PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Osmanlıspor 3 - 1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

61ronin61
26.09.2015, 01:50
şampiyonluk için.

trübünler tamamen dolmalı (gs maçındaki gibi) yok başkan akpyi desdeklemiş yok onlar şöyleymiş böyleymiş diyen ve trübüne gelmeyen en sahtekar trabzonspor taraftarıdır.akpli filan değilim .bu tarafatr 30 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamıyor o trübünler tıklım tıklım dolmalı hiç gördünüzmü arkadaş bu kadar üst düzey birkadro herkes alındı daha ne istiyorsunuz belanızımı istiyorsunuz. ya arkadaş akyazı stadı yapılıyor bu seneden sonra bu stad yıkılıcak avni akerede mi vefanız yok nasıl bir taraftar bu.artık istesenizde efsanevi avniakerdemaçizleyemiyeceksiniz bu s eneden sonra.

takımımız kenid sahamızda agresif saldırgan fuuuul saldıran savaşan muharebe gibi karşı takımın trabzona geldiğine pişman eden bir oyun oynamalı şota sözüm sana öyle ilk yarıdan rakibi tartıyımfilan işlerini bırak burası trabzon burası cehennem.karşı takımı cesaretlendirme.tüm 11 le saldır trübünlerde coşsun rakipte neye uğradığını şaşırıp acizduruma düşsün.

deplasmanda asla durgun başlamamalıyız karadeniz dalgaları gibi hırçın fırtına gibi saldırmalıyız rakibin ts olduğunu anlamalı rakibimiz.bizim işimiz değil öyle pasif ilk yarı rakibi tartıyım kontrollü filan biz bu değiliz şota hocam.bu takım istanbul diktasına boyun eymeyen isyankar taraftar gibi olmalı saldırmalı çbu ülkede fair play dostluk kardeşlik (futbolda) en büyük yutturmaca en büyük kandırmacadır .biz korkulan olmalıyız dostluk diye birşey yoktur.30 yıldır nerde bu dostlar aralarında paylaştılar şampiyonlukları.

takımda eksik konsantrasyon eksiği formsuz takımı karıştıran kim olursa olsun direk 18 e alınmamalıdır.herkes medjani gibigözü kara savaşmalıdır.

bu yazdıklarım olursa şampiyon oluruz.

DarkBlooD
26.09.2015, 02:01
renkdaşım yanlışları eksikleri yazıyorumben mükemmeli arıyorum en ufak yanlışıda yazarım başkanda olsa kim olursa olsun mükemmlliyetçiliğimyüzünden belkibilmiyorsundur akyazı stadı başlığında çok yazdım.

neyse senin soruna cevabımı veriyorum.renkdaşım üşenmicem tek tek yazıcam herşeyi yazmıcam kaba taslak yazıcam hatalı yazdığım yere deki burda hatalısın.

ONUR=anormal hatalar yapıyor rabaotçni akhisar bjk (takımkalitesiyel yendik) gs .can alıcı hatalar yapıyor kesilmeli demiyorum ama yaptığı hatalar kabuledilemez sırf bizde hatrı var diye kabul ediyoruz ama hatır matır değilönemli olan trabzonsporun şampiyonluğudur onurda bedavaya oynamıyor tsde aldığı paraya bak maç başı parasına bak bana hak vericeksin.kişisel kanatim onur taraftarın devleştirdiği bir isim bence iyi bir kaleci değil evet bunu yazıyorum yan toplar sıfır orta yapılır saçma sapan yumruk vurmaya çaılışırsın(gs maçı kalemize gol oldu) sen koskoca ts nin kalecisisisn zaten ne kadar pozüsyon olucak hiçyoktan boş pozüsyonları kalende gol yapıyorsun.kalecilik sedece karşı karşıya kalınca kurtarmak değil oyunu okumaktı kaleci noyer dir (b.münchen kalecisi) çok katıyım arkadaş onur monur tanımam gerekirse şotayıda başkanıda tanımam ben tek trabzonsporun başarısını trabzonsporu tanırım .kimseyi trabzonsprun üstüne çıkarmam.gıcık olan varsa olsun formsuz sa kesilicek onuru savunan onurun bu performansında savunan ts yi dşünmüyor demektir onurun yalakası demektironursporlu demektir.biz kimseye nankörlük yapmıyoruz izlemedinzimi maçları onurun nasıl yaktığını görmedinizmi, bunu görmeyen ya kördür ya futboldan gram anlamıyordur.yada onuru yalakasıdır.ts li değildir.

YUSUF=sağ açıkta oynatılmaya çalışılıyor doğru yeri hücüm asla defans oynayamaz .ama topu aldımı aklı gidiyor bu adamın kafa gidiyor keçileri kaçırıyor deliriyor ne pas vereiyor verebiliyor nede orta yapabiliyor bıraksan topla trübünlere kadar koşucak kesilemeli deidm neden kafa yapısı yüzünden sağdan o kadar hırslı koşuyorsun kendini parçalıyorsun ama asist pas düzgün orta sıfır o zman sen sıfır bir admasın takıma gram faydan yok.

EKİCİ=bin kere uyardımo egoist kendine oynayan ekiciyi ya arkadaş şikeahçedeki alex gibi oyna cardozoya golcülerepas at ama yok o sadece kendi atmaya çalışıyor 4 e bir 5 bir gelsekte kaleye vuruyor ne denir bu adama şimdi egoist sadece kendine oynuyor denmezmi cahilleri safları aptalları kandırır ancak serbest vuruştan attığı gollerele beni kandıramaz. bak çok öemli bişey dicem takım kalitesi arttı çok akıllı bir hoca geldi (şota)artık ekici yapamıyor o kurnazlıkları çünkü sadece kendine oynuyordu kibiri egosu yüksek galiba.ama takım kalitesi arttı pas vermedi göze battı hocada akıllı bunu gördübu adam takım için değil kendi için oynuyor dedi ve doğruda düşündü doğru dedi.takım için oynamassa bizimşampiyonluğumuz için oynamassa ekicininde canı cehennem demek burayı basamak kendini göstermek için koskoca ts yikullanıyor dmektir ben bunu anlarım pas ver ulan senin işin asist yapmak yapmıyor ama.ne güzel kesildi çok sevindim şota tam benim kafandan .

neyse renkdaşımsıkıldıve yoruldum bu analizlerden ben bunları hep yazdımzor oluyor yeniden bi ton yazmak .geçmiş sayfalarda yazdıklarımbelli yeniden aynı şeyleri yazıyorum.

he unutmadan constantın umrunda bile değil ts takıma şehre bir hedefe aidiyeti yok o paranın peşinde sadece para ve sözleşme umrunda bile değil içikan ağlayan trabzonspor tarafatrı .o sözleşmeyi bitiri burdan ya katara ya çine para için gider bu yazdığımıda unutma .ona iki kelime uygun gördüm d ve r ilebaşlıyordu adem akyüz birhafta cea verdi yazamaıyorum.o bizi satıyor obizi satmadan devrearası biz bu constantı satmalıyız bir takıma dha çok şey yazarımda tek tek 30 futbolcuyuda yazarımda uzun iş.constant oyansın ama mecburen oynasın şotada mecbufren oynatıyor alperde bir cevher görse güvense onu oynatıcak ama mecbufren constantı oynatıoyr .

ne olsun istiyorsun dedin ben mükemmelin peşindeyim trabzonsporun menfaati için babamı tanımam .tüm yanlışları eksikleri yazarım kimsenin adamı yalakası değilim kimseden bir menfaatim yok.tek trabzonsporun adamıyım.

işine gelen gelmeyen benim için farketmez ronin tek gerçekleri yazar.

söz konusu trabzonsporsa herşey tefarrruattır.(benim kitabımda yazan budur.)
Öncelikle bu bir takım oyunu , oyuncuların performansını tek tek değerlendirerek çok fazla yol alamayız , önemli olan eldeki kadrodan en iyi takımı cikarabilmek , yorumlarına bu açıdan bakarak yaparsan daha olumlu sonuçlar elde edersin , tabi herkesin aklindaki mükemmel takım farklıdır , bu yüzden her maç öncesi herkes en uygun isimlerden oluşan takımı yazar ve neler yapabileceğini detaylandirir, maç sonlarında da takımda eksik gördüklerini yazar veya elestirir . tek tek her oyuncun mükemmel olsada takım olamazsın uyum olmadığı sürece , biz de takım olma sürecinde ilerleyen bir kadroyla yola çıktık zaman geçtikçe çok daha iyi olacağız ancak bireylerle uğraşmaya devam edersek ancak yerimizde sayariz ve ne kadar ugrasirsak, ugrasalim bir arpa boyu yol alamayız ....

Demem o dur ki kadroda bulunan oyunculardan kendi 11 ini seç ve neler yapabileceğini kendi yorumunla yaz , boylelikle herkes fikrini bilir , sürekli yazmak ve herkesi ikna etmek zorunda kalmazsın ...

Koray Böyük
26.09.2015, 02:01
Olurda 3 hafta sonra lider olursak, kaç hafta sonra lider olmuş oluruz???

İyi geceler :D:confused:

61ronin61
26.09.2015, 02:31
Öncelikle bu bir takım oyunu , oyuncuların performansını tek tek değerlendirerek çok fazla yol alamayız , önemli olan eldeki kadrodan en iyi takımı cikarabilmek , yorumlarına bu açıdan bakarak yaparsan daha olumlu sonuçlar elde edersin , tabi herkesin aklindaki mükemmel takım farklıdır , bu yüzden her maç öncesi herkes en uygun isimlerden oluşan takımı yazar ve neler yapabileceğini detaylandirir, maç sonlarında da takımda eksik gördüklerini yazar veya elestirir . tek tek her oyuncun mükemmel olsada takım olamazsın uyum olmadığı sürece , biz de takım olma sürecinde ilerleyen bir kadroyla yola çıktık zaman geçtikçe çok daha iyi olacağız ancak bireylerle uğraşmaya devam edersek ancak yerimizde sayariz ve ne kadar ugrasirsak, ugrasalim bir arpa boyu yol alamayız ....

Demem o dur ki kadroda bulunan oyunculardan kendi 11 ini seç ve neler yapabileceğini kendi yorumunla yaz , boylelikle herkes fikrini bilir , sürekli yazmak ve herkesi ikna etmek zorunda kalmazsın ...

takım futbolculardan oluşur ve onların tek tek prefonması takıma yansır .zaten bütün futbolcuları analiz etmiyorum gözüme batanlar aslında futboldan anlayan herkesin gözüne batıcaka adamları eleştirdim iyi olsalar överim .eleştirdiklerim onur özer constant yusuf.inanki şotada bu konuda çok zor durumda gs maçında constanata mahkumdu yapacak bişeyi yok özer sahada yok bekledibişeyler yapar ama ruh gibiydi yusufu sonradan aldı varmıydı sahada aklısıra şotaya meydan okuyor ben 11 futbolcusuyum diyor sen hiçbişey değilsin yusuf birkere futbolu kafanla oynamıyorsun kendini oldum yılldızım triplerine sokma bu kafa yapınla ben hoca olsam asla senle 11 e başlamam takıma katkın sıfır maratonda yüz metrede işyaparsın ama.onur a gelince yumuşak orta yapılıyor al kucağına be arkadaş sen neyin peşindesin neyin şovundasın sert orta değilkavisliorta değilkucağınaalacağın pozüsyon ama sen saçma acemi amatör yeteneksiz işi yapıyorsun yumruk vuruyorsun ve mbi aya çarpıp kenid kalemize gol oluyor sonra bide maçtan sonra yenildik ne var gibi adamı katiledicek laf ediyorsun ne olucak senin saçma neyse ceza almıyım akılsızca hareketin yüzünden maçı verdik ne kadarda rahat diyor yenildik ne var diyor ne olucak bu tarafatar 30 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamıyor sen bu işleri ne kadar basit görüyorsun tabi tuzun kuru bankan hesabında milyon eurolar var tabi onur senin tuzun kuru trabzonspor sitesine girin onur kaç tl alıyor kaçtl maçbaşı para alıyor belki bilmeyen vardır aldığı kazandığı paralar burda yazan kardeşlerim sizin yedi sülalenize ömür boyu bakar onurun sadece maçbaşı paraları sözleşme parası değil ha maç başı parası.

tarzım bu sürekli yazıyorum.ben buraya üyeysem süreki yazarım bu siteye girdimmi yazarım iki kelime edip kenara çekilmem .ben trabzonsporun şampiyonluğunun peşindeyim zaten o yüzden ceza almada rekor kırdım birinciyim ceza almada adminlerde bıktı derdim aslında ts şampiyonluk başka bişey değil iki kelime edipte kenara çekilmem .

burda öyle şeyler yazdım ki eminim çok üye hayatında duymamıştır.derdim ts şampiyonluğu kimse,ikna olsun sürekli yazayım değil ben bunu bile görmüyorum içimden geliyor direk yazıyorum adminlerde uyarıyor ara sıra ard arda yazma diye aslında bu benim gerçek bir trabzonspor sevdalısı olmamdan kaynaklanıyor dikkatte edemiyorum.

süper teşhis renkdaşım takım olmak aslında işin özü bu .constan mesela takımın bir parçası değil takım olmayı bozan bir etken ama mecburen oynayacak.ekicide yusufta takımolmayı bozuyor sürekli kendilerine oynuyorlaryusuf bilinçsizce ekici bilinçlice kendine oynuyor.

şotada bunu istiyor takım olun şehirle bütünleşin paraya tapmayın ulan diyor şota için en büyük hedef belkide hayatındaki en büyük amaç trabzonsporun şampiyon olması bunu görüyorum.

şotanın azmi inancı isteği hırsı sevgisi..medjaninin hırsı savaşçılığı gözükaralığı ...cardozounun aklı tekniği alçakgünüllüğü kibirsizliği(ekiciye atıfıt bu çokkibirlisadece kendine oynuyor yeter artık atıcan o pasları cardozoya atmıyorsan eğer sen kibirlikeninde oynayan bir hainsin benim gözümde ekici) vb........

takımda kim içten oynuyor aslında futboldan adamdan anlıyan herkes görüyor bunları tek tek analize gerekyok.yukarıda saydığım3-4 örnek isim kendilerini düzeltip takıma oynasalar bu takımı kimse durduramaz isterselser şikenin babasını yapsınlar.

Murathan
26.09.2015, 02:34
yarın kazanırsak önümüzdeki diğer 3 maçtan (konya,mersind,sivasd) en az 7 puan alırız. eğer yarın kaybedersek o 3 maçtan en fazla 4 puan alırız.
yarinki maç = sezonun en kilit 2.maçı

Erkan A.
26.09.2015, 03:01
rüyamda marko marin iki gol ati uyandim sizlerle paylasayim dedim hayir olur insAllah :)

batuhanTs
26.09.2015, 03:23
şotanın istifa edeceği maç olur umarım

PortoDeGalinhas
26.09.2015, 04:05
" Ndoye yi kast ettigimi anlayacak zekada olduğunu düşünüyorum. "

Benim zakamdan şüphem yok , yanilmiyorsam buna benzer bir yazınızı daha okumuştum , sözlü olarak birşeyleri yanlış telaffuz edebilirsiniz de , yaptığın şey yorum yazmak ve birilerini elestiriyorsun sözüm ona ama adını bile yanlış yazıyorsun , kimin için yazdığını tahmin eden bu zeka eleştirilerini de tahmin edebiliyordur emin ol , kısaca neyi kimin için yazdığına bakmadan , ne yazdığını kontrol etmeden yazacaksan, yazma daha iyi boş msj at ne demek istediğini biz tahmin edelim .

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşım sen normal misin? Yanlışlıkla N doye yazacağıma, Mbia yazmışım. Bilimsel makale ya da roman mi yazıyorum da yazmadan 50 kere kontrol edeceğim. Sen de bu mesajında düzeltme yapmışsın, madem sen kusursuz yazıyorsun neden baştan doğru yazamadin. Bu da sana son mesajım dir daha fazla muhattap olup, konunun içeriğini bozmak istemiyorum.

Cengizhan Okur
26.09.2015, 04:25
Esteban
Cavanda Yumlu Douglas Alper
M'Bia Medjani
Erkan Ekici Marin
Cardozo

DarkBlooD
26.09.2015, 04:58
Arkadaşım sen normal misin? Yanlışlıkla N doye yazacağıma, Mbia yazmışım. Bilimsel makale ya da roman mi yazıyorum da yazmadan 50 kere kontrol edeceğim. Sen de bu mesajında düzeltme yapmışsın, madem sen kusursuz yazıyorsun neden baştan doğru yazamadin. Bu da sana son mesajım dir daha fazla muhattap olup, konunun içeriğini bozmak istemiyorum.
Henüz arkadaşın olduğumu sanmıyorum , birilerini eleştirme hakkını kendinde goruyorsan, ne yazdığına da bi bakman gerekir , evet ben düzeltme yapıyorum kimsenin birsey demesini beklemeden , eğer bir konuda bir eleştiri yapiliyorsa, bir ithamda bulunuluyorsa bunu yanlış şeyler yazarak yapamazsın , he farkedemedin de bir başkası seni uyardiginda teşekkür eder düzeltmeni yaparsın ...

Ancak senin yaptığın gibi yazdıklarını hatalı veya yanlış yazıp hemde sana uyarıda bulunuldugunda, uyarıyı yapan kişiye zakadan veya tahminden bahsedersen , bu artık yanlış yazmaktan veya hata yapmaktan çıkar , 2. kez uyarilmana rağmen hala ısrar edip kendini haklı görmen , benim normalligimi sorgulamansa, ben aslında bu takımın taraftarı değilim çamur atıp cikacaktim demek oluyor , burası senin alışık olduğun forumlardan değil evine uç .
Muhattapligi fazla kafana takma istesen de olamazsın .

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 05:11
Olurda 3 hafta sonra lider olursak, kaç hafta sonra lider olmuş oluruz???

İyi geceler :D:confused:

En son 2011-2012 sezonunun 11.haftasında liderlik fırsatı gelmişti. Ancak Mersin'le berabere kalıp bu şansı değerlendirememiştik. Gerçi o gün lider olsak da 1 gün sonra FB liderliği geri alacaktı.

22 Nisan 2011'de Eskişehir'le berabere kaldıktan sonra 24 Nisan'da FB Buca'yı yenip averajla liderliğe oturmuştu. O günden bu yana ne hafta bitimi itibariyle ne de maç fazlasıyla lider olamıyoruz.

Yani Osmanlıspor'u yendiğimiz takdirde 1616 gün sonra maç fazlasıyla da olsa liderliğe oturacağız. Ancak haftayı lider kapatmamız mümkün değil.

Bu sezon ciddi anlamda 2 kez liderlik şansı geldi hepsini geri çevirdik. 3.hafta Akhisar'ı yenmiş olsak ya da 4.hafta Kayseri'ye 1 gol daha atabilsek lider oluyorduk. Hatta GS'yi yenseydik en kötü maç fazlasıyla lider olacaktık.

Bazılarımız şimdi lider olmanın hiçbir önemi yok mühim olan 34.haftayı lider tamamlamak diyebilir ama bir takımın şampiyonluk havasına girebilmesi için, sezon içerisinde en az 10 hafta liderlik koltuğuna oturması lazım. Diğer türlü bu yarışı zaten kolay kolay lider tamamlayamıyorsunuz...

Gökhan Baymak
26.09.2015, 08:24
Onur varsa Onur oynar..

Bugün N'doye golle tanışacak eminim.. Kadro da belli.

Onur-Cavanda-Yumlu-Douglas-Alper-M'bia-Mehmet-Yusuf-Marin-Erkan-N'doye

ilyskm
26.09.2015, 08:50
Ndoye ve Gol yan yana bile uymuyor. Ndoye 2. Yatabare ve Thomas Jun vakası olacak. Bırakın golü kaleyi tutturduğu şutlar istatistik olacak...

Sent from my iPad using Tapatalk

outlaws61
26.09.2015, 09:01
Ndoye ve Gol yan yana bile uymuyor. Ndoye 2. Yatabare ve Thomas Jun vakası olacak. Bırakın golü kaleyi tutturduğu şutlar istatistik olacak...

Katılmıyorum bahsettiğiniz adamlara göre N'doye çok daha katkılı oynuyor.

İlk golü bulduğu an arkasını getirecek bence.

ispiroğ61
26.09.2015, 09:37
Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

Adem Akyüz'
26.09.2015, 09:46
Keyifli bir maç olur umarım. Kayseri maçı gibi olmaz inşallah.

bahadır2561
26.09.2015, 09:59
Onur-Cavanda-Aykut-Douglas-Alper-M'Bia-Ekici-Marin-Erkan-N'Doye-Cardozo

DEEP BLUE
26.09.2015, 10:12
Osmanlı maçını "kırılma maçı" olarak değerlendiren kardeşlerimiz olmuş. Oysa kırılma maçı GS maçıydı ve kırılan kırıldı. Artık ayar tutmaz.

kayseriliyiz
26.09.2015, 10:29
Osmanlı maçını "kırılma maçı" olarak değerlendiren kardeşlerimiz olmuş. Oysa kırılma maçı GS maçıydı ve kırılan kırıldı. Artık ayar tutmaz.
Bu hafta fb bjk maçi var ve biz iki hatta 3 büyük maçtan 6 puan çikardik.
Bence kirilan birsey yok abi bu takim olucak insallah.
fb top felan oynamiyor bjk bir iki oyuncuyla isi götürüyor orta sahalarini kilitleyen her takim puan alir.
Bu sene bizim senemiz olabilir.

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

dede_100
26.09.2015, 10:36

şotanin gitmek için...onurun bir kaç tane daha hatali gol lazim...
isterseniz kaptaniniza goruşun.... :)

myildirim77
26.09.2015, 10:41
yeni td sen mi olacaksın? bırakın artık şu işleri.. herkesi istifa ettirerek nereye kadar gider bu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MehmeTS_ADANA
26.09.2015, 10:42

bende Ndoye un en az 15 gol atacağını iddia ediyorum

talsuv61
26.09.2015, 10:48
Alt tarafı fbnin 3 puan gerisinde bjknin de 1 puan gerisindeyiz. Gsnin de hala önündeyiz. Bu ne karamsarlık bu ne kompleks, şu an lider değilsek hocanın Ndoye ısrarı ve şerefsiz cüneyttir. Karamsar olmayın..

Ayrıca 3 takımda bizden kötü top oynuyor.

Kazım Bostan
26.09.2015, 10:50
Fb bjk berabere kalsın. Heralde 2. Sıraya yerleşip fb'den 1 puan aşağıda kalıyoruz.. Kazanırsak.. Bu arada cuneyt'e 2 maç dinlendirme vermişler

Cengiz Çubukcu
26.09.2015, 10:51

Bir mağlubiyetle hemen neden iç karartalım! daha kırılan bir şey yok henüz 5. haftadayız

Mustafa ÖZDEMİR
26.09.2015, 10:59
iyi bir kadroyla çıkmazsak yeniliriz

Kemal Öztel
26.09.2015, 11:19
şb maçına kadar 7 de 7 yapacağız,maç 3-0 bizim..

umitçebi
26.09.2015, 11:21

Çok uykun gelmiş senin...Biraz uyu en iyisi..Hey allahım ya

umitçebi
26.09.2015, 11:23
şb maçına kadar 7 de 7 yapacağız,maç 3-0 bizim..

Inşallah Inşallah

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 11:25
Geçen haftaki maç bencede kırılma maçıydı,yenmiş olsaydık psikolojik üstünlüğü almış gidiyor olacaktık.Şimdi osmanlıyı yensen nolur yenemesen nolur.Olası puan kaybında lige şimdiden bizden bu kadar demiş oluruz.

Yıldıray Emanet
26.09.2015, 11:29
Kadro tahminim: Onur,Cavanda,Douglas,Mustafa,Alper,Mbia,Ekici,Mari n,Yusuf,Erkan,Ndoye

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

F. Yıldırım
26.09.2015, 11:29
hayırlı olsun maça pijama ile çıkacağız

beyaz forma-beyaz şort-beyaz konç

beratika
26.09.2015, 11:33
Hoca Onuru dinlendirecekmiş diye okudum bir yerde,bakalım.

Cyzio
26.09.2015, 11:38
Alt tarafı fbnin 3 puan gerisinde bjknin de 1 puan gerisindeyiz. Gsnin de hala önündeyiz. Bu ne karamsarlık bu ne kompleks, şu an lider değilsek hocanın Ndoye ısrarı ve şerefsiz cüneyttir. Karamsar olmayın..

Ayrıca 3 takımda bizden kötü top oynuyor.

BJK ile aynı puana sahibiz.

Yiğit Gayretli
26.09.2015, 11:43
Bizim taraftarımızın genel karakteristik özelliği "memnuniyetsiz" olmasıdır. Yadırgamıyorum artık.

umitçebi
26.09.2015, 11:48
Fb bjk berabere kalsın. Heralde 2. Sıraya yerleşip fb'den 1 puan aşağıda kalıyoruz.. Kazanırsak.. Bu arada cuneyt'e 2 maç dinlendirme vermişler

Kuddusi muftuoglu bunun bir dinlenme olmadığı,sezon başındna beri olan bir rituel olduğunu belirtti.Yani gs maçı dolayısı ıle herhangi bir ceza falan söz konusu değil...Tamamen bizimkilerin polyannacılığı...

Gökhan Baymak
26.09.2015, 11:50
Kadro tahminim: Onur,Cavanda,Douglas,Mustafa,Alper,Mbia,Ekici,Mari n,Yusuf,Erkan,Ndoye

Aynen kadro bu.. Ve boyle cikacak. Eminim

worldmaster
26.09.2015, 11:56
Kadrolarda Okay i goremiyorum. Cezali veya sakat mi?

Mert Oğuzlu61
26.09.2015, 11:57
Constant ve Okay yok,

_______mbia__ekici

___yusuf___marin___erkan

___________fark etmez!

Şu hücum hattı hariç kimle çıkarsak çıkalım maçın net favorisi Osmanlı olur. Şota krediyi doldurdu, Akhisar ve Gs maçlarında oyuncu değiştirme felaketleri ve Özer sevgisi 5 puana patladı.

3 atarız 5 atarız diyenler veya şampiyonluk beklentisi olanlar biraz kabuklarına çekilse iyi olur çünkü o mevzu Ümit abinin dediği gibi gs maçında bitti. Biz şimdi sinsi ve arkadan gelen takım rolüne girmeliyiz, şampiyonluğu dillendirince başımıza gelenler malum.

Bugün en kritik maça çıkacağız, yenemezsek geçen yıldan farkımız olmaz takım dağılır gider toparlayamayız. Maçın net favorisi Osmanlı, şaka yapmıyorum. Sahaya canavar gibi çıkıp ilk 45 dk maçı bitiremezsek bizden ne köy olur ne kasaba. Osmanlı ya da puan kaybederiz sonra geleneksel havlu atma şenliklerine başlarız. Şota bunun bilincindedir umarım.

umitçebi
26.09.2015, 12:07
Constant ve Okay yok,

_______mbia__ekici

___yusuf___marin___erkan

___________fark etmez!

Şu hücum hattı hariç kimle çıkarsak çıkalım maçın net favorisi Osmanlı olur. Şota krediyi doldurdu, Akhisar ve Gs maçlarında oyuncu değiştirme felaketleri ve Özer sevgisi 5 puana patladı.

3 atarız 5 atarız diyenler veya şampiyonluk beklentisi olanlar biraz kabuklarına çekilse iyi olur çünkü o mevzu Ümit abinin dediği gibi gs maçında bitti. Biz şimdi sinsi ve arkadan gelen takım rolüne girmeliyiz, şampiyonluğu dillendirince başımıza gelenler malum.

Bugün en kritik maça çıkacağız, yenemezsek geçen yıldan farkımız olmaz takım dağılır gider toparlayamayız. Maçın net favorisi Osmanlı, şaka yapmıyorum. Sahaya canavar gibi çıkıp ilk 45 dk maçı bitiremezsek bizden ne köy olur ne kasaba. Osmanlı ya da puan kaybederiz sonra geleneksel havlu atma şenliklerine başlarız. Şota bunun bilincindedir umarım.

constantla okay sakat mı? constant sakatlanmıştı gs maçında da okay a ne olmuş??

Nazim Can
26.09.2015, 12:08
Shota nın seviyesi bu maçı alabilecek gibi durmuyor zaten ilk 11 den belli olur maçı alip alamıyacağımız.

Ozan Kara
26.09.2015, 12:12
Kadrolarda Okay i goremiyorum. Cezali veya sakat mi?
Okay ve Constant sakat.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 12:13
bu maçı alırsak seri yaparız bu kadar net diyorum.ama puan kaybında ızdırap dolu haftalar bizi bekler .ya osmanlıyı yenicen kardeşim kim lan bu osmanlı yeni icatmı bu.biz koskoca trabzosnporuz .çıkıcaz tamsaha baskı yüklenicez ve işlerini bitiricez.bu maçı yenemessek şampiyon filan olamayız net yazıyorum.üç puanlı sistemde beraberlik yenilgi demek .bir etkisiyok 1 puanın.çıkıcaz ve yenicez savaşıcaz bastırıcaz akıllarını alıcaz onların .bu hafta şikeciler karşılaşıyor Allahıı seversen ts gs maçında bize büyük azap çektirdin bu fırsatıda kaçırırsak gene ceza alıcam.bu maç alınmalı arkadaş lamı cimiyok savaşıcan alıcan.baskı pres atak sadece maçı kzanmaya odaklı takım olmalı .pasif durağan durgun sakin takım olmamalı.bizim kaliteli takımımız bin kere tokatlar bu osmanlı bozuntusunu .yeterki takım gerçek trabzonspor olsun. duydun mu şota hocam.şu takımı saldırgan oynat başlatıcan bana şimdi ilk yarı rakibi tartma işlerini.

Budur işte Trabzonspor.

Yüreğine sağlık, çok duygulandım.

Alacağız bu maçı merak etme kardeşim.

Bu yıl taraftar-takım bütünlüğü mükemmel (hatalarda bile alkışlıyorlar, müthiş tezahürat yapıyorlar), bu sinerji şampiyonluğu getirmezse adam değilim.

Hüseyin Çümen
26.09.2015, 12:15
5. Hafta gs maci kirilma maciydi diyenler var 5. Haftafs kiriliyorsa bir takim vay o takimin haline. Camia gs macina cok komsantre oldu ve hayal kirikligi yasadi etmeyin eylemeyin gs nin bizi yenmesi neden bukdr etkiliyor bizi. Gs gecen sene 2 kere bize yenildi sampiyon oldu bix bugun osmanliyi yenelim ve guzel bir seriye baslayalim insallah guzel gunler bekliyor bizi

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 12:16
Cavanda ve Kevın'ı çok eleştirdim. Sezon başlamadan ikisine de düşmandım ama ikisi de güzel performans sergiliyor. Ben Constant'ı sol bekte Cavanda'yı sağ bekte bu sene beğenmeye başladım.

çok çok doğru tespit

Zaten Hocası Kevin'i Milan'daki son dönemlerinde sol bek denemişti ve çok verim almıştı.

Cavanda reisi izlemek büyük zevk

Kazım Bostan
26.09.2015, 12:16
Arjen Robben,isminin kendisinden habersiz reklamda kullanılması dolayısıyla avukatı aracılığıyla Fenerbahçeye dava açtı. aspor..

bir takımın her icraati usulsüz olabilir mi :)

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 12:19

katılmıyorum, bu ara gol atar ve kendine gelir.

zwartezee
26.09.2015, 12:20
Arkadaşlar Ankara'ya geldim ama maça bilet bulamıyorum. Bilet alıp maça gidemeyecek olan varsa biletini alabilirim. Ücret fazlasıyla ödenir bileti bana tanımlaması yeterli 2 tane bilete ihtiyacım var

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 12:21

Dünyanın en iyi hakemi dediklerine 2 maç ceza verdirmişiz.

Büyüksün Hacı başkan.

TS hakkını yiyenler dikkat edin. Burası Trabzon.

Geçen haftaki maç bencede kırılma maçıydı,yenmiş olsaydık psikolojik üstünlüğü almış gidiyor olacaktık.Şimdi osmanlıyı yensen nolur yenemesen nolur.Olası puan kaybında lige şimdiden bizden bu kadar demiş oluruz.

sezonun en kilit maçı

8. şampiyonluk kapısının kilidi bu maç

Derbi haftasında bu maç en az 6 puan demek

hayırlı olsun maça pijama ile çıkacağız

beyaz forma-beyaz şort-beyaz konç

Essetten mi, çok komik, beyaz şort maviydi niye değişmiş?

Son 3,5 saat of of ne geçmez bir hafta oldu

EDMGNYDN
26.09.2015, 12:26
Arkadaşlar Merhaba,

Maça giden varmı ankaradan???? Bi organizasyon yapalım.

emrhan61
26.09.2015, 12:33
Onur
Cavanda Douglas (Aykut - Yumlu) Alper
Mbia Medjani
Marin Ekici Erkan
Cardozo.

Medjani ortada oynarsa ofansımız azalabilir ancak kanattada Yusuf oynamamalı. Medjani yerine Aytaçda olabilir.

zafer6161
26.09.2015, 12:38
3,1..medjani marin.crdz

Kazım Bostan
26.09.2015, 12:40
bu arada biz niye sabah oynuyoruz bu maçı? ankara'da çok yakıcı bir güneş var.

U.Sadıkoğlu
26.09.2015, 12:45
Hava sıcaklığı İstanbul'da ki gibiyse Ankara'da futbol namına pek birşey beklemeyelim.

6Şafak Aydın1
26.09.2015, 12:46
hangi hakemi vermisler ?

Adem Akyüz'
26.09.2015, 12:51
1-2 galibiyetle şampiyonluk havasına giren taraftarın 1 mağlubiyetle her şey bitti havasına girmesine artık şaşırmıyorum :)

Hazır takım da güzel futbol oynuyorken hesap kitap yerine şu maçlardan biraz keyif almayı deneyin bence.
Hesap kitap yapacağımız çok maç var. Daha 6. haftadayız.

Ozan Kara
26.09.2015, 12:53
Yediğimiz golleri duran toplardan yemişiz. (Quaresma'yı saymıyorum.) Bence Medjani oynamalı bu maçta.

Numan Yerlikaya
26.09.2015, 12:56
Ankara çok sıcak değil maç saati serin olur zaten stadın konumu dağın başı olduğu için

arahna
26.09.2015, 13:01
arkadaşlar
adapazarında maçı nerde seyredebilirim
bilen var mı?
ziyaret için burdayım

EDMGNYDN
26.09.2015, 13:04
Arkadaşlar yıllar sonra canlı maç izleme imkânı doğdu bi yardım edin da. Bende pasolig falan yok direk sahaya gitsek kapıdan alıp girip izleyebilirmiyim3?

Onur çakır
26.09.2015, 13:06
Arkadaşlar Osmanlı maçına bilet kalmamış alamıyorum
Maça gidemeyecek varsa bana transfer edebilir mi parasını yollayayım bnde

Sent from my iPhone using Tapatalk

umitçebi
26.09.2015, 13:08
Shota nın seviyesi bu maçı alabilecek gibi durmuyor zaten ilk 11 den belli olur maçı alip alamıyacağımız.

Şota nın seviyesi mi? Allah aşkına Şotanın futbol seviyesini tartışıcak nasıl bir cv in var?Bir anlatırmısın?

Erkanı gs maçında çıkarması yanlıştı..Ama oda insan ve hata yapabilir...Fakat takımdaki futbolun gelişimini oynanan oyunun güzelliğini görememeni de anlıyorum ama Şota nın seviyesine laf söylemeni doğru bulmuyorum..

umitçebi
26.09.2015, 13:09
Arkadaşlar yıllar sonra canlı maç izleme imkânı doğdu bi yardım edin da. Bende pasolig falan yok direk sahaya gitsek kapıdan alıp girip izleyebilirmiyim3?

Passolig e başvur tek girişlik kart ile gir...Ne gibi bir yardım istiyorsun?

Onur çakır
26.09.2015, 13:09

EDMGNYDN
26.09.2015, 13:10
Passolig e başvur tek girişlik kart ile gir...Ne gibi bir yardım istiyorsun?
Maç bileti kalmamış sanırım zaten teşekkür ederim bilgi için.

Onur çakır
26.09.2015, 13:11
Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba
Ümit bey size Zahmet ilgilenebilir misiniz rica ederim

umitçebi
26.09.2015, 13:11
1-2 galibiyetle şampiyonluk havasına giren taraftarın 1 mağlubiyetle her şey bitti havasına girmesine artık şaşırmıyorum :)

Hazır takım da güzel futbol oynuyorken hesap kitap yerine şu maçlardan biraz keyif almayı deneyin bence.
Hesap kitap yapacağımız çok maç var. Daha 6. haftadayız.

Aklın yolu bir...

umitçebi
26.09.2015, 13:13
Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba
Ümit bey size Zahmet ilgilenebilir misiniz rica ederim

https://www.passolig.com.tr/uye-ol

Bu kısa yoldan 15 dakika içerisinde başvurunu bitirebilirsin..Sonra hemen stada gidiceksin..Bileti olan,payklaşmak isteyen,satmak isteyen birileri mutlaka olur..Onlardan rica etceksin tc numaran ile sana aktarıcaklar..

Telaş yapmaya gerek yok...

Onur çakır
26.09.2015, 13:16
Passolig üyeliğim zaten var ama bilet bulamıyorum stada gidecem hayırlısı artık :(

zwartezee
26.09.2015, 13:19
Arkadaşlar elinde paylaşmak istediği iki bileti olan varsa parasını misliyle öderim. Tesadüf oldu çok uzaktan Ankara'ya geldim paylaşmak isteyen varsa lütfen mesaj atsın

Adem Akyüz'
26.09.2015, 13:20
Maça beyaz tişörtlerle çıkmak sinirimi bozuyor artık.

Kazım Bostan
26.09.2015, 13:22
ankara'da hava pek sıcak değil ama dün güneş çok yakıcıydı bugün de aynı şekilde... sahanın neresine güneş gelir bilmiyorum ama...

F. Yıldırım
26.09.2015, 13:26
---------------------Onur------------------

Cavanda----Medjani----Douglas----Alper

---------------M'Bia-------Ekici-----------

Yusuf----------------Marin----------Erkan

--------------------Cardozo----------------

11 böyle olmalı
yine yumlu olursa Şota'nın kafasında tahtası eksiktir

arahna
26.09.2015, 13:29
---------------------Onur------------------

Cavanda----Medjani----Douglas----Alper

---------------M'Bia-------Ekici-----------

Yusuf----------------Marin----------Erkan

--------------------Cardozo----------------

11 böyle olmalı
yine yumlu olursa Şota'nın kafasında tahtası eksiktir

bu kadro bence de denenmeli

emrhan61
26.09.2015, 13:31
Stoperde Aykut ya da Medjani oynamalı.

Ekici 10 Numara Marin Sag Kanat da olabilir , Yusuf etkili olamaz çünkü Kontra degil topa sahip olma oyunu oynayacagiz.

Onur
Cavanda Douglas Aykut Alper
Mbia Medjani
Marin Mehmet Erkan
Cardozo

Marin Erkan Mehmet , Cardozoyu beslesin gerisi gelir.

Ekici Skor katkısı veriyor yapıyor da , Egoist maalesef. Pas Vermiyor. Ara Pas atmıyor. Uygun durumda ki arkadaşlarına atmıyor. Gecen Sene herkes kötüydü takımı tasidi kral oldu. Ama bu sene herkes iyi , kendini degil takımı göstermek zorunda.

Medjani bu takımda stoper oynamak zorunda. Duran Toptan atıyor , indiriyor gol oluyor. Profesyonel , hırslı , kazanmak isteyen bir oyuncu. Her Takıma Lazım.

asilhamsi
26.09.2015, 13:42
bu kaya futbolu biliyorsa ben bundan sonra benminton yada her ne haltsa onu izleyecegim.

mbi sadece kesiciymiş,top teknigi zayıfmıs

:)

neremle gulsem acaba bilemedim.

odyseuys
26.09.2015, 13:43
okay'ın olmaması büyük eksiklik. özellikle ortasahada pas opsiyonu yaratma işini çok başarılı yerine getiriyordu okay gençliğinin verdiği dinamizm ve özgüveniyle. yerine oynama ihtimali olan oyunculardan ne medjani'nin ne mehmet'in topsuz oyunda boş alana deplase olup top ayağında olan oyuncuya opsiyon sağlama özelliği ön planda değil. umarım bu maç okay'ı çok arayacağımız bir maç olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 13:50
15.00 TRT SPOR

1461 TS-SAMSUN

1 saat te bu maçı izlemekle geçer.

Sonrasında TS zaferini bekleyeceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 13:50
hangi hakemi vermisler ?

Deniz Ateş BİTNEL

asilhamsi
26.09.2015, 13:51
ekici mutlaka oynamalı.

ekici,marin bu takımın olmazsa olmaz;mutlaka sahada olması gereken oyuncular.

ilk 5 mac oyuncuları degerlendirirsek:

onur,mbia,ekici henuz kendini bulamadı.Ama takımın en önemli oyuncuları.

cavanda,douglas,constant,okay,marin,cardozo performansları belli seviyenin altına kesinlikle düşmedi.Sezona iyi başladılar.

özer,yusuf,erkan,ndoye inişli cıkıslı grafikleri var.Ama kesinlikle potansiyeli yüksek oyuncular.

alper,mustafa,salih belki erken ama kapasite olarak bu takımın oyuncusu degil.

ugurcan,aykut,musa,esteban,deniz,sefa,medjani,ayta c,bourceanu,muhammet henuz oynamadıkları icin yorum yapamayacagım

asilhamsi
26.09.2015, 13:53
onur
cavanda
douglas
medjani
constant
mbia
okay
ekici
marin
ndoye
cardozo

valla istanbul takımlarında su kadro olsa basın agzından salyalar akıtarak anlatırlardı.Ama bizde olunca sıradan bir kadro muamelesi goruyor.

Bize devre arası bir stoper,bir kanat/kanat forvet gerekli.Ayrıca bazı oyuncuların da artık form tutması lazım.

Onur çakır
26.09.2015, 13:54

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 13:54
Haydi gurbetçiler
Verin desteği
Derbi öncesi çifte bayram yaşayalım
Bu maçı alacağız başka yolu yok

Yiğit Gayretli
26.09.2015, 13:55
Umarım Mbia bu maçta sarı kart görmez. Haftaya cezalı konuma düşerse orta sahada hem Okay hem de Mbia eksik olacak mevcut şartlar altında.

Mbia'nın cezalı olması için Mersin maçı çok çok ideal. Orta sahası inanılmaz zayıf, takım savunması yok hükmünde olan bir rakip. Hem o hafta Okay'ın sahada olma ihtimali de çok yüksek. Umarım bir aksilik olmaz.

Ehrimen
26.09.2015, 13:58
Alper yerine Yusuf oynatılamaz mı sol bekte?

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 14:04
Mümkünse Alper oynamasın, gönderdiğimiz Akbaş Alper'in yanında Evra'dır, Roberto Carlos'tur.

Uğur Ö.
26.09.2015, 14:06
Artık ilk 45 dk rölantı oynayan daha sonra ikinci yarı tempolu oynayan takım olmaktan vazgeçelim.Fişi çok daha erken çekelim.

Emre Yavuz
26.09.2015, 14:07
arkadaşlar
adapazarında maçı nerde seyredebilirim
bilen var mı?
ziyaret için burdayım

Ben bu sene Maclarimizi Cark Mesirede izledim ve tavsiyede ederim. Sakaryada herkes bilir orayi:)

Isko6161
26.09.2015, 14:08
Umarım Mbia bu maçta sarı kart görmez. Haftaya cezalı konuma düşerse orta sahada hem Okay hem de Mbia eksik olacak mevcut şartlar altında.

Mbia'nın cezalı olması için Mersin maçı çok çok ideal. Orta sahası inanılmaz zayıf, takım savunması yok hükmünde olan bir rakip. Hem o hafta Okay'ın sahada olma ihtimali de çok yüksek. Umarım bir aksilik olmaz.

Aynen, zaten Mersin maçi oncesi milli takim arasi var. Okay 99% yetisir o maça..

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:08
Artık ilk 45 dk rölantı oynayan daha sonra ikinci yarı tempolu oynayan takım olmaktan vazgeçelim.Fişi çok daha erken çekelim.

Evet, son 2 sezondur ilk devre rakibi tartan, bekleyen, üzerine çeken bir takım izliyoruz.

Maç başlar başlamaz rakibi ablukaya alıp pilini bitirmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:09
Ben bu sene Maclarimizi Cark Mesirede izledim ve tavsiyede ederim. Sakaryada herkes bilir orayi:)

3 sene yaşadım Ada'da.

En meşhur ve çok güzel bir yerdir.

Fatih Özkan
26.09.2015, 14:10
Fazla beklentiye sokmuyorum kendimi...
Hele ki geçen haftadan sonra...

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:11
GS-G.antep maçı da beraberlik kokuyor.

Antep alırsa şaşırmam.

Futbolun adaleti olsa Cinconu yenip gönderirdik.

Aynı durum onların başına neden gelmesin?

Kısacası çok karlı bir hafta yaşayabiliriz. Yeter ki kazanalım.

Uğur Ö.
26.09.2015, 14:11
Şota oyunu genelde tutan bir yapıda. Maçı farka götürmek bu yüzden zor oluyor. Ki geri düştüğümüz zamanda tam tersi yakalamakta zor oluyor panik futboluyla.

Antonio
26.09.2015, 14:14
ndiaye sahadaki ve süper ligdeki en iyi futbolcu onun için izlenir.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:21
ndiaye sahadaki ve süper ligdeki en iyi futbolcu onun için izlenir.

Bu adamı iyi marke etmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:23
Bu ülkede varsa yoksa 3 kızkardeş

Derbi maçı yarın, ona rağmen bugünden konuşulup tartışılıyor

TS maçı bugün ve 2 saat kalmış, bizi konuşmuyorlar, bizi sıradan bir takım gibi görüp itibarsızlaştırmaya çalışıyor adiler

Biz de sahada ve tribünlerde bu medyaya cevap verip susturmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:25
Giray BULAK
Olcay ÇAKIR
Zeki UZUNDURUKAN
Cevat KOL

Siz Trabzonspor'u daha çok konuşup parlatmanız gerekirken para uğruna memleketinize ve takımına ihanet ediyorsunuz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:28
Bu sezon küçük şikeciler Sivas ve Eskişehir'in düşmesini istiyorum.

O sene bu sene

6Şafak Aydın1
26.09.2015, 14:30
hissiyat kazanacagimiz ve üst olur yönünde.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:30
1461 TS-Samsun maç öncesi yayını başladı

Yine Avni Aker'de maç, zemin mahvoldu

Onur çakır
26.09.2015, 14:34

Ehrimen
26.09.2015, 14:34
Bizim kafamıza dank etmeden akıllanmıyoruz. Bu aptal saha yüzünden geçen sene Onur'ı kaybetmiştik bir sezon. İlla bir oyuncunun sakatlanması mı gerekiyor? Başka bir çare bulunması lazım 1461 Trabzon'a.

6Şafak Aydın1
26.09.2015, 14:36
Bizim kafamıza dank etmeden akıllanmıyoruz. Bu aptal saha yüzünden geçen sene Onur'ı kaybetmiştik bir sezon. İlla bir oyuncunun sakatlanması mı gerekiyor? Başka bir çare bulunması lazım 1461 Trabzon'a.

caresi kapatilmasi.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2015, 14:38
Fenevli bir akrabama bayram ziyaretine gidiyorum.

Maçı da orada izleyeceğim.

Umarım akşam 3 puan zaferiyle moralimizi düzeltiriz

Allah yardımcımız olsun

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 14:39
handikaplı ts :) bjk fb ms0, real h1 = 19 oran

mkesen1982
26.09.2015, 14:44
Onumuzdeki haftalar icin donum noktasi olacak mac.yenersek cincon malubiyeti unutulur alinan gazla ilk yarinin sonuna kadar ilk ucte kalinir,ikinci yari Allah kerim.yenilirsek cok kotu çakılırız

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barisb
26.09.2015, 14:49
Çok doğru. Ne yazık ki bu kişilerin halk üzerinde kredileri yüksek.

emrhan61
26.09.2015, 14:49
Alperi 5 Mac izlemeden , Akbas Evradır falan. Ön Yargı !

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 14:56
5 değil 15 maç izlesek de birşey farketmez :) 3 maç gayet yeterli neyi yapıp yapamayacağını az çok tahmin etmek için.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 14:57
İlk 11: Onur, Cavanda, Mustafa, Douglas, Alper, Mbia, Mehmet, Erkan, Marin, Yusuf, Cardozo

Yedekler: Esteban, Salih, Aykut, Aytaç, Medjani, Özer, N'Doye

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 14:58
Orta saha çok yumuşak

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 14:59
Ama bol gollü bi maç izleriz gibi

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 15:00
Onur hariç çıkması gereken kadro.İddia ediyorum kadroyu gördükten sonra fark bekliyorum.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 15:00
Osmanlı'nın 3 kilit ismi Ndiaye, Torje ve Webo...

emrhan61
26.09.2015, 15:01
İlk 11 ;

Onur
Cavanda Dougla Yumlu Alper
Mbia Mehmet
Yusuf Marin Erkan
Cardozo

Mac bizde.

Kemal Öztel
26.09.2015, 15:01
Tam istediğim kadro yazmıştım zaten..
3-0 maç bizim ve şb maçına kadar 7 de 7 yapacağız..

Gökhan Baymak
26.09.2015, 15:03
N'doye haric bu kadroyu bekliyorduk.. Bakalim cardozo nasil geri dönus yapacak..

cotanak61
Sotayi bu kadrodan dolayi kutlamak gerek.

Uğur Kalyoncu
Kadro doğru Osmanlispor ile oynuyoruz Real Madrid ile değil. .Kaybedersekte sıkıntı yok dogrulari yaptigimiz müddetçe sıkıntı yok..

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 15:04
Cardozo Marin uyumunu merak ediyorum etkili olabilirlerse maçı koparırız yok Cardozo'nun ayağına top gelmezse ikinci yarı N'Doye girer...

emrhan61
26.09.2015, 15:05
İlk 11 Oturdu zaten. Okay gelince , Marin Saga Mehmet 10 Numaraya gececek.

Takımda sadece Forvet Stoper kesin degil.

Manava61
26.09.2015, 15:06
Shota çıkabilicek ve taraftarın büyük çoğunlugunun beklediği en iyi kadroyla çıktı.Maç başından üzerine düşen görevi yaptı.Ben bu maçta ilk 5 maçtan farklı olarak saldırgan oynayacagımızı düşünüyorum.

Antonio
26.09.2015, 15:07
medjani- mbia orta sahası bekliyordum. osm.de ndiayeyi durdurursak rahat maçı alırız. marini kesinlikle ilk 11 de oynatmam. bu maçta yusuf ve erkan çıkmalı. marin oyunun planını etkiliyor.

Kazım Bostan
26.09.2015, 15:07
marin bugün asıl iyi oynadığı bölgede oynayacak, cardozo da var... bakalım bizi ne bekliyor bugün.

Manava61
26.09.2015, 15:08
5 değil 15 maç izlesek de birşey farketmez :) 3 maç gayet yeterli neyi yapıp yapamayacağını az çok tahmin etmek için.

Teofilo ilk geldiginde nerden aldık bu adamı deniliyordu.Alperi çokbeğenmiyorum ben de bu açıdan katılıyorum size ama Akbaş yanında carlos veya evra kalır yorumları kesinlikle saçma.Savunma yönü olarak alper akbaşa benzeyebilir ama hücum olarak kesinlikle ondan daha iyi.

Kazım Bostan
26.09.2015, 15:09
https://www.facebook.com/Trabzonspor/videos/vb.121344381230562/1039602316071426/?type=2&theater

bizimkiler iyi iş yapıyor arada

Manava61
26.09.2015, 15:09
marin bugün asıl iyi oynadığı bölgede oynayacak, cardozo da var... bakalım bizi ne bekliyor bugün.

Yüzde 60larda topla oynama oranı bekliyorum en az :)

Antonio
26.09.2015, 15:10
şu şartlarda ndoye yerine burada bağırdık mitroglou diye. mitroglou büyük oyuncu.

Koray Böyük
26.09.2015, 15:11
Kadro harika korkmayın akınıza yaslanın ve maçı izleyin..

Antonio
özellikle ndiayenin dikine oyununa hayran kalacaksınız. bunu nereden bulmuşlar diyecek forum...

Fatih Özkan
Çoğunluğun istediği kadro...
Olacakları merakla bekliyorum.

gökçay61
26.09.2015, 15:12
çok pis heyecan yaptım kağıt üzerinde 5-1 alacağımız bir maç bakalım hayırlısı..

bahadır2561
Tottenham-City maçı var şu andk 25 oyun 2 ya da 3 kere durmuştur adamlar akıp gidiyor, oynamak istiyor, oyunu yavaşlatma yok, yatma yok

EPL harika bir lig

Bizde de dakika başı faul

Nihat Güneş
Yusuf haricinde cikmasi gereken kadro...Tahminen Yusuf yine sac bas yoldurur , 2. Yari yerini Ozer e birakir.

ozzy!
Kadro iyi, şu şartlarda çıkabilecek en iyi kadro. Cardozo 11'i hak etmişti, bugün ondan goller bekliyorum.

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 15:13
Teofilo ilk geldiginde nerden aldık bu adamı deniliyordu.Alperi çokbeğenmiyorum ben de bu açıdan katılıyorum size ama Akbaş yanında carlos veya evra kalır yorumları kesinlikle saçma.Savunma yönü olarak alper akbaşa benzeyebilir ama hücum olarak kesinlikle ondan daha iyi.

Evra, Carlos derken mübalağa yaptım :) Teofilo Kolombiya'dan Alper Kayseri'den geldi. Umarım yanılırım, mükemmel katkı verir.

Ehrimen
26.09.2015, 15:14
Mustafa Reşit Akçay: "Maçta zorlanan taraf Osmanlıspor değil, Trabzonspor olacak."

KazazogLu
MRA yürek yemiş :cool:

Mert Oğuzlu61
Korktugum olmadi, bu maci kazanip derbiyi rahat kafayla izleyebiliriz. Direk baski kurup ilk yari isi bitirmeliyiz.

Manava61
Tottenham-City maçı var şu andk 25 oyun 2 ya da 3 kere durmuştur adamlar akıp gidiyor, oynamak istiyor, oyunu yavaşlatma yok, yatma yok

EPL harika bir lig

Bizde de dakika başı faul

Bizde 90 dakikalık maçlarda topun oyunda kalma süresi 40 dakka filan :) Sonra da marka degeri vs vs ...

POYRAZ
26.09.2015, 15:15
Haydi Trabzonsporum.

gökçay61
bence yusuf ilk 11 çıkınca daha etkili oluyor. sonradan maça girip oyunu etkilediğini hiç hatırlamıyorum. yusufun terapist eşliğinde motive edilerek çalıştırılması lazım klasik ben büyük topçuyum trabzonda oynuyorum mantığı var aynı barış memiş gibi. böyle giderse yok olup gidecek sürekli yerinde sayıyor. kendini geliştirmesi lazım ve bunun için teknik kadroya iş düşüyor.

Alphan Altun
Bu kadro canlı oynarsa maçı alır.İş bitirecek 2 tane adam sahada...

outlaws61
26.09.2015, 15:16
goller 2 cardozo 1 marin ek olarak 1 tanede ekicinin frikiği direkte patlar

Manava61
Mustafa Reşit Akçay: "Maçta zorlanan taraf Osmanlıspor değil, Trabzonspor olacak."

Maç sonu:Futbolda böyle şeyler olur.Rakibimizi geride karşılayıp kompakt futbol oynamak istedik olmadı.Trabzonspor u tebrik etmek lazım :)

Ehrimen
Osmanlıspor forması giyen Numan Çürüksu: "Gol yemediğimiz sürece kazanmaya adayız."

İbretlik açıklama. : )

cubido
Dişli rakiplere, özellikle de sert ortasahası olanlara karşı bu kadro çok yumuşak kalır ve muhtemelen de dağılır.
osmanlıspor'u hiç seyretmedim. Nasıl bir takımdır bilmiyorum.
Ama bizim kadro çok net hücum kadrosu. Cardozo-n'doye tercihi de oynamayı planladığımız oyunun göstergesi.
MRA nın genel oyun taktiğüni de düşününce oyun gidişatı belli.
erken gol bulmazsak topgenelde bizde olur.
oyunu eveleyi gevelemeden raki cezasahasına yıparsak orada marin ve erken'ın adam eksiltmeleri, alper ve cavanda'nın bindirmeleri ile cardozo'ya pozisyon çıkartırız.
bu kadro bana geçen yılki kasımpaşa kadrolarını hatırlattı.
umarım sonuçlar aynı olmaz.

Manava61
26.09.2015, 15:17
bence yusuf ilk 11 çıkınca daha etkili oluyor. sonradan maça girip oyunu etkilediğini hiç hatırlamıyorum. yusufun terapist eşliğinde motive edilerek çalıştırılması lazım klasik ben büyük topçuyum trabzonda oynuyorum mantığı var aynı barış memiş gibi. böyle giderse yok olup gidecek sürekli yerinde sayıyor. kendini geliştirmesi lazım ve bunun için teknik kadroya iş düşüyor.

Yusufun tek yapması gerekn en iyi özelligini ön plana çıkarmak.Defansın arasına koş sürekli kanattan.Top alıp topla oynamaya çalışmaması lazım

outlaws61
26.09.2015, 15:17
Osmanlıspor forması giyen Numan Çürüksu: "Gol yemediğimiz sürece kazanmaya adayız."

İbretlik açıklama. : )

Dalga geçilcek bir şey yok ki bunda..

Doğru demiş adam gol yemediğin sürece kazanmaya adaysın.

Beraberlik ve kazanmak ayrı şeyler hatırlatmak gerek.

Mert Oğuzlu61
26.09.2015, 15:18
Yalniz zemin acayip bozuldu top sekiyor, milli arada o zemin yenilenmeli bunun baska caresi yok adamlar sakatlanip duruyor.

Ozan Kara
26.09.2015, 15:19
Mra moda girmis. 5-0 yeniliriz :D

bahadır2561
Bizde 90 dakikalık maçlarda topun oyunda kalma süresi 40 dakka filan :) Sonra da marka degeri vs vs ...

Zihniyetimizi toptan değiştirmemiz gerek, günü kurtarmaya yönelik düşününce malesef ortaya bu futbol(!) ortaya çıkıyor

Erkan A.
renktaslar konu disi olacak biraz belki ama sizden yardim istiyorum link vermek burdan yazakmi?? ben almanyada yasiyorum yasadigim yerde maca bakacagim bir yer yok ...evimde canak anteni taktirmam yazak bu yüzden ipkutu alamiyorum trabzonumun maclarini ve bir cok maci internetelerden linkler arayarak buluyorum ama net izliyemiyorum donma oluyor ..biri bana bu mubarek günde link verirse sevinirim ayrica ilerde benim durumumda olan birisi ne yapabilir mac izlemek icin ?? bilgisayardan üye olarakta mac bakilabiliyormus haberi olan varsa lütfen bana yardimci olsun maca az Zaman kaldi lütfen arkadaslarim

Antonio
26.09.2015, 15:20
mra> şota taktik bilgisi her zaman mra nın daha iyidir.

A.Ali Karanis
26.09.2015, 15:20
Link istemek,paylaşmak yasak arkadaşlar..

Manava61
26.09.2015, 15:21
Zihniyetimizi toptan değiştirmemiz gerek, günü kurtarmaya yönelik düşününce malesef ortaya bu futbol(!) ortaya çıkıyor
Aynen katılıyorum.Yöneticilerin gerçekten futbolu düşünen futbolu geliştirmeye çalışan insanlar olması lazım bunun için.Ceplerini doldurmayı düşünen insanlar degil :)

jairzinho
26.09.2015, 15:22
İlk 11 ;

Onur
Cavanda Dougla Yumlu Alper
Mbia Mehmet
Yusuf Marin Erkan
Cardozo

Mac bizde.

yusuf sol açık marin sağ açık erkan forvet arkası oynarsa doğru diziliş olur.

benim 11 im 4-4-2 olurdu.ndoye ve cardozo forvet. sol açık yusuf sağ açık marin . erkan zengin yedeklere atardım.

Antonio
26.09.2015, 15:22
fatih gökdeniz ve yattaralı kadroda maçı kazanmaktan çok eğlenerek kazanmak için oynardık. o ruhla oynamalıyız. çok fazla stresli oynuyoruz.

Erkan A.
26.09.2015, 15:23
Link istemek,paylaşmak yasak arkadaşlar..

sanirim bu cevabiniz benim icindi ?? tsk ederim ne edelim zorluklara ragmen ben yinede trabzonumun macina bakarim fark etmez yinede tsk ederim cevabiniz icin

gökçay61
26.09.2015, 15:26
yusuf sol açık marin sağ açık erkan forvet arkası oynarsa doğru diziliş olur.

benim 11 im 4-4-2 olurdu.ndoye ve cardozo forvet. sol açık yusuf sağ açık marin . erkan zengin yedeklere atardım.

bu kadro için bile yumuşak ortasaha diyoruz 4-4-2 de malesef yok olup gideriz. bir ingiliz takımı değiliz. türkiyede 4-4-2 oynayabilecek bir takım yok. hatta dünyada bile yok. bence o sistem çöktü. çünkü artık ortasahalar hem gol atıyor hem defans yapıyor. 4-5-1 bizim takım için en ideal kadro hatta ben 3-6-1 bile deneyebilirdim bu maçta. ortasahada mbia-medjani-ekici-marin-erkan-yusuf yapıp defansta cava-douglas-alper yapıp ortasahada rakibe adım attırmazdım. ayrıca marin serbest oynar bence sadece yusufun yerinin sabit olduğunu düşünüyorum.

Yıldıray Emanet
26.09.2015, 15:30
sanirim bu cevabiniz benim icindi ?? tsk ederim ne edelim zorluklara ragmen ben yinede trabzonumun macina bakarim fark etmez yinede tsk ederim cevabiniz icin
Periscope da acıyo millet diyolar hic denemedim bi deneyin derim bakmayı

jairzinho
26.09.2015, 15:31
bu arada tottenham ın net ofsaytını görmedi hakem

Enisc
26.09.2015, 15:31
1 haftadır "maç ne olur ?" diye soranlara berabere biter diyorum. İçimde sürekli beraberlik var. Geçen sezonlardan kalma deplasman sıkıntımızı bu sezon 2 maçıda kazandık diye aştığımızı düşünmek bence yanlış. MRA kaybetmemeyi iyi bilir. Bugünde kaybetmeyecek bence. Umarım işler iyi gider de bi puan kaybı daha yaşamayız.

slmn
26.09.2015, 15:32
Tottenham-city maçında stoper dier'ın uzaktan attığı gole bakın, bizim mustafa'nın uzaktan şutlarına bakın :(

jairzinho
26.09.2015, 15:34
bu kadro için bile yumuşak ortasaha diyoruz 4-4-2 de malesef yok olup gideriz. bir ingiliz takımı değiliz. türkiyede 4-4-2 oynayabilecek bir takım yok. hatta dünyada bile yok. bence o sistem çöktü. çünkü artık ortasahalar hem gol atıyor hem defans yapıyor. 4-5-1 bizim takım için en ideal kadro hatta ben 3-6-1 bile deneyebilirdim bu maçta. ortasahada mbia-medjani-ekici-marin-erkan-yusuf yapıp defansta cava-douglas-alper yapıp ortasahada rakibe adım attırmazdım. ayrıca marin serbest oynar bence sadece yusufun yerinin sabit olduğunu düşünüyorum.

tam tersi bence. 4-4-2 bence gene ön plana çıkmaya başladı.özellikle a.madrid bunu oynuyor ve son maçta bayern münih ikinci yarıda wolsburga karşı oynadı.4-4-2 de roller çok belirgin bence.buda takım içi birlikteliği sağlıyor.kanat açık oyuncuları 10 numaravari oluyorlar.

Bud Spencer
26.09.2015, 15:34
Cikabilecek en mantikli kadro

A.Ali Karanis
26.09.2015, 15:36
tam tersi bence. 4-4-2 bence gene ön plana çıkmaya başladı.özellikle a.madrid bunu oynuyor ve son maçta bayern münih ikinci yarıda wolsburga karşı oynadı.4-4-2 de roller çok belirgin bence.buda takım içi birlikteliği sağlıyor.kanat açık oyuncuları 10 numaravari oluyorlar.

Bizim kadro 4-4-2'yi çok rahat kaldırır diye düşünüyorum. Mehmet-MBia-Okay-Marin hem fiziksel hem teknik açıdan yüksek oyuncular.NDoye-Cardozo ikilisi de birbirini tamamlayan tarzda bence birisi daha gezici öbürü bulduğunu atan cinsten.İç saha maçlarında denenebilir aslında

jairzinho
26.09.2015, 15:36
osmanlıspor ideal 11 ile sahada.oldukça tehlikeli bir 11 bu. özellikle orta üçlüsü .mehmet güven musa çağıran ve ndiaye. webo sırtı dönük oynuyor.

Manu61
26.09.2015, 15:37
Tottenham-city maçında stoper dier'ın uzaktan attığı gole bakın, bizim mustafa'nın uzaktan şutlarına bakın :(

Ofsaytı atladılar. Pozisyonun başı çok net ofsayt.

Manu61
26.09.2015, 15:38
Çok gollü olacak sanki. 5-6 gol bekliyorum bu maçta.

jairzinho
26.09.2015, 15:39
benim 4-4-2 in şu şekilde.riski gözüküyor ama kanatlarda(yusuf ve marin) dinamik oyuncular var.ondan sıkıntı yaratmaz.

marin-ekici-mbia-yusuf

------cardozo-ndoye----

bu maçta yusuf sağ açık oynarsa şota ayağına sıkıyor demektir.yusufun ideal yeri sol açık.net

Kazım Bostan
26.09.2015, 15:40
--sallıyorum--

mustafa reşit akçay: özellikle waris'e kompakt olarak önlem aldık onun gibi induvidueallaa ve kreativ futbolcular bizim için tehlikelidirler..

bahadır2561
26.09.2015, 15:41

digiturkplay var sezonluk satın alıp maçları izleyebiliyosun, Avrupa'da herhangi bi sorun oluyor mu bilgim yok.

Siteyi ziyaret edip gerekli bilgileri alabilirsiniz-digiturkplay.com-

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 15:43
digiturkplay var sezonluk satın alıp maçları izleyebiliyosun, Avrupa'da herhangi bi sorun oluyor mu bilgim yok.

Siteyi ziyaret edip gerekli bilgileri alabilirsiniz-digiturkplay.com-
Avrupada izleyemiyorsun digiturkplayden demişlerdi bana forumda

gökçay61
26.09.2015, 15:43
Bizim kadro 4-4-2'yi çok rahat kaldırır diye düşünüyorum. Mehmet-MBia-Okay-Marin hem fiziksel hem teknik açıdan yüksek oyuncular.NDoye-Cardozo ikilisi de birbirini tamamlayan tarzda bence birisi daha gezici öbürü bulduğunu atan cinsten.İç saha maçlarında denenebilir aslında

4-4-2 yi kaldırabilmek için 2 tane mbia lazım ortaya. malesef ekici-marin-erkan -yusuf dörtlüsünden kimi mbianın yanına koyarsanız koyun çok yumuşak kalır. bu ligde bize karşı çalınan düdükleride hesaba katarsanız çok bariz ortasahada eziliriz. bu ligde 4-4-2 yi intihar olarak görüyorum ben.

cubido
26.09.2015, 15:44
Gol attığımz halde topun bizde olduğu , pozisyon üstüne pozisyon bulduğumuz maç seyretmeyeli o kadar uzun süre olduki.
ya gol yiyip onu çıkarmaya çalışıyoruz ya da gol atıp en ezik takıma bile kapanıyoruz.
futboldan soğutuyorlar adamı.
bu takımla ilgili net olan top bizdeyken iyi işler yapabilecek bir kadro.
ama top rakipteyken ne yapar ciddi bir soru işareti.

Manu61
26.09.2015, 15:45
--sallıyorum--

mustafa reşit akçay: özellikle waris'e kompakt olarak önlem aldık onun gibi induvidueallaa ve kreativ futbolcular bizim için tehlikelidirler..

Hocam Waris artık Trabzonspor'da oynamıyor.

MRA:Gitti mi? :D Ne zaman?

yorumsuz6117
26.09.2015, 15:46
Avni Aker'in zemini rezaletten daha kötü patates tarlası gibi.. Bu zeminde Erkan'ın kaçırdığı gollerden daha çok kaçırırız.. Amatör takım sahası gibi..

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 15:46

Evet ne yazıkki öyle.Ülkemizde stoper gelen topu taça vursun yeter mantığı var,adamlar stoperden gol atmasını istiyor.

A.Ali Karanis
26.09.2015, 15:48
4-4-2 yi kaldırabilmek için 2 tane mbia lazım ortaya. malesef ekici-marin-erkan -yusuf dörtlüsünden kimi mbianın yanına koyarsanız koyun çok yumuşak kalır. bu ligde bize karşı çalınan düdükleride hesaba katarsanız çok bariz ortasahada eziliriz. bu ligde 4-4-2 yi intihar olarak görüyorum ben.

Eğer 2 tane MBia olursa gözüm kapalı 4-4-2 derim zaten.Ancak yine de denenme amaçlı Okay-MBia ikilisi denenmeli 1 maç da olsa.Batacağımızı düşünmüyorum,Okay'ın fizik gücü azımsanmamalı.2 tane saf kanat yerine baklava dizilirsek gider orası :p

------Mbia-----
---Okay-Marin-
-----Ekici------

İş yapar sanki :)

Poor
26.09.2015, 15:50
erkan sag acik mi oynayacak acaba sonunda yusufu sola almayi basarmis sota. bakalim erkan ne kadar verimli olcak. insallah sag acik olarak tutar suan takimin en buyuk eksigi sag acik

gökçay61
26.09.2015, 15:50
Eğer 2 tane MBia olursa gözüm kapalı 4-4-2 derim zaten.Ancak yine de denenme amaçlı Okay-MBia ikilisi denenmeli 1 maç da olsa.Batacağımızı düşünmüyorum,Okay'ın fizik gücü azımsanmamalı.2 tane saf kanat yerine baklava dizilirsek gider orası :p

------Mbia-----
---Okay-Marin-
-----Ekici------

İş yapar sanki :)

ilk 60 dakka sahada kalır ama sonra kesin düşer. okay maç başlarında çok iyi ancak 60. dakkadan sonra nedense gücü yetmiyor. aynı şekilde ekici rahat pozisyonda güzel ancak baskı altında sahada gözükmüyor. ben kalabalık ortasahadan yanayım ve 3-6-1 olsun istiyorum :D

F. Yıldırım
26.09.2015, 15:52
yumlu hariç yazdığım ve ideal kadro, Ekici ve M'Bia ikilisinin performansı önemli.

bu arada 1461 maçınının ilk yarısını izledim zemin berbat, yine birini sakat vermeden rahat etmeyeceğiz

Yıldıray Emanet
26.09.2015, 15:52
Sefa daha 18 göremez oldu

Poor
26.09.2015, 15:53
premier lig macindan sonra simdi tsl maci nasil izlicez ya zulum geliyor valla. neyse ben artik baska bir spor dali olarak dusunmeye basladim daha rahat oluyor gecis

ihsanpasa
26.09.2015, 15:54
Ekici bu maç çok iyi oynayacak geriden oyun kurabilecek daha çok topla buluşacak. Maça damgayı vuracak ikili ise marin-Cardozo aynı benfica döneminde ki Cardozo-saviola ikilisi gibi olacaklar marin e çok iyi duvar pasları atacağını düşünüyorum

Poor
Sefa daha 18 göremez oldu

sefayi bu takima hangi hoca aldirdi ben anlamis degilim. bi sekil kazik yedik ama baskani mi kandirdilar orda neler dondu bilen yok

Uğur Ö.
İnşallah tempolu oyunla saldırgan bir biçimde oynarız.

yorumsuz6117
Mra'nın açıklamasından AY'nin dediği gibi 1-9-1 oynayacakları kesin..

redbul
26.09.2015, 15:55
orta saha biraz yumuşak olmuş bence marinin yerinde ekici olmalıydı ekicinin olduğu yerde medjani olmalıydı ik golü yersek büyük sıkıntılar yaşarız gibi görünüyor ne yapıp edip ilk golü biz atmalıyız.

güneyli
26.09.2015, 16:01
İyi bir bayram hediyesi ne iyi olurdu?

slmn
26.09.2015, 16:01
Arkadaşlar bu periscope'i normal web'den nasıl izleyebiliyoruz ? İlla telden izlememiz gerekmiyordur heralde ?

Gümüshane
26.09.2015, 16:03
Beyler bu mbia iki mac yaptı şimdi yatıyor.. Topa bile koşmuyor

slmn
26.09.2015, 16:04
Mehter marşı çalıyor kekolar :)

Giallorossi
26.09.2015, 16:05
editt

Gümüshane
26.09.2015, 16:06
editt
Erkan oynuyor

Yıldıray Emanet
Yayın sizdede garip mi?

Nihat Güneş
Duran toplar korkulu ruyamiz oldu , her duran top tehlike.

Manu61
26.09.2015, 16:07
Kornerlerde rakibi nasıl bu kadar boş bırakıyoruz anlayamıyorum.

Uğur Ö.
Ndiayenin ayakları sağlammış

Varlıbaş61
Başladı mı maç ? Kimseden ses çıkmıyor ..?

Manu61
26.09.2015, 16:08
Uçan kart :)

redbul
26.09.2015, 16:09
mehmet topa vurmayıda unutmuş

jairzinho
26.09.2015, 16:09
yusuf un derinlemesine koşuları çok iyi aga

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 16:11
Ofsayt yok yediler gollerini...

SenolDurgun
Çıkarken çok tuhaf toplar kaybediyoruz.

redbul
gol ofsayt değil hakem bize çalıştı

Uğur Ö.
Ofsayt çizgisini muhakkak bir futbolcumuz absürd bir biçimde bozman zorundamı

Poor
bu erkandan olmicak galiba ya ne sagda ne solda ben hayatimda bukadar pas hatasi yapan bi topcu gormedim

jairzinho
26.09.2015, 16:12
yumlu son anda ofsayt taktiğini hatırladı.hatırlamasıda bişeydir en azından.rakiple koşmaya kalkışmadı

Giallorossi
Ofayt yok

Gurpas
Ofsayt çizgisini muhakkak bir futbolcumuz absürd bir biçimde bozman zorundamı

Mustafa gibi adamın varsa...

Gümüshane
Sizin oynayacagınız topun

Manu61
Az daha yiyorduk. Kötüyüz şu ana kadar. Orta alanda çok top kaybediyoruz.

DeAgLeMaNyAq
Osmanlı ilk golü atarsa kolay kolay kaybetmez...

ilyskm
Gol geliyor

Gurpas
Mbia oyna da

E. Okan Bülbül
Orta saha yumuşak demiştim bunu hoca nasıl göremiyor ya

Yıldıray Emanet
Beyler yayınınızda kristallenme oluyomu???

ilyskm
26.09.2015, 16:13
En az 3 yeriz

Ogün'
Bize yine hüsran

Ahmet Ocak
Hakem kıyak gectı biZe gol temizdi

jairzinho
osmanlıspor tehlikeli bir takım olmuş.

Uğur Ö.
Bu Ndiaye yi nerden aldılar ya.

slmn
Yumlu şaka gibisin...

redbul
maç şunu gösteriyorki maç 0-0 ken bile pozisyon veriyoruz geriye düşersek perişan oluruz gibi bir his var

AlperenAltun
Pozisyon ofsayt ama bu Mustafa da futbol aklı yok

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyskm
Yusuf her zamanki gibi son hareket başarısı 0

Nihat Güneş
26.09.2015, 16:14
Ya arkadas bi orta yapmadan once kafayi kaldir yahu...

yorumsuz6117
Bu Osmanlı bize çok gol atar kontradan.. Douglas yumurtladı sonunda hakemler yetişti imdadımıza.. Geçen haftaki penaltının affı heralde..

ilyskm
Takıma bak sanki Barcelona

SenolDurgun
3 pasa kalemize geliyorlar.

hasancebi81
Mustafa ilk hatasi...

Manu61
Bu nasıl bir savunma? Sanki 9 kişiyiz.

redbul
olack iş değil daha 13. dakka 2ye 2 kalıyoruz şaka gibi

E. Okan Bülbül
26.09.2015, 16:15
Medjani orta sahada olmalıydı

katre-i.matem
Sota cikardigi kadrolar yaptigi degisikliklerle kendi suyunu isitmaya basladi.

Kazım Bostan
bizim defans niye sürekli 10'a 2 kişi yakalanıyor ya?

BAHADIR33
hata tam olarak yusufun degil..marin topu cok iyi atamadi..

DeAgLeMaNyAq
Acilen kompakt futbola dönmeliyiz. Çekirge kaç kere zıplayacak...

redbul
26.09.2015, 16:16
orta sahamız çok yumuşak kalıyor

Gümüshane
Abi şu mbia uyuz ediyor beni artık.. Tık yok adamda

Poor
bizim takimin en buyuk sikintisi ortalar arkadas su ortalari kufretmiyim diye kendimi tutuyorum ya koca takimda su ortalari kalecinin kucagina atmayan bi insan evladi cikmicak mi

ilyskm
Takım koşmuyor koşmuyor koşmuyor...

TSercaN
26.09.2015, 16:17
Ne kadar igrenc bir gurultu var stadda. Futbolcu olsam igrenirim resmen.

Bu arada Mustafa harbiden berbat imis. Boyle savunma mi yapilir?!
Ileri cikip topu alayim diyor ama alamiyor ve rakibe bos alan birakiyor.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

redbul
26.09.2015, 16:17
ceza sahası köşesi frikik hadi mehmet

redbul
26.09.2015, 16:18
yok baba ekici topa vurmayı unutmuş

Manu61
26.09.2015, 16:18
Çok güzel atak yaptık ama işte orta açmayı beceremiyoruz.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 16:19
Yusuf ortaları ya alçak atar ya yüksek ayarı yok...