PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkan Zengin'den Açıklama: Özür Dilerim...

Mollasalihoğlu
15.10.2015, 13:48
Erkan Zengin'den beklenen açıklama geldi.

7513

Faik Yılmaz
15.10.2015, 13:51
Klüpte çok ciddi anlamda otorite boşluğu var....

Mehmet Ekici'ye şimdiye kadar doğru dürüst sahip çıkılmadı mesela......

Birileri sürekli yanlış yapıyor daha sonra özür diliyor da önemli olan yanlış yapılmayacak ortamı hazırlamak olmalıydı....

Sibel
15.10.2015, 14:02
Önce bu olay nasıl sonuçlanacak bir bakalım.
Sonra yorum yapacağım.
Tiyatro metinlerinden sıkıldım artık.

Reha Demirbaş
15.10.2015, 14:08
Osmanlıspor Maçı : 26.09.2015
Erkan'ın Özrü : 15.10.2015

Duyarlılığa gel.

Yiğit Gayretli
15.10.2015, 14:11
Erkan dünyanın en samimi özür açıklamasını yapmış olabilir, bilmiyorum...

Ama güven ortamı öyle sarsıldı ki hiç inanasım gelmiyor. Bir camia, topluluk için en büyük sorun bu.

Badaloğlu
15.10.2015, 14:17
Eline kağıt kalem alan futbolcular özür diliyor! Bu nasıl bir takım? Bu takımın hocası, yöneticisi yok mu? Bu işler bu kadar basit mi? Osmanlıspor maçı ne zaman oynanmış? Kaç gün geçmiş bu olayın üzerinden?

Sıkıldık artık... Şu seçim bir an önce gelse de, bu çile bitse!

UĞUR DURTAŞ
15.10.2015, 14:18
Osmanlıspor Maçı : 26.09.2015
Erkan'ın Özrü : 15.10.2015

Duyarlılığa gel.
*bu mu arkadaşlık,bu mu samimiyet,bu mu takım ruhu.....
*Yapmaçık,samimi olmayan zoraki bir açıklma...
*komedi.

AdemS
15.10.2015, 14:20
Yani bu olayı takım içerisinde halledemediniz mi arkadaş?

Özür dileyecekse kamuoyundan değil, olay daha soğumadan futbolcudan, teknik heyet ve yönetimden özür dilersin olur biter..

Tabii yönetim-otorite boşluğunun olmadığı yerlerde olur bu dediğim, bizde değil..

Yıldıray Emanet
15.10.2015, 14:23
Tarihimizin en gereksiz ve aptal sezonu olmaya aday

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cengiz Çubukcu
15.10.2015, 14:27
madem özür dileyecekti neden bu kadar bekledi?

Bera B.
15.10.2015, 14:27
Hayır sezona iyi başlamışsın, gol atıp asist yapıyorsun. Taraftarlar da seni geçen sezonun ardından sahiplenmiş. Sen daha ne halt yemeye böyle saçma sapan tavır ve davranışlar içine giriyorsun. İnşallah özründe samimisindir ve bu resmi açıklama yapılana kadar hadsizlik ettiğin kişiden içten bir şekilde bağışlanma talebinde bulunmuşsundur. Umarım Mehmet de yüce gönüllülük eder ve seni affeder. Ha bana kalsa ben bana yumruk atan adamı kolay kolay affetmem ama düzen sağlansın, çalışma ortamı bozulmasın diye bir nebze bunu içimde saklarım.

UĞUR DURTAŞ
15.10.2015, 14:34
Soyunma odasındaki bu olayı,kim veya kimler dışarıya sızdırdı?
dışarıya sızmaması gereken bilgileri çıkaran kişi veya kişilerin
kişiliklerinden şüphe duyarım.
*en ufak trabzon ve trabzonspor sevgisi,saygısı olmayan kişiliksizler.
*devam edin bilgi sızdırmaya....elinize belki bir şeyler geçer.yazıklar olsun.

a f s
15.10.2015, 14:36
Böyle bir takımın taraftarı olduğumuz için asıl biz özür dileriz

Pshycologist41
15.10.2015, 14:49
Onur söylenene göre sadece arabanın koltuklarını tekmelemişti oysaki...

Furkan Özdem
15.10.2015, 14:49
"Bir kulüp nasıl yönetilemez?" dersleri devam ediyor...

7can61
15.10.2015, 14:54
Değil trabzonspor, dünya tarihinde aklınıza gelebilecek en üfürük spor kulübünün (bezik-briç vs) başına gelebilecek en kötü yönetim-başkan bunlardır.

Sibel
15.10.2015, 15:06
madem özür dileyecekti neden bu kadar bekledi?

Çünkü işin içinde yönetimin sinsi bir planı vardır.
Çeşitli senaryolar herkesin aklında mevcuttur. Yazmaya gerek yok.
Bekleyip görelim.

Hakan
15.10.2015, 15:08
40 tane erkeğin olduğu yerde olur böyle şeyler ne özrü

Mollasalihoğlu
15.10.2015, 15:10
40 tane erkeğin olduğu yerde olur böyle şeyler ne özrü

adam mecbur mu yumruk yedikten sonra bir kenarda oturup susmaya, ne demek olur.

Murat'
15.10.2015, 15:11
Olayın hemen ardından yapılması gereken bir açıklamaydı.

Fatih Cengiz
15.10.2015, 15:15
Trajikomik, melo rierayı odaya kapatıp dövmüştü. Sonra nasıl kapandı o olay. Biz de onun onda biri bir tartışma, nereler geldi. Hayattan soğuttunuz bee

wakitsiz

bordoylamavi
15.10.2015, 15:23
ulan mehmetten özür diliyorsan git onda dile. ne ortaya mektup yazıyosun. belli ki bu mehmet i satmak için bi plan. bak biz özürü dilettik ama yine de gitmek istiyor. zaten adamı soğuttunuz futboldan

x_man
15.10.2015, 15:24
Dallasspor mu Trabzonspor mu belli değil sanki bir tek derdimiz buymuş gibi bir de bu olay çıkıyor işinize gelince profesyonel işinize gelince insan!!! oluyorsunuz dünyanın paralarını alıp bir de böyle davranıyorsunuz ne diyeyim Allah cezanızı versin...

DarkBlooD
15.10.2015, 15:24
Riyakarlikla yapılan bir iş , bunca aradan sonra inandırıcı değil , daha da ötesi samimiyetsizce bir özür ...

Sene başında Onura yapilandan bir farkı yok , o olayda aynı sebeple çıkmıştı , eğer Ekici de Onur gibi önce Trabzonspor derse kalır ve ADAM nasıl olunur , bir futbolcu neden efsane oluru göstermiş olur .

Şunun şurasinda 2 ay daha kaldı az daha dayanın . . .

LaZuRiBeRe_53
15.10.2015, 15:27
onurdan sonra mehmet de ikinci kurban arkadaşlar, böyle rezil bi yönetim olamaz
m.ekicimi - erken zangin mi deseler hiç düşünmeden mehmet derim , kulüp mehmetin arkasında olması lazımdı , erkanın yaptığı yanlış yumruk atmak ne demek

x_man
15.10.2015, 15:29
Bence bunların derdi Onur ve Mehmet'i taraftarın gözünden düşürüp satmak başka bir açıklaması olamaz

Sibel
15.10.2015, 15:30
2. paragraf çok ilginç.
"Her şeye hazır olmak" nedir mesela?

Faik Yılmaz
15.10.2015, 15:33
Resmi kuruma yazılan dilekçe gibi özürmü olur Allah aşkına....

kimi kandırıyorsunuz......

Yiğit Gayretli
15.10.2015, 15:39
2. paragraf çok ilginç.
"Her şeye hazır olmak" nedir mesela?

"Birimizden birini yiyecekler matmazel" diyor yani. Erkan'ın yaptığı yanlıştır ama bu hadiseden dolayı takımdan uzaklaştırılsa ona da üzülürüm... Çünkü futbolcular arasında bunlar olur, gerçekten olur. Onlar bir şekilde toparlar...

Bu kulüp başıboş bile değil. Bildiğin kötü yönetiliyor. Bu başıboşluktan da tehlikeli!

Sibel
15.10.2015, 15:40
Hepimiz kafayı yemeden bu yönetim gitse artık.

alone_6161
15.10.2015, 15:47
Erkan samimi olsa, olaydan yarım saat sonra gider Mehmet'ten özür dilerdi, konudan kimsenin haberi bile olmazdı. Bir klüp nasıl yönetilmezin kitabı yazılıyor iki yıldır......

Bir süreç ancak bu kadar saçma idare edilebilirdi.......

katre-i.matem
15.10.2015, 16:19
Erkan Mehmet'e yumruk atmış. Doğru mu yapmış ? Asla. Kabul edilebilir bir olay değil.

Futbolcu soyunma odalarında yumruklu kavga olası mıdır ? Her zaman olan ve olağan tarihte binlerce kez olmuş ve olacak şeylerdir. Dünya devi kulüplerde dahil. Ferguson Ronaldo nun kafasına krampon fırlatmıştı mesela. Ama biz bunu nasıl öğrenmiştik ? Ronaldo nun kendi beyanından. Peki bizim soyunma odası kavgasını nasıl öğrendik ? Gazeteci müsvettesinden. Olayın kahramalarından biriside haftalar sonra belli ki ısmarlama bir özür diliyor.

Bir takım başarılı olacaksa mutlaka ama mutlaka iyi yönetilmelidir. Aksi mümkün değildir. Belli ki kocaman bir otorite boşluğu var ve büyüyerek devam ediyor. Soyunma odası mevzusu bir kez daha "şerefsiz" (bu kelime için verilecek cezayı öper başımın üzerine koyarım) bir futbolcu tarafından dışarıya pazarlanmıştır. İçimizde bu tarz kişilik yoksunlarını muhafaza ettikçe saf saf başarı beklemeyelim. Zira gerçekten komik oluyoruz. Aralık ayı ya bataklıktan çıkış ya da dibine kadar pisliğe gömüldüğümüz ay olacaktır. Allah sonumuzu hayır etsin.

Yaşar
15.10.2015, 16:20
Ne Erkan ın ne de Mehmet in süçü var bu olayda. Kavga olabilir onemli olan olduktan sonra çıkan krizi iyi yönetebilmek ve olayı bu raddeye getirmemek. Mesela , benim sinifimda 2 öğrenci kavga etse ve soruni cozmeden gormemezlikten gelirsem ertesi gün veliler okula gelip birbirlerinden sorar hesabını. Yöneticilik krizleri düzgün yonetebilme ile olur.

zafer6161
15.10.2015, 16:29
bunu erkan kendi iradesiylemi yaptı,yoksa İHO nun erkana baskısıyla yapılmış bir özürmü

tabiki İHO

BU ARADA BEN BÖYLE KAĞITTAN ÖZÜRLERİ SAYMIYORUM..CANLI YAYINDA BİR BİRİNE SARILIRSIN BARIŞIRSINIZ..ZORLAMA ÖZÜR OLMAZ

Mert Oğuzlu61
15.10.2015, 16:30
Ekici hala sözleşme yenilemedi ve 2. Selçuk vakası kapımızda, üstelik bu kez Kayseri nin yıldızlarını İstanbul kulüplerine pazarlayan ve bunun dışında ülkeye ne yıldız futbolcu getiren, nede sportif direktörlüğün hakkını verebilen, gittiği her kulüpte başarısız olmuş bir adam kulüpte at koşturmakta.

Onur, Medjani, Ekici... Para eden ve taraftarın en çok sevdiği oyuncular. Onur u asla gönderemeyeceklerini anladılar çünkü Onur onları gönderecek, adam bizden biri ve kongrede yönetimin, Hurma nın, Şota nın gideceğini biliyor. Peki ya Ekici, onu nasıl takımda tutacağız ? Adamın sözleşmesi bitiyor ve takımın sportif direktörü, oyuncuyu 3-5 milyona satmanın başarı olduğunu sanan dar zihniyetli sıradan bir Anadolu kulübü personeli ?

Millet sözleşmesi biten oyuncularla bir bir sözleşme imzaladı. Ekici nin 1 senesi var demeyin, bu adama Ocak a kadar imza attıramazsak başta gs olmak üzere bjk ve fb saldıracak, sonra Selçuk a sövdüğümüz gibi adamın arkasından boş boş söveceğiz.

kaan61
15.10.2015, 16:37
Yumruk olayından sonra o gece veya ertesi gün öğlene kadar erkan mehmet i bulup haklıda olsa haksızda olsa yumruk atması nedeniyle özür dilemeliydi. Karşılığında mehmet de ona bir yumruk patlatmalı sonra kucaklaşarak barışmalılardı. Bu kadar uzun süre sonra bu özür anlamsız. Dostluk veya takımdaşlık olmadığı apaçık ortada. Zaten 3 mağlubiyetin sacayağından biri bu. diğer sacayağı hoca , diğeri yönetim ve menejer.

El Cordobes
15.10.2015, 16:40
Erkan Mehmet'e yumruk atmış. Doğru mu yapmış ? Asla. Kabul edilebilir bir olay değil.

Futbolcu soyunma odalarında yumruklu kavga olası mıdır ? Her zaman olan ve olağan tarihte binlerce kez olmuş ve olacak şeylerdir. Dünya devi kulüplerde dahil. Ferguson Ronaldo nun kafasına krampon fırlatmıştı mesela. Ama biz bunu nasıl öğrenmiştik ? Ronaldo nun kendi beyanından. Peki bizim soyunma odası kavgasını nasıl öğrendik ? Gazeteci müsvettesinden. Olayın kahramalarından biriside haftalar sonra belli ki ısmarlama bir özür diliyor.

Bir takım başarılı olacaksa mutlaka ama mutlaka iyi yönetilmelidir. Aksi mümkün değildir. Belli ki kocaman bir otorite boşluğu var ve büyüyerek devam ediyor. Soyunma odası mevzusu bir kez daha "şerefsiz" (bu kelime için verilecek cezayı öper başımın üzerine koyarım) bir futbolcu tarafından dışarıya pazarlanmıştır. İçimizde bu tarz kişilik yoksunlarını muhafaza ettikçe saf saf başarı beklemeyelim. Zira gerçekten komik oluyoruz. Aralık ayı ya bataklıktan çıkış ya da dibine kadar pisliğe gömüldüğümüz ay olacaktır. Allah sonumuzu hayır etsin.

affınıza sığınarak bir düzeltme yapayım. ferguson'un krampon mağduru beckham'dı. olay saklanacak gibi değildi zira beckham'ın kaşına dikiş filan atılmıştı. daha sonra gazetecilerin soruları üzerine ferguson da itiraf etmişti. hatta daha sonra fergusona tepki olarak beckham'ın balmumu heykeline taraftarlar yarabandı yapıştırmıştı.

Fatih Çelik
15.10.2015, 18:04
"Profesyonel futbolcumuz Mehmet Ekici'nin X Spor Kulübü'ne transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."
Bu süreçten ben bunu anladım.

Berke6198
15.10.2015, 18:15
Erkan Zengin bu takımdan gitmeli.

Ahmet T.
15.10.2015, 18:58

.

Furkan S.
15.10.2015, 19:09
Şu açıklama dünyanın en boş işi vallaha :)

melihergun
15.10.2015, 19:55
erkana ceza verildimi en azından para cezası bile olur ? verilmedi ise :D durum vahim

Fatih Öztürk
15.10.2015, 20:07
Yakışanı geçte olsa yaptı,helâl olsun.

mustafakaraca
15.10.2015, 21:07
Yönetim yok yönetim köy takımı gibiyiz

Courage
15.10.2015, 21:17
Özrün kabahatinden büyük olmuş Erkanım kusura bakma.

İntikamı soğuk yiyeceksin ama özrü sıcağı sıcağına dileyeceksin yoksa bir anlamı yok. Bak ,yumruk attığın insan ayrılmaya çalışacak bundan sonra. Profesyonel insansınız arkadaş aldığınız o devasa paralar sadece saha içi yeteneğiniz için verilmiyor. Profesyonel sporculuğun anlamı sadece topa tepik atan değildir.

yorumsuz6117
15.10.2015, 21:19
Erkan Zengin'in Trabzonspor'da işi yok.. Ne saha içinde ne saha dışında yararı bırak zararı olan bi futbolcu , gs maçında atamadığı golle bu sezonu bitiren adam.. Eskişehir'den daha büyük bi kulüpte oynayabilecek çapta değil İsveç milli takımıyla 500 tane maça çıksın isterse..

Muhteva
15.10.2015, 21:32
Özür dilemek istediğini düşünmüyorum basına yansıyan haberlerden sonra muhtemelen yönetim özür açıklaması için baskı yaptı oda dilemek zorunda kaldı.
Gerçekten pişman olup özür dileyecek olsaydı olay gerçekleştikten sonra 2-3 gün içinde özür dilerdi.

Cengiz Çubukcu
15.10.2015, 21:37
yönetimi eleştiriyoruz da sportif direktör ne iş yapar?

Fatih Öztürk
15.10.2015, 21:41
Erkan Zengin'in Trabzonspor'da işi yok.. Ne saha içinde ne saha dışında yararı bırak zararı olan bi futbolcu , gs maçında atamadığı golle bu sezonu bitiren adam.. Eskişehir'den daha büyük bi kulüpte oynayabilecek çapta değil İsveç milli takımıyla 500 tane maça çıksın isterse..

Bırakın kardeşim şu işleri.Adamı bi gol atamadı diye asmadığın kaldı.

Sefa
15.10.2015, 22:00
Muhbir belli olmadı mı daha ?

Belli gerçi de..

Cyzio
15.10.2015, 22:02
32 kısım tekmili birden çadır tiyatrosu.

Nazim Can
15.10.2015, 22:11
Muhbir büyük ihtimal Yumludur, kim olacak ben olacak degilim ya.

bach72
15.10.2015, 23:25
Erkan Zengin kadro dışı kalmalıydı.Ama soyunma odasında kabadayılık yaptıktan hemen sonra bu karar alınmalıydı.Ama klüp de bu kararı alabilecek nitelikte bir yönetici yok.Klüp başıboş.

Rıza ÇOLAK
15.10.2015, 23:58
Sen adamın bilmem neresini okşaya okşaya bu klübe getirirsen olacağı budur. Ben olsam İHO ya yumruk atardım. Param garanti nasılsa. Bir kez daha söylüyorum, bu işlerin yegane sorumlusu şu an bu klübün başında olan, fudbol baydaşı, çok değerli Böyük başganımız İHO hazretlerinden başkası değildir. İHO ile birlikte her anlamda dibe vurduk. Mali, etik, profesyonellik vs. vs . aklınıza ne gelirse. Ya sabır ARALIK diyorum. Hem vallahi hem billahi şikeci azize klübü versek bundan daha kötü yapmazdı bu klübü. takımın itibarı sıfır bile değil. Her gün yeni bi vukaat olurmu? yemin ediyorum TRABZONSPOR ile ilgili bir haber okumak istemiyorum artık.

Buğra Çora
16.10.2015, 00:20
Sen adamın bilmem neresini okşaya okşaya bu klübe getirirsen olacağı budur. Ben olsam İHO ya yumruk atardım. Param garanti nasılsa. Bir kez daha söylüyorum, bu işlerin yegane sorumlusu şu an bu klübün başında olan, fudbol baydaşı, çok değerli Böyük başganımız İHO hazretlerinden başkası değildir. İHO ile birlikte her anlamda dibe vurduk. Mali, etik, profesyonellik vs. vs . aklınıza ne gelirse. Ya sabır ARALIK diyorum. Hem vallahi hem billahi şikeci azize klübü versek bundan daha kötü yapmazdı bu klübü. takımın itibarı sıfır bile değil. Her gün yeni bi vukaat olurmu? yemin ediyorum TRABZONSPOR ile ilgili bir haber okumak istemiyorum artık.

Iho alışık çıkışlarıyla yine bizim saf üyelerimizi kandırır ve yine başa gelir. Bu beladan zor kurtulacağız. .

Buğra Çora
16.10.2015, 00:36
Yumruk olayından sonra o gece veya ertesi gün öğlene kadar erkan mehmet i bulup haklıda olsa haksızda olsa yumruk atması nedeniyle özür dilemeliydi. Karşılığında mehmet de ona bir yumruk patlatmalı sonra kucaklaşarak barışmalılardı. Bu kadar uzun süre sonra bu özür anlamsız. Dostluk veya takımdaşlık olmadığı apaçık ortada. Zaten 3 mağlubiyetin sacayağından biri bu. diğer sacayağı hoca , diğeri yönetim ve menejer.

Ne o gecesi ne ertesi günü kardeşim. Konya maçı oynandığı gece Erkan İstanbul'un yolunu tutmuştu. Onunla aynı uçaktaydim. Bilseydim onun ekiciye o yumruğu attığını ilk önce ağzını arardım, eger doğruysa yüzüne tükürürdüm. Nedir bu futbolculardan yöneticilerden çektiğimiz. Bikerende kulüpte üsten aşağıhersey doğru yürüse...

ÖmürKaradeniz61
16.10.2015, 00:45
Yahu neden kardeşim,niye bizde böyle aptal aptal işler oluyor.Az iyi oynayan oyuncu hemen diğerinin maaşına göz dikiyor,çokmu zor takım olmak arkadaş olmak sadece takımın başarısını düşünmek.Zorunuz ne sorsanız en iyi mekablarda,en iyi arabalarda,en elit hep sizlersiniz.Suç sizde değil bu kadar kültürsüz cahil hayatında eline kitap almamış insanlara milyonlar verende.Adam yıllarca eşşek gibi çalışıyor,okuyor araştırıyor ama sizin gibi yaşayamıyor.Eğitim,eğitim ve eğitim.

OnurKul
16.10.2015, 00:54
Yönetimin takım üzerinde bir etkisi yok. Sonuç: Medjani-Özer, Erkan-Ekici, Hurma-Onur ve daha bilmediğimiz ne kavgalar vardır.

Çözüm: Yönetim İSTİFA.

DeAgLeMaNyAq
16.10.2015, 00:59
Onur'un samimi gözükmeyen özüründen sonra Erkan'ın özürünü de aynı kefeye koyuyorum. Ha yazılı olması çok bir şey değiştirmiyor. Hatırlarsanız Volkan da 30 saniyelik basın toplantısıyla özür dilemişti ama o da samimi değildi. Velhasıl yönetim ve teknik heyetin ne kadar zaafı olsa da asıl sorumlu iletişim sorumluları. Tabii bu yönetim varken iletişim sorumluları insiyatif falan alamaz...

İleli
16.10.2015, 01:02
Herşeyin sorumlusu hacıdır bukadar basit!

28TS61
16.10.2015, 01:36
zoraki özür

yüregimts
16.10.2015, 02:11
Bence Tek özür dilemesi gereken kişi başkandır. Koskoca camiayı bu hale getirdiğim için deyip resmi siteden özür dileyip gitmesi lazım.

Yoksa Erkan O bu özür dilemesiyle olacakİş degil.

piskopatrizeli
16.10.2015, 08:30
biz olayı unutmuştuk bile

Faik Yılmaz
16.10.2015, 08:47
Erkan Zengin özür filan dilemedi....

Yakında bunu herkes görecek....

Maalesef takım yeni ve çok ciddi sorunlara gebe.....

Yiğit Gayretli
16.10.2015, 08:58
İşin açıkçası ben takım içindeki tavrı da merak ediyorum.

Şunu da bilmiyoruz tabi; Erkan yumruk atıp büyük bir hata yapmıştır da o yumruğun sebebi neydi? Acaba Mehmet'in yanında niye kimse durmamış? Merak ediyorum.

Cengiz Çubukcu
16.10.2015, 09:05

Şunu da bilmiyoruz tabi; Erkan yumruk atıp büyük bir hata yapmıştır da o yumruğun sebebi neydi? Acaba Mehmet'in yanında niye kimse durmamış? Merak ediyorum.

o yumruğu atarken şota ile hurma ne yapıyordu?

Yiğit Gayretli
16.10.2015, 09:08
o yumruğu atarken şota ile hurma ne yapıyordu?

Bence doğru soru bu değil Cengiz abi.

Mert Acar
16.10.2015, 09:10
Özürünü nasayada bildirdeydin Erkan efendi !

Cengiz Çubukcu
16.10.2015, 09:14
Bence doğru soru bu değil Cengiz abi.

soyunma odası psikolojisini az çok biliyorsun Yiğit, bu tür şeyler otorite boşluğunda olmaz mı?

ahamitokutan
16.10.2015, 09:20
disiplin abidesi süleyman hurma olaya müdahale etmedi mi

Oruç
16.10.2015, 09:20
Elimizdeki en kıymetli oyuncuları bir bir değersizleştiriyoruz. Önce Onur, şimdi Mehmet. Sırada Cardozo mu var ?

ahamitokutan
16.10.2015, 09:22
bu kulübe düşman gerekmez. içindekiler direkt düşman zaten

volkan_627
16.10.2015, 09:23
Para edebilecek potansiyele sahip adamlar değersizleştiriliyor. Sanırım yakında büyükbsatışlar olacak.

nbay
16.10.2015, 09:28
mehmet bu meseleyi gerçekten uzatıyor mu yoksa , detaylarını bilmediğimiz çok farklı şeyler mi meydana gelmiş.
her haliyle tam bir kaos ortamındayız . bu takımdan nasıl çıkış bekleyelim sonra ?

zafer6161
16.10.2015, 09:33
mehmet bu açıklamaları özürden öncemi yaptı,yoksa sonramı ???

Yiğit Gayretli
16.10.2015, 09:53
soyunma odası psikolojisini az çok biliyorsun Yiğit, bu tür şeyler otorite boşluğunda olmaz mı?

Hayır abi, her ortamda olur. O an beynine oksijen gitmeyen 20 küsur adam var o odada... Sorun olayın devamının yönetilemeyişi.

katre-i.matem
16.10.2015, 10:51
Özür geldi olay bitti zannedilmesin. Oyuncular arasında husumet kalabilir ki buda kulübe zarar verir. Çok değerli menajerimiz acaba neler yaptı/yapıyor bu konuyla alakalı merak ediyorum. Korktuğum noktaların başında teknik direktörümüz geliyor. Şota maalesef ki disiplin sağlayabilecek bir görüntü vermiyor. Dışarıdan bakınca oyuncular üzerinde hiç bir ağırlığı yokmuş gibi gözüküyor. İki espiri yapar olayı kapatırım zannediyor galiba.

Hatırlarsanız 2008-2009 sezonu öncesi avusturya kampında bir terlik mevzusundan dolayı beşiktaşta üzülmez ve toroman kavga etmiş, her ikisi kamptan kovulmuş sezon öncesi de affedilmişlerdi. Ciddi bir kavgadan sonra kulüp iki futbolcudan birisi yada ikisiyle de yolları ayırmayı tercih etmemiş ve o gün kapandı gibi gözüken mevzu oyuncuların içinde kapanmamıştı ki 2 sene sonra bu kez ankaragücü maçı devre arasında üzülmez toromanı yumruklamıştı. Ertesi günde kapının önüne koyulmuştu. Kulüpte kalan toromanda üzülmezden 2 sene sonra şikeci sezerle yumruklu kavgaya karışmış ve o da kulüpten uzaklaştırılmıştı.

Anlatmak istediğim eğer disipline edemediğiniz ve kendini üstün gören bir topçunuz varsa bugün bastırdığını zannettiğiniz mevzu başka bir yerde başka bir şekilde de patlak verebilir. Erken ve Mehmet gerçekten bu olayı çözdüler mi ? Cevabını zaman gösterecek.

Bizi endişeye sevk edende işte bu krizi yönetemememiz. Disiplinli bir hocamızın olmaması. Yönetimin zaten takımdan bir haber olması. Zira gs nin antrenmanında da melo rieranın gözünü morartmış ama imparotoriçe baskın karakteriyle oyuncuların üzerinde ağırlığını hissettirmiş sene sonunda da şampiyon olmuşlardı.

samet aslan
16.10.2015, 10:55
arkadaş bir olayı da çözdüğünüzü görelim be;

Mehmet Ekici: Süleyman Hurma, ‘Kendi aralarında olayı çözsünler’ demiş. Bunu anlamak mümkün değil. O zaman ben de ona vurayım, ödeşelim! demiş

böyle bi yönetim sportif direktör teknik direktör bu kadar beceriksiz insan bi araya gelmiş yeter artık be

EKİCİSPOR ULAN !!!

Berkan
16.10.2015, 11:02
Artık yönetimi eleştirmekten usandım o yüzden inşallah hayırlısı olur.

alone_6161
16.10.2015, 11:27
Mehmet sonuna kadar haklı....Hurma "sorunu futbolcular kendi arasında çözmeli" demesi için mi 800.000$ veriyorduk? İyiymiş vallahi.....

Kamil Çakmak
16.10.2015, 11:34
Yönetim zafiyeti, başka birşey değil.

evonon
16.10.2015, 11:41
Taraftar Erkan'ı protesto etsin onu özür dilemeye mecbur etsin, haklı olan Ekici. Özür dilemezse defolsun gitsin böyle salak bir takımdaşlık olurmu? Dün Karşıyaka Barcelona maçını gördünüz mü bilmiyorum, Barcelona bin kere üstündür Karşıyaka'dan ama takım olarak öyle birbirleri için oynuyorlar ki maçtan önce de adım gibi emindim kazanacaklarından. Takım olmak için önce o takımdaki herkesin birbiri için sahada savaşması lazım yoksa 11 tane Messi olsan ne yazar. Arkadaşlığı ve huzuru bozan kim varsa defolup gitmeli... Yapılacak en aptalca şey beraber kadroda olacakları ilk maçta Erkan Mehmet el ele tribüne cinsinden beyinsiz bi halta yaramayan tezahuratlar yapmaktır. Bunun süper cahil başkanımızın yapmaya çalıştığı üzerini örtme basiretsizliğinden farkı yoktur. Ulan ne boş adamlara kaldı şu takım, ne çekti bu cehaletten. Sadri Şener giderken "bu takıma gelecek başkanın kültürlü, bilgili en az 1 dil bilen bir adam olması gerekir" demişti. Ne demek istediğini anlayamayacak çok adam var bu camiada ama şimdiye kadar Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu'nun birçok sözü dışında bu camiada herhangi birinden duyduğum tek doğru açıklama.

Mert Oğuzlu61
16.10.2015, 11:47
Ersun Yanal olsa bunlar olur muydu ? Hadi oldu, Ersun un açıklamaları Hurma gibi amatörce mi olurdu yoksa sorunu en geç 2 gün içinde kestirip atar mıydı ?

Bu adamın değerini bilemedik ve yolladık, ülkede bizi çalıştıracak ve şampiyonluğa oynatacak başka antrenör olmadığı gerçeği ortadayken Ersun u gönderip Kayseri den Kasımpaşa dan kovulan Avea Şota yı takımın başına getirdik, Hurma ile birlikte tam kendileri gibi küçük anadolu kulübü zihniyetli bir başkan buldular ve kulübü batırdılar. Bunun başka açıklaması olamaz.

Oyuncuların birbirine girmesinin ve kaos ortamının baş sorumluları Şota ve Hurma dır.

7can61
16.10.2015, 11:54
Yönetimde buna hurma ve şota da dahil zerre kadar beyin kıvrımı olsaydı eğer, böyle bir olayda kariyerinin sonuna gelmiş boş kaleye golü atamayan erkanın değil, daha yaşı genç ve geleceği olan ekicinin yanında yer alırdı. Olayın hak hukuk boyutunu geçiyorum zaten.

signal
16.10.2015, 12:37
Tam manasıyla bir kriz takımı olduk.

Fatih Öztürk
16.10.2015, 13:14
Yakın zamanda İ.Üzülmez-İ.Toraman ile Melo-Riera arasında bundan daha şiddetli tartışmalar yaşandı bi şekilde orta yolu buldular devam ettiler.Erkan özrünü dilemiş işte daha uzatmadan orta yol bulunmalı.Ekici'de unutmasın bu yönetim bir bok olmasada Almanya'da yokları oynarken tuttular takıma getirdiler adam ettiler kendisini.sağa sola verdiği demeçler kendi ağzından çıktıysa iyi bir fiyata yol verilsin daha fayda vermez tabi kendi ifadeleriyse.

mustafakaraca
16.10.2015, 13:33
Mehmet Ekici ağzımdan kan geldi tarzı açıklmalar yapmış. Milliyette okudum. Bu klübü çobanlar daha iyi yönetirdi. Onur ve Ekici'den sezon başından beri bu kafasızlar yüzünden faydalanamıyoruz. 3 hafta sakatlanma işi demek yalanmış. Birde utanmadan yalan beyan veriyorlar. Mehmet, Erkan'a ceza yoksa ben yokum demiş.

Yaşar
16.10.2015, 13:37

Osmanlispor maçı oynanirken 2. yarının başlarında Erkan ile Mehmet sahada tartışıyorlar. Mevzu sanırım Erkan ın Mehmet e " neden defans tan top almıyorsun" demesi ile başlıyor. Mehmet de " sanane " tarzında el kol hareketleri ile karşılık veriyor ve sonrasında Mehmet oyundan çıkıyor. Ben maç sırasında bu tartışmayı gördüm sahada, demek ki soyunma odasında devam etmişler kavgaya.

Trapezunt
16.10.2015, 13:45
Mehmet'in Trabzonspor'da devam etme gibi bir durumunun çok ciddi olduğunu düşünmüyorum. İstanbul ve tekrar Almanya aklını karıştırıyordur. Takım içinde de geçen sene takımı ipte ben tuttum havaları hoş karşılanmıyor olsa gerek.

Sadık Bıyık
16.10.2015, 13:45
yemin ediyorum "yalan rüzgarı" dizisini izliyorum sanki. hep bir kaos hep bir kimin eli kimin cebinde vakası. bir an önce defolun gidin, bu nası bir amatörce klüp yönetimidir yahu.
kesin ekici gemileri yaktı bu yüzden bu senaryolar

Ozan Kara
16.10.2015, 13:49
Mehmet Ekici, gün içerisinde Facebook hesabı üzerinden son durum hakkında bir açıklama yapacak. (Yunus Emre Sel)
Hadi bakalım.

Ozan Kara
16.10.2015, 13:51
https://pbs.twimg.com/media/CRbt_0hWwAAdjHO.png

Sibel
16.10.2015, 13:55
Mehmet'in cevabı samimi.
Üzgünüm Mehmet'i eleştirenler. Haksız çıktınız.

Mollasalihoğlu
16.10.2015, 13:59
Mehmet gerçekten güzel bir çocuk.

Umarım uzun süre yollarımız birlikte devam eder.

Mehdi
16.10.2015, 14:00
Sibel hanım konu nedir tam olarak?

Fatih Öztürk
16.10.2015, 14:01
https://pbs.twimg.com/media/CRbt_0hWwAAdjHO.png
Demekki basın denen haysiyet yoksunları manipüle haberlerle Mehmet'i taraftarın önüne atıyor.

Hakan
16.10.2015, 14:02
Trapezunt duyumun yine çıkmayacak tüh,neyse bidahaki sefere tutturursun umarım.

Murat KARAKURT
16.10.2015, 14:04
Demekki basın denen haysiyet yoksunları manipüle haberlerle Mehmet'i taraftarın önüne atıyor.

Artık basın mı yapıyor yoksa başından beri bu süreci yönetemeyen ne için orda olduğu meçhul Hurma mı yaptırıyor bilemiyorum..... Kafam o kadar karıştı....

SiNo
16.10.2015, 14:06
Takim da disiplin yok

nbay
16.10.2015, 14:10
sporx 'deki haber mehmetin istanbula gittiğini,başkanla yemek yediğini, uçağa bindiği esnada da özür açıklaması yapıldığını söylüyor. mehmet 'de bir yere gitmedim diyor . bu habere bu kadar iddalı bir şekilde nasıl yapabiliyorlar anlamıyorum . uçaktan indiğinde açıklamayı görmesi ve bir nebze de yumuşaması da çok ilginç olmuş :)

http://www.sporx.com/haciosmanoglundan-mehmet-ekiciye-garanti-SXHBQ496788SXQ

ilk sporx'de gördüm ama haberin kaynağı sanırım sporyorum.com . orada daha erken yayınlanmış .

Sibel
16.10.2015, 14:15
Mehdi Bey bazı taraftarlar Mehmet'in gitmek için numara yaptığını düşünüyordu.
Mehmet de çok güzel cevap verdi.

Mehdi
16.10.2015, 14:17
Önceden böyle şeyler olsa da kimsenin haberi olmazdı. Kim bilir kaç futbolcumuz bu sebeple gitti ya da gönderildi ya da idare edildi. Haberimiz olmamıştır, ya da yanlış biliyoruzdur. Artık öyle değil. Soyunma odasında olan tartışma nasıl oluyorsa o gün bi yerel basın mensubu tarafından haber olarak piyasaya sürülüyor. Aynı dakika taraftarın bir numaralı gündemi oluyor. Al sana kaos. İki haftadır Trabzonspor'un soyunma odasındaki tartışmanın doğruluk payını, bu futbolcuların durumunu, psikolojisini, gidip gitmeyeceklerini konuşup duruyoruz. Bir futbolcu resmi site vasıtasıyla evet kavga ettik özür dilerim diye açıklama yapmak zorunda kalıyor. Her iki taraf için de mantıklı bir gidişat olduğunu düşünmüyorum. Taraftar işin içine bu kadar girdikçe, futbolcular da taraftarın önüne bu kadar itildikçe bu ilişki doğru yere gitmeyecek.

Fatih Öztürk
16.10.2015, 14:17
Artık basın mı yapıyor yoksa başından beri bu süreci yönetemeyen ne için orda olduğu meçhul Hurma mı yaptırıyor bilemiyorum..... Kafam o kadar karıştı....

Süleyman Hurma'yla tanıştım biraz sohbetim oldu kendisiyle öyle yamuk yumuk birine benzemiyor.iyi dinleyen,anlattığını dinleten hoşgörülü biri.bence iş Hurma'nın boyunu aşmış çünkü sezon öncesi "takımın üzerinden dozer geçmiş"ifadesi bir tek kişinin öyle bir anda düzelteceği iş değil.

artvints
16.10.2015, 14:18
Bir suru dedikodu donmeden aciklamalar yapilsa iyi olacak artik.gazeteler klube yon veriyor.adam gibi bir yonetimin ve kanalin olsa gundemi sen olusturursun, hersey kontrol altinda olur, taraftar rahat eder.

Mollasalihoğlu
16.10.2015, 14:28
Önceden böyle şeyler olsa da kimsenin haberi olmazdı. Kim bilir kaç futbolcumuz bu sebeple gitti ya da gönderildi ya da idare edildi. Haberimiz olmamıştır, ya da yanlış biliyoruzdur. Artık öyle değil. Soyunma odasında olan tartışma nasıl oluyorsa o gün bi yerel basın mensubu tarafından haber olarak piyasaya sürülüyor. Aynı dakika taraftarın bir numaralı gündemi oluyor. Al sana kaos. İki haftadır Trabzonspor'un soyunma odasındaki tartışmanın doğruluk payını, bu futbolcuların durumunu, psikolojisini, gidip gitmeyeceklerini konuşup duruyoruz. Bir futbolcu resmi site vasıtasıyla evet kavga ettik özür dilerim diye açıklama yapmak zorunda kalıyor. Her iki taraf için de mantıklı bir gidişat olduğunu düşünmüyorum. Taraftar işin içine bu kadar girdikçe, futbolcular da taraftarın önüne bu kadar itildikçe bu ilişki doğru yere gitmeyecek.

Sıkıntı olay yaşandığı gibi sıcağı sıcağına çözmemekten kaynaklanıyor.

Olayın mağduru Mehmet Ekici gibi arkası taraftar bazında sağlam biri olmasaydı, Erkan'a özür diletemeyebilirdi mesela. Çok kötü yönetiliyoruz çok.

El Cordobes
16.10.2015, 14:28
"Öncelikle herkese hayırlı Cumalar dilerim.Hakkımda gideceğime dair haberler çıkıyor. Ben burdayım bir yere gitmedim, bunu taraftarlarımızın bilmesini isterim. Evet tadsız olaylarla karşılaştığım doğrudur... Ama benim şu an tek derdim kısa zamanda sahalara geri dönüp takımıma katkı sağlamaktir.
Bu süreç içinde arkamda olan yakın çevreme ve taraftarlarımıza teşekkür ederim..."

Ekici'nin sosyal medyadan açıklamasıymış...

Mehdi
16.10.2015, 14:31
Sıkıntı olay yaşandığı gibi sıcağı sıcağına çözmemekten kaynaklanıyor.

Olayın mağduru Mehmet Ekici gibi arkası taraftar bazında sağlam biri olmasaydı, Erkan'a özür diletemeyebilirdi mesela. Çok kötü yönetiliyoruz çok.

Kötü yönetmek bile bir yönetim şekli, ben yönetildiğimizi bile düşünmüyorum. Allah kurtarsın cümlemizi.

yüregimts
16.10.2015, 14:41
Takımın simge isimlerini karalamaya bezdirmeye çalışıyolar. İnşallah bunlar gitmeden bu adamların canına tak deyip bırakıp gitmezler.
Allahım Bu mübarek günde şu beceriksizlerden bizi kurtarsın.

zafer6161
16.10.2015, 14:49
Kötü yönetmek bile bir yönetim şekli, ben yönetildiğimizi bile düşünmüyorum. Allah kurtarsın cümlemizi.

senin twitıra ne oldu ???

Mehdi
16.10.2015, 14:50
senin twitıra ne oldu ???

Kapattım.:)

Sibel
16.10.2015, 14:54
Bu olay içerde kapanabilirdi evet ama Mehmet kendini yalnız hissetmiş. Bunu dile getirdi. Biz de tepki verdik.
Oh oldu mu deseydik adama?
Tabii ki sahip çıkacaktık. Destek verecektik.

yüregimts
16.10.2015, 15:04
Yok mu koskoca Trabzon da bir adam , gidip hurmaya ulan 800 bin dolar para alıyosun sen ne b.k a yararsın diye... Allah aşkına ya

Hasan Habip Özbay
16.10.2015, 15:13
yenilgiler sonrası böyle olaylar çok olmuştur önemli olan bunu lehte kullanabilmektir yazık ne hallere düştük

A.Ali Karanis
16.10.2015, 15:37
Takımın yönetilmediğini daha kaç kere böyle tecrübe edeceğiz bilemiyorum gerçekten.Yazık yahu.Böyle bir olayın mahalle dedikodusu gibi anında yayılması ve hala yönetim tarafından tek bir açıklama yapılmaması büyük bir facia..

Ayrıca @piskopatrizeli , paylaştığınız haberin kaynağını koymadığınız için mesajı sildim.

halil ibo
16.10.2015, 15:47
Profesyonelliğin gereğini yerine getiremeyen;hocanın da ,menejerin de,sinirine hakim olamayıp arkadaşına el kaldıranın da canları cehenneme...
Bir ilave;bu gereksiz tipleri başımıza musallat edeni de başlarının üstünde taşıyarak gitsinler cehenneme !

Fatih Çelik
16.10.2015, 16:00
Elimde değil ben süreci izleyeceğim. Emin olamıyorum. Bu gözler Trabzonspor için ölürüm." diyip sezon sonu arkasına bakmadan gidenleri de gördü. Bu olay inşallah tatlıya bağlansın da...

Hakan
16.10.2015, 16:37
22 numara döndüğünden beri soyunma odasından naklen yayın yapılıyor farkında mısınız?

Fatih Çelik
16.10.2015, 16:53
22 numara döndüğünden beri soyunma odasından naklen yayın yapılıyor farkında mısınız?

Ya vallahi Mustafa gitse de bulursunuz bi şamaroğlanı kendinize. Keşke gitse zaten bize çok bir şey vermiyor.

x_man
16.10.2015, 17:03
soyunma odası yatak odası gibidir özeldir her şey o odada kalır bu olayın dışarı sızdırılması da ayrı bir skandaldır

Murat 61
16.10.2015, 18:14
Ikına ıkına yapılan özür olduğu ampul gibi ortada, maçın üzerinden 20 gün geçmiş nerden baksan.

Belliki iki tarafta kendini haklı görüyor davasında.

Olay sıcakken bu işin üstü kapansa medyaya malzeme verilmese aile içinde çözülse, Mehmet'in ailesi Almanyalardan kalkıp gelmese Erkan böyle zoraki özür dileme mecburiyetinde kalmasa, Mehmet kalkıp İstanbul'a başkanla görüşmeye gitmese daha iyi olurdu ama yine elimize yüzümüze bulaştırdık çok şükür.

Süleyman Hurma'nın bu olayda bu kadar sessiz kalmasını da aklım almıyor.

Bu kadar hır gür olmadan bu işi kapatmayı becerebilirdi en azından o koltukta oturuyorsa bunu yapmalıydı. İşler iyi giderken sana ihtiyaç yokki zaten abi ortaya çıkan sorunu çözeceksin sen.

Yavuz Bektaş
16.10.2015, 18:17
22 no is a danger for us he has to leave team
türkçe söyledik anlamadınız gidicekler listesinde erkan ve mehmetden çok önce kendisi

Oğuzhan Fidan
16.10.2015, 18:20
huzurun ve yapıcı eleştirinin olmadığı yerde başarıdan söz etmek mümkün değil. bu gün bu huzursuzluk ortamı takımın mağlubiyetlerinde etkin rol oynadı. gruplaşmaların önüne geçilemezse kaçınılmaz son kapıda bizi bekliyo olucak..

Cengiz Çubukcu
16.10.2015, 19:01
Arkadaşlara kalırsa bu işin de sorumlusu yumlu, hatta aslında yumruğu atan da oymuş!!

Yavuz Bektaş
16.10.2015, 19:56
kendi takımının maçını satan bilerek kötü oynayan bir 22 no dan her şeyi beklerim hiç de güvenmem siz güvenmeye devam edin o zaman
ahahahah 22 no allem etti kallem etti geçen maça kaptan olarak çıktı ne demişti biri ben olduğum sürece idmana dahi çıkamayacaklar

cakalkerem
17.10.2015, 00:06
yahu bir takımda bu kadar ayrıcalık olur mu?

4-5 grup var takımda malesef...

Alamancılar--yabancılar--türkler--Onurcular...

bu nedir be..

ne zaman bir araya geldiniz de grup yaptınız..

milyonlarca eyro para alıyorsunuz..
çıkın topunuzu oynayın adam gibi....

Nazim Can
17.10.2015, 03:00
Bu önümüzdeki macda Erkan ve Mehmet ayni anda sahada olursa az cok ikisi arasindaki son durum hakkinda yorum yapabiliriz diye düsünüyorum.

Sefaenes
17.10.2015, 17:51
erkan ceza almaliydi ama adami zorla fb elinde aldik diye padisah yapiyoruz iho yatacagin yer yok senin. Erkan kadro disi yapacak yürek yok bizimkilerde

Hazar_
17.10.2015, 17:58
Kadro dışı bırakılması gerekirdi. Dİngonun ahırı yaptılar kulübü. İstersen rüya takım kur İHO, bu işi bilmiyorsun. Bir halt olmuyor senin takımlarından o yüzden

Kamil Çakmak
17.10.2015, 18:37
Oterite boşluğu ,teknik heyet boşuğu, Yönetim boşuğu sürer gider bu iş. Çözüm mü, şimdi yazdıklarım Trabzonsporda hepsi var Aralıklta görüşürüz.

nbay
17.10.2015, 22:46
Trabzonspor'da Mehmet Ekici ve Erkan Zengin arasındaki kavganın sonrasında yaşananlar hakkında çarpıcı iddialar orataya atıldı. Trabzon Haber'in iddiası şu şekilde;

" Trabzonspor’da yaşanan Erkan Zengin- Mehmet Ekici kavgasının ardından meğerse olay Trabzon’da soğuk savaş şeklinde devam ediyor. Birincisi, Osmanlıspor maçı sonrası soyunma odasında yaşanan yumruk olayı sonrası, Stattan ayrılan Trabzonspor’da, Süleyman Hurma, Şota ve Erkan Zengin ayrı bir araçla havaalanına gidiyor. Oysa saldırıya uğrayan ve mağdur olan M. Ekici o dakikalarda kurmaylardan ilgi, alaka, çözüm bekliyor. Fakat teknik kurmaylar mağdur olanın değil, mağdur edenin yanında stattan ayrılıyor. Aradan günler geçiyor. Sportif direktör ve teknik direktörden yıldız oyuncu Mehmet Ekici’ye hiçbir telkin gelmiyor. Ya da Erkan Zengin için bir yaptırım bekleniyor ama o da olmuyor. Almanya’da yetişmiş Mehmet Ekici kendi kendine; ‘Leverkusen yıldızı Spaiç’i özel güvenlikçiye kafa attı diye sildi. Demek ki Türkiye’de bu işler böyle’ diyerek günlerce söylenip içine kapanıyor. Kendisi ile ilgilenilmediği için içerleyen Mehmet’i kulüpten birisi arıyor. Arayan kişi; ‘Süleyman abi odada seni bekliyor’ diyor.

Hurma’ya kızgın olan Mehmet; ‘Sen niye arıyorsun. Beni çağıran kimse kendisi arasın’ diyor. Kulüp görevlisi kişi devam ederek;

‘Süleyman bey senin telefon numaranı bilmiyor’ diyor. Mehmet davete icabet etmiyor. Tabi sportif direktörün yıldız oyuncunun telefonunu bilmiyor olması ayrı bir konu!

Trabzonspor, Konya maçının hazırlıklarını Trabzon’da yaparken, idman öncesi Şota oyuncular ile kısa bir toplantı yapıyor! Toplantıda Gürcü teknik adam Erkan-Mehmet olayı için; ‘Bu konuyu kapatın. Aksi halde ikinizi de kadro dışı bırakırım’ diyor!

Mehmet ayağa kalkarak; ‘ Hayır hocam. Bu olayın bir bedeli olacak. Ben babamdan bile tokat yemedim. Bu olay kapanmayacak’ diyor. Erkan sinirli bir şekilde ‘Kapanmazsa kapanmasın ulan’ diyerek soyunma odasını terk ediyor. Erkan çıkarken de söylenmeye devam ediyor:

‘Kimseden özür filan dilemiyorum. Bırakın beni kadro dışı! Bende giderim arkadaş’!

Teknik direktör Erkan’ın toplantı alanını terk etmesine engel olamıyor.

O günden sonra da Erkan’a yakın olan isimler ile Mehmet’in haklı olduğunu düşünen oyuncular arasında soğukluk, hatta zaman zaman birbirlerine karşı tavırlı hareket, imalı söz düellosu devam ediyor!

Peki Soruyoruz: Trabzonspor’da parçalanmışlık, disiplinsizlik, başı boşluk devam ederken; teknik kurmaylar ve yönetim ne yapıyor?"

Tuğrul
17.10.2015, 23:49
Krizi yönetme işini yine beceremediler.

İstanbul takımlarında onca kavga, tartışma, küfürleşme gibi meseleler tatlıya bağlanırken.

Her ne oluyor ise bizim takımda bu iş çözülmüyor, uzadıkça arap saçına dönüyor.

Takım içi parçalanma, kadro dışı kalmaya kadar gidiyor.

Şahsen en mantıklı olan yol özür dileyip, birbirleri ile barışmalarıdır ki Erkan yazılı açıklama ile bunu yaptı. Çocuk olmadıklarından bunu bir de yüzyüze geldiklerinde yapması kaldı.

Mehmet Ekici'nin sanırım 1.5 yıllık sözleşmesi kaldı. Sene sonu mukavelesi uzatmalı. Aksi olursa Selçuk İnan gibi oynatılmamalı. Kadro dışı bırakılmalı.

Travelair
18.10.2015, 10:46
Artık boğuluyorum. Dayılık yaptı, yumruk attı, dudağını patlattı deniyor. Ceza verilmek yerine resmi site kullanılarak özür mesajı yayınlatılıyor. İşte bu yüzden takımla oynuyorlar diyorum. Trabzonspor'la oynuyorlar diyorum. Bir sportif menejer, iki başkan müsveddeleri!

Oruç
18.10.2015, 11:20
Bu Hurma 800 bin alıp da ne işe yarar diyince kızıyorlardı bir de. Böyle başa böyle tarak.

Travelair
18.10.2015, 12:18
Erkan'ın muhtemelen hazırlık maçında bir pozisyonda kanadındaki oyuncuya öyle bir tepkisi vardı ki burda belirtmiştim her an arıza çıkartabilir diye, forum üyesi Ünal Er'e belirtmiştim, dolayısı ile şaşırmadım. Tatlı su kurnazı yönetim ve menejer de şaşırtmadı doğrusu. Bu arada, forumun arama fonksiyonunda bir şey bulamıyorum. Bu konuda çalışma yapılsa iyi olur

Hakan
18.10.2015, 12:20
Bu olayla Şota'nın ne kadar otoriter(!) bir teknik direktör(buna iki tane !!) olduğunu da anlamış olduk

piskopatrizeli
19.10.2015, 08:15
çokta tın. iki sene sonra ikiside yok.

Burçak
19.10.2015, 21:33
Defol git ulan sende

zafercalikoglu
19.10.2015, 22:04
banane senin özründen

tanjugunduz
19.10.2015, 22:36
Erkanda defolsun gitsin

LG-V400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

x_man
21.10.2015, 11:27
7554

Onur Akyüz
21.10.2015, 11:41
Takımda kaptanın önemi işte.

Ama ne takım bıraktılar ne kaptan!

Emre İskender
21.10.2015, 11:48
Trabzonspor'da Mehmet Ekici ve Erkan Zengin arasındaki kavganın sonrasında yaşananlar hakkında çarpıcı iddialar orataya atıldı. Trabzon Haber'in iddiası şu şekilde;

" Trabzonspor’da yaşanan Erkan Zengin- Mehmet Ekici kavgasının ardından meğerse olay Trabzon’da soğuk savaş şeklinde devam ediyor. Birincisi, Osmanlıspor maçı sonrası soyunma odasında yaşanan yumruk olayı sonrası, Stattan ayrılan Trabzonspor’da, Süleyman Hurma, Şota ve Erkan Zengin ayrı bir araçla havaalanına gidiyor. Oysa saldırıya uğrayan ve mağdur olan M. Ekici o dakikalarda kurmaylardan ilgi, alaka, çözüm bekliyor. Fakat teknik kurmaylar mağdur olanın değil, mağdur edenin yanında stattan ayrılıyor. Aradan günler geçiyor. Sportif direktör ve teknik direktörden yıldız oyuncu Mehmet Ekici’ye hiçbir telkin gelmiyor. Ya da Erkan Zengin için bir yaptırım bekleniyor ama o da olmuyor. Almanya’da yetişmiş Mehmet Ekici kendi kendine; ‘Leverkusen yıldızı Spaiç’i özel güvenlikçiye kafa attı diye sildi. Demek ki Türkiye’de bu işler böyle’ diyerek günlerce söylenip içine kapanıyor. Kendisi ile ilgilenilmediği için içerleyen Mehmet’i kulüpten birisi arıyor. Arayan kişi; ‘Süleyman abi odada seni bekliyor’ diyor.

Hurma’ya kızgın olan Mehmet; ‘Sen niye arıyorsun. Beni çağıran kimse kendisi arasın’ diyor. Kulüp görevlisi kişi devam ederek;

‘Süleyman bey senin telefon numaranı bilmiyor’ diyor. Mehmet davete icabet etmiyor. Tabi sportif direktörün yıldız oyuncunun telefonunu bilmiyor olması ayrı bir konu!

Trabzonspor, Konya maçının hazırlıklarını Trabzon’da yaparken, idman öncesi Şota oyuncular ile kısa bir toplantı yapıyor! Toplantıda Gürcü teknik adam Erkan-Mehmet olayı için; ‘Bu konuyu kapatın. Aksi halde ikinizi de kadro dışı bırakırım’ diyor!

Mehmet ayağa kalkarak; ‘ Hayır hocam. Bu olayın bir bedeli olacak. Ben babamdan bile tokat yemedim. Bu olay kapanmayacak’ diyor. Erkan sinirli bir şekilde ‘Kapanmazsa kapanmasın ulan’ diyerek soyunma odasını terk ediyor. Erkan çıkarken de söylenmeye devam ediyor:

‘Kimseden özür filan dilemiyorum. Bırakın beni kadro dışı! Bende giderim arkadaş’!

Teknik direktör Erkan’ın toplantı alanını terk etmesine engel olamıyor.

O günden sonra da Erkan’a yakın olan isimler ile Mehmet’in haklı olduğunu düşünen oyuncular arasında soğukluk, hatta zaman zaman birbirlerine karşı tavırlı hareket, imalı söz düellosu devam ediyor!

Peki Soruyoruz: Trabzonspor’da parçalanmışlık, disiplinsizlik, başı boşluk devam ederken; teknik kurmaylar ve yönetim ne yapıyor?"

%10 u bile doğruysa yönetim diye birşey yok demektir. %100 ü doğruysa bu takımı yönetmek adına kim bir ücret alıyorsa aldığı para haram olsun...
Bu durumu yönetmek için o kadar para alıyorsunuz ve varsınız. Yoksa otel rezervasyonu uçak bileti almak için kampı hangi otelde seçelim diye bu kadar para alınmaz...