PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 8. Hafta | Mersin İdmanYurdu 3 - 2 TRABZONSPOR | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Fatih K.
17.10.2015, 09:45
4. haftada şampiyon olan takım 7. hafta küme düştü birden. Gerçekten enteresan bir milletiz:)

bkandil
17.10.2015, 09:48
Yumruklaşmalar+üst üste sakatlıklar+galibiyetsiz Mersin+ deplasman+pazartesi= Mağlubiyet+Kaosta zirve

Kriz yönetiminin piri!!! bir başkana sahibiz. O, bu işin de üstesinden gelecektir.

Berkan
17.10.2015, 11:33
umudumuz olmayan haftalarda kazanıyoruz inşallah kazanırız. Ben mağlubiyeti kabullenemiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2015, 12:29
Bu maç yaşadığımız zor günlerin biteceğinin umudu olsun.

3 maç yenilgi
beraat masalı

umitçebi
17.10.2015, 13:22
Constant milli takımdan sakat döndü ama onla ilgilide hala tek haber yok yada ben göremedim. Eğer bu haberler doğruysa Mersin maçına çıkaracak adam bulamayacağız.

Hepsini anlarımda grip olup maça çıkamamak nedir ya ? Serumu ye sonra eve git ballı bir kuşburnu iç 1 gün dinlen maça 3 gün var zenci dediğin güçlü kuvvetli olur milletin zencileri kara boğa gibi bize gelen buzağı olup çıkıyor.

Allah ıyılıgını versin..Güldrdün durup dururken :D

memmedaga
17.10.2015, 14:25
yanlış hatırlamıyorsam bizim ö. mustafa Cardozonun üstüne atlayıp sürekli belinin üzeribe binmeye çalışıyordu.

Aha Cardozo sakatlanmış belinden bu Mustafa yüzünden değilse hiçbirşey bilmiyorum :D

alone_6161
17.10.2015, 14:29
Kriz yönetiminin piri!!! bir başkana sahibiz. O, bu işin de üstesinden gelecektir.

Onur'un Hurma ile olan anlaşmazlığında İHO Trt Spor'a bağlandı bir konuşmaya başladı yemin ediyorum Trabzonspor'un başkanı olduğu için ben utandım. Normal bir başkan ufak bir yanlış anlaşılma oldu, sıkıntıyı çözdük, Onur bizi evladımız, bir fevri davranışı oldu, o üzgün olduğunu söyledi, biz de anlayışlı davrandık, hedefimiz şampiyonluk der konuyu kapatır. İHO canlı yayında olayı en ince ayrıntısına kadar, hatta kavgayı alevlendirmeye çalışan tipler olur ya, aynı onlar gibi konuştu....Utandım, çok utandım...

Bu başkan bu yönetim bırakın kriz yönetmeyi, mahalle takımını idare edemez.

Bu başkandan bu yönetimden ben mantıklı hareket gördüğümde, duyduğumda yemin ediyorum şaşırıyorum, iki üç haber sitesinden daha doğruluğunu kontrol ediyorum....

Ufuk
17.10.2015, 14:34
Iki milli takım arasına bizi mahvetti arkadaş. Aralardan önce takım iyi gidiyor. Milli arayla tam oturur diyordum ama ikisinde de geri gitti.

Fatih Öztürk
17.10.2015, 14:57
Cardozo dün akşam antrenmanına çıktı,ne ara belinden sakatlandı öyle bir haber yok.

memmedaga
17.10.2015, 15:06
4. haftada şampiyon olan takım 7. hafta küme düştü birden. Gerçekten enteresan bir milletiz:)

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

Sibel
17.10.2015, 15:27
Biri zatürre olmuş. Biri bel fıtığı. Biri grip olmuş. Birinin kafasına kramp girmiş. Biri miyopmuş. Biri de taş düşürmüş.
Neyse artık.

Mert Oğuzlu61
17.10.2015, 17:12
Onur acil doğum icin hastaneye kaldirildi. Uzun uğraslar sonunda dunya tatlisi bir bebek doguran Onur, "Benden mutlusu yok" dedi. Dogum izni alan Onur 1 ay sahalardan uzak kalacak.

Bi bu haberi okumadigimiz kaldi. Zaytung tadinda kulubuz.

Hakan
17.10.2015, 20:42
Cardozo bütün antrenmanlara katıldı oynayacaktır.

Yaşar
17.10.2015, 20:50
Kazanabileceğimizi düşünmüyorum, Mersin takımınin hücum oyuncuları ile bizim defans oyuncularınım mücadelelerini düşünüyorum, işimiz zor. Welliton ve Nakoulma gibi 2 hızlı adam başımıza iş açar.

Oğuzhan Fidan
17.10.2015, 21:32
Kazanabileceğimizi düşünmüyorum, Mersin takımınin hücum oyuncuları ile bizim defans oyuncularınım mücadelelerini düşünüyorum, işimiz zor. Welliton ve Nakoulma gibi 2 hızlı adam başımıza iş açar.
aynen öyle. çok ağır stoperlermiz var maalesef enteresan şeyler olmadıkça galibiyet beklentim yok. nakulma bu ligin kalburüstü adamlarından.şotanın çok iyi hazırlanıp hazırlanmadığı belli olacak.

Timur Mikhail
17.10.2015, 21:36
Tek beklentim güzel futbol.

Sibel
17.10.2015, 21:45
Tek beklentim güzel futbol.

Çok şey bekliyorsun :)

U.Sadıkoğlu
17.10.2015, 21:50
Diyelim ki kazandık ne olacak? Şampiyon mu olacağız bu tiyatral ligde?

emrhan61
17.10.2015, 21:51
Kalede Onur - Esteban arasından Onur tekrar almalı.

Cavanda Tek seçenek.

Douglas Aykut Mustafa Medjani den en hızlısı Aykut oldugundan ilk yazılmalıdır. İdealim Aykut - Douglas ama Aykut Medjani veya Medjani Douglas da olabilir

Constant yine tek seçenek.

Mbia ve Okay yine bozulmayacaktır.

Kanatlarda Yusuf Marin Sefa Özer seçenekleri var.

Sefaya tekrar forma verilmeli ki Yusufun formsuzlugu ortada. Özer ortada degerlendirilmeli. Şuan en formda Oyuncumuz Marin ve Kanatlarda ortalari ve ice katedislerine ihtiyacımız var. Özellikle hızını ortada kullanamıyor. Çizgiye inmeside var.

Forvette Ndoye oldukça daha çok pozisyona giriyoruz ancak oynayamazsa Kral Mersini seviyor. Geçen sene 3 Golü var Mersine.

Hakemlerinde bizim lehimize yönetecegini düşünüyorum. Mersinin golü iptal edilir , Kırmızı yer ya da Penaltısı verilmez. Veya yalan penaltı verilir bize.

Tahir61
17.10.2015, 21:52
bende tam tersi üç puan olsun nasıl olursa olsun

Timur Mikhail
17.10.2015, 21:58
Çok şey bekliyorsun :)
Pazartesi akşamı yorgun olucam, muhtemelen somurtkan tatsız keyifsiz o yüzden güzel bir futbol keyif verir ama dediğin gibi çok şey bekliyorum büyük ihtimal :)

Şanlı SanMarino
17.10.2015, 22:18
Üstüste 4. yenilgi hayırlı olsun.

slmn
17.10.2015, 22:44
Ligin en kötü takımınıda yenemezsek Şota istifa eder mi?

L.Burrows
17.10.2015, 23:37
Kazaniriz diye dusunuyorum. Aksi olursa baya baya sallanir herkez.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güneyli
17.10.2015, 23:40
Ben kötü denen takımlardan korkarım arkadaş...Tek umudum 2 hafta yenildik.Konsantrasyon sağlam olur.Mersin arayı t.drektör değiştirdi.Kazanmak için oynarlar.İlk golü yersek o maçtan 3 puan zor.Bu maç zor.Kazanırsak 3 maç arka arkaya kazanırız.Sonra tff nin cellatları gelir ipimizi çeker.Baktık onlar yapmıyor.Ne eder kendimiz bir sorun üretiriz.Bu filim böyle devam eder.Bu takım çok sorun çıkarır.Tohumlar atıldı.Yönetim bunlarla ilgili ne çözüm üretiyor.Her şey akışına bırakılmış gibi....

Soner Albayrak
17.10.2015, 23:41

Ligin en kötü takımı biziz.

Tuğrul
18.10.2015, 00:01
Mbia ve Okay'ın yanına.

Aynı özellikte, diri, temposu yüksek oyuncu monte edilmeli.

Bu isimler elbette Aytaç ve Medjani'dir.

Bu 3 oyuncu birbirini tamamlayacağından hücumda ve savunmada geçişleri daha iyi yapabiliriz.

Forvetin solunda Mehmet Ekici, sağında M.Marin oynamalı.

Tabi Şota kafasındaki kalıplardan, şartlanmışlıktan çıkamadığı için bu taktiksel değişimleri yapacak kapasitesi yok.

Zira Ekici ve Marin'i birbirinin alternatifi olarak görmesi bile teknik yetersizliğini ortaya koymaktadır.

slmn
18.10.2015, 00:51

Kalite olarakta mı ?

DeAgLeMaNyAq
18.10.2015, 01:07
Mehmet Ekici bugünkü antrenmana çıktı mı?

emrhan61
18.10.2015, 01:15
Şota Marin Mehmet Erkanı oynatsa olacak bir şeyler. Ama gidiyor Mehmeti geriye koyuyor. Mehmet defansa yardım etmiyor ve Mbia tek kalıyor. Marin oyun kurucu olunca Hızından ve ortalarindan yararlanamiyoruz ayrıca Mehmetin şutlarınıda engelliyoruz.

Mbia Okay
Marin Mehmet ErKan

Bu orta saha surekli oynamalı.

Fatih Öztürk
18.10.2015, 02:02
Mehmet Ekici bugünkü antrenmana çıktı mı?

Evet, düz koşu yaptı.

Erkan A.
18.10.2015, 02:51

neden ?? ligde en cok haki yenilen takim bizleriz ??kadro olarak her takimdan üstünüz o Kadar olumsuz düsünmeyin arkadas ya mersini farkli yenecegiz

E. Okan Bülbül
18.10.2015, 03:10
Marin Mehmet Erkan Cardozo birlikte oynarsa haşat oluruz. Zaten direnç gösteremiyoruz orta sahada. Böyle bi ileri hat çok yumuşak kalır. Orta sahada Mbia Medjani Okay üçlüsü olmalı geriye Marin Ekici Forvet monte edilebilir. İlla kanatlarda yusuf erkan gibi kağıt üstünde kanat görünüp orta açamayan oyuncular oynayacağına Ekici oynasın. İçe dönük oynar çok da iyi olur diye düşünüyorum. Tabi Ekici'nin bu hafta oynaması zor ama hocanın bu dediğim sistemde en kısa zamanda ısrar etmeye başlaması gerektiğini düşünüyorum.

Numan Yerlikaya
18.10.2015, 03:17
Takım kalite olarak çok iyi ama başta Şota oldukça sürünmeye devam

Şota'nın hocalık zekası yok

Murat'
18.10.2015, 10:38
Pazartesi maçlarından nefret ediyorum, en kısa zamanda pazartesi maçları kaldırılmalı.

Oruç
18.10.2015, 11:11
Galip gelmemiz için bir sebep yok.

emrhan61
18.10.2015, 11:28
Geçen hafta Avni Akerde izledim yine. Bir daha televizyondada , stattada izlemem dedim. Ne oldu şimdi? Yarın gelsede izlesek diyorum. Aşk böyle bir şey galiba :)

emrhan61
18.10.2015, 11:30
Beşiktaş

Atiba Oguzhan
Töre Sosa Quaresma ile çikmadı mı bazı maçlara?

Atiba dışında hiç biri defansa gitmiyor. Ayrıca bizim orta sahamızda Okay ve Mbia gibi iki dinamo var. Bırakın az yumuşak olsun ilerisi.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 11:34
Dün Konyaspor ne tempolu ve şahane oynadı bayıldım ya

GS de 2. devre çok iyi oynadı.

Biz böyle tempolu oynayamadık bir türlü

Bu kadar iyi kadromuz var, oynanan futbol yetersiz

Şota artık çare olmalı, gereksiz esprileri bırakmalı, şaka kaldıracak moral ve zamanımız kalmadı

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 11:34
Pazartesi maçlarından nefret ediyorum, en kısa zamanda pazartesi maçları kaldırılmalı.

evet iğrenç

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 11:37

yapmayın lütfen
en iyi kadrolardan biri bizde

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 11:39
MİY
SİVAS

deplasmanları

içerde G.antep

Bu maçlardan alınacak 9 puan potaya bizi iddialı biçimde sokar

Şerefsiz tff, bizim maçta GS'yi ayağa kaldırdı ve o gün bugündür GS kazanıyor.

Şampiyon olacak takımı tff belirliyor, görüyorsunuz

Cyzio
18.10.2015, 11:41
MİY
SİVAS

deplasmanları

içerde G.antep

Bu maçlardan alınacak 9 puan potaya bizi iddialı biçimde sokar

Şerefsiz tff, bizim maçta GS'yi ayağa kaldırdı ve o gün bugündür GS kazanıyor.

Şampiyon olacak takımı tff belirliyor, görüyorsunuz

Maalesef tam öyle oldu. En kritik zamanda hayat öpücüğü verdi. İnşaallah hayatları boyunca böyle sık sık öpüşürler.

kopeli
18.10.2015, 12:13

öyle bir olay yok. mersin gitti arena'da gs'den puan aldı.

anadolu takımlarının hepsi aynı seviyede, kendi aralarında vasatlar ama vitrin maclarında gtlerini yırtarak oynuyorlar.

61Firtinasi61
18.10.2015, 12:54
Kadro böyle olurmu acaba:

..........................Onur.................... .......
Cavanda... Mustafa... douglas... yusuf
......................Mbia..... okay.................
............................Ekici
...........Marin ...................... N'Doye
........................Cardozo

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 13:25
Kadro böyle olurmu acaba:

..........................Onur.................... .......
Cavanda... Mustafa... douglas... yusuf
......................Mbia..... okay.................
............................Ekici
...........Marin ...................... N'Doye
........................Cardozo

M.Yumlu sil kardeşim

Aykut-Douglas
Ortada da M'Bia-Okay-Medjani koy

3 puanlı alırsın

U.Sadıkoğlu
18.10.2015, 13:30
Şu takımın sorunu Şota'mı arkadaşlar? Takımın başına Mourinho'yu getirseniz yine başarı gelmez. Bunu artık herkesin iyice anlamış olduğunu düşünüyordum ancak yorumları görünce yine hayal kırıklığına uğradım.

61Firtinasi61
18.10.2015, 13:43
Şu takımın sorunu Şota'mı arkadaşlar? Takımın başına Mourinho'yu getirseniz yine başarı gelmez. Bunu artık herkesin iyice anlamış olduğunu düşünüyordum ancak yorumları görünce yine hayal kırıklığına uğradım.
Yok arkadas. Sotanin sucu yok.
Ve insallah bu Sefer bir antrenör sezon sonuna kadar kalir.

Hakan
18.10.2015, 14:10
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/18/8ffc56be8dfb58c2b282c4d4fc552d87.jpg

Fotoğraftaki mantık hatasını bulunuz.

Adem Akyüz'
18.10.2015, 14:14
Onur kadroya alınmamış diyorlar.

Furkan S.
18.10.2015, 14:20

Vahid Hoca ile UEFA kupasını alıyordun sen? :) Ersun hocan uçuruyordu ne değişti de böyle konuşuyorsun? Hep rüzgara göre konuşuyorsunuz şimdi mi başladı bize yapılan haksızlıklar hep vardı hep..

İlkhan
18.10.2015, 14:21
cüneyt bizi katletmeseydi ne gs 4/4(ya da 3/3) yapacaktı, ne de biz bu kadar kötü olacaktık. Hatta lider bile olabilirdik. Asıl sorum şu, siz halen izliyor musunuz bu kokuşmuş ligi? Ben bıraktım, hatta ts'liliğimi bile bıraktım. Bi baskete bakıyorum o kadar.

Ülkede futbol bitmiş. Bir küçüğünüz olarak size naçizane tavsiyem; Futbol izlemeyin, basket izleyin. Hem daha heyecanlı, hem de eğlendiriyor. Ufak bir not; Futbolcular gibi kendini yere atıp yarım saat yerde olan kimse yok(!)

slmn
18.10.2015, 14:28
öyle bir olay yok. mersin gitti arena'da gs'den puan aldı.

anadolu takımlarının hepsi aynı seviyede, kendi aralarında vasatlar ama vitrin maclarında gtlerini yırtarak oynuyorlar.

Mersinle Anteple Bursa Antalya aynı seviyede yani bence öyle bir olay yok.

Adem Akyüz'
18.10.2015, 14:31
Sağ dizindeki ağrıları artan Onur
Hasta olan N'Doye
Sakat olan Mehmet Ekici kadroya alınmadı.

Hakan
18.10.2015, 14:32
Bülent Korkmaz'ın bile Erciyes ve Karabük'de ciddi başarıları var.

Bizim hocamız hangi vasfıyla,hangi kariyerle Trabzonspor Teknik Direktörü oldu? (1.200 000 e hiç girmeyelim)

OnurAhmet
18.10.2015, 14:34
Erkan cezalı değil mi? Niye kadroya alınmış?
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18325-4M1Q4R1H.jpg

yasin196761
18.10.2015, 14:42
Selamun aleyküm arkadaşlar muhtemel 11 nasıl olacak bayadır takip edemedim takımı?

emrhan61
18.10.2015, 14:48
Onur Alper Mehmet Ndoye alınmamış kadroya. Onurun okmaması sakatlıkmış

Esteban
Cavanda Aykut Douglas Constant
Mbia Okay
Sefa Özer Marin
Cardozo

Olur heralde.

Fatih Çelik
18.10.2015, 14:49
Erkan cezalı değil mi? Niye kadroya alınmış?
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18325-4M1Q4R1H.jpg

Muhtemelen yenilirsek millete yumruk atsın diye...

Mert Oğuzlu61
18.10.2015, 14:55
Küstüm oynamıyorum topumu verin diyerek evin yolunu tutan mızıkçı çocuklar gibiyiz. Cem Yılmaz ın ''Kesin ip var ..'' demesi gibi, bu zihniyetle futbol maçı izleyeceksek kapatalım kulübü, iyi ki bir maçta doğrandık... Sezon sonuna kadar o maça takılı kalırız her hakem hatasında kıyameti koparırız, sahada oynanan futbola hiç bakmayız.

Bu arada Onur ağrıları sebebiyle, Ndoye sümükleri sebebiyle kadroya alınmamış.

İ. SARAL
18.10.2015, 15:08
Bu maçta tehlikeli. Mersini de ayağa kaldırabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
18.10.2015, 15:14
Muhtemelen Hurma aklı sıra Erkan'a ceza vermiş. Nasıl bir teknik heyet çözemedim...

Hakan
18.10.2015, 15:24
http://www.fanatik.com.tr/2015/10/18/trabzonsporda-onur-kivrak-kadro-disi-625295

Şu Fanatik'in attığı manşete bak

Erkan A.
18.10.2015, 15:28
renktaslar ben mersini farkli yeneriz diyordum simdik kara kara düsünüyorum mersinmi bizmi yeneriz diye mersin takim oynunu ön planda tutan takim welliton ve yildizlari nokoulma var ikiside yeni gelmis degiler mersinin bilindigi gibi Transfer yazagi vardi elindeki kadroyu degistirmeden sezona giris yapmis bülentle birlikte yeni systemleri oturdu gibi ve kendi sahalarinda oynayacaklar ...simdik ya biz ?? macin sonucuna etki edebilecek bir oyuncumuz varmi buna bakalim ? erkan zengin begenmedigimiz erkan zengin son maclarimizin kurtaricisi olmustu yalanmi??marko marin macin sonucuna etki edemiyor sorumluluk alamiyor malesef bir jaja asla olamaz ...Mehmet Ekici sezon basladi baslayali yok Mehmet de artik dönecekse dönsün yoksa gitmek istiyorsa gitsin TRABZONSPOR kimsenin oyuncagi olmadi olamazda ...onur kalecimiz onur cok sevdigimiz saygi duydugumuz kaptanimiz onur nerdesin??onur kendini futbola vermeli bu futbol seni neden sevdik iyi kalecisin diye iyi degilsen sevilmessin ??Ronaldo veya messi 5 hafta yenilsinler üst üste kötü oynasinlar bakin nasil yuhlaniyorlar bizim HAMI vardi her mac adamdan üc bes gol bekliyorduk garibim hami ?? hami mandirali gitti gideli bir tane hami geldimi ??ünal Abdullah ogün osman orhan bu oyuncularimiz kötü oynadigi Zaman ana avrat küfür ederdik bu yüzden onura bu Kadar tolarant olunmamali o milyonlari ben kazanmiyorum ..mersin bizi büyük ihtimal yenecek golcümüz yok oyunkurucumuz yok sorumluluk alabilecek bir Özer var ama özerdede kalite yok ..

7can61
18.10.2015, 15:43
Gereksiz bir lig maçı daha, biz federasyon hakemler şu bu diyoruz ama kendi içimizde bile sorunları çözemezken gidip milletle mi uğraşacağız.
Aralığa da az kaldı hadi bakalım artık çıksın şu tek aday.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 16:08
1461 TS-Ş.Urfa maçını izliyorum.

Maç Rize'de (Avni Aker onarıma alınmış. Buna sevindim)

Okan, Batuhan gözüme girdiler. Okan süratli, zeki ve top tekniği iyi

Batuhan da iyi mücadele ediyor.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 16:11
renktaslar ben mersini farkli yeneriz diyordum simdik kara kara düsünüyorum mersinmi bizmi yeneriz diye mersin takim oynunu ön planda tutan takim welliton ve yildizlari nokoulma var ikiside yeni gelmis degiler mersinin bilindigi gibi Transfer yazagi vardi elindeki kadroyu degistirmeden sezona giris yapmis bülentle birlikte yeni systemleri oturdu gibi ve kendi sahalarinda oynayacaklar ...simdik ya biz ?? macin sonucuna etki edebilecek bir oyuncumuz varmi buna bakalim ? erkan zengin begenmedigimiz erkan zengin son maclarimizin kurtaricisi olmustu yalanmi??marko marin macin sonucuna etki edemiyor sorumluluk alamiyor malesef bir jaja asla olamaz ...Mehmet Ekici sezon basladi baslayali yok Mehmet de artik dönecekse dönsün yoksa gitmek istiyorsa gitsin TRABZONSPOR kimsenin oyuncagi olmadi olamazda ...onur kalecimiz onur cok sevdigimiz saygi duydugumuz kaptanimiz onur nerdesin??onur kendini futbola vermeli bu futbol seni neden sevdik iyi kalecisin diye iyi degilsen sevilmessin ??Ronaldo veya messi 5 hafta yenilsinler üst üste kötü oynasinlar bakin nasil yuhlaniyorlar bizim HAMI vardi her mac adamdan üc bes gol bekliyorduk garibim hami ?? hami mandirali gitti gideli bir tane hami geldimi ??ünal Abdullah ogün osman orhan bu oyuncularimiz kötü oynadigi Zaman ana avrat küfür ederdik bu yüzden onura bu Kadar tolarant olunmamali o milyonlari ben kazanmiyorum ..mersin bizi büyük ihtimal yenecek golcümüz yok oyunkurucumuz yok sorumluluk alabilecek bir Özer var ama özerdede kalite yok ..

Hakem sayesinde bizi yenen Konya bile 15 puan yaptı.

Bu maç ölüm kalım maçımızdır.

MİY ve Sivas ile peş peşe oynayacağız ve iki takımın da galibiyeti yok.

Küçük şikeci Sivas'a bir darbe de biz vursak tadından yenmez.

2 sezondur üst üste 3 maç alamıyoruz.

En az 3-4 maç üst üste kazanmayı alışkanlık haline getirebilsek var ya bu ligde şampiyon olmamak elde değil

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 16:16
Sağ dizindeki ağrıları artan Onur
Hasta olan N'Doye
Sakat olan Mehmet Ekici kadroya alınmadı.

Desene kabus dolu bir film pardon maç daha bizi bekliyor

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 16:17
http://www.fanatik.com.tr/2015/10/18/trabzonsporda-onur-kivrak-kadro-disi-625295

4 sayfa şikebahçe haberi yapan
TS düşmanı şerefsiz fanatik

Erkan A.
18.10.2015, 16:20

fanatigi okuyan trabzonsporlu kalmamistir , ne yazarsa yaparsa yapsinlar kimsenin umrunda oldugunu düsünmüyorum YALAN MAKINESI FANATIK GAZETE

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 16:24
1461 TRABZON-1
ŞANLIURFA-0

Helal olsun uşaklar
Çubuklu forma, bordo şort ve bordo çorap, işte budur gerçek TS forması

Bera B.
18.10.2015, 16:26
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/18/8ffc56be8dfb58c2b282c4d4fc552d87.jpg

Fotoğraftaki mantık hatasını bulunuz.

Ben fotoğrafta 4 tane mantık hatası görüyorum.

Bera B.
18.10.2015, 16:28
Bence üst üste 4. mağlubiyete doğru gidiyoruz bu arada. Kadro öyle bir izlenim veriyor.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 16:28
Ben fotoğrafta 4 tane mantık hatası görüyorum.

Çok doğru

Sibel
18.10.2015, 16:54
Dayağı Medjani yer o atılır. Özer sefa sürer. Medjani kadroya giremez.
Yumruğu Mehmet yer o kadro dışı kalır. Erkan sefa sürer.
fenerlilerin dediği olur bu takımda. O kadar!

Fatih K.
18.10.2015, 17:47
İşin ilginç tarafı 4 büyük takımın içinde kadroyu en doğru ve mantıklı şekilde kullanan takım bjk. Teknik direktörleri ise bizim 3 sene önce bizi küme düşürecek birşey bilmiyor dediğimiz Şenol Güneş:)

nakzo
18.10.2015, 18:05
Bülent Korkmaz'ın bile Erciyes ve Karabük'de ciddi başarıları var.

Bizim hocamız hangi vasfıyla,hangi kariyerle Trabzonspor Teknik Direktörü oldu? (1.200 000 e hiç girmeyelim)

Onun bilen yoktur zaten .Azcık konyaya baksın o kadrosuyla neler yapıyor aykut kaç puan topladı.Geçen sene kasımpaşayı batırdıydı aynı kasımpaşayı rıza ile neler yapıyor bizim saçma sapan bu gereksiz,hoca tercihlerini bizi mahvediyor.

Mert Oğuzlu61
18.10.2015, 18:22
Sota dan sonra "Oh bee" diyen Kasimpasa nin aldigi basarili sonuclar irdelenmeli... Bir antrenorun takima etkisinin en acik örnegi.

Gs kazandi, Şb kazandi ve Bjk de kazanacak. Biri puan kaybeder diyordum ama korktugum oldu, yarin bu moral bozukluguyla hic kolay olmayacak ancak unutulmamasi gereken bir konu var, haftaya derbi var kritik maclar var. Mersin macini kazanip Sivas a patlamanin hesaplarini yapmaliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 19:03
Oynamadan kazandı şikebahçe
AJAX dağıtır bunları

Kayseri taraftarı gibi yürekli olmalı diğer Anadolu takımları (vicdanlarda nasıl beraat edeceksiniz pankartı müthişti)

Seviyorum seni Kayseri

asilhamsi
18.10.2015, 19:06
Dayağı Medjani yer o atılır. Özer sefa sürer. Medjani kadroya giremez.
Yumruğu Mehmet yer o kadro dışı kalır. Erkan sefa sürer.
fenerlilerin dediği olur bu takımda. O kadar!

Dogru tesbit.Disiplin sorunu olmayan bir takımda erkan,özer coktan kadro dışı kalmış olurdu.

Bu arada nacizane kadrom :

--------------esteban------------

salih------douglas-----aykut------musa

---------medjani--------mbia------------

cavanda---------okay------------marin

--------------cardozo----------------------

bu takım en azından oynadıgı futbolla heyecan verir.

constant,onur,ekici iyileşince direk 11 e yazılır.

asilhamsi
18.10.2015, 19:07
Bielsa gelsin bu sene takımı oturtur ve onumuzdeki sene hem hakemleri hemde rakipleri yenerek sampiyon oluruz.

Bu kadroya yapılacak 2-3 iyi takviye ile cok iyi bir kadroya sahip oluruz.

Erkan A.
18.10.2015, 19:08
konuyla alakasi yok ama az evel Kayseri - sikeci maci vardi izledim rahat rahat izledim gercekten bosuna mac izliyoruz her yönüyle bu sikeciler korunuyorlar volkan demirel kayserili oyuncuya kafa atiyor sari kart yiyor Mustafa Akbas foul yapmiyor sari kartan kirmizi görerek cikiyor son 3 dakikada saha karisiyor hakem maci baslatiyor ve hemen maci bitiriyor daha neler var neler var yazik gercekten yazik spiker cildiriyor fener ataklarinda ne yapiyoruz biz ya savasami cikiyoruz arkadas uefa maci izledim sanki Kayseri polan takimi sikeciler türk takimi gibi oldu spiker sayesinde ...ben mersin macina bakmiyacagim artik bosuna hevesleniyoruz az sonra gargalar rizeye yenilirseler anlayinki yarisi gaylarla sikeciler yapacak aralarinda karar öyle verilmis secimlerede denk gelirken sikecilerin lider olmasi cok önemli olacak gibime geliyor hersey planli sekilde devam ediyor ...Kayseri - sikeci maciyla birlikte benim icin türkiye ligi bitmistir devam edecegim bakmaya belki ama artik kafami takmam daha fazla neyin ugrasini veriyorsak sanki

asilhamsi
18.10.2015, 19:08
Shotanın kadrosu tahmini :

------------esteban-------------

cavanda---yeteneksiz---douglas---musa

------------mbia--------okay-------------

sefa-------------marin----------------yusuf

----------cardozo veya deniz----------------------

asilhamsi
18.10.2015, 19:10
-----------onur----------

-------aykut----douglas------

------------medjani--------------

cavanda----mbia---okay----constant

--------ekici-----------marin------------

---------------cardozo--------------------

bu takım neden su sistemi denemez?

Erkan A.
18.10.2015, 19:26
Shotanın kadrosu tahmini :

------------esteban-------------

cavanda---yeteneksiz---douglas---musa

------------mbia--------okay-------------

sefa-------------marin----------------yusuf

----------cardozo veya deniz----------------------

musa kadroya alindimi ?? sefayi ve musayi oynatacagini sanmiyorum Özer yusuf cardozo mbia okay constant Esteban cavanda douglas yerleri garanti

ccd6167
18.10.2015, 19:47
İnşallah son dk da rakip kendi kalesine atar da bizde kazanırız şota gider..

şota hoca falan değil. Adam genç ama hırs yok adam da bi kere. 2. Olarak taktik bilgisi hiç yok. oyuna okuma koca 0 . Kadro kurma koca 0 .

Yarın bakalım nasıl bi kadroyla çıkacak

U.Sadıkoğlu
18.10.2015, 19:48
Arkadaşlar Şota gidince ne olacak? Şampiyon mu olacağız? :)

DNA-TS
18.10.2015, 19:50
Mersin e giden kafilede baya eksik var,umarım patlamayız.
Rakipte bizde kötüyüz bir tek beraberlik olmaz ya biz ya onlar.

emrhan61
18.10.2015, 20:49
Esteban
Cavanda Medjani(Aykut) Douglas Constant(Yusuf)
Mbia Okay
Sefa Özer Marin
Cardozo

Bekliyorum. Yusuf Kanat Sefa yedek olabilir. Constant oynarsa Yusuf kanat oynar.

Ozan Yılmaz
18.10.2015, 20:54
Kadro tahmini yapan arkadaşlara sesleniyorum önce yumluyu yazın sonra etrafını doldurun. En banko futbolcumuz o gözüküyor kadromuzda, ne yazık ki! Yarın da kaptan olarak sahaya çıkan ilk isim olacaktır.

Fatih Kuloğlu
18.10.2015, 20:55
N'Doye neden yok acaba ? Ve Erkan neden kafilede kırmızı kart cezası yok muydu ?

Adem Akyüz'
18.10.2015, 21:02
Tam havaya sokmalık takım. Severiz biz böylelerini.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/18/766e430b5f7d4d50e6cb3ad4767bd582.jpg

Sefaenes
18.10.2015, 21:02
Trabzonsporda dayak adanlar ya 11 de oynar yada cezali olsa kadroya götürülür sonra takimda disiplin yok derler 800 bin lik adam ne is yapar onu aciklasin o paraya ayni görevi burada herhangi bir taraftar rahatlikla yapar. Umarim Aralikda bu seytanlardan kurtuluruz,yoksa futbol sevgimi noktaliyacayim artik.

Emre ÖZTÜRK
18.10.2015, 21:25
Şota'nın son maçı olabilir

biltrabzon
18.10.2015, 21:30
Mersin ilk galibiyetini alır.Trabzonspor da ortalık toz duman,bu adam gitmeden(iho) galibiyet yüzü zor görürüz.

Furkan S.
18.10.2015, 21:38
.....

Furkan S.
18.10.2015, 21:39
Arkadaşlar Şota gidince ne olacak? Şampiyon mu olacağız? :)

Sen benim sorduğum soruya cevap ver önce 2-3 sayfa geriye gidersen bulursun ;) Diyorum ki Ersun hocan bizdeyken onunla uçup kaçıyordun şampiyon olacaktın ne değişti şimdi de böyle konuşuyorsun ?

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 21:50
Volkan DEMİREL denen ahlak fakiri yine bu akşam baş roldeydi.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 21:51
Zeki YAVRU son dakikada az kalsın müthiş bir gole imza atacaktı.

Volkan son anda çeldi.

Zeki Furkan'a saldıran Volkan DEMİREL'in az kalsın dövecekti :)

Tuğrul
18.10.2015, 21:54
7 haftalık süreçte.

Şota'nın savunma, yavaş ve uyuşuk futbolu öne aldığı için ilk yarılarda sadece 1 gol attık.

Dolayısı ile ilk yarının 0-0 bitme olasılığı yüksek.

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2015, 21:54
3 İstanbul takımının da kazanması sinir bozucu

İnşallah bu sefer kazanırız

TS gibi bir takım 10. sıralarda geziniyor, kabul edilir bir durum değil

U.Sadıkoğlu
18.10.2015, 22:01
Sen benim sorduğum soruya cevap ver önce 2-3 sayfa geriye gidersen bulursun ;) Diyorum ki Ersun hocan bizdeyken onunla uçup kaçıyordun şampiyon olacaktın ne değişti şimdi de böyle konuşuyorsun ?

Senin yazdıklarına cevap verme zorunluluğum yok bu birincisi.

Bu ukala tavrına cevap vermesi gereken ilk kişi ben değilim senin ailendir esasında bu ikincisi.

Ben bu düzenin çarpıklığından her zaman bahsediyordum sizin gibi hoca mezarcısı değilim hocanın gidişi bir şeyi çözmez Ersun'un gitmesini istememekle düzenin değişikliği arasında bağlantı kurmak neyin nesi oluyor?

Senin dediği gibi olsa bile aklım başıma şimdi geldi diyelim ne olacak? Ben futbolun her zaman sabır-istikrar-başarı üçlemesinde varolduğunu düşünen bir insanım Arsenal'in 2004'ten bu yana şampiyonluğu yok dünyanın en zengin 5. kulübü olmasına rağmen bunu başarısızlık olarak görmesine rağmen hoca değişikliğine gitmiyor biz hala hocaları tartışıyoruz taraftar bu kafa yapısında olduğu sürece ne değişecek? Vahid hocan bu kulüpten tazminatın kralını yedi ben takımın başında duran her hocanın arkasındayım bunu idrak edebilirsen başarıya değil iyi futbola endeksli bir bakış açısına sahip futbol izleyicisi olduğumu anlayıp gözlemleyebilirsin.

Daha fazla karalayacak bir şey yok. Sana burada felsefede yaparım ancak farklı noktalardan yakalayacağın veya hiç yakalayamayacağın şeyleri empoze ediyormuş gibi gözükmek istemiyorum.

Umarım cevabını almışsındır.

Özgür Öztürk
18.10.2015, 22:09
Bu maçı alamazsak sular dahada fazla ısınacak.
Isınan su yine ne yazık ki bize zarar verecek.
Nefes almak için bu maçı almaktan başka çaremiz yok.

Fatih Öztürk
18.10.2015, 22:12
Rizenin 2 tane leblebi gibi golü güme gitti siketaş galip geldi.yarında hakemler doğrasınlar bizi alıştık nasıl olsa.başımızdaki başkan denen müptezel burnundan konuşmaya devam eder olan bize olur.

Furkan S.
18.10.2015, 22:18
Senin yazdıklarına cevap verme zorunluluğum yok bu birincisi.

Bu ukala tavrına cevap vermesi gereken ilk kişi ben değilim senin ailendir esasında bu ikincisi.

Ben bu düzenin çarpıklığından her zaman bahsediyordum sizin gibi hoca mezarcısı değilim hocanın gidişi bir şeyi çözmez Ersun'un gitmesini istememekle düzenin değişikliği arasında bağlantı kurmak neyin nesi oluyor?

Senin dediği gibi olsa bile aklım başıma şimdi geldi diyelim ne olacak? Ben futbolun her zaman sabır-istikrar-başarı üçlemesinde varolduğunu düşünen bir insanım Arsenal'in 2004'ten bu yana şampiyonluğu yok dünyanın en zengin 5. kulübü olmasına rağmen bunu başarısızlık olarak görmesine rağmen hoca değişikliğine gitmiyor biz hala hocaları tartışıyoruz taraftar bu kafa yapısında olduğu sürece ne değişecek? Vahid hocan bu kulüpten tazminatın kralını yedi ben takımın başında duran her hocanın arkasındayım bunu idrak edebilirsen başarıya değil iyi futbola endeksli bir bakış açısına sahip futbol izleyicisi olduğumu anlayıp gözlemleyebilirsin.

Daha fazla karalayacak bir şey yok. Sana burada felsefede yaparım ancak farklı noktalardan yakalayacağın veya hiç yakalayamayacağın şeyleri empoze ediyormuş gibi gözükmek istemiyorum.

Umarım cevabını almışsındır.

Aklının başına yeni gelmesini kabul ediyorsun güzel güzel :) öyle takımın başına gelen her hocaya destek verilmez bu romantikliktir başka hiç bir şey değil

Fatih Öztürk
18.10.2015, 22:20
Esteban,Cavanda Aykut, Douglas,Constant,Medjani,Mbia,Okay,Marin,Yusuf,Car dozo.

Orta sahada fiziksel üstünlük bizde olmazsa işimiz zor.

Furkan S.
18.10.2015, 22:20
Etrafa kelebekler saçalım arkadaşlar olumlu düşünelim pozitif ışıklar saçalım yumlulara yusuflara destek olalım (yazarken acı çektim)

erol-61
18.10.2015, 22:22
İşin ilginç tarafı 4 büyük takımın içinde kadroyu en doğru ve mantıklı şekilde kullanan takım bjk. Teknik direktörleri ise bizim 3 sene önce bizi küme düşürecek birşey bilmiyor dediğimiz Şenol Güneş:)

arkadaşım TRABZON SPOR da hoca sorunu çok nadir olmuştur sorun yöneticilerde unutmayın son şampiyonluğumuzu şenol güneş ile kazandık... Bir şirket düşünün bütün kalifiye elemanları çalıştırın ama yöneticiler işi bilmiyorsa şirket batar.

U.Sadıkoğlu
18.10.2015, 22:31
Aklının başına yeni gelmesini kabul ediyorsun güzel güzel :) öyle takımın başına gelen her hocaya destek verilmez bu romantikliktir başka hiç bir şey değil

Yazmış olduklarımdan sonra bu neticeye varmanı neokortekste noksanlığı olarak tanımlıyorum.

Futbolu Londra'nın hemen hemen tüm kasabalarında canlı takip etmiş, İngiliz kulüplerinde faaliyet gösteren spor adamlarıyla ve gazetecilerle birebir görüşme imkanı bulmuş ve spor hukukunda araştırma tezi hazırlayan birisine futbol konusunda ahkam kesebilecek ne düzeyin ne bilgi seviyen ne de imla bilgin var. Daha Türkçe yazmasını bilmeyen birisinin takriben 130 yıllık tarihi ve gelişimi olan bir oyunu bana anlatmaya ve öğretmeye kalkışması biraz trajikomik olmuyor mu? Yazdığım her şeyi gerekçeli şekilde belirttim bundan sonrada belirteceğim örneğin Hami Mandıralı'ya destek vermemiştim şimdi ben romantizm akımından sürrealizm düşünce sistematiğine atlayarak Van Gogh'cu bir anlayışı benimsemiş oldum zannedersem...

Sen kendi ahlaki ayarında başka romantik arkadaşlar bulup onlarla dertleş...

DeAgLeMaNyAq
18.10.2015, 22:39
3 maçta 0 puan öyle ağır bir hasar oluşturmuş ki Mersin'i yensek bile 8 veya 9. olabiliyoruz. 7.olabilmek içinse Osmanlı'nın puan kaybetmesi bizim de 3 farklı galibiyetimiz gerekiyor. 1 ay önce liderlik hesapları yaparken şimdi neleri düşünüyoruz...

Furkan S.
18.10.2015, 22:46
Yazmış olduklarımdan sonra bu neticeye varmanı neokortekste noksanlığı olarak tanımlıyorum.

Futbolu Londra'nın hemen hemen tüm kasabalarında canlı takip etmiş, İngiliz kulüplerinde faaliyet gösteren spor adamlarıyla ve gazetecilerle birebir görüşme imkanı bulmuş ve spor hukukunda araştırma tezi hazırlayan birisine futbol konusunda ahkam kesebilecek ne düzeyin ne bilgi seviyen ne de imla bilgin var. Daha Türkçe yazmasını bilmeyen birisinin takriben 130 yıllık tarihi ve gelişimi olan bir oyunu bana anlatmaya ve öğretmeye kalkışması biraz trajikomik olmuyor mu? Yazdığım her şeyi gerekçeli şekilde belirttim bundan sonrada belirteceğim örneğin Hami Mandıralı'ya destek vermemiştim şimdi ben romantizm akımından sürrealizm düşünce sistematiğine atlayarak Van Gogh'cu bir anlayışı benimsemiş oldum zannedersem...

Sen kendi ahlaki ayarında başka romantik arkadaşlar bulup onlarla dertleş...

Böyle antin kuntin cümleler yazınca haklı oluyorsun değil mi? :D hadi selametle ..

Hakan
18.10.2015, 22:54
Büyük kaptanı kimse kadrolara yazmıyor yuh size

İleli
18.10.2015, 23:15
Ulan millet ne rezil futbolla maçlar kazanıyor birde bizimkilerin haline bakın yuh be..

Soner Albayrak
18.10.2015, 23:19
Maçın başlarında anlamsızca top çevirip üretkenlik konusunda yine yokları oynarız sonra 1 gol yeriz ve takımda panik başlar sonra şuursuzca ataklar, dağlara taşlara giden ortalar ve hedefini bulmayan top şişirmeleri yaparız bu arada defansta da epey boşluklar veririz bir olmaz iki olmaz 2. golü kalemizde görürüz. Ondan sonra bütün enerjimizi sanki şırıngayla çekmişler gibi maça devam ederiz rakip 3.gol için gelir atarsa ne ala atamazsa en azından 1 gol deriz onun için de çabalarız ama zaten moral olarak çöktüğümüz için bu gerçekleşmesi son derece zor bir olaydır. Dakikalar geçer son saniyeler oynanır ve maç biter. Mersine cesaret ve özgüven katarız biz ise tepe taklak dibe yuvarlanmaya devam ederiz, geçmiş olsun..

Furkan S.
18.10.2015, 23:33
Maçın başlarında anlamsızca top çevirip üretkenlik konusunda yine yokları oynarız sonra 1 gol yeriz ve takımda panik başlar sonra şuursuzca ataklar, dağlara taşlara giden ortalar ve hedefini bulmayan top şişirmeleri yaparız bu arada defansta da epey boşluklar veririz bir olmaz iki olmaz 2. golü kalemizde görürüz. Ondan sonra bütün enerjimizi sanki şırıngayla çekmişler gibi maça devam ederiz rakip 3.gol için gelir atarsa ne ala atamazsa en azından 1 gol deriz onun için de çabalarız ama zaten moral olarak çöktüğümüz için bu gerçekleşmesi son derece zor bir olaydır. Dakikalar geçer son saniyeler oynanır ve maç biter. Mersine cesaret ve özgüven katarız biz ise tepe taklak dibe yuvarlanmaya devam ederiz, geçmiş olsun..

Son 4 sezon ki deplasman maçlarımızın özeti :)

cakalkerem
18.10.2015, 23:34
su 3 cicişler maçı kazandı...farkın daha açılmaması için kötüde oynasak kazanmamız gereken bir maç..

mutlak galibiyet...

başka birşey düşünemiyorum

Fatih Çelik
18.10.2015, 23:51
Beniim yıllardır dikkatimi çeken şey hiç bir futbolcuyu Trabzonspor'a Trabzonspor projesine inandıramıyor oluşumuz. Takıma bağlılığı olan futbolcu çok az. Bu konuda gs inanılmaz başarılı her oyuncusu 40 yıllık gsli gibi takıma bağlı . Tabi o uefa kupası denen gurbetçi ve anadolu insanı paratonerinin de etkisi var. Ben böyle bir etki görmedim. Tabi bizim insanımızın "Büyük olalım başarılı olalaım ne olursa olsun nasıl olursa olsun. Benim desteklediğim en iyi olsun" kafasının da etkisi büyük. Aynı şekilde şikecilerde de bu yüksek oranda mevcut. Yavru şikeciler de bunların ardından geliyor.

Takımda kabaca "Ulan biz Trabzonsporuz atlete armayı diksek ilk 4'te bitiririz. 100 milyon €luk takımız dönemeyeceğimiz, çeviremeyeceğimiz maç yok" diyen bir anlayışta yok.

Etem Güner
18.10.2015, 23:51
Arkadaşlar korkum şu Trabzonsporumuzun maçlarına atanan hakemler çok ince kıyıyorlar bizi bakın benim korkum takımımıza seri mağlübiyetlerle beraber düşme potasına sokmaları daha sonrada şike mücadelesinden vaz geçmemizi sağlayarak bizi kümede tutma sözü ne dersiniz bu şerefsiz düzende bunlar olurmu bence hersey olur dikkat edelim

zafer44
19.10.2015, 00:19
Yine bir maç günü, ne yazık ki hiç umudum yok takımdan. Bu takım tesadüfler dışında maç alamaz, diyordum ne yazık ki değişen bir şey yok.
Güçlü değilsen kaliten bir şey ifade etmez, yana geriye top yaparsın sonra bir gol yer üstüne telaş yapar kale hariç her yere top atarsın bu sene ki ahvalimiz bu. Şota'nın hafta içi açıklamaları asıl meseleyi anlamadığını bir daha ortaya koydu. Sanırım bugün Mersin İdmanyurduna da can suyu olur sonra da tazminatını alır gider...

elohim_61
19.10.2015, 01:04
maçı kazanırız, ligin en kötü takımı mersin onlardan sonra biz, onlardan üstünüz

transfere trilyonlar harca, mbia, marin, cardozo gibi yıldız oyuncuların olsun ama 7. haftada 10 puan fark ye havlu at. yok arkadaşlar bu takımda başka bişey var topluca bir hamama gitsek iyi olacak

yüregimts
19.10.2015, 01:08
Onur antremanlar da çok iyi deniyodu ama şimdi kadroda yok. Mehmet takımla antremana başladı bu adamları takımla beraber maça götürmek

yerine Mehmet'e yumrukatan Erkan ödüllendiriliyo. Farkında mısınız en dik duran adamlarımız üzerinde sürekli dönüyo olaylar ?

Adem Akyüz'
19.10.2015, 01:27
Milli ara boyunca takımla çalışan Onur her ne hikmetse son antremandan sonra kadroya alınmıyor. Konya maçından önce de aynısı olmuştu. Onur'un sakatlığı bana pek inandırıcı gelmiyor.

Berkan
19.10.2015, 02:39
Milli ara boyunca takımla çalışan Onur her ne hikmetse son antremandan sonra kadroya alınmıyor. Konya maçından önce de aynısı olmuştu. Onur'un sakatlığı bana pek inandırıcı gelmiyor.

Bebeği olduğu için izin verildi diye biliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 06:49
Rize'deki Eren'i zamanında beğenmeyip verdi bizimkiler.

Oysa çok beğeniyorum.

Soldan çok iyi bindirmeleri ve ortaları var.

Yusuf'dan biraz daha iyi orta yapıyor ve kafayı kaldırıyor, sürati ve tekniği de yerinde

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 08:50
Maç sonunda Tolunay'ın Volkan'ı dövmek üzerine hareketlendiğini gördük. B.Orhan elinden tutmasa dalabilirdi :)

Ahlaksız Volkan çaktırmadan Furkan'a çelme taktı ve yine kendine yakışan tahrikleri yaptı.

Haftaya GS derbisi var diye yan hakem ve hakem bu pisliği atmadılar. Vicdansız yan hakem, Volkan'ın hareketi kırmızı olmalıydı.

Mustafa AKBAŞ'ı çok kolay atan hakemler Volkan'ı atmadı.

Emre B. ve Volkan D.

TÜRK FUTBOLUNUN YÜZ KARASI

Şike kaldığı yerden sürüyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 08:52
Bu maçı alamazsak sinirden patlarım.

İki galibiyetsiz takımla üst üste 2 hafta deplasmandayız.

Çok tehlikeli bir durum

MİY Hocası yeni

Üstelik Sergen de hafta arası Sivas'tan gidebilir.

Yine bizim maça denk geldi Hoca değişikliği durumu

Mert Acar
19.10.2015, 09:18
Diziliş ve oyun şekli bakımından çok sıkıntılıyız.Bu yüzden zaten çok gol yiyoruz.Çoğu da kontradan.Geçen sene kasımpaşa da böyleydi.Anlayacağınız sorun Şotanin olmayan oyun anlayışı.Mersininde ileri ikilisi tam kontra topçusu.Nakoulma ve Wellinton.Biz severiz kötü gidenleri canlandirmayi.

evonon
19.10.2015, 09:31

Boştaki gol atabilecek adamlara verilmeyip dağlara taşlara gönderilen topları, 3 kişinin arasına girip top kaptırmaları da unutmamak lazım. Büyük ihtimal Yusuf oynayacak sonuçta

S.ÖZKAN
19.10.2015, 09:45
Bu maçı kazanmalıyız

Tahir61
19.10.2015, 09:50
hafta arası olmadı bi dahaki hafta ertuğrul sağlam'la poz verir büyük başkan

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 10:03
TS kadrosu bence çok iyi. GS ve Konya maçlarında hakemler bizi doğradı. GS maçında net penaltımız verilmedi. Konya maçında ceza sahası dışındaki faulüe penaltı verildi. 50 cm.den ofsaytla 2. Golü yedik.
Sen hakemi de yeneceksin yeri geldiğinde.
Bu akşam MİY, haftaya da Sivas ile üst üste 2 deplasmana gideceğiz. Bu 2 takımın da galibiyeti yok. 6 puan bizi potaya sokar.
Hoca değiştirmek çare değil, bu başkan zamanında Tek. Dir. Kıyma makinesi olduk. Ancak Şota bugün olası bir mağlubiyette gidebilir.
Umarım kazanırız. Trabzonspor’suz bir yarışın çekilir yanı yok.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 10:05
Dün Kayseri'nin oynadığı etkili futbolu beğendim.

Tolunay KAFKAS beğendiğim bir Hocadır.

Trabzonspor'u çok seviyor. Bir gün mutlaka dönecek ve başarılara imza atacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 10:11
1995-1996 ve 2010-2011'deki güçlü, ligi domine eden ve keyif veren Trabzonspor'u özledim.

Turgay Atalay
19.10.2015, 10:30
Berabere kalabileceğimizi düşünüyorum, fazlasına ümitlenmeyin. Rakibi futboluyla kırıp geçirmesi gereken futbolcularımız birbirini kırıp geçirirken, kukla bir teknik direktör ve sahtekar bir yönetim varken aldığımız 10 puan yeter de artar bile. Bu takım ilk yarı sonu kadar 2-3 galibiyet ya alır, ya almaz.

Turgay Atalay
19.10.2015, 10:33
Berabere kalabileceğimizi düşünüyorum, fazlasına ümitlenmeyin. Rakibi futboluyla kırıp geçirmesi gereken futbolcularımız birbirini kırıp geçirirken, kukla bir teknik direktör ve sahtekar bir yönetim varken aldığımız 10 puan yeter de artar bile. Bu takım ilk yarı sonu kadar 2-3 galibiyet ya alır, ya almaz.

Ha unutmadan ligde aşağı yukarı 170 gündür galip gelemeyen küçük şikeciler Trabzonspor maçıyla ayağa kalkacak ve muhtemelen 2-3 maç üst üste gelip gelecek, hatta puan tablosunda bizi geçebilirler.

Semih AYDIN
19.10.2015, 10:45
Havada FIRTINA kokusu var !

U.Sadıkoğlu
19.10.2015, 10:48
Mersin'i şaha kaldıracağız gibi :)

duyurukcu
19.10.2015, 10:52
Bu maçı alamazsak sinirden patlarım.

İki galibiyetsiz takımla üst üste 2 hafta deplasmandayız.

Çok tehlikeli bir durum

MİY Hocası yeni

Üstelik Sergen de hafta arası Sivas'tan gidebilir.

Yine bizim maça denk geldi Hoca değişikliği durumu

bir de şu sergeni hoca yapan grup vardı forumda ağbi...kuru gürültüden başka hiç bişey değil

Adem Akyüz'
19.10.2015, 10:52
Tek beklentim yine güzel futbol. Sadece keyif almak istiyorum. ( çok şey istediğimin farkındayım)

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 11:00
UEFA Avrupa Ligi'nde geçtiğimiz yıl takımların kazandığı paralar belli oldu.

Geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda mücadele eden Trabzonspor, 6,158,755 milyon euronun sahibi oldu. 1.3 milyon katılım payından alan bordo mavililer, 900 bin euro performansa dayalı, 200 bin euro da ikinci tur gelirini hanesine yazdırdı. Karadeniz fırtınasına yayın havuzundan 3,758,755 milyon euro düştü. Avrupa Ligi'ndeki 56 kulüp toplam 240 milyon euroyu paylaştı.

İHO, UEFA kupası bizim için önemli değil demişti.

Yukarıdaki rakamları sana bedava verirler mi Hacı?

Aralık ayına az kaldı.
Senin yalan dolanlarından kurtulup, TS vizyon ve misyonuna yakışırbir başkanla düzlüğe çıkacağız inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 11:01
bir de şu sergeni hoca yapan grup vardı forumda ağbi...kuru gürültüden başka hiç bişey değil

:)

Adem Akyüz'
19.10.2015, 11:09
İnşallah şu beyaz formamsı şeyleri giymeyiz.

gurur6134
19.10.2015, 11:16
Bu maci alamayacaksa sota gitsin gumda oynasin artik..

Furkan S.
19.10.2015, 11:17
2 hafta o kadar konuş et ama muhtemel 11'ler de yine 32,10,22 var hocanın sonu olacak kendi bilir bunu onun yüzüne karşı da söyledim pek kaale almadı :D

Adem Akyüz'
19.10.2015, 11:21
İnşallah şu beyaz formamsı şeyleri giymeyiz.

Onları giyecekmişiz.:mad:

Furkan S.
19.10.2015, 11:24
Maça kefenimiz ile çıkıyoruz :)

Oğuzhan Fidan
takımda mental üretkenlik problemi var. her milli aradan sonra çöküş yaşamışız. bu aranında bize iyi geleceğini zannetmiyorum. sakatlıklar vs... Okay ve mbianın ortasahada olması avantajımız ancak forvette cardozonun üretememe problemi ve son dokunuşlarda buluşamaması o yüzden beraberlik veya mağlubiyet beklediğim bir maç. Mersinde nakoulmayı durdurabilecek cavanda var ancak eğerki gününde olursa. kontradan gol ve goller yiyebileceğimiz net maçlardan biri.

danger00
don fanila ile sahadayız yine. :)

üstünde hiçbir detay olmayan beyaz forma giyiyorsun bari altına beyaz şortu giyme arkadaş.

Oğuzhan Fidan
19.10.2015, 11:26
şota bu maçıda kaybederse yalnız ciddi bir kaosun içersine giricez ve haftaiçi %90 istifa eder.. ahh şenol hoca vahh şenol hoca..

Ali YİĞİT
19.10.2015, 11:44
Ola ki kazara kazanırız felan. Forumda şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlar.
Şota süper

grandmaster
19.10.2015, 11:51
mersin çok kötü takım puan kaybında şota hemen istifa etmeli

7can61
19.10.2015, 12:01
Yıllardır trabzonun maçı olduğu günler bir heyecanım olurdu, takım iyi de gitse kötü de gitse bir şekilde maçı izlerdim, hiç olmadı trt radyonun iğrenç yayınlarına rağmen dilerdim.
Şimdi ise içimde en ufak bir istek, beklenti, heyecan hiç birşey kalmadı. İşin acı tarafı bu durum kötü bir takım olduğumuzdan kaynaklanmıyor, yıllardır kötüyüz zaten.
Yönetim denilen üç beş kişinin içine afiyetle ettiği şu takıma bakınca içim cız ediyor artık.
Gidin şu takımdan, gidinde biz cimşirle zeki yavrularla mustafalarla yenilelim, cebine milyonları doldurarak zengin ettiğiniz lüzümsuzları ve sizleri izlemekten bıktık artık, gidin.

Uğur Kalyoncu
19.10.2015, 12:03
Normalde kaybedecegimizi düşünüyorum ama umudumuz olmayan maclarda da rahat kazaniyoruz..Nasil olacak bilmiyorum ama insallah kazaniriz yoksa isler çok karisacak..

Erhan Sezer
19.10.2015, 12:11
Ne olursa olsun maç günleri bu kalp bir ayrı atıyor. Hadi Trabzonum kazan da bu hafta işimiz gücümüz rast gitsin...

duyurukcu
19.10.2015, 12:14
rüyamda 1-1 devam ediyordu ve son 5 dakikaydı sonunu göremedim sonunu gören kahraman olamaz zaten :) ligin sahada en çabuk havlu atan takımı ile oynuyoruz,kazanacağımızı düşünüyorum,esasında 4 maç üst üste kazansak şikecilere kadar bu işin içinde oluruz ama yapamazsak çok yazık idrar zoruyla kazanan ne oynadığı belli olmayan bir şikebahçe keza bir yumruk yese bir daha ayağa kalmayacak teşviksaray,yanar döner bir şiketaşın oldduğu bu sezonda geri düşersek çok ama çok yazık olur ve çok ayıp hatta utanç olur...

Hamdi Karamahmutoğlu
19.10.2015, 12:15
Puan kaybında Şota gider.
İho kalır her türlü.

duyurukcu
19.10.2015, 12:24
Puan kaybında Şota gider.
İho kalır her türlü.
zaten kulislerde ersun bursaya ertuğrul Trabzona sesleri dolaşıyor...

Hamdi Karamahmutoğlu
19.10.2015, 12:27
zaten kulislerde ersun bursaya ertuğrul Trabzona sesleri dolaşıyor...

Şota'nın kalbi kırılmadan, küstürülmeden gönderilmesi en doğrusu.
Çünkü tarihin en pahalı Trabzonspor kadrosu bir Akhisar kadar top oynayamıyorsa sorunu biraz da teknik heyette aramak gerek.
Ersun'a haksızlık yapıldı, Ertuğrul'a sabır göstereceğimizi de düşünmüyorum açıkcası.

tonya55
19.10.2015, 12:36
mersinide yensinler artık.

U.Sadıkoğlu
19.10.2015, 12:52
Biri buralarda yok Mersin hoca değişti falan filan diyordu öyle bir değişiklik olmamış oğlum neden troll atıyorsunuz buralara? :)

UĞUR DURTAŞ
19.10.2015, 12:52
bugün 3 puana inanılmaz derecede ihtiyacımız var
beraberlikte bile bu yıl şapiyonluğu net unutalım
gerçekçi olmamız gerekiyor.
hafta sonu gs ikinci yarı mükemmele yakın oynadı,
bjk 90 dak.çoskusunu sahaya yansıttı,
istediğini aldı,koşmayan yoktu,tüm oyuncular kazanmak istedi ve kazandı.
rizeyi tebrik ediyorum,çok iyi mücadele etti...
fb öyle veya böyle kötü oyunla alıyor 3 puanları
**
biz 3 haftada 0 paun
hakem hatası oldu gs ve konya maçında
kabul,ama top oynamıyoruz,mücadele etmeyen,koşmayan oyuncular var
maç sonu,şota hocadan şunları duymak istemiyorum.
3 haftadır puan alamadığımız için takım kendisini sahaya veremedi,
iyi mücadele edemedik,önceki haftalarda ki hakem hataları takımın moralini bozdu
gibi laflar,bahaneler duymak istemiyorum.
takım çıkacak,
savaşacak,mücadeele edecek ve 3 puanı alacak.
puan farkı açılmışken,başka sonuş düşünmek istemiyorum.
başka sonuş olursa zaten,hocanında son maçı olur.
kadro dışları gelir....
ndoye grip olmuş,bi insan 10 gündür grip olurmu kardeşim,
bizlerde grip oluyoruz,doktora gitmeden 2 günde kendi kendimizi iyileştiriyoruz.
doktorlar 24 saat yanlarında futbolcumuz iyileşemiyor.
birileri mantıklı bir açıklama yapsın lütfen.
mersinin hocası sabırlı oynayarak kazanacağız diyor.
nasıl bir taktikle oynuyacağını herkes anlamıştır.
inşallah şota hoca da anlamıştır.
ilerde 4-5 kişi kalırsak
orta sahada atağa çıkarken top kayıplarında hızlı geriye gelinmesse
geçmiş olsun derim.
tekrar ediyorum bugün 3 puana çok ihtiyacımız var.

Sibel
19.10.2015, 12:55
Mersin'in mağlubiyet serisi.
Bülent Yıldırım.
Beyaz forma.

Kaya
19.10.2015, 13:02
Çok yaralı takımlara ilaç gibi geliyoruz zaman zaman...

Mersin kazanırsa çok şaşırmayacağım...

Havamızı kaybettik ve umudum yok.

tonya55
19.10.2015, 13:10
4,1 gibi bir rahat bir galibiyet bekliyorum.

Yavuz Bektaş
19.10.2015, 13:11
Oraya bi 3 gol daha yazmanızı rica edicim 3lük yapacaklar 3lük sonra iho allah cumhurbaşkanından razı olsun beraber batırdık en sonunda takımı diyecek

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 13:13
TRABZONSPOR

Esteban Alvarado
Pedro Luis Cavanda
Mustafa Yumlu
Douglas
Kevin Constant
Stephane M'Bia
Carl Medjani
Okay Yokuşlu
Marko Marin
Yusuf Erdoğan
Oscar Cardozo

Ulan Şota, nedir senin bu Mustafa YUMLU inadın, vazgeç bu sevdadan

Kes şu adamı da koy Aykut'u

El bombası elinde patlayacak

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 13:15
Douglas bile geçenlerde söyledi. Mustafa ile uyum sağlayamadık diye
Birbirini bozuyorlar.
Şota niye anlamıyor bunu
Yok yok, Yumlu kesin torpilli, başka izahı yok bu tercihin

elohim_61
19.10.2015, 13:23
Douglas kendine baksın önce, kağnı gibi ağır birisi Yumlu onun yanında Puyol gibi kalır. bjk ve bursayı yendiğimiz maçlarda Yumlu oynadı yerden yere vurmak haksızlık olur. Ligdeki en iyi yerli stoperlerden birisidir Mustafa net

Fatih Öztürk
19.10.2015, 13:23
Şota süper

Lanet olası taraftarlık duyguları işte.hemen hesap yapası geliyor insanın.şimdi biz Mersin'i yendik diyelim liderle aradaki puan farkı 6'ya düşecek.haftaya 3 ibineden önce oynayacaz,cumartesi Sivas'ta galip gelirsek liderle aramızda sadece 3 puan kalacak.sonra gs-fb maçından beraberlik bekleyecez,diğer yandan Antalya kendi evinde bjk'yi mağlup edecek puan farkı 3'te kalacak sonra ertesi haftayı sabırsızlıkla bekleyecez :D
Senaryo güzel dimi?

Adem Akyüz'
19.10.2015, 13:25
Esteban
Cavanda - Mustafa - Douglas - Constant
M'Bia - Okay
Özer - Marin - Yusuf
Cardozo

Muhtemelen bu 11'le çıkacağız. Şota'nın Mustafa - Douglas ikilisini bozacağını düşünmüyorum(keşke bozsa).
Medjani'ye yer bulmak için ne yapabilir diye düşünüyorum da pek bir şey bulamıyorum.

B.AKDEMİR
19.10.2015, 13:26
Galip geleceğimizi düşünüyorum. Yusuf-Erkan-Özer kısır döngülerine hiç girmeden Marin ve Cardozo ikilisini besleyerek sonuca gitmeliyiz. Auta giden ortalar, defanslara çarpan şutlar ya da sonuçsuz kalan çalımlara girmek yerine adam gibi paslaşarak adam gibi orta açmayı becerirsek sadece bu maç değil, gelecek maçları da kurtarırız. Aksi halde bu sezon böyle geçer. 50 puanla da ligi tamamlarız.

kaan61
19.10.2015, 13:36
Mersin'in mağlubiyet serisi.
Bülent Yıldırım.
Beyaz forma.

Karamasarlığım bir kat daha arttı.

Sibel
19.10.2015, 13:45
Şota süper

Geri kalan tüm maçları da kazansak şampiyon olamayız.
Kaldı ki hakemi de yenmek zor iş. Bazen hakemi de yenmemiz gerek demek istiyorum ama o kadar kötü futbol oynuyoruz ki. Hakeme de sıra gelmiyor.

duyurukcu
19.10.2015, 13:46
geçen sene beyaz forma ile 5 atmıştık ondan öncede tek atıp kazanmıştık mersine karşı beyaz forma iş yapıyor aksine bordo olunca sıkıntı

7can61
19.10.2015, 13:47
İç problemlerimizi ve iç barışımızı çözemediğimiz sürece hiç bir yere varamayacağız ve bunun gibi onlarca başlık aynı yazılarlar dolup boşalacak.

x_man
19.10.2015, 13:52
istikrarlı bir şekilde gidiyoruz maalesef yenilgi bizde alışkanlık yaptı Allah yardımcımız olsun

Murat KARAKURT
19.10.2015, 14:02
Mersin'i şaha kaldıracağız gibi :)

Renktaşım en iyi yaptığımız şey zaten.... Dip yapmış takımları şaha kaldırırız :D .....

B.AKDEMİR
19.10.2015, 14:05
-----------------------Esteban--------------------

Cavanda------Aykut-------Douglass-------Costant

----------Okay-------Mbia-----------Medjani-------

------------------Marin--------Erkan-----------------

-----------------------Cardozo-----------------------

Takım hücumda iken Cavanda, Costant ve Medjani etkin rol oynamalı.

arifberkay
19.10.2015, 14:14
Tabi ki torpilli ihtiyar yöneticiden torpilli geri gelip oynamazsa isifa ederim haaaaa dedi hem de...

Fatih Öztürk
19.10.2015, 14:14

Cavanda------Aykut-------Douglass-------Costant

----------Okay-------Mbia-----------Medjani-------

------------------Marin--------Erkan-----------------

Takım hücumda iken Cavanda, Costant ve Medjani etkin rol oynamalı.

Erkan geçen maç kırmızı kart gördü cezalı durumda.

Adem Akyüz'
19.10.2015, 14:16
Tabi ki torpilli ihtiyar yöneticiden torpilli geri gelip oynamazsa isifa ederim haaaaa dedi hem de...

Arif abi daha açık yazsan da neyin ne olduğunu anlasak :)

arifberkay
19.10.2015, 14:20
Gayet açık Adem isimlerini ağzıma almıyorum bunların..

Mert Oğuzlu61
19.10.2015, 14:30
Bu maçı kazanırsak liderle aradaki puan farkı 6 da kalmış olacak. Haftaya Antalya-karga ve galaksi derbisi var. Bizim rakibimizse yine Mersin gibi daha ligin başında dağılmış olan Sivas.

________mbia__okay

____marin___özer___yusuf

___________cardo

Sahaya çıkıp gerekeni yapmaları lazım. Yeni bir hava yakalamak için fikstür bize bir şans daha tanıyor ve Mbia-Okay merkezine tekrar kavuştuk, bu maç Marin-Özer-Yusuf üçlüsü Mersin savunmasına nefes aldırmamalı.

ÖNEMLİ NOT: Eğer Yumlu-Douglas stoper hattı çıkarsa Şota ya hakaret serbest olmalı.

El Cordobes
19.10.2015, 14:30
futbol uleması ihtiyar yöneticimiz galiba ali kemal başaran...

legorakiss
19.10.2015, 14:32
yumlu oynarsa mersinden 4-0 lık galibiyet bekliyorum.

2 tane hızlı forvetleri 2 tane ağır çekim defans tutamaz.

Gökhan Uzun
19.10.2015, 14:35
Ligin en verimsiz takımıyla oynuyoruz, yenemezsek ayıp olur

Oruç
19.10.2015, 14:37
Kazamamız için tek sebep yok. Beklentiyi ne kadar yerin dibinde tutarsak o kadar iyi. Kılcal damarlarına kadar kaosun yaşandığı kulübün olumlu şeyler elde etmesi mucizeyle eşdeğerdir benim gözümde.

Fatih Öztürk
19.10.2015, 14:37
Kalecimizden yana çok tedirginim.

memmedaga
19.10.2015, 15:07
Yumlu oynarsa derin Trabzon'a lanet olsun harbiden başka açıklaması yok!
bu adamı son ana kadar destekledim formsuz olduğu zamanda bile o oynuyorsa!

Bu sene yine bana hasret yine bana isyan sezonlarından biri olacak gibi

aslında ilk 3 maç sonrası millet şampiyonluk narası atarken temkinliydim,

birde internetten ligtv paketini almışım salak gibi.

orta sahada bir şekilde mbia-okay-ekici 3'lüsünü çoktan oturtmalıydık

bazı arkadaşlar fantezi yapıp marin'i falan yazıyorlardu o bölgeye

osmanlı maçında hiç olmadığını gördük

marin bir şekilde ileride serbest adam yada kanatlarda oynar.

Bu maça gelince beraberlik kokuyor

mağlubiyet sürpriz olmaz.

Eğer maçı izlemezsem galibiyet şansımız var.

Ahmet T.
19.10.2015, 15:26
Maçı izleyebilmek için son 2 derse girmeyeceğim. Umarım değer de vizelere bahanem olur.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 15:28
yumlu oynarsa mersinden 4-0 lık galibiyet bekliyorum.

2 tane hızlı forvetleri 2 tane ağır çekim defans tutamaz.

Bu akşam berabere bile kalsak, Şota'yı Ali Kemal BAŞARAN da kurtaramaz.

Hatta Yumlu'nun hatalarıyla puanları kaybedersek, Şota Yumlu'yu da alıp gider.

Şota ve Trabzonspor için tamam ya da devam maçı bu akşam

legorakiss
19.10.2015, 15:33
Bu akşam berabere bile kalsak, Şota'yı Ali Kemal BAŞARAN da kurtaramaz.

Hatta Yumlu'nun hatalarıyla puanları kaybedersek, Şota Yumlu'yu da alıp gider.

Şota ve Trabzonspor için tamam ya da devam maçı bu akşam

bunlar kulübü ele geçirmişler. küme de düşsek başkasını suçlar gene gitmezler...

matrixx61
19.10.2015, 15:41
Bugün kazanmak farz oğlu farz..ama yine de korkuyorum..
kadro önerim..
-------------------estaban-------------------
cavanda----medjani----douglas-----costant

--------------mbia--------okay---------------

Yusuf----------------Özer--------------Marin

--------------------Cardozo-------------------

Trapezunt
19.10.2015, 15:44
- Hocam, öyle şey olmaz. Bu çocuğun ne kabahati var.
- Tamam da bu hafta böyle.
- Olmaz hocam, kim var başka.
- Ben çıkaracağım onbir.
- Bu çocuk iyi, bunu koy sen yine. Durduk yere niye bozuyorsun.

Ömer SEVİNÇ
19.10.2015, 15:47
En iyi olduğumuz dönemde bile sürekli oynayan bir yeteneksiz Trabzonlu futbolcu oluyor kadroda. Şimdi Mustafa Yumlu'yu serbest bıraksan maksimum gideceği kulüp yine Eskişehirspor. Ve sen bu adamla şampiyonluk mücadelesi vereceğini iddia ediyorsun. Hadi genç falan olsa oynasın tecrübe edinsin, ileride düzelir dersin ama o da yok. Torpilli, Trabzonlu diye bu adamı oynatırken Cezayir milli takımı topçusu Medjani'yi kaybediyoruz.

Ama Yumlu'ya da helal olsun. Hangi boyutta bir torpili varsa koskoca başkana laflarını bir güzel yedirtti. Bu formayı bir daha giyememesi bir kenara, kaptan olarak maça çıktı adam. Bu açıdan saygı duyuyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 15:53
En iyi olduğumuz dönemde bile sürekli oynayan bir yeteneksiz Trabzonlu futbolcu oluyor kadroda. Şimdi Mustafa Yumlu'yu serbest bıraksan maksimum gideceği kulüp yine Eskişehirspor. Ve sen bu adamla şampiyonluk mücadelesi vereceğini iddia ediyorsun. Hadi genç falan olsa oynasın tecrübe edinsin, ileride düzelir dersin ama o da yok. Torpilli, Trabzonlu diye bu adamı oynatırken Cezayir milli takımı topçusu Medjani'yi kaybediyoruz.

Ama Yumlu'ya da helal olsun. Hangi boyutta bir torpili varsa koskoca başkana laflarını bir güzel yedirtti. Bu formayı bir daha giyememesi bir kenara, kaptan olarak maça çıktı adam. Bu açıdan saygı duyuyorum.

Aykut oynamalıdır. Hak etmektedir.
Yumlu, Ali Kemal BAŞARAN talimatıyla oynatılmaktadır.

Aykut oynasaydı çok keyif alacaktım bu akşamdan
Şimdi ise stres dolu dakikalar bekliyorum maalesef.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 15:54
Bugün kazanmak farz oğlu farz..ama yine de korkuyorum..
kadro önerim..
-------------------estaban-------------------
cavanda----medjani----douglas-----costant

--------------mbia--------okay---------------

Yusuf----------------Özer--------------Marin

--------------------Cardozo-------------------

Şota Arveladze bu kadroyu koysun bu akşam
MİY fark yemezse adam değilim

Ne yazık ki yine Yumlu kabusu izleyeceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 15:56

Cavanda------Aykut-------Douglass-------Kevin

----------Okay-------Mbia-----------Carl-------

------------------Özer--------Marco-----------------

Bu da benim bu akşam istediğim gadro

7can61
19.10.2015, 16:00
Onurla mehmetin üzerine oynuyorlar devre arası ikisi paket yapılıp satılırsa şaşırmayın, gelen parayla da mbinanın özerin maaşını verirler. Birde batuma harçlık çıkar.
Fena mı olur yani?

Sibel
19.10.2015, 16:09
Onurla mehmetin üzerine oynuyorlar devre arası ikisi paket yapılıp satılırsa şaşırmayın, gelen parayla da mbinanın özerin maaşını verirler. Birde batuma harçlık çıkar.
Fena mı olur yani?

Özer kazansın yeter. Trabzonun çocuğu ne de olsa!

Hakan
19.10.2015, 16:10
http://cdn.makeagif.com/media/8-29-2015/A1Ll00.gif

Yavaştan maçın havasına girelim

tristram
19.10.2015, 16:11

yumlu trabzonspor'un ne kadar kotu yonetildiginin kanitidir.sifir yetenekle herif yillardir takimda..herseyi gectim gecen sene hain diye gonderdikleri adama bu sene kaptanlik verdiler..iste iho denen gereksiz bu yuzden basarili olamiyor..takimda prensip disiplin huzur hicbir sey yok.

tristram
19.10.2015, 16:17
Fena mı olur yani?
hurmanin gelisiyle ikisinin ayni anda performansi dusmesi cok ilginc.ne iho ne hurma takimda cok sivrilen kendilerini o koltuktan edebilecek taraftar tarafindan cok sevilen futbolcular istemiyor.simdi isi kilifina uydurup ikisini de dedigin gibi gonderecekler.ve biz yumlu tipindeki oz evlatlarimizla sampiyonluktan sampiyonluga kosacagiz..

Serkan Miletli
19.10.2015, 16:17
yine hakemlerin bizi yendiği bir maç olacakmış gibi hissediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 16:19
TS bu maçı da kazanamazsa ruh halimi düşünmek bile istemiyorum.

Takım yenildiğinde veya berabere kaldığında (özellikle 3 cicişlerin kazandığı haftalarda) çok sinirli ve gergin oluyorum.

Allah'ım bu maçta iyi futbol ve şans yanımızda olsun.

özçelik61
19.10.2015, 16:35
zor dostum..
Ndoye siz ileriye oyun yıkmamız papatya falı misali...
deplasmandaki oyun kalitemiz belli..
inşallah alırız da bari uefa yarışına tutunuruz

Serkan Miletli
19.10.2015, 16:36
asıl ndoye yokken kazanmamız daha yüksek ihtimal :)

tonya55
19.10.2015, 16:44
mutafa yumludan yan toplarda gol bekliyorum bu macta.

Hakan
19.10.2015, 16:49
22 numara bu maçta da oynarsa çok kötü şeyler olur.

İ. SARAL
19.10.2015, 16:53
Cardozo ileride top tutamayacağı için yine çok zorlanırız.

7can61
19.10.2015, 16:56
mutafa yumludan yan toplarda gol bekliyorum bu macta.

Mustafadan bol bol defanstan top nasıl çıkarılmaz onu bekle, 40 metreye havadan ve sonu auta ya da rakibe ya da taca giden toplar bekleyin.
Mustafadan defansta nasıl pozisyon alınmaz onu bekleyin, defans oyunucusu bazen topa dokunmasa bile duracağı yerle golü önler bu özellik mustide yok maalesef.
Mustafadan bir de takıma ihanet etti diye gönderlip, sonrasında af edilme ve geri dönmelerde bekleyebilirsiniz.
Fakat ve lakin yan toplarda golünü bir tek kariyerinin ilk maçında mı attı ne?

Mert Oğuzlu61
19.10.2015, 16:57
Mario Gomez in Cardozo dan farkı nedir ? Bjk oyuncuları her maç rakip ceza sahasında cirit atarken bizim forvetle defans arasındaki mesafenin 400 km olması Cardozo nun suçu mudur ? Mario Gomez izlediğim maçlarda topu ayağında fazla tutamayan, dengesiz, hantal ve bitiriciliği Cardozo ile kıyaslanamayacak bir görüntü sergiledi... Eee nasıl o kadar gol attı derseniz sahadaki taktiğe ve dağılıma, oyun tarzına bakın derim.

Akşam baskı ve prese dayalı bir futbol bekliyorum. Mbia ve Okay tüm takımı doğrudan etkileyecek. Tek korkum Şota nın maçın içine etmesi. Başka bir korkum yok, Mersin i yenecek güce fazlasıyla sahibiz.

7can61
19.10.2015, 16:59
Cardozo ileride top tutamayacağı için yine çok zorlanırız.
Eskiden rakip onura takılırdı karambole bir gol atar kazanırdık,
Eskiden mehmet bir duran toptan doksan çakardı ya da bir orta yapar gol olurdu,
Şimdilerde mustiden gol bekler olduk, ne oldum değil ne olacağım diyeceksin bu hayatta.

7can61
19.10.2015, 16:59
Mario Gomez in Cardozo dan farkı nedir ? Bjk oyuncuları her maç rakip ceza sahasında cirit atarken bizim forvetle defans arasındaki mesafenin 400 km olması Cardozo nun suçu mudur ? Mario Gomez izlediğim maçlarda topu ayağında fazla tutamayan, dengesiz, hantal ve bitiriciliği Cardozo ile kıyaslanamayacak bir görüntü sergiledi... Eee nasıl o kadar gol attı derseniz sahadaki taktiğe ve dağılıma, oyun tarzına bakın derim.

Akşam baskı ve prese dayalı bir futbol bekliyorum. Mbia ve Okay tüm takımı doğrudan etkileyecek. Tek korkum Şota nın maçın içine etmesi. Başka bir korkum yok, Mersin i yenecek güce fazlasıyla sahibiz.
Mario gomezin Cardozodan bayağı farkı var.

ertuuu
19.10.2015, 17:07

çok haklısın, elimizdeki adam persie den de gomez den de iyi..

ayrıca;
Trabzon taraftarı futbolu biliyormuş(!),
fikir diyor ki cardozo ileride top tutmuyor,
van persie, gomez, fernandao, burak kaç dk top taşıyor acaba?
top tutmak forvetin işiymiş bunu da 21. yy da öğrendik...

tonya55
19.10.2015, 17:08
mustafa yumlunun adı mustafaovic olsa ouvvv şimdi herkes göklere cıkarırdı.

emrhan61
19.10.2015, 17:14
Yumlu ve Douglas Welliton ve Nakoulmayı savunamaz.

Esteban
Cavanda Medjani Douglas Constant
Mbia Okay
Yusuf Özer Marin
Cardozo

Marin ortada oynayınca , Özer kanat oynayınca verimi düşüyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 17:16
asıl ndoye yokken kazanmamız daha yüksek ihtimal :)

bence de

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 17:17
Mario gomezin Cardozodan bayağı farkı var.

Evet çok daha hareketlisi

Mehmet BAL
inşallah kazanırız aksi halde kaos ortamına iyice girmiş oluruz

levithan69
yusuf ve yumluyu kadroda görmek istemiyorum.

levithan69
19.10.2015, 17:18
geçen forumda ekici ile karşılaştım.foto çekildik.sakat filan değil bu belli.ama aklı Trabzon'da değil gibi bana geldi.

emrhan61
19.10.2015, 17:20
Cardozo Van Persieden bir tık alttadır tartisilmaz. Van Persie en iyi 10 Forvettendir. Van Persieden sonra ligde Eto ve Cardozo gelir. Cardozo ile orta saha arasındaki fark nedeniyle Onun sucu yok. Diyorsunuz top tutmuyor. Aldığı topu atacak , bakıyor kimse yok en yakındaki 20 metre uzakta. Bizimkiler yerlesene kadar top kayboluyor. Önde pres yaparsan oynar Cardozo. Tabi biraz daha hızlı olsa daha iyi olurdu. Ancak sistemimiz olsa Cardozo cok rahat sıralar golleri.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 17:20
Uşaklar, birazdan işten çıkacam.

19.00'dan itibaren ekranda olacağım.

Hakemlerin son 2 maçta A.Aker'de bizi doğramasından sonra futbola dair bir beklentim kalmadı.

Aşkın rengi bordo-mavi olunca koşulsuz bırakamıyorsun peşini

Sevindir artık bizi Trabzon'um

Sonra sıra küçük şikeci Mecnun'un takımına gelsin.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 17:21
yusuf ve yumluyu kadroda görmek istemiyorum.

aynen bende tahammül edemiyorum o 2 topçuya

x_man
19.10.2015, 17:23
Elinde Mehmet Ekici Onur var sen bunları küstürmek için elinden geleni yap tam bir ihanet başka bir açıklaması olamaz
ayrıca geçen a sporda söylediklerine göre Mehmet ve Erkan'ın kavga haberi Hurma'ya gittiğinde Hurma efendi kendi aralarında anlaşsınlar demiş Hurma'nın görevi de çok zormuş gerçekten!

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 17:23
geçen forumda ekici ile karşılaştım.foto çekildik.sakat filan değil bu belli.ama aklı Trabzon'da değil gibi bana geldi.

Erkan'ın yumruğundan sonra küstü diye duyumlar alıyorum.

GS ve Şenol GÜNEŞ ilgileniyormuş.

Adamı küstürdük bir kıskanç oyuncunun kaprisleri yüzünden.

Birlik beraberlik yok, huzur yok. Kaosla beslenen bir yönetim

Aralık'ta defolun gidin bu camiadan

1996 ve 2011'deki muhteşem Trabzonspor'u izlemek istiyoruz artık

Hep stres, hep sinir, sağlık bırakmadınız yahu

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2015, 17:24
Cardozo Van Persieden bir tık alttadır tartisilmaz. Van Persie en iyi 10 Forvettendir. Van Persieden sonra ligde Eto ve Cardozo gelir. Cardozo ile orta saha arasındaki fark nedeniyle Onun sucu yok. Diyorsunuz top tutmuyor. Aldığı topu atacak , bakıyor kimse yok en yakındaki 20 metre uzakta. Bizimkiler yerlesene kadar top kayboluyor. Önde pres yaparsan oynar Cardozo. Tabi biraz daha hızlı olsa daha iyi olurdu. Ancak sistemimiz olsa Cardozo cok rahat sıralar golleri.

Eto'o leblebi gibi gol atıyor.

elohim_61
19.10.2015, 17:43
etoo yu geçtik gekas bile golünü yazıyor, topsuz alanda bile mücadele ediyor

kweuke ve gekas ı alsak takır takır gol atardık ligde

ÖmürKaradeniz61
19.10.2015, 17:47

Emin olun bize gelince ayaklarına kramp girer,topa vurmayı unuturlar.Bize gelen iyi oyuncularda böyle enteresanlıklar oluyor nedense.

serdaracıl
19.10.2015, 17:49
Emin olun bize gelince ayaklarına kramp girer,topa vurmayı unuturlar.Bize gelen iyi oyuncularda böyle enteresanlıklar oluyor nedense.

Aynen, bize gelene birşey oluyor

emrhan61
19.10.2015, 18:00
Ya Allah askina bir gidin ya. Cardozo diyoruz , Kweuke diyor Gekas diyor.

Kweuke ve Gekas bu kadar iyiyse avrupada oynamiyorlar? Alt klasman takimlari Eskisehir ve Rizede oynuyorlar. Anadoluda biraz parlayan ne kadar atık varsa aldık 10 tane yarar veren gösterin? ;
Sefa
Serdar
Deniz
Musa
İshak
Ugur
Salih
Erkan(Kalitesi Trabzonspor seviyesinde ama hırsı degil.)
Soner
Gökhan

Oruç
19.10.2015, 18:07

Avatar rep göstergesi ile birlikte ateş ediyor yalnız.

DeAgLeMaNyAq
19.10.2015, 18:53
İlk 11: Esteban, Salih, Aykut, Douglas, Cavanda, Mbia, Medjani, Marin, Özer, Yusuf, Cardozo

Yedekler: Yavuz, Mustafa, Musa, Okay, Aytaç, Sefa

Lig TV'nin verdiği kadroyla resmi sitedeki kadro farklı...

Hakan
19.10.2015, 18:55
Maçı izlemiyorum.İnsallah mac sonu defolup gideceksin Şota efendi!!!

TolgaTopçu61
19.10.2015, 18:57
Mustafa Douglas ikilisi olmuyor işte, derdin ne senin ya..
2-3 gol yer bu takim..

devran
19.10.2015, 18:57
Solbek S.O.S vermeye başladı. Hakkımızda hayırlısı. Burda forumca kendimizi yırttık solbek diye, ne olduğu belli olmayan bir adama 1 Milyon Euro verdiler.

fincher
19.10.2015, 18:58
Mustafa yi değil douglas i kesmeliydi.Aykut douglas cikmis sanirim,aykut yumlu olmaliydi...

piskopatrizeli
19.10.2015, 18:58
bitsede gitsek.

Adem Akyüz'
19.10.2015, 18:59
Mustafa'nın yedek oturup Aykut'un formayı alması önemli. Onun dışında diğer bölgeler için hocanın elinde çok fazla seçenek yoktu zaten.

eksikbirşey
19.10.2015, 19:00
Hay salihininde seninde ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

devran
19.10.2015, 19:01
Okay yok Medjani var trabzonspor.org a göre.

Hakan
19.10.2015, 19:01
Esteban,Salih,Aykut,Douglas,Cavanda,Medjani,Mbia,M arin,Özer,32,Oscar

Mehmet abi yanlış yazmışsın gaza getirdin bizi :)

Etem Güner
19.10.2015, 19:03
ilaç olarak ne var özelden

artvints
19.10.2015, 19:04
Aykut ne kadar hizliymis, gorelim bakalim.

Mert Acar
19.10.2015, 19:04
Okay yok,bravo Şota.
Constant da katılmıştı antremanlara ?
Osmanlı maçındada Okay ve Constant yoktu.

Hakan
19.10.2015, 19:05
Futbol fakiri Yusuf yine 11'de.Ne kadar küçüldük böyle

Bera B.
19.10.2015, 19:06
İyi oyun bekliyorum. Bekliyorum derken bu kadro iyi oynar anlamında değil, hasretle, özlemle iyi oyun bekliyorum anlamında.

Ahmet T.
Maçkolikte Okay yazıyor.

Hakan Yeşilyurt
net bu takımdan bişey olmaz. Golu kim atacak, pozisyona kim sokacak takımı..