PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 8. Hafta | Mersin İdmanYurdu 3 - 2 TRABZONSPOR | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

U.Sadıkoğlu
20.10.2015, 00:02
Benim demek istediğim başkanın yaptığı , katıldığı eylemler değil.. Bahsettiğim Trabzonspor kötü gidiyorsa bunda suçlu başkandır, başkan da Ak parti'yi destekliyor, o halde Akp Trabzon'dan düşük oy almalı diyenlere.. Bu apaçık Trabzonspor üzerinde nemalanmaktır..

Trabzonspor kötü gittiği için başkanın AKP'li olmasından dolayı Trabzon'da AK Parti düşük oy almalı demiyoruz.

Nuri Albayrak'ta AKP'liydi örneğin ama ona karşı böyle bir tepki olmamıştı..

Sahi Nuri Albayrak sanırım Trabzonspor'un haklı davasını siyasete peşkeş çekmemişti değil mi?

Biraz düşünürseniz gerçekleri görürsünüz bu yönetim siyasi rant uğruna AK Parti'nin spor kulübü gibi davranmıştır. Gezi Park'ına formalı kimse çıkmasın vs. 'den tutun Hacıosmanoğlu'nun mitinglerde boy göstermesine kadar kulüp AK Parti'nin arka bahçesine dönmüştür.

Tepki bu yüzdendir.

Şike sürecinde Erdoğan bir kez olsun Trabzonspor lehine demeç vermemiştir. Muhalefet partileride dahil olmak üzere sadece HDP şike yasasına sert şekilde karşı çıkmıştır AKP-CHP-MHP Trabzonspor'un hakkını gaspetmişlerdir ancak esas suçlunun yani bu yasaların değişimine onay veren yolu açanın kim olduğu aşikardır.

Tepki bu yüzden...

fernandez
20.10.2015, 00:03
Buradaki bazı tipler Trabzonspor'dan siyasi rant elde etmek istiyor.. Kötü giden bir Trabzonspor'u her zaman Ak parti ile bağdaşlaştırmak açık bir bağnazlıktır .. 4 sene boyunca şike sürecini hep bahane olarak öne sürdük takım dibe vurdu.. Davamızda haklıydık lakin bizi bu şike süreciyle resmen uyuttular biz de mışıl mışıl uyuduk.. Kendimizi hiç eleştirmeden başkalarını yerden yere vurmayı çok iyi beceriyoruz bize bizden başka düşman gerekmez.. Burada Trabzonspor üzerinden nemalanmak isteyenler yanlış yoldalar, unutma bu takım ne Akp'nin ne Chp'nin ne de Mhp'nin umurunda ...

ya senin başkanın geçinen zat ve onun yardakçıları trabzonspordan siyasi rant elde ediyor. trabzonsporu siyasete oyuncak edenlerin durumunu sorguladın mı da gelmiş insanlara bağnaz diyebiliyorsun? şikeyle uyutulmuşuz da diğer partilerin de umrunda değilmişmiş de geç bu klişe sözleri. burda başka parti olsa trabzonspor şu durumda olurdu diyen mi var. hazır bir metinden mi gönderiliyor size bu ifadeler ? gelmiş burda parti propagandası yapıyorsun hiç utanmadan üstüne bazı tipler trabzonspordan siyasi rant elde etmek istiyor diyorsun bir de insanlara bağnaz diyorsun memlekette kafalar ne güzel ya. sıradaki mesajın içeriği trabzonspor partiler üstündedir temalı mı. gidin kardeşim parti propagandanızı başka yerde yapın trabzonsporu sevenlerine bırakın. şu durumda hala parti propagandası yapmaya çalışıyorsanız sizin önceliğiniz trabzonspor değildir. o halde sizin yeriniz burası değil !

ffırtına
20.10.2015, 00:04
adı geçen partinin iktidarda olduğu dönemde takımımızın şampiyonluğu şike ile çalınmış, şikeciler adı geçen partinin eski genel başkanı mevcut cumhurbaşkanı taahüdüyle yeniden yargılanıp imtiyazı ile hukuken aklanmışlardır. tüm bunlar düşünüldüğünde sözü geçen partinin trabzon şehrinden aldığı alacağı her yüzde 1 puan oy şehrin alnına sürülmüş kara leke olarak kalacaktır. bunun takımın başarısı başarısızlığı ile de alakası yoktur. 2010-2011 sezonundan doğan haklarımız iade edilene kadar trabzon şehri takımının haklarının gaspedilmesinde payı olan her kesimle her platformda mücadele etmekle mükelleftir.

O zaman Trabzon'dan Trabzonspor'un menfaatlerini düşünecek, savunacak bir bağımsız aday çıkarılması lazım.. Çünkü diğer partilerin hiç biri şikecileri karşısına almaz, tüm partiler oy çokluğuna bakar, sonuçta şikecileri destekleyenler bizden çok daha fazla bizi karşılarına almayı daha makul sayarlar..

mustafakaraca
20.10.2015, 00:04
Trabzonspor'u acilen bu Trabzon'dan kurtarmamız lazım. Aksi halde başarı imkansız.

Fatih K.
20.10.2015, 00:06
Takım kaptanı olarak birtakım organizasyonların içinde olabilir mi acaba?Asla inanmak ve de görmek istemem böyle birşeyi ama sahada dolaşan ruhsuzları görünce de olmayacak şey değil.Sezon öncesinin hesabını mı kesiyorlar acaba?

Onur bunu yapsın benim için bir kez daha efsane olur. Bu eylem kısa vadede çok çirkin görünebilir ama bence takımın tek çıkış yolu.

Takımda bir adamcılık, haksızlık ve adaletsizlik olduğu çok belli ve muhtemelen de İHO seçimlere girip sağ çıkabilecek bir yönetim oluşturamadığından hiç birşeyi iplemiyor ve Hurma herşeyi ele geçirdi. Ben Onur ve Mehmetinde sakat olduğuna inanmıyorum. Bence ikiside yönetim ve Hurma ile kavga etti seçimi bekliyor. Öyle yada böyle seçimlerden sonra çok oyuncu gidecek bu belli. Ya takımı dingonun ahırına çevirenler gidecek Onur, Mehmet kalacak yada Onur, Mehmet gidecek takım ahıra dönecek.

E. Okan Bülbül
20.10.2015, 00:07
Şu çok şey biliyorum ama şimdi yazmıyorum diyip prim yapan gazetecilerin de ....

beratika
20.10.2015, 00:08
Oyuncular Onurcular,Özerciler ve yabancılar diye ayrılmışmış.Onurcular da M.Ekici,M.Yumlu;Özercilerde Yusuf ve Erkan varmış yabancılar iki grubuda sevmiyormuşmuş.

7can61
20.10.2015, 00:08
Yarın serhat demirtaş nası yalayacak onu merak ediyorum.

AYYILDIZ
20.10.2015, 00:10
Takım 4 haftadır mağlup. Şike davasını falan unutmuşsun. Federasyon seçimlerinde rezillik diz boyu. Miting miting geziyorsun. Suçlu birileri olmalı. Yalandan oynamayan 1/2 futbolcuya fatura kesilmeye çalışılıyor. Bu numaraları geçiniz.

Fatih K.
20.10.2015, 00:10
Muhtemelen Emre Vuralın ima ettiği şeyde Onurun ben oynamak istemiyorum demesidir. Görünen o ki Şota ve Hurmaya takım için ciddi bir cephe var ve Şota kaybedeceğini görünce ben gidiyorsan sizde rahat etmeyin diye gider ayak takım içi şeyleri ortaya döküyor.

sasone
20.10.2015, 00:11
Ya bazılarındaki akıl tutulması da beni çıldırtıyor,yahu Muharrem Usta bu duruma düşürse Akp'yi suçla,Faruk Özak yapsa suçla ama İHo kim?Akp ile bağlantısı nedir?
Ya bu karakter yoksunu adamın nasıl bir yalaka ve yancı olduğunu Selçuk Aydın'a sorun,gündemde olabilmek için adamın kemerlerini taşıyan bu İHO,G.Birliği adına kulüpler birliğinde Trabzonspor'dan istifa edip kullanan da bu İHO.Muharrem Usta'nın çocukları fbli diye yayan da bunun etrafındaki şerefsizlerdi.

Adam yancı işte nasıl bir şey ki sen Akp kulube gelmesin diye Muharrem Usta'yı seçmeyip,bu adamı tercih ettin,neden şimdi bok çıkınca karşı tarafa yamamaya çalışıyorsun?
adamlığa sığıyor mu bu yaptığınız?İho'dan ne farkınız var o zaman?

Courage
20.10.2015, 00:18
Radyoda maç öncesi bağlantıda bizim maçı sunan Levent Özçelik'te Onur hakkında birşeyler duydum ama burada paylaşmak istemiyorum dedi. Yerel basın kaynaklı şeylermiş. İçimden derin bir ..... çekmiştim ama Şotanın beyanatları söylentilerle örtüşüyor maaalesef.

Bu hafta arası bir yada birden fazla kelle gidebilir.

Trabzon34le
20.10.2015, 00:18
Maçtan önce çocuklara online giyim sitesi (https://modasto.com/)nden çocuklar için Trabzonspor forması aldım. Kesin galip geleceğinden emindim ve çocukları da yavaş yavaş Trabzonspor taraftarı yapmaya alıştırıyorum çünkü ama nerede, sürekli hayal kırıklığına uğratıyorlar.
Bu taraftara yazık değilmi, takıma destek olmak için formaları satın al, bilet al, uça bileti al maça git, daha önemlisi sevgini ver. Yazık ya

odyseuys
20.10.2015, 00:23
O zaman Trabzon'dan Trabzonspor'un menfaatlerini düşünecek, savunacak bir bağımsız aday çıkarılması lazım.. Çünkü diğer partilerin hiç biri şikecileri karşısına almaz, tüm partiler oy çokluğuna bakar, sonuçta şikecileri destekleyenler bizden çok daha fazla bizi karşılarına almayı daha makul sayarlar..

yapılması gereken birçok şey, alınması gereken birçok tavır var. bunlardan biri de şikeci hamisi ve aklayıcısı partiyle alakalı. siz işin bu kısmını kaçırıyorsunuz. diğer parti, partiler ... hepsi bu süreçte güçten yana tavır aldı. başta iktidar partisi olmak üzere bu haksızlıkta payı olan, görmezden gelen, haklının yanında yer almayan her kesimin mahkum edilmesi gerekiyor.

sasort
20.10.2015, 00:27
artık izlemek istemiyorum shotaya acırım içte başka meseleler var takım oynuyor mücadele ediyor ama ihanet var bence

ne istiyorlar başkan gitsin td gitsin hurma zaten umrumda değik gitsin kim gelsin şike düzeninin yardakçıları

eee arkadaş iho yuda gördük kardaşım şunu deyim bu düzen karşısında dik duranı malesef bukuyorlar

en mantıklısı boyun bükecen ne verirlerse ona razı olacan 4. eyvallah edecen razı olacan olmazsan böyle olur

bence herkes gitsin ama shota gitmesin kim gelecek daha bize hocada gelmez

Sibel
20.10.2015, 00:28
Hadi çevirmeyin de suçlu ortaya çıksın. Lafı dolandirmayin tek suçlu Onur!
Linç edin!

7can61
20.10.2015, 00:29
yarın onura dayak da attırır bunlar, tesislerde bomba bile patlayabilir herşeyi beklemek mümkün bunlardan

Mert Oğuzlu61
20.10.2015, 00:29
İstifa bekliyoruz adam Onur u kadro dışı bırakma peşinde, Ekici ve Onur a söyledikleri şeylerin geri dönüşü yok ve biz Allah ın Gürcüsü için takımımızın kaptanını + Ligin en iyi orta sahalarından birini, yıldızımızı kaybetmek üzereyiz.

Birileri bu adamları çıkıp şehirden göndersin yoksa takım Yumlulara Zekilere emanet edilecek !!!! 2001 i tekrar mı yaşayalım, o yıllara tekrar mı dönelim ? Kaybedilmiş yıllar tekrar tekrar mı yaşansın.......

Sibel
20.10.2015, 00:30
İstedikleri oldu kına yaksınlar! Şota da çok güzel yaptı işini.
Yazıklar olsun !

Mert Acar
Gerçek Trabzonspor taraftarı bir avuç.Artık o hayallerimizdeki takım ve şehir yok.
Satıldik ey halkım,unutma bizi.

7can61
Hadi çevirmeyin de suçlu ortaya çıksın. Lafı dolandirmayin tek suçlu Onur!
Linç edin!
onur trabzondan zort etmiş sesden korkan takım ve şota maça konsantre olamamış, suçlu onur.

Sefaenes
20.10.2015, 00:31
Onur oynasa suclu oluyor oynamasa suclu ama Hocanin hic sucu yok ya bir defol git sota senin severdim ama artik gözümde fb kadar degerin yok artis bozuntusu

AYYILDIZ
20.10.2015, 00:31
Şota'nın açıklamaları bitmiş bir adamın açıklamaları. Kendisi geldiği gün hata yapmıştı. Her takımdan 3 yiyorsun hala Ekici ve Onur diyorsun. Takımda seni sadece Süleyman abin takıyor. İlla gitmen için bir ilke imza atıp Sivas'a da mağlup olman mı gerekiyor.

Hakan
20.10.2015, 00:35
Onur takımı sabote etmekle suçlandı.Çıkıp konuşacaktır heralde

TolgaTopçu61
20.10.2015, 00:37
Ulan yüzsüze bak..
Onurmuş..
Onurlu ol da yolcu et kendini..
Efsane degil gazoz oldun tebrikler..

sasort
20.10.2015, 00:37
arkadaşlar takımda ayrışmalar var bunun nedeni iyi irdelenmeli onur 3 kişinin kellesi gidecek dedi

bakın bugün maçın ilk yarısını izledim özer iki pozisyon da uygun olmasına karşı atmadı. Atmadı ama kendi vurmadı resmen ceza sahası içinde boş medjani ona atmadı arkada pres altında cardozoya attı

ekici erkan olayı mehmetin derdi gitmek istemesi mi

ARKADAŞLAR YÖNETİCİLİK YAPIYORUM DENEYİMİM DERKİ
ŞU KALSIN BU GİTSİN OLAYI DEĞİL
BİZ BÜYÜK TAKIM OLACAKSAK VARSIN BU SENE SÜRÜNELİM AMA SAHA İÇİNDE EN AZINDAN TAVİZ VERMEYELİM BAKIN YABANCILARIN BAZILARI GERÇEKTEN OYNUYOR AMA YERLİLERDE SORUN VAR BUNA BU TAKIM DİRENMELİ

BUNUN SEBEBİ İHONUN OYLARI YÜKSEK DİYORDU ONU ALAŞAĞ ETMEK İÇİNDE OLABİLİR
İHOSUNDA FALAN DEĞLİM BAŞKA BAŞKANDA GELSE ONA AYNI ŞEYLER OLACAK
BENCE SHOTA BU TAKIMDA KALMALI BİR HOCA İLE 3 SENE ÇALIŞALIM BAŞARI BAŞKA ŞEKİLDE GELMEZ

BİR OYUNCU TOPÇU HOCANIN İPİNE ÇEKMEYE NASIL CESARET EDER BİRİLERİ DESTEK VERİRSE ÇEKMEYE CESARET EDEBİLİR

Sibel
20.10.2015, 00:39
Ne zamanki birileri Trabzonspor'u benimsiyor güzel operasyonlar ile o bağ koparılıyor. Yem olarak hoop ortaya düşüyorsun. Zaten taraftar bazında bunun adı da hazır. "Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir."
Keşke insanlar "değer" kelimesini daha güzel idrak edebilse. Keşke bazıları kimsenin Trabzonspor'dan büyük olmayacağını söylerken buna kendisi de inansa!
Herkesi tebrik ediyorum. Tebrik ediyorum. Bu takıma sahip çıkan üç beş oyuncuyu da yiyin böyle.
Hiçbir şeyimiz kalmasın. Sadece kibirimiz kalsın.

Tolga Han
20.10.2015, 00:39
çok kızıyorum kendime ulan diyorum Trabzonlu degilsin karadenizle alakan yok hayatında hiç karadenize dahi gitmemişsin ama ölümüne sevdalısın bordo mavi renklere...
para pul istemedik mal mülk istemedik takımımız aslanlar gibi mücadele etsin galip gelsin yüzümüzü güldürsün istedik ama kendi cıkarları ugruna bu ufacık mutlulugu dahi çok gördüler bizlere ne yazık ki koskoca camia üç beş kendini bilmezin oyuncagı olmuş yazık cok yazık..

Ahmet Aksu
20.10.2015, 00:43
takım resmen parçalanmış yazık yazık..

Adem Akyüz'
20.10.2015, 00:44
Onur için geri dönüşü olmayan yola girildi.
Bu akşamki açıklamalardan sonra artık oynatılacağını sanmıyorum.
Çıkıp açık açık her şeyi anlatmalı.

Yaşar
Dertleri Onur olmuş ya la. Sene başı uğraşıp satamadılar, formsuzken üstüne gidip taraftarların önüne atmaya çalıştılar hiçbiri tutmadı. Şimdi de Onur un oynamayıp 5 gol yediğimiz son 2 maçtan sonra yine Onur a sarmışlar. Ne diyelim Allah ıslah etsin.

Yalnız maç istatistiklerine baktım şimdi.
21 şut, 7 isabet, 3 direkten dönen top ve 2 gol.
Rakip ise 7 şut, 3 isabet , 3 gol.
Yani yine çok güzel yenildik, bu istatistikleri bir istanbul takımı yakalasa 5 -6 tane atar rakibine. İlk hafta bjk da Mersin den 2 gol yedi ama 5 tane attı ve bukadar da pozisyona giremedi. İlginç , gerçekten enteresan.

sasort
Önce yazdım sonra okudum :) Tam laz işi oldu açıklamasını bakmadım :)

Shota onur ve Mehmetin ismini vermiş

kardeşim hocada kaldıramadı bu yükü malesef

her yerden sorun olsada sen oyuncunu neden ortaya atarsın de sıkıntı var olmadı düzelteceğiz yapaccağız

maden verilen karara karşı çıkmam diyorsun neden onuru mehmeti atıyorsun medyanın önüne

mra beğenmiyordunuz ama adam giderken isim vermedi bee

volkan_627
20.10.2015, 00:45
Bakın şota nın söylediklerini iyi analiz edin. Onur mehmet erkan özer medjani. Bu olayların hepsi yönetimin olmayışından kaynaklanıyor. Şu an da takımdaki tek sorun iho. O gitmeden hiç bir şey düzelmez.

sasort
20.10.2015, 00:47
Dertleri Onur olmuş ya la. Sene başı uğraşıp satamadılar, formsuzken üstüne gidip taraftarların önüne atmaya çalıştılar hiçbiri tutmadı. Şimdi de Onur un oynamayıp 5 gol yediğimiz son 2 maçtan sonra yine Onur a sarmışlar. Ne diyelim Allah ıslah etsin.

Yalnız maç istatistiklerine baktım şimdi.
21 şut, 7 isabet, 3 direkten dönen top ve 2 gol.
Rakip ise 7 şut, 3 isabet , 3 gol.
Yani yine çok güzel yenildik, bu istatistikleri bir istanbul takımı yakalasa 5 -6 tane atar rakibine. İlk hafta bjk da Mersin den 2 gol yedi ama 5 tane attı ve bukadar da pozisyona giremedi. İlginç , gerçekten enteresan.
Bak kardeşim bu takımda oyuncular arasında sahada bile problem var sonuca etki ediyor
yusuf tan çok fena kıllanmaya başladım
adam bu kadar mı verimsiz olur
sanki hoca ona artı özelliklerini kullanma diyor

Ahmet Aksu
20.10.2015, 00:48
ben bu topçuları anlamıyorum milyon euro lar alıyorlar bide gruplaşmaya gidiyorlar lan topunuzu oynayın siz. başka birşey istemiyoruz ya çok mu zor haftada 1 maçta kendini yırtmak mücadele etmek yazıklar olsun ya

onurda mehmetde erkanda özerde artık tüm hepsi benim gözümde birdir. abi birine fazla değer verince afedersin götü kalkıyor zaten bu basiretsiz yönetim kontrolünde de takım bölünmeye çok müsait yabancılar bi tayfa trabzonlu topçular bi tayfa yeter vallahi çile çekiiyoruz olan bize oluyor ya.

elohim_61
20.10.2015, 00:50
Onur devre arası gsye, ekicide büyük ihtimal bjkye gider. sosanın ayrılması söz konusuymuş

mission completed :)

Nazim Can
20.10.2015, 00:53
Gruplasmadan kasit tam olarak nedir ortada bir belirsizlik var, gruplasma derken böyle seyler normal aslinda 22 futbolcu ayni anda birbiriyle siki fiki olacak hali yok, her futbolcunun anlastigi bir arkadas grubu olur, biz is yerinde15 Türk herkesin takildigi 4-5 arkadasiz ama hicbir grup kimseye rahatsizlik vermiyor, bizim takimda grupdan kasit, Özer Yusuf ve Erkanin basini cektigi grup tahminim Hurmanin grubu, Onur ve Mehmeti grubu da bunlarin tam karsisinda esas pronlem burda yoksa arkadas grublarinin 20 küsür erkegin arasin da olmasi normaldir.

volkan_627
20.10.2015, 00:55
aralık ayına kadar bundan daha iyisini beklemeyin. aralıkta yönetim giderse her türlü yırtarız. o zaman ne hoca ne de oyuncu değişikliğine gerek kalmaz. ama iho kalırsa ne oyuncu kalır takımda ne hoca kalır... 1 ileri 3 geri gitmeye devam ederiz... ta ki dibi görene kadar....

odyseuys
20.10.2015, 00:56
Gruplasmada kasit tam olarak nedir ortada bir belirsizlik var, gruplasma derken böyle seyler normal aslinda 22 futbolcu ayni anda birbiriylr siki fiki olacak hali yok, her futbolcunun anlastigibir arkaads grubu olur, biz is yerinde15 Türk herkesin takildigi 4-5 arkadas ama hicbir grup kimseye rahatsizlik vermiyor, bizim takimda grupdan kasit, Özer Yusuf ve Erkanin basini cektigi grup tahminim Hurmanin grubu, Onur ve Mehmeti grubu da bunlarin tam karsisinda esas pronlem burda yoksa arkadas grublarini 20 küsür erkegin arasi da olmasi normaldir.

muhtemelen gruplaşma ile kastedilen durum takımın başarısızlığı pahasına da olsa kendi grubundan olmayanın dışlanması. yoksa senin de söylediğin gibi her toplulukta birbirleriyle daha iyi anlaşan insan gruplarının olması kaçınılmaz.

Erkan A.
20.10.2015, 00:57
arkadaşlar takımda ayrışmalar var bunun nedeni iyi irdelenmeli onur 3 kişinin kellesi gidecek dedi

bakın bugün maçın ilk yarısını izledim özer iki pozisyon da uygun olmasına karşı atmadı. Atmadı ama kendi vurmadı resmen ceza sahası içinde boş medjani ona atmadı arkada pres altında cardozoya attı

BİZ BÜYÜK TAKIM OLACAKSAK VARSIN BU SENE SÜRÜNELİM AMA SAHA İÇİNDE EN AZINDAN TAVİZ VERMEYELİM BAKIN YABANCILARIN BAZILARI GERÇEKTEN OYNUYOR AMA YERLİLERDE SORUN VAR BUNA BU TAKIM DİRENMELİ

BENCE SHOTA BU TAKIMDA KALMALI BİR HOCA İLE 3 SENE ÇALIŞALIM BAŞARI BAŞKA ŞEKİLDE GELMEZ

BİR OYUNCU TOPÇU HOCANIN İPİNE ÇEKMEYE NASIL CESARET EDER BİRİLERİ DESTEK VERİRSE ÇEKMEYE CESARET EDEBİLİR

AYNEN KATILIYORUM SANA ::TOLUNAY ::HAMI:::MUSTAFA : : HALILHODZIC :: ERSUN::SOTA ::: SUCLU HEP HOCALAR OLDU BIR HOCAYA IKI YIL SABREDELIM YA SOTA NE ETSIN ANLAMIYORUM ADAMCAGIZ YARIM TÜRKCESI ILE NE GÜZEL KONUSUYOR DOGRULARI DIYOR BELKIDE TAM ANLATAMIYOR DERDINI SOTA BIZIM GOL KRALIMIZ DEGILMI?? ADAMCAGIZ SEVGI HAK ETMIYORMU :::BIR OYUNCU BAKIN IYI OKUYUN BENDE FUTBOL OYNADIM YILLARCA BIR OYUNCU HADINI BILMELIDIR HOCAN VARSA ONU DINLEMEK MECBURIYETINDESIN ?? AYLIK VE YILLIK MAC BASINA TONLARCA PARA ALIYORSUN NE DEMEK HOCAYA TARZ YAPMAK NE DEMEK ?? YAZIK GÜNAH SOTA GITSIN TAMAM GELECEK HOCA OYUNCULARA BOYUN EYMELI DEMEK YAZIK GERCEKTEN ( aslinda hepiniz gidin BANA TRABZONSPORUMU GERI VERIN )

volkan_627
20.10.2015, 01:01
şota nın gitesi hiç bir şeyi değiştirmez. tıpkı daha önce gidenler gibi... hurma denen adam samsun a giremiyor. ellerine geçse diri diri yakacaklar... kayseri de yaptıkları ortada.. evrakları nasıl yok ettiğini herkes biliyor. sıra trabzonspor a gelmiş demek ki...

şota sonuna kadar kalsın bence. elinde çok kaliteli bir kadro var. tek sıkıntı takım içerisindeki otorite boşluğu... bunun sorumlusu gidecek işallah. 4 gözle aralık ı bekliyorum...

serdaracıl
20.10.2015, 01:04

Yazdıkların hayal mahsulü. Başarısızlığa kılıf çok. Her maçtan sonra bir hain buluyorlar. Kulübü böyle mi idare edecekler. Böyle acizlik olmaz. Veteran takımda 3 gol ye ondan sonra birilerini suçla, komplo teorileri üret. Bu taraftarı mal yerine koymasın hiç kimse. Yalanla dolanla kulüp idare edilmez

samway
20.10.2015, 01:05
Eger takimda gruplasma varsa alayini takimdan gonderirsin olur biter takimda disiplin denen birsey yok herkes kafasina gore takiliyo biri polis dover biri yilbasinda gelmez biri birini tokatlar biri idmana cikmaz biri halisahada sakatlanir digeri sakat numarasi yapar klup deil sanki dingonun ahri ... İs civimis baskan yok yonetim yok teknik kadro yok bir ara doktor bile yoktu ;) yani civisi cikmis bence kume dusup yeniden dogmaktan baska sansimiz yok

Nazim Can
20.10.2015, 01:05
Shota bu takima teknik direktörlügü hak ederek degil resmen iho ve hurma tarafindan atanarak geldi, yani referans olarak bir basarisi falan yok, burdan yolacikarak atanarak gelen shota, istifa edemez, basarisizsan isi yürümeyecegini olmayacagini gördügün zaman daha fazla hem kendine hemde takima zarar vermemek adina istifa edersin bizde ilerideki meslek hayatinda basarilar dileriz, ama bu adam iho ve hurmanin agzindan cikan bir kelime i,e görevi birakir veya devam eder, buda hem shotaya hemde Trabzonspora zarar veriyor tabi beyzade bunun farkinda ama sahiplerinin sözünden cikamiyor.

Mert Oğuzlu61
20.10.2015, 01:07
Sadri Şener yanına Hakan Kulaçoğlu nu alıp güçlü bir listeyle tekrar aday olmalı, başka türlü kurtulamayacağız bu kaostan ve yiyicilerden. Şuan adı geçen adayların İho dan farkı yok hiçbiri bizi birleştiremez Sadri Şener 2008 de yaptı yine yapar.

Dikkat ediyor musunuz bilmem sosyal medyada İhocular Onur a ve Ekici ye yükleniyor. Biz nasıl bu kadar gerizekalı bir taraftar kitlesine sahibiz, hadi takım kötü ama taraftarı da kaybettik. İho hala ciddi şekilde destekleniyor ve ciddi ciddi kongrede şuanki adaylar göz önüne alındığında çok net şekilde favori gözüküyor.

OnurKul
20.10.2015, 01:08
Sadri Şener yanına Hakan Kulaçoğlu nu alıp güçlü bir listeyle tekrar aday olmalı, başka türlü kurtulamayacağız bu kaostan ve yiyicilerden. Şuan adı geçen adayların İho dan farkı yok hiçbiri bizi birleştiremez Sadri Şener 2008 de yaptı yine yapar.

Dikkat ediyor musunuz bilmem sosyal medyada İhocular Onur a ve Ekici ye yükleniyor. Biz nasıl bu kadar gerizekalı bir taraftar kitlesine sahibiz, hadi takım kötü ama taraftarı da kaybettik. İho hala ciddi şekilde destekleniyor ve ciddi ciddi kongrede şuanki adaylar göz önüne alındığında çok net şekilde favori gözüküyor.

Hakan Bey tek başına girip bu işi toparlamalı. İcabında kemer sıkılsın ama namertin parasıyla transfer yapılmasın.

serdaracıl
20.10.2015, 01:08
Tipik ihocu numaraları yine devrede; birilerini hain ilan et, suçlayacak birilerini bul, hedef göster, komlo teorileri üret aradan sıyrıl. Geçiniz efendim

serdaracıl
20.10.2015, 01:11
3 kuruşluk menfaatleri için taraftarı bölenler şimdi o enkazın altında kalacak

ts_tuncay_ts
20.10.2015, 01:11
Beyaz Tv de sinan engin şota istifamı etti dedi...Birazdan geçelim dediler o konuya...

Mert Oğuzlu61
20.10.2015, 01:12
Beyaz Tv de sinan engin şota istifamı etti dedi...Birazdan geçelim dediler o konuya...

Ne istifası yarın Onur un Ekici nin kadro dışı kalma ihtimali daha fazla.

AhmetG.
20.10.2015, 01:14
Sadri Şener in dili yandı bi kere daha girmez o topa. H. Kulaçoğlu nun ekibi zayıf diye bi algı var ek olarak.

Onur Akyüz
20.10.2015, 01:19
Kulaçoğlu'yla büyük bir fırsatı teptik ve başımıza bu belayı aldık.

O tren kaçtı, geçmiş olsun!

volkan_627
20.10.2015, 01:20
Yok mu bu iho nun karşısına çıkacak güçlü biri

Ahmet Aksu
20.10.2015, 01:22
tamam şota kariyerli veya başarılı değil ama arkadaşlar bana isim verin o zaman kim gelip bu takımı kurtarabilir. yok öyle bir isim kaç tane td değişti ne değişti 2 sezondur hiçbirşey. futbolcular gruplaştı(kötü manada).hoca böyle bir takımı düzeltemez düzeltse halilhodzic düzeltirdi en sert disiplinli hoca oydu. o yüzden hoca değil yönetimin işi. yönetim sağlam değil bu çok açık ortada tamam iyi transferler yapıyorlar(yabancı) ama işi yönetmek kısmına gelince zerre anlamıyorlar.başkan sağlam olacak sağlam. valla geçen fenerin basket maçına götürdü arkadaşlar ya o azizeyi bir göreceksiniz takımı nasıl sahipleniyor görseniz şaşırdım ya. adam sahaya atlıyordu resmen. bizimkide anca mitingden mitinge koşsun. ülkeyi kurtarmak ona kaldı. takım ne hale gelmiş ortalarda görünmüyor.

Berkan
20.10.2015, 01:23
Yahu bir seferde özür dileyin be... Ne egoist insanlarsınız yazık yahu valla mersine bu renkler için giden renkdaşlara üzüldüm bari onlardan özür dileyin.

Mert Acar
20.10.2015, 01:23
Başka bir başkan olsa şimdiye teneke bağlanıp gonderilmisti.
Ama sirf siyasi gorusu yuzunden adami destekliyolar ya yaziklar olsun size.Ama günahi sizin boynuna.Nasıl birşey ki gözleriniz kör olmuş.Yapılan hainlikleri göremez olmussunuz.Gercekten sizinle ayni takimi tutmaktan dolayi utanç duyuyorum.Yarın okulum var saat kaç oldu gözlerime uyku girmedi.Bu kadar mı bitik Trabzon şehri.

Nazim Can
20.10.2015, 01:24
Yok mu bu iho nun karşısına çıkacak güçlü biri
Muharrem Usta rte den icazet almayi becerebilirse, aday olur yoksa iste yine ihoya 3-5 kurus para atarlar o da deve arasi birkac adam alir tekrar baskan olur, is rte de bitiyor bunu ben degil klüple icli disli olan cogu kisi söylüyor, birde Celil Hekimoglu varmis ama oda kafa olarak iho dan yarim at kafasi kadar iyiymis iste düsünün nasil birisi oldugunu.

OnurKul
20.10.2015, 01:25
Arkadaş millet soruyor hep mi hoca suçlu diye. Yine söylüyorum hep hoca suçlu değil tabii ki 6 teknik adam, 50 futbolcu değiştiren yönetim takımı yönetemiyor.

Ek olarak Şota Bey değil Mourinho olsa 4 maç üst üste yenilse bu takımda durmamalı. Biz niye sabrediyoruz, sabretmeliyiz anlamıyorum. Takım var, oyuncu var, hala sistem oturmamış. Kim suçlu abi, ben mi? İstanbul takımlarına laf atıyoruz burada ama 4 maç üst üste yenilen hiç bir hoca o takımlarda duramaz. bunun adı istikrar değildir. Görünen köy kılavuz istemiyor. Şahsen ben de meraklı değilim her sene 2 hoca değiştirmeye ama 4 maç yahu 4 maç! Şenol Hoca olsa şutlanmıştı.

Ahmet Aksu
20.10.2015, 01:26
Türkiye'nin en sevilen, en sorunsuz, en efendi iki futbolcusuyla ne yaşandı da adamlar sahaya çıkamaz hale geldi?
Türkiye'nin en sempatik, Anadolu'nun en sevilen takımı ne oldu da en nefret edilen takım oldu?
Dünyanın en haklı davasının sahibi Trabzonspor, nasıl oldu da bu davayı kaybetti?
Ekonomik olarak en rahat hareket edebilecek kulüp, ne oldu da batma noktasına geldi?
Dünya'da nadiren görülen bir şehir takımına sahip Trabzon, nasıl oldu da futbola küstü?
Hadi birlikte cevaplayalım...
― Levent Tan

adam çok iyi özetlemiş..

Courage
20.10.2015, 01:28
Kulaçoğlu kendi yağında kavrulma vaad etti saha içinde. Keşke biraz atıp tutaydı ,bu lafı dedikten sonra diğer dediklerini zaten ilke diye birşeyi hayatına sokmamış insanlar topluluğunun idrak etmesi beklenemezdi.

Şimdi bu kadar yüksek maaş skalasına ulaşmışken parasız ,pulsuz ve en önemlisi her mecraya kafa tutacak adamı 2dk'da batırırlar Karadenizin sularına. Biz paralı ve profesyonel adam bakalım. Muharrem bey gelsin ,kendi iş hayatında başarılı biri. Hiçbirşey için değilse bile kendi ismi için şu takımın başarısızlığına müsaade etmez.

Nazim Can
20.10.2015, 01:28
Arkadaş millet soruyor hep mi hoca suçlu diye. Yine söylüyorum hep hoca suçlu değil tabii ki 6 teknik adam, 50 futbolcu değiştiren yönetim takımı yönetemiyor.

Ek olarak Şota Bey değil Mourinho olsa 4 maç üst üste yenilse bu takımda durmamalı. Biz niye sabrediyoruz, sabretmeliyiz anlamıyorum. Takım var, oyuncu var, hala sistem oturmamış. Kim suçlu abi, ben mi? İstanbul takımlarına laf atıyoruz burada ama 4 maç üst üste yenilen hiç bir hoca o takımlarda duramaz. bunun adı istikrar değildir. Görünen köy kılavuz istemiyor. Şahsen ben de meraklı değilim her sene 2 hoca değiştirmeye ama 4 maç yahu 4 maç! Şenol Hoca olsa şutlanmıştı.
Aynen Senol Hoca olsa su anda baskan ile tazminat icin siki bir pazatlik halindeydi ama illaki 4 maglubiyetten sonra o bile durmazdi, neyse parasi verelim gitsin bu shotada, gerci iho el altindan biriyle anlasmadan shotayi göndermez yoksa iyice rezil olur diyecem ama bundan daha rezilligi mi var?

legorakiss
20.10.2015, 01:30
taraftar onurla ekicinin arkasında olmasa çoktan satılıp paraları ceplere inmişti.

erkanın ekiciye yumruk atmasının talimat olduğuna adım gibi eminim. hurma yada iho

menfaatleri için bize bu acıları yaşatanların Allah çocuklarından çıkarsın diyecem her seferinde yutkunup diyemiyorum. çocukların suçu yok.

bir çok oyuncu ekici olmak üzere başkanlık seçimini bekliyor. iho denen zat tekrar seçilirse gerekli oyuncular gider çöpler kalır.

her zaman diyorum aziz yıldırım yönetse bu kulübü batırmak için. bu kadarını beceremezdi...

Nazim Can
20.10.2015, 01:32
Shota sanssisiz falan diyorda Cardozonun golü ne peki ? Salihin ta cehennemin dibine dogru giden sutuna kafayi uzatti o da sert bir sekilde kaleye girdi buda bizim sansimiz, yani demek istedigim sen cik adam gibi oyna zaten o zaman kimse sesini cikarmaz ama her maglubiyeti yok sanssizdik yok hakemlere getirirsen komik duruma düsersin bu gece ki oldugu gibi.

legorakiss
20.10.2015, 01:33
cavandanın da kulağı çekilmesi lazım. kendini marcelo zannediyor heralde 2 maçtır onun saçma çalımları yüzünden gol yiyoruz

Yaşar
20.10.2015, 01:34
4 saat uyku uyudum dün gece, sabahtan öğleye kadar cenaze işlerine koşturdum, öğleden sonra okula gittim , ders anlattım ve üstüne nobetciydim. Sabah 6 da Trabzon a ucacagim ve bu kadar işimin arasında bir Trabzonspor maçı izleyip keyif yapayım dedim , yine zehir ettiler gecemi ve haftamı. Nedir benim Günahım yahu, bizim günahınımız nedir? Uyumak lazım uyku girmiyor gözüme. Lanet olsun ya, offf.

odyseuys
20.10.2015, 01:36
cavandanın da kulağı çekilmesi lazım. kendini marcelo zannediyor heralde 2 maçtır onun saçma çalımları yüzünden gol yiyoruz

hoca futbolcusuna sahada rol biçmezse futbolcu da kendi rolünü seçer... cavandadaki dağınıklığın nedenini başka yerde aramamak gerek.

yüregimts
20.10.2015, 01:36
Size olacakları söyleyim . Yarın İho Onurla ekiciyi kadro dışı bırakacak ve ben bu klupte olduğum sürece oynayamayacaklar diyecek. Şotayla devam kararı alınacak. İho yeniden aday olacak ve seçilecek. Biz de kanser olmaya devam edeceğiz .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazim Can
20.10.2015, 01:39
Su anda takimda Cardozo ve Medjani haric hicbir futbolcu da moral motivasyon yok, bu cok belli, herkede bir laubalilik top benden ciksin havasi var, kimse böyle bir taki da ne sorumluluk almak ister ne de canini disine takip adam gibi oynamak ister, su an takimda cogu futbolcunun amaci 90 dakika bitwin eve gidelim, ama ilginc bir sekilde bu Medjani ve Cardozoda yok en cok bunu hissetigim futbolcuda Yusuf, Cavanda ve Mbia bu 3 futbolcuda bunu görebiliyorum.

Nazim Can
20.10.2015, 01:40
Size olacakları söyleyim . Yarın İho Onurla ekiciyi kadro dışı bırakacak ve ben bu klupte olduğum sürece oynayamayacaklar diyecek. Şotayla devam kararı alınacak. İho yeniden aday olacak ve seçilecek. Biz de kanser olmaya devam edeceğiz .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende yüzde 70 bu sekilde olacagini düsünüyorum.

Erkan A.
20.10.2015, 01:46

ne oldu peki ?? sonuc nedir istifami etmis bekliyoruz

Onur Akyüz
20.10.2015, 01:48
Bir de hakem hatalarını kendisine komplo olarak yorumlamıştı herif.

Ya sana kim ne komplosu kursun, fasulye gibi nimetten sayıyor kendini hale bak!

Sayende Trabzonspor diye bir şey kalmadı senden iyisini mi bulacaklar da sana komplo kursunlar?

Kendileri hiç suçlu olmaz. Suçlu hep komploculardır, dış güçlerdir, başkalarıdır..

Başarısızlığı kabul edip istifa etmek onurlu bir davranıştır ama bunlarda o da yok!

OnurKul
20.10.2015, 01:50
Aynen Senol Hoca olsa su anda baskan ile tazminat icin siki bir pazatlik halindeydi ama illaki 4 maglubiyetten sonra o bile durmazdi, neyse parasi verelim gitsin bu shotada, gerci iho el altindan biriyle anlasmadan shotayi göndermez yoksa iyice rezil olur diyecem ama bundan daha rezilligi mi var?

olur mu kardeşim biz Şota düşmanıyız, sanki Trabzon düşmanıyız, istikrara karşıyız (!)

Berkan
20.10.2015, 01:54
Ersun Yanal'ın gitmesi en büyük hataydı bunu ihoda bi ihtimal şimdi anlamıştır.

OnurKul
20.10.2015, 01:56
en cok bunu hissetigim futbolcuda Yusuf, Cavanda ve Mbia bu 3 futbolcuda bunu görebiliyorum.

Ben anlamıyorum bu 3 futbolcu da daha 3 hafta öncesi en çok ısıran en çok mücadele eden adamlardı. Bu hale nasıl getirdiler bu adamları. Bu adamları bu hale getiren neden hala teknik traktör?

Berkan
20.10.2015, 01:59
Şotaya hiç kızmayalım adamın kariyeri ortadaydı biz adamı tiflisten aldık getirdik

6Şafak Aydın1
20.10.2015, 02:29
8tasi gerektiginde yendik bu sezon icin baska birsey istemiyorum o mac öncesinde söyledigimiz gibi.

Berkan
20.10.2015, 02:34
Gene haftanın içine ettin TS eyvallah

Mustafa'
20.10.2015, 02:45
Vira havaalanına gitmiş

İHO'yu protesto ediyorlar

Sefaenes
20.10.2015, 03:27
Bu reklam yildizi kendi rezilliginu örtmek icin onurla ekicigi öne atip gündem değistirmek istiyor

İskender Çakmak
20.10.2015, 06:35
Şota Hoca maç sonu Onur ve Mehmet'i eleştirmiş. Bu takımı bu hale getiren topçulara b.k atıyorlar. Önce adaletli olacaksın. Ayak oyunlarıyla futbolcuları pazarlamayacaksın.

Bir de maçtan sonra hala Süleyman abi diyor. Ne abiymiş be... Takımın anasını ağlattı hala abi...

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 06:43
İHO
Hurma

kesin gitmeli Aralık'ta

Şota da mecburen bu kaos ortamında daha fazla kalamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 06:45
Seni bu kadar sevmişken senin bize yaptığına bak Trabzon'um

8 haftada yarışa havlu attık

TS gibi 7 kez şampiyon olmuş bir takım için ne kadar can sıkıcı bir durum

Kulübün geleceği açısından da kaygılıyım

5 yıldır başarı yokken, maddi açıdan sıkıntıya girip dibe vurmaktan korkuyorum

Zaten medya bizi konuşmamak, gündemden düşürmek için çok az konuşuyordu, artık hiç konuşmazlar

Bu gidişle korkarım ki, Sivas'a da ilk galibiyetini yaşatırız.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 06:47
Bu reklam yildizi kendi rezilliginu örtmek icin onurla ekicigi öne atip gündem değistirmek istiyor

2 yıldır takımı sırtlayan M.Ekici'ye laf yok.
Onur'u da sezon başı Süleyman abisiyle yediler.

Seneye hatta devre arası onları da kaybedersek şaşırmam.
Çünkü akılları artık Trabzon'da değil bence

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 06:52
Kötü gidişat, Cavanda'yı da bitirdi.
Son 2 maç ölümcül hatalar

Orhan Aydın
20.10.2015, 06:53
Pes edecek yapıda bir adam değil, '5 maçlık mağlubiyet serisi' gibi bir rekoru hatta daha da ilerisini düşünmelisin Şota!

Zaten, Onur ve Ekici'yi kadro dışı bırakınca Şampıyonuz!

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 07:36
Vakit kaybetmeden 3 takımı şampiyon yapmış M.DENİZLİ ile görüşülüp ikna edilmeli

Takımı toparlar, en azından UEFA ligine getirir.

8. ŞAMPİYONLUK BU SENE DE GEÇTİ.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 07:36
Pes edecek yapıda bir adam değil, '5 maçlık mağlubiyet serisi' gibi bir rekoru hatta daha da ilerisini düşünmelisin Şota!

Zaten, Onur ve Ekici'yi kadro dışı bırakınca Şampıyonuz!

Reklamlarda kaldığı yerden oynamaya devam etsin.

DEEP BLUE
20.10.2015, 07:57
Durumu özetleyelim...

*Constant uğruna Ersun'u satan tek dişi kalmış yönetim

*Onur ve Ekici'nin kellesi uğruna takımı satan taklacı Sülüman

*Taklacı Sülüman uğruna kendini satan ibrikçi Şota

*Dünya lideri uğruna davasını satan delikanlı başkan

* Ve delikanlı başkan uğruna onurunu satan kefenci tayfa

Durum budur... Gelmiş ve geçmiş olsun...

bkandil
20.10.2015, 08:12
Durumu özetleyelim...

Sıfatlar dışında katılıyorum düşüncelerinize...

Faik Yılmaz
20.10.2015, 08:12
Rezalet...

Kepazelik....

Sizden nefret ediyorum Trabzonspor Yönetimi...

İstisnasız hepinizden....

kaan61
20.10.2015, 08:13
Ligde en az 10 takım akşam mersin maçını 3 -0 dan 3 - 3 getirir çoğuda kazanırdı. Direk mirek , sayılmayan gol falan hikaye. minik insanların yönetmeye çalıştığı , minnacık taraftarım diye geçinenlerin minicik menfaatleri uğruna dağ gibi Trabzonsporumu sattığı bir ortamda her sonuç normal. Onur , Mehmet dönse diye boşa bekliyoruz. İHO , Hurma , Şota gidecek. Peşlerinede torpilli futbolcu avaneleri.

Mert Acar
20.10.2015, 08:14
Durumu özetleyelim...

Aynen durum vaziyet budur abi.Yine kahrolan taraf biz oluyoruz onların keyfi yerinde.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 08:22
Arkadaşlarım, kardeşlerim,

Bu futbol topu da bizi hiç sevmedi bu sezon

Erkan GS maçında 2 metreden direğe nişanlar

Dün 3 tane direkten dönen top ki 78.dakikada Özer'in muhteşem şutuna kaleci dokunmasa direğe değil de doksana gidecek ve skor 3-2 olacaktı. Kırılma anı oydu.

O dakikada 3-2 olsaydı maçı en kötü 1 puanla bitirirdik.

Maçın en istekli ve iyi oyuncuları Marin ve Özerdi.

Kaya
20.10.2015, 08:23
Çok yaralı takımlara ilaç gibi geliyoruz zaman zaman...

Mersin kazanırsa çok şaşırmayacağım...

Havamızı kaybettik ve umudum yok.

Yazık oluyor Trabzonspor ismine...

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 08:23
Durumu özetleyelim...

Helal sana ne güzel yazmışsın
Budur geldiğimiz acı noktanın özeti

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 08:24
Trabzonspor'u bu kadar rezil ettiğiniz yeter
Hurmanı'da al defol git İHO denen sahtekar

UĞUR DURTAŞ
20.10.2015, 08:26
arkadaşlar,lafı fazla uzatmak istemiyorum.
geçen hafta içi yazım sizlerle paylaştığım yazı(sayfa:13)
Geçen hafta lig sonuncu takımın bile bizim takımdan daha kişilikli oynadığından batsetmiştim

hala aynı düşüncedeyim...
bize ters gelen takımlara
hocalara,
futbolculara,
derbi haftalarında
takım başarılı sonuçlar alamıyor.
b.korkmaz son şans olarak gördğklerini bir kaç gün önce belirtti
bu hocada bize hep başarılı sonuçlar alıyor.
rakip takımlar kim olursa olsun
bizim kilit,iş bitirici oyuncularımızı oynatmıyorlar,
kısaca kilitliyorlar
ama biz,oynuyacağımız takımın maç çevirecek oyuncularını
kilit oyuncularına müsade ediyoruz,oynatıyoruz.
bu hafta olacağı gibi
dikkat edilmesi gereken oyuncuları:tita-welliton en önemlisi nakoulma
şota hocanın mücadeleci bir kadro çıkarması taraftarıyım.
yine ilerde 4-5 kişi kalıp,geriye yardıma gelmezlerse geçmiş olsun derim.
kesinlikle
medyani-aykut ve özer oynamalı

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 08:28
Hayatımı çürüttünüz TS'umu bitiren bermuda şeytan üçlüsü

İHO
SH
ŞA

Külünkoğlu
20.10.2015, 08:37
Kazanamayacağımızdan o kadar emindim ki maç için arayan arkadaşlarıma şunu söyledim "beni yalan söylemek zorunda bırakmayın, maçı seyretmek istemiyorum"
Evdeydim, çocuklarımla "buz devri kıtaların ayrılması" mı ne vardı onu seyrettim. Reklam aralarında maç sonucu gösteren kanalları şimşek hızında geçiyorum ki çocuklarım sonucu görmesin diye. Zaten bir iki kanal var artık Trabzonspor'un sonucu sağ üst köşeye yazan.
Neyse benim gibi adamın geldiği nokta bu. Haksızlık yaptığımı düşünüyorum. Trabzonspor'un durumu ne olursa olsun ondan uzaklaşmamak lazım.

Ama,

O acıyı hissetmek yok mu ? Trabzonspor bu hallerini görmek yok mu ?

Çaresi var mı ? var.

Her yıl sadece 2 tane doğru yapmak. 5 yıl içinde şampiyon olmamak içten bile değil.

Bu potansiyeli Trabzonspor her zaman içinde barındır. Yeterki açığa çıkartmak için çabamız olsun.

Turgay Atalay
20.10.2015, 08:38
İHO ve artıkları gidene kadar Trabzonsporu desteklemiyorum, maçları da umurumda değil, skorları da. Trabzonspora karşı oynayacak bütün rakip takımlara duam bol bereketli maçlar çıkarmaları Trabzonspora karşı, gerçi çıkarıyorlar zaten.

Süleyman50
20.10.2015, 08:39
bir an önce iho ve ekibinden kurtulmalıyız...

TSelif
20.10.2015, 08:40
Seri mağlubiyetlerin tek nedeni takım içindeki sıkıntılar ( ki hepimiz biliyoz olayları)
Bu sıkıntıların da tek nedeni yönetilemeyen bir TRABZONSPOR....

TSelif
20.10.2015, 08:42
Metin abime ;
Hatırlıyor musun abi seçim öncesi seninle kaç kere konuştum. Ne kadar heyecanlıydık hepimiz. Abi dedim söyle doğru mu yaptık acaba. Aynen şunu dedin bana. İçin rahat olsun. En azından TRABZONPOSR'u en az bizim gibi ( taraftar) seven bir başkan seçtik...
Metin abi söyle biz bunları hakettik mi sence :(

signal
20.10.2015, 08:45
Dörtte dört yaptık. Beş olmasından endişe ediyorum.

Süleyman50
20.10.2015, 08:46
birde ersun yanalı gönderip şotayı getirmek hataydı...

Faik Yılmaz
20.10.2015, 08:47
Metin abime ;
Hatırlıyor musun abi seçim öncesi seninle kaç kere konuştum. Ne kadar heyecanlıydık hepimiz. Abi dedim söyle doğru mu yaptık acaba. Aynen şunu dedin bana. İçin rahat olsun. En azından TRABZONPOSR'u en az bizim gibi ( taraftar) seven bir başkan seçtik...

Elif hatayı biz yapmadık....

Oylarımıza layık olamayanlar yaptı.....

Dereli
20.10.2015, 08:48
Durumu özetleyelim...

Ellerine sağlık.

Erdinç Dilek
20.10.2015, 08:59
Bir an önce Trabzonspordan kurtulmalıyız..!

Erdinç Dilek
20.10.2015, 09:01
çözüm : takıma destek için antremana gidilir takım meşaleler eşliğinde tribüne çağrılır hepsi birlikte geldiğinde üstlerine kızgın yağ dökülür.

Murat'
20.10.2015, 09:03
Mersin'den dönüşte takımı karşılamamış mı kombineci taraftar grupları.

gurur6134
20.10.2015, 09:04
4 hafta puan alamayan hoca degil ts nin 1461 in hocasi olamaz..ona buna bok atmayi birakip derhal istifa etsin giderken iho ve hurmayida alsin reklam yildizimi olur yoksa film yildizimi bilmem ama hoca olamayacagi kesin..resmen dalga konusu olduk..kot kafali iho avrupa onemli degilmis ligde sampiyon olcakmismis bi adamin!!! Soyledigi hicbisey dogru olmazmi es kaza tutmazmi ya bu rezili basimiza musallat edenleride Allah bildigi gibi yapsin trabzondaki siyaset yalakasi insanlarinda..sirf siyasi gorusu ayni diye sunu hala destekleyen yuzsuz taraftar profili oldukca bu iho cok daha takimin icine eder eskiden olsa sehire sokmazlardi ne baskani ne hocayi ne topculari yaziklar olsun..ne oldu son 13 senedir trabzona buyu filanmi yaptida malum cevreler tepkisiz ruhsuz vurdumduymaz bi sehir oldu trabzon..

gurur6134
20.10.2015, 09:12
Bunlar kadar yuzsuz utanmaz 3 lu bidaha bi araya gelmez arkadaslar trabzonsporda olaya iyi acidan bakin tarihe sahitlik ediyorsunuz..

Serkan Miletli
20.10.2015, 09:12
eğitim şart iho eğitim şart.

GÖLONSA
20.10.2015, 09:14
Boğazda motor işleten hemşehrilerimizden biri motorunu yolcuyla doldurduktan sonra karşıya geçmek için hareket etmiş.Yolun yarısında yolculardan ücreti toplamaya başlamış.Yolcuların içinden bir tanesi parası olmadığından yol ücreti veremeyeceğini söylemiş.Bu duruma kafası kızan hemşehrimizin o yolcuya tepkisi ''Şimdi kaldurup seni denize atsam sa'a yazuk,atmazsam ba'a yazuk.Ya geç arka tarafada gözüm görmesun seni'' şeklinde olmuş.

Bu takımı tutmayı bıraksam takıma yazık,bırakmasam e bana yazık.Hiç olmazsa aralık ayına kadar gözüm görmese bari.

Faik Yılmaz
20.10.2015, 09:16
Trabzonsporun maçını izlemeye artık korkar olduk.....

sonuç bu...

sebep olanlar utanırmı hiç zannetmiyorum...

SEDER
20.10.2015, 09:17
durumu özetleyelim...

*constant uğruna ersun'u satan tek dişi kalmış yönetim

*onur ve ekici'nin kellesi uğruna takımı satan taklacı sülüman

*taklacı sülüman uğruna kendini satan ibrikçi şota

*dünya lideri uğruna davasını satan delikanlı başkan

* ve delikanlı başkan uğruna onurunu satan kefenci tayfa

durum budur... Gelmiş ve geçmiş olsun...

tebrikler..özet budur

Yaşar
20.10.2015, 09:23
Ben taraftar olarak Trabzonspor u tuttuğum için utanmam, asıl utanacak varsa giydikleri formanın değerini bilmeyen futbolcu güruhu, firmasının bile 4 maçta 0 cekmeyecegi takıma 0 çektiren hoca, kaptanına ve yıldızına kafayı takip onları futboldan soğutma durumuna getiren sportif direktör ve geldiğinden beri kendini rezil eden, itibari kalmayan, Vasıfsız adam Haciosmanoglu ' dur

Serkan Miletli
20.10.2015, 09:24
okulda, iş yerinde, oturduğun semtte, sınıfta hemen hemen aklınıza gelen her ortamda Trabzonspor' a gönül veren nadir insanlarız. biz bu olayın gururunu yaşarken bu adamlar bizi o kadar rezil ediyorlar ki çok yazık böyle büyük bir camianın başına nasıl bu kadar vizyonsuz bir başkan ve yönetim geliyor anlamıyorum. bir takımın ruhu bu kadar mı değişir . keşke şampiyonluk yaşadığımız yıllarda izleseydim Trabzonspor' u. Gerçi o yıllarını gören abilerim şimdi bu yıllarını görünce ya intihar ediyor ya da gelmişlerine geçmişlerine sövüyor. baksanıza nenem hala trabzonspor formasını giyip maçlara gidiyor yazık değil mi bu insanlara. ulan üzüntümden ne yazdığımı bile bilmiyorum. iyice saçmaladım ama umarım ki bir çok kişi ne demek istediğimi iyi anlamıştır. yazık ulan...

zafer6161
20.10.2015, 09:28
Metin abime ;

Elif hatayı biz yapmadık....

Oylarımıza layık olamayanlar yaptı.....

50 kere demiştim size şu adama oy vermeyin diye ama dinleyen yok :rolleyes:

SZYMEK55
20.10.2015, 09:31
En büyük sorumlu IHO, Zaten o bu takımın başında olduğu sürece takım düzelmez ama sota da hatalı çok. Takımın tek hücum organizasyonu kenardan orta yapmak. Ceza sahası içinde 3 tane adam bekliyor oyuna hiçbir katkıları yok. Sen 4 ayda nasıl hücum edileceğini ogretemediysen durma artık orda

ertuuu
20.10.2015, 09:33
herkes yediği fışkıya bir bahane uydurur,
ali kemal i fb ye satarken, "Trabzonspor'dan bir futbolcu fb ye gidebilir" algısı yaratmak isteyen zihniyet gibi...

esteban ı aldı,
onur u satmak için filmler yaptı,
şimdi esteban oynarken, onur oynamıyor diye suçluyor,
ulan bari esteban ın arkasında dur,
ama ne de olsa yabancı ya okumuyor gazeteleri,
akıl tutulması, ne yapacağını şaşırmış olmak bu olsa gerek...

onur,ekici,cardozo,
tüm dertleri bu adamlar...

UĞUR DURTAŞ
20.10.2015, 09:35
Mersin'den dönüşte takımı karşılamamış mı kombineci taraftar grupları.

Şota takımı bu hafta çalıştırmaya devam ederse.
bahsetmiş olduğunuz kişilere talibatı verir-iho
antremanda sayısız konfetiler atılır,meşaleler yakılır,
takım çağrılır,
onur-şota-hurma el ele denir,
ekici- erkan el ele denir,
sular duruldu gibi bir hava yansıtılır.
*
trabzonsporumuz iflas etmez.
ama iho/şota ve hurma iflas etmiştir.
tarihte kara bir sayfa yazdıran bu kişilerin
kişiliği varsa gereğini yaparlar.
yazıklar olsun.

Travelair
20.10.2015, 09:37
Ne istifası yarın Onur un Ekici nin kadro dışı kalma ihtimali daha fazla.

Gidip kulübün kapısına dayanmazsak, kendileri uğruna herkesi feda ederler

UğuR
20.10.2015, 09:38
Utanmasam Albayrak yönetimini arayacağım...

7can61
20.10.2015, 09:41
Dün söylemiştim satılık kalem serhat demirtaş bakalım ne yazacak diye, bugün gördük. Suçlu şotaymış dağılın.

TSelif
20.10.2015, 09:42
50 kere demiştim size şu adama oy vermeyin diye ama dinleyen yok :rolleyes:

Zafer hiç espri kaldıracak durumda değilim. Git bana bulaşma bugün. Hayatımda seninle seçim konuşmuşluğum yok oy verme demiş bana.. Tövbe ALLAHım sabır ver

7can61
20.10.2015, 09:42
Utanmasam Albayrak yönetimini arayacağım...

Beterin beteri de varmış derler adamlara çok sövdük sonuç ortada. Ama ihodan daha kötüsünü hayal gücüm bile almıyor açıkçası.

Kamil Çakmak
20.10.2015, 09:43
Oğlum:" Baba bizim maç saat kaçta?
Ben:" 8 de oğlum"
maç sonu.
"Baba buz devrini izleseydim keşke."

Bendeki de onu Trabzonspor'lu yapma mahcubiyeti.

Ve saatlerce uyku yok.

Uykusuz morelsiz bir hafta.

Kaya
20.10.2015, 09:44
Albayrak'ın da performansı kötü idi ama Hacıosmanoğlu gibi tavırlarıyla kulübü rezil etmiyordu. Bugün herkes Hacıosmanoğlu'nun kişiliği, karakteri ve edepsiz tavırlarıyla kulübe yüklenebiliyor.

Başarısız olunabilir, beceriksiz olunabilir ama bile bile edepsizlik kulübü zor duruma sokuyor...

Murat'
20.10.2015, 09:45
Beterin beteri de varmış derler adamlara çok sövdük sonuç ortada. Ama ihodan daha kötüsünü hayal gücüm bile almıyor açıkçası.

İHO Albayrak yönetiminde değil miydi zaten, bunu delegeler nasıl göremedi gerçekten aklım almıyor.

İ. SARAL
20.10.2015, 09:48
Vira havaalanına gitmiş tepki için helal olsun. Kefenciler de gelip destek olurlar dava satan başkancıklarına. Zaten bu Viracıların alayı "KOMONİST" bunların tepkisi siyasi der çakma başkan kefencilerde alkışlar. 1 Kasım'da %70 oy çıkar. Aralık'ta da çakma başkan devam eder olan yine bize olur. Ülke'nin hemen hemen bütün kurumlarında oluşan kokuşmuşluk, malum zihniyete ölümüne (abartmıyorum ölümüne) destek veren kefenciler ve çakma başkancık sayesinde bizim kulübe de bulaşmış durumda.

Koray
20.10.2015, 09:49
Milyon eurolar alipta takim icinde huzursuzluk cikaran herkes satilmali.

Onur dahil, bu kulup ne Onur'un ne Ekici'nin nede Ozer'in babasinin ciftligi degil.

Baskan kotu Yonetim kotu, en yakin zamanda defolup gidecekler umarim ama Yonetim kotu diye bir takimin bu kadar kotu olmaya hakki yok.

Kadro kotu, oyuncu kalitesi kotu olsa bi sekilde kendimi dizginlerim ama bu kadro 4 hafta ust uste maglubiyet aliyorsa isin icinden baska seyler ararim.

x_man
uyudum uyandım hala sinirliyim ne kadar sövsek ne kadar dövsek az

UĞUR DURTAŞ
şota hoca 1 tane olumlu bir şeyini yazamıyorum.
ya kardeşim bu takımın yıllardır sol bek ihtiyacı var dedik
almadınız sezon öncesi
cavandanın sol bekte ne işi var
sizler bizleri çıldırtmak için mi varsınız.
rakip devamlı bu kanattan geldi.
çok mu zor şota hoca
solda musa yı oynatsana
yusuf inadını anlamış değilim,devam et direk oynatmaya bencil çalımcıyı....
marin direk 11 oyuncusu değil,galipken 2 yarıları sahaya sürülecek bir oyuncu
aykut mustafadanda daouslastanda daha iyi
bizimkiler topla o kadar çok oynuyorki inanılır gibi değil.
bjk 10 saniyede ayakta top tutmadan 6-7 pas yapıyor.
bizimkilerde ayağına topu alan çalım atıyor,topu ayağında bekletiyor.
hoca lar bunlar için var bunları düzeltemiyorsan gideceksin şota hoca
yenilince onuru yem olarak atıyor
yemezler şota hoca
mersin maçından önce,
onur ve ekici moralimiz bozuk deyip mersine gelmiyorlarsa
sende bunların sağlam olduğu bilip kadro dışı bıraksaydın.
seni sırtımda taşırdım,en büyük destekcin olurdum
o zaman sana hoca derdim.
ama yenilince bu açıklamaları yaparsan işine bak derim.

İ. SARAL
20.10.2015, 09:52
Kirli paralarla yapılmış transfer ve yıldız diye lanse edilen futbolcu müsveddelerini istemiyorum. Kendi yağımız neyse onda kavrulalım emin olun daha başarılı oluruz. Bu aptallar yüzünden yakında transfer yasağı da yeriz zaten en iyi çıkış yolu o olacak. İnş. yakın zamanda yasak yeriz de burada ki transfer fetişistlerinden de kurtuluruz.

El Cordobes
20.10.2015, 09:53
Onur'un yeri bu takımda her anlamda ayrıdır.günahlar sevaplar elbet ortaya çıkacaktır.

ancak şu takımda üzüldüğüm tek adam Cardozo'dur. hesap kitap yapmadan çıkıp futbolunu oynamaya çalışıyor. 90 +'da oyuna sokuyorlar sesi çıkmıyor. oynatmıyorlar, arkadan dedikodu yapıp takımı karıştırmıyor. satmak istiyorlar,futbol oynamak için gitmiyor.adam hala futboluyla birşeyleri ispat etme derdinde. takım karışmış,ortalık toz duman adamın tek derdi futbol.

Allah aşkına Kral senin ne işin var şu takımda!!!

İ. SARAL
20.10.2015, 09:56
İHO değil de başka bir siyasi görüşe yakın bir başkanımız olsaydı (bu devirde imkansız) kefenciler şimdiye evini basmıştı.

U.Sadıkoğlu
20.10.2015, 09:56
Hakem falan hikaye... Geçin bu işleri...

İngiltere'de kulüpler 40 yılda 7 hoca değiştirmezken biz 4 yılda 7 hoca gördük...

Bu takımın başına Mourinho gelse ne olacak?! Yönetim yok yönetim.. 2010-11 'i hatırlayın takımda birlik vardı bütünlük vardı yukarıdan aşağıya takım hep beraber hareket ediyordu...

Şimdi menfaati için iki büklüm olmuş ne istediğini bilmeyen taraftar bir yanda.. Siyasete yaranacağım diye orayı burayı yalayan yöneticiler başta başkan olmak üzere bir tarafta.. Birbirinin üzerine yürüyen birbirine saldıran futbolcular arkadaşlık ortamı olmayan bir takım bir tarafta..

Bir takımı, takım yapan unsurların hangisi var Trabzonspor'da?

Trabzonspor'un neyi var elinde kocaman geçen 4 sezon ve harcanan paraya bakın... İnanılmaz astronomik bir rakam Trabzonspor'un 1967'den beri harcadığı parayı geçer belkide bu miktar ancak lig 4.Lüğü dışında bir başarısı yok Trabzonspor'un...

Ve bunun bir sorumlusuda yok işin en acı tarafı..

Kimse mesuliyet alayımda açıklama yapayım demiyor..

Şike davası satıldı... Satıldı diyorum AKP'nin önünde diz çökmedi yaladı yuttu hepsini bizim başkan.. Erdoğan'ı yaladı tepeden tırnağa Erdoğan sus dedi sustu, konuş dedi konuştu Aziz Yıldırım'a karşı Erdoğan tuttu bizim başkanın ipini eee bizim gibi şehire böyle başkan yakışırdı oldu işte... Sattı şehrin maddi-manevi neyi varsa hepsini hiç etti... Yerin dibine soktu Trabzonspor'u...

Saçma sapan oyunculara milyon eurolar verdi.. Oyunculara verdiği o bonservislerle cebini doldurmadıysa ben en adi namussuz olayım... En az 20 trilyon yaptılar o bonservislerden, menajerlik ücretlerinden.. Realist olalım arkadaşlar bu paralar nereye gitti?! Sefa denilen adama verilen paralar, Musa'lar, İshak bilmem ne oyuncuyu oynatmadan gönderdik yahu biz bu kulüpten...

Oyuncu paralarını geçiyorum... Teknik Direktör tazminatlarından bile parayı buldular... Yöneticiler teker teker istifa ettiler neden?! Yola çıktıklarının hiçbirisi yanında durmadı duramadı İHO'nun neler yaptı acaba...

Balık baştan kokar arkadaş..

Hocaya kızmıyorum..

Ağzımı açmıyorum... Bu takımın başına kimi getirsen getir şu başkanla ne yapacaksın? Söylemeye utanıyorum ama tabakhaneye gitmezsin bu adamla çok net..

Yazıklar olsun 9 yaşındaki yeğenim bana yarın okulda benle yine dalga geçecekler diyor sinirimden elimi sıkıyorum gözlerim doluyor...

Biz bunları neden hakediyoruz diye soruyorum kendime hadi biz hakettik bu çocuğa böyle hissetiriyorsun küçücük çocuğun basit bir mutluluğuna bile siyasi rantın uğruna engel oluyorsun şu takımı samimi bir Trabzonsporlu gibi yönetmekten dahi acizsin sen adam bile değilsin adamın olmadığı yerde bile adam değilsin...

YAZIKLAR OLSUN...

UTANIYORUM...

7can61
20.10.2015, 09:58
İHO değil de başka bir siyasi görüşe yakın bir başkanımız olsaydı (bu devirde imkansız) kefenciler şimdiye evini basmıştı.

Trabzondan içeri giremezdi, bizim şehir bitmiş maalesef, birinin daha önce yazdığı gibi trabzonsporu trabzondan kurtarmamız gerekecek başka türlü olmayacak gibi.

7can61
20.10.2015, 10:00
İddia ediyorum İstanbulda Yenitrabzonspor diye kulüp açsan bunlardan daha başarılı olur.

İ. SARAL
20.10.2015, 10:02
Malum zihniyeti ölümüne destekleyen Trabzonluları gördükçe memleketten soğuyorum yeminle.

matrixx61
20.10.2015, 10:04
Şu dört maçı arka arkaya istanbul köpeklerinden biri kaybedecekti ne olurdu onu sorgulayalım..deprem olurdu, borsa çökerdi, ihtilal olurdu!..ya biz..neyi tartşıyoruz o zaman dağılalım gitsin...

barisb
20.10.2015, 10:05
Ben bu iho Trabzonspor tarihinin en kötü başkanı (Nuri dahil) dediğimde bazı reisciler sırf aynı siyasi düşünceye sahip oldukları için toz kondurmuyordu. Buyrun, eseriniz...

Alper Calik
20.10.2015, 10:12
Hepsine katılıyorum.

Ancak bütün bunların sorumlusu dibine kadar siyaset başka hiçbir şey değil. Ve o siyasette Trabzondakilerin Trabzon ve Trabzonspor düşmanı siyasetçileri el üstünde tutması sonucu buralara geldik. Daha da beter olacak Trabzonspor. Böyle siyasi yalakalık yapan bir şehri ve taraftarı varken, oradan buradan gönderilen paralarla transfer yaparken, figüranlığa devam edecek, daha da beter olacak.

Çünkü biz bunu istiyoruz.

Yetişkinlerin üzüntüleri umrumda değil de, çocuklarımızın üzülmesi veya Trabzonspor dan kopmasına üzülüyorum, çocuklarımızın durumu uzun vadede çok daha yıkıcı olacak Trabzosnspor için.

Hakem falan hikaye... Geçin bu işleri...

İngiltere'de kulüpler 40 yılda 7 hoca değiştirmezken biz 4 yılda 7 hoca gördük...

Bu takımın başına Mourinho gelse ne olacak?! Yönetim yok yönetim.. 2010-11 'i hatırlayın takımda birlik vardı bütünlük vardı yukarıdan aşağıya takım hep beraber hareket ediyordu...

Şimdi menfaati için iki büklüm olmuş ne istediğini bilmeyen taraftar bir yanda.. Siyasete yaranacağım diye orayı burayı yalayan yöneticiler başta başkan olmak üzere bir tarafta.. Birbirinin üzerine yürüyen birbirine saldıran futbolcular arkadaşlık ortamı olmayan bir takım bir tarafta..

Bir takımı, takım yapan unsurların hangisi var Trabzonspor'da?

Trabzonspor'un neyi var elinde kocaman geçen 4 sezon ve harcanan paraya bakın... İnanılmaz astronomik bir rakam Trabzonspor'un 1967'den beri harcadığı parayı geçer belkide bu miktar ancak lig 4.Lüğü dışında bir başarısı yok Trabzonspor'un...

Ve bunun bir sorumlusuda yok işin en acı tarafı..

Kimse mesuliyet alayımda açıklama yapayım demiyor..

Şike davası satıldı... Satıldı diyorum AKP'nin önünde diz çökmedi yaladı yuttu hepsini bizim başkan.. Erdoğan'ı yaladı tepeden tırnağa Erdoğan sus dedi sustu, konuş dedi konuştu Aziz Yıldırım'a karşı Erdoğan tuttu bizim başkanın ipini eee bizim gibi şehire böyle başkan yakışırdı oldu işte... Sattı şehrin maddi-manevi neyi varsa hepsini hiç etti... Yerin dibine soktu Trabzonspor'u...

Saçma sapan oyunculara milyon eurolar verdi.. Oyunculara verdiği o bonservislerle cebini doldurmadıysa ben en adi namussuz olayım... En az 20 trilyon yaptılar o bonservislerden, menajerlik ücretlerinden.. Realist olalım arkadaşlar bu paralar nereye gitti?! Sefa denilen adama verilen paralar, Musa'lar, İshak bilmem ne oyuncuyu oynatmadan gönderdik yahu biz bu kulüpten...

Oyuncu paralarını geçiyorum... Teknik Direktör tazminatlarından bile parayı buldular... Yöneticiler teker teker istifa ettiler neden?! Yola çıktıklarının hiçbirisi yanında durmadı duramadı İHO'nun neler yaptı acaba...

Balık baştan kokar arkadaş..

Hocaya kızmıyorum..

Ağzımı açmıyorum... Bu takımın başına kimi getirsen getir şu başkanla ne yapacaksın? Söylemeye utanıyorum ama tabakhaneye gitmezsin bu adamla çok net..

Yazıklar olsun 9 yaşındaki yeğenim bana yarın okulda benle yine dalga geçecekler diyor sinirimden elimi sıkıyorum gözlerim doluyor...

Biz bunları neden hakediyoruz diye soruyorum kendime hadi biz hakettik bu çocuğa böyle hissetiriyorsun küçücük çocuğun basit bir mutluluğuna bile siyasi rantın uğruna engel oluyorsun şu takımı samimi bir Trabzonsporlu gibi yönetmekten dahi acizsin sen adam bile değilsin adamın olmadığı yerde bile adam değilsin...

YAZIKLAR OLSUN...

UTANIYORUM...

cakalkerem
20.10.2015, 10:17
tamam şota hatalı ıhı hatalı hurma hatalı falan filan da ...birazda kısmet olacak arkadaşlar.....

dun 3-0 dan sonra yakalanan pozisyonlar gol olsa muhtesem bir dönüş olacaktı..

kalecinin kalecilik yapacağı günü bulduk...sonra direkler inadına sokmadı topu içeriye...

bu kadar pozisyona girip gol atamıyorsan yazık...şansızlık...

he oyuncu tercihleri komple yanlış....2 pas yok ...sut yok..press yok baskı yok....

bunlar teknık taktık hatalar....hoca düzeltmeli...

futbolcuların urdumduymazlığı...

yahu marin dışında kaleye gidecek oyunumuz yok...ne ilginç değil mi?

Kaya
20.10.2015, 10:19
Kulüp başkanlarının ve yöneticilerinin büyük bir bölüm her zaman siyasetin içinde de yer alarak kula kulluk edecek hale gelmişlerdir. Ancak Hacıosmanoğlu bu durumu öylesine abarttı ki hesap sormamız gereken adamlarla bir çıkar uğruna yanyana duran bir Trabzonspor ortaya çıkardı.

İlkeleri uğruna dik duran bir Trabzonspor bugün 18. sırada olsa bu tablodan daha kıymetlidir gözümde...

7can61
20.10.2015, 10:20
İstanbul’da faaliyet gösteren Trabzon Federasyonu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Başkan Yardımcısı Ali Uzunay’ı Mecidiyeköy’de bulunan binasında ağırladı.

Aralık kongresi yaklaşırken, Başkan Hacıosmanoğlu ve yönetimi hakkında basında çıkan asılsız haberler ile yıpratma operasyonları nedeniyle zorlu sürece girilirken, Trabzon Federasyonu’nda gerçekleşen görüşmede Trabzonspor’da yaşanan sıkıntılar masaya yatırıldı ve çözüm yolları konuşuldu.

Hacıosmanoğlu’na düzenlenen operasyondan rahatsızlık duyduğunu dile getiren Trabzon Federasyonu yöneticileri, başkanın ziyaretinden oldukça memnun olduklarını ve kendisine desteğe hazır olduklarını belirtti.

Hacıosmanoğlu’nun da kendisine gösterilen ilgi ve destekten dolayı oldukça mutlu olduğu gözlendi.

HaberTS.com / Ali Çil

Buyrun biz fenerde orda burda hain arıyoruz, hainler burada işte çok uzağa gitmeye gerek yok.

İ. SARAL
20.10.2015, 10:22
Bu forumda bile şu yazdıklarımızı okuyup şöyle diyenler bile vardır eminim; "ulan komünistler bu başkanı size yedirtmeyeceğiz." Geldiğimiz durum bu ülke nasıl keskin şekilde ayrıştırıldıysa bizim kulüp, taraftar da aynı şekilde. Bunun sorumlusu kim? Biz mi yoksa "siyasetin kucağına oturmuş bir Trabzonspor değil, siyaseti kullanan bir Trabzonspor yaratacağız" diyen davasını satan bilge mi?

sifuni
20.10.2015, 10:23
Benim genel anlamda artik hicbir beklentim yok. Bu takima gönül veren kücük kardesim ve onun gibi olan minik trabzonspor'lularin üzüldügü icin üzülüyorum.

B.AKDEMİR
20.10.2015, 10:27
Elinde Alper ya da herhangi bir sol bek barken Cavanda'nın sol bekte ne işi var. Stoperde Douglas olmuyor. Adam yavaş hem de çok yavaş. Okayı ne olursa olsun yedek bekletmek hata. Şota Ekici ve Onur'u geri kazanmalıydı. Elinde ki yıldızlarla sidik yarıştırmak yerine onları kullanmayı idare etmeyi becerseydi hem kendisi hem de biz kazanırdık.

Koskoca milli takım arası geçmiş ve elde var sıfır. Şota kusura bakma ama üst üste 4 yenilgiyi sen şahsiyet olarak kendine yakıştırabilirsin bir şey diyemem ama TRABZONSPOR'a yakışmıyor. O yüzden seni getirenlerin ağzına bakmak yerine onurlu davran ve istifa et. Bu saatten sonra iho hurma ve sen neye çabalayacaksınız. Bir sezonun daha içine ettiniz. Lig daha 8. haftada bitti. Yazıklar olsun size.

Ayhan Yüksek
20.10.2015, 10:29
Gece gözüme uyku girmedi,uyuduğumda kabuslarla uyandım,neden bukadar çok sevdim sanki şu takımı, bize bunları yaşatanları Allah bildiği gibi yapsın,biz acı çekerken hiçbirşey olmamış gibi davrananlar hakkım haram olsun. Kimin ne şekilde katkısı varsa bu duruma düşmemize Allah bin katıyla çıkarsın kendisinden,daha 8. haftada ümitlerimiz yerle bir oldu ne farkı kaldı geçen yıllardan o zaman ne gerek vardı bukadar transfere para harcamaya, şansızdık falan filan geçelim bunları adamlar 10 kişi kaldığında anca kurabildik o baskıyı, sen lig sonuncusu galibiyeti olmayan takıma 61. dakika itibariyle 3-0 mağlupsan diyecek birşey yok,kahroluyorum.
Oğlumu üzdüğüm için kahroluyorum,futboldan hoşlanmayan çocuğa zorla futbolu sevdirttim Trabzonsporlu yaptım,akşam annesiyle oturmaya gönderdim maç izleyecem diye gitmiyordu zorla gönderdim,gittiği yerden telefon açıp maçı soruyor bana 2-0 yenik olduğumuzu söylediğimdeki ses tonu tepkisi çok üzdü beni daha 9 yaşında yahu çocuk,yönetimininde teknik kadrosununda futbolcusununda topununda ........ Ya sabır...

İ. SARAL
20.10.2015, 10:29
Elinde Alper ya da herhangi bir sol bek barken Cavanda'nın sol bekte ne işi var. Stoperde Douglas olmuyor. Adam yavaş hem de çok yavaş. Okayı ne olursa olsun yedek bekletmek hata. Şota Ekici ve Onur'u geri kazanmalıydı. Elinde ki yıldızlarla sidik yarıştırmak yerine onları kullanmayı idare etmeyi becerseydi hem kendisi hem de biz kazanırdık.

Koskoca milli takım arası geçmiş ve elde var sıfır. Şota kusura bakma ama üst üste 4 yenilgiyi sen şahsiyet olarak kendine yakıştırabilirsin bir şey diyemem ama TRABZONSPOR'a yakışmıyor. O yüzden seni getirenlerin ağzına bakmak yerine onurlu davran ve istifa et. Bu saatten sonra iho hurma ve sen neye çabalayacaksınız. Bir sezonun daha içine ettiniz. Lig daha 8. haftada bitti. Yazıklar olsun size.

Alper de sakatmış galiba.

10-61
20.10.2015, 10:33
daha hala hoca kalsin diyenler var..Allah akıl fikir versin.

Ayhan Yüksek
20.10.2015, 10:34
Maçla ilgili diyecek birşey yok ,Cardozonun iş ahlakı,Marinin çabaları gerisi boş bence ,Medjani birşeyler yapmaya çalışıyor ama yetenek kısıtlı, Salih gibi bir futbol katili nasıl kendine yer bulur bu takımda anlamak imkansız top sürmekten aciz futbol fukarası.Ne yapsam ne etsemde soğutsam kendimi futboldan.

tonya55
20.10.2015, 10:35
yerine gelecek olanın elinde sigirli degnekmi var takımda büyük kaos var ancelottiyi getirsen birşey degişmez.

İ. SARAL
20.10.2015, 10:37
Şöyle de bir durum var maalesef: davasını satan gitse onun yerine gelecek adam yine aynı zihniyetten olacak ve ölümüne biat edecek. Bu tarz adamlar genelde iş bilmez ve cahil olurlar ki rahat rahat kullanılabilsinler ve işi bitince çöp kutusuna rahatça atılabilsinler. Yine değişen bir şey olmayacak anlayacağınız.

grandmaster
20.10.2015, 10:38
Gece gözüme uyku girmedi,uyuduğumda kabuslarla uyandım,neden bukadar çok sevdim sanki şu takımı, bize bunları yaşatanları Allah bildiği gibi yapsın,biz acı çekerken hiçbirşey olmamış gibi davrananlar hakkım haram olsun. Kimin ne şekilde katkısı varsa bu duruma düşmemize Allah bin katıyla çıkarsın kendisinden,daha 8. haftada ümitlerimiz yerle bir oldu ne farkı kaldı geçen yıllardan o zaman ne gerek vardı bukadar transfere para harcamaya, şansızdık falan filan geçelim bunları adamlar 10 kişi kaldığında anca kurabildik o baskıyı, sen lig sonuncusu galibiyeti olmayan takıma 61. dakika itibariyle 3-0 mağlupsan diyecek birşey yok,kahroluyorum.
Oğlumu üzdüğüm için kahroluyorum,futboldan hoşlanmayan çocuğa zorla futbolu sevdirttim Trabzonsporlu yaptım,akşam annesiyle oturmaya gönderdim maç izleyecem diye gitmiyordu zorla gönderdim,gittiği yerden telefon açıp maçı soruyor bana 2-0 yenik olduğumuzu söylediğimdeki ses tonu tepkisi çok üzdü beni daha 9 yaşında yahu çocuk,yönetimininde teknik kadrosununda futbolcusununda topununda ........ Ya sabır...
keşke trabzonlu yapmasaydın abi aynı çileleri çocuklar da çekmesin

Oğuzhan Fidan
20.10.2015, 10:42
Ciddi bir operasyon var ve bu başkan yüzünden her sene bizi mahvediyolar. Bu maçtada aynısı oldu bizi yaşatmıyolar. Bizim bu adamdan kurtulmamız lazım hakemlere ciddi baskı kuruluyo.

Oğuzhan Fidan
20.10.2015, 10:44
Yine ciddi bir hakem hatası yüzünden kazanamadık. Normalde bu maç baya baya iyi baskı kurduk. Ama skora yansımasına engel olan güçler var.

evonon
20.10.2015, 10:46
Cavanda dünkü takımın en kötüsüydü. Üstelik, iki üç maçtır aynı hataları hep yapıyor. Gereksiz çalım ve top kaybı... Douglas düny futbol tarihinin gördüğü en kötü ve yavaş stoper herhalde.Dün, sahada Marin, Cardozo ve Medjani'den başka kimseyi görmedim ben.

10-61
20.10.2015, 10:46
yerine gelecek olanın elinde sigirli degnekmi var takımda büyük kaos var ancelottiyi getirsen birşey degişmez.
çok şey değişir kardeşim...sihirli değneye de gerek yok.hoca hoca değil ki bildiğin şamar oğlanı.şu takıma onur ve ekiciyi bi şekilde monte edip herkesi de yerinde oynatsa yetecek zaten ama bunları bile kendi düşünüp yapamayan aciz bir emireri var karşımızda.

Oruç
20.10.2015, 10:47
Takımın en iyi adamları bir şekilde uzaklaştırılıyor. Önce Carl sonra Onur ve şimdi de Ekici. Cardozo dün gol attı diye onu da küstüreceklerinden korkuyorum. Takım üzerinde ameliyat yapılıyor. 7 senelik gözbebeğimiz Onur'u taraftardan koparmaya çalışan, geçen sezon ayakta duran Carl ve Ekici'nin izlerini takımdan silme uğraşında olanların Trabzonspor'a yapacağı en büyük iyilik bir an önce ellerini bu kulüpten çekmeleri olacaktır. Yenilgi vs. sorun değil. Sorun koca kulübün kişiliksizleştirilmeye çalışılmasıdır. Hurma bu takıma geldiğinde ne olacağını söyleyen çok insan vardı. Sonuç ortada.

tonya55
20.10.2015, 10:47
Yine ciddi bir hakem hatası yüzünden kazanamadık. Normalde bu maç baya baya iyi baskı kurduk. Ama skora yansımasına engel olan güçler var.
konya galatasaray maclarına ne demeli kimseden ses seda cıkmıyor ama yaprak kımıldamadı sota ne yapsın skora etki yapacak hakem hataları hoca gitsin mustafa yumlu gitsin sefa yılmaz gitsin sabah aksam herkes bunları söylüyor tamam fikirlere saygı duyulmalı ama bu kadarda olmaz kardeşim.

faik celikoflu
20.10.2015, 10:48
Kadro o kadar iyi ve umut vericiydi ki; Yönetime ve Şota'ya rağmen bu iş olur demiştik.

Maalesef oyuncular da haftalar önce bıraktı bu işi.

Taraftarın kenetlenmesiyle olacak iş de değil ki bu.

Umutlar başka bahara artık...

tonya55
20.10.2015, 10:51
çok şey değişir kardeşim...sihirli değneye de gerek yok.hoca hoca değil ki bildiğin şamar oğlanı.şu takıma onur ve ekiciyi bi şekilde monte edip herkesi de yerinde oynatsa yetecek zaten ama bunları bile kendi düşünüp yapamayan aciz bir emireri var karşımızda.
erkan ekici kavgası onur belirsizligi hakem hataları 6 puan gidişat hiç iyi degil umarım düzelir kesinlikle onur ve ekici ile alakalı söylediklerinin altına imzamı atıyorum.

Oruç
20.10.2015, 10:52
Bu hafta içinde tıkır tıkır işleyen takımın düzenini bozuyorlar diye Onur ve Ekici'yi kadro dışı bırakırsa Hurma efendi hiç şaşırmam. Malum, kelle gerek.

7can61
20.10.2015, 10:52

Dört maçtır yenilen takıma hala hakem hataları yüzünden yenildik demeyin, gülerler adama.

UĞUR DURTAŞ
20.10.2015, 10:54
hedef şampiyonluktu
2 ay önce lig başladı
son bahar gelmeden
havlu attık...emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
kişiliğinden yoksun insanlar
çok acı ama
UTANIYORUM.

batuhanTs
20.10.2015, 10:56
özer takımın en iyi orta açan oyuncusu diyenler vardı hakikaten bizim taraftar kitlemiz çok net futboldan anlamıyor yusuf u seveni gördüm yumluyu seveni gördüm özeri seveni gördüm kalite bakımından 2.ligde oynayabilecek bu arkadaşları TRABZONSPOR a yakıştıran insanlar iho dan önce bence siz düşün takımın yakasından

Travelair
20.10.2015, 10:56
Başka bahar beklemekle olmaz. Bekledikçe anlık tepkilerin geçmesini ve devam etmeyi umuyorlar. Hukuk içerisinde tepkilerimizi en üst seviyede göstermeliyiz

El Cordobes
20.10.2015, 10:59
gece rüyamda takımın başına giray bulak'ı getiriyorlardı.

maçın üzerine böyle bir rüya hakikaten ağır geldi...

ilyskm
20.10.2015, 10:59
İHO Trabzonspor'u futbol tarihinden silmek isteyen şerefsizlerin maşasıdır. Bu takım küme düşecektir bunu hepimiz acı bir şekilde tecrübe edeceğiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sibel
20.10.2015, 11:07

Yönetim gitmeyecekse hoca değişikliğinin bir önemi yok.
Bu kulüpten yönetim Hurma Şota ve Hurmacı gi-de-cek!

Erdinç Dilek
20.10.2015, 11:07
sizin oynayacağınız topun ben var ya, lan niye rakibin 1 metre gerisinden çıkmıyorsunuz da yanyana çıkıyorsunuz (!) hakeminde işini zorlaştırıyorsunuz.

10-61
20.10.2015, 11:11
Yönetim gitmeyecekse hoca değişikliğinin bir önemi yok.
Bu kulüpten yönetim Hurma Şota ve Hurmacı gi-de-cek!
tabii ki yönetim de gidecek..onların gitmesi için kongre bekleniyor da temizliğe bir an evvel başlamak şart.şu saat oldu hala istifa haberi gelmiş değil.hurma ile şota bugün yönetim de bir an evvel düşmeli bu takımın yakasından.

Beypba
20.10.2015, 11:12
Hepsine katılıyorum.

Ancak bütün bunların sorumlusu dibine kadar siyaset başka hiçbir şey değil. Ve o siyasette Trabzondakilerin Trabzon ve Trabzonspor düşmanı siyasetçileri el üstünde tutması sonucu buralara geldik. Daha da beter olacak Trabzonspor. Böyle siyasi yalakalık yapan bir şehri ve taraftarı varken, oradan buradan gönderilen paralarla transfer yaparken, figüranlığa devam edecek, daha da beter olacak.

Çünkü biz bunu istiyoruz.

Yetişkinlerin üzüntüleri umrumda değil de, çocuklarımızın üzülmesi veya Trabzonspor dan kopmasına üzülüyorum, çocuklarımızın durumu uzun vadede çok daha yıkıcı olacak Trabzosnspor için.

Kardeşim, Siyasetin doğasında vardır onlar nemalanır,kullanır ve paçavra gibi atar..Sorun halkta, Yöre halkı en fazla dejenere olan ahlaki erozyona uğrayan bölge haline geldi..Değer yargılarımız tamamen materyalizm ve muhafazkarlığa doğru evrildi.

Eskiden bir nene gelir senin kimliğini umursamadan sana fırça atar,seni eleştirirdi..Doğru bilgini ölümüne savunurdu,yaşadığı coğrafi şartlar onlara inanılmaz bir özgüven aşılardı..

Rahmetli Dedem yabani bir akasya ağacına kuzenimle ağaçevi yaparken bizi bir gün uyardı..Uşaklar dedi bu ağaça çivi vurmayın vurduğunuz çivi o ağacı kurutur yazıktır günahtır!!!Tabi biz ufağız dinlemedik..Fındık zamanıydı..Fındığı toplayan yevmiyecilerle uğraşıyor dedem..o esnada bizim önümüzden geçip gidiyor devamlı..En sonunda şöyle bir şey dedi..3 ten 9 a vallahi sizi vururum inadıma gitmeyin ula...Ve en sonunda dediğinide yaptı...Şu an hayatta isem dedemin çok iyi görmeyen gözleri ve 3,5 metre yükseklikten göt korkusu ile atlamayı başarmamdır..Dedemle 30 metreden göz göze geldim ve Hiç tereddüt etmeden nişan alarak 3 el ateş etti bana..

Şimdi bunu neden anlattım,Herşey düpedüz ortada iken bir ademoğlu trabzonlu trabzonsporlu onuruna kupasına sahip çıkamadı...Bırakın çıkmayı kupayı çalan adama kupamız nerde efendim diye soru soracak bir babayiğit te çıkmadı..

Herkezin mevcut siyasi ve ekonomik yapı içersinde hak yemeği mevcut durumun doğasına bağlayarak normalleştirmeye başladı..Çıkar endişesi duyulmadan dikine laf söyleyen bir zat bile yok şu an yöremizde..

Benim için Trabzonspor işte bu değer yargılarımız kalmağında bitmiştir..

Sibel
20.10.2015, 11:13
tabii ki yönetim de gidecek..onların gitmesi için kongre bekleniyor da temizliğe bir an evvel başlamak şart.şu saat oldu hala istifa haberi gelmiş değil.hurma ile şota bugün yönetim de bir an evvel düşmeli bu takımın yakasından.

Onlar asla istifa etmez asla.
Daha yiyecek çok şeyleri var! 10-0 da yenilsek istifa etmezler.

El Cordobes
20.10.2015, 11:15
Başka bahar beklemekle olmaz. Bekledikçe anlık tepkilerin geçmesini ve devam etmeyi umuyorlar. Hukuk içerisinde tepkilerimizi en üst seviyede göstermeliyiz

"hukuken" elinden şampiyonluğu çalınan bir camianın fertleri olarak "hukuken" görevde olmaması gereken ama yine "hukuken" görevine devam eden yönetime hukuk içinde mi tepki vereceğiz?

benim tepki çeşitlerim var ama "hukuken" suç teşkil eder...

10-61
20.10.2015, 11:17
Onlar asla istifa etmez asla.
Daha yiyecek çok şeyleri var! 10-0 da yenilsek istifa etmezler.
Allah gözlerini doyursun ne diyelim...dün akşamdan beri hayatımızi zindan edenlere ne desek boş.mersinden osmanlidan 3 er gol yiyip te utanmayan adamlar bunlar.adam dediysem lafin gelişi.

tonya55
20.10.2015, 11:18
gene sikeye baglamayın olay ısurda dünkü mersin macını konusuyoruz gene bu baslıgı oraya bagladınız baskan gibi yeniliyoruz baskan gecen sezon yenilgiyi konusmuyor yenilgiye kılıf olarak şikeye baglıyor.tamam şike konusacagız hakkımız varsa herzaman arayacagız gs ve konya macları hakem hataları sonrası federasyona yürümeliydik kimsede çıt çıkmadı.

evonon
20.10.2015, 11:30
Bu arada ben Şotaya inanıyorum onun birşeyler yapmaya çalıştığını düşünüyorum. Onur ve Mehmet Ekici hakkında söylediklerinin de doğru olduğunu düşünüyorum. Cahil yönetim, üçkağıtçı Hurma gibi adamlar özellikle Ekici'ye haksızlık yaptılar. (takımın içinde böyle olaylar olması doğaldır ama cezası da verilmelidir) Ama Ekici'nin yaptığıda yanlış, ya bir daha top oynamazsın bu takımda ya da "benim moralim bozuk vay efendim canım sıkıldı küstüm" diyemezsin. Çıkar topunu oynarsın. Aynı şey hatta daha fazlası Onur için de geçerli. Bu dünyada karşıdan gelen topları en iyi çıkaran kaleci olduğundan hiç şüphem yok, yan toplarda özellikle yumrukla çıkardığı toplarda her zaman zayıf. Bu takımın gördüğü en "adam" topculardan biri sağolsun en "Trabzonlusundan" daha Trabzonlu davrandı hep. Ama, hiçbirşey "ben bu başkan için oynamam" zihniyetini haklı çıkaramaz. Rabotnicki maçından önce olan olayda bende olsam Onur'u kadro dışı bırakırdım. Bence Şota, dünya kadar hatalar yapan bir sürü adamın arasında birşeyler yapmaya çalışıyor bence. Hangi tarafın haklı olduğu zerre kadar önemli değil bir takımda iki baş varsa başarı denen şey olmaz.

TSarıalioğlu
20.10.2015, 11:33
Çernobilden daha etkilisi oldun hayatımıza

delfino
20.10.2015, 11:38
ben şotanın açıklamalarına dikkat çekmek istiyorum tamam yönetim suçludur yönetim kötüdür eyvallah ama oynamayan ben sakatım diyerek bunun arkasına sığınan varsa da en az yönetim kadar en az teknik direktör kadar sucludur kimse kusura bakmasın biz trabzonsporuz kişilere bakmaksızın sağlıklıysak ki sakat sakat oynayanlarda var çıkıp formamızın trabzonsporumuzun hakkını vermeliyiz biz futbolcuların taraftar için kent için oynaması gerektiğini bilmesi lazım trabzonsporluluk ruhu taşıması lazım kişilere göre değil yönetimi göndermek mi istiyorlar sahada kötü sonuç alarak yada buna alet olmak hoş değil bu kişilikte ki futbolcuların trabzonsporda işininde olmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu durum butun takıma etki ediyor görüyoruz kaç maçtır kaybediyoruz kaç senedir aslında kaybediyoruz bu yanlışın bir an önce bitmesi lazım bu kadar basiretsizlik olmaz

selçukabi
20.10.2015, 11:42
Yapılacak şey aslında çok basitti. Erkan Zengin zaten kart cezalısı ve milli maç arası geliyor. Adamı kadro dışı bırak, bu arada Mehmet ve Erkan'ı da barıştır. 1 ay sonra da affet takıma dönsün. Yani bu kadar mı kafanız çalışmıyor yoksa kasten bilerek mi yapıyorsunuz orasına takılıyorum. Veyahut amaç Ekici'yi satıp gelecek para ile bakiyeyi kapatmak.

Travelair
20.10.2015, 11:44
Dağdan gelip bağdakini kovmak diye bir deyim vardır. Siz eğer senelerdir takımı taşıyan Onur'u pisliğe sokup sokup çıkararak kendinizi bir yerlere getirmeye çalışırsanız, geçen sene takımı taşıyan Mehmet'i aynı şekilde adaleti savunmayıp kayırma yapıp atılan yumruğu kâr bırakırsanız, sonra bunlar oynamıyor görevleri diye sızlanma (Sözüm meclisten dışarı) hakkınız olmaz. Hani ne oldu neden ağlıyorsunuz? Takımı yerle bir ettiniz, dayılık yaptınız, sırtlansanıza şimdi?

gurur6134
20.10.2015, 11:54
Klup seneye avrupa kupalarina katilma hakki kazanza bile katilamaz bu mali tabloyla elinden alinir..hurma ve iho bunu bildigi icin onurla ekiciyi para etcek 2 adami satma derdindeler kaosun nedeni bu sotada hurmaya canak tutuyor..aylardir yerli oyuncularin parasi odenmiyorken yuksek maliyetli yabanci yransferler yapildi takimin kaptani onur buna tepkili ve hakli hepimizden daha cok trabzonsporlu cunku klup ucuruma giderken bu oyunun parcasi olmayi kabul etmedigi icin koyun delisi ilan edildi..gorun artik donen filmi iho kicini kurtarmak icin yanlis ustune yanlis yapti yuksek maliyetli transferlele hem taraftarin gazini alir hem zaman kazanirim derken 180 milyonla aldigi borcu 408 milyona cikardi 2.5 senede elde hicbir basari yok oyuncu ve hoca coplugune donen bi trabzonspor var..onurun verdigi mesaj cok acik takim batiyor uyan taraftar uyan sehir diye haykiriyor ama attigi cigliklari duyan yok.

Alper Calik
20.10.2015, 12:19
Maalesef öyle. Geçen haftasonu bir iş için 1 günlüğüne Trabzon a gittim, köye gidip anne babamı da ziyaret ettim.

Babam : "bak şu Trabzonspor a takım içinde de birbirinin ağzını burnunu kırmışlar, yine yenildiler vs. vs."
Ben : "baba sen bu figüran Trabzonspor un neyini takip ediyorsun, ben etmiyorum, herşey belli, şike liginin figüranı, oradna buradan gelen paralarla transfer yapandan ne beklersin, kime yenilmiş ne olmuş"
Babam : "sen Osmanlıspor u yen de ondan sonra hakkını iste, daha Osmanlıspor u yenemeyen Trabzonspor dan ne olur"
Ben : "baba 2011 de yenmedik mi? şampiyon olmadık mı? O senin dediğini 2011 de yaptık, hani nerede kupamız? nerede şampiyonluğumuz?"

İşin ucu onun kayıtsız şartsız bağlı olduğu yere gelince babam "sus pus, çıt yok"

O yüzden siyaset diyorum. Bizi bu hale şehrimizin insanlarının siyasi tercihi ve sizin dedikleriniz getirdi.

Kardeşim, Siyasetin doğasında vardır onlar nemalanır,kullanır ve paçavra gibi atar..Sorun halkta, Yöre halkı en fazla dejenere olan ahlaki erozyona uğrayan bölge haline geldi..Değer yargılarımız tamamen materyalizm ve muhafazkarlığa doğru evrildi.

Eskiden bir nene gelir senin kimliğini umursamadan sana fırça atar,seni eleştirirdi..Doğru bilgini ölümüne savunurdu,yaşadığı coğrafi şartlar onlara inanılmaz bir özgüven aşılardı..

Rahmetli Dedem yabani bir akasya ağacına kuzenimle ağaçevi yaparken bizi bir gün uyardı..Uşaklar dedi bu ağaça çivi vurmayın vurduğunuz çivi o ağacı kurutur yazıktır günahtır!!!Tabi biz ufağız dinlemedik..Fındık zamanıydı..Fındığı toplayan yevmiyecilerle uğraşıyor dedem..o esnada bizim önümüzden geçip gidiyor devamlı..En sonunda şöyle bir şey dedi..3 ten 9 a vallahi sizi vururum inadıma gitmeyin ula...Ve en sonunda dediğinide yaptı...Şu an hayatta isem dedemin çok iyi görmeyen gözleri ve 3,5 metre yükseklikten göt korkusu ile atlamayı başarmamdır..Dedemle 30 metreden göz göze geldim ve Hiç tereddüt etmeden nişan alarak 3 el ateş etti bana..

Şimdi bunu neden anlattım,Herşey düpedüz ortada iken bir ademoğlu trabzonlu trabzonsporlu onuruna kupasına sahip çıkamadı...Bırakın çıkmayı kupayı çalan adama kupamız nerde efendim diye soru soracak bir babayiğit te çıkmadı..

Herkezin mevcut siyasi ve ekonomik yapı içersinde hak yemeği mevcut durumun doğasına bağlayarak normalleştirmeye başladı..Çıkar endişesi duyulmadan dikine laf söyleyen bir zat bile yok şu an yöremizde..

Benim için Trabzonspor işte bu değer yargılarımız kalmağında bitmiştir..

tonya55
20.10.2015, 12:29
Klup seneye avrupa kupalarina katilma hakki kazanza bile katilamaz bu mali tabloyla elinden alinir..hurma ve iho bunu bildigi icin onurla ekiciyi para etcek 2 adami satma derdindeler kaosun nedeni bu sotada hurmaya canak tutuyor..aylardir yerli oyuncularin parasi odenmiyorken yuksek maliyetli yabanci yransferler yapildi takimin kaptani onur buna tepkili ve hakli hepimizden daha cok trabzonsporlu cunku klup ucuruma giderken bu oyunun parcasi olmayi kabul etmedigi icin koyun delisi ilan edildi..gorun artik donen filmi iho kicini kurtarmak icin yanlis ustune yanlis yapti yuksek maliyetli transferlele hem taraftarin gazini alir hem zaman kazanirim derken 180 milyonla aldigi borcu 408 milyona cikardi 2.5 senede elde hicbir basari yok oyuncu ve hoca coplugune donen bi trabzonspor var..onurun verdigi mesaj cok acik takim batiyor uyan taraftar uyan sehir diye haykiriyor ama attigi cigliklari duyan yok.
ekleme bizim istanbul takımları gibi gelirimizde yok devre arası transferleri geyigi yok taarabt alınsın yok campell bilmem ne kimseyi alamayız biz astronomik bir oyuncu satarsak iyi rakama belki ozaman.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 12:43
Rize kalecisi itanj'ı ve MİY kalecisi Muammer'i çok beğendim. Esteban denen kova ilk fırsatta şutlanmalı (AZ ALKMAAR bunu nasıl almış?). 2 maçta 5 gol yedi.

İHO
Hurma
Yumlu
Esteban

kesinlikle kovulmalı

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 12:44
Yahu şanssızlık, hakem katliamlarına eyvallah da bu futbol topu da bir kere yüzümüze gülmüyor yahu

3 top direkte patlıyor

Baştan aşağa temizlenmesi lazım camianın ya da kurban kesilmeli

TS61_NL
20.10.2015, 12:59
Rize kalecisi itanj'ı ve MİY kalecisi Muammer'i çok beğendim. Esteban denen kova ilk fırsatta şutlanmalı (AZ ALKMAAR bunu nasıl almış?). 2 maçta 5 gol yedi.

İHO
Hurma
Yumlu
Esteban

kesinlikle kovulmalı

Kendim Alkmaarda yasiyor, AZ klupkartinada sahibim. Ara sira maclarinada giderim, mesela Basaksehir macina gitmisimdir. Esteban alindiginda, Esteban icin mukemmel bir transfer olmustur fakat bizim icin oyle degildir diye fikir beyan etmisimdir, lakin Estebana kendi taraftarlari bile "palyaco" lakabi takmaktadir. Simdi bir lig dusunun ki o ligde Ajax, PSV ve Feyenoord takimlari yer almaktadir ve bu takimlarda bile en fazla geliri olan oyuncunun tavan fiyati brut 1 milyon Eurodur (yuzde 52 vergi oldugunuda unutmayin). Inanmayacaksiniz belki ama gecen sene PSVde Memphis Depay ve Georginio Wijnaldum gibi oyuncular 400.000 Euroya oynadilar, hatta hatta devre arasi sezon sonu biten sozlesmelerini uzattilar, kulubumde para kazansin diye. Simdi bu Esteban belki en fazla Euro 200.000 ya oynuyordur AZde ve bizde sanirim Euro 800.000 gibi "temiz" para kazaniyor. Hollanda liginde kazanilan para ve Turkiye liginde kazanilar paralara bakildiginda bazi Hollandali futbolcularin neden Balikesir ve Bolusporu kendi 1.lig takimlara tercih ettiklerini daha iyi anlayabilirsiniz. Su anki durumumuz sanirim hemfikiriz tam bir hayal kirikligi ve umarim bu "kaos" ortamindan bir an once cikabiliriz fakat mevcut yonetim ile bu pek mumkun gorunmuyor ne yazik ki.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 13:24
Şota, Cavandayı sol bek oynatarak,

Cavandayı
ve
Bizi

bitirdi.

inadina61_08
20.10.2015, 13:25
Hurma gitmeden şota gitmez,
Hurma gitmeden şota gitmemeli,
Şota gidecekse hurmayı da alıp gitmeli,
İho nun durması hata ama bu taraftara hakediyor, yine seçilecek,
Hurma ve şota takımda gruplar var bunu düzelteceğiz dedikten sonra gruplarda ayrı gruplara bölündü, sevgi denilen şeyin kalmadığını, adaletsizliğin her sahaya çıkışta yaşandığını görmemek mümkün değil.

Hakettiğiniz gibi yönetilirsiniz, Sadri Şener den nevzat şakara kadar yöneticilere yapılanları gören biri olarak şimdi iho değilde Sadri Şener olsaydı evinin önüne gaz dökerdi bu taraftar şimdi tepki bile cılız seviyesinin altındayken anladığım tek şey var, bal tutan parmağını yalıyordu artık kovana dadandı daha fazlasını istiyor. Gelecek 5 yıl ipotek edilmiş ve iho yine seçilecek sonunda İstanbul takımlarından beter hale geleceğiz.

Cahillerin kral olduğu yerde soytarı hukuk profesörü gibi adalet dağıtır

reisoğlu61
20.10.2015, 13:25
osmanli maci disinda iyi futbol ve bol pozisyonlu maclar cikardik. ama sansta olmayinca olmuyor iste.
hakemlerin dünkü mac dahil saha yönetimleride tabiki bu sonuclari dogurdu...

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 13:27
osmanli maci disinda iyi futbol ve bol pozisyonlu maclar cikardik. ama sansta olmayinca olmuyor iste.
hakemlerin dünkü mac dahil saha yönetimleride tabiki bu sonuclari dogurdu...

Trabzon katili
Tff hakemleri

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 13:29
Osmanlı maçı hariç diğer 7 maçta en azından kötü oynamadık, bazılarında çok etkili oynadık

Yazık, sonbahar gelmeden hayaller bitti arkadaş

Rüyada olmak isterdim

inadina61_08
20.10.2015, 13:33
Ayrıca yönetimin vereceği karara saygılıyım ve bundan önce kulübe zararım olursa bırakırım arasında ki fark tazminatımı verin gideyim, Vahid hoca, Ersun hoca taktiği.. Efsane falan da anlamam ben, TS lu ise efsanedir o da gökdeniz, Fatih tekke döneminden sonra bitti, sanki ben kadar üzüldü.sanki bir kuruş faydan var sana kimsenin vermeyeceği parayı veriyorlar hikaye gerisi.
Ayrıca kayseride ki bir sezonluk başarısı dışında neyini gördük ki, çalıştırdığı tüm takımlar ya o sene yada sonraki sene düştü, hurmayı söverek göndermedi mi kayseri taraftarı. Geç olmak üzere ama TS bu içindekileri de yenecek

ucurum
20.10.2015, 13:38
Ben yönetimin gitmesini istemiyorum, demokrasi dışı yöntemle YAKA PAÇA indirilmesini istiyorum...

Tatar Kemal
20.10.2015, 13:45
takımın bu seviyeye gelmesinde en büyük pay, sezon başında Ersun Yanal gibi bir hocayı harcayıp takımın başına süleyman hurma+şota'yı getiren iho ve şota'yı teknik direktrör zanneden taraftar grubudur. "hurma+şota gelirse bu takım küme düşmeye oynar" diye diye dilimizde tüy bitmişti halbuki. bu sebeple başa gelen bu durum, bazı çevreler için müstehaktır. artık bu takımdan adam olmaz. gerekli tedbirler alınmazsa bu sezon bu takım küme düşer diyeceğim ama alınacak hiçbir tedbir de yok. Hurma'nın hatırına Onur'u, Mehmet Ekici'yi harcayıp takımdaki tüm futbolcuları küstürüp birbirine düşüren zihniyet için artık bu saatten sonra alınacak hiçbir tedbir kalmamıştır. Allah rahmet eylesin.

selçukabi
20.10.2015, 14:16
Kendim Alkmaarda yasiyor, AZ klupkartinada sahibim. Ara sira maclarinada giderim, mesela Basaksehir macina gitmisimdir. Esteban alindiginda, Esteban icin mukemmel bir transfer olmustur fakat bizim icin oyle degildir diye fikir beyan etmisimdir, lakin Estebana kendi taraftarlari bile "palyaco" lakabi takmaktadir. Simdi bir lig dusunun ki o ligde Ajax, PSV ve Feyenoord takimlari yer almaktadir ve bu takimlarda bile en fazla geliri olan oyuncunun tavan fiyati brut 1 milyon Eurodur (yuzde 52 vergi oldugunuda unutmayin). Inanmayacaksiniz belki ama gecen sene PSVde Memphis Depay ve Georginio Wijnaldum gibi oyuncular 400.000 Euroya oynadilar, hatta hatta devre arasi sezon sonu biten sozlesmelerini uzattilar, kulubumde para kazansin diye. Simdi bu Esteban belki en fazla Euro 200.000 ya oynuyordur AZde ve bizde sanirim Euro 800.000 gibi "temiz" para kazaniyor. Hollanda liginde kazanilan para ve Turkiye liginde kazanilar paralara bakildiginda bazi Hollandali futbolcularin neden Balikesir ve Bolusporu kendi 1.lig takimlara tercih ettiklerini daha iyi anlayabilirsiniz. Su anki durumumuz sanirim hemfikiriz tam bir hayal kirikligi ve umarim bu "kaos" ortamindan bir an once cikabiliriz fakat mevcut yonetim ile bu pek mumkun gorunmuyor ne yazik ki.

Ondan sonra göndermek için de göbeğin çatlıyor. Adam böyle kontratı bulmuş 1-2 milyon euro almadan bırakmaz tabii..

S.Seymen
20.10.2015, 14:46
sadece yönetici hoca vs değil değişmesi değiştirilmesi gereken sistemdir

bu siyaset bu sistem durduğu sürece transfer vs hikaye

kazanamayız

kazanılmış alamadık bu sistemden

o yüzden ayrışma değil birlikte olma zamanıdır

öyle olduğunda şu yönetim ve başka oralara gelemezler bile

ama bunu yapacak akıl henüz yok

hala bu sisteme yürü diyor bu şehir ve taraftar

bir arkadaş doğru söylüyor

Trabzonsporu bitirmeye yemin edenlerle aynı yürüyen büyük bir kitlemiz var maalesef

büyük ölçekte de bu böyle küçük ölçekte de...

en iyisi uzak kalmak öyle yapma uğraşısındayım açıkçası...

stres bari uzak kalır....

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 15:00
Celil Hekimoğlu başkan
Trabzonspor şampiyon

Adamın aylar öncesinden hazırlıkları var
Göreve hazır
Çapsız, sahtekar Hacı Hurma'nı da al defol git
Şota sen de daha fazla rezil olmadan onlar gidince sen de hemen git.

10-61
20.10.2015, 15:23
yıllardır aynı filmi izledik yine izliyoruz..ligin 7.8. haftasında yarıştan kopan bir takım mı olur allasen.yazık vallahi ...bu haci hurma şota adilerinin ne olduğunu anladım ama bunlara tavır alıp formasına ihanet eden futbolcuları anlamıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2015, 15:39
yıllardır aynı filmi izledik yine izliyoruz..ligin 7.8. haftasında yarıştan kopan bir takım mı olur allasen.yazık vallahi ...bu haci hurma şota adilerinin ne olduğunu anladım ama bunlara tavır alıp formasına ihanet eden futbolcuları anlamıyorum.

Şu beyaz donları giyip çıkayorlar ya çıldırıyorum

2011'de İnter'i sahasında yendiğimizde de forma beyaz, şort tatlı bir maviydi.

Tamamı beyaz olur mu? Bu kulüpte hiç aklı başında birileri kalmadı mı?

UĞUR DURTAŞ
20.10.2015, 15:46
şimdi yazacaklarımı sabah yazacaktım,
öğle saatine kadar bekleyim dedim,
belki yanılma payım vardır diye düşündüm.
yanlış düşünce içene girmişim.
arkadaşlar,
gerçekçi olmakta yarar var.
sıradaşlaştık.
şanlı tarihimize leke sürüldü
böyle giderse peş peşe beşinci yenilgiyi almaya 3 gün kaldı
şu saate kadar,
ne iho,ne şotadan, nede hurmadan
durumla ilgili resmi sitemizde bir açıklama yok.
yazıklar olsun.

Travelair
20.10.2015, 15:47
Evet aynen katılıyorum; beyaz forma Trabzonspor'un kişiliğinin, imajının silinmesine katkı sağlayan bir saçmalıktır

Gökhan Baymak
20.10.2015, 15:48
Aman abi . Al birini vur ötekine.. Usta'dan gerisi yalan..

Şanlı SanMarino
20.10.2015, 15:52
Düşünün Gs, Fb veya Bjk 4 maç üstüste yeniliyor,

Daha sonra hocası her kimse artık çıkıp diyor ki A kaleci oynamadı, B oyuncu oynamadı o yüzden yenildik,

Yahu adama katıksız gülerler, rencide ederler, uçurtmaya bağlayıp uçururlar. 4 maç ulan, 4 (dört)

Krizleri yönetemeyen ahmaklar mazeretlerin arkasına sığınır. Bu da öyle birşey. Ve ne yazık ki bunlar daha iyi günler.

Mutlu ol İho
Mutlu ol Sülüman
Mutlu ol Şota

Eserinizle gurur duyun.

DNA-TS
20.10.2015, 15:58
Celil Hekimoğlu başkan
Trabzonspor şampiyon

Adamın aylar öncesinden hazırlıkları var
Göreve hazır

Tek öne çıkan tarafı Trabzon da ki en büyük şirketlerden birisinin başında bulunması.
Aylar önceden hazırlığı var göreve hazır diyorsunuz da ne yapmış hazırlık olarak.listeye adam yazmak yeterlimidir? Nasıl bir projesi var ekonomi ile ilgili. Büyük bir kulüp olduğumuzu hissettirecek neler yapacak?
Yoksa iho gibi seçildiğimiz zaman göreceksiniz mi dedi.
Herbaşkan adayı öğrenmiş 2 klişe cümle
İlki camiada birlik beraberlik sağlayacağız
İkincisi ts tv yi kuracağız.
Şimdiye kadar bunları söyleyen hiçkimse başaramadı,lafta kaldı.
ben taraftar olarak bu gözle bakarken camianın ağır topları kulis yapanları nasıl görüyorlar hekimoğlunu. Çevremdekiler de pek olumlu bakmıyor ihtimal vermiyorlar. Anca iho nun karşısına ondan başka rakip çıkmazsa destek görür benim görüşüm.

LaZuRiBeRe_53
20.10.2015, 16:11
balık baştan kokar demişler
şota ile hurma ile bu işlerin olmayacağı ta sezonun başından belliydi.. dedim ilk defa güzel kadro kurduk birşeyer yaparız bu sene diye ümitlenmiştim ama şotadan yana şüphelerim vardı ve yanılmadım
bu kadro tolunayda olsaydı valla şuanda liderdik... bir sürü para harcadılar eskisinden daha kötü hale geldik vallahi üzülüyorum.
bir sezon daha bitti bizim için arkadaşlar ligin başında 9 puan fark yedik , başka birşey söylemeye gerek varmı sizce....

LaZuRiBeRe_53
20.10.2015, 16:13
şotada hırs yok, çok pasif sönük duruyor insan biraz hırslı olur enerjik olur ne bileyim yani taraftara o ruhu geçirir, ama bizim şota aynı bayhan gibi geziniyor ortalıklarda :mad:

oflubektas
20.10.2015, 17:19
Durumu özetleyelim...

Ne demiş Cengiz Han;

Bir çivi kaybolduğu için bir nal kayboldu
Bir nal kaybolduğu için bir at kayboldu
Bir at kaybolduğu için bir atlı kayboldu
Bir atlı kaybolduğu için bir haber kayboldu
Bir haber kaybolduğu için bir savaş kaybedildi
Ve bir savaş kaybedildiği için bir devlet yok oldu

Bizim hal-i pür melalimiz de buna benziyor,

serdaracıl
20.10.2015, 17:32
Yönetim istifaaaa

Külünkoğlu
20.10.2015, 19:21
Metin abime ;
O şartlarda yanlış yaptığımı düşünmüyorum. Sebeblerini uzun uzun yazarım.
Sorduğun sorunun soruyla verilecek cok net bir cevabı var. Sen kandıran taraf mısın ? kandırılan taraf mı ?

My
20.10.2015, 19:49
Durumu özetleyelim...

Durum budur... Gelmiş ve geçmiş olsun...Maç başlıklarına pek girmem ama Metin'in yazdığını görünce bakmak istedim ve bu güzel yazıyla karşılaştım. Tam tamına olan biten bu aga. Aynen, geçmiş olsun.

Mehmet SELEN
20.10.2015, 20:19
Bu takımın kurtuluşu Trabzondaki zihniyetin değişmesi ile olur.O da değişmeyeceğine göre bu takımı kimse kurtaramaz.Futbolun paydaşları gider,Futbolun ortakları gelir sonuç yine hüsran olur.

TSelif
21.10.2015, 08:06
O şartlarda yanlış yaptığımı düşünmüyorum. Sebeblerini uzun uzun yazarım.
Sorduğun sorunun soruyla verilecek cok net bir cevabı var. Sen kandıran taraf mısın ? kandırılan taraf mı ?

Senin gibi düşünüyorum. Bu soruya senin cevabın neyse aynı cevabı veriyorum abi.

özçelik61
21.10.2015, 09:18
zor dostum..
Ndoye siz ileriye oyun yıkmamız papatya falı misali...
deplasmandaki oyun kalitemiz belli..
inşallah alırız da bari uefa yarışına tutunuruz

maalesef haklı çıktık ama neye yarar

Fatih K.
21.10.2015, 09:44
Dün ŞL maçlarında birkez daha anladım ki futbolun en büyük kuralı takım karakteri. İyi veya kötü takımın bir oyun karakteri olması lazım. Geriye yaslanıp kontra mı yaparsın, kanatlardan bindirme yapıp ortalar mı kesersin, pas yapıp oyunu mu kilitlersin yada sağlı sollu hızlı ataklar mı yaparsın ama mutlaka bir oyun karakteri olması lazım bence. Yoksa her maça ayrı bi kafayla çıkınca dağılıp gidiyoruz. Ne bir sistem ne bir kurgu, iki pas yapıyorsun üçüncüsü rakibin kucağında.

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2015, 09:59
Moral sıfır
İş, güç zor gidiyor TS kötü giderken

grandmaster
21.10.2015, 10:03
bu yönetim gitse daha iyisi mi gelecek sanki

Oğuz B.
21.10.2015, 12:25
Gerçek Trabzonspor bu değil.

Ozan Yılmaz
07.03.2016, 22:54