PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Ali Yılmaz | 8. Başkan

Sayfa : [1] 2

mustafakaya
19.11.2006, 23:17
son seçimde nuri albayrak'ı destekleyelim diyen bir trabzonspor üyesinin kendi pişmanlığını ve özeleştirisini yapmak için açtığı topiktir. bu iki başkan da tarbzonspora has değerlere ket vuran, trabzonspor mantalitesi ile uyuşmayan büyük sermaye temsilcileridir. mehmet ali yılmaz döneminde bir şampiyonluk alınsa bile bu geçmişin mirasının yenmesinden ibarettir. biz trabzonsporu dürüst, kendine has, halktan yana duruşu için sevdik. kapitalist futbol çarkının bir dişlisi haline gelmesini görmek de istemiyoruz. inanın bu takımın önümüzdeki senelerde şampiyon olması da önemli değil.elbette futbolculara emeğinin karşılığını veren, bu emeğin karşılığında mücadelesini ortaya koyan futbolcularla ve bu mantaliteye destek veren bir başkanla devam etmek istiyoruz. temennim yakın zamanda nuri albayrak'ın seçim kararını alması ve bu zihniyette bir trabzonsporla çoğu şeye yeniden başlamayı göze almak. son seçimde nuri albayrak'a verdiğim destekten dolayı tüm samimi trabzonspor taraftarlarından özür dilemeyi borç bilirim.

bordoylamavi
19.11.2006, 23:22
açık söyliim ben seçimlerdeki adayları görünce eyvah demiştim. ama yine özkan sümer parası olmasa da gökdeniz yattara aurelio gibi adamları futbol dünyasına kazandıran biri olarak hiç yoktan iyidir demiştim. ama Trabzon bugünleri de görecekmiş naapalım. tabi ki sizin oyunuz olmasaydı yine albayrak seçilecekti ama olsun yine de sizin gibi binlerce insan yaptığından pişman

28TS61
19.11.2006, 23:25
daha özkan sümeri cok aricaz

Erdem Keser
19.11.2006, 23:34
peki beyler ozaman adam gibi dusunelim ve bi adayda birleselim ama oyle bi aday yok ki trabzonda su desek kim o oyle biri yok nuri baskan gitse baskasi gelecek onunda 2 maglubiyette kellesini istemeyecekmiyiz ne degisecek ozaman istifalarini istiyosak yerine adam olmaliki istifalarini isteyelim ama neyazikki baskan adayi yok kim var iskender onal bahri kose bilmem ne bunlar gelse neolacak aynisi olmayacak mi bari adam gibi bi isim soyleyin gerekceleriyle

mustafakaya
19.11.2006, 23:37
ben özkan sümer geri gelsin tekrar demiyorum. sadece düşünelim, bir bilinçlenme süreci başlatalım, ve çabuk kurtuluş reçetelerine prim vermeyelim artık. gerçekten benim de aklımda bir isim yok.

Erdem Keser
19.11.2006, 23:51
iste sorun zaten burda abicim
koskoca trabzonda bu ise el atacak bir adam yok mu yau elin kayserilileri sehirlerine nasil sahip cikiyo bizimkilerden nie boyle adamlar cikmiyo ama cikacak adam kendi cikari icin prim yapmak icin baskanlik yapmayacak trabzon icin baskanlik yapacak suan icin aklima tek cevahirler geliyo ama onlarda nekadar isteklidir bilemem sahip ciksalardi zaten buzamana kadar cikarlardi bu takima

mustafakaya
19.11.2006, 23:57
bu takımın geliri az değil ki, illa paralı başkan arayalım. işini iyi yapan, düzgün emek koyan, samimi trabzonsporlu biri olabilir. tutarlı bir bütçe yapılırsa bu takımın gelirleri az sayılmazki. naklen yayın gelirleri, stadyum gelirleri, trabzonspor üye aidatları tarbzonspor satış ürünleri, trabzonspor dergisinin satış gelirleri (bu son üçü yekun olarak az tutabilir elbet) gayrımenkul kiraları.. bunlar düzgün toplanıp çarçur edilmezse gayet mantıklı takımlar kurulabilir. ama kim olur bu kişi.

oguzkoc
19.11.2006, 23:58
size bir başkan söyliyimmi? İbrahim Cevahir

ts_fan
19.11.2006, 23:59
Kalsın, gelmesin Cevahir'de.

Erkan
20.11.2006, 00:01
Eskiler yaramaz daha, yeni birisi lagzim....

Tevfik Kılıç
20.11.2006, 00:06
Özkan sümer'den başka gelmiyor aklıma

Erdem Keser
20.11.2006, 00:08
bu takımın geliri az değil ki, illa paralı başkan arayalım. işini iyi yapan, düzgün emek koyan, samimi trabzonsporlu biri olabilir. tutarlı bir bütçe yapılırsa bu takımın gelirleri az sayılmazki. naklen yayın gelirleri, stadyum gelirleri, trabzonspor üye aidatları tarbzonspor satış ürünleri, trabzonspor dergisinin satış gelirleri (bu son üçü yekun olarak az tutabilir elbet) gayrımenkul kiraları.. bunlar düzgün toplanıp çarçur edilmezse gayet mantıklı takımlar kurulabilir. ama kim olur bu kişi.

ama abi bide su acidan bak biz istanbul takimlariyla mucadele ederken sunlari bi goz onune al adamlar maclarinda en dusuk biletlerine 35 milyon fiyat cekiyo maratonlari 150 den basliyo biz daha 20 milyon ken dolduramiyoz bu yuzden baskan konusunda maddi destek olarak parasini kulupten esirgemeyecek baskan lazim biz napalim maasini kulupten alan baskanlari oyle coklarini gordu bu takim...baskan konusunda elini masaya vuran gerekirse cebinden parasini esirgemeyen bi baskan olmali ki farkimiz olsun onlardan derim en azindan aradaki acigi kapatalim

Lapina
20.11.2006, 00:11
Kalsın, gelmesin Cevahir'de.

Para cozmuyor isi..Cevahir kalkamaz o yukun altindan.Trabzonspor'u TrabzonSpor taraftarinin yonetmeyi dusundugu sekilde yonetecek birisi lazim.Mesela atiyorum Metin KULUNK..Parasi pulu yok ama elinde ki degirmene su getirecek kapasitesi var..Mesela ts_fan .. Kimse taraftarin baktigi acidan bakamaz bu ise.Belki cok ucuk bi dusunce ama taraftar icinden cikacak ve herkesin sahiplenecegi birisi.

Berat
20.11.2006, 00:17
Kongre sürecinde söylediklerimde yanılmayı çok isterdim ama birkez daha görüldü ki bu tip -plansız, programsız- büyük vaatlerle başa geçen başkanlardan Trabzonspor'a hayır yooooooooook...

Erdem Keser
20.11.2006, 00:18
ben ozaman

Adem Erdoğan
20.11.2006, 00:18
Para cozmuyor isi..Cevahir kalkamaz o yukun altindan.Trabzonspor'u TrabzonSpor taraftarinin yonetmeyi dusundugu sekilde yonetecek birisi lazim.Mesela atiyorum Metin KULUNK..Parasi pulu yok ama elinde ki degirmene su getirecek kapasitesi var..Mesela ts_fan .. Kimse taraftarin baktigi acidan bakamaz bu ise.Belki cok ucuk bi dusunce ama taraftar icinden cikacak ve herkesin sahiplenecegi birisi.

Neden olmasın.Şu anda kocaelisporun yönetimi taraftarlarından oluşuyo.Demekki olay parada bitmiyomuş.Öyleyse ne gerek var paralı başkana.

vse61
20.11.2006, 00:47
Paranın çözüm olmadığını inşallah son kez öğrenmişizdir.. Biraz acı oldu ama... Geçmişten alınacak çooook ders ders var.. Bu takıma Sergen ve Oktay da geldi.. Nooldu...

Volkan Yavuz
20.11.2006, 01:04
bizim yönetim trabzonspor taraftari olmasi lazim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ünal karamn hamiler bu trabzona adaptre edilmeli!!!!

Bayern Münihin yapti gibi hep oyuncularini adapte ediyor BEckenbaur , Rummenige simdikde Oliver Kahn Menejer oluyyor bizde buna benzeri yapmamiz lazim ama ilk önce stad yapilsin :D

coolank
20.11.2006, 03:36
oyum gene nuri albayrak a

Faik Yılmaz
20.11.2006, 08:24
Mehmet Ali Yılmaz ile Nuri Albayrak karşılaştırılamaz bile.....

Nuri giderse de merak etmeyin bu klüp sahipsiz deildir... hem böyle sahiplenecek yerde hiö sahiplenmesinler daha iyi ..... bu şekilde başkanlığa bende adayım.....

Faik Yılmaz
20.11.2006, 08:25
oyum gene nuri albayrak a

demekki takımın küme düşmesini istiyorsun..... takımın iyiliğini isteyen nuriyi istemez......

Emre B.
20.11.2006, 08:47
Mehmet Ali Yılmazda Nuri Albayrakta aynı.Para bizi bozuyo.

Faik Yılmaz
20.11.2006, 09:29
Mehmet Ali Yılmazda Nuri Albayrakta aynı.Para bizi bozuyo.

doğru illa size çoban lazım....... merak etme adını duyurmak isteyen çulsuz dolu Trabzon.......

oktay çavuşoğlu
20.11.2006, 09:56
beyler
geçmiş hepimize iyi dersler vermeli.eğer biz yaşadıklarımızdan bir ders çıkaramıyorsak işte böyle sürünüp dururuz derim.öncelikle şunun altını çizelim.paralı başkan isteyen arkadaşlarda haklıydı zamanında ve şu anda da isteyenlerde haklı diyebiliriz.ama bununda bir şartı vardır.yani sırf paralı olmak takımı bir yerlere götürebilmeye yetmez.ne lazım gelir.tabiki bilgi,tecrübe,samimiyet ,kurduğun ekibin profesyonel olması ve herkesin beklediği gibi madem paralısın o zaman cebindende karşılıksız birşeyler katması gerekir.işte biz bu noktada hep yanıldık.çünkü adı geçen ne mehmet ali yılmaz ne de nuri albayrak cebinden tek kuruş karşılıksız veripte birşey katmaz ve katmayacaktır.lazım değil katmasınlar ama adam gibi görevlerini yapabilsinler.o yüzden işi özü paralı yada parasız olmasında değil bence.işi bilip bilmemesinde .yoksa çıkıp kimsenin hayrına trabzonspora yüklü para bırakacağını düşünmüyorum.bu yolda güvendiğimiz nice isimler oldu.ama şimdi düşünüyorumda maalesef hepsi kendi reklamlarını yapmış.güya hepsi trabzonspor aşkıylan yanıp tutuşuyordu.ama gördük ki tek dertleri bu camiadan geçinmek olmuş.aynı milletvekili olmak gibi birşey bu.o yüzden bunun peşinde de çok koşan insanlar var.ve hep bu kısır döngü insanların menfaatlari doğrultusunda çalışırken ,trabzonspor aleyhinde dönüyor.ama isimler ön plana gelmeden amaç trabzonsporun başarısı için atan kalpler biraraya gelirse o zaman önümüz açılacaktır.böyle insanlarda yok değil.her yönetimde birkaç değerli işini bilen insanlar çıkıyor.bunları biraraya getirebiliyormuyuz bu önemli.

Faik Yılmaz
20.11.2006, 10:26
MAY la Nuriyi bir tutanlar futbol cahilidir onlarla muhatap bile olmam.....

MAY spor bakanlığı yapmış takımımızın top oynayabileceği tek tesisi yapmış bir insan.. ona laf etmek en basit anlamı ile NANKÖRLÜKTÜR.... onun zamnında hakemler bu kadar rahar düdük çalamazlardı.. yedek klübesinde campell vugrinec gibi isimler vardı......

bazı arkadaşlara ise çoban lazım çoban......... yani kendi başkanına ihanet edip adaylığını koyan... sonra takımına en çok lazım olduğunda kaçıp giden... sonra utanmadan arlanmadan yeniden aday olan.. aday olduğu başkan adayını eleştiren sonrada onun yönetiminde çalışan insanlar lazım size.... size özkan sümer layık.....

metehan
20.11.2006, 10:35
Hep söylediğimiz gibi, 2000 kongresinden sonra TS'un gittiği yol doğru yoldu. Ama 2. Atay Aktuğ yönetimi ile bu yoldan sapıldı ve sonrası malum. Tekrar aynı yola dönmemiz lazım, aksi halde mevcut yolun sonu uçurum, bunu anlamak için deha olmaya gerek yok.

UğuR
20.11.2006, 10:41
Ahmet AĞAOĞLU olabilir mi ? bütün herkesin desteği ile gerçi paralı ama kafalı da bu benim düşüncem.Tabi korkmazsa.

yavuss
20.11.2006, 11:08
KimseninTRABZONSPOR adını kullanarak kendıne rant sağlamaya hakkı yoktur.Nuri albayrak eger bır TRABZONLU ve iyi bir TRABZONSPORLU olsaydı daha önceki senelerde SN ATAY AKTUGUN cok ıstediği ıhaleye girip almazdı...Burdan şu sonuc cıkıyor nuri albayrak TRABZONU bır basamak gibi kullanmak ıstıyo galiba ama nasıl geldiğide ortada nasıl geldıyse ole git senden ne stad ıstıyoruz nede baska bişey YETERKİ BIRAK GİT BU TAKIMIN MILYONLARCA TARAFTARINI ÜZMEYE KIMSENIN HAKKI YOK.......Son sözüm zıya hocama bu nasıl bı takım daha ust uste ıkı pas yapamayacak kadar calıstırmıyomusun hocam bu takımı koca 90 dakıkada sıvas kalesınde bır tanecık gol pozısyonumuz vardı onuda sağolsun umut harcadı....Bu takımda alkışlanacak iki kişi var MILAN STEPANOV ve GOKDENIZ KARADENIZ gerısıne ornek olsunda gıydıklerı formanın ne kadar asaletlİ bir FORMA OLDUKLARINI unutmasınlar.......

Atalay
20.11.2006, 11:24
Kongre sürecinde söylediklerimde yanılmayı çok isterdim ama birkez daha görüldü ki bu tip -plansız, programsız- büyük vaatlerle başa geçen başkanlardan Trabzonspor'a hayır yooooooooook...

bu kelimelere eklenecek hiç bir şey yok!! herşey plan program profesyonelleşme kurumsallaşma kişilere bagımlı bir kulüp çökmeye degerlerini kaybetmeye mahkumdur arkadaşlar!!

mustafakaya
20.11.2006, 11:27

MAY spor bakanlığı yapmış takımımızın top oynayabileceği tek tesisi yapmış bir insan.. ona laf etmek en basit anlamı ile NANKÖRLÜKTÜR.... onun zamnında hakemler bu kadar rahar düdük çalamazlardı.. yedek klübesinde campell vugrinec gibi isimler vardı......

bazı arkadaşlara ise çoban lazım çoban......... yani kendi başkanına ihanet edip adaylığını koyan... sonra takımına en çok lazım olduğunda kaçıp giden... sonra utanmadan arlanmadan yeniden aday olan.. aday olduğu başkan adayını eleştiren sonrada onun yönetiminde çalışan insanlar lazım size.... size özkan sümer layık.....

taraftar arkadaşım bu çok çözüme yönelik bir tavır değil. gerekçelerimi ve kendilerini trabzonspor'a lütuf olarak gösterenlere dikkat çekiyorum. asla özkan sümer geri dönsün demedim. bu camia bünyesinden daha önce başkan olmamış, samimi trabzonsporlu birini bulup çıkarabilir. bu sene ligde başarılı olamamamızın sebebi sizce yeterince para harcamadığımız mı? elbette böyle değil. lütfen düşünelim, ezber kalkıplarla konuşmayalım, ve eski başkanları yeniden gündeme getirerek sonuçsuz labirentlere girmeyelim.

Faik Yılmaz
20.11.2006, 11:46
taraftar arkadaşım bu çok çözüme yönelik bir tavır değil. gerekçelerimi ve kendilerini trabzonspor'a lütuf olarak gösterenlere dikkat çekiyorum. asla özkan sümer geri dönsün demedim. bu camia bünyesinden daha önce başkan olmamış, samimi trabzonsporlu birini bulup çıkarabilir. bu sene ligde başarılı olamamamızın sebebi sizce yeterince para harcamadığımız mı? elbette böyle değil. lütfen düşünelim, ezber kalkıplarla konuşmayalım, ve eski başkanları yeniden gündeme getirerek sonuçsuz labirentlere girmeyelim.

arkadaşım 1 kere başkanlık yapan bir daha yapamaz diye bir kuralmı var.... adama muhtacız işte... ama siz hala ısrar edin bi şey yapmadı diye...hiç bir dönemimizde böyle rezil bir tablo olmadı....
TRABZONSPORUMUZUN büyüklüğü tartışılmadı... şamar oğlanı olduk sizin bu tavırlarınız yüzünden....... memnunsunuz galiba küçüklerim bile maskarası olmamızdan.....

Erdem Keser
20.11.2006, 11:56
ozaman herkes aklindaki ismi yazsin buraya eger varsa oyle bi sahis

Faik Yılmaz
20.11.2006, 12:02
yönetici arkadaşlar bir anket düzenlesin sonucu hep birlikte görelim derim ben....

Erdem Keser
20.11.2006, 12:32
suan kongreye gidilsede mevcut kisilerden hic kimsenin elini tasin altina koyacagini sanmiyorum herkes nuri albayrak gitsin diyoda yerine kim gelecekte gitsin diyo bi tane adam akilli aday soyleyin amenna dielim ama hersene yonetim degistirerek nereye varcaz gecmis 20 senelerde nerreye vardikki neden bu kadar sabirsiziz allah askina bi rallahin kulu ciksin bana desin ki sezon basi takimin yaptigi transferlerden umitsizdim kim bilebilirdi gectigimiz sene takimlarinda firtina gibi oynayan adamlarin bize gelince dokuleceklerini hepimiz marce transferinden sonra baskani alkislamadik mi hele bi durun adamlar yapmak istediklerini yapmaya baslasinlar projelerini bi uygulasinlar her kotu sonucta baskan degisecekse valla biz daha cok 20 seneler beklicez

bordoylamavi
20.11.2006, 13:00
atay aktuğ ilk sezon çok iyi işler yaptı. ama ikinci senesi hatalarla doluydu tolga ve petkoviç in satılması. ts club formaları. şenol güneşin bile haberi olmadan 2 brezilyalının lig başlarken getirilmesi. futbolculara ücret politikaları gökdeniz olayında başkanın yetersiz kalışı. ilk seneki gibi olsa herşey iyiye giderdi. şenol güneş halilhodziç lazaroni ziya doğan bunları düşünün 4 üde hatalımıydı. 4 ününde zamanında başarısız olduk. tabi ki teknik direktörlük bir şey değil bu. bu takımı oluşturan oyuncuları alan ve satan yönetimdir. tek çözüm yönetimin değişmesi

Muhammet_61
20.11.2006, 13:13
Bu takıma Ahmet Ağaoğlu lazım. Ekonomik ve futbol bilgisi bakımından gerçekten üst düzey bir insan. Çok da iyi bir Trabzonsporlu. Başkanlık ona yakışır. Bu iletime cevap olarak bazı arkadaşların bir cevabı olacağı için ben de ocevaba cevabımı şimdiden vereyim: O dönemdeki seçimlerde Ahmet Ağaoğlu'nu tehdit eden ve üzerinden rant sağlamaya çalışan gizli güçler vardı.

OLCAY ÇAKIR
20.11.2006, 13:20
ben daha paralı birini bekliyorum arkadaşlar...

ismi cismi duyulmamış,ama paralı...

daha fazla paralı...

bilgi,birikim vs şart değil...paralı ve hemşehri olsun...!

''Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz'' ben bu noktadan bir adım ileri gitmek istemeyenlerdenim..

konuyu burdan tartışalım..

coolank
20.11.2006, 13:25
ATAY AKTUG : Bence son dönemindeki hatalarına karşın iyi bir başkandı ... Ama aktif değildi transferleri seyretmemeli idi ....çok ciddi şampiyonluk şansımızı degerlendiremedi ..

MEHMET ALİ YILMAZ : Bu kulube emegi geçmiş bir başkan ...bence de nankörlük yapmamak gerek ...Hele o dönemde ÜNAL KARAMANI alması az iş değildi ...ve her zaman ısrarla söylüyorum 96 da başkan olsaydı biz kesin şampiyonduk ... ali şen öyle faruk özak a vurdugu havaları vuramazdı ...son kongreye gelseydi özkan sümer başkan olamazdı ... malesef bir türlü dogru 2. adam tercihi yapamadı ...

NURİ ALBAYRAK : Çok arkadaş belki istemiyor ama ben başkanın kalması gerektiğini düşünüyorum .. kongre de olsa oyum başkana ...ama bu sefer listeyi çizerim ...en azından bir kaç kişiyi ... ortada malesef bir cenaze var bu cenazeyi cenaze sahiplerinin kaldırması gerekir ...baştan beri başkanın hatası çok sessiz olması ....bizim başkan masaya yumrugunu vurmazsa olmaz .. biraz diktatör olacak ....bu kim olursa olsun geçerli ...başkan iyi düşünüyor ama uygulayamıyor ancak düşünüyor ... uygulama yapması gerek ...

bazı arkadaşlar paralı başkan istemeyiz diyorlar bunu gerçekten anlamıyorum ... bu takım arsinspor değil ki .. nasıl olacak parasız ??? takımın gelirleri yetmez zirve için ... haaa eger amaç 5 ile 10 arası ile dediğiniz dogru o zaman yeter ...

ahmet agaoglu için artık çok zor başkanlık ....o kongreyi terk edip gitmesi kolay kolay unutulmaz ...zaten kendi de sanmıyorum ki bu ortam da ve borç içinde aday olsun ...

Erdem Keser
20.11.2006, 13:25
ben daha paralı birini bekliyorum arkadaşlar...

ismi cismi duyulmamış,ama paralı...

daha fazla paralı...

bilgi,birikim vs şart değil...paralı ve hemşehri olsun...!

''Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz'' ben bu noktadan bir adım ileri gitmek istemeyenlerdenim..

konuyu burdan tartışalım..
evet abi nuri albayrak olmayacaksa gelecek baskan kesinlikle parali birisi olmali yoksa maasini kulupten alan baskanlarla bu is yurumez

OLCAY ÇAKIR
20.11.2006, 13:30
derdimi anlatamamışım...
evet abi nuri albayrak olmayacaksa gelecek baskan kesinlikle parali birisi olmali yoksa maasini kulupten alan baskanlarla bu is yurumez

Erdem Keser
20.11.2006, 13:30
ve sunuda tekrar soylim mevcut kisilerden trabzona nuri albayraktan bu isi devralabilecek ve takimi yonetcek bi baskan adayi GOREMIYORUM tekrardan oyum nuri albayraka olacak ama bu defa baskan listesini adam gibi sekillendirmeli ibrahim haciosmanoglu disinda herkesi yenilemeli bence sorun listede yeralan kislerin yetersizliginden fenerden ornek vermek istemem ama aziz yildirim ilk geldigi senelerde fener ne haldeydi ama taraftari ondan istifa etmesini istemedi oda yanlisliklar yapmisti ama suandaki fenerin kurumsallasmadaki tesislesmedeki adimlarina bakin ben inaniyorum ki nuri albayrakta bu takimi kurumsallasmada ve lobilesme bazinda ust seviyelere cikaracaktir kimse istemiyor ama suanda bir secim olsa trabzonda ki oy potansiyeli yeniden albayraka donecek cunku yadsinamaz bir agirligi var bence baskan goreve devam etmeli masaya yumrugunu vurmali ve listeyi yeniden sekillendirmeli

zeki gursoy
20.11.2006, 13:44
katılıyorum dostum...
ahmet suat hoca hiç giriyomu işe..
sadece bakırcı dükkanından iki konuşması bile yetiyo çoğu zaman..
özkan sümer yönetimde pekala olabilir, anladığı çok şeyleriin olduğu doğru..
ama başkan olmaz olmamalıda..
Trabzonspordan bahsediyoruz...vizyonu olmayan etkenliği olmayan ağır olmayan başkan olursa böyle olur işte..
tersyüz olduk..
hala özkan sümer diyorlar...

Badaloğlu
20.11.2006, 13:51
ve sunuda tekrar soylim mevcut kisilerden trabzona nuri albayraktan bu isi devralabilecek ve takimi yonetcek bi baskan adayi GOREMIYORUM tekrardan oyum nuri albayraka olacak ama bu defa baskan listesini adam gibi sekillendirmeli ibrahim haciosmanoglu disinda herkesi yenilemeli bence sorun listede yeralan kislerin yetersizliginden fenerden ornek vermek istemem ama aziz yildirim ilk geldigi senelerde fener ne haldeydi ama taraftari ondan istifa etmesini istemedi oda yanlisliklar yapmisti ama suandaki fenerin kurumsallasmadaki tesislesmedeki adimlarina bakin ben inaniyorum ki nuri albayrakta bu takimi kurumsallasmada ve lobilesme bazinda ust seviyelere cikaracaktir kimse istemiyor ama suanda bir secim olsa trabzonda ki oy potansiyeli yeniden albayraka donecek cunku yadsinamaz bir agirligi var bence baskan goreve devam etmeli masaya yumrugunu vurmali ve listeyi yeniden sekillendirmeli

İbrahim Ethem Hacıomanoğlu dışındakileri yenilemeli derken; bu yöneticimizi neden ayrı bir kefeye koyma gereği duydun?Ne artısı olmuştur bu takıma?:confused:

ozcan_asanoglu
20.11.2006, 13:59
hacıosman'ı burdan popülist ilan ediyorum..POPÜLİST HACIOSMAN..ama bize sökmez bunlar..anca konuşuyor...zaten rezil durumdayız bir de her maç hakem hataları oluyor..adam olan konuşmaz icraat yapar...

shotaarveladze
20.11.2006, 14:00
Ahmet AĞAOĞLU olabilir mi ? bütün herkesin desteği ile gerçi paralı ama kafalı da bu benim düşüncem.Tabi korkmazsa.

Bence çok iyi olur. Hatta olmalı.

Erdem Keser
20.11.2006, 14:22
İbrahim Ethem Hacıomanoğlu dışındakileri yenilemeli derken; bu yöneticimizi neden ayrı bir kefeye koyma gereği duydun?Ne artısı olmuştur bu takıma?:confused:
pek bir artisi olmadigi asikardir ahmet abi ama yapabilcek kapasitesi mevcuttur enazindan yapmak istedikleri vardir hasim sayitoglunun oldugu ve yeteri kadar onplanda durma istegine sahip bir kisinin yaninda ibrahim haciosmanoglunun zaten yapmak istedikleri ve ki yapmissada yaptiklari zaten gozle gorulmez asil demek istedigim ibrahimhaciosman oglu disindakilerin bu takima sahsi cikarlarini gozetmekten baska bi amacinin olamayacagidir zaten anlasmazliklarda ta en basinda ibrahim beyin transfer komitesinden istia etmesiyle basladi suanda trabzon yonetiminde atesle barut yanayana duruyo en azindan daha cok zararli olan atesin yonetimden uzaklasmasi gerkir

Mustafa Ayazoğlu
20.11.2006, 14:28
YÖnetİm İstİfa Eder Fener MaÇi Sonrasi...

Külünkoğlu
20.11.2006, 14:48
Suçlu ararsak buluruz hatta tek tek şahısların üzerine de yıkabiliriz. Kimi arkadaşlarımız Mehmet Ali Yılmaz'dan başlamak suretiyle tek tek bir ismi işaret ediyorlar. Faruk Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ şimdi de Nuri Albayrak.

Aslında birer ikişer değil hepsi haklı.
Faruk Özak - kaçan şampiyonluk sonrası 'kasamızda artı para var' demesi. Yani kaçan balığın ne kadar büyük olduğunun farkında olmaması gerekli önlemleri almaması. Yazmaya kalkarsak sayfalar yetmez onun için daha fazla yazmayalım.

Mehmet Ali Yılmaz - Evet doğrudur o başkanlığa geldiği zaman takımda herkes gitmek istiyordu, Bildik babacan toparlayıcı tavırları yeterli olmadı. Mevcut kadroya aslında iyi transferlerde yapmıştı hatta bitime bir kaç hafta kala kendi sahasındaki bir maçı kazansa son haftalara 3 puan önde girecekken bildiğimiz hastalıklar neticesinde ellerimizin arasından şampiyonluk kaydı gitti. Yani ben olsaydım yapamazdılar lafı havada kaldı. 'Ben' merkezli tavırları doğal olarak hoş karşılanmadı. Sezon açılışına gelmemek Trabzondaki maçlara gitmemek bitip tükenmek bilmeyen 'özel işleri' sonunu hazırladı.

Özkan Sümer - Trabzona baltalarla gelenlere tek laf etmeyip taraftara ' terörist bunlar' demesi. En çok transfer yapan başkan olup 3 puanla küme de zar zor kalmamız...

Atay Aktuğ - Sayın başkanın döneminde yapılması gereken herkesçe malumdu. Mevcut kadroyu koruyup üzerine 1-2 takviye yapıldığında tartışmasız tutulmayacak bir kadro elde edilecekti. 'Şampiyonlar ligine girelim transfer yaparız' diyerek 1 koyup 8 almayı risk olarak gördü. İMKB'den gelen paraları iyileştirme adına hiçbir başarı kazanmayan futbolculara dağıttı. Peşine 9 trilyonluk jun transferi eklenince...

Albayrak - Gelişi bir garipti halen daha bir garip. Yüzünden şaşkınlık ve ben nerdeyim ifadesi hiç eksik olmuyor. İlginçtir bir türlü kendi yönetimine ağırlığını koyamıyor. 8 aylık da olsa bir yönetimin sezon açılışı yapamaması kurumsal yönetim zaafiyeti konusunda kötü sinyaller almamıza yetmişti ama bu kadar etkisiz ve silik kalınabileceği aklımızın ucundan geçmezdi.

Bütün bu sebeplerin toplamı bize bugünkü neticeyi beraberinde getirdi. Biz bu günler için zemin hazırlıyorduk ve ogünler geldi çattı deniz bitti...

Aslında çok basit bir tabir var ' koşamazsan düşersin '
Bazı arkadaşlar nedendir bilmez '' isim taraftarlığı '' yapıyor, camia olarak bir türlü üzerine koyamayışımızdan dolayı bu durumlara düştük. İsimlerin burada hiçbir önemi yok, birbirimizi kandırmayalım üzerine koyamadığımız için bu durumdayız işin gerçeği bu..

Faik Yılmaz
20.11.2006, 14:56
Metin Kardeşim gayet güzel bi özet yapmış.... katılmadığım yerler olmakla birlikte özetle başkanların durumu bu..... ancak aralarında klübü kuçaklayan geçmişle geleceği barıştırabilen tek isim bence MAY dir. çünkü diğer isimler artık çeşitli vesilelerle yıpranmıştır...

ha bunların dışında biriside labilir. ona lafım yok ama yukardaki listede oyum MAY ındır.....

aaahmet61
20.11.2006, 15:30
may 55 milyon dolar llübe borç bırakıp gitti.özkan sümer az mı uğraştı klübün borçlarını silmek için.evet bize paralı başkan lazım .ama hibe eden klübü kendisine borclandıran başkan değil.sonrada gelecek olan başkanları tehdit eden değil.o günleri aştık ya.bazı arkadaşlar diyorki paralı başkan istemiyoruz.aziz yıldırım,yıldırım demirören bunlar fakir başkanmı.klüblerine milyonlarca dolar hibe eden kimseler.bilet fiatları pahalı olucunca kimse gitmek istemiyor maça.ha diyeceksinizki altyapıdan trabzonlu futbolcuları oynatalım.işte akcaabat sporun durumu ortada.artık sanayileşen futbolda paranın önemi çok büyük.son örnek chalse ingilteredeki çok büyük takımların tahdını saalladı.sonuç parasız başkan diye birşey olamaz.parasız başkan istiyorsak gidelim akcaabatsebatsporu 1. ligde şampiyon yapalım.kimse inanır mı.diğer anadolu takımları niye ayaklanıyor.giddide sanayileri gelişiyor.inşaallah trabzonsporumuz düzlüğe çıkar.Allah yardımcımız olsun

stichus
20.11.2006, 15:33
may ile nuri albayrak ı kıyaslayan arkadaş her ikisine de haksızlık yapıyor!
nuri albayrak iyi bir başkandır. iyi de bir insan! yönetimini değiştirirse kendisinden umudum var benim.
bugün yarın kongre kararı açıklanır.
görelim bakalım!

Burçak
20.11.2006, 15:43
@stichus
sokaktaki vatandaş diyoryaki Nuri albayrak listesinde kendi seçmediği yöneticiler var. ama başkan olabilmek için oylar uçmasın diye bunlara göz yummuş ve yönetimine almıştır. bunun hakkında ne düşünüyorsunuz stichus?

sweetrose
20.11.2006, 15:46
May veya Albayrak'ın bu takıma pek bir yararı olmadığı görülmüştür; bu şahısların döneminde Trabzonspor parlak bir dönem yaşamamıştır. Trabzonspor için yeni yüzler, farklı düşünceler, ve ideal yönetimler koltuğa oturmalıdır.

stichus
20.11.2006, 15:47
öyle demezdim ben..
trabzon kanadından birilerinin liste ile çalışması gerekiyor denmiştir kendisine.. o da hikmet onur muydu neydi onunla görüşmüştür mesela.. biraz yol alındıktan sonra garip istekler başgösterince kendisiyle yollar ayrılmıştır..
biraz haluk ulusoy biraz may listeye adam vermek istemişlerdir.. başkan da ben başkan olduktan sonra kimseyi kırmayalım demiştir.
hafife almıştır başkanlığı..
yönetim full trabzon kanadından da olsa dedikodu makinesi gibi çalışsalar da, birbirlerini yeseler de, küçük dünyalarında meşhur olmak için taklalar atsalar da, taraftara bira ısmarlayıp tvlerde adam asmaca hakem kesmece oynamayı yöneticilik sansalarda, reklam gelirleri dahil her türlü üründen para çıkarmaya çalışan çingene mantığıyla kulübü pazarlasalar da ben üstesinden gelirim sanmıştır.
bir de sportif başarılar elde ederiz diye inanmıştır..
olmamıştır..
olamamıştır..
bu!

Naim
20.11.2006, 15:50
may ile nuri albayrak ı kıyaslayan arkadaş her ikisine de haksızlık yapıyor!
nuri albayrak iyi bir başkandır. iyi de bir insan! yönetimini değiştirirse kendisinden umudum var benim.
bugün yarın kongre kararı açıklanır.
görelim bakalım!

Merak Ediyorum
Sayın Başkan
" İyi başkan "
tanımlamasına girmek için ne gibi çalışmaları vardır?
sizin Arkadaşınız olması dışında??:confused:

stichus
20.11.2006, 15:58
bak illa sen sordun illa sana söylüyorum..
tam da anlayacağın dilden söylüyorum..
tam ikimilyonikiyüzbin euro para vermiştir kulübe!
sen bu parayı bir çevir.. sonra görüşelim!

OLCAY ÇAKIR
20.11.2006, 15:59
istanbul kanadı,trabzon kanadı...

önce bu halledilecek...

birde;kimse bu kulübe para falan vermesin...ihtiyacı yok arkadaşlar bunu bi'anlayalım lütfen rica ediyorum...

saçma sözleşme maddelerinin tazminatlarını ödesinler ona eyvallah..!
oda olmayacağına göre,babamızın tekkesi gibi sözleşmeler yapmıcaz,yaptırmıcaz...10 kere düşüneceğiz...!

Burçak
20.11.2006, 15:59
öyle demezdim ben..

biraz haluk ulusoy biraz may listeye adam vermek istemişlerdir.. başkan da ben başkan olduktan sonra kimseyi kırmayalım demiştir.
hafife almıştır başkanlığı..

bu!

evet. anlatmak istediğim de buydu.
Bir kişi Trabzonspor gibi bir kulübe başkan olacaksa başkalarının yönlendirmesiylemi yönetimi oluşturmalıydı yoksa günahıyla sevabıyla yönetimini kendisimi oluşturmalıydı?
Burda bile dik duramamış sayın Albayrak işte. neden duramamış acaba? yoksa kendi seçeceği yönetim ile oy kaygısımı vardı. doğruya ozaman belkide başkan olamazdı. Acaba ?

stichus
20.11.2006, 16:02
hepsi olabilir..
seçilme korkusu da olabilir.. işler kötü giderse daha fazla tutunmak da olabilir.. dik duramamak değil bu, tercih..
hangisinin doğru olduğunu yapmadan anlayamayacağınız hayat tercihlerinden biri.. nasip!

sweetrose
20.11.2006, 16:11

2,200,000 euro para harcamışl bu takıma... Fatih'in transferini hesaplayın ondan sonrada görüşelim...

UğuR
20.11.2006, 16:14
2,200,000 euro para harcamışl bu takıma... Fatih'in transferini hesaplayın ondan sonrada görüşelim...
+1 +61 +1967 Ben sanal alemin edebiyatından anlamam ama ne güzel yazmışsın kardeşim Varol yaşa +22 milyon dolar borçtan bahsediliyor aslı varmı yokmu tam olarak bilemiyorum.

saglam
Lazaroni'nin tazminatını da ekleyiverelim;)

stichus
ikimilyonikiyüzbin euro dışarıdan gelip kulübün kasasına girendir.. anlamayacağını tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı anlamayacağını beklemiyordum..
neyse..
çirkin şeyler bunlar..
ama büyük bir parayı kulübe veren tek başkandır..
söz verdi demeyin, vermeyen yok!
sözünü tuttu o kadar da demeyin..
çok çirkin konular..
kapattım bile..
çok pardon!

sweetrose
20.11.2006, 16:20
+1 +61 +1967 Ben sanal alemin edebiyatından anlamam ama ne güzel yazmışsın kardeşim Varol yaşa +22 milyon dolar borçtan bahsediliyor aslı varmı yokmu tam olarak bilemiyorum.

ikimilyonikiyüzbin euro dışarıdan gelip kulübün kasasına girendir.. anlamayacağını tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı anlamayacağını beklemiyordum..
neyse..
çirkin şeyler bunlar..
ama büyük bir parayı kulübe veren tek başkandır..
söz verdi demeyin, vermeyen yok!
sözünü tuttu o kadar da demeyin..
çok çirkin konular..
kapattım bile..
çok pardon!

Renkdaş; biz çok iyi anladık senin şüphen olmasın bu konuda. Birde yazdıklarının yanına başarıları ekleseydin; Yönetimin gelişinden şu ana kadar olan düzeyi yazsaydın; Mahvedilen Kurumsallaşmayı yazsaydın; Bitirilen altyapıyı yazsaydın; Sonu görünmeyen Tesisleşmeyi yazsaydın; sen çok şey yazsaydın kardeşim;

Biz anladık seni...!
Birçoklarının bizi anlamadığı gibi...

@uğur 61: rivayet değil renkdaşım...ağlayalım mı gülelim mi?

Erdem Keser
20.11.2006, 16:25
nuri albayrak hatayi en basta yonetimine hatir gonul iliskileri sebebiyle disardan adam almasiyla yapti kendi listesini olusturamdi hatasi burda basliyo tekrar uzerine basarak soyluyorum nuri albayrakin bu kulube sportif anlamda basari saglayamadigi gun gibi asikar ama bu yapamayacak anlaminda gelmez hic kimse trabzona cebinden para vermedi konusmaklada olmuyo bu isler ama baskan birtakim sorumluluklari alarak mesafe kat etmek icin geldi biraz sabir gosterelim her firsatta birilerinin kellesinin gitmesi alisilagelmis bir olay oldu trabzonda ama gorulduki bu bize bi sey saglamiyo nuri albayrak basarili degildir kimse yanlis anlamasin hatalidir ama bu hatayi duzeltecekte kendisidir inaniyorum ki kendi listesini olusturp butunlugu saglarsa bizi sportif basari anlaminda ileriye goturecektir

Naim
20.11.2006, 16:30

Kulubunbu yönetim zamanında ortaya çıkan 15 milyon YTL açığı var
Sen bunu bir Euroya Çevir
sonra başkancığın Kulube Verdiği paradan Çıkar
Bak bakalım kaç para açık çıkıyor
Ondan sonra Konuşalım

Çeviremezseniz Alo deyin Matematik hizmetleride veririz

okan6161
20.11.2006, 16:32
mehmet ali yılmazın yanın da nuri albayragı kullanıp kırletmeyelim lütfen nuri albayrak mehmet ali yılmazın yanına gelemez ahmet ağaoğlu diyoruz ahmet ağaoğlunu bende çok isterdim niye isterdim atay aktuğ zamanın da seçimden kaçmasaydı bize dediğini yapacak masaya elini vuracak adam lazım buda mehmet ali yılmaz ünalı nasıl aldı ben ünalı alıyorum dedi kimse teklif verebildimi bu alın tamam hayde al gel bu kim aldı 4 ay oynamamış adamı aldı yıldız diye ey gidi ey

garyacih
20.11.2006, 16:38

takımı soktuğu zarar "ikimilyonikiyüzbin eurodan" daha mı değersiz?

coolank
20.11.2006, 17:55
bu çocuk baştan sakat dogmuştu ve sıkıntıları giderek bünyeyi sardı ....bu forumda ( ukalalık etmek için yazmıyorum ) başkan ile yönetimin arasında çok kopukluklar oldugunu 2.5 başlı bir yönetim oldugunu sanırım ilk ben yazmıştım .. olaylar bu kadar ayyuka çıkmadan ... bu iş bitti .....

şimdi gelelim seçim kısmına akşam belki de kongre kararı alınacak muhtemeldir de.... çok açık beyan ediyorum ki oyum başkana ... ben başkanın ne danışmanıyım ne de iş alıyorum başkandan ... başkanın bırakıp gitme lüksü yok ve ondan gelecek şu an için hayali!!!!!!! adaylar dışında aday da yok ... kim zaten girecek o borcun altına ve üstelik bu işi başkanın temizlemesi lazım ...ben özür vs kabul etmiyorum ... başkan zamanında başkalarının uçaga binip kaçtıgı gibi kaçmamalı ... duracak tekrar başkan olacak adam gibi liste yapacak .. MASAYA YUMRUGUNU VURACAK .... bu kaleciyi aldım bu hocayı aldım .. bu kadar ..... açık net ve kesin .... 15 kişiye sorma ile idare edilmez trabzonspor hele hele trabzonspor hiç edilmez ...yok öyle davul başkasında tokmak başkasında ....

hoca konusuna gelince arkadaşlar başarısızlıgın istikrarı olmaz olmamalı ...soruyorum şimdi özellikle o % 85 ci dediğim arkadaşlara ......

lazaroni kalsaydı bundan kötü mü olacaktık ???? bence hayır ... lazaroniyi neredeyse odunla kovaladık ziya kalsın böyle bir mantık yanlış ....

trabzonsporun kaderi sürekli eski hocalarla çalışmak olmamalı ... bunun da mantıgı yok ... koca dünyada hoca mı kalmadı ....senol ziya giray sadi bu kötü bir sarmal ....illa ama illa eski hocalardan biri gelecekse bunların içinde en başarılısı samet aybaba idi ... buna sanırım itiraz eden olmaz ... takımı toplayan kuran o idi .... ben ona da karşıyım ... biz bu kadar mı vizyonu misyonu tarzı olmayan takımız ??? hep eskiye mi dönecegiz ...

son sözüm bazı arkadaşlara .... ne demek lig A ....??????? bunun şakası esprisi hicvi dahi yanlış ....bu takım ligi gene ilk 3 arasında bitirecek ...tabii ki yapılması gerekenler yapılırsa ... ilk önce de hocadan başlamak kaydı ile ...

Külünkoğlu
20.11.2006, 17:58
Coolank, abi sen başkan aramıyorsun ki, başkanlık öğretiyorsun. Başkanlık öğretilmez hiç kimseye...

sweetrose
20.11.2006, 18:05
bu çocuk baştan sakat dogmuştu ve sıkıntıları giderek bünyeyi sardı ....bu forumda ( ukalalık etmek için yazmıyorum ) başkan ile yönetimin arasında çok kopukluklar oldugunu 2.5 başlı bir yönetim oldugunu sanırım ilk ben yazmıştım .. olaylar bu kadar ayyuka çıkmadan ... bu iş bitti .....

şimdi gelelim seçim kısmına akşam belki de kongre kararı alınacak muhtemeldir de.... çok açık beyan ediyorum ki oyum başkana ... ben başkanın ne danışmanıyım ne de iş alıyorum başkandan ... başkanın bırakıp gitme lüksü yok ve ondan gelecek şu an için hayali!!!!!!! adaylar dışında aday da yok ... kim zaten girecek o borcun altına ve üstelik bu işi başkanın temizlemesi lazım ...ben özür vs kabul etmiyorum ... başkan zamanında başkalarının uçaga binip kaçtıgı gibi kaçmamalı ... duracak tekrar başkan olacak adam gibi liste yapacak .. MASAYA YUMRUGUNU VURACAK .... bu kaleciyi aldım bu hocayı aldım .. bu kadar ..... açık net ve kesin .... 15 kişiye sorma ile idare edilmez trabzonspor hele hele trabzonspor hiç edilmez ...yok öyle davul başkasında tokmak başkasında ....

hoca konusuna gelince arkadaşlar başarısızlıgın istikrarı olmaz olmamalı ...soruyorum şimdi özellikle o % 85 ci dediğim arkadaşlara ......

lazaroni kalsaydı bundan kötü mü olacaktık ???? bence hayır ... lazaroniyi neredeyse odunla kovaladık ziya kalsın böyle bir mantık yanlış ....

trabzonsporun kaderi sürekli eski hocalarla çalışmak olmamalı ... bunun da mantıgı yok ... koca dünyada hoca mı kalmadı ....senol ziya giray sadi bu kötü bir sarmal ....illa ama illa eski hocalardan biri gelecekse bunların içinde en başarılısı samet aybaba idi ... buna sanırım itiraz eden olmaz ... takımı toplayan kuran o idi .... ben ona da karşıyım ... biz bu kadar mı vizyonu misyonu tarzı olmayan takımız ??? hep eskiye mi dönecegiz ...

son sözüm bazı arkadaşlara .... ne demek lig A ....??????? bunun şakası esprisi hicvi dahi yanlış ....bu takım ligi gene ilk 3 arasında bitirecek ...tabii ki yapılması gerekenler yapılırsa ... ilk önce de hocadan başlamak kaydı ile ...

Başarısızlığın istikrarı vardır; ve yaşadığımızda tam bunun net bir ifadesidir. Eğer Trabzonsporumuzun küme mücadelesi sorgulanıyor va bazılarının dilinde "sakız" olabildiysek bu başkan gitmelidir. Açık ve nettir. Kimseler ufukta yeni umutlar aramasın. Biz çok aradık bulamadık 22 senedir.

Lokman
20.11.2006, 18:07
Farkındamısınız doğru dürüst iki tane adam ismi sayamıyoruz. Birde trabzonspor sahipsi değildir diyenler umarım bu söylemi sıkca kullanan eski başkan düşünülmüyordur o gelecekse ben razıyım albayrak a

irfanb
20.11.2006, 18:10
Hayalimdeki Baskan : A H M E T A G A O G L U

ahmetansu61
20.11.2006, 18:15
başkan sana tek lafım biyere kaçamazsın.
otur söz verdiğin stadımı yapıyosun borcmu kapatıyosun. ne yapacakasan yap ondan sonra çek git. o koltuk oyuncak değil. oturmasını bil...

coolank
20.11.2006, 18:16
bakın size çok samimi söylüyeyim ki eger MAY Trabzona gelsin 1 hafta 10 gün kalsın kulis yapsın o kongre salonundan başkan olarak çıkar ..... bu neredeyse % 100 dür ...zaten onun karşısına nuri albayrak çıkmaz çekilir ... özkan sümerin başkan oldugu kongreye gelseydi gene başkandı .. salondan içeri girmesi yeterdi ...bir de hikmet onuru listeye almayacaktı ...

bir arkadaşım dediğimi yanlış anlamış ...

başarısızlıgın istikrarı olmaz derken bunda ısrar etmenin yanlış oldugunu vurguladım .. tabii ki başarısızlıgın istikrarı olur şimdi oldugu gibi ... ama benim dediğim o değildi ..

şu artık çok açık belli oldu ki başkan kim olursa olsun özellikle albayrak olursa bu takıma tam yetkili bir menejer şart ...kendi yapamıyorsa yapacak birine yetki verecek ...

kuzey_lee
20.11.2006, 18:46
bu yonetim seçildikten kısa bir süre sonra '' tribun grupları açısından 2.may devri gelmiştir'' demiştim..

verilen bedava kombinelerle,verilen bedava otobuslerle,yenilen akşam yemekleriyle dediklerim aynen doğru çıkmıştır..

nuri albayrakla mehmet ali yılmazın tribun gruplarına bakış açıları bakımından yonetimsel olarak hiç bir farkı yoktur nokta nokta nokta

Atalay
20.11.2006, 18:52
bu yonetim seçildikten kısa bir süre sonra '' tribun grupları açısından 2.may devri gelmiştir'' demiştim..

verilen bedava kombinelerle,verilen bedava otobuslerle,yenilen akşam yemekleriyle dediklerim aynen doğru çıkmıştır..

nuri albayrakla mehmet ali yılmazın tribun gruplarına bakış açıları bakımından yonetimsel olarak hiç bir farkı yoktur nokta nokta nokta

imzamı atıyorum!!para bende herkes benimle mantıgı....

The Legend
20.11.2006, 18:57
ba ba ba 2.200.00 $ vermiş miş. ulan 40 yıllık efsaneyi rezil ettiniz bee. karşılığı bumudur yani.
MAY konusunda da coolank a katılıyorum.bide adam hep başarısızlıklardan sonra başkan olmuş.ilginç.bnce yeni bi isim çıkmalı ama kim bilmiyorum.

DURAS
20.11.2006, 19:24
Paranın çözüm olmadığını inşallah son kez öğrenmişizdir.. Biraz acı oldu ama... Geçmişten alınacak çooook ders ders var.. Bu takıma Sergen ve Oktay da geldi.. Nooldu...
ne olduğunu söyleyeyim, takım başarılıyken, , özkan sümer darbe yaptı, başkanlar değişti, ondan sonrası malum, sergeni, oktayı savunmuyorum ama başarısız değidik o dönem, hafızalarımızı tazelersek daha iyi olur.

DURAS
20.11.2006, 19:27
o paryı çevirmeye gerek yok, o kadar konuştuktan sonra 10-12 milyon dolarlık yıldız sözünden bahsediyorum, bu para hiçbirşeydir.yada söz vermiyecektin

Adem Erdoğan
20.11.2006, 19:30

Muhatap olmayacaksan niye buraya yazıyosun.Git odanın duvarına yaz belki senle muhatap olur.

Adem Erdoğan
20.11.2006, 19:33

Malesef her takımda olduğu gibi hemde.Ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi.

GEBZE28
20.11.2006, 19:40
Sadrİ Şener BaŞkanlinda
Yenİ Bİr YÖnetİm Secİlmelİ

Kasım Hilal
20.11.2006, 19:46
Mehmet Ali Yılmaz bu takıma büyük katkılar sağlamasına raümen yıkımını da gerçekleştirmiş kişilerin kesinlikle ilkidir..
Nuri albayrak ise ona nazaran bence daha iyi niyetli bir mizaca sahip ve daha çok hizmet etme niyeti ile bu görevi alan biri bence (bende bıraktığı intiba tamamen öyleydi)..
96'da Faruk Özak baikanlığı bıraksın istemedim, gitti..
MAY geldi Faruk Özak'ı çok aradık. Giderken takımın 20 milyon dolardan çok borcu vardı MAY'a..
Özkan Sümer parasız pulsuzdu belki ama bir duruşu vardı ve o duruş bizi yukarı doğru itelemeye yetti. Dediği herşeyi yaptı hemen hemen, yapamayacağı hiçbir şey için de söz vermedi. Keşke istifa etmeseydi, gavura kızıp da orucunu bozmasaydı dedim ama olmadı..
Atay başkan da gitsin istemedim, çnkü o da transferde büyük hatalar yaptı belki ama mali olarak çok iyi işler yaptı. Başta borsadaki yükselişimiz. (Borsadan hiç anlamam ama sanırım şu anda iyi değilizdir)..
Nuri Albayrak geldi şimdi. O da gitsin istemiyorum. Kalsın abi ama dileğim şudur ki biraz daha sorumluluk alsın. Çıksın bir gün karşımıza "Tamam, hatalar da ettim ama söz düzelteceğim. Aha da şu şu prıjelerim var!" dein bir almaya çalışsın gönlümüzü. Böyle her maç sonrası asık suratlar görmek beni pek tatmin etmiyor. Üzülmek yetmiyor. Biraz da konuşmalı başkan ama özeleştiri yapmalı..

DURAS
20.11.2006, 19:47
Sadrİ Şener BaŞkanlinda
Yenİ Bİr YÖnetİm Secİlmelİ
sadri başkan bu klübün gördüğü en değerli başkanlardandır, inşallah düşünür

Tevfik Kılıç
20.11.2006, 21:15
May demeyin midem bulanıyor

pReN@_61
20.11.2006, 21:18
daha özkan sümeri cok aricaz

bencede................

erkankoc
20.11.2006, 21:37
suan bi baskanimiz olmasa yani albayrak ve onun ulemalari olmasa bundan daha kotusu olurmuydu olmazdi..o halde baskansiz kalsin daha ii..en azindan onlari gorunce sinirlerim kalkmaz ve rahat uyurumm..(hep bizim kadromuz turkiyenin en iyi kadrosu demezmi ..sinirden bogulcam ya sen git buyuksehir belediyeye baskanlik yap ancak onu becerirsin..) parasi varmis ..herkesin cebinde parasi var onemli olan kulupte ne var..tobe tobe

Çetin
20.11.2006, 21:40
limandan kazandığı para ne akdar acaba???? kulübe verdiği meblağ o paranın yanında ne oranda kalır acaba?

hüseyin toraman
20.11.2006, 22:20
bence bu yönetim ve teknik heyet sezon sonuna kadar devam etmeli ama devre arasında kendilerine çekidüzen vermeliler eğer toparlanamayacaklarsa şimdiden bırakmalılar yeni gelen yönetimin önünü açmak açısından

ne kadar devem etmelerini istemesemde TRABZONSPOR umun istikrarı için devem etmeliler gerek ikide bir yönetim vede teknik heyet değişikliği TRABZONSPOR uma yarardan çok zarar verir
gerçi 5 haftadır bırak galibiyeti gol atamıyoruz ama
ziya doğan devre arasına güveniyor arada 1-2 dünya yıldızı alıp takımada kondüsyon yükleyip bir çıkış yakalamak peşinde diye düşünüyorum

Kasım Hilal
20.11.2006, 22:29
limandan kazandığı para ne akdar acaba???? kulübe verdiği meblağ o paranın yanında ne oranda kalır acaba?
Gene liman meselesi..
Abi aşamıyoruz mu ne kendimizi?

alperberat
20.11.2006, 23:07
NURİ BAŞKAN!

Trabzonspor taraftarı, futboldan anlayan ve gercekten kendi reklamından cok ts sevdalısı baskan istiyor. zira basarılar ruhla kazanılır sade para ile değil!
ancak bunu soylerken bazı gercekleri goz ardı etmemek lazım gelir, değişen hayat şartları elbette futbolu da degistirmiştir. artık ekonomik güç yani "para" olmazsa olmaz bi arac haline gelmiştir. ancak bizim bunu dogru yorumlayıp kendi modelimizi oluşturmamız gerekmektedir.

Sayın Başkan, Trabzonspor gecmişle yeniyi harmanlamak zorundadır. gecmişte oldugu gibi kendi evlatlarıyla savasan ve eksiklerinide "1. sınıf" Turk veya yabancı futbolcu ile kapatan bi trabzonspor. kendi evlatlarını dısarı yollayan yerlerine de onların yerini dolduramayan ikinci sınıf futbolcularla değil!

ts_fan
20.11.2006, 23:18
OF'lilerden biri Albayrak, diğeri MAY.Halef selefi aynı başlıkta görmek çok ilginç oldu:)

Erdal
20.11.2006, 23:19
sevgili stichus liman sorumu yanıtsız brakma lütfen onada makul bi yanıtın vardır eminim .hem bizde içimizdeki bu şüpheden kurtulmuş oluruz .lütfen yanıt bekliyorum

Erdal
20.11.2006, 23:22
ayrıca bunu yanıtlarsan başka sorularımda olacak ........hem söz veriyorum polemik yapmıycam becerememde ayrıca ben takım bu durmdayken senin kadar sakin ve sinirlerine hakim biri değilim dolayısıyla polemik yapmaya kalksamda EZERSİN ( başka bi topikte bi arkadaşı ezdiğin gibi) beni

ts_fan
20.11.2006, 23:40
MAY'ın hocasıda mı hazır ne?:)

Erdal
20.11.2006, 23:42
bu arada dikkat ettim hemen her topiğe yazdığın halde CEM PAPİLLA KAHRAMANDI YAVRUM topiğini es geçmişsin yakıştıramadım sana ........eminim onada sakin sağduyulu aklıselim bir cevabın vardır bu gün olmazsa yarın yarın olmazsa öbürgün bekliyorum zira bana göre bu sitedeki sayın hırsız başkanın sinirleri alınmış sözcüsü sensin hırsımı senden çıkarmak gibi bir 3 .dünya vatndaşlığı tavrı na bürünmüş durumdayım ............(stichus senden bahsediorum sen anlamışsındır eminim de ..)

Adem Erdoğan
21.11.2006, 00:08
OF'lilerden biri Albayrak, diğeri MAY.Halef selefi aynı başlıkta görmek çok ilginç oldu:)

MAY arsinli bildiğim kadarıyla.

Berat
21.11.2006, 00:59
May Mehmet Yılmaz'ın da memleketi olan Of'un -eski adıyla- Kona köyünden..

ts_fan
21.11.2006, 01:02
Berat tanıtıcı anektotlar girmeye başlamışsın, ısındırma turları haa?:)

Egemen
21.11.2006, 01:03

mehmet yılmaz bizim karşıdan da mehmet ali yılmaz hayratlı die biliorum. yanlış olabilirim..

ts_fan
21.11.2006, 01:07
http://www.biyografi.net/kisiayrinti.asp?kisiid=1872
Mehmet Ali Yılmaz ( 21.10.1947)
-------------------------------------------------------------------------------
Fatma - Mehmet çiftinin oğlu Mehmet Ali, 21 Ekim 1948’de Trabzon’un Of ilçesine bağlı Gülderen Köyü’nde doğdu.......

Barış
21.11.2006, 01:08

Yeni ismiyle Gülderen Köyü.Hayrat Of'tan ayrıldığı için şu anda Hayrat'a bağlı.

Egemen
21.11.2006, 01:13
ama memet yılmazla alakaları yok dimi ula barış??

caykarali_erdal
21.11.2006, 01:13
size bir başkan söyliyimmi? İbrahim Cevahir

cok guzel bir fikir has karadenizli ama su gune kadar ismi hic bir yerde gecmedi sesini hic duymadim neden acaba hemde caykaralidir kendisi az cok hemserim sayilir ama malesef istanbuldan cikmiyorlar.

Barış
21.11.2006, 01:14
ama memet yılmazla alakaları yok dimi ula barış??

yok la yılmaz çok var, alakaları yok diye biliyorum :)

Egemen
21.11.2006, 01:15
hee benda :D

meltem taş
21.11.2006, 04:07
Ahmet-Coşkun Çebi Kardeşler..Aynı zamanda Özkan Sümer ve Faruk Özak a yakın isimler bunların da desteğini alacaklardır ve taraftarın içinden gelen insanlar ne çok zengin nede düşük seviyede ama Trazbzonspor Taraftarı bu iki insan belki aday olurla kkimbilir..

sweetrose
21.11.2006, 08:20
Başkan olma kriterleri ne yazık ki Trabzonda ya siyasete karışıyor ya da bireysel feodaliteden ileri gidemiyor. Halen "May" denen şahsun bu takıma yararlı bir başkan olabileceği düşünülüyorsa çok yazık. Bu adamın takıma verdiği zararları ne zaman unuttuk? Herşey parayla olmuyor? Eğer o kadar para düşkünlüğü varsa Ahemt Ağaoğlu olsun bakalım bir defa...

sismolog61
21.11.2006, 09:12

hani nerde??????

oskanonur
21.11.2006, 09:16
denizen dusen yilana sarilir misali olduk valla.bizi bu durumlara dusurenler allahlarindan bulsun.isin daha aci bir tarafi hala ortada bu klubun gercek degerlerine sahip cikip saha ici ve saha disi basarilara imza atacak bir baskan aday adayinin olmamasi.

Cem Yavuz
21.11.2006, 09:53
MAY

-Trabzonspor un marka değerini yükselteceğim dedi.Markayı yerle bir etti.İstanbulun artık futbolcularını rehabilite eden bir takıma dnüstürdü 4, büyük trabzonspor u.
- Gönülden ts liyim dedi görevden ayrıldığı gün 30 milyon dolar temlik koydurup, adını tasıyan tesislere icra memurlarını gönderdi.
- görevi faruk özak tan aldığında 5i yerli 2 si yabancı toplam 7 milli oyuıncu ve kasada nakit 7 milyon dolar para varken,bırakırken RECEP FETİ TANSEL gibi DÜNYA STARLARINI ve 16 MİLYON DOLAR da borcu armagan etti bizlere.
- Sadece Rune lange nin transferinde giray bulakla beraber takıma attığı kazık 12 milyon mark tır...Belge isteyen o dönemin tasdikli maliye kayıtlarına bakabilir...
-Yerli transferde FATİH TEKKE + 2 MİLYON DOLAR VEREREK ERHAN NAMLI YI ALACAK KADAR DA FUTBOLU İYİ BİLİR ...
- Ben göreve aday olmam beni çagırırlar giderim der ama bütün kongrelerde trabzondaki adamlarına kulis yaptırıp adını ortaya attırır...

Aklıma gelenler bunlar sewgili arkadaslarım....
acı olan bu adamı hala içimizdeki bazı arkadaslarımızın umut olarak görmesidir.....

UNUTMAYINKİ MEHMET ALİ YILMAZ I TÜRKİYE DE CİDDİYE ALAN HİÇ BİR KURUM YADA KİŞİ KALMAMISTIR.ÖYLE OLMASAYDI 3 AYDA BİR FEDERASYON SEÇİMLERİNDE ADAY OLUP SON HAFTA ADAYLIKTAN ÇEKİLMEZDİ.....

sweetrose
21.11.2006, 10:58
"May" yeni yapılacak bir kongrede mutlaka aday olur veya kendi adamını sokar kongreye. Bu kadar bait ama acı bir gerçek.. Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzondan kaçışı malum..

oskanonur
21.11.2006, 11:07
neden Ahmet Agaoglu butun bu olup bitenlere hala sessiz.Bana gore en iyi ve ideal baskan adayi kendisidir.Ama gecmisten yasanan o birakip gitme olayinin da kizginligini hala atabilmis degilim

Erdem Keser
21.11.2006, 11:13
neden Ahmet Agaoglu butun bu olup bitenlere hala sessiz.Bana gore en iyi ve ideal baskan adayi kendisidir.Ama gecmisten yasanan o birakip gitme olayinin da kizginligini hala atabilmis degilim
onu kaya cilingirogluna sormak lazim

oskanonur
21.11.2006, 11:31
onu kaya cilingirogluna sormak lazim

o totosun nerden nasil cikip butun bu olaylara dahil oldugunu anlamis degilim zaten.Rahmetli babasina hic cekmemis.

Faik Yılmaz
21.11.2006, 11:32
MAY

-Trabzonspor un marka değerini yükselteceğim dedi.Markayı yerle bir etti.İstanbulun artık futbolcularını rehabilite eden bir takıma dnüstürdü 4, büyük trabzonspor u.
- Gönülden ts liyim dedi görevden ayrıldığı gün 30 milyon dolar temlik koydurup, adını tasıyan tesislere icra memurlarını gönderdi.
- görevi faruk özak tan aldığında 5i yerli 2 si yabancı toplam 7 milli oyuıncu ve kasada nakit 7 milyon dolar para varken,bırakırken RECEP FETİ TANSEL gibi DÜNYA STARLARINI ve 16 MİLYON DOLAR da borcu armagan etti bizlere.
- Sadece Rune lange nin transferinde giray bulakla beraber takıma attığı kazık 12 milyon mark tır...Belge isteyen o dönemin tasdikli maliye kayıtlarına bakabilir...
-Yerli transferde FATİH TEKKE + 2 MİLYON DOLAR VEREREK ERHAN NAMLI YI ALACAK KADAR DA FUTBOLU İYİ BİLİR ...
- Ben göreve aday olmam beni çagırırlar giderim der ama bütün kongrelerde trabzondaki adamlarına kulis yaptırıp adını ortaya attırır...

Aklıma gelenler bunlar sewgili arkadaslarım....
acı olan bu adamı hala içimizdeki bazı arkadaslarımızın umut olarak görmesidir.....

UNUTMAYINKİ MEHMET ALİ YILMAZ I TÜRKİYE DE CİDDİYE ALAN HİÇ BİR KURUM YADA KİŞİ KALMAMISTIR.ÖYLE OLMASAYDI 3 AYDA BİR FEDERASYON SEÇİMLERİNDE ADAY OLUP SON HAFTA ADAYLIKTAN ÇEKİLMEZDİ.....

MAY kadar kafanıza taş düşsün emi sizin...

1-bugün klübün top oynayabileceği tesisi varsa bunu MAY a borçluyuz bu bir..... hiç bir şey dahi yapmamış dahi olsa bu yüzden saygı duymamız lazım.. ama nankörlük içimize işlemiş bizim....

2- sergen gibi bir yıldızı tek telefonla klübe getirebilen bir adamdır....

3- ayrıca spordan sorumlu devlet bakanlığını yapmıştır ama bazı arkadaşlar bunuda görmezden geliyor...kimse tanımıyor diyor tanımıyorsan kusura bakma bu senin cahilliğin...

4-sizin çoban başkanlarınızın aksine klübe 20 milyon dolar civarında katkısı olmuştur..... sonrada ekmek verdiği insanlar tarafından sırtından hançerlenmiştir... böyle bir insana karşı tabiki verdiği parayı isteyecektir bu en doğal hakkıdır...

5- temlik koydurdu diyenler MAY ın klüpten kaç lirada aldığını söylesinler..

6- sonra lange dediğiniz adam b.zden gittikten sonra 31 go latıp gol kralı oldu... adam kaliteli bir adam oynatamadınız bu onun suçu değil....

7-trabzonspora vugrinec campell gibi hayalinde dahi göremeyeceği futbolcular getirmiştir...... haminin yedek olduğu kadroyu oluşturmuştur...

8- aynı fatih tekke gibi ogünle abdullahta gitmek isteyince gönderilmiştir. şimdi fatih gitsin diyenler ogünle abdullahı neden elştiriyorlar anlamadım...

9- fatih tekke ozamanlar bu kadar verimli değil genç egoist bir futbolcuydu... yani şimdiki fatih ile o zamnki fatihi karşılaştırmak sapla samanı karıştırmak olur...yani erhan namlıda o zamanın en iyi ortasaha oyuncusu idi istanbul takımlarıda istiyordu .... hemde çok daha iyi şartlar vererek onu onların elinden almakta büyük başarı idi..... şimdi siz cem demiri aldığınıza seviniyorsunuz ya o zaman da öyleydi işte....

10 - size başkaknına ihanet edip aday olan yıldız isterseniz havaya bakın diye çulsuz vizzyonsuz adamlar lazım arkadaşım.. sizin layıkınız ancak o.....

okan6161
21.11.2006, 11:58
ahmet ağaoğlu diyorsunuz ama bu adam atay aktuğ zamanın da seçimden kaçtı ben de onun olmasını çok istemiştim o zaman ama olmadı may den başkası kurtarmaz bizi zaten geldiği an yapacağı şey ya fatihi geri almak olur yada çok kaliteli bir kaç oyuncu almak

ts_fan
21.11.2006, 12:09
MAY maddi yönden tatminin en yükseğine ulaşmış birisi, bu saatten sonra onu manevi yönden tatmin edecek başka dünya nimeti kalmamıştır.MAY şimdiye kadar hep yanlış kişilerle, yanlış fikirlerle Trabzonspor'da görev yapmıştır.Trabzonspor zor bir viraja gelmiştir, virajı alamazsak uçuruma gitmemiz katidir ve bize çok zor gelsede bir şeyleri kabul etmenin zamanıdır.

D.N: MAY kabul edilmesi çok zor yanlışlar yapmıştır, bu yüzden camiada şu anda iki ucu moklu değnek vaziyeti mevcut, bunu yazmadan geçmeyelim.Bu arada MAY'dan taraf biri değilim.Sadece ve sadece Trabzonspor'luyum, başka bir kimliğim veya birine (kuruma) taraflığım mevzu bahis değildir, hakkımda bilgi sahibi olmayan renktaşlarımın bilgisine.

ismail-dede
21.11.2006, 12:29

1-bugün klübün top oynayabileceği tesisi varsa bunu MAY a borçluyuz bu bir..... hiç bir şey dahi yapmamış dahi olsa bu yüzden saygı duymamız lazım.. ama nankörlük içimize işlemiş bizim....

3- ayrıca spordan sorumlu devlet bakanlığını yapmıştır ama bazı arkadaşlar bunuda görmezden geliyor...kimse tanımıyor diyor tanımıyorsan kusura bakma bu senin cahilliğin...

4-sizin çoban başkanlarınızın aksine klübe 20 milyon dolar civarında katkısı olmuştur..... sonrada ekmek verdiği insanlar tarafından sırtından hançerlenmiştir... böyle bir insana karşı tabiki verdiği parayı isteyecektir bu en doğal hakkıdır...

6- sonra lange dediğiniz adam b.zden gittikten sonra 31 go latıp gol kralı oldu... adam kaliteli bir adam oynatamadınız bu onun suçu değil....

7-trabzonspora vugrinec campell gibi hayalinde dahi göremeyeceği futbolcular getirmiştir...... haminin yedek olduğu kadroyu oluşturmuştur...

8- aynı fatih tekke gibi ogünle abdullahta gitmek isteyince gönderilmiştir. şimdi fatih gitsin diyenler ogünle abdullahı neden elştiriyorlar anlamadım...

9- fatih tekke ozamanlar bu kadar verimli değil genç egoist bir futbolcuydu... yani şimdiki fatih ile o zamnki fatihi karşılaştırmak sapla samanı karıştırmak olur...yani erhan namlıda o zamanın en iyi ortasaha oyuncusu idi istanbul takımlarıda istiyordu .... hemde çok daha iyi şartlar vererek onu onların elinden almakta büyük başarı idi..... şimdi siz cem demiri aldığınıza seviniyorsunuz ya o zaman da öyleydi işte....

10 - size başkaknına ihanet edip aday olan yıldız isterseniz havaya bakın diye çulsuz vizzyonsuz adamlar lazım arkadaşım.. sizin layıkınız ancak o.....
sonuç ne oldu arkadaşım hani başarı nerde kendinden başka kimseyi tanımaz ukala bir adam seçilen her yönetim önce ondan icazet alacak eğer almazsa yönetimin başarısız olması için elinden gelen herşeyi yapacak birisi
ayrıca iki kazık çaktı onursal başkan oldu şimdi soruyorum kim kime daha fazlasını verdi trabzonspor may ı adam etti başkan oldu onursal başkan oldu milletvekili oldu bakan oldu bunları trabzonspor verdi ona o ne verdi bu takıma önce aldıklarının bedelini ödesin bu kulüpten enfazla faydalanan o oldu may ın tekrar adaylık düşünmesi çok komik, artık bu kulübün yakasından düşsün

mustafakaya
21.11.2006, 12:53
abi may gelmeden önce nerede top oynuyorduk biz. uzayda mı kazandık beş şampiyonluğu. nedir bu top oynadığımız tek tesis hadisesi?

mustafakaya
21.11.2006, 12:56
may sergen gibi bir hıyarı tek telefonla trabzona getirmiş adamdır evet. ne gerk vardı yahu. sergen'in trabzonda işi ne?

mustafakaya
21.11.2006, 12:57
may adaylığını koyduğu kongreye gitmemiş tek başkandır herhalde.

mustafakaya
21.11.2006, 13:00
mehmet ali yılmaz'aherşeye rağmen verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor bir daha trabzonspor başında görmek istemiyoruz. keza özkan sümer'i de.

ts_fan
21.11.2006, 13:02
MAY hiçbir zaman liste yapıp adaylığını koymamıştır, hep birileri liste yapmıştır ve o listenin en başına MAY yazılarak kongreye girilmiştir.Sırf bu sebepten dolayı bile MAY'ı hazmetmek kolay olmasa gerek.Şu an doğmamış bebeğe isim vermiş gibi konuşmak pek sağlıklı olmuyor ama çok darlandık bea, Allah sonumuzu hayır etsin.Bu Trabzonspor yaktı, pişirdi bizi:(

Uğurtan
21.11.2006, 13:03

Abi saygısızlık yapmak istemem ama o adamı allah aşkına birisi bana savunmasın!!! Elimde imkanım olsa gırtlağına yapışacağım ilk isimdir!!! Trabzonda herkes bilirki Tesislerde ondan fazla katkısı olan insanlar vardır amatör ruhla!!! Özkan sümerse bu kulüpte futbolculuk hocalık ve başkanlık olarak önemli emekler vermiştir!!! Özkan sümeri yetersiz diye eleştirebilirsiniz ama bu kulübe ihanet etmiş ezikbahçe kongre üyesi olmuş bir adamı bana allah aşkına savunmayın!!!

mustafakaya
21.11.2006, 13:05
özkan hoca en iyi hizmeti altyapıda verir. ve zaten şu an altyapının başındadır. tekrar başkanlığa soyunmasına gerek yok.

Cem Yavuz
21.11.2006, 13:19

1/ SERGENİ TEK TELEFONLA GETİRDİ DİYOSUN.GETİRDİDE NE OLDU.NE WERDİ SERGEN TRABZON A.PARASINI ALAMAYINCA KAÇIP GİTTİ.ACABA SERGEN İN O DÖNEMDE BASKA BİR TALİPLİSİ OLSA SENİN ONURSAL BASKANININ YANINA UGRARMIYDI...

2/ MAY BAKAN OLMUS DİYORSUN.UNUTMAKİ ONA BAKANLIK YOLUNU OY VERİP MİLLETVEKİLİ YAPAN TRABZON HALKI AÇMIŞTIR.AMA O TRABZON A SIRT CEVİRMİŞ ÖNCE AVRUPADA TEK MAC OYNANAMAMIS BNURSA STADI ISIKLANDIRILMIŞ SONRA TRABZONUN STADI.

3/BEN MAY I KİMSE TANIMAZ DEMEDİM.KİMSE CİDDİYE ALMAZ DEDİM.AÇ BAKALIM BAK NE YAZIYO ORDA...EVET KİSE CİDDİYE ALMAZ ALSA 3. SINIF TW LERDE PARA WEREREK 15 DAKİKA KONUSMAZDI.

4/ O BASKANJKEN KLÜBÜN RESMİ MALİ DEFTERLERİNİ KENDİ MUHASEBECİLERİNE SİRKET MUHABESECİLERİNE ( MÜJDAT AYBAR) TUTTURMUSTUR.YANİ MÜTHİŞ BİR SANSÜR WARDIR.ALINAN VERİLENİN NE OLDUĞUNU HALEN DAHA KİNMSE BİLMEMEKTEDİR...YANİ SUÇ İŞLEMİŞTİR.TRABZON KONGRESİ ONURSAL BASKANININ YARGILANMASINI İÇİNE SİNDİREMEDİĞİ İÇİN DEFTERLER GENEL KURULŞ KARARI İLE İBRA EDİLMİŞTİR.AMA VİCDANLARIDA ASLA İBRA EDİLMEMİŞTİR..

5/ OGÜNLE ABDULLAHI RAKI MASASINDA AZİZ YILDIRIMA HEMDE DEĞERLERİNİN YARI FİYATINA SATMISTIR SONRADA GİDİN ANLASIN DEMİŞTİR( BU ARADA OGÜNLE APONUN SATILDIKTAN SONRA YAPTIKLARINI ASLA TASVİP ETMİYORUM.BENİM AÇIMDAN İKİSİDE SIFIR ADAMDIR......

6/ KENDİ ADIMA HİÇ BİR BASKAN İÇİN BASARILI DEMEDİM.ÇULSUZ LAFINDAN KASTIN ÖZKAN SÜMER İSE ONUNDA TRABZONSPORDA ÇOK HATALI DAVRANDIĞI İCRAATLARI VARDIR.MARCONUNH SATILMASI GİBİ....

AYRICA SENDEN BİR RİCAM WAR.LÜTFEN SEWİYEYİ DÜSÜRME.ALLAH BASINIZA TAS DÜSÜRSÜN FALAN GİBİ....BU LAFLAR BU SİTEYE YAZI YAZMA OILGUNLUĞU İLE ÖRTÜŞMEMEKTEDİR..

UNUTMA TRABZON İNSANI KALİTELİ İNANDIR.......

zafercalikoglu
21.11.2006, 13:25
aramızdan birini secip desteklemek en iyisi,

Faik Yılmaz
21.11.2006, 14:43
5/ OGÜNLE ABDULLAHI RAKI MASASINDA AZİZ YILDIRIMA HEMDE DEĞERLERİNİN YARI FİYATINA SATMISTIR SONRADA GİDİN ANLASIN DEMİŞTİR( BU ARADA OGÜNLE APONUN SATILDIKTAN SONRA YAPTIKLARINI ASLA TASVİP ETMİYORUM.BENİM AÇIMDAN İKİSİDE SIFIR ADAMDIR......

arkadaşım ogünle abdullahın satılma nedenlerini bizzat fatih tekkenin ağzından bir dost ortamında dinlemiş birisi olarak hiç bir şey bilmeden konuştuğunu söyleyeyim sana...

1/ SERGENİ TEK TELEFONLA GETİRDİ DİYOSUN.GETİRDİDE NE OLDU.NE WERDİ SERGEN TRABZON A.PARASINI ALAMAYINCA KAÇIP GİTTİ.ACABA SERGEN İN O DÖNEMDE BASKA BİR TALİPLİSİ OLSA SENİN ONURSAL BASKANININ YANINA UGRARMIYDI...

sergenin ölüsü bile para ederdi o zaman...26 yaşındaydı henüz mukavelesi dolduğu için gitti başka bir nedenle değil.....

4/ O BASKANJKEN KLÜBÜN RESMİ MALİ DEFTERLERİNİ KENDİ MUHASEBECİLERİNE SİRKET MUHABESECİLERİNE ( MÜJDAT AYBAR) TUTTURMUSTUR.YANİ MÜTHİŞ BİR SANSÜR WARDIR.ALINAN VERİLENİN NE OLDUĞUNU HALEN DAHA KİNMSE BİLMEMEKTEDİR...YANİ SUÇ İŞLEMİŞTİR.TRABZON KONGRESİ ONURSAL BASKANININ YARGILANMASINI İÇİNE SİNDİREMEDİĞİ İÇİN DEFTERLER GENEL KURULŞ KARARI İLE İBRA EDİLMİŞTİR.AMA VİCDANLARIDA ASLA İBRA EDİLMEMİŞTİR..

klübe kendi cebinden 20 milyon dolar koyan adam için bu söylediklerin hava cıva .. kendi şirketinin muhasebesini iyi tutan adam klübümüzünkünü tutamazmı ayrıca.. hem bu kadar dediğiniz borçlar yerin dibinemi girdi 30 miyon dolar ne demek haberiniz varmı ...... sizin dediğiniz gibi olsa borçtan kapımıza çoktan kilit vurulurdu....

3/BEN MAY I KİMSE TANIMAZ DEMEDİM.KİMSE CİDDİYE ALMAZ DEDİM.AÇ BAKALIM BAK NE YAZIYO ORDA...EVET KİSE CİDDİYE ALMAZ ALSA 3. SINIF TW LERDE PARA WEREREK 15 DAKİKA KONUSMAZDI.

BUGÜN MAY Trabzonspor adına açıklam yapacam kötü giden olaylar hakkında konuşacam dese yer yerinden oynar. o konuşmuyor çünkü takımın birliğinin bozulmasını istemiyor.. her zaman futbolcuya başkana destek olun diyor... ayrıca ben sayısız defa onu televizyonda gördüm.... her daim takım hakkında olumsuz yorumlarda bulunacak takımı yıpratacak kişilerden değildir bunu kastediyorsan....

2/ MAY BAKAN OLMUS DİYORSUN.UNUTMAKİ ONA BAKANLIK YOLUNU OY VERİP MİLLETVEKİLİ YAPAN TRABZON HALKI AÇMIŞTIR.AMA O TRABZON A SIRT CEVİRMİŞ ÖNCE AVRUPADA TEK MAC OYNANAMAMIS BNURSA STADI ISIKLANDIRILMIŞ SONRA TRABZONUN STADI.

ya al işte bi anlamı olmayan yorum daha.. yani 2. sefer ışıklandırdıda şampiyonlar ligi maçını oynayamadık.. yani ha bir ha iki.... yani ışıklandırdı ALLAH razı olsun diyeceğin yerde ne diyosun.. bu sözün bile ne kadar art niyetli olduğunu gösteriyor.....

AYRICA SENDEN BİR RİCAM WAR.LÜTFEN SEWİYEYİ DÜSÜRME.ALLAH BASINIZA TAS DÜSÜRSÜN FALAN GİBİ....BU LAFLAR BU SİTEYE YAZI YAZMA OILGUNLUĞU İLE ÖRTÜŞMEMEKTEDİR..

bu ifademde kıymetini bilmiyorsun anlamında günlük dilimizde kullandığımız bir deyimdir. ancak yanlış anladıysan kusura bakma... yoksa hiç bir hakaret içeren sözcükler kullanma niyetim yok benim.....

Cem Yavuz
21.11.2006, 15:02

arkadaşım ogünle abdullahın satılma nedenlerini bizzat fatih tekkenin ağzından bir dost ortamında dinlemiş birisi olarak hiç bir şey bilmeden konuştuğunu söyleyeyim sana...

sergenin ölüsü bile para ederdi o zaman...26 yaşındaydı henüz mukavelesi dolduğu için gitti başka bir nedenle değil.....

klübe kendi cebinden 20 milyon dolar koyan adam için bu söylediklerin hava cıva .. kendi şirketinin muhasebesini iyi tutan adam klübümüzünkünü tutamazmı ayrıca.. hem bu kadar dediğiniz borçlar yerin dibinemi girdi 30 miyon dolar ne demek haberiniz varmı ...... sizin dediğiniz gibi olsa borçtan kapımıza çoktan kilit vurulurdu....

BUGÜN MAY Trabzonspor adına açıklam yapacam kötü giden olaylar hakkında konuşacam dese yer yerinden oynar. o konuşmuyor çünkü takımın birliğinin bozulmasını istemiyor.. her zaman futbolcuya başkana destek olun diyor... ayrıca ben sayısız defa onu televizyonda gördüm.... her daim takım hakkında olumsuz yorumlarda bulunacak takımı yıpratacak kişilerden değildir bunu kastediyorsan....

ya al işte bi anlamı olmayan yorum daha.. yani 2. sefer ışıklandırdıda şampiyonlar ligi maçını oynayamadık.. yani ha bir ha iki.... yani ışıklandırdı ALLAH razı olsun diyeceğin yerde ne diyosun.. bu sözün bile ne kadar art niyetli olduğunu gösteriyor.....

bu ifademde kıymetini bilmiyorsun anlamında günlük dilimizde kullandığımız bir deyimdir. ancak yanlış anladıysan kusura bakma... yoksa hiç bir hakaret içeren sözcükler kullanma niyetim yok benim.....

Bak ARKADASIM

Seninle bu konuda daha fazla polemiğe girecek değilim.ne yazarsan yaz may konusunda beni ikna edemezsin.bu adam yıllarca senin benim gibi saf temiz kalpli insanlarıın sırtından reklamını yapmış ihaleler almıs bir adamır.bu klübe de hiç bisey vermemiştir.Bunun sabit fikirlilikle ilgisi yoktur.Kimin ne olduğunu gerçek olan tarafatr çok iyi biliyor.
Ayrıca benim bise bilmediğimi yazıyosun .EMİN OL Kİ SENDEN DAHA FAZLASINI BİLİYORUM. BAK BENİM ADIM ORDA CEM YAVUZ DİYE YAZIYOR...

Defalarca deplasmanlara gitmiş...
takımla seyehat etmiş, kamplarına gitmiş,Yöneticileriyle tanısmış konusmus yemiş içmiş biri olarak ve böyle bir aileden gelen biri olarak bana bise bilmiyorsun DİYEMEZSİN.DEDİRTMEM

Bu konuda yazdığım son yazıdır.Cevap yazıp bana cevap hakkı dogdurtmazsan sewinirim......

Muhittin Abicim....

Allah askına bırakın bu işleri.....Yıllarca yönetimlerde oldunuz da ne yaptınız...Bunca zaman ortaya bir sey cıkardı.. TRABZONSPOR TRABZON DAN YÖNETİLİRSE BASARILI OLUYOR....

Abi sen bırak bu işleri...Kimseye maşa olma....Yap Beykoz da ızgara hamsini ,açta bi ufak ....bos wer gerisini....
İNAN BÖYLE YAPARSAN BİZLERE DAHA SEMPATİK GÖRÜNÜRSÜN......

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Faik Yılmaz
21.11.2006, 15:18
Bak ARKADASIM

Seninle bu konuda daha fazla polemiğe girecek değilim.ne yazarsan yaz may konusunda beni ikna edemezsin.bu adam yıllarca senin benim gibi saf temiz kalpli insanlarıın sırtından reklamını yapmış ihaleler almıs bir adamır.bu klübe de hiç bisey vermemiştir.Bunun sabit fikirlilikle ilgisi yoktur.Kimin ne olduğunu gerçek olan tarafatr çok iyi biliyor.
Ayrıca benim bise bilmediğimi yazıyosun .EMİN OL Kİ SENDEN DAHA FAZLASINI BİLİYORUM. BAK BENİM ADIM ORDA CEM YAVUZ DİYE YAZIYOR...

Defalarca deplasmanlara gitmiş...
takımla seyehat etmiş, kamplarına gitmiş,Yöneticileriyle tanısmış konusmus yemiş içmiş biri olarak ve böyle bir aileden gelen biri olarak bana bise bilmiyorsun DİYEMEZSİN.DEDİRTMEM

Bu konuda yazdığım son yazıdır.Cevap yazıp bana cevap hakkı dogdurtmazsan sewinirim......

sevgili arkadaşım sen sabit fikirli bir insansın. Einstein " ÖNYARGIYI PARÇALAMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR " diye ne güzel söylemiş.. bende seninle polemiğe girmeye meraklı deilim zaten.. ben sadece kendi fikirmerimi söyledim katılırsın yada katılmazsın.... bu konuda kimseye yönlendirme yapma hakkım yok.... ancak maç izlemiş yemek yemiş olmakla fikir sahibi olamazsın..... adın soyadında hiç önemli değil bende bir ademoğluyum sende bir ademoğlusun..... benden hiç bir üstünlüğün yok senin...

mevcut basiretsiz yönetimlerin halini gördükçe MAY bence alternatifleri içinde en iyi adaydır derim.... bu benim şahsi fikrimdir....

Murat Altun
21.11.2006, 15:43
ahmet ağaoğlu yada mehmet ali yılmaz gerisi yalannn

m.ali yılmazı ne kadar eleştirselerde ne kadar yanlışları olsada en son onun zamnında büyüktük onun zmanında kimse trabzonsporu harcayamıyordu vizyonu lobisi olan türkiyede futbolunnasıl işlediğini bilen bir başkan bir yönetim lazım bize fenere hakemlerin eliyle verilen şampiyonluklar tamamen aciz yönetimlerin suçudur futbol türkiyede sadece sahada oynanmıyor ne kadar iy takım kurarsanız kurun medya federasyon vs kimi istwerse onu lşampiyon yapıyor ve buna trabzonsporun sesi çıkmıyor istediğiniz kadar yürüyüş yapın taraftar bağırsın maçlarda takan yok

mehmet ali yılmaz başkan olsa bursasporun embesili çıkıp bizim büyüklüğümüzü tartışabilirmiydi

mustafakaya
21.11.2006, 23:54
trabzonspor ismi mehmet ali yılmaz ve nuri albayrak isimlerini çoktan aşmıştır. umarım kendileri de bunun farkına varırlar.

Erdem Keser
22.11.2006, 00:22
isim degil herkesin elele verip butunlugu saglamasi lazim ama bizde bu anlayis varken onde gelen kisler birbirinin kuyusunu kazmak icin elele vermezler herseyin basinda cikar iliskileri var

kutoz
22.11.2006, 00:30
birmilyoseksenyedibindokuzyüzelliüçüncü MAY dönemine doğru hızlı bir gidiş var... Hayırlı olsun demeyeceğim çünkü tarih tekkerrürden ibarettir...

Bilim adamları, insanların hızlı büyümelerini sağlayan formülü daha bulamadılar mı. Hani bulsalarda, aramızda aklı başında olan arkadaşları görsek o koltukta. Başka türlü olacağı yok bu işin...

Egemen
22.11.2006, 00:31
isim degil herkesin elele verip butunlugu saglamasi lazim ama bizde bu anlayis varken onde gelen kisler birbirinin kuyusunu kazmak icin elele vermezler herseyin basinda cikar iliskileri var

abi sen ben bile şu sitede elele veremiyoruz.. koca koca isimleri marka olmuş adamlar hiç birbirlerine eğilirlermi??

sen ben derken yanlış anlama sakın genel olarak söledim..

mustafakaya
22.11.2006, 00:34
bordomavi net içerisinden biri çıksın bari.

Erdem Keser
22.11.2006, 00:39
abi sen ben bile şu sitede elele veremiyoruz.. koca koca isimleri marka olmuş adamlar hiç birbirlerine eğilirlermi??

sen ben derken yanlış anlama sakın genel olarak söledim..
yok kardes anldim gonul isterki keske elele verseler ama cikar iliskileri herseyden once geliyo maalesef kimsenin umrunda degil trabzonspor adam parasina bakiyo

cicero9
22.11.2006, 01:11
Arkdaşlar, bu mevzuları bilinçli taraftarlar olarak derinlemesine düşünelim!
Ufak bir polemik olmuş iki kullanıcı arasında. Genel olarak irdeledim, Cem Yavuz'un parmak bastığı noktalar çok önemli diye düşünüyorum.
Bir defa o koltuğa oturan adam sadece Trabzonspor aşkıyla o koltuğa oturmaz, bunu kabul edelim! Onların da bu koltuktan sağladıkları çok önemli menfaatler vardır. Yükseklere çıktıkça, ortalama bir insanın hayatındaki 1ytl'lik menfaatlerin yerini milyon dolarlar almaya başlar!

Ben MAY'ın, genel anlamda ropörtajlarda belirttiği Trabzonspor sevgisini kesinlikle inkar edemem. Amma velakin, adamın sevgisi takıma zararlı! Herifin öyle bir nefsi var ki, insan olan kıymetli adamlar yanına yaklaşmıyor. O da insan ve haliyle böyle bir kurtlar sofrasında hata yapabiliyor. Hatalarını düzeltecek insanlar yanına yaklaşamıyor ki, sadece şakşakçılar gözüküyor adamın etrafında. Kulübünü o kadar çok seviyorsa ayrıca o kadar temlik koydu kulübün gelirlerine; çıkarsız, saf bir sevgi engel tanımaz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, ayrıca başkan değiştirmek bir şeyi çözer, diye düşünmüyorum. Ben divanda çalışıyor olsam, bir şekilde sosyologları ve pazarlamacıları davet eder, Trabzonspor takımı ve sosyal şartları üzerinde araştırma yaptırırdım. Tüzüğü ona göre epeyce değiştirmeye çalışırdım. Böyle keyfi transferlere izin vermezdim: Ne biliyim, en basit mantıkla 2 milyon doların üzerindeki transferlerde belli bir komitenin onayını almayı şart koşardım, vs...

Trabzon şehrinin eti ne butu ne! Bence, Trabzonspor'u en çok seven altyapısına ve gençlerine en çok önem verendir.

:rolleyes:

kuzey_lee
22.11.2006, 01:28
Bilim adamları, insanların hızlı büyümelerini sağlayan formülü daha bulamadılar mı. Hani bulsalarda, aramızda aklı başında olan arkadaşları görsek o koltukta. Başka türlü olacağı yok bu işin...
niye büyümesi bekleniyor ki?

ben mesela şu halde şu mevcut başkandan çok daha iyi başkanlık yaparım..ne diye o kadar zaman bekliyim ki erkan abi

Mustafa Ayazoğlu
22.11.2006, 01:31
istifa etsin bidahada trabzona gelmesin nuri albayrak
trabzon limanıda trabzonspor a bıraksın..

Faik Yılmaz
22.11.2006, 08:27
Trabzon şehrinin eti ne butu ne! Bence, Trabzonspor'u en çok seven altyapısına ve gençlerine en çok önem verendir.

arkadaşım bu lafın bile takımımızın potansiyelinden bi haber olduğunu göösteriyor.... geçen yıl 50 bin kişiyi Allah ın dağındaki olimpiyat stadına toplayan bu büyük potansiyeldi... milyonlarca taraftarı olasn bi klüp için vizyonunu biraz açmayı önerirm sana....

Emre B.
22.11.2006, 08:30
MAY fenerin kongre üyesi değil mi?

sweetrose
22.11.2006, 08:42

Öyle birşey olduğunu zannetmiyorum sadece Ali şen ile maddi anlamda bir beraberliğinden dolayı fenere karşı yaklaşmıştır hatta bir dergide bu yönde açıklamalarıda olmuştu..

Faik Yılmaz
22.11.2006, 08:44

ya arkadaşım bu konu defalarca işlendi... TRABZONSPOR çıkmadan önce herkesin tuttuğu bi takım vardı... 1973 yani lige çıkmadan önce bu durum böyleydi.. mesela benim babamda fenerliydi önceden.. Mehmet Ali Yılmaz da feneri tutuyordu o zamanlar... genç fenerliler dergiside bu konuyu işlemiş elinnde forma ile resmini çekmiş.... mesele bundan ibaret yok kongre üyesi yok başka bi olay.... yok böyle bi şey.... ağaoğluda gs liymiş öyle duydum ben....

sweetrose
22.11.2006, 09:05
ya arkadaşım bu konu defalarca işlendi... TRABZONSPOR çıkmadan önce herkesin tuttuğu bi takım vardı... 1973 yani lige çıkmadan önce bu durum böyleydi.. mesela benim babamda fenerliydi önceden.. Mehmet Ali Yılmaz da feneri tutuyordu o zamanlar... genç fenerliler dergiside bu konuyu işlemiş elinnde forma ile resmini çekmiş.... mesele bundan ibaret yok kongre üyesi yok başka bi olay.... yok böyle bi şey.... ağaoğluda gs liymiş öyle duydum ben....

May'ın o dergiye verdiği röportaj gerçek olabilir fakat suni gündem yaratmak için yapılmış bir olaydı.. Röportajın verildiği tarihe bakmak lazım...:mad:

Burçak
22.11.2006, 09:37
@cicero9 Trabzon şehrinin eti ne butu ne! Bence, Trabzonspor'u en çok seven altyapısına ve gençlerine en çok önem verendir.

arkadaşım bu lafın bile takımımızın potansiyelinden bi haber olduğunu göösteriyor.... geçen yıl 50 bin kişiyi Allah ın dağındaki olimpiyat stadına toplayan bu büyük potansiyeldi... milyonlarca taraftarı olasn bi klüp için vizyonunu biraz açmayı önerirm sana....

Bence cicero9 haklı. Yukarıda yazdığı o cümlede yanlış birşey yok. sanırım sen yanlış anlamışsın. Demek istediği Trabzon şehri maddi konularda klübe çok fazla birşey veremez. milyon dolarları elin oğluna(sıradan futbolculara) verip rezillik yaşayacağına gençlerimize önem vermeliyiz.

Kısacası tek bi örnek verecek olursak fenerbahçe kale arkasını yeri geliyo 50 ytl ye satıyor. bizim bu haftaki fener maçında VİP2 tribünüde 50 YTL . demek istediğimi anlamışsındır umarım.

Emorfo
22.11.2006, 10:10
MAY ile Nuri Albayrak'ı aynı kefeye koymak ve bunlar aynıdır demek çok yalnış olur.

MAY megaloman, hava atmayı seven, popülist bir insan. Şunu da unutmamakta fayda var. Başkan olduğu dönemlerde Trabzonspor'un elle tutulur bir geliri yok. Şimdiki gibi havuz sisteminden her sene 15 trilyon gelmiyordu. Onun döneminde Trabzonspor'un satıp para kazandığı bir kaç futbolcu var başka da yok bildiğim kadariyle. MAY bir türlü istikrarı yakalayamayan bir hocaya 1 seneden fazla tahammül edemeyen veya ettirilmeyen bir başkandı. Bakanlığı döneminde Havuz'u kuran kendisidir. Bu gün kulüpler biraz olsun para kazanıyorlarsa bunu MAY'a borçlular. Havuz sisteminden sonra Trabzon'daki bazı kişiler ve gruplar havudan gelen paraya güverenek bu kulübü bende yönetirim diyebilmişlerdir. Trabzonspor'a katma değer sağlamayamayan insanların başkan olmasını istemiyorum. Para, amatör ruh, sabırı bir araya getiremedik.

Nuri Albayrak benim gözlemlediğim kadariyle MAY ile taban tabana zıt. Onun kadar popülist değil. Trabzonspor için bir şeyler yapabileceğine inanıyor. MAy gibi günü kurtarmaktan ziyade geleceği planlayan birisi. Malesef liste çalışmalarında fazla gevşek davrandı. Gerekirse genel kurula gidilmeli listesini yenileyip hatta mümkünse camia tek liste altında toplanıp artık Trabzonspor için bir şeyler yapmalılar.

Faik Yılmaz
22.11.2006, 10:19
Bence cicero9 haklı. Yukarıda yazdığı o cümlede yanlış birşey yok. sanırım sen yanlış anlamışsın. Demek istediği Trabzon şehri maddi konularda klübe çok fazla birşey veremez. milyon dolarları elin oğluna(sıradan futbolculara) verip rezillik yaşayacağına gençlerimize önem vermeliyiz.

Kısacası tek bi örnek verecek olursak fenerbahçe kale arkasını yeri geliyo 50 ytl ye satıyor. bizim bu haftaki fener maçında VİP2 tribünüde 50 YTL . demek istediğimi anlamışsındır umarım.

o konuda haklısın arkadaşım ilimizin sosyo ekonomik durumu 50 ytl lik bilet fiyatlarına hazır deil. e yani altyapının önemide yadsınamaz her yıl 1-2 oyuncu kazandırması lazım ama son 10 yılda 1 yıldız bile çıkaramadı altyapımız.....

ancak şehir değilde Trabzonlu 100 tane zengin 100 erbin dolar verse ( ulusoylar cevahirler çebiler yılmazlar ustalar ve daha bir çok zengin) eder 10 milyon dolar.. ve bu para ile 2-3 iyi kalitede oyuncu alınır.... yani başka potansiyelleride değerlendirmek lazım...klübe katkı yapabilecek isimlerle lobi çalışmakalrı yapılmalı..

Trabzon 6 yıl şampiyon olduğu dönemler dahil hiç bir zaman staddan zaten para kazanmamıştır.. ancak şampiyonluk gelirse ona göre bilet fiyatlarında bir düzeltme yapılır... bunada pek kimsenin itirazı olacağını sanmam.... hem başarı geldikçe gelir kaynaklarıda artar ( stad reklam gelirleri orjinal ürün satışları vb ) ancak bu başarıya bağlıdır... 463 dakikadır gol atamayan bir takımın maçlarını 50 ytl yaparsanız kimse gelmez.. belki avrupada durum farklıdır ama Türkiye de durum böyle arkadaşım....

UğuR
22.11.2006, 10:24
Arkadaşlar MAY in Fİ Bİ ye kongre üyesi olduğu doğrudur hatta bundan 15 20 sene önce başkanlık için adı bile geçmiş son anda vazgeçilmiştir. Bilgilerinize,

Gürkan
22.11.2006, 10:28
...

ancak şehir değilde Trabzonlu 100 tane zengin 100 erbin dolar verse ( ulusoylar cevahirler çebiler yılmazlar ustalar ve daha bir çok zengin) eder 10 milyon dolar.. ve bu para ile 2-3 iyi kalitede oyuncu alınır....

bu yardım işine Takımı küçük düşürecek diye karşı çıkanlar var. chelsea yi adam milyonlar verince chelsea büyük oluyr ama biz Trabzonsporlu iş adamları yardım etsin deyince ooo biz büyük klübüz yakışmaza dönüyor iş.

stichus
22.11.2006, 10:32
mehmet ali yılmaz hemen hiçbir konuda kendisine güvenilmeyecek bir tarzın temsilcisi gibi geliyor bana..
başkan olması durumunda takımı bırakırım ben.. yeminim var.. beni komaya soktuğu günlerin hatrına bırakırım takımı.. (tehdit gibi algılamasın da:))
nuri albayrak pırıl pırıl bir insandır. kimseye madik atmak, siyaset yapmak gibi derdi yoktur. o kadar düşüncelidir ki gönlü olsun diye trabzon kanadının listesine zerre kadar müdahale etmemiştir.
son gece bir şekilde bana sorulduğunda zeyyat kafkasın genç parti il başkanı olması hasebiyle farklı bakışının olabileceğini söylediğimde başkanın cevabı: ben başkan olursam, herkes farklı düşünsün isterim.. ahlaksız değil ya! demiştir..
hey gidi başkan!
bir yılda aklına gelmeyen başına geldi..
allah yardımcın olsun!

Faik Yılmaz
22.11.2006, 10:32
Emorfo tarafından yazılan
Nuri Albayrak benim gözlemlediğim kadariyle MAY ile taban tabana zıt. Onun kadar popülist değil. Trabzonspor için bir şeyler yapabileceğine inanıyor. MAy gibi günü kurtarmaktan ziyade geleceği planlayan birisi. Malesef liste çalışmalarında fazla gevşek davrandı. Gerekirse genel kurula gidilmeli listesini yenileyip hatta mümkünse camia tek liste altında toplanıp artık Trabzonspor için bir şeyler yapmalılar.

arkadaşım bunca olanlardan sonra hala Nuri Albayrak hakkında olumlu şeyler yazabiliyorsan helal olsun sana.. tarihimizde hiç bu kadar kötü dönem olmamıştı geleceği nasıl planlamaksa bu... hala anlauyamadınızmı albayrak ne için gelmiş.... aktuğ zamanında o konuşnalar nerde .. nerde o bi partinin il başkanları ,yöneticileri hatta çaycısına kadar aktuğu eleştirenler şimdi nerde çıksınlar deliklerindende konuşsunlar.....

albayrak siyasi nedenlerle gelmiştir bu çok açık... MAY dediğin adam 30 yıldır var albayrağı 1 sene öncesine kadar kimse tanıyormuydu......1 çivisimi vardır bu takımda... TRABZONSPOR MEHMET AL YILMAZ tesisleri vardır ama albayrağın 1 çivisi dahi yoktur.. nasıl mukayese yaptın arkadaşım anlamadım... evet o gelecek planlamak için geldi ama bizim geleceğimizi değil bir partinin geleceğini planlamak için geldi.......

Emorfo
22.11.2006, 10:37
blackseastorm
Benim gözlemlerim böyle.

stichus
22.11.2006, 10:42
albayrak aday olduğunda bile bundan kötü durumda değildik öyle mi? atay kendisi bıraktı gitti yani?
albayrak siyasi nedenlerle gelmiştir..
nedir bu siyasi nedenler?
atay aktuğun chpsiyle mi yarışmıştır kongrede yoksa özakın ortağı önal la mı?
en kestirmeden kusura bakmayın ama kesinlikle bilmeden yaftayı yapıştırıyorsunuz: siyaseten geldi.. bunu bilmeyen mi var!
ben varım..
bunu bilmemekle kalmıyorum, öyle olmadığını da biliyorum..
bu meselenin hiçbir yerinde siyaset yoktur!
ama hemen her yerinde ayıp ve çirkin dedikodular var.. şimdi anlıyorum!

Naim
22.11.2006, 10:42
albayrak siyasi nedenlerle gelmiştir bu çok açık... MAY dediğin adam 30 yıldır var albayrağı 1 sene öncesine kadar kimse tanıyormuydu......1 çivisimi vardır bu takımda... TRABZONSPOR MEHMET AL YILMAZ tesisleri vardır ama albayrağın 1 çivisi dahi yoktur.. nasıl mukayese yaptın arkadaşım anlamadım... evet o gelecek planlamak için geldi ama bizim geleceğimizi değil bir partinin geleceğini planlamak için geldi.......

Yazmayayım diyorum
Yazmayayım diyorum
yok İlla ki Yazın diye inat ediyorlar
Nuri Gördüğüm en beceriksiz Başarısız Başkanlardan birisidir amenna
Başımla beraber
ama
MAY nuriden Gram az başarısızmıdır?
Nuriyi 15 milyon YTL borç yüzünden boğazına Sarılıp istiyoruz da MAYIn kulube bıraktığı 50 milyon dolarlık Borç için ne diyorsunuz??
Adını Verdiği Tesislere yolladığı Haciz memurlarına Ne diyeceksiniz??

Şehrimizin simgelerindne birisi balık olabillir ama çok şükür Hafızamız Balık gibi değil

Ya nuri Ya may demek 40 katırmı 40 satırmı dan farksızdır

bu şehir Yalandan Nuriye Karşı Sadece MAY varmış Oyununa gelmez
Sizde gelmeyin

Mustafa AYDIN
22.11.2006, 10:45
Al birini vur ötekine,işi bilen başa gelmez,başa gelen işi bilmez,
Allah sonumuzu hayır etsin ..

Faik Yılmaz
22.11.2006, 10:49
Yazmayayım diyorum
Yazmayayım diyorum
Başımla beraber
ama
Nuriyi 15 milyon YTL borç yüzünden boğazına Sarılıp istiyoruz da MAYIn kulube bıraktığı 50 milyon dolarlık Borç için ne diyorsunuz??

Şehrimizin simgelerindne birisi balık olabillir ama çok şükür Hafızamız Balık gibi değil

Sizde gelmeyin

arkadaşım dün 30 milyon dolardı bugün 50 oldu yarında 100 olur. peki nerde bu para.... dediğine göre klübün çoktan iflas etmesi lazımdı.

kendisinin ekmeğine yedikten sonra nankörlük eden başkan olan adama karşı heralde klübe verdiği paraları isteyecekti. onun aldığı yıldızlarla çaka satmasına izin veremezdi... madem kendisine bu kadar güvendi yardımsız başkan olacağına inandı bu adam yapsın o zaman.. bence çok haklı idi bu davranışında...

Erdem Keser
22.11.2006, 11:43
nuri albayrak iyi niyetli bi adam en az bizim kadar uzuluyor bu yasananlara ama sanssizdi tahmin edemedigi seyle basina geldi hataliydi itibarida gitti ummadigi seyler basina geldi eger trabzonu ileriye tasiyacaksa kalsin tasiyamayacaksa gitsin

sweetrose
22.11.2006, 12:34
nuri albayrak iyi niyetli bi adam en az bizim kadar uzuluyor bu yasananlara ama sanssizdi tahmin edemedigi seyle basina geldi hataliydi itibarida gitti ummadigi seyler basina geldi eger trabzonu ileriye tasiyacaksa kalsin tasiyamayacaksa gitsin

"Muharebede ikinciye yer yoktur."

Eğer başaramadıysa ki; gözüken başarısızlıktır, mutlaka bırakmalıdır. Fener maçı galibiyeti onun bırakımından önce güzel bir hediye olur ona..

toksoy61
22.11.2006, 12:37
Nuri ALBAYRAK kişilik itibariyle iyi biri olabilir. Trabzonspora da gerçekten yürekten yardım etmek isteyebilir. Buna bir şey diyeceğimiz yok. Ama görünen o ki futbolu ve Trabzonsporu iyi tanımıyor. Cem Papila için bile iyi şeyler söyledi nuri albayrak. demek hala cem papilanın trabzonspor tarihindeki yerini bilmiyor.
ayrıca bilmediği futbol işi. seçtiği yöneticilerden biri dahi futbolun "f" sinden anlamıyor. aldıkları oyunculara bakın, aldıkları teknik direktörlere bakın. anladığım kadarıyla nuri albayrak iyi niyetlide olsa çevresindeki insanlar tamamen boş insanlar. kulüp yönetmeyi ve futbolu bilmiyorlar ne yazıkki. bence nuri albayrak seçime gidip yönetim kurulunu futbolu bilen ve futbolun içinde olan insanlardan kursun. zaten parasal olarak diğer yöneticilerin bir şey verdikleri yok.
özkan sümere gelince unutmayın ki, mehmet aerollaya 50 milyar daha fazla vermemek için gitmiştir adam. 95 yılındaki şampiyonluğu sağ kanada leminin yerine adam gibi bir oyuncu alamamızdan kaybettik. şampiyonar liginden hangi hatalar yüzünden elendiğimizi unutmayalım. yani para her şeyi çözmüyor ama parasızlık ise hiç ama hiçbir şeyi çözmüyor. mehmet ali yılmaz zamanında stadta ben ağlamaklı olduğum zamanları bilirim. siirt jetpadan 4 yediğimiz günleri bilirim.
son sözlerim trabzonspora futbolu bilen, futboldan anlayan ve çok parası olmasada yeteri kadar parası olan insanlar tarafından tabonspor yönetilmeli. futbolun içinden gelen fatih tekkeleri, gökdenizleri çıkaran, aerollarrı ,şimkovyakalrı, şotaları... alan ve yetiştiren yöneticilere ihtiyaç var...

geronimo_61
22.11.2006, 14:46
mehmet ali yılmaz hemen hiçbir konuda kendisine güvenilmeyecek bir tarzın temsilcisi gibi geliyor bana..
başkan olması durumunda takımı bırakırım ben.. yeminim var.. beni komaya soktuğu günlerin hatrına bırakırım takımı.. (tehdit gibi algılamasın da:))
nuri albayrak pırıl pırıl bir insandır. kimseye madik atmak, siyaset yapmak gibi derdi yoktur. o kadar düşüncelidir ki gönlü olsun diye trabzon kanadının listesine zerre kadar müdahale etmemiştir.
son gece bir şekilde bana sorulduğunda zeyyat kafkasın genç parti il başkanı olması hasebiyle farklı bakışının olabileceğini söylediğimde başkanın cevabı: ben başkan olursam, herkes farklı düşünsün isterim.. ahlaksız değil ya! demiştir..
hey gidi başkan!
bir yılda aklına gelmeyen başına geldi..
allah yardımcın olsun!

affına sığınarak sormak istiyorum ama
yardıma muhtaç olan albayrak mı?
yoksa taraftar mı:
Cevabım taraftar benimde
sizin kini merak ettiim
her platformda bu nuri albayrak desteğini de anlamış değilim açıkcası

ozcan_asanoglu
22.11.2006, 14:59
biz hep bu tarihi tekerrürleri yaşamak zorunda mıyız anlamıyorum...

atay aktuğ'un da ilk döneminde, yönetiminde çatlaklar oluşmuş, kendi içinde birlik olamamıştı. dolayısıyla, 2. dönemdeki yönetim listesini, bunları göz önüne alarak oluşturduğunu ummuştuk. ama yanıldığımızı maalesef acı tecrübelerle gördük.

albayrak döneminde ise 2. brezilya fiyaskosundan sonra yönetimde de aynı sorunların olduğunu görüyor, duyuyor ve okuyoruz.

şimdi aralık ayındaki mali kongre seçimliye dönüştürülürse ve albayrak 2. kez yönetim oluşturma şansını bulursa kendisine tarihi görev düşüyor;

Kendi içinde tutarlı, farklı görüşlere sahip olunsa da uyumlu, reklam peşinde olmayan, almaya değil, vermeye gelen, laf değil icraat üreten doğru dürüst bir yönetim kurmayacaksa, bu fasit, dar daireden, zihniyetten kurtulamayacaksa hiç uğraşmasın.fuzuli 1-2 yıl daha heba olmasın.

evet tarih tekerrür eder, eder ama bu kadar da olmaz ki yahu..her bir tekerrür bize daha da fazla trajedi yaşatıyor. bu zihniyetten, anlayıştan kurtulmamız lazım...

ts_fan
22.11.2006, 15:43
Geri dönüyorlar!, yarın ki toplantıda iki isim üzerinde konsensüs sağlanacak, hem başkan hem hoca daha önce görev yapmış isimler olacak ve bunlar MAY ile ŞG.
Allah sonumuzu iyi etsin, inşallah Trabzonspor için hayırlısı olur:confused:

ozcan_asanoglu
22.11.2006, 15:55
şu an ortalık toz duman, kazanlar kaynıyor, kulisler fıkır fıkır...

may'ı deviren, albayrak'ı ezici çoğunlukla başa getiren iradenin, istanbul'da alınacak may-güneş kararına sıcak bakacağını sanmıyorum...

bana bu irade, ya albayrak'a bir şans daha verir ya da atay aktuğ'a yönelir gibi geliyor...

coolank
22.11.2006, 16:11
eger MAY aday olacaksa ki bunun için hem ciddi çaba içerisinde hemde destek saglamış durumda kongre de karşısına kolay kolay CİDDİ bir aday çıkacagını sanmıyorum ...MAY ın kongreye hakim olan gruplar üzerinde ve bagımsız kişiler üzerinde de ciddi bir gücü var ...şunu hatırlatmak isterim özkan sümer in kazandıgı kongre de ki biliyorsunuz kongreye gelmemişti o kongre de dahi özkan sümer farklı kazanamamıştı eger salondan içeri girseydi % 99 kongreyi kazanırdı o kongreyi yaşayanlar sanırım bunu bilir ...özkan sümerin yanında olup kapıdan içeri girse ona oy veririm diyen delegeler vardı ve hep kapıya bakıyorlardı ...ama şuna pek ihtimal vermiyorum tabii ki dün dündür ama şenol güneş ve giray bulak ile çalışması benim için çok ciddi büyük bir sürpriz olur ...

oskanonur
22.11.2006, 16:56
ben MAY in veya onun yaninda saksakciliktan baska birsey yapmayan kisilerin bu takimda yonetim icerisine girip baskanlik yapmalarini desdeklemiyorum

İslam Sezer
22.11.2006, 17:14
Mehmet Ali Yılmaz'ı 96 yılında Faruk Özak'tan görevi devralıp yeni sezona girerken bir Antep deplasmanında maçtan önceki gün Celal Doğan'la eğlenirken hatırlıyorum.Tonla gazeteci,kameralar ve yalakalarla dolu bir mekan.İki başkanında yüzünde gülücükler,içilen içkiler ve hemen önlerinde kurulmuş masaya çıkmış oynayan bir dansöz.Çok merak ettim neyi kutlamışlardı.Zaten yenilmiştik ve o sezon bir önceki sezonu mumla aradık.Diğer sezonlarda aramayı bile bırakmış,ümidimizi kesmiştik.Yılmaz gelmesin diyorum kişisel olarak.Asla bu takıma bir hizmetkar edasıyla başkan olmaz o,sadece kendisine hizmet edilmesinden hoşlanır.Bunca yıldır şunu dahi anlayamadı.Herşey yalan,TRABZONSPOR gerçek...

Külünkoğlu
22.11.2006, 17:27
Yazmayayım diyorum
Yazmayayım diyorum
yok İlla ki Yazın diye inat ediyorlar....

... MAYIn kulube bıraktığı 50 milyon dolarlık Borç için ne diyorsunuz??

Bende yazmayayım diyorum böyle sallamaları görünce kimi der liman ihalesi kimi der 30-50 milyon $ dolarlık borç.
Mehmet Ali Yılmaz Özkan Sümer'in bir lafı yüzünden alacaklarına temlik koydurdu. Daha sonra da iş tatlıya bağlandı temlik den Mehmet Ali Yılmaz vazgeçti. Şimdi soruyorum bu borç 30 mu yoksa 50 mi yoksa 100 milyon dolarmıdır ? nedir ? öyle ise bu kulüp Hem 50 milyon dolar borcu hemde Transfer paralarını, hemde yıllık futbolcu paralarını ödeyecek mali kaynağı nerden bulmuştur ?

Sallamak diz boyu da bunun birde geri dönüşü var dimi. Yeter yahu.

OLCAY ÇAKIR
22.11.2006, 17:38
maceraya gerek yok..!

hocamızda var başkanımızda..!

bu haberler,muhataplarından habersiz gibi gözüküyor...

ben eski isimlerin gelmesini istemiyorum,en azından şu aşamada...sonra tartışırız bunları..

amma;şu aşamada bile adı duyulunca bölünmeye başladığımız isimlerin etrafında kimse sağlıklı bir kenetlenme beklemesin...

başkan da var hocada...istikrar inadına...ihtiyaç bunadır..

ziya hocanın kaçmaması bana ümit veriyor...başkan kendini yeniler olur biter...

coolank
22.11.2006, 17:41
ziya hocanın kaçmaması bana ümit veriyor...

nereye kaçacak zaten ....:) kovsalar dahi zor gider ..:) bir kere kaçtı gitti bir daha aynı hatayı yapar mı ?

tövbe kaçmaz hatta yapışır bile :)

OLCAY ÇAKIR
22.11.2006, 17:45
sempatik bi'yaklaşım..:)

ziya hocanın kaçmaması bana ümit veriyor...

nereye kaçacak zaten ....:) kovsalar dahi zor gider ..:) bir kere kaçtı gitti bir daha aynı hatayı yapar mı ?

tövbe kaçmaz hatta yapışır bile :)

Can basten
22.11.2006, 17:51
Neyse günah çıkarma işlemi başlamış. Bu iyi.

Arkadaşlar bu yönetimin işbaşına gelmesine katkıda bulunan herkes açık açık yanlış tercih yaptığını, bunun böyle olacağını tahmin edemediğini, şimdi pişman olduğunu yazmalı açık açık. Pişman olmasına karşın hata yaptığını kabul edemeyen arkadaşlar da kasmasın kendilerini, içlerini döküp rahatlasınlar, olan olmuş.

Cem Yavuz
22.11.2006, 18:04
Bende yazmayayım diyorum böyle sallamaları görünce kimi der liman ihalesi kimi der 30-50 milyon $ dolarlık borç.
Mehmet Ali Yılmaz Özkan Sümer'in bir lafı yüzünden alacaklarına temlik koydurdu. Daha sonra da iş tatlıya bağlandı temlik den Mehmet Ali Yılmaz vazgeçti. Şimdi soruyorum bu borç 30 mu yoksa 50 mi yoksa 100 milyon dolarmıdır ? nedir ? öyle ise bu kulüp Hem 50 milyon dolar borcu hemde Transfer paralarını, hemde yıllık futbolcu paralarını ödeyecek mali kaynağı nerden bulmuştur ?

sence önemli olan rakkam mı yoksa ONURSAL BASKANIN ADINI TASIYAN TESİSLEREİCRA MEMURLARINI göndermesi mi

Trabzonspor onu karsılıksız sewenlerin omuzlarıda yücelmiştirrr.
Mesele ÖZKAN SÜMER ,MAY meselesi değildir.Özkan Sümer de ALBAYRAK A angaze olarak karakter erozyonuna ugradığını göstermiştir....

Ben derim ki BİZE TÜM CAMİAYI KUCAKLAYACAK,HİÇ BİR SİYASİ MAKAMIN MASASI OLMAYACAK,KENTLE BARISIK,TRABZONUN DEĞERLERİNİ BENİMSEMİŞ VE ÖZÜMSEMİŞ, VE BU TAKIMI SENİN BENİM GİBİ KARSILIKSIZ SEWECEK BİRİ BASKAN OLSUN......

coolank
22.11.2006, 18:09
Neyse günah çıkarma işlemi başlamış. Bu iyi.

Arkadaşlar bu yönetimin işbaşına gelmesine katkıda bulunan herkes açık açık yanlış tercih yaptığını, bunun böyle olacağını tahmin edemediğini, şimdi pişman olduğunu yazmalı açık açık. Pişman olmasına karşın hata yaptığını kabul edemeyen arkadaşlar da kasmasın kendilerini, içlerini döküp rahatlasınlar, olan olmuş.

arkadaşım bu yazıyı yazmışsın sana cvp vermek istedim ......

1) ben bu konunun günah çıkarma konusu oldugunu sanmıyorum

2) bu yönetiminden çok (ama dolayısıyla tabii ki yönetim ) oyumu başkana verdim ...o zaman ki adayları düşünürsen kime verecektik ? bugün aynı adaylar olsun gene başkana oy veririm. hatta adaylar farklı olsa da gene başkana verecegim ...sadece aday olur mu onu kestiremiyorum...o da yakında belli olur ...

coolank
22.11.2006, 18:12
Mesele ÖZKAN SÜMER ,MAY meselesi değildir.

çok kişi için MAY adı alerji yapıyorsa bende de özkan sümer ismi yapıyor

Külünkoğlu
22.11.2006, 18:15
Cem Yavuz
Benim farklı bir şey söylediğimi nerden biliyorsun ? benim itirazım eleştri yapacam diye temelsiz iddalara. Bilmeden sallayanlara tıpkı senin şuan bana yaptığın gibi.

Can basten
22.11.2006, 18:18
1) ben bu konunun günah çıkarma konusu oldugunu sanmıyorum

2) bu yönetiminden çok (ama dolayısıyla tabii ki yönetim ) oyumu başkana verdim ...o zaman ki adayları düşünürsen kime verecektik ? bugün aynı adaylar olsun gene başkana oy veririm. hatta adaylar farklı olsa da gene başkana verecegim ...sadece aday olur mu onu kestiremiyorum...o da yakında belli olur ...

Eğer takımın bu durumuna karşın içinde bir pişmanlık yoksa senin için gerçekten de günah çıkarma başlığı değildir bu, ancak buraya yazı yazan arkadaşların çoğunda böyle bir düşünce ve bu yönden de hafif bir eziklik olduğunun farkındayım, bundan eminim. Açık sözlülüğünden dolayı kutlanması gereken, konuyu açan arkadaşın yazdığı mesajdan da anlaşıldığı gibi.

Cem Yavuz
22.11.2006, 18:27
Cem Yavuz
Benim farklı bir şey söylediğimi nerden biliyorsun ? benim itirazım eleştri yapacam diye temelsiz iddalara. Bilmeden sallayanlara tıpkı senin şuan bana yaptığın gibi.

Yazdığm yazının neresinde sallama var...Bir açıklarsan sewineceğim.
sen fikrini yazdın.Bende temennimi gündeme getirdim.Hepsi bu....

coolank
22.11.2006, 18:28
Eğer takımın bu durumuna karşın içinde bir pişmanlık yoksa senin için gerçekten de günah çıkarma başlığı değildir bu, ancak buraya yazı yazan arkadaşların çoğunda böyle bir düşünce ve bu yönden de hafif bir eziklik olduğunun farkındayım, bundan eminim. Açık sözlülüğünden dolayı kutlanması gereken, konuyu açan arkadaşın yazdığı mesajdan da anlaşıldığı gibi.

önce şunu söylüyeyim şahsım olarak hayatımda bugüne kadar sonucu kötü de olsa yaptıgım HİÇ BİR şeyden pişmanlık duymadım ...buradaki konuyu da ben MAY ile NURİ ALBAYRAK karşılaştırması gibi gördüm öyle oldugunu zannediyorum ... başkanla ilgili başka konular var ve zaten başarısız oldugunu ifade eden yazılar....takımın bugün içinde bulundugu duruma üzülmeyecek kadar da umursamaz değilim ...senin bakış açından bakarsak ziya doganın gelmesi için oy kullanan ve % 85 gibi bir oran çıkmasını saglayan arkadaşların pişman kere pişman olması gerekir ....ben 3 5 mesaj dışında hiç pişmanlık yazısı göremedim ...sahi sen de o % 85 in içinde misin ?:) :)

Can basten
22.11.2006, 18:42
önce şunu söylüyeyim şahsım olarak hayatımda bugüne kadar sonucu kötü de olsa yaptıgım HİÇ BİR şeyden pişmanlık duymadım ...buradaki konuyu da ben MAY ile NURİ ALBAYRAK karşılaştırması gibi gördüm öyle oldugunu zannediyorum ... başkanla ilgili başka konular var ve zaten başarısız oldugunu ifade eden yazılar....takımın bugün içinde bulundugu duruma üzülmeyecek kadar da umursamaz değilim ...senin bakış açından bakarsak ziya doganın gelmesi için oy kullanan ve % 85 gibi bir oran çıkmasını saglayan arkadaşların pişman kere pişman olması gerekir ....ben 3 5 mesaj dışında hiç pişmanlık yazısı göremedim ...sahi sen de o % 85 in içinde misin ?:) :)

Ehh demek ki o % 85'lik kitle Nuri Bey'in sergilediği başarısız performansın Ziya Doğan'ın da elini kolunu bağladığı düşüncesinde ki, hocanın performansını fazla eleştiremiyor.

Bu arada merakını da gidereyim, Kiev maçından beri Ziya Doğan'a duyduğum antipatiyi hem bizzat kendisine, hem de BMN Ankara'daki arkadaşlara karşı çok defa dile getirmişimdir. İçim oldukça rahat yani. Pişman olduğum konuyu da açık açık söylerim, biz sizin kadar mükemmel insanlar değiliz, hata yapabiliyoruz.

La kavle...

coolank
22.11.2006, 18:46
hiç bir yerde mükemmel insanım diye yazdıgımı hatırlamıyorum :confused: .. bu arada son yazdıgın yanlış :)

Can basten
22.11.2006, 18:50
Yanlış olduğunu biliyorum da Arapça konuşurken ses öyle gırtlaktan gelince daha müslüman olunuyor bilmiyorsun galiba...

Puhahha...:D

Ukalalık yapmak için elinde benim kadar fazla malzeme olan bir adam bulamazsın, o nedenle beni zorlama coolank...

degok
22.11.2006, 18:51

Sevgili metin o günleri hepimiz yaşadık. Benim hatırladığım şu şekildeydi.

2 adet çek vardı biri 10 milyon dolarlık biride 15 milyon dolarlık. Çek diyorum çünkü seçimden 2 gün önce takımın asbaşkanı Hikmet onur un cirolayıp takımın başkanı Mehmet Ali Yılmaza takım adına verdiği 2 çekti bunlar.

Bu çeklerden dolayı M. Ali Yılmaz takımın alacaklarına temlik koydurmuştu. Hukuk süreci başladı sonra. Bu çeklerden 10 milyon dolar olan kısmı mahkeme tarafından haklı bulundu. Ancak diğer 15 milyon dolar olan konusunda haksız bulunduğu gibi Mehmet Ali yılmaz için ucu hapis cezasına gidecek kadar ağır bir süreç gözüküyordu. Karşılıklı anlaşılıp biri temliği kaldırdı diğeri davadan vaz geçti. Kimse hapse girmedi kimseninde alacağı durdurulmamış oldu. Sonucunda 10 milyon dolarda bir şekilde ödendi herhalde.

Bu konuyla ilgili hatırladıklarım bunlar. Olayda beni kızdıran tek nokta var. Seçimden bir kaç gün önce takımın as başkanının takımın başkanına çek cirolamasıdır. Bana sorarsan ahlaka ve etiğe aykırıdır.

coolank
22.11.2006, 18:54
yok yahu ben ukala adamı severim ... :)

Can basten
22.11.2006, 18:59
Peki, bu meseleyi çözümlediğimize göre, yazdığım iletiyi tekrar hatırlatıyorum tüm arkadaşlara, zira kimsenin içinde birşey kalsın istemem:

coolank
22.11.2006, 19:06
şimdi ben baştan tekrar aynılarını yazarsam ayıp olacak arkadaşlara bir şey değil şaşıracaklar aynı sayfalardan 2 tane mi var diye ...bu ikili tartışmadan dolayı sayfa işgali sebebi ile kendi adıma üzüntülerimi bildiririm ....bu arada ben bir şey çözdüğümüzü sanmıyorum aynı noktadayım ....ama tek fark şu artık daha cevap yazmayı uygun bulmuyorum ...

kolombo
22.11.2006, 19:12
may-albayrak kıyaslamasının çok doğru olmucanı düşünüyorum çünkü may en son döneminde yaptıkları ile gerek diğer yönetim üyelerinin etkisinde kalsın yada kalmasın bu klübe ihanet etmiştir.ispatları ile ama nuri albayrağın böyle bir tutumu açık olarak yoktur fakat o yolda olduğu söylenebilir..

Can basten
22.11.2006, 19:14
Zaten pek birşey de yazmamıştın...

Neyse bu son yazdığımı "Tartışmaya son verdik ama hâlâ son lafı ben sokayım diye düşünüyo" düz mantığıyla anlamamanı dilerim...

Saygılar.

sweetrose
22.11.2006, 19:18
may-albayrak kıyaslamasının çok doğru olmucanı düşünüyorum çünkü may en son döneminde yaptıkları ile gerek diğer yönetim üyelerinin etkisinde kalsın yada kalmasın bu klübe ihanet etmiştir.ispatları ile ama nuri albayrağın böyle bir tutumu açık olarak yoktur fakat o yolda olduğu söylenebilir..

İhanet kapsamına girmesi için; Küme mi düşmemiz gerekiyor?

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 19:21
İhanet kapsamına girmesi için; Küme mi düşmemiz gerekiyor?

sizce ihanet olarak görülen davranışlar nelerdir cebinden marce yi almasımıdır ?

sweetrose
22.11.2006, 19:25
sizce ihanet olarak görülen davranışlar nelerdir cebinden marce yi almasımıdır ?

Aslında hiçbir uygulama ki; gösteriyor, bu takımın şu an ki hali herşeyi genel itibariyle, açıkca, gözle görülür bir şekilde gözler önüne seriyor. Hiç birşey yapmasalar belki bu kadar kötü olmazdık. Takımın alındığı düzey ile şu an ki düzeyi bir değerlendirme altına soksak kolaylıkla görebiliriz diye düşünüyorum...

Aslında madde madde saymak isterdim ama; kusura bakma renkdaş, sınavlar neticesiyle kafamı tam anlamıyla buraya yoğunlaştıramıyorum. Pazar gününden sonra gereken cevaplar neticeli bir şekilde önünüze sunulacaktır.;)

saygılarımla...

kolombo
22.11.2006, 19:25
en büyük ihanet de marce yi bu klübe almaktır.

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 20:37
Aslında hiçbir uygulama ki; gösteriyor, bu takımın şu an ki hali herşeyi genel itibariyle, açıkca, gözle görülür bir şekilde gözler önüne seriyor. Hiç birşey yapmasalar belki bu kadar kötü olmazdık. Takımın alındığı düzey ile şu an ki düzeyi bir değerlendirme altına soksak kolaylıkla görebiliriz diye düşünüyorum...

Aslında madde madde saymak isterdim ama; kusura bakma renkdaş, sınavlar neticesiyle kafamı tam anlamıyla buraya yoğunlaştıramıyorum. Pazar gününden sonra gereken cevaplar neticeli bir şekilde önünüze sunulacaktır.;)

saygılarımla...

eleştri yaparken aşırı ya kaçmamak gerekir ihanet diyosun kötü yönetim kesinlikle var ama ihanet demeyelim bende buraya sayfalarca hataları yazarım
en büyük ihanet marce yi getirmekte sen geldiinde bizim gibi göbek atanlardan değilmiydin çok haksılık yapıyosunuz tamam şuan marce rezil durumda ama kabul edin herkes sevinmişti geldiinde

Çetin
22.11.2006, 20:42
sakin olmak lazım..

sweetrose
22.11.2006, 20:46
sakin olmak lazım..

Herzaman düzgün bir öngörü anlayışıyla yaklaştığımızı düşünüyorum; eğer bu konuda zaafiyet olduğunu düşünen varsa cümleleri eleyebilir; eminim ki o eleğin üzerinde tek bir cümle kalmayacaktır. Çok dinleyip az konuşmak...

saygılarımla...

Şahin Yılmaz
22.11.2006, 21:12
Peki arkadaşlar hepiniz ayrı ayrı isimler yazmışsınız iyileriyle icraatları ve başarısızlıklarıyla özetlemişsiniz adayları.

Peki uzun uzadıya yazmak istemiyorum da içlerinden biri başkan olsa ve Yönetim Kurulunda Nuri Albayrak,MAY,Ahmet Ağaoğlu,Özkan Sümer,Ali Kemal Denizci,Şenol Güneş,Ahmet Suat Özyazıcı,Atay Aktuğ,Faruk Özak,Sadri Şener olsa bu zor günlerde hepsi bir listede birleşse başkan kim olur kompleksine kapılmadan el ele verse bu zor günlerde.

Çokmu Ütopik oldu. Ama Hepsi Trabzonsporlu ve hepsi Kulübünü düşünen insanlar değilmidir. Neden olmasın. Olmuyorsa bu zor günlerde ne zaman olacak veya ne zaman sahiplenecekler hep beraber Trabzonsporu.

Haaaa olurmu öyle şey diyorsanız farkımız nedir diğer takımlardan. Olması lazım çünki biz Trabzonspor'uz ilklerin takımı değilmiyiz....

DURAS
22.11.2006, 21:35
MERAK EDİYORUM VE SORUYORUM, bu kadar hararetle savunduğunuz sn. albayrak ne yapmış bize bir anlatın merak ettik yahu:) acaba süper tesisler yapmak için temel mi attı, altyapımızı muhteşem hale getirdide bizmi duymadık, gelirlerimiz çok çok arttıda bizmi görmedik, takımın mali durumunu daha iyi hale getirdide biz mi inkar ettik,stad maket aşamasını geçip, daha somut adımlar atıltıda biz atılmadımı dedik.( maket tanıtımından 15 gün sonra ciddi girişimler başlayacaktı ondanda ses yok) . siz burada sn. başkanı savunmak için bir sürü argümanlar kullandınız.inanın siz havanda su dövüyorsunuz.sizin söylediğiniz tek bir şeye katılıyorum; o da her şey çok güzel olacak ( ancak sn. başkan ve ziya olmadan). başkanın, takımı ZİYA'n etmesine müsade etmeyeceğiz.buda böyle biline. SAYGILAR

Erdem Keser
22.11.2006, 21:38
bu kulube tarihinde cebinden futbolcu transfer eden kac tane baskan geldi tamam takim kotu dolayisiyla fatura nuri albayraka cikacak ama her bahanedende adami suclamayalim acaba kac tanemiz o konumda olsak cebinden topcu alir eminim bi cogunuz alirdiniz kesin dimi....herseyi biraktik adamin trabzonsporlulugunuda tartismaya basladik sanki o bu durumdan zevk aliyo ....elestirelim ama bu kadar da gozu kara sekilde saldirmayalim eminim nuri albayrak dahil kimse takimin bu duruma dusecegini tahmin etmemistir

sweetrose
22.11.2006, 21:58
bu kulube tarihinde cebinden futbolcu transfer eden kac tane baskan geldi tamam takim kotu dolayisiyla fatura nuri albayraka cikacak ama her bahanedende adami suclamayalim acaba kac tanemiz o konumda olsak cebinden topcu alir eminim bi cogunuz alirdiniz kesin dimi....herseyi biraktik adamin trabzonsporlulugunuda tartismaya basladik sanki o bu durumdan zevk aliyo ....elestirelim ama bu kadar da gozu kara sekilde saldirmayalim eminim nuri albayrak dahil kimse takimin bu duruma dusecegini tahmin etmemistir

Mantıklı ve olumlu bşir şekilde eleştiri koyanlar eminim ki; Trabzonsporluluğunu tatışmaya açmıyordur fakat başarısızlık aşikar; bunu kabul etmekte büyüklükür. Bunun kabul etsinler artık..

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 22:01
ben nuri albayrağın kötü niyele bu şekilde yöneticilik gösterdiine inanmıyorum inan varmı

Bülent Bayraktar
22.11.2006, 22:07

söylediklerine sonuna kadar katılıyorum bu iki isim aynı kefeye konmaz konamaz

bize lobisi olan bi başkan lazım nuri albayrakta olmayan bişe tabi bu

sweetrose
22.11.2006, 22:10
ben nuri albayrağın kötü niyele bu şekilde yöneticilik gösterdiine inanmıyorum inan varmı

Kötü ve artniyet olmadığı hakkında şahsım adına eminim fakat başarısızlık aşikar. Takımın bu vahamete düşmesinde en büyük rolü oynamıştır ve devam etmektedir. Bu takımın artık başarısızlıklara tahammülü kalmamıştır. Her yıl sezzon başında verilen şampiyonluk sözleri ümitlerin boşlukta, karanlığa küfredebilecek kadar yoğunlaştığını; taraftraın "ruh hastası" olmasından kolaylıkla görüyoruz.

Başka bir şahsiyetin bu durumlara getirmeside aynı tepkiyi alacaktı.

zinos
22.11.2006, 22:10
ç0ç,öç

ööö c çççççççççççççççççççççç++ mmmmmm
ü
0................
ü ü

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 22:12
en büyük sorumlu demene şu şekilde katılabilirim
albayrak antrönör seçimlerinde maalesef başarılı olamadı bi takımda en önemli unsur bence hoca ve bunu ii ayarlayamassan olmuyor ozman en büyük başarısılık anca bu şekilde albayrağın olaiblir transferleri konusunda beendim yaptığı transferleri

sweetrose
22.11.2006, 22:19
en büyük sorumlu demene şu şekilde katılabilirim
albayrak antrönör seçimlerinde maalesef başarılı olamadı bi takımda en önemli unsur bence hoca ve bunu ii ayarlayamassan olmuyor ozman en büyük başarısılık anca bu şekilde albayrağın olaiblir transferleri konusunda beendim yaptığı transferleri

Olayları lütfen kişi bazında algılamayalım. Trabzonspor bir sistemdir ve bütündür. Bu sistemin başına geçen insanlar bu takımın hem başarısına hem başarızılıklarına sahip olmak zorundadır. Antrenörün, futbolcunun, direktörün veya kurumsallaşmanın başında ki kişinin ne gibi icraatlarda bulunduğu önemli değil; asıl önemli olan bu sistemin başında ki şahsın, devinimi nasıl ve ne şekilde yönettiğidir. Ancak; tarihin bir kötülüğü ki; takımların başarısızlıkları nedense yıllara göre neşredilmektedir. Bu yüzden geçmişin olumsuzluklarından ders alamıyoruz.

Güzel bir söz vardır; senin için demiyorum tabi...;)

Küçük beyinler şahısları
Orta beyinler olayları
Büyük beyinler sistemleri tartışırlar...

saygılarımla..

Semih58
22.11.2006, 22:42
Ey Trabzon halkı,artık uyanın.Size bir fıkra anlatacağım.
Usta zebani ,acemi zebaniyi eğitiyor,yetiştiriyormuş.Cehennemlik olanlar da çukurlardaymış.İngiliz-Alman-Amerikan-Türk. ve diğerleri. İngiliz-Alman-Amerikan hepsinin üstü kilitliymiş fakat Türk'lerin ise açıkmış.Acemi zebani sormuş niye böyle diye.Usta zebani cevaplamış.İngiliz-Alman-Amerikan önce biri çıkar sonra diğerinin elinden tutar ve kurtulurlar diye.Fakat Türkler'den biri çıkmaya kalkarsa diğeri ise onu hemen aşağıya çeker diye.İşte arkadaşlar Trabzonspor'umuzun kalkınması bu kadar basit.Artık bu takım için herşey yapılmalı.Geniş bir toplantı yapılmalı.Kim var kim yok herkesin fikri alınmalı.Başarı ya odaklanmalı.Sen-ben ya da onun başarmış olması değil Trabzonspor'umuzun başarısı önemli.Eğer Özyazıcı, Ziya Hocayı,Ziya hoca bir diğerini,karalar ve onun başarılı olmasını istemezse bu olmaz.Bence başta eski hocalar olmak üzere (Şenol GÜNEŞ-Turgay SEMERCİOĞLU-Ali Kemal DENİZCİ-Ahmet Suat ÖZYAZICI-Urbaın BREMS-Giray BULAK-Sadi TEKELİOĞLU ve diğerleri) , eski futbolcular (Hami MANDIRALI-Dobi HASAN-Serdar BALİ-İskender GÜNEN ve diğerleri), yazarlar,sanatçılar,siyasiler (Faruk ÖZAK) ve kim varsa hepsinin fikri alınmalı.Trabzonspor için ne yapılabilir bu tartışılmalı ben yaptım değil biz yaptık diyebilmelidir.Öncelikle TRABZON halkı tek yürek birleşebilmelidir.Bu en kolay Resmi sitemizde bir değil birden çok anket ile mümkündür.Düşünün Trabzonspor'umuz ile ilgili Şampiyonluk yolunda çözüm önerileri.

Anketler :Örneğin TRABZONSPOR'umuz Transferde kimi almalı,ya da hangi mevkiye adam almalı neden.Ben söylersem biraz duygusal olur fakat bir Hami MANDIRALI söylerse ve + ya da - yönünü belirtirse daha teknik olur.
Lütfen TRABZONSPOR'umuz için birlik olalım.Bir elin nesi iki elin sesi.Herkes elini taşın altına koymalı.22 sene oldu şampiyon olamadık.Neden deneme yanılma ile olmaz.Hurraaaaaaa haydi onu alalım,hurraaaaaa bunu alalım.Sn.Başkan stad yapacağım dedi hala yok,en kaliteli yabancıyı alacağım dedi yok.Trabzonspor nasıl kurtulur toplantılar düzenleyip konuşmacılar uzun uzun çözüm önerileri ile dinlenir.(Sunum yaparlar).
Katılanlar
a-Eski Futbolcular (Çözüm önerileri)
b-Eski Teknik Direktörler(Çözüm önerileri)
c-Taraftarlar
d-Diğer kişiler.
Özetle ; TRABZON halkı ve benim gibi TRABZON'lu olmayıp TRABZONSPOR'u canı gönülden tutanlar (Trabzonspor'u sevenler) hem fikir olmalı.Yoksa her kafadan bir ses çıkarsa,bu iş olmaz.
Tek hedef ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Külünkoğlu
23.11.2006, 09:06
Yazdığm yazının neresinde sallama var...Bir açıklarsan sewineceğim.
sen fikrini yazdın.Bende temennimi gündeme getirdim.Hepsi bu....

Yazımı alıntılayıp hiç düşünmediğim şekilde yorumlarıda eklersen, bunun adı düşüncelerini bilmediğin bir insan hakkında yalan yanlış sarfedilmiş kelimeler olur. özetle sallama olur.

Not: Forum kurallarının yazım kuralları ile ilgili bölümünü okursan iyi olur.

Gürkan
23.11.2006, 09:11
Peki arkadaşlar hepiniz ayrı ayrı isimler yazmışsınız iyileriyle icraatları ve başarısızlıklarıyla özetlemişsiniz adayları.

Peki uzun uzadıya yazmak istemiyorum da içlerinden biri başkan olsa ve Yönetim Kurulunda Nuri Albayrak,MAY,Ahmet Ağaoğlu,Özkan Sümer,Ali Kemal Denizci,Şenol Güneş,Ahmet Suat Özyazıcı,Atay Aktuğ,Faruk Özak,Sadri Şener olsa bu zor günlerde hepsi bir listede birleşse başkan kim olur kompleksine kapılmadan el ele verse bu zor günlerde.

Çokmu Ütopik oldu. Ama Hepsi Trabzonsporlu ve hepsi Kulübünü düşünen insanlar değilmidir. Neden olmasın. Olmuyorsa bu zor günlerde ne zaman olacak veya ne zaman sahiplenecekler hep beraber Trabzonsporu.

Haaaa olurmu öyle şey diyorsanız farkımız nedir diğer takımlardan. Olması lazım çünki biz Trabzonspor'uz ilklerin takımı değilmiyiz....

bu neye benzer biliyormusun.
11 tane forvetten takım kurup basarı beklemeye benzer.
1 ipte 2 cambaz oynamaz derler ki burada 2 den fazla oluyo cambaz sayısı.

Cem Yavuz
23.11.2006, 09:48
Yazımı alıntılayıp hiç düşünmediğim şekilde yorumlarıda eklersen, bunun adı düşüncelerini bilmediğin bir insan hakkında yalan yanlış sarfedilmiş kelimeler olur. özetle sallama olur.

Not: Forum kurallarının yazım kuralları ile ilgili bölümünü okursan iyi olur.

Senin hakkında ve fikirlerin hakkında tek kelime yazı yazmadım...Sadece Trabzonspor a başkanlık yapacak olan kişinin tasımıasını arzu ettiğim nitelikleri dile getirdim.Eğer bu yaptığım "SALLAMAK " oluyorsa o zaman sen dahil sitedeki herkes sallıyor....

Külünkoğlu
23.11.2006, 09:56
Anlamada problemler yaşıyorsun heralde
Bak bir daha söylüyorum, yazımı alıntılayıp sence diye söze başlamak "benim hakkında ve fikirlerin hakkında tek kelime yazı yazmadın" demek oluyorsa gerçekten hatırı sayılır anlama yada yazılan yazıları kavrayamama probleminiz var demektir. Daha fazla uzatmayın isterseniz.

Forum Yazım kuralları ile ilgili bu sizi ikinci uyarışım, çağrımı yeniliyorum bir daha ki sefere bu yüzden ceza alacaksınız.

Cem Yavuz
23.11.2006, 10:00
Anlamada problemler yaşıyorsun heralde
Bak bir daha söylüyorum, yazımı alıntılayıp sence diye söze başlamak "benim hakkında ve fikirlerin hakkında tek kelime yazı yazmadın" demek oluyorsa gerçekten hatırı sayılır anlama yada yazılan yazıları kavrayamama probleminiz var demektir. Daha fazla uzatmayın isterseniz.

Forum Yazım kuralları ile ilgili bu sizi ikinci uyarışım, çağrımı yeniliyorum bir daha ki sefere bu yüzden ceza alacaksınız.

Yaptığın uyarıyı dikkate alıp büyük harfle Trabzonspor yazmama ragmen ,bana ikinci uyarıyı yaparak kimde algılama problemi olduğunu gösteriyorsunuz.

sweetrose
23.11.2006, 10:14
Trabzonsporda başkanlık statüsüne gelen insanların; bazı değerleri bilmesi gerekir. Nelerin ne götüreceği bilinmeli...

Külünkoğlu
23.11.2006, 10:18
:)
Normal bir insan forum kurallarının ilgili maddesine bakıp öyle yorum yapar değil mi ? Okumuyoruz, dikkatli de okumuyoruz, okumayınca da doğal olarak yanlış anlamalar ve anlamamalar olabiliyor. Öyle değil mi algılama problemi olmayan arkadaşım. Forum yazım kurallarının ilgili maddesi aşağıda. Trabzonspor hassasiyetim ise kişisel bir hassasiyet.

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

h@msi61
23.11.2006, 20:09
Nuri Albayrak ne kadar başarısız olursa olsun, bi insanın ırkına, rengine laf edebilecek kadar alçalan biriyle kıyaslanmayı haketmiyor bence....

ahmetto
24.11.2006, 08:34
ney MAY nede Nuri Albayrak tek Gerçek Ağaoğlu o kadar

tacon
24.11.2006, 10:46
ben ahmet ağaoğlu diyorum

Faik Yılmaz
24.11.2006, 10:57
Nuri Albayrak ne kadar başarısız olursa olsun, bi insanın ırkına, rengine laf edebilecek kadar alçalan biriyle kıyaslanmayı haketmiyor bence....

peki arkadaşım Nuri Albayrak denilen sahış 5 maçta 1 paun alabilen 462 dakikad8ır gol bile atamayan takıma karşı hiç bir şey yapmadan izleyerek milyonlarca taraftarımıza ihanet ederek alçalmadımı acaba...

TRABZONSPOR hiç bir döneminde bu kadra kötü olmadı.. Nuriden kötü başkan olmaz olamaz.. dağdan çoban getirsen daha iyi yönetir klübü..... ( çoban derken emekçi kardeşlerimize lafım yok lafım bir şey bilmeyen anlamındaki çoban kelmesidir.... )

Mollasalihoğlu
24.11.2006, 12:47
trabzonspor ismi mehmet ali yılmaz ve nuri albayrak isimlerini çoktan aşmıştır. umarım kendileri de bunun farkına varırlar.

bu isimleri aşan Trabzonspor hala Özkan ''Hoca''yı başkan olarak görecekse nereyi aşmış nerede kalmış ben anlayamadım valla..

Kim gelirse gelsin başkan olarak ya da Nuri Albayrak kalsın ; genel menajer olarak Şenol Güneş dokunulmaz yetkilerle takımın başına getirilmelidir ve de başta transfer olmak üzere bir çok konuda son söz onun olmalıdır..Naçizane fikrim bu..

Berk Eren
24.11.2006, 12:54
seçimlerden önce bana "fatih tekkeyi sat,Trabzon halkı sana sesını cıkarmayacak" garantısı verılseydı,bende başkan adayı olurdum..baskan olsaydımda suankı mevcut yonetımden daha ıyı ısler yapardım..en azından fatıhı satacaksam yerıne bı planım olurdu..
hep nurı albayrak dıyoruz ama yonetımdede ole iş bitiren adamlar yok,yanı suclu bır kısı degıl..
iş bitiren derken futbol anlamında soyledım,yoksa Trabzonspor sayesınde iş hayatlarında pozıtıf gelısmeler yasamıslardır!!Anlayan anladı...

coolank
24.11.2006, 16:31
Kim gelirse gelsin başkan olarak ya da Nuri Albayrak kalsın ; genel menajer olarak Şenol Güneş dokunulmaz yetkilerle takımın başına getirilmelidir ve de başta transfer olmak üzere bir çok konuda son söz onun olmalıdır..Naçizane fikrim bu..

arkadaşım iyi düşünüyorsun da şenol tam yetkili olursa gene jun eller jeff faciaları yaşarız gibi geliyor bana

sweetrose
24.11.2006, 16:38
"Başkan kim olursa olsun", gibi bir ibare ne kadar talihsiz bir açıklamadır düşünün biraz. Başkanlığın kalitesi bu kadar düşük mü Trabzonspor için? Bu başkan başarısız olmuştur. Bu bir gerçek. Bu yanlıştan dönmenin yolu istifaden geçiyor...

Mollasalihoğlu
24.11.2006, 19:07

arkadaşım iyi düşünüyorsun da şenol tam yetkili olursa gene jun eller jeff faciaları yaşarız gibi geliyor bana

Şenol Güneş'in yetkileri tam olmadığı için tek isteği olan ''Tolga satılmasın ve Zurawski alınsın yeter'' şeklindeki isteğine rağmen Tolga satılmış ve Tomas Jun alınmıştır..Atay Aktuğ'un faciasıdır o..

Başkan kim olursa olsun ibaresinin nedeni ise camianın paramparça olmasındandır şu an o konuda..

WERTHeR
24.11.2006, 19:40
Bence geçmişte şu hatayı yaptık bu yanlışı yaptık demek yerine geleceğe bakmalıyız. Bu sitenin bazı yöneticilerinin başkanımızı eleştirmemden dolayı beni cezalı üyelikle cezalandırmaları karşısında temkinli davranmak istiyorum ama bu yönetim başarısızdır. Bunu kimse inkar edemez. Şahsen ben bir kasıt arıyorum bu başarısızlıkta ama o başka konu. Artık geleceğe bakmalıyız. Şunu unutmayalım kapitalizmden dem vuruluyor. Futbol eğer bir sanayi olmuşsa kapitalizmin çarklarının burada egemen olması kaçınılmazdır. Öz değerlerimize sahip çıkalım ama bunu yaparken küçülmeyelim. Gerçekçi bakmak gerekiyorsa maddi açıdan zengin bir kulüp olmadan başarılşı olmak mümkün değildir. Bu zenginlik varlıklı yöneticilerle olursa şimdiki gibi rezil oluruz. Ama kulüp eğer kurumsallaşıp kendisine maddi getiriler sağlayabilirse kendi kendisini idare eder duruma gelir. Bu noktadan sonra futbolu bilen yöneticilerle başarı sağlanır. Bunu Atay Aktuğ başkanımız gerçekleştirmek istedi ama takım başarısız olunca (şimdiden başarılıydı) istifasını istedik. Bence ilk çözüm seçimli genel kurul...

mensure 61
24.11.2006, 19:47
[QUOTE=verena;535755]size bir başkan söyliyimmi? İbrahim Cevahir[/QUO

Katılıyorum

Tevfik Kılıç
25.11.2006, 20:42
Yazmayayım diyorum
Yazmayayım diyorum
Başımla beraber
ama

Sizde gelmeyin

Tespitleriniz %100 doğrudur tebrik ediyorum.

tutuncuerdem
25.11.2006, 21:23
Formanin KutsalliĞini Bİlen Adam Lazim Bİze
Bİzİ Rezİl Etdİler Ama Olsun Bİz Renklere AŞiĞiz
Bİzler Bakİ KalacaĞiz
HerŞey Trabzonspor İÇİn

sweetrose
25.11.2006, 21:45
Ne cevahirii... Ahmet ağaoğlu gelebilirse ne güzel...

Tevfik Kılıç
25.11.2006, 21:56
Ahmet Ağaoğlu'nu bende görmek isterim başkanımız olarak

Bartuğ13
26.11.2006, 00:05
bence parası orta derecede olan,takımı herkessten çok seven,futboldan anlayan,taraftarı dinleyen,yalanlar söylemeyen,sözünü tutan ve şampiyonluğu yapacak olan gelsin.
isimler önemsizdir.önemli olan trabzonsporudr.üm değerli kişilerden bir kadro kurulabilir

Mehmet Fırat
26.11.2006, 00:52
bence parası orta derecede olan,takımı herkessten çok seven,futboldan anlayan,taraftarı dinleyen,yalanlar söylemeyen,sözünü tutan ve şampiyonluğu yapacak olan gelsin.
isimler önemsizdir.önemli olan trabzonsporudr.üm değerli kişilerden bir kadro kurulabilir

zaten çoğu başkan adayı 'ben bu özelliklere sahibim' diye çıkıyor karşımıza ama söyledikleriyle icraatleri bir olmuyor.ama dediğin gibi önemli olan isim değil TRABZONSPOR...

space
26.11.2006, 04:09
inanamiyorum ya. para olsun da ne olursa olsun. yok abromovich olsun o zaman. kardesim bize trabzonsporlu adam lazim trabzonsporlu. yok adini duyurmak istiyen culsuz doluymus ortalik fln filan. adini duymadigimiz culsuzlar bu takimi bir yerlere getirdiler. cullular da gorduk. hayatinda hic bir katki yapmamis albayragin bu klupte ne isi var Allah askina insanin akli mantigi almiyor ya. 40 senedir bu klubun seref tirbununden bir kombine alip yardim mi etmis. 22 yasindayim benim 2 koltugum var orda. nuri albayrakin ne si var. aaaa cok parasi var baskanimiz a8 e biniyor. cok buyuk is. eski baskanimizda passata biniyordu 2. dik ne fark vaaar ya. solimmm mi eski baskan trabzonsporluydu. bunu neden soyluyorum cunku soylemezsem anlayamacayak kadar paraya tapan insanlar var.

space
26.11.2006, 04:28
parali yonetim para mi veriyor.... yoook. kim ne vermis. al musambayi al marcelinyoyu klup girsin 10 milyon dolar borca. sonra garibim ataylar ozkanlar gelsin borcu indirsin 0 a takimda iyi gitsin o ara. sonra 2. olalim taraftar bagirsin 1 transfer yapsak sampiyonduk o yuzden alalim bastan parali yonetim istiyoruz... parali yonetim olsa transfer yapardi sampiyon olurduk... bu trabzon bu sartlarda bu bilincsiz taraftarla 2. ligte sampiyon oluruz. sonra parali yonetim der sampiyonluk diyordunuz alin size sampiyonluk... neyse her seyi birakip 50 bin kisilik yeni stadimizda fenerbahceye karsi macimizi kazanmamiz lazim :)

TS 61
26.11.2006, 04:59
Aslında yorum yapmamak daha doğru geliyor ama, yazılanları okuduktan sonra o kadar nefretle doldum ki TS ile ilgili hiçbirşey yapmak istemiyorum.
Burada hala Mehmet Ali Yılmaz'ın adı geçebiliyorsa bu zamana kadar boş yere okumuşum yapılan yorumları...
Ben bu yorumları yapanlarla aynı takımın taraftarı olmak istemiyorum..
Ya da buna tanık olmak!!

cableTS
26.11.2006, 07:59
nüri albayrak-mehmet ali yılmaz
AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE

Mustafa Ayazoğlu
26.11.2006, 19:57
Yönetim İstifa !!!

MarceloTS
26.11.2006, 20:04
İkiside birbirinden beter

AYYILDIZ
26.11.2006, 20:59
yönetim istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mustafakaya
26.11.2006, 21:22
may-nalbayrak çizgisinden kurtulduğumuz an trabzonsporun onurlu duruşu yakındır.

Emre B.
26.11.2006, 21:51
Yar saçların lüle lüle Nuri sana güle güle

fincher
27.11.2006, 00:07
ikisi de para harcama ve yıldız futbolcular vaadiyle gelip Trabzonsporun en kara günlerini yaşatmışlardır.birisi ogün ve abdullahı öbürü de fatihi satarak birbirlerine ne kadar benzediklerini göstermiş oldular.ikisi de pişkinlikte son noktadadırlar.ikisi de sahtekar ve Trabzonspora yakışmayan tiplerdir...

DURAS
27.11.2006, 00:18
paralı başkan; naklen yayın gelirlerinin bu kadar olmadığı, kurumsallaşmanın bu kadar önemli olmadığı dönemde önemliydi. şimdi zaten klübün 20-30 milyon dolarlık bütçesi var, o yüzden paralı başkanın hiçbir önemi yok. bize o parayı kullanabilecek, gelirleri arttırabilecek, Trabzonsporun büyüklüğünü idrak etmiş bir başkan lazım.SAYGILAR

Faik Yılmaz
27.11.2006, 08:26
hala MAY la bu beceriksiz ve yüzsüz albayrağı karşılaştıran varsa aklından şüphe ederim.....

baraha61
27.11.2006, 08:39
ne m. ali yılmaz ın nede nuri albayrak ın hiç bir suçu yok bence , asıl suç onlara başkan olmaları için "köpek" gibi yalvaran taraftar bozuntularında...

Faik Yılmaz
27.11.2006, 08:48
ne m. ali yılmaz ın nede nuri albayrak ın hiç bir suçu yok bence , asıl suç onlara başkan olmaları için "köpek" gibi yalvaran taraftar bozuntularında...

onları seçen delegelerdir o lafını onlara söyle.....taraftara değil.... ama size

-takıma pfaff vugrinec campelll gibi yıldızları kazandıran

- sergen gibi bi yıldızı 1 telefonla takıma getiren....

-Trabzonsporumuzun top oynayabileceği bir tesisi varsa bunu yapan ki bunun maliyeti şu an en az15 milyon dolardır.....

-hakem hataları asgariye indiren. ( onun döneminde yapabilmek üyrek isterdi)

- Trabzonspora son şampiyonluğu kazandıran yönetimde olan başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı kupası kazandıran....

-hiç bir döneminde 6. lıktan aşağı düşmeyen bir takım çıkaran....

bir insana karşı laflar edebiliyorsan o kötü lafını sana bin misliyle iade ediyorum.. sana özkan gübü nankör insanlar layık..... sana değil senin gibi dşünenlere.... sizin gibi NANKÖR insanları gördükçe takımın neden bu halde olduğunu daha iyi anlıyorum....

kendisini sevmeyebilirisiniz ama en azından MEHMET ALİ YILMAZ TESİSLERİ nden dolayı saygı duyun... ama saygı duymak içinde biraz terbiye ve kadirşinaslık bilmek lazımki kullandığın ifadelerden ikisininde sende olmadığı anlaşılıyor....

baraha61
27.11.2006, 09:09
onları seçen delegelerdir o lafını onlara söyle.....taraftara değil.... ama size

-takıma pfaff vugrinec campelll gibi yıldızları kazandıran

- sergen gibi bi yıldızı 1 telefonla takıma getiren....

-Trabzonsporumuzun top oynayabileceği bir tesisi varsa bunu yapan ki bunun maliyeti şu an en az15 milyon dolardır.....

-hakem hataları asgariye indiren. ( onun döneminde yapabilmek üyrek isterdi)

- Trabzonspora son şampiyonluğu kazandıran yönetimde olan başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı kupası kazandıran....

-hiç bir döneminde 6. lıktan aşağı düşmeyen bir takım çıkaran....

bir insana karşı laflar edebiliyorsan o kötü lafını sana bin misliyle iade ediyorum.. sana özkan gübü nankör insanlar layık..... sana değil senin gibi dşünenlere.... sizin gibi NANKÖR insanları gördükçe takımın neden bu halde olduğunu daha iyi anlıyorum....

kendisini sevmeyebilirisiniz ama en azından MEHMET ALİ YILMAZ TESİSLERİ nden dolayı saygı duyun... ama saygı duymak içinde biraz terbiye ve kadirşinaslık bilmek lazımki kullandığın ifadelerden ikisininde sende olmadığı anlaşılıyor....

Sayın arkadaşım senin yıldız dediğin , campell den ne kadar yararlandık , yada lange den, kulübü büyük bir borç batağına sürükleyen sonrada hiç utanmadan kulübe haciz getiren o değilmiydi.
ha onun takıma kazandırdığı başka da yerli ve yabancı yıldızlar vardı , istersen sana birkaç tanesini sayayım , oliviera , tetteh , şaka , pisi pisi (mise mise ) , serafimovski , kalintvinsev , petranoviç , çukiç , ivanoviç, saymakla bitmez mübarek!!! , sonra bunların yanında yerli yıldızlar !!! selim , nesim , bülent uygun , transfer sezonunun son günün de özel skorsky helikopterle Trabzonspor a getirilen fethi ve recep daha buraya yazmadığım onlarca yıldız !!!

Faik Yılmaz
27.11.2006, 09:21
Sayın arkadaşım senin yıldız dediğin , campell den ne kadar yararlandık , yada lange den, kulübü büyük bir borç batağına sürükleyen sonrada hiç utanmadan kulübe haciz getiren o değilmiydi.
ha onun takıma kazandırdığı başka da yerli ve yabancı yıldızlar vardı , istersen sana birkaç tanesini sayayım , oliviera , tetteh , şaka , pisi pisi (mise mise ) , serafimovski , kalintvinsev , petranoviç , çukiç , ivanoviç, saymakla bitmez mübarek!!! , sonra bunların yanında yerli yıldızlar !!! selim , nesim , bülent uygun , transfer sezonunun son günün de özel skorsky helikopterle Trabzonspor a getirilen fethi ve recep daha buraya yazmadığım onlarca yıldız !!!

arkadaşım yanlışları tabiki var ama nuriyle karşılaştırmayalım diyorum ben.... tarihimzide hiç bu kadar kötü olmadık.. kimseyle karşılaştırılamaz bu nuri.....
sevmeyeli ama en azından saygı duyalım MAY a.. hiç bir şey için olmasa bile tesislerden saygı duyalım.. bu albayarak denilen utanmaz adamın bir çivisimi var ben onu diyorum.....

Cem Yavuz
27.11.2006, 09:27
ARKAASLAR ALLAH ASKINA BOSWERİN NURİ İLE İLGİLİ BİSE YAZMAYIN....yahu adam kendine anasına küfür edenlere haklı dır dedi...Bu adam için konusmaya değmezz.

Biri bana anama sövecek bende haklıdır diyecem....Bu kadar alçalan bir adama yazı yazmaya değmezzz...

Faik Yılmaz
27.11.2006, 10:02
ARKAASLAR ALLAH ASKINA BOSWERİN NURİ İLE İLGİLİ BİSE YAZMAYIN....yahu adam kendine anasına küfür edenlere haklı dır dedi...Bu adam için konusmaya değmezz.

Biri bana anama sövecek bende haklıdır diyecem....Bu kadar alçalan bir adama yazı yazmaya değmezzz...

bir sezen aksu şarkısını hatırladım....

senin için harcanan zaman yazık.....
sen en güzel duyguların katilisin......