PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KONGREYE DOĞRU | Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu BMN Radyo'daydı!

U.Sadıkoğlu
02.11.2015, 19:14
7623

Trabzonspor'un taraflıca konuşulduğu tek platform olan BMN Radyo yine bomba gibi bir yayınla sizlerle.

2013 Trabzonspor kongresi öncesi taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayarak başkanlığa adaylığını koyan Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu 4 Kasım Çarşamba günü saat 20:30'da BMN Radyo kongreye doğru yayınına konuk olacak.

Şike sürecinin geldiği son noktadan, Trabzonspor'un içinde bulunduğu kaotik meselelere kadar her şeyin derinlemesine tartışılacağı ve her zaman ki gibi soru-cevap bölümününde aktif olacağı programımızı dinlemek için tek yapmanız gereken 4 Kasım Çarşamba günü saatleriniz 20:30'u gösterdiğinde bmnradyo.com 'da olmak.

Şimdiden Trabzonspor'a faydalı, sizler için keyifli bir yayın olması dileklerimizle.

BordoMavi.Net

g2IH0n_3rTk

My
02.11.2015, 19:40
:ok

Burçak
02.11.2015, 19:59
Dinlemede olacağız..

Cengiz Çubukcu
02.11.2015, 20:00
Hakan kulaçoğlu'na sorularımızı buradan mı soracağız?

U.Sadıkoğlu
02.11.2015, 20:04
Evet yayın esnasında buradan ara ara soru alacağız duyurusunu radyodan yapacağız.
Cengiz Çubukcu

Fatih Çelik
02.11.2015, 21:06
Çok güzel bir iş olmuş tebrikler Bmn yönetimi. İyi bir yayın olur umarım.

AhmetG.
02.11.2015, 21:13
On numara hareket.

Courage
02.11.2015, 22:08
Düşünenlere ve bu röportajın altyapısı için uğraşanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Gel Çarşamba gel! :)

Manu61
02.11.2015, 22:25
Yerimizi alalım. Bir hafta sonra İHO gelsin röportaj için :) Bir an için düşünün :)

Cengiz Çubukcu
02.11.2015, 22:33
Şu aşamada çok buyuk iş ...tebrikler arkadaşlar

Emre İskender
02.11.2015, 22:47
Soruları hazırlayalım beyler.... Terletelim misafirimizi...

EMİR
02.11.2015, 22:51
Sonunda kendimizi bir yöneticiye belli ettik :D

CEMEFKER
03.11.2015, 00:25
Hakan Kulaçoğlu gibi kariyerinin zirvesinde, paralı iş adamı profilinden uzak, dolayısı ile para ile işi " TS markasına değer katmaktan öte olmayacak " birinin TS için ideal aday olduğunu her zaman söyledim. 2 yıl öncesinden beri söylüyorum...

Takipteyiz...

kyodou
03.11.2015, 01:05
Yayın saati çok uygun. Kafada soru işaretleri kalmayacak inşallah.

Yiğit Gayretli
03.11.2015, 12:03
Dinleyemeyeceğim ama faydalı bir yayın olacağından eminim...

Şimdiden ağzınıza sağlık.

Bera B.
03.11.2015, 12:06
Kaydını da alırsanız sonradan biz de dinleriz. Teşekkürler.

cewat
03.11.2015, 12:13
Hakan Bey sanırım eskilerden BMN dostu olan birisi ve önceki seçimde BMN'e çok ilgisiz kaldığı için kızan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum. Trabzonspor'un en büyük internet taraftar topluluğuna ilgisiz kalınması bütün adayların zararına olur ve tersi durumun da çok büyük yarar sağlayacakları kaçınılmazdır.

Yöneticilere sorum; Hakan Bey'in Hekimoğlu'nun yönetimine girdiğini yazmışsınız ama bu durum kesin midir?

kyodou
03.11.2015, 16:00
Hakan Bey sanırım eskilerden BMN dostu olan birisi ve önceki seçimde BMN'e çok ilgisiz kaldığı için kızan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum. Trabzonspor'un en büyük internet taraftar topluluğuna ilgisiz kalınması bütün adayların zararına olur ve tersi durumun da çok büyük yarar sağlayacakları kaçınılmazdır.

Yöneticilere sorum; Hakan Bey'in Hekimoğlu'nun yönetimine girdiğini yazmışsınız ama bu durum kesin midir?
Ben M. Usta ile birleşme ihtimali üzerinden bu soruyu kendisine sordum. Daha zaman var dedi. Yani hangi listede olacağı henüz kesin değil.

A.Ali Karanis
03.11.2015, 20:10
Çok güzel hareket..Gönül ister ki kongre vakti yaklaştıkça diğer ismi geçen kişileri de burada konuk edelim ve akıllardaki soruları soralım..

Ben şimdiden yazayım sorularımı;

*Trabzonspor'un düzlüğe çıkma reçetesi nedir? Kesin olarak bir başkan adaylığı ya da yönetime girme durumu var mı? Eğer yönetime girerse,gireceği listenin vaatleri ne olacak?

*Diğer sorum ise ayan beyan ortada olan bir otorite boşluğu ve yönetim içi irtibatsızlık var. Trabzonspor'da yönetimsel olarak hangi konuların üzerine düşülmesi ve değişmesi gerekiyor? Taraftarın küskünlüğünün sebebi olarak neyi düşünüyor?

Şimdiden teşekkür ederim..

Cengiz Çubukcu
03.11.2015, 21:06
Şimdi farkettim yarın akşam 20'de ntv spordan naklen yayınlanan basket maçımız var...buna dikkat edilmedi mi? Ya da başka bir saat ayarlanamadı mı?

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2015, 21:12
Kaydını da alırsanız sonradan biz de dinleriz. Teşekkürler.

Evet sözleri veye videosunu koymanız memnun eder beni de

Alphan Altun
03.11.2015, 21:54
Emeği geçenleri şimdiden tebrik etmek gerekir.Güzel hareket...

Şimdiden sorumuzu soralım belki yayın saati soramayabilirim.İletirseniz sevinirim.

Türkiye'de seçimler yapıldı.Ülkeye hakim olan bir siyasi parti yine çok güçlü bir çoğunlukla seçimi kazandı.Türkiye'de siyaset mekanizması,ülkedeki tüm iktisadi ve adli kurumların da başı konumunda.Seçilmesi durumunda yeni Trabzonspor yönetimi ve Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi öğretim üyesi Hakan Kulaçoğlu'nun siyaset kurumuyla ilişkileri ne düzeyde olacaktır.''Kupa dün Başbakan'daydı bugün Cumhurbaşkanı'nda'' diyen Hakan Kulaçoğlu Saray'a çıkıp kupayı isteyecek midir? Kolaylık ve başarılar dileriz.

Hazar_
03.11.2015, 22:03
Hakan Kulaçoğlu seçime giriyor mu ? Umarım yönetimde bir yerde olur. IHO yönetiminden sonra Kulaçoğlu gibi insanlar ortaçağ karanlığından çıkaran rönesans gibi gelir bana.

Cengiz Çubukcu
03.11.2015, 22:32
Benim ilk sorum :
Kendisi bozulan, dejenere olan taraftar /kongre üyeleri ile alakalı gelecekten umutlu mu? Hakettiğimiz gibi yonetildiğimizi düşünüyor mu? (2013'deki kongreye ithafen) ayrıca içinde olacağı yönetim yine bu bozuk profildeki istanbullulaşan,sürekli transfer isteyen sabretmeyen taraftara sabretmeyi mi oğutleyecek yoksa diğer yonetimler gibi ranttan beslenen bir yönetim yapısı mı belirleyecek.
İkinci sorum:
Altyapı ve ozkaynak düzeni hakkında ne düşünüyor? Avrupadan bir sistem yahut ekol entegre etmeyi duşunurler mi?
Uçuncu sorum:
Amatör branşlar özellikle de basketbolumuz hakkında ne düşünüyor..

U.Sadıkoğlu
03.11.2015, 23:36
Sorularınızı şimdide yazabilirsiniz yayın esnasındada... Fırsat buldukça soracağım...

Erman Aydın
04.11.2015, 01:12
Yayını dinleyemeyeceğim maalesef, tamamına nasııl ulaşabilirim yayından sonra??

61ronin61
04.11.2015, 01:22
hakan kulaçoğlunda ts başkanlığını kaldırıcak bir ağırlık profil göremiyorum onu bozuk para gibi harcarlar.ve görüyorum ki herkes hakan kulaçoğlu lu olmuş bu adamın ne özelliği ağırlığı varda herkes bunu istiyor ben bişey göremedim.kurtlar sofrasında bu hakan kulaçoğlu tam kuzu olur kuzu çevirme olur aklınızımı yitirdiniz arkadaş siz .başkan dediğin ağır olucak lobisi ürkütücülüğü ağırlığı olucak iş sadece konuşmak değil bizi yumuşak kulpmü yapıcaksınız hakan kulaç oğglu maksimum en fazla yönetimde olur onda başkanlık vasfıda etkileyiciliğide liderlik özelliğide göremiyorum .

başkan adaylarım= mehmet aliyılmaz alaaddin çakıcı erdoğan bayraktar vb.kusura bakmayında ben böyle insanları başkan gbi görüyorum.

Erman Aydın
04.11.2015, 03:34
Sen mafya ve yalaka önerisinde bulunmuşsun kardeş.

S.ÖZKAN
04.11.2015, 08:39
Güzel iş

cakalkerem
04.11.2015, 09:00
Hakan Bey genç yerler bitirirler adamı.....

Cengiz Çubukcu
04.11.2015, 09:53
Taraftar aziz yıldırım arıyor biz hakan kulaçoğlu'nu anlatmaya çalışıyoruz ��

Oğuz ZEYTİN
04.11.2015, 09:58
Iyi yayinlar Ugur.

Sorularim biraz daginik ancak konu basliklari belli.

1) Yonetim kurulunu olusturacak Trabzonsporlular'in sahsi uzmanlik alanlari nelerdir? Yonetimdeki gorevleri, bilgi ve deneyimleri dogrultusunda mi dagitilacak; yoksa en cok oy getiren veya en cok maddi katki yapanlar sanli koltuklari mi kapacak?

2) Futbol takimi teknik heyeti icin kimi dusunuyorlar? Kongreden once aciklamalari gerekmez mi?

3) Altyapi icin somut projelerini merak ediyorum.

4) Tesislesme icin planlari var mi?

5) Trabzon yerel idaresiyle iliskiler hangi duzeyde olmali? Misal mevcut valinin Trabzonspor'a zarar vermesine engel olmak icin ne yapmayi dusunuyorlar?

6) Bu kadar kotu yonetilirken borsadaki durumumuz ne olacak?

7) Borclarin yapilandirilmasi, mali denetimler ve genel finansal yapi icin bakis acilari nedir?

8) Diger branslara destek olacaklar mi? Basketbol, aticilik, yuzme, judo Trabzonspor'a yuk mu?

9) 1461'in verimliligi nasil artar?

10) Yurt disinda pilot takim gerekli mi?

11) Scout ekibi gozden gecirilmeli mi? Yavuz Selim Sahasi Trabzonspor icin ne anlam ifade ediyor? Futbolcu tarama sistemi dogru isliyor mu?

12) Trabzonspor Okullari (Anaokulundan liseye) ve Trabzonspor Universitesi hayal mi?

13) Trabzonspor Tv ve radyosu kurulmali mi?

14) Sosyal medya daha etkin kullanilabilinir mi? Bu konudaki uzmanlarla iletisim kuruluyor mu?

15) Dergimizin dagitim sorunlari nasil giderilir?

16) Bir Sike Davasi vardi, ne oldu ve ne olacak? O ki hakliyiz, neden bu suskunluk?

17) Basin ve halkla iliskiler gorevini Allah rizasi icin konusmayi bilen ve Trabzonspor(lular)'un menfaatlerini dusunen birisi ustlenebilir mi?

18) Akyazi'nin son durumu nedir? Statusu nedir, kullanim ve reklam haklari konusundaki net pozisyonu nedir Trabzonspor'un?

19) HES'lerin akibeti ne olacak?

20) Gerekli gorulen tuzuk degisikligi olacak mi?

21) Kulup uyeligi sisteminde degisiklik olmali mi, mevcut isleyis devam edecek mi?

22) Taraftarlarla iliskiler nasil kuvvetlenir?

23) Passolig Trabzonspor icin faydali midir?

24) TsClub icin reorganizasyon dusuncesi var mi ekiplerinin?

Trabzonsporumuz icin hayirli bir donem olsun.

f.akyuz
04.11.2015, 10:34
Heyecenla beklıyorum konuşmayı sunacagı fıkırlerı su anda ıcınde oldugumuz durumu

kyodou
04.11.2015, 11:15
hakan kulaçoğlunda ts başkanlığını kaldırıcak bir ağırlık profil göremiyorum onu bozuk para gibi harcarlar.ve görüyorum ki herkes hakan kulaçoğlu lu olmuş bu adamın ne özelliği ağırlığı varda herkes bunu istiyor ben bişey göremedim.kurtlar sofrasında bu hakan kulaçoğlu tam kuzu olur kuzu çevirme olur aklınızımı yitirdiniz arkadaş siz .başkan dediğin ağır olucak lobisi ürkütücülüğü ağırlığı olucak iş sadece konuşmak değil bizi yumuşak kulpmü yapıcaksınız hakan kulaç oğglu maksimum en fazla yönetimde olur onda başkanlık vasfıda etkileyiciliğide liderlik özelliğide göremiyorum .

başkan adaylarım= mehmet aliyılmaz alaaddin çakıcı erdoğan bayraktar vb.kusura bakmayında ben böyle insanları başkan gbi görüyorum.
Kaç sezon oldu yahu. Şu Kurtlar Vadisi ne zaman bitecek ?

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 11:32
Sorular sorular gelsin sorular...

a f s
04.11.2015, 11:55
TS Club'ın markalaşması konusundaki düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Selam ve sevgilerimizi iletirseniz sevinirim.

Bera B.
04.11.2015, 12:00
TS Club'ın markalaşması konusundaki düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Selam ve sevgilerimizi iletirseniz sevinirim.

Ben de yeni ürünler geliştirme planları olup olmadığını soracaktım. Bu soruyla birlikte sorulabilir. Yeni üründen kastım giyim, kuşam vs. değil yalnız. Herhangi bir kategori belirtmiyorum, aralık geniş tutarak istenildiği gibi cevaplanabilir.

UğurB
04.11.2015, 12:20
Trabzonspor'a yabanci sermaye girisi yapilabilir mi? Sponsorluklara ve sponsorluk gelirlerine yaklasimi nasil?
TFF ve diger kurumlarla olan iliskileri nasil duzenleyecek?
Mevcut yonetime hesap sorulacak mi?
Gaziantepspor maci sonrasi yasanilanlara kendi yorumu nedir? Cezalara bakis acisi?
Bir de 200'un uzerinde secimde oy kullanma hakkina sahip BMN uyesi var? Olusumumuza bakis acisi ve buradan uzlasilacak bir uyenin yonetim kuruluna alinma ihtimali olabilir mi?

Alper Calik
04.11.2015, 12:48
1- Siyasetten uzak ve sadece TS menfaati için hareket eden bir Trabzonspor yönetimi mümkün müdür? Nasıl
2- Yeni stadın ismi ile ilgili ne düşünüyor?

a f s
04.11.2015, 13:16
Yayını sonradan dinleme, paylaşma şansımız var mı?

Faik Yılmaz
04.11.2015, 13:19
bir özeti çıkartılabilir mi acaba yayından sonra.....

eksikbirşey
04.11.2015, 13:22
Çakıroğlu hakkındaki düşünceleri neler ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mert Oğuzlu61
04.11.2015, 13:24
1) Özevlatlar hakkında ne düşünüyor, Trabzon özüne dönmeli mi ?

2) Şota ile devam edilmeli mi, TS antrenöründe arayacağı özellikler nelerdir ?

3) Sportif başarı gelmedikçe sponsor zor bulunur, para getirecek projeleri var mı yoksa önemli isimleri satarak ''Feda'' demek için mi yönetimde yer almak istiyorsunuz ?

Başka soru sormayın sadece bunları sorun, vereceği cevaptan global mi yerel mi olduğu anlaşılacaktır. Başka soruya gerek yok bunları sorun. En kritik sorular bunlardır.

Bakalım Fiko kafasındalar mı yoksa yönetime gelince Onur, Ekici yi satıp İbrahim, Hasan Batuhan getirecek yerel kahvehane kafasındalar mı.

Ayrıca;

4) Bjk yönetimi gibi sadece saha dışı (Ekonomi&kulüp yönetimi) ile uğraşacak profesyonel insanlar mı tercih edilecek yoksa yöneticilik kriteri olarak banka hesapları mı 1. öncelik olacak ? Yada kongrede oy getirecek mafyavari isimler mi ?

AhmetG.
04.11.2015, 13:27
Soru:
Yönetimde görev alıp siyasi müdahaleler ve olaylarla karşılaşırsa takınacağı tavır ne olur?
Ayrıca kulübü siyasi gerilimden uzak tutmak için ne yapacaktır?

Courage
04.11.2015, 13:36
Hakan beye birçok soru sorulmuş benim aklımda tek bir şey var.

''Derin Trabzon'' denilen odakla nasıl mücadele edecek ?

Emre İskender
04.11.2015, 13:45
Yayını sonradan dinleme, paylaşma şansımız var mı?

bir özeti çıkartılabilir mi acaba yayından sonra.....

özeti ve satır başlarını haber olarak anasayfamızdan bulabileceksiniz... Fakat yayını kaçırmayın ;)

7can61
04.11.2015, 13:50
Soru:
1-İhonun yandaşlarıdan 2000 civarında kişiyi kulüp üyesi yaptığı biliniyor, buna hukuksal bir itiraz olacak mı?
2-Eğer böyle bir durum var ise ihoya karşı muhalefetin birleşip tek bir aday çıkartması mümkün mü? Böyle bir oluşumda yer alır mı?

CEMEFKER
04.11.2015, 13:54
Hakan Kulaçoğlu'nun çapı yetmez....

Hakan Kulaçoğlu'nun yerler...

Hakan Kulaçoğlu hafif kalır....vb. etiketler mafyacılık , kabadayılık adına yola çıkılıp , posta konulacaksa Kulaçoğlu karakterine harbiden ağır gelir...

Ancak inanın efendiliği, kariyeri ile TS şimdiki kaybettiği itibarından daha itibarlı bir kulüp haline gelir...

tff ve diğer klupler ile denge politikası ile iyi işler çıkartacağına, en kötü Avrupa'da varolan , hatta Şampiyonlar Ligi'ni fazlası ile zorlayan , takım içi dengelerin oluşturulduğu, takım içindeki mafyavari futbolcu yapılanmalarının (balık baştan....) yıkılarak herkesin bir hedefe odaklandığı bir takımın oluşturulacağına adım gibi eminim...

Tabi bunlar Hakan Kulaçoğlu başkanlığında olmazsa dahi yönetim içinde etkili bir pozisyonda işini rahat yapmasına izin verildiği taktirde olabilecek şeyler.

Muhammet Gündoğan
04.11.2015, 16:25
Hakan hocaya genç diyenler utanın yahu adam 1963 doğumlu !!

Sorularıma gelecek olursam
1-Trabzonspora katkı sağlayacağını düşündüğü projeler var mı? ( Trabzona yapılacak Kamp yerleri,Dortmund tarzı antrenman modeli vb gibi)
2-Akyazı stadı hakkında görüşleri?
3-Trabzonspor ile taraftarı bir araya getiren yalan yanlış haber yapmayan Trabzonspor TV kanalı hakkında düşüncesi ve olabilitesi ?

Manu61
04.11.2015, 16:43
Basketbol maçımıza denk geldiği için gözüm televizyonda kulaklarım Hakan Kulaçoğlu'nun konuşmasında olacak.

Samet GÜVEN
04.11.2015, 17:15
Yayın süresini bilmiyorum ancak süre boyunca klasik ve genel sorulardan uzak durulması lazım. Zamanın boşa heba edilmemesi gerekiyor. Yok altyapı, yok geleceğe dair net projeler, yok stat v.b.

Elbette bunlarda önemli konular ancak yayının asıl amacı kulübü içinde bulunduğu rezillikler yığınından nasıl çıkarmayı düşündüğü üzerine olmalı. Soruların tamamı kısa vadeli çözümleri arayan sorular olmalı.

Hakan bey, akıllı adam. Öyle birileri gibi o an o soruyu geçiştirmek için boş beleş konuşacak bir adam değil. Bu çok iyi değerlendirilip net cevaplar alınmalı. Senin benim değil, oy verecek kongre üyelerinin kafasındaki sorulara cevap bulmalı. Yoksa bir daha böyle bir yönetim, Allah muhafaza...

-

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 18:25
20:30'da Hakan hocayı BMN Radyo'da konuk edeceğim ekseriyetle kongre gündeminde kalmaya çalışacağız zamana göre diğer mevzulara değineceğiz tüm sorularınız not edildi ilaveten program devam ederkende soru sorabilirsiniz.

Ahmet Ulusoy
04.11.2015, 18:40
Hayallerdeki Trabzonspor'u oluşturabilmek için birkaç yılı gözden çıkarabilecek mi? Bu birkaç yıl içinde alınacak başarısız sonuçlar neticesinde teknik direktörün arkasında durabilecek mi? Trabzonspor taraftarının baskısını kaldırabilmek için neler planlıyor?

lopsang
04.11.2015, 18:48
Arkadaki sorularım kimisi sanki, bir başkan adayına sorulmuş. Oysa Hakan Bey'in an itibari ile oluşacak bir yönetime katılıp katılmayacağı belli değil . Katılırsa da pozisyonu belli değil.Bu yüzden
Zannedersem ilk soru Hekimoğlu-Çakıroğlu birlikteliğinde Hakan Bey olacak mı ?

2. Hakan Bey ile Hekimoğlu-Çakıroğlu birlikteliğinden bahsediliyor, ortak bir ilkede uzlaşma var mı? Yokse sadece seçimi bir kazanalım sonra bakarız yönetimi mi?

3. Bu oluşmda yer alacaksa pozisyonu ne olacaktır ?Bu bağlamda kendi projelerinin ne kadarını uygulatablir ?

4. Daha önceki seçimde ekibinde yer alan kişilerden, bu oluşama dahil olacaklar var mıdır ?

5. Bu birlikteliğe rağmen , TS nin duayenlerinin ortak bir aday önerisi var mı ? Daha doğru bir ifade ile, bu oluşum, Trabzon'daki birlikteliği sağlar mı, karşısına farklı bir aday çıkarılıp, bu oluşumun önünü kesme şeklinde bir eğilim fark ettiniz mi?

artvints
04.11.2015, 19:06
Trabzonspor'un gundemini istanbul basini belirlemeye devam edecek mi? Taraftarin bence en buyuk sorunlarindan biri temsil edilememek. Istanbul basininin kliseleriyle yetinmek zorunda kaliyoruz. Bir suru suclama yapiliyor, sorunlar cikiyor.hakkiyla tartisilip trabzonspor savunulamadigi icin iyice doluyor taraftar.Gunluk, haftalik gundem olusturamiyoruz.
Takimi yonlendiren, halka acan guclu bir yayin organi yok. Takimin onunde buyuk bir engel olarak duruyor bu.futbolcular, yoneticiler kendilerini ufak bir yerde zannediyorlar, kafalarina gore hareket ediyorlar.

Boyle bir sorun oldugunu dusunuyor mu?

ucurum
04.11.2015, 19:20
Tek soru, gerisi teferruat. Bu 9 ay 10 günlük adam gidecek mi kalacak mı? O kadar...

CEMEFKER
04.11.2015, 19:59
Beni soracağım soru şu olurdu;

- TS markası ile türk futbolunda başarıya gitmek için asıl engeller tespit edildi mi ?

( Not:Ben Trabzonspor , Trabzon gibi bir kavramı bana göre dar anlatan kelimeler yerine Trabzonspor Markası manasına gelen TS markası ismini kullanmak istiyorum. Neden ? Çünkü marka demek isim demek, kalite demek, standart demek. Standart demek klup yapısının başkan kim olursa olsun aynı sisteme uyma zorunluluğu bulunması demek. Zırt pırt teknik adam, sportif dirökter, manager, as başkan gibi başarıya direk etki eden yönetim tarzının bir bakıma ülkenin rejiminin değiştirilmemesi demek. Marka demek Trabzon şehri dışında başka şehirlerde taraftar bulmak, TS markalı ürünleri pazarlamak demek, TS markası büyüdükçe reklam , sponsor katkılarının artması demek...Seyirci, taraftarla büyüyecek TS markasının yayın gelirleri üzerinde söz hakkının daha fazla olması demek...Doyalı olarak tff, kurulları, hakemler üzerinde etki demek...TS markası başarıya giden anahtar demek...)

- Tespit edilen engellerin ( ki bana göre bize hiç birşey kazandırmayan/kazandırmicak kupa mücadelesinde, tff ile mücadelede diğer klupler nezdinde maalesef kaybedilen itibarımız) aşılıp kısa vadede başarıya giden yolun bir açılması için doğru hamleler yapılacak , bir bakıma doğru politika, siyaset takip edilecek mi?

(Bunlar aşıldıktan sonra klup yapısı, takım yapısı, alt yapı...gibi teknik konulara girmek lazım)

“Başkasını ve kendini bilirsen sen, yüz kere savaşsan da tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip, kendini bilirsen bir kazanır bir kaybedersin; ne kendini ne de başkasını bilirsen, girdiğin her savaşta tehlikedesin demektir.”

(Sun Tzu)

Guiterrez
04.11.2015, 19:59
bekliyoruz

Burak DERELİ
04.11.2015, 20:09
Azzz kaldı. BMN Radyo birazdan canlı yayında

dağlıca61
04.11.2015, 20:21
1-Trabzonspor'un borç batağından kurtarılması, gelecekte Avrupa dan men edilme tehlikesi adına nasıl bir ekonomik politika takip edilecek.
2-Kulüp bütçesini aşan garanti para transfer ücretleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz, nasıl bir transfer politikası izlenecek.
3-Yıllardan beri camianın hayali olan Trabzonspor TV hayata geçirilebilecek mi.
4-Trabzonspor camiasının futbola bakış açısını değiştiren şike süreci ile ilgili nasıl bir yol izlenecek.
İlk anda akla gelen bazı soru işaretleri, sorular bu şekilde artırılabilir.

slmn
04.11.2015, 20:27
bmnradyo.com dan dinliyoruz değil mi ? Şu an marş çalıyor ama donma, takılma oluyor ben de yayın sırasında da böyle olmaz umarım.

Cengiz Çubukcu
04.11.2015, 20:31
Azzz kaldı. BMN Radyo birazdan canlı yayında

Radyonun linkini paylaşır mısınız...

Manu61
04.11.2015, 20:32

http://www.bmnradyo.com/

slmn
04.11.2015, 20:32

bmnradyo.com

ucurum
04.11.2015, 20:36
Seste sorun yok... Aynı anda konuşmayın yeter

CEMEFKER
04.11.2015, 20:37
Hakan Bey'in sesi iyi, Uğur Bey siz biraz mikrofondan uzak kalın mikrofon diyaframınızda gibi sanki...hani...

Samet GÜVEN
04.11.2015, 20:38
Seste sıkıntı yok.

lazzz61
04.11.2015, 20:39
Hakan kulacogluna cagrımdır su ortamda bari baskanımızın arkadasında dursunlar evet ıho nun yalnısları var ama gonulden trabzonspora baglı oldugunu dusunuyorum

lazzz61
04.11.2015, 20:40
büyük bi yürüyüş yapılsın en öndede baskan adayları olsunn

CEMEFKER
(sorar mısınız Uğur Bey) Seçimlerde mevcut başkanın aday olacağı, hesap soracağı (kendi tabiri ile) dikkate alındığında son 2 yılda yapılan üyelerin oy hakkı olacak mı ?

Mert Oğuzlu61
http://www.bmnradyo.com/

Telefondan acilmiyor mu bu radyo ? Play e basiyorum hic ses gelmiyor yayin var mi şuan ?

Berke6198
04.11.2015, 20:41
bmnradyo.com linkinden yayını dinleyebilirsiniz! :)

ucurum
Hocam da acaba forum başlığından takip ediyor mu?

Samet GÜVEN
Kongre ile ilgili çalışmalar ne durumda ? Hedeflediği birliktelik düşüncesi için halen ümitli midir ?

Manu61
04.11.2015, 20:44
Telefondan acilmiyor mu bu radyo ? Play e basiyorum hic ses gelmiyor yayin var mi şuan ?

Telefondan açılıp açılmadığını bilmiyorum maalesef. Bilen birisi cevaplar umarım.

serdaracıl
04.11.2015, 20:44
Açıkcası seçilmesini istiyorum. Tabii ki bir de bunu denetelim zihnşyetiyle değil. Bana kulübü ekonomik açıdan nasıl düzlüğe çıkaracak onu açıklasın

Burak DERELİ
04.11.2015, 20:45
Telefondan dinlenebiliyor olması lazım
2 farklı player var enaz bir tanesi telefona uyumlu olması lazım

61ronin61
04.11.2015, 20:47
sayın adminlerim en sol üstttekinimi seçiyoruz şu an konuşma var

odyseuys
04.11.2015, 20:47
Sayın Kulaçoğlu; takdir edersiniz ki her kim seçilirse seçilsin önümüzdeki dönem müstakbel yöneticileri klişe tabirle mali, sportif ve imaj açısından "enkaz devralacaklardır". Bu durum göreve talip yönetici adayları açısında cesaret kırıcı olmasının yanında, mevcut çöküntü taraftara ve ilgili kesimlere doğru anlatılabilirse göreve gelecek olan yönetime, daha önce hiçbir yönetime gösterilmeyen müsamaha ve sabrın gösterileceği de tahmin edilebilir.

Benim sorum ise bu enkaz koşulları veri iken şudur:
"Trabzonspor'un hedefi daima şampiyonluktur" demagojisini bir kenara bırakıp gerçekçi düşündüğünüzde, filli olarak görev alacağınız ya da seçilmesi için katkı sunacağınız yeni yönetimin kısa ve orta vadede kendini başarılı kabul etmesi için kıstasları neler olacaktır?

Daha açık sormam gerekirse yüksek perdeden, populist söylemlere devam edilerek taraftar kandırılmaya devam mı edilcek yoksa daha gerçekçi kısa ve orta vadeli hedeflerle gerekirse ricat ilan edilip küçülmeye gidilerek uzun vadede kalıcı başarıların yolunun açılmasına mı çalışılacaktır?

Mücadelenizde başarılar diliyorum.
Saygılarımla.

Mert Oğuzlu61
04.11.2015, 20:51
Telefondan dinlenebiliyor olması lazım
2 farklı player var enaz bir tanesi telefona uyumlu olması lazım

Bende bir tane var digeri hemen altinda logo gibi bir sey ondan sadece ses ayarlaniyor. Üstteki play e tikladigimda hicbir sey olmuyor. Telefondan sanirim problem var yada ben acamadim. :) Neyse pc ye gecince dinlerim kayit edilir umarim.

61ronin61
04.11.2015, 20:54
Bende bir tane var digeri hemen altinda logo gibi bir sey ondan sadece ses ayarlaniyor. Üstteki play e tikladigimda hicbir sey olmuyor. Telefondan sanirim problem var yada ben acamadim. :) Neyse pc ye gecince dinlerim kayit edilir umarim.

radyonun ses kapalı sesi açıcan renkdaş

Kubilay ŞAHİN
04.11.2015, 20:54
İyi yayınlar.

Hakan Hocam özellikle takip ettiğim güzel insanlardan. Çok iyi oldu bu organizasyon.

Sorum. Özellikle oluşacak yönetimin taraftarın söylediklerini dikkate alacakları çok önemli olur. Kendisi de oluşacak önemli bir kadroda oluşumda var olursa, özellikle sosyal açıdan taraftar projeleri veya benzeri kişisel projeleri karşılayacak herhangi bir organizasyon düşünür mü? Düşünür müydü?. Özellikle bizlerin projeleri özellikle Tscluplar hakkında detaylı olarak yaptığımız çalışmalar ve ufakta olsa projeler var. Bu projeleri ortaya çıkartmak bence çok yardımcı olur oluşacak yönetime veya kendisine.

İyi yayınlar. Teşekkürler.

61ronin61
04.11.2015, 20:55
bir düşmanlık bir çekişme olmdadan bu seçimi atlatabilirsek bu kar diyen hakan kulaçoğlumu

Emirhan Ömeroğlu
Uğurcum kendisini çok seviyorum çok sayıyorum. Sürekli takip ediyorum kendisini.

Kendisinin kesinlikle Birlik yönetiminde görev alması gerektiğini düşünüyorum. Hatta kendisini kesinlikle destekleyeceğim.

Kaya
Elinize sağlık. Yayın çok iyi...

Sadettin_
04.11.2015, 20:56
Hocama şöyle bir soru yoneltmek istiyorum . Bu sorum sadece kendısı ıcın degıl , özellikle borc yukunun erıtılmesi açısından yeni gelen başkanlar içinde geçerli

Kendisi sürekli yeni transfer yapmak yerine mevcut kadroyu koruyup, kadroya en fazla 1-2 takviye ile devam edip fazla beklenti yaratmadan devam etme yanlısı idi .
Boyle bir yol izleyerek bu kadar sabırsız ve stresli bir karaktere sahip Trabzonspor taraflarını memnun edebileceğini ve taraftar desteğini arkasına alabileceğini nasıl düşünüyor ?

Mert Oğuzlu61
04.11.2015, 20:59
radyonun ses kapalı sesi açıcan renkdaş

100 e getirdim yine tık yok. Telefondan dinleyebilen var mi şuan ?

Cengiz Çubukcu
04.11.2015, 21:00
Telefondan dinleyemiyorum ��

Manu61
04.11.2015, 21:01
Sağlı sollu darbeler geldi :)

61ronin61
04.11.2015, 21:01
100 e getirdim yine tık yok. Telefondan dinleyebilen var mi şuan ?

yok ben telefondan dinlemiyorum ama ilk açtığımda hoperlör işareti vardı üstünde yatay çizgi vardı ses kapalı diye onu kaldırdım ses geliyor şimdi sizdede o yatay çizgi çıkıyorsa onu kaldırıcaksınız yoksa sesi yüze getirmeniz bişey ifade etmez.

Sadettin_
04.11.2015, 21:03
başka tarayıcılardan gırmeyı deneyın arkadaslar .
en kötüsü flash player i guncelleyın (bundan olacagını pek sanmam ama )

61ronin61
04.11.2015, 21:03
ahaaa başkan adayı deyilmiş.

demek hekimoğlunun listeden giricek heralde.

zaten başkaınlık potansiyeli görmemiştim en fazla bir yönetimde olur demiştim gene haklı çıktım:)

CEMEFKER
04.11.2015, 21:04
Şimdiye kadar şunları anladım H.Kulaçoğlu hakkında.

Sistem ile kavgalı hale gelmiş bir şekilde...Ve bu sistem mevcut olduğu taktirde başkan olarak çok zor (ki aday değilim diyor) ancak muhalefet bir oluşumda yer alabilir bence...

Başa güreşecek gücü, rüzgarı arkasında hissetmediği ortada...

61ronin61
04.11.2015, 21:04
alallah herhangi bir başkan adayı ile çalışmamda diyor allalah:confused:

maxim
04.11.2015, 21:05
Şansal Büyüka gibi konuşan kim :)

61ronin61
04.11.2015, 21:06
Şansal Büyüka gibi konuşan kim :)

:D

maxim
04.11.2015, 21:07
Sayın Kulaçoğlu'na sormak istediğim soru şu:

- Şike süreci nasıl noktalanacak? FIFA / CAS istediğimizi verir mi? (istediği, yapılması gereken eylemler değil, bundan sonra olacaklar için tahmin)

Manu61
04.11.2015, 21:07
U.Sadıkoğlu Magna Carta iyiydi :)

dağlıca61
04.11.2015, 21:08
Güzel bir yayın oluyor,Sayın Kulaçoğlu'nu taraftarın sevgisini ve sempatisini kazanan bir kişilik olarak tanıdım ve takip ediyorum. Trabzonspor taraftarının şehirden en az 3 Bağımsız milletvekili çıkartacak bir potansiyele sahip olduğuna inanıyorum, bu bağlamda Trabzon'dan Bağımsız Milletvekili Adayı olmayı düşündünüz mü

61ronin61
04.11.2015, 21:08
vay süper admin u.sadıkoğluymuş karizmaymış sesi.

tolga1461
04.11.2015, 21:17
Hakan abi lütfen bizi bu zulümden kurtarın.
Artık aklı başında insanlar bu kulübü yönetmeli.

Mahmut Yilmaz
04.11.2015, 21:19
Tebrikler Uğur, yayın çok güzel gidiyor.

AhmetG.
04.11.2015, 21:20
Evet yılın olayı ve özetidir az önce Hakan Bey'in söyledikleri.

61ronin61
04.11.2015, 21:20
ahaaaaa hakan kulaç oğlu dediki iho kadar korkak bir trabzonspor başkanı görmedim.

Fatih Öztürk
04.11.2015, 21:21
Hakan beye sorum. Seçim zamanı başkan olursam Hacıosmanoğlu'nu TFF Kurullarına sokmaya çalışırım dedimi.

Kubilay ŞAHİN
04.11.2015, 21:22
Ayrıca,

Şike sürecinin mücadelesinin en büyük destekcisi olarak bu süreci kamuya kitap yazarak veya filme dönüştürerek aktarmayı düşünür mü?

dağlıca61
04.11.2015, 21:24
Hakan KULAÇOĞLU' nun İHO ve Başkan Adaylığı ile ilgili düşünce ve görüşleri çok net ve açık, hayranlıkla dinliyorum.

ucurum
04.11.2015, 21:24
Sen git bakan koltuğunda tehdit et, ölürsün diye uyar ha!

Adaletin bu mu dünya
Ne mal verdin ne yar dünya
Kötüleri silsen dünya
İyileri öldüren dünya

61ronin61
04.11.2015, 21:25
280 oy almışım başkanlığa adaylığımı koymam kendi gerçeklerime ihanettir diyor ama bir başkanın başkan yardımcısı oalabilirim bilgim deneyimim gücüm isteğim vb var diyor.

bu nedemek demek hekimoğlunun listeden giricek.

CEMEFKER
04.11.2015, 21:25
Kupa, şike ile ilgili son söylediklerinden sonra sistem ile kavga edecek bir Hakan Kulaçoğlu hazır gibi...

Bu tarzın TS 'ye bir faydası olacağına inancım azaldı.

Sun Tzu'nun sözünü tekrar ediyorum : "

“Başkasını ve kendini bilirsen sen, yüz kere savaşsan da tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip, kendini bilirsen bir kazanır bir kaybedersin; ne kendini ne de başkasını bilirsen, girdiğin her savaşta tehlikedesin demektir.”

Sibel
04.11.2015, 21:27
Yayını dinleyemiyorum şu an fakat iyi yayınlar dileyeyim.
Hakan Bey inşallah bu kongre sonucunda başkan olmasa bile yönetici olarak yanımızda olur.
Canı gönülden bunu diliyorum. Zira bıktık usandık taraftar olmayan yönetimlerden.
Bıktık usandık Trabzonspor değerini bilmeyenlerden.

ucurum
Tutunmaya çalışıyorum ama bu ülkede her şey o kadar iğrençleşmiş ki...

Halk öküz, üyeler öküz, hepimiz öküz...

CEMEFKER
Onca yıl okul okumuş, akademik kariyer sahibi birinin ülkedeki siyasi sistemi anlamadığını görüyorum. Bu siyasi sistemin etrafında bir futbol yapısı tff karşısına ne ile çıkılmalı ?

(sorunuz ltf.)

61ronin61
04.11.2015, 21:28
bmn radyo sunucuları soprarmısınız

başkan yardımcısaı olursa şotaya karşı tavrı ne olucak göndericekmi.

kupa mücadelemniz ne olucak

akyazı stadında sağlam bir tadilat yapıcakmı .örnek dışını kırmızıya boyadılar .dev hangar giriş çıkış kapıları .vee bu kadar çok anormal fazla loca gereklimiydi .

Emirhan Ömeroğlu
04.11.2015, 21:29
Hakan bey muhteşem konuşuyor. Ama ne yazık ki söyledikleri doğru. Aday olsa seçilemez.

kuzeys
aziz yıldırım ve devlet içinde ki ilişkileri arka plan da devam etmektedir. bu kişilerin şike mücadelesi verenleri ortadan kaldırmak istediklerini anlamış bulunmaktayız. bunların tff ayağı servet yardımcıdır çünkü arka planda tff yi yöneten göksel gümüşdağ ile beraber servet yardımcıdır. olayları örtbas etmek istedikleri net yeni gelen başkan da mevcut düzene ayak uyudurcak profil de hekimoğlu ve usta bu kişilerin altında gereken mücadeleyi verebilirmi sorabilirmisiniz ?

ucurum
İHO tekrar seçilirse, Trabzonspor kapanır mı?

61ronin61
04.11.2015, 21:30
sorarmısınız yeni stadta bilet fiyatlarını komple 1-5 tl yapabilirmi ne olsa bi ton loca yapıldı .yoksa o stad dolması imkansız.

28TS61
04.11.2015, 21:32
Evet yılın olayı ve özetidir az önce Hakan Bey'in söyledikleri.

ne söyledi paylasirmisin.

Çağatay_
04.11.2015, 21:32
Merhabalar, güzel bir yayın oluyor, hoşgeldiniz Sayın Kulaçoğlu.

Ben Hakan Kulaçoğlu'nu ve onun anlayışını Trabzonspor'un kurtuluşu olarak görüyorum.

Amcası Sayın Ergin Kulaçoğlu ile BMN'nin bir etkinliğinde 2 saat kadar sohbet etme imkanı buldum. Ergin Bey'i o güne kadar tanımıyordum, biraz da kendimi ayıpladım. Trabzonspor camiasında biz gençlerin pek de tanımadığı ne kadar önemli entelektüeller olduğunu orada tekrar anladım. Dolayısıyla Hakan Bey'in Trabzonspor değerlerini ve felsefesini içselleştirmiş, Trabzonspor'u yaşayan bir ailenin ferdi olarak kulübümüze en az bizler kadar samimiyetle bağlı olduğunu biliyorum, başarılı olacağına da yürekten inanıyorum. Bir bilim insanı gerçekçiliği ile düşünerek aday olmak istememesini anlayışla karşılıyorum. Kendisi vizyon sahibi bir yönetimde başaracaklarıyla başkanlık kapısını da ardına kadar açacaktır.

3 tane soru sormak istiyorum, eminim ki benden başka taraftarlarımızın da merak ettiği konulardır. Küçük bir kısmını kaçırdım değinilmiş ise kusura bakmayın.

- Trabzonspor'lu altyapı oyuncularına, Trabzon halkına, Trabzonspor'lu futbolcu çocuklarına çağdaş eğitim verecek çok dilli bir Trabzonspor Koleji ve KTÜ ile ortak bir spor akademisi projesi ile ilgili ne düşünüyor ?

- Trabzon'un en büyük markası olan Trabzonspor'un amatör branşlarda nasıl bir misyon yüklenmesini düşünüyor? Aynı zamanda Trabzonspor'un şehirde kültür-sanat hareketi ile ilgili ilişkisi hakkında ne düşünüyor?

- Uzun vadede kulübün çizilecek vizyon doğrultusunda istikrarlı, düzgün ve şeffaf yönetilmesi için, demokratik, Trabzonspor'a yakışan bir kongre yapısı için nasıl bir değişiklik düşünüyor? Tüzükte büyük çaplı yapısal değişiklikler mi gereklidir ?

Teşekkürler, iyi yayınlar.

61ronin61
04.11.2015, 21:35
işim çıktı hakan kulaçoğlu güzel konuşuyor konuşmalarının hepsi işallah bu sayfaya adminler tarafından yazılır.

mustafakaraca
04.11.2015, 21:36
Destekliyoruz aydınlık fikirlerini

ilyskm
04.11.2015, 21:37
Link

ilyskm
04.11.2015, 21:38
Nereden dinliyoruz?

Fatih Çelik
04.11.2015, 21:39
Hakan Bey şu aşamada bizim tek kurtuluş yolumuz. Konuşmalarının özeti bu.

Hamdi Karamahmutoğlu
Merhabalar. Programı takip ediyorum, gayet güzel bir havada, içtenlikle sürüyor.
BMN ekibinin ve Sn. Hakan Bey'in yüreğine sağlık.
Hakan Bey'e bir soru sormak istiyorum, cevaplayabilirse sevinirim.
Hakan Bey de değindi bugün kü programın satır aralarında, başkan adaylarından Celil bey de değinmişti daha önce.
Trabzonspor gelir getirici kaynaklar yaratmazsa, birkaç yıl üst üste şampiyonlar ligine katılmak gibi sportif başarılar olmazsa çok uzak olmayan bir gelecekte Glasgow Rangers gibi bir sonla karşılaşabilir. Borç her yıl artıyor, bankalar kredi verirken 9 doğurtuyor camiaya, faiz borçları ayrı bir soru işareti. Tüm bunlar ışığında ne yapılmalı, ne yapılırsa bu tablo tersine çevrilebilir?
Teşekkürler.

CEMEFKER
Ülkedeki futbol şu. Bunu iyi anlamamız lazım.

Siyasi iktidar diyor ki : " Kardeş, benim toprağımda izin verdiğim istediğin oyunu oynayabilirsin, ancak benim tekerime çomak sokacak, menfaatlerime karşı "haklı dahi olsan" bir eylem ortamı ortaya çıkar, bir netice oluşursa oyundan atarım seni...tüm tarlayı yakmana izin vermem "

Manu61
Barcelona tarzı La Masia aslında bize çok uygun.

ucurum
04.11.2015, 21:42
Onur ve Mehmet küstürülerek satılmak istendi.

Avrupa Kriterleri karşılanmıyor, borç min 370 000 000 TL 500 000 000 TL olduğunu söyleyen de var.

Oyunculara ödeme sözü verildi, yabancı oyuncular, ama ödeme yapılmadı.

Ekim 2. söz dönemiydi borçlar için, ancak yine ödeme yapılmadı. Türk oyuncular 6 ay para almadı...

Oyuncular her an serbest kalabilir. Serbest kalırsa hem ücretlerini tazminatla alacak, hem de bedava gidecekler...

Trabzonspor bitmiş arkadaş.

Siyasi bir kaç destek ile bu ana kadar geldi, yeni yönetim siyasi destek almayacak, o sıcak parayı verecek mi?

Allah'ım sen bu zihniyetleri görmeyen insanlara zaten belasını vermişsin, ülkenin seçimlerinde vermişsin, klübün seçimlerinde vermişsin...

karahanbakar
04.11.2015, 21:43
Kendisinden çok güzel bir yönetici olur. Ya da kulüp sözcüsü. Vitrinde böyle portföyü geniş adamlar lazım. Adam profesör, nerde ne konuşacağını iyi bilir. Ama başkan olacak seviyede olduğunu düşünmüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Manu61
04.11.2015, 21:43
Arsenal'de altyapı hocaları oyunculardan daha fazla para alıyor. Bizim ülkeyle kıyaslayınca komik tabi. Adamlar eğitmenin ne kadar önemli olduğunun farkında.

Samet GÜVEN
04.11.2015, 21:46
Mevcuta bakıp üniversitede hocalık yapan bu adamı dinleyince ister istemez orantısız güç oluyor.Koca kulübün başında olan ile şu konuşana bi bakın ya.

Yazık bize.

CEMEFKER
04.11.2015, 21:49
Uğur Sadıkoğlu'nun sesi "Kadir Çöpdemir" e dönmeye başladı zihnimde nedense...:)

maxim
04.11.2015, 21:56
Daha da aday olmaya zorlamamak lazım, adam net şekilde aday olursam seçilemem, yönetici olayım faydam olsun diyor. Doğrusu da bu.

Başkan olmasını hepimiz istiyoruz, ama aday olup seçilememesini değil. Lütfen karıştırmayalım.

Hem yönetici olursa bir sonraki dönemde başkan olma şansı da artar.

odyseuys
04.11.2015, 21:57
hoca fikirlerinin hüküm sürmesi için kendisinin iktidar olması zorunluluğunu görmüyorsa saygı duymak gerekli.

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 22:01
Arkadaşlar soru var mı ilaveten?

odyseuys
04.11.2015, 22:03
ben soruma cevap alamadım. mümkünse sorulabilir mi?

Sayın Kulaçoğlu; takdir edersiniz ki her kim seçilirse seçilsin önümüzdeki dönem müstakbel yöneticileri klişe tabirle mali, sportif ve imaj açısından "enkaz devralacaklardır". Bu durum göreve talip yönetici adayları açısında cesaret kırıcı olmasının yanında, mevcut çöküntü taraftara ve ilgili kesimlere doğru anlatılabilirse göreve gelecek olan yönetime, daha önce hiçbir yönetime gösterilmeyen müsamaha ve sabrın gösterileceği de tahmin edilebilir.

Benim sorum ise bu enkaz koşulları veri iken şudur:
"Trabzonspor'un hedefi daima şampiyonluktur" demagojisini bir kenara bırakıp gerçekçi düşündüğünüzde, filli olarak görev alacağınız ya da seçilmesi için katkı sunacağınız yeni yönetimin kısa ve orta vadede kendini başarılı kabul etmesi için kıstasları neler olacaktır?

Daha açık sormam gerekirse yüksek perdeden, populist söylemlere devam edilerek taraftar kandırılmaya devam mı edilcek yoksa daha gerçekçi kısa ve orta vadeli hedeflerle gerekirse ricat ilan edilip küçülmeye gidilerek uzun vadede kalıcı başarıların yolunun açılmasına mı çalışılacaktır?

Mücadelenizde başarılar diliyorum.
Saygılarımla.

DNA-TS
04.11.2015, 22:03
bu son cezaları kulüp mü ödemeli yoksa cezaları alan yöneticiler mi?

kuzeys
04.11.2015, 22:05
yönetim de yer alırsa ve mevcut tff hakem vs haksızlıklar devam ederse tepkisi nasıl olur özkan hoca gibi küsüp giderler mi ? yoksa farklı bir mücadele yöntemimi bulurlar ?

Kubilay ŞAHİN
Bende cevap alamadım veya ben atladım.

Burak DERELİ
www.bmnradyo.com

maxim
04.11.2015, 22:07
Sayın Kulaçoğlu'na sormak istediğim soru şu:

- Şike süreci nasıl noktalanacak? FIFA / CAS istediğimizi verir mi? (istediği, yapılması gereken eylemler değil, bundan sonra olacaklar için tahmin)

Şöyle bir sorum olmuştu benim de...

ucurum
04.11.2015, 22:08
SORU:

Olası bir ikinci İHO dönemi Trabzonspor'u küme düşürtür mü?

Courage
04.11.2015, 22:08
Hakan bey ,şu günlerde en az yönetim kadar kötü olan tribünlerin ıslahı için ne yapılması gerektiğini düşünüyor?

Yayın harika gidiyor. Tekrar teşekkürler.

Çağatay_
04.11.2015, 22:15
sorular cevaplandı , teşekkürler :)

kuzeys
04.11.2015, 22:16
2 soru sorduk burada hiçbiri sorulmadı sanki yüzlerce soru var seçemiyosunuz arkadaş ??

odyseuys
04.11.2015, 22:17
çok güzel yayın oluyor. emeği geçenlerin ellerine sağlık. forum yöneticisi arkadaşların kendi aralarında yaptığı programlar da güzel oluyor ama Hakan hoca gibi kanaat önderlerini dinlemek gerçekten yararlı oluyor. Benzeri yayınlar çoğalır umarım.

Muhammet Gündoğan
04.11.2015, 22:18
fenerbahçe kongre üyesi olan süleyman soylunun trabzon 1.sıra milletvekili olmasına ne diyor sayın kulaçoğlu ?

7can61
04.11.2015, 22:19
fenerbahçe kongre üyesi olan süleyman soylunun trabzon 1.sıra milletvekili olmasına ne diyor sayın kulaçoğlu ?
O soruyu trabzon halkına sormak gerekir bence.

dağlıca61
04.11.2015, 22:20
Trabzonspor Tv taraftarın hayali,bu konuda ne düşünüyorsunuz.?.

Manu61
04.11.2015, 22:23
israrla :)

Arkadaş ne kadar inatçı çıktın sen öyle :) Soruları sormayı başardın bir şekilde :)

Oğuz B.
04.11.2015, 22:24
Trabzonspor, sporla fanatizm boyutunda ilgilenmeyen normal insanların gözünde yıllardır var olan sempatisini/saygısını kaybetti veya çok çok azaldı.

Şuan bizim en büyük sorunumuz budur. Bu konuda neler yapmak lazım?

Manu61
04.11.2015, 22:26
Ses gitti benim yayında.

Edit: Geri geldi.

Mert Zaman
04.11.2015, 22:26
yayın gitti

Muhammet Gündoğan
04.11.2015, 22:27
ses gitti

Fatih Çelik
Yayın gitti.

odyseuys
yayın düzeldi

Burak DERELİ
Ses gelmediyse, sayfayı yenileyin

Fatih Çelik
04.11.2015, 22:28
Düzeldi.

Manu61
04.11.2015, 22:29
Üstünlük kurabildiği tek noktanın askerlik olduğunu düşünerek sürekli oradan vurmaya çalışıyor. Acınası aslında.

CEMEFKER
04.11.2015, 22:30
Hakan Bey şike düzeni, karşı güç ile mücadele ilişkin düşündüklerimi söylemeye başladı...

İ. C. Ertem
04.11.2015, 22:30
Bugün Sebahattin Çakıroğlu'nun konuşmasını dinledim Trabzon'a gelmiş kendileri. Değerli isimler ayrı ayrı yarışıp bir kısmı kaybedeceğine, hep birlikte tek bir liste halinde yönetimde olalım diyor. Muhtemelen böyle bir şey olursa oldukça güçlü bir yönetim ve kurumsallaşmış bir Trabzonspor izleyeceğiz. Kongreye 1 aydan az zaman kaldı.

Gelişmeleri takip ediyoruz. Dozer Cemil’i, Mehmet Dalman’ı, Şenol Güneş'i idrak etmiş, futbolda anadolu devrimini yapan ruha sahip çıkan, bir dediğini ertesi gün yalanlamayan, mitinglere ve havaalanlarına koşmayan, siyasete bulaşmamış, ölecekse birileri için değil bu kulüp ve taraftarı için ölmeyi göze alacak adamları sonuna kadar destekleyip seçim günü oy kullanacağım...

2010-2011 sezonunda alın terimizle söke söke kazandığımız şampiyonluğun akabinde süreci çok daha kötü yönetip kupasını gasp eden bir federasyonu destekleyenlere asla oy falan yok, benim gibi binlerce taraftarı aldattılar. Haram zıkkım olsun onlara verdiğim destek, bilseydim böyle bir noktaya geleceğini bu miting güzeline destek çıkar mıydım? Kendime yanıyorum sadece...

Manu61
04.11.2015, 22:31
Leeds - Glasgow örneği çok yanlış. Eğer bir örnek vermek gerekirse mesela Parma daha uygun.

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 22:33
Sorusunu sormadığım varsa iletebilir mi?

uemit
04.11.2015, 22:35
burda hakan hocam yanlis bir sey söyledi.. karsiyaka öyle bir budgetyle sampion olmasi nasil basarsiysa o budgetle o ligde yari final oynamak da basari dir

Muhammet Gündoğan
04.11.2015, 22:35
Fenerbahçenin Yandex hamlesi gibi bir hamle düşünüyorlarmı ?

slmn
04.11.2015, 22:36

Şunu yazmışlardı sordunuz mu ben mi kaçırdım ? :

Hakan beye sorum. Seçim zamanı başkan olursam Hacıosmanoğlu'nu TFF Kurullarına sokmaya çalışırım dedimi.

Oğuz B.
04.11.2015, 22:36
Trabzonspor, sporla fanatizm boyutunda ilgilenmeyen normal insanların gözünde yıllardır var olan sempatisini/saygısını kaybetti veya çok çok azaldı.

Şuan bizim en büyük sorunumuz budur. Bu konuda neler yapmak lazım?

Muhammet Gündoğan
04.11.2015, 22:38
Fenerbahçenin Yandex hamlesi gibi bir hamle düşünüyorlarmı ??

beratika
04.11.2015, 22:39
bayan başkan adayı efsanesi çıktı son günlerde ulusal medyada doğru mu? camianın abilerinden destekli?

Manu61
04.11.2015, 22:41

Bence Portekiz modelini şimdilik askıya almak lazım. Portekiz modelini oturtmak daha fazla zaman ve para istediği için bize çok uygun olmadığını düşünüyorum. Ayrıca Portekiz ligine gelen Brezilya'lı oyuncuların büyük çoğunluğu avrupaya adım attıklarında aynı dilin konuşulduğu bir ortamda olmak istiyorlar. Orada olay biraz farklı işliyor yani.

Benim şu Trabzonspor için en uygun gördüğüm model ilk önce Vitesse modeli kendimizi biraz toparladıktan sonra ise çok sevdiğim Southampton modeli.

Enisc
04.11.2015, 22:41
Bence çoğu insan sizi tanımadığı için düşüncelerinizi, projelerinizi bilmediği için yanlış fikir ediniyor. Kendinizi şehre anlatabildiğinizi, tanıtabildiğinizi düşünüyor musunuz ? Çünkü ciddi projelerinizin olduğu, içi dolu sözlerinizin olduğu ortada. Bunları duyupta hak vermemek çok zor. Bence şehir, taraftarlar sizi tanımıyor.

CEMEFKER
04.11.2015, 22:42
Uğur kardeşim sorabilirseniz...

1- TS nin tff ile barış iklimini oluşturması için acil olarak neler yapılmalı?

2- Şike ile mücadele, ileride oluşacak muhtemel haksızlıklara, hakemlerle önümüzün kesilmesine karşı uzun vadede tff yönetimine karşı neler yapılmalı?

Manu61
04.11.2015, 22:47
Yıldız isteyen gökyüzüne baksın :D

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 22:52
Beyler başka???

uemit
04.11.2015, 23:00
hoca secimi ne olackmis diger adaylarda??

Fatih Çelik
Abi TS Club için sorulan soru yayın sıkıntısına mı kurban gitti? Yoksa biz mi kaçırdık?

Courage
Tribünlerin hali hakkında birşeyler söyleyebilirmi hakan bey?

uemit
04.11.2015, 23:01
ibrahim haci osman oglu aday olmicakmis gibi konustu, acaba öyle bir duyum mu aldi? iho kazanack diye korkusu yokmu? listeden bazi isimler verebilirmi?

kuzeys
04.11.2015, 23:02
Teşekkür ediyoruz umut var yine bir yerlerde :)

tolga1461
04.11.2015, 23:02
Adamsınız
Yayın için çok teşekkürler.

uemit
04.11.2015, 23:03
gec kaldim soruya :))))

Fatih Çelik
04.11.2015, 23:05
Çok güzel bir yayın oldu. Çok teşekkürler. Böyle insanların olduğunu bilmek bile şimdisi için olmasa bile ilerisi için umut veriyor.

DNA-TS
04.11.2015, 23:06
ağzınıza sağlık.
kongreye kadar devamını bekliyorum .
iyi geceler.

Manu61
04.11.2015, 23:07
Çok güzel bir yayındı en vurucu bölümü ''rahmetli iyi adamdı'' oldu benim için.

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 23:10
Dinleyen herkese teşekkür ederim kendi adıma kusurumuz olduysa affola. Önümüzdeki haftalarda yine kongreye yönelik bazı bağlantılar kurmaya çalışacağım elimden geldiğince sizlere daha fazla ses ulaşmasına vesile olmaya uğraşacağım.

Herkese tekrar teşekkür ederim umarım Trabzonspor'u özlediğimiz, umduğumuz Trabzonspor yapabiliriz tüm çabam gayretim bunun için hepiniz sağolun varolun gücünüzü bizim maneviyatımızdan eksik etmeyin.

U.Sadıkoğlu
04.11.2015, 23:12
Yayının kaydı eklenecek hafta sonuna kadar. Bunuda ilaveten belirteyim.

Murat KARAKURT
04.11.2015, 23:13
Emeklerin için teşekkürler Uğur....

Oğuz B.
04.11.2015, 23:30
Teşekkürler Uğur. Güzel bir yayın oldu.

AhmetG.
04.11.2015, 23:39
ne söyledi paylasirmisin.

Malum siyasi kanat tarafından telefon konuşmalarının dinletildiği ve şike sürecinin peşini bırakmaması durumunda çete lideri olarak suçlanacağı bilgisini paylaştı. Bu durumu da kendisine Faruk Özak iletmiş. Hatta bu duruma rağmen bu işin peşini bırakmayacağını söyleyince; Özak'ın kendisine benzetme yaparak 'rahmetli de iyi adamdı' diye bir söz vardır, dediğini paylaştı.

Artık bu kelime bu sürecin ne şartlar altında yürütüldüğünün en büyük kanıtıdır.

Çağatay_
05.11.2015, 00:01
Arkadaş ne kadar inatçı çıktın sen öyle :) Soruları sormayı başardın bir şekilde :)

Telefondan Uğur'a da yazdım, facebook'tan hocaya da yazdım :D

Fikirlerine değer verdiğin bir insan olunca yorumunu merak ediyorsun haliyle :)

---

Güzel yayın oldu, tebrikler. Ağzına sağlık Uğur. Emeği geçen herkese de teşekkürler.

alone_6161
05.11.2015, 00:35
Malum siyasi kanat tarafından telefon konuşmalarının dinletildiği ve şike sürecinin peşini bırakmaması durumunda çete lideri olarak suçlanacağı bilgisini paylaştı. Bu durumu da kendisine Faruk Özak iletmiş. Hatta bu duruma rağmen bu işin peşini bırakmayacağını söyleyince; Özak'ın kendisine benzetme yaparak 'rahmetli de iyi adamdı' diye bir söz vardır, dediğini paylaştı.

Artık bu kelime bu sürecin ne şartlar altında yürütüldüğünün en büyük kanıtıdır.

Bu olayın aynısını bir tanışımdan ben de duymuştum.

Şimdi sahne sırası akgençlikte. Kendileri "daha önemlisi memleket meselesi" adlı şarkılarını seslendirecekler.......

mustafakaraca
05.11.2015, 00:47

Artık bu kelime bu sürecin ne şartlar altında yürütüldüğünün en büyük kanıtıdır. %67 eserinle oku da gurur duy

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2015, 08:37
Yeni stadın adı,

DOZER CEMİL olsun.

Ben Trabzonspor kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam. Dozer Cemi

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2015, 08:38
Yayının kaydı eklenecek hafta sonuna kadar. Bunuda ilaveten belirteyim.

Soğuk algınlığından dolayı rahatsızdım, izleyemedim.

Kaydı koyduğunuzda dinlemek isterim.

Tşk,

arifberkay
05.11.2015, 08:54
Güzel yayındı tebrik ederim

Bera B.
05.11.2015, 09:43
Benim için Faruk Özak'lı kısımda daha ilginç olan Özak'ın şike sürecinde çözüm arayan kesimde kendileriyle birlikte etkin bir şekilde çalıştığını söylemesi oldu. Ne yaptı ne etti bilmiyoruz tabi ama ben hep kendisini işi bir şekilde kapatmaya çalışan taraftan görmüştüm.

arifberkay
05.11.2015, 09:48
Göksel gümüşdağ ve azizle ilgili soruda yayın gitti ne cevap verdi acaba?

Doğan Şahin
05.11.2015, 10:41
emeğinize sağlık. kayıt yaptıysanız linki gönderebilirsen, müsait olunca dinleyelim.

İ. SARAL
05.11.2015, 11:05
Emeğinize sağlık ses kaydını eklerseniz sevinirim.

Harun-61
05.11.2015, 11:59
Kisa bi özete alabilirmiyiz ?

cerasus
05.11.2015, 17:59
Kayit var mi?

U.Sadıkoğlu
05.11.2015, 21:45
Arkadaşlar programın kaydı 1-2 gün içinde paylaşılacak.

Burak DERELİ
05.11.2015, 23:16
U.Sadıkoğlu niye okadar uzun dedin kardeşim :D

Ses kayıdı şuan yükleniyor. Bu gece içerisinde bir sıkıntı çıkmazsa yayında olur.

https://www.youtube.com/watch?v=g2IH0n_3rTk

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2015, 08:38
U.Sadıkoğlu niye okadar uzun dedin kardeşim :D

Ses kayıdı şuan yükleniyor. Bu gece içerisinde bir sıkıntı çıkmazsa yayında olur.

Teşekkürler paylaşım için.

Yarın sakin kafayla evde sindire sindire dinleyeceğim nasipse.

U.Sadıkoğlu
06.11.2015, 10:31
Arkadaşlar yayının kaydı eklenmiştir.

a f s
06.11.2015, 14:04
Hakan Hocam yüreğinize sağlık.

Eskiler derler: " Ağzın bal şeker yesin"

İçtenlikle verdiğiniz cevaplar ve asil duruşunuz için tekrar teşekkür ederim.

Benim gibi yayını canlı dinleyemeyip sonradan dinleyen çok olacaktır.

Uğur benim soruyu sorarken araya televizyon sorusunu sokuşturmuşsun benim soru kaynadı arada :D

U.Sadıkoğlu
06.11.2015, 15:52
a f s abi o kadar çok soru vardı ki takdir edersin bende harmanlayarak sordum :)

İ. SARAL
06.11.2015, 15:54
Emeğinize sağlık.

Fatih Özkan
06.11.2015, 16:04
Trabzonspor konusunda duygu ve düşüncelerini örnek aldığım biri.
En kısa zamanda dinleyeceğim.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

TSelif
06.11.2015, 16:42
Baştan sona dinledim. Kimse başkanlık için yeterli görmüyor belli . Lakin Hakan Kulaçoğlu'nun yeni yönetimde bir şekilde olması gerektiğini düşünüyorum. Kıvırma yok direkt gerçekleri söylüyor .
Birinci adam olmasa da kesinlikle ikinci adam olmalı ki bunun sinyalini de verdi cümle aralarında.

a f s
06.11.2015, 17:08
@a f s (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11506) abi o kadar çok soru vardı ki takdir edersin bende harmanlayarak sordum :)

Program yapmanın zorluğunu ve heyecanını anlıyorum. Tam cevap vermeğe başladı televizyonla ilgili soruyu da araya sıkıştırınca konu bambaşka yerlere gitti.

Program öncesi zamana göre konuları bölmek gerekir belki bundan sonraki yayınlar için.

Emeğinize sağlık, değerli bir program oldu. Yerel basında kendi seviyesini belli eden sataşmalar olmuş, gülüp geçmek lazım. Hakan Bey'e tekrar teşekkürler.

Pinkman
06.11.2015, 18:25
Benim gördüğüm Kulaçoğlu Muharrem Usta ile seçime girmek istiyor..Muharrem Usta ile görüşüp Ustanın aday olmaması durumunda Hekimoğlu ve Çakıroğlu ile birleşecektir.

Bir anket yapsak güzel olur aslında sayın yöneticiler

dağlıca61
06.11.2015, 19:23
Benim gördüğüm Kulaçoğlu Muharrem Usta ile seçime girmek istiyor..Muharrem Usta ile görüşüp Ustanın aday olmaması durumunda Hekimoğlu ve Çakıroğlu ile birleşecektir.

Bir anket yapsak güzel olur aslında sayın yöneticiler
Kulaçoğlu'nun konuşmalarından bende aynı şeyleri anladım ancak nedense Muharrem Usta halen çok sessiz, sanırım başkan seçilirse kulübün ekonomik yapısında nelerle karşılaşacağından emin değil, iflas etmiş, ekonomisi düzelme imkanı olmayan bir tablo ile karşılaşma korkusu var ancak benimde tercihim Muharrem Usta, Kulaçoğlu birlikteliğidir, dilerim bu birliktelik sağlanır.

Cengiz Çubukcu
07.11.2015, 20:11
hakan bey BMN'nin profili taraftar profilinden çok farklı diyor, ama ne yazık ki o eskidendi ..şu an aynı tip insanlara kaldı forum :(

cerasus
07.11.2015, 23:12
Yayini sonradan da olsa tamamiyle az önce dinledim. Yaptiginiz yayin icin tesekkür ederim.

DNA-TS
08.11.2015, 01:50
canlı dinlemiştim şimdi tekrar dinledim,çok akıcı bir söyleşi olmuş.
uğur u tebrik ediyorum.:alkış:

S.ÖZKAN
11.11.2015, 11:33
Hakan Kulaçoğlu gibi bir değer heba edilmemeli kesinlikle yeni yönetimde görev alamalı

art(w)in
19.11.2015, 23:29
insanın hammadesi.