PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Maranov
28.09.2015, 14:09
Osmanlıspor maçının normal skoru 6-1 olmalıydı.
Bu takımın en çok koşanı Cavanda bile ( Mbia ile gece koşularına çıktığından) sahada yürürse rakip 1461 bile olsa yenilirsin.
Şu an 1461 Trabzon bile bizden çok koşuyor. (Kupada rakip olmaz inşallah)
Teknik Direktör sadece takımı çalıştırıp sahaya bir onbir çıkarmaz.
Bazen eğitici olması lazımdır.(Yusuf-Erkan topla sıfıra indiğinizde bekletmeden orta yapın demesi ve çalıştırması gibi)
Mbia sorması lazım neden formdan düştün diye(bazen futbolcular formdan düşer, o anda anlayıp oynatmamak lazım, dedğim gibi bazen oyuncuları oynatmayarakta kazanabilirsin)
Futbolcuya şunu düşündürmemek lazım (kim olursa olsun) Ben ne yaparsam yapayım oynarım

Mert'
28.09.2015, 14:16
Konyaspor'a 3 atsak bile ümit vermez , vermeyecek bu takım. Türkiye Kupası 1 numaralı hedef olmalı.

Maranov
28.09.2015, 14:17
Forumda herkes bir onbir yazıyor.
Bu 11 i yazarken antreman bilgisine, sakatlık durumuna, form durumuna bakmadan yazıyor.
Genelde futbolcunun ismine bakarak 11 oluşturuyor.
Takımda görmek istediği kişileri 11'e yazıyor.
Mesala medjani çok değerli ve iş yapan bir futbolcu iken bir anda kesik yedi (Nedenini biz bilmiyoruz-Belki Şotaya küfür etti, belkide antremanda umursamaz davrandı)
Cvanda ve Yusuf hafta içi Juventus ve Lazio ya transfer olunca formdan düştüler.(Biz İtalyan liginden istenen futbolcularız koşmamıza gerek yok dediler herhalde)
Onur Kaptan yenildik diye kendimizi mi keselim diyor ya, evet kendini kes ama ilk onbirden kes.

yusf61
28.09.2015, 14:34
Trabzonspor'un en büyük problemi havaya erken giriyor oluşu.
İki maç üst üste kazandığı vakit takım "şampiyonluk şarkıları" söyleyen bir taraftar ve "tamam biz olduk" diyen bir futbolcu topluluğuna sahibiz ki buda bize zarardan başka birşey vermiyor.
Akhisar maçında tribündeydim daha o zaman bu takımda "kazanma arzusu" yok dedim.
Sonra Galatasaray maçında Galatasaray'dan daha iyi oynadığımızı görünce sevindim fakat bir hafta boyunca tek bir penaltı pozisyonuna takılı kalınca Osmanlıspor'dan 3 yedik ve sonunda yıldım.
Bu sene de o sene değilmiş arkadaş...

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2015, 14:41
Yalnız bu MRA beni acaip kıl ediyor. Arkadaş adam çelmeyi taktı yine. 2. yarı gs ve osmanlı maçlarını kazanmak şart oldu. Çok oturdu içime.

2. devre Osmanlıyı kalbura çevirmeliyiz. Bana da çok koydu.

GS ve Osmanlıyı evire çevire yenmeliyiz.

İzmirliTS
28.09.2015, 14:41
Havaya girenlere kızmayın bence.
Taraftarın havaya girmesinde bir sakınca yok, futbolcular girmesin işine baksın.
Bu taraftar her sene "Bu senede bizden bir cacık olmayacak" diye diye ömrünü yedi zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2015, 14:43
Yusuf, Gökhan TÖRE'den orta nasıl yapılır öğrensin?

Maranov
28.09.2015, 15:05
Yusuf'a fazla yüklenmemek lazım, sonuçta son dönemde altyapıdan yetişip(1461) Trabzonspor'da oynayan ender futbolculardan. Eksikleri tabiki çok ama 1461'den gelen 6-7 futbolcudan Trabzonspor da kalan tek futbolcu. Eksiklerinin kendisi de farkında ama gidermesi için eğitime ve morale ihtiyacı var. Birde Yusufdan nasıl yararlanacağını Şotanın öğrenmesi lazım. Yusuf sprinter bir oyuncu ama top tekniği ve oyun görüşü zayıf. Topla sıfıra kadar inip orta yapmıyorsa bu teknik direktör sorunudur. Şotanın bu konuda onu çalıştırması lazımdır. Biz Yusufa önce messi muamelisi yapıp, sonra amatör topçu dersek oda futbolu unutur ve Trabzonspordan ayrılan yıldızlardan biri daha eklenir hanemize...

ertuuu
28.09.2015, 15:20
hava yok,
yusuf ve erkan dinlensin..
boğamayrız...

Fatih K.
28.09.2015, 15:26
Takım atağa nasıl çıkılır, nasıl kontra atak paslaşması yapılır bilmiyor. Takımdaki oyuncuların tamamı ayağına veya önüne top isteyen adamlar. Topu alıp delecek adamımız bir tane bile yok. İşin ilginç tarafı 6 hafta geride kaldı doğru düzgün karşı karşıya pozisyon olmadı şimdiye kadar. Geriden pas atıp forvetleri pozisyona sokamıyoruz, kenara hızlı inip orta yapamıyoruz, uzaktan çektiğimiz şutlar bir halta yaramıyor, kontraya çıkamıyoruz, paslaşarak ceza sahasına giremiyoruz. Sezon başı defans yapalım ileride her türlü gol atarız diyorduk ama Osmanlı maçı dışında defans yapıyoruz ama gol atamıyoruz..

FoReVeR-TS
28.09.2015, 16:13
Yine mi hazan vakti geliyor gizliden? Sessizce vuruyor diplerden... Bilmem kaçıncı hayal kırıklığı bu..Gençliğimiz geçti gitti bitmedi hazan mevsimi..
Offf ulan Trabzonspor offf !

ozzy!
28.09.2015, 16:17
Yusuf'un içeri doğru kat etmesi lazım dışarı doğru gittiği her topu kaybediyor. Ya da 60'dan sonra oyuna girmeli hızından yararlanmak için.

gurkankyildiz
28.09.2015, 16:20
Yine mi hazan vakti geliyor gizliden? Sessizce vuruyor diplerden... Bilmem kaçıncı hayal kırıklığı bu..Gençliğimiz geçti gitti bitmedi hazan mevsimi..
Offf ulan Trabzonspor offf !

Abi durumu cok guzel ozetlemissin. Gencligimiz bir sevda ugruna gecti hazan mevsimi bitmedi :(

ozzy!
28.09.2015, 16:21
Üçlü orta saha ile oynamalıyız sürekli.
Okay - Mbia - Ekici
Ekici - Aytaç - Özer
Okay - Medjani - Constant.

Denenebilir bunlar.

Ayrıca Bourceanu (http://forum.bordomavi.net/showthread.php/45140-Alexandru-Bourceanu/page59) ne alemde? Sakat değilse monte edilebilir. Gayet o bölgeyi idare edebilir.

levithan69
28.09.2015, 17:08
---------------esteban----------
cavanda--douglas-aykut-constant
----------okay---ekici-----------
özer---------marin----------erkan
------------ndoye----------------

zafercalikoglu
28.09.2015, 17:20
2. devre Osmanlıyı kalbura çevirmeliyiz. Bana da çok koydu.

GS ve Osmanlıyı evire çevire yenmeliyiz.

Osmanlı ve Gs normaldi anarmol olan bizdik ,yazıkki maç 5-0 da bitebilirdi

Cengiz Çubukcu
28.09.2015, 17:23
okay'ın sakatlığı 2 hafta dediler ama herkes onu yazıyor....bilmediğimiz bir gelişme mi oldu?

Furkan Dündar
28.09.2015, 17:49
Konyaspor'a 3 atsak bile ümit vermez , vermeyecek bu takım. Türkiye Kupası 1 numaralı hedef olmalı.

lig başlamadan bunu dedim sana çatal verelim kupa niyetine takıl dedi bu forum ahalisi Tr kupası onlara göre hikaye mükemmel futbol bilginleri :)

bu takım şampiyon olamaz Kupayı alması lazım ilk önce

Fatih K.
28.09.2015, 18:22
Aklıma gelmişken yazayım bizim neden bir oyun kurucumuz yok? Hatta şöyle sorayım Şota neden oyun kurucu kullanmıyor?

Bjk tüm topları ileride Törede, gs Sneijderde fbde yüksek oranda Nanide tutuyor topu. Peki bizim ileride gerek şut gerek pas gerekse drippling olarak fark yaratacak bir Mehmet Ekicimiz varken neden adamı sıradan bir orta saha oyuncusu gibi sağdan pas al sola ver soldan al kanat oyuncusuna ver ve geri çık şeklinde kullanıyoruz? Geçen sezonki gibi hücum yöneticisi Memo olsa belkide gol sorunumuz çözülür.

kaan61
28.09.2015, 18:34
2 galibiyetle futbolcular , kayseri galibiyetiyle de hoca bulutların üstünde gördü kendini. Koşmadan , rakibi yıpratmadan maç kazanacaklarını zannettiler. Umarım akıllanmışlardır. Osmanlı maçında futbolcuların rezilliğini , acizliğini , vurdumduymazlığını , hocanın oyunu yönetememesi , değişikliklerdeki hatalarını herkes bir şekilde anlatıyor. Çok radikal değişiklikler olmadan bu vurdumduymazlık atlatılırmı ? İnşallah atlatılır . Elimizdeki bu futbolcularla ligin tozunu atmamız lazımken ne hallere düştük. Yönetim , hoca ve menejer sorumluluğu gibi görünen bu duruma birkaç formsuz ve küskün futbolcuda katılınca bu vahim durum oluştu. Trabzonspor ayağa kalkar kalmasınada içten vuruluyoruz gibi...

ÖmürKaradeniz61
28.09.2015, 18:47
Ligin en kötü denebilecek iki takımıyla üstüste oynayacağız.Önce konya ardındanda mersini yenersek tekrardan bir hava yakalayabiliriz.

U.Sadıkoğlu
28.09.2015, 18:56
İddaa 1,35 oran açmış Trabzonspor'a...

Tipik patlatma maçı...

Bakalım oranlar beni doğrulayacak mı?!

OĞUZHAN061
28.09.2015, 19:37
geçen sezonun en iyisi medjaniden çok kolay vazgeçti şota.Onu ilk 11'de görmek istiyoruz

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2015, 19:43
Emek hırsızı Cüneyt ÇAKIR'a şampiyonlar liginde maç vermişler.

Utanmaz vicdansız, sıkıysa yurt dışında çalma da penaltıyı göreyim seni

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2015, 19:45
Konya maçını kazanalım, özgüven ve morale çok ihtiyacımız var camia olarak

Fatih Ç
28.09.2015, 20:24
Konya maçını kazanalım, özgüven ve morale çok ihtiyacımız var camia olarak
Abi sendeki bu heyecanı gerçekten takdire şayan olarak görüyorum.. :alkış:

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2015, 20:41
Abi sendeki bu heyecanı gerçekten takdire şayan olarak görüyorum.. :alkış:

Trabzonspor hayatımın vazgeçilmez bir parçası

Çünkü ben o efsane dönemleri, Bizans dükalığının ard arda yıkıldığı, kupaların ve Avrupa zaferlerinin yaşandığı o eşsiz günleri yaşamış biri olarak büyüdüm ve büyülendim.

TS, 2001-2002 sezonunda küme düşme hattında gezinirken uyku uyuyamadığım geceler oldu.

Hülasa, Trabzonspor eşim, çocuğum gibi bir aşk hayatımda

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2015, 20:43
Ç.Rize ilk yenilgiyi tatmak üzere

Kasımpaşa 1-0 önde ama çok ilginç bir durum var, Paşa 2 kez yenilmiş ve bu maç dahil şu ana kadar 2 gol yemiş. en az gol yiyen takım. 12 puan yapmak üzereler.

odyseuys
28.09.2015, 21:11

Kasımpaşa 1-0 önde ama çok ilginç bir durum var, Paşa 2 kez yenilmiş ve bu maç dahil şu ana kadar 2 gol yemiş. en az gol yiyen takım. 12 puan yapmak üzereler.

canavar gibi iki stoperleri var. biri zaten chelsea menşeili diğerini de brezilyadan getirmişler. şikebahçe maçında da izlemiştim ikisi de çok iyi oyuncular.

zafer44
28.09.2015, 21:14
Trabzonspor taraftarları ile çok büyük bir kulüptür.
Cuma akşamı zaman destek zamanıdır.
GS maçındaki muhteşem seyirciyi bekliyorum.
Osmanlı maçını unutmak istiyorum.

Çok güzel temenniler bunlar; ama ne yazık ki karşılığı yok. Takım mücadele edip kaybetse bir ihtimal bu temenniler gerçekleşebilirdi lakin sahada yürümekten bile aciz futbolcu için niye gelip de kahrolsun seyirci?

alpi53
28.09.2015, 21:42

Temdit penaltısı ile Ç.Rize namağlup ünvanını korumuş oldu; hem de maçı 9 kişi bitirdi üstelik.

cakalkerem
28.09.2015, 22:28
yeneriz yenmesine de..

şu maç tahminleri başlığı vardı bulamadım...rica etsem başlığı yukarı çekebilirmisiniz?

cakalkerem
28.09.2015, 22:28
şu maç tahminleri başlığı vardı bulamadım...rica etsem başlığı yukarı çekebilirmisiniz?

elohim_61
28.09.2015, 22:34
bu sezon şampiyon olacaktık öyle mi? acaba rize yahut osmanlı ile başedebilirmiyiz o hale geldik. aralık-ocak gibi matematiksel olarak havlu atmış oluruz

türkiye kupasında belki ptt takımlarıyla kafa kafaya oynayabiliriz

erol-61
28.09.2015, 22:36
geçen haftaki ruhsuz olursak konya da yener bizi

61ronin61
28.09.2015, 22:47
bu sezon şampiyon olacaktık öyle mi? acaba rize yahut osmanlı ile başedebilirmiyiz o hale geldik. aralık-ocak gibi matematiksel olarak havlu atmış oluruz

türkiye kupasında belki ptt takımlarıyla kafa kafaya oynayabiliriz

Allahım bu nasıl bir resimdir ya :D

zafercalikoglu
28.09.2015, 22:51
İlk maç başlığım, yıllardır izlemediğim maç sayısı bir elin parmağını geçmez, 3 maç üst üste galip gelene kadar maç izlememe kararı aldım. Takımımıza bol şans diliyorum.

inşallah ugurrlu gelirsin ,maçı alırsak bundan sonra başlıkları sen aç,alamazsak yorum dahi yapma :)

zafercalikoglu
28.09.2015, 22:52
gs ve bj macındaki takım nereye gitmiş ,gören varmı ,

murat3861
28.09.2015, 22:56
Aynen renktaş. Bu maçıda alamazsak çok kötü olur. Alırsak yeniden umutlanırız. Beraberlik hiçbir işe yaramaz. umarım futbolcular bunun bilincindedir.

61ronin61
28.09.2015, 22:57
bana en büyük acıyı veren durum bugün fotomaçta hocamız şotanın resmiydi.çığlııııııııkk isyan çaresizlik hayel krıklığı başarmak çok sevipte çok isteyipte çok başarmak isteyipte yenilgiyi görürken kalbinin aklının yüreğinin paramparça olmasını gördüm şota hocamda bu bana çok büyük bir acı verdi.

gerçekten çok seviyor çok istiyor hayatan koptu o resimde o resimdeki anlam anlatılamaz isteyen baksın bugünkü fotomaç gazetesindeki resim.şota hocamın o resmini görünce gerçekten gözümden yaş geldi.artık şenol güneşe inanmıyorum o bjk li.

ben şota kadar bizi seven çok isteyen aynı bizim gibi aklını kaçıran beyni tutulan yani birebir bizle aynı duyguları yaşıyan bir hoca görmedim .şotayı kaybedersek herşeyi kaybederiz.

bu takımda ne oluyorsa gerekirse giderlikonuşarak (aiz yıldırım gibi)artık kim yapıcaksa başkan hurma ama başkan yapmalı bir toplantı yapılmalı.bu ruhsuzluğun hesabı sorulmalı.ulan mok gibi para kazanıyorsunuz yok o grup kurmuş yok o onu sevmiyormuş ulaaaann neyse ceza yerim onu demiyim.

çok sağlam sert giderli bir toplantı yapılmalı .yoksa sonumuz vahim.duydunmu başkan hacıosmanoğlu ve hurma.

revolution
28.09.2015, 22:58
aykut'un bize her zaman karın ağrısı vardır . tipik şb kafası işte . 5 Mayıs 1996'da bizim için o lafları ederken bile aslında bizimle dalga geçiyordu . bu canlı malum sezonun ortalarına doğru trabzon'un penaltıları irdelenmeli derken bile içindeki bize karşı olan nefreti görebiliyordum . bu vatandaşın takımları (şb,ankaraspor,konya v.s.) elin kıçı kırık takımlarına oynamayıp yan gelip yatarken , takımın adı trabzonspor olunca kendini yırtmasıyla ünlüdür. bu cuma bu herifin takımından bize karşı köpekler gibi mücadele bekliyorum . eminim ki vereceği gazla konya'daki bazı futbolcular kariyerinin maçını oynayacaklardır .

işin en acı yanı ise maalesef bizim futbolcularımızın gazla veya ruhla değil banknotla çalışıyor olması . ve sadece yeşil renge tepki verebilmeleri .

murat3861
28.09.2015, 23:04
bana en büyük acıyı veren durum bugün fotomaçta hocamız şotanın resmiydi.çığlııııııııkk isyan çaresizlik hayel krıklığı başarmak çok sevipte çok isteyipte çok başarmak isteyipte yenilgiyi görürken kalbinin aklının yüreğinin paramparça olmasını gördüm şota hocamda bu bana çok büyük bir acı verdi.

gerçekten çok seviyor çok istiyor hayatan koptu o resimde o resimdeki anlam anlatılamaz isteyen baksın bugünkü fotomaç gazetesindeki resim.şota hocamın o resmini görünce gerçekten gözümden yaş geldi.artık şenol güneşe inanmıyorum o bjk li.

ben şota kadar bizi seven çok isteyen aynı bizim gibi aklını kaçıran beyni tutulan yani birebir bizle aynı duyguları yaşıyan bir hoca görmedim .şotayı kaybedersek herşeyi kaybederiz.

bu takımda ne oluyorsa gerekirse giderlikonuşarak (aiz yıldırım gibi)artık kim yapıcaksa başkan hurma ama başkan yapmalı bir toplantı yapılmalı.bu ruhsuzluğun hesabı sorulmalı.ulan mok gibi para kazanıyorsunuz yok o grup kurmuş yok o onu sevmiyormuş ulaaaann neyse ceza yerim onu demiyim.

çok sağlam sert giderli bir toplantı yapılmalı .yoksa sonumuz vahim.duydunmu başkan hacıosmanoğlu ve hurma.

Ben de aynı görüşteyim. Şota yı kaybetmemeliyiz. Bir de Hami nin maçta keyiflerine göre takılıyorlar dediği futbolcular kimler acaba

DeAgLeMaNyAq
28.09.2015, 23:06
Emek hırsızı Cüneyt ÇAKIR'a şampiyonlar liginde maç vermişler.

Utanmaz vicdansız, sıkıysa yurt dışında çalma da penaltıyı göreyim seni

UEFA'da hakemlerin programı haftalar öncesinden belirleniyor. Sadece hangi maça verildiği birkaç gün önce açıklanıyor. Ona bakarsanız Halis'te Avrupa Ligi maçına verildi. Oradaki işleyiş günlük lig performanslarına göre yürümüyor...

61ronin61
28.09.2015, 23:06
aykut'un bize her zaman karın ağrısı vardır . tipik şb kafası işte . 5 Mayıs 1996'da bizim için o lafları ederken bile aslında bizimle dalga geçiyordu . bu canlı malum sezonun ortalarına doğru trabzon'un penaltıları irdelenmeli derken bile içindeki bize karşı olan nefreti görebiliyordum . bu vatandaşın takımları (şb,ankaraspor,konya v.s.) elin kıçı kırık takımlarına oynamayıp yan gelip yatarken , takımın adı trabzonspor olunca kendini yırtmasıyla ünlüdür. bu cuma bu herifin takımından bize karşı köpekler gibi mücadele bekliyorum . eminim ki vereceği gazla konya'daki bazı futbolcular kariyerinin maçını oynayacaklardır .

işin en acı yanı ise maalesef bizim futbolcularımızın gazla veya ruhla değil banknotla çalışıyor olması . ve sadece yeşil renge tepki verebilmeleri .
çooooooooook yanlış bir yorumlama.

aykut kocaman karaktersizin tekidir .karaktersiz olduğu için azizin kuklasıydı o yüzden zaten dedi daha doğrusu dedirtildi irdelenme olayı.

aykut kocaman hoca filan değildir türkiye liginde yüzde doksan hocaların yaptığı gibişenol güneşin oyun sistemini kopyalamıştır.

türkiye liginin açık ara en mükemmle hocası şenol güneştir.dünyada en iyi 15 hoca arasındadadır bana göre şenol güneş.

konya maçında aykut kendini yırtmayacak kazanmaya çalışıcak ve fark yiyecek.

şunuda diyim aykutta trabzonspor nefreti antipatisi yok aziz etkisiyle konuştu demeç verdi(zaten o yüzden karaktersiz diyorum) ama 96ya bir bak arşivlere şikebahe şampiyon olduktan sonra yaptığı yorumdan sonra alişen onu şikebahçeden attı yanındada oğuz dallamasını.

E. Okan Bülbül
28.09.2015, 23:13
inşallah ugurrlu gelirsin ,maçı alırsak bundan sonra başlıkları sen aç,alamazsak yorum dahi yapma :)

İnşallah abi, kazanalım da başlık açması kolay; kaybedersek bir daha yeltenmem zaten :)

AYYILDIZ
28.09.2015, 23:14
Bu maç çok önemli. Kritik eşik diyebiliriz. Alırsak çok yara almadan bu süreçten çıkmış oluruz. Şota'ya güveniyorum. Futbolcularda aldıkları paranın hakkı için mücadele etmeliler.

Poor
28.09.2015, 23:16
Osmanli maçındaki gibi oynarsak biz kimseyi yenemeyiz. Shotanin oyuncuları iyi hazırlaması lazim.

U.Sadıkoğlu
28.09.2015, 23:18
1,35 oran tam gel gel oranı bakalım ne olacak...

61ronin61
28.09.2015, 23:19
trabzonspor ne yapsın etsin nalet olası beyaz formayı giymesin .o forma ile çıktığımız maçların yüzde 90 nını kaybettikok azınıda berabere zar zor berebare kaldık.gs maçındaki o direkler 96daki o kaçan şampiyonluk bu takım üzerinde çok güçlübir büyücünün büyüsü var bu stadta çok güçlü bir büyü var.türkiyenin en ünlüsü bulunup bu büyü bozulmalı.bu kesin net bu takım herşeyini avni akerde kaybediyor .(bundadaya alişenin yada aizin bir parmağı var kesiiiiiiin büyü yaptırdılar bu stadta isteyen gülsün bu stad büyülü arkadaş.hemde öyel basit bir büyü değil 30 yıldır bizi hayattan bezdirten bir büyü.takımdışarda takır takır kazanır evde kaybeder taraftar baskısını yedirtmeyin bana şimdi olay o değil direkler yüzde bin kaçan gollar yaa çok eskiye gitmiyim gs maçı direklerle savaşıyoruz sonra onur çıkıyor yumrukluyor 5-0 kazanacağımız maçı kendi kalemize gol atarak kaybediyoruz bu büyü gerçekten çok güçlü bir karabüyü.

61ronin61
28.09.2015, 23:27
Osmanli maçındaki gibi oynarsak biz kimseyi yenemeyiz. Shotanin oyuncuları iyi hazırlaması lazim.

şota tamamen kalpten çalışıyorve inanki bu forumdakien çok isteyenden daha çok istiyor.bu vurdumduymazlık bu isteksizlik hocaya komplo var kardeşim komplonun babası var.tahminim komployu yapanlarda ekici özer ve onur.

başkan devreye girmeli gideri koymalı gerekirse alayınızın futbol hayatını bitiririm demeli .başkan esmeli gürlemeli tıpkı azizin gürlediği gibi şu an gürlemenin tam zamanı aslında gs maçında sonra gürlemeliydi.

bu takımda komplolar var ekicinin cardozoya kompolsu.

şotaya bağzı futbolcuların komplosu.

kelleler kopmalı.mok gibipara kazan 30 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamayan bıu taraftarın hayatıyla oyna.grup kur hocayı başkanı göndrmeye çalış.yaaaa bide aldıkları para burda yazan herhngi birinin 77 ceddini ümür boyu bakar bu nedir ya.

sıkı yönetim şart oğlu şart yoksa şotada başkanda hurmada gider bizde sıradan bir takım oluruz.başkan alayına gideri postayı koymalı tek kurtuluş budur.vericen korkuyu yoksa çok pis oyunlar dönüyor bu takımda.

POYRAZ
28.09.2015, 23:30
Hicbir mazaret olmadan kazanmamiz gereken bir mac.
Olasi puan kaybi telafisi zor derinlemesine problemler acacaktir camiada.
Haydi cocuklar kazanin su maci artik.

U.Sadıkoğlu
28.09.2015, 23:36
trabzonspor ne yapsın etsin nalet olası beyaz formayı giymesin .o forma ile çıktığımız maçların yüzde 90 nını kaybettikok azınıda berabere zar zor berebare kaldık.gs maçındaki o direkler 96daki o kaçan şampiyonluk bu takım üzerinde çok güçlübir büyücünün büyüsü var bu stadta çok güçlü bir büyü var.türkiyenin en ünlüsü bulunup bu büyü bozulmalı.bu kesin net bu takım herşeyini avni akerde kaybediyor .(bundadaya alişenin yada aizin bir parmağı var kesiiiiiiin büyü yaptırdılar bu stadta isteyen gülsün bu stad büyülü arkadaş.hemde öyel basit bir büyü değil 30 yıldır bizi hayattan bezdirten bir büyü.takımdışarda takır takır kazanır evde kaybeder taraftar baskısını yedirtmeyin bana şimdi olay o değil direkler yüzde bin kaçan gollar yaa çok eskiye gitmiyim gs maçı direklerle savaşıyoruz sonra onur çıkıyor yumrukluyor 5-0 kazanacağımız maçı kendi kalemize gol atarak kaybediyoruz bu büyü gerçekten çok güçlü bir karabüyü.

Çoğu kişi saçmaladığını düşünecek ama katılıyorum özellikle 1996'dan itibaren çok ciddi maçlar verdik Avni Aker'de en kritik dönemeç maçlarımızı hep orada kaybettik.

Yaşı tutanlar hatırlayacaktır...

1996- Vanspor - FB

2000'lerde Dinamo Kiev, Villareal, Bilbao, Anorthosis.. (Tur gittiği için yazıyorum bu maçları tur avuçlarımızdayken hep kaybeden olduk son anlarda...)

03-2004.. 2-4'lük Gs maçı alsaydık şampiyon oluyorduk...

2004-2005.. B.B Ankaraspor maçı içeride 2-2 kaldık 26. haftalardaydı... Aynı sezon 17. Hafta İstanbulspor ile 1-1 berabere kaldık içerde... Gol dakika 88'de geldi... Sonra FB bizi Kadıköy'de yendi iş bitti...

Geçtim bunları geldim 2011'e yine şampiyonluğa oynuyoruz... Manisa maçı Avni Aker'de 1-3... Eskişehir içerde 0-0... Üst üste 3 maç bu yazdıklarım... 1-1 A.Gücü.. 0-0 Antalya.. 3-3 Kayseri..

İlerle sar abi ileriye geldik 2015'e yine içerde Akhisar maçı.. Tek kale oynanan Gs maçı...

Nedense bu stadyumda gerçekten bir lanet var unuttuğum veya es geçtiğim maçlarda var ancak böyle bir kısmetsizlik başka hangi takımın başına geliyor?

Fatih Öztürk
28.09.2015, 23:39

Aykut ve Oğuz 96 yılındaki malûm maçtan sonra yaptığı açıklamalar yüzünden dönemin Başkanı Ali Şen tarafından takımdan gönderilmişti.bazı şeyleri inadına görmeme huyumuz var.evet Aykut 2011 yılında ayak oyunları yapmıştır lakin 96 yılındaki açıklaması son derece vicdani ve insaniydi.

61ronin61
28.09.2015, 23:40
Hicbir mazaret olmadan kazanmamiz gereken bir mac.
Olasi puan kaybi telafisi zor derinlemesine problemler acacaktir camiada.
Haydi cocuklar kazanin su maci artik.
kazansalar ne olucak tarfatar korkusundan konyayı yenerler sonra gider deplasmanda yenilirler .

tahinlerimde kendi analizlerime göre yüzde 98 tutturdum.bu takımda kesinlikle komplo var .artımk grupmu dersiniz başkanı hocayı göndermeyeçaılışanmı dersiniz komplonun babası var hemde.şimidden yazıyorum sonra herkes görücek.

erken önlem bellli sıkı yönetim tüm takım toplantı hurma başkan şota ve çok sıkı set bir toplantı olamalı komplocular bir kez daha düşünmelikomplo yapsakmı yapmasakmı diye.

ne kadar kötü bir durum 30 yıldır bu cefakar ve fedakar taraftar şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor ama bakın görün ki neler eler dönüyor ben olayı böyle görüyorum.

başkan olsaydım yapacağımı bilirdimde kesin net çözüm olurdu ama başkan değilim malesef:)

cakalkerem
28.09.2015, 23:43
çift forvet çıkalım...
bu arada bizim deniz sefa ne oldu

61ronin61
28.09.2015, 23:44
Çoğu kişi saçmaladığını düşünecek ama katılıyorum özellikle 1996'dan itibaren çok ciddi maçlar verdik Avni Aker'de en kritik dönemeç maçlarımızı hep orada kaybettik.

1996- Vanspor - FB

2000'lerde Dinamo Kiev, Villareal, Bilbao, Anorthosis.. (Tur gittiği için yazıyorum bu maçları tur avuçlarımızdayken hep kaybeden olduk son anlarda...)

2004-2005.. B.B Ankaraspor maçı içeride 2-2 kaldık 26. haftalardaydı... Aynı sezon 17. Hafta İstanbulspor ile 1-1 berabere kaldık içerde... Gol dakika 88'de geldi... Sonra FB bizi Kadıköy'de yendi iş bitti...

Geçtim bunları geldim 2011'e yine şampiyonluğa oynuyoruz... Manisa maçı Avni Aker'de 1-3... Eskişehir içerde 0-0... Üst üste 3 maç bu yazdıklarım... 1-1 A.Gücü.. 0-0 Antalya.. 3-3 Kayseri..

İlerle sar abi ileriye geldik 2015'e yine içerde Akhisar maçı.. Tek kale oynanan Gs maçı...

Nedense bu stadyumda gerçekten bir lanet var unuttuğum veya es geçtiğim maçlarda var ancak böyle bir kısmetsizlik başka hangi takımın başına geliyor?

sevgili adminim siz analizleri mükemmel yapmışsınız zaten maç maç dahada ne maçlar vardır be.

bu stadta çok çok güçlübir kaya büyü yoksa bende amerika başkanıyım.

hepimiz müslümanız büyü vardır ve gerçektir.

objek
28.09.2015, 23:47
Ilk once disiplinli dengeli bir kadro kurup 5 mac israr edilmeli

onur

cavanda mustafa douglas constand

medjani (mbia) aytac

okay marin

cardazo erkan

61ronin61
28.09.2015, 23:59
Ilk once disiplinli dengeli bir kadro kurup 5 mac israr edilmeli

onur

cavanda mustafa douglas constand

medjani (mbia) aytac

okay marin

cardazo erkan

ya ne disiplini ne dengesi be renkdaşım bi ton ayak oyunları bi ton şeytani oyunlar planlar komplolar dönüyor takımda .

bak en basit size diyim renkdaşım takıma bak tek tek futbolcu olarak bak hepsi süper adamlar yani yüzde doksanı süper adamlar .

sonra osmanlı maçına bak o isteksizlik o ruhsuzluk burda satış komplo var bu takımın hocasında takım kalitesinde sorun yok isterse şampyion olur ama dediğim gibi komplo var.

vay bee umrundamı biz gariban çilekeçtrabzonspor tarafatrının 30 yıldır çektiğiçile ne işlerekaldık be.

aslında en güzeli eskiden olsaydı bu takıma 150-200 kişilik fanatik bir taraftarın atacağı sağlam sopa onları kendine getirirdi bilmiyorum şehirde ruhsuz oldu yönetimde bi acaipi taraftarda bi acaip futbolcu zaten fabrikatörden fazla kazanıyor heralde canı skılıyor komplo yapıyor .

laftan sevgiden anlamayının hakı kötektir o sopdan anlar .espri değil gerçekten bu futbolculara sopa lazım .buranın basit karaktirsiz birşehir olmadığını anlamaları lazım konuşmayla olmuyor.en etkili silah zopadır.

işte hurma başkan hoca konşuyor tarfatr desdek veiyor ne oluyor ruhsuızlar bizledalga geçiyor .hakettiklerini yaşamaları lazım.

beratika
29.09.2015, 00:10
Sizleri tebrik ediyorum takım boşboşuna heycanlanmamı umutlanmamı özlediniz.Maçları yenilmişiz umrunuzda da değilmiş zaten.Son maça kafar duygusuz kaskatı olacam derslerimle ilgilenecem diyorum ama Trabzonda da kimsem yok bir sen varsın offf of.

61ronin61
29.09.2015, 00:16
nerdesin hacıosmanoğlu ruhunumu satın be .

sen başkan değilmisin deve kuşu gibikafanı kumamı gömdün.

futboldan anlamıyorsun onu kesin net anladım biliyorumda sende başkanlık liderlik vasfıdamı yok sen ne yemeye başkanlık yapıyorsun ne işe yararsın .çık gelsene es gürlesene tüm türküyenin korktuğu azize gürledin şu ruhsuz fubolculara gürlesene bee sen ne işe yararsın.

nerde ulan bu başkan yok oldu başkan senin Allahı peygamberin var demi sen söz verdin tüm trabzonspor tarafatarına söz verdin bu kanlarını bu trabzonspor taraftarını satıyorsan sen Alllahsız bir kölesin sadece biat eden bir kölesin .

bizesözünü tutmuyorsun sen bilmiyorsun başkan cehennemde baba ana oğuldan kızdan kaçıyor veremeyeciği hesapiçin pekisen Alaha gerçekten inanıyormusun be başkanım bu trabzonspor taraftarına nasıl hesap vericeksin .

güce eğldiğin kişilerde mutlak güç karşsında hesap vericek ve seni tanımayacaklar .çoooooook büyük bir vebal aldın ama hakkını vermedin ve öbür tarafıda kaybettin (bana göre kaybettin)

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 00:23
sampiyonluklar pespese gelecekse bu yeni nesil altyapidan gelenlerle gerisi hikaye. ben yazmaktan biktim artik ama bu konya maci bu takimda is varmi yok biraz daha belli olacak ki ayni rezaleti görecegimizi zannetmiyorum, bu kadar olmaz yani. ilk ic saha galibiyeti kapida diyorum bu yüzden. ha ola ki ayni kepazeligi tekrar yaparlar e iste o zaman durumlar gercekten vahim olur.

objek
29.09.2015, 00:25
ya ne disiplini ne dengesi be renkdaşım bi ton ayak oyunları bi ton şeytani oyunlar planlar komplolar dönüyor takımda .

bak en basit size diyim renkdaşım takıma bak tek tek futbolcu olarak bak hepsi süper adamlar yani yüzde doksanı süper adamlar .

sonra osmanlı maçına bak o isteksizlik o ruhsuzluk burda satış komplo var bu takımın hocasında takım kalitesinde sorun yok isterse şampyion olur ama dediğim gibi komplo var.

vay bee umrundamı biz gariban çilekeçtrabzonspor tarafatrının 30 yıldır çektiğiçile ne işlerekaldık be.

aslında en güzeli eskiden olsaydı bu takıma 150-200 kişilik fanatik bir taraftarın atacağı sağlam sopa onları kendine getirirdi bilmiyorum şehirde ruhsuz oldu yönetimde bi acaipi taraftarda bi acaip futbolcu zaten fabrikatörden fazla kazanıyor heralde canı skılıyor komplo yapıyor .

laftan sevgiden anlamayının hakı kötektir o sopdan anlar .espri değil gerçekten bu futbolculara sopa lazım .buranın basit karaktirsiz birşehir olmadığını anlamaları lazım konuşmayla olmuyor.en etkili silah zopadır.

işte hurma başkan hoca konşuyor tarfatr desdek veiyor ne oluyor ruhsuızlar bizledalga geçiyor .hakettiklerini yaşamaları lazım.

Takimi toparlayacak sorumluluk duygusu gelismis saglam 5,li bulabilsek diyerleri onlara ayak uydurmak mecburuyetinde kalir ama bizde o gorevi yapacak onur ozer mustafa yusuf cardazo mehmet gibi oyuncular formunda degiller yani toplama bir takim gibi kaldik ekici gecen sezonun ustune koyarak oynasaydi liderlik yapabilirdi su anda onurunda moreli dagilmis vaziyette lidersiz omurgasiz bir takim goruntusu veriyoruz bir iyi bir kotu idare ediyoruz sota ideal onbiri bulamilmis degil kadromuz genis olmasaydi inanin sota,nin isi daha kolaydi!

Fatih Öztürk
29.09.2015, 00:29
sampiyonluklar pespese gelecekse bu yeni nesil altyapidan gelenlerle gerisi hikaye. ben yazmaktan biktim artik ama bu konya maci bu takimda is varmi yok biraz daha belli olacak ki ayni rezaleti görecegimizi zannetmiyorum, bu kadar olmaz yani. ilk ic saha galibiyeti kapida diyorum bu yüzden. ha ola ki ayni kepazeligi tekrar yaparlar e iste o zaman durumlar gercekten vahim olur.

İlk iç saha galibiyetini Ligin ilk maçında Bursaspor'u yenerek almıştık zaten.

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 00:33
İlk iç saha galibiyetini Ligin ilk maçında Bursaspor'u yenerek almıştık zaten.

farketmez ikincisi olsun ama normal bir takim cikip bu maci alir. normalmiyiz anormalmi burda net belli olur bence.

uemit
29.09.2015, 00:36
Onur
Cavanda yumlu douglas constant
Medjani aytac ekici
Ndoye cardoso marin
Esteban yusuf erkan aykut alper salih özer

61ronin61
29.09.2015, 00:38
şunu herkes anlasın güç güç güç para para para bu futbol denen uyutmacada kriterler bunlar bunu herkes görsün ve anlasın güçve para.

dünyada bir eşi benzeri varmı tüm yerel dünya mahkemeleri cas kas uefa fifa ülkedeki mahkemeler vb yani hepsidiyecek ki bu şikebahçe şike yapmıştır tasdikli onaylıdır biz bu şikecileri şampiyonlar liginden kovuyoruz ve yerine gerçek şampiyon şampiyonluğu gasp edilen çalınan trabzonsporıu şampiyonlar ligine alıyoruz .

aslında tüm dünya uefa fifa sas kas isviçre yerel mahkemeleri.hepsi dedi bu şikebahçe şike yapmıştır.

ama ne dedim güç güç para para (paranının satın alamayacağı şey çok çok nadir artık bu dünyada..

ceza verilemiyor her yünden her yerden suçlu sabit kılınan para ve gücünü devreye sokarak çalıyor ve gene suçsuz oluyor .

zaten bu sonuç dünyayı ele geçirmeye çalışanların kafadaki sonuç onların yardımı sayesinde bu iş çözüldü

sonuç olarak haklı olan hakka tapan kaybedebilir ama aslında kazanır.

kazananlar şikeciler dünyayı ele geçirenler (türkçe yazıyorum) yusevira tapıp kazandıklarını zannedebilirler ama aslında onlar kaybedenin ta kendileridir.

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 00:44
Güc ve para degil, takim olmak esastir. gercek bir takim. iyi aksamlar.

61ronin61
29.09.2015, 00:56

96 ve 2011 de gerçek bir takımdık.süper birtakımdık makina gbiydik özllikle 96 ne oldu haaa renkdaşne oldu takım oldukta ne oldu.

güç ve para şampiyonluklarımızı avucumuzun içinde aldı gitti.

sevgili renkdaşım bence sen olaya çok saf bakıyorsun.

30 yıldır çalınan şampiyonluklarımızdan sonra hala ne takım olmasından bahsediyorsun işi götürüen son noktayı koyan güç ve paradır.

emek değil bak emekçilerde işi sistemi öğrenmeiş davasını satmış çok koyu fanatik maça bjk formasıyla çıkan trabzonsporlu hocalar olmuş sen ne anlatıyorsun be renkdaşım uyan bu uykudan.

ÖmürKaradeniz61
29.09.2015, 01:01
Takımdaki gruplaşmalar olduğu sürece bizden bir halt olmaz.Takım yerliler yabancılar diye ikiye bölünmüş yetmemiş onlarda kendi içlerinde bölünmüş.

61ronin61
29.09.2015, 01:18
Takımdaki gruplaşmalar olduğu sürece bizden bir halt olmaz.Takım yerliler yabancılar diye ikiye bölünmüş yetmemiş onlarda kendi içlerinde bölünmüş.

buda yanlış ve aynı zamanda doğru bir düşünce.yaa bu yerliler yabancılar neden ayrılır neden grup kurar bunların derdi neeeeeeeeeee.ç

ulaaaaaaaaaan bunların derdi nee beeeeee.mok gibi para kazan yedi sülaleni yedircek para kazan burda işçi memur yada cebindeki son 50 tl sii ile giden borç harç maça giden gerçek trabzonsporlulara ihanat et.

ya arkadaş Allahını seven kafası az çalışan biraz olaya şu yönden baksın futbolcu ne alıyor para alarak ne alıor.bakıyorsun 1.5 milyon ueor 3.5 milyon uerovb... yanlış anlamayın cahillee anlatıyorum 1.5 milyon uero demek eskiparayla 5 trilyon tl para demek.duydunmu gariban ve asla bu parayı ömrün boyunca çalışsan yüzde onunu kazanamıyacak olan taraftar.

ne yapıyor lan bunlar ne yapıyor top oynuyor be pardon oynamıyorlarda para ay sonu hesaba yatsın yeter.(nerde dozer cemiller turgaylar kemallervb hey bee nerde bunlar be sevdalılar beee Allahı kitabı para olmuş be bunların umrundamı trabzonsporun şampiyonluğu trabzonspor taraftarınının kahrı beee)spor yapıyor koşuyor zıplıyor bu para nedir arkadaş.para artık onların ilahı olmuş.düşünsene yıllık trilyon para kazanıcan arkanda milyonlarca sana umut bağlamış taraftar ve umrundamı daha ikinci ligden yeni çıkmış takımdan 3 yicen pozüsyonun bile yok bee yuuuuuuuuuuuh ulan beeeeeeeeeee yuhhhhhhhhhhhhh o biz taraftarın katığından feda ettiği paralar Allah nerenizden kiminizden çıkarıyyorsa çıkarsın.tek gerçek sonuç tek anlayacaklları dil sağlam dayaktır .evett çok sağlam dayaktır para tatmin etmiyor bunları başkan hurma hoca konuşuyor olmuyor taraftar trübünü dolduruyor olmuyor eeee ne olması gerek aklıbaşında biri yazsın ama saçmalamasın saçmalarsa cevabı yazarım.

ama yetmiyor bakın ne dedim 1.5 milyon euro 5 trilyon dedim 3.5 milyon euro ne demek 10 trlyonu geçen para kimse burda rüyasında hayalinde bile göremez b parayı.

peki bunlar ne yapıyor oynamıyor grup kuruyor komplo yapıyor taraftarı suçluyor vb............

tek ve net çözüm bunların ağzının burnunun kırılmasıdır.

adamın anasına küfredersin çok büyük bir küfürdür senin anana küfretseler ne yaparsın eyyyyyyy trabzonspor taraftarı.direk dalarsan demi.

peki bu futbolcular anaya küfürden katmerlisini yapıyor ben şimdi bunların ağzının burnunun kırılması lazım derken ben haksız suçlumuyum arkadaş Allahı olan söylesin.

61ronin61
29.09.2015, 01:36
8 kayıtlı üye var bu mesajım silinirse biz asla şampiyon olamayız sizde istesenizde istemesinizde bu yazdıklarıma şahitsiniz.

ffırtına
29.09.2015, 01:39

1996- Vanspor - FB

Belki bununla alakalıdır..

https://www.youtube.com/watch?v=qU0-ptmj4Tk

Erkan A.
29.09.2015, 02:06
ESTEBAN - CAVANDA - AYKUT - MUSTAFA - YUSUF - OKAY - CONSTANT - MEHMET - ERKAN - MARIN - ÖZER renktaslar yusuf kesinlikle bek oynamali daha verimli oluyor ayrica douglasi oynatmazdim aykut varken ,yusufu beke alirsak constanta ön liberoda yer acilmis oluyor sag sol erkan Özer oynar en Ileri ucta marko marin kesinlikle ndoye ve cardozodan basarili olur boyu ufacik olduguna aldanmayin ndoye ve cardozodan basarili olur bu benim düsüncem tekinik direktör olaydim kesinlikle golcüm marko marin olurdu osmanlispora atigi golü tekrar izleyin ndoye o positionda o golü atamazdi yazdigim onbirle oynarsak daha savasan takim cikiyor ortaya oynatigimiz golcülerle bir Adam eksik oynuyoruz birde hakemi katarsak iki Adam eksik oynuyoruz yazdigim onbir kesinlikle basari saglar.

marcelinhos100
29.09.2015, 02:27
Onurun bir-iki hafta dinlenmesi hem onun için hem de bizim için iyi olacak kafasının rahatlaması lazım bazen oynamayarak da futbolcu kazanılabilir.
defansda hocanın Douglasın yanında Aykutu oynatması kanatlarda Cavanda Consant ortada Medjani Aytaç Ekici Kanatlarda Özer Erkan Forvette N doye ile başlamalı hoca

memmedaga
29.09.2015, 04:36
Meselenin özü orta saha kardeşim lafı uzatmaya gerek yok.

Dirençli ve pas yapabilen.

OKAY MBİA
EKİCİ

üst üste 10 maç oynadı mı tartışmasız en iyi orta saha olur.

Fantazilere gerek yok.

Ekici Marin orta sahada özellikle Kontralarda geriye koşamaz,

ikisininde özellikleri sürekli ileriyi düşünmeleri. Ekici asla bir Önlibero gibi oynamaz bu ciddi bir yanılgı.
3-5 atarız dağıtırız diyen arkadaşlara maç öncesi sorulduğunda

Cardozo
Yusuf Marin Ekici Erkan
Mbia

kadrosunun 5 atacağını savundular.

Halbuki yanıldılar

Mbia kontra ataklarda tek kaldı

hatırlayın Okayın nasıl kestiğini kontraları

Okay yoksa Medjani yada Aytaç az buçuk bişeler yapar.

Marin-Yusuf-Ekici-Erkan ilk 11 başlamaz geriye düşersin belki risk alman gerekir o zaman olur.

MRA'nın takımı orta sahası yumuşak olan takımlara "kompakt" savunmasıyla geçit vermeden ani kontralara vurma üzerine kurulu, başka da bir silahı yok

Osmanlıspor ne istediyse verdi Şota onlara.

Rakiplerini iyi analiz edemiyor bu net.

Konya maçı ne mi olur.

Şota rakibine ne koz verecek bilemiyoruz.

Berabere....

U.Sadıkoğlu
29.09.2015, 08:49

bunu bozdurdular diye biliyorum

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 08:52
İşimiz Cübbeli Hoca'ya kaldıysa vay halimize

Mehteroğlu
29.09.2015, 09:25
Bizim takim disinda aut cizgisine inmeyen kanat, ceza sahasi kosesine gelmeyen bek var mi? Bence kilit bu... Bunu basaramadikca olmayacak veya tesadufen olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk

katre-i.matem
29.09.2015, 09:32
Mbia nın yokluğunda medjani yi orada oynatır heralde sota ama okay da yoksa ne yapacak merak ediyorum. salih i oynatsın razıyım ben ekiciyi oynatacağına

Fatih K.
29.09.2015, 09:41
ESTEBAN - CAVANDA - AYKUT - MUSTAFA - YUSUF - OKAY - CONSTANT - MEHMET - ERKAN - MARIN - ÖZER renktaslar yusuf kesinlikle bek oynamali daha verimli oluyor ayrica douglasi oynatmazdim aykut varken ,yusufu beke alirsak constanta ön liberoda yer acilmis oluyor sag sol erkan Özer oynar en Ileri ucta marko marin kesinlikle ndoye ve cardozodan basarili olur boyu ufacik olduguna aldanmayin ndoye ve cardozodan basarili olur bu benim düsüncem tekinik direktör olaydim kesinlikle golcüm marko marin olurdu osmanlispora atigi golü tekrar izleyin ndoye o positionda o golü atamazdi yazdigim onbirle oynarsak daha savasan takim cikiyor ortaya oynatigimiz golcülerle bir Adam eksik oynuyoruz birde hakemi katarsak iki Adam eksik oynuyoruz yazdigim onbir kesinlikle basari saglar.

Futbolu bulan adamların kemikleri sızlamıştır bence:)

Erkan A.
29.09.2015, 09:50
Futbolu bulan adamların kemikleri sızlamıştır bence:)

(SENDE GÖRDÜGÜMÜ GÖRECEKLER DIYE ÖDÜM KOPUYOR ) mu `diyorsun yani :)

Bera B.
29.09.2015, 09:58

Böyle bir şey olabilir mi lütfen ya. Ciddi olarak paylaşmadığınızı umuyorum. Artık umutsuzluktan "Kaldır şu şeyi" demişler bir de. Adama bak meğerse ne hikmetli hocaymış. Olmasınlar demiş, olamıyormuşuz.

Ali YİĞİT
29.09.2015, 10:21
Douglas mıdır nedir. Bizim Yumlu ile oynarsa yine evlere şenlik bi defans izleriz. Biri ileriye gol atmaya çıkar. Diğeri yanından geçip giden adama eskortluk yapar. Sonra Onur niye gergin. Zaten elimizde yetersiz bi Yumlu varken niye yanına ağır hantal bi adam alınır bilmiyorum ki. Biraz atletik ve oyun kurmasını bilen stoper bulmak çok mu zor..

Hücum varyasyonu olmayan takım sahada kaybetmeye mahkumdur kardeşim.

Erkan'a orta aç veya şut çek diyosun adam topun dibine girmeden işi beceremiyor. Girdiğinde ise top zaten stadın boyunu aşmış oluyor.

Yusuf desen futbol zekası kısıtlı buna rağmen heyecan ve hızıyla birşeyler yapmaya çalışıyor. En güzel yaptığı şey ise bakmadan orta açmak. Tabii ki top kimseye değmeden ya auta ya taca yada rakip defansta patlıyor.

10 numara pozisyonunda zaman zaman Özer,Ekici,Marin izledik. Hiç biride bu pozisyon işçin yeterli değil. Yine de Mehmet Ekici bi adım önde. Onda da form sıkıntısı var. N'doye ise N'doye işte.. Ben hala bi numarasını göremedim. Umut Bulut'a laf söyleyenler şu adama sessiz kalmasın lütfen bi adım öne çıksın.

Cardozo şuan hazır ama bizim takım hazır değil. Tek yapmamız gereken adamı topla buluşturmak onu da yapamıyoruz.

Fatih K.
29.09.2015, 10:30
(SENDE GÖRDÜGÜMÜ GÖRECEKLER DIYE ÖDÜM KOPUYOR ) mu `diyorsun yani :)
Şota görürse küme düşeriz diyorum:D

Yiğit Gayretli
29.09.2015, 10:33
Özgüven tuhaf şey. Vezir de ediyor rezil de...

reisoğlu61
29.09.2015, 10:50
esteban
cavanda,aykut,douglas,constant
okay,medjani
marin,ekici,erkan
cardozo

tristram
29.09.2015, 11:05
isimiz sariklilarin duasina bedduasinami kaldi..bu is duayla haciyla hocayla olsa suudi arabistan dunya kupalarina ambargo koyardi..onu gectim madem bu isler bu kadar kolay,
nefesi kuvvetli bir iki hoca transfer edelim 7/24 onlar bize dua etsin,rakiplere beddua etsin..
yil olmus 2015 inanilan seylere bak.ne cok din tuccari adam var.elin oglu uzayda hayat var mi yok mu,marsta su bulundu bulunmadi onu arastiriyor bizim cumhurbaskanimiz imamhatip acilisinda kendi olunuzu kendiniz yikayabilmelisiniz diyor..boyle bir ulkede cuppelilerin lafina itibar edilmesi gayet dogal..

kyodou
29.09.2015, 12:02
Ekici ve Marin birbirine yakın oynamalı. Bireysel yeteneğin varsa ofansta iş yaparsın, yoksa mucize beklersin. Yusuf' un rakibin içinden geçmeyi başarması yada Erkan' ın çizgiye inip orta açması kadar mucize.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kncyalcin
29.09.2015, 12:10
Rakip takımı analiz ederek başlamak daha doğru olacaktır. Konya takımının tahmini kadrosuna bir göz atın derim.
Serkan, Ömer Ali, Ali Turan, Vukovic, Mehmet Uslu; Vedat Bora/İnceman, Ali Çamdalı; Meha, Holmen, Sissoko, Rangelov.
Onur; Cavanda, Douglas, Yumlu, Constant; Aytaç, Okay; Erkan, Ekici, Marin; Cardozo/NDoye
Şimdi Torku'nun kadrosu geçen hafta oynadığımız Osmanlıspor kadrosuna çok yakın. Hele ki duran toplarda çok etkili Meha gibi bir isimleri var. Ayrıca kanat organizyon yapısı ve savunma arkası koşuları etkili olan Rangelov gibi isim ile mutlaka savunmadan hızlı çıkıp kontra toplarla pozisyon bulacaklardır. Bizdeki bu savunma yapısı ile buna negel olma ihtimalimiz çok düşük. Vedat Bora oynarsa iyi izleyin derim. Bundan yıllar önce 1461 için transfer gündemimize gelmiş bir isimdi nedense olmadı. Takım ilk gölü erken bulamazsa bizi çok zor bir maç daha bekliyor.

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 12:19
ronin: 96 ve 2011 de gerçek bir takımdık.süper birtakımdık makina gbiydik özllikle 96 ne oldu haaa renkdaşne oldu takım oldukta ne oldu.

güç ve para şampiyonluklarımızı avucumuzun içinde aldı gitti.

sevgili renkdaşım bence sen olaya çok saf bakıyorsun.

30 yıldır çalınan şampiyonluklarımızdan sonra hala ne takım olmasından bahsediyorsun işi götürüen son noktayı koyan güç ve paradır.

emek değil bak emekçilerde işi sistemi öğrenmeiş davasını satmış çok koyu fanatik maça bjk formasıyla çıkan trabzonsporlu hocalar olmuş sen ne anlatıyorsun be renkdaşım uyan bu uykudan.

2011 de sampiyon olduk. 96 1 2011 2 yani o 1 defa olur bilemedin 2 defa hadi 3 defa olsun 4.cüde silip süpürürüz cünkü dogru olani budur.

Nihat Güneş
29.09.2015, 12:20
Yusuf oynamamali...Solbek filan hele hak getire..10 kisiyi bozan bi oyuncu , oynadiginda ozellikle Marin ve ileri ucun ayarlari fena halde bozuluyor...Zarari inanilmaz fazla. Sag acik , sol acik ve sol bek farketmez hicbir mevkide oynayacak kapasitesi yok. Lutfen belirli bi sure Yusuf inadinizdan vazgeciniz.

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 12:24
güc ve paraya inanan bence zaten Ts li olmaz. olmayi secmez.

Oruç
29.09.2015, 12:32
Bu rezil görüntüyle, kağnı gibi temposuz oyun anlayışıyla yenilmemiz daha bir olası. Sene başı umutluydum ama son haftadaki oyunu gördükten sonra umudumu yitirdim.

İskender YILMAZ
29.09.2015, 12:33
Onur
Cavanda - Yumlu - Douglas - Constant
Medjani - Okay
Marin - Ekici - Erkan
N'Doye

Esteban, Salih, Aykut, Alper, Aytaç, Özer, Cardozo

Doğru kadro bu olur. Leş hocasına rağmen maçı kazanmaya yakın taraf olur bu kadroyla Trabzonspor..

mekatronik
29.09.2015, 12:37
Off Trabzonspor offf.
3 aylık oğlum var ona da bu kötülüğü yapsam mı yapmasam mı arasındayım.

yatmaztara
29.09.2015, 12:39
4 sezondur kullanmadığım, zor günler için sakladığım krediyi böyle bir kadro için saklıyordum. Bir daha bu kadronun osmanlı maçında olduğu gibi bizlere kazık atacağına inanmak istemiyorum. Varsın Şota tektik direktörlüğünde bazı eksikliklerini Trabzonspor'umuzda ki ilk yılında kapatsın. Ferguson'umuz olmak istediğini söyleyen eski yıldızımıza bir yıl vermişiz çokmu? Aynı sözleri Hami hoca için kullanmadığım için de o'ndan da ayrıca özür diliyorum.

Sibel
29.09.2015, 12:43
Douglas ve Yumlu yan yana gelmesin de ne olursa olsun.
Medjani ya da Aykut oynasın artık!

revolution
29.09.2015, 13:06
1- esteban hatalı golde yese ısrar edilmeli. şu adamı bizim forma altında seyretmeden ölmek istemiyorum .
2- şu yoklukta aykut'u oynatalım demek aklıma bile gelmezdi ama maalesef vw reklamına atıfta bulunayım '' devre arasına kadar en iyisi bu'' mecburen yumlu-aykut tandemi olmalı. douglas mı ? ala ala 3 douglas'dan en kötüsünü aldık . bu bir yönetim becerisidir (!). tebrik ederim .
3- sıkı bir anti constantcı olmama rağmen herif bırak beni kendini bile ters köşe yapan futbol oynuyor . kesinlikle kafayı duvara vurmuş ve kendine gelmiş. ivedi forvet arkası oynamalı . yoksa varyasyon yapacak adam kalmadı o bölgede . ekiciyle özer mi dediniz . geçiniz efendim . bu sezon ikisi de yok oğlu yok . ısrar edilmeli mi ? belki ekici de olabilir . ama özer . zannetmiyorum . ( gerçi adamın kapı gibi yeni sözleşmesi var. onu da bu ticari zekasından ötürü tebrik ediyorum. o da ayrı bir konu )
4- mbia dinlendirilmeli diyecektim ki baba cezalıymış zaten . bu arada mbia'ya bir balans ayarı yapılmalı . peki kim yapacak o ayarı ?.gölgesinden korkanlar mı ? neyse.. eee kim var hacı . aytaç'la medjani . kaçınılmaz son .yapacak bir şey yok . ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi bir şey . bizim kaderimiz bu .
5- dedik ki şu marin'i 60'dan sonra oyuna al . adamın kısa süreli olan etkinliğini ilk onbire alarak bitiriyorsun . kulaklarda pamuk var herhalde ki teknik heyet hala ilk alternatif olarak görüyor . ama bu adam sana bu şekilde faydalı olamaz ki . rakibin gardının düştüğü an bu avrupalı senin anahtarın olur .
6- cavanda hariç cuma günü oynayacaklara ne söylenebilir ki . forvetinden tut sol kanadından çık . al birini vur ötekine . hadi bastoncu kralın cv si var . adamın gölgesi bile sahada olur diyelim . peki bu yusuf-erkan ikilisine ne diyeceğiz .? hadi onu geçtim .yedeklere bakalım . sefa-salih-alper-deniz-v.s. bu yazdıklarım hamle oyuncuları .

ya sabır Allah'ım . ya sabır .

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 13:10
maca gelince bence cift forvet ile cikmaliyiz belliki ndoye cardozo disarda beklerken kendini bulamiyor. sürekli tedirgin oluyor. konya zaten cok gol atabilen bir takim degil.

takimin kimyasi az cok saglikliysa cok iyi bir TS izlettirirler bize. Eger kimya bozuksa td degisikligide ise pek yaramaz cünkü normal veya saglikli bir takim bir hezimet sonrasi reaksiyon gösterir.

legorakiss
29.09.2015, 13:27
yumlu denilen torpilli oyuncu oynamasın

düzyurtsporda kadroya giremeyecek adam torpille ilk 11 de oynuyor ve ısrarla devam ediliyor...

konya hızlı futbol oynayan bi ekip yumlu oynarsa 4-0 konya yener. yumlu oynamazsa 1-1 biter yada 2-1 yeneriz.

Mert Oğuzlu61
29.09.2015, 13:31
Beyler Cardozo ve Ndoye nin çift forvet oynayacağı ligler Bulgar, Romen, Arnavut, Uganda ligleri olabilir veya FM, Fifa, Pes te güzelce oynatılabilir ama modern futbolda bu ikisinin aynı anda sahada olması cinnet geçirme sebebidir, şu 6 haftalık süreçte bunu defalarca acı bir şekilde tecrübe etmemize rağmen nedir bu çift forvet merakı ? :)

Bu takım çok iyi 4-3-3 veya maç içinde 4-2-3-1 oynar ama ne sisteme benzer bir şey oturtabildik nede kemik ilk 11 i 2 maç üst üste çıkarabildik. Doğal olarak son maçlarda inanılmaz bir dağınıklık var, oyuncular sahada kayboluyorlar. Ekici 9.5 no oynuyor, Erkan ı Osmanlı maçında ön libero seyrettiğim oldu, N doye ye Yattara muamelesi çektik en son Yatabare ye yapılan bu arkadaşa da yapılıyor elimizde bir Sow yok bunlar kanat fv değil, ceza sahasından uzaklaştırdığın zaman kesik başlı tavuğa dönüyorlar eksik oynatıyorlar.

LaZuRiBeRe_53
29.09.2015, 13:48
şotanın gideceği maç.

yüksek ihtimal

CesurHamsi
29.09.2015, 13:56
Esteban - Cavanda - Aykut - Douglas - Constant - Okay - Medjani - Erkan - Ekici - Marin - Cardozo

onumuzdeki mac en iyi 11 bu olur, aksini iddaa eden var mi? Nedenini ogrenebilirmiyim?

LaZuRiBeRe_53
29.09.2015, 14:01
Esteban - Cavanda - Aykut - Douglas - Constant - Okay - Medjani - Erkan - Ekici - Marin - Cardozo

onumuzdeki mac en iyi 11 bu olur, aksini iddaa eden var mi? Nedenini ogrenebilirmiyim?

valla şota saçmalamaya başladı bencede güzel kadro ama şota bu kadroyu çıkarmayacak bence gene ; taktikleri var adamın :):D

Samet GÜVEN
29.09.2015, 14:11
1- Hızlı hücum hattına sahip her takım bizim için büyük bir problem demektir.
2- Traore-sissokko gibi iki hızlı oyuncusu olan ve topu çok iyi yönlendirebilen meha sı olan bir Konya da problem olacak bir rakip sınıfına girer.
3- Mbia ve Okayın aynı anda yok olması orta sahayı Zaruri olarak Medjani-Aytaç ikilisine mahkum eder ki yavaş bir orta saha anlamına gelir bu.
4- Cavanda hariç ağır bir defanstan kurulu takıma, medjani-Aytaç ikilisinden bir orta saha ile çıkmak demek her kontra tehlike demektir.Orta sahada iki defansif adam bulundurmak bu maçta zaruri.
5- Onur dinlendirilmeli, olası bir mağlubiyette bir de tribünden ters bir tepki gelirse hiç yoktan bir de onuru kaybederiz.
6- Ekici artık kendine gel, adamı hasta etme.
7- Yusuf hamle oyuncusu olarak kullanılmalı.
8- Aykut ,futbolcu olmasa da Yumlu varken altın stoperdir.

----------------Esteban--
--Cavanda - Aykut - Douglas - Constant--
-----------Medjani - Aytaç---
--Özer(Marin) -- Ekici (Marin)--- Erkan----
---------------Cardozo-------

elohim_61
29.09.2015, 14:28
ey gidi, buralarda dante beğenilmiyordu değil mi? :)

Fatih K.
29.09.2015, 14:28
Esteban kaleye geçince Onurdan iyi oynayacağına inanan var mı gerçekten? Ben daha önce hiç izlemedim adamı Onurdan iyi oynar veya kötü diyemem ama harbiden bunca senedir seni ayakta tutan adamı böyle karalayıp adını bile söyleyemediğiniz adamı kaleye koyunca Neuer olacağını mı sanıyorsunuz?

Onuru dinlendirmek isteyenlere değil sözüm. Onuru beğenmeyip yedek bırakanlara.

kaan61
29.09.2015, 14:31
********************** Onur ***************************

Cavanda ******** Mustafa ********* Aykut ******** Constant

************** Medjani ********** Okay ***************

Özer ************* Mehmet *************** Erkan

******************* N'doye ******************** böyle başlayıp 2. yarı Cardozo , Marin , Yusuf un girişleri ile belki kayseri maçı gibi kazanabiliriz. Nasrettin hoca misali YA TUTARSA ....

Oğluma Trabzonspor nevresim takımı aldık . Mutluluğunu anlatmak tarifsiz. baba bu yatakta formasız yatmam dedi , formayı da geçirdi sırtına öyle yattı. Hadi bizden geçti de bu çocuklar için seri galibiyetler gelmeli.

elohim_61
29.09.2015, 14:36
esteban ilk maçında bir penaltı birde kırmızı kart yedirir bize :D

ogeday6106
29.09.2015, 14:38
----------------------onur----------------------
onur---------onur-----------onur---------onur
--------------onur-----------onur--------------
onur-----------------onur----------------------

şeklinde çıkmamız gereken maç.

onur bizim için sadece kaleci değilse eğer bir kaç maçla gözden düşmemesi gerekiyor.

ogeday6106
29.09.2015, 14:38
onur---------onur-----------onur---------onur
--------------onur-----------onur--------------
onur-----------------onur-----------------onur

şeklinde çıkmamız gereken maç.

onur bizim için sadece kaleci değilse eğer bir kaç maçla gözden düşmemesi gerekiyor.

6Şafak Aydın1
29.09.2015, 14:48
vur kir parcala seklinde gecmezse mac kabul edilir bir hal almaz.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 14:55
Osmanlıspor yenilgisi Trabzonspor camiasında şok etkisi yaratırken, eleştirileri de beraberinde getirmişti.

Özellikle yerel medyada takımın aldığı kötü sonuç ve ortaya koyduğu vasat altı performans birçok sebebe bağlanmıştı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ise, “Takımla ilgili durumları sportif direktörümüz Süleyman Hurma’ya sorun. En doğru yanıtları ondan alırsınız” demişti.

Biz de Fanatik olarak öyle yaptık ve son durumu, varsa krizlerin sebebini ve nasıl çözüleceğini Hurma’ya sorduk. İşte yanıtları...

‘Niyet problemi var!’

- Galatasaray maçında yenilgi sonrası takım alkışlanmıştı ama Osmanlı yenilgisi büyük hayal kırıklığı oldu. Nasıl okudunuz o günü?

Kötü bir gündü. Oyuncularımızın neredeyse tamamı vasatın altında kaldı. Belki birkaçı oyuna ağırlığını koysa ve birkaç kırılma anı farklı gelişse o skor oluşmazdı. Ancak kaybetmek üzücü.

- Bu kadar mı? Yani çok şeye bağlandı çünkü sonuç?

Ben de bunu anlamıyorum. Ne tesisteki zemin bozukluğu kaldı, ne ödeme krizi, ne yönetim krizi, ne de takım içinde olduğu iddia edilen sorunlar... Bir yenilgiye bu kadar anlam yüklenir mi! Bu takım Beşiktaş’ı İstanbul’da yendiğinde de dikkatli konuştuk, şimdi de öyle yapıyorum. Bir yenilgiye, üstelik daha yere göğe koyulamadığımız Galatasaray maçından çok kısa zaman sonra gelen bir yenilgiye bu kadar anlam yüklemek tuhaf. Burada bir niyet problemi var. Kötü bir anı beklemek ve eteğindeki tüm taşları dökmek diye bakıyorum.

‘Hepsi oynamak istiyor’

- Yok mu yani bir sorun, her şey iyi giderken mi oldu?

Sorun olmaz olur mu, her yerde ve her zaman olur. 30’a yakın futbolcu, hepsi oynamak istiyor, kariyerli. İşin ekonomisi var, idaresi var. Koskoca bir yapılanma. Sorunsuz olur mu! 2 kişilik dükkanda bile olay çıkıyor. Önemli olan sorun değil. Bu sorunun ortaya koyuluş tarzı ve niyet. Ben yaptığımız işin doğru olduğuna inanıyorum, korkmuyorum. Ne yapacağımı da biliyorum.

- Ne yapacaksınız mesela?

Bir yenilgiye bu kadar anlam yüklemeyeceğiz. Asla paniğe kapılmayacağız. Oyuncularımızı ne değersizleştireceğiz ne de değersizleşmesine izin vereceğiz. Trabzonspor camiası da böyle yapmalı. Biz büyük bir camiayız. Nasıl bir maçla bu kadar endişeye kapılırız akıl alacak gibi değil. Bu takım sezonun en çok alkışlanan takımı, daha 1 hafta öncesine kadar.

‘Ligin en iyilerindeniz’

- Özetle ne vaat ediyorsunuz, biraz da geçmiş dönemlerden kaynaklanan haklı panikteki taraftara?

Panik yapmasınlar. Gelsinler desteklesinler, tıpkı Galatasaray maçındaki gibi. Bu kadro hâlâ ligin en iyilerinden. Hâlâ zirveyle sadece 3 puan farkımız var. Ben onlara bir söz verdim, bu sezon şampiyonluğa oynayan, şampiyonluk şansı çok yüksek olan bir takım olacağız diye. Hâlâ da böyle. Niyeti anlasınlar, biz burada yönetimiyle teknik ekibiyle, iyi niyetli futbolcularıyla bir iş yapmaya, Trabzonspor’u en iyiye taşımaya uğraşıyoruz. Zaten beceremezsek de gideriz. Burada yüzyıl kalacak değiliz. Ama burada olduğum sürece Trabzonspor’u Trabzonspor gibi, yani büyük yönetmeye devam edeceğim.

‘Herkes kadar borcumuz var’

- Net soracağım... Ekonomik krizin boyutu ne? Çünkü futbolcuyla birebir yaşayan sizsiniz.

Para krizi olmayan kulüp yok. Yok demek yalan olur. Ancak şunu söyleyebilirim ki, herkes kadar sorun var Trabzon’da. Kimseden fazlası yok. Diğer kulüplerin durumunu da bilerek söylüyorum. Hatta birçoklarından iyi durumdayız.

‘Saygı duymayan gider’

- Takım içinde kriz?

Orası bizim yatak odamız. Yani bu işler yatak odası mevzuları. Benim takıma söylediğim şey şu Burası Trabzonspor. Büyük paralar ve büyük hedeflere bu yüzden sahipsiniz. Ancak bundan sonra ben buradayken bu hedefleri paylaşmayan, formasına, arkadaşına saygı duymayan bizimle olmayacak. O sözlerimin arkasındayım. Bazı kararlar verebiliriz ama bunlar asla böyle 1-2 kötü sonuca, daha doğrusu formsuzluğa bağlı değil. Yoksa biz de fırsatçı oluruz. Kulüp kararları verenler daha soğukkanlı ve doğru davranmalı.

- Konya maçına yansır mı takımın özgüven eksikliği, Avni Aker baskısı?

Yansımaz. Bizim içimizde öyle büyük bir kriz havası yok. Oyuncular da kendi kalitesinin uzağında kaldığı için üzgün sadece. Toparlanmayacak birşey yok yani.

Serhat Demirtaş

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 14:56
Son haftalarda yediği hatalı gollerden sonra Kaptan Onur'a en büyük destek eski takım arkadaşı Tolga'dan geldi. Beşiktaş'ın kalecisi, F.Bahçe galibiyeti sonrası kendisini arayan Onur'a, "Bu ülkenin bir numarası sensin. Hepimiz zaman zaman böyle dönemler yaşarız. Dik dur" dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 14:59
Şota, takımla bir toplantı yaptı. Gürcü hoca, "Herkes eteğindeki taşları döksün. Sorun nedir bilmek istiyorum" diye sordu ve herkese tek tek söz hakkı verdi.

İşte bazı oyuncuların söyledikleri:

Onur: Üst üste kaybedilen 2 maçta en çok hatayı ben yaptım, özür dilerim.

Medjani: Hazırım ve oynamak istiyorum. Şu anda ilk 11'de forma giyen pek çok arkadaşımdan daha fit durumdayım.

Alper: Verilen şansları iyi kullanamadım. Kabul ediyorum ama kısa sürede düzeleceğim.

Mbia: Yanımda oynayan futbolcu sürekli değişiyor. Okay'la oynamadığım zaman sorun yaşıyorum. En iyi anlaştığım arkadaşım o.

Ekici: Geçen sezon daha önde oynadığım için başarılı oluyordum. Bu sezon geride oynuyorum, kaleye uzağım. Bu konum benim etkinliğimi düşürüyor.

Marin: Bazı arkadaşlarımız çok isteksiz.

Özer: Takımdaki herkes kendini yıldız sanıyor. Neden yedek kaldığını sorgulamıyor. Önce aynaya bakmalıyız.

Yusuf: Beklentileri karşılayamıyorum. Sürekli şans buluyorum ama ben de kendimi beğenmiyorum. Daha iyisini yapabileceğimi biliyorum ama olmuyor. Daha fazla çalışmam gerekiyor.

Ndoye: Bir gole ihtiyacım var. O bir gol gelse her şey çorap söküğü gibi gelecek. Kısa zamanda patlama yapacağım.

Cardozo: Çok iyi kanat oyuncularımız var ama kanatlara inmeyi inatla redddediyorlar. Bu bizim en büyük sorunumuz.

odyseuys
29.09.2015, 15:03
okay ve mbia oynamayacaksa tek çapa aytaç önünde kevin, özer -marin-erkan üçü de birbirleriyle yer değiştirebilecek ve hareketli oyuncular. kevin kalitesini sahaya yansıtırsa, yusuf defansif olarak çok fahiş hatalar yapmazsa bu kadronun bu maç için ideal olduğunu düşünüyorum.
----------onur
cavnda-douglas-aykut-yusuf
--------aytaç
------------kevin
-özer---marin----erkan
------cardozo

Adem Akyüz'
29.09.2015, 15:04
Okay'ın oynamayacağı söylentisi nerden çıktı?

Bera B.
29.09.2015, 15:06
Onur'la konuşulmalı, en azından bir hafta dinlensin. Benim gördüğüm kadarıyla gol yedikçe üzerindeki stres ve baskı artıyor, arttıkça kendisi de geriliyor, arkadaşlarını da geriyor. Büyük konuşmak istememekle birlikte bu maçın kalecilik bir maç olmayacağı düşüncesindeyim. Biraz dinlensin, baskı azalsın zaten kalesini teslim alır.

İ. SARAL
29.09.2015, 15:25
Cardozo kesinlikle 11 başlamamalı. 1 kişi eksik oynayamaz bu takım. Orta sahada her maç 2 tane sert orta saha oynamalı.

OrkHun
29.09.2015, 15:28
Şota, takımla bir toplantı yaptı. Gürcü hoca, "Herkes eteğindeki taşları döksün. Sorun nedir bilmek istiyorum" diye sordu ve herkese tek tek söz hakkı verdi.

Medjani: Hazırım ve oynamak istiyorum. Şu anda ilk 11'de forma giyen pek çok arkadaşımdan daha fit durumdayım.

Alper: Verilen şansları iyi kullanamadım. Kabul ediyorum ama kısa sürede düzeleceğim.

Mbia: Yanımda oynayan futbolcu sürekli değişiyor. Okay'la oynamadığım zaman sorun yaşıyorum. En iyi anlaştığım arkadaşım o.

Ekici: Geçen sezon daha önde oynadığım için başarılı oluyordum. Bu sezon geride oynuyorum, kaleye uzağım. Bu konum benim etkinliğimi düşürüyor.

Özer: Takımdaki herkes kendini yıldız sanıyor. Neden yedek kaldığını sorgulamıyor. Önce aynaya bakmalıyız.

Yusuf: Beklentileri karşılayamıyorum. Sürekli şans buluyorum ama ben de kendimi beğenmiyorum. Daha iyisini yapabileceğimi biliyorum ama olmuyor. Daha fazla çalışmam gerekiyor.

Ndoye: Bir gole ihtiyacım var. O bir gol gelse her şey çorap söküğü gibi gelecek. Kısa zamanda patlama yapacağım.

Cardozo: Çok iyi kanat oyuncularımız var ama kanatlara inmeyi inatla redddediyorlar. Bu bizim en büyük sorunumuz.

bu konuşmalar nasıl sızıyor acaba?

özer,medjani ile mi uğraşıyor hala? bu neyin kafası?

ayrıca marin haklı.

Enes Coşkun
29.09.2015, 15:31

Pek inandırıcı gelmedi doğru olduğu varsayarsak böyle şeylerin dışarıya yansımaması gerek...Şu içimizdeki hainleri acayip merak ediyorum.

Furkan Dündar
29.09.2015, 15:40
2 hafta önce şampiyonduk şimdi paramparça ve kaos içindeyiz bizim takımın özü budur.
2 hafta da herşey yıkılır
şotanın gideceği maç denmiş gelecek olan şampiyon mu yapacak?

yüz kez dendi takım yeni hemen gaza gelmeyin ama seyirci uçuyor.
bunların olacağını hepimiz biliyorduk ben şaşırmadım.
gs'yiyensek tam tersi olacaktı ama şu an da durum bu yapacak birşey yok bu yüzden elimizden geleni yapmamız şart.

sert ve istekli oynamalı takım yürümek yerine koşmalı

ayrıca ne yapıp ederiz bilmem ama orta saha da düzeni oturtursak sonrasında başarı gelir.

----------------onur----------------

cavanda----yumlu(aykut)---douglas---constant

-------------medjani------okay-----------

özer---------------marin-------------erkan

------------------ndoye(cardozo)----------

ya da ekici oynar özer yedek olur marin sağda oynar ..

ne yapar eder bu maçı alırız

Muhammed Ayaz
29.09.2015, 15:54
Şota kadar başınıza taş düşsün .

El Cordobes
29.09.2015, 16:03
[QUOTE=HOPA'LI TS'Lİ;1920258499]Son haftalarda yediği hatalı gollerden sonra Kaptan Onur'a en büyük destek eski takım arkadaşı Tolga'dan geldi. Beşiktaş'ın kalecisi, F.Bahçe galibiyeti sonrası kendisini arayan Onur'a, "Bu ülkenin bir numarası sensin. Hepimiz zaman zaman böyle dönemler yaşarız. Dik dur" dedi.[/QUOT

5-6 ay önce de Türkiye'nin en iyisi muslera diyordu.

ben inanmıyorum bu haberlere. bunlar tolgayı Trabzon taraftarına alıştırma çabaları zannımca. onur krizi patladığında tolga için oynamadığı dönemde parasını almadı gibi haberler çıkmıştı. özellikle Trabzon'da bir kısım medya onuru yemeye karar vermiş,art niyetli yayınlar yapıyor. onur birdenbire kötü çocuk oldu,tolga ise adam gibi adam!

Erkan YILMAZ
29.09.2015, 16:10
ğs maglubıyetını hıc saymıyorum oyun anlamında takımımı galip sayıyorum eee bir mac kotu oynadık kaybettık

sanki küme dusmusuz hemen sotayı topçuları yargılamak fılan bu gıdısle zor sampıyon oluruz biz

Maranov
29.09.2015, 16:11
Neden Cardozo ve ndoye çift forvet başlamasın

LaZuRiBeRe_53
29.09.2015, 16:13
Cardozo kesinlikle 11 başlamamalı. 1 kişi eksik oynayamaz bu takım. Orta sahada her maç 2 tane sert orta saha oynamalı.

kimle başlayacak ndoye dökülüyor resmen bal yapmayan arı kendi kendine koşup duruyor ilerde :D

mm5436
29.09.2015, 16:30
Ne dersiniz Alvarado-İshak,Cavanda,Douglas,Aykut-Aytaç,Ekici,Marin,Yusuf,Ndoye-Cardooozooooooo..... deneyelim mi ?

mm5436
29.09.2015, 16:39
Yada bakın bu da güzel olur tabiii futbolcular gününde ise... Bir defa kesinlikle onur dinlenecek arkadaş.. Erkan belki oynar.. oynamasa iyi olur çünkü bir kere yedek başlaması lazım.. kendini toparlaması için... eeeeeeee zorla güzellik olmuyo tabi..Yusuf desen kalktı birtarafları koş koş boşa bitiricilik hiç ama hiç yok... Ama yerine adam da yok ne yapacaksın. Ne yani Alper kimse artık, İshak dan daha mı iyi. ALVARADO - İSAK(SALİH),CAVANDA,MEDJANİ,DOUGLAS - OKAY,EKİCİ,YUSUF(ÖZER),MARİN,NDOYE(ERKAN), CARDOZOOOOOOOO............. olur olur valla olur... en az 3 gerisini saymasak da olur....

Yavuz Bektaş
29.09.2015, 16:40
Osmanlıdan yedğimiz frikiği yeni izledim onurun yer tutuşu tam anlamıyla rezalet resmen diğer direğe tutunmus nerdeyse utanmasa kaleden cıkıcakmış yeri doğru tutsa cok rahat tutarmıs

bunu tek maç için söylemiyorum bize karşı kullanılan bütün frikiklerde aynı hatayı yapıyor eğer yer tutmayı doğru yapmazsa daha çok frikik yeriz

Maranov
29.09.2015, 17:00
Ne dersiniz Alvarado-İshak,Cavanda,Douglas,Aykut-Aytaç,Ekici,Marin,Yusuf,Ndoye-Cardooozooooooo..... deneyelim mi ?
Ishak kadro dışı kesin olmaz...

UĞUR DURTAŞ
29.09.2015, 17:06
ğs maglubıyetını hıc saymıyorum oyun anlamında takımımı galip sayıyorum eee bir mac kotu oynadık kaybettık

sanki küme dusmusuz hemen sotayı topçuları yargılamak fılan bu gıdısle zor sampıyon oluruz biz

sorun bu kadar basit değil.
yenilgi tabiki olacak,
benim veya bizlerin ciddi ciddi takımı eleştirmemizin nedeni?

*sahada bir tane savaşan ve mücadele eden oyuncu olmamasına,
*sonradan girenlerde buna dahil,
*osmanlı 2 pasla onurla karşı karşıya
*ilerde 5 oyuncumuz sabit kaldı.
*yardıma hiç gelmediler
*bunları biz gördüysek,
*şota hocada görmüştür.
*anında oyunu okuyup,
*taktik değiştirmediği
*için
*daha
*doğrusu
*bizlerin
*gerçek
*kızgınlığı
*sitemi
*sahadaki
*kişiliksiz
*oyunaydı.

mm5436
29.09.2015, 17:07
Olabilir ama şu anda elimizdeki tüm sol beklerin en iyisi..... Affet al arkadaş kadroya.. Bak Mustafa Yumlu'ya adam birşeyler yapmaya çalışıyor ama kapasitesi belli keratanın... İshak ında düzeleceğine ve daha fazla çalışacağına inanıyorum.

UĞUR DURTAŞ
29.09.2015, 17:09
http://forum.bordomavi.net/images/misc/quote_icon.png mm5436 Nickli Üyeden Alıntı http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1920258531#post1920258531)Ne dersiniz Alvarado-İshak,Cavanda,Douglas,Aykut-Aytaç,Ekici,Marin,Yusuf,Ndoye-Cardooozooooooo..... deneyelim mi ?
bu kadroyla çıkarsak
konya bizi rahat yener
çünkü
benzer bir kadro osmanlı maçındaydı.
ilerden orta sahaya bile gelmeyecek olanlar var.
marin-yusuf-ekici-cardozo ve ndoye
bu maçta savaşan
kısaca koşan mücadele eden oyunculara ihtiyacımız var.

atomantcum
29.09.2015, 17:18
M'bia-Okay
Özer-Marin-Erkan
N'doye

Ekici kendini toparlayana kadar böyle oynamalıyız. Ekici takıma uyum sağlarsa Özer-Ekici-Marin yapılabilir. Kanatta Yusuf'tan hiçbir verim alamayacağımız bariz. Yedekten gelirse faydalı olabilir ancak.

DarkBlooD
29.09.2015, 18:08
Osmanlıdan yedğimiz frikiği yeni izledim onurun yer tutuşu tam anlamıyla rezalet resmen diğer direğe tutunmus nerdeyse utanmasa kaleden cıkıcakmış yeri doğru tutsa cok rahat tutarmıs

bunu tek maç için söylemiyorum bize karşı kullanılan bütün frikiklerde aynı hatayı yapıyor eğer yer tutmayı doğru yapmazsa daha çok frikik yeriz

Onur o kalede ilk kez mi oynadı ? Abuk subuk bir yorum yapmışsın yetmemiş , birde dayanak olarak herzaman aynı hatayı yaptığını da eklemissin, bu Onur kaç senelik kalecimiz , dün mu geldi bu adam , yoksa sen Trabzonsporlu olup maçları izlemeye başladın , Onur kaç gol yemiş frikikten Trabzon kariyerinin başından bu güne kadar ? geçtim onuda Trabzon kariyeri boyunca kaç maça çıktı ve kaç gol yedi ?

Elestirin eyvallah da sacmalayin, herkes Onurun kim olduğunu biliyor , bu tarz yorumlara bakacak olursak sizlerin kim olduğu , hangi takım taraftarı oldugunuz konusunda şüphelerim var ?

Kaç kez kalecilik yaptın bir frikik vuruşunda topu gormedigim yerde durmakmidir doğru pozisyon ?

kyodou
29.09.2015, 18:33
Al sana yeni bir başlangıç Şota. Bu kıyağımı da unutma.

_______ Cardozo ________

Marin ___ Ekici ___ Cavanda

______ Carl _ Okay _______

Kevın _ Douglas Aykut _ Salih

__________ Onur ________

Poor
29.09.2015, 18:36
İstediğiniz 11 i kurun shota takimi hazirlamazsa yine husran olur. Su takimin yedekleri bile cikip osmanlisporu yenerdi.. kalecinin Kim olduğu ne yaptığı hic önemli degil. Şampiyon olcaksan 2 0 yenik bile başlasan osmanlisporu yenicen arkadas. Kaldi ki Adamlar ikinci yari 10 kisi oynadılar hala sagda o oynasin ortada bu oynasın.

Kim oynarsa oynasın da gecen Mac Ben oynasam siritmazdim. Ondan takimin dizilisinden oyunculardan once sotanin isini yapması lazim.

kyodou
29.09.2015, 18:37
Bu arada şu; "Trabzonsporlu değilim artık" diyenler bir gölge etmesin. 3-5 çapulcu yönetici yüzünden Trabzonsporluluğunu bırakacak/bırakabilecek adam zaten yeterince fanatik olmamıştır. Yeni takımınıza başarılar. :alkış:

EMİR
29.09.2015, 18:40

_______ Cardozo ________

__________ Onur ________

2 maç kötü oynadı diye mbia yı kadrodan kesen zihniyet asıl sen gölge etme...

kyodou
29.09.2015, 18:40
2 maç kötü oynadı diye mbia yı kadrodan kesen zihniyet asıl sen gölge etme...
M'Bia cezalı diye yazmadım kardeşim. :)

EMİR
29.09.2015, 18:53
M'Bia cezalı diye yazmadım kardeşim. :)

Hee :)

Özür dilerim o zaman...

savas avci
29.09.2015, 19:06

_______ Cardozo ________

__________ Onur ________

Vayyy beee Salih haaa ne salih miş arkadaş yaaa elin futbol özürlüsü bizde 11 lere yazılyor

kyodou
29.09.2015, 19:10
Hee :)

Özür dilerim o zaman...
Sorun değil. :)

Vayyy beee Salih haaa ne salih miş arkadaş yaaa elin futbol özürlüsü bizde 11 lere yazılyor
Geçen yıl sağbek oynadığı tüm maçlarda burda maçın adamı bölümünde ilk 3'e yazdığımız Salih. Avrupa maçında kendini sakatlama uğrunu o topa yükselip golünü atan Salih. Futbol özürlüsü muhabbetine gireceksek kadroda saymakla bitmez.

Kamer'
29.09.2015, 19:20
Kadro kur kur nereye kadar , kimse görmüyo asıl sorunun ne olduğunu .

Avrupadaki takımlara bakın , Atletico , Porto vs . bu takımlar her yıl en iyi oyuncularını satıyorlar , yeni gelen oyuncuları parlatıp tekrar satıyorlar . Tamam yeni gelenlerin potansiyelinin olması da önemli ama bu takımların bi sistemi var oturmuş , gelen oyuncu o sisteme ayak uyduruyo ve başarılı oluyorlar .

Bizim belli bir oyun sistemimiz olmadıgı müddetçe kadrolara hangi oyuncuları yazarsanız yazın bu takım başarılı olamaz .

Bikaç örnek veriyim mesela ,

Bir maç N'doye ile başlıyorsun , ona göre bi oyun şablonu kuruyorsun , diğer maç Cardozo ile başlıyorsun tamamen farklı bi oyun şablonuna dönüyorsun . ( İki forvetle oynayacagın oyunlar farklı olmalı bence , Cardozo ile oynarken sıfıra inip orta kesmen gerekirken Ndoye ile ceza sahasına direkt girebilirsin )

Mehmet bi maç 10 numara oynuyor , diğer maç 8 numaraya geçiyor .

Erkan bi maç sağ kanada geçiyor , diğer maç sol kanada geçiyor , keza Yusuf'ta da aynısı var . Sen Yusufun sıfıra inip orta kesmesini istiyorsan solda oynatacaksın , hayır efendim içeri girsin diyorsan sağda oynatacaksın .

Geldik Mbia ya , bi maç defanstan top alıyorken diğer maçta orta sahanın daha önünde oynuyor .

Velhaslı kelam , saha içinde belli bir oyun aklının olması lazım. Hangi oyuncunun görevi nedir , hangi durumda bekler atağa kalkmalı hangi durumda kanat oyuncusu beke pas atmalı , atmamalı , hangi durumda orta kesmeli veya göbeğe kısa pas atmalı , kısa pası hangi oyuncu almalı vs vs.

Bizim eksiğimiz bunlar , bu eksiğimizi ortadan kaldırırsak Şampiyonlar ligine gider orada da çok güzel futbol oynarız .

Aksi takdirde her hafta yeni bir 11 yazar çizersiniz en sonunda Şota o 11'i de dener , tutmayınca yine başlarsınız yeni 11 kurmaya .

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 19:28
Şota, Konya maçına N'doye-Cardozo ikilisiyle çıkacak.

M'Bia cezalı olduğundan Medjaniyi hazırlıyor.

Constan'tın da yetiştirilmesi için sağlık ekibine talimat vermiş.

3 puan ve galibiyetle birlikte, GS maçındaki o baskın futbolu özledim.

Fatih K.
29.09.2015, 19:30
Kaç para ulan bi Gökhan Töre

savas avci
29.09.2015, 19:48
Sorun değil. :)

Geçen yıl sağbek oynadığı tüm maçlarda burda maçın adamı bölümünde ilk 3'e yazdığımız Salih. Avrupa maçında kendini sakatlama uğrunu o topa yükselip golünü atan Salih. Futbol özürlüsü muhabbetine gireceksek kadroda saymakla bitmez.

En özürlüsü Salihtir inan buna böyle adamlar yakışmıyor Trabzonspor gibi bir takıma yapmayın etmeyin

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 20:06
Kasımpaşa-Ç.Rize maçı sonrası Rıza Hoca ile röportaj yapılırken, maçın hakemi Deniz ÇOBAN gelip özür diledi. Hatta hakemliğimi bile sorgulayacağım dedi. Rıza Hoca sırtını sıvazlayıp teselli etti.

Hatayı görüp vicdan muhasebesi yapma adına Cüneyt ÇAKIR gibi hakemlere ibret olarak gösterilmeli.

Özeti izledim. Rize'ye verdiği 2 kırmızı da doğru.

Ancak son saniyede verdiği temdit penaltısı tamamen bomba. İshaksson Rize'li oyuncuya hiç dokunmuyor, temas yok, oyuncu kendini atıyor.

Sadece bu hatası bile maçın sonucuna etki etmiş. Kasımpaşa adeta tek kale oynadığı maçı 1 puanla tamamlamak zorunda kalmış.

umitçebi
29.09.2015, 21:23
Deniz Çoban ın durumunu pek iyi görmedim...

Hakkında hayırlısı..

Ligtv de çift forvet çıkacağı flan soylenıyor..Umarım boye bır hata yapmaz..Tedbirli sağlam ve 3 puana yonelık bır maç olmalı..4 maç ust uste kazanalım,fb maçı onceesındekı maça çıkar 2 forvetle..

volkan_627
29.09.2015, 21:33
----------------------------onur-------------------------------

cavanda-----aykut---------------------douglas------costant

---------------medjani----okay(aytaç)---------------------

-----------------------mehmet------------------------------

marin------------------------------------------------erkan

---------------------cardozo------------------------------

maceraya gerek yok... al sana kazanacak kadro....

M. Fatih ALEMDAR
29.09.2015, 21:34
Herseyin hayirlisi insallah :)

U.Sadıkoğlu
29.09.2015, 21:37
Kaleye Esteban geçmeli!

M. Fatih ALEMDAR
29.09.2015, 21:42
Yanlis yoldasin reis:)

M. Fatih ALEMDAR
29.09.2015, 21:42
Kaleye Esteban geçmeli!

Yanlis yoldasin reis dedik :)

serkanholep
29.09.2015, 21:43
bizim 3 yıldır en büyük problemimiz net 11 imizin olmayışı

kaleye yabancı oyuncu kuralı değiştiği için ve artık misyonunu tamamladığı için onur yerine esteban yerleştirilmeli. onur da avrupaya satılmalıdır

sağ bek cavanda tamamdır

sol bek constant iş görüyor yedeği alper de zamanla iyi olacaktır

stoper de douglas ve yanına bir tecrübeli yabancı alınabilir. yedekleri yumlu ve aykut olur

ortasaha mbia,okay,mehmet olmalı. bunlardan mbia ve okayın yedeği aytaç ve medjani mehmetin yedeği veya o bölgede oynayabilecek oyuncular özer,marin,constant olur

sağ ve sol açık sıkıntılı biraz. normalde erkan ve marin yazarım ama yedekleri kötü. sefa ve yusuf kendilerini çok geliştirmeliler yoksa bizde oynayabilecek kalitede değiller

forvet cardozo ve ndoye iyi oyuncular ama hızlı değiller. rakip defansın arkasına kaçabilecek onları tedirgin edebilecek oyuncular değiller. baskılı oynarsak cardo hep iş yapar ama şu an baskı kuramadığımız için hiç birşey yapamıyor

bu maçtaki kadro esteban,cavanda,yumlu,douglas,constant,medjani,ayt aç,ekici,marin,erkan,ndoye olmalı

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2015, 21:45
----------------------------onur-------------------------------

cavanda-----aykut---------------------douglas------costant

---------------medjani----okay(aytaç)---------------------

-----------------------mehmet------------------------------

marin------------------------------------------------erkan

---------------------cardozo------------------------------

maceraya gerek yok... al sana kazanacak kadro....

Okay sakat, milli maçtan sonraki Mersin İY maçına yetişir.

Bu yazdığınız kadroya ben de kefilim Konya maçında.

serkanholep
29.09.2015, 21:46
2011-2012 sezonundan beri yazıyorum. bu takım hep böyle olmuştur. şampiyonluğa oynar. olur ya da olmaz ve o sezon takım dağılır. sonraki 2-3 sene tamamen çöp olur. sonra transferler yapılır ve bir iskelet oluşturulur. o iskelet üzerine 2-3 sene ufak rütuşlar yapılarak tekrar şampiyonluk yarışına girilir. olur yada olunmaz ama döngü devam eder.

bakınız 95 ve sonrası

volkan_627
29.09.2015, 21:47
Okay sakat, milli maçtan sonraki Mersin İY maçına yetişir.

Bu yazdığınız kadroya ben de kefilim Konya maçında.
okay ın durumunu net olarak bilmiyorum... yetişmezse mecburen aytaç oynamalı... takımda forvet sakatsa yedek forvet oynamalı. aynı şekilde ön libero sakatsa ön libero oynamalı... okay sakat diye mehmeti oynatırsan elinde patlar... osmanlı maçına mehmet yerine medjani oynamalıydı.

U.Sadıkoğlu
29.09.2015, 21:50
Yanlis yoldasin reis dedik :)

Yanlış yolda olan Onur :)

DeAgLeMaNyAq
29.09.2015, 22:07
Antrenmanı izledim Okay takımla çalıştı ciddi bir sakatlığı yok. İnternette her yazana inanmamak lazım güya Bourceanu ve Deniz Yılmaz'da 4 ay yok deniyordu onlar da antrenmanlara çıkıyor...

M. Fatih ALEMDAR
29.09.2015, 22:53
Yanlış yolda olan Onur :)

Serbest vurusta yanlis yerde olmasi, yanlis yolda olmasi anlamina gelmezki hacim yav:)

Canimsin kardesim..

Fatih K.
29.09.2015, 23:15
Barçanın halini gördükten sonra tüm ümitlerim geri geldi

Full HD
29.09.2015, 23:29
Bu maçı alamazsak tribünler Şota istifa diye bağırabilir.

Şota için hazin son olur.

Tribünler ancak cekirdek yer, ne istifa bagirmasi? :)

elohim_61
29.09.2015, 23:52
iddia ile hayatta işim olmaz ama bizim maça 0-2 çifte şans seçeneğine çok iyi oran veriyor, banko 0-2

bizim bu maçı kazanma ihtimalimiz sıfırdır. kaç maçtır kaleye şutumuz yok, henriqueli adrianlı takım bile daha fazla rahatsız ediyordu rakibi nereden nereye

Fatih Öztürk
29.09.2015, 23:53
Antrenmanı izledim Okay takımla çalıştı ciddi bir sakatlığı yok. İnternette her yazana inanmamak lazım güya Bourceanu ve Deniz Yılmaz'da 4 ay yok deniyordu onlar da antrenmanlara çıkıyor...

O zaman Konya maçında oynama ihtimali var.çok lazım bu maçta hadi inşallah.

61ronin61
30.09.2015, 00:43
nazim can selam dostum:D

61ronin61
30.09.2015, 01:37
takımda denge hedef arkadaşlık uyum ve kapasite sorunu olduğunu düşünmeye başladım.

kale=çok sorunlu çok formsuz.

defans =evet defansı tek tek yazmak lazım.

douglus=ben bu doglusu tanımazdım ama rusyada yılın defansı seçilmiş ve tranfer başlığınında onu tanıyanlar çok istedi bende istedim ama oyununu hiç görmemiştim gelmesini istememdeki sebep rusyada yılın defansı seçilmiş olduğundan.ama bu adam çok ağır arkadaş.
bu douglus nerde süper olur biliyormusunuz makina gibiişleyen takımlarda süper olur .amam bizim gibi denge uyum problemi olan takımlarda çok sırıtır çünkü dengesi ve uyumu olmayan takımlar çok kontraya yakalanır kontradaki adamlarda hep hızlıdır ama douglus çok yavaş yani baya bi yavaş futbolcu.kaliteli birfutbolcu ama kontrada birebirde amamtör rezil olma potansiyeli var ilk hamlede alamassa kırmızı potansiyelide var.

cavanda =onu geçiyorum sağ defansımız tamam kesşe geri dörtümüzün hepsi cavanda gibi olsaydı .

mustafa aykut=mustafada çok yavaş rakibi bezdiren korkutan agresiflikte yok(örneğin şikecilerdeki lugano alves gibi)aykut ise aslında gençlerniriliğinde süperdi el birliği ile onuda yedik eeee tabi ne olsa trabzonslu yemesek ayıp ederdik.aykutmustafadan bir nebze hızlı agrsiflikte idare eder ama işte onunda dez avantajı boyu kenardan ortalarda mustafa alıyor kafa toplarını ama aykut malesef onun kadar başarılı değil.ama önemli olan hızsa ve biz yüklenicez kontraya çok yakalanıcaksak aykut oynamalı .

constant alper=alper devre arası postalanmalı bankasyada ancak oynar.kapasite sıfır akıl oyun görüşü sıfır.neyse uzatmıyım boş adam devre arası yol verilmeli acil şekilde.

eveeeet işte asıl problem adam banada bir hafta ceza yedirdeten adam constant .garip biri başka bir dünyada yaşıyor bence bir hedefi yok tek hedefi para burdanda dubai katar çine gider görün bakın oralara gidicek.bir amaç hedef adamı değil.neyse teknik özellikleri püsküllü bela desem aslında tam ona uyar.orta sahada oynamaz milanda sol defanstı bizdesol defansı beyenmedi ve oynamayorda pardon oynayamıyor.birkere rakibe girişleri çok sakat bence takımda direk atılıcak futbolcu potansiyeliolarak birinci sırada.pasları fena değil ama sonra bir fantazi yapıyor kaptırıyor asla güvenilcek biri değil yazık ona verilen 2.5 milyon euroya(10 trilyon eskiparayla daha bide maç başı alıyor)devre arasında ilk paket edilmesi gereken adam.

mbia okay önliberoları=okay iyi futbolcu hep oynamalı.mbiada öyle.

aytaç medjani=aytaç çok ağır tek iyiyanı agresifliği ve uzaktan şutlarıgözü kara cesaretli biri. medjani belkide takımdaki en hırslı psikopatta denebilir maçı hiçbırakmayan maçı yaşayan futbolcu aytaç gibi gözü kara cesur onunda kafa golleri özelliği var.okay ve mbi yokken ilk tercih olmalı.

yusuf=pas ve asist özürlüsü hırs hız azim maçı bırakmama cesaret hepsi yerinde ama boş iş pas veremiyorki orta yapamıyorki 90 dakika kendi kendiyle savaşıyor bal yapmayan arı .topu aldımı gözü dönüyor bıraksan kale arkasına çıkıcak topla asist hiç aklında bile değil.bi asist yapabilse takımın en önemli futbolcusu olucak ama işte ona yorumum kafasını değiştirmeli işin kötü yanı gs ye filan giderse asistorta kralı olur ne olsa bizden giden futbolcu messi oluyor.bizde yapmadıklarını gidince yapabiliyor .

erkan=çok yetenekli akıllı pasları vb .ama ondada ego maçın kahramanı olma durumlarını gördüm.aloıyor dışa çekiyor ve hep kaleye vuruyor .neden isveçteki gibi paslar atmıyorsun erkan kardeş ord ibrahimoviçe süper asistler yapıyordun burdada dünya starı cardozo var ve ndoye var.egonu yen böyle faydalı olamassın ve takımıda oyundan düşürürseün o forvet koşuyor senden pas bekliyor sen ise hep kaleye vuruyorsun .forvette oyundan düşüyor yoruluyor beziyor oyundan soğuyor .pas ver erkan asist yap sende bu yenekek fazlasıyla var yusuf gibi değilsin o istesede asist yapamıyor orta yapamıyor ama sen bu takımda bunu yapabilecek en birinci sıradaki futbolcusun ego yapma takıma oyna.

ekici=evet biliyoruz ki ekici süper serbest vuruş kullanıyor .5-6 maçta bir serbest vurştan kesin atıyor golü ya peki geri kalan 4-5 maçta ne yapıyor.vermiyor arkadaş vermiyor bu adam forvete pas vermiyor .kenarlara atıyortopu .yaa sen bu takımın beynisin senin işin asist yapmak(şikebahçedeki alex gibi)ama sen hep kahraman olmaya soyunuyorsun ve takımı aslında bitiriyorsun.yaa ekici o aisistleri yapsan zatenkahraman olucaksın bu nasıl bir kibirdir egodur gol atmayı çok seviyorsan hocaya de seni forvet oynatsın.cardozoyuda bitirdin tebrikler ekici sana.kaç maçta oldu takım 4 e 2 geliyor 3 e iki geliyor yüzdebin gol atıcaz sen cardozoya yada ndoyeye pas atsan ama atmıyorsun gidiyorsun 35 metreden kaleye vuruyorsun.senin kafanda beyninde birproblem mi var arkadaş sen ne yapmaya çalışıyorsun.böyel oynamaya devam ederse böyle kibibire egoya devam ederse sene sonu iyi paraya satılmalı.bu ekicinin cardozoyla bir problemi var bu kesin ve net.

ndoye=aslında çok iyi futbolcu maçı bırakmayan savaşan bir futbolcu iyide golcü aslında.ona fazla yorum yapamıcam şansszılık galiba şanssızlık bu şanssızlığı kırsa açılıcak diye umut ediyorum.problemli bir takımız sağ kanat asist pas atmaz orta yapamaz.sol kanat çalımçalımçalım ve kaleye vurur.ekici zaten pas atmaz forvetlere ee bu forvetler nasıl gol atıcak.

CARDOZO=işte kral .ve takımdakien suçsuz futbolcu.ya şu takım oynasa oynayabilse cardozoya pas atabilse asist yapabilse cardozo atamasa o zaman suçlu cardozo derim bu adam artık bitmiş derim.ama öyle değilki 90 dakikada cardozoya dengesiz bi tane pas atılıyor ve adam zaten oyundan soğumuş canından bezmiş .ama biz tarihe geçicez neden mi dünyanın en klass on gol bitiricisinden biri bizim takımda ve faydalanamıyoruz .ona pas atmıyoruz asist sıfır. gördünüzmü bizim janko nasıl coştu bizden gittikten sonra her maç adam 2-3 gol atıyor çünkü tüm takımona çalışıyor.jonko ts de iken gene berbat oynuyorduk gene adam 90 dakikada 1-2 pas atabiliyordu takım millette bı sırık futbolcumu diyordu janko dediğin adam hollandada yılın futbolcusu forveti seçilmiş bi ton gol krallıkları olan adamdı ben inanamamıştım bize geldiğine ama bitirme konusunda bizim elimize kimse su dökemez onuda bitiridik .janko baktı gördü bu takım top oynamıyor pas zaten veremiyor kaçtı gitti kendini kurtardı yoksa bizde kalsa futbol hayatı biterdi.

neyse konuyu dağıttım cardozo bu takımda her zaman ilk onbire yazılıcak ilk futbolcudur.bazı renkdaşlarda diyor drplasmanda ndoye olsun ya azaten takım gol pozüsyonuna giremiyorki deplsmanda belki biriki gireriz ordadacardoz olsun en azından mükemmel bitirici geldimi yazar ndoye için bunu diyemiyorum.koş koş koş eeeeyusuf koş koş koş ondada icraat sıfır.işler pasla asistle takım oyunuyla egosuzluk kibirsizlikle beceriyle olur .

Erkan A.
30.09.2015, 02:02
renktaslar sadece sahsi görüsüm bu sonucta hic birimiz hoca degiliz trabzonsporumuzda son kararlari tabiki sota hoca verecektir ...benim sahsi görüsüm en Ileri ucta golcü olarak ufak boyuna ragmen marko marini oynatirdim iki defa almanyada yilin futbolcusu secilmis tecrübeye sahip bir futbolu türkiye liginde daha cok isler yapacak ...marko marinin boyu Kücük tabiki kafa toplarina cikamaz dersiniz ?? en son ne Zaman kafa golü atik ??marini sal en ileriye karistirsin ortaligi Kanat oyuncularimiz da rahat ederler ndoye yapar bu isi demistim ama yanildim ndoyede sifir teknik var ..cardozoyu ben begenmiyorum begenenlerede saygi duyarim .. yusufu begenmiyoruz ama yusufsuzda olmuyor yani yusuf Özer Mehmet erkan marin bu oyuncular herzaman ilk onbirde olamlidir sonuc : konyasporu yenecegiz diye düsünüyorum farklimi?? evet farkli kazanacagiz icimde öyle bir his var konyayi yendikten sonra galibiyet serisi baslayacak..son olarak Esteban kosta rikali milli kaleci mutlaka kaleye gecmelidir onuru sevmedigimden degil bence Esteban suan daha cok güven verir

Cengiz Çubukcu
30.09.2015, 07:54

Bu iyi haber ....

Yusuf BALCI
30.09.2015, 08:12
2011-2012 sezonundan beri yazıyorum. bu takım hep böyle olmuştur. şampiyonluğa oynar. olur ya da olmaz ve o sezon takım dağılır. sonraki 2-3 sene tamamen çöp olur. sonra transferler yapılır ve bir iskelet oluşturulur. o iskelet üzerine 2-3 sene ufak rütuşlar yapılarak tekrar şampiyonluk yarışına girilir. olur yada olunmaz ama döngü devam eder.

bakınız 95 ve sonrası

20 Yılın özeti tek paragraf

Berkan
30.09.2015, 08:23
Oynanan futbol bi kenara Şota hocanın kalması için kazanmak şart. Kadronun kötü olduğuna inanmıyorum en azından ilk 2-3 girebilecek düzeyde ve oynanan futbola bakarsak kümeye düşcek takımlardan bile beter oynuyoruz. Şota hocam umarım önceki maçlardan gerekli dersi çıkarmış ve bu maç izletmek istediği futbolu sahaya yansıtır.

Maça presli başlarsak alırız. İlk yarı vurdum duymaz oynarsak gene kazanmamız zor.

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 08:51
Bu maçı almalıyız ve alacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 08:52
Bu kadroda potansiyel var, Osmanlı maçındaki gibi bir futbolu bir daha oynayacağımızı düşünmüyorum.

matrixx61
30.09.2015, 08:57
Bence bu hafta takımda değişiklik olmalı..hem isim olarak hemde futbolcular perfonmans olarak..sonuçta 2 haftadır yeniliyoruz..bu hafta kesin yenmemiz lazım hem üst sıralar için hem gelecek için hem de belkide en önemlisi rakipte a.kocaman şahsı olduğu için..bu haftaki maç için kadro önerim..

Estaban

Cavanda Aykut Yumlu Costanst

Medjani Okay

Marin Mehmet Erkan

Cardozo

U.Sadıkoğlu
30.09.2015, 10:05
Serbest vurusta yanlis yerde olmasi, yanlis yolda olmasi anlamina gelmezki hacim yav:)

Canimsin kardesim..

Eyvallah seviliyorsun :)

Maranov
30.09.2015, 10:11
Bence bu hafta takımda değişiklik olmalı..hem isim olarak hemde futbolcular perfonmans olarak..sonuçta 2 haftadır yeniliyoruz..bu hafta kesin yenmemiz lazım hem üst sıralar için hem gelecek için hem de belkide en önemlisi rakipte a.kocaman şahsı olduğu için..bu haftaki maç için kadro önerim..

Estaban

Cavanda Aykut Yumlu Costanst

Medjani Okay

Marin Mehmet Erkan

Cardozo
Güzel Onbir

Maranov
30.09.2015, 10:34
Fantezi Onbir (Bence İş Yapar)

Esteban
Cavanda Yumlu Aykut Constant
Medjani Okay
Mehmet
Marin Erkan

Maranov
30.09.2015, 10:35
Fantezi Onbir (Bence İş Yapar)

Esteban
Cavanda Yumlu Aykut Constant
Medjani Okay
Mehmet

Marin Erkan
Forvette: Cardozo

Mustafa Ayazoğlu
30.09.2015, 10:38
Trabzonspor'un bu yıl ki transfer hatası

mbia
cavanda
kevin
douglas
ndoye

geçen yıl afrika kökenli futbolculardan verim alınamazken bu sayı bu yıl 5

yatabare
waris
kevin

fenerde bu sayı 1 gs 3 bjk 1

afrika kökenli futbolcularda devamlılık yok

Mehmet DİLEK
30.09.2015, 10:38
ONUR
SALİH AYKUT M.YUMLU COSTANT

MEDJANİ OKAY

CAVANDA M.EKİCİ MARİN

CARDOZO

Benim kadromda bu.Cavanda yeni yattara olsun.

Maranov
30.09.2015, 11:02
Trabzonspor'un bu yıl ki transfer hatası

mbia
cavanda
kevin
douglas
ndoye

geçen yıl afrika kökenli futbolculardan verim alınamazken bu sayı bu yıl 5

yatabare
waris
kevin

fenerde bu sayı 1 gs 3 bjk 1

afrika kökenli futbolcularda devamlılık yok
Douglas Brezilyalı
Mbia gibi topçuyu para versen alamazsın.
Cavandaya gibi sağbek Avrupada yok

Maranov
30.09.2015, 11:04
ONUR
SALİH AYKUT M.YUMLU COSTANT

MEDJANİ OKAY

CAVANDA M.EKİCİ MARİN

CARDOZO

Benim kadromda bu.Cavanda yeni yattara olsun.

Güzel Onbir ama herkes yerinde verimli olur Cavanda da sağbek de verimli olur.

piskopatrizeli
30.09.2015, 11:05
osmanlıya bile yenildikten sonra gerisi boş. kimle oynadığımızdan bile haberim yoktuda burada gördüm. ulan erkan o golü atacaktın gayse ye , yaktın bizi erkan. iki haftadır dünyadan soğudum.

Maranov
30.09.2015, 11:09
osmanlıya bile yenildikten sonra gerisi boş. kimle oynadığımızdan bile haberim yoktuda burada gördüm. ulan erkan o golü atacaktın gayse ye , yaktın bizi erkan. iki haftadır dünyadan soğudum.

Bayramı Zehir ettiler bize, Başkanın bile siniri bozulmuş. Futbolculara ne saydırmıştır. Saydırmadıysa yazık.

7can61
30.09.2015, 11:13
Bayramı Zehir ettiler bize, Başkanın bile siniri bozulmuş. Futbolculara ne saydırmıştır. Saydırmadıysa yazık.
Başkana kim saydıracak, başkanmış... pabucumun başkanı.

revolution
30.09.2015, 11:15
her ne kadar takımın yarısından fazlasını ve oynanmaya çalışılan oyunu beğenmesem de artık şu maçı da bi zahmet alın gardaşım . hayır derdiniz nedir ? anlatın da bi bilelim . aç değilsiniz açıkta değilsiniz . taraftar size çoğu zaman kızsa da hep bağrına basıyor . kıytırık takımlardaki çapsız bi sürü futbolcu bilmem neresine motor takıp oynuyorken sizde ki bu tripler havalar kime onu anlayamadım . elin torje'si , muhammed demir'i, baroni'si , eski sivas'lı yeni samsun'lu musa'sı , hatta daha eskilerden nartallo'su bile bize devamlı kariyerlerinin maçlarını oynarken artık sizi de bi podyuma alsak diyorum . haksız mıyım.?

maliyet-performans eğrisinin birbirine paralel devam etmesi gerekirken birbirlerine bu kadar uzak kalması futbolcuların çoğunun kulübe aidiyet duygularının eksik olmasından dolayıdır. yıllardır gelmeyen başarının ana sebebi budur. bu aidiyet duygusunu sağlayacak da en başta kulübü yönetenlerdir .

alın lan şu maçı . adamı deli etmeyin.

delikoyun
30.09.2015, 11:34
yatabare gönderilmemeliydi bence yanlış yapıldı bu takıma 3 forvet şart en doye son vuruşlarda çok zayıf bence umut vari bir oyuncu ondan biraz yetenekli yatabare gönderilmemeliydi

elohim_61
30.09.2015, 11:43
yatabare ndoyeden 2 gömlek üstündü en azından yırtıcıydı, ndoye ölü balık gibi dolanıyor ortalıkta. forvetler geçen sezonun gerisinde, 1 şut bile çekmiş değiliz kaleye

ozzy!
30.09.2015, 11:45
----------------Esteban-----
Cavanda ----- Aykut --- Douglas ---- Constant
------Okay---Medjani---Özer----
------Ndoye ----Cardozo----Erkan

evonon
30.09.2015, 11:47
Bu sefer yeneceğiz, 3 maç üst üste puan kaybı yapmayız diye düşünüyorum. Bu arada, öyle bir master tezi yazdım ki metni tam 61 sayfa :))

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 11:51
Bu sefer yeneceğiz, 3 maç üst üste puan kaybı yapmayız diye düşünüyorum. Bu arada, öyle bir master tezi yazdım ki metni tam 61 sayfa :))

Hayırlı olsun, iyi denk getirmişsin plakayı.

Gol atma kısırlığı sorununu çözebilirsek ilk 3 içinde ligi bitirmememiz için bir neden yok.

özçelik61
30.09.2015, 12:11
zor maç Cardozo ile başlarsa iyi ihtimal beraberik, Ndoye ile başlarsa alırız..

--------------esteban-------------
cavanda---aykut---dauglas--alper
----------ekici----medjani----------
erkan----------marin------fatih atik (şaka şaka olanlardan ya özer ya yusuf)
-----------Ndoye-------------------

batuhanTs
30.09.2015, 12:15
Şimdiden soyluyorum çapı olmayan insan şota arkadaş ozeri 11 de başlatıcak adam sanıyorki herşey koşmak ulan hucumda okayla ozerle ne yapabilirsin bu kazmalar hangi final pasını adam gibi atmış gene bu orta saha ile boool boool pozisyon veririz umarım yenilirizde reklam yıldızı arkadaş ufacık gururu varsa gider

Fatih K.
30.09.2015, 12:24
Ah ulan şimdi Hakan olacaktı zerre tereddüt etmeden kaleye koyardın. Ah ulan bir kerede vazgeçtiğimiz bir transfer sonradan bi tarafımıza girmesin be.

Şimdi elimizde Campbell ve Hakan olacaktı ah ulan ah:(

Tahir61
30.09.2015, 12:45
duran toplarda rezilleri oynuyoruz

gol atmayı tehlkeli olmayı geç bizim vurduğumuz bir korner duran top hatırlamıyorum

çoğu doğrudan kaleciye

faul alabilecek topçun var

takımın boyu iyi

ama sonuç yok

bu takımın haftanın üç günü orta duran top çalışması lazım

Mert Acar
30.09.2015, 12:52
------------------------ONUR--------------------------
cavanda--douglas--medjani--constant
------------------aytaç------okay-------------------
marin----------------ekici------------------erkan
-------------------------n'doye-----------------------

Çok mu zor şöyle çıkmak ?

Sezgin Öztürk
30.09.2015, 14:06
Taraftarın artık 2 maç ile şampiyon olunamayacağı gibi 2 mağlubiyetle de küme düşürülmeyeceğini idrak etmesi gerek.Ligin ilk 4 haftasından sonra Shota'ya methiyeler düzen insanlar gs ve Osmanlıspor maçlarından sonra hocayı mahalle tabiriyle itin bir yerine sokuyorlar. Osmanlı maçında teknik heyetinden futbolcularına herkes çok formsuzdu. Sahada kazanmak uğruna çabalayan kimse yoktu.
Kim ne derse desin elimizde kaliteli oyunculardan oluşan bir takım var. Osmanlıspor maçından gerekli dersler çıkartarak yolumuza devam etmeliyiz. Shota hocada eminim yaptığı yanlışlardan ders almıştır. Konya maçı takımın tekrar zirve yarışında bende varım maçıdır.

piskopatrizeli
30.09.2015, 14:08
onura güvenmiyorum yine saçma sapan goller yiyecek.

Sezgin Öztürk
30.09.2015, 14:30
-------------------ONUR-------------------

Cavanda ---Aykut---Douglas---Constant

------------------Medjani-------------------

Marin------Okay---------Ekici-------Erkan

-------------------N'Doye-------------------

Onur son 1-2 maç hata yapmış olsa da kredisi var. Bu zamana kadar o takımı taşıdı bir kaç maç takım onu taşısın sırtında.

Defansın sağında Cavanda solunda ise Constant oynamalı sakatlık olmadığı durumda. Constant defanstan hücuma çıkarken takımın çok önemli bir dişlisi. Sol bek oynamadığı Kayseri ve olmadığı Osmanlı maçında bu konuda sıkıntı yaşadık.

Stoperde Douglas ve Yumlu ağır kalıyor Douglas'ın oyun kurma özelliği Yumlu'dan iyi olduğundan yanında hızlı ve sert Aykut daha faydalı olacaktır.

Orta sahada kanatlarda Erkan ve Marin en mantıklısı mevcut kadroda. İçeri kateden pas yollarını arayan ve adam geçebilen oyuncular. Orta göbekte M'Bia'nın yokluğunda orta sahada Medjani muhakkak olmalı gerek disiplini gerek vücut vücuda oyunu oynaması ve ekstra gol bölgelerine koşuları avantaj olacaktır. Okay bu takımda sakatlık sorunu olmadığında orta sahaya ilk yazılacak isimdir. Bu maç yanında Ekici ile oynayarak gerek oyunu rakip sahaya yıkabilir gerekse rakibi karşılama konusunda sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Forvette ise Cardozo bu takımın 1.santraforu olsa da bu maç N'Doye ile başlanmasını mantıklı buluyorum.

Erhan Sezer
30.09.2015, 14:52
Bu takımın top oynamayı 1 maçla unuttuğuna inanmak istemiyorum. Diğer puan kaybettiğimiz 2 maçta da çok iyiydik.

Hadi yenin de haftasonumuz aydınlık geçsin...

LaZuRiBeRe_53
30.09.2015, 14:52
bosingwa nerdesin

Ünal Er
30.09.2015, 15:08
Şota nın nasıl bir onbir çıkaracağını ve nasıl bir değişiklikler yapacağını merak ediyorum. Son iki haftada oyun dizilişi futbolcu tercihleri ve oyuncu değişiklikleri ile skora etki yaptığını düşünüyorum. Sistem belli 4-2-3-1. Kör biri bile bu takımın hangi futbolcularının nerede oynayacağını biliyor. Şota şapkadan tavşan çıkartmayı bırakıp, aynı sistem ve adamlarla bu oyuna devam etmesi lazım. Bu oyun yapısı sürekli aynı şekilde devam ederse ve aynı adamlar aynı yerlerde oynarsa bir şeyler olur her hafta farklı şekilde oyuncuları farklı yerlerde oynatırsan maalesef olmaz, olmuyorda.
------------------------ONUR--------------------------
cavanda------douglas------medjani---------constant
------------------aytaç------okay---------------------
-----marin-------------ekici--------------erkan------
----------------------CARDOZO------------------------

U.Sadıkoğlu
30.09.2015, 15:32
Esteban kaleye Esteban kaleye!

61Firtinasi61
30.09.2015, 15:52
Kesinikle......INADINA ONUR!!!!!
Onur dan bukadar kolay vaz gecemeyiz!!!!!!!

Cengiz Çubukcu
30.09.2015, 16:54
Onur'u kaybetmemek için 2-3 hafta dinlendirelim... sürekli oynatarak olmayacak çünkü...

Gökhan Baymak
30.09.2015, 17:09
Esteban-Cavanda -Mustafa-Douglas-Constant-Okay-Medjani-Marin-Özer-Erkan -N'doye

Yes'e gore Konya maçı ilk 11 i. Mehmet 3 antramandr yokmus sakatmış.. Onur dinlendirilecek sanrm..

GÖLONSA
30.09.2015, 17:13
*Onur*
Cavanda*Mustafa*Aykut*,Costant
*Okay*Mbia*
*Ekici*
*Marin*Özer*
*Cardozo*

Benim kafamdaki kadro böyle.

Ali YİĞİT
30.09.2015, 17:24
Şu Esteban şöyle 2-3 gol yesede biraz olsun Onur'un kıymetini anlasak. Zaten önümüze gelenden 2-3 yiyoruz. Konya'da atsın nolmuş..

Sibel
30.09.2015, 17:35
Hayırlısı.

Ozan Kara
30.09.2015, 17:52
Aykut oynarsa sacma bir faul kesin yapacaktir.

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 17:57
3 puan hasreti yakti kavurdu içimi Trabzon'um

Antonio
30.09.2015, 18:03
hurma hakan arıkanı almayarak net 6 puanımızı yedi... 3 ün birini kurtaralım derken aldık o birini hurma. şimdi esteban oynasın real madrid stadının karşısında ismi vardır uşağın şaka bir yana esteban hollandanın en iyi kalecisiymiş.

Manava61
30.09.2015, 18:05
Oncelikli sorunumuz su ki kapali takimlara karsi bilr kanat futbolunu havadan toplari fusunuyoruz.Bu tip takimlari ortadan delmek gerek ve hareketli bir forvetle delmek gerek ve bu takimlara karsi ndoye ile baslamamiz daha mantikli.Gerideki uclumuz ise ortadan gitmeyi dusunen marin erkan ve ekici olmali.Beklerimiz constant ve cavanda.Ortasahanin ortasindaki ikilimiz aytac ve okay olmali.İki defansif ve guclu ortasaha ile takibin kontra ataklarina karsi koyabiliriz.Gerideki ikilimiz medjani ve douglas olmali.O ikili cakilu oynasin.Duran toplarda medjani butuk tehlike rakipler icin.Bu sene duran toplardan gol bulamamizin ve daha da kotusu cok gol yememizin sebebi bu.Mustafa ve Douglas ayni anda oynayinca ikisi de saatli bomba cunku.Medjani daha fazla guven veriyor.Kalede ise Esteban baslamali .Bunu esteban iyi oldugu icin soylemiyorum.Takimdaki futbolcular su an Onur bu kadar kotu olmasina ragmen kesilmiyor sirf eski performansi yuzunden diye dusunuyor olabilir.Bu yuzden Onur kesilmeliki siger futbolculara Onur bile kesiliyorsa siz hayli hayli kesilirsiniz mesaji verilmeli

Fatih K.
30.09.2015, 18:14
Onur dinlensin demek farklı Esteban kaleye geçsin demek çok farklı

Kemal Öztel
30.09.2015, 18:15
Onur ve Mehmetli 11ler istiyorum :)

6Şafak Aydın1
30.09.2015, 18:16
konya kapanacak ayni osmanli gibi, bu yüzden cift forvet dalalim diyorum arkadaslr begenmiyor. e o zaman macin en az 1 saatini bosuna oynamis oluyoruz.

DarkBlooD
30.09.2015, 18:23
Çıkacak olan takımda kim yer alırsa alsın , eğer takım 1-2 maç hariç diğer maçlarda ki gibi , güçsüz , ruhsuz , adım atmaya takati olmaz halde çıkarsa , geçen haftadan daha kötü bir hezimete ugrayacagiz , kalede Neuer sahada da 10 tane Messi olsa bu durumdaki bir takımın sonu hezimet olur . O kesilse bu kesilse diye yorum yapan kişiler , kadroda kesilmeyen kim kalmış bi onlarida yazsinlar.

Ayrıca futbol artık 30 metrede veya topa daha çok sahip olarak oynanmiyor, 3 pasta rakip kaleye nasıl giderim hesabina döndü , bunu yapmak içinde kosacaksin ilk dak. dan son dak. ya kadar mücadele edeceksin , hareketli olacaksın .

Manava61
30.09.2015, 18:29
konya kapanacak ayni osmanli gibi, bu yüzden cift forvet dalalim diyorum arkadaslr begenmiyor. e o zaman macin en az 1 saatini bosuna oynamis oluyoruz.
Forvete top getiremedikten sonra istersek 5 forvetle cikalim.Sonuc ayni olur

6Şafak Aydın1
30.09.2015, 18:30
forvete top getirememek nedir ya. özürlümüyüz biz. :-)))

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 19:35
Hüseyin Avni Aker'e gelen tüm takımlar Çin seddi kuruyor.

İlk golü bulup farka gitmeliyiz.

Sorun etten duvarları aşmadaki sıkıntımız, bunu aştığımızda Avni Aker'de puan vermeyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 19:36
-------------------ONUR-------------------

Cavanda ---Aykut---Douglas---Constant

------------------Medjani-------------------

Marin------Okay---------Ekici-------Erkan

-------------------N'Doye-------------------

Onur son 1-2 maç hata yapmış olsa da kredisi var. Bu zamana kadar o takımı taşıdı bir kaç maç takım onu taşısın sırtında.

Defansın sağında Cavanda solunda ise Constant oynamalı sakatlık olmadığı durumda. Constant defanstan hücuma çıkarken takımın çok önemli bir dişlisi. Sol bek oynamadığı Kayseri ve olmadığı Osmanlı maçında bu konuda sıkıntı yaşadık.

Stoperde Douglas ve Yumlu ağır kalıyor Douglas'ın oyun kurma özelliği Yumlu'dan iyi olduğundan yanında hızlı ve sert Aykut daha faydalı olacaktır.

Orta sahada kanatlarda Erkan ve Marin en mantıklısı mevcut kadroda. İçeri kateden pas yollarını arayan ve adam geçebilen oyuncular. Orta göbekte M'Bia'nın yokluğunda orta sahada Medjani muhakkak olmalı gerek disiplini gerek vücut vücuda oyunu oynaması ve ekstra gol bölgelerine koşuları avantaj olacaktır. Okay bu takımda sakatlık sorunu olmadığında orta sahaya ilk yazılacak isimdir. Bu maç yanında Ekici ile oynayarak gerek oyunu rakip sahaya yıkabilir gerekse rakibi karşılama konusunda sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Forvette ise Cardozo bu takımın 1.santraforu olsa da bu maç N'Doye ile başlanmasını mantıklı buluyorum.

Yazdığınız Kadro Konya'yı boğar :)

Gelsin 15 gün sonra 3 puan, fena darlandum daa

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 19:55
Kasımpaşa-Rize maçından sonra özür dileyen hakem Deniz ÇOBAN, 38 yaşında hakemlikten istifa etti.

Onurlu olmak yakıştı sana Deniz kardeşim, yürekten kutluyorum seni ve temiz gözyaşlarına inanıyorum.

Darısı onursuzca hala koltuğunda duran tüpçü, aklına gelen her yere tehdit savuran alınteri hırsızı Aziz ve gözünün önünde gaddarca penaltımızı çalamayan sözüm ona dünyanın en iyi hakemi Cüneyt'in başına

Muhammed Ayaz
30.09.2015, 20:17
.......................................onur....... ......................................
.........cavanda..........aykut........douglos.... ......constant..................
....................................okay yokuşlu..........................................
...........marin....................mehmet........ .............erkan..................
...........................ndoye.................. cardozo.................................

Sibel
30.09.2015, 20:39
Bu kadar şeyin üzerine taraftar antrenmanı yakmış baklavayi da elleriyle futbolculara yedirmiş.
Yani ne diyeyim. Zahmet olacak size ama Oynayın !

DarkBlooD
30.09.2015, 20:43
------------------ONUR----------------
Cavanda--Dauglas--Aykut--Costant--
----Medjani--Okay--Aytac---
--------Marin-------Ekici---------
------------CARDOZO------------

Her ne kadar her kadroda Onur ve Cardozo yu görmek istesemde , bunca maksadini aşan elestiriden sonra kalede esteban ve ilerde n'doye ile çıkar umarım da , herkes bi görür anyayi, konyayi. ..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah KabuL
30.09.2015, 21:04

Her ne kadar her kadroda Onur ve Cardozo yu görmek istesemde , bunca maksadini aşan elestiriden sonra kalede esteban ve ilerde n'doye ile çıkar umarım da , herkes bi görür anyayi, konyayi. ..

Cardozo'nun bu sezon 11'de başladığı maçlarda golü yok malesef.Beşiktaş maçı hariç ki onda da oyundan alındıktan sonra kazanmıştık diğer 3 maçta da galibiyetimiz bulunmuyor.
Hangi futbolcu taktiğe ve kadro yapısına uygunsa o oynamalıdır.

asilhamsi
30.09.2015, 21:07
daha önce de yadıgım gibi bu mac kesinlikle değişikliklere ihtiyacımız var.

---------------esteban-------------

salih------aykut-------douglas----constant

-----------medjani-------okay-------------

cavanda----------ekici--------------marin

--------------cardozo------------------------

6Şafak Aydın1
30.09.2015, 21:08
Bu kadar şeyin üzerine taraftar antrenmanı yakmış baklavayi da elleriyle futbolculara yedirmiş.
Yani ne diyeyim. Zahmet olacak size ama Oynayın !

vay anasini. lutfedip oynarmisiniz acaba zahmet olmazsa ayarinda :-))

6Şafak Aydın1
30.09.2015, 21:10
dayak yiyeceklerine baklava yiyorlar. dünya tersinemi dönüyorda bizim haberimiz yok

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 21:21
Cincon 2 kez öne geçtiği maçta son dakikada yediği golle 2-2 kaldı.

Oh olsun, benimle dalga geçiyordu GS'liler

Bu akşam çok mutluyum. Bravo Astana. Tarihinde ilk kez katıl ve başarılı ol. Helal olsun.

Sıra CELTİC'te :)

6Şafak Aydın1
30.09.2015, 21:29
iddia ile hayatta işim olmaz ama bizim maça 0-2 çifte şans seçeneğine çok iyi oran veriyor, banko 0-2

bizim bu maçı kazanma ihtimalimiz sıfırdır. kaç maçtır kaleye şutumuz yok, henriqueli adrianlı takım bile daha fazla rahatsız ediyordu rakibi nereden nereye

birde banko ha? gerci osmanli deplasmanindan sonra baklava keyfi bile yapabilen bir TS varsa hakli cikabilirsin.

6Şafak Aydın1
30.09.2015, 21:34
Bir tane Süleyman Hurma haberi vardi son sayfalarda. Nolmus yani bir mac kaybetmisizde dünyanin sonumu geldi manasinda aciklama yapmis. Hurma`yi tutuyordum simdiye kadar ama herhalde Kayseri`den böyle performanslara aliskin adam, yav ben böyle kötü bir TS hatirlamiyorum. ilk yari 3lük veya 4 lük oluyorduk zaten.

O halde Hurmaya göre bu takim bir sonraki rakibini yani Konyayi dagitmasi lazim, hadi insallah diyelim. Bari mac gününe kadar kendimizi yipratmayalim.

DarkBlooD
30.09.2015, 21:40
Cardozo'nun bu sezon 11'de başladığı maçlarda golü yok malesef.Beşiktaş maçı hariç ki onda da oyundan alındıktan sonra kazanmıştık diğer 3 maçta da galibiyetimiz bulunmuyor.
Hangi futbolcu taktiğe ve kadro yapısına uygunsa o oynamalıdır.
Kim çıkarsa çıksın benim kadrom bu .

Poor
30.09.2015, 22:03
Sorun kalecide miydi ki herkes kaleciyi konusuyor. Bitane pozisyonumuz yok 10 kisi takima. Geride 3 gol yedik bi okadar da pozisyon verdik. Webonun ofsayt diye verilmeyen golunu saymıyorum bile.

İstersen 3 kaleciyle cik 10 kisi rakibe pozisyon ver gol atama sonra kaleci estaban mi onur mu olsun.

Neyse bizim taraftar takti bikere onur penaltidan yese yine suclu oluyor. Gitsin cardozo da Gitsin mbia da gitsin constant da gitsin yusuf da gitsin ndoye de gitsin.. herkes gitsin yazin takimi bastan kuralim sonra sampiyon olcaz biz..

ÖmürKaradeniz61
30.09.2015, 22:08

İnşallah Estaban şöyle çok komik bir gol yerde onurunuzu daha çelik kalkanlarla savunma şansını yakalarsınız dimi.Hiç kusura bakmayın ama sizin gibi futbolcuya tapan zihniyet olduğu sürece başarı hayal.Onur işini iyi yaparsa oynar yapmazsa oynamaz bu kadar basit.

Fatih K.
30.09.2015, 22:25
Pozisyona giremediğin ve gol atmayı beceremediğin iki maçta birer hata yaptı gol oldu diye Onuru gömen arkadaşlar gs maçını izleyin 2 kere gsnin önde olduğu dakikalar, 2 yan top, 2 Muslera hatası ve 2 gol. Aynı performansı sizden Muslera içinde bekliyorum. Ama pardon o gsnin kalecisi demi o ligin en iyi kalecisi nede olsa bizim rakibimizde oynuyor..

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2015, 22:26
Astana ne süratli ve teknik bir takımmış, çok beğendim

GS 1 puana dua etsin.

Adamlar 2.yarı GS'yi kalesine hapsetti.

DarkBlooD
30.09.2015, 22:32
İnşallah Estaban şöyle çok komik bir gol yerde onurunuzu daha çelik kalkanlarla savunma şansını yakalarsınız dimi.Hiç kusura bakmayın ama sizin gibi futbolcuya tapan zihniyet olduğu sürece başarı hayal.Onur işini iyi yaparsa oynar yapmazsa oynamaz bu kadar basit.
Bana göre 8 senedir yaptığı gibi bugunde işini en iyi yapan aldığı parayi sonuna kadar hakeden kulüp içindeki tek kişi Onur , esteban veya herhangibir kaleci yiyeceği her hatalı golde en acımasız şekilde elestirilecek en bastada ben elestirecegim, bu çocuk oyunu değil , bunca sürede takımı kuramiyorsan elinde takımla uyumlu 2 kalecin varken 200-300 bin avro için birini yollayip ne olacağı belirsiz bir yedek kaleciyle yola cikarsan ( Jefferson Brezilya milli kalecisi bizden öncede bizden sonrada milli kaleciy di , bizdeki performansını herkes biliyor ) ve bu yedek kaleciyi takıma alistirmadan, dahada kötüsü takimda bu denli bir uyumsuzluk varken sırf birileri memnun olsun diye ortaya atarsan ilk hatasinda herkes üstünü çizer , kusura bakmayacaksin ...

Takımdaki uyumsuzluğu , yanlış oyun şeklini gormeyip oyuncuları eleştiren taraftar zihniyeti hiçbir zaman galip gelemez , önce sorun nerde biraz ona bakın , bu ortamda tartışılacak en son şey oyunculardir .

DarkBlooD
30.09.2015, 22:44
Pozisyona giremediğin ve gol atmayı beceremediğin iki maçta birer hata yaptı gol oldu diye Onuru gömen arkadaşlar gs maçını izleyin 2 kere gsnin önde olduğu dakikalar, 2 yan top, 2 Muslera hatası ve 2 gol. Aynı performansı sizden Muslera içinde bekliyorum. Ama pardon o gsnin kalecisi demi o ligin en iyi kalecisi nede olsa bizim rakibimizde oynuyor..
Olurmu öyle şey dünyanın en iyi 3 kakecisinden biri , avrupada istemeyen yok , 35 milyon avro luk altın kulcesi o , hatalar yapmış olabilir , ama alt yapısı mükemmel , mental olarak tartışılmaz 😞 , onun yanında Onur kalecimi daha frikikte duracağı yeri bilmiyor , topu göreceği yerde duracağına Porto -Chalse maçındaki Porto nun kalecisi casillas gibi topu goremeyecegi yerde durmayı bile bilmiyor ...

Sibel
30.09.2015, 22:48
vay anasini. lutfedip oynarmisiniz acaba zahmet olmazsa ayarinda :-))

Kimse çıkıp iyi gün taraftarı demesin artık.
Daha ne kadar taraftar iyi olacak bilmiyorum!

Sibel
30.09.2015, 23:20
Eskiden futbolcu kötü oynayınca dışarı çıkamıyormuş Trabzon'da. Şimdi baklava yiyorlar üstüne. Hem de taraftar elinden.
Gidip rezil edeceksin böyle durumlarda. Hak edenler çok çünkü! Ha umurlarında olur mu? Olmaz.
Utanma yok ki. Al parayı ye babam ye!

Ali Can
30.09.2015, 23:27
2 haftada moral'i sıfırlamaya yaklaştım, kazanalım ya artık

slmn
Eskiden futbolcu kötü oynayınca dışarı çıkamıyormuş Trabzon'da. Şimdi baklava yiyorlar üstüne. Hem de taraftar elinden.
Gidip rezil edeceksin böyle durumlarda. Hak edenler çok çünkü! Ha umurlarında olur mu? Olmaz.

Baklavanın, meşalelerin parasını da iho vermiştir eminim :)

Emre ÖZTÜRK
Medjani orta sahaya ne amaçla yazılıyor merak ediyorum.Teknik sıfır, adam geçme,pas alışverişi yok.Tek olumlu yanı dikine oynamayı düşünüyor ve duran toplarda etkili

DarkBlooD
30.09.2015, 23:31
İyide futbolcular ne yapsın , adamlar kendilerinden ne isteniyorsa onu veriyorlar , 30 metrelik bi alanda kosmadan, sürekli paslasarak futbol oynamaya çalışıyorlar , onları oynatanin bazı şeylerin farkına varmasi gerekiyor , Osmanlı maçında adamlar 10 kişi ile bizi ezdi ama topla %60 biz fazla oynadik, bunu yapmak yerine sürekli mücadele eden , sürekli hareketli 3 pasta rakip kaleye inebilmeye calisilsa şimdiye kayda değer çok işler yapıyor olurduk , elimizdeki kadro teknik açıdan da mecadele açısından da iyi bir kadro ama her nedense durarak sürekli paslasiyorlar , top A sürekli sahibiz ama sonuç yok .

U.Sadıkoğlu
30.09.2015, 23:33
Aralık'ta yönetim ve takım idaresi değişmezse Onur sezon sonu takımdan ayrılır net şekilde onun sinyallerini alıyorum...

DarkBlooD
30.09.2015, 23:35
Medjani orta sahaya ne amaçla yazılıyor merak ediyorum.Teknik sıfır, adam geçme,pas alışverişi yok.Tek olumlu yanı dikine oynamayı düşünüyor ve duran toplarda etkili
Sakın o yüzden yazılıyor olmasın , yanına Aytaç la Okay i koyduk biride dikine ileri gitsin duran toplarda etkili olsun .

Sibel
30.09.2015, 23:38
İyide futbolcular ne yapsın , adamlar kendilerinden ne isteniyorsa onu veriyorlar , 30 metrelik bi alanda kosmadan, sürekli paslasarak futbol oynamaya çalışıyorlar , onları oynatanin bazı şeylerin farkına varmasi gerekiyor , Osmanlı maçında adamlar 10 kişi ile bizi ezdi ama topla %60 biz fazla oynadik, bunu yapmak yerine sürekli mücadele eden , sürekli hareketli 3 pasta rakip kaleye inebilmeye calisilsa şimdiye kayda değer çok işler yapıyor olurduk , elimizdeki kadro teknik açıdan da mecadele açısından da iyi bir kadro ama her nedense durarak sürekli paslasiyorlar , top A sürekli sahibiz ama sonuç yok .

Oynatan da oynayan da suçlu. Birini kayırma lüksüm yok.
Ben hâlâ o golleri yediğimiz anları unutamıyorum.
Ama futbolcu unutuyor.
Unutmayacak. Anlatmak istediğim bu. Sürekli taraftar veriyor veriyor veriyor. Ama onlar parayı alıp koyup kafayı yastığa mis gibi uyuyor. Belki aralarında vardır dert eden. Ama az. Önemli olan yenilmek değil. Nasıl yenildiğin. Hırsını koyarsın ortaya on gol yersin ne âlâ. Ama o sahada umursamaz olursan isterse seni dünyanın en iyi teknik adamı oynatsın ya da oynatmasin.
İnsan biraz da taraftar için hırs yapar.
Ben buna katlanamiyorum. Futbol böyle bir şey ama katlanamıyorum.

Fatih K.
30.09.2015, 23:39
Olurmu öyle şey dünyanın en iyi 3 kakecisinden biri , avrupada istemeyen yok , 35 milyon avro luk altın kulcesi o , hatalar yapmış olabilir , ama alt yapısı mükemmel , mental olarak tartışılmaz ğŸ˜ž , onun yanında Onur kalecimi daha frikikte duracağı yeri bilmiyor , topu göreceği yerde duracağına Porto -Chalse maçındaki Porto nun kalecisi casillas gibi topu goremeyecegi yerde durmayı bile bilmiyor ...

İyilikten maraz doğar sözü tamda şu durumu özetliyor. Suç Onurun aslında. Sen niye 4-5 sezon boyunca her maç 3-4 tane gol çıkarıyorsun, tek başına fbnin şampiyon olmasına engel oluyorsun, kaleci başına tek başına maç alıyorsun. Bırak her maç 2 gol ye değmez yani bu taraftara..