PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 8. Hafta | Mersin İdmanYurdu 3 - 2 TRABZONSPOR | Maç Sonucu...

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

umitçebi
02.10.2015, 22:17
Bir maç başlığıda ben açayım..

Liderin maximum 6 puan gerisinde olacağız..

Umarım kazanırız moralimiz yerine gelir..

Arda'
02.10.2015, 22:18
Kaleye Uğurcan geçsin bari.

Uğur Ö.
02.10.2015, 22:24
İlk 45 dk yine hiçbirşey yapmayan bir takım daha sonra ikinci yarı saçma sapan defansı yüzünden golü yer.Daha sonra bastırır ya gol atar yada kontradan birdaha yer.Şota Aytacı alır.Her maç aynı senaryo.

Bera B.
02.10.2015, 22:28
İlk galibiyetlerini alırlar.

Mustafa Ağaoğlu
02.10.2015, 22:32
Yahu birader her sene 6. bilemedin 7.haftada şampiyonluktan kopmaktan sıkıldık. Bıktık, usandık. Şu takımı tutmak bazı günahlara kefaret sayılır resmen.

OrkHun
02.10.2015, 22:46
3-0 yeniliriz.

bu sene küme düşmemeye oynayacağımız belli oldu.

devre arasında maliyetli oyuncuları elden çıkarıp, defans yapmayı bilecek bizi ligde tutacak bir kadro kurmamız lazım.

Sibel
02.10.2015, 22:55
Mersin de bize patlar şimdi.
Korkunç ve çok yüksek ihtimal.

Fatih Çelik
02.10.2015, 22:57
Trabzonspor özlediği kaos ortamına tam olarak girer. Hep aynı senaryo.

EnjoyTheMusic
02.10.2015, 23:16
mersin gibi top oynamaktan bihaber takımı da yenemiyorsalar gitsin kumda oynasın bizim çok kibirli oyuncularımız. hiçbirinde hırs yok,azim yok,top oynama ve başarılı olma isteği yok.tek ilgilendikleri trabzonspordan aldıkları para.

lige havlu attığımız için bu maçta muhtemelen hakem tarafından doğranmayız.

AYYILDIZ
02.10.2015, 23:36
1. Hızlı Mersin forvetlerine karşı Aykut Demir mutlaka oynamalı.
2. N'Doye yerine Cardozo ile başlanmalı.
3. Marin kanada Ekici ortaya geçmeli.

DeAgLeMaNyAq
03.10.2015, 00:13
Seri yapmayan bir takımın şampiyonluk mücadelesi verme şansı yoktur. Biz seri yapalım derken mağlubiyet serisine bağladık. Bu maçta büyük ihtimalle seri bozulacak ama tek maçlık galibiyetler sadece futbolcuların paralarını ödemeye yarar...

Yaşar
03.10.2015, 00:17
Mersin takımınin hücum oyuncuları ile bizim stoperlerin mücadelesi 2 hafta boyunca ruyalarımı susleyecek yine. Hele ki Rangelov gibi ağır bir adamın 90 metrelik kosusunu gördükten sonra. Welliton ve Nakoulma , Rangelov a göre çok daha hızlı.

Ozan Yılmaz
03.10.2015, 00:29
Deplasmanda Beraberlik iyi sonuç olur. Direk rakibimize yenilmememiz gerekiyor.

zafer44
03.10.2015, 01:13
Maç sonuçlarına göre eleştirmek işin kolayı bu oyunla tesadüfler dışında hiçbir takımı yenemeyiz. Şota ne yazık ki kendisine gelen fırsatı ve bir yılımızı heba etti. Takımın yürümeye mecali yok, tüm oyuncular performans olarak yerlerde sürünüyor. Bu kadar ağır ve yumuşak bir oyunla kimseden puan alamazsın hakemlere sallayıp bu gerçeği örtmek bir fayda sağlamaz. Tabii ki yönetim olan bitenlerden asıl vebal sahibidir. Kısa vadede kongre daha fazla zarar verebilir bu sebeple en azından aralık ayına en az hasarla kulübü götürmek lazım. Bunun yolu da tecrübeli bir hocayı takımın başına getirmektir, milli maç arası bir fırsattır yoksa takım çok daha zor günler yaşayabilir. Şota'nın futbol bilgisini tartışmak haddimize değil lakin oyun anlayışı ve oyuncuya yaklaşımı bizim ligimize uygun değil. Bu ligde sert, sağlam ve süratli olan bir adım öndedir. Bizde ise bunların hiçbiri yok. Olacağına dair bir umut ışığı da yok.

ilyskm
03.10.2015, 01:13
Osmanlı maçında 3-0 yeniliriz dedim 3-1 bitti, Konya'ya 2-1 yeniliriz dedim 2-1 bitti, IHO ve gürûhu gitmezse, Şota istifa etmezse ve aynı kafayla Mersin karşısına çıkarsak maalesef bu maçı yine hakemlerin yardımıyla kaybederiz 3-1.

Sent from my iPad using Tapatalk

ilyskm
03.10.2015, 01:19
Takımın altına dinamiti koyan ve ateşleyen topçu Yusuf' tur çünkü Osmanlı maçında da Konya maçında da ayağına gelen 100% lük gol pozisyonlarını veya pasları harcayarak buna sebebiyet vermiştir. Acilen oturtulmalı, Konya'ya karşı 1-1 duruma geliyorsun ve N' diye yi çıkartıp Cardozo yu oyuna koyuyorsun sonra da gol yenince Mustafa'yı hangi akla hizmet ileri çekiyorsun sormazlar mı adama 1-1 den maçı alma niyetin yok mu? Neden çift santrafor oynatmıyorsun? Kaybedeceğin ne var? Zaten bundan kötüsü olmazdı. Sonra hakemler şöyle hakemler böyle hedef saptır.

Sent from my iPad using Tapatalk

Ozan Kara
03.10.2015, 09:16
Su takimi da yenemiyorsak neyse
Mbia-medjani
Okay uclusu denenmeli.

Oruç
03.10.2015, 12:19
Mersin'e ilk 3 puanlarını vermiş oluruz. Zerre umut kalmadı.

Mert Oğuzlu61
03.10.2015, 12:24
Nakoulma nın peşinde Yumlu yu hayal edin, 3-0 veya 3-1 lik bir skor görüyorum hatta 4-1 de olabilir. Welliton ve Nakoulma ikilisi Yumlu nun stoper olduğu takımı dağıtmak için yeterli bir ikili.

Gerçi zerre önemi olmayan bir maç, rakipler 6 puan fark atmış olacak. Yensen ne olacak yenmesen ne olacak ? Dün bitirdiler işimizi.

Erkan YILMAZ
03.10.2015, 12:24
Mersin bu macla yukselise gecer

Full HD
03.10.2015, 12:26
Mersin maci kazanabilir cok ama cok akilli olmamiz lazim.Bizim acimizdan cok zor bir mac! Umarim galip gelen trabzonspor olur.

Hakan
03.10.2015, 12:32
22 ve 32 numaralı katiller oynarsa izlemiyorum

Fatih Çelik
03.10.2015, 12:40
Biz bile kimi zaman heyecanımızı isteğimizi kaybederken Medjani'nin şu hırsı yapamasa dahi istemesi utandırıyor beni. Şöyle oyuncular için bile bir takım tutulabilir.

elohim_61
03.10.2015, 12:41
bu maçı 10-0 kazansak bile ne olacak? bu sezon çöpe gitti zaten

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:44
Ömrümü tükettin futbol (hakemler, tff, İHO, Şota, UEFA) :(

Muhteva
03.10.2015, 12:45
Yeniliriz.

Bu yönetim gitmediği sürece başarı hayaldir bunu da 50 defa yazdım.

Bakkal yönetmekten aciz insanlara kulüp emanet ederseniz olacağı budur.

Feda sezonları yaklaşıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:46
Sol bek şart
Avni Aker'de Cardozo ile çift forvet başlanmalı

Ben demiyorum, Kemal BELGİN diyor.

Peki yönetim ve Şota niye bunun farkına varamıyor.

Çakma sol bek Constant bile mevcutlardan iyi sol bek oynuyor.

Fatih Çelik
03.10.2015, 12:47
http://i.hizliresim.com/yRd1on.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 13:15
Bu kadar çok yanlışın bir arada olduğu bir kulüpte 1 doğru çıkmaz işte.

Siyasetin maşası ey İHO, 2 ay sonra tayfanı da alıp bir daha gelmemek üzere git.

En son M.YUMLU yeteneksizinin forvet oynatıldığını da gördük.

Bu kadro asla hakemlere rağmen 3 maç üst üste yenilecek bir kadro değil

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 13:15
http://i.hizliresim.com/yRd1on.jpg

Ben de olsam bu kadroyu oynatırım

Mert Oğuzlu61
03.10.2015, 13:58
________________onur___________________

___cavanda___dogo___medjani____constant

_____________mbia__okay

_______marin_____ekici_____erkan

________________cardozo

Yanarım yanarım, şu kadroyu 2 maç üst üste izleyemeyeceğiz, ona yanarım. Osmanlı maçı demeyin, ne Constant ne Okay vardı ne de sahada sistem, taktik vb.. şeyler...

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 14:12
İHO Avrupa gereksiz, TS ligde şampiyon olmalıdır diyordu.

Olsun da görelim.

Bence Şota'sını ve Hurma'sını alıp el ele kolbastı liginde oynasınlar.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 14:41
Mersin son olarak 2-0 maglupken 2-2 ye getirdi. Yeni antrenörü olan bir takim. Hic bir fikrim yok sonuc olarak. Sadece hakem performansini merak ediyorum.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 14:42
Deplasmanda Beraberlik iyi sonuç olur. Direk rakibimize yenilmememiz gerekiyor.

o kadarda degil. yine 4.cülüge oynuyoruz fazlasi mümkün gözükmüyor.

elohim_61
03.10.2015, 14:46
ekici 3 hafta yok

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 14:47
Su takimi da yenemiyorsak neyse
Mbia-medjani
Okay uclusu denenmeli.

su takimida yenemiyorsak kücümsemektir. kücümsedigin her rakip seni yener benim teorim, futbol piskolojisi budur.

Sibel
03.10.2015, 14:48
Ekici'yi kadroya yazmaya gerek yok. 3 hafta dediler en az 1 aydır o. Sebebini de Allah bilir!

elohim_61
03.10.2015, 14:50
avrupadan elenip iyi halt ettik, bu sezon amaçsız bomboş bir sezon geçirmeye hazır olun zerre kadar futbolla alakam kalmadı artık, artık cezalı takımda yok avrupa ligine dahi kalamayız

ama futbol ulemalarına göre avrupasız geçirilecek sezonda fırtına gibi esecektik ligde rakiplerde yorulacaktı, adamlar 3 günde bir üst düzey maç yapıp puan kaybetmiyorlar futbol denilen şeyi hangi kafada yaşıyoruz?

Hakan
03.10.2015, 14:58
Hikmet hocamdan böyle bir kadro bekliyorum

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=OFR46VQRXC

DeAgLeMaNyAq
03.10.2015, 18:17
İstatistikler Trabzonspor bu sezon da şampiyon olamayacak diyor!

57 yıllık lig tarihinde üstüste 3 hafta mağlup olan hiçbir takım şimdiye kadar mutlu sona ulaşamadı.

Hadi geçmiş olsun...

61ronin61
03.10.2015, 18:24
ne demiştim çok önceden yazmıştım daha olay patlamadan önce.bu takımda bir gariplik var demiştim.

ve özelllikle erkana dikkat çekmiştim ne ona buna bağırıyorsun ve gs maçındada marine öyle bir bağırdı ki marin oyundan düştü.

zaten sesssiz adamdan çekiniceksin aga. eğer erkanın ekiceyi yumruklama olayı doğruysa erkan süresiz kadro dışı bırakımalıdır.

erkan için ekici feda edilemez.artık ikisi aynı takımda yada aynı 11 dede oynayamaz.

not=tabi bu yumruklama olayı eğer doğruysa ona göre yazdım yorumumu.

Jedi
03.10.2015, 18:27
mersin trabzonun güllacını narlar... 1 den 1.

memmedaga
03.10.2015, 18:42
________________onur___________________

___cavanda___dogo___medjani____constant

_____________mbia__okay

_______marin_____ekici_____erkan

________________cardozo

Yanarım yanarım, şu kadroyu 2 maç üst üste izleyemeyeceğiz, ona yanarım. Osmanlı maçı demeyin, ne Constant ne Okay vardı ne de sahada sistem, taktik vb.. şeyler...

en doğrusu bu

marin erkan yusuf yer değişebilirler

Reha Asan
03.10.2015, 18:49
normalde fark atmamız gerekiyor ancak takım normal olmadığı için beraberlik iyi sonuçtur

sasort
03.10.2015, 19:14
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=7PY658BQD8

pes te şöyle bir dizilişle çıktım arkadaş mersini aldı

okay yıldızlaştı

5 gol oldu 3 tane okay attı
1 tane mbia
1 tanede marin attı

ilginç olan ndoye pes te bile gol atamıyor :)

neyse kadro bana fena gelmedi

batuhanTs
03.10.2015, 19:22
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=7PY658BQD8

pes te şöyle bir dizilişle çıktım arkadaş mersini aldı

okay yıldızlaştı

5 gol oldu 3 tane okay attı
1 tane mbia
1 tanede marin attı

ilginç olan ndoye pes te bile gol atamıyor :)

neyse kadro bana fena gelmedi

abi okay m'bia medjani 3 lüsüyle ne yapmayı planlıyorsun hücum anlamında 3 ünü toplasan bir tane eli yüzü düzgün adam etmez hele hele özer i koymuşsun kanada adam orta açmayı bilmiyor bu nasıl bir kadro gördüğüm en rezil kadrolardan birisi 4 tane saydığım adamda hücum anlamında hiçbir etkisi olmayan adamlar yazık valla

revolution
03.10.2015, 19:25
tipik bir şark kurnazlığı ile karşı karşıyayız .

sadece okay milli takımda. 2 haftadır sakattı okay . birden ne oldu da pat diye milli takıma alındı .peki kimle odasını paylaşacak . yine bu vasıfsızlarla . onur'un olmadığı bir ortamda selçuk ve burak çocuğu ince ince işlemeseler bari. inşallah bu iki çapsızı dinlemez . bi de bunların üstüne yasin gereksizi var yanında. aman dikkat okay . ümit milli takımdayken yapmış olduğu röportajdan bizi basamak olarak gördüğü izlenimi edinmedim . ama etraf çakal dolu . dikkatli olmak gerek . ayrıca menajeri kimse onu da markaja almak lazım . ne olur ne olmaz .

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 19:44
tipik bir şark kurnazlığı ile karşı karşıyayız .

sadece okay milli takımda. 2 haftadır sakattı okay . birden ne oldu da pat diye milli takıma alındı .peki kimle odasını paylaşacak . yine bu vasıfsızlarla . onur'un olmadığı bir ortamda selçuk ve burak çocuğu ince ince işlemeseler bari. inşallah bu iki çapsızı dinlemez . bi de bunların üstüne yasin gereksizi var yanında. aman dikkat okay . ümit milli takımdayken yapmış olduğu röportajdan bizi basamak olarak gördüğü izlenimi edinmedim . ama etraf çakal dolu . dikkatli olmak gerek . ayrıca menajeri kimse onu da markaja almak lazım . ne olur ne olmaz .

herkesin begenmedigi mustafa yumlu gidermi. farzetki yumlu canavaro ayarina geldi. istanbula gidermi?

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 19:47
demek istedigim yetistirelim su oyunculari ama dogru yetistirelim, hazir almanin sonu ayni. bize nasil geldiyseler ayni sekilde giderler.

Kamer'
03.10.2015, 19:47
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/90fed8c27d-86608.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/90fed8c27d-86608.html)

http://www.kadronukur.com/uploads/squads/adcd72950c-86611.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/adcd72950c-86611.html)

batuhanTs
03.10.2015, 19:50
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/90fed8c27d-86608.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/90fed8c27d-86608.html)

ahanda bu kadro gözüme güzel göründü her maç erkan ve yusuf un orta açamıyacaklarını bile bile bir umut belki açarlar gözüyle maç izlemekten sıkıldım

nakzo
03.10.2015, 19:50
Olan oldu bu senede ,harcanan trilyonlarca paraya ve bizim umutlarımıza mezar oldu .....Gelelim KURTULUŞ YOLUMUZA MADDİ OLARAK KÜÇÜLMEYE GİTMEK ZORUNDAYIZ ASLINDA BUNA MECBURUZ iho denen herif harcadığı hesapsız paraya rağmen tek bir başarı sağlayamadı. Böyle olunca da borç artık döndürülemeyecek seviyeye gelmiş oldu.Maddi anlamda küçülününce daha başarılı olacağımızı düşünüyorum.Borcu çok makul seviyelere çekebiliriz .Hatırlayın 2002 yılında kulüp maddi anlamda batmış küme düşme mücadelesi vermişti.Özkan SÜmer VE ATAY AKTUĞ kulübü maddi anmalamda küçülttü ucuz kaliteli yabancılar buldular samet Aybaba da takıma bir karakter kazandırdı. Takım sadece 2 sene içinde 2004 yılında tekrardan zirveye çıktık.Aynı taktiği denemek zorundayız çoğunluğu d.avrupa kökennli kesinlikle tek bir zenci olmadan yerli yetenekli aç çocuklar vede samet Aybaba,hikmet karaman veya yılmaz vural gibi hocalardan biriyle ve ihonun her izizni bu takımdan silerek yeni bir yapılanma ile tekrar eski heyeceanlar geri gelir başka türlüsü aynı filmi değişik oyuncularal yeniden çevirimini izlemektir artık birşeyler yapın ey muhalefet BU TAKIMI KURTARIN NE OLUR KURTARINNNNNNNNNNNNNNN...

Kamer'
03.10.2015, 19:55
Bizim artık erkan ve yusufu kenara çekmemiz lazım , öyle bir iki haftalık dinlendirmeden bahsetmiyorum .

Bu iki kanat oyuncusuyla kanat oyunu oynayamayız , elimizde yeterli kalitede orta saha oyuncusu varken kötü iki kanat oyuncusuna bel bağlayıp iyi orta sahaları yedek bekletiyoruz . Sistemi değiştirmemiz lazım , Şota yapabilir mi bunu yapamaz bence ama bi ümit .

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 20:00
ndoyeye iyidir kötüdür verilen paralarla üniversite kurardik arsasinida alirdik birde 10 sene isletirdik dogrumu, dogru. mustafa tiryakinin fenere golü var. kac milyon vermistik bu cocuga? zamaninda al A takima hazir bulunsun. is yaparsa ne kaybederdik, cokmu seyler kaybedektik.

nakzo
03.10.2015, 20:05
BU TAKIM KOMİK ESPİRİ BİLE YAPAMAYAN SOTANIN ELİNDE BUNDAN SONRA TEK MAÇ KAZANAMAZ MERSİN MAÇI BANKO MERSİN BAK EN UFAK ÜMİDİM YOK BİR TAKMIN HOCASI KENDİ EVİNDE KOCA 45 DAKİKADA KALEYE 1 ŞUT ATABİLEN takımını SIĞIR gibi yandan izliyorsa o akşam gidecek bu adamın durduğu her dakika ziyan vede geri dönülmez izler bırakıyor vahidi iş işten geçmeden değilde 3. hafta gönderseydik ersun bu takımı ilk 3 sokacaktı çünkü o geldiğinde takım çoktan yarıştan kopmuş kafa olrak bitmişti aynısı sotadada olacak 9-10 hafta sabredecekler takımı küme çizgisnde bıraktıracaklar aynı yanlışları sürekli inadına tekraralayan bu kadar salak bir camia dünya üzerinde yoktur.

nakzo
03.10.2015, 20:09
ndoyeye iyidir kötüdür verilen paralarla üniversite kurardik arsasinida alirdik birde 10 sene isletirdik dogrumu, dogru. mustafa tiryakinin fenere golü var. kac milyon vermistik bu cocuga? zamaninda al A takima hazir bulunsun. is yaparsa ne kaybederdik, cokmu seyler kaybedektik.

onu bunu bırakta zaten gol atamıyoruz niye gegası almıyoruz biz inatla senelerdir niyeeeeeeeeeeeeee ulan maç bitinmne 20 dakiaka kalımı hangi Anadolu takımıyla oynarsan oyna avi akerde koy gegası sana o maçı muhakkak alacaktır n.doye diye bir zombi aldın geldin adam 7 maç sıfırrrrrrrrr gooolll ah hurma bedduanın biri bin para sana ....

DarkBlooD
03.10.2015, 20:23

http://www.kadronukur.com/uploads/squads/adcd72950c-86611.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/adcd72950c-86611.html)
Güzel kadrolar ama ilk kadro üzerinde israr edilmeli takım uyumu saglayana kadar , uyum saglamindan sonra yavaş yavaş n'doye de monte edilebilir . ( ayrıca bu kadro geçen maçta ısrarla yazdığım kadro ) .

Ufuk
03.10.2015, 20:39
Mersin maçında orta sahada Mbia okay Medjani Üçlüsü oynarsa orta sahada ezeriz. Önlerinde marin ilerde cardo ve ndoye ikilisi. 4-3-1-2 bizim takım tek forvetli oynamayı beceremiyor. Şota'dan tek beklentim oyunun içinde bazı ofansif taktikler be bileyim bindirmedir ikiye birdir boş koşudur. Hollanda Görmüş adam sonuçta. Favori olduğumuz/olmamız gereken her maç çift forvet oynamamız Şart.

nakzo
03.10.2015, 20:43
gs yine attı offffffffffffffff offfffffffffffff of 3 hafta önce dalga geç tğimiz gs şimdi bize 4 puan fark aTIYOR NERDEN NEREYE

Mert'
03.10.2015, 20:44
Ligin en kötü iki takımından biri Mersin. Yenebilirmiyiz pek sanmıyorum.

sasort
03.10.2015, 20:52
çok defansif olduğuna kabul ama

erkan cezalı yusuf bence hamle oyuncusu kim kaldı kanat oynayacak

bosigwa gelse cavandayı oynatırız sağ açıkta bence fena olmaz şu sürati ile

sasort
03.10.2015, 21:03
bu mersine şansımız tutuyor geçen sene yine böyleydik 5 tane atmıştık mersine

Soner Albayrak
03.10.2015, 21:16
Hala kadro yapabiliyorsunuz maçlar için. Gerçekten motivasyonunuzu kıskanıyorum..

Kamer'
03.10.2015, 21:25
Hala kadro yapabiliyorsunuz maçlar için. Gerçekten motivasyonunuzu kıskanıyorum..

30 yıldır bu millet nası tutuyo bu takımı sanıyosun :D her yenilgiden sonra ümidimizi kesecek olsak şimdiye TS taraftarı kalmazdı .

Bu kadro cidden kaliteli , sadece doğru kadro doğru taktikle oynamalı .

DarkBlooD
03.10.2015, 21:30
Bizde sıkıntı yok bu kadrodan her varyasyona uygun takım cikaririz da sıkıntı bu kadroyu yonetenlerde, hoca da onlar beceremiyor .

Soner Albayrak
03.10.2015, 21:31
30 yıldır bu millet nası tutuyo bu takımı sanıyosun :D her yenilgiden sonra ümidimizi kesecek olsak şimdiye TS taraftarı kalmazdı .

Bu kadro cidden kaliteli , sadece doğru kadro doğru taktikle oynamalı .

:)

Bence de kadromuz iyi.

Ama ortada yönetim yok, hoca yok, hedef yok, sistem yok, oyuncularda motivasyon yok, oyuncuların bazılarında iş ahlakı yok, taraftarlarda kenetlenme yok, birlik olma yok. Yok oğlu yok.

Sadece kadro kurmakla olmuyor maalesef..

DarkBlooD
03.10.2015, 21:32

Bence de kadromuz iyi.

Ama ortada yönetim yok, hoca yok, hedef yok, sistem yok, oyuncularda motivasyon yok, oyuncuların bazılarında iş ahlakı yok, taraftarlarda kenetlenme yok, birlik olma yok. Yok oğlu yok.

Bi işin orasında mutlu oluyoruz :)

Kamer'
03.10.2015, 21:34

Bence de kadromuz iyi.

Maalesef dediğin gibi , sadece kadro kurmakla olmuyo . Bi anda kadro değişince her şey güllük gülistanlık olmayacak onu da biliyorum ama son 2 haftadaki gibi de olmaz . Sadece doğru kadroyu koysan bile bu takım Anadolu takımlarının büyük kısmını yener .

Bi kere de şu yarıştan ilk 5 haftada kopmayalım be olmaz mı :)

batugol
03.10.2015, 21:43
pes etmek yok
destege devam
gs denen takim hakem destegiyle 6 puan aldi
biz 6 puan kaybettik
bu lig daha cok su kaldirir

Yaşar
03.10.2015, 21:49
pes etmek yok
destege devam
gs denen takim hakem destegiyle 6 puan aldi
biz 6 puan kaybettik
bu lig daha cok su kaldirir
Evet daha fb ve bjk in da hakemlerle alacakları bir kaç puan var.

mawro61
03.10.2015, 21:52
Hoca laf edenleri anlamıyorum ben. Ne hocalar gördü bu takım
Sonuç?
Morinho gelsin,3 hafta sonra bu taraftar ona da teneke bağlar.

Ozan Kara
03.10.2015, 21:53
Bu hakemlerle bu lig yürümez. Bizim kadro ne kadar iyi olursa olsun istersen Messi'yi getir. Bu söze inanmazdım. Hakemi de yeneriz derdim ama bugüne kadar. Şu on lig de bir oyun var bunu herkes görüyor ama kimse bir şey yapmıyor.

Erkan A.
03.10.2015, 21:59
mersinsporun hocasi kim renktaslar ??

Ozan Kara
03.10.2015, 22:07
mersinsporun hocasi kim renktaslar ??
Bülent Korkmaz

Erkan A.
03.10.2015, 22:39
Bülent Korkmaz

bülent Korkmaz hocaysa yeneriz bu adamin taktigi sifir neden ve nasil hoca oldugunu anlamakta güclük cekiyorum

ozzy!
03.10.2015, 23:31
Trt de erkan ekiciye yumruk atti diyor soyunma odasindan sakatligi bahaneymis ekicinin ve onurun.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

revolution
03.10.2015, 23:32
kesinlikle ya birisinin tavuğuna kışt dedik . ya da cami duvarını gözümüze kestirdik . bunun başka izahı yok . birisi veya birileri bize katmerli beddua etmiş anlayacağınız .

beddua eğer haklıysa mutlaka tutar . beddua deyince aklıma artık soner, atik , ishak , serdar ve daha bir çok futbolcu geliyor . hem adamlara muhteşem kontratlar yap , oynamasalar da tıkır tıkır para öde . hem de herifler ( olmayan ) kariyerlerini sıfırladılar diye bize beddua etsinler . hem dünya malını cebine dolduracaksın hem de öbür dünya için ekmek yediğin yere çentik atacaksın. olabilir mi böyle bir ihtimal . bence olabilir .

ama sevdim bu olayı . bir nevi kazan-kazan yani .

Numan Yerlikaya
03.10.2015, 23:34
Şota olduğu sürece başarı gelmez adamın teknik direktörlük zekası yok. İlk geldiğinde söyledim

emre6117
03.10.2015, 23:39
Hakemler bu sene de lige damga vurdular. Artık bizim gibi lobisi. Medyası. Gücü olmayan takımlar için değil bu lig. Boşuna heves yapıyoruz sürekli. Tam 8 puanımızı çaldılar daha şimdiden. Tamam şota. Hatalı. Başkan hatalı. Futbolcular hatalı. Ama katil hakemler tam 8 puanımızı çaldılar daha şimdidrn. Birileri çıkıp hesap sormalı. Ama hep kendimizlr kavga ediyoruz. Futbıldan soğudum artık. Her senr bu üç ist takımını. Milli tskım adına ist karmasını izlemekten sıkıldım. Yeter artık. Bu şehri futboldan soğutmayı başardılar. Şenol hocs bile şerefli şampiyonluk diyır. Para herşeyi bozdu. Adamlık. Mertlik. Dürüstlük para yapmıyot artık.sadrce tabelaya bakılıyor.

Harun CAN
03.10.2015, 23:40
Hiç birşey yapamıyorsak şöyle bi kadro yapalım.. gol yemeyelim de mutlaka bi tane atarız

Onur/Esteban

Cavanda***** Aykut**** Douglas**** Constant

****** Medjani***Mbia****Okay*****

*********** Marin *************

******* Ndoye***** Cardozo*******

Nasılsa Cavanda ve Constant da hücuma çıkan bekler... Orta saha topu kitleyip oyunu rakip yarısahaya kurunca beklerde hücuma çıkar yalnız bu taktikte çok süratli bir stoperimiz olsa süper olurdu...

cakalkerem
03.10.2015, 23:40
hakem kim:)

bu hafta hangisi doğrayacak bizi?

cakalkerem
03.10.2015, 23:42
su ertem senere birşeyler yapalım yahu...bir ton mail atalım...programa yazalım tweet atalım

Hüseyin Çümen
03.10.2015, 23:50
4-1 yeniliriz

Erkan A.
03.10.2015, 23:53
4-1 yeniliriz

öyle deme renktas ? ben inaniyorum kazanacagiz milli takim arasi trabzonspora yarayacaktir küs kalan oyuncular barisirlar birlikte yemin ederler yeni Taktik uygulanir ben inaniyorum mersin macinda erkanin yoklugunda artik Özer oynamali

volkan_627
04.10.2015, 00:09
Hala şota diyenler var. Baştan mı sayalım. Ersun, hami, tolunay, halilhodzic vs vs hepsi mi kötüydü arkadaş. Neden anlamak bu kadar zor geliyor size. Bu takımın başında tek bir sorun var. Önce o gidecek. Sonra en az 3 sene lazım kulübün toparlanması için. O 3 seneden sonra ancak bir şeyler beklemeye başlayabiliriz. Durum bu kadar vahim. İster inanın ister inanmayın.

El Cordobes
04.10.2015, 00:12
hala teknik,taktik,diziliş tartışan arkadaşlar var.gerçekten enteresan...

piskopatrizeli
04.10.2015, 00:25
hala teknik,taktik,diziliş tartışan arkadaşlar var.gerçekten enteresan...

bide kadro verenler varya harbiden gülme krizine sokuyor adamı.

Yaşar
04.10.2015, 00:30
Maçın hakeminin kim olduğunu öğrendikten sonra maç hakkında yorum yapabilirim, ne de olsa futbolcuların sonuç belirlemede hakemler kadar rolü kalmadı.

6Şafak Aydın1
04.10.2015, 00:30
napsinlar peki?

Ozan Kara
04.10.2015, 10:34
3-5-2 ile çıksak acaba ne olur :D

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 12:01
İHO, hakemler Trabzon şehrine yaptıkları bu haksızlıkları yapma cesaretini nasıl buluyorlar diyor?

Aralık ayında gidersek de iz bırakarak gideriz dedi.

Yine taraftarın gazını almak için konuştu.

Tatmin olan var mı?

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 12:02
Şenol GÜNEŞ gibi bir futbol dehasının değerini bilmedik.

Nazim Can
04.10.2015, 12:08
Şenol GÜNEŞ gibi bir futbol dehasının değerini bilmedik.
Senin icin o tren hala kacmis degil, bu kadar üzülmene gerek yok, bir besiktas formasi ve atkisi alip birde besiktas passolig cikartip o futbol dehasina gereken degeri verebilirsin.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 12:09
Senin icin o tren hala kacmis degil, bu kadar üzülmene gerek yok, bir besiktas formasi ve atkisi alip birde besiktas passolig cikartip o futbol dehasina gereken degeri verebilirsin.

Yanlış anlaşılma var.

Polemiğe girmeyeceğim.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 12:15
Bu ülkede 3 İstanbul takımı haricindekiler teferruat, piyon

GS denilen takım bile bile potaya sokuldu (tff, mhk, Cüneyt ÇAKIR, dünkü hakem)

TS ise 2 yıldır acımasızca doğranma devam ediliyor.

Cuma akşamından sonra ağzımı bıçak açmıyor, öfke, sinir ve şiddet dolu bir vücudu daha ne kadar taşıyabileceğim? Psikolojim çok kötü.

Allah Trabzonspor'umuzun hakkını bile bile yiyenleri acıların en acısıyla cezalandırsın.

Lantis
04.10.2015, 12:26
Kanat eksiğimiz var, devre arasına kadar şöyle oynayalım,
Onur
salih, aykut, douglas, musa
Medjani, mbia
Cavanda, marin, constant
Cardozo

Lantis
04.10.2015, 12:31
...

ilyskm
04.10.2015, 12:41
3-1 yenileceğiz. Bu kadro (futbolcu, hoca, yönetim) ile Mersin'i yenme şansımız 0. Osmanlı'yı, Konya'yı, Akhisar'ı, leş GS yi yenemediğimiz gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kamer'
04.10.2015, 12:45
bide kadro verenler varya harbiden gülme krizine sokuyor adamı.

Hadi o zaman hep birlikte yönetim istifa , şota istifa , oyuncuların Allah belasını versin, bu takım küme düşer , tutmayın bırakın , stada gitmeye değmez diyelim .

Asıl sizin bu tavrınız adamı gülme krizine sokuyor , bu takım kaç yıldır maç kaybediyo , her kaybettiği maçtan sonra biz destek verdiğimiz için zaten bugün bu takım hala direniyo . Taraftar da bıraksaydı bu takımı diğer Anadolu takımlarından farkı kalmazdı .

Kadro kurduk diye gülünç duruma düşmüşüz , vay be :D

legorakiss
04.10.2015, 12:45
mustafa yumlu oynarsa 4-0
oynamazsa 1-2

konya maçı için de aynı skorları demiştim. en azından konyanın yeneceği belliydi. bu maç içinde aynısını diyorum yumlu haini oynarsa 4-0 yeniliriz.

İ. SARAL
04.10.2015, 12:49
Berabere biter.

Fatih Öztürk
04.10.2015, 12:51
oynamazsa 1-2

konya maçı için de aynı skorları demiştim. en azından konyanın yeneceği belliydi. bu maç içinde aynısını diyorum yumlu haini oynarsa 4-0 yeniliriz.

Hain demeyelimde gerçekten kötü performans sergiliyor.Aykut Demir kimle partner olur bilmem lakin kesinlikle oynatılması gerekiyor.

legorakiss
04.10.2015, 12:52
hakemlere laf atmanın alemi yok. bizim adamlarımız var ya tff de ibrahim usta falan. ayıp ediyosunuz. boş yere mi yıldırım demirorene oy verdik:)

Hakan
04.10.2015, 12:52
oynamazsa 1-2

Gerçekten kaptanlığı da aldı ama yine gözü doymadı çok ilginç

Fatih Öztürk
04.10.2015, 12:56
Onur,Cavanda,Aykut,Douglas,Constant,Medjani,Mbia,O kay,Ekici,Erkan,N'Doye

Nasıl olsa kanatlarımız vızır vızır işlemiyor,4-3-2-1 sistemi yapıp orta sahayı kalabalık tutup oyunu önde tutarak maçı kazanabiliriz diye düşünüyorum.

EnjoyTheMusic
04.10.2015, 13:20
medjani kesinlikle oynamalı. zaten o kadar maç hangi akla hizmet yedek bırakıldıysa

nakzo
04.10.2015, 14:04
Hadi o zaman hep birlikte yönetim istifa , şota istifa , oyuncuların Allah belasını versin, bu takım küme düşer , tutmayın bırakın , stada gitmeye değmez diyelim .

Asıl sizin bu tavrınız adamı gülme krizine sokuyor , bu takım kaç yıldır maç kaybediyo , her kaybettiği maçtan sonra biz destek verdiğimiz için zaten bugün bu takım hala direniyo . Taraftar da bıraksaydı bu takımı diğer Anadolu takımlarından farkı kalmazdı .

Kadro kurduk diye gülünç duruma düşmüşüz , vay be :D

Bu takım zaten diğer anadolu takımlarından bir farkı yok hiçbir şeye de direnmiyor aleni teslim gelene gecenede yeniliyor hiçbir başarısında yok....

gökçay61
04.10.2015, 14:08
ekicinin 4 hafta sahalarda uzak kalacağı açıklanmıştı. takım moral motivasyon olarak sıfırın altında. ege ve akdeniz takımlarıda ilginç bir şekilde hep ters geliyor bize. böyle kümeye oynayan takımlarında can suyu olduğumuzu hesaba katarsak 1-1 biter.

U.Sadıkoğlu
04.10.2015, 14:10
Mersin ilk galibiyetini bize karşı alır...

Fatih Çelik
04.10.2015, 14:22
Yenemeyiz kesin ama puan alır mıyız bilmiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 14:32
Bir sezon daha bitti ama bu kadar erken mi olacaktı?

İHO, Tüpçü, İbrahim USTA, MHK el ele bitirdiler bizi

ahamitokutan
04.10.2015, 14:46
fark atacağız diyen kalmadığına göre bu maçı kazanırız.

Soner Albayrak
04.10.2015, 14:48
Mersin kazanır.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 14:50
Bundan sonraki maçlarda torpilli Yumlu oynamazsa (Aykut oynarsa) ve Medjani ilk 11 oynarsa her maçta favoriyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 14:52
İHO, ben başkan oldukça M.Yumlu (Geçen yıl G.Antep maçında takımı satmıştı) ve Z.Yavru (ayakkabısını giymeye çalışınca golü yedirmişti) bu takımda oynayamaz demişti.

Tükürdüğünü yalayan bir başkan var ve 2 ay sonra bundan kurtulmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 14:57
Şota kurban edilmemelidir.

tff'ye destek veren, hakkımızı savunacak 2 adamımız olacak diyen İHO geldiğimiz noktanın tek sorumlusudur.

elohim_61
04.10.2015, 16:16
havlu attık sayılır, gazozuna maç

diskus
04.10.2015, 16:21

Nasıl olsa kanatlarımız vızır vızır işlemiyor,4-3-2-1 sistemi yapıp orta sahayı kalabalık tutup oyunu önde tutarak maçı kazanabiliriz diye düşünüyorum.

Erkan i biraz zor oynatiriz bu macta.En son macta kizarmis ti bizim Erkan.

Punisher-61
04.10.2015, 16:57
Defansta yumlu varsa 3puan hayal... Kimse kusura bakmasin ama öyle o kadar transferler yapilmasina ragmen hala kadroda bu adam.. Inanin yeteneginden degil cok büyük torpili var.. Artik kiminle akraba ise ona tesekkür etsin

Punisher-61
04.10.2015, 17:03
Kadroyu sadece shotanin kurduguna inanmiyorum.. Bence hurmaninda yüzde 60 eli var kadro seciminde.. Kulübe kazandirdigi her topcu sahada.. Sadece okayla beraber kayseriden alinan oynamiyor.... Diger topcular kayiplarda hepsi futbolu unuttu herhalde

elohim_61
04.10.2015, 17:23
Gekas attı ama ofsayt diye sayılmadı. Peki biz ne zaman ndoye gibi bitik isimleri almak yerine Gekas gibi bedava gol makinesi gibi adamları alacağız? Adam her şekilde atıyor kardeşim

asilhamsi
04.10.2015, 17:27

erkan ve ndoye oynayacak,marin cardozo oynamayacak öylemi:)

Cok sukur teknik ekipte siz yoksunuz.

Zaten erkan kırmızı kart gordu oynayamıyor.

asilhamsi
04.10.2015, 17:29
----------onur-----------

salih----douglas---aykut---constant

-----okay---medjani---mbia---------

cavanda---------------------marin

----------------cardozo-------------

eger ekici oynamayacak durumdaysa al sana taş gibi kadro.

asilhamsi
04.10.2015, 17:31
ekici oynayabilecekse

-----------onur---------

salih---douglas---aykut--constant

--------mbia-----okay-----------

cavanda------ekici--------marin

----------cardozo---------------

erkan,yusuf,ndoye en az 3-4 hafta 11 başlamamalı.

mustafa sezon sonuna kadar bir daha asla oynamamalı.

Tahir61
04.10.2015, 17:52
taraftar olarak iki düşünceden vazgeçmeliyiz bence

1. şu oynasın bu oynasın demekten çünkü oynamalu deyip onbire yazdığımız adamlar bir iki istisna hariç hep pişman etti, maç sonu suçlu ilan edildi.

2. güzel futbol beklemekten: 1-0 1-0 yeter, lanet olsun futboluna kazan da nasıl kazanırsan kazan kötü futbolla kazanınca da herkes skora bakacak kimse takıma gık demeyecek.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 17:54
Defansta yumlu varsa 3puan hayal... Kimse kusura bakmasin ama öyle o kadar transferler yapilmasina ragmen hala kadroda bu adam.. Inanin yeteneginden degil cok büyük torpili var.. Artik kiminle akraba ise ona tesekkür etsin

Ali Kemal BAŞARAN'dan torpilli olduğu söyleniyor.

Aykut ve Medjani ilk 11 oynamalı

Yumlu süresiz kadro dışı bırakılmalı

Ayrıca 2 maçtır havalara giren Cavanda da uyarılmalı (Osmanlı maçı 2.gol, Konya maçı ilk gol)

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 17:55
----------onur-----------

salih----douglas---aykut---constant

-----okay---medjani---mbia---------

cavanda---------------------marin

----------------cardozo-------------

eger ekici oynamayacak durumdaysa al sana taş gibi kadro.

Ekici 3 hafta yokmuş. Bu maça yetişmez.

emrhan61
04.10.2015, 17:57
Mbia Okay
Ekici. Marin
Cardozo Ndoye

Şu takım maç kaybeder mi? (Hakem olmadan.)

Bu hafta bu hat çıkmalı. Tabi Ekici yok , Yusuf oynar.

emrhan61
04.10.2015, 17:58
Esteban(Onur)
Cavanda Medjani Douglas Constant
Mbia Okay
Özer Marin
Cardozo Ndoye

Özerin ortaları etkili. Teknigi yerinde. Yusuf oynayacagina o oynar.

Cardozo Ndoye Mbia Okay Medjani Douglas. Bu kadar kafacı adamı kullanamamak imkansız.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:03
Esteban(Onur)
Cavanda Medjani Douglas Constant
Mbia Okay
Özer Marin
Cardozo Ndoye

Özerin ortaları etkili. Teknigi yerinde. Yusuf oynayacagina o oynar.

Cardozo Ndoye Mbia Okay Medjani Douglas. Bu kadar kafacı adamı kullanamamak imkansız.

Ekici yetişmezse bu kadro ile başlamalı Şota

Şu Sefa'dan da yararlanamadık bir türlü, potansiyeli var

Soner Albayrak
04.10.2015, 18:13
Rizespor bile müthiş bir iştah ve coşkuyla futbol oynuyor. Bizim motivasyonumuzu, ümidimizi, heyecanımızı çalanların Allah bin türlü belasını versin..

Tatar Kemal
04.10.2015, 18:21
bjk iddialı bir kadro kuruyor başına Şenol Güneş'i getirtiyor adamlar üstü üste galibiyet alıyorlar bizde de bazı geri zekalılar da iddialı bir kadro kuruyor, ersunu yollayıp başına şota'yı getiriyor. ondan sonra bu takım niye dibe vurdu diye tv ekranlarında ağlıyor. bjk'de gomez attıkça atıyor, es-es'e ikinci golü yazmış adam.

gerekli tedbirler şimdiden alınmalı aksi halde şota bu takımı küme düşürtür.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:22
Rizespor bile müthiş bir iştah ve coşkuyla futbol oynuyor. Bizim motivasyonumuzu, ümidimizi, heyecanımızı çalanların Allah bin türlü belasını versin..

Kahrolmamak elde değil

Rize maçı çok tempolu oldu. Hikmet KARAMAN iyi Hoca

Moral bozukluğundan bugün eve kapandım.

Sokağa çıksam "ne olacak bu Trabzon'un hali sorusu" canımı sıkıyor.

Heves ve heyecan kalmadı.

3 haftada erittiler birileri

Ali YİĞİT
04.10.2015, 18:23
Kardesim bizim bu sene motivasyon ve hirsimizi kimse calmadi esasinda.

He bunlarin baş müsebbibi yinede sirasiyla; İho, Hurma, Şotadir.

7 hafta oldu ben hâlâ hiçbir şekilde ümit göremiyorum takimda. Geçen sene ibb ile bursayi kovaliyoduk. Bu senede Antalya ile Rize'yi felan kovaliriz herhalde.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:23
bjk iddialı bir kadro kuruyor başına Şenol Güneş'i getirtiyor adamlar üstü üste galibiyet alıyorlar bizde de bazı geri zekalılar da iddialı bir kadro kuruyor, ersunu yollayıp başına şota'yı getiriyor. ondan sonra bu takım niye dibe vurdu diye tv ekranlarında ağlıyor. bjk'de gomez attıkça atıyor, es-es'e ikinci golü yazmış adam.

Evet eldeki malzeme iyi (vasatın üzerinde)

Ne acı ki, sahasında yendiğimiz takımdan 6 puan geriye düştük

5 puan önde olduğumu takımdan 4 puan geriye düştük

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:26
Bir sezon daha bitti benim için

TS şampiyon olmadığı sürece aldığı her sonuç başarısızlıktır.

2. olmak da kabul edilebilir bu sene için ama zora girdi bence.

Kupayı alsak bari

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:27
Gomez gol kralı olur. Biz de N'Doye'den siftah bekliyoruz

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:28
Bir hafta daha işe moralsiz başla, of of

elohim_61
04.10.2015, 18:29
ndoye nin daha kaleye ayağıyla şutu yok, hatta gole giden topu bile çıkarıyor

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 18:35
Aralık ayı kurtuluşumuz olur inşallah

Yalancı İHO'dan kurtuluruz.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum;

Bundan sonra Avni Aker'de canımızı yakan, skora etki eden hakemler olursa onların da canı yanmalı. Staddan çıkarılmamalı. Ulan illa bir haakemi öldürmek mi gerekir adalet için.

Yeter yıllardır bu şehir ve camianın kaderiyle oynadığınız, yeeeetttteeeeeeeerrrrrrr...

Tayfun Aydın
04.10.2015, 18:56
Erkan olmaması yusuf için şans bir kere de sol açıkta görmek lazım Yusuf u. Daha hiçbirşey için geç değil yazacam ama takım kaynıyor resmen.

nakzo
04.10.2015, 18:59
Sotaya da hurmayada iho desinki maç kazanın hemşerim birşeyler yapımda kazanın sövün sayın ama birşeyler yapım dalga geçilen bursaspor ile aramızda 1 puan kaldı sadece 1 puan

6Şafak Aydın1
04.10.2015, 19:10
bursada takim degil henüz ve topta oynamiyorlar ama tempolari var en azindan. lutfedip tempolu oynarmisiniz acaba.

yorumsuz6117
04.10.2015, 19:35
Daha 7. Haftadan devre dışı bırakıldık.. Evet Shota hoca değil , Erkan , Yusuf , Yumlu bunlarla şampiyon olunmaz falan ama rakibe verilen ofsayt ve penaltı gs maçında verilmeyen penaltı 16 puanımız vardı şimdi..

DeAgLeMaNyAq
04.10.2015, 19:38
BJK N'Doye'den vazgeçip Gomez'i almakla turnayı gözünden vurdu. Demba Ba'nın 13 milyon euroluk satışını hiç saymıyorum bile...

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 19:54
Sorun yönetimde, taraftar da bunu gördüğü için yönetim istifa bağırdı

Şota günah keçisi değildir, adam TS sevgisini kaybetmek istemediğimden gelmek istemiyorum demişti, Hacı zorla getirdi, yine de GS maçına kadar iyiydi.

Hoca kıyma makinesi rekoruyla Guinnes rekorlar kitabına gireceğiz bu gidişle

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 19:55
Düşünürsek liderle 6 puan fark var ve sadece BJK bi
GS ve şikebahçeyi yakalayabiliriz

2003-2004 sezonunda 18. haftada Ziya DOĞAN gelmişti. 11 maçta 33 puanla bir ara şikebahçe ile farkı 2'ye kadar indirmiştik.

Yeter ki kadroyla fazla oynamasın Şota ve takım seri yakalasın, ama inişli çıkışlı gidersek yine 4.lükte kalırız

KARAGOZLUM
04.10.2015, 20:13
hic heyecan kalmadi
sikebahce ofsaytdan atti simdi akhisara

KARAGOZLUM
04.10.2015, 20:14
BJK N'Doye'den vazgeçip Gomez'i almakla turnayı gözünden vurdu. Demba Ba'nın 13 milyon euroluk satışını hiç saymıyorum bile...

gercekten de oyle ndoye hakikatten bos transfer

Full HD
04.10.2015, 20:31
Yusuf hadi be aslanim biraz calisip güzel güzel orta ac.Birde oynarken önüne bak yere bakma yerde sadece cimen var.

Hüseyin Çümen
04.10.2015, 20:43
Tempo yapmadan mac kazanmak tesadufler ve duran toplsra kaliyor. Biz maca basliyoruz ilk 45 dk insanin uykusu geliyor sacma sapan geri paslar rakip direncleniyor moralleniyor. Febe takimina bakiyorum adamlar nevar neyok saldiriyor suanda cunku buyuk tskim ozellikle kendi evinde ilk dakikadan rakibi hapsedecek biz bu kafa yspisiyla cok zor mac kazaniriz

Poor
04.10.2015, 20:48
bugun fenerin attigi golu de gorunce bence bu ligde daha futbol oynanmasina gerek yok.

istanbul takimlari kendi liglerini kursunlar oynasinlar kendi aralarinda hakemler de rahat eder diger takimlar da rahat eder

ilyskm
04.10.2015, 20:50
3-1 kaybederiz. Forumda Yusuf denen topçudan hala bir şeyler bekleyenler var, ne acı...

ilyskm
04.10.2015, 20:51
Şota teknik direktör değil...

ilyskm
04.10.2015, 20:52
Siz Pele'nin hocalık yaptığını gördünüz mü? İyi topçu iyi hoca olacak diye bir kural yok

Gurbetçi_TS
04.10.2015, 20:52
ndoye ile anlasmislardi, taraftarin tepkisi sonrasi vazgecdiler.

61ronin61
04.10.2015, 20:53
estabanın kaleye geçmesini istedim ama bana hiç güven vermedi.

kaleye uğurcan geçmeli onun bir maçını izlemiştim.ben kaleciyim der gibi bir duruşu vardı kalede.belkide uğurcan uğurlu gelir bize.

hee unutmadan erkan süresiz kadro dışı bırakılmalı.

Cengiz Çubukcu
04.10.2015, 21:15
Takımda nerdeyse birbiriyle kavga etmeyen oyuncu kalmamış... Bu kadar kotu yonetilen bir kulüpte kaos olması normal... Beraberlik ağır basıyor

cem1990
04.10.2015, 21:18
Fener attığı golden sonra hala şampiyonluk bekleyenimiz var mi :)

arifberkay
04.10.2015, 21:20

Aynen öyle Ndoye yi alacaksan yatabare yi neden gönderdin dedik ama anlatamadık....Gerçi bizim önerdiğimiz Douglas da yokları oynuyor ya....

revolution
04.10.2015, 21:20
bu iş biter beyler . hiç kasmaya gerek yok . artık sıradan tek düze bir takımız . tamam bu takımı şampiyon olsun diye sevmedik ama figüran takım olsun diye de gönül vermedik. gelinen nokta bu . sadece istanbul takımlarının arasındaki rekabeti daha caf caf lı hale getirmek için kendisine biçilen rolü oynayan bir takımız artık . şampiyonluk göremeden hatta ilk iki mücadelesi veremeden toprak olup gideceğiz bu diyardan . bize bu arena da ekmek yok artık güzel kardeşim . önüne tff çıkmasa hakem çıkıyor hakemi geçsen camia çıkıyor camiayı geçsen vasıfsız yöneticiye tosluyoruz. hepsini geçtim desen ruhsuz futbolcu çıkıyor karşına . bu kadar olumsuzluğu hiç bir bünye kaldırmaz . yıllardır kanıksadığımız bu başarısızlıkları bu saatten sonra nasıl sineye çekeceğiz bilemiyorum . sizi bilmem de ben yoruldum artık . en iyisi kalp sağlığı için bu takımdan uzak durmak . tabi becerebilirsek .

cayata
04.10.2015, 21:25
1. Şota bu iş bilmiyor . ilk 15 dakika forumu oksa bile kendini süper geliştirir.
a. Oyuncu seçiminde ADALETLİ değil. MEDJANİ gereksiz yere haftalarca ilk 11 girmedi.
b. adamda oyun sistemi yok. Oynu okuyamıyor.
2. Özer ve mustafa oynamamalı. Mustafa nın penaltıya müsait oldğ ilk maçta belli oldu. rakibi itip duruyor. hakemler bazen görmeyip son maçta haksız penaltı verdiler.
3. Onur kabadayı olmaya niyetliyse farklı kulvara yönelmeli, GSRAY maçındaki golde KARPUZcu bu hatayı yapsa yollarlar.

BU SPORCULAR TSPORA DEĞER VERİYORLARSA acilen gitmemeliler yazık aldıkları PARAYA.

ŞOTA DEVAM EDERSE ve yanlış futbolcuları oynatırsa TAKIM KÜME DÜŞER - şaka değil- ŞOTA DA BİR REKORA İMZA ATAR

iho ya laf söylemeye bile gerek yok

cayata
04.10.2015, 21:32
bir de geçen yıl ERKAN hangi mantıkla bize KİM kitlediyse ALLAH tan bulsun.

memozcan
04.10.2015, 21:36
arif abi merakımı mazur görün.. douglası neye göre önerdiniz?

ffırtına
04.10.2015, 21:46
Oraya bir ''0'' puan daha yazmanızı rica edeceğim efem ...

Ozan Kara
04.10.2015, 22:05
Kotu yonetimin oldugu kulupte nasil bir basari beklenebilir. Kavga kufur her sey var.

Levent Kara
04.10.2015, 22:11
stoperde medjani ile oynayalım en azından yan ortalarda gol umudumuz olur

murat3861
04.10.2015, 22:45
Aralık ayı kurtuluşumuz olur inşallah

Yalancı İHO'dan kurtuluruz.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum;

Bundan sonra Avni Aker'de canımızı yakan, skora etki eden hakemler olursa onların da canı yanmalı. Staddan çıkarılmamalı. Ulan illa bir haakemi öldürmek mi gerekir adalet için.

Yeter yıllardır bu şehir ve camianın kaderiyle oynadığınız, yeeeetttteeeeeeeerrrrrrr...

Aynen renktaş, bir defa daha böyle birşey olursa maçın bitiş düdüğünden sonra 100 kişi sahaya dalıp hakemin kafasını gözünü kırmalı ki bir daha cesaret edemesinler. takım iyi değil ama bizden kötü takımlar hakem sayesinde önümüze geçtiler. Birde artık yumlu ve Yusuf artık ilk 11 de oynamasınlar.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 22:51
Akhisar sana helal olsun, şunlara evinde 2-0'dan ayarı verdin ya, moralim biraz düzeldi vallahi

murat3861
04.10.2015, 22:57
Birkaç kere yazdım yine yazıyorum. Deplasmanlarda ndoye, iç sahada cardozo 11 de başlamalı. 60. Dakika değişiklik yapılmalıdır. Bu kadro yapısıyla çift forvet oynayamayız.

Emre ÖZTÜRK
04.10.2015, 23:03
Bizde kanat oyuncusu yok kanat forvet oynayabilecek oyuncular var elimizde.Bu maça;

............................Onur.................. .......

Cavanda........Aykut......Douglas........Constant

................Medjani.....Mbia....Okay.......... .....

Yusuf...................Ndoye...................Ma rin

Harun CAN
04.10.2015, 23:11
Yusuf hadi be aslanim biraz calisip güzel güzel orta ac.Birde oynarken önüne bak yere bakma yerde sadece cimen var.

Çok güldüm yaa :)

Keloğlan'ın bi filminde sürekli yere bakarak yürüyen bi tipleme vardı, Keloğlan da ona neden yere bakarak yürürsün sen hep ? diye sorduğunda o da ben yere düşen paraları bulurum diye cevap veriyodu... Yusuf da aynı, araba sürmeyi yeni öğrenen çocukların sürekli vitese bakması gibi...

ama bu zamana kadar düzelmeyen bu saatten sonra da düzelmez..

Harun CAN
04.10.2015, 23:13
Bizde kanat oyuncusu yok kanat forvet oynayabilecek oyuncular var elimizde.Bu maça;

............................Onur.................. .......

Cavanda........Aykut......Douglas........Constant

................Medjani.....Mbia....Okay.......... .....

Yusuf...................Ndoye...................Ma rin

Kadro çok iyi sadece Yusuf bozuyo.

Çarpmadaki 0 gibi yusuf,, herşeyi sıfırlıyo takımı da bozuyo.

ileriye Cardozo ve Ndoye yapsak arkadan da sürekli Marin beslese..

Emre ÖZTÜRK
04.10.2015, 23:28
Kadro çok iyi sadece Yusuf bozuyo.

Çarpmadaki 0 gibi yusuf,, herşeyi sıfırlıyo takımı da bozuyo.

ileriye Cardozo ve Ndoye yapsak arkadan da sürekli Marin beslese..

Maç Trabzon'da olsaydı kadrom o şekilde olurdu zaten.Deplasman olduğu için Yusuf'u yazdım.Sefa sağlamsa o da olabilir aslında.Denize düşen yılana sarılır

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 23:39
Avni Aker'deki ilk maçta

Trabzon düşmanı
Türk hakemleri

ve

LİGTV dışarı diye bağırıp herkese bir ihtar çekmeliyiz.

homosapiens
04.10.2015, 23:50
...........................Onur................... .......

Cavanda........Aykut......Douglas........Kevin

................Mehmet....Mbia....Okay............ ....

......Özer...........Oscar.............Marko...... .

Bence genel olarak 11imiz böyle olmalı. Transfer döneminde sağ tarafa adam alın diye ciğerimiz soldu burda. Şimdi özere falan mahkumuz. Hele bi Yusuf var ki her hareketi batıyor bana..

yüregimts
04.10.2015, 23:52
Bizde potansiyel var ama hoca doğru adamları oynatmıyo... Kafasında oturtamadı. Bu bize zarar veriyo bu yüzden saçma saçma işler yapıyo.

61ronin61
05.10.2015, 00:06
bize yapılan büyüyü buldum.

birkere kesin avniakereçokgüçlü bir büyü yapıldı(büyü vardır ve gerçektir)

evet birbüyüde şikebahçe kendi durumuna göre bizim duruma büyü yapmış.yani onda ne oluyorsa bizdede aynısı oluyor ama tabionlar hakemler şunla bunla işi götürüyor orası ayrı.

bakın hocasıyla porblemliler tarfrarı hocanın oynattığı futbolu hiç beyenmiyor ayn biz.

hocaları golcü van persiile sorunlu oynatmıyor ve puan kaybı oluyor bizle aynı bizim hocada cardozoyu oynatmıyor.biri fernandoya bağlandı biri ndoye ye.

hep dikkat etmişimdir bu nasıl bişeydir anlatmak zor .şikebahçedebişey olunca hoca olsun yönetimleilgiliolsun en geç bir hafta sonrada bizde aynısı oluyor.

çok çok örnek verebilirim ama uzatmıyım.kaderimiz şikebhçeye endekslenmiş .çok güçlü bir kara büyü ile.

akhisarla bizde 2-2 kalmıştık o bile aynı oldu.)

yüregimts
05.10.2015, 00:08
Arkadaşlar medjani de ne sıkıntı varmış bilgisi olan var mı ?

zafer44
05.10.2015, 00:29
Umut fakirin emeği hala kadro yapan arkadaşlar var, Şota da topçulara gidin kafanızı dinleyin, demiş eziyet bir süre daha devam edecek demektir. Mersin haftaya hesabı keser. Yazık ki bazı futbolcular hoca olamıyor çünkü zamanın gereklerine uymuyorlar. Şota on beş yıl öncesinde kalmış yetenek ve gazla maç alınabileceğini sanıyor lakin devir değişti.

Ozan Yılmaz
05.10.2015, 00:53
10 puanla 10. Sıradayız
Vay be!

DeAgLeMaNyAq
05.10.2015, 01:56
Tarihimizde bir kez üstüste 4 lig maçını kaybetmiştik. O da 2005-2006 sezonu. Şenol Güneş ilk 2 yenilginin ardından istifa etmişti akabinde Orhan Hoca'nın takımı çıkardığı, Tolga'nın ilk lig maçında 4 gol yediği, Halilhodzic'in de tribünde dumura uğradığı meşhur GS maçı akabinde de Halilhodzic'in ilk maçı. Bakalım rekoru egale edebilecek miyiz...

61ronin61
05.10.2015, 02:07
Tarihimizde bir kez üstüste 4 lig maçını kaybetmiştik. O da 2005-2006 sezonu. Şenol Güneş ilk 2 yenilginin ardından istifa etmişti akabinde Orhan Hoca'nın takımı çıkardığı, Tolga'nın ilk lig maçında 4 gol yediği, Halilhodzic'in de tribünde dumura uğradığı meşhur GS maçı akabinde de Halilhodzic'in ilk maçı. Bakalım rekoru egale edebilecek miyiz...

bu ne şimdi kaybetsek çokmu mutlu olucaksın.bu tarz tavırlar yorumlara uyuz oluyorum.biz tabzonlular ne garip ne biiçim bir insanız arkadaş bakalım egale edebilecekmiyiz diyorsn sen yorumcu .bu ne iğrenç bir yorumdur trazonsluluğunuzumu unuttunuz trabzonsporluluğunuzumu unuttunuz egale etsek çokmu mutlu olucan haaa.hastamısınız arkadaş siz.

bakalım egale edebilecemiyiz diye senin yorumunu okuyunca bu vatandaş neyin peşinde diyorum kendi kendime ya trabzonsporu miklemiyorsun yada kendi keyfindesin ts mikinde bile değil .
ne iğrenç aşağılık bir yorumdur bu .çokmu mutlu olucaksın egale edersek sen ne biçim bir trabzonsporlusun beeeeeeee.

DeAgLeMaNyAq
05.10.2015, 02:13
bu ne şimdi kaybetsek çokmu mutlu olucaksın.bu tarz tavırlar yorumlara uyuz oluyorum.biz tabzonlular ne garip ne biiçim bir insanız arkadaş bakalım egale edebilecekmiyiz diyorsn sen yorumcu .bu ne iğrenç bir yorumdur trazonsluluğunuzumu unuttunuz trabzonsporluluğunuzumu unuttunuz egale etsek çokmu mutlu olucan haaa.hastamısınız arkadaş siz.

bakalım egale edebilecemiyiz diye senin yorumunu okuyunca bu vatandaş neyin peşinde diyorum kendi kendime ya trabzonsporu miklemiyorsun yada kendi keyfindesin ts mikinde bile değil .
ne iğrenç aşağılık bir yorumdur bu .çokmu mutlu olucaksın egale edersek sen ne biçim bir trabzonsporlusun beeeeeeee.

2008 üyeliğine sahip olduğunuza göre beni yeteri kadar tanıdığınızı zannediyorum. Düşüncelerimin uzaktan yakından yazdıklarınızla ilgisi yok...

nakzo
05.10.2015, 02:14

Şampiyonluk parolasıyla çıktığımız ligde 10.sıraya yerleştik hemde ıspanaktan takımlara yenilerek...Hababam sınıfında yeni gelen ahmedi sevmediklerinden karavanadaki yemeği herkes bitirmişti Ahmedede tek bir patates parçası kalmıştı halit akça tepede :AL BAKALIM AHMET......Aynı bizim durumumuz.

61ronin61
05.10.2015, 02:21
Şampiyonluk parolasıyla çıktığımız ligde 10.sıraya yerleştik hemde ıspanaktan takımlara yenilerek...Hababam sınıfında yeni gelen ahmedi sevmediklerinden karavanadaki yemeği herkes bitirmişti Ahmedede tek bir patates parçası kalmıştı halit akça tepede :AL BAKALIM AHMET......Aynı bizim durumumuz.

durum öyle durumda bu tarfatrın durumları nasıl durum.hakemler biçer.hoca zaten hoca değil .başkanı direk geçiyorum.ruhsuz futbolcularda parantez açmak lazım aslında en büyük suçlu onlar oynamıyorlar(neyse yazmıyım ceza vermede beni anında görüyorlar:)

dediğin gibi herşey yanlış neresinden tutsak elimizde kalıyor .ama efsanemiz şotayada yazık oldu.

61ronin61
05.10.2015, 02:40
2008 üyeliğine sahip olduğunuza göre beni yeteri kadar tanıdığınızı zannediyorum. Düşüncelerimin uzaktan yakından yazdıklarınızla ilgisi yok...
işin gerçeği sizdede bende de sorun yo kbu manyak takım hepimizi ruh hastası yaptı en ufak yanlış bişey yazana herkes saldırıyor.(ben zaten saldırıya alışığım) yanlış anlamışta olabilirim yazdıklarınızı yanlış yazdııysam yanlışımı kabul edicek kadar erdeme sahibim.

2008 demişsiniz 2008 de bir hesap açtım sonra bişeyler olmuştu kavgamı diyim bişeyoldu gerçekten bende hatırlamıyorrum 4-5- sene girmedim siteye sonra adımıda hotmailede unuttum yeni sisimle hesap açtım bilenler vardır burda sonra vayy sen dolandırıcısın başka hesaplarla isim açıyorsun dediler kovuldum bmn den.neyse adminlere anlattım durumu onlar biliyor.tek hesap bu ceza alıncada bekliyorum cezanın bitmesini zaten cezayada alıştım:)

sizi tanımıyorum yazdıklarınızıda fazla bilmiyorum ama isim olarak sizi bayağı gördüm bmn de .tanınmış bir isim bende tanıyorum galibada ilk kez muhatab olduk .neyse uzatmıyım.

DeAgLeMaNyAq
05.10.2015, 02:50
işin gerçeği sizdede bende de sorun yo kbu manyak takım hepimizi ruh hastası yaptı en ufak yanlış bişey yazana herkes saldırıyor.(ben zaten saldırıya alışığım) yanlış anlamışta olabilirim yazdıklarınızı yanlış yazdııysam yanlışımı kabul edicek kadar erdeme sahibim.

2008 demişsiniz 2008 de bir hesap açtım sonra bişeyler olmuştu kavgamı diyim bişeyoldu gerçekten bende hatırlamıyorrum 4-5- sene girmedim siteye sonra adımıda hotmailede unuttum yeni sisimle hesap açtım bilenler vardır burda sonra vayy sen dolandırıcısın başka hesaplarla isim açıyorsun dediler kovuldum bmn den.neyse adminlere anlattım durumu onlar biliyor.tek hesap bu ceza alıncada bekliyorum cezanın bitmesini zaten cezayada alıştım:)

sizi tanımıyorum yazdıklarınızıda fazla bilmiyorum ama isim olarak sizi bayağı gördüm bmn de .tanınmış bir isim bende tanıyorum galibada ilk kez muhatab olduk .neyse uzatmıyım.

Anladım problem yok. Ben sadece istatistiksel bir bilgiyi paylaşıp ironi yapmıştım. Yoksa Hacıosmanoğlu gitsin Şota gitsin de yenilelim puan kaybedelim tarzındaki bir düşünce zaten benimle bağdaşmaz. Eski üye olduğunuza göre beni tanırsınız ifadesini aynı şekilde takım hakkında artniyetli bir şey yazmayağımı bilirsiniz diye vurguladım...

mustafakaraca
05.10.2015, 03:01
Yensek ne olacak yenmesek ne olacak

61ronin61
05.10.2015, 03:15
Anladım problem yok. Ben sadece istatistiksel bir bilgiyi paylaşıp ironi yapmıştım. Yoksa Hacıosmanoğlu gitsin Şota gitsin de yenilelim puan kaybedelim tarzındaki bir düşünce zaten benimle bağdaşmaz. Eski üye olduğunuza göre beni tanırsınız ifadesini aynı şekilde takım hakkında artniyetli bir şey yazmayağımı bilirsiniz diye vurguladım...

eksik yazdım yazdıklarınzıda takip ediyorum renkdaşım.

ama işin garip yanı burda birbirimize sallasakta uyuzda olsak kavga edip cezada yesek hepimiz aynı gemideyiz.batarsak beraber batıcaz işte bunu kimse göremiyor.

ve gerçekten ne başkan ne futbolcular ne hoca bizim kadar sevmiyor ts yi buna kesin net eminim.

çünkü bizim bir çıkarımız yok sadece seviyoruz hoca milyon urolar futbolcular milyon eurolar başkan onu bilmem belkide hiçbir kazancı yoktur belkde onunda çıkarı vardır bilemediğim için bişey diyemem ama bildiğim biz taraftarın gram bir maddi kazancı yok ya seviniyoruz ya haftamız yıllarımız zehir oluyor sadece bu.

burda aslında boşuna birbirimizi kırıyoruz yada hakaret dışlama trabzosnpor düşamanı ialn etme filan gerçekten ne kadar boş iş .

61ronin61
05.10.2015, 03:20
Yensek ne olacak yenmesek ne olacak

bu yapıya bu kadroya bu ruh haine bakınca hiçbişey olmayacak mersini yensek sahamızda gider berabere kalırız sonra deplasmanda yenilip evimizde yeneriz biz böyle dengesiz manyak bir takımız işte.

sorunuzun cevabı hiç bi şey olmayacak aaa pardon olacak olanı diyim görüntüye göre ya 5 yada 6 yada 7 inci oluruz lig sonunda.

şampiyonluk yarışıda f.f.f.nin belirlemesine göre kolpataş ve şikebahçe arasında olur ara sırada gs zorlar işte bu olur.

büyük bjk li şenol güneş sonunda galiba şampiyonluk görücek.(demişti ya hiç şampiyonluk görmedim diye)

61ronin61
05.10.2015, 03:39
ayıptır söylemsi gerçi bu takım her ayıbı yapıyor ama .

mersin bizi yenerse ne olur .

lig sonuncusu herkesin şamarlayıp geçtiği mersin bizi yenerse o zaman harbi bitiğimizin resmidir.

not=beraberlikte yenilgiyle eşdeğerdir üç puanlı sistemde.

Şanlı SanMarino
05.10.2015, 04:32
Her söylediği yalan veya düzenbazlık kokan başkanı olan,

Cebe indirdikleri ile nam salmış Sportif Direktörü olan,

İlk kriz anında, resmi maça 24 saat kala takımı bırakacak kadar aciz Teknik Direktörü olan,

Kaptanlık alamadı diye maçı sabote edecek kadar düşük profilde kaptanı olan,

Futbolcuları birbirine yumruk atan,

Başka bir oyuncusu gözaltına alınan,

Yabancı bir sporcusu silahla antrenmana gelen,

Borçlanarak ömrünü sürdüren çalışanlara sahip olan,

Sevgisizliğin, gruplaşmanın olduğu ancak armaya sadakatin, futbol aşkının, mücadele azminin olmadığı takımdan hala medet umuyoruz ya. Bize helal olsun.

Mersin'e 8 atar, öteki rakibe 93 atarız. Böyle böyle "O sene bu sene olur"

Ama geriye dönüp baktığınızda "Onursuzlar" hala içinizdedir.

Bu ayıp da bize bin yıl yeter!

MetehanS
05.10.2015, 08:08
anket?

Ahmet Ulusoy
05.10.2015, 08:20
Türkiye gibiyiz savaşları kazanıyoruz ama masa başında kaybediyoruz

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2015, 08:20
Bizde potansiyel var ama hoca doğru adamları oynatmıyo... Kafasında oturtamadı. Bu bize zarar veriyo bu yüzden saçma saçma işler yapıyo.

TS maç kaybettiğinde yemeden içmeden kesiliyor, günlerce yüzüm gülmüyor.

Bu renklere aşığım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2015, 08:21
Gel 19 Ekim gel
Maçın adamı anketini özledim :)

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2015, 08:39
Dün şikebahçeli Volkan, ilk golde topu uzaklaştıramadı.

Onur'un GS maçında yediği ilk golün kopyasıydı.

Volkan kötü kaleci mi oldu bu hatayla, asla hayır

O halde Onur'a da sahip çıkalım.

Kaleci de insandır ve hata yapma toleransına sahiptir.

Turgay Atalay
05.10.2015, 08:50
- Başkan İHO,
- Teknik direktör Shota,
- Takım içi aşırı gruplaşmalar,
- Futbolcular tarafından önemsenmeyen bir Trabzonspor,
- Futboldan bir haber kağnı stoperler ve kanat oyuncuları,
- Tetikçi hakemler,
- Satın alınmış taraftar grupları,
... Liste uzar gider. 3 puanı kime yazalım? Mersin kazanır...

UĞUR DURTAŞ
05.10.2015, 09:42
- Başkan İHO,
- Teknik direktör Shota,
- Takım içi aşırı gruplaşmalar,
- Futbolcular tarafından önemsenmeyen bir Trabzonspor,
- Futboldan bir haber kağnı stoperler ve kanat oyuncuları,
- Tetikçi hakemler,
- Satın alınmış taraftar grupları,
... Liste uzar gider. 3 puanı kime yazalım? Mersin kazanır...

***gs ve konya maçındaki bariz hakem hataları
*trabzonsporun kötü oyunun önüne geçmemeli bence...
*şota canımız ciğerimiz,efsanemiz
*bu demek değildirki
*iyi hoca
*kesinlikle değil
*şuan ligin en kötü topunu biz oynuyoruz.
*her maçta ilk yarıları takım
*kanı gibi oynuyorlar
*sanki 2 gün önce 120.dak.
*maç yapmış gibiler
*rakipten gol geliyorum diyor
*şota hoca uyuyor
*ne zamanki gol yiyiyoruz
*takım aklı başına geliyor
*yalandan oynamaya başlıyor.
*kardeşim
*siz dalgamı geçiyorsunuz bizlerle
*adam gibi
*1.dak.oynamaya başlasana
*pres yapmaya başlasana
*baskı kursana
*ta ki gol gelene kadar
*şota hoca
*bu takım avrupa maçıda oynamıyor
*birde oynasa
*düşeceğimiz durumu düşünmek
*istemiyorum.
*şota hoca
*bizim takım
*güçsüz
*kondisyonsuz
*çalışılmış bir tane pozisyonumuz yok
*150 orta yapıldı diyorsun
*ya kardeşim 150 ortadan 1 golmü çıkar
*adam gibi çalışılsa
*1 golden fazla gol olması gerekiyor.
*şota hoca
*maç içerisinde oyunu okuyamıyor,
*osmanlı maçında hemen hemen arkasından izledim maçı
*2 veya 3 pasla osmanlı
*onurla,
*karşı karşıya kalıyor
*ve müdahale etmiyor.
*bir oyuncu,
*15.dak.değişemezmi
*25.dak.değişemezmi
*40 dak.değişemezmi
*erkan ve yusuf efendi
*ilerden hiç gelmiyorlar
*rakip kovalamıyorlar
*pres yapmıyorlar
*ayağına top gelecek bunların
*egolarını tatmin edecekler
*bencil adamlar
*şota hoca
*ben senin yerinde olsam
*bu oyuncuları oynatmam
*direk oynatsam bile
*kısa sürede değiştiririm.
*bu değişiklik diğer takım
*oyuncularını
*olumlumu etkiler?
*yoksa olumsuzmu?
*kesinlikle olumlu diyorum ben
*koşmayan ,mücadele etmeyen
*aklını başına almalıdır.
*sneıder geriye yardıma geliyor
*sen niye gelmiyorsun kardeşim
*yardıma
*senin dokunulmazlığın mı var
*ekici/marin/erkan/yusuf
*siz kimsiniz kardeşim
*bizim takımın şu aşamada
*mücadeleci bir kadroyla çıkması gerekiyor
*mersin ve sonraki maçlarda
*gomez/necid/fernandao vs vs
*gelen topların çeyreği
*ndoye ve cardozoya
*geliyormu?
*gelmiyor
*niçin çünkü pas vermek
*yerine bizimkiler
fantazi yapıyorlar
*çalım veya ut atıyorlar
*allah rızası için kardeşim
*şu adamlara
*gomeze/fernendoya/necide
*gelen toplar gelse
*gol olmazmı kesinlikle
*gol olur
*şota hoca
*senin güçün yetmiyor
*bizim oyunculara
*ben bunu anladım.
*mersin maçına hangi hakem verilirse verilsin
*adım gibi eminim
*rakip ceza sahasında bizimkiler
*olmayan penaltı pozisyonunu
*bize penaltı çalacaklar
*atmış olduğumuz ofsayt golü verecekler
*bakın göreceğiz.
*7 haftadır
*arkadaşlar taçı olumlu kullanamıyoruz
*korneri olumlu kullanamıyoruz
*dünya kadar çalışılması gereken
*pozisyonlar var
*şu an emşnim takıma 3-4 gün izin verilmiştir.
*niçin izin veriliyor
*bu isteksiz oyunu görüpte
*takıma niçin izin veriliyor
*hak ediyorlarmı
*kişilikli oyuncu
*izin verilse dahi
*kabul etmemeli
*hocam çalışalım demeli
*mersin maçlarını ezbertlemeli
*durmadan duran top çalıştırmalı
*korner çalıştırmalı
*rakipler niçin
*her maçta kalecimizle karşı karşıya kalıyorlar bunu çalışmalı
*niçin orta sahada pas yapamıyoruz bunu çalışmalı
*çalışmalıda çalışmalaı
*çok hak ediyorlarla
*izini
*yapsınlar bakalım
*çıldırmamak elde değil
*gs maçını hakem yendirdi
*osmanlı maçında kişiliksiz bir oyunla yenildik
*konya maçı
*ilk yarıdaki kişiliksiz oyunun muhasebesini yaptınızmı?
*bu kişiliksiz oyun ölü takımı bile
*cesaretlendirdiğini
*anlamıyormusun
*şota hoca
*biz
*TRABZONSPORUZ
*stad
*avni aker
*hakem haksız penaltıda verse
*oysayt olan pozisyonda gol verse
*biz konyayı her şartta yenmemiz geriyordu.
*hakemi eleştirelim
*ama
*ilk yarıdaki kişiliksiz oyunuda eleştirelim.
*sırf hakemi değil.
*bu saatden sonra koşan mücadele eden bir takım sahada olmalı
*erkan saten cezalı
*yusufu da görmek istemiyorum
*bu adam adam olmaz
*rakipler bizi çözdü şota hoca
*rakip hoca şunu düşüyor
*onlar top kaybettiğinde
*ilerde 5 veya 6 kişi kalıyorlar
*yardıma kimse gelmiyor
*bencil,daha doğrusu çalımcı çok adamları var
*pres yapın topu kapın
*kalabalık bir şekilde atak yapın diyordur
*ve sonuçlarınıda alıyorlar
*şota hoca amatör takımlar bile
*bizi çözmüşlerdir.
*anlamadığım ,çözemediğim
*bir sistemle oynuyoruz.
*mersin maçına bile çıkmaya bilirsin
*bu oyun anlayışın devam ederse
*mersin maçı son maçın olur
*onun için
*takımı kampa al
*kimsenin göznün yaşına bakma
*dauglus ve mustafa kanı gibi
*aykut iyi oynarken niçin adamı yedeğe çekdin be
*yazıklar olsun
*mersin maçında
*mersin maçında koşan,mücadele eden bir takım çıkart
*yoksa işimiz çok zor
*syg.********************************************* **********

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2015, 09:52
***gs ve konya maçındaki bariz hakem hataları
*trabzonsporun kötü oyunun önüne geçmemeli bence...
*şota canımız ciğerimiz,efsanemiz
*bu demek değildirki
*iyi hoca
*kesinlikle değil
*şuan ligin en kötü topunu biz oynuyoruz.
*her maçta ilk yarıları takım
*kanı gibi oynuyorlar
*sanki 2 gün önce 120.dak.
*maç yapmış gibiler
*rakipten gol geliyorum diyor
*şota hoca uyuyor
*ne zamanki gol yiyiyoruz
*takım aklı başına geliyor
*yalandan oynamaya başlıyor.
*kardeşim
*siz dalgamı geçiyorsunuz bizlerle
*adam gibi
*1.dak.oynamaya başlasana
*pres yapmaya başlasana
*baskı kursana
*ta ki gol gelene kadar
*şota hoca
*bu takım avrupa maçıda oynamıyor
*birde oynasa
*düşeceğimiz durumu düşünmek
*istemiyorum.
*şota hoca
*bizim takım
*güçsüz
*kondisyonsuz
*çalışılmış bir tane pozisyonumuz yok
*150 orta yapıldı diyorsun
*ya kardeşim 150 ortadan 1 golmü çıkar
*adam gibi çalışılsa
*1 golden fazla gol olması gerekiyor.
*şota hoca
*maç içerisinde oyunu okuyamıyor,
*osmanlı maçında hemen hemen arkasından izledim maçı
*2 veya 3 pasla osmanlı
*onurla,
*karşı karşıya kalıyor
*ve müdahale etmiyor.
*bir oyuncu,
*15.dak.değişemezmi
*25.dak.değişemezmi
*40 dak.değişemezmi
*erkan ve yusuf efendi
*ilerden hiç gelmiyorlar
*rakip kovalamıyorlar
*pres yapmıyorlar
*ayağına top gelecek bunların
*egolarını tatmin edecekler
*bencil adamlar
*şota hoca
*ben senin yerinde olsam
*bu oyuncuları oynatmam
*direk oynatsam bile
*kısa sürede değiştiririm.
*bu değişiklik diğer takım
*oyuncularını
*olumlumu etkiler?
*yoksa olumsuzmu?
*kesinlikle olumlu diyorum ben
*koşmayan ,mücadele etmeyen
*aklını başına almalıdır.
*sneıder geriye yardıma geliyor
*sen niye gelmiyorsun kardeşim
*yardıma
*senin dokunulmazlığın mı var
*ekici/marin/erkan/yusuf
*siz kimsiniz kardeşim
*bizim takımın şu aşamada
*mücadeleci bir kadroyla çıkması gerekiyor
*mersin ve sonraki maçlarda
*gomez/necid/fernandao vs vs
*gelen topların çeyreği
*ndoye ve cardozoya
*geliyormu?
*gelmiyor
*niçin çünkü pas vermek
*yerine bizimkiler
fantazi yapıyorlar
*çalım veya ut atıyorlar
*allah rızası için kardeşim
*şu adamlara
*gomeze/fernendoya/necide
*gelen toplar gelse
*gol olmazmı kesinlikle
*gol olur
*şota hoca
*senin güçün yetmiyor
*bizim oyunculara
*ben bunu anladım.
*mersin maçına hangi hakem verilirse verilsin
*adım gibi eminim
*rakip ceza sahasında bizimkiler
*olmayan penaltı pozisyonunu
*bize penaltı çalacaklar
*atmış olduğumuz ofsayt golü verecekler
*bakın göreceğiz.
*7 haftadır
*arkadaşlar taçı olumlu kullanamıyoruz
*korneri olumlu kullanamıyoruz
*dünya kadar çalışılması gereken
*pozisyonlar var
*şu an emşnim takıma 3-4 gün izin verilmiştir.
*niçin izin veriliyor
*bu isteksiz oyunu görüpte
*takıma niçin izin veriliyor
*hak ediyorlarmı
*kişilikli oyuncu
*izin verilse dahi
*kabul etmemeli
*hocam çalışalım demeli
*mersin maçlarını ezbertlemeli
*durmadan duran top çalıştırmalı
*korner çalıştırmalı
*rakipler niçin
*her maçta kalecimizle karşı karşıya kalıyorlar bunu çalışmalı
*niçin orta sahada pas yapamıyoruz bunu çalışmalı
*çalışmalıda çalışmalaı
*çok hak ediyorlarla
*izini
*yapsınlar bakalım
*çıldırmamak elde değil
*gs maçını hakem yendirdi
*osmanlı maçında kişiliksiz bir oyunla yenildik
*konya maçı
*ilk yarıdaki kişiliksiz oyunun muhasebesini yaptınızmı?
*bu kişiliksiz oyun ölü takımı bile
*cesaretlendirdiğini
*anlamıyormusun
*şota hoca
*biz
*TRABZONSPORUZ
*stad
*avni aker
*hakem haksız penaltıda verse
*oysayt olan pozisyonda gol verse
*biz konyayı her şartta yenmemiz geriyordu.
*hakemi eleştirelim
*ama
*ilk yarıdaki kişiliksiz oyunuda eleştirelim.
*sırf hakemi değil.
*bu saatden sonra koşan mücadele eden bir takım sahada olmalı
*erkan saten cezalı
*yusufu da görmek istemiyorum
*bu adam adam olmaz
*rakipler bizi çözdü şota hoca
*rakip hoca şunu düşüyor
*onlar top kaybettiğinde
*ilerde 5 veya 6 kişi kalıyorlar
*yardıma kimse gelmiyor
*bencil,daha doğrusu çalımcı çok adamları var
*pres yapın topu kapın
*kalabalık bir şekilde atak yapın diyordur
*ve sonuçlarınıda alıyorlar
*şota hoca amatör takımlar bile
*bizi çözmüşlerdir.
*anlamadığım ,çözemediğim
*bir sistemle oynuyoruz.
*mersin maçına bile çıkmaya bilirsin
*bu oyun anlayışın devam ederse
*mersin maçı son maçın olur
*onun için
*takımı kampa al
*kimsenin göznün yaşına bakma
*dauglus ve mustafa kanı gibi
*aykut iyi oynarken niçin adamı yedeğe çekdin be
*yazıklar olsun
*mersin maçında
*mersin maçında koşan,mücadele eden bir takım çıkart
*yoksa işimiz çok zor
*syg.********************************************* **********

*ekici/marin/erkan/yusuf
*siz kimsiniz kardeşim

Bu cümlenizden Marin'i çıkarıyorum ve geri kalan tüm yazdıklarınıza aynen katılıyorum.

Beyninize ve elinize sağlık

matrixx61
05.10.2015, 10:05
bende şotayı çok seviyorum ama maalesef gitmiyor zaman lazım, sabır lazım diyeceksiniz ama geldim 30 yaşıma şampiyonluk görmek istiyorum..aralığa kadar nasıl idare edecez bilemiyorum..büyük olasılıkla seçim zamanı bi 10-15 puan geriye düşeriz..yani bu senede pert..yeni yönetimle beraber iyi bir planlama ve yabancı kariyerli bir hoca şart bize..

Turgay Atalay
05.10.2015, 10:12
*ekici/marin/erkan/yusuf
*siz kimsiniz kardeşim

Bu cümlenizden Marin'i çıkarıyorum ve geri kalan tüm yazdıklarınıza aynen katılıyorum.

Beyninize ve elinize sağlık

Bu dört kızla aynı anda sahaya çıkarsan değil Osmanlı, Çemiskezekspor bile Trabzonsporu yener. 5-6 kişiyle rakibi karşılayan, stoperleri hantal olan bir takımın başarı şansı yoktur. Rakibi karşılamayan, oyunun defansif yönünden bir haber olup, ileride de bir halt edemeyen bu dördünden maksimum ikisi sahada olmalıdır ki bu takım en azından 9 kişiyle mücadele edebilsin. Bence Marin ilk 11 başlamamalı, bariz son yarım saatlik topçu.

10-61
05.10.2015, 10:49
ortayı mbia-okay-mejdaniyle sağlama alalim gerisi bi şekilde olur.

ogeday6106
05.10.2015, 11:06
onur
cavanda
douglas
aykut
constant
mbia
okay
özer
mehmet
marin
cardozo

Harun-61
05.10.2015, 11:57
Ümidi olan kaldimi ?

UĞUR DURTAŞ
05.10.2015, 12:23
ortayı mbia-okay-mejdaniyle sağlama alalim gerisi bi şekilde olur.

eyvallah...
koşan mücadele eden,en önemlisi rakipleri karşılayan üçlü sorun yok.
bu takım,aynı anda ekiciyi,marini,erkanı,yusufu kaldırmazzzzzzz.çok net.
şota oynatırsa rakip 3 pasla kalecimizle karşı karşıya kalır.
şotada bizle.

Dip.Ing.Mag.
05.10.2015, 13:08
bende şotayı çok seviyorum ama maalesef gitmiyor zaman lazım, sabır lazım diyeceksiniz ama geldim 30 yaşıma şampiyonluk görmek istiyorum..aralığa kadar nasıl idare edecez bilemiyorum..büyük olasılıkla seçim zamanı bi 10-15 puan geriye düşeriz..yani bu senede pert..yeni yönetimle beraber iyi bir planlama ve yabancı kariyerli bir hoca şart bize..

iste asil bu Mantik yüzünden her senemiz teker teker heba oluyor aslinda. taktiksel zeka anlaminda zaaflari var tamam da. biz shota yi göndersek ne degisecegini zannediyorsun? hani diyorsun ya geldim 30 yasina sampiyonluk görmek istiyorum diye. shota gidince sampiyon mu olacagiz. cok üst düzey takim kurmadikca bu ligte bizi sampiyon yapmazlar. o yüzden devamliligi esas almamiz gerekiyor artik. oturmus bir kadro ve bu kadronun basinda yillarini vermis bic hoca olmali. yoksa 30 senedir sampiyon olamiyoruz o yüzden sabrimiz kalmadi bizi hemen sampiyon yapacak bir hoca lazim diye girdigimiz bu kisir döngünün icerisinde Döner durururuz.

ek olarak ayrica 2010-2011 sezonunda sampiyon olduk 30 sene nereden cikti.

nakzo
05.10.2015, 13:08
Ulan berbat haldesin izin veriyor takıma sotaa ne izini taktik calstırsana su isimlendiremedigim varlıklara niye senin bir taktiğin yok kanatlara orta çalıştıran veya ortacsaha niye hızlıca ileri çıkamıyor berbat bir takım yarattın birde izin veriyorsun sizdeki şu rahatlık taşı orta yerinden çat diye çatlatır.meresinden de yersin bir çuval gol gelirsin çünkü yüz yok ki hicbiriniz de.

6Şafak Aydın1
05.10.2015, 13:28
Sezon ortasi hoca degisitren takim acaba kac defa ayni sezon sampiyon olmus gecen sezon haricinde. Yüzdesi nedir

elohim_61
05.10.2015, 13:51
bizim tez zamanda cardozo fetişistliğinden vazgeçmemiz gerekiyor, rakiplerimizin forvetleri gomez, fernandao her maç ikişer üçer takıyor bizdeki forvetler sahada ruh gibi. ndoye ve cardozo ile inanın eksik oynuyoruz, bize kweuke gibi rakibi alt üst edebilecek her an skoru değiştirebilecek açık alanlara doğru akabilecek bir santrafor lazım. hadi cardozo neyse de ndoye tam bir fiyasko, devre arası ondan kurtulup kweuke yi alabilirsek (gerekirse üzerine eldeki ishak, deniz, soner, serdar vs. verilebilirse ) harika bir iş yapmış olacağız bence bu takıma direktman büyük fayda sağlayacaktır.

Fatih Öztürk
05.10.2015, 16:11
bizim tez zamanda cardozo fetişistliğinden vazgeçmemiz gerekiyor, rakiplerimizin forvetleri gomez, fernandao her maç ikişer üçer takıyor bizdeki forvetler sahada ruh gibi. ndoye ve cardozo ile inanın eksik oynuyoruz, bize kweuke gibi rakibi alt üst edebilecek her an skoru değiştirebilecek açık alanlara doğru akabilecek bir santrafor lazım. hadi cardozo neyse de ndoye tam bir fiyasko, devre arası ondan kurtulup kweuke yi alabilirsek (gerekirse üzerine eldeki ishak, deniz, soner, serdar vs. verilebilirse ) harika bir iş yapmış olacağız bence bu takıma direktman büyük fayda sağlayacaktır.

Cardozo geçen sene doğru düzgün toplar almamasına rağmen ligde 17 gol attı.bu adamın ölüsü bu.bu sene özellikle içerdeki maçlarda hocanın inadı yüzünden oynatılmadığı ortada.halbuki içerdeki maçlarda Cardozo'nun gol atma ihtimali çok çok yüksek.üstelik pozisyon kaçırma sayısı ligin diğer golcülerine nazaran yok gibi birşey.Cardozo'yla eksik oynamıyoruz,oyunu rakip alana yıkamazsan ileri uç elemanlarından şikayet etmeyeceksin.oyunu öne yıkdığın maçlardada Cardozo kenarda oturuyor.

elohim_61
05.10.2015, 18:15
Cardozo geçen sene doğru düzgün toplar almamasına rağmen ligde 17 gol attı.bu adamın ölüsü bu.bu sene özellikle içerdeki maçlarda hocanın inadı yüzünden oynatılmadığı ortada.halbuki içerdeki maçlarda Cardozo'nun gol atma ihtimali çok çok yüksek.üstelik pozisyon kaçırma sayısı ligin diğer golcülerine nazaran yok gibi birşey.Cardozo'yla eksik oynamıyoruz,oyunu rakip alana yıkamazsan ileri uç elemanlarından şikayet etmeyeceksin.oyunu öne yıkdığın maçlardada Cardozo kenarda oturuyor.

doğru söylüyorsunuzda işte oyunu ileri yıkamıyoruz bir türlü, yıksakta cardozoya inatla orta açmıyorlar, cardozo yumluya top indiriyor. konya maçında golü attıktan sonra bir süre çok süper top oynadık sağlı sollu ortalar bindirmeler yaptık konyayı boğduk resmen sonra cardozo girdi oyuna adama 1 tane orta açılmadı bu işin içinde var bir iş. aslnda cardozo ile kweuke yan yana oynatmamız lazım iç sahada her türlü galip geliriz işte ndoye kweuke nin yarısı etmiyor sorun orada

ayrıca ekici şehri terketmiş bir daha dönmeyebilirmiş erkanla olan kavgası yüzünden, işte biz neden şampiyon olamıyoruz büyü mü var yoksa beddua mı diye soracağımıza cevabı burada. erkanı alacağımıza djudzsak ı ndoye yerine kweuke yi alsaydık şimdiye liderdik

r9emre
05.10.2015, 19:55
Erkan - Mustafa - Ozer ilk 18'e alinmamali.

emrhan61
05.10.2015, 19:57
Marin oynamamalı diyen adamın kadrosunda Sefa Erkan Yusuf Özer Serdar gibi oyuncular olması komedi.

Kamer'
05.10.2015, 20:04
Erkan cidden çok sorun çıkartmaya başladı ,

Önce Cardozoyla kavga et , sonra marine oyun içinde atar yap , ekiciyle kavga et ( yumruk atmış doğru mu bilmiyorum , yaptıysa cezalandırılmalı)

Bunları yapan adamın hala ilk 11 de çıkması şaşırtıcı . Yönetimimiz olsaydı Erkana ağır bir ceza verirdi , gerekirse kadro dışı bırakırdı . Olmadığı için takım içi huzursuzluk hat safhada . Bazıları yöneticiliği transfer yapmak ve mitinge katılmaktan ibaret sanıyo .

Her neyse , Erkanın ve Yusufun uzun bir müddet bu takımda ilk 11 oynamaması tek temennim .

İnşallah Şota da bunu görür .

Solda Marin Erkandan çok daha iyi oynar , sağda Yusufun yerine kimi koysan zaten daha iyi oynar .

Ortayı da Medjaninin performansını göz önünde bulundurarak Medjani-Okay-Mbia dan kurarsak kolay kolay orta sahayı elimizden bırakmayız . 3 DOS gibi gözükse de Okay ve Mbianın ofansif özellikleri var , bu özellikleri sayesinde orta sahadaki yaratıcı oyuncu eksikliğini çok hissetmeyeceğimizi düşünüyorum

Jedi
05.10.2015, 20:16
Ulan berbat haldesin izin veriyor takıma sotaa ne izini taktik calstırsana su isimlendiremedigim varlıklara niye senin bir taktiğin yok kanatlara orta çalıştıran veya ortacsaha niye hızlıca ileri çıkamıyor berbat bir takım yarattın birde izin veriyorsun sizdeki şu rahatlık taşı orta yerinden çat diye çatlatır.meresinden de yersin bir çuval gol gelirsin çünkü yüz yok ki hicbiriniz de.

ver çoşkuyu .......... stoperi Yumlu olan takıma 24 saat antreman yaptırsanda bir şey olmaz, birisi kağnı arabasi ötekisi inek şaban )))

Sadık Bıyık
05.10.2015, 20:17
anladığım kadarıyla futbolda artık oyunun iki yönünüde oynayan oyuncular muteber. orta saha hucumda yer alacak ama aynı zamanda top rakipteyken ön libero mevkiinde yer alacak. ben bunu bir kademe daha ileri götürüyorum, ben olsam hucum hattında medjani gibi hem defansı kuvvetli hemde gol kovalayan hucuma zenginlik katan oyuncular tercih ederim. bu yüzden erkan,yusuf, gibi yetenekli ama defansif yönü olmayan oyuncuları yedek soyundururdum. demek ki okay, medjani,mbia tamam birde pek beğenilmese de özeri eklerdim. forvet cardoza kesin ama ndoye için bazen forvet arkası gibi bir yer düşünürdüm. cavandayı kesinlikle kanatta oynatırdım bekte başka birini değerlendirmeyi düşünürdüm. yani geri dörtlü ve kaleci haricinde özer-mbia-okay-medjani-cavanda gibi bir orta saha olabilir.

Jedi
05.10.2015, 20:20
yapılan yanlışlardan hiç bir zaman ders alınmıyor, şu transferlere bak, 2 tanesi hariç , hiçbirisinden bir şey olmaz...nasılki devletler 5 yıllık kalkınma planı yapıyor aynı şekilde 5 yıllık plan yapılmalı..

bizde transfer nasıl yapılıyor birisi bana izah etsin, her sezon hoca değişiyor kim geliyor nereye gidiyor, hangi futbolcu nerde, komedi valla..

adamlar oynamıyor paralarını takır takır alıyorlar, sanki ts kimin umurunda şimdi hepsi cillop gibi hatunlarla güneyde tatilde , sabahlar olmasın..

Jedi
05.10.2015, 20:22
valla yenemezsende yenilme, medjani,okay ,mbia aynı anda denenmeli kesinlikle.......

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2015, 20:49
Bundan sonraki maçlara simsiyah formayla çıkalım, donuna şortuna, çorabına kadar

Nasıl olsa bu ülke için bordo-mavi renkler, açık ve seçik SOYKIRIM yapılması demek

Şike yok, hiç yapılmadı, yok yok pardon paralelin kumpasıydı o işler

Sonuç: Şike yok, işçiler, tarlalar, çantalar, tapeler hepsi montajdı, Photoshop'tu. Trabzonspor'u doğramaya pardon soykırıma devam edin ey tff, ey mhk, ey tüpçü, ey medya

BAŞARDINIZ

Lantis
05.10.2015, 21:07
erkan,yusuf tan aldığımız verim sıfıra yakın o yüzden kadro şöyle olmalı,

Onur,cavanda,aykut,douglas,constant,medjani,mbia,o kay,özer,marin,cardozo(ndoye)

Kemal Öztel
05.10.2015, 22:16
Ümidi olan kaldimi ?

Kalmaz olur mu ümitsiz ne yapabiliriz ?

Ve bence burada oldugunuza göre sizin de hala ümidiniz var..

Trabzonspor bizim kimliğimiz küsmek olmaz içten içe kızmak olur ama terk etmek olmaz..

Nazim Can
05.10.2015, 22:21
Cok uzun bir aradan sonra orta sahada Medjani Mbia Okay 3 lüsünde hemfikir olmamiz gercekten benim adima sevindirici bir olay, masallah diyeyim.

Tuğrul
05.10.2015, 22:34
Cok uzun bir aradan sonra orta sahada Medjani Mbia Okay 3 lüsünde hemfikir olmamiz gercekten benim adima sevindirici bir olay, masallah diyeyim.

Olması gereken bu.

Savunmada birbirinin kademesine girebilen, topa baskı yapabilen bir üçlü bu.

Oyunun hep içinde olacaklarından hücumda da bunun meyvesini alacağız.

Şota'nın diğer yapması gereken şey. Marin'i sağ, Mehmet Ekici'yi sol çizgide oynatmasıdır.

Tabiki daha hızlı pasa, tempolu oyuna dönelik organizasyon ve hamlelere girmeli.

Atıyorum 2 saniyede 3 pas yapan, oyuncuların sürekli alan değiştirdiği ve top aldığı.

Hücumda ve savunma bir bütün halinde harekat eden bir takım yapmalı.

objek
05.10.2015, 22:47

ilk bakista cok defansif orta saha gibi gorunsede madjani aslinda gizli santrafor gibi adam aytac okay madjani,de olabilir mbia sezon basi sakatligi dolayisiyla hazirlik kampina katilamadi belki devre arasi kampini iyi gecirirse daha diri bir mbia gorebiliriz

esra61
05.10.2015, 23:32
Belki kazanırız .
Takım hakemlere ve kendilerine rağmen iyi oynarlarsa galibiyet çıkar bu maçta.

Poor
05.10.2015, 23:38
Bu Mac bol hakem hatasi bekliyorum bize zorla vercekler maci.

Oğuzhan
06.10.2015, 00:59
Kadroyu yazayım dedim, Erkan cezalı. Yusuf'un hali ortada. Kanatlara kimi koysam bilemedim. Mevkisi orası olmayan Özer'i mi, tek misyonu sahada koşmak olan Sefa'yı mı?

Bu takıma Douglas'dan daha atletik ve tecrübeli bir stoper lazımdı Song gibi. En az bir tane de kanat oyuncusu yıldız.

memozcan
06.10.2015, 01:32
kesinlikle kazanırız.. emin olun.. hatta evi barkı satın oynayın derim.. çünkü elimizden o kadar şeyi çaldıktan sonra bu maçı vermemezlik yapmazlar........

memmedaga
06.10.2015, 01:33
olası mağlubiyet te şota gönderilir mi.

İHO rekor üstüne rekor kırar mı?

Şota ne olursa olsun gönderilmemesi taraftarıyım..

61ronin61
06.10.2015, 01:41
bu maçıda kaybederiz yada en fazla beraberlik diyorum.çünkü biz top mop oynadığımız yok heleki bide geriye düşersek bu acizdefansla kesin mağlubuz.

sahi yaa yeneriz diyenler neye dayanarak yeneriz diyor.forvetruh gibi defans kağnı gibikanatlar zaten tam bir komedi kim yeniyor .

şota gene ilk yarı rakibi tartmaya çalışır kontrıllü oyun ve bir kaza golü ile ilk yarıyı 1-0 geride kapatırız.sonra ikinci yarı takımsaldırır konrtadan bu ağır defansa 2 gol daha ceza kesilir bizde şansa bala bir gol atarız ve 3-1 ni alırız.maçı 3-1 mersin kazanır.

Erkan A.
06.10.2015, 02:20
olası mağlubiyet te şota gönderilir mi.

İHO rekor üstüne rekor kırar mı?

Şota ne olursa olsun gönderilmemesi taraftarıyım..

mersine yenilirsek kesinlikle sota arveladze kendizi istifa eder bu Kadar baskiya pes eder yönetim göndermez kendi gider ..

uemit
06.10.2015, 04:52
Onur
Cavanda aykut (medjani)douglas constant
Özer Mbia okay yusuf
Ndoye cardoso
Esteban medjani sefa marin muhammet aytac alex musa nizan

Michelangelo
06.10.2015, 05:33
3-5-2 ile çıksak acaba ne olur :D
Bende aynisini düsünüyordum. Kadro 3-5-2ye daha uygun. Cavanda ve Constant kanatlar. mbia libero/ortasaha. Medjani/Okay/Özer ortasaha. N'doye ve Cardozo forvetler. Top bizdeyken Mbia ortasahada oyun kuruyor. Medjani forveti 3lüyor.

Son macta 40 ortadan sadece 5 isabetimiz vardi. Medjani, N'doye ve Cardozo oynayalim, 40 ortayla cok gol atariz.

piskopatrizeli
06.10.2015, 09:26
kolay bi galibiyet alacağız. 1 yada 2 gol atıp kazanırız. izlemeye bile değmez sıkıcı bir maç bekliyorum.

Dip.Ing.Mag.
06.10.2015, 10:36
gecen sene shota'nin takimi kasimpasa 73 gol ile ligin en fazla gol yiyen takimi olmus. özellikle ligin ikinci yarisinda kasimpasaya oynattigi oyun, tipki bu sene bize oynattigi oyun gibi. kasimpasa'da da genelde ortasahada hücum yönü daha fazla agir basan oyuncularla oynadi hep. bu oyuncular ise genelde ortasaha ve defansa fazla yardim etmeyen oyunculardi. kasimpasadayken de defansi evlere senlikti. kalesinde isaksson gibi bir tecrübe abidesi olmasina ragmen, ligin en kolay calim yiyen rakibe müdehalelerde gec kalan defansi ve bunlara destek olmayan ortasaha oyunculari yüzünden yedikleri 73 golle ligin en kötü defans yapan takimi kasimpasa oldu.

shota da bu yönde bir Ilermele görüyorum. ayni hatalari tekrarlayip, ayni sonuclar aliyorsa, Bunda israr etmek akilla örtüsmez. bir an önce mevcut tutumundan vaz gecmeli.

cem1990
06.10.2015, 10:50
-------------Onur-----------

-----musti---Douglas---Aykut-----

-------------Mbia----------

---Cavanda--Okay---Medjani---Marin-----

--------Cardozo-----Ndoye---------

Dip.Ing.Mag.
06.10.2015, 11:06
________________onur__________________
_____douglas_____aykut____alper______
____________m'bia_____okay____________
cavanda_____ekici___medjani______marin
______________n'doye__________________

B.AKDEMİR
06.10.2015, 11:13
Son çare artık 4-3-2-1 dizilişinde.

-----------------Onur-----------------

Cavanda--Aykut--Douglas--Costant

-----Mbia-----Okay-----Medjani-----

---------Ekici--------Marin------------

--------------Cardozo-----------------

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2015, 12:12
-------------Onur-----------

-----musti---Douglas---Aykut-----

-------------Mbia----------

---Cavanda--Okay---Medjani---Marin-----

--------Cardozo-----Ndoye---------

Allah'ını seven artık Yumlu'lu kadrolar yazmasın.

piskopatrizeli
06.10.2015, 12:29
Son çare artık geçmişe dönüşte

-----------------------J.M.Paff-----------------

İskender----Ogün----Symkoviak----Abdullah

----F.Tekke-------Ünal---------B.Orhan-----

---------Hami------------K.Hamdi------------

----------------------Şota---------------------

Dip.Ing.Mag.
06.10.2015, 12:44
Son çare artık geçmişe dönüşte

-----------------------J.M.Paff-----------------

İskender----Ogün----Symkoviak----Abdullah

----F.Tekke-------Ünal---------B.Orhan-----

---------Hami------------K.Hamdi------------

----------------------Şota---------------------

F. Tekke defans degil miydi?

Dip.Ing.Mag.
06.10.2015, 12:45
buyur hocam
________________onur__________________
_____douglas_____aykut____alper______
____________m'bia_____okay____________
cavanda_____ekici___medjani______marin
______________n'doye__________________

Allah'ını seven artık Yumlu'lu kadrolar yazmasın.

piskopatrizeli
06.10.2015, 13:06
F. Tekke defans degil miydi?

kariyerinde 153 gol atan defans oyuncusu gördünmü hiç.

Hakan Yeşilyurt
06.10.2015, 13:20
Mersin ilk galibiyetini alır.

Sibel
06.10.2015, 13:22
Mersin ilk galibiyetini alır.

:yattara:
+
Kadroya Yumlu+Douglas yazanları yöneticiler banlasın.

elohim_61
06.10.2015, 14:18
yıllarca ndoye ndoye diye sayıkladık durduk işte ndoye :mad:

Erkan A.
06.10.2015, 15:15
yıllarca ndoye ndoye diye sayıkladık durduk işte ndoye :mad:

gercekten bende farkli bilirdim bu ndoyeyi ? onca yabanci golcülerimiz oldu hic biri top bana gelsin atarim demeden alip topu calimlar atarak gol atamiyordu ,(sota haric birazda teofilo ) sotada Pivot santrofor degildi biraz Kanat oyuncusuydu gibi ... ilerde Pivot olarak en basarili golcümüz FATIH TEKKEYDI Hemde yerli topu alirdi calim atardi isterdi mücadele ederdi teknik vardi fatih tekke dört dörtlük golcüydü zamaninda ...hami en büyük golcümüz bile Pivot santrofor degildi yinede belirtigim calimlari hamide atar gol atardi . böyle calim atabilecek bir golcü bulamiyoruz ??Burda yorum yapan cogumuza bu görev verilsin hemen buluruz Hemde ucuz malesef nedendir bilemiyorum aldigimiz futbolcularda herzaman bir eksiklik oluyor ??bunu bilerekmi yapiyorlar anlamiyorum ,ndoyeyi istedigimiz Zaman Burda bu forumda cogu arkadaslarimiz ndoye iyi degil is yapmaz demislerdi sizi tebrik ediyorum bu forumu süleyman hurma izlemeli burdan önerilen oyunculari almalari gerekiyor ..ayrica umarim su berbat nike sirketinden kurtuluruz yakin zamanda saygilarla

Erkan A.
06.10.2015, 15:31
ndoye izlenmeden alindi bu kesin buna inaniyorum artik , cardozoyu destekleyenler var tabiki bende destekliyordum bize biseyler verdigi sürece destekliyordum ama arkadas esuan cardozonun yaptigini cogumuz yapariz diye düsünüyorum ben bunlari soner aydogdu icinde yaziyordum baska yerlere sonerin oynadigi futbolu sizde bende oynarim diyordum hergün antroman yapan bir insan Hemde üc defa biraz kendini gelistirmeli ..hele yabanci aliyorsam cardozo gibi ndoye gibi yerlide bulamadigim icin seni aliyorum ??sende yerliden kötü cikiyorsan daha ne edeyim ?? haciosmanogluna bu konuda bir türlü suc veremiyorum ..beni elestirmeyin sakin mantikli düsünelim ? muhammed demir suan ndoyeden farkli olurdu öyle degilmi? kesin ve net diyorum muhammed demirin suana Kadar cok gollerini izlerdik yerli futbolcu??1461 trabzonumuza bakiyorum ümit verecek bir oyuncu yok arkadas yani bir oyuncuyu a takima yakistiramiyorum böyle gidecekse kapayin 1461 trabzonumuzu neden kurulmus zamaninda ve nerdeyiz ?? anadoluya futbolcu yetistiriyoruz alinan yabancilar fasa fiso yerliler fasa fiso 37 yasindaki kaleci dahil ...bir devrim yasamali trabzonsporumuz ?? yeni ekip yeni vitaminler yeni cosku futbolu seven oynamak isteyen gencler yazacagim birseyler daha beni elestirmeyin sakin sahsi görüslerim baris memis suan bu kadroda oynayamazmiydi ?? arkadas potansieli olan oyuncularida gönderiyoruz ??alt yapidan yetisen en iyi oyuncumuz en son baris memisdi ??yusuf erdogan ?? fark nerde ??muhammed demir gaziantepte cocuk her gs macinda golleri atiyor fazla maceraya gerek yok alin yeni fatih tekkemiz olur ?? yoksa bu elmas gibi golcüyü Istanbul alacak 22 yasinda mübarek gören yokmu Hemde trabzonlu