PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KARABASAN HACI ve PARA SIKINTISI

BordomaviStrom
02.10.2015, 22:45
Osmanlı faciasına kadar takım iyi oynuyordu daha sonra aylardır parasını alamayan bazı yerli oyuncular resti çekince takımın gücü %50 ye düştü ..Bütün olay budur..Futbolcunun parasını vereceksin..Parasını alamayan futbolcu oynarmıs gibi görünür ama aslında oynamaz..Sonuc olarak bütün suc HACI nındır..Heryerde söylüyorum bu adam yıldırm demirören ve m.ali yılmaz usulu başkanlık yapıyor..Bu iş bu adamın işi değil,bu adam koskoca vakit kaybı..Gectiğimiz 2 sezonuna bakın sonuc ortada ,onlarca futbolcu transfer yapmışsın ama paralarını düzenli ödememişsin,ilk yıl 4. ikinci yıl 7. olmuşsun ayrıca borcumuz 2 ye 3 e katlanmış..vee herşeyden daha kötüsü önümüzdeki seçim yaklaşırken, yıllardır 4 bin civarı olan delege sayısı bir anda 6 bin olmuş..Söylentilere göre HACIOSMANOĞLU aziz yıldırım usulu hersecim kendine oy atacak ''KUKLA DELEGE!!'' altyapısını oluşturuyormuş..Yani KARABASAN HACI kulubun üstüne iyice çökmeye başlamış..Hayırlı uğurlu olsun...

Cihansev
03.10.2015, 22:54
Aynen katılıyorum

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

Nazim Can
03.10.2015, 23:11
Futbolculara parasini vermezsen oynamazlar bu isin denklemi budur, gerci bu klüpde hangi is dogru düzgün yapiliyor ki yabanci oyuncularin maaslari zamaninda yatsin.

piskopatrizeli
04.10.2015, 00:27
HACIBASAN VE KARA PARA SIKINTISI diye okumuşum ilk anda.

umitçebi
04.10.2015, 00:36
Bu başlık kapatılmalı..Adminler göreve....Oturduğu koltuğa saygınız olsun...Başkanı sevmeye bılırsın,gitmesini de isteyebilirsin..Gidersin Aralıkta oyunu kullanırsın...Adama hakaret etme hakkını size kimse VEREMEZ!

piskopatrizeli
04.10.2015, 00:38
Bu başlık kapatılmalı..Adminler göreve....Oturduğu koltuğa saygınız olsun...Başkanı sevmeye bılırsın,gitmesini de isteyebilirsin..Gidersin Aralıkta oyunu kullanırsın...Adama hakaret etme hakkını size kimse VEREMEZ!

abartma nerde hakaret. hem diğer başlıklara bi bak hacının yedi sülaleye giydiriyorlar.

Nazim Can
04.10.2015, 01:32
Bencede Adminler göreve bu üyenin üstünün cizilmesini istiyorum, su vakitte ihoyu destekleyen hic kimsenin bu forumda isi olmamali, iho Trabzonspor düsmanligi yapiyor, aziz bile bizim hakkimizin yendigini canli yayinda söylüyor ama iho bu gece cikip bu hatalarin kendisine bir komplo oldugunu söyleyip bizi reziletmeye devam etmistir bu üye de ihoyu destekleyip Trabzonspor düsmanligi güdüyor direk cizin üstünü.

Tayfun Aydın
04.10.2015, 09:54
Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı. Küçülmek gerek diye. Hiç sevmesemde bu fikri kabul ediyorum. Açıkçası Bourcenau gibi hem prosfesyonel hem de az paraya oynayacak adamlar bulmalıyız. Yüksek maaşlı iyi oyuncular alıp parasını veremeyince hiç bir faydaları olmuyor. Hacı da artık bir zahmet bıraksın.

alone_6161
04.10.2015, 12:40

Haklısın, herkes İHO'ya tapınmalı, her gece yattığında bugün İHO için ne yaptım sorusunu kendisine sormalı....Tövbe estağfurullah arkadaş yaaa......

Mert Oğuzlu61
04.10.2015, 12:45

http://i.ytimg.com/vi/Y0TOybgsaRs/hqdefault.jpg

İ. SARAL
04.10.2015, 12:51
En az Hacı kadar transfer fetişisti taraftar da suçludur. Yıldız, yıldız diye inleyenler, rakiplerde şu şu adamlar var bizde bu çöpler var diyenlerde en az o kadar suçludur.

umitçebi
05.10.2015, 02:16
Anlamakta sıkıntısı olanlara cevap vermeyeceğim...Ben hakaret etmeyin dedim sadece...Şuan oy verecek olsam IHO yada vermem...

Türkçeyi bu yaşa kadar öğrenemediyseniz bundan sonra öğretecek değilim..Hayde işinize..