PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FIFA ve CAS'a Başvuru İçin Yönetime Baskı

alone_6161
19.09.2015, 01:13
Değerli Forumdaşlar,

Mevcut yönetimin kupamızın çalındığı 2010-2011 sezonu ile ilgili hangi sözleri verip, hangi vaatleriyle seçildiği, sonra gerçekleştirdiği icraatlar ortada.

UEFA Temyiz Kurulu'nun verdiği karardan sonra süre kaybetmeden FIFA ve CAS girişimlerinin yapılması gerektiği de ortada. Tüm forumdaşlardan, takımdaşlardan ricam transfer başlığına, maç başlığına ayırdığınız vakitten daha azını mevcut yönetimi uyarmak, dürtüklemek için ayırmanız.

Lütfen aşağıdaki klübün iletişim maillerine mevcut başvuruların yapılması konusunda mail atalım, baskı yapalım, tabii ki de hakaret, küfür etmeden. Bu uyarımıza rağmen mevcut başkan, yönetim kılını kıpırdatmazsa ve Trabzonsporumuz hak kaybına uğrarsa, mevcut yönetimden, başkandan hesap soralım.

Mail adreslerinin bilerek tamamını yazdım, yarın öbür gün bahane bulunmasın.....

info@trabzonspor.org.tr

taraftarprojeleri@trabzonspor.org.tr

tuzuk@trabzonspor.org.tr

webmaster@trabzonspor.org.tr

pazarlama@trabzonspor.org.tr

dergi@trabzonspor.org.tr

uyelik@trabzonspor.org.tr

TSelif
19.09.2015, 08:23
Evet böyle başlayalım bizler taraftar olarak ...

Fatih Birinci
19.09.2015, 08:24
1 tane üye yorumu yok...bu davayı unutturdular taraftara

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

TSelif
19.09.2015, 08:27
Aynen valla sanırım camia olarak bu davayı rafa kaldırdık :( Ben mailleri atayım da içim rahat etsin.

TSelif
19.09.2015, 08:39
Dün UEFA'nın red kararından sonra Cas'a başvuru hakkımız doğmuş olup henüz taraftarı olduğum TRABZONSPOR yönetim tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştır.
Cas için 10 günlük sürenin olduğunu sanırım hatırlatmama gerek yoktur. Eğer Cas için başvuru yapılırsa sonuç alınacağı konusunda herkes hemfikir olmuşken bu sessizlik kafamızda bir çok soru işreti oluşturuyor.
Eğer 10 gün içinde o başvuru yapılmazsa şüphelerimizde haklı olduğumuz kanısına varacağız.
Şüphelerimiz ne mi ?
"ŞAMPİYONLUK ve STAT UĞRUNA 2010-2011 ŞAMPİYONLUĞU SATILDI.."
Hem de, bunu seçim vaadi olarak kullanan 1 ay içinde KUPA TRABZON'da olacak diyen mevcut başkan tarafından satıldı. Zira Demirören desteği , Hukuk kurulunun istifası , aylardır şike hakkında tek kelime edilmemesi gibi durumlar bu şüpheyi kuvvetlendirmektedir. Bardağı taşıran da dünkü tiyatroya (şike mahkemesi) katılan bazı arkadaşlarımızın TRABZONSPOR avukatlarının neredeyse Aziz beraat etsin diye kılları kıpırdamadı yorumları oldu..
Şimdi lütfen bizi haksız çıkarın ve çıkıp sizden adam gibi özür dileyelim.
CAS BAŞVURUNUZU İVEDİLİKLE BEKLİYORUZ.
Elif Başar. 17996 nolu Kongre Üyesi
Saygılar...

F. Yıldırım
19.09.2015, 08:44
UEFA ne yapıp edip bizi 4 yıla aşkın süre oyalamayı başardı ama sonunda beklediğimiz an gelmişken bizim kanadımızda bu konuya ilişkin tek söz edilmemesi rezaletten başka birşey değil. 10 gün içinde eş zamanlı UEFA'nın kararını CAS'a şikayet etmeli ve şike davasını Fifa'ya taşımalıyız. Artık zaman kaybetmeden ilerlemeliyiz ve Fifa'nın şu anda yaşadığı kaos'u kendi lehimize çevirmeliyiz.

Yok iho pasif kalır ve yapılması gerekli hamleleri yapmazsa kalıbından utansın.

edit: bende birşeyler karalayıp gönderdim

Dün itibariyle UEFA Temyiz Kurulu'nun red kararının kulübe ulaştığına dair haberler okumakla birlikte bu gelişme üzerine CAS'a 10 gün içinde gerekli şikayetleri yapma hakkına sahip olup Şike Davasını da FIFA nezdine taşımak için önünüzde hiçbir engel kalmamıştır. Ancak büyük sözler verdiğiniz Trabzonsporluların Adalet Davası hakkında Hukuk kurulunun istifası sonrası tek bir kelam edilmemesi 22 Mayıs günü sevinçleri çalınmış bizleri şüpheye düşürmektedir. Umuyorum ki gerekli adımlar atılıp bizi hüsrana uğratmazsınız ve 2010-2011 şampiyonluk kupası müzemizin en değerli köşesinde yerini alır.

My
19.09.2015, 08:58
Maillerle fakslarla telefonlarla artık Allah ne verdiyse İHO'ya baskı kurmamız lazım. BMN yönetimi de bu konuda bir şeyler düşünüyordur muhakkak. Onların öncülüğünde çok daha fazla baskı oluşturabiliriz.

7can61
19.09.2015, 09:01
Yok artık bir de başvurmayacaklar mı?

Celal Demir
19.09.2015, 09:04
Hücum...

TSelif
19.09.2015, 09:07
Kafasına vura vura o başvuruyu yaptıracağız.. Boş durmayalım lütfen...

gurur6134
19.09.2015, 10:17
Herkes destek versin baslik geride kalmasin gonderildi..4 yildir cektigimiz eziyetin son evresi artik..

Ali Özcan
19.09.2015, 10:32
Dün başkana "CAS için 10 günlük suremiz var, inşallah gaflet dalalet ve hiyanet içinde olmazsiniz, size güvenmek istiyoruz" içerikli bir mesaj attım...yaklaşık 15 dakika sonra telefonla aradı, önce galiz küfürler etti, sonra baktı ki ben çok efendice konuşuyorum "Trabzonspor a ne zaman ihanet ettim ben bir söylesene" dedi Federasyon secimlerinde dedi ve derdini anlatmaya çalıştı...Anladığım net bir sey var Trabzonspor gerekli başvuruyu yapacak ama daha iyi anladigim bir şey daha var ki İbrahim Haciosmanoglu Trabzonspor un başkanı olamaz, olmamalı. Hayatımda bu kadar kalitesiz bir telefon görüşmesi yapmamistim, bir başkana bu agiz bu küfürler ile taraftari arayip hesap sormak hiç yakışmıyor. Sonra suratima telefonu kapatti...Cok kırıldığımi, Bu davaya kökten bağlı Konyalı bir Trabzonspor taraftarı olduğumu belirten bir mesaj attim, sonra Özür diler bir tarz da "sen de baskanla nasıl konusulacagini bil be güzel kardesim" icerikli bir msj attim...Yediğim küfurlere ragmen konuşma sonunda CAS başvurusunun yapılacağını öğrendiğim icin mutluydum...hem de çok...Düştüğümuz hale bak...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Özcan
19.09.2015, 10:33
Aslında yapabilsem mesajin ekran görüntüsünü buraya koymak isterim...Çünkü inanmayanlar olacaktır...gerçekten çok sasirtici bir aksamdi...

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 11:03
Değerli Forumdaşlar,

Mevcut yönetimin kupamızın çalındığı 2010-2011 sezonu ile ilgili hangi sözleri verip, hangi vaatleriyle seçildiği, sonra gerçekleştirdiği icraatlar ortada.

UEFA Temyiz Kurulu'nun verdiği karardan sonra süre kaybetmeden FIFA ve CAS girişimlerinin yapılması gerektiği de ortada. Tüm forumdaşlardan, takımdaşlardan ricam transfer başlığına, maç başlığına ayırdığınız vakitten daha azını mevcut yönetimi uyarmak, dürtüklemek için ayırmanız.

Lütfen aşağıdaki klübün iletişim maillerine mevcut başvuruların yapılması konusunda mail atalım, baskı yapalım, tabii ki de hakaret, küfür etmeden. Bu uyarımıza rağmen mevcut başkan, yönetim kılını kıpırdatmazsa ve Trabzonsporumuz hak kaybına uğrarsa, mevcut yönetimden, başkandan hesap soralım.

Mail adreslerinin bilerek tamamını yazdım, yarın öbür gün bahane bulunmasın.....

info@trabzonspor.org.tr

taraftarprojeleri@trabzonspor.org.tr

tuzuk@trabzonspor.org.tr

webmaster@trabzonspor.org.tr

pazarlama@trabzonspor.org.tr

dergi@trabzonspor.org.tr

uyelik@trabzonspor.org.tr

Değerli TS Kulübü yetkilileri ve yöneticileri,

UEFA Temyiz Kurulu'nun tff ve fenerbahçe hakkındaki başvurumuza dün sabah red kararını açıklamasından sonra, derhal ama derhal CAS ve FIFA nezninde başvurularımızı yapmalıyız. FIFA'dan her ne kadar umudum olmasa da CAS'tan çok umutluyum. Yeter artık 4 yıldır çektiğimiz çile. 2011'de sevinçlerimiz çalındı. Kupamız hala verilmedi. Lütfen gerekli hamleleri vakit kaybetmeden yapalım. O kupa verilmeden bu ülkede futbol sadece bir tiyatro olmaya devam edecektir. Güçlülerin hukukuna hayır. Teşekkürler.

GÖREV TAMAMLANMIŞTIR. ÜSTTEKİ YAZIMI GÖNDERDİM.

Fatih Cengiz
19.09.2015, 11:04
Ben haberleri mi kaçırdım acaba, 5 Ekim tarihine ertelenmedi mi bu mahkeme, daha mütalaa verecek savcı.

Ama bütün TV'lerde azizenin avukatlarının (birer siyasi miting konuşması) konuşması da çok kanıma dokundu...

Şu CAS olayı ve dünkü çıkan kararla ilgili bilgilendirir misiniz arkadaşlar

wakitsiz

Sibel
19.09.2015, 11:05
Eğer kulüp başvurmazsa davayı sattı demektir.
Başvurursa da pek ümidim yok ayrı mesele.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 11:08
Sayfada şu an kimseyi göremiyorum.

Lütfen başlıkta belirtilen tüm mail adreslerine CAS-FIFA başvurulması gereğine dair maillerinizi atınız.

Gerekirse TELEFON, FAX, GSM'den İHO'nun bizzat kendisine de konuyu hatırlatalım. Takipçisi olduğumuzu ve herhangi bir girişimde bulunmazlarsa hesap soracağımızı vurgulayalım.

alone_6161
19.09.2015, 11:39
Dün başkana "CAS için 10 günlük suremiz var, inşallah gaflet dalalet ve hiyanet içinde olmazsiniz, size güvenmek istiyoruz" içerikli bir mesaj attım...yaklaşık 15 dakika sonra telefonla aradı, önce galiz küfürler etti, sonra baktı ki ben çok efendice konuşuyorum "Trabzonspor a ne zaman ihanet ettim ben bir söylesene" dedi Federasyon secimlerinde dedi ve derdini anlatmaya çalıştı...Anladığım net bir sey var Trabzonspor gerekli başvuruyu yapacak ama daha iyi anladigim bir şey daha var ki İbrahim Haciosmanoglu Trabzonspor un başkanı olamaz, olmamalı. Hayatımda bu kadar kalitesiz bir telefon görüşmesi yapmamistim, bir başkana bu agiz bu küfürler ile taraftari arayip hesap sormak hiç yakışmıyor. Sonra suratima telefonu kapatti...Cok kırıldığımi, Bu davaya kökten bağlı Konyalı bir Trabzonspor taraftarı olduğumu belirten bir mesaj attim, sonra Özür diler bir tarz da "sen de baskanla nasıl konusulacagini bil be güzel kardesim" icerikli bir msj attim...Yediğim küfurlere ragmen konuşma sonunda CAS başvurusunun yapılacağını öğrendiğim icin mutluydum...hem de çok...Düştüğümuz hale bak...

Mesajlaşmayı yayınlamayın. Yarın öbür gun iznim olmadan özel görememi yayınladı diye hakkınızda dava açabilir.

Ali Özcan
19.09.2015, 11:41
Mesajlaşmayı yayınlamayın. Yarın öbür gun iznim olmadan özel görememi yayınladı diye hakkınızda dava açabilir.
Keşke acsa, içeriğinden ötürü çok başı yanar. Uyarı için çok teşekkür ederim.

Fatih Cengiz
19.09.2015, 12:08
Haberi okudum şimdi... Mail Fax ile elimizden geleni yapalım ama para düzeni tüm dünyayı sarmış.

Adalet duygusu olmayan bir dünyadayız.

wakitsiz

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 15:56
Lütfi ARIBOĞAN dün duruşmada sorulan sorularda adeta 3 maymunu oynamış.

Bilmiyorum, duymadım, hatırlamıyorum.

Yahu sizde hiç mi vicdan yok, hiç mi cesaret yok?

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 15:57
Arılar boğsun seni Lütfi ARIBOĞAN. Kalıbından utan.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 15:58
Anladığım kadarıyla 5 Ekim'de AY denen vicdansız sahtekar hırsızı beraat ettirecekler.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 15:59
UEFA sürekli reddediyor.
Tff düşürmüyor.

Tek ve son çare CAS.

EMİR
19.09.2015, 16:38
Mail Atıldı...

My
19.09.2015, 16:52
Trabzonspor Başkanı, İbrahim Hacıosmanoğlu'na sorularım var.
18/9/2015

Trabzonspor, FİFA ve CAS'a başvuracak mı?

Trabzonspor kulubü, TFF'nin şike davası hakkında verdiği kararları hukuka uygun bulmamış ve hukıkçuları tarafından, davayı UEFA'ya taşımıştı.

Bilindiği üzere; Uefa Tahkim Kurulu 2010-2011 sezonunda, Türkiye Süper Lig maçlarıyla ilgili olarak yaptığı yargılama sonucunda, şike ve teşvik suçlarının işlendiğine karar vermiş, bazı takımları uluslarası turnuvalardan men etmişti. Uefa'nın kararlarına yapılan itirazlar ise, Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi CAS tarafından red edilmişti.

Uefa; kendi turnuvalarından men ettiği takımlarım, yerel liglerde oynamasına müdahele etmemiş, yapılan itirazlar, Uefa Disiplin Kurulu tarafından reddedilmişti. Bu karar üzerine; Trabzonspor tarafından, Uefa Temyiz Kurulu'na itiraz başvurusu yapılmıştı.

Trabzonspor'un, Cas ve Fifa'ya başvurabilmesi için, Uefa Temyiz Kurulu'nun kararı bekleniyordu.

Bugün, Medya Trabzon haber sitesinde şöyle bir haber okudum.

"Trabzonspor'un, 9 Mayıs 2014 tarihli şikayeti üzerine UEFA Disiplin Kurulu'nun, Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkında yapmış olduğu şikayetin reddedilmesi üzerine Trabzonspor Kulübü, UEFA Temyiz Kuruluna başvurmuştu. UEFA Temyiz Kurulu, Trabzonspor'un bu başvurusunu 16 Eylül Tarihli toplantısında ele aldı. UEFA Temyiz Kurulu, Trabzonspor'un TFF ve Fenerbahçe aleyhine yapmış olduğu itirazı reddetti. UEFA Temyiz Kurulu'nun Red kararı bu sabah Trabzonspor Kulübüne bildirildi."

Medya Trabzon haber sitesinde yazan haber sonrası, bir Trabzonspor taraftarı olarak, Trabzonspor Başkanı Sayın İbrahim Erhem Hacıosmanoğlu'na şu soruları sormak istiyorum.

1- "UEFA Temyiz Kurulu, Trabzonspor'un TFF ve Fenerbahçe aleyhine yapmış olduğu itirazı reddetti." haberi doğru mudur?

2- Uefa'dan bu konuda her hangi bir resmi belge geldi mi?

3- Haber doğru veya yanlış diye, kamuoyu ve Trabzonspor taraftarına resmi siteden bir açıklama yapacak mısınız?

4- Haber doğru ise, Fifa ve Cas'a usullerine uygun ve zamanında bir başvuru yapacak mısınız?

5- Spor hukuku uzmanlarının özellikle belirttiği; başvuru süresinin 10 gün olduğu doğru mudur?

6- Şike davasını, daha önce belirttiğiniz gibi hala "namus davası" olarak görüyor musunuz?

7- "2010-2011 sezonunda şike yoktur diyen namussuzdur." sözünüz hala geçerli mi?

8- Şike davası; bir "kumpas", bir "paralel yapı" operasyonudur, diyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

9- Son zamanlarda, şike davası hakkındaki sessizliğiniz sebebi nedir?

Lütfen kamuoyuna bir açıklama...

Cevdet Aykan Demir/Radikal

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 17:37
Yazdığımız mesajlar nereye gitti yahu?

Küfür yoktu, hakaret yoktu.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 17:39
Pardon, 1. sayfada kalmış, silinmemiş. Kusura bakmayınız.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 17:40
Trabzonspor Başkanı, İbrahim Hacıosmanoğlu'na sorularım var.
18/9/2015

Trabzonspor, FİFA ve CAS'a başvuracak mı?

Trabzonspor kulubü, TFF'nin şike davası hakkında verdiği kararları hukuka uygun bulmamış ve hukıkçuları tarafından, davayı UEFA'ya taşımıştı.

Bilindiği üzere; Uefa Tahkim Kurulu 2010-2011 sezonunda, Türkiye Süper Lig maçlarıyla ilgili olarak yaptığı yargılama sonucunda, şike ve teşvik suçlarının işlendiğine karar vermiş, bazı takımları uluslarası turnuvalardan men etmişti. Uefa'nın kararlarına yapılan itirazlar ise, Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi CAS tarafından red edilmişti.

Uefa; kendi turnuvalarından men ettiği takımlarım, yerel liglerde oynamasına müdahele etmemiş, yapılan itirazlar, Uefa Disiplin Kurulu tarafından reddedilmişti. Bu karar üzerine; Trabzonspor tarafından, Uefa Temyiz Kurulu'na itiraz başvurusu yapılmıştı.

Trabzonspor'un, Cas ve Fifa'ya başvurabilmesi için, Uefa Temyiz Kurulu'nun kararı bekleniyordu.

Bugün, Medya Trabzon haber sitesinde şöyle bir haber okudum.

"Trabzonspor'un, 9 Mayıs 2014 tarihli şikayeti üzerine UEFA Disiplin Kurulu'nun, Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkında yapmış olduğu şikayetin reddedilmesi üzerine Trabzonspor Kulübü, UEFA Temyiz Kuruluna başvurmuştu. UEFA Temyiz Kurulu, Trabzonspor'un bu başvurusunu 16 Eylül Tarihli toplantısında ele aldı. UEFA Temyiz Kurulu, Trabzonspor'un TFF ve Fenerbahçe aleyhine yapmış olduğu itirazı reddetti. UEFA Temyiz Kurulu'nun Red kararı bu sabah Trabzonspor Kulübüne bildirildi."

Medya Trabzon haber sitesinde yazan haber sonrası, bir Trabzonspor taraftarı olarak, Trabzonspor Başkanı Sayın İbrahim Erhem Hacıosmanoğlu'na şu soruları sormak istiyorum.

1- "UEFA Temyiz Kurulu, Trabzonspor'un TFF ve Fenerbahçe aleyhine yapmış olduğu itirazı reddetti." haberi doğru mudur?

2- Uefa'dan bu konuda her hangi bir resmi belge geldi mi?

3- Haber doğru veya yanlış diye, kamuoyu ve Trabzonspor taraftarına resmi siteden bir açıklama yapacak mısınız?

4- Haber doğru ise, Fifa ve Cas'a usullerine uygun ve zamanında bir başvuru yapacak mısınız?

5- Spor hukuku uzmanlarının özellikle belirttiği; başvuru süresinin 10 gün olduğu doğru mudur?

6- Şike davasını, daha önce belirttiğiniz gibi hala "namus davası" olarak görüyor musunuz?

7- "2010-2011 sezonunda şike yoktur diyen namussuzdur." sözünüz hala geçerli mi?

8- Şike davası; bir "kumpas", bir "paralel yapı" operasyonudur, diyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

9- Son zamanlarda, şike davası hakkındaki sessizliğiniz sebebi nedir?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 ayda kupayı getireceğim sözünüz hala geçerli midir? sorusu özellikle sorulmalıdır kendisine.

Cyzio
19.09.2015, 17:51
...

1 ayda kupayı getireceğim sözünüz hala geçerli midir? sorusu özellikle sorulmalıdır kendisine.

Cevap şu şekilde gelebilir:

Dün başkana "CAS için 10 günlük suremiz var, inşallah gaflet dalalet ve hiyanet içinde olmazsiniz, size güvenmek istiyoruz" içerikli bir mesaj attım...yaklaşık 15 dakika sonra telefonla aradı, önce galiz küfürler etti,

My
19.09.2015, 20:19

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiDemirören hadisesinde herkesin gözünün içine baka baka neler yaşandı biliyoruz. Trabzonspor camiası bu konunun insiyatifini sadece İHO'ya bırakamaz. Bırakmamalı. Bu kulüp hepimizin. Olası bir ihanetten Trabzonspor camiası sorumludur. Yapacaz, edecezleri bu kulaklar çok duydu. "Tolga Zengin her takıma gider beşiktaşa gidemez. Top yuvarlaktır ama biz değiliz." deyip haftasında Tolga'yı bjkye veren adamdan bahsediyoruz genişliği varın siz hesaplayın. Bu konularda referansları skandal boyutlarda. Ben güvenmiyorum açıkçası.

Ali Özcan
19.09.2015, 20:46
Demirören hadisesinde herkesin gözünün içine baka baka neler yaşandı biliyoruz. Trabzonspor camiası bu konunun insiyatifini sadece İHO'ya bırakamaz. Bırakmamalı. Bu kulüp hepimizin. Olası bir ihanetten Trabzonspor camiası sorumludur. Yapacaz, edecezleri bu kulaklar çok duydu. "Tolga Zengin her takıma gider beşiktaşa gidemez. Top yuvarlaktır ama biz değiliz." deyip haftasında Tolga'yı bjkye veren adamdan bahsediyoruz genişliği varın siz hesaplayın. Bu konularda referansları skandal boyutlarda. Ben güvenmiyorum açıkçası.
Malesef ağzı da çok bozuk...takım iyi gidiyor diyorum ve susuyorum

My
19.09.2015, 21:01
Yıllardır beklediğimiz an geldi. UEFA ayağını bitirdik. Çok ama çok büyük eziyetler çektik. Son 4 yılımız resmen zehir oldu. Futboldan soğuduk. Artık son virajdayız. Spor hukukçularının söylemlerine göre FİFA ve CAS’a başvuru için 10 gün süremiz varmış. Tüm karşı çıkmalara rağmen başkanımızın Demirören’i desteği, Odyakmaz’a kefaleti, yöneticimizin Gümüşdağ’la çekilen dostluk(!) fotosu, şike davasının görüldüğü mahkemede kulüp avukatlarının Gümüşdağ’a karşı sessizlikleri, şike davasının kapanması için uğraşan siyasete yakınlığı gibi konulardan dolayı beni endişelendirdiği gibi bir çok Trabzonsporlu taraftarımızı da endişelendiriyor. Umarım FİFA ve CAS’a usullerine uygun ve zamanında başvuruda bulunuruz. Aksi takdirde büyük infial oluşur ve de bunun sonuçları kulüp, sorumlular ve taraftar nezdinde çok yıkıcı olur kanaatindeyim. Bu yüzden son derece dikkatli olmalıyız. Başkanımıza FİFA ve CAS nezdindeki mücadelesine desteğimiz ve kredimiz sonsuzdur. Ayrıca bu konuda kamuoyuna ve biz Trabzonspor taraftarına resmi siteden de açıklayıcı bilgilendirici açıklamalar bekliyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak sanırım hakkımızdır.

Saygılarımla…

tonya55
19.09.2015, 22:06
casa gidiliecek fifa bu davaya hiç girmez uefa nın verdigi cevaba göre hareket eder yani ümit cas.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 23:02
casa gidiliecek fifa bu davaya hiç girmez uefa nın verdigi cevaba göre hareket eder yani ümit cas.

Evet tek ve son çare CAS

alone_6161
20.09.2015, 11:01
Arkadaşlar lütfen destek.....

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2015, 11:31
Cüneyt ÇAKIR da bir figüran olduğunu gösterdi.

GS'yi yarıştan koparmamak için verilen görevi elinden geleni yaptı.

Kartlarda bize cömert, rakibe şefkatli davrandı.

Net penaltımızı vermedi.

GS ile oynadığımız son 3 maçta 3 net penaltımız verilmedi.

Yönetim uyuma 2011 kupası için derhal CAS'a git ve bu sezon verilmeyen penaltılar ve çok kolay gösterilen kartlar için tff ve mhk'yı uyar.

tonya55
20.09.2015, 11:33
cüneyt cakır rize derepazarlıdır.

TS FAN
20.09.2015, 16:07
Taraftar yönetimi sıkıştırmalıdır.Taraftar gruplarımız gerçekten dikkat çeken organizasyonlar yürüyüşler aktiviteler planlıyorlar ve uyguluyorlar.Taa Fifa nın Uefa nın Tff nin kapısına kadar dayanıyorlar.Yönetim de bir şeyler yapıyor ama bence Taraftar ın yanında sönük kalıyor.Sonuçta taraftar ne yaparsa yapsın sivil eylem olarak kalıyor.Resmiyeti olmuyor.Yönetim Resmi platformda bu konuda daha saldırgan ve ilgili olmalı.Korkak olmamalı.

''1 ayda kupa gelecek'' sözü evet belki biraz iddialı bir sözdü.gaza geldiler belki bir yerden umut ışığı görüp o anda böyle bir söz verdiler.Bu durum üzerinden yönetime yüklenmeyi çok fazla doğru bulmuyorum.Sonuçta dışımızda gelişen olaylara kumpasa vurdumduymazlığa adaletsizliğe hepimiz alenen şahit oluyoruz biliyoruz.Bu davada evrensel hukuk resmen 2 başlı olma durumuna gelmiştir.Şikeci fb Tc sınırları içerisinde parası ve taraftar çoğunluğuyla medya desteğiyle haklı,Türkiye sınırları dışında haksız bir durumdadır.Bu evrensel hukuk anlayışına ters, yönetim bunun üzerine gitmelidir.

Ancak Cas Fifa ve uefa nın vurdumduymaz tavırları yaptığımız başvuruları geri çevirmesi ve ''bu sizin iç sorununuz bizi ilgilendirmez biz gereken cezaları verdik'' demesi gerçekten kafa karıştırıcı.Bir çok çelişkiye yol açıyor.

Yönetime yüklenmeliyiz ama bunda yıpratıcı olmamalıyız.Yapıcı olmalıyız.Taraftarlar arasında umutsuz konuşanları azmi kırılanları görüyorum.Bu yanlış.Tff ve satılmış tüpçü daha ilk başvurumuzda ne dedi?''Biz bu defteri kapattık'' Hayır ne yaptın da defteri kapattın.Aynı şeyler Trabzonspor un başına gelseydi hiç açılmamış o defterler kapatılırmıydı?Ona özel mahkemeler kurulur muydu acaba?5 yıl uefa dan şike gibi bir suçtan dolayı 2011 de bir takım atılıyor,2014 te 2 takım daha malum takımla iş birliği yapıp çete kurduğu için uefa dan kovuluyor,aynı yüz karartıcı suçtan başkan ve yöneticiler hapse giriyorken satılmış tüpçü defter kapatabiliyor ve korkakça sorumluluktan kaçıyor.

Yeniden yargılama adı altında fbyi kurtarma mahkemesi yapılıyor.Evet taraftarda yönetimde ne yaparsa yapsın ağzıyka kuş tutsun bu sonuç lehimize çıkmayacak öyle gözüküyor.ne yapalım peki vaz mı geçelim?

Bilmemiz gerekir ki yeniden yargılama önceden alınmış kararı değiştirir sadece ama asla tarihi ve gerçeği değiştiremez.Eğer mahkeme hırsızları aklarsa hakkımızı yerse bunu vaz geçmek için değil bir propogandaya dönüştürmeli klüple bütünleştirmeliyiz.Bunu asla unutmamalıyız ve unutturmamalıyız.şikecilerin torunları bile öğrenmeli bunu.

gurur6134
20.09.2015, 16:57
Hala klupden cas basvurusyla ilgili ne aciklama var ne ses..onumuzdeki 1 hafta bakalim ne gosterir..kesinlikle basvuruda yapilcaksa eski hukuk kurulu tarafindan yapilmali yeniden goreve getirilmeliler cunku dosyaya hakimler..gostermelik bi basvuru yapip usul yonunden yanlis hareket edilirse son umudumuzda biter..

MaEsTrO
20.09.2015, 22:05
Pekii biz CAS'a kimi sikayet edecegiz?

Tff'yi mi yoksa uefa'yi mi? Ya da ikisi de birden olabiliyor mu? Aslinda CAS direk tff'yi suclu bulup cezalandirsa ne güzel olur.

gurur6134
21.09.2015, 21:07
Basliga ilgiye bakin Allah askina..burda bile bukadar ilgisiz kaliniyorsa sike lobisi istedigine ulascak demektir bu..nerdesiniz millet uyuyormusunuz..

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 21:17
Hacı Başkan ne duruyor hala çıldıracağım

CAS, CAS, CAS

piskopatrizeli
22.09.2015, 08:33
Hacının önce yüksek makamlardan izin alması lazım. Tayyibe rağmen başvuru yapmak CAS'ıyor galiba.

TSarıalioğlu
22.09.2015, 09:53
Şike yaptığı defalarca belgenen fenevbahçe bile cas a her türlü başvuruyu yapıyoken iho neyi bekliyor anlayan beni aydınlatsın

alone_6161
22.09.2015, 09:59
Klüpten kararla ilgili hala bir açıklama yok. Ne yapacaklarına dair bir duyuru yok....

Bu başvuru yapılmazsa yatacak yerin İHO......

Furkan Dündar
22.09.2015, 10:47
merhaba arkadaşlar,
Uefa malumunuz başvuruyu red etmiş ve gerekçeli kararı ( nette gördüğümüz) Trabzonspor'a yollamış
Gerekçeli kararda belirtildiği üzere Cas için başvuru( bir nevi kesin süre ve temyiz diyebiliriz buna ) 10 gün olarak belirtiliyor.

Bu gerekçeli karar geçen hafta Trabzonspor'a ulaştı. Her hangi bir açıklama ve ya başka bir şey klüp tarafından yapılmadı.

Hak düşürücü süreyi aşarsak başvuru hakkımızı kaybederiz.

Bu kadar kısa sürede nasıl başvuru yaparlar o da meçhul.

Ayrıca bir arkadaş yazmış klüp başvurmazsa biz yapalım gibisinden. burada Klüp olarak başvuru zorunludur. Davanın taraflarından biri olduğu için dava ile ilgisi olmayan bir kişi başvuru yapamaz.

maxim
22.09.2015, 13:06
https://twitter.com/AtillaDilaver/status/646251596653969409

Burada Atilla Dilaver, 10 günlük sürenin daha başlamadığından, gerekçeli karar gelmesinden sonra başlayacağından mı bahsediyor? Eğer öyleyse aylar sürer bunların gene gerekçeli karar iletmesi. Onu da biz öğrenemeyiz sanırım.

Ali Can
22.09.2015, 13:38
https://twitter.com/AtillaDilaver/status/646251596653969409

Burada Atilla Dilaver, 10 günlük sürenin daha başlamadığından, gerekçeli karar gelmesinden sonra başlayacağından mı bahsediyor? Eğer öyleyse aylar sürer bunların gene gerekçeli karar iletmesi. Onu da biz öğrenemeyiz sanırım.

Sanırım öyle diyor. Bende kararın kulübe ulaştırılmasının beklendiğini anladım.

Sibel
22.09.2015, 13:56
O nasıl bir yazış şekli?
Kime diyor salak diye?

selcuk
22.09.2015, 14:00
O nasıl bir yazış şekli?
Kime diyor salak diye?
ender kuyumcuya dokunduruyor sanirim
ihtarnaME KULÜBE CEKEN OYDU

Sibel
22.09.2015, 14:05
ender kuyumcuya dokunduruyor sanirim
ihtarnaME KULÜBE CEKEN OYDU

İyi o zaman.
Ortalığı boşyere yaygara vermişler. Biz de sıkıntı yaptık. Demek ki 10 gün gerekceli karardan sonra başlayacak. O karar da bir yıl sonra ancak çıkar. Geçmiş olsun.

selcuk
22.09.2015, 14:09
İyi o zaman.
Ortalığı boşyere yaygara vermişler. Biz de sıkıntı yaptık. Demek ki 10 gün gerekceli karardan sonra başlayacak. O karar da bir yıl sonra ancak çıkar. Geçmiş olsun.
bu isler böyle yavas isler
inter in davalari kazanmasi juveye karsi 12 yili bulmusdu
arkasinda duran davasinin iyi sonucunuda alir er yada gec

Sibel
22.09.2015, 14:11

Aman gelsin de o adalet biz beklemeye alıştık. Hukuki konularda aydınlatma yapılmadığı için insanlar merak ediyor. Hepimiz bir çıkarım yapıyoruz sonra da böyle ortalık karışıyor.

selcuk
22.09.2015, 14:15
gelecek insallah
aslinda bizimkilerin daha cok arastirmasi gereken konu bir türlü amerikan mahkemelerinden tazminat davasi acabilmek olmali
ozaman sikecileri tarihe gömeriz iste

Sibel
22.09.2015, 14:19
Ama hâlâ muallakta olan bir durum var.
Bazı avukatlar 10 gün sürenin başladığını gerekçeli karara gerek olmadığını yazmış. Dilaver de hukukçu. Kim doğru söylüyor bilmiyorum. Avukat Hakan Orhan'a sordum inşallah cevap verir.

selcuk
22.09.2015, 14:22
Ama hâlâ muallakta olan bir durum var.
Bazı avukatlar 10 gün sürenin başladığını gerekçeli karara gerek olmadığını yazmış. Dilaver de hukukçu. Kim doğru söylüyor bilmiyorum. Avukat Hakan Orhan'a sordum inşallah cevap verir.
kararin nedenlerini bilmeden
nesine itiraz edeceksinki
sonkesde hatirliyorsaniz yarim sene gerekceyi beklemisdik

Sibel
22.09.2015, 14:23
7403
Görüntü yükledim ama net çıkmadı sanırım.

piskopatrizeli
22.09.2015, 14:37

Arkadaşım sallama lütfen ne 12 senesinden bahsediyorsun. Orası İtalya ! Altı ay bile sürmedi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2006 Şike Skandalı

Şubat 2006'da, Juventus'un genel menajeri Luciano Moggi (https://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Luciano_Moggi&action=edit&redlink=1)'nin telefon görüşmeleri sonucunda hakemlerin atanmasında ve yönlendilirmesinde rol aldığı öne sürüldü. Luciano Moggi bu görüşmelerde, İtalya Futbol Federasyonu Hakem Komitesi Başkanı, Fiorentina (https://tr.wikipedia.org/wiki/Fiorentina), S.S. Lazio (https://tr.wikipedia.org/wiki/S.S._Lazio), Messina (https://tr.wikipedia.org/wiki/Messina) gibi kulüplerin başkanları, hakemler ve rakip futbolcularla maçların sonuçlarının değiştirildiği iddaası ile dava açıldı.

14 Temmuz (https://tr.wikipedia.org/wiki/14_Temmuz) 2006 (https://tr.wikipedia.org/wiki/2006) günü karar açıklandı.[3] (https://tr.wikipedia.org/wiki/Juventus_FC#cite_note-3) Juventus İtalya 2. Ligi Serie B'ye düşürüldü.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Juventus_FC

selcuk
22.09.2015, 14:43
Arkadaşım sallama lütfen ne 12 senesinden bahsediyorsun. Orası İtalya ! Altı ay bile sürmedi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2006 Şike Skandalı

Şubat 2006'da, Juventus'un genel menajeri Luciano Moggi (https://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Luciano_Moggi&action=edit&redlink=1)'nin telefon görüşmeleri sonucunda hakemlerin atanmasında ve yönlendilirmesinde rol aldığı öne sürüldü. Luciano Moggi bu görüşmelerde, İtalya Futbol Federasyonu Hakem Komitesi Başkanı, Fiorentina (https://tr.wikipedia.org/wiki/Fiorentina), S.S. Lazio (https://tr.wikipedia.org/wiki/S.S._Lazio), Messina (https://tr.wikipedia.org/wiki/Messina) gibi kulüplerin başkanları, hakemler ve rakip futbolcularla maçların sonuçlarının değiştirildiği iddaası ile dava açıldı.

14 Temmuz (https://tr.wikipedia.org/wiki/14_Temmuz) 2006 (https://tr.wikipedia.org/wiki/2006) günü karar açıklandı.[3] (https://tr.wikipedia.org/wiki/Juventus_FC#cite_note-3) Juventus İtalya 2. Ligi Serie B'ye düşürüldü.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Juventus_FC

o düsürülme
son sike yüzünden alinan sampiyonlugunuda geri almasi 12 yil sürdü
sen sallamadan iyi arastirda yaz

öyle bakarsan sikecilerin ilk cezasini almasida 2 ay sürdü
sampiyonlar ligine biz gittik

Sefaenes
22.09.2015, 15:16
haci daha ne beklyor son günümü sonra yaptik ama gec kaldik mi diyecek ya casa 2 gün icinde basvursun yada defolup gitsin hainlik yeter

volkan_627
22.09.2015, 15:28
Bu iş gs nin transfer işine dönmez umarım. Eksik evrak ya da geç başvuru yönetimi yıkar. Taraftar olarak geç kalmadan birşeyler yapılmalı. İş işten geçtikten sonra adam vursan nafile.

Sibel
22.09.2015, 15:33
Bir şey yapmak için ne olduğunu anlamamız gerekiyor ama ortada "gerçek" bir durum açıklaması yok.

gurur6134
22.09.2015, 16:06
Ender Kuyumcu â€@kuyumcuender (https://twitter.com/kuyumcuender)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 20 sa.20 saat önce (https://twitter.com/kuyumcuender/status/646010789665615872)</small>
1/3)Trabzonspor Kulübü, UEFA TK kararını kulübe ulaştığı 18.09.2015 tarihinden itibaren 10 gün içinde CAS'a taşımazsa şike davası kapanıyor.

UEFA Statüsü 62.Madde 3. bendi açıkça; 'karar' diyor 'gerekçeli karar' demiyor.Eğer UEFA ya da Avrupa'daki Hukukçular 'Gerekçeli Karar' geldikten sonra 10 günlük süre başlar diyorsa, bu durum kulüp tarafından resmi sitede yayınlanıp herkesin içine su serpilebilir.

gurur6134
22.09.2015, 16:07
http://canliradyodinle.web.tr/mercan-fm.html atıla dılaver canlı yayında bırazdan

Sibel
22.09.2015, 16:09
Ender Kuyumcu hukukçu ya da avukat değil. O yüzden onun dediklerini dikkate almıyorum.

gurur6134
22.09.2015, 16:26
atıla dılaver karar gerekcesı beklencek o da bı 6 ay daha surer dedı uefa ısı bılerek oyalıyor dıyor temız bır kurum degıl dedı ..normalde 15 gunluk ısmıs ama bıelrek gecıktırıyormus..

gurur6134
22.09.2015, 16:34
atıla dılaver canlı yayında da verdı verıstırdı kuyumcuya ısım vermeden..davaya cok hakım dılaver ne yapıp edıp yenıden ıkna edılıp hukuk kurulunun basına dondurulmesı gerek..yenıden yargılama safsatasıda cası baglamaz ısvıcre fedarel mahkemesının verdıgı karar var net ve degıstırılımez dedı..

selcuk
22.09.2015, 17:03
Ulaş Özdemir â€@ulas_ugras (https://twitter.com/ulas_ugras)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 Min.Vor 1 Minute (https://twitter.com/ulas_ugras/status/646323439662440448)</small><button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button expand-stream-item" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(136, 153, 166); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Übersetzung anzeigen</button>
Trabzonspor CAS başvurusu tamamlamak üzere. Gerekli itirazlar yapılacak. Herhangi bir sorun yok.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 17:14
Forumdaki üye olan/olmayan tüm Trabzonspor sevdalılarının mübarek kurban bayramını en içten duygularımla kutlar, sağlık ve huzur dolu nice bayramlar yaşamanızı dilerim.

Bayram sonrası CAS sonucuyla çifte bayram yaşarız inşallah.

Courage
22.09.2015, 19:56
bende gönderdim şimdi ama Dilaver'in dediğine göre zaten harekete geçilecekmiş onun hazırlığını yapmışlar gitmeden...

Allah-u alem elbette.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 20:12
Umut en büyük kötülüktür, çünkü işkenceyi uzatır.

Nietzsche.

Şemsiye açılacak gibi yakında ne dersiniz, işkenceye hazır ol şikebahçe

tonya55
22.09.2015, 21:52
fifa bu topa asla girmez.

piskopatrizeli
22.09.2015, 23:00
atilla dilaverden ender kuyumcuya sol kroşe

Atilla Dilaver ‏<s>@</s>AtillaDilaver (https://twitter.com/AtillaDilaver) <small class="time"> 11 sa.11 saat önce (https://twitter.com/AtillaDilaver/status/646251596653969409) </small> A BE SALAK, A BE CEHALETİN GAYYA KUYUSUNDAN SESLENEN KOF KİBİR, GEREKÇE BİLİNMEDEN NEYE İTİRAZ EDECEK TS ? HUKUK BU EGO TATMİNİ GUGUK DEĞİL.

ender kuyumcudan atilla dilavere aparkat

Ender Kuyumcu ‏<s>@</s>kuyumcuender (https://twitter.com/kuyumcuender) <small class="time"> 9 sa.9 saat önce (https://twitter.com/kuyumcuender/status/646274416846995457) </small>

1/9) Hukuk Kurulu'nun soytarısı yine açmış lağım ağzını. Neymiş? Hukuk bilmeden yorum yapıyormuşum. İki satır okuyup ahkam kesiyormuşum!

atilla dilaver aduket çekiyor

Atilla Dilaver ‏<s>@</s>AtillaDilaver (https://twitter.com/AtillaDilaver) <small class="time"> 11 sa.11 saat önce (https://twitter.com/AtillaDilaver/status/646253520056905728) </small> 5- CAHİL CESARETİ İLE HUKUK BİLDİĞİNİ SANAN KOF KİBRE VE AMACI SADECE PARA KAZANMAK OLAN BİLGİSİZ AMAÇLARA KURBAN EDİLEMEYECEK BİR DAVADIR

ender kuyumcu osmanlı tokadını aşk ediyor

Ender Kuyumcu ‏<s>@</s>kuyumcuender (https://twitter.com/kuyumcuender) <small class="time"> 9 sa.9 saat önce (https://twitter.com/kuyumcuender/status/646274486610862081) </small>

6/9) Avrupa'daki Hukuk firmasına sorup, 4 gün sonra cevap gelince ahkam kesmek de tam sana yakışacak bir durum. Yazsaydın ya Cuma günü!

tonya55
23.09.2015, 10:31
ender kuyumcu anıl dilaver ve hakan orhan bu avukatlarla cok zor bu dava.

My
23.09.2015, 16:20
ender kuyumcu anıl dilaver ve hakan orhan bu avukatlarla cok zor bu dava.Ender Kuyumcu :) ?
Anıl Dilaver :)

1. Ender Kuyumcu senin benim gibi bir taraftar. Dava ile kulüple bir ilgisi yok.
2. Anıl değil Atilla. Ve adam avukat değil.
3. Hakan Bey'i tutturmuşsun :)

Daha kimin ne olduğunu, davaya kimlerin baktığını bilmiyorsun be güzel kardeşim bir de "zor" diyorsun :)

bkandil
23.09.2015, 17:26
Edit: Resmi siteden açıklama yapılmış.

Bilindiği üzere, 2010-2011 sezonunda şike olaylarının yapıldığı spor yargılamasının en üst mercii olan CAS kararları ile kesinleşmiştir. Fakat Türkiye Futbol Federasyonu, CAS kararlarını uygulamamıştır.*

UEFA nezdinde kesinleşmiş olan şikenin, Türkiye Liglerinde sonuç doğurması için Kulübümüz, Mayıs 2014’te UEFA ve FIFA’ya başvuruda bulunmuştur. Şikâyetimiz hakkında UEFA soruşturma açmıştır. FIFA ise, UEFA aşamasından sonra konuyu ele alacağını yazılı olarak açıklamıştır.

UEFA Temyiz Kurulu, son olarak 18.09.2015 günü Kulübümüz Avukatına yazılı bildirimde bulunmuştur. Buna göre, UEFA soruşturmaya devam etmeyi reddetmektedir. Bu karara karşı, Kulübümüz Avukatlarınca süresi içinde CAS’a başvuruda bulunulacaktır.

Daha önce de açıklandığı gibi; UEFA ve FIFA soruşturma süreci, şike yapılıp yapılmadığıyla ilgili değildir. Devam eden süreç, varlığı kesinleşen şikeye Türkiye Ligi’nde ceza verilmesiyle ilgilidir. CAS ve FIFA aşamalarının sonunda şike yapan şahıs ve kulüplere gerekli cezaların verileceğine, Kulübümüzün şike ile çalınan şampiyonluk kupasına kavuşacağına olan inancımız tamdır. Bu süreç, üzerinde spekülasyon yapılmasına izin verilmeyecek kadar önemli ve hassas bir konu olup, Kulübümüz tarafından titizlikle takip edilmektedir.*

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Sefaenes
23.09.2015, 18:41
sürenin bitmesine kac gün kaldi
son dakika mi bekliyor yönetim sonra eksik dosyalar yüzünden zaman asimina kalmasini mi beklemeye calisiliyor.

gurur6134
23.09.2015, 19:01
ender kuyumcu anıl dilaver ve hakan orhan bu avukatlarla cok zor bu dava.

Trabzonspor taraftarinin sike davasina nasil fransiz kaldigina guzel bi örnek..

tonya55
24.09.2015, 15:47
Ender Kuyumcu :) ?
Anıl Dilaver :)

1. Ender Kuyumcu senin benim gibi bir taraftar. Dava ile kulüple bir ilgisi yok.
2. Anıl değil Atilla. Ve adam avukat değil.
3. Hakan Bey'i tutturmuşsun :)

Daha kimin ne olduğunu, davaya kimlerin baktığını bilmiyorsun be güzel kardeşim bir de "zor" diyorsun :)
sadece hakan bey için dedim yazım hatası.

Sefaenes
24.09.2015, 19:18
1 gün daha gitti hadi sonlara yaklasiyoruz son günü bilmiyorum ama bu davayi kapatacak Iho. Bayramda RTE ayni yerde oldguna göre bekle demisti belki bizimkine

28TS61
02.10.2015, 22:53
son durum nedir?

piskopatrizeli
04.10.2015, 00:36
uşaklar noldu bu mesele. kuyumcu ender ile dilaver atilla bu iş yüzünden kapışmıştı. boşunamı yaygara koparmışlar.

tonya55
04.10.2015, 10:15
cas son sansımız yönetim bu konuda artık daha somut olmalı ve calısmalıdır.

28TS61
04.10.2015, 11:34
son durum nedir?

bilgisi olan yok mu?

Derin Trabzon
04.10.2015, 11:39
iho Trabzonsporun hayrına iş yapmaz. Turuva atıdır, tayyip ve azizin projesidir.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 12:05
Layık olduğumuz şekilde bizi idare ediyorlar.

Trabzon şehri ve İHO bu onurlu davayı satmıştır.

Mağdur olan biziz, sevinçlerimiz ve emeklerimiz çalındı. gelinen noktada belki de yarın emek hırsızını aklayarak süreci noktalayacaklar.

Son nokta CAS.

İHO uyuma
CAS kapısına dayansana

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2015, 19:56
Son durak CAS kardeşlerim

Şu 10 günlük süre ne zaman doluyor, gerekçeli karardan sonra deniyordu

28TS61
28.10.2015, 21:11
geride kalmasin