PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK Trabzonspor cezaları !

Pinkman
03.11.2015, 20:17
İşte PFDK kararları…
1- Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve başkanvekili İBRAHİM USTA’nın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve hakaretleri nedeniyle takdiren 1 YIL 6 AY HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
2- TRABZONSPOR A.Ş.’nin, 28.10.2015 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. – GAZİANTEPSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, özel güvenlik görevlisinin görevini yerine getirmemesi suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, akredite alanlarda akredite edilmeyen kişilerin yer alması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü Başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU’nun, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı harekete iştiraki, sportmenliğe aykırı açıklamaları ve müsabaka hakemini tehdidi nedeniyle takdiren 280 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi YAKUP ASLAN’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle takdiren 410 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi KÖKSAL GÜNEY’in, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ÖMER DEMİR’in, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. İdarecisi ALİ KEMAL BAŞARAN’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ALİ UZUNAY’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi, sportmenliğe aykırı açıklamaları ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 410 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 260.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ONUR İNCEHASAN’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi SEYFETTİN TAYFUN KAHYAOĞLU’nun, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi MEHMET TERZİ’nin, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi SÜLEYMAN HURMA’nın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 25.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Karar verilmiştir.

Sefaenes
03.11.2015, 20:18
para cezalarini Trabzonspor kasasindan cikmamali Iho Trabzon Baskani degil Yargitay kararinla hem agzini ac hem kivir sonra Trabznspor kasasindan öde

Pinkman
03.11.2015, 20:19
2 milyon liradan fazla ceza vermişler para kulübün kasasından çıkar tabiki..Allah sonumuzu hayır etsin

Oruç
03.11.2015, 20:22
Sahada ne olay oldu da 2 maç ceza alıyoruz ?

Bu tff mi kural hatası diye maçı tekrar edecek ? Her sene 10 maçta fişimizi bir şekilde çekiyorlar. Ne güzel iş be.

Murat KARAKURT
03.11.2015, 20:27
Başkana mı sövsem, düzene mi sövsem bilemedim....

Murat KARAKURT
03.11.2015, 20:28
Bir de hakemler yapacağı eylemden vazgeçmişler. Ulan bu cezaları ben de öğrensem ben de vazgeçerim....

DeAgLeMaNyAq
03.11.2015, 20:30
Sahada ne olay oldu da 2 maç ceza alıyoruz ?

Bu tff mi kural hatası diye maçı tekrar edecek ? Her sene 10 maçta fişimizi bir şekilde çekiyorlar. Ne güzel iş be.

Sahada olay olması şart değil Bursa'ya da vermişlerdi. Maç tekrarına normal şartlarda inanmıyorum zaten bunun olmasını gerektiğini söyleyen eski hakem de yok...

batugol
03.11.2015, 20:30
helal olsun aslanlara
herkese goz dagi verdiler
bundan sonra kimse hakeme kufretmez
hakem odasi basmaz
tehdit etmez
tapelerde ana avrat kufretmez

Doğukan Uçan
03.11.2015, 20:31
Akpnin iktidar oldugu ulkede adalet aramak komik

ts_tuncay_ts
03.11.2015, 20:31
Yuh be arkadaş yuh be ne ya....Hadi kişilere cezayı geçtim sahada herhangi bir taşkınlık çıkmamasına rağmen saha kapatma ne demektir ya...Bu yönetimin işi değil biran önce bırakmalılar...

Aziz yıldırım hakem odası bastı hakemleri tokatlarım dedi bir o kadarda hakaret etti gazetecileri stada almadı ama bu kadar konuşulmadı ve böyle cezalarda almadı...Bizi resmen eziyorlar haber kanallarına bile çıkar olduk...Artık ömrünü tüketti yönetim...

Hadi diyelim olay çıkarıyorsun bari ağırlığını koyda cezayı minimuma düşür ama sen direk mezara koydun bizi iho...

dağlıca61
03.11.2015, 20:32
Yazıklar olsun böyle idareci, böyle yönetim anlayışına, utanıyorum.

omondoles
03.11.2015, 20:32
Akpnin iktidar oldugu ulkede adalet aramak komik

öyle deme! memleket meselesi Trabzonspor'dan önemlidir.

umitçebi
03.11.2015, 20:35
Aziz Yıldırım ın hala stadyuma gırebıldıgı bır ulkede...Doksan dakka boyuncada hıç bır olay olmamasına rağmen bu cezalar nıye??

Klub kesınlıkle ıtıraz etmelı gerekıyorsa mahkemeye taşımalı..Adamlara olan bırşey yok..Maçta bıçılmışız..Saha ıçınde olay yok..Sahamızı neden kapatıyorsunuz ??

İnanılmaz ya..

Sefaenes
03.11.2015, 20:35
fb sahaya girdiginde polis arabalarini yaktiginda bile bukadar para cezasi almadi

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2015, 20:42
Takımımıza sahip çıkacağız
Trabzonspor bu zor günleri aşar
Şike sürecinin peşini bırakalım diyerek bizi böyle cezalarla sindiremezler
O kupa gelecek, onlarda görecek, %69 destek gören beyaz kefenliler de görecek

Yaşar
03.11.2015, 20:47
Trabzon daki ilk maçta taraftarın önüne hakem göndermeye yürekleri yemeyince sahayı kapattılar demek ki. Ama o saha elbet açılacak. Antalya maçına bakalım hangi hakemi gönderecek ler? erkek olan sezon boyu kapatirdi sahayı.

mackali_81
03.11.2015, 20:47
Trabzonsporlu akboylar kupanın peşini bırakalım diye ötüp duruyorlar Trabzon'da. Az bir sayıları da yok. Trabzonspor'un bu hale düşmesinin sebebi bu vatandaşlardır!

Yavuz Bektaş
03.11.2015, 20:52
Ahahahahahah iho kendi elleriyle oy verdiği tüpçüden tarihi ayar yedi 9ay 10gün içeride artık adamımız var dedi adamı ceza aldı
kulübün cebinden 1kurus dahi çıkmamalı bu kşiler artık hukuken bizi temsil etmiyor kayyum bir an önce atanmalı

Oğuzhan Fidan
03.11.2015, 20:52
Operasyon son hız devam ediyor. Kulüp çok kötü durumda.

Murat KARAKURT
03.11.2015, 20:56
Al içeri soktuğun yöneticiyi de böylece silerler..... Adamların eline kozu verdin.....

Ahmet Aksu
03.11.2015, 21:02
lan anlarım iho ya ve tayfasına ceza ver zorla alıkoymaktan ama seyircinin ne günahı varda 2 maç ceza. olaylar saha dışında hemde seyircinin hakemlere karşı fiziksel bir müdahalesi olmuş mu, küfür deniyorsa her maçta hakeme küfür ediliyor.
tüpçüye oy verdin yanına adamını koydun hepsi elinde patladı iho senden başkan falan olmaz
bu kongre üyeleri hala göremiyor yazık gerçekten şunu da söyleyeyim eğer iho aday olmaz sa kurtardık ama olursa bir 13. sandık vakası daha bizi bekliyor..

ilyskm
03.11.2015, 21:02
İyi bir avukat ile Trabzonspor bu borçlardan yırtar. Yargıtay kararı ile bu yönetim zaten resmi olarak TS nin yönetimi değil son 2 senedir. Zaten kayyum kararı alınmıştı acilen bu iş bilmezleri kulüpten uzaklaştırmak ve kesilen cezaları onlardan talep etmek lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

memozcan
03.11.2015, 21:03
hahaha.. la adamlar kafa yapmışlar bizim 3. sınıf polat alemdarla.. her şey bir yana hala İHO tüppçüyü desteklemekle iyi yaptı diyenler varsa onları bu yana alalım bi zahmet!!

memozcan
03.11.2015, 21:04
İHO bu kulübe ömründe tek bir iyilik yapmak istersen çıkarken sifonu çek de öyle git!!!

My
03.11.2015, 21:04
Buna da şüküüüüür. Ya bir de başkanımız federasyona 2 adam sokmayaydı neler olacaktı. Kıymet bilin ulam!

AhmetG.
03.11.2015, 21:05
Sisteme başkaldırmanın cezası buymuş demek.

Not: Trabzonspor yönetimi, TFF başkanına seçilmesi için destek vermişti bu yüzden cezaya itiraz etme hakkı olmamalıdır. Hakkını geçtim itiraz için yüzleri bile olmamalıdır.

Uğur Ö.
03.11.2015, 21:05
Bu ülkede adalet felan kalmamış. Bıktım artık yeter ya. Allah hak yiyen kim varsa cezasını versin.

gurur6134
03.11.2015, 21:06
Kurtarsin simdi seni ugruna olcegin adam eyyy sarlatan iho..o paralarin 1 kurusu bile trabzonspor kasasindan cikmamali...

memozcan
03.11.2015, 21:07
İşte PFDK kararları…
1- Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve başkanvekili İBRAHİM USTA’nın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve hakaretleri nedeniyle takdiren 1 YIL 6 AY HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
2- TRABZONSPOR A.Ş.’nin, 28.10.2015 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. – GAZİANTEPSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, özel güvenlik görevlisinin görevini yerine getirmemesi suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, akredite alanlarda akredite edilmeyen kişilerin yer alması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü Başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU’nun, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı harekete iştiraki, sportmenliğe aykırı açıklamaları ve müsabaka hakemini tehdidi nedeniyle takdiren 280 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi YAKUP ASLAN’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle takdiren 410 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi KÖKSAL GÜNEY’in, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ÖMER DEMİR’in, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. İdarecisi ALİ KEMAL BAŞARAN’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ALİ UZUNAY’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi, sportmenliğe aykırı açıklamaları ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 410 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 260.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi ONUR İNCEHASAN’ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi SEYFETTİN TAYFUN KAHYAOĞLU’nun, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi MEHMET TERZİ’nin, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi SÜLEYMAN HURMA’nın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 25.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Karar verilmiştir.
manas destanı mübarek.. az bile vermişler.. sen kuzuyu kurda teslim et ondan sonra da otur sızlan.. tüpçüye destek verirlen düşünecektin bunları İHO .. temennim bunun tek kuruşunun kulübün kasasından çıkmaması..

Mert Oğuzlu61
03.11.2015, 21:08
TFF ile savaşacaksan batak, tavla degil satranç oynayacaksin.

2 saat ne demek istedigimi aciklayamam basim agriyor sinirliyim. Sadece şunu soyleyeyim, akil insanlarla vizyon sahibi guclu yonetim kuracagiz ve inlerine girecegiz. Masada asla kazanamayiz, TFF yi ve guclunun sistemini yok edecegimiz alan yeşil çimler.

Ben inaniyorum. Sadece biraz daha sabredin.

Onur Akyüz
03.11.2015, 21:19
9 ay 10 gün.

Al sana kapak!

Sen bi soda iç üstüne hazmın kolaylaşır hadi bakim!

Ama sakın istifa etme ha sakın!

efes61
03.11.2015, 21:23
ahahah 9 ay 10 gün :)
Hakettiğimiz gibi yönetilmeye devam

yorumsuz6117
03.11.2015, 21:26
İho sezonu kapamış.. :)

Ozan Yılmaz
03.11.2015, 21:27
Herkese ismen cezalari verildiğine göre, hepsi payına düşen miktarı ödesin bir zahmet.

batugol
03.11.2015, 21:30
9 ay 10 gun cok manidar olmus

OrkHun
03.11.2015, 21:31
9 ay 10 gün asjahdajshda
ohhh koymuşlar çocuğu hacıosman'a...

hepsini cebinden ödesin, bu cezalar kulüpten çıkarsa mali kongrede ibra edilmemesi lazım yönetimin.

hala daha bu adam çıkarsa kongreden, kapatıp gidelim kulübü..

kyodou
03.11.2015, 21:33
9 ay 10 gün asjahdajshda
ohhh koymuşlar çocuğu hacıosman'a...

hepsini cebinden ödesin, bu cezalar kulüpten çıkarsa mali kongrede ibra edilmemesi lazım yönetimin.

hala daha bu adam çıkarsa kongreden, kapatıp gidelim kulübü..
İbra edilmese ne olacak sanki

Enisc
03.11.2015, 21:39
Şike davasındaki sonuç gibi olmuş. O kadar zarara uğradık, o kadar ceza çektik ama yaptıklarımızla dik duruş sergileyemedik.

İHO müthiş zekasını kullanarak 3 kere geri vites yapmamış olsa en azından "dik durdu, adam gibi öldü" derdik.

Siz bu kulübün başına gelmiş en kötü şeysiniz.

Oğuz B.
03.11.2015, 21:39
İ. Hacıosmanoğlu lütfen o "çok değerli" kişiyi ara ve 9 ay 10 gün ne anlama geliyor diye sor. Seni artık eleştirmiyorum. Acıyorum sana.

Zavallı.

since1967_
03.11.2015, 21:43
İstanbul ezikleri polis otolarını tutuşturdular, azize denilen herif gaysenin kazandığı kupayı esir tuttu, dönemin başbakanı aradı da verdiler kupalarını, istanbulun deliktaşı koro halde stada indi hakem topçu demeden herkesi kovaladı kime ne oldu da Trabzonspor'umuza bu cezayı reva görüyorsunuz. Bu kadar düşmanlık asla unutulmayacak bu büyük camia günün birinde üstenizden gelecektir, sizi de bizans oyunlarınızı da yerle bir edecektir. Mücadele asla durmadan devam edecek, Trabzonspor tek başına hepsine yeter bunları tarih bize göstermiştir ve gösterecektir.

Buradan bu forumda yazanlara da sesleniyorum, yazıklar olsun İHO yu eleştirmek için ve yönetime yönelik eleştirileriniz için aşağıda bir başlık var bu kara günde Trabzonspor'umuzu katledenlere tek bir söz söylemezken halen yok o onu destekledi yok bu bunu destekledi yeter susun artık dik durun bahsettiğiniz 9 kişi kim olursa olsun Trabzonspor'umuzun yönetim kuruludur, kol kırılır yen içinde kalırdı bizim zamanlarımızda ama şimdilerde bahsettiğiniz o "Memleket mevzuları Trabzonspor'un önüne geçti" söylemi sizin için de geçerli, siyaset düşünüyorsunuz yok ak mış yok karaymış bırakın bunları neredeyse ben demiştim diyip zil takıp oynayacaksınız sizde desteklediğiniz tüm siyasi partilerde bir Trabzonspor devrimi yapmamış ve asla yapamayacaktır, TEK GERÇEK TRABZONSPOR'dur ve saldırı altındadır, mevziilenin maddi ve manevi tüm gücünüzle bir araya gelin vakit safları sıklaştırıp kahpe bizansa direnme günüdür, vakit sahipsiz zannedilip her geçenin tekme attığı o formayı sırtımıza geçirip önce kongrede buluşacağımız ardından düşmanlarımızın üzerine gideceğimiz gündür.

Ayıptır, Yazıktır, Günahtır.....

O bahsettiğiniz 9 ay 10 gün olayını ayarlayanlar Şikebahçe'nin 52000 kişi önünde timsah yürüyüşü yaptığını hatırlasınlar, sonra toplu ağlama nöbetlerini... Trabzonspor delikanlıyı köçek diye oynatır da 78 milyon kıçıyla güler.... SON GÜLEN DE İYİ GÜLER....

T-Zone
03.11.2015, 21:45
Eskiden davamızda başkalarının gözünde mağdur olarak görülüyorduk. Artık herkesin dalga konusu olduk. Yazıklar olsun. Her seferinde bundan daha kötü olmaz diyorum. Daha da dibi görüyoruz.

Courage
03.11.2015, 21:56
İHO'nun özelinden bahaneyi iyi yakaladı gavat güruhu!

Yukarıda arkadaşların saydığı diğer kulüp taraftar -yönetici elele yaptıkları eşkıyalıklara bu cezanın muadili ne verildi? Hiç bir şey. Dostlar alışverişte görülsün cezalarınıda indirip kırpıp adeta ödüle çevirmişlerdi.

Fatih Çelik
03.11.2015, 22:07
Herhalde hınçlarını almışlardır artık. Gerçi sağolsun insanların Trabzonspor nefreti hiç bitmiyor.

Hakkımız ile şampiyonluklar alıp başarılı olmak nasıl büyük bir suçmuş. Lig şampiyonu ön elemenin eşiğinden dönerken 44 maç Avrupa da boyun eğmeyen bir Trabzonspor vardı her şeye rağmen. Hakkımızı aramamıza izin dahi verilmezken iki üç başvuru yapıp dilekçe verdik diye mi bu kin? Yarım yamalak ilk tepkimizde başımıza çökecek ne yaptık biz? Daha ne kadar ezmeniz lazım?

Bu kulüp yok olup gidince muradınıza erecek misiniz?

Yahu açıkça çıkıp biz sizi istemiyoruz deyin bari rahatlayin. Bunca vicdansızlık yapmaya gerek yok biz laftan anlarız. Zaten bayilmiyoruz bu ligde yer almaya.

unique
03.11.2015, 22:20
Kişilerin yaptığı kulübü bağlamaz.

since1967_
03.11.2015, 22:27
Yarın bakalım kim Trabzonspor'lu kim değil göreceğiz, kim ne tepki verecek çok iyi takip etmek lazım.... Öyle oy isteyip gitmeyle olmuyor, öyle ben Trabzon'un yetiştirdiği sanatçıyım demekle olmuyor, Trabzonspor'un ismini kullanıp reklam yapanlar bakalım hanginizin sesi çıkacak....

Neyse belki bu bir milat olur bizler için de, gemi batıyor diye filikalara atlayıp kaçanları takip edin en azından herkesin kartviziti ortaya çıkacak...

Sibel
03.11.2015, 22:29
Ne kadar rezil olacaksak olduk.
Görülmemiş cezaları da tabiri caizse kastılar bize.
Bıktım usandım.
Bu ülkeden ve futboldan bıktım u san dım.

inadina61_08
03.11.2015, 22:34
telefonumu bozulmuş büyük başkanın!!
Kullan - at Başkan mı oldu yoksa.

Adem Akyüz'
03.11.2015, 22:38
Ulan başkan o kadar gerivites yaptı ama yok. Yine dünyanın cezasını yedik.

Sırf zararsın be İHO.

sasone
03.11.2015, 22:45
Bu verilen ceza ve şike konusundaki tavrı sebebiyle Demiröreni bitirmeyen Trabzonspor camiası ve Trabzon şehri adamım diye gezemez.

zafer6161
03.11.2015, 23:00
in usta n3 yapmıştı

Buğra Çora
03.11.2015, 23:10
Trenin yaptığı illegal.. görevini kötüye kullanıyor. .!!

My
03.11.2015, 23:18
Bu verilen ceza ve şike konusundaki tavrı sebebiyle Demiröreni bitirmeyen Trabzonspor camiası ve Trabzon şehri adamım diye gezemez.
En kötüsü de tepkisiz camia. Ne yapılırsa yapılsın bu camianın bir şey yapmayacağı anlaşıldığı gün biz bittik uşaklar. Yönetimler resmen Trabzonspor'u bitirdi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7can61
03.11.2015, 23:19
3 kuruşluk beyninle çık ortaya mafyacılık oyna şovunu yap sonra bir de üstüne geri vites yap, zararını biz çekelim. Oh be ne güzel dünya. Lanet olsun böyle düzene.

matalar
03.11.2015, 23:20
kaç yıl oldu bi adam akıllı ses getirecek protestomuz olmadı.
bi maçta sahada oturma eylemi yapalım ne bileyim kendi kalemize 20 gol atalım vs.
ne kaybedeceğiz daha

signal
03.11.2015, 23:22
Maçı katleden hakem ne ceza alacak acaba. Hem uç puanımızı alıyorlar hem de saha kapatıyorlar. Ne güzel adalet...

mackali_81
03.11.2015, 23:25
Yıldırım Demiröreni destekleyen bu yönetime çok iyi oldu. Şikecileri destekler de medet umarsan alnının ortasına çakarlar böyle şamarı işte. Takımı maddi açıdan batırdılar, o verilen cezaları kendi ceplerinden ödesinler bir zahmet.

nakzo
03.11.2015, 23:27
Ben hayatımda bu kadar hayasızlık görmedim. İstifa et iho istifa ettttt .Yediniz, bitirdiniz bizi. Takım diye, camia diye bir şey kalmadı. Başarısız olduk,borçlu olduk,umutsuz olduk da en önemlisi rezil olduk be sayenizde. Keşke senin bu kulübe ilk adım attığını anı hafızadan silebilsem. İho, herşey bir kabusmuş desem. Terli atletimi değiştirip; tekrar uykuya dalsam.

amour_61
03.11.2015, 23:28
Bu cezalar bölünmüşlüğün , birlikteliğin olmadığı bir camiaya az bile bence sizler kendinize taraftar mı diyorsunuz ya ortada yapılan adaletsizliğe , eşitsizliğe tepki yerine yine başkana saldırıyorsunuz Allah ıslah etsin diyorum.

Mert'
03.11.2015, 23:30
Cezada manidar 9 ay 10 gün :)

Harun CAN
03.11.2015, 23:36
AKP yi de görün işte. Seçimden önce hiç ses çıkmadı, 2 gün sonra anında geçirdiler Trabzonspora..

Bu sadece Trabzona değil tüm Trabzonsporlulara yapılan çok büyük bir hakaret bence.

Neden seçimden önce değil de şimdi açıklandıki bu ceza ?

Nasıl olsa her türlü AKP ye verecekti oyunu Trabzon,,, deve diken hesabı...

mackali_81
03.11.2015, 23:37
Bu cezalar bölünmüşlüğün , birlikteliğin olmadığı bir camiaya az bile bence sizler kendinize taraftar mı diyorsunuz ya ortada yapılan adaletsizliğe , eşitsizliğe tepki yerine yine başkana saldırıyorsunuz Allah ıslah etsin diyorum.

Adaletsizlikle mücadele için afedersin k.. yırttık kaç senedir. Takımı şikecilerin kucağına atarken o kadar isyan ettik. Geldiğimiz noktada biz mi suçlu olduk. Taraftarı bölen kim? Şikecilerden medet uman kim? Bu yol yol değil demedi mi onca insan burda. Adamlar Trabzonspor'u silecekler bu sistemden demedi mi bu taraftar. Bölen kim? Allah bu sonucu göremeyen taraftarları ıslah etsin.

amour_61
03.11.2015, 23:45
Adaletsizlikle mücadele için afedersin k.. yırttık kaç senedir. Takımı şikecilerin kucağına atarken o kadar isyan ettik. Geldiğimiz noktada biz mi suçlu olduk. Taraftarı bölen kim? Şikecilerden medet uman kim? Bu yol yol değil demedi mi onca insan burda. Adamlar Trabzonspor'u silecekler bu sistemden demedi mi bu taraftar. Bölen kim? Allah bu sonucu göremeyen taraftarları ıslah etsin.

Kardeşim şimdi yönetime saldırmanın ne yeri nede zamanı birlik içinde bu adaletsizliğe tepki göstermeliyiz diyorum sadece. Farklı yerlere çekme benim amacım kopmuş camiayı birleştirmek.

signal
03.11.2015, 23:45
Hakemlerin yanlış kararları sonucu kaybettiğimiz maçların cezasını kim çekecek, bedelini kim ödeyecek.. Mhkyı kim cezalandıracak, Tffyi kim cezalandıracak..

My
03.11.2015, 23:46
Atilla Dilaver: "TFF'den hukuk bekleyen akla şaşarım. Da; bu TFF'yi destekleyen akla daha çok şaşarım."

memozcan
03.11.2015, 23:49
ben öyle diyorum kardeşim.. tüpçü gibi bir külek baş nasıl akıl etmiş de 9 ay 10 gün cezayı yapıştırmış valla helal olsun.. bir camia nasıl rezil edilir bunun örneğini İHO denen çakma polat tüm dünyaya ispatladı.. bu olaydan tek kuruş ceza almadan da yırtabilirdik.. ama adam çıkıp tvye suçunu itiraf ettiği için o seçenek de kalmadı..

şimdi onurlu bir başkana yakışan bu cezayı cebinden ödemektir..

Fatih Çelik
03.11.2015, 23:49
Atilla Dilaver: "TFF'den hukuk bekleyen akla şaşarım. Da; bu TFF'yi destekleyen akla daha çok şaşarım."

İHO yu zerre sevmem ama bu Atilla Dilaver de tam hava gazı. İHO un bir diğer versiyonu.

mackali_81
03.11.2015, 23:51
İHO yu zerre sevmem ama bu Atilla Dilaver de tam hava gazı. İHO un bir diğer versiyonu.

Şike davasında Trabzonspor için en çok yırtınan adamlardan biridir kendisi. Onu da pes ettirdiler sonunda.

Mehmet BAŞ
03.11.2015, 23:51
Evet, bu durumda olmamızın sebebi Hacıosmanoğlu'nun ta kendisidir.

Demirören'e destek veren de kendisidir. Şimdi başını taşlara vurabilir.

Lakin...

Trabzonspor Taraftarı ve Camianın önde gelenleri bir araya gelip birleşmedikçe, Trabzonspor bu haksızlıklara daha çok maruz kalır.

Biz Trabzonspor'un menfaatleri korumalıyız.

Gerekirse maçları oynatmamalıyız ama Trabzonspor'a yapılanlara sert bir tepki göstermeliyiz!

memozcan
03.11.2015, 23:52
farkında mısınız kimse hakemin yaptıüı kural hatasını ve maç tekrarını konuşmuyor.. bu İHO'nun camiamıza verdiği zararı aziz bile veremezdi emin olun!!!

61ronin61
04.11.2015, 00:01
eeeeeee işte iho boş karavana kuru sıkısın .

bu ne iştir arkadaş şikeciler aklandı şike yaptıkları yanına kar oldu şimdi birde ona buna tazminat açmaya hazırlanıyorlar.

azizi trabzon milletvekilerine sarıyor aziz bursaya sarıyor yakında bizede sarar bu düvel ne hale geldi.yok hocam yok eski başkanlar eski ağır abiler kalmadı ts de eskiyi araştıranlar kimleri dediğimi anlar.

enteresan olan biz maçı yeniden tekrar oynatmayı konuşmamız gerekrken neleri konuşuyoruz .bu iho kesin truva atı .lafta güzel esiyor gürlüyor ama icraat sıfır .hakemler bizi darmadağın etti kupa ne oldu oda heralde gitti cası bekliyoruz işte binlerce hocalar gitti geldi yaa bu iho ne futboldan anlıyor nede futbol umrunda afyonmu yutmuş anlamadım yaa arkadaş ona buna esiyorsun gürlüyorsun eeee sonuç sıfır hatta alehimize bu ihonun gerçekten ruhhastası olduğuna kanaat getirdim acil kurtulmalıyız .dediklerini yapabilseydi efsane olurdu nunber one olurdu .ama sadecce esiyor gürklüyor boş kurusıkısın iho hiçbir icraatını görmedik .

umarım bu kötü kabus günler biran önce biter .resmen esir olduk ihonun esiri.hee ağır abiler siz ne iş yaparsınız nerelere saklandınız.

Emre EFENDİOGLU
04.11.2015, 00:31
Başkana tabiri caiz ise çocuğu koymuşlar. Ben bile böyle bi ceza yesem sinirden kudurur bu cezayı verenlere fiziki bir ceza vermenin yollarını arardım. "Delikanlılıktan" dem vuran bir adamın, 9 ay 10 güne tepkisi ne olacak çok merak ediyorum doğrusu.

memmedaga
04.11.2015, 00:33
yılanla yatağa gir sonra beni nasıl sokarsın diye mızmızlan

61ronin61
04.11.2015, 00:45
bilmiyordum yeni öğrendim emre efendioğlu renkdaşım yazmış.9 ay on günü.

evet bebek 9 ay günde doğar ihonun son açıklamaları(yanlış anlaşılsada ) eee iho çok güvendiğin mason demirören verdi sana küsküyü yaa sen ne rezil bir admasın arkadaş bide koskoca ts camisasını temsil ediyorsun onun başkanısın .bak demiröreni yaladın nasıl çaktı sana ya bu demirören hem mason hem bjk li tam düşamn yani masonluğu geçytim ts nin en büyük düşmanı bjk lilerdir bunu kimse uutmasın bjk li hakemk yorumcu fialn bu bjk li f.f.f.f başkanı ihocum delikanlılığını görmedik ama bu cezadean sonra bişeyler yapan gerek herkes mehmet ali yılmaz aziz ali şen olamaz sen sadece taklitsin bak nasıl aklını aldı demirören zaten bişey yapabldiğin yokartık sana inanmıyorumistersen koş abilerine siyasilerine seni hiç böyle zannetmezdim başkan seçilirken tavrın konuşmalrınla aslında bende sana güvenmiş destek vermiştim ama rezil oldun gerçekten rezil bir başkansın ts tarihinde senin kadar rezil bir başkan gelmedi.

Tolga Okumuş
04.11.2015, 00:56
Bir grup cahil cühelanın yüzünden Trabzonspor'un o şanlı ismi 3-5 düzenbaz gerzeğin masasına eğlence mezesi olarak koyuluyor.
Al şimdi kapağı koş world leader'n yanına.
"Omo bono dokoz oy on gon cozo vordolor" diye mızmızlan.

61ronin61
04.11.2015, 00:57
başkanımız mehmet ali yılmaz alişen yada aziz olsaydı bu cezayı alırmıydık ey ts taraftarı yada her zaman yazdım alaaddin çakıcı olsaydı.

buldular bu kurusıkıyı hertürlü ellerinde döndürüyorlar.
işin garip yanıda bizim başkan iyi esiyor gürlüyor her yere posta koyuyor ama ne kupa alabildi ne hakemlerle budanmamızı engelleyiblid vede nede son bu 9 ay on gün cezayı angelleyebildi gerçekten kurusıkı bu herif yaa.trabzonluların dik duruşunu asaletinşde rezil etti kendi gibi razil etti.zaten kendi aslında rezil oldu .laaaa o kadar konuşuyorsun icrat sıfır sen ne ayaksın ee .kupayı alamadın hani dedin ya 2 aya getiriyorsun hakemler artık hakkımızı yiyemcek dedin 4-5 haftada paldur küldür alta yuvarlandık hakemlerle sonra ts camisını karşıana aldın demirörene desdek verdin aldın 9 ay 10 günü (bu ceza kadınlara aslında yanlış anlaşılan lafından dolayı sembolük olarak bilerek verilmiş bir cezadır ve yedin onuhem hakkımız yendi hem ceza yedin)

bu adam yani iho trabzonsporun deccalidir arkadaş kesin ve net.

Tolga Okumuş
04.11.2015, 01:02
edit....

61ronin61
04.11.2015, 01:05
hayatımızın en karanlık günleri.

şikeciler çaldılar şike yaptılar haklı çıkarıldılar.

hakemlerle doğrandık.

hiçbirşey yapamıyan bir yönetim.

gene rezil bir sezon başlamadan biten hayeller eee şimdi 2016 yamı bakıcaz e değişicek ki gene sonuç aynı olucak.

can önemlidir korku candır konuşmak hikeyedir .icraat önemlidir.duydunmu icratçi başkan boş başkan ts tarihinin en rezil başkanı.

61ronin61
04.11.2015, 01:11
Kadını savunduğunu anlatmaya çalışan tff de 9 ay 10 günün ceza olduğunu düşünüyor herhalde !

aziz desetydi ihonun dediklerini ne olurdu bilyormusunuz hiçbişey olmazdı.baktılar bu iho boş insan kadnlara yalakalık olsun diye 9 ay on gün verdiler.

maç tekrarı yapılması gerekirken başkan bu cezayı yedi aslında artık midem bulanıyor yorum yaparken ts tarihinde hiçbir zaman bu kadar aşağılanmadı ezilmedi rezil olmadı.

iyiyki başkan değlim başkan olsaydım kesin bu demiröreni vurmuştum.

not=bu imasızlar Allahsızlar bu açıklamayı aziz yada mesela alişen yapsaydı verebilirlrmiydi.

not2=iho ya sen hükümadrlık sürücen ya demirören bu ipte ikinize yer yok bir cambaz düşücek ama rezil olduğunkesin iho .çok büyük bir iş yapman lazım bu reziliklerini temizlemek için.

Berkedogan
04.11.2015, 01:31
9 ay 10 gün fena ceza vermişler bizim kuru sıkı başkana.

Semih AYDIN
04.11.2015, 01:34
Yeminle komedi bunlar ya. O kadar geri vites yap yine patlattılar. Adam bide eğleniyor ceza verirken ne ala memleket.

61ronin61
04.11.2015, 01:42
yaa biinsan bikre rezil olur sonra gider bakar işine bu rezillikten dolayı.

ama bizim başkana bakıyorum bin kere rezil oldu hala hala hiçbişey olmamış gibi devam ediyor pes valla bu kadar pişkinlik olamaz .bu kadar rezil olmaktan sonra hala devam diyorsan sen gerçekten rezil bir insansın demektir.

yaaa bide bizmde aklımızı bulandırıyor ona buna posta koyup duruyor hah işte yakışır başkana diyoruz sonra eveeet sonra ne kupa geliyor hakemler doğruyor sonra desstek verdiğin Allhsız demirören sana sırf bu kadın muhabbetindenn 9 ay on gnü çakıyor sen nasıl bir insansınsın karaktersin sen nasıl bir sezil onursuz gurursuz bir insansın bee .

ve beni düşündürende mehmet ali yımaz sadri şener faruk özak vb herlesin kafalarını kuma gömmesi .nerde ulaan bu derin tss nerde ulan bu gerçek korkusuzlar delikanlılar efsaneler herkes üçbuçukmu atıyor Allahınız başkası mı oldu haaaa

Yaşar
04.11.2015, 01:46
Verilen cezaların olayın vehameti kapsamında normal olduğunu düşünüyorum fakat saha kapatma cezasını korkudan verdikleri gerçeği var. Sanırım yakın zamanda Trabzon a gönderecek hakem bulamayacaklar. Bir kulübün veya bir şehrin hakkı Göz göre göre yendi. İşin en kötü tarafı da hiç bir şey yapamıyor olmak. Bundan sonra maçları mız da hakem hatası olacağını düşünmüyorum hatta ıçerideki ilk seyircileri maça kadar oynanacak 4 maçta fb maçı dışındakilerde lehimize bariz hakem hataları bekliyorum .

Muhteva
04.11.2015, 01:50
Bu Olcay Çakır'ı Aspor da neden barındırdıkları anlaşılıyor.
Televizyona bağlanıyorsun bari 2 maçlık seyircisiz ceza verilmesini eleştir bir işe yara yok cezalar normalmiş.
Nezaketten kırılacak adam bir teşekkür etmediği kaldı.

28TS61
04.11.2015, 01:52
elestirirse orda bir daha oturamaz. herkes TS'nin sirtindan geciniyor

Onur Akyüz
04.11.2015, 02:39
Ya bu kafasız daha önce de maçtan önce hakemi aradım diye itiraf etti ortalık karıştı,

Bu sefer de hakemi odaya kilitlettim bakalım nasıl çıkacaklar, ben de oraya gidiyorum diye itiraf etti.

İnanılır gibi değil. Böyle bir adam nasıl savunulur, kitleler peşinden nasıl gidebilir?

Akılsız ya!

Buğra Çora
04.11.2015, 02:53
Bazılarımız son olayda camia olarak birleşmemiz gerektiğini söylüyor. Ama halen daha farkedemedikleri, İHO lan bu birleşme olmaz. Adam ilk geldiği anda dünya kadar adam kovduran ve küstüren birisi. Ve bizlere ıho ya camia olarak destek çıkın demeyin. Bu adam camiayı dinlemeyerek Demiröreni seçen degilmi. Bana göre ıho, telden daha çok zarar vermiştir. Hata tff bizlere iyilik yapıyor bu adamdan kurtulmamız icin.

manomat
04.11.2015, 04:49
Şikeciye her secimde gidip oyunu verirsen seni her seferinde böyle domaltirlar. Sen önce aynaya bakacaksin ve karar vereceksin FB limisin TS limisin nesin diye. TS nin baskani kim olursa olsun farketmez, sen gidip FB liye oy verdigin müddetce böyle her seferinde domaltirlar seni, IQ su sifirlanmis satilmis taraftar toplulugu...

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2015, 06:51
AKP yi de görün işte. Seçimden önce hiç ses çıkmadı, 2 gün sonra anında geçirdiler Trabzonspora..

Bu sadece Trabzona değil tüm Trabzonsporlulara yapılan çok büyük bir hakaret bence.

Neden seçimden önce değil de şimdi açıklandıki bu ceza ?

Nasıl olsa her türlü AKP ye verecekti oyunu Trabzon,,, deve diken hesabı...

bu halka müstehak

temel_yilmaz
04.11.2015, 07:11
Yahu siz neden bahsediyorsunuz,yarin gozumuzu actigimizda federasyon secimleri olsa iho yine demirorene atar atmak zorunda.
Bize akli basinda gerekirse kirada oturn baskan lazim,bu gidis iyi bir gidis degil yoksa 3-5 capulcu disinda takimin etrafinda tarafar kalmayacak.

ccd6167
04.11.2015, 07:46
9 ay doğum sancısı çekersin son 10 gün doğurursun işte. Kurtarırlar şimdi seni .

Cengiz Çubukcu
04.11.2015, 07:54
önce kapımızın önünü temizleyelim...

Faik Yılmaz
04.11.2015, 08:37
insanlar hakettikleri gibi yönetilirler....

bence cezalar az bile oldu.....

adam öldürme cezaları uygulanmalıydı.....

demekki neymiş siyasilere yamanmaya çalışmanın "world leader " demenin hiç bir faydası yokmuş....

adam hem cezasını verir hemde dalgasını geçer...

agahozlu
04.11.2015, 08:41
Beni burada eleştirecek olanlar olabilir, saygı duyarım önce onu belirteyim.

Ülkemizin mevcut durumunda o ya da bu sebepten dolayı maalesef hukuk, adalet sistemi farklı işliyor. Kişilere, kurumlara, adamlara göre değişiyor. Ülkemizde makro boyutta bu sıkıntılar gözüktüğü gibi, mikro boyutta da maalesef böyle.

Verilen ceza neye göre hangi dayanağa göre verilmiştir bilmiyorum. Yapılan hareket hiç bir türlü doğru değildir. Elbet bir ceza vereceklerdi ve verdiler. Dediğim gibi, bu ülkede kişilere kurumlara göre ceza veriliyor. Eğer senin de birbiriyle kavga etmeyen basının, birbirini destekleyen iş adamların, gücü olan kişilerin olsaydı böyle olmazdı.

Doğru olan bizim yediğimiz cezayı, yarın bir başkasının da yiyebilmesidir. Olur mu bizim ülkede, önümüzdeki 2 nesil için çok çok düşük bir ihtimal.

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2015, 08:55
Bu Olcay Çakır'ı Aspor da neden barındırdıkları anlaşılıyor.
Televizyona bağlanıyorsun bari 2 maçlık seyircisiz ceza verilmesini eleştir bir işe yara yok cezalar normalmiş.
Nezaketten kırılacak adam bir teşekkür etmediği kaldı.

Onlar paranın uşağı
Oktay ve Erman Hoca'yı izleyin

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2015, 08:55
Tarih, Trabzonspor'u bile bile katledenleri bir gün mutlaka hatırlatacaktır.

cakalkerem
04.11.2015, 08:57
ya buradaki insanlara gerçekten inanamıyorum...
kendi başkanlarına verilen cezayı az bulanlar bile var..

İdam verilseydi de sizde kurtarsaydınız...

Hayretler içerisindeyim....

Anladım ki bu Trabzon'dan bir halt olmaz malesef...

Hami_41
04.11.2015, 09:03
Ben hükümeti destekleyen biri olarak söylüyorum bunu : Ak partiye Trabzonda soğuk dus etkisi yaratacak bir tepki verilmeliydi bu secim ona vereceğine bos atacaktin biseylerin degisebilmesi için yada en azindan sadece tepkini koymuş olmak için, sesini duyurmak şapkalarini onlerine koydurup dusundurebilmek için...

LaZuRiBeRe_53
04.11.2015, 09:05
federasyona sponsor olmuşuz , haberimiz yok yazıklar olsun..

Murat'
04.11.2015, 09:07
Hukukçu arkadaşlar açıklama yapabilir mi?

Hukuken mahkeme kararıyla düşmüş bu yönetime verilen cezalar kulübün kasasından ödendiği takdirde, bunun için dava açılabilir mi?

Bu adamların bu takıma verdikleri zarar yeter artık.

bthnbyrktr
04.11.2015, 09:10
Başkanımızın, Trabzonspor açısından iyi niyetli olduğuna inanıyorum. Kesinlikle amacı Trabzonspor'u bu hale getirmek değildi. Ancak, yönetim bakımından maalesef yeterli değil, yardımcıları veya danışmanları da aynı şekilde. Evet haklarımızı savunmak istiyor ama gücü yetmiyor. Arkasına teneke bağlayıp göndereceğimiz bir kişi kesinlikle değil. Ancak başarısızlığı sonucu görevinin sona erdiğini düşünüyorum. Bu yüzden kongre üyesi olsaydım İbrahim Hacıosmanoğlu'na destek vermezdim.

Cezalara gelirsek, körler sağırlar birbirlerini ağırlar. Türk futbolu kaosa gidiyor. Bu kaos, Türk Devleti ve Türk Sporu için gayet faydalı olacaktır. Para döngüsü elbet kırılacak, kim suçluysa (Trabzonspor yöneticileri de suçluysa) cezasını çekecektir.

Amatör ruhun ve taraftarlığın geri gelmesi dileğiyle.

Jackdaniels
04.11.2015, 09:16
Trabzonsporumuzun başında bulunan şahsiyeti asla başkan olarak görmediğim gibi o mevkiyede hiçbir zaman yakıştırmamıştım , ancak !!! Gel gelelim ne olursa olsun Tff denen neye hizmet ettiği açıkça belli olan ne kadar karakter yoksunu insan varsa biraraya geldiği oluşumun cezasının acil kesilmesi lazım bu İho veya bilmem kimin meselesi değil TRABZONSPOR' umuzun meselesi haline geldi. Daha önce polis arabası yakıp hakem odaları basanlara hakemleri aleni tehdit edip birdaha bu stada gelemez diyenlere verilmeyen tepkiler bize gelince maşallah hep bir ağız olup anında karar alabiliyorlarsa birakın İhoyuda Tff nin katlini düşünün.

nbay
04.11.2015, 09:20
dua etsinler türkiye gibi bir ülkede yöneticilik yapıyorlar . avrupa ya da amerika da bunu yapıyor olsalar ömür boyu yöneticilik yapamazlardı .

NBA'den çok basit bir örnek var.. LA Clippers'ın başkanı ve sahibi olan kişi, eski kız arkadaşına ırkçı bir söyleminden dolayı ömür boyu nba maçlarına gidememe,takımının idmanlarını bile seyretmeme,takımla ilgili karar alma yetkisinin de elinden alınması gibi cezalar almış .Ayrıca 2.5 milyon dolar da para cezası var. Geriye kalan tek şeyi takımın sahibi olduğu idi . Zorlanarak takımı satması da sağlandı . Zaten yapacak da bişeysi kalmamıştı . 34 senedir klubün başkanlığını yapan bir kişi bu şahır.

Bu cezalar ülkemizde caydırıcı olmuyor ne yazıkki. Aksine daha da teşvike sebep oluyor . Mesela aziz yıldırım 'da 17 yıllık başkanlık süresininde 23 ay'lık bir hak mahrumiyeti cezası almış . Bu ne götürmüş kendinden , hiç bişey yine aziz aynı aziz. Gerçi neyi konuşuyoruz ki şike cezasının beraat etttirildiği ülkemizde adalet anlamında ne bekleyebiliriz ki ?

x_man
04.11.2015, 09:22
Kişilerin yaptığını cezasını bir tek Trabzonspor öderbu ülkede ceza mekanizması sadece Trabzonspor'a uygulanır

alone_6161
04.11.2015, 09:33
Bize 2010-2011 kupasını getirecek İbrahim Usta'ya, yani İHO'nun artık daha güçlüyüz kurulda adamımız var dediği adama kendi kurulu 1,5 yıl ceza vermiş:)Hahahahahahaha.......Bundan büyük mizah mı olur? İHO'daki stratejik derinliğe hayran kaldım.....O kadar derin ki anlayamazsınız......

Kamil Çakmak
04.11.2015, 09:35
İho bu camianın yüz karasıdır da, şike lobileri tarafından Yönetimin linç edilmesi zoruma gidiyor. Klubun linç edilmesi ise tam bir şerefsizlik.

cakalkerem
04.11.2015, 09:39
federasyona sponsor olmuşuz , haberimiz yok yazıklar olsun..
bu güzeldi...
Sabah sabah çok güldürdün beni...

pirana61
04.11.2015, 09:44
rte aslinda akilli adamdir.
su cezalari secimden iki gün önce verdirtse demirörene trabzondan % 90 cikarirdi.
tabii muhtarlar falan derken gözünden kacmis...

Oğuzhan Fidan
04.11.2015, 09:49
ellerine koz verdik boşyere amatörce yapılan hatalar.

Gurpas
04.11.2015, 10:13
Havlayan köpek ısırmaz modundayız. Açıkçası bizi kimsenin ciddiye aldığıda yok. Çünkü kapasite ve icraat yok. Seyircisiz oynama cezasına üzülmedim, zaten seyircisiz oynuyoruz. İHO yeniden aday olacakmış. Hayırlı olsun...

El Cordobes
04.11.2015, 10:25
Havlayan köpek ısırmaz modundayız. Açıkçası bizi kimsenin ciddiye aldığıda yok. Çünkü kapasite ve icraat yok. Seyircisiz oynama cezasına üzülmedim, zaten seyircisiz oynuyoruz. İHO yeniden aday olacakmış. Hayırlı olsun...

kombinesini alıp her maça gitmeye çalışan bizler romantik enayiler sınıfına giriyoruz heralde. baksanıza üzülenimiz bile yok...

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2015, 10:33
İHO ve uzantıları!

Kulübü dibe vurdurdunuz.
Borç katlayarak gidiyorsunuz.
Bu 2.000.000 TL cezayı ve bıraktığınız enkazı temizleyerek gidiniz.
TS bu kadar kötü yönetim görmedi, görmeyecek.

kaan61
04.11.2015, 10:35
2 milyon TL ceza ... Hala bu adam aday olacak. Bu cezalar yöneticilerin cebinden çıksa böyle yapmazlar. Böyle vizyonsuz , çapsız , beceriksiz ve art niyetli bir yönetimle olmaz. İşimiz çok zor ama iyi bir yönetim kurup sonra takımında huzuru tesis edeceksin. Çatır çatır oynayan bir takım oluşturacaksın. Sonra maça başlarken hakemlerle tokalaşmayacaksın. Maçları çatır çatır kazanıp şampiyon olacaksın. Kupayıda hiç kimseden almayacaksın kargoyla göndersinler kutlamasını yaparız. Başarılarımızdan pay çıkarmaya çalışacak olan TFF ve tüpçüyle hiç bir ortamda yan yana gelmeyeceksin. Köpek gibi peşinden koşsunlar. Adamlar memleketi yıktılar , azize hakemlere etmediğini bırakmadı. hakemlere kaşar dedi... kaşar dediği hakemde eskişehirde bizi doğrayan şampiyonluğumuzu çalan Bülent i_nesi... Çıldırmamak elde değil.

Derin Trabzon
04.11.2015, 10:36
Boş verin bu tarz önemsiz işleri, daha önemli memleket meseleleri var.

Faik Yılmaz
04.11.2015, 10:37
Yönetimin sahte kabadayılığı sonucu :

407 milyon olan borcumuz ( son mali tablodaki resmi rakamdır )

409 milyon tlye yükseldi....

ha birde boş teneke çok ses çıkarır misali her yere rezil olduk...

başkada bir işe yaramadı....

erolizmts
04.11.2015, 11:16
İho'nun aldığı ve kulübe ödettirdiği para cezalarını hesaplasak kalburüstü bir yabancı transfer parası kadar olmuştur sanırım.

UĞUR DURTAŞ
04.11.2015, 11:38
rte aslinda akilli adamdir.
su cezalari secimden iki gün önce verdirtse demirörene trabzondan % 90 cikarirdi.
tabii muhtarlar falan derken gözünden kacmis...
Adamlar, verilen cezalarda ve kupamızı vermemekte yerden göğe kadar haklılar!!!
6 milletvekilinden 5 tanesi kazandırdık.6'da 6 kazandırsaydık.
verilen cezalar daha az olurdu.
ha gayret trabzon şehri bir sonraki seçimde 6'da 6 yapmalıyız!!

Selçuk Sarı
04.11.2015, 11:38
Ya gerçekten anlamadığım için soruyorum hepsinin hak mahrumiyetini anladım da takım olarak neden iki maç seyircisiz oynama cezasına çarptırıldık onu anlamadım? Hani kişilerle kurumlar ayrılıyordu?

Murat'
04.11.2015, 12:03
Bakalım yönetim ibra edilecek mi?

rhaegarr
04.11.2015, 12:16
Yönetimin sahte kabadayılığı sonucu :

407 milyon olan borcumuz ( son mali tablodaki resmi rakamdır )

409 milyon tlye yükseldi....

ha birde boş teneke çok ses çıkarır misali her yere rezil olduk...

başkada bir işe yaramadı....

Her girdiğimde aynı şey ile karşılaşıyorum, biri şu adama TDK kapsamında dört nokta kullanımı gibi bir şeyin olmadığını izah etsin. Başka da(!) bir şey öğrenmesen yeter.

Artık anarşi tabana yayılmalı ve taraftar sorumluluğu almalıdır. İho çıkıp arifberkay'ın bahsettiği dört kişiyi açıklamalıdır ve Trabzon halkı hakemlere olsun diğer yetkililere olsun şiddet uygulamaktan kaçınmamalı. Kaybedecek pek bir şeyimiz kalmadı zaten bu saatten sonra efendilik bir işimize yaramaz.

duyurukcu
04.11.2015, 12:24
polis arabası yakıldığında şikebahçeye seyircisiz oynama cezası verildi mi ? bilen var mı

Hamburg_87
04.11.2015, 12:35
ciddi ciddi secimlere akp rte ye konuyu baglayan muhalefet var... :)
Politika sayfasindamiyim yoksa Trabzonspor sayfasindami anlamak hayli zor.
Sonra yok iho meetinglere katilmamasi gerek diyen bir kac tireek var.

Faik Yılmaz
04.11.2015, 13:07
Her girdiğimde aynı şey ile karşılaşıyorum, biri şu adama TDK kapsamında dört nokta kullanımı gibi bir şeyin olmadığını izah etsin. Başka da(!) bir şey öğrenmesen yeter.

Artık anarşi tabana yayılmalı ve taraftar sorumluluğu almalıdır. İho çıkıp arifberkay'ın bahsettiği dört kişiyi açıklamalıdır ve Trabzon halkı hakemlere olsun diğer yetkililere olsun şiddet uygulamaktan kaçınmamalı. Kaybedecek pek bir şeyimiz kalmadı zaten bu saatten sonra efendilik bir işimize yaramaz.

Bunu kendinde söylebilirsin dostum araya adam sokmana gerek yok..... :)

Ayrıca şu adama yerine Faik Arkadaşıma yazsaydınız uyarınız size teşekkür bile ederdim. Ancak bana güya Türkçe öğretir iken kendiniz en basit kibarlık kuralına uymamanız da ayrı bir ironi doğrusu....

neyse 4 noktaya gelene kadar olan düşüncelerimin sizinkiyle örtüşmediğini bu nedenle bu kadar fevri davrandığınızı düşünüyor ve iyi günler diliyorum....

HOPA'LI TS'Lİ
04.11.2015, 13:11
Utanmaz İHO hala aday olacağım diyor.
Bu ne aymazlık

LaZuRiBeRe_53
05.11.2015, 09:27
çok güçlü bir aday çıkması lazım ... varmı öyle biri celillerle falan olacak iş değil, hepsi ts ye hizmet için bu görevi istiyoruz diyor madem öyle başkanlık veya yöneticilik konumunda olmayı kendine dert etmeyen kişiler birleşsin de ortaya çok güçlü bir yönetim çıksın , ancak o zaman ts ye hizmet etmek için geldiklerine inanırım ...
yoksa hepsi fasa fiso , hepsi o koltuk için gelecek ....

piskopatrizeli
05.11.2015, 09:38
9 ay 10 gün ceza. şimdi iho nun bunlara hakaret davası açması lazım :)

Oğuzhan Fidan
05.11.2015, 11:11
muhalefet yanlısı ve hükümet karşıtı hürriyet milliyet tarzı gazetelerin haberleride çok aşırı art niyetli. adeta Ts bu ülkenin takımı değilmiş gibi davranmaları gözardı edilemez. gerçi bu gazeteler geçmişten beri böyleler.

piskopatrizeli
05.11.2015, 13:24
muhalefet yanlısı ve hükümet karşıtı hürriyet milliyet tarzı gazetelerin haberleride çok aşırı art niyetli. adeta Ts bu ülkenin takımı değilmiş gibi davranmaları gözardı edilemez. gerçi bu gazeteler geçmişten beri böyleler.

senin taraftarın gidipte milli takım avrupa kupasından atılsın diye kampanya yaparsa adamlarda sana başka ülkenin takımı muamelesi yapar.
bikere gazetelerden önce bizim taraftar kendini soyutluyor ülkeden.

Harun-61
05.11.2015, 14:02
Alin size tehdit, ne kadar ceza aldi bu Yav.ak ???

https://www.facebook.com/1MilyonTrab...1221495944455/ (https://www.facebook.com/1MilyonTrabzonsporlu/videos/941221495944455/)

.

Murat'
05.11.2015, 14:30
O cezaları Trabzonspor ödeyecek!

http://www.haber61.net/d/news/187299.jpg

Paralar otomatik kesilecek

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Trabzonspor-Gaziantepspor maçı sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve yöneticilere verdiği cezalar gündeme bomba gibi düştü.

Başkan Hacıosmanoğlu ve 8 yönetici arkadaşı 280 gün ila 410 gün arasında değişen hak mahrumiyeti cezalarına çarptırıldı.

PFDK bu isimlere ayrıca, 60 bin ila 260 bin TL arasında değişen para cezaları kesti. Başkan ve yöneticilere verilen maddi cezaların toplamı tam 2 milyon 45 bin TL'ye ulaştı.

Bu noktada kamuoyunun merak ettiği sorulardan biri şu:

"Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve yöneticilere verilen para cezalarını kulüp mü ödeyecek yoksa şahısların kendileri mi?"

Yaptığımız araştırma sonucunda çarpıcı sonuçlara ulaştık...

Başkan ve yöneticilere verilen para cezalarını kulüpler ödüyor. Hatta ödemesine de gerek kalmıyor; bu paralar kulüplerden otomatikman kesiliyor.

Bu gibi olaylarda prosedür şöyle işliyor:

PFDK, kulüp başkanları ve yöneticilere verdiği cezaları Futbol Federasyonu'na bildiriyor, federasyon da bu paraları kulüplerin yayın, reklam vb. gibi gelirlerinden kesiyor.

Bazı kulüplerin yöneticileri ise söz konusu durumlarda para cezalarını kendi ceplerinden ödeyerek kulüplerinin maddi açıdan zarara girmesini önlüyor.

TRABZONSPOR'DA KİM NE KADAR CEZA ALDI?
- Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu: 280 gün ve 150.000 TL
- Yönetici Yakup Aslan: 410 gün ve 230.000 TL
- Yönetici Köksal güney: 1 yıl ve 200.000 TL
- Yönetici Ömer Demir: 1 yıl ve 200.000 TL
- Yönetici Ali Kemal Başaran: 1 yıl ve 230.000 TL
- Yönetici Ali Uzunay: 410 gün ve 260.000 TL
- Yönetici Onur İncehasan: 1 yıl ve 230.000 TL
- Yönetici Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu: 1 yıl ve 230.000 TL
- Yönetici Mehmet Terzi: 1 yıl ve 230.000 TL

TRABZONSPOR'UN 335 MİLYON TL BORCU VAR
Peki, başkan ve yöneticilerinin toplam 2 milyon 45 bin TL borcunu ödeyecek olan Trabzonspor Kulübü'nün toplam borcu ne kadar? Ekim ayı başında bordo mavili kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamaya göre, 31 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Trabzonspor'un toplam 335 milyon 713 bin TL borcu bulunuyor. Diğer bir deyişle 335 milyon TL'lik borca 2 milyon TL daha eklenmiş oldu. 27 Şubat 2012'de başkanlığa seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu ilk göreve geldiğinde Trabzonspor'un toplam borcu 179 milyon TL idi.

YAKUP ASLAN: DURUŞMA TALEP EDECEĞİZ

Öte yandan, Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, haketmedikleri ağır cezalar karşısında Tahkim kurulu’na başvuracaklarını, sözlü duruşma talep edeceklerini söyledi. Trabzonspor’un savunmasını hazırlamaya başladığı, savunmada üzerinde durulacak konuların belirlendiği ifade edildi.

Bu adamlarda az biraz gurur varsa bu parayı kendileri öderler.

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2015, 15:09
Trabzonspor'da Gaziantepspor maçı sonrasında yaşanan olayların faturası PFDK tarafından ağır bir şekilde cezalandırılmasının şoku yaşanırken maçın hakemi Çağatay Şahan'ın yaptığı kural hatası da unutulmadı. Bordo mavili kulüp TFF'ye bu karşılaşmada kötü bir performans gösteren Çağatay Şahan'ın kural hatası yaptığını ve karşılaşmanın tekrar edilmesini istediklerini içeren başvuruyu yaptı.

Trabzonspor'a verilecek cezaları hemen görüşen ve karara bağlayan Türkiye Futbol Federasyonu'nun organları bordo mavili kulübün kural hatası başvurusunda ise kılını kıpırdatmadı. Dün toplanan Merkez Hakem Kurulu'ndan da bir görüş istemeyen TFF'nin Trabzonspor'a karşı düşmanca tavrı devam ediyor.

gurur6134
05.11.2015, 15:28
senin taraftarın gidipte milli takım avrupa kupasından atılsın diye kampanya yaparsa adamlarda sana başka ülkenin takımı muamelesi yapar.

He ya basvuru yapmasaydi trabzonspor taraftari boyle muamele yapmayacaklardi zaten..ulan 2011 den once farklimiydi bunlarin tutumu neyin kafasini yasiyorsunuz..trabzonspor herzaman bu ulkenin uvey evladi olmustur cunku istanbula kafa tutan yegane takimdi sampiyonluga oynamadigi yillarda bile sampiyonu belirleyen bu takim elbette istanbul takimlarinin devran surebilmesi icin boyle muamele gorcekti..

gurur6134
05.11.2015, 15:30
Bu adamlarda az biraz gurur varsa bu parayı kendileri öderler.

Gururu olanlar cokdan istifa edip giderlerdi son 2 yilicinde yasananlar karsisinda..

Faik Yılmaz
05.11.2015, 15:43
O değilde Trabzonsporlu yöneticiler ceza aldıkları sözleri fiili olarak yapsalardı herhalde daha az ceza alırlardı......

o kadar ceza verilmiş yani.....

piskopatrizeli
05.11.2015, 15:55
trabzonspor herzaman bu ulkenin uvey evladi olmustur cunku istanbula kafa tutan yegane takimdi sampiyonluga oynamadigi yillarda bile sampiyonu belirleyen bu takim elbette istanbul takimlarinin devran surebilmesi icin boyle muamele gorcekti..

yok öyle birşey. senin yaptığın başarısızlığa kılıf bulmak. eziklik psikolojisi. bu takım 3 defa üstüste şampiyon olurken öz evlattıda sonradanmı üvey oldu.

Doğan BULAT
05.11.2015, 15:58
Hakemler sahaya çıksın maç başlasın 5 dk topa vurmasın takım.. Bizde protesto edelim şunları ya

piskopatrizeli
05.11.2015, 16:57
Hakemler sahaya çıksın maç başlasın 5 dk topa vurmasın takım.. Bizde protesto edelim şunları ya

5 dakkada 5 gol yiyelim dimi

Külünkoğlu
06.11.2015, 08:24
TRABZON’daki hakem olayı kadar Türkiye’yi şaşkınlığa uğratan bir başka olay da, tarafsız olması gereken bir TFF yöneticisinin hakemlere hakaret etmesi ve hakem odasının kapısını yumruklamasıydı. Federasyon Temsilcisi Ünal Akça raporunda bu olaya da tüm ayrıntıları ile yer vermiş.
‘İBRAHİM USTA GÖREVLİYİ İTTİ’

Türkiye Futbol Federasyonu Asbaşkanı İbrahim Usta’nın 1 yıl 6 ay hak mahrumiyeti aldığı olaylar bakın nasıl yaşanmış:“ DAKİKA 8: MS (Müsabaka sonrası) Müsabakada federasyon, medya temsilcisi olarak görev yaptığım esnada koridorda ve hakem odasının yaklaşık 6-7 metre uzağında, FGAT (Federasyon güvenlik ve akreditasyon temsilcisi) Kemal Özbek’in arkasında bulunduğu sırada koridora 3 kişi girmiş, üzerinde akreditasyon kartı bulunmayan ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta olduğunu tanıdığım kişi hızlı adımlarla hakem odasına yönelmiş, kapıda bekleyen resmi güvenlik görevlisini iterek hakem odasının kapısını açmaya çalışmıştır.

‘6-7 YUMRUK ATTI’

Kilitli olmasından dolayı kapıyı açamamış, açamadığı kapıya 6-7 yumruk atmış, bağırarak açılmışını istemiş, ancak kapı açılmamış ve yanında bulunan kişilerin kollarına girmesiyle zorla uzaklaştırılmaya çalışılmıştır.
Odadan 4-5 metre uzaklaştırıldıktan sonra:
- Yeter ya.. Şerefsizin oğlu..........(sinkaflı bir şekilde) sözlerini söylemiş, yanında bulunan kişiler tarafından uzaklaştırılmaya çalışılmıştır. Usta’nın yanında bulunan kişiler ağzını kapatmaya çalışmış ama o giderken;
- Bu kaç oldu, puanlarımızı çaldınız, şerefsizin oğlu...... Çocuğu.. Sözlerini söylemiş ve yanında bulunan kişiler tarafından aynı koridorda bulunan personel odasına alınmıştır. Yaklaşık 20-25 dakika bu odada kaldıktan sonra, buradan yanındakilerle birlikte ayrılmıştır.”Ünal Akça’nın, İbrahim Usta ile ilgili raporu satırı satırına böyle...

'KAPIMIZI YUMRUKLADILAR, AÇTIRMADIM'

TEMSİLCİ raporunda çok ilginç bir ayrıntı daha var. O da odasından çıkması engellenen ve stadyumda alıkonan hakem Çağatay Şahan. Temsilci Ünal Akça, maç sonrası Şahan ile bir araya geliyor ve İbrahim Usta’nın hakem odasını yumrukladığı sırada içeride yaşananları soruyor.
İşte raporun o bölümü:
- Müsabakadan sonra (kapı yumruklanması olayı) bu durum hakem Çağatay Şahan’a sorulmuş. Şahan ise, “Odalarının kapısının açılmaya çalışıldığını, yumruklandığını ve kimin yaptığını bilmediğini” ifade etmiştir.
- Şahan bununla da yetinmemiş ve “Kapıyı kendisinin açtırmadığını, bu durumu da raporuna yazacağını” belirtmiştir.

Kapıyı kendisi açtırmıyorsa alıkoyma nasıl oluyor ?

cakalkerem
06.11.2015, 08:47
9 ay 10 gun sankı bıraz manidar olmuş....

Faik Yılmaz
06.11.2015, 09:02
Kapıyı kendisi açtırmıyorsa alıkoyma nasıl oluyor ?[/COLOR]

Abi adam dışarı çıkamıyor işte......

resmen hapsetmişler hakem müsveddellerini....

hakettiler mi ? fazlasıyla evet....

lakin bize yakışmadı....

LaZuRiBeRe_53
06.11.2015, 09:24
ben olsam hakemleri koyardım kapının önüne , nereye gidiyorlarsa gitsinler ne yapıyorlarsa yapsınlar... (orasan yusuflamadan çıkamayacakları için)
emin olun bundan daha fazla ceza olurdu onlara..
hem bizimle alakalı bu kadar ceza almazdık, ufak tefek para cezası ile sıyırırdık işi

LaZuRiBeRe_53
06.11.2015, 09:25
bakın görün hakemler şimdi daha çok diş bileyerek gelecek trabzona, yani bu yaptıkları daha kötü oldu gibime geliyor...

cakalkerem
06.11.2015, 10:22
işler daha kotu yere gider...

cakalkerem
06.11.2015, 10:22
ama bu kadar kolay düdük çalamazlar en azından Trabzon'da..dışarıyı bilmem...

Oğuzhan Fidan
06.11.2015, 10:44
haksızdık dimi davamızda !! sende haklısın ya.

Oğuzhan Fidan
06.11.2015, 10:48
yok öyle birşey. senin yaptığın başarısızlığa kılıf bulmak. eziklik psikolojisi. bu takım 3 defa üstüste şampiyon olurken öz evlattıda sonradanmı üvey oldu.
sonradan firenlendik zaten o yıllarda böyle güdüler amaçlar yoktu.. pek fazla önemi yoktu futbolun.el ele kol kola kardeşti bütün kulüpler

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2015, 10:48
1- Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ün yaptığı, Hiç kimsenin burnunun kanamaması için bu süreç yürütüldü. Bir alıkonma olayı yok" şeklindeki açıklama savunmanın esas maddesini oluşturacak.

2- Hakeme herhangi bir fiziki müdahale yok: Maçın bitiş düdüğünün ardından hakem odasına giren ve saat 03.45'te stattan ayrılan hakemlere hiçbir fiziki müdahalenin olmadığı, hatta stattan çıkarken yöneticilerin, "Güvenli şekilde çıksınlar" şeklindeki güvenlik
görevlilerine verdiği talimatların görüntüleri sunulacak.

3- Valililik ve emniyetle koordineli hareket edildi:Hakemler soyunma odasında beklerken emniyet güçleri ve valilik ile sürekli bilgi alışverişinde bulunulduğu, hakem odasına kesinlikle kimsenin girmesine izin verilmediği ana maddelerden birisini oluşturacak.

4-Hakemler kapıyı kendileri kilitledi: Tahkim Kurulu'na sunulacak raporda hakemlerin kapıyı içeriden kendilerinin kilitlediği de belirtilecek ve hakemler içeride beklerken kendilerine yiyecek ikram edildiği ve bu esnada kendilerine yönelik herhangi bir sözlü sataşmanın da olmadığı vurgulanacak.

5-Tüm görüntüler sunulacak: Tahkim'den sözlü savunma talep edilecek ayrıca stattaki tüm güvenlik kameralarının yanı sıra, basın mensuplarının kameralarındaki görüntülerde sunulacak. Ayrıca içeride akreditasyon kartları olduğu için bulunan ve herhangi bir müdahaleleri olmayan yöneticilere verilen cezaların, hiçbir hukuki dayanağının olmadığı da belirtilecek.

6-Aziz Yıldırım vurgusu yapılacak: FenerbahçeKulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın hakemlerle ilgili yaptığı sert açıklamalara ve hakem odasına girmesine rağmen çok daha az cezalar aldığı, burada bir çifte standart olduğu da ifade edilecek. Aziz Yıldırım'a bugüne kadar verilen ve verilmeyen cezalarda savunmada detaylı bir şekilde yer alacak.

Oğuzhan Fidan
06.11.2015, 10:52
He ya basvuru yapmasaydi trabzonspor taraftari boyle muamele yapmayacaklardi zaten..ulan 2011 den once farklimiydi bunlarin tutumu neyin kafasini yasiyorsunuz..trabzonspor herzaman bu ulkenin uvey evladi olmustur cunku istanbula kafa tutan yegane takimdi sampiyonluga oynamadigi yillarda bile sampiyonu belirleyen bu takim elbette istanbul takimlarinin devran surebilmesi icin boyle muamele gorcekti..
istanbul kendi içinde egemenliğini sürdürmek kimseyede kaptırmamak niyetinde. 30 yıldır bu takım mutlaka 1 senede olsa şampiyon olurdu. yapmadılar yaptırmadılar ve birileri çıkmış hala sen şampiyon oldunda vermedilermi diyo gülünecek bi durum ! olduk işte olacaktık izin vermediler . daha dün sahada biçilmiş takım adam çıkmış hala futboldan söz ediyo. futbol bu ülkede TSye karşı topyekün oynanan bir tiyatrodur.

ertuuu
06.11.2015, 10:58
Abi adam dışarı çıkamıyor işte......

resmen hapsetmişler hakem müsveddellerini....

hakettiler mi ? fazlasıyla evet....

lakin bize yakışmadı....

hak ettiler abi sonuna kadar hak ettiler...
zaten hakemlerin istanbuldaki statlarda da yaşadıkları buydu, bir bize rahatlardı bizi ondan kolay doğruyorlardı...
farkı şu ki istanbul bunu iyi ört bas ediyor ama biz edemiyoruz...

istanbul takımları zengin şımarık züppe evlatları gibi,
zengin yapınca marifet, gariban yapınca kabahat olurmuş, aynı o hesap...

Mustafa YILMAZ
06.11.2015, 13:06

sen eziklik yaşıyorsan onu bilmem ama biraz bilmek lazım bazı şeyleri o dediğin dönemlerde futbol pastası bu denli büyük değildi ve biz ilk şampiyonluğumuzu alırken bir ist. yazarı anadoludan şampiyon çıksın Trabzon olsun dedi oldukta 1 sene sonra ben böyle yazmıştım ama keşke Trabzon olmasaydı gelirimiz azaldı yazdı bir de şimdi ki pastanın büyüklüğünü düşün seni yaparlar mı daha şampiyon bu filmi kaç kere izledik kaç kez hakkımız gasp edildi.

bjk'yi bile yapmayacaklar daha şampiyon he bursa araya sıkıştı bir sefer bunu onlar bile anlayamadı birde levent kızıl çok etkisinin olduğunu düşünüyorum o sezon zaten ondan sonra adamın adını bile duymadım hiç gömdüler herhalde.

eziklik psikolojisiymiş boş versene ne ekersen onu biçersin inşallah almazlar milli mi yoksa ist. takımımı nedir onu şampiyonaya bu şike olayı yüzünden adaletin olmadığı yerde anarşi başlar deniyor ya öyledir adalet yoksa birlik beraberlikte yok ve emin ol o şarlatanlardan daha çok seviyor bayrağını o mail organizasyonunu yapanlar.

ceza olayında resmen dalga geçtiler 9 ay 10 gün ile bunun izahı yok resmen nasıl koydum dedi şerefsizler bu kulübü bu kadar küçük düşerenlerin yüzü kızarmaz ama ona körü körüne destek olanlarda hiç mi yüz yok

Faik Yılmaz
06.11.2015, 13:14
Bu konu ile ilgili savcılıkta harekete geçmiş.....

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2015, 13:28

:)
Aynen

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2015, 13:31
istanbul kendi içinde egemenliğini sürdürmek kimseyede kaptırmamak niyetinde. 30 yıldır bu takım mutlaka 1 senede olsa şampiyon olurdu. yapmadılar yaptırmadılar ve birileri çıkmış hala sen şampiyon oldunda vermedilermi diyo gülünecek bi durum ! olduk işte olacaktık izin vermediler . daha dün sahada biçilmiş takım adam çıkmış hala futboldan söz ediyo. futbol bu ülkede TSye karşı topyekün oynanan bir tiyatrodur.

Evet.
Tüm bu bize yapılan hakem yanlışları (hakem hataları demiyorum, buraya dikkat!), neden biliyor musunuz?
2010-2011 sezonundaki şike-teşvik olayları ile çalınan şampiyonluğumuzun tescili için hala mücadele etmemizden dolayıdır.
Ne yaparlarsa yapsınlar, 7. şampiyonluk kupamızı ve bundan sonra kazanacağımız şampiyonlukları engelleyemeyecekler.
Bu yoldan dönmek yok.

dağlıca61
06.11.2015, 14:01
Tüm TS yöneticilerine para cezası verilirken TFF Yönetim Kurulu Üyesine neden para cezası yok. Bu konuda bilgisi olan varmı.Para cezasından maksat Trabzonspor'u ekonomik anlamda zayıflatma çabasının bir parçası sanırım.

Adem Akyüz'
06.11.2015, 14:06
Tüm TS yöneticilerine para cezası verilirken TFF Yönetim Kurulu Üyesine neden para cezası yok. Bu konuda bilgisi olan varmı.Para cezasından maksat Trabzonspor'u ekonomik anlamda zayıflatma çabasının bir parçası sanırım.

Benim tahminim şöyle ki bizim yöneticilere kesilen cezalar kulübün kasasından ödendiği gibi TFF'de de durum aynı olabilir.
Kendi kendilerine ödeme yapmamak için vermemişlerdir :)

piskopatrizeli
06.11.2015, 14:19
sen eziklik yaşıyorsan onu bilmem ama biraz bilmek lazım bazı şeyleri o dediğin dönemlerde futbol pastası bu denli büyük değildi ve biz ilk şampiyonluğumuzu alırken bir ist. yazarı anadoludan şampiyon çıksın Trabzon olsun dedi oldukta 1 sene sonra ben böyle yazmıştım ama keşke Trabzon olmasaydı gelirimiz azaldı yazdı bir de şimdi ki pastanın büyüklüğünü düşün seni yaparlar mı daha şampiyon bu filmi kaç kere izledik kaç kez hakkımız gasp edildi.

bjk'yi bile yapmayacaklar daha şampiyon he bursa araya sıkıştı bir sefer bunu onlar bile anlayamadı birde levent kızıl çok etkisinin olduğunu düşünüyorum o sezon zaten ondan sonra adamın adını bile duymadım hiç gömdüler herhalde.

eziklik psikolojisiymiş boş versene ne ekersen onu biçersin inşallah almazlar milli mi yoksa ist. takımımı nedir onu şampiyonaya bu şike olayı yüzünden adaletin olmadığı yerde anarşi başlar deniyor ya öyledir adalet yoksa birlik beraberlikte yok ve emin ol o şarlatanlardan daha çok seviyor bayrağını o mail organizasyonunu yapanlar.

ceza olayında resmen dalga geçtiler 9 ay 10 gün ile bunun izahı yok resmen nasıl koydum dedi şerefsizler bu kulübü bu kadar küçük düşerenlerin yüzü kızarmaz ama ona körü körüne destek olanlarda hiç mi yüz yok

9 ay 10 gün neden senin canını sıkıyor , iho yu hala başkan olarak mı görüyorsun.

piskopatrizeli
06.11.2015, 14:21
Bu konu ile ilgili savcılıkta harekete geçmiş.....

savcılar artık şamaroğlanına döndü kim takar savcıyı. hem hacı onlarıda kapatır biyerlere sıkıntı yok. nasıl olsa ardında world leader var.

Oğuzhan Fidan
06.11.2015, 16:20
hak ettiler abi sonuna kadar hak ettiler...
zaten hakemlerin istanbuldaki statlarda da yaşadıkları buydu, bir bize rahatlardı bizi ondan kolay doğruyorlardı...
farkı şu ki istanbul bunu iyi ört bas ediyor ama biz edemiyoruz...

istanbul takımları zengin şımarık züppe evlatları gibi,
zengin yapınca marifet, gariban yapınca kabahat olurmuş, aynı o hesap...
tıpkı fener taraftarının tribünde kadın maketi yaktığı gibi. bu sadece küçük bir örnek.. kim konuştu irdeledi? kim tepki gösterdi ?

Travelair
06.11.2015, 21:43
Alçaklık. feybe başkanı soyunma odalarında yapmadığını bırakmadı küfür kıyamet 45 günlük cezalar aldı. O cezaları da tatillere denk getirdiler. Bize gelince 1 sene 1,5 sene 9 ay 10 gün... Onlara sormalı acaba stadyumlarda taraftarlar, yöneticiler dahil, ana bacı küfür edenlere ne cezalar verdiniz? 9 ay 10 gün değil mi? İkiyüzlüler

Travelair
06.11.2015, 21:53
Trabzonspor başkanı, yöneticileri fenerbahçe stadı içerisinde garaj kapısını önünde ve içerde adeta lince uğradı. Görüntülerle de sabit. fenerbahçe ne ceza aldı? Hiç

ertuuu
07.11.2015, 09:46
Trabzonspor başkanı, yöneticileri fenerbahçe stadı içerisinde garaj kapısını önünde ve içerde adeta lince uğradı. Görüntülerle de sabit. fenerbahçe ne ceza aldı? Hiç

abi bu topraklarda bize yapılan linç,
pkk ya,
bize yapılan zulüm,
düşmana yapılmadı...

piskopatrizeli
09.11.2015, 08:43

cezası bittikten sonra 3 aylığına süt iznine çıkabilir.

Faik Yılmaz
09.11.2015, 08:46
cezası bittikten sonra 3 aylığına süt iznine çıkabilir.

bu kafa ile daha çok izne çıkar kendileri......

LaZuRiBeRe_53
09.11.2015, 09:11
izmirde oynanan ksk-göztepe maçında çıkan olaylara ne diyecek bakalım federasyon.. büyük olaylar oldu

(göz göz göztepeeeeeeeeeeeee )

piskopatrizeli
12.11.2015, 09:44
hak mahrumiyeti ne işe yarıyorki. adam yine görevinin başında neyden mahrum kalıyor anlamıyorum.

alone_6161
12.11.2015, 13:44
İHO savunmaya avukatlarını gönderecekti fakat vazgeçmiş kendisi de duruşmaya katılacakmış. Cezalar artarsa hiç şaşırmam...

Travelair
12.11.2015, 13:46
hak mahrumiyeti ne işe yarıyorki. adam yine görevinin başında neyden mahrum kalıyor anlamıyorum.

Para cezaları desen nasıl olsa kulüpten çıkıyor

bordolu mavi
12.11.2015, 15:07
gençlik birliği saket maç yeni cezalar almayalım aman dikkat haaa

HOPA'LI TS'Lİ
12.11.2015, 21:08
Hacı ve diğerlerinin cezalarını onamış TFF Tahkim kurulu

Güya bugün sözlü savunma yapmışlar.

Mert'
12.11.2015, 21:10
Hacı ve diğerlerinin cezalarını onamış TFF Tahkim kurulu

Güya bugün sözlü savunma yapmışlar.

Üzülmedim hiç çeksinler cezalarını sahanın kapanması kötü oldu.

Sibel
22.01.2016, 18:52
Nazilli maçından kötü tezahürat cezası almışız.
:):):):):):):)