PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Osmanlıspor 3 - 1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 21:16
BJK mağlup, haydi Gençler haydi Şifo yenin şu takımı

BJK bugün yenilip hafta sonu da şb ile berabere kalırsa bu hafta lider bile olabiliriz

Ben bizim takıma güveniyorum, şampiyonluk benim için sürpriz değil

DarkBlooD
21.09.2015, 21:16
Mbia-Okay ikilisi ile bize deplasman yok. Orta saha üstünlüğü bizde olacağı için oyunu rahatça rakip yarısahaya yığabiliriz. Böylelikle NDoye' ye de gerek kalmayacak. Cardozo ile başlayıp bulduğumuzu atmalıyız artık yeter ya. Eto'o bile 36 yaşında krallığa oynuyor bu ligde. Cardozo niye ilk11 başlamasın ?

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
katilmakla birlikte artiriyorum,

------mbia---okay--------
ekici------------------ marin
------N'doye -----------------
-----------Cardozo ---------

sistem tam olarak bu olmayabilir tabi ama sahadaki ofans bolgemizin oyuncuları bunlar olmalı , duruma göre erkan ve Yusuf kullanılır ama her maç için as kadromuz bu olmalı , ısrar edilmesi gereken kadro bu , bu kadroyla yapamayacağın etkinlik yok .

ilyskm
21.09.2015, 21:21
Atak oynamaz isek tokadı yeriz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

artvints
21.09.2015, 21:21
katilmakla birlikte artiriyorum,

------mbia---okay--------
ekici------------------ marin
------N'doye -----------------
-----------Cardozo ---------

sistem tam olarak bu olmayabilir tabi ama sahadaki ofans bolgemizin oyuncuları bunlar olmalı , duruma göre erkan ve Yusuf kullanılır ama her maç için as kadromuz bu olmalı , ısrar edilmesi gereken kadro bu , bu kadroyla yapamayacağın etkinlik yok .
N'doye'de o isigi goremedim.daha hareketli, daha hizli, daha teknik bir ikinci forvet lazim bu duzende, kenarlardan orta yagdirmayacaksan.

ilyskm
21.09.2015, 21:22
Çift santrafor ve hücum pres...

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 21:26
Cevatt Cole'dan ÇAYTV'de inciler:

Muslera bu sezon kaç kaç gol yedi?
Onur kaç gol yedi?

TS Avni Aker'de 5 puan kaybetti.

İncilere devam, sinirleniyorum, dinlemiyorum daha fazla.

diskus
21.09.2015, 21:26
Osmanlispor o kadar da kolay olmayacak!MRA bizi kilitler maalesef.

asilhamsi
21.09.2015, 21:27
Onur'un dinlenmeye değil sahip çıkılmaya ihtiyacı var

katılmıyorum.Mesele Onur un bir turlu geliştiremediği yan toplar ve ortasahayı gecmeyen kale vurusları.

Cok formsuz.Mutlak suretle dinlendirikmeli.Bu takım işi.Onur 34 mac oynayacak diye kaide yok.

DarkBlooD
21.09.2015, 21:28
N'doye'de o isigi goremedim.daha hareketli, daha hizli, daha teknik bir ikinci forvet lazim bu duzende, kenarlardan orta yagdirmayacaksan.
N'doye de ışık goremiyozki , sorun burda adam ortasaha dan top almaya çalıp ileri atıyo :) yanında Cardozo yla görmek lazım duvar olabilecek mi alan açabilecek mi , zaten sağında solunda da marin ve ekici olacak artık N'doye de dagitsin iceriyi büyük adam rahat etsin az , he bunuda beceremezse yusuf ve Erkan kullanılır ama denemek lazım kagit üzerindeki en değerli oluşumu :)

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 21:30
Kanımca Osmanlı maçında Esteban'a bir şans verilmeli

Hiçbir oyuncu vazgeçilmez değildir.

Podolskinin acemice vurduğu şutta kaleden çok çıkması ve Umut'un şutunu kurtardığı pozisyon gol olmasa bile yediğimiz golde çok büyük hatası var.

Hurma olayının etkisinden çıkamadı ya da kafası gitmekte (başka bir şey aklıma gelmiyor)

O yüzden Estebana bu hafta kale verilmeli

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 21:31
Onur'un degajları orta sahayı geçmiyor, uefa maçlarından beri bu böyle

Yan toplarda da çok stresli

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 21:32
Avni Aker 2 maçı kaldırmıyor, zemin çok kötü

1461 TS, A. Suat ÖZYAZICI tesislerinde ya da Fatih stadında oynasın.

asilhamsi
21.09.2015, 21:43
----------------onur--------------

cavanda----medjani---douglas----constant

------------------mbia---------------------

---------okay-------------ekici-------------

ndoye---------------cardozo-------------marin

bence Osmanlı macına direk boyle cıkalım.

DarkBlooD
21.09.2015, 21:43
Onur tek bacakla , tek elle kalsa bile bu takımın kalecisidir doktor raporu veya kart cezası olmadığı sürece ligden düşsek bile o kalede onur oynar , diğerleri tabi kötü kaleci değildir ama o kadarda uzun boylu değil hakan Arıkan olurdu eyvallah o oynasin olabilirdi de elimizdeki kalecilerin önce bi takıma alismasi lazım , hazırlık maçı olur kupa olur onur cezalı yada sakat olur , yavaştan takıma alisirlar ondan sonra onlarada hakan Arıkan için söylediğimi söylerim .

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
21.09.2015, 21:44
ya da

-----------------onur--------------

cavanda----aykut-----douglas----constant

--------------medjani---------------------

-------mbia-----------okay----------------

ekici---------------------------marin

------------cardozo------------------

boylece mbia,okay daha ofansif oynarlar.

kanat oyuncularının veremedigi katkıyı ekici ve marin verecektir.

DarkBlooD
21.09.2015, 21:45
----------------onur--------------

cavanda----medjani---douglas----constant

------------------mbia---------------------

---------okay-------------ekici-------------

ndoye---------------cardozo-------------marin

bence Osmanlı macına direk boyle cıkalım.
çıkalım tabi en iyi savunma saldiridir, böyle bi takım çıkaracak kadromuz varsa böyle oynarız ki , savunmada da en ufak sıkıntı da yaşamayız bu kadroyla

asilhamsi
21.09.2015, 21:45
Onur tek bacakla , tek elle kalsa bile bu takımın kalecisidir doktor raporu veya kart cezası olmadığı sürece ligden düşsek bile o kalede onur oynar , diğerleri tabi kötü kaleci değildir ama o kadarda uzun boylu değil hakan Arıkan olurdu eyvallah o oynasin olabilirdi de elimizdeki kalecilerin önce bi takıma alismasi lazım , hazırlık maçı olur kupa olur onur cezalı yada sakat olur , yavaştan takıma alisirlar ondan sonra onlarada hakan Arıkan için söylediğimi söylerim .

neden yahu.Onur neden yedek kalamıyor anlamadım.Formsuz her oyuncu yedek kalabilir.

Yoksa takımlar 11 tane oyuncudan olusurdu.

DarkBlooD
21.09.2015, 21:52
neden yahu.Onur neden yedek kalamıyor anlamadım.Formsuz her oyuncu yedek kalabilir.

yedek kalsın kalmasına ama yerine oynayacak takımı tanıyan adamımız yok , e bu adamlar alışma dönemi diye yiyeceği goller Onurun hatalarından daha fazla olur , kale konusunda en büyük kayıp hakan oldu takımı en iyi tanıyan en alışmış adamı 3-5 e bakarak almadık , e eldeki yedekleri kaleye alistirmadan direk ortaya atarsak en ufak hatalarinda yedek kalecimiz kalmaz , kötü değillerdir illaki ama su aşamada böyle bi değişiklik hata olur diye düşünüyorum ki , onur formsuz diye oynayacak kaleci ilk hatasinda bi daha 18 i göremez

Murathan
21.09.2015, 22:00
7400
Hızlı başlamalıyız, hızlı bitirmeliyiz.

sessizkral_1
bu hafta bjk-fb maçıda var. Zahmet edip bu maçı kazanalım bu maçı kazanmayacaksak hedefden bahsetmesin kimse !

Emre ÖZTÜRK
...............................Onur............... ...................

Cavanda..........Mustafa..........Douglas........C onstant

...........Mehmet........M'bia...........Okay..... ..............

.........Marin.................................... .....Erkan........

.............................Cardozo.............. ...................

F. Yıldırım
Onur'un güven ve motivasyona ihtiyacı var onları da oynadıkça ve taraftarın desteği ile kazanacak. Onur'un kalitesi hala aynı 2 hatalı gol için ki hava toplarında zaafı varken adamı yedek bırakıp moralini daha çok bozmaya gerek yok.

U.Sadıkoğlu
Bjk'nin takılmasıyla haftaya FB-BJK maçınında olacağını göz önünde bulundurursak galibiyet çok değerli...

Ozan Kara
Beşiktaş puan kaybetti. Haftaya lider olabiliriz.

Punisher-61
21.09.2015, 22:04
Bjk berabere kaldi ve istanbul basini hemen 2. sirya yazdi bjkyi... Biz ikili averajda 2-1 galib geldigimiz icin biz 2.yiz..

artvints
21.09.2015, 22:08
Bjk berabere kaldi ve istanbul basini hemen 2. sirya yazdi bjkyi... Biz ikili averajda 2-1 galib geldigimiz icin biz 2.yiz..
Sezon sonu devreye giriyor ikili averaj.

Beypba
21.09.2015, 22:08

Onur böyle oynamaya devam ederse paşa paşa yedek kulübesine gider..Onurun farkı ne diğerlerinden? 10 milyon TL senede para kazanıyor,öyle taraftara gaz vererek olmaz bu işler...çalışsın kendine çeki düzen versin.. O her çekilen şuttan sonra ağzından salya çıkarcasına arkadaşlarına sövmeyi bıraksın..ampul ampul goller yedikten sonra savunma oyuncularına doğru ellerini açıp sonra tribüne dönüp algı yapmayacak..

bu seneki en zayıf halkamız onurdur.Acı ama gerçek olan budur..

Yiğit SARI
21.09.2015, 22:10
küçük şikeciler puan kaybetmiş ah erkan aaaaaaaaah

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:12
GS'yi yensek ne karlı çıkacakmışız be of of

redbul
21.09.2015, 22:12
osmanlı spor maçı çantada keklik bir maç değil osmanlıyı g.saray maçında izledim kalecileri ahmet dışında diri bir takım hücuma da çok hızlı çıkyorlar ilk golü bulursa fazla sıkıntı olmaz ama gol dakikasının gecikmesi osmanlı sporun işine yarar birde unutmadan büyük felsefeci M R A takımını bize karşı ekstra motive edecektir.

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:13
şikebahçe-11
bjk-10
TS-10

bjk-şb: berabere bitsin veya bjk yensin.
Biz yenelim

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:13
şikebahçe-13
bjk-10
TS-10

bjk-şb: berabere bitsin veya bjk yensin.
Biz yenelim

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:15
osmanlı spor maçı çantada keklik bir maç değil osmanlıyı g.saray maçında izledim kalecileri ahmet dışında diri bir takım hücuma da çok hızlı çıkyorlar ilk golü bulursa fazla sıkıntı olmaz ama gol dakikasının gecikmesi osmanlı sporun işine yarar birde unutmadan büyük felsefeci M R A takımını bize karşı ekstra motive edecektir.

Ahmet ŞAHİN yaşlı, 37 yaşında

M R A kompakt oyunu tercih eder :)

OFLU
21.09.2015, 22:16
Bjk haftaya yenecek bence.

DarkBlooD
21.09.2015, 22:19
Onur böyle oynamaya devam ederse paşa paşa yedek kulübesine gider..Onurun farkı ne diğerlerinden? 10 milyon TL senede para kazanıyor,öyle taraftara gaz vererek olmaz bu işler...çalışsın kendine çeki düzen versin.. O her çekilen şuttan sonra ağzından salya çıkarcasına arkadaşlarına sövmeyi bıraksın..ampul ampul goller yedikten sonra savunma oyuncularına doğru ellerini açıp sonra tribüne dönüp algı yapmayacak..

bu seneki en zayıf halkamız onurdur.Acı ama gerçek olan budur..
yedek kalecilerin kaç kez takımla maça çıktı ? yiyecekleri hatalı goller den sonra kaç kez daha ilk 18 e yazarsın bu kalecileri ? Onur gibi sadece kalecide demiyorum yıllardır takımı sirtlayan adamı 2 hatalı golden sonra yedege atan anlayış , hiçbir katkısı olmayan üstüne bide oynamama durumundan alışma dönemi diye yiyeceği gollere kim ne kadar tahammül eder ? Hele hele yedekte Onur varken ? böyle bir tercihe de bulunan td kaç maç dayanabilir bu durumdan dolayı alacağı eleştirilere ?

leons61
21.09.2015, 22:29
kötü oynadığımız 3 maçı kazandık... bursa-bjk-kayseri
iyi oynadığımız 2 maçta puan kaybettik...benim fikrim tabi bu,size göre değişebilir...hadi akhisarı geçtimde şu gayse maçından dolayı sinirim hala geçmedi

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:29
Görüldüğü gibi kaybettiğimiz çok fazla bir şey yok.

Biz Osmanlı'yı yenip, keyifle derbiyi beklemeliyiz.

Tahminim, şikebahçe maçına lider çıkacağımızdır. Çünkü ben takıma güveniyorum.

HURMA, taraftarımız 96 ruhunu yeniden yaşattı, onları evlerine mutlu göndermek isterdik ama saha dışı etkenler buna engel oldu dedi. Cüneyt ÇAKIR'a çok tepki gösterdi.

Taraftar-takım bütünlüğü GS maçındaki gibi sürmelidir. Ben bu sezon takımdan çok şey bekliyorum.

Hep destek tam destek

Taraftar Avni Aker'i hep böyle doldurmalı ve desteklemeli

DKaraduman
21.09.2015, 22:30
Onur'u yedeğe yazan kafalar yüzünden yıllardır bu haldeyiz artık anladım bunu. Bu tipler bitmedikçe daha çok eziyet çekeriz biz.

leons61
21.09.2015, 22:30
osmanlıspor maçı çok zor muhtemelen berabere bitecek...eğer bide yenilirsek herşey tepetaklak olur

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:33
kötü oynadığımız 3 maçı kazandık... bursa-bjk-kayseri
iyi oynadığımız 2 maçta puan kaybettik...benim fikrim tabi bu,size göre değişebilir...hadi akhisarı geçtimde şu gayse maçından dolayı sinirim hala geçmedi

Şöyle düşün;

Erkan o topa 10 kez vursa 8-9'u gol olur, ama Avni Aker zemininden dolayı istediği gibi vuramamış olabilir diye düşünüyorum. Top bizi sevmedi bu pozisyonda diyelim

0-0 iken gözü önündeki penaltıyı gaddarca es geçen vicdansız

yüzünden iyi oynayıp da kaybettik.

Futbolda bunlar var maalesef

5 Mayıs 1996'da Avni Aker'de şikebahçeyi ezdik, pozisyon vermedik ama 1-2 yenilerek şampiyonluğu teslim etmiştik.

Hüseyin Ş.
21.09.2015, 22:33
Eğer Bkj-Fb maçı beraber biterse garanti yeniliriz. Yok bitmezse de beraber kalırız :)

bizi lider yaptırmayacağız! :)

Beypba
21.09.2015, 22:34
yedek kalecilerin kaç kez takımla maça çıktı ? yiyecekleri hatalı goller den sonra kaç kez daha ilk 18 e yazarsın bu kalecileri ? Onur gibi sadece kalecide demiyorum yıllardır takımı sirtlayan adamı 2 hatalı golden sonra yedege atan anlayış , hiçbir katkısı olmayan üstüne bide oynamama durumundan alışma dönemi diye yiyeceği gollere kim ne kadar tahammül eder ? Hele hele yedekte Onur varken ? böyle bir tercihe de bulunan td kaç maç dayanabilir bu durumdan dolayı alacağı eleştirilere ?

Kardeşim benim bakış açım sizden farklı,Duygusal bir insan değilim..Sadece şunu diyim sana Onur 2009-2010 sezonunda Tony silva ve Tolganın arkasında beklerken Şenol güneş çık oyna dedi..Bu işler böyledir o takımda kimsenin yeri ipotekli olmamalıdır.Onura farklı anlamlar katmanın manası yoktur.İyi oynarsa oynar kötü oynarsa bir kredisi vardır,devam ederse paşa paşa yedeğe çekilir..

Oruç
21.09.2015, 22:37
Eğer Bkj-Fb maçı beraber biterse garanti yeniliriz. Yok bitmezse de beraber kalırız :)

bizi lider yaptırmayacağız! :)

Biz herkesten önce oynuyoruz. Yenip beklemek en iyisi. Haftaya her türlü karlı çıkacağız. Önemli olan maksimum karı toplamak.

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:37
1461 Trabzon, Ahmet Suat ÖZYAZICI tesislerinde ya da Fatih stadında oynasın. Zemin mahvoldu.

Taraftara helal olsun. Oyuncularımız hata yapsa da alkışlayarak destek verdi.

Bu sinerji şampiyonluğu getirecek.

Hüseyin Ş.
21.09.2015, 22:40
Biz herkesten önce oynuyoruz. Yenip beklemek en iyisi. Haftaya her türlü karlı çıkacağız. Önemli olan maksimum karı toplamak.

O zaman tam tersi olacak :)

Ah ah şu Gs maçı berabere bile bitseydi çok büyük avantaj sağlayacaktık, çok yazık oldu. insan düşündükçe öküz oturuyor içine

Ehrimen
21.09.2015, 22:43
Geçen sene biz zemin yüzünden Onur'u kaybetteki bir sezon. 1461 Trabzon başka yerde oynasın, bu ne saçmalıktır?

leons61
21.09.2015, 22:45
onur
cavanda yumlu douglas constant
mbia okay
marin ekici erkan
cardozo

bu kadroyla çıksak bence gayseyi yenerdik....11 kurmak bu kadar zor deil..macera aramaya da gerek yok....ben bu teknik adamları anlamıyorum arkadaş niye hep herkesin düşündüğünün tersini yaparlar.....ekici olsa güzel bi arapası yapabilirdi...cardozo muhtemelen o pozisyonlardan birini gol yapardı..belkide ndoyenin girdiği pozisyonu...ama tabi artık hep laf bunlar...bu durumla ilgili atalarımızın çok güzel sözleri var tabide burda diyemiyrim

Mustafa ÖZDEMİR
21.09.2015, 22:45
Haftaya fener puan birakir bizim mutlaka yenmemiz lazim .

Tolunay Abdioğlu
21.09.2015, 22:47
Birlik beraberliğimizi kendi kendimize mahvetmezsek çok oyun bozarız bu ligde.

Arkadaşlarım, kardeşlerim, abilerim, ablalarım : bir olalım, birlik olalım. Başka Trabzonspor yok.

DarkBlooD
21.09.2015, 22:51
Kardeşim benim bakış açım sizden farklı,Duygusal bir insan değilim..Sadece şunu diyim sana Onur 2009-2010 sezonunda Tony silva ve Tolganın arkasında beklerken Şenol güneş çık oyna dedi..Bu işler böyledir o takımda kimsenin yeri ipotekli olmamalıdır.Onura farklı anlamlar katmanın manası yoktur.İyi oynarsa oynar kötü oynarsa bir kredisi vardır,devam ederse paşa paşa yedeğe çekilir..
duygusallikla alakali bir durum değil ki bu ? Tony Silva ve Tolga nin 2009 daki durumuyla da aynı durumda değiliz ? kaldı ki Onur o donemlerde de kötü oynadığı maçlar oldu Tolga olduğu sürece değişmeli oynadılar , hatta silva bile oynadi gidesiye bir cok macta ama ne var hepsininde oynamisligi vardi takimla , Onur Onur olasiya cok sezonlar gecirdi . Şimdi Onur 2 hatalı gol yedi , Kötü performans deyip aldın yedege daha hic takımla maça çıkmamış oyuncuları kaleye geciriyon, Onuru bu kadar çabuk silen sen , o kalecilerin 2 hatalı gol yemesinden sonra 18 bile yazmazsin. ? Maalesef duygusal bakan bizler değiliz , he geçen yıl ki Hakan Arıkan elinde olur , dinlendirirsin Onuru , ama elindeki kalecileri takıma alistirmadan taraftarın önüne atarsan kelecisiz kalırsın ?

uemit
21.09.2015, 22:54
Eskiden topcu yoktu simdi ekici erkan yusufu marini cardoso ndoye özeri medjaniyii yedek yazanlar var :))

DarkBlooD
21.09.2015, 22:57
neyyy :) 3 kez okudum maximum puanı yazaydin iyiydi :)

Oruç
21.09.2015, 23:00
neyyy :) 3 kez okudum maximum puanı yazaydin iyiydi :)

Maksimumdan kasıt biz yenersek +3 bjk-şb berabere kalırsa +4. Etti mi 7. Alın size 7."resmi" şampiyonluğumuz.

:D

DarkBlooD
21.09.2015, 23:05
Maksimumdan kasıt biz yenersek +3 bjk-şb berabere kalırsa +4. Etti mi 7. Alın size 7."resmi" şampiyonluğumuz.

Inşallah , cok iyi kadromuz var elimizdeki efektif oyuncuları takıma monte ettikten sonra 8 için hiçbir sebep yok .

Fatih Birinci
21.09.2015, 23:09
Fark atarız diyen renktaşların ağzına kürekle vurasım var ;) ya bırakın artık şu fark atma psikozunu ,1-0 olsun yeter.artık hiç bir maç kolay değil. Bu arada gs maçının etkisinden kurtulamayan bir tek ben miyim ?
Normal şartlarda macın hakkı 5:1 di

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Alika87
21.09.2015, 23:09

bize bir tane yetiyor :D

44-61
21.09.2015, 23:12
Şb ��gs/bjk/Trabzonspor

Gs��bjk/Şb/bursa

Bjk ��gs/Şb/bursa

Trabzonspor ��Şb

Bu fikstürler arasında en kolay olan bizimki. Yani ilk 5 hafta içinde çok iyi bir iş çıkardık herşeye rağmen. Bundan sonra bir birimize dusmezsek ve İstanbul medyasını okumayıp izlemez isek zaman ve mekân bizden yana...

yasin196761
21.09.2015, 23:14
Ya çok tartışmaya gerek yok hoca zaten onuru kesmeyecek bencede kesilmemeli .yanlış hesaplar gördüm arkadaşlar biz haftaya lider olamıyoruz onu bi kere söyliym ki önemli olan liderlik değil şu anda çünkü averajla liderlik bi işe yaramıyor he derseniz TS nin lider görünmesi insanı ayrı cezbediyor ona bende katılıyorum . Haftaya her türlü karşıyız yendiğimiz takdirde ancak bjk nin yenmesi bizim işimize gelir 13-13-13 eşitleriz bi sonraki haftada Konya maçı cuma günü o maçı da Alıp liderlik için puan kayıpları bekleyebilir ama önümüzdeki maç osmanlı maçı zirveden kopmamak ve iddiamızı göstermek için mutlak kazanmamız gereken bir maç.iyi oyun filan değil galibiyete ihtiyacımız var ve artık birine patlamamız Lazım takım kendine güvenmeli biz takıma güveniyoruz geriye dönüp vahlanmanın bi faydası yok ilk devreyi 40 puanla tamamlayabilirsek şsmpiypnluk için büyük yol katetmiş olacağız zaten Şota ve hurma o ışığı gördüklerinde takıma direkt katkı yapacak Oyuncuları katacaktırlar ama şu maç çok kritik artık seri galibiyetlere başlamamız gerek kadroyu hoca çıkarıyor SAYGI duymak Lazım bizede desteklemek düşer osmanlı maçında ne yapıp ne edip o topu çerçeveden içeri sokacağız sanki ilk dakikalar gol bulacağız gibi bi his vAr içimde inşAllah öyle olur ve kazanırız sonrası rahat rahat derbiyi izleriz

güneyli
21.09.2015, 23:18
Şikecilerle oynayıp orta sahayı geçemediğimiz puan aldığımız,şikecileri şampiyonluktan ettiğimiz puan aldığımız maçları hatırlayın .Vanspor ve 96 şikeciler maçını hatırlatmayayım bile..Gs yi elimizden kaçırdık.Hem de fırsatları kaçırarak...Olmazsa olmuyor..Erkanın önünden marinin vurduğu bir top var.N'doyenin ayağına çarpsa gol...Olacağı yokmuş golün...Böyle maçları sene de 2-3 defa yaşarız.Her takım yaşar...Deplasmanda olmasını istediğim maçtı bu maç..Kendi evimizde bu atmosfere oyuncularımızda heyecan yaptı.Olsun..2.yarı orada bir aksilik olmazsa rövanşı alırız.Ben şikecilerin maçının deplasmanda olmasından dolayı,o maça kadar tepede olacağımızı sanıyorum..Bir 5-6 maçlık seri yapılabilir.imkanda var..Deplasmandan çekinmiyorum artık..Kendi evimizde ise soğukkanlı oynuyoruz...Bu özgüven açısından iyi aslında..İlk yarıda gol atmayı becerebilirsek işler daha kolay olacak..takımdan ilk dakikalarda pres bekleniyor ama henüz o kıvamda değiliz..2.yarı biraz yaptık 70 de pilimiz bitti..Maç kondüsyonuyla yavaş yavaş olur artık...Takım gs maçından gerekli dersi çıkarır...Birde onur...Onur duygusal biri..Ona en iyi yapılacak şey adını 11 e yazmak ve destek çıkmak..Hele kontra yiyeceğimiz takımlara karşı onur puandır.Kaleci oynaya oynaya form tutar.Kestiğiniz anda onuru kaybederiz.Lakin kendini iyi hissetmediğini söyler affını isterse o başka...

memmedaga
21.09.2015, 23:19
ula ekici iyiki 1 maç kötü oynadı

memmedaga
21.09.2015, 23:30
Avni Aker 2 maçı kaldırmıyor, zemin çok kötü

1461 TS, A. Suat ÖZYAZICI tesislerinde ya da Fatih stadında oynasın.

çok doğru bir tespit

esra61
21.09.2015, 23:39
Okula gitmeden önce izleyebileceğim Osmanlıspor maçında galip gelsek hatta ve hatta ilk yarı itabiri ile golleri atmaya başlayıp zevkle bir maç izlesem olmaz mı? Çok mu şey istiyorum acaba?
Neyse ya bir sıfır olsun bizim olsun .

memmedaga
21.09.2015, 23:45
Sezonun ilk devresi 34-36 puan

Sezon sonunda 72-74 puan

sizce?

Berke6198
21.09.2015, 23:57
Bu sezonu 80 puanla bitirebiliriz. Mümkün.

kyodou
21.09.2015, 23:57
Ekici de formsuzdu, yedek bıraktık Özer 3 tane attı gayseye. Bu hafta da Onur'u yedek bırakırız Esteban hem yemez hemde kaleden kaleye gol atar artık. Çılgın rotasyoncular.

kayseriliyiz
21.09.2015, 23:58
Beraberlik kokan bir maç

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

F. Yıldırım
22.09.2015, 00:03
@memmedaga (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36054)
ilk devre 35'i görürüz bence de

@F. Yıldırım (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=46126)
kendi adımı da etiketleyeyim bakalım oluyor mu?

edit: olmadı:)
yoksa bu etiketleme de bildirim gelmiyor mu?
ne işe yarıyor sorması ayıp?

Yavuz Bektaş
22.09.2015, 00:07
3gündür Salih değişikliğinin mantıklı açıklaması nedir niye düşünüyorum ara ara
Yok abi tek açıklaması yok hangi taraftarla konuştuysam herkes yanlış diyor bize düşman yorumcular bile yanlış diyor ama EGO şota salihi oyuna alıyor
EGOsunu kenara bırakmazsa ottoman ezer bizi
4gol yedik 3ü yan top 1 i penaltı Onur'u severim ama 27 yaşına gelmiş hala yan topu 00000

yüregimts
22.09.2015, 00:10
Yok abi tek açıklaması yok hangi taraftarla konuştuysam herkes yanlış diyor bize düşman yorumcular bile yanlış diyor ama EGO şota salihi oyuna alıyor
4gol yedik 3ü yan top 1 i penaltı Onur'u severim ama 27 yaşına gelmiş hala yan topu 00000

Costant sakatlanmış sekiyomuş bu yüzden Salihi almış... Sadece salih degil gs maçında degişikliklerin geneli yanlıştı.

zafer44
22.09.2015, 00:13

Takımın gücü erkenden bitti üç maçtır takım koşamıyor Yusuf'a dikkat ettim maça girdi toplam bir kilometre koşmadı böyle bir takım ancak şansla maç alır ne yazık ki benim hiç ümidim yok inşallah ben yanılırım.

murat
22.09.2015, 00:15
Defansi ne olursa olsun daha ileri cikarmak lazim. Donen toplari alamiyoruz halbuki Okay ve Mbia fizik olarak cok kuvvetliler ve uzun boylular bunun nedenide defans blogu ile ortahasanin arasi kopuk. Defansta Douglas hernekadar kaliteli olsada fizik olarak hazir olmadigi icin cakili oynuyor buda dedigim gibi bloklarin kopuk olmasini sagliyor.

Constanti cok begendim Cavanda zaten muhtesem Mustafa cok iyi oynuyor Okay bana neden bilmiyorum ama Tolunay Unal karisimini hatirlatiyor topa cok hakim Nodye cogu kisinin yazdiginin tam tersine muhtesem butun pozisyonlarda var Marin resmin ucuyor Erkan ilk defa cok iyi oynadi Ozer hicte kotu degildi en azindan topu ayaginda tutuyor. Bunlara iyi bir Ekici ve Cardozo ekledikmi her maca favori cikariz.

Bu macin en azindan bir bolumunde Ekici - Marin ikilisini gormek dilegiyle 4 gozle bekliyorum. Puan tablosuna bakmadan sirf Trabzonspor sevdasiyla maclari izliyorum. Artik saldirma vakti geldi geciyor kontrollu oyun felan gormek istemiyorum.

Yavuz Bektaş
22.09.2015, 00:17
Costant sakatlanmış sekiyomuş bu yüzden Salihi almış... Sadece salih degil gs maçında degişikliklerin geneli yanlıştı.

Onu biliyorum
Takımın orta sahası cökmüş hücum yapamıyor sun Yusuf'u bek yapıp mehmeti oyuna almak çok mu zor
Evet bütün hepsi yanlıştı
Ndoye-cardozo özer-ekici değişikliği yapılırdı hatta 11de bunlar başlamalıydı ama dediğim gibi oynamamalarının tek sebebi şotanın EGOSUDUR
Az önce ntvsporda istatistiklere baktılar gsnin 60-90 arası 12 girişimi varken bunların 8si salih değişikliğinden sonra 78-90arası olmuş
Başarı için herkes EGOSUNU BİR KENARA BIRAKMAZ ZORUNDA
Cmt günü gs ya yenilecek ya da berabere kalacak anteple biz yine sövücez şotaya olan takıma oldu ama maalesef değişecek bir şey yok

memmedaga
22.09.2015, 00:19
Ekici de formsuzdu, yedek bıraktık Özer 3 tane attı gayseye. Bu hafta da Onur'u yedek bırakırız Esteban hem yemez hemde kaleden kaleye gol atar artık. Çılgın rotasyoncular.

çok duygusalsın halbuki lkasjaskdjasdkjadskajdaslkdja :)

gs maçını özer ve şota sayesinde verdik net.

Özer en geç 60'ta oyundan alınmalıydı en kritik yerde pas hataları&top kaptırmaları ,pas tercihleri takımı yavaşlattı,
ekici vasat haliyle bile olsa en az 30 dk.yı haketmişti.

bu maç bakalım Şota'nın süprizleri var mı?

Şota henüz şampiyonluk kalibresine gelmiş değil kritik hatalar yapacak gibi.
Şampiyonluk mücadelesi için yeterli tecrübe yok.
Bu tecrübeyi de ancak bu sene edinebilir.
Hamzaoğlu'nunki inanılmaz bir şans, 40 yılda bir olur.
Gelecek sezondan itibaren şampiyonluk kovalayabilir ama bu sene zor...
Şampiyonlu yarışında ki hatalar kayseri ve kasımpaşa'daki yaptığı hatalara benzemez.
Bu çok farklı bir tecrübe, ona haksızlık yapmayalım ve 1 sene gerekli tecrübeyi edinmesini bekleyelim.
Bu sene hem oyunculardan hemde hocadan şampiyonluk beklemek gerçekçi değil.

DarkBlooD
22.09.2015, 00:22
Defansi ne olursa olsun daha ileri cikarmak lazim. Donen toplari alamiyoruz halbuki Okay ve Mbia fizik olarak cok kuvvetliler ve uzun boylular bunun nedenide defans blogu ile ortahasanin arasi kopuk. Defansta Douglas hernekadar kaliteli olsada fizik olarak hazir olmadigi icin cakili oynuyor buda dedigim gibi bloklarin kopuk olmasini sagliyor.

Constanti cok begendim Cavanda zaten muhtesem Mustafa cok iyi oynuyor Okay bana neden bilmiyorum ama Tolunay Unal karisimini hatirlatiyor topa cok hakim Nodye cogu kisinin yazdiginin tam tersine muhtesem butun pozisyonlarda var Marin resmin ucuyor Erkan ilk defa cok iyi oynadi Ozer hicte kotu degildi en azindan topu ayaginda tutuyor. Bunlara iyi bir Ekici ve Cardozo ekledikmi her maca favori cikariz.

Bu macin en azindan bir bolumunde Ekici - Marin ikilisini gormek dilegiyle 4 gozle bekliyorum. Puan tablosuna bakmadan sirf Trabzonspor sevdasiyla maclari izliyorum. Artik saldirma vakti geldi geciyor kontrollu oyun felan gormek istemiyorum.
Özer'in topu ayağında tutması gerekmiyor ise yarar şekilde hızlı oynaması gerekiyor yoksa o bölgede topu ayağında tutarsan el freni olursun , takımını oyundan dusurursun, Özer ayağında top tuttu diye adamlardan 10 gömlek üstün olduğumuz ortasahada düştük , Özer'in bu kadroda işi yok ..

objek
22.09.2015, 00:24
[QUOTE=Yavuz Bektaş;1920253377]3gündür Salih değişikliğinin mantıklı açıklaması nedir niye düşünüyorum ara ara
4gol yedik 3ü yan top 1 i penaltı Onur'u severim ama 27 yaşına gelmiş hala yan topu 00000[/QUOTE

Salih oyuna sari kart sonrasi urkek oynayan mbianin yerine girseydi o kadar yadirgamazdim

kyodou
22.09.2015, 00:25
çok duygusalsın halbuki lkasjaskdjasdkjadskajdaslkdja :)

gs maçını özer ve şota sayesinde verdik net.

Özer en geç 60'ta oyundan alınmalıydı en kritik yerde pas hataları&top kaptırmaları ,pas tercihleri takımı yavaşlattı,
ekici vasat haliyle bile olsa en az 30 dk.yı haketmişti.

bu maç bakalım Şota'nın süprizleri var mı?

Şota henüz şampiyonluk kalibresine gelmiş değil kritik hatalar yapacak gibi.
Şampiyonluk mücadelesi için yeterli tecrübe yok.
Bu tecrübeyi de ancak bu sene edinebilir.
Hamzaoğlu'nunki inanılmaz bir şans, 40 yılda bir olur.
Gelecek sezondan itibaren şampiyonluk kovalayabilir ama bu sene zor...
Şampiyonlu yarışında ki hatalar kayseri ve kasımpaşa'daki yaptığı hatalara benzemez.
Bu çok farklı bir tecrübe, ona haksızlık yapmayalım ve 1 sene gerekli tecrübeyi edinmesini bekleyelim.
Bu sene hem oyunculardan hemde hocadan şampiyonluk beklemek gerçekçi değil.
Çok bişey beklemiyoruzki, şu taraftarın genelinin düşündüğünü düşünebilecek hoca istiyoruz. Çok mu zor ? Boş kaleye gol atamayacan oyuncular uğruna Cardozo gibi bir silahı kullanmayı düşünmek çok mu zor ? Salih Kevın değişikliğinin anlamsızlığını amlamak çok mu zor ? Bu tecrübe gerektiren birşey değilki.

murat
22.09.2015, 00:29
Özer'in topu ayağında tutması gerekmiyor ise yarar şekilde hızlı oynaması gerekiyor yoksa o bölgede topu ayağında tutarsan el freni olursun , takımını oyundan dusurursun, Özer ayağında top tuttu diye adamlardan 10 gömlek üstün olduğumuz ortasahada düştük , Özer'in bu kadroda işi yok ..

Ozer toplari daha iyi kullanmali evet, cok ustduzey futbolcuda degil evet ama sagda yusuftan herzaman daha iyidir. Ozeri birada goklere cikaracak degilim ama takimin elfreni felanda degil. Takim olarak zanki cok tempo yapiyoruzda ozer elfreni olmus gibi konusuyorsun. Bu takim cok is yapacak ozerde yeri geldiginde katkisini yapip golunu atacak.

Butun futbolcular canla basla mucadele ediyor hepsini alkisliyorum. Tek istedigim budur ve taraftar olarakta simartmadan butun futbolculara destek olmamiz lazimdir.

omondoles
22.09.2015, 00:30
4-0 Alırız, rahat olun.

Loading .. %61

yasin196761
22.09.2015, 00:31
Evet daha karlı gözüksede aslında öyle değil bu akşam bjk puan kaybetti yani bjk kolay puan kaybedebilir ama fenerin kollanması gibi durumlar var onun için fenerin yenilmesi Lazım

yasin196761
22.09.2015, 00:33

Evet daha karlı gözüksede aslında öyle değil bu akşam bjk puan kaybetti yani bjk kolay puan kaybedebilir ama fenerin kollanması gibi durumlar var onun için fenerin yenilmesi Lazım

yasin196761
22.09.2015, 00:35
Ozer toplari daha iyi kullanmali evet, cok ustduzey futbolcuda degil evet ama sagda yusuftan herzaman daha iyidir. Ozeri birada goklere cikaracak degilim ama takimin elfreni felanda degil. Takim olarak zanki cok tempo yapiyoruzda ozer elfreni olmus gibi konusuyorsun. Bu takim cok is yapacak ozerde yeri geldiginde katkisini yapip golunu atacak.

Butun futbolcular canla basla mucadele ediyor hepsini alkisliyorum. Tek istedigim budur ve taraftar olarakta simartmadan butun futbolculara destek olmamiz lazimdir. abi tebrik ediyorum tam düşündüklerimi yazmışsın ne olursa olsun takımın arkasında durmalıyız bu takım güzel Şeyler yapacak inşAllah .yeterki biz birlik olalım

yasin196761
22.09.2015, 00:39
Sezonun ilk devresi 34-36 puan

Sezon sonunda 72-74 puan

sizce? bence ilk yarı 40 ı görürüz ikinci Yarıda 78-80 de bitirirsek ipi göğüsleyebiliriz inşAllah

Çağdaş DENİZ
22.09.2015, 00:41
Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim
Costant sakatlandığı için değiştirmiş hoca

DarkBlooD
22.09.2015, 00:43

Butun futbolcular canla basla mucadele ediyor hepsini alkisliyorum. Tek istedigim budur ve taraftar olarakta simartmadan butun futbolculara destek olmamiz lazimdir.

tempolu oynamak için uygun oyuncularla oynamak lazım , elimizde her türlü etkinliği yapacak güzel bi kadro var , aklını kullanarak top oynayacak adamlar var , gerektiğinde uzaktan süt çekecek adamlar var ...bizim elimizde

------mbia---Okay-------
ekici--------------marin---
------N'doye (erkan)----
----------Cardozo ---------

gibi bir güç var geçtim özeri, Yusufu , hatta erkan ı bi böyle bi kadroyla oynayalim he bunlarda sorun olur , dusunursun Yusufu , Erkan ı , Özer i ... Biz daha bunu göremedik , büyük takımın elinde böyle oyuncular varsa bunlarla oynar , bjk nin defansı yok bekleri ise yaramıyor kalesinde sıkıntı var çıktıkları kadroya bak , bizim beklerimizde, kalemizde iyi defansta da bjk den iyiyiz ama hala Özer le uğraşıyoruz , böyle bir kadroda Özer yedegin yedegidir ..

yasin196761
22.09.2015, 00:43
[QUOTE=Yavuz Bektaş;1920253377]3gündür Salih değişikliğinin mantıklı açıklaması nedir niye düşünüyorum ara ara
4gol yedik 3ü yan top 1 i penaltı Onur'u severim ama 27 yaşına gelmiş hala yan topu 00000[/QUOTE

Salih oyuna sari kart sonrasi urkek oynayan mbianin yerine girseydi o kadar yadirgamazdim constant çıkmak istemiş sakatlıktan dolayı ondan değiştirmiş hoca yoksa niye yapsın böyle bişeyi

memmedaga
22.09.2015, 00:44
@memmedaga (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36054)
ilk devre 35'i görürüz bence de

@F. Yıldırım (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=46126)
kendi adımı da etiketleyeyim bakalım oluyor mu?

edit: olmadı:)
yoksa bu etiketleme de bildirim gelmiyor mu?
ne işe yarıyor sorması ayıp?

mention işte hacı

bildirim geliyor

birine genel üzerinden özel mesaj yollamak istiyorsan birebir :)

yada alıntı yapmadan cevap yazmak vs vs

ağasarlı
22.09.2015, 00:46

Mümkün mertebe bizi göz ardı etsiner. Bu sayede üzerimizde baskı oluşmaz ve aradan sıyrılma şansımız yüksek olur.krizi fırsata çevirmek gerek.

memmedaga
22.09.2015, 00:52
Çok bişey beklemiyoruzki, şu taraftarın genelinin düşündüğünü düşünebilecek hoca istiyoruz. Çok mu zor ? Boş kaleye gol atamayacan oyuncular uğruna Cardozo gibi bir silahı kullanmayı düşünmek çok mu zor ? Salih Kevın değişikliğinin anlamsızlığını amlamak çok mu zor ? Bu tecrübe gerektiren birşey değilki.

evet baskı,heyacan vs.

daha önce bu atmosferde bu hedeflerde hocalık yapmadı.

Bazen ekstra işlerle kendini kanıtlamaya çalışıyor olabilir bana sorarsan bu hataları bilinçaltına yerleşen "gereğinden fazla risk almamalıyım" düşücesi ile yaptı.

Bunlara alışmalıyız

yüregimts
22.09.2015, 01:45
Şu maç günü gelsin ve maçı kazanalım... Yemin ederim psikolojim bozuldu.Unutamıyorum

memmedaga
22.09.2015, 01:54
Şu maç günü gelsin ve maçı kazanalım... Yemin ederim psikolojim bozuldu.Unutamıyorum

daha öncede yazmıştım,

ilk 4'teki rakibinle ilk hafta ya da son hafta karşılaşmanın bir farkı yok, yenmek zorundasın ve hatta mümkünse gol yememelisin.

2011'de şbye karşı bunu acı bir şekilde tecrübe ettik.

Bu maç ileride başımızı yakacak gibi, hayırlısı...

DarkBlooD
22.09.2015, 02:23
Trt belgeseli açtım şikecileri anlatıyor , nasıl bir ülke olduk böyle , tarafsız olması gereken kurumların haline bak ...

E. Okan Bülbül
22.09.2015, 02:32

Gs belki madde koydurmuştur Salih bizle olan maçlarda oynamak zorunda diye :)

memmedaga
22.09.2015, 02:40
olumsuzluklara
saçmalıklara

o kadar alıştık ki

batuhanTs
22.09.2015, 05:12
yenilince şota gidicekse varsın yenilelim bu hafta da gram üzülmem

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 06:45
bence ilk yarı 40 ı görürüz ikinci Yarıda 78-80 de bitirirsek ipi göğüsleyebiliriz inşAllah

Ben bu takıma çok güveniyorum ve 34. haftaya kadar şampiyonluk heyecanı yaşatacağına inanıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 06:46

Evet işe ruh gibi gidiyorum.

Cumartesi akşamından beri yemeden içmeden kesildim.

Şu kötü Cimbom'a bu kadar ucuz yenilmek çok koydu bize.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 06:48
yenilince şota gidicekse varsın yenilelim bu hafta da gram üzülmem

Hoca değişikliğinden bıktık.

Lütfen artık istikrar

Şota bu hafta yaptığı yanlışlardan dönebilecek kapasitede bir Hocadır.

kyodou
22.09.2015, 07:21
Gs belki madde koydurmuştur Salih bizle olan maçlarda oynamak zorunda diye :)
Güzeldi. :D

kyodou
22.09.2015, 07:30
Trt belgeseli açtım şikecileri anlatıyor , nasıl bir ülke olduk böyle , tarafsız olması gereken kurumların haline bak ...

Şike süreci o kadar iyi yönetildiki artık biz; "kupa kupa" diye zırlayan itici topluluk, Şikebahçe ise; "üzerinde oyunlar oynanmasına rağmen dimdik ayakta durmayı başaran mağdur topluluk" rolüne büründürüldü.

Bunların başrolünde de; "1 ayda kupayı getireceğim" diyen değerli (!) Başkanımız var.

"Bu hırsızın hiç mi kabahatı yok" olayına döndü şike süreci. Allah sonumuzu hayır etsin.

asilhamsi
22.09.2015, 08:35
iki secenegimiz var ya bu kanat oyuncuları ile formsuz olmalarına ragmen devam edecegiz ya da beklerin one cıkaracagımız bir oyun planına gececegiz.Kanat hucumunu acıklarla degil beklerle yapacagız.

Ben ikincisinden yanayım.Cunku hem ozer hem yusuf hem de erkan aradıgımız ve istedigimiz kanat oyuncuları degil.

O zaman guclu bir merkez ve ileride iş bitirici adamlarla yola devam.

-------------onur---------------

cavanda-----aykut--------douglas----------constant

-----------------medjani----------------------------

----------mbia---------------okay-----------------

ekici----------------cardozo--------------marin

bana kalırsa bu kadro yeterince hücum reaksiyonu gosterecektir.

Ali YİĞİT
22.09.2015, 08:39
Dünyanın en ağır hakaretlerini etmek istiyorum takımıma ya neyse. Hala unutamıyorum salak gs maçını. Nasıl olurda bu kadar beceriksiz olabiliriz. Nasıl olurda koskoca maçta oyunu forse edemeden yeniliriz geliriz.

Adamlar haftaiçi ağır bi maça çıkmış. Ortasahaları yok desek yeri. İleri uçta tek tutacağın adam Sneijder. Ve buna rağmen bir hata yapıp golü yiyoruz.

Ondan sonra da niye şampiyon olamıyoruz. E sen en kritik maçı kazanma. Onca golü amatör futbolculara parmak ısırtıcak şekilde 3 metreden kaçır. Sonra da gel Cüneyt Çakır penaltımı vermedi de.

Herşey müstehak.. Artık içime öyle bi his çöktü ki takıma Ronalda,Messi'yi felan transfer etsek en fazla bizde Yusuf,Erkan etkisi yaratır diye düşünüyorum.

Çünkü daha ilerisi fıtratımıza ters.

Gidin Osmanlıspor ile şimdi dünyanın en kısır maçını oynayın. Şundan eminim ki güzel futbol namına hiçbirşey göremeden ya yeneceğiz,ya da yenileceğiz.

-Şota süper-

piskopatrizeli
22.09.2015, 08:39
taraftar toplu halde osmanlının.. diye küfür ederse ne olacak.

El Cordobes
22.09.2015, 09:19
haftaya ilk üç sıra 13 puanla sıralanır mı? olur mu olur....

selcuk
22.09.2015, 09:21
14-13-11 bizim icin daha haYIRLI OLUR BENCE

Kemal Öztel
22.09.2015, 09:45
şb maçına kadar 7 de 7 yapacağız ilk kurban da Osmanlı..

OFLU
22.09.2015, 09:45

bence olacak.bjk ne yapar eder alır bence bu maçı. şb de bişey yok. bu zamana kadar en rahat fikstür şb de vardı. artık puan kaybetme haftalarına girer.

TSarıalioğlu
22.09.2015, 09:52
Haftaya Sıralamayı Averaj Belirleyecek
averajı yüksek takım bjk
biz 3.oluruz

bu maçı düzgün kadro ile cıkarsak alacağımızdan eminim

Travelair
22.09.2015, 09:59
katılmıyorum.Mesele Onur un bir turlu geliştiremediği yan toplar ve ortasahayı gecmeyen kale vurusları.

Cok formsuz.Mutlak suretle dinlendirikmeli.Bu takım işi.Onur 34 mac oynayacak diye kaide yok.

Muslera geçen sezon başında çok kötü goller yiyordu. Toz kondurmadılar. Sezon sonunda en iyi kaleci diyorlardı

Mesele bir türlü geliştiremediği yan toplar ve orta sahayı geçmeyen kale vuruşları ise dinlendirilmesi ona bu özellikleri mi katacak?

Yok eğer mesele çok formsuz olmasıysa dinlendirilirse form mu kazanacak?

Takım kaptanı Onur sezon başı operasyonuyla yalnızlaştırıldı, otoritesi sarsılarak yolunmuş tavuğa döndürüldü, motivasyonu sıfırlandırıldı. Yapmamız gereken destek çıkmak ve destek çıkılmasını sağlamak, arkadaşlık bağlarını da kuvvetlendirmek, dünya çapında bir kaleci antrenörü de tutup çalıştırmak olmalı. Bir kenara koymak ne ona yetenek kazandırır ne form katar. Onur herhangi bir futbolcu değil. Kafasının netleşmesi için manevi desteğimize ihtiyacı var.

B.AKDEMİR
22.09.2015, 10:16
Defans hattı Cavanda ve Costant hariç topu oyuna sokmakta zorlanıyor. Orta saha da Mbia son 2 maçtır iyi işler yapmasına rağmen riskli yerlerde top kaybı yaptı. Bunda tabi ki eyyamcı Cüneyt Çakır'ın adamın sarı kartla elini kolunu bağlaması da başlıca etkendi. Yabancı futbolcular hakemlere karşı özellikle uyarılmalı. Bilinçlendirilmeli. Okay zaman zaman oyundan düşüyor. Marin elinden geleni yapıyor anca onun oyun zekasına ayak uyduracak adamlar lazım bize. Erkan ve Özer ayağına aldığı topları ezmemeli raket gibi paslaşarak ortalar açabilecek ceza sahasına girebilecek işler yapmamız lazım. Bu kapasite olmasa gerçekten yok diyeceğim ama bu potansiyel var oyuncularımızda. Ndoye bence Sow gibi kullanılmalı. Bu takımın esas santraforu Cardozo'dur. Cardozo hayat kurtarır.

----------------Onur--------------

Cavanda Douglas Yumu Costant
----------------Mbia---------------
-----Ekici-----Okay-----Erkan----
----------------Marin--------------
---------------Cardozo------------

şeklinde bir dizilişle de çıkılabilir.

7can61
22.09.2015, 10:25
Muslera sezon başından beri hatalı goller yiyor bir biz atamadık o ayrı, ama kimse adamı tartışmıyor, hürriyet gibi manşet de yapmıyor.
Açık söyleyim bizim taraftar kadar nankör taraftar yoktur, yahu adam bizi kaç sezon küme düşmekten kurtardı o zaman bokunu yiyim onur diyorduk, şimdi iki maç hatalı gol yedi kelle istiyorsunuz hayret ki ne hayret.
Nankörsünüz nankör.
Zamanında gsye gitme onur adamsın filan diyordunuz, şimdi gitse gsye tek kelime etmeye hakkınız var mı?

Furkan Dündar
22.09.2015, 10:41
osmanlıspor bizi zorlar. Anadolu klüplerine karşı oyunu forse edemiyoruz.
edemezsek de bir kayseri maçı daha yaşayabiliriz umuyorum kısır maç bile izlesek 3 puan alırız

bjk fb maçı da berabere biterse işimize daha çok gelir.

takımda defans hattı oturdu değişeceğini pek sanmam

forvet ve orta sahadan 1-2 oyuncu yer değiştirebilir

umarım 3 puan alırız

U.Sadıkoğlu
22.09.2015, 10:43
Bahis oynadığım sitede Trabzonspor'un oranı 2,57...

Elbette basacağım. :)

Faruk Türk
22.09.2015, 10:45
deplasmanda aliriz.. merak etmeyin, bu sefer 3-4 gol atariz, Gs'ye atamadigimizi bu maçta atariz

El Cordobes
22.09.2015, 10:51
constant'ın sol bek performansından çok ümitsizdim ama şimdiye kadarki oyunu beklentimin üzerinde. evet ayağında topu bazen çok eveleyip geveliyor,bazen çok rahat halleri var bu yüzden top kaybı yapıyor.ancak geçtiğimiz 5 haftada karşısında kim oynarsa oynasın fizik olarak ezilmedi.sol kanadımız otobana dönmüyor artık.

ishakı,musayı geçtim gündemimize gelen tosiçi gördükten sonra constantın şimdiye kadar maşallahı var.

B.AKDEMİR
22.09.2015, 10:58
Onur konusunda taraftar olarak nankörlük yapmaya hakkımız yok. Onur'un arkasında durmalıyız. Herkes hata yapabilir ancak biz elimizdeki cevherin ne olduğunu biliyoruz. Altın çamura da düşse yine altındır. Onur bu takımın kaptanı ve kadroya yazılacak ilk isimdir. İstanbul medyası kendi takımlarının kalecilerini hiç manşet yapmıyorlar ne hikmetse. Ama söz konusu Onur olunca herkes tetikte. Çünkü kuyruk acıları var. 2010-2011 sezonundan sonra Onur'un dik duruşu her fırsatta şikeci medyaya gereken dersi vermesi zorlarına gidiyor. Biz de taraftar olarak nankörlük yapmadan Onur'a destek olalım.

Adem Akyüz'
22.09.2015, 10:59
Kayseri maçındaki gibi bir oyun olmasından korkuyorum.

UĞUR DURTAŞ
22.09.2015, 11:04
bjk nin puan kaybetmesi çok iyi oldu
osmanlı maçı ciddi anlamda çok önem kazandı.
futbolcuların bu maçta
adam gibi mücedele etmesi gerekiyor.
niçin böyle konuşuyorum
şunun için
akhisar ve kayseri maçlarını düşünün
maç başladı
rakip zorlamıyor
bizimkiler sanki
2-0 veya 3-1
öndeymişiz gibi yavaş,gevşek,zorlamadan
oynuyorlar
ikinci yarı jeton düşüyor
kardeşim
biz ciddi yatırımlar yaptık
takım şampiyonluğa oynuyor
ilk dakikadan itibaren işi sıkı tut
pres yap,ilerde çoğal
erken bir gol at
rahatla
bizimkiler bunu yapmıyor
lay lay lom top oynuyorlar.
büyük bir ihtimalle bjk fb yi yener
bizde osmanlıyı yenersek
puanlar eşitlenir
takım daha farklı bir hava kazanır
düşüncesindeyim.
bu maçta bir tık vites yükseltmesi gereken oyuncular
gereğini yaparlarsa zorlanmadan rahat kazanırız

yasin196761
22.09.2015, 11:19
Arkadaşlar bizim şut sınırımız filanmı var niye bu takım az şut çekiyor yoksa ben yanlışmı Hatırlıyorum

Manava61
22.09.2015, 11:30
Dikkate alınması gereken en önemli hususlardan biri de geçen seneden farklı olarakbelli bir oyun planımızın olması.Defansı kendi sahamızda karşılayıp hızlı ataga çıkmaya çalışıyoruz.Geçen 3 4 seneki gibi degil.Ve bir önemli olay da eğer doğruluk payı varsa oyuncuların maçtan sonra cüzülmesi.Sadece bir iki kişinin degil tüm takımın üzülmesi.Takım olmayolunda ilerledigimizi düşünüyorum.oyun anlamında ise en büyük zaafımız duran toplar

B.AKDEMİR
22.09.2015, 11:31
Şut çekme konusunda Erkan biraz cesur davranıyor ama Ekici olmayınca istatistik düşüyor tabi. Erkan, Ekici, Okay sürekli şut girişimlerinde bulunmalı bence. Cardozo oynarsa 18 etrafından onunda girişimleri oluyor.

Bizim ne yapıp edip

Ekici- Okay- Erkan
-------Marin-------
------Cardozo-----

beşlisini iyi kullanmamız gerekiyor. Bunu oturtursak bu ligde bizi kimse tutamaz. Cavanda ,Mbia ve Costant ile bence sağ-sol bek ve göbeği oldukça emniyete aldık. Hücum gücümüzü kullanabilmeliyiz. Aksi takdirde 1 savunuruz 2 savunuruz ama gol atamazsak maçları kazanamayız.

Faruk Türk
22.09.2015, 11:46
Ilk 11 söyle olmali....

---------------ONUR------------
cavanda-mustafa-douglas--constant
------mbia--okay-------------
Marin----------Ekici--------Erkan
-----------Cardozo/N'Doye)

Onur'a ne kadar kizsam da, yine düzelir diye düsüniyorum, evet yillardir ayni tip gol yiyor, bu maçta gol yemesi belki aklini basina getirir, biraz özen verir bu tarz toplara artik..
Defansimiz zaten belli.. uzun zamandir saglam defansimiz var diye düsüniyorum..

M'Bia bence GS maçinda 1-2 top kaybi hariç çok iyiydi, sari kart görmeseydi daha rahat olurdu..

Memo artik oynamali, Memo Okay Mbia orta sahayi iyi çözer, Marin ve Erkan kanatlarda iiyi is yapar..

Forvette ise ya cardozo ya N'Doye, fark etmiyor aslinda.. N'Doye baya kaçirdi keske 1 gol atsa da öz güveni yerine gelse..
Cardozo öyle böyle gol atar zaten sorun olmaz..

Eger Osmanlisporu bogmak istersek, Cift forvet oynariz tamam olur

İ. SARAL
22.09.2015, 11:52
Sabaha kadar oynansa bile berabere biter.

hyasin61
22.09.2015, 11:53
Benim kasanin bekleyip vuslata kavusagi mac :)

El Cordobes
22.09.2015, 12:06
ligin 6. haftası geldi. defans ve önündeki ikili orta saha netleşti. artık forvet arkasındaki üçlünün de netleşmesi gerekiyor. sanırım birkaç hafta sonra ideal kadronun bulunmasından sonra takım içindeki rollerin dağılımı, top bizdeyken veya rakipteyken takım dizilişi,saha içi görev tanımları,hücum ve defans organizasyonlarındaki çeşitlilik,duran top taktikleri gibi ince ayarlamalara sıra gelecektir. bu da ayrı bir süreç alacaktır.

bu süreçte dalgalanmalar olacaktır.maç içinde bile iyi ve kötü olduğumuz dönemler olacaktır. o yüzden takımı bir maçta yerin dibine sokup,bir maçta göklere çıkarmak anlamsız olur. ancak bu takımın önünün açık olduğunu düşünüyorum. takım belli bir kalitesinin olduğunu sahada rakibine hissettiriyor. önemli olan takım olma sürecini puan olarak en az hasarla atlatabilmemiz.

reisoğlu61
22.09.2015, 12:23
bu macla birlikte osmanlinin yardimci antrenörü, adamim Hüseyin Cimsiri yine görmüs olacagiz...

AnAKiN
22.09.2015, 12:33
Basar geceriz. Net.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
22.09.2015, 12:36
Basar geceriz. Net.

yedi yuvasindaki bebe yedilere benzettin osmanliyi genc vader :D

güc bizimle olsun lordum

AnAKiN
22.09.2015, 12:40
yedi yuvasindaki bebe yedilere benzettin osmanliyi genc vader :D

güc bizimle olsun lordum
E habu gadro kimde var başka de bakaym. ;))) cardozo ışın kılıcını çeker. Mbia ve padawanı okay force kullanir ve marin x-wing le dalar bu iş biter ;))

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 12:44
Trabzonspor'umuz, belki Galatasaray karşısında puan olarak istediği sonucu alamadı ama taraftarının gözünde gecenin kazanan tarafıydı.

Avni Aker’i tamamen dolduran Bordo-Mavililer, berabere biten Akhisar Belediyespor maçında olduğu gibi Galatasaray karşılaşmasından sonra da takımı alkışladı. Tribünlerin futbolcuları son düdüğün ardından çağırıp pozitif yönde tepki göstermesi, mücadelenin ardından stat dışında da bu atmosferin sürmesi hem takımı hem de Şota’yı çok etkiledi.

‘Tıpkı eski günlerdeki gibi’

Her fırsatta taraftarı stada çağıran Bordo-Mavililer’in teknik direktörü şehrin mesaja olumlu yanıtıyla mest olurken, duygusal anlar da yaşadığı öğrenildi. Avni Aker’deki atmosferi tıpkı eski günlerdeki havaya benzeten Şota, “Çok mükemmel bir tablo vardı. Bunu kazanarak ödüllendirmek isterdik. Olmadı. Gerçekten de çok üzgünüm. Çünkü bu taraftara galibiyet yakışırdı. Bir de bizi alkışlamaları inanılmazdı. Söz veriyorum bu tablonun hakkını vereceğiz” dedi.rabzonspor Galatasaray'a kaybederek ligdeki ilk mağlubiyetini alırken maçın her anlamda önüne geçen isim Erkan Zengin oldu.

Penaltı pozisyonu ve kaçırdığı gol ile gündemden düşmeyen yıldız futbolcu 90 dakikayı değerlendirdi.

"KESİN PENALTI"

Penaltı pozisyonu ile ilgili konuşan Zengin "Denayer bilerek kolunu uzattı. Kesin penaltıydı. Cüneyt Hoca pozisyonu gördü ama penaltıyı veremedi. Beni de en çok üzen bu oldu" yorumunu yaptı.

"UYKU UYUYAMADIM "

Boş kaleye atamadığı gol ile ilgili de konuşan 30 yaşındaki oyuncu "Marin topu çevirdiğinde, yerden plase yapmak için kendimi hazırladım ama top tam önümde yerden sekti ve bileğime geldi. Ne olursa olsun golü yapmam gerekiyordu. Maçtan sonra uyku uyuyamadim." dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 12:45
Canın sağolsun Erkan'ım, seni seviyoruz.

1461 TS başka stadda oynasın, yetkililer duyuyor mu?

ALDENİRO
22.09.2015, 12:50
Cavanda yumlu dougles constant
Mbia okay
Marin ekici erkan
Cardozo

Sanırım herkes tarafından arzulanan 11. Şota böyle çıkmazsa ve yenilirsek daha da toparlayamayız.
Marin ve erkan sadece kanatta kalmamalı verkaçlar ceza sahasına dikine oynamalar yaparsak 5 bile atarız osmanlıya. Yoksa yine işimiz zor...

Kazım Bostan
22.09.2015, 12:55
erkan giderek takımın olmazsa olmazı haline geliyor.

Cem Balcı
22.09.2015, 13:06
Zor maç,inşallah kazanırız.

selcuk
22.09.2015, 13:08
E habu gadro kimde var başka de bakaym. ;))) cardozo ışın kılıcını çeker. Mbia ve padawanı okay force kullanir ve marin x-wing le dalar bu iş biter ;))

ha bak ozaman is degisir
ama bu dediklerin olussa zaten gücte lehimize dalgalnma olusur

Canın sağolsun Erkan'ım, seni seviyoruz.

1461 TS başka stadda oynasın, yetkililer duyuyor mu?

passolig sadece avni akerde var trabzonda

Fatih Ç
22.09.2015, 13:34
Basar geceriz. Net.

Bu sayfada ne zaman basmadan fistan oynanmaya başlansa, fistanda yırtıklarla eve dönüyoruz hadi hayırlısı :D

ÖmürKaradeniz61
22.09.2015, 13:34
Cardozo oynarsa şapkadan tavşan çıkarır kazanırız aksi halde beraberlik daha ağır basıyor.

Taner Gündoğdu
22.09.2015, 13:36
biletler ne zaman satışa çıkar acaba?

Taner Gündoğdu
22.09.2015, 13:45
bu arada şu anda osmanlıspor kızılcabölük ile kupa maçı oynuyor, 40 dk da 4-0 yaptılar

Ehrimen
22.09.2015, 13:49
bu arada şu anda osmanlıspor kızılcabölük ile kupa maçı oynuyor, 40 dk da 4-0 yaptılar

Demek Kızılcabölük'e 4 attılar! Aman şota duymasın. Osmanlıspor'a karşı da kontrollü oynayabilir. :)

emrhan61
22.09.2015, 13:52
Okay - Mbia ile topa sahip oluruz ve kontra oynamak zorunda kalmayız. Cardozo bu mac 11 oynamalı. Marin ile izlemek gerek.

Onur
Cavanda Medjani Douglas Constant
Okay Mbia
Marin Ekici Erkan
Cardozo.

Cardozonun arkasındaki 3 oyuncuda inanılmaz teknik. Bu orta saha ile atar Cardozo.

emrhan61
22.09.2015, 14:00
Cok ümitliyim bu mactan. Fark Bekliyorum. Takım eskisi gibi yürümuyor , hırs var azim var.

Şanlı SanMarino
22.09.2015, 14:07
kusura bakmada yazdigin dezenformasyonlarlan bir istatistigin arasinda cok fark var

adam 29 macta 49 gol yemis gecen sezon
ondan önceki sezon 57 macta 70 gol
karrierinde 193 macta 263 gol, 60 mac kaleyi temiz tutmus

onur 163 macda 150 gol, 71 temiz

bunu gectim
bu sezon onur kalesine cekilen sutlarin %72 sini cikardi (wyscout kaynak) , bu rakam ligin 1. avrupanin ilk 10unda
bunlar yedigi 2 hatali gole ragmen

bu adamda insan
suan hata yapmasina ragmen dünyanin en iyi performanslarindan birini sergiliyor

muslera %64 suan

Esteban'ı 2 maç izlememiş adamlar kadroya yazıyor. Hemde efsane kaleciyi keserek.

7can61
22.09.2015, 14:16
Maça gideceğim, bu sebeple yenileceğiz sanırım, hangi maça gitsem yeniliyoruz ankarada :)

UĞUR DURTAŞ
22.09.2015, 14:26
takımda boyu uzun olan çok oyuncumuz olmasına rağmen kafa vuran yok.
daha doğrusu düzgün orta yapan yok,
daha daha doğrusu antremanlarda çalışılmış
bir korner atışımız yok
kornerler dikkat edin karavana
takımda boyu uzun olan
mustafa var,
dauglas var
conttan var,
okay var
mbia var
ndoya var
cardozo var
ama hala 5 hafta geçmesine rağmen
kafa golümüz yok,
kafa ile girilen gol pozisyonu yok,
sayın şota hocam.

ağasarlı
22.09.2015, 14:33
Mbia kart cezalısı değil mi? Herkes ilk 11 e yazmışta?

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 14:36
Cavanda yumlu dougles constant
Mbia okay
Marin ekici erkan
Cardozo

Sanırım herkes tarafından arzulanan 11. Şota böyle çıkmazsa ve yenilirsek daha da toparlayamayız.
Marin ve erkan sadece kanatta kalmamalı verkaçlar ceza sahasına dikine oynamalar yaparsak 5 bile atarız osmanlıya. Yoksa yine işimiz zor...

Tespitler çok doğru
Bu kadroyu görmek istiyoruz artık

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 14:37
Demek Kızılcabölük'e 4 attılar! Aman şota duymasın. Osmanlıspor'a karşı da kontrollü oynayabilir. :)

Kızılcabölük'ü yenmeyeni dövüyorlar :)

Ozan Kara
22.09.2015, 14:47

Master Shota Cardozo'ya izin verir mi ki? :D

rhaegarr
22.09.2015, 15:35
M'Bia sarı yedi gs maçında cezalı diye biliyorum. Hocanın da Medjani'ye orta alanda görev vereceğini sanmam Okay-Mehmet-Marin ortada oynar Erkan ve Yusuf kanatlarda bence.

halil ibo
22.09.2015, 15:49
Onur'u kesen mantığa göre; Erkan'ı da kes (boş kaleye atamadı),Marin'i kes (Erkan'ın topuna girip muhtemel golü heba etti),Ndoye'u kes (zaten haftalardır gol atamıyor),kes oğlu kes ! Futbolda 11'ler öyle tek tük hataya göre yapılmıyor,ey futbolu herkesten çok iyi bilen Trabzonspor taraftarı !..

DeAgLeMaNyAq
22.09.2015, 15:55
Cale cezalı sendromundan Mbia cezalıya geçiş...

MetehanS
22.09.2015, 16:47
Osmanlıspor bir kaç maçını izledim, bizi zorlayacağa benziyor. Gerçi oynadığı takımlarda savunma anlamında bir şey yok.

MetehanS
22.09.2015, 16:47
Osmanlıspor bir kaç maçını izledim, bizi zorlayacağa benziyor. Gerçi oynadığı takımlarda savunma anlamında bir şey yok.

Webo küllerinden doğmuş gibi koşturuyor.

Hüseyin Ş.
22.09.2015, 16:52
Osmanlı'da abartıldığı kadar bir şey yok, tipik mra takımı. Ndiaye'yi kitlesen takımın yarısı bitiyor zaten. İlk yarım saatte gol bulursak sıkıntı yaşamayız.

ceday99
22.09.2015, 17:03
Cale cezalı sendromundan Mbia cezalıya geçiş...
bu hafta 4. sarıyı alsa da rahatlasak:)

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 17:12
Forumdaki üye olan/olmayan tüm Trabzonspor sevdalılarının mübarek kurban bayramını en içten duygularımla kutlar, sağlık ve huzur dolu nice bayramlar yaşamanızı dilerim.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 17:13
1-3 veya 1-4 alırız

Ali Can
22.09.2015, 17:39
Açıkçası gs maçından öncede bu maçın gs maçından daha zor geçeceğine inanıyordum. Hala da aynı düşüncedeyim.

Umarım ilk yarı gol atıp rahatlarız. Rakip hücum yapıp arkada büyük boşluklar bırakır.

signal
22.09.2015, 17:47
Derbinin olduğu bir haftayı kayıpsız geçmeliyiz. Üst sıralarda tutunabilmemiz için mutlaka kazanılması gereken bir maç.

robinhood61
22.09.2015, 17:58
şampiyonluğu bu tür maçlar belirler. yeneceğimizi düşnüyorum. n doye nin kendine gemesi lazım hakeza onurun da

Koray Böyük
22.09.2015, 18:48
Bu maçı alınmıyı?z bence alırız.. Bu hafta sahada cardozo olur muhakkak.. N doye ne kadar ilerde top tutsadan gol vuruşunda cardozo dan daha pasif kalıyo..
Yusuf geri döner mehmet ekici 11 de başlar diye düşünüyorum.. Marin ve ekici neler yapabilir onu da görmek lazim..

Ammavelakin topun yuvarlak olduğunu unutmamali.. Galatasaray veya Akhisar maçları çok büyük bir örnek...

ÖmürKaradeniz61
22.09.2015, 18:55
Foruma ilk 2009 yılında üye olmuştum,uzun zaman girmeyince yeniden üye oldum.Geçen zamanda sanırım burasıda değişmiş doğal olarak.Birkaç kişi var onların aksine görüş bildirdiğin zaman Trabzonspor düşmanı oluyorsun.Eleştiri hem olumlu olur hem olumsuz fakat önde gelen futbol uleması arkadaşlarımız buna katlanamamayla birlikte kendilerinin dediğini illa onaylamak zorundasın.

Sibel
22.09.2015, 19:10
Her ne kadar zor maç gibi görünse de futbolcular farklı motive olacaktır gs sonrası.
En azından ben öyle düşünüyorum.
Kaynak: Erkan.

kncyalcin
22.09.2015, 19:25
Osmanlıspor tipik bir MRA takımına dönüşmüş. Oldukça gompakt oynuyorlar. Ancak kadro kalitesi bu lig için fena sayılmayacak düzeyde olsa da asla bize rakip olacak düzeyde değil. Burada rakibin ne yapacağı değil, bizim neler yapamayacağımız sonucu belirleyecektir.
Osmanlı kadrosu derleme bir Anadolu takımı kadrosu.
Ahmet, Aslantaş, Szukala, Demirok, Bayır/Pinto; Mehmet Güven, NDiaye, Musa; Torje, WEbo, Erdal Kılıçarslan. Bir nev-i 4,3,3 ün 4-2-3-1 e dönüşülmüş halini oynuyorlar. En önemli tehdit Torje'nin Constant'a karşı kuracağı çabukluk üstünlüğü olacaktır. NDiaye ortalamanın biraz üzeri bir ortasaha oyuncusu fazlası değil. Bölüm bölüm etkili olacak olsa da Mersin maçını baz almayın arkadaşlar. Bizi en çok zorlayacak ise alan bulmakta zorlanacak olmamız. Neredeyse 3 ön libero ile oynayacaklar. Bir de belalımız Webo'ya dikkat. Zaten şu Webo ve Bobo'dan nefret ettiğim kadar daha fazlası sadece Emre, Volkan ve Caner'den nefret ediyorum :)

artvints
22.09.2015, 19:42
Bizim pas tempomuzla bu takimlari asmak zor.cavanda ve constant'in rakibi esir almasi ve bol orta yapmasi gerek.n'doye veya cardozo vurabilir kafayi.arkadan destekleyecek okay ve m'bia var.erkan marin ve ekici de ceza sahasi disinda donen toplara baski yapar. Bol bol denemeliyiz bu organizasyonu.

Erkan A.
22.09.2015, 20:21
selam arkadaslar
ben almanyadan katiliyorum uzun yillar takip ediyorum bu güzelim forumu
Trabzonluyum ..saygilarimi sunuyorum hepinize .. insAllah osmanlisporu yeneriz ve hep birlikte sampionluga ulasiriz
benide araniza Kabul edersiniz insAllah

Cyzio
22.09.2015, 20:29
selam arkadaslar
ben almanyadan katiliyorum uzun yillar takip ediyorum bu güzelim forumu
Trabzonluyum ..saygilarimi sunuyorum hepinize .. insAllah osmanlisporu yeneriz ve hep birlikte sampionluga ulasiriz
benide araniza Kabul edersiniz insAllah

Aramıza hoş geldiniz.

Courage
22.09.2015, 20:42
Bana kalırsa sezon sonunda ne olacağımızı belirleyecek maçlar bunlar işte.

Büyük maçları ekstra konsantrasyonla bir şekilde daha iyi oynuyoruz,puanlarda alabiliyoruz. Oyuncularımızın zihinlerine yüklememiz gereken en önemli kural küçük diye tabir edilen maçların önemi.Gevşeme ve hor görmeye kesinlikle yer olmamalı.

Osmanlıspor hem kadro yapısı hemde başındaki hoca itibari ile bize zorluk çıkarabilecek gibi dursa da ilk 15 dk'da bulabileceğimiz gol(ler) ile kazanacağımızı düşünüyorum. Webo hakikaten bize çok ters gelen bir oyuncu. Medjani -gs sevdası gibi birşeyler var aramızda :) Ona dikkat edip Torjenin koşuyolunu kapatırsak çok ekstra bir durum olmazsa gol yemeyiz. Douglas ,tatlı sert oyununu Webo'ya biraz daha fazla uygulayıp onu yıldırabilir.Yanında her ne kadar asla tercihim olmasa Mustafa oynayacak ama ben Medjaniyi tercih ederim.Bekte Cavanda -Constant ikilisini artık oturdu diye sayıyorum. Bozulmamalı. Constantın sakatlığı oynamasına mani ise Alper'i kullanmalı Şota hoca.

Erkan ve Onur ise muhakkak oynamalılar. Biri yediğinden diğeri atmadığından cezalandırılırsa hepten kaybederiz ikisini de.

Göbekte M'Bia -Okay sağ çizgide Marin solda Erkan önlerinde Ekici .En ileride Cardozo. Çünkü şu takım ileride topu tutup yerleşebilir. Cardozo'yu kendi sahamıza kadar getirip top istetecek bir takımımız artık yok ,bir şekilde böyle oynamaya zorlanmalı bu maç başlangıç olsun .

N'Doye duruma göre yorulan Oscar'ın yerine yada yanına geçer.

--------------------------- Onur -------------------------

Cavanda ----------- Douglas ----------- Medjani ------------ Constant (Alper)

Marin ---------- M'Bia --------------- Okay --------------- Erkan

---------------------- -- Ekici -------------------------------

--------------------- Cardozo -----------------------------------

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 21:02

Büyük maçları ekstra konsantrasyonla bir şekilde daha iyi oynuyoruz,puanlarda alabiliyoruz. Oyuncularımızın zihinlerine yüklememiz gereken en önemli kural küçük diye tabir edilen maçların önemi.Gevşeme ve hor görmeye kesinlikle yer olmamalı.

Osmanlıspor hem kadro yapısı hemde başındaki hoca itibari ile bize zorluk çıkarabilecek gibi dursa da ilk 15 dk'da bulabileceğimiz gol(ler) ile kazanacağımızı düşünüyorum. Webo hakikaten bize çok ters gelen bir oyuncu. Medjani -gs sevdası gibi birşeyler var aramızda :) Ona dikkat edip Torjenin koşuyolunu kapatırsak çok ekstra bir durum olmazsa gol yemeyiz. Douglas ,tatlı sert oyununu Webo'ya biraz daha fazla uygulayıp onu yıldırabilir.Yanında her ne kadar asla tercihim olmasa Mustafa oynayacak ama ben Medjaniyi tercih ederim.Bekte Cavanda -Constant ikilisini artık oturdu diye sayıyorum. Bozulmamalı. Constantın sakatlığı oynamasına mani ise Alper'i kullanmalı Şota hoca.

Erkan ve Onur ise muhakkak oynamalılar. Biri yediğinden diğeri atmadığından cezalandırılırsa hepten kaybederiz ikisini de.

Göbekte M'Bia -Okay sağ çizgide Marin solda Erkan önlerinde Ekici .En ileride Cardozo. Çünkü şu takım ileride topu tutup yerleşebilir. Cardozo'yu kendi sahamıza kadar getirip top istetecek bir takımımız artık yok ,bir şekilde böyle oynamaya zorlanmalı bu maç başlangıç olsun .

Alper hariç evet, çünkü Akhisar maçında rezil oynadı, Hoca ona güvense zaten sol beke monte edecek.

Ben de Alper ULUDAĞ'dan çok şey bekliyordum ta ki Akhisar maçına kadar

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 21:04
Ben bu sezon takıma çok güveniyorum, zira oynanan oyundan müthiş keyif alıyorum.

Her maçı iple çekiyorum.

İlk yarı 37-40 arası, sezon sonu ise 70-76 arası puan bekliyorum.

ALDENİRO
22.09.2015, 21:19

Okay mbia tandem oynarsa ekicinin yük azalır daha iyi hucum yapar.

güneyli
22.09.2015, 21:20
Osmanlının sahasıda bizim saha gibi tarla olur oynadıkça..Bgün oynanan maçta zemin kötü..Bizim takım güzel sahalarda düşündüğünü yapacak kıvama geliyor yavaş yavaş...Haftasonu zor olacak..Lakin Ankara olması iyi

rhaegarr
22.09.2015, 21:23
Her hafta Trabzonspor her iki yarıda gol atar diyorum yatıyorum bu hafta olur artık, sağlam oran veriyor :)

yorumsuz6117
22.09.2015, 21:53
5 maçta 5 galibiyet 15 puan işten bile değildi.. Kaybettiğimiz 5 puan tamamen kendi salaklığımızdan.. Herşeye rağmen iyi durumdayız şöyle 3-4 maç kazansak ard arda çok iyi olur..

Ekici ve Cardozo 11 oynamalıdır artık , kanatlar Marin , Erkan.. Diğerleri belli zaten..

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 22:09
5 maçta 5 galibiyet 15 puan işten bile değildi.. Kaybettiğimiz 5 puan tamamen kendi salaklığımızdan.. Herşeye rağmen iyi durumdayız şöyle 3-4 maç kazansak ard arda çok iyi olur..

Ekici ve Cardozo 11 oynamalıdır artık , kanatlar Marin , Erkan.. Diğerleri belli zaten..

Telaşa ve endişeye gerek yok.

Tabi ki GS mağlubiyeti hepimizi üzse de takıma olan güveni azaltmamalı

Seri galibiyetler yaparsak (en az 3 maç) şikebahçe maçına lider çıkmamız işten bile değil (Şota ikinci bir saçmalık yapmazsa)

Onur Akyüz
22.09.2015, 22:11
Ligin en kötü pas yapan takımlarından biriyle en iyi pas yapan 3. takımının maçı.

Bu önemli.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 22:47
MRA Hoca'nın kompakt futbolunu yıkar geçeriz.

Cardozo reis ve Bombacı Mehmet'den goller bekliyorum.

Ekicinin frikik gollerini özledim.

Ayrıca bir çok uzun oyuncumuz var ve duran toplardan golleri sıralamamız lazım artık (özellikle kornerlerden)

Kazım Bostan
22.09.2015, 22:49
@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 12 dk.12 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/646407909128146944)</small>
antrenman bittikten sonra sahada yarım saat sahada kalan Cardozo, Şota ile yan toptan gelen 150 ortayı golle buluşturmaya çalıştı.

Nazim Can
22.09.2015, 23:25
Passoligim yarin geliyor mac biletini mac günü stadtan alabilirmiyim????

EMİR
23.09.2015, 00:02

Evet ancak yoğun olabilir haberiniz olsun...

Samet Yildirim
23.09.2015, 00:06
Iyi yoldayiz.

Bu mactan 3 Puan alacagimizdan eminim ama Sota Hoca beni endisilendiriyor !

iyattara
23.09.2015, 00:09

Pasolig kartın geldikten sonra bakkaldan marketten her yerden alırsın biletini, maç gününü beklemene gerek yok. İnternetten de üye iş yerleri denilen yerlerden de alabilirsin. Hoş kart elinde olmasa da alabiliyorsun.

Samet Yildirim
23.09.2015, 00:10
150 ortadan kaç tanesi gol oldu diye sorarsanız saymadım, ama 3 taneden ortalama ikisi gol oldu, hemde ne goller. onu izlemek ayrı bir keyif

Yunus Emre Sel

Kiymet bil Sota Arveladze...Oynat N`doye ile dogru yolu bul Sota...

Mert Oğuzlu61
23.09.2015, 00:10
https://pbs.twimg.com/media/CPf1_t6W8AQKkhv.jpg

Yönetimimizin Mersin, Konya, Akhisar vs.. yönetimlerinden farkı olmadığını ve ne kadar güçsüz + vasıfsız adamlara koltuğu bıraktığımızın göstergesi... Senin yöneticin anca çıksın haksız penaltı istemiyoruz iyiki kaçırdık desin, aynı adam gs maçından sonrada ağladı. Mahmut Uslu nun çeyreği kadar racon yapacak adam yok şu yönetimde ona yanıyorum.

Nazim Can
23.09.2015, 00:11
Evet ancak yoğun olabilir haberiniz olsun...

ne tavsiye edersin peki???

Nazim Can
23.09.2015, 00:12
Pasolig kartın geldikten sonra bakkaldan marketten her yerden alırsın biletini, maç gününü beklemene gerek yok. İnternetten de üye iş yerleri denilen yerlerden de alabilirsin. Hoş kart elinde olmasa da alabiliyorsun.

o nasil olacak abicim başdan söyleyim kredi kartim yok, keş para ile nerden alabilirim birde ne zaman alabilirim???

iyattara
23.09.2015, 00:18
o nasil olacak abicim başdan söyleyim kredi kartim yok, keş para ile nerden alabilirim birde ne zaman alabilirim???

Dostum şöyle; kartını eline aldın mı "n'kolay iş yerleri" diye geçen yerler var genelde telefoncu kuru yemişci filan, sorarsın sağda solda her yerde var. Oralardan pasolig kartına para yükletirsin hatta bileti bile alıyorlar diye biliyorum. En kolay yol bu. Onun dışında akbank vakıfbank atmlerinden pasolig kartına para yükleyip internetten biletini alabilirsin, ptt şubesinden de yüklüyorlar. Yani iş pasolig karta parayı yüklemek sonrasını internetten yapabilirsin. Maç bileti bugün yarın satışa çıkar. Kaç para olduğunu öğrenir ona göre kartına para yatırır biletini alırsın.

Nazim Can
23.09.2015, 00:29
Dostum şöyle; kartını eline aldın mı "n'kolay iş yerleri" diye geçen yerler var genelde telefoncu kuru yemişci filan, sorarsın sağda solda her yerde var. Oralardan pasolig kartına para yükletirsin hatta bileti bile alıyorlar diye biliyorum. En kolay yol bu. Onun dışında akbank vakıfbank atmlerinden pasolig kartına para yükleyip internetten biletini alabilirsin, ptt şubesinden de yüklüyorlar. Yani iş pasolig karta parayı yüklemek sonrasını internetten yapabilirsin. Maç bileti bugün yarın satışa çıkar. Kaç para olduğunu öğrenir ona göre kartına para yatırır biletini alırsın.

Eywallah anladim çok teşekkürler.

AYYILDIZ
23.09.2015, 00:32
Yeneriz inşallah. Haftayı zirvede tamamlarız.

yüregimts
23.09.2015, 01:02
Bu hafta yenersek çok şanslı olacağız ... Bizim uşakların morali de düzelir hele de güzel futbolla yenersek.

E. Okan Bülbül
23.09.2015, 01:51
İstanbul İzmit Sakarya tarafından kendi aracıyla gidecek olup aracında yer olan abilerimiz varsa bi koltuğa talibim :)

DarkBlooD
23.09.2015, 02:10
@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 12 dk.12 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/646407909128146944)</small>
antrenman bittikten sonra sahada yarım saat sahada kalan Cardozo, Şota ile yan toptan gelen 150 ortayı golle buluşturmaya çalıştı.
Bu cevatkol nedur be , sıfır bedene bi yere kadar tahammül ederim de sıfır zaka fena birşey, hepten dayanılmaz oluyor .

EMİR
23.09.2015, 02:22
ne tavsiye edersin peki???

Maçtan 1-2 gün önce stada gidip gişelerden alabilirsiniz...

Sergen6161
23.09.2015, 02:22
Bugün osmanli nin kupa maçını izledim zemin tam anlamıyla rezalet, inşallah maçta zemin kötü sakatlıklara yol açmaz, skor tahmini yapmayacağım ama kazanırız.

memmedaga
23.09.2015, 03:42
Ligin en kötü pas yapan takımlarından biriyle en iyi pas yapan 3. takımının maçı.

Bu önemli.

en kötü biz miyiz?

kudu_89
23.09.2015, 08:17
N'diaye akıllı ve takım oyununa sahip futbolcu. Böyle esmer adamlar Trabzonspor u hep harcamıştır.

Doğukan Uçan
23.09.2015, 09:08
Almamiz gereken bu tip maclari senelerdir kazanamiyoruz

jacek cyzıo
23.09.2015, 09:32
Forumdaki üye olan/olmayan tüm Trabzonspor sevdalılarının mübarek kurban bayramını en içten duygularımla kutlar, sağlık ve huzur dolu nice bayramlar yaşamanızı dilerim.
Allah razı olsun kardeşim.seninde bayramın mübarek olsun.

ÖmürKaradeniz61
23.09.2015, 09:36
https://pbs.twimg.com/media/CPf1_t6W8AQKkhv.jpg

Yönetimimizin Mersin, Konya, Akhisar vs.. yönetimlerinden farkı olmadığını ve ne kadar güçsüz + vasıfsız adamlara koltuğu bıraktığımızın göstergesi... Senin yöneticin anca çıksın haksız penaltı istemiyoruz iyiki kaçırdık desin, aynı adam gs maçından sonrada ağladı. Mahmut Uslu nun çeyreği kadar racon yapacak adam yok şu yönetimde ona yanıyorum.
Cüneyt Çakır final yönetmiş adam,zaten ülkemizde hakem rezilliği var,Mhk aklınca en iyi hakemini kurtarmaya çalışıyor.Ben hep söylerim Türkiyenin en rezil hakemi bu adamdır diye.

Erkan YILMAZ
23.09.2015, 10:59
çakıra sahip çık trabzonlu barışı kötüle ulan hepinizin allah belasını versin

Hamdi Karamahmutoğlu
23.09.2015, 11:13
Onur
Cavanda-Douglas-Medjani-Constant
Mbia-Okay
Marin-Ekici-Erkan
Cardozo

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2015, 11:14
Cüneyt Çakır final yönetmiş adam,zaten ülkemizde hakem rezilliği var,Mhk aklınca en iyi hakemini kurtarmaya çalışıyor.Ben hep söylerim Türkiyenin en rezil hakemi bu adamdır diye.

Türkiye ligindeki en kötü hakem, bilhassa 4 büyük takımın arasındaki her yönettiği maç şaibeli

umitçebi
23.09.2015, 12:01
Osmanlıspor un önceki 5 maçını da izledim..Gerçekten biraz şanslı olsalar şuan en az 4 puanları daha var ve 12 puanla 2.olurlardı.

İlerde erdal ndiaye torje önlerinde webo dörtlüsü ortasaha larında oumar musa çağıran ikilisi gerçekten çok iyiler..Oumar 2 maçlık cezayı da son maçta bıtırdı.Bızım maçta ılk 11 çıkar...Çok dikkatli olmalıyız..Ndiaye ceza sahasının her yerinden çok düzgün vuruşları olan ve ayağı da düzgün bir topçu,iki kişiye çalım atıp sonrasında çok güzel şutlar çıkarabılıyor..Attığı 5 golün 3 ü bu şekılde..

Bize gelince,

Yapılan 11 ler kağıt üzeri bilgisi ile yapılıyor...Cardozo ve medjani şuan ilk 11 e yazılmaz..N doye çok formda ve ilerde takımı tutup rakip defansı çok yoruyor...Markesi ise çok zor..Eğer 4-2-3-1 oynayacaksak bunun forvetı şuan kı formlarla ndoye dir..Yumlu da gerçekten çok formda..Ben beğenmiyordum ama gerçekten formda...
Ekici Özer arasındakı kararı hoca verecek çünkü özer ekiciden daha formda ve sorumluluk alıyor..Çok araya girip top kapıyor..Tabı çok da kaptırıyor..Karar şota nın ekici mi özer mi...Ben olsam şu şekilde çıkardım..

************ONUR***********
CAVANDA DOUGLAS YUMLU CONSTANT
********MBIA*****OKAY********
***MARIN***EKICI******ERKAN
**********NDOYE******

Beypba
23.09.2015, 12:12
Bu Kadro 2010-2011 den iyi bir kadro bence..O kadronun en etkili futbolcusu jaja idi.. 3 bölgede her alanda dripling,şut,oyun kurma ve asist yapıyordu..ona benzeyen tek oyuncumuz marin..Marinin ürettiği skorlar bizim konumumuzu belirler bence..Tempo konusuda en önemli sorunumuz... ama 3,4 hafta sonra tempo konusunu hallederiz diye düşünüyorum..

Faruk Türk
23.09.2015, 12:50
Onur
Mbia-Okay
Marin-Ekici-Erkan
Cardozo

Bu kadroyla baslar, N'Doye'yi ikinci yarida erkanin yerine alip cift forvet oynariz.. ya da mbia cikar

Hakan
23.09.2015, 12:56
Fanatik Cardozo oynayacak diyor,sonunda

freedomforever
23.09.2015, 13:01
Onur
Mbia-Okay
Marin-Ekici-Erkan
Cardozo

Bu kadroyla baslar, N'Doye'yi ikinci yarida erkanin yerine alip cift forvet oynariz.. ya da mbia cikar
Ndoye-Okay yapip Mehmet'i Okay'in yerine çekmek daha mantikli. Erkan kesilmez.

freedomforever
23.09.2015, 13:10
Fanatik Cardozo oynayacak diyor,sonunda
Hoca antreman sonunda Cardozo ile calisma yapmis. Muhtemelen Cardozo oynayacak.

Mert Acar
23.09.2015, 13:23
Yalnız bu sene deplasman takımı olacagız gibi :)
Avniakerde bi şansızlik var direkten dönenler,kacan penaltilar.Okutmak lazim :)
Insallah maçta olacagim.
Bu arada Yusuf ve Ekici oynamali.Marin bana göre hamle oyuncusu gidişata göre 60da filan girebilir.
Cardozonun fiziki gücunu bilemiyoruz hiç 11 başlamadi.Eger güclendiyse reyiz oynasin :)
Ndoye faydali ama kazma :)

kyodou
23.09.2015, 14:04
Ilk yarıda 0-0 ı koruma amaçlı isteksiz, korkak, dengesiz anadolu maçlarından gına geldi artık. Gökdenizli, Szymekli, Fatihli dakka 1 gol 1 li maçları özledim. Ilk dakikadan akın olup yağmalıyız. Bunun için de ayağında top tutacak adamlar lazım. Cardozo-Ekici-Marin-Okay-Mbia 5 lisi mutlaka her maç oynamalı. Boş kaleye gol atamayan yeteneksizler kızağa çekilmeli artık yeter.

kyodou
23.09.2015, 14:09
Bu Kadro 2010-2011 den iyi bir kadro bence..O kadronun en etkili futbolcusu jaja idi.. 3 bölgede her alanda dripling,şut,oyun kurma ve asist yapıyordu..ona benzeyen tek oyuncumuz marin..Marinin ürettiği skorlar bizim konumumuzu belirler bence..Tempo konusuda en önemli sorunumuz... ama 3,4 hafta sonra tempo konusunu hallederiz diye düşünüyorum..
+1

İskender YILMAZ
23.09.2015, 14:16
Onur
Cavanda - Yumlu - Douglas - Constant
M'Bia - Okay
Marin - Ekici - Erkan
N'Doye

Esteban, Salih, Medjani, Aykut, Özer, Yusuf, Cardozo

AYYILDIZ
23.09.2015, 14:45
Bu maçı alırsak önemli bir engeli aşmış olacağız. Takıma güveniyorum.

Mert Acar
23.09.2015, 15:03
Bu maçta puan kaybı gelirse şaşırmam ama bu maçta sonraki 4 maçta seri galibiyetler alacağımıza inanıyorum.(Konya,Mersin,Sivas,Antep)
İnşallah seri bu maçla 5e çıkar Osmanlı iyi takım:)

homosapiens
23.09.2015, 15:46
Kadroda onurdan mbiaya kadar herkes hemfikir ve bu güzel birşey. okay ve özellikle erkanın oyunu da onları vazgeçilmez kılmaya başladı. markoyu hamle oyuncusu olarak düşünenler varsa da 90 dkyı rahat çıkarabileceğini ve pozisyona sokmada/hazırlamada ne kadar maharetli olduğunu gördük.

Ön taraftaki oyuncuların top rakipteyken ne yapacakları önemli. marin rakibe basamıyor maalesef ve özer de yalancı presle enerjisini tuketiyor. Mehmet henüz oynamasa da top rakipteyken alanları kapatmaya çalışmasıyla daha akıllı bir iş yapsa da sağlam basamıyor. Bu sene mbia ve okayla beraber bu yönde daha çok katkı sağlar umarım

Ve Ndoye. Bu senenin tek kötü tercihi bana göre. Daha iyisine ihtiyacımız vardı alamadık. Bu maç gol atsa da morali düzelse en azından

TSelif
23.09.2015, 15:54
2010-2011'e göre bu hafta berabere bitecek ve 6 haftalık galibiyet serisi başlayacak :rolleyes:

ihsanpasa
23.09.2015, 15:59
Kadroda onurdan mbiaya kadar herkes hemfikir ve bu güzel birşey. okay ve özellikle erkanın oyunu da onları vazgeçilmez kılmaya başladı. markoyu hamle oyuncusu olarak düşünenler varsa da 90 dkyı rahat çıkarabileceğini ve pozisyona sokmada/hazırlamada ne kadar maharetli olduğunu gördük.

Ön taraftaki oyuncuların top rakipteyken ne yapacakları önemli. marin rakibe basamıyor maalesef ve özer de yalancı presle enerjisini tuketiyor. Mehmet henüz oynamasa da top rakipteyken alanları kapatmaya çalışmasıyla daha akıllı bir iş yapsa da sağlam basamıyor. Bu sene mbia ve okayla beraber bu yönde daha çok katkı sağlar umarım

Ve Ndoye. Bu senenin tek kötü tercihi bana göre. Daha iyisine ihtiyacımız vardı alamadık. Bu maç gol atsa da morali düzelse en azından

Dediklerine katılıyorum N'doye hariç. N'doye gol atmak değil gol attırmak için doğmuş sanki çok iyi servis yapıyor iyi pres yapıyor ve hareketli top yumuşatıp oyunu çok iyi açıyor. Zaten şotanın sisteminde arkada ki 3'lü erkan-marin(Mehmet)-yusuf daha çok gol atar santrofordan dikkat ettiyseniz maçlarda arka 3'lü daha çok pozisyona giriyor. Ha şuda var gs maçında ki 2 önemli pozisyonda bitirişi yapamaması yakışmadı bunları gole çevirmeliydi ama o pozisyonları gole çevirecek kadar yetenekli bence bir gol atsa açılacak gibi hadi hayırlısı ama kesinlikle faydalı transfer.

Uğur Kalyoncu
23.09.2015, 16:00
Onur
Cavanda Mustafa Douglas Constant
Yusuf Okay Mbia Ekici Marin
Cardozo

Erkan Ekici Marin in beraber oynayabileceği tek ihtimalde Okay a yer yok....En mantıklı kadro bu gözüküyor. ..Bu 3 lü den Erkan dan vazgecerim ....Yusuf ise oyunu hizlandiran tek topcu her daim var olmali..

Tunç Tosun
23.09.2015, 17:04
Valla şu kadro yapısında en büyük korkum santraforsuz sahaya çıkmamız olur, Vahid hoca olsun MRA olsun Marin, Erkan, Yusuf koyup 3lü forvet çıktık daha ne yapalım derlerdi..

Neyse ki Şota kendisi de hücum oyuncusu olduğu için gerçek golcülüğe değer veriyor..

Tunç Tosun
23.09.2015, 17:05
2010-2011'e göre bu hafta berabere bitecek ve 6 haftalık galibiyet serisi başlayacak :rolleyes:

Hadi şunu 7 haftalık seri yapalım :)

bkandil
23.09.2015, 17:10
Bu maçta lehimize penaltı verileceğini düşünüyorum, geçen haftanın diyeti olarak.

Takıma çağrı yapalım, eğer böyle bir durum olursa atmasınlar penaltıyı...

Kemal Öztel
23.09.2015, 17:40
şb maçına kadar 7 de 7 yapacağız..

alone_6161
23.09.2015, 18:17
Bu maçta lehimize penaltı verileceğini düşünüyorum, geçen haftanın diyeti olarak.

Aynı fikirdeyim....Böyle bir eyyam yapılırsa o penaltı dışarı atılmalı...

Kazım Bostan
23.09.2015, 18:29
şota onur ile özel olarak ilgileniyormuş. hurma da destek oluyormuş onur'a. morali normalmiş.

cüneyt çakır'a bu hafta maç verilmemiş.

Mert'
23.09.2015, 18:48
Bence takımın şu an en büyük sorunu tempo ve hızlı oyun. Osmanlıspor gibi defans yapacak takımlara karşı bu yüzden çok zorlanırız. İnşallah yeneriz ama puan kaybı benim için sürpriz olmaz.

Furkan S.
23.09.2015, 18:51
Onur,Cavanda,Medjani,Douglas,Alper,M'Bia,Okay,Ekic i,Marin,Erkan,Cardozo.

Özevlatsız tertemiz ilk 11 :)

DarkBlooD
23.09.2015, 18:55
Onur,Cavanda,Medjani,Douglas,Alper,M'Bia,Okay,Ekic i,Marin,Cardozo.

Özevlatsız tertemiz ilk 11 :)
11. oyuncu olarak kendinizi mi yazdınız :)

Mert Oğuzlu61
23.09.2015, 18:57
Barış: 7.4 (Yetersiz hakem - 1 ay dinlendirilmesi isteniyor)
Cüneyt: 7.9 (Bariz hata - 15 gün dinlendirilmesi isteniyor)

Barış penaltıyı vermedi yetersiz hakem oldu, Cüneyt daha mı iyi yönetti yani ? Barış ı Trabzonlu hakem diye daha maç başlamadan doğradılar, iyi ki fb aleyhine (tartışılır) bir pozisyon oldu, adamın ipini çektiler.

Cüneyt için bizim başkan ile o adalet yoksununun tasmasını tutanlar arasında ne gibi konuşmalar geçti bilmiyorum ama en ağır sözler söylenip, şimdiden kılıçlar çekilmiştir diye umut ediyorum. Yoksa bizi çok yakarlar, maçlarımıza bu paralı düdüğü vermeye devam ederler.

Furkan S.
23.09.2015, 19:08
11. oyuncu olarak kendinizi mi yazdınız :)

:D keşke yazabilseydim gözünüz hücum oyuncusu görürdü :D Erkan olacak o boşluk..

ilyskm
23.09.2015, 20:11
Akhisar'ı ve leş olmuş GS yi yenemeyen takım Osmanlı'yı biraz zor yener gibi geliyor...
Takımın en büyük sıkıntısı golcü

Emirhan Uludüz
23.09.2015, 20:37
Akhisar ve galatasarayı rahat yenerdik. Yenebileceğimiz bir oyun oynadık. Kayseriyi, Bursayı, Beşiktaşı zor yenen desen neyse de Akhisar ve gs maçlarında iyi oynadık. Akhisar maçında penaltı ve sonrası boş kale şanssızlıktı. Gs maçında ise yine şanssızlık artı hakemin yönetimi engelledi maçı almamızı. Osmanlıspor'u rahat yeneceğiz.

Nazim Can
23.09.2015, 20:44
Akhisari ve gs yi yenemeyen... ile başlayan hakli cümlelere toplu bir cevap vermek istiyorum, Osmanliyi da yenemiyorsak zaten son 2 yilda harcanan o kadar para ve verilen emeke yazik, bizede yazik o kadar destek verdik, Osmanliyi yenemeyen takim bir zahmet sampiyonluga degil 4. falana oynasin.

U.Sadıkoğlu
23.09.2015, 20:48
Osmanlıspor'un geçmiş maçlarına göz ucuyla baktım da MRA fena bir sistem aşılamamış Osmanlı'ya ancak bize direnemeyeceklerdir. GS maçında oynadığımız futbolun aynısını Cumartesi 16:00'da Osmanlı'ya karşı oynarsak bize direnme şansları olmaz.

Kazım Bostan
23.09.2015, 20:50
gs maçı farka bile giderdi. çok gol kaçırdık. son vuruş anlamında becerimizi biraz yükselttiğimiz an rahat yenebileceğimiz takım sayısı artar.

Doğan Keskin
23.09.2015, 21:18
Umutsuzluğa hiç gerek yok ben çok güveniyorum takıma acayip rahatım bu maç için..3-0 diyorum..güvenin arkadaşlar bu takım Osmanlı'yı falan dağıtır.

kyodou
23.09.2015, 21:30

Aynı fikirdeyim....Böyle bir eyyam yapılırsa o penaltı dışarı atılmalı...
İroni mi bu. :) Yani öteki türlü hiç komik değil çünkü.

61ronin61
23.09.2015, 21:51
İroni mi bu. :) Yani öteki türlü hiç komik değil çünkü.

hee ironi denmiş bende ronin anladım:D

Enes Ünal Kaya
23.09.2015, 21:52
GS maçının özeti öyküsü herşeyi tekrar tekrar izledim.

O Gün cok sinirliydim pek bişey demedim ama Takım olarak bu sezonun en iyi futbolunu oynamışız.

Eğer futbol seviyemiz bu olursa yenemicemiz takım yok.

Marin'i Ekran'ı Cavanda'yı Mbia yı izlemek büyük zevk

Kemal Öztel
23.09.2015, 22:13
şb maçına kadar 7de 7 yapacağız,şb maçı ne olur bilemem..

61ronin61
23.09.2015, 22:15
bedavadan ceza aldığım için gs maçında öncesinde sonrasında yorum yapamadım evet gs maçında gördüklerim.

el bombası en büyük sorun ve şotanın elini kolunu bağlıyan adam CONSTANT.yok adam yok alper ondanda beter constan sarı gördü yolgeçen hanı oldu ama şota mecburen elikolu bağlı yapacak bişeyi yok.devre arası mutlaka kurutlmalıyız bundan.hee maç maçtan 2-3 gün öne bu constanta sarmıştım ve haklı çıktım onun yüzünden de ceza aldım ona .....demiştim ve yüzde bin haklıyım.

ERKAN=çok iyi gidiyor ama golvuruşunda çok peşin hükümlü davrandı topa bakıp konsantre olmalıydı ve top sekti ayak bileğine geldi topa bakmadığı için yüzde bir milyon gol kaçtı.erkanı şu yönden uyarıyım bak erkan marine anormal bağırdın adamın moralini bozdun oyundan düşürdün artisliğe gerek yok o dünyaca ünlü futbolcu marin sen topu çektin önüne geldi vurdu kaleyi tutmadı ama öyle esip güreledin ki marini bitirdin yapma yedek kulübesine uçarsın sonra.

EKİCİ VE YUSUF=bakın sizi çok önceden uyardım ekici egoist olma hep kendine çalışıyorsun şota seni keserdedim sonra yusuf deligibi koşuyorsun ama bir olumlu pasın ortan yok kesin kesiliceksin dedim ikiside yedek kulübesini boyladı.takım için oynayın kendiniz için değil.

ONUR=artık kesilme zamanın gelidide geçiyor bile 1 değil 2 değil 3 değil 4 oldu.napıyorsun arkadaş sen .her maç hatalı gol yiyip yakıyorsun takımı kaleciliğimi unuttun anlamadımki.hangi maçını sayayım hepsinde yaktın takımı rabatuocni-akhisar -gs -bjk (bjk maçında takımın üstün kalitesi sayesinde kurtardık) kesilmen şart .çok formsuzsun senin bu halinle şampiyon olmamız imkansız.direk kulübe acil.unuttum onuda yazıyım ya onur lokum gibi top geliyor karşıdan sertte değil kavislide değil sadece kucağına alıcaksın o yumruklma işi ne iş yaa şovmu yapıyosun napıyorsun yumrukladın mbiaya çartı gol oldu saçma sapan hareketler yapıyorsun .

YUSUF=hayırdır yusuf hoca seni sonradan oyuna aldı sahada yoktun bu hocaya bir diklenme mi mesajmı yarışmı .yanlış yaptın bu gidişle sonradan da alınmayacaksın.

CAVANDA=süpersinde gerek yok fantazilere sevgili roketimiz.

NDOYE=?

CARDOZO=kral dönmeli şotanın işiçok zor ndoye ile bir formül bulunmalı .

ŞOTA=sevgili efsanemiz şota seni çok seviyoruz ama sahamızdaki maçlarda baskılı başlamalıyız ama sen ilk yarı çok kötü başladın sonradan açıldık ilk yarı sonradan açıldığımız gibi başlasaydık ilk yarı 3 lerdik gs yi ve iş biterdi.sahamızda baskılı başlamalıyız hocam eski yıllardaki gibi.rakibi cesaretlendirmemeliyiz.

Manava61
23.09.2015, 22:16
gs maçı farka bile giderdi. çok gol kaçırdık. son vuruş anlamında becerimizi biraz yükselttiğimiz an rahat yenebileceğimiz takım sayısı artar.

Takım topluca hamama gitsin o sorun çözülür :D

61ronin61
23.09.2015, 22:22
Takım topluca hamama gitsin o sorun çözülür :D

valla renkdaşım ne zaman yapıldı bilmiyorum ama bu stada çok çok çok güçlü bir büyü yapıldı 1996 dan önce .gs maçında direkler onurun açlılıp vurması ve mbia ya çarpıp gol olması şaka dicem şaka değil bu çok güçlü bir büyü.

hep avni akerde takım takılıyor .bu bir tesadüf değil seyirci filan demeyin oda değil kesin çok güçlü bir büyü var bu stadta.

Kazım Bostan
23.09.2015, 22:34
https://www.facebook.com/Divaneyiz/videos/vb.510166199009108/1272676719424715/?type=2&theater

rüştü güzel analiz etmiş yediğimiz golü.

Ozan Kara
23.09.2015, 22:40
Tempolu başlayıp erken bitirmeliyiz maçı.

yorumsuz6117
23.09.2015, 22:41
Guidetti çaktı Celta 4 - 1 Barca..

61ronin61
23.09.2015, 22:43
ne diyo bu onur yaa ne sanıyor kendini aslanlar gibi savaştık benim yüzümden yenildik bide açmış gözleri sonuna kadar ne olucak onur sayende maçı kaybettik bu onur raydan çıktı güç zehirlenmesi yaşıyor kendini trabzonspordan üstün görmeye başladı HURMA başganı tebrik ediyorum en doğrusunu yapmıştı.

bu onur kontrolden çıktı arkadaş.hem anormal formsuz hem taraftara laf yetiştiriyor .

onur bu taraftar 30 yıldır şampiyonluk sevinci kutlaması yapamıyor farkındamısın acaba öyle senin dediğin gibi basit değil bu işler benim yüzümden yenildik bişey oldumu diyor tövbe estağfurullah maç gitti 6 puanlık maç bu oldu senin herzaman ki saçma sapan hatan yüzünden.

61ronin61
23.09.2015, 22:48
osmanlı maçına baskılı başlamalıyız .kontrollü değil kontrollü başlarsan rahat gelirler birde gol attılarmı sonra çıkar o golü çıkarabilirsen kesinlikle ilk golü biz bulmalıyız buda baskılı büyük takım futboluyla olur.

aman şota hocam sakın ilk yarı rakibi tartıyım filan deme .

DarkBlooD
23.09.2015, 22:48
hee ironi denmiş bende ronin anladım:D
Nerelerdesin ne zamandır , gözüm aramadi desem yalan olur :)

61ronin61
23.09.2015, 22:53
Nerelerdesin ne zamandır , gözüm aramadi desem yalan olur :)

valla renkdaşım bedavadan ceza yedim gs maçından 1-2 gün önce constanta sarmıştım ve haklıda çıktım.aslında o gece m.berke gayretli adminim nöbetçiydi onlada biraz konuştuk ceza alıcak birşeyim yoktu olsa m.berke gayretli verirdi cezayı ama sabah bi baktım adem admin bir hafta bedavadan ceza vermiş .

demek bazı adminler kafasına göre ceza veriyor uyuz olduğuna basıyor cezayı ben bunu anlıyorum artık .bmn den üyeyi soğutmak için süper yöntem ne diyim.

DarkBlooD
23.09.2015, 23:01
ne diyo bu onur yaa ne sanıyor kendini aslanlar gibi savaştık benim yüzümden yenildik bide açmış gözleri sonuna kadar ne olucak onur sayende maçı kaybettik bu onur raydan çıktı güç zehirlenmesi yaşıyor kendini trabzonspordan üstün görmeye başladı HURMA başganı tebrik ediyorum en doğrusunu yapmıştı.

bu onur kontrolden çıktı arkadaş.hem anormal formsuz hem taraftara laf yetiştiriyor .

onur bu taraftar 30 yıldır şampiyonluk sevinci kutlaması yapamıyor farkındamısın acaba öyle senin dediğin gibi basit değil bu işler benim yüzümden yenildik bişey oldumu diyor tövbe estağfurullah maç gitti 6 puanlık maç bu oldu senin herzaman ki saçma sapan hatan yüzünden.
ayrıca Onur hakkında çok yanlış yoldasin, olmuyor böyle .

1. Si Onur dan başka takımı bilen , takımla süre alan kalecin yok .
2. Si gol yedin diye maç kaybedilmez, gol atamadigimiz için maçı kaybettik .
3. olarak da biz mükemmel bir takım değiliz henüz takım olmaya çalışıyoruz , tabi bu durumdan da en çok etkilenecek olan Onur dur , 1-2 hata yapması da gayet doğal , rakiplerdeki müthiş kaleciler bu süreçte çok daha fazla hata yaptılar ve hala tartışmasız yerlerinde duruyorlar , 11 imiz mukemmelestikce Onur da eski günlerinden daha iyi bir duruma gelecektir .

Diğer oyuncuları herzaman degiztirebilirsin ama kale istikrar ister ve takımla süre alan kaleci en iyi kalecidir, ki Onur ne kadar hatalı gol yesede tartışmak hatadir.