PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

nakzo
02.10.2015, 22:20
Hanı ne denirki rezil kepaze olduk elaleme bir büyük takım 3 maç üst üste yenilirmi tez zamanda istifa edeceksin sota efendi bu kadar para harcayıp bu kadar rezil olunur mu ne yapalım ulan suratınıza mı tüküreyim trilyonluk kasımpaşayı rezil eden kayseriyi o kadrosuyla düşüren kepazeyi koyarsan bu takıma böyle rezil rüsva eder seni FERYAD ETMEK istiyorum patlayacam ulan patlayacam .

61ronin61
Her hafta hakem hatalarıyla yenil. Sonra, bu hakem bir daha maçımızı yönetmeyecek de kenara çekil. Bu kaybedilen puanlar geri gelecek mi ? Allah belanızı versin ulan ! 5 para etmez çoban sürüsü !!! Defolun gidin bu takımın başından. Sülük gibi yapıştınız emdiniz sömürdünüz. Yeter ulan yeter defolunnn !!!!!!!!

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya kardeşim safmısınız hala hakemhatası diyorsunuz hakem hatası diye bir şey yok.

bunlar planlı gönderilen vurucu timler.

ya 30 yıldırmı bu hakemler bize hata yapıyor.

bu iş planlı organize trabzonsporun önünü kesmeye yönelik ts katili hakemler bilerek atanıyor.

bu stadta maçlar bitmemeli bu adaletsizlik ALLAHSIZLIK dünyanın dikkatini çekmeli .

ölüpgidicez bee 30 yıldır bize düşman hristiyan muamelesi yapılıyor .bu stdta maçlar hakkımız yendiği müddetçe bitmemeli.

inceldiği yerden kopsun zaten engelleniyoruz bu stadta maçlar bitmemeli hakkımız yendiği sürece.

düzen güç düzeni devre dışı bırakıldık şampiyonluk şikebahçe ve şiketaş arasında olur .tamda bu ülkeye yakışan bir yarışma.

Kamer'
Şikeci fanatik in haberinin altındaki yorumları gördükçe içim yanıyo .

Bu taraftar artık bunu hak etmiyo , birisi hesap vermeli ve en başta yönetim sonra da hoca geliyo .

seçuk
Arkadaslar alınan 3-5 iyi sonuçla asıl sıkıntının kim olduğunu unutmadık bugün tekrar haykırmak zamanı. Iho denen zavallı gitmeden bize huzur yokk.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
Yenileceğimizi biliyordum. Gerçi beraberlik diliyordum ama olmadı. Gs maçı şanssızlıktı. Osmanlı maçından sonra bu maçın böyle olacağı çok netti.

Fatih K.
02.10.2015, 22:21
Lan hala iho diyolar adammı çıkıp gol atcak teknikdirektörümüz sıfır sıfır sıfır..

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ersun 8 transfer istedi diye gönderip Şotayı getirip 10 tane transfer yapan babam mıydı?

Erkan A.
ben sota hocamiza cok üzüldüm ,umarim istifa etmez ? eger istifa ederse fatih tekke avni akerde amci izledi hami hocayla iyi ikili olurlar ? hikmet karamanda sahadaymis ? hakem rezildi diyecek biseyim yok ama futbolumuzda rezildi ,antromanda ne ediyor bunlar anlamiyorum biraz pasli oynamaya calisan marko marin vardi sahada ayrica okay mac sonucunu etki edecek bir oyuncu degil kesinlikle degil okay ilk onbirde oynamamli medjani ve mbia oynamali haftaya erkan olmayacak ? haftaya bende bir arkadsin yaptigi gibi trt den mac skorunu takip edecegim sinirlerime iyi gelmiyor yazik gercekten yazik besiktasi yendigimizde oh be demistim bagirmistim sarkilar söylemistim hersey yalanmis konya gibi götü boklu takim gelir iki gol atar biz yüz defa geliriz bir gol atariz ben mustafaya yine suc vermiyorum sira mustafaya gelene Kadar baska oyuncular var onlara bakmak gerek millionlar aliyorsunuz ? ndoye kosmaktan baska ne yapiyor cardozo neden futbol oynadigini biliyormu cardozonun yaptigini trabzon hali sahada genc oyuncular var daha iyisini yaparlar madem ndoye var cikarma oyundan Özer var oynat Özer varsa bu kadroda oynamalidir aytac felan degil aytac nedir hocam ya aytac ne yapacakti offffffffff ya offffffff bir haftam daha maf oldu milli arada varmis iki hafta disariya cikmam isede gidemem

Manava61
Ümit abi gs maçıyla bu iş bitti derken ne kadar da haklıymış

7can61
02.10.2015, 22:22
bu federasyona SOKTUĞUMUZ ÜÇ ADAM ne oldu. çok derine soktuk onları galiba çıtları çıkmıyor.
çok sert sokmuşlar çıkarmıyorlar soktukları yerden

Fatih Öztürk
Futbolcuların hiçbirinde zerre kabahat görmüyorum.gs ve bu maçta 2 evlere şenlik penaltı pozisyonu oluyor adeta biçiliyorsun ve hâlâ bir hakem öldüremiyorsak bizden bş bir bok olmaz.Hacıosmanoğlu adamsan o hakem o şehirden sağ çıkmayacak.

Oğuzhan Fidan
Ersun 8 transfer istedi diye gönderip Şotayı getirip 10 tane transfer yapan babam mıydı?
Ersun yanalın hataları oldu.

E. Okan Bülbül
Üç maç üst üste kazanana kadar maç izlememe kararı almıştım sanırım çooook uzun bi süre alacak ama sinirlerimin yıpranmasından iyidir tavsiye ederim.

zx61
Estebanın penaltıda üstüne gelen topun üstünden atlaması bir de bir pozisyonda toptan çok farklı yöne uçuşu kumaşını gösterdi bence.
ayrıca ndoye çok şaşırttı beni bu adam son 2 yılda bitmiş demekki tabi sen sadriye inat gidip ndoye alırsan böyle acısını çekersin

6Şafak Aydın1
Valla ben futbolcularda artik herhangi bir suc bulmuyorum. oyuncu olsam hakeme direk dalmistim kafa göz. nasil sakin durmayi basariyorlar anlamis degilim.

kulüp nereye gidiyormu? iflasa... gitmesi gerekiyor zaten.

Erkan A.
sota istifa etmismi ?? bilgisi olanlar yorum atsin ayrica 358 misafir nedir bende sasirdim

elohim_61
02.10.2015, 22:23
et ettiler bizi, ne oldu bu takima ya

jairzinho
transfer sezonu hepimiz bas bas bagırdık bu takıma 2 stoper lazım erkanla yusufla sefayla kanatlar yurumez 2 kanat lazım diye. sonuç ortada takım yine cacık. bu maçı alsak ne olacaktı. yusufla mustafayla erkanla nereye kadar gidecektik. birde ndoye ve cardozo ikisindende verim alamadık istikrarlı bi sekilde. nereye el atsak elimizde kalıyor.

bence geçen sezonki en büyük sıkıntı orta saha göbeği idi.hala aynı sıkıntı devam ediyor.selçuk colman dan sonra çözülemedi.aslında zokora colman fena değildi.onuda bozdular.

kyodou
Yusuf denen futbol fukarası, oyun zekasına tepki olarak doğan varlık da ilerde büyük topçu olacaksa bende zerre futboldan anlamıyorum. Hızdan başka zerre yeteneği yok.

N'Doye desen Afrika' dan 10 bin Euroya bi zenci al getir aynı ißi yapsın. Bu yılki maliyeti 5.5 M €. 7 maç 0 gol.

Erkan denen vasıfsız kurmalı oyuncak gibi. Ne zaman topla buluşsa içeri dönüp muz orta kesmekten başka yaptığı birşey yok.

Özer denen modern futbol katilinin tek yapabildiği şey arada iyi orta açmak. Gerisi full zarar. Eksik oynasak daha iyi.

Sen bu kadar vasıfsız adamın varken Cardozo' yu oynatmıyorsun.

Kimse Şota ne yapsın demesin. Transfer yaotıracaktı. Kasımpaşanın geçen yılki ofans hattı bile bizde olsa şuan liderdik.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tristram
o degil de bu mustafa yumlu kansizini oynatanlardan ne bekliyoruz ki?bu amina kodumun cocugunu kac senedir israrla oynatiyorlar..takim satmadan,kazmaliga kadar bin bir turlu meziyet var..makarna yiyerek kas yapmaya calisan full gerizekali bir adama kaptanlik verenlerinde allah belasini versin..yeter ulan yeter..bu serefsiz kazmayi ioynatmayin..kac haftadir soyluyoruz arkadas, bu adam bu takimin virusu virusu..bak hic hakem makem deme guzel kardesim, hakemlerin orospu cocugu oldugunu zaten bilmiyormuyduk?kac haftadir takim abuk subuk pozisyonlar veriyor ama bazi akli evveller Onur'a salliyordu..stoperde iki tane ayni tip adam olmaz dedik,ikisi agir kaliyor dedik..douglas denen adamin iyi kotu bir topculugu var, paslari pozisyon tutusu falan iyi,sadece hizda problemi var..ama sen kalkip beynini siktimin mustafasini yanina koyarsan hem takimin anasini bellersin hem mustafanin..sota cocuklugumun kahramani sovmemek icin kendimi zor tutuyorum ama aga bu nedir ya?ne yapmaya calisiyorsun?bir kendine ceki duzen ver yada kendine sovdurmeden git allah askina..

emre6117
Şota daha istifa etmedimi. Bu kadar basit hoca olmaz. Bize gelen hocalrdan sadece hami hocalık yaptı.

Mert Zaman
Hakemler istediği gibi düdük çalıyor eskiler bilir bende onlardan duyuyorum korku vardı hani nerde baskı yap fenere bak nasıl çıkıp bağırıyorlar maçtan sonra her maç bizi buduyorlar penaltılar eller havalarda uçuşuyor şu penaltı bırak dışarda içerde olsa penaltı değil her hafta 20 penaltı olur bu penaltıysa yazıklar olsun ama her hafta aynı şey fenerbahçeye olsa mhk toplanır davalar açılır falanlar filanlar bize hakem tebrik ediliyor senelerdir aynı senaryo hakem hataları

gurur6134
02.10.2015, 22:24
Bu takimin bu sene basarisizlik luksu yok dedik batar dedik dinletemedik bu borcun altindan bu klup kalkamaz.. hoca olur kadro olmaz kadro olur hoca olmaz.. ihonun parali askaerleri tg denen grupla birlikde toplam seyirci sayisi 7000bin bugun zaten futboldan sogumus trabzon seyircisini tribunde de boldun iho siyaset yaparak...trabzonsporun hakkini masaya vura vura alcak baskan gelcekmi bu takimin basina hani baskan secilmeden atip tutuyordun ya benim zamanimda kimse trabzonsporun hakkini yiyemez diye ondan soruyorum iho..efendisinin pesinde gezmekle trabzonsporun hakkini savuncagini sanan iho nezaman kurtulcaz senden.

serdaracıl
Lan hala iho diyolar adammı çıkıp gol atcak teknikdirektörümüz sıfır sıfır sıfır..

Kardeşim aynı mantıkla hoca mı çıkıp gol atacak. Bu takımı ben mi kurdum. O paraları ben mi harcadım. Aman iho'cuğunuza laf gelmesin. Takım önemli değil. Lafa bak arkadaş iho'mu gol atacakmiş. İho golünü atıyor zaten sen merak etme

7can61

Sana lan ulan 6 mı 7 mi hoca değişti bu senin iho, hepsi mi sıfır bunların, kimi istersin kim kaldı denenmemiş fatih terim istermisin

Fatih Çelik
Futbolcuların hiçbirinde zerre kabahat görmüyorum.gs ve bu maçta 2 evlere şenlik penaltı pozisyonu oluyor adeta biçiliyorsun ve hâlâ bir hakem öldüremiyorsak bizden bş bir bok olmaz.Hacıosmanoğlu adamsan o hakem o şehirden sağ çıkmayacak.

Sana garanti ederim sağ çıkacak :) Süleyman abay yıllardır var . Ben bu adamın ligin en kötü hakemi olduğunu söylüyorum. Bir kere lsun şu adamı vermeyin diyemediler.

Doğan Keskin
Aynen öyle katılıyorum.

ceday99
sipiker cardozo topu mustafaya indiriyor dedikten sonrasını hatırlamıyorum.
yeni yeni kendime geliyorum...

Fatih K.
Geçen sene takımda kimler vardı futbola bak kime bağlarsan bağla iho iho diyorsun takım daha hak ettiği şampiyonluğu alamıyor onu geç sahada baskı yok hakeme shota mı girsin içeri bunları shota mı yapsın çok yanlış oldu çok kim gelirse gelsin bu takımı toplayamaz

O zaman ligin en iyi 2-3 kadrosundan birini yöneten ve her maç rezil olan hocanın hiçbir suçu yok demek. Zaten 3 haftadır değişikliklerle maçı verende benim biliyor musun? Şotada zaten orda 1 milyon € parayı mankenlik yapmak için alıyor.

umitçebi
02.10.2015, 22:25
burayı kahve koşesımı zannettınız alo.....Küfürler havada uçuşuyor...

Adminler engellıyomusunuz cezamı verıyosunuz napıyosanız yapın,küfür okumak istemiyorum

nakzo
Bakın hemşerim şampiyonluk zaten giitti de tepe Taklak gidersein kümeye bu akşam şota gidecek iyi bir yerli hoca Denizli veya Vural gelecek bu takıma maç kazanma alışkanlığı sağlayacak ve özellikle Allahın dünyaya bir ceza olarak verdiği Mustafa Yumlu denen futbol katili herifin futbol hayatını bitirecek bir hoca gelecek bu takıma.

Önder28
Rakiplerin ayakların titreyerek çıktığı Avni AKER bu günleri görmeden yıkılaydı keşke. Bütün takımlar bizi yenmek için çıkıyor sahaya. aykut kocaman ne oynadığımızı (daha doğrusu oynayamadığımızı) ezberletmiş Konyaya. Bu sezonu da böylece kapattık.

x_man
Hakem Esteban Yumlu Ndoye bence bu macin kahramanlari

Onur
Haftaya maçımıza Ali Palabıyık verilir, hakkımızla kazanırız. Olanları unuturuz

Kamer'
Kim gelir bilmiyorum ama bu seneyi kurtarmak istiyorsak kanat oyunu oynatmayan bi TD gelmeli . Bu kanatlarla ve bu kanat oyunuyla 1 sene bizi kanser eder .

DarkBlooD
Boşa yorma kendini iho nun neyi yapabilip neyi yapamayacağını herkes biliyor , artık sende farkına var .

Fatih K.
Ersun yanalın hataları oldu.

Yav bırak git Allah aşkına başkanını koruyacaksın diye kendini rezil etme bari

Arda'
2 maç kazanıp burda şampiyonluk türküsü söyleyen arkadaşlara da selamlar öyle olmuyor işte o işler.

zx61
Vahid yine iyiydi takım kaybetmıyordu maç en azından farkında mısınız Kaybetmeye Alışıyoruz!
Şota ile devam edersek düşebiliriz bile Allah korusun tam bir loser adam

Oğuzhan Fidan
02.10.2015, 22:26
Sana lan ulan 6 mı 7 mi hoca değişti bu senin iho, hepsi mi sıfır bunların, kimi istersin kim kaldı denenmemiş fatih terim istermisin
Tarihin en iyi kadrosunu kurdu adam ok. Ama ersunu tutamadı işte tutsaydı şimdi farklı şeyler konuşuluyodu. Maçları kaybeden şotadır. Yönetimi aralıkta sandıkta tartışırsın şimdi değil.

serdaracıl
İstifa et, Aziz'in kuklası. İstifaaaaa

jairzinho
balık baştan kokar aga. iho nun futbol olarak hiçbir projesi olmadı.paraları boşa harcamaktan başka.şu an için en büyük sıkıntı teknik taktik falan değil.oyuncu maaşları inanılmaz yüksek.

Oğuzhan Fidan
Yav bırak git Allah aşkına başkanını koruyacaksın diye kendini rezil etme bari
Sen bırak git.ok

B.AKDEMİR
02.10.2015, 22:27
Bir de Esteban konusu var tabi. Şimdi Onur'u çok seven ve sürekli ilk 11 olması gerektiğini savunan birisi olarak Onur'un formsuz olduğu gerçeğini tabiki de görüyorum. Yeri geldiğinde dinlendirilebilir. Ancak Esteban' ın da ışık vermeyeceğini bu maçla birlikte anlamış olduk. Karşı karşıya pozisyonda ters köşeye doğru nasıl yattı ben onu anlayamadım şahsen.

Onur varsa her zaman 1. kalecidir. Esteban'da iyi bir yedek olabilir. Ama asla ilk 11 kalecisi olamaz. Onur, Cavanda ,Costant , Medjani, Okay , Marin ,Ekici , Cardozo iskeletini kurup geri kalan oyuncuları form durumuna göre oynatmalıyız.

Doğukan Uçan
Beyler bayanlar benim için futbol bitmiştir bu sezon, gelecek sene transfer başlığında görüşmek üzere allaha emanet olun.

artvints
Sana garanti ederim sağ çıkacak :) Süleyman abay yıllardır var . Ben bu adamın ligin en kötü hakemi olduğunu söylüyorum. Bir kere lsun şu adamı vermeyin diyemediler.
Yeteneksiz hakem.derbi ve buyuk mac gelmiyor mu nedir, aradan siyriliyor yillardir.gelip bizi yakiyor ancak.

ilyskm
Bu takım açık ara küme adayıdır

Sent from my iPhone using Tapatalk

yorumsuz6117
02.10.2015, 22:28
Esteban net kötü kaleci..

Gökhan Baymak
Aslinda alinmayan alinamayan bir Papy ile basladik. Zor olan tesadufi kazanilan maclar sonunda atak oynayan bir takımın stoperi olamayacak bir Yumlu ya mahkum edildik. Su anda Papy olsa defansta en az 18 puanimiz vardi. Yine de daha iyi yerlerde olabilirdik ama maalesef bu seferde Shota engeli çıktı.. Bu takimin hocasi degilsin hocam tamam cok seviyorsun bu kulubu ama yok olmaz senle. Bitti bu sezon. Yazik oldu. Dahamac izlemem. Allah belasini versin hepsinin..

Mert Zaman
O zaman ligin en iyi 2-3 kadrosundan birini yöneten ve her maç rezil olan hocanın hiçbir suçu yok demek. Zaten 3 haftadır değişikliklerle maçı verende benim biliyor musun? Şotada zaten orda 1 milyon € parayı mankenlik yapmak için alıyor.
ya arkadaş sen ne kadar şakacısın futbolcularda o kadar parayı mankenlik için alıyor dimi evet sende haklısın :) bugün adamın hatası ne bana söylesene aykut oynamadı bu mu yoksa esteban yerine kendi mi kaleye geçecekti ?

jairzinho
iho mu demirören mi kulüplerini daha fazla batırdı diye sorsalar biraz düşünürüm aga

iho ya kimse demiyor mu aga bu futbolcu maaşları ne diye

Hakan
Sota bir espri yapsa da kendimize gelsek.Çok daraldım yahu bu kadar etkilenmezdim normalde

Berkan
Adam hala ihoyu savunuyor. Bazen düşünüyorumda böyle taraftarada müstehak böyle başkan böyle hoca

Fatih Öztürk

Hacıosmanoğlu adamsa o hakem denen şerefsiz ordan sağ çıkmamalı.hakkını koruyamıyorsun defolup gideceksin

Murat KARAKURT
Takımı 2 futbolcu manipüle etti, Yusuf ve Mustafa

Bence Erkan da eklenir bu ikiliye....

serdaracıl
02.10.2015, 22:29
Tarihin en iyi kadrosunu kurdu adam ok. Ama ersunu tutamadı işte tutsaydı şimdi farklı şeyler konuşuluyodu. Maçları kaybeden şotadır. Yönetimi aralıkta sandıkta tartışırsın şimdi değil.

Yav he he. 2 senedir tarihin en iyi kadrosunu kuruyor zaten. Halimiz ortada. Git iho'yu tut kardeş. O kadar sewüyorsan

sasort
nedir anlamıyorum arkadaş bu takımda bence iş problem mi var

takım oynuyor son ceza sahası içinde iki top yapamıyor takım

ozturk
iho - şota - yumlu - yusuf mevcut durumun baş sorumluları. kimse kıvırmasın!

jairzinho
esteban fazla güven vermedi

Rıza ÇOLAK
02.10.2015, 22:30
Hacıosmanoğlu adamsa o hakem denen şerefsiz ordan sağ çıkmamalı.hakkını koruyamıyorsun defolup gideceksin
Sence .....?

Mert Zaman
Hala shota deniliyor ya adam ne yapsın girip gol mü atsın arkadaş yazıktır ya harbiden nasıl bir mantık tam cardozo giriyor takım bitiyor orta kesemiyor lan takım 25 isabetli orta ne 7 maçta ? yusuf 32 ortadan 2 si isabet ettirmiş 6 maçta dahası var mı

Fatih Çelik
Yeteneksiz hakem.derbi ve buyuk mac gelmiyor mu nedir, aradan siyriliyor yillardir.gelip bizi yakiyor ancak.

Abay'a verilen en büyük maçlar trabzon maçları galiba arada bjk de olabilir.

1-Süleyman Abay
2-İlker Meral
3-Mete Kalkavan

diye gider....

61ronin61
trabzonsporun başındaki şahs ne oldu yaladın yalakalık yapıtın ne oldu haa işte adamı böyle ........................r

defol git lan trabzonsporun başından belamısın virüsmüsün ALLAH cezanı versin senin.

sattın trabzonspor tarafatrının sevgisini

OFLU
Şu kravatı bi değiştir ulan !

7can61
Adam hala ihoyu savunuyor. Bazen düşünüyorumda böyle taraftarada müstehak böyle başkan böyle hoca
Onların hala taraftar olduğunu mu düşünüyorsun?
2 senedir tarihin en muhteşem kadrosu yalanını savunandan ne bekleyebilirsin?

zx61
Yusuf ve erkana güvenerek sezona başlamak da büyük hataydı.
Hacıdan kurtulamazsak devre arası çöpleri doldurur yine takıma o yüzden hacı gitmeli ama yerine kim gelmeli bilmiyorum

Beypba
Burda bazıları Onuru eleştirenlere ^^küçük beyinleri sorunun Onur olmadığı anlamıştır demiş^^..Şimdi ben o küp kafalılara şunu demek istiyorum, Biz onurun performansından çok davranışsal sorunlarının olduğunu ve dinlendirilmesi gerektiğini söyledik..

Lafımın arkasındayım..

Gelelim estabana adamın ilk maçı ve yediği ilk gol penaltı 2. gol karşı karşıya..,

Estabanda,Onurda babamın oğlu değil... Burda takımın iyiliği için kendi fikirlerimizi söylüyoruz..

O beyni küçük diyenlere özele davet ediyorum..laflarına sahip çıksınlar..

AYYILDIZ
Şota'nın istifa etmeye niyeti yok. Istanbul Takımları olsa hoca Çoktan gitmişti.

DarkBlooD

Neyi tutamadı adamı kovalayarak yolladı , tutamamis , yok yahu . Aralık ekim değil 1 saniye durması zarar herzaman dedim hrrzamanda bunu diyeceğim .

katre-i.matem
Sota : Yorumdan once penalti ve ofsayt pozisyonunu gormek istiyorum

Fatih Öztürk
Boşa yorma kendini iho nun neyi yapabilip neyi yapamayacağını herkes biliyor , artık sende farkına var .

O zaman defolup gidecek

Mert Oğuzlu61
Ya yeter be yeter yeter yeteeeeeeeeerrrrrrrr !!!!!!!!!!!!

fenerde gs de bjk de olsa yer yerinden oynar bizim yok mu muhalif güçlerimiz, yok mu bunları çıkıp rezil edecek hesap soracak birileri ?! Az utanma olur insanda, cümle aleme rezil olduk adam çıkar Aziz e sallar yine, dikkate alan yok adam yerine koyup cevap veren yok hala aziz hala tff bilmem ne diye diye uyutuyor aksporluları yeter bıktım bu loser takımdan da renklerinden de !

Manava61
02.10.2015, 22:31
Şampiyonluk işi 2010dan sonra bitti belki yılllaaaaaar sonra bu sistem düzelirse adelet hakim olursa anca onu da biz görür müyüz bilmiyorum

yüregimts
YÜCE İHO BU HAFTA GİDER BASAR TFF Yİ HÖT HÖT DER DİGER MAÇTA DA HAKKIMIZ YENİR NE MÜBAREK ADAMDIR BU... HALA BU ADAMI BU ZİHNİYETİ DESTEKLEYEN ADAM VARSA DAHA BU FORUMA GİRMEM ... YETER ULAN ŞİMDİ 2 HAFTA DAHA İPTALİZ. GEÇEN HAFTA DA BÖYLE BİZİM GÜNAHIMIZ NE...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
Yav he he. 2 senedir tarihin en iyi kadrosunu kuruyor zaten. Halimiz ortada. Git iho'yu tut kardeş. O kadar sewüyorsan
Ben Trabzonspor luyum. burdaki çoğu kişiden daha Trabzonsporluyum şuan halısahadan geldim daha forma üstümde duş bile almadım sinirden. Bence gidin bi dolaşın gezin stres atın gelin.

Yavuz Bektaş
Şu kravatı bi değiştir ulan !
ahahah ne yalan söylim ben de 2-3 haftadır ona dikkat ediyorum da yeri değil galiba koyun-kasap hesabı olur

jairzinho
sorumlu aranıyorsa paraları çarçur eden iho dur.net

mkesen1982
02.10.2015, 22:32
13 senedir memleketin içine edenlerle 3 senedir Trabzonsporun içine edenler ayni zihniyetin mahsulleri.Çok laf bol yalan sınırsız palavra.Ve şakşakcilar.Vede tabiki koyun sürüleri.Eserlerinizle önünün.Hadi iyi uykular

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasort
arkadaşlar şu takımda neden adam gibi orta kesecek adam yok

şöyle etkili orta yapan yok

takımda gördüğüm birde çok kötü öz güven eksikliği oldu
sonraki maçta bakalım erkanı da kaybettik ekici bizi taşıyordu oda sakat

katre-i.matem
Sota : En az 80 cm 6 goz gormuyor.

Ikinci gol ofsayt.

Bizi cok iyi buldular galiba. Piero yu gosterin dedi ki 23 cm ofsayt cikti

Şahin Yılmaz
45 yaşındayım Erkan ve Yusuf un yerine Ben oynasam 5 dakika sonra tıkanırdım çökerdim çimin üstüne hiçbirşeye karışmazdım.

Ama oynadığım takıma onlardan daha az zarar verirdim.

Yavuz Bektaş
arkadaşlar 2.golde ofsayt var mı ben net göremedim

serdaracıl
Allahım osmanlı torku nedir ya nedir. Deli olcam. İçim daralıyor

yorumsuz6117
02.10.2015, 22:33
tffye adam soktun ne işe yaradı ulan..

Reha Asan
SPORX.COM â€@sporx (https://twitter.com/sporx)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 13 sn.13 saniye önce (https://twitter.com/sporx/status/650030706110783489)</small>
LigTV'nin Piero'suna göre, Trabzonspor'un yediği 2. golde 23 cm. ofsayt var.

Berkan
Allahım osmanlı torku nedir ya nedir. Deli olcam. İçim daralıyor

En çok acıtanda bu takımlara rezil olmamız.

Erkan A.
renktaslar tartismayin yakismiyor bize hersey düzelecek insallah bu Kadar umutsuz olmayin TRABZONSPOR UYUYAN DEV UYANACAK sakin olalim lütfen

jairzinho
elinde şenol güneş gibi yerlinin yerlisi bir değer varken onu harcamak bu durumun başlangıcı oldu.yiğidin hakkını yiğide vermezsen olacağı budur

katre-i.matem
Sota : 2 defa kaleye gelen takimi iki buyuk hatayla gol yedirdiler.

Hakemin ismini duyunca ya bizi ya rakibi yakacak dedim.

Hakem birakmiyor ki oynayalim. Hemen durduruyor birakmiyorla oynayalim. O kadar mi iyiyiz ?

Nerde hakem ciksin konussun biz mi birakacagiz hep ??

Arda'
02.10.2015, 22:34
Misafirler arasında rakip taraftarlar varsa annelerine selam yolluyorum buradan.

Yaşar
2.gol de 23 cm ofsayt mış.

erol-61
Sen yırttığın taraflarından hava alıyorsun, yıldızınız batsın sizin, gidin ihoyla langırt oynayın, bırakın şu takımın hatta şehrin yakasını.

aynen katılıyorum...

jairzinho
02.10.2015, 22:35
SPORX.COM ‏@sporx (https://twitter.com/sporx)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 13 sn.13 saniye önce (https://twitter.com/sporx/status/650030706110783489)</small>

2. golde yumlu koşmasa kesin ofsayt olacaktı.düşünemedi bir an diyelim.

DarkBlooD
O zaman defolup gidecek
yıllardır uğraşıyoruz koltuk mu ona o mu koltuğa yapisti, henüz cozemedik , taraftar neden bu kadar tahammül ediyor onuda cozemedik ..

zwartezee
Yusuf ve yumlu takımdan kesilmeli. Douglas ve yumlu bu takımda tandem oynayamaz.Şota'dan hoca, İHO Başkan olmaz

Sent from my iPad using Tapatalk

Erkan A.
sonucta konyaspor kim yahu bize hic bir Zaman rakip olamaz osmanlisporda öyle galatsarayda gaylar bizi uzun Zaman sonra ilk defa yendiler ayrica mhemet mbia takimimizin en iyi oyuncular yoktu bu bir özür olamaz tabiki ama ben ne olursa olsun umutsuz degilim

Mert Zaman
penaltı penaltı değil gol ofsayt hakemliğiniz batsın ulan

Berkan
İhoyu savunanların ortak paydası savundukları lanet olası zihniyet.

Koray10
hocanin röportaj gördükten sorna nasil bir büyük hoca oldugunu gördük :(

orhan42
penaltı penaltı değil,gol ofsayt..daha ne konuşuyoruz ki..

Uğur Ö.
O pozisyon ne ofsayttı.Penaltı dışardaydı. Hayatım boyunca kendimi bildim bileli hakemler bizi doğruyor. Ve en az sesini çıkaranda biziz. Yeter ya. Günahımız nedir.

zx61
02.10.2015, 22:36
Bir de Trabzonspor taraftarı çok küfür ediyor derler ulan bu düzende biz küfür etmeyelim de ne yapalım
Penaltı penaltı değil 2.golde ofsaytmış bir tane de doğru gol yiyelim

İ. SARAL
Bu yavsak hakemin kariyeri bitirilmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Baymak
N'doye cikti Cardozo girdi. Ulan cikar erkani al marini sola cift forvete don. N'doye olmasa ileri gidemiyoruz. Adam tek basina ileri tasiyor bizi. Gol atamiyor tamam da adama bi tane orta gelmiyor ki düzgün..

emre6117
Şota istifa etmen gerekiyor ama çok akıllı adamsın. Hakemi yerin dibine soktun. Adamsa o da bırakır ama adam değil.

halil ibo
SPORX.COM ‏@sporx (https://twitter.com/sporx)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 13 sn.13 saniye önce (https://twitter.com/sporx/status/650030706110783489)</small>

Allah aşkına pieroya ihtiyaç var mı o pozisyon da.Göz var nizam var.
Tamam rezil bir futbolumuz var.Ama hakemlerin şartlı gönderildiği tüm kararlarından belli değil mi !...

Poor
bisey olmaz beyler sakin olun secimler geliyor bizim baskan yine gider mitinglere falan el sallar oralardan adam hayatindan memnun.

baktilar adamlarin sampiyonlugunu caldik sesleri cikmiyor devam edelim bakalim nereye kadar duduklucez diye de dusunuyor olabilirler. yarrappi sukur diyelim ne diyelim bizim baskan tffden cok memnun her secim oyunu veriyor

yakinda kandirildik aciklamasi bekliyorum malum kisiler tarafindan yapildi bizim baskanin neyi eksik

özçelik61
Yazık gerçekten yazık...
Çoğumuz beğenmez ama ne Ali çamdalı ne Mehmet güven ayarında diri bir ön liberomuz yok yıllardır..

yüregimts
Gol ofsayt penaltı dışarda... Bizim dogranmamıza izin veren başkan da bu başkana ses çıkarmayan taraftar da yerin dibine girsin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
İho'nun başkan seçildiği gün Trabzonspor'un bittiği gündü..

ozturk
02.10.2015, 22:37
iho kongrede tekrar adaymış.takımı şampiyon yapmakta kararlı.

http://www.haber61.net/trabzonsporda-bir-komedi-gercek-oluyor-239725h.htm

KazazogLu
Ben şu açıdan bakıyorum Aralık a kadar takım iyi gitmiş olsa, İHO denen sığır çobanından kurtulamayabilirdik.
Hakkımızda belkide hayırlısı budur...

İ. SARAL
Ben takimi begeniyorum zamanla daha da iyi olacagz hoca birakmaz ins.

Manava61
14/İBRÂHÎM-42: Zâlimlerin yapmakta olduklarından Allâh'ı gâfil sanma! Onları ancak, gözlerin yuvalarından dışarı fırlayacakları bir süreç için erteliyor.

artvints
02.10.2015, 22:38
Abay'a verilen en büyük maçlar trabzon maçları galiba arada bjk de olabilir.

1-Süleyman Abay
2-İlker Meral
3-Mete Kalkavan

diye gider....
Mete kalakavan iyi hakem aslinda ama asiriliklari ve artislikleri var. Benim listem

Tolga ozkalfa,
Huseyin gocek,
Suleyman abay.

Ali palabiyik disinda hakem yok ligde.kimileri yeteneksiz kimilerinin de aklinda tilkiler var.

Arda'
Douglasın da Uğur Demiroktan bi artısı yok bu adamı cok aradılar mı acaba.

sasone

Ne alaka ya?Bunun kime ne faydası var?Haklı iken haksız duruma düşmek ve şiddeti kullanmak çözüm değil.
Bugün İbrahim Usta ile birlikte çıkıp Tff'ye neden adam soktuklarını bir daha anlatsın.Bu işler ince işler,yüksek düzeyde zeka ve lobi ilişkileri gerektirir.
Kulanır kullanır atarlar,adamın arkasından da ne mal bir şey deer basarlar kahkahayı.

jairzinho
1461 takımına daha fazla önem verilmeli.hep transferle olmaz bu işler.elinde geçen sezon şampiyon olarak 1. lige çıkmış bir takım var.ve buradan 1 tane oyuncu alınmıyor

A.T.R
Kötüydük kardeşim tamam hele ilk yarı rezildik. Şota da kötü ona da tamam. Ama Allah var ben bu sinirle futbolcu olsaydım sanırım ilk sezonumu tamamlayamaz böyle rezil hakemlerden birini kol bacak Allah ne verdiyse kırar eline verirdim kesin. Onun bunun beslemeleri. hakem de hata yaprmış insanmış. Hadi lan oradan. Hep bir takımın aleyhine hata yapılması tesadüf mü yani. Çocuk mu kandırıyorsunuz kansız şerefsizler.

7can61
Sülüman denen eşşeğin hakemliği bırakması için gerekli olan kurban bizdik dimi, yazıklar olsun.

gurur6134
02.10.2015, 22:39
Penalti pozisyonu en az 50cm disirda hakem penalti veriyor.. 2.gol ofsayt ..siz hala kendi topcunuza ana avrat cikip sovun pervasizca ..hicmi korkmuyorsunuz kul hakki almakdan sovulcek adam varsa once takimin hakkini koruyaman ihodur sonra hakemdir bugun..konyanin 1 pozisyonu var bugun buldugu 2 gol..

jairzinho
glowacki den sonra o tarzda defansı organize eden ayağı iyi bir stoper gelmedi.

Erkan A.
Şota, "En az 80 santim dışarıda. Ortada olan görmüyor, arkada olan görmüyor, çizgide olan net duruyor. Hakem o da görmüyor. 6 göz görmüyor" dedi.

Şota, "Bizi çok iyi buldular galiba. 22 santim ofsayt.
"İki defa kaleye gelen bir takım iki büyük hata yapıyor. Galatasaray maç haftası aynı. Yanında 3 metrelik pozisyonu görmüyor. Penaltıyı görmüyor. Hakem geliyor burada. İlk isim duyarken dedim ki ya bizi mahveder, ya da rakibi mahveder. 23 santim Tamam insan görmeyebilir. Ama oynatmıyor. Oyunu oynatmıyor. Durduruyor istediği yeri durduruyor. Kontra atağa çıkıyoruz. Bu kadar mı iyiyiz de durduruyorlar. Daha iyi olmadık. Ne dediğimi bilmiyorum. Öyle bir net maçta. Öyle hatalar olur mu? Bıraksın oynayalım. Tempoyu yakalıyoruz durduruyor hatayı. Bir hakem oynayamaz mı? Çıksın şimdi yayına çıksın. Çok merak ediyorum ne diyecek. Biz mi bırakacağız hep" dedi."

Fatih Çelik
Mete kalakavan iyi hakem aslinda ama asiriliklari ve artislikleri var. Benim listem

Tolga ozkalfa,
Huseyin gocek,
Suleyman abay.

Ali palabiyik disinda hakem yok ligde.kimileri yeteneksiz kimilerinin de aklinda tilkiler var.

Sen Abay'ın diğer maçlarını izlemediğin içindir. Tolga bize özel. Hüseyin vasat bence. İlker Meral-Abay tartışmam bu konuda. 3. Mete ile Tolga olabilir :)

Kemal Öztel
Bu haftada Süleyman Abay 1 ay ceza alır,sonraki hafta yine bizim maçı yöneten 1 ay ceza alır..
Acaba fenerasyon ekstra para ödüyor mudur gidin bu hafta Trabzonu katledin bizde size bir ay ceza verelim ama bir ayın parası peşin kabul mu kabul..

Tayfun Aydın
02.10.2015, 22:40
Takımı begenmeyenler 2. Yarı da oynanan futbolu en son ne zaman seyrettiniz. Takımda Onurlu oyuncular var ki haksızlığa tepki gösterip rakibi boğsular. İyi karakterli Oyuncularımız var. Sabır sadece sabır

ccd6167
Mete kalkavan ligin iyi hakemlerinden

şota suçluyu buldu şimdi. Gitmeyecek yani. :)

61ronin61
çok centilmen taraftarımız var, takım rezil durumda ama yönetimi hala istifaya davet etmiyorlar, iyi yemlenmişler heralde.

süper admin u sadıkoğlunun sana yapıştırdığı kapak sana altı ay gider.

senin derdin ts değil al mutlu oldunmu yenildik takılıp kalmışsın onurda .

onurun al senin olsun biz şampiyon olamadıktan sonra neye yarar .onursporlu seni.

Arda'
Bide şu sahanın hali nedir abi ya resmen tarlada oynuyoruz bu yönetimin allah belasını versin iç sahada maç kazanamaz olduk.

sason
02.10.2015, 22:41
Hakem Allahından bulasın inşallah............

ozturk
şota bıraksın hakeme laf söylemeyi de kendi yanlışlarına baksın.

Fatih K.
Ulan sokayım yıldızınıza parayı verin kim gelmez takmışlar yıldız getirdi yıldız getirdi. Ya taktığı borca ne diyeceksiniz? 5 tane yıldız getirdi borcu 3e katladı sen o yıldızları sezon sonu sepetle göndereceksin peki o borç nasıl ödenecek?

Verin parasını gidip size Robbeni İbrahimovici getireyim ne yani tüm olay borca girip yıldız getirmek mi? 25 tane Tayfun Cora oynasın ama sahada kazanan bir takım olsun banane yıldızından gezegeninden

Poor
penalti pozisyonu disarda da yumlu yine de adami indirdi ya la durup dururken, sanki messi gidiyor onunden arkadas.

hakem hakem degil futbolcu futbolcu degil yonetim yonetim degil hoca hoca degil ben de taraftar degilim arkadas bu kadar yoklukta biz daha neyin mucadelesini veriyoruz

Muhammed Ayaz
02.10.2015, 22:42
Ben ne takıma kızabiliyorum nede şotaya, yediğimiz 1.gol yusufun direkten dönen topun dönüşü, yediğimiz 2.gol ise kurduğumuz bunaltıcı baskının sonucu yendi. Gerçekten çok kısmetsiz bir takımız, kısmet yok. Gs maçı, Akhisar maçı ve bu maç gerçekten 9 puan alınması gerekiyor iken 1 puan alabildik.

Allahım nedir bizim günahımız. 😟

zx61
Yeter yeter yeter !!
bu hakemler mazlum buldu eziyorlar bizi başımızda da başkan olmayınca daha çok eziliriz.
Bu süleyman abayın evi nerdedir? Istanbulda oturması muhtemel evinin önüne kalabalık bir grupla gidilip yumurta vs.. atsa taraftarımız. Hiç ailesi filan demeyin bizim ruh sağlığımızı düsünüyor mu acaba o ş...deniz çoban kötü hakemim dedi bıraktı meydan böyle onursuz gurursuz hakemlere kaldı.

Fatih Öztürk
Ne alaka ya?Bunun kime ne faydası var?Haklı iken haksız duruma düşmek ve şiddeti kullanmak çözüm değil.
Bugün İbrahim Usta ile birlikte çıkıp Tff'ye neden adam soktuklarını bir daha anlatsın.Bu işler ince işler,yüksek düzeyde zeka ve lobi ilişkileri gerektirir.
Kulanır kullanır atarlar,adamın arkasından da ne mal bir şey deer basarlar kahkahayı.

Ne alakamı?
Her maç hakkım yenilecek ne alaka he?
Doğru diyorsun ırzımıza geçmeye devam etsinler Problem değil nasıl olsa alıştık.

7can61
süper admin u sadıkoğlunun sana yapıştırdığı kapak sana altı ay gider.

senin derdin ts değil al mutlu oldunmu yenildik takılıp kalmışsın onurda .

onurun al senin olsun biz şampiyon olamadıktan sonra neye yarar .onursporlu seni.

senin derdin kaşıntın nedir,kendine sövdürüp cezamı almamı istiyorsun?
Senin yaladığın adminin cevap versin sen verme çattık arkadaş ya

Mustafa Ayazoğlu
içerde çift forvet oynamalıydı takım

yada en azından 4-3-3

ndoye ve cardozo birlikte başlamalıydı

yumlu yu bu maç öncesi kadroma yazmamıştım bile

Reha Demirbaş
Gs ve Konya maçlarını kaybedecek futbol oynamadık. En kötü 1 puan alacağımız maçlardı.

Son 3 maçımızın 2 tanesini bariz hakem hataları yüzünden kaybettik.

Fatih Çelik
Mete Kalkavan'ı bizim Sivas maçında izleyenler. iyi hakem diyorsa kutluyorum onlara size Abay ,Meral müstehak.

Önder28
02.10.2015, 22:43
Yahu şu sistemi biri değiştirsin artık, rakibi bir şaşırtın arkadaş! herkes ezberledi bizi. Kendi sahamızda neden çift forvet oynamıyoruz. Zaten yeniliyoruz bir de böyle yenilelim. 3 maçtır son dakikalarda Yumludan forvet yapmak neyin kafasıdır? Yolacak saç da kalmadı kafada.

Erkan A.
arkadaslar soruyorum size baskanin sota hocanin sucu nedir soruyorum size böyle hakemlerle trabzonsporun mac kazanmasi imkansizdir besiktasida hakem hatalariyla yendik az kalsin yenemiyorduk cinconlara karsi cok net penaltimiz verilmedi konya macinda biz foul yapiyoruz sari kart onlar yirmi defa foul yaptilar sari yok erkan zengine verilen son sari kart yanlisti

OFLU
1461 takımına daha fazla önem verilmeli.hep transferle olmaz bu işler.elinde geçen sezon şampiyon olarak 1. lige çıkmış bir takım var.ve buradan 1 tane oyuncu alınmıyor
Niye bir yusuf ya da bi yumlu yeterli değil mi kanser olmak için?

toksoy61
TS nin şampiyonluğu çalındığında bile sesi çıkmadı. kupasını çalanları havaalanlarında krallar gibi karşıladılar üç kuruş için. o yüzden hakem denilen yaratık avni akerde, bütün tribünlerin anasına küfretse bu şehirden yine ses çıkmaz.

bu şehir 2011 den sonra haysiyetini kaybetti diyoruz, bir daha şampiyon olamaz diyoruz ama anlatamıyoruz. bu düzen değişmedikçe başarı TS için imkansız. iho denilen beş para etmez adamın 3 yıl boyunca ts yi ne hale getirdiği de ortada. bu düzenin adamlarına boyun eğdi, yalakalık yaptı. sandı ki beni takarlar. işte resim ortada.

ha birde o hakem diyarbakırda acaba aynı kararları verebilir mi? veremez diyorsak bir de kendimize dönüp bakalım. TÜrkiye 3. dünya ülkesidir. hakkını kaba güçle alacaksın

batugol
böyle federasyona böyle hakem
daha ne bekliyoruz ki
çalınan 6 puan
Allah bunların müstehakını versin

Mustafa Ayazoğlu
hakem %100 bilinçli ve kasıtlı işler yaptı.

bu demek değil ki şota doğru kadro ve futbol anlayışı sunuyor

A. Aydın
02.10.2015, 22:44
Dikkatinizi cektimi bilmiyorum.
Penalti oncesi pozisyon baslarken mustafanin yeri cok iyi.
Top rakip ceza sahasina dogru havalaniyor.
Mustafa pozisyonunu birakip oratasahaya dogru kosmaya basliyor.
Pozisyonunu korusa cok rahat alicak topu.
Hermac ortasahaya dogru kosu yapip pozisyonunu bosaltiyor.

Cok futbolcu gordum ama zekasi en dusuk olan ne yazikki mustafa.
Beynini kusa taksan, kus ters ucar.

chener
Evet. Top iho' ya atıldı.hadi bakem aslan parçası.kukrucen mi miyavlican mi.biseler yap.

Oğuzhan Fidan
Sırf kendisiyle aynı düşüncede değiliz diye söylediği cümlelere bak .

kudu_61
yazıklar olsun tff yazıklar olsun iho yazıklar olsun mhk yazıklar olsun yumlu yazıklar olsun yusuf

gurur6134
TS nin şampiyonluğu çalındığında bile sesi çıkmadı. kupasını çalanları havaalanlarında krallar gibi karşıladılar üç kuruş için. o yüzden hakem denilen yaratık avni akerde, bütün tribünlerin anasına küfretse bu şehirden yine ses çıkmaz.

bu şehir 2011 den sonra haysiyetini kaybetti diyoruz, bir daha şampiyon olamaz diyoruz ama anlatamıyoruz. bu düzen değişmedikçe başarı TS için imkansız. iho denilen beş para etmez adamın 3 yıl boyunca ts yi ne hale getirdiği de ortada. bu düzenin adamlarına boyun eğdi, yalakalık yaptı. sandı ki beni takarlar. işte resim ortada.

ha birde o hakem diyarbakırda acaba aynı kararları verebilir mi? veremez diyorsak bir de kendimize dönüp bakalım. TÜrkiye 3. dünya ülkesidir. hakkını kaba güçle alacaksın

+1461

jairzinho
transfer sezonu paraları hunharca harcayıp transfer sayfasında şov yapmakla bu işler olmuyor aga.plan proje lazım.özellikle oyuncu maaşları çok önemli.son durak yani katar çin olmamak lazım.maddi anlamda oyuncu o sözleşmeye imza attığında hedefi bitiyor.satsan satamıyorsun sonra

Mustafa Ayazoğlu
02.10.2015, 22:45
trabzonspor ilk haftalar engel olmak daha kolay yoksa şike yapar aziz efendi

serdaracıl
02.10.2015, 22:45
arkadaslar soruyorum size baskanin sota hocanin sucu nedir soruyorum size böyle hakemlerle trabzonsporun mac kazanmasi imkansizdir besiktasida hakem hatalariyla yendik az kalsin yenemiyorduk cinconlara karsi cok net penaltimiz verilmedi konya macinda biz foul yapiyoruz sari kart onlar yirmi defa foul yaptilar sari yok erkan zengine verilen son sari kart yanlisti

Kardeş bu başkan değil miydi ben varken kimse bu takkmın hakkını yiyemez diyen.

batugol
02.10.2015, 22:46
futbol bu ülkede sermayenin kontrolündedir

Muhammed Ayaz
02.10.2015, 22:46
Şota bu maç ne yaptı allah aşkına yaa, yazık be, adam daha nasıl kadro sürebilir yada nasıl değişiklikler yapabilir.

Şahin Yılmaz
02.10.2015, 22:47
Transferleri oynadıkları maçlardan sonra değerlendirme zamanı gelmiştir.

Estaban- İlk Maçıydı. Ancak yedek olabilir. (İyi bir yedek olamaz)
Cavanda- İlk maçları çok iyiydi. Yer uçağı, Bolt yaptık bol bol capsladık. Son iki maç dökülüyor. Ama ciddi ve istekli oynarsa sadece iyi bir sağbek diyebiliriz.
Mbia- Cavanda için dediklerim aynen onun içinde geçerli. Ama Mbia kendini salmaz ciddi oynarsa net iyi transfer.
Okay- İyi bir ortasahamız oldu. Net iyi transfer.(Çok iyi transferde diyebilirdim ama ödenen bedele göre diyemiyorum.)
Douglas- Çok ağır ve elimizdekilerden artısı yok. Fiyat kazanç oranına bakarsak çok net kötü transfer.
Ndoye- Tek artısı hızlı olması. Geziniyor ama bal yapmayan arı. Fiyat kazanç oranına bakarsak net kötü transfer.
Marin- Umutverici oynuyor. Oynadıkça üstüne koyacak. Onu anlayıp aralara kaçan oyuncular olmayınca olmuyor. Ama çok net iyi transfer.
Alper- Onu bir transfer olarak bile nitelendiremiyorum. Berbat.

ozturk
Şuna inandım artık bu takımın şampiyonluğunu ömrümüzce göremeyeceğiz. Net.

gurur6134
Boyle oc tff olmaz 1461 maciyla trabzonspor macini bile ayni gun ayni saate koyuyorlar sanki gunler saatler tukenmis gibi..buna bile ses cikarmayan yonetim tff ye adam sokmakla ovunuyor..

jairzinho
Dikkatinizi cektimi bilmiyorum.
Penalti oncesi pozisyon baslarken mustafanin yeri cok iyi.
Top rakip ceza sahasina dogru havalaniyor.
Mustafa pozisyonunu birakip oratasahaya dogru kosmaya basliyor.
Pozisyonunu korusa cok rahat alicak topu.
Hermac ortasahaya dogru kosu yapip pozisyonunu bosaltiyor.

Cok futbolcu gordum ama zekasi en dusuk olan ne yazikki mustafa.
Beynini kusa taksan, kus ters ucar.

bence orada sorun mustafa da değil.o pozisyonda mustafanın topu aldığı yerde orta ikiliden biri olmalı idi.orta ikiliden biri olmayınca mustafa kendini gösterip ileri çıktı mecburiyetten.o pozisyonda benim sorgulayacağım iki oyuncu orta sahada göbekte oynayan oyunculardır.

Poor

oynanan futboldan memnunsunuz yani? bu takim gecen hafta 10 kisi kalmis osmanlispordan 2 gol yedi bi okadar da pozisyon verdi bak 10 kisi diyorum osmanlispor diyorum. bitane pozisyonumuz yok.

bugun hakem hata yapti da top mu oynadik? ilk yariyi acin bidaha izleyin olmadi bidaha izleyin bu oyun bir trabzonspor taraftari olarak benim icime sinmiyor. degiscek gibi de durmuyor..

nakzo
renktaslar tartismayin yakismiyor bize hersey düzelecek insallah bu Kadar umutsuz olmayin TRABZONSPOR UYUYAN DEV UYANACAK sakin olalim lütfen

Çok güldüm ya Allah senide güldürsün.Dev komada hemşerim fişini çekecekler az kaldı sahıibizi yenemeyen Anadolu takımı kaldımı şuanda yok herhalde, ne güzel yeniliyoruz be inadına yeniliyoruz ,ölümüne yeniliyoruz ve her yenilgiden sonra hep bir bahane buluyoruz ama değişmeyen şey sürekli yeniliyoruz.

sasort
02.10.2015, 22:48
hakemliği bırakır mı nerde

serdaracıl
transfer sezonu paraları hunharca harcayıp transfer sayfasında şov yapmakla bu işler olmuyor aga.plan proje lazım.özellikle oyuncu maaşları çok önemli.son durak yani katar çin olmamak lazım.maddi anlamda oyuncu o sözleşmeye imza attığında hedefi bitiyor.satsan satamıyorsun sonra

Bunları düşünen kim? İho önümüzdeki 10 yılı çöpe attı.

İ. SARAL
Yusufa niye taktiniz adam sagda oynayamıyor hoca israrla orda oynatiyor. Erkan denen sozumona kanat oyuncusunun yanina messi kaliyor.

serdaracıl
Torku'ya bunaltıcı baskı kurmuşuz. Heheyyyyttt başarıya gel. Torku kim lan?

Adem Akyüz'
02.10.2015, 22:49
Arkadaşlar, daha sakin lütfen..

sasone
Boyle oc tff olmaz 1461 maciyla trabzonspor macini bile ayni gun ayni saate koyuyorlar sanki gunler saatler tukenmis gibi..buna bile ses cikarmayan yonetim tff ye adam sokmakla ovunuyor..

Üç haftadır aynı şeyi yapıyorlar ve bir kişide çıkıp aga bu nedir sormuyor.
Şu 13.sandığın sahibi TFF'de be bok yemeye oturuyor?

sasort
bizim şu an kanatlarımızın ikiside verimsiz

gol atmalarının dışında adam eksiltip içeride forvetlere verdikleri katkı sıfır

Poor
Şota bu maç ne yaptı allah aşkına yaa, yazık be, adam daha nasıl kadro sürebilir yada nasıl değişiklikler yapabilir.

kadro surmek hocaliksa ben de kadroyu kagida yazip veririm, takim isteksiz takim motivasyonsuz takim 3 pas yapamiyor takimda ne bir uyum ne bir iletisim var

hoca dedigin bunlari yapamicaksa neyi yapicak? kadroyu surmus de oyuncu degistirmis, onu da yapmasaydi bari kadroyuda surmeseydi ben surerdim

zx61
Gs maçından sonra köşene çekilip izlersen bu hatalar sana müstehak hacıosmanoğlu!
Aziz gibi savursaydın tehditleri taraftarımı tutamam yarın cüneyt çakıra saldırı olsa benim kulübüm yanacak deyip korku verseydin hakemlere biraz şimdi bu durumda olmayacaktık.çok net hakemler bizden korkmuyor şu ligde en rahat düdük çaldıkları maç Trabzonundur herhalde

jairzinho
son 2 sezonda transfer döneminde trabzonsporun kasasını boşalttılar.net

kimse bunu söylemiyor nedense.asıl sıkıntı burada aga

61ronin61
Sana hesap vermek zorunda mıyım?

Ne yazacağımı sana sormak zorunda mıyım?

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Yoksa Onur'un avukatı mısın?

Ahlak memuru musun?

Bu kadar derinlere inmek istediğine göre psikolog musun?

Fazla derinlere inme yukarı çıkamazsın...

Esteban ile Küba'da karşılıklı puro tüttürmüştük oradan tanışıyoruz... Kendisi yakın akrabam oluyor o yüzden kaleye geçmesini arzuluyorum sahaya çıktığı her müsabakadan komisyon alacağım...

İstersem Onur'u eleştiririm istersem başka bir futbolcuyu seninle aynı fikri paylaşmak zorunda mıyım?

Onur'un performansı ciddi anlamda düşüşte taraftara karşı takındığı tavırda ortada amiyana tabirle adam havalandı... Ama ne kadar havalanırsa havalansın sizin gibilere müstehak...

Hiçbir futbolcu Trabzonspor'dan büyük değildir...!

7can61 işte hep yazmak istediğim şeyler u sadıkoğlu mükemmel ötesi yazmış .bu kapak sana 6 ay değil 6 yıl bile gider.

ne güzel yazmış u sadıkoğlu bee .gerçekten burda düşüncelerini yazıpta ezilen saldırılanlara gerçek bir cevap olmuş.

işte böyle adamın aklını alırlar.

ozturk
02.10.2015, 22:50

tırı vırı.bıraksınlar bu işleri. 3 hafta 0 puan. yazıklar olsun.

Manu61

Baskı filan kurmadık. Rakip öne geçince doğal olarak geriye yaslandı. Ama hala baskı yaptık filan diyen var. O baskıyı ilk yarı yapacaksın. Top filan oynamıyoruz kesinlikle.

ARAGORN01
Ne olursa olsun galibiyet hakkımızdı. Kötü oynadık ama Konya iyi oynadık.
Süleyman Abay ın her maçımızda yaptığı gibi tarafgir bir yönetim gösterdi. Maçı bizden Alıp Konya ya veren hakemdir.
Yönetimin hemen bırakmasını düşünüyorum ama bu maçın günahı öncelikle hakemdir. Bu maç ve bu hakem böyle kalmamalı

sasort
02.10.2015, 22:51
çok yazık oldu çok iyi başladık bence ilk haftalarda alınan galibiyetler nedenyle takım gevşedi
şimdi toplayamıyorlar

smart
elinde şenol güneş gibi yerlinin yerlisi bir değer varken onu harcamak bu durumun başlangıcı oldu.yiğidin hakkını yiğide vermezsen olacağı budur
Aman şenol uzak dursun mümkünse

A. Aydın
bence orada sorun mustafa da değil.o pozisyonda mustafanın topu aldığı yerde orta ikiliden biri olmalı idi.orta ikiliden biri olmayınca mustafa kendini gösterip ileri çıktı mecburiyetten.o pozisyonda benim sorgulayacağım iki oyuncu orta sahada göbekte oynayan oyunculardır.

Hocam mustafanin topla alakasi yok. Topa yetisme imkani yok.
Ki kostugu yerde bizim adam var.
Ligdeki en kotu pozisyon tutan adam mustafa.

Ali YİĞİT
Bu maçın sorumlusu 1-Şota
2- hakem
3- Yumlu,Yusuf,Ndoye'dir.

Cardozo allahini seversen al bavulunu git. Buralar sana göre değil.

emre6117
Şota bırakıyor galiba. Doğru olanı yapıyor. Ama bize hakem lazım. Hakem almalıyız. Loni yapmalıyız. Bşzdrn korkmalı hakemler. Ama bu durum olur mu asla olmaz. O yüzden bnce türkiye ligini bırakalıö artık.

Mert Zaman
02.10.2015, 22:52
bu ülkede 2010 2011 sonrası futbol iz len meez anlayamadık mı bunu hala neyin tatavası

OrkHun
küme düşer miyiz acaba bu sezon?

devre arası bir iki defans alıp, bi de kontra forveti, cardozo-erkan-ekici-onur-constant-mbia ne kadar masraflı adam varsa göndermemiz lazım.

kümede kalma mücadelesi için hem lüks hem de motivasyonları olmaz ve sonuç kötü olabilir.

daha genç ve mütevazı hedefleri ciddiye alacak uygun ücretli oyuncularla yola devam etmemiz lazım.

Fatih Çelik
Beyler ciddi soruyorum Hakem veya TD olmak için neler yapmam lazım( torpil hariç). En azından hakem olayım bizim maçlara vermeseler bile adaletli yöneteyim.

gurur6134
Bilmeyenler icin abay giresunlu ve azili sikebahce taraftaridir ..

revolution
sakin ol forum . sakin ol . tamam futbolcularımızın bazıları yetersiz olabilir . performansları kötü olabilir ama . eldeki malzeme bu işte . az bi sakin olun . öfkeyle kalkan her zaman zararla oturur. futbolcuları taraftarın önüne atmayın hemen . tamam kendi futbolcularımızı eleştirelim ama bilmem nereye de karpuz suyu kaçırmayalım . ben bu gece kapasitesi yeterli veya yetersiz bu formayı terleten en azından kazanmak için çabalayan tüm futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum .

Manava61
3 haftada hakem+takım katkısıyla 0 puan....(Sıfır)

Kemal Öztel
Bana göre çok iyi bir kadromuz vardı ama durdurdular,bu moralle havlu atılır zaten yine başardılar

jairzinho
mainz maçını izliyorumda 3. golde neler yaptılar öyle.yunus mallı ve muto müthiş işler yaptı.

L.Burrows
02.10.2015, 22:53
Bugun kimseye kizmayin. Kaybetmemizin tek sebebi o meymenetsiz hakemdir. Yanlisi dogruyi taktigi falan birakalim. Net bir sekilde bugunku macta art niyet var. Ben uzun zamandir boyle niyetini acik acik belli eden maci katleden bir serefsiz gormedim.

nakzo
Sahı bir cetvel boyutu 23 cmmmmm çok büyük bir oran nasıl kaçar bu ofsayt Vay anasını ya Ulan koca Takım 3 'te sıfır çekiyor at topu hakeme herşey sütliman haftayada mersin iyi eder bizi bizden hiçbir halt olmaz aynen devam 4 denedeir 3.olamayan takımı hakemler mahfetti.

serdaracıl
Öyle demeyin beyler torku'ya çok bunaltıcı baskı kurduk. Öyle böyle değil. Bu bize 6 ay yeter.

sasone
Çok yavaş oynuyoruz,oynamaya çalışıyoruz ama Türkiye ligi Hollanda ligi değil,burda önce rakibi sindireceksin,bunu yapmak içinde rakib kadar ikili mücadele yapacak,koşacaksın.
Şota'nın takımları maalesef çabuk dağılıyor,oyun felsefesine saygı duyuyorum ama burda gitmez abi,önce oyunu tutacaksın.

Poor
yahu birakin hakemi takim top oynamiyooor

ilk yari hakem bisey yapti mi? bitane pozisyonumuz var mi?

osmanli maci 90 dakika 10 kisi osmanliya karsi ne yaptik?

hakem suclu hakkimizi yedi de yemese nolcak? sampiyon mu olcaz? bu takimin yeri hakem hatalarina gore 4-6 arasidir bu sene bosuna kendinizi kandirmayin.

hakem 4.lugumuzu caldi 5. olduk diyin

ARAGORN01
Penaltı penaltı değil. 2.gol bariz ofsayt. Bizim ofsayt olmayan ama ofsayt diye kesilen ataklarımız var. Erkan a yapılan hareket penaltı.

Ali YİĞİT
Tarihimizin belkide en iyi kadrosu bu. Gel gör ki yine hüsran.

Şota allahin varsa birak git.

mesutaybar
02.10.2015, 22:54
http://www.ligtv.com.tr/haber/shota-isyan-etti-hakemin-adini-duydugumda

Manava61
Beyler ciddi soruyorum Hakem veya TD olmak için neler yapmam lazım( torpil hariç). En azından hakem olayım bizim maçlara vermeseler bile adaletli yöneteyim.

Valla abi seni bilmem de 15 sene içinde ben başkan olacagım.Bu sene ygs var.Üni başı itibariyle çalışmalara başlıyorum

Fatih Çelik
TFF önünde eylem yapmalıyız.

Arda'
Takım ilk yarılarda hiç top oynamıyor bu sezon ilk yarıda golümüz yok nerdeyse Şotanın bişeyler yapması lazım sadece tek 45 dk ile bi bok yapamazsınç

61ronin61
ben izlemiyorum bu kadar yeter hiçbir spor programını izlemeyin zaten alayı bize düşman şimdi trabzonspor maçını yorumlayanların en mutlu günü zevkle yorumlarlar izleyipte kendinize daha fazla ızdırap çektirmeyin

batugol
başkan başkansa hakkımızı koruyacak
abay delikanlı ise istifa edecek
federasyon adilse gerekeni yapacak
bunlar ancak rüyada olduğu için
biz de hiç uyuyamadığımız için bunları göremeyeceğiz

h@msi61
Hala mi birakmadi Sota?

Adem Akyüz'
Hakeme saldırıp hedef şaşırtmaya çalışanlar var. Bazı şeyleri hak ediyoruz :)

Not: Hakem berbattı, yenilgide de payı büyük.

cotanak61
Sota Sota Sota. Ne oldunuz anlamadim gitti.
Bizden fazla futbol bilgisi oldugu kesin.
Böyle taraftara hic birsey söylenmez.

Iyi Gün Taraftarisiniz. Bu kadar basit.

Fatih Çelik
02.10.2015, 22:55
Valla abi seni bilmem de 15 sene içinde ben başkan olacagım.Bu sene ygs var.Üni başı itibariyle çalışmalara başlıyorum

Sen başkan olsan bir şey olmaz başbakan olacaksın ki kupa vermeye, almaya gücün yetsin.

DNA-TS
Hatalardan ders çıkarmak lazım.inat etmeye gerek yok.
hakemler tetikçilik yapıyorda bizde iyi değiliz yani.

jairzinho
mainz a bakıyorumda tam bir proje takımı.önce kloop sonra tuchel şimdi
Schmidt M var. hala iyiler

objek
Aslinda alinmayan alinamayan bir Papy ile basladik. Zor olan tesadufi kazanilan maclar sonunda atak oynayan bir takımın stoperi olamayacak bir Yumlu ya mahkum edildik. Su anda Papy olsa defansta en az 18 puanimiz vardi. Yine de daha iyi yerlerde olabilirdik ama maalesef bu seferde Shota engeli çıktı.. Bu takimin hocasi degilsin hocam tamam cok seviyorsun bu kulubu ama yok olmaz senle. Bitti bu sezon. Yazik oldu. Dahamac izlemem. Allah belasini versin hepsinin..

Keske sorun bir stopere endeksli olsaydi ama degil daha derin mbia,nin transferi gerceklesmemis olsaydi simdi ne denecekti keske on liberoda o olsaydi!... Takimin gercek gucunu iyi test edemedik gecen sezon gs,yi disarda 3-0 yendik sonrasi husran bu sezon cok kotu bir gs,yi elimizden kaciriyoruz birileri takimi cok begeniyor sonrasi yine husran ligimizde anadolu takimlari fizik olarak bizden daha saglam bizden daha iyi kosuyorlar teknik olarak biraz ustunlugumuz olsada yeterli degil

batugol
ha bir de şota teknik direktörse bize mustafayı seyrettirmeyecek

gurur6134
Sahı bir cetvel boyutu 23 cmmmmm çok büyük bir oran nasıl kaçar bu ofsayt Vay anasını ya Ulan koca Takım 3 'te sıfır çekiyor at topu hakeme herşey sütliman haftayada mersin iyi eder bizi bizden hiçbir halt olmaz aynen devam 4 denedeir 3.olamayan takımı hakemler mahfetti.

O 23 santim penalti 1 metre..hep bize denk geliyor nedense bu cm ler hakemler hep alahimize ne hikmetse bide lehimize olsa..

Emrah Akcagöz
02.10.2015, 22:56
Sıkıntı etmeye gerek yok arkadaşlar. Göz göre göre şampiyonluğumuzu çalıp bir de hırsızları baş tacı yaptılar bu ülkede. Şu son 3 maçı kazansak en fazla ilerleyen haftalar bizim için biraz daha heyecanlı geçerdi. Biz hakkımızı alana kadar bu böyle gider.

serdaracıl
02.10.2015, 22:56

Torpilin yoksa hakem olamazsın. Net. Üniversitedeyken ankarada 2 yıl top oynadım, 2,5 yıl da hakemlik yaptım. Adamın olacak başka yolu yok

zx61
02.10.2015, 22:57
Bir kere de biz 3 ezik taraftarı gibi olalım sanırım bu yöntem işe yarıyor!
Biz iyi oynadık kaybetmemizin tek sorumlusu ş... SULEYMAN ABAYdır. ( bu konuda ciddiyim bu maçlık kaybetmemizin nedeni hakem) konya 2 gol dışında pozisyon buldu mu yok.yenen gollerde temiz olmadığına göre...

Doğan BULAT
Basınında medyanında Allah bin türlü belsını versin.. Şu yapılan hakem hataları Fenere Galatasaraya olsa şimdi özel programlar yapıyorlardı. Açın Tv yi şimdi konuşan bile yok.. Ulan yeter bu nedir arkadaş.. Çıkın hakemlere sizde sövün bişey diyin bu nedir ya..

ARAGORN01
Aziz in talebi ile bu hafta bütün maçlara genç hakem verilirken bize niye bu tetikçi verildi?

ilyskm
Diyoruz ki takım son hareketi yapamıyor. Son hareketi yapamayan kişi Yusuf. Belki 10 tane pozisyon geldi ayağına ve hepsini yanlış kullandı, her zamanki gibi Osmanlı maçındaki gibi bu adamı en iyi oynayacağı yere yani 1461 e postalamak gerekiyor...

esra61
02.10.2015, 22:58
Merak ediyorum hiçkimse kul hakkından korkmuyor mu?
Bu hakemleri Rabbime havale ediyorum.
Hakemler ne kadar hatalı olurlarsa olsunlar Yumlu Trabzonsporun T.sinde oynayacak nitelikte bir eleman değil.
Acilen revizyon şart!
Hocam iyisin hoşsunda yok okuyamıyorsun maçı!

Olan yine bize oluyor üzül sinirlen başkada yapıcak birşey yok.
Adalet bu mudur ya.
Ben böyle bir futbol arenası istemiyorum.
Bizi kandıranlarıda hak hukuk diyip TFF kurulunda adamımız var diyenleride Allaha havele ediyorum.
Acilen istifa İHO.

jairzinho
şu maçtan sonra hakeme yüklenmek bana biraz saçma geliyor.sen önce 3 pas yap sonra hakeme giydir.3 pası yapamıyorsun hakem diyorsun.

penaltı öncesi diziliş rezaletinden bahsetmek lazım önce.

iho yu koruyacağım diye hakemi suçlamak adaletli değil.

Emrah Akcagöz
Hala mi birakmadi Sota?

Sanırım basın toplantısında bu konuyu konuşacaklarını söylemiş. Lig tvdeki kadın öyle bir şeyler dedi.

tlotwat
Tek sorun İHO baska sorun aramaya gerek yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
Nerden tutulduk bu sevdaya. Yeminle kalbim daralıyor. Dayanılacak gibi değil

h@msi61
02.10.2015, 22:59
Hala yusufla, yumluyla, hakemle ugrasin. Kasimpasanin gittigi ucuruma gidiyoruz, sofor de ayni.

L.Burrows
Hakeme saldırıp hedef şaşırtmaya çalışanlar var. Bazı şeyleri hak ediyoruz :)

Not: Hakem berbattı, yenilgide de payı büyük.
Hakem bizi katlederse bize maci kazandirmamak icin herseyi yaparsa bugunki gibi ofsayttan gol olmayan penalti vs. napabilir hoca baskan oyuncular bi anlat bilelim bizde. Bilelimde hedef sasirtmayalim.

nakzo
Bana göre çok iyi bir kadromuz vardı ama durdurdular,bu moralle havlu atılır zaten yine başardılar

Pesssssss pesssssss ki ne pesss 3 te sıfır hakemler seni durdurdu yusufun sezon başından beri isabetli orta sayısı 4 ,mustafanın şabanlıkları hemşerim ligin daha başındaydık vede seni sezon başı kimse şampiyonluk adayı göstermiyordu zaten 3'te sıfırrrrrrrrrrBorç 400 milyon tlllllllllllll eski para ile 400 trilyon 4.dahi olamayan bir moloz sürüsü başında espireleri bile komik olmayan bir hoca müsfettesi,sınıf başkanı bile olamayacak bir adamın elinde can çekişen bir koca çınar...

Murat'
İlk üç hafta şampiyonluk şarkıları söyleyenler vardı, cidden şaka gibi.

halil ibo
Aziz in talebi ile bu hafta bütün maçlara genç hakem verilirken bize niye bu tetikçi verildi?

o tetikçinin de sahibi sabıkalı şikeci AY değil mi ve onun talimatıyla gönderilmiş olma ihtimali % kaç sence !

kani6161
Bu iş teknik direktörde bitmiyor.... Ersuna da tepki vardı forumda... Ben bu takıma güveniyorum bu maç güzel oynadığımızı düşünüyorum. ...

Manava61
Sen başkan olsan bir şey olmaz başbakan olacaksın ki kupa vermeye, almaya gücün yetsin.

Doğru söze ne söylenebilir ki ..

DarkBlooD
7can61 işte hep yazmak istediğim şeyler u sadıkoğlu mükemmel ötesi yazmış .bu kapak sana 6 ay değil 6 yıl bile gider.

ne güzel yazmış u sadıkoğlu bee .gerçekten burda düşüncelerini yazıpta ezilen saldırılanlara gerçek bir cevap olmuş.

işte böyle adamın aklını alırlar.
Ne o devreleri yakmış gibisin , maç bitti sonuç ortada , sen nelerle ugrasiyorsun , trolluk ten başka meziyetler edin kendine ve bol bol balık ye , bu akıl tutulmskarinin başka çaresi yok .

Fatih K.
02.10.2015, 23:00
Çok net iddia ediyorum İHO yerine azıcık işini bilen ve tutarlı biri gelsin taraftar stada dönecek, hakem katletmeleri minimuma inecek(bitecek demiyorum), hoca ve takıma direkt etki edip dirilecek. Yeterki şu adamdan kurtulalım ama kurtulurkende sırf kurtulacak diye aynı tipte birini getirmeyelim. Artık Trabzonspor başkanlığını artislik olarak değil iş olarak gören ve profesyonel biri gelsin.

gurur6134
Trabzonspor taraftari hakkini calan kendisini futboldan sogutan adamin pesinden yuzbinlerle giderken maca bedavaci yalakalar dahil 7bin kisi gidiyorsa bize boyle hakemlerde mustahak baskanlarda tff de..devam edelim bu kafayla..

Adem Akyüz'
Hakem bizi katlederse bize maci kazandirmamak icin herseyi yaparsa bugunki gibi ofsayttan gol olmayan penalti vs. napabilir hoca baskan oyuncular bi anlat bilelim bizde. Bilelimde hedef sasirtmayalim.

Hakemin yenilgide payının büyük olduğunu söyledim. ancak hakemden çok daha büyük sorunlarımız var bizim.
Ne İho'su kardeşim, hakemi görmüyor musun'lu cümlelerin sahiplerini kastettim ben.

smart
02.10.2015, 23:01
Transferleri oynadıkları maçlardan sonra değerlendirme zamanı gelmiştir.

Estaban- İlk Maçıydı. Ancak yedek olabilir. (İyi bir yedek olamaz)
Cavanda- İlk maçları çok iyiydi. Yer uçağı, Bolt yaptık bol bol capsladık. Son iki maç dökülüyor. Ama ciddi ve istekli oynarsa sadece iyi bir sağbek diyebiliriz.
Mbia- Cavanda için dediklerim aynen onun içinde geçerli. Ama Mbia kendini salmaz ciddi oynarsa net iyi transfer.
Okay- İyi bir ortasahamız oldu. Net iyi transfer.(Çok iyi transferde diyebilirdim ama ödenen bedele göre diyemiyorum.)
Douglas- Çok ağır ve elimizdekilerden artısı yok. Fiyat kazanç oranına bakarsak çok net kötü transfer.
Ndoye- Tek artısı hızlı olması. Geziniyor ama bal yapmayan arı. Fiyat kazanç oranına bakarsak net kötü transfer.
Marin- Umutverici oynuyor. Oynadıkça üstüne koyacak. Onu anlayıp aralara kaçan oyuncular olmayınca olmuyor. Ama çok net iyi transfer.
Alper- Onu bir transfer olarak bile nitelendiremiyorum. Berbat.

Cavanda dökülüyor mu?

jairzinho
Hocam mustafanin topla alakasi yok. Topa yetisme imkani yok.
Ki kostugu yerde bizim adam var.
Ligdeki en kotu pozisyon tutan adam mustafa.

yanlış anladın.yusuf taş çizgisinden geriye döndü.verdiği yerde mustafa vardı.mustafa ortaladı ve dönen top penaltı oldu.mustafanın topu yusuftan aldığı yerde orta saha oyuncularından biri olmalıydı.

ARAGORN01
o tetikçinin de sahibi sabıkalı şikeci AY değil mi ve onun talimatıyla gönderilmiş olma ihtimali % kaç sence !
Yüzde 100. Onunkinin yazdım zaten. Niyet iyi değil

ts_tuncay_ts
02.10.2015, 23:02
Pesssssss pesssssss ki ne pesss 3 te sıfır hakemler seni durdurdu yusufun sezon başından beri isabetli orta sayısı 4 ,mustafanın şabanlıkları hemşerim ligin daha başındaydık vede seni sezon başı kimse şampiyonluk adayı göstermiyordu zaten 3'te sıfırrrrrrrrrrBorç 400 milyon tlllllllllllll eski para ile 400 trilyon 4.dahi olamayan bir moloz sürüsü başında espireleri bile komik olmayan bir hoca müsfettesi,sınıf başkanı bile olamayacak bir adamın elinde can çekişen bir koca çınar...

Ya arkadaş sende nasıl bir kafa var anlamıyorum...Ona bakarsan konya bizim kaleye 2 kere geldi ne oldu cevap verirmisin...

B.AKDEMİR
Bir milli maç arası ile düşüşe geçtik ve yine bir milli ara. Umarım bu sefer ters etki yapar ve kendimize geliriz. Şota, Cardozo gibi bir santraforu varken mağlup olmayı başarıyor ya bence zor olanı yapıyor. Tabi ki hakemlerin yanlış kararları da cabası. Ama hakem kararlarına rağmen oyunu çevirebilecek bir girişimimiz de yoktu doğrusu. Yusuf, Erkan ve Yumlu ile konuşulmalı. Bu kafayla takıma yarar yerine zarar veriyorlar.

serdaracıl
Bu maç güzel oynadık diyenleri Allah'a havale ediyorum. Karşındaki takım torku be.

Kemal Öztel
02.10.2015, 23:03
Bırakın Şotayı eleştirmeyi kardeşim adamlar 2 kez atmış topu kaleye ikisinde de hakem hatası,bu yönetimle kazanabilecek takım yok istersen messi robben ronlado yap ileriyi ciddiyim hakem bu kadar art niyetli,durdurararak seni sinirlendimeye çalışarak seni kaybettirir net

Onur
Şota'nın oyun kurgusu çok riskli aynı Kasımpaşa'da olduğu gibi. Ama bu akşamki konuşmalarında haklı. Hakem adil olsaydı bu maçta puan kaybetmezdik.

Haa çok mu iyiyiz? Kesinlikle hayır. Douglas - Yumlu ikilisini geçmek için yürümek yeterli. Yusuf'la olmuyor. Çünkü adam beynini kullanmıyor.

mustafakaraca
Hakemler rezil doğru ama hakemlere bizi budamaları için de rakibe bizi yenmesi içinde biz cesaret veriyoruz. Maça forvetsiz çıkıyoruz kendi evimizde. Rezil bir oyun sistemi. Her maçın ilk yarısını mal gibi atak yapmadan geçiriyoruz her maç istisnasız

halil ibo
şu maçtan sonra hakeme yüklenmek bana biraz saçma geliyor.sen önce 3 pas yap sonra hakeme giydir.3 pası yapamıyorsun hakem diyorsun.

sapla samanı karıştırmayalım,kötü bir 11 seçimi,kötü bir oyun,yetersiz bir hoca ve o menejerle o hocayı tercih eden yetersiz kelimesinin bile yetersiz kaldığı yönetim (yada yönetemeyim),

Ama hakem de çok art niyetli ve talimatlı gelmiş.Bunu kesinlikle ama kesinlikle yabana atmayalım !

Manava61
02.10.2015, 23:04
Şota'nın oyun kurgusu çok riskli aynı Kasımpaşa'da olduğu gibi. Ama bu akşamki konuşmalarında haklı. Hakem adil olsaydı bu maçta puan kaybetmezdik.

Haa çok mu iyiyiz? Kesinlikle hayır. Douglas - Yumlu ikilisini geçmek için yürümek yeterli. Yusuf'la olmuyor. Çünkü adam beynini kullanmıyor.

Beyin vs Yusuf ?? Şeref ve aziz gibi

Fatih Çelik
Acaba Azerbaycan ligine müracaat mı etsek veya Bölgesel takımlardan lig kurup mu oynasak ne gereği var kanser olmaya.

zx61

Günümüzde bu kadar gerçekçilik işe yaramıyor.şu kadrosunu yerden yere vurduğumuz gsnin taraftarı bile yenilgileri hakeme bağladılar fb desen hep hakem yüzünden oynayamıyor (!) Ama biz sayısız atak yaparız (gs maçı) ama hakem doğrar maç sonu hakeme sayacağımıza onura sayarız
Bu ülkede hakemlerin bize karşı eyyamcı olmasının nedenini anladım."Trabzonspor yenildi mi bir maç ondan sonra hatalı karar ver nasıl olsa seni değil takımın neden kötü oynadığını konuşacaklar" tüm hakemler bu şekilde düşünüyorlar bize karşı

arifberkay

Ndoyeyi oyunda alıp yumluyu forvet yapmak nedir?

61ronin61
02.10.2015, 23:05
artık herşey bitti .ben kaçar .

ne takım ne hoca ne yönetim ömrümüzden bir yıl daha gitti.

ama işte kanımıza işlemiş hiç şampiyonluk göremesekte o çukura girerken bile trabzonsporluyuz buda galiba bizim kaderimiz.

dünya düzeni bu güçlüler zenginler kazanıyor.

bu lig aslında hep ayarlanıyor büyük takımlara göre tek tehdit ts zaten onunda önü hemen kesiliyor.

Allahsız bir düzen bu.tüm türkiye müslüman demi vay beeee müslümanlara bak .şimdi mutlu olsun bu müslümanlar iki şikeci şikebahçe ve şiketaşın şampiyonluk yarışını izlesinler.

istenen oldu artık devre dışıyız bu maçla işimiz bitirdiler.

başkan sende boşuna kendini yorma o kadar yaptığın yalakalıklarda işe yaramadı .trabzonsporu düşürmeden defol git bu takımın başından.

Manava61
02.10.2015, 23:06
Acaba Azerbaycan ligine müracaat mı etsek veya Bölgesel takımlardan lig kurup mu oynasak ne gereği var kanser olmaya.
Abi ne gerek var öyle gereksiz(!) hamlelere.Büyük başgan çıkar temiz futbol paydaşları der askerlik hatırlarını anlatır olay kapanır.Sora yine aynı senaryo bu devran böyle sürer...

nakzo
02.10.2015, 23:06
O 23 santim penalti 1 metre..hep bize denk geliyor nedense bu cm ler hakemler hep alahimize ne hikmetse bide lehimize olsa..

Hemşerim tam 4 senedir her yenilgiden sonra hakem artık kusacam içinde olduğumuz bataklığı görmeyip hedef şaşırtmak için yine hakem.Şampiyon olacak diye kurulup 3'te sıfır yapamazsın hemşerim yemezlerrrrrrr sen büyük takımdan bu akşam gidecek bu herif ha hala hakem hakem deyip iho ,hurma ve şotanın sırtını sıvazlarsan 100 trilyonluk takımla 10.olursun.

sasone
02.10.2015, 23:07
Ya arkadaş sende nasıl bir kafa var anlamıyorum...Ona bakarsan konya bizim kaleye 2 kere geldi ne oldu cevap verirmisin...
Sorunda orda zaten adam iki kere kaleye gelmeye plan yapıyor ve bunu gerçekleştiriyor,yani buna bile önlem alamıyoruz,rakibin hızlı ataklarını bozcak hücüm presini.
Rakibin seni oyun olarak ezmesi,alt etmesi imkansız,rakbin silahını biliyorsun ne zaman ateş edeceğini bilmiyorsun ama çözüm bulamıyorsun.