PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YÖnetİm Ve Zİya DoĞan İstİfa !!!

sadman
19.11.2006, 17:13
bu konuyu benimle aynı fikirde olanların ortak bir yere yazması için açtım. eğer gereksiz bi başlık olduysa kapatılablir.

bizi bu durumlara düşüren yönetimin ve teknik direktörün derhal istifalarını vermelerini bekliyorum. yine yenildik yine laf salatası yapacaklar. şöyle oldu, böyle oldu diye. biz salak değiliz. görüyoruz sahada ve saha dışında olanları. futbola 7 - 0 - 3 taktiğini kazandıran ziya doğana bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. umarım bu taktiği uygulayacak bi 2.lig takımı bulur biran önce. Trabzona gelmeden istifasını açıklamalı.

yönetimde artık kongreyi seçimli hale getirmek zorunda. bu işi beceremiyorsanız o koltuktan kalkacaksınız. herkesin harcı değil o koltuk. Trabzonsporu kullanan değil kendini Trabzonspora adayan biri bulunur elbet...

kuzey_lee
19.11.2006, 17:14
seninle aynı fikirde olanlar için açılmış bi topic var zaten..

bi de şu forumun içine edilmese ne güzel olacak

Misina
19.11.2006, 17:15
yönetim konusunda katılıyorum fakat bu gelinen noktada ziya doğanda pek şuç bulmuyorum.elinde ruhsuzlar ordusu var bu kadar oluyor.bu takımı bu duruma düşüren albayrak ve yönetimi lanet olsun sizee

guera
19.11.2006, 17:22
gereksiz mi?
nasil gereksiz olabilir ki? su anda gewrekli olan tek topic bu sanirim takimin gelecegi icin ikinci yari icin bizlerin ruh sagligi icin gerekli olan tek sey ziyanin ve eger mümkünse yönetimin topluca istifa etmeleri!
artik anlasildi ki muhafazakarlarin gerceklestirdigi darbe trabzonsporda geri tepmistir? parali da olsalar bu insanlari takimi yönetirken görmek sadece izdirap! transfer hatalari, hoca secimlerinde ki hatalar´, 19 milyon borc, takimin kurumsallasmasina vurulan darbe fatih tekke transferinden gelen paranin car cur edilmesi vs. vs...

daha duracaklarsa eger utanma duygulari yokolmus demektir. ilk önce ziya dogan istifa eder ve yönetim de daha sonra gider!

size cok acik bir hesap cikarayim! sayet bugun kazansaydik ve bjk fb yi bu aksam yenerse ve bizim de gelecek hafta fb yi yendigimizi düsünürseniz fb ile aramizdaki puan farki alti olabilirdi ama ne oldu? biz 16 puanda kaldik aslinda hala bir umut var söyle ki takim fb macina iyi hazirlanir basinada herhangi baska bir adam olursa fbyi yener puanimiz 18 olur yani paun farki yine düsündügümüzden az olur ama öncelikle ziyanin istifa etmesi gerekli.
cok uzak degil gecen yil malatya ziya doganda israr etti ve ligden düstü ayni hatayi tekrarlamayalim yeter bu takim ikinci yari herhangi bir hocayla ligi yine en az ücüncü bitirir...

sweetrose
19.11.2006, 17:32
Bu başlık altında yazı yazmak istemezdim ancak yolun sonu gözükmeye başladı diyebilitrim..

Kalkinmali
19.11.2006, 17:34
kardesler lutfen...

Insallah belki bir yolu bulunur yaa! Hemen Takimimizi uzmeyeleim :(

Fenerbahce macinda hic bir bok olmazsa o zaman o zaman birseyler yapariz!