PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

Poor
18.09.2015, 19:52
Şimdi fanatik haberlerine bakıyordum. Gerçekten fanatik alma aldırma kampanyası yapmk lazım. Bmnde artık fanatik haberlerine yer vermesin bir zahmet.Haber şöyle cocoa cola fb. Gs. Bjk ve bursa dahil olmk üzere tüm süper tota takımlarına spnsor oldu. Bizim ismimizi bile zikretmiyor malum doğan medya. Ve bmn malesef fanatiğin haberlerini ana sayfasında veriyor. Düşündürücü.ve yine bugğn fb maçına trabzonlu hakem ünlem işareti diye haber yapmşlar. Bu adamlar neden ze düşman. Ne yaptık biz doğan medya grubuna.

Ben de gordum baska bir sitede bursa falan diyo bizi yazmamislar. Bize sponsor olmuslarsa ve coca cola basin açıklamasında adimiz gecmiyorsa yırtıp atsınlar sözleşmeyi. Boyle terbiyesizlik olmaz.

Bilerek yapiyolar ondan sonra trabzon halki soyle trabzon halki Boyle. Hem kasiniyorlar kasıyinca da suclu biz oluyoruz.

BMN FORUM YONETİMİNE:
Ha su reklamlara bi el atin bu nedir ya. Suraya bak oldu olacak tek harfli kolon olsaydı yukardan assagiya okurdu Millet cin yazisi gibi.

Muhammed Ayaz
18.09.2015, 19:52
Uzun süre sonra ilk defa bir maç öncesi bu kadar heyecanlıyım ve uzun zamandır bu kadar ümitliyim..
Ne olur bozulmasın bu hava.

Muhammed Ayaz
18.09.2015, 19:56
Kötü oynayalım
İyi oynayalım
Hakem alehimize çalışsın
Hakem lehimize çalışsın
Seyirci lehimize itici güç olsun
Seyirci takımda baskı oluştursun
Yağmur yağsın
Kar yapsın

AMA KA-ZA-NA-LIM !!!

Adem Akyüz'
18.09.2015, 19:59
Her zaman maç başlığına "skor önemli değil, iyi oyun olsun, maçtan keyif alayım yeter" yazıyordum. Yarın için fikrim tam tersi, oyun falan hiç umrumda değil, kazanalım yeter. :)

Enes Ünal Kaya
18.09.2015, 20:00
http://i.hizliresim.com/Po9lld.jpg

Bak işte yaklaşıyoor Fırtınaaa :)

Mustafa Ayazoğlu
18.09.2015, 20:00
oluya kaybedilir veya berabere biterse bu sezon o stad zor dolar bir daha

şota da seyirci stadı niye doldurmuyor deme hakkı olmaz

bulmuşun böyle galatasarayı YENECEKSİN

Mustafa Ayazoğlu
18.09.2015, 20:05
galatasaray maçı ters tepmez umarım

20 bin seyirci önünde mağlubiyet

bir daha dolmaz bu yıl endişem bu

Tolga Kurt
18.09.2015, 20:14
galatasaray maçı ters tepmez umarım

20 bin seyirci önünde mağlubiyet

bir daha dolmaz bu yıl endişem bu

Negatif olmayalım. Kazanacağız

61Temel61
18.09.2015, 20:18
Çok rahat alırız maçı. Ekici ve Cardozo 2x.. 3-0 net bir skor olur.

yatmaztara
18.09.2015, 20:18
Trabzon'da biletler full satılsa bile trübünler tam dolmaz... :)

selcuk
18.09.2015, 20:30
Trabzon'da biletler full satılsa bile trübünler tam dolmaz... :)
nasil olacak bu

Hüseyin Ş.
18.09.2015, 20:43
madem öyle biri hesaplasın, bu maçın bilet hasılatı ne kadar oldu şimdi :D

Fatih K.
18.09.2015, 20:53
İçimden 3-1 alacaz diye geçiyor:)

Erkan, Ndoye diğeride kime denk gelirse:D

Ozan Kara
18.09.2015, 20:55
Stadı dolu dolu görmek bile oyunculara yeter.

Fatih K.
18.09.2015, 20:59
Stadı dolu dolu görmek bile oyunculara yeter.

Aksine bizim oyuncular sakin maçlara alışınca böyle atmosferi yüksek maçlarda alt üst oluyorlar. En net örneği fb maçları.

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2015, 21:02
biletler tamamen bitti.deplasman tribününü açmazlarmı .varmı herhangi bir kural

odyseuys
18.09.2015, 21:09
http://this11.com/play/abJNacZak6.png (http://this11.com)

esteban, alper, medjani, aytaç, erkan, yusuf, ndoye.

lizarazu
18.09.2015, 21:18
Kurtlar Vadisi Hamzanin Sonu

ffırtına
18.09.2015, 21:22
Bizim gs'ye göre en büyük artımız yedek kulübemizin zenginliği, onlarda oyuna girip de oyunun seyrini değiştirebilecek bir oyuncu yok biz de ise 2-3 tane olacak bu çok çok önemli bir avantaj..

homosapiens
18.09.2015, 21:24
Galatasarayın üzerindeki kazanma baskısı bu maçta bizim avantajımız olacak. Şota da bunu biliyor ve oyuna kontrollü başlayacak. Önceliği ilk yarı gol yememek olacaktır. Rakibin direncini kırıp sonra taraftarın da desteğiyle oyunun son bölümünü iyi oynayıp kazanmalıyız. Psikolojik faktörlerin etkili olduğu ve lehimize olduğu bir maç. Kazanırsak (zaten)sıkıntılı olan Galatasaray, devre arasına kadar toparlanamaz ve sonrasında iş işten geçmiş olur.

Maç kadrosuna gelince, Alper şansı kullanamadı ve Okay'ın da takıma dönmesiyle formasını yeniden Kevin'e kaptırdı. Ben yine Cardozo'suz 11 bekliyorum. Erkanın yeri de garanti. Yusuf mu Marko mu? Bence öncelik oyunun başında gol yememek olduğundan Yusuf'un savunmasından ve kontrasından faydalanıp yine Marko'yu sonra kullanacak.

Sibel
18.09.2015, 21:25
biletler tamamen bitti.deplasman tribününü açmazlarmı .varmı herhangi bir kural

Açılabilir diye biliyorum. Hatta bir maçta açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Fatih Cengiz
18.09.2015, 21:28
Ali ece, sevdiğim spor yazarlarından biridir. Ama emin oldum ki bizim takımı hiç izlememiş,,, ntvspor da bizim maçı konuşuyor

wakitsiz

Tolga Kurt
18.09.2015, 21:41
Ali ece, sevdiğim spor yazarlarından biridir. Ama emin oldum ki bizim takımı hiç izlememiş,,, ntvspor da bizim maçı konuşuyor

wakitsiz

Ne diyor ?

Nadir Bekar
18.09.2015, 21:41
ben beraberlik demiştim ama demekki biraz iyimsermişim , hayırlısı bakalım

Fatih Cengiz
18.09.2015, 21:44
Ne diyor ?
Ekici, defans arkasına vr arasına en iyi top atan türk futbolcusuymuş. Okay ve mbia da araya ve arkaya çok iyi atıyorlar mış..
Cavanda şu ana kadar ofansa verdiği katkıyla öne çıkmış, GS hep oradan saldırınca görecekmişiz savunmasını. Lazio da zaten savunması köyü diye göndermiş...
Ya o izlemiyor, ya futboldan anlamıyor, ya da ben :)

wakitsiz

Tolga Kurt
18.09.2015, 21:47
Ekici, defans arkasına vr arasına en iyi top atan türk futbolcusuymuş. Okay ve mbia da araya ve arkaya çok iyi atıyorlar mış..
Cavanda şu ana kadar ofansa verdiği katkıyla öne çıkmış, GS hep oradan saldırınca görecekmişiz savunmasını. Lazio da zaten savunması köyü diye göndermiş...

wakitsiz

Beşiktaşın kanatları gsninkinden daha tehlikeli Gökhanda Querasmada Cavandanın kanadından şanslarını denediler gördük. Ali ece futbol bilgisi üst düzey birisi ama yorumlayamıyor bildiklerini orası ayrı.

yorumsuz6117
18.09.2015, 21:50
Ali Ece Cavanda konusunda saçmaladı..

Courage
18.09.2015, 21:55
http://www.izlesene.com/video/trabzonspor-galatasaray-macini-kim-kazanir-sokak-roportaji/8846536

Fanatik yine bildiğini okumuş... bjk maçının önceside sokak röportajlarını özellikle şikebahçeli güruhla yaparak Trabzonspor nefretini kusmuşlardı. Burada da videonun sonundaki ''mümtaz'' arkadaşımız fanatik ve güruhunun aslında demek istediğini deyivermiş!

Ama tarih tekerrürden ibarettir. 2 hafta önce de yemiştiniz şimdide yiyeceksiniz akıttığınız salyaları,bizans basını!

HOPA'LI TS'Lİ
18.09.2015, 21:57
http://i.hizliresim.com/Po9lld.jpg

Bak işte yaklaşıyoor Fırtınaaa :)

2011'deki bu ambiansı bekliyorum yarın akşam

ANIL
18.09.2015, 21:59
Cavanda'nın hızı kendisinin söylediği gibi Allah'ın bir lütfü. Dünyada yakalayamayacağı futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Belki Aubameyang da zorlanır. :)

Fatih Ç
18.09.2015, 22:03
Yaşım 30 ilk şampiyon olacağız dediğimde yıl 1996 dı. O yıldan sonra asla düşüncesi dahi geçmedi 2010-2011 dahil ama 96 yılından beri ilk kez ağzımdan çıktı inanıyorum bu yıl o yıl diye.

B.Yiğit
18.09.2015, 22:04
beraberlikler haric son maclarda 2 galibiyet 5 maglubiyet var. İns 3 de 3 yapip 2011 den sonra actiklari farki biraz daha kapatiriz.

Kazım Bostan
18.09.2015, 22:04
http://www.izlesene.com/video/trabzonspor-galatasaray-macini-kim-kazanir-sokak-roportaji/8846536

Fanatik yine bildiğini okumuş... bjk maçının önceside sokak röportajlarını özellikle şikebahçeli güruhla yaparak Trabzonspor nefretini kusmuşlardı. Burada da videonun sonundaki ''mümtaz'' arkadaşımız fanatik ve güruhunun aslında demek istediğini deyivermiş!

Ama tarih tekerrürden ibarettir. 2 hafta önce de yemiştiniz şimdide yiyeceksiniz akıttığınız salyaları,bizans basını!

en sondaki arkadaşın çok güzel konuşmuş, güzel bir noktaya değinmiş. "fenerliyim ben açıkçası" yani şey gibi, "afedersiniz f*n*rliyim ben o yüzden bu billur billur konuşuyorum böyle"

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2015, 22:05
taraftar yarın akşam takım hemen işi bitirsin isteyecektir. ama maçın 70li dakikalara 0-0 gitmesi bizim açımızdan iyi olacaktır

Manu61
18.09.2015, 22:06
Cavanda'nın hızı kendisinin söylediği gibi Allah'ın bir lütfü. Dünyada yakalayamayacağı futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Belki Aubameyang da zorlanır. :)

Jürgen Damm ile kapışmasını izlemek isterdim. Hector Bellerin'de baya hızlı.

Manu61
18.09.2015, 22:10
en sondaki arkadaşın çok güzel konuşmuş, güzel bir noktaya değinmiş. "fenerliyim ben açıkçası" yani şey gibi, "afedersiniz f*n*rliyim ben o yüzden bu billur billur konuşuyorum böyle"

Kendi ayağına sıkmış resmen :) Trabzon daha motife olmuş ama :D

Hakan
18.09.2015, 22:10
Jürgen Damm ile kapışmasını izlemek isterdim. Hector Bellerin'de baya hızlı.
Salah da feci depar atıyor yakalayamayabilir

Fatih Cengiz
18.09.2015, 22:19
Beşiktaşın kanatları gsninkinden daha tehlikeli Gökhanda Querasmada Cavandanın kanadından şanslarını denediler gördük. Ali ece futbol bilgisi üst düzey birisi ama yorumlayamıyor bildiklerini orası ayrı.
Valla bilgisini ve yorumlarını beğendiğim nadir yazarlardan. Ama Ekici nin en eksik olduğu şeyi "ligin en iyisi " diye nitelendirmesi ki burada hepimiz pas konusunda kötü olduğunu söylüyoruz, alim olmaya gerek yok anlamak için

Cavanda yorumu zaten normal kafa yorumu değil :)

Neyse, umarım Ekici dediği gibi şeyler yapar, cavanda ya da nazarlık olur

wakitsiz

Kazım Bostan
18.09.2015, 22:21
Kendi ayağına sıkmış resmen :) Trabzon daha motife olmuş ama :D

:D

bu fenerli arkadaştan bir mantık dolu söz daha: "inşallah ikisi de berabere kalırlar"

yani verdiğin 8 saniyelik bir röportaj nasıl bu kadar verimli kullanabiliyorsun saniyeleri arkadaşım ya :D

---

bu arada mesut baggal istifa ediyomuş küfretmişler bu kadar edepsiz yerde kalmam demiş. ersun yanal ya da mesut baggal gs'ye ikisinden biri...

İ. SARAL
18.09.2015, 22:25
:D

bu fenerli arkadaştan bir mantık dolu söz daha: "inşallah ikisi de berabere kalırlar"

yani verdiğin 8 saniyelik bir röportaj nasıl bu kadar verimli kullanabiliyorsun saniyeleri arkadaşım ya :D

---

bu arada mesut baggal istifa ediyomuş küfretmişler bu kadar edepsiz yerde kalmam demiş. ersun yanal ya da mesut baggal gs'ye ikisinden biri...

:)

selcuk
18.09.2015, 22:31

wakitsiz
lazioda geri dönüsleri gercekden cok lakayitdi
orada ilerleme kat etmis cavanda
ayrica artik lazioda yaptigi gibi olur olmaz ileri cikmiyor

hem gelisim gösterdi hem daha tecrübeli oynuyor

su son 4 macdaki cavandayi bize vermezdi lazio, en azindan bu fiyata vermezdi

Fatih Cengiz
18.09.2015, 22:50
lazioda geri dönüsleri gercekden cok lakayitdi
orada ilerleme kat etmis cavanda
ayrica artik lazioda yaptigi gibi olur olmaz ileri cikmiyor

hem gelisim gösterdi hem daha tecrübeli oynuyor

su son 4 macdaki cavandayi bize vermezdi lazio, en azindan bu fiyata vermezdi
Evet bize gelmeden önce öyle olduğunu söylüyorlar, açıkcası çok takip etmedim, ancak yine de hem sağ hem de sol bekte bir çok maça çıkmış.. Çok kötü olsaymış o kadar da oynayamazmış!
Bizim takıma geldikten sonrası için düşünürsek ligin açık ara en iyi savunma beki derim. Aslında ileri çıkışları da var ancak yusufla bir türlü anlayamadılar, anlaltıkşarında ve çizgiye doğru topla yaklaştığında ise "bizim takımı birak, ülkedeki nerdeyse hiçbir bekten görmediğim ve beklemediğim kadar iyi ortalar açtı.

Ve ciğerleri sağlam bir topçu, yusuf'ta hızlı ama çabuk düşüyor oyundan, enerjisini çabuk kaybediyor, boşa harcıyor genelde de...

Onun kanadından çalımla vs birinin kalemize geleceğine imkan vermiyorum... Messi falan lazım onun için :)

wakitsiz

Sibel
18.09.2015, 22:51
Bütün hevesim kaçtı bugün mahkemede olup bitenleri okuyunca.
...

Fatih K.
18.09.2015, 22:51
Mehmetin pas özelliğinin kötü olduğunu düşünmüyorum sadece beyni kale odaklı. Top ayağına geldiğinde gol atayımda takımı kurtarayım diye düşünüyor ve bu düşünceyi bırakırsa bence asist ve gol anlamında dahada ileri çıkacaktır.

Mesela ben geçen sezon duran toplar haricinde bir asist yaptığını veya asistle gol attığını hatırlamıyorum pek. Biraz daha atmaktan ziyade attırmaya odaklanırsa çok iyi olacak ama geçen sezonun ardından bakalım değişebilecek mi..

B.Yiğit
18.09.2015, 22:52
23 saat sonra burda 3-1 lik galibiyeti kutluyor olacagiz insallah.

SametKumbasar
18.09.2015, 22:54
23 saat sonra burda 3-1 lik galibiyeti kutluyor olacagiz insallah.

İnşallah.

U.Sadıkoğlu
18.09.2015, 22:55
Ne demiştik...

Haydi haydi haydi Allah aşkına!

Fatih Cengiz
18.09.2015, 23:04
Mehmetin pas özelliğinin kötü olduğunu düşünmüyorum sadece beyni kale odaklı. Top ayağına geldiğinde gol atayımda takımı kurtarayım diye düşünüyor ve bu düşünceyi bırakırsa bence asist ve gol anlamında dahada ileri çıkacaktır.

Mesela ben geçen sezon duran toplar haricinde bir asist yaptığını veya asistle gol attığını hatırlamıyorum pek. Biraz daha atmaktan ziyade attırmaya odaklanırsa çok iyi olacak ama geçen sezonun ardından bakalım değişebilecek mi..
Aynen, aslında o mükemmel ayaklarıyla çok ince paslar bırakacak gibi geliyor insana ama o pozisyon geldiğinde ya karar veremiyor, ya cesaret edemiyor ya da vermiyim de ben gidiyim gibi bi şeyler oluyor ve pozisyon geçiyor. Bazen frikik falan alıyo ama aklıma acaba bazı adamlara pas vermek istemiyor mu diye düşündürüyor insana, neden pas atmaz ki o anda, hem de bu yetenekte bir adam...

Ama çalışkan bir topçu,, eminim ki çalışarak bunu da üst düzeye taşıyacaktır.

wakitsiz

Fatih K.
18.09.2015, 23:15
Aynen, aslında o mükemmel ayaklarıyla çok ince paslar bırakacak gibi geliyor insana ama o pozisyon geldiğinde ya karar veremiyor, ya cesaret edemiyor ya da vermiyim de ben gidiyim gibi bi şeyler oluyor ve pozisyon geçiyor. Bazen frikik falan alıyo ama aklıma acaba bazı adamlara pas vermek istemiyor mu diye düşündürüyor insana, neden pas atmaz ki o anda, hem de bu yetenekte bir adam...

Ama çalışkan bir topçu,, eminim ki çalışarak bunu da üst düzeye taşıyacaktır.

wakitsiz
Mehmet geçen sezon takımın hücumda ayağına baktığı tek isimdi. Faulleri o alıyordu, şutları o atıyordu, oyun ona göre oynanıyordu vs. Bu sezon birden işleyen ve herkesin katkı verdiği bir takımın içinde kalınca geçen sezon oynadığı tarz artık göze batmaya başladı. Çünkü geçen sezon Atik, Yusuf, Soner vs zaten sürekli top harcıyordu doğal olarak Memonun o kayıpları pek göze batmıyordu ve kimse neden pas atmadın demiyordu ki hiç top kaptırmıyordu. Bu sezon herkesin ayağından belli bir derece katkı geldiği için etrafında boş oyuncular olup o kendisi oynayınca doğal olarak neden atmadın diyor insan.

Mutlaka düzelecektir ama ben kolay kolay kendisini geri plana itmeyi yedirebileceğini sanmıyorum. Zaten şu takımda tek eksik oyunu pas ve şutlarıyla elinde tutacak bir 10 numara. Eğer Mehmet te artık önce oynatıp sonra takımla beraber oynamayı düşünürse o zaman tam anlamıyla bir makine olur takım..

Samet Yildirim
18.09.2015, 23:26
Ilk 11...

7370

TSunami_69
18.09.2015, 23:26
neden hic vakit gecmiyor

selcuk
18.09.2015, 23:29
Evet bize gelmeden önce öyle olduğunu söylüyorlar, açıkcası çok takip etmedim, ancak yine de hem sağ hem de sol bekte bir çok maça çıkmış.. Çok kötü olsaymış o kadar da oynayamazmış!
Bizim takıma geldikten sonrası için düşünürsek ligin açık ara en iyi savunma beki derim. Aslında ileri çıkışları da var ancak yusufla bir türlü anlayamadılar, anlaltıkşarında ve çizgiye doğru topla yaklaştığında ise "bizim takımı birak, ülkedeki nerdeyse hiçbir bekten görmediğim ve beklemediğim kadar iyi ortalar açtı.

Ve ciğerleri sağlam bir topçu, yusuf'ta hızlı ama çabuk düşüyor oyundan, enerjisini çabuk kaybediyor, boşa harcıyor genelde de...

Onun kanadından çalımla vs birinin kalemize geleceğine imkan vermiyorum... Messi falan lazım onun için :)

wakitsiz
kötü oldugunu söyleyen yokki
siradan genc futbolcu hatalari yapiyordu
beklenen gelisimi saglayamayinca önce yedege düstü sonrada satildi

bizde direk üstüne koyarak gelisim sagladi
belcika milli td si bilen son mactan sonra yine radarlarina girdigini söyledi

tsl icin zaten iyi bekti
gelisimi böyle devam ederse bir baba rahman vakasina dönüsebilir

Hüseyin Ş.
18.09.2015, 23:31
Yalnız şu maçı kaybedersek hakikaten çok yazık olur, sırf taraftar için kazanmak lazım bu maçı.

Maça iyi başlamamız lazım, erken bi gol bulursak arkası gelir.

Fatih K.
18.09.2015, 23:36
Maçta korktuğum 2 şey var; hakemler ve havaya girmiş bir takım.

ffırtına
18.09.2015, 23:41
Mbia-Okay ikilisi formda olursa gs'nin şansı yok ..

Ömer SEVİNÇ
18.09.2015, 23:49
Yusuf bence mutlaka oynamalı.

selcuk
18.09.2015, 23:51
rakibin orta ortadaki eksiklerini degerlendirmek lazim
ben olsa sag tarafi cavandaya teslim ederdim
ekici ,okay, mbia, ndoye ve cardozo ylan zayif göbeklerini paramparca ederdim
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=00MFIH7KYQ

Bilgehan Tokal
18.09.2015, 23:58

Şota umarım uzun yıllar şöyle bir kadro ve diziliş ile sahaya çıkmaz :D

Ozan Kara
19.09.2015, 00:00
Sonunda maç günü :D

Fatih Cengiz
19.09.2015, 00:04
Ndoye yerine marin, cardozo yerine ndoye olsa daha iyi gibi derim,,, atağa çıkarken Mehmet'te içeri girer,, cavanda kanadı kullanır. Yusuf constanta erkandan daha fazla yardımcı olur ve ofansa da daha hızlı top taşır... Savunmada iken de mehmet cavanda ya yardımcı olur. Orta sahayı daha kalabalık tutmuş oluruz.

Ama marin kaç dakikayı efektif geçirebilir, en iyi hoca bilir. Ben şotanın kararlarını genel olarak beğeniyorum ve ona inanıyorum vardır bir bildiği derim. (Yusuf'un ısrarla sağda oynatılmasını, hatta maç içinde bir kere bile kanadı değiştirmeden,, anlayamıyorum)

Gerisi oyuncuların konsantrasyon ve performanslarına bağlı. Yenmemiz yüksek ihtimal. En azından "Herşey" bizim elimizde.

wakitsiz

Fatih K.
19.09.2015, 00:04
.

umitçebi
19.09.2015, 00:05
Umarım Yusuf ılk 11 de başlamaz..Yerınde Marin oynar...Yumlu yerıne medjanı duşunuyodum ama geçen maç baya hızlıydı..Bu maçta oynasın bakalım...

Umarım yeneriz..

Ömer SEVİNÇ
19.09.2015, 00:10
" bak işte yaklaşıyor fırtına!
bak yine yükseliyor dalgalar!
yıllardan sonra, yollardan sonra
şarkılar söylüyor çocuklar!
yıllardan sonra, yollardan sonra
yeniden yan yana onlar! "

Uğur Kalyoncu
19.09.2015, 00:13
Topa sahip olmayi ne zaman öğreniriz o zaman Yusuf olmaz diğer türlü her zaman 11 de olmalı...Yarin da yine 11 de olmali..

selcuk
19.09.2015, 00:15
Ndoye yerine marin, cardozo yerine ndoye olsa daha iyi gibi derim,,, atağa çıkarken Mehmet'te içeri girer,, cavanda kanadı kullanır. Yusuf constanta erkandan daha fazla yardımcı olur ve ofansa da daha hızlı top taşır... Savunmada iken de mehmet cavanda ya yardımcı olur. Orta sahayı daha kalabalık tutmuş oluruz.

Ama marin kaç dakikayı efektif geçirebilir, en iyi hoca bilir. Ben şotanın kararlarını genel olarak beğeniyorum ve ona inanıyorum vardır bir bildiği derim. (Yusuf'un ısrarla sağda oynatılmasını, hatta maç içinde bir kere bile kanadı değiştirmeden,, anlayamıyorum)

Gerisi oyuncuların konsantrasyon ve performanslarına bağlı. Yenmemiz yüksek ihtimal. En azından "Herşey" bizim elimizde.

ben o dizilimle rakibin yarinki muhtemel zayif noktasini parcalamak istedim
marin fizik gücünlen o plani maf eder

sizin yazdiginiz normal bir macta uygulanan taktik
ben yarinki rakibin merkezdeki zayifligini kullanacak bir özel taktiklen sahaya cikardim

Fatih Cengiz
19.09.2015, 00:18
İnşallah kazanırsın o zaman :)

wakitsiz

murat
19.09.2015, 00:18
Topa sahip olmayi ne zaman öğreniriz o zaman Yusuf olmaz diğer türlü her zaman 11 de olmalı...Yarin da yine 11 de olmali..
Katiliyorum ama solda Erkanin yerine oynama şartiyla.

Enisc
19.09.2015, 00:21
Şöyle bir istatistikle karşılaştım

"galatasaray şu an ligin maç başına en çok şut deneyen ve en yüksek topla oynama yüzdesine sahip takımı. Trabzonspor ise ligin en az pas hatasına sahip ekibi ama bir yandan da ligin en az pas arası yapan ekibi. kısaca rakibin pas trafiğinin arasına giremiyor. galatasarayın maç başına sadece kaleyi bulan ortalama 6.8 şutu var."

Fatih Cengiz
19.09.2015, 00:25
Katiliyorum ama solda Erkanin yerine oynama şartiyla.
Kesinlikle

wakitsiz

umitçebi
19.09.2015, 00:31
Herkese iyi geceler..Yarın sabah 7 50 uçağı ile trabzona gidiyoruz umarım mutlu doneriz istanbula...

Kim oynarsa oynasın..Kazanan Trabzonspor olsun

yattarahayranı
19.09.2015, 00:34
Ne zaman taraftar bu kadar kitlense yeniliyoruz ve herkesin şevki bi anda kırılıyor inşAllah bu maç güzel bi galibiyet alırız

Fatih K.
19.09.2015, 00:35
gs ilk 4 hafta Mersin, Konya, Osmanlı, Sivas ile oynadı biz Bursa, bjk, Akhisar, Kayseri. O kadar istatistik farkıda olsun ama tabi bu gsnin ilk ciddi maçı ne derece oynarlar orası biraz muallak

MehmeTS_ADANA
19.09.2015, 00:35
bir kaç gün önce dediğim gibi sabırlı olmalıyız maç 0-0 gittiği sürece gs saçmalamaya başlayacaktır.geçen gün lig tv de şotanın röportajını dinledim rahatladım.rehavete izin vermeyeceği açık. dediğim gibi maçın anahtarı sabırlı olmamız

ffırtına
19.09.2015, 00:36
Çok rahat gol yiyeceğimizi düşünüyorum .. 3-2 kazanırız..

cakalkerem
19.09.2015, 00:43
gs nin içinde bulunduğu durum itibari ile zor maç olur diye düşünüyorum...

gol yemediğimiz sürece sıkıntı yapmayalım

son ana kadar kovalarız maçı...

doye ile başlamalı....

erkan marin ekici okan mbia

orta sahayı sağlam tutmalıyız...
1 tane atabilirsek çekilmeden hızlı adamlarımızla oyuna hakim oluruz....

yatmaztara
19.09.2015, 00:49
Cavanda'nın kayserispor maçında attığı depar dünyanın en hızlı 3. deparıymış. Cavanda'nın fifa oyununda hızının 92 yerine 88 olması gerektiğini söylemiştim kendisinden özür diliyorum yanılmışım. Alttaki video'da soldan 60, 70 metre yardırmış bir adamın ancak bu kadarını yapabileceğini kestirememişim.

https://www.youtube.com/watch?v=hmcrDwsc_UI

Koray Böyük
19.09.2015, 01:10
Tam bilet sayısı belli. Ne kadar satıldı acaba yaa.

memmedaga
19.09.2015, 01:14
Yusuf ve Erkan umarım yer değiştirirler ikisininde orta açma şansları olur

zafer44
19.09.2015, 01:17
Bu saatten sonra hiçbir bahane başarının yerini tutmaz. Kimin oynadığı önemli değil sahaya çıkan her futbolcumuz üç kişilik oynamalı; çünkü rakip zor durumda ve son çare olarak bizi yenmeye çalışacaklar. Duygusal değil akıllı ve cesur bir oyunla bu akşam helal üç puan alacağız inşallah.

alone_6161
19.09.2015, 01:19
Arkadaşlar bu maçtan daha önemli bir konu varsa o da 2010-2011 kupasıdır. Lütfen biraz vakit ayırın....

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/50967-FIFA-ve-CAS-a-Ba%C5%9Fvuru-%C4%B0%C3%A7in-Y%C3%B6netime-Bask%C4%B1

Emirhan Uludüz
19.09.2015, 01:20

Kalan bilet sayısı olsa olsa 200dür. Stad tamamen dolacak. Gerçi 2 koltuğa 3 kişi sıkışacağı gerçeğiyle köşelerde boşluklar gözükecektir ancak bilet kalmayacağı kesin maça kadar.

Ali Can
19.09.2015, 01:22
https://www.youtube.com/watch?v=hmcrDwsc_UI

Bu pozisyonda top sürmesinin getirdiği bir dezavantaj var.

Ali Can
19.09.2015, 01:30

Kale arkası ve maraton bittiğini zaten biliyorsunuz.

Kapalı A Blok 1 koltuk
Kapalı D Blok 45 koltuk
Kapalı E Blok 1 koltuk
Kapalı H Blok 173 koltuk

Toplamda kapalıda 220 koltuk kaldı.

Bugün 18:40 itibariyle bilet durumu buydu. Şuan yazdıklarımda bitmiş.

Sadece VIP kısmında 192 bilet kalmış.

POYRAZ
19.09.2015, 01:52
Sakin ve kontrollü bir oyun oynamaliyiz.

Hüseyin Ş.
19.09.2015, 02:10
Şöyle bi atmosfer olur inşallah

http://i.hizliresim.com/B0Yd6V.png

Poor
19.09.2015, 02:37
Şöyle bi atmosfer olur inşallah

http://i.hizliresim.com/B0Yd6V.png

ah inter yaktin bizi.. aklima her geldiginde bi fena oluyorum.

İsmail Sezgin
19.09.2015, 03:14
Evi arabayı satıp Trabzonspora basma vakti gelmiş midir :)

rhaegarr
19.09.2015, 03:36
Evi arabayı satıp Trabzonspora basma vakti gelmiş midir :)
Ben Trabzonspor her iki yarıda da gol atar dedim. 3.6 orandan aldım. Mis.

memmedaga
19.09.2015, 04:05
%45 Galibiyet %35Mağlubiyet %30Beraberlik

Pozitif Gerekçeler.

*Rakip moralsiz,uyumsuz,karışık.
*Melo'nun yokluğunu ciddi şekilde hissediyorlar.
*Selçuk bu maçta yok. melo ve selçuğun olmadığı bir orta sahaya karşı Mbia+Okay+Ekici çıkacak bariz üstünlük bekliyorum.
*Kadromuz geçen senelere göre çok daha güçlü,nokta transferler ve hamle oyuncularımız var
*Kadromuzda büyük sürpriz yok, gs'yi hamza deneme tahtasına çevirdi, nispeten oturmuş bir oyun planımız var, ilk 11 ve oyuncuların mevkileri aşşağı yukarı belii.

Negatif Gerekçeler

* A.Aker de cincona karşı 39 maçta 16 galibiyet, 14 kez mağlubiyetı. 9 beraberlik.
* sahamızda 47 gol'e karşılık gs 49 golle karşılık verdi.
* A.Aker de gs son 17 lig maçında sadece 3 kez yenildi, 9 maçta yendiler 5 kez beraber kaldılar.
*Herşeye rağmen cinconun kadrosu ilk 4 kadro içinde ve 2 fire ile son senelerin şampiyonu.

Geçen Kayseri maçında olduğu gibi gereksiz bir küçümse moduna giren arkadaşlarımız bol
nitekim 87. dakikada gelen bir gol ile iyi oynamadan yendik.
Gs'nin ve hamzanın çıkış maçı olmak zorunda yoksa gönderilecek,oyuncuları varını yoğunu ortaya koymak zorunda ve dediğim gibi orta sahalarında ki boşluk dışında kadrolarına neredeyse mersin muamelesi yapan var.
Takımımız kadro ve dizilişi aşşağı yukarı oturttu ama oyunu henüz soru işareti, en büyük handikap rakip sahadaki yavaş oyunu.

Hayırlısı inşallah alacağız, bu maçı çok ciddi bir kırılma maçı olarak görüyorum ilk 4 içindeki takımlarla ligin başında veyahut sonunda oynama arasında bir fark yok, bunun en iyi örneğini 2011'de şb'ye karşı yaşadık bu anlamda telafisi yok diyorum,
rakibi zayıf bulduğun yerde devirmek zorundayız öteki türlü şampiyonluğa oynamak çok zor...

Emrullah
19.09.2015, 04:58
Favori olarak çıktığımız maçları kazandığımızı görmedim ben. Muhtemelen bu maçı da kazanamayacağız. Beraberlik iyidir.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

GULER
19.09.2015, 05:21
ah inter yaktin bizi.. aklima her geldiginde bi fena oluyorum.

romalilardann cirkin bir celmeydi cskaya yenilmek bugun iyi bir atmosfer yakalarsak gisiyi handikapli geceriz. :)

İsmail Sezgin
19.09.2015, 05:23
Ben Trabzonspor her iki yarıda da gol atar dedim. 3.6 orandan aldım. Mis.
Güzel oran da ilk yarı az atıyoz. Gerçi gol atamıyoz pek 4 maç 6 gol risk var. Bu maç üst denir de o da az oranlıdır kafalar karışık :)

Emrullah
19.09.2015, 05:36
Kayseri maçında kötü bir performans izledik. Aynı oyun anlayışı ve performans ile zor kazanacağımız bir maç olur. Sonuçta ğs kötü bir döneminde de olsa bir Kayseri değil.

GULER
19.09.2015, 05:50
Oyle de renkdas kayseri deplasmani farkli gs icerde farkli dolayisiyla kadro bu maca odaklanacaktir. Almamiz gereken bir mac. Ben takima guveniyorum insallah rahat alacagiz bu maci.

B.Yiğit
19.09.2015, 06:47
Yalniz yenilirsek tam 2011 sezonu olacak. O sezonda 3.haftada berabere kalip 5. Hafta evimizde yenilmistik.

Adem Akyüz'
19.09.2015, 06:56
Umarım futbolcular bizden daha temkinli bakıyordur maça.

Kazım Bostan
19.09.2015, 06:59
Umarım futbolcular bizden daha temkinli bakıyordur maça.

Öyledir çünkü şota çok temkinli durumun farkında, anlatmıştır onlara..

Colakoglu
19.09.2015, 07:23
Dik oyna Trabzonum, mac bizim

muratt
19.09.2015, 07:58
Çok havaya girdik, çok favoriyiz. Bunlar hiç iyi işaretler değil.

Ayaklarımız yere basmazsa cezayı keserler. Ne kadar eksik, formsuz ve moralsiz olsalarda ilerideki Sneijder, Burak, Yasin ve Podolski üçlüsü bir an bile boş bırakmaya gelmez. Ortasaha avantajımızı iyi kullanıp ileriye top taşımalarını engellemeliyiz ve yine atakları kanatlardan değil ortasahadan yapmalıyız bence.

Bir şekilde amaç oyunu rakip sahaya yıkmak olmalı. Oyunu rakip sahaya yıkarsak skor gelir. Amaç skor olursa o zaman kontradan yeriz.

Çok çekiniyorum bu maçtan. Çok dikkatli olmalıyız.

3 puandan fazla anlamı olan bir maç. Galatasaray'a son darbeyi vurmak ile adamları tekrar morallendirip yarışın içine sokmak arasında bir sonuç olacak.

Mustafa ÖZDEMİR
19.09.2015, 08:04
moralsiz ve eksik gsyi saçma sapan bir kadro sahaya sürerek elden kaçırmak hiçde iyi olmaz.yusufu 2.yarı alması daha mantıklı olur.ilerde cardozo arkasında ekici daha geride mbia ve okay oynamalı kanatlarda marin ve erkan

Fatih Birinci
19.09.2015, 08:09
Bilet kalmadiysa misafir tribününü acsinlar

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Fatih Birinci
19.09.2015, 08:11
Yusuf erkanin yedegi ...özer de marinin yedegi olsun

Fatih Birinci
19.09.2015, 08:17
Ne demiştik...

Haydi haydi haydi Allah aşkına!

Gerisini dolduran 1 hafta ceza alır [emoji4]

Emrullah
19.09.2015, 08:23
Kilit adamımızın Okay olacağını düşünüyorum. Tabi birde M'biya. Cardozo sadece bu maçlık yedek başlayabilir. Ancak 55. dakikada girmek şartıyla. Medjani mutlaka oynamalı. Constant bu maç yedek olmalı. Marin ise ilk 11 oynamalı.

ÖmürKaradeniz61
19.09.2015, 08:46
Son antrenmanda Cardozo 11 de oynamış,acaba bugün 11 mi başlayacak.

TSelif
19.09.2015, 08:57
Toplamda 131 adet bilet kalmış passolige göre...

Samet GÜVEN
19.09.2015, 08:58
Tek korkum şut. Çok tehlikeli şut atan adamları var. Ceza sahası önüne yaklaştırmamalı o bölgeyi çok iyi kapatmalıyız.

F. Yıldırım
19.09.2015, 09:19
Maç günü geldi tahminim 2-0 kazanırız goller de N'Doye'dan.

Colakoglu
19.09.2015, 09:21
Tek korkum şut. Çok tehlikeli şut atan adamları var. Ceza sahası önüne yaklaştırmamalı o bölgeyi çok iyi kapatmalıyız.

Tamam cok iyi sut cekiyolarda bizimde kalede Onur var topragim [emoji4]

Colakoglu
19.09.2015, 09:23
Yasin cavadadan [emoji3], snaydir mbiadan, burak mustafa ve douglasdan sigrilmasi gerecek zor biraz, ayrica podolskide kendine celme takmamasi lazim oda zor

Doğukan Uçan
19.09.2015, 09:24
Misafir tribününü niye açmıyorlar harbiden, fener geçen sene derbi maclarında acmıstı

Fatih K.
19.09.2015, 09:27
Maç öncesi favori biziz ama her maçın ilk 15 dakikası atak yeme seansımızda eğer bir gol yersek oyunun gidişatı tamamen değişir. Kazanacaz diye bir anda geçen yılki bjk maçına dönebilir 3-0 gibi bir skorla..

bordolumavi
Yalniz yenilirsek tam 2011 sezonu olacak. O sezonda 3.haftada berabere kalip 5. Hafta evimizde yenilmistik.
bu sefer şike de yapsalar bızı durduramamaları ıcın bu haftayı galıbıyet ıle kapatmamız lazım...

Doğukan Uçan
Tek korkum napoli maçı olmaz inşallah, yazık olur

Uğur Kalyoncu
19.09.2015, 09:29
Normalde Cardozo cuyum ama maca Ndoye ile baslanmasindan yanayim...60 tan sonra fiziksel anlamda öne cikacagimizi ve skorun durumuna göre oyunu yikacagimizi düşünüyorum. .O ara girer Kral ve fişi ceker...Marko Paşa icinde ayni seyi düşünüyorum. ..

Her mac final ..13 mac 30 puan devre arasi 40 puan yapar...Bi sol bek bi sağ acik ile sampiyonlugun en büyük favorisi oluruz..Kontrollü sabirli bir oyun ile kazanacagiz insallah. .

brnclhn
19.09.2015, 09:30
bu maç öle bi maç ki ya şampiyonluktan bahsedilmeye başlanacak ya da bütün hevesimiz kaçacak...geçen sene bjk maçında bu havadaydı herkes... ben o kadar umutlu değilim daha önce böyle sayısız maçta istediğimizi alamadık. çok çabuk gaza geliyoruz. gs nin de bu kadar kötü bi dönemde olması avantaj değil dezavantaj...çok çok zor maç gs çok konsantre ve hırslı olacak...ha ama şampiyonluktan bahsediyosak bugun takımın bunların hiç önemi olmadığını göstermesi,gs ye üstün bi oyunla galip gelmesi gerekir...işte o zaman bu takıma gerçekten inanmaya başlarım şampiyonluk yolunda...Allah utandırmasın

mekatronik
19.09.2015, 09:38
İstanbul için derbilere misafir takım taraftarı alınmayacak diye bir karar var, buna istinaden açabilirler. Trabzon'daki maçlar için aynı karar alındıysa açılması gerekir.

Doğukan Uçan
19.09.2015, 09:43
Maçın özeti sneijderi durdurursak %95 kazanırız.

Samet GÜVEN
19.09.2015, 09:52
Tamam cok iyi sut cekiyolarda bizimde kalede Onur var topragim [emoji4]

Çok uzun zamandır ilk kez şuttan çekiniyorum. Zaten bu çekinceme sebep olan şey , son zamanlardaki Onur.

Colakoglu
19.09.2015, 10:07
Çok uzun zamandır ilk kez şuttan çekiniyorum. Zaten bu çekinceme sebep olan şey , son zamanlardaki Onur.

Son zamanlarda pek is düsmüyo onura paslanmistir.

Cengiz Çubukcu
19.09.2015, 10:10
her büyük maç öncesi söylediğimi tekrarlıyorum, 1-0 olsun bizim olsun

zafer6161
19.09.2015, 10:10
bi benmi fark bekliyorum
şöyle 3.4*1 gibi

Mehmet Yusuf
19.09.2015, 10:12
beyler maçı yine Tacettin abilerde izliyoruz rahat olun :D

Colakoglu
19.09.2015, 10:15
Umut vurdu veee top endustri meslekte [emoji1]

yagzbulut61
19.09.2015, 10:17
Bence Trabzonsporumuz maça şu kadroyla çıkmalı
Onur-Cavanda-Douglas-Mustafa-Constant-Okay-Mbia-Marin-Mehmet-Yusuf-N'doye
HAYDİ TRABZONUM AL BU MAÇI !

yagzbulut61
19.09.2015, 10:17
Bencede

Kazım Bostan
19.09.2015, 10:19
Marin cardozo ile duvar pası yapıyor ve gol atıyor. Güncel rüya..

Hakan
19.09.2015, 10:20
Ev sahibi olan biziz farklı forma giyen biziz salak mıyız neyiz

Samet GÜVEN
19.09.2015, 10:20
beyler maçı yine Tacettin abilerde izliyoruz rahat olun :D

oh be, rahat bi nefes aldım :)

B.Yiğit
19.09.2015, 10:24
Neden mavi forma ?

gurur6134
19.09.2015, 10:25
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/50967-FIFA-ve-CAS-a-Ba%C5%9Fvuru-%C4%B0%C3%A7in-Y%C3%B6netime-Bask%C4%B1

Bu baslik geride kalmasin son bi kez sike davasiyla artik ilgilenmeyen taraftar kafasini gomdugu yerden cikarip destek versin 4 yillik surecin sonuna geldik..10 gun icinde muracatimiz sart yonetime baski yapsin herkes..

hyasin61
19.09.2015, 10:33
Ortasahamizin bariz ustunluk kuracagi bir mac olacagini ve kazanan tarafin biz olacagimizi dusunuyorum.Gs'de Selcuk-Melo ortasahasi cok sey ifade ediyordu bugun kim oynar bilinmez fakat Sneijder o bolgeye cekmek durumunda kalabilir kendisini buda kendisini tehdit olmaktan cikarir fazlasiyla

ucurum
19.09.2015, 10:36
1. Galatasaray ile oynadığımız son 2 maçı kazanmamız,
2. Lige çok iyi başlamamız,
3. Galatasaray'ın her anlamda çok kötü olması,
4. Medyanın Galatasaray'ın ligten kopmaması için ekstra bir yandaşlık göstermesi,
5. Cüneyt Çakır'ın Trabzonumuzu Fenerbahçe'ye yaklaştırmak istememesi,
6. Stadın tam kapasite dolu olması,

Yani, uzun lafın kısası, her şey aleyhimize... Bu kadar çok olumlu yön bir ibreyi gösteriyorsa o ibre patlar! Bu akşam bir beraberlik benim için yeterlidir, ha eğer bu kıvılcım gider Galatasaray'ı da yenerse barutumuz bitmez, o kadar...

Tatar Kemal
19.09.2015, 10:41
akhisar ve kayseri maçlarında takımın ortaya koyduğu futbolu görüp de gs'yi farklı veya rahat yeneriz havasına girimemek gerek. gs her halükârda bu maçın favorisidir. en azından adamlar kale önüne rahat gelebiliyorlar. burak yılmaz sonrası gol atamama ve kolay gol yeme konusundaki hastalığımız devam ediyor. ilk yarı 1-2 gol bulamazsak ikinci yarı gs bu maçı alabilir. adamlar da moral bozuk ve bu maçı kazanamazsa hamza gidici gibi. o sebeple çok farklı bir motivasyonla maça çıkacaklardır. Okay oynarsa orta sahada üstünlüğü ele alabiliriz. gs'nin yeni defans oyuncusu oldukça kaliteli. markaj ve yerinde müdahaleleri çok iyi. bu sebeple olmayan forvet hattımızın işi çok zor. işin kötüsü uzaktan şutlarda kaleyi bulabilen futbolcumuz da yok. yine yan toplardan gelecek karambol pozisyonlarla gol bulmaya çalışacağız. o sebeple Özerin sağ kanatta oynaması şart. şota yine yusufu sağ kanatta oynatırsa vay halimize. işimiz gerçekten çok zor. maç avni akerde olunca bizim takımdan iyi futbol beklemek hayalcilik olur. sürpriz bir mağlubiyet veya beraberlik kimseyi şaşırtmamalı.

Mustafa ÖZDEMİR
19.09.2015, 10:43
0/1 bitecek skorda 2-0 inşallah

ucurum
19.09.2015, 10:43
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=DV7AY0BB6E

Mustafa ÖZDEMİR
19.09.2015, 10:44
Neden mavi forma ?

diğerininde pek farkı yok açıkcası

Mehmet Yusuf
19.09.2015, 10:44
oh be, rahat bi nefes aldım :)
adamın evinde izlediğimiz hiçbir maçı kaybetmedik :D
berabere ile kalmadık düşün abi :)

Kazım Bostan
19.09.2015, 10:53
https://pbs.twimg.com/media/CPP4tnIXAAAZy6d.jpg

Furkan S.
19.09.2015, 11:01
Misafir tribünü de satışta şuan yarısı doldu..

Sibel
19.09.2015, 11:02
Saat ne zaman 20.00 olacak?

Onur
19.09.2015, 11:03
Gs bu sezon Melo'yu çok arar bana göre orta saha direncini sağlayan adamdı sonuçta. Ayrıca sertliklerine ve çirkefliğine hakemler müsaade gösteriyordu bizim hakemler. Ayrıca Selçuk'un cezası nedeniyle takıma yön verecek asıl adamları olmayacak. Moral olarak çok çok kötü durumdalar.

Rakip bu durumdayken bizim tarafımızda neredeyse herşey kusursuz. Haa eze eze top filan oynadığımız yok ama gayet dirençli bir takımız. Ve yedek kulübemizde neredeyse boş adam yok. Stadımız son yıllarda ilk kez tam kapasitesine ulaşacak. Bu kadar pozitif etken mutlaka etkisini gösterecektir.

Fakat!
Bu maçın üstteki sebeplerden kaynaklı favorisi biz gibi görünsek de maç ortada. Kalecileri ve bir çok özel futbolcuları var.
Burak'ın hızlı koşularına cevap verecek adam Douglas olabilir mi? Bence hayır.
Aslında maçın kaderini Okay - MBia ikilisinin performansı belirleyecek. Orta sahada rakibi ezebilirsek mağlup olmayız. Galibiyet için de forvet hattımızın biraz becerikli olması lazım.

Hakem konusuna gelince Cüneyt Çakır'ın iyi bir hakem olduğu masalına inananlar 2010-2011 sezonu Fenerbahçe-Trabzonspor maçını tekrar izleyebilirler. Bir takım nasıl ince ince doğranır göstermişti. Hatta ders olarak başka hakemlere filan da izletmiş olabilirler. Malum Gs'yi bu yarışın içinde tutma arzuları tavan yapacaktır.

Beraberlik bu şartlarda kötü sonuç değil. Bjk maçındaki sabrımızı gösterirsek galibiyetle ayrılabiliriz.

ANIL
19.09.2015, 11:04
diğerininde pek farkı yok açıkcası
En azından iç sahada parçalı giyilmeli. Eldekilere göre bizi yansıtan tek forma.

bordolumavi
19.09.2015, 11:04
Normalde Cardozo cuyum ama maca Ndoye ile baslanmasindan yanayim...60 tan sonra fiziksel anlamda öne cikacagimizi ve skorun durumuna göre oyunu yikacagimizi düşünüyorum. .O ara girer Kral ve fişi ceker...Marko Paşa icinde ayni seyi düşünüyorum. ..

Her mac final ..13 mac 30 puan devre arasi 40 puan yapar...Bi sol bek bi sağ acik ile sampiyonlugun en büyük favorisi oluruz..Kontrollü sabirli bir oyun ile kazanacagiz insallah. .
cok dogru soyluyosun bende cardozo dıyorum ama bende cokmacta kosamıyo gucsuz dıye kendısıne kızmısımdır fakat sımdı ıkımacta da gordukkı oyuna sonradan gırdıgı ıcın daha diri gorunuyor,burada tek sorun cardozo gecen mactan sonra sota bıraz sıtem ettı kendınce cardozo da haklı sonucta bı dunya markası ama en azından bu mactada yedek baslamalı bence

İ. SARAL
19.09.2015, 11:08
Bu maçtan çok korkuyorum puan kaybedeceğiz gibi geliyor. Adamların son şansı ve bence çok iyi oynayacaklar. Dikkatli olmamız lazım.

Beypba
19.09.2015, 11:09
Constant bjk maçındaki oynar ise bu maçı rahat alırız..bizdeki bekler farkı yaratıyor..Cavanda pskolojik üstünlüğü ele aldı ..kanatlara inemeyecekler..tek sıkıntı merkezden burağın koşu yoluna atılacak uzun toplar ve sniejderin şut tehtidi..İşte tam büyüzden temkinli oynamalıyız eğer top yekün saldırırsak 2 ağır stoperimiz çok hata yapar..bence set hücumlarla sindire sindire gitmeliyiz adamların kalesine..ekicinin şut tehditi,erkan ve marinin adam eksiltme ve dripling özelliklerini kullanabiliriz.. Bence Cardozo ile başlamalıyız..eğer skoru yakalarsak Ndoye alırız boş alanlarda daha etkili olacaktır..Bence maçın kilit unsuru sabırlı oyun olacaktır..

İ. SARAL
19.09.2015, 11:09
Cardozo yedek başlamalı.

shootems
19.09.2015, 11:10
Gs rodrigez ve bilal ortasahasıyla bizi yenerse zaten şampiyon olmasın bu takım

bordomavi1
19.09.2015, 11:11
Benim istediğim:

---------------Onur---------------
Luis----Daglıs----Medj.----Const.
----------Mbia----Okay----------
Marin-------Mehmet------N'Doye
-------------Cardozo--------------

Hocanın oynatacağı:

---------------Onur----------------
Luis----Yumlu----Daglıs----Const.
-----------Mbia----Okay-----------
Marin--------Mehmet--------Erkan
--------------N'Doye---------------

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 11:11

Bandanasına kurban olduğum

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2015, 11:13
Saat ne zaman 20.00 olacak?

Sabır kardeşim, ben de çok heyecanlıyım. 9 saatten az kaldı

Yenersek moral tavan yapar camiada

Tahir61
19.09.2015, 11:13
çok zor maç olacak

evet rakip kötü durumda ama ileri ucu çok tehlikeli

bilal umarım oynamaz bu tarz adamlar başımızı ağrıtıyor

üztün olduğumuz tek yer orta saha görünüyor

douglas ve ekicinin oynaması konusunda tedirginim

cardozo mu n dpyemi hangisi faydalı olur

taraftar sabırlı olacaksa bjk maçının kadrosu sürülsün bekleyip vuralım

ama bu maçı alalım ve lider olalım

rabbim utandırmasın başımızı öne eğmesin

Sibel
19.09.2015, 11:14
7374
En seçtiğin maç :(

Tahir61
19.09.2015, 11:17
yağmur çizelesin yağmurluklar giyinsin kimse oturmasın

Harun-61
19.09.2015, 11:17
60 küsür yasinda bu renkler icin Kayseri'ye deplasmana giden
BABAM icin alin bu maci !!!!

.

Oruç
19.09.2015, 11:19
yağmur çizelesin yağmurluklar giyinsin kimse oturmasın

Ekran başındaki bizler için çok güzel görünüyor olabilir ama tribündekileri de düşünmek lazım.

Fatih Cengiz
19.09.2015, 11:20
Temkinli olmakta fayda var tamam,
GS sonuçta, ok
Derbilerin sonucu belli olmaz , peki
Futbol bu her sonuç var ona da hak verdim.

Ama bu gs yi bu takımımız yenemezse, yenmeyi geçtim futbol resitaline yakın şeyler izlettirmezse, şampiyonluktan bir daha bahsetmeyelim..
Taa ki şampiyon olana kadar

wakitsiz

Yıldıray Emanet
19.09.2015, 11:21
Kendi kendime gelenekselleştirdiğim 11 tahminim

http://www.footballuser.com/formations/2015/09/1337433_Trabzonspor.jpg

Kazım Bostan
19.09.2015, 11:22
7374
En seçtiğin maç :(

http://img.haberler.com/haber/660/trabzonspor-da-en-istikrarli-futbolcusu-medjani-6843660_x_8299_o.jpg

medjani kartımı oynuyorum :D

Colakoglu
19.09.2015, 11:22
Temkinli olmakta fayda var tamam,
GS sonuçta, ok
Derbilerin sonucu belli olmaz , peki
Futbol bu her sonuç var ona da hak verdim.

Ama bu gs yi bu takımımız yenemezse, yenmeyi geçtim futbol resitaline yakın şeyler izlettirmezse, şampiyonluktan bir daha bahsetmeyelim..
Taa ki şampiyon olana kadar

wakitsiz

Alkis

Reha Asan
19.09.2015, 11:23
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=MLYOQA8QUZ

Tahir61
Ekran başındaki bizler için çok güzel görünüyor olabilir ama tribündekileri de düşünmek lazım.

oturmasınlar çekirdek yemesinler ayakta olunca biraz daha taraftar gibi oluyorlar ondan dediydim hocam

Oruç

Kuzey Fırtınası mübarek. MaşAllah.

ANIL
19.09.2015, 11:24
Maçın adamı N'doye olur.

Berke6198
19.09.2015, 11:25
Hem iç saha faktörünü göze aldığımızda hem de Galatasaray'ın defans hattını göz önüne aldığımızda Marin'in muhakkak oynaması lâzım. Ekici'yle birlikte oynadıkları zaman, Marin hareketliliği ve çabukluğu ile 2-3 tane kritik noktalardan frikik kazandırabilir. Bu da Ekici için müthiş bir fırsat demek oluyor.

Ayrıca hem santraforu faaliyete geçirmek hem de teknik kapasiteyi artırmak için Marin'in ilk 11'de sahaya çıkması şart!

Son zamanlardaki form artışından dolayı da santraforda Cardozo çıkmalı. Marin'le nasıl bir uyum içinde olduğunu ve ciddi tehlikeler yaratabildiklerini gördük. N'Doye ile başlayıp kumar oynamaya gerek yok. Bu tür maçların hiçbir dakikası çöpe atılacak kadar önemsiz değil.

hyasin61
19.09.2015, 11:25
Bugun Ekici damga vurur .Suskunlugunu bozmasi icin bicilmis kaftan bu mac

ozturk
19.09.2015, 11:26
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=MLYOQA8QUZ

Bence ideal 11 bu. Belki Aykut <-> Yumlu ve Ndoye <-> Cardozo olabilir.

B.AKDEMİR
19.09.2015, 11:27
Bu maçta ihtiyacımız olan şey yere sağlam basmak ve maçtan kopmamak. Sonrasında hücum hattımızla goller bulacağımıza inanıyorum. Çünkü Sneijder, Umut ve Burak her an her şeyi yapabilecek adamlar. Cavanda , Mbia, Okay , Douglas , Yumlu, Medjani ve Costant 'ın bunlara şut çektirmemesi ve çalım yememesi gerekiyor. Gs için bu maç dönüm maçı. Hamza hoca bu maç hem kazanmak için hem de bir yandan yenilmemek için sahaya çıkacak. Oyunun durumuna göre Burak ve Umut kontra atak ile göbekten gol arayacaklar. Birde ceza sahası çevresinde Sneijder ile gol arayacaklar. Nedense benim çekindiğim noktalardan birisi göbekten yeme ihtimalimiz olan kontra ataklar ki Burak Yılmaz'a göre yavaş bir göbeğimiz var. Diğer çekindiğim husus ise Douglas biraz sert oynuyor gibi Burak'ın Douglas tan penaltı alabileceği aklıma geliyor. Bu tip durumlara izin vermez isek bu maçı 2-0 gibi bir skorla alırız diye düşünüyorum. Aksi takdirde 2-2 ya da 1-1 gibi bir sonuç olur.

----------------Onur-----------------

Cavanda-Medjani-Douglas-Costant

----------Mbia--------Okay----------

---Ekici-------Marin--------Erkan---

--------------Cardozo---------------

Bu noktada Erkan ve Ekici'nin bencillik yapmadan Marin ve Cardozo ile varyasyonlara girmeleri çok önemli. Aksi halde her atağımız sonuçsuz kalır.

Sencer Bulut
19.09.2015, 11:27
N doye patlamayı bugün yapar gibi geliyor.Campbell da gs maçında patlama yapmıştı.

Tolga Kurt
19.09.2015, 11:28
Kapılar kaçta açılıyor ?

MetiN08
19.09.2015, 11:30
Renktaslar bilet kaldimi? Passolig cüzdanim var. Bilet nasil bulurum

Timur Mikhail
19.09.2015, 11:31
Kuzenimin düğünü var maçı izleyemeyeceğim ama yüreğim ve aklım hep sizinle olacak :)

yatmaztara
19.09.2015, 11:34
Haydı Fırtına... :sevinç:

İnfantino
19.09.2015, 11:38
Zorlanmadan yenmemiz lazım :)

fanatikdevri
19.09.2015, 11:43
Goller cardozo (2) ekici firikik

SametKumbasar
19.09.2015, 11:45
Sevindirin bizi uşaklar !

Murat 61
19.09.2015, 11:47
Havaya girmek için önemli viraj. Kazasız atlattıkmı önümüz açık.
Allah yardımcımız olsun.

Bu arada uzun zamandır foruma girmiyordum yeni versiyon 10 numara olmuş.
Tebrikler. :alkış:

ucurum
19.09.2015, 11:48
Karadeniz Fırtınası'ndan "deniz"i çıkarırsan ne kalır?

CAVANDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

brkttlv
19.09.2015, 11:48
Arkadaşlar misafir tribünü bizemi ait yoksa gs taraftarı gelecekmi sadece orda yer kalmış vip tribünü dışında. Bilen biri cevap verebilirse sevinirim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sencer Bulut
19.09.2015, 11:50
Misafir tribünde satışa çıkmış bilet almak isteyenler çabuk olurlarsa iyi olur

Sencer Bulut
19.09.2015, 11:51
Arkadaşlar misafir tribünü bizemi ait yoksa gs taraftarı gelecekmi sadece orda yer kalmış vip tribünü dışında. Bilen biri cevap verebilirse sevinirim

Bize ait gs taraftarı maça giremiyor

Emrullah
19.09.2015, 11:52
Ezici bir oyun, üstün bir oyun oynamamamıza rağmen, tamamen ĞS nin içinde olduğu kötü durumdan dolayı favori gösteriliyoruz. Ters teper bu durum. Biz çok iyi değiliz maalesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk

F. Yıldırım
19.09.2015, 11:53
Bu maçtan sonraki fikstüre bakıyorum da kazanırız kaybederiz ayrı mesele ama 11. haftadaki başakşehir maçına kadar oynayacağımız rakiplerin kadro kaliteleri çok düşük. Her maça tam konsantre çıktığımız sürece başakşehir deplasmanına kadar kolay kolay puan bırakmayız. bursa-bjk-gs derken ilk 5 haftada zorlu mücadeleleri 13 puanla geride bırakırsak ve dediğim gibi önümüzdeki 6-7 haftalık fikstürü de düşününce bu takım her türlü şampiyonluğa oynar.

samet aslan
19.09.2015, 11:53
23.668 adet bilet satıldı diyorlardı GS tribünüde bizemi tahsis ettiler :) bizim stat 24000 kişilik değil mi ?

Erdem Keser
19.09.2015, 11:54
Kral oynarsa üçten aşağısını kabul etmiyorum.

Hamdi Karamahmutoğlu
19.09.2015, 11:55
Stadyum dolu olacaktır.
Atmosfer enfes, beklenti yüksek.
Ama karşımızdaki takım geçen yılın şampiyonu.
O yüzden ayaklarımız yere bassın.
Akhisar maçında da 4 atarız, Ndoye'den hattrick bekliyorum diyen arkadaşlarımız vardı.
Gerek yok, bu atmosferde olumsuz bir sonuç rüzgarı tersine çevirebilir camiamız için.

Mehmet Yusuf
19.09.2015, 11:58
şu bir gerçek, yenersek şampiyonluğun en büyük favorisi biz olacağız.

Ehrimen
Forvette çöl tilkisi Medjani oynasın. : )))

selcuk

41 kms kosanlar var

https://www.youtube.com/watch?v=7CFC1zJ3UhQ

brkttlv
19.09.2015, 12:06
Bize ait gs taraftarı maça giremiyor
Teşekkür ederim. Aldım biletimi.

Sibel
19.09.2015, 12:07
Kapılar kaçta açılıyor ?

18.00

E. Okan Bülbül
19.09.2015, 12:09
Cardozo ve Marin ile başlarsak psikolojik üstünlüğü ilk dakikadan ele geçiririz. Gs taraftarınının çok az olan umudunu, yok seviyesine çekeriz.

dilibal61
19.09.2015, 12:15
Yumlu defanstan topla çıkmasın uzun pas atmasın önündeki ilk adama versin.1-0 olsun bizim olsun

Erkan YILMAZ
19.09.2015, 12:19
biletler tamamen tukendiii cok az vıpte kaldı

Sadettin_
19.09.2015, 12:20
çok dikkatli olmalıyız .
makas çok açıldı önümüzdeki 10-15 sene ilk 3 hayal diyen arkadaşlar gs ile berabere kaldıgımızda tamam an itibariyle şampiyonluk şansımız bitti diyeceklerdir .

gs macında alınacak beraberlık kagıt uzerınde kotu olmasada psikolojik açıdan bizi baya etkileyecektir. buna bende katılıyorum

E. Okan Bülbül
19.09.2015, 12:20
Gsli topçular Hamza'nın gitmesini istiyorlarsa fazla kasmazlar, ki bence gitmesini istiyorlar.

Sibel
19.09.2015, 12:21
Son 7 saat 40 dakika.

Yiğit Gayretli
19.09.2015, 12:23
Ne çok rahatım ne de bjk maçında ense karartanlar gibiyim.

gs'nin yumuşak karnı orta sahası... Muhakkak dikine delerek oynamamız gerektiğini düşünüyorum. Bunun için de Marin şart... Okay ve Mbia ile büyük üstünlük sağlarız. Topu kanatlara hapsedip vakti boşa geçirmenin ve kabız olmanın manası yok... Bu açıdan bu sefer de en uçta N'Doye başlamalı. Cardozo küsecek adam değil.

Milli aradan konsantrasyon eksiği ile çıktığımız aşikardı. Kimse Kayseri maçındaki futbola kanmasın, bu maçın motivasyonu farklı olacaktır. Tek ihtiyacımız pas temposunu biraz daha yukarı çekmek.

Her şeyden öte ben maç taktiği konusunda Şota'ya çok güveniyorum. Açık ara, ligin rakibi en iyi analiz eden ve maçı en iyi okuyan hocası.

Ozan Kara
19.09.2015, 12:26
Yenecegimize inaniyorum fakat be zaman favori olsak kaybediyoruz. Bu olay canimi sıkmaya basladi.

Mert'
19.09.2015, 12:29
Yenecegimize inaniyorum fakat be zaman favori olsak kaybediyoruz. Bu olay canimi sıkmaya basladi.

Aynen öyle bende bundan korkuyorum

İlkhan
19.09.2015, 12:30
Allah yardimcimiz olsun. Lütfen allahım, galibiyeti bize armağan et... Yillar sonra heyecandan patlıyorum!

batugol
19.09.2015, 12:38
hava guzel
guvenler yerinde
inanc var
bir de ben seyredemeyecegim
artik galibiyet kesin

Ehrimen
19.09.2015, 12:39
Biletler bitmiş mi?

Doğukan Uçan
19.09.2015, 12:40
maraton tribünündeki deplasman yerinin altındaki kısım hiç dolmuyor

B.Yiğit
19.09.2015, 12:41
7 saat 19 dk.

Biletler bitmiş mi? Bitti normalde ama Sonradan misafir tribunude acilmis galiba.

Serdar A
19.09.2015, 12:43
Arkadaşlar , gerilmeyin , strese girmeyin.

Öyle , böyle galip geleceğiz.

Çok uzun zaman sonra taraftarın yeniden takıma gösterdiği ilgi sevindirici.
Bu maçı taraftar alacak .

Kadroda tecrübeli oyuncu çok . Tribün baskısından olumsuz etkilenecek oyuncu da geçen yıllara göre çok az.

Mbia'nın maç performansı, taraftar arkasından ittirdiği zaman iki kat artıyor.
Keza Cardozo için de aynı durum geçerli. Bu maç Marko için vitrin maçı olacak . Ndoye için kendini ispat etme , Mehmet için geri dönüş maçı... Kaptan için , yeniden liderliği ele almak için bir Onur maçı .

En kötü olacak olan , Akhisar gibi 1 puana yatmaya kalkarsalar , hakem faktörü maçın ateşini yükseltebilir , o kadar...
Gs bu orta alan ile üzerimize gelmeye kalkarsa , bütün kaptırdıkları toplar kalelerinde pozisyon olur.

İnşallah futbol şansı da bizden yana olur.
3 puanla birlikte artık şu kabustan uyanalım .

Kendi gücümüzün ( taraftar ) farkına varalım ...
Taraftar Avni Aker'i devre arasına kadar kapalı gişe yaparsa , bu kadro muhakkak ligi ya zirvede ya da bir maç arkasında kapatacaktır.

EROS87
19.09.2015, 12:43
şu forma tercihi konusuna takıldım. içerisinde tek bordo detay olmayan düz mavi formayı giyiyoruz. birde altta mavi şort olacak. ameliyat kıyafeti gibi. bordo şort giymeyi neden akıl etmezler. bu yıl ki formalar rezalet ancak en azından doğru kombinler yapmayı becerebilseydik.

B.Yiğit
19.09.2015, 12:45
Birisi passolig sitesinden foto atabilir mi ?

KaNDeMiR KaaN
Kapalı ve vıp toplam olmak uzere an ıtıbarıyle 76 bilet kalmış. Yeni açılan Misafi tribününde ise 252 bilet an itibariyle mevcuttur arkadaşlar bilginize

Ali YİĞİT
Waris ilk 11'de mi?

Yiğit Gayretli
19.09.2015, 12:46
şu forma tercihi konusuna takıldım. içerisinde tek bordo detay olmayan düz mavi formayı giyiyoruz. birde altta mavi şort olacak. ameliyat kıyafeti gibi. bordo şort giymeyi neden akıl etmezler. bu yıl ki formalar rezalet ancak en azından doğru kombinler yapmayı becerebilseydik.

beşiktaş maçında tamamen bordo giyeceğimizi öğrendiğimde benzer şeyler düşünmüştüm. Maçtan sonra ise o forma dünyanın en güzel forması, o kambinasyon dünyanın en başarılı kombinasyonu olmuştu. Yine olur :)

Kazım Bostan
19.09.2015, 12:47
hala merak ediyorum, bizim futbolcuları kimse niye uyarmıyor bu cardozo'nun sırtına binmeyin arkadaş ya binmeyin ya. la binmeyin ya. son maçta da sırtındaki ismini gösteren cardozo'yu "sırtıma bin" olarak algılayan yumlu görevini mükemmel yerine getiriyor.

Reha Asan
19.09.2015, 12:49
mersinin ligde puan aldığı tek takım olan GSye karşı-ki Selçuk gibi bir isimden yoksun-akıllı oynar isek kazanırız.evet kayseriyi zor yenmiş olabiliriz ama gsde mersin ile berabere kaldı.
takımımızı çok mu küçümsüyoruz ne.yıllarca burada ortasahayı alan maçı da ligide alır denilen forumda nedense ortasahayı almışken olumsuz bir hava estirilmeye çalışılıyor.
büyük maçtır kesinlikle alırız diyemeyiz ama bazı yorumlara bakıyorum da gs büyük kulüp bizde anadolu kulübüymüşüz gibi davranılıyor.
Allah'ın izni ile bu maçtan galip ayrılacağız.

Sibel
19.09.2015, 12:50
maraton tribünündeki deplasman yerinin altındaki kısım hiç dolmuyor

Alt kattaki kenarlarda maç izlemeyi tercih etmiyor kimse çünkü açısı güzel değil. Ama misafir tribün altı genelde güvenlik tarafından kapatılıyor zaten.

Emre Yavuz
19.09.2015, 12:51
Koreografi hazirliklari varmi acaba? Bence vardir. Bilgisi olan bir zahmet paylassin :)

Hamza Yilmaz
19.09.2015, 12:53
Cok zor mac. InsAllah 3 Puani alip yolumuza devam ederiz. Ne yazikki maci izliyemicem, Nisanim var. Arkadaslarin cogu gsli yenilirsek zehir olur bütün gece��

Sibel
19.09.2015, 12:58
Korktuğum tek şey Onur nedense.

Ozan Kara
19.09.2015, 12:59
Koreografi hazirliklari varmi acaba? Bence vardir. Bilgisi olan bir zahmet paylassin :)

Olacak diyor bazı sayfalar.

KaNDeMiR KaaN
19.09.2015, 13:02
7379 Burası yeni açılan MİSAFİR Tribünü. Ben bu fotoyu atarken bile eksildiğinden eminim.
7380738173827383 Buyrun renkdaşlar 12.59 itibariyle vaziyet bu.

selcuk
19.09.2015, 13:03
Trabzonda nerde koreografi görülmüs

simdi yönetimin actigi dev pankartlara koreo. demeyin lütfen

yatara
19.09.2015, 13:06
persembe gecesi döndüm trabzondan cok istiyordum bu maca gitmeyi 2 gün ile kacirdim :(

kayseri macindan önce molozdaki antremana gitdim müthisdi be salih dursun vurdu top direkden döndü, dönen topu cardozo veya deniz yilmaz gol yapmaya calisdi tribünler birden saldirin saldirin saldirin diye bagirmaya basladi müthis duyguydu be sanki macta gibi.

KaNDeMiR KaaN
19.09.2015, 13:12
Vip A bitti. Vip B aynı. Vip C enteresan bir şekilde 3 bilet kalmışken 12.59 da şimdi ise 7 bilet kalmış gözüküyor :) Kombine alışverişi olabilir ne bileyim. Vip D yavas satılıyor, az degısım var. Misafir tribünü ise akşam üstü 5 i göremez gibi. Artık bilet mevzusu yapılmasın, belli yani stadın %99 u dolacak en kötü ihtimalle

Tahir61
19.09.2015, 13:13
Bursada eşimle maç izleye bileceğim neresi var renktaşlar yardımcı olabilecek var mı

Fatih K.
19.09.2015, 13:16
Ulan içimde inanılmaz bir stres var. Şu hissi bile özlemişim yemin ederim:D

bordomavi1
19.09.2015, 13:17
İnşallah 3-0 alıcaz. Goller: Cardozo(2), Mehmet

Kazım Bostan
19.09.2015, 13:18
şuanda tv aleminin en hıyar adamını izliyorum tv'de, üşeniyorum değiştirmeye de. sevmediğimiz bir spor kanalında an itibariyle.

Doğukan Uçan
19.09.2015, 13:19
Geçen sene 1-0 dan sonra defansa yattıgımız gibi aynısını yaparsak yeniliriz, onur müthiş toplar çıkarmıştı

bordomavi1
19.09.2015, 13:20
Bursada eşimle maç izleye bileceğim neresi var renktaşlar yardımcı olabilecek var mı
Ne taraftasın abi? Ona göre yer söyleyim.

Sibel
19.09.2015, 13:23
Bir koltuk fotosu daha atarsanız bayılacağım.

Serdar A
19.09.2015, 13:24
3-1 / 4-1

Gs bu akşam havlu atar...

Hakan
19.09.2015, 13:25
Kalelerinde Muslera var,hatırlatayım

KaNDeMiR KaaN
19.09.2015, 13:25
Bir arkadaş ricada bulunmuştu, onu kırmamak adına yayınladım. Malum herkes heyecan içinde ve tuhafsıyor durumu :)

Serdar A
19.09.2015, 13:27
Muslera tohuma kaçtı TSL'de kalarak , artık cacık olmaz...
İlk 4 hafta itibariyle lige en kötü giren kaleciler arasında...

El Clasico
19.09.2015, 13:28
Bu maçı bence daha fazla isteyen takım kazanır. Umarım daha fazla isteyen, ısıran, tempolu oynayan takım biz oluruz.

hacka61
19.09.2015, 13:29
Hamzanın istifası cebinde ve bugün alınacak farklı bir yenilgiye kimse onu orda tutamaz. Oyuncuları da bunu biliyor. Hocalarını ne kadar isteyip istemediğini akşama göreceğiz. Olası bir gsnın kazanması durumunda bile hamzanın 2-3 hafta içinde yine de gideceğini düşünüyorum.
Bu maçı almak için daha ne olması gerekli.

Kazım Bostan
19.09.2015, 13:34
hamzaoğlu'yu göndermek istiyolarmış baştan beri oyuncular öyle bi duyum aldım. kaynak: berber.

Travelair
19.09.2015, 13:35
Hakem Cüneyt Çakır'ı merak ediyorum

Tahir61
19.09.2015, 13:37
Ne taraftasın abi? Ona göre yer söyleyim.
Kent meydanı Osmangazi ulu caminin oralar

angraf
19.09.2015, 13:38
çok güzel ve seyir zevki yüksek bir maç olacak. Kazanacağımızı düşünüyorum #buseneosene

Armağan Dere
19.09.2015, 13:40

dikkaldırım'da herhangi bir kahveye girseniz kesin Trabzonludur:)

Oruç
19.09.2015, 13:43
Prandelli'yi gönderdiğimiz gibi Hamza'yı göndermek de nasip olur belki bu akşam.

bordomavi1
19.09.2015, 13:45
Kültürpark'a git abi. Kültürpark içinde bir çok maç izleyecek yer var. Ama vitamin, özgen veya ender'e gitme. Oralar daha kalabalık oluyor. Kültürpark Orman Çay Bahçesi var. Orası daha sakin, biraz daha gelenlerin yaşı yüksek, daha rahat izlersin.

Armağan Dere
19.09.2015, 13:46

Kültürpark olabilir..az önce bu mesajınızı görmedim..dikkaldırım olmaz..

Mehmet Yusuf
19.09.2015, 13:46
seyir cafe ye gitmenizi isetrdim ama o nilüfer tarafında :)

bordomavi1
19.09.2015, 13:47
seyir cafe ye gitmenizi isetrdim ama o nilüfer tarafında :)
Ben de bu maç için seyir'e gidebilirim. Bursa'nın Avni Aker'i. Ama Tahir abiye uzak kalıyor.

Koray Böyük
19.09.2015, 13:48
Favori biziz ama unutmamaliyiz ki hata yapan yenilir.. Bizim en önemli hucumumumz defans olmalı.. Sneijder, Burak, podoslki bunları durdurmak uzaktan sut cektirmemek lazım.. Geçen haftadaki kayseri maçında yanlış hatirlamiyorsa 3-4 tane uzaktan sut vardı ki hepside tehlikeli idi..
İleride Marin, Erkan, Yusuf, Ndoye kiliti açar rahtalikka.. Rakibin on libero lari o kadar da uyum için de oynuyacagini dusunmuyorum.. Yine bizim için uzaktan şutlar önemli olur..

İnşallah kazaniriz.. Yenersen 69 puan kalacak çünkü..

Hadi firtinaaa !

Fatih Cengiz
19.09.2015, 13:49
Şu maç içinde diğer maçlar için, marşlar besteler kağıtlara basılarak herkese dağıtılsa, örneğin biz dar sokaklarında, bir çok insan sözlerini bilmiyor.
Maçların belli bölümlerinde tüm tribünler bir ağızdan söylesek...

wakitsiz

İlkhan
Allahım nolur bir kaza olmasın. Kazasız belasız 3 puan alıp bitirelim bu haftayı da... Bismillah!

ÖmürKaradeniz61
Nedense en çok güveneceğimiz kişi Onur olması gerekirken,bu seneki formunu göz önüne aldığımız zaman bence görünen en zayıf halkamız kale.Bu seneki maçların hiçbirinde güven veremedi Onur.

Mehmet Yusuf
19.09.2015, 13:51
Ben de bu maç için seyir'e gidebilirim. Bursa'nın Avni Aker'i. Ama Tahir abiye uzak kalıyor.
ben üniverstede okurken hep oraya giderdim,
hiç unutmuyorum bi bjk maçında cafenin yarısı bjkli olmasına rağmen adamlar golden sonra kemençe açmıştı maç devam ederken :D