PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10. Hafta | Trabzonspor 2-2 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

U.Sadıkoğlu
29.10.2015, 12:45
Bizim başkan ya çok salak ya da gerçekten saf...

Erdoğan'ın bu takımı ve şehri defalarca aşağıladığı, adeta cellatlık rolüne büründüğü bir düzende hala daha 'canımı vereceğim bir lider' diye bahsediyor Erdoğan'dan...

Yazıklar olsun ben utanıyorum...

Bizim hakkımızı gaspeden yegane unsur Çağatay Şahan mı? AKP'ye çıtın çıktı mı? Yargı şikeyi akladı çıtın çıktı mı? Erdoğan çıktı bu bir kumpastır dedi çıtın çıktı mı?

Kongre yaklaştı başladı yine konuşmaya...

Yemezler canım...

Yemezler...

Kongrede görüşürüz...

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:46
Bordo-mavili kulübümüzün defans oyuncusu Douglas, maç sonrası isyan etti. Gaziantepspor ile berabere kaldığı maçta defansta iyi bir oyun sergileyen Douglas hakem hatalarından dert yandı. Douglas açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Bugün aslında çok fazla bir maç konuşması yapacak durumda değilim. Bugün olayları herkes gördü. Maçın ilk yarısında bir penaltı maç sonunda bir penaltı. Biz burada 2-2 beraber kalmak zorunda bırakıldık. Hakem galip gelmemizi istemedi. Maalesef böyle oldu. Hakemlerin daha adil yönetim göstermesi gerekiyor. Yoksa biz ne kadar uğraşırsak, çabalasak bir kıymeti yok ki. Emeğimizin karşılığını alamıyoruz. Adil bir yarışta her şey daha güzel ve anlamlı olur. Aksi takdirde kaos ortamı doğar.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2015, 12:47
Şota,

Deniz’le başlamamızın sebebi çok basit. N’Doye iki haftadır hastaydı. Çok antibiyotik kullandı. Güçsüzdü. Son üç gündür idman yapıyordu. Son maç Cardozo yerine Deniz oynamıştı. Performansından memnundum bu nedenle bu hafta da onu tercih ettim.

salihismet
29.10.2015, 12:48
Bjk maçında, top durmadan başlandı. Gol yedik. (Allah'tan kazandık)
Akhisar maçında verilmeyen penaltı, akabinde uydurma penaltı verildi ama atamadık ve giden 2 puan.
GS maçında tetikçi Cüco gözünün önündeki penaltıyı vermedi. Maç 0-0 idi. Giden 3 puan, hadi en az 1 puan diyelim.
Konya maçında 2 büyük hatayla giden 3 puan.
MİY maçında 0-0 iken verilmeyen gol. Giden 3 puan, hadi en az 1 diyelim.
Dün akşam verilmeyen 2 penaltı ve giden 3 puan.

14+10=24 puan

Bizi yemeyi kafaya koymuş el ele bu o.ç YD ve Kuddusi
Zaten bu Kuddusi hakemken bizim maçlarda hep kritik kararlara imza atıyordu.

Bu 5 maçta yaşananlar şikebahçe başta olmak üzere diğer 2 ciciş takıma yapılsa ortalık yıkılırdı.
Oysa bize 5 maç üst üste yapılıyor.

Ne diyelim artık bilemiyorum.
Bu yönetim gidecek, huzur ve başarı gelecek, tek çare bu.

Neden acaba, oysa bu saydigin kisilerin siyasi görüsleride bizimkiyle ayni yönde, ne istemis
olabilirler bizden?

Harun-61
29.10.2015, 12:51
Hadi ilk pozisyon neyse'de, 93. dakikada olan penalti'yi vermeyen hakem ya talimat almistir yada art niyetlidir.

Kimseyi kandirmasinlar !!!

.

gurur6134
29.10.2015, 12:52
Ayakustu yine yikayip yaglamisya rte yi hic bi firsati kacirmiyor masallah iho..

Gurpas
29.10.2015, 12:53
2 side penaltı 3 puanımızı çaldılar göre göre

Fatih Öztürk
29.10.2015, 12:54
Hadi ilk pozisyon neyse'de, 93. dakikada olan penalti'yi vermeyen hakem ya talimat almistir yada art niyetlidir.

Kimseyi kandirmasinlar !!!

.

İlk pozisyonunda "hadisi" yok,net olarak top kolunda yumuşuyor,2.penaltı pozisyonundan daha net.

cakalkerem
tamam aptalca 2 gol yedik maçı çevirecek duruma da geldik..
lakin top oynamıyoruz...90 dakikalık enerjimiz yok....

şota'nın hataları hakemlerin bilerek çaldıkladı düdükler de olayın cabası oluyor...

salihismet
Basarisiz olursam Allah o koltukda oturmayi bana nasip etmesin deyip,
basarisiz oldugun halde o koltuga yapisan Haci, canimsin....

cakalkerem
29.10.2015, 12:55
işin ilginci tekraraında daha net gördüm pozisyonu...hakem denen şahsiyetin gözlerinin önünde oluyor....ama vermiyorlar

Doğan Keskin
29.10.2015, 12:56
Yönetime gelirsek,çoğu kişinin dediği gibi Hacıosmanoğlu artık sana kimse güvenmiyor,inanmıyor..şimdi mafya gibi ahkam kesiyorsun,milat olacak diyorsun üstü kapalı manası açık tehditler savuruyorsun belki iyi niyetlisin ama gücün yetmiyor işte söz verdiğin kupayı almaya da,bu kirli düzeni bozmaya da..bırak git başkan..

cakalkerem
29.10.2015, 12:56
2 side penaltı 3 puanımızı çaldılar göre göre

talimatlar büyük yerden alınmış...

işin ilginci bu kadar hakem hatası yaşanan bir takımda daha önce çakır abay denen şahsiyetlerin yaptıkları ortada oldukları halde hiç bir hakem Trabzon'un aleyhine düdük çalmaktan geri kalmıyor....
Ne kadar rahatlar

Tayfun Aydın
29.10.2015, 13:00
Keşke bulup buraya koyabılsem kazanırken hakemlere ses çıkartmazsak daha kotulerı olacak dedım hale bak. Şımdı çıkmış kotu oynuyoruz dıyen arkadaşlar ıyı oynasan ne olacak Baecelona olsan ne olacak yapmayın. Futbol da amaç gol atmaktır sen atıyorsun vermıyor penaltını vermıyor. Çok gec kaldık çok daha Bursa maçında başlayacaktık bağırmaya sımdı lıderdık bu ısın sonu kotu artık ya her maçımızı Alı Palabıyık yönetecek ya da yabancı hakem

Tayfun Aydın
29.10.2015, 13:02
Ilk yarı dakı penaltı pozısyonu daha da net gözünün önünde net goruyor

Muhteva
29.10.2015, 13:05
evi koruyup kollayan erkektir.savaşa yüzde 99 erkekler gider. başkan farklı bişey anlatmak istedi kadınları aşağılamadı.

Savaşa giden erkekleri kadınlar doğurmuyor zaten onlar mayoz bölünme sonucu oluşuyor :)

Kadınları koruyup, kollanması gereken aciz varlıklar olarak görmek başlı başına hakarettir.

Gerçi onları emanet mal olarak gören bir zihniyete bunu anlatamayız.

Laz_61
29.10.2015, 13:06
Bundan sonra neler olacak merak ediyorum

Beypba
29.10.2015, 13:09
Salihin kafası taş gibi :)) adamda beyin yokki her oynadığı maçta kah direğe kah yere kah rakiple çarpışıyor, bandajı sar devam:)) şu adam nasıl futbolcu olmuş hayret ediyorum..

Doğukan Uçan
29.10.2015, 13:09
bu şota efsane değil kestane bile olamaz

LaZuRiBeRe_53
29.10.2015, 13:11
iho efendi bey kale arkası türbini arkasına almış onuru yemeye çalışıyorlar...

LaZuRiBeRe_53
29.10.2015, 13:11
bu şota efsane değil kestane bile olamaz

hahahhah :):) diyecek başka söz yok sanırım tamda bu

talsuv61
29.10.2015, 13:13
rte ye verdiği cevaptan ötürü iho ya kızıyoruz da napsın. korktu ki hakemleri bırakmazsa hem avni akere hem TS ye el koyar 2 de fenevli kayyum atar. Bizi hepten bitirir

cubido
29.10.2015, 13:13
İHO'nun saçmalamalaını kaale almıyorum.
Sona yaklaştı yakında defolup gidecek zaten.
He bu kadar kepazeliğe rağmen ona oy verip tekrar başkan seçtirecek kadar midesiz bir camiaysak zaten bu camiaya ait olup olmadığıı sorgulama vakti gelmiştir.
Dünkü maç olayların gölgesinde kalıp Shota efendi aradan sıvışmasın.
Trabzonspor tarihinin en rezil futbollarından birini oynuyoruz hem de en pahalı kadrosuyla.
Arkasından teneke bağlanan Ziya Doğan ve MRA bile daha bilinçli futbol oyntıyordu.
Takımda kimse ne yaptığını bilmiyor.
Oyuncu tercihleri saçma sapan.
Oyun şablonu berbat.
geldiğinde döktürüne Mbia, Cavanda bile dökülüyor.
Takımda kaos almış başını gitmiş.
Osmanlıspor, MİY ve Antep gibi ligin düşme adayı takımlarından 8 gol yedik (SEKİZ).
Hala çıkmış hakem makem ağlıyor utanmadan.
Dün 2-0'dan sonraki oyuncu kadrosu ve oyun şablonu ile karşında birazcık kaliteli-hızlı bir oyuncusu olan bir takım sena 3 tane daha atar gönderirdi seni.
Antep o kadar aciz bir takım ki o takıma karşı 2 pas yapamadı ikici yarı.
Sen bu takıma karşı Deniz'i santrafor oynatarak başlıyorsun.
Aylarca stoper aradınız getire getire eldekilerden hiçbir artısı olmayan, ligin en ağır stoperini getirdiniz.
Medjani gibi her maç en az 2 gol pozisyonuna girip rakip defansı dağıtan bir oyuncuyu inatla oynatmıyorsun.
Neresinden tutsan elinde kalan bir teknik direktörlük fiyaskosu var.
Hakemler bizi doğruyor evet, tabiki sessiz kalmayalım ama asıl dorayan Shota maalesef.
Asıl buna sessiz kalmayalım.

Kamer'
29.10.2015, 13:14
Bu seneki maçlarımızın özeti :

İlk yarıyı hoca katlediyor , ikinci yarıyı hakem .

Beypba
29.10.2015, 13:16
Savaşa giden erkekleri kadınlar doğurmuyor zaten onlar mayoz bölünme sonucu oluşuyor :)

Kadınları koruyup, kollanması gereken aciz varlıklar olarak görmek başlı başına hakarettir.

Gerçi onları emanet mal olarak gören bir zihniyete bunu anlatamayız.

Boşver kardeşim laf anlatmaya çalışma..çocuğu yerine mermi sarıp cepheye götüren,cephede mehmetçiğe su verirken şehid olan anaların torunlarıyız biz..Hele karadenizli olupta bu lafı edenlere şüphe ile bakarım ben karadeniz kadını erkeğinden daha açıksözlüdür ve delikanlıdır yeri geldiğinde..BUnuda herkez bilir..boş bir adamın boş laflarıdır sadece..

rhaegarr
29.10.2015, 13:20
İho'nun gitmesini istesem de ve üslup problemi çok bariz olsa da dün A Spor'a bağlanıp söylediği şeyler doğruydu. Tüm yorumcular tutturmuş Onur şöyle Ekici şöyle ya arkadaş siz hakemlerden bahsetsenize böyle bir katliam en son hangi ligde ne zaman görülmüş? Tutturmuş Onur'dan bahsediyorlar, çıldırmamak elde değil.

salihismet
29.10.2015, 13:26
Yöneticilerime, Trabzonun hakemlere misafirperverligini gösterin, cayini, kahvesini yemegini verin altlarini süpürün dedim.
(Sonunu ben ekledim)

zx61
29.10.2015, 13:27
Hacıosmanoğlu kendini tam olarak ifade edemiyor dün yine haklı olduğumuz yerde haksız gösterilebilecek malzemeyi verdi medyaya.hakemi çıkarma stadtan ama bunu niye tvye bağlanıp söylüyorsun. Kadın gibi yaşayamamı ise kadınları aşağılamak için değil de malesef bir deyim haline gelmiş korkak vb. anlamlara gelen kadın gibi anlamında kullandığı açık.adam düsünmeden konuşuyor zaten düşünse öfkeli olduğumuz şu günlerde çıkıp rteyi yalamaz

gurur6134
29.10.2015, 13:30
Bu sota basdayken tekrarlansa ne olur antep o macida alir..turk futbolunun dibine kadar icinde olan kupasini vermeyen rte trabzonspor dograniyorken 3 senedir telefon acmiyorda aciklama yapmiyorda hakemler statda kalinca rezillikden utanip telefonmu aciyormus bak sen !!!

Mert Oğuzlu61
29.10.2015, 13:43
Bülent Yavuz: "Trabzonspor'un ilk golü ofsayt, 90+3'te penaltı yok. Arrokoyo'nun eli doğal konumunda"

http://www.sporx.com/img/2015/10/29/Image34.jpg

Bu yavşak, ülkede mhk başkanlığı yapmış bir isim. Arrokoyo nun eli doğal bir şekilde sana girsin diyecek tek yöneticimiz yok. Fb olsa şu Serdar Tatlı yı, Yavuz u vs.. tek tek tespit eder resmi sitesinden rezil eder. Biz bunları konuşturuyoruz. Tek bir foto yetecek aslında ama bunu bile beceremeyecek insanlar kulübün başında.

Karasoy
29.10.2015, 13:50
Dün Hacıosmanoğlu: Beni telefonla aradılar kim olduğunu söylememe gerek yok. O, Türkiye'nin ve çocuklarımızın geleceği için bir teminat. Onun için canımı bile veririm.Daha tartışılacak bişey var mı? Sonra kalk Demirörene,TFF'ye salla.Onlar kimin kuklası, kimin icazeti ile oradalar? Yazık dün hakemler seni doğruyor ama sen bile bundan faydalanıp böyle açıklamalar yapabiliyorsun.Defolun gidin bu şehirden!!!!

mkesen1982
29.10.2015, 13:54
kupa başbakanın elindeydi.o çok sevdiği uğruna öldüğü kişiden kupayı bekliyoruz hala.

Oğuz B.
29.10.2015, 13:56
ilk 45 dakika berbat bir futbol vardı. 3. lig seviyesine yakın bir oyun. Üzerine düşünmek lazım hakem denen lavuklardan fırsat bulabilirsek. Yine katledildik.

salihismet
29.10.2015, 14:00
"Öleceksek adam gibi ölecegiz kadin gibi yasamayacagiz. Bizi kadin gibi yasatmayada kimsenin gücü yetmez"
Erkeklik gösterisi yapmak isterken, kadinlara yapilan hakareti bilemeyen birisinden, baskan olursa o camia
sürünmekten kurtulamaz. Mevzu sirf verdigi kadinlar örnegiyle SINIRLI degil, geldigi günden beri hatta Nuri
Albayrak baskanliginda yöneticiliginden beri hep ayni seyleri yapiyor. Eger iho bu insanlari tekrar kandiracaksa,
bir fatiha okuyup Trabzonsporu gömün gitsin....

rhaegarr
29.10.2015, 14:04
Bülent Yavuz: "Trabzonspor'un ilk golü ofsayt, 90+3'te penaltı yok. Arrokoyo'nun eli doğal konumunda"

http://www.sporx.com/img/2015/10/29/Image34.jpg

Bu yavşak, ülkede mhk başkanlığı yapmış bir isim. Arrokoyo nun eli doğal bir şekilde sana girsin diyecek tek yöneticimiz yok. Fb olsa şu Serdar Tatlı yı, Yavuz u vs.. tek tek tespit eder resmi sitesinden rezil eder. Biz bunları konuşturuyoruz. Tek bir foto yetecek aslında ama bunu bile beceremeyecek insanlar kulübün başında.
Abi her şeye kampanya yapıyoruz bu tip şeyler içinde kampanya yapalım koyalım tüm sosyal medya hesaplarına paylaşalım ne kadar bu saçmalıklara çanak tutan varsa isimlerini belirtelim fişleyelim tüm şerefsizleri zor bir şey mi?

Tufan AYAN
29.10.2015, 14:05
Bu seneki maçlarımızın özeti :

İlk yarıyı hoca katlediyor , ikinci yarıyı hakem .
En net yorum.

Arda'
29.10.2015, 14:09
Ihonun kadin gibi yasamayacagiz aciklamasi tam bir rezillik.

bordoylamavi
29.10.2015, 14:12
..

salihismet
29.10.2015, 14:13
Trabzonspor kupayi hak etmediki, diyen birisi icin ölürüm diyen adam zaten ölmüsdür.

bordoylamavi
29.10.2015, 14:13
Yine başladık hakem penaltıyı verseydi zaten kötü oynuyoruz laflarına.
Sanki dersin gs ile fb oyunu rakip alana yıkıp sağlı sollu bunaltıcı ataklarla maçlar kazanıyorda hakemler hiç etki etmiyor maçlarına.biri gol olana kadar maçı bitirmez diğeri Zeybek oynayan oyuncunun eliyle indirdiği topu görmez,bjk tam 4 hafta hakemlerin ittirmesiyle yol alır ama Trabzonspor'un empati yapmayı çok seven taraftarı "biz oyunmu oynuyoruz yeahh ne penaltısı,ne ofsayti"der.
bambaşka şeylerden bahsediyoruz. hakem hataları her zaman vardı olmaya da devam edecek. sanki ilk kez oluyor. şampiyon olduğumuz sene hataların kralı vardı. hele ki eskişehir maçı. ama o zaman bizde sorun yoktu herşey iyiydi. şimdi ise bu hataların şotanın denizi onbirde çıkarması erkanın ekici yi yumruklaması ve hiçbir yaptırıma maruz kalmamasıyla alaksı yok. hakemler şu dakkaya kadar hep bize bile çalışssa bizim bambaşka sorunlarımız var. bu hakem konuları olsa olsa o sorunları gündem değiştirerek unutturmaktan başka bişi değil

Mert Oğuzlu61
29.10.2015, 14:14
Aşağıladığı, yürekli kadınlara kurban olsun . Karadeniz insanı, Trabzonspor Başkanı gibi zavallı bir erkek olacağına Havva Ana gibi yürekli bir kadın olmayı tercih eder. Keşke bir kadın gibi mert olmayı bilse. Bu Ortaçağ zihniyeti sporu siyasete malzeme eden birilerini putlaştıran zat, acaba adamlıktan ne anlıyor" / Chp vekili Aylin Nazlıaka

Yaw arkadaş kadınlar sosyal medyada ayaklandı haklı olduğumuz davada bir dert daha aldık başımıza. İho vereceğin örneklere hamsi fırlatayım bu adamın bizi rezil etmediği ortam kalmadı dayanamıyorum artık. TS bunun döneminde betona çakıldı bize iyi bir başkan gelmezse kulübü kaybedeceğiz.

Eminim kadınları aşağılama anlamında kullanmadı o sözü, bazen bizde deriz kız gibi vurma şu topa gibisinden ama İho nun yorumlaması çok ters bir şekilde oldu. Hayvanseverlerden sonra kadınlarda bize karşı :)))) kongreye kadar ne yapacağız nasıl sabredeceğiz bilemiyorum. Kadınlar valla erkeklerin yapmadığını yapar kulübü basar, en tehlikeli kitle. :))))))))

Levent Kara
29.10.2015, 14:17
ikinci yarı erkanı çok beğendim. medjanide her zaman oynamalı. salih ve denizle başlayarak şota topuğuna sıktı. Özellikle Salihin oynayıpta kazantığımız lig maçı var mı acaba

mekatronik
29.10.2015, 14:17
Küfre karşıyım, küfür etmemeli, ancak bu kadar da zorlanmaz insan.
Hakemlerin stadyumdan çıkartılmaması çok yerinde bir hareket.
En küçük hata yapan düdüklere aynısını yapacaksın cezası ne olursa olsun. Bir daha yapsın bakalım çağatay düdüğü, aklına gelmez mi buradan çıkamamak da var diye .

Mustafa OK
29.10.2015, 14:18
İHO tehdit ediyor güya hadi maçı tekrar ettirsin bakalım... bizde laf değil icraat görelim...

Mert Zaman
senaryolar senaryolar....

asilhamsi
İlk pozisyonunda "hadisi" yok,net olarak top kolunda yumuşuyor,2.penaltı pozisyonundan daha net.

2 pozisyonda %500 penaltı.Siz yavsak Serdar Tatlı ya ne bakıyorsunuz.

Ayrıca en az 10 tane pozisyon saydım faul yokken faul caldıgı.

Bu kadarı gercekten ayıp.Ne yapalım illa bir tane hakemin agzını burnunu mu dagıtalım?

Fatih Çelik
29.10.2015, 14:19
Tekrarını izlemedim,Medjani topa vurmaya çalıştımı.
Abi top medjani yi geçmiş gitmisken karce çoktan uçuşa geçmişken Medjani refleks ile ayağını uzatmış . Tepe kamerası yanıltıyor. Yandan bakınca anlaşılıyor. Zaten topla arasında mesafe bayağı var ve top yanından geçip gitmiş. Ofsayttaki oyuncu avantaj sağlamadığı sürece o bayrak kalkmaz zaten.

asilhamsi
29.10.2015, 14:20
ikinci yarı erkanı çok beğendim. medjanide her zaman oynamalı. salih ve denizle başlayarak şota topuğuna sıktı. Özellikle Salihin oynayıpta kazantığımız lig maçı var mı acaba

bana erkan demeyin ne olur.İlk yarıda bulustugu 10 topun hepsini kaybetti.Ondan sonra oynasa ne oynamasa ne.

salihismet
29.10.2015, 14:22
Hatali olsalar bile savunmasiz insanlari rehin tutmak gücsüzlügün gösterkesidir. Bir kac puanin
calinmasiyle bunlari yapan adam, bir sezonu calanlara: hirsizlar, asker kacakcilari demktn
öteye gecemedi.

emre6117
29.10.2015, 14:24
Aşağıladığı, yürekli kadınlara kurban olsun . Karadeniz insanı, Trabzonspor Başkanı gibi zavallı bir erkek olacağına Havva Ana gibi yürekli bir kadın olmayı tercih eder. Keşke bir kadın gibi mert olmayı bilse. Bu Ortaçağ zihniyeti sporu siyasete malzeme eden birilerini putlaştıran zat, acaba adamlıktan ne anlıyor" / Chp vekili Aylin Nazlıaka

Yaw arkadaş kadınlar sosyal medyada ayaklandı haklı olduğumuz davada bir dert daha aldık başımıza. İho vereceğin örneklere hamsi fırlatayım bu adamın bizi rezil etmediği ortam kalmadı dayanamıyorum artık. TS bunun döneminde betona çakıldı bize iyi bir başkan gelmezse kulübü kaybedeceğiz.

Eminim kadınları aşağılama anlamında kullanmadı o sözü, bazen bizde deriz kız gibi vurma şu topa gibisinden ama İho nun yorumlaması çok ters bir şekilde oldu. Hayvanseverlerden sonra kadınlarda bize karşı :)))) kongreye kadar ne yapacağız nasıl sabredeceğiz bilemiyorum. Kadınlar valla erkeklerin yapmadığını yapar kulübü basar, en tehlikeli kitle. :))))))))

Kadın kelimesimden başkan eleştiriliyorsa demekki yine mrsele bağcıyı dövmek. Kadın gibi ysşayacsğımıza sözü neredeyse deyim olmuştur bunu bilmeyrn de yoktur.burada kadınlara hakaret filan yok. Başkan çok güzel konuşmuştur ancak o hakemler kim ararsa arasın o stattan çıkmamalıydı. Bu iş inceldiği yerden kopmalı artık. Yeter sinirlerimizle fazla oynuyıtlar. Hala daha birileri çıkıp yok kadınlara hakaret filan. Nazlı aka boşuna şaklabanlık yapmasın.

M. Fatih ALEMDAR
29.10.2015, 14:24
Hepsi bi tarafa da.

Burak
Olcan
Erkan

Ayni malin laciverti.
Nasil uyuzum bunlara hele bi bilseniz.

asilhamsi
29.10.2015, 14:25
constant hücum bolgesine yakın oynadıgı zaman muthis işler yapıyor.Ama kaleye yakın olunca ozguven dolayısıyla hata yapıyor.

Aslında bu takım 3 lu savunma oynar.Yeterki dogru kurgu olsun.

Okay dun cok kotu oynadı birde ustune cok rahat pozisyonda gol yememize sebep oldu.Boyle şeyler yaparsa buyuk oyuncu olamaz.

Macın her dakikası oyunun icinde olmalı.

batuhanTs
29.10.2015, 14:29
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Yöneticilerime, 'Trabzon'un misafirperverliğini gösterin, çayını, kahvesini yemeğini ısmarlayın, sabaha kadar, ben gelene kadar o hakem, o stattan çıkmayacak' dedim. Ama benim de saygı duyduğum, gönül bağım olan, o değerli insanın beni aradıktan sonra, 'hem Türkiye hem dünya genelinde büyük rezillik yaşamayalım. Ama yanlışların da hesabı sorulacak' sözü üzerine ben de arkadaşları aradım. Bizi katleden şahısların, Trabzonlu'ya yakışan şekilde en ufak fiziki müdahalede bulunulmadan bu şehri terk etmelerine izin verdik" dedi. hahahahaha gönül bağı :)

Fatih Çelik
29.10.2015, 14:29
Constant in oynayacağı yerler Katar Arabistan Hindistan ve çin in zayıf takimlaridir ancak. 10 numarayi kaptanlığı verip salacaksin sahaya. Başka bir işe yaramaz.

ertuuu
29.10.2015, 14:30
Beyler yaşadığınız 3.dünya ülkesinde kadin gibi yaşamak deyişini bu kadar tartışmayın bence...

x_man
29.10.2015, 14:34
İHO'yu çok eleştiriyorum ama orda kadın gibi derken başka bir şey söylemek istedi ne demek istediğini herkes anladı da televizyonda söylenecek söz değildi

kyodou
Hala Iho' dan umudu olanlar var ne yazık.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

salihismet
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Yöneticilerime, 'Trabzon'un misafirperverliğini gösterin, çayını, kahvesini yemeğini ısmarlayın, sabaha kadar, ben gelene kadar o hakem, o stattan çıkmayacak' dedim. Ama benim de saygı duyduğum, gönül bağım olan, o değerli insanın beni aradıktan sonra, 'hem Türkiye hem dünya genelinde büyük rezillik yaşamayalım. Ama yanlışların da hesabı sorulacak' sözü üzerine ben de arkadaşları aradım. Bizi katleden şahısların, Trabzonlu'ya yakışan şekilde en ufak fiziki müdahalede bulunulmadan bu şehri terk etmelerine izin verdik" dedi. hahahahaha gönül bağı :)

Yani arnmasaydi birakmiyacakmiydi? iyiki aradida rezil olmaktan kurtulduk, lafa bak, hala rezil olmadigini düsünüyor...

outlaws61
29.10.2015, 14:35
Beyler yaşadığınız 3.dünya ülkesinde kadin gibi yaşamak deyişini bu kadar tartışmayın bence...

Dün bende söyledim bu konuyu.

Başkan ne dediğini bilmezin biri ama orda kadın gibi yaşamak derken kadınları ezmek istemedi.

Kadın gibi yaşamayacağız derken cinsiyetçi bir ayrımda bulunmadı bana kalırsa.

ertuuu
29.10.2015, 14:36
Dün bende söyledim bu konuyu.

Başkan ne dediğini bilmezin biri ama orda kadın gibi yaşamak derken kadınları ezmek istemedi.

Kadın gibi yaşamayacağız derken cinsiyetçi bir ayrımda bulunmadı bana kalırsa.

Herkes anliyorda bizimkilerde acayip, deliliğe vuruyorlar...

emre6117
29.10.2015, 14:37
Buradaki herkes karı kılıklı. Kadın gibi yaşıyorsun desen bunu herkes hakaret kabul eder. Hala daha yok kadınlara hakaret. Yok 3.dünyaülkesi.kadınlar kutsaldır. Cennet ayakları altındadır. Savaslarda erkekler kadar mğcadele ederler.ama erkekler farklıdır. Boşuna ideolojik kavgaya dönüştürmeyin bu konuyu çok bilenler.

outlaws61
29.10.2015, 14:39
Herkes anliyorda bizimkilerde acayip, deliliğe vuruyorlar...

Valla tamam sevmiyoruz etmiyoruz her yaptığı hareket yanlış ama dün yaptıklarına kalkıpta yanlış diyen adam sırf düşmanlığından dolayı diyordur.

Dün burada bir yorum okudum artık mermiler konuşsun yazmış birisi.

Başkan böyle konuşunca yok bizi rezil ediyor yok kabadayı vs vs.

Ben gayet takdir ettim dün söylediklerini çokta iyi yaptı.

AhmetG.
29.10.2015, 14:43
Yalnız hakemler hem bizim hem de Antepin çok hakkını yediler.

Muhammet Gündoğan
29.10.2015, 14:46
bir şey sorucam kaçıncı direğimiz oldu lig başından beri sayan varmı ? bi ara avni akerin direkleri diye bir video vardı kaldığı yerden devam ediyor resmen

salihismet
29.10.2015, 14:46
Buradaki herkes karı kılıklı. Kadın gibi yaşıyorsun desen bunu herkes hakaret kabul eder. Hala daha yok kadınlara hakaret. Yok 3.dünyaülkesi.kadınlar kutsaldır. Cennet ayakları altındadır. Savaslarda erkekler kadar mğcadele ederler.ama erkekler farklıdır. Boşuna ideolojik kavgaya dönüştürmeyin bu konuyu çok bilenler.

Birak kadini erkegide bir yabanci cikip; biz bu ugurda insan gibi ölecegiz Türk gibi ülmeyecegiz, dese,
yine ayni seyleri mi düsünürsün?

batuhanTs
29.10.2015, 14:48
Yani arnmasaydi birakmiyacakmiydi? iyiki aradida rezil olmaktan kurtulduk, lafa bak, hala rezil olmadigini düsünüyor...

televizyonlara çıkıp öyle ahkam kesmiyeceksin o zaman yaptığın yanlış da olsa ahanda bir darbe daha yedin c.başkanından

Furkan Özdem
29.10.2015, 14:48
bir şey sorucam kaçıncı direğimiz oldu lig başından beri sayan varmı ? bi ara avni akerin direkleri diye bir video vardı kaldığı yerden devam ediyor resmen

Son 2 sezonda 25 diye biliyorum.

salihismet
29.10.2015, 14:52
televizyonlara çıkıp öyle ahkam kesmiyeceksin o zaman yaptığın yanlış da olsa ahanda bir darbe daha yedin c.başkanından

Ugrunda ölecegi kisiye kimse darbe yapma ihtiyaci duymaz, ona emir vermesi yeterlidir. Niye darbeyle ugrassin ki?

Doğukan Uçan
29.10.2015, 14:55
Serefsiz hakemler ligden kopardi bizi tarihte böyle bisey yok.

Furkan Özdem
29.10.2015, 14:59
2. hafta beşiktaş maçı: Quaresma atılmadı + hatalı serbest vuruştan gol yedik
3. hafta akhisar maçı: 2 penaltı verilmedi
4. hafta kayserispor maçı: 1 penaltı verilmedi
5. hafta galatasaray maçı: 1 penaltı verilmedi
7. hafta konyaspor maçı: Ceza sahası dışındaki pozisyona penaltı çalındı + ofsayttan gol yedik
8. hafta mersin maçı: 0-0'ken golümüz sayılmadı
10. hafta antep maçı: 2-0dan 2-2ye gelen maçta son dakikada net penaltı verilmedi.

1-2 tane lehimize hata da vardır ama şu tablo göz göre göre katledildiğimizin kanıtı. Benim hatırladıklarım bunlar. Hatırlamadığım da birçok tartışmalı karar vardır...

salihismet
29.10.2015, 15:03
Bazilari diyor ki; Her kadin gündüz vakti Türkiyede sokaga cikmayi göze alamaz, Haci
belki böyle bir benzetmeyi korkmuyoruz anlaminda yapmis olabilir.

Sefer A.
29.10.2015, 15:03
cücü çakir'a yapsaydi ya bunlar iho, yemedi mi ?
Aslinda en çok tepkiyi o da degil, Konya karsilasmasinin hakemi hak etti...

En büyük eylem, en büyük tepki orada olmaliydi, dün ilk golümüzde faul yok mesela, yani Antep'e de haksizlik yapildi hakem çok kötüydü, ama Konya olayi ayri resmen tek tarafin aleyhine kararlar verildi ve 1puan bile alamadik yenildik... o gün tepki koymuyorsan hakemi çikartmam demiyorsan daha da konusma hakkin yok... simdi pazar seçim var tayyip'e bir yalakalik daha yapayim dedi bir de kongre geliyor taraftarin gazini alayim gözünü boyayim dedi baska da bir sey degil, Trabzonspor'u düsünen yok kesinlikle

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:04
bambaşka şeylerden bahsediyoruz. hakem hataları her zaman vardı olmaya da devam edecek. sanki ilk kez oluyor. şampiyon olduğumuz sene hataların kralı vardı. hele ki eskişehir maçı. ama o zaman bizde sorun yoktu herşey iyiydi. şimdi ise bu hataların şotanın denizi onbirde çıkarması erkanın ekici yi yumruklaması ve hiçbir yaptırıma maruz kalmamasıyla alaksı yok. hakemler şu dakkaya kadar hep bize bile çalışssa bizim bambaşka sorunlarımız var. bu hakem konuları olsa olsa o sorunları gündem değiştirerek unutturmaktan başka bişi değil

Hayır abi başka şeylerden bahsetmiyoruz sen şimdi takımda,camiada bu kadar sorun varken hakemlerin bizi doğraması önemli değil diyorsun bende diyorumki hakemler bizi doğramasın,adil olsun,şerefsizlik yapmasınlar puanlarımızı çalmasınlar sıralamada yukarılara tırmanalım sorunlar asgariye inecek,yaklaşan kongrede belkide daha güçlü bir yönetimle şampiyon olacağız.

zafer6161
29.10.2015, 15:05
Ne yalan söyleyeyim aksam başkanı takdir ettim. Bu saatten sonra hiç bir hakem içerde kolay kolay harcamaz bizi..Bu arada tayyip araya gir etseydi başkana sabah stada geldiğinde hakemlere ne yapacak ti çok merak ediyorum

serdaracıl
29.10.2015, 15:05
Maçlarımızı yabancı hakemlerin yönetmesi için kampanya yapmalıyız. Hata yapacaksa onlar yapsın. Hiç olmazsa mhk hakemleri gibi satılmış ruhlu tiplerden kurtulmuş oluruz

Hakan
29.10.2015, 15:06
Hayatimda dünkü kadar kötü,isteksiz,rezil bir Trabzonspor görmedim.Hugo Broos'u aratan bir hocamız var

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:06
2 pozisyonda %500 penaltı.Siz yavsak Serdar Tatlı ya ne bakıyorsunuz.

Ayrıca en az 10 tane pozisyon saydım faul yokken faul caldıgı.

Bu kadarı gercekten ayıp.Ne yapalım illa bir tane hakemin agzını burnunu mu dagıtalım?

Farklı düşünmüyorum aynı fikirdeyim sadece hangisi çok daha net sorusuna ilk pozisyon dedim yoksa tabikide 2 pozisyonda penaltı oğlu penaltı.

ertuuu
29.10.2015, 15:08
cücü çakir'a yapsaydi ya bunlar iho, yemedi mi ?
Aslinda en çok tepkiyi o da degil, Konya karsilasmasinin hakemi hak etti...

En büyük eylem, en büyük tepki orada olmaliydi, dün ilk golümüzde faul yok mesela, yani Antep'e de haksizlik yapildi hakem çok kötüydü, ama Konya olayi ayri resmen tek tarafin aleyhine kararlar verildi ve 1puan bile alamadik yenildik... o gün tepki koymuyorsan hakemi çikartmam demiyorsan daha da konusma hakkin yok... simdi pazar seçim var tayyip'e bir yalakalik daha yapayim dedi bir de kongre geliyor taraftarin gazini alayim gözünü boyayim dedi baska da bir sey degil, Trabzonspor'u düsünen yok kesinlikle

Dün gece,
Cuneyt cakirin avrupa maclarinda yaninda çanta gibi gezdirdigi suleyman abay bizi yakti dedi iho.
Cuneyt cakirin 2 hafta mac alamamis olmasinin cezasini abay kesti dedi.
Türk insanının aklı geç çalışır.
Istanbul plan yapiyor, 5 hafta sonradan takip ediyoruz..

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:08
Abi top medjani yi geçmiş gitmisken karce çoktan uçuşa geçmişken Medjani refleks ile ayağını uzatmış . Tepe kamerası yanıltıyor. Yandan bakınca anlaşılıyor. Zaten topla arasında mesafe bayağı var ve top yanından geçip gitmiş. Ofsayttaki oyuncu avantaj sağlamadığı sürece o bayrak kalkmaz zaten.

Lakin sonuçta Medjani'nin topa hamle yapma gayreti olduğu için kaleci yanılıyor ve kural net olarak ofsayt diyor.

Ozan Yılmaz
29.10.2015, 15:12
Ne yalan söyleyeyim aksam başkanı takdir ettim. Bu saatten sonra hiç bir hakem içerde kolay kolay harcamaz bizi..Bu arada tayyip araya gir etseydi başkana sabah stada geldiğinde hakemlere ne yapacak ti çok merak ediyorum
Ben de diyorum ki değişen hiç bir şey olmayacak, hatta daha fazlasını bile yapacaklar. Biz birlik olup gücümüzü göstermedigimiz sürece hakkımız daha çok zaman yenmeye devam eder...

Bundan önce de çok açıklama dinledik ama hiçbir eylem göremedik. Hepsi hava gazı, milletin gözünü boyamaya devam... Siz de inanmaya devam edin bunlara, hatta tekrar başkan seçin de tam olsun.

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:12
Hatali olsalar bile savunmasiz insanlari rehin tutmak gücsüzlügün gösterkesidir. Bir kac puanin
calinmasiyle bunlari yapan adam, bir sezonu calanlara: hirsizlar, asker kacakcilari demktn
öteye gecemedi.

Savunmasız insan sahada bizi lime lime doğarken âdeta aslan kesiliyor buna ne diyeceksiniz?

ertuuu
29.10.2015, 15:13
Medjani top gectikten sonra ayagini uzatiyor
Ofsayt olsun olmasin
Gecin kardesim bu tartışmaları
Değildi deyin, görmeden izlemeden
Penaltimiz verilmedi deyin
Golümüz verilmedi deyin
Geçin bu kafaları agalar, beyler, kardeşler
Türk futbolu hiç bir ofsayt yada penaltiyla Trabzonspordan çaldıklarinı ödeyemez..
Rakip izlemeden penalti diyor, birakin boş tartismayi da Penaltimiz verilmedi diyin...

zafer6161
29.10.2015, 15:17
kardeşim ben iho cu değilim. konuyuda farklı yerlere çekme ..

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:19
Yalnız hakemler hem bizim hem de Antepin çok hakkını yediler.

Douglas'ın kolu Antep'li oyuncunun yüzüne gelmeden önce Antep'li oyuncu yarım metre ofsaytta hakem atlıyor.maç boyunca yerden kalkmayan Antep'li oyunculara verdiği müsamaha bitmek bilmedi.Frikik öncesi Mbia'ya yapılan hareket ve Cardozo'nun taç çizgisinde yaptığı faulun 2.sarı kart olup olmadığı "tartışılabilir"lakin verilmeyen 2 el pozisyonundan doğan penaltılar tartışılmaz ayrıca hakem yorumuna girmez.

Yıldıray Emanet
29.10.2015, 15:22
Bu sezonki kansızlık yapan hakemlerin tektek posterleri asılsın stad dışına it sürüsü diye unutmasın Trabzon bunları bidahada bizim maça falan verilmesinler verildiği taktirde sakat bırakılsınlar

bordoylamavi
29.10.2015, 15:28
Hayır abi başka şeylerden bahsetmiyoruz sen şimdi takımda,camiada bu kadar sorun varken hakemlerin bizi doğraması önemli değil diyorsun bende diyorumki hakemler bizi doğramasın,adil olsun,şerefsizlik yapmasınlar puanlarımızı çalmasınlar sıralamada yukarılara tırmanalım sorunlar asgariye inecek,yaklaşan kongrede belkide daha güçlü bir yönetimle şampiyon olacağız.

hocam hakemler konusunda haklısın tabi ki adil olsunlar ama en iyi dönemimizde de en kötü dönemimizde de oldu hakem sorunu. olmaya devam da edecek. hele ki böyle hakemler olduğu sürece. ama şota da hurmada iho da şimdi konuyu değişitrecek bütün olay hakemmiş gibi yapacak zaman kazanacak. neyse dediğiniz gibi aralığa kadar bekleyeceğiz bunun için

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:28
Hakemin alânen bizi doğramak istemesinin net kanıtı ilk yarıda 2 metre önünde Antep'li oyuncunun topu koluyla önüne indirmesidir.O kol varya o kol ah Çağatay.

Fatih Öztürk
29.10.2015, 15:31
hocam hakemler konusunda haklısın tabi ki adil olsunlar ama en iyi dönemimizde de en kötü dönemimizde de oldu hakem sorunu. olmaya devam da edecek. hele ki böyle hakemler olduğu sürece. ama şota da hurmada iho da şimdi konuyu değişitrecek bütün olay hakemmiş gibi yapacak zaman kazanacak. neyse dediğiniz gibi aralığa kadar bekleyeceğiz bunun için

Abi bu durumu kullanmaları bir yana biz karşılıksız sevenler olarak sinirlerimiz,ahlâkımız zarar görüyor.

Yıldıray Emanet
29.10.2015, 15:31
Sezon zaten yalan oldu birbirimizi yicemize hakemleri federasyonu yiyelim bari

kyodou
29.10.2015, 15:37
Bundan sonra hakemler bizi hiç harcamasa bile anca 4. oluruz. Zaten yarıştan kopardılar bizi. Birde küme mi düşüreceklerdi.

Etem Güner
29.10.2015, 15:40
Ben Gümüşhaneliyim Allah ömür verdikçe de TRABZONSPORLUYUM hatta Trabzonlu olmadığım için üzülenlerdenim kardeşlerim bugün Trabzonspor markası olmasa idi Trabzonun Rize, Samsun, Giresun gibi diğer illerden ne farkı kalır acaba peki sormak isterim bugün Türkiye de 20 tane zengin saysak kactanesi Trabzonlu dur.Bu şike mücadelesinden bu Trabzonlu olmaklada övünen şahıslar nerededir. Şunu söyleyeyim TRABZONSPOR dan değil ama Trabzonsporun takıma sahip çıkmayan insanınından çok soğudum ne sahipsiz şehir oldun be Trabzon neydi senin çilen bilmiyorum ama çok Trabzonlu bu takımı hak etmiyor

Hakan
29.10.2015, 15:50
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/29/4970edb75f3d6d033345c2c9623b1f10.jpg

Al başına belayı

DeAgLeMaNyAq
29.10.2015, 15:50
TFF de yaptı açıklamasını. Hakemi aramadan 6+3 ay verdiler şimdi futbol dünyasından silerler artık. Sayesinde bir kez daha haklıyken haksız duruma düşürüldük...

karahanbakar
29.10.2015, 15:58
Ben Costant'ın dünkü formasuzluğunun sebebinin bira da Erkan olduğunu düşünüyorum. Maç içerisinde top atmama olayından dolayı birbirlerine tepki gösterdiklerini gördüm. Bence de bu da etkiliyor Costant'ı, özellikle ofansif etkinlik anlamında.

Sent from my iPhone using Tapatalk

grandmaster
29.10.2015, 15:58
bütün suç tff de bu hiçbir halta yaramayan adamları hakem diye dinlendirip dinledirip ne diye maçlara veriyorlar baktın yapamıyor hadi yoluna deyip göndereceksin nereden geliyor bu hakem bozuntularının torpili

AhmetG.
29.10.2015, 16:00
Maçın baştan sona tekrarı mümkün görünmüyor bence. Kaldığı dakikadan oynatsa zaten maç bitmiş gibi bişeydi.

Ama ortalık çok karıştı. Hakemin maç içinde yaptığı hataları da göz önüne alırsak bi ihtimal bişeyler olabilir. Ama yine de zor.

Bu arada tffye destek verme bahanesi; hakkımız yenmesin diye oraya adam soktuk idi :D:D

Fatih Öztürk
29.10.2015, 16:01
Anasını avradını okşadığımın federasyonuna bak.sağduyu bekleyen kitapsız köpeklere bak.

zx61
29.10.2015, 16:03
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/29/4970edb75f3d6d033345c2c9623b1f10.jpg

Al başına belayı

Nefret etsem bile hacıosmanoğlunun yanında olmalıyız bu konuda. Sikeci köpeklere 6222yi uygulamayan bize rahatça ceza verebiliyor. hafta ici birgün istanbulda tff binasına yeniden gidilebilir

AhmetG.
29.10.2015, 16:05
Douglas'ın kolu Antep'li oyuncunun yüzüne gelmeden önce Antep'li oyuncu yarım metre ofsaytta hakem atlıyor.maç boyunca yerden kalkmayan Antep'li oyunculara verdiği müsamaha bitmek bilmedi.Frikik öncesi Mbia'ya yapılan hareket ve Cardozo'nun taç çizgisinde yaptığı faulun 2.sarı kart olup olmadığı "tartışılabilir"lakin verilmeyen 2 el pozisyonundan doğan penaltılar tartışılmaz ayrıca hakem yorumuna girmez.

Doğrudur iki takım arasında kıstas yapılacaksa zaten her şey ortada. Lakin iki tarafa da çok ciddi hataları var. Hakem kötü bi hakem. Medjanin pozisyonu ofsayt lehimize yapılan en önemli hata bu idi. Ayağını oynatması kaleciyi yanıltmış olabilir bi ihtimal.
Onların lehine verilmeyen iki penaltımız sayısız faulleri demeye gerek bile yok.

61ronin61
29.10.2015, 16:07
serdar tatlı-mustafaçulcu-bülent yavuz vb bu hakemler beşiktaşlıdır. ve bu hakemler eskiden hakemlik yaptıklarında trabzonsporu en çok doğruyan hakemlerdir.

sebebide kolpa oluşları ve eziklikleridir. neden eziktirler çünkü trabzonsporu en çekemeyen onu kıskanan taklit eden kulüp kolpataştır.siz bu hakem eskilerinden farklı biryorummu bekliyordunuz bizi eskiden doğrayan hakemlerden.

eziktaşa yapılsaydı bu penaltı durumları net 2 penaltı vermedi taç olayı 2 tane bariz kural hatası var derdi bu imansızlar.

beşiktaşlı olan hiçbir hakem trabzon lehine yorum yapmaz bunu herkes kafasına soksun.

Sefer A.
29.10.2015, 16:08
Mbia'ya yapilan hareket kesinlikle faul falan degil, ama 2 penaltimiz verilmedi o ayri mesele... evimizde bu kadar katledilmek dogranmak zoruma gidiyor yillardir ayni seyleri yaziyorum... zamaninda hincal'in ayagina sktiranlar skiysa hakemin birinin ayagina sktirsin... bizim "mafya"lar bilmem neler bir seye yaramaz, ancak sana bana güçleri yeter... Trabzonspor için sadece konusmasini bilirler ama icraate gelince koskoca bir 0

61ronin61
29.10.2015, 16:11
zincirleme reaaksiyon şöyle oluşucak.

hakem kasti maçı katleder.ve gözlemci hakeme iyi maç yönetti diye raporunu yazar.ve f.f.f. hakemlerine yan çıkar.

ve en son vee f.f.f. de bulunan iki adamımız isyan edip istifa eder bunada f.f.f çok sevinir hemen 2 yedek üyeyi onların yerine getirir toptan herşey hallolmuş olur.

tek çözüm bu maç tekrar edilmesse ve o hakem 6 ay dinlendirilmesse ligden çekilmektir.

devran
29.10.2015, 16:12
Hakem iyi bir hakem olmayabilir, formsuz da olabilir fakat penaltılık 2 pozisyon da çok net görüş açısında ve hemen önünde oluyor. Kuşkusuz kasıtlı olarak penaltıyı vermedi.

balıkesirli TS
29.10.2015, 16:13
bu kadar iyi kadro var bunu görenler işi bastan sıkı tutuyor...trabzonun önünü nasıl keseriz hesabındalar...bütün futbolcular itiraz ediyor hepsi kör, taraftar isyanda hepsi yalan öyle mi... bırakın futbolu rezil ettiniz azıcık dürüst insanlarsanız hakemliği bırakın gidin...ADALET ADALET ADALET

Fatih Çelik
29.10.2015, 16:14
Valla tff kusura bakmasın "Şahıslar ve kurum ayrılmalıdır." unutmuşlardır. Trabzonspor taraftarı maç sırasında ve stad içinde ceza gerektiren bi taşkınlık yapmamıştır. Yöneticilere istedikleri işlemi yapsınlar. Bu arada 6222 çalışıyormuş hayret.

Bera B.
Sevgili beyler, lütfen şimdi lafın sağından solundan dönüp de "kadın gibi yaşamayacağız" lafını haklı çıkarmaya çalışmayın. Yazdıklarınızı okudum, lafı çevirelim de biraz mantıklı hale büründürelim derken iyice rezil etmişsiniz. Hatalı, yanlış ve utanç verici bir açıklamayı sadece sevdiğiniz takımdan sorumlu bir insan yaptı diye savunmak zorunda değilsiniz.

61ronin61

bence hakemi vurucaktı. ne demişti iho ben başkanlığı bıraktığımda öyle bir olay olucak ki bu türk futbolu için milad olucak demişti yada buna benzer bişey demişti.

61ronin61
29.10.2015, 16:16
trabzon maçına sakın beşiktaşlı hakem verdirtmeyin .bu hakemde beşiktaşlı.

Fatih Çelik
29.10.2015, 16:19
Sevgili beyler, lütfen şimdi lafın sağından solundan dönüp de "kadın gibi yaşamayacağız" lafını haklı çıkarmaya çalışmayın. Yazdıklarınızı okudum, lafı çevirelim de biraz mantıklı hale büründürelim derken iyice rezil etmişsiniz. Hatalı, yanlış ve utanç verici bir açıklamayı sadece sevdiğiniz takımdan sorumlu bir insan yaptı diye savunmak zorunda değilsiniz.

Katiliyorum. Biz İho yu tanıdığımız hitabet seviyesini, kültür seviyesini, kişiliğini bildiğimiz için yadirgamadik ama bu gerçekten çok çok acı bir ifade. Çok talihsiz.

Ehrimen
29.10.2015, 16:22
Şurada ısrarlar Hacıosman'ın kadınlara yönelik açıklamasını savunmaya kalkanları görmek üzücü. Gerçi ben Trabzon halkının da Hacıosman'dan çok farklı düşündüğünü zannetmiyorum.

Trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü başkanı İHO'dur. Trabzonspor tarihi boyunca bu kadar tepki topladığımız bir dönem olmuş mudur? Resmen yeni Fenerbahçe olma yolunda ilerliyoruz, yanında sportif başarılar olmaksızın ama.

Hakemler bizi biçiyor mu? Evet. Neden aşık olduğunuz başkan Demirören'e destek verdi o zaman? Neden Fenerbahçe'nin aklanmasını sağlayan Erdoğan'ın her mitinginde çıkıp halkı selamladı, hangi sıfat ile? Daha bugün açıklama yapıyor uğrunda ölürüm diye.

Allah aşkına aynı düşüncedekiler ölün hepiniz ya.

inadina61_08
29.10.2015, 16:22
Şikeyi aklama operasyonu,
Trabzonsporu bitirme operasyonu,
Trabzonspor üzerinden menfaat sağlama operasyonu,
TS'u iyice doğrama, dağıtma, yok etme çalışmaları.
Trabzon bu ülkenin şehri değilmiş gibi davranmalar.
(Belki de büyük bir kısmı tenzih ederek yazayım)
Çatı da keskin nişancılar, sahada tetikçiler, Sahnede siyasetin köpeği olmuş biatçı yöneticiler, Arkasında kula kul olmuşun kulu olan çıkarcı taraftar, haksızlık karşısında köşesine çekilmiş; başa gelen çekilir diyen ve eskiden beri aynı işler fikri ile oturan belki korkak, belki de yorgun büyük bir taraftar kitlesi.
unutmayın ben, sen ve diğerleri; biz olmalıyız, bunlar belki de nabız yoklama manevraları, belki de biz sustukça daha fazlası olacak. kaybetmeden müdahil olmak lazım.
Hadi Ankarada eylem yapalım, oraya on kişi ile gelemezsem insanlığım batsın.

61ronin61
29.10.2015, 16:23
beyler kimimiz evli yada ailesi var .erkek napar ailesini korur anasını bacısını korur gözetir.erkeğin en büyük görevi budur korumak.

karınıza biri laf atsa yada kızkardeşinize kim kim kavga eder ya kadının kocası yada kızın abisi dayısı filan.

burda aile trabzonspor başkanda ailenin reisi konumunda yani baba rolünde.burda kesinlikle başkanımızın kadınları aşağılama gibi bir düşüncesi gram yok .öyle düz mantık okursanız aaa başkana bak kadınları aşağılıyor dersiniz .ama asıl olan içeriği ve mantığı düşüncenin.

başkan ailenin reisi (burda aile trabzonspor)olarak ailesine yapılan saldırı ve hak yemeye karşı onlarla dövüşücem savaşıcam kavga edicem gerekirsede ölücem diyor.

kadınları aşağılama ile alakası yok.

Poor
29.10.2015, 16:27
Baskan istediği kadar konussun tupcuye oy veren sanki babamdi. Federasyona da hakemlere de en son laf edecek kisi bizim baskan. İlkokul terk adami getirdiler koca Klube baskan yaptılar, bu adama Kim oy verdiyse, veriyorsa bu isin sorumlusu onlardır.

Fatih Çelik
29.10.2015, 16:29
beyler kimimiz evli yada ailesi var .erkek napar ailesini korur anasını bacısını korur gözetir.erkeğin en büyük görevi budur korumak.

karınıza biri laf atsa yada kızkardeşinize kim kim kavga eder ya kadının kocası yada kızın abisi dayısı filan.

burda aile trabzonspor başkanda ailenin reisi konumunda yani baba rolünde.burda kesinlikle başkanımızın kadınları aşağılama gibi bir düşüncesi gram yok .öyle düz mantık okursanız aaa başkana bak kadınları aşağılıyor dersiniz .ama asıl olan içeriği ve mantığı düşüncenin.

başkan ailenin reisi (burda aile trabzonspor)olarak ailesine yapılan saldırı ve hak yemeye karşı onlarla dövüşücem savaşıcam kavga edicem gerekirsede ölücem diyor.

kadınları aşağılama ile alakası yok.

İho nun demeye çalıştığı önemli değil. Önemli olan bu seviyede görevli bir insanin alenen karşı cinsiyeti hor görmesi ronin. Kadınların rolleri yaşam tarzları farklı olabilir ama sen tutup bunu bir acziyet gibi gormen hem insani bir suç hem dini bir suçtur.

BayzanTs61
29.10.2015, 16:47
<tbody>
TFF'den Açıklama
29.10.2015

</tbody>

<tbody>
Dün akşam Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan Trabzonspor A.Ş.-Gaziantepspor müsabakasının ardından maçın hakemleri ve diğer federasyon yetkilileri stadyumda zorla alıkonulmuş, çıkışlarına uzun süre izin verilmemiştir. Hiç bir hakem hatasının mazur gösteremeyeceği bu hukuksuzluk tüm futbol kamuoyunu derinden rahatsız etmiştir. Başta sağduyulu Trabzonspor camiası olmak üzere hiç bir futbolseverin kabul etmesi mümkün olmayan bu olayın sorumluları, müsabakanın hakem, temsilci ve gözlemci raporlarının federasyonumuza ulaşmasının ardından belirlenerek Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edileceklerdir. İlgili kişiler hakkında sportif yargılamanın yanı sıra 6222 sayılı Kanun çerçevesinde işlem yapılması için gerekli tüm girişimlerde bulunulacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu

</tbody>

Varlıbaş61
29.10.2015, 16:49
Gerekli tüm girişimlerde bulunacaklarmış .. Bulunmazlarsa adam değiller !!

Aslında hata yapılan maclardan sonra bütün hakemlere aynı muamaleyi yapmak Lazım .. Herkes işini düzgün yapsın ..

artvints
29.10.2015, 16:54
Yapilan hukuksuzluk derin rahatsızlık vermismis. Hadi ya.

Salpazarli
29.10.2015, 16:55
Baskani günahim kadar sevmem ama aciklamasini yanliz anlamak isteyen yanlis anlar. Bir erkek olarak kadin gibi yasamaktan söz ediyor, kadinlari asagiladigi yok. Ayrica ben anlamiyorum milletimizi... Neden secimlerde mv adaylarina tokati yapistirmiyoruz? Illa akpye mhpye chpye oy verin demiyorum bagimsiz adaylara oylar verilsin. Bugüne kadar milletvekilleri trabzona ne verdi? Hangi is sahasini acti? Insanlarimizi meslek sahibi yapacak hangi yatirimda bulundu?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

umitçebi
29.10.2015, 16:58
TFF ayrı açıklama yapmış..Kural hatasından bahseden yok...

Hakemler derneğimi ne varmış..Azız Yıldırım konuşunca hıç çıkmaz ortaya..Çağatay kalınca eylem yapcaklarmış..Kabul edılemzmış..Ya sızın hatanız yuzunden kaybettıgımız para ne kadar bılıyomusunuz..Her maç 1 trılyon gume gıdıyor..Lıseler arası turnuva mı yonetıyosunuz da boyle basıte ındırgıyorsunuz arkadaş?

Ver kaybettıgımız 5 trılyonu..Hatanı affedelim..O futbolcular gazozuna mı oynuyor o maçlarda..Sankı ılk hatada kafayı yedı bu ınsanlar..5 haftadır Trabzonpsor un hakkı yenırken neden açıklama yapmadı bu hakemler dernegı de şımdı konuşuyor..Hey Allahım ya

F. Yıldırım
29.10.2015, 17:00
Bitmeeeez bu maçı tekrar ettirmekle yetinirsek hakemlerin art niyetli kararları bitmez isterse 8 saat mahsur kalsınlar.

gs maçından sonra da basında vs. baya konuşuldu sonuç: verilmeyen nizami golümüz, rakibin nizami olmayan 2 golünün geçerli sayılması, hakem'in gözünün önündeki penaltıları çalmaması...

Bu art niyetli eyyamcılardan birinin bacağına sıkılmadığı sürece bitmez.

brnclhn
29.10.2015, 17:03
artık trabzonsporun futbol olarak,mali olarak,klup olarak dip yaptığını gördük bunu herkes biliyor...ama asıl sıkıntı trabzonspor tarihinde hiç olmadığı kadar antipatik ve nefret edilen bi takım oldu tüm kamuoyu tarafından...bu bence hepsinden daha üzücü...ve işte bunun yüzde 95 sebebi iho dur...açıklamalarıyla,siyasetçi kimliğiyle,hareketleriyle,omurgasızlığıyla...teşek kürler iho ve ona destek veren taraftarlarımız...

Furkan Özdem
29.10.2015, 17:06
Başkan o cinsiyetçi sözleri sarf etmeseydi gayet etkili bir tepki olacaktı ama şu an herkes oraya odaklanmış durumda. Haklıyken haksız duruma düştük yine saçma bir açıklama yüzünden.

Alphan Altun
29.10.2015, 17:12
Ülkede adaleti,hukuku öldüren bitiren adamlar hukuk diyor ya...

Cemaatle işbirliği yaparken devletin tüm kadrolarına yerleştirdiniz yetmedi,soruları çaldınız yetmedi,ne kadar general varsa içeri tıktınız yetmedi,işçi ölümlerine fıtrat dediniz yetmedi,asker kaçağı için yasa çıkarttınız yetmedi,kodesten çıkarıp akladınız yetmedi,her türlü yolsuzluğun üstünü örttünüz yetmedi,saçma sapan dış politikayla ülkeyi terör örgütlerinin yuvası haline getirdiniz yetmedi,sözüm ona İstanbul sermayesine kafa tutup,kendi '' yeşil sermayenizi'' kurdunuz yetmedi,800 lira büyük bir para dediniz yetmedi,gecekondulardan gelip saraylara yerleştiniz yetmedi mi ya?..Doymadınız mı yemekten.Tamam işte yiyip bitirdiniz ülkeyi.

Gerçi sizi kimse zorla getirmedi ki oraya.Bu yaşananları 10 defa desteklemiş hala daha destekleyen 20 milyona yakın kişi var.Demek ki bunların hepsi bize müstehak.Yiyin ak,çatlayana kadar,patlayana kadar yiyin.

Defolun gidin artık.Hepiniz.Hacınızı da alın,hocanızı da alın gidin.Yerinize de kimse gelmesin.Kim gelirse kendi adamlarını,kendi adaletini,kendi yönetimini kuracak çünkü.Şike davalarının çıktığı zaman bu ülkeyi içinde bulunduğu karanlıktan kurtaracağını söyleyen sahtekar muhalefeti de çok iyi gördük.

Çağatay Şahan'a gelecek olursak.Temiz yüzlü birine benziyor görüntüsü.Hani güvenilir adamların saflığı var yüzünde.Hatalar yapmıştır dün ayrı bir şey.Tetikçi midir değil midir bilmem.Ama bu tepkiyi Çağatay Şahan'a değil de Terim'in yeğeni Hamza'nın koltuğunu korumak için gönderilen Cüneyt'e yapmalıydık.''Elit kategori'' ambalajının arkasına saklanıp yapmadığı tetikçilik kalmayan bu ülkenin en büyük hakemine dar edilmeliydi orası.Çağatay kimdir?...

hos_cocuk61
29.10.2015, 17:13
Böyle taraftara böyle başkan müstehak. Ulan şu koyun-sıgır çobanını ilk okul mezunu dalkavuk herifin akşamki sözlerinden etkilenen kekolar bile var forumda.

Erkan A.
29.10.2015, 18:05
yerel medyalari okudum kadin gibi yapmayacagiz gibi konusmasi millete ne Kadar dokunmus vaybeee bunu derken kadinlari inciltmek istemedi baskanimiz bizim dilimizden konusma yapti demek istediki kadin gibi zayif yani gücsüz kalmayacagiz yani korkmayacagiz kadinlardan erkekler daha güclüdür yani tövbe tövbe ya bu nedir ya baskanimiz hakli ben hak veriyorum cok Dogru konusma yapmis birsey demeseydi Burda simdik elestirecektik simdik ADALETLI ISTANBUL MAHKEMELERI HACIOSMANOGLUNA CEZALARI VERIR YAZIKLAR OLSUN , BENI BASKANIMIZIN SIYASETI ILGILENDIRMEZ TRABZONSPORUN BASKANI SUAN VE BENIMDE BASKANIMDIR BEN GEREKIYORSA HACIOSMANOGLUNA DESTEK OLACAGIM VE OLUYORUMDA BASKAN OLDUGU SÜRECE DESTEGE DEVAM EDECEGIM TRABZONSPORU SEVIYORUM TRABZONLUYUM ÖLENE DEK SEVECEGIM HIC BIR ZAMAN KAZANIYOR DIYE SEVMEDIM BEN SONUCLARA BAKARAK TRABZONSPORLU OLMADIM TRABZONSPORLU DOGDUM VE ÖYLEDE ÖLECEGIM BURDAKI YORUMLARA BAKIYORUM YETER ARTIK YA SAHIP CIKIN TRABZONSPORA BORDO MAVI AILESIYIZ BURADA SANIRIM ARAMIZDA BIR KAC SONUCA ENDEKSLI ARKADASLAR VAR GIDIN TUTMAYIN BU TAKIMI GIDIN ISTANBUL TAKIMLARINA DESTEK VERIN BIZI RAHAT BIRAKIN TRABZONSPOR BÖYLE KALMAYACAK KALMAZDA YOK BASKAN AKP YOK BASKA NELER SIZE VEYA BIZE NE BUNDAN ISTEDIGI PARTIYI DESTEKLER BIZE NE ?? TRABZONSPORLU RENKTASLARIM BARIS ATAS AYMAN BARIS ÖZBEK ABDULKADIR HASAN HÜSEYIN SONER AYDOGDU GIBI OYUNCULARIMI ÖZLEDINIZ ??? HACIOSMANOGLU NE ETMIS ?? Sadri seneri sikayet etmis neden : Sadri sener detaylari olamadan para almis gibi durum söz konusu oldugu icin ,fenami etmis iyi yapmis trabzonspordan bir Kurus alanlari tek tek mahkemeye Verdi fenami eti?? kendisidemi alsaydi?? hami tecrübesiz oldugu icin isine son Verdi tolunay isine son Verdi dünya kupasinda basarili sekilde alger takimini oynatan dünyada ismi duyulmus halilhodzici getirdi fenami etmis?? tutmadi ne yapalim ?? cardozo gibi dünya devini getirdi birileri sevdi birileri sevmedi ama getirebildi ?? Sadri sener"trabzona Yildiz gelmez" geldi iste ?? malouda bile geldi oynamadi baskanmi suclu?? constant ac milanda oynadi geldi oynamiyor suc kimde?? hakemlerin durumu ortada suc kimde?? yok tff baskanini secdi nedenini bilenler var bilmeyenler var arastirin biraz ...HACIOSMANOGLUNU COK ARAYACAGIZ COK BARIS ATASLI BARIS ÖZBEKLI GÜNLER GERI DÖNECEK O ZAMAN YAZACAGIM COK SEYLER OLACAK BIRSEY DAHA YAZAYIM BEN TRABZONLUYUM BÜGÜN HACIOSMANOGLU BASKANIMIZ BU YÜZDEN ONU DESTEKLIYORUM NE ZAMAN BASKASI GELIR ONUDA DESTEKLICEM AMA HACIOSMANOGLU GIBI DOBRA BIR BASKANIMIZ BIRDAHA OLMAYACAK CARDOZO MALOUDA CONSTANT CAVANDA MARIN GIBI OYUNCULARI DA BIRDAHA GÖREMEYECEGIZ HERKESE SAYGILARIMLA KIMSEYI ELESTIRMEDIM SAHSI DÜSÜNCELERIMI YAZDIM BEGENEN BEGENIR ...........

Travelair
29.10.2015, 18:34
Öncelikle eşi rahatsızmış Allah şifa etsin. Sonrasında diyeceğim bunlar boş işler. Yıllardır canımıza okunuyor, nerdesin? Seçim vakti geldi, kalktı ayağa. O hakemleri tuttun da ne oldu? Adam alıkoymanın ceza gerektirdiğini bilmiyor musun? Bir de çıkıp Trabzonspor başkanı olarak ben alıkoydum diyorsun. Trabzonspor'u neden alet ediyorsun? Gücün hakeme mi yetiyor? Demirören'e destek ver, hakemi odaya kilitle öyle mi? Samimi değil bu işler. Akıllıca da değil. Ha bu arada takım baş aşağı gitmeye devam ediyor. Az daha unutuyordum

Sefer A.
29.10.2015, 18:36

Cemaatle işbirliği yaparken devletin tüm kadrolarına yerleştirdiniz yetmedi,soruları çaldınız yetmedi,ne kadar general varsa içeri tıktınız yetmedi,işçi ölümlerine fıtrat dediniz yetmedi,asker kaçağı için yasa çıkarttınız yetmedi,kodesten çıkarıp akladınız yetmedi,her türlü yolsuzluğun üstünü örttünüz yetmedi,saçma sapan dış politikayla ülkeyi terör örgütlerinin yuvası haline getirdiniz yetmedi,sözüm ona İstanbul sermayesine kafa tutup,kendi '' yeşil sermayenizi'' kurdunuz yetmedi,800 lira büyük bir para dediniz yetmedi,gecekondulardan gelip saraylara yerleştiniz yetmedi mi ya?..Doymadınız mı yemekten.Tamam işte yiyip bitirdiniz ülkeyi.

Gerçi sizi kimse zorla getirmedi ki oraya.Bu yaşananları 10 defa desteklemiş hala daha destekleyen 20 milyona yakın kişi var.Demek ki bunların hepsi bize müstehak.Yiyin ak,çatlayana kadar,patlayana kadar yiyin.

Defolun gidin artık.Hepiniz.Hacınızı da alın,hocanızı da alın gidin.Yerinize de kimse gelmesin.Kim gelirse kendi adamlarını,kendi adaletini,kendi yönetimini kuracak çünkü.Şike davalarının çıktığı zaman bu ülkeyi içinde bulunduğu karanlıktan kurtaracağını söyleyen sahtekar muhalefeti de çok iyi gördük.

Çağatay Şahan'a gelecek olursak.Temiz yüzlü birine benziyor görüntüsü.Hani güvenilir adamların saflığı var yüzünde.Hatalar yapmıştır dün ayrı bir şey.Tetikçi midir değil midir bilmem.Ama bu tepkiyi Çağatay Şahan'a değil de Terim'in yeğeni Hamza'nın koltuğunu korumak için gönderilen Cüneyt'e yapmalıydık.''Elit kategori'' ambalajının arkasına saklanıp yapmadığı tetikçilik kalmayan bu ülkenin en büyük hakemine dar edilmeliydi orası.Çağatay kimdir?...
100% katiliyorum, hele hele son satirlara... ben de dünkü hakemin sülo abay'dan ve cücü çakir'dan daha mâsum oldugunu düsünüyorum... dün ona yapilan muamele bu zamana kadar o yazdigim diger 2 hakeme yapilmaliydi... hatta ve hatta bize en çok zarar veren en büyük düsmanimiz olan bülo yildirim'a yapilmaliydi... biz gider kötü mötü ama zaten genelde kötü olan yYunus yildirim ya da Cagatay'a tepki veririz, gücümüz ancak onlara yetiyor... ver aydinus'a, ver çakir'a, ver bülo'ya ayni tepkileri, göreyim delikanliligini

Sefaenes
29.10.2015, 18:37
bu olaylarda en karli cikan sota kimse bu rezaletin hesabini sormuyor bakalim cekirge kackere sicriyacak. Umarim iho hapisi boylarda kurtuluruz parasit gibi yapisti dünkü konusmalari show dan ibaret

Harun-61
29.10.2015, 18:38
Hürriyet.com.te'ye girin.

IHO'yu dolayisi ile Trabzonspor'u bombaliyorlar.

!!!

Tuğrul
29.10.2015, 18:48
Hürriyet.com.te'ye girin.

IHO'yu dolayisi ile Trabzonspor'u bombaliyorlar.

!!!

Bu haberler İHO'nun TS'yi bombaladığının yanında solda sıfır kalır.

Mahalle karısı gibi sağda solda öteceğine '' Aziz Yıldırım '' gibi perde arkasından icraat yapsaydı.

Aziz Yıldırım'a TFF başkanı kim olsun. Teklfini yapan Tayyip Erdoğan'a sözünü geçirseydi. Bu haksızlıklara uğramazdık.

Tribünlere oynadığı için TS'u mağdur durumdayken suçlu konumuna soktu.

umitçebi
29.10.2015, 18:48
Bu haftadan sonra tüm maçlarımızı Ali Palabıyık Yonetsın.Iddaa ediyorum sezon sonu şampiyon oluruz.Klub başvuruda bulunsun Ali Palabıyık yok vermıyorlarsa FIFA her maçımıza bır hakem gondersın bız masraflarını karşılayalım..

Hakemlerden geçen sezon da çok çektık en az 20-25 puan gıttı..Bu sezonda şuan 12 puan gasp edıldı...Sonrada futbol,sistem yanlış oyuncu değişikliği vs vs...Herşeyı doğruda yapsan hakem çıkıyor penaltıyı vermiyor rakıbe olmayan penaltı verıyor,ofsaytatn golune devam edıyor...Bır şekılde senı mağlup edıyor..

Ahbe Ali Palabıyık ya sadece Ali Palabıyık :)

Fatih K.
29.10.2015, 18:54
TFF ye bak hele. Ne alaka kardeşim adamı arka kapıdan kaçırmadıysan onu orada alıkoymuş mu oluyorsun? Adamlar demiş ön kapıdan buyrun çıkın. O eğer çıkmaya cesaret edememiş ve olayları buraya getiren kendisiyse neresi bunun alıkoyma? Eğer ora dün karıştıysa bunun sebebi hakemdir. Sonra birde suçluyu arka kapıdan kaçıracaz öyle mi? Başka?

umitçebi
29.10.2015, 19:52
Çağatay şahan manisa celel bayar unıversıtesınde besyo da araştırma görevlısıymış..Akademısyen adam gozuonundekı penaltıyı gormemış..Vaybe..

DEEP BLUE
29.10.2015, 20:14
<tbody>
TFF'den Açıklama
29.10.2015

</tbody>

<tbody>
Dün akşam Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan Trabzonspor A.Ş.-Gaziantepspor müsabakasının ardından maçın hakemleri ve diğer federasyon yetkilileri stadyumda zorla alıkonulmuş, çıkışlarına uzun süre izin verilmemiştir. Hiç bir hakem hatasının mazur gösteremeyeceği bu hukuksuzluk tüm futbol kamuoyunu derinden rahatsız etmiştir. Başta sağduyulu Trabzonspor camiası olmak üzere hiç bir futbolseverin kabul etmesi mümkün olmayan bu olayın sorumluları, müsabakanın hakem, temsilci ve gözlemci raporlarının federasyonumuza ulaşmasının ardından belirlenerek Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edileceklerdir. İlgili kişiler hakkında sportif yargılamanın yanı sıra 6222 sayılı Kanun çerçevesinde işlem yapılması için gerekli tüm girişimlerde bulunulacaktır.

Türkiye Futbol Federasyonu

</tbody>
Ne kadar sağduyulu Trabzonspor taraftarı varsa,bu TFF deneenen şerefsiz kurumun gelmişini geçmişini geleceğini, temellerini, talimatnamesini, olmayan şerefini, olmayan namus ve haysiyetini, bizi alenen doğrayıp sağduyu çağrısı yapan it dölünün kulak memesini, sülalesini, puştluğa elitizm kılıfı uyduran fıtratını s....n!!!

memozcan
29.10.2015, 20:21
İHO tvye çıkıp hakemin çıkarılmaması talimatını ben verdim dedi.. bir adam bunu diorsa bence adam alıkoymaktan hapis yatması lazım.. bir başkan, başkanı geçtim ilkokul mezunu bunu nasıl der.. sen adamı sabaha kadar tut ama hakemin öfkeli kalabalıkla karşılaşmaması için böyle bir önlem aldık de, kimse gıkını çıkaramaz!!

ÖmürKaradeniz61
29.10.2015, 20:24
Başkan Madem o kadar salladın hakemlere,ağızlarına iki tokat vuracaktın ondan sonra seni arayanlara gelin piç kurularınızı alın burdan dicektin.Şiddet yanlısı değilim fakat ülkede futbola öyle bir kin besledimki artık bize yanlış yapan kim varsa öldürülsün istiyorum.Genel olarak taraftarımızın psikolojisi böyle ne yazıkki.

Poor
29.10.2015, 20:26
İHO tvye çıkıp hakemin çıkarılmaması talimatını ben verdim dedi.. bir adam bunu diorsa bence adam alıkoymaktan hapis yatması lazım.. bir başkan, başkanı geçtim ilkokul mezunu bunu nasıl der.. sen adamı sabaha kadar tut ama hakemin öfkeli kalabalıkla karşılaşmaması için böyle bir önlem aldık de, kimse gıkını çıkaramaz!!

İlkokul mezunu mu ki?

memozcan
29.10.2015, 20:27
İlkokul mezunu mu ki?
zannedersem 4'ten terkmiş:)

Poor
29.10.2015, 20:30

Bence baskan olmak icin en az universte mezunu sarti konulsun dicem de, bugun konulsa iho yarin diplomayı getirir. Hatta doktor unvanı falan bile alir.

Oy verme sarti uni mezunu olsa bi derece Boyle insanların baskan olması onlenebilir

Jedi
29.10.2015, 20:49

o gitse öbür yiyici gelir, o yiyici gitse başkası gelir, yani ha babam de babam ye,

şimdi abes bi karşılaştırma olacak ama David Cameron ingiltere başbakanı son 2 dönemdir, geçenlerde mal varlığı açıklandı , normal sade bi

vatandaşdan farkı yok yani burdaki ahlaki olay bu, adam diyorki ben devletin memuruyum başbakanda olsam ne olursam olayım..

şimdi nasıl oluyorda kasımpaşa dan çıkan bu zat milyonlarca doların sahibi oluyor??

mal varlığını araştırsan daha kimbilir neler çıkar, birde 5 vakit namazda hacı hoca takımı..ulan gülermisin ağlarmısın.

Jedi
29.10.2015, 20:51
Ne kadar sağduyulu Trabzonspor taraftarı varsa,bu TFF deneenen şerefsiz kurumun gelmişini geçmişini geleceğini, temellerini, talimatnamesini, olmayan şerefini, olmayan namus ve haysiyetini, bizi alenen doğrayıp sağduyu çağrısı yapan it dölünün kulak memesini, sülalesini, puştluğa elitizm kılıfı uyduran fıtratını s....n!!!

merak etme world leader bir telefon açtımı iş tamam..........onların hepsinin üstü kapatılır..

arifberkay
29.10.2015, 20:56
Kişilerle kurumları bir kez de bizim için ayırın bakalm

Mert'
29.10.2015, 21:01
Demirören 10 yıl falan yemeli demiş başkan için
Başkanı zerre sevmesemde sahip çıkmalıyız.

mustafakaraca
29.10.2015, 21:09
Saha içinde hakemler tarafından ezildiğimiz çok maç izledim ama son 2-3 yıldır bu hatalar inanılmaz derece arttı ve bu sene zirve yaptı. Türkiye'de hukuk ne kadar bozulursa bizde ondan şiddetle nasibimizi alanlardanız. Gerek iike süreciyle gerek şeref yoksunu federasyon ve hakemler ile.

bordolu mavi
29.10.2015, 21:12
bu maçtan sonra hakemleri alıkoymaktan ceza almayacağız araya reis girecek ceza gelmeyecek. hos reis uzun reis arvelad reis falan yani

berit
29.10.2015, 22:03
Bence baskan olmak icin en az universte mezunu sarti konulsun dicem de, bugun konulsa iho yarin diplomayı getirir. Hatta doktor unvanı falan bile alir.

Oy verme sarti uni mezunu olsa bi derece Boyle insanların baskan olması onlenebilir

Hay sen çooook yaşa beni baya güldürdün. Ama sana itirazım var bu ülkede oy veren seçmenlerin yada delegelerin oy kullanması için üniversite mezunu olma şartını bile getirsen inan bana hiçbir işe yaramaz çünkü yarın hepsi bırak üniversite diplomasını ordinaryüs profesör diplomasını bile getirirler. Acaba reisi cumhurbaşkanımız gerçekten üniversite mezunu mu ????

Sefer A.
29.10.2015, 22:15
Hay sen çooook yaşa beni baya güldürdün. Ama sana itirazım var bu ülkede oy veren seçmenlerin yada delegelerin oy kullanması için üniversite mezunu olma şartını bile getirsen inan bana hiçbir işe yaramaz çünkü yarın hepsi bırak üniversite diplomasını ordinaryüs profesör diplomasını bile getirirler. Acaba reisi cumhurbaşkanımız gerçekten üniversite mezunu mu ????
Prof mrof olan davutoglu'nu da gördük... tayyip erdogan'i zerre sevmem ama fuzuli herif davutoglu'ndan 5 kere iyidir... cv farkina baksak davutoglu 5'e katlar ama gerçekler öyle degil... sadece okumayla adam olunmaz, akilli olunmaz...

Fatih Çelik
29.10.2015, 22:19
Sadece kulübe değil taraftarın da iliklerine işlemiş siyaset. Bu gidişle yine hiç bir şey olmayacak.

bingolts
29.10.2015, 22:26
Her türlü siyaseti taraftar sitelerinde doğru bulmuyorum. Ayrıca bu sitede yorum yazarların çoğu sol siyasetin reklamını yapmaya başlamış sanırım bizim yerimiz burda yok çok bile kalmışım. alın size hayırlı olsun

asilhamsi
29.10.2015, 22:34

abi ben acıkcası yapılan icraatı yetersiz ama gayet yerinde buldum.Biz diger anadolu klupleri gibi kıc yalayıp oturamayız.

Biz bu ülkede futbol devrimi yapmısız.Biz bu ülkenin futbolcu fabrikasıyız.

Kıc yalamak bize malesef uymuyor.

Bos yere teknik direktör,futbolcu,sistem konusmaya gerek yok.

Senin gazp edilmis 12 puanın var.13+12=25

daha ben ne konusayım futbolla alakalı?

asilhamsi
29.10.2015, 22:37
Öncelikle eşi rahatsızmış Allah şifa etsin. Sonrasında diyeceğim bunlar boş işler. Yıllardır canımıza okunuyor, nerdesin? Seçim vakti geldi, kalktı ayağa. O hakemleri tuttun da ne oldu? Adam alıkoymanın ceza gerektirdiğini bilmiyor musun? Bir de çıkıp Trabzonspor başkanı olarak ben alıkoydum diyorsun. Trabzonspor'u neden alet ediyorsun? Gücün hakeme mi yetiyor? Demirören'e destek ver, hakemi odaya kilitle öyle mi? Samimi değil bu işler. Akıllıca da değil. Ha bu arada takım baş aşağı gitmeye devam ediyor. Az daha unutuyordum

Abi Allah ını seversen sen yapma bari.Ne yapalım?Nasıl akıllıca tepki verelim.Yeter artık yahu bıcak kemige dayandı.

Sen benim şampiyonlugumu gasp et,her sene zirveye giderken bacagıma sık.Sonra ben tepki verince suclu olayım.

Yok oyle yagma.

Sefer A.
29.10.2015, 22:41
Her türlü siyaseti taraftar sitelerinde doğru bulmuyorum. Ayrıca bu sitede yorum yazarların çoğu sol siyasetin reklamını yapmaya başlamış sanırım bizim yerimiz burda yok çok bile kalmışım. alın size hayırlı olsun
solcu degilim, alâkam da yoktur... millyetçiyim diyebilirim... ama iho'yu da sevmem, akp'yi de savunmam... ne olacak simdi ? akp'yi sevmemek akpli olmamak sol siyasetin reklamini yapmak anlamina mi geliyor ?
Ayrica koskoca ülkede basinin 70%'i akp yalakaligiyla mesgulken, bir forumun akpli çogunlukla olusmamasi çok önemli herhalde... burayi da ele geçirsinler anasini satayim, doymazlar

bingolts
29.10.2015, 22:47
bence o bu şu önemli değil önemli olan trabzonspor olmalı her türlü siyaset dememde bundan

Sefer A.
29.10.2015, 22:54
Trabzonspor'un içine siyâsetin kralini soktular, biz ne yapalim, görmezden gelmek mümkün mü ?
ülkeyi yönetenler nasil milleti böldü ve kutuplasatirdiysa, baskan da taraftari böldü... eserleriyle övünürler bir de, utanmadan...
Bizim de hatalarimiz vardir, yeterince tepki vermemisizdir falan, ama onlarin hatalarinin yaninda hiçbir sey

Fatih Çelik
29.10.2015, 23:02
Ben bu bölme işini sadece akp ye de yüklemiyorum. Hepsi birbirlerinin secmenini otekilestirdi

Sadık Bıyık
29.10.2015, 23:15
yıllarca federasyonlar hep birilerinin at koşturduğu yer oldu, ancak son yıllar da her b..a karışan adam federasyonu parmağında oynatıyor. ülkenin kralı da destekcisi olunca bize sadece havanda su dövmek kalıyor.
evet futbolun içine siyaset sokulmamalıydı ama artık onları kendi silahlarıyla vurmalıyız. artık klüp siyasetin içine bodoslama girmeli hatta gerekirse taraf bile olmalı.
bence tek seçenek var; ya bu düzen değişecek, yada düz...n hep aynı kalacak. ya bu şehrin halkını artık uyandıracağız, yada trabzon sıradan anadolu klübü olacak.

arahna
29.10.2015, 23:16
azize orada başkan olarak durdukça iho da orada durmalı
onca pisliğer rağmen o orda otururken ihoda burda oturacak oturmalı
aziz demedimi sizin başkanınızı değiştireceğim orada duramayacaksın
işte durmaması için içerden dışardan fff den hakemden saldırıyorlar
üstelik gese febe elele
ama bu durumda olan bizlere ve takıma olacak
bizi doğramaya devam edecekler
ya teslim olup düzene uygun başkan getirceğiz
ya da doğranacağız düzene uymayacağız
düzüne uygun başkan gelmedikçe iho veya başkası aynı tablo devam edece
çalınan şamp luklarımızda iho yoktu ama düzen aynıydı
futbola hakim olan çete hakemler menejerler futbolcular spor medyası tff dahil heryeri yıllardır yetiştirdikleri adamlarla tuttular
iktidar bize sahip çıkmıyor , taraftar sahip çıkmıyor şehir sahip çıkmıyor
kısa sürede bu durumdan çıkmak pek mümkün değil

cakalkerem
29.10.2015, 23:18
bırakın siyaseti..
takımı sahadan çekin...

adaleti görsünler ozaman

Travelair
29.10.2015, 23:23
Abi Allah ını seversen sen yapma bari.Ne yapalım?Nasıl akıllıca tepki verelim.Yeter artık yahu bıcak kemige dayandı.

Sen benim şampiyonlugumu gasp et,her sene zirveye giderken bacagıma sık.Sonra ben tepki verince suclu olayım.

Yok oyle yagma.

Benim orda eleştirim başkana. Samimiyetsiz buldum. Hem Demirören'e destek ver, hem de seçim yaklaşınca anca kalk ayağa dostlar alışverişte gözüksün hakemlere gözdağı ver(?!) Peki sormazlar mı şimdiye kadar nerdeydin, neden Demirören'e destek verdin? Fakat eylem tipi de yanlış. Şikenin örtbas edildiği bir ligde oynuyoruz. Öyleyse her tür pisliğe hazır olmamız lazım. Bu da doğru yönetimle olur. Senin futbolcu kadron aklı havada futbolcularla kaynıyor. Hocan ayrı, sportifin ayrı. Hakemleri odada 4 saat fazla tuttun ne oldu ne elde ettik? Bu yöntemler açık savaşlarda belki işe yarar, dönemimiz kapalı savaşlar. Biz takımı sağlam, kulübü sağlam tutacağız, medyada bak hakkımız yeniyor deyip lobi yapacağız, ya da şikenin örtbas edildiği ligde oynamayacağız. Bu yolla haklıyken haksız ilan ediliriz. Birileri de hava atıp Aralık'ta oy toplamaya koyulur

Nazim Can
29.10.2015, 23:24
O zaman terkettigi ilkokul 4 e geri gitsin, baskanlikda ne isi var bu adamin?

Nazim Can
29.10.2015, 23:27
üstelik gese febe elele
futbola hakim olan çete hakemler menejerler futbolcular spor medyası tff dahil heryeri yıllardır yetiştirdikleri adamlarla tuttular
Aynen bende böyle düsümüyorum, Aziz gitmedikce Iho da hgitmesin, gerci renkdas 1-2 yil icinde bunun da pek anlami kalmaz, neden dersen Bank Asya 1. Lig ile Süper lig arasinda asanaör takimi olu ca Azizin hafta sonu eglencesi oluruz, ama olsun Aziz kalsikca Iho da kalsin.

61ronin61
29.10.2015, 23:28
yerel medyalari okudum kadin gibi yapmayacagiz gibi konusmasi millete ne Kadar dokunmus vaybeee bunu derken kadinlari inciltmek istemedi baskanimiz bizim dilimizden konusma yapti demek istediki kadin gibi zayif yani gücsüz kalmayacagiz yani korkmayacagiz kadinlardan erkekler daha güclüdür yani tövbe tövbe ya bu nedir ya baskanimiz hakli ben hak veriyorum cok Dogru konusma yapmis birsey demeseydi Burda simdik elestirecektik simdik ADALETLI ISTANBUL MAHKEMELERI HACIOSMANOGLUNA CEZALARI VERIR YAZIKLAR OLSUN , BENI BASKANIMIZIN SIYASETI ILGILENDIRMEZ TRABZONSPORUN BASKANI SUAN VE BENIMDE BASKANIMDIR BEN GEREKIYORSA HACIOSMANOGLUNA DESTEK OLACAGIM VE OLUYORUMDA BASKAN OLDUGU SÜRECE DESTEGE DEVAM EDECEGIM TRABZONSPORU SEVIYORUM TRABZONLUYUM ÖLENE DEK SEVECEGIM HIC BIR ZAMAN KAZANIYOR DIYE SEVMEDIM BEN SONUCLARA BAKARAK TRABZONSPORLU OLMADIM TRABZONSPORLU DOGDUM VE ÖYLEDE ÖLECEGIM BURDAKI YORUMLARA BAKIYORUM YETER ARTIK YA SAHIP CIKIN TRABZONSPORA BORDO MAVI AILESIYIZ BURADA SANIRIM ARAMIZDA BIR KAC SONUCA ENDEKSLI ARKADASLAR VAR GIDIN TUTMAYIN BU TAKIMI GIDIN ISTANBUL TAKIMLARINA DESTEK VERIN BIZI RAHAT BIRAKIN TRABZONSPOR BÖYLE KALMAYACAK KALMAZDA YOK BASKAN AKP YOK BASKA NELER SIZE VEYA BIZE NE BUNDAN ISTEDIGI PARTIYI DESTEKLER BIZE NE ?? TRABZONSPORLU RENKTASLARIM BARIS ATAS AYMAN BARIS ÖZBEK ABDULKADIR HASAN HÜSEYIN SONER AYDOGDU GIBI OYUNCULARIMI ÖZLEDINIZ ??? HACIOSMANOGLU NE ETMIS ?? Sadri seneri sikayet etmis neden : Sadri sener detaylari olamadan para almis gibi durum söz konusu oldugu icin ,fenami etmis iyi yapmis trabzonspordan bir Kurus alanlari tek tek mahkemeye Verdi fenami eti?? kendisidemi alsaydi?? hami tecrübesiz oldugu icin isine son Verdi tolunay isine son Verdi dünya kupasinda basarili sekilde alger takimini oynatan dünyada ismi duyulmus halilhodzici getirdi fenami etmis?? tutmadi ne yapalim ?? cardozo gibi dünya devini getirdi birileri sevdi birileri sevmedi ama getirebildi ?? Sadri sener"trabzona Yildiz gelmez" geldi iste ?? malouda bile geldi oynamadi baskanmi suclu?? constant ac milanda oynadi geldi oynamiyor suc kimde?? hakemlerin durumu ortada suc kimde?? yok tff baskanini secdi nedenini bilenler var bilmeyenler var arastirin biraz ...HACIOSMANOGLUNU COK ARAYACAGIZ COK BARIS ATASLI BARIS ÖZBEKLI GÜNLER GERI DÖNECEK O ZAMAN YAZACAGIM COK SEYLER OLACAK BIRSEY DAHA YAZAYIM BEN TRABZONLUYUM BÜGÜN HACIOSMANOGLU BASKANIMIZ BU YÜZDEN ONU DESTEKLIYORUM NE ZAMAN BASKASI GELIR ONUDA DESTEKLICEM AMA HACIOSMANOGLU GIBI DOBRA BIR BASKANIMIZ BIRDAHA OLMAYACAK CARDOZO MALOUDA CONSTANT CAVANDA MARIN GIBI OYUNCULARI DA BIRDAHA GÖREMEYECEGIZ HERKESE SAYGILARIMLA KIMSEYI ELESTIRMEDIM SAHSI DÜSÜNCELERIMI YAZDIM BEGENEN BEGENIR ...........

helal olsun sana be renkdaşım işte yorum artniyetsiz düşünce diye buna derim.mükemmel yazmış ve özetlemişsin herşeyi.

enteresan kimsede cevap yazmamış galiba işine gelmemiş bazılarının bu yazdıkların yüzde yüz gerçek arkadaş seni tebrik ederim seninle aynı düşüncedeyim.

61ronin61
29.10.2015, 23:36
Trabzonspor'un içine siyâsetin kralini soktular, biz ne yapalim, görmezden gelmek mümkün mü ?
ülkeyi yönetenler nasil milleti böldü ve kutuplasatirdiysa, baskan da taraftari böldü... eserleriyle övünürler bir de, utanmadan...
Bizim de hatalarimiz vardir, yeterince tepki vermemisizdir falan, ama onlarin hatalarinin yaninda hiçbir sey

katılıyorum başkanın en büyük hatası bu siyaset olayını abartı saçmaladı.yaa biri şu başkana desin bu takımı akpliside chplide mhplide bağımsızda vb herkes desdekliyor. bu konuda gerçekten dengesiz ve arıza biri bu başkan . bu konuda kafa çalışmıyor başkanın.sırf bu nedenden dolayı gitmesi lazım böldü taraftarları resmen.yaa iho o kadar meraklıysan git siyasete atıl .

arahna
29.10.2015, 23:37
küme düşmemiz de işlerine gelmez
öldürmezler süründürürler
reyting için de lazımız
zaten demiyorlar mı iyi bir Trabzon lige renk getirir diye
eğer biz karadenizliysek ve gururumuz varsa bu başkan durur
başkanımızı biz değiştiririz tff azize değil
azize orada durduysa ve şikeden kurtulduysa taraftar gücünün etkisi çoktur .

yahu hakemlerin çaldığı puanlar olamsa liderdik
bu nedemek?
başkan ve hoca hatası yok demek

sonra çıkıp 2010-11 biz şampiyonuz demeyeceksin
orada da aynı oyunlar oynanmadı mı ?
utanmadan banane başkansın engelle diyenler var
şikeye de banane demiş olmuyor musun
başkanların gücü camiasından taraftarından gelir bilmiyor musun?

ama derdin ne belli
şamp olsak da sevinmeyeceksin
maç kaybedince mutlu olacaksın neden
çünkü asıl derdin ihoyla
sonrada çıkıp TS benin önceliğim diyeceksin

deliktaş da öyle diyor barış istiyorum deyip teröristlik yapıyor biz de yedik

61ronin61
29.10.2015, 23:39
Demirören 10 yıl falan yemeli demiş başkan için
Başkanı zerre sevmesemde sahip çıkmalıyız.

vaybee bu bjk yi ve türk futbolunu çökerten mason demirörenmi demiş böyle.aslında hak başkan sıkmadı bu koca kafa masona zamanında .

bu demirören kadar hain adam yok türk futbolunda.

cakalkerem
29.10.2015, 23:46
başkana her türlü desteği vermeliyiz...

takımı resmen yerle bir ediyorlar...
adamları sevindirmemeliyiz

Kemal Öztel
29.10.2015, 23:47
Bu konuda İhonun arkasında olmalıyız

Fatih ÖZDEMİR
29.10.2015, 23:51
Arkadaşlar Trabzonsporlu musunuz Hacıosmanoğlusporlu mu?
Koca kafa masonun önüne serdi takımı onu destekledi başkan(!) üç kuruş para için Trabzonspor'un imajını zedeledi

Hain arıyorsak da çok uzaklara bakmaya gerek yok

arahna
29.10.2015, 23:55
bu ülkede
başkanı da başbakanı da c.başkanını da biz kendimiz değiştiririz
dışarda plan yapanlar değiştiremez
bu karakterimize uymaz
istemediğimiz bir yönetimi illegal yöntemler kullananlara karşı da tutarız
kimse bizim hür irademize müdahale edemez
ettirmeyiz

cakalkerem
29.10.2015, 23:56
eğer iho yu ezerlerse zaten Trabzonspor'u da ezmiş oluyorlar...

bunu anlamayacak kadar .. neyse.....

61ronin61
30.10.2015, 00:02
kimsenin görmediği bir kadro kuruldu dünya yıldızları getirildi .başarısız olan tüm hocalara kovuldu buraya kadar heralde kimsenin itirazı olmaz.

ama tüm ülke basın siyasiler holdingler gizli karanlık güçler trabzonsporumuzun üstüne yüklendi.(bence burda şikebahçenin çok büyük bir rolü var onlara şike yaptırdık onlara şici ünvanını kazandırdık dünyaya rezil ettik bizim bu duruma düşmemiz için var güçleriyle çalışıyorlar diye tahmin ediyorum)

tüm kulüp başkanları o zamanki siyasi iktidardan yararlanma yoluna gitmiştir.ama bizim başkan fazla mertmi diyim safmı diyim açık açık hareket etti burda en büyük hatayı yaptı.taraftarı böldü.sonuçta herkes akpli değil be başkan.

taraftarda başkana ihanet etti onun arkasında durmadı .tüm ülkeye ve kendi taraftarına karşı tek başına savaştı bu adam.

elin şikecileri şike yapan başkanı için yürüdüler yaktılar yıktılar biz ne yaptık.iho ilkokul mezunu yok akpmitingine gitti bundan iş çıkmaz vb hep aşağıladık kendi başkanımızı.aslında trabzonsporun en büyük sorunu kendi taraftarı.herşeyi yok eden en büyük değerlerinibitiren efsanelerini yok eden bir kıyma makinasıyız .

bu siyasi iktidara karşı gelen biter artık devir böyle bir devir.(akp li değilim) başkanda bunu kullanmak istedi kupamızı alabilmek için ama ordanda darbe yedi yaa valla ihoya helal olsun kendi tarftarı dahil darbe yemediği yer kalmadı ve hala uğraşıyor.işte bu gerçek bir trabzonsporluluk sevgisi örneğidir.

Sefaenes
30.10.2015, 00:21
iho bu saat den sonra desteklenmez o degilmiydi demiröreni destekliyen o degil mi cumhurbaskanin ayaklarini öpen o degil mi siyaset getiren la bukadar rezillikden sonra düne kadar nerdeydi neden susuyorda secime az kala meydana cikiyor. Yeniden Baskan secilirse bu yine bizi mahvedecek umarim iceriye girerde kurtuluruz. Birde onun Baskanligi mahkemeye düstügüne göre Trabzonla alakasi olmamali

Karasoy
30.10.2015, 00:41
Anlayamıyorum cidden adamlar seni dilim dilim doğruyor adam hala çıkıp ''Onun için ölürüm'' diyor.Hakemleri mahsur bırakıyor sonra telefon geliyor bırakıyor.Emir kulu olmuş.Azizin elini öp dese öpecek.Sonra da tepkimiz çok sert olur, biz Trabzon'luyuz.Ne olmuş Trabzon'luysak? Ne oldu ya da ne olacak? Ebesinin körü olacak..Böyle Dünya'ya rezil olup gidecez..

Tahir61
30.10.2015, 00:45
sizin hükümetinizde bir spor kulubü başkanı insanları bir yerde rehin tutup, televizyonlara çıkıp tehditler saçıp elini kolunu sallayıp gezebilecek mi ?
<footer style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 19.416px; font-family: Verdana, sans-serif; vertical-align: baseline; color: rgb(102, 102, 102); background-color: rgb(235, 235, 235);">
3 (https://eksisozluk.com/ben-kemal-kilicdaroglu-ve-tekrar-aranizdayim--4950962?a=search&author=cumhuriyet+halk+partisi#)

#55867540 29.10.2015 21:58 (https://eksisozluk.com/entry/55867540)safak efendisi (https://eksisozluk.com/biri/safak-efendisi)···

</footer>

hayır gezemez. bizim iktidarımızda hiç kimse bize güvenerek başkalarının üzerinde baskı kuramaz.
<footer data-id="994" data-flags="vote msg blame" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; vertical-align: baseline; color: rgb(102, 102, 102);">
#994 29.10.2015 22:13 (https://eksisozluk.com/entry/55867540/yorum/994#yorum)cumhuriyet halk partisi (https://eksisozluk.com/biri/cumhuriyet-halk-partisi)···

</footer>

Tahir61
30.10.2015, 00:47
birisi de sizin ülkenizde şike yapmış bir şerefsiz vd. hala başkan olarak koltuğunda oturup eskisinden çok daha büyük şerefsizlikler yapmaya devam edebilecek mi diye sorabilir mi???

salihismet
30.10.2015, 00:48
Savunmasız insan sahada bizi lime lime doğarken âdeta aslan kesiliyor buna ne diyeceksiniz?
Benim anlatmak istedigim, adres yanlis, is hakemlerle bitmiyor.

Fatih Öztürk
30.10.2015, 01:11

Muhakkak hakemlerle bitmiyorda tetikçileri hakemler olduğu için ilk bunlardan başlamalıyız.sopanın ucunu göstermeden adam olacakları yok.

Erkan A.
30.10.2015, 01:22
helal olsun sana be renkdaşım işte yorum artniyetsiz düşünce diye buna derim.mükemmel yazmış ve özetlemişsin herşeyi.

enteresan kimsede cevap yazmamış galiba işine gelmemiş bazılarının bu yazdıkların yüzde yüz gerçek arkadaş seni tebrik ederim seninle aynı düşüncedeyim.

cevap alamayacagimi biliyordum bu yorumum unutulacakti arka sayfalarda sen büyük insan ön plana cikardigin icin tsk ederim büyük insanyazdim sana büyük düsündügün icin benim yorumumu begenme cezareti gösterdin ...ben yorum begendigim Zaman yaziyorum buraya paylasmadan kacmiyorum ama malesef cekemeyenler olmus suan senin sayende tekrar okudum o kizginlik animda gercekten kendimde begendim yorumumu cok tsk ederim arkadasim arkadasim yaziyorum yasini bilmedigim icin benden büyüksen abi demekten onur duyarim

Sefer A.
30.10.2015, 05:25
Dün gece,
Cuneyt cakirin avrupa maclarinda yaninda çanta gibi gezdirdigi suleyman abay bizi yakti dedi iho.
Cuneyt cakirin 2 hafta mac alamamis olmasinin cezasini abay kesti dedi.
Türk insanının aklı geç çalışır.
Istanbul plan yapiyor, 5 hafta sonradan takip ediyoruz..
Ben bu isten bir sey anlamadim... bir hakemin ayagina sikmadan çözülmeyecek bu is herhalde

asilhamsi
30.10.2015, 07:54

Soru : KAOS nedi?

Cevap : Eger bir yerde adaleti sağlaması gerekenler bunu yapmazlarsa,görevi adaleti sağlamak olmayanlar kendi yöntemleri ile adaleti sağlamaya çalışırlar.

İşte buna KAOS denir.KAOS ortamında organizatörler,tetikciler ya da masumlar bu işten zarar görebilirler.Çünkü ortalık toz dumandır.Bundan sonra akıl ile degil kaba kuvvet ile hareket edilir.

MetehanS
30.10.2015, 08:19
İHO ya tam destek veriyorum, helal başkan

OrkHun
30.10.2015, 08:26
la ofsayttan gol atarken iyi, penaltı verilmeyince ooov. az adaletli olun. hakem genel olarak maldı ve maçın içine etti.
rehin alınacak bi şey yok. bu suçtur.

"odoloton olmodoğo yordo onorşo boşlor.." o adaletin olmama sebebi adında adalet olan, başkanın da yalaya yalaya bitiremediği çete olmasın??

şike davasının üstünü örten siyasi iradenin kulu köpeği ol,onların işaret ettiği başka bir şikeciye tff seçimlerinde destek ol,
sonra "haggımız yeniyor, başgana destek olalım argadaşlar"
hadi lan ordan!!

cennete gittiklerini bilsem aynı yolu yürümem bunlarla..

murat3861
30.10.2015, 08:31
Ben bu isten bir sey anlamadim... bir hakemin ayagina sikmadan çözülmeyecek bu is herhalde

Aynı görüşteyim. Bundan sonra bizi doğrayan ilk hakemin ağzını burnunu kırmazsak bu işler böyle devam eder. Tetikçilerin anladığı dilden konuşulmalı.

7can61
30.10.2015, 09:15
Zaten şu saçma sapan anlayış bitirdi bizi, iho başkan olursam kupayı 2 ayda getiririm dedi, inandı saflar başkan seçildi.
Bizim taraftarın pek çoğu polat alemdar gibi komik mafyaları sever, ihoya destek verenlerin dayanak noktası burası. Dünya siyasetini kurtlar vadisinden öğrenirler.
Şimdi çıkmışlar yine saklandıkları yerlerden vay efendim ihoya destek olunmalı hakkımızı arıyor diyorlar. Hani astı kesti ya maç sonunda, vayyy "büyük başkan" oldu.
Yahu büyüyün biraz, artık bu işler eskisi gibi olmuyor. Kurtlar vadisi bir parodi. İnanmayın böyle şeylere.

kaan61
30.10.2015, 09:20
Bu olaydan sonra hakemler düzelmeyecek. Belki 2 - 3 hafta idare edecekler ama sonuçta değişen hiç bir şey olmayacak. Metin tokatlar , cem papilalar ve niceleri zamanı geldiğinde görevlerini yapmaya devam edecekler. Biz önce kendi içimizde birlik olacağız sonrada maşalarla değil maşayı tutanlarla mücadele edeceğiz ... Takımda birlik olsa , hoca hoca olsa 4 mağlubiyet 1 beraberlik aldığımız en az 3 maçı galip bitirirdik.

kaan61
30.10.2015, 09:23
Akşam hangi kanaldaydı hatırlamıyorum ama haberturk olabilir . Bir spor programına Trabzon bilmemne derneği başkanı bağlandı telefonla. Bu yapılanlar İHO nun yönetimden devrilmesi için yapılıyormuş. Yani hakemlere yapılanlar Trabzonspor için yapılmamış adamlar yönetimde kalmanın derdinde. Çok yazık...

7can61
30.10.2015, 09:28
Akşam hangi kanaldaydı hatırlamıyorum ama haberturk olabilir . Bir spor programına Trabzon bilmemne derneği başkanı bağlandı telefonla. Bu yapılanlar İHO nun yönetimden devrilmesi için yapılıyormuş. Yani hakemlere yapılanlar Trabzonspor için yapılmamış adamlar yönetimde kalmanın derdinde. Çok yazık...
Boşuna demiyoruz aralığa kadar gitmeye gerek yok, ihonun akibeti pazar günü belli olacak.

7can61
30.10.2015, 09:31
Bir de maçın tekrarını filan bekleyenler var, hakikaten komedi-drama.

7can61
30.10.2015, 09:34
İHO ya tam destek veriyorum, helal başkan
Bu da ilahi komedi.

kaan61
30.10.2015, 09:49
üstelik gese febe elele

Adamlar kulübü batırmanın eşiğine getirdi belkide batırdı. Aziz gönderdi derler diye bunlarımı seçeceğiz. Yönetime gelirken verdiği sözler ve yaptıkları ortada.

MetehanS
30.10.2015, 09:59
Bu da ilahi komedi.

Senin gibi düşünmek zorunda değilim dostum, İHO doğru olanı yaptı.

Doğru olanı desteklerim, yanlış olanı desteklemem. Bir adamı sevmiyorum diye her hareketine tepki de vermem. Doğruysa doğrudur.

OrkHun
30.10.2015, 10:12

Doğru olanı desteklerim, yanlış olanı desteklemem. Bir adamı sevmiyorum diye her hareketine tepki de vermem. Doğruysa doğrudur.

nedir doğru yaptığı tam olarak??

UĞUR DURTAŞ
30.10.2015, 10:44
Bir de maçın tekrarını filan bekleyenler var, hakikaten komedi-drama.

iho tarihte görülmemiş ceza,
bu cezayı telafi içinde tff maç tekrarı kararı alacaktır.

7can61
30.10.2015, 10:45

Helal kelimesi ne kadar ayağa düştü. Bir taraftar olarak en ufak bir hakkım var ise bu adama karşı helal etmiyorum, bu kulübü kendi çıkarları doğrultusunda, arkasına siyasi gücü aldığını sanarak kullananlara helal etmiyorum.
Haram zıkkım olsun.

Fatih K.
30.10.2015, 10:47
Böyle birşey olursa 3 gün milli bayram ilan etmeliyiz:D

7can61
30.10.2015, 10:47
İhonun alması gereken tff den idari bir ceza değil, savcılıktan adli bir cezadır. Ceza ehliyeti var mıdır onu da bilmiyorum. Maçın tekrarı filan bunlar komik şeyler beyler yapmayın.

Orhan Aydın
30.10.2015, 10:50
Tff'nin açıklaması maç tekrarına kırmızı ışık gibi gözüküyor ama hayırlısı bakalım.

7can61
30.10.2015, 10:51
Böyle birşey olursa 3 gün milli bayram ilan etmeliyiz:D

Büyük konuşmayayım burası türkiye her türlü rezaletin yaşandığı bir ülke fakat böyle bir kararın alınması emsal teşkil edeceğinden bundan sonraki bütün maçlara sirayet eder ve önünü alamazsınız. İhonun bu çemkirmelerinin alasını fener gs yapar o zaman ne yapacaksınız?

UĞUR DURTAŞ
30.10.2015, 10:51
şuanda en mutlu kişi şota hocadır.
yaşanan olaylar;
şota hocanın takımı rezil oynattığının önüne geçtiği için...
contant bu hataları her maçta yapıyor.
şu hareketi avrupada yapsa anında hocası sahadan alır.
bizim şota hoca 90.dak.sahada tuttu.
oda mutludur,olaylar onun hatalarınıda kapattı diye düşünüyordur.
bizler herşeyin farkındayız beyler.
adam ldunuzda bacak arası yapmaya çalışıyorsunuz,
kişiliğinden yoksun insanlar.

UĞUR DURTAŞ
30.10.2015, 10:54
İhonun alması gereken tff den idari bir ceza değil, savcılıktan adli bir cezadır. Ceza ehliyeti var mıdır onu da bilmiyorum. Maçın tekrarı filan bunlar komik şeyler beyler yapmayın.
**
Can Kardeş;

sizde burdasınız bende,
karardan sonra tekrar bu konu hakkında yazışmak isterim sizinle.

slm.

7can61
30.10.2015, 10:56
**
Can Kardeş;

sizde burdasınız bende,
karardan sonra tekrar bu konu hakkında yazışmak isterim sizinle.

slm.

Bilmukabele, memleketler Ankara istersen bir yemeğine girelim iddaya :)

Fatih K.
30.10.2015, 10:57
Büyük konuşmayayım burası türkiye her türlü rezaletin yaşandığı bir ülke fakat böyle bir kararın alınması emsal teşkil edeceğinden bundan sonraki bütün maçlara sirayet eder ve önünü alamazsınız. İhonun bu çemkirmelerinin alasını fener gs yapar o zaman ne yapacaksınız?
Abi ortada bir kural varsa eğer maçta kural hatası yapıldıysa o maç tekrar edilir yazıyorsa ha fb ha gs ha biz. Hiçbir şey farketmez ve İHO o gün kendisine çok güvenerek konuşuyordu bir ihtimal böyle birşey olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca emsal teşkil edecekse bjk-kasımpaşa maçı ortada olmayan bir kuraldan dolayı maç tekrar edildi.

Bir başka sebepte bu sezon Trabzonsporun üzerine çok geldiklerini onlarda biliyorlar bence böyle birşey yapıp taraftarın gazını alırlar. Ama işte hemen teslim olmamamız lazım bir tekrara. Nasıl ki Saraçoğluna giden hakemler gergin olup dikkatli maç yönetiyorsa bu maçtan sonrada Avni Akerde bence hakemlerin üzerinde baskı olacak.

UĞUR DURTAŞ
30.10.2015, 11:00
Bilmukabele, memleketler Ankara istersen bir yemeğine girelim iddaya :)

Dostum;

kararı beklemeden yemek yiyebiliriz,Kocatepe /Beğendik'teyim ben.

7can61
30.10.2015, 11:01
Abi ortada bir kural varsa eğer maçta kural hatası yapıldıysa o maç tekrar edilir yazıyorsa ha fb ha gs ha biz. Hiçbir şey farketmez ve İHO o gün kendisine çok güvenerek konuşuyordu bir ihtimal böyle birşey olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca emsal teşkil edecekse bjk-kasımpaşa maçı ortada olmayan bir kuraldan dolayı maç tekrar edildi.

Bir başka sebepte bu sezon Trabzonsporun üzerine çok geldiklerini onlarda biliyorlar bence böyle birşey yapıp taraftarın gazını alırlar. Ama işte hemen teslim olmamamız lazım bir tekrara. Nasıl ki Saraçoğluna giden hakemler gergin olup dikkatli maç yönetiyorsa bu maçtan sonrada Avni Akerde bence hakemlerin üzerinde baskı olacak.

Bu konuda da size katılmıyorum, hakemler böyle olaylardan sonra daha çok hata yapıyorlar adımıza, ayrıca bizim gollerde de ofsayt var diyorlar ne yapacağız şimdi? Adaletin kefesi hep bize mi tartsın, fener gibi mi olalım bizde?

7can61
30.10.2015, 11:02
Dostum;

kararı beklemeden yemek yiyebiliriz,Kocatepe /Beğendik'teyim ben.
Eyvallah abicim.

OFLU
30.10.2015, 11:10
Bu konuda da size katılmıyorum, hakemler böyle olaylardan sonra daha çok hata yapıyorlar adımıza, ayrıca bizim gollerde de ofsayt var diyorlar ne yapacağız şimdi? Adaletin kefesi hep bize mi tartsın, fener gibi mi olalım bizde?
Aynen öyle olacak. Madem siyaset karıştı klübe, o zaman biraz politika yapacaz, o adamları tutuldukları odada dövecek, ama kamuoyuna can güvenlikleri endişesiyle bırakılmadılar algısını yayıp, hem dayak atacaz hem alkşlanacaz. İşte o gün Trabzonsporun şampiyonluk yarışından söz edebiliriz.

El Cordobes
30.10.2015, 11:11
la ofsayttan gol atarken iyi, penaltı verilmeyince ooov. az adaletli olun. hakem genel olarak maldı ve maçın içine etti.
rehin alınacak bi şey yok. bu suçtur.

"odoloton olmodoğo yordo onorşo boşlor.." o adaletin olmama sebebi adında adalet olan, başkanın da yalaya yalaya bitiremediği çete olmasın??

şike davasının üstünü örten siyasi iradenin kulu köpeği ol,onların işaret ettiği başka bir şikeciye tff seçimlerinde destek ol,
sonra "haggımız yeniyor, başgana destek olalım argadaşlar"
hadi lan ordan!!

cennete gittiklerini bilsem aynı yolu yürümem bunlarla..

ilk cümleyi kurduktan sonra diğer doğru düşüncelerin bir önemi kalmıyor maalesef.

çünkü Trabzon'a ve Trabzonspor'a saldırmak için fırsat kollayanlardan bir farkınız kalmıyor.

olayın sadece bir maç içerisindeki bir karardan dolayı çıktığı algısı yaratmak ve bir de aynı maçtaki diğer kararlarla karşılaştırmak bir Trabzonsporluya yakışmıyor. bir kişiye olan öfke diğer olaylara gözleri kapatmamalı.

demokrasi ve hukukun dünyanın hiçbir yerinde ve hiçbir döneminde üzerine atfedilen değerler çerçevesinde uygulanmadığı ön kabulüyle söylüyorumki eğerki elinde sermaye,medya vb. baskı unsurların yoksa anarşi ve kaostan başka çıkış yolun yoktur.

7can61
30.10.2015, 11:18
Aynen öyle olacak. Madem siyaset karıştı klübe, o zaman biraz politika yapacaz, o adamları tutuldukları odada dövecek, ama kamuoyuna can güvenlikleri endişesiyle bırakılmadılar algısını yayıp, hem dayak atacaz hem alkşlanacaz. İşte o gün Trabzonsporun şampiyonluk yarışından söz edebiliriz.

Yahu keşke o dediğiniz olsa yine gam yemiyeceğim, şu an ki pozisyon "dayak yiyip bir de karşı tarafı görün" demekten öteye geçmiyor, bunu görememeniz gerçekten enteresan.
En somut örneği çalınan bir kupa ve aklanan onlarca şerefsiz adam. Neredeyse suçlu biz ilan edilecektik, utandılar. Şimdi bunların üstüne çıkmış siyaseti arkamıza alıp dayak atıcaz ve alkışlanacağız diyebiliyorsunuz.
Gazeteleri biraz okuyun bence şu an Trabzonspor üzerine büyük bir baskı karalama ve kötüleme var. Şu an itici bir kulubüz. Bütün bunlara rağmen hala şöyle böyle yapacağız demek kurtlar vadisi pusu senaryolarına taş çıkartır.

OFLU
30.10.2015, 11:23
Yahu keşke o dediğiniz olsa yine gam yemiyeceğim, şu an ki pozisyon "dayak yiyip bir de karşı tarafı görün" demekten öteye geçmiyor, bunu görememeniz gerçekten enteresan.
En somut örneği çalınan bir kupa ve aklanan onlarca şerefsiz adam. Neredeyse suçlu biz ilan edilecektik, utandılar. Şimdi bunların üstüne çıkmış siyaseti arkamıza alıp dayak atıcaz ve alkışlanacağız diyebiliyorsunuz.
Gazeteleri biraz okuyun bence şu an Trabzonspor üzerine büyük bir baskı karalama ve kötüleme var. Şu an itici bir kulubüz. Bütün bunlara rağmen hala şöyle böyle yapacağız demek kurtlar vadisi pusu senaryolarına taş çıkartır.

Neyi anlamadığınızı anlayamadım. Ben diyorum ki düzen bu düzen, ama şampiyonluktan bahsedebilmek için hem dövüp hemde alkışlanacağımız bir akıl bizi yönetmeli. Aksi taktirde hakla hukukla bu iş olmayacak. Çok net söylediklerim

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 11:26
Son 6 haftada 14 puan kaybeden bordo-mavili takım hakemlerden çok çekti. Fırtına bu sezon bir çok karşılaşmada hakem kurbanı olarak puan yitirdi...

Her Maç Başka Katliam!

iŞTE HAKEM HATALARINDAN EN ÇOK GÖZE ÇARPANLAR

TRABZON-G.SARAY: 0-1
1 PENALTI VERİLMEDİ 1 G.Saray derbisinde Denayer'in ceza alanında elle kestiği topta hakem Cüneyt Çakır penaltıyı es geçti.

TRABZON-T. KONYA: 1-2
1 HATALI PENALTI, GOL 21 CM OFSAYT Konya maçında Süleyman Abay, Mustafa Yumlu'nun, Rangelov'a ceza sahası dışındaki müdahalesini içeri çekti ve penaltı verdi. Ardından Traore, 21 cm ofsayttan golü attı.

TRABZON-AKHİSAR: 2-2
2 HATALI PENALTI KARARI Akhisar Bld. maçını yöneten Alper Ulusoy, kaleci Lukac'ın Yusuf'u ceza alanında indirmesine 'devam' dedi. Ahmet
Cebe kendini atınca ise hatalı penaltıyı anında verdi.

TRABZON-GAZİANTEP: 2-2
2 NET PENALTI VERİLMEDİ Gaziantepspor maçında Çağatay Şahan, Larsson ve Aroyoko'nun ceza alanında elle kestiği pozisyonlarda iki penaltıyı vermedi. Ayrıca maçta kural hatası yapıldı.

Bu 4 örneğin yanı sıra yine bir çok maçta daha Trabzonspor'un hakemler tarafından açıkça katledilmesi taraftarı da bordo mavili camiayı da çileden çıkardı.

(Haber61)

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 11:27
MHK eski Başkanı Mustafa Çulcu, Trabzonspor’un Gaziantepspor ile oynadığı müsabakanın 90+2.dakikasında yaşanan penaltı pozisyonu sonrası yaşananlarla ilgili açıklama yaptı. Son dakikadaki penaltı pozisyonunda oyunu durduran hakem Çağatay Şahan’ın oyunu aut atışıyla başlatmasını kural hatası olarak değerlendiren Çulcu, “Eğer oyunu itiraz edenler için durdurduysa sarı ve kırmızı kartlarını gösterip oyunu kaldığı yerden, sahaya giren kişi için durdurduysa onun girdiği yerden (G.Antep’in kullanmasıyla) karşılaşmayı yeniden başlatmalıydı” yorumunu yaptı.

Tekrar Başvurusu

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney müsabakanın tekrarı için TFF’ye başvuru yapacaklarını söyledi. Güney, “Çağatay Şahan’ın maçta kural hatası yapıp yapmadığıyla ilgili uzmanlara sorduk. Maçta net bir kural hatası olduğu söyleniyor. Bu da maçın tekrarını gerektirdiği için resmi prosedürü tamamlayıp, maçın tekrarı için başvurumuzu yapacağız” dedi.

(TAKA)

7can61
30.10.2015, 11:27
Neyi anlamadığınızı anlayamadım. Ben diyorum ki düzen bu düzen, ama şampiyonluktan bahsedebilmek için hem dövüp hemde alkışlanacağımız bir akıl bizi yönetmeli. Aksi taktirde hakla hukukla bu iş olmayacak. Çok net söylediklerim

Gerçekten çok enteresan bir bakış açısı ondan anlamıyorum özür dilerim, o zaman doğru başkanla devam ediyoruz Allah bileğine kuvvet versin.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 11:28
Paraguaylı futbolcu Oscar Cardozo, bu sezon 8 maçta attığı 4 golünün 3 tanesini oyuna sonradan girdigi maçlarda kaydetti. Cardozo böylece ligin oyuna sonradan girip en çok gol atan oyuncu oldu.

Ancak Cardozo’nun yedek soyundurulması tepki çekiyor. Teknik adam Şota’nın Gaziantepspor maçında Cardozo değil de Deniz Yılmaz tercihini kullanması şaşkınlık yaratmıştı. Paraguaylı yıldızın özellikle Avni Aker’deki maçlarda 90 dakika sahada olması gerektiğine vurgu yapılıyor.

(Taka)

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 11:31
Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun 10. haftasında oynanan olaylı Trabzonspor-Gaziantepspor maçı İngiliz basınında yer buldu.

Ada medyasının önde gelen kuruluşu BBC Sport, Bordo-Mavili kulüp yöneticilerinin, tartışmalı kararlar sonrası hakem Çağatay Şahan ve ekibini stattan çıkarmamasını haber yaptı.

Haberde, Karadeniz ekibinin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan gelen telefon sonrası hakemlerin çıkışına izin verdiği dile getirildi.

Kızgın Trabzonspor taraftarlarının da maç sonrası stat etrafında toplandığı vurgulanırken, Türkiye Futbol Federasyonu'nun olaya ilişkin soruşturma başlattığı belirtildi.

Olay çıkardın mı böyle dünyaya duyuracak kadar çıkaracaksın.
İHO maç sonrası konuşma tarzı ve kadınlara yönelik cahilce yaptığı yakıştırmaları tasvip etmesem de bundan sonra TS camiasının kimse hakkını yememek için çok daha dikkatli olmalı
Bile bile doğruyor tff başındaki vicdansız, sonra da çıkmış TS kulübünü pfdk'ya sevk edeceğiz diyor.
Sevk etmezsen en büyük şerefsiz sensin.

OFLU
30.10.2015, 11:33
Gerçekten çok enteresan bir bakış açısı ondan anlamıyorum özür dilerim, o zaman doğru başkanla devam ediyoruz Allah bileğine kuvvet versin.

Yine anlayamamışsınız. doğru başkan olsaydı,biz adamları alıkoyduktan sonra bugün karalanma kampanyası başlatılmaz, aksine alkışlanıyor olmamız gerekecekti. 1. etap tamamlandı fakat 2. etap doğru bitirilemedi. Ne zaman ki hem dövüp hem kamuoyunda alkışlanacağız o zaman doğru başkan ve yönetim önderliğinde şampiyonluktan bahsedebiliriz diyorum.

7can61
30.10.2015, 11:38
Yine anlayamamışsınız. doğru başkan olsaydı,biz adamları alıkoyduktan sonra bugün karalanma kampanyası başlatılmaz, aksine alkışlanıyor olmamız gerekecekti. 1. etap tamamlandı fakat 2. etap doğru bitirilemedi. Ne zaman ki hem dövüp hem kamuoyunda alkışlanacağız o zaman doğru başkan ve yönetim önderliğinde şampiyonluktan bahsedebiliriz diyorum.

Etme hemşerim senin söylediğin tavuk yumurtasından dinazor yayrusu çıksın hesabı.

OFLU
30.10.2015, 11:41
Etme hemşerim senin söylediğin tavuk yumurtasından dinazor yayrusu çıksın hesabı.

Heh işte o yumurtadan dinazor yavrusu çıkabilecek kıvama gelmeden Trabzonsporun şampiyonluğu hayal bile değil. dediğim gibi düzen bu.. Saygılar.

Tayfun Aydın
30.10.2015, 12:15
Mustafa Çulcu kural hatası var demiş. Demişte bu maçın tekrarı olmaz da dedi. Maçın ilk yarısında hiçbirşey yapmadık. Peki bu artık her hafta küfür etmekten yorulduğumun çocuklarına gözünün önündeki penaltıyı çalmama yetkisi verirmi. Bakın ilk yarıdaki pozisyonda adam topu koluyla düzeltiyor. Öyle bir kamera görüntüsü var ki hakem efendinin görüş açısı açık tam önünde. Son dakikadaki pozisyondan daha net ve açık.

Dün gayse selçuk la kazandığı penaltıyı gördünüz mü?. Görmeyenler izleyipte iyice sinirlerini bozmasın. Böyle bir penaltı şekli yok. Bize Akhisar maçında Cavanda ya verilen penaltı varya hani bu penlatı değil dediğimiz. İnanın bu penaltıysa bizim Akhisar maçındaki hayli hayli penaltı dersiniz.

Top oynamıyoruz söylemi. gayse Trabzon a ayakları titreye titreye geldi. İyi oynadık 5 metreden topu kaleye sokamadık. Emin olun Onur un hatası olmasa o maç berabere bitse göbek atacaklardı İstanbul a dönerken ama bir anda saçma sapan bir gol hakem iteklemeleri 5 puan arkamızdaki top mop oynamayan gayse şimdi 7 puan önümüzde. Resmen artık kör göze sokar şekilde biçiliyoruz. Fütürsuzca saklamadan ve istedikleri de Trabzon da büyük olaylar olması. Birileri ipimizi çekti. Geçmiş olsun...

Ünal Er
30.10.2015, 12:22
Hayatım boyunca benden güçsüz kimse ile kavga etmedim. Etmemde. Kavga edeceksen senden güçlü yenemiyeceğin insanlarla kavga edeceksin ki bi işe yarasın. Alttaki adamı dövmüşsün ne olacak.
Sen hakemi odaya kapat sağa sola hava yap.
Maçan yiyorsa ki yemiyor. Konuşmazsın, ertesi gün gider federasyon binasını basar demir örene dalarsın. O zaman adam derim sana.
Söylediği hiç bir şeyi yapmayan .................................................. ....... bir ............başkan

ertuuu
30.10.2015, 12:23
Heh işte o yumurtadan dinazor yavrusu çıkabilecek kıvama gelmeden Trabzonsporun şampiyonluğu hayal bile değil. dediğim gibi düzen bu.. Saygılar.

takımım için şike de yaparım, her odaya da girerim diyen,
cumhurbaşından tekrar yargılama ile beraat alan ve aynı zamanda ali ismail korkmaz ın annesi babasıyla statta maç izleyen,
yayıncı kuruluşun kablosunu kesen,
taraftarı fişleyen stada istediğini alan,
amigoları, fanatikleri kendisi belirleyen,
takımına tesis, arazi kazandırmak için er türlü alavere dalavereyi yapan,
savcılarla, hakimlerle papermoon da takılan,
oyuncusunu dövdüren,
efsane olmuş oyuncusunu ite kaka gönderen,
yayıncı kuruluştan rakip kadroları alan,
kendi takımını küfür ede ede, döve döve ilk ikiye sokan,
şikeci lanet herifle kim uğraşabilirse o gelsin başkan olsun...

Karasoy
30.10.2015, 12:37
Onlar vurdukça biz onlar uğruna ölmeyi göze alıyoruz.İmam böyle yaparsa cemaatin ne yaptığını iyi bilirsiniz.

ucurum
30.10.2015, 13:31
Bu da ilahi komedi.

Engelliyorsun, rahat rahat forumda geziniyorsun, o kadar...

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 13:32
Cuma namazı sonunda Hoca'lar sürekli ne diyor?

Muhakkak ki Allah adaleti, iyiliği, akrabaya bakmayı emreder. Kötü işleri, hayasızlığı ve fenalığı yasaklar, o düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor.

Asrın lideri rte, Cuma'lara gittiğinde bundan ders çıkarıyor mu kendine acep?

2010-2011 sezonunda 82 puanla şampiyon Trabzonspor'un kupasını vermeyen biri olarak tarihin kara sayfalarında yerini alan asrın lideri?!

Bu kadar kul hakkıyla nereye gideceksin ey sözde Müslüman?

1 Kasım'da önce sen
6 Kasım'da da yalakan İHO güçten düşeceksiniz.

İki cihanda da Yüce mevlama hesap vereceksiniz.
Bu dünyada sefanızı sürün bakalım.

7can61
30.10.2015, 13:38
Engelliyorsun, rahat rahat forumda geziniyorsun, o kadar...

Anlamadım senden mi icazet alıcam forumda neler yapacağımla ilgili?

Harun-61
Kural hatasi mevzusu ne zaman görüsülecek TFF'de ?

Fatih K.
Fener gibi olalım demiyorum sadece hakem penaltı gördüyse çalsın artık diyorum. Yani görmese, farketmese eyvallah diyecem ama Cüneyt Çakır ve Çağatay Şahan gördüğü halde devam ettirdiler. Biri alakasız yere yüzünü koruyor dedi diğer elini geri çekiyor dedi.

Adamlar Avni Akerde artık pişkin pişkin gülerek resmen doğruyorlardı bizi. Artık taraftarın hiçbir ağırlığıda kalmadı Trabzonda böyle bir olayla taraftarın kendini hatırlatması iyi oldu bence. Ama işte herşeyin olduğu gibi bununda dozajını kaçırdık.

Birde 4 maç saha kapatma cezası gelecek diyorlar. Keşke gelsede maçları İstanbula taşısak o zaman herkes görür neler oluyor.

7can61
30.10.2015, 13:51
Fener gibi olalım demiyorum sadece hakem penaltı gördüyse çalsın artık diyorum. Yani görmese, farketmese eyvallah diyecem ama Cüneyt Çakır ve Çağatay Şahan gördüğü halde devam ettirdiler. Biri alakasız yere yüzünü koruyor dedi diğer elini geri çekiyor dedi.

Adamlar Avni Akerde artık pişkin pişkin gülerek resmen doğruyorlardı bizi. Artık taraftarın hiçbir ağırlığıda kalmadı Trabzonda böyle bir olayla taraftarın kendini hatırlatması iyi oldu bence. Ama işte herşeyin olduğu gibi bununda dozajını kaçırdık.

Birde 4 maç saha kapatma cezası gelecek diyorlar. Keşke gelsede maçları İstanbula taşısak o zaman herkes görür neler oluyor.

Bende diyorum ki sonuçta giren çıkan bize oluyor, kaba kuvvetle bu işi çözerim diyenler kelimenin tam anlamıyla tribüne oynuyor teşbih yok. Tribünlerdeki paralı adamlarımı oraya gönderirim aldırmam diyen ihodur. Bunlar gerçek taraftar değildir bunu biliyoruz.
Ne yani ligin bütün maçları avni akerde mi oynanacak? Yarın deplasmana sivasa gittiğinizde oradaki taraftarlar bizim takımın kapısını bloke etseler ne olacak? Gidecek mi oraya kurtaracak mı ihonun paralı adamları takımı? Bunlar cidden komik şeyler ve koca bir Trabzonspor markasını gülünç duruma düşürmekten ve ceza yemekten başka da bir halta yaramayacak.

OFLU
30.10.2015, 14:43
takımım için şike de yaparım, her odaya da girerim diyen,
cumhurbaşından tekrar yargılama ile beraat alan ve aynı zamanda ali ismail korkmaz ın annesi babasıyla statta maç izleyen,
yayıncı kuruluşun kablosunu kesen,
taraftarı fişleyen stada istediğini alan,
amigoları, fanatikleri kendisi belirleyen,
takımına tesis, arazi kazandırmak için er türlü alavere dalavereyi yapan,
savcılarla, hakimlerle papermoon da takılan,
oyuncusunu dövdüren,
efsane olmuş oyuncusunu ite kaka gönderen,
yayıncı kuruluştan rakip kadroları alan,
kendi takımını küfür ede ede, döve döve ilk ikiye sokan,
şikeci lanet herifle kim uğraşabilirse o gelsin başkan olsun...

Vallaha bende onu diyorum ertuuu kardeş, ama bunlarla uğraşabilmek için bunların kat be kat fazlasını yapabilecek kapasitede bir başkan bulmalıyız, yani dinsizin hakkından imansız gelmesi durumu.

ucurum
30.10.2015, 16:02
Anlamadım senden mi icazet alıcam forumda neler yapacağımla ilgili?

Ben sert bir şey söylemedim, yanlış anladın.

Ben kendim engelledim, elemanın yazdıklarını görünce.

Senin yanında tavır alarak destek verme anlamında, engelliyorsun keyfine bakıyorsun demek istedim.

İcazetlik bir şey yok, ister engellersin ister engellemezsin...

7can61
30.10.2015, 16:06
Ben sert bir şey söylemedim, yanlış anladın.

Ben kendim engelledim, elemanın yazdıklarını görünce.

Senin yanında tavır alarak destek verme anlamında, engelliyorsun keyfine bakıyorsun demek istedim.

İcazetlik bir şey yok, ister engellersin ister engellemezsin...

Bana söyledin sandım da kusura bakma.

ucurum
30.10.2015, 16:15
Bana söyledin sandım da kusura bakma.

Önemli değil, sen de kusura bakma...

LaZuRiBeRe_53
30.10.2015, 18:05
Kural hatasi mevzusu ne zaman görüsülecek TFF'de ?

hakli iken haksiz duruma dustuk tff maci tekrarlamak yerine bize daha agir cezalar verecek gibime geliyor
guzelim kural hatasi gume gitti
yapilanlardan dolayi maci tekrarlamak yerine bizi hukmen maglup bile sayabilirler valla hersey beklenir bu federasyondan demedi demeyin

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 18:48
tff ve/veya mhk'da Trabzon şehri ve Trabzonspor üzerine kim oyun oynuyorsa bulup çıkartılmalı ve gel bakalım arkadaş, seni kim tetikçi tuttu, kimler yaptırıyor sana bunları ? diyerek ağzını burnunu kırmak lazım

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 18:50
hakli iken haksiz duruma dustuk tff maci tekrarlamak yerine bize daha agir cezalar verecek gibime geliyor
guzelim kural hatasi gume gitti
yapilanlardan dolayi maci tekrarlamak yerine bizi hukmen maglup bile sayabilirler valla hersey beklenir bu federasyondan demedi demeyin

Bugün gazetelere bakıyorum da kimse kural hatası veya verilmeyen penaltıdan değil de başkanın konuşmalarına ve sözüm ona hakemlerin alıkonulması üzerine yoğunlaşmışlar.

Kadıköy'de polis otoları yakıldı, işyerleri yağmalandı. Bu kadar üstüne düşmedi şerefsiz yanlı yandaş medya

erenslash
30.10.2015, 19:12
kötü oynadık fakat kaybedilen puanlarda verilmeyen kasıtlı penaltılar takımın moralini bozar sonuçta puan alıp toparlasak verilmeyen penaltılar verilse ki bu sene direkt takımımıza bence kasıtlı penaltılar verilmedi öyle olsa takımın morali düzelip çıkış yakalayabilirdik.bu bile önemli sonuçta maç 2-0 dan 3-2 olacak ve takım çıkış yakalıyacaktı

umitçebi
30.10.2015, 22:06
Öve öve bıtıremedıgınız bjk şuan ılk 20 dakıkada trabzondan farklı bır top oynamıyor..Hatta cuneyt faullerinide hemen çalıyor..

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2015, 22:08
Öve öve bıtıremedıgınız bjk şuan ılk 20 dakıkada trabzondan farklı bır top oynamıyor..Hatta cuneyt faullerinide hemen çalıyor..

şikebahçe de çok kötü oynuyor
bizden çok iyi oynamıyor 3 ciciş de
maalesef önümüzü bile bile kestiler bu sene
umarım G.antep maçı tekrarlanır da 16 puan yaparız

2 sene önce düşmenin eşiğinden dönen Akhisar bile bize fark attı

umitçebi
30.10.2015, 22:29
şikebahçe de çok kötü oynuyor
bizden çok iyi oynamıyor 3 ciciş de
maalesef önümüzü bile bile kestiler bu sene
umarım G.antep maçı tekrarlanır da 16 puan yaparız

2 sene önce düşmenin eşiğinden dönen Akhisar bile bize fark attı

Aynen hocam aynen..GS nın balı ve hakem desteği..Bjk nın balı ve hakem destegı..attıkları gol tammen balık ve kalecının hedıyesı..Ben bu şekılde hata ıle gol attııgmızı uzun yıllardır hatırlamıyorum...

Takım gs maçına çıkmadan once takır takır oynuyordu en azından 60 ddakıka..Gs de onumuzu kestıler..Sonra ne olduysa oldu...

Oyle konuşıyorlar kı ts yı eleştırıken sankı şuan 28.haftadayız gs bjk fb muthış oynuyor ve puan farkı 20...Dha 10.haftadayız..Hakem ıtelemesı ıle duşe kalka gıdıyorlar..Aha kasımpaşa 1-2 yaptı işte...

Takıma Destek verın dıyıncede IHO nun yalaması oluyoruz maalesef

Fatih K.
30.10.2015, 23:42
Bize verilmeyen penaltının 10/1i kadar penaltı olmayan pozisyon ayrıca Atibanın elle kontrol ettiği pozisyon bjkye bize penaltı vermeyen Cüneyt Çakır tarafından veriliyorsa biz burda neyi konuşuyoruz? İHOdan, Demirörene hakemlere her kimde bu takımın en ufak hakkı varsa haram zıkkım olsun inşallah.

Zurawski
30.10.2015, 23:46
Bjk nin penaltısını son dakkada veren şerefsiz bizim gs maçındaki penaltıyı vermedi. Biz ne izliyoz allah aşkınaaaa. Çekin şu takımı ligten. Oynasınlar kendi liglerinde adi herifler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El Cordobes
Bize verilmeyen penaltının 10/1i kadar penaltı olmayan pozisyon ayrıca Atibanın elle kontrol ettiği pozisyon bjkye bize penaltı vermeyen Cüneyt Çakır tarafından veriliyorsa biz burda neyi konuşuyoruz? İHOdan, Demirörene hakemlere her kimde bu takımın en ufak hakkı varsa haram zıkkım olsun inşallah.

anarşi ve kaos çözüm için bu sistemde illegal değildir...

cyberentalpi
cücük un son dakika penaltısını gordunüz mü ?

arkası dönük düşerken elinin ucuna mı dokundu bilinmez anında çaldı. Gözü ile görmediğini bu macta g.tü ile gorebildi.

61ronin61
30.10.2015, 23:47
hey yavrum bee kolpataşın maçı 90 dakika izledim.

hakem tüm tercih haklarını kolpalar lehine kullandı resmen kendini yırttı bjk kazansın diye.kolpalara değene hemen anında faul sarı kart.vaybeee

ve son hareket kasımpaşalı sırtı dönük atıyor kendini yere şutta o kadar sert mesafe yakın hemen caaarrtt penaltı pozüsyondan öncede atiba eliyle önüne alıyor.

belli beyler belli kolpataş açık seçik şampiyon yapılmaya çalışılıyor.bizim fişi zaten gs maçıyla başlayan serüvende çektiler.

bunlar harbi Allhsız yaa.

Zurawski
30.10.2015, 23:49
Hakkımızı göz göre göre yiyo şerefsizler. Allah hepinizin burnundan getirsin allahsızlar.

Fatih K.
30.10.2015, 23:50
anarşi ve kaos çözüm için bu sistemde illegal değildir...
Zaten Trabzonsporun şiddet göstermekten başka bir şansıda yok artık. Herkes görüyor gs maçında gözünün önünde olan %100000 luk penaltıyı vermeyen adam 90+5te bize 2 gün önce verilmeyen penaltının yarısı kadar penaltı olmayan pozisyonu 10 kişi içinde görememesine rağmen direk penaltıyı verdi. Dün gsye verilen penaltı da ortada.

Keşke şöyle baba yiğit bir başkan gelse takımı şu ligden çekede hem biz hemde onlar rahat etse.

TSunami_69
30.10.2015, 23:52
Beyler az daha sabir 10 dan sonra 11 gelecek duzelecek hersey zamanla

Zurawski
30.10.2015, 23:54
Nefret doluyum federasyona hakemlere şikecilere hükümete muhalefete. Allah hakkımızı yiyenleri görüyor. Şeref yoksunları

Nazim Can
30.10.2015, 23:56
Yalniz dün ki hakemin Cagatay degilde Cücü olmasini cok isterdim, yok yaa kim ne derse desin, bu cücü ve süleyman abayi bir ömür unutmayacagim, ikisinin ayni anda geberip gitmesini iki gözümle görsem zevkden dört köse olurdum, özellikle 6s macini resmen 6s ye hediye eden cücü, azizin de dedigi gibi hakem falan degil, illa bir hakeme birsey olacaksa bu kesinlikle cücü olmali, cünkü cehenemin gayya kuyusunu o hak ediyor ilk basda.

Fatih K.
31.10.2015, 00:02
Birde bu kadar hak yiyen adamlar çıkıp en baba müslüman numarası yapmıyor mu. Yatacak yeriniz yok sizin nefissizler. Bana sahamda oynadığım 4 maçta net 4 penaltıyı vermeyeceksin sonrada çıkıp bunlara penaltı verip ortada gezineceksin. İnşallah ne milli takım ne kulüpler nede hakemler bir daha Uluslararası hiçbir şeye çıkamazlar..

ÖmürKaradeniz61
31.10.2015, 00:02
Sıradaki maçta komple sahaya inilip rakip oyuncular ve hakem komalık edilmeli çok met söylüyorum bıktım artık.Bu ii hakla hukukla çözülmicek anlaşıldı.Gözünün önündeki penaltıyı görmeyenler bugün sırtı dönük adamın topun neresine çarptığını görüyor şaka gibi.Allahtan tek isteğim dümyada iki kişiyle karşılaşmak.Cüneyt ve aziz