PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Tuğrul
17.09.2015, 19:03
Hamza Hamzaoğlu gittiği an gelecek tek isim Ersun Yanal'dır.
Bizim maçtan sonra ne kadar düzeltebilir Gs'yi bilmem.
Ancak Fener'in Gs ve Bjk maçları bizim açımızdan çok önemli.
Çünkü ilk yarı bizi Kadıköy'de öyle ya da böyle yenecektir.
Umarım şu ölü Gs'yi canlandırmayız.
Bizim maçtan sonra canlanırsalar da 17 maç sonra bakarız ona.

Kadıköy'de 18 sezondur galibiyet yüzü göremesek de.

Şans biraz yanımızda olsa da 2 sezon'dur yenilmediğimizi söylemek gerek.

Bu sene şeytanın bacağını kırıp. Doğru taktik ve oyun tercihleri ile yeneceğimize inanıyorum.

Onun dışında GS'yi yendiğimiz takdirde. Ersun'da gelse de toparlanmaları, zirveye oynamaları imkansız.

Çünkü rakipleri ile muhtemel puan farkı 23'e çıkacak.

Zira geçen sene Ersun geldiğinde de BJK, FB ve GS ile aradaki iplerin koptuğunu, GS maçı kazanılsa da birşey değişmeyeceğini görmüştük.

Arda'
17.09.2015, 19:07
Medjani oynar umarım. Onun oynaması bile gsli oyuncuların psikolojisini etkiler ve taraftarın.

Tuğrul
17.09.2015, 19:12
__________________Onur______________________

Cavanda______Mustafa______Douglas_______Constant

Marin________Okay________Mbia_________M.Ekici

____________N'Doye_____Cardozo______________

Yedekler - Esteban, Medjani, Aytaç, Yusuf, Erkan, Özer, Deniz

artvints
17.09.2015, 19:14
Defansimizin dikkat etmesi lazim.cuneyt cakir hic affetmez calar penaltiyi. O olimpiyat cocugu kendini atip durur.

Selcuk'a iki mac az degil mi? yumlu'ya dirsek atti diye 3 mac verilmisti.adami tepmenin dirsek atmaktan ne farki var? Kasti tekmenin 2'den fazla mac cezasi olmasi gerek.

Hakan
17.09.2015, 19:20
O pozisyonda sakin kalacak insan yoktur bence.Selçuk verebileceği en hafif tepkiyi verdi

Tuğrul
17.09.2015, 19:22
Defansimizin dikkat etmesi lazim.cuneyt cakir hic affetmez calar penaltiyi. O olimpiyat cocugu kendini atip durur.

Selcuk'a iki mac az degil mi? yumlu'ya dirsek atti diye 3 mac verilmisti.adami tepmenin dirsek atmaktan ne farki var? Kasti tekmenin 2'den fazla mac cezasi olmasi gerek.

Taraftarımız futbolcularımızı oyuna motive edecek.

Kalabalığı ve atmosferi yaratsın yeter gerisi nafiledir.

Tiyatrocu Burak Yılmaz'ın ise balıklama atlayışlarına artık kimse aldanmıyor. Penaltı çalmıyor. Cüneyt'te umarım tetikçilik yapmaz.

artvints
17.09.2015, 19:29
O pozisyonda sakin kalacak insan yoktur bence.Selçuk verebileceği en hafif tepkiyi verdi
Yumlu'nun pozisyonu da ayniydi.arkadaki adam israrla cekti.yumlu kollarini sallayip kurtulmaya calisirken kolu carpti.dirsek bile degildi.sonuc 3 mac ceza. Ayni cezayi almasi gerekirdi selcuk'un.

Ayrica sakin kalmamak icin hic bir sebep yok. Cogu oyuncu sakin kalabilir.En azindan oyuncuyu tepmezsin.donup itersin ki kart yemeyesin.

Hakan
17.09.2015, 19:38
Yumlu'nun pozisyonu da ayniydi.arkadaki adam israrla cekti.yumlu kollarini sallayip kurtulmaya calisirken kolu carpti.dirsek bile degildi.sonuc 3 mac ceza. Ayni cezayi almasi gerekirdi selcuk'un.

Ayrica sakin kalmamak icin hic bir sebep yok. Cogu oyuncu sakin kalabilir.En azindan oyuncuyu tepmezsin.donup itersin ki kart yemeyesin.

Yumlu'nun pozisyonu hangisiydi ilgilenmiyorum o adamla

Selçuk daha önce de böyle bir vukuat işledi mi hatırlamıyorum o bile çıldırdı.Normal bir tahrik değil o çok sinir bozucu ben olsam döner bir de yumruk atardım (Maç da sıkıntıda ayrıca)

ucurum
17.09.2015, 19:38
Bir sakatlanan ya da kart cezası olmadıktan sonra çıkacağımız kadro hep aynı olacaktır:

onur

cavanda mustafa douglas constant

mbia okay

yusuf ekici erkan

ndoye

ben olsam, ah ben var ya ben:

onur

cavanda medjani douglas yusuf

mbia okay

marin ekici erkan

ndoye

Maça gelince, tüm ibreler bizi gösteriyor yani, malum kazanamayız...

1. Cüneyt Çakır hasta Fenerli biri olarak Trabzon'un kazanmasına göz yumamaz...
2. LigTV, medya Fenerasyın GS'siz bir ligi kaldıramaz...
3. Bu kadar iyi bir başlangıç bizim doğamıza ters...

Ha olur da taşlar yerine oturur ve galip gelirsek de, ne diyeyim... BEKLE BİZİ 8!

artvints
17.09.2015, 19:44
Yumlu'nun pozisyonu hangisiydi ilgilenmiyorum o adamla

Selçuk daha önce de böyle bir vukuat işledi mi hatırlamıyorum o bile çıldırdı.Normal bir tahrik değil o çok sinir bozucu ben olsam döner bir de yumruk atardım (Maç da sıkıntıda ayrıca)
2 sene onceki icerdeki sivas maci.mra donemi.firat vermisti.

Tabi yapabilir ama cezasini da yer.bosingwa'nin tekmesi gibi.bazen isyan edersin. Kac mac almisti boss hatirlamiyorum.

Arda'
17.09.2015, 19:57
Aklıma 03-04 sezonundak 4-2 yenildiğimiz maç geliyor nedense hep.

MehmeTS_ADANA
17.09.2015, 20:16
sabırlı oynarsak kazanırız.gs oyun 0-0 sürdüğü sürece üstümüze gelecektir.bjk maçındaki taktiğe yakın bir taktik ile oynarsak kazanırız.ayrıca n doye nin gol atacağına dair bir his var içimde

MehmeTS_ADANA
17.09.2015, 20:19
______Onur______________________

Cavanda______Mustafa______Douglas_______Constant

özer________Okay________Mbia_________Medjani

-----------------ekici-------------------

____________N'Doye__

F. Yıldırım
17.09.2015, 20:22
Tezahürat konusu açılmışken ya Italyanlar gibi ateşleyici tezahüratlar yapacağız ya da epl tarzı anlık ses ve tepkiler. Laylaylay laylay vs. tezahüratları aşırı itici. Cardozo Benfica'nın ateşleyici taraftarlarından sonra düğüne gidecekken aa maç var deyip stada dalmış gibi tezahürat yapan taraftarlar hakkında ne düşünüyordur acaba??

Hakan
17.09.2015, 20:22
2 sene onceki icerdeki sivas maci.mra donemi.firat vermisti.

Tabi yapabilir ama cezasini da yer.bosingwa'nin tekmesi gibi.bazen isyan edersin. Kac mac almisti boss hatirlamiyorum.

2 maç yeterli işte tolerans gösterilmeli

Cüneyt Canlıca
17.09.2015, 20:35
Goooooollllllll MOLDEEEE

bariskaratas
17.09.2015, 20:36
bizim maçta cavanda nın yaptığına penaltı diyenler buna penaltı değil diyor

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 20:37
Şikebahçe golü yedi. Oh olsun.

Beter olun lanet herifler

Selçuk İNAN 2 maç ceza almış.

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 20:38
Tezahürat konusu açılmışken ya Italyanlar gibi ateşleyici tezahüratlar yapacağız ya da epl tarzı anlık ses ve tepkiler. Laylaylay laylay vs. tezahüratları aşırı itici. Cardozo Benfica'nın ateşleyici taraftarlarından sonra düğüne gidecekken aa maç var deyip stada dalmış gibi tezahürat yapan taraftarlar hakkında ne düşünüyordur acaba??

Laylaylay laylay vs. tezahüratı artık kabak tadı verdi. Çok haklısınız.

Ertan1982
17.09.2015, 20:42
45% Berabere 35% Galibiyet 20% malubiyet.

Ozan Kara
17.09.2015, 20:58
Ndoye un gol atmasi lazim. Erken acilirsa o da can yakar.

Paksoy
17.09.2015, 21:07
okay-mbia ikilisi oynasın yeter, bizim takımın kalbi bu ikili .

Ehrimen
17.09.2015, 21:10
Marin'in Cardozo ile beraber ilk 11'de başlaması lazım. Ekici hazır değil.

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 21:16
TS kazanır diyenlerin oranı %81'den %76'lara düşmüş.

nuri45
17.09.2015, 21:20
ohhhhhhhhhhhhhhh 3 olduuuuuuuuuuuu

Hakan
17.09.2015, 21:23
Memleketteyim passo İstanbul'da kaldı.İnternetten bilet alsam maç günü tek maçlık kart verirler mi?

Kamer'
17.09.2015, 21:26
Memleketteyim passo İstanbul'da kaldı.İnternetten bilet alsam maç günü tek maçlık kart verirler mi?

verirler , aynı durum bursa maçında benim de başıma geldi , girersin yalnız maç saatine yakın çok yoğun oluyor gişeler , mümkün oldugunca erken git

Hakan
17.09.2015, 21:28
verirler , aynı durum bursa maçında benim de başıma geldi , girersin yalnız maç saatine yakın çok yoğun oluyor gişeler , mümkün oldugunca erken git
Tc kimlikle mi alıyoduk onu o da yanımda değil :) :)

Kamer'
17.09.2015, 21:30

kimlik vermiştim ben ama dene şansını, alırsın bence . sadece tc kimlik no gerekli diye düşünüyorum

Hakan
17.09.2015, 21:38
kimlik vermiştim ben ama dene şansını, alırsın bence . sadece tc kimlik no gerekli diye düşünüyorum
Sadece numarayla vermezler ya bir de Ordu'dan Trabzona geçip rezil olmak var :)

S.Seymen
17.09.2015, 21:39
her zaman öncelik takım olmaktadır

transfer takıma olabildiğinde iş görür yoksa çok para harcamak işi garantiye almaz

ha bu 3 kızlar destek vs olduğu için götürüler elbette ama işin içinde hırsızlık olduğu artık biliniyor :)

Fatih K.
17.09.2015, 21:41
Feneri yere göğe sığdıramayanlar onlayn mı:D

Çok iddialıyım ts=bjk>fb>gs. fener koca bir balondan başka birşey değil ve tez zamanda patlarlar. Eğer biz havaya girmez ve her maça derbi havasında çıkarsak bu sezon şampiyonluk işten bile değil..

artvints
17.09.2015, 21:43
Genc fizik gucu yuksek oyuncular alacaksin.tecrube falan biryere kadar.oyuncu senin takiminda yaslanarak tecrube kazanacak.cok yavas top oynuyoruz.boyle olmaz.

Berke6198
17.09.2015, 21:44
Lütfen Fenerbahçe maçını bu başlıkta konuşalım; http://forum.bordomavi.net/showthread.php/50442-T%C3%BCrk-Tak%C4%B1mlar%C4%B1n%C4%B1n-Avrupa-Ma%C3%A7lar%C4%B1-2015-2016/page5

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 21:56
Feneri yere göğe sığdıramayanlar onlayn mı:D

Çok iddialıyım ts=bjk>fb>gs. fener koca bir balondan başka birşey değil ve tez zamanda patlarlar. Eğer biz havaya girmez ve her maça derbi havasında çıkarsak bu sezon şampiyonluk işten bile değil..

takım oyunu yok
ligde hakemleri arkalarına alarak liderler
bence bu sezon en iyi takım TS
bu akşam şb'nin bir balon olduğunu gördük

Koray Böyük
17.09.2015, 22:08
72 puan kaldı beyleeeerrrr...

Fatih Cengiz
17.09.2015, 22:40
Gsnin icinden gecicez
😀

wakitsiz

yasin196761
17.09.2015, 22:45
Şu iki maçı aldıkmı çoğğ eğlenecuğğ çoğğğ . Gs maçında hoca marinle başlayacak önde yine ndoye ndoye bu tarz maçların adamı cardozo belki oyuna bile giremeyebilir taktik gereği zaten kimin oynadığı değil önemli olan maçı almamız .gs nin lig maçında 90 dk izlemedim ama Başımıza iş Açıcak adam şınayder bide Burak olabilir ki top atıcak selçuk yok Bilal belki yapabilir bu görevi takımımızın birbirine yakın oynaması gerektiğini düşünüyorum burda taktik nasıl olcak o hocaya kalmış aslında bi 10-15 dk şok presle başlarsak golü rahat buluruz çünkü gs nin gerideki adamları teknik değil gsnin dengesiz orta sahası bu prese cevap vermesi çok zor ibre bizden yana seyirci bilgiside vereyim kapalı yüzde 65 dolu maratonda 2 blok boş bi blok yarım kale arkasında tek blokta 50-60 kişilik yer kaldı maç Gününe kadar dolar farklı yenersek şaşırmam doğru taktikle birde şansız goller yemediğimiz vede defanstan top çıkarırken hata yapmadığımız sürece bu takımın yenemiyceği takım yok bjk maçında gördük tabikide aynı değil ama benzer maçlar arena da olsa dahamı iyi olurdu bilemem ama trabzonspor her yerde kazanmalı taraftar ters tepmemesi gerek ufak hatalarda homurdanma olmamalı vede en önemli mevzu top rakipteyken mütiş bi ıslık ve alıncada alkış bu kadar ya sonrası zaten gelecektir inşAllah

EMİR
17.09.2015, 22:47

Rahat olun Kartınız kaybolsa bile maça tek girişlik kartla girebilrisiniz...

asilhamsi
17.09.2015, 22:52
--------------onur------------
cavanda---medjani---douglas---constant

--------mbia--------okay----------------

----------ekici-------------------

özer---------------------marin

----------cardozo---------------

bence boyle cıkmalıyız maca.

POYRAZ
17.09.2015, 22:58
Rakibi asla kücümsememek gerekli.

DURAS
17.09.2015, 23:32
ilginçtir geysenin 4 haftalık istatistikleri bizden önde ( şut atma, ceza sahasında topla buluşma vs). O yüzden temkinli olmakta fayda var. Snijderi kilitlersek maçı alırız. Bizim şansımızın Şota olduğunu düşünüyorum. Şampiyon Olmayı kafaya takmış. Maçta en Korktuğum kişi kalecimiz onur. Nedense kalede güven vermiyor bana. Inşallah eski onuru görürüz bu maçta

artvints
17.09.2015, 23:38
Fener'den farkimiz yok suan.agir oynuyoruz.bunun normal oldugunu bilip takima destek vermeye devam etmek gerekiyor.en azindan sota garip isler yapmiyor. Takim sekli oturdu. Sadece forvetin yanina oyuncu sokmakta sıkıntı yasiyoruz.su ana kadar bunu en iyi yapan oyuncu okay. Kanatlardaki oyuncular icin zaman var. Oyuncu tercihlerinde abartili elestirilere gerek yok. Fiziksel bir sıkıntı yoksa en iyi oyunculari sahaya surecek zaten tabi takim sekline uygun olarak.

PortoDeGalinhas
17.09.2015, 23:40
Arkadaslar satılan bilet sayısı ile ilgili bilgisi olan var mı, ben bakamiyorum suan da

talsuv61
17.09.2015, 23:58
Arkadaslar satılan bilet sayısı ile ilgili bilgisi olan var mı, ben bakamiyorum suan da

Maratonda H bloğun yarısı, E bloğun çok büyük kısmı, D bloğunun yarısından azı, A ve B bloğunun tamamı,

Kale arkalarının tamamı, Kapalının da yaklaşık yarısı satılmış...

BirolKarali
18.09.2015, 00:12
Bu maçta Trabzonspor'umuzun sistemin bir parçası mı yoksa sisteme karşı mı olduğunu göreceğiz. Tabiki ikincisine inanıyorum.

PortoDeGalinhas
18.09.2015, 01:24
Maratonda H bloğun yarısı, E bloğun çok büyük kısmı, D bloğunun yarısından azı, A ve B bloğunun tamamı,

Kale arkalarının tamamı, Kapalının da yaklaşık yarısı satılmış...
Eyvallah renkdas, full çeker o zaman

hos_cocuk61
18.09.2015, 02:18
Goygoycu Sinan Engin gibi 3 atarız 5 atarız türü gereksiz mesajlar atılmaya başlamış yine. goygoycu Sinan'ın bir eşi benzeri yok bilirdim meğer burada bolca varmış. :)

işin geyiğini bir tarafa bırakırsak, Sneijder'e ceza sahası çevresinden şut imkanı tanımazsak Burak'ın savunma arkası koşularına çözüm bulursak Gs bize gol atamaz ki iyi bir analizci olan Şota'da bunlara gerekli önlemi alacaktır. Gs'nin duran top zaafını iyi değerlendirmemiz lazım, kanatları iyi kullanmamız lazım sağ ve sol bekleri çok kademe hatası yapıyor. Orta alanı çok boş bırakıyorlar orta alanda üstünlük bizde olmalı.

Mert Zaman
18.09.2015, 02:34
Çok umutluyum takımdan kesin galibiyet bekliyorum

Ozan Kara
18.09.2015, 02:47
Chedjou antrenmanlara başlamış. Bizim maçta ön libero başlar büyük ihtimalle.

SefaYY
18.09.2015, 02:51
2010 - 2011 den beri kafamda ilk 11 bir türlü şekillenemiyordu , bu sene gerçekten iyi bir takım haline geldik ve en azından kadrodaki sabitler belli hale geldi. Mbia ve okay'ın performansı iyi veya kötü oyunumuzu belirler diye düşünüyorumç

Fanatik34
18.09.2015, 03:16
Cardozo ve Medjani ile baslamazsak, galibiyet ancak mucize olur! Sota´nin bali da biryere kadar..

6Şafak Aydın1
18.09.2015, 05:15
arkadas bu nasil bir ülke ya. kiz kardeslerin maclari free tv `de yani burdan izleyebiliyoruz yurtdisindan, ama milli maci izleyemiyoruz. böyle sacma bir ülke yok dünyada yemin ederim.

Uğur Gündüz
18.09.2015, 07:05
Takım canını dişine takarak oynasın sonuç bile önemli değil. Ama son maçlardaki yavaş ve etkisiz oyun ortaya konursa, onlar ölüm kalım Mücadelesi vereceğinden , madara oluruz.
Her maç final lafda kalmasın, zira gerçekten her maç final gibi oynamazsak şampiyonluk lafda kalır.

Ünal Er
18.09.2015, 08:24
Anket yapılmış, bu aklı evvel ankete konuşanlar, Trabzon takımı yokmuş gibi dünyada konuşmuş. Sabah sabah sinirlendim. 1-0 olsun bizim olsun diyordum ama şimdi elli tane atalım bu gerizekalı gs taraftarı görsün istiyorum.
Trabzon yener diyen öküzler bile Trabzon iyi kadrosu olduğu için değil gs'nin bulunduğu durum kötü olduğu için yenebilirmiş. Allahım sabah sabah....

talsuv61
18.09.2015, 08:30
Şampiyonlukta fenevle çekişiriz diye düşünüyordum ama fenevin, gsden farkı yok gibi. Böyle giderse şampiyonluk yarışını bjk ile yaparız...

Ünal Er
18.09.2015, 08:36
Şampiyonlukta fenevle çekişiriz diye düşünüyordum ama fenevin, gsden farkı yok gibi. Böyle giderse şampiyonluk yarışını bjk ile yaparız...
Bence şampiyonluk lafını etmek doğru değil. Tek tek maçlara konsantre olmak lazım. Takıma sürekli bu soru sorularak konsantrasyonlarını farklı yönlere şampiyonluğun hayallerine çekmeye çalışıyorlar. Kimle hangi hafta oynadığının yani fikstürün hiç önemi olmadan bir sonraki maça ilk maçmış gibi çıkıp almamız lazım. Bu şekilde beklenti taraftarında oyun, takım ve birebir futbolcular üstünde büyük baskı yaptırıyor. Gerek yok...

MetehanS
18.09.2015, 08:37
Şınayderi markaja al, uzaktan çekilecek şutlara dikkat et yeter, maç bizim inşaallah. :sevinç:

HOPA'LI TS'Lİ
18.09.2015, 08:48
Bence şampiyonluk lafını etmek doğru değil. Tek tek maçlara konsantre olmak lazım. Takıma sürekli bu soru sorularak konsantrasyonlarını farklı yönlere şampiyonluğun hayallerine çekmeye çalışıyorlar. Kimle hangi hafta oynadığının yani fikstürün hiç önemi olmadan bir sonraki maça ilk maçmış gibi çıkıp almamız lazım. Bu şekilde beklenti taraftarında oyun, takım ve birebir futbolcular üstünde büyük baskı yaptırıyor. Gerek yok...

Evet, Kayseri maçından sonra Yumlu da aynı konuları söyledi.

Maç maç, her maçı final gibi oynayacağız dedi.

Şampiyonluk telaffuz etmeye gerek yok.

Başarı sabırla gelir.

Takımımız iyi, destekleyelim, şampiyonluk o durumda kendiliğinden gelir.

Bir de maç sırasında olumsuz oynayan, hata yapan oyuncularımızı ıslıklayıp moral bozmayalım. Buna dikkat edelim, çok önemli. Hiç bir oyuncu isteyerek hata yapmaz.

Ertan1982
18.09.2015, 08:51

Belli bir noktadan sonra her yerden bilindik mekanizmalar devreye girecek.Sadece takimlar yarismiyor cevreler de kapisiyor.

Ünal Er
18.09.2015, 08:57
Daha öncede söylemiştim ama şöyle ufak bir bildiri dağıtılsa, auta giden topun ardından, yanlış yapılan bir pasın ardından alkışlayalım. Bu takım bizim takımımız.

TSunami_69
18.09.2015, 09:12
Oyle bi fikstur dusununki 5 hafta ust uste ayni sehirde.(bkz sb 2015_2016 fiksturune) ser odaklari coktan devreye girmis bilee.sakinnn ama sakin tesaduf demeyin

akczay
18.09.2015, 09:30
Stattakki bilet satisinin ekran goruntusunu burada paylasabilecek olan var mi?

Maranov
18.09.2015, 09:31
Akhisar ve Kayseri maçlarında çok iyi futbol oynadığımız söylenemez.
Takım olarak bazı bölgelerde giderilmeyen sorunlar var. Sol bekimiz yok ve olanlarda randıman vermiyor. Orta sahada oyunu yönlendirecek adam yok.
Taktiksel anlamda sıkıntılar var. Hücum presi zayıf.
Gsarayı bu maçta yenmemiz için orta sahada üstünlüğü ele almamız lazım. Selçuk,Melo ve Hamitin olmadığı orta saha tam dişimize göre gözüküyor.
Ayrıca Trabzonsporun büyük maçlarda yaşadığı kolay gol yeme sorununu çözmek lazım. Buda defans yaparken orta sahanın hatta forvetin topun arkasına geçmekle.

ogeday6106
18.09.2015, 09:54
görüntü nasıl aktarılıyo bilmiyorum.

kale arkaları dolmuş maraton kenarlarda toplam 500 civarında yer var.

kapalı yüzde 70 oranında dolu.

Sezgin Öztürk
18.09.2015, 09:57
Bu maç şampiyonluk yürüyüşümüzün başlangıç maçı olur galibiyet halinde.

İlk 4 hafta itibari ile elde ettiğimiz 10 puanı taçlandıracak bir 3 puan ile şehir ve takım tam olarak havaya girecektir.

Kağıt üzerinde favori olduğumuz bir maç fakat gs sezona ne kadar puan kayıpları ile başlamış olsa da temkinli olmalıyız. Sonuçta büyük maç ve atmosferi farklı olur. Şimdiye kadar oynadıkları maçlarda izlediğim gs oyunun belli bölümlerinde rakibi baskı altına aldı hatta çok abartılan şikecilerden daha iyi oyun oynadıklarını düşünüyorum.

Biz son Kayseri maçında oyun olarak tatmin edici oynamadık fakat bunun belli sebepleri var. En başında Okay'ın olmaması ve Ekici'nin hazır olmaması geliyor. Ancak 4. hafta itibariyle makine gibi işleyen bir takım istemek hayalcilik olur. Şampiyonluk yaşamış 5 takım içerisinde bunu kısmen yapan tek takım kargalar ki onlarda oturmuş bir takım.

Yarınki maçta sabırlı olmalıyız. karşımızda puan kaybına tahammülü olmayan bir takım olacak ve gol gelmedikçe panikle yapılacak hücumlarda etkili hücum elemanlarımız cezayı kesecektir. Skor tahminim 2-0 olur diye düşünüyorum inşAllah...

Doğan Keskin
18.09.2015, 09:58
20.000 taraftar olacaktır bu maçta..

angraf
18.09.2015, 09:58
dikkatli ve kendi oyunumuzu oynarsak yeneceğimizi düşünüyorum yapmamız gereken kuvvetimizi ev avantajımızı kullanmak.

sedatalis82
18.09.2015, 10:04
beraberlik bizim için çok büyük bir kayıp olmayacaktır fakat gs için öyle değil
hele galip gelirsek inanılmaz
bunu bilerek temkinli olmalıyız
berabere geçen her dakika bizim lehimize işler bu yüzden taraftar sabırlı olmalı
şotayı merak ediyorum marini ve ve cardozoyu oynatacakmı diye
bence iç sahada yusufun yerine marin oynamalı cardozo-ndoye hangisi olmalı bilemedim

Furkan Dündar
18.09.2015, 10:18
Mağlubiyet hariç her sonuç bizim adımıza önemli ve güzel olur.
5 HAFTA sonunda 3g 2 b desek herkes evet derdi
yenilmemek adına oynayalım galibiyeti kovalayalım
yenemezsek de yenilmeyelim.

Fatih K.
18.09.2015, 10:25
Gsnin orta sahası boş, kalecileri formsuz, forvetleri formsuz, hocaları manyağın teki ve en önemlisi takım moralmen çökmüş durumda. Yani birine derbide nasıl bir gs ile oynamak istersin desen bundan daha iyisini hayal edemez.

Sadece şu topun yönünü hızlı değiştirmemiz lazım ve koşu yapan oyunculara Cardozonun yaptığı gibi ara topları bırakmak lazım. Bunuda Memodan bekliyorduk ama şimdilik yapamıyor inşallah bu maçta kendisini bulur.

Kazım Bostan
18.09.2015, 10:29
Puan kaybından hiç bu kadar emin olmamıştım.

Uğur Kalyoncu
18.09.2015, 10:31
Kesinlikle kaybetmememiz gereken bir maca Onur Mbia Okay Cavanda nin varligina güvenerek kesinlikle kaybetmez diyebilirim ama kesinlikle kazanmamiz gereken atiyorum Adanademirspor macina bile Erkan Yusuf Ekici Ndoye ye bakarak kesin kazanir diyemiyorum..

Bizim takimin özeti budur..

İleriye birebirde etkili hızlı bir adam ve adam gibi bir sol bek aldigimizda farkli seylerden bahsedebiliriz ancak..

Kontrollü sabırlı bir oyun lazim gs maci icin..

Faik Yılmaz
18.09.2015, 10:37
Az önce stadyumun yanından geçtim.... bilet kuyruğu hala devam ediyordu....

son 10 yıldır 5 gün üst üste kuyruk olan hiç bir maç görmedim ben....

bu maçta taraftar rekoru kırılabilir....

20 bini geçeceğimizi düşünüyorum....

not : her gün söylediğim sözdür. bilet almak için maç gününü beklemeyin. yoksa stadyumda değil yandaki 19 mayısta maçı seyredersiniz.....

Fatih K.
18.09.2015, 10:38
Puan kaybından hiç bu kadar emin olmamıştım.

Tamam beyler dağılın kesin kazandık:D

Oruç
18.09.2015, 10:40

Genelde şike sezonu ikinci devre hız kazandığından ilk devre maksimum puana ulaşmaya çalışmalıyız ki 18'de 17 de kurtaramasın bu kez.

Kazım Bostan
18.09.2015, 10:44
Tamam beyler dağılın kesin kazandık:D
:D
http://imgim.com/80526.jpg

umitçebi
18.09.2015, 10:49
Bu son maç ve kazanırsak şampiyon olacağız....

Her maç bu düşünce ile çıksınlar...gs ile bjk tırt..fb de bu gıdışle kendını yıyebılır..

kaan61
18.09.2015, 10:49
Bu sezon içerde veya dışarda hiç bir maç kolay olmadı ve olmayacak. Her maç ; Doğru analiz , doğru taktik , güç ve konsantre ve birazda futbol şansı bizi şampiyon yapar. Topa sahip olan , göze hoş gelen futbolu birkaç şampiyonlukdan sonra isteriz , bu sene kazanmayı beceren ve şampiyon olan bir takım olalım. Ne kadar kötü durumda gösterilsede sonuçta galatasaray ile oynayacağız. Tecrübeliler isterse , gençler destek verirse kazanacağımız bir maç olur. Maçda seyirci sayısı 20.000 üzeri haberleri var çok sevindirici. Bu seyirci önünde galibiyet harika olur.

Ehrimen
18.09.2015, 11:08
Çok kötü durumda da olsa derbidir, Galatasaray'dır. Kayseri, Akhisar maçları ortada iken hemen yener geçeriz dedik sonuç ortada. Maçı Şota'nın hangi oyuncular ile oynayacağı ve daha önemlisi nasıl bir taktik ile oynayacağı belirleyecek bence. Klasik N'doye ve Özer/Mehmet ile çıkarsak farklı, Cardozo - Marin ile çıkarsak çok daha farklı sonuçları olur bu maçın.

Sibel
18.09.2015, 11:12
Yarın olsa da maça gitsek hava süper

CesurHamsi
18.09.2015, 11:13
Sneijderi tuttunmu GS'nin fisini cekmis olursun zaten. Hayirlisiyla bu maci aliriz insallah, ama icimde bi korku var..

7can61
18.09.2015, 11:14
Fener gol yiyince trabzon gol atmış kadar seviniyorum, hatta daha çok seviniyorum çığlık filan atıyorum.
Sizce ruhsal bir bozukluğum mu var arkadaşlar ne dersiniz?
Fener böyle kötü oynamaya devam ederse ligtvyi yeniden bağlayım diyorum eve, sağlam stres atmış olurum diye düşünüyorum.

SiNo
18.09.2015, 11:14
geçen haftaki durgunluk bu hafta olmaz bizde

ogeday6106
18.09.2015, 11:16
20000 i geçtik zaten hocam :)

Faik Yılmaz
18.09.2015, 11:16
Yarın olsa da maça gitsek hava süper

yarında hava güzel....

parçalı bulutlu 21-26 derece arası olucak....

Berke6198
18.09.2015, 11:18
O stat dolmalı...

cotanak61
18.09.2015, 11:23
Maratonda yer varmidir daha ?
Bir Arkadas Pasolig cikartmadan Orduya geldi ve mac bileti almak istiyor daha.

61_Hasan_69
18.09.2015, 11:27
Bu maçı kazandıktan sonra şehirde olacakları bir düşünsenize cildirirsiniz :) Allahım sen bize su cinconu yenmeyi nasip et

Hüseyin Ş.
18.09.2015, 11:29
haydaa

ogeday6106
18.09.2015, 11:29

maraton sağ üst kenarda hala yer var.

Faik Yılmaz
18.09.2015, 11:32

Maç için 13 bin civarı bilet satıldı arkadaşlar......

Çoğu kale arkası ve maraton......

Kombinelerle birlikte 15-16 bini buldu an itibarı ile.....

yani maratondan almak isteyenler varsa acele etsinler......

demir
18.09.2015, 11:32
ben buraka cok sans vermıyorum bu macta cunkı defans arkasına atılacak top sansı bulme olasılıgı dusuk snijder ve yasini durdurmamız lazım cavandanın kanadını dusunmuyorum bıle zaten :D:D

bilgehan83
18.09.2015, 11:35
Ndoye yerine sprinter bir forvet alsaydık daha farklı bir takım olurduk gibi geliyor bana ndoye maalesef olmamış gibi hIzlı cardozoya hızlı bir partner şarttı

Ehrimen
18.09.2015, 11:38
ben buraka cok sans vermıyorum bu macta cunkı defans arkasına atılacak top sansı bulme olasılıgı dusuk snijder ve yasini durdurmamız lazım cavandanın kanadını dusunmuyorum bıle zaten :D:D

Cavanda vs. Sabri. :))))

U.Sadıkoğlu
18.09.2015, 11:40
Baya bilet satılmış kale arkası tükenmiş.Maraton'da son 3 blok onlardada çok az yerler var yani toplasanız çeyrek blok kaldı kalmadı. Kapalıda da orta bloklar tükenmiş (A-B-D-) sadece C'de az yer var. Biletler bitecek heralde.

duyurukcu
18.09.2015, 11:43
Fener gol yiyince trabzon gol atmış kadar seviniyorum, hatta daha çok seviniyorum çığlık filan atıyorum.
Sizce ruhsal bir bozukluğum mu var arkadaşlar ne dersiniz?
Fener böyle kötü oynamaya devam ederse ligtvyi yeniden bağlayım diyorum eve, sağlam stres atmış olurum diye düşünüyorum.

emin ol hepimiz aynıyız..şikebahçe takımı sıradan yerlilerle doldu yabancılar fos bu takımda ruh yok bakmayın siz ligde kazandıklarına hakemlerin iteklemesi ile gidiyorlar avrupada hakem faktörü olmayınca böyle apışıp kalıyorlar..her zaman iddia ederim hakemler adil olsun şikebahçe şampiyonluk yüzü göremez en az 50 yıl..

mekatronik
18.09.2015, 11:46
Rüyamda Cardozo futbolu bırakıyordu, insan 31 yaşında futbolumu bırakır diye ikna etmeye çalışıyordum. Szymkowiak sendromunu tekrar yaşadım yeminle.

Arda'
18.09.2015, 11:47
Rüyamda 3-1 yeniyoduk Cardozo 2 gol atıyodu 1'i penaltıdan.

Mehmet BAŞ
18.09.2015, 11:47
Stadyumdaki doluluk şu an %90 -92 seviyesinde...

Maratonda sadece D - E - H gibi köşe Bloklarda bilet kaldı. Onun sayısı da maksimum 1500 - 2000' dir.

Kale arkasında bilet kalmadı.

Kapalıda yer var, onun da köşelerinde var işte...

Fatih K.
18.09.2015, 11:48
http://imgim.com/80526.jpg
Sen rahat ol alacaz maçı:D kırbaç manyağı edecez:cool:

Koray
18.09.2015, 11:51
Sıkılmadınız mı her maç başlığında stat dolar mı dolmaz mı muhabbetinden?

7can61
18.09.2015, 11:56
Passolig sayılarını kontrol ediyorum dünden bugüne 3000 artış var, sizce bu neyin işareti?

61_Hasan_69
18.09.2015, 12:04
Passolig sayılarını kontrol ediyorum dünden bugüne 3000 artış var, sizce bu neyin işareti?

Şampiyonluk geliyor :)

7can61
18.09.2015, 12:07
Şampiyonluk geliyor :)
İstanbul ve ankaradaki maçlarla beraber toplam yüzbini bulabiliriz diye düşünüyorum.

hacka61
18.09.2015, 12:09
Bitik gs;

4 haftada en çok şut çeken takım,
En çok isabetli şut çeken takım,
en çok topa sahip olma oranı yüksek olan takım,
en çok başarılı pas yapan takım,
başarılı paz yüzdesi ençok olan iki takımdan biri (diğeri trabzonspor)
en çok korner kullanan takım.

puanı 5 olsa da ofansif açıdan etkili bir takım.

şınayder,burak,yasin,podolski 4 lüsü etkili.
3-5 atarızı bırakında iyi mücadele ile 1-0 olsun bizim olsun.

kilit oyuncularımız ekici,okay,mbia formunda olursa kaybetmeyiz.

Erken gol bulursak, maç yusuf erkan marin gibi oyuncular için bulunmaz hint kumaşı olur.

Hatırlatayım.

hofsaale
18.09.2015, 12:13
Çok kötü bir rüya gördüm...ilk gs e yenildik sonra da fenere....inşAllah tersi cikar...
gs'e 3:1 yenildik

duyurukcu
18.09.2015, 12:17
bakıldığı zaman 4-1 yahut 2-0 alırız diye ben düşünüyorum :)

Adem Akyüz'
18.09.2015, 12:19
bakıldığı zaman 4-1 yahut 2-0 alırız diye ben düşünüyorum :)
Hamdi Aslan sen misin :(

ÖmürKaradeniz61
18.09.2015, 12:23
Ben her maç öncesi bu maçı alırsak önümüz açık gibi lafları doğru bulmuyorum.Bu maçta alınacak en kötü beraberlik bile bizim için ligin başında iyidir.Öyle bir noktaya ulaştıkki her maçı kazanmamız lazımmış gibi

beratika
18.09.2015, 12:23
Aaaaa ben bu maçı pazar zannediyordum bir de bilet aldım haa :)

beratika
18.09.2015, 12:24
Hatta pazartesiye aldım ist dönüş biletimi :D

Yunus Emre SEYHAN
18.09.2015, 12:29
6 'dan az atacağımıza ihtimal vermiyorum

Tahminen 7-8 tane atarız gibi.

O değil de, ilk 20 dakika da maçı koparacağımız için maçın heyecanı kaçacak. 1 hafta maçı bekle, 20 dakika da bitirelim.. olacak iş değil.

Tarihi fark geliyor, hissediyorum

duyurukcu
18.09.2015, 12:31
Hamdi Aslan sen misin :(
bakıldığında hamdi aslan olabileceğimi öyle olduğunu ben düşünüyorum :)

Manu61
18.09.2015, 12:32

O değil de, ilk 20 dakika da maçı koparacağımız için maçın heyecanı kaçacak. 1 hafta maçı bekle, 20 dakika da bitirelim.. olacak iş değil.

7359

:)

Uğur Gündüz
18.09.2015, 12:36

ben de bu ruh halinden istiyorum . Bu kafa ben de olsa fazladan 10 yıl Yaşar'ım gibime geliyor��

Hüseyin Ş.
18.09.2015, 12:38
Satılan biletlerin kombine hariç olduğuna emin misiniz? şuraya bi allahın kulu adam gibi caps koymadı ki nerede ne kadar bilet satıldı görsün millet:)

Yavuz Bektaş
18.09.2015, 12:40
bakalım tarih tekerrür edecek mi son şampiyonluk yılında 11.haftada gs yi yenerek liderliğe yükselmiştik.inş yarın 22 de liderliği kutlarız

UĞUR DURTAŞ
18.09.2015, 12:41
gs maçı çok zor geçecek.
ilk iki hafta gözle görülür olumlu futbol(bursa-bjk)
son iki maç iyi futbol oynamadan kazanılan 4 puan(akhisar-kayseri)
mbia inanılmaz derecede form düşüklüğü var.dikkat
ekici güçsüz ve formsuz
yusuf her zamanki gibi bencillik peşinde,çalım peşinde,bedavadan penaltı kazanma peşinde...
erkan sahada bir var bir yok
marin patlamaya hazır volkan gibi ilk 45 dak.oynayabilir gibi.
ama kararsızım.
contant fantaziye çok kaçıyor,sade,basit oynamalı sol bekte
okayın dönmesi bizim için çok iyi oldu.
cavanda,aykut,mustafa,daulans'da hemen hemen sorun görünmüyor.
rakip ten çok koşarsak,
samimi mücadele ve yardımlaşma yaparsak,
etkili isimlerine yeterli pres uygularsak
ndoye nin golleriyle galip geliriz inşallah.
onur
cavanda-mustafa-aykut-contant
okay-mbia
marin(yusuf/özer)-ekici-erkan
ndoye

Yavuz Bektaş
18.09.2015, 12:43
inşallah maçtan önce Türkiye ve Trabzonspor bayrakları dağıtılır

Sibel
18.09.2015, 12:45
Doldu stat doldu az nefes alın.

Ehrimen
18.09.2015, 12:46

Avni Aker'de hızlıca 2-0 yaptığımız Fenerbahçe maçı bile 3-2 bitmişti. 3 atsak 2 yeriz.

UĞUR DURTAŞ
18.09.2015, 12:46
ben de bu ruh halinden istiyorum . Bu kafa ben de olsa fazladan 10 yıl Yaşar'ım gibime geliyor��

Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1920249077#post1920249077)6 'dan az atacağımıza ihtimal vermiyorum

bu düşüncelere akhisar ve kayseri maçlarını izledikten sonramı sahip oldunuz?
gerçekleri göremezsek başarı gelmez.
samimi ve gerçekçi olmakta fayda var.

Fatih Cengiz
18.09.2015, 12:48
Sezonun ikinci yarısında bosingva sap beke, cavanda sol beke geçerse... Stoper Douglas 'ın yanına hızlı bir stoper ile savunma bölgesi mükemmel olacaktır. İki tane çok iyi bekimiz olur.

Orta alanda Okay mbia bu ligi sürklase edecektir. (Okay üzerine koyar, mbia geri düşmezse)

İleride Ekici, marin, Yusuf, Erkan, özer, sefa ile seçenekli, yetenekli, gelişime açık bir grubumuz var.

Forvet cardozo, ndoye ve deniz

Yedeklerde salih, Aykut, Aytaç, Yumlu, medjani, borcuanu, constant gibi oyuncularımız olur.

Takımımızın havasını bulması, taraftarın olması gereken motivasyonu bulması, hakemlerin ve medyanın da insafa gelmesi (hiç olası görünmüyor) halinde güzel şeyler olur bu takımla.

Bu hafta da GS ye oyun kurma imkanı vermezsek rahat ve eğlenceli bir maç olacak. Yeneceğimizi düşünüyorum.

Ama lütfen hakemle Vs değil, eze eze futbol dersi vere vere yenelim. GS kötü diye değil, biz iyiyiz diye yenelim

wakitsiz

Fatih K.
Bu takımla büyük maçlardan değil garanti gördüğümüz maçlardan çekinmeliyiz. Çok yetenekli ve kaliteli bir kadromuz var ve büyük maçların motivasyonuyla bu enerji patlayıp gidiyor zaten ama herkesin kesin dediği maçlarda takımın bi tarafı kalkıp sürekli saçmalıyorlar. Bu maçı kaybetsekte birşey olmaz ama gidip Gençlerbirliği-Antep-Eskişehir maçlarında puan kaybedersen telafisini yapamazsın çünkü zaten bu maçlar telafi ve ekstra 3 puan maçları.

Onur Akyüz
Rüyamda 3-1 yeniyoduk Cardozo 2 gol atıyodu 1'i penaltıdan.

Penaltıya kadar gerçekçiydi ama 3 istanbul takımıyla yaptığımız bir maçta penaltı alma ihtimalimiz yok.

Rüya işte. :)

Adem Akyüz'
18.09.2015, 12:51
Trabzon'da olanlar için son çağrı :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=50952

ffırtına
18.09.2015, 13:00
Cardozo büyük maçlardaki ilk golünü atacak gibi..

Hakan
18.09.2015, 13:12
Stad dolmazsa yazıklar olsun :D

Sibel
18.09.2015, 13:14
:mad::mad:mad: Allah'ım sabır ver.

Oruç
18.09.2015, 13:19
Taraftar aldıracak maçı inşallah. Bu kadar sorun etmeyin.

Sefer A.
18.09.2015, 13:20
:mad::mad:mad: Allah'ım sabır ver.
ben varsam o stad dolaaarr

duyurukcu
18.09.2015, 13:30
mustafa yumludan gol beklediğimi bir kez daha yinelemek istiyorum..

A.Ali Karanis
18.09.2015, 13:32
Bizim takım formda,gs de formsuz gözüküyor ama yine de etkili silahları var,sneijder gibi bir oyuncu istediği zaman kilidi açabilecek potansiyele sahip.

Takım kendini bilip oynamalı,bu kırılma maçı olabilir.1-0 olsun bizim olsun yeter.Eğer bu maçı alırsak ilk 5 haftada bjk,bursa gibi rakiplerden 3er puan çıkarmış,ilk 5 haftada 1 beraberlik 4 galibiyet almış olarak nispeten daha rahat bir fikstür dönemine gireceğiz.

Rakibin defans hattı bize göre çok zayıf.Ortasahalarında da dirençli oyuncu yok neredeyse,Melo'dan sonra Hakan Balta oynuyor defansif ortasaha mevkilerinde bu onlar için çok büyük bir handikap.Eğer kendimi gibi oynayıp ortasaha üstünlüğünü alırsak bu maçı rahat alırız.Rakipte formda olan oyuncular bir tek Yasin var,bir de sneijder,bu ikisini bir şekilde kilitlememiz lazım.Ondan ileri uç işi çözer zaten :)

F. Yıldırım
18.09.2015, 13:32
maç günü yaklaşıyor, yarın gsyi tokatlayacağız her türlü.

Ligtv'nin verdiği muhtemel 11:

--------------Onur-------------

Luis---Douglas---22-----Alper

---------M'Bia-----Okay-------

Marin---------Ekici-------Erkan

--------------N'Doye-----------

Alper ve yumlu hariç olabilecek en iyi kadro. Constant ara sıra saçmalasa da fantezi aramaya gerek yok. Constant oynarsa Yasin'i her türlü tutar. Yumlu yerine de daha hareketli ve ölü toplarda daha etkili Medjani oynamalı.

Hakan
18.09.2015, 13:35
Adamı hasta etme Shotaa
Cardozo'yu oynat Shotaaaa

Sibel
18.09.2015, 13:43
7363

Erkan YILMAZ
18.09.2015, 13:45
kale arkaları komple bitti

Yıldıray Emanet
18.09.2015, 13:47
Yarın öğlen saatlerinde kadroyu yazıcam shota bana danışmadan kadro yapmaz :)

Faik Yılmaz
18.09.2015, 13:48
An itibarıyla Avniakerdeki 10 tane gişeden 6 tanesi full çalışıyor....

Çok uzun olmasada yine kuyruk var.....

Lakin bu kuyruk maça ilgi kadar bilet işlemlerinin biraz zaman alması nedeniyle pek azalmıyor.....

yarım kadar kadar önce bkale arkası , maraton henüz bitmemişti ama özellikle kale arkaları her an bitebilir....

Fatih Cengiz
18.09.2015, 13:53
Takım halinde pres yapmayı öğrendiğimiz gün, faul yapmadan hava topu ve ikili mücadele kazandığımız gün(bunda hakemler de önemli), gölge markaj değilde, top adama daha gelmeden dibinde bitiverdiğimiz gün, topu alan adamın bir kaç saniye topu kontrol etmesine, nereye atacağını düşünmesine izin vermeden baskı yaptığımız gün, değil GS kralı bile bizim ligimizde "bu takımımıza karşı oyun kuramaz.

Biz maçların son 10-20 dakikasında bu baskıyı yapabiliyorsa, ilk 30 dakika hayli hayli yapabiliriz. Her takımın oyunu geriden kuran bir oyuncusu vardır, bazen stoper bazen ön libero... Bu oyuncuya top gelir gelmez baskı yapar ve olumlu pas kullanmasını engellersek herşey istediğimiz gibi olur.

Atletiko Madrid ilk başlarda gs stoperlerine baskıyla başladı, bu stoperler de oyun kurma ve teknik kapasite konusunda kısıtlı (Türkiye ligi geneli) oldugu için oyuna hüküm etti Madrid ve golleri buldu, ardından da ön liberolara baskı yaparak oyunu geçiştirdi...

Bizim hem gs maçında hem de bu lig deki her takıma, içerde oynadığımızda stoperlerine, dışarda oynarken de ön libero ve oyun kurucularına baskı yaparak, hatta içerde dışarda farketmez, stoper ve orta alan oyuncularına sert ve ani baskılarla ( ancak bireysel baskı değil, takım halinde, organize, boşluk bırakmadan) oynarsak gerçekten büyük takım gibi olabiliriz. Bunu bize karşı en kötü Anadolu takımı bile yıllardır yapıyor. Bizim stoperlere baskı ile oyun kurmamız engelleniyor. Ön liberolara pas yollarımızı kapatıp sıkıştırıyor ve aldıkları toplardan sonra (oyunların son 15 dakikası hariç) istedikleri gibi (bazen maç içerisinde "Barcelona " mı rakip acaba derim) pas yapıyorlar...

Biz de topun arkasına takım halinde geçip, adamların hata yapıp topu kaybetmelerini bekliyoruz.

Pres yapacaksak da bireysel yapıyor ve oyundan düşüyoruz.

Colmanın ani baskıları hırslı presleri vardı, buna ayak uyduracak 5-6 oyuncu ile bir anda toplar kapılıp ilerde çoğalma ile skorlar bulunmalı.

Bunları ben görüyorsam takımın hocaları da görüyordur diyorum, ama görüyorlar ise neden müdahele etmezler bir türlü çözemiyorum!!!

Çok yazdım kusura bakmayın :) hakkınızı helal edin, aslında daha çok yazmak istediklerim var ama, işlerde beni bekler... Herkese hayırlı cumalar renktaşlar

wakitsiz

Beypba
18.09.2015, 13:59
zemin nasıl? bakıma alınmıştı???

F. Yıldırım
18.09.2015, 14:05
http://www.youtube.com/watch?v=yMkJht0GxOs

Bu videodan sonra bizde futbol'un f'sinin oynandığından dahi şüpheliyim.

Emirhan Uludüz
18.09.2015, 14:16
Bosingwa gelir Cavanda sola çekilir ve defansın ortasına Douglas'ın yanına daha hızlı bir stoper alınırsa şampiyonluktan rahat bahsedebiliriz. Ancak Solda Constant ve ortada Yumlu'nun oynadığı defans dörtlüsü ile şampiyonluk zor.

Hüseyin Ş.
18.09.2015, 14:47
Emre Çolak da kadroda yokmuş Gs'de. Bilal ve Rodriguez oynayacak %90.

U.Sadıkoğlu
18.09.2015, 14:49
Şu maçı alamazsak kesinlikle 96'da edilen bedduanın varlığına inanacağım..

Fatih Özkan
18.09.2015, 14:56
2 yahut 3 fark ile alırız maçı Allah'ın izni ile...

Fatih Birinci
18.09.2015, 14:56
Kendini getirirsin inşallah :)

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Mustafa Calik
18.09.2015, 14:59
Saat 17.25’te Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Trabzon’a hareket ederek kampa girecek Galatasaray’ın kamp kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Fernando Muslera, Cenk Gönen - Hakan Balta, Lionel Carole, Semih Kaya, Koray Günter, Jason Denayer, Sabri Sarıoğlu - Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Wesley Sneijder, Jose Rodriguez, Olcan Adın - Umut Bulut, Lukas Podolski, Burak Yılmaz, Sinan Gümüş

Bu ne rezil kadro yahu :D

Fatih Özkan
18.09.2015, 15:01
Emre Çolak da kadroda yokmuş Gs'de. Bilal ve Rodriguez oynayacak %90.

Emre Çolak şu an biletli görünüyor.

Fatih Birinci
O stat dolmalı...
Siz neden gelmiyosunuz?

DeAgLeMaNyAq
GS'nin muhtemel kadrosu:

İlk 11: Muslera, Denayer, Semih, Hakan, Carole, Rodriguez, Bilal, Podolski, Sneijder, Yasin, Burak

Yedekler: Cenk, Sabri, Koray, Jem Paul, Olcan, Sinan, Umut

riv riv riv
18.09.2015, 15:02
Çok tehlikeli bir maç bence. GS taraftarları takımından ümidini kesmiş fark yemesek iyi diyorlar. İnşallah oyuncularımız hafife almaz maçı. Allah yardımcımız olsun, taraftar desteğine şiddetle ihtiyaç var.

Fatih Birinci
18.09.2015, 15:03
2:0 alacagız Ndoye ve Ekici

Hüseyin Çümen
18.09.2015, 15:05
Herkes dikkat edilecek adamlari sayiyorda sabriyi kimse hesaba katmiyor. Adam dalga konusu diye ciddiye alinmiyor hic 3 asisti varmis lig basladigindsn beri bu adamin ortslari tehlileli cok calisiyor

Heisenberg
18.09.2015, 15:08
4-0 yeneriz.

Sibel
18.09.2015, 15:09
%1 bile kaybedeceğimize dair içimde kırıntı yok.

riv riv riv
18.09.2015, 15:10

Hissiyatın kuvvetli midir :D ?

Sibel
18.09.2015, 15:12
Hissiyatın kuvvetli midir :D ?

Çoğunlukla :)

Mehmet BAŞ
18.09.2015, 15:13
Bu maçta "Selçuk İnan" cezalı olmasaydı bizim için zor bir maç olurdu.

Selçuk'un oynamayacak olması bizim için büyük bir avantaj!

Rakibimizi iyi bir zamanda yakaladık diyebiliriz.

Bu maça ilişkin öngörüm; Galatasaray'ın geri yaslanıp, kontra atak futbolu oynayacağı yönünde!

Okay & Mbia ile ortasahada rakibe iyi bir baskı yapabiliriz.

Fakat hala akıcı, rakibi zorlayacak bir futbol oynayamıyoruz. Bunun sıkıntısını bu maçta fazlası ile çekebiliriz.

Özellikle kilidi açamazsak, kontra ataklarda topu kalemizde görmemiz sürpriz olmayacaktır.

Bu maçta Erkan, Marin, Yusuf gibi kanat oyuncularımızın ve Mehmet ve Özer (Oynarsa) gibi futbolcuların yaratıcılığı önem kazanacaktır.

Beklerden bindirme yapan Cavanda ve Constant'ın performansı da rakibin gardını düşürmemiz için önemli olacaktır.

Takımımızın akıcı ve rakibi zorlayan futbol oynayamaması skoru bulmamızı zorlaştıracak fakat dolu tribünler takımımızı havaya sokabilir.

Açıkçası tribünlerin takımı havaya sokacağını düşünüyorum.

Takımın geneli dışında özellikle Costant ve Mbia bu tarz atmosferlerde ekstra efor sarf edebilecek futbolcular.

İnşallah hayırlı olur.

Benim skor tahminim 1-0 veya 2-1 kazanacağımız yönünde! Fakat beraberlik ihtimali hiç de uzak değil.

MetehanS
18.09.2015, 15:13
Uçur bizi Cavanda :) Bu maçta Cavanda gol atacak, hissediyorum.

bariskaratas
18.09.2015, 15:14
şu video da sırık olanı fb gs bjk üstüne yazıp diğerine ts yazabilecek varsa hemen yapsın
süper olur

https://www.youtube.com/watch?v=fazWK9yOpbM

Hakan
18.09.2015, 15:16
Kendini getirirsin inşallah :)

Gelemiyorum iste yalan oldu

riv riv riv
18.09.2015, 15:22
Çoğunlukla :)

:) inşallah diyelim o zaman

oksoholu
18.09.2015, 15:32
Muhtemel 11 olmalı:

--------------Onur-------------

Luis---Douglas---Yumlu-----Costant

--------------M'Bia----------

Yusuf------Marin ---Ekici-------Erkan

--------------Cardozo-----------

Hamza Yilmaz
18.09.2015, 15:36
gs her nekadar kötü durumda olsa bile yinede dikkat etmek lazim. Burak Sneijder Podolski iyi oyuncular her an skoru degistirebilirler. Erken gol atarlarsa geri dönemeyiz

bariskaratas
18.09.2015, 15:36
şu video da sırık olanı fb gs bjk üstüne yazıp diğerine ts yazabilecek varsa hemen yapsın
süper olur

https://www.youtube.com/watch?v=fazWK9yOpbM

yok mu bu videoya el atacak babayiğit
bu maçtan önce yaymak lazım değiştirip videoyu

Sibel
18.09.2015, 15:41
Biri şu deniz tarafı kale arkasını uyarsa da fuzuli işlerle meşgul olmasalar maçta.

Fatih Çelik
18.09.2015, 15:41

Aha da kaybettik...

Sibel
18.09.2015, 15:43
Aha da kaybettik...

:D:D

61_Hasan_69
18.09.2015, 15:45
Biri şu deniz tarafı kale arkasını uyarsa da fuzuli işlerle meşgul olmasalar maçta.

Ne gibi fuzuli mesala?

Sibel
18.09.2015, 15:50
Ne gibi fuzuli mesala?

Takımı desteklemek yerine rakip futbolculara sövmek gibi.

Adem Akyüz'
18.09.2015, 15:55
Ne gibi fuzuli mesala?
Ya Allah, Bismillah gibi tezahüratlar yapmak gibi. Kendi gibi düşünmeyenleri dinsiz imansız diye suçlamak gibi. Vs vs.

U.Sadıkoğlu
18.09.2015, 15:59
Bizi bu maçta zorlayabilecek tek adam Sneijder... Sneijder'i M'Bia-Okay ikilisi iyi marke ederse yüksek tempo yapmadan bile maçı koparabiliriz...

7can61
18.09.2015, 15:59
GS'nin muhtemel kadrosu:

İlk 11: Muslera, Denayer, Semih, Hakan, Carole, Rodriguez, Bilal, Podolski, Sneijder, Yasin, Burak

Yedekler: Cenk, Sabri, Koray, Jem Paul, Olcan, Sinan, Umut

Bu kadroyla çıkarlarsa çok gol yerler, ben olcak süprizi bekliyorum, hatta umut,olcan,yasin,burak. Lan şuraya bak takımın yarısını almış alçaklar.

Adem Akyüz'
18.09.2015, 16:03
O değil de galatasaray'ın defans ve orta saha hakikaten çok kötü be.

Bahadır Şimşek
18.09.2015, 16:08
Sneijder'e bi Cavanda lazim.

Hakan
18.09.2015, 16:12
Burak her zaman tehdit,bizim savunma da tam ona göre

Kemal Öztel
18.09.2015, 16:13
Okayın Mbia ve bizim için ne derece önemli olduğunu gördük,bana göre as kadroda yapılması gereken tek değişiklik Marini monte etmek olur.Bana göre:
Onur-Cavanda-Douglas-Mustafa-Constant-Okay-Mbia-Marin-Mehmet-Erkan-N'Doye 11 ile başlamalıyız.Yusuf bu maç için çok tehlikeli bir silah olacaktır özellike öne geçersek açılan gsye karşı..

TSelif
18.09.2015, 16:16
Takımı desteklemek yerine rakip futbolculara sövmek gibi.

Ya Allah, Bismillah gibi tezahüratlar yapmak gibi. Kendi gibi düşünmeyenleri dinsiz imansız diye suçlamak gibi. Vs vs.

Skor 1-0 iken pınarbaşı arma burma laylaylay demek gibi ...

PortoDeGalinhas
18.09.2015, 16:22
Geçen hafta ki maçı izleme fırsatı bulamadım ama ozetten anladigim kadari ile Douglas oynarsa bi penaltisi mutlaka var. hamlelerinde geç kalmasına rağmen, hamle yapmaktan çekinmiyor. Kayseri maçında hakem sıkıntı çıkamadı ama karşı tarafta Burak olduğunu ve hakemin de Cüneyt olduğunu düşünürsek Douglas bizi yakabilir.

Ehrimen
18.09.2015, 16:22
Skor 1-0 iken pınarbaşı arma burma laylaylay demek gibi ...

En önemlisi; satın alınabilir olmak gibi. :)

B.Yiğit
18.09.2015, 16:26
Trt spor canli yayininda shota trabzonda havanin nasil oldugu sorusuna trabzonda havanin bulutlu oldugunu soyledi. :D Marin oynar mi sorusuna en iyi olanlar oynayacak dedi.

Sibel
18.09.2015, 16:27
En önemlisi; satın alınabilir olmak gibi. :)

Maçı unutup tribün liderlerine tezahürat yapmak gibi.

Orhan Aydın
18.09.2015, 16:41
Fenerin Bursa ve Bjk ile oynayacağını da düşünürsek her halukarda 1 puan da iyidir.

Poor
18.09.2015, 16:46
Bu Mac sanki bizde gibi. Gerci bizim sahaya gelen Istanbul takımları bi sekilde uzaktan falan catala vuruyor. Sneijder inşallah oyle bisey yapmaz.

Boyle maclarda hep aklima Ernst geliyor.. Adam ne vurmusdu be 100 kere vursa biri anca girerdi geldi bizi buldu

Murat Acar
18.09.2015, 16:51
Bu maç bizim arkadaşlar emin olun altıncı hislerimde yanılmam kolay kolay...

ffırtına
18.09.2015, 16:51
Kareografi var mı ?

B.Yiğit
18.09.2015, 16:52
Yenersek onumuz acilacak. 5 haftada Bursa - Bjk - Gs aradan cikmis olacak.

Maranov
18.09.2015, 16:54
çaktırmayın ama Onur kaptan formsuz ve moralsiz...

rhaegarr
18.09.2015, 16:58
Alırız. Skorlar iyi olsa da oyun anlamında istediğimiz seviyenin çok uzağındayız fakat ''bu tip maçları hep kaybederiz'' anlayışından sıyrılmak lazım bu seneki takımı ben psikolojik olarak güçlü görüyorum herhangi bir kompleks söz konusu değil; bence kazanırız ve bu maçı kazanırsak Osmanlı, Konya ve Mersin maçlarından zaten 9 puan bekliyorum oradan sonra zaten ufak bir dönemeç kalıyor.

Bu arada Fb ve Bjk bence bu hafta sonu puan kaybederler, sistem kuponumda ikisine de beraberlik verdim.

B.Yiğit
18.09.2015, 17:11
Son 5-6 sene gs ye hep yenilmisiz toparlamak icin bu senede 2/2 sart

Nihat Güneş
18.09.2015, 17:13
Meshur Latin Amerika ezgileri calan bandomuz da statta olacak mi ?

Emirhan Uludüz
18.09.2015, 17:13

2010-2011 ve 2014-2015 sezonlarında 2/2 yapmıştık.

TS61_NL
18.09.2015, 17:16

2010-2011 ve 2014-2015 sezonlarında 2/2 yapmıştık.

Yani:

2009 - 10 sezonu

18 Ekim 2009 Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor
21 Mart 2010 Trabzonspor 1 - 0 Galatasaray

2010 - 11 sezonu

7 Kasım 2010 Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray
10 Nisan 2011 Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

2011 - 12 sezonu

11 Aralık 2011 Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
25 Mart 2012 Galatasaray 1 - 1 Trabzonspor

29 Nisan 2012 Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray
2 Mayıs 2012 Galatasaray 0 - 0 Trabzonspor

2012 - 13 sezonu

23 Aralık 2012 Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
18 Mayıs 2013 Galatasaray 2 - 0 Trabzonspor

2013 - 14 sezonu

22 Aralık 2013 Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor
11 Mayıs 2014 Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray

2014 - 15 sezonu

22 Kasım 2014 Galatasaray 0 - 3 Trabzonspor
19 Nisan 2015 Trabzonspor 2 - 1 Galatasaray

Furkan Dündar
18.09.2015, 17:17

Geçen sene 2-2 yaptık

Sent from my iPhone using Tapatalk

emre6117
18.09.2015, 17:19
Buraya yazmak çok uygun değil ancak bir eleştşrşm var. Bn yaklaşık 5 senedir fanatik almıyorum. Bizr karşı bakışlarının ve fbnin nasıl arkasında olduğunu fanatik ve tüm doğan medyanın bilmeyen yoktur. Neden bmn anasayfasında hep fanatiğin haberleri oluyor. Bu konuda bilgisi olan varmı. Trabzona bu kadr kötü davranan bir gazetenin haberleri nedn bmn sayfasında yer alıyor.

Sibel
18.09.2015, 17:23
Stat tam kapasite doluyor sanırım. Şaşırdım. Ben dolacak derken birkaç bin fire verir diyordum.
Tüm biletler bitmek üzere.

emre6117
18.09.2015, 17:25
Statın dolması ardından da galip gelmemiz bu seneki ateşibaşlatacaktur. Hadi trabzonum. Sen yaparsın.

SefaYY
18.09.2015, 17:27
Arkadaşlar doluluk yüzdesine nerden bakıyosanız bir resim paylaşır mısınız?

Ahmet T.
18.09.2015, 17:27
Yenmemiz çok zor. Eksikleri olabilir rakibin ama geçen haftaki isteksiz , sıkıntı veren , ne yaptığını bilmeyen takım devam ederse yenilgi kaçınılmaz..

TSelif
18.09.2015, 17:28
Stat tam kapasite doluyor sanırım. Şaşırdım. Ben dolacak derken birkaç bin fire verir diyordum.
Tüm biletler bitmek üzere.

Passolig sitesinden saydım diyorum. Az önce Maratonda 5 adet alınabilir bilet gösteriyodu :D
İnanmaysınız bana :D

Sibel
18.09.2015, 17:29
Passolig sitesinden saydım diyorum. Az önce Maratonda 5 adet alınabilir bilet gösteriyodu :D

Sana inanmayan ölsün reis:tsira3:

TSelif
18.09.2015, 17:30

Artık 5 de yok :D

Sibel
18.09.2015, 17:31
Artık 5 de yok :D

Erkenden gidip yerimizi kapalım :D

cem1990
18.09.2015, 17:37
Kale arkası
Maraton
Vip Özel (1.000,00 TL olanlar)

Dolmuş durumda.
Kapalı da ise toplasanız 100-150 kişilik bilet var yok

Kamer'
18.09.2015, 17:43
Kale arkası ve maraton bitti .

Kapalı A Blok 32 koltuk
Kapalı D Blok 76 koltuk
Kapalı E Blok 29 koltuk
Kapalı H Blok 209 koltuk

Toplamda kapalıda 346 koltuk kaldı . Vip lerde de çok küçük boşluklar kaldı .

Kaç gün öncesinden belliydi tribünlerin dolacağı , biletler de bitti artık . İnşallah taraftarın da katkısıyla kazanırız .

zafer6161
18.09.2015, 17:43
vip hariç hiç bir yerde bilet bulamıyorum.paso sitesinde dolu gözüküyor.biletler bitti heralde

zafer6161
18.09.2015, 17:44
Kale arkası ve maraton bitti .

Kapalı A Blok 32 koltuk
Kapalı D Blok 76 koltuk
Kapalı E Blok 29 koltuk
Kapalı H Blok 209 koltuk

Toplamda kapalıda 346 koltuk kaldı . Vip lerde de çok küçük boşluklar kaldı .

Kaç gün öncesinden belliydi tribünlerin dolacağı , biletler de bitti artık . İnşallah taraftarın da katkısıyla kazanırız .

nerden bakıyon.bende koltuk düzeni çıkmıyor

Kamer'
18.09.2015, 17:45
kişi sayısını seçiyor musun

cem1990
18.09.2015, 17:46

Tek tek saydın mı ne ettin :D
Bende kabaca rakam attım ortaya

Kamer'
4.kategoride bilet var şuan .

Kamer'
Tek tek saydın mı ne ettin :D
Bende kabaca rakam attım ortaya

aynen canım sıkılmıştı sayayım dedim :D

zafer6161
18.09.2015, 17:48

seçmemiştim.şimdi buldum.bu arada seçtiğimiz koltukdan genel görünüş yok.büyük ihtimal kalan biletler direk arkası.yada görüntüsü en berbat yerler...

Sibel
18.09.2015, 17:49
10sayfa varsa maç başlıklarında 8inde seyirci konuşuluyor. Birgün herkes bıkar inşallah.

cem1990
18.09.2015, 17:50
10sayfa varsa maç başlıklarında 8inde seyirci konuşuluyor. Birgün herkes bıkar inşallah.

İstanbul'a taşınınca bu dert bitecek sibel :D

Sefer A.
18.09.2015, 17:53
İstanbul'a taşınınca bu dert bitecek sibel :D
Haaaaaa ahhhaaaaaaaa
Kaç kaç kaç buralardan :D

TSelif
18.09.2015, 17:54
vip hariç hiç bir yerde bilet bulamıyorum.paso sitesinde dolu gözüküyor.biletler bitti heralde

Günaydın Zafer .. :)

BunyaminEraslan
18.09.2015, 17:57
Çok zor maç. Bence kimseye havaya girmesin.
Mesela bu hafta ligde puan kaybetmelerine rağmen herkesten daha iyi oynadılar.
Burak yerine sabit bir sandalye bile olsaydı 4-5 olurdu maç.
Puana ihtiyaçları var. Bunu kullanmalıyız.
Sakin sakin oynayıp onlar gerilene kadar kontrolümüzü kaybetmemeliyiz.
Ancak bu şekilde kazanabiliriz.
Ben beraberlik iyi sonuç diyorum.

Berke6198
18.09.2015, 18:01
Siz neden gelmiyosunuz?

Normalde maçta olacaktım abi. Ama ondan günler önce telefonum bozuldu ve burada kalmak durumunda kaldım. Kader böyleymiş, başka zamana İnşallah :)

DarkBlooD
18.09.2015, 18:02
GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B.Yiğit
18.09.2015, 18:03
..

Ali YİĞİT
18.09.2015, 18:04
En korktuğum maç.. Rehavete kapılmış bir taraftar ve takıma karşı galatasaray puan koparacak gibime geliyor.

Fatih Birinci
18.09.2015, 18:06
Normalde maçta olacaktım abi. Ama ondan günler önce telefonum bozuldu ve burada kalmak durumunda kaldım. Kader böyleymiş, başka zamana İnşallah :)
Inşallah

DarkBlooD
18.09.2015, 18:07
GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
--------------Onur----------------
Cavanda -- Dauglas--Aykut--Costant
---------------Mbia----------Okay-----------------
N'doye --------------Ekici------------Marin
--------------------CARDOZO---------------------

Bu gs ye karşı bu kadronun çıkmasını isterdim , umarım da böyle çıkarız .

selcuk
18.09.2015, 18:08
durun daha
biletler tükendimi maca gelemiyecek kombine sahibleri sistem üzerinden biletini satma hakkina sahip

yani son dakikaya kadar piyasada tek tuk bilet olacaktir

B.Yiğit
18.09.2015, 18:12
Gecen sene 2 mac kazansakta cok gerideyiz hala.

http://img502.yukle.tc/image.php?id=4185Fixtur.jpg

Berke6198
18.09.2015, 18:22
Inşallah

Yoksa orda mısın ?

emre6117
18.09.2015, 18:24
Şimdi fanatik haberlerine bakıyordum. Gerçekten fanatik alma aldırma kampanyası yapmk lazım. Bmnde artık fanatik haberlerine yer vermesin bir zahmet.Haber şöyle cocoa cola fb. Gs. Bjk ve bursa dahil olmk üzere tüm süper tota takımlarına spnsor oldu. Bizim ismimizi bile zikretmiyor malum doğan medya. Ve bmn malesef fanatiğin haberlerini ana sayfasında veriyor. Düşündürücü.ve yine bugğn fb maçına trabzonlu hakem ünlem işareti diye haber yapmşlar. Bu adamlar neden ze düşman. Ne yaptık biz doğan medya grubuna.

E. Okan Bülbül
18.09.2015, 18:27
Şımayder ve bilalin uzaktan şutlarına dikkat edilmeli önlem alınmalı. Bilal kendini yırtacaktır kadroya gıremıyordu şansı değerlendirme açısından.

SALDIRAY
18.09.2015, 18:33
Marin 11 başlasa süper olur. İlk yarı işi bitirmeliyiz. Denge ve fizik olarak daha güçlüyüz. Ortasahamız daha iyi. Defansif olarak da daha iyi oynarız diye düşünüyorum. Burak bize karşı coşmaz ise, Snyder de bir yaramazlık yapmazsa rahat kazanırız. Bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Avni Aker'de iyi oynuyoruz.

BirolKarali
18.09.2015, 18:40
nerden bakıyon.bende koltuk düzeni çıkmıyor

Mobilde çıkmaz pc'den girmen gerekiyor

Ali Can
18.09.2015, 18:40
Kale arkası ve maraton bittiğini zaten biliyorsunuz.

Kapalı A Blok 1 koltuk
Kapalı D Blok 45 koltuk
Kapalı E Blok 1 koltuk
Kapalı H Blok 173 koltuk

Toplamda kapalıda 220 koltuk kaldı.

Soner Albayrak
18.09.2015, 18:48
Gs ile içerde oynadığımız maçlarda nedense çok pozisyon veriyoruz rakibe. Maç Arenada olsaydı kazanırdık derdim ama Avni Aker'deki GS maçı çok zor geçecek.

Uğur Kalyoncu
18.09.2015, 18:58
Icerde oynuyor olmamiz farketmemeli..Kayseri macinin 11 i ile cikip Bjk macinda oynadigimiz oyunun kopyasini oynamaliyiz..Top rakipte olmalı ve kazandigimiz toplarda hızlı çıkmalıyız...Ve en önemlisi taraftarda buna sabretmeli...Beraberlik mutlu etmez ama rakiple olan puan farkini korur...Maca giden herkes bunun farkinda olup topculari strese sokmamali..Sota gerekli gördüğü yerde gerekli hamleleri yapacaktir zaten...

riv riv riv
18.09.2015, 19:01
Taraftar ne zaman bir maça yoğun ilgi gösterse o maçta bocalıyoruz. Beni korkutan tek şey bu

OFLU
18.09.2015, 19:04
Ben dün ne dedim? Yarın akşam saatlerinde biletler tükenir dedim. Nitekim öyle oldu.

ANIL
18.09.2015, 19:05
Basın bu kadroyu bekliyor.
____________onur
_____mustafa_____teixeira
luis____________________kevin
________mbia___okay
marin_______ekici_______erkan
___________ndoye

Hakan Yeşilyurt
18.09.2015, 19:05
Bu maçı Şota ya kazandıracak yada kaybettirecek.. Benim şahsi düşüncem hocanın Kayseri maçından sadece Okayı kadroya monte etmeli..ilk yarı maçı koruyup sonradan Marin ve Cardozo hamlesiyle vurmalıyız. Aslan yaralı ve biz favori olduğumuz maçları kaybediyoruz..

Manava61
18.09.2015, 19:07
Taraftar ne zaman bir maça yoğun ilgi gösterse o maçta bocalıyoruz. Beni korkutan tek şey bu

Sonra da daha da taraftar maça gitmiyor :)

Kolpacı
18.09.2015, 19:13
kompleksleri egoları bi kenara bırakırsak , geçen sene bize iki kez mağlup olup şampiyon olan takım , o halinden daha geride ve biz o halimizden çok daha ilerdeyiz ,
okay dışında değişikliğe karşıyım , yusuf bjk maçından beri kayıp , yarın ona göre bi maç oynanabilir , cardozoyu yormamalı , marini ürkütmemeliyiz , medjani ve özeri de küstürmemeliyiz

kyodou
18.09.2015, 19:16
Geçen yıl berbat oynadığı maçlara rağmen Özer'i kadroya yazan taraftar; bu sene Ekici' yi, bir maç kötü oynadı diye yedek bırakıyor. Ne yapacak bu adam antrenmanda mı forma girecek ?

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALDENİRO
18.09.2015, 19:18
Onur
Cavanda dougles yumlu constant
Mbia okay
Erkan ekici marin
Cardoza

Nadir Bekar
18.09.2015, 19:27
hakem , hakem , hakemmmmm

U.Sadıkoğlu
18.09.2015, 19:32
Maç saati yağmur gözükmüyor. Bizim için avantaj...

U.Sadıkoğlu
18.09.2015, 19:39
Biletler bitti diyebiliriz artık hayırlı uğurlu olsun şimdi stadı dolduran taraftarımızla esip gürlememiz lazım...

İstanbul'dan GELİYORUZ!

Mert Oğuzlu61
18.09.2015, 19:44
_________mbia___okay

___yusuf_____ekici______erkan

____________cardozo/ndoye

Marin i direk 11 e koymayalım, yedek başlamalı. 2. yarı duruma göre sahaya süreriz, bu maç ilk 11 e gireceği maç olmasın ne olur ne olmaz risk almayalım kadroyu bozmayalım. Yusuf ve Erkan ın maçta çok etkili olacaklarını düşünüyorum, Ekici de Kayseri de yediği tekmelerin acısını küçük emrah modundaki Muslera dan sorabilir... Adamın ayağına top geldi mi 2-3 kişi basıp faulle indiriyorlardı sıkı markaj vardı, bu maç orta sahada daha rahat olabilir. Kilit olabilecek birçok isme sahibiz, bu takım beni heyecanlandırıyor.

Sadece forvet konusunda ikilemdeyim. Kimi tercih ederse etsin Şota ya laf etmem... Tamam Cardozo varsa hele ki iç sahada Cardozo oynar ama Ndoye de birine patlayacak, peki kime ? Bu maç kendisine laf edenlere ''Alo ben Campbell'' muamelesi çekebilir... Kazma Semih ve Belçikalı Danny modellemesi Denayer bu adamı tutamazlar yeter ki arkadan hayvanlar gibi bastıralım topu ileri taşıyalım.

abcabca
18.09.2015, 19:45
Yusuf'un geseli olduğunu düşünüyorum, bu maçta kendini göstermek isteyecektir.

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

artvints
18.09.2015, 19:49
Bu tip maclarda rakipten iyi olman birsey farkettirmez. Topu iceri sokacak beceriyi sergilemen, heyecanini yenmen, kendine guvenmen ve ikili mucadele kazanman gerekir.sadece gs ile degil kendimizle de mucadele edecegiz.

Yasin constant'a musallat olur. Uzak sut denerler.kontrollu ve belli bolgelerde cok sıkı pres yapmak gerekiyor. Uzak suta musade edersen birinin girecegi tutar sonra butun mac ugrasirsin.

Sans yanimizda olur insallah.

ffırtına
18.09.2015, 19:49
Yusuf ve Erkan ikilisi aynı anda sahada olamaz, olmamalı , birbirlerinin yedeği olmalıdırlar..