PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüseyin Avni Aker Stadyumu'ndan Bin Sözcük Değerinde Bir Resim...

U.Sadıkoğlu
29.10.2015, 01:05
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12122873_10153456614772659_8863822684814504918_n.j pg?oh=afd5210846cbfec8d7202004087cbfca&oe=56CCF66D

Trabzonspor'un kaderi... Yaşananların özetidir bu resim..
2011'den beri her ortamda gasp edilen tüm maddi-manevi değerlerin yansımasıdır.
Kurullara adam soktuğunu zannedip Erdoğan'ın emriyle TFF'yi koşulsuz şartsız destekleyip 5 haftadır göz göre göre hakkımızı yediren yönetimde..
Şikecileri her ortamda koruyan ve pişkin pişkin Trabzon şehriyle 'siz kupayı haketmediniz ki' diyen Erdoğan'a %70 oy veren Trabzon halkıda...
Bu fotoğrafın renklendirme işleminde bizzati rol oynamışlardır...
Küçücük çocukların ahını alıyorsunuz bir oyun için... Tiyatronuz için...
Yaşanan tüm haksızlıklara hazırdık olacakları biliyorduk ancak manevi değerlerimizi siyasete peşkeş çekenler enerjimizi içimizden çekip aldılar...
Müstehak bu şehire.. Kefenle karşıladıklarınızın inşa ettiği kukla yönetimin üstüne kaçak katları çıktığı eserinizle gurur duyun...

Mustafa YILMAZ
29.10.2015, 01:59
Yaşanan tüm haksızlıklara hazırdık olacakları biliyorduk ancak manevi değerlerimizi siyasete peşkeş çekenler enerjimizi içimizden çekip aldılar...

hep söylüyorum siyaset bütün karakterini, duruşunu, kimliğini, yüreğini, değerlerini her şeyini aldı Trabzon'un, Trabzonspor'un..

insanlar tepki vermekten korkuyor artık çünkü biliyor karşısına paralı köpekler çıkacak kuduz hepsi dünya umurlarında değil para için öl desen ölür bilmez öldükten sonra paranın kıymeti olmayacağını ölür gider sadece sonra şehri ikiye böldü siyaset artık doğrular ve yanlışların hiç bir önemi yok tek gerçek sen o particisin sen bu particisin bu ayrışma insanların düşünme gücünü yoketti artık koyun gibi çobanın sürmesini bekliyorlar şu an ki tablonun tek ve ana sebebi siyasettir isimleri falan boş.

birde gerçekleri gördüğü halde sırf kendi siyasi görüşünden olduğu için bağrına taş basan zavallılar var acıyorum onlara ruhlarını, kişiliklerini, düşüncelerini, kelimelerini, Trabzonspor'larını kurşunu dizmişler de öyle izliyorlar çünkü bunu yapanlar onların biat ettikleri siyasiler.

bir zamanlar Trabzon'da ampul söndü deyip karakter koyan şehir şimdi çok daha büyük ve geleceğini karartanlara karşı sus pus. kahroluyor insan doğru düzgün tepki bile veremedik içimizdeki satılmışlarla uğraşmaktan.

akpside chpside mhpside aynı pisliğin laciverti ki sarısıda istanbul'da.

temel_yilmaz
29.10.2015, 09:13
Yahu siyaset yaparsın ama bir faydası olur,bizimkisi siyaset de değil rant peşinde koşmak, herkes paranın peşinde sıra bize ne zaman gelicek derdinde.

sezer sami
29.10.2015, 09:18
Kongre son çare, son çıkış umudumuz. eğer kazanamazsak Trabzonspor diye bir şey kalmaz.

Derin Trabzon
29.10.2015, 09:50
Bu şehire müstehaktır.

Allah pisliği aklını kullanmayanların üzerine indirir !

Mehmet BAL
29.10.2015, 09:55
Kongre son çare, son çıkış umudumuz. eğer kazanamazsak Trabzonspor diye bir şey kalmaz.
inşallah gider de kurtuluruz

Yiğit Gayretli
29.10.2015, 11:40
Ne demişti Sadri Şener? "Bir telefon geliyor, mecbur kalıyorsunuz..."

İHO ne yaptı dün gece?

Kula kulluk edene yazıklar olsun!

TSknbkTS
29.10.2015, 12:30
Uğruna öleceği lideri ne derse onu yapar İHO.Trabzonspor hikaye.

Burçak
30.10.2015, 17:52
Çık deki cumhurbaşkanı arıyor.. Elim kolum bağlanıyor. Bu şartlarda futbolun içinde olamam. Baş tacı yapalım seni. Efsane ol..
Biat etmeyen birileri illaki gelir.. Mucadelemize kaldigimiz yerden devam ederiz. Hic bir siyasinin kulu olmadan...

F. Yıldırım
30.10.2015, 18:03
7608

Bu kareyi de koyalım.

Onlar ülkesini seviyor, bizler hainiz.
Onlar masum, tüm suç bizde.

Ülkemden nefret eder hale geldim. Daha ötesi yok.

mustafakaraca
30.10.2015, 18:06
Mecliste bir vekilimiz olsada soru önergesi verse Trabzonspor taraftarı bunlara katlanmak zorundamı, ailem düzenim psikolojim bozuldu son 2-3 yıldaki bu klübün üstüne oynanan oyunlar nedeniyle. Hayatta tek keyif aldığım şey 90 dk lık Trabzonspor maçı. Berbat bir durumda bile olsak maçlar adil yönetilseydi tek Osmanlı mağlubiyeti ile şuan zirveye ortaktık. Kaldıki Gs maçında yenilmemiş olsak belki Osmanlı maçı çok farklı geçecekti. Cumhurbaşkanı ve partisinin umrunda değiliz. Kimsenin umrunda değiliz. Bazı .... Chp vekilleri Hdp genel başkanı hatta Chp den aday adayı olan kişiler bile çıkmış Hacıyı eleştiriyor. Bu kadar tek taraflı siyaset yapan rezil bir ülke olamaz. Bir insanın ilkesi olur bir doğrusu olur. Birisi çıkıp ne olursa olsun ADALET demeli. Erdoğan denen adam ve aynı ekolde siyaset yapanların siyasetten eli ayağı çekilmeli. Trabzonspor'un acilen bağımsız ve siyasiler ile alakası olmayan birini başkan seçmesi lazım. CB telefon açtığında çağrıyı meşgule atacak telefona bakmayacak siyasiler muhattabım değil, adaleti ilke edinmeyenler benim muhattabım değil diyecek birisi başkan olmalı. Önce bağımsız bir Trabzonspor inşa edilmeli. Sportif başarıdan önce ilkeler ve bu klübün esas kimliği korunmalıdır. Küme de düşsek şerefimizle kendi ilkelerimizin arkasında olduğumuz sürece hiç kimse bizi yıkamaz. "Büyük olmak için kimseye yalvarmayacaksın, kimseden medet ummayacaksın." Mustafa Kemal Atatürk

mustafakaraca
30.10.2015, 18:16
Trabzonspor düşmanlarına 61 numaralı forma giydirmek, şirinlikler yapmak bunlara mecbur değiliz. Aziz Babuşcu o stada 61 numara formayla çıktı değil mi? Hayatında Trabzonspor için ne yapmış? Kendi siyasi kariyeri nedeniyle ağzını bile açamamış, World Leader kendi oy potansiyeli için adaleti rafa kaldırmış hukuk içinde hukuk yaratmış. Bu kişilerin Trabzonspor'un düşmanı olduğu nettir. Kemal Kılıçdaroğlu 2011 Haziran seçimleri öncesi Meydan'da mitingte "chp yi iktidar, Trabzonspor'u şampiyon yapacağız" demişti. (şampiyonluk yarışı devam ediyordu) Trabzonspor'u sırf oy uğruna ağzına sakız yapan , Trabzonspor'u kullanan bu alçaklara çok sert tavır koyacak bir yönetim lazım. Küçülürüz problem değil. Sportif başarı olmaz 10 sene sanki son 5 yıldır var ama Gerçek TRABZONSPOR'u bütün ülke görür. Biz boyun eğmeyeceğiz, adalet boyun eğmeyecek. Şerefsizler hesap verecek. Bu uğurda Trabzonspor'u hala siyasetin eline oyuncak yapanlar da Trabzonspor'un en büyük düşmanlarıdır. İster bilinçli olarak(siyasiler gibi), isterse şahsi cehaleti nedeniylr(hacı gibi) Trabzonspor'u bu noktaya getirenler. Trabzon'a dahi girememeli. Bu kenti örgütlemek lazım. Bağımsız birinin başkan olup bu kenti örgütlemesi lazım. Ayrıca mahalle baskısı da şarttır. Gerekirsr bu siyasilere yalanan Trabzonlular dışlanmalıdır. Esnaf ondan alışveriş yapmamalı. Dolmuşuna binmemeli. Zora düşse el bile uzatmamalıdır. Konu Trabzonspor ise benim için vicdan o noktada bitmiştir kimse bizle alay edemez.

Poor
30.10.2015, 19:12
bizim baskanin durumu cok vahim. adam cok ses cikariyor ama kimsenin umrunda degil. insan sayginligini kaybedince boyle oluyor iste. herkes biliyorki bizim baskanin ipleri baskalarinin elinde sen istedigin kadar konus abilerin sana ne derse onu yapicaksin.

suan baskansiz bir klup olsak daha cok sozumuz dinlenirdi. adam her olayda hakliyken haksiz duruma dusurmeyi basardi. hadi kendini yakiyor bari klubu birak.

Timur Mikhail
30.10.2015, 19:35
Zoruma gidiyor arkadaşlar çok zoruma gidiyor, biz bunları hak ediyor muyuz?
Çekildim köşeme yine yaktım sigaramı, zihnim fırtınalı..
Beni bu aşk öldürecek eninde sonunda.

Hamdi Karamahmutoğlu
30.10.2015, 20:59
Yine de bırakın bu işleri, ne alakası var diyen, siyasileri takımının önüne koyan renkdaşlar da olacaktır.
İşte bu yüzden bir adım ilerleyemeyiz.

Kemal Öztel
30.10.2015, 23:50
Şota Hurma İho ama bu sezonun en büyük suçlusu açık ara hakemlerdir.Her maç abartısız her maç hakkımız yeniliyor yazıklar olsun.Ortada hata yok kasıt var.Gs maçonda denayerin eline penaltı vermeyen hakem bjk maçındaki yerdeki oyuncuyu ne güzel görebiliyor..

Sefer A.
30.10.2015, 23:58
Mecliste bir vekilimiz olsada soru önergesi verse Trabzonspor taraftarı bunlara katlanmak zorundamı, ailem düzenim psikolojim bozuldu son 2-3 yıldaki bu klübün üstüne oynanan oyunlar nedeniyle. Hayatta tek keyif aldığım şey 90 dk lık Trabzonspor maçı. Berbat bir durumda bile olsak maçlar adil yönetilseydi tek Osmanlı mağlubiyeti ile şuan zirveye ortaktık. Kaldıki Gs maçında yenilmemiş olsak belki Osmanlı maçı çok farklı geçecekti. Cumhurbaşkanı ve partisinin umrunda değiliz. Kimsenin umrunda değiliz. Bazı .... Chp vekilleri Hdp genel başkanı hatta Chp den aday adayı olan kişiler bile çıkmış Hacıyı eleştiriyor. Bu kadar tek taraflı siyaset yapan rezil bir ülke olamaz. Bir insanın ilkesi olur bir doğrusu olur. Birisi çıkıp ne olursa olsun ADALET demeli. Erdoğan denen adam ve aynı ekolde siyaset yapanların siyasetten eli ayağı çekilmeli. Trabzonspor'un acilen bağımsız ve siyasiler ile alakası olmayan birini başkan seçmesi lazım. CB telefon açtığında çağrıyı meşgule atacak telefona bakmayacak siyasiler muhattabım değil, adaleti ilke edinmeyenler benim muhattabım değil diyecek birisi başkan olmalı. Önce bağımsız bir Trabzonspor inşa edilmeli. Sportif başarıdan önce ilkeler ve bu klübün esas kimliği korunmalıdır. Küme de düşsek şerefimizle kendi ilkelerimizin arkasında olduğumuz sürece hiç kimse bizi yıkamaz. "Büyük olmak için kimseye yalvarmayacaksın, kimseden medet ummayacaksın." Mustafa Kemal Atatürk
Yasaya red oyu veren tek vekilimiz Koray Aydin yarin öbür gün mhp'nin basina gelirse, bazi seylerin biraz degisebilecegine inaniyorum... kendisini çok iyi bir siyasetçi olarak görmüyorum, hatta partinin basina gelmesini de pek istemezdim, ama sirf Trabzonspor için istiyorum simdi...

28TS61
31.10.2015, 00:01
koray aydin red verdi iyi güzel de, keske parti icinde de bunu baskanina diyebilseydi.

benim icin a,b,c vs vs tüm pari ve siyasiler ayni pisliklerdir

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:17
Rıza Hoca isyan ediyor, yazık tabi 3 gol at, bir tane o.ç emeklerini yesin.

Cüneytin görmesi mümkün değil ve kesinlikle eline değmedi diyor.

mustafakaraca
31.10.2015, 00:30
Ben Türkiye Cumhuriyeti yurttaşıyım, diğer 79 milyon 999 bin 999 tanesi gibi. Trabzonsporluyum birde 3-5 milyon gibi. Bizim suçumuz ne? Ülkemizi sevdik. Bayrağımızı sevdik. İstiklal Marşını duyunca olduğumuz yerde durduk Atatürk'ün resmini evimizin baş köşesine astık. Ezan'a saygıda kusur etmedik, halkımızın değerlerine saygısızlık etmedik. Ne Milliyetçilikten ne Dinimizden vazgeçtik. Ne yaptık lan biz? Neden psikolojisi bozulan kitle biziz. Ben de herkes kadar vergi ödüyorum bende Bir Fenerbahçe Beşiktaş taraftarı kadar bu ülkeye katkı veriyorum. Ama o hakem gelip benim emeğimi sevincimi çalarken, Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray'a o sevinçleri armağan ediyor. Ben öyle sevinci de istemiyorum. ADALET İSTİYORUM. Başka tutkum yok şu takımdan başka ilgim de yok. Ben bu hırsızlara oy verene ne bu dünyada ne öteki dünyada hakkımı helal etmiyorum. Tarih Trabzon'u kendi katillerini baştacı eden olarak hatırlayacak.

Sefer A.
31.10.2015, 01:33
koray aydin red verdi iyi güzel de, keske parti icinde de bunu baskanina diyebilseydi.

benim icin a,b,c vs vs tüm pari ve siyasiler ayni pisliklerdir
Maalesef... ben ülkenin bulundugu durum ve ilk kez oy vermemden dolayi oyumu mhp'ye verdim, bir de KorayAydin'in gösterdigi tavir... bir dahakine bos oy ya da bbp'ye verme ihtimalim yüksek... sirf meselemizde hiç yapmadiklari 3lü koalisyonu yaptiklari için... hak hukuk derler ama aziz korkusundan da altlarina edip hakki degil sikeciyi savunurlar...