PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Osmanlıspor 3 - 1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

Gökhan Baymak
26.09.2015, 16:51
Yusuf cikip medjani girmeli. Ekici yi cikarmaz insallah

yorumsuz6117
Mbia gerçekten berbat.. Bir maç göz boyadı ve yatışa geçti..

Mert Oğuzlu61
Ya ne kirmizisi baslarim boyle takima 5-0 olacakti ilk yari bu ne rezillik yensek lideriz neden hırs yok.

Orta saha rezalet defans rezalet bu nasil takim ?! Bu kaci kazanamazsan birak zirveyi ilk 4 e giremezsin !!!!

A.Ali Karanis
Yarım saattir Medjani girecek.Al şu adamı oyuna işte Erkan-Mehmet-Marin üçünden birini çıkart işte orta sahayı tut.İleriye top taşıyamadıktan sonra ileriye 50 tane adam yığsan ne olacak. Mbia Okay'ı çok arıyor.

AYYILDIZ
26.09.2015, 16:52
MRA hakikaten futbol dışı bir adam. Defansa yatır takımı bekle.
Maça gelirsek rezalet oynuyoruz. Takım çok kötü. Bu sezon şampiyonluk telaffuz etmeye gerek yok. Yusuf ve Erkan yerine mutlaka iyi futbolcular Lazım şampiyonluk için.
Bu maçta berabere biter.

jairzinho
osmanlısporun kadrosunu mra nın kurduğunu hiç düşünmüyorum.kesin FM ci biri kurmuştur.mehmet güven musa çağıran ve ndiaye üçlüsü fark yarattı ilk yarıda bence.

UNiVeRSeLoRD
Golü yedik ilk yarıda bitti Medjani'yi artık alabilir Şota bey!!! :@

Beypba
Arkadaşlar okay neden oynamıyor?

6Şafak Aydın1
mac satan takim nasil oynarin cevabi oynadigimiz ilk yari

Kemal Öztel
Bu sezon ilk kez bu kadar kötü oynadık ne oldu bir anda ya..

odyseuys
mehmet'i 45 dakika oyunda tutan hoca ilk yarıyı hediye etti. ikinci yarıya da mehmet'le başlarsa 10 kişi osmanlı farkı dahi artırabilir.

Poor
takim daha ortasahada 3 pas yapamadi paslasamadi.

okayin eksikligi cok net ortada.

bizim 2 kanat almamiz lazim ne sol kanat ne sag kanat ikisi de buyuk takim topcusu degil.

yusufla erkan gider osmanlida kayseride falan bize karsi iyi oynar anca yoksa bu kanatlarla kapali savunmayi acamayiz.

orta sahanin birbirine daha yakin oynamasi lazim topu alan adam etrafina bakiyor bakiyor kimse yok donuyor defansa. boyle durarak hic bir anadolu takimini yenemeyiz.

Ehrimen
Yusuf maçından beri ayağına gelen her topu tabiri caizse p*ç etti.

6Şafak Aydın1
bu ne ya

Umut Kanber
az bucuk futbol biliyorum ama cephe frikiklerde kaleciler tam koseye gitmemesi gerektigini onur bilmiyo mu

Sent from my iPhone using Tapatalk

E. Okan Bülbül
Mbia rabotnicki ve bjk maçı harici diğer maçların hepsinde sonuca etki eden ve etmeye çok müsait bir çok hata yaptı. Kendini bulunmaz hint kumaşı falan sanıyor. Orta saha yumusak oldugunu maç baslamadan söylemiştim. Orda medjani mbia ekici orta sahası olsa bu durumda olmazdık. Marin Yusuf erkanı toplasan 200 kilo etmez bunlarla mı orta sahada üstünlük kuracaksın. Ayaklarında top tutsalar amenna.

Yaşar
Golde Onur a hata bulanlar şaşırıyorum. Her kaleci frikikte bir köşeye barajı kurdurur, diğer köşeye de kendisi gider. Torje topa iyu vurdu, bu net. Ayrıca takımın maça ortak olması için Ekici veya Marin ve Erkan veya Yusuf un yerlerine Medjani ve Ndoye girmeli dir. Klasik 4-4-2 ye donulmelidir.

Semih Kırsüleymanoğlu
26.09.2015, 16:53
Frikikde onurun ne hatası var arkadaşlar?? Sacmalamayin

zahido
30. Dakikada medjaniyi sokmalıydı. Ayrıca adamların ofsayttan attığı gol nizami gibi geldi bana.

yatmaztara
4x yavaş oynamamızın nedeni ne şimdi bulamadım?

jairzinho
takım dinamizminde sorunlar var.buda bence galatasaray gibi yüksek maaşlardan kaynaklanıyor.genç ve dinamik kadro kurmak yerine pahalı kadro kurmayı tercih ettiler.sonuç ortada.ben daha önce yazdım.ama çok eleştirildim.zokora tarzında kemik gibi bir dm alınmalıydı diye.anlatamadım.

6Şafak Aydın1
26.09.2015, 16:54
ya birde 1-0 iyi skor 3-4 tane yiyorduk

yorumsuz6117
Zokora en azından defansif olarak kusursuzdu bu Mbia saatli bomba..

Sencer Bulut
Takim Beşiktaş maçı dışında top oynamadi.Hücum da ne yaptığımızı bilmiyoruz.futbolcuların performans düşüklüğü düşündürücü

[KAPLAN]
Medjani severlere hakikaten şaşırıyorum. Adamda yetenek 0. Geçen sene karambolden ve duran toptan gelen ortalarla attığı gollerde şanşı yanındaydı o kadar. Bu sene talibi varken iyi paraya satıp kurtulmalıydık. Girsin oyuna bakalım ne değişecek.

volkan_627
Onur a laf söyleyen futbol fukarası arkadaşlar. O topu görebilmesi için durması gereken yer orası. Barajın arkasına saklanıp topu görmesin mi onur. Ne adamlarsınız yaaaa. Bilmiyorsanız ya susun ya da başka konu konuşun.

Alper Beyazay
26.09.2015, 16:55
M'Bia bu bölgelerde çok mu faul yapıyor yoksa izlediğim maçlarda mı bana öyle geliyor. Neyse. Ligde bizim kadar kötü oynayan bir takım var mı acaba merak ediyorum. Ayrıca o gol frikikten gelmese başka türlü illaki yiyecektik o golü. Farka gitmediler en azından o tesellimiz olsun. Ekici Marin'in oynadığı bölgeye gelince Marin çok etkisiz kaldı çünkü Mehmet topu alıp saçma sapan gidip geri geliyor forvet harici herkese pas verebiliyor. Sanırım Cardozo ve hakemden başka seçeneği olmasa hakeme pas atar.

mkmoglu
yine çöpleri topladık takıma iki pas eden yok şu an premier lig maçı izliyorum herifler topu yiyecek gibi köşuyorlar..tanınmamış ikinci sınıf oyunculara çuvalla para veriyoruz iki sene sonra gör bizi batıyormuyuz batmıyormuyuz..iki hareket yapanı goklere çıkaran taraftarda cabası..

Fatih Çelik
Golde Onur a hata bulanlar şaşırıyorum. Her kaleci frikikte bir köşeye barajı kurdurur, diğer köşeye de kendisi gider. Torje topa iyu vurdu, bu net. Ayrıca takımın maça ortak olması için Ekici veya Marin ve Erkan veya Yusuf un yerlerine Medjani ve Ndoye girmeli dir. Klasik 4-4-2 ye donulmelidir.

Onur bir adım fazla köşede duruyor abi yani zaten iyi kalecisin velevki adam sağa attı yani nasıl olsa çıkarırsın daha yakınsın ama Torje de sağlam vurdu.

Tolga Okumuş
Takım içinde sorun var gibi.
Ya bir anlaşmazlık ya parasını alamama gibi.
Bu kadar vurdum duymaz olunmaz.Kaleciden forvete kadar umursamazlık var takımda.
Kimse topu takip etmiyor.Rakip takibi hak getire.Adam istediği gibi top atıyor ,istediği gibi koşuyor istediği gibi şut çekiyor.
Onur Cavanda'ya başlaması için topu veriyor,Cavanda tek pas olarak Onur'a dönüyor.
Kesinlikle takım içinde bir sıkıntı var.

Erkan A.
renktaslar sizede öyle geliyormu sanki oynamak istemiyorlar gibi biktik artik derler gibi bir ruh halimiz var sahada ??? mbia cok tecrübeli okaysiz oynayamam demeye haki yok tonlarca para aliyorsun ...erkan yine mücadele ediyor yusuf icin yazdiklarimin arkasindayim yusuf bek oynamali yusufun yerine marin gecmeli cardozo icin ne desem azdir ?? simdik dersiniz ortami gelmis orta morta biraz biseyler de yapmali insan osmanli malesef bizden daha istahli hedefleri var bizim hedefimiz yokmus gibi oynayin artik da ya cildiriyorum

BAHADIR33
üzgünüm ama takımın ahengini bozan en büyük etken onur..hem hatalı gol yiyor, hem de her pozisyonda, hata yapmasalar bile takıma aşırı tepki veriyor..serbest vuruşta durduğu yere bakmadan neden zıplamıyorsunuz diye baraja bağırıyor..bunu sürekli yapıyor.. onura bu kadar kredi verilen bir takımda hafiften ben de yatarım..futbolcu böyle düşünür.bu kötü futbolun başka sebebi yok mu ? elbet var ama sezona bu sorunla başladık ve halen devam ediyor..

abuzun61
Maçtan önce hepimiz kadroyu ideal bulmuştuk. Fakat Osmanlı dehşet kontraya çıkıyor.
Genel manada tüm oyuncular vasatın altındaydı.

Demek ki forumda şota gibi takımı daha anlayamamış. Bu kadro ile çıktığımız her maç ortasahamız bu maçta olduğu gibi kevgire döner. mbianın yanında kesinlikle okay yoksa medjani tarzı bir ön libero olmalı.

TolgaTopçu61
Geçen seneki takim bile daha iyiydi..

Ehrimen
Osmanlıspor'un verilmeyen golü nizami. M'Bia'nın eline değen bir top var, penaltı. Bu değerlere rağmen yine de öndeler. :)

Şota Medjani'yi 30. dakikada ısınmaya göndermişti, hala ısındırıyor mu acaba? :)

Ozan Kara
Mbiayi Besiktas taraftari gibi abartiniz adam oynamayi birakti.

jairzinho
onur hakkındaki eleştirilerim çok tepki çekti.onur un artıları var tabi.özellikle karşı karşıya olan pozisyonlarda ama eksileri 3 puan kaybına neden olur cinsten.dedik.dinletemedik.

kursat1313
Hücum hattında pas yapamayan bir takım

yorumsuz6117
26.09.2015, 16:56
Shota'dan hiçbişey olmaz.. Shota ile şampiyon olabileceğimize inandık ya bize yazıklar olsun..

Tayfun Aydın
Bu nasıl bir futboldur ya valla anlamadım. Ekici topa vuramıyor MBia sürekli top kaybediyor Yusuf her topu eziyor Erkan çabalıyor ama sonuç yok Marin ne yapıyor hiç anlamadım. Bu nasıl bir taktiktir. yahu adamlar kapanacak belli sağlı sollu gitmen lazım diyecem ama en son ne zaman yaptık hatırlamıyorum.

Marin i kanata al. NDoy la çif forvete dön. Zaten kapanacaklar. Orta sahaya bir adam daha almaya gerek yok..

Uğur Odabaş
Tamam kötü oynarsın anlarımda bu ne laa

Erkan A.
Takım içinde sorun var gibi.
Ya bir anlaşmazlık ya parasını alamama gibi.
Bu kadar vurdum duymaz olunmaz.Kaleciden forvete kadar umursamazlık var takımda.
Kimse topu takip etmiyor.Rakip takibi hak getire.Adam istediği gibi top atıyor ,istediği gibi koşuyor istediği gibi şut çekiyor.
Onur Cavanda'ya başlaması için topu veriyor,Cavanda tek pas olarak Onur'a dönüyor.
Kesinlikle takım içinde bir sıkıntı var.

aynisini bende yazdim az evel birsey oldugu kesin kesinlikle bir sorun var

gökçay61
1) bu hakem mbia yı kesin atar
2) asla 4-4-2 diye bir sistemi oynayacak takım değiliz inşallah bir daha muhabbeti olmaz :)
3) mehmet hayal kırıklığı yusuf yokları oynuyor
4) mehmet-medjani ve yusuf-özer değişikliği lazım
5) 75 e kadar gol bulsakta bulmasakta 75 de ndoye-mustafa değişikliği lazım
6) onura laf etmeyin adam mutlak gol çıkardı frikikten yedi abartılacak birşey yok. onur iyi takım önde iyi değil.

Derin Trabzon
onu bunu bırakın da iho başkan nasıl dursun "DİK" mi dursun eğik mi? azıcıkta "EĞİLME" sin mi? Taraftarı hala onunla mı?

jairzinho
mbia nın pozisyonu penaltı falan değil.kollar doğal vaziyette.

Colakoglu
Bu oyunlan bu maci almamiz cok zor.

Ehrimen
26.09.2015, 16:57
;1920255450']Medjani severlere hakikaten şaşırıyorum. Adamda yetenek 0. Geçen sene karambolden ve duran toptan gelen ortalarla attığı gollerde şanşı yanındaydı o kadar. Bu sene talibi varken iyi paraya satıp kurtulmalıydık. Girsin oyuna bakalım ne değişecek.

Yusuf, Erkan, Mustafa Yumlu, Alper Yokuşlu bunlar birer yıldız ama Medjani kötü. Yav he he.

S.Seymen
onur frikiklerde genelde öyle duruyor

yeni görmüş olamazsınız

günümüzde futbl fizik gerektiriyor

Marin Erkan Yusuf Mehmet ve Cardozo gibi bir 5 li ile maç kazanılamaz

o nedenle orta sahaya Medjani gelmeli normalde Cardozo deği N doye çıkmalı

şu an rakip 10 kaldı Medjani orta sahaya Yusufun yerine de N doye girmeli

ve artık sahada tekniği yüksek savunması sıfır tipler azaltılıp

daha dirençli bir takım olmalıyız

Okay boşuna sakatlanmıyor Mbia boşuna kötü kalmıyor yalnız kalıyorlar

Defansa suç bulmamak lazım orta saha çok zayıf kaldı..

Mehmet Yada Marin; Cardozo ya da Ndoye tercihim Ndoye olur

Yusuf ya da Erkan olabilir sahada değişebilir gerisi Medjani Tarzı Okay tarzı Aytaç tarzı adamlar direnç getirir...

rakipler artık iyi kapanıyor hılı çıkıyor

en az onlar kadar mücadele etmek lazım

bizde 5 tane savunma yapmayan adamla oynuyoruz...

Kemal Öztel
Osmanlıspor'un verilmeyen golü nizami. M'Bia'nın eline değen bir top var, penaltı. Bu değerlere rağmen yine de öndeler. :)

Şota Medjani'yi 30. dakikada ısınmaya göndermişti, hala ısındırıyor mu acaba? :)

Gol nizami ama o pozisyonun penaltıyla alakası yok

Fatih Çelik
Takımda umursamazlık falan yok bence. Takımın normal taktiği yok gibi. Topu alan oyuncu elini sağa sola açıyor. Oyuncular markajdan çıkmak için çaba göstermiyor. Ne oynadığımızı kim söyleyebilir ki? Şenol Güneş'in farklı kılan bu. Takım ne kadar kötü olursa olsun belli bir şablonda seri bir biçimde oynuyor.

Kazım Bostan
onur topu görebilmek için orada duruyordu... her golde onur'a hata bulma furyası türedi...

mkesen1982
İkinci yari iki tane atariz kazaniriz ama bu takim bu tempo ve hirsla ilk dorde bile giremez

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yatmaztara
26.09.2015, 16:58
Onur ayakta duramıyor resmen. Aşırı gergin ve stresli dinlenmesi şart.

Hüseyin Çümen
Kesinlikle onur yanlis yer tuttu direge yapisiyor gerisi bombos zaten torje ortanin biraz doluna vurdu tsbiki yetisemedi onur. Onur boyle degildi eskiden

F. Yıldırım
hiç pas yapamıyoruz bu kadar aciz oynamamızın sorumlusu hocadır

Ekici Erkan Marin Cardozo M'Bia iyi kötü belli seviyelerin oyuncuları ama bu isimlere rağmen Osmanlı'ya ilk yarı 4'lük olabilirdik şu maçı çevirsek de bu oyunla ilk 2 zor

Enes Başkaya60
Şota nın hoca felan olmadığını daha iyi anladım Osmanlispor o kadar lige iyi baslamisken adamları demek hiç analiz etmemisin senden hoca felan olmaz reklamlarda oyna medjani ile baslamiyorsan bu maç senden bir cacık olmaz Mra ya gelirsek adama takım mi verdiler de oynatmadı bu adam tarimizin en kötü kadrolarindan biriydi Mra ya verilen kadro Osmanlıspora ne güzel takım kurmuş helal olsun son olarak bu takim bizi 7-8 kişi kalsa bile yener bizden cok daha iyi bir takım var karşımızda...

Timur Mikhail
Çok kötü oynuyoruz çok..

Uğur Odabaş
Shotaya sallayanlarıda anlamak güç, elinde olanın en iyisini çıkartmış adam ne yapmasını bekliyorsunuz Shota'dan ????

gökçay61
26.09.2015, 16:59

30. dakikada mdjaniyi mehmetin yerine alırsan gs nin emre çolağı kaybettiği gibi onu kaybedersin. üstelik istanbul takımları pusudayken. golü bu değişiklik yapılmadığı için yemedik yine şansa yedik. ayrıca penaltı diye birşey yok.

Nihat Güneş
Onur a laf söyleyen futbol fukarası arkadaşlar. O topu görebilmesi için durması gereken yer orası. Barajın arkasına saklanıp topu görmesin mi onur. Ne adamlarsınız yaaaa. Bilmiyorsanız ya susun ya da başka konu konuşun.
Ah ah adi Onur degil de ...Hakan olsaydi ilk siz gomerdiniz adami orda durulur mu diye...Acin biraz mac izleyin bakalim o kadar kosede duran kaleci gorebilcek misin ...Baraji biraz daha sagina kaydirirsin sen de kaleci olarak biraz daha sagina kayarsin... Oyle pozsiyon alirsan kaleyi tutan sut gol demektir futbol cahili arkadasim.

Kazım Bostan
onur'un çıkarttığı %100lük golü de söyleyelim madem öyle..

Emrah KabuL
Okay iyi güzel ama karşında Osmanlıspor var arkadaş.
M'Bia-Medjani ile başlasaydık takım çok defansif oldu diyecektiniz onu da geçin.
Şu maçın bu şekilde seyir etmesinin en büyük sebebi en uçta ki elemandır.

cubido
Bir çok kişi süper kadro diyordu maçtan önce.
çok hücumcuyla çok ofansif oynanacağını sanan büyük bir çoğunluk var maalesef.
mehmet ekici/marin göbeği arkalarında mbia olmaz, olmaaaaazzzz...
bizim gibi sert ligde ortasahasını sert olmayan takım maç ka-za-na-maaaaaazzzzz.
burası ispanya değil.
okay yanındayken mbia nın oynadığı futbola bakın mehmet yanındayken.
tamam adam kötü ama her pozisyonda millete "ikili oynuyoruz ben tek kalıyorum" u anlatmaya çalışıyor.
yusuf bu takımda oy-na-maz. Adam yetenek fakiri.
cardozo oynayacaksa oyunu rakibe kabul ettireceksin. Böyle oynayacaksan santraforun cardozo değil ndoye olmalı.
offff be shota ne uzatıyoruz ki.
işinmzü senden bu takıma td olmaz.

jairzinho
takım porto olmalı iken gittiler katar oldular.yüksek maaşlar ve hedefleri azalmış oyuncular.

yüksek maaş oyuncuyu bitiriyor süper ligde.daha bunlar iyi günler.borç almış başını gitmiş.daha yakın zamanda en yüksek maaş 900 bin avrolarda iken şimdi 2,5 milyon avrolara dayandı.bu çok acayip .sıkıntılı bir durum.

Orhan Aydın
Onur'un durduğu yer nasıl doğru Allah aşkına. Ayrıca; top 90'a gitmedi ortanın biraz soluna düştü.

Ehrimen
Shotaya sallayanlarıda anlamak güç, elinde olanın en iyisini çıkartmış adam ne yapmasını bekliyorsunuz Shota'dan ????

Bu kadroyu biz de çıkarıyoruz zaten. 1-2 taktik verse fena olmazmış.

Colakoglu
Onur ayakta duramıyor resmen. Aşırı gergin ve stresli dinlenmesi şart.

Ne alaka kardesim, serbest vurusta hic bi sucu yok, usta isi bir vurus. Karsi karsiya cikardiginida görün harbiden her yenilen golde onura suc bulma huyu türedi herkeste.

tlotwat
Medjaniyi oyuna alamaz bu şota garezi var adama alicagi ozer yada salih dursundur bu maci cevirmek zor olucak gibi daha dogru duzgun bi tane ortamiz yok cardozoya , adamlar kapanmis defansa bunu acmamiz icin kanatlarin cizgiyi iyi kullanmasi lazim ama bizdede o yok bakalim hayirlisi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atlantis
26.09.2015, 17:00
Kesinlikle onur yanlis yer tuttu direge yapisiyor gerisi bombos zaten torje ortanin biraz doluna vurdu tsbiki yetisemedi onur. Onur boyle degildi eskiden

Frikiklerde öyle yapıyor önceki maçlarda dikkatimi çekmişti...7 metre kalenin 6 metresini boş bırakıyor

Kamer'
Onur yüzde yüzlük pozisyonu çıkardı ilk yarıda , kimse kurtarınca buraya uğramıyor , golu yiyince Onur'a sövmek için giriyorlar. Kusura bakmayın da Cardozo ilk 11 başladı da ne yaptı ? Bu takımda gol atamasa bile yaptıklarıyla takımı ileri taşıyan bir Ndoye vardı ve taraftarımız sağolsun harcadı adamı 3-4 maçta . Mbia desen yaptığı faul tamamen gereksizdi , gördüğü kart da gereksizdi , çok pas hatası yaptı .

Kusura bakmayın ama bi adama kafayı taktınız mı futbol hayatını bitirene kadar bırakmıyorsunuz yakasını . Onur onur onur onur , gözünüz kör olmuş Onurun hatasını aramaktan .

İlk yarı pozisyon yoktu be pozisyon , bu da Onurun suçu ama dimi , pardon (!)

sbay
Belliki Mehmet ve marin aynı anda merkez de oynayamıyor.marini mecburen Kanada kaydıracak.

Alper Beyazay
Komik yahu. Cidden komik. Takımda bir tane adam akıllı top oynayan pas atan yok, ama kaleci gol yediğinde böyle kaleci mi olur yedek kalsın falan filan. Ah ulan ben dedim şu yedek kaleciyi oynatacaktı ki şu maçta, Onur nerde diye sövecektiniz Şota'ya.

Bud Spencer
100%lük gol cikardi onur bu dogru...11e1de zaten onur dünyanin sayili kalecilerindendir bu tartismasizdir

Fakat frikide hatali gol yedi..öyle gol yenmez...orada hic bir kaleci durmaz...bir metre!! Daha ortaya yaklasmasi gerekiyordu...neyse saglik olsun!!!

Colakoglu
26.09.2015, 17:01
Frikiklerde öyle yapıyor önceki maçlarda dikkatimi çekmişti...7 metre kalenin 6 metresini boş bırakıyor

O dedigini bütün kaleciler aynisini yapiyo, frikikte öyle durulur zaten.

h@msi61

Sence Sotanin isi sadece 11 cikarmak mi? Takim niye top oynamiyor kime soralim?

Uğur Odabaş
Sahanın tartışmasız en kötüsü Yusuf'dur sonrasında ise Mbia enteresan bir değişiklik oldu adamda sonrada Cavanda sahanın gerçekten kötü diyebileceğimiz oyuncular.

E. Okan Bülbül
Yusuf veya Marin çıkmalı Medjani girmeli

F. Yıldırım

Herşey elindekileri sahaya sürmek olsa büyük takımlar milyonlar vermezdi teknik direktörlerine

yukarıda da yazdığım gibi elinde belli kalitenin oyuncuları olmasına rağmen 3 pas yapamıyorsa takımın hata sendedir

yorumsuz6117
26.09.2015, 17:02
Top tam köşeye gitse tamamda çok rahat çıkartılabilecek bir vuruş o üstelik Onur için.. Durduğu yer yanlıştı..

Mert Oğuzlu61
Derbi haftasi ptt takimina puan kaybettik, bu maci asla döndüremeyiz.

Yaziklar olsun !!! İlk kez bu kadar sinirliyim !!!

tristram
eskiden sadece kanatlar calismiyordu simdi orta saha da amator kume seviyesinde olunca takim tamamen gitti..mbia'nin bu kadar kotu gorunmesinin sebebi tamamen yalniz kalmasindan kaynaklaniyor..mehmet-marin-yusuf-erkan-cardozo top rakipteyken oyunda olmayan adamlar..o bolgede bir tek mbia kaliyor..o da bir sure sonra oyundan dusuyor abuk subuk paslar hatalari yapiyor..
ayrica ileride cardozo gibi hava toplarinda etkili bir adam var ama adama tek top atmiyoruz,atamiyoruz..bu takimin cizgiye inip orta yapmasi yasak mi anasini satayim..koca yaz sezonu millet o kadar yirtindi erkan-yusufla kanatlar olmaz dedik..al olmuyor iste..
birde sota artik kendine ceki duzen vermeli..aga kac mactir maclarin ilk yarilarini haybeye oynuyoruz.resmen gol yemek icin didiniyoruz..ne zaman yumurta kapiya dayaniyor o zaman oynmaya basliyoruz..koca 45 dakika tek pozisyon yok, lige yeni cikan osmanli kac pozisyona girdi hakem bir gollerini iptal etmese 2-0 gerideydik.
orta sahada mbia'nin yaninda okay surekli oynamali, o sakatsa yerine medjani her halukarda oynar..bu lig guce dayali bir lig..zaten kanatlar pert bari orta sahayi saglam tutalim belki duran toplardan ordan burdan gol atariz..
ne gunah isledik de bu takimi tuttuk anlamiyorum..vallahi bunaldim,futboldan tiksindim..

volkan_627
Ben yıllarca kalecilk yaptım arkadaşım. 5 kişi baraj istediğinde orda durursun. Ayrıca barajı sağa çekersen vuran oyuncunun açısını yükseltirsin. O gol tamamen torje nin becerisi.

Alper Beyazay
Onur yüzde yüzlük pozisyonu çıkardı ilk yarıda , kimse kurtarınca buraya uğramıyor , golu yiyince Onur'a sövmek için giriyorlar. Kusura bakmayın da Cardozo ilk 11 başladı da ne yaptı ? Bu takımda gol atamasa bile yaptıklarıyla takımı ileri taşıyan bir Ndoye vardı ve taraftarımız sağolsun harcadı adamı 3-4 maçta . Mbia desen yaptığı faul tamamen gereksizdi , gördüğü kart da gereksizdi , çok pas hatası yaptı .

Kusura bakmayın ama bi adama kafayı taktınız mı futbol hayatını bitirene kadar bırakmıyorsunuz yakasını . Onur onur onur onur , gözünüz kör olmuş Onurun hatasını aramaktan .

İlk yarı pozisyon yoktu be pozisyon , bu da Onurun suçu ama dimi , pardon (!)

Öyle deme yahu, rakip kaleci 10 net pozisyon çıkardı, bizimkiler elinden geleni yaptı direkten dönen toplar çizgiden çıkan toplar. Ama kaleci frikikten gol yedi bütün her şeyi berbat etti yeniliyoruz.

Bera B.
Hamdi ne diyorsun bir anlasak seni.

Kamer'
Komik yahu. Cidden komik. Takımda bir tane adam akıllı top oynayan pas atan yok, ama kaleci gol yediğinde böyle kaleci mi olur yedek kalsın falan filan. Ah ulan ben dedim şu yedek kaleciyi oynatacaktı ki şu maçta, Onur nerde diye sövecektiniz Şota'ya.

Aynen keşke esteban oynasaydı . Takım futbol oynamıyor ama suç hep kalecide oluyo . Onur hatalı yedi tamam ama bu takım top oynamıyo arkadaş yok

Orhan Aydın
Mustafa Yumlu forma giydiği her maçın yıldızıdır arkadaş:)

Ozan Kara
Bu hafta derbi var mac kazanamiyoruz...

mkesen1982
26.09.2015, 17:03
Onur golde tuttugu koseye cok yapisti ve bir adim erken sicradi bencede hatali.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6Şafak Aydın1
adamlar 10 kisi kalmis iste risk al sok ndoyeyi cevir su oyunu Allahin cezasi takim

Uğur Ö.
Cardozo daha ne yapsın.Tüm topları olumlu kullandı , kafaya çıktı. Adama orta açamayan Yusuf dengesizine laf edin.

Enes Coşkun
Çok çok durarak oynuyoruz golde kaptanın hatası var bu tarz frikiklerde kendi sol köşesini bırakıp sağ taraf bariz açık kalıyor 5.haftada torje bunu iyi değerlendirdi ikinci yarı gol bulmak şart...Yusuf ilk yarı berbattı.

yatmaztara
Ne alaka kardesim, serbest vurusta hic bi sucu yok, usta isi bir vurus. Karsi karsiya cikardiginida görün harbiden her yenilen golde onura suc bulma huyu türedi herkeste.

Serbest vuruşta sadece yarım adım daha sağında olabilirdi ona suç bulmuyorum. Söylemeye çalıştığım maçın başında bir pozisyonda kelenin içinde gördüm. Çıkardığı topta da önce yere düştü ondan sonra topu çelebildi.

batugol
hic izleme istegi kalmadi

gökçay61
26.09.2015, 17:04
onur takımın dinamosudur. kurtardığı pozisyondan sonra takım reaksiyon verip hırs yapamadı. takım rölantide top oynadı. musanın mallığı yüzünden takım 10 kişi kaldı bakalım bunu değerledirebilecek miyiz. hazır mdjani ısınmışken mustafnın yerine girmeli ve takım 3-6-1 e dönmeli.

Uğur Odabaş
Sence Sotanin isi sadece 11 cikarmak mi? Takim niye top oynamiyor kime soralim?

He diyorsunki shota sadece 11 çıkarıyor başka bir işe yaramıyor öylemi? Anlam vermek anlamak gerçekten güç sen gibileri.

Burda farklı bir sorun var bütün futbolcular shota ile küsmü? Nedir yani maçtan önce shotaya hocam ben oynamayacağım dedide shota zorlamı sahaya sürdü. Bence antrenman ve hazırlık maçlarında herhangi bir sorun yokken lig maçlarında futbolcularda vurdumduymazlık söz konusu.

Ben bu olayı ne Shotaya nede Başkana bağlarım parasını alan adam eşşek gibi oynayacak kusura bakma.

rhaegarr
Bu takımın hali nedir ya? İzlemeyenler için söyleyeyim rezalet ötesi bir futbol oynuyoruz Osmanlı ilk yarı daha iyiydi. Üzülerek söylüyorum Ekici tam sistem bükücü.

gurkankyildiz
26.09.2015, 17:05
Yusuf veya Marin çıkmalı Medjani girmeli

Abi ne olursa olsun dönmez artık bu maç bence.
Off off zehir oldu yine bayram arkadaş.

gökçay61
bu arada maçı izleyemeyen arkadaşlar periscope diye ergen uygulaması var çok işe yarıyor. periscope; twitter gibi bir uygulamadır link sunma değildir. :)

KARAGOZLUM
Onurun konusmalari hareketleri hic sarmiyor bana. Cok havali

Kazım Bostan
onur barajı biraz daha sağa kurabilirdi (tercih meselesi yanlış demiyorum ben) de artık madem öyle kuruldu durduğu yer de orası olacak..

neyse maç sonu inşallah güzel bi ortamda görüşürüz.

ilyskm
Bir istatistik vereyim; rakip takımın 10 kişi kaldığı hiç bir maçı kazanamadı...

Tayfun Aydın
Yusuf la olmayacak yahu kanat oyuncusu bir tane isabetli orta açamaz mı?

Ali YİĞİT
Onur'un %100lük golu kurtardigini da yazsaniza. Defans bitmis adamlar tek topta kale ağzindalar. Onur herhalde bağiracak nerdesiniz diye.

Dost musunuz dusman mi belli degil.

Once laf soylenecek kisi takimi belli bi sablonda oynatmayan şotadir.. 6 hafta oldu takim ne oynuyor?

Üst üste 5 pas yapamiyoruz. Hücum presi gectim alan savunmasi bile yok. Oyunu 30-40 metrede oynamaya calisiyoruz. Uzun topla futbol oynama devri hangi tarihte kaldi.

Futbolcular birbirinden cok kopuk. Haliyle de Erkan ve yusuf birebirde yalniz. Cardozo ise 2 stoper ve on liberonun kucaginda.

Bunu goremeyen hoca gitsin amator ligde hocalik yapsin. Yeter kac haftadir aynini soyluyorum.

Mbia her yere koşmak basmak zorunda degil. Marin ise yoklari oynuyor.

Takimi neresinden tutsan orasi elinde kaliyor.

Ozan Yazıcı
Takımda hem teknik direktörlük, hem de antrenörlük zaafiyetleri var
Ben futbolculara çok suç bulmuyorum, onlar da ortama uyuyorlar..

Mert Oğuzlu61
26.09.2015, 17:06
Hikmet Karaman in bile bir sihirli dokunusu var bu takim nasil berbat futbol oynar rezalet resmen.

Poor
Bu hafta derbi var mac kazanamiyoruz...

ya oynarsin kazanamazsin da takimin su hali cok fena bu takim bi haftadir ne yapmis antremanda batak mi oynadiniz naptiniz arkadas bu osmanlinin kadrosu belli oynadigi futbol belli. ne bi onlem alinmis ne bi taktik gelistirilmis.

takim maclarla forma girmesi gerekirken kotuye gidiyor nasil oluyor anlamis degilim. ben simdi sotaya kizmayim da kime kizayim?

ayrica onur suan takimda laf edilecek son insan adam kactane pozisyon cikardi. sen once osmanlispor diye bi takima karsi nasil bu duruma dustun ona bak sonra kalecine gelirsin.

suan bizim kalede ben olsam bak boyum 1.70 hayatimda kalecilik yapmadim ben olsam yine de bu takimin osmanlisporu yenmesi lazim

Alper Beyazay
Bu takımın hali nedir ya? İzlemeyenler için söyleyeyim rezalet ötesi bir futbol oynuyoruz Osmanlı ilk yarı daha iyiydi. Üzülerek söylüyorum Ekici tam sistem bükücü.

Bunu düzeltiyorum futbol falan oynamıyoruz. Rezalet ötesi futbol bile diyemeyiz buna.

eyuksek1967
Dünyanın en saçma maçını izliyoruz resmen. Yusuf çok kötü

Varlıbaş61
Oyuncu Değişikliği yapmadı mı yoksa bana mı öyle geliyor ?

Fanatik34
Özer´in sayesinde buralardayiz...

Ligin basindan beri talih/kismet 10 puan topladik..Sota Efendi`de bu sans devam eder, kazaniriz saniyor!
Yanlis Onbir ile cikiyoruz, sonra niye futbol oynamiyoruz öylemi?

Cardozo icsahada banko oynar
Marin-Erkan-Yusuf üclüsünden sadece ikisi oynar.

Ortada basmazsan..iste böyle tek tek oyuncular elestirilir!!!

mekatronik
Yusuf Mehmet çok kötü diyecektim ki diğerlerine haksızlık ettiğimi düşündüm. Bu nasıl bi takım arkadaş

Doğukan Uçan
Yillardir ayni senaryo sampiyon olmak istemiyoruz acik ve net. Saka gibi arkadas ya kazanmamiz gereken maclari hicbir zaman alamiyorruz

ilyskm
Bol bol duracak bir 2. Yarı bekliyorum

Ogün'
Nasıl değişiklik olmaz ya

h@msi61
Hikmet Karaman in bile bir sihirli dokunusu var bu takim nasil berbat futbol oynar rezalet resmen.

Bile dedigin adam Sota'dan kat be kat iyi hoca. Ver su takimi ligde ucurur.

cotanak61
26.09.2015, 17:07
Bir yari kötü oynadik. Hemen ne oldu anlamadim.
Bir yari iyi oynuyoruz bu sene sampiyonuz.
Bir yari kötü olunca Sampiyonluk unutuluyor Sota gidiyor Mbia defolup gidiyor.
Bizim gibi kötü taraftar profili, abartmadan söylüyorum, Dünyada yok

6Şafak Aydın1
ben bi degisiklik görmüyorum napiyorsunuz ya töbe yrabim ya

karayamayman
Hadi atalım hızlı hızlı golleri...

Bera B.
65'e kadar gol bulursak maçı alırız yoksa en fazla beraberlik.

A.T.R
26.09.2015, 17:08
Yusuf ya da herhangi birini isim olarak söylemek anlamsız. Takımda iyi diycek 1 kişi bile yoktu. Hele Onur hala bizi yakmaya devam ediyor. Barajın arkasında durduğu yere bakın yediğimiz golü yememe şansı hiç yoktu o duruşta

ozzy!
26.09.2015, 17:09
----------------Onur------------
Cavanda ----Medjani----Douglas
------Mbia- ------Ekici----
--Marin-----Özer--------Erkan
----Cardozo-----Ndoye--

tek çare bu bence. Ya fark yeriz ya da maçı çeviririz.

Sefaenes
26.09.2015, 17:09
Onur'un %100lük golu kurtardigini da yazsaniza. Defans bitmis adamlar tek topta kale ağzindalar. Onur herhalde bağiracak nerdesiniz diye.

Dost musunuz dusman mi belli degil.

Once laf soylenecek kisi takimi belli bi sablonda oynatmayan şotadir.. 6 hafta oldu takim ne oynuyor?

Üst üste 5 pas yapamiyoruz. Hücum presi gectim alan savunmasi bile yok. Oyunu 30-40 metrede oynamaya calisiyoruz. Uzun topla futbol oynama devri hangi tarihte kaldi.

Futbolcular birbirinden cok kopuk. Haliyle de Erkan ve yusuf birebirde yalniz. Cardozo ise 2 stoper ve on liberonun kucaginda.

Bunu goremeyen hoca gitsin amator ligde hocalik yapsin. Yeter kac haftadir aynini soyluyorum.

Mbia her yere koşmak basmak zorunda degil. Marin ise yoklari oynuyor.

Takimi neresinden tutsan orasi elinde kaliyor.

kardesim onlar Onur hata yapsa da nasil kovarak yollama derdinde.

karayamayman
26.09.2015, 17:10
Bu sarı Messi nerelerde?

A.T.R
Orada durumdan o golü yersin hoca. Bahanesi topu görmek falan olmaz o duruşun

6Şafak Aydın1
adam degisiklikte yapmadi bekli kirmizi kartin farkinda degil daha 6 defans ile oynuyoruz hey Allahim

F. Yıldırım
Osmanlı yaslandı ya kontradan atarlar ya da biz karambol vs. buluruz golü

eyuksek1967
26.09.2015, 17:11
bi tane orta geçiremedik ya nasıl iş anlamıyorum

piskopatrizeli
26.09.2015, 17:11
dün akşam köprüden dört satte geçtim.

6Şafak Aydın1
26.09.2015, 17:12
böyle rezil bir performans yok arkadas.

E. Okan Bülbül
Mbia sabote mi ediyon napıyon hacı

gökçay61
ilerde hiç yokuz kaleye 30 m de top çvriyoruz

DeAgLeMaNyAq
Yaptığımız sadece suni baskı yoksa kale alanına hâla yaklaşamıyoruz. Baskıyı sonuçlandırabilirsek maç döner diğer türlü kontradan 2'yi yersek zaten maç biter...

rhaegarr
Abi Yumlu tam rezil ya. Şu pozisyonda da topa müdahale edemiyor kart yiyor ya başka bir şey demiyorum.

Yusuf BALCI
Cavandanın benzini mi bitti ne oldu? Bu adam fırtına gibiydi.

Nihat Güneş
26.09.2015, 17:13
Sota benim icin bitmistir :)

Punisher-61
Bize gol lazim hala tek forvetiz..

Doğukan Uçan
10 dakika icinde gol atamazsak mac boyle biter

Ahmet Aksu
takım olarak kötüyüz kimseye bireysel suç atmayın.
takım olarak kotu olunca kime suç atalım onu tartışalım bence :)

Nihat Güneş
26.09.2015, 17:14
Mbia sovmen bir oyuncu maclar oynandikca daha iyi goreceksiniz...Deplasmanlardaki maclarda pek bisey beklemeyin.

Sefaenes
sota reklam yildizi baska bir halt olmaz birde taraftara iyi gaz veriyor sahte morinho

Nihat Güneş
Hoca Yusuf i saga degil kenara alacaksin kenara...

karayamayman
Kova bir kaleci var aslında karşımızda; şut atabilsek biraz...

TSercaN
26.09.2015, 17:15
Adamlarin kalecisi terlemedi bile. Atarsak yenecegimize eminim. Takim komple kotu halde. Cavanda sprint bile atamiyor.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Punisher-61
Mustafa yumlu simdi ugur demiroktan daha mi yetenekli???

Ahmet Aksu
mehmet bi .....

BAHADIR33
yusuf sağ erkan sola geçti..al sana değişiklik

eyuksek1967
Alper de de bi nane yok

a f s
Bizimkiler güneşten oynayamıyormuş belli.

Varlıbaş61
26.09.2015, 17:16
Değişiklik niye yapmıyor bu reklam Yıldız'ı ??

Ozan Kara
75 r kadar atamazsak bu maci kaybederiz.

A.Ali Karanis
E Şota bi değişiklik yap artık zaman kısıtlı

Nihat Güneş
Bu macta bize ders olsun...Kagit uzerinde iyi ama pratikte cok kotu bir takimimiz var...

rhaegarr
Bir kanat almayıp Özer için 1.5 milyon bonservis 1.5 milyon da yıllık veren akılsızlar utansın.

Punisher-61
26.09.2015, 17:17
Göbekteki futbolcularin hata yapmalari normal cünkü bu takimin kanat oyunculari yokki top dagitsinlar mecbur ortada sIkIsIyorlar

titanic
26.09.2015, 17:17
72 ye kadar 2 gol atamazsak maç bu şekilde biter

F. Yıldırım
26.09.2015, 17:18
n'doye girecek

ekici mi?

saçma sapan bir değişiklik

cyberentalpi
cardozo ndoye olursa kufur ederim

DeAgLeMaNyAq
Şota ya herro ya merro dedi Mbia Mehmet'le bile rakibi durduramadı şimdi adam tek kaldı...

Doğukan Uçan
Millet 3 forvetle oynar biz hee mac tek forvet sorsan sampiyonluga oynuyoruz

gökçay61
oyun kuran adamımız yumlu inanamıyom ya :D

titanic
ndoye yusufun yerinde oynasın

Gümüshane
26.09.2015, 17:19
Dogru karar

M.Kılıç50
abi herkes nostradamusa bagladi...

75 e kadar atamazsak böyle biterler felan :D

UNiVeRSeLoRD
MY22den mükemmel bi şut girişimi :D ALLAHim kimlere kaldıkkk!!!

Giallorossi
Yusuf oyunda kaliyor ama Ekici cikiyor....

rhaegarr
78 e kadar 3 gol atamazsak sadece 2 gol atsak bile maç böyle biter. Amma totem yaptınız ha.

Nihat Güneş
Evet yeni onliberomuz Ndoye...Cezasahasina girerse surpriz olur.

eyuksek1967
Bu ndoye den medet uman var mı

karayamayman
Ya şu N'doye'u kanatta ya da orta sahada oynatmayın...

Ogün'
26.09.2015, 17:20
Yusuf çıkmalıydı

titanic
73 e kadar ofsayta düşmezsek bu maçı kazanamayız arkadaşlar

F. Yıldırım
korner gol olacak

edit: ortalarımız rezalet unutmuşum

eyuksek1967
Ya bi tane orta geçirin çıldıracam

hasancebi81
Yaw Sota senin yaptiginda is diil. Adamlar zaten gelmiyo ustumuze. Cikart bi stoper, yani yumluyu koy yerine ndoye. Don 3 lu defansa. Hem cavanda adamlarin hizli hucumlarini keset hem ortasahayi eksiltmemis olursun hem forvet ciftlenir. Doldur bosaltmi oynicaz simdi.

Poor
ben olsam yumluyu cikaririm

TSercaN
Bize gelen harbiden futbolu unutuyor.

Futbolculugu bitmis noktasina gelen bizde canlaniyor.

Futbolcu diye aldiklarimiz da futboldan bi haber oluyor.

rhaegarr
26.09.2015, 17:21
Ekici'nin çıkması doğruydu beyler abartmayın.

titanic
Yusufu hiç beğenmiyorum renkdaşlarım ıyı bır zaman geçirmek için doksanlarda oyuna girebilecek yedek olur, o kadar paraya da gerek yok bence

abuzun61
ekici çıkıyor ya çıldıracam. Yusuf niye çıkmıyor hoca

Bera B.
Bunların kalecisi zamanında bizde oynayan eleman değil mi? Adam yaşıyormuş hala.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 17:22
Alper kusura bakmasın ama ne top kontrol edebiliyor ne de pas atabiliyor. Bildiğin torpille oynuyor. Gol atsa da asist yapsa da fikrim değişmez...

Uğur Ö.
Karı gibi yatıyor bunlar ya

umitçebi
alper çıkıp ndoye gırmelıydı...Yusuf da sol beke çekılmelıydıı

Aslında ndoye dırek 11 başlayıp şuan cardozo gırmelıydı ama neyse...Şotada sanırım burdakı futbol dehalarını okuyup etkılenmış olacakkı..Sağlı sollu hıç bır orgnızasyonu olmayan,bındırmenın olmadığı ortasaha mucadelesı şeklınde geçecek maça cardozo ıle başladı..Ahh şota ahh..ıkı kere ıkı 4 ışte fuybol çokda kompleks deıl..

Manu61
Yerden kalkmazlar artık maç bitene kadar.

titanic
73 e kadar penaltı kazanamazsak maç gider renkdaşlarım,gol bulup güven tazelemeliyiz

Gümüshane
26.09.2015, 17:23
Özer girmeli..

UNiVeRSeLoRD
26.09.2015, 17:23
Marin'in tepki çok iyiydi :D

Poor
26.09.2015, 17:24
ndoye cardozo ikilisi ortada korneri paslasarak kullaniyolar teallam ya bilerek mi yapiyolar acaba

bizim takimda 1.75 uzeri adam olmamasi lazim orta acmayi da yasaklamak lazim bu oratalarin bize faydasindan cok zarari var bu sene

rhaegarr
Özer girmeli..
Yok Soner.

gökçay61
kazanmayı geçtim gol atamazsak bu sene 4. oluruz ancak

BlackPanther
Şota oynattığın futbola ben ne diyeyim. Yuhhh

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

titanic
yerden kaldırmayanlar utansın bir değil iki değil akhisar maçında geriye düştün, galatasaray maçında olmadık dakikada gol yedin sonra adamlar kalkmıyor kalkmazlar sen de adam gibi at golünü yaslan,onu becerebilmekte maharet

Doğukan Uçan
26.09.2015, 17:25
6 haftada 2 maglubiyet olacak neredeyse ve iho uefadaki maclara yedek cikacaz demisti dimi haha

Mustafa YILMAZ
26.09.2015, 17:25
kapadım maçı kayseri maçını almıştık öyle totem yapayım diyorum ama yok yine yok 10 kişi kalmış üstümüze gelmeyen adamları yenemiyorsak olmaz bu işler şota'yı sevsemde hocalık olayı yok bu adamda

F. Yıldırım
26.09.2015, 17:26
maç gidiyordu inşallah kırılma anı olur

Gümüshane
Yok Soner.
Şaka degil, özer hateketlilik getirir hic degilse

DeAgLeMaNyAq
Maç biter...

eyuksek1967
Müthiş gol tebrikler

titanic
73 e dikkat arkadaşlar hadi inşallah

Manu61
Yazık.

Gümüshane
Yazıklar olsun şota istifa

Giallorossi
puhahah

Sefaenes
adamlar 2 atti la sota biz ne oynuyoruz anlat bize rakip 10 kisi 10

hasancebi81
26.09.2015, 17:27
Bu Alperi paraylami aldilar. Adamin yurumeye mecali yok.

Ogün'
Yanlış değişiklik maçı bitirdi

E. Okan Bülbül
Alperi beş maç izlemediğim için beni önyargılı ilan eden arkadaş honlayn mı?

jairzinho
futbol dersi veriyorlar.

Yusuf BALCI
Douglas facia

Gümüshane
Onur artık gitsin

Punisher-61
Douglas ve ortada yumlu felc oldular

Emre EFENDİOGLU
Defans komedi, takım rezalet.

karayamayman
Bak bu Torje güzel oynuyor ya; bunu alsak bizde oynamaz, oynayamaz...

Böyle de ilginç bir durum...

S.Seymen
Mra

eyuksek1967
Shota bi maç farklı bişey dene orta saha çıkarıp forvet almak ne her maç aynı şey

Nihat Güneş
Yuhh ulan Sota sana.

katre-i.matem
26.09.2015, 17:28
Sota bu ask fazla sana...

kudu_89
Ersun Yanal ı gönderen takıma şota lüks.

ozzy!
Rakip 10 kişi Uğur Demirok sağ açıktan asist yaptı. Diyeceklerim bu kadar.

Punisher-61
Medjani simdi giriyor..
Biraz daha saklasaydi shota

BlackPanther
Şota beyefendi. Oynattığın futbola ben ne diyeyim. Adamlar on kişi ve gol attılar. Adamlar seni ikiledi. Ventil hava kaçırıyor. Bu iş böyle gitmez.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Tayfun Aydın
Bu Alper i kim bulup getirdiyse onunla birlikte gitsin bir zahmet neyse bu sene de futbol eziyeti erkenden bitti.

titanic
geri dönüşe hazırmıyız

yorumsuz6117
Tek kelimeyle rezaletin 10 kişi takıma hiçbirşey yapmadık gol için ve sonunda da yedik.. Doğaçlama oynuyoruz hiçbir plan program bişey yok.. Takımın başında hoca yok bu kadar hocalığı bende yaparım..

Mustafa YILMAZ
sezon öncesi kampta olan olmuştu zaten Onur olayı ile şimdide şota hurma hacıosmanoğlu çıkıp oynasın maçları ulan yine kanser olduk be küfür etsem ne olacak ki

AYYILDIZ
10 kişi kalan rakibe pozisyonumuz yok. Şota ile olacak iş değil. Queresma yanılttı herkesi.

theo
çok şişirdiler takımı... onlar da geleni geçeni sallarız diye düşündüler... görüyoruz oynanan oyunu...

ahamitokutan
10 kisiyi gectim rakip 5 kisi kalsa bu takım hayatta gol mol atamaz ustune 1 tane daha yer...

TSercaN
Maci kurtardik medjani giriyor

abuzun61
2-o dan sonra medjaniyi alacakmış neremle güleyim bilemedim...

Uğur Ö.
Bunlarmı şampiyon olacak. Şeyinde bile değil kimsenin hırs yok hırs.Alper şerefsizi nerede golde çok merak diyorum

shootems
Defansa gel yeteneksizler

TolgaTopçu61
Şota hoca değil, net!

Gümüshane
26.09.2015, 17:29
Douglas neden alındı? Aykut daha iyidir bundan yada medjani

gökçay61
yok yok bu iş bitti.. bir sezon daha böyle biter.. hepimize geçmiş olsun.

Varlıbaş61
Inşallah Defolup gidersin Şota çapsızı !!

volkan_627
Onur yüzünden 2. Golü yedik. Git artık onur. Neden kolun 2 metre değil. Nasıl tutamazsın o topu

Mert Oğuzlu61
Rezil olduk alin size hurma alin size iho alin size şota.

Nefret ediyorum bu takimdan. Bir kere yuzumu guldurmedi 22 yildir tutuyorum keske imkanim olsa da birakabilsem.

UNiVeRSeLoRD
Tam bir pes golü :D defans evlere şenlik Osmanlı'nın oyuncularındaki zamanlama da iyi olunca gol kaçınılmaz oldu neyse Şota'yı çıkışta metrobüse bıraksınlar karşıda işi falan vardır maç umrunda değil nasıl olsa

F. Yıldırım
takım çorbaya döndü geçmiş olsun

KARAGOZLUM
Mra hayatinin maci

Ozan Kara
Bir hafta bunu mu bekledik. O kadar sinirliyim ki.

AYYILDIZ
20. Dakikada yapması gerekeni maç biterken yaptı.

h@msi61
26.09.2015, 17:30
Sotadan kurtuluruz yakinda herhalde.

Punisher-61
Bu defansla bisey kazanilmaz.. O kadar basit

karayamayman
Neyse seney artık başka bol transferle şampiyonluğa oynayacak takımı kurar...Bir şansı daha hakediyor...

yorumsuz6117
Değişiklik yapmak için gol yemeyi bekleyen adam..

DeAgLeMaNyAq
Rezalet...

katre-i.matem
Iyi yedik

kudu_89
Cardozo ne zaman çıktı beyler oyundan?

Uğur Ö.
3 oldu