döner tekme) en iyi Balrog oyuncusunu haşamat eder. Hatırladığım kadarıyla Ken, Ryu, Honda, Zangiev, Dhalsım, Chun Li ve Blanca ile oyun bitirmiş adamım. Oyun sonunda Ken kızı M.Bison'dan kurtarır, Dhalsım şampiyonluğu torunlara gösterir, Ryu yalnız yürürken alttan yazılar akar, Blanca denen yaratık Amerikalı bir bayanın uçak kazasında kaybolan oğlu John çıkar, Chun Li babasını kurtarır, Honda arkadaki talebelerine artistik yapardı. Ancak en iyi bölüm sonu Sovyetler'in son büyük dövüşçüsü Zangief'indi. Onunla havada 2,5 dönüşü ve perfect çekerek oyunu bitirmenin tadı başkadır. Sonra helikopterden son Sovyet Lideri Gorbaçov bizzat iner, Zangief'le birlikte kafkas dansı (Lezginka) oynardı. Guile'in uçarak ters tekmesi çok canlar yaksa da oyunda en iyi adam Ken'dir. Hareket repertuarı Ryu ile aynıdır ama ondan çok az (0,0001 milisaniye kadar) daha hızlıdır. Yalnız en rahat geçtiğim zamanlarda bile Taylandlı insan azmanı Sagat'tan tırsardım.

SF 2,5 uğruna nice jetonlar kaybeden, teller sokup oyuna devam eden, para bitince acemilere yanaşıp "geçiim mi abi" diyen bir nesiliz. Biiz, öyle bir nesildik ki... :)

Fatih Öztürk
18.11.2015, 22:54
Az buçuk Ken oynayabilen adam iki aduket (horeyuken) ve 1 dep dep ile (seri döner tekme) en iyi Balrog oyuncusunu haşamat eder. Hatırladığım kadarıyla Ken, Ryu, Honda, Zangiev, Dhalsım, Chun Li ve Blanca ile oyun bitirmiş adamım. Oyun sonunda Ken kızı M.Bison'dan kurtarır, Dhalsım şampiyonluğu torunlara gösterir, Ryu yalnız yürürken alttan yazılar akar, Blanca denen yaratık Amerikalı bir bayanın uçak kazasında kaybolan oğlu John çıkar, Chun Li babasını kurtarır, Honda arkadaki talebelerine artistik yapardı. Ancak en iyi bölüm sonu Sovyetler'in son büyük dövüşçüsü Zangief'indi. Onunla havada 2,5 dönüşü ve perfect çekerek oyunu bitirmenin tadı başkadır. Sonra helikopterden son Sovyet Lideri Gorbaçov bizzat iner, Zangief'le birlikte kafkas dansı (Lezginka) oynardı. Guile'in uçarak ters tekmesi çok canlar yaksa da oyunda en iyi adam Ken'dir. Hareket repertuarı Ryu ile aynıdır ama ondan çok az (0,0001 milisaniye kadar) daha hızlıdır. Yalnız en rahat geçtiğim zamanlarda bile Taylandlı insan azmanı Sagat'tan tırsardım.

SF 2,5 uğruna nice jetonlar kaybeden, teller sokup oyuna devam eden, para bitince acemilere yanaşıp "geçiim mi abi" diyen bir nesiliz. Biiz, öyle bir nesildik ki... :)

Of of of bitirdin olayı hemşerim,âdeta kitabı yeniden yazıldı oyunun :)

Burçak
18.11.2015, 22:56
maç kazanırsın kaybedersin falan ama şu son yıllarda yaşanan rezaletlerin savunulacak yanı yok.
şu halde bile iho diyenler var ne yazık ki..
Trabzonsporun içi boşaltılıyor resmen. Sıradan bir takım bile değiliz şu görüntüde.

İ. C. Ertem
18.11.2015, 23:06
Arkadaşlar son 17 gün sabır...

zafercalikoglu
19.11.2015, 10:34
bu takımın hepsini göndermek lazım,sadi hoca çık gençler karşısına altyaıdan 3-4 öğrencinle ,de göreyim senin baba yiğitliğini

TSercaN
19.11.2015, 13:51
Adamin vukati 1 degil 2 degil ama oz evlat diye elestiiliyor diye elestiri yapiyor arkadas. Hadi hic vukati olmasa hemen inanacagim Aykut un masum olduguna.
Adamin mac ta yuruyusu artist gibi zaten, antremanda kendini iyice kabadayi zannediyordur.

Kendisi Trabzonsporun futbolcu olmamalidir artik. Buna bir tek Aykut degil bir kac kisi daha eklenebilir.

Onur Akyüz
19.11.2015, 13:54
Evet bugünün maç programı nedir?

Kimle kim dövüşüyor?

Şöyle bir orta sıklet ünvan maçı fena olmazdı?

Misal: Cavanda-Deniz olabilir.

DarkBlooD
19.11.2015, 14:29
Evet bugünün maç programı nedir?

Kimle kim dövüşüyor?

Şöyle bir orta sıklet ünvan maçı fena olmazdı?

Misal: Cavanda-Deniz olabilir.
Erkan - Aykut maçı bekliyorum , kimsede ayirmasin , kemik sesi gelesiye durmak yok ☺

Onur Akyüz
19.11.2015, 14:40
Erkan - Aykut maçı bekliyorum , kimsede ayirmasin , kemik sesi gelesiye durmak yok ☺

Aşırı kıllı bir maç olur.

Sakal vs At kuyruk.