PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buradan Futbolculara Seslenelim!

Rasim YILMAZ
19.11.2006, 18:04
Geçen hafta ersen martin bmn foruma girip okuyoruz demişti..O zaman bu başlık altından onlara seslenelim!! Unuttukları şeyi hatırlatalım onlara!!
TRABZONSPOR' un BÜYÜKLÜĞÜNÜ!!!!

Rıza ÇOLAK
19.11.2006, 18:09
Defooluuuuuuunnnnnnn
Ruhsuzlar Karmasi İstemİyoruz

guera
19.11.2006, 18:09
yahu arkadasim bu takimin su an ki durumundan en az oyuncular sorumlu?
ben sanmiyorum ki herhangi bir oyuncu su durumdan rahatsiz degil?
takimin sorunu takima oyun oynatamayan t. direktör! acik ki yönetim lazaroniyle yola cikarken yaptigi zamanlama hatasini(onunla anlasma imzalarken cok yanlis bir tavir sergilendi ve onun kredisini daha gelirken sifira indirdiler) kapatmak icin yine bir yanlis yaparak dogani getirdiler ve simdi isin icinden cikabilecek ne yonetimim birikimine ne de cesarete sahipler ve dogan da gitmemekte israr ediyor! dogan gider ve akilli bir hocayla anlasirsak hersey cok farkli olacaktir ... bu tkaimin kapasitesi oldugunu hepimiz biliyoruz. yapilmasi gereken hasan musa huseyin gibi oyunculari devre disi birakmak musampa marche symko gibi oyunculari degerlerince oynatabilmek. recete acik elimizde ama kör ziya hala anlayamamis bu durumu! bugun mac bir sifirken onun yüzhatlari görünce tvde acidim ona. o kadar zavalli görünüyordu ki! zavallisin sen ziya... zavallinin tekisin sen...

TSelif
19.11.2006, 18:11
Evet küfürsüz bir şekilde .....Takımda değil camiada herkese sesleniyoruuuuuuum
Gökdeniz ve Yattara dışında kim varsa gitsiiiiiin

Rasim YILMAZ
19.11.2006, 18:11
Futbolcu kardeşler:):) Bu takım 23 senedir şampiyon olamıyor!! Faakat hiç bu duruma düşmemişti!! Büyüklüğü hiç sorgulanmamıştı!! Şimdi "Trabzon kümeye" diye bağırılabiliyor. Hakkınız varmı buna? Karşınızda ki takımların futbolcuları sizden dahamı yetenekli? Yoksa kazanmayı sizden daha çok mu istiyorlar? Bir düşünün bakalım... Bugün sivassporlu Yasir in yüzündeki hırsı,4 kişinin arasından yatıp kalkıp o topu çıkarmasını kıskandım!!! Artık silkelenin ve kendinize gelin..Mücadele edin!!! Farkındasınızdır ki kimsenin sabrı kalmadı!! Aldığınız paraları Türkiyede futbol oynayan çok az futbolcu alıyor. Hadi Trabzonun bu duruma düşmesi sizin vicdanınızı acıtmıyor, bari aldığınız paranın hakkını verememek canınızı acıtsın!!! Bizim şu anda nasıl canımız acıyorsa!!!
Hepinize teşekürler!!! Efsane düşme potasında!!!

Punisher-61
19.11.2006, 18:12
ehhh 5 haftadir mac kazanamiyorlar herseyi okudular sanirim son günlerdir..
ehhh sonuc??? GOL YOOOOOOOOOOOOKK GALIBIYET YOOOOKKK

demekki küfür yemek bunlarin hosuna gidiyor

Recep Çaltepe
19.11.2006, 18:15
Hişt topçular!!! ...anlarsınız ya!

geronimo_61
19.11.2006, 18:15

niye gökdeniz ve yattara dışında
merakımdan sordum da

özellikle neden gökdeniz
merakımdan merakımdan

eyvallah

geronimo_61
19.11.2006, 18:16
neymiş efendim forumu takip ediyorlarmış

yok yaaa

bıraksınlar da işlerini yapsınlar
gerçi iş yapmak için beyin lazım yaaaa

CeSS
19.11.2006, 18:17
Futbolculara kendi başlıklarından sesleniyoruz zaten.

Ayrıca küfürsüz ne demek. Tanımayan bilmeyen birisi bu site sürekli küfür ediyor zannedecek...

Kaya
19.11.2006, 18:19
Başlıkta ki "küfür" ibaresi silinmiştir...

Bmn forumlarında "küfür" zaten yasaktır...

Rıza ÇOLAK
19.11.2006, 18:19
Bu takımda kalmayı hakeden üç topçu say deseler Stephanov 1, Yattara 2, Gökdeniz 3 derim gerisini Trabzon Lisesinden tamamlasalar ve hocaları olmasa da Trabzonspor için Trabzonspor formasıyla mücadele edeceklerinin bilincinde sahaya çıkaçakları için çok çok daha iyi yerlerde oluruz

Rasim YILMAZ
19.11.2006, 18:22
Başlıkta ki "küfür" ibaresi silinmiştir...

Bmn forumlarında "küfür" zaten yasaktır...

Arasıra olmuyor değil:) Ben renkdaşlarımın konuya girerken sinirli olacaklarını düşünerek,hatırlatma için yazdım küfürsüz ibaresini..

@FLU
19.11.2006, 18:26
bence de alsın pılrtılarını defolup gitsinler nedir bu ya yeter çektiklerimiz

Emre B.
19.11.2006, 18:28
Elif Abla Stapanov da gitsin mi?

Adem Erdoğan
19.11.2006, 18:31

o DUrmaz zaten

maskeli61
19.11.2006, 18:48
Yaziklar Olsun Ya Bİzİ Bu Kadar Üzmeye Kİmsenİn Hakki Yok Nurİ Albayrakta Okusun Bunlarida Artik Biraksin Gİtsİn Tezİl Olduk Rezİllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllll

alexispapas
19.11.2006, 18:53
Bugün eğer ki paf takım oynasaydı ligin başından beri ben eminim ki trabzon şu anda yine ya bu puanda olurdu ya da bu puanın üstünde... Bu kadar paraya yazık be, ne kadar ruhsuzlar, Ziya doğan sayesinde hepsi sadece defans yapayım tribine girmişler, nasıl adamsınız siz? yeter artık!

KuĞu
19.11.2006, 19:00
resmi sitede yeni bişe çıkmış kolaturka reklamı için ayın golü diye çok güldüm biz 1 aydır gol atamıyoruz ki hangi gole oy vereceğiz :)))) gülerim ağlanacak halimize.

futbolculara sesleniyorum şimdi :
- Alooo ...aloooooooo ... alooooo diyorummmm
...
...
...

başlık kapatılabilir futbolculara seslenmenin anlamı yok çünkü seslenecek futbolcu yok! Nerede bunlar?

ziya doğanla telefon görüşmesi :
- Aloo ziyo doğan oradamısın?
- Evet buradayım, çok üzgünüm... Eksiklerimizin farkındayız çok çalışıp eksikliklerimizi gidereceğiz.
- ?
- Hocam çok sözünün erisin cidden, seri yakalamalıyız diyordun süper bir seri yakladın gerçekten.
- Dalga geçme KuĞu moralim çok bozuk.
- E hocam siz bizimle dalga geçiyorsunuz ayıp oluyo ama aramızda bunların lafının olmaması lazım, sen yapınca sorun yok biz yapınca surat yapıyorsun!!!
- Ben sizinle ne zaman dalga geçtim?
- Musa, Ferhat, Hasan, Hüseyin, Umut, Marcelinho, Keçeli allahtan cello sakat! resmen kafa yapıyorsun bizimle hocam bu arkadaşlar oynayacak durumda değilse paf takımla çık dalga geçme bizimle artık ya biz paf takım başarısız olsa bile bağrımıza basarız trilyonluklar fis onlar başarısız olsa ne olurki!
- Onlar bizim Futbolcularımız hepsini kazanmaya çalışıyoruz.
- Bırak bu işleri hocam ya ne kazanacaksın daha bu adamlar bonservisleriyle birlikte zaten bizim değil mi? Paraları tıkır tıkır ödeniyor mu? eee daha ne olacak be bi de bunları pışpışlayıp lütfen oynayın mı diyeceğiz!! bu nasıl sorumsuzluk düşkünler yurdumuyuz biz oynamayanı gönder gitsin kes kadrodan çok sinirlendim şimdi hocam ağzımı bozacam bırak bize keyif bağışlamayı!
- Haklısın gereken devre arasında yapılacaktır bekliyeceğiz ben futbolcularımı kimsenin önüne atmam!
- Ya hocam bırakalım duygusal olmayı, fener maçına paf takımla çık!
- Bu maç bizim için çok önemli çıkış maçımız olacak kazanacağız futbolcularım onur mücadelesi verecek!
- Allah iyiliğini versin hocam :))) çok güldürdün beni bunca zaman rezalet yaşanırken neredeydi bu onur mücadelesi bu takım sadece fener maçını kazansın diye mi kuruldu puan durumundan haberin yokmu senin onur mu kaldı daha!? Dikkatini çekerim hocam bu onursuzluk trabzonsporun değil bu kadronun onursuzluğudur!
- Polemiğe girmek istemiyorum gereken yapılacaktır
- Hocam ben sana gerekenin ne olduğunu kendimce söyleyeyim belliki sizin gerekenler haftalardır yapıla yapıla bi işe yaramıyor. Yönetime çık ve şunu de! Sayın başkan ve değerli yöneticilerimiz bu takımın toparlanması için sizlerle birlikte istifa etmemiz gerekiyor, yapılacak genel kurul öncesi yeniden bir yapılanma kararı alınmalı, yeni bir yönetim ve yeni bir teknik kadroyla 2. yarıya başlamalıyız. Lütfen şimdiden bunun çalışmaları yapılmaya başlansın devre arasına kadar zaman kaybetmeyelim daha gönderilecek ve alınacak çok futbolcu var!
- Fener maçını bekleyelim.
- Beklemesekte o maç gelecek ve oynanacak zaten.
- KuĞu çok yazdı kapatalım istersen
- Önemi yok hocam hat bedava dert etme sen.
- Anla artık kibarca kapatalım diyorum
- E hocam sende anla ben de kibarca artık bırakıp gidin diyorum.
- Gidiyorum ama tesislere
- peki hocam fener maçını bekliyorum sonra tekrar ararım

not: böyle bir görüşme yapılmamıştır.

Mehmet
19.11.2006, 19:01
Başlıkta pıl pırtı,davul bavul,zurna korna
atan atmış çatan çatmış.
İşler karıştı gidiyor iyice..

mensure 61
19.11.2006, 19:02
Allah kahretsin :( Bizi dünyaya rezil ettiniz !!! Artık dayanamıyorum bize bunu nasıl yapıyorsunuz ??? Ruhsuzlar, yazıklar olsun size !!!

Tüysüzoğlu Onur
19.11.2006, 19:03
Trabzona gelen futbolcular herhalde formanın büyüklüğünün farkında deil bizim için nekadar değerli olduğunun farkında deiller.inanın beni çıkarsalar onlardan daha ruhlu oynarım.en azından topa ayağımı sokarım.gökdeniz stefanov haricinde kimsede ruh kalmamış.herkes maç bitsede gitsek havasında.ama bunun sorumluları onlar deil.onları transfer eden yönetim ve ruhsuzca oynadıklarını gördüğü halde oynatmakta inat eden hocamız sorumludur.alt yapıdan oyuncularda olsaydı kadroda herhalde 5 haftada en az 2 galibiyet almıştık en azından futbolcu kazanırdık.haledaha merak ediyorum sağda kötü olan musa nın yeriine nie ufukhan oynamıyo haftalardır formsuz olan mustafanın yerine nie murat oynamıyo.bide sana sesleniyorum sayın albayrak fatihi sattı yerine umut ersen cem aldın.ama neoldu koskoca 5 haftada gol atamadık.transferden aldığınız para kasada dursunki kış aylarında soğukta ısıtır sizi.yazıklar olsun bütün bu olanların sorumlularına...

TSelif
19.11.2006, 19:04
niye gökdeniz ve yattara dışında
merakımdan sordum da

özellikle neden gökdeniz
merakımdan merakımdan

eyvallah

Bunu anlayacak kadar futbol bilgisine sahip olduğunuzdan eminim.Ama illa da rahatlayacaksanız söyliyim . Valla bugün maçı radyodan dinlemek zorunda kaldım. Gökdeniz den başka isim duymadım spikerin ağzından. Sanırım bu çocuğun tek başına çırpınışları yetersiz kalıyo....da ondan dedim .Bi de sinir harbi ile bu şekilde de konuşmuş olabilirim.
Poseido..Evet haklısın Stephanov'u da ayırmalıyım sanırım.

Adem Erdoğan
19.11.2006, 19:05
Başlıkta pıl pırtı,davul bavul,zurna korna
atan atmış çatan çatmış.
İşler karıştı gidiyor iyice..

Her maçtan sonra alıştık artık mehmet abi.Giriş sayfasında alt taraf bir anda kırmızıya boyandı.Bu arada sitende güzel olmuş.

eys_61
19.11.2006, 19:13
Futbolcularımıza(yönetim ve teknik direktörümüze) sayın başbakanımızın bir sözüyle seslenmek istiyorum: "Ananızı da alın gidin burdan"

cyberentalpi
19.11.2006, 19:17

Gokdeniz de gitsin bir zahmet

cyberentalpi
19.11.2006, 19:18

keske tutabilsek. Bence Ziya ve begendigi adamlar gitsin yeterli olur

Oğuz B.
19.11.2006, 19:22
bu milleti kanser ettiniz size yazıklar olsun okadar.

surmene_li
19.11.2006, 19:24
biraz onur şerefiniz varsa defolun gidin yönetim t.direktor futbolcular
Trabzonsporumun bi adını biraktınız onuda lekelemeyin çekin gidin...

Atalay
19.11.2006, 19:30
hasan kardeş, hüseyin kardeş,ferhat kardeş,musa kardeş,fatih akyel kardeş,mustafa keçeli kardeş,umut kardeş bu takımda harcanmayın bakın sizi real madrit istiyor bi zahmet giderken yanınıza musappayı ibb den gelen kaleciyi ismini şimdi hatırlayamayacagım hani birisinin kefil oldugu yani onuda alın bide unutmadan nuriyi ve ziyayıda alın!!güle güle hayırlı yolculuklar...

Travelair
19.11.2006, 19:31
Aklınızı başınıza alın formanıza sahip çıkın

Emre B.
19.11.2006, 19:31
Allah aşkına gitsineler.

Özge
19.11.2006, 19:34
daha hırslı oynayın yaa yeter artık

Eren Uğur Ayar
19.11.2006, 19:36
TRABZONSPOR bunları hiç hak etmiyor.Yazıklar olsun böyle inancsız futbolculara bunlarda biraz trabzonlu ruhu olsaydı bu durumlara düsmezdik.

arzu61
19.11.2006, 19:41
Yaw noluyo arkadaslar. Herkes gidince bu takimdan nolacak yani? Bence sadece sanssiz bir dönem geciriyoruz. Siz futbolcularin morallerini hic düsünmüyormusunuz acaba? Hasan mactan sonra sahte gözyaslari mi döktü. yaw Allah askina. Ben Trabzonspora inanan birisiyim. Ben sizi de haksiz görmüyorum ama bu kadar elestirmiyelim. Elestirdikten sonra da maci kazansinlar istiyorsunuz he?

Oğuz B.
19.11.2006, 19:45
ama haklarınıda yemeyelim bakın rekor kırmışlar(!)

Trabzonspor rekor kırdı

Trabzonspor, Sivasspor deplasmanında da gol atamayarak, golsüzlük serisini 5 maça çıkarırken, 1979-1980 sezonunda 4 maçta gol atamama serisini de 5 maça taşıyarak rekor kırdı.
Trabzonspor Turkcell Süper Lig'de 458 dakikadır gol atamıyor. Trabzonspor en son 9. hafta oynanan Kayseri Erciyesspor maçının 82. dakikasında Umut Bulut ile gol bulurken daha sonra oynanan Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor, Sakaryaspor, Antalyaspor ve Sivasspor maçlarında gol atmayı başaramadı. Trabzonspor bu 5 maçta 1 beraberlik 4 mağlubiyet aldı ve kalesinde 6 gol gördü.
TRABZONSPOR REKOR KIRDI
Trabzonspor lig tarihi boyunca üst üste 5 maç gol atamadığı ilk sezonunu yaşadı. Trabzonspor bu sezon son 5 maçında gol atamazken daha önce 1979-80 sezonunda 11. hafta ile 14. haftaları arasında 4 maçta gol atamamıştı.
TRABZONSPOR'UN SİVASSPOR'A GALİBİYETİ YOK!
Sivasspor ile Trabzonspor arasında oynanan 3 Turkcell Süper Lig maçında da Trabzonspor kazanamadı. Sivasspor geçen sezon oynanan maçlarda deplasmanda rakibiyle 0-0 berabere kalırken kendi sahasında rakibini 2-1 yenmişti.
TRABZONSPOR DEPLASMANDA SADECE BEŞİKTAŞ'I YENDİ
Trabzonspor bu sezon deplasmanda oynadığı 7 maçta sadece 1 galibiyet aldı. Trabzonspor 5. haftada Beşiktaş'ı deplasmanda 3-2 yenerken deplasmanda oynadığı diğer maçlarda 1 beraberlik 5 de mağlubiyet aldı. Trabzonspor deplasmanda oynadığı 6 maçta 6 gol atarken kalesinde 12 gol gördü.

cemilsezgin
19.11.2006, 19:48
bu takım ne sizin ne yönetimin bu takımın gerçek sagibi taraftardır sizler gelip geçicisiniz kendiniz gitmezseniz biz yollamasını biliriz

caykarali_erdal
19.11.2006, 19:51
Trabzonspor'un yenilgilere bile sevinenlerle dolmus tasmis bir klub haline gelmis

Alt yapisi iki kurus etmiyen futbolcu yetistiremiyen elindeki futbol namina bir kisi var ise satan ve kovan.

Amcasinin oglunu dayisinin oglunu Trabzonsporda iki kurus karsiligi oynatan Trabzonspor dusmanlari Trabzonspopru kendi mallari sananlar ve buna benzer Spor namina hic bir sevdasi olmuyanlar la dolmus tasim bir klub olmusuz.

5 milyona dolara Trabzonsporun alt yapisini eski hale getirene kadar gunu kurtarmak politikalari suren suratsizlar iste Trabzonsporu bu hale getirdiler gelenlerde farki degil.

futbol namina / spor namina hic bir sey yok olanida yok etmisler.

yaziklar olsun yonetiminede futbolcusunuda .

batugol
19.11.2006, 19:55
madem burayi okuyorsunuz size cagrim

NE TARAFTAR NE DE YONETIM, SU FUTBOLU ARTIK KENDINIZ ICIN OYNAYIN YOK ONU DA BECEREMIYORSANIZ GEREGINI YAPIN

topalkaplan
19.11.2006, 19:56
futbolcuların eksikliği kondisyon ve sistem başka bişey değil
çünkü hepsi yetenekli

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 20:00
burdan başta ziya dğan sora musa celalettin jefferson ferhat neyazıkki mustafa keçeliye sesleniyorum başka kapıya

Abdallı61
19.11.2006, 20:03
futbolcular şu anda bankaya doğru derinlemesine bir atak organizasyonu geliştiriyorlardır

canim TS
19.11.2006, 20:05
ama haklarınıda yemeyelim bakın rekor kırmışlar(!)

Trabzonspor rekor kırdı

Trabzonspor, Sivasspor deplasmanında da gol atamayarak, golsüzlük serisini 5 maça çıkarırken, 1979-1980 sezonunda 4 maçta gol atamama serisini de 5 maça taşıyarak rekor kırdı.
Trabzonspor Turkcell Süper Lig'de 458 dakikadır gol atamıyor. Trabzonspor en son 9. hafta oynanan Kayseri Erciyesspor maçının 82. dakikasında Umut Bulut ile gol bulurken daha sonra oynanan Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor, Sakaryaspor, Antalyaspor ve Sivasspor maçlarında gol atmayı başaramadı. Trabzonspor bu 5 maçta 1 beraberlik 4 mağlubiyet aldı ve kalesinde 6 gol gördü.
TRABZONSPOR REKOR KIRDI
Trabzonspor lig tarihi boyunca üst üste 5 maç gol atamadığı ilk sezonunu yaşadı. Trabzonspor bu sezon son 5 maçında gol atamazken daha önce 1979-80 sezonunda 11. hafta ile 14. haftaları arasında 4 maçta gol atamamıştı.
TRABZONSPOR'UN SİVASSPOR'A GALİBİYETİ YOK!
Sivasspor ile Trabzonspor arasında oynanan 3 Turkcell Süper Lig maçında da Trabzonspor kazanamadı. Sivasspor geçen sezon oynanan maçlarda deplasmanda rakibiyle 0-0 berabere kalırken kendi sahasında rakibini 2-1 yenmişti.
TRABZONSPOR DEPLASMANDA SADECE BEŞİKTAŞ'I YENDİ
Trabzonspor bu sezon deplasmanda oynadığı 7 maçta sadece 1 galibiyet aldı. Trabzonspor 5. haftada Beşiktaş'ı deplasmanda 3-2 yenerken deplasmanda oynadığı diğer maçlarda 1 beraberlik 5 de mağlubiyet aldı. Trabzonspor deplasmanda oynadığı 6 maçta 6 gol atarken kalesinde 12 gol gördü.

kutlarim arkadan büyük bir basari

Nytre
19.11.2006, 20:13
bu takımın bu hale gelmesi yüreğimi parçalıyor.. moralim sıfırın altında.. kahroluyorum düşündükçe..

aklıma bir çok neden geliyor bu durumlarla ilgili.. acaba şu yüzden mi oldu bu yüzden mi oldu diye... bu takımın oyuncuları bu durumu kabul ediyor mu... az çalıştıklarını kabul etmişlerse bu durumu da kabul ediyorlar mıdır acaba? takımı lideri olan ve takımı derleyip toparlayan (moral olarak) fatih tekkenin gidişi takımın ahengini mi bozdu?
yoksa ziya doğan elindeki kadronun yetersiz olduğunu mu düşünüyor ki düşünebilir..
yönetim futbolcu seçimlerinde yanlış yaptığı kesin ama anadolu takımlarında döktüren oyuncular neden büyük bir takıma gelince eskisinden beter oluyor? (musa-ersen-umut...)
fatih akyel-hüseyin-ferhat gibi oyuncular takıma zarar veriyorsa neden önlem alınmıyor.. hüseyin ile f.akyel arasında bir sorun mu var acaba?
takımda bir birlik beraberlik olduğunu zannetmiyorum ben.. öyle olsa ne yaparlar ederlerdi bu son 5 maaçta da 3 puansız dönmezlerdi...
ayrıca bu adamlara inat neden genç oyunculara yönelmiyorlar? pafta olsun a takımda olsun bir sürü oyuncumuz var.. onları koy ki akılları başlarına gelsin.. böyle radikal kararlar verebilecek cesaret neden yok hocamızda...
hocamızı bıraktım yönetimin seçimleri zaten teknik anlamda değil senin benim gibi insanlar transferleri yaparsa böyle olur...
söylenecek çok şey var ama susmakta çok şey ifade eder..

TameRHan
19.11.2006, 20:49
okuduklarını sanmıyorum ama olurya %1 falan ihtimal eğer okurlarsa diye yazıyorum

trafik lambalarında küçük çocuklar cam siliyorlar bir kaç kuruş kazanmak için.

peki siz türkiye standartlarına göre tonlarca para almanıza rağmen bunun karşılığını veriyor musunuz?

ONUR BEKAR
19.11.2006, 21:00
Defoluuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnn

Cem Akyüz
19.11.2006, 21:18
stepanov gökdeniz ve yattara kalsın gerisine gönderilim anlamamışlar bizim büyük bir takım oldğumuzu yazık çok yazık

Kemençeci
19.11.2006, 21:20
Futbolcu katili yapmayın bizi
Korkutmaz bizleri cezaevleri
Ölümüne seviyoruz biz Trabzonu

Cem Akyüz
19.11.2006, 21:21
ya topçular üzülmüyo demiyoruz ama mücadele etsinler oda yokki sahada

AYYILDIZ
19.11.2006, 21:23
ya topçular üzülmüyo demiyoruz ama mücadele etsinler oda yokki sahada

Abi ben üzüldüklerine inanmıyorum üzülseler 1 tanede olsa 5 haftada gol atardı

A.T.R
19.11.2006, 21:37
wallahi ben kararsızım futbolcuların üzülüp üzülmediğine ama yine de üzlüyor olmalarını uut ediyorum.Bence asıl problem bunların kalitesizliklerinden daha beter bir durum var ki o da özgüvenlerini kaybetmiş olmaları. Yoksa eger bir sabotaj söz konusu değilse BeJeKe ve Gayse yi sürklase eden bu takımın bu hallerde olması mümkün değil.Bence olay hırssızlık değil ya hata yaparsam korkusu ile sorumluluk almaktan kaçıyorlar.Bence ne Gökdeniz ne Hasan ne hüseyin bizden daha az Trabzonsporlu değilllerdir ben buna bütün kalbimle inanıyorum.Ve diğer futbolcuların da şereflerinden vazgeçmiş bir şekilde ekmek yedikleri klübü " amaan ne olursa olsun" aymazlığı ile yaşamlarına devam ettiklerini de zannetmiyorum.Bir şeyler var ters giden bunun açıklaması olmalı ben Ziya Doğan'ın da futbolu bizden daha az bildiğine inanmıyorum. Bizim bilmediğimiz birşeyler olmalı yoksa herkes görüyor ki Musa bu takımın sağ bek savunucusu OLAMAZ.Feridun ve Ufukhan ondan çok daha verimli olur olmalı ama bütün bunları gören, değerlendiren kişi Ziya Doğan herhalde o da bindiği dalı kesecek bir aptallık göstermez.Öyleyse geriye tek şey kalıyor bu da yukarıda söylediğim özgüven kaybı. Bunun geri gelmesi için bizlerin delirecek kadar sinirlenmemiz ve hayatımızı etkileyecek kadar üzülmemize rağmen HER ŞART VE KOŞULDA VE ORTAMDA bu takımı ve futbolcuları ve yöneticileri desteklememiz gerekir diye düşünüyorum.ÇÜNKÜ NE BU TAKIMIN TAMAMINI DEĞİŞTİREBİLİRİZ ne de YÖENTİM YA DA ZİYA DOĞAN'IN İSTİFA ETMESİ bu takıma ŞU ANDA yeni bir hava GETİREBİLİR.
İsyan da etsem ( etsek) bunun en mantıklı yol olduğunu hepimiz biliyoruz. Allah hepimize sabır versin.

Atalay
19.11.2006, 21:43
degerli futbolcu kardeşlerimiz sizin yüzünüzden her hafta degişik bir hastalık geçiriyoruz!!sizler iyisinizdir muhakkak bizlerden sizlere bir tavsiye defolup bu takımdan gidin!!çünkü siz bu formayı aldıgınız transfer paralarını hak etmiyorsunuz giderken başkanıda teknik direktörüde yanınızda götürmeyi unutmayın....

Çetin
19.11.2006, 21:47
sayın futbolcular tek istediğimiz futbolun kurallarını uygulamanız. hırslı olmayı maçı istemeyi falan gerçekten bir kenara koyuyuroum. sadece düzgün pas atın doğru düzgün şut çekin.. o kadar kalitesiz ayaklar değilsiniz sıradan şeyler yaparak bile galip gelebilirsiniz... lütfen

Rıza ÇOLAK
19.11.2006, 21:59
Ben Bütün Trabzonspor taraftarlarının cennete gideceğine inanıyorum. Çünkü Bütün Kabir ve Cehennem Azaplarını bu sezon ilk yarıda yaşadık değilmi? onun için bu futbolcuuuuu, td ve yönetime o kadar doa kızmıyorummmmmmmmmm. Sayelerinde cennetlik olduk işte dimi.......

ekrembulut
19.11.2006, 22:54
gökdenizin haricindekilere sesleniyorum.ne zaman o formayı çıkarıp gitmeyi düşünüyorsunuz...

kutoz
19.11.2006, 22:57
Başlığı görünce, ne yalan söyleyeyim gülmeye başladım... Tribünden seslenenlerin sesini duymayanlar, mağlup oldukları bir maçın ertesinde buraya girip bizim yazdıklarımızı mı okuyacak...

Kaldı ki, duymak isteyen zaten bugüne kadar çoktan duymuştur.

28TS61
19.11.2006, 22:59
onlar bizi deyil paranin sesini duymasini biliyorlar
bizler hem burdan yazi yazarak degilde tribünlerden seslensek daha iyi olur

ben ts icin canimi veririm,para bile istemem o formayi giyipte oynamak icin

bordoylamavi
19.11.2006, 23:02
onlar bu forumu utançlarından okuyamazlar hangi yüzle okuyacaklar. futbolculara seslenecek hiçbir şey yok. hepsi sağır. bir tek gökdeniz hariç bir tek o canını dişine takıyor

hüseyin toraman
19.11.2006, 23:12

stephanov da kalsın
diğerleri gitsin paf takım bu ruhsuzlardan daha iyi oynar

ctmeoy
19.11.2006, 23:15
XXXXX XXXXX

Enes Berfin
19.11.2006, 23:17
Eyyy yönetim duyy gör bakk bukadar insan sizlere sesleniyor parcalaniyor, sirkelenin biraz birseyler yapin bi cagre bulun, biz neyiz biz kimleriz bu millet acimiyormusunuz hic düsünmüyormusunuz, Eyy gidi Firtina Trabzonspor nerde o günler.

Yönetim futbolcular BMN girin ve okuyun.

oguzkoc
19.11.2006, 23:47
XXXXX

bu nebiçim bir mesajdır ya??????????

Erdal
19.11.2006, 23:56
hala futbolculara seslenelim falan demeyin allah aşkın seslenece bağırılacak çağırılacak tek adres var ; BECERİKSİZ KİFAYETSİZ ,ONURSUZ HIRSIZZZZZZZZZZZZZZ YÖNETİM .hani bazıları iyi niyetli falaN diyoya valla değil bunlar 3 sınıf şark kurnazı 1 yıl içinde yaşananları gözlerinizin önünden geçirin fatihin satılışı ile transferlerin aynı ana denk gelmesi ,istikbal vadeden futblcuların kaşla göz arasında peşkeş çekilmesi bilmem kimin damadınını bilmem neyden nemalanması sayın başkan hazretlerinin iki yıl önce limanı trabzonspordan ÇALMASI,liste uzar gider ve hala şehirden şehrin ileri gelenlerinden ,geri gelenlerinden ,ortadakilerden çıt çıkmaz .seslenilecek yer asıl ankaradır sayın bayındırlık bakanı iyi insansın eminim bundan ama lütfen partinle trabzonu barıştırıcam diye başımıza sardığın bu zeka özürlü hasbelkader doğru ata oynayan ve çok para kazanan ama futboldan yöneticilikten hiç anlamayan adamı nasıl bela ettiysen bu kulbün başına aynı şekilde kurtar bizi eğer gerçekten çok seviyosan TRABZONSPORU ya gel başkan ol yada karışma ....anlayan anlamıştır

Gamze
19.11.2006, 23:58
@ctmeoy

utanmıyorsun da dimi!!nerde olduğunun farkında değilsin sanırım!!!

Erdal
20.11.2006, 00:06
buradan futbolculara değil ankaradaki sayın bayındırlık bakanımıza sesleniyorum seslenmek istiyorum sayın bakanım,partinizle vede çok sevdiğiniz genel başkanınızla( ki kendisi malesef benim başbakanım olur )trabzon şehrini ve trabzonsporu barıştırma projeniz iflas etmiştir .gelinen nokta zatialinizcede malum oldugu üzere fecaattir.şimdi lütfen başımıza bela ettiğiniz bu zeka özürlü ,hasbelkader doğru ata oynayıp zengin olmuş kişi ve yönetiminden bizi kurtarın lütfen ve lütfen eğer gerçekten niyetiniz varsa sahaya inin başkan olun yok niyetiniz yoksa o olması bu olsun demeyin .sizi seviyorum iyi insan oldugunzdan eminim ama inanın bana siz at tercihi konusunda nuri kadar şanslı değilsiniz saygılarımla SAYIN BAYINDIRLIK BAKANIMMMMMMMMMM

Erkan
20.11.2006, 00:09
Tek sey: Yaziklar olsun....

Taner Gündoğdu
20.11.2006, 00:13
burdan gökdenize sesleniyorum beni duy!!! oynama abicim sende oynama niye uğraşıyorsun ki? yazık değil mi sana? fatih gibi yap kurtul çünkü sende hakettin avrupada oynamayı. emeğine yazık valla...
milan stepanov! söylediklerim senin içinde geçerli. chealse gibi bir takım seni istiyorsa sen çağdaş,m.keçeli,ve musa büyüğün açıklarını kapatmakla uğraşma git! ha1-0 yenilmişiz ha 3-0 ne farkederki nasılsa puan alamıyoruz...

İleli
20.11.2006, 00:16
bilsemki gorecekler yazdiklarimizi utanclarindan yerin dibine girmeleri icin neler yazmazdimki!!!

Şevket KÜÇÜK
20.11.2006, 00:34
NTV de Rıdvan dilmen in bir yorumu beni çok etkiledi çok üzdü vede kahretti ama gel görki adama kızamıyorum çünkü sonuna kadar haklı.
Yorumuda şöyle:"Trabzonspor un üçe bir savunmasında yakalandığı pozisyonda artık geri koşan yoktu yani futbolcular kafalarında maçı kaybetmişler geri koşan olmadı " maçı izleyen arkadaşlar hatırlıycaklardır o pozisyonu. bu takım %38 topla oynama ortalamasıylamı oynuycaktı bu günleride mi görecektik. en azından puanını geçtim yenip yenmemeyide geçtim bari takımın adına yakışır şekilde mücadele edin.neyse ya daha fazla yazmim yazdıkça yazacam ozamanda olmiycak.

Rasim YILMAZ
20.11.2006, 01:52
Her ne kadar yanlış oynatılsanızda,o sahada mücadeleyi verecek 11 kişi oluyor her maç!!! Bakın trabzon taraftarı nasıl bir taraftar .. Trabzonspor forması ne denli yüce bir forma!!! Bu yazılar sizin için!! Anlamaya çalışın en azından!!!!

Kazım’a

Merhaba Kazım,

Nasıl geçiyor günlerin orada?

Sen sevmezsin heyecansız yaşamı. Her şey düzenlidir şimdi oralarda. Karmaşa yok, trafik yok.

İstiklal Caddesi var mı orada da? Mis Sokak’ta kaçak çay veren garsona kızdığın gibi “Rize Çayı” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? Yeşil parkanı giyip yağmurlu günde taksinin ön koltuğuna otururken taksici seni tanımasın diye dua ediyor musun hala?

Hamsi pişiriyor musun orada? Pişirirken de “Ben seni sevduğumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? Sahi Kazım Cennette hamsi var mı gerçekten? Hamsi olmadan Cennet bile çekilmez değil mi?

Güzelliğini Hopa dağlarından almış sesinle “ Dido”yu söylüyor musun?

Manu Chao’nun konser vermesi için orada da uğraşıyor musun?. Hala St.Pauli galip gelince seviniyor musun?

Pazar günleri Trabzonspor’un maçlarını radyodan mı dinliyorsun hala?

Spikerin mikrofonlarımız Avni Aker’de diyene kadar sıkıntıdan patlıyor musun? Aytekin’in verdiği bordo-mavi çubuklu (reklamsız) formanı mı giyiyorsun hep? Yenildiğimizde ağlıyor musun hala?

Kazım bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

Yalnız mısın orada?

Kalabalık mı Trabzonspor tribünleri?

Dozer Cemil’de orda mı?

Birini daha soracağım sana Kazım;

1996 yılında 12 yaşındayken şampiyonluğu kaçırdığımız için kendini incir ağacına asan Göreleli delikanlı şehidimiz Mehmet Dalman’ı gördün mü. Mutlaka cennette karşılaşmışsındır. Ne yapıyor Memedim? İyi mi? Büyümüş mü Kazım? O Trabzon şivesi ile yanına gelip sana o soruyu sordu mu? Ona acı haberi verdin mi Kazım?

"Memedim 22 yıl oldu ve Trabzonspor hala şampiyon olamadı" dedin mi ona? Söylemeseydin keşke. Dayanamaz Memedin yüreği. Bir kez daha yıkılmasın o küçük dünyası.

Sarıldın mı ona sıkıca? Daha çok küçük o Kazım.. Sıkı sarıl ona.Hiç bırakma. Kimsesi yok orda Memedin. Onu ilk kez Trabzonspor maçına getiren babasını çok özlemiştir şimdi. Babalar gününde sarıldın mı ona? Sana hediye almak isterdi ama parası yoktur ki orada Memedin. Olsaydı eğer bil ki son kuruşuna kadar paraya kıyıp sana bir kaşkol alırdı. En güzel bordo-mavi duyguyla örülmüş.

Orada da havalar Karadeniz dağlarındaki gibi soğuk mudur mu acaba? Havalar soğuyunca sıkı sarıl ona Kazım. Senin yanında götürdüğün bordo-mavi çubuklu formayı ona ver. Daha çok küçük o. üşümesin Memedim. Sen de bilirsin o forma sıcak tutar adamı. Çoooook sıcak

Koynunda uyut onu. Hopa’ya giderken Zigana dağlarına bakan gözlerinle bak ona. Trabzonspor diye bağıran dudaklarınla öp onu. Söyle ona: “Memedim, 22 yıl oldu şampiyon olamadık. ama şampiyonluk için uşaklar hala uğraşıyor”

Bir de Kazım

Trabzon maçını izleyenler arasında Trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakın oturan, en çok çay içen, en çok bağıran ve lakabı Kama Yılmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdır. Senin gibi onu da kanser aldı bizden. Bir bayram sabahı Memedi de yanına alıp benim için babama bir kez sarılır mısın ve söyler misin ona: “Yılmaz Amca oğlun evlendi. 20 gün önce de kızı oldu.ve kızına senin doğduğun köyün adı “Alona” yı vermişler. Babası Alona’nın kulağına ezan okuduktan sonra “Şampiyon Trabzon” diye seslenmiş”.demeyi de unutma emi....

Memede sıkı sarıl. O daha çok küçüktür. Söz. Şampiyonluk kupasını alınca bir senin bir de Memedin mezarına getireceğiz. Değil 22 yıl, bin yıl beklesek dahi.....

Faik Yılmaz
20.11.2006, 08:26
Gökdeniz
Stepanov
Çağdaş
Ufukhan
Tolga

geriye kalan bütün reziller defolun gidin.........

vadaa55
20.11.2006, 08:58
ben hep şunu savunurdum. "Taraftar dediğin kötğ günde belli olur. Yendikten sonra herkes taraftar. Önemli olan takım kötü gündeyken de takıma sahiplenmektir." Fakat gel gör kibu tezimin artık tutacak tarafı kalmadı. 5 haftadır değil gol atmak, istatistiklerde bile rakiplerinin yarısı kadar bile gol pozisyonuna giremeyen bir takım var ortada. ve de buna bir çözüm bulacak bir oluşum da göremiyorum.

hasan03
20.11.2006, 09:07
sayın futbolcu kardeşlerim siz futbol oynamasınımı bilmiyorsunuz yoksa kafanız mı çalışmıyor. sahada o kadar beyinsiz hareketleriniz varki inanın amatör küme maçlarında yok.SİZDEN FOTBOLCU hiç olmaz ve SİZDEN TRABZONSPORLU FUTBOLCU olmaz. aldığınız paralar haram olsun utanın bir BALİLİ yi tutamayan defans ne olur yaaww bu kadro şampiyon olacakmış HAHAHAHAHAHAHA bu kadro oyuncularından bir booo........ olmaz

Nytre
20.11.2006, 10:14
bir kere musa-m.keçeli-f.akyel-hüseyin-musampa gibi oyuncuların bu takımda olmaması gerekiyor...
ayrıca bütün takım oyuncuları yönetim ve t.heyet gibi bu durumdan sorumlular.. futbolculara düşen UTANIPTA ALACAKLARININ BU AYLARA TEKABUL EDENLERİNİ ALMAYIP ADAM GİBİ TOP OYNAYANA KADAR DA ALMAMALARI... eğer bunu yapamıyorlarsa yüzleri yok demektir!..

sweetrose
20.11.2006, 16:07
Yaşattıklarınız için Teşekkürler Çocuklar...!

Bu takım için neler yapmadık ki; sormayın bile, sizin aldığınız parayı rüyamızda bile görmedik ama elimizde ki ile yetindik ve sizi sevdiğimizden değil, renklere ve takımın değerlerine aşık olduğumuz için ağladık ve süründük.

Sonu bekledik hiçbir zaman; sizin olmaz dediğiniz "Şampiyonluk" için biz 22 senedir umut besliyor ve rüyanın gerçekleşmesini bekliyoruz. Rüyalar bizim için umut ışığı oldu. Saplandığımız bataklıktan bile o ışığı görmeye çalıştık.

Başımızı eğmedik hiçbir zaman yenilgide; utanmadık renklere olan aşkımızdan. Ya Siz; beraberlikte başınızı eğdiniz; yenilgide ağlamadınız bile...! Affetmek istemiyoruz sizi bu yaşattıklarınızdan sonra ancak teşekkür ediyoruz; bize yine hatırlattığınız için futbolcu değil TAKIMIN DEĞERİNİ.

Biz hergün kahroluyoruz; bir kaç zibidinin söyledikleri ile sinirleniyoruz ama yinede gülüp geçiyoruz; Sizin değil bizim suçumuz diye.. Siz yüksek duvarlar arkasındasızın nasıl olsa; en fazla maçlardan maçlara belki tepki duyar üzülürsünüz. Biz ise hergün içerliyoruz. Ama yinede üzülmeyin biz alıştık; sizin yaşattıklarınızı daha öncede yaşatmışlardı; tek fark: ONLAR DEĞERLERE SAHİP ÇIKIYORDU...

İstanbul kavramı halen beyinlerinizde kalıp-baskı mekanizması. Aşamadınız hala İstanbulun Surlarını. Eğer okusaydınız bu takımın nacizane tarihini kolayca aklınıza nakşederdi; İstanbul'un yıllar önce düştüğünü...

TEŞEKKÜR EDİYORUZ..!

yaşattıklarınızla eğiliyoruz...

Ertan 51
20.11.2006, 16:16
Her ne kadar yanlış oynatılsanızda,o sahada mücadeleyi verecek 11 kişi oluyor her maç!!! Bakın trabzon taraftarı nasıl bir taraftar .. Trabzonspor forması ne denli yüce bir forma!!! Bu yazılar sizin için!! Anlamaya çalışın en azından!!!!

Kazım’a

Merhaba Kazım,

Sen sevmezsin heyecansız yaşamı. Her şey düzenlidir şimdi oralarda. Karmaşa yok, trafik yok.

İstiklal Caddesi var mı orada da? Mis Sokak’ta kaçak çay veren garsona kızdığın gibi “Rize Çayı” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? Yeşil parkanı giyip yağmurlu günde taksinin ön koltuğuna otururken taksici seni tanımasın diye dua ediyor musun hala?

Hamsi pişiriyor musun orada? Pişirirken de “Ben seni sevduğumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? Sahi Kazım Cennette hamsi var mı gerçekten? Hamsi olmadan Cennet bile çekilmez değil mi?

Manu Chao’nun konser vermesi için orada da uğraşıyor musun?. Hala St.Pauli galip gelince seviniyor musun?

Spikerin mikrofonlarımız Avni Aker’de diyene kadar sıkıntıdan patlıyor musun? Aytekin’in verdiği bordo-mavi çubuklu (reklamsız) formanı mı giyiyorsun hep? Yenildiğimizde ağlıyor musun hala?

Yalnız mısın orada?

Dozer Cemil’de orda mı?

1996 yılında 12 yaşındayken şampiyonluğu kaçırdığımız için kendini incir ağacına asan Göreleli delikanlı şehidimiz Mehmet Dalman’ı gördün mü. Mutlaka cennette karşılaşmışsındır. Ne yapıyor Memedim? İyi mi? Büyümüş mü Kazım? O Trabzon şivesi ile yanına gelip sana o soruyu sordu mu? Ona acı haberi verdin mi Kazım?

"Memedim 22 yıl oldu ve Trabzonspor hala şampiyon olamadı" dedin mi ona? Söylemeseydin keşke. Dayanamaz Memedin yüreği. Bir kez daha yıkılmasın o küçük dünyası.

Sarıldın mı ona sıkıca? Daha çok küçük o Kazım.. Sıkı sarıl ona.Hiç bırakma. Kimsesi yok orda Memedin. Onu ilk kez Trabzonspor maçına getiren babasını çok özlemiştir şimdi. Babalar gününde sarıldın mı ona? Sana hediye almak isterdi ama parası yoktur ki orada Memedin. Olsaydı eğer bil ki son kuruşuna kadar paraya kıyıp sana bir kaşkol alırdı. En güzel bordo-mavi duyguyla örülmüş.

Orada da havalar Karadeniz dağlarındaki gibi soğuk mudur mu acaba? Havalar soğuyunca sıkı sarıl ona Kazım. Senin yanında götürdüğün bordo-mavi çubuklu formayı ona ver. Daha çok küçük o. üşümesin Memedim. Sen de bilirsin o forma sıcak tutar adamı. Çoooook sıcak

Koynunda uyut onu. Hopa’ya giderken Zigana dağlarına bakan gözlerinle bak ona. Trabzonspor diye bağıran dudaklarınla öp onu. Söyle ona: “Memedim, 22 yıl oldu şampiyon olamadık. ama şampiyonluk için uşaklar hala uğraşıyor”

Bir de Kazım

Trabzon maçını izleyenler arasında Trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakın oturan, en çok çay içen, en çok bağıran ve lakabı Kama Yılmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdır. Senin gibi onu da kanser aldı bizden. Bir bayram sabahı Memedi de yanına alıp benim için babama bir kez sarılır mısın ve söyler misin ona: “Yılmaz Amca oğlun evlendi. 20 gün önce de kızı oldu.ve kızına senin doğduğun köyün adı “Alona” yı vermişler. Babası Alona’nın kulağına ezan okuduktan sonra “Şampiyon Trabzon” diye seslenmiş”.demeyi de unutma emi....

Memede sıkı sarıl. O daha çok küçüktür. Söz. Şampiyonluk kupasını alınca bir senin bir de Memedin mezarına getireceğiz. Değil 22 yıl, bin yıl beklesek dahi.....
baba sen ne yapmışsın öle nası duygu yüklü bi yazı bu valla gözlerim doldu yılmaz amcaya allahtan rahmet dilerim.yavrunuda allah bağışlasın analı babalı büyüsün trabzonsporada uğur getirir inşallah.gönlüne yüreğine sağlık.babasızlığı çok iyi bilirim yaş 37 babam öleli 27 sene oldu.

tiredman
20.11.2006, 16:17
futbolcuya değil-sıradan takım futbolcusunu şampiyon parolalı takıma monte eden beceriksiz ufuksuz basiretsiz ferasetsiz yönetimlere kızalım.herkes futbolcunun aldığı parayı diline doluyor.bu çok yanlış.futbolcu her zaman alabildiği kadar almak ister.sen ben futbolcu olsak istemiycekmiyiz.bu düzen böyle kurulmuş.ha tabiki futbolda inanılmaz paralar dönüyor ve bu çok yanlış denebilir ki bu ayrı bir konudur.insanların çok rağbet ettiği bi spor olunca bu younun başrollerini oynıyanlar elbette bu pastadan en yüksek payı alır.
gelelim trabzonspora altımıza mercedes aldık güya.dış kupa mercedes ama motoru ve yürüyen aksamı murat 131 çıktı.e bu arabayla mercedesle bmw ile yarışamazsın kardeşim...

ahmetansu61
20.11.2006, 18:13
laf adam olana denir. bunların coğu ruhsuz ..ler
ağzımı bozdurmayın benim yaa.
bu formayı sadece biz giyeriz. siz çıplak oynayın. istemiyorum o formayı giymenizi. 40 yıılık efsaneyi rezil ettiniz. reziller ruhsuzlar ordusu....

arzu61
20.11.2006, 18:33
wallahi ben kararsızım futbolcuların üzülüp üzülmediğine ama yine de üzlüyor olmalarını uut ediyorum.Bence asıl problem bunların kalitesizliklerinden daha beter bir durum var ki o da özgüvenlerini kaybetmiş olmaları. Yoksa eger bir sabotaj söz konusu değilse BeJeKe ve Gayse yi sürklase eden bu takımın bu hallerde olması mümkün değil.Bence olay hırssızlık değil ya hata yaparsam korkusu ile sorumluluk almaktan kaçıyorlar.Bence ne Gökdeniz ne Hasan ne hüseyin bizden daha az Trabzonsporlu değilllerdir ben buna bütün kalbimle inanıyorum.Ve diğer futbolcuların da şereflerinden vazgeçmiş bir şekilde ekmek yedikleri klübü " amaan ne olursa olsun" aymazlığı ile yaşamlarına devam ettiklerini de zannetmiyorum.Bir şeyler var ters giden bunun açıklaması olmalı ben Ziya Doğan'ın da futbolu bizden daha az bildiğine inanmıyorum. Bizim bilmediğimiz birşeyler olmalı yoksa herkes görüyor ki Musa bu takımın sağ bek savunucusu OLAMAZ.Feridun ve Ufukhan ondan çok daha verimli olur olmalı ama bütün bunları gören, değerlendiren kişi Ziya Doğan herhalde o da bindiği dalı kesecek bir aptallık göstermez.Öyleyse geriye tek şey kalıyor bu da yukarıda söylediğim özgüven kaybı. Bunun geri gelmesi için bizlerin delirecek kadar sinirlenmemiz ve hayatımızı etkileyecek kadar üzülmemize rağmen HER ŞART VE KOŞULDA VE ORTAMDA bu takımı ve futbolcuları ve yöneticileri desteklememiz gerekir diye düşünüyorum.ÇÜNKÜ NE BU TAKIMIN TAMAMINI DEĞİŞTİREBİLİRİZ ne de YÖENTİM YA DA ZİYA DOĞAN'IN İSTİFA ETMESİ bu takıma ŞU ANDA yeni bir hava GETİREBİLİR.
İsyan da etsem ( etsek) bunun en mantıklı yol olduğunu hepimiz biliyoruz. Allah hepimize sabır versin.

Sence özgüvenlerin az oldugu nerden kaynaklaniyor?

Telha TANYILDIZI
20.11.2006, 20:04
ne söyleyeceğim biliyormusunuz bana o kadar parayı verseler değil 90 dakika 900 dakika oynarım değil antreman extra extra antraman yaparım gerçi ben para değil o forma içinde bunları yaparım ama onlar para alıyorlarya işleri buya ondan dolayı söylüyom bunları aldığınız paranın hakkını verin yoksa biz almasını iyi biliriz

Mesut AKYILDIZ
20.11.2006, 20:09
Sadece ama sadece bu maçı bir insanın hayattaki en önemli değerlerinden, belkide en önemlisi olan ONURUNUZ için oynayın başka bir şey için değil.

MURAT_29
20.11.2006, 20:53
trabzonspor formasını giymek bu kadar kolaymı ya trabzonsporki şampiyonluğu anadoluya taşıyan avi akerde avrupanın büyük takımlarını dize getiren bir takım bu takımın futbolcusu olmak bu kadar kolay değil akıllarını başlarına alsınlar bence formanın hakkını versinler

pReN@_61
20.11.2006, 21:20
Geçen hafta ersen martin bmn foruma girip okuyoruz demişti..O zaman bu başlık altından onlara seslenelim!! Unuttukları şeyi hatırlatalım onlara!!
TRABZONSPOR' un BÜYÜKLÜĞÜNÜ!!!!

bence de hatırlatmak gerekir...!

O FORMANIN KUTSALLIGI,ONURU İÇİN ALLAHINIZI SEVERSENİZ TRABZONSPOR GİBİ OYNAYIN...
LLLLÜÜÜTTFFFFEEEEEEEEEEEEEEEEEN!
!!!
!
!!!!!
!

Çetin
20.11.2006, 21:37
özgüven...

A.T.R
20.11.2006, 22:33
Sence özgüvenlerin az oldugu nerden kaynaklaniyor?

Değerli Arzu61 kardeşim,
özgüven eksikliğinin nereden kaybnaklandığını sormuşsun bana. Elim yettiği dilim döndüğünce açıklamaya çalışayım:
Bu durumun her zaman bir sebebi olmaz bazen işler teers gitmeye başladımı en iyi yapabildiği şeyleri bile nasıl yapıldığını bilse bile yapamaz olur insan. Bunun için sadece en iyi yaptığınıza ianandığınız işi yaparken bir kaçkez işlerin ters gitmesi yeterli.Bence bizim futbolcularımız için kırılma noktası Gençler B. maçı oldu .O maçtaki rekor düzeyde erken yenen gol bu takımın güvenini zedeledi. Halbuki biz o maçı alabilseydik onadna sonra başlayan bu kara tablo asla oluşmazdı.Tabii ki bu durumun yegane sebebi bu değil hepimizin tespitleri var duygusal olsa da doğru olan. Yöentim Transfer konusunda en baştan itibaren yanlışlar yaptı.Ziya Hoca neden bilinmez verimsiz ama mücadele etme yönü kuvvetli oyuncuları tercih etti. Şunu diyebiliriz " iyi ama son maçlarda sahada mücadele de yoktu" doğrudur.Bence sebep biraz da bizleriz. Yani o mücadele eden ama yetenekleri sınırlı oyuncuları yerden yere vurduk.Kazma Hüseyin ,beyinsiz HAsan ,bilemem ne Musa vs diye diye adamları "benden bir halt olmaz aha top bana geldi kesin şimdi bir hata yaparım taraftar gene beni tartışır bana olmadık şeyler söyler" durumuna düşürdük. Onlar da insan onalrın da duyguları var ve onlar da her insna gibi bu tür olumsuz yargılardan etkileniyorlar ve etkilendiler de. GS ve BJK maclarında Sag tarafta Musa Yokmuydu? Ya da ne bileyim HASAN ve HÜSEYİN yok muydular? Onlar değil miydi bütün benliği ile mücadele edenler.Yani Güzel kardeşim bütün bu olanların bileşkesi bu takımın oyuncularının özgüvenlerinin kaybına yol açabilecek ve asla MİNİK sayılmayan faktörlerdir.

ÇARE: TAM DESTEK HEP DESTEK. AMA PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR.

Şahin Yılmaz
20.11.2006, 22:45
Bu Utanç bize çok bile lütfen konuşmayalım bu hafta bu kadar yazmışsını gereken cevabı Futbolcu abilerimiz benden küçük olanlarıda (hepsi küçük) sahada cevabını versin.

Rıza ÇOLAK
21.11.2006, 22:26

Kazım’a

Merhaba Kazım,

Yalnız mısın orada?

Dozer Cemil’de orda mı?

Bir de Kazım

Ula uşka nettin? gözlerim dolu dolu ooldu gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Demekki babalar konusunda senle aynıymış kaderimiz...

sweetrose
22.11.2006, 19:33
Sezon boyu yapmadığınız mesleğinizin görevini fener maçında yapın; acıları bir nebze olsun dindirin...

volkanferhan
22.11.2006, 19:40
aklıma BÜYÜK ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 'ÜN sözü geldi
''Size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum''
bizim için maçın son anına kadar savaşarak elfenerine sahayı dar edip bu maçı alın...

Fatih Ay
22.11.2006, 19:59
yaw takıma paf tan adam getirsinler daha iyi oynar bee.
hiç diilse trabzonludur hırslı oynar...
takımda dogru duzgun trabzonlu yokki gokdeniz var oda ne yapsın tek başın agoturmeye calısıyo takımı...helal olsun yine de..
marceymiş fatih akyel musa omer rıza musampa bunlar fısssssssssssssssss

eren_61
22.11.2006, 20:14
bizim için maçın son anına kadar savaşarak elfenerine sahayı dar edip bu maçı alın...

eğer okuyolarsa ve biraz bizi düşünüyolarsa bu sözün üstüne söz söylenmez arkadaşlar.hepsinde tek isteğimiz gerçekten buu

sweetrose
22.11.2006, 20:44

Birilerinden feyz alabilseler bu duruma düşer miydik diye düşünüyorumda; yorulmaya başladım artık. Okuyorlar mı bilmiyorum ama bu maçı eğer bu futbolcular almazsa, bir daha kabullenmesinler...:mad:

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 14:02
sizden tüm yürepinizle terinizin son damlasına kadar mücadele etmenizi değil savşmanızı istiyorum siz daha önce karga ve cincon maçlarında neler yapabildiğinizi gösterdiniz şansız bir dönem geçiriyoruz bu açık biz bu asla olamayız 5 haftadır gol atamıycak bi takım asla değiliz artık patlamanın zamanı geldi 5 haftanın acısını çıkartmak için tam fırsat ölümüne vereceğiniz mücadele ve taraftarın büyük desteğiyle bizim için namus kadar önemli olan bu maçı karımız fener e karşı galibiyetle değil farklı bi skorla ayrılmanızı bekliyor ve buna yürekten inanıyoruz hadi çocukar saldırın savaşın

Emorfo
23.11.2006, 14:13
Adam gibi oynayın ulannn..

sweetrose
23.11.2006, 14:22
Ölümün ensenize yapıştığı anda aklınızdan geçebilecek milyonlarca düşünceyi sinerji ile bu maça odaklayın ve imkansız denilmeyeni yapın...

bordox
23.11.2006, 15:38
Kendinize güvenin sizler iyi futbolcularsınız.Her türlü zor şartlar altında da olsa yeteneklerinizi sahaya yansıtacak soğuk kanlılığınızı ve işinize saygınızı ortaya koyun.
Zor günlerde,işlerin kötü olduğu zamanlarda herkes suçu bir başkasına atarken sizler sorumluluk almayı bilin ve bu takımın tarihine olan sorumluluğunuzu unutmayın.
Korkak insanlar sorunlardan kaçar,gerçekten olgunlaşmış olanlar sorunlarını yine kendi çabalarıyla aşacağını bilir.Sizin elinizde böyle bir fırsat var.

Lütfen size inanan ve güvenenleri mahcup etmeyin.

İslam Sezer
23.11.2006, 15:50
Kendine güvenmeyen adamın Trabzonsporda işi ne.Özgüven problemi var diyor herkes,tamam haklı olabilirler ama yetenek varsa,güç varsa çıkar terinin son damlasına kadar oynar aldığın parayı hakedersin.Ne olur bir olsanız can olsanız uğraşsanız kazansanız.Başarmanın tadına bir varsanız eminim peşini bırakmazsınız.Şampiyonlar liginde Barcelona ya karşı oynamak varken neden bu duruma düşersiniz anlam veremiyorum.Hee ama benim adım hıdır elimden gelen budur diyorsan çek git kardeşim milyonları hasta etmeye hakkın var mı?Allah tan korkun kardeşimmmm..........

zafercalikoglu
23.11.2006, 16:49
biz taraftarlar uykularımız kactı,peki sizin ya futbolcular
akşamları Plazma Tv lerinizde DVd mi oynatıyorsunuz,
bence helal para yemek isitiyorsanız,terinizin son damlasına kadar o formayı ıslatın, yoksa milyonlarca taraftar size haram edecek,

U.Sadıkoğlu
23.11.2006, 16:53
biz istediğimz kadar afkuralım bunların şeyindemi ???

İslam Sezer
23.11.2006, 16:56
biz istediğimz kadar afkuralım bunların şeyindemi ???
afkurmak tam olarak ne manaya geliyor?

nakzo
23.11.2006, 16:57
taımmdan değil ;ama küçük takım futbolcusu olan siz vicdiansızlardan utunıyorum,,....

Gamze
23.11.2006, 16:59
@O_F_L_U_61

yaptığın yanlış yorumu yaşına mı versek??kardeşim lütfen kullandığın kelimelere dikkat et...biz afkurmuyoruz futbolcuların umrunda(!) mı bilemem..lütfen..

nakzo
23.11.2006, 17:08
Büyük olmak Geçen yıl Trabzonspor ile İstanbul ve özellikle de Fenerbahçe arasında yaşanan rekabetin boyutlarını anlatmak için bir vurgu yapmıştım. Demiştim ki, “Türkiye Ligi’nde takımı olup da imparatorluklara başkentlik yapmış iki şehir var. Biri İstanbul diğeri ise Trabzon. 14.10.2006 TOP 20 Hepsini Göster Puan Verin 11 Kişi 9,45 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Seçim yanlışlığının getirdiği sonuçlarİlk yarıdaki futbol“Parti Kralı Marcelinho”Elde kalana bakmalıBahar havası gibiSoğuk ortamı goller ısıttıBilgi mi, para mı?Trabzonspor’da ince keskin çizgiBilinen yol iyidir Bu rekabetin kökeni bu denli eskiye dayanıyor.” Bunu, uzun uzun düşünerek söylememiştim. Bir sohbet sırasında söyledim; ama sonra da üzerinde düşünülmesi gerekecek kadar değerli olduğuna kendimi inandırdım. Evet Trabzon Pontus’a, İstanbul ise Doğu Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorlukları’na başkentlik etmişti. Dünya’da üç imparatorluğa başkentlik etmiş tek şehir İstanbul’dur sanırım.Trabzon böyle bir şehirle rekabet etmeyip de etrafındaki küçük şehirciklerle mi rekabet edecekti. Bu tarihi gerçeği bilmeyenlerin Trabzonspor’un büyüklüğü üzerine yorum yapmaları doğaldır. Onları da anlamak gerekiyor. Büyüklüğü salt şampiyonlukla sınırlandıranların anlayacağı bir durum değildir büyük olmak. İstanbul, Trabzon ve İzmir bugünkü sınırlarımızın içindeki toprakların spordaki merkezidir. 1900’lü yılların başında İstanbul’da üç büyükler kurulurken, Trabzon’da da İdman Ocağı ve İdman Gücü takımları vardı. Hatta Trabzon’un ilçesi Akçaabat’ta kurulan Sebatspor bile Cumhuriyetimiz ile yaşıttır. Örneğin; Trabzon’da hentbol varken İstanbul bu spor fazla bilinmiyordu.Kulüpleri büyük yapan üyelerinin ülkeye yaptığı hizmet ve yetiştirdiği sporculardır. Geçtiğimiz yıllardan biliyorum; bir ara Türkiye 1. ve 2. liginde oynayan 200’ü aşkın profesyonel futbolcu vardı Trabzon doğumlu. Kupalarda büyüklüğe değer katar; ama aslolan yerleşik sportif gelenektir. 100 yıllık spor geleneği olan bir şehri temsil eden takım, 100 yıl da şampiyon olmasa büyüktür.Aslında bu büyük takımlarımızı küçülten son yıllarda kulüplerin başına gelen, ne futbolu ne de kulüplerin tarihini bilen yöneticilerin olur olmaz konularda ahkam kesmeleridir. Oysa hiç konuşmasalar kulüplerimizin büyüklüğüne daha uygun davranmış olacaklar. Bunu bilmemek ne kadar acı.Yeri gelmişken büyük Atatürk’ten bir alıntı aktarmak isterim. Büyük Atatürk demiş ki: “Büyük olmak için hiç kimseye iltifat etmeyeceksin: Hiç kimseyi aldatmayacaksın, ülke için gerçek amaç ne ise onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır, fakat sen buna karşı direneceksin. Önüne sonsuz engeller de yığacaklardır. Kendini büyük değil, küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyük derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin.” YORUMLAR

yazı METİN TÜKENMEZ...........

Külünkoğlu
23.11.2006, 17:13
Metin Tükenmez ise yorum yok.

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 17:59
büyüklükle ilgili hala ne uraşiolar kardeşim nabarsak yapalım neolursa olsun bu takım büyüktür ne sinin bi yazın değiştirebilir ne biz değiştirebiliriz yada bir başkası siz istemsenizde medya istemesede büyük tür trabzonspor

tutuncuerdem
23.11.2006, 18:14
Şunu İyİ Bİlİn: YÖnetİm-teknİk Adam Ve Futbolcular Gİder.
Ama Bİz Cefakar Taraftarlar Bakİyİz.bunu İyİ Bİlİnnnn
Trabzonun Trabzondan BaŞka Dostu Yokkk

ttrabzonsporr
23.11.2006, 18:27
ey futbolcular!... biraz eski maçlarımızı izlettirsinler size.. o trabzonsporlu oyuncuların nasıl o formanın hakkını verdiğini görün!.. o formayı nasıl terlettiklerini ve nasıl o formayı gururla onurla taşıyarak mücadele ettiklerini görün ve içinize sindirin!...
ilk önce milyonlarca trabzonspor taraftarını sonra mazisi kupalarla dolu bir camiayı sonra da kendinizi toplayın ve ona göre çıkın sahaya...
yenilseniz hatta yenileceğinizi bilseniz bile onurunuzdan gururnuzdan taviz vermeyerek mücadele edin... sarsın saldırın direnin ve sizi şefkatle saran gözlere yüreklere inanın!...çünkü onlar size en umutsuz zamanlarda bile inanıyorlar... kendinizden güç alamıyorsanız bizlerden alın o gücü!..

ve artık trabzonspor forması giyen bir oyuncu olun!

sweetrose
23.11.2006, 20:28
Trabzonsporun büyüklüğünü tartışmak gibi bir gaflete düşen eble zihniyetlilere asla kahle almıyorum. Bu takımın büyüklüğü tarihinde ki başkaldırıştır.

Futbolcularda bu değerlere sonuna kadar sahip çıkması gerektiğini bilmelidir..

TSelif
23.11.2006, 20:32
Bende şunu diyim ki

Bakın pazar günü biz TRABZONSPOR umuz için yine herzamanki gibi Avni Aker'de olucaz...Umarım sizlerde orda olursunuz.

sweetrose
23.11.2006, 20:39
Bende şunu diyim ki

Bakın pazar günü biz TRABZONSPOR umuz için yine herzamanki gibi Avni Aker'de olucaz...Umarım sizlerde orda olursunuz.

Sadece vücuden orada olmaları gerekmiyor tabi, ruhu ve geleceğini düşünerek orada olmaladırlar.

TSelif
23.11.2006, 21:45
Sadece vücuden orada olmaları gerekmiyor tabi, ruhu ve geleceğini düşünerek orada olmaladırlar.

Umarım orda olursunuz derken zaten bunu kastetmiştim ben.Yoksa tabi biliyorum vücutları orda olucak.

Fatih Ay
23.11.2006, 21:47
yaw kendımı bıldım bıleli trabzon ne zaman tarih yazcak diye bekliyodum...
kısmet bu seneyeymiş 5 maçta gol atamayarak bunu gösterdiler...üzgünüz:o

BDiler61
23.11.2006, 22:49
bu kadro trabzonsporun efsane kadroları gibi ezbere sayılacak yakında

Gamze
23.11.2006, 22:55
hakettiğimiz kadar oynayın...!!!taraftar olarak ne hakediyorsak o kadar oynayın!!lütfen!

tamuğ yamtar
24.11.2006, 00:09
hakettiğimiz kadar oynayın...!!!taraftar olarak ne hakediyorsak o kadar oynayın!!lütfen!

Buna ne denir ki şimdi?

Hüseyin Çümen
24.11.2006, 00:17

aynen katılıyorum aynen süpper bi yorum

Selman
24.11.2006, 00:18
Saldırın durmadan, bu taraftar arkanızda her zaman.Trabzon'a rahat yok, bu sene Fenere .....

Allah aşkına sadece bu maçta değil her maçta aynı oynayın.

yağız61
24.11.2006, 15:31
pazar günü sahada, kendini milyonlarca traftarının yerine koyup trabzonluluk ruhuyla mücadele etmeyen şimdiden defolsun.ALLAHIM NE OLUR BENDEKİ YÜREĞİ BAŞTA ZİYA DOĞANA SONRADA FUTBOLCULARA VER.

Rasim YILMAZ
25.11.2006, 05:56
pazar günü sahada, kendini milyonlarca traftarının yerine koyup trabzonluluk ruhuyla mücadele etmeyen şimdiden defolsun.ALLAHIM NE OLUR BENDEKİ YÜREĞİ BAŞTA ZİYA DOĞANA SONRADA FUTBOLCULARA VER.

Aminnnn!!!
Valla artık bu maçta sahayı dar edin o eziklere!! Basmadık yer bırakmayın!!
Bi maç kazandık hemen şampiyonluk hesapları yapmaya başladınız laflarını işitmemek için..şimdiden bi hesap yapalım 2 fener galibiyeti + 14 galibiyet =64 puan Bu sene bu puanla şampion olunur bu ligte:P:P

Hadi bakalım aslanlar!!!

Gökhan Bozyiğit
25.11.2006, 12:46
Biz futbolculara seslenirken bazı fubolcular'da biz taraftarlara seslenmişti. Sadece ufak bir hatırlatma gerisi videoda...

http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a3LzaKw&mode=related&search

Cem Akyüz
25.11.2006, 13:31
niye gitsinler canım 1967 de kurulduk bu kadar başarılı bir sezon görmedik ki.Anlayana...

Mert67
25.11.2006, 14:51
istediğim şu anlık tek şey var fener maçında varlarını yoklarını ortaya koyup kazansınlar.

geronimo_61
25.11.2006, 18:53
takımda mevcut ruh, beyin ve teknik durumları açık seçik ortada olan futbolculara güvenip en ufak bir şey yazmıyorum.

ben şimdiden her namaz sonrası duamı hemde bolca ediyorum
dilerim allah'tan herşeyin hayırlısı olur
sizde durmayın da hadi namaza

Cem Akyüz
25.11.2006, 20:13
takım için oynayın mücadele edin sonuç ne olursa olsun alkışlayalım.Örnek geseye 4-2 kaybetmişdik ama maçdan sonra alkışlamışdık

Kasım Hilal
25.11.2006, 20:22
Şu fener maçını bir alın Alah'In aşkına..
Sizi gaza getirecek olan şey her ne ise onun için oynayın.
Yeter ki şu feneri(en azından feneri) eze eze gömün çimlere..
Sonrası Allah kerim!

Fatih Ersoy
25.11.2006, 20:25
Tüm futbolculara sesleniyorum. Ya adam gibi oynayın yada defolun gidin.

kuzey
25.11.2006, 20:26
en büyük Trabzon Spor :osmanlı başkenti ,sporun başkenti....

İleli
25.11.2006, 20:26
aldiginiz paranin HAKKINI verin futbol oynayin futbol!

6Şafak Aydın1
25.11.2006, 20:48
Su son iki sayfayi ah bir de futbolcular okusa ve en azindan anlamaya calissa. okumuyorlarmi dersiniz ? buyrun

Ersen Martin

Golcü oyuncumuz Ersen Martin, Fenerbahçe maçı için gün sayıyor. Ersen, Teknik Direktör Ziya Doğan'la görüşerek "Maskeli ya da maskesiz, ne olursa olsun bu maçta oynamak istiyorum, sonucuna razıyım" şeklinde konuştu

Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kaldığı dönemlerde Trabzonspor'un ciddi bir gol sorunu yaşadığı Ersen Martin, Doğan'la görüşerek, Fenerbahçe maçında mutlaka oynamak istediğini belirtti, "Bu maçın camia için önemini biliyorum. Arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum. Bu karşılaşma, hedeflerimize ulaşma adına çok önemli" açıklamasında bulundu. Ersen için İstanbul’da görüş açısını da etkilemeyecek yeni bir şeffaf maske hazırlanacağı belirtildi. Doğan'ı düşündüren tek noktanın Ersen'in idmansız oluşu. Teknik direktörümüzün maça Umut ile başlasa bile Ersen'i ilerleyen dakikalarda oynatması bekleniyor.

Gökhan Bozyiğit
25.11.2006, 21:16
Su son iki sayfayi ah bir de futbolcular okusa ve en azindan anlamaya calissa. okumuyorlarmi dersiniz ? buyrun

Ersen Martin

Golcü oyuncumuz Ersen Martin, Fenerbahçe maçı için gün sayıyor. Ersen, Teknik Direktör Ziya Doğan'la görüşerek "Maskeli ya da maskesiz, ne olursa olsun bu maçta oynamak istiyorum, sonucuna razıyım" şeklinde konuştu

Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kaldığı dönemlerde Trabzonspor'un ciddi bir gol sorunu yaşadığı Ersen Martin, Doğan'la görüşerek, Fenerbahçe maçında mutlaka oynamak istediğini belirtti, "Bu maçın camia için önemini biliyorum. Arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum. Bu karşılaşma, hedeflerimize ulaşma adına çok önemli" açıklamasında bulundu. Ersen için İstanbul’da görüş açısını da etkilemeyecek yeni bir şeffaf maske hazırlanacağı belirtildi. Doğan'ı düşündüren tek noktanın Ersen'in idmansız oluşu. Teknik direktörümüzün maça Umut ile başlasa bile Ersen'i ilerleyen dakikalarda oynatması bekleniyor.

Futbolcularla konuştuğumuzda Türk futbolcuların hepsi BMN'de ki yazıları okuduklarını söylüyorlar ama, sence anlıyorlarmı dersin?

6Şafak Aydın1
25.11.2006, 21:46
renktasim insan yüregi dayanirmiydi ? Ersenin aciklamalari bana bunu gösteriyor. Artik kendileri icin oynarlarmiydi ? Rakip kalenin önünde ayaklar tir tir titrermiydi ? diye yanit verirsem uygun görürmüsün

HALİT KARAKAŞ
25.11.2006, 22:43
Futbolcu kardeşlerim ,yarınkı maç sizin özgüven,moral açısından iyi bir maç olur,efsanenin esmeye başladığını ve bundan sonra aralıksız eseceğini dosta düşmana gösterin.özlemle bekliyoruz,,,bizleri bu stresden kurtarın artık,,,,,başarılar

sweetrose
26.11.2006, 07:37
Sezon boyu yapmadığınızı bu maçta yapın. Bu taraftarın hassaslarını bilin..

cableTS
26.11.2006, 07:46
bügünkü maçta alınacak kötü bi sonuçta neler olabileceğini iyi düşünün (Allah muhafaza)
O formanın hakkını verin yeter

bordoylamavi
27.11.2006, 11:37
hepinizi tebrik ediyorum bravo

Kaya
27.11.2006, 11:42
Aynaya bakın. Formanın rengini görün ve TOPARLANIN!..

sweetrose
27.11.2006, 12:23
Aynaya bakın. Formanın rengini görün ve TOPARLANIN!..

Toparlanma evresinin çoktan geçtiğini düşünüyorum. Artık yeniden düzenleme için takım dağıtılmalıdır. Haklı olan hakkını almalıdır..

ahmetto
27.11.2006, 13:38
ne deyim ki bu reziller ordusuna inşallah düzelirsiniz ve aldığınız milyon dolarların hakkını verirsiniz daha ne deyim.tarihinin en kötü Trabzonsporunu izletiyorsunuz bize hiç mi vicdanınız sızlamı hiç mi zorunuza gitmiyo puan tablosundaki yeriniz nasıl geceleri uyuyabiliyorsunuz merak ediyorum.

erdal6167
27.11.2006, 13:40
kılavuzu karga olanın burnu boktan cıkmazmış, bu takımın kaptanı hüseyin gibi biri ise artı gerisini hep beraber düşünelim

oskanonur
27.11.2006, 14:10
Futbolcu arkadaslarimiz;
profosyonel futbolculuk hayatiniz boyunca surekli sampiyonluklar gormus, kupalar kaldirmis,avrupa da adinizdan sikca soz ettirmis basariya doymus kislermisiniz de Trabzonspor takimina emekliliginizi gecirmeye mi geldiniz.Her mactan sonra kaybedecek veya kaybetmis oldugunuz biseyiniz mi varki onurlu mucadele edeceksiniz.
Aksine bu takimda elde edeceginiz basarilarin en buyuk semeresini sizler goreceksiniz.Yani kisaca daha cok para, daha iyi imaj, daha cok popularite.Ama ne gerek varki, siz paranizi aliyorsunuz ya sorun yok,maci kaybetmissiniz, onursuzca, ruhsuzca,takiminizin gecmisine yakismayan sekilde mucadele etmissiniz cok onemli degil.
Ya bize ne oluyor ki; su ana kadar yapmis oldugumuz sadece vermek, hicbir karsilik beklemeden hemde.Tek istedigimiz ise adimiza yakisir mucadele ve sonucunda da basari.Bunu bile bize cok goruyorsunuz.

Size inat veya size ragmen biz bu buyuk takimin buyuk taraftarlari takimimizi sonuna kadar karsiliksiz desteklemeye devam edecegiz.

"Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az".Anlamanizi da beklemiyorum aslinda.Cunki sizler "KARSILIKSIZ SEVMEK,ONURLU MUCADELE ETMEK,FORMA ASKI,BASARIYA ACLIK, ve benzer kelimelerin anlamini bilmiyorsunuz.

Amacim kimseyi kirmak yada elestirmek degildi, sadece icimi dokmek istedim.

Saygilarimla.

GolaMTuRi
27.11.2006, 14:27
koca trabzonsporu ne hale getirdiniz, oturun bir dusunun..buna hakkiniz varmi?yaziklar olsun size..ya adam gibi oynayin yada defolun gidin daha kotu seyler basiniza gelmeden...
kelede sesleniyorum, yeter ziya yeter..kanser ettin milleti...kendine gel, adam gibi isini yap yoksa sende defol git...

Samet Metin
27.11.2006, 14:28
UMUT,ERSEN,ÖMER RIZA,MUSA BÜYÜK,FATİH AKYEL Bu futbolcu bozuntularını tuttuğum takımda görmekten utanç duyuyorum. Bunlar Trabzonsporda oynamaya devam ettikce bu UTANÇve Trabzonumuzun düşüşü devam edecektir.
BEN KAPTANIN GERİ DÖNMESİNİ İSTİYORUM.

atlantis
27.11.2006, 16:26
Oynadığınız takım Trabzonspor bunun bilincinde hareket edin, sizin yerinizde olmak isteyen binlerce Trabzonsporlu taraftar var aklınızı başınıza toplayın
Sizinde taraftar kadar yürekli olmanızı istiyoruz. Sadece futbol oynayın, stada gelen taraftardan kimbilir birçoğu bir memur maaşıyla ailesine bakıyordur sizler aldığınız paranın hakkını verin de yediğiniz ekmek de helal olsun..

Gamze
27.11.2006, 18:06

hakettiğimiz bu değildi!!olmamalıydı...

UYANIN!!!

Özge
27.11.2006, 20:04
silkinin artık dönün eski halinize

bordoylamavi
28.11.2006, 09:40
Toparlanma evresinin çoktan geçtiğini düşünüyorum. Artık yeniden düzenleme için takım dağıtılmalıdır. Haklı olan hakkını almalıdır..
çok güzel değerlendirdin. artık toparlanma diye birşeyin olacağını sanmıyorum bende.çünkü hiç dağılmadı ki zaten hep dağınıktı o yüzden takımın acilen dağıtılmalıdır ve yeni temeller kurulmalıdır ki zaten bu oyuncuların hepsi plansız programsız günü kurtarmak için Trabzona getirilmiş oyunculardır

Harun-61
28.11.2006, 09:51
TRT'den 25-30 sene önceki Trabzonspor'un maclarini izletmek lazim bu "muhteremlere"...!Antraman yerine birkac kez ar$ivdeki maclari izlesinler...

belki zerr-i miskal utanirlarda azicik daha gayret ve azim gösterirler....!

gerisiyalan
28.11.2006, 09:58
Cefakar seyircisi önünde hırs yapıp maça asılmak yerine, fenerli oyuncu yere düşse de gidip onun elinden tutup kaldırsam, ya da topu hemen taca atıp centilmenlik yapsam mantığındaki futbolcu müsvetteleri, size ne desek azdır az!

mahallede keyfine oynarken bile daha hırslı oynanır be. Ya hırslı oynayın, ya da defolun gidin arkadaş. O forma için uykuları kaçan genç neslin iştahını kesmeyin bari. Ayıp, yazık. YAZIK...

A.Alper
28.11.2006, 12:19
trabzonspor'u asla bizim kadar sevemezler çünkü biz karşılıksız seviyoruz!bu takımda trabzonsporu tutmayan oyuncu oynadıkça bu takımdan hiçbir şey olmaz beyhude beklemeyelim,takım derhal özüne dönmelidir ligde oynayan futbolcuların %30'u trabzonlu biz sağdan soldan futbolcu arıyoruz!
kendi futbolcularımıza bu takımın ne olduğunu öğretelim artık biz trabzonluyuz ezber bozarız!yeter ya illallah geldi artık!

bence artık kalan haftalarda paflarla devam edelim...

ts_fan
28.11.2006, 12:42
Bordo Mavi formayı giymek, ne demektir?Önce bunun bilincine varın, sahada sadece ter akıtmayın gerekirse kan akıtın, mücadele edin, savaşın, Trabzonspor ruhuyla oynayın.

Zamane topçuları, asıl futbolcuları (Dozer Cemili, Deli Bekiri, Tipitip Ahmeti, Kral Necmiyi, 61 Hüseyini, Fırtına Ali Kemali, Panter Şenolu, Necatiyi, İskenderi, Hüsnüyü, Turgayı, ... ) izleyin.

Belki aklınız başınıza gelir, belki biraz etkilenirsiniz ve belki o kutsal formanın hakkını verirsiniz.

Adem Erdoğan
28.11.2006, 13:28
Nerdeee.Aldıkları trilyonları yerken acaba hiç düşünüyolarmı bu para nerden geliyo diye.

agahozlu
28.11.2006, 19:15
Bir defa Trabzonspor un tarihini okuyun başarılarına bakın,ne zahmetlere katlanarak buralara gelindiğini öğrenin sonrada o güzelim değerli formamıza bakın eğer onu gerçek anlamda taşıyabileceksiniz omuzunuza o şanlı formayı geçirin yoksa biraz daha Trabzonspor ne demek onu öğrenin.Sonra o formayı giyin ve ADAM gibi top oynayın.Aldığınız parayı hakedin....hepsinden önemlisi işinizi yapın işinizi!!!!!!!

Şuayip Aydın
28.11.2006, 20:47
buradan ben gokdeniz ze sesleniyom duyumlara gore fener macına idda oynamıs yeter artık gokdeniz senin para hırsından takım yakında kumeye ducek biliyon mu bunu lutfen bırak artık su iddayı......:):):)

Mert M.
28.11.2006, 20:51
taraftar her zaman yanınızda olur siz yeter ki doğru dürüst futbol oynayın e be kardeşim üzmeyin artık bizi.Biz nasıl bir takımız ki her sene bir futbolcumuzu bir nedenden dolayı oynatamadığımızda bütün planlarımız alt üst oluyor.biraz daha insaf...bu taraftar oynarsanız size tapar,oynamazsanız sizi boğar....

sbay
28.11.2006, 21:34
yattaraaa çabuk dönnn....bu takım sensiz tuzsuz yemek gibi...

MrbLack
28.11.2006, 22:50
Ruhsuz oynayanlar korosu Defolun gidin

Rasim YILMAZ
02.12.2006, 13:15
TRABZONSPOR hala büyük,siz küçüksünüz ama!! Trabzon kümeye dedirtmeye ne hakkınız var!rezil herifler sürüsü!!!

Murat Altun
02.12.2006, 13:24
futbolcuların suçu bence en az haa birkaçınız doğuştan yeteneksiz ama sizi alanlar utansın:) çoğu iyi futbolcu ama takımın ruhunu büyüklüğünü vizyonunu kaybeden nuri ve embesil siyah beyaz taktikleri olan ziya utansın kel kafasını gitsin çarşıda gezdirsin

antinuri
02.12.2006, 13:27
Bu takımda kalmayı hakeden üç topçu say deseler Stephanov 1, Yattara 2, Gökdeniz 3 derim gerisini Trabzon Lisesinden tamamlasalar ve hocaları olmasa da Trabzonspor için Trabzonspor formasıyla mücadele edeceklerinin bilincinde sahaya çıkaçakları için çok çok daha iyi yerlerde oluruz

evet katılıyorum

Egemen Yılmaz
02.12.2006, 13:28
hepsi sahtekar

antinuri
02.12.2006, 13:30
Buradan sesleniyorum o zaman bu başlığı okuyan futbolculara;

7 haftadır galibiyet alamıyorsunuz.Siz de insansınız sonuçta robot değilsiniz.Bu durumda hiç utanmıyor musunuz kendnizden? Vicdanınız rahat mı?

en önemlisi ekmeğinizi helal yollardan kazandığınızı, aldığınız paraların helal olduğunu düşünüyor musunuz?!?

bu sorular hiçbir art niyet olmadan masumane sorulmuş sorulardır.

t-sat
02.12.2006, 14:04
Hangi takımı tutuyorsunuz?

tsmaniac
02.12.2006, 16:10
büyük takıma küçük takım futbolcuları getirilirse olacağı budur işte

bordobluex
02.12.2006, 16:17
büyük takıma küçük takım futbolcuları getirilirse olacağı budur işte

Büyük kulübe küçük topçu demek istedin galiba.
Söyle bakalım hangisi bunların küçük topçu?

Nytre
02.12.2006, 16:18
ne diyim? hiçbirşey demiyorum...

Rıza ÇOLAK
02.12.2006, 18:50
Biz (yada bu yönetim) nerde hata yaptık?
1-İlk önce bu kadar Ruhsuz top oynayan adamları Trabzonspor çatısı altında toplamayı becererek büyük bir hata yaptık.
2-Bu ruhsuzlar ordusunun başına Lazaroni gibi bir büyük futbol sahtekarını getirerek daha büyük bir hata ettik
3-Bu Lazaroni denen şahsiyetten kurtulmak için de bu kez daha büyük bir hata yaparak BEJEKE için bizi satan Ziya DOĞAN ı Gözbebeğimiz Trabzonsporumuzun başına getirdik ve hatalar zincirine devam ettik.
4-3-0 biten Gençlerbirliği maçı bizim için çok güzel bir uyarı idi ancak bu maç sonucu o şahsiyetlere gereken cezayı vereceğimize onları desteklemek adına pohpohladık
5-Akabinde Rize
6-Sakarya
7-Antalya
8-Sivas
9-FenELbahçe
10-Bursa
veeeee ligin dibindeyizzzzz
acaba Bursa Seyircisi Trabzon Kümeye diye bağırırken ruhsuzlar ne düşünüyordu.
Ben utancımdan Tv yi kapattım. Ya Siz? Siz Trabzonspor forması giiymiş topu dürtmekten aciz küçük oyuncular.Siz biraz utandınızmı?
dimi sorduğum sorumu şimdi utansaydınız 7 haftada sadece rakiplerin korkulu rüyası Avni Akerde Antalya ile berabere kalarak bir puana razı olmazdınız dimi?Bi zamanlar averaj düzeltmek için gittiğimiz deplasmanlarda bizim için Kümeye bağırıyorlar.Bari onu duyun, amacınız zaten buysa başarmanıza az kaldı ancak heveszlenmeyin buna asla müsade etmeyiz.
AYIP VALLAAA
İnşallah tez zamanda bu sıkıntılı günlerden kurtuluruz

ricardson
02.12.2006, 19:46
€sKidende €fsaneydin Şimdide €fsanesin TrabzonSpor`um ,TrabzonLuyuz TrabzonSporLuyuz aLayına iSyan ölümüne TraßzonSpor .... fazla yoruma söze gereq yok.ßu yönetimLe yürümezzz o yüzden İSTİFAA !

Tevfik Kılıç
02.12.2006, 20:43
Bu saatten sonra futbolcuların maalesef yapabileceği hiç birşey yok Ziya doğanla kan uyuşmadı taze kana ihtiyaç var.inanın ki başka yolu yooooooooook.

Enes Berfin
02.12.2006, 22:28
Hangi takımı tutuyorsunuz?

Bartuğ13
02.12.2006, 23:23
futbolculara sesleniyorum.biraz delikanlı olun aldığınız paranın,son kuruşuyla maça gelen dar gelirlinin,sırtınızdaki formanın hakkını verin.
vermiyosanız da 1 hafta sonra .......in gidin.canımıza yetti.
allah sizin cezanızı versin

Cem Akyüz
02.12.2006, 23:30
hişttt futbolcular anlarsınız ya....

Emre B.
03.12.2006, 00:57
2-3 kişi dışında hepinize güle güle

Fatih KIRAN
03.12.2006, 01:02
Bende burdan futbolculara seslenmek isterdim ama sordum çoguna internetle ilgileniyormusunuz diye hiç biride evet demedi.o yüzden hiç kendimi yormayacağım..

atlantis
03.12.2006, 01:26
Gökdeniz, Yattara, umut, Ersen dışındakiler defolsunlar

Emre7
03.12.2006, 01:44
heryerden futbolculara sesleniyoruz burdan da seslenelim belki burdan duyarlar

ya aldığınız parayı hak edin ya da paş paş

Erdem Keser
03.12.2006, 01:59

imzami atiyorum

erdal6167
03.12.2006, 02:39
lütfen defolur musunuz?

Egemen
03.12.2006, 02:43

stepanov, ufukhanı ve paftan gelen oyuncularımızı da ekleyip imzamı atıyorum..

cyberentalpi
03.12.2006, 03:06
stepanov, ufukhanı ve paftan gelen oyuncularımızı da ekleyip imzamı atıyorum..

abi nben ise gelen yerine liste vercem
Huseyin,Hasan,Musa,Keceli, Ziya DOĞAN
Kesin kalmali dediklerimde var
Umut-Yattara-Ersen-Stephanov Bunlar kabul edilebilir
Musampa- Varini yogunu koydu ortaya . gercek mevkiinde basarili oluır
Gokdeniz. cok top eziyoe. Efendi olcaksa kalsin degilse o nada gule gule
Murat Ocak: Daha tam verim alamadikki git diyelim. Duzeni bir kac mac oynasa anlarim
Syzmek. Kesin kalsin. Bu adami kazanirsak cok sey kazaniriz. Ben Umutluyum
Ufukhan:daha bir macta kotu gorduk ama bu cocukta kalsini
Cem Demir: Bakin bu gider neden gonderdik deriz.
Cagdas:Oynadigi hic bir macta siritmadi
Kararsiz olduklarim
F.Akyel Ferhat

Çetin
03.12.2006, 04:23
Buraya girip bunları okumaya yüzünüz varsa helal olsun.

İleli
03.12.2006, 06:03
sahada futbol adina hic ama hicbise yapmayan insanlar DEFOLUN!

omerfarukyilmaz
03.12.2006, 11:23
ismail yk belanızı wersın yattara stepanov ve murat ock dısndakıler gtsn
ufuklarda kalsn

demokles
03.12.2006, 12:18
buradan seslenmeye gerek yok ben çoğunu görüyorum adamların kimseyi salladığı yok bursa yenilgisi sonrası uçakta başı önde eğik olan kişiler gökdeniz,hüseyin ve umuttu ben kendim gördüm uçaktaydım diğerlerinin UMRUNDA değil....

nakzo
03.12.2006, 13:00
FERHAT ,HASAN,HÜSEYİN,MUSA,MUSTAFA, LÜTFEN BU TAKIMDAN DEFOLUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
AMATÖR KÜMEDE OYNAMAYA LAYIKSINIZ..........

:mad:

eren_61
03.12.2006, 13:05
ya ne seslenmesi yaa.yeter artık

keles76
03.12.2006, 15:03
jeff hariç yabancılar kalsınlar gökdeniz ile hüseyin hariç yerliler lütfen kendilerine takım bulsunlar Özkan Sümer hocam sende eksikler için altyapıya hazır et seneye çok gence ihtiyacımız var

ergin cesit
03.12.2006, 15:13
Hasan ,ferhat,mustafa,musa SuÇ Sİzİn DeĞİl Sİze O Formayi Verenlerde

Rıza ÇOLAK
03.12.2006, 22:38
FERHAT ,HASAN,HÜSEYİN,MUSA,MUSTAFA, LÜTFEN BU TAKIMDAN DEFOLUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
AMATÖR KÜMEDE OYNAMAYA LAYIKSINIZ..........

:mad:

müsadenle altına imza atayım

Punisher-61
03.12.2006, 23:28
jeff hariç yabancılar kalsınlar gökdeniz ile hüseyin hariç yerliler lütfen kendilerine takım bulsunlar Özkan Sümer hocam sende eksikler için altyapıya hazır et seneye çok gence ihtiyacımız var

Hüseyin mi kalsin??
Abi Hüseyin gitsin ben kurban kesecegim

cableTS
03.12.2006, 23:39
gökdeniz sene başında gönderilmeliydi
yattara,murat ocak,şimek,umut,stephanov,ersen kalsın
diğerleri geri iadesiz acilen posta edilmesi lazım....

Lokman
03.12.2006, 23:41
Şu an eminim bizim kadar sizde şoktasınız, bu yenilgilerin elbette sizler için bir bedeli olacak; ama inanın hiç bir bedel sayenizde yedi haftadır kan içip irin kusmamdan daha ağır olmayacaktır. Umudunuz kalmamış olamaz benim hala umudum var, sezon sonuna kadar hepiniz buradasınız sene sonunda bu takım ilk üçe girmezsse o zaman asıl cezanızı yönetim verir artık orası yönetime kalmış ama ben hakkımı helal etmeyeceğim ve sizin aldığınız ücretler için cebimden bu takım için çıkan her kuruşun hebını sizden ahirette soracağım. ALLAH alnınızı ak başınızı dik tutmanız için gerekli gücü ve dirayeti sizlere bahşeder İNŞALLAH.

kurnaze
04.12.2006, 00:03
walla yavuz selimden 11 kişi cıkarsanız bunların karşısına korkarım onlara da yenilecek durumdalar

firidin61
04.12.2006, 00:19
Hüseyin;Kardesim beni duyuyosan(bu yazıyı okuyosan)şu anda,sana yalvaran gözlerle,ayaklarına kapanıp şu sözleri söyledigimi hayal et!!!^^Hüseyin ALLAH RIZASI İÇİN BIRAK YAKAMIZI^^:( ve ondan sonra arkana bile bakmadan düş artık bu takımın yakasından!!!cünkü TRABZONSPORumuzu senden kurtarabilecek futbol zekasına sahip bi Teknik direktörümüz yok!!bu zaafımızdan faydalanıp bundan sonraki yıllarda da ayak bagı olma n'olursun:(HATIRLADIGIM KADARIYLABU YASIMA KADAR ALLAHA YALVARIŞLARIMI SAYMAZSAM KİMSEYE BU KADAR İÇTEN YALVARMAMIŞTIM İNAN!!!

UMUT;Güzel kardesim,sahada bişeyler yapmak için çırpınıslarını gördükçe Trabzonlu geçiNen futbolcu kardeslerimizden utanıyorum artık:( çok TEŞŞEKÜR EDERİM....inşallah hep böle kalırsın,onlara ayak uydurmassında belki bi gün senin sahada çırpışlarını gören diğerleri bunun nedeni ni anlamaya çalısır!!!!!

MUSAMPA;Güzel kardesim,sen ne kadar bu futbolun senin oyunun oldugunu isbat etmeye çalısırsan çalış karsındakinin anlama kapasitesi ciddi sekilde YETERSİZ!!!ve maalesef TRT1 de duydugum habere göre bu her açıdan YETERSİZ adamla yönetim devam kararı almıs:( GİT be kardesim yoksa sana Tercih edilenler sahada gezdikçe üstelik sen yedekteyken!!!Ben Tribünde,cafede,tv basında KAHROLUYORUM:( !!RUH SAĞLIGIM ciddi şekilde TEHLİKEDE!!!Git avrupada oynada bizde İÇ ÇEKEREK SEYREDELİM SENİ ve bu adam TRABZONSPORumuzun kadrosunda yer almıstı diyelim!!!bu sekilde en azından sen MUTLU olursun:( Bu derdin sahipleri biziz ve cekip gitme gibi bi lüksümüz yok:(

STEPANOV;Atatürk'ün söylediği bütün özellikler sende toplanmıs!!! ZEKİ,ÇEVİK VE AHLAKLISIN!!!seni sewiyorUZ MİLAN!!!

baştan aşağı ziya(N) doğan;DEFFFF OLLLLL...HİÇ KİMSE TRABZONSPORUMUZDA BÜYÜK DİİL...KENDİ EGOLARINI TRABZONSPORUMUZUN ÇIKARLARININ ÖNÜNDE TUTAN KİM OLURSA OLSUN TEPKİM AYNI OLUR!!!!!:mad:

:atki: TRABZON SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:atki:

bordoylamavi
04.12.2006, 08:50
ya ne seslenmesi yaa.yeter artık
hakkaten ya daha ne seslenmesi adamların umurnda değil Trabzon batmış çıkmış cepler doluyor ya parayla ona bakıyorlar

Nytre
04.12.2006, 18:40
ikinci yarıda : çağdaş---ferhat--hasan-hüseyin---f.akyel---musampa---m.keçeli--şimek sizleri görmek istemiyorum...

işte diyebileceğim en iyi şey bu

Enes Berfin
04.12.2006, 18:56
gökdeniz sene başında gönderilmeliydi
yattara,murat ocak,şimek,umut,stephanov,ersen kalsın
diğerleri geri iadesiz acilen posta edilmesi lazım....

Gökdeniz gitsinmi güldürme beni yaa, zaten oda gitse takim cöker ahan fatih gitti yari yari cöktü simdide gökdenizin gönderilmesinimi istiyorsun, Gökdenizin kiymetini bilelim arkadaslar böle bir oyuncu 30milliondan asaga bulamassin.

Rasim YILMAZ
06.12.2006, 03:51
buyrun bakalım seyirci yok baskı yok..ne gübre yiyeceksiniz görelim!!Milan,umut,gökdeniz dışındaki ruhsuzlar ordusu sizi!!!!

Rıza ÇOLAK
06.12.2006, 10:27
Daha Seslenilecek Futbolcular varmı buralarda? Ya da Yıldızcık...

Seyit Hoca
06.12.2006, 11:37
[QUOTE=firidin61;555712]Hüseyin;Kardesim beni duyuyosan(bu yazıyı okuyosan)şu anda,sana yalvaran gözlerle,ayaklarına kapanıp şu sözleri söyledigimi hayal et!!!^^Hüseyin ALLAH RIZASI İÇİN BIRAK YAKAMIZI^^:( ve ondan sonra arkana bile bakmadan düş artık bu takımın yakasından!!!cünkü TRABZONSPORumuzu senden kurtarabilecek futbol zekasına sahip bi Teknik direktörümüz yok!!bu zaafımızdan faydalanıp bundan sonraki yıllarda da ayak bagı olma n'olursun:(HATIRLADIGIM KADARIYLABU YASIMA KADAR ALLAHA YALVARIŞLARIMI SAYMAZSAM KİMSEYE BU KADAR İÇTEN YALVARMAMIŞTIM İNAN!!!

BUDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ts_fan
06.12.2006, 11:59
Öteki cihanda ellerim yakanızda olacak:mad:

topalkaplan
06.12.2006, 12:06
hüseyin çimşire

ataklarda gayet iyi ve yeterlisin ama
savunma anlayışın oyuna ters geliyor
rakibin ataklarında sanki yok oluyorsun sahadan bence senin biraz daha ön tarafta oyunaman lazım
yani takım halinde savunma yaparken etkinliğin sıfır ya kendini düzelt yada yeni bir önlibero bulunmalı savunma yetersiz sende

topalkaplan
06.12.2006, 12:09
fatih akyel defansta çok iyi
ama bundan sonra topu oyuna sokmaktan vazgeç
senin doldurma toppların oyun sistemini darmadağın ediyor
topu defana,stan bi daha sakın sen çıkarma

ts_fan
06.12.2006, 12:13
Sevdamız Trabzonspor'un değerli! futbolcuları; ağzımızı açacak, başımızı yerden kaldıracak, ben Trabzonspor'luyum dedirtecek hayatsal şeylerimizi bizden almak için, yaptıklarınızla ve yapmadıklarınızla görevinizi kusursuz bir şekilde ifa ettiniz, bu üstün iş azminizden dolayı sizlere teşekkürü bir borç bilirim!!!:mad:

erdal6167
06.12.2006, 13:35
hangi futbolculara!!!!!!!!!!

Ayşe Aygün
06.12.2006, 13:38
Ne bu dünyada nede diğer dnyada ŞAMPİYON bile olsanız size hakkımı helal etmeyeceğim. aylardır bizi kafamız önde gezdirdiğiniz için.Allah sizi ihsan etsin.

zafercalikoglu
06.12.2006, 14:59
ey topçular ,paranızı ,helalinden yemek istiyorsanız
azıcık gayret gösteriniiz,

geronimo_61
06.12.2006, 15:01
Eyyyy Trabzonspor Formasını giymeyi haketemeyen futbolcu güruhu

anladınız siz...

SxSx
12.12.2006, 05:22
Biraz mücadele edince oluyormuş değil mi? Gerçi başınızdaki hocada çok önemli bir faktör(?¿?)
İkinci yarı ne sizin başınız öne eğilsin nede bu kötü periyodu bize tekrar yaşatıp Trabzonsporun gerçek sahiplerinin başını öne eğdirtin!