PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Akşam Bizim Stadyum'a E-Posta Atalım!

cemilsezgin
19.11.2006, 19:52
Evet arkadaş trabbzon sporumuzun durumuyla ilgili olarak yönetimin gitmesi konusda trt e-posta atalım ve yönetimin kulana ufak bir gönderme yapalım
stadyum@trt.net.tr ben attım valla

My
19.11.2006, 19:58
Neden TRT?

Ayrıca Fatih AKYEL konusunda kıçımızı yırttık, Lazaron, konusunda, Çağdaş konusunda kıçımızı yırttıkta değişen n'oldu birde TRT'ye mail atacaz da ne olacak yani?

Remzi
19.11.2006, 19:59
TRT yerine yönetime atalım TRT mi yönetiyo bizi

Recep Çaltepe
19.11.2006, 20:05
Ben de gönderdim, kısa ve öz oldu.

caykarali_erdal
19.11.2006, 20:14
Evet arkadaş trabbzon sporumuzun durumuyla ilgili olarak yönetimin gitmesi konusda trt e-posta atalım ve yönetimin kulana ufak bir gönderme yapalım
stadyum@trt.net.tr ben attım valla

Bu yonetim Gitdimi Gelen Farklimi olacak alt yapisi yok olmus gunu kurtaran yonetimler geliyor gelende farkli olmaz ziya hocayida gordersek degisen ne olacak vallahi butun iancimi yiktilar insanlara guvenmiyorum artik babama bile.

Bartuğ13
19.11.2006, 20:15
attım ben de

Recep Çaltepe
19.11.2006, 20:19
Benim mailimi okudu ilk olarak Erdoğan Arıkan :D

Adem Erdoğan
19.11.2006, 20:21

senin isim recepmiydi

Recep Çaltepe
19.11.2006, 20:26

İşte attığım mail de burada:

http://img53.imageshack.us/img53/9981/adszdl3.jpg (http://imageshack.us)

tigin
19.11.2006, 20:28
güzel yazmışsın kardeş

Adem Erdoğan
19.11.2006, 20:31
tvde begümü gördüm yüzünü tutuyodu

Adem Erdoğan
19.11.2006, 20:32
habu hakkı laz galiba."sikintimiz vardi":D

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 20:32
mail atıcam yönetimin sonuna kadar arkasındayız bu kötü günler geçicek 2. yarı yı ii bi yerde bitirip seneye bomba gibi giricez buna inanıyoruz

canim TS
19.11.2006, 20:33
mail atıcam yönetimin sonuna kadar arkasındayız bu kötü günler geçicek 2. yarı yı ii bi yerde bitirip seneye bomba gibi giricez buna inanıyoruz

vallah her sene bomba gibi giriyoruz, ama olmuyor iste kardes.

tigin
19.11.2006, 20:36

bende atarım şu şekilde.az önce yönetimin arkasındayız diye yazan arkadaş tek başına hareket ediyor.taraftara mal etmeyin.:D

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 20:55
bende atarım şu şekilde.az önce yönetimin arkasındayız diye yazan arkadaş tek başına hareket ediyor.taraftara mal etmeyin.:D
hemen arkadan bi mail daha belki tüm trabzonspor değiliz doru ama bay bi kalablık kitleyiz :D

sweetrose
19.11.2006, 21:00
Sert ancak olumlu bir e posta attım.. Yönetimin artık takım için bir şey yapamadığını anlatan ve kronolojik sırayla hataları gösteren güzel bir e posta

Erdem Keser
19.11.2006, 21:02
ya valla bilmiyorum ama kardes biz galiba seninle ayni fikirleri paylasiyoruz acikcasi nedendir bilinmez ama bende yonetimin gitmesini istemiyorum cunku trabzona baskanlik yapacak adam goremiyorum ortada albayraktan daha iyi yapabileceklerinide pek zannetmiyorum biseylerin degismesi lazim ama bu bence yonetim ve hoca olmamali neyin degismesi gerektiginide bilmiyorum ama kotuyuz suan hadi yonetim gitti diyelim kim gelecek yerine kim aday olacak adaylar belli iskender onal bahri kose bilmem ne bunlar nuri baskan kadarda yonetemeyeck isin asli bu he adam gibi adam olur hem fikir oluruz oyumuzu veririz ama piyasada oyle adamda yok bence nuri baskan elde olanlardan daha iyidir

TSelif
19.11.2006, 21:02
Harikasınız muhteşemsiniz..Tam gaz devam hız kesmeyin ....diye de bir mail benden

Hattat
19.11.2006, 21:06
mümkündür.

saglam
19.11.2006, 21:09
hemen arkadan bi mail daha belki tüm trabzonspor değiliz doru ama bay bi kalablık kitleyiz :D

NURİ ALBAYRAK'IN OĞLU bile bu kadar yalakalık yapamazdı. O bile utanırdı insan içine çıkmaya..
Sen ise doğru düzgün Türkçe de yazamıyorsun ama ısrarla savunuyorsun, aferin iyi yoldasın!

Tebrik ediyorum seni(!), diline kuvvet...

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 21:18
NURİ ALBAYRAK'IN OĞLU bile bu kadar yalakalık yapamazdı. O bile utanırdı insan içine çıkmaya..
Sen ise doğru düzgün Türkçe de yazamıyorsun ama ısrarla savunuyorsun, aferin iyi yoldasın!

Tebrik ediyorum seni(!), diline kuvvet...
sanamı soracaktım dilim bozuk gurbetçiim nabiim bunlan mı alay edeceksin yani hem düzgün konuş fikirlere saygı duy

TSelif
19.11.2006, 21:19
Stadyuma attık ta yönetime atalım maili yaaa

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 21:20
ya valla bilmiyorum ama kardes biz galiba seninle ayni fikirleri paylasiyoruz acikcasi nedendir bilinmez ama bende yonetimin gitmesini istemiyorum cunku trabzona baskanlik yapacak adam goremiyorum ortada albayraktan daha iyi yapabileceklerinide pek zannetmiyorum biseylerin degismesi lazim ama bu bence yonetim ve hoca olmamali neyin degismesi gerektiginide bilmiyorum ama kotuyuz suan hadi yonetim gitti diyelim kim gelecek yerine kim aday olacak adaylar belli iskender onal bahri kose bilmem ne bunlar nuri baskan kadarda yonetemeyeck isin asli bu he adam gibi adam olur hem fikir oluruz oyumuzu veririz ama piyasada oyle adamda yok bence nuri baskan elde olanlardan daha iyidir

senlen bi çok konuda aynı fikirdeiz zaten güzel chovy unutmuyorum bu nicki

Kemençeci
19.11.2006, 21:22
sanamı soracaktım dilim bozuk gurbetçiim nabiim bunlan mı alay edeceksin yani hem düzgün konuş fikirlere saygı duy

Allahım bi de bunlarla uğraştırıyosun bizi, adam hala ALbayrak diyor.:mad:

saglam
19.11.2006, 21:24

..................

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 21:58
Allahım bi de bunlarla uğraştırıyosun bizi, adam hala ALbayrak diyor.:mad:

sen nediosun istifa nekadar yaratıcısın istifa çözüm dimi kim gelecek bide onu sölesene kimi getirosun başımıza istifa edince bundan daha ii bi yönetim gelceğini süşünüosun avcunu yala

Çetin
19.11.2006, 22:05
radikal bir karar alınmalı nacak o şekilde düzelir bu takım. başka türlü olmaz.

AYYILDIZ
19.11.2006, 22:16
sen nediosun istifa nekadar yaratıcısın istifa çözüm dimi kim gelecek bide onu sölesene kimi getirosun başımıza istifa edince bundan daha ii bi yönetim gelceğini süşünüosun avcunu yala

Kardeş bu yönetim bize şampiyonluk sözü vermedi mi?

Gamze
19.11.2006, 22:23
ne gereği var canım verdiği o sözleri tutmasına!!bakın adam stad yaptırıyor!!!hiiiç önemli değil(!) o stadın içinde doğru düzgün top oynayacak takım olmasa da olur!!bu yönetim çok başarılı(!)

TSelif
19.11.2006, 22:38
Ne anlar o şampiyonluktan ya.İşi gücü çıkar ..denge ..menfaat ...yeter yaaaaaa

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 22:53
Kardeş bu yönetim bize şampiyonluk sözü vermedi mi?

başkan olurken şampiyonluk sözü vermeen varmıki 25 senedir şampiyonluk yalanıyla uyutuluyoruz ama daha şampiyonluk görmedim

Murat61
19.11.2006, 23:46
aklıma takıldı size bi sorum var yonetim iyi kotu neyse o da digerleri gibi basar giderler olur biter ama bu adam yıldız alıcam dedi aldı kendi cebimden vericem dedi heralde verdi! ama asıl konu su bu fatihin parası ne oldu bununla biz ne yaptık pas vermekten bi haber mustafa keceliye mi verdik butun parayı bu adam kayseriliye benziyo baya bizden giderken bi hatıra almaz dimi!

t-sat
20.11.2006, 08:57
Nuri Albayraktan kötü başkanlık yapacak bir yaşam formu yok.Hatta al mısır tarlasından korkuluğu başkan yap,işte bu kadar yapar.
Başkanlık yapacak kimse yok diye sadece kendilerini kandırırlar.
Ben artık uzun vadeli çözüm isteyemiyorum.Kısa vadeli hangi çözümümüz işe yaradı ki?İstikrarın en büyüğünü yakaladık sayelerinde.Haftalardır gol yok,futbol yok.İstikrarsızlık istiyorum artık.
Bu yönetimin en sevmediğim yönü taraftarı hiç umursamaması.Bu insanlar Trabzonsporu sevmiyor ki taraftara değer versin!
Fatih Akyeli istemiyoruz diyen pek çok taraftar varken televizyona çıkıp dalga geçer gibi 'Yok öyle birşey' diyen,haftalardır maç kazanamazken 'En büyük aday biziz şampiyonluğa' diyebilen insanlar bunlar.Şimdi biz kendimizi de öldürsek istifa diye umurlarında olmaz sırıtırlar mutlu mutlu.
-Taraftar istifa diyor Sayın Albayrak?
+Kim?Yok öyle birşey.

sweetrose
20.11.2006, 15:52

İstifa bu yolun en basiti çözümü olabilir fakat gereklidir. Geldiği andan itibaren şu an ki düzeyine baktığımız zaman Trabzonsporumuzun yerinde saymaktan ziyade gerilediğini görüyoruz. Aldığı sonuçlar ile tarihine yeni "ilkler"!!! yaşatan bu takımın kurulması, şampiyonluk sözünün verilmesi, Fatih Transferinin muamması, bu takımın taraftarına dil uzatan şahısı transfer etmesi ve birçokları... Bu kadar basittir. İstifa etmek zorundadır. Başka bir çözüm yolu düşünemiyorum. Eğer fener maçını zıplama tahtası olarak kullanacaksalar bile onların yolu ; eğer bu takıma değer veriyorsalar, "İstifa"'dır. Trabzonspor için birçokları başkanlık yapabilecek kalite. Bundan şüphen olmasın.

macka61
20.11.2006, 16:54
şuan istifa çok gerekli kan değişimi yapanlar şimdi onlarda kan değişimi yapsın ve gitsin hocada gitsin iyice sapıttı hocada

Salih61
20.11.2006, 16:57
ya önce takım iyi olsun sonra digerleri ile ugraşırız şimdi heybiye güreşmiş oluruz