PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 9. Hafta | Sivasspor 0 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Oruç
24.10.2015, 21:28
Ziya amatörlük yapabilir ama Cavanda böyle bir sorumsuzluk yapamaz. Sarı çıkacağı belliyken bu tarz amatör bir hareket yapması takımda disiplin sorunlarına işarettir. Adam gibi yönetim olsa ceza verir ama nerde...

Cengiz
24.10.2015, 21:29
galibiyete üzülenler gidip sivas forumlarında acılarını yaşayabilirler

Nazim Can
Ben varım Nazım.bu arkadaşı yıllardır takip ederim çirkin bir yorumunu görmedim.ayıp oluyor ama bak kimsenin adamlığını tartışacak hadde sahip değiliz.
Fatih abi adam ceza yemis daha arkasindan adamlik tartisan o cevap verme hakki yok sonucda cezali, cezasi bitsin kaldigi yerden devam eder, böyle olmuyor.

Emrah KabuL
Sen Ersun gibi hocayı gönder sota diye futbol cahili bir hocayı al anca bizim yönetim yapardi bunu zatenn..

Haydi Sivas haydi Sivas diyordun ne oldu ?? Hangi yüzle hala burada yazabiliyorsun sen ?

umitçebi
Ziya amatörlük yapabilir ama Cavanda böyle bir sorumsuzluk yapamaz. Sarı çıkacağı belliyken bu tarz amatör bir hareket yapması takımda disiplin sorunlarına işarettir. Adam gibi yönetim olsa ceza verir ama nerde...

Aynen bende katılıyorum..Son 4 5 maçtır kafası dağınık gibi..

Yıldıray Emanet
24.10.2015, 21:30
Marin'in oyundan çıkması beni delirtti

Nazim Can
24.10.2015, 21:30
hadi sivas diyen vatandaş sensin değil mi???
Yok ben degilim o, ben sese takildim shotayi elestirmek icin niye yüz yüze görüsmem lazim onu anlamadim, o zaman buranin amaci ne ayrica sen 4 haftadir neredeydin ?

umitçebi
24.10.2015, 21:31
Fatih abi adam ceza yemis daha arkasindan adamlik tartisan o cevap verme hakki yok sonucda cezali, cezasi bitsin kaldigi yerden devam eder, böyle olmuyor.

Ben adamlık tartışmadım yorumu düzgün okuyun bu bır..

İkinciis ben yorum yazarken engelli değildi..Engellendıysede benım haberım yoktu..Tekrarlıyorum olayı kışıselleştırmeyın.Trabzonspor hepmızın derdi..

İ. SARAL
24.10.2015, 21:32
Haftaya da yenersek takım yükselişe geçer, öz güvenler artar.

muhammed bilgin
foruma nadir cvp yazanlardan biriyim 29 yaşındayım doğdum trabzonspor yaşadım trabzonspor ölücez trabzonspor yani hayatımın her anında trabzonspor o kadar teknik direktör gördü bu takım ama ben şota kadar teknik taktik bilgisi zayıf olan bi adamı hatırlamıyorım yani 2 hamle yaptı nası yenilmedik şaşıyorum takım çalkantı da olabilir sevgili arkadaşlar evet yönetimsel sıkıntılar olabilir ama kenarda olan td şota sanki kendinden nefret edilmesi için anca bu kadar kötü tercih yapar. Son olarak ne olur bizim için bi efsane olarak kal

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk

Abicim Hakanıda tanırım çok düzgün bir çocuk ama hiç yoktan yere birbirimizi kıracak nasıl sebepler buluyoruz anlamıyorum.

Onur Akyüz
24.10.2015, 21:33
Rte çapulcu kelimesini iyi ezberletmiş bu hüloğcanlara.

Başkanından, paralı askerine herkeste aynı laf.:)

Nazim Can
24.10.2015, 21:33
Ben adamlık tartışmadım yorumu düzgün okuyun bu bır..

İkinciis ben yorum yazarken engelli değildi..Engellendıysede benım haberım yoktu..Tekrarlıyorum olayı kışıselleştırmeyın.Trabzonspor hepmızın derdi..
Neyse bu konuyu daha sonra görüsürsünüz o arkadasla cezasi bitince cok daha etik okur.

Oruç
24.10.2015, 21:34
Takım yeniliyor birbirinize giriyorsunuz, galip geliyor birbirinize giriyorsunuz. Garip.

Hakan
Şu adamın mesajını silmeyi bırakıp banlasak artık? Bu ne ya

Nazim Can
Abicim Hakanıda tanırım çok düzgün bir çocuk ama hiç yoktan yere birbirimizi kıracak nasıl sebepler buluyoruz anlamıyorum.
Tamam Fatih abi uzatmaya gerek yok, cezasi bitince kendi aralarinda hallederler.

ilyskm
24.10.2015, 21:35
Şota' ya hoca diyen İHO nun şakşakçılığını yapan ve 13. sandıkta oy kullanan yalakalardır net...

Sent from my iPhone using Tapatalk

muhammed bilgin
24.10.2015, 21:35
şimdi birden düşünmeye başladı şotada kötü bi td varmıydı...

Hakan
24.10.2015, 21:36
şimdi birden düşünmeye başladı şotada kötü bi td varmıydı...

Yok abi en kötüsü bu test edildi onaylandı

Nazim Can
24.10.2015, 21:37
Takım yeniliyor birbirinizd giriyorsunuz, galip geliyor birbirinize giriyorsunuz. Garip.
Garip olan ne su macdan sonra sevinip göbek atacak kadar geri zekali degilim, heresey ortada bu Shotadan bu takima hoca olmaz, bir cicekle bahar gelmez, hemde yendihimiz takim 2. Lig ayarinda bir takim.

muhammed bilgin
24.10.2015, 21:38
Yok abi en kötüsü bu test edildi onaylandı
dicek bişeye bulamıyorım sevsen sevilmiyor sövsen sövülmüyor şota bizim için bi efsane olarak kalsın istifa etsinde kendisine küfredilmesin

Enes Başkaya60
24.10.2015, 21:38
Haydi Sivas haydi Sivas diyordun ne oldu ?? Hangi yüzle hala burada yazabiliyorsun sen ?

Sana mi soracagimm hocanın ve yönetimin bir an önce defolup gitmesi için söyledim...

SHOTACI61
24.10.2015, 21:39
yönetime her lafı edersin ama hadi sivas diyemezsin adamın ar damarı çatlamış

Enes Başkaya60
24.10.2015, 21:41
yönetime her lafı edersin ama hadi sivas diyemezsin adamın ar damarı çatlamış

Gitmeleri için derim birader yeter artık nedir bu taraftarın çektiği çile...

ertuuu
24.10.2015, 21:42
Enes başkaya nin nasıl bir trol olduğunu., yalan haberlerle kafa bulduğunu hepimiz biliyorduk zaten..
Tartismayin boşuna...

SHOTACI61
24.10.2015, 21:43
Gitmeleri için derim birader yeter artık nedir bu taraftarın çektiği çile...
diyemezsin nasıl dersin ya

cyberentalpi
24.10.2015, 21:45
Ya nasıl desem. Erkan ve Yusuf yoktu. Marin in bonservisi artık alınmalı. Marin ve Okay genel iyiler. Douglas ve esteban da bugun iyi idiler.
Takım aslında iyi. Yani Td iyi olsa aykutta iyi olur cavandada.

Mehmet , Onur hatta cardozo takıma kazandırılmalı.

ertuuu
Valla bu hakan Yeşilyurt size ne etti gardaş...

kyodou
Ben yanlış maçı izledim heralde. Üzerine gelen orta gibi şutları kornere atan bir Esteban ve genelde beğenmeme rağmen bu maç kötü oynadığını düşündüğüm Douglas vardı sahada. Savunmada Aykut tek başına idare etti, mükemmele yakın oynadı.

Marin ve Okay maçın en iyileri, Deniz ve Erkan en kötüleriydi.

Ayrıca Alper denen adam 1461' de bile oynayamaz.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah KabuL
24.10.2015, 21:46
Sana mi soracagimm hocanın ve yönetimin bir an önce defolup gitmesi için söyledim...

E tabi sende haklısın.
Haydi Sivas haydi Sivas diye yırtınan birini hala şu forumda saklayanlar olduğu sürece..

Fatih Öztürk
24.10.2015, 21:48
Tamam Fatih abi uzatmaya gerek yok, cezasi bitince kendi aralarinda hallederler.

Aynen kardeşim.

DEEP BLUE
24.10.2015, 21:49
Puan, galibiyet filan umurumda değil. Tek hamleyle, bütün sistemi berbat edebilen, korkak ve futbol fakiri bu stajyer garibanın kazandığı yıllık 4 buçuk milyon liranın içindeki hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun! Ömrümde böyle rezil hamleler yapabilen bir herif görmedim! Yazıklar olsun çakma efsane!

mustafakaraca
24.10.2015, 21:52
Burda bazı futbol fukaraları Gs Konya hatta 4 maçtır yenilirken iyi oynadığımızı iddia ediyor, bugun kötü oynamışız sorun etmeyelimmiş. Hadi be ordan iyii oyunmuş. Komple bir oyun yok sahada 1-2 bireysel bişey ile 2-3 pozisyon buluyon 10dk lık bir bölümde. Vay iyi oynamışız. Gs maçı dahil top felsn oynamıyoruz. Bugun ise kepaze olduk.

ertuuu
24.10.2015, 21:52
Ümit abi,
2015 yılında kaç efsane gazoz oldu?

mustafakaraca
24.10.2015, 21:55
Ben yanlış maçı izledim heralde. Üzerine gelen orta gibi şutları kornere atan bir Esteban ve genelde beğenmeme rağmen bu maç kötü oynadığını düşündüğüm Douglas vardı sahada. Savunmada Aykut tek başına idare etti, mükemmele yakın oynadı.

Marin ve Okay maçın en iyileri, Deniz ve Erkan en kötüleriydi.

Ayrıca Alper denen adam 1461' de bile oynayamaz.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle, Estaban =Jefferson yazan kimse çok doğru demiş, atlayıp zıplamaktan ne yaptığı belli değildi. Douglas felaketti. Erkan 1737363 top kaybı. Deniz 1000 maç çıksa gol atamaz. Alper 1461'de yedek olabilir. Aykut-Yumlu ikilisi oynamalı, önde medjani mbia okay ilerde ekici marin cardozo

cyberentalpi
24.10.2015, 21:55
Puan, galibiyet filan umurumda değil. Tek hamleyle, bütün sistemi berbat edebilen, korkak ve futbol fakiri bu stajyer garibanın kazandığı yıllık 4 buçuk milyon liranın içindeki hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun! Ömrümde böyle rezil hamleler yapabilen bir herif görmedim! Yazıklar olsun çakma efsane!

ya hepimiz futbolculara saydırıyoruz.
ama
oNur,cavanda,mbia,cardozo,marin,yusuf,erkan,okay,m ehmet ekici bu lig icin oldukca iyi oyuncular. aykut,mustafa,douglas,özer,ndoye de de iyi ihtimali yuksek. her oyuncun rela gibi bayenrn gibi yıldız olamaz zaten

net sorun iyi kadronun iyi td elinde olması.

Enes Başkaya60
24.10.2015, 21:56
E tabi sende haklısın.
Haydi Sivas haydi Sivas diye yırtınan birini hala şu forumda saklayanlar olduğu sürece..

Trabzonsporlulugumu sorgulama işine bak sen birader benim içim rahat...Haydi Sivas diye yirtinmadim o kadar da değil...

Oruç
24.10.2015, 21:58
Esteban kötü kalecidir. Bu açık. Onur'la kıyaslamak, Onur'u övmek adına söylemiyorum. Kaldı ki Onur'un buna ihtiyacı da yok. Adam top tutmaktan aciz. Ayrıca Douglas da kötü oyuncu.

Serkan Miletli
Bu yonetim gitmeden bizden hic birsey olmaz yazik cidden. Biraz serefin varsa birak git iho.

mustafakaraca
Şota yı bir sınava soksalar test bir sınav, 1-0 öndeyken bir senaryo yazsalar hangisi yapılmalı, 1-0 mağlupken bir senaryo çizilise.... Benzer maç senaryoları ve 4 şık tan 3'ü faydalı olabilecek şıklar olsa Şota gidip yanlış olan 4.şıkkı seçer. İzlerken deliriyorum. Bomboş bir adam ya oyuncu gözünğn önünde 10 saniyede kırmızı görüyor bu oyuncu maç bitince KADRO DIŞI BIRAKILMALIYDI. Haftalardır Constantsız sol taraf bitik hem savunma anlamında hem ofans. Şota İho defolun gidin defolunnn

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2015, 21:59
Haftaya da yenersek takım yükselişe geçer, öz güvenler artar.

G.antep maçı çarşamba 21.45

Enes Başkaya60
24.10.2015, 22:00
Enes başkaya nin nasıl bir trol olduğunu., yalan haberlerle kafa bulduğunu hepimiz biliyorduk zaten..
Tartismayin boşuna...

Troll felan deme ben onun için herkesten ozur Diledim zaten ertuuu onunla ne alakası hoca gitsin diye sivas kazansın dedim olmadı takımımızi sivasa ezilmesine rağmen kazandığı için kutluyorum...

İzmirliTS
24.10.2015, 22:00
İyi oynarken hep kaybettik , ne edeyim iyi futbolu, kötü oynarken kazanmaya razıyım diyenler.
Farkında mısınız bu takım büyük takım gibi futbol oynamaya kalkıştığında sonu hep hüsran oluyor.
Kazandığımız maçlarda bu akşamki kadar olmasa da haddimizi bilen pısırık ve "MRA stili Gompak" futbol oynadık.
Demekki bu sene de biz klasik bir anadolu takımıyız veya bizi o yola sürükleyen birileri var.

DEEP BLUE
24.10.2015, 22:02
Ümit abi,
2015 yılında kaç efsane gazoz oldu?
Ligin en zayıf takımına karşı 2-0 öndeyken ve zaten 6 defansif adamla oynarken, topu rakip alana taşıyan tek adamı dışarı alıp 7. defans oyuncusunu sahaya süren adama sadece acıyorum. Zavallı biri o... Bu arada Onur yoktu ama maçı kazandı. Kaybederken suçlu Onur ise, kazanırken de kahraman olmalı.. Bu konuya değindi mi bu gariban herif?

Not: Bize futbol resitali izleten Aatıf'ı tebrik ediyorum. Gerçek bir futbol sanatçısı...

mustafakaraca
Bugun zivas ın karambole bi istanbul takımını yenmesi gibi maç kazandık. Bugun sevinen asıl skor taraftarıdır

Kamer'
Şota'dan teknik direktör olmayacağını bu maç yine anladık . Taktik bilgisinin yetersizliğini geçtim , takım içerisindeki otorite eksikliği ayrı bir konu .

Erkanın ipini bu kadar gevşek bırakırsan sahada pas alamayınca ortalığı birbirine de katar , takım arkadaşlarının moralini de düşürür , takımı farkında olmadan sabote de eder . Aynısı Özer için de geçerli ama o bu aralar pek 11 oynamadığı için görmüyoruz o şovları .

Geçen hafta maç sonu , Şota açıklama yapıyor : Mehmet in sorunu ne anlamadım , 8 kez konuştum , sorunun ne oğlum dedim diyor ? ( Tabi bunları yarım yamalak Türkçesiyle anlatmaya çalışması ayrı bir komedi , Türkçeyi bilmiyorsan öğrenene kadar kendi dilinde konuş , tercüman çevirsin arkadaş)

Adam yumruk yemiş , yumruğu atana ne ceza ne uyarı gelmiş , bunlar takım içerisinde olur diye geçiştirilmiş olay . Sonra da adama hangi yüzle sorunun ne diyorsun ? Üstelik bunu basın toplantısında diyorsun , tüm Türkiyeye . Takım içinde ne mahremiyet var , ne disiplin var , ne otorite var , ne taktisyen var .

Bugün maçı kazandık ama Sivas tek kale oynadı bilmem farkında mısınız ? 40-50 dk bastırırsın , geri kalan süre maç dengede gider , 1-0 kazanırsın biz de deriz ki tamam bugün önemli olan galibiyetti , aldık yeter. Veyahut maç dengede gider tamamen , duran toptan gol atar kazanırsın tamam eyvallah . Ama bugünkü oyun yine kötüydü , 2-0 nası kazandık anlamadım :D ama olsun iyi ki kazandık , sivasa karşı olması da ayrı bir zevk .

İnşallah Aralık'a kadar bu şekilde Şotaya rağmen kazanırız , Aralıkta gelen yönetim de Şota'ya usulüne uygun şekilde yol verir , herkes yoluna mutlu mesut devam eder.

hami08
24.10.2015, 22:05
Pek konu ile alakalı değil ama yazayım.Bizim tercüman oyuncuların dediklerine ekliyor gibi geldi bana.Marin'in röportajı dinlerken farkettim.Bir bilgisi olan ya da fark eden var mı başka?

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaşar
24.10.2015, 22:05
İyi oynarken hep kaybettik , ne edeyim iyi futbolu, kötü oynarken kazanmaya razıyım diyenler.
Farkında mısınız bu takım büyük takım gibi futbol oynamaya kalkıştığında sonu hep hüsran oluyor.
Kazandığımız maçlarda bu akşamki kadar olmasa da haddimizi bilen pısırık ve "MRA stili Gompak" futbol oynadık.
Demekki bu sene de biz klasik bir anadolu takımıyız veya bizi o yola sürükleyen birileri var.
Fb geçen hafta Kayseri maçında rakip kaleye 1 yazıyla bir isabetli şut atarak maç kazandı. 4 hafta sonra kimse kaleye atılan şuta bakmıyor, Mersin maçında süt rekoru kırıldı da ne oldu Allah aşkına. İhtiyacımız olan bir galibiyetti, cok sukur kazandık. Hoca , başkan gitsin diye rakibi desteklemem ben, onu yeri saha değildir. Gidersin oyunu kullanirsin gonderirsin.

Kamer'
24.10.2015, 22:06
Pek konu ile alakalı değil ama yazayım.Bizim tercüman oyuncuların dediklerine ekliyor gibi geldi bana.Marin'in röportajı dinlerken farkettim.Bir bilgisi olan ya da fark eden var mı başka?

Ekliyo ekliyo , daha önce de yaptı .

Onur Akyüz
24.10.2015, 22:07

Evet ingilizce röportaja hiç de çekinmeden ilaveler yapıyor.

B.AKDEMİR
24.10.2015, 22:07
Takım bu hafta galip geldi 3 puan aldı. Derbi haftası iyi sonuç. Ancak önümüzde ki haftalar için umut verdimi? Tabi ki vermedi! Takım iyi oynadı damı aldık 3 puanı? Hayır.

İyi oynayan bir takım olsak da kötü oynama kontenjanımızı kullanmış olsak neyse, kendimizi 3 puanla teselli edelim. Ama biz iyi bir takım değiliz bu sezon. Takım olamadık. Şota'nın, Hurma'nın, İho'nun egolarına en iyi futbolcularımızı kurban ettik. Bunu kaç kişi inkar edebilir. Onur, Ekici, Cardozo ve biraz da Costant. Mecbur kalmasa bir de Medjani var tabi. Şota bu takımın teknik direktörü olamayacağını kısa zamanda gösterdi.

İyi oynamıyoruz ve oynayacak gibi de durmuyoruz. Tek gerçek bu. Öncelikle elimizde ki usta ayakları takıma kazandırmalıyız.

ertuuu
24.10.2015, 22:08
Ligin en zayıf takımına karşı 2-0 öndeyken ve zaten 6 defansif adamla oynarken, topu rakip alana taşıyan tek adamı dışarı alıp 7. defans oyuncusunu sahaya süren adama sadece acıyorum. Zavallı biri o... Bu arada Onur yoktu ama maçı kazandı. Kaybederken suçlu Onur ise, kazanırken de kahraman olmalı.. Bu konuya değindi mi bu gariban herif?

Not: Bize futbol resitali izleten Aatıf'ı tebrik ediyorum. Gerçek bir futbol sanatçısı...

Hiç bir futbolcu Trabzonspor dan büyük olamaz düsturu ile marin in performansını engelleyemeyen sivas a yardımcı oldu.
Sence değişikliği şota mı hurma mı yapıyor?
Şehirden 10 aklı başında insan çıkarıp şu takımda yönetim oluşturamıyoruz. Kendimizi büyütüyoruz galiba...

Courage
24.10.2015, 22:11
Marin'den Arda Turan hareketi!http://www.ligtv.com.tr/haber/marinden-arda-turan-hareketi

DEEP BLUE
Hiç bir futbolcu Trabzonspor dan büyük olamaz düsturu ile marin in performansını engelleyemeyen sivas a yardımcı oldu.
Sence değişikliği şota mı hurma mı yapıyor?
Şehirden 10 aklı başında insan çıkarıp şu takımda yönetim oluşturamıyoruz. Kendimizi büyütüyoruz galiba...
Kesinlikle büyütüyoruz. Trabzonspor büyük camia değildir. Kurumsal zekası olmayan kuru kalabalıktır.

hami08
Ekliyo ekliyo , daha önce de yaptı .
Vay arkadaş,bir tane düzgün işimiz yok.Teşekkür ederim.

Evet ingilizce röportaja hiç de çekinmeden ilaveler yapıyor.

Enes Başkaya60
24.10.2015, 22:12
Şota maç sonu açıklama yaptı mı ?

POYRAZ
24.10.2015, 22:13
Fe-be'nin sadik fahiselerinden birisini yenerek seytanin bacagini kirmak güzeldi dogrusu.

İzmirliTS
24.10.2015, 22:14
Fb geçen hafta Kayseri maçında rakip kaleye 1 yazıyla bir isabetli şut atarak maç kazandı. 4 hafta sonra kimse kaleye atılan şuta bakmıyor, Mersin maçında süt rekoru kırıldı da ne oldu Allah aşkına. İhtiyacımız olan bir galibiyetti, cok sukur kazandık. Hoca , başkan gitsin diye rakibi desteklemem ben, onu yeri saha değildir. Gidersin oyunu kullanirsin gonderirsin.

Boldladığım kısma bir itirazım yok.
Ancak ortada kazandık diye umutlu olunacak bir durum da yok.
Kazandığımıza sevindik hepsi o kadar.
Ancak fena sayılmayacak bu futbolcu havuzu ile iyi kötü bir takım ortaya çıkaramayan malum şahsiyetlere de bu galibiyetle kredi açılmasın.

Oruç
24.10.2015, 22:18
Yahu ortada yönetim yok ki. Tercüman bile kafasına göre hareket ediyor işte.

Mert Oğuzlu61
24.10.2015, 22:20
Disiplin yok kimse Şota yı takmıyor, Şota bu takıma ne kondisyon ne taktik ne hırs hiçbir şey vermiyor takım tamamen karambole maçlara çıkıyor. Mersin maçını iyi oynamışız da kaybetmişiz, ulan adamlar 3-0 öne geçti defansa çekildi de pozisyon bulmaya başladın, bugün bizim Sivas a yaptığımız gibi. Bu kafadaki adamlar Şota yı bugün savunan arkadaşlar, kusura bakmasınlar Şota kadar futbola uzaklar.

Takım çok sıkıntılı, 2. yarı oynanan şeyin adı futbol değildi. Yenilmek için sahaya çıktık Sivas beceremedi, ligin korner rekoru orta rekoru kırıldı bu maç. Kanatlar bomboş, at koştur resmen. Rakipte bir Nakoulma olsa yine sıkıntıdaydık ? Burhan sağolsun bizim Yusuf u aratmadı Sivas ta küfür yiyor şuan.

Şota ne yapıp edip takımın kaptanını ve Ekici yi ilk 11 e monte etmeli, bu iş böyle gitmez. Ayrıca şu Constant ve Ndoye düzelsinler artık ne oldu bunlara ?????????

ertuuu
24.10.2015, 22:22
Tercüman işini fazla abartmayın,
Ispanyolca bilen r.carlos un maç sonlarıni dinlesin,
Kırmızı pantolonlu sarışın adamdan bahsediyor...

Fatih K.
24.10.2015, 22:27
Bu maç bence eleştirilecek maç değildi. Yani maçtaki amaç iyi oynamak, ablukaya almak veya 3-4-5 i atmak değildi takım tam anlamıyla gol yemeden kazanmaya oynadı. Çok rahat oyun olarak maçın üstünlüğü alınırdı ama bence en az 1 gol de yerdik. Günü kurtarmak adına bu oyun ve gol yemeden kazanmak iyi olabilir ama Çarşamba günü iyi oyna veya kötü oyna hiç fark etmez kaybedersen bugün ki 3 puanın zerre bir anlamı kalmaz. Ha çarşamba günü iyi bir oyunla gol yemeden iyi bir galibiyet alırsak bence birşeyler yavaş yavaş oturmaya başlar. Ama birşeylerin düzelmesi takımın yararına mı olur zararına mı onu da zaman gösterir..

temel_yilmaz
24.10.2015, 22:28
Sota bu futbol kafasi bu antrenman teknikleriyle buraya kadar iyi gelmis normalde idmanda,bagcigi acik kramponlarina basip kolunu basini kirmasi gerekiyor.

cakalkerem
24.10.2015, 22:29
izlediğim kadarıyla çok kötü bir maç oynadık...daha doğrusu ne oynadığımızı bir türlü anlamadım..
bir tane olumlu hareket yok....2 pas yok...

sadece skor güzel....

ya şota ya sergen'in kellesi gidecekti..kurban sergen olur gibi...

Courage
24.10.2015, 22:31
2'yi bulduktan sonra kimse hücum futbolu beklemiyor elbette ama bu kadar yanlış değişiklikle yarı sahaya gömülmek taktik savaşı vermekse ben buna gülerim arkadaş.

Yaşar
24.10.2015, 22:34
Burada kimse takımı göklere göklere çıkarmıyor. Sadece kazanılması zorunlu bir maçtı ve nasıl olursa olsun kazanılmış olması önemliydi. Hani o hayran oldugunuz gs kriz döneminde iken bizi aynen böyle oynayıp yenmışti, onlar yenerken iyi, biz yenince kötü. Garip taraftarlarız vesselâm.

batugol
24.10.2015, 22:35
artık yeniden şampiyon adayıyız de mi

Emrah KabuL
24.10.2015, 22:38
Yaşar abi yorma sen kendini.

Sadettin_
24.10.2015, 22:40
artık yeniden şampiyon adayıyız de mi
:D

kncyalcin
24.10.2015, 22:46
Maçı kazanmak güzel ama hocanın maçı iyi okuyamadığı çok aşikar. Maalesef çok iyi bir insan olabilir ama kesinlikle iyi bir antrenör değil. Takım kondisyon olarak çok yetersiz. Oyuncu değişiklikleri berbat. Marin'i çıkartıp Yumlu'yu almak ki sahadaki topu rakip yarı sahaya taşıyan tek oyuncunu almak nasıl bir taktik düşüncenin kafası hala anlamış değilim. Erkan bütün maç hiçbir şey yapmadı yine ve 90 dakikayı tamamlayabildi. Bu maçı alsak ne olacak ki sonraki maç yine bize hüsran. Alper kadar bende oynamazsam bir şey bilmiyorum. Yazık bizlere.

U.Sadıkoğlu
24.10.2015, 22:54
Fazla heyecana mahal yok...

İmza.

kursat1313
24.10.2015, 22:56
bence kırmızı karta kadar Trabzon iyi oynadı Şota takıma 3 lü defans yaptırdı ve enteresan şekilde fayda sağladı ama kırmızı karttan sonra tekrar 4 lü defansa dönünce pozisyon üstüne pozisyon verdik bu arada 2. yarı Alper Erkana ısrarla müsait pozisyonlarda pas vermedi bilmem dikkat ettinizmi onu da dövmese bari Erkan:D takım içinde gruplaşma net belli maalesef bu kadro kendisine yazık ediyor son bir şey de Yusuf için söylemek istiyorum Yusuf berbat berbat berbat dayanamıyorum bu adama maalesef bizde oynayamaz bence en iyimiz Medjani idi gerçekten canla başla oynuyor seviyorum bu adamı

Tahir61
24.10.2015, 22:56
yenilmeyi istemek de yanlış başımızdaki pinokyo gidene kadar alabildiğimiz puanı alalım yeni gelenlerle hedeften kopmamış olarak devam edelim

Fatih K.
24.10.2015, 23:06
Yalnız en büyük problem Şota inanılmaz kötü değişiklikler yapıyor. Maçın hareketliliğini sağlayan ve seni ileri çıkaran 2 oyuncuyu saçma değişikliklerle kenara alıyorsun sonrada hücuma çıkmaya çalışıyorsun. Maçın belkide en kötüdü Erkan 90 dakika oynuyor ama 2 golde de direk etkisi olan Marin ne hikmetse 60ta kenara çıkıyor.

Birde Onur ve Mehmet problemi var. İnşallah Şota ve Hurma gider ayak saçmalamazlarda artık sorunları bitirip ikisinide takıma monte ederler. Ayrıca Estebanın çok kolay bi topu çelmesine Şota kenarda çok sinirlendi. Sanki Estebanı o kadar tutmamış gibi duruyor. İnşallah Onur ve Mehmetide takıma monte ederlerde rahat maç izleriz.

---------------------Onur
-------Douglas-----Aykut-----Medjani
Cavanda------------Mbia------------Yusuf
----------Okay------Marin---Mehmet
-------------------Cardozo

Ben artık şu ideal 11i problemsiz izlemek istiyorum abi. Her maç farklı oyuncular, farklı bir sistemsizlikten çok sıkıldım. Şota yolundan döner inadı bırakıp şu kadroyu kurar üst üste 2-3de galibiyet alırsa önümüz açılır inşallah.

ÖmürKaradeniz61
24.10.2015, 23:09
Şimdi sana verilecek çok cevap var , başlayalım .

Esteban bugün kameralara oynadı , üstüne gelen topları kornere atması , savunmayla uyumsuzluğu(Douglasla olan pozisyonu hatırla) , 38. dakikada zaman geçirmekten sarı kart görmesi ...

Esteban'ın normal bir kaleci olduğunu düşünüyorum , ne elimizdeki maçı verir ne de bize ekstra maç alır .

Ama şunu söyleyebilirim ki bizim istediğimiz , arzuladığımız Trabzonsporun kaleci ruhuna sahip değil . iyi bir yedek olur .

Şimdi gelelim sana , Esteban bu maç güzel kurtarışlar yapsa da şurda Onurculara bi sallasam diye yanıp tutuştuğun belli . Yapma , yemezler . Dışarıda görsen yanına sırnaşıp fotoğraf çektireceğin adama gelip burdan efelik yapıyosun , Onurun son 3-4 yılda bu takımı ayakta tutan tek faktör olduğunu unutuyorsun ya da vefasızlık yapıyorsun . Yönetimsel sorunları gördüğün halde tahminimce siyasi görüşün yüzünden bunları es geçiyorsun .

Sen ve senin gibilere inat , Onur'un her zaman arkasındayım . İnşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur da size ağzınızın payını verir .
Öncelikle ben dünyada hiçbir ünlü ile fotoğraf çekilmedim ve çekilmemde çünkü herkesin eşit olduğunu düşünürüm önyargılarınızdan ötürü sizi kınıyorum.
Yazınızı genel olarak yorumlamak gerekirse yazınız başlı başına talihsizlik.Ne demek Onur size ağzınızın payını verir,biz Trabzonsporlu değilmiyiz,Onur büyük adam süper kaleci Trabzonspor küme düşsün yeterki Onur mutlu olsun gibi trajikomik laflar etseydim sizin gözünüzde daha mı büyük Trabzonsporlu olacaktım.Trabzonsporluluk Onuru sevme oranına göre yükseliyor veya alçalıyormu.

Önder28
24.10.2015, 23:10
4 hafta sonra futbol programlarını ve yorumlarını izledim bir garip hissettim kendimi. Ayrıca Cavanda; 3 dakika sonra Sivaslı futbolcu da kırmızı görmeseydi başımızı ağrıtacaktı. Cavanda'yı çok şımarttık, dikkatini çekmek lazım. Bir de Erkan saha içinde herkese bağırıyor çağırıyor . Şota oynamayan Onur, Mehmet ile uğraşacağına saha içindeki disiplini sağlaması lazım.

cakalkerem
24.10.2015, 23:11
haftaya maglup oluruz..bu arada kalecimiz iyiydi bu maç

legorakiss
24.10.2015, 23:13
36. dk da zaman geçirmekten dolayı sarı kart gören kaleci ilk defa gördüm.

Courage
24.10.2015, 23:30
3'lü defans haftaya olmaz artık. Cavanda gitti , Yusuf o kadar mesafeye ciğeri yetsede savunma olarak çok zayıf. Yine dörtlü oynarız gibi bundan sonra.

Göbek ikilisini netleştirip (Aykut -Medjani olmalı bana göre) ortasha üçlüsünü bozmayarak (M'Bia-Okay önlerinde Marin) etraflarını dolduracaz artık. Şu maç kazanma alışkanlığı bir gelse ,aptalca kaçırılan pozisyonlar gol olsa ...2010'da olduğu gibi Alper = Cale ,Salih = Serkan olur.

brnclhn
24.10.2015, 23:36
şu maç galibiyetten başka sevindiğim tek şey başta kızsam da cardozonun oynamaması oldu...bi cardozo fan ı olarak sevindim...çünkü bu kadar mahkum oynanan atak bile yapamadığımız maçta cardozo oynasa yazık olacaktı...ayağına bi top gitmeden 90dk biterdi sonra da yok cardozo topçu değil yok bizim takımın forveti değil vs vs denirdi...görülüyor ki bu takımda hiçbir forvet iş yapamaz çünkü atak bile yapamayan bi takımız...

Emrah KabuL
24.10.2015, 23:41
Adam kendi diyor Onur'cular diye.. Esteban bir iki iyi kurtarış yapınca Onur'culara sallanacakmış..bunu diyen biri demek ki aksi bir durumda tam tersini yapacaktı..gerçi onu da gördük biz bu forumda..Esteban'ın ilk maçından sonra soluğu Onur'un başlığında aldılar.Cardozo oynamadı neden oynamadı oldu oynayınca da top gelmiyor.Şu maçın öncesi ve golü bulduğumuz dakikaya kadar olan yorumlara bir bakın mesela.3-5 yeriz diyeni de gördük inş kaybederiz de giderler diyeni de..üstelik rakip de şikeci.Allah akıl fikir versin ne diyelim.

Hakan
24.10.2015, 23:44
Sivas 28 tane şut atmış,bu yılın rekoru olabilir?( üstüne 14/52 orta ve 15 korner)

Kötü oynayıp kazandık durumu yok,ezildik ve rakibin beceriksizliği sayesinde kazandık.

Yaşar
24.10.2015, 23:53
36. dk da zaman geçirmekten dolayı sarı kart gören kaleci ilk defa gördüm.
Hakemler ilkleri bizimle yaşarlar, sonları da bizimle bitirir ler. Bu akşamki gibi bir çok zaman geçirme olayı hatırlıyorum bizim maçlar ile alakalı. Akhisar maçında attıkları beraberlik gol ünden sonra yaklaşık 50. dakikadan 95. dakikaya kadar kaleci her pozisyonda zaman geçirmek için garip seyler yaptı 87. dakikada Sarı kart gördü. İlginç gerçekten.

Fatih Öztürk
25.10.2015, 00:01
Esteban adına çok sevindim.Son derece güven veriyor.Topu oyuna sokma becerisi çok iyi.

Burçak
25.10.2015, 00:01
Tek sevindirici olan 3 puan. Sivas gibi bir takıma bu kadar pozisyon veriyorsak sıkıntı var demektir.

Yaşar
25.10.2015, 00:07
Constant çok önemli bir oyuncu . Mevcut kadroda onun dışında sol bek olmadığı için sıkıntı yaşıyoruz. Bu akşamki Deniz tercihine şaşırdım keza 8 lig maçında hiç süre alamayan bir adamı böyle kritik bir maçta oynatmak deli cesareti. Önde baskıyla iyi toplar kazandı hatta 1. Golden önceki faulü onun kazandığı bir top ve sonrasında kazandık. Ama golcülük farklı bir şey. Deniz 2. Yarıda kaleciyle karşı karşıya kalabileceği bir pozisyonda topu kale çizgisine doğru sürerek hem pozisyonu hebâ etti hem de golcü olmadığını gösterdi. Mesela o pozisyonda Burak olsaydı
1) Kaleciyle karşı karşıya kalır ya gol yapar ya da çok önemli bir gol pozisyonu oluştururdu.
2) Rakibini arkasına alır faul yaptırır ve kırmızı kart gostertirdi.

Sürekli bir tarafları eksik adamlarla oynamak bizim alışkanlığımız oldu. Forvet alırsın, koşar, pres yapar, mücadele eder ama golcü luk özelliği yoktur.
Forvet alırsın golcülügü top klastır ama pozisyona giremez çünkü oyun yapın ona uygun değildir.
Kadro yaparsın hocası eksik olur.
Hocan olur kadrosu eksik olur.
Başkan gelir transfer yapamaz , buraya yıldız getiremiyoruz der.
Başkan gelir takımı yıldızla doldurur ama şike davasını peşkeş çeker.
Hakem gelir ananı ağlatır, 2 maçta seni devre dışı bırakır.
Sonuç , Olan yine bizim taraftara olur.

serdaracıl
25.10.2015, 00:13
Ne olursa olsun kazanmak güzeldi

Yaşar
25.10.2015, 00:24
Esteban adına çok sevindim.Son derece güven veriyor.Topu oyuna sokma becerisi çok iyi.
Fatih , topu oyuna sokması güzel ama bana güven vermiyor açıkçası. Bu aksam onu zorlayan 1 top vardı sadece , diğerleri rahat pozisyonlardı ama bazılarında da rahat alabileceği topları yumrukladı hatta Şota bile bir tanesine tepki verdi.

tanjugunduz
25.10.2015, 00:26
Sota hurma baskan defolup gitmeli bu takim sahipsiz degil bi mavi kazandik diye sevinmeyelim sota beni kovsublanr parami alayim diye 3 lu defans cikti ama marin ve okay onu kurtardi

Macta sunu net anladim mi mbia okay ile kendine geliyor douglas maalesef bu ligin oyuncusu degil macta spiker onu ovdu ama adamini kaciran sut cekmesine izin veren donemeyen oyuncu bizim defans aykut ve medyani olamali buda kesin ayrica erkan gercekten cok sinsi ve tehlikeli bir oyuncu takim icin hic riske girmeden al ver yaparken sahayi enlemeisine kosarak iyi oynadigi izlenimi veriyor sotada bunu yiyor aslinda yemiyor hurmanin talimatini uyguluyor. Ayrica bu takim eger biraz yoparlanacaksa teknik oyuncularla ayaga kalkar ekici ve marin sahada mutlaka olmali buda kesin.

Devre arasi hizli bitirici bir forvet bulunup sag bek ve sol bek ve sag kanat cozulurse bu takim cok iyi toparlanir bir cok oyuncu satilmali ozer sefa ndoye hatta uzulerek belirtiyorum cardozo cunku ona uygun maalesef oynamiyoruz oynayamiyoruz oynamayida dusunmuyoruz .

Takim.cok rahat toparlanir ama herkes kendisini kurtarma pesinde baskan hurma sota ama yokki takimu duzeltecek parasiz vizyon sahibi ilkeli birilerininadami olamayan baskan adayi biz hep uzulmeye mahkumuz maalesef.

Berke6198
25.10.2015, 00:40
Galibiz, konuşmak gelmiyor içimden.

Takım baştan aşağı uyumsuzluk ve problem kokuyor. Olmaz, böyle gitmez.

tanjugunduz
25.10.2015, 00:40
He birde sotanib degisikliklerine gelelim marini sahanin en iyisi cikiyor erkan sahada. Dedim rakip kirmizi gorunce erkan cikacak alper girecek yusud one gececek bos alanlar yakalariz degisiklige bakiyorum yusud cikiyor alper giriyor ne analdik bu isten yusud kotu mu oynadiki ayni mevkinin oyuncusu ile yer degistiriyir yada cok mu yoruldu hayir . tamamen sacma degisiklik. Ayrica bir lafimda deniz yilmaza ya gencecik adamlarsiniz sans bulamayiz diye laf edersiniz al sana sans kossana efir sarfetsene yok arkadas bunlardan bir cacik olmaz ah yilmaz vural olacak ki tokatlaya tokatlaya oynatsin bunlari mustehak cunku. Deli oldun bir pozisyonda marindi yada okaydi alda at pasi verdi kosup gol yapacagina yurudu resmen . sotamiz buyuk degerimiz keske takimin basina gelmeseydin senide yedik maalesef.

Oğuzhan
25.10.2015, 00:42
Maçı izlemedim bugün çünkü 5. mağlubiyet gelseydi muhtemelen futbol izlemeye son verecektim. Kazandığımıza sevindim maç izlememek stres yapmamak çok güzel tavsiye ederim.

Fatih Öztürk
25.10.2015, 00:43
Fatih , topu oyuna sokması güzel ama bana güven vermiyor açıkçası. Bu aksam onu zorlayan 1 top vardı sadece , diğerleri rahat pozisyonlardı ama bazılarında da rahat alabileceği topları yumrukladı hatta Şota bile bir tanesine tepki verdi.

Yaşar kardeşim kalecimiz bence üzerine çok sık gelen toplarda fazla risk almak istemediğinden dolayı bazı topları kontrol etmek yerine uzaklaştırmayı tercih etti.

cotanak61
25.10.2015, 00:50
Ben anlamiyorum bizim Taraftari. Iyi gün Taraftarisiniz.
Bu Takim icin elinden geleni yapan Şotayi sonuna kadar destekliyecem, size inat.
Adamin Efsaneliğine laf edilen oldu. Yazık çok yazık.
O cok bilen Taraftarimiza benden bir tavsiye:
Işinizi birakin lütfen yalvariyorum. Gidin Teknik Direktörlük Lisansı cikartin ve Trabzonsporun başina geçin.
Yok yok... O kadar Futbol bilgisi ile Barcelona yakişır.

iyattara
25.10.2015, 00:58
Hani askılık şota mehmete onura "takıma ihanet" ediyorlar minvalinde konuşuyor ya; esas takıma ihanet eden bence golünü atmış, zekasıyla potansiyel bir golün önüne geçmiş, takımı ileriye taşıyan ve tutan tek adamını oyundan çıkaran kişidir.

tristram
25.10.2015, 00:59
bes para etmez bir oyunla uc puani almis olsak da 4 yenilgiden sonra bu galibiyet iyi oldu..kazanmamiza ragmen bu isler sotanin boyunu fazlasiyla asiyor.kayseri ve kasimpasa maceralarinin bir versiyonunu da bizimle yasiyor.bu maci izleyen adam ikinci yarida marini cikariyorsa o adam ya gerizekalidir,ya gozleri gormuyordur yada hurma denen cibiliyetsizin kuklasi olmustur.10 hafta gecmis halen daha yeni seyler deneyen sotayi 1461'e gondersinler,orada bol bol fantezi yapsin..zaten bu kafayla bizden ayrilmasi uzun surmeyecektir.

Erdinç Dilek
25.10.2015, 01:09
erkan zengin e hak verdim. ikinci yarı bir pozisyonda bomboş olan adamın önüne yuvarlamak varken topu yana ortaya doğru oynamakta neyin nesi. korkak mısınız takımı mı satıyorsunuz.

Fatih Cengiz
25.10.2015, 01:33
Kendi çapımda oyuncuları ve "takımın oyuncuları " nı değerlendiriyorum ama bir yere de varamıyorum... Yense hurma ve hacı prim elde edecek. Şotanın kalmasını istiyorum ama farklı bir format ve kişilerle çalışmasını istiyorum... Hacı kesinlikle gitsin ama "parası var diye " aynı siyasi görüşün önde gelen başka birisine başkanlık verilmesin.. "muharrem usta "
Ama sanırım o veya o tipte birisi olacak yine..

Şotayı seviyorum ve başarılı olmasını istiyorum. Ama bugün yaptıkları ve 3-5 maçta yaptıkları çok kötü oldu. İlk maçlarda herşey iyidi gibiydi. Taktikler oyuncular tercihler değişiklikler ... Sonra ne oldu da böyle şeyler yapar oldu!!!????

Bugünkü maçta ikinci yarı bir 5-6 dakika çok iyi oynadık. Sonra okayın golü geldi, sonra kırmızı kartlar ve sonra marin Yumlu değişikliği.. Bir anda takım ters düz oldu. Yumlu bir kaç kritik müdahele yaptı evet ama bir de asist yapıyordu :) da sorun yumludan ziyade "marin"... Marinin çıkması.

Erkan ne yapıyor belli değil... Yusuf çabalıyor ama sene başına göre daha geride...
Mbia Okay medjani marin takıma yakışana yakın oynadılar. Ufak tefek hataları da tölere edilir düzeydedi.

Alper şansını çok kötü kullandı. Hem hücumda hem savunma da çok kötü... Zayıf..

Deniz, umutun az daha güçsüz zayıf ve yeteneksizi gibi.. Bu haldeyken bizde tutunamaz

Douglas, çok hantal ama kafa toplarında ve birebirde etkili gibi.. Form tutarak bişeyler olabilir belki, inşallah...

Aykut, uzun süredir oynamayan birisi için, sırıtmadı.. Ama yine bildik aykut faulleri ve topa girişleri, çok bişeyin değişmediğini hissettirdi,

Esteban çok kurtarış yaptı ama, gelecek vadeden iyi bir genç acemi Çaylak kaleci gibiydi.. Top tutma konusunda veya ne bilim duruşunda bakışında veya bişeylerinde sıkıntı var, güven vermiyor. Daha iyi maçlarda çok sıkıntı çıkartır bize... Gibi geldi bana...

Sefa uzun zamandır yatıyormuş, uyanıp maça gelmiş..

Şota, maça başlangıç taktiğini anlar saygı duyarım, ikinci yarı başlayınca kendi taktiğimize geçmemiz de olur.. Ama marin çıkmazdı. Sakatlığı vs yoksa çıkmazdı. Erkan, Yusuf, deniz, hatta Okay bile çıkardı. Marin çıkmazdı. Mbia marin medjani cavanda ve biraz da Okay hariç hepsini çıkarabilirdin, Yumlu için..

Tek hatadır, ders alırsın diye umuyorum.. İnşallah alırsın.

Takım isteyince bişeyler olunca falan iyi işler yapacak gibi aslında. Ama huzur ve inanç yüklemesi gerek

İyi futbol istiyorum ben, 3 puan gelir zaten o zaman,
Ama kötü futbolla sadece böyle kazanırız. Bu da bana keyif vermiyor.

wakitsiz

sasort
25.10.2015, 01:34
4 hafta sonra futbol programlarını ve yorumlarını izledim bir garip hissettim kendimi. Ayrıca Cavanda; 3 dakika sonra Sivaslı futbolcu da kırmızı görmeseydi başımızı ağrıtacaktı. Cavanda'yı çok şımarttık, dikkatini çekmek lazım. Bir de Erkan saha içinde herkese bağırıyor çağırıyor . Şota oynamayan Onur, Mehmet ile uğraşacağına saha içindeki disiplini sağlaması lazım.

adam yerden göğe kadar haklı ama alper çıldırttı adam gole gdecek pas atamıyor

sasort
25.10.2015, 01:36
bosigwadan haberi olan var mı bir sonraki maçta sağ bek yok aklıma geldi salih yazmak gelmiyor içinden

Fatih Öztürk
25.10.2015, 01:48
bosigwadan haberi olan var mı bir sonraki maçta sağ bek yok aklıma geldi salih yazmak gelmiyor içinden

Dönüşü en az mart ayına diyorlardı bir ara.

Hakan
25.10.2015, 01:52
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/24/3f7abba86806ada682350a81aebf3840.jpg

Kaya
25.10.2015, 01:54
Bu galibiyetin kıymetli olması için galibiyet serisinin 8 olması lazım... 4 maç üstüste kaybeden takımın sorumluları tek galibiyet için teşekkür beklemesin...

Jedi
25.10.2015, 01:56
maçı 90 dakka seyrettim, bugün sahada sivas'ın yerine konya,bursa, ve bu ayarda başka takım olsaydı kesinlikle yenilirdik......

sivas rezalet bir takım olmuş..böyle giderse kümeye giderler..

Berkan
25.10.2015, 03:39
Skor dışında rezil bir maçtı. Mersin maçındanda tek farkı skordu.

Berkan
25.10.2015, 03:45
Esteban
Douglas--Medjani--Aykut
Cavanda--------Mbia--------Yusuf

Oynadığımız takım belkide kümeye düşecek ama bizim defans hattımız bu şekilde... İlginç :)

BunyaminEraslan
25.10.2015, 06:22
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/24/3f7abba86806ada682350a81aebf3840.jpg
O kadar beceriksiz ve kazmayız ki, top kontrolümüz sıfır ve pas yüzdemiz de sıfır olduğu için maç boyunca sadece topun peşinden koşarak 113 km mesafe kaydetmişiz.
Bu maçtaki bu koşu mesafesinin tek açıklaması bu !

legorakiss
25.10.2015, 08:29
mbia okay medjani üçlüsünün birinden feragat edip ekiciyi monte etmemiz lazım. oyun kuramıyoruz.

dün erkanın sayesinde topu ileri taşıyabildik.

pas verip boş alanlara iyi kaçtı.

defans bu haliyle iyi. cavandanın lazioda neden tutunamadığı belli oldu. disiplinsiz bir oyuncu. riskli bölgelerde gereksiz çalım çok yapıyor. ne kendisi marcelo ne yanındaki sergio ramos. kırmızı kartıda boş yere gördü.

rakibin gördüğü ikinci sarıyı ben vermezdim. ilk defa röveşata çekip sarı kart gören futbolcu gördüm. douglas kafasını tekmeye sokarak sarı kartı verdirtti.

pascalli
25.10.2015, 09:25
Alper kendine verilen şansı elinin tersiyle itti,bu kadar mı aciz olur bir solbek,sefa önü açıkken kaleye gitmek yerine yana kaçıp pozisyonu öldürdü..onunda bu takımda yeri yok.

Süper Golcü
25.10.2015, 09:51
---------------Estaban--------------------
--------Aykut-Douglas-Yumlu-----------
Cavanda----------------------Constant--
-------------Okay-Medjani---------------
----Marin----------------------Erkan----
----------------N'doye------------------

forumda konyaspor maçı için yazdığım alternatif dizilişle maça çıktık çok hoşuma gitti bu hamle, şota geldiği günden beri sanki ne istiyorsam burda ne yazıyorsam bir süre sonra yapıyor, buda deneyişte olduğunu ve alternatifleri denemekten kaçınmadığını gösterdi bana, bu yüzden sonuç ne olursa olsun şotanın arkasındayım, çok cesur buluyorum kendisini ve bu kafa yapısının onu başarısız yapmaya müsade edeceğine inanmıyorum

sadece zamana ihtiyacı var çünkü oldukça temkinli hareket ediyor denediği şeyden hemen vazgeçmiyor biraz daha şans veriyor

Mert Acar
25.10.2015, 10:16
------------------------onur-----------------------
cavanda--aykut--douglas--constant
----------mbia---medjani--okay-----------
-----ekici---------------------------marin------
--------------ndoye/cardozo----------------

Bence ideal 11miz böyle olmalı.

Tolga Okumuş
25.10.2015, 10:22
Alper kendine verilen şansı elinin tersiyle itti,bu kadar mı aciz olur bir solbek,sefa önü açıkken kaleye gitmek yerine yana kaçıp pozisyonu öldürdü..onunda bu takımda yeri yok.

Maç boyunca o kadar sinir olduğum anlarda oldu fakat şu bahsettiğiniz iki pozisyonda çıldırdım resmen.
Sefa oyuna gireli 10-15 dk olmuşken topu alıp gitmek yerine topa basıp pas vermeyi tercih etti onuda rakibe attı.Bonservisine 3,5m Euro verilen bir topçu(!) oyuna girdikten sonra boş alana Allah ne verdiyse deparı basmıyorsa direkt gönderilecekler arasına isminin yazılması gerekir.
Aynı şekilde Alperde.40 yaşındaki Adem ile çizgide depara kalkamıyorsan Trabzonspor vasfında futbolcu değilsin demektir.

Adem Akyüz'
25.10.2015, 10:32
Haftalar sonra galip gelmek güzel(bu cümleyi kurarken bile utanıyor insan).
Ancak oyun olarak hâlâ çok karamsar bir tablo var.
Dün rakip Sivasspor değilde başka bir takım olsaydı 3 tarifesi aynen devam ederdi muhtemelen.
Sahanın en iyi oyuncusu Marin'i oyundan almak da her hocanın yapacağı iş değildir.. Bravo(!) Şota'ya, yoksa Hurma'ya mı demeliyim?

Orhan Aydın
25.10.2015, 10:36
Bu galibiyet pek hayırlı bir galibiyet gibi gözükmüyor.

gurur6134
25.10.2015, 10:59
Cavanda da en agir sekilde cezalandirilmali 3 haftadir yaptigi bariz hatalarla mac katbettigimiz yetmiyormus gibi dunde amatorce disari atilip takimi sabote etdi..onun yerinde yumlu yada aykut olsa ne anasi ne bacisi kalmisti ..nerde oldugu hatirlatilsin su adama dingonun ahiri degil burasi..sotanin takimda disiplini saglayamadigi bariz dun erkanin mac icinde arkadaslarina yaptigi hareketler ortada daha mehmet olayi tazeyken hemde..erkan kadro disi kalmasi gerekirken odulmus gibi 11 de baslatiliyor hicbisey yapmadigi halde 90 dakika sahada tutuluyor ustune bide bu hareketleri yapiyorsa mehmetin yaninda bu adam yuzunden daha cok oyuncu kaybederiz..at sahibine gore kisner sota da disiplin otorite sifir..

asilhamsi
25.10.2015, 11:01
Maçı kazanmak güzel ama hocanın maçı iyi okuyamadığı çok aşikar. Maalesef çok iyi bir insan olabilir ama kesinlikle iyi bir antrenör değil. Takım kondisyon olarak çok yetersiz. Oyuncu değişiklikleri berbat. Marin'i çıkartıp Yumlu'yu almak ki sahadaki topu rakip yarı sahaya taşıyan tek oyuncunu almak nasıl bir taktik düşüncenin kafası hala anlamış değilim. Erkan bütün maç hiçbir şey yapmadı yine ve 90 dakikayı tamamlayabildi. Bu maçı alsak ne olacak ki sonraki maç yine bize hüsran. Alper kadar bende oynamazsam bir şey bilmiyorum. Yazık bizlere.7

Care kesinlikle bielsa.

Ben bu kadronun kotu oldugunu dusunmuyorum.Ama kadronun kullanılması acısından ciddi sıkıntı var.Cok ciddi disiplin sorunu var.

Kadroya gelince dogru kadro ile bu takım 3 lu de oynar.

ama cift forvet oynamak önemli.

---------------onur---------------

cavanda----douglas---aykut----constant

ekici-------mbia-------okay------marin

----------ndoye---------cardozo--------

mesela bu kadro ideale yakın bana göre.

redbul
25.10.2015, 11:01
alınan 2-0 lık alibiyet 3 puan dışında hiçbir anlam ifade etmiyor takım rezalet eğer dün sivas yerine ligin herhangi bir takımıyla oynasaydık yine malup olurduk bikere takımda hoca denen bir varlık yok git sokaktan bir adam bul bir 11 çıkarsın 3 oyuncu değişikliği yapsın shota dan kötü olmaz bu takım bir ileri bir geri gider .

asilhamsi
25.10.2015, 11:02
---------onur--------
----aykut-----douglas---
-------medjani-----------

cavanda---mbia---okay--constant

--------ekici-------marin------------

------------cardozo-----------------

bana kalırsa bu da ideal 3 lu diziliş.

asilhamsi
25.10.2015, 11:03
bu arada beykan cok klas adam.

asilhamsi
25.10.2015, 11:04
erkan,yusuf,özer,mustafa,alper bana kalsa devre arası gozden cıkarılmalı.

Takıma katkıları cok cok dusuk.

asilhamsi
25.10.2015, 11:06
guray,eren devre arası mutlaka alınmalı.Yabancı transferinde de stoper,sol bek,kanat,forvet alınmalı.

Bossingwa da donunce kadro tamamlanmış olur.

Cagdas Topal
25.10.2015, 11:17
Trabzonspor sizden kurtulana kadar her macta yenilgi istiyorum . IHO Hurma ve piyon sota takimdan defolun ..

Gurpas
25.10.2015, 11:37
Marko çok iyi futbolcu

Hakan
25.10.2015, 11:40
İlk gol Okay'ın olarak düzeltilmiş

Kamer'
25.10.2015, 11:43
7

Care kesinlikle bielsa.

Ben bu kadronun kotu oldugunu dusunmuyorum.Ama kadronun kullanılması acısından ciddi sıkıntı var.Cok ciddi disiplin sorunu var.

Bu kadroyu ben de bir gün sahada görmek istiyorum ama maalesef bu kadro 2 hafta üst üste oynayamaz .

Ekici , constant , cardozo , onur sık sık sakatlanıyor , Mbia ,cavanda desen kart cezalısı oluyorlar . Bu kadroyu birlikte yakalamamız zor , üstüne 3-5 hafta birlikte oynamaları da lazım ki alışsınlar .

kncyalcin
25.10.2015, 12:27
7

Care kesinlikle bielsa.

Bu kadro rahat baklava oynar. Hatta orta üçlü değişerek bile oynar. Topun olduğu yere baskı ile birlikte pas kanallarına pres yaparak oynarsak rakipte top 30 saniyeden fazla kalmaz diyeceğim ama bunu uygulatabilecek hoca lazım. Üçlü için ideal dizilişi yazmışsın zaten. Erkan ve Yusuf ile vakit kaybetmektense orta alanı ve savunmayı kalabalıklaştırarak oynamak daha doğru.
Devre arasında İshak, Musa, Alper'i verip Eren Albayrak ı almak mantıklı bir hamle olacaktır.
Sene sonunda ise Bryan Oviedo ve Joel Campell ile kanayan yaralara çözüm bulmak şart. Medjani ve Douglas ancak birbirini yedeklerler. Yanlarına mutlaka hızlı bekler ve bir stoper şart. Takımın oyuncu yapısına en uygun sistem 3-4-1-2 veya 3-4-2-1
.......Douglas............Aykut.......
....................Medjani.................
Cava....Mbia.....Okay...Constant
...........Mehmet.......Marin...........
....................Cardozo..................
Ya da
.....................Marin....................
..........Cardo.............NDoye.......

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7can61
25.10.2015, 12:30
iki kötü takımın futboldan başka herşeye benzeyen parodisinden daha şanslı olanı kazandı

Fatih Öztürk
25.10.2015, 12:47

Yusuf'un sahada kaldığı bilmem kaç dakika yapamadıklarını Alper çok kısa zamanda yaptı.dripling,adam geçme,boş alana kaçma.Yusuf'un aksine kafasını kaldırarak pas tercihi yapıyor.Alper kendine verilen şansı kötü kullanmadı aksine taraftarın kısa zamanda büyük beklentilerine cevap veremedi.yani böyle bir dünya yok.

Harun
25.10.2015, 12:48
Dün maç boyu burda yazılan yorumları okudum.İşin ilginç tarafı hakaret edikmeyen eleştirilmeyen hiç bir oyuncumuzun olmadığını tespit ettim.
Kaleciye bir kova denmemiş
stoperlerden ara ara Aykut'a iyi yorum olsa da genel kanı 5 para etmez olduğu
Douglas'a yazılanları yazsam 3 yıl hapis yerim
Cavanda ihanetçi ilan edildi.
Yusuf g.. kaldıramayan biri oldu.
Mbia meğerse bizi kandırmış iki maç oynamış göz boyamış yoksa topçu değilmiş.
Carl, mecburiyetten oynatılan oyuncuymuş
Erkan,sevildiğini hiç görmedimki
Deniz; bi s... git demedikleri kaldı.
Marin, e bakıyorum mbia yı görüyorum .O da kesin boz boyuyordur.
Okay;şansıda var biraz oynadığımaçları kazandık hep.

Şimdi size soruyorum; biz sahaya kimi çıkaracağız kimle top oynayacağız?Bu eleştirleri yapan kişiler iş hayatlarında dört dörtlük isanlar mı?Bırakın bu boş eleştirileri 90 dakikaya göre kadro belirlenecekse 34x11 oyuncu bulun oynatın.

TSercaN
25.10.2015, 13:16
Yusuf'un sahada kaldığı bilmem kaç dakika yapamadıklarını Alper çok kısa zamanda yaptı.dripling,adam geçme,boş alana kaçma.Yusuf'un aksine kafasını kaldırarak pas tercihi yapıyor.Alper kendine verilen şansı kötü kullanmadı aksine taraftarın kısa zamanda büyük beklentilerine cevap veremedi.yani böyle bir dünya yok.
Vallahi saka gibi mac yorumu yapiliyor hakikaten. Alper dedigin gibi gayet guzel oynadi.

Elestirmeye yonelik yapisi olan bu arkadaslari kiniyorum. Her mac ayni tarz yorumlar yapan bu arkadaslar artik biraksin yorum yapmayi. Algi operasyonu yapiyolar resmen

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

DURAS
25.10.2015, 13:25
Maçta gördüğüm bizim sol kanadın otoban olduğudur. Yusuf beklentilerin aksine ptt lig oyuncusu olma yolunda hızla ilerliyor. Alper zaten öyle... O cavanda denilen sirk topçusunun yarından tezi yok takımdan kovulması gerektiğini düşünüyorum. PAlyaçonun oynadığı takımın büyüklüğünden haberi yok... Hem laubali hem disiplinsiz hem kelaynak... Bu takımın saha içi ve saha dışı disipline ihtiyacı var... Saha içinden sorumlu Şota saha dışından sorumlu olan iho ve hurma... Bunlar gitmedikten sonra bizden bişey olmaz... İddia ediyorum kariyerli ve disiplinli hoca ve iyi bir yönetimle bu kadro ligin tozunu atar...

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2015, 13:26
Alper bu maçta kendisine verilen şansı iyi kullandı. beklediğim Alper'i nihayet izledim o çok kısa sürede

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2015, 13:27
Cavanda'nın gördüğü kırmızı kart, takımda disiplin sorununun devam ettiğini gösteriyor.

Gereken ceza verilmeli

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2015, 13:28
Dün maç boyu burda yazılan yorumları okudum.İşin ilginç tarafı hakaret edikmeyen eleştirilmeyen hiç bir oyuncumuzun olmadığını tespit ettim.
Kaleciye bir kova denmemiş
stoperlerden ara ara Aykut'a iyi yorum olsa da genel kanı 5 para etmez olduğu
Douglas'a yazılanları yazsam 3 yıl hapis yerim
Cavanda ihanetçi ilan edildi.
Yusuf g.. kaldıramayan biri oldu.
Mbia meğerse bizi kandırmış iki maç oynamış göz boyamış yoksa topçu değilmiş.
Carl, mecburiyetten oynatılan oyuncuymuş
Erkan,sevildiğini hiç görmedimki
Deniz; bi s... git demedikleri kaldı.
Marin, e bakıyorum mbia yı görüyorum .O da kesin boz boyuyordur.
Okay;şansıda var biraz oynadığımaçları kazandık hep.

Şimdi size soruyorum; biz sahaya kimi çıkaracağız kimle top oynayacağız?Bu eleştirleri yapan kişiler iş hayatlarında dört dörtlük isanlar mı?Bırakın bu boş eleştirileri 90 dakikaya göre kadro belirlenecekse 34x11 oyuncu bulun oynatın.

Harun kardeşim, yüreğinize sağlık

Kelimesi kelimesine katılıyorum.

asilhamsi
25.10.2015, 13:41
özer,erkan,mustafa faydadan cok zarar veriyorlar.Alper, salih,musa kısa süreli iyi gözükseler de şampiyonluga oynayan kadroda yer bulmaları zor.

bu 6 adamı rahatlıkla gonderebiliriz.Hatta bana kalırsa yusuf ta bundan ileri gidemeyecek gibi.

eren ve guray kilit transfer olur.Hem ilk 11 de hemde alternatif olarak kadroyu tamamlarlar.

Devre arası bu iki isim,stoper,santrafor,kanat transferi takımı kafaya oynatır.Onumuzdeki sene de eksik yerler dolar.

onur,esteban,ugurcan
cavanda,boss,aykut,douglas,stoper,eren,constant
sefa,guray,yusuf,kanat
okay,mbia,aytac,medjani,ekici,marin
cardozo,deniz,ndoye,santrafor

bu kadro bu sene kafaya oynar.Seneye de oyuncuların performansına göre transfer kararı verilir.

Fatih Öztürk
25.10.2015, 13:46
Vallahi saka gibi mac yorumu yapiliyor hakikaten. Alper dedigin gibi gayet guzel oynadi.

Elestirmeye yonelik yapisi olan bu arkadaslari kiniyorum. Her mac ayni tarz yorumlar yapan bu arkadaslar artik biraksin yorum yapmayi. Algi operasyonu yapiyolar resmen

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Aynen kardeşim.

asilhamsi
25.10.2015, 13:46
necid icin serdar cok iyi oyuncu olduguu soylemişti ve yine yanılmadı.Buradan kardesimi selamlıyorum.

asilhamsi
25.10.2015, 13:49
ertugrul nihayet dogru kadroyu buldu ve puanlar ard arda geldi.

asilhamsi
25.10.2015, 13:52
--------onur--------

cavanda---douglas---transfer--eren

-----ekici----mbia---okay------------

guray------------------------marin

--------------cardozo-----------------

bu kadro dahi ikinci yarı kafaya oynatır bizi.

esteban,boss,aykut,medjani,constant,aytac,sefa,yus uf,ndoye,deniz yedek oyuncular.

Oğuzhan Fidan
25.10.2015, 13:58
bu arada şunu atladık. cavandanın çıkıp camiadan ve taraftardan özür dilemesi gereklidir. çok sorumsuzca ve amatörce davranmıştır.

asilhamsi
25.10.2015, 14:01
ogulcan,irfan can,engin bekdemir,beykan cok cok kaliteli oyuncular.

asilhamsi
25.10.2015, 14:04
özellike irfan can ve ogulcan mutlaka alınmalı.

asilhamsi
25.10.2015, 14:15
bu arada cavanda nın gordugu kırmızı kart tam bir komedi.

ilk olarak ziya cavanda yı itti.Ama ne hikmetse kartı cavanda gördü.O pozisyonda sadece bir tane sarı kart olur.

Kırmızı kart ise komedi filmine aday bir hareket.Yine hakem tarafından yanlıs bir karara maruz kaldık.

asilhamsi
25.10.2015, 14:17
sakatlık ve ceza dısında devre arasına kadar

------------onur------------

cavanda---mbia---douglas--constant

------ekici-----medjani---okay--------

--------------marin-----------------

-------cardozo---------ndoye---------------

oynayabiliriz.

Yavuz Bektaş
25.10.2015, 14:20
Hakan şu 22 ve 32 no hakkındaki düşüncelerimiz birebir aynı olduğu için seviyorum seni 22 nin ismini silmen güzel olmuş https://twitter.com/bavci61/status/658028003847479296 burak ın videosu süper olmuş müzik

Hakan
25.10.2015, 14:29
Hakan şu 22 ve 32 no hakkındaki düşüncelerimiz birebir aynı olduğu için seviyorum seni 22 nin ismini silmen güzel olmuş https://twitter.com/bavci61/status/658028003847479296 burak ın videosu süper olmuş müzik
Hahahahah müzik efsane :D

Fatih Çelik
25.10.2015, 14:41

Adam doğru iş yapsa bile yaranamiyor o kosuyu yapan Stones olsa Medjani olsa övgüler yagdirirsınıniz. Tamam sevmeyin kötü olunca yerin durup dururken bu tip şeylere gerek yok.

yatmaztara
25.10.2015, 14:48
Pozisyonlarda kalenin içinde duran Onur'a kalede tahammül etmektense, yetenekleri kısıtlı Estaban'ı izlemeyi tercih ederim.

Nazim Can
25.10.2015, 14:55
Pozisyonlarda kalenin içinde duran Onur'a kalede tahammül etmektense, yetenekleri kısıtlı Estaban'ı izlemeyi tercih ederim.

Kim ne kadar verdiyse söyle daha fazlasini vereyim sende forumun disinda takil sizin gibilerede tahammül edemiyorum bende napiyim.

ucurum
25.10.2015, 15:05

Ya o müzik nereden geldi aklınıza çok güzel olmuş yaaaa!

yatmaztara
25.10.2015, 15:23
Kim ne kadar verdiyse söyle daha fazlasini vereyim sende forumun disinda takil sizin gibilerede tahammül edemiyorum bende napiyim.

http://forum.bordomavi.net/profile.php?do=ignorelist

Buraya kullanıcı adı yazarsanız solucan bile olamayı becerememiş kişileri engelleyebilirsiniz.

Yavuz Bektaş
25.10.2015, 16:00
edit

Yavuz Bektaş
25.10.2015, 16:01
Adam doğru iş yapsa bile yaranamiyor o kosuyu yapan Stones olsa Medjani olsa övgüler yagdirirsınıniz. Tamam sevmeyin kötü olunca yerin durup dururken bu tip şeylere gerek yok.
isterse yarın barçelonaya transfer olsun benim gözümde kendi takımının maçını satan bir oyuncu olarak kalacak

pascalli
25.10.2015, 16:29

Fatih bu konuda haklısın ama ben Yusuf'la kıyaslamadım..ona eleştirim şu..maçın ikinci yarısında giriyorsun ve diri olman lazım ama ne yazıkki maç başından beri oynayanlar ondan daha güçlü daha dirençli..oysa hepsini sollayıp geçmesi lazımdı..Yusuf'a gelince ...sanki kariyerini bitirmek için uğraşıyor...dünkü Yusuf bugüne kadar gördüğüm en kötü Yusuf'tu.

Fatih Öztürk
25.10.2015, 16:40
Fatih bu konuda haklısın ama ben Yusuf'la kıyaslamadım..ona eleştirim şu..maçın ikinci yarısında giriyorsun ve diri olman lazım ama ne yazıkki maç başından beri oynayanlar ondan daha güçlü daha dirençli..oysa hepsini sollayıp geçmesi lazımdı..Yusuf'a gelince ...sanki kariyerini bitirmek için uğraşıyor...dünkü Yusuf bugüne kadar gördüğüm en kötü Yusuf'tu.

Abi ben Alper'in düşündüğünün aksine dirençli ve sağlam oynadığını düşünüyorum.deneyimsizliği elbet zaman zaman sıkıntı çıkarıyor bunuda sık oynamamasına yoruyorum.

Tuğrul
25.10.2015, 17:08
Bu maç için ne söylenebilir ki hatta geri kalan maçlar için.

Maç bittikten sonra buraya gelip yorum yapacak şevkim, isteğim dahi kalmadı.

Bunca harcama yapıp. Bu oyunu, tabloyu görmek hayal kırıklığı yaratıyor.

En sonunda borcun da 400 küsür milyon'a dayanması acaba Ankaragücü olur muyuz ?

Korkusunu ve endişesini içimizde yaratmıyor değil.

Aralık ayı umarım kurtuluşa ereriz yoksa takımı zor günler bekliyor.

sessizkral_1
25.10.2015, 18:16
yıllarca futbol oynamış birişi olarak söylüyorum alper fizik olarak 1461 de bile oynayamaz tekrardan izleyin göreceksiniz..2. depardan sonra kademesine giremedi ve bütün atakları ordan yedik..nefes nefese kalmıştı yani iyi çalışmıyor..bence takımda kondüsyon olarak sıkıntı var ersun hocanın takımı ile bu takım arasında çok fark var

Tufan AYAN
25.10.2015, 18:24
Medjani...
Ruhlu, istikrarlı, yürekli, istekli, sürükleyici, winner...

Böyle adamlar giymeli formayı.

Fatih Öztürk
25.10.2015, 18:26
Yanlış görmüşsün atakların büyük bölümünü Cavanda kırmızı gördükten sonra Sivas'lı Ziya sağ Koridorumuzu yol geçen hanına çevirdi,Alper'lik bir durum yok ortada.sırf eleştireceğim mantığıyla hareket ederek doğru yol izlenmez.

Nazim Can
25.10.2015, 18:28
http://forum.bordomavi.net/profile.php?do=ignorelist

Buraya kullanıcı adı yazarsanız solucan bile olamayı becerememiş kişileri engelleyebilirsiniz.

O küçük islerle ben ugrasmiyorum, ben genel zihinsel foseptik cukuru isleriyle ilgileniyorum.

Nazim Can
25.10.2015, 18:29
Yanlış görmüşsün atakların büyük bölümünü Cavanda kırmızı gördükten sonra Sivas'lı Ziya sağ Koridorumuzu yol geçen hanına çevirdi,Alper'lik bir durum yok ortada.sırf eleştireceğim mantığıyla hareket ederek doğru yol izlenmez.

Fatih abi cicinho soldan sirf ikinci yari net 10-15 orta acti .

mustafakaraca
25.10.2015, 21:07
Douglas Mustafa Aykut 3'ünü toplasan 1 stoper etmez. Medjani joker savunmaya bağlanmaz zaten orda verimi düşük. Mbia %80-90 düşüşte. Beğenenler geçsin bu işleri, Zokoranın son senesi gibi oynuyor. Oyuncular klübün olumsuz havasından etkileniyor.

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2015, 21:10
şikebahçe-cincon 2 puan kaybetti. Süper oldu.

İnşallah yarın akşam bjk de puan kaybederse bizim için lig yeniden başlayabilir (tabi G.Antep'i yenmek kaydıyla)

Kazanılacak 75 puan var

Fatih Öztürk
25.10.2015, 22:29
Fatih abi cicinho soldan sirf ikinci yari net 10-15 orta acti .

Bu ortalar bizim solumuzdan Yusuf'un oyunda kaldığı 65.dakikaya kadar geldi.Alper oyuna girdikten sonra soldan pek orta gelmedi.dediğim gibi sağımızda maden bulan Aatıf ve Ziya delik deşik ettiler orayı.tabi Cavanda çıktıktan sonra sağ beksiz oynamanın verdiği sıkıntı.

OFLU
25.10.2015, 22:45
Sağ tarafa Salih Dursun'u koyacaksa ki koyacaktır. Birkez daha kulaklarını çınlatacağım Şota!

Jedi
26.10.2015, 01:27
benim 2 defa 90 dakka seyrettiğim bu antalya'yı beşiktaş yenemezse gitsin kumda oynasın..2 den 2

Sefer A.
26.10.2015, 01:29
benim 2 defa 90 dakka seyrettiğim bu antalya'yı beşiktaş yenemezse gitsin kumda oynasın..2 den 2
Berabere biter :)

cakalkerem
26.10.2015, 08:35
salih neden kesilir bu takımdan anlayamadım

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2015, 08:35

Ziya köpeğine gıcık kaptım.

Avni Aker'de 90 dak. ıslıklanmalı

Şerefsiz Cavanda'yı itip tahrik etti. Kırmızıyı aldırdı.

Hata bizimkinde, bu kadar ahmaklık olur mu?

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2015, 08:36
salih neden kesilir bu takımdan anlayamadım

Salih ve Yumlu bu kadrodan kovulmalı

carantinas
26.10.2015, 08:56
Sorun bence top kapma mücadele etme noktasındaki eksiklik. Top rakibe geçtikten sonra pres yapmıyoruz. Yapsak bile presi yapan bir oyuncuya destek veren ikinci üçüncü adam olmuyor. Maçı seyrederken farkedersiniz, bizim oyuncular top rakipteyken rakip oyuncudan 7-8 adım uzaktan karşılamaya alan daraltmaya çalışıyor. Haliyle adamlarda rahat rahat topla oynuyor pasını veriyor. Böyle olmaz. Rakibin 1-2 adım dibinde pas verecek adam bulamayacak şekilde yakın oynamamız gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2015, 09:00
26 EKİM 1461
Fetih yıl dönümümüz kutlu olsun.

UĞUR DURTAŞ
26.10.2015, 09:30

Fatih bey;

sivas maçında erkan zengin 3 defa alpere ciddi anlamda sitem etti el-kol hareketleri yaptı.
o esnade bende gızdım alpere,
kafasını kaldırsa erkan'a ara pası verseydi,keleciyle karşı karşıya kalacaktı erkan
ama vermedi,kafasını gömülü oynadı,topları olumlu kullanamdığı gördük.

61ronin61
26.10.2015, 09:50
handikap 1 yüzyılın bankosu diyordum oranı sivasa 2.60 açmışlar hahahhaaa çakal iddaya bak yemezler banko 1 den 1 gene handikap oranını alırım. sergen bu maçtan sonraki maç yenilir ve öyle kovulur .

bu tren kaçtı beyler.şiketaşı kim yenebilir bu ligde banko şiketaş şampiyon olur.biz dünyanın en büyük mucizesi olsa tüm maçları kazansakta kolpataşla aramızdaki 9 puam kapanmaz kolpataş lig sonuna kadar 9 puan kaybetmez.

o yüzden artık relaxa bağladım(bir gram umudum yok bizim takım ilk dörde giremez) ve bu saçma takımdan para kazanmayı tercih ediyorum ve 1 den 1 banko diyorum.

süpeeerr iddada kaybettim ama trabzonspor kazandı.demek neymiş beyler bu takımın yenmesi için rakibine oynayacağız takımımıza yüklenerek takımı patlatmayacağız.ben hep kaybetmeye razıyım yeterki ts kazansın.

aslında kaybederken kazanıyorum .tavsiye ederim çok zevkli oluyor.idda middaa adamın umrunda bile olmuyor sevinçten.

heee unutmadan bankooo ts-gaziantep 2 oynayacağım.:)

Faik Yılmaz
26.10.2015, 10:14
Kötü futbol iyi sonuç...

Okay ve Marin özveri ile oynuyorlar ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyorlar...

İkisininde gol atması emeklerinin karşılığını almaları açısından güzel oldu.....

2 haftadır inanılmaz goller yiyen Estebanın güzel kurtarışlar yapması ise günün diğer artısı oldu

Fatih Öztürk
26.10.2015, 10:51
Ziya köpeğine gıcık kaptım.

Avni Aker'de 90 dak. ıslıklanmalı

Şerefsiz Cavanda'yı itip tahrik etti. Kırmızıyı aldırdı.

Hata bizimkinde, bu kadar ahmaklık olur mu?

Ziya emeline ulaştı lakin yenilmekten kurtaramadı takımını :)

selçukabi
26.10.2015, 12:01
Douglas ve Esteban'ın bu maçtaki performansları kimseyi aldatmamalı. Ben bunların yapı itibariyle bizim takımın kimyasına uygun futbolcu/kaleci olduklarını düşünmüyorum. Özellikle Douglas rakip sahada top oynayan takımın defans oyuncusu değil.

Tolga Okumuş
26.10.2015, 12:52
Alınmış 3 puan haricinde hiçbir kazancı olmayan bir haftayı geride bıraktık.
3'lü defansa niye geçtik anlayamadım?Bir anda Conte'li Juve gibi oynayacağımızı düşündük herhalde.
Takımın attığı golden sonra bütün herkesin kendi yarı sahasına geçmesi tam bir komedi.Adamlar azıcık akıllı olsa anında beraberlik golünü atacaklar.

Yusuf ve Sefa gözümden iyice düştüler.
Ben olsam ertesi gün bu iki arkadaşı kendilerine çeki düzen verene kadar A2 takımına yollardım.
Yusuf herhalde şansının son senesinde olduğunun farkında değil.
Sefa'ya verilen 3,5m€ tam bir "keriz" parası.
Oyuna sonradan giriyor,bir tane bindirmesi yok.Defansın arkasına deparla boş koşu yapması gereken pozisyonda jogging ile devam ediyor. .Böyle adamları Trabzonspor'da görmek istemiyorum artık.

Şota'nın anlamsız oyuncu değişiklikleri de devam ediyor.2 golde de payı olan topu taşıyan adam eksilten Marin saha kenarına alınırken sahada zombi gibi bir ileri bir geri dolaşan Erkan Zengin sahada kaldı.Bu dakikadan sonra da Sivas üzerimizde baskı kurdu.Çünkü her vurduğumuz top duvara çarpar gibi geri geldi.İleride top tutamadık.

İstikrarın olması gerektiğini her zaman söylerim ama Şota'nın takımı yönetmediği açık.
Erkan Zengin'e verilen iltimaslar bunun açık kanıtı.
Allah sonumuzda hayırlısını nasip etsin.

7can61
26.10.2015, 13:01
Alınmış 3 puan haricinde hiçbir kazancı olmayan bir haftayı geride bıraktık.
3'lü defansa niye geçtik anlayamadım?Bir anda Conte'li Juve gibi oynayacağımızı düşündük herhalde.
Takımın attığı golden sonra bütün herkesin kendi yarı sahasına geçmesi tam bir komedi.Adamlar azıcık akıllı olsa anında beraberlik golünü atacaklar.

Yusuf ve Sefa gözümden iyice düştüler.
Ben olsam ertesi gün bu iki arkadaşı kendilerine çeki düzen verene kadar A2 takımına yollardım.
Yusuf herhalde şansının son senesinde olduğunun farkında değil.
Sefa'ya verilen 3,5m€ tam bir "keriz" parası.
Oyuna sonradan giriyor,bir tane bindirmesi yok.Defansın arkasına deparla boş koşu yapması gereken pozisyonda jogging ile devam ediyor. .Böyle adamları Trabzonspor'da görmek istemiyorum artık.

Şota'nın anlamsız oyuncu değişiklikleri de devam ediyor.2 golde de payı olan topu taşıyan adam eksilten Marin saha kenarına alınırken sahada zombi gibi bir ileri bir geri dolaşan Erkan Zengin sahada kaldı.Bu dakikadan sonra da Sivas üzerimizde baskı kurdu.Çünkü her vurduğumuz top duvara çarpar gibi geri geldi.İleride top tutamadık.

İstikrarın olması gerektiğini her zaman söylerim ama Şota'nın takımı yönetmediği açık.
Erkan Zengin'e verilen iltimaslar bunun açık kanıtı.
Allah sonumuzda hayırlısını nasip etsin.

Okumuş adamın hali başka oluyor, bazıları maç izler skora göre konuşur bazıları da böyle gerçekleri görür ve ona göre yorum yapar.

7can61
26.10.2015, 13:04
Bu arada yeri gelmişken sorayım, bizim takımda defansın arkasına sarkacak koşacak depar atacak her ne zıkkım ise, buraktan sonra böyle bir adamımız olamaz mı? Yani burakta kullandık mı bütün hakkımızı anlamıyorum. Çoğu maça bakıyorum rakip eksik yakalanıyor ama araya koşan bir Allah'ın kulu yok, herkes birbirine bakıyor en sonunda geri pas yapıp atağı bitiriyorlar. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

ertuuu
26.10.2015, 13:27
ali palabıyık bizim maçta nasıldı?
süper lig maçı vermemişler...

Yavuz Bektaş
26.10.2015, 14:04
Allah bizi 1 cardozoyu yedek bıraktığımız 2 ersun yanalı gönderdiğimiz için affetsin

UğurB
26.10.2015, 14:07
ali palabıyık bizim maçta nasıldı?
süper lig maçı vermemişler...

Mumkun olmadikca ust uste iki hafta ayni hakeme mac verilmiyor.
Ligin sonunda form durumlarina gore istisnalar uygulaniyor ama bu haftalarda olmuyor.
Teamul gibi birsey...

Emrah KabuL
26.10.2015, 14:22
Allah bizi 1 cardozoyu yedek bıraktığımız 2 ersun yanalı gönderdiğimiz için affetsin

Cardozo'nun 11'de başladığı maçlar;

Bursa,Osmanlı ve Mersin maçları
Bursa maçında 2.yarı yerine N'Doye girdi ve golü bulduk.Bu maç için forumun geneli N'Doye'nin oyuna girdikten sonra takımın daha ateşli oynadığını belirtmişti.Hatta şu an emin olmak için bir kez daha o başlığa baktım.
Osmanlı ve Mersin maçlarında sıfır çektik.
Ha bir de 2 tane Rabotnicki maçları var bunları da kazanamadık.

Yedek başlayıp oyuna girdiği Akhisar ve Kayseri maçlarında ise 4 puan kazandırdı bize.
Cardozo'dan en iyi bu şekilde verim alınabilir.
Yani Cardozo varsa Cardozo oynar demeyle olmuyor bu işler.

ertuuu
26.10.2015, 14:37
Mumkun olmadikca ust uste iki hafta ayni hakeme mac verilmiyor.
Ligin sonunda form durumlarina gore istisnalar uygulaniyor ama bu haftalarda olmuyor.
Teamul gibi birsey...

teşekkür ederim...

oflubektas
26.10.2015, 14:49
Bir ara Okay kaptığı topla rakip yarıalanı geçiyordu. (Galiba 1-0 öndeydik) 3 Sivaslı'ya karşı tek başına. Sağdan koşan yok, soldan koşan yok, yanına sokulup pas isteyen de yok. Dedim "ey gidi Trabzon, düştüğün hallere bak"...

Kötü bir takımın, rezil oynayan bir takımı yendiği bir maçtı. Fazlası değil.

Jedi
26.10.2015, 21:26
Berabere biter :)

ne dediysek o )))))

2 den 2..

Sefer A.
26.10.2015, 21:28
ne dediysek o )))))
2 den 2..
Zaten fb-gs berabere bitecek tahminimin dogru çikmasindan sonra, bunun da dogru çikmasi beklenmezdi :p

Şanlı SanMarino
27.10.2015, 04:17
Denildiği kadar kötü bir oyun yoktu. Zaten skor erken vakitte alındığı için otomatik olarak geriye doğru bir yaslanma oldu. Deplasmanda 3 puan olduktan sonra ne oynadığının bir önemi yok.