PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23 Kasım Perşembe Büyük Toplantı

KuĞu
21.11.2006, 20:23
Yerel kanal Trabzon TV nin spor Hattı Programında verilen habere göre Trabzonsporda geçmişten bu güne görev yapmış tüm başkanlar asbaşkanlar ve Trabzonlu iş adamarı İstanbul Movempik otelde durum değerlendirmesi yapıp karar alacaklarmış. Muhittin Öztürk telefonla bağlanarak toplantıyı doğruladı durumla ilgili açıklamalar yaptı ve toplantıda kongreye seçim maddesi koydurmak için çaba harcayacağız, başkan bunu kabul etmezse cebinden 10 milyon dolar kulübe hibe etmesini isteyeceğiz dedi. Sebep olarak kulübün parasını çarçur etmesini ve fatihten gelen parayla kulübü yönetmeye çalışmasını gösterdi.

-------------------------------------------------------------

evet sıcak günler bizleri bekliyor, ilginç olan şey, bu toplantıya katılma sözleri veren isimlerin aktifliği konusunda şikayetçi olduklarımız olması. Faruk Özak'ın görevinden dolayı katılmama durumu varmış Cevahire davet göndermişler ama katılma ihtimali zayıf diyorlar, Sadri Şenere ulaşılamamış...Trabzon lobisi toplanabilecek mi göreceğiz yoksa Mehmet Ali Yılmazın şovuna mı dönüşecek ve çıkacak kararın Albayrak üzerinde etkisi ne boyutta olacak.
Sıcak günler geliyor...

Selman
21.11.2006, 20:26
Yerinde bir istek olur.Başkana bunların hesabının sorulması doğru bir karar.Bekleyip görelim bakalım neler olacak?

Bartuğ13
21.11.2006, 20:27
cidden mi yaw?güzelmiş.artık birilerinin bu işe el koymasının vakti gelmişti!

TSelif
21.11.2006, 20:28
OOOhhhhh çok şükür birileri Fatih'in hesabını soracak.

ts_fan
21.11.2006, 20:33
Fatih'i bırak Elif bacım, takılma artık isimlere, lütfen.Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum, n'olur kırılganlık gösterme ve yanlış anlama.Kulüp batıyor, kulübün batışının hesabı sorulsun, isimlere takılırsak, ooo çok işimiz var çoook.Sn. Albayrak'tan hesap sorulacak olması da sevindirici bir gelişme, umarım lafta kalmaz bu söylenenler.

fteotdgs
21.11.2006, 20:37
Vallaha gec bile kalinmis seyler bunlar. Yine de bu kulubun bu kadar sahipsiz olmadigini gostermek acisindan olumlu. Insallah bu aciz yonetime karsi ortak guclu bir ses, muhalefet cikar bu toplantidan.

eys_61
21.11.2006, 20:41
Camianın ağabeylerinin beyin fırtınası mı olacak yoksa bazı kodamanların gövde gösterisi mi bekleyip görmek gerek,ancak ondan sonra sağlıklı yorum yapabiliriz.

Enes Berfin
21.11.2006, 20:45
Son derece dogru bi karar, takimi bu halde birakacak halde degiller herhalde.

TSelif
21.11.2006, 20:47
Fatih'i bırak Elif bacım, takılma artık isimlere, lütfen.Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum, n'olur kırılganlık gösterme ve yanlış anlama.Kulüp batıyor, kulübün batışının hesabı sorulsun, isimlere takılırsak, ooo çok işimiz var çoook.Sn. Albayrak'tan hesap sorulacak olması da sevindirici bir gelişme, umarım lafta kalmaz bu söylenenler.

Oldu . Birdaha sizin isteklerinize göre yorumlarımı yazarım.
Sanki biz hiçbirşeyin farkında değiliz.

Cem Akyüz
21.11.2006, 20:47
fatih'in hesabını sormakta geç bile kalındır sorsunlar hesabını

TSelif
21.11.2006, 20:51
Sebep olarak kulübün parasını çarçur etmesini ve fatihten gelen parayla kulübü yönetmeye çalışmasını gösterdi.

...

Altı çizili olan ismin yerine herhangi bir isim de yerleştirebilirsiniz bu kadar rahatsızlık veriyorsa.Sonuçta 15 trilyon bir para var. Bunu kazandıran Fatih değil de x olabilirdi.Sorun başkanımızın bu para ile neler yapıyor olması............

Lapina
21.11.2006, 20:51
Bizde gidelim oraya...Gidelim ki isin ciddiyetini anlasin herkes..

Punisher-61
21.11.2006, 20:53
simdi hesap zamani..bu olay hosuma gitti..

Hüseyin Çümen
21.11.2006, 20:56
güzel bi gelişme de herkes katılmaski

sweetrose
21.11.2006, 20:57
Hesap sorulması iyi olunur; büyük gelişme diyebiliriz..

frango
21.11.2006, 20:59
evet umarım genıs tabanlı bı katılım olur ve trabzonumuz enıne boyuna masaya yatırılı. artık herkesın elını taşın altına sokması gerekıyo ve bırılerınınde trabzonsporun sahıpsız olmadıgını bılmesı gerekıyor

Kasım Hilal
21.11.2006, 21:13
Peki kendileri ceplerinden bir şeyler çıkaracaklar mı?
Öyle birleşip yaptırım uygulamak ile olmuyor..
O kadar basit değil..
Herkes elini taşın altına koymadan bu takım düzlüğe çıkmaz.
Bu takım düzelmez ise bu şehir hiç düzelmez..

ts_fan
21.11.2006, 21:18
Aynen devam ediniz, aman çizginizden taviz vermeyiniz.Kafanıza göre ... ;)

Erdem Keser
21.11.2006, 21:24
ya bi fatih aradan cikmadi takim kume dusme potasina girdi hala fatih fatih baskan parayi naaapmismis sanki gelen parayi yedi elbet zamani gelince naptigini aciklar olayi anlayip bilmeden yok fatihin parasi nerde bulun cikarin getirin hesabini verin olduu

volkanferhan
21.11.2006, 21:26
Peki kendileri ceplerinden bir şeyler çıkaracaklar mı?
Öyle birleşip yaptırım uygulamak ile olmuyor..
O kadar basit değil..
Herkes elini taşın altına koymadan bu takım düzlüğe çıkmaz.
Bu takım düzelmez ise bu şehir hiç düzelmez..
aynen katılıyorum ..
peki acaba kendileri ne yapacak???

TSelif
21.11.2006, 21:28
Merakla bekliyoruz büyük başkandan . Takım bu hale gelene kadar ne yapmış acaba.

Çetin
21.11.2006, 21:31
takımın sportif baaşrısını bir kenara koydum mali durumu geröekten berbat

Erdem Keser
21.11.2006, 21:38
gercekten sikintilar bitmiyo allah sonumuzu hayir etsin

Murat61
21.11.2006, 21:42
ankaralı bi yonetici varsa okuyan baslık acamıyorum yattarayı karsılayacakmıyız bi haber bekliyorum ona gore okula gidicem yada gitmicem 14de burda olackamıs

macka61
21.11.2006, 21:45
iyi olur albayrağa hesap sorulmalı bu kadar koltuk sevdalısı görmedim kulübü 2 senede ne hale getirdiler

Erdal
21.11.2006, 22:06
sevgili chovy bana sayın başkanın büyüklük alametlerini söylermisin lütfen ...fikrimi sormazsın ama ben tek büyüklüğü bir zamanlar hasbelkader doğru ata oynması ( bilenler bilir)olarak biliyorum başkada bişey göremedim ..

devbey
21.11.2006, 22:07
Yerel kanal Trabzon TV nin spor Hattı Programında verilen habere göre Trabzonsporda geçmişten bu güne görev yapmış tüm başkanlar asbaşkanlar ve Trabzonlu iş adamarı İstanbul Movempik otelde durum değerlendirmesi yapıp karar alacaklarmış. Muhittin Öztürk telefonla bağlanarak toplantıyı doğruladı durumla ilgili açıklamalar yaptı ve toplantıda kongreye seçim maddesi koydurmak için çaba harcayacağız, başkan bunu kabul etmezse cebinden 10 milyon dolar kulübe hibe etmesini isteyeceğiz dedi. Sebep olarak kulübün parasını çarçur etmesini ve fatihten gelen parayla kulübü yönetmeye çalışmasını gösterdi.

---Fatih Tekkenin transferinin, kamera(perde)arkası görüntüleri..

http://www.youtube.com/watch?v=gQ6HYhntKRQ

TSelif
21.11.2006, 22:12

Yav şimdi sana teşekkür etmeye bile çekiniyorum ama süperdi yaaaa:D

murat
21.11.2006, 22:18
Trabzonsporun bu duruma gelmesinde baslica rol oynayan cogu baskan gelecek yani,,,, herkes yine reklam pesinde olay bundan ibarettir...

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 22:21
Hesap soracak kişiler eski dinazorlarmı yoksa ?bu takıma ne verdilerki hesap sorsunlar.Hele 1 tanesi varki Ogün,Abdullah,Tolunay,Şota gibi yıldızları satıp takımın içine etmişti.yetmedi malum özkan sümerin darbesinden sonra takımın gelirlerine temlik koydurup kulübümüzün yükselmesini önleyen zatmı hesap soracak.tabiiki bu rezaletin hesabı sorulsun ama kulübün paraya ihtiyacı olduğu zamanda kulübün gelirlerine temlik koyan bir şahsiyet asla hesap soramaz sormamalıdırda hesap ancak kongre üyeleri sorabilir yoksa o saydığınız zatlar sadri şener beyi tenzih ederim diğerleri asla takımın bugün kü durumuna üzüldüklerine asla inanmıyorum hani kurtlar puslu havayı sever onlarınkide bu hesap işte

Adem Erdoğan
21.11.2006, 22:23
hayret gelsinler bakalım bi biraraya.

Bülent Bayraktar
21.11.2006, 22:24
eski başkanlar derken acaba kimler war?

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 22:29
Trabzonsporun bu duruma gelmesinde baslica rol oynayan cogu baskan gelecek yani,,,, herkes yine reklam pesinde olay bundan ibarettir...

Aynen katılıyorum.

oguzkoc
21.11.2006, 22:37
toplatıya tüm yönetim katılmalı ayrıca...

Abdallı61
21.11.2006, 22:43
hibe olayı hoşuma gitti

İleli
21.11.2006, 22:53
gec bile kalindi!

Atalay
21.11.2006, 22:57
o dinazor bu eski başkan ne yani kulübün hakkını bu insanlar savunmasınmı kim savunsun fikri olan yazsın??benim fikrim bakkal niyazi efendi var o hesap sorsun!!

eren_61
21.11.2006, 23:07
bu çok güzel ama bence onlarında orda biraz kulube yardım etmesi lazım manevi yardım için geliyolar birazda maddi olsun da:D

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 23:09
evet o insanlar savunamaz 4 tane yıldz sattı yetmedi kulübün gelirlerine temlik koydu

Önce onlar hesap vermeli

TSelif
21.11.2006, 23:16
Desenize o zaman "Körler ve sağırlar birbirini ağırlar"....misali olucak.

irfanb
21.11.2006, 23:17
Trabzonsporu kurtarmak Muhittin Öztürk`e kalmissa vay bu Tarbzonlunun haline...

AYYILDIZ
21.11.2006, 23:20
iyi olur albayrağa hesap sorulmalı bu kadar koltuk sevdalısı görmedim kulübü 2 senede ne hale getirdiler

Katılıyorum kardeş sportif başarısızlığın yanında borç 22 trilyon fatih tekke 15 trilyona satılmasına rağmen.

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 23:24
Desenize o zaman "Körler ve sağırlar birbirini ağırlar"....misali olucak.

aynen öyle sevgili elif

Lapina
21.11.2006, 23:24

Dogru aynen oyle..

Ama biz nedense bunlarin icinde en kotusune denk geldi son donem.Ne yapacagimizi nerden ne bekledigimizde bilmiyoruz aslinda.Yetim cocuklar gibi olduk.Teselli bulabilecegimiz tek sey bu.Futboldan anlamayan bi yonetim.Futbol oynatamayan bir teknik adam futbol oyamayamayan fubolcular.Yine en guzelini yapabildigimizin en iyisini taraftar olarak bizler yapiyoruz.

Hatirliyorum simdi Ziya DOGAN geldiginde Kazim KANAT yazmisti,oda gidecek Trabzon'dan diye.Bizden once kartlarini herkes iyi oynuyor.Bir biz gereken seyleri yapamiyoruz.

Bu hafta sonundan sonra kesin olmamakla beraber Ziya DOGAN'in ve Nuri ALBAYRAK'in kredisi tukenmistir.Kazansak bile.(boyle yonetim olmaz.5 macta 0 cek,1 Puan Al Hala topculara Ceza Yok..)Bu toplanti herseye gebe arkadaslar..Allah bize sevkat tokadini vurdu insallah yar ve yardimcida olur..

Denize dusen yilana sarilir..

KuĞu
21.11.2006, 23:33
Konuyu izlediğim haber üzerine açtım ama ilk izlenimlerim bu toplantıyı organize edenlerin MAY gurubu olduğudur yanılıyor olabilirim tabi, ama dikkat ederseniz daha önce de tek yüksek ses onun ekibinde yer alacak kişilerden çıkıyordu, aklıma komplo teorileri gelmiyor değil yani TS nin maçlarında yapılan bariz hakem hataları tesadüf mü? Çoğunun salladığı ulusoyun marifeti mi? peki ulusoy birinin işini kolaylaştırmak istiyor olabilir mi? yada ulusoyun hiç bir dahli olmadan hakemler dışarıdan etki altına alınıyor olabilir mi? dediğim gibi sadece komplo teorisi. Sabırsızlıkla toplantıya katılacakların kimler olacağını bekliyorum. Herkese davetiye gönderilmiş bakalım kimler daveti kabul edecek ve nasıl bir sonuç çıkacak. Elbette herkes gibi bu toplantı haberi beni de heyecanlandırdı sonunda trabzon lobisi biraraya gelip gözbebeğimize sahip çıkacaklar dedim ama ... Göreceğiz.

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 23:39
Konuyu izlediğim haber üzerine açtım ama ilk izlenimlerim bu toplantıyı organize edenlerin MAY gurubu olduğudur yanılıyor olabilirim tabi, ama dikkat ederseniz daha önce de tek yüksek ses onun ekibinde yer alacak kişilerden çıkıyordu, aklıma komplo teorileri gelmiyor değil yani TS nin maçlarında yapılan bariz hakem hataları tesadüf mü? Çoğunun salladığı ulusoyun marifeti mi? peki ulusoy birinin işini kolaylaştırmak istiyor olabilir mi? yada ulusoyun hiç bir dahli olmadan hakemler dışarıdan etki altına alınıyor olabilir mi? dediğim gibi sadece komplo teorisi. Sabırsızlıkla toplantıya katılacakların kimler olacağını bekliyorum. Herkese davetiye gönderilmiş bakalım kimler daveti kabul edecek ve nasıl bir sonuç çıkacak. Elbette herkes gibi bu toplantı haberi beni de heyecanlandırdı sonunda trabzon lobisi biraraya gelip gözbebeğimize sahip çıkacaklar dedim ama ... Göreceğiz.

yani komployu tertipleyen kişilermi perşembe günü toplanıyor anlayamadım biraz açarmısınız lütfen.

kutoz
21.11.2006, 23:41
Kim, kimden hesap soracak...

Bu takım 23 yıldır şampiyon olamıyor. Salih Erdem ve Şamil Ekinci haricinde kimsenin hakkı yoktur bu yönetimden hesap sormaya... Bu takım bugün bu haldeyse, hepsinin ucundan kıyısından zararı olmuştur. Bir futbol takımı düşün, Trabzon gibi tarihi MÖ 4000'li yıllara dayanan bir şehrin hamuruyla yoğrulmuş ve sen bu takımı dünya takımı yapmak gibi bir misyonu üslenmek yerine, kartvizitine TS amblemi yapıştırıp, renkli camlardan şirin gözükerer ihaleler kapma peşindesin...

Gelmek isteyen her kimse, tahhütlerini açık açık noter tastikli sunmak zorundadır artık. Bu takımın parasını, hiç kimse bilgisizce, plansızca har vurup harman savuramaz...

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 23:48
Kim, kimden hesap soracak...

Bu takım 23 yıldır şampiyon olamıyor. Salih Erdem ve Şamil Ekinci haricinde kimsenin hakkı yoktur bu yönetimden hesap sormaya... Bu takım bugün bu haldeyse, hepsinin ucundan kıyısından zararı olmuştur. Bir futbol takımı düşün, Trabzon gibi tarihi MÖ 4000'li yıllara dayanan bir şehrin hamuruyla yoğrulmuş ve sen bu takımı dünya takımı yapmak gibi bir misyonu üslenmek yerine, kartvizitine TS amblemi yapıştırıp, renkli camlardan şirin gözükerer ihaleler kapma peşindesin...

Gelmek isteyen her kimse, tahhütlerini açık açık noter tastikli sunmak zorundadır artık. Bu takımın parasını, hiç kimse bilgisizce, plansızca har vurup harman savuramaz...

Teşekkürler muhteşem yorumun için eline yüreğine sağlık

KuĞu
21.11.2006, 23:50
yani koployu tertipleyen kişilermi perşembe günü toplanıyo anlayamadım biraz açarmısınız lütfen.r

Bu konuda kesin dille birşey yazamam sadece içimde kalmasın diye yazdım zihin bulandırmak istemem, haberi izlerken sunuş şekliyle çok sevindim, Tüm eski başkan ve asbaşkanlarla trabzonlu işadamları toplanacak TS nin sorunları ve çözüm yolları tartışılacak şeklinde sunuldu. Elbette haber olarak süper bir haberdi sonunda biraraya gelip çözüm yolları arıyacaklar falan dedim ihtiyacımız olan birlik ve beraberlik kötü günde ortaya çıktı dedim. Daha sonra telefona Muhittin Öztürk bağlanıp konu başında yazdığım açıklamaları yapınca huylandım, peşine davete gelmesi zor olanların isimleri söylendi iyice huylandım.Neyse bakalım kimler katılacak neler konuşulacak.

Tevfik Kılıç
21.11.2006, 23:55
Aydınlattığınız için teşekkür ederim.doğrusunu isterseniz bende huylandım şimdi.

Emorfo
22.11.2006, 00:23
Albayrak'tan hesap sorulsun da bana Muhuttin Öztürk ve benzerlerini söylemeyen onlardan kim hesap soracak peki. Al birini vur ötekine. Hesap soracak olan varsa o da taraftardır boşuna rüzgar yapmasın bu adamcıklar.

ligarba61
22.11.2006, 01:56
22 senedir sözde toplanır bu millet sonrası meçhul

coolank
22.11.2006, 03:34
ilk önce şunu yazmak istiyorum ... bazı arkadaşlar üzülerek okuyorum ki 2. lig olayına çok takılmışlar bu çok ayıp bunu yazmak da çok ayıp düşünmek de ....bu takım biraz kıpırdansa zaten ilk 5 e girer .. şimdi gelelim asıl konuya ....

bütün yazıları okudum ama bir şey dikkatimi çekti niye bazı düşünceye sahip arkadaşlar toplantının istanbul da olmasına itiraz etmediler ??? :) öyle ya toplantı istanbul da değil trabzon da olmalı idi trabzonda da zorlu da değil başka bir otelde .....

bu toplantının amacı gayet açık yeni bir başkan bulma amacı ...peki hiç sormazlar mı adama sizin başkanlıgınız asbaşkanlıgınız yönetim kurulu üyeliğiniz oldugu dönemlerde ne yaptınız ? MAY ı bundan biraz muaf tutuyorum çünkü şampiyonluk getirdi takıma tesis yaptı hatta epey emegi var nankörlük yapmıyayım ama yaptıgı çok fazla yanlışlar da var hem de çok ... o toplantı da bence tek başkan ve benim gerçek başkan gördüğüm tek başkan SADRİ ŞENER DİR ...ona da ulaşılmıyormuş .)) bu mümkün değil adam bu olayların içinde olmak istemiyor sanırım .........kulupten 1 lira almamış üstelik vermiştir ...eski başkanları yani AHMET CELAL ATAMAN ve evvelki dönemi bilmiyorum ....

şimdi hibe konusuna gelelim ... bu eski sayın yöneticilerimiz acaba ne kadar hibe yapmıştır ? peki eger borsaya açılmış olmasaydık ki çok çok dogru bir karardı acaba bu kulubun borcu ne olacaktı sayın atay aktug özkan sümer .....

başkan yardımcısı AHMET AGAOGLU futbol şube başkanı SERDAR BALİ oldugu dönemde takım neredeyse küme düşmekten zor kurtulmuşken bu toplantı yapanlar neredeydi ?

bu toplantı acaba TRABZONSPORUN ulvi menfaatleri için mi yoksa olası bir başkanlık asbaşkanlık ve yönetim kurulu üyeliği için mi ? ne kadar son kongrede aday olan kim varsa allaha şükür orada toplanıyorlar...

biraz değil çok fazla reklam menfaat kokuyor bu toplantı ....

her zaman maddi manevi TRABZONSPORUN hizmetindeyiz deyip acaba bjk bir yönetici gibi tesis mi yapmışlar gs li bir yönetici gibi kulube para mı vermişler fb li bir yönetici gibi futbolcu mu almışlar yönetim DIŞINDAYKEN ????

bizim için her zaman önemli olan fb maçı öncesi bu toplantı nasıl bir katkı saglayacak kaos dan başka ?

acaba muhtemelen nisan ayında yapılacak genel seçimler için başkanlıgı ya da asbaşkanlıgı kullanıp vizyona çıkma amacı mı

acaba bugüne kadar takıma ne kadar maddi bir katkı saglamışlardır ?

taraftarın gözbebegi olan fatih tekke konusunda ellerinde başka güçleri olmasına ragmen konuya ne kadar sahip çıkmışlardır ? trabzonspor tarihinde böyle bir futbolcu kurşunlanırken hiç mi akıllarına gelmemiştir ki hizmet verdikleri reklam yaptıkları kulubun futbolcusuna sahip çıkmak ?

gövde gösterisi haline muhtemelen dönüşecek olan bu şovun neticesinde içlerinden olası oluşacak başkan ve yönetim kurulu göreve geldikten sonra aynı şekilde kongre sonrası bir haftadan sonra başlayıp kulis muhalefet o bunun adamı bu kim ki diye konuşmayacaklar mı ?

sahip oldukları delege gücünü istedikleri zaman kongrede kullanacaklarını bilmelerine ragmen hesaplaşmayı kongre salonunda yapmak yerine bizans entrikaları gibi istanbul da otel odalarında yapmak ?

Trabzonda ikamet eden olası başkan adaylarının İstanbul da yaşayan paralı başkan adaylarından icazet alma çabası mı ?

hangi sayın yöneticiler kendi dönemlerinde bu kulube kurumsal bir katkı katmıştır ?

amaç sadece başkanı yıpratmak değil midir ? sadece başkanı yönetim kurulu zaten dibe vurmuştur keza başkan da dibe vurmuştur itibarı güvenilirliği bitmiştir taraftarın % 85 i başkan hakkında ne düşündüğü bellidir ...özellikle bu % 85 oranını çok önemli bizim taraftar bu % 85 konularında müthiş başarılı ....:)

MAY dışında hangi olası başkan adayı Kartal daki benzinlikten gelecek olan muhtemel 10 milyon dolar olmasa bu borcun altına girebilecekti ?

özkan sümerin kazandıgı kongrede kapıdan şimdi girse oyumu MAY e veririm diye konuşan sayın yöneticiler acaba ne oldu da şimdi çok basiretli bir toplantıyı organize ettiler ....

SONUÇ ...

başkan başkanlık yapamadıgı için ki bunun 2 sebebi var

1)listeyi sadece uzaktan seyretti
2)malesef yapısı liderlikten uzak (hırsı ve trabzonspor sevgisi asla değil bunu kabul etmiyorum ve son derece iyi niyetli ) trabzonspor gibi bir kulubu kendi başkanlık yetkilerini paylaşarak yönetme gibi bir acz içine düşmesi ...kimseyle kötü olmama çabası ... düşündüklerini yönetime kabul ettireme ...özellikle en büyük hatası ve zafiyeti bu ... çok kısa 2 örnek ... her şeyi bitirmesine karşın kaleciyi ve menejeri alamadı .....

tabii bunlar olursa hele ki trabzonspora asla başkanlık yapamazsınız ve böle itibarınızda tartışılır olur hatta böyle bir toplantı ile karşı karşıya kalmış olursunuz bunun da sebebi bunlardır ...ne acıdır ki belki de son zamanlarda cebinden bu kadar parayı hibe eden tek başkandı ...düşündükleri ama yapamadıkları trabzonspora kurumsal bir kimlik kazandırabilirdi ....

yapması gereken mutlaka kongrede aday olmasıdır ... artık bu yönetim ömrünü tamamlamıştır tıpkı ziya dogan gibi ... trabzonspor eger seçimli kongreye gitmez ziya doganı kovmazsa bu günleri çok ararız ama küme düşmek gibi bir şeyi asla kast etmiyorum bunu kendime zul kabul ederim ....huzur anlamında kast ediyorum ...

benim düşüncem şöyle başkanın çekip gitmesi değil ya da stichus un bir yazısında yazdıgı gibi özür dileyip de gitmesi değil ... olmaz öyle şey .... aday olacak kongreye girecek kendi listesini yapacak ve yarışacak .. gerisini delegeler belirleyecek gerçi orada da işler karışık ama olsun ...sonuç itibarı ile ortada bir başarısızlık ve verilmiş sözler var ben yapamadım alın bu kadar da borç bıraktım deyip gitmek aday olmamak olmaz olmamalı...tek bir konuda haklı olabilir MAY ın karşısına aday olarak çok zor çıkar hatta bence çıkamaz ...onun dışında bırakıp öyle kaçmak yok ...kararı kongre delegeler verir ...bu arada kongre sonrası çıkacak tablo ne olursa olsun taraftarda destek vermeli ... tıpkı bu hafta fb maçında olacagı gibi .......arkasına taraftarı almayan hiç bir yönetim başarılı olamaz öyle bir ihtimal dahi yok ...bir de camia olarak artık her sene bir başkan aramayı bırakmalıyız en az bir başkana 3 yıl süre verilmeli....

saygılarımla ....

Faik Yılmaz
22.11.2006, 08:23
milletin kızgınlığını frenlemek için yapılan -manevralar bunlar.. toplantı yapıp ne yapacaklarki....

fener maçında yenilirsek asıl büüyk toplantıyı o zaman yapıcaz haberiniz olsun....

frango
22.11.2006, 09:33
kımse bı çıkar beklemeden bı şeyler beklemeden trabzona sahip çıksın unutmasınlarkı bugunlerde tv lerde gozukenler para kazananlar ıtıbar sahıbı olan büyüklerimiz unutmasınlarkı bunu sadece ve sadece trabzonspora borçludurlar ve bu borçlarını odeme zamanı geldide geçiyor

Küçükalioğlu
22.11.2006, 09:38
Albayrak'tan hesap sorulsun da bana Muhuttin Öztürk ve benzerlerini söylemeyen onlardan kim hesap soracak peki. Al birini vur ötekine. Hesap soracak olan varsa o da taraftardır boşuna rüzgar yapmasın bu adamcıklar.
o Farukcum çıkmışsın içerden F tipindemiydin kusura bakma ziyaretine gelemedik :D sende haberci olarak gidecenmi bu toplantıya emice.

oskanonur
22.11.2006, 09:46
Boyle bir toplantida Trabzonsporumuzun su anki yonetimininde tam kadro olarak bulunmasi zorunlulukdur.aksi halde bu sadece birilerinin su anki olumsuz durumdan kendilerine maddi manevi rant saglamaktan baska bir eylem degildir.kaldi ki birlik ve beraberlikten bahsedildigi bu donemlerde yonetim disinda yapilmasi ve yonetime dayatmalar zoruyla bazi kararlar alindirilmaya calisilmasinin kimseye faydasi yoktur.Yapilmasi gereken tek sey herkesin katilacagi bir toplanti duzenlenmesi ve oy birligiyle bazi kararlarin alinarak hizli bir sekilde uygulamaya gecilmesi gerekir.

bordox
22.11.2006, 09:49
Muhuttin Öztürk neyi tartışacakmış dünyanın dönüp dönmediğini mi?Çıkarlarını düşünmeden Trabzonspor'a yaklaşan,menfaat gözetmeden bugüne kadar bir çivi çakan eleştirsin.
Ama Muhittin Öztürk ve türevlerinin ekranda görünmek adına ne hallere girdiklerini gördük.
Önce kendilerini kurtarsınlar diyorum.

Küçükalioğlu
22.11.2006, 09:50
İsmi büyük yüreği küçük adamlar toplansa ne olur toplanmasa ne olur bi yerden masallar vardı nerdendi yaaa heee buldum lafontenden

Emorfo
22.11.2006, 09:51
o Farukcum çıkmışsın içerden F tipindemiydin kusura bakma ziyaretine gelemedik :D sende haberci olarak gidecenmi bu toplantıya emice.

Valla bekledim gelirsin diye :)

Büyük ihtimalle gidecem bu toplantıya. MAY'de gelecek büyük ihtimalle. Gelmesi beklenen katılımcılara baktığımızda MAY'ın tayfasına benziyor. Kendi yönetimleri dönemlerinin de hesaplarını verirler inşallah...

Naim
22.11.2006, 09:53
MAY zemin etütü Ve Liste toplantısı denseymiş
daha doğru olurmuş

emre81
22.11.2006, 09:56
Kusura bakmayın ama bu takım 20 küsür senedir bu halde değil mi toplanacak olanlar da bu dönemlerde yöneticilik yapanlar değil mi, yani bu durumun baş sorumluları o sayıla isimlerin hepsiyle ilgili bir çok yanlışlık sıralayabilirim ben size ki biraz takip eden herkes aynı şeyi yapabilir. Uzun lafın kısası bunlar reklam kokan hareketler zerre kadar güvenim yok hiçbirine.

Travelair
22.11.2006, 10:02
Kartal'daki benzin istasyonunu sattırmasınlar. Ne demek ya? Biz tam seviniyoruz kulüp düzenli bir gelire kavuşuyor diye, kira alacaklar diye. 1 sene içinde kendi yaptıkları hataların sonucu oluşan borcu "Kaynağı 2 ay içinde elimizde olacak" şeklinde yanıtlıyorlar. Sonra bir bakıyoruz benzin istasyonundan 10 milyon dolar gelecekmiş. Sattırmayın kardeşim sattırmayın

oskanonur
22.11.2006, 10:03
Bu adamlar bizi bu buyuk takimin buyuk taraftarini bu tur ayak oyunlariyla uyutabileceklerini mi dusunuyorlar hala.Once bir sorsunlar bakalim kendilerine ne kadar guveniyor bu taraftar.

Sevgi
22.11.2006, 10:09
oh oh !! Mehmet Ali Yılmaz çalışmalara başlamış bile.Albayrakten hibe bekleyenler kendi yediklerini ve yedirdiklerinide hibe edeceklermiymiş buda görüşülecekmiymiş.

Cem Yavuz
22.11.2006, 10:14
Muhittin Abicim....

Allah askına bırakın bu işleri.....Yıllarca yönetimlerde oldunuz da ne yaptınız...Bunca zaman ortaya bir sey cıkardı.. TRABZONSPOR TRABZON DAN YÖNETİLİRSE BASARILI OLUYOR....

Abi sen bırak bu işleri...Kimseye maşa olma....Yap Beykoz da ızgara hamsini ,açta bi ufak ....bos wer gerisini....
İNAN BÖYLE YAPARSAN BİZLERE DAHA SEMPATİK GÖRÜNÜRSÜN......

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Mehmet_Mercanlı
22.11.2006, 10:14
bu yaşananlar başka hangı kulubun başına geliyor.
hiç biryerde eşine raslanmıcak olaylar bizim başımıza geliyo.

stichus
22.11.2006, 10:16
ah aman ne hoş haber yahu!
bir kısım arkadaş toplanacakmış, hesap falan soracakmış..
aralarından biri de madem hesap veremedin o zaman kulübe on milyon dolar hibe et diyecekmiş..
bak sen şu garibe..
on milyon dolara satıyor takımı!
ne kadar kötü olsan da on milyon ver, devam et diyor..
münasebetsiz...
kifayetsiz..
çekilin gidin şuralardan yeter artık yahu! yeni isimler gelsin hesap sorsun albayraktan! senin kim olduğunu bilmeyen mi var?
sabah eğlencesi yahu!
ben diyorum başkana vekaleten gideyim şu toplantıya..
lobide yakayım puroyu..
arkadaşlar.. herşey yolunda..
kadro güzel fena değil, stad işi yoluna giriyor.. kasada sıkıntı yok(bakmayın ahlanıp vahlananlara.. kasa sıkıntılı değildir.. aktif pasif iyi analiz edilmelidir..)
e ne kalıyor geriye? başkan değişti mi gelen başkanın elini cebine atmasına bile gerek yok..
daha geriye sarıyorum filmi o halde..
yine lobideyim.. puromu yakan may a soruyorum..
hazret federasyon seçimleri var.. adaymışsın.. albayrak da trabzonu düşünüyor.. ne diyorsun?
albayrak girsin, alır.. özkan la iskenderin yıprandıkları ortada.. biraz para verir albayrak.. kulüp mali açıdan ve kadro açısından düze çıkar.. mafya işlerini çözer.. sonra alınır elinden kulüp..
hani senaryo bu olsa, uyuyor gelişmelere.. o bakımdan söylüyorum: iki kazı gütmekten aciz adamlar, trabzonspor kulübüne başkanlık yaptı diye bakan olanlar gelip de cebinden ikimilyonikiyüzbin euro vermiş bir adamı bir sene sonra hesaba çekemezler!
hayır vekaleten ben veriyorum hesabı.. yalnız bana soru soracak adamın gözümün içine bakması lazım..
muhittincim..
ateşi uzatır mısın?
:)

Burçak
22.11.2006, 10:35
gazı bitmiş.

akşam Muittin Öztürk bey amcanın konuşmalarını bende dinledim. yani biraz uçuyo gibi geldi bana. bidefa düşünerek konuşmadığı açık. sen kalkıp diyosun ki biz toplantı yapacağız. bu toplantıdada yönetime seçimli kongre kararı aldıracağız. yani daha toplantıya gelenler ve gelecekler belli değilken toplantının sonucunu belirlemiş öztürk bey amca.
diğer bi hususta ve düşünmeden konuştuğunun en büyük kanıtıda şu. yukarda stichus bahsetmişti zaten. öyle yada böyle büyük yanlışlar yapıldığını ve bunlardan biran önce dönülmesi gerektiğini yönetime ileteceğiz ve bırakmalarını talep edeceğiz diyor peşinede eğer bırakmazlarsa 10 milyon $ klübe vermelerini isteyeceğiz.
şimdi ben buna öyle bi gülerim ki. ya bidefa ne istediğini bilmiyosun sen muhittin bey amca. yanlış yapıyolar ama 10 milyon $ verirlerse yanlışlarına devam edebilirler yani öyle mi? vıyy

Travelair
22.11.2006, 10:44
Stichus dostum bu benzin istasyonundan kiralık mı yararlanılacak yoksa direk satılacak mı bir açıklığa kavuşturabilir misin?

stichus
22.11.2006, 10:56
travel bilmiyorum..
teklife bakar..
kesin karar verildiğini sanmıyorum..
kiralıktan daha iyi satılık teklifleri de gelir bazen öyle değil mi?
albayrak alış veriş konusunda malın kıymetini korur, endişem yok..
ama sürekli gelir diye bir derdimiz de var hani.. kimseye muhtaç olmayan ve kimsenin blok paraları harcayamadığı bir şekle bürünmesi lazım gelirlerin..
evvela şu devre arasına kadar önümüzü bir görelim de.. öğrendiğim zaman sana bilgi veririm inşaallah!

sismolog61
22.11.2006, 11:11
abi sen takmışsın 2milyon 100 bin euro vermiş cebinden diye diye bi hal oldun ya ya veremedikleri??? yada şöyle diyelim bizden alıp götürdüğü değerler sence kaç milyon pardon milyar euro eder bence para ile ölçülemez bile ya sence?

Taner Uykuçeken
22.11.2006, 11:12
Çok geç kalınmış bir toplantı kararı bu kişilerin çok önceden bir araya gelip işe el atmaları lazımdı ha bir araya gelipte sadece laf yaparlarsa gene bir şey olmaz artık iş yapmaları lazım

TSunami
22.11.2006, 11:17
ben tam anlamadım
Muhittin Öztürk bu hafta Pazar Keyfi'ni mi sunacakmış

Travelair
22.11.2006, 11:33
teşekkürler stichus umarım satmazlar, para her zaman bir yerden bulunur ama yatırım her zaman ve anında yapılamaz. İşin kolayına kaçılmaması lazım bence

shipbroker61
22.11.2006, 11:47
Trabzonspor icin insanlarin bir araya gelmesi guzel birsey. Ama burda ne kadar samimi olduklarini da sorgulamadan edemiyor insan gecmiste olanlari gorunce. Muhittin Ozturk'un Nuri Albayrak'tan 10 milyon dolar hibe etmesini istemesi cok yadirganacak birsey degil bence. Ama ben Albayrak'in yerine olsam, bu oneriyi kabul eder, secimli kongreyi de kararlastirdiktan sonra soyle bir karsi oneri sunardim. Bu toplantiya katilanlar veya Trabzonsporla ilgili hizmet etme askiyla yanip tutusanlar da 5'er milyon dolar hibe etsinler ve bu toplanan para, Aralik'ta secilen yonetime karsiliksiz olarak klup faydasina kullanilmak uzere teslim edilsin.

O zaman az cok anlayabilirim gercekten bu insanlarin samimi bir sekilde Trabzonspor icin birsey yapmak istediklerine.

Ycandan
22.11.2006, 11:53
Bence bu tür toplantılar takım kötü giderken değil şampiyonluğa çekiştiği zaman yapılsa kulübe daha çok katkısı olur.Nedense hep kötü günler bekleniyor.Camianın önde gelenleri tek yumruk olsa acaba papila o maçı öyle yönetebilirmiydi.Bu toplantı bana hikaye geliyo sadece kendilerine pay çıkarmaya çalışacaklar.Bellimi olur günün birinde lazım olur.

macka61
22.11.2006, 13:07
albayraka verirsen o paradan haber alamazsın bir daha fatihden gelen paranın akibeti hala bilinmiyor

poetricus
22.11.2006, 13:18
Edited By Poetricus!

poetricus
22.11.2006, 13:23
Trabzonspor'un bu duruma gelmesinde başlıca rol oynayan coğu başkan gelecek yani...Herkes yine reklâm peşinde. Olay bundan ibarettir...

Sevgili Murat Kardeşim,

Bu mesele ancak bu kadar güzel ve veciz izah edilebilirdi.

Bu toplantının en büyük eksikliği bir takım katılımcıların katılmama ya da katılamaması değil, düzenleyenlerin, iştirakçilerin ve katılmayanların samimiyetidir. Yönetimden yaptığı ve yapmadığı şeyler hesabı sorulmalı ama bu işi taraftar olarak bizler yapmalıyız. Rant kapısını başkalarına kaptırdığı için uykusu kaçanlar değil. Hiçbiri temiz olmayan kişilerin oynayacağı "Tencere dibin kara". "Seninki benden kara!" oyununda iyi niyet ve samimiyet aramak bence abestir.

Onlar oyunlarını oynasınlar. Ya kulübün gerçek sahibi olan taraftarlar! Bizler ne yapacağız. Bu kulübü yiyip bitiren, yakınlarına rant kapısı haline getiren kişilere, kendilerini vicdanımızda mahkûm etmek dışında ne gibi müeyyideler uygulamayı düşünüyoruz? Bağırıp çağırmadan, koltuk kırmadan, küfretmeden vazgeçip medeni ölçüler içinde bu kişilere gerçek efendinin kim olduğu nasıl ve ne zaman göstereceğiz?

Bence cevabı aranması gereken soru budur!

coolank
22.11.2006, 13:23
hüsnü hayalinin konuşmaları MAY adına yapılan konuşmalardır ...konuşana değil konuşturana bakmak lazım ... MAY aday olursa albayrak dahil kolay kolay kimsenin karşısına çıkabilecegini sanmıyorum ...MAY aday olmasa dahi albayrak ın işi çok kolay olmayacak gibi gözüküyor .. son kongredeki oylara bakılırsa sert bir seçim olabilir

Külünkoğlu
22.11.2006, 13:36
Trabzonsporu kurtarmak isteyenlerin enflasyonu böyle zamanlarda yaşanır ve klasiktir. Ben bir şeyi merak ediyorum iyi gittiğimizde bu adamlar ne yapıyorlar ? mesela kazandığımız bir maç sonrası nasıl bir psikoza giriyorlar ?

Trabzonspor'u kurtarmaya değil şampiyon yapmak için maddi ve manevi imkanlarını yönetimde olsun olmasın seferber etmeye hazır gönülden verecek/isteyecek insanlara ihtiyacımız var. Yoksa bi dünya "kurtaracak adam" mevcuttur, olmasa bile çıkagelir. Sonunda da hepsi ne hikmetse "kurt adam" olur.

UğuR
23.11.2006, 16:44
nE oldu bu toplantıdan haber yokmu ?

Küçükalioğlu
23.11.2006, 16:56
Gerçekten ne oldu toplantı başlıkta büyük toplantı yazıyor ama kendi büyük katılanları küçük bir toplantı oldu herhalde :D

ttrabzonsporr
23.11.2006, 18:29
takım kötü ya kimse taşın altına elini sokmak istemiyor..

Bülent Bayraktar
23.11.2006, 20:19
bu toplatının sonucunu bilen warmı acaba yalan habermiydi:D

sweetrose
23.11.2006, 21:48
Bu toplantının neticesi hakkında bilgisi olan var mı?

Cem Akyüz
23.11.2006, 21:57
ya hiç bir yerde bu toplantıya dair haber yok.bilgisi olan biri varsa paylaşırsa sevinirim

macka61
23.11.2006, 22:08
ne oldu şu toplantı bilgi yok mu

AYYILDIZ
23.11.2006, 22:58
yalan oldu heralde

Semih GÜL
23.11.2006, 23:41
zamanında sırf TS başkanı diye Atağ aktuğu savunduğumda ona söylenenleri kabullenemediğim için burada başkan kim gelir gider tartışmasında demiştin atağı kim tanıyordu çıktı başkan oldu yine birisi çıkar demiştin.Haklıydın öylede oldu.

Ama önemli olan canı gönülden TS li olmak sanırım önemli olan güç birliği ama bu anca takım iyiyken olabiliyor aksi mümkün değil gözüküyor.

Şimdi ne olur ne biter bilemiyorum ama ben her zaman istediğim hırçın çocuk Trabzonsporu göremiyorum.Çok üzücü bizim için.

Herşey güzel olacak demek istiyorum şimdi....

Ve haftaya bursa maçında Tüm istanbul tayfasını sizleri bekliyorum Acayip özledim...Trabzonspor askerdeyken gelen BMN mesajı benim için :D
Kalın salıcakla İyi geceler

Trabzonsporu kurtarmak isteyenlerin enflasyonu böyle zamanlarda yaşanır ve klasiktir. Ben bir şeyi merak ediyorum iyi gittiğimizde bu adamlar ne yapıyorlar ? mesela kazandığımız bir maç sonrası nasıl bir psikoza giriyorlar ?

Trabzonspor'u kurtarmaya değil şampiyon yapmak için maddi ve manevi imkanlarını yönetimde olsun olmasın seferber etmeye hazır gönülden verecek/isteyecek insanlara ihtiyacımız var. Yoksa bi dünya "kurtaracak adam" mevcuttur, olmasa bile çıkagelir. Sonunda da hepsi ne hikmetse "kurt adam" olur.

KuĞu
24.11.2006, 01:56
ben bi haber duyamadım henüz bizim transfer işine dönecek gibi ya toplantıya katılacaklarla ön protokol yapmışlardır ya da 2 3 gün içinde bu toplantıyı yapacağız taraftarımız merak etmesin diyecekler... ne de olsa bunu bize ezberletenler yoplanacaktı başka ne diyebilirlerki.

Gökhan Bozyiğit
24.11.2006, 06:50
Arkadaşlar bunu bilmiyorum ama, Aralık ayı içerisinde Ankara'da eski asbaşkan Bilgin Aygül Başkanlığında ki Trabzon Vakfı tarafından bir konferans verilecek. Konferansa
Faruk Özak, Ahmet Suat Özyazıcı, Nemci Perekli gibi kulübe emeği geçmiş birçok kişi katılacak. Tarih kesinleşince duyurular BMN'den yapılacak.

surmene_li
24.11.2006, 08:43
Kimler katıldı?
İstanbul’da düzenlenen toplantıya Trabzonspor camiasında daha önce görev almış etkili isimler katıldı: Şamil Ekinci, Besim Kahraman, Erdal Atalay, Taylan Öner, Muhittin Öztürk, Metin Atasoy, Hasan Al, İbrahim Can, Ali Karahasan, Halim Saral, Salip Alparslan, Bülent Çuvalcı, Ekrem İmamoğlu, Selami Sarı, Osman Yağmurdereli, Murat Bozoğlu, Osman Kotoman, Ömer Sarı, Metin Akbaşoğlu, Ahmet Ağaoğlu, Eyüp Aşık.

Faik Yılmaz
24.11.2006, 08:46
[QUOTE=shipbroker61;538559]Trabzonspor icin insanlarin bir araya gelmesi guzel birsey. Ama burda ne kadar samimi olduklarini da sorgulamadan edemiyor insan gecmiste olanlari gorunce. Muhittin Ozturk'un Nuri Albayrak'tan 10 milyon dolar hibe etmesini istemesi cok yadirganacak birsey degil bence. Ama ben Albayrak'in yerine olsam, bu oneriyi kabul eder, secimli kongreyi de kararlastirdiktan sonra soyle bir karsi oneri sunardim. Bu toplantiya katilanlar veya Trabzonsporla ilgili hizmet etme askiyla yanip tutusanlar da 5'er milyon dolar hibe etsinler ve bu toplanan para, Aralik'ta secilen yonetime karsiliksiz olarak klup faydasina kullanilmak uzere teslim edilsin.

O zaman az cok anlayabilirim gercekten bu insanlarin samimi bir sekilde Trabzonspor icin birsey yapmak istediklerine.[/QUOTE

albayrağı yakından tanıyanlar klüp için cebinden 5 kuruş bile vermeyeceğini söylüyorlar.. bu şartlar altında ha albayrak ha sümer bi farkları kalmadıki.......

Naim
24.11.2006, 09:24
İstanbul’da da önemli bir zirve meydana geldi. Camianın etkili isimleri, eski yöneticiler Metin Atasoy ve Muhittin Öztürk önderliğinde buluştu, bir deklarasyon yayınlayıp, yönetime, taraftara ve futbolculara mesajlar yolladı. Albayrak ve ekibine seslenen eski idareciler, “Geçmişte yapılan hatalardan ders alınacağını düşünüyoruz. Fenerbahçe maçının sonucuna bağlı olmaksınız, bu güven duygusunu bizlere yaşatırsanız, talep edeceğiniz her katkı Trabzonspor’un emri gereği yerine getirilecektir” ifadesini kullandı.

‘Haydi taraftar maça’
İstanbul’daki toplantıya katılan eski idarecilerin önemli bir bölümünün de takıma destek amacıyla Trabzon’a gideceği öğrenildi. Camianın etkili isimlerinin futbolculara ve taraftarlara mesajı ise şöyle oldu: “Futbolcularımızın Trabzon formasını giyebilme onurunu taşıdığından eminiz. Fenerbahçe maçında da terlerinin son damlasına kadar savaşacaklardır. Sıralamadaki duruma rağmen onlar ülkenin en kaliteli oyuncuları arasındadır. Taraftarımız da kulübün olmazsa olmazıdır. Bu duygularla onları stada bekliyor, 90 dakika boyunca takım için destek istiyoruz.”

Kimler katıldı?
İstanbul’da düzenlenen toplantıya Trabzonspor camiasında daha önce görev almış etkili isimler katıldı: Şamil Ekinci, Besim Kahraman, Erdal Atalay, Taylan Öner, Muhittin Öztürk, Metin Atasoy, Hasan Al, İbrahim Can, Ali Karahasan, Halim Saral, Salip Alparslan, Bülent Çuvalcı, Ekrem İmamoğlu, Selami Sarı, Osman Yağmurdereli, Murat Bozoğlu, Osman Kotoman, Ömer Sarı, Metin Akbaşoğlu, Ahmet Ağaoğlu, Eyüp Aşık.

Bir de dedikodu!
Toplantı öncesinde bir basın açıklaması yaparak, yönetime ve özellikle de futbol takımına genel hatlarıyla destek veren eski yöneticilerin kapalı kapılar arkasında ise ikiye bölündüğü öğrenildi. Bir grubun mevcut yönetime destek mesajları verdiği, diğer bir grubun ise en kısa zamanda seçimli kongreye gidilmesi gerektiği yönünde fikir beyan ettiği öğrenildi. Bu toplantının Fenerbahçe maçından sonra tekrarlanması bekleniyor.

Katılımcılara Bakınca Ağır toplar var içerisinde
Keşke Sadri başkanında katılacğaı bir ortam olsa idi

Faik Yılmaz
24.11.2006, 09:37
Bir de dedikodu!
Toplantı öncesinde bir basın açıklaması yaparak, yönetime ve özellikle de futbol takımına genel hatlarıyla destek veren eski yöneticilerin kapalı kapılar arkasında ise ikiye bölündüğü öğrenildi. Bir grubun mevcut yönetime destek mesajları verdiği, diğer bir grubun ise en kısa zamanda seçimli kongreye gidilmesi gerektiği yönünde fikir beyan ettiği öğrenildi. Bu toplantının Fenerbahçe maçından sonra tekrarlanması bekleniyor.

basit bir toplantıda bile birlik sağlanamzken nasıl birlik olmayı bekliyoruzki....

shipbroker61
24.11.2006, 09:38
@blackseastorm;

arkadasim bu yaklasimlarla bir yere ulasmamizin imkani yok. sen dersin nuri albayrak'la ozkan sumerin bir farki yok, ben derim atay aktugla mehmet ali yilmazin farki yok, oburu der faruk ozak'in bunlarin hicbirinden farki yok uzar da uzar...

burda bizim taraftar/camia olarak dikkat etmemiz gereken sey, bu tip kaos ortamlarinda yapilan aciklamalarin ne kadar samimi, ne kadar yapici olduguna bakmamiz ki naim'in yazdigina gore, katilan isimler ve yapilan aciklama toplantinin samimi oldugu.

tabi kapali kapilar ardinda yapilan konusmalar gene soru isareti. iste benim anlamadigim ve uzuldugum sey de bu.... neden kapali kapilar ardina saklanir ki bu konusmalar, neden acik net bir sekilde taraftarla paylasmaz bazi buyuklerimiz dusuncelerini... neden neden ????

Külünkoğlu
24.11.2006, 09:46
İsimler yabana atılır isimler değil ama zannedersem dağ fare doğurdu.

ibrahim_yattara
24.11.2006, 10:02
parasız başkan istiyorum!

özkan sümer o 15 trilyonla 7 tane daha yattara çıkarırdı be...

ibrahim_yattara
24.11.2006, 10:04

abi manyak video be herkese şiddetle tavsiye ederim. ya bu videoyu yönetimden birilerine gösteremezmiyiz. koptum be.. :)

Faik Yılmaz
24.11.2006, 10:17
@blackseastorm;

arkadasim bu yaklasimlarla bir yere ulasmamizin imkani yok. sen dersin nuri albayrak'la ozkan sumerin bir farki yok, ben derim atay aktugla mehmet ali yilmazin farki yok, oburu der faruk ozak'in bunlarin hicbirinden farki yok uzar da uzar...

burda bizim taraftar/camia olarak dikkat etmemiz gereken sey, bu tip kaos ortamlarinda yapilan aciklamalarin ne kadar samimi, ne kadar yapici olduguna bakmamiz ki naim'in yazdigina gore, katilan isimler ve yapilan aciklama toplantinin samimi oldugu.

tabi kapali kapilar ardinda yapilan konusmalar gene soru isareti. iste benim anlamadigim ve uzuldugum sey de bu.... neden kapali kapilar ardina saklanir ki bu konusmalar, neden acik net bir sekilde taraftarla paylasmaz bazi buyuklerimiz dusuncelerini... neden neden ????

haklısın arkadaşım maksadım birileriin karşılaştırıp polemik yapmak deildi. ancak özkan sümerin parası yok vermiyor albayrağın tonla var çuvalla var oda vermiyor...farkları yok onu demek istedim...

toplantı Trabzon da yapılsa çok dahaa iyi olurdu.. birlik beraberlik mesajları daha iyi yerine ulaşırdı.. kimse işini bahane etmesin.. istanbul-Trabzon 2 saat istanbulda bir restoranta gitmekle Trabzona gelmek arasında fark kalmadı artık....hem artık birbirimiziden saklayacak neyimiz kaldıki kapalı toplantılar yapıyoruz....

poetricus
24.11.2006, 10:19
Arkadaşım bu yaklaşımlarla bir yere ulaşmamızın imkânı yok. Sen dersin Nuri Albayrak'la Özkan Sümer'in bir farkı yok, ben derim Atay Aktuğ'la Mehmet Ali Yılmaz'ın farkı yok, öbürü der Faruk Özak'ın bunlarin hiçbirinden farkı yok, uzar da uzar...

@blackseastorm'u bilmem ama ben öyle düşünüyorum. Gerçekten birbirlerinden farkları varsa hepsi başımıza geldiği halde yıldan fazla bir zaman geçtiği halde niye şampiyon olamadık. Dikkatli bir gözle bakıldığında icraatlarının da fena halde birbirlerine benzediği görülecektir. İçlerinden bir tek Sadri Şener'i müstesna tutabilirim. Otelde toplanan zât-ı muhteremlerin görve başındayken yaptıklarıyla karşılaştırıldığında, yaptığı akıllara zarar samimi ve karşılıksız fedakârlığı hiçbir Trabzonspor'lu unutmamalı. Ne kadar tuhaftır Sadri Şener o toplantıya katılmadı.

Burda bizim taraftar/camia olarak dikkat etmemiz gereken sey, bu tip kaos ortamlarında yapılan açıklamaların ne kadar samimi, ne kadar yapıcı olduguna bakmamiz ki Naim'in yazdığına göre, katılan isimler ve yapilan aciklama toplantinin samimi oldugu.

Size hak vermemek mümkün değil, sadece bir ilavem var: Bence sadece böyle zamanlarda Trabzonspor sevdası depreşen bu insanların toplanmalarının ve niyetlerinin ne kadar samimi olduğuna baksak daha iyi olur.

Tabi kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar gene soru isareti. İşte benim anlamadığım ve üzüldüğüm şey de bu.... Neden kapalı kapılar ardına saklanır ki bu konuşmalar, neden açık, net bir şekilde taraftarla paylaşmaz bazı büyüklerimiz düşüncelerini... Neden... Neden?

Katılan isimler ve kendileri görev başındayken yaptıkları göz önüne alındığında aslında sorularınızın cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Yaptığım alıntılar düşüncelerimi açıklamaya fırsat verdiği için aldım. Maksadım ne sizi ne de başkasını eleştirmek değil. Zaten sie hak verdiğim yerler de var. Ama galiba pek çok Trabzonspor taraftarı gibi benim de güven problemim var. Allah kahretsin! İnsanoğlu, birilerine, bir şeylere inanmadan, güvenmeden yaşayamaz ama camia olarak bize bu umut ve güveni telkin edecek kimler var? Sık kullandığım bir alıntıya yer vermeden geçemeyeceğim:

"Ümide, sevgiye bir öyle ihtiyaç var ki,
Yüzüncü kez dahi aldatsalar da aldanırız!"

Faik Yılmaz
24.11.2006, 10:33
@blackseastorm'u bilmem ama ben öyle düşünüyorum. Gerçekten birbirlerinden farkları varsa hepsi başımıza geldiği halde yıldan fazla bir zaman geçtiği halde niye şampiyon olamadık. Dikkatli bir gözle bakıldığında icraatlarının da fena halde birbirlerine benzediği görülecektir. İçlerinden bir tek Sadri Şener'i müstesna tutabilirim. Otelde toplanan zât-ı muhteremlerin görve başındayken yaptıklarıyla karşılaştırıldığında, yaptığı akıllara zarar samimi ve karşılıksız fedakârlığı hiçbir Trabzonspor'lu unutmamalı. Ne kadar tuhaftır Sadri Şener o toplantıya katılmadı.

haklısın hocam bakınız üst düzey bir Trabzonspor yöneticisi tam 800 üyenin aidatlatrını yatırmış. buna para buluyor..buna imkan buluyor.. takım zor günündeyken o nelerle uğraşıyor.. ben artık bunların iyiniyetli olduklarından şüphe ediyorum.... işte özkanla albayrağı karşılaştırırken bunu kastediyordum. vede çok haklıyım bu konuda.....

KuĞu
24.11.2006, 10:34
Allahtan toplantı yapılmış gereksiz yere başlık açıp bu konuda zihinlerinizi meşgul ettiğim için kötü hissedecektim.

katılan isimlere bakıyorum bişe demiyorum artık Ömer Sarı ve Murat Bozoğlu ikilisi de katılmış, sanırım zurawski, eller,jefferson,tomas jun konularındaki engin tecrübelerini aktarmışlardır.

Bu toplantıdan bişey çıkmamış belliki, fener maçından sonra tekrar bir araya gelecekleri doğruysa sanırım şöyle bir durum ortaya çıkmıştır.
Fener maçını kaybedersek darbe için uygun ortam oluşmuş olur şimdilik sadece biz buradayız mesajı verelim.

Ben başka bir şey anlamadım bu toplantı işinden, sonuç ne? Toplandılarda eee?????

Emorfo
24.11.2006, 12:52
Dün malesef gidemedim toplantıya fener işi vardı.
Mehmet Ali Yılmaz rüzgarı bekliyorduk ama gerçekten farklı bir toplantı olmuş, özellikle Şamil Ekinci'yi daha çok ön planda görme arzusundayız.

stichus
24.11.2006, 13:08
toplantı nuri albayrak ı daha da alternatifsiz kılan bir fotoğraftır.
bu adamlar vardı sahi.. bunlarla uğraşıyorduk.. ne günlerdi dedirtmiştir bünyeye.. ecevite evrene demirele gitmiştir akıllar..
hey gidi günler..
şükür kurtarana!

Naim
24.11.2006, 13:22
Keçi Abdurrahman Çelebi Hesabı
Mayı Gösterip Nuriye Razı etmek

Sıtma Razı olun yoksa May gelir

Yazık

daha da Yazık olanı Trabzon bu kadar Sığ hale gelmişken Bakın Nuri alternatifsiz oturun oturduğunuz yere anlayışıdır
Üzülüyorum

bu arada Şamil Ekinci gibi 4 şampiyonluk altına imza atan Birisinden Kurtulmayı isteyip rezil bir yönetime şükür demekte alkışlanacak bir hareket!

Cem Yavuz
24.11.2006, 13:51
Simdi bu toplantıyı yapanlara sormak lazım....

1- 1 seneden beri bu takım bu rezil yönetimin elinde ufalanıyor.Tam bir yıldır neredeydiniz...Trabzonspor a hizmet etme askınız birden mi depresti...Yoksa fırsat bu fırsat denize düsen yılana sarılır düşüncesiyle klübü teslim alalım düşüncesindemisiniz....Nasılsa millet bu ALBAYRAK beceriksizinden bıktı nasılsa kongre yi alırız diye midüşünüğyorsunuzzz..

2/ Hadi diyelimki albayrak ı dewirdiniz.Ki bunu cok rahat yaparsınız...Milletin önüne ne vizyon koyacaksınız..Bu takımın önümüzdeki 5 yılını nasıl geçireceğini, basarıyı nasıl yakalayacagını buna dönük plan projelerinizi ögrenmek istiyoruz...

3/ Bu Klübe yönetici olmak için karsılıksız hibe olarak ne miktarda para vereceğinizi...

4/ ........( AKLIMA GELMEYEN BİR SÜRÜ BİSE......)

AMA BEN EMİNİMKİ HİÇ BİRİNİZİN BU KONULARDA HİÇ BİR HAZIRLIĞI YOKTUR.
BEYLER BU TARAFTAR HEPİNİZİ DENEDİ...HEPİNİZE GÜVENDİ....ne oldu hep aldatıldı..kandırıldı...Uyutuldu ama aynı zamanda AKILLANDI ve BİLİNÇLENDİ.
Artık karizmanında paranında basarınında nasıl olduğunu nasıl elde edildiğini ve de TV LERE YAKA BAGIR AÇIK ÇIKMANIN ELDE TESBİH SALLAMANIN CANLI YAYINDA SİGARA YAKMANIN VİZYON VE LOBİ OLMADIĞINI DA EN İYİ SEKİLDE BİLİYOR...

My
24.11.2006, 14:32
Büyük toplantı dedikleri bumuydu yahu. Taraftarı maça çağırmak içinmiymiş bunca patırtı. Yazık valla.

metehan
24.11.2006, 14:35
Adı geçen kişiler içinde gerçekten "ağır" sayılabilecekler var ama bu listede başka isimler de olmalıydı. Yine de sorumluluk hissedip katılanlara teşekkür etmemiz lazım. Bu veya benzeri izimler , şu an için TS'a bir çıkış sağlayabilirler ama uzun vadede farklı isimler lazım. Bunlarla bugüne kadar olmadı, bundan sonra da zor. Genç bir neslin çıkması ve farklı bir yönetim anlayışını TS'a getirmesi gerekiyor. Daha da önemlisi bu eskilerin, yeni çıkacaklara fırsat tanıması da şart. Bütün bunlar zor konular ama kolay olsaydı bunları konuşuyor olmazdık zaten.

Külünkoğlu
24.11.2006, 14:47
Metehan başka isimlerde olmalıydı demiş. Ben farklı birşey söylüyeceğim orda öyle isimler var ki görünce midem bulanıyor. Trabzonspor'un parasını iç edenler trilyonlarını yiyenlerin insan içine çıkamaması lazım ama işte bu kulüp böyle bir kulüp yiye yiye bitiremediler.

Daha öncede söylemiştim başta hepsi " kurtaracak adam" oluyorlar.
Yönetime geldiklerinde ise "Kurt Adam"

metehan
24.11.2006, 15:05
Metehan başka isimlerde olmalıydı demiş. Ben farklı birşey söylüyeceğim orda öyle isimler var ki görünce midem bulanıyor. Trabzonspor'un parasını iç edenler trilyonlarını yiyenlerin insan içine çıkamaması lazım ama işte bu kulüp böyle bir kulüp yiye yiye bitiremediler.

Daha öncede söylemiştim başta hepsi " kurtaracak adam" oluyorlar.
Yönetime geldiklerinde ise "Kurt Adam"

Metin, kimlerin TS'un trilyonlarını yediğini bilmiyorum , ama yöneticilikleri döneminde TS'a büyük zararlar verenler vardı tabi. MEsela ilk gözüme çarpan örnek, Ömer Sarı oldu. Bu gibi örnekler için, "Orada ne işleri vardı?" gibisinden bir soru sorulabilir ama şimdilik tek tek isimlerle zaman kaybetmeyelim.

Asıl mesajımı tekrar etmek istiyorum. Bu gibi eskiler, şu kriz dönemine çare olabilir belki ama hayal ettiğimiz TS'u oluşturmada yeterli olmaları zor. Tabi içlerinde bu tanıma uymayan istisnalar da olabilir, onları katmıyorum ama geneli böyle.

Emorfo
24.11.2006, 15:42
Lig Tv'den izlediğim kadariyle, Metin Akbaşoğlu yönetimlerin bu kadar çabuk değişmemesini istedi. Muhuttin Öztürk kızgın boğa gibi astı kesti. Murat Bozoğlu ise Fb maçından sonra tekrar bir değerlendirme yapacaklarını söyledi. Çoğu eski yönetici ve çoğu da başarısız olmuş yöneticiler he kadar da çok seviyorlarmış Trabzonspor'u hayret doğrusu

macka61
24.11.2006, 16:12
TRABZONSPORU taraftardan başkası sevmiyor arkadaş

Tahir
24.11.2006, 17:03
trabzonu yöneten yani bizi temsil edenler ne zaman kendi menfaatleri için değil bizleri mutlu etmek için başkanlığa yöneticiliğe gelirlerse o zaman başarılı oluruz.herkes reklam peşinde taraftardan başka seveni kalmamış trabzonumun

Tevfik Kılıç
25.11.2006, 20:56
Şamil Ekinci ile Sadri şener hariç hepsi mide bulandırıyor.

pReN@_61
25.11.2006, 20:58
bekLeyip görelim...

Erdal
25.11.2006, 21:15
sevgili stichus ben özlüyorum, tayyipleri devletleri nurileri ...gördükçe alparslanları erbakanları şamillleri besimleri sadrileri .........ve inan bana anlamıyorum seni .

Erdal
25.11.2006, 21:19
birisi çıkıp bütün yaşananlardan sonra pişkin pişkin nuri albayrak alternatifsizdir diyosa diyebiliyosa gerçekten alternatifsizdir. eyvallah abi ne diyeyim pes.......

kuzey
25.11.2006, 21:20
En BÜyÜk Trabzon Spor...ÜmÜtler Sonsuza Dek SÜrmelİ....

Tevfik Kılıç
25.11.2006, 21:33
Lütfen arkadaşlar kimse may için çalışmasın tesislere haciz memuru gönderen bir zat asla başkanımız olamaz

Bülent Bayraktar
25.11.2006, 22:07
bu toplantıda en önemli adam yok may nasıl katılmadı işini bırakıp katılabilirdi

Bartuğ13
26.11.2006, 00:11
hala may diyenler var bir durup düşünsünler de bizi yormasınlar ayıptır.ona kalana kadar cem uzana veririm takımımı.o daha iyi hortumlar kasamızı.ayıptır.takımın çıkarını düşünelim kişilerin değil