PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10. Hafta | Trabzonspor 2-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

emrhan61
27.10.2015, 22:01
Esteban
Aykut Medjani Douglas Constant
Marin Mbia Okay Erkan
Cardozo Ndoye

İlk 11 ile dagitabiliriz. Erkan avni akerde cok daha iyi oynuyor. Sanırım baskıdan.

Fatih Öztürk
27.10.2015, 22:19
Yerimizi buluruz diyorsun yani :)

Öncelikle 2-3 haftaya kadar ilk dörde girelim sonra dahada yukarılara çıkacaz,bunu başaracak güce sahip kadromuz var :)

hasannuhoglu
27.10.2015, 22:28
içerdeki kötü istatistiğe bir son verilmesi gerekiyor artık. Avni Akerde son yıl vefa senesi dedik,her maç puan kaybediyoruz.Trabzondaki Taraftarı sırf bu yüzden küstürdü takım. İçerde bir ivme yakalanmalı bu maçla beraber. Tahminim de galibiyet yönünde

Fatih Öztürk
27.10.2015, 22:52
Tribünlerde Şikebahçenin "yaz kızım" pankartına cevap niteliğinde pankart olacak.

hasannuhoglu
27.10.2015, 22:54
Tribünlerde Şikebahçenin "yaz kızım" pankartına cevap niteliğinde pankart olacak.

Büyüklüğü ne olacak, kameralar açıdan kaçırabilecek mi, içeriğini biliyorsan paylaşır mısın?

Fatih Öztürk
27.10.2015, 22:57
Büyüklüğü ne olacak, kameralar açıdan kaçırabilecek mi, içeriğini biliyorsan paylaşır mısın?

İçeriğini inanki bilmiyorum. Pankartı yönetim yaptırdı,muhakkak büyüktür ve koyacakları yeri biliyorlardır :)

hasannuhoglu
27.10.2015, 23:00
Ali Uzunay dün twitterda bişey paylaştı. şimdi baktım silmiş. Yaz oğlum: önce ahlaklı olacaksın,çalmayacaksın şike yapmayacaksın vb bir cümleydi

Fatih Öztürk
27.10.2015, 23:04
Tamam o zaman içeriği budur :)
Lafta cuk diye oturmuş of of of.

beratika
27.10.2015, 23:07
Evet odur bir Trabzon haber sitesinde de başlık "Yaz Oğlum" diye başlıyordu.
Bir de bu maç neden yarın?

Adem Akyüz'
27.10.2015, 23:08
Hafta sonu seçimler var.

Erkan A.
27.10.2015, 23:12

macimiz trabzonda renktas

Erkan A.
27.10.2015, 23:14
suan Wolfsburg - Bayern münchen macini izliyorum münchen dagitiyor ortaligi yine 40 dakikada durum 0-3 oldu Bayern münchende bir Costa var marko marinide böyle oynatmamiz gerekiyor serbest sekilde istedigini yap denilmeli bende almanyada amatörlerde öyle oynuyordum bir sezonda 86 gol atmistim belki marko marinde patlama yapabilir :) neden olmasin

beratika
27.10.2015, 23:16
Teşekkür ederim forumdaşlar :)) Seçimlerin reytingini düşürmek istememişler herhalde :D :D

yatara
27.10.2015, 23:24
bizim bitane ufuk sonnay vardi tolunay a takima almisdi, inaniyorum yusufun yerine cok daha iyi olurdu son 2 sezonda düzenli forma sansi bulasydi iyi vücütü vardi

Lantis
27.10.2015, 23:33
cavanda da yokken:

----------onur

aykut douglas medjani

---mbia okay aytaç

marin erkan(ekici) constant

-----cardozo(Ndoye)

çok alternatifli ve iyi bir kadromuz var aslında ama işte...

ÖmürKaradeniz61
28.10.2015, 00:18
Bu kadro üstüste nasıl 4 m kaybeder şaka gibi yemin ediyorum.Hele hele mersin ve Konya gibi rakip kaleye gidemeyen takımlara.

ffırtına
28.10.2015, 00:25
Her şey Erkan'ın gs maçında 2 metrden boş kaleye atamadığı gol sonucu meydana geldi, o maçı biz kazanmış olsaydık şimdi bambaşka bir Trabzon olacaktı, takım o maçla birlikte psikolojik olarak çöktü daha da kendine gelemedi gelemez de kısacası bir sezon daha heba oldu..

devran
28.10.2015, 00:40
Tek maçla takım piskolojik bunalımlara girecekse kapatalım kulübü daha iyi. O maç olmasa başka maç olurdu ozaman. Takımda huzursuzluk uzun süredir var bence.

Buarada digitürk play de bu maçı tek maçlık satmıyor mu acaba, bilgisi olan var mı ?

smart
28.10.2015, 01:22
suan Wolfsburg - Bayern münchen macini izliyorum münchen dagitiyor ortaligi yine 40 dakikada durum 0-3 oldu Bayern münchende bir Costa var marko marinide böyle oynatmamiz gerekiyor serbest sekilde istedigini yap denilmeli bende almanyada amatörlerde öyle oynuyordum bir sezonda 86 gol atmistim belki marko marinde patlama yapabilir :) neden olmasin

86’dan sonrasını okumadım

evonon
28.10.2015, 09:03
Bu kadro üstüste nasıl 4 m kaybeder şaka gibi yemin ediyorum.Hele hele mersin ve Konya gibi rakip kaleye gidemeyen takımlara.

Bir takımın huzuru yoksa, her oyuncu takımdaki diğer arkadaşları için ve takım için oynamıyorsa her maçı da kaybedebilir. Bizde de durum bu, bu maç da kaybedilebilir hiç de sürpriz olmaz.

LaZuRiBeRe_53
28.10.2015, 09:14
zor maç, çok rahat kazanırız diyemiyorum çünkü elindeki kadroyu kullanamayan bir şota var...

buserkan61
28.10.2015, 09:31
dun gıbı hatırlıyorum gs 5. olur bız ilk 3 e oynarız dıyorduk. sonuc yıne husran. benı hıc takmayan arkadaslar ıcın soyleyeyım bızım en buyuk eksıgımız ortada oyun kurucumuz olmamasıdır. topu ılerı tasıyoruz bır sekılde ama organıze ataklar degıl bunlar.sıvas macında cok mucadele ettı takım ama ortaya koyulan futbol cok becerıksız bır durumdu. ıc sahada 4-4-2 oynamalıyız derken kapanan bız oluyoruz nedense.deplasmanda sıvasa cıktıgımız sıstemle cıkarsak sıvastan daha ıyı takımlar mesela ibb gıbı takımlar bızı hacamat ederler.
anlayacagınız takımda oturan bır sıstem yok. kım nerede oynuyor amac ne bellı degıl. sagda yusuf cok pasıf kalıyor. erkan bşr parlıyor bir sonuyor. marın dısıne takmıs saldırıyor. ben ekıcının artık takıma monte edılmesını beklıyorum. ekıcı yoksa takım ılerı cıkamıyor.
cardozoyu at ılerı arkasınada ekıcı marın gol attırır.

mekatronik
28.10.2015, 09:52
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/27/ed5a6e72892b3fcd1bff314266ef063b.jpg

Şu karede yer almak vardı
Gavanda'ya az para veriyoruz herhalde telefonunun pixelleri sayılıyor

Adem Akyüz'
28.10.2015, 10:10
Muhtemelen tribünler boş olur. Tahminimce 5-6 bin kişi ancak olur.
3'lü savunma modeli geçen hafta geçen hafta işe yaradı diyor herkes.
Bunu diyenlerin Sivasspor'un çektiği 23 şuttan haberleri yok sanırım.
Skor üzerinden yorum yapılırsa böyle saçma cümleler kurulur tabi.
Umarım bugün tekrar 4'lü savunmaya döneriz.
Zira rakip Sivas kadar beceriksiz, Esteban da geçen haftaki kadar başarılı olmayabilir.

Tahmini kadrom şöyle;

Esteban

Salih - Douglas - Aykut - Constant(Alper)

Okay - Mbia

Yusuf - Marin - Erkan

N'doye(Deniz)

Futboldan pek anlamam ama bana kalsa muhtemelen forvette Cardozo ile başlardım..

Kamil Çakmak
28.10.2015, 10:19
Hoca, benim görüşüme göre formunu bulmuş bir Ekici, mbia ,okay ve Marin 4 lüsünü orta sahaya yerleştirmeli. Cardozo bu takımda forvet oynamalı.

UĞUR DURTAŞ
28.10.2015, 10:34
gerçekten çok sıkıldım...
kriz yönetemeyen,teknik heyet,sportif direktör ve yöneticiler.
yazıklar olsun hepinize
bugün maçımız var,çok büyük bir fırsat aslında
ama nerdeee, bu akşam stadı şölen havasına sokabilirlerdi.
bu sitemize bir girseler,yorumları okusalar
ciddi anlamda çok şey kazanacaklar...
**
her gün gazetelere bakıyorum,
başkan,hurma,şota,onur,ekici,erkan,özer vs vs
moral bozucu açıklamalar,
her kes kendi kafasına göre açıklama yapıyor.
gerçekten sıkıldım.
sözde bu adamlar trabzonsorumuzu yönetiyorlar
sizin bizleri düşürdüğünüz durumu çoçuklar düşürmez...
bugün antep maçı var..
takımın morali bozuk
ben hurmanın yerinde olsaydım.
dün,
başta şota,onur,ekici,erkan,özer,medyani ve diğer oyuncuları alarak
tüm basına haber vererek büyük bir asın toplantısı düzenlerdim.
özetle;
sezon başından bugüne kadar camiamızı yaşatmış olduğumuz hoş olmayan,
hareketlerden ,davranışlardan dolayı özür dileriz
bu son olacak..
bugünden itibaren takım için arkadaşlık üst düzey olacak,
buna başta kaptanımız olmak üzere tüm oyuncularımızdan söz aldık,
tarftarlarımızı çok üzdük,yönetimdende onay alarak
antep maçı şehirle,taraftarlarımızla barışma maçı olması adına
bilet fiyatlarında % 50 indirim yaptık,
yarin stadın full dolu olmasını istiyoruz,
yanımızda olun....vs vs vs
futbolculardan sadece kaptanımız onur söz alsa
takım içi huzuru sağladık,bundan sonra hep birlikte takım için savaşacağız demiş olsaydı...
bugünkü Hüseyin Avni Aker'in atmosferini düşünemiyorum.
bunları yapmak çok mu zor arkadaşlar?

ÖmürKaradeniz61
28.10.2015, 10:47
dun gıbı hatırlıyorum gs 5. olur bız ilk 3 e oynarız dıyorduk. sonuc yıne husran. benı hıc takmayan arkadaslar ıcın soyleyeyım bızım en buyuk eksıgımız ortada oyun kurucumuz olmamasıdır. topu ılerı tasıyoruz bır sekılde ama organıze ataklar degıl bunlar.sıvas macında cok mucadele ettı takım ama ortaya koyulan futbol cok becerıksız bır durumdu. ıc sahada 4-4-2 oynamalıyız derken kapanan bız oluyoruz nedense.deplasmanda sıvasa cıktıgımız sıstemle cıkarsak sıvastan daha ıyı takımlar mesela ibb gıbı takımlar bızı hacamat ederler.
anlayacagınız takımda oturan bır sıstem yok. kım nerede oynuyor amac ne bellı degıl. sagda yusuf cok pasıf kalıyor. erkan bşr parlıyor bir sonuyor. marın dısıne takmıs saldırıyor. ben ekıcının artık takıma monte edılmesını beklıyorum. ekıcı yoksa takım ılerı cıkamıyor.
cardozoyu at ılerı arkasınada ekıcı marın gol attırır.

Bu takımın bence tranfere felan ihtiyacı yok en fazla stopere bir takviye yapılabilir.Bize teknik direktör transferi lazım.

İskender YILMAZ
28.10.2015, 10:57
Esteban
Salih - Medjani - Aykut - Constant
M'Bia - Okay
Marin - Ekici - Erkan
Deniz

Yavuz, Yumlu, Douglas, Aytaç, Yusuf, N'Doye, Cardozo

tonya55
28.10.2015, 11:13
Bu takımın bence tranfere felan ihtiyacı yok en fazla stopere bir takviye yapılabilir.Bize teknik direktör transferi lazım.
zaten para yok futbolcu satmadan transfer yapamaz.

asilhamsi
28.10.2015, 11:17
---------------esteban------------
salih-----douglas-------aykut--------constant

--------okay-------mbia------medjani--------

---------ekici------------------marin---------

-----------------cardozo------------------------

erkan ve yusuf ile vakit kaybetmeyelim.

asilhamsi
28.10.2015, 11:19
devre arası Chelse de oynayamayan papy gelse ve takasla eren,guray alınsa taş gibi takım oluruz.

-----------------onur----------------

cavanda-------douglas-------papy---------eren

-------------------mbia------------------------------

guray-----------okay----------ekici-----------marin

----------------cardozo------------------------

tonya55
28.10.2015, 11:21
devre arası Chelse de oynayamayan papy gelse ve takasla eren,guray alınsa taş gibi takım oluruz.

-----------------onur----------------

cavanda-------douglas-------papy---------eren

-------------------mbia------------------------------

guray-----------okay----------ekici-----------marin

----------------cardozo------------------------
haqngi parayla uefa bizede tedbir koyacak az kaldı altını çizerek söylüyorum takımımız futbolcu göndermeden alamaz.

asilhamsi
28.10.2015, 11:22
birde bunu denemeliyiz bana kalırsa.Cunku kanat oyuncuları sıfır verimle oynuyor.

---------------esteban---------------

salih---------aykut---------douglas-------alper

------------mbia-----------okay------------

marin---------------ekici------------constant

--------------cardozo----------------------------

paslı oyun icin bu kadro cok iyi olur.

asilhamsi
28.10.2015, 11:25
yusuf,erkan,özer,mustafa krizden başka bir işe yaramıyorlar.Devre arası hepsine veda edilmeli.Onur eger oynamamakta ısrarcı ise o da gidebilir.

Yönetim,teknik ekip ve Hurma dan acilen kurtulmamız gerektigini ben de biliyorum.Onları kesinlikle desteklemiyorum.

Ama Trabzonspor un calısanı olarak Onur un gprevi cıkıp top oynamak.Ustelik hatırı sayılı miktarda para kazanıyor ve gecen sene de sakatlık nedeniyle takıma katkı vermedi.

Hal boyleyken Onur un surekli sakat olması artık verimli olmayacagını gosterebilir.Eger baska takıma gider ve orada bu sakatlık problemini yasamazsa Onur hakkında cok farklı dusuncelere sahip olacagım.

tonya55
28.10.2015, 11:27
yusuf,erkan,özer,mustafa krizden başka bir işe yaramıyorlar.Devre arası hepsine veda edilmeli.Onur eger oynamamakta ısrarcı ise o da gidebilir.

Yönetim,teknik ekip ve Hurma dan acilen kurtulmamız gerektigini ben de biliyorum.Onları kesinlikle desteklemiyorum.

Ama Trabzonspor un calısanı olarak Onur un gprevi cıkıp top oynamak.Ustelik hatırı sayılı miktarda para kazanıyor ve gecen sene de sakatlık nedeniyle takıma katkı vermedi.

Hal boyleyken Onur un surekli sakat olması artık verimli olmayacagını gosterebilir.Eger baska takıma gider ve orada bu sakatlık problemini yasamazsa Onur hakkında cok farklı dusuncelere sahip olacagım.
yenibir takım kuralım demişssin yerlerine kimi alacan peki borcumuzdan haberin yok galiba.

ÖmürKaradeniz61
28.10.2015, 11:53
zaten para yok futbolcu satmadan transfer yapamaz.
Trabzonsporda para bitmez kimse meraklanmasın,Türkiyede diğer 16 takım maddi zorluklardan batar Trabzonspora birşey olmaz.Trabzonda oy almanın yolu Trabzonspordan geçer,şike soruşturması sebebiyle istenilen para geliyor zaten sesimizin kesilmesi karşılığında.

F. Yıldırım
28.10.2015, 11:54
Takım maalesef futbol'un f'sini oynamıyor. Hücumda üretkenlik sıfır. sivas maçında öne geçmesek yine Osmanlı ve Mersin deplasmanları gibi farka giderdi maç. Rakip skor üstünlüğünü alıp geri çekilmediği sürece ileride baskı kuramıyoruz. Konya-Mersin-Osmanlı maçları bunun çok net örneği ki Osmanlı maçında 10 dakika bile baskı kuramadık.

Reaksiyon göstermeyi geçtip sen Trabzonspor'sun maç başlar başlamaz rakibin üstüne gitmelisin. Ama yok dediğim gibi yumurta dayanmadığı sürece bizim futbolcular uyku modunda. Biri Shota'ya nereye geldiğini hatırlatmalı.

2. si ileride her ne kadar form tutamasa da Ekici ve bileğine hakim Erkan'ın yanına Marin'i de harmanlayıp hücum hattını şekillendirmeliyiz. Hücumda organizasyon verkaçlar, tek toplar, beklerin bindirmesiyle vs. olur.
Bizde bunların hiçbiri yok oysa Cavanda Constant ile bence şikebahçeden sonra hücumda etkili olabilecek en iyi beklere sahibiz. Erkan ve Ekici'nin kulağı çekilip hızlı ve tek toplarla oynamaları gerektiğini ileteceksin.

Şu kadro ile hücumda efektif olacağımızı düşünüyorum.

--------------------Onur-----------------

Cavanda---------Douglas------Constant

----------------Okay---M'Bia-------------

Marin--------Ekici-------Erkan-----Yusuf

------------------Cardozo----------------

cellchook
28.10.2015, 12:08
Trabzonsporda para bitmez kimse meraklanmasın,Türkiyede diğer 16 takım maddi zorluklardan batar Trabzonspora birşey olmaz.Trabzonda oy almanın yolu Trabzonspordan geçer,şike soruşturması sebebiyle istenilen para geliyor zaten sesimizin kesilmesi karşılığında.
Yorumunun içeriginin hakikat olmasi,tam bir utanç vesilesi.

Yazik ne hallere düştük.

kulüp batsa daha iyi.

Adem Öztürk
28.10.2015, 12:14
Seçime kadar biraz daha dayansak.Belki faili meçhul bir kişi gelir de düzeltir içeride ki sorunları.

Kamer'
28.10.2015, 12:28
Onur
Salih-Aykut-Medjani-Constant
Okay-Mbia
Özer - Mehmet - Marin
N'doye

Bence Douglas oynamasın bu maç , Muhammet sağından solundan geçer ya da frikik alır çok rahat :D

muratt
28.10.2015, 12:28
Maç 21:45 teymiş. Eğer ikinci yarı Gaziantep'in uykusu gelir de uyurlarsa maçı kazanabiliriz. Bunun dışında pek galibiyet ihtimali görmüyorum.

Murat KARAKURT
28.10.2015, 12:48
Çok rahat kazanacağımız bir maç olacak......

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2015, 12:55
Kevin ve Ekici var. Aykut ve Onur yok.

Haftaya Onur da katılıyor.

Seriye devam et Trabzon'um.

karahanbakar
28.10.2015, 13:02
Mehmet Ekici hala iyileşmedi mi? 10. Hafta geride kalıyor ve biz geçen sene takımı sırtlayan oyuncudan bir gram verim alamadık. İçim cız ediyor arkadaş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erkan YILMAZ
28.10.2015, 13:03
bu maçı onemsıyorum cunku alırsak basaksehır maçına daha bir şevkle gideceğim

Harun-61
28.10.2015, 13:10
Kevin ve Ekici var. Aykut ve Onur yok.

Haftaya Onur da katılıyor.

Seriye devam et Trabzon'um.

Aykut niye yok ?

Hakan
28.10.2015, 13:26
http://cdn.makeagif.com/media/10-23-2015/t8k2ho.gif

Yusuf'u 11'e yazanlara gelsin

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2015, 13:31

Bu gol Yattara'nın TS kariyerinde attığı en güzel goldü.
İzlemeye doyamıyor insan

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2015, 13:33
Aykut niye yok ?

Torpilli Yumlu var :)

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2015, 13:33
bu maçı onemsıyorum cunku alırsak basaksehır maçına daha bir şevkle gideceğim

Evet, o maçta gurbetçiler Bizans'ı bir kez daha fethederek 3 puanı aldırtacak.
Yeter ki 3 puansız olmasın bu akşamki aşkımız

kyodou
28.10.2015, 13:48
Yeni sistemleri severim:

_____ Cardozo _ Medjani ____

____ Marin _ Ekici _ Okay _____

Kevın ______ M'Bia _____ Salih

______ Douglas _ Aykut ______

__________ Esteban ________

Not: Medjani gizli forvet (Adam her ileri çıkışında bir şekilde pozisyona giriyor)

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2015, 13:53
Şu anda takımdaki en büyük soru işareti Shota???

AnAKiN
28.10.2015, 13:58
Renkdaşlar maçin yayini var mi? Aksam digiturk play alip izleyeyim diye dusundum ama sitesine baktim bizim mac yayin ilstesinde yoktu. Diger maclari eklemisler. Bilgisi olan birisi paylasirsa mutlu olurum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper Golcü
28.10.2015, 14:03
estaban
salih-douglas-medjani-constant
-----------mbia------------------
--------okay---ekici-------------
erkan-----------------------marin
-------------ndoye--------------

buraya yazıyorum, şota 10 numara sevdasından vazgeçip 3 lü ortasaha döndüğü ve sol kanata marini monte ettiği anda arka arkaya galibiyetler alırız

ucurum
28.10.2015, 14:05
Renkdaşlar maçin yayini var mi? Aksam digiturk play alip izleyeyim diye dusundum ama sitesine baktim bizim mac yayin ilstesinde yoktu. Diger maclari eklemisler. Bilgisi olan birisi paylasirsa mutlu olurum.

Sayın Skywalker:

http://www.ligtv.com.tr/yayin-akisi/ligtv

AnAKiN
28.10.2015, 14:09
Sayın Skywalker:

http://www.ligtv.com.tr/yayin-akisi/ligtv
Tesekkur ederim. Linki tikladim ama 404 e düşuyor site. Belki benim telefonda sorun vardir. Aksam bilgisayardan bakarim. Sizde goruntuleniyorsa sorun ben de demektir. Inşallah kazaniriz.

emrhan61
28.10.2015, 14:12
Marin kanat oynamalı.

Esteban
Salih Aykut Douglas Constant
Erkan Mbia Medjani Okay Marin
Cardozo.

Ya da Cift forvet
Aykut Medjani Douglas Constant
Erkan Mbia Okay Marin
Cardozo Ndoye

F. Yıldırım
28.10.2015, 14:25

aa pardon yedekte Yattara ayarında kanat vardı doğru ya!!!

Hakan
28.10.2015, 14:33
aa pardon yedekte Yattara ayarında kanat vardı doğru ya!!!
Yok ya yapma ya öyle mi ya ciddi misin ya!!!

[KAPLAN]
28.10.2015, 14:55
Gerçekten çok kötü oynuyoruz. Saha içinde olduğundan belki de daha çok saha dışında sorunlar var bu ciddi anlamda oynanan oyuna yansıyor.

artvints
28.10.2015, 14:58
estaban
salih-douglas-medjani-constant
-----------mbia------------------
--------okay---ekici-------------
erkan-----------------------marin
-------------ndoye--------------

buraya yazıyorum, şota 10 numara sevdasından vazgeçip 3 lü ortasaha döndüğü ve sol kanata marini monte ettiği anda arka arkaya galibiyetler alırız

Galibiyeti bilmem de benim de aklimdaki duzen o. Marin sag kanatta da olabilir.cavanda'yi daha aktif kullanir.sol kanatta erkan veya yusuf'tan biri, ortasahada da ekici ritim bulana kadar medjani. Medjani'nin bir sekilde oynamasi gerek ama stoper degil.cunku akan oyunda da en cok pozisyona giren oyuncumuz yine medjani.tek forvet oynamamizi kolaylastiriyor.

Süper Golcü
28.10.2015, 15:03
Galibiyeti bilmem de benim de aklimdaki duzen o. Marin sag kanatta da olabilir.cavanda'yi daha aktif kullanir.sol kanatta erkan veya yusuf'tan biri, ortasahada da ekici ritim bulana kadar medjani. Medjani'nin bir sekilde oynamasi gerek ama stoper degil.cunku akan oyunda da en cok pozisyona giren oyuncumuz yine medjani.tek forvet oynamamizi kolaylastiriyor.

hepsine katılıyorum, fakat ekici geldiği zaman orta sahada medjani tercihi yapamıyıcak duruma geldiğimizde de kesinlikle stoper oynamalı kendisine 11 de yer bulmalı diye düşünüyorum, çünkü stoper olmamasına rağmen aykut ve yumludan kötü değil o bölgede

Erkan A.
28.10.2015, 15:13
86’dan sonrasını okumadım

dalgami gectigimi saniyorsun anlamadim ??? alt amatörlerde bir sezonda 86 gol atim ?? bu yalan degildir benim yasim 35 den yukari suan bunu nasil ispat edebilirim bilmiyorum eski zamanlarda gencligimde her sezon 38 golden asaya atmazdim bir sezonda 86 gol atmayi basardim beni tanisaydin suan benden övgüyle söz ederdin yalana ihtiyacim yok Burda elime ne gececek sanki

Beypba
28.10.2015, 15:25
http://www.ligtv.com.tr/lig/fransa-ligue-1/ozet/2015-2016/11/lorient-1-1-rennes-mac-ozeti

Çok değil 2,5 ay önce şu adam trabzonsporda top bile sürmeyi beceremiyordu..

F. Yıldırım
28.10.2015, 15:30
Yok ya yapma ya öyle mi ya ciddi misin ya!!!

Laf olsun torba dolsun. :alkış:

Ali YİĞİT
28.10.2015, 15:32
Şota'nın gideceği maç...

Burçak
28.10.2015, 15:39
Bu mac kacta ya. Passo.com da 20.45 yaziyor

kyodou
28.10.2015, 15:41
Ahh şu kediler...

gurur6134
28.10.2015, 15:41
Trabzonspor bu futbol anlayisiyla icerde ligdeki her takima yenilebilir supriz olmaz..

Hakan
28.10.2015, 15:45
Laf olsun torba dolsun. :alkış:

Sakla samanı gelir zamanı.

Erkan A.
28.10.2015, 16:16
Bu mac kacta ya. Passo.com da 20.45 yaziyor

renktas avrupada macimiz 20,45 de baslayacak memlekete 21,45 bir Saat fark oldugu icin karismalar olabiliyor sanirim

Enes Coşkun
28.10.2015, 16:23
Ey gidi Alanzinho 60-70 arası oyuna girip maçı hızlandırırdı... :)

delfino
28.10.2015, 16:24
geçen sene anteple içeride son dk attığımız golle berabere kalıp deplasmanda yenilmiştik öncelikle bizim ileride daha efektif oynamamız gerekiyor çoğalmamız yusufun felan oynamaması lazım seri paslarla rakipi boğan bir oyun ortaya koymamız lazım ki bu da topla seri hareketler yapıp olumlu pas yapan oyuncularla oynamamız anlamına gelir hucum hattının marin ekici erkan ndoye dan oluşması demek bizim istediklerimizi daha iyi yapacağımız topu ayağımızda tutarak pozisyon bulmamız anlamına gelir dikine gitmemiz lazım rakipi boğmamız arkada da boşluklar vermeden oynamamız lazım mbia ve okay artık iyi bir ikili olmak zorundalar onları görevi çok büyük hem hucumu hem defansı kordine etmeliler bence bizim galibiyetimiz yada mağlubiyetimizi belirleyici mbia ve okayın uyumu ile maç içindeki durumları olacaktır maça kendilerini verirlerse bu maçı alırız ama vermezlerse kesin mağlup oluruz diyorum ..

Ömer Akdağ
28.10.2015, 16:26
renktas avrupada macimiz 20,45 de baslayacak memlekete 21,45 bir Saat fark oldugu icin karismalar olabiliyor sanirim

Avrupa saatleri bir saat geriye aldi, Turkiye secim var diye geriye almadi. Sonuc olarak 2 saat fark var aramizda. Turkiyede mac 21:45 Avrupa da 19:45 de.

Ek olarak: Turkiye saatleri geri almayi 8 kasim'a ertelemis.

Yavuz Bektaş
28.10.2015, 17:00
Başkan veya td olsam 22-32 nolu elemanların sözleşmelerini direkt feshederim 24ün son senesi 14e de uyarı veririm ilk işim bunlar olur siz hala 11 e yazıyorsunuz

artvints
28.10.2015, 17:06
Başkan veya td olsam 22-32 nolu elemanların sözleşmelerini direkt feshederim 24ün son senesi 14e de uyarı veririm ilk işim bunlar olur siz hala 11 e yazıyorsunuz

sebep?

Ozan Kara
28.10.2015, 17:19
Yendiğimiz takdir de bile Şota gitmeli.

Emrah KabuL
28.10.2015, 17:22
4 maçlık mağlubiyet serisi çok kötü oldu.. özellikle Gs,Konya ve Mersin maçlarında çok şanssızdık.Umarım bu maçla beraber galibiyet serimiz başlar.

Hakan
28.10.2015, 17:24
Yendiğimiz takdir de bile Şota gitmeli.
Nerdeeeee

Sibel
28.10.2015, 17:27
Pankart asmışlar. Ligtv İstiklâl Marşı okunurken reklam çeker. Bir daha da o açıdan asla kameraya yansımaz.

slmn
28.10.2015, 17:33
Pankart asmışlar. Ligtv İstiklâl Marşı okunurken reklam çeker. Bir daha da o açıdan asla kameraya yansımaz.

Kim asmış, ne yazıyor?

Hakan
28.10.2015, 17:46
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/28/dcbb386ef2e18abe0b56e1ced9b96b5f.jpg

A.Ali Karanis
28.10.2015, 17:51
Akıla 'fenerbahçe asmasaydı bizimkiler asacak mıydı böyle bir pankart?' sorusu geliyor ister istemez.

Mustafa OK
28.10.2015, 17:54
Güzel olmuş ama bakalım pisligtv gösterecek mi pankartı...

eksikbirşey
28.10.2015, 18:03
Seçime yakın şike mevzusunu şişirme ihtiyacı duymuş birileri

Yavuz Bektaş
28.10.2015, 18:12
sebep?
22 no geçen sene maç sattı 24 no takım için yetersiz 14 no şut ve gol özürlü tamamen kazık 32 no ise şu yaşına gelmiş ve hala orta yapamıyor top kontrolü oyun zekası 0 ama en büyük sebebi osmanlının 3.golünden sonra minik kız taraftarımız tribünde üzgün üzgün bakarken 32 nonun kavşakça gülmesi

memmedaga
28.10.2015, 18:28
bjknin oyununu gördükten sonra bizim oyun tarzımız sinirimi bozuyor izlemeyi düşünmüyorum her seferinde dayanamayıp açıyorum pişman oluyorum

bugün bizi salih pişman eder diye düşünüyorum

%55 beraberlik %25 mağlubiyet %20 galibiyet

en temel sorun takım içi anlaşmazlıklar olduğunu düşünüyorum ayrıca Şota'nın yaptığı açıklamalar bu sorunu aşılamaz hale getirdi

DeAgLeMaNyAq
28.10.2015, 18:34
Mehmet iyileşmesine ve antrenmanlarda takımla çalışmasına rağmen kadroya alınmadıysa artniyet ararım...

Sibel
28.10.2015, 18:37
Seçime yakın şike mevzusunu şişirme ihtiyacı duymuş birileri

Kesinlikle. Taraftarın elinden şike pankartlarını alanlar bugün pankart asıyor. Yersek.

dağlıca61
28.10.2015, 18:45
Bu maç saatindeki çelişki saatlerin geri alınması/alınmaması ile ilgili olabilir mi.?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serkan Miletli
28.10.2015, 19:09
Mehmet iyileşmesine ve antrenmanlarda takımla çalışmasına rağmen kadroya alınmadıysa artniyet ararım...

Artniyet aramak için gecikmedin mi ?

Adem Akyüz'
28.10.2015, 19:23
Kulübün astırdığı pankartla ilgili söylenecek tek şey var; Geçti borun pazarı, sür eşeği Niğde'ye..

Yargılama bitmiş, Aziz Ak'lanmış. Bizim yönetimin aklına pankart asmak yeni geliyor(şikeciler pankart açmasa o da olmayacak). Günaydın efendim Günaydın.

Bu yönetim şikeyi duyurmak için Avrupa maçında açılan şike pankartını kaldıran bir yönetimdir. Şimdi ne oldu, ne değişti? Söyleyeyim. Yakında kongre ver. Yönetim yine şike meselesine sarılmış. Yiyen var mı? Çok fazla.

Hakan Yeşilyurt
28.10.2015, 19:28
insan buraya geldiği zaman huzur bulacağına dahada sinirleniyor.. şaban yumluyu savunan adam burada, teknik direktör bozuntusu shotayı savunan adam burada, yakala ihoyu savunan adam burada, kel süloyu savunan adam burada..

Hakan Yeşilyurt
28.10.2015, 19:29
Kulübün artırdığı pankartla ilgili söylenecek tek şey var; Geçti borun pazarı, sür eşeği Niğde'ye..

Yargılama bitmiş, Aziz Ak'lanmış. Bizim yönetimin aklına pankart asmak yeni geliyor(şikeciler pankart açmasa o da olmayacak). Günaydın efendim Günaydın.

Bu yönetim şikeyi duyurmak için Avrupa maçında açılan şike pankartını kaldıran bir yönetimdir. Şimdi ne oldu, ne değişti? Söyleyeyim. Yakında kongre ver. Yönetim yine şike meselesine sarılmış. Yiyen var mı? Çok fazla.

al işte bende onu demek istiyorum.. yalaka başkan bir an önce defolup gitsin..bu zamana kadar aklı nerdeymiş beyefendinin

Sibel
28.10.2015, 19:35
insan buraya geldiği zaman huzur bulacağına dahada sinirleniyor.. şaban yumluyu savunan adam burada, teknik direktör bozuntusu shotayı savunan adam burada, yakala ihoyu savunan adam burada, kel süloyu savunan adam burada..

Bunlar iyi günler :)

Hakan Yeşilyurt
28.10.2015, 19:40
Bu yalaka başkan aralık'da gitmezse. Trabzonsporluluğumu bu adamın gidişine kadar askıya alacam..Gecen çıkmış bir yerde konuşmuş hesap soracakmış..neyin hesabını soracak, bu zamana kadar neredeydin yalaka iho..

Sibel
28.10.2015, 19:45
Bu yalaka başkan aralık'da gitmezse. Trabzonsporluluğumu bu adamın gidişine kadar askıya alacam..Gecen çıkmış bir yerde konuşmuş hesap soracakmış..neyin hesabını soracak, bu zamana kadar neredeydin yalaka iho..
Böyle diyince birileri gelip diyor ki kişiler gidicidir Trabzonspor kalıcıdır. Siz adamına göre mi Trabzonsporlusunuz? Bu ne biçim Trabzonsporluluk da miş muş falan filan.
Edebiyat yani :)

Hakan Yeşilyurt
28.10.2015, 19:49
Böyle diyince birileri gelip diyor ki kişiler gidicidir Trabzonspor kalıcıdır. Siz adamına göre mi Trabzonsporlusunuz? Bu ne biçim Trabzonsporluluk da miş muş falan filan.

inşallah onlar da gidecek, bununla beraber

Sefer A.
28.10.2015, 19:49
:eek:
Senden beklemezdim bu yorumu :)

Sibel
28.10.2015, 19:50
:eek:
Senden beklemezdim bu yorumu :)

Arada ince bir çizgi var ama :)
Yanlış düşünme.

gurur6134
28.10.2015, 19:52
Saka gibi ya mac saati ya ustelik haftaici ..3bin kisi olursa iyi

Sibel
28.10.2015, 19:53
inşallah onlar da gidecek, bununla beraber

Onlar gitmez. Trabzonspor kepaze olsun Oooo alkış.
Trabzonspor başkanıdır Trabzonspor futbolcusudur Trabzonspor ocusudur bucusudur.
Trabzonspor nedir diye o arada düşünseler keşke.
Trabzonspor'a zarar verenlere Trabzonspor değerlerini yok sayanlara üzerinde bir sıfat var diye sahip çıkmanın Trabzonsporluluk olmadığını anlasalar.

gurur6134
28.10.2015, 19:53
Polis kaldirmazsa iyi nasil izin vermisler basimiza tas yagcak..

Sefer A.
28.10.2015, 19:54
Arada ince bir çizgi var ama :)
Yanlış düşünme.
Yanlis düsünmem, düsünsem de saygi duyarim, insan bikabilir askiya alabilir, çünkü bu yönetimin icraatlari ve yalanlari af edersin ama resmen kusma sebebidir...
Ama o ince çizgiyi anlamadim sanirim :p
(Bu aksam yenecegiz, 1-0 ya da 2-1)

AhmetG.
28.10.2015, 19:55
CL maçları saatine koymuşlar maçı resmen. Hem de hafta içi:):)
Sanırsın dünyanın takip ettiği önemli bir maç.

Erkan A.
28.10.2015, 19:56
Avrupa saatleri bir saat geriye aldi, Turkiye secim var diye geriye almadi. Sonuc olarak 2 saat fark var aramizda. Turkiyede mac 21:45 Avrupa da 19:45 de.

Ek olarak: Turkiye saatleri geri almayi 8 kasim'a ertelemis.

bunu bilmiyordum sagol renktas

Sibel
28.10.2015, 19:57
Polis kaldirmazsa iyi nasil izin vermisler basimiza tas yagcak..

Kongre var ya. Seçim yatırımı. Ben 4 yıldır o tribünde ne pankartlar gördüm kaldırılan. Ufak kağıt parçalarından tutun büyük pankartlara kadar. Üzerinde siyasi bir yazı, şike yazısı, aziz resmi vesaire. Hiç fark etmiyor.
O pankarta şike yazana kadar kimbilir ne ecel terleri dökmüşlerdir.

Hakan Yeşilyurt
28.10.2015, 19:59
Bu akşam yenersek şampiyon olmuş kadar sevinecek adamlar var.. ama bilmiyorlar ki bu takımdan bu kafayla hiç bir şey olmaz..Onuru ve Ekiciyi küstür para ediyorlar diye satmaya çalış.. şaban yumluyla şampiyon olursun diye bekle.. çok bekleriz, çok beklersiniz.. ayrıca bide yumlunun kaptan olma olasılığı var onu hiç saymıyorum bile

Oğuzhan Fidan
28.10.2015, 20:14
:sevinç::sevinç::tsira5::tsira5::tsira5:

Erkan A.
28.10.2015, 20:20
Esteban Alvarado
Aykut Demir
Carl Medjani
Douglas
Kevin Constant
Stephane M'Bia
Okay Yokuşlu
Erkan Zengin
Marko Marin
Yusuf Erdoğan
Dame N'Doye

bumu ilk onbirimiz trabzonspor tv diye bir site yazmis ??

Uğur Ö.
28.10.2015, 20:25
Yahu Ekici ne zaman gelecek yeter yahu bu nasıl birşey.

Yavuz Bektaş
28.10.2015, 20:34
ekici-onur 2lisi oynamayabilir bence oynamayacaklarda sülüman abi egosunu bir kenara bırakamaz
hocacık zaten kukla

ilyskm
28.10.2015, 20:39
Sana hocalık diplomasını verenin de seni hoca olarak takımın başına getirenin de... Anladınız siz onu... Onur ile Mehmet sizin sonunuz olacak. IHO ve haramilerinin son maçı olacak

Hakan
28.10.2015, 20:40
Trabzonspor'un Gaziantepspor 11'i: Esteban, Salih Dursun, Aykut Demir, Douglas, Constant, Mbia, Okay, Özer, Marin, Erkan Zengin, Deniz..

Deniz'in batsın hoca bozuntusu

Medjani ve Cardozo yok :) :) :) Şaka değil

Adem Akyüz'
28.10.2015, 20:41
Deniz Yılmaz geçen hafta aldığı formayı vermeyecek ne yapı acaba?

Mert Acar
28.10.2015, 20:43
Ekici 18de yok diyor Baris Yurduseven.Onur yedekmiş.Ne desek az.

Sibel
28.10.2015, 20:43
Şaka gibi. Evinde çıktığın kadroya bak. Cardozo yok. Mehmet yok.

Berke6198
28.10.2015, 20:44
Deniz, Özer, Salih :)

Sibel
28.10.2015, 20:45
Trabzonspor'un Gaziantepspor 11'i: Esteban, Salih Dursun, Aykut Demir, Douglas, Constant, Mbia, Okay, Özer, Marin, Erkan Zengin, Deniz..

Deniz'in batsın hoca bozuntusu

Medjani ve Cardozo yok :) :) :) Şaka değil

Ne kadar Süleyman Hurma bir kadro!

DeAgLeMaNyAq
28.10.2015, 20:45
Yedekler: Onur, Mustafa, Alper, Medjani, Sefa, Cardozo, N'Doye

Uğur Ö.
28.10.2015, 20:46
Vay arkadaş yedekler 5 milyon€ alan 2 tane forvetimiz var. BRAVO NERDEN NEREYE!

Adem Akyüz'
28.10.2015, 20:46
Maç başlamadan önce herkesi uyarmak istiyorum.

Link istemek, küfür etmek, hakaret etmek, oyuncular için kalas, çöp gibi kelimeler kullanmak yasaktır!
Rakip takım futbolcularına veya hakeme edilen küfür ve hakaretler de dahil.
Hakaret veya küfür içeren mesajlarda uyarıda bulunmaksızın ceza vereceğim.
Ayrıca ikili tartışmalarınızı(maç dışında) lütfen özel mesaj üzerinden yapın.
Ve lütfen üslup konusunda biraz yapıcı olalım.
Ne kendinizi, ne bizi, ne de BMN'yi zor durumda bırakmayın.

Saygılarla, iyi forumlar..

ÖmürKaradeniz61
28.10.2015, 20:47
Özevlat özer oynasın diye medjani gibi bir jokeri harcıyor şota bey.Kazansada kaybetsede şota gitmeli.Üstüste 10 maç kazansada gitmeli.Bu ne kardeşim takımı böle böle elde deniz kaldı.Cardozodan ne fazlası varda bu arkadaş oynuyor acaba merak ediyorum.

Bera B.
28.10.2015, 20:48
Kadro hakkındaki yorumum: https://youtu.be/1J-oTXU0FGY?t=129

Sibel
Şota bırak git Allah aşkına. Yönetimle beraber git. Eski oyuncumuz olarak kal.

Hakan
Bütün hafta takımla çalışan Ekici neden yok neden?????????

Takımın en formda adamı Medjani neden yedek neden???????

Cardozo'yu yedek bırakıp Deniz'i oynatan zihniyet neden kovulmuyor neden????????

Enes Başkaya60
Mehmet'i kadroya bile almamak neyin kafası acaba...

Fatih K.
28.10.2015, 20:49
O değilde Yusuf niye kadro dışı?

devran
Şota tazminat almaya mı çalışıyor acaba ?

vuralkara
Adam hem yumruk yedi hem kesik...

Ahmet T.
Mehmet kadro da yok. Erkan 11 ' de. Bunların adaleti bu kadar işte..

kursat1313
takımın en formda en faydalı oyuncusu Medjani yedek ŞAKA gibi

Fatih Çelik
Vay be Trabzon'ub çocuğu yine sahada bu gurur hepimizin.

Erkan A.
28.10.2015, 20:50
Daha onbirler beli degil inanmayin

F. Yıldırım
28.10.2015, 20:51
Bugün isimlere takılmak istemiyorum. Güzel futbol görmek istiyorum.

Bilal Karadeniz
Medjani Onur Cardozo ve ekici'yi neden oynatmıyor acaba ben utanırım valla sahaya cıkmaya hoca bozuntusu...

Sibel
Burada çıkıp art niyet yok diyen hakareti de hak ediyordur.
Çok net ki Süleyman Hurma ve Şota ikilisi kendi adamlarını oynatıyor. Aferin aferin.
Devam!

ilyskm
En az 4 bekliyorum Şota' yı ve ona çanak tutan ne kadar adam varsa gitmeleri için onlara bu skor yakışır.

Bilal Karadeniz
28.10.2015, 20:52
Medjani gibi disiplinli 6 tane topcun olsun sampiyon olur bu takım...

Yavuz Bektaş
28.10.2015, 20:52
allahım illa bize küfür edin diyorlar şeytan diyor bin uçağa git tükür suratlarına pata küte dal

Bilal Karadeniz
28.10.2015, 20:53
Süleyman hurma'yı getirdiler takımın butun dengelerini bozdular neymis topcu satıyomus takımın anasını ağlattınız yeter ya

Kamer'
28.10.2015, 20:53

Link istemek, küfür etmek, hakaret etmek, oyuncular için kalas, çöp gibi kelimeler kullanmak yasaktır!

Admin kadroyu görünce anladı olacakları şimdiden :DD

smart
28.10.2015, 20:54
Antep yener.

DeAgLeMaNyAq
Olcay abiyi dinledim Trabzonspor birine 5 atıp patlayacak bu maç o maç olabilir dedi. Hayırlısı bakalım. Antep bize patlamasın da...

odyseuys
iyice şirazesi kaydı hocanın. ne yaptığını bildiğini pek sanmıyorum.

arifberkay
Evet hurmacıları görelim

Hakan Yeşilyurt

adem iyi diyon hoş diyon da. şu kadroya baksana Allah aşkına..bu nasıl bir kadrodur..Nasıl sabredelim..

Bera B.
28.10.2015, 20:55
Biz anca kendi kendimize patlarız.

Mert Oğuzlu61
28.10.2015, 20:55
Ya nabiyor bu adam yeter polyanna polyanna da bir yere kadar ?

Deniz kim lan ? Özer kim ? Medjani nin olmama sebebi bu boş adam mi ? Avni Aker de oynuyoruz top suremeyen Deniz le mi gol atacagiz Cardozo nasil olmaz ?

Ekici nerede, Ndoye Deniz den kotu adamsa ne diye dunyanin parasini verip aldirdin ?!

Hakan Yeşilyurt
28.10.2015, 20:56
allahım illa bize küfür edin diyorlar şeytan diyor bin uçağa git tükür suratlarına pata küte dal

Çok şükür derler...

batuhanTs
hahahaha kadroya bak :)

Yavuz Bektaş
beyler bi yandan da umudum arttı bu 5 para etmez herifler bu kadro yüzünden bugün 3-4 lük olabilirler aha vallaha keyfim yerine geldi muhammet zaten bize her maç paso atıyor
(sakın sen trabzonspor taraftarı değilsin diyen olmasın bu parazitlerden kurtulmazsak hep 1 yener 5 yeniliriz)

Adem Akyüz'
@adem (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7094) iyi diyon hoş diyon da. şu kadroya baksana Allah aşkına..bu nasıl bir kadrodur..Nasıl sabredelim..

Kardeşim, inan ben senden çok küfür etmek istiyorum ama burası bir forum.
Üsluba dikkat edelim lütfen. Bu forum hepimizin. Lütfen seviyeyi düşürmeyelim.

61_Hasan_69
La arkadaş deniz nedir ya

Fatih Çelik
Ekici zu Schalke mi diyeyim ne diyeyim . Bunun başka açıklaması olabilr mi?

Mert Acar
28.10.2015, 20:57
Sülo Arvaladze şoov devam ediyor.
İyi seyirler..

Sibel
Olcay abiyi dinledim Trabzonspor birine 5 atıp patlayacak bu maç o maç olabilir dedi. Hayırlısı bakalım. Antep bize patlamasın da...

Olcay abiye göre Trabzonpor herkese 10 da atar.

Yaşar
Her şeyi geçiyorum da Medjani kime ne yaptı da yine kesik yedi? Yazık vallahi çok yazık.

Sibel
28.10.2015, 20:58
Yedek çıkalım dedikleri bu olsa gerek!

Hakan Yeşilyurt
Kardeşim, inan ben senden çok küfür etmek istiyorum ama burası bir forum.
Üsluba dikkat edelim lütfen. Bu forum hepimizin. Lütfen seviyeyi düşürmeyelim.

Allah yar ve yardımcımız olsun..Kardeşim.

ozturk
ilk yarı 2 tane yiyince ndoye cardozo ikilisini sahaya sürer

volkan_627
28.10.2015, 20:59
kulübe, sahadan daha pahalı... bu ne rezilliktir... bu kadroyu kurmak için çok düşünmüş mü acaba hoca.... tamamen saçmalık.....

Fatih Çelik
Ben Omurgalı adil bir teknik adam istiyorum. Hami Mandıralı bile belli bir mantık ile oynatıyordu bu takımı. Adildi , yapboz yapmıyordu en azından.

Ogün'
Cidden geçen haftanın en iyisi yedek mi ahahahah Vallahi yeter ya

Courage
28.10.2015, 21:00
Şotanın Trabzonunda kadroya gireceksen iki özelliğin olacak ;

- Baltaya sap olamayacak odun tadında futbolculuk
- Süleyman Hurma + derin ve aynı zamanda ''sığ'' Trabzonlularla kenarından köşesinden menfaat ilişkisi

....

Aramızda böyle arkadaşlar varsa yarın bir cv yollasınlar.En geç 1 haftaya 11'desiniz :)

Fatih K.
Mhmetin satıldığına inanmıyordum ama hem hafta içi bjk ile görüştü demeleri hemde Onurun tek antrenmanla kadroda olup Mehmetin 2 hafta antrenmanlara çıkıp ilk 18e girememesi insanı işkillendiriyor.

Adem Akyüz'
Yusuf sakatlığı olmamasına rağmen kadroya alınmamış

volkan_627
28.10.2015, 21:01
18 de olmayan adamları satsan ptt de kafaya oynayacak takım kurarsın. hem de sıfırdan....

Timur Mikhail
Deniz nedir yahu rakip ceza sahasina bir kütük koysak ondan daha faydali olur ekici cardozo niye oynamiyorlar bu shota da gundi cikti

devran
Kendi fikrim kimse yanlış anlamasın,Olcay Çakır iyi bir insan fakat futboldan anladığını düşünmüyorum.

Yavuz Bektaş
28.10.2015, 21:02
bu arada poyraz karayel izliyorum sülümanın kuklası yine 15 haftadır taktığı kravatı mı takmış
raat olun muhammet 2 tane atar NET maç sonu kukla gider

macka61
Cardozo ndoye yedek kaç milyon euro deniz sanırsın messi şota nerde yaşıyor

Sibel
Şota gerçekten futbol bilgin sıfır mı bu kadar da kukla olacak adam mısın çözemedim!

odyseuys
28.10.2015, 21:03
yazdıkları kadrolarda cardozo'yla n'doye'yi birlikte yazan arkadaşların istediği de oldu bu arada. :)

bordoylamavi
çok ilginç şeyler dönüyor bu kadroları hazırlarken ne düşünüyor şota. elazığ ın golcüsü denizle m, gol atmayı düşünüyor. yredekte cardozo ndoye var ve deniz 11 de . şaka gibi

Hakan Yeşilyurt
Gecen hafta bana burada yalaka başkanı, teknik direktör bozuntusunu savunan arkadaşlar nerde..kafalarını kuma mı soktular..

Furkan Özdem
Denizde bizim görmediğimiz ne görüyolar harbi merak ediyorum.

Fatih Çelik
Şu kadroya karşı değil Muhammet Demir ben bile sallarım bi tane. Hale bak arkadaş.

Mert'
28.10.2015, 21:04
Ekici gider bence kadroya almamışlar yine.

h@msi61
28.10.2015, 21:04
Sota kurdugun kadrolari da al git artik, yeter yahu, ne gunahimiz vardi da cekiyoruz bu adami biz...

Fatih K.
28.10.2015, 21:05
Nedense bu kadro meselelerin arkasında tamamen Hurmanın olduğunu düşünüyorum. Yani tabi kadroyu o çıkarmıyordur ama bence Şotaya bunları oynatma dediğine eminim ben.

OFLU
Cardozo Ndoye yedek :) Allah seni bildiği gibi yapsın reklamcı.

Yavuz Bektaş
deniz-erkan-özer üçlüsünün elinde kasetler var herhalde AVSEQ01 adında ya da sülüman kayseriden sonra bizi de düşürmeye yemin etti

ucurum
28.10.2015, 21:06
Ya insan tuttuğu sevdiği, ne sevmesi ya, aşık olduğu takımın yenilmesini ister mi ya?

Bazen duyardım da sinirlenirdim, ne olursa olsun Trabzonspor bu kızsan da arkasında ol.

İHO, sen nasıl bir insansın ya, bütün yaşama arzumu aldın gittin, UTAN!

h@msi61
28.10.2015, 21:06
yenilsek de gitse desen gitmiyor da eleman, nasil kurtulucaz bu dertten anlamadim.

2 tane forvete 2.5 milyon eurodan 5 milyon euro oduyoruz, forvette Deniz Yilmaz oynuyor. Kafayi yememek elde degil.

Mert Oğuzlu61
28.10.2015, 21:07
5 para etmez dandik bir antrenor icin takimin yildizlarini kaybediyoruz biri cikip bu adama ne yapiyorsun diye sormuyor.

Onur, Ekici, Medjani, Cardozo hepsini Allah in Gürcüsü icin kaybedecegiz takim bu mac puan kaybederse bunu staddan disari cikarmamak lazim. Ayiptir arkadas Hurma ve çetesine dönmüs kulup, sportif direktor diye aldik takimi toparlayacagina dagitti. Hepside para eden oyuncular !!!

Oğuzhan Fidan
28.10.2015, 21:07
yok yaw şakadır şaka... gerçekten böyle bir kadroyla çıkarsa kendi ipini kendisi çeker.

Fatih Çelik
28.10.2015, 21:08
Bence Hurma ve Shota'da A.Kocaman sendromu var. Başka açıklaması olamaz.

Fatih Çelik
28.10.2015, 21:08
yok yaw şakadır şaka... gerçekten böyle bir kadroyla çıkarsa kendi ipini kendisi çeker.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18387-1W8I0R1T.jpg

Sibel
28.10.2015, 21:09
Allah'ım bize bundan sonra sadece meyve olan Hurmalar göster. Ve sadece meyve satan Hurmacilar.

Kemal Öztel
28.10.2015, 21:09
Özer yerine Mehmet
Esteban yerine Onur
Deniz yerine Cardozo olmalıydı ama bu kadronun da kazanacağını düşünüyorum

h@msi61
28.10.2015, 21:10
Takimdaki butun yildizlari sonduruyor adam. Milli takim Avrupa sampiyonasina gidecek, orda olma potansiyeli olan Onur, Ekici, Yusuf gibi adamlarin kariyerleriyle oynuyor. Hem takima o bicim zarar veriyor, hem de elle tutulur butun futbolcularimizi kusturuyor. Parlattigi bir tane futbolcu var mi desen o da yok.

Cok fazla kotu teknik direktor calistirdi bu takimi ama ben bu kadar yetersizini hic gormemistim. Keske gitsen Sota, butun guzel anilari yok etmeden keske gitsen.

zalis
28.10.2015, 21:10
Ya bu halde bi de Olcay abinin dediği olursa? O zaman burası karışır bence admin bile toplayamaz :)

Oğuzhan Fidan
28.10.2015, 21:11
ekici ve onura karşı ciddi bir yargılama var..

Uğur Ö.
28.10.2015, 21:11
Geçen sene takımın en iyileri olan Onur-Ekici-Cardozo-Medjani forma bulamıyor. Şakamısınız!

Mert Acar
28.10.2015, 21:12
Yedek kulubende 2.5 milyon euro alan iki forvet var ama sahada Deniz.Aklım gerçekten almıyor.
Geçen sene takımı tasıyan Ekici ve Medjani adamcılık yüzünden oynamiyor.
Takımın kaptani küsturülmuş.
Yaziklar olsun size.

Adem Akyüz'

.....

Oğuzhan Fidan
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18387-1W8I0R1T.jpg

bence çok iyi kadro. deniz kaval kemiğiyle bi gol yazar bugun.

chener
28.10.2015, 21:13
yensek nolcak ki.şu inat nedir?kimedir?niyedir?
vallahi soğuttular.

Oğuzhan Fidan
28.10.2015, 21:14
ekici ve onur ya kapalı kapılar ardında çok iş çeviriyolar yada hiç bilmediğimiz şeyler dönüyor.. inlerine kadar inip soruşturmak lazım. şimdi hangi tarafa sorsan ben haklıyım der.

Yavuz Bektaş
mbia-marin-okay 3lüsüne öyle üzülüyorum ki onların yerinde olmak istemezdim düşün sen marin sin 2 kişiyi geçmiş denize veya özere al da atlık pas veriyosun topu dahi kontrol edemiyor
woww bizimkinden kötü durum(aynısını maç da ben yaşamıştım adama vurasın geliyor)

arifberkay
Altın vuruşu yapıp gidecekler amaç bu

Serkan Miletli
Ben twitterdan yardıyorum hoca ya. Yazık cidden yazık.

Courage
TRT Radyoda kulüpteki kargaşanın sorumlusu olarak Onur gösteriliyor yine.

Birde iki kulüp üyesinin kayyum isteği.

İHO ve diğerlerinin zerre kabahati yok!

Sibel
Ben skor taraftarı değilim. Yensek bile bu eleştiriler doğrudur. Bu kadar.

kyodou
28.10.2015, 21:15
Içeride Cardozo yedek ve futbol katili Deniz ilk 11' de. Bunun zerre mantığını bana biri izah etsin Allahaşkına bu nedir yahu ? Fenerli birini hoca yapsan bu kadar sabote edemez takımı.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavuz Bektaş
beyler ben içeri girecem galiba maç sonu temiz don atlet getiren olur dimi

Enes Ünal Kaya
Yensin diye bi heves kalmadı

Onur
Ekici
Cardozo
Medjani

30 Milyon Euroluk Yedek :/

Bunun Dışında geçen sene takımın en KARAKTERLİ ve En Üst Düzey performans gösteren oyuncuları

Fatih Çelik
Altın vuruşu yapıp gidecekler amaç bu

E abi o zaman taraftar ve oyuncunun karakter koymasından başka çare yok. Ceplerini doldurmalarına göz mü yumacağız.

artvints
Medjani okay m'bia ve medjani birlikte çok defansif olur diye mi düşündü acaba. Hicbir anlam veremedim.asil hucuma sıkıntiya sokan salih'in sağ bek oynaması.ayrıca içeriye ekstra olarak giren medjani var bir tek.deniz zaten defansif forvet.gol olana kadar ağır uyuşuk futbol ve bol paşa hatasi izleriz.

Sefer A.
28.10.2015, 21:16
allah'ım bize bundan sonra sadece meyve olan hurmalar göster. Ve sadece meyve satan hurmacilar.
:D

Uğur Ö.
28.10.2015, 21:16

Onur
Ekici
Cardozo
Medjani

Bunun Dışında geçen sene takımın en KARAKTERLİ ve En Üst Düzey performans gösteren oyuncuları
Hakikaten yazıklar olsun ya oynat arkadaş şu adamlar nedir bu çektiğimiz.

Kamer'
28.10.2015, 21:17
az kaldı gidecekler inşallah .

Bu maç harici kongreye kadar 3 maç var .

Önemli olan olur da yeni başkan gelirse istikrar önemli deyip Şotayla devam etmemesi .

Bu takımı bu hale getiren tek başına Şota değil ama Şotanın da gitmesi lazım , şuan o antrenman tesislerinde bulunan yetkililerin tamamının kulübü terketmesi lazım

Fatih Çelik
28.10.2015, 21:18
Medjani okay m'bia ve medjani birlikte çok defansif olur diye mi düşündü acaba. Hicbir anlam veremedim.asil hucuma sıkıntiya sokan salih'in sağ bek oynaması.ayrıca içeriye ekstra olarak giren medjani var bir tek.deniz zaten defansif forvet.gol olana kadar ağır uyuşuk futbol ve bol paşa hatasi izleriz.
Medjani'yi sağ beke yazmamak akıl karı değil. Takımdaki belkide iki üç formda futbolcudan biri. salih'in yaptıkları ortada ve bu adam şu an bizde ilk 11 oynayacak kalitede. Ne kadar profesyonel olursa olsun morali bozulacaktır bence.

Şahin Yılmaz
Kadroyu tasvip etmem mümkün değil.

Egolu verimsiz boksör Erkan sanırım yumruk atmanın meyvelerini dokunulmaz bir oyuncu olarak almış.

Tavsiyem Onur ve Ekicinin biraz dövüş sporlarına çalışmaları ve ilk gördüğü takım arkadaşına tekme tokat dalmaları. Böylece ilk on birdeki yerlerini altın harflerle yazdırırlar

Oruç
İğrenç bir kadro bu. Adaleti kendi içimizde sağlamıyorken başkalarından bekliyoruz.

memmedaga
Ekici yedekler de mi ?

Mert Oğuzlu61
Mac baslamadan sinir stres oldum adamlar kulubu ciftlige cevirdiler boyle yonetime boyle hoca iste.

Satarlar gitmeden önce Onur u, Ekici yi. 5 sene de bunlarin yerini doldurmak icin cabalariz, ortalik Şota dolu ama bu yildizlar kolay bulunmuyor ! Kulubede 5m euro verdigimiz Ndoye-Cardozo var sahada top suremeyen kaleye şut cekemeyen bodyci artis Deniz !!!!

Rezalet. Cok kritik bir mac umarim Sota ya ragmen kazaniriz yoksa ligde daha 10. Haftada cok kotu bir duruma gelecegiz.

Timur Mikhail
28.10.2015, 21:20
Hakaret etmiyoruz gercekleri soyluyoruz sahsin karakterine ailesine laf ettigimiz yok. Futbolculuguyla alakali yorum yapiyoruz bu topcu ve topcular trabzonsporda oynuyor biIm burada olmamizin ortak payidesi ve forumun uzerine insa edildigi sey futbol trabzonspor ve bordo mavi ve bunlara direkt etki eden bir konu hakkinda zengin turkcemizin benzetmeleri ve mecazlariyla bir futbolcuya veya konuya deginmek dokunmak nicin yasaktir ?
Guzele methiyeler dizerken yaptigimiz benzetmelerin mahsuru yok iken cirkine bize hos gelmeyene belirli sinirlar ve cogunlugun kabulunce olan yerici benzetme ve sifatlar ne gibi bir hakaret ve kufre varan noktaya variyor ???

Fatih K.
O bu tartışılır ama Hurmanın adamcı olduğu ve kendi adamlarını kayırdığı su götürmez bir gerçek..

Oğuzhan Fidan

Onur
Ekici
Cardozo
Medjani

YÖ-NE-TE-ME-MEK. bunun tek açıklaması budur.

DeAgLeMaNyAq
Mehmet ve Onur sorunlu oyuncular söyelmlerine karşı Ersun Yanal Lig TV'de bunları direkt yalanladı. Ha bu iki oyuncu Şota'ya tavır aldılarsa bilemem. Onur'un fiziksel durumunu bilmiyoruz nihayetinde Esteban da geçen maç morallendi kesmemesi anlaşılabilir ama antrenmanları izleyenler Mehmet çok iyiydi demesine rağmen 18'e alınmıyorsa başka bir şey var demektir...

Şahin Yılmaz
28.10.2015, 21:21
Şota " Ben sporcuda arkadaşlarının ağzını burnunu dağıtanını severim " Bakınız Erkan. Erkan Dünya Starı.

Ozan Kara
Ekici yedekler de mi ?

Yedeklerde de yok.

ÖmürKaradeniz61
Tamam bende bazı konularda Onura suç buldum ama şeyini çıkardın Şota efendi.Erkan için Ekiciyi,Özer için Medjaniyi,kişisel sebepler için Onuru oynatmıyorsun.Bu kadar bölünmüş takımda başarı nasıl gelecek.Valla kapatalım yemin ediyorum klübü bıktım,Allah belasını versin maçının futbolunun insanlar stres atar futbol izleyerek biz geriliyoruz daha beter.

Oruç
28.10.2015, 21:22
Kadroyu Şota'nın yapmadığı çok bariz. İyice tiksindirdiler şu takımdan. Maçtan önce Hamdi Aslan'ın yorumları da harika oluyor doğrusu.

fernandez
28.10.2015, 21:23
Mehmet ve Onur sorunlu oyuncular söyelmlerine karşı Ersun Yanal Lig TV'de bunları direkt yalanladı. Ha bu iki oyuncu Şota'ya tavır aldılarsa bilemem. Onur'un fiziksel durumunu bilmiyoruz nihayetinde Esteban da geçen maç morallendi kesmemesi anlaşılabilir ama antrenmanları izleyenler Mehmet çok iyiydi demesine rağmen 18'e alınmıyorsa başka bir şey var demektir...

abi çoktan mehmeti satmış bile olabilirler. bunlardan her türlü alçaklık beklenir.

Oğuzhan Fidan
biz böyle kargaşayla kesinlikle başarılı olamayız. şota-hurma-iho(koyungüdücü)-mehmet-onur.. kusura bakmayında hepsi suçlu.ha bide erkan zengin denen şahsın arkadaşına yumruk atması kadar karaktersizce bi davranış. böyle ortamda kesinlikle başarı hayal. hayal kurarız başka hiçbişey değil. herkez sabote ediyo çünkü birlik beraberlik yok.

umitçebi
Ndoye sağlıklı ve iyi ise Deniz in yerine oynaması gerekirdi diye düşünüyorum..Antremanda ki çalışma ve hastalıktan donme durumuna gore hemen oynatmak istememiş olabilir..Sonuçta herkesten çok Şota istiyecektir kazanmayı...

Bunun dışında Ekici muhtemelen Bşakşehır maçına kadroda olur..Onur da iyileşmiş kadroda...Sadece Yusuf un sakat olmamasına rağen sahada olmaması dıkkatımı çekti.Sanırım form duşukluğu nedeni ile 18 e almadı.Ndoye olsaydı eldeki sağlam ve oynayabılecek topçular içerisinde en olacak kadroyu çıkarmış..

Hayırlısı umarım kazanırız.Kalan maçlar 4 trabzon 3 ıstanbul 1 rıze..Ekici ve Onurda takıma katılınca puan farkını kapatıp leş oynayan fb ve gs yı yakalarız dıye duşunuyorum..Ama maç naç fınal gorup kazanmamız lazım..Istıkrar lazım..Bakalım Hayırlısı..Taraftar desteğine de çok ihtiyaç var..

Nazim Can
28.10.2015, 21:24
Ben twitterdan yardıyorum hoca ya. Yazık cidden yazık.

Sen biraz yavas yardir, yoksa olacaklardan ben sorumlu degilim.

ozturk
28.10.2015, 21:24
kazanamamamız daha hayırlı olacak galiba (istifa gelirse)

Oruç
28.10.2015, 21:25
Trabzonspor'u sıradanlaştırıyorlar. Deniz kimdir de Cardozo'yu kesebiliyor ? Hem de Avni Aker'de. Madem Deniz oynayacaktı da ne diye N'doye gibi birine paraları saçtık ?

Serkan Miletli
28.10.2015, 21:26
Sen biraz yavas yardir, yoksa olacaklardan ben sorumlu degilim.
Ne olucak hayirdir

Tatar Kemal
Kadroya bak hizaya gel. Onur ve Ekici yok erkan ilk 11'de. Afferin iho, şota ve hurma'ya. elele verip Trabzonspor'u küme düşürmek için çabalıyorlar. antep bu maçı rahat kazanır. şimdiden geçmiş olsun. bu üçlünün niyeti belli olmuştur. yazık oldu Trabzonspor'umuza. Futbol tarihimizin efsane takımı kimlerin eline kalmış.

Hakan
Espri de geldi :)

umitçebi
Trabzon şehır merkeıznde şu stada gelıcek hadı 20 bını geçtım 14 15 bın arası taraftar yok mu ya...Koylerden donuş geç ssaat olduğu için problem olurdu ama şehır merkezı de doldurmalıydı ya..Maça geleceksın kı futbolcuna destek vereceksın kı bır katmadegerın olsun...

61ronin61
28.10.2015, 21:28
Ne olucak hayirdir

ahaa gavgaa başlıyor :) oyum sana serkan renkdaşım:)

Courage
Trabzon şehır merkeıznde şu stada gelıcek hadı 20 bını geçtım 14 15 bın arası taraftar yok mu ya...Koylerden donuş geç ssaat olduğu için problem olurdu ama şehır merkezı de doldurmalıydı ya..Maça geleceksın kı futbolcuna destek vereceksın kı bır katmadegerın olsun...

Şu keşmekeşe mi gelecek millet?

Hususen şu anda Trabzonda bulunsam ve imkanım olsa dahi bende gitmezdim.

Emrah KabuL
Maçı kaybedersek eğer gelecek yorumlar belli..
Kazanmamızın zaten hiç bir önemi yok.

Enes Ünal Kaya
Ekiciyi gördüm şimdi tvde bir daha üzüldüm off

ÖmürKaradeniz61
28.10.2015, 21:30
Şuan çıksın desinler evden alıp eve bırakacağız vipte maçı izletttireceğiz vallaha yine gitmem.2010 yılından sonra tek maça gitmemiş biriyim vede gitmeyi ddüşünmüyorum.

61ronin61
işte belli şaşırmaya gerek yok şota kendini kovdurmaya çalışıyor niye şaşırıyoruz ki.

bakın geçen maçta yendik sivası adam hiç savinmedi tüh benim kovulma olayı ertelendi dedi heralde :)

Sadettin_
Erkan in ilk 11 oynamasina neden isyan ediyorsunuz ?
Kimi istiyorsunuz sol aciğa ?

Sibel
28.10.2015, 21:31
Hâlâ millet maça gitsin diyorsunuz. Vallahi pes.

umitçebi
Şu keşmekeşe mi gelecek millet?

Hususen şu anda Trabzonda bulunsam ve imkanım olsa dahi bende gitmezdim.

Hocam olumsuz bir tablo var tabiki,imkanı olmayan yol,para vs lafımız olamaz tabıkıde ...

Ama taraftar da destek vermeli..Biz Trabzonspor u destekliyoruz kişileri değil..Başka Trabzonspor yok..Bomboş stadda hakem hata! yapınca sonra neden dıye klavye başında ağlıyoruz..Dolu bır stad hiçbirşey olmasa hakemı lehte bır yonetıme zorlar...Futbolcu ya ivme verır..

Şuan trubune bakan futbolcuda bunlar bızden umudu kesmış daha 10.haftada der..Bu da hoş değil..

Numan Yerlikaya
Bu kadroyu çıkaranın IQ sü kaç

Oğuzhan Fidan
şehirdeki 799bin kişi haksız iho ve tayfası haklı diyosun yani.. olay başarı veya başarısızlık değilki.düzgün insanlar olsun bu takım başarısızda olsa stad full çeker.

fernandez
28.10.2015, 21:32
Hocam olumsuz bir tablo var tabiki,imkanı olmayan yol,para vs lafımız olamaz tabıkıde ...

Ama taraftar da destek vermeli..Biz Trabzonspor u destekliyoruz kişileri değil..Başka Trabzonspor yok..Bomboş stadda hakem hata! yapınca sonra neden dıye klavye başında ağlıyoruz..Dolu bır stad hiçbirşey olmasa hakemı lehte bır yonetıme zorlar...Futbolcu ya ivme verır..

Şuan trubune bakan futbolcuda bunlar bızden umudu kesmış daha 10.haftada der..Bu da hoş değil..
takımdaki şu karışıklıkta bir şeylerden umudu olan futbolcu var mı sizce?

umitçebi
28.10.2015, 21:33
şehirdeki 799bin kişi haksız iho ve tayfası haklı diyosun yani.. olay başarı veya başarısızlık değilki.düzgün insanlar olsun bu takım başarısızda olsa stad full çeker.

Hocam bundan bunu nasıl çıkardın ben anlamadım? Maça takıma destek verınce IHO ya m destek verıyoruz anlayamadım.O zaman tv dende ızlemeyelım.Ne demek ıstedınız anlayamadım?

~UniCef~
28.10.2015, 21:34
Insan Cardozoyu neden keser? Su anda en fazla gol atanlarin basinda geliyor. Denizin bütün sezon atamadigi gol sayisina adam simdiden ulasti. Yoksa santraforlar gol atmak icicn degil de orta acmak icin mi varlar?