PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10. Hafta | Trabzonspor 2-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:04
Aynen hocam aynen..GS nın balı ve hakem desteği..Bjk nın balı ve hakem destegı..attıkları gol tammen balık ve kalecının hedıyesı..Ben bu şekılde hata ıle gol attııgmızı uzun yıllardır hatırlamıyorum...

Takım gs maçına çıkmadan once takır takır oynuyordu en azından 60 ddakıka..Gs de onumuzu kestıler..Sonra ne olduysa oldu...

Oyle konuşıyorlar kı ts yı eleştırıken sankı şuan 28.haftadayız gs bjk fb muthış oynuyor ve puan farkı 20...Dha 10.haftadayız..Hakem ıtelemesı ıle duşe kalka gıdıyorlar..Aha kasımpaşa 1-2 yaptı işte...

Takıma Destek verın dıyıncede IHO nun yalaması oluyoruz maalesef

o.ç. Cüneyt ÇAKIR, ele çarpmayan pozisyonda penaltı çalıyor, görmesi bile zor o durumu, ağır çekimde belli oluyor.

Senin yedi sülaleni Trabzonspor s.sin.

8taşın 1 puanını kurtardı vicdansız köpek

Erman Hoca, TS'ye yapılan hakem atamaları tuhaf, bu işin arkasında kimler var dedi?

Oktay'a da helal olsun. TS hakkı yendiği zaman delikanlı gibi tarafsız konuşuyor. Herkes onun gibi dürüst ve cesur konuşsa hakkımızda

ÖmürKaradeniz61
31.10.2015, 00:04
Yalniz dün ki hakemin Cagatay degilde Cücü olmasini cok isterdim, yok yaa kim ne derse desin, bu cücü ve süleyman abayi bir ömür unutmayacagim, ikisinin ayni anda geberip gitmesini iki gözümle görsem zevkden dört köse olurdum, özellikle 6s macini resmen 6s ye hediye eden cücü, azizin de dedigi gibi hakem falan degil, illa bir hakeme birsey olacaksa bu kesinlikle cücü olmali, cünkü cehenemin gayya kuyusunu o hak ediyor ilk basda.

Aynen öyle karşımda diri diri yansalar fazladan bir sigara yakar bu şerefsizleri izlerim o kadar nefret doluyum

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:05
Aynen hocam aynen..GS nın balı ve hakem desteği..Bjk nın balı ve hakem destegı..attıkları gol tammen balık ve kalecının hedıyesı..Ben bu şekılde hata ıle gol attııgmızı uzun yıllardır hatırlamıyorum...

Takım gs maçına çıkmadan once takır takır oynuyordu en azından 60 ddakıka..Gs de onumuzu kestıler..Sonra ne olduysa oldu...

Oyle konuşıyorlar kı ts yı eleştırıken sankı şuan 28.haftadayız gs bjk fb muthış oynuyor ve puan farkı 20...Dha 10.haftadayız..Hakem ıtelemesı ıle duşe kalka gıdıyorlar..Aha kasımpaşa 1-2 yaptı işte...

Takıma Destek verın dıyıncede IHO nun yalaması oluyoruz maalesef

o.ç. Cüneyt ÇAKIR, ele çarpmayan pozisyonda penaltı çalıyor, görmesi bile zor o durumu, ağır çekimde belli oluyor.

Erman Hoca, TS'ye yapılan hakem atamaları tuhaf, bu işin arkasında kimler var dedi?

Oktay'a da helal olsun. TS hakkı yendiği zaman delikanlı gibi tarafsız konuşuyor. Herkes onun gibi dürüst ve cesur konuşsa hakkımızda

Tayfun Aydın
31.10.2015, 00:05
Daha önce de hakkımız yenirdi. İnce ince sırıta sırıta doğrarlardı bizi. Aktif alan pasif alan lar alex taşçıoğlunun kaldırdığı kaldırmadığı bayraklar orta saha da kontraya çıkacakken avantajı oynatmamalar ama hep ince ince olurdu. Bu sene ise gözümüzün içine baka baka yapıyorlar. PEKİ NEDEN...

Hiç dikkat ettiniz mi? Akhisar maçı geri düştük tepki verdik yakaladık.
gayse maçı iyi oynadık emin olun berabere bitse gayseliler göbek atacaktı
Osmanlı maçı facia
Konya maçı takım haksız penaltıya inanılmaz tepki verdi boğdu Konya yı kesinlikle eninde sonunda gol atacaktık ama penaltıyı içeri taşıyanlar ofsaytı da görmedi
Mersin maçı. Gol at ofsayt diye vermesin saçma sapan 3 gol ye gene de 5 dakika da olsa veya Özer in topu girse maçı çevirecektin
ve Antep maçı maç 1-0 herkes son dakikaya takmış gözünün önünde görüyor ama kasıtlı penaltıyı vermiyor sonra 2-0 ve geri dönüş bir şekilde.

Siz nederseniz deyin bu takım yenilgiyi kabul etmeyen futbolculardan kurulu. Hacı yı sevmiyorum ama çok iyi bir kadromuz var ve gene siz ne derseniz deyin bu takım mecbur asla değil ama ilk 4 haftadaki gibi hakemleri de yenecek futbolu oynayacak. Şampiyonluk mu?Asla yapmazlar. Ama Onur lu futbolcuların onurları için mücadele ettiğini göreceğiz buna eminim.

Göreceksiniz para alırım gerisine karışmam havasında değil bu adamlar Cardozo su MBia sı Okay ı Onur u hatta ve hatta Erkan ı malubiyeti kabul etmeyen haksızlık karşısında dayanamayan karakterli futbolcular. Şuan bize yaptıkları kıyım bu adamları TAKIM yapacak. Herkes kendi egosunu bir kenara bırakacak ve ONUR u için mücadele edecek.

61ronin61
31.10.2015, 00:06
Birde bu kadar hak yiyen adamlar çıkıp en baba müslüman numarası yapmıyor mu. Yatacak yeriniz yok sizin nefissizler. Bana sahamda oynadığım 4 maçta net 4 penaltıyı vermeyeceksin sonrada çıkıp bunlara penaltı verip ortada gezineceksin. İnşallah ne milli takım ne kulüpler nede hakemler bir daha Uluslararası hiçbir şeye çıkamazlar..

yok renkdaşım öyle değil bak şimdi bu tetikçi hakemlere talimatı veriyor f.f.f. diyorki mesela ts-gs maçında yada bjk-kasımpaşa maçında gs ve bjk kazanıcak eğer hertürlü kötü yöneterek bu takımlara kazandırırlarsa f.f.f yüksek puan veriyor ve onları fifa hakemi yapıyor yeterki f.f.f. den gelen talimatı yerine getirsinler .avrupa hakemi olmak istiyorsan f.f.f. nin tetikçisi olacaksın.

bak buraya yazıyorumbu tetikçi çağatay şahan en geç 1 yıl içinde fifa hakemi olur.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:06
C.ÇAKIR
S.ABAY
Ç.ŞAHAN

Acıların en acısını yaşatsın size yüce mevlam.

Fatih K.
31.10.2015, 00:07
Bütün kamuoyu Trabzonspora haksızlık yapıldığının farkında ve bunu herkes net bir şekilde söylüyor ama kulübün kendisini savunacak bunları kullanacak bir tane adam yok. Başkan olacak adam dün saçmalıyor diye bugün esas konular unutuluyor ve haksızlığa uğrayan Trabzonspor kamuoyundan özür diliyor. Haklı olduğumuz ortamda bile hakkımızı koruyamayıp bizi haksız duruma düşüren insanlar var bu takımın başında biz beyin adaletini istiyoruz?

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:08
cücük un son dakika penaltısını gordunüz mü ?

arkası dönük düşerken elinin ucuna mı dokundu bilinmez anında çaldı. Gözü ile görmediğini bu macta g.tü ile gorebildi.

kesinlikle art niyet yok, dengesiz düştü ve top değmemiş gözüküyor

sbay
31.10.2015, 00:08
Bi ihtimalde olsa son bi fifa başvurusu ile milli takımlar organizasyonlardan ihraç edilse ne sevinirdim.bu şerefsizlere müstehaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:10
Daha önce de hakkımız yenirdi. İnce ince sırıta sırıta doğrarlardı bizi. Aktif alan pasif alan lar alex taşçıoğlunun kaldırdığı kaldırmadığı bayraklar orta saha da kontraya çıkacakken avantajı oynatmamalar ama hep ince ince olurdu. Bu sene ise gözümüzün içine baka baka yapıyorlar. PEKİ NEDEN...

Osmanlı maçı facia
Konya maçı takım haksız penaltıya inanılmaz tepki verdi boğdu Konya yı kesinlikle eninde sonunda gol atacaktık ama penaltıyı içeri taşıyanlar ofsaytı da görmedi
Mersin maçı. Gol at ofsayt diye vermesin saçma sapan 3 gol ye gene de 5 dakika da olsa veya Özer in topu girse maçı çevirecektin
ve Antep maçı maç 1-0 herkes son dakikaya takmış gözünün önünde görüyor ama kasıtlı penaltıyı vermiyor sonra 2-0 ve geri dönüş bir şekilde.

Siz nederseniz deyin bu takım yenilgiyi kabul etmeyen futbolculardan kurulu. Hacı yı sevmiyorum ama çok iyi bir kadromuz var ve gene siz ne derseniz deyin bu takım mecbur asla değil ama ilk 4 haftadaki gibi hakemleri de yenecek futbolu oynayacak. Şampiyonluk mu?Asla yapmazlar. Ama Onur lu futbolcuların onurları için mücadele ettiğini göreceğiz buna eminim.

Göreceksiniz para alırım gerisine karışmam havasında değil bu adamlar Cardozo su MBia sı Okay ı Onur u hatta ve hatta Erkan ı malubiyeti kabul etmeyen haksızlık karşısında dayanamayan karakterli futbolcular. Şuan bize yaptıkları kıyım bu adamları TAKIM yapacak. Herkes kendi egosunu bir kenara bırakacak ve ONUR u için mücadele edecek.

yazınız beni çok duygulandırdı, tşk, yüreğinize sağlık

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:10
Bi ihtimalde olsa son bi fifa başvurusu ile milli takımlar organizasyonlardan ihraç edilse ne sevinirdim.bu şerefsizlere müstehaktır.

bunu başarmalıyız

61ronin61
31.10.2015, 00:11

Osmanlı maçı facia

zaten bu ligin açık ara en iyi kadrosu bizde f.f.f. de bunun farkında o yüzden önümüzü kesiyorlar yaa.

hee bide unutmadan biz neden hep hakemleride yenmek zorundayız bu Allhsız futbol düzeninde .nasıl olacak bu iş bişey oynamayanlar hakemlerle kazanıyor biz ise hep hakemleride yenmek zorundayız.

aslında bir hakemi yensek! hepsi yola gelicekte?(hakemi nasıl yeneceğimizde yönetime bağlı) herşey hallolucaktaa!!!!

Fatih K.
31.10.2015, 00:12
Keşke şu lig Avrupa ve Anadolu olarak iki gruba ayrılsa. İstanbul takımları kendi aralarında istediği gibi yalar birbirini adalet ve futbol isteyenlerde eşit şartlarda yarışır. İki grubun şampiyonu sezon sonu final oynar. Ben artık bu karaktersiz ligi izlemek istemiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
Rıza Hoca isyan ediyor,i yazık tabi 3 gol at, bir tane o.ç emeklerini yesin.

Cüneytin görmesi mümkün değil ve kesinlikle eline değmedi diyor.

Nazim Can
C.ÇAKIR
S.ABAY
Ç.ŞAHAN

Burda mi baska bir yerde mi tam olarak hatirlayamiyorum, bir yazi okumustum, hakem atamalarinda Fatih Terim denilen seref yoksunun kardesi mi bir akrabasi mi ne o cok etkiliymis yani 6s li biri bu hakem atamalarinda bas rol oynuyormus, bizim maclara bakildigi zaman ciddi ciddi random degilde bir komplo var, yani belirli bir el üzerinden bize kumpas kuruluyor, bunu da özellile gecen sene AvniAkerde 2-1 ile yendigimiz 6s li bir elden gelmesi beni hic sasirtmiyor, cünkü o macdan sonra gercek anlamda bir kin nefret biriktirdiler bize.

artvints
31.10.2015, 00:13
Hani lan kural değişmişti falan diye zirvaliyordu hakem eskileri cuneyti korumak icin. Kurallar yazili degil cuneyt'in çaldığı düdüklerle göre her an degisebilir.tıpkı ülkedeki hukuk kuralları gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:13
Keşke şu lig Avrupa ve Anadolu olarak iki gruba ayrılsa. İstanbul takımları kendi aralarında istediği gibi yalar birbirini adalet ve futbol isteyenlerde eşit şartlarda yarışır. İki grubun şampiyonu sezon sonu final oynar. Ben artık bu karaktersiz ligi izlemek istemiyorum.

kusacağım bu iğrenç ligden artık

61ronin61
31.10.2015, 00:14
C.ÇAKIR
S.ABAY
Ç.ŞAHAN

renkdaş galiba Allah bu futbol işlerine karışmıyor.:) bu kadar haksızlık hukuksuzluk şikeler vb şeyler değişen hiçbişey yok.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 00:15
renkdaş galiba Allah bu futbol işlerine karışmıyor.:) bu kadar haksızlık hukuksuzluk şikeler vb şeyler değişen hiçbişey yok.

er geç belalarını bulacaklar merak etme

Fatih K.
31.10.2015, 00:16
Allah aşkına senin yaşın kaç?

Yaşar
31.10.2015, 00:17
Burda mi baska bir yerde mi tam olarak hatirlayamiyorum, bir yazi okumustum, hakem atamalarinda Fatih Terim denilen seref yoksunun kardesi mi bir akrabasi mi ne o cok etkiliymis yani 6s li biri bu hakem atamalarinda bas rol oynuyormus, bizim maclara bakildigi zaman ciddi ciddi random degilde bir komplo var, yani belirli bir el üzerinden bize kumpas kuruluyor, bunu da özellile gecen sene AvniAkerde 2-1 ile yendigimiz 6s li bir elden gelmesi beni hic sasirtmiyor, cünkü o macdan sonra gercek anlamda bir kin nefret biriktirdiler bize.
Gs maçından önce hamza hoca gitmesin diye Ali Dürüst ve Fatih Terim'in " bu maça Cüneyt Çakır ı verin, gs yenilirse karışır, hamza hoca gider. Hata yapsa bile kimsenin fazla ses çikarmayacagi tek hakem " diyerek Cüneyt Çakır i o maça nasıl gönderttiklerini çok kısa bir zamanda duyacaksınız. Şerefsiz herifler, namussuzlar.

Tayfun Aydın
31.10.2015, 00:19
zaten bu ligin açık ara en iyi kadrosu bizde f.f.f. de bunun farkında o yüzden önümüzü kesiyorlar yaa.

hee bide unutmadan biz neden hep hakemleride yenmek zorundayız bu Allhsız futbol düzeninde .nasıl olacak bu iş bişey oynamayanlar hakemlerle kazanıyor biz ise hep hakemleride yenmek zorundayız.

aslında bir hakemi yensek! hepsi yola gelicekte?(hakemi nasıl yeneceğimizde yönetime bağlı) herşey hallolucaktaa!!!!

En nefret ettiğim laftır hakemi de yeneceksin. Neden mecbur muyuz? EVET mecburuz ve yapabilecek bir kadromuzda var. Emin olun futbol romantizmi yapmıyorum. Benim saha da gördüğüm bu futbolculardan hissettiğim bu. Belki de seneler sonra malubiyete bizim kadar dayanamayan bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Her şer de bir hayır vardır. Bunlar bizi zorlaya zorlaya takım yapacaklar.

Nazim Can
31.10.2015, 00:25
Gs maçından önce hamza hoca gitmesin diye Ali Dürüst ve Fatih Terim'in " bu maça Cüneyt Çakır ı verin, gs yenilirse karışır, hamza hoca gider. Hata yapsa bile kimsenin fazla ses çikarmayacagi tek hakem " diyerek Cüneyt Çakır i o maça nasıl gönderttiklerini çok kısa bir zamanda duyacaksınız. Şerefsiz herifler, namussuzlar.
Ben Türk futbolunun en kirli adaminin aziz den fatih terime devrolduguna inaniyorum artik, 6s ye yapilan inanilmaz kiyaklarda bunun en büyük ispati, hatta azizin basin toplantisinda 6s li oldugu bilinen cücüye özellikle Trabzonspor macini örnek göstererek giydirmesi de bunun bir baska ispatidir.

61ronin61
31.10.2015, 00:27
En nefret ettiğim laftır hakemi de yeneceksin. Neden mecbur muyuz? EVET mecburuz ve yapabilecek bir kadromuzda var. Emin olun futbol romantizmi yapmıyorum. Benim saha da gördüğüm bu futbolculardan hissettiğim bu. Belki de seneler sonra malubiyete bizim kadar dayanamayan bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Her şer de bir hayır vardır. Bunlar bizi zorlaya zorlaya takım yapacaklar.

aslında hep şotanın oyun mantalitesi yüzünden ya şutakıma ilk yarı baskılı oyun oynat .hepama hep ilk yarı uyur geer gibi rezil oynuyoruz nezaman ki gol yiyoruz aen okadar uyur gezer oynarsak kesinde golü yiyoruz sonra takım turboya takıyor.

kesinlikle size katılıyorum mecburmuyuz kardeşim yaa .ama şöyle sağlam bir yönetimimiz olsa mesela alişen aziz gibi bir başkanımız olsa hakem maçı ortada yönetse adil tarafsız olsa lider olurduk .bizi kayırsın demiyorum zaten zaten hiçbir trabzonsporlu bunu kabul etmez.

bu hayır ne zaman olucaksa olsun artık 30 yıldır bekliyoruz ölüp gidicez şu takımın şampiyonluğunu göremeden.

not=azizi alişeni günahım kadar sevmem onlar gibi güçlü hakknı yedirmeyen başkanımız olsa demek istiyorum.

umitçebi
31.10.2015, 00:29

Osmanlı maçı facia

İşte bu...Sizin gibi renkdaşlar olduğunuda gormek umut verıyor gelecek adına

Nazim Can
31.10.2015, 00:37
Iho asporda acin, cücü ye giydiriyor.

Yaşar
31.10.2015, 00:41
Uzun zamandır bu kadar doğru bir konuşma dinlememiştim. Seversin sevmezsiniz ama bu sefer doğru konuşuyor.

Fatih Çelik
31.10.2015, 00:43
Biri özet geçebilir mi?

Nazim Can
31.10.2015, 00:43
Iho da benim gibi Hamzanin abisi durumunda adamlar var tff de mhk de dedi, Fatih Terimi kast etti. Hatta cücünün babasi da tff de mi ne görevliymis, kimin sayesinde falan dedi.

61ronin61
31.10.2015, 00:45
Uzun zamandır bu kadar doğru bir konuşma dinlememiştim. Seversin sevmezsiniz ama bu sefer doğru konuşuyor.
katılıyorum renkdaşım. giderse en çok böyle dobra konuşmalarıı herkese yaptığı gidrleri özleyeceğim.gerçekten mangal yürekli.

umarım iho dan sonra pasif korkak bir başkan gelmez.ihonun konuşmaları trabzonun cesaretini temsil ediyor.kalmadı artık fazla böyle yürekli adamlar.

tristram
31.10.2015, 00:49
aspor'da iho konusurken arka planda penalti pozisyonu donuyor ya, gordukce sinirden cildiracak gibi oluyorum..eyy cagatan sahan denen kahpe evladi, dilerim bu dunyada yasanacak en buyuk acilari yasarsin.colugundan cocugundan ciksin senin..serefsz pozisyona bakip vermiyorsun sen nasil bir o.cocugusun..ah bir mucize olsada bu adamla sokakta bir yerde karsilassam..

ESER
31.10.2015, 00:50
Iho da benim gibi Hamzanin abisi durumunda adamlar var tff de mhk de dedi, Fatih Terimi kast etti. Hatta cücünün babasi da tff de mi ne görevliymis, kimin sayesinde falan dedi.

cahilligime verin, bu cücü kimdir?

Nazim Can
31.10.2015, 00:52
cahilligime verin, bu cücü kimdir?
cüneyt cakir denilen serefi haysiyeti olmayan hakem bozuntusu.

61ronin61
31.10.2015, 00:52
iyide başkan bu maçın tekrarı hakkında neden hiç konuşulmuyor .girsene o konuyada başkan bee.

talsuv61
31.10.2015, 00:55
Aynen renktaşlar cücü kimdur

Tayfun Aydın
31.10.2015, 00:56
ANtep maçının tekrar edilebileceğine inanan var mı? Mümkün değil o iş.

Fatih Öztürk
31.10.2015, 00:58
ANtep maçının tekrar edilebileceğine inanan var mı? Mümkün değil o iş.

Cumhurbaşkanı denen zat bir defa olsun "hakkımız" olan maç tekrarı için emir buyurmuş olmazmı?

ESER
31.10.2015, 00:59
cüneyt cakir denilen serefi haysiyeti olmayan hakem bozuntusu.

eyvallah simdi anladim kim oldugu:) sagol

Yaşar
31.10.2015, 01:01
katılıyorum renkdaşım. giderse en çok böyle dobra konuşmalarıı herkese yaptığı gidrleri özleyeceğim.gerçekten mangal yürekli.

umarım iho dan sonra pasif korkak bir başkan gelmez.ihonun konuşmaları trabzonun cesaretini temsil ediyor.kalmadı artık fazla böyle yürekli adamlar.
Genelde dobra ama boş konuşurdu. Bu aksam doğru konuştu .

61ronin61
31.10.2015, 01:01
akp zamanında olmayan tek şey trabzonsporun şampiyon olmasıdır.

ama şehrin keyfiyerinde galiba hadi bakalım trabzon şehri sizden 1 kasımda yüzde 90 destek bekliyorum akp ye.

çünkü yüzde 65 yetmedi düşmemiz için yüzde doksan verin ki garanti olsun bu takımın küme düşmesi.

Tayfun Aydın
31.10.2015, 01:04
jimnastik n penaltısını gördüm şimdi gittim bir sigara içtim geldim. Bu nasıl iştir ya.

dilibal61
31.10.2015, 01:05
Ellerine sağlık çok güzel yazmışsın

alpi53
31.10.2015, 01:08

Görmediği pozisyonda penaltıyı uydurup son dakikada bjk'yi yenilgiden kurtarıyor ama o pozisyonun hemen öncesinde Atiba'nın topu koluyla indirmesini nasıl da es geçiyor ahlaksız adam.Onu çalma, devamında bjk'ye haksız penaltı çal.Penaltı da kaçsaydı bari o da olmadı:(((

cakalkerem
31.10.2015, 01:08
herkes evet Trabzon'u hakemler katlediyor diyor...
peki giden puanların hesabını kim verecek....
bu takım her sene dünyanın parasını harcıyor....

ee pardon HAKEM HATASI olmuş...

kimse kusura bakmasın..
her hafta hakem hatası olmaz..

gs mersin konya antep nedir bu kardeşim..
12 puan..
almış hakemler düdüğü eline...
ee ne yapacağız..
her hafta 1 hakem pardon mu diyecek..
giden 12 puan ve 5 trilyona yakın para ne olacak..
bir camia ne olacak?
yani bu kadar kolay mı...

herkes diyormuş hakem hataları Trabzonu yakıyor..
peki neden kimse birşey yapmıyor..
ne ceza veriliyor...

yok böyle birşey..
bunlar fb ce gs ye yapılsaydı ortalık yıkılmıştı....

Karasoy
31.10.2015, 01:11
jimnastik n penaltısını gördüm şimdi gittim bir sigara içtim geldim. Bu nasıl iştir ya.
Bırak renktaşım bu sene şampiyon olsun, Şenol'un da yüzü gülsün.Biz de bu yöneticiler, taraftarlar olduğu müddet bir cacık olmaz.Hangi biriyle mücadele edecekti Şenol Güneş...Şimdi çok eminim ki hiçbir baskı yok üzerinde.Çarşı gibi bir taraftarları var ne mutlu onlara..

61ronin61
31.10.2015, 01:12

şaşırmaya gerek yok yıllardır tezgahlanan düzen bu .ve bu sene bjk şampiyon yapılıcaktır sebebine gelince =

bu dıgıtürkmudur nedir onu katarlımı dubailimi ne bi adam almış.ve seneye 700 milyon dolar olucakmış dağıtılıcak para süper dene bizim dandirik lige.

şimdi düzen şu şikebahçe gs dönüşümlü olarak şampiyon oluyorlar kolpataşın sırası 15 yılda bir onun zamanı geldi .bizim şampiyonluk sıramız galiba 50 yılda bir .

şimdi gs dört yıldız şikebahçe şampiyon yapılmıyacak lig kızışsın diye ve seneye dubaili decoder rekoru kırıcak.şikebahçe 4.yıldızı alması için reklamlar kızıştırmalar yayınlar yapılıcak. bizi zaten anında devre dışı bıraktılar digitürkün yeni patronu için önemli olan çok taraftarı olan takımlar.

katarlı yeni patron demiştir f.f.f. ye kes ts nin kelleyi .kestiler.

yap kolpataşı bu sene şampiyon yapıcaklar.

vee seneye oratalık toz duman olucak şikebahçenin 4.yıldızı için eeee bundan kim karlı çıkıcak tabiki dıguturkün yeni patronu.

not=bizim süper kadoyu gördüler en büyük tehdit bizdik ve şeytani planlarla devre dışı bırakıldık.

emre6117
31.10.2015, 01:18
şaşırmaya gerek yok yıllardır tezgahlanan düzen bu .ve bu sene bjk şampiyon yapılıcaktır sebebine gelince =

bu dıgıtürkmudur nedir onu katarlımı dubailimi ne bi adam almış.ve seneye 700 milyon dolar olucakmış dağıtılıcak para süper dene bizim dandirik lige.

şimdi düzen şu şikebahçe gs dönüşümlü olarak şampiyon oluyorlar kolpataşın sırası 15 yılda bir onun zamanı geldi .bizim şampiyonluk sıramız galiba 50 yılda bir .

şimdi gs dört yıldız şikebahçe şampiyon yapılmıyacak lig kızışsın diye ve seneye dubaili decoder rekoru kırıcak.şikebahçe 4.yıldızı alması için reklamlar kızıştırmalar yayınlar yapılıcak. bizi zaten anında devre dışı bıraktılar digitürkün yeni patronu için önemli olan çok taraftarı olan takımlar.

katarlı yeni patron demiştir f.f.f. ye kes ts nin kelleyi .kestiler.

yap kolpataşı bu sene şampiyon yapıcaklar.

vee seneye oratalık toz duman olucak şikebahçenin 4.yıldızı için eeee bundan kim karlı çıkıcak tabiki dıguturkün yeni patronu.

not=bizim süper kadoyu gördüler en büyük tehdit bizdik ve şeytani planlarla devre dışı bırakıldık.
İhoyu seversiniz sevmezsiniz ama adam 10 numara konıştu. Ama sadece adam olanlar anlar. Lafları öyle güzel söylediki. Malesef gücü yetmrdi. Ve bn ttabzonspora başkan olabilecek hiçkimsenin gücünün yetmeyecepine inanıyorum.dünyanın sayılı hakemi kabul edilen yıllardır progtamlı maçlata çıkan cücünğn bize çalmadığı ve bu akşam bjlyr çaldığı ve bu haftaki bşzr verilmeyen penaltıyı görümce bnm için türkiye ligi bitmiştit. Komedinin tiyayronun adıdır bı lig artık. Yazıklar olsun bunu yapanlara.

61ronin61
31.10.2015, 01:23
ister kızın ister kabul etmeyin ama siyasethiçbir yüzyılda olmadığı kadar futbolun hücrelerine kadar işlemiştir.ve bu düzende seçilecek iktidara en yakın kişi başkan olmalıdır.başka birinin şansı yok yani şansı sıfır bile değil şampiyonluk için.

o yüzden hazır siyaseti bırakmışken hem şimdi canıda sıkılıyordur erdoğan bayraktar başkan olsa fena olmaz.

Yaşar
31.10.2015, 01:28
Beyler şaka maka , Matematik hesabı söyle diyor;
Konya maçında 2 bariz hakem hatası ile yediğin 2 gol olmasa en kötü az 1 puan , en fazla 3 Pua
Mersin maçında 0-0 iken verilmeyen gol verilse en az 1 puan , en fazla 3 puan

G.antep maçında karşılıklı hatalar yapıldığı için saymıyorum .

En az 2 , en fazla 6 puan daha mevcut puanına eklenecek olursa en az 16 , en fazla 20 puan ediyor. Matematik öyle diyor, ben demiyorum . ( Not gs maçındaki penaltı pozisyonu ve g.antep maçlarındaki penaltı pozisyonları penaltıların gol olma ihtimali kesin olmadığı için hesaplanmamıştır)

emre6117
31.10.2015, 01:35
Beyler şaka maka , Matematik hesabı söyle diyor;
Konya maçında 2 bariz hakem hatası ile yediğin 2 gol olmasa en kötü az 1 puan , en fazla 3 Pua
Mersin maçında 0-0 iken verilmeyen gol verilse en az 1 puan , en fazla 3 puan

G.antep maçında karşılıklı hatalar yapıldığı için saymıyorum .

En az 2 , en fazla 6 puan daha mevcut puanına eklenecek olursa en az 16 , en fazla 20 puan ediyor. Matematik öyle diyor, ben demiyorum . ( Not gs maçındaki penaltı pozisyonu ve g.antep maçlarındaki penaltı pozisyonları penaltıların gol olma ihtimali kesin olmadığı için hesaplanmamıştır)
Bu akşam cüneyt çakırın hakemliği bitmiştir. A sporu açın izleyin. Bu sene trabzonspor katledilmiştir. Ayıptır gğ ahtır. Bu hakem dünyanın sayılı hakemi. Yemişim artık futbolunu. Helal sana be iho. Artık ttabzonsporu seviyırsa bu takıma şehre sahip çıkın. Çıkın takımı çekin sahadan. Hepiniz çıkım sahip çıkın ihoya.çıkın hepimiz ortak açıklama yapın. Yedirmeyşn takımınızı.

Nazim Can
31.10.2015, 01:41
Erman Toroglu az önce söyledi Türk Hakemligini Cüneyt Cakir ve Babasi yönetiyor dedi, yani ortada bir algi yönetiminin sonucundan ziyade direkt hedef gösterdi, dogru hedef mi peki, bence tam göbeginden vurdu hedefi.

Tayfun Aydın
31.10.2015, 01:43
cüneytin hakemliği bitmez. Emin olun bitmez. Ama bu sene bu ligde kolay kolay bitmez. Trabzon da bir maç daha hatalı karar olursa bu sefer çok farklı olaylar olacak. Gidişat böyle. Anlamadığım bu hakemler bir maçtan dünyanın parasını alıyorlar dertleri ne. Ulan bu sene 10. maç oldu Ali Palabıyık dışında adam gibi maç yöneten oldu mu? Her hafta hakkımız yeniyor ve her hafta istanbul un kızkardeşleri itekleniyor. Lan bu nedir? Derdiniz ne la.

Şota nın bir lafı var neyden korkuyorlar daha o kadar iyi değiliz bizi engellemeye çalışıyorlar.

Bakın Trabzon da bu hataları kasıtlı yapmlarının bir tek sebebi var. Saha yı kapattırmak. Komplo teorisi ama bize en az 5 maç saha kaptma cezası verecekler ve maçları istanbul da oynamamız için ortam oluşturulacak. 7-8 milyonluk bir taraftar kitlesi var ve bu kitlenin büyük bölümü de istanbul da. Sermaye bizi istanbul da istiyor. Acayip bir komplo teorisi yazdım ama para nın dini imanı yoktur kimse de bu kadar büyük bir kitleden vazgeçmek istemez. Düşünsenize ülkenin 4 büyük takımıda artık istanbul da olacak...

61ronin61
31.10.2015, 01:50
tayfun aydın

keşke avni akeri yıkıp onun yerine yeni stad yapılsaydıda şu takım bir sene istanbulda oynasaydı alem taraftar görseydi.

trabzondaki taraftarın üstüne sanki ölü toprağı atılmış ve maçada gitmiyorlar 3.5 bin kişi koskoca karadeniz fırtınasının maçına gidiyor.hem bir yıl takımdan ayrı kalınca anlarlardı değerini ts nin ve tüm trabzon sudan çıkmış balığa dönerdi trabzonspor birsene onlardan uzak kalınca.

valla tayfun aydın renkdaşım komplo teoriside oda biraz fazla olmuş yaa imkansız onun olması :) milyonda bir ihtimal bile yok.

Sefer A.
31.10.2015, 01:50
http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=tv&k=trtspor
Derya Oruçoglu

Bu kimdir lan ? yorumcu olarak nasil taraf tutuyorsun nasil surat asip kin besliyorsun, oldu olacak söv bize

AhmetG.
31.10.2015, 01:52
Şu lig adaletli yönetilsin 10 senede Anadolu'dan rahat 3 farklı şampiyon çıkar. Hem de en az.

Ama sihirli bi kelime buna izin vermiyor "para"

mustafakaraca
31.10.2015, 01:54
azcık adil bir lig birazda direklerden yana şansımız olsaydı 25 puanla liderdik. Sadece adil lig olsaydı. 20-22 puan bandındaydık. Şuan geri dönüşü imkansız ve dağılmış haldeyiz. Psikolojik tahribat zaten çalınan 8-10 puandan çok dqha fazla şey götürdü. Oyuncular birbirini boğazlıyacak takımı dağıttılar. Amaçları buydu. Bu kadronun önünde duramazlardı. Berbat bir hocanın elinde bile bu ligi rahatca domine edicek bir takımdık.

mustafakaraca
31.10.2015, 01:57
Ben istiyorum ki çıksın Başbakan konuşsun bu takıma yaptıklarınız yeter desin açıklamıyorsa Federasyonu arasın utanmıyormusunuz diye azarlasın Mhk başkanı anında görevden alınsın. Federasyon Başkanı da. Soma da Ankara patlamasında istifa etmeyenler başarısızlığını kabul etmedi, futboldaki idari noktadaki kişilerde aynı. Karaktersizlik ve Türkiye gerçekleri şuan en büyük düşmanımız.

Tayfun Aydın
31.10.2015, 02:00
ronin onu önümüzdeki hafta görecez. Hatta ileri götürüyorum. Maç tekrarı bile bu şarta bağlanacak. Trabzonspor bu sezon istanbul a taşınacak. Arkadaş yazmış sihirli bir kelime PARA diye.

digitürk ün en büyük 4. pazarıyız. Taşı bakalım takımı cezayla zorlamayla istanbul a neler oluyor. Şuan ezilen hor görülen yanlız bırakılmış bir takımız ve herkes küllerinden doğan Anka kuşunun efsanesine bayılır. Çünkü her dönem de çok satmıştır. Olay paraysa ki para herşey olur. Maç da tekrar edilir 5 maç saha kapatılıp istanbul a taşınılır.

mustafakaraca
31.10.2015, 02:05
Keşke İskandinav ülkelerinde yaşasam, başarısının ölçütünü kendi koyan, kimseden bir çağrı görmeden göreve başlarken cebine istifa kağıdını koyan idareciler felan bunlar bizim ülkede çok zor. Tarihin en rezil liglerinden birini izliyoruz ve geçen kuddusi yi izledim lig tv de "başarılıyız" dedi. Bunu diyememeli ülke olarak yerleşen bir mekenizma olmalı bunu diyen kişi toplumdan silinmeli. Objektif bir şeyi sırf bireysel çıkarı için subjektifleştirip var olanın tam aksini söyleyen siyasetçide olsa, idareci de, ne olursa olsun anında istifa edecek ve toplumca ayıplanacak noktaya ulaşmalı. Bunun içinde özel medya sınırlandırılmalı. Meyda patronlarının ilişkili olduğu kişiler lehine yaptıkları haberlere en ağır cezalar kesilmeli. Bizim ülkede TRT gibi benim vergi ödediğim kanal bile Anayasayı kendi kanununu çiğniyor adil değil. İsveç norveç felan buralara özenmemek mümkün değil.

Harun-61
31.10.2015, 02:07
Iho asporda acin, cücü ye giydiriyor.

güzel tesbitleri vardi bu gece

Biz o maci kazansaydik belki Hamza H. suan gs'in TD degildi. gs yaris'dan kopmustu.
bunu birileri istemedi.

.

mustafakaraca
31.10.2015, 02:14
Penaltıyı vermeyebilir görmeyebilir. Ama ben Cüneyt Çakırı bir gün görürsem gözleri ile görüp de o hayır vermiyorum yok bişey dercesine ellerini çapraz yapışını unutmayacağım. Görüp vermiyorum ulan dedi ya orda. Burdan kendim hakkımda suç duyurusunda bulunuyorum. Cüneyt Çakır'ın bana karşı benim için manevi değeri en yüksek olan Trabzonspor'a karşı yapmış olduğu, maç yayınından görüntülerin belli olduğu kasten vermediği penaltı sabit olup tarafımca haksız tahriktir, eğer sivil hayatta Cüneyt Çakır'ı görürsem kendisine fiili olarak gözlerine tedavi amaçlı yumruk atacağım.

61ronin61
31.10.2015, 02:23
fatih terim=gördüğüm en kibirli hiçbir halt olmamasına rağmen imparator ilan edilmiş sedece güçlünün yanında tevazu alçak gönüllülük olmayan menfaatperest bom boş bir insan dır kendileri bana göre.adamın adını iki stada verdiler yeter demedi 10 stada verseler gene doymayacak .ülke milli takımı bin yılda olabilecek bir mucize ile gruptan çıkıp fransaya gitti o ana kadar rezildi hişansı yoktu ama çakma imparator istifaedermi hiç aylık 500 bin euro alıyor ah bee neyse uzatmıyım.aslında fatih terimi şundan yazdım türk futbolu umrunda değil o sadececebine ve gs sine bakıyor ihonun dedii gibi hamzası gitmesin diye trabznsporu harcatmak için kimbilir ne faliyetler yaptı .milli hocaya bak tek derdi gs ve cebi neyse bunu geçtim.

aziz=o ne dedi şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı yani bu birbiriyle düşman gözüken 3 istanbul kulübü söz konusu ts olunca bizi şampiyonluktan etmek için birleşebiliyorlarda.

tüpçü=bjk den çok alacağı var bjk sini şampiyon yapmalı ki bjk para kazanmalı ki paralarını bjk den alabilsin .türk futboluymuş adaletmiş oooooohoo en büyük yalan hikaye herkes kendi cebini düşünüyor.

hakemler=düzenin tetikçileri babadan oğula geçen süper meslek imparatorluk gibi(sadece bizim ülkemizde geçerli bu durum) yüzde doksan dokuzu şikebahçeli-gsli -kolpataşlı olan vurucu timler .

basın medya dev holdingler çok zengin işadamları yazarlar çizerler vb bi ton ayak sadece gs-şikebahçe-kolpataşa hizmet etme yaranma yalama derdinde vb binlerce örnek.

peki soruyorum bu düzende biz nasıl şampiyon olacağız Allah aşkına.

not=talihimiz şansımızda sıfırın sıfırı şans bahtta yok binlerce topumuz direklerden döner gelişen atakta golyiyip maçı kaybederiz .takımdada stadttada kara büyü var.

mustafakaraca
31.10.2015, 02:38
fatih terim=gördüğüm en kibirli hiçbir halt olmamasına rağmen imparator ilan edilmiş sedece güçlünün yanında tevazu alçak gönüllülük olmayan menfaatperest bom boş bir insan dır kendileri bana göre.adamın adını iki stada verdiler yeter demedi 10 stada verseler gene doymayacak .ülke milli takımı bin yılda olabilecek bir mucize ile gruptan çıkıp fransaya gitti o ana kadar rezildi hişansı yoktu ama çakma imparator istifaedermi hiç aylık 500 bin euro alıyor ah bee neyse uzatmıyım.aslında fatih terimi şundan yazdım türk futbolu umrunda değil o sadececebine ve gs sine bakıyor ihonun dedii gibi hamzası gitmesin diye trabznsporu harcatmak için kimbilir ne faliyetler yaptı .milli hocaya bak tek derdi gs ve cebi neyse bunu geçtim.

aziz=o ne dedi şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı yani bu birbiriyle düşman gözüken 3 istanbul kulübü söz konusu ts olunca bizi şampiyonluktan etmek için birleşebiliyorlarda.

tüpçü=bjk den çok alacağı var bjk sini şampiyon yapmalı ki bjk para kazanmalı ki paralarını bjk den alabilsin .türk futboluymuş adaletmiş oooooohoo en büyük yalan hikaye herkes kendi cebini düşünüyor.

hakemler=düzenin tetikçileri babadan oğula geçen süper meslek imparatorluk gibi(sadece bizim ülkemizde geçerli bu durum) yüzde doksan dokuzu şikebahçeli-gsli -kolpataşlı olan vurucu timler .

basın medya dev holdingler çok zengin işadamları yazarlar çizerler vb bi ton ayak sadece gs-şikebahçe-kolpataşa hizmet etme yaranma yalama derdinde vb binlerce örnek.

peki soruyorum bu düzende biz nasıl şampiyon olacağız Allah aşkına.

not=talihimiz şansımızda sıfırın sıfırı şans bahtta yok binlerce topumuz direklerden döner gelişen atakta golyiyip maçı kaybederiz .takımdada stadttada kara büyü var.
Bu ülkenin 2. Bir kurtuluş savaşına ihtiyacı var ancak bu savaş silahla topla tüfekle değil, bizzat insanla. Bu savaş yozlaşmaya, bozulmaya, ahlaksızlaşmaya ve etik değerlerin hiçe sayılmasına ve tüm bunlar olurken esas tebanın cahilliğine karşı. Saydıklarınız Futbol'un özeti, X bir alanda eğer büyük paralar dönüyorsa ordada başka tüpçüler terimler yavru hamzacıklar ve o sektörün trabzonsporu var. Biz 1. Kurtuluş savaşını Bağımsızlık için verdik, 2. Kuftuluş savaşınıda gerçekten Muasır medeniyet seviyesine çıkmak için vereceğiz yada böyle rezil mutsuz çaresizce adaletsizlikleri sadece izleyebilen aslında hepberaber koyun sürüleri olarak yaşayıp gideceğiz. Eğer birisi kangren olan parmağı kesip atmazsa ve hep birbirimizden beklersek yakında kangren parmakları kesince geriye parmağımız kalmayacağı için herşey imkansızlaşacak bu bozuk sistem bizi olmasada belki 2 nesil sonramızı yutacak.

Harun-61
31.10.2015, 15:10
Macin tekrari ne zaman gündeme gelecek ?

Fatih Öztürk
31.10.2015, 15:32

Muhtemelen salı günü gündem oluşturulur,seçim arifesi diye hayatı durdurdular anasını satayım.

Oğuzhan Fidan
31.10.2015, 15:56
güzel tesbitleri vardi bu gece

Biz o maci kazansaydik belki Hamza H. suan gs'in TD degildi. gs yaris'dan kopmustu.
bunu birileri istemedi.

.
zaten öyle cüneyt çakır özel olark görevlendirildi allahtan net golümüz yoktu olsaydıda vermeyecekti ve kıyamet o gün kopacaktı. vermediği penaltı ve bir kaç hata ile kaldı şanslıydı

Ertan 51
31.10.2015, 16:44
Bu ülkenin 2. Bir kurtuluş savaşına ihtiyacı var ancak bu savaş silahla topla tüfekle değil, bizzat insanla. Bu savaş yozlaşmaya, bozulmaya, ahlaksızlaşmaya ve etik değerlerin hiçe sayılmasına ve tüm bunlar olurken esas tebanın cahilliğine karşı. Saydıklarınız Futbol'un özeti, X bir alanda eğer büyük paralar dönüyorsa ordada başka tüpçüler terimler yavru hamzacıklar ve o sektörün trabzonsporu var. Biz 1. Kurtuluş savaşını Bağımsızlık için verdik, 2. Kuftuluş savaşınıda gerçekten Muasır medeniyet seviyesine çıkmak için vereceğiz yada böyle rezil mutsuz çaresizce adaletsizlikleri sadece izleyebilen aslında hepberaber koyun sürüleri olarak yaşayıp gideceğiz. Eğer birisi kangren olan parmağı kesip atmazsa ve hep birbirimizden beklersek yakında kangren parmakları kesince geriye parmağımız kalmayacağı için herşey imkansızlaşacak bu bozuk sistem bizi olmasada belki 2 nesil sonramızı yutacak.
Çok üzülüp yıprandığım için;
teslim oluyorum,vaz geçiyorum,demek ki artık ülke böyle ve böyle de devam edecek diyorum,demek ki ben yanlış düşünüyorum,beklentilerim fazla ve gereksiz diyorum,derken Mustafa Karaca gibi kardeşlerimi görünce içime bir umut ışığı doğuyor,teslim olma,umudunu kaybetme diyor,iyi ki varsınız arkadaş,Allah razı olsun sizden,sizler de olmasanız kararıp kalıyorum valla,hasta olacağım insanların o anlattığın hallerine.
Teşekkür ederim renktaşım,
artın eksilmeyin,dolun taşmayın inşallah.

Harun-61
31.10.2015, 16:51
zaten öyle cüneyt çakır özel olark görevlendirildi allahtan net golümüz yoktu olsaydıda vermeyecekti ve kıyamet o gün kopacaktı. vermediği penaltı ve bir kaç hata ile kaldı şanslıydı

Ahh Erkan Zengin ahh ! 3 metreden atamadin bee :(

DeAgLeMaNyAq
31.10.2015, 18:07

Hiçbir zaman...

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 18:42
cüneytin hakemliği bitmez. Emin olun bitmez. Ama bu sene bu ligde kolay kolay bitmez. Trabzon da bir maç daha hatalı karar olursa bu sefer çok farklı olaylar olacak. Gidişat böyle. Anlamadığım bu hakemler bir maçtan dünyanın parasını alıyorlar dertleri ne. Ulan bu sene 10. maç oldu Ali Palabıyık dışında adam gibi maç yöneten oldu mu? Her hafta hakkımız yeniyor ve her hafta istanbul un kızkardeşleri itekleniyor. Lan bu nedir? Derdiniz ne la.

Şota nın bir lafı var neyden korkuyorlar daha o kadar iyi değiliz bizi engellemeye çalışıyorlar.

Bakın Trabzon da bu hataları kasıtlı yapmlarının bir tek sebebi var. Saha yı kapattırmak. Komplo teorisi ama bize en az 5 maç saha kaptma cezası verecekler ve maçları istanbul da oynamamız için ortam oluşturulacak. 7-8 milyonluk bir taraftar kitlesi var ve bu kitlenin büyük bölümü de istanbul da. Sermaye bizi istanbul da istiyor. Acayip bir komplo teorisi yazdım ama para nın dini imanı yoktur kimse de bu kadar büyük bir kitleden vazgeçmek istemez. Düşünsenize ülkenin 4 büyük takımıda artık istanbul da olacak...

Cüneyt ÇAKIR
Süleyman ABAY
Bülent YILDIRIM
Çağatay ŞAHİN

kolay kolay Avni Aker'de bizim maçlara verilmez.
Verilirse değil 4 saat 24 saat çıkamazlar.

Artık deniz bitti kum göründü
Trabzon şehri ve Trabzonspor ile kimse oyun oynamaya kalkamazlar bundan sonra

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 18:44

1. kurtulış savaşı yarın (beyaz kefenliler hariç)
2. kurtuluş savaşı 6 Aralık (İHO-Hutma-Shota mağlup olacak)

Fatih Öztürk
31.10.2015, 19:01
Az önce TRT sporda bjk ve gs ile oynadığımız maçların geniş özetlerini izledim gerçekten büyük takım oyunu oynamışız,Erkan'ın direkten dönen topunda büyük acı hissettim ve Cüneyt denen kahpe çocuğunun vermediği penaltıdada öyle.
ilk 5 haftada büyüyen ve korkulan Trabzonspor'un önünü kesmek için görevlendirilen bu kahpe dölünün Allah belasını versin hayvan oğlu hayvan.

Sadık Bıyık
31.10.2015, 22:29
1. kurtulış savaşı yarın (beyaz kefenliler hariç)
2. kurtuluş savaşı 6 Aralık (İHO-Hutma-Shota mağlup olacak)

ben artık 6 aralıktan sonra birşey değişeceğini sanmıyorum. en iyi başkanı da seçsek, bu hakemlere tff ye felan bir şey yapabilirmi. mesela artık maçlarımızın adil yönetilmesini sağlayabilirmi? hiç sanmıyorum. bu klüp içerde çok çok iyi yönetilebilir ama dışarda ki şerefsiz haysiyetsiz kurumlar (tff,mhk,pfdk ve benzeri tüm kurumlar) üzerimize oynamaya devam edecekler.

ccd6167
31.10.2015, 22:43
Serdar çakır nasıl bi karakterdeyse oğluda aynı b.kun lacisi.

Şenes erzik gibi bi karakterin sayesinde babasının ilişkileri ile o kadar maç verildi o karaktere. Babasının şenes erzikle yedikleri zaten ayrı.

bu dünya böyle maalesef. İlahi adalet diye bişi yok herhalde. Bu köpekler 90 larda babasıyla devranı çevirirdi şimdi oğluyla. B.k aynı b.k biri gübre oldu ama yenisini yaptılar.

cakalkerem
31.10.2015, 22:46
Terim'in oğlu Hamzayı yedirtmemek için Trabzonu resmen yediler

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2015, 22:49
Terim'in oğlu Hamzayı yedirtmemek için Trabzonu resmen yediler

sözün bittiği yer

Sadık Bıyık
31.10.2015, 22:58
herkesin gördüğünü görmeyip görmediğini gören! şerefsiz haysiyetsiz namussuz adiler

Doğukan Uçan
31.10.2015, 23:04
Stadyumu acin

Fatih Çelik
31.10.2015, 23:20
Bizim lehmize olanları mi didiklemişler. Yalnız Denizli Ünsal güzel söyledi 1 senede yapılacak hata 4-5 maçta yapıldı.

Fatih Çelik
31.10.2015, 23:24
Yd ve kuddusi bir araya gekecek sert aciklama yapilacak, hakemler maddi manevi tazminat davası açılacakmis,bize ağır ceza olacakmış, hakemler büyük protesto yapilacakmis.

Az bile yaptık. Asıl mücadele yeni başlıyor.

ağasarlı
31.10.2015, 23:26
Çağatay şahan dava açmaya hazırlanıyormuş.ptt ligi ve süper lig hakemleri protestoya hazırlanıyormuş.

Yusuf BALCI
31.10.2015, 23:32
hakkı yenen biz, haksız duruma düşen biz :) ülkenin b.ku çıkmıştı ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası.

L.Burrows
31.10.2015, 23:33
Bu nasil istir ulan. Yillarca hakem odalari basildi daha 2 gun once aziz cikip sahaya inip hakem tokatlicam dedi. Adi karaktersizler madem bukadar gururlu onurluydunuz niye ozaman protesto yapmadiniz niye ozaman cikip mhk baskani aciklama yapmadi niye aziz mahkemeye verilmedi. Bu tv kanallarindaki yorumcularinda hicbiri adam degil. Ozaman kimsenin sesi cikmazken simdi vay efendim bu nasil bi olay devlet meselesine cevirdiler. Herşey size mubah bize deil dimi. Imanimizi gevretin her mac hakkimizi yiyin ama bizden kimse ses etmesin konusmasin bisey yapmasin. Allah belanizi versin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
31.10.2015, 23:44
Bu eyleme devam etmeliyiz bence her maç 500 kişi yigmaliyiz. Var mı böyle pişkinlik.

Burçak
31.10.2015, 23:49
Dünyanın dikkatini çekecek eylemler yapmalıyız.Türkiye de futbolun nasıl boka battığını herkese göstermeliyiz.
utanmadan birde protesto edecekler öylemi.

Sadık Bıyık
01.11.2015, 00:22
şaka gibi ; tecavüzcülerin mağduriyetten şikayetçi olması gibi birşey

Nazim Can
01.11.2015, 00:51
Azizin hakem odasi basmasini öne sunup olaydan kurtulacagimizi sanmak yanlis bir politika, gerekirse feneri bursayi kayseriyi yanimiza alip hakemlere karsi bir cephe olusturmaliyiz, mümkün oldugu kadar yalniz kalmamaliyiz ki sesimiz cok daha gür ciksin.

devran
01.11.2015, 03:01
aslında istemediğimiz hakemleri kitleyelim sabaha kadar, böylelikle bir daha vermezler bizim maça :D

Hamdi Karamahmutoğlu
01.11.2015, 08:34
Kural Hatası yalan oldu sanırım.

yorumsuz6117
01.11.2015, 11:22
Dünyanın cezasını yiyeceğiz bunun üstüne maçın tekrar ettireceklerini sanmıyorum.. Maçta 2 tane kural hatası olmasına rağmen.. Belki maç sonu sakin kalsak tekrar edilebilirdi..

emrhan61
01.11.2015, 11:56
Sen o kadar kişinin emegini , hevesini çal. Sonra birde mağduruz de. Allah belanızı versin.

DEEP BLUE
01.11.2015, 12:03
Aslında camia olarak bütünleşebilmek ve çılgın bir mücadeleye başlayabilmek için gerekli şartlar oluşmaya başladı. Avni Aker'de bin tane maç izlediğim için iyi bilirim ki, bizim takım mağlup duruma düşünceye kadar tribünde ses çıkmaz. Ne zaman golü yeriz, herkes taraftar olduğunu hatırlar. Herşey stabilken keyif için orada bulunanlar bir anda ayaklanır. Çünlü genlerimizde mağlubiyete isyan var...

Ülkenin tüm unsurlarının üzerimize geldiği bu ortamı lehimize çevirebiliriz. Bu adaletsiz ülkede futbol oynanmasını engelleyecek her türlü eylemi yapmalıyız. Trabzon'a hakem de giremesin kardeşim. Geliyorsa da, havaalanına indiği andan itibaren titresin. Başka yolu yok. Var da neyse...

gurur6134
01.11.2015, 12:22
Ulkede yuzsuzluk diz boyu..bu ulkedende insanindan da hic bi bok olmaz bunu anladim son 10 yilda..dunyanin en karaktersiz en yavsak ulkelerinden biri bu ulke..

Sadık Bıyık
01.11.2015, 12:58
olayın çözümü şiddet anarşide arkadaş, böyle hakemlere orantılı bir şiddet uygulayacaksın bak bidaha kasıtlı hata yapabiliyorlarmı. yakacaksın birilerinin canının.... şahsen hakem deyince tüylerim diken diken oluyor artık

OFLU
01.11.2015, 13:04
Aslında camia olarak bütünleşebilmek ve çılgın bir mücadeleye başlayabilmek için gerekli şartlar oluşmaya başladı. Avni Aker'de bin tane maç izlediğim için iyi bilirim ki, bizim takım mağlup duruma düşünceye kadar tribünde ses çıkmaz. Ne zaman golü yeriz, herkes taraftar olduğunu hatırlar. Herşey stabilken keyif için orada bulunanlar bir anda ayaklanır. Çünlü genlerimizde mağlubiyete isyan var...

Ülkenin tüm unsurlarının üzerimize geldiği bu ortamı lehimize çevirebiliriz. Bu adaletsiz ülkede futbol oynanmasını engelleyecek her türlü eylemi yapmalıyız. Trabzon'a hakem de giremesin kardeşim. Geliyorsa da, havaalanına indiği andan itibaren titresin. Başka yolu yok. Var da neyse...

+1

Harun-61
02.11.2015, 01:36
Kural hatası için TFF ye başvuru yapıldı mı ??

7can61
02.11.2015, 10:17
Kural hatası için TFF ye başvuru yapıldı mı ??

Maalesef kulüpte okuma yazması olan kalmadığı için başvuru yapılamıyor, sahte üç beş kafadayı var onlarda kapılara kafa atıyor ancak.

Harun-61
03.11.2015, 13:37
Kural hatası için TFF 'ye neden basvuru yapilmiyor

???

EfsaneSpor ‏@Efsanespors (https://twitter.com/Efsanespors)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> Vor 8 Minuten (https://twitter.com/Efsanespors/status/661515126231576576)</small><button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button expand-stream-item" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(136, 153, 166); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Übersetzung anzeigen</button>
Trabzonspor, Gaziantespor maçındaki kural hatası için TFF'ye başvurdu. Kararın 1 hafta içerisinde verilmesi bekleniyor.

.

maxim
03.11.2015, 16:42
Maçın tekrar edilip edilmeyeceği tamamen keyfi bir karar olacak. Kurallarla falan asla bir ilgisi yok.

Gücümüze göre.