PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üzülün

hüseyin toraman
26.09.2015, 22:55
https://goo.gl/photos/3raJsXphjKvfR8b76
Bu yavrucağı üzmeye ne hakkınız var

Yaşar
26.09.2015, 23:01
Milletin bayramını ancak böyle rezil bir yenilgi ile zehir edebilirlerdi.

bahadır2561
26.09.2015, 23:09
ruhsuzlar ordusu

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 23:11
Formanın hakkını verin uyuşuklar

Bizi bu kadar üzmeye ne hakkınız var

Bayramımız zehir oldu

orhan42
26.09.2015, 23:14
Futboldan da Trabzonspor'dan da nefret eder hale geldim..Bu takıma büyük diyenlere bi çft lafım var : Hadi ordan !

Kemal Öztel
27.09.2015, 01:37
https://www.youtube.com/watch?v=8Ma_n_poL8w

HEP SENİNLEYİZ TRABZONUM..

hay1699
27.09.2015, 01:46
Yav arkadaşım düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Hoca oyuncu değişikliklerini Yaparken içimden diyordum ki sahadaki as kadromuz zaten kimi alırsan al bu rezillikte bir fark yaratamaz. Bu kadro nasıl böyle oynar ya!! Mümkün mü? Nedir, nedendir? Takımı, kulisleri bilen kişiler bi anlatsın da anlayalım. Boşa ümitlenmeyelim her sene.. Hani şenol hoca diyordu ya konuşursam şöyle böyle olur diye, tabi konuşmadı.. Herkes eteğindeki taşı dökse de rahatlasak. Şampiyon olamıyorsak bu kadar fuzuli harcama yapmayalım bari..

objek
27.09.2015, 02:45
Futbol ciddi bir oyundur 1-0 sonrasinda rakip 10 kisi dahi kalsa oyun disiplininden kopmayacaksin cumbur cemaat ileri gitmek sorunu cozmez bir takim eger iyi gunundeyse 10 kisi kalsada fazla fark etmez kotu gunundeysede 12 kisiylede bir sey yapamazsiniz bizim takim 10 kisi kalmis takimi kucumsedi paldir kuldur uzerlerine gittik kaptirdigimiz toplarda bizim defans oyuncularimiz birbirlerini markaja aldilar golu atacak olan adami goremediler!futbol laubaliligi affetmez

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2015, 10:28
Üzüntüden uykum sürekli bölündü bu gece

elohim_61
27.09.2015, 11:38
yakisiyor mu arkadasim

brnclhn
27.09.2015, 11:58
yine söylüyorum takım 3 maç üstüste berbat bi oyunla kazansın,yine burda şampiyonluk masalları anlatılmaya başlanacak...kimse nasıl oynadığımıza bakmayacak,yine ezbere konuşulup sonra yine takımın gerçek hali ortaya çıkınca küfürler gırla gidecek...ya kabul edelim bu takımın baştan beri de hedefi 4.lüktü, bu oyun anlayışıyla başarıdır bu...ister 3 ister 5 maç kazansın istikrar ol-ma-ya-cak bizim takımda...

Fatih Özkan
27.09.2015, 12:02
Kendilerini mi kessinler ?
Napsınlar ?
Yenildiler işte...
Aslanlar gibi mücadele ettiler.

Mert Oğuzlu61
27.09.2015, 12:15
Klişe bir laf var, biz bu takımı kupalar veya başarı için sevmedik diye... Gurbette yaşayanlar bilir, Trabzon dakilere garip gelebilir ama yeni jenerasyon patır patır İstanbullu oluyor, hızla taraftar kaybediyoruz. Takım yıllardır sıradan anadolu takımı gibi ligde takılıyor, ne bir hedef var ne şampiyonluk belirtisi. Ben artık İstanbul da Trabzonlu olduğunu öğrendiğim kişilere hangi takımlısın demeye korkar hale geldim.

Abinin biri maç başlığına yazmış, Trabzon morale ihtiyaç duyduğum zamanlarda bir kez olsun yüzümü güldürmedi demiş, aynı durum benim içimde çevremdekiler içinde geçerli, birkaç gün önce arkadaşlarımla muhabbeti geçmişti zaten. Rabotnicki rezaletini Bjk maçında unuttuk biraz yüzümüz güler gibi oldu ama şuan yine Vahid dönemindeki belirsiz, saçma sapan top oynayan, hedefsiz takıma dönüş yaptık. Eldeki kadro iyi gibi gözüküyor ama İstanbullular gibi eze eze top oynayamıyoruz, onlar gibi sahaya ağırlığımızı koyamıyoruz. Ben bu işi becerdiğimiz tek sezon olarak 2010-2011 i gördüm, büyük takım olma yolundaydık ama el birliğiyle kellemizi uçurdular. Bu yıldan biraz umutlandık yine aynı terane, ben bıktım artık. O küçük kız çocuğu daha yeni yeni başlıyor ama onun gibi niceleri var popüleriteye uyup İstanbullu olan. Başarı gelmedikçe taraftar kaybetmeye devam edeceğiz, samimi söylüyorum şampiyonluk beklentisinden ziyade şu moralimizi düzeltseler benim için yeterli ! Bu takım normalde maç kaybetmiyor, bjk gibi savaşırsın puan kaybedersin eyvallah ama amatör takımlardan beter oynayıp rezil oluyoruz bide derbi haftası veya en kritik haftalarda puan kaybediyoruz. İstisnasız hep böyle oluyor, erkenden havlu atıyoruz. İnsanda moralde kalmıyor, enerjimizi de alıp götürüyor. Arkadaşlarım, ailem, çevremdekiler hemen anlıyorlar artık neyin var senin soruları geliyor maç sonraları...

elohim_61
27.09.2015, 13:05
biz bu takımı kupalar başarılar için sevmedik ama ne yazık ki dünya değişti herşey hazır hale geldi, başarı olmadan kimse takım tutmaz artık. onu biz yapardık ama en azından o zamanlar başarı olmasa bile istanbul düzenine futbol emparyalizmine karşı kafa tutan bir tertemiz Trabzonspor vardı. Şimdi ortada başarı yok, futbolun çirkin tarafına baş kaldıran bir Trabzonsporda yok, aksine siyaset-çıkar vs. yolunda bir takım olduk, takımımız ne yazık ki bütün değerlerini kaybediyor. göztepe gibi olma yolunda ilerliyoruz