PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetime Çağrı

Faik Yılmaz
17.11.2006, 08:41
Arkadaşlar her ne kadar kızsakta bazı davranışlarını tasvip etmesekte makamlarından dolayı Başkanımızıa ve Yönetimimze saygı duyuyoruz.

Birlik beraberliğe en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde futbolcu-seyirci ve yönetim üçgenindeki birliktelik oldukça önem kazanmış durumda. Bu birlikteliğin sağlanması açısından yaklaşık Fb maçı çok önemli bizim için....

Yönetimden ricam bilet fiyatlarını makul bir seviyede tutması makul derken 3-5 milyon demiyorum. mesela 10-20-40 olabilir. Şu günlerde belki üç beş kuruşu başka yollardan temin edebiliriz ama seyirci desteği çok önemli durumda.

Yönetim gereken fedakarlığı yaparsa bizde seyirci olarak stadı doldurarak vetezahürat ederek gereken fedakarlığı yaparız.

Şimdi bazı arkadaşlar sigaradan çaydan kessin filan muhabbetleri yapacaklar biliyorum ama bu söylenenlerin ne kadar geçersiz olduğu Gs maçında görüldü maalesef... 10 bin biletli seyirci bizim gibi büyük bir takıma yakışmaz. Maraton için 40 ytl gibi bilet fiyatları ise ilimizin sosyo ekonomik durumuna uymuyor maalesef...

Yönetim görevini yapsın....

Bizde görevimizi yaparız........

sismolog61
17.11.2006, 08:44
yanılmıyorsam (cincon maçındaki gibi uçuk olmayacak ) 10-20-40 olacağı söylenmişti.bize düşen görevde takımımızı her ne koşulda olursa olsun yanlız bırakmamak ve sonuna kadar desteklemektir.

metehan
17.11.2006, 08:49
Evet Trabzon'da bilet fiyatı seyirci sayısını çok etkiliyor, FB maçı için böyle bir uygulama yapılmasında bence de fayda var.

CeSS
17.11.2006, 09:47
Evet, yönetim görevini yapıp , Mali kongreye seçim kararı koydurmalıdır.

Egemen Yılmaz
17.11.2006, 13:56
taraftara ihtiyacımız olduğu şüphesiz, ama taraftardan çokkkkk daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şeyler var, trabzonspor ruhunu taşıyan futbolcular

Faik Yılmaz
17.11.2006, 13:59
taraftara ihtiyacımız olduğu şüphesiz, ama taraftardan çokkkkk daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şeyler var, trabzonspor ruhunu taşıyan futbolcular

biz ne kadar acı çektirselerde onlara son bir fırsat veren vefakar cefakar TRABZONSPOR taraftarıyız. yönetim bilet fiyatlarını makul bir seviyeye indirsin görevini yapsın biz stadı tamamen dolduralım ve destek verelim görevimizi yapalım... futbolcularda yapsınlar artık ben bunu söylüyorum.....

ezikbahçe maçı dönüm maçımız olsun.....

Tunga
17.11.2006, 14:37
Geçen hafta Ersen ile görüştüğümüzde kendisinin ve takımın fener maçına şartlandığını gördük. Çok mutlu olduk. Şimdi hoca, yönetim ne yanlış yapmış olurlarsa olsunlar, bundan sonrasına biraz daha umutla bakmak istiyorsak bu maç bizim için çok önemli.

Kazanabiliriz ve ben inanıyorum ki kazanacağız. Ama bu sefer galatasaray maçındaki gibi değil daha kalabalık bir seyirci gurubu ile bunu kutlayalım. İstanbul ve Ankara'dan da gelecekler olacak. Trabzon'daki taraftarımız ile birleşince ortaya müthiş bir şölen ve futbol ziyafeti çıkacak.

Trabzonspor yöneticilerin ya da hoca veya futbolcuların değil de, hepimizin ise, içinde bulunduğumuz şu halde bile, Trabzonspor için umudu yeşertmek bizim de görevimiz.

Bunun için bu çağrıya kulak vermek ve ezeli rakibimiz, ebedi antipatimiz fener'e tokadı sadece futbolcularımızla değil, hep beraber vurmak da boynumuzun borcu:)

Siyah-beyaz, sarı-kırmızı riyaları (pardon, pardon) rüyaları, kabusa çevirdik, şimdi yukarı doğru bir ivme için sıra sarı-lacivert rüya görenleri karabasanla basmaya geldi http://img106.imageshack.us/img106/7702/smileyclaretbluecy8.gif

TSelif
17.11.2006, 14:40
Havaya girdim yaw şimdiden :)

sismolog61
17.11.2006, 15:00
Siyah-beyaz, sarı-kırmızı riyaları (pardon, pardon) rüyaları, kabusa çevirdik, şimdi yukarı doğru bir ivme için sıra sarı-lacivert rüya görenleri karabasanla basmaya geldi

inşallah hep birlikte el birliğiyle bunu başaracağız

Faik Yılmaz
17.11.2006, 15:05
yönetim yönetim duy sesimizi.....

işte taraftarın ayak sesleri........

Enes Berfin
17.11.2006, 19:11
Yönetim mecbur bilet fiyatlarini ucuza sattirmasi lazim bunun dersini aldilar zaten.

kutoz
17.11.2006, 19:37
Başlık Yönetime çağrı. Konuyu açan arkadaşta kendince çağrısını yaptı. Benim çağrım da aşağıdadır...

Ey yönetim kurulu, mali kongreyi seçimli kongreye çevirin ve Trabzonspor'a faydanız olacağınızı inanıyorsanız, biran önce istifa ediniz...

Gürkan
17.11.2006, 20:07
iyi zamandan herkes yanımızda olur bu zamanlarda birliğe ve desteğe daha çok ihtiyacımız var.

Selman
17.11.2006, 20:16
Ey yönetim kurulu, mali kongreyi seçimli kongreye çevirin ve Trabzonspor'a faydanız olacağınızı inanıyorsanız, biran önce istifa ediniz...

Aynen katılıyorum.Trabzonspor'dan nemalanmak isteyen bir yönetim bizi başarıya ulaştıramaz.Tez elden istifa etmelidirler.

Hüseyin Çümen
17.11.2006, 20:24
fener maçı yeniden doğuşumuz olmalı o maçtada yenilirsek zaten bizi kimse toplayamaz ondan sora yönetim antrönör futbolcular çok karışır ortalık

Adem Erdoğan
17.11.2006, 21:18
2. ligde bile olsak feneri kesinlikle yeneceğimize inanıyorum.

Kasım Hilal
17.11.2006, 21:23
Önce kargalar yensin sonra da biz..
Hem liderlikten alaşağı olsun hem de bizim önümüz açılsın yahu...
Bilet fiyatlarının da bu sefer ikiye katlanacağını sanmıyorum..
Zira öyle bir şey olursa boşluklar olabilir..
Maça giden gider de asıl tezahürat önemli o maçta tezahürat..
Takımı şöyle adam gibi (inşallah bu adam gibi tabirim yanlış anlaşılmaz) ateşleyebilirsek ne mutlu bize..
Tek mesele bence o..
Febeyi yenmek o kadar zor olmasa gerek.
Yeter ki inanalım.

TSKara61
17.11.2006, 21:23
İnşallah yeneriz İnşallah. Şu Fenerlilerin havalarını bi güzel bozsak muhteşem olur. Yenmemizi o kadar istiyorumki artık utanıyorum kaç yıldan beri AAde yenemiyoruz bu şerefsizleri!!

Hüseyin Çümen
18.11.2006, 08:22
yahu hertürlü başlıkları fener topiğine çevirebilioruz ne takımız süperiz biz fener nefretimiz ne durumlarda bunların içinde bende varım tabi sivas maçı hemen fener topiği oluyo bu topikte fener topiği oluyo fatih tekke bilmecesi başlığı bile bi şekilde fener topiği olabilio fatih olsa fenere şukadar gol atıyodu şeklinde :D

redflag
18.11.2006, 20:19
kardeslerim arkadaslarım biz takımımızı ne pahasına olursa olsn desteklemeyecekmiyiz ? bizim icin biletlere indirim yapılsın ama bizim icin kulup ne kazanacak arkadaslar buraya yorum yazarken ltfen Trabzonspor'umuzun da menfaatlerinide düsünelim ne olur

Taner Gündoğdu
18.11.2006, 21:40
daha öncede defalarca tartışılmıştı bilet fiyatları. acaba fiyat yüzünden mi stat dolmuyor diye. normal maçlarda bilet fiyatları ucuz fakat dolmuyor!!! ama...ama...ama... bu normal bir maç değil! bu fener maçı! bu hafta sivasa yenilsek dahi, yönetim bilet fiyatlarını 15-20 açıklasa bile bu stat dolmalı! sadece bir maçlık tüm kırgınlıklar unutulmalı! 90 dk. futbolcular için olmasa bile TRABZONSPOR için bağırılmalı! istanbul eziklerine gözdağı verilmeli! LÜTFEN arkadaşlar bu maç sıradan bir maç değil!!!

eren_61
19.11.2006, 01:18
bu maçı almalıyız mutlaka ve bu stat ilk defa 90 dakika susmamalı ama bütün stat.sadece kale arkası değil.tüm stat birlik olunmalıı.artık bunu başarmalıyız

Vegas
19.11.2006, 08:25
Gecen seneki gibi biletleri es-dost-akraba ucgenine dagitmasinlar yeter.

redflag
19.11.2006, 11:18
arkadaslar kmsenn biletleri eşe dosta dağıttığı yok ? warsaa kanıt lütfen arkadaslar yönetimimize büyük haksızlık ediyoruz.

macka61
19.11.2006, 11:22
inşallah yeneceğiz ben gidemeyeceğim ama maça gidecek olan arkadaşlarımız elinden gelen desteği yapacaklarına hiç şüphemiz yok kızsakta üzülsekte bundan başka TRABZONSPOR yok bu takım hepimizin takımı takımımıza sahip çıkıp düzlüğe çıkmasında yardımcı olalım nasıl taraftar olduğumuzu cümle aleme gösterelim önemli olan kötü günde destek olmak

lakerta
21.11.2006, 12:15
Ve Fatih Akyel kadro dışı!
Trabzonspor'da Fatih Akyel, Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakıldı. Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasında deplasmanda oynanan Sivasspor maçının kadrosuna alınmayan Trabzonspor'un 2. kaptanı Fatih Akyel kadro dışı bırakıldı. Bu sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan sabah idmanına da çıkmayan Fatih Akyel'in disiplinsiz davranışları gerekçesiyle Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kodro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Sevgili Trabzonsporlular!Sözüm size!

Kardeşlerim;

Bu ülkenin tek "devrimci" takımının, Trabzonsporun, "taraftarlık duruşları" genetik kodlarında saklı olan ve bu duyguyu yaşayamayanların asla anlayamayacağı bir ayrıcalık yaşayan bordo mavililer;

Dinleyin..

Ben yaklaşık 30 yıldır bu takımın peşindeyim, damarlarımda bordo mavi bir gurur taşıdım ve taşımaya devam ediyorum, edeceğim.

Maalesef şu veya bu nedenlerle takımımız çok kötü bir noktaya taşınmış, kurumsal kimliğimiz onulmaz yaralar alırken saha sonuçları da camianın alışık olmadığı puan tablolarını önümüze koymuştur.

Nuri Albayrak ve yönetimi maalesef bu yükü kaldıramamış, Trabzonspor gibi bir markayı çok kısa bir sürede "dip" noktasına taşımayı başarmışlardır. Ama kabul etmeliyiz ki Albayrak da göreve böyle bir hedefle gelmemişti.

Trabzonsporumuz, Atay Aktuğ döneminde "atılamayan" radikal adımlar ve transfer fiyaskolarının altında ezilmiş, umut olarak göreve getirilen Nuri Albayrak da artık umut olmaktan çıkmıştır.

Lakin;

Trabzonsporumuz bu hafta ezeli rakibi Fenerbahçe ile hayati bir maça çıkacaktır. Sizlerden, önümüzdeki 5 günü "dondurmanızı" ve sadece Fenerbahçe maçına odaklanmanızı rica ediyorum. Bu yönetimi benim kadar eleştiren çok az kişi vardır, izleyenler bilir. Ama benim bu takıma olan sevgim; yöneticilerin basiretsizliğine, çapsızlığına ve beceriksizliğine yönelik eleştirilerimden kat be kat büyüktür. Yönetimler gelir ve giderler, ama Trabzonsporumuz hep kalıcı olacaktır. aslolan genlerimize işlemiş sevginin kaynağını diri tutmaktır.

Gelin; önümüzdeki bir hafta sadece Fenerbahçe maçını düşünelim. Rakibimizi hak ederek yenelim ve ondan sonra oturup geleceği hep birlikte yeniden inşa edelim..

Bu renkleri; kişisel hesaplarından ve hırslarından çok sevenler. Sözüm sizedir..Fenerbahçe maçında herşeyi bir yana bırakıp takımımızın arkasına geçelim.

Sayın Albayrak; size düşen de bilet fiyatlarını 1 ytl ye düşürmektir.

Haydi, hep beraber Avni Aker'e.
internetspor:(Sedat Tunalı)

Tunga
21.11.2006, 12:27
İlgili konuda daha önce başlıktan devam edelim.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5097

Konular birleştirilmiştir.

TSelif
21.11.2006, 13:57
Allah'ım biz ne kadar karışmışız da haberimiz yok yaaaa

Faik Yılmaz
21.11.2006, 14:09
Ve Fatih Akyel kadro dışı!
Trabzonspor'da Fatih Akyel, Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakıldı. Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasında deplasmanda oynanan Sivasspor maçının kadrosuna alınmayan Trabzonspor'un 2. kaptanı Fatih Akyel kadro dışı bırakıldı. Bu sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan sabah idmanına da çıkmayan Fatih Akyel'in disiplinsiz davranışları gerekçesiyle Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kodro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Sevgili Trabzonsporlular!Sözüm size!

Kardeşlerim;

Bu ülkenin tek "devrimci" takımının, Trabzonsporun, "taraftarlık duruşları" genetik kodlarında saklı olan ve bu duyguyu yaşayamayanların asla anlayamayacağı bir ayrıcalık yaşayan bordo mavililer;

Dinleyin..

Ben yaklaşık 30 yıldır bu takımın peşindeyim, damarlarımda bordo mavi bir gurur taşıdım ve taşımaya devam ediyorum, edeceğim.

Maalesef şu veya bu nedenlerle takımımız çok kötü bir noktaya taşınmış, kurumsal kimliğimiz onulmaz yaralar alırken saha sonuçları da camianın alışık olmadığı puan tablolarını önümüze koymuştur.

Nuri Albayrak ve yönetimi maalesef bu yükü kaldıramamış, Trabzonspor gibi bir markayı çok kısa bir sürede "dip" noktasına taşımayı başarmışlardır. Ama kabul etmeliyiz ki Albayrak da göreve böyle bir hedefle gelmemişti.

Trabzonsporumuz, Atay Aktuğ döneminde "atılamayan" radikal adımlar ve transfer fiyaskolarının altında ezilmiş, umut olarak göreve getirilen Nuri Albayrak da artık umut olmaktan çıkmıştır.

Lakin;

Trabzonsporumuz bu hafta ezeli rakibi Fenerbahçe ile hayati bir maça çıkacaktır. Sizlerden, önümüzdeki 5 günü "dondurmanızı" ve sadece Fenerbahçe maçına odaklanmanızı rica ediyorum. Bu yönetimi benim kadar eleştiren çok az kişi vardır, izleyenler bilir. Ama benim bu takıma olan sevgim; yöneticilerin basiretsizliğine, çapsızlığına ve beceriksizliğine yönelik eleştirilerimden kat be kat büyüktür. Yönetimler gelir ve giderler, ama Trabzonsporumuz hep kalıcı olacaktır. aslolan genlerimize işlemiş sevginin kaynağını diri tutmaktır.

Gelin; önümüzdeki bir hafta sadece Fenerbahçe maçını düşünelim. Rakibimizi hak ederek yenelim ve ondan sonra oturup geleceği hep birlikte yeniden inşa edelim..

Bu renkleri; kişisel hesaplarından ve hırslarından çok sevenler. Sözüm sizedir..Fenerbahçe maçında herşeyi bir yana bırakıp takımımızın arkasına geçelim.

Sayın Albayrak; size düşen de bilet fiyatlarını 1 ytl ye düşürmektir.

Haydi, hep beraber Avni Aker'e.
internetspor:(Sedat Tunalı)

yok devenin nalı....

mesleyi çarpıtmaya çalışan arkadaşlarda var......

takım ne kadar kötü olursa olsun o büyülü atmosfere girmenin az da olsa bir bedeli olmalı.....

bu arakadaş kasıtlı haberler yazıyor itibar etmeyin.....

DİNÇ
21.11.2006, 14:09
Allah'ım biz ne kadar karışmışız da haberimiz yok yaaaa

Haberimiz olmaz tabi...
Öyle insanlar var ki, Trabzonsporumuzun iyi olmasını istemez..
Çünkü kötü giden bir Trabzonspor onların işine gelir...
İşte böyle haberimiz olmadan bizi karıştırıp karıştırıp çorba yaparlar...
Oturup afiyetle karıştırdıkları çorbayı içip nemalanırlar...

Trabzonsporumun yenilmesine sevinen...
Trabzonsporum yenilince hüzünlenmeyen...
O kutsal formayı kirleten,yerlere atan...
Timsah gözyaşları döken...
Herkese yazıklar olsun...

Faik Yılmaz
21.11.2006, 15:24
Bilet fiyatları açıklandı

Takımımızın 26 Kasım Pazar akşamı saat 19.00’da H.Avni Aker Stadyumu’nda Fenerbahçe’yle oynayacağı karşılaşmanın bilet fiyatları belli oldu.

Buna göre fiyatlar Kale Arkası Tribünü için 5, Maraton Tribünü için 10, Maraton Özel Tribünü için 15, Kapalı Tribün için 25, VIP 2 Tribünü için 50, VIP 1 Tribünü için de 100 YTL. olarak belirlendi.

Misafir takım tribünü için biletler ise 10 YTL’den satışa sunulacak.

arkadaşlar ne olursa olsun takımımızı bu kötü günde yalnız bırakmayalım..... destek olalım.. biz görevimizi yapalım...

gerçek
21.11.2006, 16:07
Bu yonetimden mali isler disinda bisey isteyen neden olmaz ki.. Beyler adamlar yuzunden tarihin en kotu donemini yasiyoruz hala saygidan bahsediyorsunuz. Ben bu yonetime ve bizleri bu duruma dusurenlere saygi duymuyorum. Burda kimin trabzonspor sayesinde cebine 5 kurus girmis. 25 senedir maclara giderim taraftar takimina lafla ve bagirarak sahip cikamaz mac biletide alacak urunde alacak uye de olacak. Ama en onemlisi takimi bu durumlara dusurenlere sahip cikmayacak saygi duymayacak. Durusumuz olacak kimseyi affetmeyecegiz ve hicbirseyi unutmayacagiz ki gelen herkes hizmet icin yarisacak kulubun bir lirasini telef etmeyecek. Cikip ben yanlis yaptim diyince istifa edecek. Bu is gonul isi sen lafi gecmeyen bir teknik adam getireceksin takimi calistirmayacak sonra transferi komisyonculara gore yapacaksin. Sonra cikip lazaroni hataydi diyeceksin. Yaptigin yum icraatlar fos cikacak hala o koltukta oturacaksin. Bizlerde burada vakit gecirecez soyle olmali boyle olmali diye bence tum forum koulari kaldirilip yonetim istifa baslikli bir kou acilip yuklenilmeli. Tabii cikarlarimi ortak yani trabzonsporsa..
YONETIM ISTIFAA...