PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 12.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Sibel
07.11.2015, 18:21
Uzun bir ara var.
Tabii ki yatın dinlenin. Yiyin için. Oh missler gibi çıkın maça. Seyirci de yok.

DeAgLeMaNyAq
07.11.2015, 18:28
Milli aralar takıma iyi geliyor mu bilmem ama biz taraftarlara iyi geldiği kesin. Eskiden maçları iple çekerken artık maç günü gelmesin diyoruz. Başakşehir maçıyla birlikte galibiyet serileri yakalamadığımız takdirde orta sıralarda gezeceğimiz kesinleşti gibi. Gençlerbirliği ile lige tutunma adına 6 puanlık maç...

katre-i.matem
07.11.2015, 22:02
Sahada ici bos 11 bordo mavi formanin basi kopmus tavuk misali saga sola kosacagi onemsiz bir mac.

bach72
07.11.2015, 22:45
Kümede kalma potasından uzaklaşma adına önemli bir maç.yenilir iyice dibe demir atarız.

Fatih Öztürk
07.11.2015, 22:48
Şota istifa etsin,Özer kadroya alınmasın,Medjani onbirde başlasın,kadroyu malzemeci kursun rahatlıkla galip geliriz.diğer türlü maçı kazanacağımıza dair zerre inancım yok.

Adem Akyüz'
07.11.2015, 23:12
Gençlerbirliği'nin deplasman galibiyeti yokmuş sanırım.
Ne kadar da ideal bir rakip değil mi?

U.Sadıkoğlu
07.11.2015, 23:30
Şota'nın son maçı olur...

Sadece Şota'nın değil belki birilerininde son maçı olabilir...

Yani yeni yeşil yeşil kırışılan tazminatlar olur..

Cavalcanti
07.11.2015, 23:37
86-0 yener Gençler.

Mert'
08.11.2015, 00:22
Mehmet Özdilek takımı iyi hazırlar bu maça yeniliriz.

Hürgün Aygün
08.11.2015, 00:23
Şota ile çıkacağımız son maç olur umarım.

batugol
08.11.2015, 00:26
eskiden forma oynar derdik
o da oynamiyor artik sıkıldı

Nazim Can
08.11.2015, 01:03
Genclerbirligi maclari normalde de biraz ters gelir, ayrica deplasmanda da galibiyetleri olmayisini da üstüne eklersek, 1-2 veya 2-3 yeniliriz diyorum ama iho Denizliyle anlasmadan ki Denizli de iho ile calisacak kadar bunamadiysa, yenilsek de Shota istifa etmez diyorum.

Sefaenes
08.11.2015, 01:22
yine istirap dolu 90 dakika olur belki galip geliriz ama futbol seyredemeyiz

OnurKul
08.11.2015, 01:31
Puan tablosuna bakamıyorum, ne diyelim artık! Ne maç yorumlayacak halimiz ne de sabrımız kaldı.

DarkBlooD
08.11.2015, 01:53
Kongreye kadar nasıl geçerse geçsin , hatta ne kadar az maç yaparsak o kadar iyi , İlla da maç yapacaksak 4-6-0 la oynayalım , ne kadar az puan kaybedersek o kadar iyi , hatta mumkunse Onurla defansın arasına esteban da oynasin , Şota veya takımı kim kuruyorsa bunu okuyorsaniz sizden büyük bir bilgelik istemiyoruz bunu yapın , bunu yapacak kabiliyetinizde vardır herhalde.

emrhan61
08.11.2015, 09:35
Douglas . Erkan . Özer kesinlikle kesilmeli.

Sibel
08.11.2015, 09:37
Şota istifa etsin,Özer kadroya alınmasın,Medjani onbirde başlasın,kadroyu malzemeci kursun rahatlıkla galip geliriz.diğer türlü maçı kazanacağımıza dair zerre inancım yok.

Ben hep kritik maç başlıklarını açmış ve alnımın akıyla çıkmışımdır.
O yüzden bana güvenin diyeceğim ama onları hep inanarak dua ederek açmıştım. Bunda öyle bir şey yapmadım.
Bunu niye açtım ben de bilmiyorum :D
Belki gene de etki eder:)

Doğan Keskin
08.11.2015, 09:39
Trabzonspor 2'de 2 yapacak,Şota FB yi kadıköyde devirip takıma öz güveni getirecek sezon sonuna kadar kalır FB galibiyetiyle işte size senaryo..

Sibel
08.11.2015, 09:40

Kesinlikle. Hem de testere ile.

yorumsuz6117
08.11.2015, 09:43
Bayan ve çocuklar alınıyor mu yoksa seyircisiz mi ?

DEEP BLUE
08.11.2015, 09:56
İşte gerçek bir rakip... Dünyayı yokedecek bombayı etkisiz hale getirebilmek için mavi veya kırmızı kablonun iki saniye kala kesildiği Amerikan filmleri ile Malkoçoğlu'nun Bizans ordusunu tek başına dağıtarak İmparatorun kızını kafakola aldığı kült filmlerden sonra, seyredilmesi en mantıklı aksiyon bu maç olacaktır. Çünkü yenen taraf, kümede kalma adına çok önemli bir zafer kazanmış olacaktır... Yani ya mavi ya da kırmızı kablo kesilecektir. Tek fark, imparatorun kızı çoktan evinin kadını olmuştur. Mahallenin okuldan kaçan bıçkın delikanlısının çocuğuna hamiledir. Artık ikiz mi çıkar, beşiz mi bilinmez...

memozcan
08.11.2015, 10:02
Gençlerbirliği'nin deplasman galibiyeti yokmuş sanırım.
Ne kadar da ideal bir rakip değil mi?
haha.. iddiacılar evi arabayı satıp kupon yapabilir o zaman..:) en az 1'e 4 falan verir gençlere..

Ozan Kara
08.11.2015, 10:47
Bin kişi gelir herhalde.

Adem Akyüz'
08.11.2015, 10:47
Bin kişi gelir herhalde.
Maç seyircisiz..

Oruç
08.11.2015, 10:55
Milli maç olması iyi oldu. Bir süre kafa dinleriz. Maç mı ? E yeniliriz yine tabi.

gurur6134
08.11.2015, 11:21
Yenilsekde sota gitse diycemde gitcegi yok yuzsuzlukde solladi iho yu..o yuzden kazanalim diycemde o da zor bu futbolla anlayisla..

Hakan
08.11.2015, 11:41
Kazara Fener'i deplasmanda yendik mi bu mağlubiyetlerin acısı çıkar.Ligin sonunda 15.olalım hiç önemli değil

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2015, 11:41

Yumluyu da ekleyelim

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2015, 11:44
Douglas'ı alacağımıza Papy alabilseydik daha hayırlı olacaktı.

Bu sezon gerçekçi hedef Türkiye kupası şampiyonluğu ve derbileri kazanmak olmalı

Emek hırsızı şikebahçeyi her 2 maçta da tokatlayalım bana bu sezon yeter

Tabi GS ve BJK derbileri de aynı şekilde kazanılmalı

Fatih Öztürk
08.11.2015, 12:06
Ben hep kritik maç başlıklarını açmış ve alnımın akıyla çıkmışımdır.
O yüzden bana güvenin diyeceğim ama onları hep inanarak dua ederek açmıştım. Bunda öyle bir şey yapmadım.
Bunu niye açtım ben de bilmiyorum :D
Belki gene de etki eder:)

İnşallah kardeşim :)

Cengiz Çubukcu
08.11.2015, 13:21
onur
cavanda-yumlu-aykut-musa
ekici-mbia-medjani-constant
ndoye
cardozo

Sadık Bıyık
08.11.2015, 13:42
şota' nın ibb maçı sonrası yaptığı açıklamalardan sanki taraftarın artık takımın üstünde bir baskı oluşturduğunu anladım. o açıdan iyiki bu maç seyircisiz diyorum. hatta mümkünse devre arasına kadar taraftara bilet felan satılmasın. deplasmanda dahi taraftarımız olmasın. bakalım son bahaneleride ellerinden alınınca ne diyecekler. trabzondaki minübüs kornalarından şikayetçi olmadan da heralde bırakıp giderler.

elohim_61
08.11.2015, 16:05
bütün suç kara kedilerde, tesislerde kedi avlatmışlardı yine faydası olmadı acaba kimde suç?

hakkı yenen doğranan takımdık ama artık bu yalanda çürüdü, anadolu takımları eze eze yeniyor bizi, buyrun penaltımız verilmiyor diyorduk verildi de ne oldu penaltı atacak aczimiz yok

sasort
08.11.2015, 18:22
arkadaşlar sesimi duyan varsa biz ne zaman kavuşacaz bosigwaya ve bu adam ekimde dönecek diyorlardı neden hiç antremana çıkmıyor

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2015, 18:33
arkadaşlar sesimi duyan varsa biz ne zaman kavuşacaz bosigwaya ve bu adam ekimde dönecek diyorlardı neden hiç antremana çıkmıyor

Mart 2016'da....

sasort
08.11.2015, 18:39
Mart 2016'da....

ne dersin hapı yuttuk desenize ikinci yarını sonu demekir

Kemal Öztel
08.11.2015, 18:50
Douglas hayal kırıklığı çok ağır maalesef..

Onur
Cavanda Aykut Medjani Alper(Constantın laubali hareketlerden bıktım)
Mbia Okay
Yusuf Mehmet Marin
Cardozo

Artık şu Erkan ısrarından da vazgeçmek gerek,oyunu çok yavaş oynuyor temposuz isteksiz..
Bir de Mehmet elimizdeki en yetenekli adam bana göre.Ayağı çok iyi olduğundan isabetli ortalar yapıyor ama kanatta oynayacak hıza sahip değil orda harcanmasına gerek yok.Çek Mbia Okayın önüne rahat rahat oynasın..

Onurun zamanla toparlayıp ağırlığını koyacağını düşünüyorum,Medjani de isteğiyle hırsıyla diğerlerinden üç gömlek üstün.Aykut pozisyon bilgisi ve soğukkanlılığıyla çok iyi gidiyor.Kısaca bu kadro sabit on birimiz olmalı diye düşünüyorum bu kadro Gençleri de ezer geçer...

Şener61
08.11.2015, 20:56
Cok kopuk oynuyorz ilk yari atak yapimiyoruz ve golu yiyoruz. konya gaziantep akhisar galatasatay. Mersin adamlar gram top oynamadan puan aldilar. Gidiyoruz golleei yiyoruz 70 sonra baski yapiyoruz bunu bi turlu 90 dakikaya yayamadik yedimiz gollerde cogu bireysel hatalardan (constant yumlu cavanda douglas okay vs) bunlari antremanda calismalri lazim ama hoca yok simdilerde fenerbahceli tarftarlarin gelmesi icin kampanya baslattigi adami gercekleri soledi diye ustunu birde para verip gonderdik bizi abramovic veya arap gibi is adamlari gelip satin almayacagi surece sampiyonluk zor hersene yaz basi 4 5 eskiden devleerde oynamis adamlaei getirp 1 ve 2 mac aldiktan sonra sampiyon olcaz diyoruz sonra hop 10.yuz her sene ayni terane

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
08.11.2015, 21:10
Shota varken galip gelmemiz cok zor.

Bursaspor u izliyorum adamlar top oynuyor.Pres,alan daraltma,topu kapınca hızlı hücum hepsi var.

Queanka,Cucak ve Necid gercekten cok iyi oyuncular.Ayrıca Bekir kendini acayip geliştirmiş.

asilhamsi
08.11.2015, 21:11
Birde bize bakıyorum ne hücım ne de savunma yapabiliyoruz.

Ne kaleci güven veriyor ne de stoperler.Ne ortasaha ısırıyor ne de kanatlar akıyor.

asilhamsi
08.11.2015, 21:13
gecen mac uzunca bir sure 8 kişi oyadık.

özer,erkan,ekici sıfır katkıyla oynadı.Sonra herked douglas a ve constant ta yukleniyor.

Senin ortasaha oyuncuların bir halt yapmazsa ne forvetin gol atar ne de defans rahat oynar.

özer--ekici--erkan koca bir sıfır dı gecen mac.

asilhamsi
08.11.2015, 21:13
erkan ve özer in oynamasını hala anlayamıyorum.

asilhamsi
08.11.2015, 21:15
artık kaybedecek birsey yok.

---------------onur------------

-------aykut---------medjani--------

salih-----------mbia--------------musa

cavanda---------okay------------marin

-----------ndoye-------cardozo--------------

asilhamsi
08.11.2015, 21:17
---------onur----------

cavanda---aykut---medjani----alper

-------okay-----mbia-----constant---

---------------marin---------------

------ndoye-----------cardozo----------

bu daha iyi sanki.

elohim_61
08.11.2015, 21:26
şu ndoye ve cardozo denilen enkazlardan derhal kurtulmak lazım, elin mario gomezi nasıl oynuyor birde bizimkilere bakın topa vurmaya yürümeye mecalleri yok penaltı atmaktan aciz ikiside, yok yıldızmış cardozoymuş tamamen balon, anadolu takımlarında bile oynayamazlar, çine falan itelemek lazım ikisini paket yapıp

Nazim Can
08.11.2015, 21:35
şu ndoye ve cardozo denilen enkazlardan derhal kurtulmak lazım, elin mario gomezi nasıl oynuyor birde bizimkilere bakın topa vurmaya yürümeye mecalleri yok penaltı atmaktan aciz ikiside, yok yıldızmış cardozoymuş tamamen balon, anadolu takımlarında bile oynayamazlar, çine falan itelemek lazım ikisini paket yapıp
Yakisiyor mu arkadasim ?

emrhan61
08.11.2015, 21:55
Elohim bir kere düzgün yorum yap be kardeşim. Anadolu takımında oynayamayacak adam gecen sene ölü takımda 17 gol attı. Ey gidi..

Cengiz Çubukcu
08.11.2015, 23:08

adam kulübü mahkemeye vermiş ne dönmesi ..

yasin196761
08.11.2015, 23:20
Paralar yatmadı diye bu futbolcular sıkmıyor olabilirmi arkadaşlar ?

Fatih Öztürk
09.11.2015, 00:22
Geçen sene Ersun hoca zamanındada üzerine basa basa söyledim Erkan,Ekici ve Özer'in aynı anda sahada olduğu takım rakibe baskı kuramaz,orta alanda üstünlük sağlayamaz bu tesbiti çıplak gözle defalarca izleyerek edindim yanılmamaya devam ediyorum.

İleli
09.11.2015, 00:30
Takım herşeyiyle bildiğin bir enkaz yazın bir mağlubiyet daha, bizi yenmeyeni dövüyorlar çünkü..

sasone
09.11.2015, 00:32
Takımın kondisyonu yok,sahada bu kadar ezilen bir Trabzonspor hatırlamıyorum.Kalite olarak sorunlarımız oldu,takım oyunu olarak da ama rakibe bu kadar uzak kalıp,mücadale olarak ezildiğimiz sezon ben hatırlamıyorum,rakibe üstünlük kuramıyoruz çünkü yetenek ancak fiziksel olarak güçlüysen fark yaratır.
10 kişi kalan rakipten fark yiyen takım olur mu?Onun adı Trabzonspor olur mu?

kaan61
09.11.2015, 07:56

Süleyman hurma martda demişti. Bu sezona faydası olamayacak.

HOPA'LI TS'Lİ
09.11.2015, 08:40
İbrahim Ethem HACIOSMANOĞLU
Süleyman HURMA
Shota ARVELADZE
Mustafa YUMLU
Erkan ZENGİN
Özer HURMACI

Bunların camiayla ilişkisi kesilmediği sürece başarı yakalayamayız.

UĞUR DURTAŞ
09.11.2015, 09:50
*şota hoca bu inat niye,olmuyor olmuyor olmuyor...
*maça hızlı başlıyamadık diyorsun,11 hafta içerisinde hamgi maçta hızlı başladın?
*hiç bir maçta.şota hoca bizleri aptal yerine koyma.
*bizler takımı iyi tanıyor ve yakından takip ediyoruz.
*şuan ligin en kişiliksiz topunu çok acı ama biz oynuyoruz.
*dün sivas 10 kişi kaldıktan sonra antepe 3 gol attı.
*adamlar inanmış,savaştılar,paslaştılar,yardımlaştılarve yendiler.
*biz 10 kişi kalmış takımlara yeniliyoruz şota hoca
*başakşehir maçından sonra pişkin pişkin açıklama yapıyorsun.
*rezil oluyoruz sen kaldığın sürece tam anlamıyla krize gireceğiz.
*gençler sağlam takım,15 gün sonra kesin yenemeyiz bu takımı sahamızda
*ondan sonra fb gerçekçi olmakta fayda var,
*tam dibi görmeden,bu arada şota hoca gitmese dahi gönderilmeli
*kongreye kadar,yok diyeceğini zannetmiyorum,
*ya hami hoca,yada sadi hocayla aralığın ilk haftasına kadar devam edilmeli
*taze kan şart,yoksa bu takım psikolojik olarak bitik
*şota hoca,hoca olsa;
*bu performansla bu laubali hareketlerle oynayan,
*çalım atan,bencillik yapan,arkadaşına bilerek pas vermeyen
*kondisyonu,güçü olmayan,
*takıma hiç bir katkısı olmayan,haftalardır direk oynayan
*başta mbia olmak üzere,cavanda,contant,erkan ve dauglası direk oynatmazdım.
*dikkatlerni çekerdim.bu adamlar vurdum duymaz oynuyor
*koşmuyorlar,mücadele etmiyorlar,bacak arası yapmaya çalışıyorlar
*şahsi oynuyorlar,kısaca takımı takmıyorlar.
*nasıl olsa haftaya direk 11'de sahaya çıkıyoruz diye düşünüyorlar.
*şota hoca düşündürmeyeceksin,kötü oynayanı dinlendireceksin ki
*başarı gelsin,bu takım rezil oynuyor,kişiliksiz oynuyor
*bir sonraki hafta aynı kadtoyla sahaya çıkuyorsun.
*sen hoca olamazsın şota hoca,
*her rakip hocaları şunu söylüyor maç sonrası
*trabzonsporu iyi analiz ettik,etkili oyuncularını
*(aslında çalım atan,bencil oyuncular diyemiyorlar)
*kilitledik,pres yapınca bocaladıklarını
*devamlı yan pas geri pas yandıklarını biliyorduk vs vs vs
*gibi açıklamlar yapıyorlar...
*3 pasla kaleciyle karşı karşıya kalacaklarınıda biliyorlar
*onun içindirki başarılı oluyorlar.
*şota hoca bir maçtan sonrada sen çık
*deki rakibi iyi analiz ettik,futbolculara ezberlettik
*90 dakika baskılı oynayıp,galip geldik de allah aşkına...
*bamlardan sonraki aptalca açıklamaların
*anlaşılmayan dilinle beni germeye başladın artık.
*2001-2002 yılını hatırlatıyor takımın gidişi
*tekrar söylüyorum,
*devre arasındaki boşluğuda dikkate alarak
*şerefi,kişiliği olan şota hoca
*takıma daha fazla zarar verilmemesi adına
*tasını,tarağını toplayıp
*istifa etmeli.

elohim_61
09.11.2015, 11:36
bu mbiaya ne oldu? ilk maçlarımızda tek kişilik ordu gibiydi, risk alıyordu önde basıp rakibi çıkarmıyordu pres yapıyordu tek başıyla rakip takımı eziyordu, şimdi o gitmiş yerine kuzu gibi biri gelmiş defansta yan top geri top ayağında top tutma yok bişeyler var onda.

birde zokoro ya laf ediyorduk, zokoronun en kötü oyunu mbianın şu anki oyunundan iyiydi

cavanda desen iyice laubalileşti, geçen hafta yediğimiz iki golde imzası vardı hala akıllanmadı ne yapmağa çalışıyor anlamadım

cardozo o penaltıyı sanki bilerek atmadı kesinlikle var bişeyler, acaba takım olarak para meselesi yüzünden mi oynamıyorlar orası muamma ama eğer öyle bişey varsa komple hepsi gönderilmeli sezon sonu, bu forma için savaşacak adam lazım

adiloş bebe
09.11.2015, 12:00
bu mbiaya ne oldu? ilk maçlarımızda tek kişilik ordu gibiydi, risk alıyordu önde basıp rakibi çıkarmıyordu pres yapıyordu tek başıyla rakip takımı eziyordu, şimdi o gitmiş yerine kuzu gibi biri gelmiş defansta yan top geri top ayağında top tutma yok bişeyler var onda.

birde zokoro ya laf ediyorduk, zokoronun en kötü oyunu mbianın şu anki oyunundan iyiydi

cavanda desen iyice laubalileşti, geçen hafta yediğimiz iki golde imzası vardı hala akıllanmadı ne yapmağa çalışıyor anlamadım

cardozo o penaltıyı sanki bilerek atmadı kesinlikle var bişeyler, acaba takım olarak para meselesi yüzünden mi oynamıyorlar orası muamma ama eğer öyle bişey varsa komple hepsi gönderilmeli sezon sonu, bu forma için savaşacak adam lazım
sevgili dostum bu oyuncuların performansının düşmesinin sebebi ortada para alamıyorlar ödemeler ya yapılmıyor yada çok geç yapılıyor zaten başlarındada disiplinsiz bir hoca var e oyuncuların performansıda düşüyor Trabzonspor malesef boyundan büyük işlere kalkıştı yakında avrupayada alınmayacağız durum kötü en kötüsü ise alacağını alamayan futbolcuların serbest kalıp bize dava açmaları bu sefer borç 3-4 katına çıkacak

elohim_61
09.11.2015, 12:16
bu sezon avrupa ligine sıralama durumu ile zaten katılamayacağız, önümüzdeki sezon katılabilsek bile maddi kriterler yüzünden yine katılamayacağız, en az 2 sene avrupada yokuz söyliyim

avrupadan aldığımız muazzam puanımız vardı o da kuş olacak, bundan böyle seri başı olma şansımızıda kaybettik sayılır

avrupaya gitmeyelim ligde yoruluyoruz diyen kara cahillerde kına yakmaya başlayabilirler, Trabzonsporu yok ettiniz bravo

grandmaster
09.11.2015, 12:56
berabere biter büyük ihtimal

UĞUR DURTAŞ
09.11.2015, 13:06
yemin ediyorum,şota bizler kadar kafa yorsaydı bu hale gelmezdik.
bizler devamlı bu takım nasıl ayağa kalkar diye fikir üretiyoruz.
ama beceriksiz şota üretmiyor.
şahsen sahadaki bu kişiliksiz oyun kafamı ciddi meşgul ediyor.
**
şota hoca
sen kimsin kardeşim,efsaneliğini tanımıyorum senin

futbolcular sabote ediyor ama
sen onlardan daha fazla takımı sabote ediyorsun.
şu anda takımın en formda oyuncusu medyani
bu adamı yanında oturtuyorsun;
onun yerine kanı gibi olan dauglası,
orta sahada bursa ve bjk maçlarının dışında sahada hiç bir varlık gösteremeyen mbia'yı
oynatıyorsun ama medyaniyi oynatmıyorsun.
hainlik yapıyorsun şota.
bu hafta,gençler maçından sonra veya fb maçından sonra istifa edeceksin
ama senin yaptıklarını affetmeyeceğim şota.

kaan61
09.11.2015, 14:51

Cardozo penaltı atışını kullanırken 2 kez duraksıyor. kalecinin hareketine göre vuruş yapıyor. Volkan babacan hiç hareket etmeyince direğe yakın bir vuruş yapmak istedi ama olmadı.

Ege Kum
09.11.2015, 17:24
___________Onur

_____Medjani-Aykut-Musa

Cavanda____Mbia_________Constant

______Okay______Ekici

______Cardozo-Ndoye

bu olmaz başka tip olur ama 4-2-3-1 olmaz bu takımda.

Şener61
09.11.2015, 17:35
Marin sakatsa iyilestirmeli ve kesinlikle oynamali ondan baska top tasiyan yok bide cardozo ve ndoye cift forvet oynamali el kabire dikkat etmeliyiz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reisoğlu61
09.11.2015, 18:13
defansa musa nizam. solbek constant yerine alper veya ishak.
marin kesinlikle ilk 11. erkan yedege cekilip, yerine yusuf.

HOPA'LI TS'Lİ
09.11.2015, 19:01
Trabzonspor'un Cumartesi akşam Medipol Başakşehir karşısında aldığı 1-0'lık skor bardağı taşırdı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun telefonla aradığı Süleyman Hurma'yı çok sert şekilde uyardığı öğrenildi. Başkan'ın Hurma'ya, "yeniden başkan seçildiğimde Şota gidecek... gidecek ama tek başına değil. Çok can yakacağım. Seninle de görüşeceğiz" şeklinde tepkisini koyduğu bildirildi.

HOPA'LI TS'Lİ
09.11.2015, 19:02
defansa musa nizam. solbek constant yerine alper veya ishak.
marin kesinlikle ilk 11. erkan yedege cekilip, yerine yusuf.

Vallahi İshak'ı arar olduk.

Konstant orada oynamaz dedik.

Alper ve Musa Nizam da yedek sol bek olsun.

memmedaga
10.11.2015, 00:09
fark yeriz

HOPA'LI TS'Lİ
10.11.2015, 06:50
Arkadaş BURSASPOR ne kadar tempolu ve göze hoş gelen bir futbol oynuyor.

Cucak ve Necid'e bayıldım.

Taraftarı ise müthiş. Her yapılan set faul ve yanlış hakem kararlarında büyük bir uğultuyla hakemi baskı altına alıyorlar.

Bizim geldiğimiz noktada ne futbol var ne taraftar.

HOPA'LI TS'Lİ
10.11.2015, 08:26
İbrahim Ethem HACIOSMANOĞLU-istifa
Süleyman HURMA-istifa
Shota ARVELADZE-istifa

Mustafa YUMLU-1461'e veya bir Süper lig takımına gönder
Erkan ZENGİN-sat
Özer HURMACI-sat
Kevin Constant-sat
Douglas Texteira-sat

Bunlar gönderilip Bursa'daki Cucak ve Necid gibi çok yararlı oyuncular transfer edilmeli

elohim_61
10.11.2015, 10:27
ndoye ve cardozo da satılmalı, yerlerine daha dinamik ileriye hızlı çıkan oyuncular alınmalı, önerim kweuke ve demba ba

gurur6134
10.11.2015, 10:30
Yumlu aykut 2 lisi oynamali medjanide onlarin onunde..douglas bildigin kagni oynamaya basladigi gunden beri defans coktu nezamanki aykut yumlu 2 lisi bozuldu takim dibe vurdu..istatistlikler yalan soylemez begenin begenmeyin aykut yumlu 2 lisi defansi cok iyi goturuyordu bozmayacakti hoca..

Tolga Okumuş
10.11.2015, 11:08
Türkiye'nin Eskişehir ile birlikte en kötü takımıyız.
Kimin daha kötü olduğu 2 hafta sonra ortaya çıkacak.

HOPA'LI TS'Lİ
10.11.2015, 23:23
Bir zamanlar Trabzonspor maçlarını beklemek,

Heyecan, Heves, Hayat demekti.

Artık Trabzonspor demek,

Stres, Sinir, Sıkıntı demek.

Bizi bu hale düşürenler utansın.

yattarinho61
11.11.2015, 16:22
Neyse banko aliriz maçı simdi şota gitti

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Furkan S.
11.11.2015, 16:31
Cardozo yerine Muhammet Beşir'i oynatır artık kurt hoca SADİ :)

Süleyman50
11.11.2015, 16:38
bizim maçlar artık 2 ihtimalli oluyor, ya ite kaka berarberlik yada mağlubiyet, inşallah 3. ihtimal bu sefer gerçekleşirde kazanırız...

DeAgLeMaNyAq
11.11.2015, 16:44
http://i66.tinypic.com/jjtweq.gif

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2015, 17:28

Kongreye kadar Sadi Hoca götürsün.

Murat'
11.11.2015, 17:45

Fenerbahçe'yi yenebildiğimiz zamanlar.

Tuğrul
11.11.2015, 19:52
Orta sahada Aytaç, Okay ve Mbia üçlüsünü kursun.

Kanatların sağına ve soluna Marin ve Ekici'yi yerleştirsin.

Galibiyetler peş peşe gelir.

Tabi bütün umutlar bitti. UEFA ligine gitmek ve Türkiye kupasını kazanmak elbette bizi teselli etmez.

Ama bu bataklıktan çıkabilmek, hedef belirlemek ve öbür sezona moral depolamak için ligi iyi bir konumda bitirmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2015, 20:20
M.DENİZLİ ile anlaşılmalı
2016-2017 sezonunda şampiyon olunmalı (mevcut kadroya birkaç takviyeyle olur bu iş)

memozcan
11.11.2015, 21:18
bizim maçlar artık 2 ihtimalli oluyor, ya ite kaka berarberlik yada mağlubiyet, inşallah 3. ihtimal bu sefer gerçekleşirde kazanırız...
https://www.youtube.com/watch?v=uKrERurwvUA :)

Hakan
12.11.2015, 14:19
''Cardozo Muhammet Beşir'den daha iyi futbolcu değildir'' diyen adama takımı emanet ettik

elohim_61
12.11.2015, 14:23
''Cardozo Muhammet Beşir'den daha iyi futbolcu değildir'' diyen adama takımı emanet ettik

abi okuyunca sandalyeden düşüyordum, gerçekten demiş mi? :D

bordolu mavi
12.11.2015, 14:28
gençlikbirliği enteresan bir takım sağı yok solu belli değil küme de kalma savaşında can çekişen bir görüntüleri var bizimde ne kadar eski de olsa yeni bir hocamız olacak maçta ayrı bir motive ayrı bir heyecan kaynağı sınırlı olsa da ayrıca aykut demir var takımda sonuç ne olur; denk güçlerin mücadelesi olur hakeden kazansın

Hakan
12.11.2015, 14:30
abi okuyunca sandalyeden düşüyordum, gerçekten demiş mi? :D

Demiş demiş sözünün arkasında duracak mı bu maç göreceğiz

bordolu mavi
12.11.2015, 14:33
oscar cardozo genç bir yetenek ile kıyaslanınca kendini gençlik günlerinde ki gibi hissetmiştir sadi hoca tilki hocadır eskiden olurdu tilki hocalar kurt hocalar şimdi yeni jenerasyon arkadaşlar bilmez tabiii cardozo yaş problemi olan bir arkadaş kurt sadi hoca onu genç bir oyuncu ile kıyaslama yaparak motive etmek istemiş edebiyatta buna teşbih sanatı derler...

uemit
12.11.2015, 14:52
Ilk 18 de o diyarbakirliydi mehmed yesil ve muhamet besir ilk 18 de.görmek isterim

bordolu mavi
12.11.2015, 14:58
ilk 18 de ilk 11 de son 22 de değişiklikler olacaktır olmalıdır da her yeni gelen hoca cezalıları afeder takımı kendince kurar birşeyler birşeyler de malzeme bu malzeme kalitesi de aykut demir deniz yılmaz esteban alvarado
gençlikbirliği eskiden sağlam kontra atardı yine öyleyse sakata gelmeyelim aman dikkat olası kötü sonuçta sahaya dalmayalım kapatma kapatma gideriz ligden düşeriz

reisoğlu61
12.11.2015, 15:46
takimdaki cogu oyuncu Trabzonsporlu olmadigindan ve sadece para icin oynadigindan ve 6 aydir maas alamadiklarindan dolayi, yüksek performans beklemek yanlis olur.
beraberlik en iyi sonuc olur bu durumda.

bordolu mavi
12.11.2015, 15:48
gençlik birliği ezelden beri bize ters gelmeye çalışmış bir takım bunu da bir kenara koyduğumuzda 2 ihtimalli bir maç ya berberlik ya da bir takım kazanır

elohim_61
12.11.2015, 19:52
kazansak ne olur kazanamazsak ne olur? ligin geri kalanını gazozuna oynayacağız nasıl olsa.

seneye avrupaya katılamıyormuşuz son dakika haberi geçiyorlar, en az 2 sene avrupada yokuz, e şampiyonda olamayacağımıza göre başka spor dallarını takip etmeye başlayabilirsiniz

wimbledon turnuvası ne zaman başlıyordu? :D

Sefer A.
12.11.2015, 19:57
bordulu mavi ne yapiyorsun yaa kaç günden beri acayip acayip yorumlaz yaziyorsun :D
2 ihtimalliymis ya berabere ya da biri kazanir, hayret bir sey :p

Mert'
12.11.2015, 21:06
Demiş demiş sözünün arkasında duracak mı bu maç göreceğiz

Oynatmasa da 18'de olsun gençler zaten sezon bitmiş :)

Ozan Yılmaz
12.11.2015, 22:00
4-1 olur mu yine?

Nihat Günay
12.11.2015, 23:49
Maç mı var?

HOPA'LI TS'Lİ
13.11.2015, 08:32
Maç mı var?

Milli maç arasından sonra haftaya

piskopatrizeli
13.11.2015, 10:23
Cardozo Galatasaray'a doğru

Golcü arayışı içinde olan Galatasaray, Trabzonspor'da sıkıntılı günler geçiren Cardozo'yu transfer etmek istiyor.

<time datetime="" style="margin-left: 17px; font-family: PFDinTextCompProLight; font-size: 1.2em;">13.11.2015 - 09:30</time>
<article style="border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid; border-bottom-color: rgb(235, 235, 235); margin-bottom: 10px; font-size: 15px; line-height: 28px;">http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/11/13/cardozo_2623.jpg
CARDOZO DA İSTİYORMenajeri Pedro Aldave ile durum değerlendirmesi yapan yıldız golcünün, “Burada işler karışık. Kendimi futbola vermekte zorlanıyorum. Benim adıma görüşme yapabilirsin” dediği öğrenildi.
</article>

Mert Oğuzlu61
13.11.2015, 11:19
Gs bizden sözlesmesi devam eden hangi oyuncuyu bedava alabilmis ? Fiyati 5m euro, versin alsin.

Bu arada ruya gordum, Sota dan sonra ciktigimiz macta 3-1 galip geliyorduk son golu sag kanattan yapilan ortaya kafayi vuran Medjani atiyordu. Takim takir takir top oynuyordu takimda bir huzur vardi. :):) Yaw millet miranda kerr gorur ben bizim takimi goruyorum. Ruyamda rahat birakin bari. :)))

HOPA'LI TS'Lİ
13.11.2015, 21:15
Cardozo Galatasaray'a doğru

Golcü arayışı içinde olan Galatasaray, Trabzonspor'da sıkıntılı günler geçiren Cardozo'yu transfer etmek istiyor.

<time datetime="" style="margin-left: 17px; font-family: PFDinTextCompProLight; font-size: 1.2em;">13.11.2015 - 09:30</time>
<article style="border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid; border-bottom-color: rgb(235, 235, 235); margin-bottom: 10px; font-size: 15px; line-height: 28px;">http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/11/13/cardozo_2623.jpg
CARDOZO DA İSTİYORMenajeri Pedro Aldave ile durum değerlendirmesi yapan yıldız golcünün, “Burada işler karışık. Kendimi futbola vermekte zorlanıyorum. Benim adıma görüşme yapabilirsin” dediği öğrenildi.
</article>

İnanmam
Her dönem basın biz kötü gittiğimizde bir darbe de onlar vurmaya çalışıyorlar
GS alt yapısı olmayacağız yeter artık

smart
13.11.2015, 21:26
http://i65.tinypic.com/otd72v.png

HOPA'LI TS'Lİ
13.11.2015, 21:54

Görüldüğü gibi ne kadar kaliteli bir kadromuz var.
Çevremdeki 3 cicişin taraftarları da böyle diyor.
Bakalım yeni yönetim ve başkanla bu kadro istenen oyun ve puan seviyesine gelecek mi?
Bence gelecek. Çünkü İHO, Hurma ve Şota üçlüsü çok yanlış seçimdi.

memozcan
13.11.2015, 22:55
bence ideal kadro.. mbia ile medjaninin yerleri değişebilir.. ama kesinlikle douglas ile yumlunun bu takımda işi yok..

Yaşar
14.11.2015, 00:12
Sadi Tekelioğlu abimiz takıma ilk önce Yumlu ve Yusuf u monte eder. Tabi Onur ve Ekici banko oynamaya başlarlar. Aykut kesik yiyebilir, Medjani - Yumlu tandemi izleyebilir ve yine çok heyecanlı dakikalar yaşayabilir iz. Forvette bence Cardozo yu oynatır. Cavanda ve Constant ile beraber , M.bia, Okay, Marin ile kadro tamamlanır.
Tahmini kadrom;
Onur- Cavanda, Yumlu, Medjani, Constant- Mbia, Okay, Ekici, Marin, Yusuf - Cardozo.
Sadi abimiz bence bu kadroyla çıkar.

Fatih Öztürk
14.11.2015, 00:24
Aykut niye kesik yiyecekmiş Yaşar?
Yahu adam formunu bulmuş işte,sırasımı şimdi kesik atmanın.

smart
14.11.2015, 02:18
bence ideal kadro.. mbia ile medjaninin yerleri değişebilir.. ama kesinlikle douglas ile yumlunun bu takımda işi yok..

Medjani’nin kesinlikle stoper oldugunu dusunmuyorum. M’Bia marsilya da stoper oynuyordu ve oyun kurma yetenegi topu oyuna iyi sokabilen stoper eksiğimizi mbia giderir. Aykut hiziyla ve formuyla defans arkasi toplari süpürür. Medjani rakip kaleye ne kadar yakin oynarsa o kadar hucum anlaminda tehlikeli bir takim oluruz

Yaşar
14.11.2015, 05:03
Aykut niye kesik yiyecekmiş Yaşar?
Yahu adam formunu bulmuş işte,sırasımı şimdi kesik atmanın.
Tahmin bu Fatih, temenni değil elbette.

emrhan61
14.11.2015, 10:41
Onur
Cavanda Aykut Medjani Constant
Mbia Okay
Yusuf(Sefa) Mehmet Marin
Cardozo

Sefa veya Yusuf çünkü , Erkan Özer ve Marin oyun kurucu kanatlar oldugundan dribling yapacak süratli oyuncu ihtiyacı doğuyor. Iki ayni tarz kanatla sadece topla debelenip duruyoruz ve Cardozoda top almaya gelmeyince sadece top ceviriyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
14.11.2015, 11:27

Son cümlede çok doğru söylüyorsun

memozcan
14.11.2015, 11:38
bu kadronun üstüne yusuf, özer, erkan ve sefa gibi hamle oyuncuları da var.. maçın gidişatına göre her türlü varyasyonu denersin.. ah şota ahh..

emrhan61
14.11.2015, 11:51
Teknik direktör degisikligi her zaman ki gibi olumlu sonuç verir ve galip geliriz.

Fatih Öztürk
14.11.2015, 12:48
Tahmin bu Fatih, temenni değil elbette.

Aman diyelim Yaşar,inşallah tutmaz tahminin.

Burçak
14.11.2015, 12:54
Bu maç ne zaman.
Şu soruyu ben bile sorar hale geldiysem camiayı düşünün..

Burçak
14.11.2015, 13:12
15 dakikada kimse cevap vermediğine göre sorunun yanıtını bilmeyen tek ben değilmişim demekki. :)

HOPA'LI TS'Lİ
14.11.2015, 19:00
"HEDEF, 50. YILIMIZDA 2016-2017'de şampiyonluk"

Trabzonspor başkanlığına adaylığını her an açıklaması beklenen Muharrem Usta seçim parolasını "2017'de şampiyonluk" olarak belirledi.

Trabzonspor'da 5-6 Aralık'ta yapılacak kongrede ismi başkan adaylığı için geçen Muharrem Usta dün sosyal medya hesabından resmen açıkladı.

Bordo-mavili kulübün 50. yılında şampiyonluğu hedef olarak koyan Usta, "Hep beraber yürüyoruz. Kenetlenirsek başarırız, geleceği yeniden kurarız. Hedef 2017" mesajını paylaştı. Taraftarlardan yoğun ilgi gören Muharrem Usta'nın önümüzdeki hafta bir basın toplantısı ile projelerini ve yönetim listesini kamuoyuna açıklaması bekleniyor. Dün İstanbul'da Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular derneğini ziyaret eden Muharrem Usta, kulübün ekonomik konusunda sıkıntılı günler geçirdiğini ve bu konunun üzerine dikkatlice eğileceklerini söyledi. Bu arada yönetim listesi oluşturmak için liste çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Usta'nın çalışmalarında sona yaklaştığı vurgulanıyor.

bordolu mavi
14.11.2015, 21:16
ben bu maçtan korkmuyorum kendi adıma şimdi aykut demir cemaate girmiş cübbesyon okuyup üfledi takım kesin galip gelecek aykut faktörü artık yedek güç kaynağı olarak devreye girecektir tek kaygım yeni gelecek direktörün aykutun sakalını kestirecek olmasıdır

HOPA'LI TS'Lİ
14.11.2015, 22:53
Başarı=Para=Başarı

Lucescu pahalı olur ama kazandıracağı BAŞARILARLA parayı da kazandırır

Erkan A.
14.11.2015, 23:19
Bu maç ne zaman.
Şu soruyu ben bile sorar hale geldiysem camiayı düşünün..

22 Kasım 2015 Pazar 15:30 avrupa saati ile 14:30

Sefer A.
15.11.2015, 05:45
ben bu maçtan korkmuyorum kendi adıma şimdi aykut demir cemaate girmiş cübbesyon okuyup üfledi takım kesin galip gelecek aykut faktörü artık yedek güç kaynağı olarak devreye girecektir tek kaygım yeni gelecek direktörün aykutun sakalını kestirecek olmasıdır
:d :d

Mehmet_Mercanlı
15.11.2015, 12:16
...................Onur................
Salih...Mustafa...Aykut...Alper
.................Aytaç.................
Sefa...Özer...Mehmet...Yusuf
...............N'Doye...............

Hoca , çalışmalarda bu 11'i deniyor

Fatih Çelik
15.11.2015, 12:18

Ne desem bilemedim. Denemeye devam etsin.

ucurum
15.11.2015, 12:39
Akp ve turevi zihniyetle isi olmayan biri olarak diyorum ki: Trabzonspor devleti temsil etmez. Ozel bir kurum olarak formahi cekip mucadeleni yaptiktan sonra sakalin memene inmis kafani kazitmissin sunnet olmamissin kimseyi ilgilendirmez evet aykutun sakallari bana da itici geliyor ama formdaysa olene kadar oynar kimse de sesini cikaramaz

61ronin61
15.11.2015, 12:47
Akp ve turevi zihniyetle isi olmayan biri olarak diyorum ki: Trabzonspor devleti temsil etmez. Ozel bir kurum olarak formahi cekip mucadeleni yaptiktan sonra sakalin memene inmis kafani kazitmissin sunnet olmamissin kimseyi ilgilendirmez evet aykutun sakallari bana da itici geliyor ama formdaysa olene kadar oynar kimse de sesini cikaramaz

heh bende bunu demek istedim yakışmıyor ve itici geliyor yakışsa isterse 3 metre bıraksın .benide zaten ilgilendiren futbolu ona bişey demiyorum.

insanları dış görünüşüne göre yargılamam.

memozcan
15.11.2015, 12:50

n doye yerine deniz yılmazı denerse yerli 11 çıkarmış olur:)

emrhan61
15.11.2015, 14:46
Onur
Cavanda Aykut Medjani Constant
Mbia Okay Ekici Marin
Cardozo Ndoye

Erkan A.
15.11.2015, 16:06
Onur
Cavanda Aykut Medjani Yusuf
Mbia Constant Ekici Marin
Cardozo Ndoye

okay´yedek kalabilir sivas macindan sonra sahada yok gibi ayrica constanta kiziyoruz yanlis yapti gol yedik diye okayda ayni macta gereksiz yere topu iskaladi ve gol yedik??
yusuf erdogan herzaman constantan iyi bir bektir ve yusuf varken bek yusuf oynamalidir ..
keske erkan zengin eskisehirdeki erkan zengin olabilseydi öyle olsaydi benim ideal onbirimde herzaman ilk onbirde olurdu ..
pazar günü oyuncularimizin form durumu beni cok meraklandiriyor sota olayi bu genclerbirligi maciyla cözümlenecektir ..
eger sadi tekelioglu ve sota yüzünden oynamayanlar simdik oynarsalar sadi hocada takimi iyi Motive edebilirse sikecileride istanbulda yenersek yeni gelecek yönetim sadi tekelioglu ile devam karari alabilir
ve alacakta ...

elohim_61
15.11.2015, 17:20
Sadi hoca neden bizim Fergusonumuz olmasın?

kyodou
15.11.2015, 17:22
Şota' nın geri çağrılacağı maç. (Totem)

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
15.11.2015, 23:11
-------------onur------------

cavanda----aykut----medjani---alper

----------mbia------okay-----------

marin----------ekici------------constant

---------------cardozo--------------

bu kadroyu sahada görmek isterdim.

pas oyunu icin ideal takım.

Courage
15.11.2015, 23:29

Alper soru işareti olmakla beraber tam kafama göre kadro ,tebrikler.

asilhamsi
15.11.2015, 23:38
Alper soru işareti olmakla beraber tam kafama göre kadro ,tebrikler.

alper yokluktan yazılmış bir isim.Eger macta dominant olmak istiyorsak buna benzer bir takımla cıkmak zorundayız.

Muhteva
16.11.2015, 00:13
Muhammed Beşir ilk 11'e monte edilecekmiş doğrumu acaba bu haber.

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2015, 08:01
Şu Cavandayı izliyorum antrenmanlarda bir afra tafralar
Bunun da g.tü kalktı
Aldığımız bazı yabancılarda ahlak ve disiplin sorunu olması beni kahrediyor
Ama M'Bia gibi, Marin gibi, Oscar gibi efendi ve disiplinli örnek oyunculara lafım yok

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2015, 08:02
Sadi Hoca al bu maçı
Çok puan kaybettik (çoğunu hakemler çalsa da)

evonon
16.11.2015, 09:50
Sadi Hoca keşke ilk maçına 3 4 tane altyapı oyuncusuyla çıksa yensin yenilsin zerre kadar umrumda olmaz. Hem durmadan transfer diyen taraftara inat hem 25 yaşına gelen oyuncuya halen mahallenin ufak bebesi muamelesi yapıp oynatmayan zihniyete inat. Muhammet ve daha niceleri harcanıp gidiyor bu salak düzenin içinde. Millet, yaş ortalaması 20 olan takımla Şampiyonlar Ligi maçına çıkıyor, biz daha transfer arıyoruz. Arayın daha çok maç kazanırsınız bu kafayla.

UĞUR DURTAŞ
16.11.2015, 10:23
*milli maç arasındaki kan değişikliği takıma olumlu yansır inşallah...
*sadi hoca nın kongreye kadar takımın başına getirilmesi olumlu,
*bu takımın her bakımdan yetersiz olduğu herkes tarafından görülüyor,
*arkadaşlar bu takımda arkadaşlık eksilerde....
*bizim takım organize bir atak yapamıyor...
*3 pas yapamıyor,bir ver kaç yapamıyor,vs vs vs
*sadi hoca daha ilk dakikada beni çok şaşırttı,
*ligimizde hazırlık maçı için yurt dışına çıkan takımlar var.
*şehirden şehire giden takımlar var,
*kısaca takımlar bu arayı çok iyi değerlenditdiler,
*ciddi takımlarla hazırlık maçı yaparak.
*bizim,yanımızda rize var
*samsun var,
*tasislerin içinde 1461 var.
*bizim hazırlık maçı
*tesislerde 21 yaş takımıyla
*olmadı sadi hoca olmadı.
*çok samimi söylüyorum,
*hocanın yerinde ben olsa idim,
*2 üst düzey takımla hazırlık maçı yapardım.
*bizim takım olma adına bu tür maçlara çok ihtiyacımız var.
**
Not:mircea Lucesco nun takımı çalıştırdığı takımı milli maç arasında
antalyada kampa alarak,2 takımla hazırlk maçı yapıyor.
bu üst düzey takım bile hazırluk maçı yapma ihtiyacı duyuyor
biz duymuyoruz.düşündürücü.

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2015, 10:31
Sadi Tekelioğlu'nun göreve gelmesi takımın genç ismi Muhammet Beşir'e yaradı! Altyapı koordinatörlüğü yaptığı dönemden Muhammet'i tanıyan ve onu Şota'ya bizzat öneren Tekelioğlu'nun genç forvetle yakından ilgilenmesi dikkatlerden kaçmıyor. A takıma bir oyuncu kazandırmaya çalışan Tekelioğlu, diğer gençlerin durumu da takip ediyor.

Erkan A.
16.11.2015, 14:54
Sadi Tekelioğlu'nun göreve gelmesi takımın genç ismi Muhammet Beşir'e yaradı! Altyapı koordinatörlüğü yaptığı dönemden Muhammet'i tanıyan ve onu Şota'ya bizzat öneren Tekelioğlu'nun genç forvetle yakından ilgilenmesi dikkatlerden kaçmıyor. A takıma bir oyuncu kazandırmaya çalışan Tekelioğlu, diğer gençlerin durumu da takip ediyor.

abi ben bu muhammet besiri iki defa izledim ,iyi bir oyuncu deniliyor lakin ben iki mactada cok agir oldugunu gözlemledim kosuyor iyi niyetli lakin calim atamadigini gördüm ?? umarim yaniliyorum fizik gücük süper bir golcü olarak ama öyle ahim Sahim bir oyuncu degil bence ...

abdulkadir diye bir genc oyuncumuz varmis cardozonun manageri izlemeye gelecekmis diye haberler okumustum dogrumu bu ??

oguzhan acar diye süper yetenek vardi ne oldu bu genc daha duyulmuyor ?? yusuf erdogan benden futbolcu olacak diyordu 1461 trabzondayken ve alindi ben suan 1461 trabzondan hic bir oyuncuyu bizim trabzonspora yakistiramiyorum hic biri macin sonucunda etki edebilecek bir oyuncu degil ..büyük takim oyuncusu genc yasta kendini beli etmeli yusuf gibi yattara ilk geldigi ilk macindaki gibi olmali yattaranin ilk maci avni akerde akcaabat sebatspora karsiydi o maci bende canli izlemistim yattarayi kimse tanimiyordu canli izledigimde vaybe dedim bu ne ya `rakibinden top caliyordu kosuyordu calim atiyordu sut cekiyordu orta yapiyordu kendini göstermek isteyen bir genc oyuncu böyle olmali trabzonspora geldim ben ronaldoyum diyorlar ve yedege bile giremiyorlar ..benim sahsi düsüncem :trabzonsporda oynamak ve basarili olmak icin trabzonsporlu olman gerekiyor trabzonlu degil sadece trabzonspora gönül vermen gerekiyor canla basla oynaman icin ..mesela cok övdügümüz okay var suan Istanbul basakspor macini kaybediyoruz biz üzüntüden agliyoruz okay emre belezoglunun pesinden kosuyor forma istiyor ?? trabzonsporda bu durumlar olmazdi eskiden ünal hami orhan ogün Abdullah osman varken bu yazdigim oyuncular trabzonsporluydu simdik takimimizda cogu oyuncularimizin aklinda baska takimlar var nasil olsa gidecegim diyorlar ??bana katilan ve katilmayanlara saygilarla

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
16.11.2015, 14:58
Takım üzerindeki ölü toprağından kurtulur inşallah...

Tayfun Aydın
16.11.2015, 15:14

Sol açıkta Constant oynamalı sol bekte Alper idare etsin bir zahmet hatta. 3 lü defans yapıp orta saha veya forveti bir kişi artırabiliriz. Ne Erkan la ne de Yusuf la olmuyor.

Berkan
16.11.2015, 15:20
Kaybetcek birsey yok bari forvete Muhammeti koyalim.

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2015, 19:41
abi ben bu muhammet besiri iki defa izledim ,iyi bir oyuncu deniliyor lakin ben iki mactada cok agir oldugunu gözlemledim kosuyor iyi niyetli lakin calim atamadigini gördüm ?? umarim yaniliyorum fizik gücük süper bir golcü olarak ama öyle ahim Sahim bir oyuncu degil bence ...

abdulkadir diye bir genc oyuncumuz varmis cardozonun manageri izlemeye gelecekmis diye haberler okumustum dogrumu bu ??

oguzhan acar diye süper yetenek vardi ne oldu bu genc daha duyulmuyor ?? yusuf erdogan benden futbolcu olacak diyordu 1461 trabzondayken ve alindi ben suan 1461 trabzondan hic bir oyuncuyu bizim trabzonspora yakistiramiyorum hic biri macin sonucunda etki edebilecek bir oyuncu degil ..büyük takim oyuncusu genc yasta kendini beli etmeli yusuf gibi yattara ilk geldigi ilk macindaki gibi olmali yattaranin ilk maci avni akerde akcaabat sebatspora karsiydi o maci bende canli izlemistim yattarayi kimse tanimiyordu canli izledigimde vaybe dedim bu ne ya `rakibinden top caliyordu kosuyordu calim atiyordu sut cekiyordu orta yapiyordu kendini göstermek isteyen bir genc oyuncu böyle olmali trabzonspora geldim ben ronaldoyum diyorlar ve yedege bile giremiyorlar ..benim sahsi düsüncem :trabzonsporda oynamak ve basarili olmak icin trabzonsporlu olman gerekiyor trabzonlu degil sadece trabzonspora gönül vermen gerekiyor canla basla oynaman icin ..mesela cok övdügümüz okay var suan Istanbul basakspor macini kaybediyoruz biz üzüntüden agliyoruz okay emre belezoglunun pesinden kosuyor forma istiyor ?? trabzonsporda bu durumlar olmazdi eskiden ünal hami orhan ogün Abdullah osman varken bu yazdigim oyuncular trabzonsporluydu simdik takimimizda cogu oyuncularimizin aklinda baska takimlar var nasil olsa gidecegim diyorlar ??bana katilan ve katilmayanlara saygilarla

tamamına katılıyorum kardeşim

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2015, 19:42
Sadi Hoca, defansta Yumlu ve Alper'i oynatacakmış. Ulan başa mı döndük yine?
İleride N'Doye ve Cardozo ile çift forvet çıkacakmış. Buna eyvallah ama Yumlu?

memozcan
16.11.2015, 19:52
Sadi Hoca, defansta Yumlu ve Alper'i oynatacakmış. Ulan başa mı döndük yine?
İleride N'Doye ve Cardozo ile çift forvet çıkacakmış. Buna eyvallah ama Yumlu?
her gelen amerikayı yaniden keşfetmeye çalışıyor.. bunlar hiç maçımızı izlemiyor heralde.. her gelen deneme yanılma yöntemi yapıyor.. bunların eline azıp vereceksin:
1- özer ilk 11 oynayamaz.
2- yumludan defans olmaz..

Sefaenes
16.11.2015, 20:01
insallah sotanin gitmesi takima moral olurda kazaniriz

Önder28
16.11.2015, 20:21
Sahamızda çift forvet oynamalıyız.
Çift forvet sahamızda oynamalıyız.
Oynamalıyız sahamızda çift forvet.
Forvet çift sahamızda oynamalıyız.
.......

Berat Akçay
16.11.2015, 20:37
3 haftan var. Çıkar çift forvet Sadi hocam. Ne kaybedersin ? Belki de kazanırsın

3'de 3 yapsa kalsın derim. Fener'i yenerse sezon sonuna kadar kalsın

Necmettin ALTUNTAŞ
16.11.2015, 21:52
Çok fazla bir şey beklemeyin Sadi Tekelioğlundan.

Onur Akyüz
16.11.2015, 22:18
Sadi Hoca'yı bilmesek umutlanacaz.

Hey gidi Sadi Hoca hey. :)

Erkan A.
17.11.2015, 00:51
alexander löbe - sergen yalcin - erhan namli - erman özgür - gökdeniz Karadeniz - hami mandirali - nikolovski - macit güven - okan özke

oktay derelioglu - orhan cikirikci - osman özköylü - rahmetli milosevski - rune lange - Tamer tuna - zafer demiray - yanchev daha birkac oyuncu daha vardir yani fena degildik

ligi besinci bitirmistik sanirim hocamiz sadi tekeliogluydu tabiki simdik kendisini gelistirmistir insallah basarili olur

hasannuhoglu
17.11.2015, 09:47
İç sahada yaşanılan puan kayıpları ve hocanın ayrılmasından sonra bu kadro denenmeli:

Onur
Cavanda Aykut Medjani Yusuf
Mbia
Marin Mehmet Constant
CARDOZO NDOYE

evonon
17.11.2015, 10:07
Kimin oynadığını hiç umursamıyorum, oynayanlar küçük bir parça da olsa takımı umursasınlar yeter, hoş onlara da bişey diyemiyorum nerdeyse 1 senedir para almıyorlar.

atomantcum
17.11.2015, 10:37

Çoğuna katılıyorum, özellikle Medjani-M'bia kısmına. Medjani'nin defansif özellikleri zayıf, pozisyon hatası çok yapıyor, bire birde çalım yiyebiliyor. Ama hücum yönü kuvvetli; teknik özellikleri zayıf olsa da hücumdaki pozisyon alışı, dinamizmi müthiş. M'bia ise defansif alan kapatmada çok iyi, pas becerileri de, fiziği de kuvvetli, ama hücuma gerektiği kadar katkı vermiyor. Biz sezon başından beri Medjani'yi defansta, M'bia'yı orta sahada denedik ama bunun tam tersi olmalıydı. Bireysel anlamda bakarsak da Medjani'nin kariyerindeki en parlak dönem bizde orta saha oynadığı dönem. M'bia'nın kariyerindeki en parlak dönem ise Marsilya'da defans oynadığı zamanlar.

En kritik nokta defans konusu. Constant ve Cavanda'nın defansla kesinlikle hiçbir işi olmaması lazım. İkisi de teknik oyuncu, ama ikisi de mental yönden zayıf, defansta her maç en az bir kritik top kaybı yapıyorlar. Sene başından beri bunu o kadar çok tecrübe ettik ki, rakipler de artık bunu ezberledi. Adamlar bizim beklere yoğun pres yapıp topu kapıyor, gelip golünü atıyor, ilk yarıdan maçı bitiriyor. Bu yüzden defansta 3 kişi olmak zorunda. Douglas evet şimdiye dek bekleneni veremedi ama 3'lü defans oynadığımız zamanlarda îyi göründü. Bu şekilde faydalı olacaktır.

N'doye-Cardozo ikilisi de en azından bir kere denenebilir, artık son çare bu kaldı diye. Ancak bence bu taktik de büyük ihtimalle tutmayacaktır çünkü N'doye-Cardozo'dan pas yapabilecek, topu ceza sahasına taşıyabilecek bir ikili çıkmaz. Keşke olsa ama olmaz. Hadi tuttu diyelim, bu ikisinden birinin eksikliğinde oynayabilecek adam yok. 3. bölgede pas oyunu yapabilecek kişi Marin'dir.

Ben çok az bir değişiklikle aşağıdaki oyunu oynamalıyız diye düşünüyorum. Son birkaç haftadır da bu düşüncem değişmedi.

http://www.footballuser.com/formations/2015/11/1366708_Trabzonspor.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2015, 17:22
Trabzonspor'da yeni bir kriz daha. Trabzonspor'a İtalya'nın Milan takımından transfer olan Kevin Constant Trabzonspor ile yollarını ayırdı. Gineli futbolcunun sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2015, 17:23
Trabzonspor'un sezon başında transfer ettiği Senegalli golcü Dame N'Doye alacakları ödenmeyince hukuki işlem başlattı.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre Seçim sürecindeki Bordo-Mavili kulüpte nakit akışı durmuş durumda. Bu nedenle Senegalli'nin serbest kalma ihtimali ortaya çıktı. Devreye Süleyman Hurma ile Genel Müdür Sinan Zengin girdi. N'Doye'nin 140 bin euroluk alacağının 110 bin euroluk kısmını Süleyman Hurma, 30 bin euroluk kısmını da Sinan Zengin ödedi. Senegalli futbolcu transfer taksidini aldı ama maddi sorunlar devam ediyor.

Bu ne uşaklar, batayiruz :)

uemit
17.11.2015, 18:32
constant yok..
onur
cavanda aykut medjani yusuf
mbia okay ekici
ndoye cardoso marin

erkan sefa besir alper esteban yumlu özer

Gökhan Uzun
17.11.2015, 18:34
Ayman varken bile kadro kurasım geliyordu...

Şimdi o bile yok. Sorumlusu kim acaba ?

irfan61
17.11.2015, 19:08
Küme düşermiyiz acaba diye korkmaya başladım allah seni bildiğini yapsın IHO takımı ne hale getirdin...

smart
17.11.2015, 20:00
Çoğuna katılıyorum, özellikle Medjani-M'bia kısmına. Medjani'nin defansif özellikleri zayıf, pozisyon hatası çok yapıyor, bire birde çalım yiyebiliyor. Ama hücum yönü kuvvetli; teknik özellikleri zayıf olsa da hücumdaki pozisyon alışı, dinamizmi müthiş. M'bia ise defansif alan kapatmada çok iyi, pas becerileri de, fiziği de kuvvetli, ama hücuma gerektiği kadar katkı vermiyor. Biz sezon başından beri Medjani'yi defansta, M'bia'yı orta sahada denedik ama bunun tam tersi olmalıydı. Bireysel anlamda bakarsak da Medjani'nin kariyerindeki en parlak dönem bizde orta saha oynadığı dönem. M'bia'nın kariyerindeki en parlak dönem ise Marsilya'da defans oynadığı zamanlar.

En kritik nokta defans konusu. Constant ve Cavanda'nın defansla kesinlikle hiçbir işi olmaması lazım. İkisi de teknik oyuncu, ama ikisi de mental yönden zayıf, defansta her maç en az bir kritik top kaybı yapıyorlar. Sene başından beri bunu o kadar çok tecrübe ettik ki, rakipler de artık bunu ezberledi. Adamlar bizim beklere yoğun pres yapıp topu kapıyor, gelip golünü atıyor, ilk yarıdan maçı bitiriyor. Bu yüzden defansta 3 kişi olmak zorunda. Douglas evet şimdiye dek bekleneni veremedi ama 3'lü defans oynadığımız zamanlarda îyi göründü. Bu şekilde faydalı olacaktır.

N'doye-Cardozo ikilisi de en azından bir kere denenebilir, artık son çare bu kaldı diye. Ancak bence bu taktik de büyük ihtimalle tutmayacaktır çünkü N'doye-Cardozo'dan pas yapabilecek, topu ceza sahasına taşıyabilecek bir ikili çıkmaz. Keşke olsa ama olmaz. Hadi tuttu diyelim, bu ikisinden birinin eksikliğinde oynayabilecek adam yok. 3. bölgede pas oyunu yapabilecek kişi Marin'dir.

Ben çok az bir değişiklikle aşağıdaki oyunu oynamalıyız diye düşünüyorum. Son birkaç haftadır da bu düşüncem değişmedi.

http://www.footballuser.com/formations/2015/11/1366708_Trabzonspor.jpg

Çok güzel lakin Constant gitti :(

batugol
17.11.2015, 22:05
nothing is constant in this team

memmedaga
17.11.2015, 22:25
2 oyuncu daha yöneticilerle görüşme yaptı deme sözü istedi görüşme yaptı Aralığa kadar sürprizlere hazır olun

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 08:07
nothing is constant in this team

I'm agree with you

kaan61
18.11.2015, 08:29
Bence Ndoye - Cardozo olmasındansa Cardozo - Marin olmalı çünkü marin Ndoye a nazaran cadozo ile daha iyi anlaşıyor. Douglas ' da çok ağır ve tek hamleleri de vasat .

..................................... Onur.................................

Cavanda ........... Mbia ................ Aykut ........... Yusuf

..................... Medjani .............. Okay .................

Mehmet .......................... Marin ................. Erkan

.............................. Cardozo ............................

kalavara
18.11.2015, 08:34
----------------onur------------------
-------aykut----mbia---mustafa-------
------------medjani--okay-------------
--özer----------mehmet------yusuf----
------------ndoye---cardozo----------

3 lü savunma oynamak kolay değil. savunma oyuncularının pozisyon almada, kademede ve ilk müdahalede başarılı olması bir gereklilik değil, mecburiyet. buna rağmen elimizdeki kadro buna uygun sayılabiir. tabii kısa zamanda elimizde bir kadro kalırsa:mad:

alone_6161
18.11.2015, 09:29
Parası ödenmeyen, huzursuz olan, mutsuz oyuncularla başlayacağımıza, para konusunda anlayışlı olanlar ve altyapıdan oyuncularla çıkalım daha iyi...Hem belki bir iki oyuncu kazanırız, hem kendilerini gösterme hırsı ile sürpriz yaparız.

atomantcum
18.11.2015, 11:49
Parası ödenmeyen, huzursuz olan, mutsuz oyuncularla başlayacağımıza, para konusunda anlayışlı olanlar ve altyapıdan oyuncularla çıkalım daha iyi...Hem belki bir iki oyuncu kazanırız, hem kendilerini gösterme hırsı ile sürpriz yaparız.

Parası ödenmeyen adam tabi ki gider. Neden anlayış göstersin?

Oyuncuların paralarını zamanında ödeyelim, ödeyemeyeceklerimizi almayalım denmiyor da, parasını almasa da oynayan ptt'cilerle oynayalım deniyor. Böyle taraftara böyle yönetim.

zekeriyya
18.11.2015, 11:57
seyircisiz oynama cezası diyor tff de bu maçlar hangileri ?
ha birde hani seyircisiz oynama cezası olmayacaktı ?
bilgisi olan varmı

atomantcum
18.11.2015, 11:58
Çok güzel lakin Constant gitti :(

http://i.hizliresim.com/yROar7.png (http://hizliresim.com/yROar7)

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 12:27
Trabzonspor'un geleceği açısından son derece önemli olan 5-6 Aralık'taki kongre öncesi adaylar çalışmalarını sürdürürken, bordo mavili takım Gençlerbirliği sınavıyla yeni bir sayfa açmayı planlıyor.

Kongre sürecine kadar takımın başına geçen Sadi Tekelioğlu'nun ortaya koyduğu pozitif atmosferle Başkent ekibin karşısına çıkmaya hazırlanan Trabzonspor'da hafta sonu kadroda değişikliklerin olması bekleniyor.

Tecrübeli teknik adam oyuncuların motivasyonunu ve özgüvenlerini arttırıcı konuşmalar yaparken, Tekelioğlu'nun Gençlerbirliği karşısında takımı çift forvetle sahaya sürmesi bekleniyor.

Shota Arveladze döneminde bazı maçların ikinci yarısında birlikte oynayan Cardozo - Ndoye ikilisini antrenmanlarda sürekli birlikte deneyen teknik direktör Sadi Tekelioğlu'nun Cardozo - Ndoye ikilisiyle pozisyon zenginliğini arttırmayı planladığı öğrenildi.

Mehmet Ekici ile özel ilgilenen Sadi Tekelioğlu'nun başarılı oyuncuya Gençlerbirliği karşısında farklı roller vermesi bekleniyor. Hücumda tüm ataklara yön vermesini istediği Mehmet Ekici'nin antrenmanların ardından özel çalışma uygulayarak duran top çalıştığı belirtildi.

Öte yandan Gaziantespor karşılaşmasında sakatlık yaşayan Marko Marin'in tedavisi tamamlanırken Alman oyuncu özel programla hazırlanıyor. Sadi Tekelioğlu'nun Marin'in Gençlerbirliği karşılaşmasına yetiştirilmesi için rapor verdiği öğrenildi.

Sadi Tekelioğlu'nun takıma gelişiyle forma şansı bulmakta zorlanan isimlerin form grafikleri artarken, sakatlığı bulunan Constant'ın oynayamaması durumunda tecrübeli çalıştırıcının Alper ve Musa Nizam'a hazır olun talimatı verdiği gelen haberler arasında.

Adem Akyüz'
18.11.2015, 12:39
Marin'i de silin kadrolardan. Aykut'la tartışıp antremanı terk etmiş.

Tahir61
18.11.2015, 12:56
Marin'i de silin kadrolardan. Aykut'la tartışıp antremanı terk etmiş.

maça kadar adam kalmayacak bu gidişle

kaan61
18.11.2015, 14:53
maça kadar adam kalmayacak bu gidişle

Yönetim yok , hoca yok , paranı alama , 2 maç seyircide olmayacak futbolcu neden oynasın? Sadi hocanın işi çok zor doğru kadroyu bulacak , moral verecek , motive edecek , hakem doğramayacak , şans yanında olacak da maç kazanacaksın. Dibe vurduk ve kongreye kadarda son 4 e yerleşiriz. Ve bizi bu hale getiren adam belki aday olacak ve belkide kazanacak. Allahım bu kabustan tez zamanda uyanmayı nasip et.

alone_6161
18.11.2015, 15:00
Parası ödenmeyen adam tabi ki gider. Neden anlayış göstersin?

Oyuncuların paralarını zamanında ödeyelim, ödeyemeyeceklerimizi almayalım denmiyor da, parasını almasa da oynayan ptt'cilerle oynayalım deniyor. Böyle taraftara böyle yönetim.

Siz beni yanlış anlamışsınız. Ben parasını alamadığı için huzursuz olana, kötü oynayana birşey demiyorum ki. Adam sözleşmesindeki haklarını sonuna kadar almalı. Benim anlatmak istediğim parasını alamadığı için sahada kötü oynayacak ve maçı bize kaybettirecek topçu yerine altyapıdan topçu oynasın belki maç kazandırır, kazandırmasa da tecrübe kazanır.

El Cordobes
18.11.2015, 15:09
aykut süresiz kadro dışı diye haberler var.

kavganın fotoları düştü. aslında kavga değil ,aykut bildiğin bohça etmiş marini...

atomantcum
18.11.2015, 15:38
Siz beni yanlış anlamışsınız. Ben parasını alamadığı için huzursuz olana, kötü oynayana birşey demiyorum ki. Adam sözleşmesindeki haklarını sonuna kadar almalı. Benim anlatmak istediğim parasını alamadığı için sahada kötü oynayacak ve maçı bize kaybettirecek topçu yerine altyapıdan topçu oynasın belki maç kazandırır, kazandırmasa da tecrübe kazanır.

Şu anda mecburen o aşamadayız evet ama şu da var ki o altyapıdan yetişecek oyuncular da iyi konuma geldiği zaman yüksek paralar isteyecek, parasını alamadığı zaman problem çıkaracaktır. Birisi çıkarmazsa öbürü çıkarır.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 16:05
Yabancı oyuncularla maddi sorunlar yaşayan Trabzonspor’da, sezon başında 3 milyon Euro’ya alınan Dame N’Doye’nin serbest kalmasının son anda engellendiği ortaya çıktı.

Sportif direktör Süleyman Hurma’nın 140 bin Euro ödediği Senegalli golcü böylece kulüpte kaldı. Cavanda ile de maddi problemlerin sürdüğü öğrenildi.

Ayrıca Medjani ve İshak’la da yolların ayrılabileceği bildirildi.

Trabzonspor'da her gün bir başka kriz gündeme düşüyor. Takım içindeki kavgalar, parası ödenmeyen futbolcuların teker teker gidişi camiayı karamsarlığa sürüklüyor. Bugün gerçekleşen antrenmanda yine kavga krizi çıktı. Bir pozisyon sonrası Marko Marin ile Aykut Demir birbirlerine girdiler. Marko Marin ingilizce olarak "you see all of them this is club" (Gördünüzmü işte kulüp bu) diyerek antrenman sahasını terk etti. Soyunma odasına gittikten sonra hızlı bir şekilde üstünü değiştikten sonra aracına binerek tesislerden ayrıldı.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 16:07
06.12.2015 akşamı TS İÇİN MİLAT OLSUN.

YENİ ŞAMPİYONLUKLAR, KUPALAR, AVRUPA ZAFERLERİ GELSİN.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 16:18
aykut süresiz kadro dışı diye haberler var.

kavganın fotoları düştü. aslında kavga değil ,aykut bildiğin bohça etmiş marini...

Aykut 2014 yılında da Trabzon'da bir doktora saldırmıştı.

Marco Marin giderse üzülürüm.

HURMA, yabancı oyunculara gitmeyin diye yalvarırken, İHO seçimde yanıma kimleri alsamın derdindeymiş.

Bu İHO tam sopalık adam, acayip öfkeliyim bu adama, defo git artık yalancı düzenbaz, kulüp ne hale geldi utanmıyor musun, vicdansız

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 16:21
Aydınlık günlere son 18 gün
Muharrem USTA

Yavuz Bektaş
18.11.2015, 17:25
Umurumda değil maç.

Sent from my iPhone using Tapatalk

61Firtinasi61
18.11.2015, 17:31
Üzüliyorum......yazik bize.... suandaki halimize bakin.......disardakiler bize güliyor

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 20:09
GS az önce Hamza ile yollarını ayırdı.
TV'ler hemen Lucescu ve Denizli'yi gündeme koymaya başladı.

Tam da kongre öncesi bu 2 Hoca'nın ismi geçerken şansa bak.
Beddualı mıyız Allah'ım, ne oluyor böyle?

Mert'
18.11.2015, 20:31
Solbek kim oynayacak ?

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 20:40
Bu GS denen takım 5 yıldır her işimize takoz koyuyor. (2011-2012 Burak, Selçuk, Umut, Engin)

Şimdi de Denizli ve Lucescu'ya kancayı takacaklar....

Umarım dediğiniz gibi Başkan adaylarımız DENİZLİ ile ön anlaşma yapmışlardır.

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 20:40
Solbek kim oynayacak ?

Shota Arveladze, ben ben diye espri yaparmış...

:)

HOPA'LI TS'Lİ
18.11.2015, 22:35
Denizli %99 GS'de.

Tek seçeneğimiz Lucescu kaldı. O da Shaktar'da Haziran'a kadar sözleşmeli.

Umarım Yılmaz VURAL gibilere kalıp kümeye oynamayız

Yavuz Bektaş
18.11.2015, 22:41
Denizli %99 GS'de.

Tek seçeneğimiz Lucescu kaldı. O da Shaktar'da Haziran'a kadar sözleşmeli.

Umarım Yılmaz VURAL gibilere kalıp kümeye oynamayız
abi rica etsem aynı gönderileri bütün sayfalara yazmasan yeni bir şey yazan oldu diye giriyoruz sayfalara hep senin aynı yazıların.

Sefer A.
19.11.2015, 00:39
abi rica etsem aynı gönderileri bütün sayfalara yazmasan yeni bir şey yazan oldu diye giriyoruz sayfalara hep senin aynı yazıların.
:D

Etem Güner
19.11.2015, 01:37
Vallahi bende 😊

slmn
19.11.2015, 02:38

Forumda Neler Oluyor kısmından takip ederseniz forumu bu sorun ortadan kalkar.

HOPA'LI TS'Lİ
19.11.2015, 07:49

Tamam da herkes her sayfaya girmeyebilir diye bunu yapıyorum.

Yine de fikrini dikkate alacağım bundan sonra.

kaan61
19.11.2015, 08:13
Solbek kim oynayacak ?

Yusuf veya Musa Nizam falso Alper

UĞUR DURTAŞ
19.11.2015, 09:52
utanıyorum....
acaba bugün kim kiminle kavga edecek diye merakla bekliyorum.
tarihimizin en kötü yönetimi,teknik heyeti ve futbolcuları...
siz kimsiniz kardeşim....
bizleri ne duruma düşürdüğünüzün farkındamısınız?
gerçekten sizlerden utanıyorum.
adam kelimesi kolay kazanılmıyor.
beceri istiyor,kişilik ister adam olmak için.
yönetimden,teknik heyetten,bir adam olsaydı.
her gün futbolcular birbirlerine saldırmazlardı.
kişiliğinden yoksun insanlar.
zamanında;
ekiciyi,
erkanı,
contantı,
cavandayı,
kadro dışı bırakacak bir babayiğit çıksaydı,
dün aykut marine saldırmazdı.
**
bizleri aptal yerine koyuyorlar;
dün iki futbolcu açıklama yapıyor zoraki...
''her kes bilsin ki bütün gücümüzle tatımımızı layık olduğu yere çıkarmak için mücadele edeceğiz''
kardeşim bizler çoçuk değiliz.
adam olun biraz.
durumumuz ortada,zamanında adam gibi mücadele etseydinizde bu durumda olmasaydık.
çok acı ama gerçek.
önceden sıradanlaşma adına emin adımlarla ilerliyoruz diye yazıyordum.
dün olaydan sonra sıradan bir takım olduk arkadaşlar.
yazıklar olsun.

Faik Yılmaz
19.11.2015, 10:09
Şu hengamede de yenersek takımdaki oyuncuları alınlarından öpmek lazım

zafercalikoglu
19.11.2015, 10:33
genclerde yensin onların ne sucu var ,ki

zafercalikoglu
19.11.2015, 10:36
bu takımın hepsini göndermek lazım,sadi hoca çık gençler karşısına altyaıdan 3-4 öğrencinle ,de göreyim senin baba yiğitliğini

kesinlikle çocuklarıma Trabzon spor sevgisini vermeyeceğim bundan sonra ,Sadece Şehir sevgisi ,memleket sevgisi yeter, herkes eli şeyinde ,sonunda olan bize oluyor,

ÖmürKaradeniz61
19.11.2015, 10:47
Bari kazanalımda federasyondan gelecek 1.2 milyonluk ödeme bazı serbest kalabilecek futbolculara verilsin.

bordolu mavi
19.11.2015, 17:40
coslamış constantın gitmesi takıma moral verecektir ayrınca okunup üfenmiş aykutun da manevi katkıları ile gençlik birliği maçını rahat alırız şeklinde düşünmeye başladım artık

melihergun
19.11.2015, 20:09
----onur----
cavanda--mbia-aykut-medjani--yusuf
---------okay-------
ndoye---ekici---marin
--------cardozo-----

böle çıkalım gol yemeyelim defansif oynayalım berabere kalalım paun kaybetmeyelim yenilmekten iyidir. ama bu kadro hücumda yapar savunmada bekler ileri geri takılır ndoye biraz daha forvete iner.

cakalkerem
19.11.2015, 20:29
başkanı hakkında bir sürü iddaanın olduğu,
hocası kovulmuş yada gönderilmiş olan,
futbolcuların kavgalı olduğu,
paralarını alamdığı,
milletin birbiririnin boğazını sıktığı..

bir ortamda maç oynayacağız..

futbolcular sahada ayakta durursa helal olsun....

yenmek önemli de ne değiştirecek ki...

reisoğlu61
20.11.2015, 09:50
ilerde cardozo nun yanina muhammed besir denenebilir ilk yari.
bu macida kaybedersek, gelecek iki haftada zaten eskisehir ve feneri yenemeyiz.
bu maci kesinlikle almak sart...

gökçay61
20.11.2015, 11:11
altyapıya torpil soka soka ordan da adam gelmez oldu. nasıl bu takıma genç ucuz adam bulacaksınız ey beyinsizler. ndoyeye 3 milyon bonservis vereceğine git fakir ülkelerden 3 milyona 20 tane genç uşak al elbet 2 tanesi iyi çıkar hiç değilse satardın para ederdi. gidip 30 küsür yaşındaki adama milyonları bayıl sonra adamdan verim alamama sonra para verip yolla. akıl akılda gel ...me takıl demiş atalarımız. bu takım bu kafayla önce puan silme alır sonra avrupan men yer sonrada küme düşer tarihten silinir ve trabzonspor üzerindeki oyunlar gerçekleşmiş olur. bi tutunacak dalımız vardı önce ali şen etti içine sonra azize sonra da iho. Allah 2 yakanızı bir araya getirmesin zalimler.

Aydın Danış
20.11.2015, 11:18
Şu sıkıntılı zamanlarda az da olsa bir sevinelim hadi be çocuklar

Hakan
20.11.2015, 13:25
Kevin Constant: "Yönetimle dostane bir şekilde anlaşarak sözleşmemi feshettim. Yaşadığımız anlar için teşekkür ederim."

Şu adamı savunanları da piste alalım.Yazık

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2015, 15:27
Galibiyet
Gol
Sevinç
Futbol

Trabzonspor'u özledik
Sadi Hoca kongreye kadar güldür yüzümüzü

bach72
20.11.2015, 16:12
Sadi Hoca kesinlikle bu takıma bir artı değer katacaktır.Net bir galibiyet ve geçmiş maçlara oranla daha derli toplu bir oyun bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2015, 16:51
Sadi Hoca kesinlikle bu takıma bir artı değer katacaktır.Net bir galibiyet ve geçmiş maçlara oranla daha derli toplu bir oyun bekliyorum.

Evet.
Şota'dan iyi olacağı garanti.
Kurt Hoca'dır 60'lık Sadi Hoca.

bach72
20.11.2015, 19:49
Evet.
Şota'dan iyi olacağı garanti.
Kurt Hoca'dır 60'lık Sadi Hoca.Sadi hoca insan olarak da mükemmel bir insandır.Dünyanın paralarını saçıyoruz elin adamlarına.Kendi içimizden çıkmış futbolu her yönüyle bilen adamlarıda görmüyoruz.Çok iddialı olacak ama Sadi hoca şu an süperligde teknik direktörlük yapan tüm hocalardan daha üstündür.Şenol Güneş de dahil.

revolution
20.11.2015, 20:01
daha önce belirttim .
yine söyleyeyim .
sırasıyla sadi hoca , 1461.in hocası , altyapı hocası bizi düzlüğe çıkarabilir .
takım tekrar düşüşe geçerse
tekrar sadi hoca , tekrar 1461.in hocası ve tekrar altyapı hocası
bu olayı çözer .
baktın olmadı getirirsin yine sadi hoca.yı , ardından yine 1461.in hocasını ,
olmadı yine altyapı hocasını alırsın .
bu kadar basit yani .
matematik problemi mi çözüyoruz sanki .
bugün ve yarın , hatta daha da ilerde altı üstü olacağımız en iyi derece UEFA kupasına katılımdır .
nedir yani bu kadar afra tafra .

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2015, 20:21
Sadi hoca insan olarak da mükemmel bir insandır.Dünyanın paralarını saçıyoruz elin adamlarına.Kendi içimizden çıkmış futbolu her yönüyle bilen adamlarıda görmüyoruz.Çok iddialı olacak ama Sadi hoca şu an süperligde teknik direktörlük yapan tüm hocalardan daha üstündür.Şenol Güneş de dahil.

Trabzon'da AKSULAR OTEL'in hemen yanında oturan dayımın üst komşusuydu.

22 Kasım 1994'de TS-LAZIO maçı için geldiğimde maç öncesi akşamı dayıma inmişti. Sohbet etmiştik.

Bildiğim kadarıyla Lemi'nin ablasıyla evli.

İnsani yönü de üstündür, Teknik Direktörlüğü de.

Mert Oğuzlu61
20.11.2015, 20:48
Sadi hoca insan olarak da mükemmel bir insandır.Dünyanın paralarını saçıyoruz elin adamlarına.Kendi içimizden çıkmış futbolu her yönüyle bilen adamlarıda görmüyoruz.Çok iddialı olacak ama Sadi hoca şu an süperligde teknik direktörlük yapan tüm hocalardan daha üstündür.Şenol Güneş de dahil.

Hekimoglu nu destekleyip Usta ya fb uyesi demende bu yerelci zihniyet yuzunden.

Ligde Senol Gunes te dahil butun hocalardan ustun olan Sadi hocayla Samsun u yenip 2001 de sadece 3 puanla ligde kalmistin. Gelen gecenden 4-5 yedigimiz sezon. Yerel cocuklar sagolsun 14. Sirada 3 puanla kumeye gitmekten kurtulmustuk.

Senol danda tum hocalardan da iyiymis, dalga mi geciyorsunuz ne anlamadimki.

bach72
20.11.2015, 21:55
Hekimoglu nu destekleyip Usta ya fb uyesi demende bu yerelci zihniyet yuzunden.

Ligde Senol Gunes te dahil butun hocalardan ustun olan Sadi hocayla Samsun u yenip 2001 de sadece 3 puanla ligde kalmistin. Gelen gecenden 4-5 yedigimiz sezon. Yerel cocuklar sagolsun 14. Sirada 3 puanla kumeye gitmekten kurtulmustuk.

Senol danda tum hocalardan da iyiymis, dalga mi geciyorsunuz ne anlamadimki.
Hekimoğlunu desteklediğime yönelik tek bir mesaj atmadım.Nerden çıkardın bunu?

zafercalikoglu
20.11.2015, 22:18
Beğenmediğiniz Akhisar niase yi bulabiliyorsa bizimkiler ne iş yapıyor anlamıyorum , ancak yatış , hadi gençler sıra sizde

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

zafercalikoglu
20.11.2015, 22:20
Yıllardır akt yapıda Sadi hoca Gökdeniz ve tekkeden sonra kimse gelmedi oralardan yazıklar olsun

Mert Oğuzlu61
20.11.2015, 22:32
Hekimoğlunu desteklediğime yönelik tek bir mesaj atmadım.Nerden çıkardın bunu?

Tahsin Usta olacakti pardon. :) Tahsin Usta kimdir, onemli baglantilari var mi, yarattigi bir marka var mi, parayi yonetebilir mi, Ts icin ne yapmis ? Google a adini yazdim bulamadim, kimdir bu adam ? İho karsisinda 1 oy heba etmeye degecek isim midir, merak ettigimden soruyorum. Hakkinda tek bildigim eski yoneticimiz oldugu. Kimin donemindeydi onuda bilmiyorum. Oy sizin oyunuz ama ortada İho tehlikesi varken 40-50 oyu gecemeyecek 2 adaydan birine oy atma istegi ilginc geldi bana. Tahsin ve Temel ikilisi son kongrenin Emre Aksoylari iste, maksat reklam. Tam reklam yapacak zamani buldular yani 1 oyun bile onemi varken...

bach72
20.11.2015, 22:53
Tahsin Usta olacakti pardon. :) Tahsin Usta kimdir, onemli baglantilari var mi, yarattigi bir marka var mi, parayi yonetebilir mi, Ts icin ne yapmis ? Google a adini yazdim bulamadim, kimdir bu adam ? İho karsisinda 1 oy heba etmeye degecek isim midir, merak ettigimden soruyorum. Hakkinda tek bildigim eski yoneticimiz oldugu. Kimin donemindeydi onuda bilmiyorum. Oy sizin oyunuz ama ortada İho tehlikesi varken 40-50 oyu gecemeyecek 2 adaydan birine oy atma istegi ilginc geldi bana. Tahsin ve Temel ikilisi son kongrenin Emre Aksoylari iste, maksat reklam. Tam reklam yapacak zamani buldular yani 1 oyun bile onemi varken...İHO ve Muharrem'in bir farkı yok.Muharrem İHO'nun mekteplisi.Ama İHO'dan tehlikelisi.Bu benim düşüncem.Muharrem'e oy verecek olanlarda beni ilgilendirmez.Tahsin Usta mevcut adaylar içerisinde Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerlerin ne olduğunu bilen tek aday.Ben oyumu boş atacaktım.Tahsin Usta adayım diyince destekleme kararı aldım.Ha Tahsin Usta olmazdı da başka bir o ruhu iyi bilen biri olurdu onu desteklerdim.Siz de oyları bölmeyin ve Tahsin Usta da birleşelim.

zafercalikoglu
20.11.2015, 22:57
Bu seçimde liste çok önemli , o kadar

Berke6198
21.11.2015, 00:15
Bi' an seçim başlığına geldim sandım :)

emrhan61
21.11.2015, 00:34
Devreye kadar ;
Onur
Cavanda Medjani Aykut Alper
Mbia Okay
Marin(Sefa) Mehmet Yusuf(Erkan)
Ndoye(Cardozo)

Marin - Erkan - Özerden birisi
Yusuf ve Sefadan birisi.

İki aynı tarz kanatla hücüm edecek oyuncu kalmıyor.

DeAgLeMaNyAq
21.11.2015, 00:35
Beğenmediğiniz Akhisar niase yi bulabiliyorsa bizimkiler ne iş yapıyor anlamıyorum , ancak yatış , hadi gençler sıra sizde

Yalnız Akhisar Niasse'ı scout ekipleri sayesinde bulmadı. Oyuncuları Sonko'nun tavsiyesi üzerina alındı. Bizde zamanında bu tarz transferler yaptık. Yattara Jabi'yi, Zokora da Bamba'yı tavsiye etmişti ama pek faydalanamamıştık. Tavsiye edilmesine karşılık alamadığımız oyuncular da var tabii. Szymkowiak Zurawski için kendini parçalamıştı...

Samet Yildirim
21.11.2015, 00:49
Mac mi var ? :)

Fatih Öztürk
21.11.2015, 01:24
İHO ve Muharrem'in bir farkı yok.Muharrem İHO'nun mekteplisi.Ama İHO'dan tehlikelisi.Bu benim düşüncem.Muharrem'e oy verecek olanlarda beni ilgilendirmez.Tahsin Usta mevcut adaylar içerisinde Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerlerin ne olduğunu bilen tek aday.Ben oyumu boş atacaktım.Tahsin Usta adayım diyince destekleme kararı aldım.Ha Tahsin Usta olmazdı da başka bir o ruhu iyi bilen biri olurdu onu desteklerdim.Siz de oyları bölmeyin ve Tahsin Usta da birleşelim.

Gençler tanımadığı insanlar için kolay konuşuyor hocam.

bach72
21.11.2015, 01:51
Gençler tanımadığı insanlar için kolay konuşuyor hocam.Maalesef öyle.Trabzonspor'un İstanbul takımlarının egemenliğine son verdiği yıllardaki ruhu biraz özümsemiş olsalar,siyasi iktidarların desteği ve devletin ayrıcalıklı olanaklarıyla voliyi vuran zengin para babalarının peşinden koşturup boş hayaller kurmayacaklar.

Fatih Öztürk
21.11.2015, 01:56
Maalesef öyle.Trabzonspor'un İstanbul takımlarının egemenliğine son verdiği yıllardaki ruhu biraz özümsemiş olsalar,siyasi iktidarların desteği ve devletin ayrıcalıklı olanaklarıyla voliyi vuran zengin para babalarının peşinden koşturup boş hayaller kurmayacaklar.

Aynen öyle hocam.

Fanatik34
21.11.2015, 04:28
Sadi hoca insan olarak da mükemmel bir insandır.Dünyanın paralarını saçıyoruz elin adamlarına.Kendi içimizden çıkmış futbolu her yönüyle bilen adamlarıda görmüyoruz.Çok iddialı olacak ama Sadi hoca şu an süperligde teknik direktörlük yapan tüm hocalardan daha üstündür.Şenol Güneş de dahil.Ben insani olarak ondanda üstünüm,futbol bilgimde eh iste..Hocaliga adayim o zaman :)

Sadi Tekelioglu ile o kümeye oynadigimiz sezonun hazirlik kampinda az bir sohbet etmisligim vardir..onun vizyonu ancak Altyapi veya altliglerdir! Yabanci Yildizlari yönetecek,oynatabilecek hicbir özelligi yoktur!

HOPA'LI TS'Lİ
21.11.2015, 11:17
Al bu maçı Trabzon'um şu sessiz akşamda
Gülmeyi unutturdun, yeter üzdüğun daa

Fatih Özkan
21.11.2015, 11:18
Şu kritik dönemde alacağımız her 1 puan iyidir.
Nasıl bir dönemden geçiyoruz Allah'ım ? 3 puan sürpriz olur açıkçası.
Allah yardımcımız olsun.

Semih AYDIN
21.11.2015, 11:38
Hani kişilere ceza veriliyordu ? komple kapamışlar tribünü

Aydın Danış
21.11.2015, 11:53

Yasalar yaptırımlar bize gelince farklı çalışıyor başımızdaki iş bilmez tarihin en kötü başkanı dururken bunlar normal...

HOPA'LI TS'Lİ
21.11.2015, 12:31
Sadi Hoca güldür bizi kongreye kadar
Önce Gençler, sonra şikebahçe

İnşallah 6 puan ya da 3+1 olsun
Kadıköy'de 1 puan da iyidir

pascalli
21.11.2015, 12:45
Yasalar yaptırımlar bize gelince farklı çalışıyor başımızdaki iş bilmez tarihin en kötü başkanı dururken bunlar normal...

Bizim Başkan sözde federasyona sabah akşam küfür ediyor ama onlarsız da yapamıyor..
Başkanın politikası aynı Kaddafi'nin politikası gibi.
Kaddafi'de sabah akşam İtalyanlara küfür ederdi ama en çok ticareti de onlarla yapardı.

DeAgLeMaNyAq
21.11.2015, 16:22

Çirkin tezahurattan dolayı alınan cezalarda o tribünlerdeki pasoligler bloke ediliyor. Saha olaylarında ise komple seyircisiz veriliyor. Bursa da BJK maçından dolayı aldı mesela...

HOPA'LI TS'Lİ
21.11.2015, 18:30
Kaldırsınlar şu passolig denen rant soygununu

Kemal Öztel
21.11.2015, 22:16
Kazanalım artık..

Numan Yerlikaya
22.11.2015, 00:48
Şu vize döneminde böyle boş bi maçı izlemeye vaktim yok.

İnşallah kazanırız.

Adem Akyüz'
22.11.2015, 01:20
Maç mı varmış?

Hakan
22.11.2015, 01:23
22 numara sahalara dönüyor maalesef

DEEP BLUE
22.11.2015, 07:27
22 numara sahalara dönüyor maalesef

İşte cefakar Trabzonspor taraftarının yüzünü güldürecek haber... Bir de Klara organizması TG'de başkan yardımcısı olsun istiyorum. Jan başkan'la tribün yönetirler... Hani bizim meşhur tezahürat var ya; Hami- Lemi- En büyük- Trabzon!!!

ucurum
22.11.2015, 08:42
Şu vize döneminde böyle boş bi maçı izlemeye vaktim yok.

İnşallah kazanırız.

Ey gidi ben de üniversitede aynı şeyi derdim sonra nasıl olur bilmem kendimi kahvede bulurdum...

ÖmürKaradeniz61
22.11.2015, 09:37
Bugün alınacak 3 puanın şu gibi artıları olur diye cümleye başlarsam kendimi kandırmış olurum,bu maçtan alınacak 3 puanın hiçbir faydası yok artık o tren kaçtı.

emrhan61
22.11.2015, 10:27
Bugün gerçekten iyi bir futbol ve galibiyet bekliyorum. Her teknik direktör değişikliğinde oldugu gibi.

Onur
Cavanda Aykut Medjani Alper
Mbia Okay
Marin Ekici Yusuf
Cardozo(Ndoye)

Laz_61
22.11.2015, 10:45
Bu mac seyircilimi acaba

Adem Akyüz'
22.11.2015, 11:03
Bu mac seyircilimi acaba

hayır seyircisiz oynanacak.

tonya55
22.11.2015, 11:03
muhammet beşir abdulkadir ömür mutlaka sans bulmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
22.11.2015, 11:16
3 puan olsun bizim olsun

Necmettin ALTUNTAŞ
22.11.2015, 11:27
Carl Medjani, Trabzon'dan ayrılmış.

emrhan61
22.11.2015, 11:39
Ligtv ye göre

Onur
Cavanda Mustafa Aykut Musa
Marin Okay Ekici Yusuf
Ndoye Cardozo

Ön liberosuz orta saha direnci düşmezmi?

Mbia oynamalı Okay yedege cekilmeli.

Berkan
22.11.2015, 11:44
Yenmek bi kenara beraberlik bile sürpriz

emrhan61
22.11.2015, 12:06
Maça 4 saat kalmış ve 6 kişi var maç başlığında , sebep olanlar utansın diyeceğimde...

Beypba
22.11.2015, 12:12
Medjani de uçtu