PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

Emre ÖZTÜRK
30.09.2015, 23:41
Sakın o yüzden yazılıyor olmasın , yanına Aytaç la Okay i koyduk biride dikine ileri gitsin duran toplarda etkili olsun .

Medjani orta saha oyuncusu değil.Olamaz...Medjani ile oyunu rakip sahaya yıkamazsın.Geçen sene gördük ön liberoda bir tane iyi maçı yok hep vasat.Gol atması iyi oynadığı anlamına gelmez.Dikine oynamayı düşünmek evet iyi bir özellik ama orta alanda bunun için yetenekte gerekir.

DarkBlooD
30.09.2015, 23:48
Oynatan da oynayan da suçlu. Birini kayırma lüksüm yok.
Ben hâlâ o golleri yediğimiz anları unutamıyorum.
Ama futbolcu unutuyor.
Unutmayacak. Anlatmak istediğim bu. Sürekli taraftar veriyor veriyor veriyor. Ama onlar parayı alıp koyup kafayı yastığa mis gibi uyuyor. Belki aralarında vardır dert eden. Ama az. Önemli olan yenilmek değil. Nasıl yenildiğin. Hırsını koyarsın ortaya on gol yersin ne âlâ. Ama o sahada umursamaz olursan isterse seni dünyanın en iyi teknik adamı oynatsın ya da oynatmasin.
İnsan biraz da taraftar için hırs yapar.
Ben buna katlanamiyorum. Futbol böyle bir şey ama katlanamıyorum.
Eskiden amatör ruh vardı para çok on planda değildi , bu denli profesyonellik yoktu , bağlılık vardı , taraftar futbolcuya sahip çıkar futbolcuda elinden geleni yapardı ama artık hersey farklı adamlar bakıyor hakettiği bir şampiyonluğu masa başında kaybetmek üzere ama yeterli tepki verilmiyor , Onur kulüp için kendini parcaliyor, ama taraftarı 2 hatalı gol sonrası üzerini cizebiliyor, yaşanan sıkıntılar gerektiği gibi futbolculara yansitilamiyor, onlarda profesiyonelligin gereği neyse onu yapıyorlar td ne derse sahada o var , başka türlü oynanan oyunu ve futbolcu psikolojisini açıklayacak bir neden yok . Durumumuzun tek özet anlatımı yönetim hatası .

DarkBlooD
30.09.2015, 23:54
Medjani orta saha oyuncusu değil.Olamaz...Medjani ile oyunu rakip sahaya yıkamazsın.Geçen sene gördük ön liberoda bir tane iyi maçı yok hep vasat.Gol atması iyi oynadığı anlamına gelmez.Dikine oynamayı düşünmek evet iyi bir özellik ama orta alanda bunun için yetenekte gerekir.
Başka kimi koyalım burçi var sakat değilse o oynasin o zaman , ama her halukarda 3 Onlibero lu sistemlerle oynamamiz gerekiyor defans tandemi yok gibi birsey ileriye marin ekici ve n'doye yada Cardozo yeter. , gol az olsun ama kaybetme , beklerimiz ileri çıkabiliyor aciklardan da daha iyi orta yapiyorlar . bizim takım bu uyumsuz durusla başka turlude oynayamaz.

DarkBlooD
01.10.2015, 00:08
İyilikten maraz doğar sözü tamda şu durumu özetliyor. Suç Onurun aslında. Sen niye 4-5 sezon boyunca her maç 3-4 tane gol çıkarıyorsun, tek başına fbnin şampiyon olmasına engel oluyorsun, kaleci başına tek başına maç alıyorsun. Bırak her maç 2 gol ye değmez yani bu taraftara..
ONUR ADAMDIR , ADAM ... o yüzden ... haketmiyoruz ama iyiki herşeye rağmen kulubü için herseyini ortaya koyan ONUR gibi bir değere sahibiz ...

Maalesef insanlarimiz biraz değişik , kaybetmeden değerli olanın farkına varamiyorlar . Allah rahmet eylesin Kazım Koyuncu bu konuda en büyük ornegimizdir.

yüregimts
01.10.2015, 00:08
Aytaç iyi top yapıyo, ben eger Okay oynayacaksa Aytaçla yan yana oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Tahir61
01.10.2015, 00:28
-----------------------esteban-------------------------

---cavanda-----douglas-----aykut/carl----costant---

-----------------okay--------------borce---------------

-----marin------------ekici/özer----------erkan---

------------------ndoye/cardozo--------------------

onur dinlensin

yusuf tribüne sefa sonerin yanına

borce dönsün

yüregimts
01.10.2015, 00:32
Twitter de Kalede Esteban oynacak Onur a sakatlık süsü verilecek deniyo... Ne derece doğrudur.

61ronin61
01.10.2015, 00:46
Aralık'ta yönetim ve takım idaresi değişmezse Onur sezon sonu takımdan ayrılır net şekilde onun sinyallerini alıyorum...

giderse gitsin iyi kaleci değil zaten.

iyi kaleci değil derken öyle süper bir noer değil mesela .orta bir kaleci.davranışları yüzünden taraftarın ilahlaştırdığı bir isim yoksa yetenek olarak kesinlikle orta düzey .hakan arıkan geldi kim onuru aradı.yeterki takım iyi olsun.

anlamadığım bu adam neden böyle bir sanki ilah muamelesi görüyor.ya bu onur bedavamı oynadı bizde .takımda en çok kazanan 3-4 futbolcudan biri.

sakatlık olayından sonra sanki onurun bir ikizini buldular ama yeteneksiz olanını o geldi.

takımı kaç maçtır yakıyor .tahammül edilemez.biz 30 yıldır bekliyoruz.

o sözleşmeli bir futbolcu bizle işi bitince gidicek memleketine .

o kadar havaya sokmuştu ki kendini trabzonsporun sahibi görüyordu kendini trabzonspordan üstün görmeye başlamıştı.helal olsun hurma başgana ona haddini güzel bildirdi.

sadece sözleşmeli bir futbolcu .

U.Sadıkoğlu
01.10.2015, 00:51
Twitter de Kalede Esteban oynacak Onur a sakatlık süsü verilecek deniyo... Ne derece doğrudur.

Twitter'da yazılmasına gerek yok sakatlık süsü vs. de verilmeyecek Onur'un kulübeye geçme zamanı geldi Esteban'ı izleyelim biraz takıma pozitif bir hava katacağı kesin.

U.Sadıkoğlu
01.10.2015, 00:52

iyi kaleci değil derken öyle süper bir noer değil mesela .orta bir kaleci.davranışları yüzünden taraftarın ilahlaştırdığı bir isim yoksa yetenek olarak kesinlikle orta düzey .hakan arıkan geldi kim onuru aradı.yeterki takım iyi olsun.

anlamadığım bu adam neden böyle bir sanki ilah muamelesi görüyor.ya bu onur bedavamı oynadı bizde .takımda en çok kazanan 3-4 futbolcudan biri.

sakatlık olayından sonra sanki onurun bir ikizini buldular ama yeteneksiz olanını o geldi.

o kadar havaya sokmuştu ki kendini trabzonsporun sahibi görüyordu kendini trabzonspordan üstün görmeye başlamıştı.helal olsun hurma başgana ona haddini güzel bildirdi.

Taraftarın sevgisini kazanmıştı ancak 2 kelam tepki duyunca artık idmanlarda bile bir oley çektirmek zoruna gidiyor Onur'un... Gerçekten beni çok üzüyor bu durum ancak futbola profesyonel pencereden bakmamız gerektiği gerçeğinide unutmamamıza yarıyor...

Cuma ola hayrola...

uemit
01.10.2015, 00:53
Sen youtube de bi kendine göre en iyi on kaleciyi sec bir hepsinin viedosuna bak bi de onurun.. bakalim sana göre belliki bir metin aktas seviyesinde...

61ronin61
01.10.2015, 01:04
Taraftarın sevgisini kazanmıştı ancak 2 kelam tepki duyunca artık idmanlarda bile bir oley çektirmek zoruna gidiyor Onur'un... Gerçekten beni çok üzüyor bu durum ancak futbola profesyonel pencereden bakmamız gerektiği gerçeğinide unutmamamıza yarıyor...

Cuma ola hayrola...

helal olsun adminim işte budur.sadece sözleşmeli bir futbolcu fazlası değil.biz trabzonlular zaten bizi seven kişiyi on kat fazla severiz on kat fazla değer veririz belkide fazla bartıyoruz.

benim bu onur yorumuma kızan olabilir ama benim için aslolan trabzonspordur.ve onurun bu formsuzluğumu diyim ne diyim bende bilemiyorum artık durumunda yedek olması lazım hala bu kadar saçma sapan goller yemeye devam ederse benim bu yazdıklarımın yüz katı ağırını yazmaya başlıyacaklar.

artı şunuda ekliyim sene sonu iyi bir telkif gelirse satılmalıdır.çünkü kulübün dengesini bozuyor bu onur.onur yönetimi gönderme gücüne sahip oldu resmen(orta bir kaleci olmasına rağmen)taraftardan aldığı güçle hareket ediyor.hoca oynatmasa hoca gider yönetim takımdan kadro dışı bıraksa yönetim gider.kim bu onur ya trabzonsporu kuran kişimi yoksa 77 sülalesine yetecek parayı trabzonspor sayesinde kazanan kişimi.

şunuda unutmayım onura bizim verdiğimiz yıllık parayı türkiyede hiçbir kulüp hayatta vermez.yanlış bilmiyorsam maç başlarıda 15bin euor beyefendinin valla maşallah.

yüregimts
01.10.2015, 01:10
Onur dediğiniz adam yenildiğimiz maçta ağladı, yeri geldi polislerin bile yapamadığını yaptı.

Şikebahçe stadında şikecilere karşı dimdik durdu. O zaman Onur'umuz sen bizim herşeyimiz diyen adamlar şimdi Onur'un arkasında atar tutar olmuş.

Her maç takımı kurtaran , Spikerlerin Onur onur onur dediği adam değil miydi bu adam.

Diğer kansızlar gibi takımı satıp gitmediği için mi degersizleşti birden .

Her maç canavar gibi oynayan adama Hurma Şota geldikten sonra ne oldu, bir de bunu sorgulayın.

Ne oldu bu çocuğa,sorun ne ... Hurmayla tartıştıklarında çok rahat diyeceklerini deyip İstanbul'un eziklerine gitmez miydi giderdi. Ha bizde çok para alıyo orda da alırdı merak etmeyin

İnsanları eleştirirken geniş bakın biraz. Onur'un kafası karışık iyi değil 1-2 maç yedek kalsın eyvallah amma Kimse Onur' a iyi kaleci değil diyemez.

Kimse Onur'u şu anki durumdan sorumlu tutamaz. Onur bu liğin en iyi kalecisidir.

61ronin61
01.10.2015, 01:15
Sen youtube de bi kendine göre en iyi on kaleciyi sec bir hepsinin viedosuna bak bi de onurun.. bakalim sana göre belliki bir metin aktas seviyesinde...

türkiyenin açık ara en iyi hocası şenol güneştir.şenolgüneşin takımları barcelona gibi top oynar.(örnek 96-2011 ts bursa ve en son bjk)

2011 de takım o kadar mükemmel oynuyorduki çok maçı çevirmişti.kimsede dikkat etmedi onur o yıldada anormal saçma goller yiyordu ama takım o kadar mükemmel oynuyordu ki maçları çeviriyor onurun yediği saçma sapan goller kimsenin dikkatini çekmiyordu.

işte artık şenol güneş yok şapka düştü kel göründü.

bjk deki tolga onurun ancak yarısı kadar iyi kaleci.ama işte dedim ya şenolgüneş faktörü takımı bir makinaya dönüştürüyor .az pozüsyon gol yesede maçı çevirme.

metin aktaş yeteneksiz bir kaleciydi onurda şu an tam onun seviyesinde.

hey gidi hey bee ne kaleciler var takılıp kalmışız onura.yeterki takım iyi oynasın (şenol güneşin oynattığı gibi oynayabilsin)kimse onuru hatırlamaz bile.

ENGİN ÖZTÜRK
01.10.2015, 01:16
Kim çıkardı çıksın sahada hırslı olsun isirsin rakibi bu galibiyete çok ihtiyacımız var inşallah yeneriz çok sıkıntılı maç bu

DarkBlooD
01.10.2015, 01:35
helal olsun adminim işte budur.sadece sözleşmeli bir futbolcu fazlası değil.biz trabzonlular zaten bizi seven kişiyi on kat fazla severiz on kat fazla değer veririz belkide fazla bartıyoruz.

benim bu onur yorumuma kızan olabilir ama benim için aslolan trabzonspordur.ve onurun bu formsuzluğumu diyim ne diyim bende bilemiyorum artık durumunda yedek olması lazım hala bu kadar saçma sapan goller yemeye devam ederse benim bu yazdıklarımın yüz katı ağırını yazmaya başlıyacaklar.

artı şunuda ekliyim sene sonu iyi bir telkif gelirse satılmalıdır.çünkü kulübün dengesini bozuyor bu onur.onur yönetimi gönderme gücüne sahip oldu resmen(orta bir kaleci olmasına rağmen)taraftardan aldığı güçle hareket ediyor.hoca oynatmasa hoca gider yönetim takımdan kadro dışı bıraksa yönetim gider.kim bu onur ya trabzonsporu kuran kişimi yoksa 77 sülalesine yetecek parayı trabzonspor sayesinde kazanan kişimi.

şunuda unutmayım onura bizim verdiğimiz yıllık parayı türkiyede hiçbir kulüp hayatta vermez.yanlış bilmiyorsam maç başlarıda 15bin euor beyefendinin valla maşallah.
Yok kimse kızmaz sana merak etme , hırsından dolayi , ama yazdıkların fındık kabuğunu dolduracak nitelikte değil hele o muslera yorumundan sonra Onuru eleştirmen ayrı bir ahenk katıyor yazdıklarına :)

madem bu kadar elestiriyorsun , futbol biline de güveniyorsun bana 8 yilda genel performansı 1 in altında olan 5-10 tane kaleci yazsana .

61ronin61
01.10.2015, 01:35
çok zor bir durumla karşı karşıyayız.bu takım direk yüklense bolca kontra yiyecek ama bakıyoruz stoperlerimiz çok ağır.musta douglus aykut hatta medjani.

zaten o yüzden çok hızlı bir stoper istiyorum diyordu şota hoca onun planı karşı kaleye yüklenmek maçı rakip kaleye yıkmaktı.

durağan oynasak karşı takım cesaretleniyor geliyor üstümüze golde atıyor sonra onuda çıkaramıyoruz.ayrıca bu takım kontrayada çıkmayı becerfemiyor.kontraya çıksa kanattan gelen adamlarımız forvete pas atmıyor .acaip bi takım olduk ya.

mbiada garipleşti yusuf zaten takıma gram faydası yok .erkan iyi futbolcu dedim yine öyele ama odaalıştı pasoo kaleye şut atıp duruyor sanki bizim takımda forvet yok kimsenin aklına forvete pas atmak asist yapmak yani takım için oynamak gelmiyor.herkes kendine oynuyor.

çok sorunlar yumağı var takımda .

onur-özer-mustafa yumlu-constant mutlaka bu takımdan gönderilmeli.

hiç istemem ama bu takım şotanın başını yicek gibime geliyor.

DarkBlooD
01.10.2015, 01:40
Onur dediğiniz adam yenildiğimiz maçta ağladı, yeri geldi polislerin bile yapamadığını yaptı.

Şikebahçe stadında şikecilere karşı dimdik durdu. O zaman Onur'umuz sen bizim herşeyimiz diyen adamlar şimdi Onur'un arkasında atar tutar olmuş.

Her maç takımı kurtaran , Spikerlerin Onur onur onur dediği adam değil miydi bu adam.

Diğer kansızlar gibi takımı satıp gitmediği için mi degersizleşti birden .

Her maç canavar gibi oynayan adama Hurma Şota geldikten sonra ne oldu, bir de bunu sorgulayın.

Ne oldu bu çocuğa,sorun ne ... Hurmayla tartıştıklarında çok rahat diyeceklerini deyip İstanbul'un eziklerine gitmez miydi giderdi. Ha bizde çok para alıyo orda da alırdı merak etmeyin

İnsanları eleştirirken geniş bakın biraz. Onur'un kafası karışık iyi değil 1-2 maç yedek kalsın eyvallah amma Kimse Onur' a iyi kaleci değil diyemez.

Kimse Onur'u şu anki durumdan sorumlu tutamaz. Onur bu liğin en iyi kalecisidir.
O sevgide saygida küsür etmedikleri hurmanin tek başarısı okay onuda %80 alper KDV si ile alabildi. , başkada bir başarısı yok bide aydınlık karanlık farketmez güneş gözlüğü takmayi iyi biliyor :) yaptığı hicbirsey için Onur kadar maaş alması olayin ayrı bir estantanesi .

6Şafak Aydın1
01.10.2015, 02:20
Cosmos Engine göre osmanli macinda yedege cekilecekti Onur, son anda vazgecmis gibilerinden anlatti. Takima zararliysa oturtulur, bundan baska bir mana cikmaz.

F. Yıldırım
01.10.2015, 07:26
Dün gs maçını bölüm bölüm izledim ve taraftarın oluşturduğu ambiyansa hayran kaldım. Takımları atağa çıkarken taraftarların sesi yükseliyor şut çekildi mi heyecanlanma vs. bildiğin PL taraftar modeli o da adamlar 2009'da kurulmuş.

2.si dün Muslera 2 golde de %100 hatalıydı ama kimse Muslera'yı yedeğe çekelim demez ve demeyecektir ama biz futbolu iyi biliyoruz ya senelerdir takımı ipten alan Kaptan'ımızı 1-2 hatalı gol yediği ve Osmanlıspor maçında ileride gol atmamıza engel olduğu(!) için haklı olarak yedeğe çekeceğiz.

ucurum
01.10.2015, 07:32
Şenol Güneş Onur'u kaleye geçirdiğinde kapalı tribünde yalnız başıma sessiz sakin bu genci izliyordum ve Tony Sylva varken Onur neden oynar ki diyordum? Yaptığı her bombeli kısa degajlarda da tribünden gülme sesleri 3-5 derken ilk yarı sonunda da yuhlamalar başlamıştı. O zamanlar saçları uzun, önünde gerzek defansa da bağıracak namı yoktu.

Sonra kaleye ısındı...

Maç aldı, maç aldı, maç aldı...

Maç almak ne kelime son yıllarda elli defa namus kurtardı Onur...

Onur dünyanın en iyi kalecisi değil ki belki de karşı karşıya en iyisi...

Yan topları zayıf... Ama Allah nasip etmiş nasıl bir isim vermişse, Trabzon'un ONURU olacak kadar ONUR, belki de refleksleri dünyada tek olacak şekilde de KIVRAK...

Bu saçma sapan ideolojinin eseri yönetime karşı duracak kadar da bu takımın TRABZONLUDAN çok kaptanı Karşıyakalı kardeşim...

Onlara direnecek kadar idealist... Belki de Kazım'dan sonra bu toprakların gördüğü en idealist rengi...

Yedek bırakacak onu kim Shota?

Koca takım Galatasaray maçında çıktı oynadı, bizimki, ki 50 defa söylüyorum Onur hatalıydı ancak defans daha hatalıydı, yediği golle yıkıldı, sanki Ankaraspor maçında "ŞAHANE?!" oynayan takımın tek kötü ismiymiş gibi yedek kalacak öyle mi?

Esteabn kimdir kardeşim, ne şans tanıması? Mustafa YUMLU kötüyse şans tanırsın, Sefa kötü Deniz kötü şans tanırsın, fromsuzdur şans tanırsın, ONUR için bir laternatife şans TANIRSAN niyetin bellidir...

SOn iki sezondur Onur gene kötü başlamış sonrasında gene bu takımın ONUR'u olmuştur, belki onun yüzünden 3-5 puan kaybedilmiş ancak 30-35 puan kazanılmıştır. SHOTA HURMA VE O ADINI BİLE ANMAK istemediğim adamın niyeti belli de, şu forumda kendine Trabzonsporlu diyen adam çıkıp Onur dinlensin demesin SAKIN HA SAKIN!

mkmoglu
01.10.2015, 08:13
buna inanmayan kıskanç taraftar çok bu forumda..

Sibel
01.10.2015, 08:32
Yediniz mi ? Bitti mi Onur?

Adem Akyüz'
01.10.2015, 08:44
"Onur iyi kaleci değil"

Ayıptır yahu ayıp. "Kafası karışık, biraz dinlensin" diyin tamam da Onur iyi kaleci değil demek bildiğin nankörlüktür.
Ne çabuk unuttunuz maçın yıldızı anketlerinde istisnasız her maç oyların yüzde 90'ını olan Onur'u..
Ne çabuk unuttunuz tribünlerden çıkan "Onur Gol gol gol" seslerini.
Bu kadar kolay mı yahu bir kaleciyi harcamak.

Onur iyi kaleci değilmiş. 3 yıldır maçlarda Onur isminden başka oyuncu ismi duymayanllar şimdi gelmiş Onur iyi kaleci değil diyor.
Valla bazen gerçekten bazılarıyla aynı takımı tuttuğu için utanıyorum.

Harun CAN
01.10.2015, 08:51
en fazla 8000 taraftar olur..

hyasin61
01.10.2015, 09:14
Onur-Constant-Aykut-Douglas-Cavanda-Medjani-Okay-Erkan-Ekici-Marin-Cardozo

Hoca boyle denesin birde

7can61
01.10.2015, 09:16
Yalandan bir maç, en ufak bir hedef yok, sorsan lige asılacaz diye avrupadanda eledi bizi süperzekalı başgan ama yine cacık yine cacık.

ertuuu
01.10.2015, 09:20
bazı kamburlar var,
felaket anlarında türeyen virüsler,
ne yazık ki bunlar Trabzon ile bağlantılı "her kültürün" alt yapısında var..
sözüm ona bir konyalının, bir izmirlinin, kayserilinin, ankaralının verdiği katkıyı, "öz be öz" kendine mal ettiği kulübüne, verememiştir bu "şanlı Trabzonlu"lar...

TSknbkTS
01.10.2015, 09:57
en fazla 8000 taraftar olur..

O da çok zor.

Bahadır Şimşek
01.10.2015, 10:18
4534 seyirci olur.

Sayının özelliği : Ortaokul numaram :)

Harun-61
01.10.2015, 10:19
Antramana gerek yok.

Benfica'nin hucum organizasyonlarini izletsin Sota takima.

7can61
01.10.2015, 11:23
bazı kamburlar var,
felaket anlarında türeyen virüsler,
ne yazık ki bunlar Trabzon ile bağlantılı "her kültürün" alt yapısında var..
sözüm ona bir konyalının, bir izmirlinin, kayserilinin, ankaralının verdiği katkıyı, "öz be öz" kendine mal ettiği kulübüne, verememiştir bu "şanlı Trabzonlu"lar...

Geç o işleri 3 senedir felaket var bu kulüpte kimsenin biyerden aniden türediği yok, gören duyanda çok başarılıyız bir maç kaybettik der.
Köy takımına yenilerek avrupadan elenen, on kişi kalmış hocası hoca yerine konmayan takımdan üç ye, bir şut bile atama.
Tabi bunların hepsi rastlantı, güzel günler göreceğiz, şampiyonluk yarışında olacağız aralıkta, yersen tabi.

Fatih K.
01.10.2015, 11:32
Onuru dinlendirmek istiyorsan alırsın Onuru karşına evladım son zamanlarda formsuzsun, moralinde bozuluyor al bizden sana 10 günlük tatil izni Konya maçında da izinlisin kafanı dağıt sonra eski Onur olarak takıma dön de. Normal halini bildiğimiz ve bunca yıl kahrımızı çeken adama şu bazı kesimin yaptıkları harbiden zoruma gidiyor. Onur 2 maç kötü oynadı diye yedek kalacak bir kaleci değil. Sadece kendini toparlaması için ortamdan uzaklaştırırsın o kadar.

Adam iki maç kötü oynadı diye gsye gitmediği mi kaldı, taraftarla kavga etmediği mi kaldı... Artık Onur gitsin istiyorum gerçekten. Arda gibi alsın ceketini Avrupada bir takıma gitsin bi dahada bu lige adım bile atmasın. Uğuruda yeni Onur yaparız olur biter. Gerçi onuda 2 seneye emer sömürür bizim taraftarımız.

OFLU
01.10.2015, 11:41
Onur değil önündekiler dinlendirilsin.

BunyaminEraslan
01.10.2015, 11:41
Bu sabah tesadüfen Konya'nın maç özetini seyrettim.
Allah muhafaza :N

Harun CAN
01.10.2015, 11:44
Onur-Constant-Aykut-Douglas-Cavanda-Medjani-Okay-Erkan-Ekici-Marin-Cardozo

Hoca boyle denesin birde

Erkan Ekici Marin topsuz oyunda hiç yoklar- Cardozo zaten hayalet golcü- top gelirse atar gelmezse ortalıkta gözükmez.. Bence Medjani ve Okay'ın çok çok üst düzey oynayıp beklerin de onlara ayak uydurması durumunda ancak bu taktik tutar.. Yoksa ortasahada koşup biraz da hızlı pas yapan her takım bence bu kadroyu dağıtır

El Cordobes
01.10.2015, 11:56
Erkan Ekici Marin topsuz oyunda hiç yoklar- Cardozo zaten hayalet golcü- top gelirse atar gelmezse ortalıkta gözükmez.. Bence Medjani ve Okay'ın çok çok üst düzey oynayıp beklerin de onlara ayak uydurması durumunda ancak bu taktik tutar.. Yoksa ortasahada koşup biraz da hızlı pas yapan her takım bence bu kadroyu dağıtır

top gelmeyince ortalıkta gözüken golcü kimdir mesela? bir örnek verebilirseniz ona göre karşılaştırma yapabilirim en azından.

duyurukcu
01.10.2015, 12:29
hakem süleyman abay olmuş hiç sevmem kendisini de hakemliğinide çok canımızı da yakmıştır

duyurukcu
01.10.2015, 12:39
mersine karşı oynayan her takım gözünüzü korkutabilir :)

ertuuu
01.10.2015, 12:55
Geç o işleri 3 senedir felaket var bu kulüpte kimsenin biyerden aniden türediği yok, gören duyanda çok başarılıyız bir maç kaybettik der.
Köy takımına yenilerek avrupadan elenen, on kişi kalmış hocası hoca yerine konmayan takımdan üç ye, bir şut bile atama.
Tabi bunların hepsi rastlantı, güzel günler göreceğiz, şampiyonluk yarışında olacağız aralıkta, yersen tabi.

alınmana gerek yoktu.
senle ilgili hiç bir şey kast etmedim.
ben seni okumuyorum, sende beni okuma..(bunu sen tavsiye etmiştin)
iyi forumlar..

ertuuu
01.10.2015, 13:02
ya bu "cardozo ayağına top gelmezse oynamıyor" muhabbeti sıkmadı mı ya?
benim yeterince midem bulandı artık..
ndoye oynarsa dertler bitecekti güyya, onun da bir varlık gösterdiğini görmüyoruz...
kardeşim istersen ronaldo yu istersen messi yi istersen de ibrahimovic i koy,
özellikle yusuf ve erkan, bunlara ek olarak özer bu rezil oyunu devam ettirdiği sürece hangi ofansif sorun ortadan kalkacak Allah aşkına...
"ndoye koşamay, ndoye pozisyon yaratamay, ndoye yavaş galiy..."

Cengiz Çubukcu
Bu sabah tesadüfen Konya'nın maç özetini seyrettim.
Allah muhafaza :N

hocam beşiktaşı yendik konyayı da yeneriz , yeter ki şablonu doğru oturtalım...

ogeday6106
tribünler bomboş.

Erkan YILMAZ
01.10.2015, 13:13
ben de az once baktım tahmın ettiğim şekilde stad boş

nasıl cozucez bu sıkıntıyı bilemiyorum ama sebep futbol veya son 2 haftadaki puan kayıpları kesinlikle değil

Samet GÜVEN
01.10.2015, 13:17
Onur bu maç oynamamalı. Olası bir kötü sonuçta bir de taraftar ile arası bozulabilir. Dengesiz birinden bir yuh çıkar, sesler yükselir. Gereksiz yere bu adamı kaybederiz. Onur un burada kalmasının tek sebebi taraftar sevgisi.

Formsuz, moralsiz. Psikolojisi iyi değil bu ara. Frikikten yediği golde baraja neden zıplamıyorsunuz diye bağırıyordu. Tekrarına baktım zıplamış barajdakiler. Kafası dağınık. İşte bu sebeplerle oynamamalı.

Ali YİĞİT
01.10.2015, 13:20
Şu foruma bi anayasa getirilsin.

Onur ve Cardozo'ya laf söylenemez,dillendirilmesi teklif dahi edilemez.. Zaten aleyhte atıp tutanların birçoğu ağır troll.. 2-3 tane adam kaç yıllık BMN'den soğuttu beni..

Adamın beyni yok fikri var.. İsimlerde hep belli tipler.. Bu tipler genellikle birden çok başlığa girip mesaj sayısı yükselterek kendince itibar kazandığını sanır. Çok güzel flood yaparlar ve asla kendi isimleriyle kayıt olmazlar. Sabah foruma gireyim bakayım neler var dersiniz. bi bakarsınız ki bu troller kafa kafaya vermiş ve üst üste 20 mesajlarını görürsünüz.

Sonra da içinize komple bi hüzün,sinir karışımı bi duygu çöker.. Bilgisayarına format atasın gelir..

duyurukcu
01.10.2015, 13:33

Onur ve Cardozo'ya laf söylenemez,dillendirilmesi teklif dahi edilemez.. Zaten aleyhte atıp tutanların birçoğu ağır troll.. 2-3 tane adam kaç yıllık BMN'den soğuttu beni..

Adamın beyni yok fikri var.. İsimlerde hep belli tipler.. Bu tipler genellikle birden çok başlığa girip mesaj sayısı yükselterek kendince itibar kazandığını sanır. Çok güzel flood yaparlar ve asla kendi isimleriyle kayıt olmazlar. Sabah foruma gireyim bakayım neler var dersiniz. bi bakarsınız ki bu troller kafa kafaya vermiş ve üst üste 20 mesajlarını görürsünüz.

Sonra da içinize komple bi hüzün,sinir karışımı bi duygu çöker.. Bilgisayarına format atasın gelir..

birde isimleriyle kaydolup ara sıra foruma uğrayıp işleri sadece birkaç gözde futbolcuyu eleştirmek olanlar ve şike başlığında ümitsizlik kusan tipler ve ismi olmayan ve nick ile giriş yapanları eleştirip ben ismimle giriyorum o yüzden kendilerini forumun en bilge en akıllı sanan şahıslar var

Gökhan Baymak
01.10.2015, 13:33
Onur kötü kaleci diyenlerin vucdundaki ozellikle kafasinda yer alan organlarinin işlevini yitirdigini düşünüyorum. Yoksa boyle cumle kuramaz

Ali YİĞİT
01.10.2015, 13:36
.

Ali YİĞİT
01.10.2015, 13:36
birde isimleriyle kaydolup ara sıra foruma uğrayıp işleri sadece birkaç gözde futbolcuyu eleştirmek olanlar ve şike başlığında ümitsizlik kusan tipler ve ismi olmayan ve nick ile giriş yapanları eleştirip ben ismimle giriyorum o yüzden kendilerini forumun en bilge en akıllı sanan şahıslar var

Bu kadar Trollün içinde insanın kendini akıllı görmesi yadsınacak bi durum değil canım benim..

Fazla traş cilde zararlıdır biliyosun.. Hadi iyi forumlar

duyurukcu
01.10.2015, 13:45
Bu kadar Trollün içinde insanın kendini akıllı görmesi yadsınacak bi durum değil canım benim..

Fazla traş cilde zararlıdır biliyosun.. Hadi iyi forumlar
görürsem söylerim gülüm benim insanın kendini bilmemeside beyne zarardır sana da iyi forumlar :)

Serkan Miletli
01.10.2015, 13:51
ali kardeşim sen trollere alışmadın mı sağ olsun forum yetkilileri alıştırdı bizi ayrıca onlar inlerinde değil mi transfer sezonuna daha çok var:D

6Şafak Aydın1
01.10.2015, 13:59
Dün gs maçını bölüm bölüm izledim ve taraftarın oluşturduğu ambiyansa hayran kaldım. Takımları atağa çıkarken taraftarların sesi yükseliyor şut çekildi mi heyecanlanma vs. bildiğin PL taraftar modeli o da adamlar 2009'da kurulmuş.

2.si dün Muslera 2 golde de %100 hatalıydı ama kimse Muslera'yı yedeğe çekelim demez ve demeyecektir ama biz futbolu iyi biliyoruz ya senelerdir takımı ipten alan Kaptan'ımızı 1-2 hatalı gol yediği ve Osmanlıspor maçında ileride gol atmamıza engel olduğu(!) için haklı olarak yedeğe çekeceğiz.

Adamlar yani Astana kulübü dogru isler yapmasa 2mi 3mü bilemiyorum ön eleme turlari gecip sl gruplarina kalamazdi... hic bir Türk takimi bunu basaramamis diyordular. Abi dogru isler yaparsan muhakkak basarili oluyorsun er yada gec.

6Şafak Aydın1
01.10.2015, 14:06
Onur kötü kaleci diyenlerin vucdundaki ozellikle kafasinda yer alan organlarinin işlevini yitirdigini düşünüyorum. Yoksa boyle cumle kuramaz

Onur genel olarak kötü kalecidir diyen neye göre diyor bunu. Ayaklari iyi degil diyorsan dogru katilirim, cizgide ve birebirde kötü diyorsan gülerler adama. Yan toplar zaten kaleciler üzerinde ansiklodepik bir durum.

Su macta dinlendirilse gikimiz cikmaz sanirim.

ÖmürKaradeniz61
01.10.2015, 14:16
Ya ben anlamıyorum,Onur kötü diyen adam belki kendince Onurun yanlışını söylüyor eleştiriyor ne var bunda.Ben bu forumda futbolcuya hakaret edildiğini sanmıyorum.Bazı bağnaz ve dar kafalı arkadaşlarımız eleştirinin ne olduğu bilmiyor,onlar ne istiyorsa onu söyle senden ağasıda paşasıda yok burda.Zaten burda saygı gösterilen insanlar genellikle hep polyannacılık yapan,hayal dünyasında yaşayan kişeler.3-0 geride olduğumuzda son 10 dakikada niye 4 gol atmayalım diyen insanlar bunlar.

El Cordobes
01.10.2015, 14:32

ndoye oynadı bir nebze olsun cardozo'nun değeri anlaşıldı.

bu hafta da dileğim esteban'ın oynaması...

UĞUR DURTAŞ
01.10.2015, 14:45
TAKA'DAN GALİP DEĞERLİ/KISSADAN HİSSE
Yazıma bir Papaz hikayesi ile başlamak istiyorum.
Yabancı ülkenin birinde köyü sel basar.
Köylü kasabaya gelir, halkı uyarır.
Papaza da; ‘Papaz efendi sel kasabaya geliyor, bir an önce buradan kaçalım’ derler.
Fakat Papaz, ‘Ben bu dünyada tanrı için çalışıyorum, bana bir şey olmaz’ der.
<!-- A generated by theme --><script src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js" async=""></script><script type="text/javascript">var td_screen_width = document.body.clientWidth; if ( td_screen_width >= 1200 ) { /* large monitors */ document.write('<ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:300px;height:250px" data-ad-client="ca-pub-8034274372390177" data-ad-slot="9311147122"></ins>'); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width >= 1019 && td_screen_width < 1200 ) { /* landscape tablets */ document.write('<ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:250px;height:250px" data-ad-client="ca-pub-8034274372390177" data-ad-slot="9311147122"></ins>'); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width < 1019 ) { /* portrait tablets */ document.write('<ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:200px;height:200px" data-ad-client="ca-pub-8034274372390177" data-ad-slot="9311147122"></ins>'); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width < 768 ) { /* Phones */ document.write('<ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:320px;height:50px" data-ad-client="ca-pub-8034274372390177" data-ad-slot="9311147122"></ins>'); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } </script><ins style="width: 300px; height: 250px; display: inline-block;" class="adsbygoogle" data-adsbygoogle-status="done" data-ad-client="ca-pub-8034274372390177" data-ad-slot="9311147122"><ins style="margin: 0px; padding: 0px; border: currentColor; width: 300px; height: 250px; display: inline-table; visibility: visible; position: relative; background-color: transparent;" id="aswift_0_expand"><ins style="margin: 0px; padding: 0px; border: currentColor; width: 300px; height: 250px; display: block; visibility: visible; position: relative; background-color: transparent;" id="aswift_0_anchor"><iframe style="left: 0px; top: 0px; position: absolute;" id="aswift_0" vspace="0" height="250" marginHeight="0" frameBorder="0" width="300" allowTransparency="true" name="aswift_0" marginWidth="0" scrolling="no" hspace="0" allowfullscreen="true"></iframe></ins></ins></ins>
<!-- end A -->Sular yükselir, Papaz bir üst kata çıkar, köylü kayıkla gelir ve papazı almak ister.
Papaz’ın cevabı yine aynıdır; ‘Ben tanrı için çalışıyorum, bana bir şey olmaz.”
Köylü gider, ama sular yükselmeye devam eder.
Papaz çatıya çıkar, köylü helikopterle gelir.
Bir merdiven uzatır,
Fakat Papaz’ın cevabı yine aynıdır; ‘Ben tanrı için çalışıyorum, bana bir şey olmaz.”
Tabiki sel Papaz’ı alır, Papaz ölür.
Öbür dünyada sorgu melekleri Papaz’ın yanına gelir sorguya başlarlar.
Papaz hiçbir soruya cevap vermez.
Melekler nedenini sorunca, Papaz “Ben dünyada tanrı için çalıştım, fakat tanrı bana yardım etmedi’ der.
Tam o sırada gökden bir ses yükselir, “Papaz efendi sana kayık yolladık binmedin, helikopter yolladık binmedin, daha ne yapacaktık.”
Şimdi diyeceksiniz ki bunun futbolla ne alakası var?
Tabi ki var.
Osmanlıspor maçında 24.dakikada Webo sakatlandı, kayık gelmişti.
45.dakikada Musa kırmızı kart gördü, helikopter de gelmişti.
Açıkçası, gerekli yardımlar geldi fakat Trabzonspor bunların hiçbirine olumlu bir reaksiyon göstermedi.
Trabzonspor’un maçı kazanmak gibi bir talebi de yoktu.
10 kişi kalmış rakibe karşı bırakın kazanmayı maç bitsin gidelim havasında oynadı.
Takımlar maç kaybedebilir, ama bu şekilde değil.
Çıkarsın kora kor oynarsın öyle kaybedersin.
Maalesef bizimkisi ruhsuzbir kayıp oldu.
Şota Osmanlıspor’u iyi etüt edemedi, bu kadar seri oyuncuları olan bir takıma daha iyi savunma yapacak oyuncularla başlaması gerekirdi.
Orta sahanın ortasında Medjani ile M’bia oynamalıydı.
Daha önce de yazmıştım.
Trabzonspor’u kriz anında yönetebilecek içeride bir lider oyuncu olmadığı gibi dışarıda da bu dokunuşları yapabilecek bir teknik direktör yok.
Trabzonspor iyi takım kurdu fakat takım olamıyor.

Nasıl Olacak?

Nasıl olacak dedik;
Trabzonspor, takım savunmasını güçlendirmeli, oyunu dar alanda oynamalı.
Ortalama 40 metreye oyunu kurmalı.
Fakat bu yapılamadığı gibi gerek G.Saray gerekse Osmanlıspor maçlarında rakibe 60-70 metre gibi geniş alan bırakıldı.
Savunması ağır bir takımın bu tür hataları yapmamaları lazım.
Akabinde kontrataklar kalemizde çok tehlikeli oluyor.
Savunmada Mustafa Yumlu ve Douglas uyumlu ikili değil. Aykut’u en kısa zamanda hazırlamalı.
Bence Mustafa ve Aykut ile oynamalı.
Cavanda ciddiyetsiz oyunundan dolayı ikaz edilmeli, sol bekte Constant yoksa Alper’den başka alternatif yok.
Orta sahanın ortasında ki burası çok önemli. M’bia olmadığı için Okay hazırlanmalı. Yanına savunma özelliği olan Medjani ile başlanmalı.
Daha önce başarılı olup, sağda Yusuf solda Erkan’da ısrar edilmeli.
Bu iki oyuncu da içeri kat edip şut atabilen oyuncular.
Ters tarafta oynamaları daha yararlı olur.
Hücumda N’Doye’yi oynatacağım diye Cardozo kaybedilmemeli.
Bence Cardozo’da ısrar edilmeli.
N’Doye’nin de Trabzonspor’a ne kadar katkı vereceği henüz netlik kazanamadı.
Yeniden bir başlangıç yapıp kötü geçen bu iki maçı unutup, tekrar ayağa kalkmalıyız.
Kaybedilmiş puanları geri kazanabiliriz.
Yeter ki inanalım ve takım olmaya çalışalım.
Oyun disiplininden kopmayalım ve her maça direncimizin en yüksek noktasıyla asılalım.
Konyaspor maçı yeni bir başlangıç olsun.
Unutmayalım ki geçmişten ders almayanlar geleceklerini kuramazlar.

ertuuu
01.10.2015, 15:38
elin adamı van persi ye dünyaları verir,
van persi ye her maç tonla pozisyon hazırlanır,
van persi her maç rezilleri oynar,
ama bizim cardozo kötü öyle mi?
hachiko..

barisb
01.10.2015, 15:52
3-0

UĞUR DURTAŞ
01.10.2015, 16:01
3-0

6 Haftadır oynamış olduğumuz hangi maça güvenerek bu skoru yazdınız?çok merak ettim.

Emrah Akcagöz
01.10.2015, 16:26
Sıkıntılı bir maç inşallah kazanıp bir nebze olsun taraftarın yüzü güler.

B.AKDEMİR
01.10.2015, 16:27
Nihayet maç günü geldi. Yarın Konya'dan iyi bir skorla ayrılarak şu moral bozukluğunu atmamız gerekiyor. Aksini düşünemiyorum.

DarkBlooD
01.10.2015, 16:47
------------------ONUR----------------
Cavanda--Dauglas--Aykut--Costant--
----Medjani--Okay--Aytac---
--------Marin-------Ekici---------
------------CARDOZO------------

Her ne kadar her kadroda Onur ve Cardozo yu görmek istesemde , bunca maksadini aşan elestiriden sonra kalede esteban ve ilerde n'doye ile çıkar umarım da , herkes bi görür anyayi, konyayi. .. Burçi sakat değilse Medjani yada Aytaç in yerine yazılabilir . 3 onliborosuz cikarsak bu macida veririz .

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
01.10.2015, 17:16
Azicik kaptaninizin yaninda olun ve savunun be.Yazik gerçekten yazık Onurun bize,Trabzonspora,şehire verdigi emeklere yazik.Malasef taraftarimizdan igreniyorum.Her konuda her zaman sınıfta kaliyoruz.
Kaleci güven duygusuyla oynar.Onurun üstüne oynanilanlari cabuk unuttunuz.
Ama bekliyoruz.ONUR KALACAK,Onursuzlar gidecek.
Yedirmeyin,açın gözünuzü.

emrhan61
01.10.2015, 18:14
Kimsenin Onuru sevmedigi trolledigi yok. Dinlensin diyorlar. Haklılar. Formsuz. Yedege cekilemez diye bir sey yok.

DeAgLeMaNyAq
01.10.2015, 18:31
Onur'un oynamayacağı kesinleşti ama şimdi bunun üzerine de türlü türlü senaryolar üretilir...

emrhan61
01.10.2015, 18:33
Onura kötü kaleci demiş. Şahsiyetin biri.

Gülerek yazayım.

Bu adam 2010 Da Spikerin Onur Onur diye agladigi adam degil mi?

Trabzonspor icin hakemlere Her seferinde hak aramak icin bagiran adam degil mi?

2010 2011 Kupamız gelmedi diyen adam degil mi?

Trabzonspor icin sinir krizleri geciren aglayan adam degil mi?

Onur diye her mac bagirtan adam degil mi?

2012 2013 sezonunda kümede tutan adam degil mi?

Drogbanın alkisladigi tebrik ettigi adam degil mi?

Kimse Onura kötü kaleci diyemez. Öyle bir hak yoktur. Trabzonsporun ONURUDUR. Parası da sonuna kadar helaldir. Sonuna kadar hak etmistir. Cok Bos konusanlar var. Elestirmek olsunda ne olursa olsun. Utanmıyor musunuz yazarken?

Yedek Kalması konusuna gelince kafasını toplasın gelsin. Bu psikoloji ile olmaz.

emrhan61
01.10.2015, 18:34
Esteban
Cavanda Douglas Medjani Constant
Okay Aytac
Marin Özer Erkan
Ndoye

Bilgehan Tokal
01.10.2015, 18:51
Onur bu sezon hatalı goller yedi. Sezona kötü başladı. Kötü kaleci değil ama neden formsuz olan birini ısrarla takımın sembolü diye oynatalım hala anlamadım. Onur'un arkasında durun demiş arkadaş. Yahu ne alaka?

Oğuzhan Fidan
01.10.2015, 18:51
Her maç şampiyonluk maçıdır...

Berke6198
01.10.2015, 18:54
Biz değil x bir takım dahi olsa sota,giray bulak,güvenç kurtar,tolunay,mra bunlar başarısız olurlar bunlar hoca değiller vede hiçbir zaman olamayacaklar .Eline imkan ve iyi bir kadro veridiği zaman başarılı olacak 2 adam hikmet karaman ve yılmaz vuraldır.....

Yılmaz Vural, Hikmet Karaman ? :)

Tayfun Aydın
01.10.2015, 18:54
Kaleci oynayarak form tutar Onur oynamalı bence

Fatih Ç
01.10.2015, 19:01
Ouww bir maç başlığına bakayım dedim yine ulemanın biri çıkmış ulemalamış :D
Evrim teorisine inanmam ama bunları gördükçe hani bir ihtimal vermiyor değilim :)

Lantis
01.10.2015, 19:10
Oyuncularımız arasında inanılmaz uyumsuzluk var. Birisi topu aldığında nereye nasıl atacağını bilmiyor. Kim nereye koşar nerde topu almalı bilen yok. Ver kaç yok. Etkili pres yok. Tamam yeni kurulan bir takımız ama gün geçtikçe kötüye gidiyoruz. Bu konuda sorumlu Şota. Bazen maçı izlerken sanki sadece ilk 11 i belirlenip hadi gençler oynayın denmiş gibi geliyor.

E. Okan Bülbül
01.10.2015, 19:14
Bizim taraftar taktı mı takıyor Onur bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa yaranamaz, nasıl ki Mbia'nın 3 maçtır yarardan çok zarar verdiğini anlattığımızda üstümüze üşüşüyorlar bunlar aynı kafadan taraftarlar işte.

Bilgehan Tokal
01.10.2015, 19:32
Bizim taraftar taktı mı takıyor Onur bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa yaranamaz, nasıl ki Mbia'nın 3 maçtır yarardan çok zarar verdiğini anlattığımızda üstümüze üşüşüyorlar bunlar aynı kafadan taraftarlar işte.

Allah aşkına ne alakası var? Onur sizce de yediği gollerin çoğunda hatalı değil miydi? Onur'un yerini biraz Esteban'a bırakmasını düşünürken M'Bia hakkında aynı fikirdeyiz. Neyse benim kafa farklı.

Cavalcanti
01.10.2015, 19:44
Onur'un sakat olmadigina o kadar eminim ki. G.tleri yemiyor yedege cekmeye, sakat diye milleti kandiracaklar akillari sira. Gecsin bakalim Esteban kaleye hadi, ne bok oldugunu bilmesek oynasin diyecegiz ama ilk macinda hatali gol yesin de gorsun millet anyayi konyayi.

DarkBlooD
01.10.2015, 19:46
Allah aşkına ne alakası var? Onur sizce de yediği gollerin çoğunda hatalı değil miydi? Onur'un yerini biraz Esteban'a bırakmasını düşünürken M'Bia hakkında aynı fikirdeyiz. Neyse benim kafa farklı.
Bu çoğunluğu bi aç hele , hangi "çoğu" golleri hatalı yedi ?

Armağan Dere
01.10.2015, 19:47
Onur neden yedek kalamaz..
Bal gibi kalmalı..
Esteban niye alındı bu takıma..

Arda Yavuz
01.10.2015, 19:51
Futbol ve Trabzonspor boyle iste...

Sen son 5 yilda kaleci olarak 100 den fazla mac kurtar.2 hatanda yedek kaleci oynasin denmeye baslasin

61ronin61
01.10.2015, 19:53
RABOTOÇNİ=orta sahdan yapılan topa cavanda alıcakkken saçmabirçıkış cavandayıda şaşırtış ve çok basitbirtopta boşa çıkış elendik.yaktı.

bjk=komedi gol.ouresma teee kornerin ordan vuruyor türkiyenin güldüğü bir gol yedi .saçma gol değil literatürde bu yenen gol tanımlanamaz. yakamadı takımın doğru taktiği sayesinde kazandık .

AKHİSAR=kapadığıköşeden üstüne gelen kafa topunu içeri aldı.zarzor berabre bitirebildik. 2 puan sayesinde uçtu .yaktı.

GS=orta yapılıyor yumuşakbir orta çok rahat eliylealabilir kucağına alabilir ama şov yapmak için akıl tutulması yaratan hareketi yapıyor ve yumruk vuruyor zaten şansımız yok o topta gidiyor mbiya çarpıp kendi kalemize gol oluyor.takımı yaktı en kötü bir puan alıcaktık gs yide yaklaştırmayacaktık.yaktı.

OSMANLI=meşhur baraj bıraksan kaledireğinin oraya gidicek .tee direğin yanında rakipfutbolcunun yapması gerekn tekşey topu barajı aşırtmak kaleyi bulsa zaten gol ve kaleyi buldu ayrıca öylesüper birvuruşta değildi yani doksana öbür direğin yanına yapılan birvuruşta değildi hemen hemen kalenin ortasına vuruştu onu bile kurtaramadı.

osmanlının 3.gol yapılıyor kalenin sağ çaprazında osmanlılı futbolcu ve açı çok daralmış iki adamımız yanında gol yapabilmesi imkansız tek brgolşansı var kaleci açılıcak ve osmanlılı futbolcu aşırtıcak onur yine şaşırtmadı sen niye açılıyorsun arkadaş açıldı kaleden 6-7metre ve aşırttı futbolcu bir komedi gol daha.ama maçın kırılma anı o firikikte yenen saçma gol .yüzde 80 takımı gene onur yakmıştır.

şimdi ben bu onurun bu hatalarını yazmayayım mı çok yaşa paşam kralım vb diyerek kendimi mi kandırayım.geçmiş geçmişte kalmıştır futbolda dün yoktur .şu an formsuz ve çok kötü yeteneksizkalecilerin sergileyeceği birperformans sergiliyor.

onura eleştirim karakterine kişiliğine değil ben nankör biri değilim.bizim için yaptığı fedakarlıkları duruşları ağlamasını vb biliyorum.ama ben bugüne bakıyorum ve gerçeği yazıyorum.çok çok çok kötü formsuz bir durumda ve sakatlıktan sonra sanki yeteneklerini sezgilerini kaybetmiş durumda.

Tayfun Aydın
01.10.2015, 19:55
Bir de şu varki Onur 2 sene önce de sezona formsuz başladı. Sanırım sezon başı sorunu var. Tolga ve Onur un birbirinden farkı şudur. Tolga senelerce yedek bekledi sonunda bir form tuttu ve bekleye bekleye iyi kaleci oldu. Onur ise kaleci doğmuştur. Doğal yetenekleri vardır. Bir takımın as kalecisi kolay kolay kızağa çekilmez. Kaleci oynadıkça açılır kendine güveni gelir.

Son maçta frikiği Onur çıkarmalıydı ama her kalecinin çıkarabileceği bir top değil son 2 golde hatası yoktu. gayse rabotnicki maçlarında bariz hatalı goller yedi. Peki bu as kalecinden vazgeçme hakkını verir mi sana vermez. Zira frikikten önce yüzde yüz golü çıkaran da gene Onur du. O maçta 44. dakikaya kadar nasıl gol yemedik hayret ediyorum.

Tayfun Aydın
01.10.2015, 19:58
RABOTOÇNİ=orta sahdan yapılan topa cavanda alıcakkken saçmabirçıkış cavandayıda şaşırtış ve çok basitbirtopta boşa çıkış elendik.yaktı.

bjk=komedi gol.ouresma teee kornerin ordan vuruyor türkiyenin güldüğü bir gol yedi .saçma gol değil literatürde bu yenen gol tanımlanamaz. yakamadı takımın doğru taktiği sayesinde kazandık .

AKHİSAR=kapadığıköşeden üstüne gelen kafa topunu içeri aldı.zarzor berabre bitirebildik. 2 puan sayesinde uçtu .yaktı.

GS=orta yapılıyor yumuşakbir orta çok rahat eliylealabilir kucağına alabilir ama şov yapmak için akıl tutulması yaratan hareketi yapıyor ve yumruk vuruyor zaten şansımız yok o topta gidiyor mbiya çarpıp kendi kalemize gol oluyor.takımı yaktı en kötü bir puan alıcaktık gs yide yaklaştırmayacaktık.yaktı.

OSMANLI=meşhur baraj bıraksan kaledireğinin oraya gidicek .tee direğin yanında rakipfutbolcunun yapması gerekn tekşey topu barajı aşırtmak kaleyi bulsa zaten gol ve kaleyi buldu ayrıca öylesüper birvuruşta değildi yani doksana öbür direğin yanına yapılan birvuruşta değildi hemen hemen kalenin ortasına vuruştu onu bile kurtaramadı.

osmanlının 3.gol yapılıyor kalenin sağ çaprazında osmanlılı futbolcu ve açı çok daralmış iki adamımız yanında gol yapabilmesi imkansız tek brgolşansı var kaleci açılıcak ve osmanlılı futbolcu aşırtıcak onur yine şaşırtmadı sen niye açılıyorsun arkadaş açıldı kaleden 6-7metre ve aşırttı futbolcu bir komedi gol daha.ama maçın kırılma anı o firikikte yenen saçma gol .yüzde 80 takımı gene onur yakmıştır.

şimdi ben bu onurun bu hatalarını yazmayayım mı çok yaşa paşam kralım vb diyerek kendimi mi kandırayım.geçmiş geçmişte kalmıştır futbolda dün yoktur .şu an formsuz ve çok kötü yeteneksizkalecilerin sergileyeceği birperformans sergiliyor.

onura eleştirim karakterine kişiliğine değil ben nankör biri değilim.bizim için yaptığı fedakarlıkları duruşları ağlamasını vb biliyorum.ama ben bugüne bakıyorum ve gerçeği yazıyorum.çok çok çok kötü formsuz bir durumda ve sakatlıktan sonra sanki yeteneklerini sezgilerini kaybetmiş durumda.

Gayse Rabotnicki maçlarına katılıyorum. jimnastik maçında ki gol birtek o saha da olurdu oldu.

Sorun şu biz Onur un her topu çıkarmasına alıştık bunları yemesi tuhafımıza gidiyor.

gayse maçı 5 metreden topu kaleye sokacaksın

Osmanlıspor maçı. Defans kevgire dönmüş her top Onur la karşı karşıya. Rezalet bir oyun.

Akhisar maçı yediği gol. Evet o tarzda çok top kurtardı. Peki yenmez mi yenir. O topa vurdurmayacaksın altı pasın içinden.

Douglas diye bir adam var bildiğin kağnı. Aykut tan ne fazlası var bilmiyorum göremedim.

Takım olarak kötüydük son maçta.

Biz açık oynayacak takım değiliz.

Sakince top çevirip Cardozo yu bulmalıyız.

Courage
01.10.2015, 20:03
Hey mübarek ! Geliyoruz Onur gidiyoruz Onur. :confused:

61ronin61
01.10.2015, 20:07
tayfun aydın renkdaşım peki sana bir soru yada herkese bir soru?

bu onur 2-3 üçmaç daha ard arda gene anormal hatalar yaparsa (zaten yapacak gibide duruyor)

peki bu onurun ne zaman kesilmesini isteyecek bu taraftar.sondan 3.sıraya düşüncemi ben trabzonsporun menfaati için kesilmesini istiyorum asl olan her zaman trabzonspor takımıdır futbolcular gelip geçicidir mezarlıklar vazgeilmezlerle doludur.

onuru eleştirmem trabzonsporun başarısı içindir göz göre göre kaç maçtır yakıyor takımı .

bana şu an karşı çıkanlar benim bu onura yaptığım eleştirileri çok ters anlayıp beni trabzonspor düşmanı olarak bile görenler buraya yazıyorum onur 2-3 maç daha yaktımı takımı benim bu yazdığımın bin misli hakarete varan şeyler yazıcaklar.

ben onursporlu ihosporlu değilim gerçek bir trabzonsporluyum arkadaş.kim trabzonspora zarar veriyorsa onun karşısındayım onu en sert şekilde eleştiririm.

kim aşkının zarar görmesini ister ki?

Tayfun Aydın
01.10.2015, 20:27
Kardeşim kaleci mevkisi orta sahaya forvete benzemez. Kaleci oynadıkça kendine güveni gelir. Osmanlıspor maçının özetlerine bak Onur un kurtardığı yüzde yüz pozisyonlara bak.

Sibel
01.10.2015, 20:28
Adama hakaret mi eden ararsın kaleci değil diyen mi?
Onur hatalı gol yedi evet. Yan toplarda zayıf evet.
Bunu düzgün demenin yolu yok mu?
Kaleci değilmiş!
Gülmeye bile değmez.
Birileri sevinsin artık. İstedikleri oldu.

DarkBlooD
01.10.2015, 20:29

Sen bu saydiklarini hata olarak goruyorsan futbol izleme , hadi izledin , yorum yapma , hadi 2 tanesi Onur hatası da diğer yazdıklarını inanarak yazdiysan, seni taraftar olarak uzunca bir zaman kadro dışı bırakmanız gerekiyor , sen bilinen her anlamda çamur atmaya ugrasiyorsun .

Dün sorduğum sorunun cevabını hala bekliyorum ? Basit bir soruydu ? Aklına eseni yazdığına göre o sorunun da bir cevabı vardır .

Sibel
01.10.2015, 20:32
Bir de takım oynamış da Onur yüzünden yenildikçiler var ki Allah muhafaza!
Yediği bir gol kurtardığı bilmem kaç.
Ama defansımız mükemmel. Mükemmel ötesi.

DarkBlooD
01.10.2015, 20:33
tayfun aydın renkdaşım peki sana bir soru yada herkese bir soru?

bu onur 2-3 üçmaç daha ard arda gene anormal hatalar yaparsa (zaten yapacak gibide duruyor)

peki bu onurun ne zaman kesilmesini isteyecek bu taraftar.sondan 3.sıraya düşüncemi ben trabzonsporun menfaati için kesilmesini istiyorum asl olan her zaman trabzonspor takımıdır futbolcular gelip geçicidir mezarlıklar vazgeilmezlerle doludur.

onuru eleştirmem trabzonsporun başarısı içindir göz göre göre kaç maçtır yakıyor takımı .

bana şu an karşı çıkanlar benim bu onura yaptığım eleştirileri çok ters anlayıp beni trabzonspor düşmanı olarak bile görenler buraya yazıyorum onur 2-3 maç daha yaktımı takımı benim bu yazdığımın bin misli hakarete varan şeyler yazıcaklar.

ben onursporlu ihosporlu değilim gerçek bir trabzonsporluyum arkadaş.kim trabzonspora zarar veriyorsa onun karşısındayım onu en sert şekilde eleştiririm.

kim aşkının zarar görmesini ister ki?
Az takip et takımı 3. sırada değiliz 8. sıradayız .

DarkBlooD
01.10.2015, 20:39
Bir de takım oynamış da Onur yüzünden yenildikçiler var ki Allah muhafaza!
Yediği bir gol kurtardığı bilmem kaç.
Ama defansımız mükemmel. Mükemmel ötesi.
anladiklari dilden yazmak lazım boylelerine, takımı takip etmez , futbolun -f- sinden anlamaz , kaleci ne demektir bilmez , en kotusude yaptıkları yorumlarda akıldan eser yok ama fikir var ?

Emrah KabuL
01.10.2015, 20:42
Az takip et takımı 3. sırada değiliz 8. sıradayız .

Sondan 3.sıraya düşüncemi diyor arkadaş.
3.sıradayız falan demiyor.

61ronin61
01.10.2015, 20:47

cevap yazmaya bilerek gerek duymamıştım onu bile anlamamış renkdaşım.

neyse sen aydınlattın renkdaşımızı.

benim futbolu bilmediğimi takımı takip etmediğimi filan söylüyor o renkdaş cevap yazacağım değerde şeyler yazmıyor o yüzden ona cevap yazmıyorum.

Emrah KabuL
01.10.2015, 20:47
Formsuz olan her oyuncu eleştirilebilir.
Bu kadar dert edinmeyin.

DarkBlooD
01.10.2015, 20:48
Ne dediginin bir önemi yokki , neyi nasıl dediği , ne amaçla dediği önemli .

Emrah KabuL
01.10.2015, 20:50
Esteban'ın kaleyi devralıp hata yapmasını dört gözle bekleyen bir kitle var burada.
Sorsan bunlar Trabzonspor taraftarı.

61ronin61
01.10.2015, 20:52
Ne dediginin bir önemi yokki , neyi nasıl dediği , ne amaçla dediği önemli .

işte buna cevap yazarım.

neden ne dediğimin önemi yokmuş.şuraya bak aşağılamaya bak.

aklı az çalışan art niyeti önyargısı olmayan her insan yazdıklarımın önemli oladuğunu görebilir.

ne amaçla diyormuşum ünlü beyin okuyucu onuda yazsaydın.

61ronin61
01.10.2015, 20:53
Esteban'ın kaleyi devralıp hata yapmasını dört gözle bekleyen bir kitle var burada.

helal olsun sana be renkdaşım sen gerçek bir trabzonsporlusun benim gözümde.

Emrah KabuL
01.10.2015, 20:53
Futbol ve Trabzonspor boyle iste...

Sen son 5 yilda kaleci olarak 100 den fazla mac kurtar.2 hatanda yedek kaleci oynasin denmeye baslasin

100 az olmuş.

DarkBlooD
01.10.2015, 20:56
cevap yazmaya bilerek gerek duymamıştım onu bile anlamamış renkdaşım.

neyse sen aydınlattın renkdaşımızı.

benim futbolu bilmediğimi takımı takip etmediğimi filan söylüyor o renkdaş cevap yazacağım değerde şeyler yazmıyor o yüzden ona cevap yazmıyorum.
Sana basit bir soru sordum bilge yazar , dün de nerde cevap yazmıyorsun , 8 yıllık genel performansı 1 in altında olan 5-10 tane kaleci yaz dedim , en teknoloji cahili bile google ye yazar 3-5 isim yazardı ama sen hala Onura çamur atmakla ugrasiyorsun , ben sorduğum soruya tek bir isim yazayım ONUR RECEP KIVRAK hiçbir yerede bakmama gerek yok , madem Onur kaleci değil diye kendini parcaliyorsun , sana göre kaleci olanlar kimler onu yaz da görelim , futbolun bilge yazarini.

Fatih Ç
01.10.2015, 20:58
Futboldan anlıyormuşum gibi çek panpa !! :rolleyes:

DarkBlooD
01.10.2015, 21:03
En bastada ben varım , en futbol cahili bile takımla 1 dk süre almayan bir kalecinin hatalı gol (ler) yiyeceği ni bilir hangi düşünceye hizmetle bu adamı yem yaptığınızı da , siz yazında bizde bilelim , bu adam bu takımla kaç dk oynadı , oynasin oynasin neye göre oynasin uyumlu bir takımın kale gibi bir defansın varda bir kalede mi sorun yaşıyorsun , bu adam takıma müthiş katkılar yapıda mi istiyorsun yada lig maçını hazırlık maçı yada kupa maçı mi sanıyorsunuz ? geçerli bir sebep söyleyin ..

61ronin61
01.10.2015, 21:04
Futboldan anlıyormuşum gibi çek panpa !! :rolleyes:

:D sen yokmusun sen panpa .panpamısın bombamı hala anlamadım:p

Sibel
01.10.2015, 21:04
anladiklari dilden yazmak lazım boylelerine, takımı takip etmez , futbolun -f- sinden anlamaz , kaleci ne demektir bilmez , en kotusude yaptıkları yorumlarda akıldan eser yok ama fikir var ?

Osmanlı maçında tek hatası frikikte direğe yapışması. Diğer gollerde bir suçu yok.
Velev ki hepsi onun suçu.
Daha önce de hatalı goller yedi evet. Bu adam sakatlıktan çıktı, sezon başı kulüple problem yaşadı. Hem fiziken hem ruhen toparlanmaya ihtiyacı var. Bunu doğru düzgün demek yerine yok kaleci değil onun yüzünden puan kaybedip duruyoruz yok şöyle karakteri var yok öyle oldu yok böyle.
Bu adam kaleci. Bu sorunlardan çıkmış. Zamanla form tutar. Normal oyuncu değil ki bir hatada çek kenara. Tamam çok gerekiyorsa kenara da çek bir şey demiyorum.
Ama Onur'a kaleci değil diyenler geçen sezon maçlarını açsın izlesinler tekrar.
Bakalım takım mı almış puanları Onur mu?
Biz tribünde Onur gol gol diye bağırdık be. Ama Onur hiçbir şey. Onur kim?
Yaptığımız en iyi iş adam yemek.
Afiyet olsun hepimize.

Fatih Ç
01.10.2015, 21:06
:D sen yokmusun sen panpa .panpamısın bombamı hala anlamadım:p
Bu ne samimiyet hayırdır ?

61ronin61
01.10.2015, 21:12
Bu ne samimiyet hayırdır ?

vardır bu iştede bir hayır.

F. Yıldırım
Onur kaleci değil diyen ya %90 miyoptur yada marjinal olmayı hedefleyip soytarı durumuna düştüğünün farkında değildir.

Netice itibariyle fazla dikkate almaya gerek yok.

Tayfun Aydın

:)))))))))))) iyi kaleci değil he mi valla sana şu kadar söyleyeyim senin örnek verdiğin noer le sakatlanmadan önce dünya nın en iyi 20 kalecisi listesindeydi bu adam.

Bir kaleci nasıl iyi kaleci olur. Mesela takımını tek başına küme de tutarsa olur mu bir maçta 5 tane yüzde yüz gol kurtarırsa mı

DarkBlooD
01.10.2015, 21:14
Osmanlı maçında tek hatası frikikte direğe yapışması. Diğer gollerde bir suçu yok.
Velev ki hepsi onun suçu.
Daha önce de hatalı goller yedi evet. Bu adam sakatlıktan çıktı, sezon başı kulüple problem yaşadı. Hem fiziken hem ruhen toparlanmaya ihtiyacı var. Bunu doğru düzgün demek yerine yok kaleci değil onun yüzünden puan kaybedip duruyoruz yok şöyle karakteri var yok öyle oldu yok böyle.
Bu adam kaleci. Bu sorunlardan çıkmış. Zamanla form tutar. Normal oyuncu değil ki bir hatada çek kenara. Tamam çok gerekiyorsa kenara da çek bir şey demiyorum.
Ama Onur'a kaleci değil diyenler geçen sezon maçlarını açsın izlesinler tekrar.
Bakalım takım mı almış puanları Onur mu?
Biz tribünde Onur gol gol diye bağırdık be. Ama Onur hiçbir şey. Onur kim?
Yaptığımız en iyi iş adam yemek.
Afiyet olsun hepimize.
Bu yüzden deliriyorum ya zaten , yedek çıkar sorun değilde bunların yaptığı her anlamda trolluk , başka açıklaması yok , evet Onur bu surecte yediği bir çok golü yemezdi ama Onur yemezdi , Bunlara rağmen yine kötü bir performansı yok , bizim takım uyumu diye birseyimiz yok , defans tandemimiz berbat , bu takıma bu haliyle hangi kaleciyi koyarsan koy Onur kadar da demiyorum daha fazla gol yerdi ...

ucurum
01.10.2015, 22:06
Gene başlamış forumdakiler birbirine kaydırmaya.

İstanbul medyası bir baksa ne mutlu olur bu kardeş kavgalarına...

Onur'a sallayan arkadaşlardan bazıları zaman zaman güzel yazılarıyla dikkatimi çekiyorlar. Bu yüzden ön yargısız acaba neden sallıyorlar diye okuyorum ama nafile...

Esteban'ı gerçekten tanıyan var mı? O gördüğü kırmızı kart harici bilen var mı? Belki iyi kaleci belki kötü biliyor musunuz? Bilemeyeceksiniz de...

Çünkü Esteban da hatalı gol yiyecek. Belki bu maç değil ama bir sonraki, olmadı bir sonraki, istediğimizden mi? Ne alakası var? Muslera mı Onur mu dersiniz... Onur nerede yedi, üstüne yerden gelen golü ellerinin arasından?! Onur'un adı Onurofski olsa, heykelini çoktan asacaksınız... Ama ipi bulduğunuzda geçiriyorsunuz hemen boğaza...

Tamam Onur formsuz, kötü kaleci, sadece sözleşmeli bir oyunca hatta salla da gitsin, iyi yedek olur vs... Esteban geçti kaleye, sağlı sollu Konyaspor akınları ve kahraman Esteban mı olsun istiyorsunuz?

Bu mu hayaliniz?

Ya da korkunuz? Trabzon 4 direk 17 verilmeyen gol ve 2 penaltı kaçırmış, Onur yiyecek de onun yüzünden mağlup olacaksınız?

KENDİNİZE GELİN LAN!

Burası TRABZON. Bu takımın kaptanı Onur... Neden Constant kesik yerine ortasaha ile ödüllendirildi? Neden Erkan, Mbia, Mustafa, Douglas kesik yemedi? Maç mı aldılar?!?!?! Onur'un durumu formsuzluğu vs ile ilgili değildir... Onur bu Onur. Liverpool'da penaltı kurtaran, Fener'in elinden kupa alan, sen ne diyorsun kardeşim, senin küme düşmeme sebebin varsa Onur'dur Onur, bu cibilliyetsiz dönemde bu takıma bağlanacağın bir isyanın, ihtilalin, efsanen varsa O DA ONURDUR KARDEŞİM ONUR!!!

Bu kadar kolay kazanılmaz değerler... Bir anda kaybedebileceğini bil ve sıkı sıkı tutun, asla bırakma...

Mert Oğuzlu61
01.10.2015, 22:22
Anlamadığım bir durum var, bjk ilk yarı berbat oynadı 2. yarı iyi oynadı ama sahadaki oyuncular;

______atiba__oğuzhan

___töre____sosa____palyaço

__________gomez

renkleri değiştirip bu takımla biz sahaya çıksak Mersin den 4-5 yeriz gibi top oynarız, her maçımız Osmanlı maçı gibi olur. Sebebi de Onur ligin en berbat kalecisi (!) olur.

Osmanlı 11 imiz,

_______mbia__ekici

___yusuf___marin___erkan

___________cardo

bjk de töre, q7 yi rakibi kovalarken görmüyorum. Erkan ve Yusuf ta onlar kadar koşuyor ? Gomez in Cardozo dan hiçbir farkı yok, yürüyor tipik ceza sahası golcüsü ama bizimki kadar usta tilki golcüde değil hafif kazmalık var. Mbia Atiba yı eşleştirelim, Sosa - Ekici arasında bizimki merkeze daha yatkın ama adamı Şota neredeyse forvet oynatacak geçen seneki misyonundan çok farklı yerlerde dolanıyor ama konu bu değil, bizimkide Sosa kadar adam kovalıyor.

Adamlar sahaya Atiba dışında full hücum oyuncularıyla çıkıyor hatta Cenk giriyor 2 forvet oluyor felan ama aynı işi biz yaptık mı neden ptt takımlarını bırak, sanki rakip BAL ekibi olsa sahadan 5-0 yenik ayrılacakmışız gibi kaos futbolu izliyoruz ve her defasında rezil oluyoruz ?

Mesela yarın Konya maçına yoğurdu üfleyerek çıkarız(?) gibi bir durum söz konusu, merkezi sağlam tutmak lazım. Kesinlikle Okay-Aytaç ikilisini bekliyorum, önlerinde Ekici sağda solda Erkan ve Marin yada Yusuf... Gs maçı kazaydı ama Osmanlı maçı tıpkı Kayseri maçı gibi anlamsız ve isteksiz futbol oynadık, oyuncuların derdi ne bilmiyorum ama artık sahada rakibi parçalayan bir takım izlemek istiyorum.

Yaşar
01.10.2015, 22:22
Konya maçında Esteban dan gol veya asist bekliyorum.

ucurum
01.10.2015, 22:35
Anlamadığım bir durum var, bjk ilk yarı berbat oynadı 2. yarı iyi oynadı ama sahadaki oyuncular;

______atiba__oğuzhan

___töre____sosa____palyaço

__________gomez

renkleri değiştirip bu takımla biz sahaya çıksak Mersin den 4-5 yeriz gibi top oynarız, her maçımız Osmanlı maçı gibi olur. Sebebi de Onur ligin en berbat kalecisi (!) olur.

Osmanlı 11 imiz,

_______mbia__ekici

___yusuf___marin___erkan

___________cardo

bjk de töre, q7 yi rakibi kovalarken görmüyorum. Erkan ve Yusuf ta onlar kadar koşuyor ? Gomez in Cardozo dan hiçbir farkı yok, yürüyor tipik ceza sahası golcüsü ama bizimki kadar usta tilki golcüde değil hafif kazmalık var. Mbia Atiba yı eşleştirelim, Sosa - Ekici arasında bizimki merkeze daha yatkın ama adamı Şota neredeyse forvet oynatacak geçen seneki misyonundan çok farklı yerlerde dolanıyor ama konu bu değil, bizimkide Sosa kadar adam kovalıyor.

Adamlar sahaya Atiba dışında full hücum oyuncularıyla çıkıyor hatta Cenk giriyor 2 forvet oluyor felan ama aynı işi biz yaptık mı neden ptt takımlarını bırak, sanki rakip BAL ekibi olsa sahadan 5-0 yenik ayrılacakmışız gibi kaos futbolu izliyoruz ve her defasında rezil oluyoruz ?

Mesela yarın Konya maçına yoğurdu üfleyerek çıkarız(?) gibi bir durum söz konusu, merkezi sağlam tutmak lazım. Kesinlikle Okay-Aytaç ikilisini bekliyorum, önlerinde Ekici sağda solda Erkan ve Marin yada Yusuf... Gs maçı kazaydı ama Osmanlı maçı tıpkı Kayseri maçı gibi anlamsız ve isteksiz futbol oynadık, oyuncuların derdi ne bilmiyorum ama artık sahada rakibi parçalayan bir takım izlemek istiyorum.

Hocam olayın özü o işte... İSTEKSİZLİK! Bilmiyoruz nedenini... Bak derler ya, Fatih TERİM gaz hocasıdır... Sana Türkiye'nin en gaz hocasını söyleyeyim mi? ŞENOL GÜNEŞ. Şenol Güneş'i Lig TV'de taktik karalarken yedek klübesinde her defasında Allah'ını seversen bırak şu 4231 çizmeleri lütfen ya derdim. Hücum organizasyonu, defansif dizilim, karakteristik ortasaha... Bunlar yoktur Şenol Hoca'da. Şenol Hoca oyunculara patlama yaratır... Olayın özü budur, öğretmendir, filozoftur ağzı iyi iş yapar... Mesela Ersun da tam tersidir...

Şimdi, BJK'nin iki yarıda farklı olması çok normal, devre arası vermiştir gazı... Ya da tam tersi de olabilirdi... İkinci yarı çökebilirdi... 2011 TS, geçen sene Bursa, hiç organize saha dağılımlılık vs gördün mü? Ben görmedim. Bunları sana yazar gibiyim ama aslında genel olarak düşüncelerim sadece, çok da üstüne alınma...

İştahı güzel olunca taktik ne olursa olsun takım oynuyor...

Trabzon'da Shota yandan bağırıyor oyuncuya, oyuncu sallamıyor, Shota dönüyor gerisin geri ya ma olmaz ki ya maaaaaaa... Geçmiş Olsun...

Hoca çıktığında, hiç bir şey demesine gerek yok, çıkıp cüssesini gösterdiğinde yetmeli... Bu yüzden Shota istediği kadar maç izlesin, istediği kadar taktik çizsin... Başarılı olmasına imkan vermiyor...

Yarın Konya maçı, ölü gibi geçecek gene, bakın da görün. Ha yeneriz yeniliriz ayrı... Ama ölü gibi maç olacak gene...

Bera B.
01.10.2015, 22:38
Haftanın açılış veya kapanışını bizim takımın yapmasını sevmiyorum. İnşallah galibiyetle güzel bir haftasonu geçirmiş oluruz.

zafer44
01.10.2015, 22:40
Onur da tartışılır elbet lakin eleştiri kötülemek değildir. Tartışma ve eleştiri doğru yapılırsa iyiyi, doğruyu, nitelikli olanı bulmak mümkündür; aksi durumu daha da kötüleştirir. Eleştiride önce bir ölçünüz olmalı sonra da yanlış, eksik, kötü, niteliksiz gördüğünüze alternatif sunmalısınız. Sunamıyorsanız susmalısınız zaten susmak için bir zeka da gerekmiyor.

batuhanTs
01.10.2015, 23:00
geçen sene söyledim mehmet gibi bir adamla baskı KURAMAZSIN bu kadar basit özerle hiç kuramazsın mehmet in tek artısı duran top bu sene onlarda yok formsuz filan geçin hikaye bu kadar top öldüren orta saha ile de daha çok gol yeriz daha çok maçlar izleriz osmanlı gibi ha ben bunları söylerken bana saydıranlar acaba ne düşünüyorlar hala ben futbol dahisi miyim hayır kesinlikle sıradan bir izleyiciyim asıl sorun mehmet i övenlerde onlar futbolun kör ve kara cahilleri maalesef

Rıza ÇOLAK
01.10.2015, 23:08
İnşallah ilk yarı bitmeden kurtuluyoruz bu dertlerden. Şu futbol ulemaları yokmu.... Onur kaleci değil diyen ulemalar... kimin yazdığını bile okumadım, gerekte yok. Birisi Onur kaleci değildir diyorsa onun futbol ile ilgili her sözünün benim için anlamı yok. De hadi gidin yatın rüzgar vurdu kafanıza dün akşamki soğukta herhalde.

Yavuz Bektaş
01.10.2015, 23:12
burada geçen gün onurun frikikte hatalı olduğunu yazdım diye bir arkadaş beni istanbul taraftarı-trol-ts maçlarını izlemeyen-futbolu pes/fifa ikilisinden zanneden biri-onur düşmanı-iho fanı olarak tanımladı
cidden gülüyorum yorumuna
1)isterse onur olayında yazdıklarımı araştırabilir ve görecek ki onur benim 3.abim gibidir her yerde söylerim
2)ihoyu adam statüsüne bile koymam omurgasız bir yöneticidir aziz kadar nefret ederim bunu da eski yazılarımda görebilir
3)1-4 yenildiğimiz gs maçında selçugun attığı frikik golünü açıp izlerse onurun bu frikiklerde direğe yapışma hatasını hep yaptığını görecektir.ayrıca topu görmek için direğe yapıstıgını yazmış 1-2 adım sağa atması topu görmesine engel değil engel ise barajı 1 adım sağa kaydırabilir
4)onurun 2.kez ağır sakatlık sonrası üst düzey performans göstermesini hemen beklemek yanlış ben de bunu belirttim hele ki sezon başındaki olayı hatırlayınca üstüne bu performans iho ve hurmanın ekmeğine yağ sürmektir o yüzden yedek kalmalı diyorum
5)son olarak 7 gol yedik şu ana kadar ve 4 golü duran toptan+yan topdan yedik bunların 1 i hariç diğerleri %100 onurun hatası onu sevmemiz hatalarını görmezden geleceği anlamına gelmez ki eminim onurda böyle bir şey istemez
ben futbolu bilmiyor olayım ama bu gerçekler değişmez
iyi geceler

İ. SARAL
01.10.2015, 23:28
2 on libero ve tek forvet cikmaliyiz bütün maçlara.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih K.
01.10.2015, 23:35
Çok içten ve samimi olarak söylüyorum ben Onurun yerinde olsam şimdiye 10 defa bu takımdan gitmiştim. Her sezon sahada 10 tane ruhsuz tek başıma maç kazanacam ama yinede takımda kalacam hemde takımın başında futbolla zerre alakası olmayan bir sürü varken. Hele zaten defalarca hezimetten ve belkide küme düşmekten kurtardığım takımın taraftarı 2 hatalı gol yedim diye bunca yıllık emeğimi hiç sayıp benim kadar takıma katkısı olmayan taraftar beni 2 maçta yesin maçın ertesi günü bavulumu toplar giderim şehirden.

serkanholep
01.10.2015, 23:42
onur iyi kalecidir ama bazen kulüp için karar verilmesi gerekir

zamanında yattara da satılmadı, TS ile var olmuştur falan diyerek takım zarara uğratıldı. o dönemden sonra da yattara dan fayda sağlayamadık futbol olarak

arda yı gs sattı. yanlış mı yaptı. kalsa tek başına şampiyon mu yapacaktı gs yi. iyi oyuncu ve misyonunu tamamladı, teklif vardı ve gitti. gs bitti mi

onur bir değerdir ve değersizleştirilmeden bana göre satılmalıdır yurt dışına.

gurur meselesi, namus meselesi yapmaya gerek yok

şenol hoca onurdan kat be kat daha fazla bir değerdir ama bjk nin başında maçlara çıkıyor. profosyonellik bu. yapacak bişey yok

şenol hoca değerinden ne kaybediyor

taraftar fazla abartıyor bazı şeyleri

DarkBlooD
01.10.2015, 23:47
burada geçen gün onurun frikikte hatalı olduğunu yazdım diye bir arkadaş beni istanbul taraftarı-trol-ts maçlarını izlemeyen-futbolu pes/fifa ikilisinden zanneden biri-onur düşmanı-iho fanı olarak tanımladı
cidden gülüyorum yorumuna
1)isterse onur olayında yazdıklarımı araştırabilir ve görecek ki onur benim 3.abim gibidir her yerde söylerim
2)ihoyu adam statüsüne bile koymam omurgasız bir yöneticidir aziz kadar nefret ederim bunu da eski yazılarımda görebilir
3)1-4 yenildiğimiz gs maçında selçugun attığı frikik golünü açıp izlerse onurun bu frikiklerde direğe yapışma hatasını hep yaptığını görecektir.ayrıca topu görmek için direğe yapıstıgını yazmış 1-2 adım sağa atması topu görmesine engel değil engel ise barajı 1 adım sağa kaydırabilir
4)onurun 2.kez ağır sakatlık sonrası üst düzey performans göstermesini hemen beklemek yanlış ben de bunu belirttim hele ki sezon başındaki olayı hatırlayınca üstüne bu performans iho ve hurmanın ekmeğine yağ sürmektir o yüzden yedek kalmalı diyorum
5)son olarak 7 gol yedik şu ana kadar ve 4 golü duran toptan+yan topdan yedik bunların 1 i hariç diğerleri %100 onurun hatası onu sevmemiz hatalarını görmezden geleceği anlamına gelmez ki eminim onurda böyle bir şey istemez
iyi geceler
Senin frikik hakkındaki düşüncelerini Porto - Chalse maçında Casillas , gerçekleştirdi basının üstünden geçen topa kioirdayamadi bile ve ne yapayım göremedim dedi , yenen 7 golün 6 si Onur hatası yazmışsın , tabi haklısın bizim takım müthiş savunmalar yapıp oynanan bu maçlarda 7 pozisyon verdik onlarda gol olmazdı da Onur direğe yapışık gol olması için insan üstü Çaba gösterdi o yüzden %100 Onur hatasidir. önce bi takım ne yaptı , verdiği pozisyonlar nasıl , kaç pozisyon verdi , bu pozisyonlarda savunman ve diger oyuncuların nerde ne yapıyor , bu pozisyonları kimlere karşı vermisiz , bi onlara bak ve bunları bi değerlendir ondan sonra gerek görürsek Onuru da konuşuruz .

yüregimts
01.10.2015, 23:52
Onur'un yaptığı hataları eleştirdiginiz kadar İHO nun Hurma'nın hatalarını eleştirseydiniz bu adamlar şimdi burda olmazdı .

Galiba bazılarının Dik duruşla alakalı sıkıntısı var.

DarkBlooD
01.10.2015, 23:59
onur iyi kalecidir ama bazen kulüp için karar verilmesi gerekir

zamanında yattara da satılmadı, TS ile var olmuştur falan diyerek takım zarara uğratıldı. o dönemden sonra da yattara dan fayda sağlayamadık futbol olarak

arda yı gs sattı. yanlış mı yaptı. kalsa tek başına şampiyon mu yapacaktı gs yi. iyi oyuncu ve misyonunu tamamladı, teklif vardı ve gitti. gs bitti mi

onur bir değerdir ve değersizleştirilmeden bana göre satılmalıdır yurt dışına.

gurur meselesi, namus meselesi yapmaya gerek yok

şenol hoca onurdan kat be kat daha fazla bir değerdir ama bjk nin başında maçlara çıkıyor. profosyonellik bu. yapacak bişey yok

şenol hoca değerinden ne kaybediyor

taraftar fazla abartıyor bazı şeyleri
Nostalji bölümünde Şenol Güneş sayfası var oraya gir ve oku kimin ne kaybettiğini .

serkanholep
02.10.2015, 00:04
Nostalji bölümünde Şenol Güneş sayfası var oraya gir ve oku kimin ne kaybettiğini .

burada yorum yazan 3-5 laf bilmez sözde taraftarla mı değer kaybedecek şenol hoca

en iyi taraftarım diyen taraftardan daha çok emeği vardır o adamın takıma

sizin bu takımı tutma sebebinizdir

klavyeden sallamak kolay

o başlığa gidip de biraz daha taraftarımızdan tiksinmek istemiyorum

taha küçük
02.10.2015, 00:06
geçen sene söyledim mehmet gibi bir adamla baskı KURAMAZSIN bu kadar basit özerle hiç kuramazsın mehmet in tek artısı duran top bu sene onlarda yok formsuz filan geçin hikaye bu kadar top öldüren orta saha ile de daha çok gol yeriz daha çok maçlar izleriz osmanlı gibi ha ben bunları söylerken bana saydıranlar acaba ne düşünüyorlar hala ben futbol dahisi miyim hayır kesinlikle sıradan bir izleyiciyim asıl sorun mehmet i övenlerde onlar futbolun kör ve kara cahilleri maalesef
Renktas sana bu konuda hak vermiyorsum ama artik hak veriyorum. ekici kotu topcu degil ama bizim bekledigimiz gibi top tasiyan ara pas atan bir oyuncu degil.ekici bu yuzden 10 numarqda oynamamali.10 numqra ya marin daha cok uyuyor.bjk de mesela oguzhan var topu ileri tasiyor ayaginda top tutuyor bizim ekiciden bekledifimiz de bu tam olarak ama o bunlari hicbir zaman yapamayacak.onun meziyerleri farkli.bu isi marin yapacak.birde tranafer doneminde soyledik fizik gucu iyi box to box bir oyuncu lazim diye ekdali kacirmayacaktik.ileri top atmaya calisiyoruz ekicini ayagindan veya yusufun ayagindan hemen aliyorlar topu ara transferde kesinlikle almaliyiz boyle bir adam

Adem Akyüz'
02.10.2015, 00:07
Onur'un yaptığı hataları eleştirdiginiz kadar İHO nun Hurma'nın hatalarını eleştirseydiniz bu adamlar şimdi burda olmazdı .

Galiba bazılarının Dik duruşla alakalı sıkıntısı var.
İlk cümleniz kesinlikle son yıllarda duyduğum en güzel ve en doğru cümle.

61ronin61
02.10.2015, 00:07
darkblood

valla maşallah bee.kimin ne yazdığına bakmadan sadece kendi düşünceni yazıyorsun bakıyorum yazdığın cevaplarada yorum yazan bir renkdaşın yazdığı yoruma cevap değil sadece onuru savunma mekanizması.

hele son mesajdaki cevabın tam oskarlık estabanın yiyeceği gol bizim zihniyetimizdeki insanlara atılıcakmış.yani estaban gol yesin ts kaybetsin istiyorsun sen öylemi kaybetsin ki onuru eleştirenler ters köşe olsun sende yorumlarında haklı çık ts kaybetmiş önemli değil yani.

ya renkdaş bu onuru sen galiba izlemiyorsun 4lig maçı ve rabotoçni maçlarında nasıl yüzde yüz hatalı goller yediğini görmedin mi.

ne onurmuş be trabzonsporu tutanların çoğu onursporlu olmuşta haberim yokmuş.

kimsenin taktığı yok kurumsal kimlik asloalan trabzonsporun başarısıdır diyen yok onurda onur .valla onur helal olsun sana be iyi hipnotize etmişsin taraftarı.

matalar
02.10.2015, 00:08
Umarım Hoca sahaya sürpriz bir kadro ile çıkmaz

Yavuz Bektaş
02.10.2015, 00:08
Senin frikik hakkındaki düşüncelerini Porto - Chalse maçında Casillas , gerçekleştirdi basının üstünden geçen topa kioirdayamadi bile ve ne yapayım göremedim dedi , yenen 7 golün 6 si Onur hatası yazmışsın , tabi haklısın bizim takım müthiş savunmalar yapıp oynanan bu maçlarda 7 pozisyon verdik onlarda gol olmazdı da Onur direğe yapışık gol olması için insan üstü Çaba gösterdi o yüzden %100 Onur hatasidir. önce bi takım ne yaptı , verdiği pozisyonlar nasıl , kaç pozisyon verdi , bu pozisyonlarda savunman ve diger oyuncuların nerde ne yapıyor , bu pozisyonları kimlere karşı vermisiz , bi onlara bak ve bunları bi değerlendir ondan sonra gerek görürsek Onuru da konuşuruz .
daha yazdığımı anlayamamıssın 6 gol demedim 4 golün 1i hariç dedim istersen yazayım q7nin golü-gs maçı-osmanlı frikik bunlarda hatası var sadece akhisar maçındaki korner golünde aykutun hatasından golü yedik dedim
evet takım pozisyon veriyor defansta sıkıntı var haklısın ben yok demiyorum
bence osmanlı maçı hariç diğer maçlarda bjk maçında törenin boş kale pozisyonu-gs maçında golden sonra verilen pozisyonlar (bunu ayrı tutuyorum takım maçtan kopmuştu) hariç 5 maçta net poziisyon vermedik takımlara
onura dokunulmazlık vermişsin kendi çapında eleştirmemizi hakaret sayıyorsun eleştirmezsek hatalarını görmez yine yapar bu sefer çok daha fazla zarar görür
1 ay sonra burada onuru göklere de çıkarabiliriz iyice yeredebiliriz bu tamamen kendisine bağlı bence en geç 1 ay içinde takımla beraber şu anki performansı 5 ise 8-9a çıkacaktır

TSunami_69
02.10.2015, 00:09
onur candır gerisi heyecandır

Colakoglu
02.10.2015, 00:11
Ligtv den fiktüre baktimda, fener maci pazartesi günü inanilir gibi degil [emoji15]

Süper Golcü
02.10.2015, 00:11
---------------Estaban--------------------
--------Aykut-Douglas-Yumlu-----------
Cavanda----------------------Constant--
-------------Okay-Medjani---------------
----Marin----------------------Erkan----
----------------N'doye------------------

Harun CAN
02.10.2015, 00:12
top gelmeyince ortalıkta gözüken golcü kimdir mesela? bir örnek verebilirseniz ona göre karşılaştırma yapabilirim en azından.

UMut Bulut-Burak Yılmaz bizim takımdan en sonki örnekler

Süper Golcü
02.10.2015, 00:13
----------------Estaban------------------
--Cavanda-Douglas-Yumlu--Constant--
-----------------Medjani-----------------
-------------Okay-----Aytaç-------------
----Marin----------------------Erkan----
----------------N'doye-------------------

61ronin61
02.10.2015, 00:14
taha küçük

renkdaş marin orta saha olmaz yani oynayamıyacağından değil daha fazla takıma faydalı olacağı yer ya forvet arkası yada forvete yakın sağ veya sol kanat ama forvete yakın oynayacak.

yüregimts
02.10.2015, 00:19
İlk cümleniz kesinlikle son yıllarda duyduğum en güzel ve en doğru cümle.

Teşekkür ederim . Bazı çevrelerin Onur'u göndermek istedikleri kadar Trabzonspor'un menfaatini düşünüp İho yu göndermeye kalksalardı emin olun başarırlardı.

DarkBlooD
02.10.2015, 00:20
burada yorum yazan 3-5 laf bilmez sözde taraftarla mı değer kaybedecek şenol hoca

en iyi taraftarım diyen taraftardan daha çok emeği vardır o adamın takıma

sizin bu takımı tutma sebebinizdir

klavyeden sallamak kolay

o başlığa gidip de biraz daha taraftarımızdan tiksinmek istemiyorum
Maalesef taraftarın çoğu aynı şeyi düşünüyor , 3-5 yok geçmişte bizim için yaptıkları ne kadar dogruyduysa bugün yapmış olduğu ve söylemiş olduğu şeylerde aynı oranda yanlıştır .

Onur avrupa ya gider , orda başarılı olması da bizi mutlu eder tabi ancak biz futbolcu yetiztirip satan bir takım değiliz eksik bolgelerimizi 2-3 yılda kapatabilen kuluplerden de değiliz , elimizde Onurun yerini doldurabilecek bir kalecimiz daha yok , yine elimizde Onurun yerini doldurabilecek bir kaptanimiz bir oyuncumuz yok , Onur daki Hırsın 100 de 1 i bile olsa diğer oyuncular da 10 kışilık Osmanlıdan yenilmezdik, hadi yenildik iyi ya kötü bir tepki verirlerdi ama maalesef günümüzde herkes alacağı paraya bakıyor , Onur gibi takımını , kulubunu sahiplenen futbolcuları bulmak şans dir , Onur gibi futbolcuların misyonu tükenmez , herzaman ihtiyaç duyulur , Şenol Güneşin aldığı tepkilerin sebebide bunlardır.

Süper Golcü
02.10.2015, 00:21
geçen maçta gördüm ki aytaç pas trafiği açısından çok önemli olabilir, bu bu maçta özerin değil aytaçın 11 çıkması lazım, ekici de marin de tam olarak 10 numara özellikli oyuncular değil, ekici ne 4-2-3-1 de ön liberonun yanında nede 10 numara pozisyonunda yeterli görünmedi, en iyi performansını 3 lü orta sahada göstermişti geçen sezon hatırlarsak, belki bu maçta 4-3-3 ü denemekte fayda var, mbia nın önünde okay ve ekici 3 lü orta saha gibi oynarlarsa 3 oyuncuda maksimumum verimine ulaşacak, 10 numarada ısrar etmemize gerek yok

61ronin61
02.10.2015, 00:23
bak ekici yapman gerekeni burda yazıyorum .anlamsız saha sola boş pas atmayacaksın.yanipasların bitirici olmalı .

takım kontra hucuma kalktığında böyle anlar çok oldu 4 e 2i yada 3e 2i geldiğimiz top sende sen bitirici pas atman gerekirken 30 metreden kaleye vuruyorsun .şu egonu kibirini maçın kahramanı olma hevesini bir kenara bırak ve takım için oyna kendin için değil.

tamam ekici tüm serbest vuruşlar senin olsun zaten bence en iyi serbest vuruş kullanan sensin serbest vuruşu kaleyede vur onada okey .

ama diğer görevlerinide yap şu takımda beyin görevini üstlen .biraz tevazulu ol alçakgönüllü ol hep ben deme .

haa az daha unutuyordum ekici sen bu cardozoya niye hiç pas atmıyorsun derdin ne senin cardozo ile ya dede bizde bilelim .mesela deki onu sevmiyorum onu kıskanıyorum çekemiyorum maçın yıldızı ben olmak istiyorum vb mesela yani niye vermiyorsun atmıyorsun niyeeeeee ekici niyee .

senin işin şikebahçedeki alexin işi sen orta sahada oyun kurucu gol pası verici adam olman gerekirken ben seni sadece friklerin başındayken görüyorum .

DarkBlooD
02.10.2015, 00:27
darkblood

valla maşallah bee.kimin ne yazdığına bakmadan sadece kendi düşünceni yazıyorsun bakıyorum yazdığın cevaplarada yorum yazan bir renkdaşın yazdığı yoruma cevap değil sadece onuru savunma mekanizması.

hele son mesajdaki cevabın tam oskarlık estabanın yiyeceği gol bizim zihniyetimizdeki insanlara atılıcakmış.yani estaban gol yesin ts kaybetsin istiyorsun sen öylemi kaybetsin ki onuru eleştirenler ters köşe olsun sende yorumlarında haklı çık ts kaybetmiş önemli değil yani.

ya renkdaş bu onuru sen galiba izlemiyorsun 4lig maçı ve rabotoçni maçlarında nasıl yüzde yüz hatalı goller yediğini görmedin mi.

ne onurmuş be trabzonsporu tutanların çoğu onursporlu olmuşta haberim yokmuş.

kimsenin taktığı yok kurumsal kimlik asloalan trabzonsporun başarısıdır diyen yok onurda onur .valla onur helal olsun sana be iyi hipnotize etmişsin taraftarı.
Sen bi önce yazılanları oku anla da sonra msj yaz he birde , sana sorulana cevap ver , öyle çamur atıp kaçmaya benzemez bu işler.

yorumsuz6117
02.10.2015, 00:32
Bu maçı alırız heralde ama bi kıymetin kalmadı artık..

Bilgehan Tokal
02.10.2015, 00:34
Onur'un formsuzluğu yüzünden biraz yedek kalmasını söylüyor çoğu kişi. Onur'un kalede kalmasını isteyen kişiler ise neden kalede olmasını yazmıyor, işte ihoya da tepki koyun diyor, 1000 tane maç kazandırdı diyor. Hemen olayı "onurcu" "ihocu" olarak algılayan kişiler var burada çok garip. Benim düşüncem Onur'un yedek kalması bir kaç maç. Çoğu kişi de böyle demek istiyor. Neden taraflara çekiyorsunuz? Formsuz ise takımdan kesilmeyecek oyuncu yoktur.

Fatih Ç
02.10.2015, 00:34
Şu anda Onur, Mehmet, Marin , Cardozo, N'Doye ellerinde kağıt kalem bir köşede oturup burada yazılanlardan ders alıyorlardır bence dehşet şekilde :) :)

61ronin61
02.10.2015, 00:35
yarın ki maça pardon bugünkü maça şöyle çıkmalıyız şöyle bir oyun yapımız olmalı.

defans üç aşağı beş yukarı aynı zaten.defansı yazmaya gerek yok barcelona ile maça çıkmıyoruz.

hız bize kazandıracak olan hızdır.şimdi ilerideki hızlı futbolculara bakıyorum yusuf ve marin.

önlibero okay-medajani yada okay -aytaç olabilir.

evetşimdi can alıcı bölgeye geldik önliberoların önünde ekici oynamalı. solunda yusuf sağında marin olmalı ve ekici bu futbolculara derin pas atmalı.bu futbolcularda ilerde topu yerden ayağa adrese pasla cardozo ile buluşturmalı.

ama bizim formül kesinlikle derin pas olmalı.öyle kanada yayda sıfıra inde (sıfıra inince ne oluyor plaketmi veriyorlar) orta yapta ee zaten tek forvet oynuyoruz forvetimiz kalıyor rakibin beş defansı arasında nasıl gol atsın kafa topu alsın bu adam.

paslar derişn pas ve forvete ayaga adrese bilerek görerek pas olmalı.hadi yusuf şaşırt beni bir kere cardozoya ayağa pas asist yapta şaşırayım.marine çok güveniyorum o zaten yapar.ama ben senin yapabilmeni istiyorum yusuf o kadar çabalıyorsun koşuyorsun o kadar hırslısın hiçişe yaramıyor bunlar.bu kadar çabanı verdiğin gollük pasla asistle ödüllendir ve takımın vazgeçilmez yıldızı ol.

Numan Yerlikaya
Constant ve Cavanda gibi 2 tane ofansif bekimiz var 5-2-3 taktiği bence daha bu takıma olur

OnurKul
Douglas çok ağır, Mıstık da ağır. 2 ağır abiyle savunma olur mu?

Hakan
02.10.2015, 00:37
Cardozo'nun 2 golü var.

61ronin61
02.10.2015, 00:39
Onur'un formsuzluğu yüzünden biraz yedek kalmasını söylüyor çoğu kişi. Onur'un kalede kalmasını isteyen kişiler ise neden kalede olmasını yazmıyor, işte ihoya da tepki koyun diyor, 1000 tane maç kazandırdı diyor. Hemen olayı "onurcu" "ihocu" olarak algılayan kişiler var burada çok garip. Benim düşüncem Onur'un yedek kalması bir kaç maç. Çoğu kişi de böyle demek istiyor. Neden taraflara çekiyorsunuz? Formsuz ise takımdan kesilmeyecek oyuncu yoktur.

bin kere cevap yazdım renkdaşım ben geçmişe değil şimdiye bakıyorum .onur şu an çok çok çok formsuz diye.aynı dediğiniz gibi geçmişte şu kadar maç kazandırmış falan filan yazılıyor.

onurun karakterine kişiliğine bişey dediğimiz yok diyoruz onun şu anki formsuzluğunu sorguluyoruz diyoruz hala bi ton saldırı onuru korumalar.

DarkBlooD
02.10.2015, 00:40
daha yazdığımı anlayamamıssın 6 gol demedim 4 golün 1i hariç dedim istersen yazayım q7nin golü-gs maçı-osmanlı frikik bunlarda hatası var sadece akhisar maçındaki korner golünde aykutun hatasından golü yedik dedim
evet takım pozisyon veriyor defansta sıkıntı var haklısın ben yok demiyorum
bence osmanlı maçı hariç diğer maçlarda bjk maçında törenin boş kale pozisyonu-gs maçında golden sonra verilen pozisyonlar (bunu ayrı tutuyorum takım maçtan kopmuştu) hariç 5 maçta net poziisyon vermedik takımlara
onura dokunulmazlık vermişsin kendi çapında eleştirmemizi hakaret sayıyorsun eleştirmezsek hatalarını görmez yine yapar bu sefer çok daha fazla zarar görür
1 ay sonra burada onuru göklere de çıkarabiliriz iyice yeredebiliriz bu tamamen kendisine bağlı bence en geç 1 ay içinde takımla beraber şu anki performansı 5 ise 8-9a çıkacaktır

yazdığın şey bu , benim anladigim şekilde anlaşılmamasi için burda da yaptığın gibi ya aciklayacaksin yada cümleyi ayiracaksin ...

beni ilgilendiren Onurun hataları değil takımın hataları , pozisyon vermedigimiz maç hatirlamiyorum, işin kötüsü çalışılmış olduğu belli olan bir pozisyona girdiğimizi de hatırlamıyorum, biz takım oldugumuzda Onurda eski günlerine dönecek , he biz takım olamazsak Onurda kendisine gelen 10 pozisyonun 2 sini yer ama hatalı olur ama rakip iyi organize olur atar . Onurun 8 ini kurtarmasi benim için yeterlidir .

yüregimts
02.10.2015, 00:40
Defans Cavanda Aykut medjani Costant olmalı ... Aykut mutlaka oynamalı digerlerine göre en hızlısı o.

Erkan A.
02.10.2015, 00:45
renktaslar ne olursa olsun ben sahsen yusufsuz bir onbir düsünemiyorum yusuf ne olursa olsun mac baslayinca bir ayri Energie veriyor takima orta yapmiyor belki ama topu Ileri tasiyabiliyor ayrica her mac kötüydü diye bisey yok ?? bjk macinda cok iyiydi . benim düsüncem degismedi ben hoca degilim tabiki sadece marko marini ben olsaydim Pivot santrafor oynatirdim size ilginc gelebilir ,markoyu koy en uca sag sol ortadan dagitsin karistirsin ortaligi kanatlara koy erkani özeri bek olarak oynat cavandayi yusuf stopere al aykutu mustafayi kaleye koy estebani ortasahaya al Mehmeti constanti okayi tamamdir

DarkBlooD
02.10.2015, 00:47
En az 100 defa yazdım Onur dışında kalede 1 dk oynayan kalecin var mı ?

Aynı şekilde 100 defa yazdım Hakan Arıkan olsaydı isterse 1 maç Onur 1 maç Hakan oynasin diye ...

başka bir sebep olmasina gerekmiyor , stoper veya forvet değişikliğinden bahsetmiyoruz kaleci değişikliği farklıdır.

Erkan A.
02.10.2015, 00:50
bana öyle geliyorki ve bunu cogumuz dedik Burda mbia okaysiz oynayamiyor lakin okayda mbiasiz oynayamaz diyorum okay bir macin sonucunu etki edecek bir oyuncu degildir mbia oynamayacak bu yüzden acaba diyorum constant ve okay birlikte basarili olurlarmi ön liberoda ?? önlerinde Mehmet olsa ,yani benim gönlümden gecen bu onbirdir : ESTEBAN - CAVANDA - AYKUT - MUSTAFA - YUSUF - CONSTANT - OKAY - MEHMET - ERKAN - ÖZER - MARIN ; cardozo ndoye bu iki golcümüzü oynatmazdim ikisiyle on kisi oynuyoruz herzaman marini oynatsak en ucta 11 oyuncumuz olur yazdigim onbir basarili olur konya macindan sonra mbia da eklenirse takima tamamdir

POYRAZ
Umarim puan kaybettigimiz maclarin analizini hoca ve oyuncular olarak iyi yapip ona
göre bu maca cikariz. Puan kaybetmek sorunlari derinlestirecektir malesef.
Haydi firtinam.

DarkBlooD
bin kere cevap yazdım renkdaşım ben geçmişe değil şimdiye bakıyorum .onur şu an çok çok çok formsuz diye.aynı dediğiniz gibi geçmişte şu kadar maç kazandırmış falan filan yazılıyor.

onurun karakterine kişiliğine bişey dediğimiz yok diyoruz onun şu anki formsuzluğunu sorguluyoruz diyoruz hala bi ton saldırı onuru korumalar.
En az 20 mesajın var Onur kaleci değil diye , bize ne verdi diye içi hakaret dolu geri dönüp msj larını oku

Erkan A.
02.10.2015, 00:51
en az 100 defa yazdım onur dışında kalede 1 dk oynayan kalecin var mı ?

Aynı şekilde 100 defa yazdım hakan arıkan olsaydı isterse 1 maç onur 1 maç hakan oynasin diye ...

Başka bir sebep olmasina gerekmiyor , stoper veya forvet değişikliğinden bahsetmiyoruz kaleci değişikliği farklıdır.

Gt-i9190 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi

hberlerde onur sakatlanmis diye haberler dolaniyordu eger öyleyse esteban kaleye gecmelidir tabiki eger öyle degilse onur kalede olmali tabiki

61ronin61
02.10.2015, 00:52
En az 100 defa yazdım Onur dışında kalede 1 dk oynayan kalecin var mı ?

Aynı şekilde 100 defa yazdım Hakan Arıkan olsaydı isterse 1 maç Onur 1 maç Hakan oynasin diye ...

başka bir sebep olmasina gerekmiyor , stoper veya forvet değişikliğinden bahsetmiyoruz kaleci değişikliği farklıdır.

yaa onur 6lig maçı 2 avrupa maçında oynadıda ne oldu paso yaktı takımı.

görende onur yedek kalınca ölücez biticez takım sahaya kalecisiz çıkacak sanıcak.

esteban avrupa deneyimi olan alkmarda uzun yıllar oynamış ve ayrıca milli takımının kalecisi .

merak etme sana garanti veriyorum estaban onurun bu halinden kötü olmaz.

61ronin61
02.10.2015, 00:54
En az 20 mesajın var Onur kaleci değil diye , bize ne verdi diye içi hakaret dolu geri dönüp msj larını oku

ben bu anı yazıyorum şu an iyi kaleci değil.sence çok süper kalecimi şu an.(geçmişten bahsetmiyorum lig maçları ve rabotoçni maçlarını baz alıyorum)

ayrıca sürekli yazdıklarımı çarptırıyorsun farklı anlamalar yüklüyorsun değiştiriyorsun .

Erkan A.
02.10.2015, 00:55

Görende onur yedek kalınca ölücez biticez takım sahaya kalecisiz çıkacak sanıcak.

Esteban avrupa deneyimi olan alkmarda uzun yıllar oynamış ve ayrıca milli takımının kalecisi .

Merak etme sana garanti veriyorum estaban onurun bu halinden kötü olmaz.

evet bencede onurun psycholog sorunu oldugunu düsünüyorum ama esteban kaleye gecsin onur yedege gecer dinlendirilsin demek iyi olmaz düsüncesindeyim

DarkBlooD
02.10.2015, 00:56

görende onur yedek kalınca ölücez biticez takım sahaya kalecisiz çıkacak sanıcak.

esteban avrupa deneyimi olan alkmarda uzun yıllar oynamış ve ayrıca milli takımının kalecisi .

merak etme sana garanti veriyorum estaban onurun bu halinden kötü olmaz.
Jefferson Brezilya milli takım kalecisi bizden öncede bizdeyken de bizden sonrada milli kaleciy di ama bize hiçbir katkısı olmadı kale diğer pozisyonlardan farklıdır , değil esteban oraya Neuer i koysan da farketmez aynı eleştirileri alır .

61ronin61
02.10.2015, 00:59
Jefferson Brezilya milli takım kalecisi bizden öncede bizdeyken de bizden sonrada milli kaleciy di ama bize hiçbir katkısı olmadı kale diğer pozisyonlardan farklıdır , değil esteban oraya Neuer i koysan da farketmez aynı eleştirileri alır .

jeferson bizegeldiğinde yedek kalecisiydibrazilyanın .hemde 3.yedek kalecisiydi.

estaban milli takımının birinci as kalecisi.

DarkBlooD
02.10.2015, 00:59
ben bu anı yazıyorum şu an iyi kaleci değil.sence çok süper kalecimi şu an.(geçmişten bahsetmiyorum lig maçları ve rabotoçni maçlarını baz alıyorum)

ayrıca sürekli yazdıklarımı çarptırıyorsun farklı anlamalar yüklüyorsun değiştiriyorsun .
herhangibir şeyi değiştirme amacım yok yazdıkların orda duruyor , bende şuani yazıyorum son 3-4 yılın en kötü takımından bahsediyoruz takım bile değil o derece kötüyüm , oyuncular dan bahsetmiyorum takımdan bahsediyorum .

E. Okan Bülbül
02.10.2015, 01:00
Off hala mı Onur muhabbeti ya :D

DarkBlooD
02.10.2015, 01:02
jeferson bizegeldiğinde yedek kalecisiydibrazilyanın .hemde 3.yedek kalecisiydi.

estaban milli takımının birinci as kalecisi.
Sen kostorika diyorsun ben Brezilya diyorum herhalde karsilastirmayacaksin :)

61ronin61
02.10.2015, 01:03
herhangibir şeyi değiştirme amacım yok yazdıkların orda duruyor , bende şuani yazıyorum son 3-4 yılın en kötü takımından bahsediyoruz takım bile değil o derece kötüyüm , oyuncular dan bahsetmiyorum takımdan bahsediyorum .

şu anki formuyla onur iyi kaleci değil diyorum .

sen se onura kaleci değil dediğimi söylüyorsun.

bunların ikisi çok farklı .

61ronin61
02.10.2015, 01:06
Sen kostorika diyorsun ben Brezilya diyorum herhalde karsilastirmayacaksin :)

brezilyadan ahım şahım kaleci çıkmıyor.bi tafarel çıktı işte.

bide dida vardı ama tam bir dengesizdi dida öyle süper kaleci değildi.

bide şimdi jeferson var.brazilyanın forvet ve orta sahaları süper futbolcular çıkıyor.kalecileri öyle ahım şahım değil.

DarkBlooD
02.10.2015, 01:08
şu anki formuyla onur iyi kaleci değil diyorum .

sen se onura kaleci değil dediğimi söylüyorsun.

bunların ikisi çok farklı .
dediğim gibi yazdığın yazılar yerinde duruyor , şuanki , dünkü , yarınki diye birşey yok 2 hatalı golle kim kalecidir , kim değildir diye degerlendiriyorsan orda bir sıkıntı var demektir .

DarkBlooD
02.10.2015, 01:10
Her hafta en azından lig maçları ozetlerini izliyor herkes herhangi bir kaleci Onur dan daha az hatalı gol yedi diyebilecek olan var mı ?

alın size net bir soru .

DarkBlooD
02.10.2015, 01:12
brezilyadan ahım şahım kaleci çıkmıyor.bi tafarel çıktı işte.

bide dida vardı ama tam bir dengesizdi dida öyle süper kaleci değildi.

bide şimdi jeferson var.brazilyanın forvet ve orta sahaları süper futbolcular çıkıyor.kalecileri öyle ahım şahım değil.
Ne dersun , yahu adamlar kaç kupa kaldırdı , kostorika nin başarısı ne ?

61ronin61
02.10.2015, 01:13
yarın ki maça pardon bugünkü maça şöyle çıkmalıyız şöyle bir oyun yapımız olmalı.

defans üç aşağı beş yukarı aynı zaten.defansı yazmaya gerek yok barcelona ile maça çıkmıyoruz.

hız bize kazandıracak olan hızdır.şimdi ilerideki hızlı futbolculara bakıyorum yusuf ve marin.

önlibero okay-medajani yada okay -aytaç olabilir.

evetşimdi can alıcı bölgeye geldik önliberoların önünde ekici oynamalı. solunda yusuf sağında marin olmalı ve ekici bu futbolculara derin pas atmalı.bu futbolcularda ilerde topu yerden ayağa adrese pasla cardozo ile buluşturmalı.

ama bizim formül kesinlikle derin pas olmalı.öyle kanada yada sıfıra inde (sıfıra inince ne oluyor plaketmi veriyorlar) orta yapta ee zaten tek forvet oynuyoruz forvetimiz kalıyor rakibin beş defansı arasında nasıl gol atsın kafa topu alsın bu adam.

paslar derin pas ve forvete ayağa adrese bilerek görerek pas olmalı.hadi yusuf şaşırt beni bir kere cardozoya ayağa pas asist yapta şaşırayım.marine çok güveniyorum o zaten yapar.ama ben senin yapabilmeni istiyorum yusuf o kadar çabalıyorsun koşuyorsun o kadar hırslısın hiç işe yaramıyor bunlar.bu kadar çabanı verdiğin gollük pasla asistle ödüllendir ve takımın vazgeçilmez yıldızı ol.

61ronin61
02.10.2015, 01:17
Ne dersun , yahu adamlar kaç kupa kaldırdı , kostorika nin başarısı ne ?

koy brezilya milli takımı kalecisini kostarikaya ne olucak kostarikayı dünya şampiyonumu yapıcak.

brazilya milli takımını dünya şampiyonu yapan mükemmel forvetleri ve orta sahaları .kalecinin etkisi yüzde 3-4 belki vardır belki yoktur.

işte şimdi can alıcı lafı ediyorum.İYİ KALECİ KÖTÜ TAKIMDA BELLİ OLUR.

süper oynayan takımlarda zaten fazla kalecilik iş yoktur.

DarkBlooD
02.10.2015, 01:24
koy brezilya milli takımı kalecisini kostarikaya ne olucak kostarikayı dünya şampiyonumu yapıcak.

brazilya milli takımını dünya şampiyonu yapan mükemmel forvetleri ve orta sahaları .kalecinin etkisi yüzde 3-4 belki vardır belki yoktur.

işte şimdi can alıcı lafı ediyorum.İYİ KALECİ KÖTÜ TAKIMDA BELLİ OLUR.

süper oynayan takımlarda zaten fazla kalecilik iş yoktur.
esteban 190 maçta 260 gol yedi , begenmedigin Onur 160 maçta 130 gol yedi matematik biliyorsan kim iyi kim kötü bilirsin ...

Trabzonspor 3-4 yıldır çok iyiydi de mi ben bilmiyorum bu süreçte kaç kez ligi ilk 4 de bitirdik ? son sezon hariç kalede kim vardı ?

61ronin61
02.10.2015, 01:33
esteban 190 maçta 260 gol yedi , begenmedigin Onur 160 maçta 130 gol yedi matematik biliyorsan kim iyi kim kötü bilirsin ...

Trabzonspor 3-4 yıldır çok iyiydi de mi ben bilmiyorum bu süreçte kaç kez ligi ilk 4 de bitirdik ? son sezon hariç kalede kim vardı ?

esteban hollanda gibi gol sağananın yaşandığıbirligden geliyor herkes hucum oynuyor.maçlarda genelde toplam olarak 4-5-6 gol oluyor.

çok normal 190 maç 260 gol .ayrıca hollandada kalite olarak psv ajax tvente gibi takımlardan sonra alkmar geliyor.yani psv de olsaydı esteban daha az golyerdi.
bu ararda heralde alkmar yönetimi aptal değildi demek iyi kaleciolduğunu görüyorlardı ki 190 maçkaleyi teslim etmişler .

esteban taraftara saldırdıktan sonra gözden düştü alkmarda.

DarkBlooD
02.10.2015, 02:04
esteban hollanda gibi gol sağananın yaşandığıbirligden geliyor herkes hucum oynuyor.maçlarda genelde toplam olarak 4-5-6 gol oluyor.

çok normal 190 maç 260 gol .ayrıca hollandada kalite olarak psv ajax tvente gibi takımlardan sonra alkmar geliyor.yani psv de olsaydı esteban daha az golyerdi.
bu ararda heralde alkmar yönetimi aptal değildi demek iyi kaleciolduğunu görüyorlardı ki 190 maçkaleyi teslim etmişler .

esteban taraftara saldırdıktan sonra gözden düştü alkmarda.
diğer takımlarda ne yaptığı beni çok ilgilendirmiyor, kaç gol atıldığı da önemli değil , çok iyi geçmişi var dedin kariyeri bu adamın , he bunlar önemli şeylerde değil , Hakan Arıkan Kayseri'den gelip iyi performans gösterdi , takıma uydu , kariyeri çok daha iyi olanlar uyum saglayamadi, kalecilerin uyumu diğerleri gibi kolay değil , belli süreçler gerekiyor , Nitekim bulunduğumuz ortam bellidir böyle bir ortamda böylesine anlamsız bir hamle elindekileri kaybetmekle sonuclanir, kaleye geçecek kişi dünyanın en iyi kalecisi de olsa bu durum değişmez ...

Nitekim esteban da kaleye geçecek ve göreceğiz hepbirlikte , işin sonucunda da hata yapanlarla en gec aralık da vedalasacagiz, hickimse Trabzonspor dan büyük değildir , işini yapmayan , gerekli vasıflara sahip olmayan kendi yoluna yoluna gider .

GULER
02.10.2015, 02:21
Oyumu Trabzona verdim, ama ne yalan soyliyim pek emin degilim

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 06:52
Bu akşam güldür yüzümüzü Trabzonspor'um

2 haftadır buna çok ihtiyacımız oldu.

Büyük TS taraftarları, bu takım sizinle büyük ve değerli

GS maçındaki gibi verin desteği, bu maçı alırız

Cengiz Çubukcu
02.10.2015, 07:26
3 istanbul takımının 2sinin puan kaybedeceği bu haftada bu akşam mutlaka kazanmlıyız, kazanacağız...

legorakiss
02.10.2015, 07:51
onur da tartışılıyorsa kapatalım dükkanı gidelim

kyodou
02.10.2015, 08:05
Ekici ve Cardozo ilk 11' de oynamazsa Şota maç başlamadan bıraksın gitsin !

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

piskopatrizeli
02.10.2015, 08:28
onur da tartışılıyorsa kapatalım dükkanı gidelim

bi zaman gelecek onur diye biri hatırlanmayacak bile. ama hami , şota , orhan , şenol güneş hep hatırlanacak.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 08:39
bi zaman gelecek onur diye biri hatırlanmayacak bile. ama hami , şota , orhan , şenol güneş hep hatırlanacak.

Evet hiçbir oyuncu vazgeçilmez değildir.

Hami , şota , orhan , şenol güneş efsanedir ve efsaneler asla unutulmaz.

Onur da efsane olmak istiyorsa davranışları ve performansına dikkat edecek.

Turgay Atalay
02.10.2015, 09:01
Bu akşam zorlanarak beraberlik alabileceğimiz bir maç bizi bekliyor. Bu takım maç kazanamaz 3-4 hafta daha.

legorakiss
02.10.2015, 09:03
efsane olmaktan bahsetmiyorum.

türkiyenin en iyi 2 kalecisinden birine sahipsin ve bu adamı tartışıyorsun. her kalecinin zaman zaman performansı düşük olabilir. bunun sebebi psikolojiktir. psikolojisini bozan da hurma ve yönetimdir.

bu takımda konuşulması gereken şey amatör takım futbolcusu mustafa yumlunun torpille ilk 11 de oynatılmasıdır, şotanın teknik direktörlükle hiç alakasının olmamasıdır, ndoyenin balon olduğudur.

Gürkan Asma
02.10.2015, 09:09
Bu akşam güldür yüzümüzü Trabzonspor'um

2 haftadır buna çok ihtiyacımız oldu.

Büyük TS taraftarları, bu takım sizinle büyük ve değerli

GS maçındaki gibi verin desteği, bu maçı alırız

Bu hafta kimse olmaz maçta, zaten passo.com dan da tribünün durumu görünüyor bomboş.

Hadi diyelim içerdeki maçı kazandık, ya haftaya dışardaki maç? bu takım hiç güven vermiyor. Bi takım elbet yenilir ama bu şekilde değil. Ben futbolcunun yeteneksizini anlarım, tekniği olmayanı anlarım, şut vurup dağa taşa atanını da anlarım ama koşmayan futbolcuyu anlamam. Koşma işini bende yaparım, 15 yaşındaki de yapar 35 yaşındaki de. Eğer bi futbolcu sahada yürüyorsa o takımda bi sorun vardır, futbolcu daima hareketli olmalı.

Ben kızdım gitmiyorum, aynı şekilde 4 kişi daha gitmiyoruz.

Bu takım eğer gazla çalışıyosa bırakın çalışmasın, bu işin sadece gazla olmadığını geçen sene gördük. İçerde şampiyonluğu yakalayacak puanı topladığımız halde dışarda bi ya da iki galibiyetimiz var. Bu takımın deplasmanda kazanmayı öğrenmesi lazım.

Burçak
02.10.2015, 09:12
Kiziyorum. Gidip gitmeme konusunda tereddutte kaldigim anlar cok oluyor. Ama en sonunda kendimi tribunde buluyorum nasil oluyosa ☺

Oğuzhan Fidan
02.10.2015, 09:13
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/01/b43fe84717c2d77d66ac874456793f73.jpg
Afiyet olsun renkdaşlar :) bugun güzel bir galibiyetle doğumgünümü kutlarlar umarım ;-)

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit Gayretli
02.10.2015, 09:16
Mutlu yıllar :)

Adem Akyüz'
02.10.2015, 09:24
Şu Onur mevzusu bitse de maçı konuşsak artık. Gerçekten sıkmaya başladı artık. Haftalardır maç başlıklarında maçtan başka her şey konuşuluyor.

ertuuu
02.10.2015, 09:24
elin gs lisi,
transfer döneminde tuttuğu köşeden gol yiyen, topu elinden kaçırıp gol yiyen, her sene katıldığı turnuvalarda jeneriklik gol yiyerek videolarda baş kahraman olan kalecilerini performans, kalite, karakter demeden savunur...
bizimkiler yerin dibine batırır...
hoş muslera nın vasat bir kaleciden farkını da görmedim ya, neyse...

7can61
02.10.2015, 09:26
Onura sallayanların miladı onur-hurma-iho tartışmasına dayanıyor, ihoya gider yaptığı için bu kadar sallamalar, gün sizin gününüz sallayın bakalım.

muratt
02.10.2015, 09:49
Geçen sezon Onur-Ekici-Cardozo olmasa kümeye oynardık. Bu yıl adamlardan ses çıkmadı henüz. Hadi Cardozo gene biraz iş yaptı ama Onur ve Ekici bu takımın liderleri. Takımın onlara ihtiyaçları var. Acil.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 09:50
Şu Onur mevzusu bitse de maçı konuşsak artık. Gerçekten sıkmaya başladı artık. Haftalardır maç başlıklarında maçtan başka her şey konuşuluyor.

Evet kapatalım ve bu akşama konsantre olalım.

Taraftarın takıma kırgın olduğunu görüyorum.

Anlaşılan o ki, Avni Aker dolmayacak. Hava da yağışlı gözüküyor.

Oysa GS maçındaki ambians ne güzeldi, 2 haftada eridi takım ve taraftar küstü.

Bu akşam kazanırsak milli maçtan sonra MİY ile seriyi devam ettiririz diye bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 09:51
Mevcut gadronun Osmanlı maçındaki ruhsuz ve rezil futbolu oynamaya hakkı yok.

Bu gadro daha iyi futbol oynamıyorsa sorun Hoca'da veya oyuncuların bazılarındadır.

Dip.Ing.Mag.
02.10.2015, 09:53
İki büyük temel sorunumuz var.

1. Oyunu hızlı onayamıyoruz. Bir oyuncu diğer oyuncuya pas atarken en az 10 saniye bekliyor. Bu da rakibin işini kolaylaştırıyor.

2. Kanat oyuncularımız Adam eksilterek sıfıra inemiyorlar bu da cardozo gibi bir gol silahını kullanmamızı engelliyor.

Dip.Ing.Mag.
02.10.2015, 09:54
Bu arada skor tahminim 6-2

Adem Akyüz'
02.10.2015, 09:55
Daha önce de yazmıştım. Taç atışlarını yarım dakikada kullanmaktan vazgeçtiğimiz gün hızlı oyuna geçmiş olacağız.

Oğuzhan Fidan
Mutlu yıllar :)
Tşkler 😊

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
Ortasaha okay medjani baslamali..icerde de cardozo 11 baslamali..constant mecburiyetden yine sol beke..yusuf yedek oturtulmali marin yada ozer yerine oynamali..

Dip.Ing.Mag.
02.10.2015, 10:01
Ek olarak takımda Ekici hariç kimse etkili orta yapmayı da bilmiyor. ben olsam takıma 1 sene sürekli orta çalıştırırım.

Arzuladığım Trabzonspor ise dünkü Celtic takımıdır. Dünkü celtic i her gün shotanın takıma izlettirilmesi lazım

muratt
02.10.2015, 10:16
Evet kapatalım ve bu akşama konsantre olalım.

Taraftarın takıma kırgın olduğunu görüyorum.

Anlaşılan o ki, Avni Aker dolmayacak. Hava da yağışlı gözüküyor.

Oysa GS maçındaki ambians ne güzeldi, 2 haftada eridi takım ve taraftar küstü.

Bu akşam kazanırsak milli maçtan sonra MİY ile seriyi devam ettiririz diye bekliyorum.

Evet GS maçındaki ambians çok güzeldi ama işte hep kırılma maçları aleyhimize çalışıyor. O maçta biz kazasaydık (Erkan boş kaleye kaçırmayıp, Onur da topu düzgün yumruklasa, çok şey değil yani) çok şey değişebilirdi. Bir defa bugün GS yarışa ortak olamazdı bu kadar ve hatta iyice karışmış olurdu. Biz Osmanlı maçında bu kadar ruhsuz oynamazdık. Bugün lider bile olabilirdik, bugün de tribünler dolu olurdu.

Ama tribünler yine boş olacak, sahada ruhsuz bir futbol belki 2-1 'lik bir galibiyet.

B.AKDEMİR
02.10.2015, 10:28
Çok iyi yerli ve yabancı orta sahalarımız var. Futbol zekası denen şey bu adamlarda yok mu anlamadım. Şu topu hızlıca oyuna sokup kanata inmek ya da göbekten hamle yapmak çok mu zor gerçekten. Trabzonspor gibi transferde milyon Eurolar harcayan bir kulüpte artık ligin 7. haftasında bir oyun sistemi ve bir hücum biçimi oturmuş olmalı. Ben Erkan'ın Yusuf'un atacağı çalımlara umudumu bağlamamalıyım. Adam gibi paslaşıp orta açamıyorlarsa gitsin 1461 de oynasınlar diyeceğim ama orda bile daha iyi orta açan futbolcular vardır bence.

Berkan
02.10.2015, 10:32
Bu maçtada puan kaybedersek daha da izlemeye gerek kalmaz.

OFLU
02.10.2015, 10:35
Tribünlerin dolmaması daha iyi olabilir. Dolu tribünlere oynanan robot ve gs maçlarından bişey cıkmadı. 3 puan gelsin bu maç yeterli.

Cengiz Çubukcu
02.10.2015, 10:48
Ek olarak takımda Ekici hariç kimse etkili orta yapmayı da bilmiyor. ben olsam takıma 1 sene sürekli orta çalıştırırım.

Arzuladığım Trabzonspor ise dünkü Celtic takımıdır. Dünkü celtic i her gün shotanın takıma izlettirilmesi lazım

bu sene daha duran toptan golümüz yok...haklısın

Samet GÜVEN
02.10.2015, 10:51
Yok arkadaş, adamlar gece de uyumuyor.

Onlar kalkana kadar ne yazacağınız varsa yazın da görelim, yoksa yine arada kaybolacak yazıdıklarınız.

Mehmet_Mercanlı
02.10.2015, 10:53
....................esteban
cavanda - aykut - douglas - constant
.............medjani - mehmet
..........yusuf - marin - erkan
....................cardozo

Gulzar
02.10.2015, 11:01
Glaibiyet dogum gunu hediyem olsun))
kadroda kim olacaksa olsun, yeterki cabalasin

Fatih K.
02.10.2015, 11:02
Bence takımın en büyük problemi hızlı pas yapamadığı için oyunu açamaması. Biraz daha seri paslaşarak derin toplar atmayı becerebilsek efsane olacak ama kime top gelse 2-3 sn topu düzeltiyor bi etrafa bakıyor sonra atıyor. Oyunun hızlanması gerek..

bence 3-0 bizde. Geçen maça bakıp yenilecez diyenler var ama ben sanmıyorum 3 maç üst üste kaybedeceğimizi.

barisb
02.10.2015, 11:02
Ekici'nin kendine gelmesi lazım

Kamil Çakmak
02.10.2015, 11:03
Kendimize güvenimiz azaldı. Yeneriz diyemiyorum artık.
Şikeci Aykut rakibimiz. Bu yüzden onur meselesi yapıp almalıyız diyorum.

cakalkerem
02.10.2015, 11:16
kadro doğru düzgün çıksın..yeneriz

kaan61
02.10.2015, 11:32
Ekici ve Cardozo ilk 11' de oynamazsa Şota maç başlamadan bıraksın gitsin !

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bildiğim kadarıyla mehmet sakat ve bu hafta salonda çalıştı. Hocalık durum yok sanırım. Sağlık ekibi fiyaskosu var. Ayağı kırılan 6 ayda sahalara dönüyor bizde parmağında ödem olan dönemiyor.

Bud Spencer
02.10.2015, 11:45
Mehmeti 8 numaraya yazmayin....defansa yeterince katki veremiyor ve osmali karsisindaki gibi delik desik oluruz o görev verilirse

Medjani/aytaç fazla defansif olsada yeterince sertlik saglayabilirler

Tahminim hoca

Esteban
Cavanda mustafa douglas constant
Marin aytac özer erkan
Mehmet
Cardozo
11i ile çikar

Okay sakat mbia cezali ose

Ali YİĞİT
02.10.2015, 11:47
En büyük sıkıntılarımızın başında;

1- Topa Sahip olamıyoruz

2- Dikine paslaşma,Duvar paslaşması ve Üçgen paslaşmalarının hiçbiri yapılmıyor.

3- Hücum varyasyonumuz yok. İlerde top kimin ayağına gelirse gelsin taktik olmadığı için bireysel yeteneğiyle birşeyler yapmaya çalışıyor yada hiç riske girmeyip direk yana veya geri oynamak zorunda kalıyor.

4-Ortasaha hücumprese katılmıyor keza kanatlarımızda. N'doye ve Cardozo'nun 2 kişiyle yapmış olduğu baskı, pres değil tam tersine onların yorulmasına neden oluyor.

5- Defans tandemi hala oturmuş değil. Stoperlerimiz ağır ve topu oyuna sokamıyorlar. Gol atamadıkçada risk alıp içgüdüsel olarak ileri çıkıyorlar. Bizi çözen her rakip aynı taktikle oynuyor. Önce bizi durduruyorlar ki zaten durarak oynuyoruz. İlerleyen dakikalarda da ya kontraatak yada arkamıza attıkları toplarla gol arıyolar.. Bunda da hemen her rakibimiz başarılı oldu.

6- Takımda ki bekler buna Cavanda da dahil hücuma ve prese tam anlamda katkı sağlamıyorlar.. Ortasahada ki Mbia ve Okay onların görevini de üstlenince 1. maddede ki olay gerçekleşiyor.

7- Onur'da hiçbir sıkıntı yok. Takımdaki istikrarsızlık ona da sirayet etmiş durumda.

8- Şota kendine acilen iyibir taktisyen bulmalı. Hatta bir değil 2 tane bulmalı. Sistemsel olarak birşey üretemiyor kendisi.

9- Kanat oyuncularımız birebirde çok etkisiz. Ne kanada inebiliyorlar,Ne içeri kat edebiliyorlar.( Bunu sadece zaman zaman Erkan yapmaya çalışıyor) Açtığımız ortalar ise ligde en çok isabetsiz orta açan takım olarak göze çarpıyor.

10- Tam olarak hala bir 10 numaramız yok. Kilit çözemiyoruz. Kapanan takıma karşı tek varyasyonumuz kanat atakları.

Çözülmesi gereken en önemli sorular bunlar. Şota sorunu futbolcuların performansında değil direk kendinde aramalı.. Oynatmış olduğu futbol gerçekten sıkıntılı.

Cengiz Çubukcu
02.10.2015, 11:48
esteban
cavanda-mustafa-aykut-constant
yusuf-okay-medjani-erkan
mehmet
ndoye

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 11:54
Süper Lig’in 7. haftasını Trabzonspor'umuz açıyor... Son 2 maçında Galatasaray ve Osmanlıspor’a mağlup olarak zirveyi ele geçirme fırsatını kaçıran Bordo-Mavililerimiz, bugünkü Konyaspor sınavıyla beraber yepyeni bir başlangıcın peşinde. Avni Aker’deki 90 dakika öncesinde dikkatlerin çevrildiği bir başka nokta da teknik direktör Şota’nın yapacağı revizyon. Özellikle Osmanlıspor yenilgisinden sonra bazı oyuncuları konusunda büyük hayal kırıklığı yaşayan Gürcü hocanın en az 2-3 değişikliğe gitmesi bekleniyor.

‘Psikolojik açıdan önemli’

Bu 90 dakikanın öneminin her zamankinden fazla olduğunun altını çizen Trabzonspor’umuzun teknik patronu, “Osmanlı yenilgisinin sebeplerini araştırdık, çözümler bulduk. Her maçı kazanmak için çıkan bir takımız ama bu kez galibiyete hem matematiksel açıdan hem de psikolojik olarak fazlasıyla ihtiyacımız var. Futbolcularım da bunun farkında” ifadeleriyle beklentisini ortaya koydu. Takımımız bu sezon Avni Aker’de ilk maçı olan Bursaspor karşılaşmasını kazanmış, ardından Akhisar Belediyespor ile berabere kalıp, Galatasaray’a yenilmişti.

Muhtemel 11'ler

TRABZONSPOR: Esteban, Cavanda, Mustafa, Douglas, Constant, Medjani, Okay Yokuşlu, Özer Hurmacı, Marin, Erkan Zengin, N’Doye.

TORKU KONYASPOR: Serkan, Ömer Ali, Ali Turan, Vukoviç, Mehmet Uslu, Holmen, Ali Çamdalı, Selçuk, Traore, Meha, Rangelov.

STAT: Avni Aker

SAAT: 20.00

YAYIN: LigTV

HAKEM: Süleyman Abay

Mert Oğuzlu61
02.10.2015, 11:55
Onur, Ekici, Mbia yok... Okay ve Constant maç saati belli olacak, yani bunlarda yok. Kadroları ona göre kurun.

_______medjani__aytaç

____özer_____marin____erkan

____________ndoye

Sabaha kadar oynasak kazanamayacağımız, banko 02 olacak bir maç daha... İstikrar yok, kadro dağınık, as kadroyu oturtamadık. Bunlar maç felan kazanamaz, belki mucize olursa 1-0 veya 2-1 kazanırız. Yine tutuk, anlamsız, isteksiz, saçma sapan sinir bozucu futbol izleyeceğiz. Gerçekten kazanacağımızı düşünen var mı ?

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 11:55
Trabzonspor’umuzda teknik direktör Şota’nın kafasındaki kadro büyük ölçüde netleşirken, dikkatlerin çevrildiği kaleci tercihi de ortaya çıktı. Onur Kıvrak’ın son olarak önceki gün akşam antrenmanını ağrılarının artması nedeniyle yarım bırakması, Bordo-Mavililer’imizin hocasının bu noktadaki fikrini olgunlaştırdı. Buna göre Onur Kıvrak’ın yerine Konyaspor mücadelesinde kaleye Esteban geçiyor. Sezon başında Hollanda’nın AZ Alkmaar takımından transfer edilen 26 yaşındaki file bekçisi, ilk kez bu şansı yakalayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Şota Özel Görüştü

Son taktik provada Şota’nın Esteban ile özel bir görüşme yaptığı ve “Sana çok güveniyorum. Avni Aker’deki taraftarımız da sana büyük destek verecektir. Zaten yeteri kadar tecrübeli ve bu yükü kaldırabileceğin için aramızdasın” sözleriyle oyuncusuna moral verdiği öğrenildi. Antrenmanlardaki formuyla göz dolduran Esteban’ın da, “Hep söyledim, oynamak için buradayım. Bana güvenebilirsiniz” diyerek Şota’yı sevindirdiği belirtildi.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 11:57
Çok iyi yerli ve yabancı orta sahalarımız var. Futbol zekası denen şey bu adamlarda yok mu anlamadım. Şu topu hızlıca oyuna sokup kanata inmek ya da göbekten hamle yapmak çok mu zor gerçekten. Trabzonspor gibi transferde milyon Eurolar harcayan bir kulüpte artık ligin 7. haftasında bir oyun sistemi ve bir hücum biçimi oturmuş olmalı. Ben Erkan'ın Yusuf'un atacağı çalımlara umudumu bağlamamalıyım. Adam gibi paslaşıp orta açamıyorlarsa gitsin 1461 de oynasınlar diyeceğim ama orda bile daha iyi orta açan futbolcular vardır bence.

Oyunu dikine oynayabilen en iyi ve tek oyuncu Marin

Göbekten deliyor maşallah

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 11:58
Onur, Ekici, Mbia yok... Okay ve Constant maç saati belli olacak, yani bunlarda yok. Kadroları ona göre kurun.

_______medjani__aytaç

____özer_____marin____erkan

____________ndoye

Sabaha kadar oynasak kazanamayacağımız, banko 02 olacak bir maç daha... İstikrar yok, kadro dağınık, as kadroyu oturtamadık. Bunlar maç felan kazanamaz, belki mucize olursa 1-0 veya 2-1 kazanırız. Yine tutuk, anlamsız, isteksiz, saçma sapan sinir bozucu futbol izleyeceğiz. Gerçekten kazanacağımızı düşünen var mı ?

Okay ve Konstant yetişti

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 11:59
TRABZONSPOR:

Esteban, Cavanda, Aykut, Douglas, Constant, Medjani, Okay Yokuşlu, Özer Hurmacı, Marin, Erkan Zengin, N’Doye.

Ben olsam Aykut'u koyardım. Kadrom bu.

Aykut niye şans bulamıyor anlamıyorum.

Yumlu torpilli olabilir.

Muhammet Hacısalihoğlu
02.10.2015, 12:00
---------------Esteban----------------

Cavanda--Aykut----Douglas---Constant

------------Medjani---Özer------------

Yusuf-----------Marin------------Erkan

---------------Ndoye------------------

Harun-61
02.10.2015, 12:01
Onur'da ödem tesbit edilmis ?

Hakan
02.10.2015, 12:01
Cardozo Osmanlı maçında gayet aktif ve iyiydi.Yedek kalması saçmalık olur

Mert Oğuzlu61
02.10.2015, 12:04
Okay ve Konstant yetişti

O zaman şanslar %51 Konya, %49 biz. :) İhtimal yükselir.

yüregimts
02.10.2015, 12:09
Defansın göbegine iki tane agır adamı koymak hocalık mıdır bilmiyorum ? Arkadaş koy Aykut u tamam o da çok iyi degil ama en azından daha seri anlamıyorum ben .

Furkan Dündar
02.10.2015, 12:26
Onur Ekici yokmuş bakalım Nasıl bir maç olacak izlemeyeceğim maçı umarım yeneriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mert Acar
02.10.2015, 12:29
https://www.youtube.com/watch?v=dmeGJubouxQ Onuru yiyenler,yemeye çalışanlar,bu oyunda emeği olanlar ve çanak tutanlar hepinizin sonu gelecek.
8 yıllık kariyeri boyunca adam sadece 2 maç formsuzdu ve konuşulanlara bak yazıklar olsun.
Bu adam bizim sahadaki duruşumuz.Valimiz,Başkanımız,Kaptanımız,Efsanemiz.
Şenol Güneş bile gitti be..Davasının arkasında duran koca yürekli bu adamın moralini düzelteceğimiz,destek olacağımız yere adamın moralini daha da düşürüyoruz.Yok mu taraftar gurubu.Gidin açın kocaman bi pankart,bağırın çağırın ulan Onur diye.8 yıllık emeğin değeri bu mu ?
Varsın küme düşelim ulan,ama yeterki Onursuz olmasın aşk.

Muhammet Hacısalihoğlu
02.10.2015, 12:35
Onuru yediğimiz filan yok, 1-2 maç dinlenmesi yararına olur hatta..

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 12:41
Onur'un bir daha kaleye geçme şansını elde edemeyeceği Esteban'ın güven vereceği 1-0 ya da 2-1 kazanacağımız bir maç olabilir...

duyurukcu
02.10.2015, 13:18
Belçika Milli Takımı'nın aday kadrosuna Jason Denayer (Galatasaray) ve Cavanda (Trabzonspor) davet edildi.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 13:36
Bu akşam kazanırsak süper olacak.

Açıkçası Osmanlı maçının tam tersi yani iyi bir futbol bekliyorum.

Zor olacak ama alacağız.

Esteban'ı ilk kez izleyecek olmam da ayrı bir heyecan olacak.

UğuR
02.10.2015, 13:39
Beraberlik kokuyor....

ÖmürKaradeniz61
02.10.2015, 13:44
Rahat kazanırız bence bu maçı.

Ali YİĞİT
02.10.2015, 13:49
Bu bir ironi mi yoksa temenni mi Uğur? U.Sadıkoğlu

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 14:03
Bu maçı alırız, 3 veya 4 gol bekliyorum.

elohim_61
02.10.2015, 14:18
cavandayı başakşehir, anderlect ve roma takip ediyormuş, elimizde tutamayız

özçelik61
02.10.2015, 14:21
Mehmet sakat yok...marin çıkar..
defansa aykutu monte eder kaçarı yok..
ilerde cardozo ile başlama yanlışına düşmez

Ahmet T.
02.10.2015, 14:23
İnşallah kazanacağız.

nakzo
02.10.2015, 14:23
Saçma sapan gol yemezsek biraz sabırla 70 'den sonra 1-0 kazanabileceğini düşünüyorum .Bu takım çok goolu galibiyetler alamaz çok yavaş oynuyor bjk gibi dikine hızlı pas yapamıyoruz onun için çift ön libero sağlamcı bir anlayış ile inşallah kazanırız.

kaan61
02.10.2015, 14:27
3 pasta topu rakibe verip , sonra topu kapmak için , savunma yapmak için canı çıkan bir takımın şansı çok az. İnşallah en az ilk 2 haftaki istek ve arzu olur. yoksa işimiz zor.

özçelik61
02.10.2015, 14:29
İnşallah

Alper Beyazay
02.10.2015, 14:48
Şu 30. sayfada yazdığımı not edeyim. Kaleye Esteban'ı isteyenleri maç sonunda göreceğiz. Bakalım neler yazacaklar.

özçelik61
02.10.2015, 14:56
Şu 30. sayfada yazdığımı not edeyim. Kaleye Esteban'ı isteyenleri maç sonunda göreceğiz. Bakalım neler yazacaklar.

Not et pazartesi hepsini yaz...
Merak etme Esteban Onur dan kötü oynamayacak

piskopatrizeli
02.10.2015, 14:57
Bu arada skor tahminim 6-2

6-2 den iyi tavşan olur.

DarkBlooD
02.10.2015, 15:02
Neye göre hatirlanmayaxakmis, biz hiç Hami , Şota ve Orhanla şampiyon olamadık ama Onurla olduk , şampiyon takımın kalesinde Onur vardı .

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2015, 15:07

Sanmıyorum.

Esteban kötü kaleci değil

Ergin Demirci
02.10.2015, 15:08
Bu sefer bileti yakmicam inşallah

İbrahim Yattara

piskopatrizeli
02.10.2015, 15:09
Neye göre hatirlanmayaxakmis, biz hiç Hami , Şota ve Orhanla şampiyon olamadık ama Onurla olduk , şampiyon takımın kalesinde Onur vardı .

onur trabzon karakterine uyan biri değil. bi acayip agrasif suratsız garip birisi. sene başından beri yediği tuhaf gollerin hata sonucu olmadığını düşünüyorum.