PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ya Şimdi Ne Olacak? Yargıtay'ın Kararı ve Kongreye Dair Hukuki Süreç - BMN ÖZEL HABER

U.Sadıkoğlu
22.10.2015, 21:22
7558

Hatırlayacağınız gibi kulübümüzün 25-26 Mayıs 2013 tarihindeki Olağanüstü Genel Kurulu'nda İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetim seçimi kazandı...

Haberin tamamını okumak için tıklayınız=>

http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=5807

DarkBlooD
22.10.2015, 21:53
Sözün bittiği yer , böyle bir durumu kulübe layık görenler her ne şartta olursa olsun bir daha kulübün kapısının önünden bile gecirilmemesi gerekiyor ...

KANOĞLU

Mehmet Fatih Silik
23.10.2015, 01:36
Olmasi gerekendi oldu...

serdar61
23.10.2015, 02:15
oo güzel, helal olsun bravo.. Ne olur bunuda yaşayalım. En dibe vuralım ki her inişin belki bir çıkışı olur diyebilelim en azından.

Jedi
23.10.2015, 03:29
yok böyle kulüp dallas dizisine nal toplatır........

CEMEFKER
23.10.2015, 08:45
http://www.fanatik.com.tr/2015/10/23/kongre-karari-geliyor-625981

Nasıl iş anlamadım...

Ne demek yönetim mahkeme kararını beklemeden olağan seçim kararı alırsa "...olağan kongre halinde daha önce resmi siteden açıklanan 9 bin kadar üye oy kullanabilecek. Fakat olağanüstü bir seçim olursa o zaman ise sadece 2013 seçimlerinde oy kullananların seçim hakkı olacak."...

Nasıl bir hukuk ve uygulamaları var anlamakta hep zorluk çektim...

Ortada bir karar var ve bu karara karşı her zaman bir boşluk ve çıkış noktası bulunur. Bu her zaman böyle olmuştur.

Taktiklere hesaplara bakın ...." Yerel mahkemenin kararını onaylayan Yargıtay kararına karşı gün kazanmak için itiraz dilekçesinin Tekirdağ'dan yazılması"..... , " mahkeme kararı postaya verildi, 3-4 günü bulur tebliğ edilmesi, bu zamanda yönetim olağan kongre kararı alırsa...vd. vd. vd."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bir mahkeme karar verir ve senin kanunlarla kurulmuş olan mahkemenin verdiği karara karşı ( çünkü kararı veren hakimler yetersiz olabilir, kafaları karışık olabilir veya başka bir nedenle olsa gerek) abi pozisyonunda olan bir üst mahkemeyekarşı itiraz edebilirsin....hatta bu üst mahkeme kardeş pozisyondaki alt mahkemenin verdiği kararı onaylarsa sen zaman kazanmak adına turistik bir seyahat yapıp ülkenin başka bir ilinden " ııııh..bana ne ...ben bu kararı beğenmedim. karar düzeltme talebinde (ne demekse) buluncam yine sana " diyebilirsin.

Herşey bir yana yukarda anlatmaya çalıştığım uzun soluklu kara-mizah tarzı gelişmeler sonrasında ne olur bilir misiniz ?

-" Sayın mahkeme mesainiz için çok tşk.ler. Zahmet oldu, istediğim olmadı ama....Neyse o zaman ben de kararımı kendim veririm. Seçime gidiyoruz . Haydin üyeler göreyim sizi !"

Bunca hukuki süreç boşa mı gitti yani ?

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2015, 08:48
Trabzonspor İHO ve kulüpte onunla irtibatı olan herkesi camiadan uzaklaştırmadan huzur ve başarıya ulaşamaz.

Aralık ayı kongresi Trabzonspor geleceğinin miladı olacaktır, bu fırsat kaçırılmamalı

Faik Yılmaz
23.10.2015, 09:33
yönetimin bu süreci dahada uzatma ve koltuklarında iki gün daha oturma imkanı var ise bu imkanı sonuna kadar kullanacaklardır...

adamların derdi Trabzonspor filan değil ki....

Yiğit Gayretli
23.10.2015, 09:36
Bu yönetimin en iyi becerdiği iş hukukun etrafından dolanmak... Şaşırmam!

7can61
23.10.2015, 09:46
serhatın haberine göre eğer kulüp olağanüstü seçim kararı alırsa yeni üye olan satılmışlarla beraber 9000 kişi oy kullanacakmış, yok normal seçim olursa eski seçimde oy kullananlar girebiliyormuş seçime. Adamların hesaplarına bakar mısınız? Yalnız hiç zannetmiyorum böyle birşey olacağını çünkü yönetim fiilen bitmiş durumdadır bu nedenle alacağı kararlar da geçerli olamaz, yani yeniden mahkeme süreçleri bekliyor bizleri.
Bizi şu işlere mahkeme kapılarını kadar sürüklediğiniz için Allah bin türlü belanızı tez elden versin. Amin.

gurur6134
23.10.2015, 09:51
O degilde simdi kayyum atanirsa ve o arada baglanmis uefadan gerekceli karar gelirse 10 gun icinde casa basvuru yapmamiz lazim iho nun yapcagi bile supheliyken sikeyi orten devletin atatigi adamlar bu basvuruyu yaparmi..yapmazsa son sansimizda elimizden gider sike ilerebet kapanir iho ben baskan degildimki basvuru yapim der muhalefetin ustune atar sucu siyrilir bu isden burnuma pis kokular geliyor..

Faik Yılmaz
23.10.2015, 10:39
serhatın haberine göre eğer kulüp olağanüstü seçim kararı alırsa yeni üye olan satılmışlarla beraber 9000 kişi oy kullanacakmış, yok normal seçim olursa eski seçimde oy kullananlar girebiliyormuş seçime. Adamların hesaplarına bakar mısınız? Yalnız hiç zannetmiyorum böyle birşey olacağını çünkü yönetim fiilen bitmiş durumdadır bu nedenle alacağı kararlar da geçerli olamaz, yani yeniden mahkeme süreçleri bekliyor bizleri.
Bizi şu işlere mahkeme kapılarını kadar sürüklediğiniz için Allah bin türlü belanızı tez elden versin. Amin.

tam olarak 9973 üyenin oy kullanma hakkı var yeni bir kongrede.......

7can61
23.10.2015, 10:47
tam olarak 9973 üyenin oy kullanma hakkı var yeni bir kongrede.......

Bi soğuk su içelim o zaman... Bu çapsız seçilirse uzun bir süre ara vermek gerekecek.

Yiğit Gayretli
23.10.2015, 10:50
Kullandığımız kelimelere dikkat edelim.

Hiçbir şeyi düşünmüyorsanız, kendinizi düşünün. Hukuki açıdan zor durumda bırakmayın kendinizi.