PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7. Hafta | TRABZONSPOR 1-2 Torku Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

ALDENİRO
02.10.2015, 23:07
Şota devri bitti artık

mustafakaraca
Dökülüyr tabi ilk golde penaltı öncesi yaptığı hata ne öyle aynı hatayı geçen maçta yaptı

serdaracıl
Şu hakemlere düdüğünü astırmayan, adamım diye ortalıkta dolanmasın

Fatih Çelik
02.10.2015, 23:08
Abi ne gerek var öyle gereksiz(!) hamlelere.Büyük başgan çıkar temiz futbol paydaşları der askerlik hatırlarını anlatır olay kapanır.Sora yine aynı senaryo bu devran böyle sürer...

İho çok kötü bir başkan ama bazen İho'ya da kızamıyorum bağırsa çağırsa ne olacak ki trt spor yarısında keser ntvspor tenis yayını koyar fotomaç ile fanatik dakika girer 20. sıradan normal bültene alır.İki gün sonra unutulur gider.

sasort
02.10.2015, 23:08
shota istifa etti demesinler yazık artık şu takıma

kim kaldı daha td kalmadı ülkede

gerçekten yazık bıraksınlar artık şu takımda tek dert td mü

volkan_627
02.10.2015, 23:09
bu akam ki hakem, içinde bulunduğumuz durumda iho dan daha masumdur...

önce iho gidecek... yanında da türevleri... daha sonra bu takıma başkan olabilecek cesarette bir varsa gelecek... sol bek oyuncun yılda 2,5 milyon alıyor.. gerisini sen hesapla.... sanırım üst lig takımalrı hariç böyle bir para yok...

jairzinho
yusuf a haksızlık yapılıyor.defansın arkasına çok net 2 koşusu vardı.yanlış yerde oynatılmasına rağmen gene en aktif oyuncu oldu.ideal yeri kesinlikle sol açık.yada forvet.burak tarzında oynuyor biraz.

Muhammed Ayaz
Ndoyeyi oyunda alıp yumluyu forvet yapmak nedir?
Abicim ndoye'yi oyundan alırken maç 1-1 di, ve takım oyun içinde müthiş uyumlu ve orta sahası ile iyi bir baskı oluşturdu, orda işleyen ortasahadan bir adam alıp orayı boşaltmaktansa,taze kan olarak Cardozo-ndoye değişikliği yapıldı.
Burada şansızlık bu değişiklikten 1 dakika sonra golü yememiz'di.O andan sonrada olanlar oldu zaten takım koptu.
Maç 1-2 olmuş olsaydı eminim ortasahadan bir adam alıp, Cardozoyu sokardı.

melihergun
yumlu ve hakemler sayesinde bir yenilgi daha aldık maçın özetini izleyip sıkılıcağınıza yumluyuyu izleyin daha iyi.
ayrıca hakem kaç puan alıcak çok merak ediyorum.Şota nın yaklaşımı röportajında gayet iyi idi sakince pozisyonları izledi bence en iyisini yaptı yoksa yayıncı kuruluş ofsayt pozisyonunu bile vermeyecekti.

mustafakaraca
Biri Ndoye a hızlı demiş şaka mı ya Ndoye vasat hızda bir adam ve hişbir özelliği olmayan boş adam. Henrique bundan 10 kat iyiydi

ilyskm
Ah o 13. Sandık yok mu? Anladınız siz onu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali YİĞİT
02.10.2015, 23:10
Mustafa Denizli boşta ;)

6Şafak Aydın1
su kazmalara milyonlar verene kadar yap yatirimini altyapina. bir psv ol, birsey üret. zaten iflas ettikten sonra mecbur kalacagiz buna cünkü kendiligimizden yapmayiz bunu.

okayi parlatip, parlarsa istanbula yollariz falan. bosuna transfer isinle zaman harcamayin. hadi yatirimida gectim bari güzel altyapi hocalari getir, imkanlar sagla birseyler yap.

iho yu tutuyordum ilk bastan. o zamanki piskoloji öyleydi ancak tek bir sözünü dahi tutmadi. secimden önce Trabzonspor koleji diyordu, ne oldu ?

ts_tuncay_ts
Sorunda orda zaten adam iki kere kaleye gelmeye plan yapıyor ve bunu gerçekleştiriyor,yani buna bile önlem alamıyoruz,rakibin hızlı ataklarını bozcak hücüm presini.
Rakibin seni oyun olarak ezmesi,alt etmesi imkansız,rakbin silahını biliyorsun ne zaman ateş edeceğini bilmiyorsun ama çözüm bulamıyorsun.
Orası ayrı bir konu ben arkadaşa cevap verdim...Nedendir bilinmez o arkadaş her hafta aralıksız yensekte yenilsekte hep olumsuz yorum yapan biri lafım onaydı...

ilyskm
N'doye kesin topçu değil...

volkan_627
İho çok kötü bir başkan ama bazen İho'ya da kızamıyorum bağırsa çağırsa ne olacak ki trt spor yarısında keser ntvspor tenis yayını koyar fotomaç ile fanatik dakika girer 20. sıradan normal bültene alır.İki gün sonra unutulur gider.
olay bağırıp çağırma olayı değil. olay, hakem odası basıma olayı. olay hakemin kafasına silahı dayama olayı. başka çare bırakmadılar... o odaya girecek, silahı kafya dayayacak... bak ondan sonra sana gelen hakemin ter akıyor mu? akmıyor mu????

Fatih Çelik
Ben taraftarın da sorumlu olduğunu düşünüyorum. Bizim taraftarımız harici adaletli maç isteyen yok. Herkes sadece kazanmak istiyor. Milletimizn klasik mentalitesi. Bir kere sporun içindekiler dürüst olacak. Aleyhe huraaa, lehine hatalarda taraftar baskıs atmosfer cart curt olabilir.

İzmirliTS
Şotanın tek hatası yusufu sağda erkanı solda oynatması.
Aslında hiç oynamamaları gerektiği halde oynatması.
Birde oyun sistemini hala oturtamamış olması,aslında bir oyun sisteminin olmaması.
Birde oyuna çok geç müdahale etmesi.
Birde takımın eksik noktalarına transfer yaptırmayıp gereksiz oyuncular aldırması
Birde takımın hiç kondüsyonunun olmaması,takımın 10 dk normal hızda oynadıktan sonra 0,5x hızına geri dönmesi
Birde Uğuru gönderip mustafayı tutup, hatta banko oynatıp bir de üstüne kaptan yapması
Birde Onurun formsuz olduğunu bile bile takımdan kesememesi, aldığı yedek kalecinin ise kovdukları fatihden beter olması
Birde bu forumu okuyup okuyup her hafta ilk onbiri değiştirmesi (Mustafa hariç o sabit eleman)
Birde ne zaman cardozo oynar ne zaman ndoye oynar olayını hala kafasında çözememiş olması
Birde 3 hafta üst üste yenilme basiretsizliğini göstermesi
Birde takım bir mok oynamadan ilk 2 hafta kazanınca ,şampiyon olacağını sanacak kadar saf olması
Birde takım böyle aciz top oynarken, birkaç hafta sonra tribünde kimse kalmayacağını bilmiyor olması
dışında...
aslında iyi bir hocadır. severiz kendisini

zx61
02.10.2015, 23:11
Biz gol yiyince zevkten dört köşe olup maç çok zevkli yeaaa diyen lig tv spikerini de atlamayalım.
arkadaş bir yerle mücadele etmiyoruz ki her yer bize düşman.fb gol yiyince bi ağlamadıkları kalıyor bu ş...in
Böyle konularda lig tvyi arayın yayınlarınız yanlı üyeliğimi iptal etmek istiyorum diyin.ben sürekli arıyorum

ARAGORN01
Son bir kaç görüşümde Yazdığım gibi hakem kesinlikle artniyetli. Hakemi bitirene kadar uğraşmalıyız.
Şota nın değişiklikleri çok hatalı
Yönetim zaten şu saniye istifa etmeli, zaten hiç seçilmemeliydi. Benim gibi çok kişiyi takımdan soğutan bu çapsız yönetimdir.

gurur6134
Hemşerim tam 4 senedir her yenilgiden sonra hakem artık kusacam içinde olduğumuz bataklığı görmeyip hedef şaşırtmak için yine hakem.Şampiyon olacak diye kurulup 3'te sıfır yapamazsın hemşerim yemezlerrrrrrr sen büyük takımdan bu akşam gidecek bu herif ha hala hakem hakem deyip iho ,hurma ve şotanın sırtını sıcaklardan 100 trilyonluk takımla 10.olursun.
Iho hurma sotaya basindan beri karsiyim gitsinler gitmesinede hakemlerde resmen dogruyor bunuda gorelim..iho ts haklarini kimseye yedirtmiycem dedi sonuc ortada..2011 kupasi gelmeden futbol siyasetden kurtulmadikca futbolun icindeki aziz tupcu vs pislikler temizlenmedikce adaletli bir lig olmadikcada messiyi getirsen faydasi yok..bu takim bu sistemde sampiyon olamaz bidaha ..

cotanak61
Denizli gelsin Kına yakarsiniz.

Tatar Kemal
Tonlarca para verip avrupada isim yapmış isimleri takım al sonra ersunu kovup bu kadronun başına kayseri ve kasımpaşa'yı batıran şota'yı ve süleyman hurma'yı getir. bu sonuçlar bu takıma müstehaktır. yönetim ve teknik ekip ve tabii süleyman hurma defolup gitmedikçe bu takım bu düzelmez ve küme düşmeye oynar. hurma ve şota takımın başına getirildiğinden bu yana söyledik dinletemedik. alınan bu mağlubiyetler hiç de sürpriz değil. bu yönetim, bu teknik heyet ve şota hayranı futbol cahili taraftarlar olduğu sürece bu takım süper ligde barınamaz bile.

Manava61

Tehdit etsin abi.Nasıl ki aziz sahanın ortasına otururum ligten çekerim diyorsa o da desin.P zaman paşa paşa yayınlar işte

jairzinho
bu maçın bir kazanımı olduysa o da şu.marin ile yusuf un çok iyi anlaşması bir pozisyonda.ara pasında.ofsayt oldu ama ışık verdi o atak.

Jedi
02.10.2015, 23:12
dadasım daha iyi anlatılamazdı ))

Fatih Çelik
02.10.2015, 23:12
olay bağırıp çağırma olayı değil. olay, hakem odası basıma olayı. olay hakemin kafasına silahı dayama olayı. başka çare bırakmadılar... o odaya girecek, silahı kafya dayayacak... bak ondan sonra sana gelen hakemin g.tünden ter akıyor mu? akmıyor mu????

Trabzon'da o büyüklük ve o karakterde bir adam var mı? Azizdeki taraftar desteği ,mali-silahlı-siyasi güç kimde var? Adam Türkiye'deki açık ara en sorumsuz en rahat yönetici.

zahido
02.10.2015, 23:13
Suleyman abayla beraber mustafa yumluda futbolu bıraksın.

S.Seymen
maç oynanırken penaltı yahu ve ofsayt değil diyen insanlar hakkında büyük soru işaretlerim varsa da

mesele bu değil kazanılmışı vermemiş sistem durduğu sürece ve sen siyaseten onlar ile aynı doğrultuda isen

kazandığın bir şey olmaz kazanırsan da icazet olur senin başarın olmaz

bu işin olmaz sa olmazı şike de adalettir

gerisi laf ı güzaf..

Fatih K.
Hatalı ararsanız bir sürü isim dökülür masaya. Esas mesele bu hatalara sebep olan ve bu hatalar zincirinin en tepesindeki adamı imha etmek. Yoksa Şota gider Mehmet gelir bir sonraki sene Mehmet gider Ahmet gelir, 10larca futbolcu gelir gider ve bir bakarsın borç gırtlağa dayanmış ve çıkış yok.

mustafakaraca
Hakem rezil doğru ama bizde bişey oynamıyoz abi hiç bişey oynamıyoz. Yönetimde yok adam Trabzona gelip evinde senin seni son 2 maçta budadı ya Çakır ve bu Abay ibneleri NERDE YÖNETİM NERDEEE

Doğan Keskin
Herkes bir şeyler diyor kimi hakemi kimi hocayı kimi başkanı suçluyor...bende diyorum ki hasan üçüncü hüseyin çimşir adnan ayman musa jun erdinç falan bu tarz adamlara dönelim şampiyonluk kelimesi telaffuz falan edilmesin strese girmeyiz en azından..

Manava61
Ne zaman oyuncular bizim evde maç izlerken döktügümüz terden yaptıgımız hırstan fazla şeyler yaparsa o zaman şampiyon oluruz

Kemal Öztel
02.10.2015, 23:14
Uzatmada bile 5 dkika uzatmada 3 dakika durdu oyun

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 23:14
Bu maçın sorumlusu ne hakemdir ne de Şota'dır ne de futbolcular.

Bu maçın sorumlusu İbrahim Hacıosmanoğlu'dur.

4 yılda 6 hoca, 60'dan fazla futbolcu gördü bu takım elimize geçen ne oldu?!

Ne kazandı yahu bu takım!

Ne başarımız var!

Yazık...

ts_tuncay_ts
02.10.2015, 23:15
Eskiden hakem hata yapınca hakemliğini bitirirdi en basit bir yönetim bile şimdiki kurusıkı resmen...

brnclhn
02.10.2015, 23:15
hey gidi bizim futboldan anlayan, ileri görüşlü (!) tarafatarımız..."avrupadan elenelim yeaaa" die saçma bi futbol görüşü ancak bizim taraftarda olur...ya kardeşim bu takımı hala tanımadınız mı? bu takım lige ilk 10 haftada havlu atarsa elimizde heyecan verici bi avrupa macerası kalacak derken bilmiş bilmiş yorum yapan arkadaşlar azıcık ders çıkarsalar bari...yok avrupadan yorgun dönermişiz yok kadro öleymiş böleymiş...sanki tek tarafa odaklansak süper oynuyoruz...şu taraftarımıza sinirim herşeyden fazla...ezbere yorumlar....

Fatih Çelik
02.10.2015, 23:16
Tehdit etsin abi.Nasıl ki aziz sahanın ortasına otururum ligten çekerim diyorsa o da desin.P zaman paşa paşa yayınlar işte

Vallahi etse bayıla bayıla puan silerler, ceza verirler.Bu ligde 2,5 takım var ikisi at başı biri de heyecan unsuru. Umurlarında olsak şu an AY Şekip,Gümüşdağ, kodeste şikeciler ptt'de başakşehir 2.ligde bjk ise lige çıkışını kutluyor olacaktı.

mustafakaraca
02.10.2015, 23:16
Hacıosmanoğlu na oy veren adamım diye gezmesin. Trabzonu Trabzonda doğruyorlar. Sizin zihniyetiniz ile bu takım Kasımpaşa olur

nakzo
02.10.2015, 23:17
Bu iş teknik direktörde bitmiyor.... Ersuna da tepki vardı forumda... Ben bu takıma güveniyorum bu maç güzel oynadığımızı düşünüyorum. ...

3 maç:0 puan güzel oynadıktan kötü oynasak nasıl olur mesala eskişehire küme mücadelesi felan veririz.

Adem Akyüz'
02.10.2015, 23:18
Arkadaşlar, TFF'deki adamımız USTA (13. sandık sahibi) konuşmuş.
Bundan sonra hakkımız gasp edilmeyecekmiş.
Artık uyuyabiliriz..

gurur6134
3 haftadir 1461 maciyla ts macini ayni saate koyan tff deki ihonun soktugu adamlar ne halt yer orda..bi sehir kasitli olarak futboldan bukadar sogutulmaz..resmen trabzonsporun ustune oynaniyor..

Jedi
demedi demeyin bu takım mersini yenemez........

RepLay
Ben o sahaya giren cefakar taraftara üzüldüm ne gereği var kardeşim böyle milyonluk merkepler yüzünden kendi ve ailenin huzurunu kaçiriyorsun sen yarin işinde gücünde olucaksin belkide bi işin yok bu merkepler ve hakem müsveddesi denen lavinya yataklarinda rahat uyuyacak...degermi

toksoy61
hala şota diyorlar ya. ya bitmediniz gitti. insan hiç mi geliştirmez kendini. 3 sene de 6 hoca değişmiş hala bazı şeyleri ANLAYAMIYORMUSUNUZ? sorun hoca da falan değil. bu kadro da o kadar kötü kadro değil. bu takımı karıştırmak isteyen yerli kişiler var ki bunun sebebi bu yönetimin aptalca hareketleridir. ikincisi satılmış tff ve onun tetikçi hakemleridir.

morinho da gelse hakemi sahada YENEMEZSİN.

Manava61
02.10.2015, 23:19
Vallahi etse bayıla bayıla puan silerler, ceza verirler.Bu ligde 2,5 takım var ikisi at başı biri de heyecan unsuru. Umurlarında olsak şu an AY Şekip,Gümüşdağ, kodeste şikeciler ptt'de başakşehir 2.ligde bjk ise lige çıkışını kutluyor olacaktı.

Gidip başka liglere müracaat edelim.Yani ne fark olur.Kural var mı edemeyiz diye?Ermenistan ligi bile olur.

beratika
Maçtan önce sayfalarca kaleci tartışıldı...

Kolpacı
bu takım iyi oynadığı iddia edilen maçta 2 gol yiyo , haklı olarak gollerin hakemin imalatı olduğu öne sürülüyo , ama verdiğimiz pozisyonlara bakınca bu takımın iki gol yemesi müstehak , tarihin en paradoksal dönemindeyiz.

Yaşar
Aziz Yıldırım ı her geçen gün daha da haklı bulmaya başladım. Adam geçen hafta eskimiş , porsumus hakemlere maç vermeyi biraksinlar demişti. Ligin en yaşlı hakemi Abay bu akşam her şeyin içine etti. Yediğimiz 2 gol de hata var, üstüne verilmeyen penaltı ve üstüne milleti sahaya indirmek adına Erkan a çıkardığı kırmızı kart. Resmen arandı, idare edeceği pozisyonda Erkan ı attı, milleti galeyana getirdi. Ayıp yani, göz göre göre bunlar yapılmaz.

Fatih Çelik
Artık uyuyabiliriz..

Güzel masal bunu kitaplaştırmak lazım.

El_Matador
Akhisara Penalti kacirinca , helal olsun Ndoye diyenlere sesleniyorum. Bakin elin uśagi nasil catir catir atiyor....sanki 2 hafta sonra ona bakiyorlar

6Şafak Aydın1
Haciosmanogluna oy verenler filan, o secilmeseydi Muharrem Usta secilecekti. Cokmu farkli oluyordu yani hersey. Secilmesi gerekn Kulacogluydu. Aklimiz varsa Aralikta Kulacoglunu seceriz adayligini koyarsa tabi. Cakiroglu, Haciosmanoglu, Usta bana göre fazla fark yok aralarinda. Biz en kötüsünü sectik. Hata yaptik diyelim ama hatayi düzeletebiliriz en azindan.

Gökhan Baymak
02.10.2015, 23:20
Yok olmayacak. En azindan Turkiye kupasi alinmali.. Ligde olmayacak belli. Ilk 10 hedefimiz olmali.. Birde mumkunse Onur Okay ve Mehmet haric kadroda Türk oyuncu olmamali.

nakzo
02.10.2015, 23:21
Ha bu hafta bursa kazanırsa herkesin dalga geçtiği bursaya aramızda sadece 1 puan kalıyor ha unuutum bizi hakemler dağruyor m.yumluyu da alnından öpelim o şaklabanlık ve kazandıkları haem yüzünden yapıyor yazık çocuğa çünkü o Türkiyenin en iyi yerli stoperi hele yusuf 10 ortada 1 isabet sinirleri bozuk çocuğun n.doye 7 maç sıfır gol o hakemler yok mu sahı lsn ben niye bu kadar takım kafaya biz çok iyi bir takımız BARCELONAYIZ

beratika
02.10.2015, 23:22
Artık uyuyabiliriz..

Uyanamadık ki.

Fatih K.
Yalnız Allah korusun yarın İHO tekrar başkan seçilirse ne yaparım bilmiyorum

sasone
Güzel masal bunu kitaplaştırmak lazım.

Dizisi de tutar bunun,ilerde Oscarlık film bilen yapılır.

Adem Akyüz'
Bence ligde toparlanmak için Türkiye Kupasından da elenelim..

revolution
1-ne gariptir ki şota'nın maç sonu röportajında söyledikleri harfi harfine doğru . sen hep gül hocam . sana somurtmak yakışmıyor .
2-hadi iki golü yumurtladın süleyman efendi. peki erkan'ın kırmızı kartı ne ayak .?
3-salih'e de aferin . maç sonu iyi posta koydu sülo'ya . ama sarıyı da haketti bonus kafa . olsun ama iyi oldu . içimiz az bi soğudu .
4-sahaya giren taraftarlarımıza tam not verdim . usain bolt bu arkadaşları Jamaika takımına almalı .
5-ofsayt diye kesilen pozisyonda bile yusuf boş kaleye topu atamadı . kendisini tebrik ediyorum.

A.T.R
02.10.2015, 23:23
Yaa bırak Allahını seversen. İHO defolsun gitsin tamam da kİMMİŞ o AZICIK iş bilen Başkan?? Bu adamlar İHO varken mi aldılar elimizden şampiyonluğu? 96 da İHO mu başkandı ya da CEM PAPİLA 1 maçta 32 bariz KASITLI aleyhte düdük çaldığında kim başkandı?. Bunun başkanla hocayla futbolcuyla ALAKASI YOKKKKK. Karar verilmiş LİG 3 İSTANBUL FAHİŞESİYLE oynanacak dierleri GARNİTÜR.

YÖNETİM İÇİN HATA OLAN BUNU BİLE BİLE BU KADAR PARA HARCAMAK
TARAFTAR İÇİN HATA bile bile HALA UMUTLANMAK

ilyskm
02.10.2015, 23:25
Tamam hakem kötüydü, koskoca ilk yarı sen ne yaptın hangi atağı gerçekleştirdin diye sormazlar mı adama?

Mert Zaman
02.10.2015, 23:25
Teknik Direktörümüz Shota Arveladze, Konyaspor müsabakası sonrasında şunları söyledi:
“Bunu yaşamak istemedik. Başkalarını suçlamak benim işim değil. Kendi işimize bakarak bu maçı kazanmalıydık. Son üç maç öncesinde iyi gidişatımız vardı. Bir hakem geldi oyunu istediği tarafa taşıdı. Ofsaytı görmedi. Cüneyt Çakır da aynısını yapmıştı. Kimseyi uyarmadı. 15. dakikada başladı. Ofsaytı hiç bir hakem görmüyor. Penaltıyı hiçbir hakem görmüyor. Tam baskıyı kurduk. 150 orta attık. Bir top direkten döndü. Bu şehirden, bu takımdan ne istiyorlar çözemedim. Henüz o kadar iyi olmadık. Korkmasınlar. Hemen mi temizleyecekler bizi. Hatalar bizi bir yere taşıyor. Burası gergin bir yer. Seyirciyi arkamıza almak istiyoruz ama tersi oluyor. Trabzonspor’da baskısız bir gün olmaz. Oyuncu oyunu okur. Hakemin oyunu durdurduğunu anlıyor. Orta sahada oyunu durdurup sarı kart veriyor. Pozisyon bitince verebilirsin. Hakemler nefes almamızı istemiyor. Çok iyi baskı yapan, oyunu kontrol eden, bir kaç pozisyon veren bir oyun vardı. Ama bir adaletsizlik var. 6 hakem var. Bunları görmüyorlar mı? Kayseri’de iki penaltıyı görmediler. Zaten olmayan penaltıyı aldığımızda atamıyoruz. Allah büyük görüyor. Bedava birşey vermez bize. Maçtan önce bu ismi duyduk zaten aklımızda soru işaretleri oluştu. Ya Konya’yı ya da bizi doğrayacaktı. Bizi doğradı. Hep biz mi bırakacağız. Hep biz mi öleceğiz. 7. haftadayız. İki hafta önce lider olacaktık. Bugün geldiğimiz noktaya bakın. Bir hakem oyunu okuyamaz mı? Cüneyt Çakır istediğinde oynattı, istediğinde durdurdu. Bu geldi aynısını yaptı. Kartları dağıttı. 23 santimi görmedin oyundan çaldığın 10 dakikayı da mı görmüyorsun. İlk kural. Hakem kafasını çevirip bu top kime döndü diye bakar. Bizde ise devam ettirirsin.
Hakemi bir tarafa bırakalım. Kendimizi konuşalım. Üçte üç yapıyorsak ne kadar seviliyorsak sevilelim bir sorumluluk alacağız. Trabzonspor üç maçı üst üste kaybedecek bir kulüp değil. Ne gerekiyorsa yaparız. Bunu konuşacağız. Kimsenin bu kulübün geleceğiyle oynamaya hakkı yok.”

sasone
02.10.2015, 23:26

Bunun sonu deplasman maçlarına gitmeyelime kadar varacak bu gidişle.

Fatih Çelik
02.10.2015, 23:26

Ligde toparlanmak için ligden elenerek daha doğru bir hareket yaptık bence.

Mert Zaman
02.10.2015, 23:27
Tamam hakem kötüydü, koskoca ilk yarı sen ne yaptın hangi atağı gerçekleştirdin diye sormazlar mı adama?

iyide maç 2 yarı ilk yarı atak yapmadık diye penaltı olmayan pozisyona penaltı vermek hadi onu geç ofsaytı görmemek gerekmiyor yapmayın allah aşkına bu kadar olmaz

6Şafak Aydın1
02.10.2015, 23:27
Kulacoglu bizi bir PSV sekline sokacakti, hem ekonomik hem tas gibi gencleri yetistirerek türk ve dünya futboluna katki sagliyacaktik(ucundan). Kulacoglu degilsede ayni kafada olan gelmeli. Düzen degismiyor dogrudur da kulübü iflas ettirmeninde manasi yok.

U.Sadıkoğlu
02.10.2015, 23:28
Trabzonspor'da başarısızlığın sorumlusu sizce kim? Buyrun beyler sizi şöyle alalım...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51125-Trabzonspor-da-Ba%C5%9Far%C4%B1s%C4%B1zl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n-Sorumlusu-Sizce-Kim

mustafakaraca
02.10.2015, 23:29
Bugun Constant kendini parçaladı oyuncularda sorgulanmalı Douglas ve Yumlu rezildi. Douglas alınıp şu Papy Djiboji yi almayan yönetim Zambraboyu alamayan yönetim eserinle gurur duy

Reha Demirbaş
02.10.2015, 23:30
Hami

ts_tuncay_ts
02.10.2015, 23:34
Her mağlubiyet sonrası olanlar :

-Bir kesim Teknik direktör eleştri yağmuruna tutulur istifaya çağrılır ( 3 senede 6 teknik direktör)

-Bir kesim Hacıosmanoğlunu istifaya çağırır ( Bu sene çok kaliteli transferler yapıldığını üzerine basa basa söylemişti taraftarımız)

-Bir kesim hakeme laf eder ( Her hafta doğranıyoruz resmen)

-Bir kesim kalecileri hedef alır (Esteban geçti bu eleştirilen bu sefer de Esteban oldu)

***Bence en çok suçu olan biziz...Şimdiden şampiyonluğu unatalım diyenler var lig bizim için bitmiştir diyenler var.Unutmayalım ki geçen sene Galatasaraya 4 çeker deniliyordu ama buna rağmen şampiyon oldu...

AYYILDIZ
02.10.2015, 23:34
Bugun Constant kendini parçaladı oyuncularda sorgulanmalı Douglas ve Yumlu rezildi. Douglas alınıp şu Papy Djiboji yi almayan yönetim Zambraboyu alamayan yönetim eserinle gurur duy

Constant geldiğinden beri ilk defa Trabzonspor'lu gibi mücadele etti.

Sefer A.
02.10.2015, 23:35
O ofsayti görmeyen ve Erkan'a kirmizi verdiren yan hakem fenerli, veyahut Trabzonspor düsmani degilse hiçbir sey bilmiyorum... hareketleri tavirlari her seyi gösteriyordu, karsilasma sonunda yürüyüsü bile sanki "hoh ben böyle yaparim sizi iste" der gibiydi...

6Şafak Aydın1
02.10.2015, 23:37
neyse arkadaslar gecmis olsun. mactan önce iyi mac cikaracagimizi düsünmüstüm.cift forvet dalalim kapanan bir rakibe karsi istemistik. ilk yari yine bosa gitti. ikinci yari hakem yani oyuncu olsam kesinlikle dalardim maci katletti. iyi kötü mücadele ettik diyebilirmiyiz, eh iste. ama artik oyuncularda suc bulmuyorum, insanin hevesi kacar bu ne ya.

UNiVeRSeLoRD
02.10.2015, 23:38
Şimdi İhodan girip bilmem neyden çıkardım da değmez be vallahi değmez ah ulan ahh.!!

Aralıkta bu .... yine başkan seçilirse büyük konuşmak gibi olmasın maç falan izlemem kulübe destek olmam bu kafa da olan çok insan var bundan da eminim.
Bunların yaydığı sığırın sütü bile alınmaz o derece...!!!

Bu arada yumurta bi taraflara dayanınca takım iki baskı yaptı diye oynanan oyun gözünüze hoş gelmesin kusura bakmayın da daha çok aldanırsınız aldanırız ..!!1

Mustafa Ayazoğlu
önce gs şimdi konya 2 maç 6 puan

kahrolsun hakemler

Sibel
En acı olan hakemle kötü futbol arasında seçim yapamamak...

F. Yıldırım
02.10.2015, 23:39
bu hakem düdük asmazsa dükkanı kapatalım

Manava61
02.10.2015, 23:40

Asacagınıza dair içinizde en ufak bir umut varsa onu da unutun gitsin bence

Oğuz B.
02.10.2015, 23:40
1 dakika yahu Onur yoktu. Cardozo yedekti. E daha ne olsundu?

Demek ki yanlış teşhisler üzerinden insanların kalplerini kırarcasına ukalalık yapmamak gerekiyormuş. Futbol bu. Ve bu ülkede sonucun %80'i futbol dışı unsurlar tarafından belirleniyor.

Mustafa Ayazoğlu
02.10.2015, 23:41
hakem katliamlarını gözardı etmeyelim

iho sebep bunlara

UNiVeRSeLoRD
02.10.2015, 23:43
bu hakem düdük asmazsa dükkanı kapatalım bunlarda Deniz Çoban'da ki onurun gururun %1i bile yoktur rahat ol haftaya düzeltir devam ederler hiç bişey olmamış gibi

DEEP BLUE
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...

Başka sözüm yok...

ilyskm
IHO artık inadı bırak

Giallorossi
02.10.2015, 23:44
Yüzsüz iho halen istifa etmiyor adam aynaya bakarken kendinden tiksinmeliyken halen orda kalabiliyor. Birde utanmadan Sota istifa basligi acilmis forumda bu taraftarla bu yönetimle bu takimdan bir b** olmaz

Erkan A.
02.10.2015, 23:44
Kardeş bu başkan değil miydi ben varken kimse bu takkmın hakkını yiyemez diyen.

renktas cidi degilsin umarim baskanin sucu ne Bunda simdik ben anlamiyorum baskan cikar aciklamasini yapar elbete bak sikecilerin baskani neler yapiyor yinede taraftarlari arkalarinda bizde sahip cikalim haciosmanoglu iyi oyuncular almadimi yani?? suanki kadromuz uzak ara lider olmaliydi baskanin sucu ne diyelimki istifa eedecek yeni gelen baskan Hasan ücüncü baris özbek gibi oyuncular alirsa ne diyecegiz ?? sabirli olalim bu takim ölmedi ölmeyecek devre arasinda gereken transferler yapilir devam edilir daha hersey bitmis degil ben inaniyorum sende inan hepimiz gerginiz senide anliyorum bende senden farkli degilim üc haftadir yüzüm gülmüyor renktas cildiriyorum ama nafile yapacak bisey yok ben almanyada yasiyorum Burda istanbululara karsi etigim emegi bir görsen tartismalar Aldi basini gidiyor trabzonspora canimiz feda be olsun biz skor icin sevmedik trabzonu ölene dek sevecegiz hersey ortada hakemleri görmüyormusun kardes ?? trabzonspordan korktular besiktasi yenince bizi yok etmeye calisiyorlar

Sibel
02.10.2015, 23:46

O dükkanı kapatma zamanı geçeli çok oluyor.
Artık çağ atladık. İçerde adamlarımız var kimse Trabzonspor'un hakkını yiyemeyecek. Abartiyoruz.

EnjoyTheMusic
HAMİ gelmeli.

F. Yıldırım
Asacagınıza dair içinizde en ufak bir umut varsa onu da unutun gitsin bence

bunlarda Deniz Çoban'da ki onurun gururun %1i bile yoktur rahat ol haftaya düzeltir devam ederler hiç bişey olmamış gibi

kendi isteğiyle hakemliği bıraksın demiyorum baskıyla zorla astıracaksın ki bir daha öyle fahiş hatalar yapamasınlar yok bu yaptıkları hakemin yanına kâr kalırsa her maç bu tür kararlarla baş başa kalırız sonu gelmez

O dükkanı kapatma zamanı geçeli çok oluyor.
Artık çağ atladık. İçerde adamlarımız var kimse Trabzonspor'un hakkını yiyemeyecek. Abartiyoruz.

maalesef doğru ama buna dur diyebilecek fırsat var elimizde tabi bunu değerlendirecek başkan var mı? işte orası meçhul

Enes Coşkun
02.10.2015, 23:47
Takım oyun olarak 2-1 den öncesine kadar baskılı oynuyordu bu baskıda arkayı boş bıraktık genelde attığımız gollerde defans hattı çok zor boş bırakılırdı bu maçta 1-1 iken boş kaldı kontralar yedik penaltı-ofsayttan yenilen gol hakem hatası vsvs...2-1 den sonra ise oyun olarak berbattık Aytaç hantal kalıyor Aytaç yerine Bourceanu diyeceğim fakat maç eksiği var hakemler tarafından üzerimize oynanıyor oyuncularında kazanma hırsı biraz yüksek olmalı.

Manava61
02.10.2015, 23:47
Bugün de foruma girdigim son gün olsun.18 yaşındayım bezdim artık her hafta aynı şeyleri yaşamaktan.Allah'a emanet olun...

Gürkan Asma
02.10.2015, 23:48
bunlarda Deniz Çoban'da ki onurun gururun %1i bile yoktur rahat ol haftaya düzeltir devam ederler hiç bişey olmamış gibi

Ne onuru varmış Deniz Çobanın, yıllarca takımları budadı telef etti, bırakacağı zaman kendi vicdanını rahatlatıyor işte. Hoca falan değil bunlar.

EnjoyTheMusic
02.10.2015, 23:49
2011 şike sezonunda satılmışşehirspor maçında attığımız 2 net golü iptal edip de maçı 0-0 bitirten ve yatacak yeri olmayan BÜLENT YILDIRIM hala Trabzonspor maçlarına veriliyorsa bu hakem de hayli hayli verilir siz neden bahsediyorsunuz

Tahir61
02.10.2015, 23:50
Şota gitse ne olacak yeter daa aynı şeyi tekrar tekrar yaşamaktan söylemekten sıkılmadınız mı ne olacak gidince kim gelecek gelen ne yapacak yeter da yeterrrr

revolution
02.10.2015, 23:51
süleymancığım şu anda havada. İstanbul'a doğru uçuyor . uçakta şu an hostesler çay kahve ve peynirli sandwich servisi ile meşguller . sülo'nun maçta giydiği krampon ve şort forma düdük gibi cinayet aletleri de tahminim uçağın kargo bölümünde . herkes mutlu mesut .uçak sessiz . uçak sakin . dışarısı ise karanlıktan görünmüyor .maç için istanbul'dan gelen trabzonspor taraftarı bile sessiz . duyulan sadece motor sesi. süleyman ise verilen görevi (!) yapmanın rahatıyla yanındakilerle sohbet ederken aklından şu geçiyor .bekle beni İstanbul .bekle beni bebeğim . 1 saat sonra kucağındayım .

bu hayat var ya . bu hayat . gerçekten çok güzel .

OnurKul
02.10.2015, 23:52
50 futbolcu, 5 teknik adam değişti yönetim değişmedi. Sıkıntı İHO'da.

Erkan A.
oynanan futboldan memnunsunuz yani? bu takim gecen hafta 10 kisi kalmis osmanlispordan 2 gol yedi bi okadar da pozisyon verdi bak 10 kisi diyorum osmanlispor diyorum. bitane pozisyonumuz yok.

bugun hakem hata yapti da top mu oynadik? ilk yariyi acin bidaha izleyin olmadi bidaha izleyin bu oyun bir trabzonspor taraftari olarak benim icime sinmiyor. degiscek gibi de durmuyor..

renktas bu oynanan oyun benimde icime sinmiyor lakin suanki kadromuz türkiye liginin en iyisidir ?? bu konuda anlastik sanirim ?? simdik cözüm bulmak gerekiyor takim icinde cözüm ?? bügün unutmayalimki konyadan kötü oynamadik kesinlikle sansizdik diyelim yusufun frikigi gol olaydi baska seyler konusacaktik öyle degilmi??bügün Mehmet mbia da yoktu bunuda unutmayalim hocamizda yanlislarini biliyordur trabzonsporlu oldugum icin mac skorlarina bakmadan dogdum dogali umutluyum ve mutluyum trabzonsporluyum diye skorlara bakma kardesim oyuncular gelici gidicidir trabzonspordur baki kalan öyle degilmi?? konyaspor da kim oluyor ya normal sartlarda herzaman yeneriz onlari rövans macinda besleriz onlari Allahin izniyle bu sene trabzonspor sampion olacaktir yeterki birlik olalim ..

Yıldıray Emanet
Türk hakemleri maldır bunu artık öğrenin kafanı kullancan yerden kalkmıcan her pozisyonda atlıcan 2 de takla attımı aldın faulü

Mert Oğuzlu61
02.10.2015, 23:53
Yaw Kulaçoğlu iyi yönetici olur ama başkanlık için cidden güçlü isim lazım, Muharrem Usta nın listesinde kimler olur bilemem ama şu başkanlığı isteyenler birleşip adam gibi yönetim çıkaramazlarsa bizim sonumuz çok kötü olacak. Sadri Şener dönemi gibi tek bir aday üzerine yoğunlaşmak lazım, hatırlayın adam tek ve güçlü aday oldu bütün camia destekledi sonra başarı geldi.

Yine aynısı lazım, camiayı birleştirecek beyin ve vizyon sahibi güçlü birileri lazım. Kim olabilir ? Gelip özevlat felan diyerek takımı komple satıp bizi MRA dönemine döndürecek güçsüz, saçma sapan bir isim gelirse biz hepten biteriz.

Aralık a daha var ve bunlar gitmeyecek evet ama muhalefet aynı ülke muhalefeti gibi, bomboş yaw bomboş.

esra61
02.10.2015, 23:54
Balık baştan kokar. Yönetim acil istifa etmeli.
Ah ah nerden geldi bu futbol paydaşımız başkanımız! keşke başkan Olmasaydın da her zaman bu adam iyi hakkımızı arar diye soylenseydik.
Şimdi sizden geriye sadece esip gürleyen ama hiçbir adalet mücadelesi vermeyen ,sözüne sadık olmayan birisi olarak hafızalarımızda yerinizi alıcaksınız.

61ronin61
02.10.2015, 23:56
şotanın maç sonu demeçlerini izledim.

ve karar değiştirdim .bu takımda hocanın suçu yok .ve bizide çok seven hatta türkiyede en çok seven hoca şotadır.o gerçekten bizden biridir başkada yoktur zaten.

bu takımda komplo var.hocanın gram suçu yok. bu takımda hoca hurma ve başkanı göndermeye çalışılıyor çok şeytani bir plan uygulanıyor .

taraftar baskısımı dersiniz alayına dayakmı dersinizağır cezalarmı dersiniz sıkı yönetim şart.

benim ama tercihim alayına sağlam dayaktır.olmayacak konuşmaylamotivasyonla başkanın yemek vermesiyle tarafatrın gelmesiyle trübünleri doldurmasıyla antranmaları yüzlerce taraftar desdeğiyle olmuyor.

lafdan sevgiden ilgiden anlamayının hakkı kötektir.,alayına sağlamdayak gerekli ve şarttır tek kurtuluş bu.bunlar iyillikten ilgiden sevgiden anlamıyorlar.

o zaman tüm insanoğlunun anladığı şey olan dayak bunlara gerçekten müstahaktır.bunları ancak korku oynatır.

bunları taraftar başkan hurma etkilemiyor.tek etkileyecek olan sağlamdayaktır.nereye geldiklerini anlamaları lazım.

bu tarafatar bu şehi r30 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamıyor kahır çekiyor.hadlerinin bildrilmesi lazım.

onlar için hayat güzelpara içinde yüzüyorlar.gerçek birzopaakıllarını başlarına getirir .sahamzıda yenemediğim her maçtansonra bunlara sopa şarttır gereklidir bu ruhsuzlar zenginler sürüsüne.

Beypba
02.10.2015, 23:57
Sana hesap vermek zorunda mıyım?

Ne yazacağımı sana sormak zorunda mıyım?

Sen buranın amiri misin?

Kelime teftişçisi misin?

Yoksa Onur'un avukatı mısın?

Ahlak memuru musun?

Bu kadar derinlere inmek istediğine göre psikolog musun?

Fazla derinlere inme yukarı çıkamazsın...

Esteban ile Küba'da karşılıklı puro tüttürmüştük oradan tanışıyoruz... Kendisi yakın akrabam oluyor o yüzden kaleye geçmesini arzuluyorum sahaya çıktığı her müsabakadan komisyon alacağım...

İstersem Onur'u eleştiririm istersem başka bir futbolcuyu seninle aynı fikri paylaşmak zorunda mıyım?

Onur'un performansı ciddi anlamda düşüşte taraftara karşı takındığı tavırda ortada amiyana tabirle adam havalandı... Ama ne kadar havalanırsa havalansın sizin gibilere müstehak...

Hiçbir futbolcu Trabzonspor'dan büyük değildir...!

O üyenin zihniyetinde bir sürü üye var ne yazıkkı..Nasıl bir Onur algılamaları varsa en ufak bir eleştiride refleksleri hararet olarak geri dönüyor..Kendi gibi düşünmeyenleri ayırarak hakaret etme, küçümseme zihniyeti!!! Bunlar senin onlar gibi düşünmemeni akıl eksikliğine bağlarlar çünkü kolay olanı budur..Bir taneside sorunun onurda olmadığını anlamıştır bu küçük beyinliler demiş..
Entellektüellik göreceli bir kavramdır..

Kimi vardır 2 kitap okur universitede kendini devrimci zanneder,sonra okulu bitirince düzene ayak uydurur..para ve hayat standartları ağır basar ama bu tipler kendilerini hep entellektüel zannederler ve backraundları ile övünürler..bu tipler kişisel gelişimlerini bitirdiklerini zannettikleri için kendi düşüncelerinin rasyonel olduğuna inanırlar ve karşıt düşüncelere tepkileri sert ve aşşağılayacı olur..

Kimi vardır,Çobandır,Fiziksel işçidir..Bir kitap okur bilmediği çok şey olduğunu fark eder..Sonra bir kitap,bir tane daha derken düzenli okumaya başlar bilginin nekadar önemli olduğunu ve çevresinde olan biteni keşvetmeye başlar..Bu tip insanlar aslında entellektüel olmak için bedel öder..Cehalet ve Rasyonel düşünceye ulaşma arasındaki farkı algılayabilir..İşte bu insanlarla erdemli diyologlar kurulabilir..Ama ilk sınıf cehaletinin farkında olmadığından onlarla kurulacak diyaloglar yüzeysel ve hakaretle bitecektir..

O yüzden kardeşim tatlı canını sıkma..

Tufan AYAN
Yahu neyi tartışıyoruz? Ben konyaliyim bütün Akrabalarım yazık oldu Trabzonspora haketmedik diyor. Rakibin oyuncusu Traore yazık oldu Trabzonspora diyor. Bütün camia hakem ts yi oynatmadı katletti diyor. Gs maçı için rakibin hocası şansa kazandık diyor, bütün futbol camiası, namert aziz bile ts dograndi diyor.

Taman 5 yıldızlı oynamıyoruz. Özeleştiri yapalim Ama oyun rakiple oynanir. Hatalı verilen karar stres katsayisini arttırır, oyuncunun kapasitesini engeller, rakibe direnç verir. Biz rakibe yenilmiyoruz. Osmanli maçını ayrı tutuyorum.

Adil zemin yok. Bu kadar.

6Şafak Aydın1
hic güclü isim filana gerek yok. takim takim olunca hakem de bir fiski yiyemiyor federasyonda kimsede. Radikal ileriye dönük bir yönetim gerekli bence. Güclü baskan, parali baskandan cokmu hayir geldi. MAY...

Kulacoglunada burun ceviriyorsaniz bakin isinize ya...

Erkan A.
03.10.2015, 00:00
Çok güldüm ya Allah senide güldürsün.Dev komada hemşerim fişini çekecekler az kaldı sahıibizi yenemeyen Anadolu takımı kaldımı şuanda yok herhalde, ne güzel yeniliyoruz be inadına yeniliyoruz ,ölümüne yeniliyoruz ve her yenilgiden sonra hep bir bahane buluyoruz ama değişmeyen şey sürekli yeniliyoruz.

bizler bügün neden bu güzelim sayfadayiz ?? trabzonsporluyuz sevdaliyiz öyle degilmi ben öyleyim ,barcelonada yenilmiyormu yani her maci kazanmamizmi gerekiyor nasil olcak bu is ??ben sahsen trabzonsporumuzu skor icin sevmiyorum diye öyle yazdim karsiliksiz seviyorum yoksa konyaspor bizi yendi diye simdik bizden büyükmü oluyorlar onlarda biliyorlar on yilda yeneceklerini bizi sonucta onlarda armut toplamiyorlar ben kendim futbol oynadim hakem isterse caktirmadan seni duman eder moral motivasyonun alt üst olur yenilirsin ?? tabiki oyuncularda artik kendilerini toparlamalilar sonucda million eurolar aliyorlar , eger sota istifa ederse ben istemem kalsin diyorum ama ederse hami ve fatih tekke birlikte gelseler daha basarili olurlarmi sence ?? sence suclu sota hocami gercekten ??gol atmak icin bin tane sansimiz olmadimi sotami girsin sahaya golleri atsin ?? devre arasina kadar toplayabildigimiz kadar puan toplayarak iyi bir oyunkurucu almamiz sart mehmetsiz ortasaha sifir birde mbia yoktu tam kayboldu ortasaha bunun üstüne birde bu hakem pisligi eklenince olan oldu sabirli olalim hemserim sabirli.

Sefer A.
2011 şike sezonunda satılmışşehirspor maçında attığımız 2 net golü iptal edip de maçı 0-0 bitirten ve yatacak yeri olmayan BÜLENT YILDIRIM hala Trabzonspor maçlarına veriliyorsa bu hakem de hayli hayli verilir siz neden bahsediyorsunuz

Aynen, 100%

Sibel
Bugün de foruma girdigim son gün olsun.18 yaşındayım bezdim artık her hafta aynı şeyleri yaşamaktan.Allah'a emanet olun...

Bezme. Kabullen gitsin kardeşim. Daha yaşın küçük. Alış bunlara. Boşver. Ganita var forumda gir stres at.
Biz böyle bir kadere mahkumuz maalesef.
Allah'ım bir an ellerimde Emirhan var sandım aynı onun gibi yazdım.

UNiVeRSeLoRD
03.10.2015, 00:01
Ne onuru varmış Deniz Çobanın, yıllarca takımları budadı telef etti, bırakacağı zaman kendi vicdanını rahatlatıyor işte. Hoca falan değil bunlar.

Sonuca bakmak lazım en azından bıraktı abi adam hepsi biçiyo kesiyo yapmayan yok ki?

61ronin61
03.10.2015, 00:02

daha 18 yaşındaymışsın trabzonsporluluğunun hakkını ver.ne erken pes ettin.trabzonsporlu pes etmez teslim olmaz.ölür ama teslim olmaz renkdaş.

Yiğit SARI
03.10.2015, 00:02
Penaltı penaltı değil bireysel salak hatalar kötü bir maç yönetimi şanssızlıklar kötü tercihler

Özet olarak yine Trabzonspor yine Trabzonspor

Manava61
03.10.2015, 00:03
Bezme. Kabullen gitsin kardeşim. Daha yaşın küçük. Alış bunlara. Boşver. Ganita var forumda gir stres at.
Biz böyle bir kadere mahkumuz maalesef.
Allah'ım bir an ellerimde Emirhan var sandım aynı onun gibi yazdım.
Değişcek bazı şeyler de biz görür müyüz bilmiyorum.

Manava61
03.10.2015, 00:05
daha 18 yaşındaymışsın trabzonsporluluğunun hakkını ver.ne erken pes ettin.trabzonsporlu pes etmez teslim olmaz.ölür ama teslim olmaz renkdaş.

Pes etmek tabii ki bize yakışmaz ama bezdim.Ama bugün ama yarın bu devran degişecek

Fatih Ç
03.10.2015, 00:08
Şöyle girip bir bakayım dedim ve birde ne göreyim ! Hala buradalar ve konuşuyorlar !!!
http://i.hizliresim.com/zYRB49.jpg (http://hizliresim.com/zYRB49)

Manava61
03.10.2015, 00:09
Şöyle girip bir bakayım dedim ve birde ne göreyim ! Hala buradalar ve konuşuyorlar !!!
http://i.hizliresim.com/zYRB49.jpg (http://hizliresim.com/zYRB49)

:):) :)

erenslash
03.10.2015, 00:09
bu defans başımızı yakar dedim mi dedim.... nokta

61ronin61
03.10.2015, 00:10
O üyenin zihniyetinde bir sürü üye var ne yazıkkı..Nasıl bir Onur algılamaları varsa en ufak bir eleştiride refleksleri hararet olarak geri dönüyor..Kendi gibi düşünmeyenleri ayırarak hakaret etme, küçümseme zihniyeti!!! Bunlar senin onlar gibi düşünmemeni akıl eksikliğine bağlarlar çünkü kolay olanı budur..Bir taneside sorunun onurda olmadığını anlamıştır bu küçük beyinliler demiş..
Entellektüellik göreceli bir kavramdır..

Kimi vardır 2 kitap okur universitede kendini devrimci zanneder,sonra okulu bitirince düzene ayak uydurur..para ve hayat standartları ağır basar ama bu tipler kendilerini hep entellektüel zannederler ve backraundları ile övünürler..bu tipler kişisel gelişimlerini bitirdiklerini zannettikleri için kendi düşüncelerinin rasyonel olduğuna inanırlar ve karşıt düşüncelere tepkileri sert ve aşşağılayacı olur..

Kimi vardır,Çobandır,Fiziksel işçidir..Bir kitap okur bilmediği çok şey olduğunu fark eder..Sonra bir kitap,bir tane daha derken düzenli okumaya başlar bilginin nekadar önemli olduğunu ve çevresinde olan biteni keşvetmeye başlar..Bu tip insanlar aslında entellektüel olmak için bedel öder..Cehalet ve Rasyonel düşünceye ulaşma arasındaki farkı algılayabilir..İşte bu insanlarla erdemli diyologlar kurulabilir..Ama ilk sınıf cehaletinin farkında olmadığından onlarla kurulacak diyaloglar yüzeysel ve hakaretle bitecektir..

O yüzden kardeşim tatlı canını sıkma..
beypba 61 şimdiye kadar gördüğüm en dehşet mükemmel yorumlardan .bravo hatta mükemmel ötesi tabi anlayana.

Sefer A.
03.10.2015, 00:11
Yillardir ayni seyleri yaziyorum, hakemlerin 1'ine zarar gelmedikçe, ayagina sikilmadikça ya da dövülmedikçe, bu rezil hakemlikler devam eder, edeeeerrr
Disarida takimi dograsinlar çok zoruma gitmez de, AvniAker'de bu rezaletleri yasamamiza tahammülüm yok arkadas, 1461'inci rezalet oldu yahu yeter daa yaa, söv söv nereye kadar, gidip ben mi vurayim hakemleri bilmem kimleri ?

serdaracıl
03.10.2015, 00:12
şotanın maç sonu demeçlerini izledim.

ve karar değiştirdim .bu takımda hocanın suçu yok .ve bizide çok seven hatta türkiyede en çok seven hoca şotadır.o gerçekten bizden biridir başkada yoktur zaten.

bu takımda komplo var.hocanın gram suçu yok. bu takımda hoca hurma ve başkanı göndermeye çalışılıyor çok şeytani bir plan uygulanıyor .

taraftar baskısımı dersiniz alayına dayakmı dersinizağır cezalarmı dersiniz sıkı yönetim şart.

benim ama tercihim alayına sağlam dayaktır.olmayacak konuşmaylamotivasyonla başkanın yemek vermesiyle tarafatrın gelmesiyle trübünleri doldurmasıyla antranmaları yüzlerce taraftar desdeğiyle olmuyor.

lafdan sevgiden ilgiden anlamayının hakkı kötektir.,alayına sağlamdayak gerekli ve şarttır tek kurtuluş bu.bunlar iyillikten ilgiden sevgiden anlamıyorlar.

o zaman tüm insanoğlunun anladığı şey olan dayak bunlara gerçekten müstahaktır.bunları ancak korku oynatır.

bunları taraftar başkan hurma etkilemiyor.tek etkileyecek olan sağlamdayaktır.nereye geldiklerini anlamaları lazım.

bu tarafatar bu şehi r30 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamıyor kahır çekiyor.hadlerinin bildrilmesi lazım.

onlar için hayat güzelpara içinde yüzüyorlar.gerçek birzopaakıllarını başlarına getirir .sahamzıda yenemediğim her maçtansonra bunlara sopa şarttır gereklidir bu ruhsuzlar zenginler sürüsüne.

Başka klüpte 3 kuruş kazanamayacağı halde bizim klübün paraya boğduğu futbolcu eskileri hurma ve iho'yo komplo kuruyor öyle mi? Vay be büyük resmi görüp şeytani planı çözmüşsünüz. Ama bence tam tersi. İho ihanet içinde. Aziz'in kuklası ve derdi Trabzonspor'u bitirmek. Sesini çıkarmasınlar diye bir grup taraftara para yediriyor. Al, bir de bu açıdan bak. Ayrıca hurma kim. Komplo kurmaya bile değmez.

Mert Oğuzlu61
03.10.2015, 00:13
Avrupa da yok, Lige de erkenden veda ettik. Gazozuna maçlar için miydi onca yatırım onca emek hepsi boşa gitti takımın durumu günlük yaşantımı direk etkiliyor rezil kepaze olduk gs ve osmanlı nın üstüne öldürücü darbe gibi bir şey oldu bu maç... :(

Erkan A.
03.10.2015, 00:15
milli arasi sonrasi kimle oynayacagiz mersinmi??

serdaracıl
İho maaşılara biraz zam yapsın gençler. İşiniz zor.

Fatih Ç
Mustafa severler buralardamıdırlar acaba merak ettim ?

61ronin61
03.10.2015, 00:16
Başka klüpte 3 kuruş kazanamayacağı halde bizim klübün paraya boğduğu futbolcu eskileri hurma ve iho'yo komplo kuruyor öyle mi? Vay be büyük resmi görüp şeytani planı çözmüşsünüz. Ama bence tam tersi. İho ihanet içinde. Aziz'in kuklası ve derdi Trabzonspor'u bitirmek. Sesini çıkarmasınlar diye bir grup taraftara para tediriyor. Al, bir de bu açıdan bak. Ayrıca hurma kim. Komplo kurmaya bile değmez.
valla renkdaşım bencede sen yanlış düşünüyorsun .

Dip.Ing.Mag.
03.10.2015, 00:17
Yumlu douglas ikilisinin olduğu defans her maç gol yer demedim mi İbrahim...

Bu sistem mevcut oyuncularla oynanmaz demedim mi İbrahim...

Acilen kanat oyunundan vaz geçilmesi lazım yoksa geçen seneki Kasımpaşa dan hiç bir farkımız kalmaz

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

DarkBlooD
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...

Başka sözüm yok...
Başka söze de gerek yok abi ... Anlayana çok bile bi kadari ...

beratika
Bir taraftarımız rahatsızlanmış kalp masajı yapmışlar doğru mu?

serdaracıl
03.10.2015, 00:18
valla renkdaşım bencede sen yanlış düşünüyorsun .

Üstad bence de siz yanlış düşünüyorsunuz. İkimizde burdayız bakalım zaman kimi haklı çıkaracak

Tuğrul
03.10.2015, 00:22
Avrupa da yok, Lige de erkenden veda ettik. Gazozuna maçlar için miydi onca yatırım onca emek hepsi boşa gitti takımın durumu günlük yaşantımı direk etkiliyor rezil kepaze olduk gs ve osmanlı nın üstüne öldürücü darbe gibi bir şey oldu bu maç... :(

Yatırımın karşılığını alamadık bari İHO yönetimi mali genel kurulda ibra edilmesin.

Trabzonsporu zarara uğratmaktan dolayı da 30 ME'luk dava açılsın.

serdaracıl
03.10.2015, 00:25
Şu hakeme hakemliği bıraktırsın, şart olsun iho'ya hiçbir yerde en ufak bi laf söylemicem

A.T.R
03.10.2015, 00:27
Yahu neyi tartışıyoruz? Ben konyaliyim bütün Akrabalarım yazık oldu Trabzonspora haketmedik diyor. Rakibin oyuncusu Traore yazık oldu Trabzonspora diyor. Bütün camia hakem ts yi oynatmadı katletti diyor. Gs maçı için rakibin hocası şansa kazandık diyor, bütün futbol camiası, namert aziz bile ts dograndi diyor.

Taman 5 yıldızlı oynamıyoruz. Özeleştiri yapalim Ama oyun rakiple oynanir. Hatalı verilen karar stres katsayisini arttırır, oyuncunun kapasitesini engeller, rakibe direnç verir. Biz rakibe yenilmiyoruz. Osmanli maçını ayrı tutuyorum.

Adil zemin yok. Bu kadar.

Kesinlikle katılıyorum. Olan biten bu.

LAKİN UNUTMAYALIM SİSTEMDE BİZE YER YOK. BOŞ YERE PARA HARCAYIP ŞAMPİYONLUK UMUTLARI BESLEMEYELİM. BU İŞ BURADA BİTMİŞTİR. BUNDAN SONRA (UTANARAK SÖYLÜYORUM) FUTBOLCU YETİŞTİRELİM UCUZ BULALIM PARLATALIM SATALIM. SİNİR OLMAYA GEREK YOK.

emre6117
03.10.2015, 00:29
Hangi maç acaba hakemi şöyle adamakıllı döveceğiz.Emin olun şamp. Olmuş kadar sevineceğim. O döven kişiyide milli kahraman yaparız. Artık ligin tadı tuzu yok. Çekilelim bnce ligden. Adam yerine konmadığın bir yerde durulmaz. Kendimize eziyet ediyoruz anca. Sıkıntı stres. Her hafta adaletsizlik yüzünden etmediğimiz küfür kalmıyor. Biz de insanız. Yeter yahu. Sabır testi mi deney mi yapıyorlar üzerimizde.

Erkan A.
03.10.2015, 00:31
Mustafa severler buralardamıdırlar acaba merak ettim ?

Mustafa denizlimi yoksa akcaymi ??

Erkan A.
03.10.2015, 00:32
Usta, “Bütün Türkiye canlı yayından izledi. Biz de açık olarak izledik. Gerçekten birkaç haftadır hakemlere futbolun önüne geçmekte. Ama bu bir anda düzelebilecek bir şey değil. Futbolda saha sonuçlarını futbolcuların belirlemesi lazım. Bu anlamda hakemlerin daha dikkatli olması gerekiyor. Futbol federasyonu üzerine düşeni yapacaktır. Bu gibi futbola etki eden hakemler en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Aksi taktirde futbolda transfer yapmaya gerek yok hakemler kader belirleyebiliyorlar” diyerek sert konuştu.
Usta, hakemlerin Avrupa ve Türkiye’deki maç yönetimleri arasındaki farklılıklarıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:
"Hakemler maalesef Avrupa’da yönetirken sadece futbolu yönetip gördüklerini çalıyorlar. Maalesef Türkiye içerisinde hakemlerin kafası rahat değil. Hakem geliyor insandır hata yapabilir ama onu tribünden izleyen kişinin onun yapmış olduğu hatayı örtbas etmesi en büyük suçtur. Bu anlamda Türkiye’de eyyamcılık vardır. Ama söylediğim gibi bu işlerin üzerine mutlaka gidilecektir. Türk futbolu sahada oynanarak skorların belli olması gerekiyor. Böyle hakem hataların futbolun önüne geçmemesi lazım. Maalesef görüyoruz ki hakem hataları son haftalarda Türk futbolunun önüne geçiyor."

Fatih Ç
03.10.2015, 00:32
Mustafa denizlimi yoksa akcaymi ??
Pardon yanlış yazdım ''YUMLU '' severler.

nakzo
03.10.2015, 00:35
bjknin oynadığı futbol ile Trabzonspor un oynadığı iğrenç şey arasındaki 100 farkı bulunuz? Dikine hızlı seri pas yapan bjk,3 pas üst üste yapamayan sürekli geriye ve yana oynayan TS,sürekli gol posizyonuna giren bjk,maçları ortalama 1 gol posizyonuna tamamlayan TS,oyunu sahanın tamamına yayan bjk,oyunu 70 metrede orta sahasız ve iki tane hilhat garibesi stoperle oynamaya çalışan TS,kanatlara sürekli inen ve 2 kanadı mükemmel işleyen bjk,kanatlara ineneyen insede yusufçuğu,sezon boyunca sadece 4 isabetli orta atmış bir TS....Hangimiz hakediyor şampiyonluğu hemşerim Hangimiz....Biz bu oyun anlaşılmaktadır ile avrupa kupalarına gitme hakkını bile haketmiyoruz..

Manu61
03.10.2015, 00:36
Yillardir ayni seyleri yaziyorum, hakemlerin 1'ine zarar gelmedikçe, ayagina sikilmadikça ya da dövülmedikçe, bu rezil hakemlikler devam eder, edeeeerrr
Disarida takimi dograsinlar çok zoruma gitmez de, AvniAker'de bu rezaletleri yasamamiza tahammülüm yok arkadas, 1461'inci rezalet oldu yahu yeter daa yaa, söv söv nereye kadar, gidip ben mi vurayim hakemleri bilmem kimleri ?

Biz içerde bakarız sana :) Hatta istediğin kadar pilav, et ve tatlı temin ederiz :)

serdaracıl
03.10.2015, 00:37
Usta, “Bütün Türkiye canlı yayından izledi. Biz de açık olarak izledik. Gerçekten birkaç haftadır hakemlere futbolun önüne geçmekte. Ama bu bir anda düzelebilecek bir şey değil. Futbolda saha sonuçlarını futbolcuların belirlemesi lazım. Bu anlamda hakemlerin daha dikkatli olması gerekiyor. Futbol federasyonu üzerine düşeni yapacaktır. Bu gibi futbola etki eden hakemler en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Aksi taktirde futbolda transfer yapmaya gerek yok hakemler kader belirleyebiliyorlar” diyerek sert konuştu.
Usta, hakemlerin Avrupa ve Türkiye’deki maç yönetimleri arasındaki farklılıklarıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:
"Hakemler maalesef Avrupa’da yönetirken sadece futbolu yönetip gördüklerini çalıyorlar. Maalesef Türkiye içerisinde hakemlerin kafası rahat değil. Hakem geliyor insandır hata yapabilir ama onu tribünden izleyen kişinin onun yapmış olduğu hatayı örtbas etmesi en büyük suçtur. Bu anlamda Türkiye’de eyyamcılık vardır. Ama söylediğim gibi bu işlerin üzerine mutlaka gidilecektir. Türk futbolu sahada oynanarak skorların belli olması gerekiyor. Böyle hakem hataların futbolun önüne geçmemesi lazım. Maalesef görüyoruz ki hakem hataları son haftalarda Türk futbolunun önüne geçiyor."

Uf çok sert. Bu açıklamadan sonra eminim hakem korkudan altına yapmıştır

artvints
03.10.2015, 00:37
Hadi diyelim hic iyi orta gelmiyor ama her pozisyonda arkada beklemek kolaycilik.baktin orta arkaya gelmiyor on direge kosu yapip topu asirtmaya calisacaksin.cok hareketsiz kaliyor takim on tarafta.toptan kaciyorlar.ilk golden sonra ki tempoda belli oldu zaten.sıkısinca kosmaya basladilar.halbuki ayni kararlilikla maca baslayabilirsin.bu kadar tedirgin olmanin ne anlami var bilmiyorum.kendi sahanda rakibin korneriyle maca basliyorsun.hep uyusukluk.bir uzun vur onde bas, topa sahip ol deplasmani hissettir yok.bu kadar kolay olmamali para kazanmak.ciddi bir uyusukluk, is bilmezlik, basiret baglanmasi var yillardir takimda.

Bu isler turkiye'de genelde hocadan ve baskandan gecer.o guveni, kararliligi, saygiyi olusturamiyorlar demek ki.

grandmaster
03.10.2015, 00:38
bjknin oynadığı futbol ile Trabzonspor un oynadığı iğrenç şey arasındaki 100 farkı bulunuz? Dikine hızlı seri pas yapan bjk,3 pas üst üste yapamayan sürekli geriye ve yana oynayan TS,sürekli gol posizyonuna giren bjk,maçları ortalama 1 gol posizyonuna tamamlayan TS,oyunu sahanın tamamına yayan bjk,oyunu 70 metrede orta sahasız ve iki tane hilhat garibesi stoperle oynamaya çalışan TS,kanatlara sürekli inen ve 2 kanadı mükemmel işleyen bjk,kanatlara ineneyen insede yusufçuğu,sezon boyunca sadece 4 isabetli orta atmış bir TS....Hangimiz hakediyor şampiyonluğu hemşerim Hangimiz....Biz bu oyun anlaşılmaktadır ile avrupa kupalarına gitme hakkını bile haketmiyoruz..
bu kadar para harcayıp bu rezilliği izletenlerin de başarısını göz ardı etmemek lazım herkes başaramaz bunu

h@msi61
03.10.2015, 00:38
Sota istifa etmedi he, vay be...yazik oluyor su kadroya su adamin elinde.

TSunami_69
03.10.2015, 00:40
git o zaman kargaları tut abi

Erdal DİLEK
03.10.2015, 00:42
Bjk nin hangi macindan bahsediyorsun, Trabzonsporla oynadigi mactan mi fernandaounun bomboş atamadigi fb macindan mi, antepte 80 dakika surunup duran topla one gectigi mactan mi lizbonun 45 dakika haşamat ettiği mactan mi. Saydigim maclarda 2 tane de hakem hatasi olaydi bak bakalim bjk mi iyi oynuyor Trabzonspor mu.

Ha dört dortluk değiliz ama hicbir takimdan aşağa da degiliz. Yanlizca şerefsizlik yapmiyoruz hepsi bu...

nakzo

Ha aklima gelmisken hakem hata yapsa dedim. YANLIŞ oldu hakem adaletli olsa onceki hafta gomesi bu hafta ersani atsa ne iyi takim olurdu bjk.

nakzo
03.10.2015, 00:44
renktas bu oynanan oyun benimde icime sinmiyor lakin suanki kadromuz türkiye liginin en iyisidir ?? bu konuda anlastik sanirim ?? simdik cözüm bulmak gerekiyor takim icinde cözüm ?? bügün unutmayalimki konyadan kötü oynamadik kesinlikle sansizdik diyelim yusufun frikigi gol olaydi baska seyler konusacaktik öyle degilmi??bügün Mehmet mbia da yoktu bunuda unutmayalim hocamizda yanlislarini biliyordur trabzonsporlu oldugum icin mac skorlarina bakmadan dogdum dogali umutluyum ve mutluyum trabzonsporluyum diye skorlara bakma kardesim oyuncular gelici gidicidir trabzonspordur baki kalan öyle degilmi?? konyaspor da kim oluyor ya normal sartlarda herzaman yeneriz onlari rövans macinda besleriz onlari Allahin izniyle bu sene trabzonspor sampion olacaktir yeterki birlik olalim ..
Seni kadron nasıl Türkiyenin en iyisi olabiliyorrrrrrr?Bik nin kadrosu seni 3 ,fb'nin kadrosu 2 katlar hatta gs'nin kadrosunda senden kat be kat iyi,sezon başında sana şampiyonluk şansı veren tek birspor yazarı yok Trabzonsporlu yazarlar dahil senin golcü diye aldığını zombi 7 haftada 1 gol atamamıştır kanatlarında isabetli tek orta yok daha defansın belki de ligdeki en berbat tandemi oynuyor senin kadron ancak bursayla yarışır zaten bu hafta bursa yenerse kafa kafayayız hakettiği mız yerde olacaz Allahın izniyle...

Erdal DİLEK
03.10.2015, 00:47
Gelim bizim hatalara. Santrof aldigimiz adam bir tane kafa topu almıyor. Almayi birak rakip stopere bir zahmet vermiyor. Bir kere cikti kaleciyi bozdu topa vuramadigi halde top medjanin önüne düştü. Atilan gelişi güzel toplari toplayip oyuna sokamiyoruz. Ya rakip aliyor yada faul yapiyoruz.

nakzo
03.10.2015, 00:48
bjknin bütün maclarından bahsediyorum senin orta sahan bjknin verdiği pasları rüyasında göremez adamlar2 pasta rakip 18 de sen maçın 1/3ünü kendi 18 zinde oynuyorsum bjnin oynadığı futbolsa bizimki kepazeliktir...

Sefer A.
03.10.2015, 00:48
Biz içerde bakarız sana :) Hatta istediğin kadar pilav, et ve tatlı temin ederiz :)
Güzeldi bu :D ama içeri girmeye niyetim yok :p haa içeri girmeden kendini belli etmeden basini belâya sokmadan bu isi yaptiririz denirse yapabilirim =)
Bazi hedeflerim kaygilarim ve kaybedecek bir seyim olmasa çoktan yapmistim o isi

Tekke
03.10.2015, 00:49
Trabzon futbol oynamıyor..

Mahalleden 11 arkadaş toplayalım, kapanalım defansa, ya Cavanda top kaptırır, ya Yusuf, ya Erkan ya da defansınız.

Ben Trabzon'u en az 1-0 yenerim

Millet uyanmadı, uyansa kaleye şut bile atamayız, takım zannediyorlar

Bugün Konya 4-5 kişi öyle top çevirdi ki, salak Ömer ve Ali olmasa sabaha kadar topu alamazdık ellerinden.
HAA, Konya iyiydi demek değil bu, TRABZON ÇOK KÖTÜ, TOPU ALACAK 2 adamı var, Medjani-Okay ��

28TS61
03.10.2015, 00:49
arkadaslar bunu gündeme getirelim. herkes paylassin

https://mobile.twitter.com/bizimtemel/status/650029910086537216

Karasoy
03.10.2015, 00:54
Rahmetli Kazım Koyuncu ne güzel demişti: Sarılacak yaramız yokki bizim baştan aşağıya acıyız işte.Durum bundan ibaret...Hem futbol bizim neyimize? Neyin ne olacağı 2011'de kendini belli etmişti, sizler hala tapmaya devam edin birilerine...Hem yolunuz otobanınız da var artık...

nakzo
03.10.2015, 00:54
git o zaman kargaları tut abi

Ya hemşerim çocukça muhabbetleri bırakın gerçekleri görün ligin en çok gol yiyen takımlarından biriyiz,ligin en az gol atan takımlarından biriyiz,ligin en fazla faul yapan takımlarından biriyiz,ligin En az isabetli orta yapan takımlarından biriyiz ligin en çok barız hata yapan tandemine sahibiz daha nedir yanı ne arıyoruz.Sen 3 maç üst üstte yenilen büyük takım gördün mü?Veya sürekli küçük takımlara yenilerek büyük kalan takım gördün mü veya 4 seneden beri 3.dahi olmamıza rağmen her hafta her yenilgiden sonra formun geçmiş sayfalarına bak sürekli hakeme suç atmak BİZ e mı İHO'ya mı yarar sağladı??????

elohim_61
03.10.2015, 00:59
cardozo mustafa yumluya top indirdiği an maçı izlemeyi bıraktım :D

Erdal DİLEK
03.10.2015, 01:06
Hakem hataları uzerine bireysel hatalar eklenince sonuç bu oluyor maalesef.

Birde şuna dikkat edin bizim kanat oyuncuları topla taç cizgisinin dibinde ve baski altinda topla buluşuyor ama diger buyuk takimlarin kanat adamlari bom boş ceza sahasi köşesinde topla buluşuyor. Çünkü onlar iceri kalabalik giriyor ve defansi rahatsiz ediyor ama bizde bir tane adam var oda stoperin arkasına duruyor.

zx61
03.10.2015, 01:06
arkadaslar bunu gündeme getirelim. herkes paylassin

https://mobile.twitter.com/bizimtemel/status/650029910086537216

Aynen bir kerede üstüne gidelim geç kaldık hakemlerin bizi doğramasına haftalardır göz yumduk
ancak şuan sosyal medyada 3ezik taraftarı bile Trabzonu yakmış hakem diyor .ahmet çakar, ertem şener (ki genelde hakemleri yağlar) hakem için iyi şeyler söylememiş. Ama bizim çok bilmiş taraftarımız takımı eleştirir.osmanlı maçında çok kötüydük hakemin hatası olmadı hep birlikte eleştirdik takımı ama inanın bu maç öyle bir maç değil.bir takım iyi oynar bir iki maç kazanır ondan sonra bir kaç anadolu maçında kötü oynama kredisi vardır bu ligde.
bursa bjk galibiyetlerinden sonra gs, akhisar ve bu maçta kazansak kimse şaşırmazdı rakipler aman ne kötü oynadı da kazandı demezdi asla.bir maçta 2 gol yiyorsan ve ikisi de temiz değilse kimse bana hakemi de yeneceksin demesin.unutmayın bir takım ne kadar iyi olursa olsun hakem devreye girerse kaybeder.

Erkan A.
03.10.2015, 01:09
Ya hemşerim çocukça muhabbetleri bırakın gerçekleri görün ligin en çok gol yiyen takımlarından biriyiz,ligin en az gol atan takımlarından biriyiz,ligin en fazla faul yapan takımlarından biriyiz,ligin En az isabetli orta yapan takımlarından biriyiz ligin en çok barız hata yapan tandemine sahibiz daha nedir yanı ne arıyoruz.Sen 3 maç üst üstte yenilen büyük takım gördün mü?Veya sürekli küçük takımlara yenilerek büyük kalan takım gördün mü veya 4 seneden beri 3.dahi olmamıza rağmen her hafta her yenilgiden sonra formun geçmiş sayfalarına bak sürekli hakeme suç atmak BİZ e mı İHO'ya mı yarar sağladı??????

kardes yanlis anlama ama senin derdini anlamiyorum mesajlarini yavas sekilde okudugum halde ne demek istedigini anlamiyorum gargalara bir hayranligin var gibi okunuyor biraz bence sen cok gerginsin ne yazdigini bilmiyorsun ??biz trabzonsporluyuz Istanbul takimlarini met edemeyiz ve etmeyizde ..biz trabzonsporuz yenilince takimi elestiririz ama asla küsmeyiz ,biz trabzonsporuz yildizlar degil savasan takim izlemek istiyoruz ,biz trabzonsporun sampion trabzonspor kalbimizde yasiyor türkiye liginde sampion oldun oldun olmadin olmadin ne olcak sanki ??benim gibi mac skoruna bakarak trabzonsporlu taraftarlar vardir ben öyleyim ama senin bjk hayranligin hosuma gitmedi ben sana yorumlar yazdin sakin ol demek istedim sabirli olalim birlik olalim diye mesajlar veriyorum buraya ziyaretciler geliyor sende gargalara yazarak heycan yapiyorsun Burda kimseyi gargalar ilgilendirmiyor lütfen

Sefer A.
03.10.2015, 01:12
Tekrarliyorum, israr ediyorum, ofsayti görmeyen ve Erkan'a kirmizi verdiren hakem iyice arastirilsin, kesinlikle Trabzonspor düsmani birisi oldugu ortaya çikacaktir

Erkan A.
03.10.2015, 01:14
kardes yanlis anlama ama senin derdini anlamiyorum mesajlarini yavas sekilde okudugum halde ne demek istedigini anlamiyorum gargalara bir hayranligin var gibi okunuyor biraz bence sen cok gerginsin ne yazdigini bilmiyorsun ??biz trabzonsporluyuz Istanbul takimlarini met edemeyiz ve etmeyizde ..biz trabzonsporuz yenilince takimi elestiririz ama asla küsmeyiz ,biz trabzonsporuz yildizlar degil savasan takim izlemek istiyoruz ,biz trabzonsporuz sampion trabzonspor kalbimizde yasiyor türkiye liginde sampion oldun oldun olmadin olmadin ne olcak sanki ??benim gibi mac skoruna bakmayan trabzonsporlu taraftarlar vardir ben öyleyim ama senin bjk hayranligin hosuma gitmedi ben sana yorumlar yazdim sakin ol demek istedim sabirli olalim birlik olalim diye mesajlar veriyorum buraya ziyaretciler geliyor sende gargalara yazarak heycan yapiyorsun Burda kimseyi gargalar ilgilendirmiyor lütfen

(benim gibi mac skoruna bakmayan trabzonsporlu taraftarlar vardir ben öyleyim )

mustafakaraca
03.10.2015, 01:14
Kadro öyle aşırı iyi felan değil ama iyi kadro Anadolu takımlarını eze eze yencek bir kadro bu kadroyu kullanamayan Shota da Hacınınyanında gitmeli. Gs maçından sonra 45-60 arası iyiydik ama ilk 45 dk nerdeydik dedik dimi? Bugün synı taktikle çıktık ilk 45 dk yine yokuz 45-65 arası yine çok iyiyix ama bu baskı bölümlerinde Cardozo değil sahada hep boş kaleye gol atamıcqk Ndoye kazması var. O kafayla topu taca attığı pozisyon o pozisyonu unutamıyorum. IQ 1

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 01:18
kendimizi kandirmayalim. futbol hastasiyiz biz. istesekte ilgi alakayi kesemeyiz. hepimizin durumu ayni. dön dolas yine maca gidiyorsun veya tv`den aciyorsun.

mustafakaraca
03.10.2015, 01:20
Bu klübü sırf renkleri arması için izliyorum beni temsil eden hiçbirşeyi kalmadı. Usta'nın ki mı sert acıklama mikrofonu bana uzatın görün sert açıklamayı. 100 maç sahada kapansa bu tip hakemleri eşek sudan gelinceye kadar dövmemiz lazım.

zx61
Böyle büyük takım mı olur , büyük takım dediğin, büyük takım...evet büyük takım değiliz gidin büyük diye nitelendirdiğiniz takımları tutun ozaman. Neymiş büyük takım dediğin konyaya kötü de oynasa kaybetmezmiş. Ne yapalım sıkıştığımız zaman lehimize penaltı veren hakem yerine, gol atmak için bastırdığımız dakikalarda aleyhimize penaltı uyduran hakemler var.he bir de hakemlerden çok dert yandığımız için biz ağlak oluruz, onlar kırk yılın başında yapılan hataya gece gündüz ağlar şerefli takımın şerefli taraftarı olur. Kısacası onlar büyük değil büyütülmüş, biz de elbirliği ile küçültülmeye çalışılıyoruz

ilyskm
N'doye denen topçu değil menajerlikten birilerinin kazandığı paradır

Sent from my iPad using Tapatalk

nakzo
03.10.2015, 01:22
Ya hemşerim ben nediyorum sen nediyorsun eddebiyat parçalama bana yaşım 33 7 yaşımdan beri bu takımı tutuyorum gerçekleri söyleyince niye insanlara yaftalıyorsunuız.Kötü takımsın hemşerim hemde çok kötüsün 4 seneden beri para harcadıkça dahada kötü oluyorsun niye biliyormusun kendi gerçeğinle yüzleşmediğin için, hep sağa sola salça olduğun için,hep başarısızlığa kılıf bulduğun için. Senin yaşın kaç bilmiYroum ben küçükken Trabzonsporun berabere kalması bile olay olurdu olay olaki konya gibi dandik takıma yenilsin.Şimdi oynadığın her maç SPOR OTERİTELERİ TARFINDAN 3 sonuçlu olarak görülüyor kimse Trabzonspor yener diyemiyor... Bu nedemek bilyormusun idrak edebilyormusun bu DEMEK ha Trabzonspor ha konya,Ha Trabzonspor ha kayseri,Ha Trabzonspor ha sivasspor bu bu demek bu senin artık bir hiç olduğun demek .Biraz fantezi dünyasından çıkarsan gerçekleri görürsün sen ve senin gibiler gerçekleri görürse o zaman Trabzonspor kurtulacaktır .Yoksa olası gelecek haftanın başlığıda şimdiden hazır Hakemler bziz doğradı

Fatih Öztürk
03.10.2015, 01:23
Tekrarliyorum, israr ediyorum, ofsayti görmeyen ve Erkan'a kirmizi verdiren hakem iyice arastirilsin, kesinlikle Trabzonspor düsmani birisi oldugu ortaya çikacaktir

Ben daha açık konuşayım.bugünkü aleyhimize verilen kararların ardından hakem şehri rahat rahat terkedebiliyorsa Hacıosmanoğlu ötlek korkağın tekidir.hakem bırak şehri o staddan sağ salim çıkamaz.Benim hakkımı alânen gasbedenin yedi sülalesini ipe dizerim.Bana hakkımı koruyacak böyle yürekli bir başkan lazım ötlek değil.

nakzo
03.10.2015, 01:23
kardes yanlis anlama ama senin derdini anlamiyorum mesajlarini yavas sekilde okudugum halde ne demek istedigini anlamiyorum gargalara bir hayranligin var gibi okunuyor biraz bence sen cok gerginsin ne yazdigini bilmiyorsun ??biz trabzonsporluyuz Istanbul takimlarini met edemeyiz ve etmeyizde ..biz trabzonsporuz yenilince takimi elestiririz ama asla küsmeyiz ,biz trabzonsporuz yildizlar degil savasan takim izlemek istiyoruz ,biz trabzonsporun sampion trabzonspor kalbimizde yasiyor türkiye liginde sampion oldun oldun olmadin olmadin ne olcak sanki ??benim gibi mac skoruna bakarak trabzonsporlu taraftarlar vardir ben öyleyim ama senin bjk hayranligin hosuma gitmedi ben sana yorumlar yazdin sakin ol demek istedim sabirli olalim birlik olalim diye mesajlar veriyorum buraya ziyaretciler geliyor sende gargalara yazarak heycan yapiyorsun Burda kimseyi gargalar ilgilendirmiyor lütfen
Ya hemşerim ben nediyorum sen nediyorsun eddebiyat parçalama bana yaşım 33 7 yaşımdan beri bu takımı tutuyorum gerçekleri söyleyince niye insanlara yaftalıyorsunuız.Kötü takımsın hemşerim hemde çok kötüsün 4 seneden beri para harcadıkça dahada kötü oluyorsun niye biliyormusun kendi gerçeğinle yüzleşmediğin için, hep sağa sola salça olduğun için,hep başarısızlığa kılıf bulduğun için. Senin yaşın kaç bilmiYroum ben küçükken Trabzonsporun berabere kalması bile olay olurdu olay olaki konya gibi dandik takıma yenilsin.Şimdi oynadığın her maç SPOR OTERİTELERİ TARFINDAN 3 sonuçlu olarak görülüyor kimse Trabzonspor yener diyemiyor... Bu nedemek bilyormusun idrak edebilyormusun bu DEMEK ha Trabzonspor ha konya,Ha Trabzonspor ha kayseri,Ha Trabzonspor ha sivasspor bu bu demek bu senin artık bir hiç olduğun demek .Biraz fantezi dünyasından çıkarsan gerçekleri görürsün sen ve senin gibiler gerçekleri görürse o zaman Trabzonspor kurtulacaktır .Yoksa olası gelecek haftanın başlığıda şimdiden hazır Hakemler bziz doğradı

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 01:26

Düsman olsa ne yazar ya. 58 tane transfer yapip, iyi kadro kurduk deyip iki günde Barcelona ayarinda kalitemi izlettirilir. Ne kadar cok transfer o kadar cok zaman ve para kaybi. Bir takim olana kadar ki takim olmak transferle olmuyor. Kaliteli futbol rakibi hapsedip sagli sollu ortalarda demek degil illa. Atletico Madrid böylemi sampiyon oldu, yoo adamlar igrenc futbol oynadi ve hala o futbolu oynuyorlar.

Ertan Artan
03.10.2015, 01:31
Torpilin yoksa hakem olamazsın. Net. Üniversitedeyken ankarada 2 yıl top oynadım, 2,5 yıl da hakemlik yaptım. Adamın olacak başka yolu yok

Hakem olmak zor değil. Ben yaptım. Tff sitesinden takip edeceksin. Standart zamanları yok. Yani her 3 ayda bir hakem kursu açılmaz. İhtiyaç oluştuğunda kurs açılır ve bu süre yılları da bulabilir.

Kurs süresi uzun değil. Gunduz mesaine takıl, gece kursu takip edersin. Kurs bitimi sınavda zor değil. Sadece fiziki test engel olabilir, oda birazcık spor yaptıysan sorun teşkil etmez.

Esas sorun hakemlik görevi başladığı zaman olacaktır. Sizin bahsettiginiz torpil burada devreye girer. Eğer adamınız yoksa, kimseye yalakalik yapmazsanız, akliniza hayalinize gelmeyecek yıkama-yağlama taktikleri gelistirmezseniz bir yerlere gelme olasılığınız yoktur.

Sırf bayan oldukları için yarım saat sonra girilecek sınavın sorularını verecek kadar ikiyüzlü adilerin olduğu bir topluluktur orası.

Vahap Beyaz, Sadık Ilhan, Turgut Sığıç, Ismet Arzuman gibi hakemlerin hepsini tanırım ve daha bilinmeyen birçok başka hakemlerle de tanışıklığım vardır.

Fakat açık söylemek gerekirse, en çıkarcı, en adi toplumlardan biridir hakem camiası.

Ben sınavı geçtim ama başlamadan bıraktım. Sene 1995 idi. Neden bıraktın derseniz, iğrendim. Hakikaten iğrendim.

Azıcık adamlık varsa içinizde, birazcık onurluysaniz, yalakalik yapmayi sevmiyorsaniz başarılı olma şansınız yoktur.

Bu arada, tarafsız hakem yoktur. Takım tutmayanda yoktur. Özgür Yankaya nin Gs şut atarken heyecanlanmasi, Sadık Ilhan'ın fenerli Kemalettin e hoş bakması, Vahap Beyaz'ın 70 metreden penaltı çalması tesadüf falan değildir.

Fatih Öztürk
03.10.2015, 01:32
Yaşamak için öldüreceksin.korkak,ötlek,pısırık olmayacaksın.yeri gelecek şerefsiz Aziz Yıldırım gibi olacaksın hakemler gık diyemeyecek.karı gibi dırdır değil icraat yapacaksın Hacıosmanoğlu.

mustafakaraca
Bizim taraftardaki vizyonsuzluk doğru ama yöneticilerin de kapasitesizliği ve hakemlerin bu hataları birleşince böyle rezil tablolar oluşuyor. Trabzonspor ilk 45 dk 1 şut attı Medjani başka atağı bile yok. Böyle bir şeyi sabredip kabullenmek skandaldır işte Trabzonspor bu yüzden küçüldü. Kayseriye karşı aynı Gs maçı aynı bumaç aynı ilk 45 dk öylesine oynuyoruz saldırmak maçın başı olur başı ! İç sahada ilk yarı pısırıl oynayan takım mı kaldı be Osmanlı bile bize saldırdı kendi evinde Trabzonspor rezil duruma düşürdünüz oynadığımız futbol felan değil hiçbir ilerleme yok ilerleme şansı yok ortada bir sistem yok. Hakemde bu işin içine girip hazin sonu kokaylaştırıryor. İlk yarı 3-0 yap göriiym o hakemi ben yapsana niye yapmıyorsun kendi evinde ALİ TURAN ile oynayan Konya ya karşı tek şutun Medjani koskoca 45 dk da. Trabzon halkı ve Trabzon kendini geliştirmeli bunu söylerim bugunki 700 bin nufusun 600 bininde hiçbir hedef amaç yok Trabzonspor lu olanlarda sadece seyirci Trabzonspor saldırmayınca en ufak homurdanma olmuyor DELİRECEM bundan sonra ne maça giderim ne izlerim

nakzo
düsman olsa ne yazar ya. 58 tane transfer yapip, iyi kadro kurduk deyip iki günde barcelona ayarinda kalitemi izlettirilir. Ne kadar cok transfer o kadar cok zaman ve para kaybi. Bir takim olana kadar ki takim olmak transferle olmuyor. Kaliteli futbol rakibi hapsedip sagli sollu ortalarda demek degil illa. Atletico madrid böylemi sampiyon oldu, yoo adamlar igrenc futbol oynadi ve hala o futbolu oynuyorlar.

hemşerim a.madrid dediğin takimin bir taktiği var ne oyunu tam sahaya yay alani olabildiğnce darlt rakibin iyi damlarini senin çok iyi adamlarina marke eetir sahanin tamaninda koş ve yardimlaş arayada skiştir ve kazan ki kazanirsin zaten bu taktikle .şimdi 70 metrede oynayan bir trabzonspor ,orta sahasiz bir trabzonspor,alani darltmayi birakip rakip takima yayala bir trabzonspor,yardimlaşmani,presin eve koşmanin nerdeyse hiçççç olmadiği bir trabzonspor bunlarin hiçbirirnide yapmazssan böyle bzim gibi arkana baka baka gidersin ufaktan ufaktan...

Oğuzhan
03.10.2015, 01:33
1 hafta bizi doğradınız, 2 hafta doğradınız ulan Allah korkusu olmayanlar bari 3. hafta doğramayın. Bırakın bizi düşün yakamızdan yeter. Vallahi yeter Konyaspor kadar da mı değerimiz yok bu ülkede. Lehimize karar istemiyoruz yahu adalet istiyoruz. Fenerbahçe gibi lehimize çalınmıyor diye değil ya aleyhimize çalmayın diye isyan ediyoruz. Yeter vallahi yeter 22 yaşındayım ve bu ülkenin lanet sisteminden bunaldım.

Bu şehir insanının en büyük hobisi futbol küstürmeye uğraşıyorlar. Bu takımı istemiyorlar yarışmamızı istemiyorlar. Biliyorlar ki bu takım şuan 6 galibiyet 1 mağlubiyet falan alsaydı bu tribünler her maç full çekecek, bu şehir inanacak, futbolcular farklı oynayacak. Düşürüyorlar yarıştan. Şota hocanın dediği gibi bir durun ya daha o kadar iyi değiliz.

Rabbim kim adaletsizlik yapıyorsa, kim hakkımızı, emeğimizi gasp ediyorsa hepsinin belasını versin.

Yaşar
03.10.2015, 01:37
Üstadım ;
Bazı konularda sana katılıyorum ama bu maçtan sonra yapma bari bunu ya. Adamlar kalemize penaltı ve frikikler dışında 1 sut atmış , attıkları 2 gol de Nizami değil. Bu maçtan sonra tabi ki hakem konuşulacak, ayrıca maç ortada falan değildi, 2. yarı maçı çevirecek futbolu oynadık ama hakem hataları skora direkt etki etti. Takımın bu sene haketmedigi 2 maç vardı. Birisi Osmanlı maçı ki yenildik, diğeri de Kayseri maçı ydı. Bunun dışında oynadığımız bütün maçlarda galibiyete yakın takım biz olduk. Bazı maçlar kismetsizlik ( gs ve Akhisar) bazılarında bariz hakem hataları ( Gs ve Konya ) sonuçları belirledi. Konuşurken biraz daha ölçülü olmak lazım. Daha 3 hafta önce gs yi kepazelik duruma düşüren de bu takımdı.

batuhanTs
03.10.2015, 01:38
şota da onur yokmuş 1 gram bile demek ki hala istifa etmedi mi

Tuğrul
03.10.2015, 01:38
1- Atak sürekliliği yok.

2- İkili mücadeleleri kazanma düzeyi az.

3- Sahaiçi yerleşimi amatörce

4- Stoper ve forvet arasındaki makas çok fazla

5- Tempo düşük

6- 3. bölgede pas istikrarı, hızı düşük

mustafakaraca
03.10.2015, 01:42
Bu klüpte bugün gerçek Trabzonspor sevdalısı bir başkan olsa Federasyon felan değil, çıkar Ey Başbakan derdi burda göz göre göre bu halkın bu insanların hakkı gasp ediliyor kaç maçtır aynı şey Adam görüyor eliyle yok birşey diyor bide görüp o elini yukarı kalırşı Cüneyt in . Bu maç 2 golde hatalı. Çıkıcak dicek bu Federasyon da hakemlerde bu şehrin elinde kalacak başka bişey söylemesine gerek yok yeter bıktım ya ben şimdi 1 hafta daha delircem ya 2 haftadır kuduruyorum bu şehirde sabahtan akşama kada küfür ediyoruz sora sinirden deliriyoruz 1 hafta . Devlet nerde arkadaş ben bu adaletsizliği çekmek zorunda değilim Federasyon Allah mı? Çık Başbakana seslen çözüyorsan çöz yoksa biz çözelim

memmedaga
03.10.2015, 01:44
Ersun Yanal mevut kadro ile ne yapardı merak etmiyorum değil, ne de olsa 5 tane "nokta" transfer yaptık.

Gelen gideni aratıyor.

Daha önce de yazdığım gibi Şota'nın tecrübesi yeterli değil
Trabzonspor'u çalıştırmak Kayseri veyahut Kasımpaşayı çalıştırmaya benzemez.

1-2 sene bekleyebilirmiyiz?
Ben beklerimde bu taraftarın %90'i beklemez.

Şotanın en fazla 3 maç daha yenilme kredisi var.

Umarım ilk devreyi tamamlar.

Hayırlısı.

Bu takım başarılı olmak istiyorsa

Mbia - Okay
Ekici

3'lüsü en az 10 maç birarada oynatacak

daha sezonun 6. maçı sakatlık cezalı vs. bir araya gelemediler...

En temel sorun bu

Tuğrul
03.10.2015, 01:45

Şota gitse ne olacak.

Yine kafa dengi, uzlaşabileceği, köhne zihniyetten birini getirecekler.

Oğuzhan

Allah aşkına hala gerçekleri göremiyor musunuz?

Shota ne yaptı size ?

Hakemler her maç seni doğruyor, rakibi hapsediyorsun kazanamıyorsun, kazandırtmıyorlar. Penaltı yok penaltı veriyo, ofsayt var gol veriyo, penaltı kazanıyosun vermiyo.

Ve asıl olay başkanımız bir basın toplantısı yapıp bunlara sallamıyor bile. Takımın başına gelen 6-7 hoca da mı suçlu?

Fenerbahçe başkanı bir Ersan oyundan atılmadı diye cıngar koparıp basın toplantısı düzenliyor. Seni her hafta hakemler katlediyor, yarıştan düşürülüyorsun hem de göz göre göre. Eskiden alttan alttan doğranırdık artık tüm Türkiye'nin bildiği şekilde açık açık seni yarıştan düşürmeye çalışıyorlar. Ey başkan, bir gram onurun varsa istifa edersin, bu takımın yakasından düşersin.

Fatih Öztürk
Biz şimdi haftalarca bi şerefsiz hakem yüzünden kahır çekeceğiz suçumuz ne Trabzonspor'lu olmakmı?

Fanatik34
Sota Efendi, iyi güzel herseyi aciklamis, pekiyi niye özelestiri yapmayi unutmus? Cikardigi kadro ile kaybettigini niye söyleyemiyor? Ona tavsiyem;

...........................Onur................... .........
Cavanda.......Aykut........Douglas.....Constant
.................Medjani........Mbia.............. ......
.....................Mehmet Ekici....................
.........Erkan............................Marin... .......
.........................Cardozo.................. ........

Sezonbasi yazdigim kadro hemenhemen

objek
03.10.2015, 01:48
Kadro öyle aşırı iyi felan değil ama iyi kadro Anadolu takımlarını eze eze yencek bir kadro bu kadroyu kullanamayan Shota da Hacınınyanında gitmeli. Gs maçından sonra 45-60 arası iyiydik ama ilk 45 dk nerdeydik dedik dimi? Bugün synı taktikle çıktık ilk 45 dk yine yokuz 45-65 arası yine çok iyiyix ama bu baskı bölümlerinde Cardozo değil sahada hep boş kaleye gol atamıcqk Ndoye kazması var. O kafayla topu taca attığı pozisyon o pozisyonu unutamıyorum. IQ 1

Anadolu takimlari fizik olarak bizden asagi degil bizden daha fazla kosuyorlar bizim bu takimlari birakalim eze ezeyi,de normal sekilde yenmemiz icin takim oyununu cok iyi oynamamiz lazim barcelona gibi yuksek tempoyla bol pas yapip rakibi bunaltmamiz gerekiyor sag ve sol aciklarimiz sifira inemiyor devamli iceriye kat ediyorlar tempomuz dusuk bu sartlarda anadolu takimlarini yenmemiz icin uzun sure gol yemeden maci devam ettirmemiz lazim sonlara dogru maclari bir sekilde aliriz

Oğuzhan
03.10.2015, 01:50
Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, Aykut Demir bu kulüpte Medjani ile en fazla hakkı yenen futbolcudur. Aykut sezona müthiş başladı, art arda kazandığımız maçlarda da çok iyi oynuyordu. Birden alamet geldi kulübeye hapsedildi. Aykut bu iki sığır stoperimizden daha süratli bir oyuncu.

Oyunu rakip alanda oynayacağımız çok belli, adamlar kontra atağa çıkıp gol arayacaklar bu da belli. Hala 2 tane ağırın ağırı stoperle sahaya çıkıyoruz. Arkaya atılan hiçbir topa yetişemiyorlar, rakipten önde olsalar bile rakip metrelerce arkadan gelip önlerine geçiyor.

Tuğrul
03.10.2015, 01:51
Takımın orta kurgusu bu şekilde olmalı.

Şota'yı bu kadro üstünde istikrar sağlamalı.

_____Aytaç(Medjani)________

__Mbia__________Okay__

Marin_____________M.Ekici__

1- 3 tane dinamik orta saha oyuncun olacağı için bekler daha rahat ileri çıkar.

2- Marin ve Ekici geriye gelmek zorunda kalmaz.

3- Oyunun iki yönünü oynayan, pres yapan, koşan 3 futbolcu olacağından bloklar arası bağlantı daha iyi sağlanır.

4- Dönen topları alarak tempo yapabilir, atak sürekliliği sağlarsın.

5- Savunma anlamında birbirinin açığını kapatan bir takım olursun.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 01:51
hemşerim a.madrid dediğin takimin bir taktiği var ne oyunu tam sahaya yay alani olabildiğnce darlt rakibin iyi damlarini senin çok iyi adamlarina marke eetir sahanin tamaninda koş ve yardimlaş arayada skiştir ve kazan ki kazanirsin zaten bu taktikle .şimdi 70 metrede oynayan bir trabzonspor ,orta sahasiz bir trabzonspor,alani darltmayi birakip rakip takima yayala bir trabzonspor,yardimlaşmani,presin eve koşmanin nerdeyse hiçççç olmadiği bir trabzonspor bunlarin hiçbirirnide yapmazssan böyle bzim gibi arkana baka baka gidersin ufaktan ufaktan...

bunlarin hepsini bildigimize göre basari icin kac yil ugrastiklarinida biliyoruzdur herhalde simeone dahil. adam gelip ilk yilinda basariyi getirmedi. biz don degistirir gibi oyuncu, baskan, antrenör ne varsa degistiriyoruz.

yüregimts
03.10.2015, 01:52
Hocanın sistemi ... Neden Cardozo , N Doye topu indirmez de yumlu ya indirir. Neden o pozisyonda N doye yada N doye indirip Cardozo vurmaz... Arkadaş baskı altına almışsın

O adamı neden çıkarırsın. Şota hala şablonun kafasında oturtamamış hala.

mustafakaraca
03.10.2015, 01:53
Anadolu takimlari fizik olarak bizden asagi degil bizden daha fazla kosuyorlar bizim bu takimlari birakalim eze ezeyi,de normal sekilde yenmemiz icin takim oyununu cok iyi oynamamiz lazim barcelona gibi yuksek tempoyla bol pas yapip rakibi bunaltmamiz gerekiyor sag ve sol aciklarimiz sifira inemiyor devamli iceriye kat ediyorlar tempomuz dusuk bu sartlarda anadolu takimlarini yenmemiz icin uzun sure gol yemeden maci devam ettirmemiz lazim sonlara dogru maclari bir sekilde aliriz Senin bu dediğin yöntemle çok güzel yeniliyoruz yada tesadüfen öyle Erkan ın Bursa maçında attığı gol gibi gol atarsın başka kazanma şansın yok GÜZELCE YENİLİRSİN. Sahaya diziliş ve taktik hatası var. Gs maçına ve bu maça Cardoxo ile başlasak şuan 2 maçı da kazanmıştık. Trabzonspor önde baskı ile başlamadığı her maçı yenilir. Başka şansı yok.

nakzo
03.10.2015, 01:54
Üstadım ;
Bazı konularda sana katılıyorum ama bu maçtan sonra yapma bari bunu ya. Adamlar kalemize penaltı ve frikikler dışında 1 sut atmış , attıkları 2 gol de Nizami değil. Bu maçtan sonra tabi ki hakem konuşulacak, ayrıca maç ortada falan değildi, 2. yarı maçı çevirecek futbolu oynadık ama hakem hataları skora direkt etki etti. Takımın bu sene haketmedigi 2 maç vardı. Birisi Osmanlı maçı ki yenildik, diğeri de Kayseri maçı ydı. Bunun dışında oynadığımız bütün maçlarda galibiyete yakın takım biz olduk. Bazı maçlar kismetsizlik ( gs ve Akhisar) bazılarında bariz hakem hataları ( Gs ve Konya ) sonuçları belirledi. Konuşurken biraz daha ölçülü olmak lazım. Daha 3 hafta önce gs yi kepazelik duruma düşüren de bu takımdı.
Bu sezon 2011 sezonu olsa sonuna kadar katılıyorum,bu sezon 2005 yılı olsa katılıyorum... Hemşerim biz 4 seneden beri 3. dahi olmadık ya 3. dahi olmadık ne hakemi konyanın puanı bile bizi geçti,kasımpaş ANTALTA,RİZE,Biz BU HAFTA 10. SIRAYA FELAN DÜŞERİZ.bİZ ŞAMPİYONLUĞA FELAN OYNAMIYORUZ Kİ HAKEM BZİZİ DOĞRASIN VEYA önümüzü kessin bzi sadece kendimizi kandırıyoruz.Bir tek bjkyi yenmeklen şampiyomu olmuştuk biz.Bizm camia olark iç dinamiklerimiz hesap sormazsa bzi hep böyle atıl kalırız diyorum ya 3 maç üst üstae yenilen adam isatnbul takımda o akşam gider bizde ise ağzımıza iyice yapıncaya takım onarılması imkansız hale gelinceye kadar kalır.işte büyüklük farkı eski futbolcumuz soner kocaelinde bir panelde söylemişti Trabzonspor büyük takım olmuştur;ama hiçbir zaman büyük Kulüp olamaıştır diye büyük takım olsak camia ihoyu kendidi çoktan indirmşti zaten.Bizim şu 4 senelik halimizin sıradan bir Anadolu takımdan hiçbir farkı yok ve bundan sonra oynayacağımız içride dışarıda hiçbir maçın favorisi değilkiz ha Anadolu takımlarıda bazen İstanbul takımlarını yeniyor ya bzide bjk yi gs yi bazaen yeniyoruz işte okadar yani..

yüregimts
03.10.2015, 01:54
Medjaninin ölüsü bu takımda oynar. Bunu bugün gördük. Acaba son durumu ne ?

Erkan A.
03.10.2015, 01:56

ben senden 5 Yas büyügüm hami ünal Abdullah hamdi osman lemi zamanini senden iyi bilirim radiolardan mac dinledigim günleri iyi bilirim sonradan cine 5 kanalini ondan evel uefa maclarimizi star tvnin verdigi maclari iyi bilirim cep telefonlari yoktu o zamanlar okuldan kacardim almanyada yasadigim sehirde bir lottocu vardi gazeteci yani ordan fanatik gazetesi aldigimi iyi bilirim sadece bir sayfa okumak icin trabzonsporunresimlerini görmek icin hergün para vererek alirdim o gazeteyi ünali Lars olseni cyzioyu hami hamdiyi ogunu görünce cok mutlu oluyordum trabzonsporun o zamanki kadrosuyla yasiyorduk bizler Senol günesle sohbetimi iyi bilirim ünal karamanla tanistigim günü asla unutmam hamiyle sohbetimi asla unutmam iyi bilrim o günleri ...seninde yasin 33 üc benim devirden sayilirsin simdiki genclere bak bizim zamana bak arada ne Kadar farklar var artik cep telefonsuz yasayamiyorlar saygi denilen birsey kalmamis gibi bizim zamanimizda saygi ilk plandaydi gizlice zigara ictigimiz ev kenarlarini iyi hatirlar iyi bilirim simdik hersey as kere yapiliyor ..yani demek istedigim su artik futbolda degisti simdiki (hatirlarsin sanirim bellkide sen cok kücüktün olympiq lyon macimiz vardi rahmetli babamla türk kaffesinde izlemistim fazla trabzonlu yoktu yasadigim semte ama biz vardik o heycan o Sevgi sevincden aglamistik eyy gidi eyyy ....sana bisey yazacaktim konuyu unutum simdik vallaha eskilere dönüs yaptim duygulandim kendi kendime kusura bakma kardesim bosver hepimiz Burda trabzonspor icin variz sonucda yine yaziyorum trabzonsporumuz böyle inisli cikisli günler cok yasadi ve kalkmasini da bildi yine kalkacak sabirli olalim saygilarla

Yaşar
03.10.2015, 01:58
Süleyman Abay ligin en yaşlı hakemi ve bu hafta yapılan hakem atamaları göz önüne alındığında bu maça gönderilmesi ciddi anlamda manidar. Gs maçına Serkan Tokat, Bjk maçına Deniz Ateş Bitnel, fb maçına Serkan Çakır verildi. Bu hakemler 30 yaş civarında. Ama bizim maça Süleyman Abay veriliyor yaşı 40 ve sırf yavaş kaldığı için 1 metre dışarıdaki pozisyonu penaltı veriyor . genç hakemlerin maç yöneteceği bu hafta 40 lik Abay ın bu maça verilme sebebi nedir? Adamlar Trabzonspor u katletmeden emekli olamiyorlar? Bunun gibi niceleri var. Bülent Demirlenk, Cem Papila , Yunus Yıldırım ve ismi aklıma gelmeyen niceleri. Muhtemelen bu hakemlik kariyerindeki son maçı olacak. Ya da son üst düzey maçı. Ama görevini çok iyi yaptı , tebrik etmek lazım.

Tuğrul
03.10.2015, 01:58
Hocanın sistemi ... Neden Cardozo , N Doye topu indirmez de yumlu ya indirir. Neden o pozisyonda N doye yada N doye indirip Cardozo vurmaz... Arkadaş baskı altına almışsın

O adamı neden çıkarırsın. Şota hala şablonun kafasında oturtamamış hala.

Ndoye çıkarıp, Cardozo'yu alması şablonu oturttuğu ama yanlış bir seçim olduğunu gösterir.

Şota tek forvetli bir şablonu benimsiyor.

Ne yazık ki oyuna pragmatik değil sistemsel bakıyor.

Fanatik34
03.10.2015, 01:59
Sezon basindan beri Sota´ya, kanatta oynayanlarin kanatlari da degistirebilecegini anlatmaya calisiyoruz ama nafile..lakin biz yanlis meslegi secmisiz!!!

nakzo
03.10.2015, 02:00
bunlarin hepsini bildigimize göre basari icin kac yil ugrastiklarinida biliyoruzdur herhalde simeone dahil. adam gelip ilk yilinda basariyi getirmedi. biz don degistirir gibi oyuncu, baskan, antrenör ne varsa degistiriyoruz.

simoneyle sotayı nasıl karşılasştırısın simone gelir gelmez takım ivme kazandı sürekli yükseldi sonundada şampiyon oldu gel gelelim 3 pas yapamayan, orta açamayan,pres yapmaya,tandemi bilmeyen bir takım var ve 4 aydır orda hocayım diye oturan bir herif var bu herif ne yapar sence 3 maç üst üste yenilmiştik heralde 2002 yılı bir maç daha kaybder ve bence rekoru kırarak adını altın harflerle yazdırır yoksa bir halt olmaz şotadan.

batuhanTs
03.10.2015, 02:02
Allah aşkına hala gerçekleri göremiyor musunuz?

Shota ne yaptı size ?

Hakemler her maç seni doğruyor, rakibi hapsediyorsun kazanamıyorsun, kazandırtmıyorlar. Penaltı yok penaltı veriyo, ofsayt var gol veriyo, penaltı kazanıyosun vermiyo.

Ve asıl olay başkanımız bir basın toplantısı yapıp bunlara sallamıyor bile. Takımın başına gelen 6-7 hoca da mı suçlu?

Fenerbahçe başkanı bir Ersan oyundan atılmadı diye cıngar koparıp basın toplantısı düzenliyor. Seni her hafta hakemler katlediyor, yarıştan düşürülüyorsun hem de göz göre göre. Eskiden alttan alttan doğranırdık artık tüm Türkiye'nin bildiği şekilde açık açık seni yarıştan düşürmeye çalışıyorlar. Ey başkan, bir gram onurun varsa istifa edersin, bu takımın yakasından düşersin.

hocam doğranıyorsun da orda mustafa denen adamı neden ısrarla ilk 11 e koyarsın bunu izah et o adamı koyma kadroyu zaten o pozisyon olmaz mustafa ciddi anlamda ametör kümede bile oynayamaz yusuf ve erkan ısrarı keza öyle kaç tane pozisyonumuz bu ikili yüzünden gidiyor bu haftaya özel bir şey değil her hafta aynı kurtarıcı olarak aytaç ve özeri alabilen bir zihniyet bu kadar vasat bir antrenörle sen zaten hakemler seni kollasa bile bir başarı elde edemezsin ki sanki sorun forvet hattındaymış gibi biz hala cardozo mu n'doye mi ha n'doye yüzyılın kazığı cok açık net ama sorun orada değil sanki sorun kaledeymiş gibi biz onur mu esteban mı bunları tartışıyoruz bu kadar mı körüz ya allahını seven orta sahaya baksın defansı geçtim bu kadar kalitesiz alakasız bir orta saha ile 100 tane de orta açsan peter crouch 10 golü geçemez bu kanatlarla eminim medjani n'doye den daha fazla gol atar

yüregimts
03.10.2015, 02:04
Ndoye çıkarıp, Cardozo'yu alması şablonu oturttuğu ama yanlış bir seçim olduğunu gösterir.

Şota tek forvetli bir şablonu benimsiyor.

Ne yazık ki oyuna pragmatik değil sistemsel bakıyor.

Oyuna tek forvetle başlarsın tamam şablonun bu olabilir ama golü atmışsın baskı kurman lazım kurmuşsun da neden N doye çıkar . Cardozo girer Yusuf yada erkan çıkar marin erkan kanat oynar bu kadar basit.

nakzo
03.10.2015, 02:05
ben herşeyi bıraktım demin kendi diyor Trabzonspor gibi takım 3 maç üst üste kaybedemez diye eeeeee şota efendi kaybettik ne olacak şimdi aynı zırvalıkları kayseridede tekrarlıyordun düştü,kasımpaşada tekrarlıyordun adamların 60 trilyonluk takımana 70 gol yedirdin dandik türkiye ligine aynı kasımpaşayı rıza takır takır oynatıyor ne olcak şimdi hadi dedğin gibi geleceğimizi karatma......

DarkBlooD
03.10.2015, 02:07
------------------ONUR----------------
Cavanda--Dauglas--Aykut--Costant--
----Medjani--Okay--Aytac---
--------Marin-------Ekici---------
------------CARDOZO------------

Her ne kadar her kadroda Onur ve Cardozo yu görmek istesemde , bunca maksadini aşan elestiriden sonra kalede esteban ve ilerde n'doye ile çıkar umarım da , herkes bi görür anyayi, konyayi. ..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu takımı sahaya sürmek zormuydu be koy bu takımı sahaya yaklasamasim rakip sana , hakeme fırsat verme , gelemesin adam sahana ...

mustafakaraca
03.10.2015, 02:08
Kusura bakmayın ama boş konuşuyor bazıları Mustafa hata yapmış olabilir Osmanlı maçındada bu maçtada gördüm ki Douglas da en az Mustafa kadar rezil bir oyuncu 2. Golde o pası ilk kesemeyen Douglas Osmanlı maçıında Erdal ın attığı golde Torjeyi öyle bırakan Douglas , tskmışsınız Mustafaya . Douglas da en az onun kadar rezil bir defans.

nakzo
03.10.2015, 02:09
hocam doğranıyorsun da orda mustafa denen adamı neden ısrarla ilk 11 e koyarsın bunu izah et o adamı koyma kadroyu zaten o pozisyon olmaz mustafa ciddi anlamda ametör kümede bile oynayamaz yusuf ve erkan ısrarı keza öyle kaç tane pozisyonumuz bu ikili yüzünden gidiyor bu haftaya özel bir şey değil her hafta aynı kurtarıcı olarak aytaç ve özeri alabilen bir zihniyet bu kadar vasat bir antrenörle sen zaten hakemler seni kollasa bile bir başarı elde edemezsin ki sanki sorun forvet hattındaymış gibi biz hala cardozo mu n'doye mi ha n'doye yüzyılın kazığı cok açık net ama sorun orada değil sanki sorun kaledeymiş gibi biz onur mu esteban mı bunları tartışıyoruz bu kadar mı körüz ya allahını seven orta sahaya baksın defansı geçtim bu kadar kalitesiz alakasız bir orta saha ile 100 tane de orta açsan peter crouch 10 golü geçemez bu kanatlarla eminim medjani n'doye den daha fazla gol atar

bzim böyle ruh hastalıklarımız vardır her dönem,h.üçüncü,t.cora,Macit,dilaver,h.cimşir ve piri Madonna makarnayla vücut yapan futbolcuya benzemese en iyi stoper olan m.yumlu gibi milletin malzemeci yapmayacağı adamlarla yıllarımızı heba etmişizdir.

Tuğrul
03.10.2015, 02:09
Oyuna tek forvetle başlarsın tamam şablonun bu olabilir ama golü atmışsın baskı kurman lazım kurmuşsun da neden N doye çıkar . Cardozo girer Yusuf yada erkan çıkar marin erkan kanat oynar bu kadar basit.

Cardozo'yu oyuna alıp, Ndoye'yi kanada çeken birinden ne bekliyorsun ki ?

Esas problemimiz kanat oyuncularımızın işlevsiz ve kullanışsız olması.

Hani Gökhan Töre, Nani, Sneijder olsa tek veya iki tane ön libero kullanılmasını anlayacağım.

Ama senin takımda Erkan, Yusuf ve Özer var.

Bu takımın orta sahasında. Bu 4'ünden yani Medjani, Aytaç, Mbia ve Okay'dan. 3'ü oynayacak.

Takımdaki dinamizmi, sertliği ve üretkenliği artırmanın tek yolü bu.

nakzo
03.10.2015, 02:10
Kusura bakmayın ama boş konuşuyor bazıları Mustafa hata yapmış olabilir Osmanlı maçındada bu maçtada gördüm ki Douglas da en az Mustafa kadar rezil bir oyuncu 2. Golde o pası ilk kesemeyen Douglas Osmanlı maçıında Erdal ın attığı golde Torjeyi öyle bırakan Douglas , tskmışsınız Mustafaya . Douglas da en az onun kadar rezil bir defans.

türkiyenin gelmiş geçmiş en kötü tandemi açık ara efsane olcak bu tandem uche hök tandemi vardı fenerin bok yemiş bzizmkilerin yanında.

6Şafak Aydın1
03.10.2015, 02:11
valla bana göre futbol degismez birsey. sadece hizlanir. yunanistan milattan önceki taktikle avrupa sampiyonu olabiliyorsa futbol degisiyor diye birsey yoktur.

nakzo sota ile simeoneyi karsilastirmak mevzu degil. mevzu istikrarsizlik, plansizlik, programsizlik. altyapi takimlarimiz yurtdisinda herhangi bir uluslararasi turnuvaya katilmismi kulüp tarihimizde? dünya 5 yasindan itibaren gelismeye basliyor biz 15 yasinda basliyoruz ise ve hoca gitsin filan diyoruz.

yumlu ve yusuf hic yurtdisinda herhangi bir mac yapmislarmi altyapi takimlarinda. egitimlerini almislarmi sahadisinda. hani herkes kiziyorya bu adamlar gram gelismiyor diye...

Yaşar
03.10.2015, 02:11
Eğer ortada bir haksızlık varsa herkes buna karşı çıkmalı. Sahada hakem seni doğuyor ama sen hâlâ bjk , fb falan diyorsun. Onlar gibi oynuyamıyormuşuz? Arkadaş , bjk hangi maçında 1 i ofsayt diğeri de penaltı olmayan pozisyonda 2 gol yiyip daha sonra maçı çevirmek için cebellesti. veya fb . Önce şartlar her koşulda aynı olacak. Hakemler aynı hataları onlara da yapacak, rakip takım hakem hatası yla 2 gol atacak , bakalim nasil oynuyorlar o zaman , göreceğiz.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:12
Ndoye hemen gönderilmeli ne demek arkadaş 2.5 m€ garanti para bizde oynucsk adam değil hala kendinizi kandırıyorsunuz aslında kötü değil diye. Gs maçındada böyle avutanlar vardı aslında iyi oynadık diye

Oğuzhan
03.10.2015, 02:13

Katılıyorum. Douglas ligin en kötü stoperlerinden birisi olmaya aday. Bu kadar hantal bir oyuncu yoktur herhalde başka takımda. Resmen sumo güreşçisi almışız. Adamın koşması, Cavanda'nın yürümesiyle aynı.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:14
türkiyenin gelmiş geçmiş en kötü tandemi açık ara efsane olcak bu tandem uche hök tandemi vardı fenerin bok yemiş bzizmkilerin yanında.
Kjaer almışlar bitane şimdi o da bizimkiler gibi ama Douglas ayakları düzgün olmak dışında bir yeteneği yok. Sertlik yada çeviklil bir özellik yok adamda. Donk un 3 gömlek altı bu adam.

Tuğrul
Bu takımı sahaya sürmek zormuydu be koy bu takımı sahaya yaklasamasim rakip sana , hakeme fırsat verme , gelemesin adam sahana ...

Aklın yolu bir.

Sahaya yayılış olarak da böyle dizilmeli.

_________________Onur_____________

_____Medjani_____Aytaç_______Douglas_____

Cavanda______Mbia______Okay________Constant

Marin____________Ndoye_____________M.Ekici

Hücumda 3-4-3, Savunmada 4-3-3.

Sistemine dönüş yapabilen bir takım, kadro istiyorum.

Yaşar
Tekrar etmekte fayda var. Bu ligde hiç bir takım hakem hatası sonucu 2 gol yiyip maçı ceviremez.

nakzo
03.10.2015, 02:15
Eğer ortada bir haksızlık varsa herkes buna karşı çıkmalı. Sahada hakem seni doğuyor ama sen hâlâ bjk , fb falan diyorsun. Onlar gibi oynuyamıyormuşuz? Arkadaş , bjk hangi maçında 1 i ofsayt diğeri de penaltı olmayan pozisyonda 2 gol yiyip daha sonra maçı çevirmek için cebellesti. veya fb . Önce şartlar her koşulda aynı olacak. Hakemler aynı hataları onlara da yapacak, rakip takım hakem hatası yla 2 gol atacak , bakalim nasil oynuyorlar o zaman , göreceğiz.

hemşerim konya gibi osuruktan bir takımla oynuyorsun mutlak kazanacaksın,kendi sahandasın,ilk 45 dakika ön libero oynayan medejaninin attığı şut harici şutun yok 45 dakikaaaaa...Ondan sonra 3 maç üst üstte niye yenildik bu kafayla kümede düşeriz bizzzzz.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:16
Katılıyorum. Douglas ligin en kötü stoperlerinden birisi olmaya aday. Bu kadar hantal bir oyuncu yoktur herhalde başka takımda. Resmen sumo güreşçisi almışız. Adamın koşması, Cavanda'nın yürümesiyle aynı.
Aynen öyle,Constant bugün olmasa zosmanlı maçı gibi olcaktı 1-0 yenildiğimix o ilk anlarda çok rahat gelmeye başlamışlardı.

Tuğrul
03.10.2015, 02:17

Ağır olan Douglas değil sahanın boyunu uzatan Şota.

İkincisi City'den Kompany, İnter'den Miranda, Bayern'den Boateng gelse ona da hantal, yetersiz dersiniz.

Biraz ölçülü, bilinçli yorum yapın.

6Şafak Aydın1
küme düsmeyizde 4.cülük icin oynariz, olurmuyuz olmazmiyiza gelince gecen sene karabük bu sene osmanli, ayni basladik sezona.

nakzo
Tekrar etmekte fayda var. Bu ligde hiç bir takım hakem hatası sonucu 2 gol yiyip maçı ceviremez.

millet işi oraya bırakmıyor beşiktaş baştan sona baskılı ve pzisyonlu oynuyor sen hiçbirşey oynamıyrsun vahid zamanından da kötü bir takım var sahada bu kadar diyorum daha da bir şey söylemeye gerek yokk.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:18
hemşerim konya gibi osuruktan bir takımla oynuyorsun mutlak kazanacaksın,kendi sahandasın,ilk 45 dakika ön libero oynayan medejaninin attığı şut harici şutun yok 45 dakikaaaaa...Ondan sonra 3 maç üst üstte niye yenildik bu kafayla kümede düşeriz bizzzzz.
Evet bunu anlamalı taraftar artık. Koskoca 45 dk o zmedjsni şutu hariç atak yok. Kayseri aynı Akhisar aynı Bursa aynı maçların ilk yarısını öylesine oynuyoruz resmen. İşi baştsn halletmek varken. Delircem bu taktik yüzünden.

Tuğrul
03.10.2015, 02:20

7 maçtır ilk yarılarda attığımız gol sayısı - 1

Bu durgun ve sıkıcı oyunumuz Şota kaynaklı. Risk almıyor.

Hal böyle olunca ikinci yarıda oyunu açmak zorlaşıyor artı oyun dengede gittiği için rakip takıma cesaret ve umut veriyoruz.

Yaşar
03.10.2015, 02:20
Oncelikle Konyaspor osuruktan bir takım değil. Son 20 maçtır ligin en az gol yiyen 3. takımı sanırım. Çok zor gol yiyorlar , zor da gol atan bir takımdır. 2.si ilk yatı itibari ile evet ama 2. yarı kurulan baskı ile maç dönebilirdi. Osmanlı maçında sonuna kadar yenilgiyi hakeden bir takım vardı kabul ama Konya maçı hakem faciasidir, bunu kabul etmemek gerçekten garip. Tekrar sorayım en son hangi istanbul takımı hakem hatası ile 2 gol yiyip maçı çevirdi. geçen hafta bjk- fb maçında da bjk ın 2 golü Nizami değildi mesela. fb çevirseydi o maçı bakalım, niye ceviremedi.

Oğuzhan
03.10.2015, 02:22

İkincisi City'den Kompany, İnter'den Miranda, Bayern'den Boateng gelse ona da hantal, yetersiz dersiniz.

Biraz ölçülü, bilinçli yorum yapın.

jsdjgskgdsjkgsd ölçülü yorum yap diyen adam örnek olarak bana Boateng ve Kompany gibi oyuncuları gösteriyor ya cidden komiksiniz.

Bu adamların oyun zekası öyle yukarıda ki, bu adamların tek ayağını kessen yine doğru pozisyon bilgisiyle iş yapıyorlar. Douglas denen yeteneksiz, pozisyon bilgisi olmadığı gibi sumo güreşçisi kadar da ağır bir oyuncu. Rakipler 20 metre arkasından koşup önüne geçiyor bir tek ben mi görüyorum bunları yahu.

Bugün bu takım stoperleri yüzünden ve hakem tarafından doğrandığı için yenildi. Arkaya atılan 2 top, 2 yavaş stoper. Ortalama her stoper yetişirdi o pozisyonlarda oyunculara. Arkaya koşan adam da über süratli oyuncular değil, hepsi ortalama süratte futbolcular. Adam toplu koşuyor sen topsuz yahu yetişemiyorsanız yapmayın bu mesleği ne işiniz var futbolla falan.

6Şafak Aydın1
millet işi oraya bırakmıyor beşiktaş baştan sona baskılı ve pzisyonlu oynuyor sen hiçbirşey oynamıyrsun vahid zamanından da kötü bir takım var sahada bu kadar diyorum daha da bir şey söylemeye gerek yokk.

8tasin iki üc oyunculari var. onlardada is yok. Teofilo gününde olsa ilk yari maci bitirebilirdi. Bizim bu saatten sonra yapabilecegimiz en iyi is her konuda istikrar saglamak yada istikrari saglatacak hamleleri yapmak, kadro omurgasi, antrenör, baskan. bu yönetim ile istikrar sagliyamiyacagimiza göre evvela istikrari saglayacak bir yönetim getirmemiz gerek. bana göre ileriye dönük düsünen bir yönetim olmali, iyi aksamlar.

pirana61
ONUR

CAVANDA MEDJANI DOUGLAS CONSTANT

ÖZER MBIA OKAY

EKICI

CARDOZO MARIN

su kadroyu kurmak cok mu zor?
deplasmanda cardozo yerine ndoye ile baslarsin icabinda

nakzo
03.10.2015, 02:23
Evet bunu anlamalı taraftar artık. Koskoca 45 dk o zmedjsni şutu hariç atak yok. Kayseri aynı Akhisar aynı Bursa aynı maçların ilk yarısını öylesine oynuyoruz resmen. İşi baştsn halletmek varken. Delircem bu taktik yüzünden.

Haaaa işte zurnanın zort dediği yer burası, ilk yarı golü sen bulsan konya üzerine gelecek vede dağılacak .niye????? konya hücüm oynamayı bilmiyor, defas takımı atacan 3 tane gönderecen,Osmanlı keza öyle,akhisar öyle .Büyük takımla küçük takım arasındaki fark bu bzi bunu yapmıyoruz aynı küçük takım gibi hareket edişyorzu golü yiyiNcede bzi dağılıyorz.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:24

Biraz ölçülü, bilinçli yorum yapın. o dediğin adamlar güçlü sert ve çevik hızlı değil ama çevik. Donk varya Donk bu Douglastan 2-3 kst iyi. Douglas da hız mı var topsuz kolarken topla giden adamı yakalayamıyor. Hiçbişey izlemiyorsan gir Lig tv ye bugün 2. Golde o müdahele edemeyişine bide Geçen hafta Erdsl ın attığı golde Torjeyi bırskışını izle. Şu Douglas ı savunma burda.
Premier zligi ben kadar izleme kardeşim, maçts bir pozisyon var defanstan zyusuf'a uzun atıldı kıl payı ofsayt geçen hafta Pedro'nun karşı karşıya atamadığı pozisyonun aynısı şunu yapmak zor mu? Bir defansın bunu atması zormu 90 dk da bu pası 1 kez atabiliyor savunma çıkarken anca yaptıkları yan pas böyle defansları artık kimse almıyor bir enayi biz bide Kjaer i alan Fener

mustafakaraca
03.10.2015, 02:25
Haaaa işte zurnanın zort dediği yer burası, ilk yarı golü sen bulsan konya üzerine gelecek vede dağılacak .niye????? konya hücüm oynamayı bilmiyor, defas takımı atacan 3 tane gönderecen,Osmanlı keza öyle,akhisar öyle .Büyük takımla küçük takım arasındaki fark bu bzi bunu yapmıyoruz aynı küçük takım gibi hareket edişyorzu golü yiyiNcede bzi dağılıyorz.
Abi senin şu dediğini her maçı izlerken düşünüyorum bunu nasıl göremiyorlar ankamıyorum.

nakzo
03.10.2015, 02:25
sosa,atiba,Oğuzhan,Gökhan töre, bu orta saha sende varmı??????????????????????????????????????? marin başka????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????? o zaman bjk olur şampiyon bzi oluruz 10.nncuu........Hayat böyledir.

DarkBlooD
03.10.2015, 02:27
Aklın yolu bir.

Sahaya yayılış olarak da böyle dizilmeli.

_________________Onur_____________

_____Medjani_____Aytaç_______Douglas_____

Cavanda______Mbia______Okay________Constant

Marin____________Ndoye_____________M.Ekici

Hücumda 3-4-3, Savunmada 4-3-3.

Sistemine dönüş yapabilen bir takım, kadro istiyorum.
Böyle de olur elimizdeki en yetenekli ve cogunlukda olan bölge onlibero, kullan bu adamları her maç ortasahasiz oynamak nedir , önce bi yaklastirma, bi yenilmemeyi basar , bi top A hakim ol , şikeciler bi dünya adam aldı 3 onlibero çıkıyor , çık sende be adam defans da sikintin varsa orayı sağlam tut yaklastirma , hakemin fırsat bulduğunda ne yapacağını biliyoruz lig başından beri rakip oyuncu gibiler ...

nakzo
03.10.2015, 02:29
ONUR

CAVANDA MEDJANI DOUGLAS CONSTANT

ÖZER MBIA OKAY

EKICI

CARDOZO MARIN

su kadroyu kurmak cok mu zor?
deplasmanda cardozo yerine ndoye ile baslarsin icabinda
douglası kesinlikle oynatmam yerine direk aykutu koyarım zaten olası bir hoca değişi,kliğine gelecek hocanın yumlu ve douglası kesinlikle 11 başlatacağını düşünmüyorum dahası 2 arkadaşında sene sonu bu takımda kalabileceğini düşünmüyorum.

Tuğrul
03.10.2015, 02:31
Douglas son 10 senede görüp görebileceğiniz en iyi stoper.

Zaten Egemen ve Eller dışında oyuncu sayabileceğimiz bu tür bir oyuncu olmadı.

1. gol - Mustafa, Cavanda. Sahaiçi organizasyon bozukluğundan dolayı gol geldi.

2. gol - Mustafa kaynaklı.

Douglas - Zeki, çevik, teknik, ahlaklı bir sporcu. Umarım uzun yıllar TS'da oynar.

nakzo
03.10.2015, 02:32
hani biz sığırmıyız ulan paramızla niye hep en kötüsünü alıyorzu.n.doye 7 hafta :0 golllllllllllllll var mı böyle bir işstatistlikkk.douglasın bambadan bir artısı varmı veya gönderilen uğurdan eee niye aldık bzi bu adamları ah hurma ah senin bennnn........ sen anladın onu..

Oğuzhan
03.10.2015, 02:34
hani biz sığırmıyız ulan paramızla niye hep en kötüsünü alıyorzu.n.doye 7 hafta :0 golllllllllllllll var mı böyle bir işstatistlikkk.douglasın bambadan bir artısı varmı veya gönderilen uğurdan eee niye aldık bzi bu adamları ah hurma ah senin bennnn........ sen anladın onu..

Bamba'dan artısı yok eksisi var. Bamba da en az onun kadar dengesizdi ama bu kadar hantal değildi, çevikliği vardı.

Aynı şekilde Belkalem o boyuna ve kalıbına rağmen Douglas'dan daha süratliydi.

Anlamıyorum ya gerçekten Mustafa'yı bu takımda tutup, Douglas'ı satın alıp; Belkalem'i, Uğur Demirok'u hangi zihniyet gönderdi.

nakzo
03.10.2015, 02:34

Douglas - Zeki, çevik, teknik, ahlaklı bir sporcu. Umarım uzun yıllar TS'da oynar.
ironi olmalı Douglas zeki???????????????????????????????????? Çevikkkkk???????????????????? Türkiyedeki eskişehirn stopriyle beaber en kötü yabancı stoper.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:35
Glowacki bu Douglasdan çok daha hareketli ve pozsiyon bilgisi olan adamdı. Douglası koy anadoluda bir takımı kimse transfer etmez. Yumlu da bu takımda yedekliği bile tartışılır. Douglas da yedek için bile yetersiz. Aykut 11'e.

Tuğrul
03.10.2015, 02:37
Böyle de olur elimizdeki en yetenekli ve cogunlukda olan bölge onlibero, kullan bu adamları her maç ortasahasiz oynamak nedir , önce bi yaklastirma, bi yenilmemeyi basar , bi top A hakim ol , şikeciler bi dünya adam aldı 3 onlibero çıkıyor , çık sende be adam defans da sikintin varsa orayı sağlam tut yaklastirma , hakemin fırsat bulduğunda ne yapacağını biliyoruz lig başından beri rakip oyuncu gibiler ...

Ön tarafta Nani, M.Marin, Sneijder ve Gökhan Töre gibi.

Topa sahip olan, oyunun ritmini ayarlayan ve tehdit yaratan oyuncu olsa.

Tek veya çift ön libero ile oynanılmasını anlayışla karşılarım.

Fakat bu yapıda adamlar olmadığı sürece sen 3 tane ön libero ile oynayacaksın.

Kaldı ki Mbia ve Okay çok yönlü, geçişken oyuncular. Sol iç ve sağ içte oynayabilir. Devrilebilirler.

Topa baskı, oyun bütünlüğünü kazanma ve rakip alana hızlı çıkmak için 3 ön libero ile oynamalıyız.

nakzo
glowackiylwe kıyas kabul etmez bzi egemeni niye almadık ha gurur yapmıştık demi delikanlı TRABZONNNNNNNNNNNN......

mustafakaraca

Douglas - Zeki, çevik, teknik, ahlaklı bir sporcu. Umarım uzun yıllar TS'da oynar. Douglas çevşk öyle mi? Çevik adam Torje ye öyle sadece elini mi uzatırdı belini döndürene kadar gol oldu be o top. Hay ahlakına zekasına bumu zekası. Ayağına atıyor konyalı topu 2. Golde dokunamıyor topa. Geri kaçıyor her top bu mu zeka tek bir sertliğini gören oldu mu soruyorum 90 dk da tek sertlik gören oldu mu forumda?

sasort
03.10.2015, 02:38
medjani oynatmak bende istiyorum ama nerde oynatacaksın ben yer bulamıyorum defansa koy çok beter oluruz

Tuğrul
03.10.2015, 02:38
ironi olmalı Douglas zeki???????????????????????????????????? Çevikkkkk???????????????????? Türkiyedeki eskişehirn stopriyle beaber en kötü yabancı stoper.

İroni değil.

En azından BJK'deki Rdolpho ve Ersan. GS'deki Chejdeu, Semih. FB'den Kjaer ve Alves'den daha iyi oyuncu.

Oğuzhan
03.10.2015, 02:40
İroni değil.

En azından BJK'deki Rdolpho ve Ersan. GS'deki Chejdeu, Semih. FB'den Kjaer ve Alves'den daha iyi oyuncu.

askfsakjfaskjfaslfkjsafjkk ya Allah aşkına bir daha futbol izleme. Chedjou ile Ersan bizim takımdaki bütün stoperlerden 2 gömlek yukardalar. En azından çeviklikleri, yerine göre sertlikleri, dengeli oyunları var.

İroni yapıyorsun herhalde forumda sabır testi bu.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:41
Chedjou>Rodolpho>Semih>Alves>Ersan>Douglas>Mustafa>Kjaer sıralama bu

Yaşar
03.10.2015, 02:45
Biz bu Bjk ı pozisyona sokmadan yenmedik mi yahu ? Ne bjk mış be. 4 senedir bir arada oynayan oyuncular ve oturmuş bir sistem ile bırakın da o kadar oynasın lar. Eli ayağı düzgün 3 takımla oynadılar, birinde bize yenildiler, birinde fb yi yediler ki bariz hakem yardımı ile, birinde de S.Lizbon ile berabere kaldılar ki ilk yarı 5 lik olacakları maçtı.

Utanmazlar bizim maçtan sonra hakem hakkında konuştular bir de. Attıkları gol Nizami olmamasına rağmen hem de. Bırakın da konuşalım , hakem hatası ile 2 tane gol yemişiz bu akşam. Zordur o maçı döndürmek , kimse beceremez bunu. Barcelona ve Real Madrid bile ceviremez.

POYRAZ
03.10.2015, 02:47
Hala daha macin bitis düdügü ile birlikte duydugum üzüntü
devam ediyor. Yazik oldu, hemde cok.

Yaşar
03.10.2015, 02:48
Bu stoperler arasında Chedjou ve Kjaer vasat üstü stoperlerdir. Semih, Ersan ve Yumlu aşağı yukarı aynıdır. Douglas onlardan iyidir. Ersan bjk da değil de herhangi bir Anadolu takımında geçen hafta yaptıklarını yapsaydin 35. dakikada 2.Saridan atılırdı. Semih in Astana maçında yaptıklarının aynısını bu aksam Yumlu yaptı , nasıl oluyor da Semih iyi oluyor?

nakzo
03.10.2015, 02:49
biz bu bjk ı pozisyona sokmadan yenmedik mi yahu ? Ne bjk mış be. 4 senedir bir arada oynayan oyuncular ve oturmuş bir sistem ile bırakın da o kadar oynasın lar. Eli ayağı düzgün 3 takımla oynadılar, birinde bize yenildiler, birinde fb yi yediler ki bariz hakem yardımı ile, birinde de s.lizbon ile berabere kaldılar ki ilk yarı 5 lik olacakları maçtı.

Utanmazlar bizim maçtan sonra hakem hakkında konuştular bir de. Attıkları gol nizami olmamasına rağmen hem de. Bırakın da konuşalım , hakem hatası ile 2 tane gol yemişiz bu akşam. Zordur o maçı döndürmek , kimse beceremez bunu. Barcelona ve real madrid bile ceviremez.
sabaha kadar konuşşasak kaç yazxar konya bile geçti bziz bu hafta muhtemelen rize.antalya,başakşehir,kasimpaşa,osmalispordan en az 3'ü daha bziz geçecek ve bzi güya şampiyonluğa oynuyorduk demi tabi yersen........3 maçta sifir çeken hiçbir takim şampiyon olaaamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Tuğrul
03.10.2015, 02:50
askfsakjfaskjfaslfkjsafjkk ya Allah aşkına bir daha futbol izleme. Chedjou ile Ersan bizim takımdaki bütün stoperlerden 2 gömlek yukardalar. En azından çeviklikleri, yerine göre sertlikleri, dengeli oyunları var.

Diğer oyuncuların hatasını çıkarsam buradan Trabzon'a kadar yol olur.

İkinize futbol konuşmak, yorum yaptırmak yasaklanmalı.

mustafakaraca
03.10.2015, 02:51

Bu stoperler arasında Chedjou ve Kjaer vasat üstü stoperlerdir. Semih, Ersan ve Yumlu aşağı yukarı aynıdır. Douglas onlardan iyidir. Ersan bjk da değil de herhangi bir Anadolu takımında geçen hafta yaptıklarını yapsaydin 35. dakikada 2.Saridan atılırdı. Semih in Astana maçında yaptıklarının aynısını bu aksam Yumlu yaptı , nasıl oluyor da Semih iyi oluyor?
Kjaer bu ligin en kötü 3-4 stoperinden biri maçları izle biraz abi.Günümüz futbolunda Kjaer'i savunan doktora gitmeli 7-8 numara bi gözlük lazım. Tüm fenerliler küfür ediyor adama ve izliyorum görüyorum zkjaer rexil şekilde yavaş ve hantal yetmiyor markajı da çok kötü, Ersan'ı tek maçla değerlendirme vasat üstü ve Yumlu dan kesin daha iyi.

Tuğrul
03.10.2015, 02:52

Adamlar sertliğe göre stoperin iyisini, kötüsünü belirliyorlar.

Bir stoperde olması gereken özellikleri say desem, afallayıp kalacaklar.

Mehmet Fatih Silik
Koca ilk yari uyuduk...o kadar sikici o kadar bunalticiydi ki yani futbol zevkimin icine ettiler...ne zaman 0-1 geriye düstük bir kipirdama oldu...e bu zamana kadar neredeydiniz?
Sanirsin Bernabeau'de oynuyoruz da dengeli oynamaya calisiyoruz...
Pes yahu..!!!

Yaşar
sabaha kadar konuşşasak kaç yazxar konya bile geçti bziz bu hafta muhtemelen rize.antalya,başakşehir,kasimpaşa,osmalispordan en az 3'ü daha bziz geçecek ve bzi güya şampiyonluğa oynuyorduk demi tabi yersen........3 maçta sifir çeken hiçbir takim şampiyon olaaamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Benim söylediğim ile bunun ne alakası var yahu. Ben şampiyon oluruz falan demedim. Ama adaletli futbol istiyorum ben. Bırak maç 0-0 bitsin , hakem konuşmayalım da takımın ilk yarıdaki rezillligini konuşalım diyorum. Ama nasıl konuşayım , utanirim vallahi, hakem almış maçı Konya ya vermiş, ne konuşacağım yani?

nakzo
03.10.2015, 02:53
biz bu bjk ı pozisyona sokmadan yenmedik mi yahu ? Ne bjk mış be. 4 senedir bir arada oynayan oyuncular ve oturmuş bir sistem ile bırakın da o kadar oynasın lar. Eli ayağı düzgün 3 takımla oynadılar, birinde bize yenildiler, birinde fb yi yediler ki bariz hakem yardımı ile, birinde de s.lizbon ile berabere kaldılar ki ilk yarı 5 lik olacakları maçtı.

Utanmazlar bizim maçtan sonra hakem hakkında konuştular bir de. Attıkları gol nizami olmamasına rağmen hem de. Bırakın da konuşalım , hakem hatası ile 2 tane gol yemişiz bu akşam. Zordur o maçı döndürmek , kimse beceremez bunu. Barcelona ve real madrid bile ceviremez.
geçen sene gsyi 2 maçtada yendin gs şampiyon oldu sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 4. Dahi olamadin yani rezil oldun.bu sebnede anadolu takimlarini yenemzsen şampiyon olamazsin bjk takir takir yeniyor keza fb se gs de başladi seriye olay bu kadar basit anadolu takimlarini hertürlü yeneceksinnnn

mustafakaraca
03.10.2015, 02:54
http://i.hizliresim.com/PB3lWQ.jpg (https://hizliresim.com/PB3lWQ). 2 hafta önce Gs maçından sonra bu şekilde BİTMİŞ GS YE BİLE İLK YARI SALDIRMADAN KORKARAK OYNARAK. Gs ye cesaret veren zihniyrti reddedip Trabzonspor un büyük olduğunu hatırlattığım için banlanmıştım. Kaç puan alırız başlığı orda işte Osmanlı ve Konya maçlarına sırf taraftarlık duygumla baktığım için 1 puan yazmıştım 2 maçı da yenildik. Bana o gün Çok iyi oynadık diyenler nerdesiniz. 22 yaşında olunca konuşamalarımıx ciddiye alınmıyor mu? Beni banlayan GAYRETLİ soyadlı ADMŞN NERDESİN? Sen kaç yaşındasın?

Tuğrul
03.10.2015, 02:56
Koca ilk yari uyuduk...o kadar sikici o kadar bunalticiydi ki yani futbol zevkimin icine ettiler...ne zaman 0-1 geriye düstük bir kipirdama oldu...e bu zamana kadar neredeydiniz?
Pes yahu..!!!

Geriye düşen her takım skor dezavantajından kurtulmak için bir reaksiyon verir. Daha atak oynar.

Öne geçen takım da defansif güvenliği daha ön planda tutar.

55-70 arasındaki canlanma, tempo bundan ötürü alevlendi. Aslında kazanmaya da yaklaşmıştık ama Mustafa'nın bireysel hatası bunu söndürdü.

Yaşar
03.10.2015, 02:56
geçen sene gsyi 2 maçtada yendin gs şampiyon oldu sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 4. Dahi olamadin yani rezil oldun.bu sebnede anadolu takimlarini yenemzsen şampiyon olamazsin bjk takir takir yeniyor keza fb se gs de başladi seriye olay bu kadar basit anadolu takimlarini hertürlü yeneceksinnnn
Bjk, fb ve gs Anadolu takımlarını yenerken hakem rakip takıma 2 tane gol hediye ediyor, üstüne bunların penaltilarini da vermiyor . Adaletli olun biraz yahu. Gs maçında maç 0-0 iken Cüneyt Çakır penaltıyı verse, bu maçta o penaltı verilmese veya ofsayt gol geçerli sayılmasa belki de 6 puanimiz daha vardı. O zaman ne konusacaktin merak ediyorum?

Oğuzhan
03.10.2015, 02:57
Adamlar sertliğe göre stoperin iyisini, kötüsünü belirliyorlar.

Bir stoperde olması gereken özellikleri say desem, afallayıp kalacaklar.

Ya Allah aşkına stoperin özelliklerini senden mi öğreneceğim ben. Hayatında kaç kere tam sahada stoper oynadın. Stoperin sahip olması gereken özellikleri ne kadar biliyorsun anlatsana biraz bana. Sertliğiyle kimse stoperi belirlemiyor. Douglas denilen oyuncunun bu ligde anadolu takımlarında oynayan zenci stoperlerden fazlası yok eksiği var bunu görememek için kör olmak lazım. Donk falan bu adamdan daha iyi oyuncu en azından çabuklukları var tek hamlelik oyuncu değiller.

Stoperdeki özellikleri 300 üzerinde lig maçında stoper oynamış birisi olarak sana sabaha kadar anlatırım da kafan basmaz anladığın işlerle uğraş tetris falan oyna git.

mustafakaraca
03.10.2015, 03:01
Pes yahu..!!!
Aynen :alkış:Futbolu bilenler konuşsun böyle. Saçma sapan yorum yapıp insanı daha da geriyor bazı duayenler.