PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Alika87
02.10.2015, 15:09
Casillas yedege cekilmis, Onur neden cekilmesin?

Onurun dokunulmazligi en cok Onura zarar veriyor.

Emrah Akcagöz
02.10.2015, 15:13
onur trabzon karakterine uyan biri değil. bi acayip agrasif suratsız garip birisi. sene başından beri yediği tuhaf gollerin hata sonucu olmadığını düşünüyorum.
Doğru, bizim karakterimize en çok uyan futbolcu Soner onu da harcıyoruz.

Mert Oğuzlu61
02.10.2015, 15:19
7 haftadır Onur Onur, ee yeter da artık maça dair iki yorum görsek şuralarda ? :) Ne Onur nefreti varmış millette, antu da Onur dan bu kadar nefret etmiyorlar ne oldu bu taraftara anlamadım.

İdris Toksoy
02.10.2015, 15:22
douglasın yanında medjani oynasın. gol yemeyelim de bi şekilde atarız.

İdris Toksoy
02.10.2015, 15:23
bu sezon maç haram sana desene :D

DarkBlooD
02.10.2015, 15:25
onur trabzon karakterine uyan biri değil. bi acayip agrasif suratsız garip birisi. sene başından beri yediği tuhaf gollerin hata sonucu olmadığını düşünüyorum.
Allah Allah neye uymuyormuş :) vay arkadaş be yoruma bak , sen o saydigin efsaneleri kaç kere seyrettin, cok merak ediyorum , hatta nerelisin de bilmiyorum Doğu Karadeniz tarafindaysan bi sokağa çıkıp insanları incele , geçtim hepsinide kibar taraftar önce bi kullandığın isme bak sonra agresiflik mevzusunu konuşuruz, kasıtlı gol yedi diye çamur attığın ADAM sayesinde , onun kurtarislari sayesinde yıllar sonra şampiyon oldun geçtim bunu , kaç kez ligi son sıralarda bitirdin , kaç kez düşme potasindan onun sayesinde aldığın puanlarla uzaklastin, geçtim onu da 2 gol dışında hatası olmayan birini, takım olmadigim için verdiğin 10 larca pozısyonu çıkaran ADAMA mi diyorsun bilinçli gol yiyor diye , Allah çarpar yahu , göz var nizam var .

Onur Akyüz
02.10.2015, 15:29
Onur olayı; özünde bir zihniyet meselesidir.

Takımı yöneten bu zihniyetin olduğu yerde; birlik, beraberlik ve başarı olması imkansızdır. Bu zihniyetin olduğu yerde; kutuplaşma, şucu, bucu, sen ben kavgası olur başka da bi şey olmaz. Performans, kaleci hatası vs bunlar daha sonra tartışılacak şeyler.

Bknz:Türkiye

MetehanS
02.10.2015, 15:34
Bizim için dönüm maçı, vira Bismillah.

Fatih Cengiz
02.10.2015, 15:37

Takımı yöneten bu zihniyetin olduğu yerde; birlik, beraberlik ve başarı olması imkansızdır. Bu zihniyetin olduğu yerde; kutuplaşma, şucu, bucu, sen ben kavgası olur başka da bi şey olmaz. Performans, kaleci hatası vs bunlar daha sonra tartışılacak şeyler.

Aynen...

wakitsiz

Hakan Yeşilyurt
02.10.2015, 15:37
Handıkap 0 olur 70 den sonra gol atarız..

S.Seymen
02.10.2015, 15:38
bu bir anlayış meselesi

kendi oyuncularımızı değersizleştiriyoruz dediğimizde çok eleştirilmiştik

dün Zeki bugün Onur yarın başka bir isim

eleştiri ve beğeni başka bir şey

birlik olmak başka bir şey

taraftar olmak başka bir şey

taraf olmak başka bir şey

son söz ne ekersen onu biçersin

aşağılamadan haddimizi bilerek konuşur isek hiç kimse incinmeyecektir ne oyuncu nede onu seven insanlar

Onur konusuna gelirsek

çok yıprandı biraz dinlenmeli.

çok fazla ağırlık yüklendi idolite ve Trabzonspor özelinde bence kaldıramadı konsantrasyon anlamında etkilendi..

DarkBlooD
02.10.2015, 15:42
En büyük sıkıntılarımızın başında;

1- Topa Sahip olamıyoruz

2- Dikine paslaşma,Duvar paslaşması ve Üçgen paslaşmalarının hiçbiri yapılmıyor.

3- Hücum varyasyonumuz yok. İlerde top kimin ayağına gelirse gelsin taktik olmadığı için bireysel yeteneğiyle birşeyler yapmaya çalışıyor yada hiç riske girmeyip direk yana veya geri oynamak zorunda kalıyor.

4-Ortasaha hücumprese katılmıyor keza kanatlarımızda. N'doye ve Cardozo'nun 2 kişiyle yapmış olduğu baskı, pres değil tam tersine onların yorulmasına neden oluyor.

5- Defans tandemi hala oturmuş değil. Stoperlerimiz ağır ve topu oyuna sokamıyorlar. Gol atamadıkçada risk alıp içgüdüsel olarak ileri çıkıyorlar. Bizi çözen her rakip aynı taktikle oynuyor. Önce bizi durduruyorlar ki zaten durarak oynuyoruz. İlerleyen dakikalarda da ya kontraatak yada arkamıza attıkları toplarla gol arıyolar.. Bunda da hemen her rakibimiz başarılı oldu.

6- Takımda ki bekler buna Cavanda da dahil hücuma ve prese tam anlamda katkı sağlamıyorlar.. Ortasahada ki Mbia ve Okay onların görevini de üstlenince 1. maddede ki olay gerçekleşiyor.

7- Onur'da hiçbir sıkıntı yok. Takımdaki istikrarsızlık ona da sirayet etmiş durumda.

8- Şota kendine acilen iyibir taktisyen bulmalı. Hatta bir değil 2 tane bulmalı. Sistemsel olarak birşey üretemiyor kendisi.

9- Kanat oyuncularımız birebirde çok etkisiz. Ne kanada inebiliyorlar,Ne içeri kat edebiliyorlar.( Bunu sadece zaman zaman Erkan yapmaya çalışıyor) Açtığımız ortalar ise ligde en çok isabetsiz orta açan takım olarak göze çarpıyor.

10- Tam olarak hala bir 10 numaramız yok. Kilit çözemiyoruz. Kapanan takıma karşı tek varyasyonumuz kanat atakları.

Çözülmesi gereken en önemli sorular bunlar. Şota sorunu futbolcuların performansında değil direk kendinde aramalı.. Oynatmış olduğu futbol gerçekten sıkıntılı.
Helal , tam anlamıyla ozetledin, tek tek oyuncularla ugrasanlarin tekrar takrar okuması lazım , oyunculuk herhangibir durumun olmadığını anlayamamalari en büyük sorun , bi taktigimiz, bir sistemimiz hatta ve hatta bir amacımız yok sahadayken, bu takım nasıl hazırlanıyor , hafta içinde ne gösteriliyor anlamak mümkün değil , her geçen gün kötüye gidiyor , hadi vaysayalim oyuncular yansitamiyor diyelim de , oyuncu degisillikleriyle Şota ve yanindakiler bizde sistem taktik yok şansa birseyler olursa amacıyla hareket ettiğini gösteriyor .

CEMEFKER
02.10.2015, 15:45

Doğru ve gerçekçi tespitler..

Tiyatroyu izlemeye devam renkdaş...

Erhan Sezer
02.10.2015, 15:48
Onur başka bir karakter, tribündeki bizlerin sahadaki hali gibi.
Doğru veya değil ama bu Esteban'a da para verildi alındı, bizden oldu, çıkıp oynayacak. İnşallah hatasız oynar bu akşam.
Bu maç gerçekten çok önemli puan tablosuna bakarsak, 2 hafta önceki gs maçından bile önemli. Hedef şampiyonluksa, bu nispeten kolay gibi görünen fikstürde daha fazla kayıp yaşamamamız lazım...

brnclhn
02.10.2015, 15:49
4-5bin taraftar gelir ve yavaş bi oyunla 0-0 tahminim...

CEMEFKER
02.10.2015, 15:49
Sezon başındaki Onur meselesindeki can alıcı laflardan, iddialardan bir tanesi de " Onur dayılanıyo...yabancılara kafa tutmaya çalışıyo, sözünü dinletmeye çalışıyo, bu durum da yabancıların hiç de hoşuna gitmiyo" idi...

Eee kaptanlık verilmiş biri bu... kaptan birçok maç aldı tek başına (Onur'u itibarsızlaştırmaya yönelik sakat kaldı aylar boyunca ve parasını tam aldı muhabbeti boş muhabbet bana göre f/p açısından ) , TS markasının gördüğü en kaliteli adamlardan biri...Kaptan demek karakter demek, takım içindeki haylazları , kaçakları adam eden demek...

Takımlar kaptanlarını bu tür görevler için seçer zaten...

Onur ve kabadayılık...?!!!

Neyse...başlık farklı noktalar gitmesin...

UĞUR DURTAŞ
02.10.2015, 15:53
*Konya maçı zor ama çok zor geçecek
*bursa maçı galip geldik,iyi bir oyun yoktu ama samimi,içten oynayan savaşan,koşan bir takım vardı.
*bjk maçı 3 puan süper,bir önceki hafta gibi yardımlaşan,koşan,basan bir takım vardı sahada.
*akhisar maçı laubali,sanki galip gibi oynayan bir takım vardı.son dakikalarda beraberliği zor kurtardık.bizim için uyarı maçındı
*kayseri kötü oyun devam etti maça asılmadılar son dakikalarda galip geldik,ama oyun yoktu mbia akhisar ve bu maçta sahada yoktu
*gs maçı ilk yarı yavaş bir oyun ikinci yarı biraz takım hareketlendi,penaltımız verilmedi,şanssız bir golle malup olduk.seyirci süperdi
*osmanlı maçı tek kelimeyle kişiliksiz bir oyun vardı sahada utandım.
6 hafta geçti,6 maçta takım hiç bir maça hızlı başlamadı,
presli başlamadı rakibi kendi sahasına bahsetmedi,çok yavaş oynadılar
bu anlayış hangi rakip olursa olsun cesaret verir,top çevirmesine izin verir cesaretli ataklar yapmasını sağlar.
konya maçında;
cavanda ve contant ileriye destek vermesi şart,hızlı geriye gelmeleri şartıyla
okay ve medyani orta sahada iyi basmalılar,ileriye destek şart
özer,erkan,marin top rakipdeyken rakip kovalamazlarsa hepimize şimdiden geçmiş olsun
osmanlı maçında
cardozo,erkan,yusuf efendi,ekici ve marin ahmet şahinle çok samimilerdi,hiç destek olmadılar,ilerden hiç gelmediler....
inşallah akşam ndoye oynar
eğer oynarsa
orta sahadaki oyuncuların araya top atarlarsa ndoye bugün gol veya goller atacağından %100 eminim.
ndoye iyi kumaş arkadaşlar.
akşam galibiyete çok ihtiyacımız var.
onun içindirki
lütfen oynayan ve sonradan oyuna girenler
samimi ,içten,savaşan,koşan bir takım görmek istiyorum.
sonuç kendiliğinden gelecektir.

ÖmürKaradeniz61
02.10.2015, 16:03
Allah Allah neye uymuyormuş :) vay arkadaş be yoruma bak , sen o saydigin efsaneleri kaç kere seyrettin, cok merak ediyorum , hatta nerelisin de bilmiyorum Doğu Karadeniz tarafindaysan bi sokağa çıkıp insanları incele , geçtim hepsinide kibar taraftar önce bi kullandığın isme bak sonra agresiflik mevzusunu konuşuruz, kasıtlı gol yedi diye çamur attığın ADAM sayesinde , onun kurtarislari sayesinde yıllar sonra şampiyon oldun geçtim bunu , kaç kez ligi son sıralarda bitirdin , kaç kez düşme potasindan onun sayesinde aldığın puanlarla uzaklastin, geçtim onu da 2 gol dışında hatası olmayan birini, takım olmadigim için verdiğin 10 larca pozısyonu çıkaran ADAMA mi diyorsun bilinçli gol yiyor diye , Allah çarpar yahu , göz var nizam var .
Güzel kardeşim şu Onurun babası benim modundan çık artık komik oluyorsun.Her futbolcu eleştiriliyor fakat nedense sadece Onuru savunuyorsunuz.İnandırıcı değilsin sen ve senin gibi duygusal arkadaşlarımız.

Fatih Cengiz
02.10.2015, 16:05
Onur ve takım hakkında..

Arkadaşlar uzun yazamıycam, diycem ama ne kadar yazarım bilmiyorum.

Takımın üzerinde alışık olduğumuz kara bulutlar var. Bu; ne bazı oyuncuların formsuzluğu, ne hakem, ne td tercihleri, ne taraftar, ne yönetim, ne siyaset ne de ülkemizin içinde bulunduğu durumlarla "tek başına " açıklanmayacak bir durumdur. Hepsinin birleşkesidir...
Bence..!

Takımımız da onur gibi bir karakter ve oyuncu var. İnanın çokta yeni taraftar ve bolca maç kazandırmış, fb den şampiyonluğu almış, pırlanta gibi bir karakter.

Şimdi yaptığı işler içerisinde iyi gibi görünen bir kaç işi olmasına rağmen, hemen hepimizin ilk geldiği andan itibaren eleştirdiği, sevmediği, "uyuz" olduğu hurma amcaya, onur da uyuz olmuştur ve bir olay yaşanmıştır... Taraftar onurun arkasında durmuştur.. ancak yetki hurma amcada olduğu içinde onur "geri" yapmak zorunda kalmıştır....

Onur son dönemde bazı maçlarında "normalde onurun kurtaracağı ama her kalecinin de kurtaramayacağı" goller de yemiştir, tamamen hatalı goller de.
Ama her büyük kaleci çok daha anlamsız golleri de yemiştir. Bundan iki ay önce dünyanınen iyi 5 kalecisinden biriyken, bir anda tu ka ka olmazsınız. Olmamalısınız..

Onur o golleri yedi de takım ne yaptı? Barcelona gibi mi yoksa real gibi mi oynadı. Bazı maçların bazı bölümlerine sığan kısa kısa filmler izledik, ümitlendik.. Ama ne bol bol pozisyon ne de güzel futbolu izleyemedik..

5 metreye pas atamayan, en zayıf takıma bile baskı kurup topu alamayan, bireysel olarak dengesiz, vs vs vs... Yine de ümit veren, acaba belki falan dedirten ama "ne top oynadık Bee" diyemediğimiz bir dönemde;;; onur gol yedi diye "hain" ilan etmek çok komik ama trajikomik duruyor.

Son yılların belası hava toplarımız halen daha zayıf. Hem savunmada hem de hücumda hava topunu ya rakip alıyor, ya faul yapıyoruz ya da rakibe veya anlamsız bir yere doğru vuruyoruz. Ya buna çalışmıyoruz ya da çok daha başka şeyler..

Yan pasların ardından dikine oynadığımız hemen her top çok basit ve "şaka" gibi kaydediliyor.

Sanki bir hafta boyunca sadece koşu antrenmanı yapıp, hiç birlikte bişeyler yapmadan maça çıkan adamlar görüyorum sahada.. Bazı bazı

Bir de bize gelen "dünya yıldızı" futbolcuların ortak bi kaç yanı var. Hepsi de "başkanın projeleri" beni çok etkiledi diyor.
Nedir bu proje!??? Bilen biri var mı?
Sonra bu adamlar, bi iki istisna hariç, ilk geldikleri 3-5 hafta ülke lig kalitesinin iki gömlek üstünden, ne Oluyorsa bir anda 2.lig topçusu halini alıyorlar? Ya da bana öyle geliyor....

Size de olmuştur eminim,, çok rahat bir anda, sahada her tarafında uygun oyuncular varken, beni koysan atacağım bir pası, "şaka" gibi rakibe veya anlamsız bir yere atıyoruz. Cebir değil çok kere, aynı adamlar da değil, hiç beklemediğimiz oyuncular... Bu da mı "şaka"

Şimdi takım da bu kadar etkisiz oyun, basit pas hataları, tercih hataları, top kayıpları varken, yaptığı hata %90 golle sonuçlanacak bir kalecinin hatalarından sonra ona "hain" veya tukaka diyemezsiniz.
Yoksa tüm takım hatta yönetim hatta td heyeti vesaire alayı hain demek gerekir.

Ki böyle bir durumda da temelin dediği gibi, bu kadar şeyin arasında ben duramam deyip kendimizi uçaktan atmamız gerekir...

Bu hafta,
1- aykutu yenmek
2- moral
3- üç puan
4- zaman gibi kazançlar ve amaçlar için yenmeliyiz..

Kağıt üzerinde parçalarız.
Ama saha üzerinde " futbol sadece ayakla oynanan bir oyun" değildir.

Bir de 34 maçta 34 galibiyet alsak, hiç gol yemesek, 1000 gol atsak yine de bi şekilde şampiyon yapılmayız algısı var bende,
Bu nedenle iyi top oynayalım, güzel şeyler, kaliteli şeyler olsun, bizlerde keyifle maçı izleyelim.

Şampiyonluk kupası ve paraları da onların olsun.

Ama güzel futbol olsun. Tesislerimizde bu

Uzun oldu sanırım, sıkılmadan okuyanlardan ve sayfaya verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim :)

Hayırlı cumalar

wakitsiz

fadigaTS
02.10.2015, 16:07
Rahat yeneriz.Herkes rahat olsun.Geçen haftaki ruhsuz takımı bir daha görmek istemiyorum.Yumlu denen "futbolcu" artık oynamamalı.

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 16:11
Bu bir ironi mi yoksa temenni mi Uğur? @U.Sadıkoğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=994)

Onur'un bu formundan ötürü temenni :)

batuhanTs
02.10.2015, 16:12
neyi rahat yeniyon sen anlamadım muhtemele medjani ve özer le başlayacak maça hiç güleceğim yoktu bu şota nın hakikaten bu kadar vasıfsız olduğunu düşünmemiştim ama çapsız bile iltifat olur galiba ona hadi konya yen vallaha yen de kurtulalım şu reklam yıldızından

Yıldıray Emanet
02.10.2015, 16:13
Muhtemelen 2-2 yada 1-1 gibi bir skor çıkar

Fatih Cengiz
02.10.2015, 16:15
Güzel kardeşim şu Onurun babası benim modundan çık artık komik oluyorsun.Her futbolcu eleştiriliyor fakat nedense sadece Onuru savunuyorsunuz.İnandırıcı değilsin sen ve senin gibi duygusal arkadaşlarımız.
Bence gayet samimi, ve bence ısrarla onuru eleştiren "sizler" inandırıcı değilsiniz, komiksiniz... Şu siyasi arenanın sosyal medya trolleri var, aktroller gibi bişeymişsiniz gibi geliyor bana

wakitsiz

Oğuzhan
02.10.2015, 16:18
Rahat yeneriz.Herkes rahat olsun.Geçen haftaki ruhsuz takımı bir daha görmek istemiyorum.Yumlu denen "futbolcu" artık oynamamalı.

Douglas şuan Mustafa Yumlu'nun yarısı kadar bile oynamıyor. Neden bu yabancı hayranlığı ?

Tek eleştiri görmüyorum Douglas'ın hantal ve iğrenç futboluna. Canını dişine takan Yumlu yine hedef. Tamam muhteşem oynamıyor ama takımdaki diğer stoperlerin hepsinden daha iyi şuan bunu görmek için futboldan fazla anlamaya gerek yok. Aykut, Douglas'dan daha faydalı oynuyordu oynadığı dönemde.

DarkBlooD
02.10.2015, 16:18
1 . Si senin kardeşin olma gibi bir şans yok ancak amcan olurum abinde değil .
2. Si 74 yorum yapmışsın çoğu abuk subuk Onur yorumu araya birkaç oyuncuyu da kotuleme girişimi atmissin
3. Bu benim bilmem kaçıncı forum üyeliğin senin gibi hadsizler yüzünden çok üyelik patlattim acimam da .

4. Si futboldan anlayanlarin yorumlarına verdiğim cevaplardan oku belki bir fikrin olur futbol hakkında , takım hakkında ,

5. Si ise burda kimse mantıklı olduğu için Trabzonsporlu değil , bütün hersey tamamen duygusal , biz para kazanmiyoruz taraftariz, gönül bağı yoksa taraftarlik da yoktur . mantıklı taraftar cebine para giren taraftardir , bizim öyle bir kaygımiz yok , olabildiğince kulübe veririz .

cyberentalpi
02.10.2015, 16:21
Sanki 10 Yıldır Onurlar ı tonla yetiştiriyoruz.
neler duyuyorum. formsuz donemleri olabilir. Bu kaleci bize imza attığında o parayı her takımdan alabilirdi. o bonserviside her takım verirdi.
sadece Onur mu formsuz. Gs macında olmadı. Olmayınca olmuyor ki bence en buyuk hata Şota nın tercihlerinde idi. Kayseri ve Osmanlı macında resmen dokulduk. Birini kazandık bakmayın. Onurun hatalarına ragmen Osmanlı ile berabere kalsak Gs yi yense idik herkes zafer sarhosu idi.
Sadece onur mu hata yaptı. Kim iyi oynadı. kaç pozisyona girdik.

volkan demirel i kimse sevmez ama sikeciler sever. şikeci tayfa da olsam bende severim. sebebi tam bir fenerbahçelidir. Ama ne hatalı goler yemiştir.

daha erken. 5 mac kazanalım her şey yoluna girer. Tum takımlarımız dokuluyor. Avrupa kupalarına bakın. Lige bakın.

Onur bu takımın Onur u dur. Gururudur. Ona destek şampiyonluk yolunda en buyuk artıdır

fadigaTS
02.10.2015, 16:25
Douglas şuan Mustafa Yumlu'nun yarısı kadar bile oynamıyor. Neden bu yabancı hayranlığı ?

Tek eleştiri görmüyorum Douglas'ın hantal ve iğrenç futboluna. Canını dişine takan Yumlu yine hedef. Tamam muhteşem oynamıyor ama takımdaki diğer stoperlerin hepsinden daha iyi şuan bunu görmek için futboldan fazla anlamaya gerek yok. Aykut, Douglas'dan daha faydalı oynuyordu oynadığı dönemde.
Yumlu senelerdir oynuyor.İlk günden beri yetersiz.Douglas yeni geldi.Bir sezon kredisi var.Ayrıca ileriye çıkıp hesapta gol arayan yumlu efendi geriye de eli belinde geliyor.Daha kendi işini yapamayan defansın ileriye çıkması ancak yumludan beklenir.

fadigaTS
02.10.2015, 16:27
Onur Kıvrak bu takımın kaptanıdır.Bu kadar sert eleştiriyi haketmiyor.Ayrıca her futbolcunun formsuz olduğu dönemler vardır.

Ali YİĞİT
02.10.2015, 16:28
Şimdi yazacaklarım Ağır Trolleme içerir.

Dikkat bu yazı da ağır troll betimlemesi bulunmaktadır.

Troll detected!!!

Onur yüzünden yeniliyoruz yeaaaaa

fadigaTS
02.10.2015, 16:33
Yumlu,aykut,soner ve türevlerinden kurtulduğumuz gün büyük hedefler düşünebiliriz.Güzel futbol kaliteli oyuncularla oynanır.Vasatlarla ancak mehter takımı olursun.İki ileri bir geri.

emrhan61
02.10.2015, 16:41
Douglasdan beklediklerimiz ; Araya Top atilinca hiziyla alsın, süpürücü olsun.

Ama Douglas Markaj ve ilk hamle oyuncusu. Douglas ve Yumlu aynı tipte olduklarından Uyumsuzlar. Douglasın yedegi olmalı yumlu. Aykut oynamalı.

7can61
02.10.2015, 16:41
Onur'un bir daha kaleye geçme şansını elde edemeyeceği Esteban'ın güven vereceği 1-0 ya da 2-1 kazanacağımız bir maç olabilir...
Maçtan sonra kaybolma biyere, bence senin bir daha yorum yapamayacağın bir maç olacak.
Sizdeki bu hastalık derecesine varan onur histerisi nedir arkadaş? Onur neden bir daha kaleye geçemeyecekmiş? Bir derdin mi var adamla? Kötü bir şey mi yaptı sana? Kişisel bir sıkıntın yoksa derdin nedir çok merak ettim.
Estebanı kaç kere izledin ayrıca bu güven telkini nereden geliyor?

fadigaTS
02.10.2015, 16:43
Douglasdan beklediklerimiz ; Araya Top atilinca hiziyla alsın, süpürücü olsun.

Ama Douglas Markaj ve ilk hamle oyuncusu. Douglas ve Yumlu aynı tipte olduklarından Uyumsuzlar. Douglasın yedegi olmalı yumlu. Aykut oynamalı.
Aykutu da beğenmesem de yumluya tercih ederim.Papy gelseydi çok iyi olacaktı.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 16:46
Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Manchester United - Wolfsburg maçında verilen penaltı ile Trabzonspor - Galatasaray maçında Cüneyt Çakır'ın vermediği penaltı pozisyonları arasındaki benzerlik herkesin dikkatini çekti.

Cüneyt Çakır'ı kurtarmak için "UEFA'nın son bilmem ne talimatına göre vermedi penaltıyı" şeklinde aklınca kendisini aklayanlara, hakem Kassai'nin Manchester United lehine verdiği penaltı amiyane tabirle adeta "kapak oldu."

Poor
02.10.2015, 16:48
su forumda osmanlispor macinda sucu onura atan adam ya art niyetlidir ya da futboldan anlamiyordur bukadar net.

istediginiz kaleciyi getirin hata da yapar gol de yer arkadas chech elinden kacirdi avrupa kupasinda gol attik chech kotu kaleci mi oldu?

10 kisi osmanlispor senin 10 katin pozisyon buldu macta senin bitane pozisyonun yok hala kaleci diyen var baska maci mi izlediniz anlamiyorum ki

fadigaTS
02.10.2015, 16:51
su forumda osmanlispor macinda sucu onura atan adam ya art niyetlidir ya da futboldan anlamiyordur bukadar net.

istediginiz kaleciyi getirin hata da yapar gol de yer arkadas chech elinden kacirdi avrupa kupasinda gol attik chech kotu kaleci mi oldu?

10 kisi osmanlispor senin 10 katin pozisyon buldu macta senin bitane pozisyonun yok hala kaleci diyen var baska maci mi izlediniz anlamiyorum ki
İlk yarı osmanlı bize 4 atabilirdi.Tüm suçu onura yüklemek haksızlıktır.Cavanda ve mbia bile kötüydü

7can61
02.10.2015, 16:52

Gelde anlat, ya milletin zekası çok kıt, ya da art niyetli arkadaş bunun başka bir izahı yok.

UĞUR DURTAŞ
02.10.2015, 16:53

tam üzerine bastınız,rahat yeneriz diyemiyorum.
geçen haftaki ruhsuz daha doğrusu kişiliksiz oyunu gördükten sonra....

EMİR
02.10.2015, 16:55
Onura laf edenler estebanı takımdan kovacak

Onuru sadece kaleci sanan insanlarsınız siz bu takımda Trabzon ruhunu görebildiğim belkide tek isimdir ONUR!

Şike sürecinde takımda korkmadan konuşan tek isimdir ONUR!

ONUR bizim ONURUMUZDUR!

2 maç kötü oynadı diye bu kadar kötüleyenler siz Onurun yaptıklarıyla şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonunu hak etmiyorsunuz!

fadigaTS
02.10.2015, 16:56
tam üzerine bastınız,rahat yeneriz diyemiyorum.
geçen haftaki ruhsuz daha doğrusu kişiliksiz oyunu gördükten sonra....
Ama gs maçından sonra osmanlıya karşı bu kadar rezil oynamamızı beklemiyordum.Bu maç iyi olacağımızı düşünüyorum

7can61
02.10.2015, 17:00
Onura laf edenler estebanı takımdan kovacak

Onuru sadece kaleci sanan insanlarsınız siz bu takımda Trabzon ruhunu görebildiğim belkide tek isimdir ONUR!

Şike sürecinde takımda korkmadan konuşan tek isimdir ONUR!

ONUR bizim ONURUMUZDUR!

2 maç kötü oynadı diye bu kadar kötüleyenler siz Onurun yaptıklarıyla şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonunu hak etmiyorsunuz!
Şu genç kadar olamadınız, şike sürecinde bu çocuk 15 yaşındaydı helal olsun sana aferun ula :)

Adem Akyüz'
02.10.2015, 17:02
ONUR da Onur.. yeter Be Kardeşim yahu.

Şu sayfada ne zaman gerçekten maçın tartışıldığını göreceğim ben acaba? Ya da tribün tartışılır, ya Onur ya da yönetim. 3 saat kalmış maça, bırakın diğer konuları da maçı konuşalım biraz.

Oğuzhan
02.10.2015, 17:03
Bu maçtan galibiyet dışında alınacak her sonuç bizi yarıştan psikolojik olarak koparır.

Yunus Danışmaz
02.10.2015, 17:08
Takımda sadece ruh olsun yeter, zaten galibiyet kendiliğinden gelir.

By the way , Yeter ki Onursuz olmasın AŞK...

Poor
02.10.2015, 17:09
bu sene 3.luk basaridir, seneye takim bozulmadan 2 kanat transferine sampiyonuz

Furkan Dündar
02.10.2015, 17:09
cavandayı başakşehir, anderlect ve roma takip ediyormuş, elimizde tutamayız

tutma sevdası nedir parasını bulunca satalım

iyi bir meblağ gelirse acımadan satalım

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 17:10
3 saatten az kaldı
3 puanlı ve güzel futbollu bir akşam yaşayalım inşallah

Ahmet Ulusoy
02.10.2015, 17:13
Ndoye gol atsın ve kazanalım iyi futbol önemli değil bugünlük

piskopatrizeli
02.10.2015, 17:14
bu maçtada puan kaybedersek forumu terkediyorum.

ultragaranti.

Furkan Dündar
02.10.2015, 17:16

11 oynar

mkmoglu
02.10.2015, 17:16
şammpiyon olmamamızın en büyük sebebi taraftardır..trabzonspordan nefret ediyorlar..

piskopatrizeli
02.10.2015, 17:18
bende neden her hafta aynı oyunu oynuyoruz diye düşünüyordum.

http://vimpir.com/karikatur-futbol-taktikleri-2419-I3.jpg

Furkan Dündar
02.10.2015, 17:20
şammpiyon olmamamızın en büyük sebebi taraftardır..trabzonspordan nefret ediyorlar..

en doğru yorum

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 17:20
Maçtan sonra kaybolma biyere, bence senin bir daha yorum yapamayacağın bir maç olacak.
Sizdeki bu hastalık derecesine varan onur histerisi nedir arkadaş? Onur neden bir daha kaleye geçemeyecekmiş? Bir derdin mi var adamla? Kötü bir şey mi yaptı sana? Kişisel bir sıkıntın yoksa derdin nedir çok merak ettim.
Estebanı kaç kere izledin ayrıca bu güven telkini nereden geliyor?

Sana hesap vermek zorunda mıyım?

Ne yazacağımı sana sormak zorunda mıyım?

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Yoksa Onur'un avukatı mısın?

Ahlak memuru musun?

Bu kadar derinlere inmek istediğine göre psikolog musun?

Fazla derinlere inme yukarı çıkamazsın...

Esteban ile Küba'da karşılıklı puro tüttürmüştük oradan tanışıyoruz... Kendisi yakın akrabam oluyor o yüzden kaleye geçmesini arzuluyorum sahaya çıktığı her müsabakadan komisyon alacağım...

İstersem Onur'u eleştiririm istersem başka bir futbolcuyu seninle aynı fikri paylaşmak zorunda mıyım?

Onur'un performansı ciddi anlamda düşüşte taraftara karşı takındığı tavırda ortada amiyana tabirle adam havalandı... Ama ne kadar havalanırsa havalansın sizin gibilere müstehak...

Hiçbir futbolcu Trabzonspor'dan büyük değildir...!

Muhteva
02.10.2015, 17:23
Maç yağmur altında oynanacak bilhassa ikinci yarı yağış kuvvetlenebilir.

Biz böyle havaları severiz vurduğumuz gol olsun :)

fadigaTS
02.10.2015, 17:23
Böylelerine taraftar demek ne kadar doğruysa artık.

7can61
02.10.2015, 17:27

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Ahlak memuru musun?

Esteban ile Küba'da karşılıklı puro tüttürmüştük oradan tanışıyoruz... Kendisi yakın akrabam oluyor o yüzden kaleye geçmesini arzuluyorum sahaya çıktığı her müsabakadan komisyon alacağım...

İstersem Onur'u eleştiririm istersem başka bir futbolcuyu seninle aynı fikri paylaşmak zorunda mıyım?

Onur'un performansı ciddi anlamda düşüşte taraftara karşı takındığı tavırda ortada amiyana tabirle adam havalandı... Ama ne kadar havalanırsa havalansın sizin gibilere müstehak...

Çok doğru bizim gibilere onur müstehak, sizin gibilere iho.
Alan razı veren razı, ama size yol görünüyor bunu da bil.

piskopatrizeli
02.10.2015, 17:32
futbolcuların bu forumdan haberleri varmı acaba.

Dip.Ing.Mag.
02.10.2015, 17:32
Yanlız zeminden bahsetmiyor kimse, hele bir de yağış var ki,?! Gecen hafta 1461 Avni Aker de oynadı maça baktım saha bildiğin patates tarlasıydı. Şimdiden futbolculara geçmiş olsun,

Gesendet von iPad mit Tapatalk

7can61
02.10.2015, 17:34
futbolcuların bu forumdan haberleri varmı acaba.

Umarım yoktur, senin gibilerin mesajlarını okuyup da moralleri bozulması bari.

Bahadır Şimşek
02.10.2015, 17:35
Normal zemine bakamıyorsak bari yapay çim yapalım.

Oğuzhan
02.10.2015, 17:35

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Ahlak memuru musun?

Yok usta eleştiremezsin. İlahlaştırma psikolojisi çok hakim bizim taraftarda. Kötüye kötü, iyiye iyi diyemiyorlar. Yumlu şuan Douglas'dan falan çok daha iyi oynuyor mesela ama Douglas oynamasın diyen bir kişi bulamazsın. Herkes Yumlu oynamasın yazar. Yabancı hayranlığı, bazı futbolcuları ilahlaştırma, bazılarına karşı tavır koyma, ne yaparsa yapsın o futbolcu hakkında olumlu düşünememe bu taraftarın en büyük hastalığıdır.

Onur iyi oynarken iyi diyordum, kötüyken de kötü derim. Taraftarla girdiği diyaloglarda da taraftarların üzerine yürümesi, benim yüzümden yenildik bir şey mi oldu gibi laflar kullanması onu çok itici bir insan yaptı gözümde. Ama ona bu yetkiyi veren de bu yukarda bahsettiğim zihniyetteki taraftarlarımızdır.

Onur'a karşı kimsenin düşmanlık beslediği yok, kötü oynuyor ve kazanabileceğimiz yada puan alabileceğimiz birçok maçtan bu sene Onur yüzünden boynumuz bükük ayrıldık. İyiyken nasıl iyi diyorsak kötüyken de kötü diyoruz.

Onur eğer kafasını toparlar form tutmaya başlarsa geçsin oynasın başım gözüm üstüne. Ama şu haliyle Onur'u kaleye koymak büyük yanlış olur. Çünkü hataların ardı ardası kesilmiyor, bu kafayla devam ederse kesilmeyecek de. Kafasını toparlamaya ihtiyacı var.

Ahmet Ulusoy
02.10.2015, 17:40
Herkes taraftardan dert yanıyor ama hiçbir taraftar da aslında dert yapılanın kendisi olduğunun farkında değil.

Tek eksiğimiz sabırsızlık.

Ayrıca hiçbirimiz taraftar falan değiliz.

Trabzonspor sadece alışkanlık haline gelmiş bizde.

Takım için birşeyler yapmaya çalışanımız çok az.

Sadece iyi günlerde takımın yanındayız.

Bizler aslında taraftar değil de futbol severleriz.

Taraftarlık daha farklı birşey.

fadigaTS
02.10.2015, 17:40
Yumlu nun douglas tan iyi olan özelliği ne ki.Yıllardır bizi yıkan yumlu douglastan iyiymiş :D

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 17:42
Yok usta eleştiremezsin. İlahlaştırma psikolojisi çok hakim bizim taraftarda. Kötüye kötü, iyiye iyi diyemiyorlar. Yumlu şuan Douglas'dan falan çok daha iyi oynuyor mesela ama Douglas oynamasın diyen bir kişi bulamazsın. Herkes Yumlu oynamasın yazar. Yabancı hayranlığı, bazı futbolcuları ilahlaştırma, bazılarına karşı tavır koyma, ne yaparsa yapsın o futbolcu hakkında olumlu düşünememe bu taraftarın en büyük hastalığıdır.

Onur iyi oynarken iyi diyordum, kötüyken de kötü derim. Taraftarla girdiği diyaloglarda da taraftarların üzerine yürümesi, benim yüzümden yenildik bir şey mi oldu gibi laflar kullanması onu çok itici bir insan yaptı gözümde. Ama ona bu yetkiyi veren de bu yukarda bahsettiğim zihniyetteki taraftarlarımızdır.

Onur'a karşı kimsenin düşmanlık beslediği yok, kötü oynuyor ve kazanabileceğimiz yada puan alabileceğimiz birçok maçtan bu sene Onur yüzünden boynumuz bükük ayrıldık. İyiyken nasıl iyi diyorsak kötüyken de kötü diyoruz.

Onur eğer kafasını toparlar form tutmaya başlarsa geçsin oynasın başım gözüm üstüne. Ama şu haliyle Onur'u kaleye koymak büyük yanlış olur. Çünkü hataların ardı ardası kesilmiyor, bu kafayla devam ederse kesilmeyecek de. Kafasını toparlamaya ihtiyacı var.

Senin gibi düşünen insanların varlığını görmek çok güzel.

Böyle yazma yakında senide Hacıosmanoğlu'nun avukatı ilan ederler.

:)

Manava61
02.10.2015, 17:42
Mac kadrosunu gercekten merak ediyorum.Ve zeminin durumunu da zemin eger kotuyse guzel oyun kimse beklemesin.Mac sonunda uc puan alacagimizi dusunuyorum.Mbiasiz takim nasil olucak bu da bir dger soru isareti.Her ne kadar son haftalarda ilk haftalardaki kadar iyi olmasa da belli bir duzeyde oynuyordu gene.Okay ve aytac onlerinde ekici sagda marin solda erkan forvette de ndoye ile baslanmali bence.Ekici sakatsa marin oraya gecer sagda yusuf solda erkan.Kesinlikle ozer olmamali.Hattrick bile yapsa ozer bu takimda olmamali.Defansta douglas ve medjani olmali.İkisi de agir ama en azindan ayaklari duzgun hem medjani duran toplarda da skor olarak katki yapan biri.Ortasahalarin geri gelip tip qlmasina gerek kalmaz bu ikiliyle.Bekler cavanda constant

Manava61
02.10.2015, 17:45
Oğuzhan Mustafanin Douglastan iyi oynadigi bir mac soyler misiniz?Ya da ne gibi iyi oynuyor?Hangi ozelligi daha iyi?

Edit
Flood yaptigim icin ozur dilerim

Emrah KabuL
02.10.2015, 17:46
Onur'un yaptığı hatalara 'hata' diyemeyen,bu durumu kabullenemeyenler Esteban'ın bu akşam ki performansına odaklanmış durumda.

Oğuzhan
02.10.2015, 17:49
Ağır dediğimiz Medjani var ya, o bile Douglas'dan daha süratli. Her pozisyonda ağır kalıyor. Böyle bir adamla rakibe önde basamazsın, arkaya atılacak her topta sıkıntı yaşarsın. Mustafa tamam çok süratli bir adam değil ama Douglas ile kıyaslayınca çok daha önde.

Douglas her rakibine bastığında yere indiriyor. Ağır olduğunu bildiği için, geri dönemeyeceğini anladığı gibi indiriyor adamı.

Aykut ile Mustafa oynarken defansta en az posiyon veren 2. takımıydık ligin, şimdi Osmanlıspor'a 10 tane net pozisyon veriyoruz. Bir ben mi görüyorum bu adamın ağır kalışını her pozisyonda.

Yine de illa Douglas'ı oynatacağım diyorsa yanında oynayacak adam Mustafa değil Aykut olacak. Yada Mustafa ile Aykut oynayacak. İki tane uzun yavaş stoperi oynatmak çok büyük risk. Aykut ikisine göre daha hızlı.

Mert Acar
02.10.2015, 17:49
Hurma istedigine ulasti.Bizim taraftar Onura bile havalandi diyor ya.Söyleyecek pek bişey yok.
Taraftardan dolayı kaybediyoruz hep bizden adam olmaz.İho gibileri hakediyoruz biz.

Manava61
02.10.2015, 17:50
Onurun yedek kalmasina bence cok takmamak gerek.O da takimimizin bir oyuncusu.Bence bu yasanan olaylar kasisindaki tepkisi durusu onu efsane yapar.Su ana kadar yaptiklari onu efsane olma yoluna soktu.Bence bu tur durumlar karsisindaki durusu bir insani efsane yapar.Ve ek olarak esteban da takimimizin bir oyuncusu helli mi olur belki cok cok ii bir performans gosterir.Kaleciler arasinda cekisme olur.Bu da takima olumlu yansir.Bizim odaklanmamiz gereken tek sey Trabzonsporumuzun basarisi.

Orhan Aydın
02.10.2015, 17:51
Kazanırız, kaybederiz önemli değil. Yeter ki Mustafa Yumlu'nun sunduğu futbol ziyafetinden mahrum etmeyin.

7can61
02.10.2015, 17:56

Onurun performansına kimse iyi demedi, hatalı goller yediği aşikar, yedek de bırakılabilir bir süre bunlar önemli değil.
Ama sen çıkıp da onur bir daha kale yüzü göremez dersen art niyetini kabak gibi ortaya koyarsın.
Arasındaki farkı anlayabildin mi?

Erkan A.
02.10.2015, 17:56
Mustafa yumlu konusunda sizlere katilmiyorum futbol bilgim yok diyebilirsiniz belki ama inanin ben 13 sene aktif futbol oynadim Mustafa yumlu ne etmis size anlamiyorum douglasdan daha iyi degilmi demek istiyorsunuz?? mustafanin alternatifi varmi suan ?? aykutu da aynen mustafada oldugu gibi savunuyorum aykut ilk 11 oyuncusudur ben sahsen ayakta duramayin douglasin yerine oynatirdim Mustafa ile birlikte ...trabzonspor bizim arkadaslar destek olalim köstek degil lütfen sahip cikalim Mustafayi seversiniz sevmesiniz onu bilemem ama suan bizim stoperimiz ve bu bordo mavi formayi giyen her oyuncu bizim oyuncumuzdur ..bügün insallah kazaniriz ve seri devam eder

fadigaTS
02.10.2015, 17:58
Kazanırız, kaybederiz önemli değil. Yeter ki Mustafa Yumlu'nun sunduğu futbol ziyafetinden mahrum etmeyin.
Daha dur mustafa kendini geliştirecek.35 yaşında tam bir "futbolcu" olacak.Her oynadığı maç top gelmesin diye dua ediyorum :)

Fatih K.
02.10.2015, 17:58
Onur 2011/12 sezonunun yarısında da Tolganın arkasında yedek bekledi. Futbol bu ve profesyonelce para kazanıyorsun bu işten. Ama Onuru yedek bırakmaktan çok adamı karalıp Onur kim diyen insanlar var. Son 10 yılda kaç tane Onur gibi adamın gitti de yerine daha iyisi hatta aynı seviyede biri geldi?

Yattara? Burak? Selçuk? Egemen? Jaja?

Ha dediğiniz gibi Onur bugün havaya girdiysede geçen sene Onuru padişah edip bu sene Onur kim lan diyenler yüzünden. Yoksa kaç yıldır bizi kurtardığı için Onuru harcatmayanlar yüzünden değil. Onuru devre arası 5-10 milyona bir yerede satarsın ama sonra ne yapacaksın peki?

Oğuzhan
02.10.2015, 18:01
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/6/osmanlispor-3-1-trabzonspor-mac-ozeti

01 : 05
01 : 48 Ofsaytı bozduğunu anlayıp öne atlıyor, madem ofsayt tuzağı yapacaksın yakınında kimse yokken orta saha çizgisine kadar çık, eğer yapmayacaksan da koşuna devam et kendini geri atıp kaçak oynama.
04 : 37 - 04:50 arası adama yakın oynayacaksan oyna, oynamayacaksan geniş al pozisyonu topa hakim olmuş adama koşuyosun müdahele şansın yok, sonrasındaki geri dönüşü de bahsettiğim hantallık oluyor. Pozisyonun devamını da izlerseniz fazla bir şey söylemeye gerek yok. O kadar çaresiz ki elleriyle tutmaya çalışıyo adam rüzgar gibi yanından geçerken.

Sadece 10 dakikalık özette göze çarpanlar bizim için nelere mal oluyor izleyip görün.

Bud Spencer
02.10.2015, 18:05

Teknik olarak bakarsak haklısın hemde sonuna kadar....onur'un bu duruma nasil geldigini göz ardi etmemek gerekiyor ama...sezon basi yasananlarin cok büyük etkisi var kuşkusuz
F

6Şafak Aydın1
02.10.2015, 18:08
takim eziyet modundaysa hic izlemeyelim, hangi modda oynuyoyoruz, keyfimiz yerindemi,

omondoles
02.10.2015, 18:13
Koşun, hızlı oynayın, boşa kaçın! gerisi zaten otomatikmen gelecek.

Loading .. %61

Bud Spencer
02.10.2015, 18:13
Onur 2011/12 sezonunun yarısında da Tolganın arkasında yedek bekledi. Futbol bu ve profesyonelce para kazanıyorsun bu işten. Ama Onuru yedek bırakmaktan çok adamı karalıp Onur kim diyen insanlar var. Son 10 yılda kaç tane Onur gibi adamın gitti de yerine daha iyisi hatta aynı seviyede biri geldi?

Yattara? Burak? Selçuk? Egemen? Jaja?

Ha dediğiniz gibi Onur bugün havaya girdiysede geçen sene Onuru padişah edip bu sene Onur kim lan diyenler yüzünden. Yoksa kaç yıldır bizi kurtardığı için Onuru harcatmayanlar yüzünden değil. Onuru devre arası 5-10 milyona bir yerede satarsın ama sonra ne yapacaksın peki?

Buda çok doğru
Gerçekler herzamanki gibi iki pozisyonun ortasinda

Muhteva
02.10.2015, 18:14
Douglas bildiğin kanı arabası kıçını toplayıp geri dönene kadar üçlük oluruz Aykut oynamalı.

Fatih K.
02.10.2015, 18:20
Ulan her sezon şu medya ve Trabzonspor düşmanları getirip suni bir gündem yaratıp taraftarı başka yönlere çekiyor ya hepsinin Allah bin belasını versin. Arkadaş ben anlamıyorum Onur yedek kalmış vey oynamış niye bize dert oluyor. Şota o işi yapmak için milyon dolar para alıyor. Maça 2 saatten az süre kalmış ve taraftar hala Onuru konuşuyorsa Trabzonspor düşmanları amacına ulaşmış demektir.

Erkan A.
02.10.2015, 18:22
giyecegimiz formalar beli olmusmu ??ben cezalimiyim benim yorumlarimi okuyabilen bir renktasim varmi ??

61ronin61
02.10.2015, 18:27

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Ahlak memuru musun?

puhahahahhaaaaaa helal adiminim be on numara kapağı yapıştırmışsın.

mükemmel cevap derslik şiir gibi kitap gibi yazmışsın helal olsun sana be adminim.

ayrıca oğruzhan renkdaş sende çok güzel yazmışsın .

Erkan A.
02.10.2015, 18:27
:tsbayrak: afs abi yazmis parcali formayi giyinecegiz ve bordo short bordo corap ,,,hayde firtina hayde trabzon insAllah kazanacagiz tribünler konusunda haberim yok ama umarim tiklim tiklim olacak ben umutluyum 3-0 net skorla kazanacagiz veya 4-0 farkli yenecegiz

batuhanTs
02.10.2015, 18:28
giyecegimiz formalar beli olmusmu ??ben cezalimiyim benim yorumlarimi okuyabilen bir renktasim varmi ??

çizgili :)

Kamer'
02.10.2015, 18:31
İki hafta önce bilet kalmamıştı , şimdiyse 10 bin kişi ya var ya yok . İki hafta önce ne konuşuluyodu , şimdi durum ne .

Lütfen bundan sonra şu takım 1 maç kazanınca ne göklere çıkarın ne de kötü oynayınca yerin dibine sokun .

atlantis
02.10.2015, 18:34
3-0 alıcaz.

Cengiz Çubukcu
02.10.2015, 18:36
1-0 alırız...gol ndoye

Hakan
02.10.2015, 18:38
Okay milli takımda

polatmu
02.10.2015, 18:42
Çok zor maç; maçın zorluğu rakipten bağımsız

DeAgLeMaNyAq
02.10.2015, 18:42
Milli takım haftanın karması değil diyen Fatih Terim formsuz Onur ve Semih'i almamış... :)

Erkan A.
02.10.2015, 18:43
[QUOTE=batuhanTs;1920259621]çizgili :)[/QUOTEbordo de mavi de cizgili olsun yeterki yaz yorumuma cevap verdinya dünyalar benum oldi da :sevinç:

freedomforever
02.10.2015, 18:43
Milli takım haftanın karması değil diyen Fatih Terim formsuz Onur ve Semih'i almamış... :)
+Ekici

DeAgLeMaNyAq
02.10.2015, 18:45
+Ekici

3 hafta sakat...

freedomforever
02.10.2015, 18:46
3 hafta sakat...
Yok artik. Yeni haber mi bu?

Hakan
02.10.2015, 18:47
Doktor olarak Eva Carneiro'yu getirmek lazım artık bu iş böyle olmayacak

DeAgLeMaNyAq
02.10.2015, 18:48
İlk 11: Esteban, Cavanda, Mustafa, Douglas, Constant, Medjani, Okay, Erkan, Marin, Yusuf, N'Doye

Yedekler: Uğurcan, Salih, Aykut, Aytaç, Özer, Sefa, Cardozo

Sakat: Onur, Alper, Mehmet

Cezalı: Mbia

Tribün: Musa, Bourceanu, Deniz

memozcan
02.10.2015, 18:48
defansın göbeğinden çok korkuyorum.. yumlu-douglas ikilisi tam bomba.. konyaspor bu hazineyi değerlendirmeye çalışacaktır..

DeAgLeMaNyAq
02.10.2015, 18:49
Yok artik. Yeni haber mi bu?

Antrenmanlara çıkmamıştı resmi siteden açıklandı...

Hakan
02.10.2015, 18:51
Kendine yakışır kadroyu kurmuş yine hocamız.Yumlun batsın

Ozan Kara
02.10.2015, 18:52
Zemini duzeltmisler.

Ali Can
02.10.2015, 18:52
İlk 11: Esteban, Cavanda, Mustafa, Douglas, Constant, Medjani, Okay, Erkan, Marin, Yusuf, N'Doye

Yedekler: Uğurcan, Salih, Aykut, Aytaç, Özer, Sefa, Cardozo

Sakat: Onur, Alper, Mehmet

Cezalı: Mbia

Tribün: Musa, Bourceanu, Deniz

Bu 11'le işimiz zor. Konya'nın taktiğine bağlı puan almamız.

Topu alıp ayağında bekletebilecek bir Okay var, o da tek başına kalıcak.

Umarım 3 puan alan taraf biz oluruz.

ozzy!
02.10.2015, 18:53
Le havle. Aykut dururken hala Yumlu. Ben anlamıyorum hiç maçları yeniden izlemiyorlar mı? Geçen hafta serdardı sanırım arkaya koşuşunda Mustafanın hafif tempo koşması kabul edilebilir gibi değildi. Kör olmak lazım bu adamla olmaz!

Cardozo gene yok çok ilginç.

Şota'yı çok seviyorum kalsın başarılı olsun da istiyorum ama kendi suyunu ısındırıyor. Hayırlısı inşallah güzel bir galibiyet alırız.

Mert Acar
02.10.2015, 18:54
bence çıkması gereken kadro:
estaban,cavanda,medjani,douglas,constant,okay,ayta ç,yusuf,özer,erkan,n'doye olmalıydı.

DarkBlooD
02.10.2015, 18:54

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Ahlak memuru musun?

Hiç kimse Trabzonspor dan büyük değildir , ve bu kulübe zarardan başka en ufak katkısı olmayanlarin bu kulüpte yeri yoktur ister taraftar , ister yönetici, Onur un 100 de 1 I eneginiz olsun taraftar yada yönetici ondan sonra Onurun yaptıklarını elestirin, havalanmis da bilmem ne yapmış he evet havalandı 2011 den beridir de en tepede o var , bazıları gibi mahkeme karariyla kulübün menfaatlerini savunmak zorunda kalmıyor , hepsinden daha adam olduğu için o kadar havada o kadar tepede.

Onur Akyüz
02.10.2015, 18:56
Okay milli takımda

Eyvah..!

Başta sinyör, Arda, Nambır8 ve BY bu çocuğu gs için bi güzel kafa kola alacaklar.

Zaten anlaşması 3 yıllık, şimdiden geçmiş olsun.

L.Burrows
02.10.2015, 18:56
Şaşırt bizi be yusuf.

Kemal Öztel
02.10.2015, 18:57
Kadro beklenen kadroydu abartmayın

Yavuz Bektaş
02.10.2015, 18:57
şu kulüpte td olsam 22-32-14 nolu oyuncuları 18 e bile koymam ama van gaalin yanında staj yapmış 6-7 dil bilen tdmiz 11e koyuyor sonra trabzon yeniliyorr yeaaa
osmanlı maçının üstünden 6 gün geçmiş adamlar mehmetin sakat olduğunu daha yeni fark ediyor
ee nedemişler imam osurursa cemaat .... başkanı ne ki alttaki çalışanlar bi şey olsun

Onur Akyüz
02.10.2015, 18:58
Orta sahada Aytaç-Okay önlerinde Marin sağda Özer solda Erkan deneyelim.

--Erkan---------------Marin---------------Özer--

-----------------Okay--------Aytaç---------------

Edit: Kadro açıklanmış sonra deneriz o vakit..

DarkBlooD
02.10.2015, 19:00

Bu bahsettiğin Onur hatasından kaybettigin maçlarda kaç gol Attın sen kaç pozisyona girdin rakiplerin kaç pozisyona girdi bi yaz onlarida ... Onurun hatasından kaybetmiş lige dün çıkan takım 10 kişi ile seni ezsin Onurr kaybettiriyuurrr, yok yahu maç saatinde ne izliyordunda neyin yorumunu yapıyorsun .

Mert Oğuzlu61
02.10.2015, 19:01
Ekici nin 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklaması maç öncesi zaten eksilerde olan morali iyice dondurdu, şuan resmen üşüyorum... Çok stresliyim, ne yapıp edip kazanmalıyız. Bir maçımızda rahat geçsin, adam gibi oynayıp kazanalım artık.

yatmaztara
02.10.2015, 19:01
Maçı trt'de hd olarak sol üst köşeden takip edeceğim

Erkan A.
02.10.2015, 19:02
Maçı trt'de hd olarak sol üst köşeden takip edeceğim

hangi maci ??

Gökhan Baymak
02.10.2015, 19:03
Ideal kadro. Yusuf ve Erkan doğru düzgün oynarsa zorlanmayız. Kayseri ve Konya su ana kadar izledigim en kötü iki takim. Kayseri yi ite kaka yendik bakalim Konya maçı nasıl olacak..

Hakan
02.10.2015, 19:03
Yusuf'un 11 çıkmasından utanıyorum

Erkan A.
02.10.2015, 19:04
maca bir Saat kalmis kadrolar nerde

Doğan Keskin
02.10.2015, 19:04
Medjani yerine bu maçta Aytaç oynasa ne kaybederiz ?

DarkBlooD
02.10.2015, 19:05
Onurun yedek kalmasina bence cok takmamak gerek.O da takimimizin bir oyuncusu.Bence bu yasanan olaylar kasisindaki tepkisi durusu onu efsane yapar.Su ana kadar yaptiklari onu efsane olma yoluna soktu.Bence bu tur durumlar karsisindaki durusu bir insani efsane yapar.Ve ek olarak esteban da takimimizin bir oyuncusu helli mi olur belki cok cok ii bir performans gosterir.Kaleciler arasinda cekisme olur.Bu da takima olumlu yansir.Bizim odaklanmamiz gereken tek sey Trabzonsporumuzun basarisi.
Helal olsun renkdaşım , diyeceğim başka birşey yok, ekestirininde, yorumunda düzgün olanı herzaman takdiri hakeder .

ccd6167
Yine tek forvet büyük hoca müthiş deha

yatmaztara
hangi maci ??

Bizim maçları sadece skor olarak takip edicem. Böyle daha az strese giriyorum.

Burak 1967
02.10.2015, 19:06
Maçın zor geçeceğini ama kazanacağımızı düşünüyorum.

ÖmürKaradeniz61
02.10.2015, 19:09
1 . Si senin kardeşin olma gibi bir şans yok ancak amcan olurum abinde değil .
2. Si 74 yorum yapmışsın çoğu abuk subuk Onur yorumu araya birkaç oyuncuyu da kotuleme girişimi atmissin
3. Bu benim bilmem kaçıncı forum üyeliğin senin gibi hadsizler yüzünden çok üyelik patlattim acimam da .

4. Si futboldan anlayanlarin yorumlarına verdiğim cevaplardan oku belki bir fikrin olur futbol hakkında , takım hakkında ,

5. Si ise burda kimse mantıklı olduğu için Trabzonsporlu değil , bütün hersey tamamen duygusal , biz para kazanmiyoruz taraftariz, gönül bağı yoksa taraftarlik da yoktur . mantıklı taraftar cebine para giren taraftardir , bizim öyle bir kaygımiz yok , olabildiğince kulübe veririz .

Haklısınız,büyük futbol profesörü beyefendi,sizin kadar bilemedim.

F. Yıldırım
02.10.2015, 19:09
Ekici 3 hafta yok mu? Ulan bizde şans yok ne bahtsız takımız.

Neyse ki milli araya denk gelmiş Mersin maçından yetişse de oynamamalı zaten. Mersin'i x veya y futbolcumuz sakat diye yenemiyorsak dükkanı kapatalım.

Maç kadrosuna gelince Yumlu-Douglas ikilisi OL-MAZ. Şu Yumlu dengesizinden kurtulamayacağız anlaşılan.

Erkan A.
02.10.2015, 19:10
Bizim maçları sadece skor olarak takip edicem. Böyle daha az strese giriyorum.

iyi fikir aslinda :) umut Bulut bizdeyken kacirdigi golleri yüzünden benim saclarim dökülmüstü simdik Kelim saclarim olaydi bende senin gibi sadece skoru takip ederdim ama artik cok gec :)

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 19:10
Sevdim seni bir kere
Başkasını sevemem
Deli diyorlar bana
Desinler değişemem

Renklerine aşığım Trabzon'um
Şampiyon olamasan kaç yazar
Futboluna aşığım Trabzon'um
Horon gibi olmasa kaç yazar

El Cordobes
02.10.2015, 19:11
şu kadroyu gördükten maça gitme hevesim kalmadı ama mecbur gidecez.zaten şuanda stadın önündeyim.en ufak bir heyecan yok.

hocamız geçen maçın teşhisini koymuş cardozoyu kesmiş.enteresan!

yusuf eğer bu volkan gibi ağlarsa benden bilin.hakkaten artık tahammülüm kalmadı.bir futbolcunun 11'e girememesi için başka neleri yapamıyor olması lazım acaba merak ediyorum.

fadigaTS
İlk 11 : Esteban-Cavanda-Mustafa-Douglas-Constant-Okay-Medjani-Erkan-Marin-Yusuf-Ndoye

jairzinho

kadro genel olarak iyi olsada bence en büyük eksiklik tek forvet çıkılması.erkan bu formuyla oynayamaz.erkanı çıkarıp cardozoyu koyardım.

solda yusuf sağda marin çift forvet ndoye ve cardozo

memozcan
02.10.2015, 19:12
meha ve traore başımızı çok ağrıtacak yazıyorum buraya.. sürekli araya girmeyi deniyorlar.. kesinlikle ilk golü atan taraf olmalıyız.. yoksa kontradan 3 atarlar osmanlı gibi..

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 19:14
T.Konya 3 maçtır yenilmiyor. Biz de 2 haftadır kazanamıyopruz.

Umuyorum bu akşam biz kazanacağız.

Kadro belli oldu:

Esteban
Cavanda Mustafa Douglas Constant
Medjani Okay
Erkan Marin Yusuf
N'Doye

61ronin61
02.10.2015, 19:14
kadro iyidir iyi yusuf la marin var iki hızlı adamımız var.

keşke forvete cardozoyu alsaydı.

önliberolarda tamamdır .okay-medjani.

defans biraz dikkatli olsun yeneriz 3-1 gibi.

Yavuz Bektaş
02.10.2015, 19:15
çılgın ndoye-erkan-yusuf 3lüsü Trabzonspor taraftarını çosturuyor!

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 19:15
Bu akşam çok hırslı ve ısıran bir Trabzonspor bekliyorum.

61ronin61
02.10.2015, 19:16
onur yok yeneriz.

darkblood u bekliyorum gözlerim kapalı:p

Adem Akyüz'
02.10.2015, 19:16
Cardozo kesik yemiş. Osmanlı yenilgisinin sorumlusunu bulduk :))

Umarım Esteban ve N'Doye adına güzel bir maç olur. Aksi durumda haddinden fazla eleştiri alacaklar.

fadigaTS
02.10.2015, 19:17
Ndoye nin golü var bugün

batugol
02.10.2015, 19:18
hadi bakalim
boyle maclarda endiselenmemek dilegiyle

F. Yıldırım
02.10.2015, 19:19
onur yok yeneriz.

yav bi sus Onur ha Onur gören diyecek Osmanlı maçında tek kale oynadık Onur kazanmamıza engel oldu

ÖmürKaradeniz61
02.10.2015, 19:21
Bakın bu maç Erkan ve yusufun verimliliği artacak çünkü Ekici yok.Ekicinin oynaması kanatların verimliliğini düşürüyor.

DarkBlooD
02.10.2015, 19:21
onur yok yeneriz.

darkblood u bekliyorum gözlerim kapalı[emoji14]
merak etme o gözlerin fal taşı gibi açılır birazdan :)

Fatih Birinci
02.10.2015, 19:22
Artist yusuf yine 11 de

fernandez
02.10.2015, 19:23
onur yok yeneriz.

bu nasıl bir mesaj çocuk musun sen amacın insanları çıldırtmak mı yoksa fikrini paylaşmak mı? insanlara saygın yok belli de biraz kendine saygın olsun.

fadigaTS
02.10.2015, 19:23
Editt

Yavuz Bektaş
02.10.2015, 19:24
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=18256#Icerik ahahahah komediye bakın avni akerin fotoğrafını bulamamışlar kadir hası koymuşlar amatör vizyonsuz kişiler

jairzinho
02.10.2015, 19:26
estaban tercihi doğru bir karar.

Sefaenes
02.10.2015, 19:27
onura laf söyliyenler onur bizi küme den uzaklastirirken nerdeydi acaba onur olmasa su coktan düsmüstük. Onur iyi oldumu yaninda kimsenin durmasina gerek yok formsuzsa ona moral verip düzeltmek gerekir ama kimileri sil takip oyniyacak la sizler le ayni takimi tutuguma utaniyorum keske futboldan kopabilsemde sizerin yazinizi daha okumasam

murat
02.10.2015, 19:27
Nedir bu sotanin yusuf sevdasi arkadas! Sagda olmaz yusuf bunu futboldan anliyan herkes goruyor. Sorun hocada....

61ronin61
02.10.2015, 19:28
bu nasıl bir mesaj çocuk musun sen amacın insanları çıldırtmak mı yoksa fikrini paylaşmak mı? insanlara saygın yok belli de biraz kendine saygın olsun.

yaw şaka yaptık da ammada büyütüyorsunuz ha:)

Uğur Gündüz
02.10.2015, 19:28
Kadro sakat ve cezalılar düşünülürse Yumlu hariç normal. İki ağır vasıta arasında Traore fink atar!
şu anki takım uyumu ve oyun düzeyi Marin, Erkan,Yusuf, Ndoye hücum hattını da kaldırmaz. Gerçekçi olalım , bu takım mücadele ederek ve ancak üç hücumuyla maç kazanabilir ya da kolay kaybetmez. Yani , Gökdeniz- Fatih- Yattara üçlüsü gibi bir üçlü oluşturmalı, arkalarında rakibe sahayı dar eden mücadeleci bir takım olmalı.
Maçı kafamda oynuyorum , düşünüyorum ve son maçtaki zavallı mücadeleyi görünce , galip gelemiyorum.
Sonuç olarak, Traore atar biz bakar!

emrhan61
02.10.2015, 19:30
Şu kadro çok mu zordu ?

Esteban
Cavanda Douglas Aykut Constant
Okay Medjani
Marin Özer Erkan
Cardozo

umut22
02.10.2015, 19:30
Artık bu hafta çıkışa geçelim

fadigaTS
02.10.2015, 19:31
Muhabir:Estebandan ne bekliyorsunuz?
Shota:Top tutmasını.
:D

DarkBlooD
02.10.2015, 19:31
Cardozo kesik yemiş. Osmanlı yenilgisinin sorumlusunu bulduk :))

Umarım Esteban ve N'Doye adına güzel bir maç olur. Aksi durumda haddinden fazla eleştiri alacaklar.
En üzücü olanda bu ya , esteban 1 dk süre almadı en ufak hatasinda ağzıyla kuş tutsa bi daha kalecidir denmeyecek, N'doye de aynı durumda iyi işler yapmazsa o da aynı kaderi paylaşacak . oynanan oyunla , taktik veya sistemle değilde oyuncularla ugrastigimiz sürece değişen birseyde olmayacak .

Serkan Miletli
02.10.2015, 19:32
Kendi evinde oynuyorsun cift forvet niye oynamıyorsun . Ben anĺadim durumu şota sende suç yok bu dunya futboluna tek forvet sistemini kim getirdiyse onda suç var aslında.

6Şafak Aydın1
02.10.2015, 19:34
valla icimden mac sonu memnun olacagiz gibi duruyor hadi hayirlisi vur kir parcala.

Poor
02.10.2015, 19:35
mbia neden yok o da mi sakat?

Hakan
1461'e kiraladığımız Ibrahim kadroya alınmamış 36 yaşındaki Ziya oynuyor

Manava61

Cezali

fadigaTS
02.10.2015, 19:36
Kart cezası var

odyseuys
bu maç okay için turnusol kağıdı niteliğinde bir maç olacak. medjani, mbia kadar hareketli ve iştahlı bir oyuncu değil yapı olarak. okay inşallah alnının akıyla çıkacak bu maçtan da. okay'sız mbia'nın aksadığını gördük, bakalım mbia'sız okay neler yapabilecek. Allah yardımcısı olsun.

hocanın tandem seçimi bence yine çok yanlış. ayrıca bu kadroda özer'e de yer bulabilirdi. bu tercihlerin skoru olumsuz anlamda etkilemeyeceği, kazanıp moralleneceğimiz bir maç olması dilekleriyle başarılar takımımıza...

artvints
Kendi evinde oynuyorsun cift forvet niye oynamıyorsun . Ben anĺadim durumu şota sende suç yok bu dunya futboluna tek forvet sistemini kim getirdiyse onda suç var aslında.
Cift forvet oynayacak bir ikili yok takimda, sebebi bu.

Serkan Miletli
N doye penaltı da dahil cincon macinda karsi karsiya kacircak her macta dunyaları kacırcak sonra ben o adamı degilde sistemi mi elestircem . Sistem elestirmek istiyorsanız cardozo forvette oldugu zaman sistem elestrin . O futbolcuyu elestiremezsiniz cunku adam buldugu her topu atıyor. ( hoş yinede elestirenler var tabi )

61ronin61
çok doğrubir kadro ile çıktı şota tebrikler.

sadece takım hırslı olsun ve defans adamlarımız biraz dikkatli olsun en az 3 bekliyorum .maç 3-1 biter gibi geliyor.

ofans hattımız çok iyi marin yusuf erkan ndoye(tabi ben cardozo olsun isterdim ama neyse)

Sefaenes
02.10.2015, 19:37
birde haci tff yönetime 2 adam soktuk diye seviniyordu 1461 ile Trabzonsporun ayni saat de mac oynamasi icin 2 adam sokmaya gerek yoktu

Bera B.
02.10.2015, 19:37
Sakatlara bak maşallah giden en az 3 haftadan başlıyor.

tanjugunduz
02.10.2015, 19:38
Dostlar gecen hafta izlemeyecegim dedim yine dayanamadim actim digiturk playi. Dostlar yenecekmoyiz bi aksam

61ronin61
02.10.2015, 19:38
bilet durumunu bilen varmı kaç kişi gelicek maça.

Tahir61
02.10.2015, 19:39
bu kadro gol yemez

atar mı bilmem

30 da hala sıfır sıfırsa cardozo yu da koy ikile forveti hoca

yatmaztara
02.10.2015, 19:39
Cift forvet oynayacak bir ikili yok takimda, sebebi bu.

Eduardo Vargas fena giderdi Cardo'nun yanına kısmet olmadı :(

61ronin61
02.10.2015, 19:40
En üzücü olanda bu ya , esteban 1 dk süre almadı en ufak hatasinda ağzıyla kuş tutsa bi daha kalecidir denmeyecek, N'doye de aynı durumda iyi işler yapmazsa o da aynı kaderi paylaşacak . oynanan oyunla , taktik veya sistemle değilde oyuncularla ugrastigimiz sürece değişen birseyde olmayacak .

yok canım olurmu onur avrupa ve dört lig maçında yaktı takımı yani beş maç.

eeee heralde estebanında 2-3 maç şansı olur.

tanjugunduz
02.10.2015, 19:42
Hocamiz cardozoyu hamle yapmak icin kenarda tutuyor ama o zamanda soyle birsey oluyor o girine kadar orta yapan ara pas atan takim cardozo girince ona top atmiyor bnece cardozo ilk baslasa ndoye sonradan girse daha iyi olur sanki.

Ozan Kara
02.10.2015, 19:42
Mbia nin yanina Aquilani'yi bonservissiz alsak rahat 4-4-2 cikardik. Seneye belki Okay o seviyeye gelir. :D

Fatih K.
02.10.2015, 19:46
Arkadaş 10 tane gol yiyelim ama tribünler boş olmasın ya. Yemin ediyorum içimde maç izleme şevki hiç kalmıyor böyle olunca.

jairzinho
şota nın erkan zengin inadını anlamış değilim hala.bal yapmayan arı erkan zengin.skor üretemiyor.net

yorumsuz6117
Kanatları Erkan , Yusuf , Sefa olan takım şampiyon olamaz.. Kanatlarımız dışında iyi kadromuz var..

DarkBlooD
02.10.2015, 19:47
yok canım olurmu onur avrupa ve dört lig maçında yaktı takımı yani beş maç.

eeee heralde estebanında 2-3 maç şansı olur.
İlk hatalı golünde maçı bile bitiremez. Onur ki 2 hatalı gol yüzünden kaleci değil yorumu alıyorsa esteban i sahaya gomerler hemde aynı kişiler .

HOPA'LI TS'Lİ
Arkadaş 10 tane gol yiyelim ama tribünler boş olmasın ya. Yemin ediyorum içimde maç izleme şevki hiç kalmıyor böyle olunca.

iyi gün taraftarıyız maalesef, görüntü kahretti beni

yorumsuz6117
Erkan Zengin küçük takımların büyük oyuncusudur.. Öyle olmasa bjkye gittiğinde oynatılmadan gönderilmezdi..

HOPA'LI TS'Lİ
Hikmet Karaman da tribünde Konya başkanıyla konuşuyor

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 19:48
Al bu maçı Trabzon'um da buhrandan çıkalım

Onur Akyüz
02.10.2015, 19:50
Geçen haftaki uyuşuk ve ruhsuz futboldan sonra tribünlerin bu halde olmasını yadırgamıyorum.

Gs maçında tüm takım koştu, mücadele etti. Taraftar da bu mücadeleyi kaybetmemize rağmen alkışladı.

Demek ki her şeyden önce taraftar mücadele istiyor. Geçen hafta sahada uyuşuk, ruhsuz bir takım vardı. Ve karşılığını boş tribünlerle almış oldu.

Taraftarda hiç suç bulmuyorum.

Fatih K.
02.10.2015, 19:50

Bence taraftar bile değiliz. Dortmundun maçlarını izleyince Türk futbolundan soğuyorum. Bir tarafta kümeye oynasa bile 50-60 bin full tribüne oynayan Almanlar diğer tarafta şampiyonluğa oynasan bile büyük maçlar dışında 20 binlik stadı dolduramayan Trabzon ve Türk futbolu.

DeAgLeMaNyAq
02.10.2015, 19:51
Hikmet Karaman da tribünde Konya başkanıyla konuşuyor

İçerideki bütün maçlarımızı izliyor...

Uğur Ö.
02.10.2015, 19:52
Yuh hiç taraftar yok. Helal OLSUN ! BRAVO ! BRAVO !

Doğan Keskin
02.10.2015, 19:53
Haydi inşallah şans bizimle olur 3 puan bizim olsun..başarılar takıma..

Alper Beyazay
Not et pazartesi hepsini yaz...
Merak etme Esteban Onur dan kötü oynamayacak

Ne yapacağımı sana soracak değilim. Sadece bakalım neler yazacaklar dedim.

yorumsuz6117
Taraftarın olmaması normal.. gs maçında tamamen kapandı o konu..

Hakan
02.10.2015, 19:54
Kaptana bak!!! Bu ne rezillik!!!!!!!!

Bud Spencer
02.10.2015, 19:54

ben taraftari anliyorum abi...
kötü oynayabilirsin
2degil 12 mac ard arda yenilebilirsin
ama gecen haftaki o görüntü'den sonra tv basindan bile izleyesim gelmiyor daha
o ruhsuz o adi o kisiliksiz top neydi öyle

savasin, sahada isirin, isyan edin...yinede yenilin buna laf yok ama gecen hafta oynadigimiz toptan sonra fazla bile kisi gelmis

yorumsuz6117
02.10.2015, 19:55
N'doye değil Cardozo oynamalıydı.. N'doye'un bugün yine çok net 1 gol kaçıracağını düşünüyorum..

Adem Akyüz'
02.10.2015, 19:56
Kaptan Mustafa :)

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 19:56
Fatih TEKKE de tribünde

Haydi bismillah

Adem Akyüz'
02.10.2015, 19:57
Tv başından bile takımın ruhsuz futboluna katlanamayan insanlar gelip tribün niye boş diyor. Bi düşün bakayım niye boş?

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 19:57
N'Doyeden gol/ler bekliyorum

Uğur Ö.
02.10.2015, 19:59
Çok mantıklı bir savunma.Diğer takımlar sanki barcelona

DeAgLeMaNyAq
02.10.2015, 20:02
N'Doye haftalardır takımla çalışmıyor mu hâla atılan paslara ters hareketleniyor...

Bera B.
02.10.2015, 20:02
Yumlu kaptan...

jairzinho
02.10.2015, 20:03
çok statik bir dağılım var sahada.soldan atak geliştirmek istiyor takım fakat sola doğru oyuncu gelmiyor.

ilyskm
Bu kovanın arıları bal vermez

Sent from my iPhone using Tapatalk

artvints
Ortasaha top almiyor.

yatmaztara
02.10.2015, 20:04
4 senedir olduğu gibi yine defanstan çıkarken zorlanıyoruz.

ilyskm
Topu orta sahadan ileri kim taşıyacak?

61ronin61
taraftar desdeği iyi sayılır.

jairzinho
02.10.2015, 20:05
takım mesafesi çok uzun aga.

61ronin61
02.10.2015, 20:07
şu taraftar için kazanıcaksın arkadaş .taraftar ne güzel desdek veriyor tezuharat yapıyor.

61ronin61
02.10.2015, 20:08
mükemmel ara pas marin be ama nerde marini anlayacak adam.

Fatih K.
02.10.2015, 20:08
Walking Dead

jairzinho
02.10.2015, 20:10
hep takımın boyuna bakılır uzun mu diye.takımın en i gözden kaçırılır.beşiktaşın sırrı bence takımın hem boyu hem eni oldukça kısa.çok yakın oynuyorlar.buda paslaşmayı sağlıyor

Poor
02.10.2015, 20:10
stad perisan trabzon gibi bir sehir 20bin kisi cikaramiyor futbol izlemeye..

turkiyede spor basariya endeksli herkes iyi gun taraftari

İzmirliTS
02.10.2015, 20:12
Yusuf var,mustafa var özer yok.
Allahtan konya kötü takım da kazanma ihtimalimiz var.

Varlıbaş61
02.10.2015, 20:13
Bu takım ne oynuyor hoca diye geçinen şovmen !!

DeAgLeMaNyAq
Kendi evinde bile baskı kuramayan bir takım şampiyonluğa nasıl oynayacak?

61ronin61
bu bizim takım futbolumu nutmuş arkadaş bu nasıloyun ne sistem var ne bişey. doldur boşaltiçin tek forvete gerek yokşota hocam al cardozoyuda bari de bişeye benzesin ndoye napsıın saçma sapan dolduruyorlar.

İzmirliTS
Hızımız yine 0,5x

Uğur Ö.
02.10.2015, 20:14
Bu ne kötü bir maç :D

61ronin61
02.10.2015, 20:15
kaldırmayın şu topu be yerden oynayın adamı hasta etmeyin .

yerden ayağapas oynayın dan dun dikiyorlar amatörsürüsü yaa bunlar futbolu unutmuş yada başka bir bityeniği var.oynamıyorlar ki.

Uğur Ö.
Yeter be gerizekalı hakem 30 sn de bir düdükmü çalınır

jairzinho
şota pas özürlü bir takım yaratmış 5 ayda

ccd6167
Durarak oynamaya devam. Marin 10 numara sisteminin içine etsinler bişi olmaz bu takımdan. Top yapamıyorlar. Takımın en hızlısı yusuf cavanda kontraya çıkamıyor yazık cidden size yazık.

Bera B.
Oyun yine çok duruyor. Bu kadar yavaş oynamayla birleşince işkence gibi bir hal aldı şimdiden.

Giallorossi
Yine herzamanki gibi Trabzonspor macinda futbol felan oynanmiyor. En berbat maclar Trabzonspor maclaridir

ilyskm
02.10.2015, 20:16
Orta sahan yoksa bir hiçsin

Uğur Gündüz
Evet, Mustafa ve douglas oyun kuracak!! Bence dağılalım...

Manu61
N'doye: Mustafaaaaaa :D

ilyskm
Orta saha yoksa gol de yok

Uğur Ö.
Yumludan gene alakasız bir pas. Topu 50 kere dürtmesi yetmezmiş gibi saçma sapan paslar

Bera B.
Yumlu yine ölçüp biçerek inanılmaz bir pas attı.

jairzinho
selçuk colman ikilisinin kıymeti bilinmedi.özellikle colman dan çabuk vazgeçildi.

ilyskm
02.10.2015, 20:17
Topu 3. Bölgeye kim taşıyacak?

Bud Spencer
Orta sahan yoksa bir hiçsin

Biz bir hiçiz

DeAgLeMaNyAq
Aykut Kocaman kanatları çok iyi kapattırmış...

Uğur Ö.
02.10.2015, 20:18
Biz bir hiçiz

:D

ilyskm
02.10.2015, 20:18
Açık ara en kabiliyetsiz takımı seyrediyoruz, Trabzon orta sahası bu kadar kabiliyetsiz olmamıştı

Poor
02.10.2015, 20:19
bu takim tum hafta neye hazirlaniyor ben anlamiyorum ya her hafta ayni kotu futbolu oynuyoruz farkli sonuc bekliyoruz.

konyanin kapancagi okadar belli ki sen buna karsi bi strateji gelistir hoca sabahtan aksama kadar vaktin var her gun, ne calisiyolar tum hafta rakibe hic mi bakmiyorlar nasi antreman yapiyolar anlamiyorum ki

tum takimlar oynatmamaya cikiyor biz de oynamiyoruz her hafta ayni sey

ilyskm
02.10.2015, 20:20
Gol olur

jairzinho
top rakipte iken yakın oynuyorlar.top sende ikende yakın oynayacan aga

ilyskm
Estaban yer

Uğur Ö.
Ne defans yapabiliyoruz ne atak.

İzmirliTS
Yine herzamanki gibi Trabzonspor macinda futbol felan oynanmiyor. En berbat maclar Trabzonspor maclaridir

Her maçımız hazırlık maçı kıvamında ve çöpe atmadığımız tek bir ilk devre yok.

ilyskm
Aman ha

odyseuys
mehaya dikkat etmek gerek çok iyi duran top kullanıyor.

Emrullah
02.10.2015, 20:21
Maçı kazanacağımıza inanan var mı

61ronin61
yok hocam yok vallahi de billahi de oynamıyorlar bunlar.

bunları dayak paklar.

milyonluk ............

bu arada estaban doksana giden topa mükemmel planjon yaptı.

yorumsuz6117
Beyler ne oynuyoruz ??????

ilyskm
3. Top???

Uğur Gündüz
02.10.2015, 20:22
Hayır o kadar kötü oynuyoruz ki;
yenilince üzülemiyor,
yenince sevinemiyoruz.