PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'da Başarısızlığın Sorumlusu Sizce Kim?

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 23:26
Bugün Trabzonspor'un içerisinde bulunduğu durumun sorumlusu kim?

Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz.

- Başkan ve Yönetim

- Teknik Direktör

- Futbolcular

- TFF ve Hakemler

Mert Zaman
02.10.2015, 23:29
@tff !!!

Sibel
02.10.2015, 23:30
Tabii ki hepsi.

sasone
02.10.2015, 23:30
Başkan ve olmayan yönetimi,tartışmaya bile gerek yok.Açık ara adamın tek amacı Trabzonspor'a nasıl olursa olsun başkan olayımmış,başkan olursam ne yapacağını düşünmemiş,düşünecek şeye sahip değil.
Çok kolay yalan söylüyor ve adam satıyor.

Reha Demirbaş
02.10.2015, 23:31
Hepsi

mustafakaraca
Cehalet tek sebep bu

Koray10
Trabzonspor taraftari IHO baskan secmeyi unutma 1 kasim da akp ye oy atmayi unutma..aferin sana..:(

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 23:32
6 Teknik Direktör değiştirdik.

60'dan fazla futbolcu gördü bu takım.

Onlarca yönetici istifa etti (tarihte bir ilk olabilir)

Ancak bir tek başkan orada duruyor takımda değişmeyen tek şey o.

Emrah Akcagöz
02.10.2015, 23:32
Ülke futbolunu ben yaptım oldu mantığı ile yönetenler ve bunların şak şakçıları.

Adem Akyüz'
02.10.2015, 23:33
Sebep 13. sandık !

AYYILDIZ
1. İHO
2. İHO'nun yönetim ekibi
3. İHO'nun camiayı bölmesi
4. İHO'nun TFF'ye soktuğu Usta bey.

mustafakaraca
Trabzonspor taraftari IHO baskan secmeyi unutma 1 kasim da akp ye oy atmayi unutma..aferin sana..:(
Bu Trabzon bu zeka ile bizi de yakıyor. Yapcak hiçbişe yok hemşerim

Oğuz B.
İ. Hacıosmanoğlu Aralık'ta aday olacak yüzü, cesareti bulursa yazıklar olsun bu şehre. Söyleyeceklerim bu kadar.

F. Yıldırım
başkan pardon bostan korkuluğu ve tff

ha bir de maç başlığında 5 sayfa boyunca kaleciliği tartışılan Onur
eleştirenler haklıymış nasıl başardıysa bugün de Onur yüzünden kaybettik(!)

Enes Coşkun
02.10.2015, 23:34
Başarısızlığın nedenlerinden birtaneside takımın gudubetliği-şansızlığı başarılı olmamız için 11 futbolcununda beynini kullanması gerek malesef mevcut kadroda şuan öyle bişey yok.

Mellih
02.10.2015, 23:35
bi zihniyet problemimiz var.. yönetim değişiyor, hoca değişiyor, futbolcular değişiyor, hakemler değişiyor.. ama trabzonspor aynı kalıyor.. taraftarın, camianın, şehrin ortak paydada buluşabilmesi lazım.

bana göre bu sezon, son yılların en iyi kadrosuyla, çok kolay mağlubiyetler alınıyorsa ve başarı yönünde umut yoksa.. dediğim gibi sorunu derinlerde aramamız lazım.

canki
02.10.2015, 23:36
Balık baştan kokar...yönetimi olmayan başkanımız var başka bir suçlu aramaya ne gerek var ki ... iho suz günler yakındır umarim

ilyskm
02.10.2015, 23:36
IHO

Sent from my iPhone using Tapatalk

Koray10
02.10.2015, 23:37
Bu Trabzon bu zeka ile bizi de yakıyor. Yapcak hiçbişe yok hemşerim
cok sey var arkadas..TSu TS yapan sey mücadele..bunlara karsi mücadele etmeli ve yeniden yaratmali TSu

Mert Oğuzlu61
02.10.2015, 23:38
http://spor.internethaber.com/data/news/1/1377679714-fft64mf1616810.jpeg

Tuğrul
02.10.2015, 23:46
İbrahim Hacıosmanoğlu sen iyisi sevdiğin kişilerle haşrol.

Trabzonspor senin hayallerinde başkanlık göremeyeceğin kadar özel ve müstesna bir camia.

Git R.T.Erdoğan'ın mı veya Erdoğan Bayraktarın mı ekibinde yer almak istersin o sana kalmış bir mesele.

Ama yakamızdan ayrıl çünkü sen çapsızın, basiretsizin ve yeteneksizin tekisin.

sasone
02.10.2015, 23:48
http://spor.internethaber.com/data/news/1/1377679714-fft64mf1616810.jpeg

Ne rezil bir adam şu İHO,sen çık başka bir adaya Ak Partili olmakla suçla,kongrede siyaset ve Ak Parti karşıtıyım diye oy versinler,seçimi kazananlar Ak Parti'ye karşı zafer naraları atsınlar sen git bu pozu ver.
Bu adama oy verenin İHO kadar bile zekası olmadığını düşünüyorum.

Enisc
02.10.2015, 23:53
https://pbs.twimg.com/media/Bo0rhqYIIAA9S4s.png

Adem Akyüz'
02.10.2015, 23:55
İ. Hacıosmanoğlu Aralık'ta aday olacak yüzü, cesareti bulursa yazıklar olsun bu şehre. Söyleyeceklerim bu kadar.
Başkan bile seçilecek?

Oylar bölündügü an bu adam tekrar başkan olacak ki şu anda bile 3 aday konuşuluyor; Hekimoğlu, Çakıroğlu, Usta..

Giallorossi
02.10.2015, 23:59
Burda ilk şıktan baskasina oy verenin Trabzonsporlugunu sorgularim. Evet konu Trabzonsporun cikarina ise herkesin Trabzonsporlulugunu sorgulamak benim haddime. tff ve baskani ayri görmüyorum iho göz göre göre tüpcü ve tayfasina oy verdi. iho = tff

Adem Akyüz'
03.10.2015, 00:03
1. Ve 4. Şık birleştirilmeli bence. Sonuçta ikisi de aynı. Çünkü bu yönetim TFF'ye destek vermişti. O yüzden o ikisini ayırmak olmamış.

28TS61
03.10.2015, 00:07
hepsi

Yaşar
03.10.2015, 00:12
Bir camiada hiç bir şey düzgün olmaz mı yahu? Yönetim kötü ama takım sezona iyi başlayınca taraftarın gözünde o umut ışığını görmüştüm , sadece 2 haftada her şey yine yerle bir oldu. Hadi diyelim kötü oynuyoruz ama üstüne hakemlerin son 2 iç saha maçında yaptıkları bariz aleyhte hatalar kalan bütün hevesi de yok etti. Süleyman Abay berbat bir hakem , penaltı pozisyonunda uzak kaldı , yanlış gördü, ofsayt golüne bir şey diyemem çok ince çünkü. Ama bunların en iyisi Cüneyt Çakır ve gs maçında penaltıyı görmesine rağmen vermedi. Bu durum futbolcuların isteğini de olumsuz etkiliyor, sahada doģranıyorsun , ayrıca hakemi de yenmek zor olsa gerek. Teknik anlamda da sıkıntılı bir durumdayız ama bu zincirin emn son halkası bence.

Ozan Yılmaz
03.10.2015, 00:26
Iho: "kurduğumuz kadro tarihimizin en iyi kadrosu, bunu ben söylemiyorum bütün herkes böyle düşünüyor." diyen
Büyük başkan, kupamızı getirecek yegâne insan.

Hurma: Türkiye'de bu işi en iyi bilen adam. Çok iyi transferler yaptı.

Sota: avrupa tarafından takip edilen çok önemli ve büyük bir hoca.

Yumlu: Harika stoperimiz, milli takıma alınmayarak hakkı yeniyor.

Erkan: Türkiye'yi peşinden koşturan çok büyük bir yetenek.

Mbia: son iki senenin avrupa şampiyonu. Ülkenin en yararlı transferi.

Cavanda: Dünyanın en hızlı beki.

Constant: yetenek abidesi, milandan transfer sol bekimiz.

Cardozo: Avrupanın sayılı gülcülerinden.

Okay: o olmadığında takım top oynayamıyor. Geleceğimiz.

Onur: ülkemizdeki en iyi kaleci.

Yusuf: hızı, tekniği ve oyun zekasıyla o bir fenomen.

Ekici: takımımızın yıldızı, frikik master. Duran top uzmanı.

Özer: en cok kosan, caliskan ve yetenekli takimi sahiplenenlerden.

Douglas: nokta atışı transferlerimizden.

Esteban: artik yedek kalecimiz de mükemmel.

Ndoye: yıllarıdır almak isteyipte alamadığınız büyük golcü.

Aykut: savaşçı, komando, görev adamı.

Marin: pür yetenek.

Medjani: nam-ı diğer tilki.

Sefa, alper: kayserinin yıldızları.

Yöneticilerimizi, diğer oyuncularımızı ve görevli ekibimizi tek tek saymaya gerek yok. Hepsi kendi alanlarının uzman ve yıldız isimleri.

Sorun nerede ve kimde acaba?
Anlamak mümküm değil. Lakin her şeyimiz mükemmel gözüküyor.

Erdal DİLEK
03.10.2015, 00:31
Başarısızlıktan bahsetmek için sonuç gerekir. Bırakinda bi sonucu görelim. ..

My
03.10.2015, 01:55
Şikeyi unutalım, önümüze bakalım dersen maymun da böyle gözünü açar bunlar nasılsa hakkını hukukunu unutuyor diye böyle seni liğme liğme doğrarlar sen de böyle daha çooook başlık açar açar sonra da unutur hadi önümüze bakalım der durursun.

Neymiş!?

Mesele sadece kupa meselesi değilmiş.

My
03.10.2015, 02:31
"Bugün akil insanlar karar alsa ve uygulamaya koysa; Trabzonspor, en az 2 kuşak sonra eski günlerine döner.
Kulübün ve camianın yapısına bakmadan; 2 galibiyetle coşan, 2 mağlubiyetle küsenler, sürekli başarıya koşan takım beklentisinde.
Midesinden alınan helal şampiyonluğa bile sahip çıkamayan, eş-dost,akraba, çıkar ilişkileriyle 1001 parça olmuş bir camianın da böyle bir kararlılığı göstermesi mümkün değil.
Geçmiş olsun.."

Atilla Dilaver

DarkBlooD
03.10.2015, 03:17
Tek suçlu var YÖNETİM , o öyle yapmış , bu böyle oynamış, hekem hakkımızı yemiş , taraftar gelmemiş bunların hiç biri mazeret değil , hiç biride umrumda değil , yönetim denen şey bütün bu sorunları çözmek için var , 3 yıldır hala ne yapması gerektiğini bilmiyorsa, yapamiyorsa pilini pirtini toplayıp gidecek , bu işin başka bir çözümü yok , durdukları her saniye Trabzonspor biraz daha eriyor , verdikleri zarar yeterli ...

KANOĞLU

Ozan Kara
03.10.2015, 08:58
-Taraftar.

gurur6134
03.10.2015, 10:11
O hoca gider bu gelir hicbisey degismez kangrenli bacagi kesip atmadikca..klubun borcunu 2 ye katlayip 2 yilda 6 hoca degisen trabzonsporu her platformda birakin hakkini savunmayi siradanlastiran rezil eden kuculten bolen hicbir sportif basari saglamayan bu iho ve ekibinden kurtulmadikca hicbisey degismez..resmen saha icinde disinda eziliyoruz ses cikaran yok.

cem1990
03.10.2015, 10:26
Eksik olmuş anket
1.İho
2.Taraftar

Şu forum da ki(genel Trabzonspor taraftarında ki) bazı küp başlar değişmedikçe birşey gelmez elden

seyosti61
03.10.2015, 10:34
takım 2 yıldır oynamadığı kadar ii top oynuyor aslında .. ama eksikler yine çok . top bize gülmedi .. kaybedilen hiçbir şey yok aslında . sabretmeyi bilmiyoruz. üst üste 5 maç alsak her şey çok değişecek .

BmOaRvDiO
03.10.2015, 10:38
Yönetim ve teknik ekibe göre hakemler ne güzel yenil sonrada hakem hatalarının arkasına sığın yönetim ve teknik ekib yolun sonuna gelmiştir ve iki gün sonraki konuşmaları şöyle olacak milli ara var çok iyi çalışıp yeni bir başlangıç yapacağız.

cakalkerem
03.10.2015, 10:42
yahu hakemlerin takımımızı liğme liğme doğradığında bile başkana suç bulmak büyük ayıp...

Lazman
03.10.2015, 10:48
taraftar. maclar seyircisiz oynansa takim icin daha iyi olur. kulubun piskolojisi cokmus.

61ronin61
03.10.2015, 10:49
yapılan transferlere bakarsak Allahı var trabzonspor tarihinin en iyi kadrosu kuruldu yani tek tek futbolcuları analiz edersek yönetim burda başarılı.

ama hakemler tarafında resmen açık açık doğranıyoruz ve bu başkan ve yönetim hakkımızı koruyamıyor bu yönden bakarsak yönetim gitsin.

bu kadronun bu kadar kötü oynamasını sağlayan hocada gitsin.

trabzonsporun tüm dinamiklerinin desdek vereceği bir başkan ve yönetim gelsin.

hoca olarakta babacan ve futbolcuların saygı duyacağı aynı zamanda korkacağı bir hoca gelsin.(örnek= fatih terim şenol güneş ve mustafa denizli bu tip hocalar arasına giriyor.)

benim yeni gelecek yönetime bir önerim var nasıl bjk bizim efsanemizi ayartıp başına getirdiyse bizdemustafa denizliyi trabzonsporun hocası yapalım.

şenol güneşle kıyaslayabileceğim tek hoca mustafa denizli bu ligde.

açılan başlığın cevabıda gerçi yazdım ama :)

hakkımızı koruyamıyan=başkan ve yönetim gitsin

şu kadroya berbat futbol oynatan=şota gitsin.

volkan_627
03.10.2015, 10:50
yahu hakemlerin takımımızı liğme liğme doğradığında bile başkana suç bulmak büyük ayıp...
Mesele 1 maç 2 maç değil. Mesele genel. Biraz düşün eminim anlayabilirsin. Bu yönetim oldukça yönetilemezsin. Etraf ringo nun ahırına döndü. Biraz açın gözleri artık. Bu nasıl perdedir arkadaş.

61ronin61
03.10.2015, 10:53
taraftar. maclar seyircisiz oynansa takim icin daha iyi olur. kulubun piskolojisi cokmus.

ya renkdaşım taraftar gs maçında fuul doldurdu sürekli destek verdi .tezahurat yaptı.dün bile az kişi geldi ama çok iyi destek verdiler. taraftar geliyor yada destek veriyor diyim. antrenmanlara yüzlerce taraftar geliyor.baklava getiriyorlar.en az suçlu hatta suçsuz taraftardır.taraftar daha ne yapsın.

futbolcularbile taraftardan daha suçlu başkan hoca gitsin diyoruz ama.bu futbolcuların çoğu üst kalite bunlar hocasız bile şu taraftarı görünce iyi oynamaları lazım ama sanki futbolu unutmuş gibi oynuyorlar daha doğrusu oynamıyorlar.

GencTurk6161
03.10.2015, 11:01
1. Ve 4. Şık birleştirilmeli bence. Sonuçta ikisi de aynı. Çünkü bu yönetim TFF'ye destek vermişti. O yüzden o ikisini ayırmak olmamış.
10 numara tespit.

Lazman
03.10.2015, 11:01
olay destek diil. takimin kulubun bi rahat birakilmasi lazim. hersey panik baski. 30 sene artik buyuk agirlik oldu. takIMa ANTRenor yerine 30 piskolok alsalar daha cok ise yarar.

turkcesi yok ingilizcesini ekledim.
https://en.wikipedia.org/wiki/Virtuous_circle_and_vicious_circle

ayni yerde donup duruyo kulup. birisinin bunu kirmasi lazim.biseylerin degismesi lazim yoksa 30 sene daha ayni devam eder.

BmOaRvDiO
03.10.2015, 11:09
[QUOTE=61ronin61;1920261994]ya renkdaşım taraftar gs maçında fuul doldurdu sürekli destek verdi .tezahurat yaptı.dün bile az kişi geldi ama çok iyi destek verdiler. taraftar geliyor yada destek veriyor diyim. antrenmanlara yüzlerce taraftar geliyor.baklava getiriyorlar.en az suçlu hatta suçsuz taraftardır.taraftar daha ne yapsın.

futbolcularbile taraftardan daha suçlu başkan hoca gitsin diyoruz ama.bu futbolcuların çoğu üst kalite bunlar hocasız bile şu taraftarı görünce iyi oynamaları lazım ama sanki futbolu unutmuş gibi oynuyorlar daha doğrusu oynamıyorlar.

Fatih K.
03.10.2015, 11:19
Bu nasıl yüzde:D Toplamda 160 falan ediyor:D

Adem Akyüz'
03.10.2015, 11:39

Niye? Bu başkan değil miydi ben başa gelince artık hakkımızı yemeyecekler diyen?
Bu başkan değil miydi Demirören köpeğine oy verme hainliğini savunmak için kurullara adam soktuk, artık hakkımızı yemeyecekler diyen?
Bu başkan değil miydi bütün ülkenin gözü üstümüzdeyken maç öncesi hakemi arama rezilliğini gösterip üstüne bundan sonra hakemler daha dikkatli olacaktır diyen?

Bal gibi de başkana suç bulunur. Ayıp olan hakemin arkasına gizlenip asıl sorunu görmezden gelmektir bence.

memozcan
03.10.2015, 11:44
bir yerde başarısızlık var ise ki o muhakkak, o yerdeki en yetkili kişi sorumludur.. yani bizde bunun karşılığı kulübün başkanı oluyor.. tüpçüye destek verip de hakkımızın yenmeyeceğini sanan bizi de ikna etmeye çalışan ileri(!) zekalılar suçludur.. ha bir de oyunu satan 13. sandık!!

omondoles
03.10.2015, 11:49
13. Sandık

Loading .. %61

Fatih Öztürk
03.10.2015, 11:51
Masa başında hakkımızı koruyamayan başkan.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:50
1- Başkan ve yönetim
2- tff ve hakemler

tanjugunduz
03.10.2015, 13:01
1 baskan
2 hurma
3 t.d
4. Tff ve hakem
5 taraftar

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 13:14
Bu kadar çok yanlışın bir arada olduğu bir kulüpte 1 doğru çıkmaz işte.

Siyasetin maşası ey İHO, 2 ay sonra tayfanı da alıp bir daha gelmemek üzere git.

En son M.YUMLU yeteneksizinin forvet oynatıldığını da gördük.

Bu kadro asla hakemlere rağmen 3 maç üst üste yenilecek bir kadro değil

Mustafa YILMAZ
03.10.2015, 13:43
tabi ki iho. bir başkan takımı için hareket etmez siyasetin yalakalığını yaparsa haklarını gasp etmiş tff'yi bile destekler yüzsüzce. şimdi o tff hakemlerle senin canına okuyor tek ses edemiyorsun çünkü sen o tff'yi oraya getiren siyasetin yalakasısın.

birde sırf siyaset tercihi için iho'yu tutan adamlarda o bu kulüpten defolup gidince onlarda defolup gitsinler çünkü şikebahçede azizsporlular neyse sizde o sunuz.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 14:12
İHO Avrupa gereksiz, TS ligde şampiyon olmalıdır diyordu.

Olsun da görelim.

Bence Şota'sını ve Hurma'sını alıp el ele kolbastı liginde oynasınlar.

İdris Toksoy
03.10.2015, 14:41
bence başkan ve yönetimden daha öndedir yenilen haklarımız. ondan dolayı tff ve hakemler diyorum ben.

riv riv riv
03.10.2015, 15:14
Başkan>Yönetim>Şota>Hakemler>Federasyon>Taraftar,,, Bu başarısızlıkta masum olan yok.

DarkBlooD
03.10.2015, 15:37
olay destek diil. takimin kulubun bi rahat birakilmasi lazim. hersey panik baski. 30 sene artik buyuk agirlik oldu. takIMa ANTRenor yerine 30 piskolok alsalar daha cok ise yarar.

turkcesi yok ingilizcesini ekledim.
https://en.wikipedia.org/wiki/Virtuous_circle_and_vicious_circle

ayni yerde donup duruyo kulup. birisinin bunu kirmasi lazim.biseylerin degismesi lazim yoksa 30 sene daha ayni devam eder.
Nedir 30 sene dediğin ?

Tolga Kurt
03.10.2015, 16:31
Yönetim Teknik ekip ve futbolcuların suçları var ancak gs maçı ve konya maçlarındaki hakem hataları olmasa 6 puan önde olmuş olacaktık.