PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Sefa
14.09.2015, 23:06
Seriye devam..

Ozan Kara
14.09.2015, 23:07
Zor mac...

Mehmet Fatih Silik
14.09.2015, 23:09
Tüh...kacirdik :D

Alacagin olsun Sefa...

Haydi TRABZON'um...bu mac bizim!!!!

F. Yıldırım
14.09.2015, 23:10
Orta sahada M'Bia ve Okay ile üstünlüğü kurarız.

Yorgun Jose ki etliye sütlüye karışmayan bir oyuncu yanında da Bilal ile vasat bir orta sahaya sahipler.
Ekici 10 numarada solda Erkan veya Yusuf sağda da Marin oynamalı.

3 puan diyorum.

Reha Asan
14.09.2015, 23:10
ortasahasından melo ve selçuku kaybetmiş,şamp. liginden dönmüş bir gs ile oynayacağız.istekli oynar isek alırız maçı.İnşallahta alacağız.

odyseuys
14.09.2015, 23:14
Sakatlık vs. bir durum olmadığı sürece bu 11'le başlamalıyız her maça.

----------onur
cvnda-aykut-douglas-kevin
-------mbia--okay
özer----mehmet----marin
---------cardozo

esteban-yumlu-medjani-alper-yusuf-erkan-ndoye

DeAgLeMaNyAq
14.09.2015, 23:18
Yaralı aslanın ne yapacağı belli olmaz. Kayseri maçındaki oyun temposu da bu maça yetmez. Herkesin performansını yukarı çekmesi gerekiyor...

Fatih Çelik
14.09.2015, 23:19
İlk 25 dakika da bir gol bulmak lazım. Bulamazsak gs ilk yarı sonu üstünlüğü ele alıp oynayacaktır. İkinci yarı maç çözülür.

odyseuys
14.09.2015, 23:22
İlk 25 dakika da bir gol bulmak lazım. Bulamazsak gs ilk yarı sonu üstünlüğü ele alıp oynayacaktır. İkinci yarı maç çözülür.

atletico maçında erken havlu atmazlarsa hele 0-1'i çevirmeye çalıştıkları bir maç olursa erken gol bulamasak bile 60'tan sonra tertemiz göndeririz kedileri.

Enes Başkaya60
14.09.2015, 23:23
İnş alırız bu maci çok önemli bir maç bence...

Kamer'
14.09.2015, 23:24
Bugünkü performansına bakılmadan kesinlikle Yusufun oynaması gereken bi maç .

Onur
Cavanda- Douglas-Mustafa-Constant
Okay-Mbia
Yusuf-Mehmet-Marin
Ndoye

Cardozo'nun kalitesine lafım yok ama oyuna Ndoye ile başlamak , Cardozoyu 2.Yarı gidişata göre alınca daha etkili olduğunu düşünüyorum .

Beşiktaş maçının benzerini yaşayabileceğimizi düşünüyorum , inşallah sonucu da benzer .

danger00
14.09.2015, 23:24
orta sahayı alırsak maçı da alırız. okay sağlıklı şekilde döner inşallah.

katre-i.matem
14.09.2015, 23:26
Kayseri macindaki oyunu oynarsak puan zor. Daha da kotusu gs ye karsi favori oldugumuz maclari maalesef kazanamiyoruz.

diskus
14.09.2015, 23:28
Bugünki gibi oynarsak bizi yenerler,net.

Harun-61
14.09.2015, 23:30
O Stad dolmaz ise, yaziklar olsun.

Harbiden arada bir Istanbul'da oynamak gayet mantikli bir hamle olur.

Kamer'
14.09.2015, 23:30
Stad full çeker , bilet bulamayan da olur .

yorumsuz6117
14.09.2015, 23:33
Erkan'ın yerine Marin başlamalı..

Enisc
14.09.2015, 23:33
Kayseri maçıyla uzaktan yakından alakası olmayan bir maç. İki maçın havası bir tutulmamalı. Ben çok güzel bir futbol oynayacağımızı düşünüyorum. Orta sahada ancak bu kadar üstün olabilirdik herhalde. Tribünde de geçen seneki gs maçındaki gibi hava olursa, galatasaray burdan puan çıkaramaz.

Fatih Özkan
14.09.2015, 23:34
Orta sahasız GS'yi yenmek zor olmayacaktır.
Lakin Okay formda bir şekilde dönmeli.
Selçuk İnan faktörü de yok.
İnşallah rahat bir galibiyet alacağımıza inanıyorum. :cool:

seydisehir1
14.09.2015, 23:37
Rahat aliriz bence 2 3 veya 4 0 olur... cok rahatim... GS bitti artik

Kadir
14.09.2015, 23:37
Alırsak önümüzde kimse duramaz ligin ilk yarısını en az 40-45 puanla bitiririz.

Sibel
14.09.2015, 23:42
Bence rahat maç.

Mustafa ÖZDEMİR
14.09.2015, 23:42
yorgun gelecek olan gsye aynı tarifeyi uygularız inşallah

Fatih Çelik
14.09.2015, 23:43
Eşik maçlarımızı çoğu zaman kaybediyoruz ama inşallah bu sefer olmayacak.

Hantal takımız bu benim canımı sıkıyor daha direk oynamlıyız.

iyattara
14.09.2015, 23:46
Anadolu takımları ile oynadığımız maçlarda alışmıştık "rahatçılara" ama artık derbilerde de törediler hadi hayırlısı :)

Ekici umarım temposunu artırır, şu haliyle yedekten bile oyuna giremez. 5 günde nasıl eski günlerine döner bilemiyorum. Okay kaldığı yerden devam etmeli ki orta sahada tokatlayalım. Cardozo mesajı verdi Şota'ya umarım almıştır.

Fatih K.
14.09.2015, 23:49
Bu maçıda alırsak ilk yarı adına liderlik yolunu yarılamış oluruz. Kazandığımız takdirde 2 derbi ve Bursa maçını kayıpsız atlatmış olacağız buna karşılık bjk gs 1 fb hiç derbi oynamamış olacak. Ama benim korkum Kayseri türevleri takımlara rehavetten puan kaybetmek..

Arda'
14.09.2015, 23:51
Selçuk hıyarının olmaması çok iyi oldu frikikten atıyordu hep.

Mustafa DEMİRTAŞ
14.09.2015, 23:52
Maçı alırsak geleneksel cincon hocası göndertme vol 2 olur.

elohim_61
14.09.2015, 23:53
Hürgün nerede? Bir maç başlığıda o açsın :D

Hakan
14.09.2015, 23:54
Cardozo,Marin,Medjani 11'e

ffırtına
14.09.2015, 23:54
Sneijder'in pas alışverişlerini ve şutlarını engellersek maçın mutlak favorisi biziz lakin engelleyemezsek tek başına bile maçı alabilir bu adam..

POYRAZ
14.09.2015, 23:57
Ben diger gönüldaslarim gibi rahat bir mac olacagini söyleyemiyorum.
Galatasaray'in diger takimlarla oynadigi maclardan daha farkli olur bu mac.

Ali Can
14.09.2015, 23:57
Hürgün nerede? Bir maç başlığıda o açsın :D

Dur gözünü seveyim, kayıpsız gidiyoruz. :D

Ali Can
15.09.2015, 00:02
Bu maçta bekleyelim galatasarayı hücum edip kalemizde gol görmeyelim, etkili ayaklara dahip.

İlk 10-15 dk tartalım sonra orta sahadan elimizi kolumuzu sallayarak geçeriz zaten, direnç gösterecek bir orta sahaları yok açıkçası.

Önemli olan bizim ilerideki oyuncularımızın yapacağı bitirici vuruşlar. Bulduğumuz pozisyonları değerlendirmemiz lazım.

Cardozo - M'Bia - Okay - M.Ekici kilit oyuncularım.

Bu oyuncularla ilk yarıdan işi bitirebiliriz. Okay hazır hale gelemezse, Özer'in oynaması daha iyi olacaktır.

Sibel
15.09.2015, 00:08
Bu maçı hiç de çelme maçı olarak görmüyorum. İçimde bir rahatlık var anlatamam.
Oldu bu iş oldu.
Ama Hürgün yazıyorsunuz adı bile yetebilir lütfen.

Arrive
15.09.2015, 00:08
Şikebahçe ĞS maçını hatırlatırım... Sneijder son dakikalarda uzaktan 2 tane attı maç 2-0 bitti. Öyle Melo yok Selçuk yok vs. dememek lazım. Biz ĞS'ye karşı oynadığımızın bilincinde olup o motivasyonla sahaya çıkmalıyız.

U.Sadıkoğlu
15.09.2015, 00:17
Arkadaşlar biletler ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?

Tsikopat61
15.09.2015, 00:23
Stoperde Douglas cok dikkatli olmak zorunda, Sota tarafinda ozellikle ikaz edilmeli. Sansal ve kavalyeleri simdiden yolunu yapiyorlar Lig TV'de yok eli kolu cok oynuyor, sagi solu belli olmaz diye..Bugunkune benzer pozisyonlarda hakem penalti ve kirmizidan cekinmeyecektir, hele ki A.Madrid karsisinda kaybeden bir GS gelecek olursa Avni Akere..

Arda'
15.09.2015, 00:25
Medjani lütfen ilk 11e.

Adem Akyüz'
15.09.2015, 00:27
Adamlar yorgun ve orta sahasız olacaklar. Okay ve Mbia bildiğimiz gibi oynasın, güle oynaya kazanır. Hamza hocanın da gidiş sürecini başlatırız.

Uğur Ö.
15.09.2015, 00:28
Kedi avcısı Medjaniyi istiyoruz.

Ben bu maçta takımın sükse yapacağına inanıyorum. Çok alternatifli ve çok kaliteli takım olduk. Kağıt üzerinde Sneijder harici gsden alacağım adam neredeyse yok. Takım olarakta hem yorgun gelecekler.İddaacılara skor söylüyrum 2-0.

asilhamsi
15.09.2015, 00:34
Cardozo,Marin,Medjani 11'e

eger okay iyileşirse

-----mbia----medjani----

---------okay---------------

ile snejder nefes alamaz.

özer,marin.cardozo ile fişi çekeriz

Hakan
15.09.2015, 00:35
eger okay iyileşirse

-----mbia----medjani----

---------okay---------------

ile snejder nefes alamaz.

özer,marin.cardozo ile fişi çekeriz

Ekici'siz olmaz abi

asilhamsi
15.09.2015, 00:36
-----------onur-----------
cavanda--musti---douglas--constant

-----mbia------medjani----okay-------

özer------------------------------marin

---------------cardozo--------------------

kadro budur.

esteban,aykut,aytac,ekici,yusuf,erkan,ndoye

asilhamsi
15.09.2015, 00:38
Ekici'siz olmaz abi

hazır degil bir mac sonra hazır olması imkansiz.

gidişata gore ikinci yarı girer oyuna.

ama maca mutlaka boyle cıkmalıyız.

medjani nin olması psikolojik ustunluk saglar aynı zamanda

Nazim Can
15.09.2015, 00:42
6s son macda 3-1 de galip gelebilirdi, burak hattrick yapabilirdi, problem sadece topun çizgiyi geçmesi, bence çok zor maç olacak hamzanin son şansı, çok dikkatli olacaktir, hatta yenilmemeye oynayacaktir diye düşünüyorum.

kyodou
15.09.2015, 00:45
Deplasmanda olsaydı keşke. Evimizdeki her maç korkutuyor beni.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B.AKDEMİR
15.09.2015, 00:46
Umarım iyi bir oyun ve 3 puan bizim olur. Doğum günümde Cardozo ve Marin' den gol takımdan 3 puan bekliyorum. Çift forvet oynamayı savunuyorum ama bu tip maçlarda tek forvet başlamalıyız. Yusuf ve Medjani gs maçlarını sever. Marin bu maçta ikinci yarı yine hamle oyuncusu olmalı.

------------------Onur------------------

Cavanda--Medjani--Douglas--Costant

------------Mbia--------Okay-----------

Ekici-------------Erkan------------Yusuf

-----------------Cardozo----------------

Alphan Altun
15.09.2015, 00:49
Bismillah.

Uçak biletimi almıştım dün.Kayseri maçında puan kaybı olsaydı moralsiz gidecektim.Kısmetse Avni Aker'de yerimi alıp takıma destek olacağım.Umuyorum ki bu maçla beraber sezon sonuna kadar tüm maçlarda ful çekeriz.Bunu hak eden bir takım var bu sene.

kyodou
15.09.2015, 00:51
Ilk dakikalardan itibaren oyunu tempolu oynamalıyız. Avrupadan yorgun dönen ğs neye uğradığını şaşırmalı. Garantici oynarsak çıkar ikinci yarı Sneijder bireysel bir gol atar telafisi olmaz.

Hakan Yeşilyurt
15.09.2015, 00:51
oooo yine başlamış 3 atarız 5 atarız gibi laflar.. beyler ayaklarınız yere sağlam bassın.. zor maç 3 puan zor :)

Yavuz Bektaş
15.09.2015, 00:53
bakalım Trabzon taraftarı taraftar mı yoksa sinema seyircisi mi göreceğiz
skor diyordunuz alın skor 40 tl de vermeyecekseniz boşuna koşturmasın bu adamlar
maç sonu röportajlarda oyuncularda avni akeri söylediler inşallah ben yanılırımda 18-19 bin kişi olur statda

Ozan Kara
15.09.2015, 01:08
Orta sahadan ziyade forvet kim baslayacak?

DarkBlooD
15.09.2015, 01:09
Sakatlık vs. bir durum olmadığı sürece bu 11'le başlamalıyız her maça.

----------onur
cvnda-aykut-douglas-kevin
-------mbia--okay
özer----mehmet----marin
---------cardozo

esteban-yumlu-medjani-alper-yusuf-erkan-ndoye
Güzel kadro Özer'in yerine N'doye de olabilir , hatta daha bi güzel olur diye de düşünüyorum

Mert Oğuzlu61
15.09.2015, 01:12
_______________onur___________________

__predatör___dogo___medjani_____constant

____________mbia___okay

_____marin______ekici______erkan

_______________cardozo

Fatih Cengiz
15.09.2015, 01:12
Bir maçla;

- Özeri göklere çıkarmak.
- Cardozoyu dibe sokup çıkarmak
- Ndoyeyi göğe çıkarıp dibe sokmak
- Marini kral ilan etmek
- Alperi silmek
- Hele ekiciyi sakatlıktan sonra ki ilk 11 maçında yerin dibine sokmak, takımdan gönderilsin demek
- Yusuf ve mustafayı dipten hiç çıkarmamak.
- Onuru bile bu maçta eleştirmek :) hali hareketi bi değişikmiş :))
- Cavanda ya uçak demek (ben de katılıyorum)
- Mbia zokora gibi mi oldu demek
- erkanı Henry zannetmek..

Biz birer ya da ikişer maçlık performanslara göre takımı eleştirmeye devam edersek maçlar da yıllar da geçer.

Messi ilk çıktığında ki bi iki yıl iyi olacak diye beklendi, ki keza tüm büyük topçular aynı şekildedir. Sabır etmek gerek
Takım da hem tecrübeliler var hem de genç civarı yetenekliler...

Örnek yusuf, arada bir sol kanatta denenmeli. Bence ülkede ki en sükse yapabilecek oyunculardan.. Ama geçemiyor o çizgiyi.

Ya da tecrübeli dediklerimiz,, constant formunu tutarsa ülkedeki en yetenekli futbolculardan biri..

Okay olmalı,, hata yapsa da olmalı ve oynamalı.

Ekici devam etmeli,, kötü oynama hakkı var, isteğinde hırsında sorun olmadıkça oynamalı. Ancak hataları da bi şekilde anlatılmalı.. Pas şut tercih durumlarından daha kalitesine yakışır şekilde çıkmalı. Çalıştıkça oynadıkça gelişecektir. Gelişime çok aşırı açık. Sabırla devam...

Marin girecekse ilk keseceğim adam Erkan olur, sonradan girebilir oyuna... Milli takımında da öyle oynatılıyor. Geldiğinden beri ilk onbir de olmadığı hiçbir maç yok.. Sözleşmesi mi öyle acaba? Bunu çok hakkettiğini düşünmüyorum.

- Ndoye başlangıç için iyi bir forvet. Cardozo bazen onun yerine bazen de orta alandan birinin yerine daha erken dakikalar da girmeli. Ama ilk 11 de zorlanır. Hele ki biz bu tarz futbol oynarsak... atak oynadığımız maçların ve dakikaların asıl forveti cardozo olmalı..

- Mustafa medjani değişikliği olabilir. Mustafa iyi bir kesici ama kestiği topların ya da ayağındaki topların büyük kısmını ya hemen rakibe veriyor, ya topun kaybedilmesini sağlayacak sonun başlangıcı oluyor
Medjani daha sakin ve ayakları daha iyi. Gol şansı da yüksek. Douglas la iyi ikili olabilirler.

- Mbia ya bu maç nazarlık olsun. Bir daha böyle şeyler izlettirmez inşallah.

GS maçı kadromuz :
____________onur
Cavanda - medjani - Douglas - constant
_____mbia - Okay
Marin - Ekici - yusuf
______ ndoye

Cardozo - özer ve erkan hamlede kalsın. Salihin hırsını da görmek istiyorum bazen takımda. Kontrolsüz güç güç değildir ilkesini öğrendiyse ara ara şans verilebilir.

Ve artık takım oturmalı, genç oyunculara şans verebilecek durumlara geçmeliyiz. Alt yapıdan gelen birkaç oyuncumuzu ara ara kendilerine tanınan şanslar da bişeyler yapmalı gerek.

İnşallah herşey iyi olur.

Bir maçla takımı da oyuncuları da göklere ve yer diplerine diye anmayalım.

Hayırlı geceler

-

wakitsiz

Ömer SEVİNÇ
15.09.2015, 01:15
Yusuf'un patlayıcı gücü bu maç lazım. Mutlaka oynamalı. Ekici veya Erkan'dan biri kesilip Marin ilk 11 denenebilir. Constant beke geçip Okay yerine dönmeli, forvette de bence forma adaletini göstermek amacıyla Cardozo ile başlamalıyız.

DarkBlooD
15.09.2015, 01:27
_______________onur___________________

__predatör___dogo___medjani_____constant

____________mbia___okay

_____marin______ekici______erkan

_______________cardozo
Bu kadroda güzel ama yine o Erkanin yerine N'doye yi yazarım :)

Poor
15.09.2015, 01:46
bu mac ya berabere ya bizde yenilmeyiz

eger hamza defansif cikar anadolu takimi gibi kontra atak ararsa belki beraberlik yoksa normal oynayacaklarsa biz alir gotururuz

Fatih Birinci
15.09.2015, 01:51
19 eylül Trabzona akıyoruz

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Gökhan Baymak
15.09.2015, 02:20
Yusuf yedek olmali. Marin ve Erkan kanatta olmali. Marin Cavanda nin onunde oynamali. Douglas cok iyi adam. Kalite. Constant sol bekte iyi. Okay M'bia ve Ekici ortasahasi ile baslamaliyiz.. Cok zor mac. Alirsak takima guven gelir.

artvints
15.09.2015, 02:28
Onde prese cevap veremiyorlar.topu birakip pres yaparak rahat bir galibiyet alabiliriz.

elohim_61
15.09.2015, 02:29
bu ndoye ne olacak? sanıyorum elimizde patladı

dikkat ediyorum takım tam kanatlardan atağa kalkıyor bizim ndoye içeri doğru koşular yapması gerekirken geride bekliyor

DarkBlooD
15.09.2015, 02:51
bu ndoye ne olacak? sanıyorum elimizde patladı

dikkat ediyorum takım tam kanatlardan atağa kalkıyor bizim ndoye içeri doğru koşular yapması gerekirken geride bekliyor
Işte bütün sorun takımın kanatlardan atağa kalkmasinda, kanatlardan atağa kalktigimizda kaç kez topu forvetlerimizle bulusturabilmisiz. ? Cardozo oynar kanattan top alamaz , N'doye oynar yine kanattan top alamaz iyi bari adam yine erken çözmüş kanattakilarin yeteneksizligini, ortasahadan da ara pası gelmeyince kendisi gidip top almaya çalışıyor ne yapsın ?

Yıldıray Emanet
15.09.2015, 02:54
Medjani göreve..

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Can
15.09.2015, 03:15
İddaa oranları açıklamış

Trabzon galibiyetine; 2,40

Beraberliğe; 3,00

Galatasaray galibiyetine; 2,20

Yarın ilk işim bize oynamak olacaktı ama şuan bize oynayınca ters tepiyor o geldi aklıma vazgeçtim :D

yattarinho61
15.09.2015, 06:12
Doğum günüm inşallah uğurlu gelir :)

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2015, 06:51
Bu maçı alırsak en kötü devler ligine gideriz diyorum

Mehmet
15.09.2015, 07:08
Şota ve
iyi karoya sahip takıma güveniyorum.
Gs oynanacak maç Kayseri maçından daha kolay olur.
Çünkü Kendi seyircimiz ve sahamızdayız.
Trabzonsporun hem puan hem moral kazanacağı bir maç.
Maç günü gelse de izlesek hayırlısıyla.

hyasin61
15.09.2015, 07:18
selcuk ve melo'nun olmadigi takimda her turlu ortasaha ustunlugu bize gecer.Sneijder'de bu yuzden geriye cekilmek zorunda kalabilir buda bizim isimize yarar.Madrid macindan sonra bize gelecek olmlarida ,stadin dolacak olmasida bizim avantajimiza.Galip gelecegimizi dusunuyorum

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2015, 08:05
YUMLU'nun dün akşam maç sonunda dediği gibi, artık Avni Aker eski cehennem günlerine dönmeli.

Haydi büyük TS taraftarları

Cumartesi akşamı yıkın Avni Aker'i, GS sahaya çıktığında ve her topu aldığında basın ıslığı

Bu maç 8. şampiyonluğun kilit maçı olabilir

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2015, 08:06
Son derece moralli bir takım
Çok coşkulu bir taraftar topluluğu

ile bu maç bize yakın

B.Yiğit
15.09.2015, 08:15
Forvet cardozo olacak muhtemelen ndoye yedek.

U.Sadıkoğlu
15.09.2015, 08:33
Biletlerle ilgili bilgisi olan? :)

MetehanS
15.09.2015, 08:35
anket yok mu?

Tolunay Abdioğlu
15.09.2015, 08:38
Haydi Trabzon. Doldur tribünleri. Alem taraftar görsün. Bu maçı alırsak 6.hafta da Osmanlı maçında Ankara nüfusu yüzde 1.2 civarında artış gösterebilir. :)

Onur
Cavanda-Mustafa-Aykut-Constant
Mbia-Okay
Yusuf-Ekici(Özer)-Marin
Cardozo(N'Doye)

Hüseyin Çümen
15.09.2015, 08:42
Cok zor mac olacak. Muhtemelen gs atletico ya yenilecek ve 4 puan almis bir gs. Onlar icin artik bu mac olum kalim maci olacak. Cok fazla avantajimiz var selcuk yok moralsizler orta sahalari bitik. Ama bir cikis arayacaklar ve insnilmaz direnc gosterecekler bize. Cok iyi motive olmamiz gerekiyor sneijder in sutlari malum sabrininde sagi solu belli degil cok iyi bindirmeler yapip yildizlasiyor buadam. Burakta hirs yapacaktir. Bence kazanacaz insallah ama olup olup dirilebiliriz.

cem1990
15.09.2015, 08:42
Maçta BMN olarak pankart açalım kale arkasına
Diyelim ki;
Gol atan oyuncuyu Binme MUSTAFA !

MetehanS
15.09.2015, 08:47
Maçta BMN olarak pankart açalım kale arkasına
Diyelim ki;
Gol atan oyuncuyu Binme MUSTAFA !

Gol sevincini manşete taşıyan gazetelerin kadrajında çıkmak istiyordur :D

U.Sadıkoğlu
15.09.2015, 08:49
Anket eklenmiştir son 4 maçta anket düzeniyle devam ettik 3 G 1 B yine galibiyet olması dileğimle :)

signal
15.09.2015, 08:53
Galatasaray bize açık oynayacaktır. Nedense diğer maçlardan daha kolay bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Emrah Akcagöz
15.09.2015, 09:01
Bahsedildiği kadar kolay maç olmaz. Şu an için iyi gidiyoruz. Bu maçtan alacağımız beraberlik bile çok önemli inşallah kazasız belasız atlatırız.

Yunus Danışmaz
15.09.2015, 09:04
Medjani mi oynasa Yumlu'nun yerine? :D

Kamer'
15.09.2015, 09:05
Eskiden stadta maç öncesi anonslarla taraftara hep birlikte tezahürat yaptırılırdı . Maç öncesi oluşturulan o atmosferle seyirci de açılırdı , şimdi insanlar çekiniyo . Sadece iki kale arkasının haydi maraton sen de katıl bize söylemlerini insanlar takmıyo. Bize yeniden tüm taraftarı birleştirecek bi güç lazım , bu güç de en azından maç öncesi o anonsu yapan arkadaş olabilir

Alika87
15.09.2015, 09:17
Kayserinin bize kapanacagini biliyorduk ve beklenen cok zor mac oldu. Galatasaray bunu yapacak elemanlari yok. Rakibe basan, sert müdahele eden defansif orta saha oyunculari yok ve bize karsi orada üstünlük kurmalari imkansiz. Onlardan kanat ve uzak mesafeli sut agirlikli bir oyun bekliyorum ve bu macin favorisi kesinlikle biziz. Simdiye kadar izledigim Galatasaray bizden puan alamaz.

SüRMeNe_6161
15.09.2015, 09:21
Bu gs yenmemız lazım kötü durumdalar.

toksoy61
15.09.2015, 09:22
stat ve takım ile ilgili boşuna nefes tüketmeyelim. stat dolmaz, dolmayacak. dua edin gurbetçiler hala burada da boş kalmayacak. zaten statın GELENEKSEL TS taraftarı ile dolması bizim için DEZAVANTAJ dır. ikincisi; Kayseri yi şansa bala yendik. takım oyunu yok, mücadele yok. 2 haftada daha iyi olacağız diyorduk daha kötü olmuşuz.

kusura bakmayın ama GS bizden daha iyi takım. Selçuk-melo olmayışı çok büyük kayıp onlar için. yoksa GS her türlü favoriydi. şu anda avantaj bizde görünüyor ama ben beraberlik diyorum. gs üst üste bu kadar maç kaybedeceğini düşünmüyorum

Kaya
15.09.2015, 09:23
Skora bakmaksızın kazanmamız gerekn bir maç. Kazandığım taktirde kazanımımız 3 puandan fazla olacaktır...

Beklemediğim bir başlangıç yaptık sezona. Oyuncuların performansı da bazı açılardan beklentimin üstünde. Allah yardımcıları olsun inşallah...

signal
15.09.2015, 09:27
Bu maçtaki en büyük tartışma sanırım forvette Ndoye mi yoksa Cardozo ile mi başlanması üzerine olacak. Verilmesi güç bir karar olacak.

Engin Koltuk
15.09.2015, 09:31
GS nin en kötü zamanı. Hamzaoğlu'nun tamam mı devam mı maçı olacaktır. Bu açıdan zor bir maç olabilir. Tüm enerjilerini sahaya koyacaklardır. Orta saha üstünlüğü bizde olacaktır. İsminin yazılması zor olan yıldız futbolcusuna vurdurmazsak ve de defans arkasına Burağı kaçırmazsak başka bir şekilde kaleye gelemezler çünkü baskı yapma şansları yok. Muhtemelen biz baskı kuracağız onlar kontratakla gol arayacaklar. Riskli maç. Beraberlik kokuyor. 3 puan muhteşem olur.

Turgay Atalay
15.09.2015, 09:34
GS hem fizik, hem mental anlamda bitik durumda. Atletico maçı da fena hırpalayacak onları. Kendi evlerinde yenilmek iyice gerecektir onları. Selçuk'un da olmayacağını düşünürsek Jose-Bilal-Sneijder ortasahasını paramparça edemeyecek bir Trabzonspor, bırakın şampiyonluğa falan oynamasın abi.

Bera B.
15.09.2015, 09:36
Ankette "... Ne zolur?" yazıyor, yazım yanlışı yapılmış.

Yine beraberlikten yana kullandım oyumu. Şimdilik 4'te 3 galibiyetle devam ediyoruz beraberlik oyu verdiğim maçlarda.

cem1990
15.09.2015, 09:38
Her maç iyi oynanmaz
Lig de bu tür maçlar olacaktır mesele kötü oynasak da kazanmayı bilmekte

Gs maçına gelirsek;
Orta sahası olmayan bir GS orta alan mücadelesinde bizi ezmesi mümkün değil
Okay geri dönmesi ile birlikte Mbia-Okay ikilisi ile orta saha üstünlüğünü ele geçiririz
Okay tek başına Sneijder marka etsin Gs tamamen kilitlenir.
Mehmetin orta saha desteklemesi ile birlikte gerek orta saha gerek topu ayakta tutma kontrolü ile orta saha da sazı elimize alırız.
Ve ayrıca selçuğun yokluğunda Burağı besleyemezler.Lakin iki savunma oyuncumuz ağır.Bu yüzden savunma arkasına top atılmasına izin vermemeliyiz.

Biz ise Cardozo ile oyuna başlayıp Erkanı bu maçlık yedeğe çekip hızlı olan iki oyuncumuz ile Marin ve Yusuf ile hızlı sonuça gideceğimize inanıyorum.
Maç boyunca Marin ceza yayı dışından illaki düşürülecektir bu da serbest vuruşlarda Mehmet ile gol bulma olasılığımızı aynı oranda artırır.
Maçı Gs yarı sahasına yıkıp Snijder ve Burağı iyi marke edersek Gs savunma düzeninden kontra bile arama fırsatı bulamaz.

Bu maç gerek kağıt üzerinde gerek takım taktiği üzerine maç bizimdir.

ertuuu
15.09.2015, 09:38
Gol sevincini manşete taşıyan gazetelerin kadrajında çıkmak istiyordur :D

adam yerini o kadar kaybediyor ki, gol atanı ilk tebrik eden hep o oluyor...:)

hamza nın 10 günü diye film çekilirdi...
mersin,madrid,Trabzon üçgeninde...:)

yattarahayranı
15.09.2015, 09:40
Medjani oynamalı bu maç

İskender
15.09.2015, 09:52
Okay önemli bu maçta umarım oynar.Yetişmiyorsa da Mbia yanında Medjani ile başlamalıyız.

Constantın daha az sorumluluk alacağı yerlerde olmalı en ideali sol bek.Uçta ise Oscar oynamalı evdeki her maçımızda Oscar ile başlamalıyız..

Avni akerde bu sezon ki ilk maçım olacak, şans getirmesi dileğiyle..

Furkan Dündar
15.09.2015, 09:54
Şu maçı kazanmak o kadar önemli ki hele de Kayseri galibiyetinden sonra

Kolay maç yazıyor herkes ama buna katılmıyorum cok zor bir maç
Ne yapıp edip yenmemiz şart
1-0 olsun yeterli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uğur BULUT61
15.09.2015, 09:55
Trabzonspor Kazanır Hiç Dert Etmeyin.
Artık Kötü Oynasak Bile Kazanabiliyoruz.
Şota Takıma Tecrübe Katıyor..

Hamdi Kalaycı
15.09.2015, 09:56
Galatasaray' ı Melo ve Selçuk' un yokluğunda orta sahada ezeriz. Orta sahamız topa sahip olduğu sürece Galatasaray' ın bizi yenme şansı yok. Çünkü top bizde olduğu sürece bir şekilde 3, 4 tane pozisyona girebiliyoruz 90 dk. da. Galasataray' ın bizi yenebilmesi için ya yediğinden fazlasını bir şekilde atacak ya da bize pozisyon vermeyecek.

Bu maçta stat da olacam inşallah. Uzun zaman sonra Avni Aker de ilk defa maç izleyecem.

Edit: Yorumumu tekrar bi gözden geçirince sanki Ömer Üründül' ün yorumları gibi olmuş "bizi yenebilmesi için ya yediğinden fazlasını bir şekilde atacak". Burada anlatmak istediğim penaltı, serbest vuruş, korner gibi pozisyonsuz goller.

Cengiz
15.09.2015, 10:21
takımın motivasyonunun kayseri maçı gibi olmayacağı bariz belli, o lanetli stattan nadir alınan 3 puan değerli
okay - mbia - ekici 3'lüsü selçuk ve melo'nun olmadığı orta sahayı hallaç pamuğu gibi atar (yada atmalı)
son 2-3 senedir takım tam bir "Avni Aker Takımı" oldu, yorgun galatasaray'ı elimizden kaçırırsak yazık olur

Ali YİĞİT
15.09.2015, 10:28
Galatasaray'ı yenmemiz ütopyadan başka bişey değil.

Bursaspor maçında 1-0 zorla ite kaka karambolde Erkan'ın önüne düşmüş bir topun gol olması,Quresma kırmızı kart görene kadar kendi sahasına hapsolarak bekleyen ve nitekim kale ağzına kadar gidip gidip geri dönen Trabzonspor'un yine aynı Erkan'ın şutuyla kazanması.

Akhisar maçında sahada ne oynadığımızı bilmeden harala gürele kapışarak gol atacağımızı sanmak.. Cardozo'nun tamamen kişisel yeteneğiyle olmayacak yerden golü atması sonucu 1 puanı almamız. Ve de dün ki Kayserispor maçı.. Herhalde bu son maçımızdı diyorum içimden. Futbol namına hiçbirşey yapmadan, hiç bir şekilde hücum varyasyonu gerçekleştiremeden 90 dakikayı tamamlamak sanırım bizim takıma has birşey.

Gerçekçi olmak iyidir bu takımın 8 veya 10. maçı ve futbol üzerine konuşabileceğimiz teknik taktik açıdan hiçbirşeyimiz yok... Ve buna rağmen tuhaftır ki hala burda "rahat alırızcılar" var. Oynadığın rakip galatasaray. 26 yaşındayım Trabzonspor'un bugüne kadar rahat aldığı kaç maç var derseniz düşünür düşünür dururum nihayetinde bir elin parmağını da geçmez. O yüzden bu kadar heves yüklemeyin gönlünüze sonra çalan ilk düdükle son düdük arasındaki mesafede üzüntünüz büyük olur.

Selçuk veya Melo olmaması evet büyük avantaj ama bizim adımız Trabzonspor ilk önce bunu hatırlayın derim.

TSknbkTS
15.09.2015, 10:37
Biletler ne zaman satışa çıkar.

reisoğlu61
15.09.2015, 10:38
mactan önce istanbul medyasi takimimizi pompalamasa iyidir. rehavet ten korkuyorum...

ÖmürKaradeniz61
15.09.2015, 10:40
Ekici iyi oyuncu fakat oynadığı zaman kanatların verimliliği düşüyor.İlk 3 maçın en iyileri Yusuf ve Erkanda olduğu gibi.Bence Ekici hazır olana kadar sonradan hamle oyuncusu olarak kullanılmalı.

ceday99
15.09.2015, 10:54
beşiktaş maçındaki 11 le çıkılmalı bence.
ama mbia-okay-ekici üçlüsünü de izlemek istiyorum.
bakalım nasıl çıkaracak hoca.

melihergun
15.09.2015, 10:56
ben sadece nasıl oynıyıcağımızı merak ediyorum kontrayımı kovalıcaz yoksa saldırıcakmıyız ?

A.Gökhan AKIN
15.09.2015, 10:58
Bu maçın çok kolay geçeceğine inanan arkadaşlar neye göre inanıyorlarbizide inandırsınlar.Takımın son 4 haftada oynadığı futbol Akhisar maçının son 15 dakikası ile sınırlı o kadar ötesi de yok.Son 4 hafta itibariyle şu kötü sabri kadar isabetli orta açabilen futbolcumuz bile yok ona yanarım. Velhasıl Maçı kaybetmek istemezsek kaybetmeyiz orası bir gerçek ama kazanmak istiyorsak kazanabilir miyiz orası çok büyük muamma. Umarım Dünün kötüleri kendini toparlar özellikle M'bia.

Dip.Ing.Mag.
15.09.2015, 11:04
Galatasaray'ı yenmemiz ütopyadan başka bişey değil.

Bursaspor maçında 1-0 zorla ite kaka karambolde Erkan'ın önüne düşmüş bir topun gol olması,Quresma kırmızı kart görene kadar kendi sahasına hapsolarak bekleyen ve nitekim kale ağzına kadar gidip gidip geri dönen Trabzonspor'un yine aynı Erkan'ın şutuyla kazanması.

Akhisar maçında sahada ne oynadığımızı bilmeden harala gürele kapışarak gol atacağımızı sanmak.. Cardozo'nun tamamen kişisel yeteneğiyle olmayacak yerden golü atması sonucu 1 puanı almamız. Ve de dün ki Kayserispor maçı.. Herhalde bu son maçımızdı diyorum içimden. Futbol namına hiçbirşey yapmadan, hiç bir şekilde hücum varyasyonu gerçekleştiremeden 90 dakikayı tamamlamak sanırım bizim takıma has birşey.

Gerçekçi olmak iyidir bu takımın 8 veya 10. maçı ve futbol üzerine konuşabileceğimiz teknik taktik açıdan hiçbirşeyimiz yok... Ve buna rağmen tuhaftır ki hala burda "rahat alırızcılar" var. Oynadığın rakip galatasaray. 26 yaşındayım Trabzonspor'un bugüne kadar rahat aldığı kaç maç var derseniz düşünür düşünür dururum nihayetinde bir elin parmağını da geçmez. O yüzden bu kadar heves yüklemeyin gönlünüze sonra çalan ilk düdükle son düdük arasındaki mesafede üzüntünüz büyük olur.

Selçuk veya Melo olmaması evet büyük avantaj ama bizim adımız Trabzonspor ilk önce bunu hatırlayın derim.

hangi ütopyadan bahsediyorsun? gs dedigin takim bitmis, adamlarin ortasahalarinda oynatacaklari adamlari yok. ha bizi yenebilirler mi evet,futbol bu sonucta, fakat bu macin favorisi kagit üzerinde biziz.

Dip.Ing.Mag.
15.09.2015, 11:05
su N'doye yi de hemen gömme isini birakin. nefret ediyorum bir macla oyuncuyu yerden yere vuran ya da göklere cikaran tiplerden. bu Adam daha yeni geldi adaptasyon süreci var, ligde nasil futbol oynaniyor gärerek yasayarak tecrübe ediniyor su an. kesinlikle faydali olacaktir.

Berke6198
15.09.2015, 11:07
Tabii ki yeneceğiz.

ertuuu
15.09.2015, 11:13
haklısın ali,

erkan ve yusuf un yaratıcılığına kalan bir atak varyasyon düzeni planlıyoruz...
bu zor falan değil, imkansız...
zaman zaman özer(beğenmesemde) ve marin 11 e banko girince daha oturaklı bir takım olacağız...
ileride top tutma ve kullanma sorunumuz var..
oyunu top kullanmada domine edebilecek oyuncumuz yok dünkü 11de...
constant ve mbia ya güvendi sanırım bu konuda...
ekici daha form yakalayamadı, ona yüklenmek doğru olmaz..
constant o sorumluluğu alamayacak tipte...
mbia ise bunların yanında sadece önlibero olarak kaldı...

bu yavan oyunla bile ligi götürebilecek haldeyiz..
ama cardozo ve marin bu takımdan kesilmez, bu net...

FoReVeR-TS
15.09.2015, 11:14
Mbia-Okay-Ekici Üçlüsü ile rodriguez-bilal ikilisine karşı ne kadar üstün olacağımız ortada. Podolski-yasin-sneijder-burak'a yeteri kadar top gelmeyecektir.Defanslarında sıkıntılar var. Bu maçta kaptığımız toplarla hızlı hücuma çıkıp gol bulacağımızı düşünüyorum. Orta saha direnci ve defansımızın sağlam durması ve şut attırmaması ile maçı kazanırız. Kayseri maçı gibi olmayacaktır.Kesinlikle tempolu oynayacağız.Sabırlı ve dirençli olursak son yarım saatte maçı çözeriz.Çok fazla hamle şansımız var. Şampiyonlar ligi oynayacaklar ve yorulacaklar.Son dakikalarda özer-marin-yusuf-erkan-ndoye artık hangisi yedek olursa oyuna giren oyuncularla maçı koparabiliriz. Bu maçta ekicinin geçen seneden esintiler sunacağını düşünüyorum.

legorakiss
15.09.2015, 11:15
maçın anketinde sadece akhisar maçına oy kullanmayı unutmuştum.

sorun yok gs maçı için oy kullandım. rahat rahat izleyebilirsiniz maçı:)

Cengizhan Okur
15.09.2015, 11:15
http://i.hizliresim.com/lyV2vE.png (https://hizliresim.com/lyV2vE)

muratt
15.09.2015, 11:17
Selçuk'u olmayan ve Atletico yorgunu (ve muhtemelen hezimetten dolayı moral bozgunu) bir Galatasaray'ı Avni Aker'de yenmek çok da zor olmamalı. Normal şartlarda yeneriz ama futbolun cilvesi bir kaza olur olursa.
Rodriguez-Bilal ortahasını çok rahat domine ederiz gibime geliyor. Mbia ve yanına Okay (Özer de olur) arkadan gelen Cavanda ve Konstant yardımıyla orta sahada top göstermez rakibe. Biraz da Ekici-NDoye-Erkan ve Yusuf yardımcı olursa oyun bizim kontrolümüzde geçer. Tek dikkat etmemiz gereken Podolski, Yasin, Burak ve Sneijder'ın anlık becerileri. Orta saha bizde olursa zaten onlara top gelmez.
Futbolda her sonuç var, ama bir de maçın normal şartlarda olması gerekeni var. Bu da 3-1 Trabzonspor olmalı.

muratt
15.09.2015, 11:18
Onur

Cavanda Douglas Yumlu Konstant

Mbia Özer

Marin Ekici Yusuf

NDoye

selcuk
15.09.2015, 11:19
forum senlenmis

yinede bir galibiyetten sonra yine bukadar kisinin ceza yemesi aci
negatif düsünen arkadaslar sinerji olusmasini engelliyor
bunun farkinda olsunlar
buna göre hareket etsinler

insallah yenecegiz
insallah bu kez herkes bu mutlulugu yasamayida becerektir

Mert Oğuzlu61
15.09.2015, 11:22
Onur

Cavanda Douglas Yumlu Konstant

Mbia Özer

Marin Ekici Yusuf

NDoye

gs şu haliyle bizi yener, merkezde Özer olmaz çok yumuşak oluyor Özer in ne işi var orada ? :D Okay ın sakatlığı ciddi değildi riske edilmedi ağrıları vardı, gs maçında Mbia sına kavuşacak.

Kemal Öztel
15.09.2015, 11:26
Şu gsde şl maçında sneijder sakatlansa 6 ay yok falan ..
Ne güzel olur ama:cool:

Kazım Bostan
bu ümitli hava maçı kaybedeceğimizi gösteriyor. zaten ben takımımı tanıyorsam, kazanılırsa büyük avantaj yakalanacak olan maçı ne yapıp edip kaybeder.

ertuuu
cengizhan ın kadro bence bomba, tam düşündüğüm gibi...

Koray
15.09.2015, 11:28
Gene başladı rahat yenerizciler ya kardeşim gerçekten uğursuzsunuz, puan kaybettiğimizde böyle düşünüyorum.

duyurukcu
15.09.2015, 11:30
hangi açıdan bizden iyi takım ?

duyurukcu
15.09.2015, 11:32
gs yi evirip çevirip yeneriz gs den bu sene bir cacık olmaz...ayrıca ilk 11 kadro kalitemiz gs den daha iyi

Yavuz Bektaş
15.09.2015, 11:36
Takımımızın Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile oynayacağı maçın bilet yüklemesi başladı.

Bilet fiyatları şöyle:

Kale Arkaları: 20 TL

Maraton: 40 TL

Kapalı Kenar (A,D,E,H BLOK): 60 TL

Kapalı Orta (B,C,F,G BLOK): 80 TL
VIP: 200 TL
VIP ÖZEL: 1000 TL

Oğuz B.
15.09.2015, 11:39
Skor çok önemli değil. 1-0 olsun ama olsun. Benim asıl istediğim oyunu baştan sona üstün oynayarak, eze eze kazanmak. Mesaj maçı bu. İnşallah hakemler tarafından doğranmaz emekler.

doktor
15.09.2015, 11:42
Besiktas macindaki defansif anlayisla galatasarin hucum oyuncularini kitlemeliyiz...ama marin ve okay kesin olmali bu macta, konstantta sol beke donmeli bence en verimli olacagi yer yine sol bek

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faik Yılmaz
15.09.2015, 11:43
Gsnin kötü olması bizim için iyi değil...

oyuncular kendilerini ispat etmek için maça daha fazla asılacaktır.....

İ. SARAL
15.09.2015, 11:49
gs'nin değil ama Hamza'nın son şansı ne var ne yok deneyecektir. Çok zor maç olur büyük ihtimalle berabere biter. Şu kadroyla çıkmamız lazım;

---------------------------------Onur------------------------------------

Uçak---------------Yumlu-----------------Douglas----------------Constant

--------------------Mbia------------------Okay--------------------------

Marin-------------------------Ekici---------------------------------Yusuf

-------------------------------N'doye----------------------------------

Aydın Tiryaki
15.09.2015, 11:53

Çok iyi ama neden orada N'doye'ye yer verildiğini anlayamadım

Gümüshane
15.09.2015, 11:57
Dünkü macta mbia nin savasci olmamasi sari kart sinirinda oldugu icin olabilir mi? Gs ye karsi oynamak icin?

Ahmet Hamza
15.09.2015, 12:05
Mbia milli takımda iki maç yaptıysa dünkü performansı şaşırılması gereken bi şey değil.

MahmutHSO
15.09.2015, 12:05
Olabilir

fernandez
15.09.2015, 12:12
Dünkü macta mbia nin savasci olmamasi sari kart sinirinda oldugu icin olabilir mi? Gs ye karsi oynamak icin?
mbia kart sınırında değildi 2 kartı var.

Furkan S.
15.09.2015, 12:15
Galatasaray maçına bileti olup da gidemeyecek olanın biletine talibim bana ulaşsın :)

ffırtına
15.09.2015, 12:16
750 bin nüfuslu bir şehir 25 bin kişilik bir stadı dolduramıyorsa kimse şampiyonluktan bahsetmesin ..

El Cordobes
15.09.2015, 12:16
bi uyuyup uyansamki cumartesi olmuş akşam maça gidiyorum:)

bu kadar gün nasıl geçecek?

Arda'
15.09.2015, 12:18
Sağ kanatta Özer oynamalı Yusuf yedeğe.

Kemal Öztel
15.09.2015, 12:22
Muslera-Chedjou-Selçuk-Sneijer-Burak
Bunlar dışındakiler çok sorun değil,Chedjou sakat Selçuk cezalı kalan üçlüden de biri bugün sakatlansa :) rahatlıkla kadro olarak daha iyi olduğumuzu söyleyebiliriz..

murat
15.09.2015, 12:26
750 bin nüfuslu bir şehir 25 bin kişilik bir stadı dolduramıyorsa kimse şampiyonluktan bahsetmesin ..

15 milyonluk sehirde 20 bin kisiye oynuyorsa gayse Trabzonda bu halde olmasi dogal. Insalanlara degil futbolu bu hale getirenlere kizmak lazim.

BirolKarali
15.09.2015, 12:27
Abi bana yol tarafı kale arkasının passoligdeki adı ne olarak geçiyor söyleyin bi. Klübün beceriksizliği orda da kendini göstermiş, bi stadyum haritası koymuşlar 1:10000000 ölçekli mi neyse hiç bi yazı görülmüyor

Düzeltme: Passolig'den kaynaklanıyormuş.

Muhammed Ayaz
15.09.2015, 12:27
Onur-cavanda-mustafa-douglos-constant-mbia-okay-mehmet-marin-erkan-cardozo

Hamle gücü : ndoye - yusuf - özer - medjani

Onur Keskin
15.09.2015, 12:32
Bu maca cevre illerden cok kisi gidecektir. Benim bukundugum bolge ki terme kucuk bi yer sadece tanidiklarimdan 50-60 kisi maca gelecek bende dahil.

Cumartesi gecesi galibiyet de gelirse karnaval yerine döner stad

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdal UZUNYILMAZ
15.09.2015, 12:33
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=ZZH26XEBPI

Bu kadroda ısrar edilmeli...Yusuf ile Erkan'a kesik lazım...Takımı yavaşlatıyorlar ve çok çizgide kalıyorlar...Özerle Marin'i koy kanatlara adamda geçerler içeride katederler...Şimdi burda Erkan'ı öven arkadaşlara soruyorum...Erkan kaç defa soldan adam geçipte ceza alanının içine girebildi 4 maçta...0,yazıyla sıfır...Tamam biri karambolden biri uzaktan gol attı da bu da tamamen kendisinin şansıydı...Erkan,Yusuf yedek olur bu takımda ancak...Durum böyle.

Cem Balcı
15.09.2015, 12:34
Şunları da yenersek önümüz açık.

ffırtına
15.09.2015, 12:36
15 milyonluk sehirde 20 bin kisiye oynuyorsa gayse Trabzonda bu halde olmasi dogal. Insalanlara degil futbolu bu hale getirenlere kizmak lazim.

İşte biz takımımıza destek olup onların bir adım önüne geçmemiz lazım onlar stada gitmiyor diye biz de gitmezsek nasıl şampiyon olacağız...

outlaws61
15.09.2015, 12:42
Arkadaşlar bu gizli şikecilerin forumuna ulaşma şansımız yok mu ?

Bizim maç hakkında ne düşünüyorlar çok merak ediyorum

duyurukcu
15.09.2015, 12:46
2015/16 Sezonunun 100. golü Oscar Cardozo'dan geldi.

BirolKarali
15.09.2015, 12:46
Bilet alındı hayırlı olsun

Erdal UZUNYILMAZ
15.09.2015, 12:50
İstanbul'dan geliyorum bende Galatasaray maçında Avni Aker'deyim İnşAllah

duyurukcu
15.09.2015, 12:52
Cardozo'nun ligde gol attığı 14 maçta Trabzonspor; 10 galibiyet, 4 beraberlik aldı. (34 Puan)

Bahadır Şimşek
15.09.2015, 12:53

Ekici saga, marin ortaya ve yusuf sola

Veya

Ekici saga marin sola ilerde ndoye cardozo ikili olursaguzel olur bence.

44-61
15.09.2015, 12:55
Medjani kadroda olmalı. Adamın boş geçtiği gs maçı yok... totem niyetine ilk 11 de olmalı

Harun-61
15.09.2015, 13:00
Burak Yilmaz'i hirpalamak lazim.

O yüzden Yumlu degil'de, Aykut oynamali.

SiNo
15.09.2015, 13:15
kazanbileceğimiz bir maç okay da oynarsa çok rahat alırız

trbzonsporlu
15.09.2015, 13:21
Çok çok onemli bir maç. Galibiyete daha cok ihtiyaci olanlar onlar. Yenilirlerse zirveden 8 puan geriye düşecekler. Bu nedenle büyük ihtimalle açık oynayacaklar. Acik oynarkende geride inanilmaz boşluklar birakiyorlar. Mersin maclarini stattan izledim. maçta selcukla beraber defansin önünde oynayan rodrigezin pas alışverişi iyi olsada defansif olarak takima hic katkisi yok. Selçukunda olmamasi nedeniyle orta sahada daha yumuşak kalacaklar. Sneiderin şutlari, burakin savunma arkasina yapacagi kosular ve yasinin birebirleri dışında pek opsiyonlari yok. Podolski gol atsada mac boyu belki ayagina 5 defa top değmiştir. Macta Cok etkisizdi. sabırlı oynarsak maçı alırız. Gs macini alirsak bu moral ve coşku ile milli mac arasina kadar oynayacagimiz kağıt üzerinde kolay gözüken
Osmanlispor (D) ve içerde konya
Maclariyla iyi bir seri yakalayabiliriz.

FoReVeR-TS
15.09.2015, 13:29
Forumda yeni efsaneyi başlatıyorum.Mbia gs maçında sarı görürse Osmanlı maçında cezalı olacak mı :)))))))))))))

Hakan
15.09.2015, 13:32
Onur-Pedro,Medcani,Douglas,Constant ( :( ) -Mbia,Okay,Ekici-Erkan,Marin,Cardozo

Yıldıray Emanet
15.09.2015, 13:35
Kontra oynamalıyız gaza gelip yeneriz havasında saldırmamalıyız bjk maçının aynı anlayışıyla oynarsak bizim için daha faydalı olur

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İskender YILMAZ
15.09.2015, 13:38
Onur, Cavanda-Yumlu-Douglas-Constant, M'Bia-Okay, Özer-Ekici-Marin, N'Doye

Yedekler: Esteban, Salih, Aykut, Medjani, Yusuf, Erkan, Cardozo

Yusuf-Erkan ikilisinden Beşiktaş maçı dışında neredeyse hiç randıman alamadık, çok kötü oynuyor ve oynatıyorlar. Bence bu ikiliden vazgeçip nispeten daha pasör/organizatör oyuncu kimliğinde olan Özer-Marin ikilisiyle oynamalıyız kanatlarda. M'Bia, Okay, Ekici üçlüsüyle beraber bu beşli Selçuk ve Melo'suz gs orta sahasını sahadan çok rahat silebilir ve gs hücum hattına top inmesini maçın çok büyük bölümünde rahat önleyebilir. Cardozo yine kulübede devasal bir güç olarak değerlendirilmeli bence, 11 oynadığında fiziksel dezevantajı ön plana çıkıyor.

atomantcum
15.09.2015, 13:39
Derbi maçlarda daha iyi olacağımız kesin çünkü orta sahada top kapıp hızla hücuma yönlendirebilen çok sağlam bir ikilimiz var Okay-M'bia gibi, bu büyük bir nimet. Oynatmamak istersek bunu çok iyi yaparız. Atak organizasyonu beceremiyoruz, ama orta sahada top tutma konusunda eksiğimiz yok, oradan içiniz rahat olsun. Kayseri maçı gibi olmaz.

Sneijder'i M'bia çok rahat kilitleyecektir. Yenilmemiz düşük ihtimal o yüzden. Tek korkum iki adet yavaş defansa karşı oynayan bir Burak. Sürekli araya koşu deniyor adam, bizim stoperlerin ise ikisi de yavaş. Bu pas şansını bırakmamamız, orta sahalarını göbekten kovup kanatlara itmemiz lazım.

Tatar Kemal
15.09.2015, 13:43
Okay ve Cavanda dışında takım olarak berbat bir durumdayız. Dün akşam ki maçtada bunu net olarak gördük. Alınan galibiyet kimseyi yanıltmamalı. kayserinin bulup da dışarıya sutladığı o 2 pozisyonu gs bulursa hiç affetmez. defans hattımız zaten cortingen. tek avantajımız gs'nin atletico maçında biraz hırpalanacak olması ama yine de bizden iyi durumdalar. maçın kilit adamı podolski olur. Okay mutlaka oynamalı. aksi halde orta sahamız tamamen düşüyor. şota, yusufu yine sağ kanatta oynatırsa büyük hata eder. bir de constant faktörü var tabii. bu adamı değil ilk 11'de oynatmak yedeklerde bile oturtmamak lazım ama maalesef dinleyen yok.

61ronin61
15.09.2015, 13:48
trabzonsporun unutulmaz ve birbiriyle süper uyumlu beynini okuyan ikilisi kimdi fatihtekke-gökdeniz a.ş. idi.

işte dün gördüm cardozo ve marin aynı bu ikiligibi birbirlerinin beynini okuyor marinin pası ve cardozonun harika gözü kapalı pası ikisi oyununa girene kadar böyle paslaşmalar görmedik.kesinlikle marin-cardozo birlikte oynamalılar.

yusuf artıkyedek olur şansını kaybetti birilerin ona futbolun sadece deli gibi koşmak olmadığını anlatması lazım katkısı sıfır pas yok ortalar dağa taşa asisit sıfır eeee sen istediğin kadar deli gibi koş katkın sıfır takıma.(önceden yazmıştım böyle oynarsan şota seni keser diye ve artık kesildin)

erkan pas ver kardeşim abartma şu uzaktan vurma işlerini senin ara pasların asistlerin öldürücü kullan bu özelliğini yoksa sende gümbürtüye gidiceksin .

ekici seni kaçkere uyardım ayağında topu tutuup eveliyip geveleme tekte oyna diye.ve öyle bencilce 35-40 metrelerden vurma senin işin gol atmak değil beyin görevi görüp asist yapmak ama sen hep egoistçekendine oynuyorsun sende kesilmek üzeresin söyliyim sana .(yerine oynayacak okay var kesilmem sanma).

alper sen bu takımda ancak yedek olursun.yerine constant oynar.

he constant demişken dengesiz constant sende bosingva geldikten sonra yedeklikten kurtulamayacaksın sende ruh yok bildiğin dengesiz bir tipsin.

şampiyon olmak istiyorsak kesinlikle her maça cardozo-marin süper ikilisiyle başlamalıyız.

Furkan S.
15.09.2015, 13:48
Kale arkası biletleri passolig'de gözükmüyor daha satışa çıkmadı dicem ama alanlar var biletler bitti dicem o da imkansız gibi :D

B.AKDEMİR
15.09.2015, 13:51
Bu maçta Douglas ve Cavanda özellikle uyarılmalı çünkü Burak gibi kendisini özellikle yere atmayı seven bir de üstüne parande atabilen bir adam var rakipte. Her an penaltı korkusu ile maç izlemeyelim. Hakem etkisi ve hatalı penaltı dışında bizden kolay kolay puan alamazlar.

61ronin61
15.09.2015, 13:54
Bu maçta Douglas ve Cavanda özellikle uyarılmalı çünkü Burak gibi kendisini özellikle yere atmayı seven bir de üstüne parande atabilen bir adam var rakipte. Her an penaltı korkusu ile maç izlemeyelim. Hakem etkisi ve hatalı penaltı dışında bizden kolay kolay puan alamazlar.

olay basit cavanda ile burağı birebir oynatıcaksın olay biticek.burak nerde cavanda orda olucak.yoksa burak douglustanda yumludanda hızlı dediğiniz gibi penaltı alabilir.

61ronin61
15.09.2015, 13:55
yalnız onların bi burağı var biz niye düşünüyoruz ki onlar düşünsün bizde cardozo ndoye marin ekici erkan gibi golcüler var onlar biburağa umut bağlamışlar birazda snieder .

hacka61
15.09.2015, 13:56
1- GS nin bu akşamki maç skoru bizim maça da etki edecektir.
2- Her ne kadar gs kötü olsa da, yapmayın arkadaşlar, derbi maçı bu.
3- Mersin maçındaki gs de gördüm ki, ayağa top ve baskı yapıldığında takım bitik. Geri çekildiğinde de ne var ne yok saldırıyorlar. Presle başlamamız lazım.
4- bu maça hem cardozo hemde özer oynamalı, yusuf kayseride kötü oynasa da, derbi maçlarda etkili oynamaya çalışıyor. Erkan yedeğe. Marin ndoye ve erkan hamle oyuncusu olur bu maçta.
5- umarım okay oynar.
6-bi takım 34 hafta iyi oynamaz. kötü oynadığın maçı kazanıyorsan şampiyon adayı olursun. Gs maçında istekli arzulu basan bir trabzon geliyor.
7- bu maç aslında çok maç.

DİNÇ
15.09.2015, 13:58
Bunca yıllık tecrübem der ki,

2-3 maç şansla alınan puanlardan sonra hemen şampiyonluk şarkıları söyleyen;

Galatasaray'a 4 atarız 5 atarız söylemlerinde bulunan;

Şöyle iyiyiz,böyle iyiyiz diye böbürlenen;

Taraftarlarımızın ayaklarının yere değeceği, uykudan, güzelim rüyalarından uyandıracak bir maç olacak...

Biz ne zaman şampiyonluk şarkıları söylemeye başlamayı hayal etsek, herkese yenilen bize gelince canavar kesilen takımlarla karşı karşıya kalıyoruz...
2003-2004 sezonu Trabzonsporumuz-Galatasaray maçına bir bakın derim...

Ve...

Biz hala coşkuyla, arzuyla futbol oynamıyoruz...

Bursa ile berabere kalabilirdik...(Erkan Zengin'in golü tesadüftü)
Beşiktaş'a yenilebilirdik...(Q7 atılmasaydı)
Akhisar'a yenilebilirdik...(Cardozo'nun golü güzel ama tesadüftü)
Kayseri ile berabere kalabilirdik...(Kayseri son pasları ve gol vuruşlarını iyi yapamadı)

Biz bu maçlarda coşkulu ,arzulu ve hırslı futbolumuzla değil bireysel yetenek ve biraz disiplin ile puanlar kazandık...

Şampiyon olmak için bunlar yetmiyor...

Adem Akyüz'
15.09.2015, 14:00
Passo.com.tr'ye göre kale arkası biletleri bitti.

Faik Yılmaz
15.09.2015, 14:04
bilet almak isteyenler acele etsinler......

cuma olmadan muhtemelen bütün biletler biter...

zira bugün bile Avni aker' de kuyruk vardı.....

El Clasico
15.09.2015, 14:13
Bitkisel hayata girmiş bir Gs'yi bu maçta diriltmeyiz inşallah. Gs bu maçı artık ya tamam ya devam maçı olarak görecek ve bu tarz maçlar genelde aleyhimize sonuçlanıyor. Bu sorunu aştığımız an şampiyonluk yoluna sinyali net şekilde vermiş oluruz.

Adem Akyüz'
15.09.2015, 14:16
Şikebahçe maçında bile kale arkası biletleri bu kadar kısa sürede tükenmemişti.

E. Okan Bülbül
15.09.2015, 14:16
Fırat Aydınus hakem olmasın maçta gerisi kolay

cem1990
15.09.2015, 14:22
Maratondan aldım bileti

Emirhan Uludüz
15.09.2015, 14:22
Uzun zamandan sonra ilk defa dolu tribünlerle oynayacağız sanırım.

SametKumbasar
15.09.2015, 14:23
İnşallah kazanacağız.

Samet GÜVEN
15.09.2015, 14:24
Şu anda ligin pozisyon yaratma anlamında en etkili takımı ile oynayacağız. Ancak Selçukun olmayışı bu durumu çok fazla baltalayacak. Selçuk ve Melosuz bir gs orta sahası bize sorun çıkaramaz. Burada aslolan şınayderin etkinliğini azaltabilmek. Podolski ile birlikte her yerden şut deneyen bu iki adamı alan olarak kapadık mı acaba hangi dk da gol atacağız diye beklemeye başlarız.

Biz kapalı defanslara karşı etkili ve baskın oyun oynayamıyoruz. Ancak bu maçta daha fazla ihtiyacı olan takım rakibimiz. Tam istediğimiz ortam. Sanki anadolu takımına karşı kapalı defansı aşıp 1-0 öne geçmişiz gibi bir oyun olacak. En fazla ilk yarısı iki taraf için de aşırı kontrollü olacaktır. Saçma sapan hatalar yapmazsak bu virajı geçeceğimizi düşünüyorum. Tek korkum şinayder ve podolskinin uzak mesafeli şutları.

Erkan ve Yusufa yoğunlaşılmış ancak bu maç ikisininde oynaması gerekiyor bence. Hem sezon başından beri alışılan düzen olduğu için hem de oyun formatı olarak maçın bu iki oyuncunun karakterine uyacağını düşündüğüm için. Ekici bende soru işareti sadece. Ve iç sahada elbette kral olmalı. Bu bağlamda benim istediğim kadro;

-------------------Onur--------------

C.Airlines------Yumlu------Douglas------Constant

-------------Mbia------Okay---------

Yusuf----------Ekici (Marin)-------Erkan----

-------------------OSCAR------------

TSknbkTS
15.09.2015, 14:27
Maratondan bilet aldım.Bloğun çoğu satılmıştı.Kimse Cumayı beklemesin.Hayal kırıklığı yaşar.

SpOtLesS
15.09.2015, 14:29
bilet alacaktım kale arkasından tükenmiş.. bu ne hız böyle maşallah :)

Mustafa YILMAZ
15.09.2015, 14:30
şu maçı alalım ne olursa olsun alalım vursunlar kırsınlar parçalasınlar ama alalım

61ronin61
15.09.2015, 14:32
Şu anda ligin pozisyon yaratma anlamında en etkili takımı ile oynayacağız. Ancak Selçukun olmayışı bu durumu çok fazla baltalayacak. Selçuk ve Melosuz bir gs orta sahası bize sorun çıkaramaz. Burada aslolan şınayderin etkinliğini azaltabilmek. Podolski ile birlikte her yerden şut deneyen bu iki adamı alan olarak kapadık mı acaba hangi dk da gol atacağız diye beklemeye başlarız.

Biz kapalı defanslara karşı etkili ve baskın oyun oynayamıyoruz. Ancak bu maçta daha fazla ihtiyacı olan takım rakibimiz. Tam istediğimiz ortam. Sanki anadolu takımına karşı kapalı defansı aşıp 1-0 öne geçmişiz gibi bir oyun olacak. En fazla ilk yarısı iki taraf için de aşırı kontrollü olacaktır. Saçma sapan hatalar yapmazsak bu virajı geçeceğimizi düşünüyorum. Tek korkum şinayder ve podolskinin uzak mesafeli şutları.

Erkan ve Yusufa yoğunlaşılmış ancak bu maç ikisininde oynaması gerekiyor bence. Hem sezon başından beri alışılan düzen olduğu için hem de oyun formatı olarak maçın bu iki oyuncunun karakterine uyacağını düşündüğüm için. Ekici bende soru işareti sadece. Ve iç sahada elbette kral olmalı. Bu bağlamda benim istediğim kadro;

-------------------Onur--------------

C.Airlines------Yumlu------Douglas------Constant

-------------Mbia------Okay---------

Yusuf----------Ekici (Marin)-------Erkan----

-------------------OSCAR------------

haklısınız yusufu yine oynatıcak hırsı maçı hiç bırakmaması yüzünden .oynatırsa kızmam ama şu yusufu biri karşısına alıp forvete çalış asist yap düzgün orta yap yaptığın ortayı öylesine ortalıyorsun direk adama at ortayı demeli.onada yazık olucak kesilince çünkü çok hırslı peki ya marine yazık olmayacakmı bize skor getiricek işi bitiricek adam lazım şampiyonluk için buda marin ve cardozodur.

onur olayındada haklısınız uzaktan şutlar onura bişeyler olmuş sanki yeteneğini kaybetmiş gibi zamanlaması çok kötü.kayseri maç özetini dikkatle izlersek uzaktan vurulan ve direği yalayıp geçen pozüsyonlarda sonradan uçuyor onur yani o toplar kaleyi bulsaydı kesin goldü çok şanslıydık o pozüsyonlarda.

Trabzon34
15.09.2015, 14:32
Geçen sene çok etkili olan Mehmet bu sene henüz ritm tutmadı.. Yine gol yükümüzü çeken Cardozo da sanki hala güçsüz gibi.. Eğer marin 90 dakikayı çıkarabilecek ise onla başlamaktan yanayım.. Forvet konusunda kafam çok karışık.. evet cardozo varsa onla başlanır hem fikirim.. ama gelen toplar duvar gibi döner, ayakta duramamaya başlarsa yine takımı olumsuz etkiler.. Bu sene hücumda sıkıntılar yaşıyoruz şu ana kadar.. Takım gözle görülür şekilde kayseri maçı öncesi ritm tutuyordu, milli aradan sonra daha kötüye gitmiş gibiyiz.. Gs formsuz ancan artık onların son şansı olacak lige geri dönmek için.. Evet lig uzun maraton ama hepimiz biliyoruz ki ligin başında çaılan puan farkını kapatmak pek de kolay olmuyor..

Fatih K.
15.09.2015, 14:35
Derbi havasında oynarsak rahat kazanırız. Çünkü gs de oyunun sertliğine ayak uyduracak ve oyunu tutacak oyuncuları yok. Ama yok gsyi yeneriz biz lideriz havasında çıkarlarsa kazanma ihtimalimiz 0 bence.

atomantcum
15.09.2015, 14:39
Bunca yıllık tecrübem der ki,

2-3 maç şansla alınan puanlardan sonra hemen şampiyonluk şarkıları söyleyen;

Galatasaray'a 4 atarız 5 atarız söylemlerinde bulunan;

Şöyle iyiyiz,böyle iyiyiz diye böbürlenen;

Taraftarlarımızın ayaklarının yere değeceği, uykudan, güzelim rüyalarından uyandıracak bir maç olacak...

Biz ne zaman şampiyonluk şarkıları söylemeye başlamayı hayal etsek, herkese yenilen bize gelince canavar kesilen takımlarla karşı karşıya kalıyoruz...
2003-2004 sezonu Trabzonsporumuz-Galatasaray maçına bir bakın derim...

Ve...

Biz hala coşkuyla, arzuyla futbol oynamıyoruz...

Bursa ile berabere kalabilirdik...(Erkan Zengin'in golü tesadüftü)
Beşiktaş'a yenilebilirdik...(Q7 atılmasaydı)
Akhisar'a yenilebilirdik...(Cardozo'nun golü güzel ama tesadüftü)
Kayseri ile berabere kalabilirdik...(Kayseri son pasları ve gol vuruşlarını iyi yapamadı)

Biz bu maçlarda coşkulu ,arzulu ve hırslı futbolumuzla değil bireysel yetenek ve biraz disiplin ile puanlar kazandık...

Şampiyon olmak için bunlar yetmiyor...

Kazandığımız puanlara tesadüf demek abartı olur ama "pamuk ipliğine" bağlı diyebiliriz. Bursa, Kayseri maçlarında neredeyse hiçbir düzgün atak yapmadan 1'er golle kazandık. Bjk maçında Töre boş kaleye atsa maçın devamı nasıl olurdu tahmin edebiliriz. Bence en baskılı oynadığımız maç Akhisar'dı, orada bile çok sayıda pozisyon üretemedik.

Dediğiniz gibi ayaklarımız yere basmalı. Daha şu ana kadar rahat bir galibiyetimiz olmadı. Girdiğimiz gol pozisyonu sayısı maç başına 3, bilemedin 4. Geçen seneye göre iyi oynayınca herkes bir anda uçtu, şampiyonluktan bahsediyor. Beşiktaş maç başına 3 gol atıyor, iki katı kadar da gol kaçırıyor, ama bize sorsan onlar bile tırışkadan, sonuçta biz onları yendik.

Bu yıl 3. olacağımızı düşünüyorum, bu da bizim durumumuzda başarılı bir sonuçtur. Şampiyon olma ihtimalimiz tabii ki var ama favorisi biz değiliz. Favorisi olsak bile bu işler biraz şansa, biraz rüzgara, biraz fikstüre bakar. Ama tekrar ediyim, favori kesinlikle biz değiliz. Bunu aklımıza sokmamız lazım. Gaza gelip hemen şampiyon triplerine giriyor, sonra da takıma küfretmelere doyamıyor bizim taraftar. Geçen yıl Galatasaray'ı 3-0 yendikten sonra 4 puan önümüzde olmalarına rağmen ekarte ettiğimizi zannediyorduk, adamlar şampiyon oldu.

61ronin61
15.09.2015, 14:42
sezonu hatırlamadım ama bir sezon vardı süper gidiyorduk aynı bu sezon gibi gs ise onuncu filandı hiçbir iddası yoktu ve berbat oynuyordu ve biz gene 5-6 atarız diyorduk ve avni akerde bizi 4-0 yenmişlerdi .

duyurukcu
15.09.2015, 14:44
Bitkisel hayata girmiş bir Gs'yi bu maçta diriltmeyiz inşallah. Gs bu maçı artık ya tamam ya devam maçı olarak görecek ve bu tarz maçlar genelde aleyhimize sonuçlanıyor. Bu sorunu aştığımız an şampiyonluk yoluna sinyali net şekilde vermiş oluruz.
bu yorumu 2010-2011 yılında da okumuştum sanki :)

duyurukcu
15.09.2015, 14:45
sezonu hatırlamadım ama bir sezon vardı süper gidiyorduk aynı bu sezon gibi gs ise onuncu filandı hiçbir iddası yoktu ve berbat oynuyordu ve biz gene 5-6 atarız diyorduk ve avni akerde bizi 4-0 yenmişlerdi .
2-4 bitmişti

Faik Yılmaz
15.09.2015, 14:46

4-2 yenilmiştik o maçta.....

akabinde 3 gün sonra olimipyakostan 3 yemişlerdi....

o gün demiştim zaten domuzdan post istanbul takımından dost olmaz.....

El Clasico
15.09.2015, 14:48
bu yorumu 2010-2011 yılında da okumuştum sanki :)

Evet kazandığımız an 2010-2011 yılına ait benzerliği giderek artacak

El Clasico
15.09.2015, 14:50

O maçla bu maçın alakası yok o maçta rahat ve şikeci medyasının gazıyla oynayan bir Gs vardı.

duyurukcu
15.09.2015, 14:53
Trabzonspor dün akşam 375 pas yaparak bu haftanın en çok pas yapan takımı oldu... Antep 364 Bjk 350 Bursa 317 Fb 308 Gs 277

duyurukcu
15.09.2015, 14:55
4-2 yenilmiştik o maçta.....

akabinde 3 gün sonra olimipyakostan 3 yemişlerdi....

o gün demiştim zaten domuzdan post istanbul takımından dost olmaz.....

2004-2005 den bahsediyorsak sezon sonuna doğru idi olimpiyakos bağlantısı kuramadım

Utku61
15.09.2015, 15:03
Kale arkasi biletleri bitti mi acaba elimde olan varsa 3 adet aktarabilir mi yol tarafindan

61ronin61
15.09.2015, 15:03
2004-2005 den bahsediyorsak sezon sonuna doğru idi olimpiyakos bağlantısı kuramadım

evet pardon 4-2 yenilmiştik.

diğer renkdşım heralde şeyi kast etti gs oyılşampiyonlar liginde oynuyormuş demek bizden 3 gün sonra şamopiyonlar ligi maçı varmış önemli olan şampiyonlar ligi iken gelipbize darbe vurmuş hiç iddası yokken bu hain istanbul takımı demek istedi galiba. sonrada gidip onlar için önemli olması gereken şampiyonlar liginde olimpiyakostan 3 yemişler .

Faik Yılmaz
15.09.2015, 15:08

Bağlantısı şu....

bizim maçta bir taraflarını yırtan galatasaylılar bir kaç gün sonra yunanlılarla oynadıkları maçta resmen yattılar ve yenildiler....

yılını hatırlamıyorum ama

61ronin61
15.09.2015, 15:12
dün bir forum sayfasında bir renkdaşım yazmıştı bosingva dönünceyazıkolucak cavandaya diye şok olmuştum.

ilk önce şunu diyim bosinin 3 ay daha tedavisi var antrenman yapıcak sakatlıktan dolayı üstündeolan ürkekliği atması filan bosien erken 6 ay sonra verimli oynar.(çapraz bağ kopması psikolojik olarak bitirir adamı yani geçse bile o ürkekliği atması çok zaman alır.bacağın kırılsın çapraz bağ kopmasın o derece yani.

neyse cavandayı bu takımda hiçkimse kesemez .takımın en iyisi .bosi de kesemez.

neyse diyelim bosi döndü sağbeke o zaman cavanda sol beke konur.ve constant yedek olur .alperde kadroya giremez .

SpOtLesS
15.09.2015, 15:16
kale arkası biletleri bitmemiş.. sistemde mi ne bir sıkıntı varmış akşam üstü düzelir dediler.

gurur6134
15.09.2015, 15:19
1 0 olsun bizim olsun..gayseye havlu atar lige alirsak sampiyonlar ligiyle turkiye tiyatro ligini bu kadroyla goturemez..

Faik Yılmaz
15.09.2015, 15:24
BahHSİ GEÇEN SEZON 2003-2004 SEZONUDUR....

Galatasaray bizim 72 puan alıp ligi 2. bitirdiğimiz o sezonda 54 puanla 6. sırada yer almıştır....

Olimpiyakosa 3-0 yenilip şampiyonlar liginden villereale 3-0 yenilip uefa kupasından elenmiştir....

buna rağmen bizim maça olağanüstü asılmış ve sakatlıklarla boğuşan takımımızı kendi sahamızda 4-2 yenmiştir...

yani istanbul takımları en güçsüz oldukları zamanda bile bizim kuyumuzu kazmış ve canla başla bizi yenmek için oynamışlardır....

DOMUZDAN POST İSTANBUL TAKIMINDAN DOST OLMAZ....

duyurukcu
15.09.2015, 15:25
Bağlantısı şu....

bizim maçta bir taraflarını yırtan galatasaylılar bir kaç gün sonra yunanlılarla oynadıkları maçta resmen yattılar ve yenildiler....

yılını hatırlamıyorum ama

o başka maçtır çünkü 2004 de ki baya tepkimiz çekmişti teşvik almış gibi oynamışlardı ve şikebahçenin şampiyon olmasında etken olmuştu ve sanırsam ligin son 4 haftası içindeydi...senin dediğin sezon başı ve ya ortaları olmalı ama ben o şekilde 4 yediğimiz bir maç hatırlamıyorum

bariskaratas
15.09.2015, 15:29
duran toplarda durduk bu sene.
medjani ve belkalem etkisi miydi geçen sene ki?
yoksa mehmet daha hazır deği diye mi?
medjani yi takıma kazandırmak lazım gibi geliyor bana

Sadettin_
15.09.2015, 15:32
beşiktaş maç başlığındada aynı sözü söylemiştim .
"arkadaşlar yusufa sizin gibi bende kızıyorum ama bakın görün bu maç çok iyi oynayacak . çünkü gömülen bir rakip yok , yusuf ileriş dogru gidip stop ettirip geri pas verecegı bir durum olmayacak , çarpacagı bir duvar olmayacak , geniş alanlar bulacak demiştim . dediğim çıktı .ama malesef akabinde ertesı hafta akhisar macında yıne eleştirdiğimiz yusufa geri döndü . niye çünkü kapanan bir takım vardı yıne karsımızda.

Yusuftan kapanan takımlara karşı ümidi kesin eyvallah ama genel anlamda ümidi kesmeyin bence . keza yusuf gecen seneki gs macında da gs nın bekleriyle dalga geçmişti .

Faik Yılmaz
15.09.2015, 15:32
BahHSİ GEÇEN SEZON 2003-2004 SEZONUDUR....

Galatasaray bizim 72 puan alıp ligi 2. bitirdiğimiz o sezonda 54 puanla 6. sırada yer almıştır....

Olimpiyakosa 3-0 yenilip şampiyonlar liginden villereale 3-0 yenilip uefa kupasından elenmiştir....

buna rağmen bizim maça olağanüstü asılmış ve sakatlıklarla boğuşan takımımızı kendi sahamızda 4-2 yenmiştir...

yani istanbul takımları en güçsüz oldukları zamanda bile bizim kuyumuzu kazmış ve canla başla bizi yenmek için oynamışlardır....

DOMUZDAN POST İSTANBUL TAKIMINDAN DOST OLMAZ....

o başka maçtır çünkü 2004 de ki baya tepkimiz çekmişti teşvik almış gibi oynamışlardı ve şikebahçenin şampiyon olmasında etken olmuştu ve sanırsam ligin son 4 haftası içindeydi...senin dediğin sezon başı ve ya ortaları olmalı ama ben o şekilde 4 yediğimiz bir maç hatırlamıyorum

2003-2004 Sezonu 33 .hafta maçından bahsediyorum....

olimpiyakos maçının tarihini yanlış hatırladım.. o sezon olmuş ancak o maçtan önce olmuş....

sonuç olarak yenildiler 3-0 .....

Armağan Dere
15.09.2015, 15:35
sonraki sezon gökdeniz ve simkoviak'ın attığı gollerle ali sami yen'de 2-0 vurmuştuk gs'ye.

duyurukcu
15.09.2015, 15:36
<tbody>

Turkcell Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 33. Hafta Karşılaşması
93. randevu (60)9 Mayıs 2004
Trabzonspor (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
2 - 4
Galatasaray (https://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
Trabzon (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon)

</tbody>
üstteki benim dediğim maç

<tbody>

Turkcell Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 8. Hafta Karşılaşması
97. randevu (63)2 Ekim 2005
Galatasaray (https://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
4 - 1
Trabzonspor (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor_(futbol_tak%C4%B1m%C4%B1))
İstanbul (https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul)

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 3. Hafta Karşılaşması
112. randevu (77)29 Nisan 2012

</tbody>
2-4 le sonuçlanan bu maçlar var

senin dediğin 3-0 olimpiakos maçı aynı sezon ama 16 aralıkta oynandı

Ozan Kara
15.09.2015, 15:38
Bosingwa gelirse douglasin partneri olmali bence.

gkhnkrbn
15.09.2015, 15:41
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=XJ1R9HOQYY

faik celikoflu
15.09.2015, 15:43
Galatasarayı ne yapıp edip yenmemiz gerekli. Sonraki hafta biz Osmanlıspor ile oynarken bjk-fb maçı olacak ve zirvenin fotoğrafı netleşecektir.

BirolKarali
15.09.2015, 15:49
Kale arkaları bitmiş görünüyor nasıl oldu bi anda bitti

rhaegarr
15.09.2015, 15:52
Yener geçeriz. Bu sene her iki yarıda gol attığımız maç olmadı hiç bence bu maç atarız, bahis siteleri 3.2 civarında bir oran veriyor atın 200 lira.

Yiğit Gayretli
15.09.2015, 15:54
Kayseri maçındaki eksiğimiz konsantrasyondu. Belli ki 15 gün ara vermek yaramamış. Şimdi tekrar başladık. Ciddiye alırsak ve Okay da sağlıklı şekilde dönerse, gs'nin yumuşak orta sahasını deler geçeriz...

Bu maçı almamız belki puan tablosunda büyük avantaj sahibi yapmayacak bizi ama büyük bir psikolojik üstünlük sağlayacağız.

Bu şekilde fb de bizden korkar.

Oğuz B.
15.09.2015, 15:56
Çok erken olduğunun farkındayım. Ayaklarımız yere sağlam basmalı biliyorum. Ama bu maç çok önemli. Kazanırsak şampiyonluk havasına gireriz. Bu kez olsun. Kazanmamız gereken maçı kazanalım. Rüzgarı arkamıza alalım.

Rakibin 8 puan önüne geçmiş oluruz. Bu hafta şb Bursa ile oynayacak. Puan kayıpları olası. Bir sonraki haftada da bjk-şb maçı var. Liderliği iyice perçinlemiş oluruz.

Allah yardımcımız olsun.

duyurukcu
15.09.2015, 15:57
<tbody>

Turkcell Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 33. Hafta Karşılaşması
93. randevu (60)9 Mayıs 2004
2 - 4
Trabzon (https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon)

</tbody>
üstteki benim dediğim maç

<tbody>

Turkcell Süper Lig (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 8. Hafta Karşılaşması
97. randevu (63)2 Ekim 2005
4 - 1
İstanbul (https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul)

</tbody>

<tbody>

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu (https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig) 3. Hafta Karşılaşması
112. randevu (77)29 Nisan 2012

</tbody>
2-4 le sonuçlanan bu maçlar var

senin dediğin 3-0 olimpiakos maçı aynı sezon ama 16 aralıkta oynandı

Isko6161
15.09.2015, 15:57
Haftalardir bu maçi bekliyorum. Gs'ye havada karada çakacaz tokadi bu hafta.

Bera B.
15.09.2015, 16:00
Ekici geçen sene de sanırım 6 veya 7. haftadan sonra açılmıştı (deplasmandaki Akhisar maçı olması lazım). Sakatlıktan dolayı zaten maç eksiği varken henüz ritm bulamamış olması da sıkıntı. Umarım haftaya daha etkili bir oyun görürüz.

Önümüzdeki maçta Erkan veya Yusuf'tan birinin yerine Marin oynayabilir. Fizik gücünü bilmiyorum fakat en azından 60 dakika oynasa yerine diri bir Erkan, diri bir Yusuf girerse daha etkili olabiliriz. Özellikle Yusuf, eğer skor avantajı bizdeyse, yedekten girerek hücum gücümüzü çok arttırır.

Okay iyileşirse Constant sol beke geçer, Alper de Okay ile değişir.

Forvette yine N'Doye bekliyorum. Cardozo bu maçtaki gibi ikinci yarının ortasında girer.

artvints
15.09.2015, 16:01
bu maçlara favori çıkan her takım bocalamıştır.bu piskolojiyi bilerek belli bir plana uygun olarak oynamalıyız maçı.nasıl olsa yeneriz değil. mersin'in önde presi gs'yi çok zorladı keza geçen sene içerde kazandığımız maın formülü de önde presti.geniş alanda oynamaya zorlarsak rakip hiçbişey yapamaz.bizim ortasaha daha fazla ayakta kalır.

Erdal UZUNYILMAZ
15.09.2015, 16:03
Arkadaşlar birşey sorcam;

Trabzonspor'un sitesinde Gs maçı için bilet fiyatları şu şekilde gözüküyor;

Takımımızın Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile oynayacağı maçın bilet yüklemesi başladı.
Bilet fiyatları şöyle:

Passo.com'da ise ;

<tbody style="box-sizing: border-box;">
1. Kategori
1.000,00 TL

2. Kategori
200,00 TL

3. Kategori
80,00 TL

4. Kategori
60,00 TL

5. Kategori
40,00 TL

</tbody>

Bu farkın nedeni nedir?

Samet GÜVEN
15.09.2015, 16:06
şikeciler bursa ve bjk ile oynayacağı iki hafta öyle önemli ki. Şu iki haftayı kazanalım be artık yüzümüz gülsün biraz gözünüzü sevim.

Yavuz Bektaş
15.09.2015, 16:07
kale arkası biletleri bitmiş onu çıkarmışlar
kayseri maçında takım beraberlik yeter kafasındaydı ve çok belli ettiler
ayrıca kayserinin defansta 9 kişi olmasından pozisyon bulamadık

Kaan
15.09.2015, 16:10
Arkadaşlar birşey sorcam;

Trabzonspor'un sitesinde Gs maçı için bilet fiyatları şu şekilde gözüküyor;

Bilet fiyatları şöyle:

Passo.com'da ise ;

<tbody>
1. Kategori
1.000,00 TL

2. Kategori
200,00 TL

3. Kategori
80,00 TL

4. Kategori
60,00 TL

5. Kategori
40,00 TL

</tbody>

Bu farkın nedeni nedir?

Fark yok. 6. Kategori kale arkası oluyor işte, öyle düşün.

KaNDeMiR KaaN
15.09.2015, 16:13
Öncelikle içeride oynanan 2 maçta 4 puan kazanmış bulunmaktayız. Dışarıda oynanan 2 maçta ise 6 puan.
Şöyle bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum.
Tamam takım ışık vermedi henüz ama futbol matematik işidir bir taraftanda. Kötü oynadık, daha az göze hoş gelen futbol oynadık desekte 10 puanımız var.
Sükunet.
Asıl konu şu ; takımımız aşağı yukarı son 10 yıllık lig maratonunda içerideki maximum alabilecek olduğu 51 puanın ne zaman ki 36+ sını ki 36+ almasının şampiyonluğa yetmesi için deplasmandada 37+ alması gerekir. Fakat kafaya ne zaman oynadıysak 37 38 bandından yukarıda seyir etmişiz.
Deplasmanda da aynı seviyelerde. Bu da içeride bize maximum 15 puan kaybı demek. Suana dek 2 si gitti. Eğer 1 m 3 b yada 4 b veyahultta 2 m 2 b 3 b tarzı bır sonucun bıze yetebılecegı asıkar. Bu yıl 80lerin görülebileceğini düşünmediğim içinde 71 77 arasınım şampiyonu belirleyeceğini düşünüyorum.
Bu doğrultuda deplasmanda takımımızın minimum 10 galibiyet ve + beraberliklerini alması gerektıgı malumumuz. İçeride bir şekilde 10 12 galibiyet alacagımızı dusunuyorum nitekim,gecen yılda içeride 12 galibiyet alırken dısarda 3 galibiyet almıstık. Galibiyet puanımızın 45 puan ettiği bir yerde tabiki başarı beklemek anlamsız. 22 galibiyet cok cok rahat sampıyonluga oynatır bızı. Derbılerdrn alınacak + puanlar kı bjk 3 puanımız var cok onemlı. Cunku sacma sapan anadolu takım maclarında kayıp yaptıgımız dusunulurse derbılerden 10 puandan asagısı bızı kurtarmayabıkır. Bu esıktede her ne kadar tam hazır olmasakta gs yıde yenebılırsek kı beraberlık hıc yoktan ıyı sayılır futbolun matematık kısmı ıcın cunku sen 3 alamamıs olabılırsın fakat rakıbınede 2 puan kaybettırırsın zaten kabul edelım kı son 5 6 yılda 25 30 derbının 10 tanedını zar zor kazanmısızdır kı bunların 5 ı 2010 11 sezonunda gelmıstır. Her ne olursa olsun takım rayına oturana kadar alınan her puan ıyıdır. Baltalamaya calısacagımıza destk olmamız gerekır. Onumuzdekı 3 macta 4 puan yada 3 puan alsak dahı 7 haftada 13 14 puan eder. Bu sekılde bıle zırveden max 5 puan gerıde oluruz. Kı oyle bır puan kayıbı Allah gostermesın. 2 puan ortalama bıle lıgımızde 68 puan edıyor. Bizim 2 3 yıl arayla cıkabıldıgımız bır puan sınırı bu renkdaslar. O yuzden gs derbısı hazır olmadıgımız donemde hem derbılerden totalde alınacak puanların 3/1 ını almak demektır hemde mıllı mac arasına kadar en azından 2puan ortalamasını tutturmayı neredeyse garantı etmek demeeçktır. Osmanlı ve konya macından gelecek 3 4 puan bandı bıle 2 ortalamanon ustunde tutar ve bu kotada bızı yarısın hep ıcınde tutar.
Fenerbahcede bızımle aynı puanda fakat onlarında deplasmanda ben cok zorlanacaklarını ve 2 3 mglubıyetlerının garantı oldugunu sımdıden dusunuyorum. Gsyı 12 . Haftadan sınra tekrr degerlendırmek gerekır. Bjk ıse 2010 11 sezonunda bızım oldugumuz gb 2,5 yıllık kaynasmanın eserı ve bu yıl, bu yıl olmazsa onumuzdekı yıl sampıyon olmamaları kacınılmazdır ve sayet yarısın ıcınde kalabılırsek cıddı rakıplerımızden bır tanesıdır. Devre arasına kadar 34 puanın ustune koyacagımız her puan kıymetlıdır. 2010 11 de 42 puan kazanmıstık ılk devre. Bu yıl 36 42 bandında yer alacagımızı dusu uyorum, daha dogrusu ıstıyorum :) Allah yardımcımız olsun

Poor
15.09.2015, 16:15
Bu Mac en cok hakeme dikkat etmeliyiz.

cotanak61
15.09.2015, 16:21
Kale Arkasi bir günde nasil bitiyor ?

Celal Demir
15.09.2015, 16:23
passolig alacak benim bilader ama maça yetişemez nasıl oluyor bu iş yardımcı olacak birisi varmı?

DeAgLeMaNyAq
15.09.2015, 16:26
Okay haftaya kadroya girerse tahminimce Aykut veya Alper ikilisinden biri tribüne çıkar. Yedeklerde joker oyuncu kullanmanın faydası burada ortaya çıkıyor. Mesela Şenol Hoca da sezon başından beri Necip stoper oynayabiliyor diye kulübeye yedek stoper almıyor. Bizde de Medjani bu görevi gerektiğinde üstlenebilir. Alper ise Constant'a bir şey olmadığı takdirde pek oyuna girme ihtimali yok gibi. Constant'a bir şey olursa da Yusuf veya Aykut hatta Cavanda solbekte oynayabilir. Salih'i kesmek ise riskli çünkü Cavanda'ya bir şey olsa ondan başka sağbekte oynayabilecek birisi gözükmüyor. Ha zorlanırsa Aykut veya Mustafa'nın da sağbek oynamışlığı var ama gereksiz macera olur. Ayrıca Aytaç, Sefa ve Deniz üçlüsünün de her hafta değişmeli olarak 18 kişilik kadroya alınmasından yanayım. Bu isimlere 7.5 milyon euro bonservis ödedik. Kendilerinden pek ümidimiz kalmamış olsa da tamamen küstürmemek gerekiyor...

Hakan
15.09.2015, 16:28
Kale Arkasi bir günde nasil bitiyor ?
Sistemde hata varmış sanırım

gudoz81
15.09.2015, 16:31
çok eglenecoggk çokk:)

Onur Akyüz
15.09.2015, 16:33
Bilet almaya çalışıyorum ama hata veriyor.

Bi işimiz de düzgün olsa dişimi kırıcam, eskiden ne güzel gidip alıyorduk biletimizi canlı canlı. Şimdi yok hata yok şu yok bu uğraş dur!

Erdal UZUNYILMAZ
15.09.2015, 16:37
Bende bilet almaya çalışıyorum hata veriyor üstüne üstlük her hata verişinde de hizmet bedeli kesiyor 3 lira..Ayıptır yahu !!

BirolKarali
15.09.2015, 16:44
Maç günü stad gişesinden tek girişlik passo alıp girebilir. İnternetten başvurup başvuru ücretini yatırırsa problem olmaz.

U.Sadıkoğlu
15.09.2015, 16:51
Bende bilet almaya çalışıyorum hata veriyor üstüne üstlük her hata verişinde de hizmet bedeli kesiyor 3 lira..Ayıptır yahu !!

Müşteri hizmetlerini arayın yaptığınız işlemleri tek tek bildirin ücretinizi iade edeceklerdir.

Yavuz Bektaş
15.09.2015, 16:51
passolig alacak benim bilader ama maça yetişemez nasıl oluyor bu iş yardımcı olacak birisi varmı?
maç günü tek kullanımlık passoyu alabilir gişelerden 5tl galiba

~UniCef~
15.09.2015, 16:55
gs'nin değil ama Hamza'nın son şansı ne var ne yok deneyecektir. Çok zor maç olur büyük ihtimalle berabere biter. Şu kadroyla çıkmamız lazım;

---------------------------------Onur------------------------------------

Uçak---------------Yumlu-----------------Douglas----------------Constant

--------------------Mbia------------------Okay--------------------------

Marin-------------------------Ekici---------------------------------Yusuf

-------------------------------N'doye----------------------------------

Yusuf un yerine Erkani koyarim tam olur kadro:)

Gürkan Asma
15.09.2015, 16:57
Yusuf un yerine Erkani koyarim tam olur kadro:)

Erkan daha formda aynen, bi de mustafa nın yerine medjani olabilir. Ve içerdeki maçlarda Cardozoyla başlamalıyız bence.

Kamer'
15.09.2015, 16:58
maç günü tek kullanımlık passoyu alabilir gişelerden 5tl galiba

ücretsiz almıştım ben , maç günü değildi ama bir önceki gündü .

Furkan S.
15.09.2015, 17:05
Sistem tekrar açıldı kale arkalarında boş yer var bayağı alabilirsiniz..

r9emre
15.09.2015, 17:13
Yenersek tek uzulecegim sey, Hamza Hamzaoglu'nu Prandelli gibi erken yollatmamiz olacak cunku yeni hoca gelince hep bu Gs saha kalkiyor. Hocanin iyi ya da kotu olmasi farketmiyor.

r9emre
15.09.2015, 17:21
Okay - Mbia ikilisi kart cezasi ya da sakatlik olmadikca asla bozulmamali. Defans zaafimizi ancak oyle telafi ediyoruz. Onlerinde Mehmet oynamasi her acidan daha iyi olacaktir diye dusunuyorum ama artik birileri konusmali Mehmet'le 3 arkadas bombos top beklerken surekli sut denememeli, takimda bu sezon cok yetenekli ayaklar var, biraz pas dusunmeli son noktalarda. Erkan oynamasi yerine, solda Yusuf sagda Marin daha verimli olacaktir kontralarda Gs macinda.

samet aslan
15.09.2015, 17:23
şu maçta stadı full görürüz herhalde artık..

hofsaale
15.09.2015, 17:27
yaralı aslana karşı oynayacağız...kolay maç olur düşündüm ama kararimi değiştirdim..TS böyle maçları maalesef yenemiyor ama ümitliyim...konsantre olursak taraftar o stadı doldurursa yenersiz...

Furkan Dündar
15.09.2015, 17:29
şu maçta stadı full görürüz herhalde artık..

göremezsek de bir bahane bulunur elbet :)

cumartesi sabahı yola cıkıyorum iş olmasa cumadan gelip akşama maça gidecektim nasip değilmiş

artvints
15.09.2015, 17:30
aşırı terslik olmazsa berabere biteceğini düşünüyorum.

Mert Oğuzlu61
15.09.2015, 17:30
Akşam güzel maç olacak, gs defansı nasıl yıkılır örnekli biçimde izleriz. Sert bir mücadele olur umarım... :)))))))

artvints
15.09.2015, 17:35
bizim geçen sene transferde yaşadığımız akıl tutulmasının aynısı gs'de oldu.ortasaha boş kaldı resmen.çok büyük hata yaptılar.aytaç'ı versek havada kaparlar şu an.

Sadık Bıyık
15.09.2015, 17:41
şota varsa hiçbir derbiden korkmam. büyük maçlara daha konsantre oluyor. bence en büyük avantajımız bu.
rakip asla küçümsenmemeli, dün kayseri orta sahamızı sow,dağaşan,furkan ile tıkadı böylelikle hucum hattına top taşıyamadık.
gs maçı için en avantajlı tarafımız bu; bizim orta sahamız çok iyi onların ise carol dışında orta sahada basan oyuncuları yok.
tek dezavantajımız stoperlerimizin hızlı olmaması, rakibin hızlı hucumcuları bize sorun çıkartabilir.
sol tarafları felç olduğu için, sağdan yapacağımız ataklar çok değerli. zaten gs defansı komple dağınık.
muslera çok kötü şuanda hele uzaktan şutlarda hiç güven vermiyor, buda bizim için güzel bir avantaj. ama onurda da aynı sorun var ve onlarında uzaktan iyi şut çeken oyuncuları var bu konuya çok dikkat etmeliyiz.
hakem muhtemelen c.çakır veya b.yıldırım olur, burak kendini rahat atar bunlara penaltı çaldırttırır. hakem gs yarıştan kopmasın diye müdahil olacaktır.
hucum hattında marin ve yusuf sağ sol oynamalı bence. bu maçta defans arkasına güzel koşu yapabilirler.

Dip.Ing.Mag.
15.09.2015, 17:44
En son sampiyon oldugumuz 2010/2011 sezonunun ilk 4 haftasinda 5 puan toplamisiz. ve sonrasinda 6 maclik bir seri yakalamisiz. ayrica ilk yaridaki oynadigimiz bütün derbileri kazanmisiz. bu sezon ise 4 macta ki bunun icinde 8tas ve Bursa maclari da var 10 puan toplamisiz. kaldi geriye iki derbi. bunlari da kazanirsak ve en az 5 maclik bir seri yakalarsak 2010/2011 sezonuna merhaba diyebiliriz yeniden.

artvints
15.09.2015, 17:49
En son sampiyon oldugumuz 2010/2011 sezonunun ilk 4 haftasinda 5 puan toplamisiz. ve sonrasinda 6 maclik bir seri yakalamisiz. ayrica ilk yaridaki oynadigimiz bütün derbileri kazanmisiz. bu sezon ise 4 macta ki bunun icinde 8tas ve Bursa maclari da var 10 puan toplamisiz. kaldi geriye iki derbi. bunlari da kazanirsak ve en az 5 maclik bir seri yakalarsak 2010/2011 sezonuna merhaba diyebiliriz yeniden.

ilk 4 haftada 10 puan topladık.5 ve 6. haftada beş puan kaybettik.7.hafta bjk maçıyla birlikte devreye kadar kaybettiğimiz sadece iki puan var eskişehir maçında.

amour_61
15.09.2015, 18:08
arkadaşlar bu passolig kartına kredi kartıyla para aktarabilen varmı sürekli hata veriyor

Adem Akyüz'
15.09.2015, 18:09

Trabzon'da ise Ziyabey tesislerine gidip 5 dakikada alsın. Değilse internet üzerinden başvuru yapsın.
Başvuru yaptıktan sonra sisteme kaydolduğu için bilet alabiliyor.
Aldığı biletle de maç günü tek geçişlik kartını alıp maça girebilir.