PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacıosmanoğlundan U dönüşü !

Pinkman
30.10.2015, 18:15
Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda oynanan Trabzonspor-Gaziantepspor Spor Toto Süper Lig müsabakasının bitiminde meydana gelen olaylar ve özellikle bir takım medya kuruluşlarının spor kamuoyuna kötü niyetli ve hatalı olarak yansıtması nedeniyle basın açıklaması yapılma gereği duyulmuştur.

2015/2016 Futbol Sezonunun başlaması ile beraber Kulübümüz lige iyi bir başlangıç yaparak 4 maç sonunda 10 puan toplamış ve gol averajı ile 2. sırada haftayı kapatmıştır. Bu maçlarda da hakem hataları olmakla beraber 4. Maçtan sonra hakem hatasının ötesine geçilmiştir. Lig başlangıcından bu yana oynanan 10 maçın 9’unda hakem hataları nedeniyle takımın 13 puanı heba edilmiştir. Buna karşılık tüm müracaatlarımız ve feveranımıza rağmen hakem yanlışları artarak devam etmiştir. Bu durumda artık Kulübümüze yapılanları hakem hatası olarak görmek mümkün değildir. Nitekim duayen spor yazarları da defalarca televizyon programlarında bu durumu dile getirmişlerdir.
Deplasmanda oynadığımız maçlarda hakemlerin ev sahibi takımlar lehine hatalı karar vermesine bu güne kadar ses çıkarmadık, ancak Trabzon’da oynadığımız maçlarda provokasyona varan kasıtlı yanlış kararların verilmesi Trabzonspor’un ötesinde Trabzon şehri üzerinde bir oyun oynandığı intibaı vermektedir. Bu konunun da ilgililerce araştırılması gerektiğini Trabzonspor camiası ve Trabzon halkı olarak talep ediyoruz.

Son olarak oynadığımız Gaziantepspor müsabakasında verilmeyen penaltı ve faullerle seyirciyi galeyana getiren ve çileden çıkaran hakem Çağatay ŞAHAN’ın maçın 90 + dakikasında taraflı tarafsız herkesin penaltı dediği pozisyonu devam ettirmesi taraftarlarımız nezdinde oluşan Trabzonspor’a karşı yapılan haksızlıklar birikimini daha da artırmıştır. Taraftarlar hakemin bu kararına aşırı tepki göstermiş, müsabaka sonrasında 600’ü aşkın taraflar stadyum çevresinden ayrılmayarak hakemler aleyhinde eylem yapmaya başlamıştır.
Müsabaka sonrası hakemler soyunma odasına girmiş ve kapıyı içeriden kilitlemişlerdir. Stadyum güvenlik görevlileri ve bir kısım Kulüp Yöneticisi de gergin vaziyette olan birtakım kişi veya kişilerin hakemlere fiziki müdahalede bulunmasına engel olmak ve kızgın olan taraftarı yatıştırıp muhtemel herhangi kötü olayı önlemek amacı ile koridorda ve stadyum çevresinde mevcut emniyet güçlerine yardımcı olmaya çalışmışlardır. Bu arada Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun talimatı ile Başkan Yardımcımız Ali Uzunay, olası bir nahoş durumu engellemek, mevcut gerginliğin dozunu düşürmek için Sayın Trabzon Valisi ve İl Emniyet Müdürü ile telefon irtibatı içerisinde olmuş, gerginliğin artmaması, tansiyonun düşmesi için uğraşmıştır. Başkanımız telefonla Yönetim Kurulu üyelerine hakem ve TFF görevlilerine karşı kimsenin gerek sözlü gerekse fiili müdahalede bulunmaması için gerekli bütün önlemlerin alınması talimatını sürekli vererek herkesi sağduyuya davet etmiştir.

Sayın Vali ve Emniyet Müdürünün olumlu ve duyarlı davranışları dolayısıyla olaylara sert müdahalede bulunulmamış, zamanla yatışan taraftarların bir çoğu stadyum civarından ayrılmış, taraftar sayısı yaklaşık 100-150 kişi civarına düşmüştür. Bu arada kendisi ile telefon irtibatı kurulan Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu sürekli olarak hakemlerin güvenliğinin sağlanması, olası bir yanlış anlaşılmaya meydan verebilecek seviyede kendilerine yaklaşılmaması, yiyecek ve içecek dahil tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kendilerine ikramda bulunulmasını söylemiştir. Başkan, Trabzon şehrine ve Trabzonspor’a zarar verecek olumsuz bir hadiseye meydan verilmemesi için, kızgın taraftarı kendisinin yatıştırabileceği düşüncesi ile kendisi gelinceye kadar hakemlerin emniyet altında tutulmasını talep etmiş, daha sonra ortamın yatışması üzerine hakemler polis nezaretinde alınarak emniyetli bir şekilde stadyum dışına çıkarılmışlardır. Bu süre zarfında, geçmişte başka yerlerde olduğu gibi ne adam bıçaklanmış, ne polis arabası yakılmış ne de hakem odasının kapısı kırılmıştır.
Hakemlerin hakem odasında beklemeleri kendi tasarrufları olup oda kapısı kendileri tarafından kilitlenmiştir.
Hakemlerin ihtiyaçlarını sağlamak için dahi oda kapısına hiç kimsenin yaklaşmasına Kulüp Yönetimi tarafından izin verilmemiş, bu konuda Emniyet Mensupları yardımcı olmuştur. Nitekim Sayın Valimiz açıklamasında hakemlerle sürekli görüşüldüğü istedikleri an çıkartılabileceklerini mahsur kalma gibi bir durumlarının olmadığını söylemiştir.

Sonuç olarak hakemlerin alıkonulması değil emniyetli bir şekilde ayrılabilmeleri için tedbir alma söz konusudur ki bu konuda Sayın Trabzon Valisi ve İl emniyet Müdürü ile sürekli irtibat halinde olunmuş, uyum içerisinde kendilerine destek verilmiş yardımcı olunmuştur. Duyarlı ve olumlu yaklaşımları ile hakemlerin nahoş hadiselere mahal vermeden bölgeden ayrılmalarını sağladıkları için kendilerine şükran duyduğumuzu bir kez daha yinelemek isteriz.
Sonuç olarak kamuoyunda Trabzonspor aleyhine algı yaratmaya çalışan kesimlerin şunu unutmamasını isteriz ki, Trabzon ilinde ne polis arabası yakılmış ne de ölümlü bıçaklama olayları gerçekleşmiştir. Trabzonspor Başkanı, başka kulüp başkanlarının dediği gibi ‘’o hakem bir daha bu stada gelemez, gelse de çıkamaz’’ dememiştir. Başkan taraftarı yatıştıracak ve olay çıkmasını engelleyecek konumda bulunduğu düşüncesi ve olaylara bizzat müdahale etmek istemesi nedeniyle kendisinin beklenmesini istemiştir. Bunların dışında kendisine kolluk kuvvetlerinin üstünde bir güç atfettiği ve doğrudan Cumhurbaşkanı ile irtibat kurduğu iddiaları yalandır, gerçekle alakası yoktur.
Spor ailesini bu denli hassas konularda sağduyuya davet eder kamuoyunda çıkan alıkoyma haberlerine itibar etmemelerini tavsiye ederiz.
Saygılarımızla,

https://www.youtube.com/watch?v=qU2DYaKeqPw

Pinkman
30.10.2015, 18:25
Dün gece Canhan'ın tweetlerini silmesinden anlamıştım adam gibi adam hacıosmanoğlu her zamanki gibi lafını yedi..

VİDEODA;

En sevdiğim kısmı da --> saygı duyduğum gönül bağım olan onun için şahsım olarak yapamayacağım hiçbirşey yok..değerli insanın beni aradıktan sonra hem türkiyenin hemde dünya genelinde büyük rezillik yaşamayalım ama yanlışların da hesabı sorulacak ve bu sözün üzerine bende aradım..

dua etsinler benim sevdiğim saygı duyduğum değer verdiğim bu ülkenin en önemli ülkenin beni aramasıyla..

AÇIKLAMADA;

Bunların dışında kendisine kolluk kuvvetlerinin üstünde bir güç atfettiği ve doğrudan Cumhurbaşkanı ile irtibat kurduğu iddiaları yalandır, gerçekle alakası yoktur.

mustafakaraca
30.10.2015, 18:27
"Karı gibi kıvırmak"

My
30.10.2015, 18:29
Kardeşim ne diyeceklerdi evet yaptık mı desinler yani, kabul etseler suç.

Maalesef işi çakallığa vuruyor bizimkiler. Ve yine maalesef bu pis işlerin gideri de budur. Ha. Ben yine diyorum bu iş daha farklı kotarılabilirdi fakat izlenen yol, yöntem bu oldu, ama doğru ama yanlış.

Ortamı görüyorsunuz. Ağzı salya aka aka saldırıyorlar bize mal bulmuş mağribi gibi. Şu ortamda bi de biz de bu yavşak sürüleriyle birlikte başkana yüklenmemiz yanlış.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 18:55
Bugün gazetelere bakıyorum da kimse kural hatası veya verilmeyen penaltıdan değil de başkanın konuşmalarına ve sözüm ona hakemlerin alıkonulması üzerine yoğunlaşmışlar.

Kadıköy'de polis otoları yakıldı, işyerleri yağmalandı. Bu kadar üstüne düşmedi şerefsiz yanlı yandaş medya

Hazar_
30.10.2015, 18:56
Kıvırmayı iyi bilir. Kimden öğrendiyse artık

Alphan Altun
30.10.2015, 20:11
'' Herkes kadar temiziz.''

'' Kişilerle kurumlar birbirinden ayrılmalı.''

'' Şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım.''

'' Emenike transferi o kadar hızlı gelişti ki giydirecek forma bulamadık.''

'' S.... böyle Fenerbahçe'yi.''

'' Darağacında bile olsam son sözüm Fenerbahçe! ''

'' Muzu doktorum bana sağlığım için yememi istedi o yüzden stada soktum.''

'' Bu hareketin Portekiz kültüründeki anlamı küfür değil.''

'' Emre'nin Zokora'ya söylediği söz ırkçılık değil,bizim ülkemizde ırkçılık yoktur.''

'' 3 tarlayı da sürdük,Eyüp'te kurban kesmek için söylediğimiz sözdür.''

'' Bagajdaki dolarla anneme Ankara'dan ev alacaktım.''

'' İnşaat işçileri (Manisalı futbolcuların adı geçiyor.) kendi projemizle alakalı.''

'' Kenan Yaralı dostumdur,insanlar dostlarına yardım eder.''(Manisa-Trabzon maçı öncesi Aziz Yıldırım'ın Kenan Yaralı'ya gönderdiği parayla ilgili)

'' Ben Galatasaraylıyım Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemem.''(Eskişehir-Trabzon maçı öncesi 222 isimli gece kulübü)

'' Cas davası onurumuzdur.''

'' Cas davasından ülke menfaatlerini düşünerek vazgeçtik.''

'' Şike davası kapanmalıdır,ben de bunun için Federasyon başkanlığına adayım.''

Pardon, ülkede doğru giden bir şey var da bizimki mi U dönüşü yapıyor...Ülkenin adaleti,hukuku Hacıosman'a,Trabzon'a mı yetiyor?..

Son sözü de Michael Corleone söylesin: '' Don't ever take sides with anyone against the family again.''

memozcan
30.10.2015, 20:12
"Karı gibi kıvırmak"
hahaha...

Mert'
30.10.2015, 20:14
Az kaldı , yaklaşık 1 ay sonra kurtulacağız.

Fatih Öztürk
30.10.2015, 21:00

Maalesef işi çakallığa vuruyor bizimkiler. Ve yine maalesef bu pis işlerin gideri de budur. Ha. Ben yine diyorum bu iş daha farklı kotarılabilirdi fakat izlenen yol, yöntem bu oldu, ama doğru ama yanlış.

Ortamı görüyorsunuz. Ağzı salya aka aka saldırıyorlar bize mal bulmuş mağribi gibi. Şu ortamda bi de biz de bu yavşak sürüleriyle birlikte başkana yüklenmemiz yanlış.

Güzel bir yorum.

dağlıca61
30.10.2015, 21:09
Ne zaman U dönüşü yapmadı ki 2,5 yıldan bu yana sürekli aynı basiretsiz yönetim anlayışı ve bu yönetim anlayışı maalesef takımın başarısızlığının temel nedeni.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
30.10.2015, 22:52
Asena nin velihati bulundu..

Sadık Bıyık
30.10.2015, 23:41
Dün gece Canhan'ın tweetlerini silmesinden anlamıştım adam gibi adam hacıosmanoğlu her zamanki gibi lafını yedi..

VİDEODA;

En sevdiğim kısmı da --> saygı duyduğum gönül bağım olan onun için şahsım olarak yapamayacağım hiçbirşey yok..değerli insanın beni aradıktan sonra hem türkiyenin hemde dünya genelinde büyük rezillik yaşamayalım ama yanlışların da hesabı sorulacak ve bu sözün üzerine bende aradım..

dua etsinler benim sevdiğim saygı duyduğum değer verdiğim bu ülkenin en önemli ülkenin beni aramasıyla..

AÇIKLAMADA;

Bunların dışında kendisine kolluk kuvvetlerinin üstünde bir güç atfettiği ve doğrudan Cumhurbaşkanı ile irtibat kurduğu iddiaları yalandır, gerçekle alakası yoktur.

benimde açıklamada tek takıldığım nokta bu; sanırım c.b seçim zamanı antipatik olmamak için bu kısmı ekletti.

sasone
30.10.2015, 23:43
Asena nin velihati bulundu..

Asena'nın veliahtı seçimde İHO İHO diye bağırıp,Ak Parti kulubü ele geçiremedi,Muharrem Usta gelmedi yuppi,İHO başkan kupayı 1 ayda alacak,Aziz kacacak diyen embesiller asıl,İHO bok çıktı,hemen Ak parti'ye iteleyelim diyen karakteri kıvraklardır.

Gözden kaçmasın istedim,İHO bu ruhu kıvraklardan daha delikanlıdır gözümde.

bkandil
30.10.2015, 23:50
Şaşırdık mı?

sessizkral_1
30.10.2015, 23:50
şu anda başkana sallamak trabzonsporun faydasına bir iş değil...ama maalesefki bizim forum muhalefet partileri gibi iktidardaki iyi bir şey yapsada kötü bişey yapsada eleştiriliyor..

cyberentalpi
31.10.2015, 00:13
Karı gibi yaşamak ??

Adem Akyüz'
31.10.2015, 00:22
şu anda başkana sallamak trabzonsporun faydasına bir iş değil...ama maalesefki bizim forum muhalefet partileri gibi iktidardaki iyi bir şey yapsada kötü bişey yapsada eleştiriliyor..
Yapılan iyi şey ne?
Odaya hakem kilitlemek mi?
Boşboğazlık yapıp haklı davada haksız duruma düşürmek mi?
Yoksa 24 saat içinde resmi siteden kendi yaptığı açıklamaları yalanlamak mı?
Nedir yapılan iyi şey?

Pinkman
31.10.2015, 00:25
ya abi bu adam kanser kanser hala görmüyo musunuz hangi takımı takip ediyorsunuz..

-Başkanlığı düştüğünü öğrenince aniden apar topar seçim kararını siteden duyuran biri bu koltuk sevdası uğruna
-Taraftarı ayrıştıra ayrıştıra bitirdi içini boşalttı Trabzonsporu Trabzonspor değerleri hiçe sayarak
-Bir süleyman hurma getirdi adam sorun çözeceğine sorunun odağı oldu Onur-Ekici küstürüldü
-Sırf taraftar seviyo biraz tepkiler dinsin diye şotayı getirdi attı taraftarın önüne..Canhan kankasının dediği söz şotanın hoca olmadığını bizde biliyoruz
-İki senedir stada pankart sokmadı seçime bi ay kala Avni Akerde şike pankartları yazık kimi kandırıyor

Yazıktır günahtır bir takıma bu kadar kötülük yapmaz bir adam

Sefer A.
31.10.2015, 00:49
Asena'nın veliahtı seçimde İHO İHO diye bağırıp,Ak Parti kulubü ele geçiremedi,Muharrem Usta gelmedi yuppi,İHO başkan kupayı 1 ayda alacak,Aziz kacacak diyen embesiller asıl,İHO bok çıktı,hemen Ak parti'ye iteleyelim diyen karakteri kıvraklardır.

Gözden kaçmasın istedim,İHO bu ruhu kıvraklardan daha delikanlıdır gözümde.
Iyi daa iyi daa... kim akp'ye iteliyor onu ? kendisi mitinge çikti daha ne olsun, kendi kendini iteledi yahu ne saçmaliyorsunuz ??
Ben oy vermedim ama evet seçim öncesi burada iho savunuculugu yaptim... bundan da gerçekten pismanim... ama bunu yeni belirtmiyorum, mitinge çiktigi an ihanete ugradigimi anladim ve hayal kirikligina ugradim... o olaydan beri gitmesini istedim... mecnun kefil mefil olaylari da var üstelik...
ama "bok çikti akp'ye iteleyelim" diye bir sey yok... akp'yi aklamak için kivraklik yapmaya gerek yok, yemezler...
6 vekilimizden sadece 1 tanesi yasaya red oyu verirken dogru düzgün destek bile görmedi, çünkü görmek istemeyen görmez... hatta soysuz sülo bile ondan daha çok sevilir... ama onlara laf yok tabi... iho daha adamdir tayyip te adamin hasidir degil mi ?
M.Usta da gelseydi benzer seyler olacakti... o konuda fikrim degismedi, kiliçdaroglu kendisine oy vermedi diye dalga geçilirken, usta kendisine oy veremezken niye bir sey denmez ? bir öyle bir böyle olmaya gerek yok, iho da usta da siyasetle kol kola olan kisiler, bize lazim degiller... iho kötü çikti diye digeri çok iyi olmuyor, öyle bir kural yok...
He bir de iho savunuculugunu yapmam Hakan Kulaçoglu'nun seçilme ihtimâlinin düsük olmasindandi, yoksa ilk tercihim oydu, yine o

MehmeTS_ADANA
31.10.2015, 00:56

katılıyorum

Mert Acar
31.10.2015, 01:03
Şaşırdık mı ?
Tabiki de hayır.Sadece listesine bir olay daha ekledi.

Mustafa Ağaoğlu
31.10.2015, 01:15
Başkan bu kulübe zarar veriyor. 1 ay sonra gitmesi gerekir. Bunda hemfikiriz.

Fakat içinde bulunduğu şu son durumda arkasında durmamız gerekiyor. Yetersiz ve gereksiz birisi olsa da samimiyetine inanıyorum. Bu haldeyken hâlâ boş boş hakaret edenler çok itici görünüyorlar.

Sefer A.
31.10.2015, 01:44
http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=tv&k=trtspor

ya ba haonlara... serefsizler

salihismet
31.10.2015, 01:56
Haciosmanoglunun yaptiklari bana samimi gelmedigi icin, konu Trabzonsporda olsa arkasinda durmuyorum,
böyle bir tavir kime niye itici gelsinki? Antep macinda baslayan olaylarin hemen ardinda bu isin sonunda
iho nun kivaracagini ve faturanin Trabzonspora ödettirilecegini hep söyledim. Delikanliliktan adamlikdan
bahseden sahis, basarisiz olursam o koltukta bir dakika bile durmam deyipte sözünü tutmuyorsa, ben
bu sahsin arkasinda niye durayim. Giderayak Trabzonsporu bir kaosun icine soktu. Birileri bu takimin
basarisini istemedigi icin puanlarimizi caliyorlar diyeceksin, sonrada hakemleri kurban sececeksin. Hakemler
bu isin kuklasidir, bunu kendinde söylüyorsun, her nedense asil sorumlulara dokunamiyorsun, yada dokunmak
istemiyorsun. iho nun samimiyetine geldiginden beri hic inanmadim, halada inanmiyorum.

Harun-61
31.10.2015, 02:03

Zor bir dönem, bundan dolayi su yoruma katilmamak olmaz.

sasort
31.10.2015, 02:44
yeter artık mahfetti takımı biri dur desin şu adama ne yapalım arkadaş adam mı vuralım hakkımız yeniyor diye

pascalli
31.10.2015, 08:42

Bu yoruma ayniyen katılıyorum.
Meydanı çakallara, kan emicilere,her ortamda Trabzon'u yerden yere vuran,puanlarını gasp eden hak nedir hukuk nedir bilmeyen yavşaklar sürüsüne mi bizans dönmelerine mi bırakacağız...Kongrede seçilir seçilmez o ayrı konu ancak ,iyide yapsa kötü de yapsa böyle bir ortamda Başkanın yanında olmalıyız.

Ahmet E Sezgn
31.10.2015, 09:55
Başkanın yanında olunması gerektiği ilginç bir yaklaşım ! Başkan sadece konuşuyor,ortada icraat adına tek bir hamle yok. Federasyon seçimleri sonrasında " neden böyle yaptığımı herkes görecek, kurullara adam soktuk" deyip tarihte olmadığı kadar linç edilen bir takım var ortada. Nerde bu kurullardaki adamlar ? Sırf sallama ile olmaz bu işler beyler. Siyasilerde güzel konuşuyor ( parti ayırmaksızın ) ortada icraat yok ! Bana sürekli yalan söyleyen, verdiği hiçbir sözü ve vaadi yerine getirmeyen bir başkanın arkasında olmak !? Hakkatten ilginç bir yaklaşım tarzı. Benim için her zaman önce Trabzonspor gelir başkanlar umurumda değil. Başkan iyi şeyler yaparsa desteklerim ama sadece üfürüyorsa, ortada icraat yoksa kimse kusura bakmasın destek vermem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem Akyüz'
31.10.2015, 10:24
Başkanın arkasında olalım!

Sebep?

TFF'ye destek verme dediğimiz için bizi hain ilan eden adam, kurullara adam soktuk hakkımızı yiyemeyecekler diye şov yapan adam şimdi TFF'ye saldırırken arkamda durun diyor. Ulan tamam TS başkanıdır deyip arkadasında duralım diyoruz ama bu adam 24 saat geçmeden resmi siteden gerivites yapıyor.. Hakkımızı arıyorum diye kadınlar üzerinde yaptığı gaf ile bütün gündemi değiştirmesi ve bizi haklıyken haksız duruma düşürmesi de ayrı tabi..

Niye başkanın arkasında durayım ya? Kaç gündür hakem hatasını, çalınan puanlarımızı konuşan kimseyi gördünüz mü? Yok! Herkes İHO'nun gafını konuşuyor. Helal olsun, cok güzel arıyor hakkımızı. Ulan Bizans basını bile artık görmezden gelemeyip TS doğanıyor demeye başlamışken konuşmalarıyla her şeyi mahvetti yine bu adam. Niye arkasında durayım.

Eleştiri yaptım diye beni hain komünist ilan eden paydaşlar dursun arkasında !

talsuv61
31.10.2015, 10:50
İHO benim de gözümden düştü fakat bu süreçte birlik olunması gerektiği düşüncesindeyim

Adem Erdoğan
31.10.2015, 10:57
Burası antu.com falan mı acaba, böyle bir zaman bu nasıl başlık ?

My
31.10.2015, 11:22
Başkanın arkasında olalım!

Sebep?

TFF'ye destek verme dediğimiz için bizi hain ilan eden adam, kurullara adam soktuk hakkımızı yiyemeyecekler diye şov yapan adam şimdi TFF'ye saldırırken arkamda durun diyor. Ulan tamam TS başkanıdır deyip arkadasında duralım diyoruz ama bu adam 24 saat geçmeden resmi siteden gerivites yapıyor.. Hakkımızı arıyorum diye kadınlar üzerinde yaptığı gaf ile bütün gündemi değiştirmesi ve bizi haklıyken haksız duruma düşürmesi de ayrı tabi..

Niye başkanın arkasında durayım ya? Kaç gündür hakem hatasını, çalınan puanlarımızı konuşan kimseyi gördünüz mü? Yok! Herkes İHO'nun gafını konuşuyor. Helal olsun, cok güzel arıyor hakkımızı. Ulan Bizans basını bile artık görmezden gelemeyip TS doğanıyor demeye başlamışken konuşmalarıyla her şeyi mahvetti yine bu adam. Niye arkasında durayım.

Eleştiri yaptım diye beni hain komünist ilan eden paydaşlar dursun arkasında !Valla sen de haklısın Adem ama Trabzonspor'un menfaatleri ile İHO'nunkiler arasında çok ince bir çizgi var. İHO derken Trabzonspor'a zarar verirsek kastımız aşmış olucaz yine olan bize olacak. Hakem hapsetmek, bir de bunu bando mızıkayla yapmak olacak iş değil. Sonrası ise facia adam ne dediğini bilmiyor. Ama bu adam üzerinden kulübe saldırıyorlar. Bu da kanıma dokunuyor valla. Biz ne yaparsak yapalım bu olay karşısında her türlü bize saldıracaklardı. Gündem haksızlıklar değil yine bizim barbarlığımız(!) olacaktı. Karşı güruhun niyeti iyi değil. Başkanı dibine kadar eleştirelim ama o ince çizgiyi de aşmayalım diyorum ben.

Zor durum valla. At izi it izine karıştı iyice. Kendi kendimize verdiğimiz zararın haddi hesabı yok. Bizi bu şerefsizler değil de hep içimizdekiler yordu. Şu adamdan hayırlısıyla bir kurtulsak ta adam gibi biri gelse de en azından önümüzü görsek.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 11:40
gece gece yine masal anlattı Hacı başkan

since1967_
31.10.2015, 11:51
Burası antu.com falan mı acaba, böyle bir zaman bu nasıl başlık ?

Bu nasıl forum.

Pinkman
31.10.2015, 12:09
fener forumunda değilsiniz ama fener forumunda gibi yorum yapan sizlersiniz..

yanlış senin başkanın yaptığında yanlış değil başkası yapınca yanlışsa sizin zihniyetinizde sorun var..biz Trabzonsporuz biat etmeyiz fenerliler gibi yanlış varsa yanlışa da göz yummuyız kişilerin yanında değil Trabzonsporun yanında olun bikez de.

Hakemlere ders verilmesine burda kimsenin sesi çıkmadı..ama CB istedi diye dün sabah kendi ağzınla dediğin şeyi yalanlıyosun..o değerli insan istedi bende bırakın dedim diyosun sonra siteden CB'nin istediğini nerden çıkarıyosunuz diyosun..Bu ne sevgi ya !!! hakem hata yapmadı dese evet doğru diyosunuz efendim diyeceksin ben sana ne diye güveneyim GİDECEKSİN !

Kabadayılığada bok sürdürmüyo ama dün gece Asporda 17 sene değil 170 sene ile yargısınlar diyosun ama kıvırıyosun..Yapmayacaksın kardeşim o zaman şov böyle kıvırtırlar adama hala yok gider yatarım bırak palavrayı sahtekar ya

since1967_
31.10.2015, 12:22

Pinkman Yukarıda kardeşim sana en iyi cevabı vermiş zaten. Trabzonspor başkanına bu kadar rahat hakaret edemezsiniz. Siyaset yapmayın derken siyaset yapanlardansınız.

Adem Akyüz'
31.10.2015, 12:24
Valla sen de haklısın Adem ama Trabzonspor'un menfaatleri ile İHO'nunkiler arasında çok ince bir çizgi var. İHO derken Trabzonspor'a zarar verirsek kastımız aşmış olucaz yine olan bize olacak. Hakem hapsetmek, bir de bunu bando mızıkayla yapmak olacak iş değil. Sonrası ise facia adam ne dediğini bilmiyor. Ama bu adam üzerinden kulübe saldırıyorlar. Bu da kanıma dokunuyor valla. Biz ne yaparsak yapalım bu olay karşısında her türlü bize saldıracaklardı. Gündem haksızlıklar değil yine bizim barbarlığımız(!) olacaktı. Karşı güruhun niyeti iyi değil. Başkanı dibine kadar eleştirelim ama o ince çizgiyi de aşmayalım diyorum ben.

Zor durum valla. At izi it izine karıştı iyice. Kendi kendimize verdiğimiz zararın haddi hesabı yok. Bizi bu şerefsizler değil de hep içimizdekiler yordu. Şu adamdan hayırlısıyla bir kurtulsak ta adam gibi biri gelse de en azından önümüzü görsek.
Biz "Ne olursa olsun, TS zarar görmesin diye başkanın arkasında olalım" eşiğini çoktan aştığımızı düşünüyorum. Karşımda biraz samimi olduğuna inandığım bir insan olsa arkasında dururum. Kötü niyetli olmadığını bildiğim için kadınla ilgili sözlerinden dolayı linç edilmek istendiğinde durduğum gibi.

Ama diğer konularda o olmaz. Sırf eleştiri yaptım diye paralı köpeklerine beni dinsiz, imansız, hain, komünist ilan ettiren adam, TFF seçimlerinde o şerefsizlere destek verip artık hakkımızı yiyemeyecekler diye şov yapan adam bugün o TFF'nin ipini tuttuğu hakemler yüzünden ağlamayacak. Ağlayacaksa da bunu 3. Sınıf Kabadayı rolü yapıp sonra da geri Vites yapma şeklinde yapmayacak..

İHO üzerinden TS'eleştiriyorlar doğrudur. Ama bu yüzden İHO'ya sahip çıkılması gerektiğine inanmıyorum ben. Bizans basını bile Antep maçından sonra TS doğranıyor derken bu başkan olacak koyun çobanı(kendi ifadesi) konuşmaları yüzünden gündemi değiştirdi. 2 gündür yenilen hakkımızı konuşan kimseyi duydunuz mu? Ben duymadım. Kim daha çok Trabzonspor'a zarar verdi şimdi? Başkan mı, yoksa arkasında durmayan ben mi?

cyberentalpi
31.10.2015, 13:12
İHO ya gerçekten katılmıştım. Ama ben katıldım kendisi çark etti. Soyledikleri yuzde 90 oranında dogru idi. Hatta kadın ifadesi bile. Ama kendini reklam amacı görmek isteyen herkes kullandı.

Tek katılmadığım Onur için söyledikleri. İHO anla bu takımda 28 futbolcu olabilir ama ONUR gibi 28 tane yok. Sen dahil yönetici tayfası Onur edemiyorsunuz.

Malesef ki dogru soyleyen İHO çark etti. Bir başkan olarak söylediklerinin arkasında duracaksın. Ha bir de anlamsız çeklişkiler yaratan RTE meselesine girip durmayacaksın.

My
31.10.2015, 13:39
Biz "Ne olursa olsun, TS zarar görmesin diye başkanın arkasında olalım" eşiğini çoktan aştığımızı düşünüyorum. Karşımda biraz samimi olduğuna inandığım bir insan olsa arkasında dururum. Kötü niyetli olmadığını bildiğim için kadınla ilgili sözlerinden dolayı linç edilmek istendiğinde durduğum gibi.

Ama diğer konularda o olmaz. Sırf eleştiri yaptım diye paralı köpeklerine beni dinsiz, imansız, hain, komünist ilan ettiren adam, TFF seçimlerinde o şerefsizlere destek verip artık hakkımızı yiyemeyecekler diye şov yapan adam bugün o TFF'nin ipini tuttuğu hakemler yüzünden ağlamayacak. Ağlayacaksa da bunu 3. Sınıf Kabadayı rolü yapıp sonra da geri Vites yapma şeklinde yapmayacak..

İHO üzerinden TS'eleştiriyorlar doğrudur. Ama bu yüzden İHO'ya sahip çıkılması gerektiğine inanmıyorum ben. Bizans basını bile Antep maçından sonra TS doğranıyor derken bu başkan olacak koyun çobanı(kendi ifadesi) konuşmaları yüzünden gündemi değiştirdi. 2 gündür yenilen hakkımızı konuşan kimseyi duydunuz mu? Ben duymadım. Kim daha çok Trabzonspor'a zarar verdi şimdi? Başkan mı, yoksa arkasında durmayan ben mi?Valla Adem diyorum ya haklısın kardeşim :) Başta da söylemiştim. Bu tip çakallıkların arkasını toparlaması maalesef işte böyle valiliğin emniyetin ağzından durumu yalanlatarak, dün söylediğini (yavşak Aziz gibi) bugün kabul etmeyerek felan gücü kullanarak oluyor. Bize uyuyor mu? Bünyeye ters, kabul etmiyor. Karşı cenah ta bu durumu kullanarak Trabzonspor'a içindeki nefreti kusuyor.

Ozan Yılmaz
31.10.2015, 13:51
'adam'ligiyla övünen başkan nasıl bu kadar dönebiliyor sarf ettiği sözlerinin ardından? Gerçi verdiği hangi sözünün arkasında durmuş ki? şaşırmamak lazım. Bu kulüp tarihinde bu kadar rezil olmamıştır heralde. Düş artık yakamızdan, doğru düzgün konuşmayı bile beceremeyen, sayın kulüp başkanımız!

Cengiz Çubukcu
31.10.2015, 14:42
Trabzonsporlu olacağız diye insanlığımızdan ödün veremeyiz, iho'nun yaptıklarının savunulacak yanı yoktur... isteyen istediğini söylesin, bu şahısın başkan olduğu yerde birlik beraberlikten bahsedilemez...

Tansu Onur Erdoğan
02.11.2015, 09:04
ayık olun arkadaslar.konustuğu sekilde ifade verse hapse girer bir 10 yıl kalır .
bu işler böyle.
ben yaptığını tasvipp etmesemde, has etti onlara

Faik Yılmaz
02.11.2015, 09:06
kimse kusura bakmasın....

tam halkımıza layık bir başkanımız var....

28TS61
02.11.2015, 12:33
kusura bakacak bisey yok faik, dogrulari söylemissin

Adem Öztürk
02.11.2015, 12:51
Ben bizim başkan kadar çeyrek mafya profiline uyan başka bir adam daha görmedim

My
03.11.2015, 18:29
Kamuoyunda şike davası olarak bilinen İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesinden çıkan hukuka aykırı, haksız karar ve yine 5. haftadan bu yana tekrarlanan hakem hataları dolayısıyla Trabzon şehri üzerinde haklı bir gerginlik mevcuttu. Trabzonspor’un sürekli hakkının yendiği düşüncesinde olan Trabzon halkı artık infial noktasındaydı.

Gaziantep maçında hakemin kötü yönetimi üzerine maçın bitmesine 10 dakika kala tarafıma sosyal medya üzerinden taraftarların haberleştiği ve hakemleri protesto edecek büyük kalabalıkların toplanma hazırlığı içerisinde olduğu bilgisi ulaşmıştır. Maçın son dakikalarında gerekli önlemlerin alınması için yöneticilerle görüştüğüm sırada verilmeyen penaltı üzerine şehirde bu durumun infiale neden olacağını düşünerek, Trabzon’da hakem ve TFF görevlilerine karşı yapılabilecek geri dönüşü imkânsız olaylara engel olabilmek için inisiyatifi üzerime aldım. Yöneticilerimizi arayarak emniyetle koordineli olarak çalışılmasını hakemlerin güvenliği için her türlü tedbirin alınmasını, hakemlere karşı sözlü ve fiili müdahalelerin olmaması için her türlü önlemin alınmasını, derhal Trabzon’a hareket ettiğimi söyledim. Ayrıca durum hakkında Sayın Valimize bilgi verilmesi konusunda talimat vererek o saatte tarifeli uçak olmaması sebebiyle derhal özel uçak ile Trabzon’a intikal ettim. Uçağa binmeden basın mensuplarının alana çağrılmasını ve açıklama yapacağımı söyledim. Amacım yapacağım açıklama ile stat çevresinde ve şehirde infiali engellemek, Başkan olarak sorumluluğu üzerime aldığımı göstererek yapılacak eylem ve gösterilere mani olmaktı. Yapmış olduğum açıklamaların temelinde; Trabzonspor’un ve Trabzon’un daha fazla zarar görmesini engellemek, galeyana gelen taraftarı yapılacak her şeyin Başkan ve yönetim tarafından yapıldığının ortaya konulması yatmaktadır. Nitekim yöneticilerimiz devamlı Sayın Valimize bilgi vererek Emniyet Müdürümüzle koordineli olarak çalışmıştır. Hiçbir yöneticimiz ne hareketle ne sözlü olarak hakemlere karşı en ufak bir tepki göstermemiştir. Bu husus gerek hakem raporlarında gerekse temsilci raporunda açıkça anlaşılmaktadır.

Trabzonspor yönetimi olarak her zaman hukukun üstünlüğüne inandık ve hakkımızı her zaman hukuk yoluyla aradık. Medyada belirtildiği gibi suç işleme kastıyla hakemleri alıkoyma gibi bir hareketimiz asla olmamıştır. Amacımız hakemleri ve Trabzon taraftarını korumaktır ki bunu da hakemleri şehirden sorunsuzca çıkarılmasını sağlayarak gerçekleştirmiş durumdayız. Bu hususta yaklaşan seçim ortamında gerekli sağduyuyu göstererek Trabzon halkı ile kolluk kuvvetlerinin karşı karşıya kalmasını engelleyen Sayın Valimiz Abdil Celil ÖZ’e ve Sayın Emniyet Müdürümüz Murat KÖKSAL ve yine stattan sorumlu Emniyet Müdürü Metin DOĞAN’a Trabzonspor yönetimi olarak şükranlarımızı bir kez daha bildirmek isteriz.

İbrahim Ethem HACIOSMANOĞLU
Trabzonspor Kulübü Başkanı

My
03.11.2015, 18:30
Çakallık makallık dedim ama anlaşılan bunlar yutamayacağı lokma atmışlar ağızlarına. Gücün mukabilinde kesersin raconunu olur biter. Bitmiyor da hala gak guk diyorsan...

Adem Akyüz'
03.11.2015, 19:13
Öyle şov yapmaya kalkarsan böyle 3. Kez açıklama yaptırırlar sana. Asena'yı geçtin be başkan.

Sefaenes
03.11.2015, 19:21
ya bundan bir an kurtulmak gerek bunla yola ciksan inan adami satar la ya adam gibi söydeiklerinin arkasinda kalacaksin yoksa agzini acmiyacaksin

Onur Akyüz
03.11.2015, 19:26
Boyundan büyük laflar ediyor, kendine tuhaf bir 'mafya' kostümü giymiş ona göre oynamaya çalışıyor.

Ama o kostümün içinde sadece cahil, ,iş bilmez, amatör, konuşmayı bilmez, kumarbaz, beceriksiz bir korkak var.

Bu haliyle herhangi birinin(tff, rte, mhk, diğer kulüp başkanları vs); bu meczubu muhatap alması olası değil.

Sadece he he deyip başlarından savdıklarına ve bunu da fark etmediğine hatta kendisinden korktuklarını düşündüğüne %100 eminim.

Bu kadar komik ve itici birisi..

Utanıyorum senden!

dağlıca61
03.11.2015, 19:55
Tam bir rezalet ötesi yönetim, yönetimde yanında olan, sözünden çıkmayanlarda İHO dan daha beceriksiz, Trabzonspor'un 30 aylık gerileme ve cehalet dönemi Aralık ayındaki kongrede sona erecek tekrar yükselme dönemi başlayacak inşallah, aksini düşünmek bile istemiyorum, yeniden seçilmeleri Trabzonspor imparatorluğunun çöküşü anlamına gelir.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
03.11.2015, 21:40
Ulan ben de bir b.k biliyorlar da ondan bu açıklamaları yapıyorlar zannettiydim. Tam bir fiyasko. Rezalet. Büyük kepazelik.

Hazar_
03.11.2015, 21:49
Trabzonspor tarihinde bundan daha kötü günler olabilir mi bilmiyorum. Tam manasıyla cehalet sardı kulübü.

sifuni
03.11.2015, 22:13
Düş artık yakamızdan

Enisc
03.11.2015, 22:19
Ulan ben de bir b.k biliyorlar da ondan bu açıklamaları yapıyorlar zannettiydim. Tam bir fiyasko. Rezalet. Büyük kepazelik.

Aynen. Herhalde avukatlar falan önermiştir "böyle böyle yaparsan cezadan yırtarız" gibilerinden diye düşünüyordum. Veya üst kademelerden araya girenler olmuştur "sen bunu yap biz hallederiz" gibi.

Geri vitesleriyle kaldılar. Cezalar kitlendi. Mağdur olduğun davada dalga geçilen oldun.

dağlıca61
03.11.2015, 23:05
30 ay önce yapılan olağanüstü kongrede İHO ve arkadaşlarına oy verenler bu cehalete sizde ortasınız.

Rıza ÇOLAK
04.11.2015, 20:50
Klübün parasıyla delikanlılık yapmak kolay. Konuş, al cezayı, klüp kasasından öde. Ne ala memleket. Delikanlıysan cebinden ödesene... Yöneticilerin aldığı cezalar zerre umrumda değil, bana sorarsanız yöneticimizde yok da... para cezaları klübün kasasından gidiyor ya o zoruma gidiyor.

memozcan
04.11.2015, 21:22
U TURN diye bir film vardı.. birden aklıma geldi:)

piskopatrizeli
05.11.2015, 09:28
allah korusun , ya birde eski mesleğine dönerse ne yaparız. papucumun çakma mafyası.

memoFli
05.11.2015, 13:26
9 ay 10 gün.. Hacıosmanoğlu ya bu lekeyi temizlesin yada kendi söylediği gibi eski mesleği olan çobanlığa geri dönsün.Kimse yanlış anlamasın çobanlığı hakir görmek haddime değil.Çobanlık Peygamber mesleğidir.

piskopatrizeli
05.11.2015, 14:05
9 ay 10 gün.. Hacıosmanoğlu ya bu lekeyi temizlesin yada kendi söylediği gibi eski mesleği olan çobanlığa geri dönsün.Kimse yanlış anlamasın çobanlığı hakir görmek haddime değil.Çobanlık Peygamber mesleğidir.

İHO nun eski mesleği........

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEghTQv4CCwW98d34acF2aO2m5ADFm-cvtI431pgAtGPd-qy8k

UĞUR DURTAŞ
05.11.2015, 15:36
Çok samimi söylüyorum başkanın u dönüşüne şaşıran kişilere şaşırıyorum.
iho geldiği günden bugüne kadar doğru veya olumlu bir hareti olmadığı için,
şaşırmayacaksınız......
üzülerek ve kaygılanarak söylüyorum,
kolay kolay trabzonsporumuz hakkındaki düşünceleriminde çok ama çok nadir yanılırım.
adaylığını koyması halinde tekrar seçilecek kişidir.iho.