PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10. Hafta | Trabzonspor 2-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

salihismet
29.10.2015, 01:45
Ya bu hatalar hep bizimi buluyor, delege hatasiyla IHO geldi, hekem hatalariyla puanlarimiz gidiyor.
Öyle görünüyor ki ne kara gedileri yok etmek, nede Trabzonspor filamasini okutmak ise yaramadi..

Sibel
Ne penaltısı canım?
Kol kola girmiş dertleşiyor topla çocuk. Hakem de %100 görüş açısında değil. Kesin ve net. Asla göremez. 7603

Yaşar
Birazdan ambulans ve toma eşliğinde arka çıkıştan çıkarlar.
Yöneticiler arka kapıdan çıkmalarına izin vermiyormuş. Özellikle taraftarların olduğu yerden çıkmalarını istiyorlarmış.

61ronin61
29.10.2015, 01:46
Hakemler rehin mi alinmis?

işallah doğrudur.vayyy be zamanında korkulan hakemlerin rakip futbolcuların bacaklarının titrediği trabzona bak artık dalga geçilir duruma geldik ama NEDEN?

neden BİZİZ dostluk fairpaly efendilik vb saçmalıklarımız yüzünden .aziz çokmu efendi dost fairpaly vb bir adam ama nasıl öttürüyor ortalığı vericen küsküyü renkdaş bunlar ancak korkudan anlar.

bizde bu efendilik varken bizi küme bile düşürür bu imansızlar.

ertuuu
29.10.2015, 01:46
Yemin ediyorum Özer'in ayağına her top gelişinde aklıma koşu mesafesi geliyor.

Sayılacak 6-7 oyuncu dışında
Geri kalan özer ve özerimsiler gitse de maçlara 7 kişi başlasak daha yararlı olur...

Fatih K.
29.10.2015, 01:47
Şimdiye kadar herşey hataydı, ayarlanmaydı eyvallah. Şu anda önümüzde haksızlığa uğradığımız bir maçı kurtarma fırsatı var ve ipler %80 İbrahim Usta ve Yaşar Aşçıoğlunda. Şimdiye kadar birşey yapamadılar hadi şimdi bir şeye yarasınlarda oraya girmelerinin bir faydasını görelim.

mustafakaraca
29.10.2015, 01:47
Barcelona Ligue 1 de oynayabiliyormul bugün tartışıldığını izledim. Bizim Rusya Azerbaycan Ukrayna bu liglerden birine geçmemiz lazım. Bunun ciddi olarak tartışılması lazım.

61ronin61
29.10.2015, 01:48
Ya bu hatalar hep bizimi buluyor, delege hatasiyla IHO geldi, hekem hatalariyla puanlarimiz gidiyor.
Öyle görünüyor ki ne kara gedileri yok etmek, nede Trabzonspor filamasini okutmak ise yaramadi..

yaa renkdaşlarım görmüyormusunuz Allahınızı severseniz artık şu hata kelimesini kullanmayın bin kere yazdım burda bunlar hata değil kasıtlı planlı koordineli yapılan işler.

yaaaaw 30 yıldrmı bunlar bize hata yapıyor.

Fatih K.
29.10.2015, 01:49
@TS_Lovers: Yakup Aslan: "Maçta kural hatası var. Yönetim olarak bu maçı tekrarlatamazsak bizlere yazıklar olsun!"

Vay be bunlarla aynı fikirde olacağımız günleride görmek varmış:D

Nazim Can
Ibrahim Usta ve Yasar Ascioglu en az burdakiler kadar Trabzonsporlu mu yoksa sadece emre gibi anadan Trabzonlu mu bir bilen varsa aydinlatsin ?

Mert Oğuzlu61
Yakup Aslan: "Maçta kural hatası var. Yönetim olarak bu maçı tekrarlatamazsak bizlere yazıklar olsun!"

Hadi görelim yaladığınız siyaseti, size yardım edecekler mi ?

memozcan
özer için en az 20 kere yazmışımdır ama bir kez daha yazayım.. asla ilk 11 oyuncusu değil ama kesinlikle çok iyi bir hamle oyuncusu.. koy 60. dakikada koşsun dursun..

HOPA'LI TS'Lİ
Maç kaldışı yerden yani Cardozo'nun topa dokunduğu ve Arakoyo' nun elle kestiği yerden başlatılır ve hakem penaltı verir. Devamında penaltıyı atarsak 3-2 biter.

Olcay ÇAKIR, Ogün'e dönerek 5 Mayıs 1996'da Avni Aker'de Metin TOKAT'ın 55. dakikada Abdullah'ın ELİNE ÇARPAN (elle oynama yoktu) topa frikik verip Oğuz'un gol yaptığı pozisyonun bu akşam 90+2'de G.antep'in eline çarpan pozisyonla aynısı olduğunu belirterek o frikikse bu da penaltıdır dedi.

YD ve Mhk başkanı Kuddusi denen şerefsizlere duyurulur.

Sibel
29.10.2015, 01:50
Yöneticiler arka kapıdan çıkmalarına izin vermiyormuş. Özellikle taraftarların olduğu yerden çıkmalarını istiyorlarmış.

Napacaklarmış yöneticiler?
Şov bunlar. Bıraksınlar bu işleri.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 01:50
işallah doğrudur.vayyy be zamanında korkulan hakemlerin rakip futbolcuların bacaklarının titrediği trabzona bak artık dalga geçilir duruma geldik ama NEDEN?

neden BİZİZ dostluk fairpaly efendilik vb saçmalıklarımız yüzünden .aziz çokmu efendi dost fairpaly vb bir adam ama nasıl öttürüyor ortalığı vericen küsküyü renkdaş bunlar ancak korkudan anlar.

bizde bu efendilik varken bizi küme bile düşürür bu imansızlar.

sabaha kadar korkudan çıkamasın hırsızlar

Fatih Öztürk
29.10.2015, 01:51
Sayılacak 6-7 oyuncu dışında
Geri kalan özer ve özerimsiler gitse de maçlara 7 kişi başlasak daha yararlı olur...

Aynen kardeşim.

memozcan
Ibrahim Usta ve Yasar Ascioglu en az burdakiler kadar Trabzonsporlu mu yoksa sadece emre gibi anadan Trabzonlu mu bir bilen varsa aydinlatsin ?
bi tanesi uçağın camından bordo mavi bayrak sallayıp şov yapıp iki hafta sonra istifa edip kaçacak kadar trabzonsporlu, diğeri de aidatını ödediği 13. sandığın oylarını 1461 takımının yönetimini eline almak kaydıyla satacak kadar trabzonsporlu!!

HOPA'LI TS'Lİ
Ne penaltısı canım?
Kol kola girmiş dertleşiyor topla çocuk. Hakem de %100 görüş açısında değil. Kesin ve net. Asla göremez. 7603

Cüco da GS maçındaki penaltıda aynı bu kadar yakındı olaya

salihismet
29.10.2015, 01:52
yaa renkdaşlarım görmüyormusunuz Allahınızı severseniz artık şu hata kelimesini kullanmayın bin kere yazdım burda bunlar hata değil kasıtlı planlı koordineli yapılan işler.

yaaaaw 30 yıldrmı bunlar bize hata yapıyor.

Hakemlerinki hata degil tamam, yanliz delegelerin Haciyi secmeleri bir hata degil mi sence?

umitçebi
Marko Marin: Ben 2 kere UEFA kupası kaldırdım. 3 Ülke'de futbol oynadım. Ama ben böyle hakemler görmedim.

HOPA'LI TS'Lİ
@TS_Lovers: Yakup Aslan: "Maçta kural hatası var. Yönetim olarak bu maçı tekrarlatamazsak bizlere yazıklar olsun!"

Vay be bunlarla aynı fikirde olacağımız günleride görmek varmış:D

bu maçı kurtarın bari de tff ve mhk hizaya gelsin.

90+2'deki penaltıyı çalıp 2 dak. oynatmaları lazım tff'nin

uemit
29.10.2015, 01:53
Su polisler hep dinlesinlee sunlari ceza vermek icinde degil zaten veremessin de.. vicdanlarda serefsiz olduklri belli olsun

rhaegarr
iç savaş falan çıkartalım anasını satayım dünya yansın gerekirse buramıza kadar geldi de taştı 50 kere yeter artık.

Nazim Can
bi tanesi uçağın camından bordo mavi bayrak sallayıp şov yapıp iki hafta sonra istifa edip kaçacak kadar trabzonsporlu, diğeri de aidatını ödediği 13. sandığın oylarını 1461 takımının yönetimini eline almak kaydıyla satacak kadar trabzonsporlu!!
Tam tahmin ettigim gibi, saol renkdas.

HOPA'LI TS'Lİ
Maç kaldışı yerden yani Cardozo'nun topa dokunduğu ve Arakoyo' nun elle kestiği yerden başlatılır ve hakem penaltı verir. Devamında penaltıyı atarsak 3-2 biter.

aynen öyle olması lazım

61ronin61
29.10.2015, 01:54
Ne penaltısı canım?

işte bu pozüsyonda hakeme bakın nasıl sola doğru vucut ve kafa yatmış.o an o vucut dili şunu anlatıyor aha işte şimdi yan yattık çamura battık napsamda vermesem bu buz gibi penaltıyı diyor.

aslında burda yapılması gereken bizim tüm futbolcuların hakemin ağzını burnunu kırıp maçı tatil ettirmeleri gerekiyordu inceldği yerden kopsun bize karşı önyargıları art niyetleri belli zaten bitmesin maçlar bee.

bunlarda Allah korkusu vijdan kalp iman yok yaa bilerek doğruyorlar bu güzelim şehri ve takımı.

tabi insan kendine sormadan edemiyor biz bu ülkeye katkı vermekten başka şehit vermekten başka alimler başkanlar generaller işadamları vb bi ton hayrımız dokunmasına rağmen biz bu ülkeye ne kötülük yaptıkta bizi dışladılar.

salihismet
Ne penaltısı canım?

Adam yere düsmüs, haliyle elini yere dogru uzatacak, elleri havada kalmaz normal olarak. Görüldügü gibi
top arka tarafinda kalmis.

Soner Albayrak
Tüm yaşananlar 1 Kasım sabahı unutulur merak etmeyin.

mustafakaraca
Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç beklemek ahmaklıktır.

Fatih K.
29.10.2015, 01:55

Bence maç 90+2ye kadar maçın hakkıyla 2-2 gelmedi. Ben olsam maçı sıfırdan tekrar oynatırım ama ben sanmıyorum bu yapıdan bizim lehimize bir karar çıkacağını.

Furkan Özdem
O değil maçı tekrar oynatmayı başarıp maçı kazanamazsak insan içine çıkamayız :D

Nazim Can
Neyse iyi estik gürledik, bizim iho o tv yayinindan sonra uyumustur bile, bizde gidip yatalim da sabah olsun, yoksa bu sinirle sabahda olmayacak:)

Yaşar

Abi ben şaka olsun diye yazmıştım. Öyle bir şey olsa olasılığı hiç yok. O kısım hakem hatası. Sonrasında olanlar kural hatası.

Nazim Can
29.10.2015, 01:56
O değil maçı tekrar oynatmayı başarıp maçı kazanamazsak insan içine çıkamayız :D
+1461

Kamer'
29.10.2015, 01:56
Insan faktoru minimuma indirilmeli hakemlikte . Saha etrafina cesitli acilarda daha fazla kamera yerlestirerek pozisyonlarin bu kameralardan es zamanli olarak degerlendirilmesi ve alinan kararin saha icindeki hakeme iletilmesi gerek . Belki 5-10 sn oyun durur ama kimsenin basi agrimaz .

veya bi baska cozum , daha kisa vadeli olarak, denetiminin tarafsiz bir kurum tarafindan yapilacagi yabanci hakemler

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 01:57
90 dak. yeniden oynatılması en doğrusu ama zor
lobin yok, gücün yok
5 maçta bilerek doğrandığın bir ortamda
adalet bekliyoruz, kahroluyorum

Sibel
Adam yere düsmüs, haliyle elini yere dogru uzatacak, elleri havada kalmaz normal olarak. Görüldügü gibi
top arka tarafinda kalmis.

Fotoğrafa bakınca öyle tabi. :)
Pozisyon hiç de öyle değil.

Fatih Öztürk

Bunlar federasyona girdiğinden beri hakkımız daha fazla yeniliyor.

61ronin61
29.10.2015, 01:58
Hakemlerinki hata degil tamam, yanliz delegelerin Haciyi secmeleri bir hata degil mi sence?

renkdaşım çok uzun yıllardır şampiyoluk sevincini kutlayamıyoruz delegelerde şaşırdı artık.iho çok güçlü söylemlerle gelmişti ve bir umut seçtiler onu ama gene olmadı nasıl olucak fazla birfikrim yok.

gerçi var demin yazmıştım(benle dalga geçtiler ya) o mafya babaları trabzonu yönetmeli böylelikle hakemler üçbuçuk atar ve hakkımızı yiyemezler .iş her zaman hakemde biter.

bu emeklere harcanan milyon eurolara yazık en büyük yazıkta trabzonspor taraftarının çektiği kahır.

bu imansızlar bize acımıyorlar ve 30 yıldır hakkımızı çalıyorlar her sene aynı.

böyle Allahsızların hakkından benim yazdığım yönetim gelir düzen bu.

emre6117
29.10.2015, 01:59
Ligde çekilmemiz için daha bşze ne yapmaları lazım. İsyemiyorlar iştr bizi. Kabul edelim artık bunu. Gidip ya başka liglere başvuralım. Ben artık bu ligde takımımım mğcadele etmrsini isyemiyorum.

Yaşar
29.10.2015, 01:59
Oluşan ortama göre maçın tekrar oynanma olasılığı çok yüksek .

Nazim Can
29.10.2015, 02:00
Bunlar federasyona girdiğinden beri hakkımız daha fazla yeniliyor.
Fatih abi nasilsin iyimisin ?

Fatih Öztürk
29.10.2015, 02:02
Tekrar olursa yenidenmi yoksa kaldığı yerdenmi başlar?

salihismet
renkdaşım çok uzun yıllardır şampiyoluk sevincini kutlayamıyoruz delegelerde şaşırdı artık.iho çok güçlü söylemlerle gelmişti ve bir umut seçtiler onu ama gene olmadı nasıl olucak fazla birfikrim yok.

gerçi var demin yazmıştım(benle dalga geçtiler ya) o mafya babaları trabzonu yönetmeli böylelikle hakemler üçbuçuk atar ve hakkımızı yiyemezler .iş her zaman hakemde biter.

bu emeklere harcanan milyon eurolara yazık en büyük yazıkta trabzonspor taraftarının çektiği kahır.

bu imansızlar bize acımıyorlar ve 30 yıldır hakkımızı çalıyorlar her sene aynı.

böyle Allahsızların hakkından benim yazdığım yönetim gelir düzen bu.

Ben dalga gecmiyorum, eger bu düzene iho uyduysa senin mafianida bu düzene uydururlar, onun icin biz yinede Trabzonsporu
bu isi yapabilecek olanlara teslim edelim..

Fatih Öztürk
Fatih abi nasilsin iyimisin ?

İyiyim Nazımım sen nasılsın :)

arifberkay
29.10.2015, 02:03
Bu maçı tekrarlatsanız bile yine de size yazıklar olsun

mustafakaraca
Kaldığı yerden başlatmak demek tekrar etmemek demek öyle saçma karar olmaz. 80 felan olsa dk tamamda 90+ lar oynanıyor

Mustafa YILMAZ
maç tekrar edilse ne olacak ki hakem buz gibi iki penaltıyı vermedi kalan 2 dakika da ne olacak

tff'nin içine adam soktukla övünenlerin bi tarıfına sokulsun her hatalı hakem kararı.

artık o kadar sıradanlaştı ki her şey insanlarla dalga geçer gibi her türlü pislik yapılıyor hemde göz önünde güle oynaya zira insanlar tepki vermenin ne olduğunu unuttu

biltrabzon
Bu Constant denilen hain ne olacak?Adrian dan 10 gömlekte üstünmüs,ne yapacağız?

Yusuf BALCI
29.10.2015, 02:04
tekrar falan oynatmazlar maçı. oynatsalar da birşey değişmez. ülke dönmüş ... çuvalına. neresinden dürtsen kokuyor.

61ronin61
29.10.2015, 02:05
Ben dalga gecmiyorum, eger bu düzene iho uyduysa senin mafianida bu düzene uydururlar, onun icin biz yinede Trabzonsporu
bu isi yapabilecek olanlara teslim edelim..

ben senin için demedim zaten dalga geçenler için dedim.

iho biraz hafif kaçtı bu işe.

benim yazdıklarım duayenler.iho belki onların çırağı olur oda belki.

memozcan
29.10.2015, 02:06
arkadaşlar maç kaldığı yerden devam etmez.. ne bu maç tatil edilmedi ki.. hakem maçı bitirdi.. kural hatasında maç en baştan oynanır..

jairzinho
29.10.2015, 02:06
tekrar edilmez ama tekrar edilse çok rahat galip gelinir.bu ligin en zayıf takımlarından biri gaziantep.yanlış kadro tercihi skoru belirledi.

mustafakaraca
29.10.2015, 02:07
Trabzon 13 yıl önce böyle değildi ben çocukken insanların karakteri çok değişti. Trabzonspor'u büyük ölçüde Trabzon dışındaki Trabzonsporlular ayakta tutuyor

Yaşar
Bu Constant denilen hain ne olacak?Adrian dan 10 gömlekte üstünmüs,ne yapacağız?
Constant neden hain oluyor anlamadım ? Son maçlarda yediğimiz gollere bir bakın hepsi bireysel hatalar. Bugün Constant yaptı, Mersin maçında Cavanda yaptı, Konya maçında Cavanda , Yumlu ikili yaptı, gs maçında Onur yaptı, Osmanlı maçında Mbia yaptı. Hepsini de hain mi ilan edelim şimdi?

ertuuu
Bir şehirle dalga geçiliyor,
Açık açık hakkımız elimizden alınıyor,
Bu şehir zor kullanmaya, şiddet ile tepki vermeyle sınanıyor,
Türkiye de yaşayan tüm insanlar kutuplaşmış durumda,
Trabzon şehri ayrımcılığın, haksızlığın zirvesinde...
Neredeyse şöyle düşüneceğim Trabzon pkk vari yapılanmaya mı zorlanıyor,
Haksızlığa uğradığını, kuralların sadece aleyhinde kullanıldığını düşünen insanlar otoriteye saygılarını kaybeder, canı yandikca da o otoriteyi yok etmek ister...
Trabzonspor sevenleri dünyanın en sabırlı insanları...

61ronin61
bizim başkan aziz yıldırım yada ali şen olsaydı bu maç tekrarlanırmıydı tekrarlanmazmıydı? bin kere tekrarlanırdı.

o yüzden yazdığım başkan ve yönetim olsaydı bin kere tekrarlanırdı.

ama bu yönetim tekrarlatabilirmi bakıcaz görücez.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 02:08
Yıldırım Demirören ve İbrahim Kızıl ilişkisine bakıldığında bu maçın tekrar edilmesi mümkün değil...

salihismet
29.10.2015, 02:08
Cift sari kart gösterip oyuncuyu sahadan atmamakta hakem hatasidir, kurali ihlal
eden hata oldugu icin mac tekrarlaniyorda, bizde yapilan hata nasil olurda
temsilcinin hakem hatasidir diye yazdigi icin kural hatasi olarak kabül edilmez. Sonucta
hakem bir hata yaparak kurali ihalal eder, sacmalik yok mu bu iste, yoksa ben mi sacmaliyorum?

ertuuu
29.10.2015, 02:10
Cift sari kart gösterip oyuncuyu sahadan atmamakta hakem hatasidir, kurali ihlal
eden hata oldugu icin mac tekrarlaniyorda, bizde yapilan hata nasil olurda
temsilcinin hakem hatasidir diye yazdigi icin kural hatasi olarak kabül edilmez. Sonucta
hakem bir hata yaparak kurali ihalal eder, sacmalik yok mu bu iste, yoksa ben mi sacmaliyorum?

Şike oldu ama sahaya yansımadı demek gibi...
İnsanı kendinden şüphe ettiriyorlar..

61ronin61
29.10.2015, 02:12
hem kural hatası var.

hem hakem kasıtı var artniyeti var.

hem gözlemci kasıtı var.

bu maç hakkımızın gasp edildiğinin açık seçik resmidir.

ahtopot gibi her yerden kolları geliyor.

hakem kasıtlı hakkımızı yiyor gözlemci ona yan çıkıyor ve federasonda onları aklıyor olay budur.bunlar AHTOPOT.

Yasin T.
Ne içimizde Trabzonspor heyecanı ne de milli takım sevgisi bıraktınız. Şike davasını satanlardan mı, miting miting dolaşan cahil troll bir adamın bu kulübün başkanı olmasından mı, dalga geçer gibi hakkımız olan kupayı elimizden alanlara oy verenlerden mi, bir partinin mitingine gitmek karşılığında kombine bileti bedavaya bağlayanlardan mı nerden başlasam bilemiyorum. Bazı arkadaşlar başlamışlar gene ''adaletin olmadığı yerde anarşizim başlar'' gibi boş laflara. Trabzon insanı ayaklanamaz hesap soramaz; Trabzon insanı sadece birbirini yer arkadaşım, hakkını çalanlara da dalkavukluk eder. Bu zihniyet var oldukça ve bu zihniyetin değişmeyeceğini gördükçe insan Trabzonsporlu olmaktan yoruluyor ne yazık ki.

memozcan
Yıldırım Demirören ve İbrahim Kızıl ilişkisine bakıldığında bu maçın tekrar edilmesi mümkün değil...
bi miktar para akıtır gıkı çıkmaz kimsenin .. yeter ki bizim camia bjk kadar ortalığı ayağa kaldırabilsin..

umitçebi
29.10.2015, 02:14
Hakem şu saat itibarı ıle hala çıkmamış..Bıze bır ceza getırırmı acaba bu...Süleyman Abay bile çıktı ordan ki maçı resmen katletmışti..Kimler çıktı..Bırakalım gıtsın..Mılletın elıne koz vermeyelım..Bundan sonrada UEFA ya başvuralım bızım maçlara yabancı hakem atasınlar..Parası da neyse verelım..olsun bıtsın...

mustafakaraca
29.10.2015, 02:14
Trabzonda acilen sivil toplum örgütleri ve bir Kent konseyi oluşturulmalı. Bu kenti yöneten ve temsilcileri sadece kendi çıkarları ve birilerine kölelik peşinde. Nasıl Atatürk İstanbul Temsil heyetini tanımıyorum dediyse bu Trabzon Kent Konseyide Trabzon milletvekillerini Tümden reddetmeli. Kaç vekili var bu kentin? Nerde bu köpekler. Bakın açık açık Trabzınun tüm milletvekillerine BAĞIRA BAĞIRA KÖPEK DİYORUM.

jairzinho
29.10.2015, 02:15
hak yenilme olayına gelirsek.son iki yıldır bence iho trabzonsporun hakkını yiyor.maddi manevi kulübü borç batağına getirdi.asıl hak bu konuda yeniyor aga.başka birilerini suçlayıp bu taraf gözlerden saklanıyor kanımca.

Nazim Can
29.10.2015, 02:16

O zaman Cavanda da mi hain?

jairzinho
29.10.2015, 02:16
taraftar hak arayacaksa bence önce iho dan hesap sormalı.milyonlarca avro uçtu kulüpten.önce iho dan sor sonra fedarasyona hakemlere falan gelirsin.

yorumsuz6117
29.10.2015, 02:18
Bizim bu ligde yerimiz yok.. Biz Türkiye'nin takımı değiliz..

jairzinho
29.10.2015, 02:19
transfer döneminde şov yaparak paraları çarçur ederek bu işler olmuyor aga.kimse sorumuyor costant a 2,5 milyon avro verilir mi diye.asıl sıkıntı burada.gelirin belli.formada reklam yok.ama her gelene 2,5 milyon avro veriyorsun.

uemit
Internete birileri yazmis.. cumhurbaskanin torunu : dedem tsi kurtar ben agliyorum demis :))

mustafakaraca
Bu forumun kaç üyesi var? Herkesin muhtemel ki Twitter adresi var. Burdan 5000 kişi aynı anda tüm Trabzon vekillerine twitterdan sövsek. Ne olur? Karaktersize karsktersiz demekten mi çekineceğiz.

salihismet
29.10.2015, 02:20
Arkadaslar bu konuyla alagasi yok belki ama, kafama takildi, gecende fanatikte okudum
tesislerden ugursuzluk getiriyor diye kara kedileri uzaklastirmislar. Muhtemelen o kara kediler
IHO dan öncede vardi, fakat ugursuzluk bu kadar hat safaya ulasmamisti, acaba yanlis mahluklarimi
uzaklastirdilar oralardan?

Manu61
29.10.2015, 02:22
Hakemin etrafını saran oyuncularımızı oyundan atamaması ne kadar acı değil mi? Yaptığı şeyin farkında olduğu için oyuncuların tepkisine karşılık veremedi. Pozisyonu gerçekten görmeseydi ve penaltı olmadığını düşünseydi 1-2 oyuncuyu atardı orada.

Bu maçın tekrarı oynanırsa daha sonra olacak şeyler için endişeleniyorum açık açık söyleyeyim. Bizi çok daha fazla utandıracak siyasi şirinlikler görebiliriz bazı kişilerden. Şunu bile düşünmemi sağladıkları için tekrar kutluyorum kendilerini.

Ülkenin ve ülke futbolunun geldiği hali görünce neden bir İskandinav ülkesinde veya bir Güney Amerika ülkesinde yaşamıyorum diye düşünüp hüzünleniyor insan. Yazıklar olsun ne diyeyim.

uemit
29.10.2015, 02:22
Su an cumhurbaskan baskanla telefond görüsüyormus

61ronin61
29.10.2015, 02:25
valla bence tesislerde değil ama bu avni aker stadında büyük bir karabüyü var.

en büyük yıkımları burda yaşıyoruz bu stadta taa 96 da başlayan kahır devam ediyor.

bu stadta hep direklerden dönüyoruz.

saçma gelebilir ama bu stadatta gerçekten büyü yapılmış .

en basiti 96 yılı 100 atak yapıyoruz 99 gol pozüsyonuna giriyoruz ve van bir kere geliyor ve maçı 0-1 kazanıyor şikebahçe ikikere geliyor önde olduğumuz maçı 1-2 kaybediyoruz bu karabüyü değilde nedir arkadaş.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 02:26
Internete birileri yazmis.. cumhurbaskanin torunu : dedem tsi kurtar ben agliyorum demis :))

Kurtar dememiş de GS maçındaki hakem hatasından dolayı isyan etmiş. Geyik değil yani torunun diğer dedesi Sadık Albayrak geçen haftaki divan kurulu toplantısındaki kürsü konuşmasında anlattı...

memozcan
29.10.2015, 02:28
Kurtar dememiş de GS maçındaki hakem hatasından dolayı isyan etmiş. Geyik değil yani torunun diğer dedesi Sadık Albayrak geçen haftaki divan kurulu toplantısındaki kürsü konuşmasında anlattı...
utanmadan bir de camiyla böyle resmen t.. geçiyolar.. sadık albayrak bilmiyor mu bu kulübü bu hale getiren şeye kimin sebep olduğunu?

Yaşar
29.10.2015, 02:29
Çok da şanssızız be. Yediğimiz gollerin çoğu bireysel hatalar sonucunda oldu.
Bjk maçı hakem hatası ile gol yedik.
Akhisar maçı Constant ın gereksiz penaltısı
gs maçı Onur un hatası
Konya maçı 2 gol de hakem , Cavanda ve Yumlu organizasyonu
Mersin maçı 2 gol Cavanda nın bariz hatası
G.antep maçı 1. gol Constant , 2. gol Okay ın bireysel hatası.

Saçma sapan goller hepsi. Hani rakip organize gelir de gol atar, yok. Bireysel hatalar sonucunda yenen goller. Genelde çıkarken kaptırılan toplar falan. Ugursuz luk var bir yerde ama nerde?

salihismet
29.10.2015, 02:29
Su an cumhurbaskan baskanla telefond görüsüyormus

Nihayet kupanin istenecegi dogru adresi buldu...

Onur Akyüz
29.10.2015, 02:30
Telefon gelince ne de güzel taraftarlık yapıyorsunuz, hakem hala çıkamamışmışmışmış!

Uu beybi çok korkunç!

zx61
29.10.2015, 02:31
Hala hakemler dışarı çıkamamış.Trabzondaki taraftarın çoktan eve gidip uyuması gerekirdi bu işte bir gariplik var.gösterilen tepki çok normal hatta geç bile kalındı ama son yıllardaki Trabzon taraftarının davranışlarıyla uymuyor.acaba yarın bir gün bir siyasi parti Trabzonsporu ezdirmeyiz deyip maçı tekrarlatır da seçim öncesi son showunu yapar mı? Kaç maçtır hakkımız yeniliyor bu maçın bu kadar gündeme oturması garip değil mi? Paranoyak oldum vallahi :)

Berkan
29.10.2015, 02:31
Bu takım beni kahrediyor.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 02:32
utanmadan bir de camiyla böyle resmen t.. geçiyolar.. sadık albayrak bilmiyor mu bu kulübü bu hale getiren şeye kimin sebep olduğunu?

Açıkçası özel hayatlarında kendisinin ve oğlunun Cumhurbaşkanı ile bu konu hakkında ne konuştuklarını çok merak ediyorum. Berat Albayrak'ın aslında bu konuda hakkını yemek istemem A Haber'de çıkıp herkes şike yapıldığını biliyor bu kupa Trabzonspor'un hakkı deme cesaretini göstermişti...

Yusuf BALCI
29.10.2015, 02:32
Hala hakemler dışarı çıkamamış.Trabzondaki taraftarın çoktan eve gidip uyuması gerekirdi bu işte bir gariplik var.gösterilen tepki çok normal hatta geç bile kalındı ama son yıllardaki Trabzon taraftarının davranışlarıyla uymuyor.acaba yarın bir gün bir siyasi parti Trabzonsporu ezdirmeyiz deyip maçı tekrarlatır da seçim öncesi son showunu yapar mı? Kaç maçtır hakkımız yeniliyor bu maçın bu kadar gündeme oturması garip değil mi? Paranoyak oldum vallahi :)

bu ülkede herşey mümkün.

salihismet
29.10.2015, 02:34

Ya merak ettim, senin dedigin gibi isler olursa, icine siner mi bu durum?

61ronin61
29.10.2015, 02:35
Çok da şanssızız be. Yediğimiz gollerin çoğu bireysel hatalar sonucunda oldu.
Bjk maçı hakem hatası ile gol yedik.
Akhisar maçı Constant ın gereksiz penaltısı
gs maçı Onur un hatası
Konya maçı 2 gol de hakem , Cavanda ve Yumlu organizasyonu
Mersin maçı 2 gol Cavanda nın bariz hatası
G.antep maçı 1. gol Constant , 2. gol Okay ın bireysel hatası.

Saçma sapan goller hepsi. Hani rakip organize gelir de gol atar, yok. Bireysel hatalar sonucunda yenen goller. Genelde çıkarken kaptırılan toplar falan. Ugursuz luk var bir yerde ama nerde?

renkdaşımben olaya şöyle bakıyorum bizim takım çok anormal derecede kötü oynuyor bir taktik pas koordinasyonu teknik bir oyun planı sistem hiçbişey yok.böyle takımlar her zaman bir futbolcunun saçma hatasıyla kaybeder bunun sebebi takımın kötü oynamasıdır.

ve kötü oynayan sistemi olmayan takımlarda her zaman sakatlık çok olur bazı futbolcular aşırı çaba ve yükleme ile yada isyan ederek cesaretle topa girmesi yüzünden sakatlanır. kötü oynayan sistemi olmayan takımlarda sakatlanma çok olur.

şotayla başarı imkansız artık eminim takım ligin en berbat oynayan takımı hatta ligin en kötü oynayan takımı gaziantebe bile evinde yeniliyordu az kalsın. demek biz bu ligin en kötü futbol oynayan takımıyız.hemde bu süper kadroyla.

zx61
29.10.2015, 02:36
bu ülkede herşey mümkün.

Bu sezon yapılan hatalar hiç normal değil ya bizi düşürmeye niyetlendiler ya da Trabzonluları dellendirelim sonra da koruyup kollayalım şirin görünelim diye düşünmüs olabilir birileri.baksanıza şimdiden haberlere düştü rtenin torunu ağlamış da dedesini aramış da :)

Fatih Öztürk
29.10.2015, 02:38
Cumhurbaşkanı bu saatte Hacıosmanoğlu'nun telefonuna niye baksın.

61ronin61
bursa neden hiç sakat vermiyordu geçen sene yada saçma gol yemiyordu çünkü şenol güneş sayesinde bir sistem ve süper oyun yapıları sayesinde bu oluyordu aynı bu sene bjk de olduğu gibi.

eskiden en çok sakat veren takım bjk idive saçma goller yiyen takımda onlardı ama şenol güneş geldikten sonra maçta ne sakatlık yaşıyorlar nede saçmasapan goller yiyorlar işte teknik direktör farkı.

Yaşar
renkdaşımben olaya şöyle bakıyorum bizim takım çok anormal derecede kötü oynuyor bir taktik pas koordinasyonu teknik bir oyun planı sistem hiçbişey yok.böyle takımlar her zaman bir futbolcunun saçma hatasıyla kaybeder bunun sebebi takımın kötü oynamasıdır.

ve kötü oynayan sistemi olmayan takımlarda her zaman sakatlık çok olur bazı futbolcular aşırı çaba ve yükleme ile yada isyan ederek cesaretle topa girmesi yüzünden sakatlanır. kötü oynayan sistemi olmayan takımlarda sakatlanma çok olur.

şotayla başarı imkansız artık eminim takım ligin en berbat oynayan takımı hatta ligin en kötü oynayan takımı gaziantebe bile evinde yeniliyordu az kalsın. demek biz bu ligin en kötü futbol oynayan takımıyız.hemde bu süper kadroyla.
Yukaridaki maçları gözümün önüne getiriyorum, yenilgiyi hakettiğimiz tek maç Osmanlı maçı ydı ya. Oynanan futbola ve yapılan hakem hatalarına bakılacak olursa;
gs 3 puan
konya 1 puan
Mersin 3 puan
g.antep 1 puan

en kötü senaryo yukaridaki gibi olabilirdi. Bu şartlar da bile fazladan 7 puan yapıyor.

memozcan
29.10.2015, 02:40
Açıkçası özel hayatlarında kendisinin ve oğlunun Cumhurbaşkanı ile bu konu hakkında ne konuştuklarını çok merak ediyorum. Berat Albayrak'ın aslında bu konuda hakkını yemek istemem A Haber'de çıkıp herkes şike yapıldığını biliyor bu kupa Trabzonspor'un hakkı deme cesaretini göstermişti...
bunlar şark kurnazı kardeşim.. o beratın aspor kanalında aziz aklandı diye propaganda yapıp bir zil takıp oynamadıkları kaldı..

oflubektas
29.10.2015, 02:41

Yok bence tam hakeme sövdüğüm yerden başlasın maç. O kadar edebiyat boşa gitmesin :)))

mustafakaraca
29.10.2015, 02:42
Shota 1461 de bile antrenörlük seviyesinde değil.

zx61
29.10.2015, 02:43
Ya merak ettim, senin dedigin gibi isler olursa, icine siner mi bu durum?

Tabiki de sinmez bu maç bir kıvılcım olacaksa Trabzon isyanına devam edecekse tekrarlanmasın daha iyi. hatta her türlü tekrarlanması pek işimize gelmez tekrarlanan maçta lehimize bir penaltı verirler Trabzonspor hakemlerle puan kazanıyor olur bir daha hakemleri eleştiremiyecek duruma sokarlar bizi

61ronin61
29.10.2015, 02:44
kural hatası varsa maç sıfırdan başlar.

şikebahçe rize maçı vardı kural hatası vardı hani şikebahçe puan kaybetmişti ya sonra sıfırdan başladılarda rizeye fark atmıştı.

memozcan
29.10.2015, 02:45
Shota 1461 de bile antrenörlük seviyesinde değil.
ordada şotanın yerlisi var merak etme.. 1,90lık adamı sağ kanatta oynatıyor, boş kaleye gol atamayan adamı forvet oynatıyor.. aratmaz yani:)

zx61
29.10.2015, 02:50
Hacıosmanoglu Trabzona geciyormus ben gelene kadar hakemi çıkarmayın demiş tüm herkesi de avni akere çağırıyormuş. Hakemin yanına gidip ne yapacak acaba? Şöyle topuklarına sıksa da bir taşla iki kuş misali hem hakemlerden hem ihodan kurtulsak

salihismet
29.10.2015, 02:55
Haciosmanoglunun bu geceki aciklamalarindan sonra nasil bir ceza uygun görürler bize bilemem, fakat
hakemler Trabzonspor maclarina artik cikmak istemiyoruz derlerse sasirmayin....

Yaşar
29.10.2015, 02:58
Haciosmanoglunun bu geceki aciklamalarindan sonra nasil bir ceza uygun görürler bize bilemem, fakat
Yaptığı açıklamalar bence kanunen de suç teşkil eder. Hakem kendisini hedef gösterdiği gerekçesi ile dava açsa söylenenlerin suç olma olasılığı var.

Sefaenes
29.10.2015, 03:02

Alacaği para cezasini cepinden ödemeli yargitaya göre yönetim aslinda düstü onun aciklamalari Trabzonsporu bağlamaz

serdaracıl
29.10.2015, 03:02
Biz de maçlarımızda bu hakemleri görmek istemiyoruz. Bizim maçlara yabancı hakem getirilsin

umitçebi
29.10.2015, 03:06
UEFA ve FIFA ya başvurup lig maçları için yabancı hakem ısteme şansımız varmı? Hem sesımızı dunyayada duyurmuş oluruz.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 03:16

Takıma bir ceza gelmez kendisine gelir. Eğer tehditten verirlerse minimum 75 gün + para cezası var...

bunlar şark kurnazı kardeşim.. o beratın aspor kanalında aziz aklandı diye propaganda yapıp bir zil takıp oynamadıkları kaldı..

Farkındayım da medyada topyekün FB aleyhine yayın yapmak kolay değil. Ayrıca FB'li yorumcuların FB'yi aklamaya çalışması da gayet doğal. Yine de A Spor diğer spor kanallarından ayrılıyor. Birçok yorumcusu FB'nin şike yaptığını defalarca dile getirdi. Ama diğer spor kanallarında böyle bir şeye şahit olmadık...

Şanlı SanMarino
29.10.2015, 03:23
Çakma mafya, çakma taraftar el ele. Kuru sıkı herif.

Sefer A.
29.10.2015, 03:25
Heeey gidi heeeyy
Kimse de demiyor yazmiyor ki "skiysa cücü çakir'a yapsaydin bu atarlari, kapi kapatmalari, adamlarim orda bakalim hakem nasil çikacak demelerii"

Adem Akyüz'
29.10.2015, 03:25
Yönetim kongre için iyi bir şov yaptı bu aksam. En az +100 oy eder bu çıkışlar.

Şota da hakem sayesinde kurtardı paçayı. Hakemle ugrasmaktan onun rezillikleri gündeme bile gelmez.

Bir dahaki rezilliklere kadar hakem tartışmayla geçer artık. Hayırlı geceler.

Sefer A.
29.10.2015, 03:26
1.devrede de mi penaltimiz verilmemis ? görüntüsü var midir ? iyice görmek isterim

salihismet
29.10.2015, 03:31
[QUOTE=DeAgLeMaNyAq;1920277568]Takıma bir ceza gelmez kendisine gelir. Eğer tehditten verirlerse minimum 75 gün + para cezası var.

Peki taraftarin hakemi disari cikarmamalarinin cezasi yok mu? Hakem hala cikmadi galiba...

Fatih ÖZDEMİR
29.10.2015, 03:32
Bir devrim hareketi başlamalı ve Hakan Kulaçoğlu'nun ekibi ile devam ettirilmeli

salihismet
29.10.2015, 03:34
Ben o pozisyonun penalti verilmemesini dogru buluyorum, adam yere düsdükten sonra top eline carpiyor,
belki baskalarina öyle pozisyonlardan penalti verildi orasini bilemem, ancak hekem cok hatali düdüklerde caldi.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 03:36
Peki taraftarin hakemi disari cikarmamalarinin cezasi yok mu? Hakem hala cikmadi galiba...

Yani şu aşamada ortada fiili bir müdahale yok. 4 sene evvel Bursa taraftarının BJK'ye karşı yaptığı olaylar vardı ama o çok farklıydı. Üstelik verilen cezayı da siyasi baskıyla hasır altı ettiler...

Fatih ÖZDEMİR
29.10.2015, 03:41
Ben o pozisyonun penalti verilmemesini dogru buluyorum, adam yere düsdükten sonra top eline carpiyor,
belki baskalarina öyle pozisyonlardan penalti verildi orasini bilemem, ancak hekem cok hatali düdüklerde caldi.

Eliyle topun yönünü etkiliyor. Kendisi hakeme bakıyor penaltı verecek diye. Penaltı beklediği için yerden kalkmıyor. Oyuncu emin baya penaltı yaptığından.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 03:54
https://pbs.twimg.com/media/CSciSNKWwAE-dET.jpg

Çevik kuvvet hakemi çıkardı...

jairzinho
29.10.2015, 03:56
iktidar kimi işaret ediyorsa genelde o seçiliyor.her kulüpte benzer şeyleri görüyoruz.demirören yıllarca beşiktaşın başkanı oldu.kaç kez seçildi hemde.kulübü batırmasına rağmen.ödül olarakta tff başkanı yaptılar.

jairzinho
29.10.2015, 03:58

.zaten kayarak kendine avantaj sağlıyor.haliyle risk alıyor.eline çarpsa bile penaltı olur böyle durumlarda.rakibi ayakta karşılaması gerekiyor.

DarkBlooD
29.10.2015, 04:02
Evet haklısın sende , bjk maçı sonrası hakemden memnun olan yönetici kadar haklısın ...

slmn
29.10.2015, 04:02
https://pbs.twimg.com/media/CSciSNKWwAE-dET.jpg

Çevik kuvvet hakemi çıkardı...

Hani iho gelecekti hesap soracaktı sosyal medya üfürmeleri olarak kaldı :)

Sefer A.
29.10.2015, 04:11
DeAgLe abi, ilk yarida verilmeyen penaltimizin görüntülerini .gif yapip paylasir misin burada ? :)

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 04:25
DeAgLe abi, ilk yarida verilmeyen penaltimizin görüntülerini .gif yapip paylasir misin burada ? :)

http://fs5.directupload.net/images/151029/ikx8zq3r.gif

Sefer A.
29.10.2015, 04:33
Abi çok sagol...
bu da penalti gibi duruyor, yazik gerçekten

7can61
29.10.2015, 04:34
daha ne türlü rezillikler izleyeceğiz bakalım, lan bunları gariban antepe değil gsye fenere yapın da adam diyim size, kuru sıkı mafyalar.

jairzinho
29.10.2015, 04:38
http://fs5.directupload.net/images/151029/ikx8zq3r.gif

bu pozisyon penaltı değil aga. kollar açık değil vede göğsünden geliyor top.vede ayakta.ağır çekimler yanıltır.normal oynatıldığında farklı bir şey izlersin.

ts_tuncay_ts
29.10.2015, 04:43
bu pozisyon penaltı değil aga. kollar açık değil vede göğsünden geliyor top.vede ayakta

Kollar öne doğru açık göğüsle değil direk elle alıyor topu...Göğüsle almak isteyen adam vücudunu hareket ettirir ama burda öyle birşey yok direk elle müdahale var...

Mustafa'
29.10.2015, 04:46
İHO 05.45 de Trabzon Hava Alanında açıklama yapacak.

Kaynak:YES

61ronin61
29.10.2015, 04:53
bu pozisyon penaltı değil aga. kollar açık değil vede göğsünden geliyor top.vede ayakta.ağır çekimler yanıltır.normal oynatıldığında farklı bir şey izlersin.

bu pozüsyon penaltının babası renkdaş.

sebebine gelince top göğüsünden gelse bile top kooluna çarptığında ölüyor ve armut gibi önüne düşüyor.penaltı pozüsyonlarında ceza sahasında elle topun yönünü değiştirirsen topu öldürürsen bu penaltı kurallarına göre net penaltıdır.çünkü kendine avantaj sağlarsın mesela onun yanında yada 2 metre uzağında birts li futbolcu olsa top göğsünden sekse belki ts lifutbolcunun önüne gelicek ve golatıcak ama 2 metre uzağında ts li futbolcu olsa top göğüsten sekip elegeldğinde öldüğüiçin ve armut gibi önüne düştüğü için rakibe avantaj sağlıyor yanietrafında futbolcu olsada olmasada farketmez top ölüyor buz gibi penaltı

jairzinho
29.10.2015, 05:10
bu pozüsyon penaltının babası renkdaş.

sebebine gelince top göğüsünden gelse bile top kooluna çarptığında ölüyor ve armut gibi önüne düşüyor.penaltı pozüsyonlarında ceza sahasında elle topun yönünü değiştirirsen topu öldürürsen bu penaltı kurallarına göre net penaltıdır.çünkü kendine avantaj sağlarsın mesela onun yanında yada 2 metre uzağında birts li futbolcu olsa top göğsünden sekse belki ts lifutbolcunun önüne gelicek ve golatıcak ama 2 metre uzağında ts li futbolcu olsa top göğüsten sekip elegeldğinde öldüğüiçin ve armut gibi önüne düştüğü için rakibe avantaj sağlıyor yanietrafında futbolcu olsada olmasada farketmez top ölüyor buz gibi penaltı

bu tür pozisyonlarda kolun doğal halinde olup olmadığına bakılır.kollar açık değil.haliyle top oyuncunun koluna istemsiz bir şekilde değiyor.burada bakılacak ilk şey oyuncunun kollarının doğal konumda olup olmadığıdır.bu benim ve çoğu hakem otoritesinin yorumu.

mesela son dakika pozisyonu farklı .rakip kayarak geldiği için kollar zaten doğal halinde değil.rakibi ayakta ve kolların doğal halinde karşılamak esastır.kayarak gelen oyuncunun kolları vücuduna bitişik olsa bile penaltı olur.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 05:31
Hacıosmanoğlu harakiri yapmaya mı çalışıyor anlamadım. Gece vakti Trabzon'a gelip açıklama yapmanın anlamı ne...

Sefer A.
29.10.2015, 05:32
bu tür pozisyonlarda kolun doğal halinde olup olmadığına bakılır.kollar açık değil.haliyle top oyuncunun koluna istemsiz bir şekilde değiyor.burada bakılacak ilk şey oyuncunun kollarının doğal konumda olup olmadığıdır.bu benim ve çoğu hakem otoritesinin yorumu.

mesela son dakika pozisyonu farklı .rakip kayarak geldiği için kollar zaten doğal halinde değil.rakibi ayakta ve kolların doğal halinde karşılamak esastır.kayarak gelen oyuncunun kolları vücuduna bitişik olsa bile penaltı olur.
O zaman mâlum senenin sonlarinda oynanan Bucaspor - fb karsilasmasinda Ediz Bahtiyaroglu'nun eli sonrasi çalinan düdüge 70%imiz "penalti degil adam elini nereye koysun" dedigimizde haksizmisiz :) ...

DarkBlooD
29.10.2015, 05:39

canım kardeşim bir dunya açıklama yapmışsın, top nerden geliyor , adam omuzuyla baslayip bilegine gelesiye kadar topa eliyle müdahele ediyor , sen bu pozısyonu izliyorum diye neyi izledin ki ? en köyü şikeci ye izletsen penaltı der , göz var , nizam var , senin dışında da penaltı değil diye böyle açıklama düzeyinde anlatanda yok .

Sefaenes
29.10.2015, 06:00
Iho inanmayin düne kadar susan kongre yaklastigindan kendini gösteriyor truva ati bu koltukda kalmak icin herseyi yapar

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 06:04
https://www.periscope.tv/w/1RDGlVvEqrzxL

Hacıosmanoğlu konuşuyor...

DarkBlooD
29.10.2015, 06:06
https://www.periscope.tv/w/1RDGlVvEqrzxL

Hacıosmanoğlu konuşuyor...
Ne diyor izleyemiyorum.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 06:10
Hacıosmanoğlu ben gelene kadar hakemi stattan çıkarmayın diye talimat vermiş. Hakemde Kuddusi'yi Kuddusi de muhtemelen Demirören'i, Demirören de Cumhurbaşkanı'nı aramış. En sonunda Cumhurbaşkanı Hacıosmanoğlu'nu arayınca bırakın gitsinler demiş...

Dallas'a döndürdünüz kulübü...

Sefer A.
29.10.2015, 06:23
Yahu geldin geleli Avni Aker'de 61 kere hakkimiz yendi, hiçbirinde çikip konusmadin hakkini aramadin, daha yeni gs ve hatta en önemlisi de Konya ile oynadigimizda resmen 3puanimizi çaldilar hakem daha çok tepki hak ediyordu ama hiçbir sey olmadi, niye ??? seçim tarihi uzakti degil mi ? biraz daha yaklassin istedin tabi... yemezleeeeeeeeeeerrrrrrrrr

Simdi bu baskana inanana da yaziklar olsun... bunlar ayni kafa, yaladiklariyla ayni seyleri yapiyorlar... biri Vatan için degil seçim yatirimi için yani kendisi için teröre karsi operasyon yapar, digeri de Trabzonspor için takimi için degil de seçimde tekrar seçilmek için hakkini ariyormus gibi yapar...
Yine de umarim aday olmaz, olursa da kaybeder, böyle rezillik olmaz, insanlarla bu kadar dalga geçmek olmaz....

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 06:34
Cumhurbaşkanı müdahale edecekmiş. Adam gemileri yakmış hapsi bile göze aldım diyor...

Sefer A.
29.10.2015, 06:42
Yalana bak yalanaaaa
Gemileri şike dâvası için yaksaydı ya... hapis olayını da daha önce söylemişti, hep yalan hep hikâye... keşke bir delilik yapsa da bir kere bir işe yarasa ama nerdeeee

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 06:47
Cumhurbaşkanı'nın yapacağı en fazla maçı tekrar ettirmek olur...

Orhan Aydın
29.10.2015, 07:02
Teknik direktörümüz her kimse hoca felan değil. Deniz Yılmaz tünelin ucunu göstereli çok olmadı mı arkadaş daha niye oynatıyorsun?

Mustafa Yumlu'nun kesik yemeden 7-8 maç oynayıp 2 maçtır oynamamasındaki sebebi-i hikmet nedir acep?

Punisher-61
29.10.2015, 07:56
Esteban gollerden hatali olsun olmasin bu adam hic mi top tutmayacak yani???
Üstüme gelen toplari bende cikaririm..
Estebanda konusulan sadece yedigi gol hatali mi degil mi hic bir kurtarisi yok

İskender Çakmak
29.10.2015, 08:02
Başkan maç sonunda çıkıp saçma sapan konuşmuş yine. Konuşmayı bile bilmiyor.

signal
29.10.2015, 08:32
Hakemler aslında antepi de , şotayı da, hurmayı da , yönetimi de kurtardı. Olan Trabzonspora oluyor.

F. Yıldırım
29.10.2015, 08:39
Sadece bir kez sözünde durup ne yapıyorsa yapsın. Bu düzen böyle devam etmez. Sinirim hala geçmedi. Ulan hadi son dakika maç daha dönmez diye penaltıyı vermeden eh be kitapsız ilk yarıda 4-5 adım uzağında elle oynayan Antepliyi niye görmezden geldin???

Oynayamadığımız futbola rağmen şu an lider olmamız gerekiyordu, bu kadronun 1-2 eksik hariç kaliteli olduğunun göstergesidir ama td ve hakemler bir senemizi daha çöp etti.

sezer sami
29.10.2015, 08:50
maç kadrosuyla ikinci yarıdaki kadro arasındaki farkı hepimiz gördük. neden fantazi peşinde koşar hoca anlamıyorum.
Cardozo gibi dünyanın en kaliteli forvetlerinden biri var elimizde ama bu adamı besleyecek kanat yok.
hayatımda da hiç bir dönem Trabzonspor'un canının hakem hatalarından yandığını görmedim. resmen kıyım kıyım kıyılıyoruz.
Constant denen arsızın tez vakitte bu takımdan kovulması lazım. ben hayatımda bu kadar vurdumduymaz futbolcu görmedim.
bir takımda bir adam topla oynar. birden fazla adam oynayınca görüyoruz işte takımın halini.
Constant solbek olmasına rağmen topla çok oynuyor, Erkan desen öyle, Marin desen öyle, Özer desen keza e nerede takım oyunu?
Ersun Yanal'ın bir bildiği vardı ki Constantı kadrodışı bıraktı.
Dün akşam resmen yine kahroldum.
Başkanda çıkmış millete serserilik yapıyor asarım keserim diye. Sen önce iki yılda Trabzonspor'a ne verdin onu söylede sonra aday olmayı düşün.
Kongrede eğer Hacıosmanoğlu kazanırda Hurma/Shota ekibi ile devam edilirse işte o zaman Trabzonspor küme düşer çok yakında.
Bu adamların acilen uzaklaştırılmaları gerekiyor. Ben inanıyorum ki bu üçlü giderse takıma da huzur gelecektir.
bir lafımda taraftara; buradaki kesimle tribündeki kesim arasında fark çok fazla. şuan takımı, stadı Hacıosmanoğlunun bedavacılarına bırakmış durumdayız. Gerçek taraftarlar stadda olsa Onur'a yapılan tepkiler olmazdı. o hakemlerde böyle rahat çıkamazdı staddan.

ilyskm
29.10.2015, 09:09
Trabzon şehrinin hakkı yenmişmiş. İHO ve onun gibi düşünenler anlayın artık Trabzon şehrinin Trabzonspor gibi bir önceliği yok hatta Trabzon halkının Trabzonspor umrunda değil yoksa hakkını gasp edenlere %65 oy verir mildi? Türkiye'nin koyun şehirlerinden ilk 5 e girecek vatandaşlarının yaşadığı yerdir Trabzon. Trabzon Türkiye de Trabzon halkının tavırlarıyla zurnanın son deliği olduğunu bir çok kez ispat etmiştir. Şimdi de çıkmış İHO Trabzon halkına bunu yapamazsınız, çart, cüret... Aman MHK ve TFF çok korktu. Adam olmadığını son 2,5 senede vermiş ve tutmuş olduğun sözlerle ispatladın. Aynı konuşmaları Konya maçından sonrada yaptın ne değişti? İHO haramileri ile birlikte acilen defolup gitmeli...

Sent from my iPad using Tapatalk

temel_yilmaz
29.10.2015, 09:10
Dün canlı yayında bize göstere göstere ayar verdiler göstere göstere yaptılar ama artık daha takılmıyorum,nedeni sinirlerim bozuluyor bir şey yaamamak elden bir şey gelmemesi kanıma dokunuyor.

Futbol takımına gelince ;

Eğer bizim başımızda gerçekten bir yönetim olsaydı,Okay Yokuşlu kadro dışı kalırdı çok net.

2. golu hatırlayın 2. gol hata değil lakayitlik laçkalık,orda o top düzeltilmez o topa vurulur halı sahada bile vururlar o topa sen düzeltmeye çalışıyorsun düzeltip ne yapacaksın en soldaki bize göre(en sağdaki) en son adamsın diğer adam seninde daha solunda düzeltip ne yapacaksın o topu?

Unutmuş olabilirler burası Kayserispor değil dün okay Trabzonspor hariç hangi klüpte oynasaydı o topa gelişi güzel vururdu.

LaZuRiBeRe_53
29.10.2015, 09:28
bu kale arkası türbinleri onura neden böyle yapıyor abi, çünkü hepsi iho nun adamları
onur gibi bi adamı yemek için uğraşıyorlar , şota efendi de her yenildiği maçta çıkıp onuru milletin önüne atıyor , adam olsaydın da takımı yönetebilseydin saçma sapan işler yapmaya başladı,
cardozo yedek deniz ilk 11 de saçmalamanın başka şekli varmı acaba

selçukabi
29.10.2015, 09:29
Trabzonspor taraftarının tepki vermesi iyi bir şey. Bir süre o kadar tepkisiz kaldık ki ben iyice korkmuştum. Aslında maçın sonu hazırlanmıştı. Belli noktalarda Mutlu Hoca haklı. Ama Trabzonspor'un kazanmasına izin verilmeyecekti ve uzatmalardaki pozisyon da bunu izah ediyor zaten. Çünkü hakem o kadar iyi pozisyon almış ki pozisyonu net bir şekilde görüyor. İşin acı tarafı da yaşam şeklimize müdahale etmek isteyen siyasi iradeye ki bu irade sadece futbolu değil alakası olmayan onlarca konunun sonuçlarını da belirlemeye çalışıyor Trabzon insanının korkunç bir destek veriyor olması. İşte aslında bu yüzden sonuç alınamıyor Trabzonspor'un haklı olduğu konularda.

tonya55
29.10.2015, 09:46
Trabzonsporda para bitmez diyen arkadas eskidendi o işler geçelim lütfen zaten yeni uefa kriterleri sebebiylede sıfırız.kimse devre arası transferi filan beklemesin.

UğurB
29.10.2015, 09:57
Bu yonetim, teknik kadro ve Turkiye'deki futbol duzeni, futbola olan sevgimi oldurdu.
Bazen soruyorum kendime, kendime aci cektirmekten mi hoslaniyorum ben.
Izleme - birak...
Olmuyor...
Eger kendi icimizdeki degisimi yapamazsak, gecmis olsun. Anilarda kalan bir Trabzonspor olacak.

tonya55
29.10.2015, 10:04
constant maliyeti 10 milyon euro üzerinde senede 2,5 milyon euro alıyor 2 senedir takıma katkısı 0 oldugu gibi kritik hatalar yapıp gol yememize sebeb oluyor 2 senedir.

mustafa0661
29.10.2015, 10:07
mafya vari açıklamalar yakışmıyor sen kimsin hakem burdan çıkamayacak diyorsun? napacaksın adamları linç mi ettirceksin?

Fatih Öztürk
29.10.2015, 10:11
mafya vari açıklamalar yakışmıyor sen kimsin hakem burdan çıkamayacak diyorsun? napacaksın adamları linç mi ettirceksin?

Keşke linç edebilsede hakkımızı koruyabilse.

Sefaenes
29.10.2015, 10:12
Sota hurma ve iho defolup gitmedikce kötü futbola, takim icinde ayriliklara kötü yönetilmeye mahkumuz iyiki bu macta hakem bunlarin yardimina yetisti iho bu vesilele oy toplamak istiyor ona neden hic bir gazeteci sormuyor, Tff 2 adamin vardiye,hani ezemiyeceklerdi. Sahte kapadayi reklam yapti dün baska birsey değil. Sota ya kimse bu rezil futbolu soran yok cardozo varsa oynar ama reklam yildizi anlamiyor

Enes Ünal Kaya
29.10.2015, 10:15
Erdoğan için ölürüme bağladı başkan olayı ahhaha hülooğ dağılabiliriz :)

Konunun Trabzonspor'la alakası yokmuş. Başkan , Sevdalısı oldugu Cumhurbaşkanımız la konuşamak istemiş

B.AKDEMİR
29.10.2015, 10:16
Beceriksizler hiç bir şey yapamayınca mafya gibi açıklama yapmaya kalkıyor. Biraz vizyon sahibi olun be kardeşim. Böyle başkan mı olur. Takımın içine edin ondan sonra dk. 90 da ki pozisyona sarılın. Biraz gururlu olun be.

brnclhn
29.10.2015, 10:26
Allahım biz ne günah işledik bu adam bizim başımızda hala?dünkü maçın siniri geçmeden sabah kalkıyorum ve iho denen yalakanın açıklamalarını okuyorum...biz ne haldeyiz o hala cumhurbaşkanını övmekle yüceltmekle meşgul...onun için ölürmüş,saygısı sonsuzmuş,onu kıramazmış,söz vermişmiş...Ey büyük Allahım sen bize sabır ver...biz dün neler diyoduk, iho sabah çıkmış ne diyor...bizi delirtmeye çalışıyosa başardı...ulan cumhurbaşkanın seninle dalga geçiyor,oyuncağı gibi kullanıyor...bi başkan nasıl bu kadar kafasız olabilir nasıl ya nasııııııılll???? ve bi de hala büyük başkan diye tezahürat yapan insanlar var...şu insanlarla ,asalaklarla aynı takımı tutmaktan o kadar utanıyorum ki...keşke bırakabilsem şu takımı...

Fatih Öztürk
29.10.2015, 10:29
Allahım biz ne günah işledik bu adam bizim başımızda hala?dünkü maçın siniri geçmeden sabah kalkıyorum ve iho denen yalakanın açıklamalarını okuyorum...biz ne haldeyiz o hala cumhurbaşkanını övmekle yüceltmekle meşgul...onun için ölürmüş,saygısı sonsuzmuş,onu kıramazmış,söz vermişmiş...Ey büyük Allahım sen bize sabır ver...biz dün neler diyoduk, iho sabah çıkmış ne diyor...bizi delirtmeye çalışıyosa başardı...ulan cumhurbaşkanın seninle dalga geçiyor,oyuncağı gibi kullanıyor...bi başkan nasıl bu kadar kafasız olabilir nasıl ya nasııııııılll???? ve bi de hala büyük başkan diye tezahürat yapan insanlar var...şu insanlarla ,asalaklarla aynı takımı tutmaktan o kadar utanıyorum ki...keşke bırakabilsem şu takımı...

% 70'in duygularına tercüman oluyor,biz ne desek boş.

Mert Acar
29.10.2015, 10:31

Net olarak en güzel mesaj.Şehir olaraj bitiğiz malasef.Dün Onura yapılanları da gördük.O yalaka ve paralı köpeklerle aynı takımı tutmaya utanıyorum.Dertleri Trabzonspor filan değil onların.
Başka bir başkan olsa şimdi teneke bağlanmıştı ama siyasi görüş insanları kör etmiş.Bu adam bize aziz yildirimdan daha fazla zarar vermistir.

Fatih K.
29.10.2015, 10:32
Şu maçı tekrarlatamayan adama yazıklar olsun. Elinde inanılmaz bir fırsat var ve becerip kullanamaz maçı tekrar ettiremezsen yazıklar olsun. Beşiktaş ortada olmayan bir kuraldan maçı tekrar ettirdi bu maç tekrarlanmazsa yazıklar olsun 7den 70ine tüm Trabzona ve Trabzonspora...

gurur6134
29.10.2015, 10:33
Bosuna ruzgar yapma iho is isden gecti artik onu zamaninda yapcaktin

Fatih Öztürk
29.10.2015, 10:35
Şu maçı tekrarlatamayan adama yazıklar olsun. Elinde inanılmaz bir fırsat var ve becerip kullanamaz maçı tekrar ettiremezsen yazıklar olsun. Beşiktaş ortada olmayan bir kuraldan maçı tekrar ettirdi bu maç tekrarlanmazsa yazıklar olsun 7den 70ine tüm Trabzona ve Trabzonspora...

Hacıosmanoğlu Cumhurbaşkanı ile görüşmüş belliki söz almış,bence tekrar edilecek.

tonya55
29.10.2015, 10:37
galatasaray macı kimsenin sesi cıkmadı trabzondaki galatasaray lobisi ve 2 takım muhabbeti konya macı hakem hatası gene kimsenin sesi çıkmadı dünkü macta gene el ettimi size çalınan 7 puan lobimiz yok organize degiliz hakkımızı aramıyoruz.

bkandil
29.10.2015, 10:38
Şu maçı tekrarlatamayan adama yazıklar olsun....
Adam mı?

Not: Camia genelini kastediyorum, özele indirgemiyorum...

kyodou
29.10.2015, 10:42
Sevgili adminler, bu forumun adını; GTN (Gurbetçi Trabzonsporlular.net) yapın da rengimizi bilelim. Trabzonspor Türkiye' de nasıl üvey evlat ise, bende burda Trabzonlu olduğum için kendimi üvey dvlat gibi hissetmeye başladım artık. Profilimden Trabzon yazısını bile kaldırmayı düşündüm bir ara. Bu nedir yahu ? Gurbetçiler görgülü, bilgili, akıllı ama Trabzonlular saf, enayi, cahil. Resmen ikidebir vurgulanan bu. Çok biliyorsanız gelin bu şehrin zeka ortalamasını artırın. Tribünleri de doldurursunuz belki. AKP' nin oyunu da düşürürsünüz.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertuuu
29.10.2015, 10:42
Teknik drektorun beceriksizliğine mi üzüleyim...

Başkanın is bilmezliğine mi kızayım...

Hurmanın ergenlik tavırlarına mı delireyim...

Yoksa takımı yerle bir eden bu hakemlere mi söveyim...

Bu takım rahat 20 puan üzeri yapardı, yaptirmadilar...

Resmen ırkçılığa maruz kaliyoruz...

brnclhn
29.10.2015, 10:43
iho ya c.başkanı söz falan da vermemiştir..."sen bırak hakemi sonra hallederiz o işi" demiştir, iho da nasılsa bişe dese de itaat etsem diye bekliyo tamam demiştir...c.başkanı ihonun kanını biliyo, kandırması kolay tabi, ne desem inanıyo bu die oyalıyo bizim safı...ya bu adam bi lafıyla şike davasını tekrarlatmadı mı,bizim ağzımıza s....madı mı kendi takımı için? Trabzonspor için niye bişe yapsın kafan basmıyor mu iho???oy için desen zaten yüzde 60ı garanti...sana saygı duyduğunu mu düşünüyosun yoksa??

bkandil
29.10.2015, 10:44
Hacıosmanoğlu Cumhurbaşkanı ile görüşmüş belliki söz almış,bence tekrar edilecek.
Heralde yani...
Boşuna vermedik "The world leader" formasını...
Kupamızı vermedi ama, bir maçı tekrarlatacak hatrı vardır o formanın...
Keşke 3 puan verdirseydi, zira tekrarlanacak olan maçı bu hocayla kazanacağımızdan şüpheliyim...

Mustafa Ayazoğlu
29.10.2015, 10:47
galatasaray 3 puan
konya 3 puan
mersin 1
antep 2 puan

takımın net 9 puanı gasp edilmiş hala şota, iho ile uğraşan var

biz bu yüzden kaybediyoruz.

tonya55
29.10.2015, 10:49
galatasaray 3 puan
konya 3 puan
mersin 1
antep 2 puan

kesinlikle bende aynısını söylüyorum sotanın sucu ney.

Mustafa Ayazoğlu
29.10.2015, 10:51
hala olayın farkında olmayanlar var

cüneyt çakır penaltıyı verse

takım şaha kalkacaktı taraftarı ile.

öyle bir operasyon yapıldı ki takım içi futbolcular bir birine girdi

Fatih K.
29.10.2015, 10:54
Şimdiye kadar hangi sözü aldıkta gerçekten oldu ki buda olsun. Çıkarlar bir şekilde geçiştirirler sonuca teshir etmedi, maç bitmişti vs derler biter gider. Ama bence 0dan oynanması iki takım içinde en hakkaniyetlisi olur. Belki frikikte faul verilmeseydi veya ofsayt verilseydi Antep kazanacaktı yada 0-0 ken penaltımızı verseydi biz kazanacaktık veya son dakika penaltısını. İnşallah tekrarlanır ama hiç ümidim yok açıkçası..

Adam mı?
Bu sadece İHO'nun değil TFFdeki 2 üyenin, Sadri Şener, Faruk Özak ve taraftarın meselesi. Sadece onun üzerine yıkmayalım bence. İHO gitmeli evet ama hakem hataları onun yüzünden yapılmıyor eğer böyle devam edersek İHO gidince yeni yönetimdede yapılacak böyle hatalar. Bir şekilde önüne geçmeliyiz artık.

Adem Akyüz'
29.10.2015, 10:57
galatasaray 3 puan
konya 3 puan
mersin 1
antep 2 puan

Bayılıyorum şu laflara ya :)

"Ben gelince hakkım yenilmeyecek" diyen babam mıydı?
"Kurullara adam soktuk, hakkımız yenmeyecek" diyen babam mıydı?
"Fener maçı öncesi hakemi aradım, artık hakkımızı yerden 2 kere düşünecekler" diyen babam mıydı?

Hala İHO ile uğraşıyormuşuz. Kiminle uğraşacaktık başka. Bu hakemlerin ipini tutan şerefsize destek veren babam mıydı?

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 10:58
bu düzende bu sistemde hocayada kızamıyorum. sistematik olarak üzerimize hakemlerle oyunlar oynanıyor. çünkü en etkili silahları hakemler aleyhimize sürekli kararlar artık iş çığrından çıkmış durumda ya tüp kafayı asıcaz yada asılıcaz.. şu düzende futbol aslında bir soru işaretinden ibaret !

Punisher-61
29.10.2015, 11:02
Constantin hatasi yok hata onu solbek yapanda..

Fatih K.
29.10.2015, 11:03
Bayılıyorum şu laflara ya :)

"Ben gelince hakkım yenilmeyecek" diyen babam mıydı?
"Kurullara adam soktuk, hakkımız yenmeyecek" diyen babam mıydı?
"Fener maçı öncesi hakemi aradım, artık hakkımızı yerden 2 kere düşünecekler" diyen babam mıydı?

Hala İHO ile uğraşıyormuşuz. Kiminle uğraşacaktık başka. Bu hakemlerin ipini tutan şerefsize destek veren babam mıydı?
Buna dibine kadar katılıyorum ama bir kesim sen ne oynadın ki hakemden medet umuyorsun diyor. Geçen sene gs ne oynadıda şampiyon oldu mesela? Adamlar her maç kötü oynayıp bir şekilde golü bulup 1-0, 2-1 kazana kazana şampiyon oldu.

Varlıbaş61
29.10.2015, 11:03
Bizim taraftarı anlamak çok güç .. Aziz efendi asıp kesince bizim başkan Aziz kadar olamıyor diyoruz, başkan da esip gürlemeye asıp kesmeye başlayınca sen kimsin mafya tipi söylemlerde ve hareketlerde bulunuyorsun diyoruz ..

Azıcık tutarlı olun yahu .. ( ben başkanın gitmesini isteyenlerdenim bu arada )

bordoylamavi
29.10.2015, 11:04
yine başladık şöyle olsaydı böyle olsaydılara. sanki süper bi futbol oynuyoruz da hakem hataları olmasa şu anda farklı liderdik. hadi dün penaltıyı verdi. 3 2 aldık maçı. sonra peki. maça denizle çıkıp ndoye ve cardozoyu kulübede oturtan bi hoca var. huzursuzluklara çözüm bulumayan bir yönetim var. bu işin tek çözümü aralıkta daha önce sadri şenerin geldiği gibi bir başkanın gelmesi

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:04
net olarak ihoyu bitirmek istiyorlar. aziz yıldırım futboldan el çektirilecekti yargıtay kararını bekliyorum dedi. onada dediler bırakcaksın diye. şimdi ihoyuda bitirmek istiyorlar bununda tek yolu sportif başarısızlık bizim önümüz o yüzden kesiliyor. bakın seçimlerde doğru düzgün biri gelsin bu düzen değişir. ihoyu çok büyük tehdit olarak görüyorlar. maalesef devlet değişmeyeceği tff değişmeyeceği için ihonun gitmesi lazım. tüpçünün inanılmaz bir kini ve öfkesi var bize karşı zerre sevmiyor tsyi mümkün olsa haritadan siler.

Hamdi Karamahmutoğlu
29.10.2015, 11:06
galatasaray 3 puan
konya 3 puan
mersin 1
antep 2 puan

Bugünlere gelmemizin en büyük nedeni ve sonuçların tek müsebbibi İHO'dur.

Fatih Öztürk
29.10.2015, 11:08
Heralde yani...
Boşuna vermedik "The world leader" formasını...
Kupamızı vermedi ama, bir maçı tekrarlatacak hatrı vardır o formanın...
Keşke 3 puan verdirseydi, zira tekrarlanacak olan maçı bu hocayla kazanacağımızdan şüpheliyim...

Maç tekrar edilirse Şota'nın yine yanlış tercihleri olur,güvenilecek bir tarafı kalmadı.

Fatih Öztürk
29.10.2015, 11:11
Şimdiye kadar hangi sözü aldıkta gerçekten oldu ki buda olsun. Çıkarlar bir şekilde geçiştirirler sonuca teshir etmedi, maç bitmişti vs derler biter gider. Ama bence 0dan oynanması iki takım içinde en hakkaniyetlisi olur. Belki frikikte faul verilmeseydi veya ofsayt verilseydi Antep kazanacaktı yada 0-0 ken penaltımızı verseydi biz kazanacaktık veya son dakika penaltısını. İnşallah tekrarlanır ama hiç ümidim yok açıkçası...

Hacıosmanoğlu söz almasa kendinden bu kadar emin konuşmaz.maç tekrar edilir.

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:12
eminim trabzon kazanınca evde küfürler ediyodur bu tüpçü. şuanda öyle bir federasyon başkanı var. en büyük tehlike bu

Bilal Karadeniz
29.10.2015, 11:12
Footbalista â€@footbalista_ (https://twitter.com/footbalista_)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> şimdi4 dakika önce (https://twitter.com/footbalista_/status/659642687558127616)</small>
İbrahim Hacıosmanoğlu: Dünya konjonktürünün 'Gitsin' diye üzerine oyun oynadığı bir lideri var Türkiye’nin. Bugün onun için ölmeye hazırım.
6 retweet9 favori
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover js-actionButton js-actionReply" data-modal="ProfileTweet-reply" type="button" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Yanıtla
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionRetweet" data-modal="ProfileTweet-retweet" type="button" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Retweetle
6
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionFavorite" type="button" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Favorilere ekle
8
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Daha fazla
</button>

Yalamaya başlamış

worldmaster
29.10.2015, 11:13
Herkes penalti pozisyonu sonrasi kural hatasindan bahsediyor. Ondan once bir pozisyon var. Gaziantepli oyuncu topun havasi inmis gerekcesiyle topu disari atiyor. Ondan sonra yeni top veriliyor disaridan. Ve yine kendi taca attigi topu Antepli oyuncu tac atisi kullanarak oyuna sokuyor. Ilk hata burda.

Ertan1982
29.10.2015, 11:13
isim geregi foruma girme zamanim yok ama su iho nun konusmasi icin bir laf etmek icin girdim.Kim takar Yalova kaymakamini.Gücü olsa hakemler takimi sahada katledemez.

Mustafa Ayazoğlu
29.10.2015, 11:16
bu kulübün başında iho 3. yılında takımımız yıllardır federasyon, hakemler siyasiler tarafından linç ediliyor.

galatasaray maçında verilmeyen penaltı ya sevinen hainler var.

iho yu hedefe koyanlar bunu bir kez daha düşünsün.

seçim yakın elbet iho gider

taraftarlık baki

Mustafa Ayazoğlu
29.10.2015, 11:18
takımın başına ne geldiyse siyaset yüzünden geldi geliyor gelecek.

kahrolsun siyaset.

Fatih K.
29.10.2015, 11:18
Hacıosmanoğlu söz almasa kendinden bu kadar emin konuşmaz.maç tekrar edilir.
İnşallah abi ne diyeyim benim hiç ümidim yok ama inşallah tekrarlanır ve kazanırız. Bu maçın tekrarı sadece bu maç özelinde de kalmaz. Eğer tekrarlanırsa ben zannetmiyorum böyle net doğrama olacağını.

Fatih Öztürk
29.10.2015, 11:19
yine başladık şöyle olsaydı böyle olsaydılara. sanki süper bi futbol oynuyoruz da hakem hataları olmasa şu anda farklı liderdik. hadi dün penaltıyı verdi. 3 2 aldık maçı. sonra peki. maça denizle çıkıp ndoye ve cardozoyu kulübede oturtan bi hoca var. huzursuzluklara çözüm bulumayan bir yönetim var. bu işin tek çözümü aralıkta daha önce sadri şenerin geldiği gibi bir başkanın gelmesi

Yine başladık hakem penaltıyı verseydi zaten kötü oynuyoruz laflarına.
Sanki dersin gs ile fb oyunu rakip alana yıkıp sağlı sollu bunaltıcı ataklarla maçlar kazanıyorda hakemler hiç etki etmiyor maçlarına.biri gol olana kadar maçı bitirmez diğeri Zeybek oynayan oyuncunun eliyle indirdiği topu görmez,bjk tam 4 hafta hakemlerin ittirmesiyle yol alır ama Trabzonspor'un empati yapmayı çok seven taraftarı "biz oyunmu oynuyoruz yeahh ne penaltısı,ne ofsayti"der.

serdaracıl
29.10.2015, 11:19
Hadi bakalım iho, aralığa kadar zamanın var. Söylediklerinin yarısını yap sana adamsın diyeceğim

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:20
Herkes penalti pozisyonu sonrasi kural hatasindan bahsediyor. Ondan once bir pozisyon var. Gaziantepli oyuncu topun havasi inmis gerekcesiyle topu disari atiyor. Ondan sonra yeni top veriliyor disaridan. Ve yine kendi taca attigi topu Antepli oyuncu tac atisi kullanarak oyuna sokuyor. Ilk hata burda.
evet 2 adet net hata var. bence bunlar sonuca doğrudan etki etmiyor ancak futbol içi hatalar. aynı maçta 2 hata var.ayrıca ofsayttasın diye bizim oyuncuyu uyarmasıda bir hakem hatasıymış. aslında 3 ağır hata var.

Sefaenes
29.10.2015, 11:21
Yine ayak öpmeye gidecek anlasildi artik neolur defol git ayak istedigin kadar öpebilrsin ama yeterki defol

Fatih Öztürk
29.10.2015, 11:21
İnşallah abi ne diyeyim benim hiç ümidim yok ama inşallah tekrarlanır ve kazanırız. Bu maçın tekrarı sadece bu maç özelinde de kalmaz. Eğer tekrarlanırsa ben zannetmiyorum böyle net doğrama olacağını.

İnşallah kardeşim tekrarlanacak.

nakzo
29.10.2015, 11:23
Buna dibine kadar katılıyorum ama bir kesim sen ne oynadın ki hakemden medet umuyorsun diyor. Geçen sene gs ne oynadıda şampiyon oldu mesela? Adamlar her maç kötü oynayıp bir şekilde golü bulup 1-0, 2-1 kazana kazana şampiyon oldu.

Bırakın bu işleri ligin en kotu top oynayan 3 takımından biriyiz puan tablosunda bunu gösteriyor borç olmuş 400 milyon hiçbir tekrar ediyorum elle tutulur hiçbir en ufakkkk bir başarın yok şampiyonluk parolasıyla mutlak şampiyonluk parolasıyla başladığın sezonda 10 maç 14 puan mızrak çuvala sığmaz hemşerim. Rezillikler kolay örtülmez .Trabzon tarihinin 48 yıllık Trabzonspor un gelmiş geçmiş hatta bence gelecek en kötü başkanı ihodur.En kötü hocalarından eline su dökemeyeceği kötülükte bir berbat hocada şotadadır şota kan emici bir yüzsüzdür ne hurmada ne şotada en ufak bir arlanma UTANMA duygusu yoktur.

arifberkay
29.10.2015, 11:24
Biz şotanın ve hurmanın suratına tükürürüz de ,Manisa da bizden biri yokmu şu çağatay şahan ın yüzüne de tükürse..

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:24
yani futbolcuyu uyaramazsın kaldırırsın bayrağı olur biter. aslında bu sonuca etki eden bir olay.

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:26
ilk yarıdaki facia takım kadrosuda bu sonuca doğrudan etki etti. saatli bomba constant bunlarıda es geçmemek lazımm ancak. asıl sorumlu bu hakem ve bu düzeni yöneten federasyondur.

61li
Footbalista ‏@footbalista_ (https://twitter.com/footbalista_)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> şimdi4 dakika önce (https://twitter.com/footbalista_/status/659642687558127616)</small>
İbrahim Hacıosmanoğlu: Dünya konjonktürünün 'Gitsin' diye üzerine oyun oynadığı bir lideri var Türkiye’nin. Bugün onun için ölmeye hazırım.
6 retweet9 favori
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover js-actionButton js-actionReply" data-modal="ProfileTweet-reply" type="button" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Yanıtla
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionRetweet" data-modal="ProfileTweet-retweet" type="button" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Retweetle
6
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionFavorite" type="button" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Favorilere ekle
8
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(204, 214, 221); font-family: inherit; font-size: 16px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 1; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Daha fazla
</button>

Yalamaya başlamış

ulan harbiden yazıklar olsun ya.ne hale getirdiniz canım takımı

Mustafa Ayazoğlu
Biz şotanın ve hurmanın suratına tükürürüz de ,Manisa da bizden biri yokmu şu çağatay şahan ın yüzüne de tükürse..

elinde cardozo var, ndoye var deniz ile başla

onur'u küstür

erkan ile ekici arasında rol alma

kabiliyetsizlikten öte işler

Fatih Öztürk
29.10.2015, 11:28
Bırakın bu işleri ligin en kotu top oynayan 3 takımından biriyiz puan tablosunda bunu gösteriyor borç olmuş 400 milyon hiçbir tekrar ediyorum elle tutulur hiçbir en ufakkkk bir başarın yok şampiyonluk parolasıyla mutlak şampiyonluk parolasıyla başladığın sezonda 10 maç 14 puan mızrak çuvala sığmaz hemşerim. Rezillikler kolay örtülmez .Trabzon tarihinin 48 yıllık Trabzonspor un gelmiş geçmiş hatta bence gelecek en kötü başkanı ihodur.En kötü hocalarından eline su dökemeyeceği kötülükte bir berbat hocada şotadadır şota kan emici bir yüzsüzdür ne hurmada ne şotada en ufak bir arlanma UTANMA duygusu yoktur.

Gene başladın.ya arkadaş senin adalet dağıtacak diye beklediğin insan önce görevini yapsın penaltıysa penaltını versin hakkını yemesin sanki ligin diğer takımları destansı futbol oynuyor.

melihergun
29.10.2015, 11:28
maçın tekrarlanma olasılığı varmı ?

nakzo
29.10.2015, 11:29
Hemşerim kendini kandırmayı seven ama kendi dediğine kendinden başka hiç kimse inanmayan bir ufak topluluk var onlara sadece bir mali taploya, birde birer zahmet Trabzonspor un puan tablosundaki yerine bir bakmalarını sonra kafalarını soğuk su ile yıkamalarını camı açıp 3 kez soluk alıp vermelerini öneriyoruz anca kendinize gelirseniz.

memozcan
29.10.2015, 11:29
bu İHO gitmeden burnumuz b..tan çıkmayacak bu kadar net!! bunu artık anlamamız ve bu adamın kayyum yoluyla kulüpten uzaklaşması lazım.. zaten şu anda o makamı hukuksuz olarak işgal etmektedir.. yeni gelen yönetim takımı toparlayıp iç barışı sağlayacak ve gerekirse yeni teknik ekiple olumsuz tabloyu tersine çevirecektir. yeni yönetim tıpkı f. orman yönetimi gibi bi miktar bocalayacaktır ama şayet camiayı bölücü değil de bütünleştirici tavır sergilerse nihayetinde huzura ereriz..

Fatih Öztürk
29.10.2015, 11:30
maçın tekrarlanma olasılığı varmı ?

Kural hatası olduğu net.tekrarı kaçınılmaz.

bkandil
29.10.2015, 11:31
....
Bu sadece İHO'nun değil TFFdeki 2 üyenin, Sadri Şener, Faruk Özak ve taraftarın meselesi. Sadece onun üzerine yıkmayalım bence. İHO gitmeli evet ama hakem hataları onun yüzünden yapılmıyor eğer böyle devam edersek İHO gidince yeni yönetimdede yapılacak böyle hatalar. Bir şekilde önüne geçmeliyiz artık.
Tam da o anlamda söylemek istemiştim. Not ilavesini de o yüzden yaptım...

zaferyıldız
29.10.2015, 11:32
net olarak ihoyu bitirmek istiyorlar. aziz yıldırım futboldan el çektirilecekti yargıtay kararını bekliyorum dedi. onada dediler bırakcaksın diye. şimdi ihoyuda bitirmek istiyorlar bununda tek yolu sportif başarısızlık bizim önümüz o yüzden kesiliyor. bakın seçimlerde doğru düzgün biri gelsin bu düzen değişir. ihoyu çok büyük tehdit olarak görüyorlar. maalesef devlet değişmeyeceği tff değişmeyeceği için ihonun gitmesi lazım. tüpçünün inanılmaz bir kini ve öfkesi var bize karşı zerre sevmiyor tsyi mümkün olsa haritadan siler.
Katılıyorum amaç budur ancak bu ihoyu klubumuz için dogru başkan yapmiyor.yanlışları yalanları ortada.
Bütün dünya karşı diye dunya liderimize sahip ciktigimiz gibi ihoyada sahip mi cikalim!..trabzon işi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zx61
Dün bu işin sonu rte ye çıkacak demiştim hacı baktı çok sevdiği dünya liderine Trabzonsporlu paydaşlarından tepki var böyle bir tiyatro sergiledi.c.başkanı gerekeni yaparız demiş ne gerek var iho böyle oyunlara Trabzon bu sefer yüzde 60ı bile geçmeyi hedefliyor bizim gibiler de yemez bu numaraları

memozcan
bu gece uyku uyuyamadım.. bundan sonra maç satın alıp evde maç izlemem tövbe.. sonra sabaha kadar dön dur.. hala burnumdan soluyorum.. bir günlük tatil de zehir oldu çok şükür.. aynı şeyi kurban bayramında yaşamış 9 günlük tatilin 5 gününü burnumuzdan soluyarak geçirmiştik..

memozcan
29.10.2015, 11:35
bu maç muhtemelen tekrarlanacaktır.. baydaş biraz akıllı olursa bu rüzgarı kullanıp mhkdeki oğuz sarvan çetesini oradan attırır.. ama onda o aklın olmadığını hepimiz biliyoruz.. tek yapmamız gereken maç tekrar edilene kadar tıpkı bjklilerin yaptığı gibi tüm platformlarda tam saha pres yapmak.. demir tavında dövülür bunu şike olayında iyice tecrübe ettik.. bu olay biraz küllenirse üstüne iki bardak soğuk su içelim..

zaferyıldız
29.10.2015, 11:35
Ancak iho gitse de burnumuz b tan çıkmayacak çünkü icindeyiz yani ortamin 3 temmuz bunu degistirmedi kemiklestirdi devlet sagolsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
29.10.2015, 11:37
baydaş sabah sabah gene skandallara imza atmış.. tüm spor kamuoyunun hakkımızın yendiğinde ilk defa ittifak halinde oldukları bir konuda bile konuyu world leadere getirmeyi başarmış..

nakzo
29.10.2015, 11:38
Çok gülüyorum ya yanı okadar çok güldüm ki çay boğazıma kaçtı pesssssss pesssssss pesss ediyorum artık ihoyu bitirmeye calışıyormuşlar Trabzonspor tarihinin en kötü başkanını niye sebep... o varken fB ya şampiyon oluyor ya lig ikincisi niye bu kötü baßkanı bitirp daha iyisinin gelmesini istesinler sahı iho fbye ne yapabildi fB gerek maddi gerek sportif açıdan zirvede ihodnun neyinden korkacak aziz mahkeme kararını da kendi lehine harbi neyinden korkacak ihonun çooooook meraklandım şimdi.

nakzo
29.10.2015, 11:41
Bu tweetlrr doğruysa koca Takım can çekişiyor küme potasına gelmiş bu ağzımı bozmaya bile değmeyecek şahıs liderine metiyeler döşüyor bu camiada yemin ediyor akıl tutulması var yoksa böyle bir adamdan tuvaletçi olmaz ki Trabzonspor takımının başkanı olsun olabilsin.

Oruç
29.10.2015, 11:41
Kural hatası olduğu net.tekrarı kaçınılmaz.

Buz gibi penaltımızı vermeyen federasyon mu maçı tekrarlatacak ? Adamlar sonucu önceden belirlemişler zaten.

Burada marjinal takılayım diye olmadık şeyler söyleyenler var ne yazık ki. Takımın kötü oynaması, iç karışıklıklar, yönetimsel sıkıntılar ayrı bir konu, federasyonun Avni Aker'de gözümüzün içine baka baka, dalga geçerek hakkımızı yemesi ayrı konu. Önce bunu anlamak gerek. Şike sezonunda bile Avni Aker'de böyle rezilce uygulamalar yapmadılar. Adamlar için Trabzonspor figürandan öte değil. Bu çok açık. Sisteme bir kere çomağı soktuk başımıza gelmeyen kalmadı. Allah hakkımızı kimsede bırakmasın.

Gelelim futbol romantiklerine. Şota'nın daha doğrusu Hurma'nın ilk yarıda sahaya sürdüğü kadro rezilden de öte. Bunu inkar edecek bir tane adam yok. Medjani gibi bir adam nasıl yedek kalabilir bunun açıklaması yok. Evinde olduğun halde ileri uçta Cardozo varken, N'doye varken futbolcu demeye bin şahit birinin oynamasının izah edilir bir tarafı yok. Biz takım olarak kendimize ne kadar zarar verdiysek tff bin kat zarar verdi. Bunu anlamak lazım önce.

talsuv61
29.10.2015, 11:44
Şotanın suçu, kardozo dururken denizi oynatması, ekiciyi hala takıma adapte edememesi. 3 oyuncu değişikliğiyle oyun % 100 değişiyorsa demektir ki oyuncu tercihlerinde çok büyük yanlışlık var

Yavuz Bektaş
29.10.2015, 11:44
Genelde aspordakilerin konuşmalarını boş bulurum ama az önce iho-hurma-şota hakkında söyledikleri %100 doğru ilk defa tarafsız bir yorum duydum

Mert Oğuzlu61
29.10.2015, 11:46
http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/serdar-tatli/kural-degil-hakem-hatasi/626836

Trabzonspor’un penaltı beklediği pozisyon bana göre hakemin verdiği maç içerisindeki en doğru kararıydı. Çünkü Antepli oyuncu elini yere düşerken destek amaçlı koydu, top da eline çarptı. / Serdar Tatlı

Trabzonspor’un ilk attığı golde ise Medjani, kaleci Karcemarskas’ın önünde ve ofsayt pozisyonunda hem oyuna hem de kaleciye direkt hamlesi var. Net ofsayt gerekçesiyle, golün iptal edilmesi gerekirdi. / Serdar Tatlı

Buna da mail operasyonu yapsak mı BMN ? Gerçi açıp okuduğunu sanmıyorum. Fanatik e de bir şeyler yapılabilir. Şu yazı baştan aşağı TS düşmanlığıyla yazılmış tam bir yavşak yazısıdır. Hakeme tam not vermiş yavşak, ben onu anladım yazıdan. Maçta hiçbir sıkıntı yokmuş.

memozcan
29.10.2015, 11:47
bu manisa ne kadar verimli topraklara sahipmiş.. hakem tarlası mübarek..

ertuuu
29.10.2015, 11:49
Benim gördüğüm,
Tff ve aziz bizim iho yu futboldan cikartmak istiyor. Bu nedenle doğruyorlar takımı. Lobi yapiyorlar, takımın 10 puanını çaldılar. Sportif başarısını engellediler..
Iho her ne olaydan sonra cumhurbaşkanını arıyor. Aman diliyor. Seçim ve oy kaygısı ile cumhurbaşkanı gerginliğin dinmesini istiyor...
Dün o gerginlik sonrası 2. Sefer yapılan telefon görüşmesindeki sakinliği beni bunu düşünmeye itiyor...
Aziz ve demirören e daha fazla hacimli oldukları için daha az esneklik bekliyor cumhurbaşkanı, iho ve Trabzon ise nasıl olsa her türlü onun yanında...
Bu durumda rezil edilen, degersizleştirilen bu takım gibi zarar gören taraftar haricinde herkesin keyfi yerinde..
Iho Trabzonspor u seviyor olabilir ama bir teraziye cumhurbaşkanı sevgisi koyulsa daha ağır gelir..
Ama şöyle de bir şey var ki bu sevgi platonik bir aşk gibi, ben onu seviyorum o ise başkasını, yani aziz i demiröreni...
Aziz demirören ve türevleri ise zaten istedikleri gibi at koşturuyor...
Yaşadığımız bu lanet olası istanbul, hala fatihin feth ettiği istanbul mu yoksa yine bizans toprağı mı yoruma açık...

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:49
bu maç muhtemelen tekrarlanacaktır.. baydaş biraz akıllı olursa bu rüzgarı kullanıp mhkdeki oğuz sarvan çetesini oradan attırır.. ama onda o aklın olmadığını hepimiz biliyoruz.. tek yapmamız gereken maç tekrar edilene kadar tıpkı bjklilerin yaptığı gibi tüm platformlarda tam saha pres yapmak.. demir tavında dövülür bunu şike olayında iyice tecrübe ettik.. bu olay biraz küllenirse üstüne iki bardak soğuk su içelim..
oğuz sarvan ağır fbliydi dimi ?

memozcan
29.10.2015, 11:51
maçta hakem hataları ve kural hataları:) maçın önüne geçtiği için hiç taktik analiz yapılamadı.. dün akşam bir kez daha görüldü ki şotadan reklam yıldızı olur, kahvehaneye neşe kaynağı olur, aileye damat olur ama hoca olamaz!!

yorumsuz6117
29.10.2015, 11:53
Rte maçı tekrar ettirir gazımız alınmış olur.. 2 Hafta sonra yine aynı hakem hataları devam eder..

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.Sadıkoğlu
29.10.2015, 11:53
İHO'nun futboldan çıkartılmasının Aziz ve TFF'ye ne faydası var? Aziz'in her istediğini yapıyor Tayyip'in emriyle... TFF'ye oy veriyor...

Aziz İHO'yu muhattap bile almıyor :)

Mert Oğuzlu61
29.10.2015, 11:56
Dün açılan telefon tamamen oy kaygısı yüzünden ''Şehri yatıştır'' telefonuydu. İho yu iplediğinden değil ama siyasi ilişkiler umarım ilk kez işimize yarar ve gerçekten söylendiği gibi şu maç tekrar edilir. Yoksa cumhurbaşkanının açtığı telefondan sonra 2-3-5 hafta dinlendirme gibi komik bir ceza verilirse İho ya hakaret kongreye kadar serbest olmalı. İşte o zaman her şeyi hak ediyor demektir.

memozcan
29.10.2015, 11:56
ben tüpçü olsam İHOyu bitirmek bir yana kendisine yaşam boyu onur ödülü falan veririm.. la İHO gibi baydaşı nerden bulacaklar bi daha?

Oğuzhan Fidan
29.10.2015, 11:58
beyler azizin şartı ihoda el çektirilirse bırakırım . bu davadan beni aklarsanız bırakırımdı. nitekim 1.ci isteği yerine geldi bırakcaktı yargıtay kararını beklicek yargıtay onayınca dava temizlenmiş olcak ve azize güle güle dicekler. yalnız ihoyuda temizleme derdindeler. çok bilmiş taraftarımız nedenlerini dün akşamki iho konuşmasında anlarlar. sadece dün akşamki açıklamalarından neden el çektirilmek istendiğini anlamanız lazım. çok fazla düşünmenize gerek yok .dün maçtan sonraki açıklamalarını okuyun.

Fatih K.
29.10.2015, 12:04
İHO kısmına katılıyorum onu bir kenara koyuyorum ama bu mu yani sizin adaletiniz bu mu? Futbolun adaleti bu mu? Yani Trabzonspor iyi oynamadı o zaman penaltıyı vermesinler 1 puan çok bile bize bu mu yani olay? Yani siz diyorsunuz ki maçın sonucu değil hakemin sonucu olsun öyle mi? Galatasaray geçen sezon eze eze şampiyon oldu zaten de mi? İstediğin kadar kötü oyna 90+4te %100000 luk penaltıyı vermiyorsa hakem bunun izahı yok abi. Kötü oynadık, rezil oynadık, İHO yüzünden veya Şota yüzünden farketmez biz dün maçı kazanacağımız halde hakem izin vermedi. Tıpkı Konya maçında ofsayttan verdikleri gol ve dışardaki pozisyona penaltı verdikleri gibi, gs maçında penaltımızı vermediği gibi, Mersin maçında 0-0ken Medjani nin net golünü vermediği gibi bugünde 2 tane net penaltımızı vermediler.

ertuuu
29.10.2015, 12:05
İHO'nun futboldan çıkartılmasının Aziz ve TFF'ye ne faydası var? Aziz'in her istediğini yapıyor Tayyip'in emriyle... TFF'ye oy veriyor...

Aziz İHO'yu muhattap bile almıyor :)

Bu insanlar senin beni gibi yaşayan düşünen insanlar değil...
Ego ları kişilikleri karakterleri sıkıntılı...
Alex i ne diye yok etmeye çalıştı bu adam senin aklını kurcaliyor mu?
Kendi efsane oyunculari arasina girmis Alex heykelini her gördüğünde küfür etmiyor mu saniyorsun bu egoist totoş ların...
Neyse şimdi derler ki burası fb forumu mu?

Türk insanı biri bir yeri işaret ediyorsa sadece gösterilen tarafa bakar,
Trabzon insanı neden hep gösterilen tarafa değil de sadece gösteren parmağa bakar?
Kime sorsan o öyle bu böyle ama herkes biliyor ki dograniyor bu takim..
Yani kim hangi yönden düşünse biliyor ki bu takımın hakkı caliniyor..
hepimiz desek ki bizim hakkımız calınıyor kim ne yapabilir?
Biz bir değiliz ki, neyse ya zateb bireysel sporlara yönelmemiz gerekli...

zx61
29.10.2015, 12:05
Ihonun dün geceki ikinci konuşmasını okudum insallah biran önce kurtuluruz bu adamdan.
rte yi yalamış yutmuş anlamıyorum çevresinde bir kişi bile hacı namusum dediğin şike davasının üstünü kim örttü , aziz yıldırıma aklanacağının sözünü kim verdi demiyor mu?

serdaracıl
29.10.2015, 12:10
Bu maç tekrarlansa ne olacak? Zaten takım doğranmış ve ligdeki hedeflerinden uzaklaşmış. Madem fırsatın var Trabzonspor'un hakkını ileride de kimsenin yememesi için tedbirler al. Yoksa bu maçtan 3 puan almışsın ne olacak? Ayrıca bizim topculara sorsak yekrar istemez, şyi abi böyle derler

Nazim Can
29.10.2015, 12:13
Maci tekrarlatir iho, rte o kadarcik kiyagida yapar canim surda secime ne kaldi yada iho ya demistir secime kadar bekle secim sonucuna göre hareket ederiz der sonra olasi haziran secim sonucu alirsa akp bizde yine basini aliriz.

Beypba
29.10.2015, 12:18
Türkiye cumhuriyetinde yaşıdığımız,gördüğümüz herşeyde algı operasyonu var..Gerçekleri kendi statükolarını korumak için saptırıyorlar..

Ekonomimiz,Adelet anlayaşımız,kültürümüz vb..

Bu zihniyet sadece siyasal iktidara izafi edilerek geçiştirilecek basitlikte değildir..Biz bu haksızlıkları geçmiştede yaşıyorduk sadece sömürenlerin zihniyeti farklı idi.

Aziz Yıldırım akıllı adam,boşyere 18 seneden beri Fb yi yönetmek herkezin yapacağı bir iş değildir..Aklanana kadar ankarada yaşayanlar bilir herhafta anıtkabire gidiyordu-yada yönlendiriliyordu fb taraftarı,Çünkü aziz yıldırım taraftarına FB cumhuriyetin son kalesidir algısını benimsetmişti,Nezaman ki Fenerbahçe yeniden yargılanma haberleri gelmeye başladı ozaman bu yürüyüşler kesildi..Şimdi stadın önünden geçenler bilir Ahaber stat duvarlarında canlı olarak gösteriliyor ve bilboardlarda reklamları gösteriliyor..FB taraftarı da olayın farkında ama rahatsız olan bunu dillendiren çok düşük bir kesim,Aynısı bizim camiamız içinde söyleyebiliriz..Bizde herşeyin farkındayız,kupanın gittiğine ve emeğimiz kimler tarafından çalındığını??Ama kaç kişi çıkıpta resimi korkusuzca gözler önüne serebiliyor?
İşte siyaset budur,İşte kültürel erezyon budur...

Trabzon halkı hem nalıla hemde mıhına vurulamayacağını en acı şekide öğreniyor ve öğretiliyor...

Eğer gururlu ve adeletli bir halk olsaydık...fiyatımız olmazdı..

şimdi siyasiler fiyatımızı KDV dahil ödemiştir ve bizi tepe tepe kullanıyorlar...

İHO nun konuşmaları tamamen kendi konumunu korumak için yapılan konuşmalardır..RTE seçim öncesi en sadık seçmeninin kafası karişmaması için böyle manevra yapmış,İhoya da ağdalı laflar söyleterek seçmenini rahatlatmak istemiştir..Algı opersasyonu gereği seçime kadar geçici bir düşman ilan edilmiştir ve seçim sonrası iho ve avaneleri alacakları sözler ve avantalar dahilinde yollarına hiçbirşey olmamışgibi devam edecekler..

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:21
Şota, ikinci yarı yaptığını maçın başında yapmalıydı.

Cardozo ve N’Doye varsa ikisinden biri mutlaka 11’de oynamalıydı.

1-0’dan sonra da hemen hamle yapılabilirdi. Ancak Şota ikinci yarıyı bekledi.

Avni Aker’in golcüsü Cardozo, yine ustalığını konuşturdu, mükemmel bir gol attı.

Aykut’un frikikten attığı golün de asistini yaptı.

Sivas galibiyeti sorunların çözüldüğü anlamına gelmesin uyarısı yapmıştık.

Halen daha oyuncuların üzerinde “Ya kaybedersek” tedirginliği var.

Bu tablo dün akşam da ortaya çıktı.

Trabzonspor, Avni Aker’de daha tempolu ve baskılı oynamalı.

İlk 45 dakika çok tutuk bir oyun vardı.

Marin çıkınca Trabzonspor’un hücum gücü tamamen bitti.

Psikolojik nedenlerden ötürü de zaten bir güç ve dayanıklılık sorunu yaşanıyor.

Organizasyon konusunda da büyük sorunlar var.

Trabzonspor, kadro kalitesi bakımından potansiyelinin çok altında.

Constant’ın hataları Trabzonspor’a pahalıya patlıyordu.

2-0’dan 2-2’ye gelen maç kazanılabilir miydi? Evet kazanılabilirdi.

2-2’den sonra Medjani’nin çabaları sonuç getirmedi. Bir topu direkten geri geldi, birinde de Cardozo’nun al da at dediği pozisyonda zoru yaptı.

90+3’te de Hakem Çağatay Şahan sahneye çıktı.

Net penaltıyı veremedi, maçın kaderiyle oynadı.

Galatasaray maçında Cüneyt Çakır, Torku Konya maçında Süleyman Abay, dünkü maçta da Çağatay Şahan.

Diğerlerini saymıyorum bile.

Tüm hakem katliamları da Avni Aker’de.

Yahya KARABİNA-TAKA

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:22
Uzun süredir sakatlığından ötürü kadroda yer alamayan tecrübeli eldiven Onur Kıvrak dün akşamki Gaziantep maçının 18 kişilik maç kadrosundaydı. İlk yarıyı Gaziantepspor karşısında 1-0 geride kapatan Trabzonspor’da Onur Kıvrak, yol tarafı kalesi arkasındaki taraftarlarla tartıştı. Onur Kıvrak’ın soyunma odasına giderken kapıyı yumruklaması şok etti.

Sezon başında Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yaşadığı kriz yaşayan Onur Kıvrak, yaşadığı sakatlık sürecinin ardından zor günler geçirdi. 3-2 kaybedilen Mersin İdmanyurdu maçı sonrası teknik direktör Şota Arveladze basın toplantısında kadroda olmayan Onur için, “Moralim bozuk gelmiyorum” açıklaması yapmıştı.

Fatih Öztürk
29.10.2015, 12:23
Buz gibi penaltımızı vermeyen federasyon mu maçı tekrarlatacak ? Adamlar sonucu önceden belirlemişler zaten..

Hacıosmanoğlu Cumhurbaşkanı ile görüştüm gereken yapılacak dedi.bu açıklamadan başka bir mânâ çıkaramadım.

salihismet
29.10.2015, 12:23
Cumhurbaskanimiz masallah herseyle ilgileniyor, gs fbnin sahasinda kupasini alamaz
Abdurahim gece yarisi arar kupasini alir, Haci hakemleri sahadan cikartmaz yine Cumhurbaskani
aranir is tatliya baglanir. Milletin kafasindada bilincli bir sekilde, tamam cumhurbaskaniyla
konusulduysa kesin mac tekrarlanir. Acaba neden cumhurbaskanimiz bazi seylere el atinca
yasalar kurallar konusulmazda verecegi emirler beyinlerde canlanir? Böyle bir ülkede, eger bu
yazdiklarim olmasa bile, sirf algi bile olsa, hak ve adaletin dagitilma sekli insani ürkütüyor.

Bir kac gün mac tekrarlanacak tekrarlanmayacak ninnileriyle oyalaniriz, sonra diger maclar
girer araya, derken bu sefer Haci baska yerlerde gükremeye baslar. Adam diyor ki; eski isime
beni geri döndürmeyin, dönsen nolacak, kendini tek mi saniyorsun bu alemde, ortalik sen gibilerle
kayniyor zaten, basta kefil oldugun Mecnun, sonra isin basindaki tüpcü. Ben daha öncede yazdim
artik sirf icimize isleyen sevdadan dolayi, biraz azalsadaTrabzonspor sevgimiz devam ediyor. Bundan
sonra komedi izler gibi eziyet cekmeden sen, senin gibiler, vede arkanizda görünür gibi duran
siyasileride izleyerek gülmeye devam edecegim.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:24
Trabzonspor’un Gaziantespor ile oynadığı karşılaşmanın 90+4. dakikasında Carodozo ceza sahasının içinde topu önüne almaya çalışırken rakip takım oyuncusu topa eliyle müdahale etti.

Hakem Çağatay Şahan oyunu devam ettirdi. Bordo-Mavili futbolcular Şahan’a itiraz etti ancak hakemin kararı değişmedi. Bu sırada Gaziantep’in kalecisi topu oyuna soktu. Ancak hakem oyunu durdu ve maçın aut atışı ile başlattı. Top oyun dışına çıkmamışken maçın yeniden aut atışıyla başlaması ise kural ihlali mi tartışmasını başlattı. Eski hakem ve bazı yorumcular bu kararın bir kural hatası olduğunu ve karşılaşmanın tekrar edilmesi gerektiğini savunuyor.

TS güçlü bir kulüpse bu maçı tekrar oynatır.

BJK 2 yıl önce Rize maçını tekrar oynatmış ve kazanmıştı.

Bakalım son ayına giren yönetim bunu başarabilecek mi? bari kasten çalınan puanlarımızdan ikisini geri alalım.

CEMEFKER
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/trabzonspor/hakemler-4-saat-sonra-avni-akerden-ayrilabildi-626857

(yorumsuz)

"başkanımız yapılan şeyin,ee uygulamanın yeterli süre aldığını söyledi, tepkimizi koyduğumuzu söyledi, bundan sonra başka platformlarda devam edcek savaşımız....(sorulan bir soru üzerine.soru soruluyor anlaşılan ) herkesle....savaşımız herkesle devam etcek..." (videonun 02:35'den sonrası)

arada biri "benim küfürümü yicek bu akşam"....

tristram
hakemlerden biri indirilmedigi surece bu boyle devam edecek.isin yonetim,sota,hurma tarafini geciyorum hepsi birer beceriksiz,el birligiyle takimin icine ettiler,huzur muzur birakmadilar ama hakemlere bir sey yapilmasi sart..cuneyt cakirla baslayan katledilme dunku kahpe evladiyla devam etti..ligin en rezil oyununu da oynasak bu hakemlerin herseyi yapabilecegi anlamina gelmiyor..istanbulun serefsizleri hakem ittirmesiyle gidiyor biz birak ittirmeyi herifler resmen arkadan cekiyor..cunku onlarda biliyor ki kotu yonetilen bu kadro bunu yapiyorsa iyi bir hocayla iyi bir yonetimle ligde firtina koparir..
sike surecinde de ayni hatayi yaptik,siyasetin kuklasi olursan yok ordan telefon gelir yok burdan gelir elini kolunu baglarlar..sike surecinde sokaga cikmamamiz nasil hataysa onca bariz katledilmelere sessiz kalmamiz,bu o.cocuklugunu yapan hakemlerin hala tek parca halinde gezmesi o kadar hata.bizim maclarda hakemlerin yaptiklari hata mata degil dupeduz katletmedir..o seni katlediyorsa seninde yapman gereken sey belli.
iho geldin geleli yalan soylemekten baska bir sey yapmadin..bir kerecik lafini adami ol ve hakemlerden birini ibreti alem icin indir efsane ol..yoksa tvlerde yalandan ruzgar yapma artik inandiriciligini yitirmis durumdasin/.

CEMEFKER
29.10.2015, 12:26
işte tepkimiz bu şimdilik....savaş devam edecekmiş çünkü....

psikolojik baskılı ağırlama seansları, küfür, hakaret, tehdit, yok sayma...

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:26
brahim Hacıosmanoğlu, verilmeyen penaltıdan sonra öfke kustu

“Bize Operasyon Yapıldı”

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Gaziantepspor maçının ardından açtı ağzını yumdu gözünü. Hacıosmanoğlu, şunları söyledi: “Bizi hangi yollara sevketmeye çalışıyorlar? Hamza Hoca gitmesin diye bize operasyon yapıldı. Kimin ağabeyleri yaptı çıkıp açıklasın. O zaman bizi bu ligde tutmayın! 2. ligde, 3. ligde oynayalım. Böyle bir Allah’sızlık olmaz ya! Eğer insanlar farklı bir oyun oynuyorsa bizim de bundan sonra nasıl bir oyun oynayacağımızı görecekler.”

‘Bundan Sonra Neler Olacağını Türkiye Görecek!’

“Trabzonspor Onur’dan ibaret değil, 28 tane oyuncusu var. Hakemlere sanki özel görev verilmiş, biz oynarken durdurun diye. Bundan sonra neler olacağını bu Türkiye Cumhuriyeti görecek! Burası Trabzon… Dünya tarihine yön veren insanların yetiştiği şehir burası. Bundan sonra ne olacağını Türk futbolunu yönetenler de görecek onlara yön verenler de. Bugüne kadar sinemize çektik ama artık çekmeyeceğiz.

“Öleceksek Erkek Gibi Öleceğiz”

Federasyon Başkanı’nı arıyorum cevap vermiyor. Kuddusi Müftüoğlu’nu arıyorum cevap vermiyor. Eğer Galatasaray’a yenilmeseydi Trabzon, o havayla neler olurdu. 15 bin kişiye oynardık. Sen Galatasaray’a beni yendireceksin, Galatasaray elle gol atacak, müsaade edeceksin, sonra “Trabzon”da sorun var! Farklı bir oyun oynanıyorsa, biz de nasıl oyun oynayacağımızı göreceğiz. Kimin üzerine oyun oynuyorsunuz ya? Trabzon şehrinin kaderiyle oynamak kimsenin haddine değil. Taraftarım orada, bakalım hakemi oradan kim çıkaracak!”

“Sanırım Eski Mesleğime Dönmem Gerekiyor”

“Millet polis arabalarını, statları yaktı yıktı. Masum duruyoruz diye önüne gelen bize tokat atıp gidecek öyle mi? Benim yıllar önce tövbe edip bıraktığım mesleğim vardı, sanırım o günlere geri dönmem gerekiyor!”

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:27
Trabzonspor'u Avni Aker'de oynadığı Gaziantep maçına hakem hataları damga vurdu. Maçtan sonra stadyumdan ayrılamayan hakemleri Avni Aker'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telefonu kurtardı

Trabzonspor'un Gaziantepspor maçında son dakikadaki penaltısını vermeyen hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarını, 4 saat mahsur kaldıkları Avni Aker Stadyumu'ndan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonunun kurtardığı ortaya çıktı.

Karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından büyük tepki gören hakem Çağatay Şahan ve arkadaşları, hakem odasına gitti. Raporlarını yazan ve kıyafetlerini değiştikten sonra stadyumdan ayrılmak isteyen hakem ekibine, bordo-mavili yönetimin tüm kapıları kapattığı ve stadyumdan ayrılmalarına izin verilmediği bildirildi. Bir çok bordo-mavili yönetici de hakem odasının bulunduğu koridordaki sandalyelere oturup bekledi.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, sabaha karşı Trabzon'da olacağını söylemesi ve kendisi gelene kadar hakemlerin stadyumda tutulmasını istemesi üzerine, VIP tribünü önündeki araç giriş kapısı kilitlendi. Ayrıca tribün önünde yaklaşık 500 bordo-mavili taraftar TFF ve hakemler aleyhine tezahürat yapmaya başladı.

4 SAAT SONRA ÇIKTILAR

Gerginlik sürerken, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kendisini arayan hiçbir devlet görevlisinin telefonuna çıkmadı ve hakemlerin stadyumda tutulması kararından dönmedi. Saatler 03.00'ü gösterdiğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbrahim Hacıosmanoğlu'nu arayarak, hakemlerin bir an önce güvenli şekilde stadyumdan çıkarılmasını istedi. Bunun üzerine Trabzon'daki yönetici arkadaşlarına ulaşan Hacıosmanoğlu, hakemlerin çıkarılması talimatını verdi. Saatler 03.47'yi gösterirken, tüm yöneticiler ve kulüp personeli soyunma odası koridorlarını boşalttı.

Hakem Çağatay Şahan ve yardımcıları, koridora giren çevik kuvvet polislerinin kalkanlarının korumasında, VIP tribünü önüne yaklaştırılan sivil polis midibüsüne bindirilerek stadyumdan çıkarıldı. 4 saatlik bekleyişin ardından stadyumdan ayrılan hakem ekibine, dışarıda bekleyen taraftarlar da yabancı cisimler yağdırdı.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:28
Spor yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar pozisyonda ''kural hatası'' var yorumlarına rağmen Twitter adresinden, ''Trabzon yine hakem tarafından katledilmiş. 2 penaltısı verilmemiş. Kural hatası olsa bile maçın tekrarını gerektirmez. Sonuca etkisi yok'' yorumunu yaptı.

Doğan Keskin
29.10.2015, 12:28
Şota hoca iyi insan ama daha çok yolu var.Bir takımın taktiği,anlayışı olmalı maalesef yok bizde..takım ruhu da yok ama bu birazdan yönetimsel bir konu tamamen seni kınayamam. Aykut'un frikik kullanması daha teknik ayaklar varken neden? Sahada ne yaptığı belli olmayan 11 adam vardı yine! Hep doldur boşalt hep yüksek topla nereye kadar biri kafa vuracak gol atacağız bu mu taktiğimiz?!..Bir şey belirlersin önde basalım savunma orta sahaya kadar çıksın dersin ya da bjk maçındaki gibi kapanırsın kontra oynarsın bir plan oluştur artık hoca her hafta farklı 11 de cabası..bir şeyler yap artık hoca böyle amaçsız futbol olmamalı.

CEMEFKER
29.10.2015, 12:32
ya işe bakın....

O telefon ahizeleri bir kere de demirören için kalkmıyo "şunların kupasını verin" diye.....

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:40
Bjk maçında, top durmadan başlandı. Gol yedik. (Allah'tan kazandık)
Akhisar maçında verilmeyen penaltı, akabinde uydurma penaltı verildi ama atamadık ve giden 2 puan.
GS maçında tetikçi Cüco gözünün önündeki penaltıyı vermedi. Maç 0-0 idi. Giden 3 puan, hadi en az 1 puan diyelim.
Konya maçında 2 büyük hatayla giden 3 puan.
MİY maçında 0-0 iken verilmeyen gol. Giden 3 puan, hadi en az 1 diyelim.
Dün akşam verilmeyen 2 penaltı ve giden 3 puan.

14+10=24 puan

Bizi yemeyi kafaya koymuş el ele bu o.ç YD ve Kuddusi
Zaten bu Kuddusi hakemken bizim maçlarda hep kritik kararlara imza atıyordu.

Bu 5 maçta yaşananlar şikebahçe başta olmak üzere diğer 2 ciciş takıma yapılsa ortalık yıkılırdı.
Oysa bize 5 maç üst üste yapılıyor.

Ne diyelim artık bilemiyorum.
Bu yönetim gidecek, huzur ve başarı gelecek, tek çare bu.

serdaracıl
29.10.2015, 12:41
Arkadaş bir ülkede kanunlar kurallar neden adil biçimde işletilmez de illa birilerinin aranması gerekir. Lanet olsun böyle düzene. Neyse kural uygulayın. Adalet ya çok mu zor?

salihismet
29.10.2015, 12:44
Acaba Haci kupa mücadelesi verirken niye eski meslegine dönme ihtiyaci duymadida simdi
dönerim diye bagiriyor? Top eskidende yuvarlakti simdide yuvarlak..

UĞUR DURTAŞ
29.10.2015, 12:45
*bu fedarasyona oy vermiş olsaydı telefona çıkmaması normaldi tüpçünün!!
*iho sen hak ediyorsun telefona çıkmamayı
*sen değilmisin,bizleri bu adam düşman eden,yürüyüşler yaptıran
*sonra ne olduda bu adama oy verdin.
*sen hak ediyorsun,şimdi çıkıp ağlama
*kulüp başkanısın şu takımı 1 aydır birleştiremedin
*yazıklar olsun
söz sahibi bir aktör,yönetmen,yapımcı olsam
*şotayı komedi bir filmde soytarı rorülde oynatırdım
*iş yapardı.
*bize gelmiş geçmiş yabancı oyuncular içinde
*en fazla sevilen oyuncumuz
*ne yazık ki gün geçtikçe buna karşı nefretim artıyor.
*bizim takımda en son
*evet en son yedek soyundurulması gereken oyuncu
*medyani
*ama adam medyaniyi yedek soyunduruyor.
*bu performansla dışardan bir güç
*hocamızı satın alsa
*deseki takımı sabote et
*o hoca ilk yapacağı iş
*medyaniyi oynatmamak olur
*ekiciyi oynatmamak olur
*futbolcularını bizlerin önüne atarak
*takımı satmak olur.
*şota şuanda bunu yapıyor.
*şota hoca hakemler bizi doğruyor
*doğrudur.
*ama sen ne iş yaparsın
*bir oyuncu kötü oynarken 10 dak.25 dak.35 dak.
*değişmez diye bir kural mı var şota hoca
*contant denen adam egosunu tatmin ediyor,
*bacak arası yapmak istiyor
*senin neyilen lan bacak arası
*onu geçtim salih dangalağı bile dün akşam bacak arası yapmaya çalıyor.
*anında cantnatı değiştirmesi gerekiyordu.
*bizim takım ölüyü diriltir.
*çıldırmak üzereyim
*ya kardeşim illa her maçta
*gol veya goller yiyincemi oynamaya başlarsınız oynamaya
*maden böyle oynuyorsunuz
*niçin 1.dakikada böyle iştahlı oynamıyorsunuz
*bu sırunu benmi çözecem hoca hoca
*sen çözeceksin kardelim sennnnn
*heykel gibi başı izliyorsun
*tepkin yanındaki hakeme kardeşim
*sahamızda antep 3 pasla yarı sahamızda tehlike yaratıyor
*biz kendi sahamızda kendi alanımızda rakipten
*pres yiyoruz,alanımızdan sağlıklı çıkamıyoruz.
*şota hoca kimle oynarsak oynayalım rakip bizi çözüyor
*bizi oynatmıyor,kendileri oynuyor.
*defolup gitmeden bir kerede biz rakibi çözelim
*biz oynayalım,onlar izlrsin
*sen rak,plerini iyi analiz yapamıyor
*net görünüyor.
*benim gördüğümü sen göremiyorsun
*sivas maçında denizin birazcık mücadele etmesinden dolayı
*senin antep maçında direk oynatacağını yazdım,
*ama denizin antep maçında rezil onayacağınıda belirttim.
*sen ndoye ve cardozo gibi adamlar varken denizlr başlıyorsun.
*cantant ve alper de ısrar ediyorsun
*kardeşim birde musayı oynat rezil oynasın
*diyelimki sen haklıymıssın ama oynat şu musayı
*görelim performansını
*mbia nın sahtekarca kendisini yere atmasına sindiremiyorum
*ndoye grip 2 hafta yok
*yusuf grip bu hafta yok
*yusufun iyi oynadığı için yazmadım.
*sizler profosyonel oyuncularsınız
*kendinize iyi bakacaksınız,her yanınızda doktorlar var
*niçin hasta oluyorsunuz?
*ekici 18 e almadın
*marin sakatlandı ne yapacağını şaşırdın şota hoca
*2 gün önce belirtim,
*takım moralsiz dedim
*hocaları,futbolcuları topla
*büyük bir basın toplantısı düzenle dedim
*özür dileyin
*şehir ve taraftarlarla barışın dedik
*21:45 başlayan maç için biletlerde indirim yapın dedik
*her kesi maça davet edin dedik
*bugün bunları gazete köşe lerinde yazan gazeteciler var.
*rakiplerimiz bjk.gs ve fb
*bizim takıma bakıyorum
*takımın güçsüz
*kondisyonlarının çok yetersiz olduklarını görüyoruz.
* buda demektirki takım iyi
* ç a l ı ş t ı r ı l mı ı y o r.
fedarasyon gönül alma adına maçı tekrar ettirecektir.