PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

nakzo
03.10.2015, 03:02
Ben 28 puan yazmiştimda konyaya 3 puan yazmiştim yani eğer sota kalirsa futboldan anladiğimi düşünüyorum ki mütavazi olamayacam 22 puani bulursak büyük başari takimin öz güveni tamamen kaybolmuş hocaya güven 00000000000000000000 acil taze kan gerek özellikle yerli bir hocaaaaaaaaa.sivas bziz yener,mersin 1 puan ,başakşehir 1 puan,g.birilği 3,şikebahçe 0 puan, eskişehir 3 puan, rize 1 puan, antalya 3 puan, kasimpaşa 0 puan

mustafakaraca
03.10.2015, 03:02
Ya Allah aşkına stoperin özelliklerini senden mi öğreneceğim ben. Hayatında kaç kere tam sahada stoper oynadın. Stoperin sahip olması gereken özellikleri ne kadar biliyorsun anlatsana biraz bana. Sertliğiyle kimse stoperi belirlemiyor. Douglas denilen oyuncunun bu ligde anadolu takımlarında oynayan zenci stoperlerden fazlası yok eksiği var bunu görememek için kör olmak lazım. Donk falan bu adamdan daha iyi oyuncu en azından çabuklukları var tek hamlelik oyuncu değiller.

Stoperdeki özellikleri 300 üzerinde lig maçında stoper oynamış birisi olarak sana sabaha kadar anlatırım da kafan basmaz anladığın işlerle uğraş tetris falan oyna git.
Tuğrul bu kapakla daha yaşayamaz heralde . Kendini stoper analizcisi sanıyordu aldı cevabını.

Tuğrul
03.10.2015, 03:03
Ya Allah aşkına stoperin özelliklerini senden mi öğreneceğim ben. Hayatında kaç kere tam sahada stoper oynadın. Stoperin sahip olması gereken özellikleri ne kadar biliyorsun anlatsana biraz bana. Sertliğiyle kimse stoperi belirlemiyor. Douglas denilen oyuncunun bu ligde anadolu takımlarında oynayan zenci stoperlerden fazlası yok eksiği var bunu görememek için kör olmak lazım. Donk falan bu adamdan daha iyi oyuncu en azından çabuklukları var tek hamlelik oyuncu değiller.

Stoperdeki özellikleri 300 üzerinde lig maçında stoper oynamış birisi olarak sana sabaha kadar anlatırım da kafan basmaz anladığın işlerle uğraş tetris falan oyna git.

https://www.youtube.com/watch?v=cIiGPO4aFeM

Hızlı, çevik olan Ryan Donk'a bak - Volkan Şen'den çalım yiyor

Karasoy
03.10.2015, 03:04
Siyaset çek elini futboldan! Bunu göremeyen taraftarlara da yazıklar olsun. Kulübü kimin yönettiği belli.

Yaşar
03.10.2015, 03:05
Oğuzhan, iyi bir stoper dir ama Ersan a iyi stoper dersen bozusuruz vallahi. Ersan hızlı falan değil, bizim ligdeki stoperlere göre hızlı olabilir ama kesinlikle yavaş bir stoper. Dengesiz, ne yapacağı belli olmayan bir adam. Ne farkı kaldı Yumlu dan? Geçen hafta Ersan yerinde Yumlu olsaydı 3 tane kırmızı kart görmüştü ama adsm görmüyor işte , enteresan değil mi?

Kjaer in Lille performansını biliyorum gayet güçlü ve ayağı düzgün bir stoper dir. Sırf kendi kalesine gol attı diye begenilmiyor olması da futbol bilgisizliğidir bu net.

Tuğrul
03.10.2015, 03:13
Tuğrul bu kapakla daha yaşayamaz heralde . Kendini stoper analizcisi sanıyordu aldı cevabını.

http://www.dailymotion.com/video/x32omiw

Sahi şu parçacıkta Rhodolpho ve Ersan Gülüm'ü görebiliyor musunuz ?

Ne kadar da çabuk, hızlılar. Hahaha

Bu dakikadan itibaren sokağa bile çıkmayın siz.

Tuğrul
03.10.2015, 03:20
mustafakaraca (http://forum.bordomavi.net/member.php/50528-mustafakaraca)
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user-online.png
http://forum.bordomavi.net/images/reputation/reputation_pos.png<dl class="userinfo_extra" style="margin: 5px 0px; float: left; width: 180px; height: auto !important;"><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Üyelik tarihi</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">26.09.2015</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Nereden</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">Trabzon</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Yaş</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">24</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Mesajlar</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">85</dd></dl><input type="text" title="@mustafakaraca Kullanıcı adını kopyala" tabindex="1" size="27" maxlength="80" value="@mustafakaraca" style="margin: 0px; padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; font-family: Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 10.89px; font-weight: bold; border-style: none none solid; border-width: medium medium 1px; height: 18px; width: 180px; text-align: center; background: none 0px 0px repeat scroll rgb(238, 244, 249);">

http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.png
Helal olsun sana Salih seviyorum bu çocuğu

Salih Dursun'u seven birisi mümkünse futbol konuşmasın.

Tıpkı bir GS'li yorum yapıyorsun.

mustafakaraca
03.10.2015, 03:21
Kjaer i Shaktar maçında izledim ve notumu verdim sonraki tüm maçlar dediklerim çıktı yılın kazığı hiçbirşey olmaz dün gördük Celtic maçında felaketti

mustafakaraca
03.10.2015, 03:22
mustafakaraca (http://forum.bordomavi.net/member.php/50528-mustafakaraca)
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user-online.png
http://forum.bordomavi.net/images/reputation/reputation_pos.png<dl class="userinfo_extra" style="margin: 5px 0px; float: left; width: 180px; height: auto !important;"><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Üyelik tarihi</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">26.09.2015</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Nereden</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">Trabzon</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Yaş</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">24</dd><dt style="margin: 0px 10px 0px 0px; padding: 0px; float: left; min-width: 60px; width: auto !important;">Mesajlar</dt><dd style="margin: 0px; padding: 0px 0px 3px;">85</dd></dl><input type="text" title="@mustafakaraca Kullanıcı adını kopyala" tabindex="1" size="27" maxlength="80" value="@mustafakaraca" style="margin: 0px; padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; font-family: Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 10.89px; font-weight: bold; border-style: none none solid; border-width: medium medium 1px; height: 18px; width: 180px; text-align: center; background: none 0px 0px repeat scroll rgb(238, 244, 249);">

http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.png

Helal olsun sana Salih seviyorum bu çocuğu

Salih Dursun'u seven birisi mümkünse futbol konuşmasın.

Tıpkı bir GS'li yorum yapıyorsun. Oynamasa bile maç sonu hakeme öyle tepki koyan hırslı çocuk SEVİYORUM İŞTE var mı diyeceğin. Ben bu ruhs sahip çıkan herkesi severim . Salih e laf etcek adammısın?

mustafakaraca
03.10.2015, 03:24
http://www.dailymotion.com/video/x32omiw

Sahi şu parçacıkta Rhodolpho ve Ersan Gülüm'ü görebiliyor musunuz ?

Ne kadar da çabuk, hızlılar. Hahaha

Bu dakikadan itibaren sokağa bile çıkmayın siz.
Defansif orta sahası yok doğru düzgün 90'dk hücum oynuyor Bjk ve bizim kadar çok pozisyon vermiyorlar. Biz Bjk kadar açık oynasak 25 gol yemiştik şimdiden.

Tuğrul
03.10.2015, 03:28
Oynamasa bile maç sonu hakeme öyle tepki koyan hırslı çocuk SEVİYORUM İŞTE var mı diyeceğin. Ben bu ruhs sahip çıkan herkesi severim . Salih e laf etcek adammısın?

Hırs diyerek geçiştiremezsin. Korkma biz yabancı değiliz, içindekileri dök.

Herkese sallayıp, en işe yaramaz, boş bir oyuncuyu allama pullamak rakip taraftara has bir durum.

Sen nasıl Douglas'a laf edecek adam değilsen, ben Salih'e laf edecek adamım.

Sefer A.
03.10.2015, 03:31
Ben daha açık konuşayım.bugünkü aleyhimize verilen kararların ardından hakem şehri rahat rahat terkedebiliyorsa Hacıosmanoğlu ötlek korkağın tekidir.hakem bırak şehri o staddan sağ salim çıkamaz.Benim hakkımı alânen gasbedenin yedi sülalesini ipe dizerim.Bana hakkımı koruyacak böyle yürekli bir başkan lazım ötlek değil.
Bu maalesef geçmisten beri ayni, sadece Ibrahim baskan degil digerleri de ayniydi, ama simdi en azindan Sota bir seyler söylüyor ve gâyet te kitabin ortasindan konusuyor, bu benim hosuma gidiyor, her ne kadar ona pek güvenmesem ve istifasina çok ta karsi olmasam da...
Konuya dönersek hakemler ellerini kollarini sallaya sallaya bizi sahamizda katledip rahatça gidebiliyorlarsa bunda biz de biraz suçluyuz... Onlara karsi bu kadar cici bici olmaya devam edersek inanin ki geçen sene burak'in oyundan çiktiginda taraftara yaptigi kol hareketini yakinda hakemler de yapar, bir taraflarini kaldirip tepkini çok yumusak tutarsan öyle de olur, olur mu olur, hiç sasirmam

Düsman olsa ne yazar ya. 58 tane transfer yapip, iyi kadro kurduk deyip iki günde Barcelona ayarinda kalitemi izlettirilir. Ne kadar cok transfer o kadar cok zaman ve para kaybi. Bir takim olana kadar ki takim olmak transferle olmuyor. Kaliteli futbol rakibi hapsedip sagli sollu ortalarda demek degil illa. Atletico Madrid böylemi sampiyon oldu, yoo adamlar igrenc futbol oynadi ve hala o futbolu oynuyorlar.
Tamam da o ayri konu bu ayri konu abi :) hakemlerin serefsizligini degistirmez bu...

mustafakaraca
03.10.2015, 04:14
Hırs diyerek geçiştiremezsin. Korkma biz yabancı değiliz, içindekileri dök.

Herkese sallayıp, en işe yaramaz, boş bir oyuncuyu allama pullamak rakip taraftara has bir durum.

Sen nasıl Douglas'a laf edecek adam değilsen, ben Salih'e laf edecek adamım. ben mi rakip taraftarım? Deliyim ya gecenin 4 ünde uyuyamıyorum burdayım. 2 haftadır kafayı yiyorum bu haftada aynı övdüğün Douglas da bunun mimarlarından. Salih teki kazanma hırsı hoşuma gidiyor hakeme o tepkisi isyanı hoşuma gitti 11 futbolcuda orda olmalıydı maç bitince aadece constant ve salih değil

bitirim
03.10.2015, 04:37
Mourinho da gelse bir şey değişmeyecek, halen daha anlamadınız mı.

Şanlı SanMarino
03.10.2015, 05:18
Günlerden Salı. 28 Temmuz. Kaptan Sportif Direktörün otelde kaldığı odaya çağırılır. Asansöre binmek yerine merdivenleri ağır ağır, tek tek çıkar. Başına gelecekleri biliyor gibi.

O Salı Trabzonspor'un hem Avrupa'dan elendiği, hem de ligde havlı attığı gündür. Derin bir operasyon söz konusudur. Belki yazmamalı ancak yazmasak bünye rahat etmez. Salı sallandırır Trabzonspor'u, bordo maviyi!

Odaya giren kaptan Sportif Direktör'ün yanında başkanı görür. Yaklaşık 10 aydır hiçbir futbolcunun para alamadığı gerçeğini bilen kaptan meselenin ne olduğunu sorar. Başkan ona 10 aylık çeklerin toplanması gerektiğini, lisans alabilmek için temiz kağıdı alınacağını söyler ve kaptandan bunu yapmasını ister. Kaptan bunu nasıl yapsın? Oyuncular her gün alacaklarını kaptana soruyor ve onu sıkıştırıyor. Kaptan'ın cevabı belki bir daha Trabzonspor forması göremeyecek kadar kudretlidir. "Eğer ki Trabzonspor'u siz yönetiyorsanız bunu siz yapın. Eğer ben yönetiyorsam kadro içindeki haksızlıklara bir son verelim."

Giriş bölümündeki hadise hepinizin malumu Makedonya'ya gitmeden 1 gün önce yaşandı. Musa Nizam isimli futbolcumuzun da doğruladığı üzere bilhassa yerli oyuncuların ve eski yabancı oyuncuların hiçbiri yaklaşık 1 yıldır para alamıyor. Durum öylesine vahim ki bazı oyuncular geçimini Özer, Onur ve başka arkadaşların verdikleri borçlarla sürdürüyor.

Evet. Futbol mücadele işidir ve para herşey değildir. Ancak unutmayın ki futbolcu bir işçidir. İşçi parasını alamadığı vakit verimi düşer. Dikkat edin peşinat aldığında Mbia, Cavanda gibi oyuncular insan yiyecek gibiydi. Ancak şimdi sadece yürümekle meşguller. Zira onlar da kulübün FFP'ye takılacağını ve kısa bir sürede serbest kalmayı hak edeceklerini biliyorlar.

Transfer için 3-4 günde milyonlarca lira para bulan şahıslar kendi oyuncularını görmezden gelirse burada huzur olmaz. Yoksa herkes için yoktur. Oyuncu bunu bilir ona göre idare eder. Ancak bu ikiyüzlülük yok mu? İnsanı çileden çıkaran da bu zaten.

Her neyse.

Gelelim 3 haftadır mağlup olan takımımıza. Koymaz arkadaş, sana koymaz. Mecnun'a kefil olunduğunda koymayan, Demirören ve Gümüşdağ'a destek verildiğinde koymayan, kadrosu tarumar edildiğinde koymayan, 500 milyon borç yapıldığında koymayan 3 maç üst üste yenildiğinde de koymaz.

Sen ki susuyorsun. Sen ki başına gelenlere rağmen hala umuyorsun. Ve hala bekliyorsun. Boşver arkadaş. Bu kulüp satılmış, içi boşaltılmış. 6 hocada, 60 transferde isabet sağlayamayan adamın (!) hala yeterliliğini gözlüyorsun.

Boşver.

Sen zaten değerlerinden uzaklaştığında kaybetmiştin. Transfer fetişisti ruhun ile o aymaz takımlara attığın transfer çalımları ile zaten şampiyon olmuştun. Tarihin en iyi kadrosunu kurup o kupa senin, bu kupa benim kaldırıyordun. O yüzden sen artık konuşma.

Trabzonspor'da kapıcı dahi olamayacak adamların teknik kadroda görev almasını sindirebilirsin. Trabzonspor üzerinden menfaat elde edenleri de sindirirsin. Sonra Aziz Yıldırım'a iki küfredersin, biraz da hakem, federasyon diye ağladın mı tamamdır.

Gerisini boşver.

Nasılsa temiz oyun diye bir derdin yok. Doğrusu futbol diye bir derdin de yok. Başkanlığı döneminde koca 2,5 yılda izlettiği kaliteli maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen adama hala başkan diyorsun. O Boşkan'dır bilmiyorsun.

Neden 3 maçtır yenildik? Cevabı basit arkadaş. Onursuzları gönderemediğimiz için. Uğursuzlar ile yola çıktığımız için. Toplu bir isyanı ve devrimi başlatamadığımız için. İki sözünden biri yalan olan kumarbazlara gözyumduğumuz için.

Suçluyuz be arkadaş. En çok da biz suçluyuz. Bu ciğeri beş para etmez haysiyetsizleri baştacı ettiğimiz için suçluyuz.

Onur dediniz. Onur oynamadı yine yenildiniz. Gerçi o kelimeyi ağzına almak bazılarına hiç yakışmaz.

Saha içinde kimliksiz, kişiliksiz kendini bilmez tavırlar ile dolanan oyuncular topluluğu sizin eserinizdir. Emin olun, bu kişiliksizlere Dozer Cemil'in, Kadir Özcan'ın hakkı helal değildir.

Trabzonspor'un saha içinde çok ciddi bir sistem problemi var. Ne hücumda, ne savunmada başarılı değil. Zaten Kayseri'yi düşüren sözde Direktör'ü, Kasımpaşa'yı mahveden adamı bu takımın başına geçirerek aklımızla alay ettiniz de hangi mantıkla başarı beklediniz onu bilmiyorum.

Stoper ikilisinin kötülüğünde dem vuruluyor. Douglas kötü, Mustafa kötü. Bekler daha da kötü. Sebebini hiç düşündünüz mü? Geri dörtlünün en büyük problemi doğru bir savunma çizgisi oluşturamamak. İki stoperin ağır olmasından daha acısı ikisinin de pozisyon bilgisinin yetersiz olması. Nihayetinde ligin diğer stoperleri uçak değil. Her biri ortalama aynı hızda. Pozisyon bilginiz yoksa her gelen atakta hata yapmaya mahkumsunuz.

Hocası geriye düştüğü oyunlarda önlibero çıkarıp önlibero alan takımın bir adım ileri gitmeye mecali yoktur. Futbol risk alınarak oynanır. Ayrıca sizin rakibe kabullendireceğiniz bir sisteminiz olmak zorunda. Böyle bir sistemin varlığından haberdar olan var mı?

Neyi keşfediyoruz? Yusuf'un sağ ayağını kullanmadığını mı? Ters ayaklı kanat oyuncularının isabetli orta yapamadığını mı? Yoksa bir zamanlar dik oynayan takımın sünepeliğini mi?

Şimdi yine hakem, federasyon vs vs vs vs diyerek vakit kaybedebilirsiniz. Bu sadece gerçeği görmenizi engeller. Ve büyük yıkımı biraz daha geciktirir. Nasılsa küme düşürme deneyimi olan da var, yalancısı da var, uğursuzu da var, futbolcuların el birliği ile Beyoğlu'ndan kovaladığı da var.

Velhasıl. Başarı ekip ruhu ile yakalanır. Çakma mafya kılıklı hayasızların ne bize ne de kendilerine hayrı olmaz.

Son söz. Belki en önemli söz.

Onur kalacak, Onur'suzlar gidecek!

DarkBlooD
03.10.2015, 05:42
Günlerden Salı. 28 Temmuz. Kaptan Sportif Direktörün otelde kaldığı odaya çağırılır. Asansöre binmek yerine merdivenleri ağır ağır, tek tek çıkar. Başına gelecekleri biliyor gibi.

O Salı Trabzonspor'un hem Avrupa'dan elendiği, hem de ligde havlı attığı gündür. Derin bir operasyon söz konusudur. Belki yazmamalı ancak yazmasak bünye rahat etmez. Salı sallandırır Trabzonspor'u, bordo maviyi!

Odaya giren kaptan Sportif Direktör'ün yanında başkanı görür. Yaklaşık 10 aydır hiçbir futbolcunun para alamadığı gerçeğini bilen kaptan meselenin ne olduğunu sorar. Başkan ona 10 aylık çeklerin toplanması gerektiğini, lisans alabilmek için temiz kağıdı alınacağını söyler ve kaptandan bunu yapmasını ister. Kaptan bunu nasıl yapsın? Oyuncular her gün alacaklarını kaptana soruyor ve onu sıkıştırıyor. Kaptan'ın cevabı belki bir daha Trabzonspor forması göremeyecek kadar kudretlidir. "Eğer ki Trabzonspor'u siz yönetiyorsanız bunu siz yapın. Eğer ben yönetiyorsam kadro içindeki haksızlıklara bir son verelim."

Giriş bölümündeki hadise hepinizin malumu Makedonya'ya gitmeden 1 gün önce yaşandı. Musa Nizam isimli futbolcumuzun da doğruladığı üzere bilhassa yerli oyuncuların ve eski yabancı oyuncuların hiçbiri yaklaşık 1 yıldır para alamıyor. Durum öylesine vahim ki bazı oyuncular geçimini Özer, Onur ve başka arkadaşların verdikleri borçlarla sürdürüyor.

Evet. Futbol mücadele işidir ve para herşey değildir. Ancak unutmayın ki futbolcu bir işçidir. İşçi parasını alamadığı vakit verimi düşer. Dikkat edin peşinat aldığında Mbia, Cavanda gibi oyuncular insan yiyecek gibiydi. Ancak şimdi sadece yürümekle meşguller. Zira onlar da kulübün FFP'ye takılacağını ve kısa bir sürede serbest kalmayı hak edeceklerini biliyorlar.

Transfer için 3-4 günde milyonlarca lira para bulan şahıslar kendi oyuncularını görmezden gelirse burada huzur olmaz. Yoksa herkes için yoktur. Oyuncu bunu bilir ona göre idare eder. Ancak bu ikiyüzlülük yok mu? İnsanı çileden çıkaran da bu zaten.

Her neyse.

Gelelim 3 haftadır mağlup olan takımımıza. Koymaz arkadaş, sana koymaz. Mecnun'a kefil olunduğunda koymayan, Demirören ve Gümüşdağ'a destek verildiğinde koymayan, kadrosu tarumar edildiğinde koymayan, 500 milyon borç yapıldığında koymayan 3 maç üst üste yenildiğinde de koymaz.

Sen ki susuyorsun. Sen ki başına gelenlere rağmen hala umuyorsun. Ve hala bekliyorsun. Boşver arkadaş. Bu kulüp satılmış, içi boşaltılmış. 6 hocada, 60 transferde isabet sağlayamayan adamın (!) hala yeterliliğini gözlüyorsun.

Boşver.

Sen zaten değerlerinden uzaklaştığında kaybetmiştin. Transfer fetişisti ruhun ile o aymaz takımlara attığın transfer çalımları ile zaten şampiyon olmuştun. Tarihin en iyi kadrosunu kurup o kupa senin, bu kupa benim kaldırıyordun. O yüzden sen artık konuşma.

Trabzonspor'da kapıcı dahi olamayacak adamların teknik kadroda görev almasını sindirebilirsin. Trabzonspor üzerinden menfaat elde edenleri de sindirirsin. Sonra Aziz Yıldırım'a iki küfredersin, biraz da hakem, federasyon diye ağladın mı tamamdır.

Gerisini boşver.

Nasılsa temiz oyun diye bir derdin yok. Doğrusu futbol diye bir derdin de yok. Başkanlığı döneminde koca 2,5 yılda izlettiği kaliteli maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen adama hala başkan diyorsun. O Boşkan'dır bilmiyorsun.

Neden 3 maçtır yenildik? Cevabı basit arkadaş. Onursuzları gönderemediğimiz için. Uğursuzlar ile yola çıktığımız için. Toplu bir isyanı ve devrimi başlatamadığımız için. İki sözünden biri yalan olan kumarbazlara gözyumduğumuz için.

Suçluyuz be arkadaş. En çok da biz suçluyuz. Bu ciğeri beş para etmez haysiyetsizleri baştacı ettiğimiz için suçluyuz.

Onur dediniz. Onur oynamadı yine yenildiniz. Gerçi o kelimeyi ağzına almak bazılarına hiç yakışmaz.

Saha içinde kimliksiz, kişiliksiz kendini bilmez tavırlar ile dolanan oyuncular topluluğu sizin eserinizdir. Emin olun, bu kişiliksizlere Dozer Cemil'in, Kadir Özcan'ın hakkı helal değildir.

Trabzonspor'un saha içinde çok ciddi bir sistem problemi var. Ne hücumda, ne savunmada başarılı değil. Zaten Kayseri'yi düşüren sözde Direktör'ü, Kasımpaşa'yı mahveden adamı bu takımın başına geçirerek aklımızla alay ettiniz de hangi mantıkla başarı beklediniz onu bilmiyorum.

Stoper ikilisinin kötülüğünde dem vuruluyor. Douglas kötü, Mustafa kötü. Bekler daha da kötü. Sebebini hiç düşündünüz mü? Geri dörtlünün en büyük problemi doğru bir savunma çizgisi oluşturamamak. İki stoperin ağır olmasından daha acısı ikisinin de pozisyon bilgisinin yetersiz olması. Nihayetinde ligin diğer stoperleri uçak değil. Her biri ortalama aynı hızda. Pozisyon bilginiz yoksa her gelen atakta hata yapmaya mahkumsunuz.

Hocası geriye düştüğü oyunlarda önlibero çıkarıp önlibero alan takımın bir adım ileri gitmeye mecali yoktur. Futbol risk alınarak oynanır. Ayrıca sizin rakibe kabullendireceğiniz bir sisteminiz olmak zorunda. Böyle bir sistemin varlığından haberdar olan var mı?

Neyi keşfediyoruz? Yusuf'un sağ ayağını kullanmadığını mı? Ters ayaklı kanat oyuncularının isabetli orta yapamadığını mı? Yoksa bir zamanlar dik oynayan takımın sünepeliğini mi?

Şimdi yine hakem, federasyon vs vs vs vs diyerek vakit kaybedebilirsiniz. Bu sadece gerçeği görmenizi engeller. Ve büyük yıkımı biraz daha geciktirir. Nasılsa küme düşürme deneyimi olan da var, yalancısı da var, uğursuzu da var, futbolcuların el birliği ile Beyoğlu'ndan kovaladığı da var.

Velhasıl. Başarı ekip ruhu ile yakalanır. Çakma mafya kılıklı hayasızların ne bize ne de kendilerine hayrı olmaz.

Son söz. Belki en önemli söz.

Onur kalacak, Onur'suzlar gidecek!
Eline , yüreğine sağlık .

61ronin61
03.10.2015, 05:48
NAKZO yazdıklarına yüzde bin katılıyorum .on numara mükemmel teşhisler tam gerçekleri yazmışsın tebrikler.

not=yapabilseydim tüm mesajlarını tek kutuda toplayıp üsteki yorumumu yazıcaktım ama bilmiyorum nasıl yapıldığını

Orhan Aydın
03.10.2015, 07:32
Müthiş kariyerine rağmen hala Yumlu'yu oynatıp üstüne bir de kaptanlık veren hoca, sportif direktör, başkan

muratt
03.10.2015, 08:01
Yumlu yüzünden yenildik.
Şota yüzünden kötü futbol oynuyoruz.
İHO yüzünden bir adım ileri gitme şansımız yok.

İ. SARAL
03.10.2015, 08:15
Gece uyuyamadim canim cok sıkkın. Nedir bizim cektigimiz. Hakem denilen otostop cocuklari niye hep bizi dograr? Neden her maç başı "Allahim bir kere de şans bizden yana olsun" diye dua ediyorum? Kirli paralarla yapilan transferler mi yoksa siyasetin maskarasi olmuş çobanlık vasfina bile haiz olmayan uşak ruhlu baskanimsi yaratik yuzunden mi bu haldeyiz? Bu takimda inanilmaz bir lanet var bu pislikleri kulupten kovmadikca ve kendi yagimizda kavrulmadikca bu takimdan bir yol olmaz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ensar_61
03.10.2015, 08:16
Kulüp batmak uzere siz burda hala taktik konusuyorsunuz ne kadar kör bir taraftar toplulugumuz var.açın gözünüzü ankaragücü olma yolunda hizla ilerliyoruz.

ertuuu
03.10.2015, 08:53
Gol atamıyorsun sadece forvetini degistiriyorsun,
Gol yiyorsun sadece kalecini degistiriyorsun,
Bu futbol bilgisiyle yan yana mac bile izlenmez,
Ceza sahasında tek efektif adamın medjani çıkarıyorsun,
Gerideyken önlibero çıkarıp önlibero sokuyorsun,
Takım oynamıyor,
Yumlu artık kötü yorum yapılmayı bile hak etmiyor,
Ayni tony silva nın paralar yatmadigi dönemde uçmadığı gibi,
Song un ayak uzatmadığı gibi...

Tufan AYAN
03.10.2015, 08:54
Deli ediyorsunuz insanı. Arkadaşlar gs ve konya maçında rakibe değil hakeme yenildik suçlu içeride değil.

Elbette oyunda, hocada, başkanda hatalar var ama bunlar rakibe yenilme nedenimiz değil.

Millet yatırıp takıma tecavüz etse hala onur, hurma iho siyaseti tartışacak beyinsizler var.

Ulan rakipler değil hakem musveddeleri kiyiyor. Önce bunu bilin, görün sonra kendi içimizdeki sorunları tartışalım.

Yunan izmiri alip namusuna tecavüz etmiş sen konyada ekinler az oldu çiftçi mahsule bakmadi diyorsun.

Alper Calik
03.10.2015, 09:03
Trabzonspor un penaltıları irdelenmeli.
Şike liginin figüranıyız diyorum inanmıyor kimse.
Nereden geldiği belli olmayan paralarla transfer yapılıyor millet seviniyor onu aldık bunu aldık diye, şimdi ise futbolcu paralarını ödeyemiyormuş.

Stadımızı bize sormadan elimizden alıp ucube bir yere stad yaptılar.
Yani amaç Trabzon şehri ve Trabzonspor a dair ne kimlik var ise yok edip sıradanlaştırma figüran yapmak.
Adalet yerini bulmadan ve O kupa müzemize gelmeden Trabzonspor diye bir efsane olmayacak.

Taktik teknik oyuncu değil problem, kimliğimizi ve ruhumuzu hakkımızı satın aldılar, kaç lira verdiler onu bilmiyorum.

İster inanın ister inanmayın siz oy vermeye devam edin.

biltrabzon
03.10.2015, 09:13
Ben daha açık konuşayım.bugünkü aleyhimize verilen kararların ardından hakem şehri rahat rahat terkedebiliyorsa Hacıosmanoğlu ötlek korkağın tekidir.hakem bırak şehri o staddan sağ salim çıkamaz.Benim hakkımı alânen gasbedenin yedi sülalesini ipe dizerim.Bana hakkımı koruyacak böyle yürekli bir başkan lazım ötlek değil.

Haci bilmem ne oğlu baskan seçildiğinde bu takımın hakkını hiç kimse yiyemeyecek diyen siz değildiniz galiba.

Poor
03.10.2015, 09:18
takim top oynamiyor su son iki mac galibiyeti haketmedik, 3 pas yapamiyoruz pozisyonumuz yok, bizim marini kanada alip cift forvet denememiz lazim

ertuuu
03.10.2015, 09:27
2. Yarının belirsiz dakikalarında kenarda gözüken şut istatistikleri "1/6, 0/1, 1/5" beni delirtiyor...
Bilerek, isteyerek oynamıyoruz, başka izahı yok..

Fatih K.
03.10.2015, 09:30
*Koltuk sevdalısı değiliz, yapamadığımız gün gideriz dedi gitmemek için yapmadığı kalmadı.
*1 ayda kupa gelecek dedi şeref davamız dediği davayı sattı.
*Aziz ve Demirören kaçarak gidecek dedi Demirörene oy verdi.
*Öze dönüş yapacağız, borç yarıya inecek dedi takım "YILDIZ" doldu, borç 3e katlandı.
*Aralık ayına kadar şampiyonluk yarışında olmazsak bırakacaz dedi bırakmadı.
*Ben bu takımda olduğum sürece Mustafa Yumlu bu takımda oynayamaz dedi bugün kaptan olarak sahaya çıkıyor.
*Trabzonspor siyasete alet olmayacak dedi kulübü AK Spor yaptı.
*İstenmediğimiz zaman gideriz diyen adam bugün parayla taraftar alıp kongreye sahte delege sokuyor.
*Gidip bizi el birliğiyle bugüne getiren TFF yönetimine oy verdi "yönetime 3 tane adam soktuk öncekiler gibi öylesine değil yetkili kişiler ve bundan sonra kimse hakkımızı yiyemeyecek" dedi ama bugün 7 maçlık sezonda 3 maç hakemler elimizden maç aldı.
.
.
.

Bu böyle gider ama yaparım diyip yaptığını yazsak tek bir satır bile zor çıkar.

gurur6134
03.10.2015, 09:39
Hurmayi zerre sevmem dun ilk defa bi dedigine katildim bu ligde figuraniz dedi ha sunu bileydiniz basindan beri ayni seyi soyluyorum transfer basliginda da o gelsin bu gitsin muabbeti yapilirken bile bunu soyledim durdum gunaydin...simdi soruyorum bunu biliyordunuzda neden ucuk rakamlara oyuncu maaslari odenemiyorken milyonlarca avroluk transferler yapip borcun ustune borc katladiniz..madem yaptiniz neden trabzonsporun haklarini savunamiyorsaniz hala o koltukdasiniz neden tupcuyu destekleyip tff ye adam soktunuz soktunuzda ne oldu.. bu klubu batirmak icin and mi ictiniz..iho artik defol senen baskan degil cavus bile olmaz aga.

Yaşar
03.10.2015, 09:58
Bence aşıklar artık buluşmalı. Şenol Güneş yüzünden şikeci bjk a karşı sempati si olanlar gidip bjk ı desteklemeli, bu sene hakemler de bjk dan yana kullanıyorlar taktir haklarını, saha dışında en büyük şampiyonluk favorisi durumundalar. Bize kendi halimize bırakın .

angraf
03.10.2015, 10:00
çok üzüldüm dün içim acıdı evimiz de konyaya yenildik hakem bizi doğradı penaltı kararı yanlış kartları özellikle yanlı Fenerliler bile hakem napmış öyle ya dedi bizi dün gece çok sağlam doğradılar. Bizim yönetimimiz yönetim teknik direktörümüz teknik direktör olsa böyle olmazdı. Aralık seçiminde umarım bazı şeyler değişir. Bu sene güzel başladık bok ettik ne yazik ki bir daha da beli doğrulturmuyuz emin değilim

gurur6134
03.10.2015, 10:07
Iho simdi secim geliyor ya miting listesini eline almis hangi gun kimi havaalaninda karsilayacagim diye plan yapmaya baslamistir cokda umrunda trabzonspor..neymis trabzonsporun hakkini saha disinda icinde kimse yiyemeyecekmis artik evet yemiyor zaten gargara yapip tukuruyorlar resmen..bi de tff ye adam soktuk diye kilif uyduruyordu tupcuyu destegine diyemiyordu yukardan emir oyle geldi diye gorduk soktunda ne oldu yuzsuz adamlar..

signal
03.10.2015, 10:09
Bu kadar fahiş hakem kararlarının sonucu etkilediği maçta takımı veya hocayı eleştirmek haksızlık olur. Yazık her hafta biçiliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

revolution
03.10.2015, 10:09
sen takıma sıradan vasıfsız futbolcuları doldur . ondan sonra üstüne para vererek yolla . gönderemediklerine özel kondisyoner tut . yan sahada onlara program dahilinde çalıştır . ama yine paralarını ödemeye devam et .
cv si sıfır bi adamı sırf eski trabzonsporlu diye takımın başına getir. başına da daha önce denenmiş birisini tekrar getir . o getirdiğin vatandaş da ortalığı boş bulduğu için takımın kaptanına balans ayarı çekmeye kalksın .
takımın kaptanı da ,yok şike süreci, yok arma, yok ben kaptanım ayaklarına palazlansın . gelene gidene uçan böceğe atar yapsın .
taraftar kendi arasında en az 20.den fazla grup kursun. biri seni överken diğeri küfretsin.
kale arkasına 10 tl ne vereceğim. keriz miyim ben. deyip kahvede maç izle .maçtan sonra futbol otoritesi olarak ortaya çık . goy goy yap.

............................

balık baştan kokar babacığım . baş ne yaparsa kuyruk da onu yapar . kendimiz ettik kendimiz bulduk mu . bulduk . bu arkadaş aralık'ta gidecek mi . hayır.

sıkıntı yok o zaman .

gurur6134
03.10.2015, 10:13
Cikipda dun aykutada 2 laf soyleyemediya trabzon basini onlarada helal olsun.. trabzonun penaltilari irdelenmelimi diye soramadi kimse serefsize dunku penaltinin ustune..

asilhamsi
03.10.2015, 10:19
dünkü mactan sonra burada Esteban bile eleştirildi.Adam biri penaltı diğeri karşı karşıya iki gol yedi.

hakem direk takımı katletti.Bunu tartışmaya dahi gerek yok.Bu konuda hamle yapması gereken yönetimden zaten umudum olmadıgı icin herhangi bir sey beklemiyorum.Sadece Aralık ayında bir an evvel defolup gitmelerini bekliyorum.Tabi arkalarında bıraktıkları enkaz nasıl düzelecek o konuyu hic bilmiyorum.

Shota cok iyi oyuncu ve cok iyi insan.Ancak hem önceki deneyimleri hem de Trabzonspor da yaptıkları ile iyi bir teknik direktör olamayacagını defalarca gösterdi.Kayseri ve Kasımpaşa performansı sonrası Trabzonsporda görev alması zaten başlı başına bir komedi.

Bu kadro burada anlatıldıgı gibi kotu bir kadro degil.Evet eksikleri var ama hangi takım mukemmel TSL de?

Douglas ı tamamlayacak bir stoperin mutlaka alınması gerektigi konusunu transfer doneminde cok soyledik ama malesef olmadı.

Mustafa gibi belki de Bank Asya da dahi gorev alamayacak kadar kabiliyetsiz bir adamı her mac 90 dakika sahada tutmak tam olarak teknik direktör beceriksizliğidir.

yusuf ve erkan gibi hem berbat performans gosteren hem de vurdumduymaz adamların her mac 11 de oynamaları tam bir teknik direktörlük aymazlıgıdır.

Gol vurusu konusunda berbat olan ndoye da hem de ic saha maclarında ısrar etmek tam bir aymazlıktır.

Bu takımın elinde eksikler de olasa gercekten iyi bir kadro var.Ama bu teknik direktör ile bir adım ileri gidemeyiz.Aralık ta yonetim ama ondan once de mutlaka teknik ekip değişmeli.

Eger Shota da ısrar ediyorsa Hurma da gitmeli.Bielsa nın bosta olması ise tam olarak bir şans.Mutlaka ikna edilmeye calısılmalı.

28TS61
03.10.2015, 10:22
geride kalmasin. bunu neden gündeme getirmezler anlamiyorum. eger 3 eziklere yapilsaydi haftalarca konusulurdu

arkadaslar bunu gündeme getirelim. herkes paylassin

https://mobile.twitter.com/bizimtemel/status/650029910086537216

cakalkerem
03.10.2015, 10:38
bu hakem hatalarını ne yapcağız..

verilmyene 5 penaltı verilenler kararlar...

yazık oluyor yahu..

ne o her Trabzon maçından sonra bir hakem düdüğünümü asacak

cakalkerem
03.10.2015, 10:39
dün çok sinirlyidim o yüzden foruma girmek istemedim...
Ama bu nedir yahu...
her hafta enteresan hakem hataları.....

sanki birileri gidişatımızdan memnun olmadı ve düğmeye bastı

Mert Acar
03.10.2015, 10:41
3 haftadır moralimiz yerlerde.Yazık degil mi ulan bizlere ? Ne istiyosunuz bizden ? Şehirden ? Takımdan ?
Bu kadar mı iğrenç bir ülkeyiz.Hep mi emeklerimiz çalınacak.Düzen değişmeden devam edecek.
Yazık cidden yazık.Hakkımızı yiyenler elbet çıkacak bunlar sizden.Gözyaşlarımızda boğulun inşallah.

serdaracıl
03.10.2015, 10:44
Kölesi olduğumuz düzeni eleştiriyoruz.

cakalkerem
03.10.2015, 10:48
yazıklar olsun..birileri çıksın mhk tff sıçsın sıvasın...bu nedir la..

İHO çık kardeşim yırtın...

cezan yeni bitti bir 100 gün daha versinler...boşver...

serhatipoglu
03.10.2015, 10:56
Eyy ts taraftarı bırakın takımla uğraşmayı enerjimizi tff ve mhk yönlendirelim

"Köpeklerin dudakları deydi diye deniz kirlenmez"

TSunami_69
03.10.2015, 11:05
Ne sampiyonlugu vecen seni geyse bile koca sezonda 5 naglubiyet 5 beraberlik aldi .biz daha 7 hafta da 3 maglubiyet 1 beraberlik almisiz.7 haftada bariz 8 puanimiz calindi.

TSunami_69
03.10.2015, 11:09
Ne oldu demekki onur olmadan da yeniliyormusuz hem de konyayA hem de kendi sahamizda.tum hakemler bizden nefret ediyor..oyle de boyle de kaybediyoruz bari ONUR umuzu kaybetmeyelim

serdaracıl
03.10.2015, 11:16
Eyy ts taraftarı bırakın takımla uğraşmayı enerjimizi tff ve mhk yönlendirelim

"Köpeklerin dudakları deydi diye deniz kirlenmez"

Hocam biz uğraşsak ne, kendi yönetimimiz destek oldu adamlara. Tüpçü ve sarı bebeye verdiğimiz desteğin karşılığını aldığımız maç

F. Yıldırım
03.10.2015, 11:21
bu hakem hatalarını ne yapcağız..

verilmyene 5 penaltı verilenler kararlar...

yazık oluyor yahu..

ne o her Trabzon maçından sonra bir hakem düdüğünümü asacak

birisine astıracaksın ki bir dahaki kolay kolay aynı haltı yiyemesin

TSunami_69
03.10.2015, 11:24
Biz ayagimiza gelen firsati 13. Sandikta teptik.simdi ne kadar cabalasak nafile.

GencTurk6161
03.10.2015, 11:27
Trabzonsporun defans problemi olduğunu düşünmüyorum. bu anlamda defans oyuncularını eleştirmek yersiz kalıyor.
Trabzonsporun ortasaha problemi var. bilhassa kanat oyuncuları orta açmasını bilmiyor. orta açamayan kanat oyuncusu takımına zarar verir. taç çizgisine gidip topu ezmekten başka bir faydalarını görmedim. Orta girişimi bile yok denecek kadar az. Yaptıkları ortalar ise dağlara taşlara gidiyor.
ortasaha göbekteki oyuncular ise iki yönlü görev yap(a)mıyor. tek forvetli bir sistemde ortasaha desteğe gelmezse forvete kimi koyarsan koy sonuç hüsran olur.
Forvet sıkıntımız olduğunu da düşünmüyorum. Ndoye çok iyi Forvet Cardozo da çok iyi bir golcü. ama maalesef ikisini bir arada göremedik. ikisi aynı anda oynasa durdurulamazlar bence. Ortasaha daki bal yapmayan oyuncu oynayacağına 2 forvetle çıkalım daha iyi.
maalesef ileri uçtaki oyuncular topla ancak ortasahaya geldiklerinde buluşabiliyorlar, forvet bölgesinde değil.
en büyük sorunumuz basiretsiz görüşü kıt yönetim ve başkan. sonrada vizyonu Trabzonspor için yeterli olmayan Teknik direktördür. Korkuyla bir yere varılamaz. kaybedeceksek savaşarak kaybedelim. Trabzonspor skor 1-1 iken forvet oyuncusunu oyundan almaz. almamalı.

TSunami_69
03.10.2015, 11:27
Malum partinin adami sikeyi ortbas ettirecek diye sectirilmeyen inaanlarin yerine sdcilen baskan musveddelerini malum partiyle olan iliskilerinden ve sike nin basaktorlerine kefil ve destek olmasiyla gayet guzel tanidik.

memozcan
03.10.2015, 11:28
hakem hatalarına tüpçüye oy verip de kimse bizim hakkımızı çalamayacak diyen yalan söyleme rekortmeni bakıyor..

Ali İhsan
03.10.2015, 11:28
Yönetim eleştirilebilir ama iki hafta önce bu sahada yine hakem maçı birinden alıp birine verdi...

Adam gibi bir yönetim olsa hakemler elini kolunu sallaya sallaya bunları yapamazlar...

Ki bu maçta hakem olmasaydı maçı zor kazanırdık, yenilmezdik ama beraberlik en güçlü ihtimaldi

memozcan
03.10.2015, 11:30
meha ve traore başımızı çok ağrıtacak yazıyorum buraya.. sürekli araya girmeyi deniyorlar.. kesinlikle ilk golü atan taraf olmalıyız.. yoksa kontradan 3 atarlar osmanlı gibi..
maçtan önce yazdığım mesaj.. bunu anlayabilmek için müneccim olmaya gerek yoktu halbu ki..

bizim stoperlerimize gol atmak için iyi golcü olmaya gerek yok.. azcık hızlı olmanız yeter de artar bile..

Fatih Öztürk
03.10.2015, 11:32
Haci bilmem ne oğlu baskan seçildiğinde bu takımın hakkını hiç kimse yiyemeyecek diyen siz değildiniz galiba.

Ben o minvalde yorumda bulunmadım.Bu başkana tek güvenim şike konusuna sonuna kadar sahip çıkacağı yönündeydi.Trabzonspor'un masa başında hakkını koruyacak donanım bu ülkede bir tek Mehmet Ali Yılmaz'da var.gerisi tırı vırı.bundan sonra seçilecek başkan sadece masa başında güçlü olmalı,sahada kadro bir şekilde kurulur.

memozcan
03.10.2015, 11:33
cincon maçı ve osmanlı maçıyla bayramımız zehir olmuştu.. bu maçla da hafta sonumuz zehir oldu.. bundan sonra bizim maçları pazartesi yapsınlar.. hiç değilse hatfa içi zehir olsun!!

memozcan
03.10.2015, 11:36
şimdi gene birileri çıkıp yumluyu hain ilan eder aradan sıyırırlar.. asıl hainler en baştakiler.. tüpçüye destek verip de hakkımızın yenmeyeceğini iddia edenler bu camiaya ihanet etmişlerdir.. bu kadar net!!

kuzuyu kurda emanet ettin ondan sonra bu kurt bu kuzuyu neden yedi diye dövünüyorsun!!

memozcan
03.10.2015, 11:37
iki tane 1,92lik stoperin var .. ikisi de tank gibi ağır.. adam kendi sahasına çekilmiş tek yaptığı şey topu ileri şişirmek..senin hocan ise önlibero çıkarıp önlibero alıyor.. o stoperlerden birini forvete koyuyor.. tam fıkralık!!

DURAS
03.10.2015, 11:44
Yanindaki partner Mustafa olursa degil Douglas Ramos Olga ne Yazar...evet Hakeem rezil otesiydi. Ancak hakemden Daha rezil bir performans sergileyen birileri varsa o da basta sota olmak uzere yumlu lie ndoyedu...Trabzonsporun tek kurtulus umudu var; basta taraftar olmak uzere yonetenlerin karadeniz insaninin karakteristik ozellikleri olan isyankar, inatci, mert tavrinin tekrar ortaya koymasidir. Yoksa tribun gruplari ve bu yardakci Yönetici gurublari takmin uzerinden ellerini cekmezse ya da cektirtilmezse( gercek taraftarlar tarafindan) Yakinda ptt ligde boy gosteririz. Belki de hayirlisi bu olur

omondoles
03.10.2015, 11:48
Aslında galip gelmenin formülü çok basit. Koşacan/mücadele edecen, boşa kaçacan ve hızlı oynayacan. Maç içinde bunları çok kısa süre yaptık ve gol geldi/geliyordu.

Loading .. %61

LaZuRiBeRe_53
03.10.2015, 11:56
http://forum.bordomavi.net/images/misc/quote_icon.png Antonio Nickli Üyeden Alıntı http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1920256547#post1920256547)
şotanın gideceği maç.

yüksek ihtimal

yüksek ihtimal

arkadaşta bende bu maçın böyle olacağını tahmin etmiştik

yazıklar olsun sana şota, şu takıma bi top oynatamadın, bi sistem kuramadın hakem hata yaptı evet doğru ama nereye kadar hakem hatalarının arkasına sığınacaksın takım 2 gol atamıyor sen daha neyden bahsediyorsun , 2 gol atamıyorsun nasıl kazanacaksın acaba merak ediyorum
süleyman hurma
şota
i.hacıosmanoğlu

bu üçü takıma mutlak suretle zarar veriyor derhal defolup gitsin, bazı hacıosmanoğlu yanlıları arkadaşlar var ölselerde tam destek diyorlar , takımın yenilmesi hiç umurlarında değil

bu kafayla bi 25 sene daha şampiyonluk zor, senelerdir bir adım ilerleyemiyoruz ..

haftalardır saçma bi şekilde medjani yi oynatmayan şota konya maçında medjaniyi havada uçarken gördü mü acaba , gördüyse ne hissetti çok merak ediyorum ... senden hoca falan olmaz eğer hoca olsaydın geçen senenin gizli gizli gölcüsü medjaniyi kulübeye hapsetmezdin.. mdjani şu anda benim gözümde ndoye ye on basar açık ve net...

ogeday6106
03.10.2015, 12:05
trabzonspor bütün değerlerini kaybederek giderek küçülüyor.

ortalama bir hakem avni aker de bu takımın kafasını ezip rahatça sahadan çıkabiliyor.

yedek kulubesinde hacının biri sabır tesbihi çekiyor.

oyuncular birbirini yumrukluyor.

oyuncun havaalanın da göz altına alınmış.

takımın kaptanı küstürülmüş ve psikolojik baskı altına alınmış.

ne bekliyorduk ki...

Oruç
03.10.2015, 12:16
Hakemlerin bizi doğradığını sağır sultan biliyor zaten de biz ne oynuyoruz ona da bakmalıyız. Koca ilk yarıları çöpe çeviriyoruz. İkinci yatı baskı kurmaya çalışınca da golleri yiyoruz bedavadan. Evimizdeki maçı ilk yarıda bitiremiyorsak burada teknik sorunlar da var demektir. Ama kim düşünüyor ki bunları ?

Bir hakem gelip de evimizde bizi doğrayabiliyorsa bunun en büyük sorumlusu da yönetici diye geçinen arkadaşlardadır.

TSunami_69
03.10.2015, 12:19
fanatik denen spor gazetesi musveddesinin yaptığı serefsizliklere ne demeli

TSunami_69
03.10.2015, 12:20
ya ne kadar serefsiz evladı var şu spor camiasında.

SZYMEK55
03.10.2015, 12:26
Sota 3.maci da kaybettirdi bence. Yusuf'a 90 dakika nası dayandı anlamak mümkün değil. 1-1 den sonra Yusuf'u çıkarıp özeri alsaydı kazanmistik maçı. Bu Yusuf'un da sol ayağını baglican bi direğe sağ ayağıyla gelen topa orta yapacak sürekli. Başka türlü birşey olmaz bundan

ertuuu
03.10.2015, 12:30
Yusuf sol ayağını bile peyderpey kullanıyor, sağ ayağından orta beklemekten bıktım..
Yusufta bir tuncay bir ümit özat azmi yok mu diğer ayağını biraz olsun geliştirecek bir istek yok mu ya...

toksoy61
03.10.2015, 12:31
gs-fb-bjk zaten her hafta 5 atıyorlar di mi? onlara, bize yapılan hataların yarısı yapılıyor mu? siz hehalde takımı süpermanlardan oluştuğunu sanıyorsunuz. bunlarda insan. hakem istedi mi seni ince ince doğrar bitirir. yaptığı 2 bariz hataya bakmayın.

hurma çok güzel bir şey dedi tabii anlayana. liderle fark 20 puan olunca hakemler normale dönerler dedi. yani anlayacağınız senin yerin 4. lük. boşuna masraf yapma. tff ve hakemler böyle istiyor. senden çok daha fazlasını harcamış, senden çok dahA güçlü fb bile azıcık hakem hatasından ağlıyor. sen ise hakemi de yen diyorsun. NAH YENERSİN.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:35
Trabzonspor ‘facia’ bir yönetim gösteren hakem Süleyman Abay’ın kurbanı oldu.

Hakem Katliamı!

Mustafa Yumlu’nun ceza sahası dısında Rangelov’a yaptıgı faule penaltı veren Abay, Konyaspor’un attıgı 2. goldeki 23 cm ‘ofsayt’ı görmedi. Bordo-mavililer Galatasaray ve Osmanlı’dan sonra dün de Konya’ya yenilerek son 3 maçında sıfır çekti Ve ligin 7. haftası da ‘facia’ bir hakem performansı ile başladı…

Trabzonspor, Avni Aker’deki maçta ilk yarıda her hattı ile tel tel döküldü. 48’de Fırtına gole çok yaklaştı. Bu dakikada Yusuf’un serbest vurusunda top üst direkte patladı. 49’da Süleyman Abay, Mustafa Yumlu’nun ceza sahası dışında Rangelov’u yere indirdiği pozisyonda skandal bir kararla penaltı noktasını gösterdi. 51’de Meha penaltıdan Torku Konyaspor’u öne geçirdi.

Beraberlik Sevinci Kısa Sürdü

59’da Medjani skoru eşitledi. 70’te Traore, 23 cm. ofsaytta oldugu pozisyonda attıgı golle maçın skorunu belirledi: 1-2. Maçın sonucuna direkt etki eden Süleyman Abay, 90+4’te Erkan Zengin’e 2. sarıdan kırmızı kart göstererek kötü yönetimini taçlandırdı.

Trabzonspor’un hocası Şota, yine rakip analizinde sınıfta kalırken yanlış kadro seçimi ve hatalı oyuncu değişiklikleri ile sınıfta kaldı.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:36
Cezayirli futbolcu Carl Medjani, takımın en iyi oyuncusuydu. Yüreğiyle oynadı. Hem savunmada hem de hücumda çok etkiliydi.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:37
Ömrümü tükettin futbol (hakemler, tff, İHO, Şota, UEFA) :(

Muhammet Hacısalihoğlu
03.10.2015, 12:45
Şu an Milliyet internet sitesinde bize asıl yapılmak istenenlerin örneği var..

üst manşetlerden bazıları

-Erkan Zengin takım arkadaşını yumrukladı

-Trabzona Onur kıvrak şoku

-Bu itiraf çok konuşulur(volkan şen)

-Trabzonsporlu oyuncu gözaltına alındı

-Şota otobüse saldıranların arasına girdi

ne kadar transfer yaparsak yapalım, ne kadar para harcarsak harcayalım, bu hakemlerle, bu medyayla, bu şerefsizler bizi sindirmeye çalışıyorlar.. Takım oynamış oynamamış ne önemi var adam hala yumlu diyo ya..

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 12:48
ya ne kadar serefsiz evladı var şu spor camiasında.

sporx, fanatik

nakzo
03.10.2015, 12:57
Hurmayi zerre sevmem dun ilk defa bi dedigine katildim bu ligde figuraniz dedi ha sunu bileydiniz basindan beri ayni seyi soyluyorum transfer basliginda da o gelsin bu gitsin muabbeti yapilirken bile bunu soyledim durdum gunaydin...simdi soruyorum bunu biliyordunuzda neden ucuk rakamlara oyuncu maaslari odenemiyorken milyonlarca avroluk transferler yapip borcun ustune borc katladiniz..madem yaptiniz neden trabzonsporun haklarini savunamiyorsaniz hala o koltukdasiniz neden tupcuyu destekleyip tff ye adam soktunuz soktunuzda ne oldu.. bu klubu batirmak icin and mi ictiniz..iho artik defol senen baskan degil cavus bile olmaz aga.

Kendi ayıbını örtmek için salladı durdu Hurmanın kurduğu leş kadro var ortada gol atamayan forvet defas yapamayan defans kendi suçsuz herkes suçlu kayseri bu mendeburdan kurtuldu şimdi sıra bizde DEFOL SAHTEKAR HURMA DEFOOOOOOOLLLLLL

tanjugunduz
03.10.2015, 13:00
Once baskan sonra hurma en son sota istifa etmeli yeni gelen yonetim takimdaki ciban baslarini takimdan koparip atmali

nakzo
03.10.2015, 13:11
Once baskan sonra hurma en son sota istifa etmeli yeni gelen yonetim takimdaki ciban baslarini takimdan koparip atmali

TEK ÇARE bu takımda gerçekten bilerek kaybetmeye çalışan hayinler var tesbit edilip Tüm Futbol hayatları bitirilmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 13:14
Bu kadar çok yanlışın bir arada olduğu bir kulüpte 1 doğru çıkmaz işte.

Siyasetin maşası ey İHO, 2 ay sonra tayfanı da alıp bir daha gelmemek üzere git.

En son M.YUMLU yeteneksizinin forvet oynatıldığını da gördük.

Bu kadro asla hakemlere rağmen 3 maç üst üste yenilecek bir kadro değil

Fatih Öztürk
03.10.2015, 13:15

ne kadar transfer yaparsak yapalım, ne kadar para harcarsak harcayalım, bu hakemlerle, bu medyayla, bu şerefsizler bizi sindirmeye çalışıyorlar.. Takım oynamış oynamamış ne önemi var adam hala yumlu diyo ya..

Demirören denen mandanın gazetesi.

brnclhn
03.10.2015, 13:18
herşeyin çaresi bulunur,kötü sezonlar olur,kötü kadrolar olur,kötü başkanlar olur...takımlar bunları atlatır...amaaa birşey var ki onun dönüşü bence yok...artık çokkk ciddi bir mali krizdeyiz battıkça batıyoruz,hiçbir gelirimiz yok gibi bişey...işte bu belki de Trabzonsporu yok edebilecek bişey... herkesin bunun farkına varması lazım...menajerlik oyunu oynar gibi takımın başkanlığının yapan iho nun bilinçsizce yaptığı şeylerin acısını hepimiz çekecez...

nakzo
03.10.2015, 13:20

Ya ne alaka ortda bir reziilik var 3 senede harcanan yüzlerce milyon € ve sapına Allahın kadar bir başarısızlık var tarihimizin en başarısız yönetimi var hoca olamayan hocacıklar var SAHTEKAR cepçi menajerler var bütün bunlar bir tarafa basın bize kumpas kurdu yahu Kargalar güler bize Kargalar kafımızı ne kadar kuma gömerek gömelim Kıçımız kabak gibi ortada

Muhammet Hacısalihoğlu
03.10.2015, 13:23
Ya ne alaka ortda bir reziilik var 3 senede harcanan yüzlerce milyon € ve sapına Allahın kadar bir başarısızlık var tarihimizin en başarısız yönetimi var hoca olamayan hocacıklar var SAHTEKAR cepçi menajerler var bütün bunlar bir tarafa basın bize kumpas kurdu yahu Kargalar güler bize Kargalar kafımızı ne kadar kuma gömerek gömelim Kıçımız kabak gibi ortada

Arkadaşım iyi misin ? kumpas mı diyorum.. Haberlerin dördü 5 gün öncesinin haberi.. Şimdi servis ediyolar.. Hepsi de manşet.. Kargalar bile güler ama seninde gözün görmez..

elohim_61
03.10.2015, 13:26
tek suçlı yumlu mu şimdi? 1 metre geriden gelen adama penaltı verirsen bu ligde real madridle bile başarılı olamazsın

ndoye gibi gol atacağına içeri giren topu engelleyen forvetin varsa başarılı olamazsın

takımda birbirini yumruklayan gruplaşan oyuncuların varsa başarılı olamazsın

hodlu
03.10.2015, 13:31
Hiç bir yorumu okumadım. 10 günden beri de yorum yapmadım. Maalesef Şota ile bu iş olmayacak. Zorlamaya, kalbimizdeki Şota sevgisini de yok etmeye gerek yok. Sahada mücadele eden hele de Trabzonlu oyunculara fatura kesmeye gerek yok. Çocuklar belli ki mutsuz.

Enes Coşkun
03.10.2015, 13:31
Şuan Şota hocanın istifasını beklemek ve istemek aptallıktır farklı şeyler var ortada.

Ozan Kara
03.10.2015, 13:41
Yunus Emre Sel kavga haberini doğruladı...

lazibere
03.10.2015, 13:41
Takım dağınık oynuyor, panikle oynuyor . 41 orta yapıp kalye sadece 3 tane etkili şutu olan ve toplam 2 kurtarış yapan bir rakip kaleci varken konuşacak en önemli mesele. YUSUF tur. Bal yapmayan arı misali bu kadar etkisiz orta yapmayı nasıl milyondolar kazanmalarına rağmen yapabiliyorlar hayret ediyorum. Bu adamlar idamanda ne çalışıyorlar merak ediyorum. Küfür edecem de neye kime küfredeceğim şaşırdım

Bilerek isteyerek yapmaya kalksan bu kadar etkisiz hucum girişimi yapamazsın. Ayıptır yahu ayıptır.

N doye denen adamdan forvet morvet olmaz, Onun gibi bu ligde oynamış ve gönderilmiş en az50 tane zenci sayarım size
Yusuf küçük takım oyuncusu
M. yumlu banka asya oyuncusu
Dagluas mıdır ne karın ağrısıdır bu adamım futbolcu olduğunu bile düşünmüyorum. Bu adam kağnı bile çekemeyecek kadar ağır bir adamdır

yattarahayranı
03.10.2015, 13:43
Yunus Emre Sel @yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 19 dk.19 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/650254898903257089)</small>
ciddi şekilde ruh halimiz bozuldu. Mehmet kendisi sakatım diyor adam yok değil bunun altında bir şey var diyor. Durumumuz iyi değil çok net

gurur6134
03.10.2015, 13:43
Erkan mehmet olayi dogruysa artik daha konusmaya yorum yapmaya gerek yok takimla ilgili..insallah uydurma haberdir once trubunler bolundu simdi de takimda mi sira..yumruk ne ya takim arkadasina..aciklamada yok hala..

lopsang
03.10.2015, 13:44
Başarısızlığın oluşmasında birden çok etken var. nakzo söylediği şeyler işin bir yönü. Diğer yandan Muhammet Hacısalihoğlu'nun söylemini de yabana atmayın. Türkiyede futbol hiçbir zaman sadece futbol değildir. Hele muhterem cumhurbaşkanının her işe direkt müdahil olma alışkanlığı var iken, Türkiyede futbol aynı zamanda kitleleri kontrol etmek için kullanılan bir araçtır da. Soralım o zaman, TS-Osmanlıspor maçın neden saat 16:00'da oynandı. Ankaranın sıkcağında, oyuncuların dilleri dışarı çıktı. Ne tesadüf ki biz tam da o maçtan önce, şike meselesi için CAS'a başvuracağımızı açıklamıştık. Şimdi tüm olup bitene bir de bu açıdan bakın. Hatırlarsanız Şenol Güneş'in son senesinde hakemlerin gazabına uğrayıp neredeyse, küme düşme hattına gerilemiştik. Maç saatleriyle süreki oynanıyordu. En sonunda Faruk Özak olaya el attı. Bir iki milletvekili ile TS'nin he maçına geldi, hakemleri baskı altına almak için. Benzer bir senarya yazılıyor olamaz mı ? Bu haberlerin sevis edilişi, zaten sallanan takımı abondene etmek için kullanılmış olmaz mı ? Hatta Constant'ın gözaltı olayında birilerinin parmağını görürsem hiç şaşırmayacağım. Haberleri manşet yapan gazetelerden Milliyetin Demirören'in gazetesi, Habertürk'ün de Aziz'in yalamalarının gazetesi olduğunu unutmayın. Bir soru daha..Ya CAS'a başvuru soncunda, TFF haksız bulunur ve ceza alırsa, Milli takıma men gelirse. Bu durumda kim suçlu olacak. Cevap basit : TFF'nin başındaki adam...Yani Milliyetin sahibi olan yarım akıllı..Trabzonspor açıkca tehdit ediliyor. Bunu görmek zor değil...

lazibere
Hakemleri konuşmaya değer bile görmüyorum ama şunu söylemeden geçemeyeceğim

'' Bir hafta evvel, Beşiktaş - Fener maçında 2 cm ile topun tamamen çizgiyi geçmediğini gören o maçın Çizgi hakemi Süleyman Abay, Bizim maça orta hakem olarak çıktı ve 80 cm gerideki faulu penaltı çaldı..

Ala sana adalet işte

yattarahayranı
Valla ağlanacak haldeyiz yine bu sefer oldu diyoruz yine birşey oluyor yeter

lazibere
03.10.2015, 13:51
Bu akm memlekette 30 senedir bir kere ulan bir kere adam akıllı lige başlayıp da işler iyi giderken kendi kendini beceren bir takım olmaktan kurtulamadık. Nalet olsun ki bu takımı desteklemekten kurtulamıyorum.

Sinir hastası olduk a..
30 sene ulan 30 sene,
Bir keresind eolduk onu da bize vermediler
Bu kadar kimin sülalesini s...mişiz de karın ağrıları geçmiyor bu o.ç arının

ya içimizdekiler ne olacak
Ulan adamsanız bu ligde ya büyük gibi top oynayın yada çekilin
her sene 4. olmayı başarı sayıyorsanız bu kadar trilyonları neden saçıyorsunuz lan. verin çocuklara oynasınlar hemde aylık 3 lira maaşla

Dünyada bizim takım kadar aptal ve bizim taraftar kadar da saf bir taraftar topluluğu yok

Ne halimiz varsa görüyoruz işte..

Kendini si...ni baştacı yapan beyinsiz guruhlar ordusuyuz o kadar.. Bize herşey mubah

Konuştukça sinirilerim gerilmeye devam ediyor

Tayyip Erdoğan mutlu olacak diye, alın teri ile kazandığı kupasını bile alamayan ve davasını sahiplenemeyen bir taraftar topluluğu hiç bir şey hak etmiyor. Kaderimizdir diyeyerek, kendisine tecavüz edenlere ''en azından doğacak piçime babalık yap'' diyerek yalvaran bir garip şerefsizler ordusuyuz

Alayının a.k

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 13:51
futbol sadece futbol degildir ne demek tam olarak. paralellikmi ya ne sacma seyler.

gurur6134
03.10.2015, 13:53
Başarısızlığın oluşmasında birden çok etken var. nakzo söylediği şeyler işin bir yönü. Diğer yandan Muhammet Hacısalihoğlu'nun söylemini de yabana atmayın. Türkiyede futbol hiçbir zaman sadece futbol değildir. Hele muhterem cumhurbaşkanının her işe direkt müdahil olma alışkanlığı var iken, Türkiyede futbol aynı zamanda kitleleri kontrol etmek için kullanılan bir araçtır da. Soralım o zaman, TS-Osmanlıspor maçın neden saat 16:00'da oynandı. Ankaranın sıkcağında, oyuncuların dilleri dışarı çıktı. Ne tesadüf ki biz tam da o maçtan önce, şike meselesi için CAS'a başvuracağımızı açıklamıştık. Şimdi tüm olup bitene bir de bu açıdan bakın. Hatırlarsanız Şenol Güneş'in son senesinde hakemlerin gazabına uğrayıp neredeyse, küme düşme hattına gerilemiştik. Maç saatleriyle süreki oynanıyordu. En sonunda Faruk Özak olaya el attı. Bir iki milletvekili ile TS'nin he maçına geldi, hakemleri baskı altına almak için. Benzer bir senarya yazılıyor olamaz mı ? Bu haberlerin sevis edilişi, zaten sallanan takımı abondene etmek için kullanılmış olmaz mı ? Hatta Constant'ın gözaltı olayında birilerinin parmağını görürsem hiç şaşırmayacağım. Haberleri manşet yapan gazetelerden Milliyetin Demirören'in gazetesi, Habertürk'ün de Aziz'in yalamalarının gazetesi olduğunu unutmayın. Bir soru daha..Ya CAS'a başvuru soncunda, TFF haksız bulunur ve ceza alırsa, Milli takıma men gelirse. Bu durumda kim suçlu olacak. Cevap basit : TFF'nin başındaki adam...Yani Milliyetin sahibi olan yarım akıllı..Trabzonspor açıkca tehdit ediliyor. Bunu görmek zor değil...

Ek olarak 3 haftadir 1461 trabzon maciyla ts maclari gun ve saat cakisiyor bu bile pisligin kasitli oldugunun gostergesi tff ye sokulan ts kontenjanli adamlar da ancak siyasi yalakalik yapmaya yararlar susluk ordalar suna bile ses cikaramiyorlar hakemleremi dur diycekler..

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 13:54
Yusuf sol ayağını bile peyderpey kullanıyor, sağ ayağından orta beklemekten bıktım..
Yusufta bir tuncay bir ümit özat azmi yok mu diğer ayağını biraz olsun geliştirecek bir istek yok mu ya...

dünde konustuk, futbolcu olsak burda forumun yarisi veya herkes hakeme dalardi. bu kötü hakemler topcudada heves birakmiyor. futbolcu gerekeni yapiyor fazlasini degil e onuda yapamayanda var.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 13:56
Ek olarak 3 haftadir 1461 trabzon maciyla ts maclari gun ve saat cakisiyor bu bile pisligin kasitli oldugunun gostergesi tff ye sokulan ts kontenjanli adamlar da ancak siyasi yalakalik yapmaya yararlar susluk ordalar suna bile ses cikaramiyorlar hakemleremi dur diycekler..

1461 bence kapatilmali. ordan A takima hayir yok, veya ters orantili.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 13:58

yeni gelen yönetimin Haciosmanoglu yönetiminden iyi olacagini biliyormuyuzki. gelen gideni aratiyorsa

yusf61
03.10.2015, 14:05
Trabzonspor'un oynadığı futbol beni Galatasaray maçı öncesinde umutsuzluğa sevk etmişti. Galatasaray'a yenildik, ardından Galatasaray maçında oynadığımız futbol ile Osmanlıspor'u belki yeneriz dedim fakat kazanacağımıza dair içimde umut yoktu ve yine kaybettik ve dün oynanan Torku Konyaspor maçını da kaybedeceğimizi biliyordum.

Nasıl mı?

Biliyordum çünkü Trabzonspor'u berabere kaldığımız Akhisar maçında canlı olarak seyretmiştim ve ne taraftarın nede futbolcuların hırsına tanık oldum.
Trabzonspor'un sistemsiz futbol oynadığına, kanatları kırık bir takım olduğuna şahit oldum.
50 metre topu ileriye sürüp aynen geri dönen futbolcu topluluğunun malesef gol atmayı beceremeyeceğini düşündürttü bu takım bana.

En başına dönersek ben zaten bu yönetim ile Trabzonspor'un asla şampiyon olamayacağını düşünenlerdenim.
Malum, Hacıosmanoğlu'nun tek bir olumlu ilişkisi yok.
Herkesle kavgalı, herkesin aleyhine konuşuyor.
Sen oynasan bile seni oynatmazlar!
Haklı olduğun davada susma ama boş yere konuşursan seni susturmaya oynarlar evvela.

Saygılar.

yusf61
03.10.2015, 14:06
yeni gelen yönetimin Haciosmanoglu yönetiminden iyi olacagini biliyormuyuzki. gelen gideni aratiyorsa

Yoldan geçenlerle kurulmuş bir yönetimden daha iyisi olacağı kesin.

nakzo
03.10.2015, 14:06
Bu akm memlekette 30 senedir bir kere ulan bir kere adam akıllı lige başlayıp da işler iyi giderken kendi kendini beceren bir takım olmaktan kurtulamadık. Nalet olsun ki bu takımı desteklemekten kurtulamıyorum.

Sinir hastası olduk a..
30 sene ulan 30 sene,
Bir keresind eolduk onu da bize vermediler
Bu kadar kimin sülalesini s...mişiz de karın ağrıları geçmiyor bu o.ç arının

ya içimizdekiler ne olacak
Ulan adamsanız bu ligde ya büyük gibi top oynayın yada çekilin
her sene 4. olmayı başarı sayıyorsanız bu kadar trilyonları neden saçıyorsunuz lan. verin çocuklara oynasınlar hemde aylık 3 lira maaşla

Dünyada bizim takım kadar aptal ve bizim taraftar kadar da saf bir taraftar topluluğu yok

Ne halimiz varsa görüyoruz işte..

Kendini si...ni baştacı yapan beyinsiz guruhlar ordusuyuz o kadar.. Bize herşey mubah

Konuştukça sinirilerim gerilmeye devam ediyor

Tayyip Erdoğan mutlu olacak diye, alın teri ile kazandığı kupasını bile alamayan ve davasını sahiplenemeyen bir taraftar topluluğu hiç bir şey hak etmiyor. Kaderimizdir diyeyerek, kendisine tecavüz edenlere ''en azından doğacak piçime babalık yap'' diyerek yalvaran bir garip şerefsizler ordusuyuz

Alayının a.k
Durumumuz aynen bu bunun üzerine başka söze gerek YOKTUR.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 14:11
Yoldan geçenlerle kurulmuş bir yönetimden daha iyisi olacağı kesin.

mantiken herkes öyle düsünüyorda, emin olamiyorum artik. sadri seneri yollayip haciosmanoglunu öyle böyle secmis bir kulübüz sonucta.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2015, 14:13
İHO Avrupa gereksiz, TS ligde şampiyon olmalıdır diyordu.

Olsun da görelim.

Bence Şota'sını ve Hurma'sını alıp el ele kolbastı liginde oynasınlar.

Mert Oğuzlu61
03.10.2015, 14:14
Aha şimdide fener patlattı bombayı, TFF maç başına 16 milyon TL prim veriyor diyorlar ? Maç başına 1 futbolcuya toplamda 200 bin euro prim veriliyormuş.

Sporx yazdı şimdi. Yanan top felan var en sevdiğimden. :D:D

Edit: Adamlar resmi açıklamalarında TS yi hakemler yaktı demiş, fenere bak canları yanınca bizi arkadaş olarak eklemeye çalışıyorlar. Gerçi kendi maçlarını düşünerek yapmışlar açıklamayı.

nakzo
03.10.2015, 14:15
Sınırlılığı bir tarafa bırakıp bir çıkış yolu düşündüğümde tek çare olarak küçülmesi görüyorum zihniyet olarak değil mali açıdan sakatım diye bilerek oynamayan hayin Ekici gibi peşianatı alınca köpek balığı gibi adama saldırıp bir ay para alamayınca yanındakilere eskortluk eden cavanda ve m.bia gibi karakter sizleri erkan gibi ruhsuzları m.yumlu gibi sığırları seyredecegime çoğunluğu d.avrupa kökenli ucuz bir takım. Kurup borçları döndürelwbilir bir seviyeye çekip makul hedefler koyup baskısız bir ortamda zirveye oynar bu takım hat8rlayın 2002 de mali açıdan batmıştır özkan sümer ucuz bir takım kurdu samet Aybaba ucuz ve yetenekli yabancılar aldı sadece 2 sene sonra 2004 te tekrar şampiyon oluyordum zirveye çıktık 2 sene sonra başka kurtuluş yoktur bence birbirimize saldırmak yerine bu projenin oluşması için SESİMİZİ ÇOK YÜKSELTELİM.

lopsang
03.10.2015, 14:17
futbol sadece futbol degildir ne demek tam olarak. paralellikmi ya ne sacma seyler.

Yazdığım yazının içinde var cevabı. Kitle yönetimi diyorum...çok açık..Bu sene Ülker neden ŞB sponsor olup, 90 milyon dolar verdi. Babasının hayrına değil. Birileri ver dedi, verdi. Reza Sarraf bize neden bağışta bulunuyor. Türkiye'de bazı ihaleler karşılığında, bir yerlere para aktarılıyor. Bir şirketin müdür diyor ki, bir ihaleye girdik, kazanan firma dedi ki, ödediğimize ek bir TS ye 500000 dolar bağış yapmak zorundaymışız. YAhu ararsanız örnek çok, Trabzonspor, Trabzon kentinin konrtolü için önemlidir. Bunun için siyasiler hiç rahat durmaz, mesele TS olunca. Lakin şike meselesinde, dedikleri olmayınca, cezalandırma, tehtide başvuruyorlar. Neden İHO sürekli RTE'nin peşinde. Sadece para koparmak için mi ? YOksa gücünden fayadalanmak için mi? Neler olup bittiğini işler tersine döndüğünde anlatacaklardır emin olun. Sadri Şener başkanlıktan ayrıldı ve kupa sayarda dedi. Daha ne desin. Onun için Türkiyede futbol sadece futbol değildir. Saha içinde olup bitenden daha fazlası, dışarıda dönüyor. BU sene şampiyon bellirlenmiştir. ŞB nin şampiyonluğu için herşey yapılacak. Sistem bunu dayatıyor. Gazetelerde ŞB nin rakipleri üzerine nasıl oynandığını takip edin...

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 14:21
istedikleri kadar para akitsinlar, ne alaka. dogru isler yapanlar kazanir. hic kafa yormuyorum böyle seylere bence sende yorma.

İdris Toksoy
03.10.2015, 14:37
şu saatten sonra 10 maçlık galibiyet serisi bizi yeniden heveslendirir ancak. moraller altüst.

lopsang
03.10.2015, 14:38
istedikleri kadar para akitsinlar, ne alaka. dogru isler yapanlar kazanir. hic kafa yormuyorum böyle seylere bence sende yorma.

Yaşadığınız yerle ilişkili olsa gerek. Herhalde Türkiye'ye gezmeye geliyorsunuz sadece. Olup bitenden bihabersiniz. 2010-2011'in şampiyonu kim, ve kupa şimdi nerede ? Neden o kupa hala ŞB müzesinde ? Neden Aziz ş...sizini aklamaya çalışıyorlar ? Siz hayal dünyanızla baş başa bırakıyorum....

cubido
03.10.2015, 14:39
Hakem makem hikaye.
Sen Mustafa Yumluyu hala oynatıyorsan yenilmeye mahkumsun.
İki pozisyonda da %100 hatalı. Sadece pozisyon sonlarındaki yanlış müdahalelerini kast etmiyorum.
Her iki pozisyonun başlangıçlarını seyredin ikisinde de olması gereken yerin çok çok uzağında.

Yumlu'yu oynatan kim?
Shota. Hadi Yumlu'yu oynattın. Ofansif oynayacağın ve kontra atak yeme ihtimalin çok yüksek olan bir maçta Yumlu&Douglas tandemi ile oynarsan böyle rezil olursun.
Ayrıca son 3 maçtır yaptığı her değişiklikle kazanabileceğimiz maçları kaybetmemize neden oldu.
Yumlu gibi Shota da %100 suçlu.

Peki Shota'yı getiren kim?
İHO.
Ona söyleyecek şey bulamıyorum.
Yaptığı herşey fiyasko olan bu yüzsüz,
Ve hala bu yüzsüzü destekleyen adamlar var.
Trabzonspor'a bir şey olmaz, batmaz vs diyen bir sürü polyanna var.
Trabzonspor bu kafayla 3-4 yıl daha gitsin hep birlikte Yeni Trabzonspor'u kurar eskisini 3.lige yollarız.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 14:59
Yaşadığınız yerle ilişkili olsa gerek. Herhalde Türkiye'ye gezmeye geliyorsunuz sadece. Olup bitenden bihabersiniz. 2010-2011'in şampiyonu kim, ve kupa şimdi nerede ? Neden o kupa hala ŞB müzesinde ? Neden Aziz ş...sizini aklamaya çalışıyorlar ? Siz hayal dünyanızla baş başa bırakıyorum....

bencede hayal gören sensin. napacagiz simdi?

gurur6134
03.10.2015, 15:01

He ya burasi turkiye hep dogru isler yapan kazanir zaten almanyadan oylemi gozukuyor burasi..oyle gozukuyorsa tam tersi bilesin davulun sesi uzakdan hos gelir..

fincher
03.10.2015, 15:03
Hakem hatalarını biryana bırakıyorum...Yediğimiz gollerde şanssızlık,laubalilik ve beceriksizlik faktörünü de gözardı etmemek gerek.Kornerlerde,serbest vuruşlarda geride sadece Cavanda kalıyor,kendine çok güveniyor ama en arkada kalıyorsan ani çıkışlarda garanti oynamak zorundasın risk alamazsın.Dün ilk golde bence laubaliliğin ve kendine aşırı güvenmenin etkisi büyük.Pozisyonun devamında iki stoperin top süren oyuncuya escortluk yapması ve bir türlü yakalayamamaları da ağırlıklarından.Bence Aykut iki stoperimizden de daha hızlı ve daha iyi.Mağlubiyet serisinin Aykut kesilip Douglas oynamaya başladığından beri olduğunu gözardı etmeyelim.

volkan_627
03.10.2015, 15:04
Allahtan bu maçta onur yoktu. Onur olmayınca saldıracak adamların isimleri değişmiş sadece. Her durumda sahaya çıkan 11 kişi var nasıl olsa. Yarın yumlu oynamaz başkasına sallar taraftar. Ama ne zaman asıl büyük hatanın, büyük başta olduğunu anladığımızda şampiyonluk gelir. Olaya doğru yönden bakmayı öğrenmemiz lazım artık.

lopsang
03.10.2015, 15:07
bencede hayal gören sensin. napacagiz simdi?

2010-2011'in şampiyonunu doğru söyle kimin hayal gördüğünü de bilelim. Sonra neden o kupanın olması gerektiği yerde olmadığını, neden o kupayı çalan hırsızın korunduğunu, söyle, o zaman eyvallah diyeceğim ben hayalci, sen realistsin...

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 15:09
bence ortada bulusalim ikimizde yari hayal görüyoruz. hadi görüsürüz.

Poor
03.10.2015, 15:16
hakem hatalari olmasaydi da biz bu konyaya gol atamazdik ben size diyim. takim hic oynamadi ilk yari koca bir 0

hakem hakkimizi yedi ama bu takima istedigin hakemi getir su oyunu gorunce benim icim daraliyor

lopsang
03.10.2015, 15:17
bence ortada bulusalim ikimizde yari hayal görüyoruz. hadi görüsürüz.

Hayalci bir adam olmayı çok isterdim. Mutlu olursun bu şekilde. Benim için hayalci damgalamasında bir beis yok. Eyvallah derim. Lakin sen neden o sorulara cevap veremiyorsun, ben onu anlayamadım.

Mert Oğuzlu61
03.10.2015, 15:22
https://pbs.twimg.com/media/CQZEYEZWwAEr9cH.jpg

Bu adam gider gelmez beyler, sabahtan beridir işkence ediyorlar ben yabancı futbolcu olsam giderim dönmem, eğer dönerse helal olsun derim. Şaka maka adamı içeri tıkacaklar yönetici felan yok mu gidip kurtarsalar ? Nedir bu rezalet sabah tutukladılar savcılığa götürdüler ifade almalar vs.. RVP ye yapılır mıydı böyle bir şey ? Adam saha çizgisinde görevliyi dövecekti neredeyse, polis asker dinlemez basar giderdi bizimkine resmen mülteci muamelesi çekiyorlar.

Alper Calik
03.10.2015, 15:23
Kendi hakkını almayı bırak istemeyen, celladına aşık bir şehir ve taraftar topluluğu.

Biz bunlara layığız. Suç bizde.

mkmoglu
03.10.2015, 15:25
ikinci sınıf futbolcu cavanda ortasahada topu bırakıyor..penaltı oluyor bütün süç mustafada yabancılar çuvalla para alıyorlar onlara laf yok sanki aziz peder mübarekler avrupa liglerini çok iyi takıp eden biri olarak diyorumki medjani biraz cavanda harıcınde çöpun çöpu bunlar yazık verilen paralara..

insomniac
03.10.2015, 15:32
Kaybettiğimiz karşılaşmanın, sorumlusu değil sorumluları vardır, TFF ve Hakem'i ilk sıraya koyuyorum, isim vererek rencide etmek istemiyor olmamdan mütevellit 2-3 savaşmayan futbolcuyu ikinci sıraya koyuyorum, üçüncü sırada ise taraftar var, Galatasaray'ı ezdik, gerek hakem, gerek futbol şansızlığı vesilesi ile 3 puan alamamış olabiliriz, Osmanlıspor'a karşı, pasif futbol oynayıp ağır bir yenilgi almış olabiliriz ne olursa olsun, lider ile aramızda 3 puan varken nerede büyük Trabzonspor'un taraftarı? Neredeyiz, önce kendimizi sorgulamamız lazım, o stad dolu olsaydı, o bilindik baskıyı layıkıyla hakem ve rakip üzerinde kurmuş olsaydık, böyle mi olurdu?

Yıllardır, o gitsin, bu gelsin, o çıksın bu girsin aforizma savuruyor herkes, sen önce stada gel stada.

destek ol, mavi ile yeşilin düet yaptığı şehirde doğmuşsun kanında var savaş, süsle galeyana getir futbolcuyu, futbol oynamasın savaşsın.

Ezcümle,

çok kırgın ve kızgınım taraftarıma...

Takımımızı yalnız bıraktığı için.

ts_ezer
03.10.2015, 15:39
Erkan zenginin oynadigi takim ancak bu kadar olur.
Buna bide ndoye yi ekleyelim.
Erkan gibi bi adamla hali sahada top
oynasak kesin kavga ederiz.
Constant ile marin nasil tahamul
ediyorlar buna.

Doğan Keskin
03.10.2015, 15:42
Şimdi kenetlenme zamanı ya kenetlenelim hakemleride gömelim o sahaya ya da dağılalım gitsin arkadaş böyle arada kalıp kahrolmaktan iyidir..

Emre ÖZTÜRK
Takıma sahip çıkacak birileri lazım.Taraftardan ya da siyasi birilerinden bahsetmiyorum.

yüregimts
Bu Başkan bu takımı bırakmadıkça , Bu vizyonsuzluk ,iş bilmezlik devam ettikçe isterseniz Messi 'yi getirin bu takımdan bişey olmaz !

DarkBlooD
03.10.2015, 15:46
Deli ediyorsunuz insanı. Arkadaşlar gs ve konya maçında rakibe değil hakeme yenildik suçlu içeride değil.

Elbette oyunda, hocada, başkanda hatalar var ama bunlar rakibe yenilme nedenimiz değil.

Millet yatırıp takıma tecavüz etse hala onur, hurma iho siyaseti tartışacak beyinsizler var.

Ulan rakipler değil hakem musveddeleri kiyiyor. Önce bunu bilin, görün sonra kendi içimizdeki sorunları tartışalım.

Yunan izmiri alip namusuna tecavüz etmiş sen konyada ekinler az oldu çiftçi mahsule bakmadi diyorsun.
Bu başkan değilmiydi hakkımız yemesin diye TFF ye 3 adam soktuk diyerek tupçu yu destekleyen , senin yöneticin değilmiydi daha bu sezon oynanan bjk maçında hakemlere övgüler yağdıran.

Mert Oğuzlu61
03.10.2015, 15:47
ikinci sınıf futbolcu cavanda ortasahada topu bırakıyor..penaltı oluyor bütün süç mustafada yabancılar çuvalla para alıyorlar onlara laf yok sanki aziz peder mübarekler avrupa liglerini çok iyi takıp eden biri olarak diyorumki medjani biraz cavanda harıcınde çöpun çöpu bunlar yazık verilen paralara..

Yalnız 2. sınıf futbolcu dün Belçika millisine seçildi. Avrupa liglerini iddaadan veya maç özetlerinden takip etmekle, 90dk maçları izleyerek takip etme arasında ciddi fark var.

Adamın şut çekemeyeceği pozisyonda, topu alamayıp dengesizce girişip penaltı yaptıranda Cavanda. Ofsayt pozisyonunda yine üstün stoper özelliklerini kullanıp rakibin 5 para etmez adamını kalemize sokan da Cavanda.

Takımın stoperi ve kaptanı olarak rakip forvetleri durdurma gibi bir yetkisi olamaz zaten, görev ve misyonu rakip kalede gol aramaktır Yumlu nun. Dimi ? Çünkü ben birebirde top kestiğini, bu tip ataklarda top çalıp takımı rahatlattığını 5 yıldır göremedim. 5 senedir rakip forvetlerin arkasında nal toplayan kemal sunal tiplemesi bir adam izliyorum.

Leralonde
03.10.2015, 15:49
Mustafa nın oynamaması lazım , Yusufun sol kanada çekilmesi gerekiyor , sağ kanatta adamı geçip uygun pozisyona gelse bile sağ ayağıyla orta açamadığı için hiçbir işimize yaramıyor.Takımdaki sıkıntıyı çözmüş değilim golü yiyene kadar doğru düzgün oynamayan , sorumluluk almayan takımda golü yedikten sonra ayağına topu alan hücuma katkı sağladı.Ve hakemler Gs ve Konya maçında yaptıkları hatalarla 6 puanımızı çaldılar.

Leralonde
03.10.2015, 15:54
Şuan net hatırlamıyorum fakat gollerden birinde Mustafa , defanstaki yerini bırakmışken orta sahada gereksiz bir müdahale yapmaya çalışıyor ve arkaya atılan top gol oluyor.

hüseyin1975
03.10.2015, 16:05
Taraftarın büyük kısmının beğenmediği Mustafa da ne bulur bu TD anlamıyorum.
Birde bu Hakemlerli nasıl adam edeceğiz?
Illa topuklarına sıkmakmı lazım ��

objek
03.10.2015, 16:07
Artik bu mactan cikartilan dersler mersin macinda belli olur ama bir gercek varki gs ve konya maclarinda o takimlarin hocalari ve bizim kendi gozlemlerimizden yola cikarsak bu yenilgileri ne hoca nede oyuncular haketmedi

gurur6134
03.10.2015, 16:11
Dunku macda yumlu yerine puyol olsa olmayan penalti ve ofsayt verildikden sonra yine yenilmistik birakin bu isleri..adamlar 1.5 kez geldiler 2 gol attilar..2 side gol degil onur oynamadi bugun sira yumluda yumlu oynamaz sorun cavanda da olur aykutda douglasda olur.. trabzonsporun haklarini hicbir platformda savunamayan yanlis ustune yanlis yapan iho dan baslanmali sorun cozulcekse hoca ve topcular ondan sonra konusulmali teknik taktik sonranin isi..

vadaa55
03.10.2015, 16:13
Douglas oynamaya başladığından beri galibiyetimiz yok galiba ??

Doğan Keskin
03.10.2015, 16:18
Saha içine dönersek Şota artık Yumlu'yu yedeğe çeksin Douglas hiç yoktan daha ayağına hakim ve en önemlisi agresif rakibe sert giriyor Yumlu'da agresiflikte yok. Aykut ikisinden de hızlıdır Aykut-Douglas oynamalı. Ekici takıma dönsün artık gollerine asistlerine ihtiyacımız var hücumda üretken olamıyoruz Ekici yi arıyoruz işte başka izahı yok. Onur kaleyi devralmalı. Şota takımı kafa olarak toparlamalı.

memozcan
03.10.2015, 16:30
Şuan net hatırlamıyorum fakat gollerden birinde Mustafa , defanstaki yerini bırakmışken orta sahada gereksiz bir müdahale yapmaya çalışıyor ve arkaya atılan top gol oluyor.
taca giden topu kafayla rakibe teslim etti hemen akabinde gol geldi..

memozcan
03.10.2015, 16:36
Hakem makem hikaye.
Sen Mustafa Yumluyu hala oynatıyorsan yenilmeye mahkumsun.
İki pozisyonda da %100 hatalı. Sadece pozisyon sonlarındaki yanlış müdahalelerini kast etmiyorum.
Her iki pozisyonun başlangıçlarını seyredin ikisinde de olması gereken yerin çok çok uzağında.

Yumlu'yu oynatan kim?
Shota. Hadi Yumlu'yu oynattın. Ofansif oynayacağın ve kontra atak yeme ihtimalin çok yüksek olan bir maçta Yumlu&Douglas tandemi ile oynarsan böyle rezil olursun.
Ayrıca son 3 maçtır yaptığı her değişiklikle kazanabileceğimiz maçları kaybetmemize neden oldu.
Yumlu gibi Shota da %100 suçlu.

Peki Shota'yı getiren kim?
İHO.
Ona söyleyecek şey bulamıyorum.
Yaptığı herşey fiyasko olan bu yüzsüz
Ve hala bu yüzsüzü destekleyen adamlar var.
Trabzonspor'a bir şey olmaz, batmaz vs diyen bir sürü polyanna var.
Trabzonspor bu kafayla 3-4 yıl daha gitsin hep birlikte Yeni Trabzonspor'u kurar eskisini 3.lige yollarız.
+1 .. haftalardır bunu anlatmaya çalışıyorum.. biz rakibin öne geçtiği hiç bir maçı çeviremeyiz.. rakibe baskı kurmak için otamatikman defans hattı ileriye çıkıyor.. bu da rakipler için bulunmaz fırsat..

yapılacak tek şey var.. eğer gol yersen stoperden birini çıkarıp orta saha oyuncusu almak.. böylece 3'lü defansa dönüp gerekirse cavandayı defansta bırakırsın.. şota 2 maçta da böyle birşey denemedi.. tek denediği stoperlerden birini forvete çekmek.. yumluyu forvet oynatacaksan ndoyeyi nie çıkarıyorsun.. adam bal gibi pozisyonda topu kafayla kaleciye attı..

asilhamsi
03.10.2015, 17:50
futbolcuların kavga etmesi Shota nın otorite sorununu gösterir.

Hem saha da hemde saha kenarında berbat Shota.Bir an evvel bırakmalı.

Aralıkta da yonetim bırakmalı.Takımın icine ettiler.

asilhamsi
03.10.2015, 17:52
taca giden topu kafayla rakibe teslim etti hemen akabinde gol geldi..

mustafa orta yapmaya calıstı ama topa 5 yasında cocuk gibi vurdugu icin kontra atagı baslattı.

Mustafa yı tartısmaya gerek yok.Bank Asyada dahi oynaması neredeyse imkansız.

Kamil Çakmak
03.10.2015, 18:21
Bunlar hakem hataları değil. Şikeciler ile TFF nin Trabzonspor u bitirme çabalarıdır. İho hala susuyorsa ve o susmasına çanak tutan on9u destekleyen TS li onunla birlikte bu camia ya ihanet ediyordur.

Kamil Çakmak
03.10.2015, 18:25
Uzun adam susun konuşmayın dedi ya hani. Uzun adam ile birlikte bu klübün sonunun gelmesine az kaldı. Umarım yanılırım. Trabzonspor çok kötü yönetiliyor. Herkez eşine dostuna yakınına söylesin. Trabzonda olduğum dönemler, duyum aldığım mevzular çok berbat. Bu klüp genel kurul iç in 12. ayı beklememeli idi.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 19:10
He ya burasi turkiye hep dogru isler yapan kazanir zaten almanyadan oylemi gozukuyor burasi..oyle gozukuyorsa tam tersi bilesin davulun sesi uzakdan hos gelir..

atiyorum top direkten dönüyorsa sizce ne mana cikiyor bundan? paralelcimi,o su, bumu oluyor arkasinda. sike futbolun parcasi zaten.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 19:15
amatör en alt kümelerde bile sike var. sezon sonlarinda tesvik, mesvik her zikkim oluyor. futbol oynasaydiniz haberiniz olurdu sanirim.

Poor
03.10.2015, 19:15
sorun ne hakemlerde ne de defansda arkadaslar anlatamadik bir turlu

takim 45 dakika konyaspora 90 dakika osmanlispora ortasahada yenilmistir. bunun sebebi oyuncularimiz olamaz cunku birebirde hepsi konyaspor ve osmanlinin ortasahasindan daha kalitelidir. sebebi tamamen taktiksel, kapanan takima karsi care bulamadi sota, takimi sahaya surmekle hocalik yapmak arasinda buyuk bir fark var, sota daha hocalik konusunda bir sey yapmis degil.

ilerde top tutamiyoruz paslasamiyoruz bunun sebebi ne hakemler ne de yumlu, bu oyun anlayisiyla sampiyon olamayiz, yumlu ve hakemler iyi olsa 5. degil de 4. olurduk anca

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 19:18
erkan ve yusuf paralelci adamlar, toplari direge nisanliyorlar kasten. demirören direklere miknatis koydurmus degilmi la yürüyün. buda bu konuda son mesajim olsun. tesekkürler.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 19:51
sorun ne hakemlerde ne de defansda arkadaslar anlatamadik bir turlu

takim 45 dakika konyaspora 90 dakika osmanlispora ortasahada yenilmistir. bunun sebebi oyuncularimiz olamaz cunku birebirde hepsi konyaspor ve osmanlinin ortasahasindan daha kalitelidir. sebebi tamamen taktiksel, kapanan takima karsi care bulamadi sota, takimi sahaya surmekle hocalik yapmak arasinda buyuk bir fark var, sota daha hocalik konusunda bir sey yapmis degil.

ilerde top tutamiyoruz paslasamiyoruz bunun sebebi ne hakemler ne de yumlu, bu oyun anlayisiyla sampiyon olamayiz, yumlu ve hakemler iyi olsa 5. degil de 4. olurduk anca

böyle gelin iste arkadas.

sota kivamina gelirmi mesele o

Yavuz Bektaş
03.10.2015, 19:52
büyük kulüpmüş şu an türkiyede benim itibarım kulüptekinden fazladır iho gibi 21.yy ın en vasıfsız kişisi kulübün başındayken bu kulüp küçülmeye devam edecek
biri stadın vıp giriş tarafında taraftarın rakibe-hakeme baskı yaptığını ama akyazıda bunun olmayacağını yazmış size bi bilgi vereyim ne şb,gs,bjk ne de hakemler zerre etkilenmiyor o sokaktaki baskıdan sokağı geçtim avni akerde bile 0 baskı-stres altındalar
takmıyorlar trabzona arkalarında koca bir siyasi destekle geliyor.süleyman abay şu an raat kendisine en fazla 2 haftalık göstermelik ceza verileceğini biliyor sonra yine devam edecek
trabzonspor küçülüyor her saat-dakika-saniye-salise amatörlük kavramı şu an bizim için profesyonellik haline geldi
bugün altınordunun düzenlediği kupa maçında gs takımı bu seneki formalarla oynarken bizim çocuklarımız 2 sene önceki formalarla oynadı 15 yaşında diye ihonun kesın umrunda değil ama benim ve eminim o çocukların umrunda
mehmet-erkan kavga etmiş constant gözaltına alınmış açıklama var mı yok çünkü yönetim yok
yakup aslan var bi de prof ünvanı almış ama nasıl almış hala aklımda soru işareti

bir soru sorucam gs,şb,bjk iç veya dış sahada 1-0 gerideyken onları maçı izlerken "aha şimdi atacaklar diyor musunuz" %80-90 evet der çoğu kişi çünkü rakip karşılarında kadro ne olursa olsun korkuyor takımın adından çekiniyor-sakın hakem sayesinde demeyin geçelim bu eziklikleri dünyanın her yerinde büyük takıma hakem daha yakındır-
biz ise 1-0 gerideyken yokuz sahada saldırmıyoruz direkt kaybettik moduna giriyoruz çünkü kabullenmişlik var küçülmüşlük var ve git gide artıyor bu durum
aralıkta bu kişiler devam edecek göreve sonrası malum kapıya kilit vururlar büyük ihtimal hadi güle güleyin haziranda görüşürüz inşallah(daha öncede son demiştim dünkü rezillikten sonra dayanamadım ama bu takım beni-bizi-sizi hak etmiyor en azından vasıfsızlardan kurtulana kadar)

sulo61gun
03.10.2015, 20:41
bu ligi boşuna oynamaya gerek yok gs maçında adam elle düzeltip gol atıyor resmen devam ettiriyorlar yazık gerçekten yazık... lig tvyi de iptal ettiriyorum soksunlar bi taraflarına liglerini...

serdaracıl
03.10.2015, 20:42
Arkadsş şu ligde ne yapabilirsin. Adam elle kesiyor hakemin gözü önünde, vuruyor hooop gol. Ondan sonra hak, adalet. Arkadaş bıktım ben bu memleketteki adaletsizlikten

Yaşar
03.10.2015, 20:52
Yok cnm gs süper top oynuyor, hakemler ne yapıyor ki !

Soner Albayrak
03.10.2015, 20:53
Zavallı Trabzonspor.

amour_61
03.10.2015, 21:00
''Spor Toto Soytarı Ligi'' Bugün 5 yıllık digitürk üyeliğimi iptal ettim. Arkadaşlar destek bekliyorum sözle , icraatla olmuyor lütfen dikkate alın bu soytarı ligi , şampiyonu masa başında tayin edilen ligi izlemeyin.

Yavuz Bektaş
03.10.2015, 21:05
cavanda 2.lig topçusu yumlu profesyonel oyuncu aahahahaahaahah komedisiniz sizi sizin gibilere kendi takımının maçını satanlar uyar zaten yazıklar olsun

Punisher-61
03.10.2015, 22:12
100 milyon dolar harca
60 topcu getir
Ve özevlat yumlu hep oynasin...
Ilk golde yaptigi hareketin aynisini ikinci goldede yapti... Zaten tersini yapsa sasardim

Courage
03.10.2015, 22:21
Maçı seyremedim ama özetlerden ve maç sayfasını tarayarak şunu gördüm ki ,yazık oldu hakikaten Yazık!

Tek kale oynamadık ,50 topumuz direkten dönmedi ama koca sezonu birşekilde bitirdik bu maçla. Hele sonraki Erkan - Ekici kavgası falan..... rezalet!

Üzgünüm ne yazalım.

cakalkerem
03.10.2015, 23:49
yahu hakem bır hatalı penaltı bır hatalı ofsayt verıyor...

siz neyin derdindesiniz

Karasoy
04.10.2015, 00:09
Düşünün Galatasaray lig tarihinin en kötü başlangıcını yapmasına rağmen şu an lider durumda ve biz bu durumda bile liderin 4 puan gerisindeyiz.Soruyorum acaba ne zaman iyi olma durumumuz var.Hele ki bu başkanla ömür boyu bir ümidim de olamaz.

piskopatrizeli
04.10.2015, 00:11
yusuf'a laf eden herkese aynı lafı yusufun yerine iade ediyorum.

Fanatik34
04.10.2015, 00:13
Iki Hakem hatasi ile yenilmisiz..vah vahhh! Dogru oynarsin, 3 hatta 4 atarsin, hakemi de yenersin, bu Kadar basit.

2004/05 sezonunda hakemleri de yeniyorduk, ta ki Papila serefsizi cikip, bizi Gaziantep ve Sikebahce maclarinda 90 boyunca dograyincaya Kadar!

Kisaca, Sota hatalarindan dönsün, yine yenmeye baslariz..ama bu kavga olayi önemli bir sorun, cözmeye Adam lazim

Karasoy
04.10.2015, 00:16
Bir siyaset ve bir kişi yüzünden ya Rab ne Güneş'ler batıyor!!!!

Fatih Öztürk
04.10.2015, 00:22
Sinan Engin 100.yıllarında 6 derbi maçını içerde dışarda kazandık diyorda 2 maçtada bunlarla berabere kalmıştık o senesi menajerdi, bu yaşta bunadı galiba.

6Şafak Aydın1
04.10.2015, 00:25
Iki Hakem hatasi ile yenilmisiz..vah vahhh! Dogru oynarsin, 3 hatta 4 atarsin, hakemi de yenersin, bu Kadar basit.

2004/05 sezonunda hakemleri de yeniyorduk, ta ki Papila serefsizi cikip, bizi Gaziantep ve Sikebahce maclarinda 90 boyunca dograyincaya Kadar!

Kisaca, Sota hatalarindan dönsün, yine yenmeye baslariz..ama bu kavga olayi önemli bir sorun, cözmeye Adam lazim

bir macta iki golü zor atiyoruz. 3 4 tane atacak durumda degiliz herhangi birine.

El Cordobes
04.10.2015, 00:31

1. paragrafta olayı bu kadar basite indirgeyen arkadaş 2. paragrafı yazabiliyor.

ilginç...

Yaşar
04.10.2015, 00:36

Klavye başında yazmaya benzemiyor bi işler efendi. Dün akşam senin maçında hakem rakibine 2 tane golü hediye edip mağlup olmana sebep olurken, bu aksam bir başka maçta yarıştakı muhtemel rakiplerinden bir tanesi hakem yardımı ile 3 puan alıyor. Sonra da niye hakem diye agliyor musuz? Bu kadar da romantik olmayın yahu, açık gözünüzü artık.

Nazim Can
04.10.2015, 00:36
yusuf'a laf eden herkese aynı lafı yusufun yerine iade ediyorum.
Burasi yusufspor degil Trabzonspor kendinize gelin yusuf su anda cok formsuz ve ilk 11 asla baslamamali bunu inkar eden adam direk art niyetlidir, yusuf oynasin diye Trabzonsporun basarisizligini istemek bunuda iddia edecek kadar öygüven sahibi olmak gercekten kücümsenmeyecek bir is.

Fanatik34
04.10.2015, 00:41
1. paragrafta olayı bu kadar basite indirgeyen arkadaş 2. paragrafı yazabiliyor.

ilginç...Ilginc olan ne, birinci Paragrafin bu Ülkenin gercekleri oldugu mu? 2.Paragraf, 2010/11 sezonunda Ilahi Adalet sayesinde sampiyonlugu getirdi, hatirlatirim!

piskopatrizeli
04.10.2015, 00:41
Burasi yusufspor degil Trabzonspor kendinize gelin yusuf su anda cok formsuz ve ilk 11 asla baslamamali bunu inkar eden adam direk art niyetlidir, yusuf oynasin diye Trabzonsporun basarisizligini istemek bunuda iddia edecek kadar öygüven sahibi olmak gercekten kücümsenmeyecek bir is.

bir sürü onursporlu var bitanede yusufsporlu olsun.

Nazim Can
04.10.2015, 00:48
bir sürü onursporlu var bitanede yusufsporlu olsun.
Elimizde en iyi ama yönetim tarafindan motivasyonu bozulmus bir kaleci var birde onun yedegi ne oldugu belli olmayan bir kaleci var dün az cok fikir sahibi olduk zaten, ama yusufun isi baska yusufun yerine oynayabilecek 5 adam sayarim sana erkan orda oynar, ekici orda oynar, marin orda oynar, sefa orda oynar, salihi sag bek yapip cavanda yi orda oynatirsin ama onurun ki böyle bir durum degil bunu kavrayabilmek icin iddia degil biraz futbol bilgisi lazim.

piskopatrizeli
04.10.2015, 01:00
Elimizde en iyi ama yönetim tarafindan motivasyonu bozulmus bir kaleci var birde onun yedegi ne oldugu belli olmayan bir kaleci var dün az cok fikir sahibi olduk zaten, ama yusufun isi baska yusufun yerine oynayabilecek 5 adam sayarim sana erkan orda oynar, ekici orda oynar, marin orda oynar, sefa orda oynar, salihi sag bek yapip cavanda yi orda oynatirsin ama onurun ki böyle bir durum degil bunu kavrayabilmek icin iddia degil biraz futbol bilgisi lazim.

o aynar bu oynar boşver gitsin. yusufun bjk maçı sonrası şehitler için yaptığı konuşmayı duyunca bu çocuğa hayran oldum. gerisi hikaye benim için.

https://twitter.com/ysf032

Fatih Öztürk
04.10.2015, 01:02
Onur'un sakat olduğuna inanmıyorum.aynı şekilde Mehmet Ekici'ninde.yönetim ve teknik heyet orta oyununu çok güzel oynuyor,dur bakalım yakında kokusu çıkar.

El Cordobes
04.10.2015, 01:03
Ilginc olan ne, birinci Paragrafin bu Ülkenin gercekleri oldugu mu? 2.Paragraf, 2010/11 sezonunda Ilahi Adalet sayesinde sampiyonlugu getirdi, hatirlatirim!

hocam diyorsun ki hakeme filan takılmayın düzgün top oynarsan maçlarını alırsın,bu kadar basit.sonra da diyorsun ki düzgün top oynayıp zirveye oynadığımız zaman papila çıktı bizi doğradı.

çeliştiğin nokta burası.

ben de diyorum ki olay o kadar basit değil.bu düzende papilalar bitmez. ne kadar iyi oynarsan oyna takılacağın bir nokta gelecektir.çünkü oyun ve düzen adil değil.işte sen söylüyorsun; saha içinde rakibini,hakemi ,saha dışında medyasını vs. yendin bu sefer ülkeyi yöneten egemenler izin vermedi şampiyonluğuna.ayrıca çark senin aleyhine işlerken rakiplerinin lehine işliyor.

olay futboldan çıkmış durumda...

Mehteroğlu
04.10.2015, 01:10
Hakem olayi boyle gitmez bence artik, bizim lehimize donecektir onumuzdeki gunler, ancak bir noktayi atlamayalim. Bizim takim isirmiyor, kanatlardan sifira inemiyor, bekleri cikmiyor, ortasaha 3 pas yapmiyor! Cozebilirsek ilerleriz, yoksa hakem der 5-6 da tamamlariz ligi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tuğrul
04.10.2015, 01:30
o aynar bu oynar boşver gitsin. yusufun bjk maçı sonrası şehitler için yaptığı konuşmayı duyunca bu çocuğa hayran oldum. gerisi hikaye benim için.

https://twitter.com/ysf032

https://twitter.com/turkishgoals/status/650020735281438720

Futbolcuların dünya görüşünden çok oyun alanındaki işlevine, kattığı değerlere bakılmalı.

Ne yani şimdi Aykut Demir tesbih çekti diye adamı el üstünde mi tutalım.

Nazim Can
04.10.2015, 01:36
Yanlardan gelen iki orta constant ve yusuf, ikiside sert ve tehlikeli ortaydi zaten biride gol oldu digerini kaleci kurtardi, acaba shota bunlari görüyormudur, gerci bunlardan önce yumlu problemini nasil cözecek cok merak ediyorum.

Fanatik34
04.10.2015, 01:45
hocam diyorsun ki hakeme filan takılmayın düzgün top oynarsan maçlarını alırsın,bu kadar basit.sonra da diyorsun ki düzgün top oynayıp zirveye oynadığımız zaman papila çıktı bizi doğradı.

çeliştiğin nokta burası.

ben de diyorum ki olay o kadar basit değil.bu düzende papilalar bitmez. ne kadar iyi oynarsan oyna takılacağın bir nokta gelecektir.çünkü oyun ve düzen adil değil.işte sen söylüyorsun; saha içinde rakibini,hakemi ,saha dışında medyasını vs. yendin bu sefer ülkeyi yöneten egemenler izin vermedi şampiyonluğuna.ayrıca çark senin aleyhine işlerken rakiplerinin lehine işliyor.

olay futboldan çıkmış durumda...Benim anlatmak istedigim, Abay ile Papila arasindaki fark..yani Sülüman iki hata yapti diye kaybetmek, Papila bizi dogradi arasinda cokfark var.

Örnekolarak verdigim Gaziantep macini bul, seyret..anlatmak istedigimi görürsün. Kaldi ki o macta Gökdeniz Yattara´nin ortaladigi topu 3 metreden iska gecmese, Fatih lakayit olmasa yine kazanmistik! iste anlatmak istedigim, oyna yürekli ve istekli oyna, zaten yetecek!

28TS61
04.10.2015, 02:26
yahu hakem bır hatalı penaltı bır hatalı ofsayt verıyor...

siz neyin derdindesiniz

+ erkan zengin faul yapti diye ikinci sari'dan kirmizi veriyor. oyuna baslamasi gereken konyaspor iken biz basliyoruz. bunu kimse gündeme getirmiyor malesef

Nazim Can
04.10.2015, 03:20
+ erkan zengin faul yapti diye ikinci sari'dan kirmizi veriyor. oyuna baslamasi gereken konyaspor iken biz basliyoruz. bunu kimse gündeme getirmiyor malesef
Dogru birde o pozisyon var ama diger iki pozisyon skora direk etki ettigi icin bu pozisyon biraz arkada kaldi, madem erkan faul yapti oyuna niye biz basladik aslinda tam bilmiyorum ama kural hatasi olabilir mi ?

Hamdi Karamahmutoğlu
04.10.2015, 08:38
Uğur Meleke'nin güzel bir sözü var. Uzun yıllardır Trabzonspor'un oynadığı bütün maçlar üç ihtimalli. Oysa eskiden öyle miydi...

Güzel demiş. Daha güzel anlatılamazdı.

mkmoglu
04.10.2015, 08:38
cavanda 2.lig topçusu yumlu profesyonel oyuncu aahahahaahaahah komedisiniz sizi sizin gibilere kendi takımının maçını satanlar uyar zaten yazıklar olsun

benim demek istediğim hedefe giden yolda bütün oyuncularımızı kucaklamak sizler trabzonspordan nefret ediyorsunuz..ne olursa olsun bu futbolculara güvenmemiz lazım..onları hedefe doğru teşvik etmek lazım yabancı oyuncuları vurdumduymazlıklarını da görelim biraz.. lütfen takımımıza ne olursa olsun sahip çıkalım..artık kabul edelim ki bu ligde şampiyon olmamız çok zor..

F. Yıldırım
04.10.2015, 09:15
Onur'un sakat olduğuna inanmıyorum.aynı şekilde Mehmet Ekici'ninde.yönetim ve teknik heyet orta oyununu çok güzel oynuyor,dur bakalım yakında kokusu çıkar.

Aynen katılıyorum. Kulüp kulüp değil ahır.
Takımın kalitesi ne kadar iyi olursa olsun iç huzursuzluk ve tff başarılı olmamıza engel. Kulüpteki sorunların da İho gidene kadar çözüleceğini sanmıyorum.

Uğur Gündüz
04.10.2015, 09:47
Takıma, hocaya , yönetime de bir yere kadar.
Bu ligin en güçlü kadrolarına sahip üç takım , buna rağmen bir tane namuslu maç kazanamıyor.
Kadro güçlü, hakem yanlarında (tff) buna rağmen bazı seneler şampiyonluğa oynayamayacak kadar kötüler. Aslında o seneler de normalde küme düşerler!
Şöyle ya da böyle, GS maçında penaltımız verilseydi , Konya maçında uyduruk penaltı verilmeseydi kaç puanda olurduk?
Hakemi de yenecek kadro onlarda var ama onlarda hakemle yeniyor!
Ülkemizde futbol adaleti sağlanmadan oynanan bu soytarılığa kafayı takmadan ve batmadan izlemeliyiz. Yapılan masraflar , harcanan paralar boşuna...
Bu düzende yerimiz yok işte ...

gurur6134
04.10.2015, 10:16
Bariz hakem hatalariyla bizim 6 puanimiz gidiyor yarisa havlu atmis gaysey 6 puan aliyor bu hatalarla sonra neden sampiyon olamiyoruz nasilolalim arkadas bu duzende degismedikce 100 senede gecse olamayiz degil yapmazlar acin artik gozlerinizi..dun podolski resmen fidayda oynayarak topu onune aldi atti golunu 12 goz gormedi milyonlar gorurken lanetolsun bu duzene ulkenin hic biyerinde adalet yok ki futbolda olsun..

gurur6134
04.10.2015, 10:47
http://www.61saat.com/m/futbol/trabzonspor-un-yenilmesi-tesaduf-degil-h238150.html

DNA-TS
04.10.2015, 11:08
Göksel gümüşdağ denen dangoz da maçtan sonra çıkmış olabilir hata yapabilir demiş hakem için.
Zaten aksini beklemiyordum adam kendi oluşumuna laf atacak değil ya rezil herif.
Bakalım bu akşamda rezilbahçe ve karakargalara da bi yanlış yapsalarda ortalık karışsa.hakem bizim maçda 25 dk top oynattırmadı düdükten.hakem oyun oynattırmalı bizimkiler gibi düdükle çiftetelli oynattırmamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 11:59
Futbolun katili
Tüpçü ve hakemleri

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 12:01
İHO, hakemler Trabzon şehrine yaptıkları bu haksızlıkları yapma cesaretini nasıl buluyorlar diyor?

Aralık ayında gidersek de iz bırakarak gideriz dedi.

Yine taraftarın gazını almak için konuştu.

Tatmin olan var mı?

Cengiz Çubukcu
12.10.2015, 11:39
bu arada ailecek karar aldık Torku ürünlerinden almıyoruz :)